PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

wesal1
03-02-2012, 15:42
کسی d455 سامسونگ داره یا تست کرده؟

italto
03-02-2012, 17:29
یاعلی / سلام

دوستان من یک سینمای خانگی سامسونگ دارم نو نو هست ولی نمیدونم چرا هیچ cd , dvd رو پخش نمیکنه

و نمیخونه و به محض قرار دادن سی دی یا دی وی دی پس از یک مقدار لودینگ اونو ریجکت میکنه

کسی میدونه مشکلش کجاس ، ممنون و مرسی

iranmard
03-02-2012, 19:16
سلام من یه 717 پایونیر گرفتم تلویزیون vt30 هم دارم میخواستم بدونم یه 360 با یه ریسیور دریم باکس با یه dvd جدا به سینما وصل کنم طوری که صدا از سینما پخش بشه چی کار باید بکنم تمام 3 تا دستگاه هم دارای کابل اچ دی هستش کلا دو تا ورودی داره برای hdmi ولی نمیخوام مستقیم به 717 وصل کنم یکی میگفت از خروجی اپتیکال tv بزن به ورودی 717 من کابل اوپتیکال اومدم بزنم ولی نرفت تو خروجی tv نمیدونم چرا بزرگتر بود سرش این arc کارش چی هستش کابل های من هم همه ورزن 1.4 هستش میشه راهنمایی کنید سوال بعدیم اینه اگه مستقیم بزنم به 717 به غیر از صدا تو کیفیت تصویر هم تقویت میشه یا تاثیری تو کیفیت تصویر نداره؟؟؟

2askari
03-02-2012, 22:35
درود!
دوستان دستگاههایی که شما دارید یا باهاش سرو کار داشتید موقع خاموش شدن به هر دلیل (قطع یا نوسان برق یا خاموش کردن دستگاه) بجز کانال یابی به اول بر میگرده مثلا تاریخ و ساعتش.
دستگاه ما که به تاریخ 11/10/1378 برمیگرده .
یه سوال دیگه:اصلا در این تاریخ فرستنده دیجیتال اختراع شده بوده که گیرنده اش ساخته بشه:41:؟؟؟
حسرت به دل ما ماند که به صورت دیجیتال برنامه مورد علاقه را ضبط کنه همش بصورت مکانیکی بوده!!:31:
ضمنا برندش FINETRONIX
از فروشنده ای در باره این مشکل پرسیدم میگفت باید آپ گرید بشه؟؟:13:چند ماه پیش که خریدمش میگفتند آخر گیرنده هاست و همه فرمتها را پشتیبانی میکنه تا الان که تعریفی نبوده.
اگه ممکنه و مطلبی بنظر شما میرسه راهنماییم بفرمایید.
متشکرم

faraname
03-02-2012, 22:50
چجور اختلالی دقیقا ؟

این دستگاه موقع خاموش شدن و پس از زدن کلید پاور از روی صفحه کنترل و جلو دستگاه بد خاموش میشه , یعنی مشخصا هنک می کنه .یعنی اصلا چراغش قرمزش روشن نمیشه که نشون بده توی ُstand by هست . طوری که نه روی کانال میمونه و نه میره روی stand by . طوری که حتی کلید پاور جلوش هم کاری نمی کنه چه برسه به کلید پاور روی کنترل اش . این دستگاه هایی که من داشتم گارانتی پاژنگ هم داشت ولی قاط زدگی داشت . تو گیرندگی و پخش فیلم و ... و محیط کاربری و سادگی کار عالیه ولی این نقص بزرگ رو داشت . از حق هم نگذریم کنترل اش بهترین کنترلی بود که من توی دستگاه های دیجیتال تا به حال دیدم . خیلی خوش دست و حرفه ایی ساخته شده بود . عین کنترل ----- هاست . حرفه ایی با پنل های متعدد .

mr_rayan
04-02-2012, 23:19
راستی یه مشکل دارم!
وقتی چیزی پخش نمی کنم Sub یه صدای بوم ضعیف و ممتد میده که با ماکزیمم کردن Vol Sub بلندترم میشه و اصلا ازش خوشم نمیاد! ولی ضمن پخش موزیک یا فیلم اصلا مشخص نیست خوشبختانه.
نظرتون چیه؟
در ضمن برعکس خود اسپیکرای فوق العاده فوکال، من اصلا از سابش راضی نیستم! البته شایدم درست بلد نیستم تنظیمش کنم!!! :13:
اون پیچ Cross-Over پشت ساب رو باید چه کار کنم؟؟؟ چه فرقی داره که روی Min باشه یا Max یا وسطشون؟؟؟!

محل اتصال کابل رو چک کنید.احتمال داره مشکل از کابل و یا محل اتصال اون باشه.
کراس اور هم بستگی شرایط آکوستیک شما داره.ببینید صدارو تو چه حالتی بهتر دریافت می کنید.
بلندگوهای شما صدای به مراتب بهتری از jamo 606 به شما میده.پس فکر نکنید که کار اشتباهی کردید که این سیستم رو جمع کردید.البته آمپ بسیار خوبی هم دارید.

mr_rayan
04-02-2012, 23:38
یاعلی / سلام

دوستان من یک سینمای خانگی سامسونگ دارم نو نو هست ولی نمیدونم چرا هیچ cd , dvd رو پخش نمیکنه

و نمیخونه و به محض قرار دادن سی دی یا دی وی دی پس از یک مقدار لودینگ اونو ریجکت میکنه

کسی میدونه مشکلش کجاس ، ممنون و مرسی

اگر در مورد همه دیسک هایی که استفاده می کنید این قضیه صادق هست پ مطمئنا مشکل داره و با نمایندگی تماس بگیرید.

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

سلام من یه 717 پایونیر گرفتم تلویزیون vt30 هم دارم میخواستم بدونم یه 360 با یه ریسیور دریم باکس با یه dvd جدا به سینما وصل کنم طوری که صدا از سینما پخش بشه چی کار باید بکنم تمام 3 تا دستگاه هم دارای کابل اچ دی هستش کلا دو تا ورودی داره برای hdmi ولی نمیخوام مستقیم به 717 وصل کنم یکی میگفت از خروجی اپتیکال tv بزن به ورودی 717 من کابل اوپتیکال اومدم بزنم ولی نرفت تو خروجی tv نمیدونم چرا بزرگتر بود سرش این arc کارش چی هستش کابل های من هم همه ورزن 1.4 هستش میشه راهنمایی کنید سوال بعدیم اینه اگه مستقیم بزنم به 717 به غیر از صدا تو کیفیت تصویر هم تقویت میشه یا تاثیری تو کیفیت تصویر نداره؟؟؟

شما می تونید همه دستگاه هارو به سینما وصل کنید و از اونجا به تی وی.می تونید یه دستگاه سوییچر هم بگیرید که بتونید هر سه کابل HDMI رو به سینماتون وصل کنید.
تلویزیون شما یک تبدیل اپتیکال توی جعبش مطمئنا داره.از اون برای اتصال کابل اپتیکال استفاده کنید.
جواب آخر تون هم اینکه تاثیر مثبتی رو تصویر نداره.

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

دستگاه پخش بلو-ری سه بعدی

BDP-S480 سونی 310 تومان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا

Pioneer BDP-140 با 268 تومان

کدام بهتره؟ چرا؟
ممنونم

پایونیر همیشه پلیرهاش تصویر خوبی ارائه میدن.

MILOF
05-02-2012, 00:01
سلام دوستان.من حدود 2ماهه یه الکومکس مدل 2012 خریدم.راضیم هستم.ولی چنتا اشکال داره.
1-کنترل خوبی نداره.مخصوصا گیرندگیش.حتما باید جلوی دستگاه بگیری. از زاوی های کناری اصلا خوب نمیگیره.یا شایدم نمیگیره.
2-منوی قشنگی نداره.یا زمانی که شبکه را عوض میکنی.
3-قیمت بالا.
4-ظاهرشم زیبا نیست.
5-من بعد از خرید به سایت دی جی کالا رفتم.دیدم برند های دیگه هم هست.که همین امکاناتو داره با ظاهرو گیرندگیه بهتر.مارکش شاتل بود.ولی از این گرونتر بود 10 تومان.V8

marantz
05-02-2012, 01:09
سلام دو ستان
من یه سینمای پایونیر مدل HTZ -787 دارم کاملا نو و بسیار کم استفاده شده گارانتی هم داره
میخام یه سیستم حرفه ای بخرم
اینو میفروشم قیمت اکبندش 660.000 تومان من میفروشم 550.000 تومان
09381098146

Gnu.Linux
05-02-2012, 06:50
الکومکس مدل 2012 الان در بازار موجود هست ؟ حدود قیمت و اینکه در اصفهان نمایندگی فروش داره ؟

molaali
05-02-2012, 09:44
این دستگاه موقع خاموش شدن و پس از زدن کلید پاور از روی صفحه کنترل و جلو دستگاه بد خاموش میشه , یعنی مشخصا هنک می کنه .یعنی اصلا چراغش قرمزش روشن نمیشه که نشون بده توی ُstand by هست . طوری که نه روی کانال میمونه و نه میره روی stand by . طوری که حتی کلید پاور جلوش هم کاری نمی کنه چه برسه به کلید پاور روی کنترل اش . این دستگاه هایی که من داشتم گارانتی پاژنگ هم داشت ولی قاط زدگی داشت . تو گیرندگی و پخش فیلم و ... و محیط کاربری و سادگی کار عالیه ولی این نقص بزرگ رو داشت . از حق هم نگذریم کنترل اش بهترین کنترلی بود که من توی دستگاه های دیجیتال تا به حال دیدم . خیلی خوش دست و حرفه ایی ساخته شده بود . عین کنترل ----- هاست . حرفه ایی با پنل های متعدد .

من الان دو هفته هستش که یه lumexy le 1007 خریدم.این مشکل رو نداره و راحت روشن و خاموش میشه.
کاملاً ازش رضایت دارم.

HWT
05-02-2012, 10:24
این مشکلی که شما میگید رو من ندیدم حقیقتا . میشه یک فیلم از این مشکل بگیرید . برای تکمیل یک سری مستندات برای بررسی کامل این دستگاه میخوام.

hhoushmand
05-02-2012, 10:30
سلام.
میخواستم دوستان راهنمایی کنن که برای بی سیم کردن اسپیکر های سینمای خانگی باید چیکار کرد؟
(با توجه به اینکه من زیاد از اینکارا سر رشته ندارم ممنون میشم یکم واضح و کامل توضیح بدید)
ممن.ن

Pejman3
05-02-2012, 10:57
راستی یه مشکل دارم!
وقتی چیزی پخش نمی کنم Sub یه صدای بوم ضعیف و ممتد میده که با ماکزیمم کردن Vol Sub بلندترم میشه و اصلا ازش خوشم نمیاد! ولی ضمن پخش موزیک یا فیلم اصلا مشخص نیست خوشبختانه.
نظرتون چیه؟
در ضمن برعکس خود اسپیکرای فوق العاده فوکال، من اصلا از سابش راضی نیستم! البته شایدم درست بلد نیستم تنظیمش کنم!!! :13:
اون پیچ Cross-Over پشت ساب رو باید چه کار کنم؟؟؟ چه فرقی داره که روی Min باشه یا Max یا وسطشون؟؟؟!

ضمن تأیید نظر دوست خوبم رایان برق و نوسانش رو هم چک کنید و همچنین ببینید وسیله برقی دیگه ای اطراف سیستمتون نباشه که نویز ایجاد کنه مثلاٌ سشوار یا لامپ نئون، همچنین ممکنه به خاطر اتصالی توی کابلتون باشه.
در مورد اسپیکرتون کلاً اسپیکر شما سطح بالاتری از جامو 606 داره و چیزی که در مورد جامو هست اینه که به نسبت قیمت چیز خیلی خوبی گیرتون می یاد و خیلی ها صداش رو توی یکی دو کلاس بالاتر از رنج قیمتیش میدونند.
نکته دیگه هم اینه که هر چی شما سیستم پیشرفته تری داشته باشید ست آپ دقیقتری هم باید انجام بدین. ست آپ اشتباه می تونه سیستمتون رو حتی از یه سینمای خانگی معمولی سامسونگ هم پایینتر بیاره.

caspian1
05-02-2012, 11:14
سلام دوستان

آیا دستگاه گیرنده دیجیتال با قابلیت پخش فرمت FLV و MKV موجود هست که هارد اکسترنال 1 ترابایتی رو هم ساپورت کنه؟

لطفا در صورت امکان یه برند معتبر رو معرفی کنید

با تشکر

faraname
05-02-2012, 12:54
این مشکلی که شما میگید رو من ندیدم حقیقتا . میشه یک فیلم از این مشکل بگیرید . برای تکمیل یک سری مستندات برای بررسی کامل این دستگاه میخوام.

والا من فروختم به مشتری. ندارم الان که ازش فیلم بگیرم اگر باز با این مشکل مواجه شدم , فیلم هم ازش میزارم حتما " .

kntued
05-02-2012, 15:00
سلام
دوستان نرم افزار آپدیت ست تاپ باکس پرو ویژن رو از کجا میشه پیدا کرد؟

amir_t6262
05-02-2012, 18:52
سلام دوستان

آیا دستگاه گیرنده دیجیتال با قابلیت پخش فرمت FLV و MKV موجود هست که هارد اکسترنال 1 ترابایتی رو هم ساپورت کنه؟

با تشکر

در مورد سایر برندها اطلاعی ندارم.

ولی Xvision که ما داریم، هم FLV و هم MKV پخش میکند

در ضمن هارد یا فلش بالای 4 گیگ را شناسایی میکند، فیلم را هم از رویش پخش میکند ولی فیلمش صدا نداره! یعنی فایلهای بالای 4 گیگ صدا ندارد.
من هارد 2 ترابایت هم بهش وصل کردم ولی فیلمهایش صدا ندارد.

احتمالا در آپدیتهای بعدی این مشکل حل شود.

Navid F
05-02-2012, 20:29
از آقارایان و پژمان عزیز خیلی ممنونم به خاطر لطفشون.
راستش هیچ وسیله ای به جز تلویزیون و خود آمپ و بلندگوها اطراف ساب نیست. خود ساب هم اصلا به یه پریز برق متفاوت وصله.
پس احتمالا ایراد از سیمه.
دوست دارم بقیه دوستان هم نظر بدن، خیلی وقته راجع به مطالب حرفه ای تر مثلا Setup با استفاده از Setup Microphone یا بدون اون یا تفاوتاشون صحبتی نشده.

Navid F
05-02-2012, 20:34
دوستان بیاید یه کم این فروم فوق العاده رو به مسیر اولیه و اصلیش که Shareکردن اطلاعات حرفه ای و تجربیات دوستانه برگردونیم و اجازه ندیم بیش از حد بازاری بشه.
شخص خودم خیلی چیزا اینجا یاد گرفتم و روزی 2-3 بار به شوق دیدن یه پست جدید میام اینجا!
خلاصه که رو این فروم تعصب پیدا کردم!!!

HWT
06-02-2012, 10:28

در ضمن هارد یا فلش بالای 4 گیگ را شناسایی میکند، فیلم را هم از رویش پخش میکند ولی فیلمش صدا نداره! یعنی فایلهای بالای 4 گیگ صدا ندارد.

ربطی به حجم فایل نداره . مرتبطه با نوع صدای فایلها که 5.1 کاناله است.

---------- Post added at 10:28 AM ---------- Previous post was at 10:27 AM ----------

سلام
دوستان نرم افزار آپدیت ست تاپ باکس پرو ویژن رو از کجا میشه پیدا کرد؟
کدوم مدل پروویژن رو میخوای؟

amir_t6262
06-02-2012, 12:35
ربطی به حجم فایل نداره . مرتبطه با نوع صدای فایلها که 5.1 کاناله است.[COLOR="Silver"]

جدا؟
یعنی چون صدایش 5.1 است، صدا ندارد و اگر استریو باشد، مشکلی نخواهد داشت؟ ولی من فیلم MKV مثلا 2.5 گیگ با صدای 5 کاناله داشتم که بدون مشکل پخش کرده.

ئظا
06-02-2012, 14:13
جدا؟
یعنی چون صدایش 5.1 است، صدا ندارد و اگر استریو باشد، مشکلی نخواهد داشت؟ ولی من فیلم MKV مثلا 2.5 گیگ با صدای 5 کاناله داشتم که بدون مشکل پخش کرده.

معمولا تا 5.1 رو پلیرها ساپورت میکنن و اکثرا رو dts به مشکل میخورن
اون با یه کانورت کردن صدا از dts به دالبی 5.1 حل میشه

delmajid
07-02-2012, 07:26
سلام دوستا من یه بلوری پلیر panasonic bdt110 سفارش دادم میشه راهنمایی کنید
راجع بهش.
زیر نویس srt ساپورت میکنه

armin_gera
07-02-2012, 10:21
سلام دوستا من یه بلوری پلیر panasonic bdt110 سفارش دادم میشه راهنمایی کنید
راجع بهش.
زیر نویس srt ساپورت میکنه
زیرنویس فارسی ساپورت نمیکنه :41:
من دارمش, یه کم اذیت میکنه متلا هارد اکسترنالو نمیشناسه و توشم که hdmi کابلش نیست و خودت باید تهیه کنی والا کیفیت تصاور با کابل های انالوک خوب نیست
mp4 پخش نمیکنه
درکل بد دستگاهی نیست ولی خوب یه کم نواقص داره

srnejad
12-02-2012, 16:03
سلام رفقا، من یه دستگاه mci900 philips برام آوردن به کارم نمیاد، اگر کسی خواست بگه. اینم یه مقاله عصر ارتباطشه:

amirkhan_0o0
12-02-2012, 22:40
بچه ها یه مدتی مدل های معروف از جمله بلوسنس تو بازار کمیاب شده!!!!
چرا؟؟؟؟

tirdad_60
12-02-2012, 22:59
سلام
دوستان سینمای 717 پایونیر رو برای استفاده bluray 3D پیشنهاد میکنید
اگر انتخاب بهتری هست بگید ممنون

ئظا
13-02-2012, 00:20
سلام دوستان

با تشکر

من نواترون NTR83D nاشتم که کاملترین HD player بود و گیرنده دیجیتال هم داشت تا 2 ترا هاردم ساپورت میکنه
ولی توصیه نمیکنم 400 تومن هم قیمتش هست
من به شما توصیه میکنم یه BD player بگیر که هم فرمتها رو و هم هارد رو ساپورت میکنه و هم بلوری پلیر هست

alireza306
13-02-2012, 20:53
سلام بچه ها.خسته نباشید.واقعا مطالب جالب و خوب بود.ولی چند تا سوال؟
این تلوزیون اینترنتی قضیش چجوریه؟ کی را میوفته؟ اسم دستگاهش چیه؟ قیمت دستگاهش حدودا چقدره؟ روی اون دستگاه گیرنده دیجیتال هست یا نه؟ می صرفه صبر کنم اون رو بگیرم یا یه گیرنده دیجیتاب بگیرم؟
با تشکر

mr_rayan
13-02-2012, 20:56
سلام
دوستان سینمای 717 پایونیر رو برای استفاده bluray 3D پیشنهاد میکنید
اگر انتخاب بهتری هست بگید ممنون

سلام.نمی دونم الان قیمتش چند شده ولی قبل از گرونی که تو قیمت خودش انتخاب بسیار بسیار خوب و مناسبی بود.

faraname
13-02-2012, 21:20
سلام بچه ها.خسته نباشید.واقعا مطالب جالب و خوب بود.ولی چند تا سوال؟
این تلوزیون اینترنتی قضیش چجوریه؟ کی را میوفته؟ اسم دستگاهش چیه؟ قیمت دستگاهش حدودا چقدره؟ روی اون دستگاه گیرنده دیجیتال هست یا نه؟ می صرفه صبر کنم اون رو بگیرم یا یه گیرنده دیجیتاب بگیرم؟
با تشکر

IPTV. میشه تلویزیون اینترنتی . یک جور شبکه است که در اون از مودم استفاده میشه و ربطی به تلویزیون دیجیتال نداره . ارتباط از طریق خط تلفن هست و سرعت اتصال در اون 2 مگابیت در شبکه داخلی ایران . کلا بدرد کسانی میخوره که میخوان از تلویزیون های هوشمند که اتصال به مودم دارن و شبکه دارن استفاده می کنن . تازه هزینه ماهانه هم داره . من فکر نکنم خیلی کارشون بگیره . امکانات جانبی مثل اتصال به شبکه اینترنت ملی داره ولی باز هم میگم بعید میدونم ازش استقبال زیادی بشه . در واقع تخصص می خواد و دوستانی که اهل کامپیوتر هستن و حداقل از کامپیوتر یک چیزهایی می دونن می تونن ازش استفاده کنن. به درد عوام نمی خوره .

no-1
13-02-2012, 23:17
سلام دوستان

با تشکر
بنده نه فروشنده هستم ونه وارد کننده. یه کاربرهستم مثل شما.ازدستگاه خاصی تبلیغ نمیکنم ولی من ایکس ویزن خریدم پسش دادم .الکومکس2012 خریدم همه چیزو پخش میکنه الان هم یک هارد 2ترابایت بهش وصله وفایلها روخیلی سریع لود میکنه هارد هم تقریبا پر هستش.خدایش ازش راضیم

Soroush-S
13-02-2012, 23:45
دوستان الان ارزانترین دستگاه چنده؟ سایتی که قیمتای بروز داشته باشه میشه معرفی کنید.

saeed afshar
14-02-2012, 15:04
بچه ها یه مدتی مدل های معروف از جمله بلوسنس تو بازار کمیاب شده!!!!
چرا؟؟؟؟
بابا ما که خودمون توی بازاریم دستمون مونده توی حنا !!! اوضاع واردات خیلیییی بهم ریخته و برندها خیلی سخت میتونن واردات داشته باشن . اینم که از وضع دلار و .... . کلا" واردات بهم ریخته و جنسهایی که اونور خریداری کردیم رو نگه داشتن و نمیذارن وارد بشه :angry:

saeed afshar
14-02-2012, 15:25

موافقم من خودم توی کار فروش dvbt هستم و توی این چند سال ، توی کار فروش DVBT های الکومکس و فراسو و ایکس ویژن بودم . بیشترین فروشم مال dvbt های ایکس ویژن بود و فیدبک خوبی از خرید مشتریهام داشتم . یه مدت ایکس ویژن ها خیلی کم شد ولی اونقدر از نمایندگیهاش پیگیری کردم که فهمیدم الان دوباره اومده و فکر کنم با توجه به تعداد محدود وارداتشون خیلی زود هم تموم بشه :41: خلاصه اینکه دعا کنین وضعیت واردات و نوسانات دلار بهتر بشه تا ما بازاریا هم مجبور نشیم محصولاتی که فیدبک خوبی از فروششون داشتیم رو تغییر بدیمممم :10:

saeed afshar
14-02-2012, 15:34
بنده نه فروشنده هستم ونه وارد کننده. یه کاربرهستم مثل شما.ازدستگاه خاصی تبلیغ نمیکنم ولی من ایکس ویزن خریدم پسش دادم .الکومکس2012 خریدم همه چیزو پخش میکنه الان هم یک هارد 2ترابایت بهش وصله وفایلها روخیلی سریع لود میکنه هارد هم تقریبا پر هستش.خدایش ازش راضیم

والا ما که فروشنده ایم هم راست میگیما :41: چون با توجه به اوضاع واردات مدام برندهای فروشمون رو تغییر میدیم و وابسته نیستیم و به هیچ برندی ارادت نداریم ! از ایکس ویژن فیدبک خوبی داشتیم ولی الان به خاطر مشکل واردات یه مدت کمیاب شده بود .

armin39
15-02-2012, 10:46
دوستان من بین خرید 768 و 717 پایونیر دو به شک هستم...
قیمت 768 هست 600 هزار و 717 هم 840 ///
در ضمن من وقتی می پرسیدم میگفتم کیفیت و قدرت فرقی ندارن ولی الان دارم نگاه می کنم تو سایت ها قدرت 768 رو زده 600w ولی 717 رو زده 1100w
در ضمن 1 جا هم پرسیدم مدل 707 رو داشت می گفت 605 هزار تومان ولی به نظرم اشتباه گفته...چون تفاوت زیادی به 717 نداره..به نظرتون از این 3 مدل کدوم و بخرم؟فقط عجله ای است

faraname
15-02-2012, 18:06
دوستان الان ارزانترین دستگاه چنده؟ سایتی که قیمتای بروز داشته باشه میشه معرفی کنید.

دستگاه های فراسو و یک مدل از xvision از همه ارزون تر هست . ولی امکانات خاصی نداره . من به کسی چنین مدل هایی رو پیشنهاد نمی کنم ولی اگر علاقه ایی به داشتن یک دستگاه با امکانات جانبی (‌قابلیت ضبط و پخش انواع فرمت ها )‌ ندارید این مدل هایی که گفتم انتخاب های خوبی می تونن باشن .

Soroush-S
16-02-2012, 00:05
دستگاه های فراسو و یک مدل از xvision از همه ارزون تر هست . ولی امکانات خاصی نداره . من به کسی چنین مدل هایی رو پیشنهاد نمی کنم ولی اگر علاقه ایی به داشتن یک دستگاه با امکانات جانبی (‌قابلیت ضبط و پخش انواع فرمت ها )‌ ندارید این مدل هایی که گفتم انتخاب های خوبی می تونن باشن .
امروز گیرنده دیجیتال مارشال دیدم قیمتش پرسیدم گفت 120:18:

HWT
16-02-2012, 10:07
امروز گیرنده دیجیتال مارشال دیدم قیمتش پرسیدم گفت 120:18:
والا Me885 رو ما با قیمت 99 میدیم . کدوم مدل رو 120 میدن؟

rex-sa
16-02-2012, 15:25
سلام رفقا، من یه دستگاه mci900 philips برام آوردن به کارم نمیاد، اگر کسی خواست بگه. اینم یه مقاله عصر ارتباطشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2F1389%2F5%2F30%2FAsreErtebat_weekly%2F370%2FPag e%2F15%2F)
salam gheymat chand?

Soroush-S
16-02-2012, 22:17
والا Me885 رو ما با قیمت 99 میدیم . کدوم مدل رو 120 میدن؟
مدلشو یادم نیست:13:

hamidcrazy2
17-02-2012, 11:00
فوریییییییییییییییی
سلام
دوستان یه توضیحی در مورد دستگاه بلوری شارپ که روی تلویزیون شارپ میدن میفرمایید؟مدلش HP25SA هستش.
می خواستم ببینم زیرنویس ساپورت میکنه؟ فیلم VCD چی؟ توو سایتش زده CD R/RW نمیخونه ولی روش شده دیسک کامپک ساپورت میکنه. من بازش نکردم میخوام ببینم اگه ضعیفه بدم بره یه سینما خانگی بگیرم جاش.
لطفا مزایا و معایبش رو بفرمایید .فووووووووووری

davood-d
17-02-2012, 20:42
فوریییییییییییییییی
سلام
دوستان یه توضیحی در مورد دستگاه بلوری شارپ که روی تلویزیون شارپ میدن میفرمایید؟مدلش HP25SA هستش.
می خواستم ببینم زیرنویس ساپورت میکنه؟ فیلم VCD چی؟ توو سایتش زده CD R/RW نمیخونه ولی روش شده دیسک کامپک ساپورت میکنه. من بازش نکردم میخوام ببینم اگه ضعیفه بدم بره یه سینما خانگی بگیرم جاش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D868)

نه زير نويس فارسي اكثرا مشكل دارن! باز شارپ نميدونم

اگر خواستي بفروشي قيمت بگيد لطفا

hamidcrazy2
18-02-2012, 10:50
زیرنویس SRT نمیخونه ولی زیرنویس sub-idxرو میخونه.
اگه پس نگرفتن خدمتتون اعلام میکنم. قیمتش 300 هستش.

srnejad
18-02-2012, 12:34
salam gheymat chand?
باتوجه به اینکه به پوند خریداری شده و پول گمرک و dhl یه چیزی در حدود دو میلیون و نیم. رفقا این کلا دستکاه کرون قیمتیه یه وقت نگین تی قیمت رو پرونده، منم میدونم به کار هر کسی نمیاد. گفتم حالا شاید کسی بخواد.

hamid_IT63
18-02-2012, 16:15
ای بابا دوست عزیز من خودم یه dvbt 333 ایکس ویژن دارم که همه چی هم پخش میکنه mkv ، divx و ...
تا حالا که مشکلی باهاش نداشتم . شما دعا کن dvbt های ایکس ویژن توی بازار پیدا بشه چون چند تا از اقواممون یه مدته دنبالشن و نیست . تا جائیکه من میدونم فراسو و ایکس ویژن جزء dvbt های خوب بازارن و امکانات خوب و کاملی دارن .

faraname
19-02-2012, 06:57
ای بابا دوست عزیز من خودم یه dvbt 333 ایکس ویژن دارم که همه چی هم پخش میکنه mkv ، divx و ...
تا حالا که مشکلی باهاش نداشتم . شما دعا کن dvbt های ایکس ویژن توی بازار پیدا بشه چون چند تا از اقواممون یه مدته دنبالشن و نیست . تا جائیکه من میدونم فراسو و ایکس ویژن جزء dvbt های خوب بازارن و امکانات خوب و کاملی دارن .

دوست عزیز با تشکر از نظر شما ولی منظور من مدل هایی مثل 131 XVISION‌ بود نه 333‌ . کلا ایکس ویژن تنوع قیمتی اش بهتره نسبت به بقیه ی برند ها . چون دوست مون فرموده بودن ارزون قیمت من گفتم ایکس ویژن ولی از ذکر مدل خاص خودداری کردم . ایکس ویژن مارک خوبی هست ولی از اون بهتر هم کم نیست . خواستید بفرمایید معرفی کنم . البته با ذکر دقیق مدل اش .

HWT
19-02-2012, 13:09
مدل 201 ه اش که جایگزین 131 ه اشه جدید اومده . خیلی کمه . معدود فروشگاههایی هستند و دارند.
/
جهت اطلاع دوستان مارشال هم یک کاهش قیمت داشته .

moslem47
19-02-2012, 14:25
این ایکس ویژن مگه تولید داخل نیست؟

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

دوستان الان برای خرید کدوم مدل ها تایید میشه؟
مخصوصا از لحاظ ضبط شبکه ها

hamid_IT63
19-02-2012, 16:03
دوست عزیز با تشکر از نظر شما ولی منظور من مدل هایی مثل 131 XVISION‌ بود نه 333‌ . کلا ایکس ویژن تنوع قیمتی اش بهتره نسبت به بقیه ی برند ها . چون دوست مون فرموده بودن ارزون قیمت من گفتم ایکس ویژن ولی از ذکر مدل خاص خودداری کردم . ایکس ویژن مارک خوبی هست ولی از اون بهتر هم کم نیست . خواستید بفرمایید معرفی کنم . البته با ذکر دقیق مدل اش .
آخه گفتی هر کسی امکانات میخواد سراغ ایکس ویژن نره میخواستم بگم از نظر من که با مشتریای زیادی در ارتباط بودم کسانیکه امکانات رو با یه قیمت منطقی و مناسب میخوان میان سراغ xvision .
مدلهای 131 و 333 ایکس ویژن دو تا از dvbt های خوب و پر فروش بازار بودن و من خودم تا اینارو میاوردم تموم میشد و اکثرا" مشتری هام برای بار چندم میومدن و چون راضی بودن واسه اقوامشون تهیه میکردن . در مورد مدلهای خیلییی قدیمی تر 101 و 121 باهات موافقم و این دو تا یه مشکلاتی داشتن که توی 333 و 131 برطرف شد.
بهر حال ممنونم از نظرت :11:

hamid_IT63
19-02-2012, 16:16
مدل 201 ه اش که جایگزین 131 ه اشه جدید اومده . خیلی کمه . معدود فروشگاههایی هستند و دارند.
/
جهت اطلاع دوستان مارشال هم یک کاهش قیمت داشته .
بله مدلهای 201 و 343 گیرنده دیجیتال xvision به تازگی وارد بازار شده که البته هنوز نیومده ،اکثرشون فروش رفته و الآن خیلی کم و معدود توی بازاره . توصیه میکنم اگه کسی XVision میخواد تا اینها هم توی نمایندگیهاش تموم نشده سریع بخره.

faraname
19-02-2012, 16:58

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

آره هست . تولید ایرانه . در مورد مدل ها هم برای ضبط مدل های متفاوتی میشه پیشنهاد کرد . شما چقدر بودجه میخوای بزاری ؟‌

HWT
19-02-2012, 17:40

نه عزیز بردها مال کره است . اینجا پک میشه.

faraname
19-02-2012, 19:56
نه عزیز بردها مال کره است . اینجا پک میشه.
دوستمون درست میگن .ما یه دوستی داریم ایشون یکی از نزدیکان شون تو خط تولید ایکس ویژن کار می کنه میگه طرف تعریف کرده میگه قطعات از کره میاد اینجا پک میشه . البته روی بسته ی نهایی محصول ساخت ایران میخوره ولی ... البته یه چیزای دیگه ایی هم می گفت که اگر راست باشه اصولا روند ساخت این دستگاه و قیمت اون کلا زیر سواله .

اینجا لازم می دونم مطلبی رو ذکر کنم که شاید باید خیلی وقت قبل تو این بخش در موردش حداقل یک مختصر بحث میشد که خیلی ها قبل از خرید دستگاه دیجیتال از بعضی مسائل مربوط به این دستگاه مطلع باشن .
راستش رو بگم من یکی که به این سیستم دیجیتال اعتقاد خاصی ندارم. یعنی واسم جای سواله با وجود اینکه فن آوری روز دنیا به سمت سه بعدی و HD‌ رفته چرا ما تازه رفتیم سراغ فن آوری ایی که سالهاست استفاه میشه و از یک مرحله جلوتر وارد این عرصه نشدیم ؟‌ حالا میگن تلویزیون ها باید این قابلیت رو داشته باشن جای خود ولی این کار( استفاده از ست تاپ باکس و ... )‌ هم نمی تونه پیشرفت چشم گیری محسوب بشه . به نظر من اگر ماهواره بومی داشتیم خیلی بهتر بود و پیشرفت مهم تری محسوب می شد . یعنی در هر جای ایران به راحتی میشد پوشش داشت . الان تو بعضی مناطق ایران علیرغم دیجیتال شدن هنوز به علت نبود یا ضعف سیگنال از تجهیزات ماهوراه ایی استفاده میشه که نشون میده خیلی هم این طرح موفق نبوده . من جای مهندسین و طراحان این طرح بودم این سیستم رو طوری طرح ریزی می کردم که حداقل مردم بی دردسر و راحت به کانال های تلویزیونی دسترسی داشته باشن طوری که چه تو بیابون چه تو خونه .یعنی به جای مبدل دیجیتال ----- ملی می ساختم . اینکه ما بیاییم هی بنویسم این دستگاه بد یا این دستگاه خوب هست در جای خودش ارزشمنده (‌گرچه همه شون در نهایت محصول کشور دوست و برادر چین هستن ) ولی خدا وکیلی به نظر من این سیستم اونقدری که تبلیغ میشه پیشرفت محسوب نمیشه . یعنی نقاط ضعف بسیار بزرگی داره که همه ی محسنات اش رو زیر سوال می بره . باز هم تاکید می کنم این نظر شخصی من هست و ممکنه دوستان باهاش موافق نباشن .

amirkhan_0o0
19-02-2012, 21:45
راستی دوستان من چند روز پیش متوجه شدم مارشال برای اردبیله!
نه این که سایتش marshal USA هست!
من گفتم شاید چینی ای چیزی باشه!!
اینم عکس تو سایتش:

moslem47
20-02-2012, 01:40
آره هست . تولید ایرانه . در مورد مدل ها هم برای ضبط مدل های متفاوتی میشه پیشنهاد کرد . شما چقدر بودجه میخوای بزاری ؟‌
زیر 100 تومن........................

amirkhan_0o0
20-02-2012, 02:10
دوستمون درست میگن .ما یه دوستی داریم ایشون یکی از نزدیکان شون تو خط تولید ایکس ویژن کار می کنه میگه طرف تعریف کرده میگه قطعات از کره میاد اینجا پک میشه . البته روی بسته ی نهایی محصول ساخت ایران میخوره ولی ... البته یه چیزای دیگه ایی هم می گفت که اگر راست باشه اصولا روند ساخت این دستگاه و قیمت اون کلا زیر سواله .

اینجا لازم می دونم مطلبی رو ذکر کنم که شاید باید خیلی وقت قبل تو این بخش در موردش حداقل یک مختصر بحث میشد که خیلی ها قبل از خرید دستگاه دیجیتال از بعضی مسائل مربوط به این دستگاه مطلع باشن .
راستش رو بگم من یکی که به این سیستم دیجیتال اعتقاد خاصی ندارم. یعنی واسم جای سواله با وجود اینکه فن آوری روز دنیا به سمت سه بعدی و HD‌ رفته چرا ما تازه رفتیم سراغ فن آوری ایی که سالهاست استفاه میشه و از یک مرحله جلوتر وارد این عرصه نشدیم ؟‌ حالا میگن تلویزیون ها باید این قابلیت رو داشته باشن جای خود ولی این کار( استفاده از ست تاپ باکس و ... )‌ هم نمی تونه پیشرفت چشم گیری محسوب بشه . به نظر من اگر ماهواره بومی داشتیم خیلی بهتر بود و پیشرفت مهم تری محسوب می شد . یعنی در هر جای ایران به راحتی میشد پوشش داشت . الان تو بعضی مناطق ایران علیرغم دیجیتال شدن هنوز به علت نبود یا ضعف سیگنال از تجهیزات ماهوراه ایی استفاده میشه که نشون میده خیلی هم این طرح موفق نبوده . من جای مهندسین و طراحان این طرح بودم این سیستم رو طوری طرح ریزی می کردم که حداقل مردم بی دردسر و راحت به کانال های تلویزیونی دسترسی داشته باشن طوری که چه تو بیابون چه تو خونه .یعنی به جای مبدل دیجیتال ----- ملی می ساختم . اینکه ما بیاییم هی بنویسم این دستگاه بد یا این دستگاه خوب هست در جای خودش ارزشمنده (‌گرچه همه شون در نهایت محصول کشور دوست و برادر چین هستن ) ولی خدا وکیلی به نظر من این سیستم اونقدری که تبلیغ میشه پیشرفت محسوب نمیشه . یعنی نقاط ضعف بسیار بزرگی داره که همه ی محسنات اش رو زیر سوال می بره . باز هم تاکید می کنم این نظر شخصی من هست و ممکنه دوستان باهاش موافق نباشن .
خوب ست تاب باکس خودش یه نوع ریسیورهDVB-t که فرکانس کاریش و فاصله فرستنده و یه سری چیز های جزئیش با ماه--واره ----s فرق می کنه
اگه منظورتون اینه که چرا فرستنده رو روی ماه--واره سوار نمی کنن خوب دلیلش روشنه:
صدا و سیما این همه هزینه برای تغییر تجهیزات می کنه و کانال های دیجیتال رو روی حتی روی ماه--واره پخش نمی کنه تا مردم رو متقاعد کنه که از اون استفاده نکنند! حالا خودش بیاد ماه--واره رو بگذاره توی خونه های مردم!!
خوب اونوقت نقض غرض می شه و مردم . ماه--واره دار می شند و شما حساب کن اون یه عده ای هم که ندارند وقتی بیاد توی خونه هاشون همه نیازشون رو از بین این 16 کانال انتخاب نمی کنند!

faraname
20-02-2012, 07:11
خوب ست تاب باکس خودش یه نوع ریسیورهDVB-t که فرکانس کاریش و فاصله فرستنده و یه سری چیز های جزئیش با ماه--واره ----s فرق می کنه
اگه منظورتون اینه که چرا فرستنده رو روی ماه--واره سوار نمی کنن خوب دلیلش روشنه:
صدا و سیما این همه هزینه برای تغییر تجهیزات می کنه و کانال های دیجیتال رو روی حتی روی ماه--واره پخش نمی کنه تا مردم رو متقاعد کنه که از اون استفاده نکنند! حالا خودش بیاد ماه--واره رو بگذاره توی خونه های مردم!!
خوب اونوقت نقض غرض می شه و مردم . ماه--واره دار می شند و شما حساب کن اون یه عده ای هم که ندارند وقتی بیاد توی خونه هاشون همه نیازشون رو از بین این 16 کانال انتخاب نمی کنند!

با تشکر از اظهار نظر شما .ولی منظور من حذف ایستگاه های زمینی فرستنده و تعریف یک ماهواره اختصاصی برای ایران بود. لز لحاظ سخت افزاری خاص و مجزا از بقیه های فرستنده های ماهواره ایی بین المللی . ماهواره ایی که فقط شبکه های ملی ایران رو پوشش بده نه بقیه کشور ها رو . از لحاظ فنی چنین چیزی شدنی هست ولی خرج و دانش فنی بسیار بالایی نیاز داره که شاید تو ایران فعلا کسی به این مسائل فکر هم نکنه . شما تصور کن مردم ایران حاضر نیستن برن یک مودم ADSL بخرن واسه سرعت بالاتر اینترنتی که بهش نیاز دارن چطور این جماعت میخوان از آٔی پی تی وی استفاده کنن ؟‌ مگه با این طرح جدید کم مردم رفتن ----- ماهواره خریدن ؟‌ باز هم میگم این طرح اصولا طرح و فکر اساسی برای حل مشکل دریافت سیگنال در ایران نیست .

hamid_IT63
20-02-2012, 13:00

نه تولید داخل که نیست . توی dvbt قطعات مختلفی وجود داره مثل خازن ، برد و .... که هر کدوم از این قطعات مربوط به کشورهایی مثل کره ، ژاپن ، تایوان و .... هست و فقط مونتاژ نهایی اینها در ایران انجام میشه .
مدل 343 xvision گزینه مناسبی هست .

HWT
20-02-2012, 19:08
الان مارشال هست با این قیمت 96.5 . lumexy le 1008 هم 103 .

amirkhan_0o0
21-02-2012, 00:40
با تشکر از اظهار نظر شما .ولی منظور من حذف ایستگاه های زمینی فرستنده و تعریف یک ماهواره اختصاصی برای ایران بود. لز لحاظ سخت افزاری خاص و مجزا از بقیه های فرستنده های ماهواره ایی بین المللی . ماهواره ایی که فقط شبکه های ملی ایران رو پوشش بده نه بقیه کشور ها رو . از لحاظ فنی چنین چیزی شدنی هست ولی خرج و دانش فنی بسیار بالایی نیاز داره که شاید تو ایران فعلا کسی به این مسائل فکر هم نکنه . شما تصور کن مردم ایران حاضر نیستن برن یک مودم ADSL بخرن واسه سرعت بالاتر اینترنتی که بهش نیاز دارن چطور این جماعت میخوان از آٔی پی تی وی استفاده کنن ؟‌ مگه با این طرح جدید کم مردم رفتن ----- ماهواره خریدن ؟‌ باز هم میگم این طرح اصولا طرح و فکر اساسی برای حل مشکل دریافت سیگنال در ایران نیست .
نمي دونم شايد منظوزتون زو متوجه نمي شم!
اما اگه منظورتون از حذف ايستگاه زميني ارسال سيگنال از طريق ماه--واره است. نياز به ديش خواهد بود. چند سال پيش انگليس به صورت آزمايشي چند ماهواره با فاصله نزديك به زمين وارد مدار زمين كرد اما ماهواره ها از مدار خارج شدند و در واقع (تا جايي كه من اطلاع دارم) هنوز هيچ ماهواره با فاصله نزديك بدون نياز به ديش وجود ندارد!!
وجود ديش نيز بالاي پشت بام مردم يك محدوديت براي حكومت بوده و اين طور كنترل از سوي حاكميت بر روي پشت بام ها وجود نخواهد داشت!!

samira_googleOne
21-02-2012, 10:07
فوریییییییییییییییی
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D868)

این مدل بلوری VCD پخش نمیکنه و Audio CD پخش میکنه .

hakr
22-02-2012, 12:11
دوستان من بین خرید 768 و 717 پایونیر دو به شک هستم...
قیمت 768 هست 600 هزار و 717 هم 840 ///
در ضمن من وقتی می پرسیدم میگفتم کیفیت و قدرت فرقی ندارن ولی الان دارم نگاه می کنم تو سایت ها قدرت 768 رو زده 600w ولی 717 رو زده 1100w
در ضمن 1 جا هم پرسیدم مدل 707 رو داشت می گفت 605 هزار تومان ولی به نظرم اشتباه گفته...چون تفاوت زیادی به 717 نداره..به نظرتون از این 3 مدل کدوم و بخرم؟فقط عجله ای است

دوست گرامی دقت کن bluray که میخواهی بخری قابلیت پخش3D را داشته باشد. خیلی مدلها bluray هستند ولی 3D را پخش نمیکنند

nima_5151
22-02-2012, 14:06
سلام دوستان.من می خوام یک سینمای rs77 پایونیر بگیرم.می خواستم ببینم دوستان میتونند در مورد این سیستم راهنمائیم کنند.کارم بدجوری گیره به خدا

با تشکر

hakr
22-02-2012, 18:59
سلام دوستان.من می خوام یک سینمای rs77 پایونیر بگیرم.می خواستم ببینم دوستان میتونند در مورد این سیستم راهنمائیم کنند.کارم بدجوری گیره به خدا

با تشکر
دوست گرامی با سلام
من این دستگاه را دارم بسیار ازش راضی هستم صداش (البته به نظر من )خیلی خوب است صاف وواضح وبا قدرت مناسب. ماکز ولوم 40 است که من بیشتر از 18نتونستم بلند کنم وکیفیت صدا در ولومهای بالا خش ندارد. زیر نویس فارسی را با هر دو فرمت ساپورت میکند. دیزاین دستگاه بسیار زیبا میباشد .من حتی فیلمهای ضبط شده با رسیورم با فرمتُ Ts در این دستگاه براحتی میبینم.تنها مشکل این دستگاه نداشتن اکولایزر دستی میباشد.
با زهم شما با سایر دوستان باتجربه باتوجه به میزان هزینه ایی که میخواهید بکنید مشورت نمایید
اینهم آدرس سایت پایونیر اطلاعات بیشتر را میتوانی در این سایت بدست آوری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

morili
22-02-2012, 21:56
دوست گرامی با سلام
من این دستگاه را دارم بسیار ازش راضی هستم صداش (البته به نظر من )خیلی خوب است صاف وواضح وبا قدرت مناسب. ماکز ولوم 40 است که من بیشتر از 18نتونستم بلند کنم وکیفیت صدا در ولومهای بالا خش ندارد. زیر نویس فارسی را با هر دو فرمت ساپورت میکند. دیزاین دستگاه بسیار زیبا میباشد .من حتی فیلمهای ضبط شده با رسیورم با فرمتُ Ts در این دستگاه براحتی میبینم.تنها مشکل این دستگاه نداشتن اکولایزر دستی میباشد.
با زهم شما با سایر دوستان باتجربه باتوجه به میزان هزینه ایی که میخواهید بکنید مشورت نمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ur%2Fbody.html)

دوست عزیز rs 77 همون rs777 هست؟ منم میخوام همین مدل رو بگیرم میشه بگی از کجا بگیرم که قابل اطمینان باشه ؟ ممنون

nima_5151
22-02-2012, 23:09
[QUOTE=hakr;6860008]دوست گرامی با سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ur%2Fbody.html)[/QUOTE
آقا دمتون گرم راهنمائیتون خیلی کمکم کرد:20:
راستی من یکی پیدا کرم 3-4 ماه بیشتر کار نکرده.هنوزم گارانتی داره.قیمتشو گفته 600 تومن.
به نظر شما خوبه؟
بازم ممنون

yaran99
22-02-2012, 23:33
سلام
دوستان pioneer 414 در حال حاضر قیمتش چند است ؟
و این مدل قابلیت پخش blu-ray 3D را دارد ؟

nima_5151
22-02-2012, 23:49
سلام

765000.بله blu-ray پخش میکنه دوست عزیز

yaran99
23-02-2012, 00:08
ممنون دوست عزیز . منظورم بلوری سه بعدی است آیا پخش میکند ؟ ( نه بلوری معمولی)

hakr
24-02-2012, 00:15
دوستان عزیز
از شما عذر خواهی میکنم دوستمان از RS77 پرسیده بود توضیح من در موردمدل717 بوده. که این دو مدل از لحاظ قیمت وکارایی قابل مقایسه نیست

---------- Post added at 02:12 AM ---------- Previous post was at 02:07 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ur%2Fbody.html)[/QUOTE
راستی من یکی پیدا کرم 3-4 ماه بیشتر کار نکرده.هنوزم گارانتی داره.قیمتشو گفته 600 تومن.
به نظر شما خوبه؟
بازم ممنون

به نصبت قیمت حال حاضر ومدت زمان کار کرد خیلی مناسب است ولی ببین وسیله الکترونیکی است نه مکانیکی .خلاصه ریسک است.حالا ببین بچه های صاحب نظر چه عقیدهایی دارند

---------- Post added at 02:15 AM ---------- Previous post was at 02:12 AM ----------

سلام
تو آدرس سایت پایونیر که گذاشتم برو تمام توضیحات لازم را هم برای 717 وهم414 داده ببین تا خیالت راحت بشه

ata_webmaker
24-02-2012, 00:51
به نظر شما خوبه؟
بازم ممنون

اتفاقا من هم به دوستم تعمیرات لوازم صوتی تصویری داره گفتم گفت خوبه ولی ریسکه ولی خودش خواهانش شد چون کارش تعمیره براش خیالی نیست بیشتر خودش عشقه سیستم های هفت طبقه قدیمیه
هر چی هم وسیله اش گیر نیاد درست می کنه
حالا اگر پشیمون شدی اون بنده خدا طالبشه باهاش ور بره یک پیغام بده

lop2lop
24-02-2012, 13:26
با عرض سلام و خسته نباشید

تا 90 تومن چی پیشنهاد میدید ؟

ترجیحاً Xvision

nima_5151
24-02-2012, 15:17
ممنون از دوستان بابت راهنمائی های خوبشون:20:
راستیتش این بنده خدا از دوستان و گفته به شرط سالم بودن بهم میده

بازم ممنون میشم اساتید در مورد rs77 راهنمائیم کنند

faraname
24-02-2012, 19:58

ترجیحاً Xvision

xvision xdvb 201

اینم عکس اش از سایتی که قیمت داده واسه فروش.

hakr
24-02-2012, 20:33
بابا ما که نفهمیدیم این دستگاه را که میگی 3-4 ماه بیشتر نیست کار کرده RS77 یا717
اگر RS77 است آشنا هم است 600 تومن من به شخصه معطلش نمی کردم میخریدمش
من خودم قبل از آمدن 717 قصدم خرید RS77 بود. چیزی این دستگاه کم ندارد تا آنجا که یادمه به گفته دوستاناکولایزر دستی هم دارد ومیشه گفت یک سیستم حرفه ایی است.
فقط اگر بخواهی 3D استفاده کنی باید یک دستگاه 3D player سوا بخری روش اضافه کنی

hakr
24-02-2012, 20:39
دوستان راهنمایی نمایید
دستگاه 717 من یکی از بلندگوهایش سیمش را مجبور شدم عوض کنم سیم خودش 10 متر بیشتر نیست و مسافت بلندگوی من تا دستگاه 15 است حالا سیمی که خریدم تعداد رشته هایش 25 عدد است وسیم خودش 18 عدد .آیااین مسئله برای دستگاه مشکل ایجاد نمیکند

ata_webmaker
24-02-2012, 21:47
دوستان راهنمایی نمایید
دستگاه 717 من یکی از بلندگوهایش سیمش را مجبور شدم عوض کنم سیم خودش 10 متر بیشتر نیست و مسافت بلندگوی من تا دستگاه 15 است حالا سیمی که خریدم تعداد رشته هایش 25 عدد است وسیم خودش 18 عدد .آیااین مسئله برای دستگاه مشکل ایجاد نمیکند

lنه مطلقا اگر سیم مرغوب مخصوص بلنگو های سیستم های صوتی ماشین یا خونگی خریده اید بهتر هست که بدتر نیست
چون مقاومت این سیم ها از نظر کلفتی خیلی کمتر هست و اگر جنس خوب باشه نویز هم نمیگیره :31:

(@.@)
24-02-2012, 22:26
xvision xdvb 201

اینم عکس اش از سایتی که قیمت داده واسه فروش.

دوست عزیز قیمت مدل 343 چنده؟
فرق این دو تو چیه؟

(@.@)
24-02-2012, 22:39
من الان رفتم تو سایت دیجی کالا . عکس پشت دستگاه را که دیدم مدلش را زده 343 ............عجب.....مثل اینکه فقط پالون ها رو عوض میکنند وگرنه هیچ فرقی ندارند

araan
24-02-2012, 22:51

گيرنده مارشال ME884

nima_5151
24-02-2012, 22:54
بابا ما که نفهمیدیم این دستگاه را که میگی 3-4 ماه بیشتر نیست کار کرده RS77 یا717
من خودم قبل از آمدن 717 قصدم خرید RS77 بود. چیزی این دستگاه کم ندارد تا آنجا که یادمه به گفته دوستاناکولایزر دستی هم دارد ومیشه گفت یک سیستم حرفه ایی است.

نهrs77 دوست عزیز
رو چشمم معطلش نمیکنم
بازم ممنون از راهنمائی خوبتون

(@.@)
24-02-2012, 23:06
گيرنده مارشال ME884
ادرس نمایندگی در مشهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟/

faraname
25-02-2012, 00:09
دوست عزیز قیمت مدل 343 چنده؟
فرق این دو تو چیه؟
مدل 343 قیمت اش میشه 93 هزار تومن . از لحاظ امکانات بسیار مشابه هم هستند ولی اصولا تفاوت قیمت مربوط به طراحی ظاهری و ملحقات درون کارتن دستگاه ها میشه.

(@.@)
25-02-2012, 01:51
مدل 343 قیمت اش میشه 93 هزار تومن . از لحاظ امکانات بسیار مشابه هم هستند ولی اصولا تفاوت قیمت مربوط به طراحی ظاهری و ملحقات درون کارتن دستگاه ها میشه.
تشک
فقط من نمایندگی مشهد را پیدا نکردم....................

tohid81
25-02-2012, 08:43
دوستان راهنمایی نمایید

اگر سیمی که خریده ای کیفیت خوبی داشته باشه منطقاً نباید مشکلی ایجاد کنه و تاثیر خاصی در کیفیت نخواهد داشت. بخصوص اینکه احتمالن این موضوع مربوط به یکی از باندهای پشتی سیستمت میشه و باندهای پشتی به نسبت باندهای جلویی از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند. فقط یک نکته رو فراموش نکن، اگر تغییری در سیم یکی از باندها ایجاد می کنی، سعی کن حتمن در باند مخالفش هم دقیقن همون تغییر رو بوجود بیاری. یعنی اگر طول سیم باند سمت راست عقب رو افزایش دادی، حتمن به همون مقدار و از همون جنس به باند عقب سمت چپ هم اضافه کن.

persiantoolsbaz
25-02-2012, 10:42

ترجیحاً Xvision

مدل X.----343 که 85000 تومان هست خوبه و جدید هست.

persiantoolsbaz
25-02-2012, 10:47
faraname جان من 85 تومان هم ازش قیمت داشتم :)

hakr
25-02-2012, 11:05
نهrs77 دوست عزیز
رو چشمم معطلش نمیکنم
بازم ممنون از راهنمائی خوبتون
مبارکت باشد خیلی دستگاه عالی است:thumbsup:

Sorena_777
25-02-2012, 12:32
دوستان ميخوام يه تي وي بگيرم و با سينما خانگي
و حدود 3 ميل بودجه دارم به نظرتون چه قدر واسه سينما بزارم كنار؟400 تا خوبه؟
چه مدل هايي خوبه واسه اين مقدار بودجه ؟

nima_5151
25-02-2012, 16:20
مبارکت باشد خیلی دستگاه عالی است:thumbsup:
قربون آقا.سلامت باشید:46:

mr_rayan
25-02-2012, 21:05

بستگی به انتظار شما داره.بهرحال 300 الی 400 تومن حداقل بودجه ای هست که میشه برای اینکار در نظر گرفت.

hakr
25-02-2012, 22:26
دوست گرامی با عرض پوزش شما با 400 نهایت یک سینمای خانگی معمولی میتوانی بخری والآن سیستمهای پخش حتی تو ----- دارند به سمتHDو3D میروند به نظر من این مدل دستگاه پول دور ریختنه بجاش یک DVD Plater برای راه اندازی کارت بخر .انشاالله بعد از خرید یک تلویزیون خوب وبه نظر من 3D خودت را یک کم جمجور کن یک سینمای خانگی3D بخر لااقل تا مدتی با دنیا همراه هستی
ضمنا فقط جهت راهنمایی خدمتت میگم تو خرید تلویزیون حتما شارپ کواترن 3D را از لحاظ کیفیت تصویر با سایر برندها مقایسه ایی انجام بده

Pejman3
26-02-2012, 11:30

بستگی به این داره صدا و تصویر چقدر براتون مهمه؟
به هر حال اگه 400 برای سینما کنار بگذارید 2600 برای تلویزیون می مونه که می تونید که یه تلویزیون خوب تهیه کنید ولی وسیله ای ندارید که از تصویر تلویزیونتون لذت ببرید.
به نظر شخصی من با توجه به بودجه کلی تون حداقل 1000 برای سیستم صوتی کنار بگذارید بالانس بهتری دارین.

Pejman3
26-02-2012, 15:17

RS77 با آمپ 520 اکولایزر دستی نداره

hosft
26-02-2012, 15:49
سلام دوستان دوتا سوال حياتي دارم‌:
اول يه توضيح : من براي tv يه دونه ايكس ويژن 333 دارم و در شهريار هستم و كانال هاي 1 تا 8 رو با كيفيت 92 و قدرت 90 دريافت ميكنم
و همچنين كانل هاي 9 تا 16 رو با كيفيت 100 و قدرت 86 دريافت ميكنم .
1- الان تو همينجا ميخوام يه گيرنده براي يه كامپيوتر pc معمولي با مانيتور crt بخرم گيرنده ديجيتال مارشال خوبه ؟
2- با توجه به قدرت و كيفيتي كه براتون نوشتم ميتونم از انتن خود دستگاه استفاده كنم و كانال ها رو بدون پرش و اشكال دريافت كنم؟

Arash4484
26-02-2012, 17:18
راستش رو بگم من یکی که به این سیستم دیجیتال اعتقاد خاصی ندارم. یعنی واسم جای سواله با وجود اینکه فن آوری روز دنیا به سمت سه بعدی و HD‌ رفته چرا ما تازه رفتیم سراغ فن آوری ایی که سالهاست استفاه میشه و از یک مرحله جلوتر وارد این عرصه نشدیم ؟‌ حالا میگن تلویزیون ها باید این قابلیت رو داشته باشن جای خود ولی این کار( استفاده از ست تاپ باکس و ... )‌ هم نمی تونه پیشرفت چشم گیری محسوب بشه .

این دو موضوع HDTV-3D در مورد کیفیت و نوع پخش اند نه فرکانس ارسال. IPTV هم که مقوله ای مستقل است.موضوع محتوا هم که علیحده است و به ایجاد و توزیع سخت افزار پخش و دریافت ربطی ندارد.
ببینید اگر سیستم تلویزیون کابلی در ایران ایجاد میشد شما حق داشتید که چرا ما بسوی فن آوری مرده میانی میرویم،
چون در جهان رو به افول است، اما در مقابل پخش دیجیتال فن آوری روز دنیاست که در تمام کشورها در حال استفاده است و در ضمن برای عملی شدن توسعه سخت افزاری عمومی تلویزیون نمیتوان از ایده های کانسپت در مقیاس وسیع استفاده کرد.
اگر اشتباه نکنم پخش آنالوگ تلویزیون در ایالات متحده همین دو سه سال پیش پس از طی سیر تدریجی بطور کامل لغو و کل فرکانس کاریش برای استفاده و فروش به wimax و دیگر شبکه های بی سیم عرضه و مقرر شد تمام کانال های تلویزیونی از فرکانس های دیجیتال استفاده کنند.

davood-d
26-02-2012, 17:43

بنظرم سيستمي كه اكولايزر دستي نداره! محدوديت زيادي براي كاربر اينجا ميكند!

faraname
26-02-2012, 20:58
اول يه توضيح : من براي tv يه دونه ايكس ويژن 333 دارم و در شهريار هستم و كانال هاي 1 تا 8 رو با كيفيت 92 و قدرت 90 دريافت ميكنم
1- الان تو همينجا ميخوام يه گيرنده براي يه كامپيوتر pc معمولي با مانيتور crt بخرم گيرنده ديجيتال مارشال خوبه ؟
2- با توجه به قدرت و كيفيتي كه براتون نوشتم ميتونم از انتن خود دستگاه استفاده كنم و كانال ها رو بدون پرش و اشكال دريافت كنم؟

شما واسه گیرنده تلویزیون تون آنتن خارجی دارید دارید یا از این کوچیک ها که کنار دستگاه میزارن دارید ؟ اگر آنتن خارج ساختمان دارید که بحث بیرون ساختمان و درون اش کلا با هم متفاوت هست . اگر نه آنتن بغل دستگاه دارید واسه گیرنده ایکس ویژن تلویزیون یعنی قدرت سیگنال خونه تون بالاست . تو دستگاه مخصوص کامپیوتر میزان قدرت و کیفیت سیگنال در داخل اتاق مهمه نه بیرون خونه . بررسی کنید اگر قدرت و کیفیت سیگنال توی خونه بالاست برید بگیرید همون مارشال رو .خوبه.

carnation
27-02-2012, 00:21
سلام دوستان

میشه نظرتون رو در مورد این مدل بدونم؟ و قیتش چنده؟ LG LH-W866HTS

ممنون

erfan_abedi_CB
27-02-2012, 08:38
pc dvbt xvision مدل PCDVB-3100 هم گزینه خوبیه و میتونی با کیفیت خوبی کانالها رو تماشا کنی.

saman1367
27-02-2012, 12:09
سلام به دوستان عزیز سیستم باز..

آقا به نظرتون با بودجه 450ت..کدوم مدل از سینما خانگی رو بگیرم که هم قشنگ باشه..و هم بر اساس پولم حداکثر کارایی و امکانات رو داشته باشه..
اکه مدل خاصی مد نظرتون هست ممنون میشم بفرمایید..

یا اگه فکر میکنید هر کدوم از اجزا رو جدا تهیه کنم از برندهای مختلف..بهتر میشه..
با این بودجه چی و از چه برندی بگبرم..

برای دیدن فیلمهای Full hd می خوام..

منتظر پیشنهادادتون هستم..
با تشکر.

erfan_abedi_CB
27-02-2012, 15:44
سلام به دوستان عزیز سیستم باز..

آقا به نظرتون با بودجه 450ت..کدوم مدل از سینما خانگی رو بگیرم که هم قشنگ باشه..و هم بر اساس پولم حداکثر کارایی و امکانات رو داشته باشه..
اکه مدل خاصی مد نظرتون هست ممنون میشم بفرمایید..

یا اگه فکر میکنید هر کدوم از اجزا رو جدا تهیه کنم از برندهای مختلف..بهتر میشه..
با این بودجه چی و از چه برندی بگبرم..

برای دیدن فیلمهای Full hd می خوام..

منتظر پیشنهادادتون هستم..
با تشکر.

من مدل HT-CN9900DVW sharp رو تازه تهیه کردم و راضی هستم. من 480 تومن خریدمش .
مشخصات:

saman1367
28-02-2012, 02:09
من مدل HT-CN9900DVW sharp رو تازه تهیه کردم و راضی هستم. من 480 تومن خریدمش .
مشخصات:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مرسی دوست عزیز از پیشنهادت.. مبارکتون باشه..

دوستان بین مدل samsung-D455 وSharpHT-CN9900DVW

کدوم رو پیشنهاد میدین..؟ کدومشون برترن و کیفیت صدای بهتری دارند..
و اگه پیشنهاد بهتری تو این رنج قیمت دارین ممنون میشم بگید

hakr
28-02-2012, 11:33

آن زمانی که 717 را خریدم یکی از چیزهایی که حالم را گرفت ومن به شخصه رو سیستمهای صوتی حساسم داشتن اکولایزر دستی است.ولی در راهنمایی یکی از دوستان سایت RS77 فقط اکولایزر دستی دارد و717و414 فاقد آن است .باز ممنون

mmrmmr
28-02-2012, 11:46
من RS777 بدون DVD PLAYER با آمپ 520 و بلوری BDP140 دارم. آمپ 520 اکولایزر دستی نداره، ولی خب اگر موزیک با لپ تاپی که بهش وصل باشه گوش بدید میتونید از نرم افزارهای مختلف استفاده کنید. ولی افکتهایی که خود آمپ داره خوب جواب میدند و به نسبت راضی کننده هستند ولی تنظیم صدا با اکولایزر یه چیز دیگست!!!

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

دوستان آپدیت بلوری BDP140 با نسخه 1.08 تو سایت پایونیر اروپا به آدرس زیر وجود داره که میتونید استفاده کنید:

Sorena_777
28-02-2012, 13:52
بستگی به انتظار شما داره.بهرحال 300 الی 400 تومن حداقل بودجه ای هست که میشه برای اینکار در نظر گرفت.

دوست گرامی با عرض پوزش شما با 400 نهایت یک سینمای خانگی معمولی میتوانی بخری والآن سیستمهای پخش حتی تو ----- دارند به سمتHDو3D میروند به نظر من این مدل دستگاه پول دور ریختنه بجاش یک DVD Plater برای راه اندازی کارت بخر .انشاالله بعد از خرید یک تلویزیون خوب وبه نظر من 3D خودت را یک کم جمجور کن یک سینمای خانگی3D بخر لااقل تا مدتی با دنیا همراه هستی
ضمنا فقط جهت راهنمایی خدمتت میگم تو خرید تلویزیون حتما شارپ کواترن 3D را از لحاظ کیفیت تصویر با سایر برندها مقایسه ایی انجام بده

بستگی به این داره صدا و تصویر چقدر براتون مهمه؟
به هر حال اگه 400 برای سینما کنار بگذارید 2600 برای تلویزیون می مونه که می تونید که یه تلویزیون خوب تهیه کنید ولی وسیله ای ندارید که از تصویر تلویزیونتون لذت ببرید.
به نظر شخصی من با توجه به بودجه کلی تون حداقل 1000 برای سیستم صوتی کنار بگذارید بالانس بهتری دارین.
خيلي ممنون از دوستان عزيز واسه راهنمايي خوبشون
........
خب اگر بودجه رو ببرم تا 600 تا چي؟؟بازم چيزي گيرم نمياد؟؟
ميخوام پول كمتري بدم واسه تي وي و يه سينماي خوب بگيرم كه دستگاه پخش كنده اش همه چي رو اجرا بكنه مثل فايل هاي فول اچ دي و MKV و زير نويس هم كاملا همه چي رو اجرا بكنه و كيفيت صداش خوب باشه و مخصوصا كيفيتش تو صدا هاي كم و 3D اجرا كردنش واسم زياد مهم نيست چون كه تي وي 3D نميخوام بگيرم

morili
28-02-2012, 13:56
سلام دوستان میشه بگید ازین امپلی های پایونیر چه مدل هایی اکولایزر دستی دارند ؟ ممنون میشم

hamid_IT63
28-02-2012, 16:23

فقط میتونم بگم که بزرگترین اشتباه من خرید یه سینما خانگی سامسونگ بود که پول و اعصابم رو با خریدش از دست دادم از بس که برای پخش هر چیزی کلی ناز و ادا داره .

hakr
28-02-2012, 20:31
خيلي ممنون از دوستان عزيز واسه راهنمايي خوبشون
........
خب اگر بودجه رو ببرم تا 600 تا چي؟؟بازم چيزي گيرم نمياد؟؟
ميخوام پول كمتري بدم واسه تي وي و يه سينماي خوب بگيرم كه دستگاه پخش كنده اش همه چي رو اجرا بكنه مثل فايل هاي فول اچ دي و MKV و زير نويس هم كاملا همه چي رو اجرا بكنه و كيفيت صداش خوب باشه و مخصوصا كيفيتش تو صدا هاي كم و 3D اجرا كردنش واسم زياد مهم نيست چون كه تي وي 3D نميخوام بگيرم
دوست گرامی میبخشی باز دخالت میکنم
بنظر من اول یک تلویزیون خیلی خوب بگیر.ببین تلویزیون همچی است میخوای فیلم خوب ببینی میخوای از برنامه های HD رسیورت لذت ببری همه منوت به یک تلویزیون خوب است .بعد ببین چقدر برات میمونه وچقدر میتوانی روش اضافه کنی برو سراغ سینما خانگی

Sorena_777
28-02-2012, 20:54
من حدوداي 2.5 تا 2.7 پول دارم
رفتم اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه چكي كردم
از الجي 47LV3500 با قيمت 1.860 و 47LV37100 يا قيمت 2.020 و 47LV55000 با قيمت 2.070
اگر فاصله ي قيمتشون همين 170-180 تومن باشه شايد 47LV55000 رو انتخاب كردم
سامسونگ هم كه Samsung 46D6920 با قيمت 2.600 داره كه با هديه هستش ...يه سينماي خانگی HT-D455 و قيمت اصليش رو نميدونم شايد برسه به 2.100 البته از نمايندگي
به نظرتون انتخاب ها ي خوبي هستن ؟؟
من 3d بعدش واسم اصلا مهم نيست و همچنين اينترنتش

ata_webmaker
28-02-2012, 22:12
من حدوداي 2.5 تا 2.7 پول دارم
رفتم اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه چكي كردم
از الجي 47LV3500 با قيمت 1.860 و 47LV37100 يا قيمت 2.020 و 47LV55000 با قيمت 2.070
اگر فاصله ي قيمتشون همين 170-180 تومن باشه شايد 47LV55000 رو انتخاب كردم
سامسونگ هم كه Samsung 46D6920 با قيمت 2.600 داره كه با هديه هستش ...يه سينماي خانگی HT-D455 و قيمت اصليش رو نميدونم شايد برسه به 2.100 البته از نمايندگي
به نظرتون انتخاب ها ي خوبي هستن ؟؟
من 3d بعدش واسم اصلا مهم نيست و همچنين اينترنتش

ببین من 5 تا سینما خانگی عوض کردم
اولیش چارزستون فقط اسپیکر با وارودی های دیجیتال ساخت چین سفارش ایران فکر کنم ( فوقققققققق العاده)
دومیش سونی dz777 فوق العاده اشغاللللللللللللللللل
سومی پایونیر 282 صدای خوب ولی امکانات وروردی و کلا امکانات کم
چهارمی فیلیپس مدلش یادم نمیاد صدا و تصویر عالی فقط خیلی یوقور و با دیزاین خونه جور نمیومد البته به اجبار مادر عوض کردم
پنجمی فیلیپس 3378 صداش بدک نیست از پایونیر کمی پایینتره ولی تصویرش عالیه و امکاناتش زیاد که هنوزهم همونو دارم

نیصیحت دنباله ال جی و سامسونگ و سونی و مارشال و ... نرید اگر انتظار انچنانی با بودجه کم دارید

اگر هم پول دارید بودجه 800 به بالا در نظر بگیرید یک چیزه نیمه حرفه ای در حد مدل های ار اس پایونیر بگیرید
البته سینما خونگی های بلوری جدیدخ پایونیر هم خوبه البته صداشو نشنیدم چون من به کل اون ساب هایی رو دوست داشتم که دان فلیرینگ بود یعنی صدای باس از زیر میومد
و خوب امکانتشون خوبه البته جدیدا قیمتاشون خیلی رفته بالا
از ما گفتن بود

vivabarca
28-02-2012, 22:21
دوستان کسی گیرنده ای رو سراغ داره که HD ساپورت کنه ، سیستم مولتی مدیا هم باشه و کابل خروجیش VGA باشه ؟ چون ورودی HDMI تلویزیون مثل اینکه مشکل داره و نمی تونم از اون استفاده کنم .

carnation
28-02-2012, 23:02
کسی به من کمک نمیکنه؟! میشه نظرتون رو در مورد این مدل بدونم؟ و قیتش چنده؟ LG LH-W866HTS

من یه چیز خوب با بودجه متوسط یخوام حدود 400
ممنون

saman1367
29-02-2012, 02:29

فقط میتونم بگم که بزرگترین اشتباه من خرید یه سینما خانگی سامسونگ بود که پول و اعصابم رو با خریدش از دست دادم از بس که برای پخش هر چیزی کلی ناز و ادا داره .

دوستان با این حساب.. با این بودجه (زیر 500)بهترین انتخاب همین 9900D شارپ هست..
کسی پیشنهاد بهتری نداره..؟:10:

afshin4841
29-02-2012, 08:11
دوستان کسی گیرنده ای رو سراغ داره که HD ساپورت کنه ، سیستم مولتی مدیا هم باشه و کابل خروجیش VGA باشه ؟ چون ورودی HDMI تلویزیون مثل اینکه مشکل داره و نمی تونم از اون استفاده کنم .

سلام الکومکس mv200 مدل۲۰۱۲. مولتی مدیاش حرف نداره و خروجAV هم داره.

vivabarca
29-02-2012, 12:35
سلام الکومکس mv200 مدل۲۰۱۲. مولتی مدیاش حرف نداره و خروجAV هم داره.

ولی منظور من AV نیست چون تا اون جا که میدونم اون با کابل کامپوننت هست ( سه تا فیش رنگی ) ولی خروجی کابل VGA ( که 15 تا پین داره ) منظور من هست .

mokhtari58
29-02-2012, 16:04
با سلام میخواستم نظرتون رو راجع به گیرنده iclass بدونم ؟

stb2xxx
29-02-2012, 16:12
اینم یه گیرنده حسابیه البته گرون قیمت:

davood-d
29-02-2012, 20:09
من RS777 بدون DVD PLAYER با آمپ 520 و بلوری BDP140 دارم. آمپ 520 اکولایزر دستی نداره، ولی خب اگر موزیک با لپ تاپی که بهش وصل باشه گوش بدید میتونید از نرم افزارهای مختلف استفاده کنید. ولی افکتهایی که خود آمپ داره خوب جواب میدند و به نسبت راضی کننده هستند ولی تنظیم صدا با اکولایزر یه چیز دیگست!!!

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

دوستان آپدیت بلوری BDP140 با نسخه 1.08 تو سایت پایونیر اروپا به آدرس زیر وجود داره که میتونید استفاده کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2Fsupport%2FBDP%2FBDP-140_V01.08.zip)

سلام
ميشه يكم در مورد پلير bdp140 توضيح بدي؟ از لحاظ منوها و كيفيت پخش؟
ممنون:20:

HWT
01-03-2012, 14:57
با سلام میخواستم نظرتون رو راجع به گیرنده iclass بدونم ؟
والا اینقدر اسم تو بازار زیاد شده که از دست ما هم در رفته :دی
مشخصاتی ازش داری بزار راجبش تحقیق کنم.

morteza1358
01-03-2012, 15:39
با سلام به دوستان
يه سوال : اگر باند هاي سينما رو روي ميز lcd و در فاصله كمي از تلويزيون قرار بدم واسه تلويزيون مشكلي پيش نمياد .البته از نظر اينكه آهن ربا داخل باند هستش عرض مي كنم .
آخه من شنيدم ممكنه به مرور رو تصوير تاثير بذاره .

H@di Soft
01-03-2012, 17:22
سلام دوستان ...
من امروز یدونه LED LG 42LW57000 گرفتم ... بهم گفتن اگه همراهش یه سینما خانگی یا Blu-ray Player بردارم 200 تومن کارت هدیه بهم میدن ... راستش من زیاد تو نخ TVو سینما و اینا .... نیستم ... در حدی که حتی شاید درست ندونم کاره اینا چیه :31: ... آخه از فیلمای تلویزیون و ماه واره خوشم نمیاد و بقیه ی فیلما رو هم با PC نیگا میکنم (اینجوری کسی مزاحم فیلم نیگا کردنم نمیشه!!) ... بگذریم حالا ...
حالا نمیخوام زیاد خرج سینما خانگی و blu-ray کنم ... شما جای من باشید کدوم رو از LG میگیرید ، سینما یا Blu-ray ؟ ... و اینکه اگه بخوام سینمای LG بگیرم با بودجه ی حدود 400 تومن چی خوبه ؟ ... صدای آنچنانی و بترکون هدفم نیست ... فقط میخوام بیشتر فرمت ها و امکانات رو داشته باشه و ظاهرش شیک باشه ...

davood-d
01-03-2012, 17:48
با سلام به دوستان
يه سوال : اگر باند هاي سينما رو روي ميز lcd و در فاصله كمي از تلويزيون قرار بدم واسه تلويزيون مشكلي پيش نمياد .البته از نظر اينكه آهن ربا داخل باند هستش عرض مي كنم .
آخه من شنيدم ممكنه به مرور رو تصوير تاثير بذاره .

تمام بلندگوهاي سينماي خانگي محافظ دارند و براي تي وي هاي لامپي مشكلي ندارن. براي ال سي دي هم كه اصلا مهم نيست بلندگو از چه نوعي باشد.

mr_rayan
01-03-2012, 21:10
سلام دوستان ...
من امروز یدونه LED LG 42LW57000 گرفتم ... بهم گفتن اگه همراهش یه سینما خانگی یا Blu-ray Player بردارم 200 تومن کارت هدیه بهم میدن ... راستش من زیاد تو نخ TVو سینما و اینا .... نیستم ... در حدی که حتی شاید درست ندونم کاره اینا چیه :31: ... آخه از فیلمای تلویزیون و ماه واره خوشم نمیاد و بقیه ی فیلما رو هم با PC نیگا میکنم (اینجوری کسی مزاحم فیلم نیگا کردنم نمیشه!!) ... بگذریم حالا ...
حالا نمیخوام زیاد خرج سینما خانگی و blu-ray کنم ... شما جای من باشید کدوم رو از LG میگیرید ، سینما یا Blu-ray ؟ ... و اینکه اگه بخوام سینمای LG بگیرم با بودجه ی حدود 400 تومن چی خوبه ؟ ... صدای آنچنانی و بترکون هدفم نیست ... فقط میخوام بیشتر فرمت ها و امکانات رو داشته باشه و ظاهرش شیک باشه ...

در مورد سینما یا بلوری بستگی به هدف شما و استفادتون داره.ال جی تمام مدل هاش از لحاظ ساپورت فرمت تو یک سطح هستش.

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

کسی به من کمک نمیکنه؟! میشه نظرتون رو در مورد این مدل بدونم؟ و قیتش چنده؟ LG LH-W866HTS

من یه چیز خوب با بودجه متوسط یخوام حدود 400
ممنون

با بودجه 400 تومن مدل 3540 فیلیپس رو پیشنهاد می کنم.

mr_rayan
01-03-2012, 21:18
دوستان با این حساب.. با این بودجه (زیر 500)بهترین انتخاب همین 9900D شارپ هست..
کسی پیشنهاد بهتری نداره..؟:10:

مدل 5550 فیلیپس پیشنهاد می کنم با این بودجه.

H@di Soft
02-03-2012, 01:41
در مورد سینما یا بلوری بستگی به هدف شما و استفادتون داره.ال جی تمام مدل هاش از لحاظ ساپورت فرمت تو یک سطح هستش.

ممنون از راهنماییتون ... ولی منظورم این بود که شرکت LG ، سینماهاش بهتره یا بلوریش ؟ قاعدتا باید هر دو رو تهیه کنم ... حالا یدونش باید از LG باشه که هدیه نصیبم بشه ... بهتره کدوم رو از یه شرکت دیگه بگیرم ؟

حالا بین سینمای خانگی LG LH-869HTS و LG LH-860HTS کدوم بهتره ؟ ... از ظاهر 869 بیشتر خوشم میاد ...

Sorena_777
02-03-2012, 13:48
سلام دوستان قيمت اين سينما ها رو ميخواستم:
LH-870HTS

LH-W871HTS

LH-880XBH

LH-890XBH

PARMIS
LH-877HTS

SOUND VASTLE
HB-994PK

هر كدوم از 650 تا به بالا بود رو هم نميخواد

...........

راستي دوستان پلير اين سينما در چه حدي هستن؟‌چه مدلي ؟؟
همه نوع پسوند رو اجرا ميكنن؟مثل MKV
و زير نويس فارسي؟
اگر نه ميتونم يه بلوري يا دي وي دي خوب بگيرم و بلندوگ و امپلي و .. جداگونه تهيه بكنم؟؟

mr_rayan
02-03-2012, 20:46
ممنون از راهنماییتون ... ولی منظورم این بود که شرکت LG ، سینماهاش بهتره یا بلوریش ؟ قاعدتا باید هر دو رو تهیه کنم ... حالا یدونش باید از LG باشه که هدیه نصیبم بشه ... بهتره کدوم رو از یه شرکت دیگه بگیرم ؟

حالا بین سینمای خانگی LG LH-869HTS و LG LH-860HTS کدوم بهتره ؟ ... از ظاهر 869 بیشتر خوشم میاد ...

شما اگه هم سینما می خوای هم بلوری پس یه سینما بلوری بگیر و خیال خودت رو راحت کن.هم ساپورت فرمت بهتری داری و هم ساپورت صدای بهتری و ... مثل مدل LH880XBH

mr_rayan
02-03-2012, 20:58
سلام دوستان قيمت اين سينما ها رو ميخواستم:
LH-870HTS

LH-W871HTS

LH-880XBH

LH-890XBH

PARMIS
LH-877HTS

SOUND VASTLE
HB-994PK

هر كدوم از 650 تا به بالا بود رو هم نميخواد

...........

راستي دوستان پلير اين سينما در چه حدي هستن؟‌چه مدلي ؟؟
همه نوع پسوند رو اجرا ميكنن؟مثل MKV
و زير نويس فارسي؟
اگر نه ميتونم يه بلوري يا دي وي دي خوب بگيرم و بلندوگ و امپلي و .. جداگونه تهيه بكنم؟؟

LH-870HTS حدود 500 تومن

LH-W871HTS حدود 650

LH-880XBH حدود 900

LH-895XBH یک میلیون به بالاست

دو مورد آخر رو نمی دونم.

به غیر از مدل های 880 و 895 که سینما بلوری هست برای بقیه ساپورت فرمت MKV ذکر نشده.

H@di Soft
02-03-2012, 21:38
شما اگه هم سینما می خوای هم بلوری پس یه سینما بلوری بگیر و خیال خودت رو راحت کن.هم ساپورت فرمت بهتری داری و هم ساپورت صدای بهتری و ... مثل مدل LH880XBH

بحث اینجاست که در حال حاضر پول تو دست و بالم نیست ... از طرفی نمیخوام 200 تومن هدیه ی LG رو هم از دست بدم ...

حالا لطفا منو راهنمایی کنید که از الجی سینمای LH-869HTS رو بردارم یا LH-860HTS یا LH-865HTS ؟؟؟
یا اصلا یه Blu-ray Player بردارم ؟ (آخه نمیدونم الجی سینماهاش بهتره یا بلوری هاش !! )

بین اون 3 تا مدل سینما از LH-869HTS بیشتر خوشم میاد ... (به خاطر ظاهرش) ... اما فکر کنم از اون دو مدل قدیمی تره ... اگه چیزی کمتر از اون 2 مدله دیگه داره بهم بگید لطفا

Sorena_777
02-03-2012, 21:41
يعني از usb هم اجرا نميكنن؟؟
و راستي با اين 500 يا 650 گزينه اي هست كه بهتر از دو مدل اولي باشه؟
من به خاطر هماهنگي ميخواستم سينما رو هم الجي بگيرم ولي مثل اينكه نميشه ...
كيفيت صداي دو مدل اولي چه طور هستش؟؟ميگن الجي صداي خوبي داره ولي من كه امتحان نكردم

من ميخوام 2400 بدم واسه تي وي مدل LW9500 يه ميز هم ميخوام كه حدوداي 350 تا 400 هستش و با يه سينما ميره واسه 3300 تا 3500
كه ديگه بيش از اين نميتونم خرج بكنم پس يا سينما ميخرم يا يه پلير خوب با بلندگو كه همين مورد دوم رو نميدونم چجور تهيه و جم جورش بكنم ممنونم ميشم تو اين مورد كمك بكني

mmrmmr
03-03-2012, 12:16
سلام
ميشه يكم در مورد پلير bdp140 توضيح بدي؟ از لحاظ منوها و كيفيت پخش؟
ممنون:20:

سلام،
140 کلا پلیر خوب و قوی ای هست. از منوها هم نمیدونم چی رو باید توضیح بدم ولی از لحاظ کیفیت خیلی عالی است. فیلمهای 3بعدی بسیار عالی هستند و همچنین پخش از usb و dlna . ولی خب تو زیرنویس فارسی از usb مشکل داره و کلا یک کمی کند عمل می کنه. dlna اون هم بنظرم از تلویزیون سونی من که اون هم dlna داره کمی ضعیفتر عمل میکنه. یعنی بعضی وقتها اگر آیتمهای توی یک فولدر خیلی زیاد باشه ممکنه همه رو نشون نده. کلا تو دستگاه های بلوری بازار به نظرم خوبه.

Sorena_777
03-03-2012, 12:54
كسي از دوستان نيست كه به بنده كمك بكنه؟

ميخوام يه دونه بلوري بگيرم به همراه بلندگو امپلي و بقيه چيزا به صورت جداگونه ولي هماهنگ با هم باشن
تا 400-500 تا هم هزينه كمتر هم شد چه بهتر

dara_az
03-03-2012, 15:34
كسي از دوستان نيست كه به بنده كمك بكنه؟

ميخوام يه دونه بلوري بگيرم به همراه بلندگو امپلي و بقيه چيزا به صورت جداگونه ولي هماهنگ با هم باشن
تا 400-500 تا هم هزينه كمتر هم شد چه بهتر

دوست عزیز همه اینهایی رو که گفتی میخوای با 400 500 بگیری ؟؟؟؟ با این پول شما نمیتونی سیستم خوبی جمع کنی . باید از این سینما بلوری های تجاری بگیری . تازه با این مقدار به نظر من همونم نمیتونی خوبشو بگیری . به نظر من اگه الان بودجه نداری یکم صبر کن و بودجتو بیشتر کن اقلا یک سیستمی بگیر که بعدا پشیمون نشی. اگه فیلم بلوری هم نداری اصلا دنبال بلوری پلیر نرو . به جاش یدونه HD پلیر بخر.

sarbang
03-03-2012, 15:54
سلام،
من اطلاعات زیادی از انواع سینمای خانگی و امکاناتشون ندارم. یه خورده تحقیق کردم ولی به نتیجه نرسیدم. شرایطی که مد نظرم هست و میزان بودجه رو می گم اساتید محترم لطفا راهنمایی کنند تا بهترین انتخاب رو داشته باشم.

- پنل من SONY LED 46 EX520 هست که در یک فضای 6*4 قرار داره
- قیمت تا حدود800.(ولی می خوام هزینه بابت چیزی باشه که بتونم استفاده کنم)
- کیفیت تصویر مهمه یعنی بتونم از نهایت کیفیت پنل استفاده کنم.
- قدرت صدا نرمال. صدای خیلی بالا نیاز ندارم (کیفیت صدا مهم تره)
- ترجیحا انواع فرمت های تصویری مثلا mkv رو جواب بده (ولی بازم نمی خوام کیفیت فدا بشه)
- ترجیحا سونی که با پنل جور باشه (ولی زیاد مهم نیست)

حالا با این توضیحات منتظر راهنمایی دوستان هستم تا از بلاتکلیفی در بیام!
لطفا مدلی رو که پیشنهاد می دید یه توضیح مختصر و حدود قیمت هم بفرمایید.(ما تازه کاریم!)
ضمنا اگر یه سینمای خوب که همه فرمتها رو ساپورت نمی کنه مد نظر بود، می شه کنارش یه پلیر ارزون که همه چی رو پخش کنه اضافه کرد؟ اگه بله لطفا مدل اونو هم بفرمایید.

پیشاپیش ممنون از همکاریتون

Sorena_777
03-03-2012, 19:48
دوست عزیز همه اینهایی رو که گفتی میخوای با 400 500 بگیری ؟؟؟؟ با این پول شما نمیتونی سیستم خوبی جمع کنی . باید از این سینما بلوری های تجاری بگیری . تازه با این مقدار به نظر من همونم نمیتونی خوبشو بگیری . به نظر من اگه الان بودجه نداری یکم صبر کن و بودجتو بیشتر کن اقلا یک سیستمی بگیر که بعدا پشیمون نشی. اگه فیلم بلوری هم نداری اصلا دنبال بلوری پلیر نرو . به جاش یدونه HD پلیر بخر.

خب من اگه فقط بلوري و بلندگو بخوام بگيرم چي؟؟بازم نميشه؟
اخه من كه تو اين چيزا زياد وارد نيستم
پيش خودم يه فكري ميكنم گفتم بيام اينجا بگم ببينم نظر بقيه چيه
من الان ميخوام يه lw9500 بگيرم كه 2400 هستش و يه ميز كه 300 خوردهاي تا 400 ميشه
اگه بخوام سينما بلوري بگيرم ميره واسه 900 تومن كه خيلي زياده نهايتش 600 بدم واسه سيستم صوتي
سينما معمولي هم كه پليرش بدرد نميخوره و بايد يه دونه بهترش رو جداگونه بگيرم
واسه همين گفتم از همون همه رو جدا بگيرم
واسه اين گفتم بلوري بگيرم
گفتم برم از اين سايت ها هستن كه فيلم و سريال رو بلوري ميدن
تو هر ديسكشكه 50 گيگ هست يه چند تا فيلم بگيرم و اجرا بكنم
بهرت از اينكه برم دي وي دي پلير بگيرم و هي برم دونه دونه فيلم بخرم و نيگا كنم
حالا جريان اين hd پلير چي هست؟
چه چيزايي رو اجرا ميكنه؟چه نوع ديسكي ميخونه؟

mr_rayan
03-03-2012, 23:22
سلام،
من اطلاعات زیادی از انواع سینمای خانگی و امکاناتشون ندارم. یه خورده تحقیق کردم ولی به نتیجه نرسیدم. شرایطی که مد نظرم هست و میزان بودجه رو می گم اساتید محترم لطفا راهنمایی کنند تا بهترین انتخاب رو داشته باشم.

- ترجیحا انواع فرمت های تصویری مثلا mkv رو جواب بده (ولی بازم نمی خوام کیفیت فدا بشه)

لطفا مدلی رو که پیشنهاد می دید یه توضیح مختصر و حدود قیمت هم بفرمایید.(ما تازه کاریم!)
ضمنا اگر یه سینمای خوب که همه فرمتها رو ساپورت نمی کنه مد نظر بود، می شه کنارش یه پلیر ارزون که همه چی رو پخش کنه اضافه کرد؟ اگه بله لطفا مدل اونو هم بفرمایید.

سلام.
شما با این بودجه سیستم زیر رو می تونید تهیه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مدل 1312 دنون و یک پلیر هم می تونید بنا به انتظارتون در کنارش استفاده کنید.البته پول پلیر جدا هستش.
سیستم بسیار خوبیه.
و یا مدل rs33 پایونیر.این مدل هم به بودجه شما می خوره و پلیر خوبی هم داره.
ولی مدل 1312 آمپ بهتری داره.

mr_rayan
03-03-2012, 23:30
بحث اینجاست که در حال حاضر پول تو دست و بالم نیست ... از طرفی نمیخوام 200 تومن هدیه ی LG رو هم از دست بدم ...

حالا لطفا منو راهنمایی کنید که از الجی سینمای LH-869HTS رو بردارم یا LH-860HTS یا LH-865HTS ؟؟؟
یا اصلا یه Blu-ray Player بردارم ؟ (آخه نمیدونم الجی سینماهاش بهتره یا بلوری هاش !! )

بین اون 3 تا مدل سینما از LH-869HTS بیشتر خوشم میاد ... (به خاطر ظاهرش) ... اما فکر کنم از اون دو مدل قدیمی تره ... اگه چیزی کمتر از اون 2 مدله دیگه داره بهم بگید لطفا

lمن مشخصات رو چک کردم و هر سه مثل همدیگه هستند.صداشون رو نشنیدم که نظری بدم.
در مورد اینکه سینما بگیری یا بلوری بستگی به استفادت داره اگر فیلم بلوری می خوای ببینی پس بلوری پلیر بگیر ولی اگر نه پس سینما بگیر.

Pejman3
04-03-2012, 00:40
سلام،

با توجه به نظر جناب رایان می تونید در کنار این سیستم دنون یه بلوری پلیر سونی مثل مدل s480 بگیرید که تصویر و کیفیت خیلی خوبی داره در ضمن سیستم 1312 قابلیت اضافه کردن چند پلیر رو داره که برای آپگرید و برنامکه های آتی تون دستتون رو باز می ذاره.

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

اگه بخوام سينما بلوري بگيرم ميره واسه 900 تومن كه خيلي زياده نهايتش 600 بدم واسه سيستم صوتي

دوست عزیز بلندگو بدون آمپلی که صدا نمی ده. بهتره یه کم بیشتر خرج کنید یا از انتظاراتتون کم کنید

amirkhan_0o0
04-03-2012, 03:31
بچه ها امروز یه فروشنده تو خیابون جمهوری می گفت گیرنده های ایکس ویژن و دنای با براویا سینک می شن! یعنی با یه کنترل هر دو کار می کنه!! راست می گه؟؟؟

dara_az
04-03-2012, 09:07

به نظر من :
1 - اگه فیلم بلوری اریجینال نداری اصلا دنبال بلوری پلیر نرو . یدونه HDPLAYER بگیر این فیلم هایی رو که میگی همشو میتونی بریزی روی هارد با اون ببینی و از نظر ساپورت فرمتهای صوتی و تصویری خیلی کامل تر از بلوری پلیر عمل میکنه . تو همین فروم تاپیک چند مدل HDPLAYER هستش میتونی یه سر بزنی سوالی داری اونجا بپرسی دوستان راهنماییت میکنند.

2 - یک سینمای خانگی هم بگیر در کنار اون HDPLAYER استفاده کن . اینجوری میتونی از DVD پلیر سینما هم برای دیدن DVD و این جور کارا استفاده کنی.

3 - این تلویزیونی که داری میگیری من مشخصاتشو نمیدونم . اما باز هم به نظر من تلویزیون 3D نگیر . مگه چند تا فیلم سه بعدی میخوای باهاش ببینی که اینهمه اختلاف قیمت بین معمولی و سه بعدی رو میخوای پول بدی ؟؟ سه بعدی تکنولوژیش هنوز اول راهشه به نظر من زوده الان براش هزینه کرد . ضمن اینکه به نظر خیلی آش دهن سوزی هم نیست ! من خودم به شخصه خیلی حال نمیکنم با این 3 بعدیا ! بعد 5 دقیقه چشم درد و سر درد میاد سراغ آدم فیلم کوفتش میشه !! به نظر من تلویزیون معمولی بگیر مابه تفاوت بین سه بعدی و معمولی رو بزار روی سیستم صوتیت یه دستگاه خوب بگیر که بعد 2 ماه دلتو نزنه و حداقل چند سالی برات کار کنه و از نظر امکانات تامینت کنه برای چند سال آینده. اگه بتونی بودجتو برای سینما بالا ببری میتونی همین مدل دنون رو که رایان جان گفتن بگیری . سیستم خیلی خوبیه با امکانات بسیار خوب و شفافیت و وضوح صدای بسیار عالی .

4 - میز هم بده برات بسازن نصف قیمت مغازه در میاد . من هم میز و رک خونه خودمو هم میز خونه پدرمو دادم بیرون ساختن . یک جایی هست که کارش فقط میز تلویزیونه . هم مدل آماده داره هم میتونی نقشه بدی برات بسازه . اگه خواستی بگو آدرسشو برات بفرستم یک سر بزن ببین چیا داره تو چه قیمتایی. من پارسال همین موقع ها بود که برای خودمو دادم ساخت تخفیف عید هم زده بود رو جنساش.

H@di Soft
04-03-2012, 12:28
آقا یه سوال برام پیش اومد ...
بدون بلوری پلیر ، به هیچ طریقی نمیشه فیلم 3D اجرا کرد ؟

و یه سوال دیگه اینکه :
قیمت یه HD Player مناسب (همه پسند و رایج ... خیلی خیلی عالی نیاز نیست ... چون پول زیادی ندارم!) چنده ؟ ... کدوم مدل ؟

vivabarca
04-03-2012, 15:43
دوستان HD یا فول HD بودن گیرنده به پخش فیلم از روی هارد هم مربوط میشه ؟ مثلا با گیرنده ای که HD هست میشه فیلم فول HD از روی هارد پخش کرد ؟!

faraname
04-03-2012, 22:29
دوستان HD یا فول HD بودن گیرنده به پخش فیلم از روی هارد هم مربوط میشه ؟ مثلا با گیرنده ای که HD هست میشه فیلم فول HD از روی هارد پخش کرد ؟!

هم آره و هم نه . توضیح اش اینکه :
وقتی دستگاه شما پشتبانی از HD داره یعنی هم خروجی تصویر اش HD هست و هم می تونه تصاویری با کیفیت HD رو اجرا کنه . البته به یاد داشته باشیم HD یک استاندارد هست و خودش زیر مجموعه های کدکی متعددی داره . حالا شما هر کدوم از این کدک ها رو استفاده کنید تو دستگاه تون ( دستگاه شما قابلیت پخش اون کدک خاص از استاندارد HD رو داشته باشه ) اون موقع شما می تونید تصویر HD رو در دستگاه تون اجرا کنید . البته کیفیت تصاویر HD هنگامی خودش رو خیلی واضح نشون میده که اتصال میان دستگاه و تلویزیون HDMI باشه و شما حداقل یک تلویزیون که از فن آوری پخش HD پشتیبانی بکنه رو در اختیار داشته باشید .

نتیجه :

1-اگر دستگاه شما خروجی HD داشته باشه ( کابل HDMI ) داشته باشه یعنی می تونید تصاویر رو با استاندارد HD ببینید ( این استاندارد الزاما به معنای کیفیت بالا نیست بلکه فقط شما استاندارد رو رعایت کردید)
2-دستگاهی که خروجی HDMI داره یعنی قابلیت پخش فیلم هایی با استاندارد HD اما کدک های مختلف رو خواهد داشت
3-چنین دستگاهی می تونه فایل هایی با کیفیت HD رو که از کدک MP4 و WMV یا MKV هستن رو پخش کنه

dara_az
05-03-2012, 07:49
آقا یه سوال برام پیش اومد ...
بدون بلوری پلیر ، به هیچ طریقی نمیشه فیلم 3D اجرا کرد ؟

و یه سوال دیگه اینکه :
قیمت یه HD Player مناسب (همه پسند و رایج ... خیلی خیلی عالی نیاز نیست ... چون پول زیادی ندارم!) چنده ؟ ... کدوم مدل ؟

سلام
اگه HDPLAYER شما قابلیت 3D داشته باشه میتونید فیلم 3D هم ببینید . قیمتها که فضایی رفته بالا الان نمیدونم HDPLAYER ها چند شده . مدل WD HD MEDIA PLAYER (اگه اشتباه نکنم مدل LIVEش باید باشه) رو که تاپیکشم اینجا هست و مدلیه که تقریبا الان بیشتر از بقیه مدلها تو بازار رایج هستش و امتحانشو پس داده میتونی قیمت بگیری .من نزدیک 1 ساله که دارمش و ازش راضیم . البته من بیشتر باهاش موزیک گوش میدم چون فایلهای FLAC رو ساپورت میکنه. اما این مدل 3D ساپورت نمیکنه . مدل جدید ترش که LIVE HUB هستش فکر کنم هم 3D ساپورت میکنه هم اینکه 1 ترابایت هارد رو خودش داره .

این لینک رو یک نگاه بنداز .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dcategories.view%26category_id% 3D1219)

اما به نظر من الان قیمتها الکی رفته بالا . اگه بتونی بگی برات از اونور بیارن خیلی به نفعت میشه . من پارسال آخرای بهار هارد سیگیت 2 ترابایت خریدم 120 تومن همون هارد الان شده 325 تومن !!!! نمیدونم با این وضعیت چه خاکی باید تو سرمون بریزیم !! میترسم چند وقت دیگه با این حقوقا 1 متر سیم هم نتونیم بخریم !!!!

hamid_IT63
05-03-2012, 09:47
سلام،

مدل HT-CN9900DVW sharp کیفیت صدای خیلی خوبی داره . قیمتش حدود 500 تومن هست .

مشخصات:

Power output :Total RMS 600W

HDMI-output type 1080P

5.1surround sound speaker

playable Disk : DVD, AudioCD, VCD, MP3, CD-R/RW, JPEG,Divx

USB playback and karaoke 2Mic

Dolby digital pro logic

AM/FM Radio

vivabarca
05-03-2012, 12:46
هم آره و هم نه . توضیح اش اینکه :
وقتی دستگاه شما پشتبانی از HD داره یعنی هم خروجی تصویر اش HD هست و هم می تونه تصاویری با کیفیت HD رو اجرا کنه . البته به یاد داشته باشیم HD یک استاندارد هست و خودش زیر مجموعه های کدکی متعددی داره . حالا شما هر کدوم از این کدک ها رو استفاده کنید تو دستگاه تون ( دستگاه شما قابلیت پخش اون کدک خاص از استاندارد HD رو داشته باشه ) اون موقع شما می تونید تصویر HD رو در دستگاه تون اجرا کنید . البته کیفیت تصاویر HD هنگامی خودش رو خیلی واضح نشون میده که اتصال میان دستگاه و تلویزیون HDMI باشه و شما حداقل یک تلویزیون که از فن آوری پخش HD پشتیبانی بکنه رو در اختیار داشته باشید .

نتیجه :

1-اگر دستگاه شما خروجی HD داشته باشه ( کابل HDMI ) داشته باشه یعنی می تونید تصاویر رو با استاندارد HD ببینید ( این استاندارد الزاما به معنای کیفیت بالا نیست بلکه فقط شما استاندارد رو رعایت کردید)
2-دستگاهی که خروجی HDMI داره یعنی قابلیت پخش فیلم هایی با استاندارد HD اما کدک های مختلف رو خواهد داشت
3-چنین دستگاهی می تونه فایل هایی با کیفیت HD رو که از کدک MP4 و WMV یا MKV هستن رو پخش کنه

مرسی ولی سوال من تفاوت بین HD و FULL HD هست ، چون تا اون جایی که می دونم ستاپ باکس ها سه نوع SD , HD , FULL HD هستن ، حالا آیا با دستگاه HD میشه فیلم FULL HD - 1080p رو از روی هارد پخش کرد ؟

faraname
05-03-2012, 13:21
مرسی ولی سوال من تفاوت بین HD و FULL HD هست ، چون تا اون جایی که می دونم ستاپ باکس ها سه نوع SD , HD , FULL HD هستن ، حالا آیا با دستگاه HD میشه فیلم FULL HD - 1080p رو از روی هارد پخش کرد ؟

بله . من که تونستم حتی 1080p رو هم پخش کنم . دستگاه من از 1080p هم پشتیبانی می کنه . خیال ات راحت این دستگاه ها اینقدر هم وسایل بدرد نخوری نیستن . عالی نیستن ولی معمولی و در پیت هم نیستن . واسه خونه خوبه ولی اگر انتظار داری مثل سیستم همه چی رو اجرا کنن نه . به اندازه پولی که بابتش میدی می تونی ازش کار بکشی . خیال ات راحت .

Sorena_777
05-03-2012, 23:21
سلام.
شما با این بودجه سیستم زیر رو می تونید تهیه کنید

HTML کد:
مدل 1312 دنون و یک پلیر هم می تونید بنا به انتظارتون در کنارش استفاده کنید.البته پول پلیر جدا هستش.
سیستم بسیار خوبیه.
و یا مدل rs33 پایونیر.این مدل هم به بودجه شما می خوره و پلیر خوبی هم داره.
ولی مدل 1312 آمپ بهتری داره.

دوست عزيز اين مدلايي رو كه پيشنهاد دادين چه قيمت هستن؟
بلنوگو امپ و پليرش جدا گونه است؟
تا حدود 550-650 تا همچين چيزي گيرم مياد؟
(از 300 شروع كردم رسيدم به 650 ببينم ميتونيد بودجه برسونيد به 1 ميل:27: )

1 - اگه فیلم بلوری اریجینال نداری اصلا دنبال بلوری پلیر نرو . یدونه HDPLAYER بگیر این فیلم هایی رو که میگی همشو میتونی بریزی روی هارد با اون ببینی و از نظر ساپورت فرمتهای صوتی و تصویری خیلی کامل تر از بلوری پلیر عمل میکنه . تو همین فروم تاپیک چند مدل HDPLAYER هستش میتونی یه سر بزنی سوالی داری اونجا بپرسی دوستان راهنماییت میکنند.

2 - یک سینمای خانگی هم بگیر در کنار اون HDPLAYER استفاده کن . اینجوری میتونی از DVD پلیر سینما هم برای دیدن DVD و این جور کارا استفاده کنی.

3 - این تلویزیونی که داری میگیری من مشخصاتشو نمیدونم . اما باز هم به نظر من تلویزیون 3D نگیر . مگه چند تا فیلم سه بعدی میخوای باهاش ببینی که اینهمه اختلاف قیمت بین معمولی و سه بعدی رو میخوای پول بدی ؟؟ سه بعدی تکنولوژیش هنوز اول راهشه به نظر من زوده الان براش هزینه کرد . ضمن اینکه به نظر خیلی آش دهن سوزی هم نیست ! من خودم به شخصه خیلی حال نمیکنم با این 3 بعدیا ! بعد 5 دقیقه چشم درد و سر درد میاد سراغ آدم فیلم کوفتش میشه !! به نظر من تلویزیون معمولی بگیر مابه تفاوت بین سه بعدی و معمولی رو بزار روی سیستم صوتیت یه دستگاه خوب بگیر که بعد 2 ماه دلتو نزنه و حداقل چند سالی برات کار کنه و از نظر امکانات تامینت کنه برای چند سال آینده. اگه بتونی بودجتو برای سینما بالا ببری میتونی همین مدل دنون رو که رایان جان گفتن بگیری . سیستم خیلی خوبیه با امکانات بسیار خوب و شفافیت و وضوح صدای بسیار عالی .

4 - میز هم بده برات بسازن نصف قیمت مغازه در میاد . من هم میز و رک خونه خودمو هم میز خونه پدرمو دادم بیرون ساختن . یک جایی هست که کارش فقط میز تلویزیونه . هم مدل آماده داره هم میتونی نقشه بدی برات بسازه . اگه خواستی بگو آدرسشو برات بفرستم یک سر بزن ببین چیا داره تو چه قیمتایی. من پارسال همین موقع ها بود که برای خودمو دادم ساخت تخفیف عید هم زده بود رو جنساش.
من نميدونم اين HDPlayer كه شما ميگين چه قيمت هستش
نه سه بعدي نميخوام بگيرم و پول ندارم بدم واسه فيلم اورجينال
بنده خوزستان هستم اين ورا فكر نكنم ميز بسازن از اون هم كه بخوان بيارن پول بارش هم جبران ميكنه پولي رو كه صرفه جويي كردم

dara_az
06-03-2012, 09:52
دوست عزيز اين مدلايي رو كه پيشنهاد دادين چه قيمت هستن؟
بلنوگو امپ و پليرش جدا گونه است؟
تا حدود 550-650 تا همچين چيزي گيرم مياد؟
(از 300 شروع كردم رسيدم به 650 ببينم ميتونيد بودجه برسونيد به 1 ميل:27: )

من نميدونم اين HDPlayer كه شما ميگين چه قيمت هستش
نه سه بعدي نميخوام بگيرم و پول ندارم بدم واسه فيلم اورجينال
بنده خوزستان هستم اين ورا فكر نكنم ميز بسازن از اون هم كه بخوان بيارن پول بارش هم جبران ميكنه پولي رو كه صرفه جويي كردم

سلام
به نظر من اگه میتونی بودجتو ببر بالاتر همین مدلی که رایان گفت رو بخر . ارزششو داره . الان یکم بیشتر پول میدی اما تا چند سال دیگه خیالت راحته . آمپشم ورودی و خروجی های کافی داره و بعد ها هم هر دستگاهی اضافه کنی راحت میتونی وصلش کنی به این سیستم . اما سینماهای خانگی ورودی و خروجی های بسیار کم و محدودی داره .
HD پلیر هم سایت چاره قبلا این مدل western digital رو داشت اما الان نداره نمیدونم چنده اما نباید با توجه به گرونیا از 200 بیشتر باشه . اما ارزششو داره .
در مورد میز چه مدلی میخوای ؟ اگه شیشه ای و فلزی بخوای که باید آمادشو بخری . اما اگه چوبی بخوای میتونی نقششو بکشی (با توجه به اینکه چه دستگاه هایی میخوای بزاری توش میتونی به میل و سلیقه خودت طرحشو بکشی ) بدی کابینت سازا با MDF برات بسازن . هر رنگ و طرحی که بخوای.

Sorena_777
06-03-2012, 12:32
ايني كه رايان عزيز گفت چقدري هست؟اگر بالاي 650 باشه ديگه نميتونم بدم همچين پولي رو ولي ببينيد دوست عزيز من ميخوام اينكارها رو با سيستم صوتي تصويريم انجام بدم بعد شما بگو اصلا نياز هست كه من اينقدر پول بدم يا نه؟
من ميخوام شب هايي كه از سركار بر ميگردم يا جمعه ها سريال هايي كه كيفيت تصويرشون حداقل 720 هست و يا همين سريال هايي هستن كه كه حجم هر قسمتشون نزديك به 150 مگ هستش و همچنين فيلم هاي 1080p و ميخوام موزيك گوش بدم و زيرنويس فارسي هم كاملا تمامي فرمت هاش ساپورت بكنه
و سه بعدي اينترنت و از اين جور چيزا هم واسم مهم نيست و تمام شبكه ايي كه نيگا ميكنم با رسيور هستش
يه سيستم صوتي هم ميخوام بگيرم كه 5.1 باشه و كيفيت خوبي داشت و نه اون قدر عالي و بيشتر برام مهمه كه تو صداي هاي پايين كيفيت خوب و واضحي داشته باشه واهل ور رفتن هم با اين چيزا نيستم فقط يه فايلي رو بگيرم بريزم روش و نيگا بكنم
همين.... زياد نيمخوام سيستم حرفه اي داشته باشم
حالا شما بگيد با اين صحبتا من بايد چه قدر خرج بكنم؟
و اينكه دراخر كسي اينجا هست كه درباره تي وي هاي JVC بهم يه اطلاعاتي بده؟هيچكس اون ور نيست كه بهم جواب بده
ميخوام ببينم LED هست كه هرتزش حداقل 100 باشه و سايزش هم حداقل 46-47 و قيمت هم حداكثر 2.5 -2.7 ؟؟
از هركس ميپرسم فقط ميگه ژاپني اصل هستش و از اين صحبتا ولي نميگه تو رده بندي جهاني جايگاهش كجاست اصلا جز 20 تا تي وي اول هستش يا نه و يا مدل خوبي پيدا ميشه كه قابل رقابت با بقيه برند هاي تو بورس باشه
سيستم صوتيش چطوره؟
(ببخشيد كه اينجا اين سوال رو پرسيدم)

dara_az
06-03-2012, 14:46
ايني كه رايان عزيز گفت چقدري هست؟اگر بالاي 650 باشه ديگه نميتونم بدم همچين پولي رو ولي ببينيد دوست عزيز من ميخوام اينكارها رو با سيستم صوتي تصويريم انجام بدم بعد شما بگو اصلا نياز هست كه من اينقدر پول بدم يا نه؟
من ميخوام شب هايي كه از سركار بر ميگردم يا جمعه ها سريال هايي كه كيفيت تصويرشون حداقل 720 هست و يا همين سريال هايي هستن كه كه حجم هر قسمتشون نزديك به 150 مگ هستش و همچنين فيلم هاي 1080p و ميخوام موزيك گوش بدم و زيرنويس فارسي هم كاملا تمامي فرمت هاش ساپورت بكنه
و سه بعدي اينترنت و از اين جور چيزا هم واسم مهم نيست و تمام شبكه ايي كه نيگا ميكنم با رسيور هستش
يه سيستم صوتي هم ميخوام بگيرم كه 5.1 باشه و كيفيت خوبي داشت و نه اون قدر عالي و بيشتر برام مهمه كه تو صداي هاي پايين كيفيت خوب و واضحي داشته باشه واهل ور رفتن هم با اين چيزا نيستم فقط يه فايلي رو بگيرم بريزم روش و نيگا بكنم
همين.... زياد نيمخوام سيستم حرفه اي داشته باشم
حالا شما بگيد با اين صحبتا من بايد چه قدر خرج بكنم؟
و اينكه دراخر كسي اينجا هست كه درباره تي وي هاي JVC بهم يه اطلاعاتي بده؟هيچكس اون ور نيست كه بهم جواب بده
ميخوام ببينم LED هست كه هرتزش حداقل 100 باشه و سايزش هم حداقل 46-47 و قيمت هم حداكثر 2.5 -2.7 ؟؟
از هركس ميپرسم فقط ميگه ژاپني اصل هستش و از اين صحبتا ولي نميگه تو رده بندي جهاني جايگاهش كجاست اصلا جز 20 تا تي وي اول هستش يا نه و يا مدل خوبي پيدا ميشه كه قابل رقابت با بقيه برند هاي تو بورس باشه
سيستم صوتيش چطوره؟

سلام دوست عزیز .
این مدلی که رایان گفت(دنون 1312) فکر کنم دیگه حد اقل باید حدود 800 باشه . شما اگه استفادت در همین حدیه که گفتی و تا حدود 650 میخوای هزینه کنی میتونی پایونیر 787 رو بگیری . من برای منزل والدین خریدم کیفیت ساخت و کیفیت صدای خوبی داره . قبل گرونیا فکر کنم 545 تومن خریدم. نکته ای رو که حتما تو خریدت به نظر من باید توجه کنی اینه که دستگاهی که میخری دقت کن حتما ورودی اپتیکال داشته باشه . چون اگه این ورودی رو نداشته باشه مثلا اگه HDPLAYER یا مثلا PS3 بهش وصل کنی نمیتونی صدای دیجیتال و صدای 5.1 و فرمتهای مختلف DTS اون فیلمی رو که میبینی داشته باشی و فقط میتونی از صدای آنالوگ استریو استفاده کنی . پس هر مدلی که خواستی بخری حتما دقت کن که ورودی صدای اپتیکال رو داشته باشه که بعدا اگه HDPLAYER خریدی به مشکل صدا نخوری.
در مورد TV هم من خیلی اطلاعاتی ندارم ! فقط بلدم هرکی میخواد 3D بگیره منصرفش کنم :31: اما خودم به سونی علاقه دارم . توی پلاسما هم که پاناسونیک حرف اول رو میزنه.

اینم لینک اون مدل پایونیر که گفتم :

محمد92
06-03-2012, 18:44
بعد از یک هفته بالا پایین کردن این فروم ما امروز رفتیم جمهوری برای خرید دستگاه دیجیتال
مد نظرم elcomax mv200 بود که به 3 دلیل نگرفتم:
1- اصلا نبود تو بازار و نمایندگی میگفت اصلا معلوم نیست کی بیاد :دی
2- قیمتش خیلی بی انصافیه 120(بی خیال بابا)
3- کنترل ضعیف
تو بین بقیه :
xvision نگرفتم به دو دلیل: 1- عدم ساپورت هارد پاسپورتی 2- کنترل خیلی ضعیف
در نهایت lumexy 1008 گرفتیم با قیمت 90 تومن اولین چیزیش که بعد از نصب نظرم رو جلب کرد کنترل خوبش نسبت به تمام دستگاه های دیگه ای بود که تا حالا دیده بودم بقیه چیزاش هم هنوز تست نکردم.

armin_punisher6
06-03-2012, 21:19
بعد از یک هفته بالا پایین کردن این فروم ما امروز رفتیم جمهوری برای خرید دستگاه دیجیتال
مد نظرم elcomax mv200 بود که به 3 دلیل نگرفتم:
1- اصلا نبود تو بازار و نمایندگی میگفت اصلا معلوم نیست کی بیاد :دی
2- قیمتش خیلی بی انصافیه 120(بی خیال بابا)
3- کنترل ضعیف
تو بین بقیه :
xvision نگرفتم به دو دلیل: 1- عدم ساپورت هارد پاسپورتی 2- کنترل خیلی ضعیف
در نهایت lumexy 1008 گرفتیم با قیمت 90 تومن اولین چیزیش که بعد از نصب نظرم رو جلب کرد کنترل خوبش نسبت به تمام دستگاه های دیگه ای بود که تا حالا دیده بودم بقیه چیزاش هم هنوز تست نکردم.
منم میخواستم mv200 بگیرم ولی سر کنترل خیلی خیلی حساسم.همه هم از کنترلش بد میگن.
این مدلی که شما گرفتین کلا چطوره؟زیرنویس رو خوب نشون میده؟کلا ممنون میشم یه توضیح مختصر ازش بگی.

faraname
06-03-2012, 21:38
این مدلی که شما گرفتین کلا چطوره؟زیرنویس رو خوب نشون میده؟کلا ممنون میشم یه توضیح مختصر ازش بگی.

محصولات لومکسی از لحاظ طراحی ظاهری و بویژه کیفیت کنترل و محیط کاربری از مدل های بسیار پر طرفدار هستن .پشتیبانی از زیرنویس srt فارسی هم داره . برای اینکه خودتون هم مطمئن شی موقع خریدن یک فلش همراه ات داشته باش با فیلم زیرنویس دار srt که همون جا تست کنی .

برای آشنایی بیشتر با این دستگاه به لینک ذیل مراجعه کنید :

onur
06-03-2012, 22:54
باسلام خدمت دوستان لطفا سريعا كمك كنيد
من امروزسينماخانگي پايونير٧١٧رو به تلوزيونم شارپه وصل كردم ولي هيچي نمياد من از كابلhdmi v1.4 استفاده كردم علتش ازاون ميتونه باشه چون تلوزيون من سه بعدي نيست
اساتيد لطفاجواب بديد

H@di Soft
07-03-2012, 00:14
سيستم صوتيش چطوره؟

من بهت SHARP LED 46LE8300x رو پیشنهاد میدم ... یکی از بهترینای بازاره الان ... از تکنولوژی چهار رنگ کواترون برخورداره ... طراحیه زیبایی داره ... 3D هستش (هرچند واسه شما ارزشی نداره) ... خدمات پشتیبانی و گارانتیه خوبی داره (مادیران) و ...
قیمتش هم مناسبه ... 46 اینچش حدوده 2650 باهات درمیاد ... که البته همراهش 2 تا عینک 3D و یک دستگاه 3D Blu-Ray Player هم میدن ... میتونی با خود فروشنده توافق کنی که بلوریش رو برداره ... اینجوری 200-250 تومن هم خرجت کمتر میشه ...
در مورد 3D هم بد نیست اینو بگم که : TVهایی که 3D دارن ، 2 بعدیشون خیلی بهتر از دو بعدی های معمولیه ...

fabio montari
07-03-2012, 00:44
دوستان تا 600 یه مدل پایونیر خوب معرفی کنید

vivabarca
07-03-2012, 01:49
دوستان سایتی سراغ دارید که مشخصات گیرنده ها رو + قیمتشون داشته باشه ؟

mr_rayan
07-03-2012, 04:35
دوستان تا 600 یه مدل پایونیر خوب معرفی کنید

مدل HTZ787

---------- Post added at 04:35 AM ---------- Previous post was at 04:33 AM ----------

باسلام خدمت دوستان لطفا سريعا كمك كنيد
من امروزسينماخانگي پايونير٧١٧رو به تلوزيونم شارپه وصل كردم ولي هيچي نمياد من از كابلhdmi v1.4 استفاده كردم علتش ازاون ميتونه باشه چون تلوزيون من سه بعدي نيست
اساتيد لطفاجواب بديد

کابل کامپوزیت و یا کامپوننت رو امتحان کنید و ببینید چه نتیجه ای می گیرید.

dashti55
07-03-2012, 10:49
سلام به دوستان،
من يك بلو ري سامسونگ 5900 خريده ام و از طريق پورت يو اس بي فيلم رو امتحان كردم. كيفيت فيلم جالب نيست و حالت نويز و دونه دار است. در حاليكه از طريق پورت يو اس بي خود تلويزيون كيفيت خيلي بهتري دارد ( سام ال اي دي سري 8).
آيا نياز به تنظيم خاصي بر روي بلوري هست؟
ممنون

HWT
07-03-2012, 11:56
مشهد شاپ هست . اکثر مدلها رو داره .

armin_punisher6
07-03-2012, 12:15
تو رشت کسی میدونه کجا میفروشه؟
به نظر دوستان اگه قیمت مهم نباشه بهترین مدل گیرنده دیجیتال کدوم هست؟

Soroush-S
07-03-2012, 14:01
تو رشت کسی میدونه کجا میفروشه؟
برو پاساژ بزرگمهر یا خیابون بحرالعلوم. قیمتا از 85 شروع میشه.

venus90
07-03-2012, 15:32
با سلام به دوستان و عزیزان
یه سوالی داشتم اگه لطف کنند دوستان جواب بدند ممنون میشم
قیمت ارزانترین سینمای خانگی 3 بعدی بلوری سونی رو میخواستم که حتی الامکان هارد رو پشتیبانی کنه با صدای دالبی 3 بعدی و قابلیت تنظیم اکولایزرها ممنون میشم. البته ال ای دی من هم led sony 46ex720 هستش. ممنون

hamid_IT63
07-03-2012, 16:51
دوستان سایتی سراغ دارید که مشخصات گیرنده ها رو + قیمتشون داشته باشه ؟
برای دیدن مشخصات گیرنده های دیجیتال ایکس ویژن میتونی به آدرس زیر سر بزنی:

Soroush-S
07-03-2012, 17:59
فراسو ارزونترین گیرنده دیجیتال با قیمت 72600 تومن وارد بازار کرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

محمد92
08-03-2012, 00:17

اگه روی کنترل خیلی خیلی حساسی اصلا دستگاه دیجیتال نخر چون کنترل lumexy 1008 هم حتی با این که به نسبت بقیه دستگاه ها که من دیدم خیلی بهتره در مقابل کنترل تلویزیونمون بازم ضعیفه
در مورد این که کلا چطوره ؟ والا چی بگم
کیفیت شبکه هاش خوبه اصلا موقع دیدن یک شبکه تصویر فریز بشه یا چیز دیگه تا حالا ندیدم(توی دستگاه مارشال این مورد رو به وضوح دیدم)
موقع تعویض کانال یه تاخیر 3 4 ثانیه ای داره(طبق گفته دوستان همه دستگاه ها این طوری اند)
منوش خیلی کامل و خوب و راضی کننده است
در مورد اپدیت شدن توسط شرکت وارد کنندش هم میثینکه نباید زیاد امیدوار به این ماجرا باشیم
در مورد زیر نویس هم هنوز وقت نکردم تست کنم ، در اولین فرصت تست میکنم میگم

kouroshpayande
08-03-2012, 08:29
دوستان فرق آمپلی فایر لامپی با ترانزیستوری چیه؟ شما صدای کدوم بیشتر دوست دارید

Pejman3
08-03-2012, 10:08
دوستان فرق آمپلی فایر لامپی با ترانزیستوری چیه؟ شما صدای کدوم بیشتر دوست دارید

قبل از اختراع و همه گیر شدن ترانزیستور از لامپ های خلأ به عنوان نیمه رسانا استفاده می شد. اگه تلویزیونهای خیلی قدیمی رو ببینید توش چند تا لامپ پیدا می کنید. به هر حال با گذشت زمان و پیشرفت خیره کننده ترانزیستورها و بعدش مدارهای مجتمع یا IC ها که تعداد زیادی تزانزیستور رو توی خودشون دارند و همچنین فرایند تولید ارزون تر ترانزیستور لامپ ها توی اکثر وسایل به فراموشی سپرده شدند. توی کامپیوتر های اولیه هم از لامپ استفاده می شد که برای ساخت یه کامپیوتر که توان محاسباتی حداقلی داشته باشه از هزاران لامپ خلأ استفاده می شد که با توجه به طول عمر متوسط 3000 ساعتی لامپ ها ، پیوسته باید لامپ ها عوض می شد. که به هر حال توی صنعت کامپیوتر کلاً استفاده از لامپ منسوخ شد (برای اطلاع کافیه بدونید که سری چیپ های گرافیکی Radeon 7000 بالاتر از سه میلیارد ترانزیستور دارند!)
حالا توی آمپلی هم این نیمه رساناها یکی از اجزای اصلی هستند بصورت تجاری دیگه من ندیدم هیچ برندی از لامپ استفاده کنه حتی مارک های Denon,Marantz,Onkyo,Pioneer,Harman Kardon و ... هم دیگه تولیدی در این زمینه ندارند ولی شرکت ها و اشخاصی هستند که آمپلی های لامپی رو بصورت دست ساز تولید می کنند.
اولاً در مورد فیلم و افکت در حال حاضر می شه گفت که این آمپلی ها کاربردی نداره بیشتر کسایی به این آمپلی ها علاقه دارند که توی HiFi کار می کنند و به صدای گرم و استفاده از کانکشن و سورس های آنالوگ علاقه مندند. من خودم به شخصه یکبار صدای این آمپلی ها رو شنیدم که اگه بعضی از متعصبین و دوستداران لامپ ناراحت نشن می تونم بگم که به نظرم هیچ چیز خاصی نیست و کلی اون بنده خدایی که تست می کرد می گفت نمی دونم باید گرم بشه تا صداش بهتر بشه و یه مقدار دردسر دیگه که فکر می کنم تو این دوره زمونه کمتر کسی بتونه به این دردسرها فکر کنه. به هر حال من با چیز های سنتی زیاد حال نمی کنم.

Pejman3
08-03-2012, 10:23
با سلام به دوستان و عزیزان
یه سوالی داشتم اگه لطف کنند دوستان جواب بدند ممنون میشم
قیمت ارزانترین سینمای خانگی 3 بعدی بلوری سونی رو میخواستم که حتی الامکان هارد رو پشتیبانی کنه با صدای دالبی 3 بعدی و قابلیت تنظیم اکولایزرها ممنون میشم. البته ال ای دی من هم led sony 46ex720 هستش. ممنون

برای در خواست قیمت یه تاپیک دیگه مخصوصش هست ولی تا اون جایی که من میدونم این مدل هایی که تو ایران هست اکولایزر دستی نداره. ولی همه مدل هاش هارد و صدای Dolby True HD و DTS HD Master Audio رو ساپورت می کنند.

farshad9
08-03-2012, 14:08
فراسو مدل FDR-217 در بازار موجود هست ؟
دوستان از قیمت و کارایی این مدل اطلاع دارن ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ges%2Fkiegcdotgnu3geog8naf.jpg)

nhajis
08-03-2012, 14:27
سلام
من الکومکس مدل MV-200 2012 رو تقریبا 2 ماهه دارم.
به نظر من که از نظر پخش فایل و زیرنویس واقعا عالیه.من تلویزیون پاناسونیک 3D دارم.
جالبه حتی فایلهای سه بعدی رو پخش میکنه.
تنها مشکلش به نظر من همون کنترلش هست.که اون هم در قبال امکاناتی که داره قابل چشم پوشی هست.
از نظر پخش فایل من فیلم ام کا وی تا 20 گیگ رو که داشتم بدون فریز پخش کرد.
زیرنویس هم فقط srt داره.

venus90
08-03-2012, 15:00
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید. دو مدل e880 و e985 چه تفاوتهایی دارند ؟
کدومشون وایر لس هستند ؟ تو یه مدل وایر لس آیا باندهای عقب با سیم در ارتباطند ؟ یا کلا بیسیمه ؟ کدوم از این مدلها برای led 46ex720 مناسبتره ؟ لطفا سریعتر راهنمایی کنید ممنون میشم

kouroshpayande
08-03-2012, 23:17
من جوابمو نگرفتم منظورم تفاوتشون در پاسخ فرکانسی و میزان وفاداری به سورس بود البته در های فای

davood-d
08-03-2012, 23:39
قبل از اختراع و همه گیر شدن ترانزیستور از لامپ های خلأ به عنوان نیمه رسانا استفاده می شد. اگه تلویزیونهای خیلی قدیمی رو ببینید توش چند تا لامپ پیدا می کنید. به هر حال با گذشت زمان و پیشرفت خیره کننده ترانزیستورها و بعدش مدارهای مجتمع یا IC ها که تعداد زیادی تزانزیستور رو توی خودشون دارند و همچنین فرایند تولید ارزون تر ترانزیستور لامپ ها توی اکثر وسایل به فراموشی سپرده شدند. توی کامپیوتر های اولیه هم از لامپ استفاده می شد که برای ساخت یه کامپیوتر که توان محاسباتی حداقلی داشته باشه از هزاران لامپ خلأ استفاده می شد که با توجه به طول عمر متوسط 3000 ساعتی لامپ ها ، پیوسته باید لامپ ها عوض می شد. که به هر حال توی صنعت کامپیوتر کلاً استفاده از لامپ منسوخ شد (برای اطلاع کافیه بدونید که سری چیپ های گرافیکی Radeon 7000 بالاتر از سه میلیارد ترانزیستور دارند!)
حالا توی آمپلی هم این نیمه رساناها یکی از اجزای اصلی هستند بصورت تجاری دیگه من ندیدم هیچ برندی از لامپ استفاده کنه حتی مارک های Denon,Marantz,Onkyo,Pioneer,Harman Kardon و ... هم دیگه تولیدی در این زمینه ندارند ولی شرکت ها و اشخاصی هستند که آمپلی های لامپی رو بصورت دست ساز تولید می کنند.
اولاً در مورد فیلم و افکت در حال حاضر می شه گفت که این آمپلی ها کاربردی نداره بیشتر کسایی به این آمپلی ها علاقه دارند که توی HiFi کار می کنند و به صدای گرم و استفاده از کانکشن و سورس های آنالوگ علاقه مندند. من خودم به شخصه یکبار صدای این آمپلی ها رو شنیدم که اگه بعضی از متعصبین و دوستداران لامپ ناراحت نشن می تونم بگم که به نظرم هیچ چیز خاصی نیست و کلی اون بنده خدایی که تست می کرد می گفت نمی دونم باید گرم بشه تا صداش بهتر بشه و یه مقدار دردسر دیگه که فکر می کنم تو این دوره زمونه کمتر کسی بتونه به این دردسرها فکر کنه. به هر حال من با چیز های سنتی زیاد حال نمی کنم.

دوست عزيز بهتره در مواردي كه اصلاع كافي نداريد نظر نديد!
اول اين كه اين برندهاي كه اسم بردي هيچ كدوم هاي اند ساز نيستند كه بخوان آمپ لامپي توليد كنند! و دوم اين كه 50% آديو فيل هاي جهان از آمپ هاي هاي اند لامپي استفاده مي كنند. حتي در ايران
بهتره در مواردي كه تخصص نداريد وارد نشيد و نظر نديد!
من طرفدار لامپ نيستم اما خوب ميدونم ارزش هاي هاي اند لامپي در چه حدي هست و در چه كلاسي ساخته مي شود.

isfadsl
09-03-2012, 11:33
با سلام. به نظر شما گیرنده دیجیتال Lumexy LE 1008 چطوره؟ آیا تیونرش قوی هست؟ گزینه قدرت آنتن داره؟
آیا کسی تا حالا Lumexy LE1009 رو خریده ؟ فرقش با 1008 چیه؟

isfadsl
09-03-2012, 15:11
درسته که میگن اگر به آنتن بوستر دار وصل بشه تیونر set top box ضعیف میشه؟

یا اینکه اگر همزمان قدرت آنتن روشن باشه و به آنتن بوستردار هم وصل باشه باعث سوختن تیونر ست تاپ باکس میشه

Pejman3
09-03-2012, 15:16
دوست عزيز بهتره در مواردي كه اصلاع كافي نداريد نظر نديد!
اول اين كه اين برندهاي كه اسم بردي هيچ كدوم هاي اند ساز نيستند كه بخوان آمپ لامپي توليد كنند! و دوم اين كه 50% آديو فيل هاي جهان از آمپ هاي هاي اند لامپي استفاده مي كنند. حتي در ايران
بهتره در مواردي كه تخصص نداريد وارد نشيد و نظر نديد!
من طرفدار لامپ نيستم اما خوب ميدونم ارزش هاي هاي اند لامپي در چه حدي هست و در چه كلاسي ساخته مي شود.

دوست متخصص من، یکی از دوستان سوالی پرسید و من هم نظرم رو گفتم حالا اگه جاییش اشتباه بود بگو فلان جاش این طور نیست اون طوره.
در مورد نظرتون اولاً شما یه تحقیقی بکن ببین High End چیه؟ کیا High End می سازند؟ بعد بیا نظر بده مگه آمپ LX-91 پایونیر های اند نیست؟ مگه بلوری Marantz CD6000KI های اند نیست؟ (در ضمن برند TAD که زیر مجموعه پایونیره فقط های اند سازه) و بقیش رو هم برید ببینید.
حتماً به نظر شما بعضی از این شرکت های کوچیک که آمپلی می سازند و کلی توش از طلا و جواهر استفاده می کنند و بعدش یه قیمت نجومی روش می گذارند و به قول آقای برزین فقط شیخ های عرب رو می تونند مجاب کنند که اونها رو بخرند های اند سازند! البته اشتباه نشه خیلی از شرکت های کوچیک هم هستند که ارزش های خیلی زیادی دارند.
من نمی دونم این سورس شما که گفته 50 درصد آئودیو فیل های دنیا از آمپ های لامپی استفاده می کنند از کجاست؟ یا اینکه خودتون مثل بعضی ها درصد میسازید!
شما قبلاً هم توی همین تاپیک هم اصرار داشتید که یه مطلب اشتباه رو به همه بگید که بقیه هم هر چی به شما می گفتند اصرار داشتین و می گفتین که من چون سیستم حرفه ای دارم پس من راست می گم!
به هر حال به نظرم بهتره ادبیاتتون رو عوض کنید.

Pejman3
09-03-2012, 15:22
من جوابمو نگرفتم منظورم تفاوتشون در پاسخ فرکانسی و میزان وفاداری به سورس بود البته در های فای

به علت اینکه توی آمپلی های جدید از ترانزیستورهای ساده استفاده نمی شه و کلی چیپ پردازنده وجود داره که این چیپها هم دارای مقادیر زیادی Instracture هستند تا حدی بسته به سلیقه سازنده صدا متفاوت تر می شه.
که البته این اصلاً بد نیست و باید شما ببینید سلیقه شنیداریتون به کدوم برند نزدیک تره.
ولی به هر حال لامپ ها نزدیک تر به سورس صدا رو پخش می کنند.

davood-d
09-03-2012, 15:55
دوست متخصص من، یکی از دوستان سوالی پرسید و من هم نظرم رو گفتم حالا اگه جاییش اشتباه بود بگو فلان جاش این طور نیست اون طوره.
در مورد نظرتون اولاً شما یه تحقیقی بکن ببین High End چیه؟ کیا High End می سازند؟ بعد بیا نظر بده مگه آمپ LX-91 پایونیر های اند نیست؟ مگه بلوری Marantz CD6000KI های اند نیست؟ (در ضمن برند TAD که زیر مجموعه پایونیره فقط های اند سازه) و بقیش رو هم برید ببینید.
حتماً به نظر شما بعضی از این شرکت های کوچیک که آمپلی می سازند و کلی توش از طلا و جواهر استفاده می کنند و بعدش یه قیمت نجومی روش می گذارند و به قول آقای برزین فقط شیخ های عرب رو می تونند مجاب کنند که اونها رو بخرند های اند سازند! البته اشتباه نشه خیلی از شرکت های کوچیک هم هستند که ارزش های خیلی زیادی دارند.
من نمی دونم این سورس شما که گفته 50 درصد آئودیو فیل های دنیا از آمپ های لامپی استفاده می کنند از کجاست؟ یا اینکه خودتون مثل بعضی ها درصد میسازید!
شما قبلاً هم توی همین تاپیک هم اصرار داشتید که یه مطلب اشتباه رو به همه بگید که بقیه هم هر چی به شما می گفتند اصرار داشتین و می گفتین که من چون سیستم حرفه ای دارم پس من راست می گم!
به هر حال به نظرم بهتره ادبیاتتون رو عوض کنید.

يكي از دوستان سوالي پرسيد! و شما بدون اين كه واقعا اطلاعي از هاي اند داشته باشيد نام چند برند بسيار خوب در زمينه صدا برديد كه هيچ ربطي به هاي اند ندارن! هاي اند سازي كاملا با هاي فاي ساز بودن متفاوت است.
اسم از آقاي برزين برديد! بهتره عكساي كه از نمايشگاه هاي سيستم هاي صوتي گذاشتن خوب ببينيد تا با داستان هاي اند و آمپ لامپي بيشتر آشنا بشيد.
من دوست ندارم وارد بحث هاي بشم كه شمارو مجبور كنم براي جواب وقت خودتون در اينترنت هدر بديد! هر كس در جاي خودش قابل احترام.

Pejman3
09-03-2012, 17:00
يكي از دوستان سوالي پرسيد! و شما بدون اين كه واقعا اطلاعي از هاي اند داشته باشيد نام چند برند بسيار خوب در زمينه صدا برديد كه هيچ ربطي به هاي اند ندارن! هاي اند سازي كاملا با هاي فاي ساز بودن متفاوت است.
اسم از آقاي برزين برديد! بهتره عكساي كه از نمايشگاه هاي سيستم هاي صوتي گذاشتن خوب ببينيد تا با داستان هاي اند و آمپ لامپي بيشتر آشنا بشيد.
من دوست ندارم وارد بحث هاي بشم كه شمارو مجبور كنم براي جواب وقت خودتون در اينترنت هدر بديد! هر كس در جاي خودش قابل احترام.

شما مثل اینکه مثل همیشه بر این عقیده هستید که مرغ یه پا داره! به غیر از عکسهایی که شما توی سایت پر محتوای جناب برزین دیدی من از نزدیک با چند تاییشون کار کردم و دیگه فکر می کنم که ادامه ندم بهتره.

davood-d
09-03-2012, 17:07
شما مثل اینکه مثل همیشه بر این عقیده هستید که مرغ یه پا داره! به غیر از عکسهایی که شما توی سایت پر محتوای جناب برزین دیدی من از نزدیک با چند تاییشون کار کردم و دیگه فکر می کنم که ادامه ندم بهتره.

موافقم:11:

onur
09-03-2012, 19:57
سلام دوستان عزيزواساتيد
من سينماي خانگي پايونير٧١٧روبا hdmi v1.3وصل كردم ولي صدا ازبلندگوها نمياد اتصالها درسته حتي درsetting speaker نشون ميده ولي وقتي cdميزارم هيچ صداازبلندگوهانمياد از تي وي صدا پخش ميشه علتش چيه؟ميتونه از كابل باشه يا بايد تنظيمات رو عوض كرد لطفا لطفا جواب بديد

faraname
09-03-2012, 20:31
درسته که میگن اگر به آنتن بوستر دار وصل بشه تیونر set top box ضعیف میشه؟

یا اینکه اگر همزمان قدرت آنتن روشن باشه و به آنتن بوستردار هم وصل باشه باعث سوختن تیونر ست تاپ باکس میشه

نه . هیچ تاثیری نداره . اگر داشت که حداقل باید خود صدا و سیما بهش اشاره می کرد .به یاد داشته باشیم تا بوستر آنتن هوایی روشن نباشه , اصلا دستگاه دریافت سیگنالی نداره . کافیه شما موقع مشاهده شبکه ایی یهو بوستر رو خاموش کنی . ببین چه پیامی بهت میده .

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

فراسو مدل FDR-217 در بازار موجود هست ؟
دوستان از قیمت و کارایی این مدل اطلاع دارن ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ges%2Fkiegcdotgnu3geog8naf.jpg)

این دستگاه یک ایراد مهمی داره که کمتر بهش توجه شاید شده باشه . اون هم اینکه استاندارد تصویرش mpeg2 هست که بسیاری از دستگاه های روز استاندارد شون mpeg4 هست . تا یادم نرفته بگم استاندارد پخش تصاویر در صدا و سیما هم واسه سیستم دیجیتال mpeg4 هست . البته بقیه امکانات این دستگاه و بخصوص طراحی اش عالیه . البته اشاره ایی هم به پخش و نمایش زیرنویس srt فارسی در اون ندیدم که واسه من یکی که خیلی مهمه .

avare 3355
10-03-2012, 00:27
خدا شفای عاجل نصیبمون کنه
یه چیزی هم یاد گرفتیم یه شب زدی پدر لامپ رو در اوردی رخست پهلون .تن شیندو تو قبر لرزید :31:
فقط یه مورد رو بگم که افراد دموده و عشق گرام با لامپ کار نمی کنن اون صدایی رو هم که شنیدی ملاک قرار نده چون صاحب امپ سواد مکفی نداشته یا برای درایو یا خرید البته می بخشینا :5:
بهتره به hifi.ir سر بزنی به جای وبلاگ اقای برزین چون اقای برزین سینما کار میکنن امیر حسین hifi البته وبلاگای ایرانی اینا هستن

persiantoolsbaz
10-03-2012, 10:11

الآن اگه بخوای بهترین گیرنده دیجیتال موجود توی بازار رو با توجه به قیمت مناسب ، امکانات ارائه شده توسط dvbt ، خدمات خوب پس از فروش و فرمتهایی که توسط دستگاه ساپورت میشه ، بررسی کنی گیرنده های دیجیتال xvision به خصوص مدل 343 که جزء مدلهای جدیدشه ، پیشنهاد خوبی هستن .
مشخصات 343 :

hamid_IT63
10-03-2012, 12:44
مدل XDVB-201 انتخاب خوبیه . قیمتش هم حدود 75 تومن هست.
مشخصات:

Pejman3
10-03-2012, 16:27
سلام دوستان عزيزواساتيد
من سينماي خانگي پايونير٧١٧روبا hdmi v1.3وصل كردم ولي صدا ازبلندگوها نمياد اتصالها درسته حتي درsetting speaker نشون ميده ولي وقتي cdميزارم هيچ صداازبلندگوهانمياد از تي وي صدا پخش ميشه علتش چيه؟ميتونه از كابل باشه يا بايد تنظيمات رو عوض كرد لطفا لطفا جواب بديد

به احتمال غریب به یقین از تنظیمات سینماتون باید باشه.

onur
10-03-2012, 19:30
به احتمال غریب به یقین از تنظیمات سینماتون باید باشه.

لطفاًبگيد چطوري

davood-d
10-03-2012, 19:32
لطفاًبگيد چطوري

شما در تنظيمات آمپ قسمتي هست كه تك تك كانال هارو تست ميكنه و يه صداي شبيه هوا از بلندگوها پخش ميشه, اونجا تست كن ببين بلندگوها فعاله؟

onur
10-03-2012, 21:42
شما در تنظيمات آمپ قسمتي هست كه تك تك كانال هارو تست ميكنه و يه صداي شبيه هوا از بلندگوها پخش ميشه, اونجا تست كن ببين بلندگوها فعاله؟

بله دوست عزيز أون صدا مياد مثله هواست

davood-d
10-03-2012, 22:47

پس حتما تنظيمات دستگاه روي خروجي A/V و بلندگوها غير فعال, قسمت HDMI چك كنيد.
دوستاني كه اين مدل دارن به اين دوستمون كمك كنند.

onur
11-03-2012, 14:17
پس حتما تنظيمات دستگاه روي خروجي A/V و بلندگوها غير فعال, قسمت HDMI چك كنيد.
دوستاني كه اين مدل دارن به اين دوستمون كمك كنند.

خواهش ميكنم دوستان كمك كنيد اين مسئله منوخيلي ناراحت كرده

mmrmmr
11-03-2012, 14:42
خواهش ميكنم دوستان كمك كنيد اين مسئله منوخيلي ناراحت كرده

حالتهای مختلف افکتهای صدا رو امتحان کنید، شاید این سی دی شما با این حالتی از افکت یا ساراندی که انتخاب شده مشکل داره. فیلمهای دیگه رو امتحان کنید.

mmrmmr
11-03-2012, 14:49
این دستگاه تنها خروجی صدایی که به تلویزیون میده hdmi است. پس باید تو تنظیمهای خروجی بگید صدا از اسپیکرها بیاد نه از hdmi. یه آپشنی مثل HDMI THRU یا HDMI AMP.

onur
11-03-2012, 19:33
این دستگاه تنها خروجی صدایی که به تلویزیون میده hdmi است. پس باید تو تنظیمهای خروجی بگید صدا از اسپیکرها بیاد نه از hdmi. یه آپشنی مثل HDMI THRU یا HDMI AMP.

دوست عزيز چنين اپشني نداره افكتها روامتحان كردم فقط درافكت گيم ازيه بلندكوصدا مياد سيدي رو عوض كردم دوباره صدانيومد

amirkhan_0o0
11-03-2012, 23:24
دوستان در حال حاضر گیرنده های بلوسنس تو بازار پیدا نمی شه!
شما گزینه ای بهتر از Xvision 343 سراغ ندارین؟؟
در این صورت لطفا دلیلش رو هم بگین
ممنون

HWT
11-03-2012, 23:40
دوستان در حال حاضر گیرنده های بلوسنس تو بازار پیدا نمی شه!
شما گزینه ای بهتر از Xvision 343 سراغ ندارین؟؟
در این صورت لطفا دلیلش رو هم بگین
ممنون
Le1008 lumexy

Full HD - کابل HDMI بهتر - گیرنده قوی تر - صدای دالبی دیجیتال - ساپورت هارد پاسپورتی.

davood-d
12-03-2012, 00:43
دوست عزيز چنين اپشني نداره افكتها روامتحان كردم فقط درافكت گيم ازيه بلندكوصدا مياد سيدي رو عوض كردم دوباره صدانيومد

شما اگر تهران هستي و از نمايندگي خريدن؟ بريد اونجا مشكل حظوري بگيد راهنمايي مي كنند.

amirkhan_0o0
12-03-2012, 00:45
Le1008 lumexy

Full HD - کابل HDMI بهتر - گیرنده قوی تر - صدای دالبی دیجیتال - ساپورت هارد پاسپورتی.
چند تا سوال:
1- پلیرش در مقایسه با 343 چطوره؟(از لحاظ فرمت)
2- زیرنویس فارسی و تلتکست فارسی رو می ساپورته؟؟
3- هنگ و داغ کردن؟؟
4- قابلیت برنامه ریزی ضبط و ضبط یک کانال در حالت تماشای کانال دیگه
5- تصویر در تصویر؟؟
ممنون
شرمنده سوالهام زیاد شد

kouroshpayande
12-03-2012, 03:31
اگر من با موضوع لامپ به این شکلی که مطرح شده مخالفت میکنم بخاطر این نیست که من مخالف لامپ یا موافق ترانزیستور هستم (من بارها نوشتم Audio Note لامپی از بهترین Solidstate ای که میشناسم صدای بهتری داره اگر بلندگویی که انتخاب میکنید درست انتخاب شده باشه) بلکه نوع مطرح شدن موضوع و بحث در مورد یک مقوله اگر بر مبنای همون تجربه شنیداری نباشه میشه وضعیتی که میبینیم و من میدونم چنین حرکتی نتیجه ای مطلوب نخواهد داد مگر اینکه بفهمیم لامپ چه پتانسیل هایی داره و چگونه باید از این پتانسیل ها استفاده کرد، وقتی تو ایران یکی میاد میگه “باید تکلیف رو مشخص کنیم و همه به سمت لامپ حرکت کنیم” من با حرکت به سمت لامپ مخالفتی ندارم و اگر ابتدا دنبال بلندگوی مناسب برای اون باشیم این حرکت خیلی حرکت جالب و درستی هم میشه (خصوصا تو قیمت های معقول و منطقی میتونه پاسخ خیلی خوبی رو به ما بده) اما با این مخالفم که ما حرفی رو بر مبنای تجربه شنیداری نزنیم و طبیعتا رومی خیلی خوب این دسته ها رو طبقه بندی کرده و نشون داده که این نوع اظهار نظرات مال طبقه ای است که بقول خودش Moron نامیده میشه. وقتی ما نفهمیم خیلی از آمپلی فایرهای لامپی میتونند صدای بدی بدهند و نفهمیم لامپ با توان کم نیاز به بلندگوی مناسب داره حتی یک حرکت مثبت رو بشکلی اشتباه به جلو میبریم که نتیجه نهایی اون جالب نخواهد بود.
من فکر میکنم هر شنونده ای تا زمانی که ایده ای از صدا نداره بهتره همینجوری اظهار نظر نکنه و اگر خواستیم یاد بگیریم تنها راهش شنیدن و درک صداست و نه مجله خوندن و یا به سایت رومی سرزدن. تنها راه حرکت رو به جلو شنیدن و تجربه هست ، اگر کسی بدون تجربه کردن عینی ایده هایی که در موردش مطالعه کرده (مانند خوندن سایت رومی و یا کل مطالب بارارزشی که تو اینترنت در مورد های فای نوشته شده) شروع به افزایش اطلاعاتش بکنه اون شخص مبنای درستی رو برای یادگیری انتخاب نکرده و فقط یک سری اطلاعات به ذهنش اضافه شده، صدا مقوله ای Subjective هست که همه نوشته های دیگران فقط میتونه کمک کنه که ما بهتر حرکت کنیم و این حرکت نه وابسته به اون ایده ها بلکه وابسته به خود ماست که بتونیم از ایده های دیگران کمک بگیریم برای درک خودمون از صدا نه اینکه ایده های دیگران رو حفظ کنیم و برای دیگران تعریف کنیم.
من فکر میکنم میشه دلیل خیلی از اختلافات رو تو همین دو نکته دید، یکی اینکه ما بیشتر اوقات بر مبنای تجاربمون با هم گفتگو نمیکنیم و ایده های ما رو تجربه هامون (تو شرایط درست) تشکیل نداده بلکه داده هایی تشکیل داده که از بیرون وام گرفتیم بدون اینکه درست اونها رو فهمیده باشیم و دوم اینکه این تجربه هایی که داریم هم در شرایط مناسبی نبوده و هم این تجربیات محدود و کم بوده.
نقل قول از آقای امیر حسین اکبری

ma8397
12-03-2012, 11:02
یک سوال، این دستگاه Le1008 lumexy زیرنویس فارسی را ریز نشان میدهد یا درشت

onur
12-03-2012, 11:27
شما اگر تهران هستي و از نمايندگي خريدن؟ بريد اونجا مشكل حظوري بگيد راهنمايي مي كنند.

دوست عزيز ازراهنماييتون ممنون ولي من ازچاره اينترنتي خريدم

Ali_Wm
12-03-2012, 13:21
چند تا سوال:
3- هنگ و داغ کردن؟؟
5- تصویر در تصویر؟؟
ممنون
شرمنده سوالهام زیاد شد
من آن مواردی رو که میدونم جواب میدم با اجازه دوستان .
1.پلیرش 1080 p رو ساپورت میکنه .البته طبق گفته سازنده من هنو تست نکردم.
2.زیر نویس رو من امتحان کردم جواب میده .تله تکس هم بله .
3.والا من جدیدا گرفتم دیروز هم از ظهر تا شب یکسره روشن بود هنگ که نکرد.داغ شدنش رو هنو تست نکردم ولی یه مقدار پشتش فکر کنم داغ میشه که طبیعیه.
4.این رو فکر نکنم داشته باشه یعنی من تو منوهاش چیزی ندیدم.

یک سوال، این دستگاه Le1008 lumexy زیرنویس فارسی را ریز نشان میدهد یا درشت
برا من که ریز نشون میداد زیر صفحه بود و خیلی خوانا نبود.
البته چند حال مثل شفاف و نمیدونم چند مورد دیگه که الان حضور ذهن ندارم داشت.
شاید برای بزرگ کردن زیر نویس هم گزینه داشته باشه که من ندیدیم.

Gnu.Linux
12-03-2012, 16:07
سلام دوستان کمک کنید موندم چه مودلی بگیرم بلوسنس و الکومکس که تو بازار اصفهان نبود لااقل من پیدا نکردم حقیقتش مدل های دیگه را هم دیدم اما شک داشتم که پلیرشون در حد ای دو تا باشه اخه فروشندها فقط تبلغ جنس خودشون را میکنند . من یه گیرنده دیجیتال با قدرت گیرندگی خوب و یک پلیر با قابلیت باز کردن انواع فرمتها را میخواهم در حال حاضر چی توی بازار هست ؟

isfadsl
12-03-2012, 16:11
من آن مواردی رو که میدونم جواب میدم با اجازه دوستان .
1.پلیرش 1080 p رو ساپورت میکنه .البته طبق گفته سازنده من هنو تست نکردم.
2.زیر نویس رو من امتحان کردم جواب میده .تله تکس هم بله .
3.والا من جدیدا گرفتم دیروز هم از ظهر تا شب یکسره روشن بود هنگ که نکرد.داغ شدنش رو هنو تست نکردم ولی یه مقدار پشتش فکر کنم داغ میشه که طبیعیه.
4.این رو فکر نکنم داشته باشه یعنی من تو منوهاش چیزی ندیدم.

برا من که ریز نشون میداد زیر صفحه بود و خیلی خوانا نبود.
البته چند حال مثل شفاف و نمیدونم چند مورد دیگه که الان حضور ذهن ندارم داشت.
شاید برای بزرگ کردن زیر نویس هم گزینه داشته باشه که من ندیدیم.

با سلام
چند روزی است که این دستگاهو خریدیم
گرما به اون صورت نه یه کم داغ میشه ولی طبیعیه زیاد داغ نمیشه. هنگ هم تا حالا نکرده.1080p رو 2 تا فیلم نمونه با کیفیت Full HD 1080p امتحان کردم راحت پخش کرد. یه نمونه هم تو ویندوز 7 هست با فرمت wmv اونم پخش کرد.
ضبط هم تست کردیم درست بود البته ضبط یه کانال و تماشای کانال دیگه رو هنوز نتونستم تست کنم ولی قابلیت برنامه ریزی برای روشن شدن داره
تصویر در تصویر رو من ندیدم داشته باشه یعنی هنوز نمیدونم.
تو منوهاش برای رنگ زیر نویس و اندازه گزینه داره.تنظیمات زیر نویس در قسمت usb ، پیکربندی فیلم وجود داره که عبارتند از :

اندازه زیر نویس : عادی - کوچک - بزرگ
پس زمینه زیرنویس : سفید - شفاف - خاکستری - زرد سبز
رنگ حروف : سفید - سیاه - قرمز - آبی - سبز

زبان فارسی رو هم برای دستگاه و هم زیر نویس داره.
کیفیتش تا اینجا که من دیدم خوبه - شبکه ها رو هم زود میاره بین 2 تا 3 ثانیه بسته به کیفیت سیگنال

amirkhan_0o0
12-03-2012, 16:39
با سلام
چند روزی است که این دستگاهو خریدیم
گرما به اون صورت نه یه کم داغ میشه ولی طبیعیه زیاد داغ نمیشه. هنگ هم تا حالا نکرده.1080p رو 2 تا فیلم نمونه با کیفیت Full HD 1080p امتحان کردم راحت پخش کرد. یه نمونه هم تو ویندوز 7 هست با فرمت wmv اونم پخش کرد.
ضبط هم تست کردیم درست بود البته ضبط یه کانال و تماشای کانال دیگه رو هنوز نتونستم تست کنم ولی قابلیت برنامه ریزی برای روشن شدن داره
تصویر در تصویر رو من ندیدم داشته باشه یعنی هنوز نمیدونم.
تو منوهاش برای رنگ زیر نویس و اندازه گزینه داره.تنظیمات زیر نویس در قسمت usb ، پیکربندی فیلم وجود داره که عبارتند از :

اندازه زیر نویس : عادی - کوچک - بزرگ
پس زمینه زیرنویس : سفید - شفاف - خاکستری - زرد سبز
رنگ حروف : سفید - سیاه - قرمز - آبی - سبز

زبان فارسی رو هم برای دستگاه و هم زیر نویس داره.
کیفیتش تا اینجا که من دیدم خوبه - شبکه ها رو هم زود میاره بین 2 تا 3 ثانیه بسته به کیفیت سیگنال
ممنون ان شالله امروز می خرمش تو جمهوری!
حالا باید ببینم کجا ارزون می ده فروشگاه pmp4 که دوستان لینکش رو گذاشتن 95 می ده ولی تو پست های قبلی دیدم 90 می داد!
راستی یه سوال دیگه دستگاه رو با چه گارانتی ای بخرم؟؟

Ali_Wm
12-03-2012, 18:24
ممنون ان شالله امروز می خرمش تو جمهوری!
حالا باید ببینم کجا ارزون می ده فروشگاه pmp4 که دوستان لینکش رو گذاشتن 95 می ده ولی تو پست های قبلی دیدم 90 می داد!
راستی یه سوال دیگه دستگاه رو با چه گارانتی ای بخرم؟؟

گارانتی اصلیش فکر کنم پاژنگه .
گارانتی دیگه ای نداره.

Ali_Wm
12-03-2012, 18:30
گارانتیش فقط مربوط به شرکته پاژنگه .

faraname
12-03-2012, 19:58
سلام به دوستان

ست تاپ باکس های جدیدی که شرکت فولادرایانه وارد کرده رو ببینید . عجب مدل های خوش رنگ و لعابی هست . فکر نکنم کسی اینا رو ببینه و وسوسه نشه که بخره . امکانات اش که عالیه ( من جمله قابلیت بسیار مهم تصویر در تصویر ) و طراحی اش چه کنترل و چه خود دستگاه هم خیلی جالبه . من ست تاپ باکس به این خوشگلی کم دیدم تا حالا ...

اینم آدرس مشخصات دستگاه :

amirkhan_0o0
12-03-2012, 21:51
سلام به دوستان

ست تاپ باکس های جدیدی که شرکت فولادرایانه وارد کرده رو ببینید . عجب مدل های خوش رنگ و لعابی هست . فکر نکنم کسی اینا رو ببینه و وسوسه نشه که بخره . امکانات اش که عالیه ( من جمله قابلیت بسیار مهم تصویر در تصویر ) و طراحی اش چه کنترل و چه خود دستگاه هم خیلی جالبه . من ست تاپ باکس به این خوشگلی کم دیدم تا حالا ...

هنوز تا تست نشده خریدش ریسکه! نه؟؟

black_19_night
12-03-2012, 22:44
من تصمیم به خرید سامسونگ 455 گرفتم
دستگاه فابل رقابتی با ایم مدل میشه بهم پیشنهاد بدید؟
ممنون

faraname
12-03-2012, 22:50
هنوز تا تست نشده خریدش ریسکه! نه؟؟

بله حرف تون درسته ولی فولاد رایانه از شرکت های معتبر در زمینه قطعات رایانه ایی بویژه مونتاژ و کارت های میکس و ... است و اصولا محصولاتی که میاره تخصصا در این حوزه هست . من بعید می دونم مشکلی ایجاد بشه بعدا ولی به قول شما تا آزمایش اش رو پس نداده خریدن اش ریسکه ولی من که حسابی وسوسه شدم بخرم اش ....

Soroush-S
12-03-2012, 23:02
سلام به دوستان

کجا اشاره شده که تصویر درتصویرم داره؟

amirkhan_0o0
12-03-2012, 23:41
بله حرف تون درسته ولی فولاد رایانه از شرکت های معتبر در زمینه قطعات رایانه ایی بویژه مونتاژ و کارت های میکس و ... است و اصولا محصولاتی که میاره تخصصا در این حوزه هست . من بعید می دونم مشکلی ایجاد بشه بعدا ولی به قول شما تا آزمایش اش رو پس نداده خریدن اش ریسکه ولی من که حسابی وسوسه شدم بخرم اش ....
من که خوابم برد امروز برم بیرون !!
ولی اساسی روی لومکسی یک دل شدم و دیگه گزینه ام رو عوض نمی کنم!

asstubirs
12-03-2012, 23:51
با سلام به همی دوستان
یه ستاپ باکس خوب معرفی کنید خداییش دارم گیج میشم هر کدوم یه ایرادی داره .
واقعا با آنتن فقط 2 شبکه رو درست میتونم بگیرم بقیه افتضاحه بدجوری نیاز به ستاپ باکس دارم.
این تک ویژن تکتا خوبن یا نه؟یو اس بی از جلو میخره یا از عقب ؟

amirkhan_0o0
13-03-2012, 00:26
خوب شما بفرما قیمت و نیازهاتون چیه تا دوستان راهنمایی کنن!

asstubirs
13-03-2012, 08:36
تا 100 هزار تومن.
برای من مهم کیفیت هست. گیر نداشته باشه خدمات پس از فروش خوبی هم داشته باشه. کلا نخرم بعدا پشیمون بشم.
بعد چرا سری های جدید ایکس ویژن بر چسب تکتا ندارند؟اصلا این بر چسب مهمه یا نه؟
تک ویژن چه طوریه کسی مطلبی درباره این مارک نذاشته بود؟

mahdi_206
13-03-2012, 10:16
تا 100 هزار تومن.
برای من مهم کیفیت هست. گیر نداشته باشه خدمات پس از فروش خوبی هم داشته باشه. کلا نخرم بعدا پشیمون بشم.
ایکس ویژن 343 بگیر خودت رو خلاص کن. 93 هزار تومن.
برچسب تکتا هم از اولش کشک بود. همه میدونستن. فقط شده بود روشی برای تبلیغ بعضی مدلها که خوشبختانه الان دیگه کسی به اون توجه نمیکنه.
یه چیز دیگه اینکه در مورد مدیا پلیر این دستگاهها انتظار بیش از حد نداشته باشید که همه چی پخش کنه. حتی گرون قیمتهاش (بالای 200 تومن) هم مشکلاتی از بابت عدم ساپورت بعضی کدکها و مخصوصاً مشکلاتی با زبان فارسی دارن.

amirkhan_0o0
13-03-2012, 11:02
دوستتانی که لومکسی دارند صفحه نظرات(خیلی کوچیکه) این سایت رو بخونن:
من یک کم دچار تردید شدم!:19::19::19::19::19:
ببینید چحوریه؟؟!

isfadsl
13-03-2012, 12:33
ببینید چحوریه؟؟!

با سلام- نظرات رو دیدم منظورتون مشکلات ضبطه؟ ضبطش هیچ مشکلی نداره ما امتحانش کردیم هم رادیو هم تلویزیون را به راحتی ضبط میکنه پخش هم کردیم هیچ مشکلی نداشت!
البته اینو هم بگم که روی کنترلش کارکرد هر دکمه رو بالای آن نوشته و بالای دکمه ضبط هم دکمه رنگی وجود داره که کارکردش نوشته نشده ممکنه اونو با دکمه rec اشتباه گرفته باشن!
به راحتی هر شبکه ای رو که آوردین دکمه rec رو میزنین بعد هم ضبط شروع میشه و یک نمایشگر زمان ضبط بالای صفحه سمت راست میاد.
در ضمن یه گزینه ای هم داره به نام timeshift که من اونم زدم بعد ضبط کردم حالا میبینم در اون حالت هم ضبط کرده.

ma8397
13-03-2012, 13:22
با سلام به دوستان
من تا پایان هفته می خوام یک گیرنده دیجیتال بگیرم اگر می شه یک تست کامل(مثل درشت نشان دادن زیرنویس فیلم، مشکل نداشتن در ضبط برنامه های تلویزیون ، پخش فایل های avi, mkv , flv , mpg ,3gp , wmv , rmvb و فرمت های دیگر ، هماهنگ بودن صدا و تصویر بعد از جلو و عقب بردن فیلم و ...) از همین دستگاه لومکسی 1008 بگیرید ببینم چه طوریه؟

محمد92
13-03-2012, 13:40
با سلام به دوستان
من تا پایان هفته می خوام یک گیرنده دیجیتال بگیرم اگر می شه یک تست کامل(مثل درشت نشان دادن زیرنویس فیلم، مشکل نداشتن در ضبط برنامه های تلویزیون ، پخش فایل های avi, mkv , flv , mpg ,3gp , wmv , rmvb و فرمت های دیگر ، هماهنگ بودن صدا و تصویر بعد از جلو و عقب بردن فیلم و ...) از همین دستگاه لومکسی 1008 بگیرید ببینم چه طوریه؟
تو این هفته نزدیک به عید با این سر شلوغ ،شما چه انتظاراتی دارید، والا
اما اینا رو تو این مدتی که دستگاه رو داشتم گزاشتم پخش کرده
3gp,mpg,avi,mp4,flv,mkv
تو این مدتی که دستگاه رو داشتم غیر از این که زیرنویس یه مقدار کوچیکه اشکال دیگه ای ندیدم
البته این موضوع هم با اپدیت قابل حله به شرکتش هم تذکر میدیم ان شاالله یه کاری بکنن برامون
البته برای من که 2 متری تلویزیون میشینم فیلم میبینم همین اندازه هم خوبه

محمد92
13-03-2012, 13:46
چند تا سوال:
3- هنگ و داغ کردن؟؟
5- تصویر در تصویر؟؟
ممنون
شرمنده سوالهام زیاد شد

1 - من که 343 نداشتم چه میدونم پلیر کدوم بهتره والا
2 - بله ساپورت میکنه خوب
3 - من که هنگ اصلا ندیدم یه سر هم روشنه داغ هم حتی زیاد نمیکنه روش دست میزنم
4 - بله داره یه کانال رو میزنی ضبط بعدش میتونی بزنی هر کانال دیگه ای خواستی رو ببینی البته باید در یک فرکانس باشن
5- نه بعید میدونم ما که همچین چیزی ندیدیم ازش

HWT
13-03-2012, 18:35
ببینید چحوریه؟؟!
مشخص نکرده دقیقا چه مشکلی داره . من خودم تو خونه هم این دستگاه رو + 333 ایکس ویژن + Provision x3 دارم. متوجه مشکل ایشون تو هیچ مورد نشدم.

tirdad_60
13-03-2012, 21:33
دوستان مناسبترین سیستم میکرو های فای که میشه خریداری کرد با کیفیت بالا چیه؟
ممنون

tirdad_60
13-03-2012, 21:33
ممنون

hamdely
14-03-2012, 07:59
هر چي ميخري سينام نخر
خريد مبدل ديجيتال سينام بزرگترين اشتباه من بود چون واقعا هيچ پشتيباني در دو سالي كه خريدمش نداشت الان هم epg را ناخوانا نمايش مي دهد در حاليكه با خريدن آنتن هاني بيش از 90 درصد كيفيت سيگنال دارم و نمي دونم بايد چكارش كنم
كسي هست كه فايل آپديت مبدل ديجيتال سينام مدل 8860 را داشته باشه يا بدونه كه با كدوم مبدل ديگه همخاني داره ، يا بتونه كمكي به من بكنه

hamid_IT63
14-03-2012, 14:29
تا 100 هزار تومن.
مدلهای قدیمی گیرنده های دیجیتال ایکس ویژن برچسب تکتا داشتن ولی مدلهای جدیدشون دارای برچسب تاییدیه از سازمان صدا و سیما هستن .
اگه برات خدمات پس از فروش مهمه باید بگم که dvbt های ایکس ویژن در حال حاضر جزء گیرنده های دیجیتال خوب بازار هستند و گارانتی و خدمات پس از فروش خیلییی خوبی دارن .
مدل 343 جدیدترین مدل ایکس ویژن هست و مشخصاتش توی لینک زیر هست :

Pejman3
14-03-2012, 17:18
ممنون

چقدر هزینه در نظر گرفتین؟

amin148
14-03-2012, 18:44
سلام بچه ها .

من 100 صفحه آخر این پیج رو خوندم وبا توجه به چیزایی که اساتید و همه دوستان گفته بودن ، دیدم من اصلا به بلوری و 3D این چیزا احتیاج ندارم بلکه یه اسپیکر 5.1 خوب با یه آمپلی خوب کارم را فعلا راه می انداره . مهمترین موضوع هم برام همین کیفیت صدا (نه بلندی اون ) هست .

و چون بودجم در حد 1.100 هست و فکر نکنم با این بودجه بشه آمپلی و اسپیکر خوبی جمع کرد تنها انتخابی که برام میمونه پکیج DENON 1312 هست .

راجه به این پکیج چند تا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید .

1- تو این رنج قیمت این پکیج انتخاب خوبیه یا چیزه بهتری گیرم میاد ؟ همون طور که گفتم بودجم هم فقط برای اسپیکر و آمپلی هست ( حتما میخوام اسپیکر ها 5.1 باشه )

2-آیا این پکیج که یه پکیج سنمایی هست به درد موزیک هم میخوره؟ چون من 60 درصد استفادم برا موزیک هست و 40 درصد برا فیلم. توقع ام هم برای موزیک شفافیت خوب و CLEAR بودن صدا ، میدرنج مناسب و بیس نرم و پرجزئیات و متعادل .

3-آیا این پکیچ ورودی اپتیکال داره ؟ و دستم برای اینکه بعدا یه بلوری خوب (در حد 600 تومن ) بهش اضافه کنم بازه؟

4- ابعاد هال ما 9 در 5.5 هست ومیخوام حتما 2تا از اسپیکر ها رو عقب هال بذارم و برا این کار اگه سیم های اتصال خود پکیج کوتاه باشه امکان خریدن سیم بلندتر برا اسپیکر ها وجود داره؟

من چند روز هست که به این تاپیک سر میزنم و فکر کنم به خاطر مشغله زیاد روزای عید یه کم این تاپیک خوابیده و لطفا هر کدوم از دوستان و اساتید سوالمو دیدن راهنماییم کنند.
ممنون میشم .

vivabarca
14-03-2012, 18:57
مشکلی که تو اکثر سایت ها وجود داره اینه که ذکر نکرده آیا دستگاه از هارد پرتابل ( بدون آداپتور ) هم پشتیبانی می کنه یا نه !

از دوستان اگر کسی ستاپ باکس با این مشخصات سراغ داره ، مدلش رو ذکر کنه لطفا :

کمتر از 100 تومن
پشتیبانی از هارد پرتابل تا ظرفیت 1 ترابایت
پشتیباتی از زیرنویس های فارسی که به صورت جداگانه کنار فایل فیلم قرار دارن ( تو یه پوشه )

در ضمن چطوری میشه فهمید LCD خودش گیرنده ی دیجیتال داره ؟!

amir_t6262
14-03-2012, 19:15
مشکلی که تو اکثر سایت ها وجود داره اینه که ذکر نکرده آیا دستگاه از هارد پرتابل ( بدون آداپتور ) هم پشتیبانی می کنه یا نه !

در این مورد فرقی نداره. شما چه USB بزنی، چه هارد پرتابل و چه هارد آداپتوری، همگی را پشتیبانی میکنه.
من هارد 1 ترابایت پاسپورتی هم به تلویزیون و هم به گیرنده دیجیتال وصل کردم و بدون مشکل آن را نشان میدهد.

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

در ضمن چطوری میشه فهمید LCD خودش گیرنده ی دیجیتال داره ؟!
باید در مشخصاتش بگردی ببینی داره یا نه.

ولی معمولا مدلهای گارانتی دار سامسونگ و LG و همینطور xvision گیرنده داخلی دارند که مخصوص برای ایران هم تنظیم شده است.

در مشخصات تلویزیون ببین DVBT داره یا نه.

vivabarca
14-03-2012, 19:31
در این مورد فرقی نداره. شما چه USB بزنی، چه هارد پرتابل و چه هارد آداپتوری، همگی را پشتیبانی میکنه.
من هارد 1 ترابایت پاسپورتی هم به تلویزیون و هم به گیرنده دیجیتال وصل کردم و بدون مشکل آن را نشان میدهد.

میشه مدل گیرنده ی دیجتال رو ذکر کنی ؟

Arash4484
14-03-2012, 20:35

اکثرشون ساپورت میکنند....موضوع بیشتر پشتیبانی از سیستم فایله که بیشتر FAT32 ساپورتند...یعنی اگر دستگاه از سیستم فایلی که شما وسیله ذخیره سازیت رو با اون فرمت کردی پشتیبانی کنه حله و فرق نداره فلش باشه-هاردپاسپورتی باشه-با تبدیل متصل بشه-هارد آداپتوری باشه و...

بعضی‏ها هم که دقیق و روشن نوشتند:
برای مثال در سایت فروش گیرنده/پلیرالکومکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زده:
** پورت اتصال انواع فلش مموری و هارد اکسترنال FAT و NTFS بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا تا حجم 2 ترا بایت

از مدل‏های قیمت متوسط به بالا خیلیاشون همینطورند....

Pejman3
14-03-2012, 21:41
سلام بچه ها .

من 100 صفحه آخر این پیج رو خوندم وبا توجه به چیزایی که اساتید و همه دوستان گفته بودن ، دیدم من اصلا به بلوری و 3D این چیزا احتیاج ندارم بلکه یه اسپیکر 5.1 خوب با یه آمپلی خوب کارم را فعلا راه می انداره . مهمترین موضوع هم برام همین کیفیت صدا (نه بلندی اون ) هست .

و چون بودجم در حد 1.100 هست و فکر نکنم با این بودجه بشه آمپلی و اسپیکر خوبی جمع کرد تنها انتخابی که برام میمونه پکیج DENON 1312 هست .

راجه به این پکیج چند تا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید .

1- تو این رنج قیمت این پکیج انتخاب خوبیه یا چیزه بهتری گیرم میاد ؟ همون طور که گفتم بودجم هم فقط برای اسپیکر و آمپلی هست ( حتما میخوام اسپیکر ها 5.1 باشه )

2-آیا این پکیج که یه پکیج سنمایی هست به درد موزیک هم میخوره؟ چون من 60 درصد استفادم برا موزیک هست و 40 درصد برا فیلم. توقع ام هم برای موزیک شفافیت خوب و CLEAR بودن صدا ، میدرنج مناسب و بیس نرم و پرجزئیات و متعادل .

3-آیا این پکیچ ورودی اپتیکال داره ؟ و دستم برای اینکه بعدا یه بلوری خوب (در حد 600 تومن ) بهش اضافه کنم بازه؟

4- ابعاد هال ما 9 در 5.5 هست ومیخوام حتما 2تا از اسپیکر ها رو عقب هال بذارم و برا این کار اگه سیم های اتصال خود پکیج کوتاه باشه امکان خریدن سیم بلندتر برا اسپیکر ها وجود داره؟

من چند روز هست که به این تاپیک سر میزنم و فکر کنم به خاطر مشغله زیاد روزای عید یه کم این تاپیک خوابیده و لطفا هر کدوم از دوستان و اساتید سوالمو دیدن راهنماییم کنند.
ممنون میشم .

دنون 1312 انتخاب خوبیه شما می تونید با همین حدود پایونیر RS777 هم بگیرید که توی تاپیک در موردش زیاد بحث شده.
ولی به نظر من بهتره یه مقدار کم بودجتون رو زیاد کنید و ست Jamo 426 و آمپ پایونیر 520 یا اونکیو 308 بگیرید.
صداش از دو تا سیستم قبلی خیلی موزیکال تره.
3- این آمپلی ها ورودی اپتیکال داره ولی بهتره بلوری رو با HDMI وصل کنید.
4-بله هیچ مشکلی نداره حتی سیم های بهتری از سیم های خود این دستگاه ها هم هست که می تونید استفاده کنید

vivabarca
14-03-2012, 23:13
اکثرشون ساپورت میکنند....موضوع بیشتر پشتیبانی از سیستم فایله که بیشتر FAT32 ساپورتند...یعنی اگر دستگاه از سیستم فایلی که شما وسیله ذخیره سازیت رو با اون فرمت کردی پشتیبانی کنه حله و فرق نداره فلش باشه-هاردپاسپورتی باشه-با تبدیل متصل بشه-هارد آداپتوری باشه و...

بعضی‏ها هم که دقیق و روشن نوشتند:
برای مثال در سایت فروش گیرنده/پلیرالکومکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2FElcomaxMV200.html) زده:
** پورت اتصال انواع فلش مموری و هارد اکسترنال FAT و NTFS بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا تا حجم 2 ترا بایت

از مدل‏های قیمت متوسط به بالا خیلیاشون همینطورند....

این ستاپ باکس الکومکس که لینکش رو دادید ، کامل ترین دستگاهی بود که تا الان دیدم ! از قیمتش اطلاعی ندارید ؟

Arash4484
14-03-2012, 23:29
این ستاپ باکس الکومکس که لینکش رو دادید ، کامل ترین دستگاهی بود که تا الان دیدم ! از قیمتش اطلاعی ندارید ؟

خیلی متغیر شده...من از 107 تا 130! قیمت دارم.
اینم تاپیک مستقلش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin148
15-03-2012, 01:10
دنون 1312 انتخاب خوبیه شما می تونید با همین حدود پایونیر RS777 هم بگیرید که توی تاپیک در موردش زیاد بحث شده.
ولی به نظر من بهتره یه مقدار کم بودجتون رو زیاد کنید و ست Jamo 426 و آمپ پایونیر 520 یا اونکیو 308 بگیرید.
صداش از دو تا سیستم قبلی خیلی موزیکال تره.
3- این آمپلی ها ورودی اپتیکال داره ولی بهتره بلوری رو با HDMI وصل کنید.
4-بله هیچ مشکلی نداره حتی سیم های بهتری از سیم های خود این دستگاه ها هم هست که می تونید استفاده کنید.

دوست عزیز ممنون از جوابتون .
فقط میشه راهنمایی کنید و بگید چقدر باید رو پولم بذارم تا ست جامو رو بتونم بخرم؟ و بین اون دو تا آمپی که گفتین پایونیر 520 بهتر اسپیکر جامو رو درایو میکنه و یا انکیو؟

و از اونجایی که بعید میدونم بودجم به ست جامو برسه بین این دو rs777 و 1312 کدوم موزیکالیتی بیشتری داره؟
برا سینما که فکر کنم 1312 بهتر باشه .
من پیج های قبلو بازم گشتم ولی بچه ها کمتر راجع به جنس صدای 777 بحث کرده بودن. فقط گفتن که ما داریم و راضی هستیم ازش. (مثلا نگفته بودن صداش سرد یا گرمه ، مید وهای چطوریه و از این مسائل که شما خودتون وارد ترین)

شما اگه خودتون به جنس صدای این برند آشنایی دارین و میتونین ببرام توضیح بدین که خیلی عالیه و یا بهم بگین تو سایتای خارجی کجا باید دنبال ریویو و مقایسه کلی صدای این دو تا برند بگردم.

ممنون که وقت میذارین و جواب میدین .

vivabarca
15-03-2012, 14:07
از قرار معلوم این الکومکس نایاب شده تو ایران ! از دوستان کسی مدل دیگه ای سراغ داره که هارد پاسپورتی تا 1 ترابایت و با فرمت NTFS بدون مشکل ساپورت کنه ؟ ( و همچنین ساپورت زیر نویس فارسی )

myum
15-03-2012, 22:15
سلام دوستان
تازه رفتم گيرنده ي ديجيتال مدل lumixy 1008 خريدم
اما اين دستگاه هيچ كانالي رو پيدا نميكنه
دفعه ي اول كه اسكن كرد 8 تا شبكه پيدا كرد اما بعد كه دوباره اسكن كردم ديگه هيچي پيدا نكرد
دستگاه تو پخش فيلم مشكلي نداره فقط زير نويس فارسي srt رو نشون نميده
حالا من چيكار كنم ؟

Ali_Wm
16-03-2012, 13:55
سلام دوستان
تازه رفتم گيرنده ي ديجيتال مدل lumixy 1008 خريدم
اما اين دستگاه هيچ كانالي رو پيدا نميكنه
دفعه ي اول كه اسكن كرد 8 تا شبكه پيدا كرد اما بعد كه دوباره اسكن كردم ديگه هيچي پيدا نكرد
دستگاه تو پخش فيلم مشكلي نداره فقط زير نويس فارسي srt رو نشون نميده
حالا من چيكار كنم ؟
شما خانتون کجاست برادر .
مشهد بعضی از قسمتهاش افت سیگنال داره.
باید جهت آنتن رو درست تنظیم کنی.
برای من هم مثل شما بود ولی الان هیچ مشکلی ندارم.

hakr
16-03-2012, 15:04
دوست گرامی منهم نتونستم با ارتباط با کابل HDMI در پخش ویدئو همزمان با پخش تصویر صدارا از تلویزیون داشته باشم .البته من بطور نرمال فقط از ----- استفاده میکنم وریسورم رابا کابل اپتیکال به سینما خانگی وصل کردم و سینما خانگی را با کابل HDMI به تلویزیون که صدا وتصویر را هم از طریق تلویزیون دارم وهم سینمای خانگی. حالا چرا با ارتباط مستقیم سینما با تلویزیون ما صدای پخش ویدئو را نداریم نمیدانم نظر من این مشکل را با خود فروشگاه راستین در میان بگذار البته حضوری ببین چی میگن

amirkhan_0o0
16-03-2012, 15:11
دوستان نمی دونم جای مطرح کردنش اینجا هست یا نه؟
یه نماینده خدمات پس از فروش محصولات ال جی توی شهر ما کاشان 30 تومن می گیره و یه برد اضافه می کنه که به خود گیرنده، تلویزیون دیجیتال هم اضافه بشه!
یعنی تیونر دیجیتال رو به تی وی اضافه می کنه!!

myum
16-03-2012, 17:54
دوست عزيز
منطقه بلوار طبرسي شمالي
بايد آنتن و سيم جديد تهيه كنم ؟
اخه دستگاه هيچ سيگنالي پيدا نميكنه !

Ali_Wm
16-03-2012, 20:29
دوست عزيز
منطقه بلوار طبرسي شمالي
بايد آنتن و سيم جديد تهيه كنم ؟
اخه دستگاه هيچ سيگنالي پيدا نميكنه !
یک اینکه سمت انتن نباید هیچ ساختمانی جلوتون باشه.
مورد بعدی اینکه اتصالات خیلی مهم هستند.
مورد بعد اینکه آنتن رو به همه جهت ها تست بفرمایید از سمت خواجه ربیع گرفته تا سمت کوهسنگی و خلج.
برای من تقریبا به سمت خلج همه رو با صددرصد سیگنال دریافت میکنه انتن هم هانی هستش .
سیمتون رو هم یک سیم فویل دار بگیری حتما که نویز نداشته باشه.
صرف گرفتن 8 کانال آنالوگ صاف دلیل بر گرفتن شبکه های دیجیتال نیست.
این مواردی که گفتم انجام بده انشالا مشکلت برطرف میشه.