PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Soroush-S
16-03-2012, 20:55
دوستان نمی دونم جای مطرح کردنش اینجا هست یا نه؟
یه نماینده خدمات پس از فروش محصولات ال جی توی شهر ما کاشان 30 تومن می گیره و یه برد اضافه می کنه که به خود گیرنده، تلویزیون دیجیتال هم اضافه بشه!
یعنی تیونر دیجیتال رو به تی وی اضافه می کنه!!
فکر نکنم بردی به دستگاه اضافه کنه بلکه اگه سخت افزارش تو تلویزیون شما باشه با وارد شدن به منو مخفی اونو فعال میکنه

wsxwsx
16-03-2012, 23:21
بنظرشماکدوم امپ رابگيرم؟ Onkyo NR609 يا Pioneer LX55
يا امپ ديگري تا حدود 1.7 ميليون تومان

Pejman3
17-03-2012, 14:45
دوست عزیز ممنون از جوابتون .
فقط میشه راهنمایی کنید و بگید چقدر باید رو پولم بذارم تا ست جامو رو بتونم بخرم؟ و بین اون دو تا آمپی که گفتین پایونیر 520 بهتر اسپیکر جامو رو درایو میکنه و یا انکیو؟

و از اونجایی که بعید میدونم بودجم به ست جامو برسه بین این دو rs777 و 1312 کدوم موزیکالیتی بیشتری داره؟
برا سینما که فکر کنم 1312 بهتر باشه .
من پیج های قبلو بازم گشتم ولی بچه ها کمتر راجع به جنس صدای 777 بحث کرده بودن. فقط گفتن که ما داریم و راضی هستیم ازش. (مثلا نگفته بودن صداش سرد یا گرمه ، مید وهای چطوریه و از این مسائل که شما خودتون وارد ترین)

شما اگه خودتون به جنس صدای این برند آشنایی دارین و میتونین ببرام توضیح بدین که خیلی عالیه و یا بهم بگین تو سایتای خارجی کجا باید دنبال ریویو و مقایسه کلی صدای این دو تا برند بگردم.

ممنون که وقت میذارین و جواب میدین .

اگه شما ساب نگیرین ست جامو حدوداً همون 1100 در می یاد ولی برای فیلم به مشکل می خورید. می تونید فعلاً بدون ساب استفاده کنید و بعداً ساب جدا تهیه کنید.
در مورد مقایسه RS777 و 1312 راستش خودم نشنیدم صداش رو ولی 1311 صداش تفکیک بهتری داشت نسبت به RS77 البته نه چندان محسوس ولی صدای RS77 حجم بیشتری داشت و به نظر من صداش نرم تر بود.
توی 1312 نسبت به 1311 بلندگوهای Sat از درایور های فول رنج توشون استفاده شده که از این نظر من خودم 1311 رو بهش ترجیح می دم.

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

بنظرشماکدوم امپ رابگيرم؟ Onkyo NR609 يا Pioneer LX55
يا امپ ديگري تا حدود 1.7 ميليون تومان

اول باید ببینید که با چه بلندگویی می خواین ست کنید؟
ولی به حالت کلی LX55 امکانات بالاتری داره و در ضمن کلاس ساختش بالاتر از 609 هست.
در ضمن قیمت 609 توی ایران نسبت به قیمت جهانی خیلی بالاتره. فکر می کنم الان 1350 باشه که به نظرم نمی ارزه.

wsxwsx
17-03-2012, 20:49
اقا پزمان میخوام با جامو 608 ست کنم. درضمن یه اشنا از دبی می خوادبرام بیاره بدون گمرکی و فقط قیمت خرید وکرایه لنج که ناچیزه.
چه امپی پیشنهاد میدید که هم صدای عالی وهم کیفیت پردازش تصویرش ( upscaling ) عالی باشه، نظر خودم روی pioneer lx55
یا onkyo 609 میباشه،البته اگه از عهده هزینه اش بر بیام شایدم onkyo 809 . شما چه امپی پیشنهاد میدید ؟ برای اسپیکر در حد قیمت جامو یا کمی بالاتر چه پیشنهاد میدید.
اگه ممکنه حدود قیمت امپ و اسپیکر در دبی به درهم و ادرس نمایندگی جهت خرید هم بهم بدین اخه طرف که قراره برام بگیره و ارسال کنه از سینمای خانگی سررشته نداره

paml
17-03-2012, 20:54
اسلام خدمت همه شما عزیزان بخصوص مدیران محترم . سنمای خانگی سونی دارم وقتی دی وی دی میزارم در آن باز میشه و دی وی دی میاد بیرون اصلا قبول نمی کنه . قبلا اینطوری نبود 10 روزه که گارانتی آن تمام شده. لطفا یه راهنمایی بفرمایید باسپاس

saeed pana
17-03-2012, 23:05
باسلام سینمای خانگی 3dبهترین مارک چیه

1100000
18-03-2012, 00:34
سلام
تو این دو مدل موندم راهنمایی کنید ممنون میشم
سامسونگ 5550 و 555
مدل 5550 dvd-blu ray
مدل 555 فقط dvd این مدل دو تا از بانداش وایرلسه
ولی اولی باند وایر لس نداره
در ضمن تو بازار میگفتن گارانتی مدل 5550 تموم شده وقدیمی هست
گفتم از شما راهنمایی بگیرم
با تشکر

myum
18-03-2012, 07:57
سلام
من دستگاهم رو بردم نمايندگي اونجا تست كردند و همه ي شبكه ها رو كامل و بدون نويز گرفت
من رفتم يه آنتن جديد از نوع شاخه اي گرفتم كه اين آنتن هم 8 شبكه رو به هزار زحمت گرفته، شبكه هاي نمايش و ... رو پيدا ميكنه ولي قابل پخش نيستند
فروشنده ي آنتن به ما يه آنتن icen پيشنهاد داد و گفت كه اين آنتن براي نقاط كور مشهد مثل بلوار طبرسي شمالي عالي هست
و تمامي شبكه ها رو كاملا صاف ميگيره كه البته قيمتش 40 هزار تومان بود
تازه فروشنده ميگفت كه اين آنتن تقويت كننده ي داخلي داره .
حالا من برم اين آنتن رو بخرم ؟

Pejman3
18-03-2012, 20:13
اقا پزمان میخوام با جامو 608 ست کنم. درضمن یه اشنا از دبی می خوادبرام بیاره بدون گمرکی و فقط قیمت خرید وکرایه لنج که ناچیزه.
چه امپی پیشنهاد میدید که هم صدای عالی وهم کیفیت پردازش تصویرش ( upscaling ) عالی باشه، نظر خودم روی pioneer lx55
یا onkyo 609 میباشه،البته اگه از عهده هزینه اش بر بیام شایدم onkyo 809 . شما چه امپی پیشنهاد میدید ؟ برای اسپیکر در حد قیمت جامو یا کمی بالاتر چه پیشنهاد میدید.
اگه ممکنه حدود قیمت امپ و اسپیکر در دبی به درهم و ادرس نمایندگی جهت خرید هم بهم بدین اخه طرف که قراره برام بگیره و ارسال کنه از سینمای خانگی سررشته نداره

یاماها 671 یا پایونیر 1021 برای جامو 608 آمپ های خوبی هستند من خودم جامو 606 دارم قبلا آمپ اونکیو 606 داشتم جدیداً پایونیر 921 گرفتم و خیلی راضی هستم آمپلی فوق العاده ایه امکانات خیلی خوبی داره و به نظرم صداش به طور محسوسی بهتر از اونکیو 606 هست.
البته جامو 608 احتیاج به توان بیشتری داره که شما میتونید اونو بصورت BiAmp ببندین.
در مورد اسپیکر حقیقتش من خودم از طرفدارهای جامو و JBL هستم اگه میتونید بیشتر هزینه کنید JBL ES90 بلندگویی خیلی خوبیه ولی تو سطح قیمت جامو می شه گفت که چیز دندون گیری پیدا نمی شه.

Ali_Wm
18-03-2012, 21:15
سلام
من دستگاهم رو بردم نمايندگي اونجا تست كردند و همه ي شبكه ها رو كامل و بدون نويز گرفت
من رفتم يه آنتن جديد از نوع شاخه اي گرفتم كه اين آنتن هم 8 شبكه رو به هزار زحمت گرفته، شبكه هاي نمايش و ... رو پيدا ميكنه ولي قابل پخش نيستند
فروشنده ي آنتن به ما يه آنتن icen پيشنهاد داد و گفت كه اين آنتن براي نقاط كور مشهد مثل بلوار طبرسي شمالي عالي هست
و تمامي شبكه ها رو كاملا صاف ميگيره كه البته قيمتش 40 هزار تومان بود
تازه فروشنده ميگفت كه اين آنتن تقويت كننده ي داخلي داره .
حالا من برم اين آنتن رو بخرم ؟
گفتم به شما همه جهت ها روتست کن.
و اینکه به من بگو دورو بر خانتون ساختمان بلند زیاد دارین طوری که جلوی انتن گرفته باشه .
ببین نمیتونی انتن رو روی خانه همسایه هاتون بزاری جایی که هیچ ساختمانی جلوی انتن نباشه .
نیازی به انتن گرون نیست فقط جهت انتن و اینکه جلوش ساختمانی نباشه مهمه.

wsxwsx
18-03-2012, 23:33
اگه امپ 2021 پايونير گير ميومد حتما ميگرفتم ولي ظاهرا براي خاورميانه نيست به همين خاطر ميخوام کمي بيشترهزينه کنم و امپ LX55 پايونير بگيرم ولي از اينکه خيلي ها دنون رابرتر ميدونند دچارسردرگمي شده ام که چه امپي بگيرم، البته ازلحاظ پردازش تصوير برتري با پايونيره ولي ازلحاظ کيفيت وتفکيک صدا ميترسم بعدازخريد پايونير پشيمان بشم ،لطفا بهم کمک کنيد تا بهترين انتخاب ممکن ( درحدود قیمت lx55 ) راداشته باشم

myum
19-03-2012, 13:58
دوست عزيز ممنون كه پاسخ داديد
بله ساختمون بلند اطراف ما زياد هست
اگه جهت آنتن رو به شمال باشه به زور ميگيره و تو جهت هاي ديگه كه اصلا بدون سيگنال هست
پس آنتن بايد در ارتفاع بالا نصب بشه ؟
الان آنتن تو ارتفاع 3 متري نصبه !

ilililililiili
19-03-2012, 14:10
سلام دوستان، من یه سینما خانگی میخوام حدودا 300 تومن (بدون پلیر).
اگر جایی رو هم میشناسید که پلیر رو ازم بخره معرفی کنید. ممنون.

ehbas
19-03-2012, 14:13
سلام دوستان
من دیروز یه Lumexy 1007 گرفتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_Wm
19-03-2012, 16:21
دوست عزيز ممنون كه پاسخ داديد
بله ساختمون بلند اطراف ما زياد هست
اگه جهت آنتن رو به شمال باشه به زور ميگيره و تو جهت هاي ديگه كه اصلا بدون سيگنال هست
پس آنتن بايد در ارتفاع بالا نصب بشه ؟
الان آنتن تو ارتفاع 3 متري نصبه !
شما سعی کن انتن رو رویه خانه همسایه هاتون قرار بدی اگه برات مقدوره اینجوری نیازی نیست دیگه آنتن رو بالا ببریش.
ولی اگه رو خانه خودتون باشه مجبوری اینقد آن رو بالا ببری که دیگه هیچ مانعی جلوش نباشه آن موقع مشکلت برطرف میشه که این کار یه مقدار سخته.

nasimhyper1
21-03-2012, 12:39
سلام
سال نو به همه دوستان تبریک میگم

تلویزیون ال جی مدل 57000 دارم و یه سینمای خانگی فیلیپس 3540
با وجود اینکه سینما خانگیم صداش محشره ولی متاسفانه کابل اپتیکال نمیخوره و فرمت mkv هم پلی نمیکنه:41:

حالا وقتی فایلهای mkv رو با usb تلویزیون پلی میکنم چطوری میتونم صداشو از سینمای خانگی بگیرم ؟؟؟

audio out تلویزیون به aux سینمای خانگی وصل کردم جواب نگرفتم !
تصویر با کابل hdmi میگیرم ولی صدا ندارم !

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم :11:

mostafa1400
21-03-2012, 21:10
کاش خلاصه نوشته ها تو ارسال اول هم منعکس میشد. آقا این ستاپ باکسهای ایکس ویژن که مال رایانه هستن، جواب میدن؟ کسی آزمایش کرده؟

davood-d
22-03-2012, 20:35
سلام
سال نو به همه دوستان تبریک میگم

تلویزیون ال جی مدل 57000 دارم و یه سینمای خانگی فیلیپس 3540
با وجود اینکه سینما خانگیم صداش محشره ولی متاسفانه کابل اپتیکال نمیخوره و فرمت mkv هم پلی نمیکنه:41:

حالا وقتی فایلهای mkv رو با usb تلویزیون پلی میکنم چطوری میتونم صداشو از سینمای خانگی بگیرم ؟؟؟

audio out تلویزیون به aux سینمای خانگی وصل کردم جواب نگرفتم !
تصویر با کابل hdmi میگیرم ولی صدا ندارم !

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم :11:

اول ورودي aux كنترل كن ببين از سيستم صدا پخش ميشه؟ مثلا با يك ام پي تي ري پلير
بعد خروجي تي وي كنترل كن ببين همزمان خروجي بلندگو و av داريد

متوجه منظورتون از . تصویر با کابل hdmi میگیرم ولی صدا ندارم . نشدم

wsxwsx
23-03-2012, 12:44
سلام به همه
میخوام ست اسپیکر و امپ سینمای خانگی از دبی سفارش بدم .تقریبا به قیمت دبی دستم میرسه اخه فقط باید کرایه حمل با لنج بدم که ان هم خیلی ناچیزه ولی با توجه به بالا رفتن قیمتها نمیدونم چی سفارش بدم، بنظر شما تا دو تومن میشه چیزبدردخوری از دبی گرفت؟ برای اسپیکر ست جامو s608 بدون ساب در نظر گرفته ام، برای امپ نمیدونم چی بگیرم؟ .
کلا شما چه امپ و اسپیکری پیشنهاد میدید با این ویژگی که برای امپ :کیفیت صدای امپ وهمچنین کیفیت پردازش تصویر و اپ اسکالینگ تصویر برای افزایش رزولوشن تصاویر برام مهمه.
نظرتون درباره اسپیکرجامو s608 چیه ؟ نسبت به جامو 606 چطوره؟ ایا امپ پایونیر مدل VSX-LX55 براش مناسبه ؟ یا اصلا این امپ بدرد نمیخوره؟ نظرتون در باره انکیو 609 چیه؟ یا اگه بودجه ام برسه انکیو 809 چطوره؟
حدود یه ماهه دارم جستجو میکنم ولی هنوز مردد هستم لطفا بهم کمک کنید چه امپ و اسپیکری سفارش بدم؟ اگه شما میخواستین سفارش بدین چه امپ ( کیفیت صدا و تصویر هر دو برام مهمه) و اسپیکری سفارش میدادین.لطفا زودتر بهم کمک کنید تا قبل از 20 فروردین بتونم از دبی سفارش بدم

ashkan1360
23-03-2012, 15:19
سونی چی بگیرم به نظرتون ؟
میخوام با 46ex520 ست کنم اون رو

Navid F
23-03-2012, 20:56
سلام دوستان.
خواستم فقط نظرم رو 3ماه بعد از خریدن سیستم بگم: (ست 5.1 Focal 716 همراه Denon 3312)
حتی بهترین اسپیکرها حتی برای افرادی که low frequency و Bass براشون مهم نیست بدون ساب هیچ لطفی ندارن! و سیستم در حد خیلی زیادی افت می کنه.
واقعا روشن بودن ساب سیستم من حتی با Volume حدود 25% کیفیت پخش صدا رو عوض می کنه نسبت به زمانی که ساب خاموشه...

saxp
24-03-2012, 00:07
سلام به همه
میخوام ست اسپیکر و امپ سینمای خانگی از دبی سفارش بدم .تقریبا به قیمت دبی دستم میرسه اخه فقط باید کرایه حمل با لنج بدم که ان هم خیلی ناچیزه ولی با توجه به بالا رفتن قیمتها نمیدونم چی سفارش بدم، بنظر شما تا دو تومن میشه چیزبدردخوری از دبی گرفت؟ برای اسپیکر ست جامو s608 بدون ساب در نظر گرفته ام، برای امپ نمیدونم چی بگیرم؟ .
کلا شما چه امپ و اسپیکری پیشنهاد میدید با این ویژگی که برای امپ :کیفیت صدای امپ وهمچنین کیفیت پردازش تصویر و اپ اسکالینگ تصویر برای افزایش رزولوشن تصاویر برام مهمه.
نظرتون درباره اسپیکرجامو s608 چیه ؟ نسبت به جامو 606 چطوره؟ ایا امپ پایونیر مدل VSX-LX55 براش مناسبه ؟ یا اصلا این امپ بدرد نمیخوره؟ نظرتون در باره انکیو 609 چیه؟ یا اگه بودجه ام برسه انکیو 809 چطوره؟
حدود یه ماهه دارم جستجو میکنم ولی هنوز مردد هستم لطفا بهم کمک کنید چه امپ و اسپیکری سفارش بدم؟ اگه شما میخواستین سفارش بدین چه امپ ( کیفیت صدا و تصویر هر دو برام مهمه) و اسپیکری سفارش میدادین.لطفا زودتر بهم کمک کنید تا قبل از 20 فروردین بتونم از دبی سفارش بدم

من اگه بودم Onkyo HT-S9400 THX سفارش میدادم اگرم جایی دیدی داره به منم آدرس بده
البته هر کسی یه نوع صدا رو میپسنده ولی به نظرمن سیستمی خوبه که خیلی تغییر تو رنج فرکانسهای صوتی ایجاد نکنه و بتونه اونچیزی که هست به بهترین صورت پخش کنه

x_enrique_1818
24-03-2012, 02:32
سلام . سینما خانگی ترجیحاً سونی / ال جی در حد 600 /700 تومن چی بخرم؟تلویزیونم 3بعدی نیستLG LW 9500

mohamad021
24-03-2012, 10:22
دوستان تا 80000 تومن چه دستگاهی پیشنهاد میکنید؟دیگه ضبط برنامه رو حداقل داشته باشه
برد کنترلش هم خوب باشه.

پروویژن مدل z-1 قیمتش تو چه حدودیه؟

ashkan1360
24-03-2012, 19:49
سونی چی بگیرم به نظرتون ؟
میخوام با 46ex520 ست کنم اون رو

نظري ندارين ؟
سوني ها فايلmkv رو ميخونن ؟
خود تي وي كه نميخونه

amirkhan_0o0
25-03-2012, 00:55
دوستان این سینمی خانگی های مارشال ورودی صدا هم دارند؟
کامپوزیت و نوری رو عرض می کنم!

mehr463
26-03-2012, 09:08
سلام
عید همه مبارک
من میخوام بیام تهران و سینمای خانگی پایونییر bcs-717 رو بخرم ، این روزهای عید مغازه ها و پاساژهای خیابان جمهوری باز هستند ؟
ممنون میشم کمک کنید که بیام یا نه

از مغازه های پاساژ شرکا هم اگه شماره ای دارید بدید که زنگ بزنم ببینم باز هستند و موجود دارند ؟

saxp
26-03-2012, 12:15
سلام
عید همه مبارک
من میخوام بیام تهران و سینمای خانگی پایونییر bcs-717 رو بخرم ، این روزهای عید مغازه ها و پاساژهای خیابان جمهوری باز هستند ؟
ممنون میشم کمک کنید که بیام یا نه

از مغازه های پاساژ شرکا هم اگه شماره ای دارید بدید که زنگ بزنم ببینم باز هستند و موجود دارند ؟
سلام
بله باز هستن ولی قیمتهای پایونییر تو این دوماه افزایش زیادی داشته تو تهران

mehr463
26-03-2012, 14:25
ممنونم
آخرین قیمت bcs-717 چند هست ؟

kasra2002
26-03-2012, 14:49
سلام من در خرید یه مدل منسب 300 تا 350 وات سامسونگ و آیا به برند مورد علاقه ام سونی برم شک دارم
چون میخام تلوزیون هم بگیرم و باز نمیدونم که پلاسمای سامسونگ و یا ال سی دی سونی باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

saxp
26-03-2012, 17:14
ممنونم
آخرین قیمت bcs-717 چند هست ؟
حدود 850 توی جمهوری چندجا هست که پایونییر میفروشه قیمتهاشون هم کمی فرق داره

mehr463
26-03-2012, 18:08
قیمتش همین باشه اشکالی نداره
دوست خوبم میشه اگه شماره ای یا آدرسی داری بمن بدی که فردا میام تهران سرگردان نشم و ببینم موجود داره یا باز هستند

ممنونم

ashkan1360
26-03-2012, 18:42
اگه كسي يكي دو تا سوال منو هم جواب بده ممنون ميشم قبل از اينكه خريد كنم؟
راستي اگه شما مشغول تماشاي تلويزيون باشي صداشو ميتوني از بلندگو هاي سينمات پخش كني يا نه ؟

saxp
26-03-2012, 20:39
قیمتش همین باشه اشکالی نداره
دوست خوبم میشه اگه شماره ای یا آدرسی داری بمن بدی که فردا میام تهران سرگردان نشم و ببینم موجود داره یا باز هستند

ممنونم
آدرس دقیق ندارم تو جمهوری یکیشون زیر پل حافظ یکی -دوتا هم تو پاساژ شرکا و یکی هم طبقه دوم یا سوم پاساژ بزرگمهر هستن

mehr463
27-03-2012, 10:39
سلام

با راهنمایی saxp عزیز با فروشگاه راستین تماس گرفتم قیمت ناباورانه 920 تومن رو دادند عجب گرونفروشی هستند
بچه ها کسی شماره فروشگاههای دیگر رو نداره ؟

لطفا کمک کنید ممکنه بعد از تعطیلات قیمتها بالاتر بره بعد پشیمون بشم که چرا زودتر اقدام نکردم

ممنونم

farshad9
27-03-2012, 12:29
فراسو مدل FDR-217 در بازار موجود هست ؟
دوستان از قیمت و کارایی این مدل اطلاع دارن ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ges%2Fkiegcdotgnu3geog8naf.jpg)

در صفحه فیس بوکشون در مورد این مدل سوال کردم که پاسخ دادن در 3 ماهه اول 91 وارد بازار میکنن
و هیچ کدام از مدلهای FDR-217 - 212 - 215 امکان تایم شیفت را ندارن

Gazmali
27-03-2012, 15:09
دوستان مارشال Me 885 زیرنویس فارسی رو بصورت خط های تیره نشون میده ! چیکارش کنم ؟

amir_t6262
27-03-2012, 17:07
دوستان مارشال Me 885 زیرنویس فارسی رو بصورت خط های تیره نشون میده ! چیکارش کنم ؟
زیرنویس srt را با notepad باز کن و بعد save as را بزن. موقع ذخیره کردن، encoding زیرنویس را عوض کن.
با چند encoding مختلف ذخیره کن و تست کن که کدامیک درست میشود

wsxwsx
27-03-2012, 18:05
من اگه بودم Onkyo HT-S9400 THX سفارش میدادم اگرم جایی دیدی داره به منم آدرس بده
البته هر کسی یه نوع صدا رو میپسنده ولی به نظرمن سیستمی خوبه که خیلی تغییر تو رنج فرکانسهای صوتی ایجاد نکنه و بتونه اونچیزی که هست به بهترین صورت پخش کنه

مرسی دوست گرامی بابت پیشنهادتون ، منم با نظرشما درباره ویژگی یه سیستم خوب موافقم و در موسیقی صدای فلت را میپسندم.ولی از نظر سینمای خانگی من میخوام امپ و اسپیکر جدا بگیرم واز این پکیجها دوست ندارم
من شهرستانم و نمیدونم Onkyo HT-S9400 THX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmodel.cfm%3Fm%3DHT-S9400THX%26class%3DSystems%26p%3Di) تهران باشه یا نه، ولی میدونم HIFI CITY نمایندگی انکیو در دبی داره. البته سیستم 7.1 خوبیست ولی با 1100 دلار شایدبشه سیستم بهتری سرهم کرد.

کاش یکی هم به خودم پاسخ میداد:27:

flatrish
28-03-2012, 07:39
دوستان یک گیرنده دیجیتال خوب و ارزون معرفی می کنید؟ من فقط کیفیت تصویر و پخش برام مهمه اگه ظبط خوبی هم داشته باشه بد نیست. بقیه چیزا هم اهمیت نداره.
یه سوال هم اینکه مگه توی این گیرنده ها موقع تعویض کانال طول میکشه؟

amir_t6262
28-03-2012, 09:11
نظر من این است که این گیرنده ها زیاد از نظر گیرندگی و کیفیت تصویر با هم تفاوت ندارند.
مهم این امکانات جانبی آنهاست که قیمتهایشان را متفاوت کرده.

اگر مدل بی دردسر و با گارانتی درست و حسابی و پشتیبانی خوب میخواهی، بنظر من X vision بگیر که گارانتی مادیران داره.
مدلهای جدیدترش قابلیت پخش یک کانال و ضبط کانال دیگر را هم دارند.

در مورد سوال دومت هم بله، موقع تعویض کانال، 2-3 ثانیه ای طول میکشه که البته بستگی به قدرت سیگنال آنتن هم داره.

Gazmali
28-03-2012, 09:23
زیرنویس srt را با notepad باز کن و بعد save as را بزن. موقع ذخیره کردن، encoding زیرنویس را عوض کن.
با چند encoding مختلف ذخیره کن و تست کن که کدامیک درست میشود

سلام , متاسفانه جواب نداد .. عجب گیری کردیم .. من این دستگاه رو فقط بخاطر ساپورت زیرنویس فارسی گرفتم اونم که داره .... چیکار کنم ؟

آپدیتش رو هم گرفتم ! ولی وقتی میرم از گزینه ی آپدیت از طریق یو اس بی آپدیت کنم , میگه هیچ پوشه ای یافت نشد , در حالیکه من فایل آپدیت رو ریختم تو فلش ...

محمد92
28-03-2012, 18:22
دوستان یک گیرنده دیجیتال خوب و ارزون معرفی می کنید؟ من فقط کیفیت تصویر و پخش برام مهمه اگه ظبط خوبی هم داشته باشه بد نیست. بقیه چیزا هم اهمیت نداره.

قیمت ها رو الان خبر ندارم باید بری بازار خودت ببینی اما غیر از اینا چیز دیگه نخر:
1- elcomax mv 200 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 - lumexy 1008
3 - x vision 343 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگرم خواستی چیز دیگه بخری ، مدل های دیگه ی همین مارک ها رو بخر
البته این ها نظر منه شاید دوستی مارشال خریده باشه خیلی هم راضی باشه

ashkan1360
28-03-2012, 21:54
با ps3 جواب داد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ashkan1360
29-03-2012, 15:29
امروز یه DAV-SZ1000 سونی خریدم
شیراز با گارانتی 730 تومن
البته 49 تومن هم کابل HDMI مثلا" اصل رو بهم فروخت
تازه دارم متوجه میشم فیلم دیدن یعنی چی

amirkhan_0o0
30-03-2012, 06:17
امروز یه DAV-SZ1000 سونی خریدم
شیراز با گارانتی 730 تومن
البته 49 تومن هم کابل HDMI مثلا" اصل رو بهم فروخت
تازه دارم متوجه میشم فیلم دیدن یعنی چی
اشکان خان مبارک باشه!
بی زحمت در صورتی که تی وی شما هم سونیه می تونید در مورد تجربتون با براویا سینک توضیح بدین؟
یعنی فقط با یه ریموت کار می کنین؟؟

---------- Post added at 07:17 AM ---------- Previous post was at 07:12 AM ----------

راستی یه سوال از لحاظ پلیر و ساپورت کدک های گوناگون و زیرنویس srt چجوریه؟؟

sahand_51
30-03-2012, 12:23
سلام
از کدوم مغازه ؟؟؟

amirkhan_0o0
30-03-2012, 13:08
سایت sonyshop با کابل HDMI رایگان 720 می ده

hakr
30-03-2012, 14:14
من مشکلی در پخش فرمت MKV در 717 پایونیر دارم .اطلاعات بصورت فایل ZIP است .در حالت پیشرفته بخش اضافه نمودن فایلها وجود ندارد دوستان راهنمایی نمایید فایل ZIp ویا فایل عکس را در بخش سوالات چگونه وارد کنم

ata_webmaker
30-03-2012, 16:46
من مشکلی در پخش فرمت MKV در 717 پایونیر دارم .اطلاعات بصورت فایل ZIP است .در حالت پیشرفته بخش اضافه نمودن فایلها وجود ندارد دوستان راهنمایی نمایید فایل ZIp ویا فایل عکس را در بخش سوالات چگونه وارد کنم

عزیزه دل اگر شما مطمئن هستید که فایل تصویریتون توی فایل زیپ هست باید تو محیط ویندوز انزیپ کنید و بریزید روی فلش یو اس بی و بعد پخش کنید وگرنه هیچ پخش کننده ای در دنیا وجود نداره که بتونه فایل زیپ رو پخش کنه چون اصلا در رده فایل های مولتی مدیا قرار نمی گیره :31:

nader404
30-03-2012, 18:44
سلام وسال نومبارك.مي خواستم خواهش كنم يه توضيح كلي درباره خروجيهاي صداي سينما خانگي بدهيد.منظورم پشت ديويدي پلير.سوالهاي من اينهاست:1-آيا هرسه نوع خروجي دريك زمان كارميكنند(تك ديجيتال-دوسوزنه-شش سوزنه).سوال 2-كار تك سوزنه ديجيتال كواكسيكال چيه؟سوال 3-آيا صرفا داشتن يك سينما يعني لزوما تفكيك صدا حتما داريم من كه هرجارفتم چيزي ازدالبي احساس نكردم!سوال 4-دروسايلي مثل لبتاپ.گيرنده ستلايت.گيرنده ديجيتالي تلويزيون.و..و...كه فقط دو تا خروجي سفيد قرمز داريم سينما خانگي چطورنصب ميشه؟سوال 5-چرالازمه كه حتما دستگاه دي وي دي رو هم از فروشنده بخريم اصولا آيا پكيج ما حتما بايدپخش كننده ويژه اي داشته باشه ؟شرمنده سوالهام زياد شددر واقع تمام سوالهام يكي هستندو ميخوام يه ديد كلي از سيستم داشته باشم .اگر لينكي داريد كه جواب سوالهام داخل اون باشه بذاريد تازحمتتون كمتربشه .باتشكر ازهمگي دراين تاپيك.سال خوبي داشته باشيد.

hakr
30-03-2012, 21:09
عزیزه دل اگر شما مطمئن هستید که فایل تصویریتون توی فایل زیپ هست باید تو محیط ویندوز انزیپ کنید و بریزید روی فلش یو اس بی و بعد پخش کنید وگرنه هیچ پخش کننده ای در دنیا وجود نداره که بتونه فایل زیپ رو پخش کنه چون اصلا در رده فایل های مولتی مدیا قرار نمی گیره :31:
دوست گرامی می بخشی سوالم را نامفهوم بیان کردم .منظور من تو همین صفحه که سوالاتمان را مطرح میکنیم .چطور میشود همراه سوال عکس هم ضمیمه کرد وفرستاد ویا یک فایل Zip.چون معمولا در حالت پیشرفته بخشی است به نام فایل پیوست که میشود فایل را همراه متن ارسال نمود .که در این سایت وجود ندارد

ashkan1360
30-03-2012, 22:47
سایت sonyshop با کابل HDMI رایگان 720 می ده
واقعا"؟
قیمت update هست ؟

سلام
از کدوم مغازه ؟؟؟

مرکز سونی احمدی منش - خیابون داریوش - پاساژ دشتی

hakr
31-03-2012, 00:17
دوستان که سینمای خانگی717 دارند وسایر دوستان مطلع کمک نمایند
من امروز لب تاپم را share کردم به سینمای خانگی ولی در صفحه CIFS sing in از من ID و Password میخواهد .تو دفترچه نوشته این use&Pasمربوط است Network. من تو Network and Sharing Centerتو homepage یک pass ساخته وID رانیز نام اینترنتم را وارد کردم که در ایکون وایرلس اینترنتم نوشته ولی جواب incorrentمیدهد لطف نمایید این ID&Pass از کدام بخش باید گرفت
ممنون

wsxwsx
31-03-2012, 19:36
امروز از دبی قیمت اسپیکرجامو و امپ انکیو گرفتم وبعلت پایین اومدن ارزش پول ایران، قیمتها واقعا بالاست

Onkyo TX-NR 609 : 1990 Dirham
Onkyo TX-NR 809 : 3499 Dirham
Jamo S606 HCS3 : 1999 Dirham

جامو s608 هم نداشت.باتوجه به درهم 530 تومانی ، انکیو 609 میشه حدود 1.055 انکیو 809 میشه 1.855 و ست جامو 606 بدون ساب میشه 1.060 با این حساب ،سفارش انکیو 609 باجامو 606 بدون ساب درمیاد حدود 2 میلیون و صدو بیست هزارتومان که تا برسه ایران میشه 2.150 یا کمی بیشتر. بنظر شما چطوره؟ ارزش خرید داره یا نه؟
انکیو 609 از طرف what hi fi بهترین امپ زیر 500 پوندی سال 2011 انتخاب شده ولی گزارشهایی مبنی برگرم کردن و بخصوص ازکارافتادن پورتهای hdmi ان در اینترنت داده شده که باعث شده درخریدش شک کنم.
درضمن LX55 پایونیر از نظر what hi fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fbest-buys%2Fhome-cinema-amplifiers%2F) بهترین امپ زیر 1500 پوند انتخاب شده که قیمتش الان در ایران 1.650 میباشه ودبی احتمالا 200 تا 300 تومن کمتره.از اقا رایان ،پژمان ، داوود و بقیه عزیزان میخوام بهم کمک کنند که ایا انکیو 609 بگیرم یا کمی بیشتر خرج کنم و بجای انکیو 609 پایونیر 55 بگیرم،البته قبل از خرید میخوام بین امپهای زیر ازنظر صدا وتصویر یه مقایسه ای بشه و ببینم ازبین امپ های زیر که همگی 7.2 کاناله هستند از نظر کیفیت تصویر و اپ اسکلینگ برتری با کدوم امپ هست؟

PIONEER VSX-LX55
Denon AVR-3312CI
Onkyo TX-NR 809
YAMAHA RX-V2067

همینطور ازنظر کیفیت صدای فیلم برتری از ان کدوم امپ هست ؟و برای موزیک کدوم برترهست ؟
حال اگه بخوام بدون توجه به قیمت و فقط بر اساس کیفیت تفکیک صدا و کیفیت تصویر ( کیفیت اپ اسکلینگ برام خیلی مهمه ) یکی از رسیورهای فوق را انتخاب کنم کدوم را بگیرم؟ پایونیر 55 یا یکی از ان سه تای دیگه؟
لطفا بهم مشورت و همفکری بدهید.

pooria-ir
31-03-2012, 22:23
سلام
:)
من میخوام یه گیرنده دیجیتال بگیرم،منتها هیچی سرم نمیشه :دی
بودجه نهایتا تا 100 تومن هستش
ما سمت اکباتانیم،نمیدونم آنتن چی باید بگیرم ؟ دستگاه چی باید بگیرم ؟
یکم راهنماییم کنین
اولویت هام اینه که حتما FullHD ساپورت باشه و 2 اینکه پلیر خوبی هم باشه،که بتونم فیلم هم باهاش نگاه کنم

یه راهنمایی کامل بکنین
ممنونم :)

davood-d
01-04-2012, 18:04
امروز از دبی قیمت اسپیکرجامو و امپ انکیو گرفتم وبعلت پایین اومدن ارزش پول ایران، قیمتها واقعا بالاست

جامو s608 هم نداشت.باتوجه به درهم 530 تومانی ، انکیو 609 میشه حدود 1.055 انکیو 809 میشه 1.855 و ست جامو 606 بدون ساب میشه 1.060 با این حساب ،سفارش انکیو 609 باجامو 606 بدون ساب درمیاد حدود 2 میلیون و صدو بیست هزارتومان که تا برسه ایران میشه 2.150 یا کمی بیشتر. بنظر شما چطوره؟ ارزش خرید داره یا نه؟

انکیو 609 از طرف what hi fi بهترین امپ زیر 500 پوندی سال 2011 انتخاب شده ولی گزارشهایی مبنی برگرم کردن و بخصوص ازکارافتادن پورتهای hdmi ان در اینترنت داده شده که باعث شده درخریدش شک کنم.

درضمن LX55 پایونیر از نظر what hi fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fbest-buys%2Fhome-cinema-amplifiers%2F)بهترین امپ زیر 1500 پوند انتخاب شده که قیمتش الان در ایران 1.650 میباشه ودبی احتمالا 200 تا 300 تومن کمتره.از اقا رایان ،پژمان ، داوود و بقیه عزیزان میخوام بهم کمک کنند که ایا انکیو 609 بگیرم یا کمی بیشتر خرج کنم و بجای انکیو 609 پایونیر 55 بگیرم،البته قبل از خرید میخوام بین امپهای زیر ازنظر صدا وتصویر یه مقایسه ای بشه و ببینم ازبین امپ های زیر که همگی 7.2 کاناله هستند از نظر کیفیت تصویر و اپ اسکلینگ برتری با کدوم امپ هست؟

PIONEER VSX-LX55

Denon AVR-3312CI

Onkyo TX-NR 809

YAMAHA RX-V2067

همینطور ازنظر کیفیت صدای فیلم برتری از ان کدوم امپ هست ؟و برای موزیک کدوم برترهست ؟

حال اگه بخوام بدون توجه به قیمت و فقط بر اساس کیفیت تفکیک صدا و کیفیت تصویر ( کیفیت اپ اسکلینگ برام خیلی مهمه ) یکی از رسیورهای فوق را انتخاب کنم کدوم را بگیرم؟ پایونیر 55 یا یکی از ان سه تای دیگه؟

پايونير هميشه آقاي برزين گفتند امكانات و مدار تصوير خوبي دارن اما در صداي فيلم ضعيف

نظر شخصي من با دنون و ياماها است

براي 606 جامو يه آمپي بگير كه راحت رو ولوم متوسط ووفر بلندگو راه بندازه تا آمپ داغ نكنه و صدا هم خراب نشه

siavash444
02-04-2012, 20:54
سلام لطفا قیمت سینمای خانگی LH-860HTS LG میشه بدین فقط سریع تر فردا می خواهم بخرم مرسی

mmf66
02-04-2012, 21:12
سلام لطفا قیمت سینمای خانگی LH-860HTS LG میشه بدین فقط سریع تر فردا می خواهم بخرم مرسی
این سینماها کیفیت نداره بعدا پشیمون میشی بهتره اول تحقیق کنی

siavash444
02-04-2012, 21:20
این سینماها کیفیت نداره بعدا پشیمون میشی بهتره اول تحقیق کنی

سلا من واسه تخفیف 200 تومانی مجبورم اینو 400 بخرم واسه همینه می خواستم قیمت روزش رو بدونم اگه بدین ممنون میشم ،علت بد بودنش چیه؟

faraname
02-04-2012, 22:19
سلام
یکم راهنماییم کنین
اولویت هام اینه که حتما FullHD ساپورت باشه و 2 اینکه پلیر خوبی هم باشه،که بتونم فیلم هم باهاش نگاه کنم

یه راهنمایی کامل بکنین

با صد تومن شما می تونید مارک lumexy یا xvision بگیرید . بین این دو باز لومکسی وضع اش بهتره . آنتن هم همون آنتی معمولی با بوستر کار ات رو راه میندازه . فقط یادت باشه جهت آنتن درست باشه . ( به سمت صدا و سیما یا نزدیک ترین فرستنده تلویزیونی نزدیک شما ) اگر بخوای بیشتر خرج کنی الکومکس هم دستگاه عالی ایی هست . حتی 3d هم پخش میکنه .

HITB0Y
02-04-2012, 23:10
سلام
من قصد داشتم یه الکومکس بگیرم ولی با مدل هایی که جدیدا ارائه شد کمی مردد شدم...مثل Ester T15 یا Sama AT-200 یا ....
لطفا بگید که واقعا کدوم مدل از همه بهتره...از همه لحاظ...یه جنس واقعا عالی میخوام.
ممنون میشم به ترتیب بهتر بودن مدل هارو معرفی کنید و معایبشون هم بگید.
با تشکر:40:

pooria-ir
02-04-2012, 23:14
با صد تومن شما می تونید مارک lumexy یا xvision بگیرید . بین این دو باز لومکسی وضع اش بهتره . آنتن هم همون آنتی معمولی با بوستر کار ات رو راه میندازه . فقط یادت باشه جهت آنتن درست باشه . ( به سمت صدا و سیما یا نزدیک ترین فرستنده تلویزیونی نزدیک شما ) اگر بخوای بیشتر خرج کنی الکومکس هم دستگاه عالی ایی هست . حتی 3d هم پخش میکنه .

سپاس :)
تا همون 100 تومن میشه مدل دقیق معرقی کنین ؟
پس همون آنتن قدیمی مون رو میشه استفاده کرد :دی ؟
آنتن جدید نیاز نیست بخریم ؟؟

amirkhan_0o0
02-04-2012, 23:48
دوستان می شه مدلی رو معرفی کنید که
----t و ----s رو همزمان داشته باشه؟؟
نترسید از ما بهترون منظورمون رو نمی فهمه!!

Pejman3
02-04-2012, 23:56
سلام وسال نومبارك.مي خواستم خواهش كنم يه توضيح كلي درباره خروجيهاي صداي سينما خانگي بدهيد.منظورم پشت ديويدي پلير.سوالهاي من اينهاست:1-آيا هرسه نوع خروجي دريك زمان كارميكنند(تك ديجيتال-دوسوزنه-شش سوزنه).سوال 2-كار تك سوزنه ديجيتال كواكسيكال چيه؟سوال 3-آيا صرفا داشتن يك سينما يعني لزوما تفكيك صدا حتما داريم من كه هرجارفتم چيزي ازدالبي احساس نكردم!سوال 4-دروسايلي مثل لبتاپ.گيرنده ستلايت.گيرنده ديجيتالي تلويزيون.و..و...كه فقط دو تا خروجي سفيد قرمز داريم سينما خانگي چطورنصب ميشه؟سوال 5-چرالازمه كه حتما دستگاه دي وي دي رو هم از فروشنده بخريم اصولا آيا پكيج ما حتما بايدپخش كننده ويژه اي داشته باشه ؟شرمنده سوالهام زياد شددر واقع تمام سوالهام يكي هستندو ميخوام يه ديد كلي از سيستم داشته باشم .اگر لينكي داريد كه جواب سوالهام داخل اون باشه بذاريد تازحمتتون كمتربشه .باتشكر ازهمگي دراين تاپيك.سال خوبي داشته باشيد.

1- بله هر سه همزمان کار می کنند
2-کواکسیال و اپتیکال(یا به قول شما تک سوزنه) انتقال صدا بصورت دیجیتاله
3-نه لزوماً همچین چیزی نداریم اگه منظورتون از تفکیک صدا چند کاناله بودنه باید سورستون هم به این صورت رکورد شده باشه
4-تو این حالت ها بصورت استریو کار می کنه
5-نه شما می تونید از هر جا که بخاین یه پلیر استاندارد بخرین

Pejman3
03-04-2012, 00:02
دوستان که سینمای خانگی717 دارند وسایر دوستان مطلع کمک نمایند
من امروز لب تاپم را share کردم به سینمای خانگی ولی در صفحه CIFS sing in از من ID و Password میخواهد .تو دفترچه نوشته این use&Pasمربوط است Network. من تو Network and Sharing Centerتو homepage یک pass ساخته وID رانیز نام اینترنتم را وارد کردم که در ایکون وایرلس اینترنتم نوشته ولی جواب incorrentمیدهد لطف نمایید این ID&Pass از کدام بخش باید گرفت
ممنون
توی قسمت Advance sharing Setting برین و گزینه Turn off password protected sharing رو اتنخاب کنید.

Pejman3
03-04-2012, 00:13

درضمن LX55 پایونیر از نظر what hi fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fbest-buys%2Fhome-cinema-amplifiers%2F)بهترین امپ زیر 1500 پوند انتخاب شده که قیمتش الان در ایران 1.650 میباشه ودبی احتمالا 200 تا 300 تومن کمتره.از اقا رایان ،پژمان ، داوود و بقیه عزیزان میخوام بهم کمک کنند که ایا انکیو 609 بگیرم یا کمی بیشتر خرج کنم و بجای انکیو 609 پایونیر 55 بگیرم،البته قبل از خرید میخوام بین امپهای زیر ازنظر صدا وتصویر یه مقایسه ای بشه و ببینم ازبین امپ های زیر که همگی 7.2 کاناله هستند از نظر کیفیت تصویر و اپ اسکلینگ برتری با کدوم امپ هست؟

PIONEER VSX-LX55

Denon AVR-3312CI

Onkyo TX-NR 809

YAMAHA RX-V2067

ببینید یه داستان کلی هست مبنی بر اینکه توی فیلم میگن که صدای یاماها خیلی خوبه توی موزیک هم دنون و مرنتز حرف اول رو می زنند و پایونیر هم همه چیز رو نه در حد ایده آل ولی مناسب داره.
مسئله ای دیگه ای هم که هست اینه که آمپ های هم رده از مارکهای مختلف تفاوت از زمین تا آسمون با هم ندارند.
من جای شما باشم این مقدار پول اونکیو 609 نمی دم چون علاوه بر همه مزیت هایی که داره ولی همون طور که اشاره شد گرمای زیادی تولید می کنه و چیپ Qdeo که یکی از مزیت هاشه در حال حاضر و حتی آینده نزدیک کاربردی نداره و همچنین از نظر من کیفیت ساختش از هم رده هاش پایینتره.
به هر حال از بین این آمپ هایی که نوشتین اگه من بودم یاماها 2067 می گرفتم (البته اگه خود خودم بودم از هزینه آمپ کم می کردم یه ساب اضافه می کردم :46:)
این رو هم اضافه کنم که توی آپ اسکیل پایونیر حتی تو مدل های پایینش هم خیلی خوب عمل میکنه.

arsecid
03-04-2012, 07:23
سلام دوستان
من یک تلویزیون سه بعدی سامسونگ گرفتم. می خواستم بدونم می تونم یه سینما خانگی بدون پخش کننده (پلیر) سه بعدی که حدود قیمتشرو 600 تومن بگیرم و از لپ تاپم که بلو ری رو پخش می کنه استفاده کنم تا فیلم های سه بعدی رو ببینم یا اینکه حتمن باید خود سینما خانگی بلو ری و سه بعدی رو بتونه پخش کنه که اونوقت قیمت می ره بالای یک میلیون که خیلی بالاست.
یک پلیر بلو ری می تونه سه بعدی رو هم پخش کنه یا اینکه سیستمش کلن جداست و باید پخش کننده سه بعدی رو هم داشته باشه؟
ممنون

mmf66
03-04-2012, 08:51
سلا من واسه تخفیف 200 تومانی مجبورم اینو 400 بخرم واسه همینه می خواستم قیمت روزش رو بدونم اگه بدین ممنون میشم ،علت بد بودنش چیه؟
این مدل سینماها زیاد کیفیت نداره وپول ظاهر رو میگیره اما اگه 200 تومان تخفیف داره بگیر قیمتش حدود 340 تومانه که با تخفیف باید بشه 140 تومان

amir_t6262
03-04-2012, 08:56
سلام , متاسفانه جواب نداد .. عجب گیری کردیم .. من این دستگاه رو فقط بخاطر ساپورت زیرنویس فارسی گرفتم اونم که داره .... چیکار کنم ؟

آپدیتش رو هم گرفتم ! ولی وقتی میرم از گزینه ی آپدیت از طریق یو اس بی آپدیت کنم , میگه هیچ پوشه ای یافت نشد , در حالیکه من فایل آپدیت رو ریختم تو فلش ...

آپدیت را در فلش با حجم کمتر از 4 گیگ بذار. داخل پوشه هم نباشه و در روت فلش باشه.
من یک بار آپدیت را روی فلش 8 ریخته بودم. دستگاه همین پیغام را میداد
بعد روی ترنسند 4 گیگ ریختم و به راحتی آپدیت کرد.

در مورد زیرنویس هم، شما اول در کامپیوترت در تنظیمات زبان و منطقه گزینه languge for non unicode programs را پیدا کن. آنجا گزینه ای به اسم change locale system است، آن را فارسی کن.
بعد دوباره زیرنویس را با notepad باز کن و امتحان کن.

s a j j a d
03-04-2012, 10:41
يه سينما كه بلوري سه بعدي پخش كنه و از هارد اينترنال هم فرمتهاي مديا رو اجرا بكنه حدود يه ميليون تومن كسي سراغي داره راهنماييم كنه؟

sdfssdfs
03-04-2012, 10:46
سپاس :)
تا همون 100 تومن میشه مدل دقیق معرقی کنین ؟
پس همون آنتن قدیمی مون رو میشه استفاده کرد :دی ؟
آنتن جدید نیاز نیست بخریم ؟؟

اگه تلویزیونت crt هست xvision 201 بگیر 83
اگر همlcd هست xvision 343 بگیر 93 تومن
در ضمن همه گیرنه ها عین همن فقط قاب و لوازم جانبیشون فرق میکنه

Amir_Niknam
03-04-2012, 11:16
سلام
اگر میشه یک گیرنده دیجیتال با کیفیت با مشخصات زیر مرفی کنید:
قیمت تا ۱۵۰ تومن
قابلیت پخش فایل های MKV و AVI با زیرنویس جدا یا چسبیده
قابلیت پخش FullHD
قابلیت اتصال هارد اکسترنال پاسپورتی (بدون آداپتور)
سرعت مناسب تعویض کانال و شروع به کار دستگاه

در ضمن در صورت امکان گارانتی و قیمت رو هم بنویسید
با تشکر

alilosting
03-04-2012, 13:45
کاش خلاصه نوشته ها تو ارسال اول هم منعکس میشد. آقا این ستاپ باکسهای ایکس ویژن که مال رایانه هستن، جواب میدن؟ کسی آزمایش کرده؟

من مدل 3100 اش را خیلی وقته که دارم و راضیم .
مشخصات :

hamid_IT63
03-04-2012, 13:57
سلام
یکم راهنماییم کنین

یه راهنمایی کامل بکنین
گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل XDVB-343 حدود 85 تومنه و مشخصات خوب و کاملی داره و اکثر فرمتهای فیلم و ... را ساپورت میکنه. یه سر به لینک مشخصاتش بزن و فرمتهایی که پشتیبانی میکنه رو هم ببین :

hamid_IT63
03-04-2012, 14:19

dvbt مدل 343 هم تا کیفیت تصویر HD رو پخش میکنه و هم قابلیت پخش اکثر فرمتها رو داره .

داراي قابليت PVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG

قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,AAC,MP3

قابليت پخش تصوير با فرمت : mp,mkv,divx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), avi, dat, mpg, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob

قابليت ضبط يك كانال و امكان تماشاي كانال ديگر

لینک مشخصات:

با توجه به امکانات خوب و کاملش قیمت مناسبی هم داره و 85 تومنه .
زمانی که برای تعوض کانالها طول میکشه طبیعیه ضمن اینکه اگر تنظیمات کیفیت سیگنال دستگاه رو به بالای %85 برسونی زمان تعویض کانالها خیلی کمتر میشه.

wsxwsx
03-04-2012, 17:19
پايونير هميشه آقاي برزين گفتند امكانات و مدار تصوير خوبي دارن اما در صداي فيلم ضعيف

نظر شخصي من با دنون و ياماها است

براي 606 جامو يه آمپي بگير كه راحت رو ولوم متوسط ووفر بلندگو راه بندازه تا آمپ داغ نكنه و صدا هم خراب نشه
اقا داوود ممنون که پاسخ دادین،، برای اینکه آمپ راحت در ولوم پایین ومتوسط ووفر بلندگو راه بندازه باید به آمپدانس اسپیکر و قدرت آمپ در همان آمپدانس دقت کرد؟ یا نه منظور چیز دیگریست،برای مثال اسپیکر جامو S 606 یه اسپیکر 6 اهمی هست با این مشخصات :

Power (W, long/short term) : 130 / 210
Sensitivity (dB, 2.8V/1m) : 89
Frequency Range (Hz) : 42 - 20,000
Impedance (Ohm) : 6

قدرت 130 نا 210 وات و امپدانس 6 اهم و رنج فرکانس صوتی که توانایی پخش داره از 42 تا 20000 هرتز هست و بعنوان مثال Denon 3312 دارای این مشخصاته : در امپدانس 6 اهم 165 وات قدرت داره و در 8 اهم 125 وات

6Ohms, 1 kHz, THD 0,7% : 165 W
8 Ohm, 20Hz-20kHz, 0.05% : 125 w
Bandwidth : 10 Hz - 100 kHz

پس امپ 3312 در امپدانس 6 اهم تا 165 وات قدرت داره که با توجه به اینکه اسپیکر جامو در لانگ ترم تا 130 وات قدرت میخواد پس امپ 3312 میتونه در ولوم متوسط به راحتی راه اندازیش کنه.ایا برداشتم درسته ؟ یا نه ؟
با توجه به رنج 130 تا 200 واتی جامو 606 امپ ما باید چه توانی برحسب وات داشته باشه تا راحت در ولوم پایین و متوسط راه بندازدش ؟ اگه برداشتم اشتباهه لطفا صحیحش را بفرمایید
درضمن اینکه میگن یاماها یرای موزیک خوب نیست ،درسته یا نه؟ ایا 2067 همچنین مشکلی داره؟

wsxwsx
03-04-2012, 17:48
نوشته شده توسط wsxwsx [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PIONEER VSX-LX55

Denon AVR-3312CI

Onkyo TX-NR 809

YAMAHA RX-V2067

ببینید یه داستان کلی هست مبنی بر اینکه توی فیلم میگن که صدای یاماها خیلی خوبه توی موزیک هم دنون و مرنتز حرف اول رو می زنند و پایونیر هم همه چیز رو نه در حد ایده آل ولی مناسب داره.
مسئله ای دیگه ای هم که هست اینه که آمپ های هم رده از مارکهای مختلف تفاوت از زمین تا آسمون با هم ندارند.
من جای شما باشم این مقدار پول اونکیو 609 نمی دم چون علاوه بر همه مزیت هایی که داره ولی همون طور که اشاره شد گرمای زیادی تولید می کنه و چیپ Qdeo که یکی از مزیت هاشه در حال حاضر و حتی آینده نزدیک کاربردی نداره و همچنین از نظر من کیفیت ساختش از هم رده هاش پایینتره.
به هر حال از بین این آمپ هایی که نوشتین اگه من بودم یاماها 2067 می گرفتم (البته اگه خود خودم بودم از هزینه آمپ کم می کردم یه ساب اضافه می کردم :46:)
این رو هم اضافه کنم که توی آپ اسکیل پایونیر حتی تو مدل های پایینش هم خیلی خوب عمل میکنه.

اقا پژمان ممنون که پاسخ دادی، ولی در چندتا فروم خوندم که یاماها صدای سینمایی عالی داره ولی در موزیک خیلی صداش بده در این مورد هم لطف کنید یه توضیحی بدین که ایا صدای موزیکش خیلی از پایونیر یا انکیو بدتره؟ واصلا این گفته ها چقدر صحت داره و ایا 2067 هم مشکل در صدای موزیک داره؟
درضمن تهران زنگ زدم قیمت امپ یاماها خیلی بالاتر از قیمت جهانیش بود، 2067 سه میلیون و چهل هزار تومان 3067 بودش 3.800 و A2010 هم 3.400 میلیون بود فردا زنگ میزنم دبی وقیمت دبی ببینم چقدرباشه و با توجه به قیمت دبی شاید یاماها گرفتم

LoverOfHate
03-04-2012, 18:59
بنظرتون بهترین سینمای خانگی واسه ST30 چیه؟ چیزی که باهاش مچ باشه!

EX720 هم همینطور؟

مرسی

Pejman3
04-04-2012, 00:24
اقا پژمان ممنون که پاسخ دادی، ولی در چندتا فروم خوندم که یاماها صدای سینمایی عالی داره ولی در موزیک خیلی صداش بده در این مورد هم لطف کنید یه توضیحی بدین که ایا صدای موزیکش خیلی از پایونیر یا انکیو بدتره؟ واصلا این گفته ها چقدر صحت داره و ایا 2067 هم مشکل در صدای موزیک داره؟
درضمن تهران زنگ زدم قیمت امپ یاماها خیلی بالاتر از قیمت جهانیش بود، 2067 سه میلیون و چهل هزار تومان 3067 بودش 3.800 و A2010 هم 3.400 میلیون بود فردا زنگ میزنم دبی وقیمت دبی ببینم چقدرباشه و با توجه به قیمت دبی شاید یاماها گرفتم

خیر دوست من اشتباه بهتون گفتن
کی گفته که 2067 موزیکش خیلی بده؟!؟! در نظر داشته باشید یاماها خودش یکی از بزرگترین تولید کننده های ادوات موسیقی هم بصورت دیجیتال و هم بصورت آنالوگ است و تجربه کافی در مورد موزیک داره در ضمن توی 2067 دیگه شما اوج کیفیت یاماها رو می تونید ببینید هم از لحاظ تصویر (چیپ تصویر HQV) و هم در مورد صدا شاید این قدر یاماها توی فیلم قوی ظاهر شده که کیفیت موسیقیش تحت الشعاع قرار گرفته! در ضمن یاماها یه الگوریتم هم داره که کیفیت موزیک های کمپرس شده مثل MP3 رو بهبود می ده یه چیزی تو حدودای Upscaling توی تصویر.
در ضمن 2067 دارای DAC بسیار با کیفیتیه که می تونید در موردش توی اینترنت سرچ کنید.
من خودم Jamo 606 دارم می گم که برای سرش هم زیاده!
فقط می مونه مسئله قیمت که به نظرم شما این قدر هزینه نکنید بهتره چون آمپ واقعاً گرونیه

جالبه الان داشتم وبلاگ آقای برزین رو می خوندم دیدم به سوال شما هم اونجا پاسخ دادن که برام جالب بود
نظرم در صدا روي
ياماها
ياماها
ياماها
ياماها
دنن

جناب برزین در مورد اون DAC هم حرفهای من رو تأیید کردن: صحبت از موزيك ياماها جاي بحث داره! فقط بدون در مدل هاي بالاي سري AVENTAGE از چيپي در پري آمپلي فاير استفاده كرده كه در سورس هاي بسيار گران قيمت استفاده شده.

فقط یه کم ناامید شدم که گفتند پایونیر توی صدا ضعیفه! :13:

Pejman3
04-04-2012, 00:30
سلام دوستان
من یک تلویزیون سه بعدی سامسونگ گرفتم. می خواستم بدونم می تونم یه سینما خانگی بدون پخش کننده (پلیر) سه بعدی که حدود قیمتشرو 600 تومن بگیرم و از لپ تاپم که بلو ری رو پخش می کنه استفاده کنم تا فیلم های سه بعدی رو ببینم یا اینکه حتمن باید خود سینما خانگی بلو ری و سه بعدی رو بتونه پخش کنه که اونوقت قیمت می ره بالای یک میلیون که خیلی بالاست.
یک پلیر بلو ری می تونه سه بعدی رو هم پخش کنه یا اینکه سیستمش کلن جداست و باید پخش کننده سه بعدی رو هم داشته باشه؟
ممنون

اگه لپ تاپتون جدید باشه می تونه سه بعدی رو از طریق پورت HDMI پخش کنه.
در ضمن بلوری سه بعدی خیلی کمتر از 600 تومنه.
در حال حاضر شما میتونید سینما خانگی سه بعدی رو هم با زیر قیمت یک میلیون تهیه کنید.

mehr463
04-04-2012, 09:57
با سلام
بلاخره من هم سینمای خانگی پایونییر 717 رو خریدم و چند روزی هست که دارم استفاده میکنم ولی چند مورد ابتدا به ساکن حالمو گرفت
1- علیرغم اینکه گفته فرمت AVCHD رو پخش میکنه ولی فیلمهای دوربیین سونی sr11 من که با فرمت AVCHD هست رو نتونست از روی هارد اکسترنال پخش کنه
2- دیسکهای VCD رو پخش نمیکنه
3- کیفیت پخش DVD و نیز سایر فرمت های فیلم (از طریق USB) پایین هست بطوریکه در بقیه پلیرها کیفیت به مراتب بهتره
4- در موقع پخش بلوری منوی اول جهت انتخاب گزینه ها ظاهر نمیشه
5- زمان نمایش فیلم عملکرد منوها بسیار کند هستش مثل اینه که سیستم کم میاره

خلاصه اینکه منو پشیمون کرد و امیدوارم ارتقا فیرموری وجود داشته باشه که این مشکلات رو حل کنه ، راستی جایی فیرمور جدید برای این سراغ ندارید؟

یه سوال مبدل صدا از اپتیکال به الکتریکال ( تبدیل نوری به خروجی RC استریو ) رو کجا میشه تهیه کرد؟

ممنونم

oOomid.M
04-04-2012, 14:44
سلام دوستان
میخواستم ببینم سینمای خانگی بغیر از یه پلیر و باند دیگه چی داره ؟ آخه از نزدیک تاحالا ندیدم !!
اگر بخوام یه بلوری پلیر سه بعدی بخرم بعدش که وضع مالیم خوب شد واسش باند و این چیزها بخرم میشه همون سینمای خانگی یا حتما باید برم یه سینمای خانگی کامل که 3 بعدیش دور و بر یک تومن در میاد رو بخرم ؟

saeed afshar
04-04-2012, 15:31
سلام
یکم راهنماییم کنین

یه راهنمایی کامل بکنین

من قبل از عید مدل XDVB-201 Xvision رو 75 تومن از جمهوری خریدم . خیلی خوبه و تقریبا" اکثر فرمتها رو هم پخش میکنه .

قابليت پخش تصوير با فرمت : mp,mkv,[/URL] avi, dat, mpg, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob ، divx

كيفيت تصوير HD

داراي خروجي [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داراي قابليت PVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال

بقیه مشخصاتش هم توی سایت مادیران هست :

amirkhan_0o0
04-04-2012, 16:21
هیچ کدوم از اکس ویژن هایی که دوستان معرفی کردند فول اچ دی ساپورت نمی کنه!!

vivabarca
04-04-2012, 19:03
xvision مفت گرونه ! چون نه هارد پاسپورتی ساپورت می کنه ، نه 1080p ، نه زیر نویس فارسی

Gazmali
06-04-2012, 17:07
آپدیت را در فلش با حجم کمتر از 4 گیگ بذار. داخل پوشه هم نباشه و در روت فلش باشه.
من یک بار آپدیت را روی فلش 8 ریخته بودم. دستگاه همین پیغام را میداد
بعد روی ترنسند 4 گیگ ریختم و به راحتی آپدیت کرد.

در مورد زیرنویس هم، شما اول در کامپیوترت در تنظیمات زبان و منطقه گزینه languge for non unicode programs را پیدا کن. آنجا گزینه ای به اسم change locale system است، آن را فارسی کن.
بعد دوباره زیرنویس را با notepad باز کن و امتحان کن.

همین کار رو کردم , سیستم خاموش شد دیگه روشن نشد .. الان دادم تعمیر کنن !!!:41::41:

امیر جان شما خودت همین مدل رو داری ؟ اگه آره , میتونی فیلم با زیرنویس فارسی ببینی ؟

در ضمن , این تنظیماتی که شما گفتی برای ویدوز ویستاست , تو ویندوز ایکس پی همون قسمت نوشته که : Select A Language To Match ... که من از همون اول گذاشتم .. من برای دیدن فیلم تو کامپیوتر با زیرنویس فارسی هیچ مشکلی ندارم !!!!

pooria-ir
06-04-2012, 19:15
xvision مفت گرونه ! چون نه هارد پاسپورتی ساپورت می کنه ، نه 1080p ، نه زیر نویس فارسی

خوب پس خودتون زحمت بکشین چندتا مدل معرفی کنین،همراه با ویژگی های مثبت و منفیشون :)
سپـــــــــــــــاس :10:

amir_t6262
06-04-2012, 19:16

نه دوست عزیز.
من X vision 333 دارم. هارد پاسپورتی 1 ترابایت و آداپتوری 2 ترابایت را بدون مشکل شناسایی میکنه و فیلمهای رویش را پخش میکنه.

زیرنویس فارسی srt را هم پخش میکنه. مشکلی از این بابت نداره. فقط اندازه زیرنویس و محل قرار گیری اش بنظر من زیاد جالب نیست.

مشکلی که من دارم با فیلمهایی است که صدایشان 5 کاناله است که متاسفانه این فیلمها را بدون صدا پخش میکنه.

ولی حتی فیلم MKV با حجم 20 گیگ را با زیرنویس فارسی ( البته بدون صدا) پخش میکنه
که آن هم اگر حوصله داشته باشی، میتوانی صدایت را استریو کنی و با فیلم mux کنی و ببینی.

amir_t6262
06-04-2012, 19:22
همین کار رو کردم , سیستم خاموش شد دیگه روشن نشد .. الان دادم تعمیر کنن !!!:41::41:

امیر جان شما خودت همین مدل رو داری ؟ اگه آره , میتونی فیلم با زیرنویس فارسی ببینی ؟

در ضمن , این تنظیماتی که شما گفتی برای ویدوز ویستاست , تو ویندوز ایکس پی همون قسمت نوشته که : Select A Language To Match ... که من از همون اول گذاشتم .. من برای دیدن فیلم تو کامپیوتر با زیرنویس فارسی هیچ مشکلی ندارم !!!!

من X Vision 333 دارم.
آپدیتش را هم از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم.
روی فلش 4 گیگ ریختم و آپدیت کردم.
البته در حین آپدیت نباید برق دستگاه قطع بشه یا نوسان داشته باشه. احتمال میدهم که مشکلی که برای شما پیش آمده بهمین خاطر بوده.

زیرنویس فارسی srt را هم پخش میکنه که همانطور که در پست بالا گفتم، از نظر مکان زیرنویس بنظرم یه خرده مشکل داره.

اگر در هنگام پخش زیرنویس srt در گیرنده دیجیتال مشکل داشتی، باید Encoding زیرنویس یا دستگاه را تغییر بدهی.
اکثر دستگاه ها که این تنظیم را ندارند، تلویزیونهای سامسونگ و LGدارند که باید آن را روی arabic بگذاری
ولی دستگاه ها که ندارند، باید زیرنویس را درست کنی.

تنظیماتی که گفتم در ویندوز XP باید به سربرگ advanced بری و در آنجا گزینه Language for non unicode programs را پیدا کنی و فارسی بگذاری.
بعد از آن زیرنویس srt را با notepad باز میکنی و save as میزنی و Encoding را عوض میکنی.
و ببینی با کدام یکی زیرنویس درست نمایش داده میشود.

amir_t6262
06-04-2012, 19:32

x vision 333 فیلمهای 1080p با فرمت mkv را پخش میکنه. ولی صدایش مشکل داره.

ولی مطلبی که درباره شبکه های دیجیتال در وبلاگ مادیران خواندم به این شرح بود

كلیه 16 كانال قبلی ارسالی توسط صدا و سیما دارای رزولوشن 576i می‌باشند. رزولوشن 576i در رده رزلوشن SD می‌باشد.
در یك یا دو روز ابتدایی راه اندازی آزمایشی شبكه ورزش ، این شبكه با رزولوشن 1080i ارسال می‌گردید كه رزولوشن فوق به عنوان رزولوشن HD شناخته می‌شود.
اما رزولوشن شبكه فوق نیز به رزولوشن 576i ( همانند باقی شبكه‌ها ) تغییر كرد. در حال حاضر هیچ شبكه‌ای با رزولوشن HD ارسال نمی‌گردد. اما به علت آزمایشی بودن پخش شبكه ورزش ، هر تغییری در مشخصات آن امكان پذیر می‌باشد.
شبكه ورزش در حال حاضر فقط در تهران قابل دریافت می‌باشد.

رزولوشن قابل پشتیبانی دستگاههای گیرنده دیجیتال XDVB-111 و XDVB-121 حداكثر تا 576p می‌باشد كه در صورت ارسال شبكه ورزش با رزولوشن 1080i این شبكه توسط این دو مدل دستگاه دریافت می شود. ولی پخش نمی شود.

رزولوشن قابل پشتیبانی دستگاههای گیرنده دیجیتال XDVB-131 ، XDVB-333 ، XDVB-343 و XDVB-201 حداكثر تا 1080i می‌باشد كه در صورت ارسال شبكه ورزش با رزولوشن 1080i در دریافت و نمایش تصویر مشكلی وجود نخواهد داشت.
پخش صدای این شبكه بستگی به كدك صدای ارسالی از طرف صدا وسیما خواهد داشت.

Memonex
06-04-2012, 21:45
دوستان من به دنبال یک سیستم صوتی خوب با کیفیت بالا هستم که به عنوان سینما خانگی هم ازش استفاده کنم. البته اولویت اول پخش آهنگ و اتصال اون به لپ تاپ برای با کابل استریو هست. لطفا یه مدل مناسب معرفی کنید که تفکیک صدای خوبی رو داشته باشه همونطور که میدونید مدلهای سونی اکثرا تو زمینه شفافیت صدا مشکل دارن انگار صداها به نوعی خفه هست. رنج متوسط فرکانس به خوبی شنیده نمیشه. ظاهر اون هم در رده بعدی مهم هست. رنج قیمت هم تا 500 تومان باشه حالا یه مقدار بیشتر هم شد مسئله ای نیست.

راستی چرا دیگه خبری از سیستم های صوتی سونی تو سایتهای ایرانی نیست؟ کلا دیگه وارد نمیشه یعنی؟ مگه هواداران سیستم های صوتی مگه دل ندارند؟ :دی تعجب کردم هیچ مدلی از سونی تو سایتها نیست و اونها هم که هست اصلا قیمت ندارند در صورتی که شما به سایت سونی اسیا برید ببینید چه مدلهای قشنگ و جدیدی عرضه شدند ولی خبری ازشون نیست تو ایران... در مورد این هم یه توضیح بدید ممنون میشم.

با تشکر...

hamid_IT63
07-04-2012, 14:52
نه دوست عزیز.
من X vision 333 دارم. هارد پاسپورتی 1 ترابایت و آداپتوری 2 ترابایت را بدون مشکل شناسایی میکنه و فیلمهای رویش را پخش میکنه.

زیرنویس فارسی srt را هم پخش میکنه. مشکلی از این بابت نداره. فقط اندازه زیرنویس و محل قرار گیری اش بنظر من زیاد جالب نیست.

مشکلی که من دارم با فیلمهایی است که صدایشان 5 کاناله است که متاسفانه این فیلمها را بدون صدا پخش میکنه.

ولی حتی فیلم MKV با حجم 20 گیگ را با زیرنویس فارسی ( البته بدون صدا) پخش میکنه
که آن هم اگر حوصله داشته باشی، میتوانی صدایت را استریو کنی و با فیلم mux کنی و ببینی.

آره موافقم با نظرت . در مورد پخش نکردن صدای 5 کاناله توسط dvbt 333 باید بگم که الان اکثر player های موجود در بازار هم همه فرمتها رو پخش نمیکنن و تقریبا" هر کدومشون توی یه چیزی مشکل دارن ولی dvbt های xvision با توجه به اینکه دستگاه گیرنده دیجیتال هستند از نظر پخش فرمتهای مختلف با خیلی از player ها رقابت خوب و نزدیکی دارن و تقریبا" اکثر فرمتها رو ساپورت میکنن . به نظر من واقعا" با توجه به قیمتشون امکانات خوبی دارن .

alilosting
07-04-2012, 15:59
دوست عزیز در حال حاضر کلیه شبکه های صدا و سیما ماکزیمم دارای کیفیت تصویر SD هستن و همین شبکه جدید ورزش هم که برای یه مدت کوتاهی کیفیت HD پخش کرد فعلا" به همون SD تغییر پیدا کرده . بنابراین پخش تصاویر HD در شبکه ها هنوز هم به وجود نیومده و حتی dvbt هایی که کیفیت تصویر hd پخش میکنن فعلا" کاربردشون در حد همون پخش SD هاست و حالا حالاهاااا مونده تا پخش کیفیت تصویر full hd در دستگاههای گیرنده دیجیتال لازم بشه !!!! بنابراین حالا حالاهاااااا ساپورت کردن full hd دستگاهها مزیت محسوب نمیشه چون بلااستفاده هست !!!

Gazmali
07-04-2012, 16:02
من X Vision 333 دارم.
آپدیتش را هم از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] OnlineService.asp) گرفتم.
روی فلش 4 گیگ ریختم و آپدیت کردم.
البته در حین آپدیت نباید برق دستگاه قطع بشه یا نوسان داشته باشه. احتمال میدهم که مشکلی که برای شما پیش آمده بهمین خاطر بوده.

زیرنویس فارسی srt را هم پخش میکنه که همانطور که در پست بالا گفتم، از نظر مکان زیرنویس بنظرم یه خرده مشکل داره.

اگر در هنگام پخش زیرنویس srt در گیرنده دیجیتال مشکل داشتی، باید Encoding زیرنویس یا دستگاه را تغییر بدهی.
اکثر دستگاه ها که این تنظیم را ندارند، تلویزیونهای سامسونگ و LGدارند که باید آن را روی arabic بگذاری
ولی دستگاه ها که ندارند، باید زیرنویس را درست کنی.

تنظیماتی که گفتم در ویندوز XP باید به سربرگ advanced بری و در آنجا گزینه Language for non unicode programs را پیدا کنی و فارسی بگذاری.
بعد از آن زیرنویس srt را با notepad باز میکنی و save as میزنی و Encoding را عوض میکنی.
و ببینی با کدام یکی زیرنویس درست نمایش داده میشود.

مرسی

برای من رو همون فارسی بود , این کار رو هم کردم .. نمیدونم درست انجام دادم یا نه .. ولی باز درست نشد .. امیر جان بی زحمت شما زیرنویس قسمت اول فصل دو سریال Game Of Thrones رو برای من بصورت کدینگ ها متفاوت بزار تا من با همشون امتحان کنم ببینم نشون میده یا نه .. اگه نداد که کلا باید بی خیال بشم ع اگر هم نشون داد سعی می کنم با جزئیات بیشتر از شخص شما یاد بگیرم .. ممنون

پ.ن: من دکمه ی تشکر رو نمی بینم که ازت تشکر کنم , در هر حال ممنون از جواب هات :11:

Soroush-S
07-04-2012, 16:16
اقا این شبکه ورزش اومده یا نه ؟ تو رشت میشه گرفت؟

arisa
07-04-2012, 16:19
شبکه ورزش به صورت آزمایشی طبق زیرنویس های خود شبکه فعلا فقط در تهران قابل دریافت هست. تنها هم فعلا به خاطر ازمایشی بودن به پخش برنامه های آرشیوی میپردازه.

meh54
07-04-2012, 16:27
با سلام خدمت دوستان واساتيد محترم من به تازگي تلويزيون ex520با سينما خانواده dz910سوني گرفتم چطوري ميتونم صدا تلويزيون را بيارم تو باند هاي سينما خانواده ممنون اگر يه توضيح کامل وجامع بفرماييد

x_enrique_1818
07-04-2012, 18:47
سلام . سینما خانگی ترجیحاً سونی / ال جی در حد 600 /700 تومن چی بخرم؟تلویزیونم 3بعدی نیستLG LW 9500

كسي نيس جواب بده؟ :31:

Arash4484
07-04-2012, 18:47
اقا این شبکه ورزش اومده یا نه ؟ تو رشت میشه گرفت؟

اطلاعاتی در مورد شبکه ورزش

شبکه ورزش سیمای جمهوری اسلامی ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شبکه_ورزش_سیمای_جمهوری_اسلا می_ایران)

amir_t6262
07-04-2012, 19:01
مرسی

برای من رو همون فارسی بود , این کار رو هم کردم .. نمیدونم درست انجام دادم یا نه .. ولی باز درست نشد .. امیر جان بی زحمت شما زیرنویس قسمت اول فصل دو سریال Game Of Thrones رو برای من بصورت کدینگ ها متفاوت بزار تا من با همشون امتحان کنم ببینم نشون میده یا نه .. اگه نداد که کلا باید بی خیال بشم ع اگر هم نشون داد سعی می کنم با جزئیات بیشتر از شخص شما یاد بگیرم .. ممنون

پ.ن: من دکمه ی تشکر رو نمی بینم که ازت تشکر کنم , در هر حال ممنون از جواب هات :11:

این زیرنویسی که میخواستی با 3 کدینگ متفاوت.
یک برنامه هم گذاشتم برای تبدیل زیرنویس برای دستگاههایی که کلا زیرنویس را وارونه و بصورت جداجدا نشون میدن.

آخر اسم فایلهای زیرنویس، کدینگشان را نوشتم. ببین کدام برای شما جواب میده.

ashkan1360
07-04-2012, 19:56
با سلام خدمت دوستان واساتيد محترم من به تازگي تلويزيون ex520با سينما خانواده dz910سوني گرفتم چطوري ميتونم صدا تلويزيون را بيارم تو باند هاي سينما خانواده ممنون اگر يه توضيح کامل وجامع بفرماييد

کابل HDMI رو بزن به پورت شماره 1 خودش میاد

meh54
07-04-2012, 20:52
کابل HDMI رو بزن به پورت شماره 1 خودش میاد
ممنون از جواب سريع که دادين يعني تنظيمات ديگه نداره با اين حساب بايد سينما خانواده هم هميشه روشن باشه هر کابل اچ دي اما ديگه ميشه يا اينکه بايد اوژينال خود سوني باشه

amirkhan_0o0
07-04-2012, 21:27
دوست عزیز در حال حاضر کلیه شبکه های صدا و سیما ماکزیمم دارای کیفیت تصویر SD هستن و همین شبکه جدید ورزش هم که برای یه مدت کوتاهی کیفیت HD پخش کرد فعلا" به همون SD تغییر پیدا کرده . بنابراین پخش تصاویر HD در شبکه ها هنوز هم به وجود نیومده و حتی dvbt هایی که کیفیت تصویر hd پخش میکنن فعلا" کاربردشون در حد همون پخش SD هاست و حالا حالاهاااا مونده تا پخش کیفیت تصویر full hd در دستگاههای گیرنده دیجیتال لازم بشه !!!! بنابراین حالا حالاهاااااا ساپورت کردن full hd دستگاهها مزیت محسوب نمیشه چون بلااستفاده هست !!!
اگه قرار به شبکه ها باشه که خیلی از گیرنده ها جواب می ده! بحث سر اینه که بعضی مواقع لازم می شه که پلیر قوی باشه و بشه از روی فلش فیلم فول اچ دی پلی کرد!

Arash4484
07-04-2012, 21:38
شرکت فولادرایانه کمی گیج‏کننده عمل کرده...

هر چه مدل‏های Z-1 و X-10 رو چک میکنم، تفاوتی پیدا نمیکنم...امکانات کامل شبیه هم...تازه فقط این‏ها نیست و مدل‏های دیگه با همین شرایط رو داره...
شاید فقط بخاطر ظاهر پنل جلوشون که متفاوته یک مدل کامل مستقل محسوب کردن...
کسی از سرعت CPU این محصولات خبر داره؟... چکش کرده و قیمت داره؟
+شکل و محیط منو و امکاناتش با الکومکس مو نمیزنه! یک روح در چند کالبد!

پشتیبانی از استانداردهای ----T H.264 , AVC, MPEG-4 , MPEG-2

پشتیبانی از فرمت های صدای( AAC/HE, AAC/ AC3(dolby

دارای خروجی های HDMI , Component, composite,S/PDIF

وضوح تصوير بسيار بالا و پشتيباني كامل از سيستم (720P,576P,576i,1080i,1080p)

امکان ضبط و پخش برنامه های تلویزیونی بر روی حافظه خارجی (USB)

پشتیبانی از تلتکست و زیرنویس فارسی با پسوند srt.

امکان نمایش راهنمای نوشتاری الکترونیکی برنامه های تلویزیونی(EPG)

پشتیبانی کامل از ماشین زمان جهت از دست ندادن پخش تصاویر تلویزیونی

امکان بروزرسانی دستگاه از طریق فرستنده و درگاه USB

امکان زمانبندی ضبط کانالهای دلخواه تلویزیونی

امکان ضبط و نمایش همزمان دو کانال متفاوت

قابلیت پخش چند رسانه ای ( صدا - عکس - فیلم )

نصب سريع و ساده از طريق آنتن UHFخانگي

سازگار باسیستم هایPAL وNTSC جهت نمایش فیلم

داراي پنل كنترل كامل شامل كليد هاي تغيير كانال، صدا، Menu,okوPower

دارای قابیلتGame

طراحی کوچک وزیبا

مونتاژ ایران

قابلیت‏ها:
قابليت دريافت کلیه كانال های تلويزيوني و راديويي ارسالی توسط صدا و سیما
این دستگاه علاوه برامکانات یک Set-topbox قادر است تا بسیاری فایل های صوتی، تصویری و عکس موجود روی هر حافظه جانبی دیگر (فلش دیسک ، حافظه خارجی و...) را برروی نمایشگر تلویزیون به شرح زیر نمایش دهد:

امکان اجرای انواع فرمتهای ویدیویی رایج :

MPEG, TS, VOB,AVI, MOV, MKV, Divx , Mpg, Avi,3GP Mp4 و.....

امکان اجرای انواع فرمتهای صوتی رایج :

MP3 و....

امکان اجرای انواع فرمتهای عکس رایج :

JPG, BMP و....
قابلیت جلو و عقب بردن و نیز تکرار و نمایش سریع فیلم یا موسیقی.
قابليت ضبط و پخش برنامه هاي راديويي و تلويزيوني مستمر و بدون وقفه .
قابليت به روزرسانی نرم افزار از طريق درگاه USB.
قابليت ذخيره سازي 1000 كانال تلويزيوني و راديويي .
قابلیت برنامه ريزي ضبط كانالهاي تلويزيوني از قبل Schedule Recording.
قابلیت ضبط یک شبکه و جابه جایی همزمان بین شبکه های دیگر
دارای منو ی فارسی.

محتویات جعبه:

Set-Top Box model: Z-1

HDMI Cable

A/V Cable

2x AAA Battery

Remote Control

User Manual

پشتیبانی از استانداردهای ----T H.264 , AVC, MPEG-4 , MPEG-2

پشتیبانی از فرمت های صدای( AAC/HE, AAC/ AC3(dolby

دارای خروجی های HDMI , Component, composite,S/PDIF

وضوح تصوير بسيار بالا و پشتيباني كامل از سيستم (720P,576P,576i,1080i,1080p)

امکان ضبط و پخش برنامه های تلویزیونی بر روی حافظه خارجی (USB)

پشتیبانی از تلتکست و زیرنویس فارسی با پسوند srt.

امکان نمایش راهنمای نوشتاری الکترونیکی برنامه های تلویزیونی(EPG)

پشتیبانی کامل از ماشین زمان جهت از دست ندادن پخش تصاویر تلویزیونی

امکان بروزرسانی دستگاه از طریق فرستنده و درگاه USB

امکان زمانبندی ضبط کانالهای دلخواه تلویزیونی

امکان ضبط و نمایش همزمان دو کانال متفاوت

قابلیت پخش چند رسانه ای ( صدا - عکس - فیلم )

نصب سريع و ساده از طريق آنتن UHFخانگي

سازگار باسیستم هایPAL وNTSC جهت نمایش فیلم

داراي پنل كنترل كامل شامل كليد هاي تغيير كانال، صدا، Menu,okوPower

دارای قابیلتGame

طراحی کوچک وزیبا

مونتاژ ایران

قابلیت‏ها:
قابليت دريافت کلیه كانال های تلويزيوني و راديويي ارسالی توسط صدا و سیما
این دستگاه علاوه برامکانات یک Set-topbox قادر است تا بسیاری فایل های صوتی، تصویری و عکس موجود روی هر حافظه جانبی دیگر (فلش دیسک ، حافظه خارجی و...) را برروی نمایشگر تلویزیون به شرح زیر نمایش دهد:

امکان اجرای انواع فرمتهای ویدیویی رایج :

MPEG, TS, VOB,AVI, MOV, MKV, Divx , Mpg, Avi,3GP Mp4 و.....

امکان اجرای انواع فرمتهای صوتی رایج :

MP3 و....

امکان اجرای انواع فرمتهای عکس رایج :

JPG, BMP و....
قابلیت جلو و عقب بردن و نیز تکرار و نمایش سریع فیلم یا موسیقی.
قابليت ضبط و پخش برنامه هاي راديويي و تلويزيوني مستمر و بدون وقفه .
قابليت به روزرسانی نرم افزار از طريق درگاه USB.
قابليت ذخيره سازي 1000 كانال تلويزيوني و راديويي .
قابلیت برنامه ريزي ضبط كانالهاي تلويزيوني از قبل Schedule Recording.
قابلیت ضبط یک شبکه و جابه جایی همزمان بین شبکه های دیگر
دارای منو ی فارسی.

محتویات جعبه:

Set-Top Box model: X-10

HDMI Cable

A/V Cable

2x AAA Battery

Remote Control

User Manual

ali yazdi
07-04-2012, 23:04
سلام به دوستان
یه سینمای خانگی ارزون میخوام برای ایکس باکس که بتونم از optical audio in که روی سینمای خانگی باشه استفاده کنم(حتما این پورت وجود داشته باشه)
حالا چند مدل شارپ دیدم اما نمیدونم اپتیکال دارن یا خیر فیلم خیلی برام اهمیتی نداره فقط میخوام صدای خوبی برای بازی داشته باشه
ممنون
از عزیزان کسی دست دوم تمیز هم داشت مدل و قیمتش رو بی زحمت پ.خ کنه

ashkan1360
08-04-2012, 06:34
ممنون از جواب سريع که دادين يعني تنظيمات ديگه نداره با اين حساب بايد سينما خانواده هم هميشه روشن باشه هر کابل اچ دي اما ديگه ميشه يا اينکه بايد اوژينال خود سوني باشه

كانال audio return channel فقط روي hdmi شماره 1 هست
اگه سينما روشن باشه كه ازاون پخش ميشه وگرنه ازخود تي وي

Gazmali
08-04-2012, 08:25
این زیرنویسی که میخواستی با 3 کدینگ متفاوت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rl88so7y%2FGame_of_Thrones-02x01-Gazmali.rar.html)
یک برنامه هم گذاشتم برای تبدیل زیرنویس برای دستگاههایی که کلا زیرنویس را وارونه و بصورت جداجدا نشون میدن.

آخر اسم فایلهای زیرنویس، کدینگشان را نوشتم. ببین کدام برای شما جواب میده.

امیر جان , من از شما بی نهایت سپاسگذارم :40: فکر نمی کردم کلا این دستگاه بتوه فارسی نشون بده , ولی شما ثابت کردی که میتونه :31::11::11::11: ممنونم از شما ... داداش با اینی که گذاشتم نشون داد :

لطفا محبت کنید و با یاد دادن دقیق به من که باید چکار کنم که خروجی زیرنویسم این کدینگ باشه , لطفتون رو در حق من کامل کنید ... ببخشیدا , کمال پر رویی هست , ولی اگه امکان داره آموزش تصویری بدین تا من بتونم یاد بگیرم ...

پیشاپیش سپاسگزارم

amir_t6262
08-04-2012, 09:34
امیر جان , من از شما بی نهایت سپاسگذارم :40: فکر نمی کردم کلا این دستگاه بتوه فارسی نشون بده , ولی شما ثابت کردی که میتونه :31::11::11::11: ممنونم از شما ... داداش با اینی که گذاشتم نشون داد :

لطفا محبت کنید و با یاد دادن دقیق به من که باید چکار کنم که خروجی زیرنویسم این کدینگ باشه , لطفتون رو در حق من کامل کنید ... ببخشیدا , کمال پر رویی هست , ولی اگه امکان داره آموزش تصویری بدین تا من بتونم یاد بگیرم ...

پیشاپیش سپاسگزارم

خواهش میکنم.
جالبه که این یکی برای شما جواب داده
چون این مخصوص دستگاه های پخش DVD است که حروف را برعکس و جداجدا نشون میده.

بهرحال، برای تبدیل زیرنویسهایتان به این شکل از همان برنامه ای که بهمراه زیرنویس براتون فرستادم، استفاده کنید.
برنامه SrtToUni.exe

کار کردن باهاش هم خیلی راحته. نیازی به آموزش تصویری هم نداره

شما اول برنامه را اجرا کن و بعد گزینه Open را بزن و زیرنویس مورد نظرت را انتخاب کن ( در کادر اول) و باز کن، بعد گزینه save را بزن و اسم و ومحل ذخیره را مشخص کن. (اگر هم مشخص نکردی، مهم نیست. چون خود نرم افزار بطور خودکار در همان محل زیرنویس اولیه، فایل تبدیل شده را میگذاره که البته فقط اسم فایل تبدیل شده، در آخرش یک U اضافه داره) در کادر دوم آدرس ذخیره فایل مشخص میشه. بعد دکمه Convert را بزن

یعنی شما فقط دکمه Open را بزن و بعد دکمه Convert را هم بزنی، کافیه.

در عکس هم تفاوت اسم زیرنویس اولیه و تبدیل شده مشخصه.

این هم لینک دانلود برنامه SRT to UNI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alilosting
08-04-2012, 15:43
اگه قرار به شبکه ها باشه که خیلی از گیرنده ها جواب می ده! بحث سر اینه که بعضی مواقع لازم می شه که پلیر قوی باشه و بشه از روی فلش فیلم فول اچ دی پلی کرد!
موضوع اینه که شما با خرید دستگاه گیرنده دیجیتال اولین اولویتت گیرندگی خوب دستگاه هست ضمن اینکه اگه هزینه ای که داری بابت خرید دستگاه میذاری رو هم در نظر بگیری میبینی با توجه به هزینش در حد یه پلیر معمولی گزینه خوبیه .

amirkhan_0o0
08-04-2012, 16:07
موضوع اینه که شما با خرید دستگاه گیرنده دیجیتال اولین اولویتت گیرندگی خوب دستگاه هست ضمن اینکه اگه هزینه ای که داری بابت خرید دستگاه میذاری رو هم در نظر بگیری میبینی با توجه به هزینش در حد یه پلیر معمولی گزینه خوبیه .

خوب مثلا همین لومکسی 1008 هم گیرنده بهتر و هم پلیر صدای دالبی و تازه 90 هم گیر میاد نهایتا 95 تومن!!

tati63
09-04-2012, 00:55
سلام دوستان من بین سامسونگ سینمای خانگی سه بعدی HT-C6950W و فیلیپس HTS5590‎ کدام یکی بهترند و در این رنج قیمت گزینه بهتری هم موجوده؟فیلیپس از این مدل بالاتر هم داره؟
با تشکر

Gazmali
09-04-2012, 08:16
خواهش میکنم.
جالبه که این یکی برای شما جواب داده
چون این مخصوص دستگاه های پخش DVD است که حروف را برعکس و جداجدا نشون میده.

بهرحال، برای تبدیل زیرنویسهایتان به این شکل از همان برنامه ای که بهمراه زیرنویس براتون فرستادم، استفاده کنید.
برنامه SrtToUni.exe

کار کردن باهاش هم خیلی راحته. نیازی به آموزش تصویری هم نداره

شما اول برنامه را اجرا کن و بعد گزینه Open را بزن و زیرنویس مورد نظرت را انتخاب کن ( در کادر اول) و باز کن، بعد گزینه save را بزن و اسم و ومحل ذخیره را مشخص کن. (اگر هم مشخص نکردی، مهم نیست. چون خود نرم افزار بطور خودکار در همان محل زیرنویس اولیه، فایل تبدیل شده را میگذاره که البته فقط اسم فایل تبدیل شده، در آخرش یک U اضافه داره) در کادر دوم آدرس ذخیره فایل مشخص میشه. بعد دکمه Convert را بزن

یعنی شما فقط دکمه Open را بزن و بعد دکمه Convert را هم بزنی، کافیه.

در عکس هم تفاوت اسم زیرنویس اولیه و تبدیل شده مشخصه.

این هم لینک دانلود برنامه SRT to UNI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ai9rbucy%2FSrtToUni.rar.html)

امیر جان , یک دنیا ممنونم ازت , مشکل بصورت کامل حل شد .. دکمه ی خالی تشکر نمیتونست حرف دلم رو بزنه , واقعا ازت ممنونم که کمک کردی .. برات بهترین ها رو آرزو می کنم ... همیشه پایدار باشی داداش .. خیلی ممنونم .. :40:

jojonice
10-04-2012, 01:05
سلام
لطفا راهنمائی کنید
از دوستان میخواد سینمای خانگی بخرید و بهم گفت که مدلی را معرفی کنم برایش اما گفتم اینجا بپرسم
میخواهد که هم آسون باشه و کیفیت صداش برایش خیلی مهمه و میخواهد صدای طبیعی و خوب داشته باشد
و بتواند فیلم ظبت کند و اکثر فایلهای صوتی و تصویری را ساپورت و پخش کند
و میخواهد حدودا 200 حد اکثر 300 تومن باشد
مدل تلویزیونی هم که داره اینه sony ex720
خواهش میکنم راهنمائی کنید
خداحافظ

jojonice
10-04-2012, 01:05
ادیت لطفا

mehr463
14-04-2012, 16:45
با سلام
بلاخره من هم سینمای خانگی پایونییر 717 رو خریدم و چند روزی هست که دارم استفاده میکنم ولی چند مورد ابتدا به ساکن حالمو گرفت
1- علیرغم اینکه گفته فرمت AVCHD رو پخش میکنه ولی فیلمهای دوربیین سونی sr11 من که با فرمت AVCHD هست رو نتونست از روی هارد اکسترنال پخش کنه
2- دیسکهای VCD رو پخش نمیکنه
3- کیفیت پخش DVD و نیز سایر فرمت های فیلم (از طریق USB) پایین هست بطوریکه در بقیه پلیرها کیفیت به مراتب بهتره
4- در موقع پخش بلوری منوی اول جهت انتخاب گزینه ها ظاهر نمیشه
5- زمان نمایش فیلم عملکرد منوها بسیار کند هستش مثل اینه که سیستم کم میاره

خلاصه اینکه منو پشیمون کرد و امیدوارم ارتقا فیرموری وجود داشته باشه که این مشکلات رو حل کنه ، راستی جایی فیرمور جدید برای این سراغ ندارید؟

یه سوال مبدل صدا از اپتیکال به الکتریکال ( تبدیل نوری به خروجی RC استریو ) رو کجا میشه تهیه کرد؟

ممنونم

دوستان و اساتید نظری ندارند ؟

در مورد فیرمور و مبدل کسی کمکی نمیکنه ؟

ممنون

nader404
14-04-2012, 18:54
باسلام.میشه راهنمایی کنید که اگریک شبکه روی گیرنده دیجیتال زمینی یادیجیتال ستلایتی فیلم رو به صورت دالبی پخش کنه(بافرض اینکه مطمئن هستیم اون فیلم الان داره به صورت دالبی پخش میشه)چطور تفکیک صداصورت میگیره چون تقریبا 99درصد گیرنده ها فقط دوتا صوت قرمزوسفید استریودارند.!آیا خود آمپلی فایریاهمون سینماخانگی ما به صورت اتومات استریو رو به دالبی شش کاناله تبدیل میکنه.؟ببخشیداگه سوالم مبتدیانه بود.ممنون.:40:

Sorena_777
14-04-2012, 19:05
دوستان بنده به تازگی tv lw95000 رو گرفتم و 3d هم نیست یه سینمای الجی میخوام بگریم اخرین حدش هم 600-700 ممنون میشم کمک بکنید

esi222
14-04-2012, 22:05
باسلام.میشه راهنمایی کنید که اگریک شبکه روی گیرنده دیجیتال زمینی یادیجیتال ستلایتی فیلم رو به صورت دالبی پخش کنه(بافرض اینکه مطمئن هستیم اون فیلم الان داره به صورت دالبی پخش میشه)چطور تفکیک صداصورت میگیره چون تقریبا 99درصد گیرنده ها فقط دوتا صوت قرمزوسفید استریودارند.!آیا خود آمپلی فایریاهمون سینماخانگی ما به صورت اتومات استریو رو به دالبی شش کاناله تبدیل میکنه.؟ببخشیداگه سوالم مبتدیانه بود.ممنون.:40:

سلام
برای این کار باید از خروجی اپتیکال تلویزیون استفاده کنی

davood-d
15-04-2012, 03:14

اگر گيرنده شما مجهز به خروجي HDMI باشه صداي چند باند به تي وي و بعد از طريق ايتيكال به سينماي خانگي منتقل مي شود.
اگر به سيستم آمپ ديجيتال مجهز هستيد خروجي hdmi به آمپلي فاير و خروجي آمپ به تي وي
اگر تي وي خروجي اپنيكال نداره
خروجي اپتيكال گيرنده به سينمايي خانگي

Sorena_777
15-04-2012, 09:22
کسی نبود واسه راهنمایی؟ :46:

Razavi Parsa
15-04-2012, 09:28
سلام دوستان
در حال حاضر بهترين سينماي خانگي چيه؟ البته من با سرچ كمي كه داشتم و خوندن اين تاپيك ها پايونر و فيليپس رو انتخاب كردم ولي از مارك هاي ديگه و اينكه بهتر باشن شناختي ندارم. از كاربران اين جا مي خوام كمكم كنن تا يك سينماي خانگي توپ بخرم.
راستي سينماي خانگي 7.1 كاناله هم هست؟ من مي خوام تلويزيون led 9706 فيليپس بگيرم و مي خوام يك سينماي خانگي خيلي خوب و پيشرفته كه بلوري هم داشته باشه بگيرم. آيا از همون مارك فيليپس پيشنهاد مي كنين يا چيز ديگه؟ سينما رو هم مي خوام از بانه بگيرم

mmf66
15-04-2012, 10:53
سلام دوستان
در حال حاضر بهترين سينماي خانگي چيه؟ البته من با سرچ كمي كه داشتم و خوندن اين تاپيك ها پايونر و فيليپس رو انتخاب كردم ولي از مارك هاي ديگه و اينكه بهتر باشن شناختي ندارم. از كاربران اين جا مي خوام كمكم كنن تا يك سينماي خانگي توپ بخرم.
راستي سينماي خانگي 7.1 كاناله هم هست؟ من مي خوام تلويزيون led 9706 فيليپس بگيرم و مي خوام يك سينماي خانگي خيلي خوب و پيشرفته كه بلوري هم داشته باشه بگيرم. آيا از همون مارك فيليپس پيشنهاد مي كنين يا چيز ديگه؟ سينما رو هم مي خوام از بانه بگيرم
بستگی به بودجه تون داره زیر یه تومان چیز بدرد بخوری فکر نکنم باشه

samira_googleOne
15-04-2012, 15:15
سلام دوستان
فیلیپس و پایونیر هر دوشون جزء برندهای خوبن . کلا" سینمای خوب میخوای بگیری ژاپنی بگیر . اگه مشکل بودجه نداری و تا 900 تومن اینا میتونی هزینه کنی پایونیر بخر چون خیلییی خوبه ولی اگه با 600 - 500 میخوای سینما بخری یه مدل شارپ هست که اونهم خوبه . اگه بگی هزینت چقدره بیشتر میشه راهنماییت کرد .

hrjs
15-04-2012, 21:00
سلام به شما عزیزان
من یه مشکل با پخش فیلم هایی با فرمت صوتی ac3 در گیرنده دیجیتال دارم .
کسی میدونه کدام گیرنده دیجیتال فرمت صوتی ac3 رو ساپورت میکنه ؟ضمنا کیفیت این فیلمها بالاست و در گیرنده های ایکس ویژن 343 ودنای و مارشال ومیکرو فایر تست کردم ,تصویر میدن ولی صدا ندارن.

Sorena_777
15-04-2012, 21:03
دوستان بنده به تازگی tv lw95000 رو گرفتم
یه سینمای الجی میخوام بگریم اخرین حدش هم 600-700 ممنون میشم کمک بکنید

Razavi Parsa
15-04-2012, 22:54
شما حالا بهترين مدل هارو معرفي كنين من زياد واسه بودجه مشكل ندارم. قيمت هاي سينماي خانگي در بانه چجوريه؟ سينما هم مثل تلويزيون قيمتش ارزون تره؟

tati63
16-04-2012, 00:25
سلام دوستان من بین سامسونگ سینمای خانگی سه بعدی HT-C6950W و فیلیپس HTS5590‎ کدام یکی بهترند و در این رنج قیمت گزینه بهتری هم موجوده؟فیلیپس از این مدل بالاتر هم داره؟
با تشکر

hamid_IT63
16-04-2012, 10:44
با تشکر

به نطر من برای خرید سینما اصلا" سراغ سامسونگ نرو که برای هر play کردنش آدم رو دیوونه میکنه :24:
فیلیپس سینماهای خوبی داره . مشخصات این مدلش رو هم دیدم گزینه خوبی هست .

samira_googleOne
16-04-2012, 11:03
شما حالا بهترين مدل هارو معرفي كنين من زياد واسه بودجه مشكل ندارم. قيمت هاي سينماي خانگي در بانه چجوريه؟ سينما هم مثل تلويزيون قيمتش ارزون تره؟
یه مدل سینمای خانگی پایونیر میشناسم که از هر نظر حرف نداره . مدل pioneer BCS777 و قیمتش حدود 900 تومنه.
اگه بودجت هم کمتره مدل CN9900DVW شارپ حدود 500 تومنه و اونهم با توجه به قیمتش گزینه خوبیه .
کلا" همه چیز توی بانه ارزونتره گرچه الان با توجه به قیمت دلار این تفاوت قیمت کمتر شده ولی اگه واقعا" میخوای تا این حد هزینه کنی و میبینی تفاوت قیمتش زیاد نیست ، گارانتی دار بگیر تا خیالت از خدماتشون هم راحت باشه .

amin_asei
17-04-2012, 02:53
با سلام خدمت دوستان عزیز
من خیلی از صفحات این فروم رو خوندم و این سوالی که دارم میپرسم حتماً خیلی تکراریه

میخوام بدونم دوستان با تجربه چی پیشنهاد میدن برای سینمای خانگی
بودجم 1 میلیونه یه تلوزیون 3d سونی 40ex720 با یه پلی استیشن 3 هم قراره بگیرم(البته بودجه اینا جداگانست)
سینمای خانگی برای یه واحد آپارتمانی 70×80 متری میخوام
از سیستم های بزرگم بنا به دلایلی نیتونم استفاده کنم (مثل s428)

مد نظر خودم اول این بود که یک اسپیکر لاجیتک z906 بخرم که پلی استیشن 3 بشه پخش کننده و ترکیب پلی استیشن و این اسپیکر لاجیتک بشه سینمای خانگی من

قیمت این اسپیکر 900 تومنه اول میخواستم نظرات رو راجب این موضوع بدونم...

البته یکی از دوستان (چند صفحه قبل) مثل اینکه از ترکیب مدل قدیمی تر این اسپیکر (z5500) با یه پخش دی وی دی راضی بودند.

حالا قسمت دوم
بعد از گشت و گذار بسیار چند تا مدل چشم مارو به خودش گرفته
1- denon dht1312
2- onkyo hts9400 thx
3 pioneer bcs-717 ya 787
4- sony BDV-E880 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] roduct%2Fbdv-e880)
5- sony bdv-iz1000w

یه امکانی که دوست دارم سیستم انتخابیم داشته باشه اینه که اول کیفیت صدای خوبی داشته باشه یعنی خیلی شفاف باشه(مثلا وقتی یه شیشه تو فیلم میشکنه انگار داره میریزه رو خودت)
و دوم اینکه فیلم و آهنگ با هر فرمتی رو به راحتی بشه از لپ تاپ رو اون شیر کرد تا از اونا پخش بشه

قابلیت تنظیم صدا رو داشته باشه که احتمالاً سونی این امکان رو نداره (بازم نمیدونم شاید داشته باشه و من بلد نیستم)(تنظیمات اکولایزر )

تو چند صفحه قبل خوندم که اگه بخوای فایل های mkv رو روی سینمای خانگی سونی شیر کنی ، سینمای خانگی سونی قابلیت پخش رو نداره

امیدوارم یکی منو برای انتخابم راهنمایی که تا از این سر در گمی در بیام تا بتونم یه چیز خوب انتخاب کنم

دوستان قیمت جدید اینا رو هم اگه دارن ممنون میشم بگن.

یه سوال دیگه اینکه denon و onkyo به اندازه سونی و پایونیر با کیفیت هستن یا نه ؟ ی برعکس؟ (کدوما از لحاظ کیفیت برتری دارن؟)

حاضرم پول بیشتر از ارزش کالا (مثلا برای سونی) بدم ولی کیفیت داشته باشم.

بعد جدای از همه این مسایل برای داشتن یه صدای لذت بخش و گرم و نرم با یه کوب ملایم چی چیزی یا چه ترکیبی تا قیمت 1.5 میلیون پیشنهاد میدین.

نمیدونم تونستم منظور خودم رو برسونم یا نه...

حالا مساله سوم که برام پیش اومده راجع به این عکسه (denon)

تو خیلی از صفحات گفته شده که باید همراه سینمای خانگی امپلی یا ساب بخریم

آیا گزینه های 1 و 2 مگه آمپلی و ساب نیستن (شرمنده ... بلد نیستم)
گزینه 1 آیا کار پلیر رو انجام میده؟
اون 5تا که بلندگو هستن
اونم که کنترله
اونم که سوراخ داره سابه
اون گزینه 1 نقشش این وسط چیه؟
ممنون میشم توضیح بدین

mmrmmr
17-04-2012, 09:14
به نظر من اگر RS-777 پایونیر بدون پلیر dvd و با یک پلیر بلوری بگیری با اینکه شاید بزرگ باشه ولی مناسبه. هم برای موزیک و هم فیلم.
راجع به شیر کردن فرمتهای مختلف باید بگم که هم تلویزیون شما و هم بلوری پلیری که بخرید قابلیت dlna دارند که میتونید فیلمها رو از روی کامپیوتر پخش کنید. البته این سیستم تنظیمات اکولایزر نداره ولی مزیت زیاد داره.
راجع به عکس دنون که گذاشتید گزینه یک A/V Receiver و گزینه دو سابه. A/V Receiver آمپلی هم هست و علاوه بر اون کار مرکز ورود دستگاه های مختلف (مثل پلی استیشن، بلوری پلیر و ...) و خروجیهای مختلف صوتی و تصویری با پورتها و تبدیلهای متنوع انجام می ده ولی خودش پلیر نیست. در هر صورت توی این عکس شما پلیر وجود نداره و نیاز به خرید یک پلیر جداگانه می باشد.

amin_asei
17-04-2012, 09:46
به نظر من اگر RS-777 پایونیر بدون پلیر dvd و با یک پلیر بلوری بگیری با اینکه شاید بزرگ باشه ولی مناسبه. هم برای موزیک و هم فیلم.
راجع به شیر کردن فرمتهای مختلف باید بگم که هم تلویزیون شما و هم بلوری پلیری که بخرید قابلیت dlna دارند که میتونید فیلمها رو از روی کامپیوتر پخش کنید. البته این سیستم تنظیمات اکولایزر نداره ولی مزیت زیاد داره.
راجع به عکس دنون که گذاشتید گزینه یک A/V Receiver و گزینه دو سابه. A/V Receiver آمپلی هم هست و علاوه بر اون کار مرکز ورود دستگاه های مختلف (مثل پلی استیشن، بلوری پلیر و ...) و خروجیهای مختلف صوتی و تصویری با پورتها و تبدیلهای متنوع انجام می ده ولی خودش پلیر نیست. در هر صورت توی این عکس شما پلیر وجود نداره و نیاز به خرید یک پلیر جداگانه می باشد.

تشکر دوست عزیز
:11:
چه جوری بگم یه جور میخوام مثل سیستم های کامپوننت که تو ماشین سوار میکنیم... باندا کار خودش رو انجام بده و ساب هم کاره خودش رو
این RS-777 که شما فرمودین انگار اون باند بزرگاش انگار تو یه باکس (باکس پورتد ) هستش که خوش هم یه قدرتی تولید میکنه اینجوری حس میکنم بوم بوم حتی تو حالت عادی صحبت کردن هم وجود داشته باشه.
احتمالا برعکس denon یا onkyo

بیشتر دنبال صدای واضح هستم
سیستم های سینمای خانگی یه جورایی احساس میکنم مثل باند های پایونییر میمونه که بدون ساب هم خیلی خوب میکوبونه ولی اون لذت رو به آدم نمی رسونه یه بچه هیولاست، برعکس مثلا من یه سیستم کامپوننت کنوود رو ماشینم بستم با یه ساب خدایش کیفیت و لذت صدا در حدیه که اصلا دلم نمیخواد از ماشین پیاده بشم.
میخوام تو حالت عادی صحبت کردن هییچ بوم بومی از باندا پخش نشه یا حداقل خیلی کم.

بازم نمیدونم اگه اشتباه میکنم راهنماییم کنید.
چون من صدای RS-777 رو نشنیدم شاید دارم بد قضاوت میکنم

اینجا چرا فیل***تر شد؟
با فیل شکون اومدم:41:

mmrmmr
17-04-2012, 10:50
من البته چون این سیستم رو دارم در یک خونه صد متری که سالن حدود 25 متره، بهتون پیشنهاد دادم. من از وضوح صداش بسیار راضیم. درباره بوم بوم توی حالت عادی صحبت شما میتونی تنظیم کنی که هیچ فرکانس پایینی از اسپیکرهات بیرون نیاد و همش به ساب منتقل بشه و در کنار اون ولوم (یا channel level) سابو کم کنی. ضمن اینکه اگه ساب خاموش هم باشه باز تنظیمات خاص خودش برای شنیدن فرکانسهای پایین رو از اسپیکرها داره. البته چیدمان خیلی تاثیر داره. ضمن اینکه وقتی ساب روشن و تنظیم باشه لذتی که منتقل میکنه فوق العادست.
بهرحال پخش بقول شما بوم بوم کاملا دست شماست که در چه موقعی باشه و در چه موقعی نباشه.
ضمنا اینجا فیل **تر نیست و من راحت میام.

amin_asei
17-04-2012, 11:13
من البته چون این سیستم رو دارم در یک خونه صد متری که سالن حدود 25 متره، بهتون پیشنهاد دادم. من از وضوح صداش بسیار راضیم. درباره بوم بوم توی حالت عادی صحبت شما میتونی تنظیم کنی که هیچ فرکانس پایینی از اسپیکرهات بیرون نیاد و همش به ساب منتقل بشه و در کنار اون ولوم (یا channel level) سابو کم کنی. ضمن اینکه اگه ساب خاموش هم باشه باز تنظیمات خاص خودش برای شنیدن فرکانسهای پایین رو از اسپیکرها داره. البته چیدمان خیلی تاثیر داره. ضمن اینکه وقتی ساب روشن و تنظیم باشه لذتی که منتقل میکنه فوق العادست.
بهرحال پخش بقول شما بوم بوم کاملا دست شماست که در چه موقعی باشه و در چه موقعی نباشه.
ضمنا اینجا فیل **تر نیست و من راحت میام.

تشکر از راهنماییتون

جالبه فکر کنم مبین نت حسابی قاطی کرده چون الان گوگل هم برای من فیل*** شده:21::19::42:

Sorena_777
17-04-2012, 12:04
واقعا که من دارم یه هفته این سوال رو میپرسم دریغ از یه نظر چه برسه به راهنمایی

دوستان بنده به تازگی tv lw95000 رو گرفتم
یه سینمای الجی میخوام بگریم اخرین حدش هم 600-700 ممنون میشم کمک بکنید

amin_asei
17-04-2012, 12:12
تشکر دوست عزیز
چه جوری بگم یه جور میخوام مثل سیستم های کامپوننت که تو ماشین سوار میکنیم... باندا کار خودش رو انجام بده و ساب هم کاره خودش رو
این RS-777 که شما فرمودین انگار اون باند بزرگاش انگار تو یه باکس (باکس پورتد ) هستش که خوش هم یه قدرتی تولید میکنه اینجوری حس میکنم بوم بوم حتی تو حالت عادی صحبت کردن هم وجود داشته باشه.
احتمالا برعکس denon یا onkyo

بیشتر دنبال صدای واضح هستم
سیستم های سینمای خانگی یه جورایی احساس میکنم مثل باند های پایونییر میمونه که بدون ساب هم خیلی خوب میکوبونه ولی اون لذت رو به آدم نمی رسونه یه بچه هیولاست، برعکس مثلا من یه سیستم کامپوننت کنوود رو ماشینم بستم با یه ساب خدایش کیفیت و لذت صدا در حدیه که اصلا دلم نمیخواد از ماشین پیاده بشم.
میخوام تو حالت عادی صحبت کردن هییچ بوم بومی از باندا پخش نشه یا حداقل خیلی کم.

بازم نمیدونم اگه اشتباه میکنم راهنماییم کنید.
چون من صدای RS-777 رو نشنیدم شاید دارم بد قضاوت میکنم

کلا از خرید سینمای خانگی سونی یا هر چیز دیگه منصرف شدم

و قصد خرید پلی استیشن با home theater speakers رو دارم

ولی باز بین این دوتا گیر کردم

Denon DHT 1312XP و Logitech Z906

قیمتاشون تقریباً یکیه
اگه میشه راهنمایی کنید

HWT
17-04-2012, 15:54
Elcomax , Lumexy 1008 , 1009

amir_t6262
18-04-2012, 09:06
سلام به شما عزیزان
من یه مشکل با پخش فیلم هایی با فرمت صوتی ac3 در گیرنده دیجیتال دارم .
کسی میدونه کدام گیرنده دیجیتال فرمت صوتی ac3 رو ساپورت میکنه ؟ضمنا کیفیت این فیلمها بالاست و در گیرنده های ایکس ویژن 343 ودنای و مارشال ومیکرو فایر تست کردم ,تصویر میدن ولی صدا ندارن.
من هم با X vision 333 همین مشکل را دارم.
البته میتوان صدا را استخراج کرد و بعد تغییرش داد و دوباره با فیلم mux کرد.
من امتحان نکردم ولی راه حلش اینه.

davood-d
18-04-2012, 12:54
واقعا که من دارم یه هفته این سوال رو میپرسم دریغ از یه نظر چه برسه به راهنمایی

دوست جان اين سوال نيست! تصميم!
خوب برو يه سينما ال جي تو همين قيمت بخر:20:

wsxwsx
18-04-2012, 20:28
[/QUOTE]

...
از اینکه بهم جواب دادین ممنونم.با توجه به جوابی که دادین یه سوال دیگه برام پیش اومده:
برای اینکه آمپ راحت در ولوم پایین ومتوسط ووفر بلندگو راه بندازه باید به آمپدانس اسپیکر و قدرت آمپ در همان آمپدانس دقت کرد؟ یا نه منظور چیز دیگریست،برای مثال اسپیکر جامو S 606 یه اسپیکر 6 اهمی هست با این مشخصات :
Power (W, long/short term) : 130 / 210
Sensitivity (dB, 2.8V/1m) : 89
Frequency Range (Hz) : 42 - 20,000
Impedance (Ohm) : 6

که طبق برداشت من، برای راه اندازی ان به قدرتی معادل 130 وات نیاز داریم وحداکثر تا 210 وات جوابگوست و رنج فرکانس صوتی که توانایی پخش داره از 42 هرتز تا 20000 هرتز هست و بعنوان مثال Denon 3312 دارای این مشخصاته : در امپدانس 6 اهم 165 وات قدرت داره و در 8 اهم 125 وات

6Ohms, 1 kHz, THD 0,7% : 165 W

8 Ohm, 20Hz-20kHz, 0.05% : 125 w

Bandwidth : 10 Hz - 100 kHz

پس امپ 3312 در امپدانس 6 اهم تا 165 وات قدرت داره که با توجه به اینکه اسپیکر جامو به 130 وات نیاز داره تا شروع به کار کنه پس امپ 3312 میتونه اسپیکر جامو را در ولوم متوسط به راحتی راه بندازه .ایا برداشتم درسته ؟ یا نه ؟

با توجه به رنج 130 تا 200 واتی جامو 606 ، امپ ما باید چه توانی داشته باشه تا راحت در ولوم پایین و متوسط راه اندازیش کنه؟
در ضمن با توجه به این رنج 130 تا 200 واتی جامو ، ایا امپ های زیر 200 وات نمیتونن از تمام توان جامو کار بکشند؟ یا اصلا این دو موضوع به هم ربطی نداره؟

wsxwsx
18-04-2012, 20:49
اخرین قیمت های امپ سینمای خانگی در دبی(قیمت ها به درهم میباشد)

Yamaha 3067 : 7200
Yamaha 2067 : 6500
Yamaha 2010 : 5900
Denon 4311 : 9000
Denon 3312 : 4300
Denon 2312 : 3300
Onkyo 809 : 3499
Onkyo 609 : 1999
Pioneer 1021 : 2999
Pioneer Lx75 : 6600

که با توجه به قیمت های فعلی ایران ،انکیو در دبی ارزونتره ولی پایونیر گرونتر در میاد،دنون ویاماها تقریبا قیمت های یکسانی در ایران و دبی دارند.

kouroshpayande
19-04-2012, 01:43
سلام دوستان سوالی داشتم
خروجی آنالوگ 7.1 که در بعضی از بلوری پلیرها تعبیه شده کاربردش کجاست آیا به آمپ و کابل خاصی نیاز هست؟
و کیفیتش نسبت به صدایی که از hdmi گرفته میشه چطور هست؟
باتشکر

amin_asei
19-04-2012, 03:22
سلام دوستان
بین سینمای خانگی BDV-E880 و denon dht 1312 با یه پلیر و کنوود KAV7090 یا 7053 کدوم پیشنهاد میشه؟

سونی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] l%3Fsa%3Dt%26rct%3Dj%26q%3Ddenon%2520dht%25201312% 26source%3Dweb%26cd%3D1%26ved%3D0CFQQFjAA%26url%3D [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0sgalg7HMBA%26usg%3DAFQjCNHSLhcKd_N7wEYDTiJz40qu1b UcqQ%26cad%3Drja)

دنون

کنوود

قیمتشونم اگه میدونین ممنون میشم بگین

farshad9
19-04-2012, 15:43
من هم با X vision 333 همین مشکل را دارم.
البته میتوان صدا را استخراج کرد و بعد تغییرش داد و دوباره با فیلم mux کرد.
من امتحان نکردم ولی راه حلش اینه.
سلام, صدای 6 کانال تنها ac3 را پخش نمیکند و یا توانایی پخش AAC و DTS را هم ندارد؟

kish_770
19-04-2012, 20:13
سلام
اگه ممکنه در مورد انتخاب بین این دو مدل بنده رو راهنمایی کنید:
لومکسی 1008
ایکس ویژن 343

راستی هر دوی اینا فول اچ دی هستن دیگه؟

با سپاس

Sorena_777
19-04-2012, 20:46
دوست جان اين سوال نيست! تصميم!
خوب برو يه سينما ال جي تو همين قيمت بخر
دوست عزیز خب من یه چی گفتم شما نباید بگین خوبه.... بده ... اخه خاک تو سر خرت این چه انتخابی :d
بین الجی 870 و 871و پارمیسش کدومشون بهتره؟
میتونم پیشنهاد شما رو برای یه مدل خوب تو قیمت 500-700 بدونم دوست عزیز؟
میشه یه سیستم بدون پلیر معرفی بکنید تا بتونم جداگونه یه مدیا پلیر یا بلوری تهیه بکنم و بهش وصل بکنم؟

hrjs
19-04-2012, 21:03
ایا گیرنده های سه بعدی مثل sama at200 یا همون elcomax mv200 فرمت صوتی ac3رو ساپورت میکنن؟ و چند قیمتن؟
لطفا بگید از کجا گیر بیارم؟

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

سلام
لومکسی 1008
ایکس ویژن 343

با سپاس
لومکسی 1008بهتره و اصلا قابل قیاس با X vision نیست چون میدونم 343 X vision صدای دالبی رو ساپورت نمیکنه و فیلمهای با کیفیت صوتی بالا رو بدون صدا پخش میکنه و هر دوشون کیفیت 1080p رو دارن یعنی full hd هستن

amjadamjad
19-04-2012, 21:48
با سلام
من یک دنای دارم ولی فونت زیرنویس آن خیلی ریز است آیا راهی برای تغییر سایز فونت هست؟

M o h a m m @ d
19-04-2012, 23:22
سلام
لومکسی 1008
ایکس ویژن 343

با سپاس
من یه ایکس ویژن 343 گرفتم فونت منوهاش افتضاح اصلا خونده نمیشه باید حدس بزنی چی نوشته.
تلتکسشم همینطور فونتش بده نور صفحه تلتکسم زیاد میکنه نمیدونم ایراد از گیرندس یا تی وی کلا تو فونت افتضاحه.
برای زیرنویسم رنگ زرد نداره که نوشته خوب دیده شه

Razavi Parsa
20-04-2012, 10:23
یه مدل سینمای خانگی پایونیر میشناسم که از هر نظر حرف نداره . مدل pioneer BCS777 و قیمتش حدود 900 تومنه.
اگه بودجت هم کمتره مدل CN9900DVW شارپ حدود 500 تومنه و اونهم با توجه به قیمتش گزینه خوبیه .
کلا" همه چیز توی بانه ارزونتره گرچه الان با توجه به قیمت دلار این تفاوت قیمت کمتر شده ولی اگه واقعا" میخوای تا این حد هزینه کنی و میبینی تفاوت قیمتش زیاد نیست ، گارانتی دار بگیر تا خیالت از خدماتشون هم راحت باشه .

لينكي كه در مورد مشخصات كامل پايونر BCS777 توضيح فارسي داشته باشه سراغ ندارين؟
پايونر تو بانه راحت پيدا ميشه يا زمينه اش كمه؟ نمايندگي در مشهد داره؟

dara_az
20-04-2012, 10:53
کلا از خرید سینمای خانگی سونی یا هر چیز دیگه منصرف شدم

و قصد خرید پلی استیشن با home theater speakers رو دارم

ولی باز بین این دوتا گیر کردم

Denon DHT 1312XP و Logitech Z906

قیمتاشون تقریباً یکیه
اگه میشه راهنمایی کنید

رو دنون شک نکن . چند سر و گردن از اون لاجیتک بالاتره . اون لاجیتک یک دهم امکانات آمپ اون دنون رو هم نداره . به جز آمپ ، اسپیکر ها و سابشم خیلی از لاجیتک سر تره. از PS3 هم میتونی به جای Player استفاده کنی . PS3 قابلیت های خیلی بالایی داره. آمپ دنون انقدر ورودی داره که بعدا هر دستگاه دیگه ای که خریدی میتونی بهش وصل کنی.

amin_asei
20-04-2012, 11:03
رو دنون شک نکن . چند سر و گردن از اون لاجیتک بالاتره . اون لاجیتک یک دهم امکانات آمپ اون دنون رو هم نداره . به جز آمپ ، اسپیکر ها و سابشم خیلی از لاجیتک سر تره. از PS3 هم میتونی به جای Player استفاده کنی . PS3 قابلیت های خیلی بالایی داره. آمپ دنون انقدر ورودی داره که بعدا هر دستگاه دیگه ای که خریدی میتونی بهش وصل کنی.

تشکر از راهنماییتون:11:

davood3d
20-04-2012, 15:49
ایا گیرنده های سه بعدی مثل sama at200 یا همون elcomax mv200 فرمت صوتی ac3رو ساپورت میکنن؟ و چند قیمتن؟
لطفا بگید از کجا گیر بیارم؟

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

لومکسی 1008بهتره و اصلا قابل قیاس با X vision نیست چون میدونم 343 X vision صدای دالبی رو ساپورت نمیکنه و فیلمهای با کیفیت صوتی بالا رو بدون صدا پخش میکنه و هر دوشون کیفیت 1080p رو دارن یعنی full hd هستن

Xvision 343 توی سایت مادیران (قسمت مشخصات فنی) زده 1080i یعنی HD هست ولی Full HD نیست

farshad9
21-04-2012, 06:32
Xvision 343 توی سایت مادیران (قسمت مشخصات فنی) زده 1080i یعنی HD هست ولی Full HD نیست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F914_----T_XDVB-343.aspx)
1080 رزولیشن فول اچ دی هست. اینطور که مشخصه 720 هم i و p را ساپورت میکنه ولی 1080 تنها i رو ساپورت میکنه
البته برای کسی که بخواد به عنوان یک مدیا پلایر هم از این دستگاه استفاده کنه یک نقطه ضعف به حساب میاد چون اکثر فیلمها نوع p یا progressive هستند

hamid_IT63
21-04-2012, 15:37
1080 رزولیشن فول اچ دی هست. اینطور که مشخصه 720 هم i و p را ساپورت میکنه ولی 1080 تنها i رو ساپورت میکنه
البته برای کسی که بخواد به عنوان یک مدیا پلایر هم از این دستگاه استفاده کنه یک نقطه ضعف به حساب میاد چون اکثر فیلمها نوع p یا progressive هستند
دوست عزیز برای اینکه صدا و سیما بتونه 1080i رو پخش کنه نیازمند یکسری تجهیزات خیلی زیاده در حد تجهیزات نظامی که فعلا" این تجهیزات توی صدا و سیما نیست و صدا و سیما در حال حاضر حتی 1080i رو هم پخش نمیکنه چه برسه به 1080P ! با این وجود نهایتا" داشتن دستگاههای HD Ready و 1080i کافیه چون کیفیت تصاویر ارسالی صدا و سیما در حد sd هست . ضمن اینکه اگه به عنوان مدیا پلیر هم بهش نگاه کنی مگه واقعا" چند تا فیلم full hd و 1080P میشه پیدا کرد و دید ؟!!!

yaran99
21-04-2012, 16:56
دوستان می خوام یک گیرنده دیجیتال بخرم که کنترل قوی داشته باشه یعنی در فاصله 7 تا 8 متری راحت جواب دهد . فرمت هایی که توسط usb پخش می کند زیاد برام مهم نیست .
مدل های زیر را در نظر دارم . اگه ممکنه راهنمایی کنید
x.vision 201
farassoo 215 s
shuttle combo 3500

New-P30world
21-04-2012, 21:12
دوستان می خوام یک گیرنده دیجیتال بخرم که کنترل قوی داشته باشه یعنی در فاصله 7 تا 8 متری راحت جواب دهد . فرمت هایی که توسط usb پخش می کند زیاد برام مهم نیست .
x.vision 201
farassoo 215 s
shuttle combo 3500

سلام

گزینه اول صحیح می باشد! :46:

دلیل ؟؟ حتما همین جا و البته گوگل را بنمائید! به نتیجه مطلوب می رسید.. :5:

خوش باشید/ :8:

farshad9
22-04-2012, 00:32
دوست عزیز برای اینکه صدا و سیما بتونه 1080i رو پخش کنه نیازمند یکسری تجهیزات خیلی زیاده در حد تجهیزات نظامی که فعلا" این تجهیزات توی صدا و سیما نیست و صدا و سیما در حال حاضر حتی 1080i رو هم پخش نمیکنه چه برسه به 1080P ! با این وجود نهایتا" داشتن دستگاههای HD Ready و 1080i کافیه چون کیفیت تصاویر ارسالی صدا و سیما در حد sd هست . ضمن اینکه اگه به عنوان مدیا پلیر هم بهش نگاه کنی مگه واقعا" چند تا فیلم full hd و 1080P میشه پیدا کرد و دید ؟!!!
بله تصاویر صدا و سیما با کیفیت SD پخش میشه و شبکه ورزش ظاهرا قرار اولین شبکه HD باشه (اونم در آینده..!)
درست یا اشتباه, اکثرا از این دستگاه ها در کنار پخش تصاویر ----T انتظار یک مدیا پلایر مناسب هم دارند .
الان تهیه کردن فیلم فول اچ دی از نت (دانلود یا خرید) آنقدر مشکل نیست

hosft
22-04-2012, 12:30
سلام
گیرنده دیجیتال کامپیوتر مارشال رو بگیرم خوبه اخه هرجا پرسیدم گفتن 3100 مادیران ندارن؟؟؟

hosft
22-04-2012, 12:30
سلام
گیرنده دیجیتال کامپیوتر مارشال رو بگیرم خوبه اخه هرجا پرسیدم گفتن 3100 مادیران ندارن؟؟؟

Pejman3
22-04-2012, 15:32
لينكي كه در مورد مشخصات كامل پايونر BCS777 توضيح فارسي داشته باشه سراغ ندارين؟
پايونر تو بانه راحت پيدا ميشه يا زمينه اش كمه؟ نمايندگي در مشهد داره؟

بهتره که سینمای خانگی رو از تهران بگیرید
با توجه به تعرفه 4% واردات سینما خانگی بعضاً قیمتش از بانه هم کمتره.

Pejman3
22-04-2012, 15:40
دوست عزیز خب من یه چی گفتم شما نباید بگین خوبه.... بده ... اخه خاک تو سر خرت این چه انتخابی :d
بین الجی 870 و 871و پارمیسش کدومشون بهتره؟
میتونم پیشنهاد شما رو برای یه مدل خوب تو قیمت 500-700 بدونم دوست عزیز؟
میشه یه سیستم بدون پلیر معرفی بکنید تا بتونم جداگونه یه مدیا پلیر یا بلوری تهیه بکنم و بهش وصل بکنم؟

خدا نکنه

اگه سیستم بدون پلیر می خواین با توجه به هزینه دنون 1312 و پایونیر 777 هست که یه مقدار بالاتر از بودجه شما در می یاد ولی یه جورایی ارزشش رو داره.
بد نیست بری بازار و یه تست کوچیک خودت بگیری تا یه کم ذهنیتت باز تر بشه در مورد انتخابت.

Ali_Wm
22-04-2012, 15:48
مارشال نخری که پشیمون میشی مارشال چیه ...

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

سلام
لومکسی 1008
ایکس ویژن 343

با سپاس
صددرصد لومکسی
از لحاظ گیرندگی برتره.
کیفیت کنترلش عالیه اصلا قابل قیاس با بقیه نیست.
صدای دالبی .
فول اچ دی .
تا لومکسی هست رو بقیه کلا فکر نکن.

farshad9
22-04-2012, 19:04
سلام
اگر گیگابایت پیدا کردید مناسب هست یا Kworld

hkhafan
22-04-2012, 23:32
سلام؛
بین لومکسی , الکومکس فرق زیادی هست؟ ( اسماشون شبیه خواهر برادرا میمونه! )
دوستان بین این دوتا کدومو انتخاب میکنن؟
مدلشو هم بگن ممنون میشم

amir8002
23-04-2012, 00:16
سلام ،،
كدومشون سرتره ؟
لومكسي 1008، ويونا 6110
يا
استر T15 ؟

hamid_IT63
23-04-2012, 09:04
سلام
لومکسی 1008
ایکس ویژن 343

با سپاس
مدل 343 ایکس ویژن HD هست و لومکسی Full HD هست گرچه هیچ کدوم از کانالهای صدا و سیما حالا حالاها حتی به کیفیت HD هم نمیرسن چه برسه به Full HD ... و الان حتی player های Full HD هم خیلی کاربرد نداره چون پیدا کردن فیلم Full HD هم کار آسونی نیست .
ایکس ویژن 343 به نظر من گزینه خوبیه چون الان بازار dvbt دستشه و گارانتیش هم معتبرتر از بقیه برندهای موجوده.
مشخصات 343 :

كيفيت تصوير HD

داراي خروجي HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به همراه كابل HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داراي قابليت PVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه

قابليت پخش تصوير با فرمت : mp,mkv,divx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), avi, dat, mpg, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob

ماشين زمان

قابليت ضبط يك كانال و امكان تماشاي كانال ديگر

نرم افزار قابل ارتقا با USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و يا از طريق دريافت از آنتن (OTA)

نمايشگر شماره کانال يا ساعت

قابليت اجراي بازي هاي تعريف شده دستگاه

نمايش تصوير با قابليت بزرگنمايي در محدوده انتخابي تصوير

ظرفيت ذخيره بيش از 2 هزار کانال

نمايش 8 ليست دلخواه از برنامه هاي تلويزيوني و راديويي

خروجي صداي ديجيتال SPDIF

فقل منو و کانال هاي از پيش انتخاب شده

تله تکست به صورتOSD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])يا VBI

پشتيباني از چند فرمت صدا و زير نويس چند زبانه

گزينه جستجوي خودکار و دستي کانال ها

نمايش آخرين کانال نمايش داده شده حين روشن کردن دستگاه

دستگاه ريموت کنترل با دکمه هاي ميانبر رنگي

نصب آسان و سريع و سهولت كار با منوهاي ساده

راهنماي الکترونيکي EPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پيدا کردن سريع کانالها با حرف اول نام کانال

نمايشگر قدرت سيگنال ديجيتال دريافتي

داراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

قیمتش هم حدود 90 تومن هست .

amir_t6262
23-04-2012, 09:13
فقط دقت کن که X Vision333 در صداهای DTS و ... مشکل داره و بعضی فیلمها را بدون صدا پخش میکنه.
نمیدانم مدل 343 این مشکل را رفع کردند یا نه.

ولی مثل من نشی که بیشتر فیلم میبینم و بخاطر همین مشکل، نصف فیلمهایم بدون صدا است.

hamid_IT63
23-04-2012, 09:46

واقعا" توقع زیادیه اگه از یه dvbt انتظار داشته باشیم مثل یه سینما یا player قوی عمل کنه . من خودم
یه م ا ه و ا ر ه خوب دارم که اونهم صدای دالبی و .... رو پخش نمیکنه . چه برسه به یه گیرنده دیجیتال 80 تومنی که وظیفه اصلیش پخش تصاویر دیجیتال هست .

persiantoolsbaz
23-04-2012, 10:38
x.vision 201
farassoo 215 s
shuttle combo 3500

مدل xvision 232 به تازگی وارد بازار شده و ساپورت فرمتهای پخشش توسط usb بیشتر از مدل 201 هست و بالاخره این موضوع خودش یه مزیته ولی اگه برات مهم نیست همون 201 گزینه خوبیه .
مشخصات 232 :

persiantoolsbaz
23-04-2012, 11:13
سلام
اگه میخوای مثل من پولت رو دور بریزی مارشال بخر . در حال حاضر 3100 یکی از بهترین گیرنده های دیجیتال کامپیوتره.
توی وبلاگ مادیران بهشون پیغام بده که 3100 رو میخوای و گیرت نمیاد ، بهت آدرس نمایندگی که 3100 رو داره میدن .
من یه بار این کار رو کردم و جواب گرفتم .
آدرس وبلاگ مادیران :

persiantoolsbaz
23-04-2012, 14:40
من یه ایکس ویژن 343 گرفتم فونت منوهاش افتضاح اصلا خونده نمیشه باید حدس بزنی چی نوشته.
تلتکسشم همینطور فونتش بده نور صفحه تلتکسم زیاد میکنه نمیدونم ایراد از گیرندس یا تی وی کلا تو فونت افتضاحه.
برای زیرنویسم رنگ زرد نداره که نوشته خوب دیده شه
دوست عزیز تجربه ای که در مورد 343 گفتی کاملا" اشتباهه چون من خودم با مدل 103 و 343 ایکس ویژن از نزدیک کار کردم و واقعا" فونت منوهاش خوانا و خوبه و اصلا" اینطوری که میگی نیست !
ضمن اینکه کی گفته که داشتن رنگ زرد توی زیرنویس یه معیاره ! شما حتما" خودت به رنگ زرد علاقه خاصی داری !!!
به نظر من توی زیرنویس سفید یا زرد بودن متن اصلا" اهمیتی نداره و اون چیزی که مهمه خوانا بودن و واضح بودن متن هست و چون گیرنده دیجیتال 343 امکان تغییر اندازه متن زیرنویس رو داره بنابراین توی نمایش زیرنویس هیچ مشکلی نداره و اونرو با اندازه خوب و استاندارد نمایش میده .

Ali_Wm
24-04-2012, 10:31
سلام ،،
كدومشون سرتره ؟
لومكسي 1008، ويونا 6110
يا
استر T15 ؟
من ویونا و استر و ندیدم ولی لومکسی واقعا عالی هست .
نه فریز میشه ونه مشکل دیگه .
به نظر من دا حال حاضر از بقیه دستگا ه ها سرتر هستیش.

myum
24-04-2012, 16:14
دوستان
فونت زيرنويس تو دستگاه لومكسي 1008 خيلي كوچيكه ، راهي نيست كه بشه فونت رو بزرگتر كرد ؟

hkhafan
24-04-2012, 16:48
سلام؛
بین لومکسی , الکومکس فرق زیادی هست؟ ( اسماشون شبیه خواهر برادرا میمونه! )
دوستان بین این دوتا کدومو انتخاب میکنن؟
مدلشو هم بگن ممنون میشم

:20::20::20:

HITB0Y
24-04-2012, 21:54
بچه ها کسی تا حالا icalss داشته؟!
کیفیتش چطوریاس؟

amir_t6262
25-04-2012, 09:51
آنقدر مدلهای مختلف با عناوین مختلف در بازار هست که آدم گیج میشه.
ولی توصیه میکنم سراغ عناوین شناخته نشده نرین.

چند تا برند هستند که معلومه خوب جواب داده، از همانها انتخاب کنید.

کار این چینی هاست که یک وسیله تولید میکنند، بعد به سفارش هر خریدار (واردکننده) یک اسم متفاوت رویش میگذارند.

HITB0Y
25-04-2012, 10:56
iclass تو زمینه رسیو*ر برند خیلی خوبیه...ولی چون تقلبی زیاد داره آدم نمیدونه آیا اصلا گیرنده ای که به نام اون وارد کردن اصل هست یا نه؟!
به خاطر همین پرسیدم...

Sorena_777
25-04-2012, 11:26
ممنون دوست عزیز
قیمت این مدل چه قدر هستش؟
من بودجه ای که گفتم با همین میخوام پلیر بخورما!!:D
یعنی یه پلیر خوب بگیرم و باقیش رو جداگونه
روی هم بشه بین 600 تا 700

Arash4484
25-04-2012, 12:22
iclass تو زمینه رسیو*ر برند خیلی خوبیه...ولی چون تقلبی زیاد داره آدم نمیدونه آیا اصلا گیرنده ای که به نام اون وارد کردن اصل هست یا نه؟!
به خاطر همین پرسیدم...

تو اون زمینه هم اوایل خوب بود ولی همونطور که خودتون گفتید مدل های فیکش بازار رو پر کرد...من یکی دارم حتی کددهی دستی بهش فعال نمیشه...:13:
برای همین توی زمینه ستاپ باکس هم چندان اعتمادی بهش نیست.

HITB0Y
25-04-2012, 12:50
تو اون زمینه هم اوایل خوب بود ولی همونطور که خودتون گفتید مدل های فیکش بازار رو پر کرد...من یکی دارم حتی کددهی دستی بهش فعال نمیشه...:13:
برای همین توی زمینه ستاپ باکس هم چندان اعتمادی بهش نیست.
اگه منظورتون کد biss هست ...شما با یه فریمور دیگه هم دستگاه رو آپگرید کن شاید فعال شد...
کددهی رو هر فریموری فعال نیست!

arasharashian6
25-04-2012, 12:59
به خاطر همین پرسیدم...
بابا توکه تهرونی برو از اونجایی که گفت الکومکس رو بگیر دیگه.:31:
اپدیت رو چیکار داری.بگیر خودت رو راحت کن

HITB0Y
25-04-2012, 14:31
بابا توکه تهرونی برو از اونجایی که گفت الکومکس رو بگیر دیگه.:31:
اپدیت رو چیکار داری.بگیر خودت رو راحت کن
داداش من اگه فقط خریدش بود من تا الان 100 باره گرفته بودم...
شانس که نداریم!میایم یه بار یه دستگاه رو بدون گارانتی میخریم دقیقا همون دستگاه هم مشکل پیدا میکنه...:31:
آخه کجای دنیا دیدی بدون کارت گارانتی بیان به همه دستگاه ها خدمات بدن...یعنی بگن هرکی این دستگاه رو داره و از هرجایی هم خریده یا وارد کرده ما براش رایگان تعمیر و سرویس میکنیم!!!خودمون هم براش آپدیت میدیم...

من الان منتظرم تو تاپیک بغلی پشتیبانی الکومکس بیاد جواب مارو بده اونوقت تصمیم گیری کنیم...

شوما هم پاشو بیا تهران,هم یه گردشی میکنی هم سوغاتی یه گیرنده میبری...:31:

Arash4484
25-04-2012, 23:05
اگه منظورتون کد biss هست ...شما با یه فریمور دیگه هم دستگاه رو آپگرید کن شاید فعال شد...
کددهی رو هر فریموری فعال نیست!

نه رفیق ... با آپ و کلی ور رفتن و ... هم فعال نشد!
بطور کلی مشکل داره...بنظرم ارجینال نیست.

dashty-1351
26-04-2012, 16:47
لطفا یکی من را راهنمائی کنه :
قصد دارم یک سینما خانگی پایونیر 717 بگیرم ولی یک مشک د ارم با توجه به اینکه باندش وایرلس نیست و از قضا استتار سیمهای اون برام مهمه ( مجبورم چون سالن خونمون پارکت هستش ) برای باند های عقب بایستی به نحوی طول کابل را اضافه کنم و یا استفاده نکنم
( که درآنصورت بایستی تو خریدش تجدید نظر کنم )
سوال ؟
1- امکان افزودن به طول 7-8 متری کابل های عقب هست و اگر لهیم بشه کیفیت صداش تاثیر نمیگذاره ؛ طول مورد نظر 10 و 16 متری هستش ؟
2- امکان وایر لس کردن اون چطوره ؟
3- تو بازار کابل بزرگتر که سازگار با این سیستم باشه هست ؟

Pejman3
26-04-2012, 18:21
لطفا یکی من را راهنمائی کنه :
قصد دارم یک سینما خانگی پایونیر 717 بگیرم ولی یک مشک د ارم با توجه به اینکه باندش وایرلس نیست و از قضا استتار سیمهای اون برام مهمه ( مجبورم چون سالن خونمون پارکت هستش ) برای باند های عقب بایستی به نحوی طول کابل را اضافه کنم و یا استفاده نکنم
( که درآنصورت بایستی تو خریدش تجدید نظر کنم )
سوال ؟
1- امکان افزودن به طول 7-8 متری کابل های عقب هست و اگر لهیم بشه کیفیت صداش تاثیر نمیگذاره ؛ طول مورد نظر 10 و 16 متری هستش ؟
2- امکان وایر لس کردن اون چطوره ؟
3- تو بازار کابل بزرگتر که سازگار با این سیستم باشه هست ؟

1- امکان افزایش طول هست اختلاف کیفیت در شرایط عادی نامحسوسه
2- تو بازار کیت های وایرلس کردن اسپیکر هست
3-شما می تونید از هر کابل بلندگویی که میزان مقاومتش یکسان یا کمتر از کابل خودش باشه استفاده کنید

yaran99
26-04-2012, 20:39
دوستان امروز یک دستگاه farassoo 215 خریدم . از ظهر که داشتم فوتبال نگاه می کردم . الان که بارندگی شروع شده هیچ کانالی را نمی گیرد . این مساله طبیعی است ؟

mehr463
26-04-2012, 21:01
آقا پژمان مبدل خروجی صدای اپتیکال به الکتریکال (استریو L+R) جایی سراغ ندارید ؟

arasharashian6
26-04-2012, 23:07
دوستان امروز یک دستگاه farassoo 215 خریدم . از ظهر که داشتم فوتبال نگاه می کردم . الان که بارندگی شروع شده هیچ کانالی را نمی گیرد . این مساله طبیعی است ؟

نه.من با گیرنده usb سونامی هم اومد اخ نگفت:31:

dashty-1351
26-04-2012, 23:54
دوستانی که پایونیر 717 دارند : اندازه دقیق کابل باندهای عقب چندمتر است ممنون

Pejman3
27-04-2012, 09:24
آقا پژمان مبدل خروجی صدای اپتیکال به الکتریکال (استریو L+R) جایی سراغ ندارید ؟

نه متاسفانه بصورت مبدل ندیدم
یه همچین چیزی باید توی خودش DAC داشته باشه که دیگه بصورت کابل نخواهد بود ولی Device هست که معمولاً به اسم DAC هم فروخته میشه که مارکهای معروفش قیمت نجومی دارند.

manreza71
27-04-2012, 13:37
این گیرنده Ester T 15 کجا گیر میاد؟
فقط تو تهران فروش داره یا تو شهرستان هم پیدا میشه ؟

در موردش بیشتر توضیح بدید
میگن ازبلوسنس تی 14 پلاس هم بهتره و ساخت کره جنوبی هست

هر کی اطلاعی ازش داره بزاره

kindlinessangel
30-04-2012, 16:13
سلام به همه دوستان
بهترین امپ سینمای خانگی که تهران میشه خرید با قیمت حداکثر 2 تومن چیه
با این مشخصات :
1- پنج یا هفت یا نه کاناله بودنش اصلا برام مهم نیست چون نهایتا از 5 کانالش استفاده میکنم
2-تا حد ممکن تمامی استاندارد های صدا و تصویر رو داشته باشه
3-چیزی که برای من خیلی مهمه اینه که خروجی دو کاناله برای موزیکش خوب باشه .... در واقع موزیک بیشتر از فیلم برام اهمیت داره
4-تا حد ممکن تمام پورت های ورودی و خروجی رو داشته باشه ( که البته فکر کنم تو این رنج قیمت از این بابت مشکل نداشته باشم )
5- DAC خود دستگاه از کیفیت مناسبی برخوردار باشه و نیاز به DAC رو تا حدود زیادی برآورده کنه.

میدونم که بهتره یه آمپ معمولی بگیرم و برای موزیک یه آمپ جدا تهیه کنم اما دوتا مشکل هست
1- کمبود جا
2- آمپ ها معمولی یک سری از امکانات دستگاه های میدرنج رو ندارند که همین آدم رو وسوسه میکنه به خریدن آمپ با کیفیت تر
3-محدودیت بودجه
4-تعداد دستگاه بیشتر = سیم و کابل بیشتر = دردسر

با این حال اگر کسی از دوستان برای راه حل دوم پیشنهادی دارند من سراپا گوش ام.

sososoli
30-04-2012, 16:27
سلام دوستان
میخوام یکی از این دستگاه ها تهیه کنم ونظر خودم لومکسی1009 هستش والکومکسMV200 هم که گارانتی نداره پس نمیشه ریسک کرد . ایا پیشنهاد بهتری دارید؟ دستگاه بهتری هست؟؟؟

pooria-ir
30-04-2012, 19:44
سلام دوباره :)
5-6 صفحه پیش سوال کردم آخر به جواب کاملی نرسیدم :(
میخوام بگیرم،سقف بودجه تا 100 تومن
ملاک ها،شبکه ها خوب بگیره،یعنی گیرندگی قوی
پلیر خوبی باشه و زیر نویس فارسی رو هم واضح پخش کنه
با توجه به این که من کانال های ایران رو هم میخوام با 1080p آپ اسکیلینگ کنم و ببینم،داغ نکنه

توروخدا زود راهنمایی کنین
نظرتون در مورد Denay 424 و 423 چیه ؟
دستگاه دیگه هم اگه خوبه معرفی کنه + معایب و مزایاش
ممنونم:10:

baharan2
30-04-2012, 21:19
با سلام

من یه LED57000 ال جی گرفتم چون رو سینما خانگی تخفیف می دادن با راهنمایی اشتباه فروشند HTS790 رو گرفتم و اصلا از صداش راضی نیستم
دیروز نمی دونم چرا یه دفعه صداش افت پیدا کرده تمام بانداش رو یکی یکی تست کردم صدا میاد فقط از Sub صدا واضح نمی یاد و فقط بیس داره سوالم اینه که طبیعیه از SUB فقط بیس بیاد یا باید صدا هم داشته باشه ؟
با تشکر

Pejman3
30-04-2012, 23:16
سلام به همه دوستان
بهترین امپ سینمای خانگی که تهران میشه خرید با قیمت حداکثر 2 تومن چیه
با این مشخصات :
1- پنج یا هفت یا نه کاناله بودنش اصلا برام مهم نیست چون نهایتا از 5 کانالش استفاده میکنم
2-تا حد ممکن تمامی استاندارد های صدا و تصویر رو داشته باشه
3-چیزی که برای من خیلی مهمه اینه که خروجی دو کاناله برای موزیکش خوب باشه .... در واقع موزیک بیشتر از فیلم برام اهمیت داره
4-تا حد ممکن تمام پورت های ورودی و خروجی رو داشته باشه ( که البته فکر کنم تو این رنج قیمت از این بابت مشکل نداشته باشم )
5- DAC خود دستگاه از کیفیت مناسبی برخوردار باشه و نیاز به DAC رو تا حدود زیادی برآورده کنه.

میدونم که بهتره یه آمپ معمولی بگیرم و برای موزیک یه آمپ جدا تهیه کنم اما دوتا مشکل هست
1- کمبود جا
2- آمپ ها معمولی یک سری از امکانات دستگاه های میدرنج رو ندارند که همین آدم رو وسوسه میکنه به خریدن آمپ با کیفیت تر
3-محدودیت بودجه
4-تعداد دستگاه بیشتر = سیم و کابل بیشتر = دردسر

با این حال اگر کسی از دوستان برای راه حل دوم پیشنهادی دارند من سراپا گوش ام.

هیچ دلیلی نداره که دو تا آمپ بگیرید
به دلیل اینکه در حال حاضر جنس خارجی مخصوصاً آمپلی فایر بصورت خیلی نا منظم وارد می شه بهتره برید بازار ببینید اصلاً چه مدل هایی در حال حاضر موجود هست بعد از بین آپشن هاتون یکی رو انتخاب کنید

arasharashian6
30-04-2012, 23:16
سلام دوباره :)
5-6 صفحه پیش سوال کردم آخر به جواب کاملی نرسیدم :(
میخوام بگیرم،سقف بودجه تا 100 تومن
ملاک ها،شبکه ها خوب بگیره،یعنی گیرندگی قوی
پلیر خوبی باشه و زیر نویس فارسی رو هم واضح پخش کنه
با توجه به این که من کانال های ایران رو هم میخوام با 1080p آپ اسکیلینگ کنم و ببینم،داغ نکنه

توروخدا زود راهنمایی کنین
نظرتون در مورد Denay 424 و 423 چیه ؟
دستگاه دیگه هم اگه خوبه معرفی کنه + معایب و مزایاش
ممنونم:10:
الکومکس......

kindlinessangel
01-05-2012, 11:58
هیچ دلیلی نداره که دو تا آمپ بگیرید
به دلیل اینکه در حال حاضر جنس خارجی مخصوصاً آمپلی فایر بصورت خیلی نا منظم وارد می شه بهتره برید بازار ببینید اصلاً چه مدل هایی در حال حاضر موجود هست بعد از بین آپشن هاتون یکی رو انتخاب کنید

ممنون
برای آمپ متاسفانه انتخاب ها خیلی محدوده
1- pioneer lx55 که خیلی از موزیکش تعریف نمیکنند ولی به قیمت تر از بقیه است 1.850
2- denon 2312 که البته شاید پیدا بشه کردش و قیمتی بسیار عجیب داره 1.620
3- yamaha vsx-767 اون هم به قیمت 1.750
4- مرنتز و اونکیو هم هست که هنوز قیمت نگرفتم ( اگه دلار اوضاعش به هم نخورده بود sr7005 گرفته بودم رفته بود دیروز قیمت کردم بالای 3 شده بود )

خوب پیشنهاد اساتید چیه؟!

برای بلندگو جامو 606 پیشنهاد میدید یا فوکال sib (برای موزیک بلندگوی جدا میگیرم)

---------------
راستی اگه دلیلی نداره برای آمپ انقر هزینه کنم بهم بگید

anaconda
01-05-2012, 13:24
من فوکال سیب دارم با امپ دنون 1611 با پلیر سامسونگ c6900 و یک دستگاه wd tv live hub با ----- ویوسولو دارم خدایی میکنم واسه خودم همشون محشرن البته اگه 1911 میگرفتم بهتر درایو میکرد باندهارو اما همینم خوبه

Pejman3
02-05-2012, 15:11
ممنون
برای آمپ متاسفانه انتخاب ها خیلی محدوده
1- pioneer lx55 که خیلی از موزیکش تعریف نمیکنند ولی به قیمت تر از بقیه است 1.850
2- denon 2312 که البته شاید پیدا بشه کردش و قیمتی بسیار عجیب داره 1.620
3- yamaha vsx-767 اون هم به قیمت 1.750
4- مرنتز و اونکیو هم هست که هنوز قیمت نگرفتم ( اگه دلار اوضاعش به هم نخورده بود sr7005 گرفته بودم رفته بود دیروز قیمت کردم بالای 3 شده بود )

خوب پیشنهاد اساتید چیه؟!

برای بلندگو جامو 606 پیشنهاد میدید یا فوکال sib (برای موزیک بلندگوی جدا میگیرم)

---------------
راستی اگه دلیلی نداره برای آمپ انقر هزینه کنم بهم بگید

برید فروشگاه آکوستیک هر دو مدل رو برای تست داره ببینید صدای کدومشون بیشتر به دلتون می شینه

من خودم جامو رو بیشتر ترجیح می دم که البته یه کم گرونتر در می یاد چون هم باید آمپتون یه مقدار قوی تر باشه و هم اینکه سابش به تنهایی 450 قیمت داره.
این آمپلی هایی هم که گفتین همشون خوبند
پایونیر کیفیت تصویر عالی داره
دنون موزیک گرمی داره
و راستش من خودم یاماها رو بیشتر دوست دارم
البته من این مدلش رو تست نکردم ولی کلاً محصولات یاماها رو خیلی دوست دارم

kindlinessangel
02-05-2012, 16:20
برید فروشگاه آکوستیک هر دو مدل رو برای تست داره ببینید صدای کدومشون بیشتر به دلتون می شینه

من خودم جامو رو بیشتر ترجیح می دم که البته یه کم گرونتر در می یاد چون هم باید آمپتون یه مقدار قوی تر باشه و هم اینکه سابش به تنهایی 450 قیمت داره.
این آمپلی هایی هم که گفتین همشون خوبند
پایونیر کیفیت تصویر عالی داره
دنون موزیک گرمی داره
و راستش من خودم یاماها رو بیشتر دوست دارم
البته من این مدلش رو تست نکردم ولی کلاً محصولات یاماها رو خیلی دوست دارم

ممنون از راهنمایی شما ...
با فروشگاه اکوستیک تلفنی صحبت کردم
این قیمت ها هم برای همونجا بود
من خودمم بیشتر یاماها رو دوست دارم فقط مشکلم قیمت هاست
مثلا قیمت جهانی پایونیر lx55 هم رده مدل هایی مثل یاماها 2067 و یا کمی کمتر از مرنتز sr7005 هست ولی این دو مدل اینجا قیمتی بالای 3 میلیون دارند.
البته الآن دارم به یاماها 1067 هم فکر میکنم که البته قیمتش رو نمیدونم.

خیلی شرایط سختی هست ... هرچی میخوای انتخاب کنی باز میگی اونیکی این قسمتش بهتره.

kindlinessangel
02-05-2012, 17:26
بچه ها 1067 رو قیمت کردم 2390

یه موقعیت هست شما اگه جای من بودید چیکار میکردید
یه ست اسپیکر 5 کاناله Tannoy Sensys هست که OFF خورده به قیمت 1.750
به علاوه یک عدد 2067 یاماها که برای دمو بوده و فروشنده حاضر هستش یکسال گارانتی بکنه و احتمالا بشه به قیمت خوب ازش خرید.
البته هنوز پکیج رو ندیدم و حتما باید جنس صداش رو تست کنم. اما در هر حال اگه همه چیز اوکی بود نظر شما چیه.

ms1342
03-05-2012, 16:28
Pioneer BCS-212 3D سینمای خانگی سه بعدی
با سلام به دوستان
اساتید (یا کسایی که دارن )میتونید راجع به این سیستم مشورت بدید؟
قیمت 605
ممنون میشم

najee
03-05-2012, 17:16
سلام .
به LED6920خریدم انصافا هر فرمتی که امتحان کردم پخش کرده با کیفیت عالی خیلی ازش راضیم .
میخواستم یه سینما بخرم تا سقف 500هرچی سرچ کردم دیدم با این قیمت سینما خانگی که بتونه فرمتهایی که تلوزیون پخش میکنه پخش کنه وجودنداره عقلانی هم نیست که 1تومن بدی که سینما قابلیت پخش بلوری داشته باشه از اون طرفم اگه تا سقف 500تومن هزینه کنی تقریبا پلیری که همراه سینما هست بکارت نمیاد به هیچ وجه چون دیگه الان نه سی دی ونه حتی دی وی دی آنچنان وجود نداره اکثرفرمتها MKVهستند موندم چکار کنم
راهی وجود نداره که بشه پلیر دستگاهارو با آپدیت کردن ترقی داد تا بتونه اون فرمتها رو بخونه؟
نظرتون چی با طرزفکرمن ؟

najee
04-05-2012, 09:59
نظری ندارن دوستان .من چکار کنم کدوم گزینه بهتره؟؟؟

mr_rayan
04-05-2012, 12:33
سلام .
به LED6920خریدم انصافا هر فرمتی که امتحان کردم پخش کرده با کیفیت عالی خیلی ازش راضیم .
میخواستم یه سینما بخرم تا سقف 500هرچی سرچ کردم دیدم با این قیمت سینما خانگی که بتونه فرمتهایی که تلوزیون پخش میکنه پخش کنه وجودنداره عقلانی هم نیست که 1تومن بدی که سینما قابلیت پخش بلوری داشته باشه از اون طرفم اگه تا سقف 500تومن هزینه کنی تقریبا پلیری که همراه سینما هست بکارت نمیاد به هیچ وجه چون دیگه الان نه سی دی ونه حتی دی وی دی آنچنان وجود نداره اکثرفرمتها MKVهستند موندم چکار کنم
راهی وجود نداره که بشه پلیر دستگاهارو با آپدیت کردن ترقی داد تا بتونه اون فرمتها رو بخونه؟
نظرتون چی با طرزفکرمن ؟

سلام.نه شما کارت با آپدیت راه نمی افته.کلا برای خاور میانه آپدیت کم میاد.آپدیتی هم که میاد کار حاصی انجام نمیده.شما باید یه سینما بخرید با ورودی اپتیکال و از تلویزیون یه خروجی بدی به سینما تا صدای فرمت هایی که از تی وی پخش می کنی از سینما بشنوی.
البته حتما چک کنید که تلویزیونتون این قابلیت رو داشته باشه.

mr_rayan
04-05-2012, 12:39

به علاوه یک عدد 2067 یاماها که برای دمو بوده و فروشنده حاضر هستش یکسال گارانتی بکنه و احتمالا بشه به قیمت خوب ازش خرید.
البته هنوز پکیج رو ندیدم و حتما باید جنس صداش رو تست کنم. اما در هر حال اگه همه چیز اوکی بود نظر شما چیه.

سلام.
شما در درجه اول تصمیم بگیر که چه بلندگویی می خوای تهیه کنی بعد برای آمپ فکر کن.جامو 606 هم تو افکت خوبه و هم تو موزیک.یه دنون 2312 هم بگیر.دنون صدای خیلی نرمی داره و تو موزیک عالیه.یاماها برای موزیک صدای تیزی داره.

najee
04-05-2012, 15:39
آقا من از خرید سینما پشیمون شدم خودم یه اسپیکر دوتیکه خفن دارم که به کامپیوتروصل تصمیم گرفتم همون به تلوزیون وصل کنم یه مشکل دارم تلوزیون خروجی دیجیتال اپتیکال داره ولی باندهای من دوفیش حالا چکار باید کنم ؟؟؟
یعنی تبدیلی واسه خوروجی اپتیکال به دوفیش هست ؟
این تلوزیون همه چیزش عالی نمیدونم چرا خروجی صدا نداره !!

jackfrost283
04-05-2012, 18:58
دوستان با سینمای DAV-DZ840 سونی کار کردم و زیاد از صدا و کیفیت ساخت راضی نیستم... میخوام واسه خودم BCS-717 پایونیر بگیرم... دوستانی که تجربه کار با این دو مدل رو دارن لطفا راهنمایی کنن.
یه مقایسه کلی بشه ممنون میشم.

amir3408
04-05-2012, 22:48
آقا من از خرید سینما پشیمون شدم خودم یه اسپیکر دوتیکه خفن دارم که به کامپیوتروصل تصمیم گرفتم همون به تلوزیون وصل کنم یه مشکل دارم تلوزیون خروجی دیجیتال اپتیکال داره ولی باندهای من دوفیش حالا چکار باید کنم ؟؟؟

خوی شما یه تبدیل 500 تومنی بگیر بزن به خروجی هدفن تبوزیون دیگه.

wsxwsx
04-05-2012, 23:42
من خودم TV سامسونگ دارم واتفاقا TV های سامسونگ خروجی صدا دارند،پس پورت Digital Audio Out ( Optical یا SPDIF برای چیه؟!! درضمن از منیو قسمت sound و بخش speaker settings را انتخاب کن و خروجی صدا را بجای اسپیکر تلویزیون روی External Speaker بذار و دربخش خروجی SPDIF میتونی فرمت صدا را pcm یا دالبی دیجیتال انتخاب کنی و میزان delay را هم معین کنی.
همچنین از طریق پورت HDMI که ARC کنارش نوشته ( بمعنی کانال برگشت صدا ) میتونی صدای TV را به دستگاه متصل به تلویزیون مثلا امپ بدی

Pejman3
05-05-2012, 14:42
من خودم TV سامسونگ دارم واتفاقا TV های سامسونگ خروجی صدا دارند،پس پورت Digital Audio Out ( Optical یا SPDIF برای چیه؟!! درضمن از منیو قسمت sound و بخش speaker settings را انتخاب کن و خروجی صدا را بجای اسپیکر تلویزیون روی External Speaker بذار و دربخش خروجی SPDIF میتونی فرمت صدا را pcm یا دالبی دیجیتال انتخاب کنی و میزان delay را هم معین کنی.
همچنین از طریق پورت HDMI که ARC کنارش نوشته ( بمعنی کانال برگشت صدا ) میتونی صدای TV را به دستگاه متصل به تلویزیون مثلا امپ بدی

هیچ کدوم از این خروجی ها به اسپیکرهای معمولی کامپیوتر نمی خوره. راهش همونیه که امیر گفت.

amirtomeh
05-05-2012, 16:34
سلام. من یه تلویزیون ال ای دی ال جی مدل ای ۷۵۰۰ دارم و می خوام کاری کنم که صدای اون رو انتقال بدم به سینما خانگی که مدل اونم ال جی ال اچ ۷۷۷ اچ تی سی هستش. اگه کمکم کنین ممنون میشم.

Pejman3
05-05-2012, 16:34

اگر همه چیز اوکی بود که جواب مشخصه بگیر و لذتش رو ببر
ضمن اینکه من با این حرکات بز خری (به قیمت خریدن) خیلی حال می کنم
فکر می کنم ست این مدل اسپیکر حدود 2500 تا 3000 دلار قیمت داره

kindlinessangel
05-05-2012, 17:19
اگر همه چیز اوکی بود که جواب مشخصه بگیر و لذتش رو ببر
ضمن اینکه من با این حرکات بز خری (به قیمت خریدن) خیلی حال می کنم
فکر می کنم ست این مدل اسپیکر حدود 2500 تا 3000 دلار قیمت داره

متاسفانه هنوز فرصت تست پیدا نکردم
به نظر شما می ارزه آدم ریسک کنه یه آمپ باز شده رو بخره؟!
البته فروشنده گفت همون شرایطی که برای جنس نو گارانتی داره برای این هم داره. و به من گفت از آمپ برای دمو استفاده میکرده

راجع بع آمپ دنون 2312 که آقای رایان گفتند من مشکلم اختلاف قیمت با قیمت دلاریش هست .... زور نداره آدم 1650 برای اون آمپ پول بده؟!

najee
05-05-2012, 18:48

دوست عزیز من خودم که گفتم حروجی اپتیکال داره!من منظورم خروجی صدا دوفیش بود که به بلندگو های کامپیوتر وصل شه.

najee
05-05-2012, 18:54
خوی شما یه تبدیل 500 تومنی بگیر بزن به خروجی هدفن تبوزیون دیگه.

خروجی هد فون که دیگه تبدیل نمیخواد.
درثانی کیفیت صدایی که خروجی هد فون داره با خروجی اصلی صدا کلی فرق داره اینکارو کردم صداش نصفه کیفیت هم نداره؟
ببین پشت کامپیوتر من یه خروجی اپتیکال داره یدونه هم کواکسیال از خروجی کواکسیال چطور میتونم استفاده کنم .چون تبدیل واسه اپتیکال به کواکسیال وجودداره گرفتی مطلب و دیشب هر کاری کردم نتونستم از خروجی کواکسیال صدا بگیرم راه خاصی داره؟

Pejman3
05-05-2012, 22:36
متاسفانه هنوز فرصت تست پیدا نکردم
به نظر شما می ارزه آدم ریسک کنه یه آمپ باز شده رو بخره؟!
البته فروشنده گفت همون شرایطی که برای جنس نو گارانتی داره برای این هم داره. و به من گفت از آمپ برای دمو استفاده میکرده

راجع بع آمپ دنون 2312 که آقای رایان گفتند من مشکلم اختلاف قیمت با قیمت دلاریش هست .... زور نداره آدم 1650 برای اون آمپ پول بده؟!

قیمت رو چند می گه؟
باید دید اختلاف قیمتش با آک چقدره بعد خود دستگاه رو هم دید بعد تصمیم گرفت.

در مورد صحبت دوستم رایان هم باید بگم که دیگه اینجا ایرانه و کاریش نمی شه کرد. فقط آمپ هم نیست که این وضعیت رو داره از لباس های مارک دار بگیر تا شکلات های اوریجینال و بدترین موردش ماشین همه چی همین طوره باید کنار بیای.
ضمن اینکه 2312 خیلی آمپ خوبی هست.

wsxwsx
06-05-2012, 01:40
دوست عزیز من خودم که گفتم حروجی اپتیکال داره!من منظورم خروجی صدا دوفیش بود که به بلندگو های کامپیوتر وصل شه.
اره درسته،من کامل نخونده بودم.ببخشید

h.530
06-05-2012, 03:08
با عرض سلام وخسته نباشيد
من يك دستگاه ديجيتال مارشال مدل 884 ME خريدم توي مشخصات نوشته بود شناسايي فايلهاي زير نويس فارسي ولي من پسوند SRT گذاشتم نخواند لطفا بفرماييد كه 1- آيا اصلاً اين مدل زينويس ساپورت مي كند يا نه؟ چه پسوند؟
2- آيا قابليت ارتقاء نرم افزار دارد؟ چگونه و از چه سايتي بايد دانلود كنم ؟ اصلا علت دانلود و ارتقاء سيستم ديجيتال چيست و با نصب آن چه تغييراتي مي نكند؟
3- آيا ممكن است توي ورژنهاي ارتقاء پسوندها اضا فه شود يا نه؟

kindlinessangel
06-05-2012, 08:54
قیمت رو چند می گه؟
باید دید اختلاف قیمتش با آک چقدره بعد خود دستگاه رو هم دید بعد تصمیم گرفت.

در مورد صحبت دوستم رایان هم باید بگم که دیگه اینجا ایرانه و کاریش نمی شه کرد. فقط آمپ هم نیست که این وضعیت رو داره از لباس های مارک دار بگیر تا شکلات های اوریجینال و بدترین موردش ماشین همه چی همین طوره باید کنار بیای.
ضمن اینکه 2312 خیلی آمپ خوبی هست.

در مورد قیمت باید برم حضوری صحبت کنم ولی فکر کنم بشه 2-2.200 خرید قیمت نو هم 3.040 هستش
در اینکه 2312 آمپ خوبی هست هیچ شکی نیست اما 600$ کجا و یک میلیون و ششصد هزار تومان کجا .... این آمپ نهایتا 1 بشه خرید خوبه. همین مشکل رو من با جامو دارم ... اونوقت که 800 بود شاید میشد خرید اما الآن که شده نزدیک 1.300 دیگه واقعا بحث داره
البته میدونم این در مورد همه اجناس هست واسه همین هم دارم سعی میکنم جنس های با کیفیتی که تولیدشون متوقف شده و فروشنده ها برای وارد کردن جنس های جدید میخوان از شر اون اجناس خلاص بشن رو پیدا کنم.

در هر صورت از شما و رایان عزیز ممنونم که وقت میگذارید و ما رو راهنمایی می کنید.

amir_t6262
06-05-2012, 15:11
زیرنویس SRT و فیلمت دقیقا همنام هستند؟

najee
06-05-2012, 17:44
آقا بالاخره من چکار کنم کسی راهی به فکرش نمیرسه آخه این چکاری که شرکت سامسونگ کرده یه خروجی صدا انقدر سخت بود بذاره .
کسی اطلاع کاملی از خروجی های spdifنداره .من این نوع خروجی رو خیلی زیاد دیدم ولی نه تا حالا کسی رو دیدم که ازش استفاده کرده باشه ونه دستگاهی که ورودی spdifداشته باشه جالبه واقعا هرجا دیدم فقط خروجی بوده
یعنی امکانش هست دوطرفه باشه یعنی هم صدا ازش بره وهم بیاد ؟

ahmadamirnaseri
06-05-2012, 18:28
نظرتون درباره ي اين مدل چيه(Denay ----T STB327HD) خودم فقط تصويرشو ديدم واقعا عالي بود و اينكه سرعت تعويض كانالاش عالي بود نسبت به مدلاي ديگه خيلي سريعتر بود اگه ايراد و نقصي نداره برم بگيرم كلا نظرتون چيه؟؟؟؟؟

xpga
07-05-2012, 09:34
زور كه چه عرض كنم واقعا .... داره

با دلار 2000 تومان هم اين قيمت هايي كه تو بازار ما پيدا ميشه قيمتش جور در نمياد

امروز قيمت دلار 16770 دلار-بازار هست

من جاي شما بودن با توجه به خريد حداقل 3 ميليوني ميرفتم يه سفر خارجي اونجا هم از مسافرتم لذت ميبردم هم جنس به قيمت ميخريدم تازه دلار دولتي هم گرفته بوديد

الان 2312 600$ ضرب در 16770 = 10062000 يعني 600 به نفع شماست در اسپيكر هم همينطور پول مسافرتت حداقل در اومد

راستي اگر زحمتي نيست آدرس اين پشت ويتريني ها رو براي من pm كن ممنونم
موفق باشيد

Pejman3
07-05-2012, 14:51

من جاي شما بودن با توجه به خريد حداقل 3 ميليوني ميرفتم يه سفر خارجي اونجا هم از مسافرتم لذت ميبردم هم جنس به قيمت ميخريدم تازه دلار دولتي هم گرفته بوديد

الان 2312 600$ ضرب در 16770 = 10062000 يعني 600 به نفع شماست در اسپيكر هم همينطور پول مسافرتت حداقل در اومد

موفق باشيد

تا حدی درسته ولی در این مورد نمیشه چون مثلاً بخوان یه ست جامو 606 با ساب 300 جامو بیارن ست اسپیکر 65 کیلو وزن داره و ساب هم 20 کیلو یه آمپ هم حدودن 11 - 12 کیلو وزن داره کلاً می شه 95 کیلو که اضافه هزینه بار خیلی بیشتر میشه تازه اگه بتونید این وزن رو توی فرودگاه جا به جا کنید.
گمرک فرودگاه هم با دیدن این دم دستگاه مطمئن باشید که بهتون گیر میده.
این جور حرکت ها بیشتر روی لپ تاپ و موبایل و این جور چیزا جواب می ده.

kindlinessangel
07-05-2012, 16:02

موفق باشيد

وا.. فروشگاه خاصی نیست بعضی ها یکدفعه چنین پیشنهاداتی میدن

najee
07-05-2012, 17:26
آقا بالاخره من چکار کنم کسی راهی به فکرش نمیرسه آخه این چکاری که شرکت سامسونگ کرده یه خروجی صدا انقدر سخت بود بذاره .
کسی اطلاع کاملی از خروجی های spdifنداره .من این نوع خروجی رو خیلی زیاد دیدم ولی نه تا حالا کسی رو دیدم که ازش استفاده کرده باشه ونه دستگاهی که ورودی spdifداشته باشه جالبه واقعا هرجا دیدم فقط خروجی بوده

ms1342
07-05-2012, 19:47
Pioneer BCS-212 3D سینمای خانگی سه بعدی
با سلام به دوستان
اساتید (یا کسایی که دارن )میتونید راجع به این سیستم مشورت بدید؟
قیمت 605
ممنون میشم

speedy3m
07-05-2012, 20:49
کاش تاپیکی هم بود که سوالات رو راجع به گیرنده ها میپرسیدیم.

یه سوال یا بهتره بگم مشکل دارم با گیرندم! (دنای)

تو بعضی کانال ها تصویر هر چند ثانیه یه بار گیر میکنه و مثل دیسک های خش دار نشون میده ولی صدا هیچ مشکلی نداره. ولی کانال های دیگه خیلی راحت بدون هیچ مشکلی عالی نشون میدن.
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

amirkhan_0o0
07-05-2012, 21:22
کاش تاپیکی هم بود که سوالات رو راجع به گیرنده ها میپرسیدیم.

یه سوال یا بهتره بگم مشکل دارم با گیرندم! (دنای)

تو بعضی کانال ها تصویر هر چند ثانیه یه بار گیر میکنه و مثل دیسک های خش دار نشون میده ولی صدا هیچ مشکلی نداره. ولی کانال های دیگه خیلی راحت بدون هیچ مشکلی عالی نشون میدن.
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟
1- آنتن تنظیم نیست یا قدرت سیگنال کمه
2- پردازنده زاغارت
3- بعضشی از فرستنده ها ضعیف تره مثلا 602 بهتر از 650 هست تو منطقه ما

speedy3m
07-05-2012, 21:36
مرسی از جوابت ولی اگه پردازنده ضعیفه یا آنتن تنظیم نیست چرا فقط یه تعداد از کانال ها این مشکل رو دارن؟

3- متوجه نشدم؟ باید چه کنم دقیق.

بازم مرسی

amirkhan_0o0
07-05-2012, 23:09
مرسی از جوابت ولی اگه پردازنده ضعیفه یا آنتن تنظیم نیست چرا فقط یه تعداد از کانال ها این مشکل رو دارن؟

3- متوجه نشدم؟ باید چه کنم دقیق.

بازم مرسی
براي من اون كانال هايي اين طور بود كه توي فركانس ديگه هستند (توي تهران 3 تاغ قركانس هست 602 650 و اون يكي رو يادم نيست) حالا بعضي مناطق بعضي فركانس ها ضعيف تره و يا توي هر فركانس يه فريم مخصوص يه كاناله و توي هر فريم اطلاعات كه شامل چند بيت مي شه و توي اون فريم چند بيت هست كه خطا ياب هست و مي تونه خطا رو رفع كنه(يكي از نمونه هاي اين كدينگ روش همينگ هست!) جالا اگه پردازنده قوي نباشه نمي تونه با سرعت مناسب خطا رو رفع كنه و تصوير فريز مي شه! حالا اگه آنتن عالي باشه و خوب تنظيم شده باشه خطاها كم مي شه و نياز به اصلاح اون كم و پردازنده كمتر كار مي كنه. اين اطلاعات در حد سواد من بود كه البته سعـي كردم به ساده ترين صورت مطرح كنم!

ypoursistani
07-05-2012, 23:53
با سلام . من خودم فیلیپس 3578 دارم . واسه یکی از فامیلا می خوام پایونیر 787 بگیرم . میخوام ببینم جایی پیدا میشه هنوز . یا یه چیز در حد اون و هم قیمتش بهم معرفی کنین . ممنون میشم .

h.530
08-05-2012, 00:44
من الان 3 -4 روزه كه منتظرجواب خودم براي ديجيتال مارشال هستم چي شد؟ كي مي دونه؟.:18::18::21::40::40:

saeed afshar
08-05-2012, 14:01
دوستانی که گیرنده های دیجیتال xvision دارند میتونند سوالات خودشون رو توی وبلاگ مادیران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرسند و راهنمایی بخوان .

mr_rayan
08-05-2012, 17:02
با سلام . من خودم فیلیپس 3578 دارم . واسه یکی از فامیلا می خوام پایونیر 787 بگیرم . میخوام ببینم جایی پیدا میشه هنوز . یا یه چیز در حد اون و هم قیمتش بهم معرفی کنین . ممنون میشم .
سلام
نمایندگیش سر بزنید و همینطور پاساژ شرکا.بگردید شاید گیرتون اومد.مدل خوبی بود.توان مالی فامیلتون تو چه حدیه؟

HWT
08-05-2012, 17:28
من الان 3 -4 روزه كه منتظرجواب خودم براي ديجيتال مارشال هستم چي شد؟ كي مي دونه؟.:18::18::21::40::40:
چی بود سوالت؟:دی

najee
08-05-2012, 17:55

کسی نیست یه جوابی به ما بده؟:13:

mr_rayan
08-05-2012, 18:11
کسی نیست یه جوابی به ما بده؟:13:

شما می خواید خروجی اپتیکال رو به ورودی Line in بزنید؟
بهرحال اینو به شما بگم که همه جور تبدیل ساخته شده و هست و اصلا کار غیر ممکنی نیست ولی مهم اینه که شما اینجا گیرت بیاد.باید برید و مغازه ها پرس و جو کنید و تو اینترنت سرچ کنید تا ببینید می تونید اینجا پیدا کنید یا نه.

mehr463
08-05-2012, 21:11

من هم همین مشکل رو دارم و دنبال این مبدل میگردم

speedy3m
08-05-2012, 22:46
بهترین و مناسبترین آنتن واسه گیرنده های دیجیتال چیه؟

mohammadehm
09-05-2012, 14:48
lotfan komak konid
ye sinama mikham ketfiyatesh kheili khub bashe, bluary bashe,va hamchenin wirless bashe. mamnun misham komak konid

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

lotfan komak konid
ye sinama mikham ketfiyatesh kheili khub bashe, bluary bashe,va hamchenin wirless bashe. mamnun misham komak konid

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

lotfan komak konid

mohammadehm
09-05-2012, 16:04
ba KMPLAYER mitoni zamane zir neviso aghab jelo koni

joopiter23
09-05-2012, 17:52
کسی تجربه کار با Denay ----T STB327HD رو نداره ....70 تومان
منظورم در مورد پخش کردن ویدئو و زیرنویس ایناست ؟؟؟

mr_rayan
10-05-2012, 00:32
lotfan komak konid

[/COLOR]lotfan komak konid

شما بودجت رو مشخص کن.

ypoursistani
11-05-2012, 00:18
ممنون از توجهت . بین 600 تا 700

mr_rayan
11-05-2012, 01:56
ممنون از توجهت . بین 600 تا 700

خواهش می کنم.
یه زمانی محصولات فیلیپس بود تو بازار بود با قیمت های مناسب ولی الان دیگه به این راحتی ها گیر نمیاد اگر هم گیر بیاد قیمت های پرت داره.
مدل sz1000 سونی هست.مدل 414 پایونیر هم هیت که سینما بلوری محسوب میشه ولی 800 تومنی قیمت داره.