PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

S A M S U N G
17-03-2010, 09:33
هایپر استار 480 میده
سلام .

جداً ؟ یعنی قیمت این مدل از مدلی که دوستمون خریده پایینتره ؟

میخواستم اینترنتی سفارش بدم . اینطور شد میرم هایپر ببینم چه خبره !

راستی دوستان 2 تا آدرس از این فروشگاه های معتبر فیلیپس رو بدین .

مرسی دوست عزیز .

safarimr
17-03-2010, 10:05
سلام .

مرسی دوست عزیز .

پریشب هایپر استار بودم و هر سه مدل 3378 و 3578 و 3569 را داشت که قیمت آنها به ترتیب 389 و 480 و 490 هزار تومان بود و همانطور که در پست (490) هم نوشتم 3578 بیسیم است و ظاهرش دقیقا مانند 3378 است ولی 3569 باسیم و جنس چوب است و واقعا کیفیت صدای بالایی داشت
تنها فروشگاه که در پاساژ شرکا جمهوری قیمت مناسب داشت و تابلو مغازش فیلیپس بود فروشگاه الهام بود که دو هفته پیش 3378 را 425 قیمت داد.

mohsenking
17-03-2010, 10:48
سلام .

مرسی دوست عزیز .

پاساژ شرکا
سمت راست همین Philips که دوستمون میگخ یکی هست که دو تا مدل 3569 و 3578 رو گذاشته و برات تست میکنه
(یکیشون مو باند فرفریه اون یکیم قد بلند و تقریبا لاغره)
520 میگفت آخرشم 500

hashemi_ali_reza
17-03-2010, 11:16
من هم با حرف شما موافقم.هر کسی توی صدا سلیقه ای داره.
مثلا دوستمون محسن مدل 3569 فیلیپس رو به rs30 پایونیر ترجیه داده و دوستمون علیرضا برعکس این قضیه.
به نظر من هم پایونیر صدای زنده تری تولید می کنه و فیلیپس بیشتر سعی کرده که صدای ریز و بیس خودش رو تقویت کنه و توی تست هایی که من از مدل های فیلیپس گرفتم به نظرم جزِِِییات توی صداش تقریبا گم میشه ولی مدل های پایونیر جزییات رو به طور کامل تری ارائه میده.
به نظر من مدل فیلیپس بیشتر برای کسانی مناسب تره که علاقه به گوش دادن آهنگ هایی دارن که بیشتر صدای بیس و تریبل بشنون تا بقیه چیزها و توی پخش فیلم هم به نظرم تقریبا خوب عمل میکنه.
پایونیر هم مناسب کسانی هستش که فقط دنبال صدای زنده و طبیعی تر هستند یعنی بیس و تریبل صدا و بقیه جزئیات،همه توی یک سطح قرار دارن و من به شخصه اینطوری بیشتر حال می کنم.
مثلا شما اگه بیس فیلیپس رو گوش کنید میبینید که بیس پر حجمی داره ولی زمانی که بیس پایونیر گوش میدید میبینید بیشتر لرزش ایجاد می کنه تا صدای کوبنده بیس و این یعنی بیس طبیعی.به طوریکه توی صحنه های فیلم بهتر روی شخص اثرگذاری می کنه.
بهرحال هر کسی توی صدا سلیقه ای داره و من شخصا پایونیر ترجیح میدم و حرفهایی هم که در بالا زدم همه نظر شخصیم بود و خواهشا یوقت کسی جبهه گیری نکنه.
من مخلص همتون هم هستم:10:
و خیلی دوست دارم سلیقه افراد هم در مورد صدا بدونم.

من که حسابی از صحبت های کارشناسی دوستانمون آقایان Mr-rayan و Ami R 940 لذت بردم.
من خودم صرف نظر از کیفیت صدا ، به این دلیل سری rs پایونیر رو انتخاب کردم که یه دستگاه جنراله! یعنی به دلیل جدا بودن آمپلی فایر و پلیر ، می شه از اونها استفاده گسترده تری کرد . مثلا می شه بعدا بلوری پلیر رو هم به اونها اضافه کرد یا حتی کاست پلیر! خود نمایندگی پایونیر هم در زیر پل حافظ تمامی این پلیرهای اضافه رو داشت که می شد خرید و با سری rs ست کرد...
از طرف دیگه به نظر من در زمینه سیستم های صوتی برندهایی مثل YAMAHA - JBL - INFINITI - CLARION - PIONEER - KENWOOD- SENNHEISER- DENON ، جز برندهای حرفه ای هستند و کلاس خاص خودشون رو دارند .من خودم خیلی دوست دارم که سیستمی با یکی از این برندها در کنار اتاقم باشه .(صرف نظر از کیفیت صدا و تصویر نسبت به سایر برندها)
در هر صورت به نظر من هم انتخاب سیستمهای اینچنینی کاملا سلیقه ای است . مثلا خیلی ها ظاهر سری RS رو اصلا نمی پسندند ولی من خودم بر عکس این نظر رو دارم . یا مثلا اینکه اسپیکرهای عقب سری RS پایه ندارند و ممکنه برای بعضیها در زمان چیدن اسپیکرها مشکل ساز بشه....
به هر حال امیدوارم هر کس هر مدلی که میگیره مبارکش باشه....
عید همتون مبارک

hashemi_ali_reza
17-03-2010, 11:33
سلام .

مرسی دوست عزیز .

دوستان عزیزی که قصد خرید دارند ، به ویژه اگه می خوان پایونیر بگیرن حتما قبل از خرید از فروشگا های پاساژ شرکا هم قیمت بگیرن.....به خصوص سمت چپ فروشگاه (( آکایی ))
بر خلاف نمایندگی مرکزی پایونیر در زیر پل حافظ که اطلا تخفیف نمی ده...این فروشگاه ها تخفیف هم می دن و حسابی راه می یان....

mohsenking
17-03-2010, 11:33
بلوری رو میشه با یه کابل به پلیر وصل کرد نگران اون نباشید !
هنوز HD و Full HD راه نیفتاده فیلماش برای بلوری به نظر من زوده هنوز
همین تلوزیونهای Full HD که باب شده الان چند تا کانال Full HD داریم ؟
با یه ----- جدید میشه 50 تا کانال HD رو باز کرد و دید Full HD که نیست بلوری هم که.........
تا وقتی هم که بلوری بیاد و جا بیفته فکنم چندتا سیستم عوض کردیم هممون
.
من خودم یکی از طرفدارای پایونیر هستم ولی به نظر من برای خونه باید بالای 1.5 خرید ، بخاطر همین من 3569 رو انتخاب کردم
مخلص همه پایونیر بازا هم هستم :دی

hashemi_ali_reza
17-03-2010, 12:15
بلوری رو میشه با یه کابل به پلیر وصل کرد نگران اون نباشید !
هنوز HD و Full HD راه نیفتاده فیلماش برای بلوری به نظر من زوده هنوز
همین تلوزیونهای Full HD که باب شده الان چند تا کانال Full HD داریم ؟
با یه ----- جدید میشه 50 تا کانال HD رو باز کرد و دید Full HD که نیست بلوری هم که.........
تا وقتی هم که بلوری بیاد و جا بیفته فکنم چندتا سیستم عوض کردیم هممون
.
من خودم یکی از طرفدارای پایونیر هستم ولی به نظر من برای خونه باید بالای 1.5 خرید ، بخاطر همین من 3569 رو انتخاب کردم
مخلص همه پایونیر بازا هم هستم :دی

البته باید بگم من پایونیر باز نیستم :46:
تا الان هر چی استفاده کردم سونی بوده....مثل VAIO - CYBERSHOT - BRAVIA - HANDYCAM - WALKMAN و .....رو همین حساب برای خرید سینمای خانگی فقط به سونی فکر می کردم تا اینکه تو سونی سنتر برام تست صدا کرد که پاک ناامید شدم.البته همکارام هم قبلا به من گفته بودن که سینمای خانگی سونی جالب نیست ولی من خودم رو تعصبی که به سونی داشتم (و البته دارم) رفتم و صدا شو تست کردم . در مورد فیلیپس هم باید بگم یکی از بهترین مدلهای بازاره . اینو از این جهت میگم که چند تا از همکارام سینمای خانگی فیلیپس رو گرفتن (البته مدل های ساده تر رو و در رنج قیمتی 350 تومن) و خیلی ازش تعریف می کنن و خیلی راضین. :8:

mohsenking
17-03-2010, 12:28
راستش منم تا الان سونی داشتم
ولی کلا نا امیدم کرده الان چه توی Bravia چه سینماش که دیگه.........
ولی به نظر من نباید آدم تعصب داشته باشه من سیستم ماشینم پایونیره بجز آمپ و.... خیلی هم تاکیید دارم روش ولی برای خونه نگرفتم چون میخواستم تا 500 هزینه کنم
به امید اینکه کیفیت ها دوباره برگرده

ata_webmaker
17-03-2010, 14:33
منم اول از سونی خیلی خوشم میومد
چون تلویزیون خودمون 40 وی 400 مالزی هست که و صداش واقعا عالی هست من هم فکر می کردم سینمای خانگیش عالی باشه و بعد مدل dz 777 رو خریدم و وااییییییییییییییی عجب گندی بود من فکر می کردم صداش خوب باشه مثل تلویزیون اش ولی آشغال بود
بعدش پایونیر خریدم که واقعا عالی بود و الان هم فیلیپس دارم که به نظره من به گرده پایونیر نمیرسه

S A M S U N G
18-03-2010, 11:09
تکراری×!×!×!×!×!×!×!×!×!×!×!×!× !

S A M S U N G
18-03-2010, 11:10
سلام به همگی .

فردا میخوام برم سینما خانگی رو بگیرم ! همون مدل 3587W فیلیپس .

الان این ریویو رو خوندم و یه جورائی دوباره نظرم رفت روی RS30 با پلیر RS70 .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان خواهشا یه راهنمائی کنید ! هرکسی یه چیزی میگه . من دنبال صدا و دیزاین هستم .

مخلصیم .

S A M S U N G
18-03-2010, 11:22
تکراری !×!×!×!×!×!×!×!

hashemi_ali_reza
18-03-2010, 11:46
سلام به همگی .

فردا میخوام برم سینما خانگی رو بگیرم ! همون مدل 3578W فیلیپس .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان خواهشا یه راهنمائی کنید ! هرکسی یه چیزی میگه . من دنبال صدا و دیزاین هستم .

مخلصیم .

دوست عزیز همین طور که اکثر دوستان عقیده دارند ، انتخاب یک چنین سیستمی کاملا سلیقه ای است . جدا از کیفیت صدا سیستمی رو بگیر که بیشتر به دلت می شینه!
دوست عزیزمون mohsenking با وسواس خاصی اکثر مدلهای بازار رو تست صدا کردند و در نهایت فیلیپس رو انتخاب کردند . الان هم حتما خیلی با سیستمشون حال می کنن و کاملا راضین . مهم هم همینه....
در مورد خرید سیستم پایونیر قیمت بالاتر اون رو هم در نظر بگیرید و اینکه بلندگوهای عقب دستگاه پایه ندارند ......من خودم به دلایلی که برام مهمه و قبلا هم گفتم سری rs پایونیر رو انتخاب کردم ... شاید معیارهای شما برای انتخاب یه چیز دیگه باشه و در نهایت دستگاه دیگه ای رو انتخاب کنید...

در مورد مقایسه کیفیت صدای دو تا دستگاه هم به نظر من منطقی اینه که دو دستگاه رو در کنار هم داشته باشید . اول یک آهنگ رو در دستگاه اول تست کنید و بعد cd یا فلش مموری رو به دستگاه بعدی وصل کنید و همون آهنگ رو پخش کنید . تنها در این صورته که واقعا می شه فهمید از دو تا دستگاه کدوم کیفیت بهتری داره...
به نظر من منطقی نیست که در یک مغازه یک دستگاه رو تست کنید بعد چند روز بعد در یک مغازه دیگه یک دستگاه دیگه رو با یک آهنگ با سبک و کیفیت کاملا متفاوت تست کنید و بعد بخواهید تصمیم بگیرید که کیفیت کدوم بهتر بود.مگه اینکه تفاوت دو تا دستگاه خیلی باشه و در اون صورت تکلیف معلومه....
در کل در حدود قیمت 400 تا 500 تومن ، فیلیپس خیلی خیلی خوبه ! حداقل مطمئن باشید که از سونی هم قیمتش خیلی بهتره....
موفق باشید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sb_t
18-03-2010, 11:50
با سلام
می خواستم بدونم تا 300 نومن می شه یه سینمای خوب خرید یا نه ?و اینکه قیمت پالونر 747 الان چنده؟

hashemi_ali_reza
18-03-2010, 13:36
فیلیپس یه مدل داره به قیمت حدود 350 تومن....
جنس بلندگوهاش از چوب نیست ولی با این حال کیفیت صدای خیلی خوبی داره.....البته اسم مدلشو نمی دونم ولی می دونم فیلیپس یه چنین مدلی داره...

S A M S U N G
18-03-2010, 14:28
دوست عزیز همین طور که اکثر دوستان عقیده دارند ، انتخاب یک چنین سیستمی کاملا سلیقه ای است . جدا از کیفیت صدا سیستمی رو بگیر که بیشتر به دلت می شینه!
دوست عزیزمون mohsenking با وسواس خاصی اکثر مدلهای بازار رو تست صدا کردند و در نهایت فیلیپس رو انتخاب کردند . الان هم حتما خیلی با سیستمشون حال می کنن و کاملا راضین . مهم هم همینه....
در مورد خرید سیستم پایونیر قیمت بالاتر اون رو هم در نظر بگیرید و اینکه بلندگوهای عقب دستگاه پایه ندارند ......من خودم به دلایلی که برام مهمه و قبلا هم گفتم سری rs پایونیر رو انتخاب کردم ... شاید معیارهای شما برای انتخاب یه چیز دیگه باشه و در نهایت دستگاه دیگه ای رو انتخاب کنید...

در مورد مقایسه کیفیت صدای دو تا دستگاه هم به نظر من منطقی اینه که دو دستگاه رو در کنار هم داشته باشید . اول یک آهنگ رو در دستگاه اول تست کنید و بعد cd یا فلش مموری رو به دستگاه بعدی وصل کنید و همون آهنگ رو پخش کنید . تنها در این صورته که واقعا می شه فهمید از دو تا دستگاه کدوم کیفیت بهتری داره...
به نظر من منطقی نیست که در یک مغازه یک دستگاه رو تست کنید بعد چند روز بعد در یک مغازه دیگه یک دستگاه دیگه رو با یک آهنگ با سبک و کیفیت کاملا متفاوت تست کنید و بعد بخواهید تصمیم بگیرید که کیفیت کدوم بهتر بود.مگه اینکه تفاوت دو تا دستگاه خیلی باشه و در اون صورت تکلیف معلومه....
در کل در حدود قیمت 400 تا 500 تومن ، فیلیپس خیلی خیلی خوبه ! حداقل مطمئن باشید که از سونی هم قیمتش خیلی بهتره....
موفق باشید!
سلام .

مرسی دوست عزیز .

پس به نظرت همون 3578 رو بگیرم ؟ اون مدل چوبی بهتره ؟

دوستانی که خریدن نمیان نظر بدن متاسفانه .

مخلصیم .

hashemi_ali_reza
18-03-2010, 14:43
اون مدلی از فیلیپس که آقای MOHSENKING خریدن به نسبت قیمتش عالیه ! (منظورم مدل 3569)
هم کیفیت صداش خوبه و هم دیزاینش ؛ در ضمن اسپیکرهاش هم از جنس چوبه که هم زیباتر و اصیلتره وهم در کیفیت صدا تاثیر مثبت داره
اگر هم بخواید پایونیر بگیرید ، سری RS به نسبت قیمتشون عالین....
بستگی به خودتون داره

ata_webmaker
18-03-2010, 18:24
آره این لعنتی واسه خودش خداییه
منظورم پایونیر در واقع یک جور سیستم پیشرفته خونگی هست

mr_rayan
18-03-2010, 20:17
سلام به همگی .

فردا میخوام برم سینما خانگی رو بگیرم ! همون مدل 3587W فیلیپس .

دوستان خواهشا یه راهنمائی کنید ! هرکسی یه چیزی میگه . من دنبال صدا و دیزاین هستم .

مخلصیم .
دوست عزیز من پیشنهاد می کنم که بری این مدل هم از نزدیک ببینی.

mr_rayan
18-03-2010, 20:23
با سلام
می خواستم بدونم تا 300 نومن می شه یه سینمای خوب خرید یا نه ?و اینکه قیمت پالونر 747 الان چنده؟
فکر نکنم تا 300 بشه یه سینمای کامل بگیری.
مدل 747 چه مارکی مد نظرته؟نوشتی پالونر،اگه منظورت پایونیر هستش که من فکر نکنم همچین مدلی داشته باشه.
مدل 181 پایونیر هست که فکر کنم قیمتش حدود 300 اینا باشه.
از فیلیپس هم که یکی از دوستان پیشنهاد داده.
مدل 181 پایوینیر

2.5.8.14.1.13
18-03-2010, 23:41
من هم با اینکه هنوز هیچکدوم رو تست نکردم اما 100% پایونیر RS میگیرم چون حرف نداره و مطمئن هستم که تو این قیمتا رو دستش نیست.اما فقط یه مشکل.اون 2 تا بلندگوی عقب که پایه ندارند چطوری باید ست بشه و کجا بذاریم :D

mr_rayan
18-03-2010, 23:46
من هم با اینکه هنوز هیچکدوم رو تست نکردم اما 100% پایونیر RS میگیرم چون حرف نداره و مطمئن هستم که تو این قیمتا رو دستش نیست.اما فقط یه مشکل.اون 2 تا بلندگوی عقب که پایه ندارند چطوری باید ست بشه و کجا بذاریم :D
شما اگه یسر خود نمایندگیش بری و مشکلت رو مطرح کنی یه چندتا مدل پایه خودش بهت معرفی می کنه که باید هزینش رو جداگانه بپردازی و مدل های مختلفی هم داره،یه چنتا مدلش هم که من دیدم قابلیت تنظیم ارتفاع داشت.

2.5.8.14.1.13
19-03-2010, 00:08
چه جالب قیمتاشو نداری؟؟؟

mr_rayan
19-03-2010, 00:18
چه جالب قیمتاشو نداری؟؟؟
حقیقتش شرمنده.قیمت نگرفتم.

sb_t
19-03-2010, 10:14
فکر نکنم تا 300 بشه یه سینمای کامل بگیری.
مدل 747 چه مارکی مد نظرته؟نوشتی پالونر،اگه منظورت پایونیر هستش که من فکر نکنم همچین مدلی داشته باشه.
مدل 181 پایونیر هست که فکر کنم قیمتش حدود 300 اینا باشه.
از فیلیپس هم که یکی از دوستان پیشنهاد داده.
مدل 181 پایوینیر

خیلی ممنون اره منظورم همون پایونر بود اشتباه شد مدل رو هم 787 بود که بازم اشتباه شده بود قیمت این مدل چنده?
اگه تا 300 تومن نشه یه خوبشو گرفت پس باید یه کم بیشتر هزینه کنم

mahan
19-03-2010, 10:17
خیلی ممنون اره منظورم همون پایونر بود اشتباه شد مدل رو هم 787 بود که بازم اشتباه شده بود قیمت این مدل چنده?

حدود 470 تومن !

S A M S U N G
19-03-2010, 19:11
سلام به همگی .

دوستان من الان پایونیر RS30 با DVD پلیر RS70 خریدم .

میشه گفت عالیه از نظر ظاهر .

قیمت 640 هزار تومن . 30 تومن کابل HDMI گرفتم ( البته قیمت پایینتر هم بود )

از همون پاساژ شرکا .

یه سوال خیلی حساس !

در مورد 2 باند بلند ! چرا در تو اسپیکرهای بالائی ( هر 2 باند ) صدا در نمیاد و فقط از پایینیها هستش ؟ من از فروشنده پرسیدم گفت در مورد صداهای ریز و پائین هستش و کلا شاید اصلا شنیده نشه !!! میخواستم ببینم درست گفته یا من فیشهارو بد زدم .

مخلصیم .

A.J
19-03-2010, 21:08
دوستان من ميخوام سينماي خانگي بگيرم اگه لطف كنيد يه مدل خوب معرفي كنيد ممنون ميشم ...

قابليت پخش HD هم داشته باشه

LCD دارم مارك سامسنگ حتي الامكان سامسونگ باشه ....

mr_rayan
19-03-2010, 21:13
دوستان من ميخوام سينماي خانگي بگيرم اگه لطف كنيد يه مدل خوب معرفي كنيد ممنون ميشم ...

قابليت پخش HD هم داشته باشه

LCD دارم مارك سامسنگ حتي الامكان سامسونگ باشه ....
مدل که خیلی زیاده.شما تا چقدر می خوای هزینه کنی؟

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

سلام به همگی .

دوستان من الان پایونیر RS30 با DVD پلیر RS70 خریدم .

میشه گفت عالیه از نظر ظاهر .

قیمت 640 هزار تومن . 30 تومن کابل HDMI گرفتم ( البته قیمت پایینتر هم بود )

از همون پاساژ شرکا .

یه سوال خیلی حساس !

در مورد 2 باند بلند ! چرا در تو اسپیکرهای بالائی ( هر 2 باند ) صدا در نمیاد و فقط از پایینیها هستش ؟ من از فروشنده پرسیدم گفت در مورد صداهای ریز و پائین هستش و کلا شاید اصلا شنیده نشه !!! میخواستم ببینم درست گفته یا من فیشهارو بد زدم .

مخلصیم .
مبارکت باشه.
اصلا امکان نداره شنیده نشه.یه نگاه به تنظیماتت بنداز.کابل هارو هم چک کن.
فکر کنم علیرضا داره از این مدل،بذار بیاد شاید بدونه.

mr_rayan
19-03-2010, 21:45
اگه حتما پایونیر بخوای باید 90 تومن بیشتر هزینه کنی تا بتونی مدل 282 رو بخری.مدل کاملی هم هستش،صدای و تفکیک عالی ای هم داره.

S A M S U N G
19-03-2010, 22:25
اصلا امکان نداره شنیده نشه.یه نگاه به تنظیماتت بنداز.کابل هارو هم چک کن.
فکر کنم علیرضا داره از این مدل،بذار بیاد شاید بدونه.

سلام .

کابلها رو کاملا چک کردم . صدا کاملا طبیعی هستش ! ولی از اون 2 تا اسپیکر اصلا صدای خاصی نمیاد !

منتظرم علیرضا خان بیاد ببینم کجارو باید دستکاری کنم !

راستی عجب صدائی داره . خیلی حال کردم با بیسش .

مخلصیم .

A.J
19-03-2010, 23:20
مدل که خیلی زیاده.شما تا چقدر می خوای هزینه کنی؟

تا 300 -350 تومن ..

لطف ميكنيد اگه راهنمايي كنيد

mohsenking
19-03-2010, 23:57
سلام به همگی .

یه سوال خیلی حساس !

مخلصیم .

مبارک باشه
فیشها رو درست زدی
باید بگم که اون باندایی که شما میگی رفلکس هستن یعنی کار همون سوراخ رو انجام میدن ، به جای سوراخ برای قشنگی از اینا استفاده میکنن
توی مدل RS70 کار میکنن ولی توی RS30 رفلکس هستن (قشنگی دارن !)

sb_t
20-03-2010, 00:51
اگه حتما پایونیر بخوای باید 90 تومن بیشتر هزینه کنی تا بتونی مدل 282 رو بخری.مدل کاملی هم هستش،صدای و تفکیک عالی ای هم داره.

خیلی ممنون
مدل خوبی هست؟ hdساپورت می کنه؟
البته تاکیدی رو پایونر ندارم ولی فکر می کردم خوب باشه lcd هم سامسونگ هستش اگه بازم مدل دیگه ای هست از مارک های دیگه لطف کنید و بگید تا 400 -420 رو هم تونستم جور کنم

S A M S U N G
20-03-2010, 01:14
مبارک باشه
فیشها رو درست زدی
باید بگم که اون باندایی که شما میگی رفلکس هستن یعنی کار همون سوراخ رو انجام میدن ، به جای سوراخ برای قشنگی از اینا استفاده میکنن
توی مدل RS70 کار میکنن ولی توی RS30 رفلکس هستن (قشنگی دارن !)
سلام .

مرسی عزیز .

یعنی اسپیکر به این گندگی سوراخه توش ؟ :دی عجب .

به هر حال صداش خیلی توپه . مرسی از راهنمائی همه دوستان .

راستی بهترین تنظیمات صدا فکر کنم همون TODOROKI باشه نه ؟

مخلصیم .

*LionHeart*
20-03-2010, 12:00
من میخواستم یه سینما خانواده بگیرم که چند تا مشخصه رو داشته باشه
1. رنج قیمتیش بین 300 تا 400 تومن باشه
2.کیفیت صداش خوب باشه یعنی وقتی صدا رو زیاد میکنم خرخر نکنه چون یکی از دوستام گرفته بود یکم که صدا رو یاد میکردی خیلی صدا بد میشد
2. دستگاه دی وی دی پلیرش فرمت MKV رو پخش کنه
3. فایل های زیر نویس SRT ساپورت بکنه
4.و تقریبا تمام کدک های تصویری رو پخش بکنه

*LionHeart*
20-03-2010, 12:14
راستی یه سوال دیگه
قیمت این دستگاه WD Hd Player در حدود چه قیمت در بازار ایران هست ؟
چون تقریبا تمام فرمت های رایج مثل Mkv رو پخش میکنه
و یه سوال دیگه این که آیا میشه زمانی که میخوایم سینما خانگی بخریم دستگاه دی وی دی پلیرش رو نخریم و خودمون همین دستگاه WD Hd Player رو بخریم

mohsenking
20-03-2010, 13:09
سلام .

مرسی عزیز .

یعنی اسپیکر به این گندگی سوراخه توش ؟ :دی عجب .

به هر حال صداش خیلی توپه . مرسی از راهنمائی همه دوستان .

راستی بهترین تنظیمات صدا فکر کنم همون TODOROKI باشه نه ؟

مخلصیم .

نه سوراخ نیست نقش سوراخ رو بازی میکنه:31:عجب

S A M S U N G
20-03-2010, 17:32
سلام .

دوستان قیمت DVD پلیر R70 یا همون DV-420V-K جدا چقدره ؟

یه سوال دیگه مگه پایونیر ژاپنی نیست ؟ :دی چرا همه جاش زده ساخت مالزی ؟ :دی

مخلصیم .

A.J
20-03-2010, 17:45
ما گفتيم تاپيك جداگانه نزنيم همينجا بپرسيم ولي مثينكه اگه نزنيم جوابم نميگيريم .......

....

mr_rayan
20-03-2010, 19:23
سلام .

دوستان قیمت DVD پلیر R70 یا همون DV-420V-K جدا چقدره ؟

یه سوال دیگه مگه پایونیر ژاپنی نیست ؟ :دی چرا همه جاش زده ساخت مالزی ؟ :دی

مخلصیم .
قطعاتش ژاپنیه و مونتاژ مالزی و معمولا اسپیکر ها هم ساخت چین.البته نه توی همه مدل هاش.
اگر هم میگم چین،نه اینکه فکر این جنس های چینی آشغال بیاد تو سرت،بلکه جنس درجه یک چین.

راستی یه سوال دیگه
قیمت این دستگاه WD Hd Player در حدود چه قیمت در بازار ایران هست ؟
چون تقریبا تمام فرمت های رایج مثل Mkv رو پخش میکنه
و یه سوال دیگه این که آیا میشه زمانی که میخوایم سینما خانگی بخریم دستگاه دی وی دی پلیرش رو نخریم و خودمون همین دستگاه WD Hd Player رو بخریم
قیمت این دستگاه رو من دقیق ندارم فکر کنم دور بر 150 باید باشه.باید یسر بری تاپیک خودش ببینی چه خبره.
سینما خانگی ها هم همشون با دستگاهشون هست مگر اینکه بخوای اسپیکر جداگونه بگیری که اگر بخوای چیز بدرد بخوری بگیری معمولا قیمتش با یه سینما خانگی فرقی نمی کنه .

من میخواستم یه سینما خانواده بگیرم که چند تا مشخصه رو داشته باشه
1. رنج قیمتیش بین 300 تا 400 تومن باشه
2.کیفیت صداش خوب باشه یعنی وقتی صدا رو زیاد میکنم خرخر نکنه چون یکی از دوستام گرفته بود یکم که صدا رو یاد میکردی خیلی صدا بد میشد
2. دستگاه دی وی دی پلیرش فرمت MKV رو پخش کنه
3. فایل های زیر نویس SRT ساپورت بکنه
4.و تقریبا تمام کدک های تصویری رو پخش بکنه
یه همچین چیزی اصلا نیست.

خیلی ممنون
مدل خوبی هست؟ hdساپورت می کنه؟
البته تاکیدی رو پایونر ندارم ولی فکر می کردم خوب باشه lcd هم سامسونگ هستش اگه بازم مدل دیگه ای هست از مارک های دیگه لطف کنید و بگید تا 400 -420 رو هم تونستم جور کنم
منظورتون از ساپورت HD چی هست؟اگه منظورتون پخش دی وی دی با رزولوشن hd باشه باید بگم نه ولی خود دستگاه تصاویر رو تا حد hd تبدیل می کنه.
مدل 3378 فیلیپس هست با قیمت 450 که بچه ها میگن تو هایپر استار پایین تر هم میده.مدل 787 پایونیر هم هست که 470 تومنه ولی بری توپخونه پایین تر هم می تونی گیر بیاری.

تا 300 -350 تومن ..

لطف ميكنيد اگه راهنمايي كنيد
مدل 3378 فیلیپس هست که فروشگاه هایپر استار مثل اینکه تو این قیمت هایی که شما می خواین میده.ولی خود نمایندگی 450 قیمت میده.
مدل 282 پایونیر هم هست که خود نمایندگی میده 390 ولی یکی از بچه ها توپخونه قیمت گرفته بود می گفت 360 میده.
در کل با توجه به بودجه شما به نظر من این دو مدل از بقیه مدل ها بهترند.

Paker Shah
20-03-2010, 21:38
هایپر استار مدل 3378 رو 389 هزار تومن میفروشه.

S A M S U N G
21-03-2010, 00:49
سلام .

دوستان منظور از خروجی اپتیکال چی هستش ؟ چه کاری انجام میده ؟ قیمت کابلش چقدره ؟

و اینکه ----- صدای پایونیر هم 3 تا خروجی HDMI داره ! میخواستم ببینم کاربردش چیه ؟ خب وقتی DVD پلیر داره دیگه اونا چه کاربردی دارن ؟

مخلصیم .

mr_rayan
21-03-2010, 01:08
سلام .

دوستان منظور از خروجی اپتیکال چی هستش ؟ چه کاری انجام میده ؟ قیمت کابلش چقدره ؟

و اینکه ----- صدای پایونیر هم 3 تا خروجی HDMI داره ! میخواستم ببینم کاربردش چیه ؟ خب وقتی DVD پلیر داره دیگه اونا چه کاربردی دارن ؟

مخلصیم .
امیر جان سلام.تا اونجایی که من می دونم:
خروجی اپتیکال همون خروجی صدا هست منتهی به صورت دیجیتال.قیمت کابلشم از هفت هشت تومن باید باشه به بالا.کاربردشم برای اینه که شما مثلا ----- ماهواره ای که خروجی اپتیکال داره و یا دستگاه دیگه ای که خروجی اپتیکال داره به سینمای خانگیت وصل میکنی برای استفاده از صدای 5.1 .
شما به ----- سینماتون میتونی مثلا کنسول بازی و یا بلوری پلیر و ... علاوه بر dvd پلیرت وصل کنی.

S A M S U N G
21-03-2010, 01:12
سلام .

مرسی دوست عزیزم .

یه سوال دیگه ( عذرمیخوام زیاد سوال میپرسم ) .

مگه از خروجی HDMI ----- سینما باید به مثلا TV وصل کرد ؟ من زدم پشت DVD پلیر .

مخلصیم .

mr_rayan
21-03-2010, 01:40
سلام .

مرسی دوست عزیزم .

یه سوال دیگه ( عذرمیخوام زیاد سوال میپرسم ) .

مگه از خروجی HDMI ----- سینما باید به مثلا TV وصل کرد ؟ من زدم پشت DVD پلیر .

مخلصیم .
متوجه سوالت نشدم.سوالت دقیقا چیه؟اینکه دی وی دی باید به کجا وصل بشه؟ یا خروجی ----- برای چیه؟یا اینکه کلا ورودی و خروجی ها چیکار می کنن.
ببخشین درست متوجه نشدم.

S A M S U N G
21-03-2010, 12:01
مرسی دوست عزیز .

متوجه شدم .

مخلصیم.

sb_t
21-03-2010, 16:59
منظورتون از ساپورت HD چی هست؟اگه منظورتون پخش دی وی دی با رزولوشن hd باشه باید بگم نه ولی خود دستگاه تصاویر رو تا حد hd تبدیل می کنه.
مدل 3378 فیلیپس هست با قیمت 450 که بچه ها میگن تو هایپر استار پایین تر هم میده.مدل 787 پایونیر هم هست که 470 تومنه ولی بری توپخونه پایین تر هم می تونی گیر بیاری.

خیلی ممنون از جوابتون واقعا شرمندم کردی
بله منظورم دقیقا همون بود
حالا بین این دو مدل پایونر و فیلیپس کدوم یکیش بهتره؟ البته کیفیت صدا از بلندیش بیشتر برام مهمه
من تهران نیستم و احتمالا از بانه بخرم ولی احتمال هم داره هفته ی بعد بیام تهران اگه می شه ادرس دقیق اون مغازه رو بهم بدید ممنون می شم

mr_rayan
22-03-2010, 00:23
خیلی ممنون از جوابتون واقعا شرمندم کردی
بله منظورم دقیقا همون بود
حالا بین این دو مدل پایونر و فیلیپس کدوم یکیش بهتره؟ البته کیفیت صدا از بلندیش بیشتر برام مهمه
من تهران نیستم و احتمالا از بانه بخرم ولی احتمال هم داره هفته ی بعد بیام تهران اگه می شه ادرس دقیق اون مغازه رو بهم بدید ممنون می شم
خواهش می کنم.
من و دوستان بارها در مورد کیفیت صدای این دو برند بحث کردیم و آخرش هم نتیجه بر این شده که هر کس توی صدا سلیقه ای داره.
به نظر من پایونیر صدای شفاف تر و بهتری داره ولی بازم در کل شما خودت برو و صدای جفتش رو گوش کن و بعد انتخاب کن.
برای خرید پایونیر یا باید بری نمایندگی اصلیش یعنی خ جمهوری زیر پل حافظ و یا پاساژ شرکا واقع در خود خ جمهوری و یا یه مغازه توی توپخونه که یکی از دوستان قیمت گرفته بود و می گفت که از بقیه جاها ارزونتر میده،
میدان امام خمینی پاساژ لباف خیابان ایران پاساژ الماس پلاک 35
برای خرید فیلیپس هم برو فروشگاه هایپر استار به آدرس اتوبان شهید ستاری- فردوس غربی-خیابان بهار جنوبی

ata_webmaker
22-03-2010, 13:11
من هر دو تا برند رو داشتم ولی شک نکن که پایونیر یک سرو گردن بالاتره
درسته که صدا سلیقه ای هست ولی تا الان کسی پیدا نشده که بگه صدای پایونیر چنین و چنانه
ولی فیلیپس بخاطره داشتن بلندگو های کائو چو و نداشتن توییتر صدای زیاد مطلوبی تولید نمی کند البته نسبت به پایونیر
اصلا هم به وات هاشون توجه نکن من خودم 282 پایونیر رو داشتم گفته 360 وات ولی واقعا صداش بلنده و زیباست
در صورتی که روی سایر برند ها می نویسن 1000 وات وای چرته
باس پایونیر واقعا همه جارو می لرزونه و خیلی امتداد داره و نرم و دلنشینه و سر ادم درد نمی گیره
ولی فیلیپس باسش در مغایسه با پایونیر خیلی کم و خشکه
البته اینو هم یاداور میشم که صدای فیلیپس از سایر برند ها به جزئ پایونیر خیلی بهتره

archiver
22-03-2010, 15:12
سلام
من چند روز پیش 3378 فیلیپس رو از هایپر استار خریدم 389 تومن
گفتم شاید بعضی موارد رو که توش دیدم اینجا بگم بقیه هم استفاده کنن :

1- کیفیت صدای خوبی داره و تو ولوم زیاد صداش خراب نمیشه
2- فقط اسپیکر بالایی از اسپیکرهای ایستاده صدا میده و بقیه ظاهرا برای قشنگی هستن
3- کابل HDMI همراهش نیست. کلا برای اتصالش خودتون باید کابل نهیه کنید
4- زیرنویس srt انگلیسی رو پخش میکنه ولی فارسی رو نه. (فرمویر رو هم آپگرید کردم بازم فارسی رو پخش نکرد)
5- DVD های MP3 رو هم پخش میکنه. توی توضیحاتش اگه درست یادم باشه نوشته بود فقط سی دی MP3 پخش میکنه ولی DVD رو هم پخش میکنه.
6- کیفیت منوهاش از نظر زیبایی چندان جالب نیست. یعنی روی LCD 40 اینچ نوشته های منوها یه مقدار شطرنجی هست و به نظر رزولوشن پایینی داره.
7- دکمه های کنترلش خیلی نرم هست و کار کردن باهاش لذت بخشه
8- جنس مواد به مار رفته در بدنه اسپیکر ها و خود پلیر به نظر خیلی خوب میاد و اصلا احساس پلاستیکی بودن به آدم دست نمیده (اینو شاید کسایی که با لنزهای مختلف دوربین های حرفه ای کار کردن بهتر درک کنن)
9- سرعت لود شدن چه از USB چه از Disc یه مقدار کمه. البته شاید مدل های دیگه هم همینطور باشه.
10- در کل دستکاه بسیار خوبیه و کیفیت خروجی خیلی خوبی داره و نسبت به قیمتش به نظر من فوق العادست.

mohsenking
22-03-2010, 19:56
من هر دو تا برند رو داشتم ولی شک نکن که پایونیر یک سرو گردن بالاتره
درسته که صدا سلیقه ای هست ولی تا الان کسی پیدا نشده که بگه صدای پایونیر چنین و چنانه
ولی فیلیپس بخاطره داشتن بلندگو های کائو چو و نداشتن توییتر صدای زیاد مطلوبی تولید نمی کند البته نسبت به پایونیر
اصلا هم به وات هاشون توجه نکن من خودم 282 پایونیر رو داشتم گفته 360 وات ولی واقعا صداش بلنده و زیباست
در صورتی که روی سایر برند ها می نویسن 1000 وات وای چرته
باس پایونیر واقعا همه جارو می لرزونه و خیلی امتداد داره و نرم و دلنشینه و سر ادم درد نمی گیره
ولی فیلیپس باسش در مغایسه با پایونیر خیلی کم و خشکه
البته اینو هم یاداور میشم که صدای فیلیپس از سایر برند ها به جزئ پایونیر خیلی بهتره

من شک دارم :20:
فیلیپس به دلیل بلندگوهای چوبی (3569) و داشتن تویتر توی هر بان صدای بسیار مطلوبی داره
(همینجوری نمیگم تست کردم و دیدم! :31:)
من پیشنهاد میکنم به وات توجه کنی چون این یکی رو خیلی دقت کردم چون وات RS70 پایونیر , 3569 فیلیپس دقیقا همونی هست که روشون زده !
من آهنگهای تست ساب ووفر دارم و تست کردم و اصلا خشک کم نیست ، فضای
سالن ما 92 متر هست وقتی ولوم رو روی 15 میزاری کل فضا رو پر میکنه دیگه بالاتر نمیبرم براتون :31:
من به شخصه با کلی وسواس و ریز بینی 3569 رو انتخاب کردم ،من اگه خواستم پایونیر بگیرم 1.5 به بالا میدم ،که بازم با این بودجه سراغ برندهای حرفه ای تر میرم.
.
.
اینم gdk; فریمویر جدید برای آپدیت Philips 3569 !

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

سلام

4- زیرنویس srt انگلیسی رو پخش میکنه ولی فارسی رو نه. (فرمویر رو هم آپگرید کردم بازم فارسی رو پخش نکرد)

9- سرعت لود شدن چه از USB چه از Disc یه مقدار کمه. البته شاید مدل های دیگه هم همینطور باشه.

توی 3569 فارسی رو ساپورت میکنه ، تاریخ آپگریدتوت برای کیه؟

3569 سرعتش خوبه

ata_webmaker
22-03-2010, 20:57
دوست عزیز شما به مقایسه من توجه نکردید نظر من راجع به 3378 بود نه اون مدل3569
البته که باند های پایونیر هم چوبی هست
البته که پایونیر هم در هر گدوم از اسپیکر هاش توییتر داره
چه از ساده ترین مدلش و چه از پیشرفته ترین مدل هاش داره
در ضمن من صدای اون مدل هم شنیدم تو هایپر استار بازم اعتقادم بر اینه که پایونیر هم بازم سر تر از فیلیپسه
کسی هم نمیتونه منکر این قضیه بشه پایونیر فقط در زمینه صدا کار می کنه و کمی هم تصویر و کلا در همه محصولات سر بلند بوده

archiver
23-03-2010, 01:45
توی 3569 فارسی رو ساپورت میکنه ، تاریخ آپگریدتوت برای کیه؟
تاریخ برای حدود6 ماه پیشه. البته زیر نویس فارسی DVD رو نشون میده ولی srt فارسی رو نه!

ata_webmaker
23-03-2010, 15:12
دلیل اینکه زیر نویس فارسی sub idx رو نشون میدن به ساپورت دستگاه از نظر فونت ربطی نداره اصولا این نوع زیر نویس که در واقع گرافیکی هستند عکس های گرافیکی هستند نه فونت
ولی زیرنویس srt فونت هست که ساپورتش رو باید دستگاه انجام بده

mr_rayan
23-03-2010, 18:55
می بینم بازم در مورد صدا داره بحث میشه.تا قیام و قیامت هم اگه بحث بشه فایده نداره،چون صدا سلیقه ای هست.
خیلی ها هستند بیس سیستم های خونگی سونی رو به بیس این دو تا سیستم ترجیح میدن،کسی هم نمیشه بهشون ایراد گرفت چون اینجور بیسرو می پسندن.
در کل بیس پایونیر از بیس فیلیپس نرمتر و لرزشی تره.حالا یکی خیلی نرم دوس داره و یکی یه ذره کوبنده تر و .....
مهم اینه که همه اون چیزی که باب دلشونه بخرند.
موفق باشید.

archiver
24-03-2010, 12:05
کسی هارد اکسترنال (چه با آداپتور چه بی آداپتور) به سینمای خانگیش وصل کرده؟
من یه هارد 1 ترابایت آداپتوری وصل کردم محتویاتش رو نشون نداد.
من فیلیپس 3378 دارم.

ghahremanimehdi
24-03-2010, 12:42
کسی هارد اکسترنال (چه با آداپتور چه بی آداپتور) به سینمای خانگیش وصل کرده؟
من یه هارد 1 ترابایت آداپتوری وصل کردم محتویاتش رو نشون نداد.
من فیلیپس 3378 دارم.

هارد رو توسط نرم افزار Disk Director یا Paragon یا Partition Magic به فایل سیستم FAT 32 فرمت کنید.
فایل سیستم NTFS توسط دستگاه شناسایی نمیشه.

archiver
24-03-2010, 15:43
خدا خیرت بده مشکل حل شد.

mr_rayan
24-03-2010, 21:18
یه مدل سینمای خانگی شرکت JVC هستش که متاسفانه کسی تا حالا توی این تاپیک بهش اشاره نکرده.مدل خوبی هستش با امکانات بالا و همچنین صدای خیلی خوب.
مدل: TH-D7

مشخصات

توان خروجی:810 وات
رابط HDMI با قابلیت ارتقاء سیگنال 1080p/720p
ارتباط با iPOD (به همراه کابل و پایه)
(USB Host (2.0 Full-Speed l
قابلیت انتخاب سراند جلویی/ 1/5 کانال
حالت سراند دیجیتال برای صدای 1/5 کانال ( سراند جلویی/ 1/5 کانال)
حالت سراند دیجیتال برای صدای 2 کانال:Dolby Pro LogicII(Movie/Music)/All Chanel Stereo/Stadium
بلندگوهای جلویی با قابلیت تنظیم ارتفاع: نوع پایه دار یا رومیزی
ساب ووفر 20 سانتی متری

قیمتش هم در حدود 550000 تومن هستش.انصافا هم مدل خیلی خوبیه.

armin100
24-03-2010, 22:56
یه مدل سینمای خانگی شرکت JVC هستش که متاسفانه کسی تا حالا توی این تاپیک بهش اشاره نکرده.مدل خوبی هستش با امکانات بالا و همچنین صدای خیلی خوب.
مدل: TH-D7

مشخصات

توان خروجی:810 وات
رابط HDMI با قابلیت ارتقاء سیگنال 1080p/720p
ارتباط با iPOD (به همراه کابل و پایه)
(USB Host (2.0 Full-Speed l
قابلیت انتخاب سراند جلویی/ 1/5 کانال
حالت سراند دیجیتال برای صدای 1/5 کانال ( سراند جلویی/ 1/5 کانال)
حالت سراند دیجیتال برای صدای 2 کانال:Dolby Pro LogicII(Movie/Music)/All Chanel Stereo/Stadium
بلندگوهای جلویی با قابلیت تنظیم ارتفاع: نوع پایه دار یا رومیزی
ساب ووفر 20 سانتی متری

قیمتش هم در حدود 550000 تومن هستش.انصافا هم مدل خیلی خوبیه.

آقای mr_rayan شما خودتون صدای TH-D7 رو شنیدید؟
اگر این طوره، به نظرتان چه مزیتی نسبت به 787 داره؟ آیا شما 787 رو به TH-D7 ترجیح می دید؟
ظاهرش که به نظر هم خیلی حرفه ای تر میاد و هم خیلی زیباتر، نمی دونم شایدم تو عکس اینجوریه. :46:

Pejman3
25-03-2010, 12:45
من هم 787 پایونیر هم فیلیپس و هم جی وی سی TH-D7 رو تست کردم باید بگم که جی وی سی از این دو مدل صدای بهتری داره با اختلاف کاملاً محسوس در ضمن ساب جی وی سی اکتیو هم هست و همچنین از نظر ورودی و خروجی ها هم خیلی کاملتره مثلاً تنها دستگاهی است که تو این رده ورودی HDMI داره!
فقط Upscaling تا 1080i داره نه 1080p که چندان فرقی نمیکنه.
بعد از جی وی سی فیلیپس رو توصیه می کنم بعد پایونیر

ata_webmaker
25-03-2010, 13:37
خدا رو شکر حالا پایونیر اینقدر خاک بر سر شده که بعده فیلیپس قرار میگیره؟ :31:
در ضمن چطور اینترلیس اسکن با پروگستیو اسکن چندان فرقی نمی کنه فرقش مثل زمین و هوا است
در پروگستسو اسکن که 1080p یا همان فول اچ دی خطوط افقی تصویر چند برابر شده و سرعت اسکن تصاویر و دقت تصاوی بسیار بالا رفته و تصویر اصطلاحا دیگه چشمک نمیزنه مخصوصا تو تلویزیون های ال سی دی اینچ بالا کاملا مشخصه
من نمی گم انصافا صدا جی وی سی خوبه ولی اینو هم داشته باشد که اسپیکر های پشت بون پایه هستند
و خوده بنده این همه سینما خانگی عوض کردم با اینکه از برند جی وی سی هم خوشم میاد و هم صدای عالی داره نتونستم
برم دنبالشچون از نظر دیزاین با خونمون جور در نمیاد
در ضمن خیلی هم سابش زشته چون اینکه باریکه در این تصویر ساب رو از بقل نشون میده و یک فید خاصی روی قسمت براق اسپیکر ها انداخته که براقیتشون مشخص بشه
زیاد به عکی نمیشه اعتماد کرد من سینمای خانگی پایونیر که قبلا داشتم تو عکس خیلی قشنگ بود ولی تو خونه یک چیزه ساده دیده می شد

Pejman3
25-03-2010, 14:26
خدا رو شکر حالا پایونیر اینقدر خاک بر سر شده که بعده فیلیپس قرار میگیره؟ :31:
در ضمن چطور اینترلیس اسکن با پروگستیو اسکن چندان فرقی نمی کنه فرقش مثل زمین و هوا است
در پروگستسو اسکن که 1080p یا همان فول اچ دی خطوط افقی تصویر چند برابر شده و سرعت اسکن تصاویر و دقت تصاوی بسیار بالا رفته و تصویر اصطلاحا دیگه چشمک نمیزنه مخصوصا تو تلویزیون های ال سی دی اینچ بالا کاملا مشخصه
من نمی گم انصافا صدا جی وی سی خوبه ولی اینو هم داشته باشد که اسپیکر های پشت بون پایه هستند
و خوده بنده این همه سینما خانگی عوض کردم با اینکه از برند جی وی سی هم خوشم میاد و هم صدای عالی داره نتونستم
برم دنبالشچون از نظر دیزاین با خونمون جور در نمیاد
در ضمن خیلی هم سابش زشته چون اینکه باریکه در این تصویر ساب رو از بقل نشون میده و یک فید خاصی روی قسمت براق اسپیکر ها انداخته که براقیتشون مشخص بشه
زیاد به عکی نمیشه اعتماد کرد من سینمای خانگی پایونیر که قبلا داشتم تو عکس خیلی قشنگ بود ولی تو خونه یک چیزه ساده دیده می شد

پایونیر این قدر خاک بر سر نشده که بعده فیلیپس قرار بگیره ولی 787 پایونیر بعد از فیلیپس هست من که تست کردم و این واقعاً نتیجش است هر کسی خواست دو تاش رو پشت هم با یه سورس امتحان کنه نتیجش رو بگه.

این ادبیات علمی نیست و از روی تعصبه چون ما هیچ وقت این جوری مقایسه نمیکنیم که پایونیر بهتره یا فیلیپس چون در این صورت سونی از هر دوشون تکنولوژی بالاتری داره یه نگاه بندازید ببینید سونی چند تا اختراع و بسط تکنولوزی تو کارنامش داره یا حتی فیلیپس که مسلماً از پایونیر بالاتره مثلا مخترع سی دی فیلیپس بود یا پورت SPDIF که در حال حاضر مهمترین پورت انتقال صداست کار مشترک فیلیپس و سونیه و یا سونی بلوری رو ابداع کرد و همچنین بزرگترین تولید کننده محصولات فوق پیشرفته تصویربرداری و ویدئو پرژکتورهای سینمایی است. و همچنین مخترع نمایشگرهای OLED و هزار تا چیز دیگه.

این رو هم بگم که در زمینه محصولات حرفه ای صوتی و تصویری پایونیر تولیداتی داره که فیلیپس تو اون رده اصلاً کار نمی کنه. البته اونها چندین برابر هزینه میبرند و ربطی به 787 پایونیر نداره.

من نگفتم که 1080p با 1080i فرق نمیکنه ولی در نظر داشته باشید که سورس شما دی وی دی است که 480 خط افقی داره و بعد upscale میشه به همین خاطر تفاوت رو من به جرئت می گم 99.5 درصد نمی تونند تشخیص بدهند در ضمن در اسکن اینتر لیس نسبت به پروگرسیو خطوط افقی تصویر چند برابر نشده اصلاً هیچ برابر نشده و تعداد خطوط کاملاً یکسانه فقط نحوه نقش گرفتن این خطوط از حالت یک در میون به حالت یکجا در اومده که تو صحنه های اکشن و سریع با سورس فول اچ دی خودش رو نشون میده.
در ضمن 1080p و 1080i هر دو فول اچ دی هستند و 720p و 720i به اچ دی معروفن.

در ضمن اگر شما از ظاهر دستگاه خوشتون نمی یاد که سلیقتونه و موضوع بحث نیست که به دکورتون می خوره یا نه!!!

mr_rayan
25-03-2010, 19:54
آقای mr_rayan شما خودتون صدای TH-D7 رو شنیدید؟
اگر این طوره، به نظرتان چه مزیتی نسبت به 787 داره؟ آیا شما 787 رو به TH-D7 ترجیح می دید؟
ظاهرش که به نظر هم خیلی حرفه ای تر میاد و هم خیلی زیباتر، نمی دونم شایدم تو عکس اینجوریه. :46:
من صداش رو شنیدم و تست کردم.صدای خوب و قابل قبولی داره.این جزو یکی از بهترین محصولات سینمای شرکت جی وی سی هستش که واقعا آپشن های کاملی داره.
ولی من 787 پایونیر رو بیشتر ترجیح میدم.خیلی از دوستان هستن که اصلا پایونیر قبول ندارن،دلیلش هم من نمیدونم و خودشون هم دلیلش رو نمیگن.
بهرحال این مدل تو هم رده محصولات فیلیپس هستش از لحاظ تفکیک صدا(به نظر من)
یکی از نقطه ضعفاش توی طراحیشه که باندهای عقب بدون پایه است و باید پایه سوا براش خرید که دیزاینش رو بهم میریزه و دیگه زیبایی و هماهنگی 4 پایه رو مانند محصولات دیگه نداره.ضعف دیگه اش هم همون upscaling هست که همونطوری که دوستان بحث کردن کمی با upscaling مدل 787 متفاوته.
سابش هم بر خلاف جثه باریکش ولی بیس پر حجمی داشت.
من همیشه میگم،بازم میگم،صدا سلیقه ای هست و هر کسی باید بره خودش صدای مدل های مختلف رو از نزدیک بشنوه(اونم فقط با یک سورس)
همیشه هم فقط به صدای موزیک یا فقط فیلم تکیه نکنید و حتما جفتش رو با هم تست بگیرید.

ata_webmaker
26-03-2010, 17:59
خدا از دهنت بشنوه
خدا شاهده من تعصبی حرف نمی زنم از روی تجربه می گم و رتبه سایت های معروفی مثل cnet و av trusted review میگن
و واقعا هم راست می گن درسته که هر شرکتی برای خودش اختراعاتی داشته ولی دلیل نمیشه که اولین و اخرین کسی که بهترین رو تولید می کنه مخترع اون باشه

Pejman3
27-03-2010, 00:02
آقا من واقعاً با پایونیر مشکل ندارم ولی 787 به نظرم خوب نیست فکر نمی کنم این یعنی پایونیر خوب نیست!!!

787 هم به نظرم هم تریبل خیلی خوبی نداره و باسش هم به خاطر حذف یک سابش نسبت به 777 و کوچکی تک سابش چندان قوی نیست.

تو همین مدل های سینمای پایونیر RS70 - RS50 - RS30 واقعاً خوبند و ارزش خرید دارند.

Pejman3
27-03-2010, 00:46
مثل اینکه تو این تاپیک خیلی در مورد سینمای خانگی سونی بد گفته شده شاید هم یه مقدار زیاده روی شده باشه!

بد ندیدم چند مدل از سینما خانگی های سونی رو که امکانات و صدای خوبی رو دارند اینجا معرفی کنم.

1- HT-DDW5500

سینمای خانگی قدرتمند سونی که به muteki معروفه و 6.2 کاناله است دو تا ساب قدرتمند 25 سانتی داره که مستقیماً به یک امپلی فایر مجزا که فقط برای ساب هاست وصل میشوند.
به علاوه 6 بلندگو که 2 بلندگوی جلویی بلند و هر کدوم دارای 2 مید رنج ووفر 20 سانتی و یک تیوتر شیپوری هستند.
و یک سنتر که اون هم دو تا مید رنج 14 سانتی و یک تیوتر داره
در نهایت 3 تا بلندگوی ساراند محهز به یک تک بلندگو فول رنچ.
این سیتم دارای یک AV Reciever می باشد و تو ایران یه پلیر 728 سونی هم روش می دهند جمعاً 780 تومان تقریباً
از مزیت هاش می شه به صدای واقعاً قوی که تمام مهمونی هاتون رو ساپورت میکنه و کیفیت کاملاً قابل قبولی داره در ضمن به دلیل داشتن AV Reciever شما میتونید اون رو به جند تا دستگاه وصل کنید مثلاً همزمان به دی وی دی پلیر و کنسول بازی و مدیا پلیر وسترن وصل کنید. و در ضمن اگر بخواهین پلیرتون رو ارتقا بدین و مثلاً یه بلوری بگیرین لازم نیست کل سیستم رو عوض کنید.
البته برای داشتن همه اینها باید با ظاهر بزرگ و حجیم اون هم کنار بیاید که بعضی ها شاید این مساله رو دوست داشته باشند.
کل این مجموعه جمعاً 80 کیلوگرم وزن داره!!!

Pejman3
27-03-2010, 01:31

Ami R 940
27-03-2010, 09:35
787 هم به نظرم هم تریبل خیلی خوبی نداره و باسش هم به خاطر حذف یک سابش نسبت به 777 و کوچکی تک سابش چندان قوی نیست.

پایونیر برای کم کردن هزینه به جای دو تا ووفر از یک ووفر با مجموع توان اون دو ووفر که در مدل 777 استفاده شده بود در مدل 787 استفاده کرده است . جهت صدای بم هم چون برای گوش انسان قابل تشخیص نیست,فرقی نمیکنه یه سیستم 10 تا ساب داشته باشه یا یک ساب , مهم توان قدرتی ووفر ها هست که در مدل 787 همانند مدل 777 از توان مجموع یکسان استفاده شده است.

hashemi_ali_reza
27-03-2010, 09:48
شما اگه یسر خود نمایندگیش بری و مشکلت رو مطرح کنی یه چندتا مدل پایه خودش بهت معرفی می کنه که باید هزینش رو جداگانه بپردازی و مدل های مختلفی هم داره،یه چنتا مدلش هم که من دیدم قابلیت تنظیم ارتفاع داشت.

قیمت یه جفت پایه برای بلندگوهای عقب سری RS ، حدود 160 هزار تومنه که مبلغ نسبتا زیادیه...
(من خودم هنوز دستگاه رو نخریدم)
تلفن نمایندگی پایونیر زیر پل حافظ برای اطلاعات بیشتر : 66719101

hashemi_ali_reza
27-03-2010, 09:55
من صداش رو شنیدم و تست کردم.صدای خوب و قابل قبولی داره.این جزو یکی از بهترین محصولات سینمای شرکت جی وی سی هستش که واقعا آپشن های کاملی داره.
ولی من 787 پایونیر رو بیشتر ترجیح میدم.خیلی از دوستان هستن که اصلا پایونیر قبول ندارن،دلیلش هم من نمیدونم و خودشون هم دلیلش رو نمیگن.
بهرحال این مدل تو هم رده محصولات فیلیپس هستش از لحاظ تفکیک صدا(به نظر من)
یکی از نقطه ضعفاش توی طراحیشه که باندهای عقب بدون پایه است و باید پایه سوا براش خرید که دیزاینش رو بهم میریزه و دیگه زیبایی و هماهنگی 4 پایه رو مانند محصولات دیگه نداره.ضعف دیگه اش هم همون upscaling هست که همونطوری که دوستان بحث کردن کمی با upscaling مدل 787 متفاوته.
سابش هم بر خلاف جثه باریکش ولی بیس پر حجمی داشت.
من همیشه میگم،بازم میگم،صدا سلیقه ای هست و هر کسی باید بره خودش صدای مدل های مختلف رو از نزدیک بشنوه(اونم فقط با یک سورس)
همیشه هم فقط به صدای موزیک یا فقط فیلم تکیه نکنید و حتما جفتش رو با هم تست بگیرید.

انصافا پایونیر 787 ظاهر شیک و مدرنی داره....

قیمت پایونیر 787 در نمایندگی زیر پل حافظ : 475 تومن
قیمت پایونیر 787 در فروشگاه آکایی در پاساژ شرکا :480 تومن
تلفن فروشگاه آکایی : 66719084 - 66705815

Pejman3
27-03-2010, 10:09
پایونیر برای کم کردن هزینه به جای دو تا ووفر از یک ووفر با مجموع توان اون دو ووفر که در مدل 777 استفاده شده بود در مدل 787 استفاده کرده است . جهت صدای بم هم چون برای گوش انسان قابل تشخیص نیست,فرقی نمیکنه یه سیستم 10 تا ساب داشته باشه یا یک ساب , مهم توان قدرتی ووفر ها هست که در مدل 787 همانند مدل 777 از توان مجموع یکسان استفاده شده است.

من واقعاً نمیدونم چه جوری یه ساب ووفر 787 همون توان دو تا ساب 777 رو داره چون سابشون دقیقاً یکیه!
اگر منظورتون از توان میزان وات اعلام شده تو کاتالوگ محصوله که همه می دونیم اصلاً مرجع خوبی برای مقایسه نیست.
نمی دونم این 777 و 787 رو با هم تست کردین این رو میگین یا فقط از روی مشخصات کاتالوگی این حرف رو می زنید. مشخصه که پاییونیر برای پایین آوردن هزینه این کارو کرده ولی نتیجه چندان جالبی نداشته. من هم هیچ وقت تعداد ساب ها رو نمیشمرم بگم این خوبه اون بده مثلاً یه تک ساب 14 اینچی 700 وات جی بی ال از 10 تا ساب معمولی بیشتر جواب می ده.

ata_webmaker
27-03-2010, 11:05
دقیقا تست شده توان اون دو تا ساب در یکی جمع آوری شده
خودمون برای آپارتمان ها و اصلا خونه های بزرگ هم دو تا ساب کمی بزرگ بود

hrezaei
27-03-2010, 13:17
من هم به جمع 787 دارها پیوستم از شرکا گرفتم قبل از عید به قیمت 450 هزار تومان .
خیلی کیفیت خوبی داره مخصوصا اپسکیلینگ فوق العاده ای داره تو پخش موزیک عالی است اگر سی دی موزیک اورجینال باشه که محشره . من خیلی راضی هستم فقط یه بدی داره صداشو نمیشه زیاد کر چون ادمو کر میکنه ( شوخی کردم ) .

hashemi_ali_reza
27-03-2010, 13:28
من هم به جمع 787 دارها پیوستم از شرکا گرفتم قبل از عید به قیمت 450 هزار تومان .
خیلی کیفیت خوبی داره مخصوصا اپسکیلینگ فوق العاده ای داره تو پخش موزیک عالی است اگر سی دی موزیک اورجینال باشه که محشره . من خیلی راضی هستم فقط یه بدی داره صداشو نمیشه زیاد کر چون ادمو کر میکنه ( شوخی کردم ) .

مبارک باشه !!!
می شه بگید از کدوم مغازه تو پاساژ شرکا گرفتید؟؟؟؟
مرسی

smrezaa
28-03-2010, 09:45
سلام من در مشهدم هر جا رفتم نتونستم پایونیر پیدا کنم کسی میتونه منو راهنمایی کنه باید چیکار کنم راستش با توضیحات دوستان تصمیم به خرید 787 گرفتم .ولی توی شهر ما نمایندگی نداره ؟میشه به خرید اینترنتی از سایت چاره اعتماد کرد؟
یه سوال دیگه آیا فقط پایونیر هستش که میشه بعدا بلو ری را بهش وصل کرد؟

hrezaei
28-03-2010, 09:59
مبارک باشه !!!
می شه بگید از کدوم مغازه تو پاساژ شرکا گرفتید؟؟؟؟
مرسی

ممنون از فروشگاه اکایی

Pejman3
28-03-2010, 10:18
سلام من در مشهدم هر جا رفتم نتونستم پایونیر پیدا کنم کسی میتونه منو راهنمایی کنه باید چیکار کنم راستش با توضیحات دوستان تصمیم به خرید 787 گرفتم .ولی توی شهر ما نمایندگی نداره ؟میشه به خرید اینترنتی از سایت چاره اعتماد کرد؟
یه سوال دیگه آیا فقط پایونیر هستش که میشه بعدا بلو ری را بهش وصل کرد؟

اگر می خواین بلوری رو از طریق پورت HDMI وصل کنید 787 همچین امکانی نداره ولی میشه با پورت SPDIF بهش وصل کرد که البته تقریباً همه سینما خانگی ها این ویژگی رو دارند.
راستش من تا الان از هیچ سایتی خرید اینترنتی نکردم (البته در این زمینه) دوستان اگر تجربه ای دارند بد نیست در اختیار دیگران بگذارند.

smrezaa
28-03-2010, 10:39
میشه در مورد ورودی اپتیکال در پایونیر کسی توضیح بده چون در چند تا پست قبلی در مورد خروجی صحبت کرده بودند که فکر کنم اشتباه عنوان شد . چون نوشته input .

Pejman3
28-03-2010, 11:14
میشه در مورد ورودی اپتیکال در پایونیر کسی توضیح بده چون در چند تا پست قبلی در مورد خروجی صحبت کرده بودند که فکر کنم اشتباه عنوان شد . چون نوشته input .

شما با وصل کردن دستگاه هایی که خروجی اپتیکال صدا دارند مثل ----- ماهواره، کامپیوتر، کنسول بازی، یا یه دی وی دی یا بلوری پلیر به ورودی اپتیکال صدای این دستگاه ها رو از طریق سینمای خانگیتون گوش بدین.

VAHID_ENGINEER
29-03-2010, 11:39
ال سی دیم 40 اینچ سامسونگه.

کسی میدونه قیمت سینمای خانگی سامسونگ مدل tz-225 و tz-325 تو بانه چنده ؟؟؟

صدای معمولی ولی با کیفیتی میخوام، بهتر از این دو مدل تو این قیمت چی بخرم ؟

با bluetooth مدل tz-325 میشه فیلم بلوری از لپ تاپ به سینما خانگی انتقال داد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.

ghahremanimehdi
29-03-2010, 15:45
با bluetooth مدل tz-325 میشه فیلم بلوری از لپ تاپ به سینما خانگی انتقال داد ؟

پهنای باند بلوتوس اونقدر نیست که بتونه دیتای فیلم بلو ری رو انتقال بده.

arad_na64
29-03-2010, 22:11
سلام دوستان
من خونم حدود 70 متر هستش و پذیراییش حدود 30 × 35 متر
پس بلندی صدا اصلا به دردم نمیخوره
یه سینمای با کیفیت صدای توپ میخوام برای دیدن فیلم و اینکه ورودی داشته باشه که صدای تلویزیون هم از سینما پخش کنم
787 رو دیدم
3569 رو هم دیدم
جفتشون خوبن ولی به نظرم برای خونه من خیلی بزرگ و زیادین چون فکر نکنم هیچ وقت بتونم صداشون رو بلند کنم:)
میخواستم ببینم مثلاً 282 پایونییر با قیمت پایین تر کیفیت 787 رو داره؟
یا کلا چه مدل دیگه ای پیشنهاد میکنید که جمع و جور تر باشه و کیفیت صدای خوبی هم داشته باشه
مرسی از راهنماییتون

pemy
29-03-2010, 22:51
با سلام خدمت اساتید و دوستان . من به تازگی یک تلویزیون پلاسما پاناسونیک" s10 42 خریدم. اولا میخواستم بدونم که این سری ها آیا تلویزیون های خوبی هستند . سوال دومم اینه که میخوام یک سینمای خونگی هم بخرم ولی موندم که بین پاناسونیک sc-pt 875 ویا سونی ht-ddw5500 ویا پایونیر htp-rs50 کدوم یکی رو انتخاب کنم.حالا از اساتید عاجزانه خواهشمندم منو راهنماییم کنن. در ضمن من تبریز زندگی میکنم و نمی دونم پایو نیر اینجا نمایندگی داره یا نه.قبلا از زحمات اساتید این سایت کمال تشکر رو دارم

VAHID_ENGINEER
29-03-2010, 23:09
پهنای باند بلوتوس اونقدر نیست که بتونه دیتای فیلم بلو ری رو انتقال بده.

پس با بلوتوث فقط میشه عکس منتقل کرد ؟ (حتی فیلم کم حجم هم نمیشه ؟)

:20:

hashemi_ali_reza
30-03-2010, 08:34
با سلام خدمت اساتید و دوستان . من به تازگی یک تلویزیون پلاسما پاناسونیک" s10 42 خریدم. اولا میخواستم بدونم که این سری ها آیا تلویزیون های خوبی هستند . سوال دومم اینه که میخوام یک سینمای خونگی هم بخرم ولی موندم که بین پاناسونیک sc-pt 875 ویا سونی ht-ddw5500 ویا پایونیر htp-rs50 کدوم یکی رو انتخاب کنم.حالا از اساتید عاجزانه خواهشمندم منو راهنماییم کنن. در ضمن من تبریز زندگی میکنم و نمی دونم پایو نیر اینجا نمایندگی داره یا نه.قبلا از زحمات اساتید این سایت کمال تشکر رو دارم

از نظر کیفیت صدا ، پایونیر RS50 از سونی DDW5500 بهتره.
اما به نظر من ، شما که می خواین 800 تومن هزینه کنید ، با 50 یا 60 تومن اضافه نسبت به RS50 ، پایونیر RS70 رو بگیرید چون آمپلی فایر اون حرفه ای تره و ارزش پرداخت اضافه نسبت به RS50 رو داره.
موفق باشید...

hashemi_ali_reza
30-03-2010, 09:23
سلام دوستان
یه سینمای با کیفیت صدای توپ میخوام برای دیدن فیلم و اینکه ورودی داشته باشه که صدای تلویزیون هم از سینما پخش کنم
787 رو دیدم
3569 رو هم دیدم
جفتشون خوبن ولی به نظرم برای خونه من خیلی بزرگ و زیادین چون فکر نکنم هیچ وقت بتونم صداشون رو بلند کنم:)
یا کلا چه مدل دیگه ای پیشنهاد میکنید که جمع و جور تر باشه و کیفیت صدای خوبی هم داشته باشه
مرسی از راهنماییتون

دوست عزیز هر دو دستگاهی که معرفی کردید مناسب منزل شماست! به خصوص پایونیر 787 با قدرت 600وات .
لازمه بگم که الان اکثر مدل های موجود در بازار قدرتی بیشتر از 800 وات دارند . لازم نیست که صدا رو درجه آخر بلند کنید! تازه اگه هم بلند کنید مطمئن باشید که هیچ اتفاق خاصی نمی افته !!!!! مسئله دیگه ای که باید بگم اینه که در بعضی مدلهایی که وات پایینی دارند ، بلندگوها پایه دار نیستند که در زمان چیدن بلندگوها مشکل ساز میشه....
مدل 282 پایونیر هم با قدرت 360 وات دستگاه خوبیه و حدود 100 تومن هم از 787 ارزونتره . از نظر نظر ظاهر هم بسیار به 787 شبیه هستش... با این حال نسبت به 787 ،علاوه بر قدرت صدای کمتر یک سری امکانات رو نداره مثلا : در 787 ورودی اپتیکال برای کنسول بازی وجود داره ولی در 282 نیست! 787 پایونیر قابلیت Advanced Sound Retriever داره ولی در 282 وجود نداره و چند مورد دیگه....
در کل من پایونیر 787 رو با قیمت 475 تومن پیشنهاد می کنم .
این دو تا لینک هم برای مقایسه دو تا دستگاه یعنی 787 و282 خدمتتون :

موفق باشید...

Ami R 940
30-03-2010, 10:36
سلام دوستان
787 رو دیدم
3569 رو هم دیدم
جفتشون خوبن ولی به نظرم برای خونه من خیلی بزرگ و زیادین چون فکر نکنم هیچ وقت بتونم صداشون رو بلند کنم
مرسی از راهنماییتون

برتری مدل 787 به 282 فقط مرتبط به بلندی و قدرت بیشتر صدا نیست و در زمینه های مختلف تفاوت های زیادی با 282 داره,پارسال این مدل رو داشتم واقعا نسبت به قیمتی که به خصوص در حال حاظر داره عالی هست و ارزش خرید داره ولی مهم ترین ضعفی که داره نداشتن خروجی اپتیکال و کواکسیال هستش .

به طور کلی تفاوت های مدل 282 با مدل 787

خروجی اپتیکال;که خیلی هم مهمه برای داشتن صدای دالبی از کلیه دستگاهایی که دارای این خروجی هستن و ساپورت دالبی دارن این خروجی مورد نیاز هست نظیر کنسول های بازی,----- های اچ دی,مدیا پلیر های اچ دی و...

قدرت خروجی صدا 100 اوت واقعی از هر باند در مقابل 60 اوت در 282

تفکیک پذیری بهتر صدا در جلوه دادن سازهای ضربی زهي و بادي از صدای وکالیست

حجم بیشتر صدا

پخش کردن صدای استریو از همه باندای سینما خانگی srs center r & l(مدل 282 صداهای استریو رو فقط از باندهای center l & r پخش میکنه تو صداهای استریو باندای sourand غیر فعال هست!)

آپشن های متعدد برای تنظیم صدا و مد ها و کالیبره های متعدد از پیش تعریف شده برای صداهای مختلف

توان بالاتر ساب ووفر با قدرتی حدودا دو برابر

ساپورت دستگاه Bluetooth Adaptor منظور فرستادن عکس و اهنگ از موبایل لپ تاپ و.. به صورت بلوتوث به سینما خانگی البته باید این ادبتور رو جداگونه بخرین که چیزی حدود 40 تومن هست.

ساپورت Advanced MCACC منظور ضبط کردن صدا از طریق میکروفون و آپشن های مرتبط در این زمین,البته در مدل 787 یه میکروفون رو میزی هم به عنوان اشانتیون در پک هستش.

ساپورت Anynet+ منظور SYNC شدن سینما خانگی با تلویزیون هایی که از این قابلیت استفاده می کنند از جمله پنل های سری B سامسونگ و... راحت تر گفته باشم شما می تونید با کنترل تلویزیون کنترل سینما خانگی رو بر عهده داشته باشید و نیازی به چند کنترل کنار هم ندارید .

بین پاناسونیک sc-pt 875 ویا سونی ht-ddw5500 ویا پایونیر htp-rs50 کدوم یکی رو انتخاب کنم

سری todoroki پایونیر در راس اون rs70 به نظر من بهترین انتخاب زیر 1 میلیون در بازار آشفته ایران هستش.

ata_webmaker
30-03-2010, 11:17
البته همه سینما های خانگی چ.ن اچ دی ام آی دارن با تلویزیون و دگمه های اون مچ میشن
مثلا من هم سونی داشتم و هم پایونیر و هم فیلیپس همشون به یک شکلی و بدون هیچ مشگلی با تلویزیون کاننکت می شن

arad_na64
30-03-2010, 11:36
برتری مدل 787 به 282 فقط مرتبط به بلندی و قدرت بیشتر صدا نیست و در زمینه های مختلف تفاوت های زیادی با 282 داره,پارسال این مدل رو داشتم واقعا نسبت به قیمتی که به خصوص در حال حاظر داره عالی هست و ارزش خرید داره ولی مهم ترین ضعفی که داره نداشتن خروجی اپتیکال و کواکسیال هستش .

به طور کلی تفاوت های مدل 282 با مدل 787

خروجی اپتیکال;که خیلی هم مهمه برای داشتن صدای دالبی از کلیه دستگاهایی که دارای این خروجی هستن و ساپورت دالبی دارن این خروجی مورد نیاز هست نظیر کنسول های بازی,----- های اچ دی,مدیا پلیر های اچ دی و...

قدرت خروجی صدا 100 اوت واقعی از هر باند در مقابل 60 اوت در 282

تفکیک پذیری بهتر و حرفه ای در بهتر جلوه دادن صداهایی نظیر سازهای ضربی از هم و ..

پخش کردن صدای استریو از همه باندای سینما خانگی srs center r & l(مدل 282 صداهای استریو رو فقط از باندهای center l & r پخش میکنه تو صداهای استریو باندای sourand غیر فعال هست!)

آپشن های متعدد برای تنظیم صدا و مد ها و کالیبره های متعدد از پیش تعریف شده برای صداهای مختلف

توان بالاتر ساب ووفر با قدرتی حدودا دو برابر

ساپورت دستگاه Bluetooth Adaptor منظور فرستادن عکس و اهنگ از موبایل لپ تاپ و.. به صورت بلوتوث به سینما خانگی البته باید این ادبتور رو جداگونه بخرین که چیزی حدود 40 تومن هست.

ساپورت Advanced MCACC منظور ضبط کردن صدا از طریق میکروفون و آپشن های مرتبط در این زمین,البته در مدل 787 یه میکروفون رو میزی هم به عنوان اشانتیون در پک هستش.

ساپورت Anynet+ منظور SYNC شدن سینما خانگی با تلویزیون هایی که از این قابلیت استفاده می کنند از جمله پنل های سری B سامسونگ و... راحت تر گفته باشم شما می تونید با کنترل تلویزیون کنترل سینما خانگی رو بر عهده داشته باشید و نیازی به چند کنترل کنار هم ندارید .

سری todoroki پایونیر در راس اون rs70 به نظر من بهترین انتخاب زیر 1 میلیون در بازار آشفته ایران هستش.

سلام مجدد
آقا ممنون از اطلاعاتتوت و راهنماییاتون
امیر جان ورودی اپتیکال یا خروجی؟؟
منظورتون این بود که 787 ورودی اپتیکال داره که بقیه دستگاه ها رو بتونیم بهش وصل کنیم؟؟
میشه یه مقدار در مورد اپتیکال و aynet+ توضیح بدید یا اگه جایی گفته شده لینک بدید.
خیلی ممنون

hoomy
30-03-2010, 11:54
سلام.
من میخوام یه سیستم صوتی 5.1 برای خونمون بگیرم که حتما این هارو داشته باشه:
1 یا 2 تا ورودی اپتیکال
ورودی hdmi
با قابلیت decode کردن dolby truehd و dts master audio (با توجه به این که bluray پلیر این قابلیت رو داره و صدای decode شده رو از طریق hdmi به سیستم صوتی میفرسته ایا لازم هستش که خود سیستم صوتی برای فقط پخش قابلیت decode کردن رو داشته باشه یا نه؟)
این ها دم و دستگاه هایی هستند که قراره بهش وصل شن:

TV: Sony x450 46 inches
Player: OPPO BDP-83 Bluray disc player
Xbox 360
Laptop Macbook pro

در ضمن laptop رو می خوام که فقط از طریق اپتیکال وصلش کنم و تصویر مستقیما با hdmi به tv وصل میشه.
پیشنهاد شما اساتید چیه؟

hashemi_ali_reza
30-03-2010, 12:06
سلام.
من میخوام یه سیستم صوتی 5.1 برای خونمون بگیرم که حتما این هارو داشته باشه:
1 یا 2 تا ورودی اپتیکال
ورودی hdmi
با قابلیت decode کردن dolby truehd و dts master audio (با توجه به این که bluray پلیر این قابلیت رو داره و صدای decode شده رو از طریق hdmi به سیستم صوتی میفرسته ایا لازم هستش که خود سیستم صوتی برای فقط پخش قابلیت decode کردن رو داشته باشه یا نه؟)
این ها دم و دستگاه هایی هستند که قراره بهش وصل شن:

TV: Sony x450 46 inches
Player: OPPO BDP-83 Bluray disc player
Xbox 360
Laptop Macbook pro

در ضمن laptop رو می خوام که فقط از طریق اپتیکال وصلش کنم و تصویر مستقیما با hdmi به tv وصل میشه.

پیشنهاد شما اساتید چیه؟

سلام ؛
اگه قیمتش براتون مهم نیست می تونید دستگاه rs70 پایونیر رو بردارید که از نظر ارتباطی و امکان اتصال با سایر دستگاه ها کامله (قیمت 880 تومن)

Pejman3
30-03-2010, 13:08
سلام ؛
اگه قیمتش براتون مهم نیست می تونید دستگاه rs70 پایونیر رو بردارید که از نظر ارتباطی و امکان اتصال با سایر دستگاه ها کامله (قیمت 880 تومن)

با تو جه به پلیری که دارند بعیده مشکل مالی داشته باشند!!!

hoomy
30-03-2010, 13:08
مرسی.
فقط یه سوال.
از 1080p/24 پشتیبانی میکنه؟

hashemi_ali_reza
30-03-2010, 13:15
مرسی.
فقط یه سوال.
از 1080p/24 پشتیبانی میکنه؟

بله ،
اینم یه لینک برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 3 مدل rs70-50-30

hoomy
30-03-2010, 13:32
آقا عالیه. دستتون درد نکنه.

hashemi_ali_reza
30-03-2010, 13:37
آقا عالیه. دستتون درد نکنه.

پیشنهاد می کنم صفحات قبلی فروم رو هم مطالعه بفرمایید.
دوستان بعضا مدل های خیلی خوبی رو معرفی کردن.

vchip
30-03-2010, 21:33

سلام .

مطلب بالا 100 در 100 غلطه . MCACC برای تنظیم اتوماتیک بلندگوها نظیر بلندی صدا . فاصله از شنونده و تنظیمات مربوط به X-curve می باشد . میکروفونی که در بسته قرار داده شده برای بدست اوردن همین نتایج استفاده میشه .

در شروع کار شما باید میکروفون رو در محل استقرار شنونده قرار دهید بعد با تامیین سکوت بقیه کار رو به MCACC بسپارید . بعد از 10 دقیقه سیستم به طور اتوماتیک فاصله بلندگوها از شنونده رو محاسبه کرده و سیستم رو در وضعیت ایده ال قرار میده .

pemy
30-03-2010, 22:32
ممنون از راهنماییتون ولی من یه سوال دیگه هم دارم . dvd rs70 پلیرش با rs50 فرق میکنه؟ چون پایونیر دی وی دی پلیرش جداگانه اس. من میخوام دی وی دی پلیرش هم بهترین باشه . لطفا منو در این ضمینه هم راهنمایی کنید. در ضمن راجب تلویزیونم هم اساتید یه نظر بدن . باز هم از همه اساتید این سایت کمال تشکر رو دارم.مخلص همه بر و بچه های گل

arad_na64
30-03-2010, 23:45
سلام
آقا بعد از کلی گشتن منم بالاخره 787 گرفتم
510 با کابل
به نظرم این دستگاه و فیلیپس 3569 جفتشون خوبن ولی اصالت قیافه پایونییر یه چیز دیگست;)
از دوستان که راهنمایی کردن ممنونم
be lucky

saeed85
31-03-2010, 03:06
سلام دوستان . اگه میشه منو راهنمایی کنید و بهم در انتخاب بهتر کمک کنید.
1 . من میخوام یه پلاسمای 50 اینچ سامسونگ مدل B650 بگیرم . به نظرتون آیا انتخاب بهتری دارم توی این قیمت(یک میلیون و هشتصد هزار تومن) و اندازه (50 اینچ) ؟
2 . من با این تلویزیون میخوام یه سینمای خانگی بگیرم . من خودم یکی دو مدل پایونیر رو انتخاب کردم . مدلهای RS30 - RS50 -RS70 که در حدود 620 هزار تا 870 هزار تومن هستن. به نظرتون کدوم یکیشون نسبت به قیمتی که دارن ارزش خریدن دارن ؟
آیا میشه پلیر و آمپیلی فایر دستگاه RS30 رو با RS70 عوض کرد و آیا پرداخت 250 هزار تومن بیشتر برای RS70 ارزش داره؟ چون تا اونجا که من فهمیدم آمپ RS30 اچ دی ام آی نداره . ولی آمپ RS70 دارای 3 تا ورودی و خروجی HDMI هستش . و یه سوال دیگه هم که برام پیش اومده اینکه با کابل HDMI برای وصل کردن به پلاسما از پلیر خروجی میگیرن یا از خروجی آمپ ؟؟!! این سوال برای این میپرسم چون توی کاتالوگ های پایونیر در مورد upscaling 1080p در آمپ مدل RS70 مطالب زیادی نوشته که این مورد توی RS30 نیست . به نظرتون من کدوم یکی از مدل ها وگزینه ها رو بخرم .
مدل های بالا به همراه نام آمپ و پلیر :
RS30 -VSX-RS319V-K - DV-220KV-K
RS50 - VSX-519V-K - DV-320-K
RS70 - VSX-819H-K - DV-420V-K

sum1920
31-03-2010, 19:22
سلام وسال نو مبارک
امروز تو پاساژ شرکا یه فیلیپس دیدم که تا حالا ندیده بودم ..این سیستم دو دیسک وبصورت عمودی بود دارای یک ساب ودوبلندگو با قد متوسط وتماماً به رنگ نقره ای با دیزاین فوق العاده..وصدایی بسیار شفاف وبیس بسیار عالی:18:..متاسفانه وقتی خواستم بخرمش فروشنده گفت فقط همین یکدستگاه رو داره که نو نبود..از اساتید محترم کسی میدونه این سیستمو جای دیگه میشه پیدا کرد.قیمتی که به من داد560تومن بود..ممنون میشم اگه کسی اطلاعات کامل این دستگاهو بده فکر کنم این یکی از معدود سینماهای خانگی هستش که دو دیسک همزمان بهش میخوره:46:

Pejman3
01-04-2010, 00:03
سلام دوستان . اگه میشه منو راهنمایی کنید و بهم در انتخاب بهتر کمک کنید.
1 . من میخوام یه پلاسمای 50 اینچ سامسونگ مدل B650 بگیرم . به نظرتون آیا انتخاب بهتری دارم توی این قیمت(یک میلیون و هشتصد هزار تومن) و اندازه (50 اینچ) ؟
2 . من با این تلویزیون میخوام یه سینمای خانگی بگیرم . من خودم یکی دو مدل پایونیر رو انتخاب کردم . مدلهای RS30 - RS50 -RS70 که در حدود 620 هزار تا 870 هزار تومن هستن. به نظرتون کدوم یکیشون نسبت به قیمتی که دارن ارزش خریدن دارن ؟
آیا میشه پلیر و آمپیلی فایر دستگاه RS30 رو با RS70 عوض کرد و آیا پرداخت 250 هزار تومن بیشتر برای RS70 ارزش داره؟ چون تا اونجا که من فهمیدم آمپ RS30 اچ دی ام آی نداره . ولی آمپ RS70 دارای 3 تا ورودی و خروجی HDMI هستش . و یه سوال دیگه هم که برام پیش اومده اینکه با کابل HDMI برای وصل کردن به پلاسما از پلیر خروجی میگیرن یا از خروجی آمپ ؟؟!! این سوال برای این میپرسم چون توی کاتالوگ های پایونیر در مورد upscaling 1080p در آمپ مدل RS70 مطالب زیادی نوشته که این مورد توی RS30 نیست . به نظرتون من کدوم یکی از مدل ها وگزینه ها رو بخرم .
مدل های بالا به همراه نام آمپ و پلیر :
RS30 -VSX-RS319V-K - DV-220KV-K
RS50 - VSX-519V-K - DV-320-K
RS70 - VSX-819H-K - DV-420V-K

اگه اضافه قیمت خیلی براتون مهم نیست بهتره که RS70 بگیرین چون هم پلیر بهتری داره هم آمپلی با امکانات بیشتر و هم اسپیکر های فرانتش بهتره
البته RS-30 هم ورودی HDMI داره ولی جای 3 تا دو تا داره و در ضمن به حالت Switcher هست ولی تو RS70 به حالت Repeater
در ضمن آمپ RS30 صدای DTS HD Master Audio و Dolby True HD رو ساپورت نمی کنه به همین خاطر اگر بخواین بعداً بلوری بگیرین بهش وصل کنید دچار مشکل می شین.
برای وصل کردن به پلاسما از خروجی آمپ استفاده می کنند.

pemy
01-04-2010, 10:23
ممنون از راهنماییتون ولی من یه سوال دیگه هم دارم . dvd rs70 پلیرش با rs50 فرق میکنه؟ چون پایونیر دی وی دی پلیرش جداگانه اس. من میخوام دی وی دی پلیرش هم بهترین باشه . لطفا منو در این ضمینه هم راهنمایی کنید. در ضمن راجب تلویزیونم هم اساتید یه نظر بدن . باز هم از همه اساتید این سایت کمال تشکر رو دارم.مخلص همه بر و بچه های گل

2.5.8.14.1.13
01-04-2010, 11:14
اگه اضافه قیمت خیلی براتون مهم نیست بهتره که RS70 بگیرین چون هم پلیر بهتری داره هم آمپلی با امکانات بیشتر و هم اسپیکر های فرانتش بهتره
البته RS-30 هم ورودی HDMI داره ولی جای 3 تا دو تا داره و در ضمن به حالت Switcher هست ولی تو RS70 به حالت Repeater
در ضمن آمپ RS30 صدای DTS HD Master Audio و Dolby True HD رو ساپورت نمی کنه به همین خاطر اگر بخواین بعداً بلوری بگیرین بهش وصل کنید دچار مشکل می شین.
برای وصل کردن به پلاسما از خروجی آمپ استفاده می کنند.

پس با این توضیحات من که اختلاف قیمت RS30 و RS70 برام مهمه و یکی از دلیل های انتخابم اضافه کردن Blueray در آینده هستش نگیرم بهتره.در مورد صدا که دوستان تست کردند و تفاوتی نداشتن.پلیر ها رو هم که میشه هر کدوم رو خواستید بگیرید.
پس من چیکار کنم؟؟؟

pemy
01-04-2010, 18:11
دوستان و اساتید ما رو قابل نمیدونید که جوابمو نمیدید. لطفا در مورد پلیر rs70 هم بگید که چیه آیا با rs50 فرق میکنه یا نه؟ در ضمن آیا پایونیر rs70 از نظر تصویر هم بهترینه یا اینکه سونی ddw5500 از اون بهتره. تو رو خدا من اطلا ع زیادی ندارم دوستان من تا حدود 800000 تومن میتونم هزینه کنم لطفا بهترین گزینه رو بهم بگین . با تشکر از همه دوستان و اساتید این سایت محشر

hashemi_ali_reza
01-04-2010, 20:15
دوستان و اساتید ما رو قابل نمیدونید که جوابمو نمیدید. لطفا در مورد پلیر rs70 هم بگید که چیه آیا با rs50 فرق میکنه یا نه؟ در ضمن آیا پایونیر rs70 از نظر تصویر هم بهترینه یا اینکه سونی ddw5500 از اون بهتره. تو رو خدا من اطلا ع زیادی ندارم دوستان من تا حدود 800000 تومن میتونم هزینه کنم لطفا بهترین گزینه رو بهم بگین . با تشکر از همه دوستان و اساتید این سایت محشر

دوست عزیز
dvd player هر دو دستگاه RS50 و RS70 یکیه و از مدل DV-420 که از نظر پشتیبانی از فرمت های صوتی و تصویری کامله.....
dvd player همراه دستگاه RS30 از مدل DV-320 هستش که از فرمت WMV پشتیبانی نمی کنه و 1080P نیست . البته می شه با پرداخت 20 تومن اضافه در موقع خرید RS30 پلیر مدل DV-420 رو برداشت.
در کل سری RS پایونیر از DDW5500 بهتره....
اگه قیمتش براتون مهم نیست RS70 بهترین انتخابه چون آمپلی فایر از مدل VSX-819 هستش و از آمپلی فایر RS50 و RS30 بهتره.....

اینم یه لینک برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 3 مدل rs70-50-30 :
URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

تلفن نمایندگی پایونیر برای کسب اطلاعات بیشتر :
66719101

DD22
01-04-2010, 21:48
دوستان قصد خرید یک سینمای خانواده برای ال ای دی سامسونگ 46 اینچ سری 7000 را دارم دوستان چی پیشنهاد می کنند(من با مطا لعه ای که در این سایت داشتم و صفحات را مرور می کردم متوجه شدم بهترین مارک پایونیر است منتها اینطور که متوجه شدم قیمتهای ان کمی بالاست اگر قیمت را هم مدنظر قرار دهیم سونی چطور است ایا قابل مقایسه با پایونیر است دوستان محبت کنند بگویند پایونیر دارای چند مدل است و اگر امکان دارد انواع مدل ان را بهمراه قیمت برایم بگذارید با تشکر

Pejman3
01-04-2010, 23:46

راستش رو بخواهید نمی تونم دقیقاً بگم Sony DDW5500 بهتره یا RS70 پایونیر
البته باید RS70 رو با سونی DDW7500 مقایسه کرد چون از لحاظ قیمت این دو تا توی یک رده اند.
اول از همه باید بگم که DDW7500 که با نام تجاری Muteki عرضه میشه رو برای اولین بار سونی به بازار عرضه کرد و پایونیر برای رقابت با این محصول Todoroki رو به بازار داد.

این دو رده محصولات برای کسانی ساخته شده که پول زیادی برای جمع کردن یک سیستم سینمای خانگی نمی خواهند هزینه کنند ولی امکانات، حجم صدا و تنظیمات و همچنین قابلیت اتصال چند دستگاه صوتی و تصویری به سیستم خود را طالب هستند.
ولی برای مقایسه این دو باید بگم که از نظر ظاهری سونی یه سر و گردن بالاتر ایستاده و خیلی شیک تر و به روز تره همچنین از نظر قدرت و حجم صدا و باس هم به نظرم سونی بالاتره ولی در مورد کیفیت باید بگم که من به نظرم پایونیر بهتر اومد با اختلاف تقریباً ناچیز شاید هم نباشه چون سورس و شرایط یکی نبود به همین خاطر خیلی نمی شه در مورد کیفیت صحبت کرد.
توی اینترنت هم من خیلی گشتم ولی هیچ مقایسه ای پیدا نکردم. فقط چند تا ریویو در مورد سونی پیدا کردم که نمره خوبی گرفته بود.

آخرش باید بگم که یه مقدار انتخاب این دو تا بستگی به سلیقتون داره و اینکه خودتون برین از نزدیک اینها رو ببینید.

pemy
02-04-2010, 10:45
دوست عزیز ممنون از راهنمایی مفیدت . ولی به یه سوال من جواب ندادی اونم اینکه آیا تو تصویر هم شما یا هر کدوم از دوستان که با این دو محصول تجربه دارین میتونین بگین که سونی بهتره یا پایونیر . در ضمن من که تو تبریز زندگی میکنم سونی 7500 و من ندیدم وتو نمایندگی فقط همین مدل 5500 به من نشان دادن آیا تو ایران این مدل هست ؟ پاینده باشید

hashemi_ali_reza
03-04-2010, 09:01
دوست عزیز ممنون از راهنمایی مفیدت . ولی به یه سوال من جواب ندادی اونم اینکه آیا تو تصویر هم شما یا هر کدوم از دوستان که با این دو محصول تجربه دارین میتونین بگین که سونی بهتره یا پایونیر . در ضمن من که تو تبریز زندگی میکنم سونی 7500 و من ندیدم وتو نمایندگی فقط همین مدل 5500 به من نشان دادن آیا تو ایران این مدل هست ؟ پاینده باشید

دوست عزیز دستگاه های MU.TE.KI سونی در دو منطقه از جهان عرضه می شه :

یکی منطقه استرالیا و اقیانوسیه که مدل های DDW7500 و DDW8500 در اون ارائه می شه
دومی منطقه خاور میانه و آفریقا که بازار ایران هم جزو اونه شامل مدل های DDW5500 و DDW7500.
البته اگر به سایت سونی ایران مراجعه کنید می بینید که فقط مدل DDW5500 رو معرفی کرده و تازه اون هم به صورت خیلی محدود و در تعداد کمی از فروشگاه ها عرضه شده . رو همین حساب خیلی بعیده که بتونید DDW7500 رو در ایران پیدا کنید.

من خودم بعد از کلی تحقیق و سبک سنگین کردن ، دستگاه پایونیر مدل 787 رو گرفتم . 475 تومن قیمت دستگاه + 35 تومن کابل HDMI .....
باید بگم که از نظر صدا به سری RS نمی رسه ولی با توجه به قیمتش خیلی عالیه....ازش راضیم.
در مورد تصویرشم باید بگم که فوق العاده شفافه...با اینکه ولوم دستگاه تا 55 هستش ولی در اکثر اوقات تا 25 که بلند کنی فضای اتاق رو کاملا پر می کنه ....
من از اول قصد خرید RS پایونیر رو داشتم اما با توجه به این مساله که بلندگوهای عقبش پایه نداره و مجبور بودم یه مبلغ اضافه هم برای پایه بپردازم از خریدش منصرف شدم اما اگه شما قیمتش براتون مهم نیست RS بگیرید چون به عقیده من و خیلی از دوستان از DDW5500 سونی بهتره.
موفق باشید.

masoudu2ub
03-04-2010, 09:12
وای! خدایا دارم روانی میشم! چرا سینما خانگی های سونی اینقدر بیریخت هستند!
آدم رقبت نمی کنه هیچ کدومشونو بخره!

برترین صدا + برترین زیبایی مد نظرم هست!
تا حالا تو عمرم هیچ برندی جز سونی نخریدم اما ایندفعه بد جوری گیر کردم!
چی کار کنم دوستان؟!

من یه سینمای خانگی سونی دارم اما برا یه 5 6 سال پیشه و نقره ای رنگ هست و با 29 WEGA ست بود..
از همه نظر آخرشه (کیفیت صدا + زیبایی)..
نمی دونم چرا تو این زمینه پس رفت کرده؟! البته نه از نظر تکنولوژی اما قطعاً اینی که من دارم صداش از جدیدیا بهتره مخصوصاً لطافت و صافی صداش..

اما الان یه LCD KLV-46Z450A گرفتم (البته 10 ماه پیش) که هنوز براش سینما خانگی نگرفتم گفتم بلکه فرجی بشه و سونی یه مدل خوشگل بده بیرون که نیومد و من هم دیگه طاقت ندارم و بقول معروف مردم از بی DVD ایی..

اساتید ممنون می شم کمکم کنید..

hashemi_ali_reza
03-04-2010, 09:20
دوستان قصد خرید یک سینمای خانواده برای ال ای دی سامسونگ 46 اینچ سری 7000 را دارم دوستان چی پیشنهاد می کنند(من با مطا لعه ای که در این سایت داشتم و صفحات را مرور می کردم متوجه شدم بهترین مارک پایونیر است منتها اینطور که متوجه شدم قیمتهای ان کمی بالاست اگر قیمت را هم مدنظر قرار دهیم سونی چطور است ایا قابل مقایسه با پایونیر است دوستان محبت کنند بگویند پایونیر دارای چند مدل است و اگر امکان دارد انواع مدل ان را بهمراه قیمت برایم بگذارید با تشکر

چند مدل معروف پایونیر که در بازار ایران عرضه می شه :

1- HTZ 180 :
225 هزار تومن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@090513@l.jpg

MODEL HTZ180DVD consists of:
XV-DV180 DVD/CD Receiver (420 x 62 x 331 mm / 2.8 kg)
S-DV180 Speaker System (Front 105 x 115 x 114 mm / 0.6 kg, Centre 115 x 105 x 114 mm / 0.6 kg, Surround 105 x 118 x 114 mm / 0.6 kg, Subwoofer 190 x 360 x 317 mm / 3.8 kg)

Features
CD->USB Recording 
You can directly record CD songs onto USB devices without using your PC. The data is stored in MP3 format, letting you choose the bit rate from 128/192/320 kbps.
USB Movie Playback 
The units allow playback of DivX videos from USB memory sticks, in addition to CD-R/CD-RW/DVD-RW discs. DivX video lets you enjoy highly compressed files in quality pictures.

Specifications
HTZ180DVD
(Base + Short)
Power: 360W
CD->USB Recording: Yes
USB Movie Playback: Yes
HDMI and KURO LINK: Yes
Bluetooth Adaptor Terminal: No
Optical Input for STB/ Game Console: No
Karaoke: Yes
Advanced MCACC: No
Front Stage Surround Advance: No
Advanced Sound Retriever: No
Auto Level Control: No
2.1ch Front Surround System: No
Down-firing Subwoofer: No
Dual Centre Speakers: No

2- HTZ 282 :
395 هزار تومن

Whether you are a music lover, a movie enthusiast, or simply love to host your friends in your beautiful home, Pioneers new systems will fit right into your lifestyle. 

MODEL HTZ282DVD consists of:
XV-DV282(AP)* DVD/CD Receiver (420 x 62 x 331 mm / 2.8 kg)
S-DV282T Speaker System (Front, Surround 260 x 1097 x 260 mm / 3.8 kg, Centre 220 x 90 x 100 mm / 0.7 kg)
S-DV5SW Subwoofer (230 x 380 x 360 mm / 5.4 kg)

Features
Down-Firing Subwoofer 
The Down-Firing subwoofer efficiently disperses sound with little distortion, filling your room with rich, deep bass. The innovative design combines quality performance with a stylish look.
CD->USB Recording
You can directly record CD songs onto USB devices without using your PC. The data is stored in MP3 format, letting you choose the bit rate from 128/192/320 kbps.
USB Movie Playback
The units allow playback of DivX videos from USB memory sticks, in addition to CD-R/CD-RW/DVD-RW discs. DivX video lets you enjoy highly compressed files in quality pictures.
HDMI and KURO LINK 
HDMI available on all HTZ models ensures lossless transmission for high-quality pictures and sound, as signals remain in a pure digital state. HDMI can upscale 480p video signals up to 1080p output. With models featuring KURO LINK function, you can operate the whole system's basic functions such as power on/off and playback through the KURO's remote control.
Ready for Bluetooth Wireless Technology 
With the AS-BT100 optional Bluetooth adapter, you can wirelessly stream music from compatible devices, such as mobile phones, PCs, or iPod (optional transmitter required). The basic functions of the device can be operated using the system's remote control.

Specifications
HTZ282DVD
(Base + 4 Tall)
Power: 360W
Bluetooth Adaptor Terminal: Yes
Optical Input for STB/ Game Console: No
Advanced MCACC: No
Front Stage Surround Advance: No
Advanced Sound Retriever: No
Auto Level Control: No
Down-firing Subwoofer: Yes
Dual Centre Speakers:No

3 - HTZ 787 DVD
475 هزار تومن

DVD Home Theatre System
Pioneer Home Theatre Systems Fit Seamlessly into Your Unique Lifestyle!
With the HTZ787DVD, you and your friends can have some fun playing games on your game console, sharing some music, watching the latest movies, browsing through your latest pictures, or singing some Karaoke!

Model HTZ787DVD consists of:
XV-DV787(AP) DVD/CD Receiver (420 x 62 x 331 mm / 2.9 kg)
S-DV787T Speaker System (Front, Surround 260 x 1097 x 260 mm / 3.8 kg, Centre 220 x 90 x 100 mm / 0.7 kg)
S-DV5SW Subwoofer (230 x 380 x 360mm / 5.4 kg)

Features
Advanced Multi-Channel Acoustic Calibration System (MCACC)
Advanced MCACC creates the ideal acoustic environment with the provided microphone. With a push of a button, the self-calibration feature detects speakers and compensates for the disparities, letting you enjoy soundtracks and music as they were originally intended.

Front Stage Surround Advance
Enjoy surround sound with only the front speakers and the subwoofer. Since wall reflections are not used, the setup is less dependent on the room environment, allowing front alignment of the speakers. The technology creates excellent sound image and natural sound, because it does not alter the sound frequency or the original sound wave.

Advanced Sound Retriever
Pioneer-exclusive Sound Retriever technology significantly improves WMA/MP3/MPEG-4 AAC compressed audio to CD quality. It applies a special algorithm to restore the signals in barely audible ranges usually lost during the compression process.

Auto Level Control
Auto Level Control equalizes volume level differences between tracks when playing MP3/WMA sources etc. The playback volume is maintained at a consistent level, so there is no need to make adjustments for each song.

Down-Firing Subwoofer
The Down-Firing subwoofer efficiently disperses sound with little distortion, filling your room with rich, deep bass. The innovative design combines quality performance with a stylish look.

CD->USB Recording

USB Movie Playback

HDMI and KURO LINK
HDMI available on all HTZ models ensures lossless transmission for high-quality pictures and sound, as signals remain in a pure digital state. HDMI can upscale 480p video signals up to 1080p output. With models featuring KURO LINK function, you can operate the whole system's basic functions such as power on/off and playback through the KURO's remote control.

With the AS-BT100 optional Bluetooth adapter, you can wirelessly stream music from compatible devices, such as mobile phones, PCs, or iPod (optional transmitter required). The basic functions of the device can be operated using the system's remote control.

Optical Input
With the optical input terminal, you can enjoy digital broadcasts and gaming in 5.1-channel sound.

Specifications HTZ787DVD (DSP + 4 Tall)
Power: 600W
Bluetooth Adaptor Terminal: Yes
Optical Input for STB/ Game Console: Yes
Advanced MCACC: Yes
Front Stage Surround Advance: Yes
Advanced Sound Retriever: Yes
Auto Level Control: Yes
Down-firing Subwoofer: Yes
Dual Centre Speakers: No

بالاتر از این مدل ها ، سری TODOROKI پایونیر هستش در سه مدل RS30 ، RS50 ،RS70 به قیمت های 620 ، 800 و 880 هزار تومن.....

+

masoudu2ub
03-04-2010, 10:02

چی کار کنم دوستان؟!

من یه سینمای خانگی سونی دارم اما برا یه 5 6 سال پیشه و نقره ای رنگ هست و با 29 WEGA ست بود..
نمی دونم چرا تو این زمینه پس رفت کرده؟! البته نه از نظر تکنولوژی اما قطعاً اینی که من دارم صداش از جدیدیا بهتره مخصوصاً لطافت و صافی صداش..

اما الان یه LCD KLV-46Z450A گرفتم (البته 10 ماه پیش) که هنوز براش سینما خانگی نگرفتم گفتم بلکه فرجی بشه و سونی یه مدل خوشگل بده بیرون که نیومد و من هم دیگه طاقت ندارم و بقول معروف مردم از بی DVD ایی..

hashemi_ali_reza
03-04-2010, 10:09
معرفی چند مدل آمپلی فایر سینمایی و حرفه ای پایونیر :

1- آمپلی فایر SC LX 82‎ : قیمت : یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2- آمپلی فایر SC-LX72 ‎ قیمت : یک میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومن

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3- آمپلی فایر SC-LX52‎ قیمت : یک میلیون و پنجاه هزار تومن

4 - آمپلی فایر SC-LX90‎ : قیمت : پنج میلون و پانصد هزار تومن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6203).jpg

5- آمپلی فایر VSX 1019AH K‎ : قیمت : پانصد و هشتاد هزار تومن

6- آمپلی فایر VSX 819H K‎ : (آمپلی فایر همراه دستگاه RS70) قیمت : سیصد و نود هزار تومن

تمام این مدل ها در ایران موجود می باشد .....

masoudu2ub
03-04-2010, 10:46
TODOROKI سیستم سینمای خانگی جهت دیدن فیلم حساب می شه یا سیستم صوتی جهت گوش دادن آهنگ؟!
منظور اصلاً کدومشونه؟! (می دونم می شه هم باهاش موزیک گوش داد و هم فیلم دید!)

تو سایت پابونیر تو قسمت Home Theater System نیست آخه!

hashemi_ali_reza
03-04-2010, 11:29
قیمت چند مدل BLURAY PLAYER پایونیر موجود در ایران :

BDP-LX52‎ : پانصد و بیست هزار تومان

------------------------------------------------------------------
BDP-LX91 : دو میلیون و نهصد و هفتاد هزار تومان

---------------------------------------------------------------------------
BDP-320‎ : چهارصد و بیست هزار تومان

---------------------------------------------------------------------------

pemy
03-04-2010, 13:04
دوستان عزیز چرا کسی از اساتید جواب سوال منو نمیده :41:دوست عزیز ممنون از راهنمایی مفیدت . ولی به یه سوال من جواب ندادی اونم اینکه آیا تو تصویر هم شما یا هر کدوم از دوستان که با این دو محصول تجربه دارین میتونین بگین که سونی بهتره یا پایونیر . در ضمن من که تو تبریز زندگی میکنم سونی 7500 و من ندیدم وتو نمایندگی فقط همین مدل 5500 به من نشان دادن آیا تو ایران این مدل هست ؟ پاینده باشید

hashemi_ali_reza
03-04-2010, 13:08
دوستان عزیز چرا کسی از اساتید جواب سوال منو نمیده :41:دوست عزیز ممنون از راهنمایی مفیدت . ولی به یه سوال من جواب ندادی اونم اینکه آیا تو تصویر هم شما یا هر کدوم از دوستان که با این دو محصول تجربه دارین میتونین بگین که سونی بهتره یا پایونیر . در ضمن من که تو تبریز زندگی میکنم سونی 7500 و من ندیدم وتو نمایندگی فقط همین مدل 5500 به من نشان دادن آیا تو ایران این مدل هست ؟ پاینده باشید

دوست عزیز من جواب سوال شما رو صبح ارسال کردم ....
ولی متاسفانه هنوز در نوبت تایید توسط مدیران سایت قرار داره!!!
از اینکه معطل شدید معذرت می خوام.

vatanema
03-04-2010, 13:48
من با توجه به مشخصه هایی که از مدل 3378 همینجا خونده بودم،تصمیم داشتم این مدل رو بخرم.حالا با دیدن مشخصات 787،به نظرم این دستگاه هم چیز جالبی باشه.
من دستگاه رو واسه فضای 25 متر مربعی میخوام و کیفیت صدا از شدت اون برام مهمتر هست.حالا با توجه به اینکه پایونر 787 با قیمت 475 و فیلیپس 3378 با قیمت 450 (منبع قیمت فروشگاه چاره) فروخته میشه...صرف نظر از ظاهر دو تا دستگاه،به نظرتون کدوم مدل؟

hashemi_ali_reza
03-04-2010, 13:54
من با توجه به مشخصه هایی که از مدل 3378 همینجا خونده بودم،تصمیم داشتم این مدل رو بخرم.حالا با دیدن مشخصات 787،به نظرم این دستگاه هم چیز جالبی باشه.
من دستگاه رو واسه فضای 25 متر مربعی میخوام و کیفیت صدا از شدت اون برام مهمتر هست.حالا با توجه به اینکه پایونر 787 با قیمت 475 و فیلیپس 3378 با قیمت 450 (منبع قیمت فروشگاه چاره) فروخته میشه...صرف نظر از ظاهر دو تا دستگاه،به نظرتون کدوم مدل؟

دوست عزیز من خودم هم چند روز پیش 787 پایونیر رو خریدم....
ازش راضیم....
البته من خودم تا حالا صدای فیلیپس 3378 رو نشنیدم و نمی تونم در مورد اون اظهار نظر کنم...
ولی 787 در کل کیفیت صدا و تصویر قابل قبولی رو ارائه می ده....

hashemi_ali_reza
03-04-2010, 14:24
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hashemi_ali_reza
03-04-2010, 14:57

چی کار کنم دوستان؟!

دوست عزیز من هم خودم طرفدار سونی بودم و هستم و تماما از محصولات سونی استفاده کردم . اما در مورد سینمای خانگی سونی باید بگم که خیلی صدای جالبی نداره برای همین هم سراغ پایونیر رفتم .
مدل های مختلف پایونیر که در صفحه قبل معرفی کردم بد نیستند .
هم صدای شفافی داره و هم ظاهر شیک!!!

masoudu2ub
03-04-2010, 15:32
تشکر..
دوست عزیز PHILIPS 7540 اومده تو ایران؟!
BLUERAY هست؟!

اگه اومده قیمتشو می دونید؟!

viva_barca_no19
03-04-2010, 19:53
من philips hts-3578w گرفتم و بسیار راضیم

sum1920
03-04-2010, 19:53
سلام وسال نو مبارک
امروز تو پاساژ شرکا یه فیلیپس دیدم که تا حالا ندیده بودم ..این سیستم دو دیسک وبصورت عمودی بود دارای یک ساب ودوبلندگو با قد متوسط وتماماً به رنگ نقره ای با دیزاین فوق العاده..وصدایی بسیار شفاف وبیس بسیار عالی:18:..متاسفانه وقتی خواستم بخرمش فروشنده گفت فقط همین یکدستگاه رو داره که نو نبود..از اساتید محترم کسی میدونه این سیستمو جای دیگه میشه پیدا کرد.قیمتی که به من داد560تومن بود..ممنون میشم اگه کسی اطلاعات کامل این دستگاهو بده فکر کنم این یکی از معدود سینماهای خانگی هستش که دو دیسک همزمان بهش میخوره:46:

سلام
هرچن دوستان قابل ندوستن جواب پست مارو بدن :19:اما من یه سوال دیگه داشتم..من تو بعضی سایتها دیدم وهمینطور توفروشگاه هایپر استار دیدم که سرعت لود شدن سی دی یا یو اس بی تو فیلیپس مدل 3378خیلی پایینه آیا کسی این مطلبو تایید میکنه ؟؟این موضع تو پایونیر 787 چطوره؟

mr_rayan
03-04-2010, 22:13
سلام
هرچن دوستان قابل ندوستن جواب پست مارو بدن :19:اما من یه سوال دیگه داشتم..من تو بعضی سایتها دیدم وهمینطور توفروشگاه هایپر استار دیدم که سرعت لود شدن سی دی یا یو اس بی تو فیلیپس مدل 3378خیلی پایینه آیا کسی این مطلبو تایید میکنه ؟؟این موضع تو پایونیر 787 چطوره؟
درسته،سرعت لود شدن کمی پایینه ولی دوستانی که گرفتن میگن با آپدیت جدید این مشکلش حل میشه.توی پایونیر هم سرعت لود شدن کاملا معمولیه.

mr_rayan
04-04-2010, 05:06

چی کار کنم دوستان؟!

شما زیاد خودت رو ناراحت نکن.به کدوم مدل ها میگی زشت؟
سونی که طراحی محصولاتش خوبه.سینماهاش هم همینطور.شاید تک و توک بیریخت بزنه وگرنه بیشترش قشنگند.سونی توی هرچی خرابکاری بکنه،توی طراحیش خرابکاری نمیکنه.

amadjoon
04-04-2010, 09:00
دوستان سلام
نظرتون در مورد سینمای 180 پایونییر چیه؟ نمیخام پول زیادی بدم براش. و آیا توی این رنج قیمت دستگاه بهتری هست. تلویزیون من 42pq10 lg هست. ممنون از پاسختون.

hashemi_ali_reza
04-04-2010, 09:30
تشکر..
دوست عزیز PHILIPS 7540 اومده تو ایران؟!
BLUERAY هست؟!

اگه اومده قیمتشو می دونید؟!

فیلیپس یه مدل blu-ray player در ایران داره

BDP3000‎ به قیمت 285 هزار تومان

دستگاه فیلیپس 7540 ، سینمای خانگی بلوری فیلیپسه که فکر نکنم وارد ایران شده باشه اگر هم وارد بشه قیمتش خیلی بالاست!

masoudu2ub
04-04-2010, 09:38
شما زیاد خودت رو ناراحت نکن.به کدوم مدل ها میگی زشت؟
سونی که طراحی محصولاتش خوبه.سینماهاش هم همینطور.شاید تک و توک بیریخت بزنه وگرنه بیشترش قشنگند.سونی توی هرچی خرابکاری بکنه،توی طراحیش خرابکاری نمیکنه.
DZ1000 ش فقط خوبه از همه لحاظ بغیر از قیمت!
آقا نظزت راجع به این دو مدل چیه؟!
Pioneer 787
و Philips 3578w

از لحاظ ظاهری کدوم قشنگترند؟!
و همچنین از لحاظ صدا؟!
باس 787 یه نموره ضعیف نیست بنظرتون؟!
کاراییشون فکر می کنم تقریباً یکی باشه..
قیمتشون هم فکر می کنم تقریباً یکی باشه..

hashemi_ali_reza
04-04-2010, 09:38
سلام

من از 787 پایونیر استفاده می کنم و مشکلی با سرعت لود شدن dvd و usb ندارم . اصلا کند نیست.

hashemi_ali_reza
04-04-2010, 09:50
دوستان سلام
نظرتون در مورد سینمای 180 پایونییر چیه؟ نمیخام پول زیادی بدم براش. و آیا توی این رنج قیمت دستگاه بهتری هست. تلویزیون من 42pq10 lg هست. ممنون از پاسختون.

مدل 180 پایونیر ، کوچکترین سینمای خانگی پایونیره . با قدرت 360 وات . البته به نظر من یه کم کوچیکه ولی با توجه به قیمتش بد نیست! من خودم صداشو تا حالا نشنیدم . نمایندگی زیر پل حافظ هم بازش رو داره ولی نمی دونم وصل باشه و امکان تست صدا داشته باشه یا نه...

کلا در محدوده قیمت زیر 300 هزار تومان انتخاب های دیگه ای هم دارید مثل :

1- LG مدل LH-T765HTS‎ به قیمت 290 هزار تومان به همراه کابل HDMI رایگان

2- LG مدل LH-735HTS به قیمت 190 هزار تومان

3- پاناسونیک مدل PT 175‎ به قیمت 290 هزار تومان

4- پاناسونیک مدل SC-PT160‎ به قیمت 225 هزار تومان

5 - جی وی سی مدل TH-G10‎ به قیمت 265 هزار تومان به همراه یک جفت پایه هدیه

prince3-love
04-04-2010, 09:56
LG-LH- 780HTS

قدرت خروجی صدا 1000 وات (RSM) ووفر 225 وات +5*155 وات
گالری صدای ال جی :MP3 UP-Scaling/VSM plus/Bass Booster/Clear Voice/Night Mode/ Game Egualizer/Cinema Equalizer
آمپلی فایر دیجیتال XTS PRO
همزمانی صدا و تصویر
اسکن پیشرفته تصویری(Progressive scan)
پخش کلیه فرمتها: MP3/DIVX/JPEG/AUDIO/WMA/DVD±/±RW/SVCD/VCD
خروجی و ورودی HDMI
تبدیل 1/5 کانال به1/10کانال مجازی (V.S.M )
بلندگوهای پایه بلند با زمینه قرمز رنگ و همگون با تلویزیونهای اسکارلت
صدای تیون شده توسط آقای مارک لوینسون
DVD AUDIO DECODER
دارای کابل (HDMI (1080 ( رایگان) جهت پخش تصاویر با کیفیت FULL HD
دارای قابلیت SIMPLINK HDMI_CEC
قابلیت ضبط و پخش از طریق USB
مدت گارانتی: 18 ماه

سلام من این مدل رو خریدم و تلویزیونم سامسونگ هست میشه راهنمایی کنید چطوری میتونم صدای تلویزیون رو از این باند ها بشنوم؟؟
فکر میکنم باید حتما سینما خانگی هم مارک سامسونگ میگرفتم تا میتونستم صدای برنامه های تلوزیون رو از بانها بشنوم:41:
اگر دو فیش بزنم برنامهایی که تو ماهواره 5.1 کاناله هستن آیا از سینما خانگی میشه 5.1 گوش داد(اگر 2 فیش بزنم)؟؟؟

amadjoon
04-04-2010, 10:45
دوست عزیز ممنون از جوابتون
به نظر شما بین 180 پایونییر و 765 ال جی کدوم بهتره؟ از نظر ساپورت فرمت های مختلف و اتصال به دستگاه های دیگر؟

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

یه سوال دیگه
این دو مدل ال جی و پایونییر ساخت کجا هستند؟ آخه من یه سیستم صوتی ال جی خریدم جند سال پیش اوایلی که dvd اومده بود یک هفته هم کا نکرد و لنزش خراب شد 3 دفعه هم دادم نمایندگی تعمیر کرد ولی درست نشد آخر.
ببخشید پرحرفی شد شما از این دو مدل صدای هیچ کدوم رو تست کردی؟ آخه من شهرستانم امکان تست پایونییر رو ندارم.
ممنون اگه جواب بدین.

hashemi_ali_reza
04-04-2010, 11:07
دوست عزیز ممنون از جوابتون
به نظر شما بین 180 پایونییر و 765 ال جی کدوم بهتره؟ از نظر ساپورت فرمت های مختلف و اتصال به دستگاه های دیگر؟

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

یه سوال دیگه
این دو مدل ال جی و پایونییر ساخت کجا هستند؟ آخه من یه سیستم صوتی ال جی خریدم جند سال پیش اوایلی که dvd اومده بود یک هفته هم کا نکرد و لنزش خراب شد 3 دفعه هم دادم نمایندگی تعمیر کرد ولی درست نشد آخر.
ببخشید پرحرفی شد شما از این دو مدل صدای هیچ کدوم رو تست کردی؟ آخه من شهرستانم امکان تست پایونییر رو ندارم.
ممنون اگه جواب بدین.

دوست عزیز به نظر من دستگاه LH-T765HTS دستگاه بدی نباید باشه !
مخصوصا اینکه هر 4 تا اسپیکرش پایه دارند که برای دستگاهی تو این رنج قیمت یه امتیازه!!!
با این حال حتما این دستگاه رو تست صدا کنید .
مشخصات کلی این محصول رو می تونید در لینک زیر ملاحظه کنید :

من صدای هیچ کدوم از این دو مدل مورد نظر شماه رو نشنیدم ....با این حال می دونم که ال جی تو همه شهرها نمایندگی داره و می شه مراجعه کنید و تست صدا بگیرید ولی پایونیر در تهران فقط یه نمایندگی داره و فکر نکنم مدل 180 رو به صورت وصل شده داشته باشه . با این حال ممکنه دوستان دیگه که این دستگاه رو تست صدا کرده باشند و نظرشون رو بگن ... من خودم از 787 پایونیر استفاده می کنم و از صدا و تصویرش راضی هستم.
پایونیر مونتاژ مالزی و ال جی ساخت کره است. البته سطح دو برند ال جی و پایونیر قابل مقایسه نیست.

masoudu2ub
04-04-2010, 11:47
مشکل دیگه ای که دارم سر انتخاب دو مدل Pioneer 787 و Philips 3578w قدرت خروجی صدا (RMS) شون هست!
Pioneer 787 ار ام اس 600 وات
Philips 3578w آر ام اس 1100 وات

دوستان کمک کنند لطفاً.. (جوای سئوال قبلی رو که ندادید لا اقل این یکی رو لطف کنید!)

nasim1446
04-04-2010, 12:29
سلام به دوستان

من کلی این صفحات و خوندم و بالاخره RS70 گرفتم. واقعا کیفیت صدای فوق العاده ای داره!! کیفیت تصویر DVD player 420 هم خیلی خوبه. من قبل از گرفتن یک سری سوال از دوستان داشتم که چون عضو جدید بودم، امکان پرسیدن نداشتم. اما به هر حال از راهنمایی های شما واقعا ممنونم.

hashemi_ali_reza
04-04-2010, 12:32
سلام به دوستان

من کلی این صفحات و خوندم و بالاخره RS70 گرفتم. واقعا کیفیت صدای فوق العاده ای داره!! کیفیت تصویر DVD player 420 هم خیلی خوبه. من قبل از گرفتن یک سری سوال از دوستان داشتم که چون عضو جدید بودم، امکان پرسیدن نداشتم. اما به هر حال از راهنمایی های شما واقعا ممنونم.

مبارک باشه !!!
دستگاه فوق العاده ای رو انتخاب کردید...

pemy
04-04-2010, 13:36
نسیم جان مبارکت باشه. منم یه چند تاسوال ازت داشتم اول اینکه دستگاهتو چند خریدی؟ دوم آیا باگارانتی خریدی ؟ در صورت مثبت بودن گارانتیش چیه؟ من اینجا تو تبریز rs70 رو بهم 1200000 هزار تومن میگن . نمیدونم چیکار کنم . آیا میتونم از نهران خرید کنم ودستگاه رو بهم بفرستن. اینجا فقط یکی دو جا پایونیر هست.اونم با اون قیمتها. دوست عزیز آیا کیفیت تصویرش هم از سونی بهتره؟ وای که چقدر دلم میخواد یه دستگاه مثل مال تو داشتم. واقعا مبارکت باشه. خوش به حالت.......

hashemi_ali_reza
04-04-2010, 13:53
DZ1000 ش فقط خوبه از همه لحاظ بغیر از قیمت!
آقا نظزت راجع به این دو مدل چیه؟!
Pioneer 787
و Philips 3578w

از لحاظ ظاهری کدوم قشنگترند؟!
و همچنین از لحاظ صدا؟!
باس 787 یه نموره ضعیف نیست بنظرتون؟!
کاراییشون فکر می کنم تقریباً یکی باشه..
قیمتشون هم فکر می کنم تقریباً یکی باشه..

دوست عزیز من خودم از 787 پایونیر استفاده می کنم....
درسته که قدرت خروجی اون 600 واته ولی به هیچ عنوان بیس ضعیفی نداره ...
کافیه تا صدا رو از 30 بالاتر ببرید تا همه جا رو بلرزونه!!!! به همین علت من موقع استفاده شدت Bass دستگاه رو کم می کنم.
البته من تا حالا صدای 3578 فیلیپس رو نشنیدم ولی در مورد پایونیر مطمئن باشید که باس ضعیفی نداره!
در مورد DZ1000 هم باید بگم دستگاه فوق العاده خوبیه ولی اگر قرار باشه بیش از یک میلیون هزینه کنیم ، انتخاب های بهتر و حرفه ای تر از DZ1000 هم وجود داره.

hashemi_ali_reza
04-04-2010, 13:59
مشکل دیگه ای که دارم سر انتخاب دو مدل Pioneer 787 و Philips 3578w قدرت خروجی صدا (RMS) شون هست!
Pioneer 787 ار ام اس 600 وات
Philips 3578w آر ام اس 1100 وات

دوستان کمک کنند لطفاً.. (جوای سئوال قبلی رو که ندادید لا اقل این یکی رو لطف کنید!)

دوست عزیز با وجود اینکه قدرت خروجی صدا در پایونیر 600 واته ولی من تا حالا نتونستم صدا رو تا آخر بلند کنم...ولوم دستگاه تا 55 هستش ولی از 35-40 به بالا تمام در دیوار می لرزه....به نظر من اصلا نیاز به حجم صدای بالاتر نیست مگر اینکه فضای شما خیلی خیلی بزرگ باشه!
یه نکته جالب هم بگم من قبل از اینکه 787 پایونیر رو بگیرم ، یه مدل سینمای 1000 وات سونی رو تو سونی سنتر تست کردم . با اینکه 1000 وات بود حتی از نظر حجم صدا هم به پایونیر 787 نمی رسید.
بنابراین خیلی این اعداد و ارقام در عمل قابل توجیه نیستند. به نظر من باید بیشتر روی کیفیت و شفافیت صدا تمرکز کرد.

masoudu2ub
04-04-2010, 14:09
من به احتمال قوی فردا پس فردا برم Philips 3578w رو بگیرم..
بیشتر بخاطر وایرلس بودنش که تو سیستم خونه من خیلی نقش مهمی داره..
و یه دلیل دیگه شم 1100 وات RMS ش که فوق العادست و الان اکثراً 1000 وات RMS هستند!

فقط باید برم قیافشم از نزدیک ببینم چجوریاست!
حال می کنم یا نه؟! (خیلی سخت پسندم)

masoudu2ub
04-04-2010, 14:33
دوست عزیز با وجود اینکه قدرت خروجی صدا در پایونیر 600 واته ولی من تا حالا نتونستم صدا رو تا آخر بلند کنم...ولوم دستگاه تا 55 هستش ولی از 35-40 به بالا تمام در دیوار می لرزه....به نظر من اصلا نیاز به حجم صدای بالاتر نیست مگر اینکه فضای شما خیلی خیلی بزرگ باشه!
یه نکته جالب هم بگم من قبل از اینکه 787 پایونیر رو بگیرم ، یه مدل سینمای 1000 وات سونی رو تو سونی سنتر تست کردم . با اینکه 1000 وات بود حتی از نظر حجم صدا هم به پایونیر 787 نمی رسید.
بنابراین خیلی این اعداد و ارقام در عمل قابل توجیه نیستند. به نظر من باید بیشتر روی کیفیت و شفافیت صدا تمرکز کرد.
فیلیپس هم از برندهایی است که روی "زیبایی صدا" که خودش شامل "وضوح صدا" و "تفکیک صدا" می شه تمرکز خاصی داره.. (خودتون که می دونید، خیلی نو آوره این فیلیپس)

والا فضای سالنم که زیاد نیست!
60 70 متر کلهم اجمعین.. (می دونم دارم حرص زیادی می زنم!)

انتخاب بیشتر اینجا سخت می شه که قیمت جفتشون تقریباً یکیه! (دور و بر 500 تومان)

از دوستانی که Philips 3578w دارند هم تقاضا دارم بیان بالا نظر بدهند..

S A M S U N G
04-04-2010, 19:38
سلام .

به عنوان کسی که RS30 با پلیر R70 داره :دی یه نظر میدم .

در خرید پایونیر اصلا شک نکنید . مخصوصا سری RS .

امروز چشتون روز بد نبینه آنچنان تستی ازش گرفتم که همسایه بغل شب دیدمش چپ چپ نگاه میکرد :دی

در صدای بلند به هیچ عنوان کیفیت صدا کم نمیشه .

مخلصیم.

ata_webmaker
04-04-2010, 21:11
اصلا تو هیچ کدوم از مدل های پایونیر شک نکنید من داشتم الانم فیلیپس دارم و واقعا پایونیر یک چیزه دیگه بود

amir_amd
04-04-2010, 22:16
Pioneer 787 وردی صدای اپتیک داره ؟

kamal2004
04-04-2010, 22:25
با سلام
من فیلیپس 3578 دارم واقعا صراش رو هیچ برندینداره از نظر من (سونی سامسونگ ال جی پاناسونیک رو تست کردم
تصویرشم حف نداره
سوالی بود در خدمتم

mr_rayan
05-04-2010, 05:36
من کاملا حرف علیرضارو تایید می کنم.کسانی که از سینماهای پایونیر استفاده می کنن اصلا نمیتونن بیس دستگاه رو روی حداکثر بذارن چون شدیدا بیس قوی ای داره.حتی زمانی که از خود نمایندگیش هم می خری بیس دستگاه رو واست روی صفر می ذاره(از 10).
سینماهای سونی صدای خوبی نداره.فقط دو مدل هست که صداش بدرد می خوره که اونم قیمت هاش سر به فلک می گذاره.

من به احتمال قوی فردا پس فردا برم Philips 3578w رو بگیرم..
بیشتر بخاطر وایرلس بودنش که تو سیستم خونه من خیلی نقش مهمی داره..
و یه دلیل دیگه شم 1100 وات RMS ش که فوق العادست و الان اکثراً 1000 وات RMS هستند!

فقط باید برم قیافشم از نزدیک ببینم چجوریاست!
حال می کنم یا نه؟! (خیلی سخت پسندم)
زیاد به اعداد توجه نکن.شرکت ها بیشتر با اعداد بازی می کنن وگرنه بین 1000 و 1100 در عمل فرقی نیست.

فیلیپس هم از برندهایی است که روی "زیبایی صدا" که خودش شامل "وضوح صدا" و "تفکیک صدا" می شه تمرکز خاصی داره.. (خودتون که می دونید، خیلی نو آوره این فیلیپس)

والا فضای سالنم که زیاد نیست!
60 70 متر کلهم اجمعین.. (می دونم دارم حرص زیادی می زنم!)

انتخاب بیشتر اینجا سخت می شه که قیمت جفتشون تقریباً یکیه! (دور و بر 500 تومان)

از دوستانی که Philips 3578w دارند هم تقاضا دارم بیان بالا نظر بدهند..
این دستگاه چیزی کم نداره.هم از نظر تفکیک صدا خوبه و هم از نظر ساپورت فرمت ها.

سلام .

به عنوان کسی که RS30 با پلیر R70 داره :دی یه نظر میدم .

در خرید پایونیر اصلا شک نکنید . مخصوصا سری RS .

امروز چشتون روز بد نبینه آنچنان تستی ازش گرفتم که همسایه بغل شب دیدمش چپ چپ نگاه میکرد :دی

در صدای بلند به هیچ عنوان کیفیت صدا کم نمیشه .

مخلصیم.
امیر مواظب باش یه کاری نکنی بندازنت گوشه خیابون بگن سیستمتو بقل کن همونجا بخواب.:31:

Pioneer 787 وردی صدای اپتیک داره ؟
بله داره.

pemy
05-04-2010, 07:56
دوستان واساتید . دوست عزیز نسیم به سوال من جواب نداد . لطفا اگه کسی سری rs داره من چند تا سوال دارم. اول اینکه آیا سریهای rs30 - rs50 -rs70 با تفاوت قیمت حدود 300000 هزار تومن واقعا ارزش داره ؟ یعنی تو کیفت صدا با هم فرق دارن؟ یا اینکه فقط امکانات جنبیشون با هم فرق داره ؟ دوم اگه ازدوستان این سری رو دارن چند تا عکس از پشت و lable هاش برام بذاره چون شاید من بگم از بانه برام بیارن. میترسم جنس تقلبی بهم بندازن و سوال آخر آیا پایونیر بدون گارانتیش هم هست مدل rs70 اگه هست تو تهران قیمت چنده ؟ واقعا شرمندم که سوالا تم زیاد شد

---------- Post added at 07:56 AM ---------- Previous post was at 07:55 AM ----------

یه چیز دیگه با پوزش rms rs70 چند واته؟

masoudu2ub
05-04-2010, 08:34
مرسی دوستان..
والا داداشم 2 سال پیش Pioneer 767 گرفت..
قیافش باب پسندم هست اما صداش به Sony SD8 که دارم نمی رسه و همچنین وضوح صداش..

حالا این 787 هست..
یعنی بهینه شده نسیت به 767..
اما هنوز می ترسم که نکنه 787 هم مثل 767 باشه..

فیلیپسو صداشو نشنیدم تا حالا..
فردا می رم طرف جمهوری ببینم چه خبره..
بالاخره یکیشو بعد از تست صدا می گیرم..

هایپر هم جای خوبیه برای تست صدا..
چون همه برند ها رو کنار هم داره..
اونجا هم می رم یه سر..

امشب هم می برم به یه چند تا Sony Center طرفای خونمون سر می زنم ببینم صدای سونی چه جوریه..
اما به نسیبت قیمتش تو مایه های 500 600 چیزه خوبی دست آدم رو نمی گیره..

RS70 خیلی عالیه صداش اما با باندهای کوچیکش که باید رو پایه جدا بگذاری مشکل دارم..
Faceش بهم می ریزه..
4 تایی بلند می خوام حتماً..

یا علی..

hrezaei
05-04-2010, 09:41
مرسی دوستان..

حالا این 787 هست..

اونجا هم می رم یه سر..

امشب هم می برم به یه چند تا Sony Center طرفای خونمون سر می زنم ببینم صدای سونی چه جوریه..

RS70 خیلی عالیه صداش اما با باندهای کوچیکش که باید رو پایه جدا بگذاری مشکل دارم..
Faceش بهم می ریزه..

یا علی..

باندهای عقب را زیر یا یا پشت مبلمان رو زمین بذارید خیلی عالی جواب میده .

mohsenking
05-04-2010, 14:44
مرسی دوستان..

حالا این 787 هست..

اونجا هم می رم یه سر..

Faceش بهم می ریزه..

یا علی..
دیروز هایپر بودم ولی فیلیپس رو اونجا ندیدم
اگه 4تا بلند گوی ایستاده میخوای توی 3569 فیلیپس شک نکن
من دارم راضیم

amir3408
05-04-2010, 16:05
آقا این ورودی دیجاتال چیه؟؟ مال کنسولهای بازی هست؟؟

اونوقت چقدر تو کیفیت صدا با همین کارت صوتی هایی که الان داریم فرق میکنه؟؟

ata_webmaker
05-04-2010, 16:08
خیلی خیلی فرق می کنه پهنای باند فیبر نوری خیلی زیاده

amir3408
05-04-2010, 16:14
خیلی خیلی فرق می کنه پهنای باند فیبر نوری خیلی زیاده

خوب خیلی یعنی چقدر؟؟صداشون گوش نواز تر هست؟؟وقتی ولوم بالا میره بازم صدا خوبه؟؟

فایلی که پخش میشه باید مشخصات خاصی داشته باشه یا همین آهنگهای الانمون هم خودشونو نشون میدن؟؟

خروجی دیجیتال رو لپتاپ ها دارند؟؟ شکل سوکت هم فرق میکنه؟؟

ata_webmaker
05-04-2010, 20:05
خیلی خوب با دستگاه خوبی مثل پایونیر که صدای خوبی داره فرق می کنه
بله صدا گوشنواز تره و واضح تر و بدون پارازیت هست یهنی پارازیت در فیبر نوری کاملا صفر هست این ولقعا ثابت شده
ربطی به ولوم نداره
تو آهنگهای معمولی زیاد فرقی نمی کنه چون پهنای باند زیادی نمی خواد ولی تو صدا های دالبی دیجیتال مخصوصا دی تی اس بسیار خورشو نشون می ده
فکر نکنم لپ تلپ ها داشته باشند بعضی از کارت صدا های بیشترفته خروجی کواکسیال دارند که البته فیبر نوری نیست

Pejman3
05-04-2010, 23:50
خروجی دیجیتال یا SPDIF یه پورت انتقال دیتا بصورت دیجیتاله یعنی صفر و یک که خودش دو مدل داره Optical - Coaxial که در نوع اپتیکال با استفاده از یک رشته فیبر نوری بسیار باریک انتقال اطلاعات انجام می شه و شکل پورت یه حالت مربعی داره و در نوع کواکسیال با دو رشته سیم فلزی که از نظر سخت افزاری کاملاً شبیه کابل های کامپوزیت و کامپوننته.
طبیعیه که در نوع اپتیکال هیچ گونه نویزی روش تاثیر نمی گذاره ولی توی کواکسیال می تونه تا حدودی تحت تاثیر سیگنال های دیگه و نویز باشه ولی این خیلی کمتر از کابل های آنالوگه.
در ضمن برای اینکه شما یه صدای 8 کاناله رو انتقال بدین با خروجی های قدیمی احتیاج به 8 تا کابل بود ولی این جوری یه تک سیم می تونه همه این 8 کانال رو منتقل کنه.

masood5019
06-04-2010, 07:14
با سلام
من تمامی پستها را خوانده ام و بعضی مواقع واقعا از اظهار نظر های بعضی دوستان تعجب میکنم دوستانی که درمود فیایپس و پایونیر اظهار نظر میکنند.واقعا تفاوتی بین 600 وات پایونیر و 1100 وات فیلیپس نیست!! .آیا تفاوتی بین وایر لس بودن مدل 3578w فیلیپس و نبود وایر لس در مدلهای پایونیر نیست.!!من از تمامی دوستان خواهش میکنم بدون هیچگونه حب و بغض و اینکه چه مدلی را دارند هر دو سیستم را تست کنند و نقاط قوت و ضعف هر دو سیستم را بگویند. نه اینکه اونهایی که فیلیپس دارند اون را تعریف کنند و اوناییکه پایونییر دارند اون رو تعریف کنند.من جای این شرکتها بودم این عزیزان را به عنوان بازاریاب استخدام میکردم.(این یه تکه رو شوخی کردم)من خودم فیلیپس 3578w ر ا دارم و از آن راضی هستم البته در بعضی جاها هم نقاط ضعفی هم دارد .اگر سوالی دوستان دارند بفرمایند من در خدمتم .

masoudu2ub
06-04-2010, 07:36
با سلام
من تمامی پستها را خوانده ام و بعضی مواقع واقعا از اظهار نظر های بعضی دوستان تعجب میکنم دوستانی که درمود فیایپس و پایونیر اظهار نظر میکنند.واقعا تفاوتی بین 600 وات پایونیر و 1100 وات فیلیپس نیست!! .آیا تفاوتی بین وایر لس بودن مدل 3578w فیلیپس و نبود وایر لس در مدلهای پایونیر نیست.!!من از تمامی دوستان خواهش میکنم بدون هیچگونه حب و بغض و اینکه چه مدلی را دارند هر دو سیستم را تست کنند و نقاط قوت و ضعف هر دو سیستم را بگویند. نه اینکه اونهایی که فیلیپس دارند اون را تعریف کنند و اوناییکه پایونییر دارند اون رو تعریف کنند.من جای این شرکتها بودم این عزیزان را به عنوان بازاریاب استخدام میکردم.(این یه تکه رو شوخی کردم)من خودم فیلیپس 3578w ر ا دارم و از آن راضی هستم البته در بعضی جاها هم نقاط ضعفی هم دارد .اگر سوالی دوستان دارند بفرمایند من در خدمتم .
چه خوب شد شما را دیدم دوست عزیز..

لطف کنید نقاط قوت و ضعف (مخصوصاً ضعف ها) را برایم باز گو کنید..
امروز می خوام برم خرید داداش..
راستی بخاطر وایرلس بودن چقدر افت صدا داره بنظرتون؟!
در ضمن شما چند گرفتید؟!

دوستان نقاط قوت و ضعف Pioneer 787 رو هم لطف کنند ممنون می شم..
با تشکر..

hashemi_ali_reza
06-04-2010, 08:32
با سلام

دوست عزیز من ؛
کسی نگفته که بین 1100 وات فیلیپس و 600 وات پایونیر تفاوت نیست!!!

من عرض کردم که نیازی به حجم صدای بالاتر نداریم مگر آنکه فضای منزل خیلی خیلی بزرگ باشد....همون 600 وات هم برای اکثر منازل ما زیاد هم هست و گرنه من خودم تا حالا صدای فیلیپس رو اصلا نشنیدم و هیچ وقت هم در مورد فیلیپس کوچکترین اظهار نظری نکردم! اصلا شاید خیلی بهتر از پایونیر باشه. بالاخره اونایی که فیلیپس خریدن (مثل خود شما) هم کلی تحقیق کردند .

هدف از این فروم ها اینه که هر کس از هر مدلی که استفاده می کنه و یا در موردش اطلاعات داره بدون هیچ گونه تعصبی نقاط ضعف و قوتش رو بگه . که خوشبختانه می بینم که حداقل در مورد فروم ((سینمای خانگی)) اکثرا اون رو رعایت می کنند. اگه دقت کرده باشید اکثر افراد که ظاهرا طرفدار یک برند خاص هستند وقتی یه نفر دیگه در مورد یه برند دیگه صحبت می کنه ازش تشکر می کنن . این خیلی خوبه . نشون می ده که ما یعنی حداقل قشر جوون داریم یه چیزایی رو یاد می گیریم .اصلا هدف تبلیغ یک برند یا مدل خاص نیست!

وقتی من می بینم که یه نفر که اصلا عضو P30WORLD نبوده فقط با خوندن مطالب فروم به این نتیجه می رسه که مثلا RS70 پایونیر بگیره و بعد هم می یاد و میگه که خیلی از دستگاش راضیه و از همه تشکر می کنه ، من خیلی خوشحال می شم . نه به این دلیل که پایونیر گرفته بلکه به این خاطر که می بینم این همه اطلاعات و نظر که همه (من جمله خود من ) تو این فروم گذاشتیم حداقل برای یک نفر مفید بوده.

اما در کل به نظر من شما به نکته خیلی خوب و مهمی اشاره کردید. مرسی از شما!

Pejman3
06-04-2010, 09:22
با سلام

من هم فکر می کنم یه مقدار تعصب و طرفداری باعث پایین اومدن سطح بحث ها شده.
مثلاً اول بحث چند نفر اومدند از سینمای خانگی سونی بد گفتند الان دیگه همه بر علیه سونی حرف می زنند و حتی از تقریباً 12 مدلی که سونی داره هیچ کدوم ارزش بحث کردن هم ندارند!
تا اینجا این قضیه پیش رفت که یکی از دوستان گفت اصلاً طراحی و ظاهر سونی حال آدمو به هم می زنه!!!
این قضیه تو خیلی جاهای دیگه هم ادامه داره اول تاپیک همش بحث فیلیپس بود حالا همش پایونیر ...

ata_webmaker
06-04-2010, 12:20
دوست عزیز حق با شماست تفاوت بین 1100 وات با 600 وات زیاده ولی اگر نظر منو بخوای من هر دو مدل رو تست کردم ولی به نظر بنده حجم هر دو دستگاه در یک حده
البته که فیلیپس وایرلس داره و پایونیر نداره من این مسائله هم ذکر کردم خوده من الان فیلیپس دارم اتفاقا راضی هم هستم بد نیست ولی می گم پایونیر یک چیزه دیگست شما حتی اگر تو فروم بگردی اون مقاله انتقادی من راجع 282 پایونیر هم پیدا می کنی که البته راجع تصویرش تا حدی حق با بنده بود اون مدلی که من داشتم روی ال سی دی های سونی تصویر را درست اسکال نمی کرد شفافیتش خوب بود ولی خوب مشگلاتی هم داشت
من 777 سونی هم داشتم ولی به جرات می تونم بگم که حجم صدای 282 پایونیر خیلی بیشتر از اون بود حالا کاری نداریم که سونی اصلا از نظر صدا قابل رقابت با پایونیر نیست
آره فیلیپس فریمش آپدیت میشه ولی سینمای خانگی پایونیر مدل های htz آپدیت نمیشه فقط سری rs میشه
پایونیر بانداش چوبی هست و صدای بهتری میده ولی فیلیپس بانداش کائوچو هست البته تو یکی از مدل هاش که یادم نیست چوبیه که صدای خیلی خولی هم داره
اگر قرار باشه مقایسه باشه در اولین فرصت یک مقاله عالی تهیه می کنم با جدل و قیمت ها که دقیق انجام بشه و طبق نظرات و تجربه های دیگران و خودم مقایسه می کنم نه اون چیزی که رو کاغذ هست
بر فرض صنام هم ال سی دی میزنه سونی هم ال سی دی میزنه آیا با هم یکی هستند؟
در کل رو کاغذ خیلی چیز ها نوشته میشه که دهنه آدمو آب می اندازه ولی تو واقعیت اینطور نیست
می بخشید وقتتون رو گرفتم :20:

masood5019
06-04-2010, 12:47
با عرض سلام خدمت دوست عزیزمان masoudu2ub
بنده چون پایونیر ندارم با اینکه بعضی جاها دیدم ولی نمیخواهم در مورد مزایا و معایب آن بنویسم.
و در مورد محسنات فیلیپس هم فکر کنم در پستهای قبلی به اندازه کافی توضیح داده شده است و اگر سوالی باشد باز اگر بفرمایید من با جزییات کامل توضیح خواهم داد صرفا به دو سه مشکلاتی که من با آن برخورد کردم بسنده میکنم امیدوارم که کمکی کرده باشم

1- زمان لود آن زیاد است یعنی وقتی من یک dvd داخل دستگاه گذاشتم و usb هم به آن وصل میکنم ابتدا وقتی دستگاه روشن میشود شروع به لود کردن از روی دیسک میکند و این حدودا 30 ثانیه تا یک دقیقه زمان میبرد.
2- در صورتی که در زمان لود آن صبر نکنید و دکمه usb و یا دکمه های دیگر آن را بزنید سیستم هنگ میکند و باید حتما از برق خارج کرده و دوباره وصل کنیم

3- usb آن فقط fat32 را قبول میکند و این بدین معنی است که شما امکان استفاده از فایلهای بالاتر از 2 گیگا بایت را ندارید بدیهی است برای داشتن فایلهای بالاتر از 2 گیگا بایت باید فرمت usb را ntfs انتخاب کنید که سیستم قبول نمیکند
4- این یکی را پارتی بازی کنیم زیر نویس فارسی با پسوند SRT را قبول میکندو درست نشان میدهد
5- وایرلس آن بدون هیچ مشکلی و کم کردن کیفیت واقعا خوب کار میکند
6- بنده از طریق اینترنت و به قیمت 530 تومان خریداری کردم

حال از یکی از دوستان که پایونیر دارد خواهش مینمایم نقاط ضعف دستگاه را و با تکیه به مسایلی که بنده مطرح کردم تست نموده و بفرمایند

با تشکر از زحمات کلیه دوستان

Pejman3
06-04-2010, 16:01
با عرض سلام خدمت دوست عزیزمان masoudu2ub
بنده چون پایونیر ندارم با اینکه بعضی جاها دیدم ولی نمیخواهم در مورد مزایا و معایب آن بنویسم.
و در مورد محسنات فیلیپس هم فکر کنم در پستهای قبلی به اندازه کافی توضیح داده شده است و اگر سوالی باشد باز اگر بفرمایید من با جزییات کامل توضیح خواهم داد صرفا به دو سه مشکلاتی که من با آن برخورد کردم بسنده میکنم امیدوارم که کمکی کرده باشم

1- زمان لود آن زیاد است یعنی وقتی من یک dvd داخل دستگاه گذاشتم و usb هم به آن وصل میکنم ابتدا وقتی دستگاه روشن میشود شروع به لود کردن از روی دیسک میکند و این حدودا 30 ثانیه تا یک دقیقه زمان میبرد.
2- در صورتی که در زمان لود آن صبر نکنید و دکمه usb و یا دکمه های دیگر آن را بزنید سیستم هنگ میکند و باید حتما از برق خارج کرده و دوباره وصل کنیم

3- usb آن فقط fat32 را قبول میکند و این بدین معنی است که شما امکان استفاده از فایلهای بالاتر از 2 گیگا بایت را ندارید بدیهی است برای داشتن فایلهای بالاتر از 2 گیگا بایت باید فرمت usb را ntfs انتخاب کنید که سیستم قبول نمیکند
4- این یکی را پارتی بازی کنیم زیر نویس فارسی با پسوند SRT را قبول میکندو درست نشان میدهد
5- وایرلس آن بدون هیچ مشکلی و کم کردن کیفیت واقعا خوب کار میکند
6- بنده از طریق اینترنت و به قیمت 530 تومان خریداری کردم

حال از یکی از دوستان که پایونیر دارد خواهش مینمایم نقاط ضعف دستگاه را و با تکیه به مسایلی که بنده مطرح کردم تست نموده و بفرمایند

با تشکر از زحمات کلیه دوستان

دوست عزیز fat32 تا 32 گیگ می تونه آدرس بده احتمالاً شما به fat16 فورمت کردین.

capitanrayan
06-04-2010, 16:17
این سینما خانگی های هدیه ای سامسونگ بدرد میخوره؟ یا هدیشون رو پس بدیم؟؟؟؟
tz-225
:31:

pemy
06-04-2010, 19:35
دوستان واساتید . دوست عزیز نسیم به سوال من جواب نداد . لطفا اگه کسی سری rs داره من چند تا سوال دارم. اول اینکه آیا سریهای rs30 - rs50 -rs70 با تفاوت قیمت حدود 300000 هزار تومن واقعا ارزش داره ؟ یعنی تو کیفت صدا با هم فرق دارن؟ یا اینکه فقط امکانات جنبیشون با هم فرق داره ؟ دوم اگه ازدوستان این سری رو دارن چند تا عکس از پشت و lable هاش برام بذاره چون شاید من بگم از بانه برام بیارن. میترسم جنس تقلبی بهم بندازن و سوال آخر آیا پایونیر بدون گارانتیش هم هست مدل rs70 اگه هست تو تهران قیمت چنده ؟ واقعا شرمندم که سوالا تم زیاد شد

---------- Post added at 07:56 AM ---------- Previous post was at 07:55 AM ----------

یه چیز دیگه با پوزش rms rs70 چند واته؟آیا تو تصویر هم از سونی سرتره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mr_rayan
06-04-2010, 20:26
این سینما خانگی های هدیه ای سامسونگ بدرد میخوره؟ یا هدیشون رو پس بدیم؟؟؟؟
tz-225
شک نکن که بدرد نمیخوره.

با سلام
دوست عزیز باور کنید اینا همش بازی با اعداده.شرکتی مثل فیلیپس که اعلام می کنه سینما با صدای 1100 وات تولید کرده به نظرت وات واقعی اعلام می کنه؟می دونید 1000 یا 1100 وات یعنی چی؟؟؟اصلا به نظرتون این سیستمایی که توی بازارند می تونند همچین خروجی صدایی تولید کنند؟من یه سیستم ضبط خونگی سونی داشتم،یکی از بهترین مدل هایی که سونی توی صدا تولید کرده بود با حداکثر خروجی 480 وات،بقدری صدای وحشتناکی داشت که اصلا امکان بردن ولوم تا نصف هم نبود.حتی یادمه یسری تا آخر زیادش کردم همسایه طبقه بالا ضعف کرد دو روز افتاد تو رختخواب(بنده خدا فکر کرده بود زلزله اومده:31:)حالا تصور کنید 1000 وات باید چقدر باشه.
شرکتی مثل پایونیر مدل های rs خودش رو تولید کرده با حداکثر خروجی 800 وات.حالا شرکت سامسونگ میاد سینما میزنه میگه 1000 وات که وقتی گوش میدی 200 وات هم نیست.ال جی هم همینطور و یا ....
ببخشید زیاد حرف زدم.کلا اینارو گفتم که بدونید فقط به اعداد تکیه نکنید،اینا همه تبلیغاته.من صدای اکثر مدل های توی بازار هم تست کردم و بدون تعصب میگم که فقط پایونیر و چنتا مدل از شرکت سونی هست که حجم صداش به حداکثر قدرت خروجی که توسط شرکتش اعلام کرده می خوره.
شما خودت یبار صدای سری های rs پایوینر که 800 وات هستش تست کن و با 1000 وات فیلیپس مقایسه کن ببین کدوم قدرت و حجم بیشتری داره.سینماهای فیلیپس صدای خیلی خوبی داره ولی به نظر من صدایی در حد 787 پایونیر داره و اندازه همون 600 وات هست.
مدل 282 پایونیر با قدرت خروجی 360 وات صدای بلندتری از مدل های TZ سامسونگ که به گفته شرکتش 1000 وات خروجی داره تولید می کنه،اگر قبول ندارید برید امتحان کنید.

capitanrayan
06-04-2010, 20:39
شک نکن که بدرد نمیخوره.

.
میگم- شما ها اوسا کارید!این رو پس میگیرن؟ - بریم یه مدل دیگه از بیرون بخریم؟
چه مدلی بخریم؟ با -400-500 تومن؟
ممنون

mr_rayan
06-04-2010, 20:45
میگم- شما ها اوسا کارید!این رو پس میگیرن؟ - بریم یه مدل دیگه از بیرون بخریم؟
چه مدلی بخریم؟ با -400-500 تومن؟
ممنون
آره بابا چرا پس نگیرن؟همونجا که تی وی خریدی بگو سینماشو نمی خوام.پولشو واست کم می کنه.در مورد اینکه هم با 400 یا 500 چی بگیری کلی تویفروم بحث شده و بهترین انتخاب ها از پایونیر مدل 787 و از فیلیپس مدل 3378و 3569 هستش.

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز حدود 10 صفحه فکر کنم بری عقب می بینی که علیرضا در مورد سوالهای شما کاملا و خیلی عالی توضیح داده.

pemy
06-04-2010, 21:19
دوست واستاد عزیزیم ممنون از راهنماییت . خیلی استفاده کردم . ولی با این حال باز چند تا از سوالام جواباش اونجا نبود. اگه براتون امکان داشته باشه میخواستم لطف کنید واز lable هاش چند تا عکس برام بذارید. چون همونطور که گفتم شاید بگم از بانه برام بیارن ومیترسم تقلبی باشه .در ضمن اینجا من یه جایی rs70 پیدا کردم بهم گفت که dvd پلیرش 410 و از 420 جدید تره . در این مورد هم لطف کنید و راهتماییم کنید . با پوزش تو تهران rs70 بدون گارانتیش هم هست ؟اگه هست چنده؟ پاینده باشید

mr_rayan
06-04-2010, 22:00
دوست واستاد عزیزیم ممنون از راهنماییت . خیلی استفاده کردم . ولی با این حال باز چند تا از سوالام جواباش اونجا نبود. اگه براتون امکان داشته باشه میخواستم لطف کنید واز lable هاش چند تا عکس برام بذارید. چون همونطور که گفتم شاید بگم از بانه برام بیارن ومیترسم تقلبی باشه .در ضمن اینجا من یه جایی rs70 پیدا کردم بهم گفت که dvd پلیرش 410 و از 420 جدید تره . در این مورد هم لطف کنید و راهتماییم کنید . با پوزش تو تهران rs70 بدون گارانتیش هم هست ؟اگه هست چنده؟ پاینده باشید
امیر rs30 داره.
امیر هر وقت این پست رو خوندی یه زحمتی بکش چنتا عکس از پشت سیستمت بنداز بذار واسه این دوستمون.
بدون گارانتی هم من توی تهران ندیدم.با گارانتیش بزور گیر میاد چه برسه به بدون گارانتی.

Pejman3
06-04-2010, 23:52

تفاوت سونی پایونیر تو تصویر خیلی زیاد نیست و کاملا مربوط به دی وی دی پلیرهایی است که روشون می دهند یعنی Pioneer DV-420 و Sony NS728 که من هر دوشون رو تست کردم تفاوت محسوسی ندیدم.
طبق نظر بقیه دوستان چندان به وات این دستگاه ها نگاه نکن چون واقعاً اعداد بی ارزشی هستند و هیچی رو نشون نمی دهند فقط میتونم بگم با قدرت صدای RS70 خیلی جاها رو می تونی بترکونی!!!
فکر کنم الان RS70 حدود 880 تومان باشه

Guts
07-04-2010, 00:38
آقا بین 787 و 3378 کدومو بخرم؟ یا اصلاً 3569؟ چند هست این 3569؟ فقط کیفیت صدا برام مهمه.

nasim1446
07-04-2010, 02:24
نسیم جان مبارکت باشه. منم یه چند تاسوال ازت داشتم اول اینکه دستگاهتو چند خریدی؟ دوم آیا باگارانتی خریدی ؟ در صورت مثبت بودن گارانتیش چیه؟ من اینجا تو تبریز rs70 رو بهم 1200000 هزار تومن میگن . نمیدونم چیکار کنم . آیا میتونم از نهران خرید کنم ودستگاه رو بهم بفرستن. اینجا فقط یکی دو جا پایونیر هست.اونم با اون قیمتها. دوست عزیز آیا کیفیت تصویرش هم از سونی بهتره؟ وای که چقدر دلم میخواد یه دستگاه مثل مال تو داشتم. واقعا مبارکت باشه. خوش به حالت.......

سلام
ممنون. آره با گارانتی گرفتم. گارانتی رو خود نمایندگی به مدت یکسال انجام میده. کیفیت تصویری که من دیدم خیلی خوب بود. اما اونو با سونی مقایسه نکردم که بدونم چه فرقی داره. اما کیفیت صداش فوق العاده است. من 880 گرفتم. امکان از تهران هست. ابعاد جعبه هاش بزرگه ولی فکر کنم با این قیمتی که شما میگی، می ارزه بیای از تهران بگیری.

vatanema
07-04-2010, 13:34
آقا کسی اطلاع داره هایپراستار پایونر 787 داره یا نه؟ من حوصله جمهوری رو ندارم.اگر هایپر داشته باشه خیلی خوب میشه.

این هم لینک همین محصول در سایت رسمی پایونر هست.

لینک بالا هم بروشور مقایسه 10 تا از محصولات 2009 و 2010
کسی میدونه پاور مصرفی 787 چقدر هست؟

sum1920
07-04-2010, 13:37
آقا بین 787 و 3378 کدومو بخرم؟ یا اصلاً 3569؟ چند هست این 3569؟ فقط کیفیت صدا برام مهمه.
مدل 3569 حف نداره حدود یک هفته پیش از دوتا فروشگاه توپاساژ شرکا قیمت گرفتم یکی 510 میداد یکی 550 ..ولی زمینه اش تو بازار داره کم میشه هرکی میخواد باید سریعتر اقدام کنه.

masoudu2ub
07-04-2010, 14:32
دیشب رفتم جمهوری اما تا رسیدم به پایونیر ساعت 9:10 بود که دیدم کرکره رفته پایین..

بکل از فیلیپس نا امید شدم..
کیفیتش بدک نبود اما اصلاً در حد تعریفاتی که دوستان کردند نبود انصافاً!
قیافشم اصلاً به دلم نشست..

سونی رفتم و چندتا مدلشو تست کردم..
همشون صداشون فوق العاده بودند..
قیافه هاشونم عی، بدک نیست..
اما مدل DAV-F500 ش قیمتش خیلی بالاست و اصلاً نمی ارزه.. (حدود 900 تومان)
فکر می کنم به خاطره پلیرش باشه بیشتر..
چون اگه دیده باشید مدلش استادست و خیلی شیکه..

مدل FZ900 ش صداش خیلی عالی بود، قیافشم خوبه و تقریباً تو همون مایه هاست که می پسندم، قیمتشم 630..
شاید همینو بگیرم.. (البته بعد از تست پایونیر 787)
این مدل بلندگوی عقبش بیسیم هم هست که خیلی عالیه..
5 تا باند 144 وات RMS داره + 1 ساب ووفر 280 وات RMSی..
صداش معرکست..
وضوح فوق العاده بالا، تفکیک فوق العاده بالا بدون کوچکترین خط و خش صدا که خیلی حالیدم جون داداش..
ووفرشم که هیولاست! 280 وات پرقدرت..
آمپلی فایرهای سونی که اسمشون S-Master هست واقعاً عالی هستند..
خیلی خوب تقویت می کنند صدا رو طوری که با صدای کم هم لذت می بری از گوش دادن آهنگ..

پایونیرم که بست دیگه..
چیزی ندارم بگم تا برنامه بعدی که برم جمهوری..

masoudu2ub
07-04-2010, 14:45
شک نکن که بدرد نمیخوره.

دوست عزیز باور کنید اینا همش بازی با اعداده.شرکتی مثل فیلیپس که اعلام می کنه سینما با صدای 1100 وات تولید کرده به نظرت وات واقعی اعلام می کنه؟می دونید 1000 یا 1100 وات یعنی چی؟؟؟اصلا به نظرتون این سیستمایی که توی بازارند می تونند همچین خروجی صدایی تولید کنند؟من یه سیستم ضبط خونگی سونی داشتم،یکی از بهترین مدل هایی که سونی توی صدا تولید کرده بود با حداکثر خروجی 480 وات،بقدری صدای وحشتناکی داشت که اصلا امکان بردن ولوم تا نصف هم نبود.حتی یادمه یسری تا آخر زیادش کردم همسایه طبقه بالا ضعف کرد دو روز افتاد تو رختخواب(بنده خدا فکر کرده بود زلزله اومده:31:)حالا تصور کنید 1000 وات باید چقدر باشه.
شرکتی مثل پایونیر مدل های rs خودش رو تولید کرده با حداکثر خروجی 800 وات.حالا شرکت سامسونگ میاد سینما میزنه میگه 1000 وات که وقتی گوش میدی 200 وات هم نیست.ال جی هم همینطور و یا ....
ببخشید زیاد حرف زدم.کلا اینارو گفتم که بدونید فقط به اعداد تکیه نکنید،اینا همه تبلیغاته.من صدای اکثر مدل های توی بازار هم تست کردم و بدون تعصب میگم که فقط پایونیر و چنتا مدل از شرکت سونی هست که حجم صداش به حداکثر قدرت خروجی که توسط شرکتش اعلام کرده می خوره.
شما خودت یبار صدای سری های rs پایوینر که 800 وات هستش تست کن و با 1000 وات فیلیپس مقایسه کن ببین کدوم قدرت و حجم بیشتری داره.سینماهای فیلیپس صدای خیلی خوبی داره ولی به نظر من صدایی در حد 787 پایونیر داره و اندازه همون 600 وات هست.
مدل 282 پایونیر با قدرت خروجی 360 وات صدای بلندتری از مدل های TZ سامسونگ که به گفته شرکتش 1000 وات خروجی داره تولید می کنه،اگر قبول ندارید برید امتحان کنید.
منم حرف شما رو تایید می کنم..
480 وات واقعی خیلی زیاده و خونرو منفجر می کنه..
اینا هیچ کدوم واقعی نیستند به غیر از پایونیر و سونی..
بنظرم فقط پایونیره که دقیق می نویسه و اگه سامسونگ اون سینماهای واقعاً آشغالشو می زنه 1000 وات RMS پایونیرو سونی باید بنویسند 9000 وات RMS..
قیاسش بنظر من این طوری میشه با زبان سامسونگی..
هه هه.. :8:

hashemi_ali_reza
07-04-2010, 16:11
امیر rs30 داره.
امیر هر وقت این پست رو خوندی یه زحمتی بکش چنتا عکس از پشت سیستمت بنداز بذار واسه این دوستمون.
بدون گارانتی هم من توی تهران ندیدم.با گارانتیش بزور گیر میاد چه برسه به بدون گارانتی.

pemy
07-04-2010, 17:55

دوست عزیز ممنون از لطفتون . ولی فکر کنم این عکس یه عکس استاندارد بود چون من اصلا نتونستم نوشته های پشتشو مثل کشور سازنده رو بخونم اگه لطف کنین از دستگاه خودتون عکس بگیرین (فقط اون قسمت نوشته هاش) که بزرگتر و خواناتر باشه ممنون میشم . در ضمن من توتبریز یکی پیدا کردم ولی فروشنده میگه dvd پلیرش 410 . ولی من اینجا خوندم که dvd پلیر rs70 باید 420 باشه . طرف میگفت که 410 جدیدتر اومده وامکاناتش از 420 بیشتره .لطفا در این مورد هم منو راهنماییم کنید. با تشکر .پاینده باشید

S A M S U N G
07-04-2010, 21:08
سلام دوست عزیز .

با ارزش پوزش چون من دارم اسباب کشی میکنم الان همه وسایل رو جمع کردم .

پشت اکثرشون نوشته مالزی یا چین . تمام شده در ژاپن .

مخلصیم .

Guts
07-04-2010, 22:50
آقا نظرتون در مورد مدل‌های Stereo برندی مثل Pioneer چیه که فضای کمتری رو اشغال میکنه؟ این مدل 585 تو بازار هست؟ کلاً ما تو آپارتمان نمیشه صدای اینا رو که خیلی زیاد کرد واقعاً برای همین کیفیتش خیلی برام مهمه و واقعاً پولی که می‌دی ارزشش رو داشته باشه مثلاً چه فایده داره اگه یه سیستم 1000 وات بخری وقتی نمیتونی صداش رو تا 1/3 هم زیاد کنی پس یه چیزی باشه که نیاز ما رو برطرف کنه، برای همین من نظرم روی مدل‌های با وات کمتر افتاده نمیدونم دوستان اطلاعاتی دارن در موردشون یانه اصلاً بدرد میخورن و کیفیت خوبی دارن یا نه اگر قرار باشه سیستم با وات کمتر بگیرم چی بگیرم؟
این قیافه مدل‌های Philips هم خیلی سادست اصلاً چنگی بدل نمیزنه البته از روی عکس‌ها میگم، به نظر Pioneer بهتر میاد؟ نمیدونم بازم.

mr_rayan
08-04-2010, 00:23
ببخشید.تکراری.

mr_rayan
08-04-2010, 00:42
آقا نظرتون در مورد مدل‌های Stereo برندی مثل Pioneer چیه که فضای کمتری رو اشغال میکنه؟ این مدل 585 تو بازار هست؟ کلاً ما تو آپارتمان نمیشه صدای اینا رو که خیلی زیاد کرد واقعاً برای همین کیفیتش خیلی برام مهمه و واقعاً پولی که می‌دی ارزشش رو داشته باشه مثلاً چه فایده داره اگه یه سیستم 1000 وات بخری وقتی نمیتونی صداش رو تا 1/3 هم زیاد کنی پس یه چیزی باشه که نیاز ما رو برطرف کنه، برای همین من نظرم روی مدل‌های با وات کمتر افتاده نمیدونم دوستان اطلاعاتی دارن در موردشون یانه اصلاً بدرد میخورن و کیفیت خوبی دارن یا نه اگر قرار باشه سیستم با وات کمتر بگیرم چی بگیرم؟
این قیافه مدل‌های Philips هم خیلی سادست اصلاً چنگی بدل نمیزنه البته از روی عکس‌ها میگم، به نظر Pioneer بهتر میاد؟ نمیدونم بازم.
مدل های استریو تو بازار خیلی کم گیر میاد چون طالب نداره و همه دنبال سیستم های 5.1 هستند.شرکت فیلیپس یکی دو مورد داره که اونا هم نسبت به کاراییش یخورده قیمتش بالاست.
مدل 585 هم من تا حالا جایی ندیدم.بعید می دونم گیرت بیاد ولی اگه دنبال یه چیز جمع و جورتر هستی مدل 282 پایونیر با قدرت صدای 360 وات و با قیمت تقریبا 390 تومن به نظر من خیلی واست مناسبه.

دوست عزیز ممنون از لطفتون . ولی فکر کنم این عکس یه عکس استاندارد بود چون من اصلا نتونستم نوشته های پشتشو مثل کشور سازنده رو بخونم اگه لطف کنین از دستگاه خودتون عکس بگیرین (فقط اون قسمت نوشته هاش) که بزرگتر و خواناتر باشه ممنون میشم . در ضمن من توتبریز یکی پیدا کردم ولی فروشنده میگه dvd پلیرش 410 . ولی من اینجا خوندم که dvd پلیر rs70 باید 420 باشه . طرف میگفت که 410 جدیدتر اومده وامکاناتش از 420 بیشتره .لطفا در این مورد هم منو راهنماییم کنید. با تشکر .پاینده باشید
دستگاه ها ساخت مالزی هست و اسپیکرها ساخت چین،بعید می دونم غیر از این باشه.

دیشب رفتم جمهوری اما تا رسیدم به پایونیر ساعت 9:10 بود که دیدم کرکره رفته پایین..

بکل از فیلیپس نا امید شدم..
کیفیتش بدک نبود اما اصلاً در حد تعریفاتی که دوستان کردند نبود انصافاً!
قیافشم اصلاً به دلم نشست..

سونی رفتم و چندتا مدلشو تست کردم..
همشون صداشون فوق العاده بودند..
قیافه هاشونم عی، بدک نیست..
اما مدل DAV-F500 ش قیمتش خیلی بالاست و اصلاً نمی ارزه.. (حدود 900 تومان)
فکر می کنم به خاطره پلیرش باشه بیشتر..
چون اگه دیده باشید مدلش استادست و خیلی شیکه..

مدل FZ900 ش صداش خیلی عالی بود، قیافشم خوبه و تقریباً تو همون مایه هاست که می پسندم، قیمتشم 630..
شاید همینو بگیرم.. (البته بعد از تست پایونیر 787)
این مدل بلندگوی عقبش بیسیم هم هست که خیلی عالیه..
5 تا باند 144 وات RMS داره + 1 ساب ووفر 280 وات RMSی..
صداش معرکست..
وضوح فوق العاده بالا، تفکیک فوق العاده بالا بدون کوچکترین خط و خش صدا که خیلی حالیدم جون داداش..
ووفرشم که هیولاست! 280 وات پرقدرت..
آمپلی فایرهای سونی که اسمشون S-Master هست واقعاً عالی هستند..
خیلی خوب تقویت می کنند صدا رو طوری که با صدای کم هم لذت می بری از گوش دادن آهنگ..

پایونیرم که بست دیگه..
چیزی ندارم بگم تا برنامه بعدی که برم جمهوری..
دوست عزیز در مورد F500 حق با شماست و این قیمت بالا فقط بخاطر طراحیه پلیرش هست و اگه یه تست صدا هم از می گرفتی که دیگه به کل می خورد تو ذوقت.
اگر شما می خوای 600 تومن بیشتر هزینه کنی من پیشنهاد می کنم مدل rs30 رو بگیری به همراه پلیر rs70 که قیمتش همون حدودا میشه و از FZ900 خیلی سرتره.
مدل FZ900 هم ووفر 280 واتی نداره یعنی اغراق شده.من پیشنهاد می کنم صدای مدل FXG99 رو یه تست بگیری و به صدای ووفرش گوش کنی و با FZ900 مقایسه کنی تا ببینی 280 وات ووفر چی میشه.

masoudu2ub
08-04-2010, 10:04
مدل های استریو تو بازار خیلی کم گیر میاد چون طالب نداره و همه دنبال سیستم های 5.1 هستند.شرکت فیلیپس یکی دو مورد داره که اونا هم نسبت به کاراییش یخورده قیمتش بالاست.
مدل 585 هم من تا حالا جایی ندیدم.بعید می دونم گیرت بیاد ولی اگه دنبال یه چیز جمع و جورتر هستی مدل 282 پایونیر با قدرت صدای 360 وات و با قیمت تقریبا 390 تومن به نظر من خیلی واست مناسبه.

دوست عزیز در مورد F500 حق با شماست و این قیمت بالا فقط بخاطر طراحیه پلیرش هست و اگه یه تست صدا هم از می گرفتی که دیگه به کل می خورد تو ذوقت.
اگر شما می خوای 600 تومن بیشتر هزینه کنی من پیشنهاد می کنم مدل rs30 رو بگیری به همراه پلیر rs70 که قیمتش همون حدودا میشه و از FZ900 خیلی سرتره.
مدل FZ900 هم ووفر 280 واتی نداره یعنی اغراق شده.من پیشنهاد می کنم صدای مدل FXG99 رو یه تست بگیری و به صدای ووفرش گوش کنی و با FZ900 مقایسه کنی تا ببینی 280 وات ووفر چی میشه.
دوست عزیز از مدل هایی که تو بازار هست بگو..
حتی DZ1000 هم جمع شده رفته تو آرشیو و فروشگاه ها تک و توک دارند..
قبول دارم حرفتو..
280 وات ووفرش الکی..
من 100 وات ووفر سونی رو دارم..
صداش در حدیه که تمام شیشه های یه خونه 190 متری می خواد بیاد پایین..
وحشتناکه..
جثه شم 2 برابره ووفر جدیدای سونیه..
خیلی غوله..
از زیرم می زنه صدارو..
خاکو توبره می کنه..

اینا همش دروعند..
فقط پایونیر داره درست می نویسه..

سونی هم صداش خیلی عالیه..
اما همشون زیره 500 هم نیستند که می گن 1000 وات..
1000 وات RMS مگه الکیه!!!!

vatanema
08-04-2010, 10:47
من یه مقایسه ای انجام دادم بین 282 و 787.چند تا تفاوت علاوه بر واتشون داشتند که اشاره می کنم.
(Advanced Multi-Channel Acoustic Calibration System (MCACC
Advanced Sound Retriever
Auto Level Control
Optical Input for STB/Game Console
مدل 282 موارد بالا رو نداره.

یه اختلاف دیگه هم اینه که واسه 282 نوشته Base + 4 Tall اما واسه 787 نوشته DSP + 4 Tall
اون دو تای اولی و تفاوت Base و DSP رو اگر کسی اطلاعی داره لطف کنه توضیح بده.
من فکر می کنم اگر 80 تومن اختلاف قیمت داشته باشند بهتره آدم این چند تا آپشن رو هم داشته باشه.مگر اینکه موارد مهمی نباشند.
hashemi_ali_reza
08-04-2010, 11:04
من یه مقایسه ای انجام دادم بین 282 و 787.چند تا تفاوت علاوه بر واتشون داشتند که اشاره می کنم.
(Advanced Multi-Channel Acoustic Calibration System (MCACC
Advanced Sound Retriever
Auto Level Control
Optical Input for STB/Game Console
مدل 282 موارد بالا رو نداره.

یه اختلاف دیگه هم اینه که واسه 282 نوشته Base + 4 Tall اما واسه 787 نوشته DSP + 4 Tall
اون دو تای اولی و تفاوت Base و DSP رو اگر کسی اطلاعی داره لطف کنه توضیح بده.
من فکر می کنم اگر 80 تومن اختلاف قیمت داشته باشند بهتره آدم این چند تا آپشن رو هم داشته باشه.مگر اینکه موارد مهمی نباشند.

دوست عزیز اختلاف قیمت 2 دستگاه مورد نظر شما یعنی 282 و 787 پایونیر ، 250 هزار تومنه نه 80 تومن!

MCACC سیستمی برای کالیبره کردن 2 اسپیکر جلو ، 2 اسپیکر عقب و 1 اسپیکر مرکزیه.
به این معنی که در جعبه دستگاه شما یک میکروفون کوچیک قرار دادند که با وصل کردن اون به ورودی میکروفون در پانل جلویی دستگاه و قرار دادن میکروفون در محلی که شنونده مستقر می شه ، با فعال کردن سیستم MCACC می شه تنظیمات صدای اسپیکرها رو بهینه کرد.

vatanema
08-04-2010, 11:13
دوست عزیز اختلاف قیمت 2 دستگاه مورد نظر شما یعنی 282 و 787 پایونیر ، 250 هزار تومنه نه 80 تومن!

MCACC سیستمی برای کالیبره کردن 2 اسپیکر جلو ، 2 اسپیکر عقب و 1 اسپیکر مرکزیه.
به این معنی که در جعبه دستگاه شما یک میکروفون کوچیک قرار دادند که با وصل کردن اون به ورودی میکروفون در پانل جلویی دستگاه و قرار دادن میکروفون در محلی که شنونده مستقر می شه ، با فعال کردن سیستم MCACC می شه تنظیمات صدای اسپیکرها رو بهینه کرد.

در مورد اختلاف قیمت مطمئن هستید؟منبع قیمت من فروشگاه چاره بود که 787 رو 475 تومن قیمت داده و 282 رو 395 تومن.

hashemi_ali_reza
08-04-2010, 11:19
در مورد اختلاف قیمت مطمئن هستید؟منبع قیمت من فروشگاه چاره بود که 787 رو 475 تومن قیمت داده و 282 رو 395 تومن.

حق با شماست دوست عزیز
من با پایونیر 180 اشتباه گرفتم.
عذر می خوام.
به نظر من با توجه به اختلاف قیمت 80 تومنی صرف با 787 هستش چون هم امکانات بالاتر داره و هم قدرت بیشتر....

hashemi_ali_reza
08-04-2010, 11:25
یه نکته جالب که در مورد پایونیر 180 به ذهنم رسید اینه که این دستگاه چقدر به نسبت قیمتش خوبه!

مثلا الان این مدل اسپیکر pc با مارک jbl (که البته یه برند حرفه ایه) بیش از 150 هزار تومن قیمت داره . البته در مورد قیمت دقیقش اطلاع ندارم(تصویر پایین) :

البته من صدای این اسپیکر رو شنیدم . صدای شفافی داره. اما حالا به پایونیر 180 توجه کنید. یه سیستم با 5 اسپیکر به علاوه یه ساب ووفر و دستگاه dvd پلیر که از محدوده وسیعی از فرمتهای صوتی و تصویری پشتیبانی می کنه ! +کنترل از راه دور ، رادیو ، ورودی usb و.... این دستگاه اونم با مارک پایونیر 225 تومن قیمت داره !!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@090513@l.jpg

البته کاری ندارم که کاربرد دو تا دستگاه بالا یه کم متفاوته ولی وقتی به نسبت امکانات و قیمت دو تا دستگاه رو مقایسه کنیم ،می بینیم که 180 پایونیر می ارزه

vatanema
08-04-2010, 11:57
در مورد این اختلاف هم که واسه 282 نوشته Base + 4 Tall اما واسه 787 نوشته DSP + 4 Tall اگر آشنایی دارید ممنون میشم.

moriss
08-04-2010, 13:25
سینماهای خانگی هارد اکسترنال ساپورت نمیکنن؟

من یه هارد 500 رو وصل کردم به فیلیپس 3378 اما نشناخت؟!

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

ghahremanimehdi
08-04-2010, 13:38

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

چرا ساپورت میکنند.
فایل سیستمش باید FAT32 باشه ، معمولا NTFS نمیشناسند.

pemy
08-04-2010, 14:43

دوست عزیز واستاد گرامی . من دیروز به همون نمایندگی پایونیر تو تهران زنگ زدم و به من گفت که باندا و دی وی دی مالزیند و آمپلی فایر ساخت چین. شما مطمئنید که فقط باندا چینی اند. در ضمن یکی از دوستا همینجا از سونی خیلی تعریف کرد . به نظر شما از rs70 بهتره؟

pemy
08-04-2010, 14:51
نمی دونم چرا نقل قول اینطوری شد

sum1920
08-04-2010, 18:54
سلام
متاسفانه فروم به سمتی رفته که فقط دوستان درباره فیلیپس وپایونیر صحبت میکنن واز برندهای خوب دیگه مثل پاناسونیک غافل شدن..من به شخصه صدای پاناسونیک مدل PT_870رو چک کردم باقدرت اسمی 1000 وات واقعا صدای قشنگی داره وحدود قیمتش هم 450تا 470هستش.با طراحی بسیار زیبا وساپورت ipod وپخش MPEG4از طریق USBوبسیار مناسب برای عزیزانی که تلویزیون پاناسونیک با سیستم ویرا لینک دارن...
E:\p
Specifications
Audio System Type DVD Home Theatre System

Audio Channels Total 5

Audio Output Power - Total (Watts RMS) 1000

Audio Output Power - Front x2 (Watts RMS) 125

Audio Output Power - Centre x1 (Watts RMS) 250

RMS - Centre Reference Spec. (1kHz, 6ohms, 10%THD)

Audio Output Power - Surround x2 (Watts RMS) 125

Audio Output Power - Subwoofer x1 (Watts RMS) 250

RMS - Subwoofer Reference Spec. (100Hz, 6ohms, 10%THD)

Dolby Digital® Decoder Built-in Yes

Dolby Surround Pro Logic ® Built-in Yes

DTS® Surround Sound Decoder Built-in Yes

DVD Audio Playback No

DVD Recordable1 No

Inbuilt Hard Disc Drive No

Multi-Channel Sound Field Functions Yes

Sound Field Control Yes

Preset EQ Yes

DVD/CD Player Included Yes

CD Player Included Yes

No. of Discs 1

Compatible Playable Disc Types DVD-RAM/-R/-RW, CD-R/RW (MP3, CD-DA, Video CD formatted discs)

Video D/A Converter (MHz) 108

Video D/A Converter (bit) 12

HDMI Compatible Yes

HDMI Input/Output Output Only

Video Output 1.0V[p-p] PAL / CCIR composite / 75ohm

S-Video Output(s) No

Component Video Output(s) Yes

Combined I/O Scart Terminal(s) 0

Digital Input Yes (Optical)

Audio Input Yes (Stereo, 2x RCA))

Optical Digital Out No

DV Input/Output (IEEE 1394) No

Cinema Mode No

Dialogue Enhancer Yes

TV Tuner Receiving System PAL/NTSC

Video System (PAL colour signal, 625 lines, 50 fields)

Recording System (Audio) Dolby Digital 2ch.

FM-AM Digital Radio Tuner Included Yes

FM Tuner Frequency Range 87.50 - 108.00 MHz [50kHzstep]

AM Tuner Frequency Range AM 522 - 1629kHz [9kHz step]

Cassette Player Included No

Cassette Deck Type 1-Way

Dimension - Centre Unit Height (mm) 63

Dimension - Centre Unit Width (mm) 430

Dimension - Centre Unit Depth (mm) 327

Total combined weight (kg) 18.5

Speaker Type - Front Tower

Speaker System - Front Full Range, 1-Speaker, Bass Reflex

Dimension - Front Speaker Height (mm) 1020

Dimension - Front Speaker Width (mm) 255

Dimension - Front Speaker Depth (mm) 255

Speaker Type - Centre Compact

Speaker System - Centre 2-Way, 2-Speaker, Bass Reflex

Dimension - Centre Speaker Height (mm) 94.5

Dimension - Centre Speaker Width (mm) 250

Dimension - Centre Speaker Depth (mm) 81

Speaker Type - Rear (Surround) Tower - Wireless

Speaker System - Rear Full Range, 1-Speaker, Bass Reflex

Dimension - Rear Speaker Height (mm) 1020

Dimension - Rear Speaker Width (mm) 255

Dimension - Rear Speaker Depth (mm) 255

Speaker Type - Subwoofer Passive

Dimension - Subwoofer Height (mm) 361

Dimension - Subwoofer Width (mm) 181

Dimension - Subwoofer Depth (mm) 315

ata_webmaker
08-04-2010, 21:09
فکر کنم شما بد متوجه شدید چون نمایندگی همیشه بر این تاکید داره به جزئ باند ها همه دستگاهها مالزیایی هستند که البته قطعات ژاپن هست

pemy
08-04-2010, 21:56
فکر کنم شما بد متوجه شدید چون نمایندگی همیشه بر این تاکید داره به جزئ باند ها همه دستگاهها مالزیایی هستند که البته قطعات ژاپن هست

نه دوست عزیزم من چند بار ازش پرسیدم و بهم گفت که فقط آمپلی فایرش چینیه و بقیه مالزی . من تو تبریز نمایندگی شو پیدا کردم ولی قیمت و میندازه بهم گفت 1200000 هزار تومن rs70 . منم زنگ زدم به نمایندگی تهران بهشون گفتم.

در مورد اون دوستمون که در مورد سینمای خانگی پاناسونیک نوشته بود من حتی یه مدل بالا ترشو تست کردم ولی صداش البته به نظر من به پای پایونیر نمیرسه مدلش فکر کنم 875 بود با 1250 وات rms میدونین پانا سونیک سینما هاش حرفه ای نیستند من خودم تلویزیونم پاناست 42سری s10پایونیر فقط آمپش خودش یه دنیاست ولی پانا آمپش حرفه ای نیست وتوی dvd . البته من از خود فروشنده اش هم پرسیدم گفت که پایونیر بگیری بهتره . در ضمن من تلویزیونمو از اون گرفته بودم والا راستشو بهم نمی گفت. پاینده باشید

myswastika
09-04-2010, 09:46
با درود خدمت دوستان عزیز. من می خواستم یه سیستم برای ایکس باکس ۳۶۰ بگیرم . تا حدود سیصد تومان. راستی کسی از اساتید می تونه در مورد jvc-thL1 نظر بده ممنون میشم. اینم لینک بررسی که البته انگلیسیه.

peyman22
09-04-2010, 10:13
سلام
دوستان
سینمای خانگی توی رنج 500-600 چی پیشنهاد میدین؟ حالا یکم بالا پایین مسئله ای نیست!
نظرتون راجع به سونی چی هست؟
ممنونم

peyman22
09-04-2010, 12:04
سلام
دوستان
سینمای خانگی توی رنج 500-600 چی پیشنهاد میدین؟ حالا یکم بالا پایین مسئله ای نیست!
ممنونم

دوستان کسی نبود منو کمک کنه؟
ممنونم

mr_rayan
09-04-2010, 18:13
دوست عزیز از مدل هایی که تو بازار هست بگو..
حتی DZ1000 هم جمع شده رفته تو آرشیو و فروشگاه ها تک و توک دارند..
قبول دارم حرفتو..
280 وات ووفرش الکی..
من 100 وات ووفر سونی رو دارم..
صداش در حدیه که تمام شیشه های یه خونه 190 متری می خواد بیاد پایین..
وحشتناکه..
جثه شم 2 برابره ووفر جدیدای سونیه..
خیلی غوله..
از زیرم می زنه صدارو..
خاکو توبره می کنه..

اینا همش دروعند..
فقط پایونیر داره درست می نویسه..

سونی هم صداش خیلی عالیه..
اما همشون زیره 500 هم نیستند که می گن 1000 وات..
1000 وات RMS مگه الکیه!!!!
دوست عزیز من نگفتم که شما بری مدل fxg99 رو بخری،فقط گفتم اون ووفرش صدای درست و حسابی تولید می کنه و اگه شما خودتون قبول دارید که سیستم های جدید سونی چنگی به دل نمیزنه پس چرا انقدر تعریف کردید ازش؟حالا کاری نداریم،بهرحال اگه شما می خوای انقدر هزینه کنی به نظرم پیشنهاد قبلی من بد نیست.

سلام
متاسفانه فروم به سمتی رفته که فقط دوستان درباره فیلیپس وپایونیر صحبت میکنن واز برندهای خوب دیگه مثل پاناسونیک غافل شدن..من به شخصه صدای پاناسونیک مدل PT_870رو چک کردم باقدرت اسمی 1000 وات واقعا صدای قشنگی داره وحدود قیمتش هم 450تا 470هستش.با طراحی بسیار زیبا وساپورت ipod وپخش MPEG4از طریق USBوبسیار مناسب برای عزیزانی که تلویزیون پاناسونیک با سیستم ویرا لینک دارن...
E:\p
Specifications
Audio System Type DVD Home Theatre System

Audio Channels Total 5

Audio Output Power - Total (Watts RMS) 1000

Audio Output Power - Front x2 (Watts RMS) 125

Audio Output Power - Centre x1 (Watts RMS) 250

RMS - Centre Reference Spec. (1kHz, 6ohms, 10%THD)

Audio Output Power - Surround x2 (Watts RMS) 125

Audio Output Power - Subwoofer x1 (Watts RMS) 250

RMS - Subwoofer Reference Spec. (100Hz, 6ohms, 10%THD)

Dolby Digital® Decoder Built-in Yes

Dolby Surround Pro Logic ® Built-in Yes

DTS® Surround Sound Decoder Built-in Yes

DVD Audio Playback No

DVD Recordable1 No

Inbuilt Hard Disc Drive No

Multi-Channel Sound Field Functions Yes

Sound Field Control Yes

Preset EQ Yes

DVD/CD Player Included Yes

CD Player Included Yes

No. of Discs 1

Compatible Playable Disc Types DVD-RAM/-R/-RW, CD-R/RW (MP3, CD-DA, Video CD formatted discs)

Video D/A Converter (MHz) 108

Video D/A Converter (bit) 12

HDMI Compatible Yes

HDMI Input/Output Output Only

Video Output 1.0V[p-p] PAL / CCIR composite / 75ohm

S-Video Output(s) No

Component Video Output(s) Yes

Combined I/O Scart Terminal(s) 0

Digital Input Yes (Optical)

Audio Input Yes (Stereo, 2x RCA))

Optical Digital Out No

DV Input/Output (IEEE 1394) No

Cinema Mode No

Dialogue Enhancer Yes

TV Tuner Receiving System PAL/NTSC

Video System (PAL colour signal, 625 lines, 50 fields)

Recording System (Audio) Dolby Digital 2ch.

FM-AM Digital Radio Tuner Included Yes

FM Tuner Frequency Range 87.50 - 108.00 MHz [50kHzstep]

AM Tuner Frequency Range AM 522 - 1629kHz [9kHz step]

Cassette Player Included No

Cassette Deck Type 1-Way

Dimension - Centre Unit Height (mm) 63

Dimension - Centre Unit Width (mm) 430

Dimension - Centre Unit Depth (mm) 327

Total combined weight (kg) 18.5

Speaker Type - Front Tower

Speaker System - Front Full Range, 1-Speaker, Bass Reflex

Dimension - Front Speaker Height (mm) 1020

Dimension - Front Speaker Width (mm) 255

Dimension - Front Speaker Depth (mm) 255

Speaker Type - Centre Compact

Speaker System - Centre 2-Way, 2-Speaker, Bass Reflex

Dimension - Centre Speaker Height (mm) 94.5

Dimension - Centre Speaker Width (mm) 250

Dimension - Centre Speaker Depth (mm) 81

Speaker Type - Rear (Surround) Tower - Wireless

Speaker System - Rear Full Range, 1-Speaker, Bass Reflex

Dimension - Rear Speaker Height (mm) 1020

Dimension - Rear Speaker Width (mm) 255

Dimension - Rear Speaker Depth (mm) 255

Speaker Type - Subwoofer Passive

Dimension - Subwoofer Height (mm) 361

Dimension - Subwoofer Width (mm) 181

Dimension - Subwoofer Depth (mm) 315
دوست عزیز فروم به سمتی دستگاه هایی رفته که توی صدا و تصویر کیفیت برتری نسبت به بقیه برندهای توی بازار هستند.
من خودم ازسینماهای پاناسونیک تست گرفتم و صدا و تفیکیک و امکانات خیلی خوبی داره به جز یه مورد که اونم بیس دستگاه هست.اصلا بیس خوبی نداره و خیلی حجمش کمه و به عبارتی خشکه.

سلام
دوستان
ممنونم
دوست عزیز بارها در رابطه با این موضوع بحث شده،بخاطر همین دیگه کسی چیزی نمیگه.شاید اگه یخورده با جزئیات بیشتر بگی که چه چیزی می خوای اونوقت دیگه راحت میشه کمک کرد.

mr_rayan
09-04-2010, 18:31
با درود خدمت دوستان عزیز. من می خواستم یه سیستم برای ایکس باکس ۳۶۰ بگیرم . تا حدود سیصد تومان. راستی کسی از اساتید می تونه در مورد jvc-thL1 نظر بده ممنون میشم. اینم لینک بررسی که البته انگلیسیه.

این مدل از لحاظ امکانات برای مصرف شما و همینوطور قیمت شما کاملا مناسبه.

hashemi_ali_reza
10-04-2010, 07:28

دوست عزیز واستاد گرامی . من دیروز به همون نمایندگی پایونیر تو تهران زنگ زدم و به من گفت که باندا و دی وی دی مالزیند و آمپلی فایر ساخت چین. شما مطمئنید که فقط باندا چینی اند. در ضمن یکی از دوستا همینجا از سونی خیلی تعریف کرد . به نظر شما از rs70 بهتره؟

دوست عزیز به نظر من اینقدر در مورد مونتاژ چین یا مالزی بودن برندی مثل پایونیر حساسیت به خرج ندید.

الان اکثر شرکت های بزرگ چه ژاپنی چه آمریکایی و چه اروپایی، یه سایت تولیدی در کشورهای آسیای شرقی (به خصوص چین) احداث کردند تا هزینه هایی مثل هزینه نیروی کار رو کاهش بدند و از طرفی به بازارهای بزرگ مصرفشون نزدیکتر بشن. مثلا برندهایی مثل نایک ، آدیداس کاملا ساخت چین و اندونزی و ویتنام و... هستند. حتی محصولات بسیار معروف اپل مثل آیفون و آیپاد که دنیا رو تحت تاثیر قرار دادند ، اکثرا مونتاژ چینه.

متاسفانه از بس که محصولات تقلبی و درجه چندم چینی با بدترین کیفیت وارد کشور شده اکثر مردم نسبت به جمله Made in China بسیار حساس هستند . اصلا خیلی ها فکر می کنند که مثلا سونی مونتاژ چین ، یعنی سونی تقلبی!!! رو همین حساب خیلیها هنوز دنبال محصولات ((اصل ژاپن)) می گردند . در صورتی که در مورد بسیاری از برندها مونتاژ ژاپن سالهاست که دیگه وجود نداره . حداقل در ایران و کشورهای اطراف وجود نداره.

رو همین حساب در مورد خرید یه محصول به کیفیت ساخت و اصالت برندش توجه کنید نه اینکه در حال حاضر در چه کشوری مونتاژ می شه.در مورد سونی هم خدمتتون عرض کنم که من از اکثر محصولات سونی استفاده می کنم و اعتماد خاصی به اون دارم .اکثر محصولاتش به جز سایبرشات ، هندی کم و بعضی مدلهای وایو و براویا، مونتاژ چین هستند که البته تاثیر چندانی در کیفیت نداره چون قطعات اکثرا از ژاپن تامین میشه و فقط محل مونتاژ نهایی محصول متفاوته.

ata_webmaker
10-04-2010, 11:17
حرفه شما درسته ولی با اینکه امتیاز تولید شرکت ها رسما به چین داده شده و کاملا هم مورد تایید خود شرکت ها هستند ولی با این حال کیفیت جنس ها بسیار پایین اومده مثلا تو همین کنترل 40v400 رو با 40550 مقایسه کنید
v550 اون فلز هایی که تو کنترل v400 به کار برده شده که ظاهرشو شیکتره و با کیفیت تر کرده رو نداره و دگمه هاش هم عینه اسباب بازی شده
ولی v400 اینطور نیست چون قدیمی تره و ساخت مالزی هست
چرا دوستانی که می گن سونی رو الان مالزی میزنه پشت تی وی هاشون رو نگاه نمی کنند ببینند زده یا نه
منظور من سونی نیست الان همه مارک ها رو چین میزنه به غیر از بعضی از مدل ها و مارک ها

hashemi_ali_reza
10-04-2010, 12:46
حرفه شما درسته ولی با اینکه امتیاز تولید شرکت ها رسما به چین داده شده و کاملا هم مورد تایید خود شرکت ها هستند ولی با این حال کیفیت جنس ها بسیار پایین اومده مثلا تو همین کنترل 40v400 رو با 40550 مقایسه کنید
v550 اون فلز هایی که تو کنترل v400 به کار برده شده که ظاهرشو شیکتره و با کیفیت تر کرده رو نداره و دگمه هاش هم عینه اسباب بازی شده
ولی v400 اینطور نیست چون قدیمی تره و ساخت مالزی هست
چرا دوستانی که می گن سونی رو الان مالزی میزنه پشت تی وی هاشون رو نگاه نمی کنند ببینند زده یا نه
منظور من سونی نیست الان همه مارک ها رو چین میزنه به غیر از بعضی از مدل ها و مارک ها

به این علت که تکنولوژی های جدید روز به روز وارد بازار مصرف می شه ، دوره عمر محصولات به خصوص محصولات الکترونیکی کوتاه شده به همین علت شرکت های تولید کننده کمتر به بحث دوام محصولات در دراز مدت می پردازند و بیشتر روی تحقیق و توسه (R&D) محصولات جدید متمرکز شدند . الان جدیدترین محصول الکترونیکی رو بخرید سال دیگه همین موقع قدیمی شده . محصولات جدیدتر با قابلیتهای بالاتر و قیمت کمتر به سرعت جای محصولات قدیمی رو می گیرند.... علت اینکه به نظر می رسه کیفیت محصولات پایین اومده همین مساله است و به نظر من خیلی ربطی به محل مونتاژ نداره.

hashemi_ali_reza
10-04-2010, 13:35

دوست عزیز ، dvd پلیرهای پایونیر موجود در ایران 3 مدل هستند :

DV-120K ، با قیمت 65 تومن
DV-220 ، با قیمت 74 تومن
DV-420V ، با قیمت 95 تومن

مدل آخری یعنی 420، همون مدلی هست که به طور استاندارد روی دستگاه RS70 قرار داره و در کاتالوگ پایونیر هم همینه.
به نظر من اگه قصد خرید RS70 رو دارید از تهران بگیرید . با صحبت هایی که شما از فروشگاه مورد نظرتون در تبریز می کنید ، خرید از اون فروشگاه رو به هیچ عنوان بهتون توصیه نمی کنم.

ali_nnn13
10-04-2010, 14:14
سلام به همگی...

دوستان ، در حال حاضر بهترین سینمای خانگی که هم از نظر کیفیت صدا و قدرت خروجی و هم ساپورت فرمتی تصویری در حد 600 تومن بهترین باشه چه مدلیه ؟ (فقط پاناسونیک و پایونیر)

اگه ممکنه سیستم اتصالاتش وایرلس باشه !

راستی ! توی ایران سینمای خانگی که بلوری هم باشه هست یا باید پلیرش رو جدا تهیه کنم ؟ (توی این مورد قیمت رو بدون محدودیت راهنمایی کنید :11:)

پیشاپیش از کمک و راهنماییتون ممنونم...

موفق و شاد و سلامت باشین...:11:

vatanema
10-04-2010, 18:22
من دیروز یه سر رفتم هایپر استار.فیلیپس فقط 3578 داشت که 499 تومن می داد.صداش عالی بود و ظاهرش هم خیلی جالب بود.من پایونر می خواستم که نداشت.بقیه برندها رو از هر کدوم چند مدل داشت.هایر دیگه تا حالا ندیده بودم.طراحی بلندگو هاش خیلی زمخت بود.
کسی قیمت پایونر 787 رو نداره؟

hashemi_ali_reza
10-04-2010, 19:09
من دیروز یه سر رفتم هایپر استار.فیلیپس فقط 3578 داشت که 499 تومن می داد.صداش عالی بود و ظاهرش هم خیلی جالب بود.من پایونر می خواستم که نداشت.بقیه برندها رو از هر کدوم چند مدل داشت.هایر دیگه تا حالا ندیده بودم.طراحی بلندگو هاش خیلی زمخت بود.

475 تومن با گارانتی پایونیران

mr_rayan
11-04-2010, 05:29
سلام به همگی...

دوستان ، در حال حاضر بهترین سینمای خانگی که هم از نظر کیفیت صدا و قدرت خروجی و هم ساپورت فرمتی تصویری در حد 600 تومن بهترین باشه چه مدلیه ؟ (فقط پاناسونیک و پایونیر)

اگه ممکنه سیستم اتصالاتش وایرلس باشه !

راستی ! توی ایران سینمای خانگی که بلوری هم باشه هست یا باید پلیرش رو جدا تهیه کنم ؟ (توی این مورد قیمت رو بدون محدودیت راهنمایی کنید :11:)

پیشاپیش از کمک و راهنماییتون ممنونم...

پایونیر که اصلا مدل وایرلس نداره ولی پاناسونیک داره.مدل های مختلفی هم داره که همه از نظر تفکیک صدا یکیه و فقط از نظر قدرت خروجی و امکانات متفاوته.
خود پاناسونیک هم یه مدل سینما بلوری داره که مدلش رو یادم نیست چی بود ولی قیمتش در حدود 800 تومن هست.شرکت های دیگه هم سینما بلوری دارند ولی هنوز وارد نشده.
اگر خیلی به صدا اهمیت میدید و می خواید هزینه خوبی واسه سینما بلوری تهیه کنید من پیشنهاد می کنم یه مدل rs30 پایونیر به همراه یه بلوری ارزان قیمت پایونیر بردارید که قیمتش حدودا نزدیک به 900 میشه.

amadjoon
11-04-2010, 09:32
دوستان نظرتون در مورد 282 پایونییر چیه؟ از نظر ساپور فرمتهای مختلف با 787 خیلی تفاوت داره؟
و آیا میشه کنسول بازی رو بهش وصل کرد؟ یعنی ورودی برای صدا داره؟ یا مثلا صدای تلویزیون رو بزاریم روی سینما.
ممنون

saghezshop_Help
11-04-2010, 11:38
سلام
دوستان
ممنونم
.................................................. ..........................
سلام

بدون گارانتی یا با گارانتی ؟

تو بانه بدون گارانتی بهترین مدلش در حدود 450 تومان
:11:

hashemi_ali_reza
11-04-2010, 13:03
دوستان نظرتون در مورد 282 پایونییر چیه؟ از نظر ساپور فرمتهای مختلف با 787 خیلی تفاوت داره؟
و آیا میشه کنسول بازی رو بهش وصل کرد؟ یعنی ورودی برای صدا داره؟ یا مثلا صدای تلویزیون رو بزاریم روی سینما.
ممنون

282 پایونیر علاوه بر اینکه که حجم صداش از 787 کمتره ، ورودی برای کنسول بازی هم نداره.
علاوه بر این ، یک سری قابلیت مثل تنظیم اتوماتیک صدای بلندگوهاو... هم در مدل 282 وجود نداره.
پیشنهاد می کنم مشخصات این دو مدل و تفاوت هاشون رو در صفحه 62 فروم مطالعه بفرمایید.

vatanema
11-04-2010, 13:04
ممنون

در پست شماره 688 من یه مقایسه انجام داده ام.

hashemi_ali_reza
11-04-2010, 13:31

دوست عزیز در مورد دستگاهی که معرفی کردید :

این دستگاه ساخت JVC با 360 وات قدرت و بلندگوهای بدون پایه و قیمت حدود 300 دلار جزو سیستمهای سینمای خانگی کوچک قرار می گیره . دقیقا مثل پایونیر 180 .

از سایر ویژگی های این دستگاه می شه به 2 وروی USB ،اینترفیس آیپاد و پشتیبانی از صدای 5.1 و دالبی پرولوجیک 2 و dts اشاره کرد.
نقطه قوت این دستگاه به نظر من ، امکانات ارتباطی فراوان این دستگاهه که تا حدی شبیه آمپلی فایرهای نیمه حرفه ای عمل کرده.
2 ورودی HDMI و یک خروجی HDMI و امکان اتصال به کنسول بازی و همچنین ورودی صدا تعدادی از امکانات ارتباطی این دستگاهه.

به نظر من مهمترین نقطه ضعف این دستگاه نداشتن پلیر است !!!! یعنی باید جداگانه برای این دستگاه پلیر تهیه کنید. مگر اینکه بخواید فقط و فقط برای اتصال به کنسول بازی از یه سیستم سینمای خانگی استفاده کنید !!!!! بنابراین اگه پلیر جداگانه ندارید شاید خرید این دستگاه زیاد به صرف نباشه.
من نمی دونم که این دستگاه وارد ایران شده یا نه و نمی دونم که کیفیت صداش در چه حدیه ولی در متن بررسی که معرفی کردید گفته که صدای این دستگاه در ولوم متوسط به بالا زیاد گیرا نیست.
پایونیر 180 معادل با این سیستمه ولی با توجه این مساله که پایونیر 180 قابلیت اتصال به کنسول بازی رو نداره خیلی به دردتون نمی خوره.

Guts
11-04-2010, 14:00
499 قیمت 3578 معمولی بود یا 3578w?

vatanema
11-04-2010, 16:18
499 قیمت 3578 معمولی بود یا 3578w?

متاسفانه دقت نکردم.نمی دونم.

ali_nnn13
11-04-2010, 16:35
پایونیر که اصلا مدل وایرلس نداره ولی پاناسونیک داره.مدل های مختلفی هم داره که همه از نظر تفکیک صدا یکیه و فقط از نظر قدرت خروجی و امکانات متفاوته.
خود پاناسونیک هم یه مدل سینما بلوری داره که مدلش رو یادم نیست چی بود ولی قیمتش در حدود 800 تومن هست.شرکت های دیگه هم سینما بلوری دارند ولی هنوز وارد نشده.
اگر خیلی به صدا اهمیت میدید و می خواید هزینه خوبی واسه سینما بلوری تهیه کنید من پیشنهاد می کنم یه مدل rs30 پایونیر به همراه یه بلوری ارزان قیمت پایونیر بردارید که قیمتش حدودا نزدیک به 900 میشه.

بابت راهنمایی ممنونم...:40:

پس پیشنهاد شما اینه که مورد دوم رو انتخاب کنم ؟ (rs30 + بلوری پایونیر)

خودمم از نظر کیفیت صدا به پایونیر معتقم و بیشتر از پاناسونیک قبولش دارم ! ولی نمیدونم چرا نمیتونم دل از پاناسونیک بزنم !

مدلی از پاناسونیک نیست که به پای این مدل از پایونیر rs30 برسه ؟ این پاناسونیکی که فرمودین به قیمت 800 تومن هستش ، به نظر شما کیفیت و کارایی خوبی داره ؟

---------------------------------------------

الان یه چرخی توی سایت پاناسونیک زدم !

به نظر شما SC-PT875 + DMP-BD60 میتونه گزینه مناسبی باشه ؟ یعنی دو لینک زیر:

یا مدل SC-BT205 به تنهایی !

شفافیت و عمق صدا برای من خیلی اهمیت داره ! چون بیشتر برای فیلم دیدن میخوام و دوست دارم از این لحاظ سیستم تک باشه ! چون تی وی بنده 42" G10 هستش گفتم شاید پاناسونیک ست کنم شاید بهتر باشه ! وگرنه هیچ اسراری روی اینکه فقط پاناسونیک باشه ندارم !

راستی ! بلوری پلیرهای موجود در ایران (پاناسونیک و پایونیر) همگی فرمت mkv رو ساپورت میکنند ؟

mr_rayan
12-04-2010, 03:04
بابت راهنمایی ممنونم...:40:

پس پیشنهاد شما اینه که مورد دوم رو انتخاب کنم ؟ (rs30 + بلوری پایونیر)

خودمم از نظر کیفیت صدا به پایونیر معتقم و بیشتر از پاناسونیک قبولش دارم ! ولی نمیدونم چرا نمیتونم دل از پاناسونیک بزنم !

مدلی از پاناسونیک نیست که به پای این مدل از پایونیر rs30 برسه ؟ این پاناسونیکی که فرمودین به قیمت 800 تومن هستش ، به نظر شما کیفیت و کارایی خوبی داره ؟

---------------------------------------------

الان یه چرخی توی سایت پاناسونیک زدم !

به نظر شما SC-PT875 + DMP-BD60 میتونه گزینه مناسبی باشه ؟ یعنی دو لینک زیر:

یا مدل SC-BT205 به تنهایی !

شفافیت و عمق صدا برای من خیلی اهمیت داره ! چون بیشتر برای فیلم دیدن میخوام و دوست دارم از این لحاظ سیستم تک باشه ! چون تی وی بنده 42" G10 هستش گفتم شاید پاناسونیک ست کنم شاید بهتر باشه ! وگرنه هیچ اسراری روی اینکه فقط پاناسونیک باشه ندارم !

راستی ! بلوری پلیرهای موجود در ایران (پاناسونیک و پایونیر) همگی فرمت mkv رو ساپورت میکنند ؟

ببینید دوست عزیز اگه شما به دنبال عمق صدای خوب و تفکیک بالا هستید بدون شک پایونیر بردارید.مدل rs30 قیمتی برابر با 620 تومن داره که شما اگه دی وی دی پلیر رو نخواید 65 تومن کم می کنه و 320 تومنم بابت بلوری اضافه می کنه که میشه حدودا 875 تومن.
پاناسونیک هم مدل های خوبی داره ولی از نظر صدا هیچ وقت بدرد گرد پایونیر نمیرسه ولی امکانات برابری داره.پاناسونیک همه چیزش خوبه غیر از بیس دستگاه.بیس مناسبی نداره،البته بستگی داره شما تا چقدر طرفدار صدای بم هستید،اگه زیاد به صدای بم اهمیت نمیدید پس برید دنبال پاناسونیک که خیالتونم راحت باشه.بهتره حضوری برید و صدای دوتا دستگاه رو از نزدیک بشنوید.
در مورد ساپورت پسوند MKV باید بگم که نه تو مشخصات محصولات پایونیر چنین موردی درج شده و نه توی پاناسونیک و خود نمایندگی ها هم که من حضوری سوال کردم اعلام کردن که ساپورت نمی کنه ولی یکی از دوستان توی تحلیل سایت های خارجی دیده بود که جفتشون ساپورت می کنه،حالا من نمیدونم واقعا قضیه از چه قراره،راحت ترین کار اینه که شما یه دی وی دی با پسوند MKV ببری و حضورا تست کنی.و اگه دیدی که ساپورت نکرد اونوقت مجبوری که بلوریت رو از مارک های دیگه بازار تهیه کنی مثلا ال جی که مدل BD390 داره و همه چی هم ساپورت می کنه.

mr_rayan
12-04-2010, 03:41
دوست عزیز در مورد دستگاهی که معرفی کردید :

این دستگاه ساخت JVC با 360 وات قدرت و بلندگوهای بدون پایه و قیمت حدود 300 دلار جزو سیستمهای سینمای خانگی کوچک قرار می گیره . دقیقا مثل پایونیر 180 .

از سایر ویژگی های این دستگاه می شه به 2 وروی USB ،اینترفیس آیپاد و پشتیبانی از صدای 5.1 و دالبی پرولوجیک 2 و dts اشاره کرد.
نقطه قوت این دستگاه به نظر من ، امکانات ارتباطی فراوان این دستگاهه که تا حدی شبیه آمپلی فایرهای نیمه حرفه ای عمل کرده.
2 ورودی HDMI و یک خروجی HDMI و امکان اتصال به کنسول بازی و همچنین ورودی صدا تعدادی از امکانات ارتباطی این دستگاهه.

به نظر من مهمترین نقطه ضعف این دستگاه نداشتن پلیر است !!!! یعنی باید جداگانه برای این دستگاه پلیر تهیه کنید. مگر اینکه بخواید فقط و فقط برای اتصال به کنسول بازی از یه سیستم سینمای خانگی استفاده کنید !!!!! بنابراین اگه پلیر جداگانه ندارید شاید خرید این دستگاه زیاد به صرف نباشه.
من نمی دونم که این دستگاه وارد ایران شده یا نه و نمی دونم که کیفیت صداش در چه حدیه ولی در متن بررسی که معرفی کردید گفته که صدای این دستگاه در ولوم متوسط به بالا زیاد گیرا نیست.
پایونیر 180 معادل با این سیستمه ولی با توجه این مساله که پایونیر 180 قابلیت اتصال به کنسول بازی رو نداره خیلی به دردتون نمی خوره.
قیمتش توی ایران حدودا 250 تومنه.
درسته علیرضا،این دستگاه پلیر نداره،شرکت جی وی سی بیشتر این دستگاه رو تولید کرده جهت استفاده از آیپاد و یو اس بی.به عبارتی یه دستگاه مولتی مدیا محسوب میشه.این شرکت جی وی سی مثل اینکه خوشش میاد سیستم های این مدلی طراحی کنه.تنها شرکتی که تنوع محصولاتش برای استفاده از آیپاد خیلی زیاده همین جی وی سی هستش.بعضی وقت ها یه محصولات عجیب غریبی تولید می کنه که واقعا آدم رو میبره به فکر.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](31).gif

Pejman3
12-04-2010, 10:29
این JVC با این قیمت عجب امکانات و ورودی خروجی های کاملی داره!
حیف که صداش زیاد خوب نیست! البته من گوش نکردم تو همون سایت Digital trend نوشته.

masoudu2ub
12-04-2010, 12:35
معایب Pioneer 787 رو اگه دوستام لطف کنند ممنون می شم..
فقط خواهشاً سریع، چون می خوام برم عصری بگیرم..

به نظر دوستان چی کم داره این مدل نسبت به رقبا؟!
یک عیبشو خودم می دونم: Wireless نیست متاسفانه..

دیگه دیگه؟!

hashemi_ali_reza
12-04-2010, 12:47
معایب Pioneer 787 رو اگه دوستام لطف کنند ممنون می شم..
فقط خواهشاً سریع، چون می خوام برم عصری بگیرم..

به نظر دوستان چی کم داره این مدل نسبت به رقبا؟!
یک عیبشو خودم می دونم: Wireless نیست متاسفانه..

دیگه دیگه؟!

مشکلی که من خودم بهش برخورد کردم اینه که وقتی از روی فلش آهنگ ها رو پخش می کنی ، این امکان وجود نداره که بتونی فولدرها ( آلبومها ) رو عوض کنی . یعنی باید کل track ها رو دونه به دونه عوض کنی تا به آهنگ مورد علاقه برسی . در صورتی که وقتی از روی cd یا dvd آهنگ پخش می کنی امکان انتخاب فولدر وجود داره.
یه مساله دیگه هم اینه که چند تا حالت انتخاب صدا بیشتر نداری مثل دالبی پرولوجیک ، اکشن ، استریو و.... یعنی مثل سیستم های Hi-Fi این امکان وجود نداره که بتونی اکولایزر رو خودت تنظیم کنی (اکولایزر گرافیکی) و.....البته امکان کم یا زیاد کردن بیس و تریبل وجود داره. نمی دونم این امکان اصلا در سایر سیستم های سینمای خانگی وجود داره یا نه !

من فعلا عیب دیگه ای به ذهنم نمی رسه .....

مبارک باشه!

masoudu2ub
12-04-2010, 13:23
مشکلی که من خودم بهش برخورد کردم اینه که وقتی از روی فلش آهنگ ها رو پخش می کنی ، این امکان وجود نداره که بتونی فولدرها ( آلبومها ) رو عوض کنی . یعنی باید کل track ها رو دونه به دونه عوض کنی تا به آهنگ مورد علاقه برسی . در صورتی که وقتی از روی cd یا dvd آهنگ پخش می کنی امکان انتخاب فولدر وجود داره.
یه مساله دیگه هم اینه که چند تا حالت انتخاب صدا بیشتر نداری مثل دالبی پرولوجیک ، اکشن ، استریو و.... یعنی مثل سیستم های Hi-Fi این امکان وجود نداره که بتونی اکولایزر رو خودت تنظیم کنی (اکولایزر گرافیکی) و.....البته امکان کم یا زیاد کردن بیس و تریبل وجود داره. نمی دونم این امکان اصلا در سایر سیستم های سینمای خانگی وجود داره یا نه !

مبارک باشه!
من هیچ سینما خانگی ای رو ندیدم همچین قابلیتی داشته باشه!
اصلاً بدردم نمی خوره..
همون Sample های پیش فرض خودش از همه بهترن..
برای فیلم دیدن بهترینش Pro Logic II هست دیگه که تو مشخصاتش دیدم زده علاوه بر این Pro Logic Xii هم ساپورت می کنه که مطمئناً از ورژن اولیش بمراتب بهتره..
بهتر از همشون هم که Dts دیگه! خودت که می دونی! می ترکونه حجم و کیفیتو..
بلوتوث چی؟ داره یا نه؟

داداش شما هم مثل خودم سونی بازی..
نظرت راجه به FZ900KW چیه؟
قیافش بدک نیست.. (چهار پایه بلند ایستاده داره اما بدنه کائوچوئه و مثل 787 چوب نیست)
وایرلس هم هست..
صداش معرکست..
قیمتش 630..

منتظرم..
ممنون..

masoudu2ub
12-04-2010, 13:41
PIONEER HTZ-787 DVD CODE FREE HOME THEATRE SYSTEM FOR 110-240 VOLTS

Features
Region Free playback of all DVD movies from region 1-6
Works on any TV! Plays any DVD from any region on any TV! Play NTSC DVDs on a PAL TV or PAL DVDs on an NTSC TV.
This player does not need a multi-system TV or a external video converter.
World Wide Voltage Supply AC 100-240V, 50/60Hz
Advanced Multi-Channel Acoustic Calibration System (MCACC)
Advanced MCACC creates the ideal acoustic environment with the provided microphone. With a push of a button, the self-calibration feature detects speakers and compensates for the disparities, letting you enjoy soundtracks and music as they were originally intended.
Front Stage Surround Advance
Enjoy surround sound with only the front speakers and the subwoofer. Since wall reflections are not used, the setup is less dependent on the room environment, allowing front alignment of the speakers.
The technology creates excellent sound image and natural sound, because it does not alter the sound frequency or the original sound wave.
Advanced Sound Retriever
Pioneer-exclusive Sound Retriever technology significantly improves WMA/MP3/MPEG-4 AAC compressed audio to CD quality. It applies a special algorithm to restore the signals in barely audible ranges usually lost during the compression process.
Auto Level Control
Auto Level Control equalizes volume level differences between tracks when playing MP3/WMA sources etc. The playback volume is maintained at a consistent level, so there is no need to make adjustments for each song.
Down-Firing Subwoofer
CD->USB Recording
USB Movie Playback
HDMI and KURO LINK
Optical Input
With the optical input terminal, you can enjoy digital broadcasts and gaming in 5.1-channel sound
Specifications
Power 600W
CD->USB Recording Yes
USB Movie Playback Yes
HDMI and KURO LINK Yes
Bluetooth Adaptor Terminal Yes
Optical Input for STB/ Game Console Yes
Karaoke Yes
Advanced MCACC Yes
Front Stage Surround Advance Yes
Advanced Sound Retriever Yes
Auto Level Control Yes
2.1ch Front Surround System No
Down-firing Subwoofer Yes
Dual Centre Speakers No

hashemi_ali_reza
12-04-2010, 14:26
من هیچ سینما خانگی ای رو ندیدم همچین قابلیتی داشته باشه!
اصلاً بدردم نمی خوره..
همون Sample های پیش فرض خودش از همه بهترن..
برای فیلم دیدن بهترینش Pro Logic II هست دیگه که تو مشخصاتش دیدم زده علاوه بر این Pro Logic Xii هم ساپورت می کنه که مطمئناً از ورژن اولیش بمراتب بهتره..
بهتر از همشون هم که Dts دیگه! خودت که می دونی! می ترکونه حجم و کیفیتو..
بلوتوث چی؟ داره یا نه؟

داداش شما هم مثل خودم سونی بازی..
نظرت راجه به FZ900KW چیه؟
قیافش بدک نیست.. (چهار پایه بلند ایستاده داره اما بدنه کائوچوئه و مثل 787 چوب نیست)
وایرلس هم هست..
صداش معرکست..
قیمتش 630..

منتظرم..
ممنون..

ممنون دوست عزیز
در مورد حالت های صدایی که شما فرمودید باید بگم فعال بودن یا نبودن هر کدوم از این حالت ها بستگی به این داره که dvd که داخل دستگاه گذاشتید از این فرمتها ساپورت می کنه یا نه. مثلا ممکنه یه dvd رو داخل دستگاه بذارید ولی گزینه dolby prologic II براش غیر فعال باشه و یا برعکس...من خودم اکثر اوقات روی حالت EXTENDED STERIO می ذارم . البته انتخاب حالت صدا یه کم سلیقه ایه و بر حسب نوع فیلم یا موزیک یا بازی (در صورت وصل کردن کنسول بازی) متفاوته.

دستگاه 787 بلوتوث رو ساپورت می کنه ولی برای استفاده باید پایه اون رو جداگانه تهیه کنید.

در مورد دستگاه سونی FZ900KW هم بگم که من این دستگاه رو تست نکردم اما دستگاه DZ790 رو که از نظر قدرت و مشخصات خیلی شبیه FZ900KW هستش فقط وایرلس نیست ، تست کردم . صداش چنگی به دل نمی زد .حداقل باید بگم صداش از پایونیر 787 به صورت محسوسی پایینتره. تازه DZ790 وایرلس نیست . می دونید که وایرلس بودن یه مقداری باعث افت کیفیت می شه....
به نظر من با بودجه 630 تومن ، RS30 پایونیر انتخاب خیلی خیلی خیلی حرفه ای تری نسبت به FZ900KW هست.

اما به نظر من از دو سه تا دستگاهی که مد نظرتون هست (سونی ، پایونیر ، فیلیپس و...) تست صدا بگیرید و در نهایت دستگاهی رو بگیرید که بیشتر دلتون با اونه !!!!!
موفق باشید.

masoudu2ub
12-04-2010, 14:46
در مورد حالت های صدایی که شما فرمودید باید بگم فعال بودن یا نبودن هر کدوم از این حالت ها بستگی به این داره که dvd که داخل دستگاه گذاشتید از این فرمتها ساپورت می کنه یا نه. مثلا ممکنه یه dvd رو داخل دستگاه بذارید ولی گزینه dolby prologic II براش غیر فعال باشه و یا برعکس...من خودم اکثر اوقات روی حالت EXTENDED STERIO می ذارم . البته انتخاب حالت صدا یه کم سلیقه ایه و بر حسب نوع فیلم یا موزیک یا بازی (در صورت وصل کردن کنسول بازی) متفاوته.

دستگاه 787 بلوتوث رو ساپورت می کنه ولی برای استفاده باید گیرنده اون رو جداگانه تهیه کنید.

در مورد دستگاه سونی FZ900KW هم بگم که من این دستگاه رو تست نکردم اما دستگاه DZ790 رو که از نظر قدرت و مشخصات خیلی به این مدل نزدیکه ، تست کردم . صداش چنگی به دل نمی زد .حداقل باید بگم صداش از پایونیر 787 به صورت کاملا محسوسی پایینتره. تازه DZ790 وایرلس نیست . می دونید که وایرلس بودن یه مقداری باعث افت کیفیت می شه....
به نظر من با بودجه 630 تومن ، RS30 پایونیر انتخاب خیلی خیلی خیلی حرفه ای تری نسبت به FZ900KW هست.

موفق باشید.
وای همه پا شد..
دیگه حال ندارم بنویسم..

ببینید من انتظار دارم وضوح صدا جوری باشه که وقتی صدا رو تا آخرین حد ممکن زیاد کنم هیچ گونه خش و خشی تو صدا نیوفته و آدم احساس نکنه بانها دارن پاره می شن..

دوست دارم صدای هیلکوپتر تو فیلم جوری باشه که انگار داره میاد تو خونمون بشینه..

یا اینکه صدای انفجار جوری باشه که خودم پرتاب بشم وسط زمین..

و یا اینکه صدای گاز یک فراری جوری باشه که موهای بدنم از اوج هیجان سیخ بشن..

بلوتوث رو می خوام چی کار..
از سینما خانگی این ها رو انتظار دارم..

آدمو ببره تو جو فیلم و بازی..
حالا چی کا وکنم؟!

پایونیر 787؟! (rs70 نمی خوام)

masoudu2ub
12-04-2010, 14:55
DAV - S - FZ900KW ویژگی های سیستم های تهویه فراگیر فن آوری بی سیم ، تلویزیون های همزمانی ، تابع کارائوکی ، خروجی HDMI ، پورت رسانه دیجیتال ، دوربین سینما و کالیبراسیون خودکار صدای سینمایی دیجیتال.
تلویزیون های همزمانی
USB قابلیت پخش فیلم (دیویکس را ساده و MPEG4 مشخصات)
USB ضبط و پخش تابع
سیستم های تهویه صدای فراگیر S - بی سیم
خروجی HDMI (Upscale 1080p برای دی وی دی)
کالیبراسیون اتوماتیک سینمای دیجیتال
خروجی
قدرت خروجی -- جلو (RMS) 144W × 2
قدرت خروجی -- مرکز (RMS) 144W
قدرت خروجی -- صدای فراگیر (RMS) 144W × 2
قدرت خروجی -- ساب ووفر (RMS) 280W
قدرت خروجی -- تعداد (RMS 10 ٪ THD) 1000W
آمپلی فایر
S - استاد بله (24 بیت)
خط صوتی / خروج (آنالوگ) 2 / --
خط صوتی / خروج (اپتیکال) 1 / --
خط صوتی / خروج (کواکسیال) 1 / --
ورودی صوتی (جلو ، مینی) 1
سیگنال ویدئو در خارج (کامپوزیت) -- / 1
سیگنال ویدئو در خارج (کامپوننت) --
سیگنال های خارج (HDMI) 1 (Upscale دی وی دی به 1080p)
USB 1
جک هدفون (3.5mm / 6.3 میلی متر) 3.5mm
ورودی میکروفون جک (3.5mm / 6.3 میلی متر) 1
بلندگو ترمینال (جلو / مرکز / ساراند ها / ساب ووفر) بله / بله / -- / بله
D.C.A.C (کالیبراسیون خودکار) بله
عملکرد تقویت باس (باس دینامیکی در تاریخ RM) بله
حالت شب (نرمال / پلاس) بله (به علاوه)
حالت فیلم / موسیقی بله
اخبار ورزشی نحوه بله
تقویت کننده های صوتی قابل حمل بله (به علاوه)
دالبی پرولوجیک دوم / دالبی پرولوجیک IIx پرولوجیک دوم (همه تابع) / --
دالبی دیجیتال بله
DTS بله
صدای سینمایی دیجیتال (چند بعدی مجازی) بله
مولتی استریو (پیوند) بله
بلندگو سازند بله
تایمر (REC / پخش / خواب) بله (-- / -- / بله)
S - سیستم های تهویه بیسیم بله
تلویزیون همزمانی با فلاش بله
پورت اتصال وسایل دیجیتال 1
دیمر بله
کارائوکی
میکروفون / صدا / اکو بله / بله / بله
کارائوکی امتیازدهی بله
کارائوکی - PON (فقط عملکرد دی وی دی) بله
تسهیم (دی وی دی فقط تابع) بله
کلید کنترل (دی وی دی فقط تابع) بله
حافظه USB
برای رمزگشایی فرمت های صوتی (پخش) ساده MP3/WMA/AAC/JPEG/DivX/MPEG4 اطلاعات عمومی
Enccoding برای فرمت های صوتی (ضبط) MP3
MP3 فایل Name/ID3Tag نمایش. نمایش 1.1/ID3Tag. 2.0) بله / بله / بله
ضبط و منبع (سی دی) بله
منبع ضبط -- داده دیسک (MP3) بله
سرعت ضبط -- سی دی x2.5
سرعت ضبط -- داده دیسک (MP3) x20 حداکثر
نواگر
گروه فرمیم / --
ایستگاه ایستگاههای FM20 / --
دی وی دی / SACD / VCD / پخش سی دی
نوع دیسک 1 سینی
دی وی دی / دی وی دی صوتی / SACD / سی دی / سی دی های بله / -- / بله / بله / بله
دی وی دی / سی دی / SACD متن بله / بله / بله
CD-R/CD-RW پخش بله / بله
تحقیق دی وی دی - / + تحقیق / + تحقیق DL / + RW / - RW / - RW (پله) قابلیت پخش (بعضی از دیسک ممکن است پخش بله / بله / بله / بله / بله / بله
پخش دیویکس را بله
مشخصات قابلیت پخش فرمت های MPEG4 ساده بله
بله قابلیت پخش JPEG
قابلیت پخش MP3 بله
MP3/ID3Tag Ver.1.1/iD3Tag Ver.2.0 بله / بله / بله
اسکن پیشرفته (NTSC / پال) بله / بله
سینمای پیشرفته دقیق بله
VCD بله نسخه 2.0
اثر ناوبری بله
جدید رابط کاربری گرافیکی / OSD بله
وزن و ابعاد
صفحه اصلی واحد حجم (عرض * ارتفاع * عمق) تقریبا. 430 x 66 x 395 (425) میلی متر
صفحه اصلی واحد وزن تقریبی. 4.3kg
حجم بلندگو جلو (عرض * ارتفاع * عمق) تقریبا. 113 x 640 * 87 میلیمتر
وزن بلندگوی جلو تقریبا. 1.4kg
جبهه بلندگو (با مخفف) حجم (عرض * ارتفاع * عمق) تقریبا. 295 x 1185 x 295 میلیمتر
جبهه بلندگو (با مخفف) وزن تقریبی. 3.4kg
مرکز حجم بلندگو (عرض * ارتفاع * عمق) تقریبا. 380 x 51 * 68 میلیمتر
مرکز بلندگو و وزن تقریبی. 0.4kg
صدای فراگیر حجم بلندگو (عرض * ارتفاع * عمق) تقریبا. 113 x 640 * 87 میلیمتر
وزن تقریبی بلندگو و صدای فراگیر. 1.3kg
بلندگو و صدای فراگیر (با مخفف) حجم (عرض * ارتفاع * عمق) تقریبا. 295 x 1185 x 295 میلیمتر
بلندگو و صدای فراگیر (با مخفف) وزن تقریبی. 3.3kg
اندازه ساب ووفر (عرض * ارتفاع * عمق) تقریبا. 225 x 395 x 335 میلیمتر
ساب ووفر وزن تقریبی. 6.5kg
صدای فراگیر تقویت کننده (عرض * ارتفاع * عمق) تقریبا. 85 x 100 × 345 میلیمتر
صدای فراگیر تقویت کننده وزن تقریبی. 1.7kg

DAV-FZ900KW

The DAV-FZ900KW features S-AIR Surround Wireless technology, BRAVIA Sync, Karaokefunction, HDMI output, DIGITAL MEDIA PORT, Digital Cinema Auto Calibration and Digital Cinema Sound.
BRAVIA Sync
USB Movie Playback (DivX and MPEG4 Simple Profile)
USB Record and Play Function
S-AIR Surround Wireless
HDMI Output (Upscale 1080p for DVD)
Digital Cinema Auto Calibration

OUTPUT
Power Output - Front (RMS) 144W x 2
Power Output - Center (RMS) 144W
Power Output - Surround (RMS) 144W x 2
Power Output - Subwoofer (RMS) 280W
Power Output - Total (RMS at 10% THD) 1000W
AMPLIFIER
S-Master Yes (24-Bit)
Audio Line IN/OUT (Analogue) 2 / –
Audio Line IN/OUT (Optical) 1 / –
Audio Line IN/OUT (Coaxial) 1 / –
Audio Input (Front, mini) 1
Video Signal IN/OUT (Composite) – / 1
Video Signal IN/OUT (Component) -
Video Signal OUT (HDMI) 1 (Upscale DVD to 1080p)
USB 1
Headphone Jack (3.5mm / 6.3 mm) 3.5mm
Mic Input Jack (3.5mm / 6.3 mm) 1
Speaker Terminal (Front/Centre/Surround/Subwoofer) Yes / Yes / – / Yes
D.C.A.C (Auto Calibration) Yes
Bass Boost Function (Dynamic Bass on RM) Yes
Night Mode (Normal/Plus) Yes (Plus)
Movie/Music Mode Yes
SPORTS Mode Yes
Portable Audio Enhancer Yes (Plus)
Dolby Pro Logic II/Dolby Pro Logic IIx Pro Logic II (All Function)/-
Dolby Digital Yes
DTS Yes
Digital Cinema Sound (Virtual Multi Dimension) Yes
Multi Stereo (Link) Yes
Speaker Formation Yes
Timer (REC/PLAY/SLEEP) Yes (– / – / Yes)
S-AIR Wireless Yes
BRAVIA Sync Yes
DIGITAL MEDIA PORT 1
Dimmer Yes
KARAOKE
Mic IN/VOLUME/ECHO Yes / Yes / Yes
Karaoke Scoring Yes
Karaoke-PON (Only DVD Function) Yes
Multiplex (Only DVD Function) Yes
Key Control (Only DVD Function) Yes
USB MEMORY
Decoding Format for Sound (Playback) MP3/WMA/AAC/JPEG/DivX/MPEG4 Simple Profile
Enccoding Format for Sound (Record) MP3
MP3 File Name/ID3Tag Ver. 1.1/ID3Tag Ver. 2.0) Yes / Yes / Yes
Recording Source (CD) Yes
Recording Source - DATA DISC (MP3) Yes
Recording Speed - CD x2.5
Recording Speed - DATA DISC (MP3) x20 Max
TUNER
Band FM/-
Station Preset FM20/-
DVD/SACD/VCD/CD PLAYER
Type 1 Disc Tray
DVD/DVD Audio/SACD/CD/Video CD Yes / – / Yes / Yes / Yes
DVD/CD/SACD TEXT Yes / Yes / Yes
CD-R/CD-RW Playback Yes / Yes
DVD-R/+R/+R DL/+RW/-RW/-RW(VR) Playback (Some discs may not be played back) Yes / Yes / Yes / Yes / Yes / Yes
DivX Playback Yes
MPEG4 Simple Profile Playback Yes
JPEG Playback Yes
MP3 Playback Yes
MP3/ID3Tag Ver.1.1/iD3Tag Ver.2.0 Yes / Yes / Yes
Progressive Scan (NTSC/PAL) Yes / Yes
Precision Cinema Progressive Yes
VCD Version 2.0 Yes
Picture Navigation Yes
New GUI/OSD Yes
WEIGHT & DIMENSIONS
Main Unit Size (W x H x D) Approx. 430 x 66 x 395 (425) mm
Main Unit Weight Approx. 4.3kg
Front Speaker Size (W x H x D) Approx. 113 x 640 x 87 mm
Front Speaker Weight Approx. 1.4kg
Front Speaker (with stands) Size (W x H x D) Approx. 295 x 1185 x 295 mm
Front Speaker (with stands) Weight Approx. 3.4kg
Centre Speaker Size (W x H x D) Approx. 380 x 51 x 68 mm
Centre Speaker Weight Approx. 0.4kg
Surround Speaker Size (W x H x D) Approx. 113 x 640 x 87 mm
Surround Speaker Weight Approx. 1.3kg
Surround Speaker (with stands) Size (W x H x D) Approx. 295 x 1185 x 295 mm
Surround Speaker (with stands) Weight Approx. 3.3kg
Subwoofer Size (W x H x D) Approx. 225 x 395 x 335 mm
Subwoofer Weight Approx. 6.5kg
Surround Amplifier (W x H x D) Approx. 85 x 100 x 345 mm
Surround Amplifier Weight Approx. 1.7Kg

hashemi_ali_reza
12-04-2010, 15:02
وای همه پا شد..
دیگه حال ندارم بنویسم..

ببینید من انتظار دارم وضوح صدا جوری باشه که وقتی صدا رو تا آخرین حد ممکن زیاد کنم هیچ گونه خش و خشی تو صدا نیوفته و آدم احساس نکنه بانها دارن پاره می شن..

دوست دارم صدای هیلکوپتر تو فیلم جوری باشه که انگار داره میاد تو خونمون بشینه..

یا اینکه صدای انفجار جوری باشه که خودم پرتاب بشم وسط زمین..

و یا اینکه صدای گاز یک فراری جوری باشه که موهای بدنم از اوج هیجان سیخ بشن..

بلوتوث رو می خوام چی کار..
از سینما خانگی این ها رو انتظار دارم..

آدمو ببره تو جو فیلم و بازی..
حالا چی کا وکنم؟!

پایونیر 787؟! (rs70 نمی خوام)

اگه فقط به دنبال صدای شفاف و بدون خدشه هستید ، 787 مناسب شماست . البته توصیه می کنم از فیلیپس هم تست بگیرید . من خودم تا حالا صدای فیلیپس رو نشنیدم ولی دوستان خیلی تعریف می کنن.

prince3-love
12-04-2010, 15:41
سلام
من این سینما خانگی رو خریدم میخواستم فیش Line IN (از این تک فیش صدای دیجیتال)بزنم

این پشت تلویزیون ماست باید کجاش بزنم؟؟

ata_webmaker
12-04-2010, 20:55
خوب تلویزیون شما خروجی صدای کواکسیال یا همون تک فیش های دیجیتال رو نداره و کمتر تلویزیونی داره معمولا اگر هم خروجی صدای دیجیتالی داشته باشند به صورت نوری یا همان اپتیکال است
ولی شما اگر می خواهید صدای تلویزیون را از سینمای خانگی بشنوید می توانید از قسمت audio out به audio in سینمای خانگی یا همون ائوکس وصل کنید
و اگر هم ریسیور شما خروجی spdf یا همون کواکسیال را داره می تونید به ورودی کواکسال سینما خانگتون وصل کنید که صدای دیجیتالی داشته باشید

mr_rayan
13-04-2010, 05:37

مبارک باشه!
سیستم تنظیم دستی اکولایزر رو من تا حالا تو سینما خانگی ها ندیدم البته تو بعضی از مدل ها ممکنه چنتا حالت پیش فرض قرار بدن که اونم خیلی کم پیش میاد.
کلا با توجه به تنظیمات صدای بیس و تریبل میشه صدای مورد علاقه رو تا حدی بدست آورد.در مورد فیلم هم این سیستم ها طوری طراحی شده که صدای فیلم رو به صورت اتومات روی بهترین وضعیت قرار میده یعنی اگه فیلم با صدای dts باشه بر روی dts قرار می گیره و ... pro logic II هم برای فیلم هایی فعال میشه که صدای 2 کاناله دارن و به اصطلاح صدا تبدیل به چند کاناله میشه و چند کاناله مجازی به وجود میاد که البته سوراندها صدای ضعیفی پخش می کنن که اونم افکت های فیلم نیست ،فقط خوبیش اینه که صدارو میبره تو سنتر دستگاه و کمی بیس رو جدا می کنه و از ساب پخش میکنه.

dada_zebel
13-04-2010, 07:13
سیستم تنظیم دستی اکولایزر رو من تا حالا تو سینما خانگی ها ندیدم البته تو بعضی از مدل ها ممکنه چنتا حالت پیش فرض قرار بدن که اونم خیلی کم پیش میاد.
کلا با توجه به تنظیمات صدای بیس و تریبل میشه صدای مورد علاقه رو تا حدی بدست آورد.در مورد فیلم هم این سیستم ها طوری طراحی شده که صدای فیلم رو به صورت اتومات روی بهترین وضعیت قرار میده یعنی اگه فیلم با صدای dts باشه بر روی dts قرار می گیره و ... pro logic II هم برای فیلم هایی فعال میشه که صدای 2 کاناله دارن و به اصطلاح صدا تبدیل به چند کاناله میشه و چند کاناله مجازی به وجود میاد که البته سوراندها صدای ضعیفی پخش می کنن که اونم افکت های فیلم نیست ،فقط خوبیش اینه که صدارو میبره تو سنتر دستگاه و کمی بیس رو جدا می کنه و از ساب پخش میکنه.

سلام و خسته نباشید . چند سوال اساسی داشتم قبل از خرید . اگه جواب بعضی سوالات تو پستای قبلی باشه شاید متوجه نشدم ولی میتونید در اون قسمتها منو به پستای قبلی رجوع بدید. ممنون
( اتاق من = 3 در 7 )
( هدف از خرید به ترتیب الویت = علاقه عجیب به صدا حتی بیشتر از تصویر - حل مشکل آپ اسکال g10 - استفاده از فرمتهای مختلف از usb )
1- آیا در سینمای خانواده پایونیر کیفیت پخش کننده با یه dvd player جداگانه از همون مارک یا یک بلوری تفاوت زیادب از نظر کیفیت ارائه میکنه ( به ویژه از نظر upscaling کدوم پلیر یا مدلش بهترینه )

2- به صرفه ترین مدل سینمای پایونر کدومه ( از لحاظ قیمت - دیزاین - امکانات )

3- امکان انتقال صدا از ----- strong به سینما با کیفیت بالا چگونه امکان پذیره ؟

4- اگر همزمان از چند خروجی صدا یا تصویر استفاده بشه میشه مثلا در 2 تلویزیون به طور همزمان استفاده کرد ؟( به ویژه از نظر امکان انتقال صدا از خروجیهای مختلف )

5-آیا سنمای فیلیپس از نظر upscaling خیلی با پایونر فاصله داره ؟

6- آیا میشه تصویر ----- رو ابتدا به سینما انتقال داد بعدا اونو با hdmi فرستاد به تی وی:31:

7- میزان بیس فیلیپس در مقایسه با پایونر در یک اتاق 3 در7 چقدر میتونه تفاوتش قابل تشخیص باشه

8-مشکل اساسی که مدلهای بیسیم دار ممکنه بعدا پیدا کنن چیه ؟

9- یه لینک از عکس پایونر ( از همه جاش مثلا ساب ووفر تا ورودی خروجیها ) و نیز برای متداولترین مدل فیلیپس

10-آیا امکان حذف صدای تک تک بلندگوها وجود داره

:11: جواب های کوتاه هم مارو قانع میکنه . با تشکر

masoudu2ub
13-04-2010, 07:45
دیشب رفتم 787 رو گرفتم..
اما هنوز وصل نکردم..

می خواستم ببینم صدای بیسش کم نیست به نظر دوستان؟!
بیسش کوچیک اومد بنظرم..

اما rs70 عجب چیزی بود..
عالی بود..
می خواستم بگیرم نمی دونم چرا نگرفتم!
احساس کردم برای خونه من خیلی زیاده!
اما قشنگ 3 4 Level از این یکیا بالاتره..
هیولا بود..

یه سئوال دیگه!
بیس 787 100 وات RMS هست ولی این ساب کوچیکای SONY 280 وات RMS!
بنظر دوستان واقعاً اینقدر تفاوت دارن؟!
صدای SONY FZ900KW رو تست گرفتم! بد نبود اما بنظرم اختلاف آنچنانی نداشتند..

قبلاً هم گفتم من یه SONY SC6 دارم سابش 100 وات RMS هست..
خدایی کرک و پر آدم می ریزه وقتی می کوبه..

بعدش یه چیزه دیگه..
آدم یه مقایسه ای کنه متوجه می شه تمام برند ها دارند چرت می نویسند در مورد وات خروجی شون..
LG، SAMSUNG، PHILIPS، SONY و ... همه همه دارند دستگاه هاشونو 1000 وات RMS معرفی می کنند..
حالا شما برو rs70 رو ببین..
با اون همه دمو تشکیلات هم 1000 وات..
صداش رو هم گوش کنید واقعاً خندتون می گیره که اگه این 1000 واته پس اونا 100 هم نیستن..
تو ایت حد اختلافه..

من فکر می کنم فقط RMS مهم نیست و اینجاست که PMPO میاد به این مقوله سر و سامون می ده به این صورت که PMPO قدرت خروجی ایجاد شده توسط دستگاه است..

مثال می زنم:
بنظر شما 10 تا باند قطر 3 اینچ 50 وات RMS صداش بیشتره یا 2 تا باند 30 اینچ 250 وات RMS؟!
جفتشون 500 وات RMS هستند اما مطمئناً اون دو باندیه در موقع زیاد کردن صدا بیس و بریبلش نرم تر و به اصطلاح بدون خش خش عمل خواهد کرد..
قبول ندارید؟!
اینجاست که می گن اون 10 باندیه 3500 PMPO و دو باندیه 6200 PMPO..
دوستان کمک کنند بهتره..

باید ببینیم این 787 با 600 وات RMS داره چند PMPO خروجی صدا می ده؟!

masoudu2ub
13-04-2010, 08:14
شک نکن که بدرد نمیخوره.

rs70 پایونیر 800 وات RMS هست؟!
نه بابا!!!!!!!!!!!!!!!
پس دیگه بدتر..

دوستان شما برید صدای rs70 رو گوش کنید، آدم همون جا سر تعظیم جلوی این دستگاه فرود میاره!
قدرت خروجی PMPOش 12500 وات اینطوراست..

اما بقیه با 1000 وات RMS فکز نمی کنم بیشتر از 4000 PMPO باشند..

نتیجه گیری من این طوریه، لطفاً دوستان دیگه هم نظر بدهند به یه نتیجه ای برسیم:
هر سیستمی بتونه با وات RMS کمتر PMPO بیشتری تولید کنه حرفه ای تره..
حتی می شه از تقسیم PMPO به RMS به نسبتی رسید که اگه هر سیستمی این ضریبش بالاتر بود سیستم حرفه ای تریه..
شاید هم باشه همچین ضریبی که من نمی دونم..

شما این ضبط های SONY یا هر برند دیگه ای رو ببینید..
با کلی دم تشکیلاتو 3 4 تا ساب و 10 12 تا بلندگو زده 480 وات RMS و 5300 وات PMPO..
هیولایه برا خودش اونوقت ...
دیگه نمی گم..
ولش کن..

منتظر نظرات دوستان هستم..
یا علی..

prince3-love
13-04-2010, 08:33
خوب تلویزیون شما خروجی صدای کواکسیال یا همون تک فیش های دیجیتال رو نداره و کمتر تلویزیونی داره معمولا اگر هم خروجی صدای دیجیتالی داشته باشند به صورت نوری یا همان اپتیکال است
ولی شما اگر می خواهید صدای تلویزیون را از سینمای خانگی بشنوید می توانید از قسمت audio out به audio in سینمای خانگی یا همون ائوکس وصل کنید
و اگر هم ریسیور شما خروجی spdf یا همون کواکسیال را داره می تونید به ورودی کواکسال سینما خانگتون وصل کنید که صدای دیجیتالی داشته باشید
سلام
تلویزیون ما سام سونگ هست
اگر من یه سینما خانگی سامسونگ میگرفتم با همون کابل HDMI میتونستم صدای دیجیتال از TV به دستگاه رو بشنوم یا باز باید همین دو فیش صدارو میزدم؟

ata_webmaker
13-04-2010, 08:42
نه ربطی نداره بازم باید این کابل دو فیش رو وصل می کردی
کلا اچ دی ام آی ورودی صدا نداره

kamal2004
13-04-2010, 08:54
سلام
فیلیپس 3578 1100وات rms
13200pmpo

masoudu2ub
13-04-2010, 10:37
RMS vs PMPO
Root mean square (also known as RMS) is a measurement used to acquire the output values ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])of the Power Outputs. It is also known as the most accurate way of garnering these measurements. The RMS is also known as the quadratic mean. In this case, it is used to measure amplifier power. It is used in conjunction with the electric efficiency of an electronic amplifier, and is a way to measure the ratio of mean (or average) output power to mean (or average) output power.
Peak music power output (or PMPO) is a term that is used mostly to advertise the quality of sound that is expelled from amplifiers. It is not quite a defined term; however, it is thought to be the sum of the peak power that the amplifiers use in any sound system. As it is a loosely based term and has not been ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])concretely defined, the definition changes often, as does the ratio of PMPO to the continuous power output. The PMPO can at best be estimated by taking a look at the input current.
Simply put, the RMS, square root of the average ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])of the squares of a set of values – are based on a continuous time waveform. As a quadratic equation, it takes the following form:
xrms=x12+x22+…+xn2n

There are several permutations therein that define the RMS for waveforms, a function over all time, electrical power, and amplifier power efficiency.
PMPO is not to be confused with peak momentary power output (which shares the same acronym). They have two separate specifications, and are therefore measured differently. As such, the two cannot be transferred between each other, i.e. you cannot convert peak music power output to peak momentary power output. Regarding those professionals in the field, the term is meaningless, and ultimately confusing, when defining the power of an amplifier. PMPO can only be sustained for a short period of time without causing serious – and in some cases irreparable – damage to an amplifier.
RMS is used very effectively in calculations of power (such as voltages found on power outlets). As a result of their versatility, peak values are also calculated using RMS, and signal outputs can also be calculated using the RMS of the above equation.

Summary:
RMS is used to acquire the output values of Power Outputs; PMPO is a widely used term for advertisement.

masoudu2ub
13-04-2010, 10:51
سلام
فیلیپس 3578 1100وات rms
13200pmpo
بیایید خودمونو گول نزنیم دوستان..

ببینید این قدر ترین ضبط SONY مدل LBT-ZUX10D که اگه روشنش کنی شیشه های خونه میاد پایین..
مشخصاتش اینه، لطفاً دقت کنید:
1120 ئات RMS..
12300 وات PMPO..
قیافشم که دارید تو تصویر می بینید و همه چیزش مشخصه..
4 تا ساب به چه عضمت و ...

یا مثلاً این مدل پایونیر که 7500 وات PMPO هست..

حالا خودت بگو..
اینا از 3578 فیلیپس کمترن بنظرت؟!
یعنی سونی و پایونیر فقط در قابلمه درست کردند؟!

من صدای 3578 رو شنیدم..
تا آخرشم زیاد کردم..
اما امکان نداره اینو بتونی تا ته زیاد کنی..
قلبت وول وولک می گیره توش..

ata_webmaker
13-04-2010, 12:03
فرمایش شما درسته ولی نمیشه سینمای خانگی رو با mini hifi مقایسه کرد سینمای خانگی بیشتر جنبه دکوری دارد
البته من صدای سونی رو قبول ندارم ولی خوب پایونیر رو پسند می کنم

masoudu2ub
13-04-2010, 12:38
فرمایش شما درسته ولی نمیشه سینمای خانگی رو با mini hifi مقایسه کرد سینمای خانگی بیشتر جنبه دکوری دارد
البته من صدای سونی رو قبول ندارم ولی خوب پایونیر رو پسند می کنم
RMS، RMS دیگه! تو سینما خانگی و ضبط و غیره نداره که!
یا مثلاً این باند ها که میارن تو مجالس؟!
فکر می کنید اونا چند RMS هستند؟!
160 وات اینطورا..
اما دو تاش خونرو می لرزونه و محلو می زاره رو سرش..

بحث راجع بهش زیاده و نظرات متفاوت..
فکر نمی کنم به جایی برسیم در نهایت..

همه می خوان سنگ چیزی رو که خریدن به سینه بزنن..
بعضی وقتا قبول واقعیت سخته..

متاسفانه ما ایرانی ها عادت کردیم همه چیز رو اون جور که خودمون دوست داریم تفسیر کنیم و به دلیل و منطق و علم و تکنولوژی کاری نداریم..

البته همه این طرز تفکرها که به ما ارث رسیده از دولتمون نشات می گیره..

یا علی..

kamal2004
13-04-2010, 12:53
بیایید خودمونو گول نزنیم دوستان..

ببینید این قدر ترین ضبط SONY مدل LBT-ZUX10D که اگه روشنش کنی شیشه های خونه میاد پایین..
مشخصاتش اینه، لطفاً دقت کنید:
1120 ئات RMS..
12300 وات PMPO..
قیافشم که دارید تو تصویر می بینید و همه چیزش مشخصه..
4 تا ساب به چه عضمت و ...

یا مثلاً این مدل پایونیر که 7500 وات PMPO هست..

حالا خودت بگو..
اینا از 3578 فیلیپس کمترن بنظرت؟!
یعنی سونی و پایونیر فقط در قابلمه درست کردند؟!

من صدای 3578 رو شنیدم..
تا آخرشم زیاد کردم..
اما امکان نداره اینو بتونی تا ته زیاد کنی..
قلبت وول وولک می گیره توش..

دوست من همون ظبط سونی رو من دارم 750خریدم وات ار ام اس اون بالاتر از 1120وات اینو بگم اون ظبطه صرف موسیقی و صدای بلند سینما برای تصویر و صداهست این سونی صدای خیلی قوی داره 200 متر مربع خونمونو میترکونه سینما رو با سینما مقایسه کردم (صداشم خدای زیاده) نظر من چون هر دو رو دارم

masoudu2ub
13-04-2010, 13:18
دوست من همون ظبط سونی رو من دارم 750خریدم وات ار ام اس اون بالاتر از 1120وات اینو بگم اون ظبطه صرف موسیقی و صدای بلند سینما برای تصویر و صداهست این سونی صدای خیلی قوی داره 200 متر مربع خونمونو میترکونه سینما رو با سینما مقایسه کردم (صداشم خدای زیاده) نظر من چون هر دو رو دارم
داداش داریم در مورد RMS صحبت می کنیم..
ضبط و سینما و غیره نداره که..

همه جا RMS، RMS ه..
مگه واحد تغییر می کنه؟!
اگه تغییر کنه که دیگه اسمش واحد نیست!

خداوکیلی خیلی باحالی..
می گی اون ضبطه از 1120 بالاتره!!!!
نمی گی فیلیپسه 1100 وات RMS چاخانه..

در هر صورت کم نمیاری..
اگه بالاتر بود که SONY مرض نداشت بکوبه تو سر مالش!
معمولاً قوپی در می کنند و کالا های خودشونو مثل همون فیلیپسه بدروغ می کشند بالا فقط جهت افزایش فروش..

تو فروما کسی نمی تونه علمی بحث کنه..
همش مال من بهتره است..

موفق باشید..

prince3-love
13-04-2010, 13:38
نه ربطی نداره بازم باید این کابل دو فیش رو وصل می کردی
کلا اچ دی ام آی ورودی صدا نداره
دستت درد نکنه بابت راهنمایید داشتم به مرز فروختن سینما خانگی پیش میرفتم که اونو با یه سینما خانگی سامسونگ عوض کنم،پس با این حساب نمیشه از دو فیش صداریه 7.1 گرفت،درسته؟
دستگاه یه HDMI IN داره به نظرتون اگر من کنسول یا دستگاه دیگه ایی که HDMI داره بزنم به اون اونوقت صدا 7.1 میتونم بگیرم یا یا باید فیش صدای اپتیکال بزنم که کیفیت بهتری بگیرم؟(هم صدا هم تصویر)

kamal2004
13-04-2010, 13:48
داداش داریم در مورد RMS صحبت می کنیم..
ضبط و سینما و غیره نداره که..

همه جا RMS، RMS ه..
مگه واحد تغییر می کنه؟!
اگه تغییر کنه که دیگه اسمش واحد نیست!

خداوکیلی خیلی باحالی..
می گی اون ضبطه از 1120 بالاتره!!!!
نمی گی فیلیپسه 1100 وات RMS چاخانه..

در هر صورت کم نمیاری..
اگه بالاتر بود که SONY مرض نداشت بکوبه تو سر مالش!
معمولاً قوپی در می کنند و کالا های خودشونو مثل همون فیلیپسه بدروغ می کشند بالا فقط جهت افزایش فروش..

تو فروما کسی نمی تونه علمی بحث کنه..
همش مال من بهتره است..

موفق باشید..
درسته وات وات من نگفتم 1100 سینما همون 1100 ضبطه منظورم از بالاتر همینه در اکثر اوقات در ظبطها وات واقعی رو مینویسن منظورم رو درست حتما نگفتم قبول دارم در سینما بعضی وتا خالی میبندن گفتم صدای فیلیپس باتوجه به اینکه این ظبط رو تئ خونه دارم و هر دو تا رو صداشون رو بالا بردن صداش واقعا بالاست البته نه به بالای این سونی
ببخشید اگه منظورم رو درست بیان نکردم

mr_rayan
14-04-2010, 01:02
کلا واحد pmpo برای جلب مشتری بکار میره و دراصل از طریق خود rms بدست میاد.خود rms تعیین کنندست.صدای سینماهای خانگی با توجه به حداکثر توان برابر تقریبا یکیه و توی صدای بم با همدیگر تفاوت دارن.اونم بستگی به تعداد ووفرهاشون و اندازه ووفرهاشونه.مثلا سیستمی مثل سری های rs پایوینر ساب 12 اینچی دارند که فکر کنم برابر با 30 سانت میشه و حداکثر خروجی 200 وات،حالا یه شرکت دیگه مثلا مثل سونی مدل fz900 خودش رو معرفی می کنه و اعلام میکنه که حداکثر خروجی سابش 280 وات هستش ولی سابش 16 سانتی هستش.اینجاست که علت تفاوت صدا مشخص میشه.مطمئنا یه ساب 30 سانتی بهتر از یه ساب 16 سانتی میتونه صدای عمیق تر و فراگیرتری تولید کنه و محدوده بیشتری رو پوشش بده.
مدل LBT-ZUX10D سونی هم یه سیستم های فای هستش با 4 تا ساب 20 سانتی .کلا سیستم خیلی قوی ای توی زمینه موسیقی هستش ولی تو زمینه سینمایی نمیتونه خیلی قوی عمل کنه.