PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

SonyEricsson
22-01-2013, 12:02
نه همشهری!
اگه برای استفاده های معمولی می خوای ایکس ویژن رو انتخاب کن.353
برای دیدن فیلم هم سما یا الکومکس و یا icen که کاشون خیابون محتشم می فروشن.

حالا این 353 چه جوریه؟ من گیرنده میخوام و زیاد برام مهم نیست که پلیرش قوی باشه چون دارم گیرنده میخرم!! راسیاتش بقیه گیرنده ها رو دیدم قیافه و ... یکیه ادم مشکوک میشه منم میتونم سفارش بدم بعد یه پنل خودم طراحی کنمو بندازم روش! شاید فرق این وسط فقط پشتیبانی نداشته ما ایرانیا باشه!!

yaroo89
22-01-2013, 12:09
سلام
دوستان من میخوام آمپ پایونیر vsx 922 k رو بخرم به نظر شما خریدن این آمپ در حال حاضر بهتر از اینکه من حدود 2 میلیون واسه rs777 بدم ؟ چون پلیر و بلندگو (معمولی ) دارم. آمپ 922 از لحاظ امکانات برتری قابل ملاحظه ای نسبت به آمپ 520 داره ؟ اگه با آمپ 922 یه ست بلندگو در حد 500 هزار بخرم صدای بهتری نسبت به rs777 بدست میارم ؟

mr_rayan
22-01-2013, 14:01
سلام
دوستان من میخوام آمپ پایونیر vsx 922 k رو بخرم به نظر شما خریدن این آمپ در حال حاضر بهتر از اینکه من حدود 2 میلیون واسه rs777 بدم ؟ چون پلیر و بلندگو (معمولی ) دارم. آمپ 922 از لحاظ امکانات برتری قابل ملاحظه ای نسبت به آمپ 520 داره ؟ اگه با آمپ 922 یه ست بلندگو در حد 500 هزار بخرم صدای بهتری نسبت به rs777 بدست میارم ؟
بلندگوی 500 هزار تومنی اصلا نیست مگر اینکه بخوای برندهای چینی بخری.
خرید آمپ قبل از تصمیم جهت خریدن بلندگو کار اشتباهیه.باید اول تصمیم بگیرید که چه بلندگویی میخواید تهیه کنید و بعد از اون آمپ رو انتخاب کنید.شما یه آمپ 10 میلیونی هم به یک بلندگوی چینی وصل کنید همون صدایی رو میده که با یه آمپ 500 تومنی میده.

yaroo89
22-01-2013, 15:05
با تشکر از راهنمایی مفید جناب آقای mr_rayan
یه سوال دیگه:
ارزون ترین باندی که کیفیت قابل قبولی داشته باشه چیه و قیمتش چه حدودیه؟

Ghaioom
22-01-2013, 15:17
حالا این 353 چه جوریه؟ من گیرنده میخوام و زیاد برام مهم نیست که پلیرش قوی باشه چون دارم گیرنده میخرم!! راسیاتش بقیه گیرنده ها رو دیدم قیافه و ... یکیه ادم مشکوک میشه منم میتونم سفارش بدم بعد یه پنل خودم طراحی کنمو بندازم روش! شاید فرق این وسط فقط پشتیبانی نداشته ما ایرانیا باشه!!

الان ایکس ویژن اومده 555 هم گیرنده هم دی وی دی پلیر داره.
به نظرم این انتخاب خوبیه.

ham65kab
22-01-2013, 20:38
سلام
بالاخره من rs777 رو خریدم. چطوری باید نصبش کرد؟ :n13: هرکاری می کنم صدای tv رو پخش نمیکنه لامصب

سلام مبارکت باشه. از خریدت لذت ببر. شرمنده که نتونستم زود جوابتو بدم. از کجا خریدی آخر؟

hamidcrazy2
22-01-2013, 23:27
سلام بچه ها
دیروز هرکاری کردم نتونستم از tv روی آمپ صدا بگیرم.
امروز رفتم یه کابل اپتیکال گرفتم راه افتاد. یعنی هم بلوری هم tv با اپتیکال وصل شدن یعنی اون همه خروجی RCA رو آمپ کشک شد :n08:
من از پاساژ شرکا خریدم. قبلا هم رفته بودم ولی نمیدونستم اسمش پاساژ شرکاس.
در مورد صدا راستش چی بگم . معمولیه. البته میدونین که صدا سلیقه ای هست.
مثلا من یه آهنگ روش تست کردم تو ماشین هم تست کردم. تو ماشین سر مست و بهت زده و مور مور میشی .ولی با 777 نه!!! البته سیستم ماشین من بالای 3ملیون هست که شامل یه کامپ و یه ساب و دو تا آمپ مونو و 2 کانال هست.
البته اکوستیک ماشین با خونه خیلی فرق میکنه.
آمپ اکولایزر دستی نداره نمیشه چیزی رو تنظیم کرد.
احساس میکنم فرکانس های پایین رو هم ووفرها پخش میکنن که بعضی جاها دیسورت میشه و پخ پخ میکنه (شاید هنوز نمیتونم تنظیمشون کنم)
نویز کمی هم از باکس بزرگا میاد که احتمالا به خاطر کم بودن صلبیت کیک پنل هست.
ساب خیلی دقیق نیست. ساب ماشین من یک سری فرکانس ها رو پخش میکنه که این نمیکنه !!!
اگه تنظیم داشت خیلی داستان فرق میکرد.
برای کسی که سیستم بی دردسر و بدون تنظیم یک صدا خوب قوی میخواد خیلی خوبه. حجم صدا زیاده.

اما آمپ 922 که الان 1400 میدن. پشتیبانی apple داره و usb میخوره که میتونی فلش رو مستقیم بزنی واسه آهنگ. پشتیبانی فایل های تصویریش خیلی قوی تره. یک سری جلوه ها رو پشتیبانی میکنه که من چیزی ازش سر در نیاوردم. البته این آمپ جایزه EISA رو برده. از لحاظ وات هم انگار 10 وات هر کانالش قویتر هست.
اما پیشنهاد من
خرید آمپ 922 فی 1400 یا دنون 1612 فی 1800 به همراه ست بلندگوی 5.1 پایونیر مدل آمریکایی فی 1700

این باند خیلی عالیه. سازه سنگین چوبی . یک نفره نمیشه تکونش داد. اصلا از نزدیک نگاه میکنی کیفیت ازش میباره. سه تا ووفر با کیفیت با تیوتر.راستش مدلش یادم نیست. راستی یکی از راه های ابتدایی تست کیفیت یک ووفر اینه که ووفرش رو فشار بدی . باید یکم سفت حرکت کنه و راحت نره عقب. این یعنی دمپینگ فرکانسی رو خوب انجام میده و میتونه کیک بیس سرعتی و تقه ای رو عالی انجام بده. ولی مال 777 یه مقدار شله.
سوالی بود در خدمتم
اینم سیستم ما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davood-d
23-01-2013, 02:05
hamidcrazy2 مبارك باشه

آمپ اين سيستم حتي تنظيم باس و تريبل هم نداره؟
بلندگوهاي اين تودوروكي يكي از ووفرها پسيو و فقط يه ووفر 6 اينچ داره. يكي از دلايل داي پخ پخ تو صداي زياد همين ضعف در ووفري كه داره.

mr_rayan
23-01-2013, 08:45
hamidcrazy2 مبارک باشه.انشالله به خوشی استفاده کنی.
سیستم خونگی رو با سیستم ماشبن مقایسه نکن.تجربه گوش دادن به موزیک توی ماشین به دلیل فضاش و ... مثل تجربه گوش دادن موزیک با هدفون میمونه.:8:

mr_rayan
23-01-2013, 08:46
با تشکر از راهنمایی مفید جناب آقای mr_rayan
یه سوال دیگه:
ارزون ترین باندی که کیفیت قابل قبولی داشته باشه چیه و قیمتش چه حدودیه؟
خواهش می کنم.ست استریو یا سینمایی؟

yaroo89
23-01-2013, 10:09
خواهش می کنم.ست استریو یا سینمایی؟
سلام.
من بیشتر موزیک گوش دادن مد نظرم هست و لی ترجیج میدم آمپ سینمای خانگی داشته باشم

mr_rayan
23-01-2013, 12:45
سلام.
من بیشتر موزیک گوش دادن مد نظرم هست و لی ترجیج میدم آمپ سینمای خانگی داشته باشم
پس بلندگو هم میخوای 5.1 بگیری؟

فعلا ارزونترین بلندگو که هم تو موزیک و هم تو سینمایی قیمت خوب و صدای خوبی داشته باشه مدل 428 جامو هست.426 کمی ارزونتر هست ولی بعید می دونم گیرت بیاد.بلندگوها بین 1 تا 1.5 قیمت داره.حدود یه تومن هم هزینه آمپت میشه.

dara_az
23-01-2013, 13:28
سلام دوستان . داشتم تو چاره میچرخیدم دیدم سینمای خانگی مدل HTZ-212 رو تخفیف داده . گفتم اینجا بگم شاید کسی قصد خرید داشته باشه . البته تخفیفش زیاد نیست اما باز تو این اوضاع و احوال از هیچی بهتره .
اینم لینکش :
البته این تخفیف روزانه هستش و فکر کنم آخر امروز تموم بشه.

amirarman
23-01-2013, 13:49
سلام دوستان . داشتم تو چاره میچرخیدم دیدم سینمای خانگی مدل HTZ-212 رو تخفیف داده . گفتم اینجا بگم شاید کسی قصد خرید داشته باشه . البته تخفیفش زیاد نیست اما باز تو این اوضاع و احوال از هیچی بهتره .
اینم لینکش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ک?dispatch=products.view&product_id=67490 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته این تخفیف روزانه هستش و فکر کنم آخر امروز تموم بشه.

کیفیت این سیستم چه جوریه؟

hamidcrazy2
23-01-2013, 15:36
hamidcrazy2 مبارك باشه

آمپ اين سيستم حتي تنظيم باس و تريبل هم نداره؟
بلندگوهاي اين تودوروكي يكي از ووفرها پسيو و فقط يه ووفر 6 اينچ داره. يكي از دلايل داي پخ پخ تو صداي زياد همين ضعف در ووفري كه داره.
مرسی
مدل rs33 , es33 یکی از ووفرها اکتیو هست و اون یکی پشتیبانی کنندس و مگنت نداره ولی مل 777 جفت ووفرها کار می کنند.
چرا آمپ کنترل تریبل و بیس رو داره. ساب هم که جدا کنترل میشه.

davood-d
23-01-2013, 20:07
مرسی
مدل rs33 , es33 یکی از ووفرها اکتیو هست و اون یکی پشتیبانی کنندس و مگنت نداره ولی مل 777 جفت ووفرها کار می کنند.
چرا آمپ کنترل تریبل و بیس رو داره. ساب هم که جدا کنترل میشه.

اين كه خيلي عاليه
مباركتون باشه:n01:

mokh
23-01-2013, 21:57
سلام دوستان

من یه تلویزیون شارپ 46le8300x دارم. می خوام یه سینمای خانوادگی بخرم
زیاد حرفه ای نیستم، کمتر از یه میلیون می خوام باشه، در ضمن فضای سالنم حدود 50 متره
می خوام تا اونجا که امکان داره با کنترل نلویزیونم مچ باشه
چه مدلی هیی را بهم پیشنهاد می کنید؟

oranus_3756
23-01-2013, 23:21
سلام .
آیا یه سینماخانگی 1100 وات میتونه جواب گوی سالن 50-60 متری برای یه جشن تولد یا مهمونی ساده باشه ؟
آیا کیفیت و بلندی صدای مخصوص برای این جور مناسبت ها رو داره ؟ یا فقط در حد استفاده برای پخش فیلم هست ؟
(کارایی اینجور سیستمی رو داره ؟) -------> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای ماهواره و پخش صدای شبکه های ایران هم میشه یا فقط صدای پلیر خودش رو پخش میکنه ؟
در مدل های وایرلس کیفیت صدا کمتر نمیشه ؟ و احتمال قطع و وصل بیشتری داخلش نیست ؟
در مدل های سه بعدی قابلیت پخش به طور عادی هم هست یا کلا به صورت سه بعدی پخش میکنه ؟

hamidcrazy2
24-01-2013, 02:34
منم تلویزیون شارپ دارم.سینماهای شارپ رو باید با کنترل خودشون کنترل کنی. سه مدلش هست که فقط توی وات ساب با هم تفاوت دارند.فی هم 600-700-800. مدل هاشو نمیدونم.

Ghaioom
24-01-2013, 07:40
سلام

مارشال 5020 چطوره به نظرتون؟
یه سایت قیمتش رو هم از بقیه کم زده. 105 تومن! ولی هر سایتی دیدم اصلا نزدن کیفیت تصویر HD یا Full HD. این مدل hd هست یا full hd ؟

اینم لینک سایت:

مارشال گارانتی یک ساله داره؟

نظر من که ایکس ویژن 555 هست ولی یکم گرونتر هست و بابام هم تازهگیا این مارشال و قیمتش رو دیده میگه خوبه.

mokh
24-01-2013, 08:10
سلام دوستان

من یه تلویزیون شارپ 46le8300x دارم. می خوام یه سینمای خانوادگی بخرم
زیاد حرفه ای نیستم، کمتر از یه میلیون می خوام باشه، در ضمن فضای سالنم حدود 50 متره
می خوام تا اونجا که امکان داره با کنترل نلویزیونم مچ باشه
چه مدلی هیی را بهم پیشنهاد می کنید؟

منم تلویزیون شارپ دارم.سینماهای شارپ رو باید با کنترل خودشون کنترل کنی. سه مدلش هست که فقط توی وات ساب با هم تفاوت دارند.فی هم 600-700-800. مدل هاشو نمیدونم.

سلام
من بعد از اینکه پست قبل را دادم 10 صفحه اخیر را خوندم و مطالب زیادی یاد گرفتم
حالا سوالی که برام پیش اومده اینه
من یه مدیا پلیر wd live tv دارم که بعنوان مدیا پلیر استفاده می کنم و فایلهای روی کامپیوترم را از طریق وایرلس پخش می کنم
در ضمن بلور ری هم ندارم

توی صفحه های قبل دیدم که از پایونیر خیلی تعریف شد و حالا می خوام ببینم به نظر شما دوستان و کارشناسان عزیز
ارزش اینو داره که حدود 400 تومن بیشتر نسبت به شارپ هزینه کنم و پایونیر 424 بخرم. من به dvd پلیر احتیاج ندارم و حتی به بلوری پلیر
احتیاجم خیلی کمه اکثر چیزایی که می خوام ببینم دانلود می کنم و توی کامپیوتر می ریزم و با wd راحت می بینم
شما دوستان چه سیستمی رو پیشنهاد می کنید و آیا میشه 424 را بدون پلیر خرید و یا شارپ بخرم و یا مدلی مشابه با همین حدود قیمت (الان دیگه مسئله کنترل تو اولویت نیست)؟

mr_rayan
24-01-2013, 08:14
سلام

مارشال 5020 چطوره به نظرتون؟
یه سایت قیمتش رو هم از بقیه کم زده. 105 تومن! ولی هر سایتی دیدم اصلا نزدن کیفیت تصویر HD یا Full HD. این مدل hd هست یا full hd ؟

اینم لینک سایت:

مارشال گارانتی یک ساله داره؟

نظر من که ایکس ویژن 555 هست ولی یکم گرونتر هست و بابام هم تازهگیا این مارشال و قیمتش رو دیده میگه خوبه.
این دستگاه کمبو هست پس تو تاپیک خودش بحث رو مطرح کنید

mr_rayan
24-01-2013, 08:18
سلام
من بعد از اینکه پست قبل را دادم 10 صفحه اخیر را خوندم و مطالب زیادی یاد گرفتم
حالا سوالی که برام پیش اومده اینه
من یه مدیا پلیر wd live tv دارم که بعنوان مدیا پلیر استفاده می کنم و فایلهای روی کامپیوترم را از طریق وایرلس پخش می کنم
در ضمن بلور ری هم ندارم

توی صفحه های قبل دیدم که از پایونیر خیلی تعریف شد و حالا می خوام ببینم به نظر شما دوستان و کارشناسان عزیز
ارزش اینو داره که حدود 400 تومن بیشتر نسبت به شارپ هزینه کنم و پایونیر 424 بخرم. من به dvd پلیر احتیاج ندارم و حتی به بلوری پلیر
احتیاجم خیلی کمه اکثر چیزایی که می خوام ببینم دانلود می کنم و توی کامپیوتر می ریزم و با wd راحت می بینم
شما دوستان چه سیستمی رو پیشنهاد می کنید و آیا میشه 424 را بدون پلیر خرید و یا شارپ بخرم و یا مدلی مشابه با همین حدود قیمت (الان دیگه مسئله کنترل تو اولویت نیست)؟
اگر بلوری پلیر نیازتون نمیشه پس مدل 424 رو نخرید چون بایستی هزینه بیخودی پرداختت کنید.اگر فایل های دانلودی استفاده می کنید می تونید مدل 212 پایونیر رو بگیرید ولی ورودی اپتیکال یا HDMI نداره و فقط ورودی آنالوگ صدا داره.

oranus_3756
24-01-2013, 10:46
واقعا کسی نیست کمک کنه ؟

mr_rayan
24-01-2013, 23:55
سلام .
آیا یه سینماخانگی 1100 وات میتونه جواب گوی سالن 50-60 متری برای یه جشن تولد یا مهمونی ساده باشه ؟
آیا کیفیت و بلندی صدای مخصوص برای این جور مناسبت ها رو داره ؟ یا فقط در حد استفاده برای پخش فیلم هست ؟
(کارایی اینجور سیستمی رو داره ؟) -------> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای ماهواره و پخش صدای شبکه های ایران هم میشه یا فقط صدای پلیر خودش رو پخش میکنه ؟
در مدل های وایرلس کیفیت صدا کمتر نمیشه ؟ و احتمال قطع و وصل بیشتری داخلش نیست ؟
در مدل های سه بعدی قابلیت پخش به طور عادی هم هست یا کلا به صورت سه بعدی پخش میکنه ؟
سلام.
بستگی داره چه نوع سینمایی تهیه کنید.خیلی از شرکت ها وات بیخودی برای محصولاتشون اعلام می کنند.اگر 1000 وات واقعی باشه مطمئنا زیاد هم هست.
صدای ماه واره هم می تونید انتقال بدید.
وایرلس نباشه بهتره.
سه بعدی یک آپشن اضافه هستش پس مطمئنا بلوری و دی وی دی معمولی هم پخش می کنه.

پ.ن : مطمئنا اگر از همون اول سوالتون رو جای درستی مطرح می کردید زودتر به جواب می رسیدید.

oranus_3756
25-01-2013, 11:10
سلام.
بستگی داره چه نوع سینمایی تهیه کنید.خیلی از شرکت ها وات بیخودی برای محصولاتشون اعلام می کنند.اگر 1000 وات واقعی باشه مطمئنا زیاد هم هست.
صدای ماه واره هم می تونید انتقال بدید.
وایرلس نباشه بهتره.
سه بعدی یک آپشن اضافه هستش پس مطمئنا بلوری و دی وی دی معمولی هم پخش می کنه.

پ.ن : مطمئنا اگر از همون اول سوالتون رو جای درستی مطرح می کردید زودتر به جواب می رسیدید.
ممنون.
من چون برند TV، LG هست LG رو انتخاب کردم وات این شرکت درسته ؟
من عرض کردم مدل هایی که پخش صدا به صورت 3 بعدی دارن، میشه صدای 3بعدیشون رو واسه مدتی غیر فعال کرد ؟
شبکه هایی رو هم که ار آنتن میگیریم میشه با صدای اون پخش کرد ؟
ببخشید بابت سوال هام ، هیچ اطلاعی در این مورد ندارم.

mr_rayan
25-01-2013, 13:26
ممنون.
من چون برند TV، LG هست LG رو انتخاب کردم وات این شرکت درسته ؟
من عرض کردم مدل هایی که پخش صدا به صورت 3 بعدی دارن، میشه صدای 3بعدیشون رو واسه مدتی غیر فعال کرد ؟
شبکه هایی رو هم که ار آنتن میگیریم میشه با صدای اون پخش کرد ؟
ببخشید بابت سوال هام ، هیچ اطلاعی در این مورد ندارم.
نه زیاد به وات های شرکت ال جی توجهی نکن.
بله میشه غیر فعال کرد.
بله میشه پخش کرد.

hamidcrazy2
26-01-2013, 00:34
کلا وقتی tv به آمپ سیستم صوتی وصل میشه هر چیزی که TV نشون میده صداش از آمپ میاد.
مثلا الان واسه من هم صدا از آمپ میاد هم از خود TV که باید صدای TV رو Mute کنم تا فشار بهش نیاد.
بچه ها صدا بهتر شد. دفترچش رو خوندم دیدم کلی حالت پیشفرض واسه صدا داره. ولی اینکه مستقیم نمیشه بهش فلش وصل کرد بکم رو مخه.

iran79
26-01-2013, 14:34
درود

دوستان این مدل از اسپیکر ادیفایر S5.1 برای یه خونه 80 متری کافی هست؟ پذیرایی در حدود 30 متره. مشخصاتش رو هم نوشتم. دست دو هست. به نظرتون چطوره؟ خروجیش 4تا فیش با جک 3.5 هست.

مشخصاتش رو پایین نوشتم ولی در این سایت مشخصات بیشتری ازش هست:

Power Output:
Satellite Speaker: RMS 25W x 6(@ fo=1kHz, 10% THD, 6 channels loaded )
Woofer: RMS 90W (@ fo=60Hz, 10% THD, single channel loaded )

THD+N (Amplifier): <=0.5% (satellite, @ PO=3W )

Signal-to-Noise Rate (Amplifier): >=85dB(A Weighted)

Input Impedance: 10K Ohms

Input Sensitive:450mv

Frequency Response: 32-20k Hz

Input Port: 6.1 channel RCA Line-in

Controller: Controller: Infrared remote controller, main volume, rear, center, subwoofer, mute and power.

Woofer unit Impedance: 4 Ohms

Woofer driver unit: 8 inch(D210mm), magnetically shielded

Satellite Speaker unit Impedance: 8 Ohms

Satellite driver unit: 4 inch (D106mm) paper cone, magnetically Shielded ;3/4 inch cloth dome tweeter, magnetically Shielded

Dimensions:
Subwoofer: 270(W) x 496(H) x 496(D)mm
Satellite Speaker: 150(W) x 230(H) x 161(D)mm
Center Speaker: 290(W) x 140(H) x 140(D)mm

Gross Weight: about 30Kg+18Kg

Power Requirement:
220V-240V ~ , 50/60Hz (for Model European/China/Korea/South America, etc.);
100V-120V ~, 50/60Hz (for Model USA/Canada/Japan )
MX Power Consumption: 360W

با 300 یا 350 هزار بهتر از این مدل گیرم میاد؟ این مدلی که بالا اوردم دست دوم هست و 300 قیمتشه.
راهنمایی می کنید؟

mr_rayan
26-01-2013, 18:07
درود

دوستان این مدل از اسپیکر ادیفایر S5.1 برای یه خونه 80 متری کافی هست؟ پذیرایی در حدود 30 متره. مشخصاتش رو هم نوشتم. دست دو هست. به نظرتون چطوره؟ خروجیش 4تا فیش با جک 3.5 هست.

مشخصاتش رو پایین نوشتم ولی در این سایت مشخصات بیشتری ازش هست:

Power Output:
Satellite Speaker: RMS 25W x 6(@ fo=1kHz, 10% THD, 6 channels loaded )
Woofer: RMS 90W (@ fo=60Hz, 10% THD, single channel loaded )
THD+N (Amplifier): <=0.5% (satellite, @ PO=3W )
Signal-to-Noise Rate (Amplifier): >=85dB(A Weighted)
Input Impedance: 10K Ohms
Input Sensitive:450mv
Frequency Response: 32-20k Hz
Input Port: 6.1 channel RCA Line-in
Controller: Controller: Infrared remote controller, main volume, rear, center, subwoofer, mute and power.
Woofer unit Impedance: 4 Ohms
Woofer driver unit: 8 inch(D210mm), magnetically shielded
Satellite Speaker unit Impedance: 8 Ohms
Satellite driver unit: 4 inch (D106mm) paper cone, magnetically Shielded ;3/4 inch cloth dome tweeter, magnetically Shielded
Dimensions:
Subwoofer: 270(W) x 496(H) x 496(D)mm
Satellite Speaker: 150(W) x 230(H) x 161(D)mm
Center Speaker: 290(W) x 140(H) x 140(D)mm
Gross Weight: about 30Kg+18Kg
Power Requirement:
220V-240V ~ , 50/60Hz (for Model European/China/Korea/South America, etc.);
100V-120V ~, 50/60Hz (for Model USA/Canada/Japan )
MX Power Consumption: 360W

با 300 یا 350 هزار بهتر از این مدل گیرم میاد؟ این مدلی که بالا اوردم دست دوم هست و 300 قیمتشه.
راهنمایی می کنید؟
سلام.
چیز بدردبخوری که نیست.منظورم اینه کارت راه می اندازه ولی بیشتر از اون نه.
تو این قیمت هم بعید می دونم بشه چیز بهتری گرفت.باید تو اسپیکرهای کامپیوتر پرس و جو کنید من زیاد قیمت ندارم.

iran79
26-01-2013, 19:13
سلام.
چیز بدردبخوری که نیست.منظورم اینه کارت راه می اندازه ولی بیشتر از اون نه.
تو این قیمت هم بعید می دونم بشه چیز بهتری گرفت.باید تو اسپیکرهای کامپیوتر پرس و جو کنید من زیاد قیمت ندارم.

رایان جان من برای یه خونه 80 متری می خوام و اینکه صداش کل پذیرایی که در حدود 30 متره رو بگیره. می خوام به ----- وصل کنم که سه فیش آنالوگ داره و پخش آهنگ برای این نوع فضای نشستن. صداش خوبه و قابلیت های تنظیماتی دستی خوبی داره. قیمت ها هم که رفته بالا که دیگه نمیاد پایین. به نظر خودم چیز خوبیه. کلا بدنش از چوب هست(mdf) و آمپش یچی حدود 20 کیلو وزن داره(شایدم بیشتر. خیلی سنگینه)، برند خوبی هم که هست.(دالبی و سراند و این چیزا هم نمیخوام، چون جایی استفاده می کنم که نمیشه صدای زیادی ازش گرفت مگر گاهی اوقات) به نظرت برای این نوع استفاده خوب هست؟
پشتش سه تا سیم داره. جک 3.5. باید چه نوع تبدیلی براش بگیرم تا به فیش های آنالوگ که دوتا راست و چپ هست وصل کنم؟

mr_rayan
26-01-2013, 21:33
رایان جان من برای یه خونه 80 متری می خوام و اینکه صداش کل پذیرایی که در حدود 30 متره رو بگیره. می خوام به ----- وصل کنم که سه فیش آنالوگ داره و پخش آهنگ برای این نوع فضای نشستن. صداش خوبه و قابلیت های تنظیماتی دستی خوبی داره. قیمت ها هم که رفته بالا که دیگه نمیاد پایین. به نظر خودم چیز خوبیه. کلا بدنش از چوب هست(mdf) و آمپش یچی حدود 20 کیلو وزن داره(شایدم بیشتر. خیلی سنگینه)، برند خوبی هم که هست.(دالبی و سراند و این چیزا هم نمیخوام، چون جایی استفاده می کنم که نمیشه صدای زیادی ازش گرفت مگر گاهی اوقات) به نظرت برای این نوع استفاده خوب هست؟
پشتش سه تا سیم داره. جک 3.5. باید چه نوع تبدیلی براش بگیرم تا به فیش های آنالوگ که دوتا راست و چپ هست وصل کنم؟
با این تفاسیر پس مناسبتون هست.اگر صداش هم خوبه پس گزینه عالی ای برای شماست.
تبدیل 2 به 1 باید بگیرید.

mokh
27-01-2013, 00:20
سلام
پایونیر 717 بهتره یا 727؟
این درسته که 717 بانداش چوبیه و 727 پلاستیکیه؟
اگه میشه دوستان کیفیت صدای این دو مدل را مقایسه کنن و بگن کدوم بهتره؟

amin_g_p
27-01-2013, 00:22
سلام
پایونیر 717 بهتره یا 727؟
این درسته که 717 بانداش چوبیه و 727 پلاستیکیه؟
اگه میشه دوستان کیفیت صدای این دو مدل را مقایسه کنن و بگن کدوم بهتره؟

در مورد چوبی و پلاستیکی بلی درسته کیفیت را نمی دونم ولی 727 جدیدتره و فکر کنم 717 تولید نمی شه (آخه توی سایت لروپا 717 توی قسمت آرشیوه)

mokh
27-01-2013, 19:43
در مورد چوبی و پلاستیکی بلی درسته کیفیت را نمی دونم ولی 727 جدیدتره و فکر کنم 717 تولید نمی شه (آخه توی سایت لروپا 717 توی قسمت آرشیوه)

با تشکر از دوست عزیزم
من به نمایندگی پایونیر فروشگاه راستین رفتم و فروشنده فروشگاه می گفت که 717 به خاطر چوبیکی بودن بانداش کیفیت و تفکیک بهتری نسبت به 727 داره
و کلا سری 414 و 717 و 212 نسبت به سری 424 و 727و 222 کیفیت صدای بهتری دارند
و قیمت 717 حدود 200 هزار تومن گرونتر بود. (717 قیمتش 1365 و 727 قیمتش 1170 )
من کاتالوگش رو که از اینترنت گرفتم توی ارنج بلندگوها با هم فرق می کرد.
به نظر شما حرف فروشنده چقدر درسته؟

hamidcrazy2
27-01-2013, 23:42
کلا چوب صدا را با کیفیت تر منعکس می کنه. و بوم بوم یا تقه بهتری ایجاد میکنه. پلاستیک ضریب ارتعاشش خیلی با چوب فرق میکنه.
سری777 هم که مثلا چوبی هست از mdf گرید پایین استفاده کرده. اونم نازک. ولی اگه باکس از چوب باشه کیفیت صدا خیلی خوب خواهد شد.(منظور mdf نیست)

Pejman3
28-01-2013, 21:35
کلا چوب صدا را با کیفیت تر منعکس می کنه. و بوم بوم یا تقه بهتری ایجاد میکنه. پلاستیک ضریب ارتعاشش خیلی با چوب فرق میکنه.
سری777 هم که مثلا چوبی هست از mdf گرید پایین استفاده کرده. اونم نازک. ولی اگه باکس از چوب باشه کیفیت صدا خیلی خوب خواهد شد.(منظور mdf نیست)

چوب توی انعکاس صدای باس یا بوم بوم بهتر عمل می کنه ولی برای صدای تریبل چندان خوب نیست و به همین خاطر اکثر بلندگوهای های اند تیوتر ها رو توی باکس های داخلی غیر چوبی کار می کنند مثل فوکال و B&W
در مورد چوب و MDF هم باید بگم که توی اکثر موارد MDF بازخورد فرکانسی بهتری نسبت به چوب های معمولی داره البته به غیر از چوب های خاصی که که درجه فشردگی و فرایند تبدیل خاصی دارند.
یه نکته کلی هم هست که کلاً جنس بدنه اهمیت کمتری نسبت به طراحی کابینت بلندگوها داره.

Pejman3
28-01-2013, 21:53
با این تفاسیر پس مناسبتون هست.اگر صداش هم خوبه پس گزینه عالی ای برای شماست.
تبدیل 2 به 1 باید بگیرید.

رایان جان من صدای این اسپیکر رو شنیدم و به نظرم تو این بازار و با قیمت 300 تومن کاملاً می ارزه اگه ورودی صدای آنالوگ کارشون رو راه می اندازه از نظر صدا مناسبه

amirarman
29-01-2013, 01:02
سلام به تازگی یک سینمای rs33 گرفتم میخواستم بدونم چرا آمپلی ورودی تصویر داره؟ توی کاتالوگش نوشته که تصویر رو از پلیر با یک کابل به hdmi in آمپلی وصل میکنیم و بعد با یک کابل دیگه از hdmi out آمپلی به تلویزیون صدا رو هم با یک اپتیکال به آمپلی وبا یک اپتیکال دیگه از آمپلی به تلویزیون وصل میکنیم چرا تصویر رو مستقیم به تلویزیون و صدا رو فقط به آمپلی ندیم؟ اینجوری دو تا کابل hdmi با دو کابل اپتیکال نیاز هست

davood-d
29-01-2013, 01:15
سلام به تازگی یک سینمای rs33 گرفتم میخواستم بدونم چرا آمپلی ورودی تصویر داره؟ توی کاتالوگش نوشته که تصویر رو از پلیر با یک کابل به hdmi in آمپلی وصل میکنیم و بعد با یک کابل دیگه از hdmi out آمپلی به تلویزیون صدا رو هم با یک اپتیکال به آمپلی وبا یک اپتیکال دیگه از آمپلی به تلویزیون وصل میکنیم چرا تصویر رو مستقیم به تلویزیون و صدا رو فقط به آمپلی ندیم؟ اینجوری دو تا کابل hdmi با دو کابل اپتیکال نیاز هست

شما با يك كابل اچ دي ام اي صدا تصوير همزمان به آمپ ميدي از آمپ به تي وي.اينجوري صدا از امپ و تصوير از تي وي داري
اپتيكال براي پليرهاي كه اچ دي ام اي ندارن.

ham65kab
29-01-2013, 02:27
سلام

فروشگاه پایونیر امین حضور بارش رسید. اینم لیست جنس ها باقیمت: امیدوارم به کارتون بیاد

rs777: 2000000 , es33: 1990000 , 727: 1220000 , 424: 1100000 , htz222: 750000 , htz424: 850000

و دستگاه بلوری سه بعدی bdp-150y- 3d :450000

و باز آدرس:

سه راه امین حضور ، خیابان ایران ، پاساژ الماس ، طبقه همکف ، پلاک 35. فروشگاه پایونیر. آقای علی کاظمی. تلفن : 33512396. 33523167. موبایل: 09125379046

ham65kab
29-01-2013, 15:05
سلام خدمت همه.
می خوام از مدیر محترم این پیج می خوام بپرسم چرا پست های من رو هی پاک می کنه؟ اگه کمک کردن به کسانی که از این سایت دیدن می کنن برای خرید از نظر مدیران سایت کار غلطیه من دیگه مزاحمتون نمی شم و براتون آرزوی موفقیت دارم

mr_rayan
29-01-2013, 15:43
سلام خدمت همه.
می خوام از مدیر محترم این پیج می خوام بپرسم چرا پست های من رو هی پاک می کنه؟ اگه کمک کردن به کسانی که از این سایت دیدن می کنن برای خرید از نظر مدیران سایت کار غلطیه من دیگه مزاحمتون نمی شم و براتون آرزوی موفقیت دارم
سلام.
دوست عزیز وقتی شما پست تکراری میدی خب طبعا پاک میشه.این از نظر شما ایرادی داره؟

viper.killer
29-01-2013, 17:17
سلام خدمت دوستان
من تا حالا سیستم صوتی خانگی حرفه ای نداشتم و فقط سیستم ماشینم تقریبا حرفه ایه و میدونم صدا سلیقه ایه.
میخواستم بپرسم ایا با بودجه 2 میلیون میشه سیستم صوتی جمع کرد که جوابگوی متراژ 125 متر باشه؟
وضوح صدای بالا و حجم صدای بالا داشته باشه و بیس نرم و قدرتی و بتونه جوابگویه مهمونی باشه
برای همچین سیستمی حداقل چقدر باید هزینه کرد؟
فرق امپ استریو و av recever تو تعداد کانالاشه؟کیفیت صدای کدوم بهتره؟
صدای 5 یا 7 کاناله بهتره یا استریو؟
جمهوری رفتم قیمت هارو دیدم و پیشه خودم به این نتیجه رسیدم که اول امپ یا av recever بگیرم با 2 میلیون وفعلا باند های ضبطم رو بهش وصل کنم. بعدا که پول دستم اومد اسپیکر یا بلند گو بگیرم ایا این کار منطقیه؟
فرق بلند گو با اسپیکر چیه؟

mmf66
29-01-2013, 20:45
با 2 م اسپیکر میشه گرفت سیستم نمیشه

se7en_mahdi
29-01-2013, 21:25
با سلام خدمت دوستان اهل صدا

مدتی هست تو فکر خرید یه ست اسپیکر و آمپلی هستم که متاسفانه با گرون شدن قیمتا .......

بدجوری از مدل Marantz LS 7000 خوشم اومده مخصوصا کیفیت ساختش ولی متاسفانه صداشو نشنیدم

از هر کسی هم سوال میکنم میگن اسپیکر جالبی نیست یه طوری که نتونستن قانعم کنم
کشور سازندش کجاست ؟؟؟؟؟؟؟
حالا از دوستانی که صدای این اسپیکرو شنیدن خواهش میکنم دلیل اینکه ازش بد میکن رو بفرمایند ( خواهشا یه مقدار فنی)

hamidcrazy2
30-01-2013, 00:43
چوب توی انعکاس صدای باس یا بوم بوم بهتر عمل می کنه ولی برای صدای تریبل چندان خوب نیست و به همین خاطر اکثر بلندگوهای های اند تیوتر ها رو توی باکس های داخلی غیر چوبی کار می کنند مثل فوکال و B&W
در مورد چوب و MDF هم باید بگم که توی اکثر موارد MDF بازخورد فرکانسی بهتری نسبت به چوب های معمولی داره البته به غیر از چوب های خاصی که که درجه فشردگی و فرایند تبدیل خاصی دارند.
یه نکته کلی هم هست که کلاً جنس بدنه اهمیت کمتری نسبت به طراحی کابینت بلندگوها داره.
بله تویتر نباید با محفظه ووفر ها یک جا قرار داده بشن.هم فرکانس ووفر ها روی تویتر ها میفته هم فضای باکس ووفرها واسه تیوترها زیاده و یه حالت صدا توی حموم یا اکوی صدا ایجاد میشه.
واسه طراحی باکس ووفر ها هم باید از نرم افزارهای مخصوصش استفاده بشه تا ووفرها فری ایر نکوبن. و بهتر است به صورت بندپس طراحی بشه که بیشترین بازدهی رو تو حجم و کیفیت صدا داشته باشه.
اون فرکانس ریسپانس چوب و mdf رو دقیقا نمیدونم کدومش بهتره ولی چوب صدا رو تقه ای تر میکنه و MDF بیشتر واسه حجم صدا خوبه. شیشه هم که جای خود دارد. یه جا میخوندم حدود 10 برابر بیشتر از MDF فرکانس ریسپانس داره. ولی طراحی و ساختش خیلی مشکله. تازه خیلی هم گران در میاد. واسه همین از پلکسی گلاس هم استفاده میکنن.
تازه این باکس های سیستم های حرفه رو اگه باز کنین میبینین کلی راهرو مانند درست کردن که صدا را هدایت کنند و صدای ووفرهای با هم قاطی نشه.

باکس شیشه ای
باکس پلکسی گلاس
باشد که رستگار شویم :n12:

viper.killer
30-01-2013, 00:43
سلام خدمت دوستان
من تا حالا سیستم صوتی خانگی حرفه ای نداشتم و فقط سیستم ماشینم تقریبا حرفه ایه و میدونم صدا سلیقه ایه.
میخواستم بپرسم ایا با بودجه 2 میلیون میشه سیستم صوتی جمع کرد که جوابگوی متراژ 125 متر باشه؟
وضوح صدای بالا و حجم صدای بالا داشته باشه و بیس نرم و قدرتی و بتونه جوابگویه مهمونی باشه
جمهوری رفتم قیمت هارو دیدم و پیشه خودم به این نتیجه رسیدم که اول امپ یا av recever بگیرم با 2 میلیون وفعلا باند های ضبطم رو بهش وصل کنم. بعدا که پول دستم اومد اسپیکر یا بلند گو بگیرم ایا این کار منطقیه؟
ست کامل سینمای خانگی نمیخوام چون تو رنج قیمت 2م همشون مزخرفن.بهترینش rs777 هست که واقعا صدای گنگ و بی کیفیتی داره وحجم صدای الکی زیاد داره (البته توهین به دوستانی که این مدل رو دارن نباشه)
این مدل Pioneer VSX-1021-K با PIONEER VSX-1121 چه فرقی دارن که 500ت تفاوت قیمت دارن؟ایا جواب کاره منو میده؟
شما چه پیشنهادی میدین؟

davood-d
30-01-2013, 01:15
با سلام خدمت دوستان اهل صدا

مدتی هست تو فکر خرید یه ست اسپیکر و آمپلی هستم که متاسفانه با گرون شدن قیمتا .......

بدجوری از مدل Marantz LS 7000 خوشم اومده مخصوصا کیفیت ساختش ولی متاسفانه صداشو نشنیدم

از هر کسی هم سوال میکنم میگن اسپیکر جالبی نیست یه طوری که نتونستن قانعم کنم
کشور سازندش کجاست ؟؟؟؟؟؟؟
حالا از دوستانی که صدای این اسپیکرو شنیدن خواهش میکنم دلیل اینکه ازش بد میکن رو بفرمایند ( خواهشا یه مقدار فنی)

كشور سازنده شما فكر كن چين مثلا
بايد ببيني قيمت چنده و صداش چقدر با قيمت نزديك
بعد بري صداي هم قيمت هاشو بشنوي ببيني چقدر با هم فرق دارن و از كدوم بيشتر خوشت مياد.
در نهايت شما مخواي گوش كني

davood-d
30-01-2013, 01:21
بله تویتر نباید با محفظه ووفر ها یک جا قرار داده بشن.هم فرکانس ووفر ها روی تویتر ها میفته هم فضای باکس ووفرها واسه تیوترها زیاده و یه حالت صدا توی حموم یا اکوی صدا ایجاد میشه.
واسه طراحی باکس ووفر ها هم باید از نرم افزارهای مخصوصش استفاده بشه تا ووفرها فری ایر نکوبن. و بهتر است به صورت بندپس طراحی بشه که بیشترین بازدهی رو تو حجم و کیفیت صدا داشته باشه.
اون فرکانس ریسپانس چوب و mdf رو دقیقا نمیدونم کدومش بهتره ولی چوب صدا رو تقه ای تر میکنه و MDF بیشتر واسه حجم صدا خوبه. شیشه هم که جای خود دارد. یه جا میخوندم حدود 10 برابر بیشتر از MDF فرکانس ریسپانس داره. ولی طراحی و ساختش خیلی مشکله. تازه خیلی هم گران در میاد. واسه همین از پلکسی گلاس هم استفاده میکنن.
تازه این باکس های سیستم های حرفه رو اگه باز کنین میبینین کلی راهرو مانند درست کردن که صدا را هدایت کنند و صدای ووفرهای با هم قاطی نشه.

باکس شیشه ای
باکس پلکسی گلاس
باشد که رستگار شویم :n12:

تويتر در محفظه بسته قرار داره و اصلا صداي انعكاس داخلي نداره كه بخواد ووفر روي صداش تاثير بزاره.

اين شركتي كه بلندگوي هاي شيشه اي ميسازه چندين سال فقط همين چند مدل توليد ميكنه و هنوز نتونسته هيچ آئوديوفايلي راضي كنه و در نمايشگاه هاي برزگ نيز انچنان شركت نميكنه و ديده نشده. بيشتر ايده اي است كه عملي شده.

soheilnouri
30-01-2013, 02:38
من تلویزیون ال جی 76100 دارم که 42 هستش...یه سینمای خانگی هم میخام...یعنی بخش کننده فیلم و باند..چه مارکی رو توصیه میکنیم..فیلم هایی که میبینم دی وی دی اند و مصرفم معمولیه

mrm2007
30-01-2013, 11:03
من تلویزیون ال جی 76100 دارم که 42 هستش...یه سینمای خانگی هم میخام...یعنی بخش کننده فیلم و باند..چه مارکی رو توصیه میکنیم..فیلم هایی که میبینم دی وی دی اند و مصرفم معمولیه

با سلام
۱- درچه محدوده قیمتی میخواهید هزینه کنید؟
۲- باتوجه به اینکه تلویزیونتون قابلیت ۳ بعدی داره، داشتن ۳بعدی را براتون مهمه یا خیر؟

Sent from my MT15a using Xparent Blue Tapatalk 2

amin_g_p
30-01-2013, 13:46
با تشکر از دوستان مخصوصا mr_rayan بالاخره پایونیر 727 گرفتم. در نگاه اول:

فکر می کردم اسپیکراش بلندتر باشه!
من توی صدا حرفه ای نیستم که نظر بدم ولی صداش خوبه به نظرم.
پخش فایل های mkv و حجیم هم مشکلی نداشتم. تا level4.1 را پخش می کنه و صدای DTS هم که پشتیبانی می کنه.
فعلا روی زیرنویس دارم کار میکنم!

سوالی بود در خدمتم

hamidcrazy2
30-01-2013, 14:37
تويتر در محفظه بسته قرار داره و اصلا صداي انعكاس داخلي نداره كه بخواد ووفر روي صداش تاثير بزاره.

اين شركتي كه بلندگوي هاي شيشه اي ميسازه چندين سال فقط همين چند مدل توليد ميكنه و هنوز نتونسته هيچ آئوديوفايلي راضي كنه و در نمايشگاه هاي برزگ نيز انچنان شركت نميكنه و ديده نشده. بيشتر ايده اي است كه عملي شده.
بله درسته . ولی خیلی باندها هستند که تویتر کنار ووفر هست بدون هیچ باکس مجزایی. ولی به نظر من نباید تیوتر و ووفر روی یک استیج بسته بشه(روی یک باکس). فرکانس ووفر مخصوصا در کیک بیس ها می تونه روی صفحه تیوتر تاثیر بزاره مخصوصا اگه فرکانس ها هم پوشانی هم داشته باشند. که در ولووم های بالا برخی اوقات باعث گنگ شدن صدا میشه.
اون عکس به عنوان مثال بوده اگر به عکس دقت کنین بلندگو ها فری ایر بسته شدن و اصلا محفظه ندارند!!!

سلام خدمت دوستان
ست کامل سینمای خانگی نمیخوام چون تو رنج قیمت 2م همشون مزخرفن.بهترینش rs777 هست که واقعا صدای گنگ و بی کیفیتی داره وحجم صدای الکی زیاد داره (البته توهین به دوستانی که این مدل رو دارن نباشه)
این مدل Pioneer VSX-1021-K با PIONEER VSX-1121 چه فرقی دارن که 500ت تفاوت قیمت دارن؟ایا جواب کاره منو میده؟
شما چه پیشنهادی میدین؟
با حدود 2 ملیون میشه جمع کرد .مثلا آمپ 520 پایونیر(500) با ست بلندگوهای 5.1 چوبی پایونیر(1.700) که با بلندگوهای مدل rs777 بسیار متفاوت است. آمپ رو میتونین به دلخواه انتخاب کنین. تفاوتشون توی وات خروجی ها، تعداد کانال های خروجی، تنظیمات اکولایزر دستی و اتوماتیک ، ساپورت از لوازم خارجی مثل usb، iphoneو ... من به شما مدل 922 پایونیر رو پیشنهاد میکنم . حدود 1400 هست و آمپ کاملی هست.
صدای 5.1-7.1-9.1 اینا واسه فیلم هست و قتی این حالت پخش میکنه که با این حالت ضبط شده باشه. همه باندها میتونین حالت استریو داشته باشند. موزیک ها حالت استریو ضبط میشند.ولی آمپت میتونه صدای دالبی استریو رو شبیه سازی کنه که از همه باندات صدا بخش بشه.
ببینین صدای سیستم خونگی با توی ماشین بشدت فرق میکنه. مخصوصا اگه به سیستم ماشینی عادت کرده باشین از همون ابتدا حالتون گرفته میشه فکر میکنین صدا دیسورت و گنگ هست.
جایگذاری باندها و سمت قرار گیری گوش شما نسبت به بلندگوها خیلی مهمه. توی ماشین شما همیشه یک پوزیشن دارین واسه همین میشه باندهارو تنظیم کرد. و صدای دلخواه گرفت.
اون سینمای rs777 که منم به تازگی خریدم امکانات نسبتا خوبی داره . که صداهای مختلفی میشه ازش گرفت . کلا تنظیم سیستم بسیار مهمه . هرچند آمپش قابلیت تنظیم اتوماتیک زیادی داره ولی چون تنظیم دستی نداره یکم ایراد داره. ولی واسه فیلم خیلی خوبه. واسه موزیک میتونه خوب باشه !!! که نیاز به تنظیمات داره.

mrm2007
30-01-2013, 17:53
بالاخره پایونیر 727 گرفتم. در نگاه اول:

فکر می کردم اسپیکراش بلندتر باشه!
من توی صدا حرفه ای نیستم که نظر بدم ولی صداش خوبه به نظرم.
پخش فایل های mkv و حجیم هم مشکلی نداشتم. تا level4.1 را پخش می کنه و صدای DTS هم که پشتیبانی می کنه.
فعلا روی زیرنویس دارم کار میکنم!

سوالی بود در خدمتم

با سلام

من هم 727 دارم. زیر نویس فارسی رو اینجوری فعلا حل کردم که با استفاده ازنرم افزار Subtitle Creator تبدیلشون کردم به Sub/idx یا همون Vosub. خوبیش هم اینه که میتونید توی یک فایل زیر نویس تا چندین زبان رو همزمان داشته باشید. بدیش هم تا الان این بوده که کیفیتش از نظر من راضی کننده نبود.
جالبیش اینه که توی منوهاش (منوی اصلی ) توی قسمت ساب تایتل میشه زیان رو گذاشت فارسی ولی من SRT و SMI رو هر کاری کردم نشد که آدم وار نشون بده. یکی از دوستان همینجا که 717 دارن میگفتن که باتبدیل به txt با روشی مشکل راحت حل میشه. من براشون پیام داده ام منتظرم ببینم که راهشون چجوریه.

mr_rayan
30-01-2013, 18:01
با سلام

من هم 727 دارم. زیر نویس فارسی رو اینجوری فعلا حل کردم که با استفاده ازنرم افزار Subtitle Creator تبدیلشون کردم به Sub/idx یا همون Vosub. خوبیش هم اینه که میتونید توی یک فایل زیر نویس تا چندین زبان رو همزمان داشته باشید. بدیش هم تا الان این بوده که کیفیتش از نظر من راضی کننده نبود.
جالبیش اینه که توی منوهاش (منوی اصلی ) توی قسمت ساب تایتل میشه زیان رو گذاشت فارسی ولی من SRT و SMI رو هر کاری کردم نشد که آدم وار نشون بده. یکی از دوستان همینجا که 717 دارن میگفتن که باتبدیل به txt با روشی مشکل راحت حل میشه. من براشون پیام داده ام منتظرم ببینم که راهشون چجوریه.
سلام.
از برنامه
srtT2UnicoeFarsi استفاده نکردی؟

davood-d
30-01-2013, 19:22
بله درسته . ولی خیلی باندها هستند که تویتر کنار ووفر هست بدون هیچ باکس مجزایی. ولی به نظر من نباید تیوتر و ووفر روی یک استیج بسته بشه(روی یک باکس). فرکانس ووفر مخصوصا در کیک بیس ها می تونه روی صفحه تیوتر تاثیر بزاره مخصوصا اگه فرکانس ها هم پوشانی هم داشته باشند. که در ولووم های بالا برخی اوقات باعث گنگ شدن صدا میشه.
اون عکس به عنوان مثال بوده اگر به عکس دقت کنین بلندگو ها فری ایر بسته شدن و اصلا محفظه ندارند!!!

با حدود 2 ملیون میشه جمع کرد .مثلا آمپ 520 پایونیر(500) با ست بلندگوهای 5.1 چوبی پایونیر(1.700) که با بلندگوهای مدل rs777 بسیار متفاوت است. آمپ رو میتونین به دلخواه انتخاب کنین. تفاوتشون توی وات خروجی ها، تعداد کانال های خروجی، تنظیمات اکولایزر دستی و اتوماتیک ، ساپورت از لوازم خارجی مثل usb، iphoneو ... من به شما مدل 922 پایونیر رو پیشنهاد میکنم . حدود 1400 هست و آمپ کاملی هست.
صدای 5.1-7.1-9.1 اینا واسه فیلم هست و قتی این حالت پخش میکنه که با این حالت ضبط شده باشه. همه باندها میتونین حالت استریو داشته باشند. موزیک ها حالت استریو ضبط میشند.ولی آمپت میتونه صدای دالبی استریو رو شبیه سازی کنه که از همه باندات صدا بخش بشه.
ببینین صدای سیستم خونگی با توی ماشین بشدت فرق میکنه. مخصوصا اگه به سیستم ماشینی عادت کرده باشین از همون ابتدا حالتون گرفته میشه فکر میکنین صدا دیسورت و گنگ هست.
جایگذاری باندها و سمت قرار گیری گوش شما نسبت به بلندگوها خیلی مهمه. توی ماشین شما همیشه یک پوزیشن دارین واسه همین میشه باندهارو تنظیم کرد. و صدای دلخواه گرفت.
اون سینمای rs777 که منم به تازگی خریدم امکانات نسبتا خوبی داره . که صداهای مختلفی میشه ازش گرفت . کلا تنظیم سیستم بسیار مهمه . هرچند آمپش قابلیت تنظیم اتوماتیک زیادی داره ولی چون تنظیم دستی نداره یکم ایراد داره. ولی واسه فیلم خیلی خوبه. واسه موزیک میتونه خوب باشه !!! که نیاز به تنظیمات داره.

اين حرف درست كه فركانس هاي بم روي صداي فركانس بالا تاثير منفي ميزاره. حتي در خارج از بلندگو.

mhr74
30-01-2013, 20:00
با سلام خدمت همه دوستان من یک تلویزیون 47lm76100 ال جی دارم حالا می خواستم باهاش فیلم های سه بعدی فول اچ دی بلوری با کیفیت بالا ببینم حالا می خواهم بدانم به نظر شما یک بلوری پلیر سه بعدی بگیرم یا یک سینمای خانگی سه بعدی بگیرم کدام شان بهتر است؟ حالا اصلا موقع خوبی برای خرید دستگاه بلوری خوان هست یا نه؟ و این که دوستان چندتا مدل خوب را معرفی کنند ممنون می شوم راستی می شود فیلم های سه بعدی دیسک بلوری را روی فلش کپی کرد و وصل کرد به تلویزیون؟ ممنون از همه

mrm2007
30-01-2013, 20:27
سلام.
از برنامه
srtT2UnicoeFarsi استفاده نکردی؟

از تمام این برنامه ها , تغییر کد پیج به یونیکد ,به عربی هم تست کردم ولی قر وقاطی نشون میده.

من یک راه دیگه رو پیدا کردم که عالیه. کیفیت توپ! گفتم با فرمت sub/idx کار میکنه دیگه! حالا به جای برنامه subtitle Creator برنامه subtitle Edit آخرین نسخه رو ( از download.com) گرفتم (نسخه قدیمی ترش رو داشتم که این امکانات رو نداشت). توی منوی Export همون vosub رو انتخاب میکنید. منتهی برتری این برنامه اینه که فونت و سایزش دست شماست! رزولوشن ویدئوتون رو هم که بهش بدید اصلا کیفیت افت نمیکنه . برای من با سایز فونت حدودا 36 تا 40 , Bottom Margin = 35 و فونت Homa بسیار عالی بود! این تنظیمات برای ویدئوی 720p بود. رنگ فونت و بولد بودن و یا نبودن و حاشیه و اینهاش هم قابل تنظیمه! کلا هرچی دوست دارید تنظیم کنید.
حسنش اینه که اگر که ویدئو 3 بعدی هم باشه یک تیک میزنید و خلاص! کل زمان تبدیلش هم 1 دقیقه نمیشه. فقط 5-6 دقیقه زمان برد که ستینگ دلخواهم رو پیداکنم و دیگه همه رو همینجوری تبدیل میکنم.

viper.killer
30-01-2013, 21:29
اون سینمای rs777 که منم به تازگی خریدم امکانات نسبتا خوبی داره . که صداهای مختلفی میشه ازش گرفت . کلا تنظیم سیستم بسیار مهمه . هرچند آمپش قابلیت تنظیم اتوماتیک زیادی داره ولی چون تنظیم دستی نداره یکم ایراد داره. ولی واسه فیلم خیلی خوبه. واسه موزیک میتونه خوب باشه !!! که نیاز به تنظیمات داره.[/QUOTE]
ممنون از جوابت.این سیستم پیشنهادیه شما میتونه 125 متر رو تکون بده البته هم حجم و هم وضوح؟

hamidcrazy2
30-01-2013, 21:47
ممنون از جوابت.این سیستم پیشنهادیه شما میتونه 125 متر رو تکون بده البته هم حجم و هم وضوح؟
عرضم به حضورتون که سینما خانگی 777 رو نمیشه صداش رو از 50 اینا زیادتر کرد مخصوصا اگه ساب ووفر روشن باشه. مگه اینکه قید همسایه هارو بزنی. خونه ما 200 متره. نمیدونم تا چه ولوومی جا داره. تا 70 تا که رفتم بالا حجم صدا با حفظ کیفیت خیلی زیاد میشه.
اون باندهایی که پیشنهاد دادم این عکسشه. تازه بانداش یه ووفر نسبت به 777 اضافه دارن .قیمتشم 550 دلار هست. مدل SP-PK52FS
برای وضوح باید چیدمان طوری باشه که شما در وسط باندها بشینین. یعنی اسپیکر رو به شما باشه .
مثال بزنم : مثلا تو ماشین اگه کامپوننت داشته باشی ، اگه جهت تویتر رو به صورتت باشه صدا خیلی دیتیل خواهد داشت و در برخی فرکانس ها هم پیک خواهد داشت ولی اگه تویتر رو به تنت باشه صدا عوض میشه. اگه رو به شیشه باشه صدا یه جور دیگه میشه. دیتیل ها هستش که یک سیستم رو کیفیتی میکنه.

iran79
30-01-2013, 22:48
رایان جان من صدای این اسپیکر رو شنیدم و به نظرم تو این بازار و با قیمت 300 تومن کاملاً می ارزه اگه ورودی صدای آنالوگ کارشون رو راه می اندازه از نظر صدا مناسبه

دقیقا درسته دوست عزیز. صدا حداکثر تا 80 زیاد میشه ولی من تا 60 بیشتر نمیتونم ببرم. خونه به لرزه میفته. جالب اینجاست که وقتی صدا روی 60 هست اون لوله پشت آمپ که برای خروج هوا هست تازه شروع به خارج کردن هوا می کنه. تو فیلم دیدن وقتی صدا روی 50 هست، وقتی بیس پس زمینه فیلم شروع میشه کل شیشه ها میلرزن. تبدیل گرفتم و با استریو دارم لذت می برم.

من اول دنبال پایونییر 777 بودم(قبلا که ارزون بود) ولی وقتی الان صدای این اسپیکر رو شنیدم خوف کردم. چون قدرتش از پایونییر کمتره ولی همینش رو نمیتونم خیلی زیاد کنم. بالاخره همسایه ها ناراحت میشن. اونم با این وضع مملکت که یدفه میریزن تو خونه و ...
حالا می خوام بدونم که با بودجه حداکثر 800 یا 900 چه سینمای خانگی می تونم بگیرم که صدای دالبی و دی تی اس ساپرت کنه و ورودی اپتیکال حتما داشته باشه. قدرت خروجی رو با همون اسپیکرهای بالا در نظر بگیرین. چون همون هم برام زیادیه. اونو برای جای دیگه ای بردم. یه چی می خوام که صدای شفاف و بیس خوب و کلا در اون اندازه قیمت برای موسیقی و فیلم خوب باشه.
راستی قیمت ها پایین میاد یا نه؟

dada_zebel
31-01-2013, 00:44
با سلام چندتا سوال داشتم از اساتید

1- میخواستم بدونم 717 پایونیر ارزش 170 تومن هزینه اضافی نسبت به مدل 727 رو داره
با خرید 717 چه امکاناتی رو نسبت به 727 از دست میدم

2- آیا با خرید 717 میشه تقریبا از western digital live بی نیاز شد
3- دنون 1312 با توجه به اینکه بانهاش دیگه چوبی نیست ( البته آمپش تری دی ساپورته ) و از طرفی یو اس بی نداره آیا ارزش 1900 برای خرید داره

توضیح اینکه من با هزینه ی rs77 مشکلی ندارم فقط با حجیم بودنش مشکل دارم دوست دارم کمی ظزیف تر باشه
با تشکر

viper.killer
31-01-2013, 00:45
عرضم به حضورتون که سینما خانگی 777 رو نمیشه صداش رو از 50 اینا زیادتر کرد مخصوصا اگه ساب ووفر روشن باشه. مگه اینکه قید همسایه هارو بزنی. خونه ما 200 متره. نمیدونم تا چه ولوومی جا داره. تا 70 تا که رفتم بالا حجم صدا با حفظ کیفیت خیلی زیاد میشه.
اون باندهایی که پیشنهاد دادم این عکسشه. تازه بانداش یه ووفر نسبت به 777 اضافه دارن .قیمتشم 550 دلار هست. مدل SP-PK52FS
برای وضوح باید چیدمان طوری باشه که شما در وسط باندها بشینین. یعنی اسپیکر رو به شما باشه .
مثال بزنم : مثلا تو ماشین اگه کامپوننت داشته باشی ، اگه جهت تویتر رو به صورتت باشه صدا خیلی دیتیل خواهد داشت و در برخی فرکانس ها هم پیک خواهد داشت ولی اگه تویتر رو به تنت باشه صدا عوض میشه. اگه رو به شیشه باشه صدا یه جور دیگه میشه. دیتیل ها هستش که یک سیستم رو کیفیتی میکنه.
ممنون.به نظرت از کجا تهیه کنم؟راستین کمی گرون گازه فکر کنم.یک سوال شما رو برند پایونییر تعصب دارید؟اکثره پیشنهاد های شما پایونییر هست
ایا مدلهایی که معرفی کردی تو بانه پیدا میشه؟

soheilnouri
31-01-2013, 00:56
با سلام
۱- درچه محدوده قیمتی میخواهید هزینه کنید؟
۲- باتوجه به اینکه تلویزیونتون قابلیت ۳ بعدی داره، داشتن ۳بعدی را براتون مهمه یا خیر؟

حدود ٦٠٠ قابليت سه بعدي كاربرد داره اصن؟

iran79
31-01-2013, 01:17

3- دنون 1312 با توجه به اینکه بانهاش دیگه چوبی نیست ( البته آمپش تری دی ساپورته ) و از طرفی یو اس بی نداره آیا ارزش 1900 برای خرید داره

توضیح اینکه من با هزینه ی rs77 مشکلی ندارم فقط با حجیم بودنش مشکل دارم دوست دارم کمی ظزیف تر باشه
با تشکر

دوست عزیز به نظر من اول مشخص کن که چقد صدا می خوای. قبل از گرونی من خودم بدجور دنبال پایونیر 777 بودم. 1200 بود. ولی یه اسپیکر 5 تیکه ادیفایر دست دو با خروجی حداکثر 350 گرفتم که داره خونه رو خراب می کنه. تازه استریو هم هست. صدا تا 80 میره که من رو 60 میبرم. حداکثر! اونم فقط واسه چند لحظه. روی 65 میره کسی صدای اون یکی رو نمیشنوه.
پایونییر 777 فکرکنم خورجیش بالای 2000 هست. دیگه فکرکن اون چیه! اول خوب فکر کن، تست کن بعد بخر. پایونیر سری rs همه سیستم صوتی هستن و سینمای خانگی نیستن و بدرد خونه نمی خورن. البته نظر منه. دو روزه پلیس دم خونه میاره. پایونیر سینما خانگی های زیبا و خوبی هم داره.
تو خیابون جمهوری که من تو پاساژ رفتم تا از rs33 تست بگیرم، طرف زیادش نمی کرد. می ترسید شیشه هاش بریزه.

کلا حواست به قدرت خروجی باشه. خونه خراب کنه. فامیل ما rs33 گرفته، خونشم تو آپارتمانه. خوب چه بدرد می خوره وقتی نمیتونه زیادش کنه. قیافیه جالبی نداره. ES33 باز قشنگتره. کیفیت صدا هم مهمه ولی با کمتر از اینا میشه همچین صدایی داشت

davood-d
31-01-2013, 01:28
دوست عزیز به نظر من اول مشخص کن که چقد صدا می خوای. قبل از گرونی من خودم بدجور دنبال پایونیر 777 بودم. 1200 بود. ولی یه اسپیکر 5 تیکه ادیفایر دست دو با خروجی حداکثر 350 گرفتم که داره خونه رو خراب می کنه. تازه استریو هم هست. صدا تا 80 میره که من رو 60 میبرم. حداکثر! اونم فقط واسه چند لحظه. روی 65 میره کسی صدای اون یکی رو نمیشنوه.
پایونییر 777 فکرکنم خورجیش بالای 2000 هست. دیگه فکرکن اون چیه! اول خوب فکر کن، تست کن بعد بخر. پایونیر سری rs همه سیستم صوتی هستن و سینمای خانگی نیستن و بدرد خونه نمی خورن. البته نظر منه. دو روزه پلیس دم خونه میاره. پایونیر سینما خانگی های زیبا و خوبی هم داره.
تو خیابون جمهوری که من تو پاساژ رفتم تا از rs33 تست بگیرم، طرف زیادش نمی کرد. می ترسید شیشه هاش بریزه.

کلا حواست به قدرت خروجی باشه. خونه خراب کنه. فامیل ما rs33 گرفته، خونشم تو آپارتمانه. خوب چه بدرد می خوره وقتی نمیتونه زیادش کنه. قیافیه جالبی نداره. ES33 باز قشنگتره. کیفیت صدا هم مهمه ولی با کمتر از اینا میشه همچین صدایی داشت

ببخشيد منظور شما از اين بخش چي بود (پایونیر سری rs همه سیستم صوتی هستن و سینمای خانگی نیستن و بدرد خونه نمی خورن.) يعني چي سيستم صوتي هستن و بدرد خونه نميخورن!

در مورد صدا فكر نميكنيد يكم يا بيشتر غلو مي كنيد. اين خبرا نيست اگر صداي سيستم هاي انچناني بشنويد چي :n04:

mr_rayan
31-01-2013, 01:32
ممنون.به نظرت از کجا تهیه کنم؟راستین کمی گرون گازه فکر کنم.یک سوال شما رو برند پایونییر تعصب دارید؟اکثره پیشنهاد های شما پایونییر هست
بلندگوهایی که دوستمون معرفی کردن فکر نکنم اینجا باشه.اگر هم باشه طبق حرف دوستمون 550 دلاره.یعنی این قیمت رو ضربدر 3 و یا 4 کن تا به قیمتش تو ایران برسی.

mr_rayan
31-01-2013, 01:36

با تشکر
سلام.
1-نه آنچنان تفاوتی ندارند.
2-بستگی داره.دوستانی هستن که تهیه کردن و راحتن ولی باز انعطاف پذیری HD پلیر بیشتره.
3-با توجه به قیمت های فعلی بله چرا که نه.

iran79
31-01-2013, 02:00
ببخشيد منظور شما از اين بخش چي بود (پایونیر سری rs همه سیستم صوتی هستن و سینمای خانگی نیستن و بدرد خونه نمی خورن.) يعني چي سيستم صوتي هستن و بدرد خونه نميخورن!

در مورد صدا فكر نميكنيد يكم يا بيشتر غلو مي كنيد. اين خبرا نيست اگر صداي سيستم هاي انچناني بشنويد چي :n04:

داداش چرا میزنی! یه بار دیگه مطلب رو بخونی منظورم رو متوجه میشی. تا اونجایی که من اطلاع دارم این سری از سیستم های پایونیر 777،33،77 همگی جزو سیستم های صوتی هستن. خود پایونیر هم در سایتش این سیستمها رو جزو سیستم های صوتی معرفی کرده و از بخش سینمای خانگی جدا کرده که نشون میده برای سینما خانگی بودن یکم زیادین.
بدرد خونه نمیخورن یعنی قدرت صدای برای خونه زیاد هست. چون حداکثر استفاده رو نمیشه ازشون برد. 2 میلیون بدی 777 بگیری و صداش رو نشه زیاد کرد که اونوقت با سیستم 800 تومنی هیچ فرقی نمی کنه! بعد اینکه صدا سلیقه ای هست. نظر من اینه که همچین قدرت خروجی بدرد منزل نمیخوره. قبول ندارید؟ درمورد سیستم خودمم اغراق نمی کنم. شخصا مشکلی با بلندی صدا ندارم ولی برای خودم که خونواده کنارم نشستن و به این جور صداها عادت ندارن 350 خیلی زیاده چه برسه به بالای 2000. اولش هم گفتم که کیفیت صدا موضوع جداگانه ای هست. شکی نیست که اختلاف قیمتی میلیونی میتونه تفاوت آشکاری در کیفیت داشته باشه. کسی اینو رد نمی کنه.
یکی از آشنایان 20 میلیون و یکی دیگه 50 میلیون پول سیستم صوتی دادن و همه نوع صدا شنیدیم ولی چه فایده وقتی نمیتونه حداکثر استفاده رو بکنه. منظور از حداکثر استفاده این نیست که صدارو تا آخر ببری، بلکه در یه حد خاص برای بعضی افراد صدا چندان تفاوتی نمی کنه. اگه به مدل های سری rs توجه کنی شکل و شمایل سینمای خانگی بودن رو ندارن. فقط کافیه با سری سینمای خانگیش مقایسه کنی یا سینماهای سونی. متوجه میشین که تفاوت دارن.
حرف منم شخصا به اون دوستمون بود و منم در حد یه راهنمایی گفتم. و همینطور اینکه: اگه واقعا میتونی حداکثر استفاده رو ببری براشون پول بده.
شخصا فقط به این توجه می کردم که برندش پایونییر هست و از اکثر صداها پشتیبانی می کنه. ولی الان میبینم با پول کمتر میشه همون نیازهارو برطرف کرد. همه دستگاه ها از دالبی و دی تی اس پشتیبانی می کنن و خیلی چیزای دیگه. ولی تفاوت 777 پایونییر زمانی مشخص میشه که صدا رو بسیار بالا ببری. چون قدرت بالایی داره صدای خوبی هم بهت میده. به خش خش نمیفته. ولی در حد نرمال، تفاوتی بین مدل های 2 میلیونی و 1 میلیونی پایونیر نیست.
بازم رو حرفم هستم که: سری rs جزو سری تودوروکی پایونییر هست و جزو سیستم های صوتی هست. سینمای خانگی یه ویژگیش زیبا و ظریف بودن در کنار قدرت هست که فکرمیکنم مدل های پایین تر پایونیر در بخش سینمای خانگی این ویژگی هارو دارن. سری rs یک سیستم صوتی معرکه هست نه سینمای خانگی.

soheilnouri
31-01-2013, 02:22
htz424dvd این مدل بایونیر واسه منی که تلویزیون الجی 7610 دارم و کارم معمولیه خوبه و چند؟

iran79
31-01-2013, 02:31
htz424dvd این مدل بایونیر واسه منی که تلویزیون الجی 7610 دارم و کارم معمولیه خوبه و چند؟

منم از این مدل خوشم اومده. تو یه سایت زده بود 1 میلیون و 15 هزار.
قیمتاش به روز بود.
موندم قبل از گرونی چند بود. میارزه این قد پاش پول داد یا نه!

soheilnouri
31-01-2013, 02:34
ببخشیدا اگه میشه تو حول و حوش 600 700 تومن یه مارک ال جی معرفی کنید چون تلویزیونم هم ال جی سه بعدی 76100 42 اینچه

redored
31-01-2013, 08:28
با سلام خدمت تمام دوستان

لطفا مرا راهنمایی کنید چگونه میتوانم سینمای خانواده خودم را upgrade کنم تا در آن بتوانم فیلم های مختلف با فرمت های mkv - mov - flv ,...... را در آن تماشا کنم در حال حاضر فقط فقط فایل های dvd - divx را میتوانم ببینم

هرکدام از دوستان اگر بتوانند مرا راهنمایی کند لطف بزرگی در حق من میکنند شایان ذکر است مدل دستگاه HT-TQ85 سامسونگ میباشد

با تشکر از تمام دوستان و دست اندرکاران این سایت خوب

hamidcrazy2
31-01-2013, 10:02

بلندگوهایی که دوستمون معرفی کردن فکر نکنم اینجا باشه.اگر هم باشه طبق حرف دوستمون 550 دلاره.یعنی این قیمت رو ضربدر 3 و یا 4 کن تا به قیمتش تو ایران برسی.
این ست بلندگو رو فقط یه جا دیدم که داشت تو پاساژ شرکا. فی 1700. برندای دیگه خیلی قیمتاشون بالاست. جامو دو تا ایستادش 1400 یا فوکال دوتا ایستادش 2400 ولی این پایونیره 5.1 هست اون قیمت.
والا راستش قبلا هم گفنم من تو کار سیستم های حرفه ای ماشین هستم ولی تا حد ممکن سعی میکنم از برند پایونیر استفاده نکنم چون کیفیت مناسب ندارن و فقط حجم صدا دارن. مگه سری های بالا و PRS. اونا بحثشون جدا هست و قیمتاشونم خیلی بالاست.
در مورد اینکه پایونیر پیشنهاد میدم اینه که فقط پایونیر تو این رنج قیمت این همه امکانات میده مدل مشابه آمپ 922 پایونیر آمپ دنون 1612 یا فکر کنم 1615 هست که قیمتش 400 تومن گرونتر میشه.
پایونیر تو سیستم خونگی بیشترین ارزش رو در مقابل پول پرداختی داره.

ما مدل 777 رو هم تو مغازه با وللوم 60 تا گوش کردیم و اتفاق خاصی نیفتاد .هرچند حجم صدا ترسناک میشه و برد صدا زیاده ولی مغازه سالم موند. :n02:
سری rs سری تودورکی هست که مخصوص پارتی گرفتن و بیس دادن هست. ولی بازم سینما خانگی هست. سیستم صوتی چیدمان صدای دالبی نداره. قبلا هم گفتم صدای دالبی واسه فیلم هست نه موزیک . نه که نشه آهنگ رو دالبی ظبط کردا منظور اینه که بیهودس و من موزیک دالبی خیلی کم دیدم.
اینکه میگیم وات 777 واسه خونه آپارتمانی زیاده درست نیست. قرار نیست آدم از حداکثر توان چیزی استفاده کنه که. مثلا بنز 250 تا میره آیا 150 تا بیشتر رفتین؟ آیا میشه با 150 تا 10 دقیقه رانندگی کرد و مشکلی پیش نیاد؟ آیا پلیس و جاده ما اجازه میده؟ فقط در حد شیطونی میشه با اون سرعت رفت .
در سیستم های با وات بالا شما می تونین با حجم صدای کم قدرت و کیفیت بالا داشته باشید.
صدایی که با یه سیستم 300 واتی میگیرن با یه سیستم 2000 واتی فرق میکنه. حتی اگه از جفتشون 300 وات خروجی بگیرین.
راستی 777 قدرتش 12000 وات PmPo هست که میشه 600 وات واقعی . ولی اون باندی که معرفی کردم ووفراش 130 واتی هستن .که اگه فول درایوش بتونی بکنی فقط باند های ایستادش 780 وات قدرت دارند.
بازم میگم 777 قدرت تفکیک بالایی نداره. ولی تفکیکش خوبه مخصوصا اگه درست تنظیم و چیدمان بشه.

سلام چندتا سوال داشتم از اساتید

western digital خیلی فرمت ها رو ساپورت میکنه ولی بعید میدونم 717 بتونه نصف اون فرمت هارو ساپورت کنه.
دنون هم خیلی کوچولو موچولوهه فکر نکنم بازده بالایی واسه یه خونه داشته باشه . بیشتر ادمو یاد اسپیکر کامپیوتر میندازه. ولی کیفیت صداش باید بهتر از پایونیر باشه. (نشنیدم)

mrm2007
31-01-2013, 11:34
حدود ٦٠٠ قابليت سه بعدي كاربرد داره اصن؟

متاسفانه خیر. با 923 تومن ارزونترین مدل 3 بعدی که مال سامسونگه رو میتونید تهیه کنید که اینه :

توی LG ها قبلا یک مدل 3 بعدی داشت حدود 1200 که فعلا نیست و ارزونترینش خدودا 1400 هست. منتهی اگر که واقعا LG میخواهید و DVD کفایت میکنه برای کارتون , اینها رو ببینید :
یا

قیمت پایینتر همه دو بلند گو هستند این مدل هم هست و لی کیفیتش رو نمیدونم

armin_punisher6
31-01-2013, 11:39
بچه سینمای خانگی سونی به غیر از مدل fx900kw مدل دیگه ای هست که 1280 وات باشه؟

davood-d
31-01-2013, 15:58
داداش چرا میزنی! یه بار دیگه مطلب رو بخونی منظورم رو متوجه میشی. تا اونجایی که من اطلاع دارم این سری از سیستم های پایونیر 777،33،77 همگی جزو سیستم های صوتی هستن. خود پایونیر هم در سایتش این سیستمها رو جزو سیستم های صوتی معرفی کرده و از بخش سینمای خانگی جدا کرده که نشون میده برای سینما خانگی بودن یکم زیادین.
بدرد خونه نمیخورن یعنی قدرت صدای برای خونه زیاد هست. چون حداکثر استفاده رو نمیشه ازشون برد. 2 میلیون بدی 777 بگیری و صداش رو نشه زیاد کرد که اونوقت با سیستم 800 تومنی هیچ فرقی نمی کنه! بعد اینکه صدا سلیقه ای هست. نظر من اینه که همچین قدرت خروجی بدرد منزل نمیخوره. قبول ندارید؟ درمورد سیستم خودمم اغراق نمی کنم. شخصا مشکلی با بلندی صدا ندارم ولی برای خودم که خونواده کنارم نشستن و به این جور صداها عادت ندارن 350 خیلی زیاده چه برسه به بالای 2000. اولش هم گفتم که کیفیت صدا موضوع جداگانه ای هست. شکی نیست که اختلاف قیمتی میلیونی میتونه تفاوت آشکاری در کیفیت داشته باشه. کسی اینو رد نمی کنه.
یکی از آشنایان 20 میلیون و یکی دیگه 50 میلیون پول سیستم صوتی دادن و همه نوع صدا شنیدیم ولی چه فایده وقتی نمیتونه حداکثر استفاده رو بکنه. منظور از حداکثر استفاده این نیست که صدارو تا آخر ببری، بلکه در یه حد خاص برای بعضی افراد صدا چندان تفاوتی نمی کنه. اگه به مدل های سری rs توجه کنی شکل و شمایل سینمای خانگی بودن رو ندارن. فقط کافیه با سری سینمای خانگیش مقایسه کنی یا سینماهای سونی. متوجه میشین که تفاوت دارن.
حرف منم شخصا به اون دوستمون بود و منم در حد یه راهنمایی گفتم. و همینطور اینکه: اگه واقعا میتونی حداکثر استفاده رو ببری براشون پول بده.
شخصا فقط به این توجه می کردم که برندش پایونییر هست و از اکثر صداها پشتیبانی می کنه. ولی الان میبینم با پول کمتر میشه همون نیازهارو برطرف کرد. همه دستگاه ها از دالبی و دی تی اس پشتیبانی می کنن و خیلی چیزای دیگه. ولی تفاوت 777 پایونییر زمانی مشخص میشه که صدا رو بسیار بالا ببری. چون قدرت بالایی داره صدای خوبی هم بهت میده. به خش خش نمیفته. ولی در حد نرمال، تفاوتی بین مدل های 2 میلیونی و 1 میلیونی پایونیر نیست.
بازم رو حرفم هستم که: سری rs جزو سری تودوروکی پایونییر هست و جزو سیستم های صوتی هست. سینمای خانگی یه ویژگیش زیبا و ظریف بودن در کنار قدرت هست که فکرمیکنم مدل های پایین تر پایونیر در بخش سینمای خانگی این ویژگی هارو دارن. سری rs یک سیستم صوتی معرکه هست نه سینمای خانگی.

ببينيد شما باز فرمودين سينماي خانگي و مناسب خانه نيست! اسمش روشه سينمايي براي خانه.
سينماي خانگي تعريفي داره كه اگر آمپ و بلندگوها در اون قرار بگيرن ميشه سينمايي خانگي. هر سينمايي خانگي سيستم هاي فاي هم هست. همه براي خانه هستند مدل ضعيف و قوي حالا شما چقدر فضا داري ديگه دست شماست و ربطي به سيستم نداره.

iran79
31-01-2013, 17:22
ببينيد شما باز فرمودين سينماي خانگي و مناسب خانه نيست! اسمش روشه سينمايي براي خانه.
سينماي خانگي تعريفي داره كه اگر آمپ و بلندگوها در اون قرار بگيرن ميشه سينمايي خانگي. هر سينمايي خانگي سيستم هاي فاي هم هست. همه براي خانه هستند مدل ضعيف و قوي حالا شما چقدر فضا داري ديگه دست شماست و ربطي به سيستم نداره.

اگه میبینید سری تودوروکی از انواع صدای دالبی و دی تی اس پشتیبانی می کنه به این خاطره که آلبوم ها به صورت دالبی و دی تی اس هم معرفی میشن.
توی نت هم البوم با این فرمت ها پر هست و راحت گیر میاد.
این تنها نظر شخصی منه. و به نظرم برای سینمای خانگی داشتن تنها قدرت کافی نیست. زیبایی هم ویژگی مهمی هست که باید در نظر داشت.
به نظر من و اونجور که خود پایونییر در سایتش نشون داده اینه که سری rs رو جدا از سینمای خانگی معرفی کرده. سری rs که به تودوروکی معروف هست رو در قسمت جداگانه معرفی کرده. سینما خانگی هارو هم در یه قسمت جداگانه. یعنی یه فرقی بینشون هست.

davood-d
31-01-2013, 17:44
اگه میبینید سری تودوروکی از انواع صدای دالبی و دی تی اس پشتیبانی می کنه به این خاطره که آلبوم ها به صورت دالبی و دی تی اس هم معرفی میشن.
توی نت هم البوم با این فرمت ها پر هست و راحت گیر میاد.
این تنها نظر شخصی منه. و به نظرم برای سینمای خانگی داشتن تنها قدرت کافی نیست. زیبایی هم ویژگی مهمی هست که باید در نظر داشت.
به نظر من و اونجور که خود پایونییر در سایتش نشون داده اینه که سری rs رو جدا از سینمای خانگی معرفی کرده. سری rs که به تودوروکی معروف هست رو در قسمت جداگانه معرفی کرده. سینما خانگی هارو هم در یه قسمت جداگانه. یعنی یه فرقی بینشون هست.

هيچ ربطي به صداي چند كانال نداره
هر سيستمي كه مجهز به دكدر صداي چند كانال ديجيتال و بلندگوهاي 5.1 يا بيشتر باشه در مجموعه سينمايي قرار ميگيره.
حالا ميشه با اين سيستم موزيك 5.1 گوش كرد يا فيلم 5.1 يا استريو

iran79
31-01-2013, 19:58
هيچ ربطي به صداي چند كانال نداره
هر سيستمي كه مجهز به دكدر صداي چند كانال ديجيتال و بلندگوهاي 5.1 يا بيشتر باشه در مجموعه سينمايي قرار ميگيره.
حالا ميشه با اين سيستم موزيك 5.1 گوش كرد يا فيلم 5.1 يا استريو

پس یعنی شما می گید شرکت پایونیر در تقسیم بندی محصولاتش اشتباه کرده؟
دوست عزیز شما از حرف های من هم فقط قسمت اولش رو در نظر می گیرید و نسبت به اون جبهه می گیرید و بقیه صحبت هارو نادیده میگیرید.
به نظر شما اگه سری تودوروکی پایونییر جزو سینمای خانگی محسوب میشه چرا خود پایونییر باید این سری رو از سری سینماهای خانگیش جدا کنه؟ می تونست این رو هم در شاخه سینماهای خانگی معرفی کنه. همونطور که در قسمت سینماهای خانگیش سیستم های بلوری و دی وی دی باهم در زیر شاخه سینماهای خانگی هستند که نشون میده تنها در ویژگی بلوری باهم فرق دارند.
حالا چرا اومده سری تودوروکی رو از سینما خانگی جدا کرده؟
دلیلش نمیتونه بخاطر اهمیتش و مهم شمردن این سری سیتم ها باشه، چون یه شرکت محصولاتش رو از همدیگه متمایز نمیکنه و برای همشون یه ارزش قائل میشه.
مطمئنا فرقی بین این دو سری هست. مطمئن باشید.

davood-d
31-01-2013, 20:37
پس یعنی شما می گید شرکت پایونیر در تقسیم بندی محصولاتش اشتباه کرده؟
دوست عزیز شما از حرف های من هم فقط قسمت اولش رو در نظر می گیرید و نسبت به اون جبهه می گیرید و بقیه صحبت هارو نادیده میگیرید.
به نظر شما اگه سری تودوروکی پایونییر جزو سینمای خانگی محسوب میشه چرا خود پایونییر باید این سری رو از سری سینماهای خانگیش جدا کنه؟ می تونست این رو هم در شاخه سینماهای خانگی معرفی کنه. همونطور که در قسمت سینماهای خانگیش سیستم های بلوری و دی وی دی باهم در زیر شاخه سینماهای خانگی هستند که نشون میده تنها در ویژگی بلوری باهم فرق دارند.
حالا چرا اومده سری تودوروکی رو از سینما خانگی جدا کرده؟
دلیلش نمیتونه بخاطر اهمیتش و مهم شمردن این سری سیتم ها باشه، چون یه شرکت محصولاتش رو از همدیگه متمایز نمیکنه و برای همشون یه ارزش قائل میشه.
مطمئنا فرقی بین این دو سری هست. مطمئن باشید.

جبهه چي برادر
شما چرا اينقدر تو سايت پايونير تمركز داري.
پايونير اين سيستم ارزون براي مهموني ساخته از عكس تبليغاتش مشخصه . از ارزون ترين قطعات استفاده كرده تا براي مهموني فقط صدا بهتون بده همين. شما فكر ميكني چون تو دسته سيستم هاي سينمايي قرار نداده خاص هست؟ نه چون براي هدفي طراحي شده جدا قرار داده.

mr_rayan
01-02-2013, 01:38
مثل اینکه این بحثتون تموم نمیشه.
جناب iran79 ، داوود درست میگه.این سیستم جزو دسته سینمایی ها هم محسوب میشه.اون سیستم هایی که میبنید به اسم Home Theater توسط شرکت ها معرفی میشند به این دلیل هست که برای موزیک چندان مناسب نیستند و اساس کارشون بر پایه سینماست.سیستم هایی مثل سری تودوروکی و خیلی سیستم های دیگه تو این سبک و طراحی و ... هم برای موزیک مناسبند و هم فیلم.

soheilnouri
01-02-2013, 02:04
سينماي خونگي هم مگه مثه تلويزيون سه بعدي داره؟

soheilnouri
01-02-2013, 02:09
من يه چيز تو ٨٠٠ تومن مخام كه هم فيلم ببينم هم موسيقي كوش بدم..كاربردم معموليه..بلند كوهم باشه

amin_g_p
01-02-2013, 02:13
سينماي خونگي هم مگه مثه تلويزيون سه بعدي داره؟

ساپورت پخش بلوری 3D و HDMI1.4 (مطمین نیستم پخش فایل های ویدیویی سه بعدی هم شاملش می شه یا نه ولی معمولا پلیرشون قوی تر از سینمای معمولی dvd هست) می شه سینمای سه بعدی

mr_rayan
01-02-2013, 07:15
من يه چيز تو ٨٠٠ تومن مخام كه هم فيلم ببينم هم موسيقي كوش بدم..كاربردم معموليه..بلند كوهم باشه
مدل 212 پایونیر
مدل k948 ال جی

mkpf
01-02-2013, 11:51
سینما خانگی LH-870HTS یا سینما خانگی LH-W871HTS ؟

کدومش؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.:n16:

dada_zebel
01-02-2013, 12:39
دوستان rs77 پایه هاش چوبیه ؟
من تفکیک صدای راضی کننده میخام اگه با 1900 دنون 1312 رو بخرم میتونم اختلاف در تفکیک صدا رو نسبت به rs77 احساس کنم
من از یه چیز دنون میترسم جثه باند هاش خیلی کوچیکه و آدم احساس میکنه اون قدرت لازم ( نه زیاد ) رو نمی تونه بده البته خوب من در این مورد اصلا اطلاعای ندارم و فقط احساسم اینوئ میگه
خلاصه اینکه با خوندن صفحات قبل دانستم که بایستی یکی از سری های های زیر رو انتخاب کنم

سری 1 - خرید مدل 727 پایونیر به قیمت 1200 ( مدل 717 رو که پایه هاش چوبین سایت چاره میده 1365 )
سری 2 - خرید rs77 بدون پلیر به قیمت 1835 + خرید وسترن دیجیتال ( 330 ) = 2100
سری 3 - خرید rs77 بدون پلیر و تعویض آمپ به 910 به قیمت تقریبی 2600 + خرید وسترن دیجیتال ( 330 ) = تقریبا 3 تومن
سری 4 - خرید دنون 1312 به قیمت 1900 + یک جفت پایه برای باندهای عقبی (60 الی 70 ) + خرید وسرن دیجیتال پلیر ( 330 ) = 2300

نکات مهم
1- دنون شبکه نداره و باید از شبکه ی وسترن استفاده بشه و هم چنین آمپ 521 نیز شبکه نداره اما از مدل 921 اطلاع ندارم
2- آمپ دنون 3d ساپورته و آمپ پایونیر هم در مدل 521 وهم در مدل 921 تری دی ساپورته
3- باندهای دنون برخلاف مدل 1311 چوبی نیستن و کمی ضعیف ترن عوضش ساب ووفرش قویتر شده

مشکل مالی در خرید ندارم
کیفیت و وضوح صدا برام مهمه
هم موسیقی گوش میکنم و هم فیلم می بینم
موسیقی بیشتر mp3 گوش میدم اما گاها فرمت flac هم میخام بشنوم که اطلاع ندارم از اینکه میشه از طریق شبکه و به کمک کامپیوتر این فرمت رو پخش کرد یا نه )

با لین توضیحات اساتید اگر ممکنه یه لطفی بکنید مارو از دودلی خارج کنین
درسته مشکل مالی وجود نداره ولی به هرحال دوست دارم چیزی بخرم که تناسبی میات قیمت و کارایی در اون باشه
بهتره اینجور سوالم رو مطرح کنم که سری سوم برام 3 تومن آب میخوره و در مقابل سری 1 فقط 1200 . آیا این اختلاف قیمت نزدیک به 1900 میتونه اون اختلاف کیفیتی که لازمه و واقعا به چشم میاد بهم بده یا نه
با تشکر از دوستان

iran79
01-02-2013, 12:48
مدل 212 پایونیر
مدل k948 ال جی

رایان جان این مدل پایونیر قبل از گرونی قیمتش چند بوده؟ خبر دارین؟
مدل 424 پایونییر رو الان من تو یه سایت دیدم قیمتش رو نوشته 1100.
به این قیمت می ارزه بگیرم یا بعدا مدل های دیگه ای هم معرفی میشن؟ اصلا از این به بعد سینماهای خانگی بر پایه DVD تولید میشن؟

hakr
01-02-2013, 13:06
دوست گرامی mrm2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در ارتباط با دیدن زیر نویس در پایونیر 717
برای سهولت در کار روی یک زیر نویس راست کلیک کن ودر قسمت Propertes-------------> change برنامه Nodpat را انتخاب وokکن.حال روی زیرنویس مورد نظرت Double click کرده زیرنویس با برنامه Nodpad باز میشود.تو format میتوانی font وsizeرا تغییر دهی. حال کار اصلی: برو
توFile-------->save Asدر صفحه که باز میشود Encoding راUTF-8 وروی همان رویSave okکن از شما میپرسد Replace کنم Ok کنید .زیرنویس آماده استفاده است . روی سینما خانگی زیرنویس را clickکن وفیلم را بازیر نویس مشاهده نما .فقط فقط دقت کن سایز وفرمت ارائه شده با فرمت فیلمت همخوانی داشته باشد مثلا 720 زیرنویس بطور مثاالAllBlurayرا انتخاب نما.اگر باز سوالی داشتید در حد اطلاعاتم در خدمت هستم

hamidcrazy2
01-02-2013, 14:16
دوستان rs77 پایه هاش چوبیه ؟
من تفکیک صدای راضی کننده میخام اگه با 1900 دنون 1312 رو بخرم میتونم اختلاف در تفکیک صدا رو نسبت به rs77 احساس کنم
من از یه چیز دنون میترسم جثه باند هاش خیلی کوچیکه و آدم احساس میکنه اون قدرت لازم ( نه زیاد ) رو نمی تونه بده البته خوب من در این مورد اصلا اطلاعای ندارم و فقط احساسم اینوئ میگه
خلاصه اینکه با خوندن صفحات قبل دانستم که بایستی یکی از سری های های زیر رو انتخاب کنم

سری 1 - خرید مدل 727 پایونیر به قیمت 1200 ( مدل 717 رو که پایه هاش چوبین سایت چاره میده 1365 )
سری 3 - خرید rs77 بدون پلیر و تعویض آمپ به 910 به قیمت تقریبی 2600 + خرید وسترن دیجیتال ( 330 ) = تقریبا 3 تومن
سری 4 - خرید دنون 1312 به قیمت 1900 + یک جفت پایه برای باندهای عقبی (60 الی 70 ) + خرید وسرن دیجیتال پلیر ( 330 ) = 2300

نکات مهم
1- دنون شبکه نداره و باید از شبکه ی وسترن استفاده بشه و هم چنین آمپ 521 نیز شبکه نداره اما از مدل 921 اطلاع ندارم
2- آمپ دنون 3d ساپورته و آمپ پایونیر هم در مدل 521 وهم در مدل 921 تری دی ساپورته
3- باندهای دنون برخلاف مدل 1311 چوبی نیستن و کمی ضعیف ترن عوضش ساب ووفرش قویتر شده

مشکل مالی در خرید ندارم
کیفیت و وضوح صدا برام مهمه
هم موسیقی گوش میکنم و هم فیلم می بینم
موسیقی بیشتر mp3 گوش میدم اما گاها فرمت flac هم میخام بشنوم که اطلاع ندارم از اینکه میشه از طریق شبکه و به کمک کامپیوتر این فرمت رو پخش کرد یا نه )

با لین توضیحات اساتید اگر ممکنه یه لطفی بکنید مارو از دودلی خارج کنین
درسته مشکل مالی وجود نداره ولی به هرحال دوست دارم چیزی بخرم که تناسبی میات قیمت و کارایی در اون باشه
بهتره اینجور سوالم رو مطرح کنم که سری سوم برام 3 تومن آب میخوره و در مقابل سری 1 فقط 1200 . آیا این اختلاف قیمت نزدیک به 1900 میتونه اون اختلاف کیفیتی که لازمه و واقعا به چشم میاد بهم بده یا نه
با تشکر از دوستان
rs777 پایه هاش MDF هستند.
شما یه چیز عمری بخر . مثلا آمپ 520 پایونیر که روی rs777 هست فلش نمیخوره و بایستی حتما پلیرت یا تلویزیونت روشن باشه تا بتونی آهنگ انتخاب و پخش کنی !!! ولی آمپ مدل 922 این مشکل رو نداره و همچنین اکولایزر دستی داره.
منظورتون رو از شبکه نفهمیدم . اگه منظورتون کنترل اجزا به طور جداگانس بله آمپ 520 اونو نداره ولی 922 داره. (نتورک توی ماشین واسه کنترل اجزا به طور جداگانه بکار میره.
اون سیستمی که در چند صفحه قبل پیشنهاد دادم رو تست کنین. رستگار میشن. یه چیز عمری و با کیفیت خواهد بود. آمپ 1615 دنون رو هم می تونین جای 922 بر دارید ولی 400 تومن بیشتر باید بدید.
نتورک با کامپیوتر رو هم اگه تلویزیونت ساپورتش رو داشته باشه میتونی از اون استفاده کنی. یا میتونی از ورودی hdmi آمپ استفاده کنی.

dada_zebel
01-02-2013, 14:24
rs777 پایه هاش MDF هستند.
شما یه چیز عمری بخر . مثلا آمپ 520 پایونیر که روی rs777 هست فلش نمیخوره و بایستی حتما پلیرت یا تلویزیونت روشن باشه تا بتونی آهنگ انتخاب و پخش کنی !!! ولی آمپ مدل 922 این مشکل رو نداره و همچنین اکولایزر دستی داره.
منظورتون رو از شبکه نفهمیدم . اگه منظورتون کنترل اجزا به طور جداگانس بله آمپ 520 اونو نداره ولی 922 داره. (نتورک توی ماشین واسه کنترل اجزا به طور جداگانه بکار میره.
اون سیستمی که در چند صفحه قبل پیشنهاد دادم رو تست کنین. رستگار میشن. یه چیز عمری و با کیفیت خواهد بود. آمپ 1615 دنون رو هم می تونین جای 922 بر دارید ولی 400 تومن بیشتر باید بدید.
نتورک با کامپیوتر رو هم اگه تلویزیونت ساپورتش رو داشته باشه میتونی از اون استفاده کنی. یا میتونی از ورودی hdmi آمپ استفاده کنی.

با تشکر از راهنماییتون
بله دیدم
فقط من شهرستانم و اون باندهایی که معرفی کرده بودین ( 5.1 ) هیچ سایتی نداره و بایستی اینترنتی خرید کنم و یا اینکه تلفن فروشگاهی که این باندها رو دارن داشته باشم که بهشون زنگ بزنم قیمت بگیرم
خیلی ممنون

hamidcrazy2
01-02-2013, 14:33
قیمتارو که گفتم
اون سیستم 5.1 خونگی پایونیر 1700
آمپ 922 فی 1400
آمپ دنون 1615 فی 1800

شماره رو هم اگه خواستین میدم. البته دست خودتونه باهاش چونه بزنین. این قیمت ها هم واسه 1 هفته پیشه که سیستم رو خریدم.

dada_zebel
01-02-2013, 14:59
قیمتارو که گفتم
اون سیستم 5.1 خونگی پایونیر 1700
آمپ 922 فی 1400
آمپ دنون 1615 فی 1800

شماره رو هم اگه خواستین میدم. البته دست خودتونه باهاش چونه بزنین. این قیمت ها هم واسه 1 هفته پیشه که سیستم رو خریدم.

اگر شمارشو بفرمایین ( اینجا یا پیام خصوصی ) ممنون میشم
فردا بهش زنگ بزنم قیمت بگیرم

در ضمن این فروشگاه پایونیران مثل اینکه قیمت هاش قدیمیه
آمپ 921 رو زده 1170 خودش هم 3 دی هستش
این آمپ با مدل 922 چه فرقی داره
مرسی

arlabbafi
01-02-2013, 16:11
سلام من يک سينماي خانگي LG LH-738 HTS (DVD-DivX) دارم میخوام بدونم با اين دستگاه ميشه فيلم سه بعدی (SBS) هم ديد؟

mr_rayan
01-02-2013, 18:45
سینما خانگی LH-870HTS یا سینما خانگی LH-W871HTS ؟

کدومش؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.:n16:

مدل w871 بلندگوهای عقب اون بدون سیم هست.تفاوت دیگه ای من ندیدم داشته باشند.

mr_rayan
01-02-2013, 18:47
با تشکر از راهنماییتون
بله دیدم
فقط من شهرستانم و اون باندهایی که معرفی کرده بودین ( 5.1 ) هیچ سایتی نداره و بایستی اینترنتی خرید کنم و یا اینکه تلفن فروشگاهی که این باندها رو دارن داشته باشم که بهشون زنگ بزنم قیمت بگیرم
خیلی ممنون
شما باز اگر یه سقفی برای بودجتون مشخص می کردید مطمئنا میشد انتخاب های دیگه ای هم مطرح کرد.

mr_rayan
01-02-2013, 18:48
سلام من يک سينماي خانگي LG LH-738 HTS (DVD-DivX) دارم میخوام بدونم با اين دستگاه ميشه فيلم سه بعدی (SBS) هم ديد؟
سلام.
نه نمیشه.

mr_rayan
01-02-2013, 18:52
رایان جان این مدل پایونیر قبل از گرونی قیمتش چند بوده؟ خبر دارین؟
مدل 424 پایونییر رو الان من تو یه سایت دیدم قیمتش رو نوشته 1100.
به این قیمت می ارزه بگیرم یا بعدا مدل های دیگه ای هم معرفی میشن؟ اصلا از این به بعد سینماهای خانگی بر پایه DVD تولید میشن؟
قیمت دقیق ندارم و نداشتم.
مدل 424 دو نوع هست.یکی مدل Bcs-424 هست که سینما بلوری هست و یکی مدل Htz-424 که سینما دی وی دی هست.
بله می ارزه بگیرید منتها قبل از خرید صداش رو بشنوید.
بله سینماهای بر پایه دی وی دی همچنان تولید خواهد شد.

hamidcrazy2
01-02-2013, 18:53
اگر شمارشو بفرمایین ( اینجا یا پیام خصوصی ) ممنون میشم
فردا بهش زنگ بزنم قیمت بگیرم

در ضمن این فروشگاه پایونیران مثل اینکه قیمت هاش قدیمیه
آمپ 921 رو زده 1170 خودش هم 3 دی هستش
این آمپ با مدل 922 چه فرقی داره
مرسی
به نظر منم عجله نکنین. باز مشورت کنین. چون تو اون رنج قیمت چندتایی انتخاب دارین.

dada_zebel
01-02-2013, 19:07
مدل w871 بلندگوهای عقب اون بدون سیم هست.تفاوت دیگه ای من ندیدم داشته باشند.

جناب رایان ممنون
سقف رو 3 تومن در نظر بگیرین
موارد رو هم دوباره در زیر مشخص کردم
با توجه به اینکه شهرستان هستم امکان شنیدن و سپس انتخاب رو ندارم
تلویزیون هم پلاسمای پاناسونیک g10 هستش

نکات مهم

soheilnouri
02-02-2013, 00:26
راجع به این دو مدل توضیحاتی میدین که چند تا بلند گو داره ایا بلو ری داره یا نه...بهش هدفون وصل میشه یا نه...

مدل 212 پایونیر
مدل k948 ال جی

در ضمن من مصرفم محدود به تماشای فیلم های سینمایی میشه فقط و گاهی هم موسیقی...

mr_rayan
02-02-2013, 02:03
جناب رایان ممنون
سقف رو 3 تومن در نظر بگیرین
موارد رو هم دوباره در زیر مشخص کردم
با توجه به اینکه شهرستان هستم امکان شنیدن و سپس انتخاب رو ندارم
تلویزیون هم پلاسمای پاناسونیک g10 هستش

نکات مهم

خواهش می کنم.
خب اگر بودجه 3 تومن هست پیشنهاد خرید
پکیج 426 جامو با قیمت حدود 1.5
آمپلی فایر 1612 دنون یا آمپ 821 یا 921.فکر کنم از مدل 1021 به بالا قابلیت شبکه دارن.
برای پلیر هم هرچی مد نظرتون هست.
با توجه به اینکه پکیج 426 ساب نداره یدونه هم ساب ووفر باید تهیه کنید که اونم با توجه به بودجتون می تونید انتخاب کنید.
کمی بیشتر از 3 باید هزینه کنید ولی در عوض صدای بهتری می گیرید.می تونید آمپ 821 رو بردارید که قیمت کمتری داره و برای بلندگوهای شما هم کافیه.فکر کنم با آمپ 821 و بلندگوهای 426 و یه ساب ووفر و بدون پلیر دور و بر 3 تومن بشه.

mr_rayan
02-02-2013, 02:07
راجع به این دو مدل توضیحاتی میدین که چند تا بلند گو داره ایا بلو ری داره یا نه...بهش هدفون وصل میشه یا نه...

مدل 212 پایونیر
مدل k948 ال جی

در ضمن من مصرفم محدود به تماشای فیلم های سینمایی میشه فقط و گاهی هم موسیقی...

بلوری نداره.خروجی هدفون معمولا هم سینماها دارن.تعداد بلندگوها هم 5.1 یعنی 5 بلندگو و 1 ساب ووفر.
برای مصرف شما هر دو مدل خوبه.

payan_zaman
02-02-2013, 12:00
من می خوام pioneer vsx 821 رو بگیرم به نظر شما امپ خوبی هست یا نه
برای کار خانگی می خوام ولی کیفیت تمیزی صدا برام خیلی مهمه همچنین پشتیبانی از 3d
بلند گو چی پیشنهاد می کنید برای 5.1
می خواهم صداش تمیز باشه و کاملا تفکیک شده باس برام مهم نیست

البته مدل 727 سینما خانگی هم هست ولی تردید دارم کیفیت باندها و امپش خوب باشه لطفا راهنمایی کنید
درضمن من در حال حاضر از اسپیکرهای edfire استفاده می کنم خیلی از کیفیت صداش راضی هستم به نظر شما پایونیر توی باند بهتره یا edi fire
نظرتون در مورد اسپیکرهای tannoy چی هست ؟

chaharnazm
02-02-2013, 13:13
درود
من سینمای خانگی پایونیر مدل HTP-RS 777 رو دیدم و خوشم اومده. قصدم گوش کردن به موسیقی در محدوده ی صدای کم تا متوسط همراه با تفکیک و قدرت صدا در اون محدوده و هم تماشای فیلمه. این دستگاه میتونه پاسخ گوم باشه و احساس رضایت بهم بده یا نه؟ سپاسگزار میشم دوستان راهنماییم کنند.

hamidcrazy2
02-02-2013, 14:22
777 بیشتر واسه حجم بالا مناسبه. البته تفکیکش در حد قیمتش خوبه. و جای گله باقی نمیزاره.

mr_rayan
02-02-2013, 14:23
من می خوام pioneer vsx 821 رو بگیرم به نظر شما امپ خوبی هست یا نه
برای کار خانگی می خوام ولی کیفیت تمیزی صدا برام خیلی مهمه همچنین پشتیبانی از 3d
بلند گو چی پیشنهاد می کنید برای 5.1
می خواهم صداش تمیز باشه و کاملا تفکیک شده باس برام مهم نیست

البته مدل 727 سینما خانگی هم هست ولی تردید دارم کیفیت باندها و امپش خوب باشه لطفا راهنمایی کنید
درضمن من در حال حاضر از اسپیکرهای edfire استفاده می کنم خیلی از کیفیت صداش راضی هستم به نظر شما پایونیر توی باند بهتره یا edi fire
نظرتون در مورد اسپیکرهای tannoy چی هست ؟
همه چی به بودجه شما بستگی داره.تو بازار فعلی خرید آمپ های پایونیر به دلیل قیمت مناسبشون نسبت به رقبا کار عاقلانه ایه.
برند Tannoy هم برندی انگلیسی هستش.تو بعضی مدل ها صدای خیلی خوبی داره.

payan_zaman
02-02-2013, 14:42
همه چی به بودجه شما بستگی داره.تو بازار فعلی خرید آمپ های پایونیر به دلیل قیمت مناسبشون نسبت به رقبا کار عاقلانه ایه.
برند Tannoy هم برندی انگلیسی هستش.تو بعضی مدل ها صدای خیلی خوبی داره.

دوست عزیز اینو می دونم که به بودجه بر می گرده من بابت هزینه ای در این رنج هست سوال کردم یعنی با هزینه در رنج این دستگاه هایی که من انتخاب کردم خوبه یا انتخاب بهتری هم هست همچنین در مورد اسپیکر حدود 1 تومان 5 تیکه چی پیشنهاد می کنید

dada_zebel
02-02-2013, 15:41
خواهش می کنم.
خب اگر بودجه 3 تومن هست پیشنهاد خرید
پکیج 426 جامو با قیمت حدود 1.5
آمپلی فایر 1612 دنون یا آمپ 821 یا 921.فکر کنم از مدل 1021 به بالا قابلیت شبکه دارن.
برای پلیر هم هرچی مد نظرتون هست.
با توجه به اینکه پکیج 426 ساب نداره یدونه هم ساب ووفر باید تهیه کنید که اونم با توجه به بودجتون می تونید انتخاب کنید.
کمی بیشتر از 3 باید هزینه کنید ولی در عوض صدای بهتری می گیرید.می تونید آمپ 821 رو بردارید که قیمت کمتری داره و برای بلندگوهای شما هم کافیه.فکر کنم با آمپ 821 و بلندگوهای 426 و یه ساب ووفر و بدون پلیر دور و بر 3 تومن بشه.

جناب رایان عزیز منونم
در مورد خرید آمپ مشکلی ندارم ولی باندهای جامو رو از کجا به صورت تلفنی میتونم بگیرم چون شهرستانم
تشکر بابت راهنمایی بسیار مفید

mr_rayan
02-02-2013, 16:24
جناب رایان عزیز منونم
در مورد خرید آمپ مشکلی ندارم ولی باندهای جامو رو از کجا به صورت تلفنی میتونم بگیرم چون شهرستانم
خواهش می کنم.
در درجه اول به نظر من شما به حرف من اعتماد نکن و یروز وقت بذار بیا تهران و صدا گوش کن شاید خوشت نیاد و چیز دیگه ای خواستی.خرید تلفنی در مرحله آخر قرار میگیره برای زمانی که شما تحت هیچ شرایطی نتونی بیای تهران.
فروشگاه آکوستیک تماس بگیرید
فروشگاه ارمغان هم هست.ببین کدوم از دوستان شماره اش رو داره.من قبلا داشتم نمیدونم چرا نیست.

mr_rayan
02-02-2013, 16:26
دوست عزیز اینو می دونم که به بودجه بر می گرده من بابت هزینه ای در این رنج هست سوال کردم یعنی با هزینه در رنج این دستگاه هایی که من انتخاب کردم خوبه یا انتخاب بهتری هم هست همچنین در مورد اسپیکر حدود 1 تومان 5 تیکه چی پیشنهاد می کنید
بله تو این رنج بهترینه.
در حدود 1 تومن فکر نکنم چیزی باشه.باید برید پرس و جو کنید.جامو 426 در حدود 1.3 الی 1.5 هستش.می تونید این مدل رو بگیرید.

mr_rayan
02-02-2013, 19:07
فیلم The Avengers روی نسخه 3D پیشنهاد می کنم ببینید.عالیه.مخصوصا درگیری آخر فیلم.
فیلم The Dark Night Rises صدا و تصویر عالی داره.

dada_zebel
02-02-2013, 20:24
خواهش می کنم.
در درجه اول به نظر من شما به حرف من اعتماد نکن و یروز وقت بذار بیا تهران و صدا گوش کن شاید خوشت نیاد و چیز دیگه ای خواستی.خرید تلفنی در مرحله آخر قرار میگیره برای زمانی که شما تحت هیچ شرایطی نتونی بیای تهران.
فروشگاه آکوستیک تماس بگیرید
فروشگاه ارمغان هم هست.ببین کدوم از دوستان شماره اش رو داره.من قبلا داشتم نمیدونم چرا نیست.

سلام جناب رایان
فروشگاه راستین قیمت های زیر رو بهم داد
آمپ 922 1490
باند های 5.1 پایونر مدل پایین که دوستمون هم معرفی کرده بودن 1640
جمعا 3130
می ارزه یا نه ؟

mr_rayan
02-02-2013, 20:55
سلام جناب رایان
آمپ 922 1490
جمعا 3130
می ارزه یا نه ؟

سلام.
من صدای این مدل رو نشنیدم.نمیدونم چی بگم.قیمتش که خوبه منتها باید صدا شنید.

farhadoo
02-02-2013, 23:58
سلام جناب رایان
آمپ 922 1490
جمعا 3130
می ارزه یا نه ؟

سلام
جناب رایان درست میگن. متاسفانه در زمینه صدا کمتر میشه به ریویوها و قیمت توجه کرد و باید حتما صدا رو شنید و بعد انتخاب کرد چون خیلی سلیقه ایه. اما منم مثل شما شهرستانم و این کار خیلی برام مشکله وباید حداقل 2-3 رو قید کار و زندگیو بزنم و بیام تهران (اونم تو این اوضاع مسخره اقتصادی و...!) اما از قدیم گفتن هر که طاووس خواهد ... اما من این کارو حتما میکنم
فکر کنم شما هم یه دوسه روز واسه این کار وقت بزاری خیلی بهتره چون ممکنه 3تومن پول بدی اما اخرش صداش به دلت نشینه

davood-d
03-02-2013, 00:44
سلام
جناب رایان درست میگن. متاسفانه در زمینه صدا کمتر میشه به ریویوها و قیمت توجه کرد و باید حتما صدا رو شنید و بعد انتخاب کرد چون خیلی سلیقه ایه. اما منم مثل شما شهرستانم و این کار خیلی برام مشکله وباید حداقل 2-3 رو قید کار و زندگیو بزنم و بیام تهران (اونم تو این اوضاع مسخره اقتصادی و...!) اما از قدیم گفتن هر که طاووس خواهد ... اما من این کارو حتما میکنم
فکر کنم شما هم یه دوسه روز واسه این کار وقت بزاری خیلی بهتره چون ممکنه 3تومن پول بدی اما اخرش صداش به دلت نشینه

من فكر مي كنم قبل از تهران اومدن يكم بيشتر در مورد صدا مطلب بخونيد و با دوستان مشورت كنيد. چرا كه امكان اين كه در تهران ناخواسته سيستمي با تعريف فروشنده بخريد هست.

farhadoo
03-02-2013, 04:18
من فكر مي كنم قبل از تهران اومدن يكم بيشتر در مورد صدا مطلب بخونيد و با دوستان مشورت كنيد. چرا كه امكان اين كه در تهران ناخواسته سيستمي با تعريف فروشنده بخريد هست.
ممنون. این هم نکته مهمیه البته شخصا تقریبا 6ماهی میشه که مشغول خوندن مطلب تو این زمینه هستم ولی واقعا بعضی از این فروشنده ها موجوداتی عجیب:n04: با توانایی های خاص در این زمینه هستند!

این پکیج Marantz LS-7000 تو بازار موجوده؟قیمت؟ کسی تجربه شو داره؟

mr_rayan
03-02-2013, 07:31
ممنون. این هم نکته مهمیه البته شخصا تقریبا 6ماهی میشه که مشغول خوندن مطلب تو این زمینه هستم ولی واقعا بعضی از این فروشنده ها موجوداتی عجیب:n04: با توانایی های خاص در این زمینه هستند!

فکر کنم هنوزم تو بازار باشه.شنیدم.من نپسندیدم.به قیمتش نمی ارزه.یادمه قبل از گرونی ها حدود 1.5 قیمت داشت.الان احتمالا دو برابر و شاید سه برابر شده.

kindlinessangel
03-02-2013, 08:57
آکوستیک داره
حدود 2000000 البته قبل از تغییر نرخ ..... صدای focal sib به مراتب بهتره

سلام جناب رایان
آمپ 922 1490
جمعا 3130
می ارزه یا نه ؟

با اجازه رایان عزیز
من توی فروشگاه مهر صدا شنیدم
به نظر من جامو بهتره
فقط این ساب داره اون باید جدا تهیه بشه
ولی خوش قیافه است

اسپیکر رو فقط ارمغان داره فعلا .... تلفن خواستی بگو پخ میکنم

payan_zaman
03-02-2013, 10:42
بله تو این رنج بهترینه.
در حدود 1 تومن فکر نکنم چیزی باشه.باید برید پرس و جو کنید.جامو 426 در حدود 1.3 الی 1.5 هستش.می تونید این مدل رو بگیرید.

جامبو که فرمودید نمایندگی تو ایران داره
بفرمایید این مدلی که گفتید کیفیت صداش برای صدای تفکیک شده خوب هست و از Tannoy بهتر هست؟
در ضمن ایا کیفیت تصویر pionner vsx-821-k رو شما دیدید من می خواستم تصویر 3d ازش بگیرم برای TV

Dj_Migren
03-02-2013, 11:23
سلام
من سینما سامسونگ tz225 دارم که باهاش به مشکل برخوردم
تو این چند ساله dvd کپی میکردم باهاش نگاه میکردم
الان 1 ماهی میشه که dvd میزارم توش از دقیقه 58 به بعد شروع میکنه به پرش یهو تیتراژ آخر فیلم میاد
شرایط رایت یکسان بوده و dvd خام هم چند مدل تست کردم

mr_rayan
03-02-2013, 12:05
جامبو که فرمودید نمایندگی تو ایران داره
بفرمایید این مدلی که گفتید کیفیت صداش برای صدای تفکیک شده خوب هست و از Tannoy بهتر هست؟
در ضمن ایا کیفیت تصویر pionner vsx-821-k رو شما دیدید من می خواستم تصویر 3d ازش بگیرم برای TV
جامبو؟:n04:
جامو برند دانمارکی هستش.نمیشه به صورت کلیت گفت tannoy بهتره یا جامو.ولی تو قیمت پایین جامو انتخاب بهتریه.
شما اگر میخواید از آمپ pioneer جهت انتقال تصاویر 3d استفاده کنید نگران نباشید.کاری توسط آمپ روی تصویر صورت نمیگیره فقط انتقال پیدا می کنه.

mr_rayan
03-02-2013, 12:06
سلام
من سینما سامسونگ tz225 دارم که باهاش به مشکل برخوردم
تو این چند ساله dvd کپی میکردم باهاش نگاه میکردم
الان 1 ماهی میشه که dvd میزارم توش از دقیقه 58 به بعد شروع میکنه به پرش یهو تیتراژ آخر فیلم میاد
شرایط رایت یکسان بوده و dvd خام هم چند مدل تست کردم
همه فیلم ها از دقیقه 58 به بعد اینجوری میشه؟:n13:

dada_zebel
03-02-2013, 12:17
آکوستیک داره
حدود 2000000 البته قبل از تغییر نرخ ..... صدای focal sib به مراتب بهتره

با اجازه رایان عزیز
من توی فروشگاه مهر صدا شنیدم
به نظر من جامو بهتره
فقط این ساب داره اون باید جدا تهیه بشه
ولی خوش قیافه است

اسپیکر رو فقط ارمغان داره فعلا .... تلفن خواستی بگو پخ میکنم

تلفنشو لطف می کنید مرسی

dada_zebel
03-02-2013, 12:42
سلام
اساتید لطف کنن تفاوت آمپ 921 با 922 چیه
اختلاف قیمت تقریبا 400 تومنه
مرسی
ضمنا
جامو 426 رو بهم 1350 قیمت دادن
ساب ووفر خود جامو هم 700

kindlinessangel
03-02-2013, 12:54
سلام
اساتید لطف کنن تفاوت آمپ 921 با 922 چیه
اختلاف قیمت تقریبا 400 تومنه
مرسی
ضمنا
جامو 426 رو بهم 1350 قیمت دادن
ساب ووفر خود جامو هم 700

یه ست 428 هم داشت که دمو بود به من گفته بود 1.450 اما شاید کمتر هم بده . اگه مشکلی نداشته باشه بهتر از 426 هستش
این هم بهترین مقایسه برای دو تا آمپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

payan_zaman
03-02-2013, 13:46
جامبو؟:n04:

شما اگر میخواید از آمپ pioneer جهت انتقال تصاویر 3d استفاده کنید نگران نباشید.کاری توسط آمپ روی تصویر صورت نمیگیره فقط انتقال پیدا می کنه.
جدا ولی توی توضیحاتش نوشته که قابلیتهای ویدیویی خاصی داره

3-D Ready

Audio Return Channel

HDMI Standby Through
HDMI CEC

HDMI 36-bit Deep Color

HDMI x.v. Color

بعضی فرومهای انگلیسی از کیفیت تصویر راضی نبودند کاربرها شما که تجربه دارید مشکلات این دستگاه رو توی چی می بینید

payan_zaman
03-02-2013, 13:50
ظاهرا تنظیمات دستگاه هم فقط از طریق composite قابل نمایش هست بر روی تلویزیون
Unfortunately you cannot do the setup thru a HDMI connection. It can only do the setup over a composite connection to see the onscreen menus

نظر یکی از کاربرها د رامازون

hamidcrazy2
03-02-2013, 14:03
تست و مقایسه دو تا سیستم فقط و فقط در شرایط یکسان باید باشد تا گفت کدام بهتر است. شرایط تست، نحوه جا نمایی باندها ، نحوه تنظیمات، آهنگ تست ، ولووم تست ، فاصله تا بلندگوها و سلیقه همه میتونن صدا رو عوض کنن.
به طور مثال صدای یک باند پایونیر با یه پخش مشخص و تنظیمات مشخص توی یک پراید با همین سیستم با همین تنظیمات توی 405 به شدت فرق میکنه!!!! تفاوت هم فقط در آکوستیک ماشین هست.
مخصوصا انتخاب با تست گرفتن توی مغازه هم بدترین حالت انتخاب هست. مگه اینکه یه آهنگ رو قبلا با دقت بالا شنیده باشید و گوشتون حساس باشه تا بتونین انتخاب کنین.
آمپ 922 توصیه میشه. خیلی کامله. البته آمپ 1612 دنون هم تو همین مایه هاست . واتش هم بیشتره. قیمتش هم 1800 ایناس.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](DenonNA)&PId=AVR1612(DenonNA)

dada_zebel
03-02-2013, 14:06
تست و مقایسه دو تا سیستم فقط و فقط در شرایط یکسان باید باشد تا گفت کدام بهتر است. شرایط تست، نحوه جا نمایی باندها ، نحوه تنظیمات، آهنگ تست ، ولووم تست ، فاصله تا بلندگوها و سلیقه همه میتونن صدا رو عوض کنن.
به طور مثال صدای یک باند پایونیر با یه پخش مشخص و تنظیمات مشخص توی یک پراید با همین سیستم با همین تنظیمات توی 405 به شدت فرق میکنه!!!! تفاوت هم فقط در آکوستیک ماشین هست.
مخصوصا انتخاب با تست گرفتن توی مغازه هم بدترین حالت انتخاب هست. مگه اینکه یه آهنگ رو قبلا با دقت بالا شنیده باشید و گوشتون حساس باشه تا بتونین انتخاب کنین.
آمپ 922 توصیه میشه. خیلی کامله. البته آمپ 1615 دنون هم تو همین مایه هاست . واتش هم بیشتره. قیمتش هم 1800 ایناس.

921 چه امکاناتی کمتر از 922 داره

soheilnouri
03-02-2013, 15:24
[QUOTE=mr_rayan;7464441]بلوری نداره.خروجی هدفون معمولا هم سینماها دارن.تعداد بلندگوها هم 5.1 یعنی 5 بلندگو و 1 ساب ووفر.
برای مصرف شما هر دو مدل خوبه.[/QUOا

اینکه میگین اکثر سینماها منظورتون تلویزیونه؟چون من تلویزیون ال جی شو دارم...اما بخش کننده و بلند گو رو نخریدم..میخام بخرم..خود بخش کننده بلند گو داره؟چون تلویزیونم نداره متاسفانه ..

درضمن بلوری نداره که بده...ps3 با اینکه 4 5 ساله امده بلوری داره..

mr_rayan
03-02-2013, 15:29
Unfortunately you cannot do the setup thru a HDMI connection. It can only do the setup over a composite connection to see the onscreen menus

عجیبه.:n13:
البته چندتا از دوستان که rs777 دارن مثل hamidcrazy که جدیدا گرفته و چندتا دیگه از دوستان بهتره نظرشون رو بگن.pejman هم 921 داره.اون هم اگه پیداش میشد نظرش رو میگفت خوب بود.

mr_rayan
03-02-2013, 15:31
اینکه میگین اکثر سینماها منظورتون تلویزیونه؟چون من تلویزیون ال جی شو دارم...اما بخش کننده و بلند گو رو نخریدم..میخام بخرم..خود بخش کننده بلند گو داره؟چون تلویزیونم نداره متاسفانه ..

درضمن بلوری نداره که بده...ps3 با اینکه 4 5 ساله امده بلوری داره..
نه منظور خود پلیر و بلندگوهاست.
بلوری نداره.مدل هایی هستند که بلوری هم دارند ولی قیمت هایی بالای 1 میلیون دارن.

hamidcrazy2
03-02-2013, 15:38
نوشته شده توسط payan_zaman

عجیبه.
البته چندتا از دوستان که rs777 دارن مثل hamidcrazy که جدیدا گرفته و چندتا دیگه از دوستان بهتره نظرشون رو بگن.pejman هم 921 داره.اون هم اگه پیداش میشد نظرش رو میگفت خوب بود.

والا من با کامپوزیت تست نکردم. با اپتیکال که نمیاد. البته چیز خاصی نداره که بخواد بیاد. روی همون صفحه آمپ میاد کافیه به نظرم.

hamidcrazy2
03-02-2013, 16:06
من الان 1612 رو دیدم انگار واتش کمتز از 922 هست. فروشنده گفته بود واتش 165 وات هست انگار 120 هست . اون نه وات RMS

Pejman3
03-02-2013, 18:57
عجیبه.:n13:
منو تنظیمات با هر کانکشنی که به تلویزیون وصل کنید می یاد

amin_g_p
03-02-2013, 19:08

فکر کنم منظورش این بوده که وقتی از ورودی های hdmi خروجی تصویر می گیری منو نمیاد. (مثلا xbox یا pc وصله به سینما داری تصویر می گیری دیگه منو روی تصویر نمیاد تا خارج بشی بری توی منوی اصلی) توی سینمای خانگی که اینجوریه.

dada_zebel
03-02-2013, 22:14
دوستان و اساتید شبتون بخیر
از کلیه دوستان که کمک کردن تشکر می کنم
هر روز جنس ها گرون میشه و من نمیتونم به تهران بیام مجبورم یکی از مجموعه های زیر رو انتخاب کنم

1- آمپ 921 = 1150 + وسترن پلیر = 320 + باند جامو 428 = 1450 + ساب چامو=700 جمعا با هزینه های جانبی و ارسال = 3700
2- آمپ 821 = 870 + وسترن پلیر = 320 + باند جامو 426 = 1450 + ساب چامو=700 جمعا با هزینه های جانبی و ارسال = 3400
3- آمپ 921 = 1150 + وسترن پلیر = 320 + باند 5.1 پایونیر ( دارای ساب ) = 1640 جمعا با هزینه های جانبی و ارسال = 3200
4- آمپ 821= 870 + وسترن پلیر = 320 + باند 5.1 پایونیر ( دارای ساب ) = 1640 جمعا با هزینه های جانبی و ارسال = 2900

واقعیتش نه اینکه مشکلی در هزینه داشته باشم ولی تمایل ندارم با کلیه ی هزینه های جانبی بیش از 3 تومن خرج کنم
نمیدونم میشه فعلا با سیستم 1 بدون ساب گذروند یا نه
موسیقی رو که میدونم ساب نمیخاد اما نمیدونم بدون ساب فیلم دیدن حال میده یا نه
اگر اینطوری بتونم فعلا سر کنم سابش رو نمیخرم اونوقت حدود 3 تومن میشه با تشکر

hamidcrazy2
03-02-2013, 23:38
به نظرم اگه عجله نداری اجزا رو یکی یکی ولی خوبشو بخر.تفاوت 921و922اونقدر نیست که بخوای از امکانات اضافیشون استفاده کنی مگه اینکه حرفه ای باشی.
به نظرم یه روز بیا تهران بخر برو خلاص.
من باشم 3 رو با آمپ 922 میگیرم. البته میشه روی 1022 اینا هم فکر کرد

davood-d
04-02-2013, 02:03
هر روز جنس ها گرون میشه و من نمیتونم به تهران بیام مجبورم یکی از مجموعه های زیر رو انتخاب کنم

1- آمپ 921 = 1150 + وسترن پلیر = 320 + باند جامو 428 = 1450 + ساب چامو=700 جمعا با هزینه های جانبی و ارسال = 3700
2- آمپ 821 = 870 + وسترن پلیر = 320 + باند جامو 426 = 1450 + ساب چامو=700 جمعا با هزینه های جانبی و ارسال = 3400
3- آمپ 921 = 1150 + وسترن پلیر = 320 + باند 5.1 پایونیر ( دارای ساب ) = 1640 جمعا با هزینه های جانبی و ارسال = 3200
4- آمپ 821= 870 + وسترن پلیر = 320 + باند 5.1 پایونیر ( دارای ساب ) = 1640 جمعا با هزینه های جانبی و ارسال = 2900

واقعیتش نه اینکه مشکلی در هزینه داشته باشم ولی تمایل ندارم با کلیه ی هزینه های جانبی بیش از 3 تومن خرج کنم

يك بار كاملترين مجموعه بخر تا فردا نگي اي كاش اون يكي خريده بودم.

hamidcrazy2
04-02-2013, 08:10
يك بار كاملترين مجموعه بخر تا فردا نگي اي كاش اون يكي خريده بودم.
دقیقا
الان من به این وضع دچارم . سیستمم خیلی جای ارتقا داره.

hamidcrazy2
04-02-2013, 08:36
اطلاعات عمومی

این میکروفونی که کنار آمپ دنون هست کارش پروسس صدا و اتوتیون کردن و Time Alignment صدای اسپیکرهاست. که دقیقا همین مدل برای برخی از پخش های آلپاین ماشینی استفاده میشه. که به صورت جداگانه برای برخی از مدل ها قابل خرید هست. کارش اینه که صداها در محلی که میکرفون قرار داده میشه به صورت یکنواخت میرسه. البته این کار در آمپ پایونیر به صورت دستی انجام میشه که تنظیمش کار حضرت فیله. بیشترین مزیتش هم سر تنظیم ساب ووفر هست که تاخیر صداشو از بین میبره. البته من یه مدل فوق حرفه ای از این پروسسور رو دارم از برند jbl که هنوز نصب نکردم . البته میشه تو خونه هم استفادش کرد. اون مدل تا 7.1 کانال رو ساپورت میکنه.

kindlinessangel
04-02-2013, 08:43

والا اون ست پایونییر رو من اینجوری میتونم تعریف کنم که از نظر من صداش نهایتا 20% بهتر از صدای سینمای rs777 هست به خصوص تو موزیک تفاوت زیادی نداره. تازه من صدای اولی رو با مارانتز 8003 شنیدم در صورتی که صدای دومی رو با 520 پایونییر .... فقط از نظر من کیفیت ساختش به مراتب بهتره. به نظرم جامو به صورت محسوسی بهتره.

kindlinessangel
04-02-2013, 08:44
دوستان اگه لطف کنن نظرشون رو راجع به این مقایسه بگن ممنون میشم :n02:

yaroo89
04-02-2013, 09:44
سلام . من آمپ 922 رو دیروز خریدم( تومان1520 ) ولی هنوز به دستم نرسیده یه سوال داشتم چون پلی یر سونی معمولی دارم که خیلی فرمت ها رو پشتیبانی نمیکنه میشه از طریق usb آمپ این سری فرمت ها رو دید؟

hamidcrazy2
04-02-2013, 10:52
مبارک باشه. یکم گرون نخریدید؟ 1400 باید باشه

hamidcrazy2
04-02-2013, 11:07
این لینک رو هم میتونین ببینین

yaroo89
04-02-2013, 12:13
مبارک باشه. یکم گرون نخریدید؟ 1400 باید باشه

نمیدونم من شهرستانم . چند تا فروشگاه قیمت گرفتم همین قیمت ها بود فروشگاه پایونیر پاساژ الماس سه راه امین حضور موجود نداشت فروشگاه راستین گفت همین قیمت البته باید 1800 برای باند بدین چون به همراه باند میفروخت من از فروشگاه اینترنتی poineershop.ir خرید اینترنتی کردم با این وضع بازار ترسیدم قیمت ها بدتر شه :n13:

vchip
04-02-2013, 13:43
اطلاعات عمومی

این میکروفونی که کنار آمپ دنون هست کارش پروسس صدا و اتوتیون کردن و Time Alignment صدای اسپیکرهاست. که دقیقا همین مدل برای برخی از پخش های آلپاین ماشینی استفاده میشه. که به صورت جداگانه برای برخی از مدل ها قابل خرید هست. کارش اینه که صداها در محلی که میکرفون قرار داده میشه به صورت یکنواخت میرسه. البته این کار در آمپ پایونیر به صورت دستی انجام میشه که تنظیمش کار حضرت فیله. بیشترین مزیتش هم سر تنظیم ساب ووفر هست که تاخیر صداشو از بین میبره. البته من یه مدل فوق حرفه ای از این پروسسور رو دارم از برند jbl که هنوز نصب نکردم . البته میشه تو خونه هم استفادش کرد. اون مدل تا 7.1 کانال رو ساپورت میکنه.

سلام

پایونییر هم این میکروفون رو داره و به کمک MCACC تمام مراحل به صورت اتوماتیک انجام میشه.

Pejman3
04-02-2013, 14:56
سلام . من آمپ 922 رو دیروز خریدم( تومان1520 ) ولی هنوز به دستم نرسیده یه سوال داشتم چون پلی یر سونی معمولی دارم که خیلی فرمت ها رو پشتیبانی نمیکنه میشه از طریق usb آمپ این سری فرمت ها رو دید؟

922 رو نمی دونم ولی 921 هیچ نوع فرمت تصویری پخش نمی کنه.

الان نگاه کردم 922 هم مثل 921 فرمت های زیر رو ساپورت می کنه که هیچ کدوم ویدئویی نیست

Via LAN/USB: MP3, WAV, AAC, WMA, FLAC
192
kHz/24-Bit Audio playback: WAV, FLAC

xpga
05-02-2013, 14:10
سلام
دستگاهي هست كه فقط ديكودر باشه ؟
يعني بتونه مثلا dts-hd رو باز گشايي كنه و به خروجي arc بفرسته يعني آمپ نداشته باشه

arash-sat
05-02-2013, 17:15
سلام خدمت همه دوستان.

یه سری راهنمایی میخوام راجع به سیستم جدیدی که می خوام بگیرم.

برای استیج جلو سیستمم از برند پارادایم و دالی دو مدل انتخاب کردم که نظر کسایی که داشتن تو سایت هایی مثله AVS مثبت بوده.

مدل ها این ها هستند:

Dali concept 8

Paradigm Monitor 7 Or Monitor 9

برای سنتر مد نظرم IKON Vokal 1 هست.

برای انتخاب ----- هم موندم. Onkyo بگیرم یا برند های دیگه مثله Yamaha یا Denon

ترجیحا 5.1 کانال باشه و اینکه استیج عقب رو هم نمیخوام و برای ساب هم چی پیشنهاد میکنید؟؟؟ پلیر های بلو ری هم معرفی کنید ممنون میشم.

Pejman3
05-02-2013, 17:30
سلام
دستگاهي هست كه فقط ديكودر باشه ؟
يعني بتونه مثلا dts-hd رو باز گشايي كنه و به خروجي arc بفرسته يعني آمپ نداشته باشه

بله هست مثلاً Pre Amplifier ها دقیقاً همین کارو می کنند ولی معمولاً جزو سیستم های high end به حساب می یان و قیمت های نجومی دارند.
Stand alone DAC هم هست.

Pejman3
05-02-2013, 17:39
سلام خدمت همه دوستان.

برای استیج جلو سیستمم از برند پارادایم و دالی دو مدل انتخاب کردم که نظر کسایی که داشتن تو سایت هایی مثله AVS مثبت بوده.

مدل ها این ها هستند:

Dali concept 8

ترجیحا 5.1 کانال باشه و اینکه استیج عقب رو هم نمیخوام و برای ساب هم چی پیشنهاد میکنید؟؟؟ پلیر های بلو ری هم معرفی کنید ممنون میشم.

بهترین کار همون جواب همیشگی هست یعنی اینکه خودتون با گوش خودتون تست بگیرید.
ولی در کل من با برند پارادایم حال نمی کنم یعنی خاطره خوبی ندارم. بهتر هم هست که بلندگوهاتون همگی از یک برند و یک سری از اون برند باشه.
مثلاً همگی فوکال از سری الکترا باشه

Pejman3
05-02-2013, 17:41
سلام خدمت همه دوستان.

مدل ها این ها هستند:

Dali concept 8

بهترین کار همون جواب همیشگی هست یعنی اینکه خودتون با گوش خودتون تست بگیرید.
ولی در کل من با برند پارادایم حال نمی کنم یعنی خاطره خوبی ندارم. بهتر هم هست که بلندگوهاتون همگی از یک برند و یک سری از اون برند باشه.
مثلاً همگی فوکال از سری الکترا باشه
در مورد آمپ هم بفرمایید نیازهاتون چی هست تا بشه بهتر راهنمایی کرد

dada_zebel
05-02-2013, 20:11
سلام
دو سوال داشتم از خدمت اساتید اگر سریع پاسخ بدین من خریدم رو اوکی میکنم
تصمیم گرفتم باند جامو 428 رو بخرم ولی فروشنده میگه فعلا ساب نداره تازه 15 الی 20 روز دیگه میاره که اون روز به من 700 گفته بود که الان میگه 800 الی 900 در میاد
سوال اولم اینه که میتونم یه ساب از مارک دیگه با قیمت مناسب انتخاب کنم یا اینکه اگر اینکارو بکنم کیفیت صدا افت میکنه یعنی کلا کیفیت بالای ساب چند درصد در فیلم دیدن تاثیر داره ؟ تو موسیقی هم تاثیر داره یا تو موسیقی اصلا ساب لازم نیست

کلا برای حل مشکل ساب میتونم بعدا یه دست دوم پیدا کنم یا گیر نمیاد

ضمنا آمپ 922 داشت که کمی گرون در میاد و گفتش که یدونه 920 داره که با من 1100 حساب میکنه خودش میگفت با 921 فرقی نداره میخواستم بدونم اصلا تفاوتی بین این دو تا وجود نداره ؟
با تشکر

m2r164
05-02-2013, 21:50
سلام خدمت همه دوستان.

مدل ها این ها هستند:

Dali concept 8

سلام
دوست من
حتما به قول دوستان صدا ها رو بشنو
همچنین مقدار هزینه ای که می کنی رو هم در نظر بگیر
در مورد بلند گو ها من نمی تونم نظر خاصی بدم من صدا بلندگوهای 726 فوکال رو شنیدم و مست شدم
حتما بشنو اکوستیک داره .سایتش هم هست .آقای محمدپور هم با حوصله هست حتما می تونی با هاش مشورت کنی
برای ----- هم همه چی به هزینه ات بستگی داره اگر نمی خواهی زیاد هزینه نکنی (2500 تا 3000 )1912 دنون و اگر بیشتر از این حرف ها می خواهی هزینه کنی یاماها
در مورد پلیر پایونیر ال ایکس 55 رو می تونم توصیه کنم قیمتش هم قبل از گزونی های اخیر 1055 بود

از همه مهمتر می تونی با آقای برزین نیز در این زمینه مشورت کنی که دیگه چجت می باشند
hometheater.blogfa.com

موفق باشی

Pejman3
06-02-2013, 13:24
سلام
دو سوال داشتم از خدمت اساتید اگر سریع پاسخ بدین من خریدم رو اوکی میکنم
تصمیم گرفتم باند جامو 428 رو بخرم ولی فروشنده میگه فعلا ساب نداره تازه 15 الی 20 روز دیگه میاره که اون روز به من 700 گفته بود که الان میگه 800 الی 900 در میاد
سوال اولم اینه که میتونم یه ساب از مارک دیگه با قیمت مناسب انتخاب کنم یا اینکه اگر اینکارو بکنم کیفیت صدا افت میکنه یعنی کلا کیفیت بالای ساب چند درصد در فیلم دیدن تاثیر داره ؟ تو موسیقی هم تاثیر داره یا تو موسیقی اصلا ساب لازم نیست

کلا برای حل مشکل ساب میتونم بعدا یه دست دوم پیدا کنم یا گیر نمیاد

ضمنا آمپ 922 داشت که کمی گرون در میاد و گفتش که یدونه 920 داره که با من 1100 حساب میکنه خودش میگفت با 921 فرقی نداره میخواستم بدونم اصلا تفاوتی بین این دو تا وجود نداره ؟
با تشکر

اجباری نیست که ساب رو حتماً جامو بردارین خیلی از دوستان هم مارک اسپیکر و سابشون یکی نیست.
چه مدلی از ساب رو 700 قیمت داده بود؟
921 هایی که برای خاور میانه می یاد همشون پورت شبکه دارند و اگه براتون مهم باشه بهتره که 921 بگیرید ولی مدار تقویت صداشون تقریباً شبیه هم هست.
به نظرم در مورد انتخابتون هم شک نکنید 428 بلندگوی فوق العاده ای هست صدای دلنشین و ظاهر زیبا و با ظرافتی داره قیمتش هم واقعاً مناسبه.

xpga
06-02-2013, 13:49
428 زيباست ولي سراند و سنتر ضعيفي داره
و اينو مد نظر داشته باش

يه مدل ديگه هم تو شركا داره فكر كنم 528 بود كه اون ظاهر زيباي 428 رو نداره ولي سنتر و سراند خوبي داره

و كانال سنتر در فيلم تقريبا 80 درصد صحبت ها و ... رو داره
حواست به اين موضوع بشه

yaroo89
07-02-2013, 11:45
سلام. امپ 922 تنظیمات دستی صدا (اکولایزر) داره یانه و مسیر تنظیمات صدای اون دقیقا کجاست .من چون نتونستم باند بخرم فعلا دو تا باند قدیمی یاماها مدل ast-sc 10 بهش وصل کردم باسش زیاد جالب نیست.

hamidcrazy2
08-02-2013, 22:43
دوست دارین از اینا داشته باشین؟

mkpf
09-02-2013, 00:56
سلام
من یه تلویزیون شارپ دارم
یه dvd 9570 ال جی
یه سینما خانگی 871 ال جی
با کابل اپتیکال تلویزیون رو به سینما وصل کردم. صدای تله و صدای ریسیور و سینما تو باندای سینما میاد ولی....
صدای dvd تو باندا نمیاد......چرا؟؟؟؟؟؟؟:n27:

mr_rayan
09-02-2013, 11:24
سلام
من یه تلویزیون شارپ دارم
یه dvd 9570 ال جی
یه سینما خانگی 871 ال جی
با کابل اپتیکال تلویزیون رو به سینما وصل کردم. صدای تله و صدای ریسیور و سینما تو باندای سینما میاد ولی....
صدای dvd تو باندا نمیاد......چرا؟؟؟؟؟؟؟:n27:
سلام.پلیربون با HDMI وصله؟اگر وصله رو ورودی های دیگه هم امتحان کنید مثلا ورودی ای که رسی.ور وصله.

mr_rayan
09-02-2013, 11:24
این دوستمون دادا زبل بلاخره چیکار کرد؟داداش موفق شدی؟

mkpf
09-02-2013, 12:06
سلام.پلیربون با HDMI وصله؟اگر وصله رو ورودی های دیگه هم امتحان کنید مثلا ورودی ای که رسی.ور وصله.

بله با hdmi وصله ولی ریسیور با hdmi نیست.اگه بخوام با ریسیور عوض کنم باید با سه فیش بزنم.
ولی با سینما جابجا کردم فرقی نکرد

hs1366
09-02-2013, 13:15
سلام
یه سینما خانگی میخواستم بگیرم زیره 5/1
یه مدل ال جی دیدم مدل LH-885XBH ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سامسونگ هم زنگ زدم E 4551 داشت 1200
تو این رنج قیمت اگه چیزه بهتری از مارک دیگه ای هم سراغ داشتین بگین
LED7000 سامسونگ دارم به همین خاطر میخوام 3 بعدی باشه

LoverOfHate
09-02-2013, 14:58
سلام

من میخواستم تلویزیون پلاسمای پاناسونیک مدل VT30 بگیرم. بنظرتون چه سینمای خانگی بگیرم تا باهاش جور باشه؟ فقط قیمت بالا خیلی نباشه!
مرسی

dada_zebel
09-02-2013, 17:51
این دوستمون دادا زبل بلاخره چیکار کرد؟داداش موفق شدی؟

سلام جناب رایان
با زحمتای ما
خیلی کمک کردین
فقط تو رو خدا نگینبیاین تهران که اگه من بیام تهرون 2 روز کارم تعطیل میشه به اندازه نصف اون سینما ضرر میخورم

تصمیم به آمپ 921 باضافه جامو 428 گرفته بودم که دوستمون جناب xpga ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دو دلم کرد که سوراندهاش ضعیفه بهتره بری سراغ 528

در ضمن اگر تلفن چند مغازه رو که جامو میفروشن داشتم زنگ میزدم قیمت میگرفتم مخصوصا پاساژ شرکا
اگه میتونستم هر دو را از یه جا بخرم خوب میشد اونوقت پیگیریش راحت تر میشد

ضمنا یه پلیر وسترن هم لازم دارم که واسه اونم آدرس یا تلفنی ندارم
با تشکر

mr_rayan
09-02-2013, 21:05
سلام جناب رایان
با زحمتای ما
خیلی کمک کردین
فقط تو رو خدا نگینبیاین تهران که اگه من بیام تهرون 2 روز کارم تعطیل میشه به اندازه نصف اون سینما ضرر میخورم

تصمیم به آمپ 921 باضافه جامو 428 گرفته بودم که دوستمون جناب xpga ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دو دلم کرد که سوراندهاش ضعیفه بهتره بری سراغ 528

در ضمن اگر تلفن چند مغازه رو که جامو میفروشن داشتم زنگ میزدم قیمت میگرفتم مخصوصا پاساژ شرکا
اگه میتونستم هر دو را از یه جا بخرم خوب میشد اونوقت پیگیریش راحت تر میشد

ضمنا یه پلیر وسترن هم لازم دارم که واسه اونم آدرس یا تلفنی ندارم
با تشکر
سلام.
ای بابا تردید چرا؟وقتی میگم باید صدا بشنوی برای اینه که تردید به وجود نیاد.نظر هر کسی تو زمینه صدا محترمه.بهرحال هر کسی با توجه به شنیده هاش نظر میده.
به نظر من جامو سوراند و سنتر خوبی داره.جناب xpga درست میگن.ای کاش بهتر بود و درایو های اون با بلندگوی stand یکی بود ولی متاسفانه نیست ولی اونقدرها هم مشکل بزرگی نیست.به نظر من که در حد و اندازه خودش خوبه و برات کم نمیذاره.
خوبه که مدل 428 رو نسبت به 426 انتخاب کردی چون به دلیل داشتن یه ووفر بیشتر باس بهتری تو موزیک بهت میده.برای ساب هم می تونی سراغ برندهای ارزون تر بری ولی به قول داوود یبار خرج کن درست خرج کن.البته یاماها هم روی 500 تومن سابی داره که صدای خوبی داشته باشه ولی همه اینا مستلزم حضور شخص شماست.اگر نمیخوای حضوری خرید کنی پس زیاد حساسیت به خرج نده چون تا سیستمت نیاد خونه نمیدونی چی خرید کردی.
یکی از دوستان تو دو سه صفحه قبل گفته که شماره هرجارو میخوای داره بهت بده.شماره هارو بگیر زنگ بزن ببین چه خبره.
برای وسترن هم فروشگاه های اینترنتی زیاد هست.یکی فروشگاه
و یا فروشگاه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که تو این زمینه تخصص داره.
بهرحال برای hd پلیر با یه سرچ تو نت همه چی دستگیرت میشه.

mr_rayan
09-02-2013, 21:07
سلام

من میخواستم تلویزیون پلاسمای پاناسونیک مدل VT30 بگیرم. بنظرتون چه سینمای خانگی بگیرم تا باهاش جور باشه؟ فقط قیمت بالا خیلی نباشه!
مرسی

سلام.بودجه چقدره؟سقف بودجه رو مشخص کنید

mr_rayan
09-02-2013, 21:18
سلام
یه سینما خانگی میخواستم بگیرم زیره 5/1
یه مدل ال جی دیدم مدل LH-885XBH ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سامسونگ هم زنگ زدم E 4551 داشت 1200
تو این رنج قیمت اگه چیزه بهتری از مارک دیگه ای هم سراغ داشتین بگین
LED7000 سامسونگ دارم به همین خاطر میخوام 3 بعدی باشه
سلام.
مدل خوبیه.این مدل ال جی از سامسونگی که انتخاب کردید بهتره.

LoverOfHate
09-02-2013, 23:12
سلام.بودجه چقدره؟سقف بودجه رو مشخص کنید

تقریباً 800 900 هزار تومن! چیز بدردبخوری گیر میاد؟!

ccna
10-02-2013, 00:11
HT-E6750موجود هست ؟؟؟؟؟

mr_rayan
10-02-2013, 03:40
تقریباً 800 900 هزار تومن! چیز بدردبخوری گیر میاد؟!
بله چرا که نه.
مدل 212 پایونیر هست که با بودجه شما جور در میاد.
مدل دومی که با این بودجه پیشنهاد می کنم مدل LH950 ال جی.

ashkan1360
10-02-2013, 09:31
من دستگاهم سی دی که میذارم توش هی میدتش بیرون
سی دی رو هم که در میارم هی میده بیرون یه ده باری باید بزنم بره داخل تا بیخیال بشه
تا حالا فکر کنم 20 تا هم سی دی هم باهاش نگاه نکردم
یه مدت پیش هم که مشکل برقی براش پیش اومده بود

مدل : sony DAV-SZ1000

yaroo89
10-02-2013, 09:53
سلام . جناب mr-rayan
امپ 922 به جز تنظیمات پیشفرض صدا ، به صورت دستی تنظیم صدا نداره ؟

LoverOfHate
10-02-2013, 12:05
بله چرا که نه.
مدل 212 پایونیر هست که با بودجه شما جور در میاد.
مدل دومی که با این بودجه پیشنهاد می کنم مدل LH950 ال جی.

ممنون بابت راهنماییتون. میشه مدل دقیق این پایونیر رو بگید؟ و اینکه جفتشون قابلیت پخش 3D رو دارن؟

mkpf
10-02-2013, 12:15
بله با hdmi وصله ولی ریسیور با hdmi نیست.اگه بخوام با ریسیور عوض کنم باید با سه فیش بزنم.
ولی با سینما جابجا کردم فرقی نکرد

الان کسی نفهمید من باید چیکار کنم؟:n13:

mrm2007
10-02-2013, 13:25
ممنون بابت راهنماییتون. میشه مدل دقیق این پایونیر رو بگید؟ و اینکه جفتشون قابلیت پخش 3D رو دارن؟

با سلام

مدل دقیق پایونیر BCS-212 هست , و 3 بعدی نیست (بلوری معمولی هست) ارزانترین مدل 3 بعدی پایونیر BCS-424 هست که حدود 1050 تا 1100 بود (با توجه تغییرات قیمت ها) اینجا هم میتونید مشخصات و شکل و شمایلش رو ببینید.
ومدل 424

اون مدل LG هم بلندگوهاش ایستاده هست و ظاهرا بلندگوهای عقبش بی سیم هستند. و 3 بعدی هم نداره. ارزانترین مدل 3 بعدی بازار هم تا جایی که یادمه مدل E3551K سامسونگ بود به قیمت 923 تومن.

mr_rayan
10-02-2013, 13:30
من دستگاهم سی دی که میذارم توش هی میدتش بیرون
سی دی رو هم که در میارم هی میده بیرون یه ده باری باید بزنم بره داخل تا بیخیال بشه
تا حالا فکر کنم 20 تا هم سی دی هم باهاش نگاه نکردم
یه مدت پیش هم که مشکل برقی براش پیش اومده بود

مدل : sony DAV-SZ1000
متاسفانه نقص فنی.به نمایندگی خدمات پس از فروش مراجعه کنید.

mr_rayan
10-02-2013, 13:31
سلام . جناب mr-rayan
امپ 922 به جز تنظیمات پیشفرض صدا ، به صورت دستی تنظیم صدا نداره ؟
سلام.این آمپ رو پژمان داره.من دقیق نمیدونم.بذار بیاد جوابت میده.

mr_rayan
10-02-2013, 13:34

خواهش می کنم.نه من سینما خانگی معمولی معرفی کردم.نگفتی که 3D میخوای.اگر 3D بخوای باید همونطور که دوستمون گفت سامسونگ بگیری.تو بودجه شما دیگه تو بازار فعلی چیزی پیدا نمیشه.

mrm2007
10-02-2013, 13:35
الان کسی نفهمید من باید چیکار کنم؟:n13:

یک سوال : سینمای خانواده شما دارای ورودی HDMI هست یا نه؟اینجوری که من متوجه شدم ظاهرا تلویزیون صدای HDMI رو روی خروجی اپتیکال که شما به به سینمای خانواده وصل کردید نمیفرسته.

مدل تلویزیونتون دقیقا چی هست؟ یک سوال دیگه سینمای خانوادتون چه ورودی هایی و از هرکدوم چند تا داره؟ ( LG یکی از بدترین شرکتها هست (در ایران) از نظر اطلاعات روی سایتشون و قابلیت دستگاههاش)

Pejman3
10-02-2013, 17:47
سلام.این آمپ رو پژمان داره.من دقیق نمیدونم.بذار بیاد جوابت میده.
من 921 دارم تنظیمات دستی هم داره

yaroo89
11-02-2013, 07:24
من 921 دارم تنظیمات دستی هم داره

سلام جناب پژمان. مسیر تنظیمات دستی رو لطف کنین بگین از چه مسیریه چون من به جز حالت های پیش فرض هر چی ور رفتم نتونستم پیداش کنم .

mkpf
11-02-2013, 09:31
یک سوال : سینمای خانواده شما دارای ورودی HDMI هست یا نه؟اینجوری که من متوجه شدم ظاهرا تلویزیون صدای HDMI رو روی خروجی اپتیکال که شما به به سینمای خانواده وصل کردید نمیفرسته.

مدل تلویزیونتون دقیقا چی هست؟ یک سوال دیگه سینمای خانوادتون چه ورودی هایی و از هرکدوم چند تا داره؟ ( LG یکی از بدترین شرکتها هست (در ایران) از نظر اطلاعات روی سایتشون و قابلیت دستگاههاش)

سینما دارای ورودی hdmi هست ....تلویزیون من
Sharp LC-40L550M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 50M&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCsQFjAA&url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سینما هم یه خروجی hdmi و دو تا ردیف خروجی ( سه فیش) داره یه دونه هم اپتیکال ...مدل سینما ال جی مدل 871 هستش.
اگه تلویزیون صدا رو رو اپتیکال نمیندازه چرا پس صدای ریسیور روی سینما میاد؟
:n13:

mrm2007
11-02-2013, 14:44
سینما دارای ورودی hdmi هست ....تلویزیون من
Sharp LC-40L550M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 50M&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCsQFjAA&url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سینما هم یه خروجی hdmi و دو تا ردیف خروجی ( سه فیش) داره یه دونه هم اپتیکال ...مدل سینما ال جی مدل 871 هستش.
اگه تلویزیون صدا رو رو اپتیکال نمیندازه چرا پس صدای ریسیور روی سینما میاد؟
:n13:

با سلام

ببینید تا جایی که من متوجه شدم فیشهای اتصال ریسیور شما به تلویزیون از این فیش های Audio / video (اصطلاحا فیشهای RCA )هست درسته؟ این فیشها آنالوگ هست و اون تبدیلات لازم (آنالوگ به دیجیتال برای فرستادن روی اپتیکال) رو خود تلویزیون انجام میده. ولی سیگنالهای روی HDMI دیجیتال هست و چیزی که من حدس میزنم اینه که نرخ دیتا روی نوری و HDMI با هم نمیخونه و برای همین این تبدیل انجام نمیشه. در ضمن اینکه قابلیت نرخ دیتای HDMI بیشتر از نوریه و تا جایی که من دیده ام معمولا اینکار انجام نمیشه.

شما اگر که سینمای خانواده دارای ورودی HDMI هست , خروجی DVD Payer رو با HDMI وصل کنید به اون و اینجوری استفاده بکنید. عیبش اینه که برای تماشای DVD حتما باید سینمای خانواده هم روشن باشه.

معمولا توی دستگاههای جدید یکی از پورتهای HDMI تلویزیون و یکی ازپورت های سینمای خانواده دارای قابلیت ARC : Audio Return Channel هستند که صدا رو از تلویزیون روی همون کابلی که به سینمای خانواده وصل هست برمیگردونه. البته این 99درصد توی دستگاههای دارای 3 بعدی هست و دستگاههای بدون قابلیت 3 بعدی خیلی کم هستند که همچین چیزی رو داشته باشند.

یک تست هم بکنید توی منوی تلویزیون : Setup >>> Option >> Digital Audio Output دو حالت PCM و Dolby digital داره اونو هم عوض بکنید ببینید فرقی میکنه یا خیر؟

nt
15-02-2013, 19:45
سلام
من می خوام یکی سینما خانگی بگیرم تلویزیون هم ال سی دی سام هست
تا حد ممکن می خوام مدل سام باشه (چون می خوام اقساطی بردارم فقط مغازه سامسونگ داره)
اسپیکر ها بدون نیاز به روشن بودن پلیر کار کنه یعنی برای بیرون اودن صداش حتما نیاز به روشن بودن پلیر نباشه
رنج قیمت هم تا 1 میلیون - حالا 100 بالا یا پایین تر
کیفیت صدا خفن
ساپورت فیلمش هم توپ باشه
حالا اگر مدل دیگری به جز سام هم بود معرفی نمایید
ممنون

matin724
15-02-2013, 21:03
سلام
ی سینمای خانگی سامسونگ مدل HT D355K خریدم ، وصل کردم ولی بلندگوی پایینی(طبق شکل) FRONT L&R و SURROUND L&R صدا نداره . مشکل از کجاست؟
ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mr_rayan
15-02-2013, 21:40
سلام
تا حد ممکن می خوام مدل سام باشه (چون می خوام اقساطی بردارم فقط مغازه سامسونگ داره)
اسپیکر ها بدون نیاز به روشن بودن پلیر کار کنه یعنی برای بیرون اودن صداش حتما نیاز به روشن بودن پلیر نباشه
کیفیت صدا خفن
ساپورت فیلمش هم توپ باشه
ممنون
سلام.
خواسته اولتون امکان پذیر نیست.حتما باید پلیر روشن باشه.
خواسته دومتون هم امکان پذیر نیست.سامسونگ مدلی نداره که کیفیت صدای خفن داشته باشه.
تو این قیمت می تونید مدل 445 سامسونگ رو بگیرید.

davood-d
15-02-2013, 22:28
سلام
ی سینمای خانگی سامسونگ مدل HT D355K خریدم ، وصل کردم ولی بلندگوی پایینی(طبق شکل) FRONT L&R و SURROUND L&R صدا نداره . مشکل از کجاست؟
ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر تيوتر و بلندگوي بالا كار ميكنه مشكل قطعي داريد با نمايندگي تماس بگيريد شايد براتون عوض كنند.

matin724
15-02-2013, 23:43
اگر تيوتر و بلندگوي بالا كار ميكنه مشكل قطعي داريد با نمايندگي تماس بگيريد شايد براتون عوض كنند.
تیوتر هم تو چهارتاش کار نمیکنه!
یعنی چه طور میشه تو هر چهارتاش هم بلندگو هم تیوتر قطع باشه؟!!

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

davood-d
16-02-2013, 06:23
تیوتر هم تو چهارتاش کار نمیکنه!
یعنی چه طور میشه تو هر چهارتاش هم بلندگو هم تیوتر قطع باشه؟!!

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

يكم بيشتر توضيح بدي بهتر ميشه متوجه مشكل شد.
در حالت موزيك استريو دو كانال اصلي هم اين مشكل داره

softkadeh
17-02-2013, 14:30
دوستان یه مدل سینمای خانگی از LG میخوام که امکانات زیر رو داشته باشه .
- بلوری سه بعدی
- پخش از شبکه
- اتصال هارد USB3

هدف : روی هارد فیلمهای 3 بعدی بلوری با فرمت ISO دارم که صدای 6 کاناله داره . حالا اگه بشه از روی شبکه بخونه و 6 کاناله رو پخش کنه که چه بهتر . از روی هارد هم میخوام بتونه پخش کنه . چیزی که برام مهمه اینه که حتمأ 6 کاناله با کابل اپتیکال رو بتونه پخش کنه . LED هم هست که هم شبکه داره هم از روی هارد پخش میکنه ولی نمیدونم آیا وصل کنم به TV میشه صدا رو روی سینمای خانگی به صورت 5.1 انتقال داد یا نه .

مدل های زیر رو دیدم اگه از یکی از این مدلهای خوبه همین رو بگیرم :

nt
17-02-2013, 14:31
نوشته شده توسط nt [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام
کیفیت صدا خفن
ساپورت فیلمش هم توپ باشه
ممنون

نوشته شده توسط mr_rayan [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.
خواسته اولتون امکان پذیر نیست.حتما باید پلیر روشن باشه.
خواسته دومتون هم امکان پذیر نیست.سامسونگ مدلی نداره که کیفیت صدای خفن داشته باشه.
تو این قیمت می تونید مدل 445 سامسونگ رو بگیرید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام
من می خواستم بدونم تفاوت این سه مدل سامسونگ در چیه؟؟

سینما خانگی HT-E4551K سامسونگ
سینما خانگی D5550 سامسونگ
سینما خانگی HT-E445K سامسونگ

1- به نظر شما من که تلویزیون LED دارم کدام از 3 مدل بالا را بگیرم که خوب باشه؟؟؟(یعنی تلویزیون LED می تونه سه بعدی را خوب ساپورت کنه؟ یا بیخیال پخش کننده 3D بشم)
2- پلیر هر یک از این سه سینما از چه فرمت های تصویری پشتیبانی می کنند؟
3- من قبلا می خواستم بگیرم که دوستان یک مدل پایونر را پیشنهاد دادند که من در یزد اصلا پایونر پیدا نکردم آیا همین سام خوبه؟؟
4- خروجی صدای 1000 وات RMS یعنی چه؟
5- Wifi چه کاربردی در سینما خانگی داره؟
ممنون از توجهتون

amin_g_p
17-02-2013, 15:21
سلام
من می خواستم بدونم تفاوت این سه مدل سامسونگ در چیه؟؟

سینما خانگی HT-E4551K سامسونگ
سینما خانگی D5550 سامسونگ
سینما خانگی HT-E445K سامسونگ

1- به نظر شما من که تلویزیون LED دارم کدام از 3 مدل بالا را بگیرم که خوب باشه؟؟؟(یعنی تلویزیون LED می تونه سه بعدی را خوب ساپورت کنه؟ یا بیخیال پخش کننده 3D بشم)
2- پلیر هر یک از این سه سینما از چه فرمت های تصویری پشتیبانی می کنند؟
3- من قبلا می خواستم بگیرم که دوستان یک مدل پایونر را پیشنهاد دادند که من در یزد اصلا پایونر پیدا نکردم آیا همین سام خوبه؟؟
4- خروجی صدای 1000 وات RMS یعنی چه؟
5- Wifi چه کاربردی در سینما خانگی داره؟
ممنون از توجهتون

سلام
1- مدل تلویزیون را نگفتید ولی خوب اگر سه بعدی هست مخصوصا از مدل های جدید می ت.نید از سه بعدی لذت ببرید
2- به غیر از 445k که دی وی دی هست بقیه طبق سایت سامسونگ مشکلی در پخش فایل نباید داشته باشند مثل پلیر تلویزیون های جدید mkv, avchd, aac, mp3, wmv , ...( ولی مثل اینکه flac را پخش نمی کنه پایونیر من 727 ساپورت می کنه. بازم سوال کنید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
3- منم با راهنمایی دوستان پایونیر خریدم اینجا هم نیست نمایندگی پایونیر توی شهرستانها اصلا نمی دونم هست یا نه ولی یا خودتون از تهران باید بگیرید یا مثل من با باربری براتون می فرستن. من سام را تست نکردم ببینم بهتره یا نه به دوستان و سابقه پایونیر اعتماد کردم.
4-مجموع خروجی بلندگوها و سابووفر (وات RMS توان بلندگوها و میزان اسمی بلندی صداست)
5-wifi دوتا کاربرد داره یکی dlna و دیگری internet apps اولی برای اشتراک گذاری فایل ها در شبکه بی سیم هست مثلا فایلی را با نرم افزار های مخصوص dlna به اشتراک می گذارید و در پلیر به آنها دسترسی دارید. یا همین طور گوشی که dlna ساپورت کنه و به شبکه وایرلستون وصل باشه (من از این قابلیتش زیاد استفاده می کنم) و دومی هم که می تونه مثل اسمارت سامسونگ باشه یا پایونیر که دوتا اپ یوتوب و پیکاسا داره که ف یل تر ند!

mrm2007
17-02-2013, 17:00
- بلوری سه بعدی
- پخش از شبکه
- اتصال هارد USB3

هدف : روی هارد فیلمهای 3 بعدی بلوری با فرمت ISO دارم که صدای 6 کاناله داره . حالا اگه بشه از روی شبکه بخونه و 6 کاناله رو پخش کنه که چه بهتر . از روی هارد هم میخوام بتونه پخش کنه . چیزی که برام مهمه اینه که حتمأ 6 کاناله با کابل اپتیکال رو بتونه پخش کنه . LED هم هست که هم شبکه داره هم از روی هارد پخش میکنه ولی نمیدونم آیا وصل کنم به TV میشه صدا رو روی سینمای خانگی به صورت 5.1 انتقال داد یا نه .

با سلام
ببینید اگر که تلویزیونتون هم سه بعدی هست یکی از وردیهای hdmiاون یک قابلیتی داره به نام ARC.شما کافیه کابل مخصوص اون رو بگیرید و وصل کنید به خروجی سینمای خانواده . با همون یک کابل هم صدا ازتلویزیون میره به سینمای خانواده و پخش میشه به صورت ۶ کانال و هم تصویر منتقل میشه به تلویزیون. احتیاجی هم به اتصال نوری نیست برای اینکار. این مدل hdmi توی همه دستگاههای ۳ بعدی هست.
پخش از شبکه رو هم که تقریبا همه دارند. ازهارد معمولا مشکلی نیست. او لینکها جفتش یک لینکه و یک دستگاه.

m2r164
17-02-2013, 19:09
- بلوری سه بعدی
- پخش از شبکه
- اتصال هارد USB3

دوست عزیزهیچ پلیری قادر به اجرای فایل های ایزو نمی باشد
برای اجرای آن بهتر می باشد یک مدیا پلیر تهیه فرمایید که قادر به اجرای ایزو باشه مثل ایگریت
قیمت هم حدود 500

amin_g_p
17-02-2013, 20:26
با سلام
ببینید اگر که تلویزیونتون هم سه بعدی هست یکی از وردیهای hdmiاون یک قابلیتی داره به نام ARC.شما کافیه کابل مخصوص اون رو بگیرید و وصل کنید به خروجی سینمای خانواده . با همون یک کابل هم صدا ازتلویزیون میره به سینمای خانواده و پخش میشه به صورت ۶ کانال و هم تصویر منتقل میشه به تلویزیون. احتیاجی هم به اتصال نوری نیست برای اینکار. این مدل hdmi توی همه دستگاههای ۳ بعدی هست.
پخش از شبکه رو هم که تقریبا همه دارند. ازهارد معمولا مشکلی نیست. او لینکها جفتش یک لینکه و یک دستگاه.

من فقط با بعضی از فایل ها (بعضی DTS های با ریت و کیفیت بالا) مشکل خروجی از طریق arc را داشتم که استریو می داد با اپتیکال حل شد. البته اپتیکال کاربرد دیگه ای هم داره اگر کامپیوتر یا هر وسیله دیگه ای را مستقیم با hdmi به tv بزنید از طریق arc استریو صدا می گیرید (که حداقل می دونم سامسونگ اینجوری) که راه حلش یا اپتیکال یا استفاده از ورودی hdmi سینما خانگی.

ویرایش: مشکل حل شد توی تنظیمات spdif صدا را روی dts گذاشتم و از arc هم 6 کاناله حروجی گرفتم (البته فقط از پلیر خود تلویزیون)

mahdi_z100
17-02-2013, 21:43
سلام
من به نازگی 6960 46 اینچ خریدم و یه سیما خانگی میخوام . نمیخوام بلوری پلیر داشته باشه . به من 555 و 355 Samsung رو معرفی کردن . لطفا با بودجه 500 تا 600 تومن بهترین مدل رو معرفی کنید .
با تشکر

nt
18-02-2013, 00:23
سلام
1- مدل تلویزیون را نگفتید ولی خوب اگر سه بعدی هست مخصوصا از مدل های جدید می ت.نید از سه بعدی لذت ببرید
2- به غیر از 445k که دی وی دی هست بقیه طبق سایت سامسونگ مشکلی در پخش فایل نباید داشته باشند مثل پلیر تلویزیون های جدید mkv, avchd, aac, mp3, wmv , ...( ولی مثل اینکه flac را پخش نمی کنه پایونیر من 727 ساپورت می کنه. بازم سوال کنید)

3- منم با راهنمایی دوستان پایونیر خریدم اینجا هم نیست نمایندگی پایونیر توی شهرستانها اصلا نمی دونم هست یا نه ولی یا خودتون از تهران باید بگیرید یا مثل من با باربری براتون می فرستن. من سام را تست نکردم ببینم بهتره یا نه به دوستان و سابقه پایونیر اعتماد کردم.
4-مجموع خروجی بلندگوها و سابووفر (وات RMS توان بلندگوها و میزان اسمی بلندی صداست)
5-wifi دوتا کاربرد داره یکی dlna و دیگری internet apps اولی برای اشتراک گذاری فایل ها در شبکه بی سیم هست مثلا فایلی را با نرم افزار های مخصوص dlna به اشتراک می گذارید و در پلیر به آنها دسترسی دارید. یا همین طور گوشی که dlna ساپورت کنه و به شبکه وایرلستون وصل باشه (من از این قابلیتش زیاد استفاده می کنم) و دومی هم که می تونه مثل اسمارت سامسونگ باشه یا پایونیر که دوتا اپ یوتوب و پیکاسا داره که ف یل تر ند!

سلام
ممنون از پاسخ
تلویزیون من ال سی دی معمولی هست و سه بعدی را نداره حال داشتن پلیر سه بعدی میکنه کارایی داشته باشه یا خیر
حالا با این توصیفات کدوم مدل از سه مدل گفته شده میتونه برای من مفید باشه
بازم ممنون

softkadeh
18-02-2013, 00:31
ممنون دوستان . مدل Tv اینه : LG 55LM96000
خودش پخش نکنه آیا از شبکه هم نمیکنه ؟
اصولأ کار شبکه چطور هست ؟ هرچی رو مونیتور PC هست رو روی TV نشون میده یا به صورت انتقال هست ؟
و اینکه اون کابل ARC کیفیت بهترین نسبت به Optical ارائه میده ؟

لینک اون یکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک TV ال جی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin_g_p
18-02-2013, 01:17
سلام
ممنون از پاسخ
تلویزیون من ال سی دی معمولی هست و سه بعدی را نداره حال داشتن پلیر سه بعدی میکنه کارایی داشته باشه یا خیر
حالا با این توصیفات کدوم مدل از سه مدل گفته شده میتونه برای من مفید باشه
بازم ممنون

قابلیت سینمای سه بعدی پخش فرمت های بیشتر و دیسک بلوری و در بعضی مدل ها صدای مجازی سه بعدی هست (که به نظر من این مورد چیز خاصی نیست حداقل روی پایونییر)
اگر از دیسک بلوری استفاده می کنید و یا پلیر برای فایل های mkv و ... ندارید می تونید از سه بعدی استفاده کنید یا اگر پخش فایل خیلی مهمه یه مدیا پلیر با یک سینمای دی وی دی بگیرید که ساپورت فایلشون هم بهتره.

توی سامسونگ معیار ها اینها می تونه باشه:
وات
بلوری یا دی وی دی (پشتیبانی فرمت های تصویری)
اسمارت یا معمولی
اتصال به شبکه از طریق وای فای یا کابل لن یا بدون هیچ کدوم
ورودی ها (و خروجی ها)

با توجه به بودجه و نیازتون و راهنمایی دوستان انتخاب کنید من همون طور که گفتم صدای هیچ کدوم را از نزدیک نشنیدم با راهنمایی دوستان مخصوصا mr_rayan عزیز گرفتم.

ممنون دوستان . مدل Tv اینه : LG 55LM96000
خودش پخش نکنه آیا از شبکه هم نمیکنه ؟
اصولأ کار شبکه چطور هست ؟ هرچی رو مونیتور PC هست رو روی TV نشون میده یا به صورت انتقال هست ؟
و اینکه اون کابل ARC کیفیت بهترین نسبت به Optical ارائه میده ؟

لینک اون یکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک TV ال جی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودش پخش نکنه از طریق شبکه هم پخش نمی کنه. کار شبکه اشتراک گذاری فایل هست هرچی انتخاب کنی از روی هر منبع dlna پخش می کنه (مثل اینکه یو اس بی یا هارد وصل کردی به پلیر)

نظر من بین این دو مدل LH880XBH هست. دلیل انتخاب فقط به خاطر 5.1 بودن. توی فیلم های با کیفیت بالا و یا بلوری صدا به صورت 6 یا 8 کاناله (5.1 یا 7.1) هست که بیشتر مکالمات و درواقع صدای اصلی از بلندگوی سنتر پخش می شه و به نظر من مهمترین هست.

من شنیدم arc از اپتیکال بهتره از نظر تکنولوژی و علمی نمی دونم ولی برای مواردی مجبورم از اپتیکال استفاده کنم.

-----------------------
یه سوال خودم داشتم وقتی ورودی اپتیکال را توی 727 انتخاب می کنم بالاش می زنه استریو چه کابل وصل باشه چه نباشه (ولی صدای DTS شش کاناله را پخش می کنه!) اشتباه می زنه یا مشکلی داره؟

yaroo89
18-02-2013, 07:46
سلام آقا پژمان
من مسیر تنظیمات دستی صدا رو در امپ 922 میخواستم شما 921 دارین احتمالا عین هم هستند ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

saeed1351
18-02-2013, 11:15
سلام
اولا من از این سایت باید از بابت مشاوره به من و دوستان تشکر کنم چرا که من هم تلوزیون را با مشاوره این سایت وهم سینمای خانوادهPioneer HTP-RS777 را با راهنمایی های دوستان خصوصا mr_rayan davood-d تونستم بخرم
اولا راضیم
اما تجربه من شاید درست نباشه
بنظر من برای بهترین صدا باید خونه یا سالن هم شرایط را داشته باشه یعنی مثلا موکت یا فرش نباشه کف سرامیک باشه بهتره
اما از دوستان سوالی داشتم من دلیل خریدم از این ست صدای خوب وغیره و غیره بود که داره اما درجایی بودم بایه سیمنای خانواده بیخودی ارزان بعضی از موزیک ها به گونه ای بود که بخشی از اهنگ از یه باند فقط وبخشی دیگر از باند دیگری بخش میشد نمیدونم منظورم را چطور بگم مثلا در حالی که باند چپ صدای خواننده داشت باند راست صدای موزیک فقط میداد و این باعث میشد که یک بازی در گوش بوجود اید البته چنداهنگ از سایت های دیگری برا تست صدا گرفتم اماصدای چپ یا راست کار میکنه ولی یا بلد نیستم صدای سیستم را ست کنم یا موزیک ویدیو مورد نظر را پیدا نکردم اگه دوستان لطف کنن راهنمایی کنن

gambil
18-02-2013, 11:32
دوستان گرامي
درود
لطفا منو در باره خريد سينماي 727 پايونير راهنمايي كنيد
شيراز هستم مي خواستم از طريق پرداخت هزينه و باربري اين محصول را سفارش بدم؛ چنتا نكته:
1- من اين مدل را از نزديك نديدم و صداش هم به گوشم نخورده نظر شما درباره ي اين محصول
2- قيمت دو روز پيش 1240
3- آيا خريد به اين شكل قابل اطمينان است.
4- توي سايت پايونير يه مدل هست با عنوان BCS-222 آيا اين محصول در تهران موجود هست و قيمت
5- توي اين قيمت و هزينه گزينه ي بهتري وجود دارد.
با سپاس

softkadeh
18-02-2013, 11:49
اوه اوه ندیده بودم 4.1 هست ! شانس آوردم نگفتم بیارن .
توی مشخصاتش دیدم نوشته پخش فایلهای AVCHC ... یعنی اگه فایلهای iso باز بشه که در نتیجه فرمت AVCHC بشه میتونه بدون مشکلی پخشش کنه ؟

amin_g_p
18-02-2013, 11:54
دوستان گرامي
درود
لطفا منو در باره خريد سينماي 727 پايونير راهنمايي كنيد
شيراز هستم مي خواستم از طريق پرداخت هزينه و باربري اين محصول را سفارش بدم؛ چنتا نكته:
1- من اين مدل را از نزديك نديدم و صداش هم به گوشم نخورده نظر شما درباره ي اين محصول
2- قيمت دو روز پيش 1240
3- آيا خريد به اين شكل قابل اطمينان است.
4- توي سايت پايونير يه مدل هست با عنوان BCS-222 آيا اين محصول در تهران موجود هست و قيمت
5- توي اين قيمت و هزينه گزينه ي بهتري وجود دارد.
با سپاس
درود
1- همون طور که قبلا گفتم منم نشنیده بودم الآن هم به غیر از 727 نشنیدم که بخوام مقایسه کنم آشناها که اومدن گفتن خوبه منم راضیم (البته به نظرم بهتر می تونست باشه همچنین منوی بهتری می تونست داشته باشه. بد نیست ولی رنگ منوها سیاه و سفیده و یکم کاربرپسندانه تر می تونست باشه اکولایزر دستی هم نداره که اگر هم داشت به کار من نمی یومد :دی)
2- قیمت اون روز 1190 بود یک ماه پیش حدودا
3- من از راستین تهران خریدم با باربری فرستاد (توی سایت پایونیر هم به عنوان نمایندگی ایران هست)
4- نمی دونم از نمایندگی تلفنی بپرسید
5- توی پایونیر 717 و 727 هست که اسپیکر 717 چوبی ولی 727 پلاستیکی ولی 727 جدیدتر و 717 آرشیو شده توی سایت و اینکه 717 یه مقدار گرونتره

(چند صفحه قبل این تاپیک را هم بخون سوالات و راهنمایی های خوبی در این باره هست)

gambil
18-02-2013, 12:25
درود
1- همون طور که قبلا گفتم منم نشنیده بودم الآن هم به غیر از 727 نشنیدم که بخوام مقایسه کنم آشناها که اومدن گفتن خوبه منم راضیم (البته به نظرم بهتر می تونست باشه همچنین منوی بهتری می تونست داشته باشه. بد نیست ولی رنگ منوها سیاه و سفیده و یکم کاربرپسندانه تر می تونست باشه اکولایزر دستی هم نداره که اگر هم داشت به کار من نمی یومد :دی)
2- قیمت اون روز 1190 بود یک ماه پیش حدودا
3- من از راستین تهران خریدم با باربری فرستاد (توی سایت پایونیر هم به عنوان نمایندگی ایران هست)
4- نمی دونم از نمایندگی تلفنی بپرسید
5- توی پایونیر 717 و 727 هست که اسپیکر 717 چوبی ولی 727 پلاستیکی ولی 727 جدیدتر و 717 آرشیو شده توی سایت و اینکه 717 یه مقدار گرونتره

(چند صفحه قبل این تاپیک را هم بخون سوالات و راهنمایی های خوبی در این باره هست)

1- آيا لازم هست جدا از سيستم از فروشگاه سيم يا كابلي تهيه بشه( در اين باره تخصص ندارم تا اينجا هم، اندوخته هاي با ارزش شما ها بهم كمك كرده.)
2- آيامدل 424 تفاوت چنداني با مدل 727 داره؟
3- توي سايت پايونير امتياز 727، 6.5 هست از 10 ايا اين آمار قابل اعتنا هست

gambil
18-02-2013, 13:10
mr_rayan davood-d و عزيزان صاحب نظر
لطفا در باره انتخاب و خريد از بين دو مدل 424 و 727 منو راهنمايي كنيد
1- تفاوت قيمت، 727، 100 تومان گرانتر با گزينه ي آيفون ساپورت كه من نيازي ندارم
2- آيا در كيفيت صدا و ساخت بين اين دو نيز تفاوتي وجود دارد

amin_g_p
18-02-2013, 13:34
1- آيا لازم هست جدا از سيستم از فروشگاه سيم يا كابلي تهيه بشه( در اين باره تخصص ندارم تا اينجا هم، اندوخته هاي با ارزش شما ها بهم كمك كرده.)
2- آيامدل 424 تفاوت چنداني با مدل 727 داره؟
3- توي سايت پايونير امتياز 727، 6.5 هست از 10 ايا اين آمار قابل اعتنا هست

1- کابل می تونید خودتون تهیه کنید یا از فروشگاه بگیرید انتخاب با خودتون
2- فرقشون727 وای فای داخلی و پایه اتصال آیفون/آیپاد داره و ظاهر ساب ووفرشون هم متفاوت هست بقیه موارد ظاهرا و طبق مشخصات سایت یکی هست (یه سری dts توی سایت برای 727 اضافه تر دیدم ولی توی دفترچه اش ندیدم!) اگر مثل من پخش از روی شبکه فایل ها را به صورت بی سیم نیاز داری 727
3- امتیاز سایت امتیاز خریداران هست و می تونی بخونی و علت امتیازشون را ببینی از ترجمه گوگل هم می تونی برای ترجمه کمک بگیری. (مثلا یکی 1 داده بود چون اسپیکراش بعد از یک هفته خراب شده بود! یا از کنترلش راضی نیستند راست می گن طراحیش جالب نیست)

mr_rayan davood-d و عزيزان صاحب نظر
لطفا در باره انتخاب و خريد از بين دو مدل 424 و 727 منو راهنمايي كنيد
1- تفاوت قيمت، 727، 100 تومان گرانتر با گزينه ي آيفون ساپورت كه من نيازي ندارم
2- آيا در كيفيت صدا و ساخت بين اين دو نيز تفاوتي وجود دارد

نظرات این عزیزان هم می تونی چندین صفحه قبل پیدا کنی یه سرچ کن ;) هر دو ساخت چین هستند.

gambil
18-02-2013, 15:19
1- کابل می تونید خودتون تهیه کنید یا از فروشگاه بگیرید انتخاب با خودتون
2- فرقشون727 وای فای داخلی و پایه اتصال آیفون/آیپاد داره و ظاهر ساب ووفرشون هم متفاوت هست بقیه موارد ظاهرا و طبق مشخصات سایت یکی هست (یه سری dts توی سایت برای 727 اضافه تر دیدم ولی توی دفترچه اش ندیدم!) اگر مثل من پخش از روی شبکه فایل ها را به صورت بی سیم نیاز داری 727
3- امتیاز سایت امتیاز خریداران هست و می تونی بخونی و علت امتیازشون را ببینی از ترجمه گوگل هم می تونی برای ترجمه کمک بگیری. (مثلا یکی 1 داده بود چون اسپیکراش بعد از یک هفته خراب شده بود! یا از کنترلش راضی نیستند راست می گن طراحیش جالب نیست)

نظرات این عزیزان هم می تونی چندین صفحه قبل پیدا کنی یه سرچ کن ;) هر دو ساخت چین هستند.
سپاس از بابت راهنمايي شما، سيستم هاي فاي چقدر مي تونه مهم باشه

mr_rayan
18-02-2013, 15:39
سلام
اولا من از این سایت باید از بابت مشاوره به من و دوستان تشکر کنم چرا که من هم تلوزیون را با مشاوره این سایت وهم سینمای خانوادهPioneer HTP-RS777 را با راهنمایی های دوستان خصوصا mr_rayan davood-d تونستم بخرم
اولا راضیم
اما تجربه من شاید درست نباشه
بنظر من برای بهترین صدا باید خونه یا سالن هم شرایط را داشته باشه یعنی مثلا موکت یا فرش نباشه کف سرامیک باشه بهتره
اما از دوستان سوالی داشتم من دلیل خریدم از این ست صدای خوب وغیره و غیره بود که داره اما درجایی بودم بایه سیمنای خانواده بیخودی ارزان بعضی از موزیک ها به گونه ای بود که بخشی از اهنگ از یه باند فقط وبخشی دیگر از باند دیگری بخش میشد نمیدونم منظورم را چطور بگم مثلا در حالی که باند چپ صدای خواننده داشت باند راست صدای موزیک فقط میداد و این باعث میشد که یک بازی در گوش بوجود اید البته چنداهنگ از سایت های دیگری برا تست صدا گرفتم اماصدای چپ یا راست کار میکنه ولی یا بلد نیستم صدای سیستم را ست کنم یا موزیک ویدیو مورد نظر را پیدا نکردم اگه دوستان لطف کنن راهنمایی کنن
سلام.خوشحالم که راضی هستید.
اون حالتی که می گید به رکورد آهنگ بستگی داره.اون آهنگ هم لابد به اون صورت رکورد شده بوده.

mr_rayan
18-02-2013, 15:42
اوه اوه ندیده بودم 4.1 هست ! شانس آوردم نگفتم بیارن .
توی مشخصاتش دیدم نوشته پخش فایلهای AVCHC ... یعنی اگه فایلهای iso باز بشه که در نتیجه فرمت AVCHC بشه میتونه بدون مشکلی پخشش کنه ؟
می تونی این مدل سفارش بدی

نه فایل iso نمیتونند پخش کنند.

mr_rayan
18-02-2013, 15:44
سلام
من به نازگی 6960 46 اینچ خریدم و یه سیما خانگی میخوام . نمیخوام بلوری پلیر داشته باشه . به من 555 و 355 Samsung رو معرفی کردن . لطفا با بودجه 500 تا 600 تومن بهترین مدل رو معرفی کنید .
با تشکر
سلام.مدل 335 سامسونگ و مدل 860 ال جی با بودجه شما سازگاری داره.

gambil
18-02-2013, 16:09
mr-rayan
من تا مبلغ 1.5 ميتونم هزينه كنم انتخاب هام روي 424 و 727 است
1- آيا جنابعالي پيشنهاد بهتري داريد. ضمن اينكه با خوندن نوشته هاي دوستان انتظارمون بالاتر ميره و دوست داريم تا جايي كه ميشه بهترين انتخاب را داشته باشيم.
2- من شيراز هستم و امكان حضور در تهران و ديدن و آزمايش از نزديك برايم مقدور نيست. با اين مبلغ آيا امكان سر هم بندي كردن سيستم صوتي بهتر از اين دو مدل مي باشد. لطفا راهنمايي و پيشنهاد شما

amin_g_p
18-02-2013, 16:26
سپاس از بابت راهنمايي شما، سيستم هاي فاي چقدر مي تونه مهم باشه

وای فای (WiFi)
اگر مودم وایرلس دارید و می خواهید از طریق شبکه بی سیم (dlna) فیلم و موزیک با دستگاه پخش کنید بدرد می خوره اگر نه قصد پخش از روی فلش و دیسک و ... دارید نه کاربردی نداره
وای فایشم به نظرم یه مقدار نسبت به وای فای تلویزیون سامسونگ ضعیف تره شایدم چون مودمم 802.11n نیست سازگاری و پهنای باند کافی نداره!

الآن که دوباره ساب ووفر 424 را دیدم عرضش تقریبا دو برابر 727 هست ولی یک کیلو وزنش کمتر!

Pejman3
18-02-2013, 21:27
سلام آقا پژمان
من مسیر تنظیمات دستی صدا رو در امپ 922 میخواستم شما 921 دارین احتمالا عین هم هستند ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

حتماً تو فکرم بود ولی وقتی می رم خونه یادم می ره. اگر شد امشب نگاه می کنم می گم خدمتتون

mr_rayan
19-02-2013, 01:57
mr-rayan
من تا مبلغ 1.5 ميتونم هزينه كنم انتخاب هام روي 424 و 727 است
1- آيا جنابعالي پيشنهاد بهتري داريد. ضمن اينكه با خوندن نوشته هاي دوستان انتظارمون بالاتر ميره و دوست داريم تا جايي كه ميشه بهترين انتخاب را داشته باشيم.
2- من شيراز هستم و امكان حضور در تهران و ديدن و آزمايش از نزديك برايم مقدور نيست. با اين مبلغ آيا امكان سر هم بندي كردن سيستم صوتي بهتر از اين دو مدل مي باشد. لطفا راهنمايي و پيشنهاد شما
سلام.
1-با بودجه شما انتخاب بهتری نیست.بهترین ها تو این قیمت.
2-نه با این بودجه نمیتونید یه سیسستم جمع کنید.ولی سعی کنید چشم بسته هم خرید نکنید.حتما صدای مدل های مورد نظر از نزدیک بشنوید.

gambil
19-02-2013, 10:24
[mr_rayan: سپاس

جناب amin_g_p چنتا سوال درباره ي مدل 727:
1- در كنار كيفيت صداي اين مدل، آيا كيفيت تصوير هم مطلوب است.( من dvd پلير سوني مدل ns758 دارم با كيفيت hd . البته در صورت خريد اين مدل، تصميم به فروش دارم)
2- آيا قادر به پخش زير نويس فارسي است؟
3- چنانچه حرف نگفته اي هم در باره ي 727 وجود دارد چه از لحاظ زيبايي و چه از نظر فني و حرفه اي، عنوان بفرماييد.
4- آيا امكان گذاشتن عكس سيستم وجود دارد.

amin_g_p
19-02-2013, 12:52
[mr_rayan: سپاس

جناب amin_g_p چنتا سوال درباره ي مدل 727:
1- در كنار كيفيت صداي اين مدل، آيا كيفيت تصوير هم مطلوب است.( من dvd پلير سوني مدل ns758 دارم با كيفيت hd . البته در صورت خريد اين مدل، تصميم به فروش دارم)
2- آيا قادر به پخش زير نويس فارسي است؟
3- چنانچه حرف نگفته اي هم در باره ي 727 وجود دارد چه از لحاظ زيبايي و چه از نظر فني و حرفه اي، عنوان بفرماييد.
4- آيا امكان گذاشتن عكس سيستم وجود دارد.

1- کیفیت تصویر هم خوبه فقط از پخش دی وی دی روی 46 اینچ زیاد راضی نیستم که فکر کنم توقع زیادی داشتم شایدم نه (البته فقط فیلم های ایرانی روی دی وی دی دارم) فیلم های دیگه یا 720 یا 1080 که از کیفیت صدا و تصویر راضیم فیلم ها را من 1080p 24p می بینم(البته کابل hdmi خوب هم تاثیر داره)
2- برای srt خیر ولی vob/sub مثل اینکه می تونه. راستیتش من چندباری سعی کردم ولی نشد ولی دوستان اینجا روش هایی گفتن که می گن جواب داده من زیاد ور نرفتم از پلیر tv برای زیرنویس استفاده کردم مخصوصا 3D اگر فایل mkv باشه باید زیرنویس هم دوتایی باشه مثل تصویر که من نتیجه نگرفتم باسه همین دیگه ادامه ندادم. من بیشتر بدون زیرنویس یا با انگلیسی می بینم خانواده فارسی.
3-از لحاظ زیبایی که زیباست سطحش براقه کمی قد اسپیکرها نسبت به سینما خانگی هایی که دیده بودم کوتاه تره از لحاظ فنی هم که قبلا هم گفتم منوش زیاد کاربرپسند نیست (سیاه و سفید). اکولایزر دستی نداره 4تا اکولایزر بیشتر نداره اخبار بازی فیلم وموسیقی. حالت ساروند هم سه حالت سه بعدی از کم تا زیاد دو حالت 5 اسپیکر و دو حالت دالبی فیلم و موسیقی. با پخش فایل هم مشکل خاصی نداشتم جز با بعضی flv در مورد بلندی صدا من روی فیلم با کیفیت و موسیقی از نصف بیشتر نمی کنم
4- متاسفانه خیر مثل همون عکس توی سایت خود پایونیر هست و پست قبلی ((در مورد پست قبلیم) به جز سابش و یکم براق تر و مشکی تره به نظرم عکسش و بد انداخته)

می تونی برای آشنایی بیشتر و قابلیت ها دفترچه اش را از سایتش دانلود کنی.

یه پست قبلم هم اصلاح کردم:

من فقط با بعضی از فایل ها (بعضی DTS های با ریت و کیفیت بالا) مشکل خروجی از طریق arc را داشتم که استریو می داد با اپتیکال حل شد. البته اپتیکال کاربرد دیگه ای هم داره اگر کامپیوتر یا هر وسیله دیگه ای را مستقیم با hdmi به tv بزنید از طریق arc استریو صدا می گیرید (که حداقل می دونم سامسونگ اینجوری) که راه حلش یا اپتیکال یا استفاده از ورودی hdmi سینما خانگی.

ویرایش: مشکل حل شد توی تنظیمات spdif صدا را روی dts گذاشتم و از arc هم 6 کاناله حروجی گرفتم (البته فقط از پلیر خود تلویزیون)

gambil
19-02-2013, 15:59
سپاس از راهنمايي شما
منظور "از پلير خود تلوزيون" چيه؟

amin_g_p
19-02-2013, 16:39
سپاس از راهنمايي شما
منظور "از پلير خود تلوزيون" چيه؟

منظورم یو اس بی مستقیم به تلویزیون یا allshare سامسونگ هست

gambil
23-02-2013, 10:17
سلام به همگي
لطفا عنايت بفرماييد.
1- از بين دو مدل 717 و 272 پايونير، ارجحيت( از نگاه كاربران اين دو مدل) با كدام يك مي باشد.
2- قيمت727 يك ميليون و 240 تهران و قيمت 717 در شيراز 1يك ميليون و 550. آيا اين اختلاف قيمت توجيه خاصي دارد، به غير از چوبي بودن مدل 717
3- فروشنده پايونير در شيراز مي گفت در صورت خريد از تهران گارانتي محصول تنها براي خود تهران مي باشد و در شيراز اعتبار ندارد؟ آيا اين موضوع صحت دارد؟
4- نظر شما درباره ي مدل 414 با قيمت 1.400 در شيراز چيه؟

mr_rayan
23-02-2013, 15:44
سلام به همگي
لطفا عنايت بفرماييد.
1- از بين دو مدل 717 و 272 پايونير، ارجحيت( از نگاه كاربران اين دو مدل) با كدام يك مي باشد.
2- قيمت727 يك ميليون و 240 تهران و قيمت 717 در شيراز 1يك ميليون و 550. آيا اين اختلاف قيمت توجيه خاصي دارد، به غير از چوبي بودن مدل 717
3- فروشنده پايونير در شيراز مي گفت در صورت خريد از تهران گارانتي محصول تنها براي خود تهران مي باشد و در شيراز اعتبار ندارد؟ آيا اين موضوع صحت دارد؟
4- نظر شما درباره ي مدل 414 با قيمت 1.400 در شيراز چيه؟
سلام.
1-مدل 717 ارجحیت داره.
2-توجیه خاصی نداره و با این تفاوت قیمت خرید مدل 727 توصیه میشه.
3-نه صحت نداره.
4-این مدل هم مدل خوبیه.مدل 424 هم وجود داره که جدیدتره و حدود 200 الی 300 تومنی تفاوت قیمت داره.

gambil
23-02-2013, 16:37
سلام دوباره
رايان عزيز سپاس
1- آيا تهران جايي هست كه مدل 717 داشته باشه؟ لطفا با تلفن تماس ذكر كنيد. قصد خريد اين مدل را دارم.امروز از نمايندگي شيراز( كه يه مغازه بيشتر نيست ولي خود مختار) 727 قيمت گرفتم، گفتش 1.650.
فكر كنم چون رقيب نداره دولا پهنا حساب مي كنه. متاسفانه شيراز نوسان قيمت، از اين مغازه به اون مغازه گاهي 600، 700 تومان هم مي رسه.

mr_rayan
23-02-2013, 17:52
سلام دوباره
رايان عزيز سپاس
1- آيا تهران جايي هست كه مدل 717 داشته باشه؟ لطفا با تلفن تماس ذكر كنيد. قصد خريد اين مدل را دارم.امروز از نمايندگي شيراز( كه يه مغازه بيشتر نيست ولي خود مختار) 727 قيمت گرفتم، گفتش 1.650.
فكر كنم چون رقيب نداره دولا پهنا حساب مي كنه. متاسفانه شيراز نوسان قيمت، از اين مغازه به اون مغازه گاهي 600، 700 تومان هم مي رسه.
سلام.خواهش می کنم.
021-66719101 فروشگاه راستین نمایندگی مرکزی پایونیر
و یا سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و یا سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramin_rad
25-02-2013, 11:16
با سلام
دستگاه پخش دی وی دی با آمپلی فایر و تیونر ADV-M71 دنون آیا گزینه خوبی برای خرید هست یا نه؟ اگه میشه سریع جواب بدید عجله ایه

حدود قیمتشم اگه لطف کنین بگین خیلی خیلی ممنون میشم

gambil
25-02-2013, 12:05
سلام
يه سوال فني
آيا تفاوتي بين ساب ووفر اسليم با مدل عريض، در ارائه صدا ي بهتر، وجود دارد؟ "مدل هاي 727 اسليم و 424 عريض"

kindlinessangel
25-02-2013, 15:44
با سلام
دستگاه پخش دی وی دی با آمپلی فایر و تیونر ADV-M71 دنون آیا گزینه خوبی برای خرید هست یا نه؟ اگه میشه سریع جواب بدید عجله ایه

حدود قیمتشم اگه لطف کنین بگین خیلی خیلی ممنون میشم

اگه منظورتون اجناس فروش ویژه سایت چاره هست باید بگم این اجناس خیلی قدیمی هستند و از نظر من قیمت اولیه ای که براشون تعریف شده خیلی بالاست و در واقع اون 70 درصد تخفیفی که ازش صحبت میشه جنبه تبلیغاتی داره ...... حالا اگه شما دوست دارید بابت این دستگاه این مقدار پول بپردازید میتونه گزینه خوبی باشه ..... یه مثال بزنم الآن مینی m39 دنون که دوتا اسپیکر هم داره و محصول سال هستش حدود 1.7 قیمت داره در صورتی که جنسی مثل m31 که حداقل مال 5 سال پیشه بدون اسپیکر 1.7 قیمت گذاری شده و با کلی منت 70% تخفیف زدن و میگن 600 تومن ... که به نظر من اصلا ارزش خرید نداره ..... البته این ربطی به فروشگاه نداره و سود جویی فروشنده اصلی رو میرسونه که در بهترین حالت داره اجناس تو انبار مونده رو به این قیمت میفروشه .... البته باید امیدوار باشیم که اجناس استوک نبوده و یا مثلا اجناس مانده در انبار سایر کشور ها نباشند که به قیمت نهایتا هر عدد 50-60 دلار خریداری شده باشند.

mr_rayan
25-02-2013, 15:46
سلام
يه سوال فني
آيا تفاوتي بين ساب ووفر اسليم با مدل عريض، در ارائه صدا ي بهتر، وجود دارد؟ "مدل هاي 727 اسليم و 424 عريض"
بله تفاوت هست منتها این تفاوت بر می گرده به طراحی و ساخت و تفاوت صدا تو بعضی از مدل ها.توی صدا ساب ووفرهای اسلیم به نظرم کمی صدای ضعیف تری نسبت به هم رده های خودشون دارند ولی این به معنی این نیست که هر ساب ووفری که عریض هست صدای بهتری از اسلیم داره.

gambil
25-02-2013, 16:25
پايونير BCS-414 را خريدم به مبلغ 1.200 ( شيراز)
*مدل 717 گيرم نيومد، طراحي سري جديد هم چنگي به دلم نزد (727 و 424)
*تفاوتش با 717 تنها در اتصال آيفون و اگه اشتباه نكنم LAN وايرلس هست. باقي موارد يكسان بر اساس كاتولوگ
*بلوري ديسك BD212
*اسپيكر BD707T
*ساب ووفر BD 212
*هنوز نصبش نكردم، اما طراحي وظاهرش چشم نوازه، باند و ساب كاملا چوب
*بلوري ديسك ساخت اندونزي
*باند و ساب ساخت چين
به محض راه اندازي عكس و ديگر موارد ميذارم.
خوندن نوشته هاي اين سايت به من براي انتخاب بهتر، با توجه به بودجه، فضا، كاربري و....، كمك شايسته اي كرد و مي كند.
سپاس بيكران از يك يك شما

sum1920
25-02-2013, 19:27
سلام
من سینمای خانگی پاناسونیک دارم..همانطور که میدونید این دستگاه پخش از طریق USB رو هم ساپورت میکنه..اما من هر ورژنی از فیلم با ورژن mp4 رو میریزم نشون نمیده ..میشه دوستان بگن با چه نرم افزاری باید فیلمهارو تبدیل کنیم تا بشه از طریق USB پخش بشه...ممنون

Pejman3
25-02-2013, 21:59
حتماً تو فکرم بود ولی وقتی می رم خونه یادم می ره. اگر شد امشب نگاه می کنم می گم خدمتتون

ffبرای تنظیمات اکولایزر اول دگمه ----- رو که بالای ریموت هست می زنید بعد دکمه Audio Parameter بعد با دکمه چهار جهتی گزینه اکولایزر رو اگه خاموش هست به وضعیت روشن تغییر می دین بعدش همین طور که بین گزینه ها می تونید بالا و پایین برید و تمامی تنظیمات هست مثلاً میزان Trible و Bass و هم چنین تنظیمات اکولایزر دستی 7 باندی (یعنی توی 7 تا رنج فرکانسی مختلف می تونید تنظیم کنید)

davood-d
26-02-2013, 00:38
سلام
من سینمای خانگی پاناسونیک دارم..همانطور که میدونید این دستگاه پخش از طریق USB رو هم ساپورت میکنه..اما من هر ورژنی از فیلم با ورژن mp4 رو میریزم نشون نمیده ..میشه دوستان بگن با چه نرم افزاری باید فیلمهارو تبدیل کنیم تا بشه از طریق USB پخش بشه...ممنون

پخش MP3 پشتيباني ميكنه. تصوير بايد ببينيد چه فرمتي پخش ميكنه يا اصلا پخش ميكنه يا فقط صوتي.

yaroo89
26-02-2013, 11:48
سلام دوستان . امکان برقراری ارتباط بین کامپیوتر و آمپ 922 از طریق پورت شبکه و نمایش فایل های تصویری توی کامپیوتر از طریق آمپ وجود نداره . چون رادیو اینترنتی رو تست کردم راحت کار میکنه شاید بشه یه ارتباط فایلی بینشون ایجاد کرد.

sum1920
26-02-2013, 19:07
پخش MP3 پشتيباني ميكنه. تصوير بايد ببينيد چه فرمتي پخش ميكنه يا اصلا پخش ميكنه يا فقط صوتي.
سلام
فایل تصویری هم پشتیبانی میکنه .(Divx,Mp4) اما باهر نرم افزاری فایلهارو تبدیل میکنم باز هم نشون نمیده.

Pejman3
26-02-2013, 22:10
سلام دوستان . امکان برقراری ارتباط بین کامپیوتر و آمپ 922 از طریق پورت شبکه و نمایش فایل های تصویری توی کامپیوتر از طریق آمپ وجود نداره . چون رادیو اینترنتی رو تست کردم راحت کار میکنه شاید بشه یه ارتباط فایلی بینشون ایجاد کرد.
می شه این کارو کرد با یه کابل CAT5 یا CAT6 آمپ رو به سوئیچ یا روتر وصل می کنید همچنین کامپیوتر رو بهتره DHCP توی روتر فعال باشه تا آمپ اتوماتیک IP دریافت کنه. بعد باید عکس ها رو توی Library ویندوز مدیا پلیر یا مدیا سنتر وارد کنید و Media Streaming رو توی کامپیوتر فعال کنید و توی لیستی که باز می شه Full Access رو به آمپ بدین بعد تمام لایبری ویندوز رو می تونید توی آمپ ببینید.

davood-d
27-02-2013, 00:18
سلام
فایل تصویری هم پشتیبانی میکنه .(Divx,Mp4) اما باهر نرم افزاری فایلهارو تبدیل میکنم باز هم نشون نمیده.

رزولوشني كه اتخاب مي كنيد بالاتر از فرمت استاندارد هست. با رزولوشن زير 720 امتحان كنيد.

payan_zaman
27-02-2013, 11:30
من امپ 922 خریدم ایا راهی میشناسید که بشه فایل تصویری رو مستقیم لود گرفت همچنین فایلهای DTS با فرمت Wave رو هم پخش نمی کنه ولی در کل سیستم فوق العاده ای هست مخصوصا نرم افزار icontrolerAV که برای ipad داره

dada_zebel
27-02-2013, 15:40
از دوستان یک سوالی دارم
من از داخل هارد و درون لپ تاپ فیلم میبینم
یعنی امکان داره با شبکه ای که آمپ 921 داره مستقیم تو کامپیوتر پخش کرد و آمپ یک پخش تصویری رو به تلویزیون انتقال بده ؟
چنین امانی هست ؟

به عبارت ساده تر برای انتقال یک فایل ویدیویی در حال پخش از طریق شبکه بایستی حتما پلیر داشته باشیم یا آمپ به تنهایی اینکارو انجام میده
با تشکر

amin_g_p
27-02-2013, 18:01
از دوستان یک سوالی دارم
یعنی امکان داره با شبکه ای که آمپ 921 داره مستقیم تو کامپیوتر پخش کرد و آمپ یک پخش تصویری رو به تلویزیون انتقال بده ؟
چنین امانی هست ؟

به عبارت ساده تر برای انتقال یک فایل ویدیویی در حال پخش از طریق شبکه بایستی حتما پلیر داشته باشیم یا آمپ به تنهایی اینکارو انجام میده
با تشکر

این آمپ قابلیت dlna داره با هر نرم افزاری که شیر از طریق dlna داشته باشه می تونید فایلاتون را به اشتراک و از طریق آمپ پخش کنید.
نرم افزار مثل:
Allshare که مال سامسونگ هست زیاد با پایونیر سازگاری نداره حداقل من که تست کردم یکسری از فایل های تصویری را که با خود سامسونگ به اشتراک می گذاره ولی با پایونیر خیر.
Serviio
XBMC
PS3 media server

(البته معمولا با فایروال مشکل دارند یعنی فایروال جلوی اشتراک را می گیره که یا باید غیرفعال کرد یا تنظیمات انجام داد.)

اصلاح می کنم: با توجه به پست پژمان عزیز فقط فایل صوتی را پخش می کنه که می تونی از نرم افزار های بالا استفاده کنی یا ترک های موجود در ویندوز مدیا پلیر را گوش کنی که فقط کافیه media streaming فعال باشه.

Pejman3
27-02-2013, 19:05
از دوستان یک سوالی دارم
چنین امانی هست ؟

با تشکر

خیر آمپ 921 فایل های ویدئویی رو ساپورت نمی کنه پس برای این کار حتماً باید پلیر داشته باشید.

danavan
27-02-2013, 19:13
سلام ، از دوستان کسی حدود قیمت بلندگو Focal Sib ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میدونه.....؟

m2r164
27-02-2013, 21:56
سلام ، از دوستان کسی حدود قیمت بلندگو Focal Sib ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میدونه.....؟

دوست عزیز با دلار 3200 2200 بود
پایه های ارجینال هر جفت 380
اما الان نمی دونم زنگ بزن آکوستیگ قیمت بگیر
من دارم نسبتا راضی هستم.
بسیار جمع وجور و شیک وبسیار عالی برای فیلم
اما برای موزیک زیاد جالب نیست مخصوصا سابش که کاملا سینمایی هست.
اما اینطور هم نیست که نباید خرید. کیفیت ساختش و دیتیل صداش حرف نداره
در کل فوکال هست دیگه
در ضمن آکوستیک دموش رو هم داره برو صداش رو بشنو از قدرت صداش شوکه خواهی شد.من تابحال بیشتر از 60 درصد سیستم نتونستم گوش بدم
موفق باشی

hs1366
28-02-2013, 14:11
سلام
خواهشا منو برا خرید سینما خانگی راهنمایی کنین
LED SAMSUNG 3D دارم برا همین دوس داشتم سینما سامسونگ بگیرم کلی دنبال سامسونگ 6750گشتم پیدا نکردم
اگه از دوستان کسی جایی این مدل رو سراغ داشت یه آمار بهم بده ممنون میشم
یه مدل ال جی هم هست LH-885XBH که دیگه زیادی گرونش کردن میگن 1600
سونی E970هم هست بدون گارانتی 1200
اگه مدل پایونیر خوبی هم هست معرفی کنین
تعصب خاصی رو مدل بخصوصی ندارم در کل تا 1500 بهترین سینما خانگی 3d که میتونم بخرم چیه؟

m2r164
28-02-2013, 15:29
سلام
خواهشا منو برا خرید سینما خانگی راهنمایی کنین
LED SAMSUNG 3D دارم برا همین دوس داشتم سینما سامسونگ بگیرم کلی دنبال سامسونگ 6750گشتم پیدا نکردم
اگه از دوستان کسی جایی این مدل رو سراغ داشت یه آمار بهم بده ممنون میشم
یه مدل ال جی هم هست LH-885XBH که دیگه زیادی گرونش کردن میگن 1600
سونی E970هم هست بدون گارانتی 1200
اگه مدل پایونیر خوبی هم هست معرفی کنین
تعصب خاصی رو مدل بخصوصی ندارم در کل تا 1500 بهترین سینما خانگی 3d که میتونم بخرم چیه؟

بعضی از دوستان پایونیر خریدند 717 ویا 727 و یا 414 و یا 424
برو به فروشگاه راستین
نمایندگی پایونیر
قیمت هاش همین حدود هست

danavan
28-02-2013, 16:22
دوست عزیز با دلار 3200 2200 بود
پایه های ارجینال هر جفت 380
اما الان نمی دونم زنگ بزن آکوستیگ قیمت بگیر
من دارم نسبتا راضی هستم.
بسیار جمع وجور و شیک وبسیار عالی برای فیلم
اما برای موزیک زیاد جالب نیست مخصوصا سابش که کاملا سینمایی هست.
اما اینطور هم نیست که نباید خرید. کیفیت ساختش و دیتیل صداش حرف نداره
در کل فوکال هست دیگه
در ضمن آکوستیک دموش رو هم داره برو صداش رو بشنو از قدرت صداش شوکه خواهی شد.من تابحال بیشتر از 60 درصد سیستم نتونستم گوش بدم
موفق باشی

مرسی.
چند وقت پیش برای خرید ویدئو پروجکشن رفتم آکوستیک همونجا هم فیلم آواتر رو با همین اسپیکر تست کردم.... فوق العاده بود ولی اون موقع قسط خرید نداشتم...
خیلی مسخره شده.... اونموقع پول داشتیم نخریدیم احالا باید خیلی بیشتر هزینه کرد...
شما با چه آمپی ست کردید؟