PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

mr_rayan
12-11-2012, 16:35
توان 330 وات برای سینما کم حساب میشه یا معمولی؟
تجربه استفاده از 330 واتی چجوریه؟
D355K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سینمای-خانگی/D355K) سامسونگ 330 وات قیمت 510 تومن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
HT-E445K سامسونگ 1000 وات 770 تومن
هر دو همونطور که میخوام ورودی اپتیکال رو دارن
بستگی به استفاده شما داره.برای بعضی ها 300 وات زیاد هم هست و برای بعضی ها 1000 وات کمه.ولی در حد معقول بخوای حساب کنی 300 وات کافیه.ولی به نظر من شما اگر بودجش رو داری مدل دومی رو بخر.مورد اول امکاناتش حداقل هست.

mr_rayan
12-11-2012, 16:37
با سلام مجدد
ببخشد اگه صداو تصویر رو از رسی ور با کابل HDMIبه تلوزیون منتقل کنیم از خروجی اپتیکال تلوزیون(اگه دالبی باشه) میشه اونو گرفت و به سینما داد؟بدون اینکه کیفیتش یا تعداد کانالهاش تغییر کنه
جواب قبلیتون رو متوجه نشدم دقیقا
ممنونم از حسن توجهتون
سلام
بله اگر دالبی باشه همونطور هم انتقال پیدا می کنه البته دوست عزیز من باز هم این نکته رو عرض می کنم تلویزیون ها تو این زمینه متفاوت هستند و من نمی دونم دقیقا کدومشون چه نوع قابلیت هایی تو این زمینه دارن.
از جواب قبلی کدوم قسمت رو متوجه نشدی؟

saeed330
12-11-2012, 19:31
از جواب قبلی کدوم قسمت رو متوجه نشدی؟

الان دیگه متوجه شدم
وقعا ممنونم از کمکتون

salambarto
14-11-2012, 20:05
دوستان عزیزمن خوره فرمت هستم.قبلا دستگاه دنای داشتم.دستگاه خوبی بود سرعتشم خوب بودمدل stb 327 hdبود.فقط دومشکل داشت.1-فونت ومنوی مناسبی نداشت2-صدای دالبی راساپورت نمیکرد.
باکلی تحقیق رفتم سما گرفتم.دستگاه فوق العاده ای هست.1-فونت ومحیط زیبایی داره2-تقریبا 95درصدازفرمت های تصویری روساپورت میکنه3-اصلاداغ نمیکنه 4-قیمت مناسب نسبت به امکانتش داره خلاصه هرچی بگم کم گفتم.من دوماهه که خریدم وکلی باهاش حال می کنم.توخریدش شک نکنید.
تنها ایرادی که من تودستگاه دیدم فونت تله تکست وسرعت تله تکست هست که مهندسین باذوق عرشیان تجارت می تونن با کمی دستکاری رفعش کنن.البته نسبت به مزایایی که گفتم قابل اغماضه

BraveKnight
16-11-2012, 20:02
سلام
در حال حاضر بهترین گیرنده از لحاظ مدیاپلیر چیه؟ همچنین خروجی HDMI با کیفیت Full HD و صدای دالبی رو هم ساپورت کنه.
حدود قیمت رو هم بفرمایید ممنون میشم.

amirkhan_0o0
17-11-2012, 00:17
سلام
در حال حاضر بهترین گیرنده از لحاظ مدیاپلیر چیه؟ همچنین خروجی HDMI با کیفیت Full HD و صدای دالبی رو هم ساپورت کنه.
حدود قیمت رو هم بفرمایید ممنون میشم.
سما AT-200 یا الکومکس mv-200 یا icen که همه محصولات یکی هستند که از چین وارد می شوند و با نام های مختلف عرضه می شوند. البته گارانتی های مختلف و نرم افزار های فارسی مختلف دارند.
من گیرنده سما رو دارم که از هر نظر عالی هست.

ELCOMAX2
19-11-2012, 13:26
هر دستگاهی مشخصات خودش را دارد . ما در مورد الکومکس 200 صحبت می کنیم چون می دانیم در مورد چی صحبت می کنیم . هر ایرادی و یا مشکلی در این مدل دستگاه بود پاسخگو هستیم . اگر شما از دستگاه دیگری راضی هستید مبارکتون باشه . الکومکس 200 هیچ چیزی کمتر از دستگاه های دیگر ندارد .

sazman1
21-11-2012, 00:54
دوستان این گیرنده ارزش خرید داره؟
وقتی هارد بهش وصل میکنی میتونه فرمت های مختلف رو بخونه؟

Shuttle Tech DVBT HDT 2700M

کسی راجب این دستگاه چیزی میدونه؟!
آیا فرمت 3GP یا سایر فرمت های متداول رو ساپورت میکنه!؟
ارزششو داره 75,000 تومن پول بدم بخاطرش؟

suffex94
24-11-2012, 22:12
تا 1 تومن سینمای خانگی واسه es8880 چی خوبه؟ بهترین مدل

alireza20
24-11-2012, 23:09
سلام
AV/R های یاماها این قابلیت رو دارند که مثل دنون مواقعی که خاموش میشن تصویر داشته باشه؟

oommiidd62
25-11-2012, 00:18
سینمای خانگی که dvbt داشته باشه در بازار وجود داره؟

mr_rayan
25-11-2012, 15:05
سلام
AV/R های یاماها این قابلیت رو دارند که مثل دنون مواقعی که خاموش میشن تصویر داشته باشه؟
سلام.
قابلیت HDMI Standby معمولا تو همه آم‍‍‍‍‍‍‍‍پلی فایرها قرار داره.مگر اینکه شرکتی بخواد مثلا ضعیف ترین مدلش رو خیلی محدود کنه و این قابلیت رو حذف کنه.یاماها هم از این قضیه مستثنی نیست.چه مدلیش مد نظرته؟مدل ۶۶۷ رو مطمینم که داره مدلی که شما مد نظرت باشه هم میشه تو سایتش نگاه کرد و متوجه شد.

mr_rayan
25-11-2012, 15:05
سینمای خانگی که dvbt داشته باشه در بازار وجود داره؟
نه همچین مدلی نیست.

mr_rayan
25-11-2012, 15:08
تا 1 تومن سینمای خانگی واسه es8880 چی خوبه؟ بهترین مدل
اگر سینما بلوری مد نظرت باشه می تونی با این قیمت مدل ۳۵۵۰ سامسونگ رو بگیری که قابلیت ساپورت 3D هم داره.

oommiidd62
25-11-2012, 21:52
تا 500 تومان پایونیر مدل خوبی داره فقط میخوام با کابل spdif به ----- وصل کنم

mr_rayan
25-11-2012, 22:20
تا 500 تومان پایونیر مدل خوبی داره فقط میخوام با کابل spdif به ----- وصل کنم
نه تو این قیمت و با این مشخصات پایونیر چیزی نداره.

mehrdad2009
26-11-2012, 21:11
سلام
به نظر من یکی از بهترین سینماهای خانگی دو مدل sib و dome فوکال هست
هم برای فیلم خوبه هم برای موزیک

من صداشونو گوش کردم واقعا خیلی متفاوت و خوبه !!
مشخصاتش توی لینک های زیر هست:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
من حدود چند ماه قبل آمپ دنون 1312 با اسپیکرهای فوکال سیب خریدم
موقع نصب بعد حدود نیم ساعت و هنگام تنظیم نرم افزاری چراغ LED ساب ووفر اسپیکر خاموش شد و دیگه صدای باس نداشتم با فروشنده تماس گرفتم گفت که فیوزش سوخته و باید عوض بشه فیوز دستگاه رو باز کردم که واقعا سوخته بود
فیوز تازه خریدم ولی به محض روشن کردن چراغ ال ای دی ساب روشن و بلافاصله خاموش میشد و فیوز دوباره میسوخت
از اون موقع من دیگه بیخیال سابووفر شدم و فقط از اسپیکرها استفاده میکنم
به نظر شما با توجه به اینکه این اسپیکرها گارانتی هم ندارند هزینه تعمیرش قابل توجه میشه؟ یعنی ایراد اساسی داره؟
و بدون داشتن صدای باس کیفیت افت زیادی داره؟ ( الان بدون ساب کیفیت صدای سیب رو با سینماهای خانگی دیگه مثل سامسونگ و ال جی مقایسه میکنم به نظرم اختلاف قابل توجهی ندارند)

با تشکر

mr_rayan
26-11-2012, 21:31
با سلام
من حدود چند ماه قبل آمپ دنون 1312 با اسپیکرهای فوکال سیب خریدم
موقع نصب بعد حدود نیم ساعت و هنگام تنظیم نرم افزاری چراغ LED ساب ووفر اسپیکر خاموش شد و دیگه صدای باس نداشتم با فروشنده تماس گرفتم گفت که فیوزش سوخته و باید عوض بشه فیوز دستگاه رو باز کردم که واقعا سوخته بود
فیوز تازه خریدم ولی به محض روشن کردن چراغ ال ای دی ساب روشن و بلافاصله خاموش میشد و فیوز دوباره میسوخت
از اون موقع من دیگه بیخیال سابووفر شدم و فقط از اسپیکرها استفاده میکنم
به نظر شما با توجه به اینکه این اسپیکرها گارانتی هم ندارند هزینه تعمیرش قابل توجه میشه؟ یعنی ایراد اساسی داره؟
و بدون داشتن صدای باس کیفیت افت زیادی داره؟ ( الان بدون ساب کیفیت صدای سیب رو با سینماهای خانگی دیگه مثل سامسونگ و ال جی مقایسه میکنم به نظرم اختلاف قابل توجهی ندارند)

با تشکر
سلام.
این از شانس بد شماست.
شما باید بدید تعمیر کنند.حالا هزینه هر چقدر هم که باشه حیف نیستش که از کل سیستمت استفاده نمی کنی؟این همه پول دادی برای چی؟الان ساب ووفرت به تنهایی فکر کنم حدود 600 تومن قیمت داره.

Reza31001
28-11-2012, 19:06
سلام به دوستان
یک فروند گیرنده دیجیتال لازم شده برای یه بنده خدایی خریداری بشه

فاکتورهای مهم آنتن دهی خوب، کیفیت ساخت خوب، گارانتی درست درمون(در صورت نیاز)، و قابلیت ویرایش شماره شبکه ها هست
ماشین زمان و قابلیت ضبط و پشتیبانی انواع فرمت ها و full hd و حتی hd بودن و ... هیچ اهمیتی نداره (البته usb داشته باشه دیگه :31:)
قیمت هم که هر چی کمتر بهتر منتها با رعایت فاکتورهای بالا

green_ice_hz
28-11-2012, 19:28
با سلام
من قصد خرید یک گیرنده دیجیتال دارم. 100 تا 130 هزار تومن میخوام هزینه کنم. به نظر شما دوستان چی بگیرم بهتره؟ نظرتون در مورد این مدل چیه
Marshal ME-5020 ؟

alireza20
29-11-2012, 10:59
سلام.
قابلیت HDMI Standby معمولا تو همه آم‍‍‍‍‍‍‍‍پلی فایرها قرار داره.مگر اینکه شرکتی بخواد مثلا ضعیف ترین مدلش رو خیلی محدود کنه و این قابلیت رو حذف کنه.یاماها هم از این قضیه مستثنی نیست.چه مدلیش مد نظرته؟مدل ۶۶۷ رو مطمینم که داره مدلی که شما مد نظرت باشه هم میشه تو سایتش نگاه کرد و متوجه شد.اینی که من گرفتم اینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نفهمیدم داره یانه!

mr_rayan
29-11-2012, 16:58
اینی که من گرفتم اینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نفهمیدم داره یانه!
تو مشخصاتش چیزی در این رابطه ذکر نشده.بعید می دونم داشته باشه.اگر تو دفترچه گزینه ای به نام HDMI Standby نباشه پس مطمئنا نداره.

sorena_hi
01-12-2012, 14:16
با سلام
من واقعا نمیتونم تمام صفحات رو بخونم. یه سوال اساسی دارم. از بین همه این ست تاپ باکس ها کسی امتحان کرده کدوم با سرعت بیشتری کانال رو عوض میکنه. این موضوع سرعت کند تعویض کانال در سیستم دیجیتال خیلی رو اعصابه. ممنون میشم راهنمایی کنید. ضمنا امیدی هست که در آینده نزدیک با کیفیت اچ دی کانالهای کشورمون رو ببینیم؟ با تشکر

saeediranzad
01-12-2012, 16:09
با سلام
من قصد خرید یک گیرنده دیجیتال دارم. 100 تا 130 هزار تومن میخوام هزینه کنم. به نظر شما دوستان چی بگیرم بهتره؟ نظرتون در مورد این مدل چیه
Marshal ME-5020 ؟
سلام
شما با این پول از برندهای بهتر هم میتونی خرید کنی. ایکس ویژن یا الکومکسی با گارانتی معتبرتر.

midnight1234
02-12-2012, 02:32
سلام به همه ..میخوام سینما خانگی بخرم لطفا راهنماییم کنید
تلویزیونی که دارم led 3d samsung model 6980 و می خوام وصلش کنم مستقیم به تی وی (همینطور برای استفاده از xbox) می خوام
اصلا برام مهم نیست که پلیر این سینما خانگی می تونه چه چیز هایی پخش کنه و همینطور چه فرمت هایی (منظورم بلوری و دی وی دی و ...) هست که اصلا برام مهم نیست تواناییش تو پخش تصویر چیه و درایو چی داره.من فقط می خوام از سینما خانگی صدا بگیرم همین. بخش باندهای صداش فقط برام مهمه.
چون هارد رو به تی وی وصل می کنم و از پلیر تی وی پخش میکنم..
چندتا ویژگی داشته باشه
1-ورودی اپتیکال داشته باشه که صدا رو از تی وی یا ایکس باکس بدم بش حالا نمی دونم چند تا ورودی نیازه و کلا سر در نمی یارم خروجی اپتیکال تو این وسایل ب چه درد می خوره.اگه یه توضیحی کسی بده ممنون می شم
2-صدای سه بعد و دالبی خوبی بده که احساس کنی تو محیط واقعی هستی یکی از دوستام می گفت وقتی هواپیما از بالا سر رد می شه تو تصویر واقعا احساس می کنی ..کلا واس همین می خوام برم سمتش
3-اصلا اصلا حجم و قدرت صدا برام مهم نیست فقط شفافیت صدا برام مهمه.
4- برای اتاق می خوام و بیشتر برای دیدن فیلم و موزیک
5-حتما 5.1 کاناله باشه
6-قیمت حداکثر 600 باشه

mr_rayan
02-12-2012, 08:24
سلام به همه ..میخوام سینما خانگی بخرم لطفا راهنماییم کنید
تلویزیونی که دارم led 3d samsung model 6980 و می خوام وصلش کنم مستقیم به تی وی (همینطور برای استفاده از xbox) می خوام
اصلا برام مهم نیست که پلیر این سینما خانگی می تونه چه چیز هایی پخش کنه و همینطور چه فرمت هایی (منظورم بلوری و دی وی دی و ...) هست که اصلا برام مهم نیست تواناییش تو پخش تصویر چیه و درایو چی داره.من فقط می خوام از سینما خانگی صدا بگیرم همین. بخش باندهای صداش فقط برام مهمه.
چون هارد رو به تی وی وصل می کنم و از پلیر تی وی پخش میکنم..
چندتا ویژگی داشته باشه
1-ورودی اپتیکال داشته باشه که صدا رو از تی وی یا ایکس باکس بدم بش حالا نمی دونم چند تا ورودی نیازه و کلا سر در نمی یارم خروجی اپتیکال تو این وسایل ب چه درد می خوره.اگه یه توضیحی کسی بده ممنون می شم
2-صدای سه بعد و دالبی خوبی بده که احساس کنی تو محیط واقعی هستی یکی از دوستام می گفت وقتی هواپیما از بالا سر رد می شه تو تصویر واقعا احساس می کنی ..کلا واس همین می خوام برم سمتش
3-اصلا اصلا حجم و قدرت صدا برام مهم نیست فقط شفافیت صدا برام مهمه.
4- برای اتاق می خوام و بیشتر برای دیدن فیلم و موزیک
5-حتما 5.1 کاناله باشه
6-قیمت حداکثر 600 باشه
کلا روی هم رفته شما نیاز به یک سینما دارید که دو ورودی اپتیکال و یا یک اپیتکال و یک ورودی HDMI داشته باشه.تو این قیمت من سینمایی با این مشخصات سراغ ندارم.تو اسپیکرهای کامپیوتر تحقیق کن شاید اسپیکری با این دو ورودی باشه.

youngeagle
02-12-2012, 11:27
سلام سینما خانگی خوب تا سقف 1.5 میلیون می خواستم، لطفا راهنمایی کنید. می خوام bluray و بیشتر فرمت ها رو پخش کنه.
خودم LG LH-w895xbh رو پیدا کردم که بلند گو هاش بی سیم
نظرم رو ساسونگ بود که فهمیدم باید یک پولی هم اضافه برای دانگل هلی بی سیم بدی که تو ایران نیست و کلا همش با سیم هست.
یک سوال دیگه داشتم که این سینما های جدید ورودی HDMI دارند. میشه لپ تاپ/کنسول و.... با HDMI وصل کرد به سینما و hdmi out سینما رو هم وصل کرد به تلویزیون که صدا رو 5 کاناله خود ضبط پخش کنه و تصویر رو سینما خانگی.
کلا تو این ضمینه سر رشته ندارم لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

sin1
02-12-2012, 11:41
سلام ،
یه سوال ،
برای سینمای خانگی LG LH-w871 ts ، آپدیتی وجود داره ؟
چطور میشه فایل های mkv رو باهاش اجرا کرد ؟
هیچ راهی واسه نصب codec نداره ؟

mr_rayan
02-12-2012, 17:18
سلام ،
یه سوال ،
برای سینمای خانگی LG LH-w871 ts ، آپدیتی وجود داره ؟
چطور میشه فایل های mkv رو باهاش اجرا کرد ؟
هیچ راهی واسه نصب codec نداره ؟
سلام.
نه متاسفانه.

mr_rayan
02-12-2012, 17:22
سلام سینما خانگی خوب تا سقف 1.5 میلیون می خواستم، لطفا راهنمایی کنید. می خوام bluray و بیشتر فرمت ها رو پخش کنه.
خودم LG LH-w895xbh رو پیدا کردم که بلند گو هاش بی سیم
نظرم رو ساسونگ بود که فهمیدم باید یک پولی هم اضافه برای دانگل هلی بی سیم بدی که تو ایران نیست و کلا همش با سیم هست.
یک سوال دیگه داشتم که این سینما های جدید ورودی HDMI دارند. میشه لپ تاپ/کنسول و.... با HDMI وصل کرد به سینما و hdmi out سینما رو هم وصل کرد به تلویزیون که صدا رو 5 کاناله خود ضبط پخش کنه و تصویر رو سینما خانگی.
کلا تو این ضمینه سر رشته ندارم لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر
اگر بسیم بودن بلندگوها براتون اهمیت داره مدل خوبیه.ورودی HDMI هم داره و می تونید کنسول و یا لب تاپ رو بهش وصل کنید.
اگر هم بیسیم بودن بلندگوها براتون مهم نباشه مدل 717 پایونیر هست و کیفیت خوبی هم داره.

youngeagle
02-12-2012, 19:27
اگر بسیم بودن بلندگوها براتون اهمیت داره مدل خوبیه.ورودی HDMI هم داره و می تونید کنسول و یا لب تاپ رو بهش وصل کنید.
اگر هم بیسیم بودن بلندگوها براتون مهم نباشه مدل 717 پایونیر هست و کیفیت خوبی هم داره.

منظورتون این مدل هست:
تفاوتش با این دو مدل چیه؟ خلاصه منظورم اینکه کدوم بهتره و چرا؟
HT-E4551 Samsung قیمت 1.3 میلیون
LG LH-885xbh قیمت با تخفیف جشنواره 1.2 میلیون
و مدلی که شما گفتید (قیمتش چنده؟)

امروز جمهوری بودم متوجه شدم که تو ای جی علاوه بر تفاوت هایی که می دونید( 9 کاناله) مدل Apollo (885xbh دو تا پورت میکروفن بزرگ طلایی داره ولی مدل بی سیم که نوشتم این رو نداره. (هرچند مهم نیست، ولی تو کاتالوگ هاشون اصلا ذکر نشده بود)

FAHIM2
02-12-2012, 22:25
سلام
من چگونه میتونم پایونیر 819 (سینمای خانگی) را به تنظیمات کارخانه برگردونم ؟

mr_rayan
02-12-2012, 23:50
منظورتون این مدل هست:
تفاوتش با این دو مدل چیه؟ خلاصه منظورم اینکه کدوم بهتره و چرا؟
HT-E4551 Samsung قیمت 1.3 میلیون
LG LH-885xbh قیمت با تخفیف جشنواره 1.2 میلیون
و مدلی که شما گفتید (قیمتش چنده؟)

امروز جمهوری بودم متوجه شدم که تو ای جی علاوه بر تفاوت هایی که می دونید( 9 کاناله) مدل Apollo (885xbh دو تا پورت میکروفن بزرگ طلایی داره ولی مدل بی سیم که نوشتم این رو نداره. (هرچند مهم نیست، ولی تو کاتالوگ هاشون اصلا ذکر نشده بود)
بله همین مدل.
تفاوت اصلی به کیفیت صدا بر می گرده.
قیمتش هم حدود 1300 باید باشه.
در نهایت شما شخص مصرق کننده هستید.صدای هر سه مدل رو گوش کنید و بعد انتخاب کنید.

mr_rayan
02-12-2012, 23:51
سلام
من چگونه میتونم پایونیر 819 (سینمای خانگی) را به تنظیمات کارخانه برگردونم ؟
از دفترچه دستگاه کمک بگیرید.سینماها تو این زمینه متفاوت هستند.

midnight1234
03-12-2012, 13:27
کلا روی هم رفته شما نیاز به یک سینما دارید که دو ورودی اپتیکال و یا یک اپیتکال و یک ورودی HDMI داشته باشه.تو این قیمت من سینمایی با این مشخصات سراغ ندارم.تو اسپیکرهای کامپیوتر تحقیق کن شاید اسپیکری با این دو ورودی باشه.
ورودی hdmi صدا رو ب صورت 5.1 مثل ورودی اپتیکال پخش می کنه؟
دوست عزیز مطمئنید با این قیمت ها نمی شه؟ بخاطر اینکه من 2 هفته پیش رفتم نمایندگی ال جی حتی مدل با قیمت 450 تومن و 600 تومن هم بم معرفی کرد که ورودی اپتیکال داره.حتی چند بار ازش پرسیدم که مطمئنید ورودی داره گفت بله کابلشم هست به این قیمت .... نمی دونم اشتبا کرده نیازه دوباره برم چک کنم؟
مدل. lh-860hts قیمت 470 تومن . مدل lh 870 قیمت 700 تومن . کلا سینما ها ال جی صدا خوبی دارن یا نه؟ من الان اسپیکر لاجیتکت 5.1 دارم می خوام ی چیزی باشه خیلی بهتر این باشه از نظر شفافیت.

mr_rayan
03-12-2012, 18:47
ورودی hdmi صدا رو ب صورت 5.1 مثل ورودی اپتیکال پخش می کنه؟
دوست عزیز مطمئنید با این قیمت ها نمی شه؟ بخاطر اینکه من 2 هفته پیش رفتم نمایندگی ال جی حتی مدل با قیمت 450 تومن و 600 تومن هم بم معرفی کرد که ورودی اپتیکال داره.حتی چند بار ازش پرسیدم که مطمئنید ورودی داره گفت بله کابلشم هست به این قیمت .... نمی دونم اشتبا کرده نیازه دوباره برم چک کنم؟
مدل. lh-860hts قیمت 470 تومن . مدل lh 870 قیمت 700 تومن . کلا سینما ها ال جی صدا خوبی دارن یا نه؟ من الان اسپیکر لاجیتکت 5.1 دارم می خوام ی چیزی باشه خیلی بهتر این باشه از نظر شفافیت.
بله HDMI حتی پهنای باند بیشتری داره.
سینما با یک ورودی اپینکال پیدا می کنید ولی شما گفتی دوتا دستگاه داری و دوتا ورودی می خوای.
سینماهای ال جی بد نیست.صدای هر مدلی که می خوای گوش کن و با اسپیکر خودت مقایسه کن.

FAHIM2
04-12-2012, 13:49
از دفترچه دستگاه کمک بگیرید.سینماها تو این زمینه متفاوت هستند.

صفحه 12 قسمت انگلیس توضیح داده بود
انجام دادم

sound.vision
04-12-2012, 14:02
درود...

می بینم دوست خوبم mr_rayan هنوز هم مثل گذشته پر انرژی تو تاپیک حضور داره....

یه مشکلی دارم شاید راه حلش رو دوستان بدونن : من فیلم The Avengers دارم که حجم نزدیک 12 گیگابایت هست و MKV DTS... مشکلی که دارم اینه که با کامپیوتر نمی تونم DTS رو پخش کنم.... انواع و اقسام کدک ها رو هم رو دستگاه نصب کردم که DTS رو باز کنه ولی موفق نشدم...! اگه کسی راه حلی بلده ممنون می شم کمک کنه.

klipsch
04-12-2012, 15:36
یه دوستی در تهران از بلندگوهای Hi-End کمپانی Manger که سریعترین مبدل صوتی ساخته شده در طول تاریخ هستند، استفاده کردند برای تجهیز یه سالن سینمای خانگی. شاید این سیستم گرونترین سینمای خانگی دنیا نباشه، ولی قطعا خاص ترین سینمای خانگی هست به دلیل سرعت پاسخگویی و خصوصیات برجسته Manger MSW. اکوستیک هم که عالیه.

آمپی فایرهای بکار برده شده تماما از نوع Vacuum tube هستند از کمپانی Shanling. کابل ها و اتصالات همه از برندهای معروف هستند. فقط بلندگوهای Front این مجموعه که Manger Zerobox 109 هستند، برای گوش کردن موزیک بصورت استریو یه سیستم بسیار های-اند رو تشکیل میدن.

تصاویر از سایت آوین آوا آرتا:

mr_rayan
04-12-2012, 17:16
درود...

یه مشکلی دارم شاید راه حلش رو دوستان بدونن : من فیلم The Avengers دارم که حجم نزدیک 12 گیگابایت هست و MKV DTS... مشکلی که دارم اینه که با کامپیوتر نمی تونم DTS رو پخش کنم.... انواع و اقسام کدک ها رو هم رو دستگاه نصب کردم که DTS رو باز کنه ولی موفق نشدم...! اگه کسی راه حلی بلده ممنون می شم کمک کنه.
سلام.من مخلص شما هم هستم.
چرا نمی تونی پخش کنی؟KM پلیر که به راحتی پخش می کنه.من خودم از KM استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم ندارم.

sound.vision
04-12-2012, 17:41
سلام.من مخلص شما هم هستم.
چرا نمی تونی پخش کنی؟KM پلیر که به راحتی پخش می کنه.من خودم از KM استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم ندارم.

پخش نمی کنه متاسفانه.... می گه کدک DTS ندارید.... هر چی هم نصب می کنم جواب نداده تا حالا

ببینید اینم مشخصات فایل ویدیویی هست که من دارم.... از بخش Media Information خود نرم افزار KM گرفتم

mr_rayan
04-12-2012, 19:08
پخش نمی کنه متاسفانه.... می گه کدک DTS ندارید.... هر چی هم نصب می کنم جواب نداده تا حالا

ببینید اینم مشخصات فایل ویدیویی هست که من دارم.... از بخش Media Information خود نرم افزار KM گرفتم

تو برنامه KM تو منوی بار پایین رو گزینه H264 و بعد playback info کلیک کن.اطلاعاتی که میده ببین صدای ووردی چه خصوصیاتی داره و صدای خروجی چه خصوصیاتی.نگاه کن بهم بگو تا ببینم رو چه حالتی داره خروجی میده؟
راستی ویندوزت چیه؟
این نسخه ای که داری 3D .روی نسخه های دو بعدی هم همین مشکل رو داری؟

sound.vision
04-12-2012, 20:30
تو برنامه KM تو منوی بار پایین رو گزینه H264 و بعد playback info کلیک کن.اطلاعاتی که میده ببین صدای ووردی چه خصوصیاتی داره و صدای خروجی چه خصوصیاتی.نگاه کن بهم بگو تا ببینم رو چه حالتی داره خروجی میده؟
راستی ویندوزت چیه؟
این نسخه ای که داری 3D .روی نسخه های دو بعدی هم همین مشکل رو داری؟

تو برنامه KM گزینه H264 رو پیدا نکردم یعنی دقیق متوجه نشدم منظورت از منو بار دقیق کجاست!

بله این نسخه سه بعدی هستش ولی فرمتش متفاوته همون DTS وگرنه نسخه های سه بعدی زیادی دارم که با فرمت های دیگه خیلی ساده پخش می شن

نه- در مورد نسخه 2بعدی مشکلی ندارم

هم ویندوز XP دارم و هم Win7

هر دو رو هم امتحان کردم ولی نتیجه بخش نبوده....

خیلی دوست دارم این فایل رو Play کنم ببینم سورس DTS چه کیفیتی داره ولی تا الان که نتونستم

mr_rayan
04-12-2012, 21:39
تو برنامه KM گزینه H264 رو پیدا نکردم یعنی دقیق متوجه نشدم منظورت از منو بار دقیق کجاست!

بله این نسخه سه بعدی هستش ولی فرمتش متفاوته همون DTS وگرنه نسخه های سه بعدی زیادی دارم که با فرمت های دیگه خیلی ساده پخش می شن

نه- در مورد نسخه 2بعدی مشکلی ندارم

هم ویندوز XP دارم و هم Win7

هر دو رو هم امتحان کردم ولی نتیجه بخش نبوده....

خیلی دوست دارم این فایل رو Play کنم ببینم سورس DTS چه کیفیتی داره ولی تا الان که نتونستم
سمت چپ گوشه پایین می تونی گزینه H264 ببینی.
اگر در مورد نسخه های 2 بعدی مشکلی نداری پس یا مشکل از فایل هست و یا همون برنامه.
از برنامه powerdvd استفاده کن.نسخه 12.ببین روی اون صدا به چه صورت هست.power dvd برنامه فوق العاده ای هستش فقط با زیرنویس های srt مشکل داره در غیر این صورت برنامه قوی و کاملیه.

ham65kab
05-12-2012, 01:21
سلام به همتون
بچه ها کسی آخرین قیمت سینماهای پایونیر رو نداره؟
اگه دارین ممنون می شم بگین، البته تا 2 تومن. مرسی

davood-d
05-12-2012, 02:40
سلام به همتون
بچه ها کسی آخرین قیمت سینماهای پایونیر رو نداره؟
اگه دارین ممنون می شم بگین، البته تا 2 تومن. مرسی

davood-d
05-12-2012, 02:47
درود...

اين بيت ريت براي دي وي دي:sq_2:
با اين فيلم هاي دانلودي نميشه كيفيت تست كرد. ميدونيد حجم بيت ريت نسخه بلوري فيلم تا 12 مگابيت ميرسه
تصوير بالاي 26 مگابيت

شايد چيپ صداي سيستم شما از dts پشتيباني نميكنه

Pejman3
05-12-2012, 11:39

سلام
یه کمی اطلاعات بیشتر بده تا بشه بهتر راهنمایی کرد تو این عکسی هم که گذاشتی دقیقاً مشخص نیست که فرمت صدا چه نوع DTS هست.
از چه خروجی ای استفاده می کنی کارت صدات چیه؟ به اسپیکر وصل کردی یا آمپ یا سینما خانگی؟

ham65kab
05-12-2012, 13:26
سلام
بچه ها من بین سه دستگاه HTP-RS777 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , HTP-ES33 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و HTP-RS33 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گیر کردم که چی انتخاب کنم. البته فرقاشو تا حدی می دونم اما نمیدونم این تفاوتها ارزش 300 یا 400 تومنو داره؟
در ضمن می خوام بدونم میشه به جای آمپ rs33 که VSX-RS320-K هستش می شه آمپ VSX-520-K یا VSX-521 رو انتخاب کرد و اینکه ارزش داره اینکارو کنم؟ کلا مردد شدم سر انتخاب یکی از این سه دستگاه. لطفا راهنمایی کنید مخصوصا عزیزانی که این دستگاها رو خریدن وییشتر آشنا هستن به کاراش و عملکردش. از همه ممنونم

mr_rayan
05-12-2012, 17:23
سلام
بچه ها من بین سه دستگاه HTP-RS777 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , HTP-ES33 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و HTP-RS33 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گیر کردم که چی انتخاب کنم. البته فرقاشو تا حدی می دونم اما نمیدونم این تفاوتها ارزش 300 یا 400 تومنو داره؟
در ضمن می خوام بدونم میشه به جای آمپ rs33 که VSX-RS320-K هستش می شه آمپ VSX-520-K یا VSX-521 رو انتخاب کرد و اینکه ارزش داره اینکارو کنم؟ کلا مردد شدم سر انتخاب یکی از این سه دستگاه. لطفا راهنمایی کنید مخصوصا عزیزانی که این دستگاها رو خریدن وییشتر آشنا هستن به کاراش و عملکردش. از همه ممنونم
سلام.
نمی تونید آمپ رو عوض کنید.یعنی نمایندگی براتون عوض نمی کنه.از طرفی آمپ 520 هم روی خود سیستم هست دیگه.شما اگر آمپ rs33 رو بکنید 520 میشه همون rs777 البته با تفاوت خیلی کوچیک تو بلندگوها.
بله ارزش داره بیشتر هزینه کنید.آمپ 520 کامل از آمپ 320 هست.اگر از بلوری پلیر و فیلم های بلوری می خواید استفاده کنید قطعا آمپ 520 برای شما مناسبه.

vchip
05-12-2012, 19:45
سلام .. ایشون گفتند حجم فیلم 12 گیگابایت است و حرفی از بیت ریت که به گیگا بیت است نزدند

vchip
05-12-2012, 19:46
اين بيت ريت براي دي وي دي:sq_2:
با اين فيلم هاي دانلودي نميشه كيفيت تست كرد. ميدونيد حجم بيت ريت نسخه بلوري فيلم تا 12 مگابيت ميرسه
تصوير بالاي 26 مگابيت

شايد چيپ صداي سيستم شما از dts پشتيباني نميكنه

سلام .. ایشون گفتند حجم فیلم 12 گیگابایت است و حرفی از بیت ریت که به گیگا بیت است نزدند

davood-d
05-12-2012, 20:23

ديگه بدتر حجم بلوري فيلم فقط براي نسخه فيلم 47 گيگ هست و براي قسمت هاي اضافي ديسك ديگر موجود است.

من گفتم تا فكر نكنيد با اين كپي ها ميشه صدا تست كرد

sin1
06-12-2012, 00:39
سلام ، دوستان من یه LG LH-871 خریدم، منتها فرمت های HD و mkv رو پخش نمیکنه !
بنظر شما راه حلی وجود داره ؟
با توجه به اینکه ورودی HDMI هم نداره، نمیشه بهش لپتاپ یا پلیر دیگه ای وصل کرد
میشه فقط دستگاه پلیر رو عوض کرد و بلوری پلیر خرید ؟

mr_rayan
06-12-2012, 00:43
سلام ، دوستان من یه LG LH-871 خریدم، منتها فرمت های HD و mkv رو پخش نمیکنه !
بنظر شما راه حلی وجود داره ؟
با توجه به اینکه ورودی HDMI هم نداره، نمیشه بهش لپتاپ یا پلیر دیگه ای وصل کرد
میشه فقط دستگاه پلیر رو عوض کرد و بلوری پلیر خرید ؟
نه نمی تونید پلیر رو عوض کنید.پلیرتون چه ورودی هایی داره؟اپتیکال هم نداره؟

midnight1234
06-12-2012, 01:36
بله HDMI حتی پهنای باند بیشتری داره.
سینما با یک ورودی اپینکال پیدا می کنید ولی شما گفتی دوتا دستگاه داری و دوتا ورودی می خوای.
سینماهای ال جی بد نیست.صدای هر مدلی که می خوای گوش کن و با اسپیکر خودت مقایسه کن.

ممنون .منظورم رو بد رسوندم من کلا یک دستگاه دارم که ایکس باکس هست و اون یکی که گفتم هارد اکسترنال هست که مستقیم به تی وی وصله .در کل منظورم این بود که از خروجی اپتیکال تی وی می خوام صدارو بدم به ورودی اپتیکال سینما خانگی ..همون یکی هم کافیه چون ایکس باکس با hdmi <صله به تی وی ..بازم شما که وارد تری ببینید مشکلی که درست گفتم یا نه؟
پس لازمش اینه که برم برند های مختلف رو تست کنم.
ولی اگه تو رنج قیمت 600 تومن یه سینما خانگی از برند خاصی حالا سامسونگ یا ال جی یا سونی یا ایکس ویژن و... هر برندی سراغ دارید که حدااقل یه ورودی اپتیکال داشته باشه و کلا صدای بهتری نسبت به برند های دیگه داره معرفی کنید .چون تو فروشگاه ها نمی شه درست صدارو تست کرد تا نیاد تو خونه ادم متوجه نمی شه مخصوصا اینکه همه باندها رو کنار هم می زارن .

یه سوال دیگه هم داشتم شاید خیلی ابتدایی باشه ولی صدای دالبی منظورشون اینکه که ورودی اپتیکال داره یعنی همون 5.1 رو می گن؟ که دو تا باندش پشت قرار می گیره؟ رو مشخصات یه سری سینما خانگی ها نوشته مثلا دالبی 2 و صدای 3 بعدی و ... من متوجه نمی شم اینا چه فرقی دارن با هم دارن برای بازار گرمی هست یا .... می خوام اگه با 600 تومن چیزی خوبی نمی شه خرید عجله نکنم..

mr_rayan
06-12-2012, 03:00
ممنون .منظورم رو بد رسوندم من کلا یک دستگاه دارم که ایکس باکس هست و اون یکی که گفتم هارد اکسترنال هست که مستقیم به تی وی وصله .در کل منظورم این بود که از خروجی اپتیکال تی وی می خوام صدارو بدم به ورودی اپتیکال سینما خانگی ..همون یکی هم کافیه چون ایکس باکس با hdmi <صله به تی وی ..بازم شما که وارد تری ببینید مشکلی که درست گفتم یا نه؟
پس لازمش اینه که برم برند های مختلف رو تست کنم.
ولی اگه تو رنج قیمت 600 تومن یه سینما خانگی از برند خاصی حالا سامسونگ یا ال جی یا سونی یا ایکس ویژن و... هر برندی سراغ دارید که حدااقل یه ورودی اپتیکال داشته باشه و کلا صدای بهتری نسبت به برند های دیگه داره معرفی کنید .چون تو فروشگاه ها نمی شه درست صدارو تست کرد تا نیاد تو خونه ادم متوجه نمی شه مخصوصا اینکه همه باندها رو کنار هم می زارن .

یه سوال دیگه هم داشتم شاید خیلی ابتدایی باشه ولی صدای دالبی منظورشون اینکه که ورودی اپتیکال داره یعنی همون 5.1 رو می گن؟ که دو تا باندش پشت قرار می گیره؟ رو مشخصات یه سری سینما خانگی ها نوشته مثلا دالبی 2 و صدای 3 بعدی و ... من متوجه نمی شم اینا چه فرقی دارن با هم دارن برای بازار گرمی هست یا .... می خوام اگه با 600 تومن چیزی خوبی نمی شه خرید عجله نکنم..
خب با 600 تومن می تونی سینمایی بگیری که یه ورودی اپتیکال داشته باشه.ولی تو این بازار نمیشه چیز خیلی خوبی خرید.به عبارتی می تونید یک مدل حداقل بگیرید.بهتر بودجتون رو افزایش بدید.مثلا تا یه تومن تا بشه مدلی با صدای بهتر و با کیفیت تر تهیه کرد.
در مورد سوال آخر شما تحت تاثیر تبلیغات شرکتها قرار نگیر.اپتیکال می تونه صدای 5.1 انتقال بده.دالبی 1 و 2 و 3 هم نداره.

vchip
06-12-2012, 08:22
ديگه بدتر حجم بلوري فيلم فقط براي نسخه فيلم 47 گيگ هست و براي قسمت هاي اضافي ديسك ديگر موجود است.

من گفتم تا فكر نكنيد با اين كپي ها ميشه صدا تست كرد

عمده این حجم بالای بلوری ها به خاطر داشتن ترکهای صوتی مثلا تا 12 زبان و زیر نویس میباشد . که در نسخه های ریپ شده فقط یک ترک صوتی DTS استفاده میشه .

sin1
06-12-2012, 12:25
من نمیتونم پیغام خصوصی بفرستم !!! :))
اینو در جواب دوستمون میگذارم اینجا

سلام راجب سینما خانگی ال جی که خریدید می شه اطلاعات بیشتری بدید.چند خریدید..ایا ورودی اپتیکال برای صدای دالبی داره؟ ظاهرا از نظر فرمت و تصویری راضی نیستید ولی در کل از صدا راضی هستید؟یعنی ال جی خوبه تو صدا؟
می خوام بخرم ولی نمی دونم چی بخرم تا سقف 600 تومن که ورودی اپتیکال داشته باشه... تعجب می کنم می گید خروجی hd نداره
سلام،
ورودی اپتیکال داره،که میشه ----- رو بهش وصل کرد.
خروجی HD هم داره ! ورودیشو نداره !
منتها خروجی HD چندان کاربرد نداره ، چون خود دستگاه فایل های HD رو اجرا نمیکنه !
این مدل ماله نیمساله دوم ساله پیشه،ما هم با پرسیدن از نمایندگی ها پیدا کردیم، فکر میکنم مشکل پیدا بشه .
در کل ، بد نیست ، راستش صداش رو تا آخر بلند نکردم،اما بد نیست.بلندگو های عقبش بی سیم اند،چند وقت یه بار یه لحظه قطع و وصل میشه،اونطور که متوجه شدم.
فکر میکنم تو دستگاههای جدید این مشکلا برطرف بشن.
ولی بنظرم شما هر دستگاهی خواستید بخرید،به فرمت هایی که اجرا میکنه توجه کنید،فک میکنم بین همه ی برند ها ، سامسونگ فرمت های بیشتری اجرا کنه ، حالا بازم خودتون باید چک کنید.
ما اینو 860 تومن خریدیم.
بازم اگه سوالی داشتید ،من هستم.

sin1
06-12-2012, 12:28
نه نمی تونید پلیر رو عوض کنید.پلیرتون چه ورودی هایی داره؟اپتیکال هم نداره؟

ورودی اپتیکال داره ، اما ورودی HDMI نداره !
پلیر رو چرا نمیشه عوض کرد ؟ یعنی با بلندگوها همخوانی پیدا نمیکنه ؟!

sound.vision
06-12-2012, 13:23
سلام
یه کمی اطلاعات بیشتر بده تا بشه بهتر راهنمایی کرد تو این عکسی هم که گذاشتی دقیقاً مشخص نیست که فرمت صدا چه نوع DTS هست.
از چه خروجی ای استفاده می کنی کارت صدات چیه؟ به اسپیکر وصل کردی یا آمپ یا سینما خانگی؟

درود...
ببنید من این فایل رو می خوام از طریق PC پخش کنم.... صدای این فیلم رو می تونم بشونم ولی تصویر ندارم..... کارت صدایی هم که دارم آنبرد هستش اگه نیاز هست که کد چیپ صداشون هم چک کنم بگم...در کل سیستم PC که دارم قوی و جدیدا جمع کردم... حتی این فایل رو تو لپ تاپ هم نشد پخش کنم... ممکن اشکال از خود فایل باشه؟
کل اطلاعاتی که از این فایل تونستم بدست بیارم همین هست :

General
Complete name : D:\Movie\The Avengers (2012) Full 1080p 3D Half SBS 3DSBS.mkv
Format : DTS
Format/Info : Digital Theater Systems
Format profile : MA / Core
File size : 10.4 GiB
Duration : 3h 56mn
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 6 319 Kbps / 1 510 Kbps
Audio
Format : DTS
Format/Info : Digital Theater Systems
Format profile : MA / Core
Duration : 3h 56mn
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 6 319 Kbps / 1 510 Kbps
Channel(s) : 8 channels / 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Side: L R, Back: L R, LFE / Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Bit depth : 24 bits
Compression mode : Lossless / Lossy

mr_rayan عزیز...
پاور دی وی دی نسخه 12 رو هم گذاشتم رو دانلود.... به محض اینکه امتحان کنم نتیجه رو می گم که تونست پخشش کنه یا نه.

mr_rayan
06-12-2012, 21:48
عمده این حجم بالای بلوری ها به خاطر داشتن ترکهای صوتی مثلا تا 12 زبان و زیر نویس میباشد . که در نسخه های ریپ شده فقط یک ترک صوتی DTS استفاده میشه .
نه اینطوری هم نیست.صدای بلوری DTS HD یا dolby true HD هست که نسبت به DTS به مراتب بسیار حجیم تر و با کیفیت تر هستش.حالا جدا از صدا بحث تصویر هم هست.من نسخه بلوری فیلم آواتار رو با نسخه ریپ شده 13 گیگی اون مقایسه کردم.تفاوت فاحشه هم تو صدا و هم تو تصویر.

mr_rayan
06-12-2012, 21:50
ورودی اپتیکال داره ، اما ورودی HDMI نداره !
پلیر رو چرا نمیشه عوض کرد ؟ یعنی با بلندگوها همخوانی پیدا نمیکنه ؟!
به دلیل اینکه پلیر شما آمپلی فایر داخلی داره که منبع تغذیه بلندگوهاتون محسوب میشه و یک پلیر معمولی دیگه آمپلی فایر داخلی نداره بنابراین برای بلندگو ها تولید صدا نمیشه حالا اصلا جدای از این بحث پلیرهای معمولی اصلا خروجی صدا برای بلندگوهای شما نداره.
شما می تونید یه پلیر با خروجی اپیتیکال بگیرید و اون رو با اپتیکال به پلیر خودتون وصل کنید.

sin1
07-12-2012, 11:17
به دلیل اینکه پلیر شما آمپلی فایر داخلی داره که منبع تغذیه بلندگوهاتون محسوب میشه و یک پلیر معمولی دیگه آمپلی فایر داخلی نداره بنابراین برای بلندگو ها تولید صدا نمیشه حالا اصلا جدای از این بحث پلیرهای معمولی اصلا خروجی صدا برای بلندگوهای شما نداره.
شما می تونید یه پلیر با خروجی اپیتیکال بگیرید و اون رو با اپتیکال به پلیر خودتون وصل کنید.
بله،ممنون از راهنماییتون
البته منظورم این بود که بلوری پلیر خود ال جی رو بگیرم ( پلیر سینمای خانگی) البته نمیدونم بصورت مجزا میفروشن یا نه ؟!
دیروز لپتاپم رو با HDMI به تلوزیون وصل کردم،صدا رو هم با بلوتوث به سینمای خانگی دادم، به نوعی مشکل پخش HD برطرف شد.

sound.vision
08-12-2012, 14:37
درود،

Mr_Rayan پاور دی وی دی نسخه 12 رو هم دانلود کردم ببینم میشه این فایل (فایل DTS که درباره اش صحبت کرده بودیم) رو باهاش پخش کرد یا نه که متاسفانه فایده ای نداشت.... نمی دونم شاید خود فایل ویدیویی مشکل داشته باشه.... می دم چندتااز دوستان رو سیستم هاشون پخش کنن ببینم چی میشه.

mr_rayan
08-12-2012, 18:23
درود،

Mr_Rayan پاور دی وی دی نسخه 12 رو هم دانلود کردم ببینم میشه این فایل (فایل DTS که درباره اش صحبت کرده بودیم) رو باهاش پخش کرد یا نه که متاسفانه فایده ای نداشت.... نمی دونم شاید خود فایل ویدیویی مشکل داشته باشه.... می دم چندتااز دوستان رو سیستم هاشون پخش کنن ببینم چی میشه.
سلام
ارور داد؟چه فرمت صدایی پخش می کرد؟

davood-d
08-12-2012, 22:32
درود،

شما تا بحال يه ديسك دي وي دي dts تو سيستمت پخش كردي اصلا اين كدك اجرا ميكنه؟

sound.vision
09-12-2012, 13:59
سلام
ارور داد؟چه فرمت صدایی پخش می کرد؟

تو KM Player حداقل می تونست صدا رو پخش کنه ولی تو پاور حتی همون صدا رو هم پخش نکرد و پیام اخطار عدم پشتیبانی از فرمت رو داد.... نمی دونم چرا تو همون KM Player هم وقتی می زنم بره جلو دیگه همون صدا رو هم پخش نمی کنه....

شما تا بحال يه ديسك دي وي دي dts تو سيستمت پخش كردي اصلا اين كدك اجرا ميكنه؟

داود جان این فایل رو از یکی از دوستان که این ویدیو رو داشته رو هارد اکسترنال گرفتم... و تا به حال رو PC فرمت DTS رو اجرا نکرده بودم ولی برای اینکه این فرمت ساپورت بشه انواع و اقسام کدک های لازم رو دانلود و نصب کردم ولی افاقه نکرد.... نمی دونم خود USB تی وی می تونه پخش کنه یا نه..امشب برم خونه چک می کنم.

mr_rayan
09-12-2012, 16:21
تو KM Player حداقل می تونست صدا رو پخش کنه ولی تو پاور حتی همون صدا رو هم پخش نکرد و پیام اخطار عدم پشتیبانی از فرمت رو داد.... نمی دونم چرا تو همون KM Player هم وقتی می زنم بره جلو دیگه همون صدا رو هم پخش نمی کنه....

داود جان این فایل رو از یکی از دوستان که این ویدیو رو داشته رو هارد اکسترنال گرفتم... و تا به حال رو PC فرمت DTS رو اجرا نکرده بودم ولی برای اینکه این فرمت ساپورت بشه انواع و اقسام کدک های لازم رو دانلود و نصب کردم ولی افاقه نکرد.... نمی دونم خود USB تی وی می تونه پخش کنه یا نه..امشب برم خونه چک می کنم.
ربطی به کدک نداره.یا فایلتون ایراد داره یا به احتمال قوی چیپ صدای شما از DTS پشتیبانی نمی کنه.

mrm2007
10-12-2012, 13:12
باسلام

دوستان کسی اطلاع داره که سینماهای خانگی پایونیر 414 یا 717 یا 727 زیرنویس فارسی رو پخش میکنن یا خیر؟(ازروی USB)

midnight1234
10-12-2012, 18:48
خب با 600 تومن می تونی سینمایی بگیری که یه ورودی اپتیکال داشته باشه.ولی تو این بازار نمیشه چیز خیلی خوبی خرید.به عبارتی می تونید یک مدل حداقل بگیرید.بهتر بودجتون رو افزایش بدید.مثلا تا یه تومن تا بشه مدلی با صدای بهتر و با کیفیت تر تهیه کرد.
در مورد سوال آخر شما تحت تاثیر تبلیغات شرکتها قرار نگیر.اپتیکال می تونه صدای 5.1 انتقال بده.دالبی 1 و 2 و 3 هم نداره.

خوب اگه فرقی ندارن و همشون دالبی هستن یکی از همین مدل های 600 تومنی رو می خرم...من خودم فکر می کنم مدل های بالا بیشتر ب خاطر درایو بلوری گرون هستن و اینکه فرمت های بیشتری رو ساپورت می کنن ... حالا بازم تحقیق می کنم اگه وقت داشتید یا راهنمایی بیشتری شما یا بقیه دوستان داشتن پیام خصوصی کنید ممنون می شم ..
تشکر ویژه رایان جان:n16:

XENON24
11-12-2012, 12:36
یه سینما خانگی میخوام که هم اندازه پولم باشه و هم برای اجرای فرمتها اذیت نکنه . رنگ بدنه دستگاه هم مشکی باشه
تعداد باندهاش 2 تا باشه(این بلندها)ببخشید من خیلی وارد نیستم!!
ممنون

Soroush-S
11-12-2012, 13:15
فکر کنم الجی دوبانده همین قیمته - ایکس ویژن هم 430 تومنه.

XENON24
11-12-2012, 15:11
ممنون داداش
مدل این ال جی رو میدونی؟؟؟:n01:
سامسونگ چی مدلی تو این رنج قیمت داره؟؟

Soroush-S
11-12-2012, 15:29
مدلش یادم نیست ولی قیمتش زیر 500 هست - سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم 4 باند داره حدود 570 تومن ولی الجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تنوع بیشتری داره

pan_1356
12-12-2012, 23:16
سلام
دوستان راهنماپی کنید
با بودجه 1.5 تومانی چه نوع ام‍‍‍‍‍‍پلی فایری برای فیلم بخرم
باتشکر

mr_rayan
13-12-2012, 02:22
سلام
دوستان راهنماپی کنید
با بودجه 1.5 تومانی چه نوع ام‍‍‍‍‍‍پلی فایری برای فیلم بخرم
باتشکر
سلام.بلندگوهاتون چی هست؟

pan_1356
13-12-2012, 10:08
سلام.بلندگوهاتون چی هست؟

باند ندارم
بدون باند چی بخرم
کامل چی میشه خرید
باتشکر

mr_rayan
13-12-2012, 12:17
باند ندارم
بدون باند چی بخرم
کامل چی میشه خرید
باتشکر
آمپلی فایر بدون بلندگو می خواید چیکار؟:n13:

pan_1356
13-12-2012, 12:52
آمپلی فایر بدون بلندگو می خواید چیکار؟:n13:

منظورم ست کامل بخرم یا جدا از هم بخرم
ممنون

mr_rayan
13-12-2012, 14:08
منظورم ست کامل بخرم یا جدا از هم بخرم
ممنون
خب بستگی به بودجتون داره.اگر می خواید کلا 1.5 هزینه کنید که باید یه ست سینمایی کامل بگیری ولی اگر بودجت بیشتر میشه خب دستت بازتره و انتخاب های بهتری هم می تونی داشته باشی و جدا تهیه می کنی.

pan_1356
13-12-2012, 17:44
با این بودجه چی پیشنهاد میدی شاید بتونم یکم مبلغ رو ببرم بالاتر

hakr
13-12-2012, 18:40
دوست گرامی من 717 دارم ودنیا فیلم باusbبا هاش دیدم وحسن بزرگ این دستگاه اینست فرمت TXT را پشتیبانی میکند .وتاحال نشده فیلم بازیر نویس را نتونم ببینم .انشالله اگر خریدی ودیدی زیرنویست نا مفهوم است پیام بده تا راه حلش را برایت ارسال کنم
(کلا رفع ااین ایراد 1دقیقه وقتت را میگیرد). در مورد اشکال این دستگاه بهت بگم تنها مشکلی که داره عملکرد ریموت کمی کند است

hakr
13-12-2012, 18:41
باسلام

دوستان کسی اطلاع داره که سینماهای خانگی پایونیر 414 یا 717 یا 727 زیرنویس فارسی رو پخش میکنن یا خیر؟(ازروی USB)دوست گرامی من 717 دارم ودنیا فیلم باusbبا هاش دیدم وحسن بزرگ این دستگاه اینست فرمت TXT را پشتیبانی میکند .وتاحال نشده فیلم بازیر نویس را نتونم ببینم .انشالله اگر خریدی ودیدی زیرنویست نا مفهوم است پیام بده تا راه حلش را برایت ارسال کنم
(کلا رفع ااین ایراد 1دقیقه وقتت را میگیرد). در مورد اشکال این دستگاه بهت بگم تنها مشکلی که داره عملکرد ریموت کمی کند است

Memonex
13-12-2012, 19:05
سلام خدمت دوستان،

تا رنج دو تومن حالا یه ذره بالا پایین تر چه مدل اسپیکرهای ایستاده ای رو میشه تو بازار پیدا کرد؟ استفاده من فقط موزیک هست بنابراین نیازی به Surround یا ساب ندارم، یکی از دوستان پیشنهاد ساخت بلندگوی فول رنج رو تو تاپیک های فای داد که حالا اونم تو لیست انتخاب دارم و بخاطر حساسیت دسیبل بالا و وات کم صدایی در حد بلندگوهای چندمیلیونی تولید میکنه.

اما اگه بحث برند رو در نظر بگیریم خرید اسپیکرهایی مثل فوکال حتی پایین ترین مدلش هم شاید بالای دو تومن باشه، از برندهای Monitor Audio، Paradigm یاماها یا سونی چه چیزی به درد میخوره؟ جامو که ایستاده تنها نداره و یه ست کامل رو میدن. مدل SSF-7000 سونی باید جیز خوبی باشه که با دلار 3 تومنی حساب کنیم در میاد 700 800 تومن ولی خب تو ایران نیست فکر کنم.

امپ هم مثلا یه تومن یا کمی بیشتر در نظر بگیریم تنها چیزی که مهم هست واسه من اینه که وات کافی بده که اسپیکر کامل درایو بشه چون بعضی اسپیکرها 200 وات تو 8 اهم نیاز دارن در صورتی که طرف امپ 90 واتی بهش وصل میکنه که در واقع از نصف بلندگوش بازدهی میگیره. بقیه ویژگی ها مثل پشتیبانی از بلوری و فرمت و اینا مهم نیست البته داشتن لن هم خوبه برای اینکه استریم از کامپیوتر بهش بدم.

به هر حال یه راهنمایی بکنید ممنون میشم.

m2r164
13-12-2012, 20:58
سلام خدمت دوستان،

تا رنج دو تومن حالا یه ذره بالا پایین تر چه مدل اسپیکرهای ایستاده ای رو میشه تو بازار پیدا کرد؟ استفاده من فقط موزیک هست بنابراین نیازی به Surround یا ساب ندارم، یکی از دوستان پیشنهاد ساخت بلندگوی فول رنج رو تو تاپیک های فای داد که حالا اونم تو لیست انتخاب دارم و بخاطر حساسیت دسیبل بالا و وات کم صدایی در حد بلندگوهای چندمیلیونی تولید میکنه.

اما اگه بحث برند رو در نظر بگیریم خرید اسپیکرهایی مثل فوکال حتی پایین ترین مدلش هم شاید بالای دو تومن باشه، از برندهای Monitor Audio، Paradigm یاماها یا سونی چه چیزی به درد میخوره؟ جامو که ایستاده تنها نداره و یه ست کامل رو میدن. مدل SSF-7000 سونی باید جیز خوبی باشه که با دلار 3 تومنی حساب کنیم در میاد 700 800 تومن ولی خب تو ایران نیست فکر کنم.

امپ هم مثلا یه تومن یا کمی بیشتر در نظر بگیریم تنها چیزی که مهم هست واسه من اینه که وات کافی بده که اسپیکر کامل درایو بشه چون بعضی اسپیکرها 200 وات تو 8 اهم نیاز دارن در صورتی که طرف امپ 90 واتی بهش وصل میکنه که در واقع از نصف بلندگوش بازدهی میگیره. بقیه ویژگی ها مثل پشتیبانی از بلوری و فرمت و اینا مهم نیست البته داشتن لن هم خوبه برای اینکه استریم از کامپیوتر بهش بدم.

به هر حال یه راهنمایی بکنید ممنون میشم.

سلام دوست عزیز
من خودم بعد از کلی تحقیق و مطالعه و تجربه به این نتیجه رسدیم کلا با سیستمی که می خواهی فیلم ببینی نمیشه موزیک گوش داد.
خیلی از پک ها کاملا سینمایی هستند.
من امروز قیمت فوکال 726 یا اگر اشتباه نکنم رو 716 رو 2 تومن قیمت گرفتم
اگر برای موزیک می خواهی باید براش یک آمپ استریو خوب تهیه کنی
از همه مهمتر سورس می باشد
حقیقتش اگر به سورس اصلی زیاد دسترسی نداری و زیاد فضات بزرگ نیست من مینی های فای دنون رو بهت پیشنهاد می دم که کلا بیشتر از موزیک لذت می بری
باز هم انتخاب با خودت

Memonex
13-12-2012, 22:17
سلام دوست عزیز
من خودم بعد از کلی تحقیق و مطالعه و تجربه به این نتیجه رسدیم کلا با سیستمی که می خواهی فیلم ببینی نمیشه موزیک گوش داد.
خیلی از پک ها کاملا سینمایی هستند.
من امروز قیمت فوکال 726 یا اگر اشتباه نکنم رو 716 رو 2 تومن قیمت گرفتم
اگر برای موزیک می خواهی باید براش یک آمپ استریو خوب تهیه کنی
از همه مهمتر سورس می باشد
حقیقتش اگر به سورس اصلی زیاد دسترسی نداری و زیاد فضات بزرگ نیست من مینی های فای دنون رو بهت پیشنهاد می دم که کلا بیشتر از موزیک لذت می بری
باز هم انتخاب با خودت

خیلی ممنون از راهنماییتون بله من هم قصد ندارم سیستم آماده و بصورت پک رو بگیرم چون اصولا اجزایی که در اونها قرار داده میشه جنبه کاربردی برای فیلم دیدن دارند حتی بلندگوها هم در راستای این هدف ساخته میشن و به همین دلیل تو گوش دادن به موزیک تفکیک صدای خوبی به اون صورت وجود نداره حالا به دلیل طراحی و اقتصادی انتخاب شدن بلندگوهای موجود در ست سینما یا قدرت کمی که امپ های اون پک به اسپیکر میدن و از همه مهمتر تو یه سیستم استریو بلندگوهای ساراند و تا حدودی ساب اصلا کاربردی نداره و یه جورایی هزینه کردن اضافی هست.

فکر میکنم اگه بعدا بخوام انتخاب بکنم یکی از اسپیکرهای سری 700 فوکال یا همین فول رنجی که دوستمون وعده دادند انتخاب خوبی باشه هرچند تا کسی صدای یه سیستم رو با اون موسیقی که مد نظرش هست برای مثال من Psy Trance نشنوه نمیتونه تصمیم قطعی بگیره تو موزیک تفکیک دقیق صداها و همینطور پخش شدن یکنواخت همه فرکانس ها (از 20 تا 20000 هرتز) با دسیبل مناسب خیلی مهم هست.

مینی های فای دنون هم حتما انتخاب خوبیه ولی من تصمیم گرفتم از اسپیکرهای ایستاده استفاده کنم که قدرت و وضوح بیشتری رو بده و یک آمپ استریو با توان مناسب هم بهش بدیم که قشنگ درایو بشه. البته امکانات اضافی رو فکر نمیکنم تو امپ های استریو بشه پیدا کرد اینه که شاید به ناچار سراغ چند کانالها بریم. سورس هم فقط موزیک های روی کامپیوتر با کیفیت های MP3 320 CBR یا Flac هست که مثلا از طریق اپتیک به امپ اتصال بدم و همینطور از طریق نرم افزارها دست آدم بازتره که انواع مختلف EQها رو بطور دستی اعمال کنه هرچند این قابلیت روی امپ ها هم گذاشته شده.

حالا البته من شهرستان هستم فرصت بشه سر بزنم تهران جاهای مختلف بزارن تست کنیم ببینیم انشالله میشه چه کار کرد اونم با این قیمتهایی که هر روز بالا پایین میشه و جنس هایی که میبینی یه روز تو بازار هست فرداش دیگه نیست اینطوری یه مقدار تو انتخاب محدودیت بوجود میاد بخصوص زمانی که کسی مثل من مشکل بودجه هم داشته باشه.

mr_rayan
13-12-2012, 23:35
با این بودجه چی پیشنهاد میدی شاید بتونم یکم مبلغ رو ببرم بالاتر
خب با توجه به قیمت های تو بازار و آشفته بازاری که وجود داره انتخاب محدوده.وقتی سینما خانگی 600 تومنی سونی میشه 1.5 نباید انتظارات زیادی از این بازار داشت.
شما می تونید rs777 پایونیر یا ES33 پایونیر رو تهیه کنید.و یا پکیج 1312 دنون.زیر 2 تومن تموم میشه.

mrm2007
14-12-2012, 14:42
دوست گرامی من 717 دارم ودنیا فیلم باusbبا هاش دیدم وحسن بزرگ این دستگاه اینست فرمت TXT را پشتیبانی میکند .وتاحال نشده فیلم بازیر نویس را نتونم ببینم .انشالله اگر خریدی ودیدی زیرنویست نا مفهوم است پیام بده تا راه حلش را برایت ارسال کنم

ممنون دوست عزیز. مدل ۷۲۷ روگرفتم.تست میکنم و اگر مشکلی بود مزاحمتون میشم.

Sent from my MT15a-Hallon using Xparent Tapatalk 2

mr_rayan
14-12-2012, 17:20

مبارک باشه.چند؟

babak_zn88
14-12-2012, 22:32
سلام.من led d7777 و سینمای خانگی d555 سامسونگ دارم.که 4 تا اسپیکر مدل ps-dt3 داره.مشکل من اینه که صدای دو باند soround عقب در حد صفر و فوق العاده ضعیف می باشد چه موقعی که با اتصال usb فیلم میبینم چه موقعی که ----- وصل میکنم.(جز یک فیلم که از باندهای عقب گرفتم)سینمای خانگی و led هم با کابل optical متصل شده است.میخواستم ببینم چه تنظیمی باید انجام بدم و چه کارهایی کنم مشکل حل شه؟قابل ذکر دو باند عقب بصورت wirless (swa5000 به سینمای خانگی وصل هستند.

mrm2007
14-12-2012, 23:15
مبارک باشه.چند؟
البته چون خودم تهران نیستم , توسط یکی از آشنایان از فروشگاه راستین توی جمهوری 1180 خریداری شده که به زودی به دستم میرسه. مدل 414 رو هم دیروز 1236 و 717 رو هم 1365 قیمت داده.

قیمتها در شهر خودمان یک مقدار نجومی بود 414 رو 1595 و 717 رو 1695 می گفتند!

midnight1234
15-12-2012, 01:45
سلام... خیلی تونت سرچ کردم متاسفانه به هیچ نتیجه ای نمی رسم که کسی گفته باشه فلان مدل رو دارم راضی هستم..
یه مدل سینما 5 بانده معرفی کنید که صدای خوبی داشته باشه و ورودی اپتیکال هم داشته باشه پخش فرمت و پلیرش اصلا برام مهم نیست فقط کیفیت صدا ...مثلا بیس زیادی نداشته باشه تنظیمات خوبی داشته باشه و صدای باندهای عقب کم نباشه..صدا شفاف باشه

mr_rayan
15-12-2012, 02:09
سلام.من led d7777 و سینمای خانگی d555 سامسونگ دارم.که 4 تا اسپیکر مدل ps-dt3 داره.مشکل من اینه که صدای دو باند soround عقب در حد صفر و فوق العاده ضعیف می باشد چه موقعی که با اتصال usb فیلم میبینم چه موقعی که ----- وصل میکنم.(جز یک فیلم که از باندهای عقب گرفتم)سینمای خانگی و led هم با کابل optical متصل شده است.میخواستم ببینم چه تنظیمی باید انجام بدم و چه کارهایی کنم مشکل حل شه؟قابل ذکر دو باند عقب بصورت wirless (swa5000 به سینمای خانگی وصل هستند.
سلام.
برا داشتن صدای کامل یا به اصطلاح دالبی صداس سورس پخش کننده شما هم باید دالبی باشه یعنی اگر شما یه فیلم با صدای دو کانال یا همون استریو داشته باشه صدای سینمای شما هم به صورت دو کانال پخش میشه که اینجور مواقع سینماها تنظیمات صدا مثل pro logic دارن که صدارو شبیه سازی می کنه و تبدیل به 6 کانال می کنه که کیفیت کانال های سوراند هم تو اینجور مواقع ضعیفه.
صدای ----- هم که کلا استریو هست.
سینماها تنظیمات مثل مولتی کانال استریو دارند که صدای استریو رو از همه کانال ها پخش میکنه ولی باز هم به صورت استریو.این قابلیت هم تو هر سینمایی نیست.
شما باید از فیلم هایی استفاده کنید که صدای 5.1 کانال دارند یعنی dolby یا DTS تا صدایی عالی داشته باشی.

solo8
15-12-2012, 02:55
آقا این سینما خانگی های سونی هستن که اسپیکر وایرلس دارن...

میشه فرکانس این اسپیکر هارو تغییر داد؟ آخه مال ما و همسایمون میفته رو هم! یعنی وقتی ما روشن میکنیم اینارو بعد همسایمون میگه آره دیشب فیلم فلان رو گذاشتین قشنگ صداش رو اسپیکر ما بود:دی

کلا شده معضلی دیگه...نمیشه روشنش کرد...همش خاموش میکنیمشون....

mr_rayan
15-12-2012, 03:08

میشه فرکانس این اسپیکر هارو تغییر داد؟ آخه مال ما و همسایمون میفته رو هم! یعنی وقتی ما روشن میکنیم اینارو بعد همسایمون میگه آره دیشب فیلم فلان رو گذاشتین قشنگ صداش رو اسپیکر ما بود:دی

نه نمیشه.کلا احتمال وجود این اتفاقات هست.اگر اذیت میشی با سیم وصلشون کن.

mr_rayan
15-12-2012, 03:11
سلام... خیلی تونت سرچ کردم متاسفانه به هیچ نتیجه ای نمی رسم که کسی گفته باشه فلان مدل رو دارم راضی هستم..
یه مدل سینما 5 بانده معرفی کنید که صدای خوبی داشته باشه و ورودی اپتیکال هم داشته باشه پخش فرمت و پلیرش اصلا برام مهم نیست فقط کیفیت صدا ...مثلا بیس زیادی نداشته باشه تنظیمات خوبی داشته باشه و صدای باندهای عقب کم نباشه..صدا شفاف باشه
با توجه به اینکه ورودی اپتیکال می خواید تو این قیمت انتخاب های زیادی نداری.می تونی از سینماهای شرکت ال جی استفاده کنی.می تونی تو این قیمت مدلی پیدا کنی که ورودی اپتیکال داشته باشه.

mokarx
15-12-2012, 11:26
سینمای خانگی مدل سونی BDV E 970 W بلوری
تلوزیون سونی براویا مدل 46NX720
چطوری این دو را از لحاظ صوتی به هم وصل کنیم
خروجی آمپلی سینمای خانگی 6 پورت معمولی صدا است
ولی تلوزیون چنین ورودی هایی ندارد
فقط یک خروجی اپتیکال دارد
از بانه خریدم
کابل HD را از خروجی خود دستگاه پخش بلوری به تلوزیون وصل کردم
ولی ورودی های آمپلی همین طور ماندند
و هنگام تماشای تلوزیون دیجیتال و ر-سیور فقط صدا را از استند خود تلوزیون داریم و از سیستم صوتی سینما نمیتونیم استفاده کنیم

m2r164
15-12-2012, 11:52
سلام
تا جایی که من می دونم شما باید با کابل HDMI از ورودی تی وی به خروجی آمپ وصل کنی و از آمپ به بلندگو هات و خاصیت ARC رو در تی وی فعال کنی همین
در این صورت وقتی فیلم پخش می کنی صدا رو از بلندگو هات خواهی گرفت.
اگر آمپ تو بتونه ورودی HDMI داشته باشه می تونی ر س ی ور را به آن وصل کنی ( در صورتی که آن هم خروجی hdmi ) داشته باشه.

midnight1234
15-12-2012, 12:21
سینمای خانگی مدل سونی BDV E 970 W بلوری
تلوزیون سونی براویا مدل 46NX720
چطوری این دو را از لحاظ صوتی به هم وصل کنیم
خروجی آمپلی سینمای خانگی 6 پورت معمولی صدا است
ولی تلوزیون چنین ورودی هایی ندارد
فقط یک خروجی اپتیکال دارد
از بانه خریدم
کابل HD را از خروجی خود دستگاه پخش بلوری به تلوزیون وصل کردم
ولی ورودی های آمپلی همین طور ماندند
و هنگام تماشای تلوزیون دیجیتال و ر-سیور فقط صدا را از استند خود تلوزیون داریم و از سیستم صوتی سینما نمیتونیم استفاده کنیم

اخه اینا فرق می کنه مثلا شما اگه می خواین کانال های دیجیتال تی وی رو ببنید خوب صدا سورسش تی وی می شه ! پس باید از خروجی اپتیکال تی وی تون کابلشو بزنید به سینما خانگی اگه ورودی اپتیکال داره و صدای دیجیتال هم منتقل می شه برای ----- هم باید صدارو بدید به سینما خانگی یعنی از خروجی صدای ----- بدید به سینما خانگی ...اگه هم میخواین از خود سینما خانگی فیلم رو بزارید ببنید باید از خروجی صدای سینما خانگی وصل کنید به ورودی تی وی :n16: هم با اپتیکال می شه هم با همون کابل اج دی . حالا اگه توضیحم کامل نبود دوستان کامل کنند
راستی solo8 خیلی باحال بود کلی خندیدم حالا خوبه فیلم سینمایی می دیدید :n02:

mokarx
15-12-2012, 12:49
اخه اینا فرق می کنه مثلا شما اگه می خواین کانال های دیجیتال تی وی رو ببنید خوب صدا سورسش تی وی می شه ! پس باید از خروجی اپتیکال تی وی تون کابلشو بزنید به سینما خانگی اگه ورودی اپتیکال داره و صدای دیجیتال هم منتقل می شه برای ----- هم باید صدارو بدید به سینما خانگی یعنی از خروجی صدای ----- بدید به سینما خانگی ...اگه هم میخواین از خود سینما خانگی فیلم رو بزارید ببنید باید از خروجی صدای سینما خانگی وصل کنید به ورودی تی وی :n16: هم با اپتیکال می شه هم با همون کابل اج دی . حالا اگه توضیحم کامل نبود دوستان کامل کنند
راستی solo8 خیلی باحال بود کلی خندیدم حالا خوبه فیلم سینمایی می دیدید :n02:

خود دستگاه بلو ری سینمای خانگی فقط یک خروجی HDMI داره که وصل می شه به ورودی HDMI تلوزیون و خوب این مشکلی نداره
ولی اینجا آمپلی و 5 تا بلندگوی ایستاده و سابش بدون استفاده می مونه
خوب این آمپلی چند تا ورودی داره، ورودی معمولی مثل بقیه دستگاها
برای هر کدام از باندها و ساب یک ورودی داریم
حالا
من خروجی HDMI بلوری را به ورودی HDMI تلوزیون وصل کرده ام و موقع پخش فیلم صدا را فقط از استند دارم
در پشت تلوزیون خروجی 5 فیشه نداریم که به سیستم صوتی سینمای خانگی وصل کنم
البته دو تا ورودی معمولی صدا و تصویر داریم که برای ر-سیور استفاده می کنم ولی فقط صدای خروجی از استند خود تلوزیون است
اما
یک خروجی اپتیکال هم از تلوزیون داریم
باید یک کابلی باشه که
یه سرش اپتیکال باشه و به تلوزیون وصل بشه
و سر دیگرش پنج تا خروجی صدا معمولی باشه که وصل بشه به ورودی سیستم سینمای خانگی یعنی همان آمپلی
حالا کلا
چنین کابلی اصلا وجود دارد
یا اگر نیست پس این ورودی سیستم سینمای خانگی که 5 تا است
از کجال باید تغذیه شوند
امیدوارم منظورمو رسونده باشم

mrm2007
15-12-2012, 14:37
خود دستگاه بلو ری سینمای خانگی فقط یک خروجی HDMI داره که وصل می شه به ورودی HDMI تلوزیون و خوب این مشکلی نداره
ولی اینجا آمپلی و 5 تا بلندگوی ایستاده و سابش بدون استفاده می مونه
خوب این آمپلی چند تا ورودی داره، ورودی معمولی مثل بقیه دستگاها
برای هر کدام از باندها و ساب یک ورودی داریم
حالا
من خروجی HDMI بلوری را به ورودی HDMI تلوزیون وصل کرده ام و موقع پخش فیلم صدا را فقط از استند دارم
در پشت تلوزیون خروجی 5 فیشه نداریم که به سیستم صوتی سینمای خانگی وصل کنم
البته دو تا ورودی معمولی صدا و تصویر داریم که برای ر-سیور استفاده می کنم ولی فقط صدای خروجی از استند خود تلوزیون است
اما
یک خروجی اپتیکال هم از تلوزیون داریم
باید یک کابلی باشه که
یه سرش اپتیکال باشه و به تلوزیون وصل بشه
و سر دیگرش پنج تا خروجی صدا معمولی باشه که وصل بشه به ورودی سیستم سینمای خانگی یعنی همان آمپلی
حالا کلا
چنین کابلی اصلا وجود دارد
یا اگر نیست پس این ورودی سیستم سینمای خانگی که 5 تا است
از کجال باید تغذیه شوند
امیدوارم منظورمو رسونده باشم

با سلام

ببینید تا جایی که من منوال سینمای خانواده شما رو دیدم , آمپلی فایر (برای بلندگوهای جلو و سنتر و ساب) و بلوری اون در یک پکیج هست و دارای بلندگوهای بیسیم برای دو بلند گوی عقب هست (با آمپلی فایر مربوطه). خب حالا اینجوری وصلشون می کنید :
این عکس پشت دستگاه بلوری شماست :

خب مرا حل نصب اینه :
1- 4 فیش که با شماره 13 مشخص شده به ترتیب مال بلندگوی جلو سمت راست و بعد سمت چپ و بعد ساب ووفر و آخری هم بلندگوی سنتر (یا مرکز ی ) هست که وصل می کنید.
2- فیش HDMI (شماره 5) رو به تلویزیون متصل می کنید البته به اون ورودی تلویزیون وصل کنید که نوشته ARC داره.
3- شما 2 تا باکس کوچیک ترانسیور دارید توی پکیجتون (کمی کوچکتر از کف دست) یکی از اونها مستقیم متصل میشه به فیش شماره 6 .
4- کلید شماره 8 رو هم یادتون باشه بزارید روی وضعیت A .
5- فیش شماره 10 هم مال انتن رادیو FM هست.

دیگه کار خاصی ندارید. حالا میریم سر نصب بلندگوهای عقب. شما یک آمپلی فایر دارید که پشتش مثل شکل زیر هست :

1- بلندگوهای عقب سمت راست و چپ به ترتیب میرن توی دو محلی که با شماره 7 مشخص شده.
2- یک باکس ترانسیور دیگه دارید (همانند اونی که توی مرحله 3 قبلی استفاده کردید) اون میره توی محلی که با شماره 8 مشخص شده.
3- کلیدی که با شماره 3 مشخص شده باید وضعیت A,B یا C اون همانند کلیدی باشه که توی مرحله 4 قبلی (پشت بلوری) بهش اشاره کردم که میشه همون A.
4- کلیدی که با شماره 6 مشخص شده رو بزارید روی surround .

دیگه تمام هست و شما باید بتونید بدون مشکل استفاده بکنید.

mrm2007
15-12-2012, 14:40

با سلام

ببینید بعضی از مدلهاش یک کلید S-AIR ID هم پشت باکس اصلی پلیر و یک هم پشت باکس وایرلس مخصوص بلندگوهای عقب دارند که دارای 3 وضعیت A,B,C هست. اگر که اینها رو عوض کنید مشکلتون قاعدتا حل میشه. (هر دو باید A یا B یا C باشند). برای عوض کردن هم دستگاهها رو باید خاموش بکنید , عوض بکنید و بعد دوباره روشن کنید.

mrm2007
15-12-2012, 14:45

با سلام

ببینید مدلهای BCS-414 , BCS-717 , BCS-727 مال پایونیر هستند. مدل 727 دارای 2 ورودی اپتیکال هست و اون دوتا 1 دونه دارند. مدل 727 مدل 2012 هست ولی اون دو مال 2011 هستند. قیمت هم 5 شنبه توی فروشگاه راستین ( تهران - جمهوری) مدل 727 به 1180 , مدل 414 به 1236 و مدل 717 به 1365 بوده. به گفته فروشنده بلندگوهای مدلهای 414 و 717 کاملا چوبی هستند در صورتی که مال مدل 727 عادی و پلاستیکی هست. توی این 3 مدل 414 وایرلس نداره ولی اون دوتای دیگه دارند. سایر مواردشون همتقریبا عین همه.

من خودم 727 رو خریدم که البته هنوز به دستم نرسیده.

hakr
16-12-2012, 18:57

دوست گرامی مبارکت باشد.چون کم به این بخش سر میزنم اگر سوالی داشتی تو پیام خصوصی برایم بفرست

ariayii
25-12-2012, 17:33
سلام
نظرتون راجبه pioneer todoroki چیه؟

MaySam.M
25-12-2012, 20:44
سلام

دنبال یه سینما خانگی برای تی وی معمولی با بودجه یک تومن به پایین هستم و چیزایی که مد نظرمه اول زیبایی و بعد کاراییه (هر چه ارزونتر بهتر)

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

mr_rayan
25-12-2012, 23:38
سلام
نظرتون راجبه pioneer todoroki چیه؟

سلام.
تو قیمت خودش عالیه.

mr_rayan
25-12-2012, 23:45
سلام

دنبال یه سینما خانگی برای تی وی معمولی با بودجه یک تومن به پایین هستم و چیزایی که مد نظرمه اول زیبایی و بعد کاراییه (هر چه ارزونتر بهتر)

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند
سلام.با توجه به نیاز شما می تونید مدل E455 سامسونگ رو بگیرید.قیمتش هم بین 700 الی 800 تومن.

گلابي
28-12-2012, 21:15
سلام
میخوام برای بلندگوهام کابل مانسترکیبل بگیرم ، جایی هست متری بفروشه؟حدودا 20 متر لازم دارم و الان قیمتش چه جوریه؟!

mehrdadl
03-01-2013, 23:15
سلام
دوستان عزیز نظرتون راجع به این مدل شارپ HT-CN9990DVW چیه؟؟؟
بودجه 800.به خاطر اینکه خودم یه تی وی sharp 46le830 دارم و میخوام باهش مچ باشه...
کیفت صداش چجوریاست؟؟؟کسی پیشنهاد بهتری داره؟؟

mr_rayan
04-01-2013, 00:34
سلام
دوستان عزیز نظرتون راجع به این مدل شارپ HT-CN9990DVW چیه؟؟؟
بودجه 800.به خاطر اینکه خودم یه تی وی sharp 46le830 دارم و میخوام باهش مچ باشه...
کیفت صداش چجوریاست؟؟؟کسی پیشنهاد بهتری داره؟؟
سلام.
کیفیت صداش معمولیه و تو قیمت خودش خوبه.شما خودت هم قبل از خرید تست کن.

mehrdadl
04-01-2013, 12:45
سلام.
کیفیت صداش معمولیه و تو قیمت خودش خوبه.شما خودت هم قبل از خرید تست کن.

ممنون.به نظر شما کیفیت این بهتره یا samsung e455k ؟؟

mr_rayan
04-01-2013, 18:16
ممنون.به نظر شما کیفیت این بهتره یا samsung e455k ؟؟
تقریبا تو یک سطح هستند با این تفاوت که شارپ کمی صدای شفاف تری داره.

mehrdadl
05-01-2013, 03:25
تقریبا تو یک سطح هستند با این تفاوت که شارپ کمی صدای شفاف تری داره.

با عرض پوزش .میخواستم بدونم تو برند سونی و پایونیر چی پیشنهاد میدید؟؟کدوما بهتره؟؟؟
سینمای BCS-414‎ از پایونیر نسبت به اون شارپی که گفتم کیفیتش چجوره؟؟

mr_rayan
05-01-2013, 04:34
با عرض پوزش .میخواستم بدونم تو برند سونی و پایونیر چی پیشنهاد میدید؟؟کدوما بهتره؟؟؟
سینمای BCS-414‎ از پایونیر نسبت به اون شارپی که گفتم کیفیتش چجوره؟؟
تو برند سونی می تونم مدلی پیشنهاد بدم ولی قیمت هاش خیلی کاذب شده و در حال حاظر اصلا ارزش هزینه نداره.
مدل 414 پایونیر مدل خوبیه و از اون مدل شارپ بهتره ولی خب حدود 200 الی 400 تومن هم قیمتش بیشتره.

ham65kab
06-01-2013, 00:47
آخرین قیمت پایونیر ( هفته دوم دی ):

1985000 تومن : rs 777

1985000 تومن : es33

1500000 تومن: rs33

کلا با این قیمت ها آدم فیوز می سوزونه ولی نسبت به قیمت بقیه مدل ها از برند های دیگر پایونیر عالیه

samira_googleOne
06-01-2013, 12:18
آخرین قیمت پایونیر ( هفته دوم دی ):

1985000 تومن : rs 777

1985000 تومن : es33

1500000 تومن: rs33

کلا با این قیمت ها آدم فیوز می سوزونه ولی نسبت به قیمت بقیه مدل ها از برند های دیگر پایونیر عالیه
پایونیر عالیه ولی خب قیمتاش وحشتناکه . اگه مشکل بودجه ندارید که همون پایونیر وگرنه اگه یه مدل معمولی خوب میخوای شارپ . چون لنز مدلهای ژاپنی قوی تره و راحت تر پخش میکنه .

pariseiran
06-01-2013, 14:36
دروود دوستان تا قیمت حدود 1 تومن تا 1300 چی پیشنهاد میدین حتما 3 بعدی باشه چون تلوزیونم سه بعدی میباشد صدای خشک سونی بی روح الجی یکم ازیتم میکنه خودم پاییونیر 727 پیدا کردم حدود 1300 میشه همین خوبه یا پیشنهاد بهتری برام دارید تشکر پیشاپیش

Soroush-S
06-01-2013, 15:14
پایونیر عالیه ولی خب قیمتاش وحشتناکه . اگه مشکل بودجه ندارید که همون پایونیر وگرنه اگه یه مدل معمولی خوب میخوای شارپ . چون لنز مدلهای ژاپنی قوی تره و راحت تر پخش میکنه .

متاسفانه ولتاژ کاری سینمای خانگی ژاپنی شارپ 220-240 ولت هست که 100% داخل ایران آسیب پذیرند

mr_rayan
06-01-2013, 15:30
دروود دوستان تا قیمت حدود 1 تومن تا 1300 چی پیشنهاد میدین حتما 3 بعدی باشه چون تلوزیونم سه بعدی میباشد صدای خشک سونی بی روح الجی یکم ازیتم میکنه خودم پاییونیر 727 پیدا کردم حدود 1300 میشه همین خوبه یا پیشنهاد بهتری برام دارید تشکر پیشاپیش
با توجه به بودجه شما انتخاب معقولانه ایه.

mrm2007
06-01-2013, 23:49

با سلام
دوست عزیز پایونیر رو از فروشگاه راستین توی جمهوری هم قیمت کنید. همون موقع که مدل ۷۲۷ رو سایت پایونیر شاپ ۱.۲۹۷ زده بود یکی از آشنایان برای من از اونجا ۱.۱۸۰ خریدند و همون موقع شهر ما ۱.۴۰۰ بود.

ham65kab
07-01-2013, 01:40
با سلام
دوست عزیز پایونیر رو از فروشگاه راستین توی جمهوری هم قیمت کنید. همون موقع که مدل ۷۲۷ رو سایت پایونیر شاپ ۱.۲۹۷ زده بود یکی از آشنایان برای من از اونجا ۱.۱۸۰ خریدند و همون موقع شهر ما ۱.۴۰۰ بود.

سلام دوستان گرامی
می خواستم بگم من مغازه ای رو گیرآوردم که تقریبا عمده فروش هست ولی تکی هم کار میکنه و البته قیمت لوازمش پایین تر از تمام مغازه های توی جمهوری هستش. این مغازه توی امین حضوره اگه خواستین بگین تا آدرسشو بذارم. امروز هم با خوده فروشنده صحبت کردم و ازش اجازه قرار دادن آدرس و شماره تلفنش رو توی این انجمن گرفتم. فقط چند تا نکته هست که اگه دیدم درخواست واسه آدرس زیاده اونارو هم با آدرس و شماره تلفن میذارم. اینو بگم که نه به خدا می خوام تبلیغ کنم نه با صاحب مغازه آشنا نیستم و فقط خواستم کمکی به شما دوستان عزیز واسه خرید کرده باشم.

ham65kab
07-01-2013, 01:45

سمیرای عزیز مرسی از راهنماییت. من با اینکه قیمت پایونیر واقعی نیست پایونیر رو برای خرید انتخاب کردم چون بهش اعتماد دارم و با رضایت پول بابت خریدم می پردازم

f.turbo19
09-01-2013, 13:54
سلام
من تلویزیون lg 86000 و سینمای LH-W895XBH دارم . هر کاری میکنم نتمیتونم صدای سینما رو با تلویزیون هماهنگ کنم که فقط با کنترل تلویزیون صدای سینمارو کم یا زیاد کنم. اگه میشه یه کمکی به من کنید
ممنونم میشم ازتون:n14:

mr_rayan
09-01-2013, 16:00
سلام
من تلویزیون lg 86000 و سینمای LH-W895XBH دارم . هر کاری میکنم نتمیتونم صدای سینما رو با تلویزیون هماهنگ کنم که فقط با کنترل تلویزیون صدای سینمارو کم یا زیاد کنم. اگه میشه یه کمکی به من کنید
ممنونم میشم ازتون:n14:
شما دفترچه رو مطالعه کنید.معمولا هر دستگاهی دارای یک کدی هستش که شما بایستی تو تنظیمات اون کد رو وارد کنید تا هر دو دستگاه با یک کنترل سینک بشه.دفترچه تلویزیون و پلیر رو مطالعه کنید.

ham65kab
10-01-2013, 13:53
سلام عزیز. آره فکر کنم با گارانتی اصلیه ولی بپرس بازم. فقط همینطور که می دونی مغازه های امین حضور ( اونهایی که عمده فروشن ) جای تست ندارن و تمام محصولاتشون توی کارتون هست. اگه جنسی که می خوای بگیری رو ندیدی برو جایی ک واست تست بگیرن بعد بیا اینجا واسه خرید. آدرسشم اینه: سه راه امین حضور ، خیابان ایران ، پاساژ الماس ، طبقه همکف ، پلاک 35. فروشگاه پایونیر. آقای علی کاظمی. تلفن : 33512396. 33523167. موبایل: 09125379046

فقط یه چیزی اونم این که فعلا یه سری از محصولات پایونیر رو تموم کرده ولی گفته میاره مثل rs777 که خودم میخوام و منتظرم بیاره. قبل رفتن یه تماس بگیر بهتره.
اون موقع که جنسش جور بود 100 زیر پایونیران جنس میداد. سوال دیگه ای داشتی در خدمتم. امیدوارم به کارت بیاد اینکارم. موفق باشی

mehrdadl
11-01-2013, 01:08
سلام عزیز. آره فکر کنم با گارانتی اصلیه ولی بپرس بازم. فقط همینطور که می دونی مغازه های امین حضور ( اونهایی که عمده فروشن ) جای تست ندارن و تمام محصولاتشون توی کارتون هست. اگه جنسی که می خوای بگیری رو ندیدی برو جایی ک واست تست بگیرن بعد بیا اینجا واسه خرید. آدرسشم اینه: -----------. تلفن : -----. -----. موبایل: --------
فقط یه چیزی اونم این که فعلا یه سری از محصولات پایونیر رو تموم کرده ولی گفته میاره مثل rs777 که خودم میخوام و منتظرم بیاره. قبل رفتن یه تماس بگیر بهتره.
اون موقع که جنسش جور بود 100 زیر پایونیران جنس میداد. سوال دیگه ای داشتی در خدمتم. امیدوارم به کارت بیاد اینکارم. موفق باشی

دم شما گرم

pourya a
11-01-2013, 14:48
من ميخوام با حداكثر ٨٠٠ تومن يه سينما خانگي بگيرم . اولويتم بيشتر پخش موسيقيه و بلوري و سه بعدي بودن برام اهميتي ندارن . شنيدم پايونير و فيليپس بهترين كيفيتو دارن .حالا نمي دونم به بوجم ميخوره يه پايونير بگيرم ؟ ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن .چي پيشنهاد ميكنين ؟

kurtcobain
11-01-2013, 20:00
من یه ماهه میخوام ست آپ باکس بگیرم.چون فیلم زیاد میبینم برام کیفیت تصویر و پشتیبانی از همه فرمتها خیلی مهمه.الان چون ست آپ باکس ندارم mkv mp4 نمیتونم رو تلویزیون ببینم.یه چیز دیگه که برام مهمه نمایش خوب زیرنویس انگلیسی و فارسی با اندازه فونت خوب و مکان خوب هست .یه ماه پیش تصمیم گرفتم ester t15 بگیرم اما شرکتش تو اصفهان تموم کرده یه ماهه الافم تابیارن.میشه دوستان حرفه ای که همین پارامترای من براشون مهمه و استفاده کردن نظر بدن چه مارکی بگیرم چون ظاهرا امیدی به اون ایستر نیست خسته شدم انقد صبرکردم.:n30:

amirkhan_0o0
11-01-2013, 21:23
من یه ماهه میخوام ست آپ باکس بگیرم.چون فیلم زیاد میبینم برام کیفیت تصویر و پشتیبانی از همه فرمتها خیلی مهمه.الان چون ست آپ باکس ندارم mkv mp4 نمیتونم رو تلویزیون ببینم.یه چیز دیگه که برام مهمه نمایش خوب زیرنویس انگلیسی و فارسی با اندازه فونت خوب و مکان خوب هست .یه ماه پیش تصمیم گرفتم ester t15 بگیرم اما شرکتش تو اصفهان تموم کرده یه ماهه الافم تابیارن.میشه دوستان حرفه ای که همین پارامترای من براشون مهمه و استفاده کردن نظر بدن چه مارکی بگیرم چون ظاهرا امیدی به اون ایستر نیست خسته شدم انقد صبرکردم.:n30:
به نظر من بهترین گیرنده دیجیتال از نظر پلیر و زیر نویس و پشتیبانی از صدای چندکاناله الکومکس یا سما هست:

farazfar
11-01-2013, 23:33
به نظر من بهترین گیرنده دیجیتال از نظر پلیر و زیر نویس و پشتیبانی از صدای چندکاناله الکومکس یا سما هست:

دوست عزیز پلیر این دستگاه قابلیت تغییر اندازه و رنگ فونت زیر نویس را دارد؟

amirkhan_0o0
11-01-2013, 23:47
دوست عزیز پلیر این دستگاه قابلیت تغییر اندازه و رنگ فونت زیر نویس را دارد؟
من سما دارم رنگ زیرنویس و پیش زمینه و اندازه فونت قابل تغییره!

kurtcobain
12-01-2013, 00:17
دوست عزیز ممنون یکشنبه میرم میخرمش.شایدم اینترنتی خریدم.آخیش راحت شدم:n16:

saeed1351
12-01-2013, 22:19
سلام
جناب mr_rayan خسته نباشید
ممنون از حسن لطف شما
با توجه به اینکه من یه بلوری سامسونگ bd-c6900 دارم
ایا میشه یه آمپلی +یه ست باند بخرم
آیا باید در انتخاب آمپلی بگونه ای عمل کنم که با باندها همخوانی داشته باشه یا با بلوری
مثلا 1.700 میخوام هزیته کنم ولی خیلی دوست دارم از این بلوری استفاده کنم اکه میشه تا اینجا جواب بدین بقیه سوالات را میپرسم
mr_rayan
13-01-2013, 01:50
من ميخوام با حداكثر ٨٠٠ تومن يه سينما خانگي بگيرم . اولويتم بيشتر پخش موسيقيه و بلوري و سه بعدي بودن برام اهميتي ندارن . شنيدم پايونير و فيليپس بهترين كيفيتو دارن .حالا نمي دونم به بوجم ميخوره يه پايونير بگيرم ؟ ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن .چي پيشنهاد ميكنين ؟
مدل 424 پایونیر به بودجتون میخوره.

mr_rayan
13-01-2013, 01:53
سلام
جناب mr_rayan خسته نباشید
ممنون از حسن لطف شما
با توجه به اینکه من یه بلوری سامسونگ bd-c6900 دارم
ایا میشه یه آمپلی +یه ست باند بخرم
آیا باید در انتخاب آمپلی بگونه ای عمل کنم که با باندها همخوانی داشته باشه یا با بلوری
مثلا 1.700 میخوام هزیته کنم ولی خیلی دوست دارم از این بلوری استفاده کنم اکه میشه تا اینجا جواب بدین بقیه سوالات را میپرسم
بله می تونید تهیه کنید.آمپ و بلندگو باید با هم همخونی داشته باشه و ربطی به بلوری پلیرتون نداره.فقط نکته ای که باید مد نظرتون قرار بدید اینه که آمپی که تهیه می کنید از صداهای HD پشتیبانی کنه مه خوشبختانه بیشتر مدل ها این خصوصیات رو دارند مگر در مدل های ارزون قیمت.شما با این بودجه می تونید پکیج 1312 دنون رو تهیه کنید و یا مدل rs777 پایونیر .

saeed1351
13-01-2013, 07:32
سلام.ممنون.
بله می تونید تهیه کنید.آمپ و بلندگو باید با هم همخونی داشته باشه و ربطی به بلوری پلیرتون نداره.فقط نکته ای که باید مد نظرتون قرار بدید اینه که آمپی که تهیه می کنید از صداهای HD پشتیبانی کنه مه خوشبختانه بیشتر مدل ها این خصوصیات رو دارند مگر در مدل های ارزون قیمت.شما با این بودجه می تونید پکیج 1312 دنون رو تهیه کنید و یا مدل rs777 پایونیر .
مهندس جان
پکیج 1312 دنون یا rs777 پایونیر را میتوان بدون پلیر بخرم چون جای پلیر بعدا میخوام یه WD HD Media player بخرم

mr_rayan
13-01-2013, 16:37
مهندس جان
پکیج 1312 دنون یا rs777 پایونیر را میتوان بدون پلیر بخرم چون جای پلیر بعدا میخوام یه WD HD Media player بخرم
پکیج 1312 دنون که پلیر نداره و فقط بلندگو و آمپ هست.
rs777 پایونیر با پلیر هست که می تونید با نمایندگی صحبت کنید و بدون پلیر خریداری کنید.

kurtcobain
13-01-2013, 17:26
امروز سما خریدم.دستگاه خوبیه.بخصوص پخش زیرنویس فارسی با سایز و فونت مناسب و پخش انواع و اقسام فرمتهاش منو راضی کرد

مهرسا1
13-01-2013, 21:45
دوستان ارزونترین گیرنده دیجیتال چنده العان؟

shkz
13-01-2013, 22:07
امروز سما خریدم.دستگاه خوبیه.بخصوص پخش زیرنویس فارسی با سایز و فونت مناسب و پخش انواع و اقسام فرمتهاش منو راضی کرد
مبارکه. چند گرفتی؟ بعنوان پلیر قوی میشه روش حساب کرد؟

Soroush-S
13-01-2013, 22:20
دوستان ارزونترین گیرنده دیجیتال چنده العان؟

بچه ها اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گفتن حدود 65 میتونی گیرنده پارس پیدا کنی با امکانات فراوان مثل پخش mkv خروجی HDMI و ...
قیمتش در نمایندگی حدود 75 هست

kurtcobain
13-01-2013, 22:24
ممنون.همه جا 110 تومنه.چه آنلاین بخری چه از فروشگاه های مجازش.من بران مهم بود mkv , mp4 رو خوب پخش کنه که انواعشو تست کردم بدون اشکال بود.مهمتر اینکه زیرنویسو خوب وبافونت مناسب نشون بده.ازین نظرم خوبه بخصوص برای زیرنویس فارسی سه سایز داره که بزرگش خیلی خوبه فونتشم قشنگه و خوانا.تصویرشم خوبه.طبعا باید با هم رده های خودش از نظر قیمت مقایسه بشه.اگه چیز خاصی براتون مهمه بگید تست کنم.من هنوز مشکل خاصی باهاش نداشتم.من زیاد فیلم میبینم برام این موارد مهم بود.راستی کنترلشم قویه برعکسم بگیری جواب میده.از نظر سایز دستگاه بنظرم کوچیکترین ممکنه.:n26: از مودمم یه کم بزرگتره!

amirkhan_0o0
13-01-2013, 22:30
فرمتش کامل نیست یه معدودی رو ساپورت نمی کنه. به نظر می رسه که کمی رنگها رو دستکاری می کنه که خیلی مهم نیست. سه بعدی رو ساپورت می کنه. البته یه ضعف داره و اون هم اینه که کد های کنترلش با بعضی از دی وی دی پلیرهای چینی یکیه! یعنی با زدن دکمه کنترل یه کاهایی روی دی وی دی پلیر چینی هم انجام میده!!

kurtcobain
13-01-2013, 22:43
چیارو ساپورت نمیکنه ببینم برا من مهمه؟رنگو منم متوجه شدم اما چیز محسوسی نیست.یه دی وی دی پلیر فیلیپس دارم که خب به مراتب رنگاش ازین قشنگتره اما چه میشه کرد از ایستر که قطع امید کردم.برامن زیرنویسم خیلی مهم بود.بعدم من سراغ فیلمای بالای دوگیگ نمیرم برادانلود .موقع دانلودم حواسم به کدک ها و فرمت صداهست همیشه:n26:

amirkhan_0o0
13-01-2013, 22:52
یه سری از mkv و flv ها رو. ببینید. این که می گم یه سری منظور ساب کدک هست. یعنی اکثرmkv ها رو ساپورت می کنه و کمی رو نه. با فرمت صدا مشکلی نداره و صداهای 5کاناله رو پخش می کنه و مشکلی نداره. من فیلم های 11 و 4 و ... رو با این دستگاه بدون هیچ مشکلی پخش می کنم. از این لحاظ هیچ مشکلی نداره.

arash_a59
13-01-2013, 23:46
دوستان يه سوني DZ-810 دارم كه توي دفترچه نوشته از رو فلش مموري فايلهاي DIVX رو پخش ميكنه اما هرچي زدم نخوند! جريان چيه؟ از رو فلش فقط mp3 ميخونه و بس!

amirkhan_0o0
14-01-2013, 13:14
شاتل هم به جمع توزیع کننده های این گیرنده های دیجیتال پیوست:
البته احتمالا امکانات نرم افزاری فرق بکنه.
تا جایی که خروجی این سیستم رو روی 1080i بستند.
تا حالا شده اند: الکومکس-سما-iicen-شاتل!!

Soroush-S
14-01-2013, 13:57
باید یه جست و جو بکنیم ببینیم قضیه چیه همه شرکتها از این بدنه استفاده کردن - تنها فرقشون همون نرم افزار هست و قیمت.

amirkhan_0o0
14-01-2013, 14:17
باید یه جست و جو بکنیم ببینیم قضیه چیه همه شرکتها از این بدنه استفاده کردن - تنها فرقشون همون نرم افزار هست و قیمت.
چون توش یه سی پی یوی ام استار چینی 550 مگاهرتز هست که توی پخش کدک های مختلف خوب کار می کنه. و چون زیاد تولید شده قیمت پائینی داره. احتمال داره برخی از ماژول ها به درخواست سفارش دهنده عوض شده باشه چرا که این جناب شاتل گفته کیفیت 1080i هست درحالیکه الکومکس سما و icen کیفیتشون 1080p هست.
من یه سری از دی وی بی ها رو توی سایت علی بابا می دیدم نوشته بود:
----T for Iran Market

Soroush-S
14-01-2013, 15:55
چون توش یه سی پی یوی ام استار چینی 550 مگاهرتز هست که توی پخش کدک های مختلف خوب کار می کنه. و چون زیاد تولید شده قیمت پائینی داره. احتمال داره برخی از ماژول ها به درخواست سفارش دهنده عوض شده باشه چرا که این جناب شاتل گفته کیفیت 1080i هست درحالیکه الکومکس سما و icen کیفیتشون 1080p هست.
من یه سری از دی وی بی ها رو توی سایت علی بابا می دیدم نوشته بود:
----T for Iran Market

این شرکت MSTAR نبود ما میخواستیم چیکار کنیم . اکثر برندهای داخلی تلویزیون از پردازنده MSTAR استفاده میکنن حتی سامسونگ و الجی هم استفاده میکردن - گوشیهای GLX هم از پردازنده MSTAR استفاده میکنن حالا سرایت کرده به گیرنده دیجیتال که همه دارن از پردازنده های این شرکت استفاده میکنن ضمنا من دی وی دی رایتر الجی کامپیوتر منم که 7 سال پیش گرفته بودم پردازنده Mstar داشت:n02:

amin_g_p
14-01-2013, 16:08
امکانش هست من به جای سینمای خانگی از یک ست بلندگو با ورودی اپتیکال استفاده کنم؟ می خوام از خود tv (سامسونگ) برای پخش فیلم استفاده کنم. مدل پیشنهادی با حدود قیمت هم بگید ممنون می شم.
(می خوام هزینه کمتر بشه توی 800 تا 1 تومن هرچه کمتر بهتر :دی )

mr_rayan
14-01-2013, 17:37
امکانش هست من به جای سینمای خانگی از یک ست بلندگو با ورودی اپتیکال استفاده کنم؟ می خوام از خود tv (سامسونگ) برای پخش فیلم استفاده کنم. مدل پیشنهادی با حدود قیمت هم بگید ممنون می شم.
(می خوام هزینه کمتر بشه توی 800 تا 1 تومن هرچه کمتر بهتر :دی )
بله می تونید.باید برید سراغ برندهای چینی و یا اسپیکرهای کامپیوتر.

amin_g_p
14-01-2013, 19:06
بله می تونید.باید برید سراغ برندهای چینی و یا اسپیکرهای کامپیوتر.

پس سینمای خانگی بهتره!

یه سوال برام پیش اومد این اسپیکرهای 5.1 که کوچیکند و توی ریویوها خیلی ازشون تعریف شده از این سینمای خانگی ها بهترند؟

mr_rayan
15-01-2013, 01:47
پس سینمای خانگی بهتره!

یه سوال برام پیش اومد این اسپیکرهای 5.1 که کوچیکند و توی ریویوها خیلی ازشون تعریف شده از این سینمای خانگی ها بهترند؟
به طور کلی سینما خانگی بهتر نیست بستگی به مدل و بودجه داره.
کدوم اسپیکرهای 5.1 مد نظرتون هست؟په مدلی؟

amin_g_p
15-01-2013, 02:01
به طور کلی سینما خانگی بهتر نیست بستگی به مدل و بودجه داره.
کدوم اسپیکرهای 5.1 مد نظرتون هست؟په مدلی؟

z5500 مد نظرم بود که یک پرس و جو کردم فهمیدم قیمت خیلی فضایی شده :(
با 800 900 تومن سینما خانگی با صدای خوب چی می شه گرفت

shkz
15-01-2013, 08:02
دوستان گیرنده سما هارد اکسترنال بدون منبع تغذیه هم ساپورت میکنه؟
بعد اینکه میگین رنگهارو تغییر میده یعنی چطور میشه و این حالت فقط روی پلیر اتفاق می افته؟

hamidcrazy2
15-01-2013, 09:35
با سلام
بنده به دنبال یک سیستم خونگی با کیفیت صوتی بالا هستم. صدای دالبی میخوام . بیشتر برای فیلم می خوام تا موزیک. بودجه هم 1 تومن با تلورانس 300 تومن.
تلویزیون 3d شارپ داریم با بلوری پلیر. ترجیحا می خوام پول دوباره واسه پلیر ندم.
در ضمن دستی هم تو سیستم های حرفه ای صوتی ماشین دارم. الان یه پروسسور حرفه ای jbl ms8 دارم . که تا دالبی 7.1 رو ساپورت میکنه (هر باند رو میتونه جدا کنترل و تنظیم کنه) و اتو تیون هم داره. البته آمپ ماشینی هم دارم .اگه بخوام یه ست بلندگو جمع کنم که دالبی 5.1 رو اجرا کنه چه اجزایی رو پیشنهاد میدین؟
سوالارو مرتب می کنم.
1) سینما خانگی کیفیتی تا حدود 1300
2) بلندگو و آمپ برای ساخت سینما خانگی (چون میشه تیکه تیکه خرید سقفش خیلی مهم نیست ولی بالا هم نره زیاد)
3) امکان استفاده از آمپ ماشینی واسه سیستم خونگی مثلا آمپم رو 4 اهم 120 تا میده که رو 8 اهم حدود 50 تا میده.(آمپم 24 بیت هست)
4)امکان استفاده از پروسسور ماشینی 32 بیت لا اتوتیون واسه کنترل سیستم

meka
15-01-2013, 12:38
دوستان این گیرنده دیجیتال جدید ایکس ویژن x-vision 353 که اخرین مدل ارائه شده هست از نظر ساپورت زیرنویس فارسی و اندازه فونت چه جوری ها هست؟؟ :n13:
از نظر کلی و کیفیت به چه صورت؟:n13:
ممنون:n11:

ham65kab
15-01-2013, 17:54
دم شما گرم

آقا مهرداد چی شد گل پسر؟ آدرس به دردت خورد؟ چیکار کردی؟

amirkhan_0o0
15-01-2013, 20:10
دوستان گیرنده سما هارد اکسترنال بدون منبع تغذیه هم ساپورت میکنه؟
بعد اینکه میگین رنگهارو تغییر میده یعنی چطور میشه و این حالت فقط روی پلیر اتفاق می افته؟
حداقل هارد اکسترنال سیگیت گوفلکس رو که من دارم و یک ترا هست رو ساپورت می کنه!
احساس من اینه که در مورد پلیر کمی رنگ ها افت پیدا می کنه. در مورد تصویر تی وی من چیزی متوجه نشدم. ولله اعلم!

saeediranzad
16-01-2013, 03:29
دوستان این گیرنده دیجیتال جدید ایکس ویژن x-vision 353 که اخرین مدل ارائه شده هست از نظر ساپورت زیرنویس فارسی و اندازه فونت چه جوری ها هست؟؟ :n13:
از نظر کلی و کیفیت به چه صورت؟:n13:
ممنون:n11:
سلام
زیرنویس باید همنام فایل ویدیویی باشه. اندازه فونتها ریزه؛ حتا در حالت درشت. من نتونستم به اندازه کافی درشتش کنم.
مشکل خاصی ندیدم ازش.

mohammadjt
16-01-2013, 13:18
با سلام
من یک مدل stb327hd شرکت denay دارم. وقتی هارد وصل می کنم خیلی از فیلمای hd 720p یا بالاتر رو بذون صدا پخش میکنه با کابل hdmi هم وصلش کردم به tv . می خواستم ببینم کسی میدونه مشکل چیه؟ میشه برطرفش کرد یا نه؟
با تشکر.

farazfar
16-01-2013, 14:04
ممنون.همه جا 110 تومنه.چه آنلاین بخری چه از فروشگاه های مجازش.من بران مهم بود mkv , mp4 رو خوب پخش کنه که انواعشو تست کردم بدون اشکال بود.مهمتر اینکه زیرنویسو خوب وبافونت مناسب نشون بده.ازین نظرم خوبه بخصوص برای زیرنویس فارسی سه سایز داره که بزرگش خیلی خوبه فونتشم قشنگه و خوانا.تصویرشم خوبه.طبعا باید با هم رده های خودش از نظر قیمت مقایسه بشه.اگه چیز خاصی براتون مهمه بگید تست کنم.من هنوز مشکل خاصی باهاش نداشتم.من زیاد فیلم میبینم برام این موارد مهم بود.راستی کنترلشم قویه برعکسم بگیری جواب میده.از نظر سایز دستگاه بنظرم کوچیکترین ممکنه.:n26: از مودمم یه کم بزرگتره!

دوست عزیز این که میگند رنگها رو قاطی میکنه یعنی چی؟ آیا کیفیت تصویر پلیر سما پایینه؟ بلو ری هم پخش میکنه ؟ موقع پخش فیلم های فول اچ دی (1280) تصویر دچار لگ یا لرزشهای خفیف نیست ؟ همچنین به راحتی فیلمها رو جلو و عقب میبرد؟

ممنون

mr_rayan
16-01-2013, 14:38
z5500 مد نظرم بود که یک پرس و جو کردم فهمیدم قیمت خیلی فضایی شده :(
با 800 900 تومن سینما خانگی با صدای خوب چی می شه گرفت
مدل 424 پایونیر مناسب هست براتون

mr_rayan
16-01-2013, 14:39
با سلام
بنده به دنبال یک سیستم خونگی با کیفیت صوتی بالا هستم. صدای دالبی میخوام . بیشتر برای فیلم می خوام تا موزیک. بودجه هم 1 تومن با تلورانس 300 تومن.
تلویزیون 3d شارپ داریم با بلوری پلیر. ترجیحا می خوام پول دوباره واسه پلیر ندم.
در ضمن دستی هم تو سیستم های حرفه ای صوتی ماشین دارم. الان یه پروسسور حرفه ای jbl ms8 دارم . که تا دالبی 7.1 رو ساپورت میکنه (هر باند رو میتونه جدا کنترل و تنظیم کنه) و اتو تیون هم داره. البته آمپ ماشینی هم دارم .اگه بخوام یه ست بلندگو جمع کنم که دالبی 5.1 رو اجرا کنه چه اجزایی رو پیشنهاد میدین؟
سوالارو مرتب می کنم.
1) سینما خانگی کیفیتی تا حدود 1300
2) بلندگو و آمپ برای ساخت سینما خانگی (چون میشه تیکه تیکه خرید سقفش خیلی مهم نیست ولی بالا هم نره زیاد)
3) امکان استفاده از آمپ ماشینی واسه سیستم خونگی مثلا آمپم رو 4 اهم 120 تا میده که رو 8 اهم حدود 50 تا میده.(آمپم 24 بیت هست)
4)امکان استفاده از پروسسور ماشینی 32 بیت لا اتوتیون واسه کنترل سیستم
من فقط سوال اولتون رو میتون جواب بدم.
پکیج 1312 دنون و rs33 پایونیر

amirkhan_0o0
16-01-2013, 16:13
دوست عزیز این که میگند رنگها رو قاطی میکنه یعنی چی؟ آیا کیفیت تصویر پلیر سما پایینه؟ بلو ری هم پخش میکنه ؟ موقع پخش فیلم های فول اچ دی (1280) تصویر دچار لگ یا لرزشهای خفیف نیست ؟ همچنین به راحتی فیلمها رو جلو و عقب میبرد؟
ممنون

دوست عزیز پردازنده به هیچ وجه در مورد پخش فیلم ها کم نمیاره من بت من 11 گیگی را بدون هیچ لگی پخش کردم. و فیلم های بلوری ریپ رو هم مثل هلو پخش می کنه.
یه مقداری کنتراست تصویر کم می شه و این قضیه بسیار نامحسوس هست که حداقل به نظر من اهمیت چندانی نداره. این رو جدی می گم. راستی اگه تی وی شما زیر 40 اینچه اصلا این قضیه رو متوجه نمی شی

baghozi
16-01-2013, 16:55
سلام دوستان
بهترین مدلی که الان توی بازار هست (کامل کامل ) چه مدلی و قیمتش چنده؟
اگه اصفهان جایی رو سراغ دارید لطفا معرفی کنید
ممنون

amirkhan_0o0
16-01-2013, 17:16
هیچ بهترینی در رقابت این گیرنده های چینی مارک خورده وطنی وجود نداره و هرکدوم مزایا و معایبی نسبت یه هم دارند. شما بهتره تصمیم بگیری که کدوم فاکتور برجسته تره برات!

Soroush-S
16-01-2013, 17:36
هیچ بهترینی در رقابت این گیرنده های چینی مارک خورده وطنی وجود نداره و هرکدوم مزایا و معایبی نسبت یه هم دارند. شما بهتره تصمیم بگیری که کدوم فاکتور برجسته تره برات!

البته یادمه که روی جعبه گیرنده دیجیتال سیماران زده بود طراحی این محصول توسط شرکت سیماران انجام گرفته یا یه همچین چیزی - احتمالا تنها گیرنده کاملا ایرانی بود

amin_g_p
16-01-2013, 21:40
چندجا تهران تلفنی پرسیدیم 424 نداشتن. اگر کسی جایی سراغ داره که داره ممنون می شم پ خ کنه برام.

یه سوال فرق 414 و 424 همچنین 717 و 727 چیه؟
توزیع و گارانتی پایونیر در ایران با چه شرکتیه؟ لیست نمایندگی هاش را می شه پیدا کرد؟

baghozi
16-01-2013, 21:50

برای من کیفیت تصویر و پشتیبانی از فرمت های مختلف با زیر نویس مناسب و گیر نکردن هنگام پخش فایل حجیم از روی هارد مهمتره

ham65kab
16-01-2013, 23:00
چندجا تهران تلفنی پرسیدیم 424 نداشتن. اگر کسی جایی سراغ داره که داره ممنون می شم پ خ کنه برام.

توزیع و گارانتی پایونیر در ایران با چه شرکتیه؟ لیست نمایندگی هاش را می شه پیدا کرد؟

سلام
عزیز یه جا توی امین حضور هست که 424 داشت فکر کنم هنوزم داشته باشه. قیمتشم از مغازه های توی جمهوری پایینتره. مثلا
rs777 رو که خودم می خوام 1750000 میده که تو جمهوری میدن 1895000. البته نداره و گته میاره. با گارنتی اصلی فکر کنم اما بپرس باز. اینم آدرسش:

سه راه امین حضور ، خیابان ایران ، پاساژ الماس ، طبقه همکف ، پلاک 35. فروشگاه پایونیر. آقای علی کاظمی. تلفن : 33512396. 33523167. موبایل: 09125379046

واسه اطلاعات بیشتر به پستی که توی صفحه 639 گذاشتم مراجعه کن حتما. امیدوارم تونسته باشم کمکی حتی کوچک به بچه های انجمن و شما بابت خرید کرده باشم.
فقط لطف کن اگه تماس گرفتی ما رو هم در جریان بذار. موفق باشی

mehrdadl
16-01-2013, 23:04
آقا مهرداد چی شد گل پسر؟ آدرس به دردت خورد؟ چیکار کردی؟
سلام.
والا من زنگ زدم گفت نداریم چه 727 چه 424.
زنگ زدم یه جادیگه 727 رو تعداد خواستم تا 1130 گفت میتونه بهم بده

amirkhan_0o0
16-01-2013, 23:42
البته یادمه که روی جعبه گیرنده دیجیتال سیماران زده بود طراحی این محصول توسط شرکت سیماران انجام گرفته یا یه همچین چیزی - احتمالا تنها گیرنده کاملا ایرانی بود
روی سما و خیلی های دیگه هم زده. اصلا شما اگه قبلا سایت سما می رفتین می دیدید که نوشته طراحی خودمونه!

برای من کیفیت تصویر و پشتیبانی از فرمت های مختلف با زیر نویس مناسب و گیر نکردن هنگام پخش فایل حجیم از روی هارد مهمتره
اگر پلیر مهمه همون سما اگه قدرت تیونر ایکس ویژن، و حتی برخی از مدل های دنای از ایکس ویژن قدرت گیرندگی قوی تری دارند. (تا جایی که من شنیده ام)
این ها نظر من هست وممکن هست کاملاً اشتباه کرده باشم. شما نظرات همه رو در نظر بگیرین.

ham65kab
17-01-2013, 01:11
سلام.
والا من زنگ زدم گفت نداریم چه 727 چه 424.
زنگ زدم یه جادیگه 727 رو تعداد خواستم تا 1130 گفت میتونه بهم بده

mehrdad jan kheili lotf kardi j dadi
manam raftam goft tamom kardam vali miaram
khodam rs777 mikham o montazeram biare 150000 tomanam kamtar az jahaye dige mide.mikhai harvaght avord bet begam
farda mira amare jensa va gheymataro migiram mizaram inja

amirarman
17-01-2013, 02:35
سلام چند تا سوال
میخواستم سینمای خانگی پایونیر سری HTP بگیرم
نظرتون چیه؟

فرق مدل هایES33 , RS33 , RS777 چیه ؟ کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
البته من 3D و BLUERAY نگاه نمیکنم.
چه قیمتی شما دارید؟

غیر از راستین چه فروشگاه هایی رو سراغ دارید؟ عمده فروشی چطور؟

ممنون

amirarman
17-01-2013, 02:56
لطفا کمی در مورد آمپلی فایر سینمای خانگی توضیح دهید.

میخواستم سینمای خانگی پایونیر سری HTP بگیرم.
آمپلی فایر به غیر از تقویت صدا و کدگشایی چه کاری انجام میده؟
چرا برخی از مدل ها ، ورودی و خروجی HDMI دارن؟ مگه با تصویر هم کاری داره؟
ورودی USB برای چیه؟ پلیر هم هست؟
کنترل از راه دور و دکمه های روش به چه کار میاد؟
network LAN ؟!
ممنون

amirarman
17-01-2013, 03:01
..........

amin_g_p
17-01-2013, 03:06
سلام
عزیز یه جا توی امین حضور هست که 424 داشت فکر کنم هنوزم داشته باشه. قیمتشم از مغازه های توی جمهوری پایینتره. مثلا
rs777 رو که خودم می خوام 1750000 میده که تو جمهوری میدن 1895000. البته نداره و گته میاره. با گارنتی اصلی فکر کنم اما بپرس باز. اینم آدرسش:

سه راه امین حضور ، خیابان ایران ، پاساژ الماس ، طبقه همکف ، پلاک 35. فروشگاه پایونیر. آقای علی کاظمی. تلفن : 33512396. 33523167. موبایل: 09125379046

واسه اطلاعات بیشتر به پستی که توی صفحه 639 گذاشتم مراجعه کن حتما. امیدوارم تونسته باشم کمکی حتی کوچک به بچه های انجمن و شما بابت خرید کرده باشم.
فقط لطف کن اگه تماس گرفتی ما رو هم در جریان بذار. موفق باشی

ممنون زنگ زدم نداشت!

یه سوال دیگه در کنار سوال های قبلی:
پایونیر با فایل های mkv که مشکلی نداره؟

mr_rayan
17-01-2013, 07:38

اگر گیرت نیومد میتونی مدل 212 هم بگیری.
727 و 717 و همینطور 424 و 414 تفاوت خاصی ندارند.بیشتر تفاوت به طراحی و جنس ساخت و ... بر میگرده.
گارانتی پایونیر مربوط به شرکت پایونیران هست.
لیست نمایندگی هاش رو نمیشه پیدا کرد.چون کلا یه نمایندگی مرکزی بیشتر نداره و تک و توک بعضی از مغازه ها محصولاتش رو میفروشن و خودشون رو نمایندگی می دونند.
پاساژ شرکا هم می تونی سر بزنی.

mr_rayan
17-01-2013, 07:41
سلام چند تا سوال
میخواستم سینمای خانگی پایونیر سری HTP بگیرم
نظرتون چیه؟

فرق مدل هایES33 , RS33 , RS777 چیه ؟ کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
البته من 3D و BLUERAY نگاه نمیکنم.
چه قیمتی شما دارید؟

غیر از راستین چه فروشگاه هایی رو سراغ دارید؟ عمده فروشی چطور؟

ممنون
تفاوت به آمپلی فایر و طراحی بلندگوها بر می گرده.تو صدا آنچنان با هم تفاوت ندارد.تفاوت جزیی هست.
اگر بلوری استفاده نمی کنید مدل 33 rs تهیه کنید ولی اگر می خواید آینده نگر باشید و فرض رو بر این بگیرید که شما هم بلاخره سراغ بلوری پلیر میری مدل rs777 یا ES33 تهیه کنید.

mr_rayan
17-01-2013, 07:50
لطفا کمی در مورد آمپلی فایر سینمای خانگی توضیح دهید.

میخواستم سینمای خانگی پایونیر سری HTP بگیرم.

آمپلی فایر به غیر از تقویت صدا و کدگشایی چه کاری انجام میده؟
چرا برخی از مدل ها ، ورودی و خروجی HDMI دارن؟ مگه با تصویر هم کاری داره؟
ورودی USB برای چیه؟ پلیر هم هست؟
کنترل از راه دور و دکمه های روش به چه کار میاد؟
network LAN ؟!
ممنون
آمپلی فایر ها قابلیت های متعددی دارند که با توجه به بالاتر رفتن مدل و گرون تر شدن محصول این قابلیت ها هم بیشتر میشه ولی عمده کار و تفاوت آنها به پردازش صدای آنها بر می گرده.
ورودی HDMI جهت انتقال صداهای چندکاناله و یا صداهای HD کاربرد داره.تو مدل های متوسط رو به بالا هم upscal روی تصاویر وضوح پایین صورت می گیره.
ورودی usb برای وصل کردن فلش و یا آیپاد(بستگی به قابلیت آمپ داره)داره.
سوالی که در مورد کنترل پرسیدی یخورده عجیب غریبه:n13:خب کنترل و دکمه هاش برای تنظیمات استفاده میشه دیگه
network هم برای استفاده از رادیو اینترنتی و یا شبکه کردن با PC و ... کاربرد داره

mr_rayan
17-01-2013, 07:53
ممنون زنگ زدم نداشت!

یه سوال دیگه در کنار سوال های قبلی:
پایونیر با فایل های mkv که مشکلی نداره؟
کلا هر پلیری به غیر از کامپیوتر به نوعی با فایل های mkv مشکل داره.و یا به نوعی با زیرنویس فارسی مشکل داره.مهمترین مشکل ساپورت زیرنویس فارسی srt هست که خیلی از دوستان انتظار دارند و بیشتر پلیرها هم مشکل دارند.

amirarman
17-01-2013, 11:47
تفاوت به آمپلی فایر و طراحی بلندگوها بر می گرده.تو صدا آنچنان با هم تفاوت ندارد.تفاوت جزیی هست.
اگر بلوری استفاده نمی کنید مدل 33 rs تهیه کنید ولی اگر می خواید آینده نگر باشید و فرض رو بر این بگیرید که شما هم بلاخره سراغ بلوری پلیر میری مدل rs777 یا ES33 تهیه کنید.

میخوام پلیرش رو نگیرم و بجاش پلیری بگیرم که با mkvو srt مشکلی نداشته باشه.
نظرتون چیه؟ کدوم رو پیشنهاد میدید؟
آیا تفاوت صداش به تفاوت قیمتش می ارزه؟

farhadoo
17-01-2013, 15:17
سلام در مورد rs777 موقع خرید میشه پلیر یا امپشو از مدل های بالاتر انتخاب کرد؟ نمایندگی این کارو انجام میده؟

mohamad skystar
17-01-2013, 17:42
سلام دوستان عزیز

بهترین مدل سینمای خانگی سونی رو چی پیشنهاد میدین؟
حدود قیمتش رو هم بگین.
کیفیت صدا و تفکیک بندی صدا و وضوح و قدرت صدا برا مهم هست.

ممنون

ham65kab
17-01-2013, 23:01
سلام در مورد rs777 موقع خرید میشه پلیر یا امپشو از مدل های بالاتر انتخاب کرد؟ نمایندگی این کارو انجام میده؟

من از نمایندگی پرسیدم 1 ماه پیش. گفت پلیر رو عوض می کنه اما فعلا آمپ رو نه. نمی دونم شاید الان قبول کنه. اما جای دیگه پرسیدم گفت عوض میکنه آمپ رو. خودمم می خوام اینکارو کنم

mr_rayan
17-01-2013, 23:10
میخوام پلیرش رو نگیرم و بجاش پلیری بگیرم که با mkvو srt مشکلی نداشته باشه.
نظرتون چیه؟ کدوم رو پیشنهاد میدید؟
آیا تفاوت صداش به تفاوت قیمتش می ارزه؟
خب تفاوت صدا به قیمتش نمی ارزه.مهمترین تفاوت آمپلی فایر هست که اگر شما بخواید از صدای فیلم های بلوری اصلی که صداهای HD دارند بهره ببری مدل rs33 مناسب نیست در غیر این صورت همین rs33 رو توصیه می کنم.
برای خرید پلیر جهت اجرای فایل های mkv و زیرنویس srt بهترین کار خرید hd پلیر هست.

mr_rayan
17-01-2013, 23:15
سلام دوستان عزیز

بهترین مدل سینمای خانگی سونی رو چی پیشنهاد میدین؟
حدود قیمتش رو هم بگین.
کیفیت صدا و تفکیک بندی صدا و وضوح و قدرت صدا برا مهم هست.

ممنون
توی بازار فعلی خرید سینماهای سونی اشتباه بزرگیه به دلیل قیمت های پرتی که دارند.مدل sz1000 مدل خوبیه.ولی الان نزدیک 2 میلیون قیمت داره.تو این قیمت انتخاب های خیلی بهتری هست.

mr_rayan
17-01-2013, 23:17
همینطور که یکی از دوستان هم عرض کرد اینکار رو نمایندگی مرکزی انجام نمیده.کلا نمایندگی مرکزی خیلی سخت میگیره.ولی شما تشریف ببرید پاساژ شرکا اونجا هم یه نمایندگی پایونیر هست که اینکار رو براتون انجام میده.

ham65kab
17-01-2013, 23:39
دوستان سلام.
من امروز رفتم اون آدرسی که توی پستای قبل گذاشتم ( امین حضور - فروشگاه پایونیر ) آمار موجودیشو گرفتم فقط 212 داشت و گفت تمام جنسشو اومدن بردن فروشنده ها مخصوصا اونایی که توی جمهورین ( چون عمده فروشه )
گفت هفته بعد دوباره بار میاد واسش. گفت 717 و 424 هم میاره. هر وقت آورد آمار قیمت رو می گیرم می ذارم اینجا تا اگه خواستین برین بخرین.

راستی این مغازه هر آمپ پایونیر که بخواین واستون عوض می کنه. اینو واسه اون دوستمون گفتم که دنبال عوض کردن آمپ برای
rs777 هست

موفق باشین

hamidcrazy2
17-01-2013, 23:41
خوب امروز رفتم بازار یه سری برندهارو دیدم که فقط غیر از یک مدل پاناسونیک که 3800 قیمت داد و پلیر هم نداشت ارزش خاصی نداشتن.
بعد رفتم سراغ پایونیر. مدل های rs33 و rs777 تست شدند. صداها تقریبا یکی هستند و اختلافشون در ولووم های بالا مشهود میشه که 777 یکم قویتر هست.
از لحاظ کیفیت جنس از برندهای دیگه با قیمت یکسان بسیار بهتر است. از نظر صدا هم همینطور.
نظر من :
ولی من که با سیستم های کیفیت بالای ماشین کار میکنم که شامل آمپ های ملیونی و کامپوننت های ملیونی میشه ، میتونم بگم صداش مثل سیستم های متوسط ماشینی هست و صدای آشنای باند 6975 در این هم شنیده میشه. بیس ها بی دقت هستند . به اصطلاح هوا داره ،لو بیس به خوبی اجرا میشه. تیزی تیوتر و شفافیت صدا قابل قبول هست. ولی باندها به علت داشتن ووفر دارای کیک بیس های دلنشین هستن. سایر برندها فاقد ووفر هستند و کل فرایند با میدرنج و تیوترها صداگذاری میشن . البته محصولات سایر برندها تا زیر 2 ملیون.
صحبتی که شد تو همه مدل ها آمپ ها قابل تعویض هستند ولی به نظر من ارزشش رو نداره. مثلا با تعویض آمپ 777 به مدل بالاتر که 822 هست حدود 500 تومن باید بیشتر بدید که فقط یک کانال سوراند اضافه میشه با فلش و ساپورت Apple. مدل بالاترش 922 حدود 1 تومن اضافه باید بدید که وات ها عوض نمیشه و میشه 7.1 و کنترلر اکولایزر به صورت دیجیتال و انالوگ به صورت دستی اضاف میشه.
بلوری ساپورت mkv رو داره و زیرنویس و چندزبانه بودن رو ساپورت کرد. (تست شد) ولی به گفته فروشنده بعضی ها زیرنویس هایی آوردن که اجرا نشده.
پلیر خودش به قیمت 130 تومن از شما خریداری میشه(قیمت تک فروشیش 180 تومنه) به نظرم عوض نکنین و فیلم های معمولی رو با پلیر خودش ببینین و واسه فیلم های های اند از بلوری پلیر استفاده کنین.
یک نکته در مورد سری es33 و rs33 بگم اینه که ووفرهای پایینی این دو مدل مگنت ندارند. و بهشون دست بزنی مثل دنبه میمونه. و یه حالت ریساپنسر رو داره که با توجه به فشار داخل باکس تکون میخوره. که بعضب فروشنده ها میگن که مشتری رو گول زدن و این حرفا .ولی در مدل 777 اون ووفر به طور مستقل صدادهی داره. . حجم باکس 777 بزرگتر است. آمپش جدید تر است. مدل es33 یه کاوور روی بانداش داره ولی rs33و rs777 نداره.
متاسفانه تویتر و ووفرهای همه مدل ها از نوع cone هست که بهتر بود از مدل dome استفاده میشد که شفافیت صدای بهتر و پیک کمتری داشته باشه و حس دیجیتالی بودن صدا رو نداشته باشه. البته تویتر رو گفته semi dome که نمیدونم یعنی چی.
ولی در کل صدا خیلی خوبه. مخصوصا نسبت به قیمتش. تصمیم دارم یکیش رو بخرم
اگه بچه ها میگن مدل 777 رو 1750 سراغ دارن منم میخوام. بیایید یه کاسه بشیم تخفیف کلی بگیریم.
من تمام مغازه های محدود جمهوری رو رفتم . 7 8 نفر این مدل را داشتن که قیمتشون یا بالاتر بود یا 5-10 تومن ارزونتر.

mohamad skystar
18-01-2013, 01:17
توی بازار فعلی خرید سینماهای سونی اشتباه بزرگیه به دلیل قیمت های پرتی که دارند.مدل sz1000 مدل خوبیه.ولی الان نزدیک 2 میلیون قیمت داره.تو این قیمت انتخاب های خیلی بهتری هست.

نظرتون در مورد این مدل چیه؟
حدودا چه قیمتی هست؟

fabio montari
18-01-2013, 02:54
دوستان 414 بهتره یا 212 ؟:n27:

hamidcrazy2
18-01-2013, 09:18
حدودا چه قیمتی هست؟

این قطعا باید بالای 4 تومن باشه. تو این رنج قیمت یه مدل پاناسونیک هست فوق العاده شیکه. بدون پلیر 3800

mr_rayan
18-01-2013, 10:09
حدودا چه قیمتی هست؟

بعید می دونم این مدل گیر بیاد.مدل قدیمی هست.اگر هم گیر بیاد مدلی نیست که بخوای زیاد بهش اتکا کنی.فقط بدرد سر و صدا کردن میخوره.

mr_rayan
18-01-2013, 10:10
دوستان 414 بهتره یا 212 ؟:n27:
414 سینما بلوری هست و 212 سینما دی وی دی.
ببین کاربردت کدوم یکیه.

mohamad skystar
18-01-2013, 14:17
بعید می دونم این مدل گیر بیاد.مدل قدیمی هست.اگر هم گیر بیاد مدلی نیست که بخوای زیاد بهش اتکا کنی.فقط بدرد سر و صدا کردن میخوره.

با این اوصاف باید بیشتر رو این مدل ها مانور بدم.
DAV-DZ940KDAV-DZ840K
یه بررسی مختصر بین این 2 مورد میکنید؟
ممنون

fabio montari
18-01-2013, 15:47
ببین کاربردت کدوم یکیه.
همین فقط پلیرشون با هم فرق داره ؟

mehrdadl
18-01-2013, 15:52
ببین کاربردت کدوم یکیه.

یعنی من ک الان یه بلوری پلیر شارپ دارم فرقی نمیکنه 212 یا 424 بگیرم؟؟؟؟
یعنی اینکه میخوام بلوری خودمو نگه دارم و وقتی سینما میگیرم پلیرشو(dvd or blury ) ازشون نگیرم.
شفافیت صداش و اینا فرقی نداره؟؟؟؟

hamidcrazy2
18-01-2013, 16:47
شما برو تو سایت خود پایونیر اونجا با هم مقایسشون کن. به همین راحتی

mr_rayan
18-01-2013, 18:22
با این اوصاف باید بیشتر رو این مدل ها مانور بدم.
DAV-DZ940K

DAV-DZ840K

یه بررسی مختصر بین این 2 مورد میکنید؟
ممنون
تفاوت بر می گرده به بلندگو ها.تفاوت خاصی نمیبینم توشون.
حالا شما حتما می خوای سونی بگیری؟

mr_rayan
18-01-2013, 18:26
یعنی من ک الان یه بلوری پلیر شارپ دارم فرقی نمیکنه 212 یا 424 بگیرم؟؟؟؟
یعنی اینکه میخوام بلوری خودمو نگه دارم و وقتی سینما میگیرم پلیرشو(dvd or blury ) ازشون نگیرم.
شفافیت صداش و اینا فرقی نداره؟؟؟؟
شما که بلوری داری چرا میخوای پول بدی برای این دوتا مدل؟
بیا مدل پکیج 1312 دنون رو بخر.فکر کنم حدود 1.5 قیمت داره.

mr_rayan
18-01-2013, 18:27
همین فقط پلیرشون با هم فرق داره ؟
صداشون هم کمی فرق داره.پلیر هم عمده ترین تفاوت هست.

mehrdadl
18-01-2013, 21:20
شما که بلوری داری چرا میخوای پول بدی برای این دوتا مدل؟
بیا مدل پکیج 1312 دنون رو بخر.فکر کنم حدود 1.5 قیمت داره.

مرسی .ولی این قیمت از بودجه م بالا میزنه.پیشنهاد دیگه ای نداری؟؟

mehrdadl
18-01-2013, 22:37
به خدا اینقدر تو این تاپیکا واسه سینما خانگی این مدل اون مول دیدم گیج شدم......
بالاخره موندم چی بگیرم.....
من یه تی وی 3D با بلوری پلیر دارو.واقعیتش بیشتر هم واسه دیدن فیلم میخوام.صدای 5.1
موندم چی بگیرم...
Denon 1312 انگار بانداش کوچیکه و پایه این چیزا نداره ولی میگن صداش خیلی خوبه.
pionieer 717 یا 424 یا 212.....
re33 یا rs77....
اینقدر این صفحات این تاپیک رو زیر ورو کردم گیج شدم..
بودجه م هم اخرش دیگه حدود 1200. اگه با این پول چیز خوبی نمیشه گرفت صبر کنم بعدا یه مدل بهتر بگیرم...

amin_g_p
18-01-2013, 23:55
من کلا از فکر سامسونگ مثلا مدل HT-E5551K بیام بیرون و برم سراغ پایونیر؟ کیفیت صدا قابل مقایسه نیست؟! arc تلویزیون سامسونگ با پایونیر همخوانی داره؟ با arc کیفیت کم نمی شه یا باید کابل اپتیکال بگیرم؟ (سامسونگ با زیرنویس فارسی مشکل نداره؟) ببخشید اگه سوالا زیاد شد

mohamad skystar
19-01-2013, 00:00
تفاوت بر می گرده به بلندگو ها.تفاوت خاصی نمیبینم توشون.
حالا شما حتما می خوای سونی بگیری؟

آره والا
ما تلویزیون سونی داریم و خانواده هم گیر دادن به برند سونی که همه هماهنگ باشه.
واگرنه من برند های دیگه مثل پایونر رو در نظر دشتم که عملی نمیشه باید با همین چند مدل سونی کنار بیایم.

mr_rayan
19-01-2013, 10:22
آره والا
ما تلویزیون سونی داریم و خانواده هم گیر دادن به برند سونی که همه هماهنگ باشه.
واگرنه من برند های دیگه مثل پایونر رو در نظر دشتم که عملی نمیشه باید با همین چند مدل سونی کنار بیایم.
پس با توجه به بودجه یا مدل 940 بگیر یا 840.

mr_rayan
19-01-2013, 10:30
به خدا اینقدر تو این تاپیکا واسه سینما خانگی این مدل اون مول دیدم گیج شدم......
بالاخره موندم چی بگیرم.....
من یه تی وی 3D با بلوری پلیر دارو.واقعیتش بیشتر هم واسه دیدن فیلم میخوام.صدای 5.1
موندم چی بگیرم...
Denon 1312 انگار بانداش کوچیکه و پایه این چیزا نداره ولی میگن صداش خیلی خوبه.
pionieer 717 یا 424 یا 212.....
re33 یا rs77....
اینقدر این صفحات این تاپیک رو زیر ورو کردم گیج شدم..
بودجه م هم اخرش دیگه حدود 1200. اگه با این پول چیز خوبی نمیشه گرفت صبر کنم بعدا یه مدل بهتر بگیرم...
شما که بلوری پلیر داری پس باید یه سیستمی بگیری که دیگه بیخودی پول پای پلیرش ندی پس مدلای 424 و 717 و 212 و اینا رو بیخیال شو.
1312 دنون بلندگوهاش کوچیکه ولی جزئیات صداش بالاست.پایه هم می تونی براش بخری و یا به دیوار وصلش کنی.ارزش هزینه کردن رو داره.
مدل rs33 هم با توجه به اینکه آمپش صداهای HD رو ساپورت نمیکنه پس نمی تونی نهایت لذت رو از صدای فیلم های بلوری ببری پس پیشنهاد نمیشه.
مدل ES33 و rs777 هم مدلای خوبی هستند.
با توجه به اینکه بودجه شما برای این مدل ها کم هست پس من پیشنهاد می کنم یا صبر کنید و بودجتون رو افزایش بدید و از این سه مدلی که گفتم یکی رو انتخاب کنید و از صدا لذت ببرید یا با همون بودجه یه مدل معمولی مثل مدل 717 تهیه کنید و استفاده کنید.البته نه اینکه مدل 717 مدل بدی باشه منظورم اینه که شما با توجه به اینکه بلوری پلیر دارید خرید مدلی مثل 717 عاقلانه نیست.

mr_rayan
19-01-2013, 10:32
من کلا از فکر سامسونگ مثلا مدل HT-E5551K بیام بیرون و برم سراغ پایونیر؟ کیفیت صدا قابل مقایسه نیست؟! arc تلویزیون سامسونگ با پایونیر همخوانی داره؟ با arc کیفیت کم نمی شه یا باید کابل اپتیکال بگیرم؟ (سامسونگ با زیرنویس فارسی مشکل نداره؟) ببخشید اگه سوالا زیاد شد
خب مطمئنا پایونیر یه سر و گردن از سامسونگ بالاتره.
arc همخوانی داره.کیفیت HDMI از اپتیکال بالاتره.
منظورتون چه نوع زیرنویسیه؟کلا این بحث زیرنویس واسه خودتش داستانیه.

amin_g_p
19-01-2013, 11:04
خب مطمئنا پایونیر یه سر و گردن از سامسونگ بالاتره.
arc همخوانی داره.کیفیت HDMI از اپتیکال بالاتره.
منظورتون چه نوع زیرنویسیه؟کلا این بحث زیرنویس واسه خودتش داستانیه.

منظورم srt و vob البته مشکلی نداره می تونم با خود tv پخش کنم صدا را با arc از سینما پخش کنم.
تشکر ویژه بابت راهنمایی

mehrdadl
19-01-2013, 11:58
الان این پک denon 1312 که توی بازار ما هست کدوم یک از ایناست؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhadoo
19-01-2013, 12:43
الان این پک denon 1312 که توی بازار ما هست کدوم یک از ایناست؟؟

سلام
اینه:

وگرنه که بقیه شون با قیمت 1.5 :n19::n20:چه حالی میداد. اما افسوس :n28:

mehrdadl
19-01-2013, 13:11
سلام
اینه:

وگرنه که بقیه شون با قیمت 1.5 :n19::n20:چه حالی میداد. اما افسوس :n28:
خروجی این پکیج چند واته؟؟

hamidcrazy2
19-01-2013, 13:27
اساس دنون 1312 و پایونیر rs777 با هم فرق فوکوله. دنون کیفینی هست با حجم صدای خیلی پاینتر از پاییونیر. ولی پایونیر تودوروکی هست و مخصوص دنس و پارتی هست با سابووفر قوی .و کیفیت و تفکیک صداش از دنون پایینتر است.
دنون برای موزیک گوش کردن خوبه چون موزیک، استریو هست و همه بانداش یه قدرت صدا رو پخش می کنن. ولی پایونیر وقتی باهاش فیلم میبینی و لو بیس رو اجرا میکنه موهات سیخ میشه(مثلا صدای هلیکوپتر رو گوش کنی دلت میریزه) از اون طرف هم واسه موزیک پارتی خوبه تا آهنگ های کیفیتی.
خلاصه بگم وقتی با دنون آهنگ گوش می کنین کمتر از پایونیبر خسته میشین!!!
در ضمن اینا همه نظرات بنده هست و صدا سلیقه ای می باشد.
البته من صدای این دنون رو نشنیدم سری بالاترش رو شنیدم. که از نظر اندازه بانداهای این دنون این حدس رو میزنم که کیفیتی باشه تا قدرتی.

mr_rayan
19-01-2013, 14:25
خروجی این پکیج چند واته؟؟
فکر کنم روی هر کانال 75 وات و ساب ووفر هم 150 باید باشه.کلا میشه دور و بر 500.

msoft
19-01-2013, 20:09
این 727 قابیلت پخش mkv های حجیم بالای 10 گیگ رو داره؟؟ یا باید جداگانه HD پلیر تهیه کنم؟؟ اگه داره زیرنویس فارسی چطوریه وضعیتش؟

hamidcrazy2
19-01-2013, 20:15
خیر دستگاه خودش اصلا Mkv پخش نمیکنه. فقط بلوری اون میتونه Mkv پخش کنه . که سقف ظرفیتش رو هم نمیدونم. زیرنویس رو هم پخش میکنه بازم موقعه خرید با خودتون فلش ببرید.

mohamad skystar
19-01-2013, 20:25
پس با توجه به بودجه یا مدل 940 بگیر یا 840.

مدل 940
از نظر ودام و قطعات چطوره؟
خرابی داشته؟ سابقش خراب نباشه تو این موارد که هر روز دستم رو بند کنه؟

amirarman
19-01-2013, 22:01
سلام
کسی آماری از امین حضور داره ؟ rs33 میخواستم
جنسای امین حضور گارانتی داره؟

mr_rayan
19-01-2013, 23:52
مدل 940
از نظر ودام و قطعات چطوره؟
خرابی داشته؟ سابقش خراب نباشه تو این موارد که هر روز دستم رو بند کنه؟
من تعمیرکار نیستم که آمار خرابی هاش رو بدونم ولی جنس ضعیفی نیست.اینو مطمئنم.

ham65kab
20-01-2013, 00:11
سلام
کسی آماری از امین حضور داره ؟ rs33 میخواستم
جنسای امین حضور گارانتی داره؟

سلام. من هفته پیش اونجا بودم نداشت. گفت این هفته میاره و اینکه با گارانتیه و ارزونر از جمهوری. هر وقت آورد با لیست قیمتش می ذارم اینجا وخبرتون می کنم

amin_g_p
20-01-2013, 00:21
خیر دستگاه خودش اصلا Mkv پخش نمیکنه. فقط بلوری اون میتونه Mkv پخش کنه . که سقف ظرفیتش رو هم نمیدونم. زیرنویس رو هم پخش میکنه بازم موقعه خرید با خودتون فلش ببرید.

این 727 قابیلت پخش mkv های حجیم بالای 10 گیگ رو داره؟؟ یا باید جداگانه HD پلیر تهیه کنم؟؟ اگه داره زیرنویس فارسی چطوریه وضعیتش؟

من این را توی همین تاپیک پیدا کردم:

اینم از توی دفترچه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidcrazy2
20-01-2013, 00:36
شرمنده من فکر کردم مدل 777 رو میگه. کلا مدل هایی که DVD پلیر دارند توانایی پخش Mkv رو ندارند. فقط دستگاه های بلوری خوان توانایی پخشش رو دارند. البته روی مدل rs33 , es33 , rs777 مطمئن هستم. رو مدل های دیگه باید دید

shamabady
20-01-2013, 13:13
دوستان نظرتون در مورد لومکسی Lumexy LE-1009 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیه ؟
این بهتره یا سما؟
گیرنده ای که بیشترین سرعت تعویض کانال رو داره کدومه؟

kurtcobain
20-01-2013, 13:39
من با گیرنده سما به یه مشکلی برخوردم این فیلما که تایم بالاتر از دوساعت و پنجا داره از حدود تایم دوساعت و دو سه دقیقه به بعد پخش نمیکنه به دوساعت و چهاردقیقه نرسید!

The.Sound.of.Music.1965.720p.BRrip.x264.YIFY

Cloud.Atlas.2012.720p.BrRip.x264.YIFY

فرمت MP4 هست چرا اینجوریه؟

amirkhan_0o0
20-01-2013, 14:45
من با گیرنده سما به یه مشکلی برخوردم این فیلما که تایم بالاتر از دوساعت و پنجا داره از حدود تایم دوساعت و دو سه دقیقه به بعد پخش نمیکنه به دوساعت و چهاردقیقه نرسید!

The.Sound.of.Music.1965.720p.BRrip.x264.YIFY

Cloud.Atlas.2012.720p.BrRip.x264.YIFY

فرمت MP4 هست چرا اینجوریه؟
همه فیلم ها همینطوریه؟؟
من Dark Knight Rises با زمان 2 ساعت 45 دقیقه ای رو بدون هیچ مشکلی دیدم.

kurtcobain
20-01-2013, 16:07
امکان داره ریپ های این YIFY فقط اینجوری باشن. باید از یه ریپر دیگه بگیرم
:n13:

kurtcobain
20-01-2013, 21:36
واقعا متعجبم!چون مشکلات عجیبی برام پیش میاد.امروز دوتا فیلم با این گیرنده سمادیدم زیرنویس یکیش دقیقه 88 و دومی دقیقه 52 از کارافتاد و دیگه پخش نمیکنه .وقتی برمیرگدم پخش میکنه ولی باز درهمون جای قبلی از کارمیوفته. نه زیرنویس فارسی نه انگلیسی.این دوتا فیلم XVID بودن!!!!:n27:

kurtcobain
20-01-2013, 21:53
من همه این مواردو رو یه دستگاه سما دیگه که با مال خودم برا دوستم خریدم تست کردم دقیقا همین اتفاقا براش افتاد.من مال خودمو نرم افزارشو آپگرید کردم دوستم نکرده.دقیقا این ایرادا وجود داره.خسته نباشن واقعا با این شق القمرشون محصول دست چین و تاجر طماع ایرانی .بازهم فیلمای بیشتری تست کردم همه زیرنویس های فارسی در این دستگاه در یه تایمی از کار میوفتن .این تایم متفاوته.مهمترین چیز برای من پخش خوب زیرنویس فارسی بود.متاسفم:n30:

Soroush-S
20-01-2013, 22:13
واقعا متعجبم!چون مشکلات عجیبی برام پیش میاد.امروز دوتا فیلم با این گیرنده سمادیدم زیرنویس یکیش دقیقه 88 و دومی دقیقه 52 از کارافتاد و دیگه پخش نمیکنه .وقتی برمیرگدم پخش میکنه ولی باز درهمون جای قبلی از کارمیوفته. نه زیرنویس فارسی نه انگلیسی.این دوتا فیلم XVID بودن!!!!:n27:

شما داخل کامپیوترتون تست کنید ببینید شاید مشکل از فیلم باشه

hamidcrazy2
20-01-2013, 22:19
راستی قیمت آمپ 520 که واسه دستگاه rs777 هست 230 دلار هست. آمپ 820 فی 300 دلار و مدل 920 فی 400 دلار
این مدل 920 رو اینجا(فروشگاه راستین) 1400 قیمت میدن و آمپ 520 رو به صورت تک فروشی 800 میگه ولی 600 ازت بر میداره. یعنی اگه بخوای 520 رو برنداری جاش 920 برداری باید 800 تومن دیگه بدی در حالی که اختلاف قیمت این دو مدل 170 دلار هست که با دلار 3500 تومنی میشه 595000 یا 600 تومن ولی اینا میخوان 800 تومن بگیرن. نامردا

kurtcobain
20-01-2013, 22:36
ببینید من چنتا فیلم با فرمتایی که گفتم تست کردم زیرنویس و فیلم روی کامپیوتر هیچ مشکلی نداشت اما روی دستگاه سما زیرنویس یه دفه دیگه پخش نمیشه.هیچ فیلمیو با زیرنویس فارسی تا آخر پخش نمیکنه.دوستانی که دارن امتحان کنن با چندتا فیلم نتیجه رو بگن لطفا.آخه با دو تا دستگاه و چنتا فیلم تست کردم!

mr_rayan
21-01-2013, 02:01
راستی قیمت آمپ 520 که واسه دستگاه rs777 هست 230 دلار هست. آمپ 820 فی 300 دلار و مدل 920 فی 400 دلار
این مدل 920 رو اینجا(فروشگاه راستین) 1400 قیمت میدن و آمپ 520 رو به صورت تک فروشی 800 میگه ولی 600 ازت بر میداره. یعنی اگه بخوای 520 رو برنداری جاش 920 برداری باید 800 تومن دیگه بدی در حالی که اختلاف قیمت این دو مدل 170 دلار هست که با دلار 3500 تومنی میشه 595000 یا 600 تومن ولی اینا میخوان 800 تومن بگیرن. نامردا
نمایندگی مرکزیش خیلی توی اینجور موارد بی انصافی می کنه.یسر برو پاساژ شرکا اونجا باهات بهتر راه میان.

hamidcrazy2
21-01-2013, 13:46
بچه ها هرکی می خواد pioneer بخره بره بخره. چون قیمتش داره میره بالای 2 تومن. 2100 . حتی اون آقایی که سر امین حضور هست

راستی پاساژ شرکا کجا میشه دقیقا؟

amirarman
21-01-2013, 15:14
بچه ها هرکی می خواد pioneer بخره بره بخره. چون قیمتش داره میره بالای 2 تومن. 2100 . حتی اون آقایی که سر امین حضور هست

راستی پاساژ شرکا کجا میشه دقیقا؟

روی چه حساب اینو میگید؟
شرکا جمهوری بین حافظ و ولیعصر هست.

hamidcrazy2
21-01-2013, 15:27
الان زنگ زدم به اون مغازه تو امین حضور،گفت جنسا شنبه میرسه. قیمت جدید شرکت هم 2100 هست. اون 1750 هم قیمت قدیم بوده. حالا خود دانید. من عصری میرم بگیرم شرش کنده بشه.
مرسی

amirarman
21-01-2013, 16:11
الان زنگ زدم به اون مغازه تو امین حضور،گفت جنسا شنبه میرسه. قیمت جدید شرکت هم 2100 هست. اون 1750 هم قیمت قدیم بوده. حالا خود دانید. من عصری میرم بگیرم شرش کنده بشه.
مرسی

منم زنگ زدم به امین حضور گفت تا سه چهار روز دیگه کمتر از این قیمت ها میده
HTP-RS33 : 1250000
HTP-ES33 : 2050000
HTP-RS777: 2080000
درسته که es33 و rs777 گرون میشه ولی من که rs33 میخوام 300،400 تومن ارزونتر میشه.
اگه باز کسی قیمت گرفت بگه تا مطمن بشم که اشتباه نکردم.

amin_g_p
21-01-2013, 16:44
منم زنگ زدم به امین حضور گفت تا سه چهار روز دیگه کمتر از این قیمت ها میده
HTP-RS33 : 1250000
HTP-ES33 : 2050000
HTP-RS777: 2080000
درسته که es33 و rs777 گرون میشه ولی من که rs33 میخوام 300،400 تومن ارزونتر میشه.
اگه باز کسی قیمت گرفت بگه تا مطمن بشم که اشتباه نکردم.

HTP-RS33 من کمترین قیمتی که گرفتم 1600 بوده es33 هم 1900
من این ویدیو را که دیدم نظرم یکم راجع به پایونیر عوض شد البته بررسی زیاد تخصصی نیست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
rs33 با پلیر بلوری به جای دی وی دی چقدر فرقش باید بدیم؟ عوض می کنن؟

mr_rayan
21-01-2013, 17:24
HTP-RS33 من کمترین قیمتی که گرفتم 1600 بوده es33 هم 1900
من این ویدیو را که دیدم نظرم یکم راجع به پایونیر عوض شد البته بررسی زیاد تخصصی نیست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
rs33 با پلیر بلوری به جای دی وی دی چقدر فرقش باید بدیم؟ عوض می کنن؟
این ویدیو و سیستم امتیاز دهیشون اشتباهه.اول از همه اینکه هر سیستم رو با دموی متفاوتی تست کردند.دوم اینکه هنگام امتیاز دهی به زیبایی هم توجه می کردند که سامسونگ به دلیل زیبایی یه ستاره بیشتر از پایونیر می گیره.و سوم اینکه این سه مدل اصلا تو قیمت هم نبودن و به ترتیب با همدیگه بین 100 تا 150 پوند اختلاف داشتن.
برای تعویض پلیر پایونیر باید حدود 300 الی 350 تومن مابه التفاوت بدی.

hamidcrazy2
21-01-2013, 23:04
سلام
بالاخره من rs777 رو خریدم. چطوری باید نصبش کرد؟ :n13: هرکاری می کنم صدای tv رو پخش نمیکنه لامصب

kurtcobain
21-01-2013, 23:11
خب انقدام اوضاع بدنبود که من فکرمیکردم بالاخره میشه زیرنویسی پیدا کرد که تا آخرپخش بشه برای هر فیلمی.دقیقا نمیدونم مشکل از زیرنویساس یا چی ولی با کمی گشتن براهمه فیلما یه زیرنویس مناسب پیداکردم فقط باید حال تست چنتا زیرنویسو تا آخر فیلم رو دستگاه داشته باشید.ممنون امیرخان بابا این حرفا چیه :n16:

farhadoo
22-01-2013, 00:24
سلام
بالاخره من rs777 رو خریدم. چطوری باید نصبش کرد؟ :n13: هرکاری می کنم صدای tv رو پخش نمیکنه لامصب

مبارک است ان شاء الله! بعد از نصبش اگه زحمت یه ریویو با عکس رو بکشید ممنون میشیم.

abs87net
22-01-2013, 10:43
سلام ..من تازه یه ایکس ویژن 353 خریدم..صدای بعضی فیلم ها از روی usb پخش نمی شه.. توی کاتالوگ نوشته کدک بعضی از فایل ها براش ناشناخته است ..می خواستم ببینم اپدیتی یا K-Liteبرای گیرندهای دیجیتال هست یانه.. چه کار باید کرد؟

SonyEricsson
22-01-2013, 10:46
نظرتون در مورد Shuttle Tech DVBT DT 3000TU چیه؟

amirkhan_0o0
22-01-2013, 11:10
سلام ..من تازه یه ایکس ویژن 353 خریدم..صدای بعضی فیلم ها از روی usb پخش نمی شه.. توی کاتالوگ نوشته کدک بعضی از فایل ها براش ناشناخته است ..می خواستم ببینم اپدیتی یا K-Liteبرای گیرندهای دیجیتال هست یانه.. چه کار باید کرد؟
نه عزیز صداهای 5 کاناله رو نمی خونه!
شما بهتره یه کانورتر خوب رو انتخاب کنید و صدای فیلم رو کانورت کنید. توی همین فروم بگردید. چند بار بهش اشاره شده.

amirkhan_0o0
22-01-2013, 11:12
نظرتون در مورد Shuttle Tech DVBT DT 3000TU چیه؟
نه همشهری!
اگه برای استفاده های معمولی می خوای ایکس ویژن رو انتخاب کن.353
برای دیدن فیلم هم سما یا الکومکس و یا icen که کاشون خیابون محتشم می فروشن.