PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

amir_t6262
11-07-2012, 08:35
یعنی اگه مثلاً یه LED سونی بگیریم، باید به فکر یک گیرنده هم باشیم؟
بله، تلویزیون فعلی، پاناسونیک GAOO95 هست. Xvision بهتره یا ارزونتر؟ بقیه چی؟ لومکسی خیلی زیاد شده؛ اون چطوره؟ یا مارشال؟

در مورد LED سونی در قسمت تلویزیون همین سایت پرس و جو کن.

X Vision خوبه. مدلهای ارزان و متوسط داره. همین که گارانتی اش مادیران است، بنظرم نقطه قوتشه.
مدلهایش را هم در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتوانی ببینی.

سایر برندها را من تجربه نداشتم که بگم.

گلابي
11-07-2012, 09:38
شرکت سونی آمپلی فایر وارد ایران نمی کنه.شما چه چبزی مد نظرت هست؟
این آمپلی فایرها مدنظرمه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirkhan_0o0
11-07-2012, 11:00
یعنی اگه مثلاً یه LED سونی بگیریم، باید به فکر یک گیرنده هم باشیم؟
بله، تلویزیون فعلی، پاناسونیک GAOO95 هست. Xvision بهتره یا ارزونتر؟ بقیه چی؟ لومکسی خیلی زیاد شده؛ اون چطوره؟ یا مارشال؟
تی وی های وارداتی جدیدٰ مجبورند!!! که گیرنده داخلی داشته باشند و سری های جیدید هم اکثرا دارند و در این مورد نگرانی ای نیست!
اما در مورد تی وی منزل شما تا جایی که من می دونم اکثر گیرنده ها خروجی av دارندٰ و خرید یکی از مدل های ارزان قیمت ایکس ویژن هم برای شما کفایت می کند! گرچه خرید سما یا الکومکس یا لومکسی هم به خاطر داشتن پلیر فوق العاده قویٰ با توجه به ضعیف بودن پلیر اکثر تلویزیونٰ های حدید مانع تبدیل گیرنده دیجیتال شما به یک دستگاه دور انداختنی می شود!

alireza20
11-07-2012, 13:23
به نظر من دنون صدای بهتری داره.مدل 1612 دنون زیر یک میلیون هست و مدل 921 پایونیر زیر یک میلیون.
دنون 1612 بلندگو نداره درسته؟
من میخوام با بلندگو باشه مثل مدل 1312 یا 1311XP الان قیمت این دو مدل چنده؟البته اگه هنوز تا بازار هست!
آنکیو و یاماها سینما دارن؟

z a r a
11-07-2012, 14:04
سلام دوستان,
من دنبال یه گیرنده دیجیتال برای تلویزیون هستم که حتما حداقل مشخصات زیر رو داشته باشه:

· كيفيت تصوير HD
· داراي خروجي HDMI
· داراي قابليت PVR, ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال
· ماشين زمان
· قابليت ضبط يك كانال و امكان تماشاي كانال ديگر
· دی وی دی درایو برای پخش سی دی/دی وی دی هم داشته باشه, یا در اصطلاح Combo باشه.
· ضمانت, کیفیت و قیمت مناسب هم که قطعا اط نیازمندی های هر دستگاهی است.

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید....

کسی نیست بنده رو راهنمایی کنه!؟

kisiya
11-07-2012, 17:03
دوستان سلام توروخدا جواب بدهید من یک گیرنده دیجیتال مخصوص کامپیوتر خریدم ایکس ویژن مدل 3100 حالامشکلی که من دارم اینه که ریموتش کار نمیکنه باتریش ساعت خور هست چه کارکنم یک عده ای میگویند که مال تداخل برنامه های کامپیوتر دوستان توروخدا کمک کنند چطوری راهش بندازم

Soroush-S
11-07-2012, 17:45
دوستان سلام توروخدا جواب بدهید من یک گیرنده دیجیتال مخصوص کامپیوتر خریدم ایکس ویژن مدل 3100 حالامشکلی که من دارم اینه که ریموتش کار نمیکنه باتریش ساعت خور هست چه کارکنم یک عده ای میگویند که مال تداخل برنامه های کامپیوتر دوستان توروخدا کمک کنند چطوری راهش بندازم

خب با خدمات مادیران تماس بگیر

kisiya
11-07-2012, 18:08
خودم میدونم تماس گرفتم ادم نیستند که منتظر راهنمایی شما دوستان واساتید هستم

Soroush-S
11-07-2012, 18:19
خودم میدونم تماس گرفتم ادم نیستند که منتظر راهنمایی شما دوستان واساتید هستم
والا نمیدونم - من یه مارک متفرقه دارم و هم به لپتاپ و هم به رایانه وصل کردم و مشکلی نداشتم

wriatoth
11-07-2012, 22:15
با تشکر از mr rayan
چند سوال دیگه! این دنون 1312 چه حدود قیمتی داره وآیا از سیستم upscaling برخورداره یا نه ؟ در مورد اسپیکرها هم دقیقا چند وات rms تو جایی دیدم حدود 500 وات درسته؟ این مدل 140 پایونیر هم upscaling درست وقوی داره ؟ چه قیمتیه و اگر مدل بهتری هم از پایونیر لطف کنید بگید با قیمت و تفاوت هاش با این مدل؟ بازم ممنون!

VAHID
11-07-2012, 22:26
سلام

ببخشید تا 400 تومن چیز خوبی گیر میاد ؟؟میخوام فقط کیفیت صداش خوب باشه

mr_rayan
11-07-2012, 23:02
دنون 1612 بلندگو نداره درسته؟
من میخوام با بلندگو باشه مثل مدل 1312 یا 1311XP الان قیمت این دو مدل چنده؟البته اگه هنوز تا بازار هست!
آنکیو و یاماها سینما دارن؟
نه 1612 فقط آمپلی هستش.
1311 که دیگه نیست.مدل 1312 هم قیمت دقیق ندارم ولی فکر کنم دور و بر 900 باشه در حال حاضر.
اونکیو و یاماها هم پکیج سینمایی دارند منتها تو ایران در حال حاضر که هیچ پکیجی از اونکیو نیست.دو سال پیش دو سه مدل بود و به نظرم پکیج های خوبی هم بود ولی در حال حاضر وارد نمیشه یا طبق آخرین خبری که من داشتم موجود نبود.
یاماها هم یکی دو مدل پکیجش تو نمایندگیش باید باشه منتها مدل های ضعیفش هست و من پیشنهاد نمی دم.

mr_rayan
11-07-2012, 23:04
این آمپلی فایرها مدنظرمه:
کلا من ندیدم که شرکت سونی آمپلی فایری وارد کنه.ولی شما می تونی به برندهایی که تو بازار هست فکر کنید و یه آمپی مناسب با بوجه و سلیقتون بگیری.برند های خوبی وارد میشه مثل پایونیر یاماها دنون اونیکو مرنتز و ...

mr_rayan
11-07-2012, 23:19
با تشکر از mr rayan
چند سوال دیگه! این دنون 1312 چه حدود قیمتی داره وآیا از سیستم upscaling برخورداره یا نه ؟ در مورد اسپیکرها هم دقیقا چند وات rms تو جایی دیدم حدود 500 وات درسته؟ این مدل 140 پایونیر هم upscaling درست وقوی داره ؟ چه قیمتیه و اگر مدل بهتری هم از پایونیر لطف کنید بگید با قیمت و تفاوت هاش با این مدل؟ بازم ممنون!
خواهش می کنم.
همونطور که تو پست قبل هم گفتم فکر کنم دور و بر 900 باشه قیمتش.توان خروجی سیستم هم 650 وات هستش.upscaling هم نداره.
بله مدل 140, upscaling خوبی داره.کلا پایونیر تو تصویر عالیه.قیمت هم بین 300 الی 350 باید باشه.یه پله مدل بهتر میشه مدل 440.تفاوت بر می گرده به قدرت پردازش تصویر.قیمت هم بین 400 الی 450 هستش.

mr_rayan
11-07-2012, 23:22
سلام

ببخشید تا 400 تومن چیز خوبی گیر میاد ؟؟میخوام فقط کیفیت صداش خوب باشه
سلام.انتخاب زیادی ندارید تو این قیمت.مدل 860 ال جی هستش.نمی تونم بگم عالیه ولی تو این قیمت از بقیه بهتره.

amirkhan_0o0
11-07-2012, 23:49
کسی نیست بنده رو راهنمایی کنه!؟
سلام یه مارشال توی برندهای معروف کمبو هست و یه لومکسی بود (یا الکومکس) که اسمش رو فراموش کردم! که اون رو هم بچه های فروم ازش راضی نبودند. به نظر من کمبو نگیرید گیرنده های کمبو خوب جواب ندادند.
در مورد سایر سوالات اگر ضمانت براتون مهمه ایکس ویژن بگیرید. اچ دی و کابل و ماشین زمان و فلش خور رو همه دارند. در مورد قابلیت ضبط یک کانال و تماشای کانال دیگر بایستی عرض کنم این امکان برای یک فرکانس هست. یعنی حین پخش کانال 1 امکان ضبط کانال 2 تا 8 وجود دارد و ورزش و تماشا و ... در فرکانس های دیگرند و نمی شود ضبط کرد! اگر اهل ریسک نیستید ایکس ویژن 232 با توجه به گارنتی و خدمات پس از فروش عالی، گزینه مناسبی است.

با دوربین گوشی موبایلتون از فرستنده آی آر کنترل (که شبیه ال ای دی هست) فیلمبرداری کنید و کلید ها رو فشار بدین ببینید روشن می شه یا نه! اگه روشن شد کنترل سالمه!

kisiya
12-07-2012, 05:50
سلام یه مارشال توی برندهای معروف کمبو هست و یه لومکسی بود (یا الکومکس) که اسمش رو فراموش کردم! که اون رو هم بچه های فروم ازش راضی نبودند. به نظر من کمبو نگیرید گیرنده های کمبو خوب جواب ندادند.
در مورد سایر سوالات اگر ضمانت براتون مهمه ایکس ویژن بگیرید. اچ دی و کابل و ماشین زمان و فلش خور رو همه دارند. در مورد قابلیت ضبط یک کانال و تماشای کانال دیگر بایستی عرض کنم این امکان برای یک فرکانس هست. یعنی حین پخش کانال 1 امکان ضبط کانال 2 تا 8 وجود دارد و ورزش و تماشا و ... در فرکانس های دیگرند و نمی شود ضبط کرد! اگر اهل ریسک نیستید ایکس ویژن 232 با توجه به گارنتی و خدمات پس از فروش عالی، گزینه مناسبی است.

با دوربین گوشی موبایلتون از فرستنده آی آر کنترل (که شبیه ال ای دی هست) فیلمبرداری کنید و کلید ها رو فشار بدین ببینید روشن می شه یا نه! اگه روشن شد کنترل سالمه!

میشه دقیق توضیح بدهید چطوری فرستنده ای ار کجاست وچطوری فیلمبگیرم روی یو اس بی گیرنده دیجیتاله اگه میشهمرحله بهمرحله توضیح بدهید خیلی لنگم ولی باتری ساعتیشو باچراغ امتحان کردم روشن نشد شاید باتری توش مونده خالی کرده . وفیلمو کجا روی همون موبایل پخش کنم وهمزمان دکمه های ریموتو بزنم ؟ منتظر جوابم مال من گیرنده مخصوص کامپیوتر هست

Soroush-S
12-07-2012, 08:47
میشه دقیق توضیح بدهید چطوری فرستنده ای ار کجاست وچطوری فیلمبگیرم روی یو اس بی گیرنده دیجیتاله اگه میشهمرحله بهمرحله توضیح بدهید خیلی لنگم ولی باتری ساعتیشو باچراغ امتحان کردم روشن نشد شاید باتری توش مونده خالی کرده . وفیلمو کجا روی همون موبایل پخش کنم وهمزمان دکمه های ریموتو بزنم ؟ منتظر جوابم مال من گیرنده مخصوص کامپیوتر هست

شما دوربین گوشی روشن کن و کنترل بگیر طرف دوربین و دونه دونه دکمه هاشو تست کن اگه سالم باشه یه نور سفید یا بنفش توی ال سی دی گوشیت میبینی اگر نه که هیچی

kisiya
12-07-2012, 12:16
نور بنفش زد حالا عجیبه پس از چی میتونه باشه طرف میگفت شاید مال یکسری برنامه های روی کامپیوتره که تداخل میکنه من ویندوزم ایکس پی هست منتظر جوابم پس ریموت کنترلم درسته؟ مال یو اس بی که نمیتونه باشه عمل نکردن ؟

wriatoth
12-07-2012, 12:49
خواهش می کنم.
همونطور که تو پست قبل هم گفتم فکر کنم دور و بر 900 باشه قیمتش.توان خروجی سیستم هم 650 وات هستش.upscaling هم نداره.
بله مدل 140, upscaling خوبی داره.کلا پایونیر تو تصویر عالیه.قیمت هم بین 300 الی 350 باید باشه.یه پله مدل بهتر میشه مدل 440.تفاوت بر می گرده به قدرت پردازش تصویر.قیمت هم بین 400 الی 450 هستش.
ممنون از شما . تو سایت دنون علاوه بر مدل 1312 یه مدل 1512 هم داره که جدیده(لینک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](DenonN A)&catalog=DenonNA_US&Pid=DHT1513BA(DenonNA) )این مدل تو ایران هست؟ اگه هست تفاوت اسپیکرها و آمپش با 1312 چیه؟ چون متن features رو خوندم فرق خاصی ننوشته بود ضمن اینکه قیمت هر دو رو هم 599 دلار زده. در مورد bd3d پایونیر هم این مدل های 140 و 440 mkv و srt رو ساپورت میکنن؟ و 440 ارزش تفاوت قیمت حدود 100 تومن رو داره که اونرو بگیرم؟

mr_rayan
12-07-2012, 14:39
ممنون از شما . تو سایت دنون علاوه بر مدل 1312 یه مدل 1512 هم داره که جدیده(لینک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](DenonN A)&catalog=DenonNA_US&Pid=DHT1513BA(DenonNA) )این مدل تو ایران هست؟ اگه هست تفاوت اسپیکرها و آمپش با 1312 چیه؟ چون متن features رو خوندم فرق خاصی ننوشته بود ضمن اینکه قیمت هر دو رو هم 599 دلار زده. در مورد bd3d پایونیر هم این مدل های 140 و 440 mkv و srt رو ساپورت میکنن؟ و 440 ارزش تفاوت قیمت حدود 100 تومن رو داره که اونرو بگیرم؟
این مدل برای آمریکاست.هنوز مدلی برای آسیا معرفی نشده.در مورد ساپورت mkv و زیرنویس فارسی چیزی تو مشخصاتش ذکر نشده.بعید می دونم این امکان رو داشته باشه.در نهایت اگر می خواید مطمئن بشید فایل های مورد نظر خود را ببرید تو نمایندگیش و بدید براتون تست کنند.مدل 440 در صورت استفاده از فیلم اورجینال ارزش پرداخت هزینه بیشتر رو داره.

alireza20
12-07-2012, 15:14
نه 1612 فقط آمپلی هستش.
1311 که دیگه نیست.مدل 1312 هم قیمت دقیق ندارم ولی فکر کنم دور و بر 900 باشه در حال حاضر.
اونکیو و یاماها هم پکیج سینمایی دارند منتها تو ایران در حال حاضر که هیچ پکیجی از اونکیو نیست.دو سال پیش دو سه مدل بود و به نظرم پکیج های خوبی هم بود ولی در حال حاضر وارد نمیشه یا طبق آخرین خبری که من داشتم موجود نبود.
یاماها هم یکی دو مدل پکیجش تو نمایندگیش باید باشه منتها مدل های ضعیفش هست و من پیشنهاد نمی دم.
خیلی ممنون عزیز.
حیف که اونکیو وارد نمیشه...
راستش الان یکم مردد شدم.چون 1312 ورودی های کمی داره و یه مورد دیگه هم هست که من بیشترین استفادم موسیقیه والبته در کنارش فیلم و بازی هم میخوام!
به نظر شما چیکار کنم؟!1312 در حدی هست که بشه رو موسیقیش حساب کرد؟!

amirkhan_0o0
12-07-2012, 15:36
نور بنفش زد حالا عجیبه پس از چی میتونه باشه طرف میگفت شاید مال یکسری برنامه های روی کامپیوتره که تداخل میکنه من ویندوزم ایکس پی هست منتظر جوابم پس ریموت کنترلم درسته؟ مال یو اس بی که نمیتونه باشه عمل نکردن ؟
این نور رو با نور کنترل تلویزیون مقایسه کن!
اگه خیلی کمرنگ تر باشه جواب نمی ده!
خوب اگه سالم بود که حالا باید در مورد نرم افزار صحبت کنیم. احتمال تداخل نرم افزاری (تا اونجا که من می دونم) در این مورد نزدیک به صفره! فقط باید ریموت کنترل برای نرم افزار تعریف بشه! برای اکثر کنترل ها یک فایل با پسوند ini وجود داره که کنترل رو برای نرم افزار تعریف می کنه! مثلا برای گیرنده لپتاپی شاتل بنده یه فایل Default.ini هست که باید در فولدر RemoteControl در مسیر نصب کپی بشه و توی ستینگ نرم افزار در یه قسمتی (که یادم نیست!!) و مربوط به ریموت کنترله فایل ستینگ رو از قسمت براوز بشناسونیمش تا کنترل رو بشناسه!
البته معمولا گیرندده های ایکس ویژن نرم افزار مخصوص خودشون رو دارند که به صورت پیش فرض کنترل رو می شناسه.
شما نرم افزار پیش فرض موجود توی سی دی رو نصب کردین؟؟

daneshdds
12-07-2012, 18:53
دوستان عزیز کسی میدونه در سینما خانگی Sony E985 بهترین تنظیمات صدا برای دیدن بلوری چیه؟ یعنی روی چه حالتی صدا جالبتر میشه؟

VAHID
12-07-2012, 19:27
سلام.انتخاب زیادی ندارید تو این قیمت.مدل 860 ال جی هستش.نمی تونم بگم عالیه ولی تو این قیمت از بقیه بهتره.

چون من tv lg65100 دارم نیازی ندارم که سینمای خانگی بگیرم که همه ی فرمت ها رو بخونه و بعدا یه بلوری میخوام بگیرم
فقط میخوام یه سینمای خانگی بگیرم که کیفیت باند هاش ایده ال باشه و صدای خوبی هم داشته باشه.....

تا 500 تومن چی؟؟؟

mr_rayan
12-07-2012, 22:40
خیلی ممنون عزیز.
حیف که اونکیو وارد نمیشه...
راستش الان یکم مردد شدم.چون 1312 ورودی های کمی داره و یه مورد دیگه هم هست که من بیشترین استفادم موسیقیه والبته در کنارش فیلم و بازی هم میخوام!
به نظر شما چیکار کنم؟!1312 در حدی هست که بشه رو موسیقیش حساب کرد؟!
خواهش می کنم.مردد نباشید.ورودی هاش که مناسبه.
در مورد موسیقی عرض کنم 1312 یه پکیج سینماییه و مطمئنا نباید انتظار معجزه ازش تو زمینه موسیقی داشت ولی یه نکته ای این وسط هست.اونم اینکه کلا تو این رنج قیمتی شما فقط می تونید پکیج سینمایی تهیه کنید و مطمئنا این مدل از بقیه تو زمینه موسیقی و سینمایی بهتر هستش.

mr_rayan
12-07-2012, 22:41
دوستان عزیز کسی میدونه در سینما خانگی Sony E985 بهترین تنظیمات صدا برای دیدن بلوری چیه؟ یعنی روی چه حالتی صدا جالبتر میشه؟
کلا حالت پیش فرض بهترین حالت هستش.

mr_rayan
12-07-2012, 22:44
چون من tv lg65100 دارم نیازی ندارم که سینمای خانگی بگیرم که همه ی فرمت ها رو بخونه و بعدا یه بلوری میخوام بگیرم
فقط میخوام یه سینمای خانگی بگیرم که کیفیت باند هاش ایده ال باشه و صدای خوبی هم داشته باشه.....

تا 500 تومن چی؟؟؟
مدل DZ640 سونی تو این رنج مدل خوبیه.

king91
13-07-2012, 01:13
سلام دوستان من دنبال گیرنده دیجیتال هستم که:
كيفيت تصوير HD
داراي خروجي HDMIاز همه مهم تر اینکه پلیر خوبی داشته باشه (فرمت های رایج رو هم به خوبی اجرا کنه)
قیمتش هم مهم نیست
در ضمن میخواستم نظرتون رو در مورد 2012 elcomax mv-200 بدونم؟

amirkhan_0o0
13-07-2012, 04:02
كيفيت تصوير HD
داراي خروجي HDMIاز همه مهم تر اینکه پلیر خوبی داشته باشه (فرمت های رایج رو هم به خوبی اجرا کنه)
قیمتش هم مهم نیست

الکومکس و لومکسی پلیر فوق العاده ای دارند. نقطه ضعف الکومکس کنترل نسبتا معمولی آن است. که باید دقیقا به طرف دستگاه گرفت. هم چنین در صورتی که گارانتی برای شما مهم است این دستگاه داخل ایران با نام تجاری سما با گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب تری به فروش می رود.

kisiya
13-07-2012, 08:15
این نور رو با نور کنترل تلویزیون مقایسه کن!
اگه خیلی کمرنگ تر باشه جواب نمی ده!
خوب اگه سالم بود که حالا باید در مورد نرم افزار صحبت کنیم. احتمال تداخل نرم افزاری (تا اونجا که من می دونم) در این مورد نزدیک به صفره! فقط باید ریموت کنترل برای نرم افزار تعریف بشه! برای اکثر کنترل ها یک فایل با پسوند ini وجود داره که کنترل رو برای نرم افزار تعریف می کنه! مثلا برای گیرنده لپتاپی شاتل بنده یه فایل Default.ini هست که باید در فولدر RemoteControl در مسیر نصب کپی بشه و توی ستینگ نرم افزار در یه قسمتی (که یادم نیست!!) و مربوط به ریموت کنترله فایل ستینگ رو از قسمت براوز بشناسونیمش تا کنترل رو بشناسه!
البته معمولا گیرندده های ایکس ویژن نرم افزار مخصوص خودشون رو دارند که به صورت پیش فرض کنترل رو می شناسه.
شما نرم افزار پیش فرض موجود توی سی دی رو نصب کردین؟؟

سلام نورسرکترل خوبه یعنی ضعیف باشه کنترل خرابه چون باتریش نوهست ؟ سوال دوم - این دستگاه ----T مدل 3100 منو فارسی نداره ایامیشه بهش اضافه کرد یاخیر؟ سوال سوم این فایل که میگید مربوط به کنترل کجاست من طبق دفترچه ونصب سریع نصبش کردم شایدهمین فایلوباید داد که عمل نمیکنه ؟ منتظر جوابم

king91
13-07-2012, 13:15
الکومکس و لومکسی پلیر فوق العاده ای دارند. نقطه ضعف الکومکس کنترل نسبتا معمولی آن است. که باید دقیقا به طرف دستگاه گرفت. هم چنین در صورتی که گارانتی برای شما مهم است این دستگاه داخل ایران با نام تجاری سما با گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب تری به فروش می رود.

خیلی ممنون

hamid_IT63
14-07-2012, 15:55
كيفيت تصوير HD
قیمتش هم مهم نیست

پیشنهاد من مدل 343 ایکس ویژن هست . خروجی HDMI داره و کابل HDMI هم داره . داراي قابليت PVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2.0- (ضبط برنامه ها ) برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه هست و ماشین زمان داره و تقریبا اکثر فرمتها رو پخش میکنه و player خوبیه .
نمایندگیش مادیرانه که آپدیتها و خدمات پس از فروش خوبی برای گیرنده دیجیتالاش ارائه میده .
قیمت : 89 تومان است .

مشخصات کلی:

كيفيت تصوير HD

داراي خروجي HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به همراه كابل HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داراي قابليت PVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG

قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,AAC,MP3

قابليت پخش تصوير با فرمت : mp,mkv,divx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), avi, dat, mpg, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob

ماشين زمان

قابليت ضبط يك كانال و امكان تماشاي كانال ديگر

نرم افزار قابل ارتقا با USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و يا از طريق دريافت از آنتن (OTA)

نمايشگر شماره کانال يا ساعت

قابليت اجراي بازي هاي تعريف شده دستگاه

نمايش تصوير با قابليت بزرگنمايي در محدوده انتخابي تصوير

ظرفيت ذخيره بيش از 2 هزار کانال

نمايش 8 ليست دلخواه از برنامه هاي تلويزيوني و راديويي

خروجي صداي ديجيتال SPDIF

فقل منو و کانال هاي از پيش انتخاب شده

تله تکست به صورتOSD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])يا VBI

پشتيباني از چند فرمت صدا و زير نويس چند زبانه

گزينه جستجوي خودکار و دستي کانال ها

نمايش آخرين کانال نمايش داده شده حين روشن کردن دستگاه

دستگاه ريموت کنترل با دکمه هاي ميانبر رنگي

نصب آسان و سريع و سهولت كار با منوهاي ساده

راهنماي الکترونيکي EPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پيدا کردن سريع کانالها با حرف اول نام کانال

نمايشگر قدرت سيگنال ديجيتال دريافتي

داراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

kisiya
15-07-2012, 17:50
من کنترلشو باعوض کردن درایو جدیدش مربوط به گیرنده 3100 ایکس ویژن راه انداختم ولی بردش خیلی ضعیف مال شما هم اینطوریه یا مال من اینطوریه ؟ منتظر جوابم

amirkhan_0o0
15-07-2012, 18:51
من کنترلشو باعوض کردن درایو جدیدش مربوط به گیرنده 3100 ایکس ویژن راه انداختم ولی بردش خیلی ضعیف مال شما هم اینطوریه یا مال من اینطوریه ؟ منتظر جوابم
شرمنده تا امروز از نت قطع بودم.
منظور شما از کنترل قوی چیه؟
حداکثر 2 تا 2.5 متر برای من برد داره و در حدی که کامپیوتر روی میز باشه و شما یکی 2 متر عقب تر باشین!

wriatoth
16-07-2012, 00:02
سلام
میخواستم ببینم اگه بخوام به جای پایونیر 440 یه hd media player بخرم و با 1312 ست کنم همون کیفیت صدا و تصویررو میده بخاطر ساپورت عالی از فایلش(مخصوصا iso) تو این فکر افتادم تو hd player ها egreat rs 6 plus چه جور مدلی کیفیت صدا و تصویر و ساپورت کامل فایل برام مهمه نه قابلیت های فرعی سیستم عامل.تو سایت خودش که نوشته عین 440 از تمامی استاندارد های صدا حتی dts master hd پشتیبانی میکنه. یه سوال دیگه هم داشتم اگه بهش bd rom پی سی وصل کنم میتونه بلوری تری دی رو بخونه؟

mr_rayan
16-07-2012, 00:09
سلام
میخواستم ببینم اگه بخوام به جای پایونیر 440 یه hd media player بخرم و با 1312 ست کنم همون کیفیت صدا و تصویررو میده بخاطر ساپورت عالی از فایلش(مخصوصا iso) تو این فکر افتادم تو hd player ها egreat rs 6 plus چه جور مدلی کیفیت صدا و تصویر و ساپورت کامل فایل برام مهمه نه قابلیت های فرعی سیستم عامل.تو سایت خودش که نوشته عین 440 از تمامی استاندارد های صدا حتی dts master hd پشتیبانی میکنه. یه سوال دیگه هم داشتم اگه بهش bd rom پی سی وصل کنم میتونه بلوری تری دی رو بخونه؟
سلام.پلیر 440 یک پلیر عالی تو قیمت خودش هست.از لحاظ تفاوت تصویر با یک HD پلیر عرض کنم که دون فیلم ارجینال این تفاوت ها مشخص نمیشه.من پیشنهاد می کنم HD پلیر تهیه کنید چون امکانات بیشتری داره.
در مورد ساپورت بلوری رام تو تاپیک خودش مطرح کنید.من دقیق اطلاعی ندارم.

mehran_2335
16-07-2012, 00:14
سلام با تشکر ، منم TV lm7600 گرفتم ، می خوام تا 1 ملیون سینما بگیرم که کیفیت صداش عالی باشه برای فیلم . دوما برای پخش موزیک هم تو مهمونی کم نیاره .بلوری باشه هم بهتره . شما چی پیشنهاد می کنین ؟ موندم lg appolo بگیرم تا با تلویزیونم match باشه یا برندهای دیگه هم مشکلی از این نظر نداره ؟

mr_rayan
16-07-2012, 00:26
سلام با تشکر ، منم TV lm7600 گرفتم ، می خوام تا 1 ملیون سینما بگیرم که کیفیت صداش عالی باشه برای فیلم . دوما برای پخش موزیک هم تو مهمونی کم نیاره .بلوری باشه هم بهتره . شما چی پیشنهاد می کنین ؟ موندم lg appolo بگیرم تا با تلویزیونم match باشه یا برندهای دیگه هم مشکلی از این نظر نداره ؟
سلام.اگر می خواید تا یک میلیون هزینه کنید اصلا به ال جی فکر نکنید.اگر به فکر سیستمی هستید که قدرت عالی داشته باشه سری های rs پایونیر رو توصیه می کنم به همراه بلوری پلیر 140 پایونیر.هزینتون کمی از یک میلیون بیشتر میشه ولی ارزشش رو داره.مثلا این مدل
با دی وی دی پلیر 1200 قیمت داره.می تونید بجای دی وی دی پلیر بلوری پلیر بگیرد ولی 200 تومن مابه التفاوت رو باید بدید یعنی میشه 1400.اگر هم در حال حاضر نمی تونید این مقدار هزینه کنید الان سیستم رو بخرید و در آینده که توان مالی بهتون اجازه داد بلوری پلیر بخرید و به مجموعتون اضافه کنید.

wriatoth
16-07-2012, 00:29
سلام جالبه شما هم مشکل منو دارین فکر کنم همون ست دنون 1312 برای شماه هم بهترین باشه که باید یه بلوری پلیر یا hd player جدا براش تهیه کنید. یه سوال خارج بحث هم ازتون داشتم کیفیت lm7600 خوبه شما ازش راضی هستی؟

mehran_2335
16-07-2012, 00:36
سلام جالبه شما هم مشکل منو دارین فکر کنم همون ست دنون 1312 برای شماه هم بهترین باشه که باید یه بلوری پلیر یا hd player جدا براش تهیه کنید. یه سوال خارج بحث هم ازتون داشتم کیفیت lm7600 خوبه شما ازش راضی هستی؟

ممنون ، اره من خیلی راضیم باهاش تا حالا چندتا فیلم full hd ,3d خفن باز کردم . خیلی راحت با کیفیت فوق العاده باز می کنه

mehran_2335
16-07-2012, 00:45
سلام.اگر می خواید تا یک میلیون هزینه کنید اصلا به ال جی فکر نکنید.اگر به فکر سیستمی هستید که قدرت عالی داشته باشه سری های rs پایونیر رو توصیه می کنم به همراه بلوری پلیر 140 پایونیر.هزینتون کمی از یک میلیون بیشتر میشه ولی ارزشش رو داره.مثلا این مدل
با دی وی دی پلیر 1200 قیمت داره.می تونید بجای دی وی دی پلیر بلوری پلیر بگیرد ولی 200 تومن مابه التفاوت رو باید بدید یعنی میشه 1400.اگر هم در حال حاضر نمی تونید این مقدار هزینه کنید الان سیستم رو بخرید و در آینده که توان مالی بهتون اجازه داد بلوری پلیر بخرید و به مجموعتون اضافه کنید.

ممنون آقای رایان ، دیدم این سری rs pioneer ، مشخصه که سیستم خوبیه ولی ظاهرش شبیه سینمای خانگی نیست یعنی انگار بلندگوی عقب نداره ، مثل مدلهای BCS-717 پایونیر یا SZ1000 سونی نیست !! این دو تای آخری چه جورین ؟ راستی denon1312 چی ؟ ممنون باز هم

mr_rayan
16-07-2012, 01:28
ممنون آقای رایان ، دیدم این سری rs pioneer ، مشخصه که سیستم خوبیه ولی ظاهرش شبیه سینمای خانگی نیست یعنی انگار بلندگوی عقب نداره ، مثل مدلهای BCS-717 پایونیر یا SZ1000 سونی نیست !! این دو تای آخری چه جورین ؟ راستی denon1312 چی ؟ ممنون باز هم

بلندگوی عقب داره ولی بدون پایه هست و در صورت لزوم می تونید براش پایه تهیه کنید.هم پایه دیواری هست و هم پایه ایستاده.
مدل 1312 هم بسیار عالیست.مدل 717 هم مدل خوبیه.مدل sz1000 سینما بلوری نیست و برای شما که بلوری می خواید مناسب نیست.
با توجه به اینکه شما سیستمی می خواستید که حجم صدای بسیار خوبی داشته باشه من سری rs رو پیشنهاد دادم چون تو این زمینه به هیچوجه کم نمیاره.
در هر صورت موارد دیگه هم هستند.پکیج 1312 عالیست.مدل 717 هم تو قیمت خودش انتخاب هوشمندانه ایه.

wriatoth
16-07-2012, 09:43
ای بابا من یکمی گیج شدم حالا rs777 صدای بهتری داره یا دنون 1312؟

alireza20
16-07-2012, 13:22
رایان عزیز
الان چه پکیجی از یاماها تو بازار پیدا میشه؟

m2r164
16-07-2012, 13:42
از دوستانی که پایونیر 717 دارن می خوام تجربیاتشون رو اینجا بیان کنن؟؟
ازش راضی هستند؟؟؟
با دنون 1312 مقایسه کردن؟؟
آیا جوابگو هست؟؟؟و صدا ها صاف و واضح هست و تفکیک صداش چطور هست؟؟؟

mr_rayan
16-07-2012, 13:54
رایان عزیز
الان چه پکیجی از یاماها تو بازار پیدا میشه؟
دقیق نمی دونم ولی فکر کنم پکیج مدل 395 باشه.باید برید و نمایندگی سوال کنید.

mr_rayan
16-07-2012, 13:56
ای بابا من یکمی گیج شدم حالا rs777 صدای بهتری داره یا دنون 1312؟
دنون 1312 کمی تفکیک بهتر و صدای نرم تری داره.
rs777 حجم صدای بهتر و به نظر من کمی برای افکت مناسب تره.

alireza20
16-07-2012, 14:29
دقیق نمی دونم ولی فکر کنم پکیج مدل 395 باشه.باید برید و نمایندگی سوال کنید.

این پکیج مشخاصتش رو دیدم قوی نیست!به نظرتون چه طوره یه AV/R قوی بگیرم بعد که دستم باز تر شد بلندگوهاشو بگیرم؟

alirezaplus
16-07-2012, 23:11
سلام دوستان من یه سیستم Rs320 pioneer خریدم ملی به یه مشکلی برخوردم . موندم کار این دستگاه چیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr_rayan
17-07-2012, 03:43
این پکیج مشخاصتش رو دیدم قوی نیست!به نظرتون چه طوره یه AV/R قوی بگیرم بعد که دستم باز تر شد بلندگوهاشو بگیرم؟
بله قوی نیست.
اگر فاصله زیادی بین خرید آمپلی فایر و بلندگو به وجود نمیاد فکر خوبیه.ولی اگر می خواد فاصله به اون مقداری برسه که آمپ های جدید تر وارد بازار بشه مثلا 6 ماهه دیگه این روش توصیه نمیشه.چون یک آمپلی فایر بدون بلندگو برای شما عملا کاربردی نداره.

mr_rayan
17-07-2012, 03:44
سلام دوستان من یه سیستم Rs320 pioneer خریدم ملی به یه مشکلی برخوردم . موندم کار این دستگاه چیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجوری که از عکس برداشت میشه فکر کنم آنتن AM رادیو باشه.

alirezaplus
17-07-2012, 08:55
دوستان این دستگاه کاربردش چی هست . توسیستم ?rs33

xpga
17-07-2012, 09:19
براي اين باند حداقل آمپيلي a/v كه معرفي ميكنيد چيه ؟

سايت :

مدل :

S 664

AV & Semi Professional Florstandind Loudspeaker

با توجه به اينكه ساخت كانادا هست كلا نظرتون درباره باند چيه و در چه محدوده اي قرار ميگيره و با كدام مدل مثلا جامو يا maudio يا jbl قابل قياس است
با تشكر

alirezaplus
17-07-2012, 15:57
اینجوری که از عکس برداشت میشه فکر کنم آنتن AM رادیو باشه. پس اون انتن که به شکل مربع چی !؟ که توی اکثر سیستم ها هست.

xpga
17-07-2012, 16:07
اگه اشتباه نكنم يكيش am , اون يكي fm

تو كاتالوك امپ به وضوح توضيح داده

alirezaplus
17-07-2012, 16:25
مرسی از راهنمایی تون . یه سوال دیگه هم دارم این که دوستانی که از فروشگاه راستین خرید کردن آیا بهشون گفتند که صدا رو در rs33 بالا تر 60 نبرند . ( توی موزیک هایی مثل راک و پاپ و.... )

VAHID
17-07-2012, 21:03

ببخشید این مدل چه فرمت هایی رو میتونه اجرا کنه؟؟mkv رو میخونه ......

mr_rayan
17-07-2012, 22:30
ببخشید این مدل چه فرمت هایی رو میتونه اجرا کنه؟؟mkv رو میخونه ......
DVD+R, +RW, SVCD, VCD DivX, MP3, Wma, JPEG

alirezaplus
18-07-2012, 09:52
سلام دوستان . با توجه به صحبت های دوستان در صفحات قبل که فرمودند هرکی از این سیستم ها خرید یه ریویو بنویسه تا کسانی که میخوان اقدام به خرید کنند اطلاعات بیشتری راجب محصول داشته باشن .
مم اولین بارم هست که میخوام ریویو بنویسم پس اگه اشکال و کمی داشت به بزرگی خودتون ببخشید. خوب و اما موضوع اصلی :
محتویات داخل سیستم Rs33 :
امپیلی فایر: (vsx-rs320-k (todoroki
اسپیکر : s-rs33tb
ووفر : s-rs3sw
پلیر : dv-320-k
+ سیم های برق و باند ....
واما اصل مطلب که برسی دستگاه :
بهد از 7 خان رستم که دستگاه وصل شد و ازش صدا در امد رفتم یه موزیک درس حسابی هم از نظر کیفی هم از نظر اهنگ خلاصه موزیک شروع شد دیدم صداش این گونه است :24: بعد از کلی تفحص فهمیدم موزیک رو روحالت ext.stereo بگوشیم دکمه رو زدیم افاقه نکرد بعد قیافه من :31: به این حالت شد :19: خلاصه یکم با اپشن ها ور رفتم بایداین رو هم بگم کنترل واقعا عالی داره هم کارش وهم نرم بودم بجا بود اکثر کمه ها که دسترسی رو خیلی راحت میکنه
البته منوی اپشن هاش هم خیلی کار کردن باهاش اسونه و راحت میشه تنظیمش کرد . دوباره بعد از کلی تنظیم اهنگ رو گزاشتم دیدم صداش خیلی بهتر شده :12: صداش رو بردم تا حدود 30-40 با این که این امپ تا 77-78 تا صدا داره ولی توحالت عادی ( todoroki off ) همین 30-40 تا کل خونه ( 120متر) رو به جز اتاق جواب میده بهرحال من اون صدایی که میخواستم رو نداد و این جابود که todoroki زدم و روحالت 1 گزاشتم ( todoroki دو تا حالت داره اولی باس و تریبلش عالی و یک سطح ولی حالت دوم تریبلش یه کم از باس بیشتره ) خلاصه دوباری برگشتم روحالت اولی خودم :31: بعد از روشن کرد مد todoroki میتونم بگم صدای 20 تو این حالت برابر با صدای 35-40 ext.stereo وصداش علاوه بر زیاد شدن 15-20 درصد تریبل خیلی بالا میره بیس خیلی دقیتر و قویتر میزنه . با این که صرفا یک نوع تنظیم هست ولی میتونم بگم برای کسایی که مثل من موزیک زیاد گوش میدن مثل موحبت میمونه چون خیلی زیاد توی موزیک تاثیر
داره که باور نکردنی . اما این کارو خودم کردم که میگم مد todoroki به هیچ عنوان دسیبل باند هارو نمیبره بالا چون خودم دسیبل رو وقتی روی +15 گذاشتم و مد رو روشن کردم بازم صدا افزایش 15 درصدی رو داشت و از رو این مد اصلا به دسیبل ربطی نداره . خلاصه بعد این که به کار این دستگاه تسلط کامل پیدا کردم انواع موزیک هارو گذاشتم میتونم بگم واقعا بی نظیر هستش. الان 5-6 ماهه که دارمش فوق الاده راضیم چون واقعا صدای خوبی داره .
کلام اخر :
من و عموی گرام به اتفاق سیتم هامون رو خریدیم من rs33 و ایشون ES33 . امپ اشون 520 و قویتره ولی هر بار که صدا rs 33 رو میشنوه افسوس میخوره . هدف کلی من از این همه حرف زدن این بود که اگر قصد خرید یه سینمای خانگی دارید که قیمتش مناسب باشه و کاراییش بالا باشه والبته اگه میخواهید باهاش کمی هم موزیک هم گوش بدید بدون ذره ای شک rs33 یکی از بهترین پیشنهاد ها است.
یه تجربه شخصی : اهنگ Linkin Park-What I've Done رو میزاری todoroki رو روشن میکنی صدا رو میبری رد 15 از خشونتش لذت میبری :8: و وقتی حس میکنی خشونتش تموم داره میشه دستت رو رو ولوم میبری 10 تا زیاد میکنی و همه چی از اول شروع میشه....
شرمنده اگه مطالب کمه . کم نوشتم تا راحت بشه خوندش ولی اگه سوالی هست تو پروفایلم بپرسید.
ممنونم

xpga
18-07-2012, 10:39
براي اين باند حداقل آمپيلي a/v كه معرفي ميكنيد چيه ؟

سايت :

مدل :

S 664

AV & Semi Professional Florstandind Loudspeaker

با توجه به اينكه ساخت كانادا هست كلا نظرتون درباره باند چيه و در چه محدوده اي قرار ميگيره و با كدام مدل مثلا جامو يا maudio يا jbl قابل قياس است
با تشكر

اساتيد محترم
اين سوال من بي جواب موند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mr_rayan
18-07-2012, 14:25
اساتيد محترم
من تجربه ای با این مارک بلندگو ندارم.

m2r164
18-07-2012, 14:46
سلام دوستان . با توجه به صحبت های دوستان در صفحات قبل که فرمودند هرکی از این سیستم ها خرید یه ریویو بنویسه تا کسانی که میخوان اقدام به خرید کنند اطلاعات بیشتری راجب محصول داشته باشن .
مم اولین بارم هست که میخوام ریویو بنویسم پس اگه اشکال و کمی داشت به بزرگی خودتون ببخشید. خوب و اما موضوع اصلی :
بهد از 7 خان رستم که دستگاه وصل شد و ازش صدا در امد رفتم یه موزیک درس حسابی هم از نظر کیفی هم از نظر اهنگ خلاصه موزیک شروع شد دیدم صداش این گونه است :24: بعد از کلی تفحص فهمیدم موزیک رو روحالت ext.stereo بگوشیم دکمه رو زدیم افاقه نکرد بعد قیافه من :31: به این حالت شد :19: خلاصه یکم با اپشن ها ور رفتم بایداین رو هم بگم کنترل واقعا عالی داره هم کارش وهم نرم بودم بجا بود اکثر کمه ها که دسترسی رو خیلی راحت میکنه
البته منوی اپشن هاش هم خیلی کار کردن باهاش اسونه و راحت میشه تنظیمش کرد . دوباره بعد از کلی تنظیم اهنگ رو گزاشتم دیدم صداش خیلی بهتر شده :12: صداش رو بردم تا حدود 30-40 با این که این امپ تا 77-78 تا صدا داره ولی توحالت عادی ( todoroki off ) همین 30-40 تا کل خونه ( 120متر) رو به جز اتاق جواب میده بهرحال من اون صدایی که میخواستم رو نداد و این جابود که todoroki زدم و روحالت 1 گزاشتم ( todoroki دو تا حالت داره اولی باس و تریبلش عالی و یک سطح ولی حالت دوم تریبلش یه کم از باس بیشتره ) خلاصه دوباری برگشتم روحالت اولی خودم :31: بعد از روشن کرد مد todoroki میتونم بگم صدای 20 تو این حالت برابر با صدای 35-40 ext.stereo وصداش علاوه بر زیاد شدن 15-20 درصد تریبل خیلی بالا میره بیس خیلی دقیتر و قویتر میزنه . با این که صرفا یک نوع تنظیم هست ولی میتونم بگم برای کسایی که مثل من موزیک زیاد گوش میدن مثل موحبت میمونه چون خیلی زیاد توی موزیک تاثیر
داره که باور نکردنی . اما این کارو خودم کردم که میگم مد todoroki به هیچ عنوان دسیبل باند هارو نمیبره بالا چون خودم دسیبل رو وقتی روی +15 گذاشتم و مد رو روشن کردم بازم صدا افزایش 15 درصدی رو داشت و از رو این مد اصلا به دسیبل ربطی نداره . خلاصه بعد این که به کار این دستگاه تسلط کامل پیدا کردم انواع موزیک هارو گذاشتم میتونم بگم واقعا بی نظیر هستش. الان 5-6 ماهه که دارمش فوق الاده راضیم چون واقعا صدای خوبی داره .
کلام اخر :
من و عموی گرام به اتفاق سیتم هامون رو خریدیم من rs33 و ایشون ES33 . امپ اشون 520 و قویتره ولی هر بار که صدا rs 33 رو میشنوه افسوس میخوره . هدف کلی من از این همه حرف زدن این بود که اگر قصد خرید یه سینمای خانگی دارید که قیمتش مناسب باشه و کاراییش بالا باشه والبته اگه میخواهید باهاش کمی هم موزیک هم گوش بدید بدون ذره ای شک rs33 یکی از بهترین پیشنهاد ها است.
یه تجربه شخصی : اهنگ Linkin Park-What I've Done رو میزاری todoroki رو روشن میکنی صدا رو میبری رد 15 از خشونتش لذت میبری :8: و وقتی حس میکنی خشونتش تموم داره میشه دستت رو رو ولوم میبری 10 تا زیاد میکنی و همه چی از اول شروع میشه....
شرمنده اگه مطالب کمه . کم نوشتم تا راحت بشه خوندش ولی اگه سوالی هست تو پروفایلم بپرسید.
ممنونم

مبارکت باشه ؟؟؟
بلنگوهای عقب رو در rs33 چطور استفاده کردین؟؟؟
آیا پلیر دی وی دی هم داره و usb می خوره؟؟؟
در ضمن در خصوص 717 اطلاعاتی دارین؟؟؟
منظورم تجربه کار کردن و گوش کردن به آن هست
با تشکر

alirezaplus
18-07-2012, 16:20
مبارکت باشه ؟؟؟
بلنگوهای عقب رو در rs33 چطور استفاده کردین؟؟؟
آیا پلیر دی وی دی هم داره و usb می خوره؟؟؟
در ضمن در خصوص 717 اطلاعاتی دارین؟؟؟
منظورم تجربه کار کردن و گوش کردن به آن هست
با تشکر
مرسی
فعلا رو باند ها گذاشتم تا براش پایه بگیرم .
داره usb2
دیدمش ولی به طور کل اگه قصد خرید داری سیستمی بگیر که امپش جدا باشه چون عمل کرده بهتری داره و راحت update میشه .
خواهش میکنم .

ahriman
18-07-2012, 20:17
سلام نمیدونم سوالمو باید اینجا مطرح کنم یا نه در هر صورت من مشکل پروتکت نوشتن در دیسپلی و خاموش شدن در سینما خانگی سامسونگ دارم که فکر میکنم ایراد از قسمت آمپلی باشه کسی از دوستان میتونه بگه باید چکار کنم .

fn-twilight
19-07-2012, 21:44
سلام به همگی...
من بین x vision 343 و 232 موندم،
میخوام بدونم کدومش برای ضبط برنامه روی هارد، نیازی به منبع تغذیه برای هارد(آداپتور) نداره؟
اگه فیلم و سریالُ روی یه usb flash چهار گیگ معمولی بریزم، مشکلی برای پخش نداره؟
بعدشم فایلهای ویدئویی با کیفیت 1080p رو راحت پخش میکنن؟

amir_t6262
19-07-2012, 21:53
سلام به همگی...
من بین x vision 343 و 232 موندم،
میخوام بدونم کدومش برای ضبط برنامه روی هارد، نیازی به منبع تغذیه برای هارد(آداپتور) نداره؟
اگه فیلم و سریالُ روی یه usb flash چهار گیگ معمولی بریزم، مشکلی برای پخش نداره؟
بعدشم فایلهای ویدئویی با کیفیت 1080p رو راحت پخش میکنن؟

به سایت مادیران سر بزن و مشخصات دو دستگاه را ببین.

در مورد سوال آخرت، اینطور که من فهمیدم این دستگاه ها، ظاهرا هیچکدام از فرمت صدای DTS که فیلمهای 1080p واقعی ( نه از این 700 مگی ها که به اسم 1080 میگذارند!) یعنی فیلمهای MKV با حجم های 4 گیگ و 7 گیگ و ... پشتیبانی نمیکنند و این گونه فیلمها بدون صدا برایت پخش میشوند.

fn-twilight
19-07-2012, 22:06
به سایت مادیران سر بزن و مشخصات دو دستگاه را ببین.

در مورد سوال آخرت، اینطور که من فهمیدم این دستگاه ها، ظاهرا هیچکدام از فرمت صدای DTS که فیلمهای 1080p واقعی ( نه از این 700 مگی ها که به اسم 1080 میگذارند!) یعنی فیلمهای MKV با حجم های 4 گیگ و 7 گیگ و ... پشتیبانی نمیکنند و این گونه فیلمها بدون صدا برایت پخش میشوند.
ممنون!!
این دوتا سوال شاید مسخره بنظر بیــاد :دی
1. برای استفاده از پلیرش که لازم نیست usb منبع تغذیه جدا داشته باشه، مثلا اگه بخوام چنتا ویدئو یا آهنگی رو که رو یه usb flash دارم ببینم؟
2. فایلهای روی هارد اکسترنالُ میشه با پلیر پخش کرد؟

مشخصات هر دو مدل رو تو سایت مادیران دیدم:
232:
ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال

343:

ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه
تنها تفاوتشونم اینه که 343 کابل HDMI داخل پکیجش هست! [بعلاوه چنتا فرمت که 232 که ارزونتره، بیشتر ساپورت میکنه.]

davood-d
19-07-2012, 23:18
سلام نمیدونم سوالمو باید اینجا مطرح کنم یا نه در هر صورت من مشکل پروتکت نوشتن در دیسپلی و خاموش شدن در سینما خانگی سامسونگ دارم که فکر میکنم ایراد از قسمت آمپلی باشه کسی از دوستان میتونه بگه باید چکار کنم .

اگر در ولوم بالا اين پيغام ميده؟ اين امكان هست اتصال كوتاه در سيم بلندگوها هست و يا مثبت و منفي پشت بلندگو اشتباه وصل كردي؟ اگر در ولوم پايين اين پيغام ميده حتما مشكلي هست و با نمايندگي مشورت كنيد

davood-d
19-07-2012, 23:21
اساتيد محترم

يه مارك چيني فوق العاده بي كيفيت كه وقتي در تهران وارد شد و هركي خريد سريعا فروخت و همگي رفت پاساژ استوك فروشي توپ خونه.

davood-d
19-07-2012, 23:36
دوستان این دستگاه کاربردش چی هست . توسیستم ?rs33

آنتن AM! اون گردالي سر به ميخي چيزي آويزان ميكني براي دريافت راديو AM

davood-d
19-07-2012, 23:37
مرسی از راهنمایی تون . یه سوال دیگه هم دارم این که دوستانی که از فروشگاه راستین خرید کردن آیا بهشون گفتند که صدا رو در rs33 بالا تر 60 نبرند . ( توی موزیک هایی مثل راک و پاپ و.... )

به چه دليل؟

mehran_2335
20-07-2012, 08:29
با تشکر ، منم rs33 گرفتم دیروز ، خیلی صدای توپی داره فقط 2 تا مشکل دارم باهاش :
1- نتونستم با hdmi زسیورشو به tv وصل کنم یعنی از hdmi out ----- به tv که وصل می کنم هیچی نمی شناسه . پشت دستگاه dvd هم که hdmi نداره .
2 - تنظیمات صداش چه جوری انجام میشه ؟ من هر چی دکمه های setting , setup روی کنترل ----- می زنم می نویسه cant select !!!

لطفا کمکم کنید

m2r164
20-07-2012, 09:25
مگه نباید hdmi out تی وی رو به ----- بدی ؟؟؟
شما برعکس نگفتین؟؟؟

mehran_2335
20-07-2012, 09:39
مگه نباید hdmi out تی وی رو به ----- بدی ؟؟؟
شما برعکس نگفتین؟؟؟

نه دیگه و ما می خوایم که تصویر ----- تو تلویزیون بیفته و اصلا تلویزیون hdmi out نداره ، فقط hdmi in داره

m2r164
20-07-2012, 10:47
من منظورم ----- rs33 بود شرمنده

mr_rayan
20-07-2012, 16:01
با تشکر ، منم rs33 گرفتم دیروز ، خیلی صدای توپی داره فقط 2 تا مشکل دارم باهاش :
1- نتونستم با hdmi زسیورشو به tv وصل کنم یعنی از hdmi out ----- به tv که وصل می کنم هیچی نمی شناسه . پشت دستگاه dvd هم که hdmi نداره .
2 - تنظیمات صداش چه جوری انجام میشه ؟ من هر چی دکمه های setting , setup روی کنترل ----- می زنم می نویسه cant select !!!

لطفا کمکم کنید
مبارک باشه.
1-فکر کنم این ----- قابلیت این رو نداره که تصویر آنالوگ رو بگیره و از دیجیتال خارج کنه یعنی ورودی آنالوگ رو به HDMI تبدیل نمی کنه.باید پلیر رو عوض می کردید و مدل 420 یا 430 رو بر می داشتید.اینطوری دردسرتون کمنر بود.تا دیر نشده تماس بگیرید و بهشون بگید که می خواید پلیر رو با مدل 420 یا 430 عوض کنید.اگر هم این کار رو نکردید باید تصویر پلیر رو به تلویزیون وصل کنید و صداش رو به آمپ.پلیر خروجی کواکسیال داره و صدای چند کانال هم از این طریق می تونید انتقال بدید.
2-اول رو کنترل دکمه receiver رو بزن و بعد دکمع setup رو بزن.البته تنظیمات صدا ربطی به قسمت setup سیستم نداره.شما تو قسمت setup می تونید پارامترهای بلندگو و ... رو تنظیم کنید.برای تنظیمات صدا باید روی کنترل از دکمه های auto direct و stereo و standard و todoroki و ... استقاده کنید.

mehran_2335
20-07-2012, 19:31
مبارک باشه.
1-فکر کنم این ----- قابلیت این رو نداره که تصویر آنالوگ رو بگیره و از دیجیتال خارج کنه یعنی ورودی آنالوگ رو به HDMI تبدیل نمی کنه.باید پلیر رو عوض می کردید و مدل 420 یا 430 رو بر می داشتید.اینطوری دردسرتون کمنر بود.تا دیر نشده تماس بگیرید و بهشون بگید که می خواید پلیر رو با مدل 420 یا 430 عوض کنید.اگر هم این کار رو نکردید باید تصویر پلیر رو به تلویزیون وصل کنید و صداش رو به آمپ.پلیر خروجی کواکسیال داره و صدای چند کانال هم از این طریق می تونید انتقال بدید.
2-اول رو کنترل دکمه receiver رو بزن و بعد دکمع setup رو بزن.البته تنظیمات صدا ربطی به قسمت setup سیستم نداره.شما تو قسمت setup می تونید پارامترهای بلندگو و ... رو تنظیم کنید.برای تنظیمات صدا باید روی کنترل از دکمه های auto direct و stereo و standard و todoroki و ... استقاده کنید.

خیلی ممنون ، آره قضیه HDMI را فهمیدم ، اره خودم دقیقا همون کارو کردم یعنی تصویر پلیرو رو مستقیم به Tv وصل کردم و صداشو به ----- ، راستی این خروجی کواگزیال کابل مخصوص می خواد یا همین کابل های آنالوگ ؟ کیفبت صداش بهتره این جوری ؟
ولی مشکل اصلیم هنوز حل نشد یعنی تو کنترل رسیورو می زنم و بعدش هر کدام از دکمه های auto/direct, satnadard , adv surr, audio parameter ,setup را میزنم می نویسه cant sel !! هر کاری میکنم درست نمی شه !! تو رو خدا اگه کسی rs33 داره ببینه مشکل از دستگاه منه یا من قلقشو بلد نیستم ؟؟ ممنون

mr_rayan
21-07-2012, 00:58
خیلی ممنون ، آره قضیه HDMI را فهمیدم ، اره خودم دقیقا همون کارو کردم یعنی تصویر پلیرو رو مستقیم به Tv وصل کردم و صداشو به ----- ، راستی این خروجی کواگزیال کابل مخصوص می خواد یا همین کابل های آنالوگ ؟ کیفبت صداش بهتره این جوری ؟
ولی مشکل اصلیم هنوز حل نشد یعنی تو کنترل رسیورو می زنم و بعدش هر کدام از دکمه های auto/direct, satnadard , adv surr, audio parameter ,setup را میزنم می نویسه cant sel !! هر کاری میکنم درست نمی شه !! تو رو خدا اگه کسی rs33 داره ببینه مشکل از دستگاه منه یا من قلقشو بلد نیستم ؟؟ ممنون
کابل کواکسیال یک کابل جداگونه هست و باید جداگونه تهیه بشه.مطمئنا کفیت صدای بهتری نسبت به آنالوگ داره.
برای مشکلتون هم تماس بگیرید نمایندگی بصورت تلفنی کمکتون می کنند.

mehran_2335
21-07-2012, 01:07
کابل کواکسیال یک کابل جداگونه هست و باید جداگونه تهیه بشه.مطمئنا کفیت صدای بهتری نسبت به آنالوگ داره.
برای مشکلتون هم تماس بگیرید نمایندگی بصورت تلفنی کمکتون می کنند.

من از مشهد گرفتم دستگاهم را ولی نمایندگی نبود ، شما شماره نمایندگی تهران را دارید ؟

mr_rayan
21-07-2012, 03:09
من از مشهد گرفتم دستگاهم را ولی نمایندگی نبود ، شما شماره نمایندگی تهران را دارید ؟
021-66719101

Rayzan
21-07-2012, 12:52
دوستان عزیز جدیدا شرکت پخش کننده گیرنده دیجیتال Ester T-15 اقدا به توزیع این گیرنده کرده است . خواهشمندم اگر کسی قبلا این گیرنده را خریداری کرده است جزئیات بیشتری در مورد این دستگاه مانند کیفیت ساخت ، گیرندگی ، سرعت تعویض کانال ، کیفیت و برد کنترل از راه دور ، پخش فرمت های مختلف و سایز و رنگ زیرنویس آن در اختیار بقیه قرار دهد . با تشکر

hamedjanam
21-07-2012, 17:55
سلام دوستان یه تایپیک زیدم کسی جوابمونو نداد حداقل اینجا کسی کمک کنه
این سامسونگ مدل ht d555 که دوتا باندش وایرلسه آیا در حال پخش کسی کنارش باشه یا از کنارش رد شده نویز و پارازیت میندازه و یا خش خش میکنه ؟؟؟چون بعضی فروشنده ها میگ وایرلس نبر این ایرادارو داره میخواستم ببینم راست میگن یا کسی که تجربه داشتن سینما خانگی وایرلس رو داره این مشکل رو حس کرده ؟؟
و آیا میشه این دوباند وایرلس رو به صورت سیم به دستگاه وصل کرد یا نه ممنونمیشم کمکم کنید .

mr_rayan
21-07-2012, 20:30
سلام دوستان یه تایپیک زیدم کسی جوابمونو نداد حداقل اینجا کسی کمک کنه
این سامسونگ مدل ht d555 که دوتا باندش وایرلسه آیا در حال پخش کسی کنارش باشه یا از کنارش رد شده نویز و پارازیت میندازه و یا خش خش میکنه ؟؟؟چون بعضی فروشنده ها میگ وایرلس نبر این ایرادارو داره میخواستم ببینم راست میگن یا کسی که تجربه داشتن سینما خانگی وایرلس رو داره این مشکل رو حس کرده ؟؟
و آیا میشه این دوباند وایرلس رو به صورت سیم به دستگاه وصل کرد یا نه ممنونمیشم کمکم کنید .
سلام.
نه همچین مشکلی نیست.
می تونید با سیم هم به دستگاه متصل کنید.

mehran_2335
22-07-2012, 09:34
کلام اخر :
ممنونم

سلام ، با تشکر ، ظاهرا شما تنها کسی هستید که در فروم rs33 داره !! منم به توصیه شما رفتم یکی خریدم و خیلی هم راضیم (ممنون ) . فقط یک مشکل دارم که اعصابمو خورد کرده:41: !! نمی تونم تنظیمات صدای رسیورو انجام بدم یعنی وقتی داره اهنگ پخش میشه از تو کنترل دکمه رسیورو می زنم و بعدش هر کدام از دکمه های auto/direct, satnadard , adv surr, audio parameter ,setup را میزنم می نویسه cant sel !! هر کاری میکنم درست نمی شه !! فقط todoruki کار میکنه . نمایندگی هم که زنگ زدم نتونستن کمکی کنن .می خواستم ببینم شما مشکلی ندارین ؟

mehrdadmec
22-07-2012, 17:21
سلام.آقایون یک سوال داشتم. آیا بلوری پلیر سونی مدل سه بعدی ( bdp-s480) زیرنویس فارسی رو ساپورت میکنه یانه؟ آیا دستگاهی بالاتر و بهتر از این سراغ دارین؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین چون قصد دارم بخرم.

alirezaplus
22-07-2012, 23:39
دلیلی نداشت فقط گفت برای موزیک های این جوری صدای 60 به بعد رو رعایت کنید !!

alirezaplus
22-07-2012, 23:45
سلام ، با تشکر ، ظاهرا شما تنها کسی هستید که در فروم rs33 داره !! منم به توصیه شما رفتم یکی خریدم و خیلی هم راضیم (ممنون ) . فقط یک مشکل دارم که اعصابمو خورد کرده:41: !! نمی تونم تنظیمات صدای رسیورو انجام بدم یعنی وقتی داره اهنگ پخش میشه از تو کنترل دکمه رسیورو می زنم و بعدش هر کدام از دکمه های auto/direct, satnadard , adv surr, audio parameter ,setup را میزنم می نویسه cant sel !! هر کاری میکنم درست نمی شه !! فقط todoruki کار میکنه . نمایندگی هم که زنگ زدم نتونستن کمکی کنن .می خواستم ببینم شما مشکلی ندارین ؟
مبارک باشه
دوست عزیز اگه دکه todoroki روی هر حالت روشن باشه (چراغ قرمزه)تمامی تنظیم ها off میشه و به حالت پیش فرض todoroki میشه . اگه میخوای با setup کار کنی باید todoroki رو خاموش کنی . :8:

Jayfiend
22-07-2012, 23:50
آقا آپدیت مدل TAKVISION TK-130 HD رو اگه کسی داره بذاره
کانالهارو قاطی کرده شبکه ورزش رفته روی کانال 800 بقیه کانالها همینطور 801, 802, ...
ستینگش روی LCN هست

davood-d
23-07-2012, 00:47
سلام.آقایون یک سوال داشتم. آیا بلوری پلیر سونی مدل سه بعدی ( bdp-s480) زیرنویس فارسی رو ساپورت میکنه یانه؟ آیا دستگاهی بالاتر و بهتر از این سراغ دارین؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین چون قصد دارم بخرم.

يه فيلم با زيرنويس مورد نظرتون ببريد نمايندگي و تست كنيد.
براي فيلم كپي و زيرنويس دار همين دستگاه هم خيلي گرونه!

amir3408
23-07-2012, 07:21
دوست عزیز اگه دکه todoroki روی هر حالت روشن باشه (چراغ قرمزه)تمامی تنظیم ها off میشه و به حالت پیش فرض todoroki میشه . اگه میخوای با setup کار کنی باید todoroki رو خاموش کنی .

آقا RS77 من اصلا کلید تودورکی نداره آخه...کجاشه؟

mehran_2335
23-07-2012, 08:19
مبارک باشه
دوست عزیز اگه دکه todoroki روی هر حالت روشن باشه (چراغ قرمزه)تمامی تنظیم ها off میشه و به حالت پیش فرض todoroki میشه . اگه میخوای با setup کار کنی باید todoroki رو خاموش کنی . :8:

آقا دمت گرم ، چه نکته ساده ای بود من حواسم نبود !! دستت طلا نجاتم دادی !

mmrmmr
23-07-2012, 10:56

RS77 آمپلیش 520 که todoroki نداره. todoroki فقط 320 و شاید 420 دارند.

alirezaplus
23-07-2012, 12:03
من rs33 رو گفتم . amp 520 todoroki نداره.

alirezaplus
23-07-2012, 12:07
آقا دمت گرم ، چه نکته ساده ای بود من حواسم نبود !! دستت طلا نجاتم دادی !
خواهش :7: سلامتی.

papar0
23-07-2012, 12:09
سلام
آقا توی بازار که جز ایکس ویژن هیچ مارکی پیدا نمیشه بخصوص ایستر!!!
به یه خرید اینترنتی هم نمی شه اعتماد کرد!!!
به من مدل X.Vision XDVB-343 پیشنهاد شده...این مدل خوبه؟؟؟ کسی استفاده کرده که با مشکل روبه رو شده باشه؟؟
ممنون

Soroush-S
23-07-2012, 21:48
تو بازار دنای و مارشال هم مثل xویژن پیدا میشه

alirezaplus
26-07-2012, 12:04
دوستانی که سیستم های سری rs یا شبیه به این سری دارن لطف کنن بگن بهترین position برای ساب کجا میتونه باشه ؟ اگه لازم باشه عکس هم میزارم.

mr_rayan
27-07-2012, 01:30
دوستانی که سیستم های سری rs یا شبیه به این سری دارن لطف کنن بگن بهترین position برای ساب کجا میتونه باشه ؟ اگه لازم باشه عکس هم میزارم.
محل ساب بستگی به آکوستیک منزل شما و چیدمان وصایل و محل نشستن شما داره.باید ببینید کدوم قسمت جواب بهتری می گیری.

amir-2012
27-07-2012, 04:34
با سلام
بنده قصدخرید یه سینمای خانواده تا سقف 1میلیون رو داشتم.به نظر اساتید این امر بهترین گزینه تو این رنج قیمتی چی میتونه باشه؟
فقط خواهشا زود جواب بدید که ضروریه.
ممنون از لطفتون:40:

alirezaplus
27-07-2012, 11:07
محل ساب بستگی به آکوستیک منزل شما و چیدمان وصایل و محل نشستن شما داره.باید ببینید کدوم قسمت جواب بهتری می گیری. ممنوم ولی منظورمن این بود که کلا چه جایی مناسب تر از بقیه جاهاست؟

meisam317
27-07-2012, 14:12
تو بازار سما AT-200 هم پیدا میشه تعرفشو خیلی شنیدم

قبلا مخاستم Xvision 343 بخرم که با کم تحقیق به این تتیجه رسیدم که سما At200 خیلی بهتره

مخصوصا ساپورت زیرنویس ، و چند تا چیز دیگه

بچه ها مخاستم بپرسم تو بازار به اندازه کافی موجوده آخه ما قراره به یکی سفارش بدیم تا واسمون تهیه بکنه

amir-2012
27-07-2012, 15:14
با سلام خدمت اساتید
بنده قصد خرید سینما خانواده تا سقف 1میلیون رو دارم.اما به طور قطع نمیدونم چی خوبه ,RS33/RS777/denon1312یا اینکه بخوام یه ست جمع کنم,برفرض مثال بلندگوهای جامو و یک آمپ و پلیر,
حالا با این تفاصیل کدوم بهتره؟
راستی در ارتباط با مدل های پایونیر ذکر شده قیمت پایه های ایستاده برای بلندگوهای عقب چند است؟
درضمن فرق hdپلیر و dvdپلیر تو چیه؟تفاوت قیمتیشون چنده؟
فقط دوستان خواهشا زود راهنمایی کنن ..

h-blade
27-07-2012, 15:54
دوستان آيا گرفتن تصوير ديجيتال ربطي به نوع آنتن داره يا نه.؟...من الان يه گيرنده لومكسي دارم كه با آنتن برقي وصلش كردم ولي روزها اصلا تصوير نميده يا اگرم ميده خيلي خيلي بده و لي شبا به شدت عالي پخش ميكنه نميدونم دليلش چيه.....

البته هر دفعه كه روشن و خاموش ميشه جاي كانال ها عوض ميشه نميدونم طبيعيه يا نه؟

amirkhan_0o0
27-07-2012, 16:51

قبلا مخاستم Xvision 343 بخرم که با کم تحقیق به این تتیجه رسیدم که سما At200 خیلی بهتره

بچه ها مخاستم بپرسم تو بازار به اندازه کافی موجوده آخه ما قراره به یکی سفارش بدیم تا واسمون تهیه بکنه
سما همون الکومکسه!
هم سما هم الکومکس با گارانتی معتبر تو توپخونه پیدا می شه! سما رو اینترنتی هم می تونی بخری!
این دو تا لینک رو ببین:
لینک1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*m*p*4.ir/sama-at-200-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D9%85%D8%A7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راستی * های لینک بالا رو بردار

alirezaplus
27-07-2012, 18:06
با سلام خدمت اساتید
بنده قصد خرید سینما خانواده تا سقف 1میلیون رو دارم.اما به طور قطع نمیدونم چی خوبه ,RS33/RS777/denon1312یا اینکه بخوام یه ست جمع کنم,برفرض مثال بلندگوهای جامو و یک آمپ و پلیر,
راستی در ارتباط با مدل های پایونیر ذکر شده قیمت پایه های ایستاده برای بلندگوهای عقب چند است؟
راجم دنون نمیدونم ولی اگه موخواهی صداهای HD داشته باشی rs33 ساپورت نداره وrs77 داره . اگه برای موزیک می خواهی rs33 . باز بستگی به نیازت داره.
اگه اشتباه نکنم حدود 60 تومن .

amin_asei
27-07-2012, 20:30
:37:
Pioneer BCS-717BD

denon DHT-1312BA

:42: ترو بخدا فقط بگین کدووووم صدای قشنگتری داره
برای دیدن یه فیلم 3D صدای کدوم لذت بیشتری داره
اگر دنون روی پایه بره قشنگ در میاد؟
روی دیوار بی ریخت نمیشه؟

davood-d
27-07-2012, 21:47
Pioneer BCS-717BD

denon DHT-1312BA

روی دیوار بی ریخت نمیشه؟

بنظرم پايونير بلندگوهاي كامل تري داره
دنون كمي امكانات جانبي بيشتري دارد

amir-2012
27-07-2012, 22:24
دوستان منم راهنمایی کنید ممنونتون میشم

amir-2012
27-07-2012, 23:09
با سلام خدمت اساتید

دوستان اگه به بنده هم تو این زمینه کمک کنید ممنونتون میشم.
بنده علاوه بر سوالات بالایی یه سوال دیگه نیز از حضوره اساتید داشتم.
rs777] علاوه بر hdmiوباندی بلندگوها و پلیر و آمپ قوی تر آیا برتری دیگه ای نسبت به rs33داره ؟؟؟؟
هم چنین مدل های پایونیر تو تفکیک صدا به چه نحو عمل میکنن ؟؟؟؟
این حالت todokioای که میگن rs33داره و rs777نداره قضیه اش چیه؟

mr_rayan
27-07-2012, 23:14
ممنوم ولی منظورمن این بود که کلا چه جایی مناسب تر از بقیه جاهاست؟
خب منم همین جواب رو به شما دادم.ببین کجا بهتر جواب می گیری.سمت راست یا سمت چپ یا اگر میزتون جا داره وسط یا .....

alirezaplus
27-07-2012, 23:16
بلدی باند ها به خاطر پورت هست . تو پست قبلی گفتم که rs77 فرمت های HD (مثل DTS-HD ) ساپورت میکنه ولی 33 نه.
من خودم 33دارم سوال خاصی اگه داری بگو خوشحال میشم جواب بدم.

alirezaplus
27-07-2012, 23:17
خب منم همین جواب رو به شما دادم.ببین کجا بهتر جواب می گیری.سمت راست یا سمت چپ یا اگر میزتون جا داره وسط یا .....
ممنون :12:

alirezaplus
27-07-2012, 23:22
دوستان اگه به بنده هم تو این زمینه کمک کنید ممنونتون میشم.
بنده علاوه بر سوالات بالایی یه سوال دیگه نیز از حضوره اساتید داشتم.
rs777] علاوه بر hdmiوباندی بلندگوها و پلیر و آمپ قوی تر آیا برتری دیگه ای نسبت به rs33داره ؟؟؟؟
هم چنین مدل های پایونیر تو تفکیک صدا به چه نحو عمل میکنن ؟؟؟؟
این حالت todokioای که میگن rs33داره و rs777نداره قضیه اش چیه؟

پست 5722 :31:

mr_rayan
27-07-2012, 23:33
Pioneer BCS-717BD

denon DHT-1312BA

روی دیوار بی ریخت نمیشه؟
دنون 1312 مطمئنا صدای بهتری داره ولی اینم در نظر بگیر که شما باید یه هزینه ای هم برای بلوری پلیر بکنید و فکر بین بین 1200 الی 1300 براتون تموم میشه.
روی دیوار بیریخت نمیشه.البته این مسئله سلیقه ای هستش.من بلندگوهای خودم رو به دیوار وصل کردم.و به نظرم اصلا زشت هم نیست.پایه هم می تونید براش تهیه کنید ولی باید یه هزینه ای هم برای پایه در نظر بگیرید.

amir-2012
28-07-2012, 00:25
باتشکر از پاسخ دوست گرانقدر alireza
اما بنده میخواستم نظر جناب رایان رو هم داشته باشم.ممنون میشم اگه ایشون هم به سوالاتم پاسخ بدن.
من وقت خیلی کم دارموشاید فردا پس فردا گرفتم.احتمالا rs777رو بگیرم .اما در این خصوص شبهاتی هست که از جناب رایان که ناظر انجمن هستند تقاضا دارم تا پاسخگوی این شبهات باشن.
شبهات رو تو پست قبلی گذاشتم.

amir-2012
28-07-2012, 00:33
بلدی باند ها به خاطر پورت هست . تو پست قبلی گفتم که rs77 فرمت های HD (مثل DTS-HD ) ساپورت میکنه ولی 33 نه.
من خودم 33دارم سوال خاصی اگه داری بگو خوشحال میشم جواب بدم.

دوست عزیز تفکیک صدای 33 چه طوره ,شبیه اسپیکرهای کامپیوتری حرفه ایه یا ....؟میخوام قشنگ توصیفش کنی حالا که 33داری.

mr_rayan
28-07-2012, 02:16
اما بنده میخواستم نظر جناب رایان رو هم داشته باشم.ممنون میشم اگه ایشون هم به سوالاتم پاسخ بدن.
من وقت خیلی کم دارموشاید فردا پس فردا گرفتم.احتمالا rs777رو بگیرم .اما در این خصوص شبهاتی هست که از جناب رایان که ناظر انجمن هستند تقاضا دارم تا پاسخگوی این شبهات باشن.

امیرجان
علیرضای عزیز زحمت کشیدند و توضیح دادند.جوابشون هم درسته.
rs777 آمپ قویتر و کاملتری داره و همچنین دارای بلندگوهای قوی تری هم هست البته تفاوت صداشون بسیار کم هستش.
برای اینکه یک ست بخوای جمع کنی باید با توجه به قیمت های الان نزدیک به 2 میلیونی هزینه کنی.
پایه ایستاده برای بلندگوهای پشت فکر کنم یک جفتش دور و بر 50 تومن باشه.(دقیق نمی دونم)شاید هم بین 50 تا 100.البته مدل های ارزون تر هم مطمئنا پیدا میشه.بایستی بگردید و پیدا کنید ولی قیمت پایه های نمایندگی که به قول خودشون هم فابریک هست تو این مایه هاست.
hd پلیر و dvd پلیر هم دو مقوله جدا از هم هستند.dvd پلیر که اسمش روش هست و hd پلیر به دستگاه هایی میگن که تا رزولوشن full hd رو ساپورت می کنه و همچنین فرمت های زیادی از صوتی و تصویری رو ساپورت می کنه.برخی از مدل هاش هارد داخلی داره و برخی دیگه از هارد اکسترنال استفاده می کنه.ساپورت زیرنویس بهتری داره.کلا برای کسی که اهل دانلود فیلم از اینترنت باشه دستگاه عالی هستش.قیمتش هم فکر کنم از 150 یا 200 شروع میشه به بالا.
حالت todoroki یه حالت پیش فرض آمپلی فایر مدل 320 هست که به نوعی صدای بیس و تریبل رو بالانس می کنه.البته آمپ های دیگه هم با استفاده از تنظیم دستی میشه به اون حالت رسید.

alirezaplus
28-07-2012, 03:08
دوست عزیز تفکیک صدای 33 چه طوره ,شبیه اسپیکرهای کامپیوتری حرفه ایه یا ....؟میخوام قشنگ توصیفش کنی حالا که 33داری.
دوست عزیز این سیستم رو با با اسپیکر های این جوری مقایسه نکن چون اصلا در حد نیست.ولی بقول دوستمون رایان صدا یه موضوع سلیقه ای هست باید صدا هاشون رو بشنوی و از هرکدوم که خوشت اومد بگیری . در مورد تفکیک صدا بقول یکی از بچه ها سایت صدا های رو میشنوی که اگه صد بارم اهنگ رو شنیده باشی توش نبوده.این سیستم یه ست نیمه حرفه ای هست و تو این قیمت 1 تومن بهترین گزینه.

alirezaplus
28-07-2012, 04:08

یه توصیه دوستانه اول برو تست صدا بگیر و بعد سیستم رو بخر .

amir-2012
28-07-2012, 05:26
امیرجان
علیرضای عزیز زحمت کشیدند و توضیح دادند.جوابشون هم درسته.
rs777 آمپ قویتر و کاملتری داره و همچنین دارای بلندگوهای قوی تری هم هست البته تفاوت صداشون بسیار کم هستش.
برای اینکه یک ست بخوای جمع کنی باید با توجه به قیمت های الان نزدیک به 2 میلیونی هزینه کنی.
پایه ایستاده برای بلندگوهای پشت فکر کنم یک جفتش دور و بر 50 تومن باشه.(دقیق نمی دونم)شاید هم بین 50 تا 100.البته مدل های ارزون تر هم مطمئنا پیدا میشه.بایستی بگردید و پیدا کنید ولی قیمت پایه های نمایندگی که به قول خودشون هم فابریک هست تو این مایه هاست.
hd پلیر و dvd پلیر هم دو مقوله جدا از هم هستند.dvd پلیر که اسمش روش هست و hd پلیر به دستگاه هایی میگن که تا رزولوشن full hd رو ساپورت می کنه و همچنین فرمت های زیادی از صوتی و تصویری رو ساپورت می کنه.برخی از مدل هاش هارد داخلی داره و برخی دیگه از هارد اکسترنال استفاده می کنه.ساپورت زیرنویس بهتری داره.کلا برای کسی که اهل دانلود فیلم از اینترنت باشه دستگاه عالی هستش.قیمتش هم فکر کنم از 150 یا 200 شروع میشه به بالا.
حالت todoroki یه حالت پیش فرض آمپلی فایر مدل 320 هست که به نوعی صدای بیس و تریبل رو بالانس می کنه.البته آمپ های دیگه هم با استفاده از تنظیم دستی میشه به اون حالت رسید.

با تشکر و قدردانی از جناب رایان بابت توضیحات کاملشون
پس با این اوصاف در رنج قیمتی 1میلیون تومان بهترین گزینه RS777است؟؟؟
یا میشه روی دنون 1312و پلیر پایونیر هم حساب وا کرد؟؟
کیفیت صدای کدوم بهتره؟
کدوم تفکیک بهتری از صدا رو داره؟
ویژگی برجسته پایونیر به دنون چیه که بیشتر نگاه ها معطوف به این برند؟؟؟( با توجه به این که ظاهرا دنون با گشت و گزاری که کردم دارای کیفیت بهتریه)
اگه شما دوست عزیز به جای بنده بودید "تصمیم آخرتان "کدام یک از این دو بود؟
ممنون میشم اگه پاسخ بنده رو تو این زمینه نیز بدید.

alirezaplus
28-07-2012, 11:10
کیفیت صدای کدوم بهتره؟
ویژگی برجسته پایونیر به دنون چیه که بیشتر نگاه ها معطوف به این برند؟؟؟( با توجه به این که ظاهرا دنون با گشت و گزاری که کردم دارای کیفیت بهتریه)

ببین من مارک پایونیر رو دوست داشتم رفتم یه مدل خریدم ولی برای اینکه پشیمون نشی برو تست صدا بگیر هر کدوم به دلت نشت بخر . موفق باشی و اگه هرچی خریدم لطف کن برای بقیه هم از تجربت بگو :10:

amahdavi2004
28-07-2012, 11:49
من با این برنامه توتال مدیا و DVBViewer مشکل دارم با هر آنتن (سر خود و هوایی) و هر نوع گیرنده یو اس بی امتحان می کنم موقع اسکن کانال چیزی پیدا نمی کنند و آنتن را صفر نشان می دهند؛ در حالی که برنامه ای که با خود گیرنده یو اس بی هست و اسمش VivaTV بدون مشکل تمام کانال ها را پیدا می کند و وضعیت آنتنش فول است فقط اینترفیس جالبی ندارد و هر نوع گیرنده یو اس بی را نمی شناسد.
کسی راه چاره دارد؟

saeed afshar
28-07-2012, 13:16

به نظر من بین گیرنده های دیجیتال موجود بازار ایکس ویژن بهتره چون حداقل خدمات پس از فروش خوبی داره .
در صورت بروز مشکل آپدیت ارائه میده و کمک میکنه تا مشکل حل بشه .
ایکس ویژن زیر نویس srt رو ساپورت میکنه .
مدل 343 رو که خودم به شخصه تست کردم .

mr_rayan
28-07-2012, 16:14
کیفیت صدای کدوم بهتره؟

قیمت rs777 نزدیک 1200 هست و دنون 1312 با یه دی وی دی پلیر براتون حدود یه تومن تموم میشه.
هر دو سیستم عالی هستند.پایونیر حجم صدای بهتری داره و همینطور توی موسیقی هم کمی بهتر عمل می کنه به نظرم.
بهرحال شما خودت برو و صدای هر دو تا سیستم رو گوش کن و بعد تصمیم بگیر.
من اگر جای شما بودم دنون رو می خریدم چون صدای نرم تر و گرم تری داره و فضای مورد استفاده منزل من طوری نیست که نیازمند یه سیستم با حجم صدای بالا باشم.
بهرحال اول و آخر باید بری و صدای هر دو سیستم رو گوش کنی.خیلی از دوستان صدای پایونیر رو ترجیح میدن.

bayatia
28-07-2012, 16:58
سلام به همه دوستان من به یه مشکل خفن بر خوردم لطفا اگه میتونید کمکم کنید شرح ماجرا .......
من 3روز پیش یه گیرنده ایکس ویژن پی سی 3100 خریدم اوردم و خیلی راحت نصبش کردم وتداشتم و همچی ارووووم !!! فردا که اومدم پای سیستم هر کاری کردم دیگه تصویر نداد که نداد بردمش خونه نصبش کردم دیدم اونجا همه چی مرتب همه کانالها رو
میگیره و .... خلاصه حدس زدم ایراد از ویندوز باشه ویندوز هم عوض کردم باز نشد خلاصه بخوام به تفضیل بگم چه کارا کردم حوصلتون سر میره پس خلاصه
1- چک کردن وسیله توسط فروشنده و اطمینان از صحت ان
2-نصب انتن هوایی در بالاترین نقطه ممکن ساختمان
3- مراجعه به مادایران تست قطعه واطمینان از سالم بودن
4- 3 بار تعویض ویندوز
5- دست اخر تعویض کل پکیج با یک پکیج نو توسط مادیران ( به لطف دوست خویب که اونجا داشتم )
6- ولی حکایت همچنان باقی ................... بدون سیگنال و انتن دهی
اینم بگم که دستگاه توسط منیج کامپیوتر شناسایی شده و با پورت های مختلف یو اس بی هم چک کردم

خدایی خسته ام کرد .......

m2r164
28-07-2012, 20:11
امیر جان سلام

من هم بهت توصیه می کنم چند چیز رو در نظر داشته باشی
1- فضای خونه که می خواهی سیستم رو اونجا بزاری
دکوراسیون خونت و نظر بقیه افراد خونه ( در مورد سایز و قیافه بلندگو ها)
هزینه های دیگر اگر بلند گوهای عقب ایستاده نباشند پول میله ها میباشد
اگر پلیر 777 خروجی HDMI نداشته باشد حتما با پلیر با خروجی hdmi عوض کن
در مورد 717 هم تحقیق بکن
بلند گو های عقب ایستاده هست و قیمت آن هم نسبتا معقول هست.
در ضمن من مدتی هست کلا این انجمن را تعقیب می کنم
می خواهم مطمین باشی که انتخاب کاملا سلیقه ای هست
و مدل های پایونیر و دنون همگی یک سر و گردن از سامسونگ و ال جی و سونی بهتر هست
بقیه موارد با توجه به شرایط هر کس سلیقه ای می باشد.
فقط تست صدا یادت نره در ضمن به مواردی که گفتم هم توجه کن
قبول دارم که اصل صدا هست اما بعد از مدتی در انتخابت شک کنی همه موارد رو در نظر بگیر مخصوصا دکوراسیون خونت ( 777 بلند گو هاش ظریف نیستند ) و فضای خونه و جایی که می خواهی این سیستم همیشه روشن باشه تو که نمی خواهی این سیستم سالی ماهی یک بار فقط با فیلم روشن بشه
بنظر من هیشه باید استفاده بشه پس به این موضوع هم دقت کن
من بشخصه به نظرم تر جیح می دم
1- 717
2- 777
3- دنون
4- 33
اما با توجه به حرف های دوستان ( آقایان رایان و علیرضا )حتما تست صدا بگیر و مواردی که گفتم رو رعایت کن بعد بخر
از همه مهمتر نظرت رو به ما بگو ( منظورم تجربیاتت بعد از خرید یا اطلاعات جدیدت )
منتظریم
با تشکر

hamed72
29-07-2012, 08:44
سلام خدمت دوستان گل.بنده بین این سه تا گیرنده دیجیتال گیر کردم.ممنون میشم یک راهنمایی بکنید.
و مهمتر اینکه کدومشون امکان خرید اینترنتی داره؟

Lumexy DVD- T3605 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Marshal ----T / DVD Combo ME-5021

X.Vision XDVB-343

amahdavi2004
29-07-2012, 10:45
من با این برنامه توتال مدیا و DVBViewer مشکل دارم با هر آنتن (سر خود و هوایی) و هر نوع گیرنده یو اس بی امتحان می کنم موقع اسکن کانال چیزی پیدا نمی کنند و آنتن را صفر نشان می دهند؛ در حالی که برنامه ای که با خود گیرنده یو اس بی هست و اسمش VivaTV بدون مشکل تمام کانال ها را پیدا می کند و وضعیت آنتنش فول است فقط اینترفیس جالبی ندارد و هر نوع گیرنده یو اس بی را نمی شناسد.
کسی راه چاره دارد؟
کسی راهنمایی نمی کند؟

alireza20
29-07-2012, 20:13
دوستان منم بالاخره خریدم
A/VR yamaha VX-367
Front speaker floorstanding yamaha NS-F150
surround speaker yamaha NS-P150
قیمت هم به ترتیب:
680
600
300

الان این ست های پایونیری که دوستان گفتن رو دیدم یکم ناراحت شدم چون تا اینجا 1.5(80 تخفیف داد) برام تموم شد ولی هنوز ساب ووفر و پلیر ندارم ولی با 1.2 می تونستم اون پایونیر رو باA/VR
قویتر بگیرم...به نظرتون ارزش داشت یاماها؟!

mr_rayan
30-07-2012, 01:08
دوستان منم بالاخره خریدم
A/VR yamaha VX-367
Front speaker floorstanding yamaha NS-F150
surround speaker yamaha NS-P150
قیمت هم به ترتیب:
680
600
300

الان این ست های پایونیری که دوستان گفتن رو دیدم یکم ناراحت شدم چون تا اینجا 1.5(80 تخفیف داد) برام تموم شد ولی هنوز ساب ووفر و پلیر ندارم ولی با 1.2 می تونستم اون پایونیر رو باA/VR
قویتر بگیرم...به نظرتون ارزش داشت یاماها؟!
سلام.مبارک باشه.ست شما از سری rs پایونیر بهتره فقط ای کاش آمپ بهتری می گرفتی.ساب هم به نظرم یاماها بگیر.یاماها ساب ووفر های خوبی داره.

amin_sevda
30-07-2012, 08:50
سلام دوستان
من یه مدل dav-dz840 سونی خریدم اما به دلیل اینکه خیلی از فرمتهای تصویری رو ساپورت نمیکرد و فروشنده گفته بود که ساپورت میکنه پس از کلی چک و چونه پس دادم
خیلی زود هم باید یه جدیدشو بخرم
برای من صدا و کیفیت تصویر خیلی مهمه به علاوه ساپورت فایلهای ویدیئویی و حتی زیرنویس
اما چون خونه سیستم صوتی ندارم و خونه بزرگ هم هست میخوام صداش هم خوب باشه
خودم دارم رو BCS 414 , 717 تحقیق میکنم
حد اکثر امروز و فردا باید بخرم
لطفا راهنمایی کنید و پیشنهاد بدید ممنون

HWT
30-07-2012, 09:57
سلام خدمت دوستان گل.بنده بین این سه تا گیرنده دیجیتال گیر کردم.ممنون میشم یک راهنمایی بکنید.

Lumexy DVD- T3605 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

X.Vision XDVB-343
2 تای اول کمبو هستند . اولی و دومی قدرت گیرندگی نسبت به سومی دارند.
بین این سه من سومی رو میپسندم.

h-blade
30-07-2012, 19:26

X.Vision XDVB-343

من اون دوتاي ديگرو نميدونم ولي لومكسي پدر منو درآورد تا تصوير داد اونم بعضي اوقات رنگها قاطي ميشه .....به نظر من اصلا لومكسي نخر

mr_rayan
30-07-2012, 20:45
سلام دوستان
من یه مدل dav-dz840 سونی خریدم اما به دلیل اینکه خیلی از فرمتهای تصویری رو ساپورت نمیکرد و فروشنده گفته بود که ساپورت میکنه پس از کلی چک و چونه پس دادم
خیلی زود هم باید یه جدیدشو بخرم
برای من صدا و کیفیت تصویر خیلی مهمه به علاوه ساپورت فایلهای ویدیئویی و حتی زیرنویس
اما چون خونه سیستم صوتی ندارم و خونه بزرگ هم هست میخوام صداش هم خوب باشه
خودم دارم رو BCS 414 , 717 تحقیق میکنم
حد اکثر امروز و فردا باید بخرم
لطفا راهنمایی کنید و پیشنهاد بدید ممنون
ساپورت چه فرمتایی برات مهمه؟چون سینما خانگی ها معمولا ساپورت فرمت کمی دارند.

amin_sevda
31-07-2012, 08:47
ساپورت چه فرمتایی برات مهمه؟چون سینما خانگی ها معمولا ساپورت فرمت کمی دارند.
همین معروفا مثل xvid , mkv , mp4 ,....
rs33 رو دیدم خیلی خفنه چون واسم خیلی مهمه صدا هم
قیمتاش هم خوبه واسم
اگه پلیر اون بتونه ساپورت کنه عالیه
اما بررسی که کردم 414 717 خیلی تفاوت با هم ندارن فقط تو وایرلس که 717 داره مشخصا فرق میکنن
حالا نظرت چیه امروز باید بخرم یکیشو

mehran_2335
31-07-2012, 11:05
همین معروفا مثل xvid , mkv , mp4 ,....
rs33 رو دیدم خیلی خفنه چون واسم خیلی مهمه صدا هم
قیمتاش هم خوبه واسم
اگه پلیر اون بتونه ساپورت کنه عالیه
اما بررسی که کردم 414 717 خیلی تفاوت با هم ندارن فقط تو وایرلس که 717 داره مشخصا فرق میکنن
حالا نظرت چیه امروز باید بخرم یکیشو

من rs33 دازم ، توصیه ای که برات دارم اینه که ----- خودشو ( مدل 320k ) را بر ندار چون نه فرمت mkv را ساپورت می کنه و نه خروجی hdmi داره .نمی دونم کدام مدلش این مشکل را ندارد . از باندهاش و سابش کاملا راضیم و از لحاظ کیفیت و قدرت صدا مطمئن باش مشکلی نداری . البته اگه پول بیشتری داشتی می تونی آمپهای مدل بالاترشو برداری که امکانات بیشتری دارند .

amin_sevda
31-07-2012, 11:10
من rs33 دازم ، توصیه ای که برات دارم اینه که ----- خودشو ( مدل 320k ) را بر ندار چون نه فرمت mkv را ساپورت می کنه و نه خروجی hdmi داره .نمی دونم کدام مدلش این مشکل را ندارد . از باندهاش و سابش کاملا راضیم و از لحاظ کیفیت و قدرت صدا مطمئن باش مشکلی نداری . البته اگه پول بیشتری داشتی می تونی آمپهای مدل بالاترشو برداری که امکانات بیشتری دارند .
خب توی مشخصات و تجهیزات 717 خیلی کامله و واقعا خونگیه اما rs33 خیلی حرفه ای تره
اگه واسه یه نشیمن 80 متری بخوام صداش جواب میده؟

alirezaplus
31-07-2012, 11:49
خب توی مشخصات و تجهیزات 717 خیلی کامله و واقعا خونگیه اما rs33 خیلی حرفه ای تره
اگه واسه یه نشیمن 80 متری بخوام صداش جواب میده؟
717 رو نمیدونم ولی 33 رو خودم دارم و سالن 60 مترو صدای 35-40 کامل فضارو پر می کنه .

amin_sevda
31-07-2012, 11:50
717 رو نمیدونم ولی 33 رو خودم دارم و سالن 60 مترو صدای 35-40 کامل فضارو پر می کنه .
امروز یه سر میرم فروشگاه راستین انشاله بخرم
باید خودم تستش کنم

alirezaplus
31-07-2012, 12:48
دوستان من تو تنظیمات vsx.320 به این ها بر خوردم که نمیدونم چیه و چی کار میکنه کسانی که اطلاع دارن لطف کنن کامل توضیح بدن :
1. LFEATT چی هست و این حالاتش 10 0 xx چی هست ؟
2.DRC چی هست و حالت min maxx ؟
3.M/L چیه و منظور از loudness ,midnights ؟
4.sdlay یا s.delay ؟
5. Xover ؟
با تشکر .

reza,n
31-07-2012, 13:33
به نظر من بین گیرنده های دیجیتال موجود بازار ایکس ویژن بهتره چون حداقل خدمات پس از فروش خوبی داره .
در صورت بروز مشکل آپدیت ارائه میده و کمک میکنه تا مشکل حل بشه .
ایکس ویژن زیر نویس srt رو ساپورت میکنه .
مدل 343 رو که خودم به شخصه تست کردم .

دوست عزیزم شنیدم که مدل 343 فایلهای اچ دی با حجم بالا (20-30 گیگ) رو پخش نمیکنه! آیا این قضیه صحت داره؟ و ضمنا" آیا خودتون تست کردید؟ و میشه بفرمائید برتری At200 نسبت به 343 چیه؟
ضمنا" بالاترین و کاملترین مدل ایکس ویژن کدوم مدل هستش؟
ممنونم

irmedia
31-07-2012, 15:54
دوست عزیزم شنیدم که مدل 343 فایلهای اچ دی با حجم بالا (20-30 گیگ) رو پخش نمیکنه! آیا این قضیه صحت داره؟ و ضمنا" آیا خودتون تست کردید؟ و میشه بفرمائید برتری At200 نسبت به 343 چیه؟
ممنونم

سلام

کاملترین مدل ایکس ویژن مدل 232 است . مدل 353 هم قرار است به زودی روانه بازار شود که تنها تفاوت آن با مدل 232 در ظاهر دستگاه و کنترل آن است. اما بنده به شخصه ظاهر 232 را بیشتر می پسندم.

alirezaplus
31-07-2012, 18:50
دوستان من تو تنظیمات vsx.320 به این ها بر خوردم که نمیدونم چیه و چی کار میکنه کسانی که اطلاع دارن لطف کنن کامل توضیح بدن :
4.sdlay یا s.delay ؟
5. Xover ؟
با تشکر .
؟..........

SIMON137
31-07-2012, 20:10
در حال حاضر بهترین گیرنده ی بازار چی هست ؟

amin_sevda
31-07-2012, 21:29
سلام دوستان من rs33 با پلیر 320 خریدم
صدای پلیر با اپتیکال وصله با آمپ
میخواستم بدونم چرا وقتی فیلم از روی فلش با هر فرمتی پخش می کنم صداش در نمیاد
ممنون

alirezaplus
31-07-2012, 22:51
سلام دوستان من rs33 با پلیر 320 خریدم
صدای پلیر با اپتیکال وصله با آمپ
میخواستم بدونم چرا وقتی فیلم از روی فلش با هر فرمتی پخش می کنم صداش در نمیاد
ممنون
مبارک باشه :7: سلامتی .
عزیز 320 که اپتیک نداره. بعد با توجه به تنظیماتی که برات کردن مثلا DVD باید روی BD DVD باشه اگه بازم صدا نگرفتی دکمه sin رو بزن که پورت رو عوض کنه .

xpga
01-08-2012, 00:44
دوستان اگر کسی آمپیلی فایر (a/v reciever ) مثل دنون 1912 یا ...

ساب ووقر اکتیو مثل جامو 250 یا ...

باند ایستاده مثل جامو 606 یا ...

یا سراند

دست دوم جهت فروش داشت لطفا pm بده

با تشکر

amir-2012
01-08-2012, 01:49
سلام بر دوستان
بعد مدتی کناره گیری از فروم به دلیله مشغله ای که داشتم باز برگشتم.
خب بنده rs77رو خریدم.البته قیمت پاساژشرکا و راستین مقدار با هم فرق میکرد.فقط چند سوال از اساتید داشتم:
1-آنتن AVبه چه دردی میخوره و تو چه مودی میشه ازش استفاده کرد؟
2-rs77دارای امپ 520.این امپ قابلیت پخش موزیک از طریق بلوتوث یا وای فای رو داره؟
3-من وقتی امپ رو میخوام روشن کنم یه صدای "چیکی"میده,این طبیعیه؟
4-آیا میشه تصاویر دیجیتال و کانال های دیجیتالی ایران رو با کیفیت فول اچ دی از طریق امپ گرفت؟
5-این خیلی مهمه,میخوام بدونم آیا گذاشتن باندها و مخصوصا ساب ووفر کنار تلویزیون 3Dآیا توی رنگ بندی تصاویر با وجود ایجاد میدان مغناطیسی ایجاد نمیکنه؟چون یه با واسه مانیتورم یه هم چین مشکلی پیش اومد(البته شاید علت چیزه دیگه می بود)در کل اگه اقلام بالا رو کنار تلویزیون بزاریم مشکل و صدمه ای به دستگاه و مخصوصا تلویزیون وارد نمیشه؟؟؟

مرسی از لطفتون:40:

alirezaplus
01-08-2012, 06:34
سلام بر دوستان
بعد مدتی کناره گیری از فروم به دلیله مشغله ای که داشتم باز برگشتم.
خب بنده rs77رو خریدم.البته قیمت پاساژشرکا و راستین مقدار با هم فرق میکرد.فقط چند سوال از اساتید داشتم:
1-آنتن AVبه چه دردی میخوره و تو چه مودی میشه ازش استفاده کرد؟
2-rs77دارای امپ 520.این امپ قابلیت پخش موزیک از طریق بلوتوث یا وای فای رو داره؟
3-من وقتی امپ رو میخوام روشن کنم یه صدای "چیکی"میده,این طبیعیه؟
4-آیا میشه تصاویر دیجیتال و کانال های دیجیتالی ایران رو با کیفیت فول اچ دی از طریق امپ گرفت؟
5-این خیلی مهمه,میخوام بدونم آیا گذاشتن باندها و مخصوصا ساب ووفر کنار تلویزیون 3Dآیا توی رنگ بندی تصاویر با وجود ایجاد میدان مغناطیسی ایجاد نمیکنه؟چون یه با واسه مانیتورم یه هم چین مشکلی پیش اومد(البته شاید علت چیزه دیگه می بود)در کل اگه اقلام بالا رو کنار تلویزیون بزاریم مشکل و صدمه ای به دستگاه و مخصوصا تلویزیون وارد نمیشه؟؟؟

مرسی از لطفتون:40:
مبارک باشه :7:
1.برای رادیو.
2. 520 فقط پورت ادابتور بلوتوث داره و براش باید جدا بخری .
3. این یه چیز طبیعی هست .
4. فکر نمیکنم.
5. چه قد نزدیک ؟ فامیل ما ساب تو فاصله 40-50 سانتی tv کذاشته و مشکلی نداره .

alirezaplus
01-08-2012, 06:36
4.sdlay یا s.delay ؟
5. Xover ؟
با تشکر .
دوستان من ؟

amin_sevda
01-08-2012, 07:21
مبارک باشه :7: سلامتی .
عزیز 320 که اپتیک نداره. بعد با توجه به تنظیماتی که برات کردن مثلا DVD باید روی BD DVD باشه اگه بازم صدا نگرفتی دکمه sin رو بزن که پورت رو عوض کنه .
علیرضا جان تو initial setting تنظیمات صدا رو تغییر دادم درست شد
دستگاهم هم 140 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست

alirezaplus
01-08-2012, 07:39
علیرضا جان تو initial setting تنظیمات صدا رو تغییر دادم درست شد
دستگاهم هم 140 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست
جدا از تنظیماتی که تو ستاپ امپ هست رو کنترل هم دکمه تغییر پرت رو داره . موفق باشی

amin_sevda
01-08-2012, 09:35
جدا از تنظیماتی که تو ستاپ امپ هست رو کنترل هم دکمه تغییر پرت رو داره . موفق باشی
نمیدونممنظورت کدوم دکمست؟
روی آمپ یا روی پلیر؟
عنوان دکمه چی هست؟

mehran_2335
01-08-2012, 10:02
نمیدونممنظورت کدوم دکمست؟
روی آمپ یا روی پلیر؟
عنوان دکمه چی هست؟

دکمه signal sel تو کنترل آمپ

saeed afshar
01-08-2012, 15:48
ممنونم

فایل 20-30 گیگ رو باش تست نکردم ولی حتما" تست میکنم و خبرشو بهت میدم. ببین مدل 343 فعلا" مدل high version ایکس ویژن هست ولی مدل 232 هم کامله و Full HD رو هم ساپورت میکنه فقط مثل 343 کابل HDMI نداره .
من خودم هر سوالی دارم توی وبلاگ مادیران ازشون می پرسم سریع جواب میدن .
این موردی که گفتی رو امروز فردا با دستگاهم چک میکنم و خبرشو بهت میدم .

alirezaplus
01-08-2012, 16:22
4.sdlay یا s.delay ؟
5. Xover ؟
با تشکر .

کسی جواب میده آیا ؟

amir-2012
01-08-2012, 17:17
مبارک باشه :7:
1.برای رادیو.
2. 520 فقط پورت ادابتور بلوتوث داره و براش باید جدا بخری .
3. این یه چیز طبیعی هست .
4. فکر نمیکنم.
5. چه قد نزدیک ؟ فامیل ما ساب تو فاصله 40-50 سانتی tv کذاشته و مشکلی نداره .

avفکر نکنم واسه رادیو باشه.واسه رادیو FMهستش.حالا کسی کاربرد انتن avرو تو امپ نمیدونه؟
کسی نمیدونه با امپ میشه تصویر کانالای دیجیتالی رو گرفت یا نه؟

alirezaplus
01-08-2012, 17:57
avفکر نکنم واسه رادیو باشه.واسه رادیو FMهستش.حالا کسی کاربرد انتن avرو تو امپ نمیدونه؟
منظورت رو نگرفتم . دوتا انتن هست که دوتاش هم برای رادیو AM FM . فک نمیکنم بشه کانال گرفت .

amir-2012
01-08-2012, 21:02
شاید حق با شما بشه آقا علیرضا
به هر حال ممنون از کمکت.

amir_t6262
01-08-2012, 22:08
Xvision ها فیلم های 30-40 گیگ را هم پخش میکنه. فقط اگر صدای فیلمت DTS باشه، بدون صدا پخش میشه.

اکثر فیلمهای MKV 1080p که حجمهای بالا دارند هم صدایشان DTS است و نمیتوانی نه با X Vison بلکه با اکثر دستگاه های موجود در بازار این فیلمها را پخش کنی. ( بعلت اینکه اکثر این دستگاه ها از چیپی استفاده میکنند که ضعیف است)

یک فایل MKV با صدای DTS برای یکی از دوستان فرستادم تا تست کنند که کدام دستگاه ----T بازار میتواند این فرمت صدا را پشتیبانی کنه.

اگر دستگاهی پیدا نشود، تنها راه چاره اش هم تبدیل کردن این فیلمهاست. یا اینکه کامپیوتر را به تلویزیون وصل کنی. یا اینکه از طریق خود تلویزیون ( که پورت USB داشته باشه و MKV را هم ساپورت کنه) فیلم را ببینی.

alirezaplus
01-08-2012, 22:30
شاید حق با شما بشه آقا علیرضا
به هر حال ممنون از کمکت.
خواهش میشودیه :3:

alirezaplus
01-08-2012, 22:32
4.sdlay یا s.delay ؟
5. Xover ؟
با تشکر .
6. چرا کسی جواب نمیده :19:

SIMON137
02-08-2012, 00:38
بین سما و ایستر کدوم بهتره ؟ گزینه ی بهتر از این دوتا هست ؟

mr_rayan
02-08-2012, 02:50
4.sdlay یا s.delay ؟
5. Xover ؟
با تشکر .
سلام
1-مربوط به خروجی پری آمپلی فایر ساب هست و میزان فرکانس پایین رو تعیین می کنه.
2-برای افکت های سنگین فیلتر قرار میده و در واقع صدای افکت رو کم می کنه.
3-مثل گزینه قبل حالت شب و صدای سنگین رو محدود می کنه.
4-برای تاخیر روی صدا صورت می گیرد.
5-نمی دونم

mr_rayan
02-08-2012, 02:53
نه نمیشه تصاویر دیجیتال بگیری.
در مورد آنتن هم تا حالا امتحان نکردم چون اصلا از رادیوی آمپم استفاده نمی کنم.الان شما با آنتن FM فرکانس AM هم می گیری؟

amirhosien_007
02-08-2012, 13:23
بین سما و ایستر کدوم بهتره ؟ گزینه ی بهتر از این دوتا هست ؟
الان اکثر گیرنده دیجیتال ها بیشتر فرمت های صوتی و تصویری رو پخش می کنن و مشخصات فنی شون شبیه هم است.تفاوتشون تو منو و اینترفیس دستگاهه ، توی بازار هم X.VISION خیلی زیاد شده و گیرنده خوبیه ، پیشنهادم مدل 343 XVISION.
دلیلش هم اینکه خدماتش خوبه و هر چند وقت یه بار آپدیت دستگاه رو میده.

alireza20
02-08-2012, 17:08
سلام.مبارک باشه.ست شما از سری rs پایونیر بهتره فقط ای کاش آمپ بهتری می گرفتی.ساب هم به نظرم یاماها بگیر.یاماها ساب ووفر های خوبی داره.

ممنون عزیز.راجع به آمپ حق با شماست ولی رفتم اونجا داشتم یه آمپ استریو میگرفتم که یهو نظرم برگشت و تصمیم گرفتم اینو بگیرم.بیشتر از این بودجه ام نمیرسید.ساب رو حتما یاماها میگیرم ولی پلیر رو نمی دونم چی بگرم؟!

xpga
02-08-2012, 17:41
دوستان اگر کسی آمپیلی فایر (a/v reciever ) مثل دنون 1912 یا ...

ساب ووقر اکتیو مثل جامو 250 یا ...

باند ایستاده مثل جامو 606 یا ...

یا سراند

دست دوم جهت فروش داشت لطفا pm بده

با تشکر

دوستان از موارد فوق کسی سراغی داره ؟

mr_rayan
02-08-2012, 20:50
ممنون عزیز.راجع به آمپ حق با شماست ولی رفتم اونجا داشتم یه آمپ استریو میگرفتم که یهو نظرم برگشت و تصمیم گرفتم اینو بگیرم.بیشتر از این بودجه ام نمیرسید.ساب رو حتما یاماها میگیرم ولی پلیر رو نمی دونم چی بگرم؟!
پلیر هم بستگی به بودجه و کاربرد شما داره.

amin_sevda
02-08-2012, 23:47
دوستان میتونن درباره نحوه پخش زیرنویس فارسی در pioneer 140 کمک بدن؟
برای فایلهایی که از usb پخش میکنم منظورمه

mehrdad123
03-08-2012, 19:45
اقا ببخشید چطوری میتونم گیرنده مارشال کمبو مدل me-5021 رو اپدیت کنم؟

amin_sevda
04-08-2012, 11:59
اگه میشه دوستان یه کمکی کنن

amin_asei
04-08-2012, 23:16
آقا احتمالا کسی بلد نیست
ولی فکر نکنم زیرنویس فارسی ساپورت کنه

davood-d
04-08-2012, 23:55

دوست جان بلوري خريدي باهاش فيلم از روي فلش ببيني!
نه زيرنويس SRT اكثرا مشكل دارن.
شما بايد مديا پلير ميخريدي.

به اون دوستي هم گفتن احتمالا بلد نيستند بايد بگم بلدن اما بعضي سوالات تكراري و تعجب برانگيز هست كه كسي حوصله جواب دادن نداره.

mjd323232
05-08-2012, 11:20
با سلام
دوستان میخواستم یه سینما خانگی بگیرم بین مدلهای سونی و پایونر موندم(چون تلویزیون سونی هست )
برای یه آپارتمان که سالن 60 متری داره میخوام و میخوام همه چیز تموم باشه (یعنی قابلیت پخش 3d و سایر فرمتهای موجود را داشته باشه و کیفیت صدای خوب ) البته من حرفه ای نیستم ولی بدم نمیاد یه سیستم حرفه ای داشته باشم
خواهشا راهنمایی کنین -- ممنون

narges2
05-08-2012, 11:22
با سلام یه آمپ420 دارم باور کنید در این یکسال و نیم از خرید دو ساعت هم روشن نشده وتصمیم دارم اونو بفروشم و 821 بگیرم آیا این دو تفاوت محسوسی از نظر کیفیت دارند (پایونیر)

alirezaplus
05-08-2012, 12:03
با سلام
دوستان میخواستم یه سینما خانگی بگیرم بین مدلهای سونی و پایونر موندم(چون تلویزیون سونی هست )
برای یه آپارتمان که سالن 60 متری داره میخوام و میخوام همه چیز تموم باشه (یعنی قابلیت پخش 3d و سایر فرمتهای موجود را داشته باشه و کیفیت صدای خوب ) البته من حرفه ای نیستم ولی بدم نمیاد یه سیستم حرفه ای داشته باشم
خواهشا راهنمایی کنین -- ممنون
عزیز بگو تا چه حد میتونی هزینه کنی تا بهتر راهنمای کنن دوستان .
بین کدوم مدل ها !!

alirezaplus
05-08-2012, 12:12
با سلام یه آمپ420 دارم باور کنید در این یکسال و نیم از خرید دو ساعت هم روشن نشده وتصمیم دارم اونو بفروشم و 821 بگیرم آیا این دو تفاوت محسوسی از نظر کیفیت دارند (پایونیر)
تفاوت صدا رو نمیدونم ولی روی کاغذ 821 این هارو بیشتر داره :
1. صد های HD مثل DTSHD .
2. بلوتوث داخلی.
3. پشتیبانی از 7.1 .
4. ورودی و خروجی بیشتر و انتقال تصاویر 3D ....

amir-2012
06-08-2012, 05:44
در مورد آنتن هم تا حالا امتحان نکردم چون اصلا از رادیوی آمپم استفاده نمی کنم.الان شما با آنتن FM فرکانس AM هم می گیری؟

با سلام
ابتدا آقا رایان از شما تشکر میکنم..
بعد این که می فرماییدو من متوجه نمیشم.من الان هم FMو هم AVرو وصل کردم.سیگنال های رادیو رو دارم.
اما نمیدونم آیا میشه کانال های تصویری رو هم گرفت یا نه..شما این موضوع رو میدونی؟
اصلا FMو AVفرقشون تو چیه؟

mjd323232
06-08-2012, 11:19
عزیز بگو تا چه حد میتونی هزینه کنی تا بهتر راهنمای کنن دوستان .
بین کدوم مدل ها !!

هزینه ای که میتونم بکنم 800 تومن هستش
بین مدلهایی از پایونر:717 - 414 , همینطورrs33-------------سونی:e880
ممنون

alirezaplus
06-08-2012, 13:26
هزینه ای که میتونم بکنم 800 تومن هستش بین مدلهایی از پایونر:717 - 414 , همینطورrs33-------------سونی:e880 ممنون 717 توی فیلم 3D و صدا های HD قوی هست توی این چهار مدلی انتخاب کردی ولی اگه می خوای کنار فیلم دیدن از موزیک هم لذت ببری rs33 . من 33 دارم سوالی داشتی بگو .

mjd323232
06-08-2012, 14:17
717 توی فیلم 3D و صدا های HD قوی هست توی این چهار مدلی انتخاب کردی ولی اگه می خوای کنار فیلم دیدن از موزیک هم لذت ببری rs33 . من 33 دارم سوالی داشتی بگو .

از اینکه وقت گذاشتین جواب دادین ممنون
راستش با موزیک هم حال میکنم ولی چون33 پلیر3d نداره یخورده دودل هستم
بیشتر نظرم روی 717 هست ولی مطالبی که دوستان اینجا نوشتن آدمو اخفال میکنه:27:
دوست عزیز میشه بگین ارتفاع اسپیکر 33 چند سانت هست و بدون پایه کنار تی وی قشنگی داره یانه ؟
دیگه اینکه با این سینمای خانگی میشه صدای خروجی از تی وی یا رس - ی - ور بهش داد تا صدای تمام شبکه ها رو از اون شنید؟

alirezaplus
06-08-2012, 14:51
از اینکه وقت گذاشتین جواب دادین ممنون
راستش با موزیک هم حال میکنم ولی چون33 پلیر3d نداره یخورده دودل هستم
بیشتر نظرم روی 717 هست ولی مطالبی که دوستان اینجا نوشتن آدمو اخفال میکنه:27:
دوست عزیز میشه بگین ارتفاع اسپیکر 33 چند سانت هست و بدون پایه کنار تی وی قشنگی داره یانه ؟
دیگه اینکه با این سینمای خانگی میشه صدای خروجی از تی وی یا رس - ی - ور بهش داد تا صدای تمام شبکه ها رو از اون شنید؟

خواهش میکنم
اگه اشتباه نکنم بچه ها میگفتن میشه پلیر عوض کرد ولی نمیدونم دیگه بتونی با پلیر 3d عوض کنی یا نه
اخفالشو برادر :20:
دقیقا 1متر . حالا عکس برات میزارم کنار TV 46 خودت ببین .
بله ولی 33 امپش ورودی خروجی بیشتری داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@100222@L.jpg
:3:

samira_googleOne
06-08-2012, 15:12
سلام
آقا توی بازار که جز ایکس ویژن هیچ مارکی پیدا نمیشه بخصوص ایستر!!!
به یه خرید اینترنتی هم نمی شه اعتماد کرد!!!
به من مدل X.Vision XDVB-343 پیشنهاد شده...این مدل خوبه؟؟؟ کسی استفاده کرده که با مشکل روبه رو شده باشه؟؟
ممنون
مدل 343 xvision مدل high version گیرنده های دیجیتال ایکس ویژن هست . تا جاییکه من اطلاع دارم مدل 343 و 232 ایکس ویژن جزء مدلهای خوبی هست که الان توی بازار dvbt مطرح هست .
مشخصات 232:

مشخصات 343 :

alirezaplus
06-08-2012, 19:48
اینم عکس ها
دوستان در مورد جا نظر بدید .خوبه آیا :13:

davood-d
07-08-2012, 00:00
اینم عکس ها

عكسا باز نميشه
لينك ها يكم عجيبه

mr_rayan
07-08-2012, 00:29
اینم عکس ها
نام لینک هارو کامل نگذاشتید.بجای نقطه چین چی باید نوشت؟

mr_rayan
07-08-2012, 00:35
تفاوت که دارند ولی خیلی محسوس نیست.بهرحال آمپ 821 جدیدتر و دارای امکانات بیشتر و همچنین قدرت خروجی و جریان دهی بیشتر هست که شاید تو ولوم های پایین این قضیه بیشتر نمود پیدا کنه که توان بهتری داره.

amir-2012
07-08-2012, 06:19

با سلام و ممنون از اینکه به سوالم جواب دادید.
حقیقت امر اینه که آقا رایان من الان هم AMو هم FMرو به آمپ وصل کردم.سیگنال های رادیو رو دارم .
اما نمیدونم آیا میشه تصاویر دیجیتال هم گرفت یا نه؟
بعد اینکه فرق FMو AVتو چیه دقیقا؟مگه جفتشون رادیو نیستند؟
اگه یکیشو نزنم چی میشه؟
در آخر اینکه بنده ساب ووفر RS77رو روی میز و دقیقا زیر تلویزیون با فاصله ی کم قرار دادم.آیا میدان مغناطیسی ایجاد شده به TVاسیب نمیرسونه و رنگ بندیشو نمیسوزونه؟
چون یه بار یه هم چین اتفاقی برای مونیتورم که البته CRTبود افتاد.ٰ

alirezaplus
07-08-2012, 07:10
دوستان شرمنده . این هم لینک های جدید
هر کاری میکنم مثل آدم لینکا نمیان . لطف کنید توی خط چین بنویسید i m g 9 8 درست میشه . :31:

mmrmmr
07-08-2012, 10:07
اگه منظورتون فرق AM و FM ، که دو تیپ موج جداگانه رادیو هستند. ولی AV یعنی Audio/Video و اصلا ربطی به رادیو نداره. ضمن اینکه این آمپها کلا گیرنده دیجیتال از طریق آنتن ندارند.
در مورد ساب ووفر بهترین وضعیت کنار میز تلویزیون و یکی از اسپیکرها و مستقیما روی زمین است. نه روی میز. این البته باعث بهبود صدا می شه و فکر نمیکنم میدان مغناطیسی روی تلویزیونهای LED و LCD تاثیر زیادی داشته باشه. ولی در کل پیشنهاد نمیکنم.

mmrmmr
07-08-2012, 10:09
هر کاری میکنم مثل آدم لینکا نمیان . لطف کنید توی خط چین بنویسید i m g 9 8 درست میشه . :31:

دوست عزیز بهتره Center حتما وسط قرار بگیره و ساب روی زمین. همچنین Surround ها عقب روی دیوار یا پایه نصب بشن تا بهترین صدا رو داشته باشید. البته فاصله ها باید رعایت بشه و تنظیمات خود آمپ هم درست باشه.

mmrmmr
07-08-2012, 10:14
این عکس از خونه ماست. البته من RS777 با پلیر 140 پایونیر دارم. به محل قرارگیری ساب و Center دقت کنید. Center میتونه هم جلوی تلویزیون قرار بگیره و هم بالاش ولی حتما باید وسط باشه.

xpga
07-08-2012, 10:16
دوستان در مورد ساب اكتيو چي پيشنهاد ميكنند ؟
رده قيمتي همشون رو پايه 400 تقريبا
جامو ياماها پيرو اگوستيك و يا .....

فوكال هم داره كسي آمار داره قيمت و همترازيش با بالايي ها رو

xpga
07-08-2012, 10:36
يه سوال نرم افزاري هم دارم

یه برنامه تو منو های سینمای خانواده سونی مدل DZ-570 دیدم به نظرم کار آمد بود
میخواستم ببینم کسی این نرم افزار رو داره
کارش کالیبره کردن صداس
چه جوری ؟
این جوری که یه میکروفون قرار میگیره اون جایی که شما مینشینید و از تک تک بلند گوها صدا پخش میشه و فاصله سنجی میکنه و با تغییر ولوم صدا برای هر سوراند تنظیم میشه و در اصل همه رو برای اونجایی که شما نشسته اید تنظیم میکنه که صدا ها یکسان به گوشتون برسه

البته اين نرم افزار روي اكثر سيستم هاي حرفه اي نصبه
مثل a\v reciever ها و حتي ضبط هاي ماشين تقريبا حرفه اي

من نرم افزارش را براي كامپيوتر ميخواهم كسي سراغ داره ؟

payma
07-08-2012, 14:18
با سلام
میشه قیمت دقیق مدل X.vision 343 رو بگین؟
ممنون

davood-d
07-08-2012, 19:41

اين بدترين ستاپ ممكن!
سنتر كه بايد بره جلوي تي وي
بلندگوها با ميز فاصله بده
ساب از روي اون ميز بردار.
ساراندهارو ببر پشت و سيستم ستاپ كن.

حتما مشكلات ديگري هم هست.

davood-d
07-08-2012, 19:45
این عکس از خونه ماست. البته من RS777 با پلیر 140 پایونیر دارم. به محل قرارگیری ساب و Center دقت کنید. Center میتونه هم جلوی تلویزیون قرار بگیره و هم بالاش ولی حتما باید وسط باشه.

اين ستاپ عاليه
فقط بهتره كمي بلندگوها بياد جلو و ساب از ميز و بلندگوها فاصله بگيره, در مطلبي كه آقاي برزين نوشتن به محل قرار گيري ساب و سنتر اشاره كردن
سنتر كه جاش عاليه

با كمي دستكاري هاي كوچيك خيلي بهتر هم ميشه:46:

mr_rayan
07-08-2012, 21:04
اين ستاپ عاليه
فقط بهتره كمي بلندگوها بياد جلو و ساب از ميز و بلندگوها فاصله بگيره, در مطلبي كه آقاي برزين نوشتن به محل قرار گيري ساب و سنتر اشاره كردن
سنتر كه جاش عاليه

با كمي دستكاري هاي كوچيك خيلي بهتر هم ميشه:46:
داوود جان بنده هم سعی می کنم فردا یه عکس از سیستمم بندازم که نظر بدی در چه حدیه.

mr_rayan
07-08-2012, 21:10

بلندگوهاتون چی هست؟
قوکال ساب های گرونی داره.

davood-d
07-08-2012, 22:42
داوود جان بنده هم سعی می کنم فردا یه عکس از سیستمم بندازم که نظر بدی در چه حدیه.

واقعا من كي باشم كه بخوام در مورد ستاپ سيستم شما استاد انجمن نظر بدم!

alirezaplus
08-08-2012, 00:08
اين بدترين ستاپ ممكن!
سنتر كه بايد بره جلوي تي وي
بلندگوها با ميز فاصله بده
ساب از روي اون ميز بردار.
ساراندهارو ببر پشت و سيستم ستاپ كن.

حتما مشكلات ديگري هم هست.

مرسی از راهنمایی . داداش چرا میزنی :31: سوراند هارو تا چند روز دیگه قراره پایه بگیرم براش اگه مدلی رو میشناسی لطف کن با عکس بزاری ممنون میشم.
دیگه چه مشکلی :19:
عزیز اگه اطلاعاتی راجب اکوستیک صدا میدونی بگو چیزی در بارش نمیدونم .( مثلا جای قرار گیری فرش و مبل اینا )
ممنون

davood-d
08-08-2012, 00:22
مرسی از راهنمایی . داداش چرا میزنی :31: سوراند هارو تا چند روز دیگه قراره پایه بگیرم براش اگه مدلی رو میشناسی لطف کن با عکس بزاری ممنون میشم.
دیگه چه مشکلی :19:
عزیز اگه اطلاعاتی راجب اکوستیک صدا میدونی بگو چیزی در بارش نمیدونم .( مثلا جای قرار گیری فرش و مبل اینا )
ممنون

ما مخلصيم داداش:11:
فقط يه نظر جدي در مورد يه سيستم جدي بود:46:

دوست جان من تجربه اي ندارم! شما چرا از مطالب آقاي برزين در مورد صدا و تصوير استفاده نمي كني؟ رفرنس هستند. چند مطلب مهم در باره آكوستيك دارند.

چند سال همراه مطالب ايشون هستم و كمي اخلاقشون دستم اومده
انسان مهربان و دوست داشتني هستند. فقط در مورد سيستم هاي تجاري يا همين RS فيلم كپي و اينجور چيزا سوال نكن:41: دليلشو اگر مطالبشون بخوني و با نظراتش همراه بشي متوجه ميشي.

alirezaplus
08-08-2012, 00:35

دوست جان من تجربه اي ندارم! شما چرا از مطالب آقاي برزين در مورد صدا و تصوير استفاده نمي كني؟ رفرنس هستند. چند مطلب مهم در باره آكوستيك دارند.

انسان مهربان و دوست داشتني هستند. فقط در مورد سيستم هاي تجاري يا همين RS فيلم كپي و اينجور چيزا سوال نكن:41: دليلشو اگر مطالبشون بخوني و با نظراتش همراه بشي متوجه ميشي.

عزیز ما بیشتر . مرسی فقط یه سوال دیگه نظرت راجب این پایه های سوراند چیه ایا همونی که راستین اورده رو بگیرم یا سفارش بدم بسازن ؟ منظورم کیفیت و زیباییشه .

davood-d
08-08-2012, 00:53
عزیز ما بیشتر . مرسی فقط یه سوال دیگه نظرت راجب این پایه های سوراند چیه ایا همونی که راستین اورده رو بگیرم یا سفارش بدم بسازن ؟ منظورم کیفیت و زیباییشه .

من پايه هاي راستين نديدم
پول پايه دادن واقعا به ادم فشار مياره. اگر واقعا امكان وصل كردن به ديوار نداري ديگه نظر خودت و شرايط منزل شماست.

amir-king1
08-08-2012, 02:20
سلام دوستان

بنده حدودا سه چهار ماه قبل یک سینمای خانگی RS777 پایونیر خریدم وچون من همیشه با صدای بلند موزیک گوش میدم وقتی صدا را از 60 بیشتر میکنم ساب ووفر کم میاره و صداش خراب میشه

و من چون خیلی آدم حساسی هستم حتی بلندگوی ساب را هم عوض کردم ولی خیلی فرقی نکرد البته یک کم بهتر شد

و اگه میشه لطفا تنظیمات آمپ و تنظیمات پشت ساب رو بگید چه جوری بزارم تا صدای قوی داشته باشم

ممنون

mr_rayan
08-08-2012, 03:38
واقعا من كي باشم كه بخوام در مورد ستاپ سيستم شما استاد انجمن نظر بدم!
داوود جان این چه حرفیه.شما استاد مایی.

mr_rayan
08-08-2012, 03:45
سلام دوستان

بنده حدودا سه چهار ماه قبل یک سینمای خانگی RS777 پایونیر خریدم وچون من همیشه با صدای بلند موزیک گوش میدم وقتی صدا را از 60 بیشتر میکنم ساب ووفر کم میاره و صداش خراب میشه

و من چون خیلی آدم حساسی هستم حتی بلندگوی ساب را هم عوض کردم ولی خیلی فرقی نکرد البته یک کم بهتر شد

و اگه میشه لطفا تنظیمات آمپ و تنظیمات پشت ساب رو بگید چه جوری بزارم تا صدای قوی داشته باشم

ممنون

ولوم ساب رو روی چند قرار میدی؟لابد ساب ووفرتون بیشتر از این جواب نمیده.مواظب باشید کویل ووفرتون نسوزه.

amir-king1
08-08-2012, 04:57
ولوم ساب رو روی چند قرار میدی؟لابد ساب ووفرتون بیشتر از این جواب نمیده.مواظب باشید کویل ووفرتون نسوزه.

یکم بیشتر از نصف

CROSSOVER باید چند باشه؟

BYPASS باید ON باشه یاOFF

PHASE صفر باشه یا 180

mr_rayan
08-08-2012, 06:17
یکم بیشتر از نصف

CROSSOVER باید چند باشه؟

PHASE صفر باشه یا 180

تنظیمات پشت ساب بستگی به شرایط منزل شما داره.ببینید رو کدوم بهتر جواب می گیرید.ولوم ساب هم تو حالت نرمال هست تقریبا.البته باز به این بستگی داره که موقع ستاپ اتومات سیستم ولوم ساب چقدر بوده.اگر موقع ستاپ اتومات آمپلی فایر هم ولوم ساب همین مقدار بوده پس ساب شما بیشتر از این توان خروجی نداره.

mr_rayan
08-08-2012, 06:32
داوود جان ممنون میشم یه نظری در رابطه با محل قرار گیری بلندگوها بدی.من تا جایی که تونستم سعی کردم از استاندارد خارج نشم.شما ببین راه حل بهتری داره که شرایط بهتر بشه؟

xpga
08-08-2012, 09:12
بلندگوهاتون چی هست؟
قوکال ساب های گرونی داره.

هنوز نگرفتم ولي نميخواهم خيلي هزينه كنم
وشايد هم ساختم
فعلا يك دست كامپوننت فوكال در دسترس هست شايد با اونها شروع كنم تا بعد آخه جاي دستكاري زياد داره و منم خوشم مياد دو برابر هزينه كنم و خودم بسازم :))
ولي ساخت ساب به صرفه نيست ترجيحا خريدنش بهتره چون روش خيلي حساسم
با ساب ووفر لاجيتك z5500 واقعا حال كردم
هرچي صدا بدي كم نمياره :) و صداي خوبي داره

جامو 250 رو ميگن خوبه
پيرو اگوستيك c03 اگه اشتباه نكنم
و ياماها 115
خوب حالا ؟؟؟؟

xpga
08-08-2012, 09:18
يه سوال نرم افزاري هم دارم

یه برنامه تو منو های سینمای خانواده سونی مدل DZ-570 دیدم به نظرم کار آمد بود
میخواستم ببینم کسی این نرم افزار رو داره
کارش کالیبره کردن صداس
چه جوری ؟
این جوری که یه میکروفون قرار میگیره اون جایی که شما مینشینید و از تک تک بلند گوها صدا پخش میشه و فاصله سنجی میکنه و با تغییر ولوم صدا برای هر سوراند تنظیم میشه و در اصل همه رو برای اونجایی که شما نشسته اید تنظیم میکنه که صدا ها یکسان به گوشتون برسه

البته اين نرم افزار روي اكثر سيستم هاي حرفه اي نصبه
مثل a\v reciever ها و حتي ضبط هاي ماشين تقريبا حرفه اي

من نرم افزارش را براي كامپيوتر ميخواهم كسي سراغ داره ؟

اين سوال من بي جواب موند :(

xpga
08-08-2012, 09:23

والله من چند وقتيه شديد در حال مطالعه هستم در اين مورد ها
نه تنها آقاي برزين بلكه كل حرفه اي ها همه به اتفاق نظر يه خط بطلاني ميكشن رو سري vsx كه من جرات نكردم آمپ 821 پاييونير بخرم
حالا دوستان ميان و نظر ميدن كه عاليييييييييييييييييييييي ييييييييييييه واقعا برام جاي سوال پيش مياد

alirezaplus
08-08-2012, 10:01
نه تنها آقاي برزين بلكه كل حرفه اي ها همه به اتفاق نظر يه خط بطلاني ميكشن رو سري vsx كه من جرات نكردم آمپ 821 پاييونير بخرم
حالا دوستان ميان و نظر ميدن كه عاليييييييييييييييييييييي ييييييييييييه واقعا برام جاي سوال پيش مياد
ببین دوست عزیز شما دار میگه افرادی حرفه ای . بله برای کسانی که توی ان ضمینه تخصص دارن ولی برای یه نفر که یه صدای عالی با هزینه های پایین میخواد خوب به سرفه تر هست که یه چیز معمولی بگیره مثل سری vsx که فرمودی
این سری باتوجه به قییمتش کارایی خوبی داره ولی همین شرکت پایونیر امپ 5میلیونی هم داره و بیشتر بر میگرده به قمیت و سلیقه ی خریدار .

alirezaplus
08-08-2012, 10:23
دوستان گل کسی میدونه سیم برای سوراند چه مارکی خوبه . مسؤل فنی راستین برای کابل ( اسمش رو یادم نیست ) بم سوند برن رو پیشنهاد داد ولی نمیدونم کابل باند داره یانه؟
مارک خوب چی هست ؟
توی فاصله امکان نویز افتادن هست آیا؟
توی چاره گشتم ولی فقط پک داره که 200 -300 متره که خیلی زیاده . اگه جایی رو برای خرید می شناسید بگید . ممنون

mr_rayan
08-08-2012, 12:02
دوست عزیز برات سوال نباشه.من نمیگم پایونیر بهترینه ولی بدترین هم نیست.تو همین فروم خودمون دوستمون پژمان اگه اشتباه نکنم امپ ۶۰۸ انکیو داشت و فروخت و اگه اشتباه نکنم امپ ۱۰۲۰ پایونیر خرید.بلندگوهای جامو ۶۰۶ هم داره.خودش نظرش این بود که پایونیر یه سر و کردن بالاتر از انکیو بهش جواب میده.و همینطور تعداد دیگه ای از دوستان که خریدند نظر مثبت داشتند.
اینجوری هم که شما فکر میکنی نیست که بخوای یه خط بطلان بکشی رو سری vsx.

mr_rayan
08-08-2012, 12:05
دوستان گل کسی میدونه سیم برای سوراند چه مارکی خوبه . مسؤل فنی راستین برای کابل ( اسمش رو یادم نیست ) بم سوند برن رو پیشنهاد داد ولی نمیدونم کابل باند داره یانه؟
مارک خوب چی هست ؟
توی فاصله امکان نویز افتادن هست آیا؟
توی چاره گشتم ولی فقط پک داره که 200 -300 متره که خیلی زیاده . اگه جایی رو برای خرید می شناسید بگید . ممنون
برندهایی که تو بازار پیدا میشه تا اونجایی که من دیدم همه کیفیت یکسانی داره.سعی کن سیمی بگیری که قطر خوبی داشته باشه.

payma
08-08-2012, 13:53
با سلام
میشه قیمت دقیق مدل X.vision 343 رو بگین؟
ممنون

خیلی ممنون از پاسخ هاتون!!!
دیروز به قیمت 90 خریداری شد

xpga
08-08-2012, 14:14
هنوز نگرفتم ولي نميخواهم خيلي هزينه كنم
وشايد هم ساختم
فعلا يك دست كامپوننت فوكال در دسترس هست شايد با اونها شروع كنم تا بعد آخه جاي دستكاري زياد داره و منم خوشم مياد دو برابر هزينه كنم و خودم بسازم :))
ولي ساخت ساب به صرفه نيست ترجيحا خريدنش بهتره چون روش خيلي حساسم
با ساب ووفر لاجيتك z5500 واقعا حال كردم
هرچي صدا بدي كم نمياره :) و صداي خوبي داره

جامو 250 رو ميگن خوبه
پيرو اگوستيك c03 اگه اشتباه نكنم
و ياماها 115
خوب حالا ؟؟؟؟

باز بي جواب موند

davood-d
08-08-2012, 19:20
داوود جان ممنون میشم یه نظری در رابطه با محل قرار گیری بلندگوها بدی.من تا جایی که تونستم سعی کردم از استاندارد خارج نشم.شما ببین راه حل بهتری داره که شرایط بهتر بشه؟

واقعا لذت بردم از تي وي درجه يك VT30 اگر اشتباه نكنم تا پكيج SIB فوكال و آمپ دنون همگي انتخاب يك حرفه اي ميتونه باشه:46:

فضاي منزل هم مثل ما شرايط خودشو داره و نميشه براي اكوستيك كاري كرد.
خيلي عالي بود:12:

alirezaplus
08-08-2012, 22:10

اقای رایان قصد جسارت ندارم ولی میخواب بدونم به خاطر شرایت خونه سوراند هارو این جوری زدی یا استانداردش این مدلیه ؟

mr_rayan
08-08-2012, 23:14
اقای رایان قصد جسارت ندارم ولی میخواب بدونم به خاطر شرایت خونه سوراند هارو این جوری زدی یا استانداردش این مدلیه ؟
خواهش می کنم.با توجه به شرایط خونه.اگر دقت کنی می بینی که پشت سالن آشپزخونست.منم دیگه سوراندهارو تو آشپزخونه که نمی تونستم بزنم:13:
اگر سوراندها کمی در پشت و در زاویه 45 درجه قرار بگیره مطمئنا میدان صدا بهتر میشه ولی خوشبختانه آمپلی فایر برای این مدل چینش هم تنظیمات خاص خودش رو داره و تا حدودی جلوی از بین رفتن میدان صدا رو می گیره.

Pejman3
08-08-2012, 23:33
دوست عزیز برات سوال نباشه.من نمیگم پایونیر بهترینه ولی بدترین هم نیست.تو همین فروم خودمون دوستمون پژمان اگه اشتباه نکنم امپ ۶۰۸ انکیو داشت و فروخت و اگه اشتباه نکنم امپ ۱۰۲۰ پایونیر خرید.بلندگوهای جامو ۶۰۶ هم داره.خودش نظرش این بود که پایونیر یه سر و کردن بالاتر از انکیو بهش جواب میده.و همینطور تعداد دیگه ای از دوستان که خریدند نظر مثبت داشتند.
اینجوری هم که شما فکر میکنی نیست که بخوای یه خط بطلان بکشی رو سری vsx.

خدمت دوستم رایان عرض کنم که من آمپ 606 اونکیو داشتم و الان 921 دارم و همون طور که فرمودی الان راضی ترم

راستی با دیدن سیستمت خیلی حال کردم صدای بلندگوی فوکال سیب رو شنیدم خیلی عالیه بهت تبریک میگم راستی آمپت چه مدلیه؟ در مورد نحوه قرار گیریش به نظرم خوبه ولی چند تا نکته به ذهنم رسید گفتم مطرح کنم یکی اینکه اسپیکرهای FL و FR فاصله کمی با هم دارن دوم دقیقاً نفهمیدم ولی به نظر می رسه اسپیکرهای Rear با هم زاویه 90 درجه دارن که بهتره در یه جهت باشن و از اون بهتر اینه که به سمت محل قرار گیری خودت باشن.
در مورد ساب هم به نظرم سمت چپ تلویزیون بذاری بهتره چون گوشه دیوار طنین ایجاد می شه که می تونه زیاد جالب نباشه.
البته همه این هایی که جسارت کردم و گفتم نظر شخصیمه و مسلماً خودت استاد تری و با سعی و خطا می تونی بهترین حالت رو پیدا کنی.
راستی اون چیه سمت چپ توی میز تلویزیون احتمالاً HTPC باید باشه؟

mr_rayan
08-08-2012, 23:38
باز بي جواب موند
دوست عزیز آخه کسی نیست که صدای هم مدل هایی که نام بردی شنیده باشه.
جامو رو من شنیدم تو قیمت خودش عالی
یاماها 115 نه دیدم و نه شنیدم.مدل 215 یاماها شنیدم عالی بود و البته مدل 315 که قیمت بالاتری داره ولی مثل هیولا بودش.
مدل chorus 700 فوکال رو شنیدم.صداش خوب بود ولی با توجه به قیمت بسیار بالاش به من لذت نداد.کلا ساب فوکال با بلندگوی فوکال خوبه و بدون کل مجموعه انتخاب های بهتری هم هست.

alirezaplus
08-08-2012, 23:38
خواهش می کنم.با توجه به شرایط خونه.اگر دقت کنی می بینی که پشت سالن آشپزخونست.منم دیگه سوراندهارو تو آشپزخونه که نمی تونستم بزنم:13:
اگر سوراندها کمی در پشت و در زاویه 45 درجه قرار بگیره مطمئنا میدان صدا بهتر میشه ولی خوشبختانه آمپلی فایر برای این مدل چینش هم تنظیمات خاص خودش رو داره و تا حدودی جلوی از بین رفتن میدان صدا رو می گیره.
مرسی . به نظر شما باند های جلو هم باید توی زاویه باشه و مرکز همه ی بهند ها جایی که میشینیم باشه . پرسیدم که کاملا خیالم راحت بشه .

Pejman3
08-08-2012, 23:50
رایان یه سوال دیگه هم داشتم
به نظر می رسه ر سیور Iclass داری می خواستم بدونم تو هم مشکل من رو داری
به نظرم این ----- توی نمایش رنگ مشکی مشکل داره و اصلاً نمی تونه رنگ مشکی رو نشون بده و یه جورایی مشکی هاش خاکستریه البته می دونم نباید زیاد انتظار داشته باشم ولی جداً خیلی افتضاحه

mr_rayan
08-08-2012, 23:55
خدمت دوستم رایان عرض کنم که من آمپ 606 اونکیو داشتم و الان 921 دارم و همون طور که فرمودی الان راضی ترم

راستی با دیدن سیستمت خیلی حال کردم صدای بلندگوی فوکال سیب رو شنیدم خیلی عالیه بهت تبریک میگم راستی آمپت چه مدلیه؟ در مورد نحوه قرار گیریش به نظرم خوبه ولی چند تا نکته به ذهنم رسید گفتم مطرح کنم یکی اینکه اسپیکرهای FL و FR فاصله کمی با هم دارن دوم دقیقاً نفهمیدم ولی به نظر می رسه اسپیکرهای Rear با هم زاویه 90 درجه دارن که بهتره در یه جهت باشن و از اون بهتر اینه که به سمت محل قرار گیری خودت باشن.
در مورد ساب هم به نظرم سمت چپ تلویزیون بذاری بهتره چون گوشه دیوار طنین ایجاد می شه که می تونه زیاد جالب نباشه.
البته همه این هایی که جسارت کردم و گفتم نظر شخصیمه و مسلماً خودت استاد تری و با سعی و خطا می تونی بهترین حالت رو پیدا کنی.
راستی اون چیه سمت چپ توی میز تلویزیون احتمالاً HTPC باید باشه؟
سلام پژمان جان.خیلی حلال زاده ای.ممنون از لطفت.
آمپم مدل 1912 دنون.
بلندگوهای rear دقیقا مقابل هم هستند و من هم میشینم وسطشون.
ساب هم شاید باورت نشه ولی یه هفته این ساب ووفر زیر بقل من بود و از اینور به اونور از اونور به اینور دیگه آخرش با توجه به غرغر های بسیار زیاد عیال بعد از یه هفته به این نتیجه رسیدم که اون سمت صدای بهتری می گیرم.
در مورد بلندگوهای front منم نظرم اینه که باید فاصله بیشتر باشه.اینکار رو کردم ولی با توجه به محل قرار گیری بلندگوهای rear و آکوستیک بد منزل احساس می کردم میدان صدا از بین می رفت.خیلی با تنظیمات آمپ ور رفتم ولی نشد که نشد.احساس می کردم صدا از جلو به عقب کشدار میاد.اینجوری احساس می کنم صدا نزدیک تر بهم حرکت می کنه.الان فاصلشون 160 سانت هست.
اونم آره HTPC هست:46:
ممنون از نظراتت.

mr_rayan
08-08-2012, 23:58
رایان یه سوال دیگه هم داشتم
به نظر می رسه ر سیور Iclass داری می خواستم بدونم تو هم مشکل من رو داری
به نظرم این ----- توی نمایش رنگ مشکی مشکل داره و اصلاً نمی تونه رنگ مشکی رو نشون بده و یه جورایی مشکی هاش خاکستریه البته می دونم نباید زیاد انتظار داشته باشم ولی جداً خیلی افتضاحه
نه من مشکلی ندارم با رنگ مشکی فقط خیلی تصویر پر از نویزی داره که فکر کنم همه رسیورها اینجوری باشن.خیلی بی کیفیت ساخته میشن.

alirezaplus
09-08-2012, 00:03
نه من مشکلی ندارم با رنگ مشکی فقط خیلی تصویر پر از نویزی داره که فکر کنم همه رسیورها اینجوری باشن.خیلی بی کیفیت ساخته میشن.
من هم از اینا دارم خیلی نویز داره نمیدونم چرا اینقدر این مدلش بدرد نخوره !

hamed72
09-08-2012, 10:23
شرمنده که اینجا سوالم رو می پرسم.
من ایکس ویژن 232 رو خریدم بعد از چند روز ، الان که خاموش / روشن میشه ترتیب کلیه کانال ها بهم می ریزه.
شنیدم با آپدیت حل میشه.
آپدیت اش رو از کجا می تونم گیر بیارم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

enriquefk2
09-08-2012, 10:27
من ایکس ویژن 232 رو خریدم بعد از چند روز ، الان که خاموش / روشن میشه ترتیب کلیه کانال ها بهم می ریزه.
شنیدم با آپدیت حل میشه.

شما اگه یک بار از منو , جستجو اتوماتیک کانال ها رو بگذارید 2 باره انجام بشه درست میشه این مشکل معمولا از گیرنده ها نیست همه همینطور هستند

واسه آپدیت هم باید بری سایت مادیران , قسمت خدمات و پشتیبانی

amir_t6262
09-08-2012, 12:14
شنیدم با آپدیت حل میشه.
هنوز برای 232 آپدیتی نیامده

در منو قسمتی به نام مرتب سازی کانالهاست. آن را تغییر بده ببین مشکلت حل میشه یا نه

3soote
09-08-2012, 13:42
سلام ميخواستم از دوستان يك راهنمائي بگيرم
من يك تلويزيون LG مدل LV25100 دارم كه متاسفانه خروجي صدا آنالوگ نداره و فقط خروجي اپتيكال صدا داره . حالا يك سينماي خانگي بدون پلير دارم كه فقط ورودي 5 : 1 و ورودي AUX داره و الان گير كردم چطوري صداي تلويزيون را به باندها وصل كنم . يك پلير 3360 فيليپس هم دارم كه HDMI هم فكر كنم داره . حالا راهي وجود داره كه صداي تلويزيون رو به اين باندها وصل كرد . رابط يا تبديلي داريم كابل اپتيكال را به خروجي آنالوگ بده؟
من شنيدم اگر يك پلير بگيرم كه ورودي اپتيكال صدا داشته باشه با فيبر به تلويزيون وصلش كنم و از خروجي آنالوگش به هام تيوتر باندها به سوكت AUX وصل كنم مشكلم حل ميشه اما مشكل اينجاست من هرچي پلير پيدا ميكنم همشون Output Optical Audio هستند نه INput

ممنون ميشم كسي راهنماي كنه

hakr
09-08-2012, 14:30
با عرض سلام خدمت دوستان گرامیدر جواب یکی از دوستان اشاره به کیت کردید که امکان تبدیل باندهای با امکان اتصال با سیم را به بیسیم مهیا میکنداین برد آیا امکان استفاده در هر سیستمی را دارد و عملکردش چگونه است مثل مدلهای قدیمی میباشد که گیرنده وفرستنده باید همدیگر را رصد کند ویا عملکرد آن مثل مدلهای جدید سینماخانگی جدید با سیستم وایرلس میباشد .وآیا کیفیت صدا را پایین میاورند یا خیر.در نهایت در صورت مثبت بودن تمام آیتمها بهترین مدل آن چیست ودر صورت امکان حدود قیمت آن

hakr
09-08-2012, 14:33
در مورد ----- I classخدمت اساتید گرامی عرض کنم با عرض پوزش بدترین وبی کیفیت ترین ----- معمول است تا حال ساخته شده

amir-2012
09-08-2012, 17:18
با سلام و ممنون از اینکه به سوالم جواب دادید.
حقیقت امر اینه که آقا رایان من الان هم AMو هم FMرو به آمپ وصل کردم.سیگنال های رادیو رو دارم .
اما نمیدونم آیا میشه تصاویر دیجیتال هم گرفت یا نه؟
بعد اینکه فرق FMو AVتو چیه دقیقا؟مگه جفتشون رادیو نیستند؟
اگه یکیشو نزنم چی میشه؟
در آخر اینکه بنده ساب ووفر RS77رو روی میز و دقیقا زیر تلویزیون با فاصله ی کم قرار دادم.آیا میدان مغناطیسی ایجاد شده به TVاسیب نمیرسونه و رنگ بندیشو نمیسوزونه؟
چون یه بار یه هم چین اتفاقی برای مونیتورم که البته CRTبود افتاد.ٰ

با سلام خدمت دوستان
کسی لطفش شامل حال ما نمیشه؟؟

mr_rayan
09-08-2012, 19:57
مرسی . به نظر شما باند های جلو هم باید توی زاویه باشه و مرکز همه ی بهند ها جایی که میشینیم باشه . پرسیدم که کاملا خیالم راحت بشه .
بله زاویه همه بلندگوها بر می گرده به فاصله نشستن شما با اونها و ... معمولا تو دفترچه آمپ به خوبی توضیح میده.

mr_rayan
09-08-2012, 20:06
با سلام خدمت دوستان
سلام.
یکی از دوستان زحمت کشیدن پاسخ داده بودن که.
ببینید تصاویر دیجیتال نمیشه گرفت.
FM و AM دو موج رادیو هستند و هر کدوم برای فرکانس جدا هستند.AV هم به آمپ های سینما خانگی گقته میشه که هم برای موزیک هست و هم فیلم.
از سابتون عکس بذارید ببینیم تو چه فاصله ای هست.معمولا تو خود دفترچه ساب ووفرها هم ذکر میشه که باید 50 سانت از تی وی فاصله داشته باشند ولی من تا حالا ندیدم کسی جایی شکایت کنه که ساب ووفر رو تی وی های جدید تاثیر منفی گذاشته.

mr_rayan
09-08-2012, 20:08
با عرض سلام خدمت دوستان گرامیدر جواب یکی از دوستان اشاره به کیت کردید که امکان تبدیل باندهای با امکان اتصال با سیم را به بیسیم مهیا میکنداین برد آیا امکان استفاده در هر سیستمی را دارد و عملکردش چگونه است مثل مدلهای قدیمی میباشد که گیرنده وفرستنده باید همدیگر را رصد کند ویا عملکرد آن مثل مدلهای جدید سینماخانگی جدید با سیستم وایرلس میباشد .وآیا کیفیت صدا را پایین میاورند یا خیر.در نهایت در صورت مثبت بودن تمام آیتمها بهترین مدل آن چیست ودر صورت امکان حدود قیمت آن
این امکان برای سیستم هایی هست که سیستم وایرلس رو پشتیبانی می کنند و اگر پشتیبانی نکنند راهی نیست.

mr_rayan
09-08-2012, 20:14
سلام ميخواستم از دوستان يك راهنمائي بگيرم
من يك تلويزيون LG مدل LV25100 دارم كه متاسفانه خروجي صدا آنالوگ نداره و فقط خروجي اپتيكال صدا داره . حالا يك سينماي خانگي بدون پلير دارم كه فقط ورودي 5 : 1 و ورودي AUX داره و الان گير كردم چطوري صداي تلويزيون را به باندها وصل كنم . يك پلير 3360 فيليپس هم دارم كه HDMI هم فكر كنم داره . حالا راهي وجود داره كه صداي تلويزيون رو به اين باندها وصل كرد . رابط يا تبديلي داريم كابل اپتيكال را به خروجي آنالوگ بده؟
من شنيدم اگر يك پلير بگيرم كه ورودي اپتيكال صدا داشته باشه با فيبر به تلويزيون وصلش كنم و از خروجي آنالوگش به هام تيوتر باندها به سوكت AUX وصل كنم مشكلم حل ميشه اما مشكل اينجاست من هرچي پلير پيدا ميكنم همشون Output Optical Audio هستند نه INput

ممنون ميشم كسي راهنماي كنه
یه همچین رابطی هست.

منتها اینکه اینجا هم پیدا بشه یا نه نمی دونم چون دنبالش نبودم.

alirezaplus
09-08-2012, 23:10
با سلام خدمت دوستان
با اجازه اقای رایان
نه رفیق نمیتونی دیجیتال بگیری .
رادیو هستن ایشون اگه نزنی وقتی روی tuner بری( همون رادیو ) این شکلی میشی :44: چون صدایی نمیاد .

راجب این دقیق نمیدونم ولی عموی من از همین ساب داره وکنار tv با فاصله حدودا 50 سانتی گذاشته الان یه 6-7 ماهی هست داره و تاحالا مشکلی نداشته . البته ایشون با صدای کم موزیک گوش میده ولی توی صدای زیاد نمیدونم چه تاثیری داشته باشه .
موفق باشید .

amir-king1
10-08-2012, 00:45
CROSSOVER باید چند باشه؟

PHASE صفر باشه یا 180

?????????????????????????????????

alirezaplus
10-08-2012, 01:03
????????????????????????????????? رفیق این برای من هم سوال بود و پرسیدم و اقای رایان گفت نسبت به شرایت خونه باید تست کنی تا به بهترین حالت برسی .

jalalkarimi
10-08-2012, 01:51
CROSSOVER یعنی چه فرکانسی وارد ساب بشه یعنی اگه شما 100 هرتز رو تعین کنید ساب شما فرکانسهای کمتر از 100 هرتز رو پخش میکنه .
BYPASS برای وقتی هست که شما فرکانس CROSSOVER رو از روی امپلی فایرتون تنظیم میکنید و مثلا خروجی LFE رو 120 هرتز قرار میدید دستگاه تمام فرکانس های کمتر از 120 رو به ساب میفرسته در این حالت لزومی نداره ساب خودش ورودی رو چک کنه و کاری روش انجام بده و سیگنال رو مستقیم به تقویت کننده ساب میفرسته .

PHASE در ساب به این معنی هستش که صدای بم اسپیکر ها هماهنگ با صدای ساب باشه به عبارتی وقتی ساب داره هوا رو به سمت بیرون میده بقیه بلندگو ها هم در همین فاز باشن یا به قولی باس کش دار و گیج نباشه . باید درجه های مختلف رو با یک تست بیس چک کنید تا بتونید دستی تنظیمش کنید .

تنظیم اتوما تیک سیستم ها ی پایونیر و یاماها خودشون تنظیم نبودن فاز رو گزارش میدن . وقتی با میکروفون خودش تنظیم میکنید اگه ساب هاتون خارج از فاز باشن اخطار میده .

من با دوستمون موافقم باید تست کنید تا متوجه بشید ولی باید اصول اولیه ساده رو بدونید .

سلامت باشید

yashar2k
10-08-2012, 16:36
با سلام . یه سینمای خانگی خوب با بودجه300-350 معرفی کنید

alirezaplus
10-08-2012, 17:11
با سلام . یه سینمای خانگی خوب با بودجه300-350 معرفی کنید
این توی این قیمت خوبه :
1.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sazman1
10-08-2012, 23:49
این مورد با این مشخصات و با این قیمت آیا از لحاظ کیفی قابل رقابت با مدلهای مطرح دیگه هست؟ Denay ----T STB427HD [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HITB0Y
11-08-2012, 01:53
سلام به همگی
Denay ----T STB427HDچطوره؟