PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

khoshideh
01-12-2011, 09:23
شما می تونید دنون 1912 تهیه کنید و اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید 2312 تهیه کنید.

رایان جان مرسی از اینکه جواب دادی قیمت این مدلها رو هم میدونی ؟

h_starboy
01-12-2011, 12:48
ُسلام به شما
قیمت های بلوسنس از 80 هزار تومان به بالاست
قیمت هاش به نسبت گرون هست .
جالب اینکه از لحاظ طراحی خیلی قوی نیست و چنگی به دل نمی زنه.
من پیشنهاد می کنم از پرویژن استفاده کنید . اطلاعات اش هم از لینک ذیل قابل دسترسی هست .
همان طور که قبلا گفتم پرویژن شرکتی هست که تو تولید قطعات میکس و مونتاژ اسم و رسم دار هست و مسلما میشه انتظار داشت محصول تولیدی اش به نسبت قیمت مناسبی که داره ( حدود 75 هزار تومان ) مرغوب و با کارایی بالا باشه .
برای مشاهده اطلاعات از لینک ذیل استفاده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما گرفتید این مدل x-5 رو ؟ اگه آره یکم از مزایا و معایبش بگید بی زحمت .

hakr
01-12-2011, 14:49
با تشکر از شما دوست عزیز sx57 به من گفتند که پایونییر 717 سی دی پخش نمیکنه ایا هیچ نوع سی دی پخش نمیکنه یا فقط تصویری پخش نمیکنه و اگر ممکنه بفرمایید چند خریدید واز کجا ؟باز هم از شما ممنونم.
دوست گرامی
از نظر کیفیت صدا به نظر من فوقالعاده است.با سیستم سینمای خانگیت یک ----- با قابلیت ساپورت cccam مچ کن واز صوت وتصویر کانالهای HD لذت ببر

danavan
01-12-2011, 21:03
البته دنون 1311xp بیشتر سینمایی هست تا موزیکال.این دوستمون اگه فقط برای موزیک می خواد بهتره پول برای این پکیج نده و یه میکرو های فای دنون بگیره.

سایت چاره این مدل رو داره.قیمت 650 زده.
و یا مدل MCD802/98‎ فیلیپس.حدود 450 قیمت داره.
اگر فقط هدف موزیک گوش کردن باشه به نظر من این دو مدل با توجه به قیمت صدای به مراتب بهتری دارند.

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

منظورتون از سیستم صوتی تصویری چیه؟

دوست عزیز من تقریبا تهران رو زیر و رو کردم denon m38 پیدا نکردم.
با فیلیپس هم اصلا حال نکردم ، دل به دریا زدم تصمیم قطعی گرفتم denon f-107 بگیرم البته به نظر خودم خیلی هزینه میکنم برای یه سیستم مینی های فای. فروشگاه اکوستیک گفت 900 تومن به احتمال 99.99درصد میگیرم پول دور ریختن که نیست نه؟ دعا کنید پشیمون نشم کلا به سختی تصمیم میگیرم وقتی هم تصمم رو گرفتم تقریبا برگشت ازش غیر ممکنه اینو گفتم یکم بهم دلگرمی بدید :d

davood-d
01-12-2011, 22:14
دوست عزیز من تقریبا تهران رو زیر و رو کردم denon m38 پیدا نکردم.
با فیلیپس هم اصلا حال نکردم ، دل به دریا زدم تصمیم قطعی گرفتم denon f-107 بگیرم البته به نظر خودم خیلی هزینه میکنم برای یه سیستم مینی های فای. فروشگاه اکوستیک گفت 900 تومن به احتمال 99.99درصد میگیرم پول دور ریختن که نیست نه؟ دعا کنید پشیمون نشم کلا به سختی تصمیم میگیرم وقتی هم تصمم رو گرفتم تقریبا برگشت ازش غیر ممکنه اینو گفتم یکم بهم دلگرمی بدید :d

پيشنهاد ميدم با آقاي برزين هم مشورت كنيد چون ايشون روي ميني هاي فاي خيلي تاكيد دارند:20:

1400
02-12-2011, 21:36
با سلام من قصد خرید سینمای خانگی دارم . کاربرد اصلی فیلم و خیلی خیلی کمتر موسیقی است. تا حدود 1.700.000 هم می تونم هزینه کنم . پست هارو که مطالعه کردم خودم قصد خرید آمپلی یاماها با ست جامو و ساب یاماها دارم . فقط کیفیت برام مهم است و بهیچ وجه با صدای بلند فیلم نمی بینم. آپارتمان نشینیو از این حرفا ... تجربه قبلی خودم اسپیکر 8 تیکه کریتیو و کارت صدار xterem کریتیو بوده لطفا راهنمایی کنید

davood-d
03-12-2011, 02:09
با سلام من قصد خرید سینمای خانگی دارم . کاربرد اصلی فیلم و خیلی خیلی کمتر موسیقی است. تا حدود 1.700.000 هم می تونم هزینه کنم . پست هارو که مطالعه کردم خودم قصد خرید آمپلی یاماها با ست جامو و ساب یاماها دارم . فقط کیفیت برام مهم است و بهیچ وجه با صدای بلند فیلم نمی بینم. آپارتمان نشینیو از این حرفا ... تجربه قبلی خودم اسپیکر 8 تیکه کریتیو و کارت صدار xterem کریتیو بوده لطفا راهنمایی کنید

ايده ال براي شما يك پكيج 1311 دنون است. با پلير مورد نظر خودتون.

mr_rayan
03-12-2011, 02:17

تو این قیمت فکر نکنم بتونید ساب یاماها تهیه کنید که مورد پسند هم باشه.البته باید صداش رو بشنوید.من صدای ساب 315 یاماهارو دوس دارم که البته حدود 500 تومن قیمتش هستش.آمپ یاماها 667 به بالا تهیه کنید.برای آمپ باید بودجه بیشتر از 800 تومن در نظر بگیرید.بلندگو هم دور و بر 800 هستش.تا اینجا میشه حداقل 1600 بدون ساب.باید بودجتون رو با توجی به سابی که می خواید تهیه کنید افزایش بدید.
البته من بلندگوی 606 جامو رو گفتم.اگر 426 رو بخواید بگیرید حدود 300 تومن پایین تر میفته براتون

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:14 AM ----------

ايده ال براي شما يك پكيج 1311 دنون است. با پلير مورد نظر خودتون.

داوود جان متاسفانه 1311 دیگه تو بازار نیست.تموم شده.

poonel
03-12-2011, 05:29
اين دستگاه همه امكانات ست آپ باكس، دستگاه‌هاي پخش فيلم و موسيقي و حتي رايانه را داراست

آي‌تي مديا به بازار مي‌آيد

معاون رسانه‌هاي مجازي صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران با حضور در برنامه زنده «صفر و يك» كه از شبكه آموزش پخش مي‌شد، از عرضه «آي‌تي مديا» به عنوان تنها نمونه در جهان در آينده‌اي نزديك خبر داد.

لطف‌الله سياهكلي در اين برنامه با تشريح چگونگي حضور دنياي وب به عنوان يك مكمل براي راديو و تلويزيون گفت: در ابتدا وب نيز همانند راديو و تلويزيون ارتباطي يكسويه داشت، اما با ظهور وب 2 يك سيستم كاملا تعاملي در ارتباطات شكل گرفت و اخيرا نيز وب 3 را طراحي كرده‌اند كه ضمن دارا بودن تمامي خصوصيات وب 2، هوشمند نيز هست و پس از مدتي كه كاربر با دنياي اينترنت كار مي‌كند، وب سلايق و نيازهاي او را شناسايي و بر همين اساس به او خدمات مي‌دهد.
سياهكلي خاطرنشان كرد: در دنياي جديد زمان و مكان بي‌نهايت است و از سوي ديگر صاحبان رسانه‌ها نيز دائما در حال رقابت با يكديگر هستند و به همين دليل ما نيز چاره‌اي نداريم كه برخي از كاستي‌ها را از طريق دنياي وب جبران كنيم.
وي يادآور شد: از 3 سال قبل بر روي محصولي كاملا پيشرفته به نام «آي‌تي مديا» در حال كار هستيم و خوشبختانه مدتي پيش رئيس سازمان صداوسيما جمهوري اسلامي ايران مجوز عرضه آن در بازار را دادند.
معاون رسانه‌هاي مجازي صداوسيما با تشريح قابليت‌هاي دستگاه «آي‌تي مديا» گفت: شايد اين دستگاه تنها نمونه در سطح جهان باشد كه تمامي مراحل ساخت آن به دست متخصصان داخلي انجام شده است و در واقع اين دستگاه تجميعي است از همه آنچه كه امروز به عنوان دستگاه‌هاي رسانه‌اي در يك خانه مي‌توان پيدا كرد.
وي تصريح كرد: اين دستگاه همه امكانات ست آپ باكس، راديو، كنسول‌هاي بازي، دستگاه‌هاي پخش فيلم و موسيقي و حتي رايانه را يكجا داراست و اگر كسي اين دستگاه را داشته باشد ديگر نيازي به داشتن همه اين دستگاه‌ها ندارد.
سياهكلي همچنين با اشاره به ارزان و كوچك بودن اين دستگاه خاطرنشان كرد: طبق برآوردهاي ما اين دستگاه در حدود 100 هزار تومان قيمت خواهد داشتو حتي با برخي از شركت‌ها به توافق رسيده‌ايم تا به صورت اقساطي در بازار عرضه شود.
معاون رسانه‌هاي مجازي صداوسيما تصريح كرد: در حال حاضر اين دستگاه داراي 2 مگابايت فضاي وب است كه از اين نظر كاربران هيچ‌گونه مشكلي نخواهند داشت و حتي در آينده قصد داريم آن را به 5 يا 6 مگابايت ارتقا دهيم و تنها چيزي كه اين دستگاه به آن نياز دارد يك صفحه نمايش است كه مي‌تواند تلويزيون‌هاي موجود در بازار باشد و حتي قابليت استفاده از موس و كيبورد را نيز دارا خواهد بود.

روزنامه جام جم شنبه 12 آذر 1390

khoshideh
03-12-2011, 11:57
رایان عزیز 606جامو رو چند گرفتید ؟

1400
03-12-2011, 23:47
m- rayan با تشکر . نظرت در مورد ست Onkyo TX-NR609 Receiver و جامو S 428 HCS 3 چیه؟

h_starboy
03-12-2011, 23:51
دوستان من یک دستگاه دیجیتال provision x5 برای برادرم خریدم بالاخره .
امروز کلی باهاش ور رفتم دستگاه خیلی خوبیه با mkv هیچ مشکلی نداره و راحت پخش میکنه و کیفیت 1080p هم هست .
اما با زیرنویس srt فارسی بر خلاف اونچه که گفته شده اصلا خوب نیست و حروف رو جدا جدا نشون میده . کلی با encoding های مختلف امتحان کردم ولی هیچ فرقی نکرد . حتی اندازه زیرنویس رو هم نمیتونی تغییر بدی یا من بلد نبودم چون تو تنظیماتش چیزی نداشت .

ولی یه مزیتش این بود که زیرنویس sub/idx رو براحتی اجرا میکنه و مشکلی نداره باهاش . یعنی میشه srt رو به sub/idx تبدیل کرد و فیلم دید باهاش .
حالا امیدوارم با آپدیت مشکلش برطرف بشه .

حالا اگه دوستان نظری یا سوالی چیزی دارن در خدمتم .

mr_rayan
04-12-2011, 02:29
رایان عزیز 606جامو رو چند گرفتید ؟

من نگرفتم.فکر اشتباه متوجه شدید.یکبار دیگه پست من رو بخونید.

---------- Post added at 02:29 AM ---------- Previous post was at 02:28 AM ----------

m- rayan با تشکر . نظرت در مورد ست Onkyo TX-NR609 Receiver و جامو S 428 HCS 3 چیه؟

به نظرم عالیه.

khoshideh
04-12-2011, 15:21
درسته رایان عزیز حق باشماست اشتباه خوندم رفتم جامو رو دیدم منتها دوباره بدون تست فکر کنم همون پایونیر رو بگیرهم چون زیر 1میلیونه

isfahaneshop
04-12-2011, 18:17
سلام
الان قیمت مدل های مختلف بلوسنس چنده!؟
T16 = 80
T14+ = 90 بود!
الان نیست و ظاهراً بیاد گرانتر هم هست

ُسلام به شما
قیمت های بلوسنس از 80 هزار تومان به بالاست
قیمت هاش به نسبت گرون هست .
جالب اینکه از لحاظ طراحی خیلی قوی نیست و چنگی به دل نمی زنه.
من پیشنهاد می کنم از پرویژن استفاده کنید . اطلاعات اش هم از لینک ذیل قابل دسترسی هست .
همان طور که قبلا گفتم پرویژن شرکتی هست که تو تولید قطعات میکس و مونتاژ اسم و رسم دار هست و مسلما میشه انتظار داشت محصول تولیدی اش به نسبت قیمت مناسبی که داره ( حدود 75 هزار تومان ) مرغوب و با کارایی بالا باشه .
برای مشاهده اطلاعات از لینک ذیل استفاده کنید :

شما گرفتید این مدل x-5 رو ؟ اگه آره یکم از مزایا و معایبش بگید بی زحمت .

دوستان من یک دستگاه دیجیتال provision x5 برای برادرم خریدم بالاخره .
امروز کلی باهاش ور رفتم دستگاه خیلی خوبیه با mkv هیچ مشکلی نداره و راحت پخش میکنه و کیفیت 1080p هم هست .
اما با زیرنویس srt فارسی بر خلاف اونچه که گفته شده اصلا خوب نیست و حروف رو جدا جدا نشون میده . کلی با encoding های مختلف امتحان کردم ولی هیچ فرقی نکرد . حتی اندازه زیرنویس رو هم نمیتونی تغییر بدی یا من بلد نبودم چون تو تنظیماتش چیزی نداشت .

ولی یه مزیتش این بود که زیرنویس sub/idx رو براحتی اجرا میکنه و مشکلی نداره باهاش . یعنی میشه srt رو به sub/idx تبدیل کرد و فیلم دید باهاش .
حالا امیدوارم با آپدیت مشکلش برطرف بشه .

حالا اگه دوستان نظری یا سوالی چیزی دارن در خدمتم .

پروویژن خیلی کیفیت دلچسبی نداره
این مدل فعلاً با توجه به قیمتش و امکاناتش از بقیه به صرفه تر است.

اين دستگاه همه امكانات ست آپ باكس، دستگاه‌هاي پخش فيلم و موسيقي و حتي رايانه را داراست

آي‌تي مديا به بازار مي‌آيد

معاون رسانه‌هاي مجازي صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران با حضور در برنامه زنده «صفر و يك» كه از شبكه آموزش پخش مي‌شد، از عرضه «آي‌تي مديا» به عنوان تنها نمونه در جهان در آينده‌اي نزديك خبر داد.

لطف‌الله سياهكلي در اين برنامه با تشريح چگونگي حضور دنياي وب به عنوان يك مكمل براي راديو و تلويزيون گفت: در ابتدا وب نيز همانند راديو و تلويزيون ارتباطي يكسويه داشت، اما با ظهور وب 2 يك سيستم كاملا تعاملي در ارتباطات شكل گرفت و اخيرا نيز وب 3 را طراحي كرده‌اند كه ضمن دارا بودن تمامي خصوصيات وب 2، هوشمند نيز هست و پس از مدتي كه كاربر با دنياي اينترنت كار مي‌كند، وب سلايق و نيازهاي او را شناسايي و بر همين اساس به او خدمات مي‌دهد.
سياهكلي خاطرنشان كرد: در دنياي جديد زمان و مكان بي‌نهايت است و از سوي ديگر صاحبان رسانه‌ها نيز دائما در حال رقابت با يكديگر هستند و به همين دليل ما نيز چاره‌اي نداريم كه برخي از كاستي‌ها را از طريق دنياي وب جبران كنيم.
وي يادآور شد: از 3 سال قبل بر روي محصولي كاملا پيشرفته به نام «آي‌تي مديا» در حال كار هستيم و خوشبختانه مدتي پيش رئيس سازمان صداوسيما جمهوري اسلامي ايران مجوز عرضه آن در بازار را دادند.
معاون رسانه‌هاي مجازي صداوسيما با تشريح قابليت‌هاي دستگاه «آي‌تي مديا» گفت: شايد اين دستگاه تنها نمونه در سطح جهان باشد كه تمامي مراحل ساخت آن به دست متخصصان داخلي انجام شده است و در واقع اين دستگاه تجميعي است از همه آنچه كه امروز به عنوان دستگاه‌هاي رسانه‌اي در يك خانه مي‌توان پيدا كرد.
وي تصريح كرد: اين دستگاه همه امكانات ست آپ باكس، راديو، كنسول‌هاي بازي، دستگاه‌هاي پخش فيلم و موسيقي و حتي رايانه را يكجا داراست و اگر كسي اين دستگاه را داشته باشد ديگر نيازي به داشتن همه اين دستگاه‌ها ندارد.
سياهكلي همچنين با اشاره به ارزان و كوچك بودن اين دستگاه خاطرنشان كرد: طبق برآوردهاي ما اين دستگاه در حدود 100 هزار تومان قيمت خواهد داشتو حتي با برخي از شركت‌ها به توافق رسيده‌ايم تا به صورت اقساطي در بازار عرضه شود.
معاون رسانه‌هاي مجازي صداوسيما تصريح كرد: در حال حاضر اين دستگاه داراي 2 مگابايت فضاي وب است كه از اين نظر كاربران هيچ‌گونه مشكلي نخواهند داشت و حتي در آينده قصد داريم آن را به 5 يا 6 مگابايت ارتقا دهيم و تنها چيزي كه اين دستگاه به آن نياز دارد يك صفحه نمايش است كه مي‌تواند تلويزيون‌هاي موجود در بازار باشد و حتي قابليت استفاده از موس و كيبورد را نيز دارا خواهد بود.

روزنامه جام جم شنبه 12 آذر 1390

انشالله ده سال دیگه که اومد من را هم خبر کن!
سه چهار سال پیش یک دستگاه به نام کلون آیزر قرار بود بیاد و همه جا را متحول کنه!
خیلی چیز عالی بود ولی من فقط موفق به دیدن کاتالوگ و آدرس کارخانه اش شدم والسلام

1400
04-12-2011, 20:17
mr_rayan اگر شما بخوای یک سیستم سینمایی با قیمت مناسب و کارکرد عالی پیشنهاد بدی چه ستی رو معرفی می کنی؟ بین ست( آمپلی RX-A710 یاماها و جامو 3 S 428 HCS ) و یا ست Onkyo TX-NR609 Receiver و جامو S 428 HCS 3 کدوم بهتره؟ احیانا قیمت این ستها رو می تونی حدس بزنید؟ ست دیگری هم پیشنهاد دارید بفرمایید صدا برایم خیلی اهمیت دارد و بهد از آن upscaling خوب . آیا آمپلی های AVENTAGE یاما مثل A2010 تو ایران پیدا میشه ؟ قیمتش چنده ؟

danavan
04-12-2011, 20:50
من بالاخره DENON F-107 رو گرفتم . 900 تومن.
تجربم رو میگم برای دوستانی که مثل من تو فکر خرید مینی های فای هستن.
تو اینترنت که داشتم سرچ میکردم میگفتن مناسب اتاق خواب و آشپز خانه ، اصلا این طور نیست باهاش میتونید یه هیات کوچیک هم را بندازید ، به عبارت بهنتر این عبارت مینی های فای کمی گول زنندست و برای خودش بچه غولی بح حساب میاد.
.
.
اگر دنبال صدای بوم بوم هستید سراغ این سیستم نرید ، به قولی اوپ دیس ترین آهنگ ها هم تو این سیستم در حجم صدای بالا هم همچین حسی رو بهتون منتقل نمی کنه .
.
.
باید بگم کل تنظیمات صدایی که داره فقط باس و تریبله که تقربا به یک تنظیم خواص برای آهنگها خواهید رسید و دیگه سراغ تنظیم نخواهید رفت.
-
-
کلا 60 واحد صدا داره که در عمل شما از 50 به بعد باید برای رسیدن صدا به هم در منزل داد بزنید تا بتونید صدای هم دیگر رو بشنوید تاز ه شاید هم نشنوید !
.
.
در حجم صدا تا 20 فکر می کنید پولتون رو کاملا دور ریختید همون صدایی رو میده که سینمای خانگی فیلیپیسی که 3 سال پیش 300 تومن گرفته بودیم.ولی وقتی ولوم رو به 35 میرسونید واقعا ازش لذت میبرید ، من تا به حال توی هیچ سیستمی صدای سیاوش قمیشی رو اینطوری نشنیده بودم (یه ترکش رو برای تست تو تمام مغازه های جمهوری چرخونده بودم !) اصلا قابل مقایسه با سینمای خانگی مون نیست و در مقابلش مثل یک اسباب بازیه. تفکیک صداش عالییه تا به حال نمیدونستم یه cd هم می تونه هوا داشته باشه ! فکر نکنم هیچ جزئییاتی از موزیک رو جا بندازه و در واقع صدای اغراغ شده (بوم بوم - دیس دیس الکی !!!) نداره. تصنیف های شجریان و شهرام ناظری و کلا موزیک سنتی رو وقتی با این دستگاه گوش می کنید یک تجربه کاملا جدیدیه انگار که تو کنسرتشون هستید و واقعا لذت بخشه ولی موزیک پاپ امروزه که بر پایه موسیقی الکترونیک هست تو ای سیستم اصلا حال نمیده.
.
.
.
.
فوق العاده طراحی زیبا ، کوچک که هر گوشه ای از خونه جا میشه و نباید نگران جا دادنش باشید. با باندهای چوبی.
چون هیچ گونه خروجی تصویر نداره نیاز نیست بچسبونیدش به تلوزیون!
..
..
دسترسی به فولدرهای فلش مموری و ipod تون فوق العاده راحت و سریعه و دیگه مثل سینماهای خانگی مجبور نیستید حتما اول تلوزیون رو روشن کنید ببینید چی به چیه ! با هزار تا بد بختی یه فولدر رو پیدا کنید.
.
.
نتیجه گیری کلی من.
من از خریدم راضیم .
قیمتی که براش مناسبه یه چیزی بین 500 ال 600 باید باشه یعنی خیلی گرونه ... البته دارید پول برندش رو میدید.
اگر در منزل سینمای خانگی ندارید و می خواهید تنها تنها یک بار خرج کنید اصلا سراغش نرید .
اگر فقط و فقط به دنبال موسیقی هستید می تونید بهش اعتماد کنید. و جون میده برای مهمونی و پارتی . شک نکنید پشیمونتون نمیکنه.
فاتحـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــه

mojtaba54
05-12-2011, 00:30
با عرض سلام به دوستان من سینمای hts3540 خریدم و 2 سوال از محضر دوستان داشتم یکی اینکه تلویزیون بنده خروجی صدای ابتیکال داره و خروجی صدای دیگه ای نداره و سینمای خانگی بنده هم ورودی ابتیکال نداره چطوری میتونم صدای تلویزیون رو به سینما وصل کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوم اینکه usb فرمتهای تصویری فیلمها رو نمیشناسه چکار کنکم تا با فلش بتونم فیلم تماشا کنم؟
سوم اینکه این مدل ساخت کدوم کشوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

لطفا منو با توضیحات کامل منو راهنمایی کنید.

davood-d
05-12-2011, 06:14
من بالاخره DENON F-107 رو گرفتم . 900 تومن.
تجربم رو میگم برای دوستانی که مثل من تو فکر خرید مینی های فای هستن.
تو اینترنت که داشتم سرچ میکردم میگفتن مناسب اتاق خواب و آشپز خانه ، اصلا این طور نیست باهاش میتونید یه هیات کوچیک هم را بندازید ، به عبارت بهنتر این عبارت مینی های فای کمی گول زنندست و برای خودش بچه غولی بح حساب میاد.
.
.
اگر دنبال صدای بوم بوم هستید سراغ این سیستم نرید ، به قولی اوپ دیس ترین آهنگ ها هم تو این سیستم در حجم صدای بالا هم همچین حسی رو بهتون منتقل نمی کنه .
.
.
باید بگم کل تنظیمات صدایی که داره فقط باس و تریبله که تقربا به یک تنظیم خواص برای آهنگها خواهید رسید و دیگه سراغ تنظیم نخواهید رفت.
-
-
کلا 60 واحد صدا داره که در عمل شما از 50 به بعد باید برای رسیدن صدا به هم در منزل داد بزنید تا بتونید صدای هم دیگر رو بشنوید تاز ه شاید هم نشنوید !
.
.
در حجم صدا تا 20 فکر می کنید پولتون رو کاملا دور ریختید همون صدایی رو میده که سینمای خانگی فیلیپیسی که 3 سال پیش 300 تومن گرفته بودیم.ولی وقتی ولوم رو به 35 میرسونید واقعا ازش لذت میبرید ، من تا به حال توی هیچ سیستمی صدای سیاوش قمیشی رو اینطوری نشنیده بودم (یه ترکش رو برای تست تو تمام مغازه های جمهوری چرخونده بودم !) اصلا قابل مقایسه با سینمای خانگی مون نیست و در مقابلش مثل یک اسباب بازیه. تفکیک صداش عالییه تا به حال نمیدونستم یه cd هم می تونه هوا داشته باشه ! فکر نکنم هیچ جزئییاتی از موزیک رو جا بندازه و در واقع صدای اغراغ شده (بوم بوم - دیس دیس الکی !!!) نداره. تصنیف های شجریان و شهرام ناظری و کلا موزیک سنتی رو وقتی با این دستگاه گوش می کنید یک تجربه کاملا جدیدیه انگار که تو کنسرتشون هستید و واقعا لذت بخشه ولی موزیک پاپ امروزه که بر پایه موسیقی الکترونیک هست تو ای سیستم اصلا حال نمیده.
.
.
.
.
فوق العاده طراحی زیبا ، کوچک که هر گوشه ای از خونه جا میشه و نباید نگران جا دادنش باشید. با باندهای چوبی.
چون هیچ گونه خروجی تصویر نداره نیاز نیست بچسبونیدش به تلوزیون!
..
..
دسترسی به فولدرهای فلش مموری و ipod تون فوق العاده راحت و سریعه و دیگه مثل سینماهای خانگی مجبور نیستید حتما اول تلوزیون رو روشن کنید ببینید چی به چیه ! با هزار تا بد بختی یه فولدر رو پیدا کنید.
.
.
نتیجه گیری کلی من.
من از خریدم راضیم .
قیمتی که براش مناسبه یه چیزی بین 500 ال 600 باید باشه یعنی خیلی گرونه ... البته دارید پول برندش رو میدید.
اگر در منزل سینمای خانگی ندارید و می خواهید تنها تنها یک بار خرج کنید اصلا سراغش نرید .
اگر فقط و فقط به دنبال موسیقی هستید می تونید بهش اعتماد کنید. و جون میده برای مهمونی و پارتی . شک نکنید پشیمونتون نمیکنه.
فاتحـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــه

آقا مباركه:8:
اي كاش يكم بيشتر از صدا مي نوشتي؟

kia.Tahamtan
05-12-2011, 10:17
سلام دوستان در ابتدا قصد خرید سینما خانگی داشتم اما بعد از کمی بررسی به این نتیجه رسیدم آمپلی فایر پایونیر 920 بگیرم(با بودجه 600تومان).
حالا میخوام هم پلیر مناسب انتخاب کنم که Dlna رو ساپورت کنه و هم تمام فرمت ها و بلوری رو انجام بده خودم به Xtreamer SideWinder2 که یه مولتی پلیر هست رسیدم و یه درایو بلوری براش بگیرم که نمیدونم چه مواردی در خرید درایو بلوری درر نظر بگیرم(اگه گزینه بهتری هست راهنمایی کنید)
در مورد باند و اسپیکر چه موارد و قابلیت هایی در نظر بگیرم و چه برندی مد نظر داشته باشم(با بودجه نهایت 600تومان)؟

mojtaba54
05-12-2011, 10:20
سینما خانگی فیلیپس
hts 3540

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟/

danavan
05-12-2011, 14:09
آقا مباركه:8:
اي كاش يكم بيشتر از صدا مي نوشتي؟
عزیز جان من اونقدر مثل بچه های این تاپیک پروفشنال نیستم که نقد اونچنانی بنویسم . یه وقت دیدید با گفتن حرف اشتباه باعث سر در گمی افراد بشم.
ولی همین قدر بگم که خانواده ما کلا با صدای بلند حال نمیکنن ولی با این سیستم جدید صدا رو که بلند میکنم جوری که پات در فاصله نیم متری یه نمه میلرزه بازم خانواده ابراز نارضایتی نمیکنن. و تقریبا همه راضین. صدای بلندش آزار دهنده نیست ، دیدید یه سری از سیستمها هنوز آهنگ شروع نشده با همون تم اول موزیک پنجره خونه میلرزه (که این به نظر من اصلا خوب نیست) در حالی که آهنگ اصلا موزیک کلاپ نیست تو denon f107 از این خبرا نیست . البته به جاش هم در موزیک هایی نظیر We Will Rock You از Queen و راضیتون میکنه.

در کل تشکر میکنم از بچه های فعال این تاپیک به خصوص mr_rayan که واقعا وقت میذارن و پست های دوستان رو بی پاسخ نمیذارن.

amir3408
05-12-2011, 17:48
عزیز جان من اونقدر مثل بچه های این تاپیک پروفشنال نیستم که نقد اونچنانی بنویسم . یه وقت دیدید با گفتن حرف اشتباه باعث سر در گمی افراد بشم.
ولی همین قدر بگم که خانواده ما کلا با صدای بلند حال نمیکنن ولی با این سیستم جدید صدا رو که بلند میکنم جوری که پات در فاصله نیم متری یه نمه میلرزه بازم خانواده ابراز نارضایتی نمیکنن. و تقریبا همه راضین. صدای بلندش آزار دهنده نیست ، دیدید یه سری از سیستمها هنوز آهنگ شروع نشده با همون تم اول موزیک پنجره خونه میلرزه (که این به نظر من اصلا خوب نیست) در حالی که آهنگ اصلا موزیک کلاپ نیست تو denon f107 از این خبرا نیست . البته به جاش هم در موزیک هایی نظیر We Will Rock You از Queen و راضیتون میکنه.

در کل تشکر میکنم از بچه های فعال این تاپیک به خصوص mr_rayan که واقعا وقت میذارن و پست های دوستان رو بی پاسخ نمیذارن.

سیستم خوبی به نظر میاد ولی قیمتش خیلی زیاده.

mr_rayan
05-12-2011, 20:56
mr_rayan اگر شما بخوای یک سیستم سینمایی با قیمت مناسب و کارکرد عالی پیشنهاد بدی چه ستی رو معرفی می کنی؟ بین ست( آمپلی RX-A710 یاماها و جامو 3 S 428 HCS ) و یا ست Onkyo TX-NR609 Receiver و جامو S 428 HCS 3 کدوم بهتره؟ احیانا قیمت این ستها رو می تونی حدس بزنید؟ ست دیگری هم پیشنهاد دارید بفرمایید صدا برایم خیلی اهمیت دارد و بهد از آن upscaling خوب . آیا آمپلی های AVENTAGE یاما مثل A2010 تو ایران پیدا میشه ؟ قیمتش چنده ؟

بستگی به بودجه داره.بهرحال با هر بودجه ای میشه یه ست خوب جمع کرد.
هر دو ستی که مد نظر داری خوبه.صدای یاماها برای موزیک کمی تیز هستش ولی برای سینمایی عالی.
قیمت بین 1.5 الی 2 تومن باید بشه.
سری AVENTAGE مثل سری RX زیاد نیست.هر مدلیش پیدا نمیشه ولی در کل آمپ های گرون قیمت مثل A2010 رو می تونید سفارش بدید نمایندگیش براتون بیاره.چون آمپ گرونی هست میارن.قیمتش هم باید بیشتر از 2.5 بشه.

mr_rayan
05-12-2011, 21:58
سلام دوستان در ابتدا قصد خرید سینما خانگی داشتم اما بعد از کمی بررسی به این نتیجه رسیدم آمپلی فایر پایونیر 920 بگیرم(با بودجه 600تومان).
حالا میخوام هم پلیر مناسب انتخاب کنم که Dlna رو ساپورت کنه و هم تمام فرمت ها و بلوری رو انجام بده خودم به Xtreamer SideWinder2 که یه مولتی پلیر هست رسیدم و یه درایو بلوری براش بگیرم که نمیدونم چه مواردی در خرید درایو بلوری درر نظر بگیرم(اگه گزینه بهتری هست راهنمایی کنید)
در مورد باند و اسپیکر چه موارد و قابلیت هایی در نظر بگیرم و چه برندی مد نظر داشته باشم(با بودجه نهایت 600تومان)؟

شما بلندگوی 426 جامو بگیرید.

kia.Tahamtan
06-12-2011, 18:32
شما بلندگوی 426 جامو بگیرید.
ممنون دوست عزیز .426 مدله یا قیمت؟
از کجا بگیرم مطمئن هست؟
در مورد آمپ با توجه به بودجه 600 تومان vsx920 مناسبه؟
در مورد پلیر چه توصیه هایی دارید؟

mr_rayan
06-12-2011, 20:29
ممنون دوست عزیز .426 مدله یا قیمت؟
از کجا بگیرم مطمئن هست؟
در مورد آمپ با توجه به بودجه 600 تومان vsx920 مناسبه؟
در مورد پلیر چه توصیه هایی دارید؟

jamo 426 مدل هستش.قیمتش دور و بر 500 تومن هستش.
می تونید هم از پاساژ شرکا فروشگاه ارغوان تهیه کنید و هم از پاساژ بزرگمهر فروشگاه آکوستیک.
آمپ هم با بودجه 600 تومن می تونید 509 انکیو هم تهیه کنید.پایونیر هم خوبه.ببینید انتظاراتتون چی هست و با توجه به همون آمپ رو تهیه کنید.انکیو صدای کیپ تری داره و کمی بهتره.
پلیر هم با توجه به استفادتون تهیه کنید.اگر از دیسک های ارجینال استفاده می کنید بحث فرق پیدا می کنه ولی اگه از دیسک ها و فایل های کپی و دانلودی می خوای استفاده کنی می تونی یه دی وی دی پلیر مناسب مثل 420 پایونیر و یا یه HD پلیر و یا هر چیزی که مورد نیازت هست تهیه کنی.

1400
06-12-2011, 20:33
سلام لطفا تلفن و آدرس مغازه هایی که بلندگوهای جامو . دیگر بلندگو ها رو به همره آمپلی های یاماها اونیکیو دنون در تهران وشهرستان ها عرضه می کنن اعلام بفرمایید. من خ.دم شهرستان هستم . تو نت جایی هست بشه قیممته بلندگوه و ست های مختلف رو دید؟

kia.Tahamtan
06-12-2011, 22:14
jamo 426 مدل هستش.قیمتش دور و بر 500 تومن هستش.
می تونید هم از پاساژ شرکا فروشگاه ارغوان تهیه کنید و هم از پاساژ بزرگمهر فروشگاه آکوستیک.
آمپ هم با بودجه 600 تومن می تونید 509 انکیو هم تهیه کنید.پایونیر هم خوبه.ببینید انتظاراتتون چی هست و با توجه به همون آمپ رو تهیه کنید.انکیو صدای کیپ تری داره و کمی بهتره.
پلیر هم با توجه به استفادتون تهیه کنید.اگر از دیسک های ارجینال استفاده می کنید بحث فرق پیدا می کنه ولی اگه از دیسک ها و فایل های کپی و دانلودی می خوای استفاده کنی می تونی یه دی وی دی پلیر مناسب مثل 420 پایونیر و یا یه HD پلیر و یا هر چیزی که مورد نیازت هست تهیه کنی.

ممنون دوست عزیز.
پاساژ شرکا فروشگاه ارمغان یا ارغوان؟
پاساژ بزرگمهر کجاست؟

mr_rayan
07-12-2011, 01:30
سلام لطفا تلفن و آدرس مغازه هایی که بلندگوهای جامو . دیگر بلندگو ها رو به همره آمپلی های یاماها اونیکیو دنون در تهران وشهرستان ها عرضه می کنن اعلام بفرمایید. من خ.دم شهرستان هستم . تو نت جایی هست بشه قیممته بلندگوه و ست های مختلف رو دید؟

با این فروشگاه می تونید تماس بگیرید.

---------- Post added at 01:30 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

ممنون دوست عزیز.
پاساژ شرکا فروشگاه ارمغان یا ارغوان؟
پاساژ بزرگمهر کجاست؟

نمی دونم.همون ارمغان بود یا ارغوان.
پاساژ بزرگمهر هم جنب پاساژ علاالدین هستش.

rex-sa
09-12-2011, 16:11
سلام بر تمامی اساتید عزیز بخصوص رایان خان و اقا داوود.من تا جندروز بیش فکر میکردم اخر a/v هستم اما با خوندن مطالب شما ....... واقعا لذت میبرم... دستتون درد نکنه.اولین سینما خ که خریدم sony da 880با ظاهر فریبنده الومینیومی و... بود.با1tv back projection SONY.سال حدودا1380.اون زمان سونی میون مردم 1 بود.من اصلا ازشون راضی نبودم حتی با صدای Dyna power Lbt-990 SONY هم حال نمیکردم اما 1AKAI va SANSUI micro hi fiداشتم که صداشونو دوست داشتم.اما همه عاشق 990 و 880 بودن.الانم هیچکدوم از س خانگیا رو حال نمیکنم.نمیدونم مشکل منه یا.... میخوام1 A/V reciever بگیرم.بیس نرم و عمیق میخوام نه بلندو خشک-rough and loud نباشه وdeep and crispباشه.

jackfrost283
09-12-2011, 22:03
با سلام
آیا ار ----- ماهواره (Iclasss9696) که --- روی آن نوشته میتوان به عنوان گیرنده دیجیتال هم استفاده کرد؟

rex-sa
09-12-2011, 23:14
سلام من1سوال برسیدم اساتید

rex-sa
09-12-2011, 23:26
خروجی ساب داره؟

rex-sa
10-12-2011, 00:55
فقط همین پایونیر و دنون رو میتونین انتخاب کنید با این بودجه. دنون حجم صدای کمتری داره ولی به میزان خیلی کمی تفکیک صداش بهتر هست. از نظر ظاهر هم خیلی کوچیکتر که برای من مهم بود و واسه همین 77 خریدم.

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

بله میشه فقط یه کابل لازم دارید. دقیق نمیدونم ولی فکر کنم کارتهای ATI این کار رو بهتر انجام میدند و nvidia بعضی از کارتهاش تا همین چند وقت پیش این قابلیت رو نداشتند. الان رو نمیدونم.
با کابل HDMI ver.1.3صدا منتقل میشه

davood-d
10-12-2011, 01:37
سلام بر تمامی اساتید عزیز بخصوص رایان خان و اقا داوود.من تا جندروز بیش فکر میکردم اخر a/v هستم اما با خوندن مطالب شما ....... واقعا لذت میبرم... دستتون درد نکنه.اولین سینما خ که خریدم sony da 880با ظاهر فریبنده الومینیومی و... بود.با1tv back projection SONY.سال حدودا1380.اون زمان سونی میون مردم 1 بود.من اصلا ازشون راضی نبودم حتی با صدای Dyna power Lbt-990 SONY هم حال نمیکردم اما 1AKAI va SANSUI micro hi fiداشتم که صداشونو دوست داشتم.اما همه عاشق 990 و 880 بودن.الانم هیچکدوم از س خانگیا رو حال نمیکنم.نمیدونم مشکل منه یا.... میخوام1 A/V reciever بگیرم.بیس نرم و عمیق میخوام نه بلندو خشک-rough and loud نباشه وdeep and crispباشه.

اين مشخصاتي كه شما از صدا ميخواي بيشتر به بلندگو مربوط مي شود!
براي آمپ بايد مدل بلندگوي كه داريد بگيد؟

jsaleh11
10-12-2011, 03:58
دوست عزیزم . میز منم دقیقا مثل مال شما بود. ولی خوب من نمیدونستم که میشه پایه های آمپ و باز کرد . بنابراین 50 تومن دادم و از نمایندگی سونی تقی زاده تو تبریز یه میز دیگه خریدم. اینم بگم که میزمو 2 ماه پیش از پاناسونیک گرفته بودم همرا تلویزیونم ولی برام عوضش نکرد. فرق آدم با آدم یعنی این . اینو برای بچه های تبریز مینویسم تو چها ر راه شهناز نمایندگی سونی تقی زاده یه نفر هست به اسم آقای نساجی که واقعا یه مرد تمام عیاره . اگه تو این زمینه هامشکلی داشتین رو حرفش حساب کنین خیلی آدم مردم داری. البته این میزی که من خریدم . دیگه جای ساب نداره.چون اساتید گفتن که بهتره رو زمین باشه.د وست عزیزم من دیروز میزو آوردم و تا الان هم وقت نکردم سیمها واتصالات رو وصل کنم اگه براتون امکان داشته باشه چند تا عکس از اتصالات پشت دی وی دی و آمپ و باندا بذارین تا من فردا صبح سیستم رو وصل کنم. من آدم گرفتاری هستم و تو این زمینه هم زیاد وارد نیستم. من اون میزمو 210 خریده بودم . شما چند گرفتید ؟ البته بهم اون موقع 260 میگفت. منم بعد از وصل چند تا عکس برای عزیزان میذارم. واقعا ست خوشگلی شده . یه سوال دیگه بانداهای عقب رو میشه رو باندای جلو قرار داد؟ یا باید حتما عقب باشه؟:10:

پاینده باشید
با سلام
ببخشید من متوجه نشدم 210 خریدید یا 260؟ در ضمن من فعلا در تبریز مهمونتون هسنم . راهنمایی بفرمایید از کجا می تونم میز ال سی دی خوب با قیمت مناسب بخرم؟ ممنون میشم.

h_starboy
10-12-2011, 11:30
با سلام
آیا ار ----- ماهواره (Iclasss9696) که --- روی آن نوشته میتوان به عنوان گیرنده دیجیتال هم استفاده کرد؟

نه نمیشه . ----T باید باشه تا بتونه به عنوان گیرنده دیجیتال عمل بکنه .

nasimrayane1390
10-12-2011, 11:32
xvision آخرین مدل 60 تومن.البته ما نرخ همکار اینقدر می گیریم

Pedram_IR
10-12-2011, 11:46
اين دو مدل:

نسبت به اين مدل:

كدوم بهترن؟

rex-sa
10-12-2011, 13:55
[QUOTE=davood-d;6690765]اين مشخصاتي كه شما از صدا ميخواي بيشتر به بلندگو مربوط مي شود!
براي آمپ بايد مدل بلندگوي كه داريد بگيد؟[/QUOTEسلام داوود خان.من 4تا Onkyo4ohm D062AX model2003-4دارم که مال سیستم 6تکه انکیو هستش.[Onkyo amp a909x-Eq205DSP-C705tx CD-k505 cassette-MD105TX-T405tx.صدای سیستم خوبه اما میخوام ساراند بشه برا فیلم.ممنون

jesus11077
10-12-2011, 17:51
با سلام خدمت اساتید
من چند وقت پیش با راهنمایی شما یه پایونیر 787 خریدم اما وقتی روشنش میکنم صدای فنش (fan) در صورتی که صدای تلوزیون نباشه شنیده میشه یعنی یکمی آزار دهنده ست، میخواستم بپرسم طبیعیه یا اینکه ببرمش گارانتی؟
با تشکر

kia.Tahamtan
10-12-2011, 19:02
سلام دوستان.
تفاوت HD multi player ها با گیرنده دیجیتال چیه؟
تفاوت قیمت زیادی که دارن در چیه؟
مثلا Xtreamer و Ac ryan و WD hub live و Novatron و Egreat که جزو مدیا پلیر ها معروف هستن بین 200 تا 300 تومان قیمت دارن.
اما معمولا ----t معمولا زیر 100تومانه
آیا ----t ها توانایی خواندن هارد اکسترنال 1Tera داره یا هنگ می کنه؟
با توجه به اینکه شبکه های ایران رو با م ا ه واره و ر-س-یور می گیرم نیاز به ----t هست یا کیفیت ----t بالاتره؟
کدام برند و مدل ----t رو توصیه می کنید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

siamak_mu
10-12-2011, 19:49
سینما خانگی مناسب برای 50VT30 چی هست که به هم بیان؟ :31: مثلاً سونی سامسونگ ال جی اینا خودشون سینما خانگی هم میزنن آدم از برند همون تی وی برمیداره ولی برا پاناسونیک چی کلاس داره؟ پایونیر خوبه؟ یه مدل خوب معرفی میکنید؟ بودجه خاصی درنظر نگرفتم چون نمیدونم مرز قیمت سینمای خوب و بد چنده...
mr_rayan جان شما برای VT30 خودت سینما جدید گرفتین یا از قدیم داشتین؟

faraname
10-12-2011, 20:46
سلام دوستان.
تفاوت HD multi player ها با گیرنده دیجیتال چیه؟
تفاوت قیمت زیادی که دارن در چیه؟
مثلا Xtreamer و Ac ryan و WD hub live و Novatron و Egreat که جزو مدیا پلیر ها معروف هستن بین 200 تا 300 تومان قیمت دارن.
اما معمولا ----t معمولا زیر 100تومانه
آیا ----t ها توانایی خواندن هارد اکسترنال 1Tera داره یا هنگ می کنه؟
با توجه به اینکه شبکه های ایران رو با م ا ه واره و ر-س-یور می گیرم نیاز به ----t هست یا کیفیت ----t بالاتره؟
کدام برند و مدل ----t رو توصیه می کنید؟

سلام به شما
گیرنده دیجیتال کار اصلی اش پخش شبکه های محلی یک کشور با کیفیت بالاست و بس . بقیه ی امکاناتی هم که روی گیرنده های دیجیتال می بینید برای جلب مشتری هست و هیچ تاثیری روی کیفیت دریافت و.. نداره. در پاسخ به سوال اول تون که فرق اون با HD مالتی پلیر چی هست میشه گفت دستگاه مورد نظر شما تخصصا کار اجرا فایل های مالتی مدیا رو انجام میده و ست تاپ باکس بخشی از امکانات اش پخش مالتی مدیاست . به عبارت ساده تر : یکی متخصص شبکه و دیگری متخصص مالتی مدیا . تفاوت قیمت شون هم سر قدرت اجرا , کیفیت قطعات و دوام اونهاست. حتی طراحی های ظاهری شون هم خیلی فرق داره. من خودم به شخصه طبق تحقیقاتی که کردم و چیزهایی که دیدم و دوستان هم کمابیش بهش اشاره داشتن به این نتیجه رسیدم , اگر می خوای تلویزیون دیجیتال و با کیفیت ببینی بری ست تاپ باکس بخری خوبه ولی اگر به نیت فیلم دیدن و وصل کردن فلش و فیلم باز زیرنویس فارسی دیدن میری , سخت در اشتباهی که بری ست تاپ باکس بخری . همون مالتی پلیر HD بخری خیلی بهتر هست . هم قطعات مرغوب تر هستن و هم نتیجه نهایی . در مورد اینکه ست باکس قابلیت خواندن هارد های اکسترنال رو داره باید بگیم بله . داره و حتی بعضی دوستان هم تست کردن و راضی بودن ( تو چند سایت دیدم ) ولی باز هم میگم نمیشه از یک سخت افزار نهایتا" 100 هزار تومنی انتظار معجزه کردن واندازه 300 هزار تومنی کار کردن رو داشت . اما سوال تون در مورد گرفتن بعضی کانال های دیجیتال بر روی ماااهوااره باید بگم به گفته یکی از نزدیکان ما که کارمند سازمان صدا و سیماست , قراره تدابیری اندیشیده بشه که بعضی کانال های دیجیتال از روی فرکانس های ماااهوااره ایی قابل دریافت نباشن یا پولی باشن که بعضی از افراد با خریدماااهوااره نتونن این کانال ها رو دریافت کنن. بویژه اینکه تا آخر سال قرار هست شبکه ورزش و کودک افتتاح بشه که اون موقع بازار خرید ست تاپ باکس داغ تر میشه . حالا کسی کانال های ماااهوااره ایی رو دوست داره بره بخره ولی فکر نکنه که با خرید ماااهوااره هر دو رو داره . کیفیت پخش تصویر کانال های تلویزیون ایران در ماااهوااره با ست تاپ باکس فرقی نداره , من خودم به چشم دیدم و چند بار تست هم کردم و کیفیت شون یکی بود . واسه ----T هم مارکی بگیرید که پشتیبانی قوی داشته باشه . نظر ها متفاوت هست . به سلیقه خودت یکی رو انتخاب کن . بازم میگم به پشتیبانی دقت کن که کار صدا و سیما سر و ته نداره و یهو دیدی همه سیستم رو عوض کردن و ... حالا کسانی خوش بحالشون میشه که کالایی که خریدن تو ایران پشتیبانی قوی داره . امیدوارم توضیحاتی که دادم کامل بوده باشه .

sx57
10-12-2011, 21:11
با سلام دوست عزیز من امروز برای خرید پایونییر 717 رفتم خیابان جمهوری ولی نتوانستم جایی نمونه این دستگاه را ببینم فروشگاه پایونییر زیر پل حافظ 695 قیمت داد ولی نمونشو باز نداشت واونجا به من گفتند با این دستگاه سی دی صوتی را نمیتوان از هر چهار بلند گو گوش داد و فقط از بلند گوهای جلو پخش میشه میخواستم بدونم واقعا همینطوره یا نه وقدرت صدای این دستگاه خوب هست و اینکه سرعت خوندن دی وی دی چطوره و گیر نمیکنه و ایا از خرید اون راضی هستی؟ از راهنمایی شما ممنونم.
ببخشید که اینجا جواب می دم چون پستام کمه اجازه فرستادن پیام خصوصی ندارم
من برای کامپیوترم تو اتاق خریدم و راضیم با همون دو بلندگوی جلو،از صدای 15تا20 بالاتر رفتن لازم نیست چرا که صدا رسا و بلند هست البته من توی اتاق استفاده می کنم.از خریدم راضی هستم. اگه حالت صدارو روی GAME بذارید صدا از 4 بلندگو پخش می شه ولی اکولایزر صدا عوض می شه.حالت PLII MUSIC هم هست که بیشتر صدای MIDDLE مثل خواننده و ملودی آهنگ از CENTER پخش می شه و به کار نمیاد.اصلا DVD نگاه نکردم ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rex-sa
10-12-2011, 22:28
اقا بین این 2تا کدومش بهتره؟
Onkyo nr609 -Denon 1911-فعلا میشه از 4تا بلندگو 4اهم انکیو استفاده کنم.یا جامو بگیرم426 ؟ممنونم

rex-sa
10-12-2011, 22:29
اقا چرا بیامهای من نمیره.لطفا ...........

rex-sa
10-12-2011, 23:02
دوست عزیز من چه پیشنهادی بدم... شما نگفتی چقدر میخوای هزینه کنی... برای یه اتاق حدود 10 متر میخوای سیستم های-فای جمع کنی... خب... شما به اینا نیاز داری:

آمپلی فایر (یا پری + آمپ)
اسپیگر
سورس (سی دی پلیر حداقل نیاز داری)
کابل اینترکانکت (RCA از سورس به آمپ یا پری آمپ)
اسپیکر کیبل

اینارم اگه داشته باشی بهتره ولی بدون اینا هم کارت راه میافته:
دَک
فضای اکوستیک (ابزوربر و رفیوزر و کفپوش پارکت و سقف کاذب و ...)

من نمیدونم چقدر میخوای هزینه کنی ولی اگه صدای خوب میخوای باید خرج کنی... من پیشنهاد میدم اول یه بلندگوی با تفکیک بالا ردیف کن... نمیدونم چی پیشنهاد بدم ولی اگه حوصله ساخت داری یه پیشنهاد خوب هست... یه جا میتونم معرفی کنم بری یک جفت فول رنج کن وود بگیری نزدیک 70-75 تومن... یه 20-30 تومن هم هزینه ساخت جعبه هورنش میشه... اگه خیلی خوب بسازی و خیلی خیلی شیک باشه که درخور یه سیستم خونگی باشه نهایتا 120 تومن یه جفت بلندگوی فول رنج داری... در فول رنج ها به دلیل حذف کراس اوور صدا بسیار بهتره و خطای فازی نداری... همچنین چون کل صدا از یک یونیت بلندگو پخش میشه شما مشکل ساند استیج نداری و مبدا صدا کاملا مشخصه... قیمت خوبی هم داره... اگه پول داری به نظر من فاستکس چیز خوبیه... البته من تو وبلاگ یه نفر دیدم، بعد Review خوندم ازش دیدم چیز جالبیه... من بلندگوهای اصلیم نزدیک 30 میلیون قیمتشه ولی اگه موقعیت داشته باشم حتما حتما یک جفت Fostex FE206EN میخرم برای خودم... فول رنج لطف دیگه ای داره... البته یه کمپانی کوچک امریکایی دیگه هم هست که فول رنج هایی فوق العاده ای داره با نام تجاری Audio Nirvana جستجو کنی پیدا میکنی سایتش رو... به ایران هم میفرستن خوشبختانه... قیمتهاشون خیلی خوبه... یه 8 یا 10 یا نهایتا 12 اینچ اگه بخری دیگه عالی میشه... مطمئن باش اندازه یه بلندگوی 10-20 هزار دلاری صدا بهت میده... برای آمپلیفایر هم انتخاب زیادی نداری تو ایران... یه سری برند هست مثل کمبریج اودیو، کواد، آیون، مرنتز، پایونیر، ... قیمت ها هم بالاست... جنس قدیمی هم دنبال چیز خوب نباش که سخت پیدا میشه... ولی پیدا میشه... برای کابل هم میتونی خودت بسازی.. من کابل اینترکانکت RCA با نقره درست کردم... فوق العاده میشه... قیمتش هم خیلی ارزون میشه... نیم متر سیم نقره (هرچی کوتاهتر بهتر) روش Shrink میکنم... بعد کنار هم دوباره شرینک میکنم... روش یه روکش Expandable sleeving میکنم... صداش در حد یه جفت اینترکانکت 1000 دلار یا شایدم بیشتر میشه... برای کابل اسپیکر هم از کابل مس بدون اکسیژن (oxygen free cooper) استفاده میکنم که معروفه به مس 6n یعنی خلوص بالا 99/999999 ... نتیجه کار در حد کابلهای 5-6 هزار دلاری میشه... البته کانکتورهاش هم مهمه که من از WBT استفاده میکنم
سلام.اقا ایول.واقعا میشه ازاونور دستگاه گرفت.از راه مطمعن؟

kia.Tahamtan
10-12-2011, 23:12
سلام به شما
گیرنده دیجیتال کار اصلی اش پخش شبکه های محلی یک کشور با کیفیت بالاست و بس . بقیه ی امکاناتی هم که روی گیرنده های دیجیتال می بینید برای جلب مشتری هست و هیچ تاثیری روی کیفیت دریافت و.. نداره. در پاسخ به سوال اول تون که فرق اون با HD مالتی پلیر چی هست میشه گفت دستگاه مورد نظر شما تخصصا کار اجرا فایل های مالتی مدیا رو انجام میده و ست تاپ باکس بخشی از امکانات اش پخش مالتی مدیاست . به عبارت ساده تر : یکی متخصص شبکه و دیگری متخصص مالتی مدیا . تفاوت قیمت شون هم سر قدرت اجرا , کیفیت قطعات و دوام اونهاست. حتی طراحی های ظاهری شون هم خیلی فرق داره. من خودم به شخصه طبق تحقیقاتی که کردم و چیزهایی که دیدم و دوستان هم کمابیش بهش اشاره داشتن به این نتیجه رسیدم , اگر می خوای تلویزیون دیجیتال و با کیفیت ببینی بری ست تاپ باکس بخری خوبه ولی اگر به نیت فیلم دیدن و وصل کردن فلش و فیلم باز زیرنویس فارسی دیدن میری , سخت در اشتباهی که بری ست تاپ باکس بخری . همون مالتی پلیر HD بخری خیلی بهتر هست . هم قطعات مرغوب تر هستن و هم نتیجه نهایی . در مورد اینکه ست باکس قابلیت خواندن هارد های اکسترنال رو داره باید بگیم بله . داره و حتی بعضی دوستان هم تست کردن و راضی بودن ( تو چند سایت دیدم ) ولی باز هم میگم نمیشه از یک سخت افزار نهایتا" 100 هزار تومنی انتظار معجزه کردن واندازه 300 هزار تومنی کار کردن رو داشت . اما سوال تون در مورد گرفتن بعضی کانال های دیجیتال بر روی ماااهوااره باید بگم به گفته یکی از نزدیکان ما که کارمند سازمان صدا و سیماست , قراره تدابیری اندیشیده بشه که بعضی کانال های دیجیتال از روی فرکانس های ماااهوااره ایی قابل دریافت نباشن یا پولی باشن که بعضی از افراد با خریدماااهوااره نتونن این کانال ها رو دریافت کنن. بویژه اینکه تا آخر سال قرار هست شبکه ورزش و کودک افتتاح بشه که اون موقع بازار خرید ست تاپ باکس داغ تر میشه . حالا کسی کانال های ماااهوااره ایی رو دوست داره بره بخره ولی فکر نکنه که با خرید ماااهوااره هر دو رو داره . کیفیت پخش تصویر کانال های تلویزیون ایران در ماااهوااره با ست تاپ باکس فرقی نداره , من خودم به چشم دیدم و چند بار تست هم کردم و کیفیت شون یکی بود . واسه ----T هم مارکی بگیرید که پشتیبانی قوی داشته باشه . نظر ها متفاوت هست . به سلیقه خودت یکی رو انتخاب کن . بازم میگم به پشتیبانی دقت کن که کار صدا و سیما سر و ته نداره و یهو دیدی همه سیستم رو عوض کردن و ... حالا کسانی خوش بحالشون میشه که کالایی که خریدن تو ایران پشتیبانی قوی داره . امیدوارم توضیحاتی که دادم کامل بوده باشه .

ممنون دوست عزیز
از نظر پشتیبانی Xvision چطوره؟چون تلویزیون هم شارپ گرفتم از مادیران.
سایت مادیران که میرم آپدیت های ----t ایکس ویژن میذارن.
البته راجعبه دنای و بلوسنس و لومکسی و پروویژن هم شنیدم.اما اطلاع درستی ندارم و پشتیبانی نمی دونم چه جوریه

HWT
10-12-2011, 23:26
ممنون دوست عزیز
از نظر پشتیبانی Xvision چطوره؟چون تلویزیون هم شارپ گرفتم از مادیران.
سایت مادیران که میرم آپدیت های ----t ایکس ویژن میذارن.
البته راجعبه دنای و بلوسنس و لومکسی و پروویژن هم شنیدم.اما اطلاع درستی ندارم و پشتیبانی نمی دونم چه جوریه
نظر من رو بخوای شرکتهای بزرگ طبیعتا کار راه بنداز ترند.
اگر شهرستان نیستی و تهرانی خوب هر چی گرفتی گرفتی . چون شرکتها در دسترسند.اما اگر شهرستانی برو سراغ مارکهایی که تو شهرستان خدمات رو بهت بدند.
به نظر من با توجه به قیمت واقعا Xvision 333 نمیارزه . اما خوب هر چی من 2 2 تا چهارتا میکنم میبینم پشتش به مادیران گرمه و این برای یک یوزر شاید واقعا چند درصد گرون بودن رو توجیه کنه .
کاملا یه جورایی بستگی به خود خریدار داره . من باشم پول نمیدم اما واقعا از گارانتی های کوچیک از بس مشکلات دیدم که وقتی دارم جنسی مثل پروویژن یا لومکسی یا denay میفروشم به خریدارم که تو شهرستانه میگم داداش اینا رسما گارانتی ندارند اونجوری که توقع داری . برای همینه که داری این قیمت میخری.

kia.Tahamtan
10-12-2011, 23:39
نظر من رو بخوای شرکتهای بزرگ طبیعتا کار راه بنداز ترند.
اگر شهرستان نیستی و تهرانی خوب هر چی گرفتی گرفتی . چون شرکتها در دسترسند.اما اگر شهرستانی برو سراغ مارکهایی که تو شهرستان خدمات رو بهت بدند.
به نظر من با توجه به قیمت واقعا Xvision 333 نمیارزه . اما خوب هر چی من 2 2 تا چهارتا میکنم میبینم پشتش به مادیران گرمه و این برای یک یوزر شاید واقعا چند درصد گرون بودن رو توجیه کنه .
کاملا یه جورایی بستگی به خود خریدار داره . من باشم پول نمیدم اما واقعا از گارانتی های کوچیک از بس مشکلات دیدم که وقتی دارم جنسی مثل پروویژن یا لومکسی یا denay میفروشم به خریدارم که تو شهرستانه میگم داداش اینا رسما گارانتی ندارند اونجوری که توقع داری . برای همینه که داری این قیمت میخری.

ممنون. تهران هستم
با این چیزایی که میگی پس فعلا با همون م ااا هواااره بگیرم بهتره؟
نمیدونم تلویزیونم شارپ Full HD آیا باید ----t هم 1080p باشه؟
برا ----t اگه قراره هزینه کنم 60 تا 100 میدم.اما پشتیبانی و کیفیت و عدم هنگ کردن برام مهمه

HWT
11-12-2011, 00:02
ممنون. تهران هستم
با این چیزایی که میگی پس فعلا با همون م ااا هواااره بگیرم بهتره؟
نمیدونم تلویزیونم شارپ Full HD آیا باید ----t هم 1080p باشه؟
برا ----t اگه قراره هزینه کنم 60 تا 100 میدم.اما پشتیبانی و کیفیت و عدم هنگ کردن برام مهمه
اگر مشکلی نداری با همون چیز که خودت گفتی فعلا گزینه ی بهتریه . چون حقیقتا مارک درست درمون که برند باشه عملا تو بازار پیدا نمیشه و همه اجناس به هر صورت مهر چین رو بر پیشانی دارند.
بببین به نظر من اگر پلیر full hd میخوای وقت خودت رو با این دستگاها تلف نکن . اینا یک اسمی میزنن که زده باشند . وگرنه دستگاه WD Player چه چیزی اضافه تر از اینا داره که قیمتش 150 تومنه اما اینا 70 80 تومنن . تازه اینا settopbox هم هستند ؟:دی
خوب معلومه که داستان دوستان چینی چیه . هر چی میزنند رو که آدم نباید باور کنه :دی
اگر یک پلیر خوب میخوای اما full hd بودنش برات مهم نیست و در کنارش settopbox هم میخوای داشته باشی . از مارکهای ارزون خوب مثل پروویژن لومکسی و اینا میتونی بگیری تا گرون قیمتها مثل xvision , bluesene که از نظر بنده همه اشون یک کرباسند :دی
حدود 20 تومن هم نهایتا از همدیگه گرونترند.

rex-sa
11-12-2011, 00:30
برای کوتاه کردن این دوره ، ما به شما توصیه برای ساب ووفر خود را عمل به مدت حدود بیست ساعت در سطح متوسط ​​، بازی
برنامه های موسیقی استاندارد است ، اما با یک مقدار زیادی از باس
سلام.in modat zaman bastegi be mizan estefade az Sub dare,va momkene hafteha tool bekeshe [ke shoma 20saat mosighi goosh koni].baraye inke zoodtar va dar zaman kotahtar sub aab bandi beshe systemo ba sedaye motevaset amma bus ziad raha kon bezar 20saat poshtesare ham vase khodesh kaar kone,

rex-sa
11-12-2011, 00:37
جواب يك كاربر تازه وارد "klipsch" به من كه محترمانه گفتم اينجا جاي فروش قطعه به بچه ها نيست.

پيام بنده: شما اگر بخواي اينجا قطعه بفروشي از چند وقت ديگه بچه هاي اينجارو با DIY گول بزني من به مدير ميگم حساب شمارو مسدود كنه!

جواب ايشان: هر غلطی دوست داری بکن... مرتیکه تهدید میکنی؟ جنابعالی اصلا کی باشی؟
به شما ارتباطی نداره که من بخوام با کاربرای دیگه در ارتباط باشم... برو جمع کن خودتو... اگرم دوست داشتی زنگ بزن یه جور جوابتو بدم که دیگه ازین گنده گوزیا نکنی
متاسفم........:41:

rex-sa
11-12-2011, 01:10
جواب يك كاربر تازه وارد "klipsch" به من كه محترمانه گفتم اينجا جاي فروش قطعه به بچه ها نيست.

پيام بنده: شما اگر بخواي اينجا قطعه بفروشي از چند وقت ديگه بچه هاي اينجارو با DIY گول بزني من به مدير ميگم حساب شمارو مسدود كنه!

جواب ايشان: هر غلطی دوست داری بکن... مرتیکه تهدید میکنی؟ جنابعالی اصلا کی باشی؟
به شما ارتباطی نداره که من بخوام با کاربرای دیگه در ارتباط باشم... برو جمع کن خودتو... اگرم دوست داشتی زنگ بزن یه جور جوابتو بدم که دیگه ازین گنده گوزیا نکنی
متاسفم........:41:

amir_t6262
11-12-2011, 15:40
xvision 333 دقیقا همان مدل 131 است که فقط قیافه اش عوض شده و یک کابل HDMI داره.
اگر به کابل HDMI احتیاجی نداشته باشید، بیخود پول بیشتر برای مدل 333 ندین و همان 131 را بگیرین.

rex-sa
11-12-2011, 15:51
بالاخره جوابمو گرفتم(نگرفتم).:wac:
سلام فکر میکنم برا جواب دیره اما:bebinid upscaling ya upconvrsion tooye dastgahaye edit film ke khode man 1done 3000,000tomanisho daram,va tooye av rec va tv va dvd playerha va BD playerha hast,1 dastgahaee ham be name SCALER hst ke tooye namayandegihaye masalan SONY,LG,Panasonic va,,,hast ke tasaviro az lahaze SIZE va RESOLUTION bala mbare.albate in bastegi be CHIP estefade shode tooye dastgaha dare masalan chip RAVEN,davinci,frojuda.har koodoomeshoon fargh dare.tooye onkyo 806 va 907 chi raven bood age eshtebah nakonam ke keifiato ta 1080p bala mibare albate nabayad entezare mojeze dashte bashi ke daghighan mesle source asli F HD beshe.upscaler pioneer 1020 ham bad nist.

rex-sa
11-12-2011, 21:27
سلام.انگار کسی نیست.اقا بین اینها مناسبترین برای هال 25متریو4تا انکیو 4اهم و ساب کنوود.Onkyo 509 ,609...Denon 1911,1611...Marant 5005.......صدای crisp ,deep میخوام..2-3ماه دیگه جامو 426 میگیرم..ممنون

rex-sa
11-12-2011, 21:55
راستی چرا حرفی از a/v rec SONYنیست

papa2000
12-12-2011, 00:31
سلام به همه عزیزان و وسط این همه بحث تخصصی یطفا به من هم کمک کنید
بین پاناسونیک و سونی و پایونیر چه سینمای خانگی رو باید انتخاب کرد؟! (البته مجهز به بلوری)
پایونیر واقعا cd رو پخش نمی کنه؟!

mr_rayan
12-12-2011, 04:29
سلام.انگار کسی نیست.اقا بین اینها مناسبترین برای هال 25متریو4تا انکیو 4اهم و ساب کنوود.Onkyo 509 ,609...Denon 1911,1611...Marant 5005.......صدای crisp ,deep میخوام..2-3ماه دیگه جامو 426 میگیرم..ممنون

شما الان بلندگوی 4 اهم داری و باید امپ خوب و قوی تهیه کنی.از طرفی بلندگوی 426 هم آنچنان نیاز به امپ قوی نداره.پس به نظرم صبر کن و یهو امپ و بلندگو رو با هم بگیر.

---------- Post added at 04:29 AM ---------- Previous post was at 04:25 AM ----------

سینما خانگی مناسب برای 50VT30 چی هست که به هم بیان؟ :31: مثلاً سونی سامسونگ ال جی اینا خودشون سینما خانگی هم میزنن آدم از برند همون تی وی برمیداره ولی برا پاناسونیک چی کلاس داره؟ پایونیر خوبه؟ یه مدل خوب معرفی میکنید؟ بودجه خاصی درنظر نگرفتم چون نمیدونم مرز قیمت سینمای خوب و بد چنده...

من بلندگوی سری sib شرکت focal رو دارم.بهرحال آپارتمان نشین هستم و فضای کوچیکی دارم و بلندگوهام رو مناسب با فضام تهیه کردم.شما هم باید در درجه اول سیستم مناسب با فضات تهیه کنی.سینمای خوب و بد هم مرز نداره از نظر قیمت.شما بهرحال به جیبت نگاه کن و یا توجه به اون یه سیستمی تهیه کن.بدون سقف قیمت نمیشه پیشنهادی داد.

siamak_mu
12-12-2011, 11:58
من بلندگوی سری sib شرکت focal رو دارم.بهرحال آپارتمان نشین هستم و فضای کوچیکی دارم و بلندگوهام رو مناسب با فضام تهیه کردم.شما هم باید در درجه اول سیستم مناسب با فضات تهیه کنی.سینمای خوب و بد هم مرز نداره از نظر قیمت.شما بهرحال به جیبت نگاه کن و یا توجه به اون یه سیستمی تهیه کن.بدون سقف قیمت نمیشه پیشنهادی داد.

خیلی ممنونم.
پس تا 500-600 چی پیشنهاد میدید؟ (منم آپارتمان هستم و دنبال صدای بلند نیستم دنبال صدای با کیفیت و با جزئیات و بدون نویز در حالت استندبای هستم آیا این بودجه برای شرایط من زیادی هست و هزینه الکی؟)
نظرتون درباره Pioneer BCS-414‎ چیه؟ پایونیر امکاناتش تو پخش فیلم و زیرنویس ضعیفه؟
شنیدم سینماهای پاناسونیک کیفیتشون جالب نیست. این حرف درسته یا برم از پانا انتخاب کنم؟

mr_rayan
12-12-2011, 20:36
خیلی ممنونم.
پس تا 500-600 چی پیشنهاد میدید؟ (منم آپارتمان هستم و دنبال صدای بلند نیستم دنبال صدای با کیفیت و با جزئیات و بدون نویز در حالت استندبای هستم آیا این بودجه برای شرایط من زیادی هست و هزینه الکی؟)
نظرتون درباره Pioneer BCS-414‎ چیه؟ پایونیر امکاناتش تو پخش فیلم و زیرنویس ضعیفه؟
شنیدم سینماهای پاناسونیک کیفیتشون جالب نیست. این حرف درسته یا برم از پانا انتخاب کنم؟

بودجه خوبی مد نظر داری.مدل BCS-414 سینمای خوبیه.برای فضای آپارتمانی هم مناسبه.امکاناتش تو پخش فیلم عالیه ولی در مورد پخش زیرنویس فارسی اطلاعی ندارم.از دوستانی که تو فروم تهیه کردن سوال کن.چند صفحه قبل رو نگاه کنی پست هاشون رو می بینی.

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

سلام به همه عزیزان و وسط این همه بحث تخصصی یطفا به من هم کمک کنید
بین پاناسونیک و سونی و پایونیر چه سینمای خانگی رو باید انتخاب کرد؟! (البته مجهز به بلوری)
پایونیر واقعا cd رو پخش نمی کنه؟!

سلام.سینما بلوری ها واقعا به نظرم هنوز آنچنان کامل نیستن.بهرحال شما چه بودجه ای دارید؟
پایونیر هم تا جایی که می دونم cd صوتی رو پخش می کنه ولی تصویریش رو اطلاعی ندارم.

rex-sa
12-12-2011, 21:01
شما الان بلندگوی 4 اهم داری و باید امپ خوب و قوی تهیه کنی.از طرفی بلندگوی 426 هم آنچنان نیاز به امپ قوی نداره.پس به نظرم صبر کن و یهو امپ و بلندگو رو با هم بگیر.

---------- Post added at 04:29 AM ---------- Previous post was at 04:25 AM ----------

mr rayan azizتوی ایران av rec SONYهست؟قیمت...خب برای 4اهم انکیو گه امبی بگیرم؟

mambaki
12-12-2011, 21:02
باسلام خدمتmr-rayanعزیز.باتشکر از زحمات شما من برای اتاق شخصی خودم دنبال یک سیستم صوتی با وضوح صدای خوب هستم .راجع به سیستم های میکروهای فای توضیحاتی شنیدم تا بودجه یک میلیون تومان چه سیستم یا چه ترکیبی رو پیشنهاد می کنید ببخشید من اماتور هستم لطفن منو راهنمایی کنید

mr_rayan
12-12-2011, 21:20
باسلام خدمتmr-rayanعزیز.باتشکر از زحمات شما من برای اتاق شخصی خودم دنبال یک سیستم صوتی با وضوح صدای خوب هستم .راجع به سیستم های میکروهای فای توضیحاتی شنیدم تا بودجه یک میلیون تومان چه سیستم یا چه ترکیبی رو پیشنهاد می کنید ببخشید من اماتور هستم لطفن منو راهنمایی کنید

تهران هستید؟
اگر تهرانید یسر به ولیعصر تقاطع پارک وی بزنید.سیستم های میکرو خوبی داره و امکان تست هم براتون هست.

---------- Post added at 09:20 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

mr rayan azizتوی ایران av rec SONYهست؟قیمت...خب برای 4اهم انکیو گه امبی بگیرم؟

نمی دونم اطلاعی ندارم.
مدل بلندگوتون رو میشه بفرمایید؟

rex-sa
12-12-2011, 22:45
تهران هستید؟
اگر تهرانید یسر به ولیعصر تقاطع پارک وی بزنید.سیستم های میکرو خوبی داره و امکان تست هم براتون هست.

---------- Post added at 09:20 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

نمی دونم اطلاعی ندارم.
مدل بلندگوتون رو میشه بفرمایید؟
onkyo D062AX-max power handling70w-

rex-sa
12-12-2011, 22:52
این بلندگوها مال سیستم مینی های فای انکیو که مدل 6تیکه 2003-2004 هستش.رایان جان با حدود1000000ت جی بگیرم که خوش صدا باشه با بلندگو..... و با بلندگوهای خودم چطور؟ممنونم

alain13
13-12-2011, 09:43

با سلام
بنده يك سينماي خانواده اكبند پاناسونيك دارم كه هنوز توي ايران وارد نشده كه با 50vt30ست شده
مدل sc-BT735 توي سايت پاناسونيك ميتوني اطلاعات كاملترش را ببيني.
قيمت هم 1200000 هست.

amehsany
13-12-2011, 12:03
با سلام خدمت آقای رایان

بین دومدل htz202 و htz 787 موندم

اگه میشه تفاوتهاشوبگی ضمنا منکه صوت وتصویر ازرسیورم توسط av به led سونی منتقل میشه که خوداون سونی هم خروجی اپتیکال داره خریدن 787که ورودی اپتیکال داره منطقیه؟یااینکه اصلادررسیوروماهواره خروجی صدای دیجیتال معنایی داره؟

ضمنا کابل hdmi منتقل کننده تصویروصوت دیجیتاله یافقط تصویر؟

pgu83
13-12-2011, 15:21
سلام دوستان
من با لپ تاپ به پلاسما st30 50 اینچ وصل میشم و روزی 3-4 ساعت آهنگ گوش میدم و فیلم و کلیپ میبینم.
لطفا یک دستگاه (سینمای خانگی یا های فای یا...) به من معرفی کنید که در یک فضای 50 متری از بلندی و کیفیت صدا لذت ببرم.تا 600-650 میتونم هزینه کنم.لطفا برند و مدل و احیانا سایت یا تلفن فروشنده هم به من بگید.
یک دنیا ممنون از لطف همتون

rex-sa
13-12-2011, 20:59
با سلام خدمت آقای رایان

اگه میشه تفاوتهاشوبگی ضمنا منکه صوت وتصویر ازرسیورم توسط av به led سونی منتقل میشه که خوداون سونی هم خروجی اپتیکال داره خریدن 787که ورودی اپتیکال داره منطقیه؟یااینکه اصلادررسیوروماهواره خروجی صدای دیجیتال معنایی داره؟

ضمنا کابل hdmi منتقل کننده تصویروصوت دیجیتاله یافقط تصویر؟
bebakhshid javab midam...HDMI ver.1.3 be bala ham seda ham tasviro montaghel mikone

mr_rayan
13-12-2011, 22:30
این بلندگوها مال سیستم مینی های فای انکیو که مدل 6تیکه 2003-2004 هستش.رایان جان با حدود1000000ت جی بگیرم که خوش صدا باشه با بلندگو..... و با بلندگوهای خودم چطور؟ممنونم

برای بلندگوهاتون بیشتر به آمپ استریو نیازه تا سینمایی.من اطلاعاتی در مورد آمپ های استریو ندارم.ولی بلندگوهاتون موزیکال هستش.من نمی دونم چه آمپ سینمایی برای بلندگوهای شما مناسب هست.باید بلندگوهاتون رو با خودتون ببرید و هر آمپی که می خواید بخرید همونجا تست بگیرید.

---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

با سلام خدمت آقای رایان

[/SIZE]
تفاوت تو حجم صدا و ورودی و میکروفون تنظیم صداست و ... هستش.فرق اساسی خاصی با هم ندارند.البته مدل 787 بیس نرم تری هم تولید می کنه.به نظر من شما 787 رو تهیه کن.ماه.واره هم فقط صدای استریو داره.

amehsany
14-12-2011, 10:12
با سلام مجدد به آقای رایان ودیگرعزیزایی که اطلاعاتشونو دراختیاردیگرون میزارن

توسایتهای مربوط به پایونیرکه میگشتم دیدم که امکانات فنی htz212 با htz787 تفاوت آنچنانیی نداره وقدرت خروجی هردو"احتمالا"یکیه و787فقط یه ورودی اپتیکال داره که 212نداره ولی توقیمت حدود100تومن 212ارزونتراز787هستش اگه ممکنه یه مقداری تخصصی دررابطه باامکانات این دومدل توضیح بدید.

ali703
14-12-2011, 10:37
دوستان پایونیر در بخش DVDRW واقعا گند زده میخواستم ببینم واسه بقیه قطعاطش صدق میکنه یا نه؟

tomharrison
14-12-2011, 14:05
سلام
دوستان من می خوام سینما 5.1 یا 7.1 تهیه کنم .
اما نمیخوام سینما رو یک جا بگیرم . اتاقم هم خیلی کوچیکه . صدای خیلی قوی و بلند نمیخوام . کیفیت و دقیق بودن بیشتر برام اهمیت داره .

1 - میخوام یه آمپ بگیرم و چند تا باند که بهش وصل کنم . ورودی S/Pdif داشته باشه ، اگر HDMI هم داشت که چه بهتر .
آمپ مناسب چیزی سراغ دارین پیشنهاد بدین بهم ؟

2 - نظرتون در مورد JVC چیه ؟

3 - و سوال آخر، می تونم یه آمپ بگیرم و اسپیکر خونگی خودم ( لاجیتک X530 ) رو بهش وصل کنم ؟ آخه صداش واقعآ خوبه .

amehsany
14-12-2011, 15:51
توسایتهای مربوط به پایونیرکه میگشتم دیدم که امکانات فنی htz212 با htz787 تفاوت آنچنانیی نداره وقدرت خروجی هردو"احتمالا"یکیه و787فقط یه ورودی اپتیکال داره که 212نداره ولی توقیمت حدود100تومن 212ارزونتراز787هستش اگه ممکنه یه مقداری تخصصی دررابطه باامکانات این دومدل توضیح بدید.

اگه ممکنه جوابموسریع بدید چون می خوام صبح برم بخرم

kia.Tahamtan
14-12-2011, 19:58
اگر مشکلی نداری با همون چیز که خودت گفتی فعلا گزینه ی بهتریه . چون حقیقتا مارک درست درمون که برند باشه عملا تو بازار پیدا نمیشه و همه اجناس به هر صورت مهر چین رو بر پیشانی دارند.
بببین به نظر من اگر پلیر full hd میخوای وقت خودت رو با این دستگاها تلف نکن . اینا یک اسمی میزنن که زده باشند . وگرنه دستگاه WD Player چه چیزی اضافه تر از اینا داره که قیمتش 150 تومنه اما اینا 70 80 تومنن . تازه اینا settopbox هم هستند ؟:دی
خوب معلومه که داستان دوستان چینی چیه . هر چی میزنند رو که آدم نباید باور کنه :دی
اگر یک پلیر خوب میخوای اما full hd بودنش برات مهم نیست و در کنارش settopbox هم میخوای داشته باشی . از مارکهای ارزون خوب مثل پروویژن لومکسی و اینا میتونی بگیری تا گرون قیمتها مثل xvision , bluesene که از نظر بنده همه اشون یک کرباسند :دی
حدود 20 تومن هم نهایتا از همدیگه گرونترند.

دوست عزیز ----- من معمولی هست و ----t های بازار HD یا Full HD این باعث میشه که در گرفتن کیفیت تصاویر برای شبکه های ایران بین ----t و ----- تفاوتی باشه؟ جون موقع دیدن فوتبال کمی سایه یا هاله در بازیکن ها می بینم در ضمن تلویزیون هم Full HD هست

HWT
14-12-2011, 20:03
دوست عزیز ----- من معمولی هست و ----t های بازار HD یا Full HD این باعث میشه که در گرفتن کیفیت تصاویر برای شبکه های ایران بین ----t و ----- تفاوتی باشه؟ جون موقع دیدن فوتبال کمی سایه یا هاله در بازیکن ها می بینم در ضمن تلویزیون هم Full HD هست
اون full hd به پخش تصاویر تلویزیونی ربطی نداره . مربوط به پلیرها و فایلهاست.
در حال حاضر تصاویر دیجیتال با کیفیت 576 پخش میشه و نزدیک به HD ه .

mr_rayan
14-12-2011, 20:33

فکر کنم مدل 202 تو نمایندگی باشه.اگر 212 یاشه باز هم 212 تو مقدار خروجی و ... که توضیح دادم فرق داره.

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

سلام
دوستان من می خوام سینما 5.1 یا 7.1 تهیه کنم .
اما نمیخوام سینما رو یک جا بگیرم . اتاقم هم خیلی کوچیکه . صدای خیلی قوی و بلند نمیخوام . کیفیت و دقیق بودن بیشتر برام اهمیت داره .

1 - میخوام یه آمپ بگیرم و چند تا باند که بهش وصل کنم . ورودی S/Pdif داشته باشه ، اگر HDMI هم داشت که چه بهتر .
آمپ مناسب چیزی سراغ دارین پیشنهاد بدین بهم ؟

2 - نظرتون در مورد JVC چیه ؟

3 - و سوال آخر، می تونم یه آمپ بگیرم و اسپیکر خونگی خودم ( لاجیتک X530 ) رو بهش وصل کنم ؟ آخه صداش واقعآ خوبه .

کلا چقدر می خواید هزینه کنید؟

rex-sa
14-12-2011, 22:08
salam mojadad.bebinid man bekham jamo 426 begiram che ampi begiram.onkyo .denon.pioneer?Onkyo kamaele az lahaze emkanat.hata 308 va 508...

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

787 emkanatesh behtare makhsoosan calibre kardan automatikesh ke taghriban mesle av reciever haye jodast

rex-sa
14-12-2011, 22:41
Features
HTZ787DVD
(DSP + 4 Tall)
Power

600W
CD->USB Recording

Yes
USB Movie Playback

Yes
HDMI and KURO LINK

Yes
Bluetooth Adaptor Terminal**

Yes
Optical Input for STB/ Game Console

Yes
Karaoke

Yes
Advanced MCACC

Yes
Front Stage Surround Advance

Yes
Advanced Sound Retriever

Yes
Auto Level Control

Yes
2.1ch Front Surround System

No
Down-firing Subwoofer

Yes
Dual Centre Speakers

No

mr_rayan
14-12-2011, 22:48
salam mojadad.bebinid man bekham jamo 426 begiram che ampi begiram.onkyo .denon.pioneer?Onkyo kamaele az lahaze emkanat.hata 308 va 508...

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

onkyo 509 بگیرید گزینه خوبیه.

rex-sa
14-12-2011, 23:08
onkyo 509 بگیرید گزینه خوبیه.
akhe509 1tomane dige bolandgoo nemitoonam jamoo begiram
509 chetore.sedaye onkyo ro shoma bishtar az Denon va pioneer mipasandi
?tafkik va basse deep va tordo bedoone zomokhti .rough nabashe crisp o deep
fadat shoma rayan jaan sareto khordam ba soalam

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

gheymat dari shoma?

javvan
15-12-2011, 02:29
سلام
دو روزه اين32 صفحه با لينكهاش حدود 100 صفحه رو خوندم يكي يه راهنمائي درست و درمون نكرده كه بشه تصميم قاطع گرفت براي خريد .فروشندها هر مدلي دارن ازش تعريف كردن مصرف كننده ها هم كه خريد كردن انگار فروشنده بهشون قول پورسانتي چيزي دادند هركي هر ماركي خريده رو يه پا وايساده كه بقيه رو متقاعد كنه از اون برند بخرند.ياد يه خاطره افتادم سيزده بدر پارسال يكي ترقه انداخت تو جيب لباس يكنفر اين بابا خودش و پسرش تو جيب هر كي دستشون ميرسيد ترقه ميانداختند عصباني شدم به مادره گفتم جلو بچتو بگير به من چه ربطي داره مادره گفت چرا لباس شوهر من پاره شده لباس بقيه سالمه بايد لباس همه سوراخ بشه يك نفر نبايدلباسش سالم باشه وقت رفتن (منطقو حال كردي) حالا بنظر بعضي ميگن چرا پول من تنها هدر بره بزار يه 7-8 نفر ضرر كن جيگر م يكم حال بياد

يك دستگاه كه هرچي سيما پخش ميكنه نشون بده چي خوبه ؟
اين 1080 و نميدونم زير نويس فارسي ساپورت كنه ديگه چيه؟
مگه صدا سيما چند تا فورمت پخش ميكنه؟ اين srt زير نويس فارسي چيه؟

tomharrison
15-12-2011, 02:30
---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------
کلا چقدر می خواید هزینه کنید؟
والا اگر بتونم این اسپیکر هایی که گفتم رو بهش وصل کنم 200 تومن .
اگر نمیشه بهش وصل کرد هم باز یه چیز ارزون دیگه .
بودجه زیادی ندارم .
اتاقم هم کلا 12 متره .
قدرت و بلندی مهم نیست ، کیفیت و شفافیت مهمه برام . زیاد بازی می کنم آخه و فیلم می بینم

HWT
15-12-2011, 09:29
سلام
دو روزه اين32 صفحه با لينكهاش حدود 100 صفحه رو خوندم يكي يه راهنمائي درست و درمون نكرده كه بشه تصميم قاطع گرفت براي خريد .فروشندها هر مدلي دارن ازش تعريف كردن مصرف كننده ها هم كه خريد كردن انگار فروشنده بهشون قول پورسانتي چيزي دادند هركي هر ماركي خريده رو يه پا وايساده كه بقيه رو متقاعد كنه از اون برند بخرند.ياد يه خاطره افتادم سيزده بدر پارسال يكي ترقه انداخت تو جيب لباس يكنفر اين بابا خودش و پسرش تو جيب هر كي دستشون ميرسيد ترقه ميانداختند عصباني شدم به مادره گفتم جلو بچتو بگير به من چه ربطي داره مادره گفت چرا لباس شوهر من پاره شده لباس بقيه سالمه بايد لباس همه سوراخ بشه يك نفر نبايدلباسش سالم باشه وقت رفتن (منطقو حال كردي) حالا بنظر بعضي ميگن چرا پول من تنها هدر بره بزار يه 7-8 نفر ضرر كن جيگر م يكم حال بياد

کاملا باهات موافقم.
برای همین دنبال یک راه میگردم که همه ی دستگاهها رو واقعا تست کنم . حالا چطوریش بماند.
/
دستگاه ست تاپ باکس از 40 تومن تا 100 تومن هر چی بخری که گارانتی داشته باشه کار اصلیش اینه که هر چی صدا و سیما (رادیو و تلویزیون ) پخش میکنه رو باید بگیره.
طبق تست هایی که من انجام دادم . بین 40 تومنی تا 100 تومنی شاید در قدرت گیرندگی کمتر از 10 درصد تفاوت وجود داشته باشه.
الان صدا و سیما در حال پخش تصاویر به صورت 576i هست . پس تا 1080 اونم p راه بسیار درازه. (حتی به نظرم واقعا با این کیفیت ضبط تصاویر اصلا رسیدن بهش هم یکم دور از ذهنه).
پس تا اینجا شد دستگاه ست تاپ باکس وظیفه اش اینه که صدا و سیما هر چی پخش میکنه بگیره. این رو همه اشون انجام میدن.
1080 و زیر نویس چیه ؟ الان تلویزیون ها هم به تنهایی دیگه تلویزیون نیستند و در حقیقت پلیر هم محسوب میشند حالا بستگی به نوعش و سلیقه سازنده داره که چقدر پشتیبانی کنند.
تو این دور و زمونه که با هزاران فایل و فرمت مختلف در اینترنت مواجه هستیم ، طبیعتا بعضی ها مایلند که بشینن یک فیلمی هم با تلویزیون ببینند. این فیلمها رو میرزند روی فلش و
یا تو سینما خانواده میبینن
یا تو دستگاه های حرفه ای hd میبینن
یا تو تلویزیون میبینن
یا نیاز دارند یک دستگاهی پیدا کنن که این کارو براشون انجام بده.
ست تاپ باکسهای کمی گرونتر مثل رنج 65 به بالا تقریبا این کارو باز بستگی به مدل و هزینه ای که میکنیم انجام میدن.
بخشی از این پخش فیلم هم شامل زیر نویس میشه که خوب اگر پلیری زیر نویس فارسی با پسوند های Idx/srt رو ساپورت کنه طبیعتا بهتره.
پس نتیجه :
ست تاپ باکس از 40 تومن تا 100 تومن همه اشون 16 کانال رو باید بگیره
چرا بعضی ست تاپ باکس ها گرونترند؟ 1-پلیرهای قوی تر و بهتری دارند 2-تیونر قوی تری دارند و گیرندگی کمی بهتر 3-خروجی HDMI برای اتصال و انتقال بهتر صدا و تصویر از دستگاه به تلویزیون رو دارند. 4-ممکنه امکانات اضافه تری هم داشته باشند. مثل بعضی مارکها که کمبو دارند و هم ست تاپ باکس هستند و هم دی وی دی پلیر.

faraname
15-12-2011, 09:31
سلام

توضیحات و دلایل انتخاب رو که خوندید و دیگه جاش نیست توضیح مجدد بدیم و اما پاسخ درست و درمون به سوالات شما

1. دستگاهی که هر چی صدا و سیما پخش کنه نشون بده همون xvision هست . مدل 333 اش هم در حال حاضر کامل ترین و کم نقص ترین مدلش هست . من هم پیشنهادم به کسایی که مثل خودم بدشانس هستن و می ترسن دستگاهی که می خرن زود خراب بشه و برن دنبال گارانتی اش به درد سر نیافتن همین xvsion هست . پشتیانی خوبی داره واسه من بسه .

2. اون 1080 هم فرمودید خروجی hd هست که سایز تصویر رو نشون میده , بدرد کسانی میخوره که تلویزیون hd دارن یا میخوان بخرن و خروجی HDMI ست تاپ باکس رو به ورودی HDMI تلویزیون وصل کنن ( چیز خوبه ارزش هزینه کردن رو داره که ست تاپ باکسی بگیرین که این قابلیت رو داشته باشه )

3. در مورد SRT همون طور که گفتیم , فایل های زیر نویسی هست که معمولا فیلم ها از اون استفاده می کنن .
فایلهایی تو حجم 100 کیلو بایت که بیشتر بچه هایی که با کامپیوتر فیلم می بینن ازش استفاده می کنن. اینکه XVISON از این فایل ها پشتیبانی می کنه بله هم از فارسی پشتیبانی می کنه و هم از انگلیسی اش ولی بعض موافق تو فارسی حروف زیر نویس رو جدا نشون میده مثلا به جای اینکه بنویسه " آواتار " می نویسه " آ و ا ت ا ر "
که واسه بعضی ها اذیت کننده است .

خیلی روی زیر نویس نشون دادن ست تاپ باکس ها حساب نکن ( مخصوصا sRT ) . من میگم همین قدر که فیلم ها با فرمت ها و اندازه های تصویر مختلف رو پخش میکنه بسه .

کلام آخر : اگر دنبال درد سر نیستی و میخوای یه چی بگیری که درد سر واست نداشته باشه همون xVISION 333 رو بگیر . قیمت اش یک کم بالا هست ولی ارزش داره .

kindlinessangel
15-12-2011, 13:12
با سلام
از بچه های اینجا کسی هست که به AV رس.یور های marantz av7005 و یا Pioneer sc-lx73 کار کرده باشه؟
اصلا marantz av7005 تو ایران پیدا میشه؟
کدوم بهتره؟
چقدر میشه روی موزیکال این دوتا حساب کرد ( میدونم برای موزیک ایده آل نیستن اما اگه میشه روشون حساب کرد بگید)
کلا تا 2 تومن AV رس.یوری هست که موزیکال هم بشه روش حساب کرد؟

یه سوال دیگه. آیا اسپیکر های KEF تو تهران نمایندگی داره یا جایی که تک مدل وارد کنه؟

amiri110
15-12-2011, 17:35
سلام

مثل اینکه خوب نخوندی اگه خوب میخوندی متوجه میشدی :13::13::13:

mr_rayan
15-12-2011, 21:13
akhe509 1tomane dige bolandgoo nemitoonam jamoo begiram
509 chetore.sedaye onkyo ro shoma bishtar az Denon va pioneer mipasandi
?tafkik va basse deep va tordo bedoone zomokhti .rough nabashe crisp o deep
fadat shoma rayan jaan sareto khordam ba soalam

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

gheymat dari shoma?

سلام.اگه ممکنه سعی کنید فارسی تایپ کنید.
509 باید بین 600 تا 700 قیمت داشته باشه.دنون هم مثلا می تونی 1612 تهیه کنید که اونم باید دور و بر 700 تومن باشه.
من صدای دنون رو بیشتر دوس دارم.شما اگه خیلی سر صدا حساسیت دارید و می خواید حتما همونی که تو نظرتون هست باشه باید خودتون برید و از نزدیک صدارو بشنوید.
هر سوالی هم داری راحت بپرس.اگه در توان من و بچه ها باشه حتما با حوصله جواب می دیم.

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

والا اگر بتونم این اسپیکر هایی که گفتم رو بهش وصل کنم 200 تومن .
اگر نمیشه بهش وصل کرد هم باز یه چیز ارزون دیگه .
بودجه زیادی ندارم .
اتاقم هم کلا 12 متره .
قدرت و بلندی مهم نیست ، کیفیت و شفافیت مهمه برام . زیاد بازی می کنم آخه و فیلم می بینم

با این بودجه من نمی دونم چه آمپی برای شما پیدا میشه.من اطلاعی ندارن متاسفانه.

Pedram_IR
15-12-2011, 23:03
اين دو مدل:

نسبت به اين مدل:

كدوم بهترن؟
كسي نظري نداره؟

sorrna
15-12-2011, 23:23
با سلام خدمت اساتید

خواستم ببینم کسی صدای philips hts 5550 -12 یا philips hts 3540-98 رو تست کرده ؟؟؟؟؟

از این نظر که صداش از hts 3569 بهتره ؟؟؟ بدتره ؟؟؟؟

راستی هر سه مدل بالا رو هایپر استار داره ؟؟؟؟

papa2000
15-12-2011, 23:32
سلام به همه
دوستان می تونید در رابطه با کیفیت و قیمت panasonic pt980 به من کمک کنید؟!
فروشگاه های اینترنتی حدود 650 قیمت دادن منتها از نمایندگی می پرسی می گه 800 الی 900

---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

سلام به همه
فروشگاه های اینترنتی حدود 650 قیمت دادن منتها از نمایندگی می پرسی می گه 800 الی 900

---------- Post added at 01:30 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

سلام به همه

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

سلام به همه

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

سلام به همه

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

سلام به همه

amiri110
16-12-2011, 17:12
كسي نظري نداره؟
من لومکسی 3605خریدم راضیم مشکل خاصی نداره فقط کنترلش خیلی قوی نیست و اون طور که دوستان گفتن فونت زیر نویس کوچیکه (خودم امتحان نکردم)
با اون یکی هم کار نکردم

arsh70
16-12-2011, 19:18
سلام
میخواستم بدونم کسی نمیدونه تو سپاهان شهر واقع در 6کیلومتری جنوب اصفهان وضعیت سیگنال چه جوری؟میشه همه شبکه ها را گرفت یا نه؟
مرسی

hamidtamizkar
16-12-2011, 20:58
سلام .کدوم گیرنده دیجیتال قابلیت pip یا همون تصویر در تصویر را داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

amir_t6262
16-12-2011, 22:17
فکر میکنم که
قابلیت PIP به تلویزیون بستگی داره.
اگر تلویزیونت این قابلیت را داشته باشه، میتوانی از دو منبع مختلف ( مثلا یکی از خود تلویزیون و دیگری از ورودی usb و ...) دو تصویر متفاوت را ببینی. یعنی این طور نیست که دو تا تیونر داشته باشه که 2 تا تصویر کانال تلویزیونی را با هم ببینی

مثلا شما میتوانی از طریق خود تلویزیون یک برنامه ای را ببینی و بعد تصویر کانال دیگری را از طریق dvbt وصل شده به تلویزیون ببینی.

مثلا تلویزیون های سامسونگ که خودشان تیونر دیجیتال دارند اگر 'dvbt بهش وصل کنی، میتوانی دو کانال متفاوت را ببینی.
بهمین خاطر برخی از این گیرنده های دیجیتال این قابلیت را دارند که شما هنگامی که داری یکی از کانال ها را تماشا میکنی، برنامه کانال دیگر را ضبط کنی.

faraname
16-12-2011, 22:48
سلام .کدوم گیرنده دیجیتال قابلیت pip یا همون تصویر در تصویر را داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

این قابلیت در ست تاپ باکس ها هم گنجانده شده . یکی از دوستان فروشنده ست تاپ باکس در همین فروم فرموده بودن این قابلیت به ست تاپ باکس ها هم اضافه شده . این قابلیت قبلا در تلویزیون ها بود ولی مثل اینکه گیرنده های دیجیتال جدید هم این قابلیت رو دارن . ایشون به مدل یا مارک خاصی اشاره نکردن . ولی فرمودن کارشون واردات دستگاه هست و مدل های جدیدی که میخوان وارد کنند این قابلیت رو داره

lurenzo
16-12-2011, 23:22
سلام.
یکی از دوستام میخواد یه پلیر بخره و سال بعد با خرید ساب و بلندگو یه سینمای خانگی راه بندازه!
میخواستم ببینم با این فرض الان میتونه هر پلیری خواست بگیره؟ یعنی بعداً میتونه بدون مشکل سینمای خانگی ترتیب بده!

davood-d
16-12-2011, 23:35
سلام.
یکی از دوستام میخواد یه پلیر بخره و سال بعد با خرید ساب و بلندگو یه سینمای خانگی راه بندازه!
میخواستم ببینم با این فرض الان میتونه هر پلیری خواست بگیره؟ یعنی بعداً میتونه بدون مشکل سینمای خانگی ترتیب بده!

چه پليري؟
تا سال ديگه كلي مدل جديد مياد! چه كاري همون سال ديگه بخره

Pedram_IR
17-12-2011, 07:07
من لومکسی 3605خریدم راضیم مشکل خاصی نداره فقط کنترلش خیلی قوی نیست و اون طور که دوستان گفتن فونت زیر نویس کوچیکه (خودم امتحان نکردم)
با اون یکی هم کار نکردم
چقدر كوچيكه؟ مي توني يه فيلم پخش كني و يه عكس از تصوير تلويزيون با زيرنويس بذاري؟

lurenzo
17-12-2011, 07:12
چه پليري؟
تا سال ديگه كلي مدل جديد مياد! چه كاري همون سال ديگه بخره

آخه فعلاً میخواد کارش تا سال بعد راه بیفته و بعد که دستش فرصت اومد ، اقدام به خرید بقیه تجهیزات بکنه!
سوال من اینه که الان هر پلیری بخره مشکلی نداره و بعد میتونه ساب و بلندگو ها رو بهش وصل کنه؟

prong
17-12-2011, 11:03
سلام.من ميخوام گيرنده ديجيتال بخرم...لطفا يه مدل از ايكس ويژن به من معرفي كنيد كه هم كيفيت خوبي داشته باشه و هم تمام فايلهاي صوتي و تصويري رو از طريق USB پخش كنه...
در ضمن ميخوام بدونم من تو كرج چند تا شبكه رو ميتونم بگيرم؟؟و اينكه به چه نوع آنتني احتياج دارم؟؟؟
با تشكر

faraname
17-12-2011, 11:18
سلام.من ميخوام گيرنده ديجيتال بخرم...لطفا يه مدل از ايكس ويژن به من معرفي كنيد كه هم كيفيت خوبي داشته باشه و هم تمام فايلهاي صوتي و تصويري رو از طريق USB پخش كنه...
در ضمن ميخوام بدونم من تو كرج چند تا شبكه رو ميتونم بگيرم؟؟و اينكه به چه نوع آنتني احتياج دارم؟؟؟
با تشكر

در حال حاضر تو XVISON ها X333 از همه کامل تر و پر قدرت تر هست . فایل از USB هم اجرا می کنه . خروجی HDMI هم داره . ( کابلش توی جعبه اش هست ) . قیمت اش هم بین 80 تا 85 متغییره .
واسه آشنایی بیشتر با امکانات اش لینک زیر رو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد آنتن دهی کرج از دوستان ساکن اون منطقه باید به این بخش سوال تون جواب بدن .

khoshideh
17-12-2011, 12:14
دوستان سلام
سلام مخصوص هم به رایان گرامی و بزرگوار
چند تا سوال پیش اومده واسم خواستم ببپرسم ممنون میشم جواب بدید
1. فرق آمپ 520با 920پایونیر به غیر از خروجی تو چیه . از لحاظ کیفیت صدا و تصویر کدوم بهتره .واسه rs77می خوام
2یه تو ضیح راجع به کابل hdmi می خوام راهای شناخت کیفیت شون رو چون من خودم تو کار کامپیوتر هستم کابل hdmiرو می خرم 13هزار تومان با مارک k net که مار خیلی خوبی هستش حالاتو جمهوری دم از 40یا 50هزار میزنن قصه چیه نمی دونم ممنون میشم راهنمایی کنید

prong
17-12-2011, 12:18
در حال حاضر تو XVISON ها X333 از همه کامل تر و پر قدرت تر هست . فایل از USB هم اجرا می کنه . خروجی HDMI هم داره . ( کابلش توی جعبه اش هست ) . قیمت اش هم بین 80 تا 85 متغییره .
واسه آشنایی بیشتر با امکانات اش لینک زیر رو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد آنتن دهی کرج از دوستان ساکن اون منطقه باید به این بخش سوال تون جواب بدن .
لطفا در مورد مدل 131 توضيح بديد...آيا فايلهاي صوتي و تصويري رو پخش ميكنه؟؟؟فايلهاي اچ دي و فول اچ دي رو چطور؟؟؟

HWT
17-12-2011, 13:00
با تشكر
کاملترین xvision الان 333 ه هست که قابلیت پخش فایل hd رو داره اما فول اچ دی رو خیر.

jaber1361
17-12-2011, 13:15
فکر کنم دستگاه elcomex mv200 مدل جدید بهتر و کاملتر باشه چونکه فرمت wmv رو هم ساپورت میکنه که هیچ دستگاه دیگه ای زیر 100 تومن اونو پشتیبانی نمی کنه

prong
17-12-2011, 13:38
فکر کنم دستگاه elcomex mv200 مدل جدید بهتر و کاملتر باشه چونکه فرمت wmv رو هم ساپورت میکنه که هیچ دستگاه دیگه ای زیر 100 تومن اونو پشتیبانی نمی کنه

كدوم دستگاه بيشتر پيشنهاد ميشه؟؟xvision يا elcomex ؟؟برام مهمه كه فايلهاي اچ دي و تر جيحا فول اچ دي رو اجرا كنه...اگه ممكنه مزايا و معايب اين دوتا رو مقايسه كنيد...

HWT
17-12-2011, 14:30

همه چیش خوبه . منتها یکم جدیده . همین یعنی تجربه ی استفاده ازش رو نمیشه زیاد تو نت پیدا کرد و کار رو سخت میکنه.

javvan
17-12-2011, 14:34
سلام
ممنون از دوستان كه لطف كردند و راهنمائي كردن ازشون تك تك تشكر ميكنم
چند سوال داشتم ممنونم از جوابي كه لطف ميكنيد
اگه صدا سيما هنوز خيلي راه داره تا پخش 1080 آي حالا پي بماند چرا بعضي دنبال دستگاهي هستند كه فول اچ دي داشته باشه

دستگاههاي گرون قيمت 200-300 تومني تو بازار هستند و چه قابليتهائي دارند؟

صرف نظر از قيمت دستگاهها با برند شناخته شده سامسونگ و سوني و....وجود دارند تو ايران

javvan
17-12-2011, 14:39
با پوزش يك سوال ديگه قابليت تصوير در تصوير سخت افزاريه يا نرم افزاري ممكنه تو يكي از آپديتها اين قابليت گنجونده بشه در صورت نرم افزاري

davood-d
17-12-2011, 16:03
آخه فعلاً میخواد کارش تا سال بعد راه بیفته و بعد که دستش فرصت اومد ، اقدام به خرید بقیه تجهیزات بکنه!
سوال من اینه که الان هر پلیری بخره مشکلی نداره و بعد میتونه ساب و بلندگو ها رو بهش وصل کنه؟

نه چه مشكلي پيش بياد! خيلي از بچه ها پلير داشتند و براش سيستم صوتي جم كردن.

الان يه پلير روز بخره, سال ديگه برا سيستم بخره

prong
17-12-2011, 16:04
کاملترین xvision الان 333 ه هست که قابلیت پخش فایل hd رو داره اما فول اچ دی رو خیر.
براي استفاده از اين دستگاه به چه نوع آنتني نيازه؟؟؟؟
فرق مدل 333 با 131 چيه؟؟؟

arsh70
17-12-2011, 16:46
سلام
میخواستم بدونم کسی نمیدونه تو سپاهان شهر واقع در 6کیلومتری جنوب اصفهان وضعیت سیگنال چه جوری؟میشه همه شبکه ها را گرفت یا نه؟
مرسی
کسی نمیدونه از کجا میتونیم بفهمیم منطقه ای که توش هستیم تحت پوشش سیگنال هست یا نه؟ منظورم اینه که تمام شبکه ها را بگیره.:20:

HWT
17-12-2011, 17:28
براي استفاده از اين دستگاه به چه نوع آنتني نيازه؟؟؟؟
فرق مدل 333 با 131 چيه؟؟؟
انتن شاخه ای UHF
به طور دقیق بررسی نکردم . اما عجالتا کابل HDMI نداره 131 .

aramkhan
17-12-2011, 17:30
با سلام
برای ست کردن با 50vt30 چه سینمای خانگی پیشنهاد میکنید تا یک تومن با تشکر:31:

poonel
17-12-2011, 18:06
اساتید عزیز
لطفا یک دستگاه Blu-ray Player که بشه بهش هارد وصل کرد و یا دستگاه Media Playerی که بشه بهش بلوری درایو اضافه کرد به بنده معرفی بفرمایید.
اگه فایلهای Flac و زیرنویس srt رو هم ساپورت کنه دیگه عالیه.
میخوام با پلاسما 50VT30 و سینمای DENON 1311xp ست کنم.

faraname
17-12-2011, 21:18
سلام
ممنون از دوستان كه لطف كردند و راهنمائي كردن ازشون تك تك تشكر ميكنم
چند سوال داشتم ممنونم از جوابي كه لطف ميكنيد
اگه صدا سيما هنوز خيلي راه داره تا پخش 1080 آي حالا پي بماند چرا بعضي دنبال دستگاهي هستند كه فول اچ دي داشته باشه

دستگاههاي گرون قيمت 200-300 تومني تو بازار هستند و چه قابليتهائي دارند؟

صرف نظر از قيمت دستگاهها با برند شناخته شده سامسونگ و سوني و....وجود دارند تو ايران

پاسخ سوال ها تون :

1)برای اینکه با کابل HDMI ست تاپ باکس رو به تلویزیون وصل کنند و دردسر صدا و تصویر و سیم های 3 رشته ایی رنگی رو نداشته باشن

2) معمولا این دستگاه ها امکاناتی مثل قابلیت وایرلس و ... دارند بیشتر امکانات جانبی قوی تری که شاید خیلی بدرد کاربری های خانگی نخوره و واسه مکان های تجاری بهتر باشه

3) والا در مورد سامسونگ و سونی من چیزی نشنیدم و تا بحال هم ندیدم ولی از مارک های معروف ساخت تجهیزاتی گیرنده ممماااهههووواااررره ایی starx هست که من دستگاه اش رو دیدم , ست تاپ باکس خوش ساخت و پر قدرتی بود . قدرت دریافت بالایی هم داشت ( قابلیت نمایش فایل های مالتی مدیا رو هم داشت )

4) قابلیت تصویر در تصویر ترکیبی از امکانات نرم افزاری و سخت افزاریه . نرم افزاری صرف نیست .

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:17 PM ----------

کسی نمیدونه از کجا میتونیم بفهمیم منطقه ای که توش هستیم تحت پوشش سیگنال هست یا نه؟ منظورم اینه که تمام شبکه ها را بگیره.:20:

زنگ بزنید صدا و سیمای استانی که در اون زندگی می کنید و بپرسید منطقه شماد تحت پوشش کدوم شبکه هاست ( ساده ترین راهش اینه ) :20:

poonel
17-12-2011, 21:48
دوستان نظرتون درباره این دستگاهه چیه :

Egreat R200S 3D

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالآن بهترین وسیله به عنوان پلیر چی هست؟

tornado1991
17-12-2011, 22:25
با سلام خدمت شما عزیزان.
من میخواستم بدونم این دستگاه لومیکسی 1007 زیرنویس srt رو با mkv راحت پشتیبانی می کنه یا نه؟
قیمتش چنده؟

rex-sa
17-12-2011, 23:17
من کاملا گیج شدمو2تا سایت Cnet and TRUSTED REVIEWکه خیلیم معتبرن کاملا متفاوت به اینها رای دادن.کمک.....ONKYO DAR cnet rotbe5[very good] amma dar TRUSTED REVIEW ONKYO 609 ROTBE 1[10 AZ 10]....PIONEER dar CNET.COM ROTBE exelent 2vom shode........میدونید جالب اینه سونی توی هیچکدوم حتی ریویو هم نداره.؟؟؟؟؟؟؟اما توی بقیه 7از 10 داره.کلا چرا حرفی از av reciverسونی نیست

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

اگه سونی سراغ دارین محلو قیمت و نظرتون چیه؟

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

ر

manaminjamkharam
17-12-2011, 23:41
بین دوستان اگه کسی جایی رو می شناسه که توی کار فروش و واردات بلوری های oppo هست یه خبری بده. چون واقعا محشر هستن . مخصوصا مدلای سال 2011 .

HWT
18-12-2011, 00:00
با سلام خدمت شما عزیزان.
من میخواستم بدونم این دستگاه لومیکسی 1007 زیرنویس srt رو با mkv راحت پشتیبانی می کنه یا نه؟
قیمتش چنده؟
mkv با زیر نویس رو تست نکردم . تو هفته اینده تست میکنم نتیجه اش رو میگم.الان که تو بازار کم یابه . اما از 70 تا 75 قیمت میخوره/

mr_rayan
18-12-2011, 05:42
دوستان سلام
سلام مخصوص هم به رایان گرامی و بزرگوار
چند تا سوال پیش اومده واسم خواستم ببپرسم ممنون میشم جواب بدید
1. فرق آمپ 520با 920پایونیر به غیر از خروجی تو چیه . از لحاظ کیفیت صدا و تصویر کدوم بهتره .واسه rs77می خوام
2یه تو ضیح راجع به کابل hdmi می خوام راهای شناخت کیفیت شون رو چون من خودم تو کار کامپیوتر هستم کابل hdmiرو می خرم 13هزار تومان با مارک k net که مار خیلی خوبی هستش حالاتو جمهوری دم از 40یا 50هزار میزنن قصه چیه نمی دونم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام.
من صدای 920 رو گوش ندادم ولی هر دو که روی 6 اهم خروجی یکسانی دارند.تفاوت های دیگشون توی ورودی ipod و upscal و return chanel و 7 کاناله بودن و multi zone بودن و تعداد در mode های صدا و .....

khoshideh
18-12-2011, 10:54
رایان به نظرت ارزش داره 200هزار تومان اضافه هزینه کنم؟

prong
18-12-2011, 16:58
دوستان من هنوز سر در گمم...لطفا يه گيرنده ديجيتال كه فول اچ دي هم پخش كنه به من معرفي كنيد كه گيرندگيش هم خوب باشه...لازم هم نيست حتما xvision باشه...فقط خواهشا از برند خاصي الكي تعريف نكنيد و واقعا اون چيزي كه هست و ازش اطلاع داريد رو بگيد...
واسم مهمه كه تو بخش مديا پلر خوب عمل كنه...
كيفيت پخش صدا و تصوير خوبي داشته باشه...
كيفيت ساختش خوب باشه...
گيرندگيش خوب باشه...
و ...
با تشكر

PersiBoy
18-12-2011, 17:28
دوستان من هنوز سر در گمم...لطفا يه گيرنده ديجيتال كه فول اچ دي هم پخش كنه به من معرفي كنيد كه گيرندگيش هم خوب باشه...لازم هم نيست حتما xvision باشه...فقط خواهشا از برند خاصي الكي تعريف نكنيد و واقعا اون چيزي كه هست و ازش اطلاع داريد رو بگيد...
واسم مهمه كه تو بخش مديا پلر خوب عمل كنه...
كيفيت پخش صدا و تصوير خوبي داشته باشه...
كيفيت ساختش خوب باشه...
گيرندگيش خوب باشه...
و ...
با تشكر
سلام
اینجا همه سردرگم هستن! چون یه برند درست حسابی وارد بازار گیرنده های دیجیتال نشده. (هر گیرنده ای که تو بازار هست یه مشکلی داره)
فعلا تنها توصیه ای که به دوستان میتونم بکنم اینه که اصلا مارشال نخرید، من گیرنده ی دیجیتالش رو تست نکردم ولی با پخش ماشینش که کار کردم فوق العاده بیکیفیت هست. گول گارانتیش رو نخورید.

HWT
18-12-2011, 17:48
دوستان به زودی با یک بررسی جامع به کمک همدیگه ایشالله این مشکل سردرگمی رو حل میکنیم.

prong
18-12-2011, 17:57
دوستان به زودی با یک بررسی جامع به کمک همدیگه ایشالله این مشکل سردرگمی رو حل میکنیم.

چقدر زود ؟؟من تا دو سه روز ديگه ميخوام بگيرم...

HWT
18-12-2011, 18:40
منظور از زود حداقل یک ماهه دیگه است . واقعا نیاز به هزینه و کار دقیق داره اینکار. چاره ای نیست . یا باید تبلیغات رو باور کرد یا باید به چشم دید یا باید یکی بتونه اینها رو کامل تست کنه . که خودش مستلزم هزینه است .

prong
18-12-2011, 19:10
منظور از زود حداقل یک ماهه دیگه است . واقعا نیاز به هزینه و کار دقیق داره اینکار. چاره ای نیست . یا باید تبلیغات رو باور کرد یا باید به چشم دید یا باید یکی بتونه اینها رو کامل تست کنه . که خودش مستلزم هزینه است .
حالا من چكار كنم؟من ميخوام از يكي از آشناها بگيرم...كه فقط xvision داره...اين xvision خيلي بده؟؟يعني باهاش به مشكل بر ميخورم بعدا؟...لطفا كسايي كه xvision مدل 131 يا 333 دارن بيان نظرشونو بگن...آيا فيلم اچ دي رو راحت اجرا ميكنه؟؟؟يه جا خونده بودم كه تيك ميزنه...يا اينكه كيفيت ساختش بده...لطفا توضيح بديد...

mr_rayan
18-12-2011, 20:28
رایان به نظرت ارزش داره 200هزار تومان اضافه هزینه کنم؟

بستگی به بودجه شما داره.اگر می تونید هزینه کنید

sorrna
18-12-2011, 21:09
با سلام خدمت اساتید

خواستم ببینم کسی صدای philips hts 5550 -12 یا philips hts 3540-98 رو تست کرده ؟؟؟؟؟

از این نظر که صداش از hts 3569 بهتره ؟؟؟ بدتره ؟؟؟؟

راستی هر سه مدل بالا رو هایپر استار داره ؟؟؟؟

خیلی ممنون از جواب گرمتون

انگار باید حتما یه رفاقت قبلی داشته باشی تا جوابتو بدن

حداقل

هیچ...................

rex-sa
18-12-2011, 22:53
:19:hellooooooooooo

HWT
18-12-2011, 23:53
حالا من چكار كنم؟من ميخوام از يكي از آشناها بگيرم...كه فقط xvision داره...اين xvision خيلي بده؟؟يعني باهاش به مشكل بر ميخورم بعدا؟...لطفا كسايي كه xvision مدل 131 يا 333 دارن بيان نظرشونو بگن...آيا فيلم اچ دي رو راحت اجرا ميكنه؟؟؟يه جا خونده بودم كه تيك ميزنه...يا اينكه كيفيت ساختش بده...لطفا توضيح بديد...
دوست عزیز به عنوان دستگاه پلیر تاپ اصلا از این دستگاهها انتظار نداشته باشه. در حد HD بخوای این Xvision اونقدرها هم که میگن بد نیست

mr_rayan
18-12-2011, 23:53
خیلی ممنون از جواب گرمتون

انگار باید حتما یه رفاقت قبلی داشته باشی تا جوابتو بدن

حداقل

هیچ...................

دوست عزیز بنده که جواب شما رو دادم.شما تو قسمت نظرات کاربری از من سوال کردید من هم تو پروفایلتون جوابتون رو دادم.

1400
19-12-2011, 00:10
آقای رایان برای زیر 1.200.000 و 1000.000 سینمای خانگی خوب و با کیفیت چی معرفی می کنید. هدف تماشای فیلم.

1400
19-12-2011, 00:17
jamo 428 تو تهران موجود هست ؟ قیمتش چنده؟ با چه آمپلی بهتر برای فیلم ست می شه؟

modernpaps
19-12-2011, 01:14
سلام دوستان..
من کل این صفحات رو خوندم...
از بینه این 4 مدل
الکومکس mv200 2011
الکومکس mv200 2012
بلوسنس+t14
لومکسی 3605

الکومکس mv200 2012 رو تونستم تو شهرستان(ساری) گیر بیارم،فرقش با مدل 2011 اینه که از 1080p پشتیبانی میکنه...

اینم بگم ، اینجا بیشترین فروش رو این مدلا دارن..مارشال کمبو 5019،5020،5021 و takvision مدل TK-120 HD..

با توجه به همه این شرایط، الکومکس mv200 2012 بخرم خوبه ؟؟؟؟؟

کسی با الکومکس mv200 2012 کار کرده؟؟
لطفا راهنمایی کنید

davood-d
19-12-2011, 01:25
سلام
دوستان آقاي برزين تو وبلاگشون يك نظر سنجي در مورد تي وي مورد علاقه ما گذاشتند. گفتم به شما هم خبر بدم :20:

f_22
19-12-2011, 03:02
سلام دوستان
قیمت امپلی فایر denon avr-1611 با باند jamo 606 و ساب jamo 250چقدر هست؟جدا جدا قیمتش بگید...ایا مدل 1612 هم پیدا میشه؟شماره و ادرسی جایی که داشته باشه؟
شماره تلفن و ادرس فروشگاه راستین رو لطفا بدین.

kia.Tahamtan
19-12-2011, 06:42
سلام دوستان .
1- در تصاویر Full HD با چه فرمتی تصویر کیفیت بالاتری داره؟کدام Codec مناسبتره؟
2- تفاوت کدک و فرمت در چیه؟
3- کدام فرمت برای صدا مناسبتر و با کیفیت تره؟ mpeg? aac? dts? flac?...?
با سپاس.

--

HWT
19-12-2011, 09:15
سلام دوستان..
من کل این صفحات رو خوندم...
از بینه این 4 مدل
الکومکس mv200 2011
الکومکس mv200 2012
بلوسنس+t14
لومکسی 3605

الکومکس mv200 2012 رو تونستم تو شهرستان(ساری) گیر بیارم،فرقش با مدل 2011 اینه که از 1080p پشتیبانی میکنه...

اینم بگم ، اینجا بیشترین فروش رو این مدلا دارن..مارشال کمبو 5019،5020،5021 و takvision مدل TK-120 HD..

با توجه به همه این شرایط، الکومکس mv200 2012 بخرم خوبه ؟؟؟؟؟

کسی با الکومکس mv200 2012 کار کرده؟؟
لطفا راهنمایی کنید

مارشالهای ساری خوب جواب میدن؟

faraname
19-12-2011, 10:11

سلام
چون خودم ساوری هستم و الان هم ساکن هستم جواب سوال تون رو میدم
بله . تو ساری مارشال خوب جواب داره ( کمبو هاش هم فروش خوبی دارن )
تو ساری 16 کانال ( به استثنای جام جم ) که بعد اومدن کانال نمایش قطع شد و 10 شبکه رادیویی دریافت میشه
تو ساری مدل هایی که دوستمون فرمودن

هم موجوده و هم فروش داره ولی هر جا که بری پیشنهاد اول هر فروشنده ایی xvision هست . علت اش رو هم ساخت ایران بودن و پشتیبانی قوی اش می دونند . لازم به ذکر هست , دوستان یک کم دیدگاه خودشون رو در مورد گیرنده دیجیتال تغییر بدن . گیرنده دیجیتال شبکه ها رو که دریافت کنه , پس کار اصلی اش رو درست انجام داده . حالا امکانات جانبی هم داشته باشه چه بهتر ولی نمیشه امکانات جانبی رو علت انتخات دونست . ولی من جای دوستان بودم (پس از روزها تحقیق و پرسش از خیلی از فروشندگان و حتی کارمندان فنی صدا و سیما که از دوستان خودم هستن ) دنبال مدل های متفرقه نمی رفتم و یک مدل از همین xvision رو می گرفتم . مثلا همین 333 هم از لحاظ طراحی خیلی بهتر شده و هم از لحاظ پشتیبانی فرمت و .... برای پخش صدا و تصویر .

faraname
19-12-2011, 10:20
سلام دوستان .
1- در تصاویر Full HD با چه فرمتی تصویر کیفیت بالاتری داره؟کدام Codec مناسبتره؟
2- تفاوت کدک و فرمت در چیه؟
3- کدام فرمت برای صدا مناسبتر و با کیفیت تره؟ mpeg? aac? dts? flac?...?
با سپاس.

--

1.از HD با فرمت avi . دوستان توجه داشته باشن , HD یک استاندارد تصویری هست نه یک فرمت واسه همینه که واسه HD فرمت های مختلفی ارائه میشه . به طور مثال شما در تصاویر HD میگید با کیفیت HD نه با فرمت HD
2.هر فرمت , سایز بندی ها و استاندارهای مختلفی بر حسب اون فرمت ارائه می کنه , به همین دلیل از عبارت کدک برای بیان ویژگی های مختلف اون فرمت استفاده میشه ( کدک کلاس های مختلف یک فرمت حساب میشه )
3. تو صدا هیچکدوم از فرمت هایی که شما فرمودید بهترین نیستند . بهترین فرمت برای صدا WAV هست که با استفاده از اون دیسک های آلبوم خواننده ها رایت میشه . فرمتی با BITRATE بالا که میتونه بالاترین کیفیت صوتی رو در اختیار شما قرار بده .

modernpaps
19-12-2011, 11:21
..............................

modernpaps
19-12-2011, 11:27

سلام...
راستش اینطوری که از فروشنده ها شنیدم ، گفتن مارشال خوبه و کیفیت تصویر خوبی داره..

میخواستم بگیرمش،فقط به خاطر پلیرظعیفش نظرم عوض شد ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بلوسنس تو ساری و قائمشهر نمایندگی داره ، زنگ زدم گفتن تموم کردیم ، گفتن الکومکس 2012 موجود داریم..

راجب xvision میگن که داغ میشه ، خلاصه موندم چیکار کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حال حاظر با اینهمه مطالبی که گفته شد و تو این چند مدل موجود ، کدومشو بگیرم که هم تیونر قوی داشته باشه

هم پلیر خوبی باشه.....

ممنونم از همه دوستای عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khoshideh
19-12-2011, 12:58
دوستان من تصمیم گرفتم rs77رو با آمپ 820بگیرم فقط تو 2چیز موندم اواینکه تو جمهوری جلو فروشگاه راستین یکی که از اون خریده بود میگفت فقط 200هزار تومان پول کابل گرفتن از این بنده خدا چطوریه این سیستم مگه کابل نداره پوله چه کابلی گرفتن ازشون ؟ 2. آمپ 820ورودی 4تا داره اگر همه دستگاه های موجودم رو از قبیل dvd و ماهواره و احتمالا یه hd pc رو از طریقه کابل hdmiوصل کنم دیگه احتیاج به کابل دیگه ای ندارم می خوام بالاترین کیفیت موزیک و تصویر رو داشته باشم ممنون میشم توضیح کامل بدید از همگی ممنونم

aria21
19-12-2011, 15:10
سلام دوستان
سینمای خانگی من سونی مدل BDV - E880 می باشد . می خوام اونو به اینترنت وصل کنم . مودم adsl wireless دارم و سرعتم هم بالای 2 مگ می باشد . بجای استقاده از کابل شبکه از چه قطعه ای استفاده کنم که بشه اینترنت رو یصورت وایرلس به دستگاه رسوند . با تشکر

dara_az
19-12-2011, 15:30
دوستان من تصمیم گرفتم rs77رو با آمپ 820بگیرم فقط تو 2چیز موندم اواینکه تو جمهوری جلو فروشگاه راستین یکی که از اون خریده بود میگفت فقط 200هزار تومان پول کابل گرفتن از این بنده خدا چطوریه این سیستم مگه کابل نداره پوله چه کابلی گرفتن ازشون ؟ 2. آمپ 820ورودی 4تا داره اگر همه دستگاه های موجودم رو از قبیل dvd و ماهواره و احتمالا یه hd pc رو از طریقه کابل hdmiوصل کنم دیگه احتیاج به کابل دیگه ای ندارم می خوام بالاترین کیفیت موزیک و تصویر رو داشته باشم ممنون میشم توضیح کامل بدید از همگی ممنونم

خوب بستگی داره که اون طرف چه کابلی خریده و چند تا خریده . مثلا شما که 4 تا دستگاه داری باید 4 تا کابل HDMI بگیری که اینا رو وصل کنی به آمپ و یک کابل دیگه بگیری که از آمپ وصل بشه به تلویزیون . شما اگه کابل معمولی که 25 تومن متوسط قیمتشو بگیریم (کمترین مقدار برای یک کابل معمولی) 5 تاش میشه 125 تومن . اگه بخوای سیم خوب بگیری ( بازم میگم مثلا سیم معمولی متری 3000 تومنه ) با توجه به فاصله ها و محل قرار گیری باند ها بگیم که شما 20 متر سیم بخوای میشه 60 هزار تومن ! حالا به جز اینها اگه کابل های دیگه شما لازم داشته باشی مثلا اپتیکال یا کواکسیال یا آنالوگ اونارم به اینا اضافه کن ! همون حدودی میشه که اون بنده خدا پول داده ! من خودم حدود 200 تومن فقط پول کابل و سیم و پایه دیواری برای اسپیکر های سراند و این جور چیزا دادم ! تازه یک سری کابل هارو از قبل داشتم دیگه نخریدم !

kindlinessangel
19-12-2011, 17:43
دوستان کسی جواب سوال من رو نمیدونه؟

آیا اسپیکر های KEF تو تهران نمایندگی داره یا جایی که تک مدل وارد کنه؟

davood-d
19-12-2011, 18:19
دوستان کسی جواب سوال من رو نمیدونه؟

فروشگاه ارمغان در پاساژ شركا جمهوري
و فروشگاه آكوستيك

mambaki
19-12-2011, 20:17
باسلام خدمت رایان عزیز.دوست گرامی برای یک سیستم استریو یک آمپلیفایر و سی دی پلیرMarantz pm6004به همراه باند monitor audioمدلBX2مناسبه؟آیا شما تایید می کنید؟

HWT
19-12-2011, 22:07
سلام...
راستش اینطوری که از فروشنده ها شنیدم ، گفتن مارشال خوبه و کیفیت تصویر خوبی داره..

میخواستم بگیرمش،فقط به خاطر پلیرظعیفش نظرم عوض شد ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بلوسنس تو ساری و قائمشهر نمایندگی داره ، زنگ زدم گفتن تموم کردیم ، گفتن الکومکس 2012 موجود داریم..

راجب xvision میگن که داغ میشه ، خلاصه موندم چیکار کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حال حاظر با اینهمه مطالبی که گفته شد و تو این چند مدل موجود ، کدومشو بگیرم که هم تیونر قوی داشته باشه

هم پلیر خوبی باشه.....

ممنونم از همه دوستای عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمتش برات مهم نیست؟

mr_rayan
19-12-2011, 22:36
باسلام خدمت رایان عزیز.دوست گرامی برای یک سیستم استریو یک آمپلیفایر و سی دی پلیرMarantz pm6004به همراه باند monitor audioمدلBX2مناسبه؟آیا شما تایید می کنید؟

سلام.بنده در مورد سیستم های استریو اطلاعات خوبی ندارم.تجربه ای هم ندارم.بهتره از دوستمون داوود بپرسی.

1400
19-12-2011, 22:41

sunmartin
19-12-2011, 22:44
سلام دوستان
سینمای خانگی من سونی مدل BDV - E880 می باشد . می خوام اونو به اینترنت وصل کنم . مودم adsl wireless دارم و سرعتم هم بالای 2 مگ می باشد . بجای استقاده از کابل شبکه از چه قطعه ای استفاده کنم که بشه اینترنت رو یصورت وایرلس به دستگاه رسوند . با تشکر

اگه tv شما از پروتکل wifi پشتیبانی کنه با یک وای فای میتونین یک شبکه ایجاد کنید اما اگه tv شما دارای wifi داخلی نباشه از یک دانگل wifi که بتوسط اون بتونین به اینترنت متصل بشین

modernpaps
19-12-2011, 22:54
قیمتش برات مهم نیست؟

من تا حدود 110 حاضرم براش مایه بزارم..

راستی ، مدل tv من LG با لامپ تصویر دیجیتال 100HZ و 29 اینچ...

با این شرایط کدوم گیرندرو پیشنهاد میکنید ، البته با توجه با مطالب پست قبلی ...

به نمایندگی بلوسنس زنگ زدم ، گفتن تا آخر این هفته گیرنده بلوسنس و الکومکس میارن..

منتظر نظر دوستان هستم :10:

mr_rayan
19-12-2011, 22:58
آقای رایان برای زیر 1.200.000 و 1000.000 سینمای خانگی خوب و با کیفیت چی معرفی می کنید. هدف تماشای فیلم.

زیر یک تومن 1311 دنون خوب بود که الان دیگه گیر نمیاد.rs77 پایونیر هم هست.برای جامو 426 به همراه آمپ و ساب شما باید نزدیک به 1.5 هزینه کنید.

mr_rayan
19-12-2011, 23:04
سلام دوستان
قیمت امپلی فایر denon avr-1611 با باند jamo 606 و ساب jamo 250چقدر هست؟جدا جدا قیمتش بگید...ایا مدل 1612 هم پیدا میشه؟شماره و ادرسی جایی که داشته باشه؟
شماره تلفن و ادرس فروشگاه راستین رو لطفا بدین.

1611 حدود 700 تومن هستش.فکر کنم 650 اینا باید باشه البته اگر الان دیگه گیر بیاد.آمپ های جدید دنون هم قراره تو این یکی دو هفته بیاد.1612 هم اگر بیاد قیمتش باید دور و بر 700 باشه.جامو 606 هم باید حدود 850 باشه.ساب 250 هم زیر 300 تومن هستش.
پاساژ شرکا تشریف ببرید تو خ جمهوری.
راستین هم تو خ جمهوری زیر پل حافظ

davood-d
19-12-2011, 23:25

رايان جان شما استاد هستي:46:

اين آمپ خوش صداي
با بوك شلف هاي KEF
صداي خوبي ميده

مارانتز با KEF -B&W بهترين صدارو ميده
خود مارانتز با B&W دمو مي شود.

mhd2005
20-12-2011, 01:34
دوستان سلام
برای بلندگوهای سوراند از کجا میتونم پایه تهیه کنم.
ممنون

dara_az
20-12-2011, 08:04
دوستان سلام
برای بلندگوهای سوراند از کجا میتونم پایه تهیه کنم.
ممنون

سلام . همون جمهوری توی پاساژ شرکا و دور و اطرافش میتونی پیدا کنی . یکی از دوستان اینجا برای سیستم دنون 1311 پایه خریده بود که خوب بود . اگه هم پایه چوبی بخوای که میتونی خودت طرحشو بکشی و بدی برات با MDF بسازن قیمتشم از پایه های آماده کمتر میشه . میتونی تو اینترنت سرچ کنی طرح ها و مدل ها رو ببینی و ایده بگیری بدی برات بسازن . پایه دیواری هم اگه بخوای میتونی بری تو سایت LCDARM پایه های خوبی داره . من خودم 2 تا پایه گرفتم که برای مانیتور های تا 25 اینچ بود و سراند هامو با اون وصل کردم به دیوار که قابلیت تنظیم جهت هم داره .

jaber1361
20-12-2011, 08:05
من دستگاه بلوسنس t14 دارم و ازش راضی هستم
اگه تا جمعه صبر کنید یه دستگاه الکومکس mv200 2012 به دستم میرسه مقایسه میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم

Navid F
20-12-2011, 08:31
سلام.
من 1 ست 5.1 اسپیکر Focal Chorus 7 series همین امروز خریدم با این جزییات:
Front: 716
Rear: 705 و Sub. و Center سری 7.
حالا 2تا سوال دارم:
با توجه به اینکه این رنگ اسپیکرها ممکنه همیشه موجود نباشه به نظر اساتید منطقیه که یه جفت Front 726 دیگه هم بگیرم که بشه 7.1؟ و آیا توی موزیک و فیلم تفاوت خیلی زیادی پیدا می کنه؟
جواب سوالم رو خواهشا اونایی که تجربه دارن بدن چون یه جواب بله یا خیر حدود 2.5 میلیون پام آب می خوره!!! (خود اسپیکر 1700 و Amp مدل بالاتر 800 تومن!)
در ضمن فضایی که دارم حدود 200 متره.
پیشاپیش از همه دوستان تشکر می کنم...

tohid81
20-12-2011, 09:20
زیر یک تومن 1311 دنون خوب بود که الان دیگه گیر نمیاد.rs77 پایونیر هم هست.برای جامو 426 به همراه آمپ و ساب شما باید نزدیک به 1.5 هزینه کنید.

براي كاربر 1400:
يك پيشنهاد. اگر جاتون خيلي بزرگ نيست، و خيلي هم بيس قوي برات مهم نيست، مي توني جامو 426 بگيري و فعلن بدون ساب استفاده كني تا بعد هروقت مي تونستي بيشتر هزينه كني ساب هم براي مجموعه ات بخري. چون به نظر من صداي جامو اينقدري ساب بهت ميده كه براي جاي كوچك تا متوسط كافي باشه. البته اگر اولويتت صداي ساب نباشه، چون بعضي فيلم بازها بدون ساب نمي تونند فيلم ببينند! مي توني جامو 426 رو با يك ساب متناسب با قيمت خوب ست كني طوريكه هزينه اش همون حول و حوش 1000 تا 1200 بيوفته. يادت باشه كه بايد آمپ (رسيور) رو طوري ست كني كه فركانسهاي پايين رو نه از خروجي ساب بلكه از خروجي هاي front بده.

modernpaps
20-12-2011, 09:50
اگه تا جمعه صبر کنید یه دستگاه الکومکس mv200 2012 به دستم میرسه مقایسه میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم

سلام به همگی..

اینطوری که خیلی خوب میشه ، تا حالا که صبر کردیم این چند روزم روش....

منتظر مقایسه شما هستم دادا :11:

1400
20-12-2011, 19:22

mr_rayan
20-12-2011, 20:33
سلام.
من 1 ست 5.1 اسپیکر Focal Chorus 7 series همین امروز خریدم با این جزییات:
Front: 716
Rear: 705 و Sub. و Center سری 7.
حالا 2تا سوال دارم:
با توجه به اینکه این رنگ اسپیکرها ممکنه همیشه موجود نباشه به نظر اساتید منطقیه که یه جفت Front 726 دیگه هم بگیرم که بشه 7.1؟ و آیا توی موزیک و فیلم تفاوت خیلی زیادی پیدا می کنه؟
جواب سوالم رو خواهشا اونایی که تجربه دارن بدن چون یه جواب بله یا خیر حدود 2.5 میلیون پام آب می خوره!!! (خود اسپیکر 1700 و Amp مدل بالاتر 800 تومن!)
در ضمن فضایی که دارم حدود 200 متره.
پیشاپیش از همه دوستان تشکر می کنم...

سلام مبارک باشه.شما برای سیستم 7.1 یه جفت rear سری 7 تهیه کنید.
تعداد فیلم هایی که صدای 7.1 دارند زیاد نیست ولی اگر فضاش و بودجش رو دارید تهیه کنید.توی موزیک که تاثیری نداره ولی توی فیلم تاثیر داره.

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

من ندیدم.بعید می دونم گیر بیاد.

hamidtamizkar
20-12-2011, 21:32
سلام سایت شرکت تکنو تل و تکنوسات رو کسی بلد نیست؟

Navid F
20-12-2011, 21:41
با تشکر از آقا رایان.
به نظر شما من چه آمپی بگیرم بین Denon 2312 - 3312؟ آخه اختلاف قیمتشون 800 تومنه! یکیش 7x105watt و اون یکی 7x125.
به نظر شما 2312 اسپیکرای منو خوب و راحت درایو می کنه؟

Navid F
20-12-2011, 21:50
اساتید یه سوال خیلی وقته داره تو ذهنم می چرخه!
چرا قیمت آمپ های پایونیر در حد قیمت جهانیشه ولی بقیه مثلا Denon و Onkyo و Yamaha دقیقا دو برابر قیمت جهانیش؟
حالا با توجه به این موضوع و این که Review و Ratingهای خوبی از Pioneer تو خیلی از سایت های اروپایی و امریکایی می تونید ببینید به نظرتون این اختلاف قیمت زیاد ارزش اینو نداره که مثلا به جای Denon دو میلیونی یه Pioneer یک یا حداکثر یک و نیم میلیونی بگیریم؟

Navid F
20-12-2011, 22:21
راستی از دوستان کسی می دونه سینما خانگی Pioneer htz-101dvd زیرنویس های فارسی یا انگلیسی با فرمت SRT رو ساپورت می کنه یا نه؟
ممنون...

ali_tadvin
20-12-2011, 22:59
سلام
سینمای خانگی پایونیر مدل BCS-717 آمپلی فایر هم داره؟ تو عکسهایی که ازش تو اینترنت هست آمپلی ندیدم

davood-d
21-12-2011, 00:37
سلام
سینمای خانگی پایونیر مدل BCS-717 آمپلی فایر هم داره؟ تو عکسهایی که ازش تو اینترنت هست آمپلی ندیدم

آمپ داخلي داره ! معمولا داخل خود دستگاه اصلي و يا در مواردي در ساب ووفر است.

PersiBoy
21-12-2011, 01:17
سلام سایت شرکت تکنو تل و تکنوسات رو کسی بلد نیست؟
سلام
تکنوتل:

hamidtamizkar
21-12-2011, 10:25
سلام
تکنوتل:

سلام سایتش ماله گیرنده دیجیتال مخوام.

modernpaps
21-12-2011, 14:15
سلام

این elcomax mv200 2012 دله مارو برده بس که تعریفشو کردن ، کسی با این مدل کار نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه دوستان با این مدل کار کردن نتیجشو بگن لطفا..:11:

PersiBoy
21-12-2011, 16:30
سلام سایتش ماله گیرنده دیجیتال مخوام.
سلام
همونه، برو تو صفحه ی محصولات.

ipo
21-12-2011, 21:41
من میخوام یه دستگاه تلویزیون دیجیتال برای مادر بزرگم بخرم
ماکسیمم حدود 60 تومن میخوام خرج کنم
چه مارکی خوبه؟

HWT
21-12-2011, 23:08
من میخوام یه دستگاه تلویزیون دیجیتال برای مادر بزرگم بخرم
ماکسیمم حدود 60 تومن میخوام خرج کنم
چه مارکی خوبه؟
الان که جیزی تو بازار با این قیمت نیست . هفته دیگه احتمالا 318 و 236 denay رو پیدا میکنی

HWT
21-12-2011, 23:36
سلام

این elcomax mv200 2012 دله مارو برده بس که تعریفشو کردن ، کسی با این مدل کار نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه دوستان با این مدل کار کردن نتیجشو بگن لطفا..:11:
البته باید دقت کنی ببین کی تعریف میکنه :دی

khoshideh
22-12-2011, 10:04
باسلام خدمت همه
اساتید راهنمایی کنند لطفا
من rs77رو خریدم و آمپ 520روش هست این آمپ 3ورودی hdmi داره که رو یکیش زده bd و بعدی dvd وبعدی هم tv/sat یدونه هم زده out hdmi که میشه خروجی آمپ که وصل میشه به tvحالا من2تا دستگاه دارم می خوام وصل کنم یدونه ماهواره و دی وی دی کاره خاصی باید انجام بدم میشه از این همه کابل کامپونت و کوکسیال و غیره استفاده نکرد و بهترین کیفیت داشت و مورد بعدی کابلی که جهت استفاده وصل کردن به آمپ خیلی معمولی و نازکه از همین هایی که رو اسپیکر معمولیا هستش اونا رو هم باید عوض کنم ؟راستی یادم رفت بهترین نوع کابل برای وصل کردن اسپیکر به آمپ چه مارکیه یه مدل متوسط هم لطفا معرفی کنید

modernpaps
22-12-2011, 11:35
البته باید دقت کنی ببین کی تعریف میکنه :دی
سلام..

آره دقیقا،البته مشخصاتش تو سایتش هست و خوب به نظر میاد...

فعلا منتظر جواب تست دوستان هستم..

نمایندگی قائمشهر گفت elcomax mv200 2012 امروز به دستش میرسه و تا یکشنبه میزاره برای فروش..

قیمت بین 94 تا 97 ..:41:

mambaki
22-12-2011, 12:09
باسلام و ممنون از davood-dجایی تو تهران هست که نمایندگی Marantz باشه این آمپلیفایر رو نتونستم جایی گیر بیارم

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

آمپلی فایرpm6004همراه پلیر6004

kautuver
22-12-2011, 12:24
باسلام خدمت همه
اساتید راهنمایی کنند لطفا
من rs77رو خریدم و آمپ 520روش هست این آمپ 3ورودی hdmi داره که رو یکیش زده bd و بعدی dvd وبعدی هم tv/sat یدونه هم زده out hdmi که میشه خروجی آمپ که وصل میشه به tvحالا من2تا دستگاه دارم می خوام وصل کنم یدونه ماهواره و دی وی دی کاره خاصی باید انجام بدم میشه از این همه کابل کامپونت و کوکسیال و غیره استفاده نکرد و بهترین کیفیت داشت و مورد بعدی کابلی که جهت استفاده وصل کردن به آمپ خیلی معمولی و نازکه از همین هایی که رو اسپیکر معمولیا هستش اونا رو هم باید عوض کنم ؟راستی یادم رفت بهترین نوع کابل برای وصل کردن اسپیکر به آمپ چه مارکیه یه مدل متوسط هم لطفا معرفی کنید

سلام دوست عزيز
شما تونستين خروجی تصوير از HDMI Out بگيرين ؟

HWT
22-12-2011, 12:36
سلام..

آره دقیقا،البته مشخصاتش تو سایتش هست و خوب به نظر میاد...

فعلا منتظر جواب تست دوستان هستم..

نمایندگی قائمشهر گفت elcomax mv200 2012 امروز به دستش میرسه و تا یکشنبه میزاره برای فروش..

قیمت بین 94 تا 97 ..:41:
اگر 2 هفته ای صبر کنی به نظرم بد نیست . یکم قیمت دلار نوسانش باعث شده قیمتها تغییر کنه .

davood-d
22-12-2011, 18:37
باسلام و ممنون از davood-dجایی تو تهران هست که نمایندگی Marantz باشه این آمپلیفایر رو نتونستم جایی گیر بیارم

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

آمپلی فایرpm6004همراه پلیر6004

سلام

نمايندگي كه نميشه گفت
من فروشگاه آكوستيك ديدم داشت
فروشگاه ارمغان تو پاساژ شركا هم قبلا داشت

mr_rayan
22-12-2011, 20:07
با تشکر از آقا رایان.
به نظر شما من چه آمپی بگیرم بین Denon 2312 - 3312؟ آخه اختلاف قیمتشون 800 تومنه! یکیش 7x105watt و اون یکی 7x125.
به نظر شما 2312 اسپیکرای منو خوب و راحت درایو می کنه؟

2312 خوبه و 3312 عالی.

mr_rayan
22-12-2011, 20:13
اساتید یه سوال خیلی وقته داره تو ذهنم می چرخه!
چرا قیمت آمپ های پایونیر در حد قیمت جهانیشه ولی بقیه مثلا Denon و Onkyo و Yamaha دقیقا دو برابر قیمت جهانیش؟
حالا با توجه به این موضوع و این که Review و Ratingهای خوبی از Pioneer تو خیلی از سایت های اروپایی و امریکایی می تونید ببینید به نظرتون این اختلاف قیمت زیاد ارزش اینو نداره که مثلا به جای Denon دو میلیونی یه Pioneer یک یا حداکثر یک و نیم میلیونی بگیریم؟

بخاطر اینکه پایونیر یه نمایندگی درست و حسابی تر از بقیه داره.البته خود نمایندگی پایونیر هم سر تا پا ایراد داره ولی باز به نسبت شرکت جم که نمایندگی دنون هست بهتره.یاماها و اونکیو هم که نمایندگی اصلا ندارن و خود مغازه دار گارانتی می کنه.
پایونیر بدرد هر بلندگویی نمی خوره.امتیاز های خوبی هم که می گیره بیشتر بخاطر امکانات جانبیش هست که تو قیمت های پایین تر ارایه می کنه.

lurenzo
23-12-2011, 00:03
سلام.
یه پلیر 5996 فیلیپس دارم.الان باید چه چیز های دیگه ای بخرم تا یه سینمای خانگی درست کنم؟
طریقه وصل شدن اجزای مختلفش به هم رو هم توضیح میدید؟ (فقط بگید چی با چه کابلی به چی باید وصل بشه کفایت میکنه!)

manaminjamkharam
23-12-2011, 00:19
بین دوستان اگه کسی جایی رو می شناسه که توی کار فروش و واردات بلوری های oppo هست یه خبری بده. چون واقعا محشر هستن . مخصوصا مدلای سال 2011 .

؟؟؟ کسی می داند آیا ؟

mambaki
23-12-2011, 20:07
سلام davood-dعزیز من پس از جستجوی زیاد تنونستم pm6004پیدا کنم شما می تونید آمپهای هم رده و مناسب به من پیشنهاد بدیدdenonیا marantz

mr_rayan
23-12-2011, 20:12
؟؟؟ کسی می داند آیا ؟

دوست عزیز نیست.

davood-d
23-12-2011, 22:26
سلام davood-dعزیز من پس از جستجوی زیاد تنونستم pm6004پیدا کنم شما می تونید آمپهای هم رده و مناسب به من پیشنهاد بدیدdenonیا marantz

من نميدونم! از رايان جان سوال كنيد ايشون جزئيات مدل و بازار بهتر از هر كسي ميدونند

1400
23-12-2011, 23:43
آقا واقعا در تماشای فیلم بین صدای یک سینمای خانگی مثل sony E907 و ست جامو 426 و آمپلی اونیکیو 509 که تقریبا هم قیمت می شوند اختلاف معنا داری وجود داشته باشد؟:20:

ma_nima
24-12-2011, 15:00
سلام به همه عزيزان:20::20::20::20:
من يه سينما خانگي سه بعدي سوني مي خوام واسه تلويزيون 46NX720 بگيرم....:41:
كسي اطلاعات دقيق داره بهم بده....خودم مدل E985 رو انتخاب كردم....:31::31:
ممنون:46:

aramkhan
24-12-2011, 18:21
سلام دوستان
پکیج دنون 1311 شامل چه چیزهایی است

jaber1361
24-12-2011, 20:36

بابت تاخیر عذر میخوام
هنوز دستگاه به دستم نرسیده
فکر کنم فرداشب به دستم میرسه
دوستم همین مدل رو خریده واز امکانات عمومیش راضیه ولی فایلهای خاص رو چک نکرده (مثل فایل های حجیم و کیفیت بالا و همچنین wmv)

mr_rayan
24-12-2011, 20:49
آقا واقعا در تماشای فیلم بین صدای یک سینمای خانگی مثل sony E907 و ست جامو 426 و آمپلی اونیکیو 509 که تقریبا هم قیمت می شوند اختلاف معنا داری وجود داشته باشد؟:20:

بله 100%.البته به شرطی که فیلم دانلودی باهاش نبینی.

mr_rayan
24-12-2011, 21:19
سلام دوستان
پکیج دنون 1311 شامل چه چیزهایی است

دنون 1311 دیگه نیست.دنون 1312 قراره وارد بشه.شامل آمپلی فایر و بلندگوها.

N!CE^M4N
24-12-2011, 22:42
سلام .. من یک sony dvd home theatre / system مدل DAV-ZDZ777 دارم ! میخواستم ببینم کسی میدونه چه جوری میشه بهش میکروفن وصل کرد ؟ من داخل دفترچه راهنماش هرچی گشتم پیدا نکردم ؟؟؟؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟؟؟

narotu
25-12-2011, 00:04
گیرنده دیجیتال چی بگیرم
full hd 1080p
باشه
hdmi
داشته باشه
و کلا چیزه خوبی باشه و بتونه به خوبی کانالها رو بگیره عذیت هم نکنه
قیمت هم زیره 100 یا دورو برش

moama
25-12-2011, 00:19
از دو ستان خواهش میکنم منو تو خرید یه سینمای خانگی تا 350 تومن راهنمایی کنن .
تلویزیونم LG 42 هست بخاطر همین نظرم رو محصولات LG بیشتر هستش. ولی اگه سینمای خانگی با مارک دیگه تو این قیمت ولی کیفیت و امکانات بهتر سراغ دارین منو راهنمایی کنین
با تشکر

h_starboy
25-12-2011, 11:26
گیرنده دیجیتال چی بگیرم
full hd 1080p
باشه
hdmi
داشته باشه
و کلا چیزه خوبی باشه و بتونه به خوبی کانالها رو بگیره عذیت هم نکنه
قیمت هم زیره 100 یا دورو برش

الان بهترین مدل موجود Elcomax MV200 هستش با قیمت حدود 94000 تومن.

pouyan33
25-12-2011, 11:48
با سامسونگ d455 وقتی از طریق کامپیوتر فیلم نگاه میکنم فقط صدا از طریق دو بلندگو شنیده میشه و حالتهای دیگه فعال نیست با این که فیلم BRRip است و کامپیوتر هم از طریق HDMI وصال است به در گاهHDMI ARC سونی EX700 در صورتی وقتی به x box وصال میکنم صدا 5 کانالش هم فعال است

mambaki
25-12-2011, 17:55
سلامسلام davood-dعزیز می خواستم نظرتون رو راجع یه yamaha a-s500آمپلی فایر بدونم

davood-d
25-12-2011, 18:48
سلامسلام davood-dعزیز می خواستم نظرتون رو راجع یه yamaha a-s500آمپلی فایر بدونم

من اطلاع ندارم!

بهترين منبع:

lurenzo
26-12-2011, 00:10
سلام.
یه پلیر 5996 فیلیپس دارم.الان باید چه چیز های دیگه ای بخرم تا یه سینمای خانگی درست کنم؟
طریقه وصل شدن اجزای مختلفش به هم رو هم توضیح میدید؟ (فقط بگید چی با چه کابلی به چی باید وصل بشه کفایت میکنه!)

کسی از دوستان نظری نداره؟:10:

FARSHAD_DIGITAL
26-12-2011, 19:52
سلام به همه دوستان.امروز عصر در برنامه کلیک در شبکه BBC فارسی یک بر نامه جالب در ارتباط با سیستمهای پیشرفته صوتی و speaker های high-end گران قیمت (مثلا10000پوندی) پخش شد.ضمنا توضیحاتی در ارتباط با نحوه تنظیم محل قرارگرفتن speaker ها در سینماهای خانگی داده شد.دیدنش خالی از لطف نیست.فقط یکی از دوستان زحمت بکشن زمان باز پخش اون رو از داخل سایت بی بی سی در بیاره.یا اینکه یک جوانمردی پیدا بشه و اون روظبط کنه و لینک دانلودش رو واسه بقیه بگذاره.

moama
26-12-2011, 23:17
از دو ستان خواهش میکنم منو تو خرید یه سینمای خانگی تا 350 تومن راهنمایی کنن .
تلویزیونم LG 42 هست بخاطر همین نظرم رو محصولات LG بیشتر هستش. ولی اگه سینمای خانگی با مارک دیگه تو این قیمت ولی کیفیت و امکانات بهتر سراغ دارین منو راهنمایی کنین
با تشکر
از لطف و مرحمت دوستان بابت راهنماییهای ارزنده و راهگشا کمال تشکر رو دارم .:27:
با راهنمایی شما اساتید محترم سینمای مورد نظر خریداری شد LG 870HTS :5:
از شوخی گذشته اگه میخواستم منتظر جواب شما باشم فکر کنم عمر تلویزیونم تموم میشد و باید بابت خرید تاویزیون هم از شما راهنمایی میگرفتم:27:

rex-sa
27-12-2011, 00:56
خیلی بی رونق و کمرنگ شده فروم:19:

javvan
27-12-2011, 06:58

jaber1361
27-12-2011, 10:57
از سینمای خانگی میشه برا ظبط برنامه های تلوزیون هم استفاده کرد؟
کلا چطوری میشه تصاویر تلوزیون led دیجیتال رو ظبط کرد؟

moama
27-12-2011, 15:31
از سینمای خانگی میشه برا ظبط برنامه های تلوزیون هم استفاده کرد؟
کلا چطوری میشه تصاویر تلوزیون led دیجیتال رو ظبط کرد؟
یه سری از مدلهاش میشه مثلا این مدلی که من گرفتم فقط صدا رو ضبط میکنه (LG 870)
کلا برا منم سواله که چرا پلیرهای DVD و حتی بلوری اینقدر امکاناتشون محدوده خیلی از فرمتها رو نمیخونن یا خیلی هاشون شبکه لن رو ساپورت نمیکنن , منوهاشون ناقصه, حتی بعضی از دیسکها رو هم ساپورت نمیکنن در صورتی که وظیفه تخصصیشون پخش فیلم و تصویره. در صورتی که من یه ----- دارم (ایکس کروزر 400 پلاس) با این که وظیفه اصلیش گیرندگیه با این حال دو تا ورودی USB داره فورمتهای MPEG, divx ,wmv,flv,mkv,vob.mov,mkv.3gp,mp4,xvid,رو من ازمایش کردم ساپورت میکنه پورت لن داره شبکه خانگی رو پشتیبانی میکنه (فایلهای داخل کامپیوتر رو میشه باهاش شیر کرد) قابلیت وب گردی داره موس و کیبورد بهش وصل میشه کیفیت تصویرشم فول اچ دیه خریدم 210 تومن فکر نمیکنم سینمای خانگی یا پلیر با این امکانات زیر 800 تومن باشه سینمای 450 تومنیه خودم هم فقط دارم از بلنگوهاش استفاده میکنم.

esi222
27-12-2011, 23:37
سلام به همه دوستان
یه سینما خانگی حداکثر تا سقف قیمت 230 الی 250 تومن میخوام که به هیچ وجه نمیتونم بیشتر هزینه کنم.
ترجیحا 4 بانده باشه (5.1 کانال)
بیس و شفافیت خوبی داشته باشه.
خروجی HDMI
اکثر فرمت ها رو ساپورت کنه.
مارک خاصی مدنظرم نیست.اما سامسونگ یا سونی باشه بهتره.
ممنون میشم زودتر جواب بدید:11:

moama
28-12-2011, 00:46
سلام به همه دوستان
یه سینما خانگی حداکثر تا سقف قیمت 230 الی 250 تومن میخوام که به هیچ وجه نمیتونم بیشتر هزینه کنم.
ترجیحا 4 بانده باشه (5.1 کانال)
بیس و شفافیت خوبی داشته باشه.
خروجی HDMI
اکثر فرمت ها رو ساپورت کنه.
مارک خاصی مدنظرم نیست.اما سامسونگ یا سونی باشه بهتره.
ممنون میشم زودتر جواب بدید:11:
مارک متفرقه رو نمیدونم ولی اگه تو مایه های سونی و سامسونگ میخای با این قیمت وجود نداره سونی از 450 تومن شروع میشه سامسونگ هم 340 به بالا تو مارک lg هم 4 بانده هاش از 280000 (lh-769hts) شروع میشه که ورودی hdmi و کابلش رو هم داره 850 وات هم خروجی صدا داره. دو بانده های lg هم از 190 شروع میشه (738hts قیمتش 230)-(775hts قیمتش 250) (765hts قیمتش 290 تومنه) همشون هم خروجی hdmi و کابلش رو دارن .ولی به نظر من اگه 4 بانده ی مارک میخوای همون 769hts رو بگیر نیازتو برطرف میکنه با این پول.
البته در مورد lg تصمیمتو زودتر بگیر چون یکی دو روزه قیمتهاش تو سینمای خانگی تو هر مدل 40 تومن رفته بالا تا همه فروشگاه ها نبردن بالا بگیر :46:
-----------------------------
در مورد امضا هم :
سونی رو نمیدونم ولی 9570 lg میتونه

davood-d
28-12-2011, 00:54
سلام به همه دوستان.امروز عصر در برنامه کلیک در شبکه BBC فارسی یک بر نامه جالب در ارتباط با سیستمهای پیشرفته صوتی و speaker های high-end گران قیمت (مثلا10000پوندی) پخش شد.ضمنا توضیحاتی در ارتباط با نحوه تنظیم محل قرارگرفتن speaker ها در سینماهای خانگی داده شد.دیدنش خالی از لطف نیست.فقط یکی از دوستان زحمت بکشن زمان باز پخش اون رو از داخل سایت بی بی سی در بیاره.یا اینکه یک جوانمردی پیدا بشه و اون روظبط کنه و لینک دانلودش رو واسه بقیه بگذاره.

من اين برنامه راديدم
در مورد سينمايي خانگي چيز خاصي نگفت
خيلي كوتاه در مورد اكوستيك و نحوه ضبط صدا توضيح داد.
جالب تمام حرفهاي كه زدند استاد برزين در چند مطلب بخصوص چند مطلب آكوستيك خيلي كامل تر نوشته بودند.

kia.Tahamtan
28-12-2011, 07:11
دوستان نظرتون درباره گیرنده های فراسو و X-vision و bright 3406 بدید

rahmanshahi
28-12-2011, 07:35
سلام به همه دوستان و اساتید محترم.
از اونجایی که برای من سواله که از سینمای خانگی برای چه کاری استفاده میکنن ، چند جواب برای خودم پیدا کردم که با سینمای خانگی از قابلیت صدای فراگیرش استفاده میکنن؟؟آیا صدای زیادی و قدرت زیادی داره و فقط به خاطر اینکه همچن قدرتی توی اسپیکرها (همون اسپیکر های چند تیکه که معمولا برای کامپیوتر استفاده میشه)نیست مجبورن ازش استفاده کنن؟؟و یا به خاطر قابلیت هاش و امکاناتی مثل دالبی دیجیتال ، دی تی اس آی ،و امثال اینها که پشتیبانی میکنه ازش استفاده مکنن؟؟؟

davood-d
28-12-2011, 07:43
از اونجایی که برای من سواله که از سینمای خانگی برای چه کاری استفاده میکنن ، چند جواب برای خودم پیدا کردم که با سینمای خانگی از قابلیت صدای فراگیرش استفاده میکنن؟؟آیا صدای زیادی و قدرت زیادی داره و فقط به خاطر اینکه همچن قدرتی توی اسپیکرها (همون اسپیکر های چند تیکه که معمولا برای کامپیوتر استفاده میشه)نیست مجبورن ازش استفاده کنن؟؟و یا به خاطر قابلیت هاش و امکاناتی مثل دالبی دیجیتال ، دی تی اس آی ،و امثال اینها که پشتیبانی میکنه ازش استفاده مکنن؟؟؟

صداي دالبي و دي تي اس 6-7 و 8 كانال صدا در كانال هاي مختلف دارند

وقتي اين صدا ها با چيدمان بلندگو و آمپ در اطراف بيننده قرار بگيره به اون محيط ميگن سينماي خاتگي

rahmanshahi
28-12-2011, 08:01
صداي دالبي و دي تي اس 6-7 و 8 كانال صدا در كانال هاي مختلف دارند

وقتي اين صدا ها با چيدمان بلندگو و آمپ در اطراف بيننده قرار بگيره به اون محيط ميگن سينماي خاتگي

خب این درست.
پس یعنی دلیلی که باعث انتخاب سینمای خانگی نسبت به اسپیکرها میشه امکاناتی هست که داره و همین طور قیمت بالایی که داره به خاطر همینه ؟

am22
28-12-2011, 09:21
بخاطر اینکه پایونیر یه نمایندگی درست و حسابی تر از بقیه داره.البته خود نمایندگی پایونیر هم سر تا پا ایراد داره ولی باز به نسبت شرکت جم که نمایندگی دنون هست بهتره.یاماها و اونکیو هم که نمایندگی اصلا ندارن و خود مغازه دار گارانتی می کنه.
پایونیر بدرد هر بلندگویی نمی خوره.امتیاز های خوبی هم که می گیره بیشتر بخاطر امکانات جانبیش هست که تو قیمت های پایین تر ارایه می کنه.

سلام دوست عزیز من قصد خرید یک رس.یور پایونیر رو دارم و اون رو به اسپیکرهای لاجیتک 5500z متصل کنم یه دونم ساب براش بخرم چندین صفحه این تاپیک رو خوندم به این نوشته شما برخوردم حالا نمی دونم کاری که می خوام بکنم درسته یا نه
از لاجیتک خیلی راضیم تنها دلیلی که می خوام این کارو بکنم عدم ساپورت اون روی صداهای hd هست مثل
dolby trueHD و DTS-HD

persiantoolsbaz
28-12-2011, 09:23
من خودم تازگی ها یه سینماخانگی شارپ خریدم که خیلی ازش راضیم . مشخصاتش رو میذارم براتون تا شما هم استفاده کنید:8:
مدل HT-CN9900DVW Sharp

Power output :Total RMS 600W

HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D795)-output type 1080P

5.1surround sound speaker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D795)

playable Disk : DVD, AudioCD, VCD, MP3, CD-R/RW, JPEG,DivX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D795)

USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D795) playback and karaoke 2Mic

Dolby digital pro logic

AM/FM Radio

Terminals
FM Antenna : Yes
HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D795) out(1080p) :Yes
USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D795) Host :Yes

Dimension
Main unit :430 x 66 x 320 (mm)
Front/Rear Speaker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D795)s : 250 x 1030 x 250 (mm)
Subwoofer : 115 x 421 x 396 (mm)

weight
Main unit :3.4 kg

power
Power Source :AC 220-240V , 50/60Hz
Power output : Total RMS 600W

اینم عکسشه:

persiantoolsbaz
28-12-2011, 09:49

سلام
دوست من ضمن اینکه با داشتن سینمای خانگی میتونیم از کیفیت صدای خیلی خوبش استفاده کنیم ، باید بگم که بعضی از مدلهای سینمای خانگی قابلیت پخش فرمت DVD و .... رو داره و ما رو از داشتن DVD Player بی نیاز میکنه. :20:
مثلا" مدل HT-CN9300DVW sharp که این قابلیت رو داره و من به تازگی خریدمش .

HWT
28-12-2011, 10:48
فراسو و اون یکی رو من کار نکردم.
xvision چیز خوبیه . اما نسبت به امکاناتش به نظرم قیمتش یکم بالاست که شاید گارانتی مادیرانش برای بعضی ها قیمت رو قابل هضم کنه.

sm.khalili
28-12-2011, 10:49
سلام دوستان عزیز!!

قصد خرید یه سینما خانگی خیلی ارزون و خوب (نسبت به قیمت) رو دارم چه گزینه هایی رو پیشنهاد میکنید؟

rahmanshahi
28-12-2011, 11:13
سلام
دوست من ضمن اینکه با داشتن سینمای خانگی میتونیم از کیفیت صدای خیلی خوبش استفاده کنیم ، باید بگم که بعضی از مدلهای سینمای خانگی قابلیت پخش فرمت DVD و .... رو داره و ما رو از داشتن DVD Player بی نیاز میکنه. :20:
مثلا" مدل HT-CN9300DVW sharp که این قابلیت رو داره و من به تازگی خریدمش .

1:کیفیت خوب----اسپیکر z5500لاجیتک بهترین کیفیت رو داره.
2:داشتن dvdپلیر-----خیلی ببخشیدا اما خیلی خنده داره که آدم برای یه dvdپلیر همچن قیمتی بپردازه.
شما میتونیین با هزینه خیلی کمتر (470.000)یه دونه z5500 بگیرید که از همه نظر عالی هست.

---------- Post added at 11:13 AM ---------- Previous post was at 11:12 AM ----------

سلام دوست عزیز من قصد خرید یک رس.یور پایونیر رو دارم و اون رو به اسپیکرهای لاجیتک 5500z متصل کنم یه دونم ساب براش بخرم چندین صفحه این تاپیک رو خوندم به این نوشته شما برخوردم حالا نمی دونم کاری که می خوام بکنم درسته یا نه
از لاجیتک خیلی راضیم تنها دلیلی که می خوام این کارو بکنم عدم ساپورت اون روی صداهای hd هست مثل
dolby trueHD و DTS-HD

دوست من شما z5500 داری؟
میشه توظیح بدین اونی که میخاید بهش وصل کنین چی هست و چی کار میکنه؟

samira_googleOne
28-12-2011, 12:32
اینجا اگر ممکنه مشاوره و راهنمایی باشه واسه هرکس که میخواد گیرنده ی دیجیتال بخره .

البته تاپیک "تلویزیون دیجیتال و چگونگی دریافت آن" هم بود ولی بیشتر جنبه ی معرفی کلی داشت تا مشاوره و راهنمایی واسه خرید. (خیلیم شلوغ و سردرگم کننده شده بود)

من خودم واسه lcd lg 37lh500 میخوام یه گیرنده دیجیتال بگیرم که 8 تا شبکه داخلی با چندتا شبکه ی ماهواره ای خودمون رو مثل جام جم و اینا رو خوب نشون بده . کرج هم هستیم

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید بهترین گزینه چیه با ذکر حدود قیمت .

به نظر من گیرنده های دیجیتال با برندهای مختلف امکانات خیلی متفاوتی ندارند و اونچیزی که باعث انتخاب میشه تجربه افراد و سلیقه توی رنگ دستگاه و امکان پخش فرمتهای مورد نیاز ما هست.
من خودم وقتی با مشخصات مدل XDVB-333 ایکس ویژن آشنا شدم ، چون اسم گیرنده دیجیتالای ایکس ویژن رو زیاد شنیده بودم و از طرفی دیدم کابل hdmi هم داره اینو گرفتم . من 80 تومن گرفتمش.
عکسش اینه :

samira_googleOne
28-12-2011, 12:47
فراسو و اون یکی رو من کار نکردم.
xvision چیز خوبیه . اما نسبت به امکاناتش به نظرم قیمتش یکم بالاست که شاید گارانتی مادیرانش برای بعضی ها قیمت رو قابل هضم کنه.

با حرفت موافقم :20: قیمتش یکم بیشتره ولی خداییش با وجود گارانتی مادیران ارزش خرید رو داره . من خودم یه مانیتور LG با گارانتی مادیران داشتم که وقتی به دلیل مشکل برقی که توی خونمون برای چندبار تکرار شد ، به مشکل برخورد ولی مادیران آنقدرررر خوووب خدماتش رو ارائه داد که خاطره خیلی خوبی توی ذهنم موند.:40:

rex-sa
28-12-2011, 14:36
از دوستان کی از قیمتهای جدید امپ pioneer,onkyo,denon.marantz......خبر داره؟؟؟؟بیشتر مدنظرمonkyo509,denon 1612,pioneer 920هستش...اسپیکر 428 جامو چطور؟

am22
28-12-2011, 15:15
1:

دوست من شما z5500 داری؟

بله من خیلی وقته که اون رو دارم و ازش برای سینمای خانگی استفاده می کنم حالا مشکلی که هست
می خوام کل سیستم صوتی و تصویرم رو به سمت HD و بلوری ارتقا بدم متاسفانه همانطور که در پست قبلی
گفتم لاجیتک روی صداهای HD مثل dolby trueHD و DTS-HD پشتیبانی نداره برای همین مجبورم که یک سیستم جدید جمع کنم اما از اونجایی که کیفیت صدای اسپیکرهای لاجیتک رو خیلی دوست دارم و همین طور نمی خوام
هزینه اسپیکر جدید بپردازم گفتم یک رس.یور پایونیر بگیرم که پشتیبانی dolby trueHD و DTS-HD و از همان
اسپیکر های لاجیتک براش استفاده کنم که البته باز نیاز به یک ساب هم هست چون ساب لاجیتک در واقع آمپ هم
هست و قابل استفاده نیست
اون یک جور دریافت کننده هست که ورودی های زیادی داره شما دستگاههای مختلف پخش کننده رو بهش وصل
می کنید و اون خروجی رو تقویت میکنه به گیرنده هایی مثل اسپیکرها و تلوزیون می فرسته علاوه بر تقویت تفکیک
و آپ اسکیلینگ ،کانورتینگ و دی کدینگ هم توسط این دستگاه انجام میشه
صفحه مربوطه در وب سایت پایونیر

sm.khalili
28-12-2011, 15:30
سلام دوستان عزیز!!

قصد خرید یه سینما خانگی خیلی ارزون و خوب (نسبت به قیمت) رو دارم چه گزینه هایی رو پیشنهاد میکنید؟

:whistle::whistle::whistle:

amahdavi2004
28-12-2011, 15:55

من 15 ماه است که Bright دارم و مشکلی با آن نداشته ام، محسنات آن:
1 - دائماً روشن است حتی وقتی از آن استفاده نمی کنم دکمه پاور آن را خاموش نمی کنم؛ نه مشکل داغ کردن و نه هنگ کردن پیدا کرده است.
2 - گیرندگی اش از تیونر دیجیتال خود تلویزیونم بهتر است.
3 - به طور قابل قبولی فرمت‌ها را پشتیبانی می کند؛ برخی فیلمها را که تلویزیون نشان نمی دهد با usb ستاپ باکس می بینم.
4 - زیرنویس فارسی را به خوبی پشتیبانی می کند.
5 - ریموت آن بسیار خوب از فاصله دور و پشت شیشه و زاویه عمل می کند.
سایر امکانات را می توانید در سایت فروشنده اش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید.

persiantoolsbaz
28-12-2011, 16:09
1:کیفیت خوب----اسپیکر z5500لاجیتک بهترین کیفیت رو داره.
2:داشتن dvdپلیر-----خیلی ببخشیدا اما خیلی خنده داره که آدم برای یه dvdپلیر همچن قیمتی بپردازه.
شما میتونیین با هزینه خیلی کمتر (470.000)یه دونه z5500 بگیرید که از همه نظر عالی هست.

---------- Post added at 11:13 AM ---------- Previous post was at 11:12 AM ----------

دوست من شما z5500 داری؟

دوست عزیز اگه قیمت مدلی که معرفی کردی ماکزیمم در حد 150-200 باشه گزینه خوبیه چون اگه بیشتر باشه و بخوای یه پلیر کامل و خوب تا 150 اینا بخری ، بهتره که همین سینما رو بخری که هم کابل hdmi و پورت usb داره و هم انواع فرمتها رو ساپورت میکنه و هم رادیو داره ولی یادت باشه که z5500لاجیتک در واقع یه اسپیکر هست ، و امکاناتش اصلا" قابل مقایسه با سینمای خانگی شارپ آنهم مدل HT-CN9900DVW نیست !!!

برای کسیکه بخواد دستگاه کاملی بخره و بودجه اش رو داشته باشه بی نظیره ...

از جمله مشخصات HT-CN9900DVW میشه به موارد زیر اشاره کرد :

HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D795)-output type 1080P

5.1surround sound speaker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D795)

playable Disk : DVD, AudioCD, VCD, MP3, CD-R/RW, JPEG,DivX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D795)

USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D795) playback and karaoke 2Mic

Dolby digital pro logic

AM/FM Radio

:20:

rahmanshahi
28-12-2011, 19:50
بله من خیلی وقته که اون رو دارم و ازش برای سینمای خانگی استفاده می کنم حالا مشکلی که هست
می خوام کل سیستم صوتی و تصویرم رو به سمت HD و بلوری ارتقا بدم متاسفانه همانطور که در پست قبلی
گفتم لاجیتک روی صداهای HD مثل dolby trueHD و DTS-HD پشتیبانی نداره برای همین مجبورم که یک سیستم جدید جمع کنم اما از اونجایی که کیفیت صدای اسپیکرهای لاجیتک رو خیلی دوست دارم و همین طور نمی خوام
هزینه اسپیکر جدید بپردازم گفتم یک رس.یور پایونیر بگیرم که پشتیبانی dolby trueHD و DTS-HD و از همان
اسپیکر های لاجیتک براش استفاده کنم که البته باز نیاز به یک ساب هم هست چون ساب لاجیتک در واقع آمپ هم
هست و قابل استفاده نیست
اون یک جور دریافت کننده هست که ورودی های زیادی داره شما دستگاههای مختلف پخش کننده رو بهش وصل
می کنید و اون خروجی رو تقویت میکنه به گیرنده هایی مثل اسپیکرها و تلوزیون می فرسته علاوه بر تقویت تفکیک
و آپ اسکیلینگ ،کانورتینگ و دی کدینگ هم توسط این دستگاه انجام میشه
صفحه مربوطه در وب سایت پایونیر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nics.com%2FPUSA%2FHome%2FAV-Receivers)

خیلی ممنون از راهنمایی و توظیحات خیلی خوبتون.
منم از همین اسپیکر استفاده میکنم و واقعا زمانی که توی بازی هایی که از قابلیت دالبی پشتیبانی میکنن استفاده میشه یه احساس خیلی خوبی داره.
و یک سوال دیگه برام پیش اومد که وقتی اسپیکر ها رو به همون فکر کنم آمپی وصل کنید تا اونجایی که من میدونم مثلا خروجی یک آمپی 400وات باشه میتونه تا 400وات به اسپیکر ها انژی بده.و از اونجایی که جمع اسپیکر های Z5500 معادله 317واته از کجا باید تشخیص بدین که توانی که بهشون میدین اندازه هست؟
حالا نمیدونم معنی درست آمپی رو فهمیدم یا نه لطفا راهنماییم کنین.
باز هم یک سوال دیگه: من یه کلیدی پشت کنترلر این اسپیکر کنار ورودی اوپتیکالش دیدم که به 2حالت 6 ch direct و stereo 1.3 تغییر میکنه.نمیدونم تفاوتش چی هست.
:31:و باز هم یک سوال دیگه:من هر کاری کردم از هر 5تای این اسپیکر ها صدا بگیرم نشد.وقتی در حالت stereo x2 هست 4تا اسپیکرا کار میکنه و در حالت های music و movie هم باز به طور یکسان از همه خروجی نداره و همین طور در حالت 6 ch direct حالا میخاستم ببینم آیا راهی برای این کار هست یا نه.که از همه به طور یکسان خروجی بگیریم.

rahmanshahi
28-12-2011, 19:55
دوست عزیز اگه قیمت مدلی که معرفی کردی ماکزیمم در حد 150-200 باشه گزینه خوبیه چون اگه بیشتر باشه و بخوای یه پلیر کامل و خوب تا 150 اینا بخری ، بهتره که همین سینما رو بخری که هم کابل hdmi و پورت usb داره و هم انواع فرمتها رو ساپورت میکنه و هم رادیو داره ولی یادت باشه که z5500لاجیتک در واقع یه اسپیکر هست ، و امکاناتش اصلا" قابل مقایسه با سینمای خانگی شارپ آنهم مدل HT-CN9900DVW نیست !!!

برای کسیکه بخواد دستگاه کاملی بخره و بودجه اش رو داشته باشه بی نظیره ...

از جمله مشخصات HT-CN9900DVW میشه به موارد زیر اشاره کرد :

Dolby digital pro logic

AM/FM Radio
:20:

دوست من حرف من اینه که اگر شما مثلا 400تومان میخای پول بدی اگه فقط اختصاص به یه چیز داشته باشه 100درصد اون کارش رو بهتر انجام میده.ولی اگه همین 400تومان رو بدی به یک وصیله دیگه که همراهش امکانات دیگه ای هم داشته باشه معلومه که قسمتی از هزینه ای که میپردازید مربوط به لوازم جانبی میشه پس حتما از کارایی اصلیش دور میشه.

esi222
28-12-2011, 20:18
مارک متفرقه رو نمیدونم ولی اگه تو مایه های سونی و سامسونگ میخای با این قیمت وجود نداره سونی از 450 تومن شروع میشه سامسونگ هم 340 به بالا تو مارک lg هم 4 بانده هاش از 280000 (lh-769hts) شروع میشه که ورودی hdmi و کابلش رو هم داره 850 وات هم خروجی صدا داره. دو بانده های lg هم از 190 شروع میشه (738hts قیمتش 230)-(775hts قیمتش 250) (765hts قیمتش 290 تومنه) همشون هم خروجی hdmi و کابلش رو دارن .ولی به نظر من اگه 4 بانده ی مارک میخوای همون 769hts رو بگیر نیازتو برطرف میکنه با این پول.
البته در مورد lg تصمیمتو زودتر بگیر چون یکی دو روزه قیمتهاش تو سینمای خانگی تو هر مدل 40 تومن رفته بالا تا همه فروشگاه ها نبردن بالا بگیر :46:

خیلی ممنون دوست عزیز بابت اطلاعاتت.
راستش در زمینه سینمای خانگی زیاد اطلاعات ندارم.
مثلا نمیدونم که DVD Player دارن یا باید جدا بخری!؟
من خودم یه ضبط سی دی 4000W سامسونگ دارم (دوبانده با دوتا ساب) که صداش خوبه.
سینما رو هم واسه کسی میخواستم.
ممنون میشم با لینک بزاری و مارک غیر LG هم معرفی کنی.سامسونگ باشه بهتره.
اگه 5.1 هم نشد،عوضش 2 بانده باشه با DVD Player و کیفیت صدای خوب،مورد نداره.:11:

در مورد امضا هم :
سونی رو نمیدونم ولی 9570 lg میتونه

شما مطمئنی که ار روی DVD هم میتونه ویدیوهای 1080p با فرمت mkv , mp4 پخش کنه؟
تست کردی؟

mr_rayan
28-12-2011, 20:43
از دوستان کی از قیمتهای جدید امپ pioneer,onkyo,denon.marantz......خبر داره؟؟؟؟بیشتر مدنظرمonkyo509,denon 1612,pioneer 920هستش...اسپیکر 428 جامو چطور؟

marantz قیمت ندارم.onkyo 509 فکر نکنم در حال حاضر گیر بیاد.اگر هم گیر بیاد باید 800 تومنی پولش باشه.1612 denon هم فکر کنم حدود 750 هستش.jamo 428 هم نیست.pioneer 920 هم باید دور و بر 600 باشه.

am22
28-12-2011, 23:47
خیلی ممنون از راهنمایی و توظیحات خیلی خوبتون.
منم از همین اسپیکر استفاده میکنم و واقعا زمانی که توی بازی هایی که از قابلیت دالبی پشتیبانی میکنن استفاده میشه یه احساس خیلی خوبی داره.
و یک سوال دیگه برام پیش اومد که وقتی اسپیکر ها رو به همون فکر کنم آمپی وصل کنید تا اونجایی که من میدونم مثلا خروجی یک آمپی 400وات باشه میتونه تا 400وات به اسپیکر ها انژی بده.و از اونجایی که جمع اسپیکر های Z5500 معادله 317واته از کجا باید تشخیص بدین که توانی که بهشون میدین اندازه هست؟
حالا نمیدونم معنی درست آمپی رو فهمیدم یا نه لطفا راهنماییم کنین.
باز هم یک سوال دیگه: من یه کلیدی پشت کنترلر این اسپیکر کنار ورودی اوپتیکالش دیدم که به 2حالت 6 ch direct و stereo 1.3 تغییر میکنه.نمیدونم تفاوتش چی هست.
:31:و باز هم یک سوال دیگه:من هر کاری کردم از هر 5تای این اسپیکر ها صدا بگیرم نشد.وقتی در حالت stereo x2 هست 4تا اسپیکرا کار میکنه و در حالت های music و movie هم باز به طور یکسان از همه خروجی نداره و همین طور در حالت 6 ch direct حالا میخاستم ببینم آیا راهی برای این کار هست یا نه.که از همه به طور یکسان خروجی بگیریم.

6 ch direct به شما امکان میده که کامپیوترتون مستقیما به صورت 5.1 کانال به اسپیکر متصل کنید البته این مستلزم اینه که کارت صدای شما این حالت رو پشتیبانی کنه و تنظیمات صحیح رو در کنترل پنل کارت صدا انجام بدید در این صورت اولین وردی دو کانال جلو وردی وسط دو کانال پشت و آخرین وردی که در واقع کنار ورودی های دیجیتال قرار داره برای ساب و سنتر هستند
در حالت stereo 1.3 این سه ورودی کاملا مستقل عمل کرده و هر کدام یک ورودی استریو برای یک دستگاه میشوند
در نتیجه شما می تونید سه دستگاه مختلف رو به صورت استریو به پنل لاجیتک متصل کنید

در حالت stereo x2 بله حق با شماست تنها چهار اسپیکر کار می کنه ولی در حالتهای dolby موزیک و مووی همه آنها صدا دارند برای تنظیم از همان ولوم که برای ساب و اسپیکر های پشت و سنتر به صورت جداگانه وجود داره استفاده کنید تا به صدای یک دستی برسید استفاده از ورودی های دیجیتال کمک بیشتری می کنه در حالت 6 ch direct ممکنه تنظیمات کارت صداتون درست نباشه یا کابلها درست متصل نشده باشند

سوال اولتون هم همان سوال من در پست اولم هست که متاسفانه کسی جواب نداد

moama
29-12-2011, 02:07
خیلی ممنون دوست عزیز بابت اطلاعاتت.
راستش در زمینه سینمای خانگی زیاد اطلاعات ندارم.
مثلا نمیدونم که DVD Player دارن یا باید جدا بخری!؟
من خودم یه ضبط سی دی 4000W سامسونگ دارم (دوبانده با دوتا ساب) که صداش خوبه.
سینما رو هم واسه کسی میخواستم.
ممنون میشم با لینک بزاری و مارک غیر LG هم معرفی کنی.سامسونگ باشه بهتره.
اگه 5.1 هم نشد،عوضش 2 بانده باشه با DVD Player و کیفیت صدای خوب،مورد نداره.:11:

شما مطمئنی که ار روی DVD هم میتونه ویدیوهای 1080p با فرمت mkv , mp4 پخش کنه؟
تست کردی؟
همشون البته اونهایی که من معرفی کردم پلیر دارن . در مورد سامسونگ هم بهتر اینجا یه نگاه بندازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------------------------------------------------------
بله البته اگه فایل به صورت دیتا رایت شده باشه

kia.Tahamtan
29-12-2011, 06:48
دوستان اگه بخواین بین فراسو ، X-vision ، Bright از 1 تا 10 امتیاز بدین چطوری امتیاز میدید؟
همه نمره بدید تا به جمع بندی برسیم و البته با ذکر دلیل و مزیت

FARSHAD_DIGITAL
29-12-2011, 07:12
سلام.یک سایت توپ پیدا کردم واسه حرفه ایها.بخش سینمای خانگیش رو از دست ندید.

esi222
29-12-2011, 09:20
همشون البته اونهایی که من معرفی کردم پلیر دارن . در مورد سامسونگ هم بهتر اینجا یه نگاه بندازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------------------------------------------------------
بله البته اگه فایل به صورت دیتا رایت شده باشه

ممنون
درمورد اون سایت سامسونگ قبلا بهش سر زدم.قیمتاش بالاست.
مارک های متفرقه اگه شد اشکال نداره.اگه میشناسی.
اگه حدود 200تومن دوبانده هم معرفی کنیی ممنون میشم.
تو سایتا چیزی پیدا نکردم آخه.
---------------
بله همشونو دیتا زدم.پس خیالم راحت باشه 100% از روی DVD هم میتونه 1080p رو بخونه دیگه؟

moama
29-12-2011, 10:09
ممنون
درمورد اون سایت سامسونگ قبلا بهش سر زدم.قیمتاش بالاست.
مارک های متفرقه اگه شد اشکال نداره.اگه میشناسی.
اگه حدود 200تومن دوبانده هم معرفی کنیی ممنون میشم.
تو سایتا چیزی پیدا نکردم آخه.
---------------
بله همشونو دیتا زدم.پس خیالم راحت باشه 100% از روی DVD هم میتونه 1080p رو بخونه دیگه؟
مارشال با 200 تومن میتونی پیدا کنی البته نمیدونم پلیر هم داره یا نه . سایت ازش ندارم ولی تو اکثر شهرها نمایندگی داره 50 ماه هم گارانتی میده البته نباید ازش انتظار کیفیت زیادی داشته باشی مارک متفرقه دیگه سراغ ندارم کلا اگه میخوای 200 بیشتر هزینه کنی باید بگردی و گیر بیاری . تو این رنج چیز با کیفیتی گیر نمیاد

javvan
29-12-2011, 11:44
دوستان سلام

يه سوال (يه سوال يه سوال 50 تا سوال پرسيدم) ببخشيد ديگه ما زورمون به شما رسيده

من يك سوني 2192 دارم كه تو اطاق كارم ازش استفاده ميكنم و بخاطر اينكه ساعتها وقتم اونجاست از طرفي مليلم شبكه مستند

را داشته باشم ولي اين 2192 فقط يك ورودي V H F آنتن داره .هيچ ورودي خروجي يا تله تكست نداره

آيا امكان نصب ست آپ باكس وجود داره در ضمن بنظر من ايكس ويژن 333 از تمام دستگاهاي ديگه زيبا تره

poonel
29-12-2011, 15:25