PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

klipsch
26-10-2011, 21:40
سلام دوست عزیز . ممنون از راهنمایی و اطلاعات خوب و مفیدتون . من در اولین فرصت یک عکس از این گرام و متعلقاتش میندازم شما ببین چی به چیه . یک آمپ استریو قدیمی هم دارم که تا همین پارسال استفاده میکردم و انصافا هم ازش راضی بودم . اون ورودی فونو داره حالا از اون هم عکس میندازم . دفترچشم دارم به احتمال زیاد . اگه بود اون رو هم اسکن میکنم که شما ببینی اصلا این گرام با این آمپ ست میشه یا نه (که فکر کنم بشه به احتمال زیاد) شما نمیدونی از کجا میتونم صفحه پیدا کنم ؟ سبک موزیکمم بیشتر راک و پراگرسیو راک های دهه 60 و 70 میلادی هستش. اما همونطوری که شما گفتید واقعا صدای یک گرام خوب به مراتب بهتر و با کیفیت تر از دیگر سورس های موزیک هستش.

پیرو گفتگو قبلی که داشتیم باید اضافه کنم در خصوص سبک های موسیقی که گفتید من فروشنده و کاسب صفحه نیستم ولی نزدیک به 23000 تا صفحه دارم و دوستانی دارم که همین حدود یا کمتر صفحه دارن و مجموعه دار هستند... معمولا با دوستان تبادل میکنم صفحه هارو یا صفحه های جدید رو میخرم و به آرشیو اضافه میکنیم یا قرض میدیم به دوستان دیگه... شما اگه نیاز داشتی میتونم معرفی کنم کسی که بتونی ازش خریداری کنی ولی صفحه های خودمو نمیفروشم... ولی میتونم بصورت امانی بهت بدم... هر سبکی هم بخوای هست از Folk مثل آلبوم های لئونارد کوهن که عاشقشم... تا راک و متال و پاپ...:46:

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

جواب يك كاربر تازه وارد "klipsch" به من كه محترمانه گفتم اينجا جاي فروش قطعه به بچه ها نيست.

پيام بنده: شما اگر بخواي اينجا قطعه بفروشي از چند وقت ديگه بچه هاي اينجارو با DIY گول بزني من به مدير ميگم حساب شمارو مسدود كنه!

جواب ايشان: هر غلطی دوست داری بکن... مرتیکه تهدید میکنی؟ جنابعالی اصلا کی باشی؟
به شما ارتباطی نداره که من بخوام با کاربرای دیگه در ارتباط باشم... برو جمع کن خودتو... اگرم دوست داشتی زنگ بزن یه جور جوابتو بدم که دیگه ازین گنده گوزیا نکنی

من توی فروم هیچی نمیفروشم فقط دارم سعی میکنم اطلاعات اودیوفایلی که با زحمت و تلاش بسیار و مطالعه سورس های انگلیسی بدست آوردم رو به رایگان در اختیار دوستان و علاقمندان قرار میدم و منّتی هم ندارم ولی شما چایی نخورده خودمونی شدی و انگ "گول زدن" رو بمن زدی که کاملا مشخصه فردی خارج از مبادی آداب و غیر پایبند به اصول اخلاقی هستی... باری...
بیش ازین وقت گرانبهای خودمو نمیتونم برای افرادی به ظن خود پروفسور و به دید خودم مشاغلان گزافه گوی هیچ ندان! هدر بدم

پیام اخلاقی: نادان جهالت و دنایت آشکار مکند مگر به گشودن سیاهچاله دهان و برکشیدن تیغ زبان و بیرون افکنی تراوشات ذهنی نجس و آلوده و متعفن و رسوب شده ی خویش:46:

ruzbe1313
26-10-2011, 23:00
شما یه کنسول بازی نام بردی و یک بلوری پلیر.این دوتا که اساس کارشون فرق داره.
اگر شما هدفت خرید کنسول بازی هست خب ps3 بگیر و در کنار گیم از پخش کننده بلوریش هم استفاده کن ولی اگر فقط برای پخش بلوری می خوای خب LX54 بگیر.

خب پلیری میخوام واسه دیویدی و بلوری (متصل به پکیج دنون 1311)

اما بر این اساس که PS3 یکی از بهترین بلوری پلیرهاست تو نقدها چرا یک تیر دو نشون نکنم که بشه باش بازی هم کرد؟

به عبارت واضح تر برتری مثلا LX54 اونقدی هست که به مزیت کنسول داری بچربه ؟ (اونم تو سورس های ما که کپیه)

mr_rayan
26-10-2011, 23:00
جناب رایان عزیز منتظر نظر شما هستم منظورش از این حرف چیست؟

منظورش break in هست.فقط در مورد ساب ووفر صدق نمی کنه.کلا بلندگو باید break in بشه حداقل هم 20 ساعت برای اینکار لازمه.شما از بلندگوهات استفاده استاندار بکن مشکلی نداره.نیاز نیست کار خاصی انجام بدی.

maryam222
26-10-2011, 23:05
تفاوت آمپ مدل 320 و مثلا 920 پایونر در چی هست که نمی شه از اسپیکر 426 جامو استفاده کنم من مشخصات این دو مدل رو نگاه کردم تفاوتی در قدرت خروجی صدا ندارند هر دو مثلا برای اسپیکرهای front عدد 125w/h است و حتی مدل 1020 هم همین عدد هست و تفاوت اصلی تنها در تعداد پورت ها و 1.7 بودن این آمپ ها است .لطفا راهنمایی کنید اگر نمیتونم از جامو استفاده کنم rs33 رو برا فروش زیر قیمت اعلام کنم .

CAPITAN MAC
26-10-2011, 23:50
سلام دوستان
من یک اسپیکر z5500 دارم که سه تاوردی دارد داره
1. optical
2.coax
3. stereo
حالا یک led و ----- + دسنگاه پخش 3d+دودی پلیر ال جی (9750) دارم که همگی خروجی optical را دارن می خواستم بدونم کابل اپتیکال باید به کدوم یکی از این دستگاه بزنم تا صدا دیجیتال داشته باشم درضمن بیشترین استفاده ام از ----- و 3d پلیر هست

l

davood-d
27-10-2011, 00:05
من اینجا هیچ قطعه ای نفروختم فقط دارم اطلاعات های-فای که سالها با زحمت و با جستجوی ساعت ها سورس های انگلیسی بدست آوردم رو به رایگان در اختیار دوستان قرار میدم، دیگران هم نه قراره چیزی از من بخرن نه من چیزی از اونا پس لازم نیست حضرتعالی کاسه داغ تر از آش بشی... اگه کسی به عنوان DIY در شما ملالیده به بنده ارتباطی نداره... شما هم احساس ریاست نکن و توصیه میکنم از راه های متمدنانه تری برای رسیدن به خواسته هات استفاده کنی... اگه مضاف بر موارد موصوف چیزی باقی مونده بگو که بصورت درخور جوابت رو بدم وگرنه آدم خوب سرش به کارش خودشه :46:

پیام اخلاقی: "نادان جهالت و دنایت آشکار مکند مگر به گشودن سیاهچاله دهان و برکشیدن تیغ زبان و بیرون افکنی تراوشات ذهنی نجس و متعفن و ته نشین شده خویش"

كاملا از ادبيات جنابعالي مشخص كي متمدن
كاملا از جواب نظر شخصي كه دادي مشخص كي متمدن
بچه هاي اين فروم من در اين مدت شناختن و خيلي زود با ماهيت جنابعالي هم آشنا شدن
بگذريم

اينجاي جاي اين حرفها نيست

mr_rayan
27-10-2011, 01:15
تفاوت آمپ مدل 320 و مثلا 920 پایونر در چی هست که نمی شه از اسپیکر 426 جامو استفاده کنم من مشخصات این دو مدل رو نگاه کردم تفاوتی در قدرت خروجی صدا ندارند هر دو مثلا برای اسپیکرهای front عدد 125w/h است و حتی مدل 1020 هم همین عدد هست و تفاوت اصلی تنها در تعداد پورت ها و 1.7 بودن این آمپ ها است .لطفا راهنمایی کنید اگر نمیتونم از جامو استفاده کنم rs33 رو برا فروش زیر قیمت اعلام کنم .

مقدار وات خروجی آمپلی فایر ها همه تو یک سطح هست.فرق زیادی نمی کنند.تفاوتشون تو میزان جریان دهی و اهم و پردازش و ... هست.شما می تونی جامو 426 رو به آمپ 320 هم وصل کنی ولی اون صدایی رو که این بلندگو بخواد به شما بده اون چیزی نیست که درخور بلندگو باشه.

---------- Post added at 01:15 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

سلام دوستان
من یک اسپیکر z5500 دارم که سه تاوردی دارد داره
1. optical
2.coax
3. stereo
حالا یک led و ----- + دسنگاه پخش 3d+دودی پلیر ال جی (9750) دارم که همگی خروجی optical را دارن می خواستم بدونم کابل اپتیکال باید به کدوم یکی از این دستگاه بزنم تا صدا دیجیتال داشته باشم درضمن بیشترین استفاده ام از ----- و 3d پلیر هست

l

شما هر دستگاهی که زیاد استفاده می کنی رو به بلندگوهات وصل کن.

anaconda
27-10-2011, 01:28
منظورش break in هست.فقط در مورد ساب ووفر صدق نمی کنه.کلا بلندگو باید break in بشه حداقل هم 20 ساعت برای اینکار لازمه.شما از بلندگوهات استفاده استاندار بکن مشکلی نداره.نیاز نیست کار خاصی انجام بدی.

ممنون جناب رایان عزیز ما شمارو نداشتیم معلوم نبود چه خاکی تو سرمون میکردیم :11:

jaber1361
27-10-2011, 07:47
با سلام
برای من یک عدد گیرنده دیجیتال از انگلیس اورده اند . برای تنظیم کشور، ایران ندارد. کدام کشور با فرستنده ایران همخوانی دارد.
با تشکر
سلام
باید اول ببینی که mpeg4 رو پشتیبانی میکنه یا نه
دوستم هم یک گیرنده دیجیتال از آلمان گرفته بود ولی چون ایران از تکنولوژی جدیدتری نسبت به اروپا استفاده میکنه اینجا جواب نداد!!

klipsch
27-10-2011, 09:58
كاملا از ادبيات جنابعالي مشخص كي متمدن
كاملا از جواب نظر شخصي كه دادي مشخص كي متمدن
بچه هاي اين فروم من در اين مدت شناختن و خيلي زود با ماهيت جنابعالي هم آشنا شدن
بگذريم

اينجاي جاي اين حرفها نيست

اگه اینجا جاش نیست پس زنگ بزن حرفتو بگو جواب دندونشکن هم بگیر

پ.ن: همیشه میگن انسان کوچک و بی ارزش رو به حال خود رها کن تا در دنیای کوچک خویش خوش باشد! lol

حامد22
27-10-2011, 10:46
سلام من می خوام یه سینمای خانگی الجی مدل LH- 877HTS بگیرم تو این رنج قیمت مدلی بهتر هست راستی مدل تلویزیونمم
47 LW 57000 هست

maryam222
27-10-2011, 16:31
ممنون رایان جان که جواب سوال ها رو با حوصله میدید خدا ایشاا.. شما رو حفظ کنه :46:
ولی اگر میشه یک کم بیشتر توضیح بدید من وقتی مشخصات این مدلها رو با هم بررسی می کنم به غیر از تعداد پورت ها ،بلتوث ,3d و .. تفاوتی که مربوط به صدا باشه نمی بینم به جز مدلهای 920 به بالا
در ضمن اینکه گفتم از تاثیر پذیری از مطالب شما rs33 خریدم پیشیمون نیستم زیرا همینطور که شما گفته بودید تفکیک صدا تو این مدل واقعا عالیه و صدا هم که سلیقگی هست و باید از نزدیک شنید .

klipsch
27-10-2011, 17:21
ممنون رایان جان که جواب سوال ها رو با حوصله میدید خدا ایشاا.. شما رو حفظ کنه :46:
ولی اگر میشه یک کم بیشتر توضیح بدید من وقتی مشخصات این مدلها رو با هم بررسی می کنم به غیر از تعداد پورت ها ،بلتوث ,3d و .. تفاوتی که مربوط به صدا باشه نمی بینم به جز مدلهای 920 به بالا
در ضمن اینکه گفتم از تاثیر پذیری از مطالب شما rs33 خریدم پیشیمون نیستم زیرا همینطور که شما گفته بودید تفکیک صدا تو این مدل واقعا عالیه و صدا هم که سلیقگی هست و باید از نزدیک شنید .

دوست عزیز جسارتا باید بگم که damping factor و timber accuracy آمپلی فایر 520 با 320 متفاوته :46: یعنی از نظر گرمای سیستم (چون ترانزیستورها باید به دمای خاصی برسن که حداکثر کارایی رو داشته باشن) آمپلی فایر 520 بهتر از 320 هست و همچنین از نظر نرمی صدا یا Timber accuracy مدل 520 بهتر عمل میکنه و صدای خطی تری داره... من هم از تجربه مقایسه و تست دموی صدا که انجام دادم میگم هم با اسیلوسکوپ بررسی کردم... ولی شاید به گوش یه شنونده معمولی تفاوتی احساس نشه ولی به هرحال در حالت استریو مهم به نظر میرسه

Saeed7Star
27-10-2011, 17:49
این گیرنده های dennay چطورن ؟ از mkv پشتیبانی میکنن ؟

mehdi30nema
27-10-2011, 21:58
باید ببینید سیمی که خریدید AWG چند هست و با در نظر گرفتن طول سیم و وات و آمپدانس خروجی آمپلی فایر ببینید حداکثر دامنه ی ایمن برای اون نوع سیم چقدره... به نظر من 17 متر مشکل ایجاد میکنه بازم اگه قطر سیم رو بگی میتونم دقیق محاسبه کنم براتون... هرچی طول سیم بیشتر میشه Capacitance و resistance سیم بیشتر میشه که روی صدا تاثیر منفی میزاره

حداقل تعداد رشته های داخلیش باید با اصلی یکی باشه و الا مشکل اساسی درست می کنه و ممکنه به سیستمت آسیب جدی بزنه

دوستان من هنوز دقیقا متوجه نشدم باید چه سیمی برای باند های عقب سینما بگیرم .
یکی از دوستان قطر سیم را خواسته که فکر کنم حدوده 1 میلی متر باشه و یکی از دوستان دیگه هم رشته های داخلی سیمه اصلی را پرسیده اند که چون سره سیم لحیم شده نمیشه شمرد .

ممنون میشم راهنماییم کنید که دقیقا چی کار کنم و چه سیمی باید بگیرم .
چون الان که از سینما استفاده میکنم همش ترس آسیب رسیدن به سیستم را دارم .

davood-d
27-10-2011, 22:16
دوستان من هنوز دقیقا متوجه نشدم باید چه سیمی برای باند های عقب سینما بگیرم .
یکی از دوستان قطر سیم را خواسته که فکر کنم حدوده 1 میلی متر باشه و یکی از دوستان دیگه هم رشته های داخلی سیمه اصلی را پرسیده اند که چون سره سیم لحیم شده نمیشه شمرد .

ممنون میشم راهنماییم کنید که دقیقا چی کار کنم و چه سیمی باید بگیرم .
چون الان که از سینما استفاده میکنم همش ترس آسیب رسیدن به سیستم را دارم .

من فكر ميكنم خود بلندگو بيشتر ميتونه به آمپ آسيب بزنه! براي باند عقب 17 متر خيلي متراژ زيادي نيست. كم نيست ولي خيلي هم نميشه گفت آسيب ميزنه. باز نظر دوستان مهم

ruzbe1313
27-10-2011, 22:42
پلیری میخوام واسه دیویدی و بلوری (متصل به پکیج دنون 1311)

اما بر این اساس که PS3 یکی از بهترین بلوری پلیرهاست تو نقدها چرا یک تیر دو نشون نکنم که بشه باش بازی هم کرد؟

به عبارت واضح تر برتری مثلا LX54 اونقدی هست که به مزیت کنسول داری بچربه ؟ (اونم تو سورس های ما که کپیه)

davood-d
27-10-2011, 23:04
پلیری میخوام واسه دیویدی و بلوری (متصل به پکیج دنون 1311)

آره براي كپي ps3 بهتره هم گيم هم فيلم
پلير تفاوت زيادي با ps3 داره اما نه براي كپي

pgu83
28-10-2011, 00:38
سلام دوستان
یه سینمای خانگی با کمک آقای رایان عزیز برای داییم پارسال خریدم 3378 فیلیپس بود 400 تومن.از نظر دیزاین و صدا خیلی خوب بود.
حالا میخوام برای خودم یه سینمای خانگی تا 600 تومن برای یک سالن 40 متری بخرم.اگه میشه یه راهنمایی خوب به بنده بکنید.
دیزاینش مثل سری rs پایونیر نباشه.خیلی زمخته.برند هم مهم نیست فقط کیفیت صدا و آپ اسکیلینگ خوبی داشته باشه.خیلی ممنون.ارادتمند همه

maryam222
28-10-2011, 10:07
یکی از دوستام rs33 من رو 50 زیر قیمت میخواد بگیره دوستان یه راهنمایی کنند من اگر اسپیکر جامو 426 و یک آمپ 820 پایونر بگیرم کیفیت صدا برا موزیک و هم برا سینما خیلی متفاوته یا تفاوت قابل ملاحظه ای با rs33 نداره و ارزش اینو داره که من اینطوری هزینه کنم ؟

ehsan32909
28-10-2011, 14:26
سلام
من یه led و سینمای خانگی شارپ خریدم که روش یه blu ray player هم دادن. حالا وقتی با سینمای خانگی فیلم میبینم مشکلی با سیستم صوتی ندارم همشون صدا رو پخش می کنن. ولی وقتی با blu ray player فیلم میبینم صداش فقط از تلویزیون پخش میشه و از سینمای خانگی صدا بیرون نمیاد.
حالا برای اینکه بتونم وقتی از بلوری استفاده میکنم صداش از سینمای خانگی در بیاد باید چیکار کنم؟

pro2
28-10-2011, 14:39
سلام

مدل sony e880 یو اس بی 3 ساپورت میکنه ؟

toop95
28-10-2011, 17:55
دوستان این Rs33 پلیر نداره نه؟

Farshid72
28-10-2011, 18:07
سلام

مدل sony e880 یو اس بی 3 ساپورت میکنه ؟
عزیزم کلیه درگاه های usb 2 usb 3 هم ساپورت میکنن...

mr_rayan
28-10-2011, 23:33
یکی از دوستام rs33 من رو 50 زیر قیمت میخواد بگیره دوستان یه راهنمایی کنند من اگر اسپیکر جامو 426 و یک آمپ 820 پایونر بگیرم کیفیت صدا برا موزیک و هم برا سینما خیلی متفاوته یا تفاوت قابل ملاحظه ای با rs33 نداره و ارزش اینو داره که من اینطوری هزینه کنم ؟

شما جامو 426 رو بگیر و یه آمپ بهتر.شما که داری هزینه می کنی یخورده بیشتر هزینه کن.onkyo 508 بگیر و یا yamaha 567.

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

دوستان این Rs33 پلیر نداره نه؟

پلیر داره.

maryam222
29-10-2011, 18:34
قیمت جامو 426 و onkyo508 ؟ آیا نیاز به ساب هم دارم ؟

A.N.A.P
29-10-2011, 23:46
دوستان آیا PS3 میتونه کارایی که پخش کننده سینما خانگی SZ-1000 رو انجام بده ؟ بعد بلندگو های جداگانه بخرم ؟ تلویزیونم Sony NX720 .

apachi7000
30-10-2011, 00:35
قیمت جامو 426 و onkyo508 ؟ آیا نیاز به ساب هم دارم ؟

جامو 426 قیمت گرفتم 550 تومن.

tohid81
30-10-2011, 13:06
سلام. از دوستان كسي تاحالا سينماي خانگي جديد پايونير يعني مدل bcs-414 رو تست كرده؟ مي خواستم درمورد كيفيت صداش و نقاط ضعف و قوتش بدونم. درمورد جزئيات و امكانات فني اش اطلاعات كاملي بدست آورده ام، اما هيچ review مناسبي نتونستم درمورد بخونم، حتي به انگليسي. اگر كسي تاحالا تست كرده ممنون ميشم كه اطلاعاتش رو در اختيار بزاره، بخصوص درمورد كيفيت صداش در پخش موسيقي.

mrm88
30-10-2011, 13:32
ممنون که اینقدر وقت گذاشتی
تو نظرم گفتم اتاقی 8 -9 متری دارم،واسه هزینه هم شما از 500 تا 1.5 در نظر بگیر
نه گرام ندارم،محتوای شنیداری من شامل سی دی های اورجینال،کپی،فایل های فلک،ام پی تری
سبک موسیقی مورد علاقم بیشتر راک و شاخه هاش و تاحدودی الکترونیک(دنس،ترنس) و کارای تلفیقی
ممنون بابت جواب

من ظاهرا سوالام خیلی سخته! نه؟

A.N.A.P
30-10-2011, 18:21
دوستان آیا PS3 میتونه کارایی که پخش کننده سینما خانگی SZ-1000 رو انجام بده ؟ بعد بلندگو های جداگانه بخرم ؟ تلویزیونم Sony NX720 .

از سوال های من که سخت تره ! :دی

davood-d
30-10-2011, 20:29

تلويزيون كه مهم نيست چي باشه
PS3 يك پلير گيم و فيلم, حالا شما خروجي تصوير به هر تي وي و صدارو به هر تقويت كننده صوتي كه ميخواي وصل كن.
اگر سيستم صوتي شما از صداي HD پشتيباني ميكه كه حل با كابل HDMI صدا و تصوير منتقل ميشه و اگر نه با يك كابل نوري ميتوني صدارو به هر سيستم صوتي كه ورودي نوري داشته باشد وصل كني.

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

من ظاهرا سوالام خیلی سخته! نه؟

با 500 كه نميشه چيزي خريد!
با 1.5 ميشه يه چيزاي خريد, سيستم هاي فاي خوبي نميشه اما ميشه تو سينمايي با كمك دوستان سيستم خوبي جم كني. ايجا با اين هزينه سيستم هاي خوبي جم كردن.

golabi2
30-10-2011, 23:20
دوستان آمپلی فایر های سونی تو ایران پیدا میشه؟
مثلا این مدل:
STR-DG920

davood-d
30-10-2011, 23:34
دوستان آمپلی فایر های سونی تو ایران پیدا میشه؟
مثلا این مدل:
STR-DG920

نه ديگه وارد نمي كنند!

golabi2
30-10-2011, 23:37
نه ديگه وارد نمي كنند!
یعنی اصلا پیدا نمیشه؟!

golabi2
30-10-2011, 23:53
دوستان برای این مدل پایونیر چه بلند گویی رو پیشنهاد میدین؟
VSX-520-K

davood-d
31-10-2011, 00:23
یعنی اصلا پیدا نمیشه؟!

من كه چند سالي هست تو هيچ كدوم از فروشگاه هاي صوتي نديدم!

klipsch
31-10-2011, 00:28
VSX-520-K

من نمیدونم چرا بیراهه میری... اول میگی میخوام استریو های-فای جمع کنم... بعد میری دنبال A/V ... اول موضع خودتو مشخص کن... میخوای سینما جمع کنی یا استریو؟ تا من بهت بگم چی بگیری... اگه استریو میخوای کمبریج اودیو هست... الته عمده وارد نشده ولی یه نفر هست میتونم معرفی کنم بگیری.. پایونیر هم A307R خوبه... 245 بود راستین میداد... نمیدونم چرا 20 تومن گرون کرده... نمیگم خیلی های-انده ولی انصافا صدای گرم و موزیکالی داره... میارزه به نظرم اگه رکم جا داشت میگرفتم میذاشتم کنار سیستم ولی جا ندارم...
ولی برای استریو اصلا از A/V استفاده نکن... به هیچ عنوان... اصلا تونالیته و موزیکالیتی نداره... هزار تا اکولایزر و لول کنترل و گین و ... اووووووووف .... اصلا صدای های-فای نمیشه گرفت ازش... فقط حجم میده بهت :46:

mrm88
31-10-2011, 00:43
من نمیدونم چرا بیراهه میری... اول میگی میخوام استریو های-فای جمع کنم... بعد میری دنبال A/V ... اول موضع خودتو مشخص کن... میخوای سینما جمع کنی یا استریو؟ تا من بهت بگم چی بگیری... اگه استریو میخوای کمبریج اودیو هست... الته عمده وارد نشده ولی یه نفر هست میتونم معرفی کنم بگیری.. پایونیر هم A307R خوبه... 245 بود راستین میداد... نمیدونم چرا 20 تومن گرون کرده... نمیگم خیلی های-انده ولی انصافا صدای گرم و موزیکالی داره... میارزه به نظرم اگه رکم جا داشت میگرفتم میذاشتم کنار سیستم ولی جا ندارم...
ولی برای استریو اصلا از A/V استفاده نکن... به هیچ عنوان... اصلا تونالیته و موزیکالیتی نداره... هزار تا اکولایزر و لول کنترل و گین و ... اووووووووف .... اصلا صدای های-فای نمیشه گرفت ازش... فقط حجم میده بهت :46:

قرار شد یه نسخه ای هم واسه ما بپیچی! چی شد؟ من جواب سوالای قبلیتو دادم که Davood جان که باش کانتکت پیدا کردی یه پاسخی روش داد ولی نه کامل!

davood-d
31-10-2011, 00:45
VSX-520-K

شما براي هاي فاي دنبال پايونير نرو!
integrated پايونير صداي به ظاهر با جزئيات بالا ميده اما نميشه باهاش طولاني موزيك گوش كرد
و اين كه تو راستين با بلندگوي بدي مثل مانيتور ازش صدا ميگيرن كه واقعا به قول استادم كه ميگفت اين بلندگو ها رسما گند ميزنه به صدا

شما براي هاي فاي ارزون NAD گوش كن خوشت مياد

maryam222
31-10-2011, 01:00
با توجه به سوال یکی از دوستان در پیغام خصوصی این مطالب رو برای دوستان ارائه می کنم
برای داشتن یک سیستم صوتی خوب مهمترین موضوع اینکه چقدر میخوای هزینه کنی
مطالبی تو این سایت بیشتر نظرات شخصی افراد هست و برای همین بعضًا خیلی منحرف کننده است من با توجه به تجربه کمی که تو این مدت به دست آوردم به شما پیشنهاد می کنم اگر صرفا به دنبال موسیقی هستی و می خوای کمتر از یک میلیون هزینه کنی دور این سیستم ها را خط بکشی و یک سیستم استریو خریداری کنی من خودم یک پاناسونیک دارم که 6 سال پیش 200 خریدم کیفیت صداش در ولوم پایین مثل همین rs33 است ولی اگر در آینده قصد داری یک سیستم سینمایی داشته باشه rs33 بهترین گزینه با توجه به قیمتش است .
من امروز از روی کنجکاوی پیچ بلندگوی اسپیکر rs33 را باز کردم و با کمال تعجب باید بگم که از دو بلند گوی بزرگ ، پایینی اصلاً به سیمی وصل نیست و تنها یک صفحه بلند گوست و تنها در ولوم بالا به لرزش می افته و بلندگوی بالایی نیز به نظر یک بلند گوی معمولی هست با این مشخصات 1593pa/xtw-16و dt131401و 8 اهم و ساخت چین و دیگر هیچ ...(1)
ولی باز هم تکرار می کنم با توجه به قیمت rs33 هم برای موزیک و هم سینما بهترین گزینه است و به نظر من بطور کی اگر می خواهید آینده نگری داشته باشید یک سیستم باید خودتون جمع کنید یک آملی خوب و یک اسپیکر خوب ! البته تو این سایت خیلی از جامو تعریف شده ولی بعید می دونم در کیفیت صدا خیلی تمایز داشته باشه که بخواید براش اینقدر هزینه بشه البته بیشتر این مطلب رو دوستانی نظر بدند که هم صدای پایونیر رو شنیدند هم جامو
امیدوارم تجربیاتم برای شما مفید باشه !
(1) به نظر دوستان آیا می شه به جای این بلندگو ، یک بلندگوی بهتر گذاشت و صدای با کیفیت تری رو دریافت کرد .

klipsch
31-10-2011, 01:07
قرار شد یه نسخه ای هم واسه ما بپیچی! چی شد؟ من جواب سوالای قبلیتو دادم که Davood جان که باش کانتکت پیدا کردی یه پاسخی روش داد ولی نه کامل!

دوست عزیز من چه پیشنهادی بدم... شما نگفتی چقدر میخوای هزینه کنی... برای یه اتاق حدود 10 متر میخوای سیستم های-فای جمع کنی... خب... شما به اینا نیاز داری:

آمپلی فایر (یا پری + آمپ)
اسپیگر
سورس (سی دی پلیر حداقل نیاز داری)
کابل اینترکانکت (RCA از سورس به آمپ یا پری آمپ)
اسپیکر کیبل

اینارم اگه داشته باشی بهتره ولی بدون اینا هم کارت راه میافته:
دَک
فضای اکوستیک (ابزوربر و رفیوزر و کفپوش پارکت و سقف کاذب و ...)

من نمیدونم چقدر میخوای هزینه کنی ولی اگه صدای خوب میخوای باید خرج کنی... من پیشنهاد میدم اول یه بلندگوی با تفکیک بالا ردیف کن... نمیدونم چی پیشنهاد بدم ولی اگه حوصله ساخت داری یه پیشنهاد خوب هست... یه جا میتونم معرفی کنم بری یک جفت فول رنج کن وود بگیری نزدیک 70-75 تومن... یه 20-30 تومن هم هزینه ساخت جعبه هورنش میشه... اگه خیلی خوب بسازی و خیلی خیلی شیک باشه که درخور یه سیستم خونگی باشه نهایتا 120 تومن یه جفت بلندگوی فول رنج داری... در فول رنج ها به دلیل حذف کراس اوور صدا بسیار بهتره و خطای فازی نداری... همچنین چون کل صدا از یک یونیت بلندگو پخش میشه شما مشکل ساند استیج نداری و مبدا صدا کاملا مشخصه... قیمت خوبی هم داره... اگه پول داری به نظر من فاستکس چیز خوبیه... البته من تو وبلاگ یه نفر دیدم، بعد Review خوندم ازش دیدم چیز جالبیه... من بلندگوهای اصلیم نزدیک 30 میلیون قیمتشه ولی اگه موقعیت داشته باشم حتما حتما یک جفت Fostex FE206EN میخرم برای خودم... فول رنج لطف دیگه ای داره... البته یه کمپانی کوچک امریکایی دیگه هم هست که فول رنج هایی فوق العاده ای داره با نام تجاری Audio Nirvana جستجو کنی پیدا میکنی سایتش رو... به ایران هم میفرستن خوشبختانه... قیمتهاشون خیلی خوبه... یه 8 یا 10 یا نهایتا 12 اینچ اگه بخری دیگه عالی میشه... مطمئن باش اندازه یه بلندگوی 10-20 هزار دلاری صدا بهت میده... برای آمپلیفایر هم انتخاب زیادی نداری تو ایران... یه سری برند هست مثل کمبریج اودیو، کواد، آیون، مرنتز، پایونیر، ... قیمت ها هم بالاست... جنس قدیمی هم دنبال چیز خوب نباش که سخت پیدا میشه... ولی پیدا میشه... برای کابل هم میتونی خودت بسازی.. من کابل اینترکانکت RCA با نقره درست کردم... فوق العاده میشه... قیمتش هم خیلی ارزون میشه... نیم متر سیم نقره (هرچی کوتاهتر بهتر) روش Shrink میکنم... بعد کنار هم دوباره شرینک میکنم... روش یه روکش Expandable sleeving میکنم... صداش در حد یه جفت اینترکانکت 1000 دلار یا شایدم بیشتر میشه... برای کابل اسپیکر هم از کابل مس بدون اکسیژن (oxygen free cooper) استفاده میکنم که معروفه به مس 6n یعنی خلوص بالا 99/999999 ... نتیجه کار در حد کابلهای 5-6 هزار دلاری میشه... البته کانکتورهاش هم مهمه که من از WBT استفاده میکنم

klipsch
31-10-2011, 01:20
با توجه به سوال یکی از دوستان در پیغام خصوصی این مطالب رو برای دوستان ارائه می کنم
مطالبی تو این سایت بیشتر نظرات شخصی افراد هست و برای همین بعضًا خیلی منحرف کننده است من با توجه به تجربه کمی که تو این مدت به دست آوردم به شما پیشنهاد می کنم اگر صرفا به دنبال موسیقی هستی و می خوای کمتر از یک میلیون هزینه کنی دور این سیستم ها را خط بکشی و یک سیستم استریو خریداری کنی من خودم یک پاناسونیک دارم که 6 سال پیش 200 خریدم کیفیت صداش در ولوم پایین مثل همین rs33 است ولی اگر در آینده قصد داری یک سیستم سینمایی داشته باشه rs33 بهترین گزینه با توجه به قیمتش است .
من امروز از روی کنجکاوی پیچ بلندگوی اسپیکر rs33 را باز کردم و با کمال تعجب باید بگم که از دو بلند گوی بزرگ ، پایینی اصلاً به سیمی وصل نیست و تنها یک صفحه بلند گوست و تنها در ولوم بالا به لرزش می افته و بلندگوی بالایی نیز به نظر یک بلند گوی معمولی هست با این مشخصات 1593pa/xtw-16و dt131401و 8 اهم و ساخت چین و دیگر هیچ ...(1)
ولی باز هم تکرار می کنم با توجه به قیمت rs33 هم برای موزیک و هم سینما بهترین گزینه است و به نظر من بطور کی اگر می خواهید آینده نگری داشته باشید یک سیستم باید خودتون جمع کنید یک آملی خوب و یک اسپیکر خوب ! البته تو این سایت خیلی از جامو تعریف شده ولی بعید می دونم در کیفیت صدا خیلی تمایز داشته باشه که بخواید براش اینقدر هزینه بشه البته بیشتر این مطلب رو دوستانی نظر بدند که هم صدای پایونیر رو شنیدند هم جامو
(1) به نظر دوستان آیا می شه به جای این بلندگو ، یک بلندگوی بهتر گذاشت و صدای با کیفیت تری رو دریافت کرد .

کاملا درسته... دوست عزیز من بلندگوهای بسیار زیادی داشتم از Klipsch Scala, Klipschorn, Klipsch Heresey, Klipsch Cornwall, Klipsch Cornscala, Jbl L100, Pioneer HPM100, Altec lansing Model 19, Peavey SP1, Technics و برندهای بسیار دیگه... صدا هم کم گوش نکردم ... حتی بلندگوهای ویلسون 150 میلیون تومانی هم گوش کردم... سیستم های خریداری شده به قیمت نزدیک 1 میلیون یورو هم دیدم و شنیدم... اولین چیزی که به قطعیت میتونم بگم اینه که "از نظر من و خیلی های دیگه پایونیر اصلا بلندگوساز نیست" شاید آمپلی فایر بسازه و خوب هم باشه ولی بلندگو اصلا! .... موضوع دیگه اینکه شما اگه سینمای خوب میخوای با 400-500 تومن نمیشه چیز خوب داشت... شما اگه واقعا لوفرکانس عالی میخوای با یه ساب 12 اینچ نمیشه جواب گرفت... باید برید روی ساب های 15 اینچ با ساختار هورن که حداقل تا 10 کیلوهرتز پایین میان... خودم سابقا موردنت شورت داشتم که فوق العاده بود... ولی جا نداشتم سینما رو فروختم چون کلا اهل سیستم سینمایی نیستم فقط های-فای:46:

maryam222
31-10-2011, 01:32
پس با این اوصاف شما سیستم فای زیر یک میلیون که کیفیت قابل قبولی داشته باشه چی پیشنهاد میدید؟

golabi2
31-10-2011, 01:40
آخه خودمم نمیدونم چیکار کنم!خیلی هم اهل فیلم نیستم ولی با میگم سینما جمع کنم!
این A307R رو باید با چه بلندگویی ست کنم؟!کلا با بلندگو چند میشه برام؟!البته با هزینه پلیرش!
پس مطمئن باشم این مدل صداش خوبه؟
او کمبریج اودیو رو پیدا نکردم چند گفته!؟

klipsch
31-10-2011, 10:11
آخه خودمم نمیدونم چیکار کنم!خیلی هم اهل فیلم نیستم ولی با میگم سینما جمع کنم!
این A307R رو باید با چه بلندگویی ست کنم؟!کلا با بلندگو چند میشه برام؟!البته با هزینه پلیرش!
پس مطمئن باشم این مدل صداش خوبه؟
او کمبریج اودیو رو پیدا نکردم چند گفته!؟

کمبریج اودیو azur 640A Version2 هست... اگه آکبند بخوای حدود 600 تومن فرزاد پورسرخ 10 روزه برات وارد میکنه... یکی از دوستان هست دست دوم تمیز داره تا 450 هم فکر کنم بده... اگه خواستی بگو برات بپرسم
307 پایونیر هم صداشو شنیدم خوب بود... به نظر من بلندگو اصلا پایونیر بگیر... به نظر من یه جفت مونیتورینگ هم حدود 400 تومن بخری خیلی عالیه.... یاماها، فاستکس، Tannoy و برندهای دیگه هستن... یه جفت monitor audio br5 هم داره که فکر کنم 400 تومن بده... یه جفت فوکال هم هست آکبندش حدود 2100 باید باشه... اینم میشه 1200 خرید ... مشابه آکبنده تو کارتون ولی فکر نکنم تو این رنج قیمت به کارت بیاد

miladsa
31-10-2011, 10:27
دوستان یه سوال
من تلویزونم خروجی optical داره سینمای خانگی سونی هم دارم ورودی اپتیکال داره
بعد چند تا دستگاه دارم مثل ر.س ی.و .ر و مدیا پلیرو ....
با کابل اپتیکال که از تلویزویون به سینما خانگی بزنم صدا 5.1 منتقل میشه ؟ یا نه ؟
یعنی کابل اپتیکال صدای 5.1 منتقل می کنه یا نه ؟

golabi2
31-10-2011, 10:32
دوستان یه سوال
با کابل اپتیکال که از تلویزویون به سینما خانگی بزنم صدا 5.1 منتقل میشه ؟ یا نه ؟
کابل اپتیکال هر نوع فرمت صدایی رو منتقل میکنه ولی مشکل اینجاست صدای تلویزیون استریو هست نه دالبی 5.1!شما اگه ر.س.ی.و.رتون خروجی اپتیکال داره میتونی مستقیم وصلش کنی سینما بعضی از مدل ها صدای دالبی رو پشتیبانی میکنن!

klipsch
31-10-2011, 10:37
دوستان یه سوال

دوست عزیز کابل اپتیکال در قالب Legacy DD و DTS از 5.1 پشتیبانی میکنه اون هم در صورتی که فرستنده و گیرنده هر دو این فرمت رو پشتیبانی بکنند ولی در قالب استریو و PCM فقط دوتا کانال چپ و راست رو پشتیبانی میکنه

miladsa
31-10-2011, 10:42
کابل اپتیکال هر نوع فرمت صدایی رو منتقل میکنه ولی مشکل اینجاست صدای تلویزیون استریو هست نه دالبی 5.1!شما اگه ر.س.ی.و.رتون خروجی اپتیکال داره میتونی مستقیم وصلش کنی سینما بعضی از مدل ها صدای دالبی رو پشتیبانی میکنن!

من مدیا پلیرم که فیلم full hd با صدای 5.1 داره رو با کابل hdmi به تی وی وصل کردم و صدا ارو از تی وی به سینما خانگی منتقل کردم
یعنی صدا 2.1 هست ؟ یعنی خروجش اپتیکال تی وی در هر شرایطی 2.1 هست ؟

---------- Post added at 07:12 AM ---------- Previous post was at 07:10 AM ----------

دوست عزیز کابل اپتیکال در قالب Legacy DD و DTS از 5.1 پشتیبانی میکنه اون هم در صورتی که فرستنده و گیرنده هر دو این فرمت رو پشتیبانی بکنند ولی در قالب استریو و PCM فقط دوتا کانال چپ و راست رو پشتیبانی میکنه

اقا ممنون از جوابت ولی یکم ساده تر توضیح بده دوست عزیز

من تلویزونم sony hx925 هست
سینما sony dz870
سورس صدا هم می دونم 5.1 هست !

ولی کلا چون جنتا دستگاه دارم و سینمای خانگی یه ورودی اگتیکال داره به ذهنم رسید این کارو بکنم ولی در صورتی که صدای 5.1 منتقل بشه از تی وی...

tohid81
31-10-2011, 11:36
من مدیا پلیرم که فیلم full hd با صدای 5.1 داره رو با کابل hdmi به تی وی وصل کردم و صدا ارو از تی وی به سینما خانگی منتقل کردم
یعنی صدا 2.1 هست ؟ یعنی خروجش اپتیکال تی وی در هر شرایطی 2.1 هست ؟

---------- Post added at 07:12 AM ---------- Previous post was at 07:10 AM ----------

اقا ممنون از جوابت ولی یکم ساده تر توضیح بده دوست عزیز

من تلویزونم sony hx925 هست
سینما sony dz870
سورس صدا هم می دونم 5.1 هست !

ولی کلا چون جنتا دستگاه دارم و سینمای خانگی یه ورودی اگتیکال داره به ذهنم رسید این کارو بکنم ولی در صورتی که صدای 5.1 منتقل بشه از تی وی...

سلام. ببين، از نظر فني موضوعي كه شما احتياج داري امكان پذيره. اما موضوع اينه كه در بسياري از مدلهاي تلويزيونها خروجي صداي اپتيك فقط خروجي LPCM و از نوع استريو هست. يعني فقط دو كانال رو خروجي ميده. البته اين موضوع كاملن بستگي به مدل تلويزيون داره، و عملن ضعف سيستمهاي تلويزيونهاست. بهتره براي اين موضوع به كاتالوگ محصولت مراجعه كني. البته خيلي وقتها اين موضوعات رو حتي تو كاتالوگ هم نمي نويسند تا ضعف كارشون كمتر معلوم بشه. در اينصورت تنها راه اينه كه از كسي كه امتحان كرده بپرسي، مثلن توي فرومهاي اينترنتي انگليسي زبان. يا خودت شخصن امتحان كني.

tohid81
31-10-2011, 11:46

بلندگوي دوم كه شما بهش اشاره كرديد، در حقيقت بلندگو نيست. يك روش براي افزايش راندمان صوتي بلندگو در فركانسهاي پايين هست تحت عنوان passive radiator. كاراييش شبيه همون سوراخي هست كه روي خيلي از بلندگوها ديده ميشه، و تحت عنوان bass reflex ازش نام برده ميشه. البته passive radiator كارايي بالاتري به نسبت bass reflex داره، اما بعلت سختي طراحي و خيلي دلايل ديگه معمولن كمتر استفاده ميشه.

tohid81
31-10-2011, 11:50
سلام. مي خواستم بدونم كسي اين سينما خانگي جديد پايونير يعني bcs-414 رو تست كرده. مي خوام درمورد كيفيت صداش و نقاط ضعف و قوتش يه نظر حرفه اي داشته باشم. درمورد امكاناتش اطلاعات كاملي دارم، چون سايت و كاتالوگش رو ديدم. نظر استفاده كننده رو مي خوام. چون من مي خوام بيشتر براي موسيقي گوش دادن استفاده كنم و كيفيت صداش برام خيلي مهمه.

A.N.A.P
31-10-2011, 13:46
ﺗﻠﻮﻳﺰﻳﻮﻥ ﻛﻪ ﻣﻬﻢ ﻧﻴﺴﺖ ﭼﻲ ﺑﺎﺷﻪ
PS3 ﻳﻚ ~ﻟﻴﺮ ﮔﻴﻢ ﻭ ﻓﻴﻠﻢ, ﺣﺎﻻ ﺷﻤﺎ ﺧﺮﻭﺟﻲ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺗﻲ ﻭﻱ ﻭ ﺻﺪﺍﺭﻭ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺻﻮﺗﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﺨﻮﺍﻱ ﻭﺻﻞ ﻛﻦ.
ﺍﮔﺮ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺻﻮﺗﻲ ﺷﻤﺎ ﺍﺯ ﺻﺪﺍﻱ HD ~ﺷﺘﻴﺒﺎﻧﻲ ﻣﻴﻜﻪ ﻛﻪ ﺣﻞ ﺑﺎ ﻛﺎﺑﻞ HDMI ﺻﺪﺍ ﻭ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﻣﻨﺘﻘﻞ ﻣﻴﺸﻪ ﻭ ﺍﮔﺮ ﻧﻪ ﺑﺎ ﻳﻚ ﻛﺎﺑﻞ ﻧﻮﺭﻱ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﺻﺪﺍﺭﻭ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺻﻮﺗﻲ ﻛﻪ ﻭﺭﻭﺩﻱ ﻧﻮﺭﻱ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻭﺻﻞ ﻛﻨﻲ.

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

ﺑﺎ 500 ﻛﻪ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﺧﺮﻳﺪ!
ﺑﺎ 1.5 ﻣﻴﺸﻪ ﻳﻪ ﭼﻴﺰﺍﻱ ﺧﺮﻳﺪ, ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻫﺎﻱ ﻓﺎﻱ ﺧﻮﺑﻲ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﺍﻣﺎ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﻮ ﺳﻴﻨﻤﺎﻳﻲ ﺑﺎ ﻛﻤﻚ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺧﻮﺑﻲ ﺟﻢ ﻛﻨﻲ. ﺍﻳﺠﺎ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻫﺎﻱ ﺧﻮﺑﻲ ﺟﻢ ﻛﺮﺩﻥ.

ﺣﺎﻻ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﺪﻝ SZ-1000 ﮐﻪ ﻗﯿﻤﺘﺶ ﺣﺪﻭﺩ 720 ﺗﻮﻣﻨﻪ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ؟

miladsa
31-10-2011, 16:17
سلام. ببين، از نظر فني موضوعي كه شما احتياج داري امكان پذيره. اما موضوع اينه كه در بسياري از مدلهاي تلويزيونها خروجي صداي اپتيك فقط خروجي LPCM و از نوع استريو هست. يعني فقط دو كانال رو خروجي ميده. البته اين موضوع كاملن بستگي به مدل تلويزيون داره، و عملن ضعف سيستمهاي تلويزيونهاست. بهتره براي اين موضوع به كاتالوگ محصولت مراجعه كني. البته خيلي وقتها اين موضوعات رو حتي تو كاتالوگ هم نمي نويسند تا ضعف كارشون كمتر معلوم بشه. در اينصورت تنها راه اينه كه از كسي كه امتحان كرده بپرسي، مثلن توي فرومهاي اينترنتي انگليسي زبان. يا خودت شخصن امتحان كني.

جستجو کردم به این رسیدم برای تلویزیون خودم bravia hx925

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه جای متن نوشته :
There're six 1080p inputs for this model: Four HDMIs, one component-video input and an analog PC port. A home theater system can be connected to the TV's optical audio output to play back 5.1 Dolby Digital surround sound for HD broadcasts, while inbuilt Wi-Fi frees the two USB ports for flash memory drives and a bundled Skype camera.

فکر کنم منظورش این هست که این تلویزیون صدای 5.1 روی اپتیکال میده :)

درسته ؟

klipsch
31-10-2011, 18:25
بلندگوي دوم كه شما بهش اشاره كرديد، در حقيقت بلندگو نيست. يك روش براي افزايش راندمان صوتي بلندگو در فركانسهاي پايين هست تحت عنوان passive radiator. كاراييش شبيه همون سوراخي هست كه روي خيلي از بلندگوها ديده ميشه، و تحت عنوان bass reflex ازش نام برده ميشه. البته passive radiator كارايي بالاتري به نسبت bass reflex داره، اما بعلت سختي طراحي و خيلي دلايل ديگه معمولن كمتر استفاده ميشه.

چقدر جالب بالاخره یه نفر پیدا شد اطلاعات تخصصی داشته باشه ... خیلی جالبه... دوست عزیز دعوت میکنم به تاپیک بغلی درمورد های-فای سر بزنید و از اطلاعاتتون استفاده کنیم :11:

mrm88
31-10-2011, 19:21
دوست عزیز من چه پیشنهادی بدم... شما نگفتی چقدر میخوای هزینه کنی... برای یه اتاق حدود 10 متر میخوای سیستم های-فای جمع کنی... خب... شما به اینا نیاز داری:

آمپلی فایر (یا پری + آمپ)
اسپیگر
سورس (سی دی پلیر حداقل نیاز داری)
کابل اینترکانکت (RCA از سورس به آمپ یا پری آمپ)
اسپیکر کیبل

اینارم اگه داشته باشی بهتره ولی بدون اینا هم کارت راه میافته:
دَک
فضای اکوستیک (ابزوربر و رفیوزر و کفپوش پارکت و سقف کاذب و ...)

من نمیدونم چقدر میخوای هزینه کنی ولی اگه صدای خوب میخوای باید خرج کنی... من پیشنهاد میدم اول یه بلندگوی با تفکیک بالا ردیف کن... نمیدونم چی پیشنهاد بدم ولی اگه حوصله ساخت داری یه پیشنهاد خوب هست... یه جا میتونم معرفی کنم بری یک جفت فول رنج کن وود بگیری نزدیک 70-75 تومن... یه 20-30 تومن هم هزینه ساخت جعبه هورنش میشه... اگه خیلی خوب بسازی و خیلی خیلی شیک باشه که درخور یه سیستم خونگی باشه نهایتا 120 تومن یه جفت بلندگوی فول رنج داری... در فول رنج ها به دلیل حذف کراس اوور صدا بسیار بهتره و خطای فازی نداری... همچنین چون کل صدا از یک یونیت بلندگو پخش میشه شما مشکل ساند استیج نداری و مبدا صدا کاملا مشخصه... قیمت خوبی هم داره... اگه پول داری به نظر من فاستکس چیز خوبیه... البته من تو وبلاگ یه نفر دیدم، بعد Review خوندم ازش دیدم چیز جالبیه... من بلندگوهای اصلیم نزدیک 30 میلیون قیمتشه ولی اگه موقعیت داشته باشم حتما حتما یک جفت Fostex FE206EN میخرم برای خودم... فول رنج لطف دیگه ای داره... البته یه کمپانی کوچک امریکایی دیگه هم هست که فول رنج هایی فوق العاده ای داره با نام تجاری Audio Nirvana جستجو کنی پیدا میکنی سایتش رو... به ایران هم میفرستن خوشبختانه... قیمتهاشون خیلی خوبه... یه 8 یا 10 یا نهایتا 12 اینچ اگه بخری دیگه عالی میشه... مطمئن باش اندازه یه بلندگوی 10-20 هزار دلاری صدا بهت میده... برای آمپلیفایر هم انتخاب زیادی نداری تو ایران... یه سری برند هست مثل کمبریج اودیو، کواد، آیون، مرنتز، پایونیر، ... قیمت ها هم بالاست... جنس قدیمی هم دنبال چیز خوب نباش که سخت پیدا میشه... ولی پیدا میشه... برای کابل هم میتونی خودت بسازی.. من کابل اینترکانکت RCA با نقره درست کردم... فوق العاده میشه... قیمتش هم خیلی ارزون میشه... نیم متر سیم نقره (هرچی کوتاهتر بهتر) روش Shrink میکنم... بعد کنار هم دوباره شرینک میکنم... روش یه روکش Expandable sleeving میکنم... صداش در حد یه جفت اینترکانکت 1000 دلار یا شایدم بیشتر میشه... برای کابل اسپیکر هم از کابل مس بدون اکسیژن (oxygen free cooper) استفاده میکنم که معروفه به مس 6n یعنی خلوص بالا 99/999999 ... نتیجه کار در حد کابلهای 5-6 هزار دلاری میشه... البته کانکتورهاش هم مهمه که من از WBT استفاده میکنم

بابا حرفه ای! :31: بابا پولدار! :5: نه والا حوصله ی ساخت ندارم :41:
تو کامنت قبلی که نخوندیش همه ی نیازامو گفتم قیمت بستگی به سیستم از 500 تا نهایتا 1.5 :2:
من هم با مریم موافقم بهترین چیز برای من و تو اتاقم یه سیستم استریوه که با حجم کم صدا تفکیک
خوب و بیس نرمی دریافت کنم! بستن پکیج 5.1 اونم تو اتاق من که متاسفانه کفش پارکت نیست و
سرامیکه فکر کنم منو دچار ناامیدی کنه! چون آکوستیکش به درد عمم میخوره! همون استریو برام بهترینه ظاهرا
حالا میتونم به میکرو های فای خوب بسنده کنم! میشناسی مارکای خوبشو؟ قیمت داری؟ یا مینی های فای ببندم؟ راجب اون چی؟ میتونم برم از جمهوری بلندگوهای مانیتور هم بخرم! مثل برندهای ام آئودیو،یاماها
تو این حالت میتونم حتی سورسمو کامپیوتر کنم نظرت چیه؟

klipsch
31-10-2011, 21:35
بابا حرفه ای! :31: بابا پولدار! :5: نه والا حوصله ی ساخت ندارم :41:
تو کامنت قبلی که نخوندیش همه ی نیازامو گفتم قیمت بستگی به سیستم از 500 تا نهایتا 1.5 :2:
من هم با مریم موافقم بهترین چیز برای من و تو اتاقم یه سیستم استریوه که با حجم کم صدا تفکیک
خوب و بیس نرمی دریافت کنم! بستن پکیج 5.1 اونم تو اتاق من که متاسفانه کفش پارکت نیست و
سرامیکه فکر کنم منو دچار ناامیدی کنه! چون آکوستیکش به درد عمم میخوره! همون استریو برام بهترینه ظاهرا
حالا میتونم به میکرو های فای خوب بسنده کنم! میشناسی مارکای خوبشو؟ قیمت داری؟ یا مینی های فای ببندم؟ راجب اون چی؟ میتونم برم از جمهوری بلندگوهای مانیتور هم بخرم! مثل برندهای ام آئودیو،یاماها
تو این حالت میتونم حتی سورسمو کامپیوتر کنم نظرت چیه؟

اتفاقا خیلی هم خوبه یه سیستم کوچک جمع کنی... مونیتورینگ فکر خیلی عالیه... تفکیک خوب بهت میده... یه جا حوالی 3 تیر تو جمهوری هست که مونیتورینگ های Fostex داره پیشنهاد میدم برو حتما ببین ... سورس رو بخوای کامپیوتر بکنی باید یه DAC بخری... اگه خواستی برو پیش فرزاد پورسرخ (خ مفتح بالاتر از ورزشگاه شیرودی) میتونه برات DACMagic از کمپانی کمبریج اودیو بگیره... یا اینکه بگرد یه کارت صدای با خروجی 24/192 پیدا کن... من تا بحال از کارت صدا استفاده نکردم هیچ اطلاعاتی نداره چون تو فیلد آهنگسازها قرار داره... ولی فکر کنم با 200 تومن بتونی یه چیز خوب بگیری
سورست میشه کامپیوتر... برای اتاق هم با اینکه کف پارکت نیست به نظرم یه ورق 1 متر در 2 متر شونه تخم مرغی بگیر تیکه تیکه کن چند جا بزن... خیلی تاثیر داره
مونیتورینگ بگیری دیگه آمپ هم نمیخوای... خیلی خوبه.... اگه بمن بگن فردا میری جهنم دوتا چیز میتونی با خودت ببری... چی می بری... میگم یه کلاشینکف یه مونیتورینگ :31:

maryam222
31-10-2011, 22:44
نمی دونم رایان این چند روزه کجاست !
klipschمیشه یه راهنمایی کنید یه جفت بلندگوی فول رنج برای ساخت اسپیکر چه مدلهایی خوبه آیا میشه از بلندگوهای ماشین هم استفاده کرد؟و اینکه آیا بلند گوهای اسپیکرهای زیر یک میلیون مثل جامو در بازار هست ؟

mrm88
31-10-2011, 23:28
اتفاقا خیلی هم خوبه یه سیستم کوچک جمع کنی... مونیتورینگ فکر خیلی عالیه... تفکیک خوب بهت میده... یه جا حوالی 3 تیر تو جمهوری هست که مونیتورینگ های Fostex داره پیشنهاد میدم برو حتما ببین ... سورس رو بخوای کامپیوتر بکنی باید یه DAC بخری... اگه خواستی برو پیش فرزاد پورسرخ (خ مفتح بالاتر از ورزشگاه شیرودی) میتونه برات DACMagic از کمپانی کمبریج اودیو بگیره... یا اینکه بگرد یه کارت صدای با خروجی 24/192 پیدا کن... من تا بحال از کارت صدا استفاده نکردم هیچ اطلاعاتی نداره چون تو فیلد آهنگسازها قرار داره... ولی فکر کنم با 200 تومن بتونی یه چیز خوب بگیری
سورست میشه کامپیوتر... برای اتاق هم با اینکه کف پارکت نیست به نظرم یه ورق 1 متر در 2 متر شونه تخم مرغی بگیر تیکه تیکه کن چند جا بزن... خیلی تاثیر داره
مونیتورینگ بگیری دیگه آمپ هم نمیخوای... خیلی خوبه.... اگه بمن بگن فردا میری جهنم دوتا چیز میتونی با خودت ببری... چی می بری... میگم یه کلاشینکف یه مونیتورینگ :31:

:31: فاستکس رو تست کردم تقریبا 2-3 هفته قبل هم ارزون بود(نسبت به بقیه) هم تفکیکش خیلی خوب بود ولی صدارو فلت فلت بدون هیچ بیسی پخش میکنه! من بیسم میخوام! :27:

LeiliBaManAst
01-11-2011, 10:10
سلام من مي خواهم اطلاعاتي در مورد xvision333 بدانم

---------- Post added at 05:48 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

لطفا سريع راهنمايي كنيد

جدیدترین مدل گیرنده دیجیتال ایکس ویژن همین مدل 333 است. قیمتش نمناسب و عملکردش خیلی خوبه
ایراد فعلیش اینه که فونت تلتکست ممکنه خیلی خوانا نباشه که البته قراره در آپدیت بعدی رفع بشه
سرعت کلی دستگاه نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار خصوصا دنای بیشتره

---------- Post added at 10:10 AM ---------- Previous post was at 10:08 AM ----------

اطلاعات بیشتر رو در وبلاگ مادیران ببین یا بگو بهت اطلاعات بده
خیلی خوب راهنمایی می کنه
maadiran.mihanblog آدرسشه

anaconda
01-11-2011, 10:29
دوستان من دیروز سیستمو نصب کردن از طرف اکوستیک اومدن همون مدل sib & cub فوکال و امپ دنون 1611 اما نمیدونم چرا مثلا سی دی اورجینال علی اصحابی گذاشتم مدهای که انتخاب میکردم هیچ کدوم dollby prologic یا dts فعال نمیشد فقط میتونستم حالت مولتی چنل و حالات راک جاز ماتریکس و ... انتخاب کنم نمیدونم چرا اون حالات فعال نمیشه اما رسیورمو با hdmi به tv وصل کردم و tv با اپتیکال به امپ وقتی رو tv میزارم سورسو این حالات فعال میشن البته وقتی ----- روشنه حالا این مسئله مشکل داره یا مربوط به سورس پخش هست؟ کدام قسمت امپ برم تا این مواردو فعال کنم دکمه مود رو کنترل را میزنم اتفاقی نمیفته باید از روی امپ این حالات را تغییر بدم میشه راهنمایی فرمایید

davood-d
01-11-2011, 17:28
دوستان من دیروز سیستمو نصب کردن از طرف اکوستیک اومدن همون مدل sib & cub فوکال و امپ دنون 1611 اما نمیدونم چرا مثلا سی دی اورجینال علی اصحابی گذاشتم مدهای که انتخاب میکردم هیچ کدوم dollby prologic یا dts فعال نمیشد فقط میتونستم حالت مولتی چنل و حالات راک جاز ماتریکس و ... انتخاب کنم نمیدونم چرا اون حالات فعال نمیشه اما رسیورمو با hdmi به tv وصل کردم و tv با اپتیکال به امپ وقتی رو tv میزارم سورسو این حالات فعال میشن البته وقتی ----- روشنه حالا این مسئله مشکل داره یا مربوط به سورس پخش هست؟ کدام قسمت امپ برم تا این مواردو فعال کنم دکمه مود رو کنترل را میزنم اتفاقی نمیفته باید از روی امپ این حالات را تغییر بدم میشه راهنمایی فرمایید

در ترك PCM فقط حالت دالبي پرلاجيك فعال
براي دالبي بايد سورس صدا دالبي باشه و همچنين DTS

mehdi30nema
01-11-2011, 22:17
من سینمای خانگی ال جی مدل 870 را دارم که تو مشخصاتش نوشته full hd هم ساپورت میکنه ولی یه فیلم Divx با رزولیشن 1280 * 720 ولی ارور ساپورت نکردن رزولیشن را داد .

فکر میکنید مشکل از چیه ؟

davood-d
01-11-2011, 23:30
من سینمای خانگی ال جی مدل 870 را دارم که تو مشخصاتش نوشته full hd هم ساپورت میکنه ولی یه فیلم Divx با رزولیشن 1280 * 720 ولی ارور ساپورت نکردن رزولیشن را داد .

فکر میکنید مشکل از چیه ؟

مشكلي در كار نيست
رزولوشن دي وي دي به رزولوشن فول اچ دي بالا ميبره
فرمت هاي فشرده هيچ دي وي دي پلير فول اچ دي نمايش نميدن
فقط بلوري پليرهاي اون هم جديد

dara_az
02-11-2011, 11:11

نکته خوبی رو اشاره کردید . منم به بلندگو های با سیستم Passive Radiator علاقه مند هستم . اما من بیشتر در مدلهای قدیمی دیده بودم که این سیستم به کار میره و در سیستمهای جدید کمتر دیده بودم . البته شاید اسپیکر های حرفه ای بیشتر از این سیستم استفاده میکنند . چون در مدلهای تجاری تاحالا این سیستم رو ندیده بودم . اسپیکر های من یک جفت سونی قدیمی هستش که حدود 33 سال عمرشونه ! سیستم Passive radiator رو اولین بار تو همین اسپیکر هام دیدم .قدیما برام جالب بود که این اسپیکر های پدرم چرا هیچ جاش هیچ سوراخی نداره ! اینترنت و این چیزا هم که نبود سرچ کنم ببینم چی به چیه ! خلاصه دفترچشو آوردم و شروع کردم به خوندن که با این سیستم آشنا شدم و از همون موقع علاقه عجیبی به این نوع طراحی پیدا کردم. هنوزم نتونستم از اون اسپیکر ها دل بکنم و دارم ازش استفاده میکنم.
این سایت ها میتونه برای درک عملکرد و نحوه کارکرد این مدل از اسپیکر ها مفید باشه.

khoshideh
02-11-2011, 12:58
سلام به همگی
دوستان من میخوام واسه خونه یه سیستم بخرم منتها یه سری مشکلات دارم که شامل جای کم واسه چیدمان و یه فضای 30متری که توش کلی لوازم توش چیده شده و...
البته من دنبال یه صدای خوب هستم که هم تفکیک داشته باشه هم بیس ملایم داشته باشه البته اینم بگم که میخوام کنار lcd ست کنم و ازهمه مهمتر نزدیک 700هزار تومان میخوام هزینه کنم البته بادستگاه پخش dvd . سه تیکه باشه بهتره
حالا از شما اساتید کمک می خوام یه راهنمایی و یا پیشهاد بدید

golabi2
02-11-2011, 13:07
چرا این مدل های سونی خروجی HDMI ندارن؟!
MHC-GZR999D
MHC-GZR77D

avare 3355
02-11-2011, 14:15
سلام
اساتید محترم من امپ rx-v667 یاماها رو برای جامو 426 انتخاب کردم می خواستم ببینم انتخابم خوب هست و کسی قیمت این امپ رو می دونه؟

amirkhan_0o0
03-11-2011, 00:15
دوستان من می خوام یک گیرنده بخرم که قدرت گیرندگیش عالی باشه
پخش فرمت های تصویری زیاد برام مهم نیست!
قابلیت ضب بی درد سر داشته باشه
ترجیحاً تصویر در تصویر برای فرکانس یکسان داشته باشه(ترجیحا)
به نظرتون بهترین گزینه بازار چیه؟؟
راستی در تهران از کدوم مغازه بخرم؟؟

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

راستی سرعت تعویض کانال هم توش خوب باشه

amirkhan_0o0
03-11-2011, 00:26
راستی قیمت برام زیاد مهم نیست
هم چنین می خوام دستگاه داغ نکنه و هی هنگ نکنه

New-P30world
03-11-2011, 13:59
دوستان من می خوام یک گیرنده بخرم که قدرت گیرندگیش عالی باشه
پخش فرمت های تصویری زیاد برام مهم نیست!
قابلیت ضب بی درد سر داشته باشه
ترجیحاً تصویر در تصویر برای فرکانس یکسان داشته باشه(ترجیحا)
به نظرتون بهترین گزینه بازار چیه؟؟
راستی در تهران از کدوم مغازه بخرم؟؟

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

راستی سرعت تعویض کانال هم توش خوب باشه

------------------------------------------------------------

راستی قیمت برام زیاد مهم نیست
هم چنین می خوام دستگاه داغ نکنه و هی هنگ نکنه

.

. سلام

. بلوسنس +T14 :33:

. تو سایت شرکت وارد کننده لیست نمایندگی ها رو ببین و نزدیک ترین...... :5:

. قیمت تو شهرهای مختلف چند تومنی فرق می کنه.. حداکثر 92 .... :3:

. عــــمــــــــــرن اگــــه.... :8:

. خــوش باشید :7:

.

amirkhan_0o0
03-11-2011, 16:17
این بلوسنس تی 14 پلاس قابلیت تنظیم برای تصویر 4 در 3 و 16 در 9 را داره؟؟
یعنی گوشه های تصویر خراب نمی شه؟؟

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

ظورم اینه که کنار تصویر سیاه نمی شه
می شه تنظیم کرد که تصویر رو جمع کنه که همه تصویر تو ال سی دی نشون داده بشه؟؟

New-P30world
03-11-2011, 18:38
این بلوسنس تی 14 پلاس قابلیت تنظیم برای تصویر 4 در 3 و 16 در 9 را داره؟؟
یعنی گوشه های تصویر خراب نمی شه؟؟

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

ظورم اینه که کنار تصویر سیاه نمی شه
می شه تنظیم کرد که تصویر رو جمع کنه که همه تصویر تو ال سی دی نشون داده بشه؟؟

.

. بهترین حالت یا گزینه دستگاه - تمام صفحه - هستش که همه تصویر تو همه صفحه نمایش نشون داده میشه... :5:

. خوش باشید :8:

.

مدیر‌سایت
03-11-2011, 18:41
در بین کمبو ها این لومکسی 3605 خوب هست ؟ بگیرم ؟

New-P30world
03-11-2011, 18:45
در بین کمبو ها این لومکسی 3605 خوب هست ؟ بگیرم ؟

.

. اینجا رو دیدی، مطالعه کردی...؟ ؟ :20:

. موفق باشید :46:

.

Saeed7Star
03-11-2011, 21:53
تا حالا کسی از لومکسی 3605 استفاده کرده ببینه چطوره ؟

m365
04-11-2011, 08:57
من یه سینمای خانگی پایونیر مدل bcs-414 گرفتم
دیشب وصلش کردم و فیلم سه بعدی هم باهاش دیدم(خیلی با حال بود)
صداش هم بد نبود (البته کامل تست نشده) ولی گزینه های زیادی برای تنظیم نداره
ظاهر شیکی داره
دوتا ورودی hdmi ویک خروجی هم داره که خیلی بدرد میخوره
در کل با توجه به قابلیتها و قیمتش،کاملا مناسبه

davood-d
04-11-2011, 23:16
ظاهر شیکی داره

مباركه:20:

فيلم سه بعدي چي ديدي؟ مولتي ريجن ميشه مدل هاي جديد پايونير؟ احتمالا فيلم شما ا ايجا
b بوده يا ريجن آزاد بوده؟ يكم بيشتر در موردش بگو لطفا

m365
05-11-2011, 17:21
مباركه:20:

فيلم سه بعدي چي ديدي؟ مولتي ريجن ميشه مدل هاي جديد پايونير؟ احتمالا فيلم شما ا ايجا
b بوده يا ريجن آزاد بوده؟ يكم بيشتر در موردش بگو لطفا
فیلمهایی که باهاش دیدم
avatar و deep sea که هردو کپی بلوری هستن و از فروشگاه hdmax گرفتم
هنوز فرصت نشده که دوباره برم سراغش ولی سعی میکنم اطلاعات کاملی بدست بیارم و خدمت دوستان عرض کنم:46:

avare 3355
05-11-2011, 18:30
سلام
اساتید محترم من امپ rx-v667 یاماها رو برای جامو 426 انتخاب کردم می خواستم ببینم انتخابم خوب هست و کسی قیمت این امپ رو می دونه؟
نبود ؟؟؟؟؟/

hakr
05-11-2011, 22:54
ظاهر شیکی داره

دوست عزیز مبارکت باشد
من هم تصمیم دارم پایونیر بخرم اول میخواستم با توصیه بچه های سایت RS77 با یک 3d playerبخرم حالا با آمدن مدلهای جدید پایونیر تصمیمم رفته رو مدلBCS-717‎ .حالا میخواستم زحمت بکشی یک توضیح جامع راجب کیفیت دستگاهت از لحاظ کیفیت صدا (در ولوم پایین وبالا ) بخصوص قدرت تفکیک صداهای زیر وبم .کیفیت پخش ویدئو وچه قابلیتهای مانوری دارد ضمنا با عرض پوزش مساحت سالن که دستگاه را در ان قرار داده ایی چقدر است و آن فضا را خوب پوشش میدهد. ممنون

poonel
06-11-2011, 07:14
هر کی دنبال کیفیت و تفکیک خوب صداست واسه جستجو بیخودی خودشو خسته نکنه.با خیال راحت DENON 1311XP بگیره.
بعداً میشه یه پلیر خوب هم بش اضافه کرد.

anaconda
06-11-2011, 20:42
جناب پونل عزیز ایا شما در قسمت distans فاصله باندهاتو تعریف کردی یا همون دیفالت گذاشتی باشه چون من 1611 دارم و فکر کنم تنظیماتمون مثل هم باشه دیفالتش 3.6 هست تمام باندها اما فاصله باندهای من متغیره عقبی هام حدود 10 متر سیم برده و جلو کمتر از 3.6 هست ایا باید تغییر بدم یا نه؟

dara_az
07-11-2011, 10:13
جناب پونل عزیز ایا شما در قسمت distans فاصله باندهاتو تعریف کردی یا همون دیفالت گذاشتی باشه چون من 1611 دارم و فکر کنم تنظیماتمون مثل هم باشه دیفالتش 3.6 هست تمام باندها اما فاصله باندهای من متغیره عقبی هام حدود 10 متر سیم برده و جلو کمتر از 3.6 هست ایا باید تغییر بدم یا نه؟

او فاصله ای که اونجا مینویسه منظورش متتراژ سیم نیست . فاصله اسپکر ها تا محل نشست شما هستش. مثلا اگر اسپیکر های عقب فاصلش تا محل نشستن شما 1 متر هستش باید روی 1 متر تنظیم کنید حتی اگه 10 متر سیم براش استفاده شده باشه.

delmajid
07-11-2011, 12:07
سلام به همه من یه بلوری پلیر 3d با امکان پخش کلیه فرمت ها و ساپورت زیرنویس
والبته برند خوبی باشه میخوام میشه راهنمایی کنید

m365
07-11-2011, 22:00
دوست عزیز مبارکت باشد
من هم تصمیم دارم پایونیر بخرم اول میخواستم با توصیه بچه های سایت RS77 با یک 3d playerبخرم حالا با آمدن مدلهای جدید پایونیر تصمیمم رفته رو مدلBCS-717‎ .حالا میخواستم زحمت بکشی یک توضیح جامع راجب کیفیت دستگاهت از لحاظ کیفیت صدا (در ولوم پایین وبالا ) بخصوص قدرت تفکیک صداهای زیر وبم .کیفیت پخش ویدئو وچه قابلیتهای مانوری دارد ضمنا با عرض پوزش مساحت سالن که دستگاه را در ان قرار داده ایی چقدر است و آن فضا را خوب پوشش میدهد. ممنون
امروز دوتا DVD با صدای دالبی و DTS رو با این دستگاه امتحان کردم
تفکیک صداش خوبه، ابتدای فیلم کازینو رویال،صدای بارون رو که در پس زمینه هست خیلی شفاف پخش میکرد
فیلم دوم،نجات سرباز رایان بود که جلوه های صوتی زیادی داره و در سکانس ابتدایی که خیلی شلوغ و پر سر و صداست ،دستگاه صداهای مختلف رو به خوبی از هم تفکیک می کرد،صدای گلوله+صدای انفجار+صدای خود بازیگران و یه چیز جالب تو بعضی از صحنه ها صدای نفس نفس یکی از سربازا رو به راحتی میشه شنید
این مورد آخر رو شما با دستگاه های کیفیت پایین نمیتونید بشنوید
ضمنآ همونطور که میدونید فرمت صدای فیلمهای بلوری، دالبی اچ دی و DTS HD هست که کیفیت بالایی دارند و سینماهای قدیمی قادر به پخش اونها نیستند
برای شندیدن صدای مناسب باید بلند گوها به شکل صحیح چیده بشن که معمولا تو خونه های ما به خاطر محدودیت فضا این امکان کمتر به وجود میاد
در مورد سرعت خوندن بلوری به نظر من یه کم ضعیفه : گاهی دیسک رو میذاری تو ولی نمیخونه،یه بار میاری بیرون و دوباره میذاری و میخونه
ولی DVD رو سریع و بدون مشکل میخونه،ورودی USB رو هنوز چک نکردم،دوتا ورودی HDMI داره که من الان به یکیش مدیا پلیر رو وصل کردم و به دومیش(در آینده)ر*س*ی*و*ر HD ،به این شکل میشه صدای اون دوتا دستگاه رو از سینما شنید
اما خداییش کیفیت پخشش خیلی خوبه،فیلم سه بعدی رو خیلی خوب پخش میکنه و من ازش راضیم
مساحت سالن من 24 متره و با ولوم پایین به خوبی جواب میده(تا حالا جرآت نکردم تا آخر صداشو بلند کنم)
در آخر ، دوستانی که میخوان فیلم سه بعدی ببینن،سینمای خانگی پیشرفته داشته باشن و زیاد هم هزینه نکنن ،تو خرید این پکیج شک نکنن، اون عزیزانی که میگن دنون بهتره،بله ممکنه بهتر باشه ولی برای چه کسانی؟
کسی که میخواد یه دنون 1311 +بلوری سه بعدی بخره بایدحدود 1.300 خرج کنه یعنی دو برابر قیمت سینمای من
وقتی که پکیج 650 تومنی نیاز منو برآورده میکنه چرا برم پکیج 1/300/000 تومنی بخرم؟؟؟؟:18:

ali_tadvin
07-11-2011, 22:26
امروز دوتا DVD با صدای دالبی و DTS رو با این دستگاه امتحان کردم
تفکیک صداش خوبه، ابتدای فیلم کازینو رویال،صدای بارون رو که در پس زمینه هست خیلی شفاف پخش میکرد
فیلم دوم،نجات سرباز رایان بود که جلوه های صوتی زیادی داره و در سکانس ابتدایی که خیلی شلوغ و پر سر و صداست ،دستگاه صداهای مختلف رو به خوبی از هم تفکیک می کرد،صدای گلوله+صدای انفجار+صدای خود بازیگران و یه چیز جالب تو بعضی از صحنه ها صدای نفس نفس یکی از سربازا رو به راحتی میشه شنید
این مورد آخر رو شما با دستگاه های کیفیت پایین نمیتونید بشنوید
ضمنآ همونطور که میدونید فرمت صدای فیلمهای بلوری، دالبی اچ دی و DTS HD هست که کیفیت بالایی دارند و سینماهای قدیمی قادر به پخش اونها نیستند
برای شندیدن صدای مناسب باید بلند گوها به شکل صحیح چیده بشن که معمولا تو خونه های ما به خاطر محدودیت فضا این امکان کمتر به وجود میاد
در مورد سرعت خوندن بلوری به نظر من یه کم ضعیفه : گاهی دیسک رو میذاری تو ولی نمیخونه،یه بار میاری بیرون و دوباره میذاری و میخونه
ولی DVD رو سریع و بدون مشکل میخونه،ورودی USB رو هنوز چک نکردم،دوتا ورودی HDMI داره که من الان به یکیش مدیا پلیر رو وصل کردم و به دومیش(در آینده)ر*س*ی*و*ر HD ،به این شکل میشه صدای اون دوتا دستگاه رو از سینما شنید
اما خداییش کیفیت پخشش خیلی خوبه،فیلم سه بعدی رو خیلی خوب پخش میکنه و من ازش راضیم
مساحت سالن من 24 متره و با ولوم پایین به خوبی جواب میده(تا حالا جرآت نکردم تا آخر صداشو بلند کنم)
در آخر ، دوستانی که میخوان فیلم سه بعدی ببینن،سینمای خانگی پیشرفته داشته باشن و زیاد هم هزینه نکنن ،تو خرید این پکیج شک نکنن، اون عزیزانی که میگن دنون بهتره،بله ممکنه بهتر باشه ولی برای چه کسانی؟
کسی که میخواد یه دنون 1311 +بلوری سه بعدی بخره بایدحدود 1.300 خرج کنه یعنی دو برابر قیمت سینمای من
وقتی که پکیج 650 تومنی نیاز منو برآورده میکنه چرا برم پکیج 1/300/000 تومنی بخرم؟؟؟؟:18:

دوست عزیز این سینمای خانگی زیرنویس فارسی رو پخش میکنه؟
و اینکه چه فرمتهای تصویری رو میشه با پلیر این سینما پخش کرد؟

anaconda
08-11-2011, 01:29
ببخشید دوستان این تعریف کردن فاصله برای باندها ایا در صدای باندها موثر هست؟ همون distans منظورمه یا زیاد تاثیری نداره؟

mr_rayan
08-11-2011, 20:57
ببخشید دوستان این تعریف کردن فاصله برای باندها ایا در صدای باندها موثر هست؟ همون distans منظورمه یا زیاد تاثیری نداره؟

کاملا موثره.اگر محل قرار گیری بلندگوها نسبت به یکدیگر تعریف نشه باعث میشه محیط سینمایی خوبی نداشته باشه و صدای بعضی از کانال ها محو بشه.

anaconda
08-11-2011, 21:35
جناب رایان خبری نبود ازتون نگران شدیم. فاصله باندها نسبت به یکدیگر یا نسبت به جایی که نشستیم باید تعریف بشه؟

mr_rayan
08-11-2011, 23:40
جناب رایان خبری نبود ازتون نگران شدیم. فاصله باندها نسبت به یکدیگر یا نسبت به جایی که نشستیم باید تعریف بشه؟

متاسفانه کسالت داشتم.بله باید تعریف بشه.

siamak_mu
09-11-2011, 17:51
ببخشید سینما خانگی 5.1 بدون player هست؟ برای یکی میخوام خودش DVD Player با خروجی 5.1 داره. اگه هست لطفاً یه دونه ارزون که بلند و بزرگ نباشه معرفی کنید. (اگه حدود قیمتش هم بگید ممنونم میشم دیگه یه بار هم تو تاپیک قیمت، قیمت نپرسم.)

مرسی.

m365
09-11-2011, 18:07
ببخشید سینما خانگی 5.1 بدون player هست؟ برای یکی میخوام خودش DVD Player با خروجی 5.1 داره. اگه هست لطفاً یه دونه ارزون که بلند و بزرگ نباشه معرفی کنید. (اگه حدود قیمتش هم بگید ممنونم میشم دیگه یه بار هم تو تاپیک قیمت، قیمت نپرسم.)

مرسی.
deifier c6
269/000 تومن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
===========
Features
- 100% Antimagnetic.
- Subwooofer MDF wood and satellites.
- AUX. and headphone output on the amplifier.
- FM radio tuner.
- USB and SD Input
- Selection of entries.
- Two-way satellites.
- Digital volume.
- Led orange on the volume.
- Technology EIDC

Specifications
Power: 70W RMS (8W x 5 + 30W)
Inputs: USB, SD and MMC memory, AUX and PC
Controls: full remote control and volume control, bass and treble in external amplifier
Tweeter: 2.5 "silk dome, 4 Ohms.
Driver: 3.5 "mid-range, 4 Ohms.
Woofer: 8 "long-excursion special HSCC, 4 Ohms.
Satellites: Two-Way
Dimensions: Sub: 268x330x309 mm / Sat: 116x203x160 mm / Ampl: 95x285x263 mm
Magnetically shielded: Yes
Input Impedance: 10K Ohms
Frequency response: R / L 130 Hz ~ 20 kHz / SW: 40 Hz ~ 150 kHz
Weight: 24.40 KG

siamak_mu
09-11-2011, 19:01
deifier c6
269/000 تومن
===========
Features
- 100% Antimagnetic.
- FM radio tuner.
- USB and SD Input
- Selection of entries.
- Two-way satellites.
- Digital volume.
- Technology EIDC

Specifications
Controls: full remote control and volume control, bass and treble in external amplifier

عجب جـ_ـیگـ*_ریـه این :40:

آقا مرسی خیلی قشنگه. میشه یکی هم ارزونتر تا 120 اینا معرفی کنین (یه ذره هم باریک تر اگه هست.) ؟ چون فقط گفت ارزون باشه دیگه بودجه نپرسیدم ازش اینه که اگه این براش گرون بود مدل جانشینی هم داشته باشه.

mormak
09-11-2011, 20:20
deifier c6
269/000 تومن
===========
Features
- 100% Antimagnetic.
- FM radio tuner.
- USB and SD Input
- Selection of entries.
- Two-way satellites.
- Digital volume.
- Technology EIDC

Specifications
سلام. من میخوام اسپیکری بخرم که ورودی اپتیکال داشته باشه. ارزونترین اسپیکر اپتیکال چه مدلیه و قیمتش چنده؟ این مدل ورودی اپتیکال داره؟

m365
09-11-2011, 21:32
سلام. من میخوام اسپیکری بخرم که ورودی اپتیکال داشته باشه. ارزونترین اسپیکر اپتیکال چه مدلیه و قیمتش چنده؟ این مدل ورودی اپتیکال داره؟
این مدل ورودی اپتیکال نداره
تا اونجایی که من میدونم ، دو مدل اسپیکر لاجیتک تو بازار هست که ورودی اپتیکال دارن
Z-5500

Z906

m365
09-11-2011, 21:45
عجب جـ_ـیگـ*_ریـه این :40:

آقا مرسی خیلی قشنگه. میشه یکی هم ارزونتر تا 120 اینا معرفی کنین (یه ذره هم باریک تر اگه هست.) ؟ چون فقط گفت ارزون باشه دیگه بودجه نپرسیدم ازش اینه که اگه این براش گرون بود مدل جانشینی هم داشته باشه.
تو رنج قیمت 120 تومن چیز مناسبی پیدا نمیشه،مگر اینکه کیفیت صدا براتون مهم نباشه
این یکی شاید بدنباشه
Z506
125/000 تومن

Specifications
System Requirements
Works with:
- Computers, music players, TVs, DVD players and other audio sources with 3.5 mm or RCA audio out
- PlayStation®2, PLAYSTATION®3, Xbox 360® or Wii™ using the AV cable that comes with your console

Package Contents
- Speakers
- 3.5 mm and six channel direct audio cables (RCA cable not included)
- Color-coded speaker cables
- User documentation

Technical Specifications
Total RMS power
- 75 watts RMS
- Satellites: 48 watts RMS (2 x 8 W front, 16 W center, 2 x 8 W rear)
- Subwoofer: 27 watts RMS
- Total peak power: 150 watts
- Frequency response: 45 Hz–20 kHz

Cables
- Front: 2 meters
- Rear: 5 meters
- Center: 2.7 meters
- Accessory cables: 2 meters

Weight: 5.1 kg

Overview
You run the show
Multiple inputs let you connect your PC, game console, iPod®, DVD player, and more.

You’re surrounded
It envelops you, immersing you in the action—rich, immersive surround sound, even from two-channel stereo sources.

Turn it up
Fill the room with 75 watts (RMS) of power—and rattle a few windows while you’re at it.

Features
Be moved by big, 5.1 sound. With 75 watts (RMS) of room-filling sound and a powerful subwoofer, this system will bring your music, movies, and games to life.

Multiple inputs
You’ve got the flexibility to set up your system the way you want to. Connect your PC, PS3™, Xbox 360®, Wii®, iPod®, DVD player, and more.

Surround sound with 3D Stereo
You’ll hear it all around you—even from two-channel sources. Your speakers convert two-channel stereo into an immersive surround sound experience.

75 watts (RMS) of power
You’ve got enough power to fill the room with sound—and even rattle a few windows.

Ported, down-firing subwoofer
Deep bass brings your music, movies, and games to life.

Dedicated bass control
You’re in command—dial the bass up or down to for as much (or little) boom as you want.

ali_tadvin
09-11-2011, 22:55
دوست عزیز این سینمای خانگی زیرنویس فارسی رو پخش میکنه؟
و اینکه چه فرمتهای تصویری رو میشه با پلیر این سینما پخش کرد؟

دوست عزیز m365 جواب سوال منو میدی؟

mormak
10-11-2011, 00:51
این مدل ورودی اپتیکال نداره
تا اونجایی که من میدونم ، دو مدل اسپیکر لاجیتک تو بازار هست که ورودی اپتیکال دارن
Z-5500

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدZ906

دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم فقط اینا که خیلی گرونن یه مدل پیدا نمیشه در حد 250تومن؟ شما که سررشته دارین اگه سراغ داشتین به من اطلاع بدین

m365
10-11-2011, 06:30
دوست عزیز m365 جواب سوال منو میدی؟
ببخشید که دیر جواب دادم:11:
JPEG, PNG, MP3, WMA, AAC, MPEG2, MPEG4 AVC (H.264), SMPTE VC1 (VC-9), DivX, DivX HD, MKV, AVCHD, M4V, WMV

khoshideh
10-11-2011, 14:05
سلام دوستان
لطفا یه سیستم تا 800تومان به من پیشنهاد بدین البته واسه من تفکیک صدا و وضوح صدا بیس نرم کلا یه صدای موزیکال البته میخوام همه فرمتها رو ساپورت کنه خودم بیشتر نظرم رو rs77پایونیر بود حالا اگر چیز جدید هست که من خبر ندارم لطفا معرفی کنید چون من تازه این سایت رو گیر اوردم اول این فروم همه از فیلیپس و پایونیر صحبت کردند من خیلی وقته از این مسائل دور بودم قبل می خواستم اسپیکر دیاموند بگیرم از آقای پورسرخ (البته فرزاد)که نشد بعد های فای سونی مدل mhc480گرفتم (اگر درست گفته باشم )خوب بود ولی دیگه قدیمی شده بود باکلی ضرر فروختم حالا دنبال یه سیستم ترجیحا جدا باشه که اگر تصمیم به ارتقاءداشتم فقط پلیر رو عوض کنم
مرسی از همه

ali_tadvin
10-11-2011, 14:54
ببخشید که دیر جواب دادم:11:
JPEG, PNG, MP3, WMA, AAC, MPEG2, MPEG4 AVC (H.264), SMPTE VC1 (VC-9), DivX, DivX HD, MKV, AVCHD, M4V, WMV

خواهش میکنم عزیز
نگفتی زیرنویس فارسی همراه فیلمو نشون میده یا نه؟ srt یا sub/idx ؟

mr_rayan
11-11-2011, 05:52
سلام دوستان
لطفا یه سیستم تا 800تومان به من پیشنهاد بدین البته واسه من تفکیک صدا و وضوح صدا بیس نرم کلا یه صدای موزیکال البته میخوام همه فرمتها رو ساپورت کنه خودم بیشتر نظرم رو rs77پایونیر بود حالا اگر چیز جدید هست که من خبر ندارم لطفا معرفی کنید چون من تازه این سایت رو گیر اوردم اول این فروم همه از فیلیپس و پایونیر صحبت کردند من خیلی وقته از این مسائل دور بودم قبل می خواستم اسپیکر دیاموند بگیرم از آقای پورسرخ (البته فرزاد)که نشد بعد های فای سونی مدل mhc480گرفتم (اگر درست گفته باشم )خوب بود ولی دیگه قدیمی شده بود باکلی ضرر فروختم حالا دنبال یه سیستم ترجیحا جدا باشه که اگر تصمیم به ارتقاءداشتم فقط پلیر رو عوض کنم
مرسی از همه
شما فرمودید می خواید موزیکال باشه.یعنی نمی خواید سیستم سینمایی باشه؟اگر موزیکال بخواید که باید با این بودجه میکرو های فای بگیری اگر هم سینمایی بخوای:
با این بودجه دنون 1311xp و همون rs77 گزینه های انتخابی می تونه باشه.از یاماها هم می تونید با این قیمت یک پکیج تهیه کنید که البته زیاد توصیه نمیشه.
از برند canton هم هست.مدل movie 130 فکر کنم حدود 450 باشه به همراه یه آمپ مناسب می تونید زیر یک تومن تمومش کنید.پیشنهاد می دم صدای این مدل رو هم حتما بشنوید.

haj_amir
11-11-2011, 06:54
فرق پایونیر امپ 820 با 821(جدید) توی چیه دقیقا؟
و دوم اینکه ظرف چند روز آینده می خواهم htp-es3tb بگیرم البته با آمپ vsx-820 ، کلا نظرتون چیه؟ ا
من با قیافه rs77 اصلا نتونستم کنار بیام ، و اونجوری که من متوجه شدم فرق آنچنانی از لحاظ باندها ندارن و فقط فرق تو آمپ هست که من با یه فروشنده صحبت کردم ، گفت می تونه آمپ 820 بده روش.
یه جمع بندی کلی بکنید لطفا با توجه به اینکه قراره بلوری پلیر هم به این سیستم اضافه بشه . من فیلم دوست دارم ولی این سیستم رو برای این انتخاب کردم که من موزیک دیسکو هاوس ترنس :31:(از این مزخرفات گوم گومی به قوله بعضی از دوستان) گوش میدم. باند های فرانتش تال بوی هست و سابش هم بیس قرص و سنگینی داره به نظرم.
حالا تا نظر دوستان و صاحب نظران چی باشه...
مرسی

m365
11-11-2011, 13:24
خواهش میکنم عزیز
نگفتی زیرنویس فارسی همراه فیلمو نشون میده یا نه؟ srt یا sub/idx ؟

زیرنویس sub/idx پخش نمیکنه:41:
ضمنا امتحان کردم mkv رو هم پخش نمیکنه:41:
برای پخش تمام فرمت ها و زیرنویس ها یه مدیا پلیر بخر خیال خودتو راحت کن:46:

mehdi30nema
11-11-2011, 16:11
دوستان من سینمای خانگیم فقط ورودی اپتیکال صدا داره .الان میتونم مثلا صدای ----- را از سینمای خانگی بگیرم ؟

amin_g_p
11-11-2011, 17:53
زیرنویس sub/idx پخش نمیکنه:41:
ضمنا امتحان کردم mkv رو هم پخش نمیکنه:41:
برای پخش تمام فرمت ها و زیرنویس ها یه مدیا پلیر بخر خیال خودتو راحت کن:46:

sub/idx که توی دفترچه هم جزو ساپورت نیست اگر ممکن هست با MediaInfo مشخصات فایل mkv را قرار دهید چون با توجه به دفترچه ساپورت می کند مگر اینکه کدک تصویرش یا صداش را پشتیبانی نکند.

من می خواهم یک 50VT30 بگیرم به نظرتون BCS-717 بهتره بگیرم یا SC-BT205 ؟

m365
11-11-2011, 22:42
sub/idx که توی دفترچه هم جزو ساپورت نیست اگر ممکن هست با MediaInfo مشخصات فایل mkv را قرار دهید چون با توجه به دفترچه ساپورت می کند مگر اینکه کدک تصویرش یا صداش را پشتیبانی نکند.

من می خواهم یک 50VT30 بگیرم به نظرتون BCS-717 بهتره بگیرم یا SC-BT205 ؟
sc-bt205 قابلیت سه بعدی رو نداره(اگه براتون مهمه)

Video #1
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 12 frames
Muxing mode : Container profile=Unknown@4.1
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 2h 21mn
Nominal bit rate : 500 Kbps
Width : 640 pixels
Height : 272 pixels
Display aspect ratio : 2.35:1
Original display aspect ratio : 2.35:1
Frame rate : 23.976 fps
Resolution : 24 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.120
Title : TLF HALFCD TEAM
Writing library : x264 core 66 r1113M cc4f807
==========================
Video #2
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Main@L4.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 4 frames
Muxing mode : Container profile=Unknown@4.0
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 1h 27mn
Nominal bit rate : 2 234 Kbps
Width : 1 920 pixels
Height : 800 pixels
Display aspect ratio : 2.40:1
Frame rate : 23.976 fps
Resolution : 24 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.061
Writing library : x264 core 112
همونطور که قبلآ گفتم،اگر می خواین تمام فرمتهای تصویر و زیرنویس رو به راحتی ببینید باید یه مدیا پلیر در کنار سینماتون داشته باشین(مثل خود من)

amir3408
12-11-2011, 00:03
همونطور که قبلآ گفتم،اگر می خواین تمام فرمتهای تصویر و زیرنویس رو به راحتی ببینید باید یه مدیا پلیر در کنار سینماتون داشته باشین(مثل خود من)

و البته برای داشتن آرامشی ابدی بین اینهمه فرمت باید یه HTPC یا لپتاپ بذارید کنار سینماتون.

khoshideh
12-11-2011, 11:06
شما فرمودید می خواید موزیکال باشه.یعنی نمی خواید سیستم سینمایی باشه؟اگر موزیکال بخواید که باید با این بودجه میکرو های فای بگیری اگر هم سینمایی بخوای:
با این بودجه دنون 1311xp و همون rs77 گزینه های انتخابی می تونه باشه.از یاماها هم می تونید با این قیمت یک پکیج تهیه کنید که البته زیاد توصیه نمیشه.
از برند canton هم هست.مدل movie 130 فکر کنم حدود 450 باشه به همراه یه آمپ مناسب می تونید زیر یک تومن تمومش کنید.پیشنهاد می دم صدای این مدل رو هم حتما بشنوید.

سلام .
مرسی که جواب دادی

ببخشید بدمنظورمو رسوندم می خوام یه سیستمی باشه که هم سینمایی باشه هم بشه باهاش یه موزیک با پخش عالی گوش کرد ولذت برد هرد حالت رو خوب جواب بده دیگه راجع به این برند ها که فرمودید یه توضیح کامل تر بدید ممنون میشم . یعنی این مارکها اسکیر جداست آمپلی هم جدا باید تهیه بشه ؟

khoshideh
12-11-2011, 12:29
دوستان نظرتون راجع به قصر صدای LG چیه تمام فرمتها رو میخونه و پخش میکنه صدای 3بعدی داره . یه نظری بدید کسی تابه حال تستشو دیده و تجربه کرده کلا سیستمش جدیده .

derodobss
12-11-2011, 18:23
دوستان تا يك ميليون و سيصد چي پيشنهاد ميكنيد؟اولويت من گوش دادن موزيكه.بعد اگه شد فيلم.كيفيت صدا و تفكيك هم خيلي برام مهمه مرسي.

davood-d
12-11-2011, 20:10
دوستان نظرتون راجع به قصر صدای LG چیه تمام فرمتها رو میخونه و پخش میکنه صدای 3بعدی داره . یه نظری بدید کسی تابه حال تستشو دیده و تجربه کرده کلا سیستمش جدیده .

بنظرم محصولي كاملا بي ارزش و با قيمت بسيار بالاست.
حتي بلندگوي سنتر هم نداره

davood-d
12-11-2011, 20:36
دوستان تا يك ميليون و سيصد چي پيشنهاد ميكنيد؟اولويت من گوش دادن موزيكه.بعد اگه شد فيلم.كيفيت صدا و تفكيك هم خيلي برام مهمه مرسي.

فكر نميكنم با اين بودجه بشه هر دو مورد داشت! مخصوصا موزيك
باز بستگي به تجربه شنيداري شمادارد

mr_rayan
12-11-2011, 22:14
فرق پایونیر امپ 820 با 821(جدید) توی چیه دقیقا؟
و دوم اینکه ظرف چند روز آینده می خواهم htp-es3tb بگیرم البته با آمپ vsx-820 ، کلا نظرتون چیه؟ ا
من با قیافه rs77 اصلا نتونستم کنار بیام ، و اونجوری که من متوجه شدم فرق آنچنانی از لحاظ باندها ندارن و فقط فرق تو آمپ هست که من با یه فروشنده صحبت کردم ، گفت می تونه آمپ 820 بده روش.
یه جمع بندی کلی بکنید لطفا با توجه به اینکه قراره بلوری پلیر هم به این سیستم اضافه بشه . من فیلم دوست دارم ولی این سیستم رو برای این انتخاب کردم که من موزیک دیسکو هاوس ترنس :31:(از این مزخرفات گوم گومی به قوله بعضی از دوستان) گوش میدم. باند های فرانتش تال بوی هست و سابش هم بیس قرص و سنگینی داره به نظرم.
حالا تا نظر دوستان و صاحب نظران چی باشه...
مرسی

گزینه خوبی برای شماست مخصوصا با آمپ 820.

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

سلام .
مرسی که جواب دادی

ببخشید بدمنظورمو رسوندم می خوام یه سیستمی باشه که هم سینمایی باشه هم بشه باهاش یه موزیک با پخش عالی گوش کرد ولذت برد هرد حالت رو خوب جواب بده دیگه راجع به این برند ها که فرمودید یه توضیح کامل تر بدید ممنون میشم . یعنی این مارکها اسکیر جداست آمپلی هم جدا باید تهیه بشه ؟

این مدل هایی که گفتم همه دنون و پایونیر به صورت پکیج هستند و برند کنتون فقط اسپیکر هست و آمپ باید جدا تهیه بشه.توضیح خاص دیگه ای نداره.صداشون رو بشنوید و ببینید صدای کدوم بیشتر مورد پسندتون هست.

mhroozbeh
13-11-2011, 07:20
با سلام دوباره
یکی از دوستانی که 1311 داره پیشنهاد داد که روی این ست از Component Dome Tweeter های پایونیر مدل TS-S20 استفاده کنم
دقیقا این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنظرتون چیه؟ ایشون می گه که صدا رو خیلی بهتر و شفاف تر می کنه

mehdi30nema
13-11-2011, 09:15
دوستان من سینمای خانگیم فقط ورودی اپتیکال صدا داره .الان میتونم مثلا صدای ----- را از سینمای خانگی بگیرم ؟

کسی نمیتونه کمک کنه ؟

tohid81
13-11-2011, 10:18

اگر رسيور شما هم خروجي اپتيكال صدا داره، قطعن با اتصال اين دو پورت از طريق يك كابل اپتيكال، امكان دريافت صداي رسيور از طريق سينماي خانگي را خواهيد داشت. كار سختي نخواهد بود، به شرط اينكه رسيور شما هم خروجي اپتيك داشته باشه.

dara_az
13-11-2011, 10:22
کسی نمیتونه کمک کنه ؟

اگه ----- شما خروجی اپتیکال داشته باشه میتونید مستقیما به ورودی اپتیکال سینماتون وصل کنید . اما اگه رسیورتون خروجی اپتیکال نداشته باشه باید از طریق خروجی آنالوگ ----- وصل کنید به ورودی آنالوگ سینماتون.

dara_az
13-11-2011, 11:46

سلام دوست عزیز .
شما صفحات قبلی رو نگاهی بکنید سیستمهای مختلف از 800 تا 2 3 تومن به دوستان پیشنهاد شده و میتونید انتخاب کنید . با این پول شما میتونید براس خودتون سیستم ببندید . اما باید وقت بزارید و سیستمی رو که میخواهید ست کنید . آمپهای مختلف با اسپیکر های مختلف رو تست کنید و ببینید صدای کدومو بیشتر میپسندید .
اما پیشنهاد هایی که در این فروم به دوستان شده برای این محدوده قیمتی ، آمپهای دنون و انکیو و پایونیر با اسپیکر های جامو یا مانیتور آدیو یا فوکال و تعدادی برند دیگه که الان حضور ذهن ندارم هستش. شما صفحات قبل رو بخونید بیشتر میتونید آشنا بشید با سیستمهایی که دوستان خریدند و ریویو هایی که در موردش نوشتند.

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

پرداخت این مقدار پول برای همچین سیستمی مثل این میمونه که تو سرمای زمستون به جای خرید هیزم برای گرم شدن ، پولشو آتیش بزنید تا گرم بشید !!!! با این پول میتونید سیستمی ببندید 100 برابر بهتر از این ال جی !

kamy_seaman
13-11-2011, 18:56
بچه ها خسته نباشید من HD پلیر دارم می خواستم واسش یه سینما خانگی یا اسپیکر تا حدود 400 تومان بگیرم نظرتون رو چی هست؟ ممنون...

mehdi30nema
13-11-2011, 21:44
اگه ----- شما خروجی اپتیکال داشته باشه میتونید مستقیما به ورودی اپتیکال سینماتون وصل کنید . اما اگه رسیورتون خروجی اپتیکال نداشته باشه باید از طریق خروجی آنالوگ ----- وصل کنید به ورودی آنالوگ سینماتون.

----- خروجی اپتیکال نداره .
من قبلا کابل های AV کنسول ایکس باکسم را به سینما وصل کردم ولی فکر کنم این پورت های AV سینمایم فقط خروجی هست و ورودی نداره ، چون هر کاری کردم صدای ایکس باکس از سینما پخش نشد .

ashkan.t
13-11-2011, 22:58
سلام خسته نباشید میخاستم نظرتون راجب سینمای
LH-877HTSسینمای خانگی پارمیس بپرسم با قیمت 315 تومن بنظرتون خوبه با تی وی 57000 بگیرم اگر نه مدل مورد نظرتون تو این حدود قیمت بگید ممنون

mr_rayan
13-11-2011, 23:59
با سلام دوباره
یکی از دوستانی که 1311 داره پیشنهاد داد که روی این ست از Component Dome Tweeter های پایونیر مدل TS-S20 استفاده کنم
دقیقا این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنظرتون چیه؟ ایشون می گه که صدا رو خیلی بهتر و شفاف تر می کنه

سلام.من پیشنهاد نمی کنم.صدارو از اصل خودش دور می کنه.

derodobss
14-11-2011, 10:45
اگر من جامو با آمپ بگيرم براي موزيك بهتره يا rs-77 يا دنون بگيرم .از جامو ميتونم به عنوان سينما خانگي هم استفاده كنم ؟آيا تفكيك صداي خوبي داره كه آدم از گوش كردن موزيك خسته نشه؟يا چيز ديگه پيشنهاد ميدين؟

pemy
14-11-2011, 13:17
دوستان گل با سلام . من حدود دو سال پیش یه سیستم rs70 خریدم ولی تا الان زیاد باهاش ور نرفتم و زیاد از تنضیمات آمپ 819 این پکیج سر در نمیارم . لطفا اگه کسی کاملا به تنظیماتش وارده که بشه بهترین صدا رو ازش گرفت بهم شماره تماس بده تا من باهاش تماس بگیرم برای تنضیمات . با تشکر

klipsch
14-11-2011, 15:33
اگر من جامو با آمپ بگيرم براي موزيك بهتره يا rs-77 يا دنون بگيرم .از جامو ميتونم به عنوان سينما خانگي هم استفاده كنم ؟آيا تفكيك صداي خوبي داره كه آدم از گوش كردن موزيك خسته نشه؟يا چيز ديگه پيشنهاد ميدين؟

دوست عزیز اگه هم میخوای برای سینما مناسب باشه هم برای موزیک و تفکیک بالا میخوای من Klipsch F-30 یا Klipsch RF-82 II رو پیشنهاد میدم که هر جفتش عالیه... تفکیک نزدیک 98 هست... برای موزیک و سینما عالیه... دومیه یه کوچولو گرونتره چون رفرنسه و تفکیکش یه کمی بالاتره... البته تو ایران نیست ولی اگه خواستی پیغام خصوصی بده بگم چطوری میتونی تهیه کنی... (سنتر، ریر، ساید و ساب هم هست که میشه سینما باهاش جمع کرد)

قیمتش دونه ای 599 دلاره که جفتش میشه 1200 دلار حدودا... من میتونم بدون گمرکی و بدون شیپینگ برات بیارم... یعنی فقط معادل ریالی 1200 دلار خرجش میشه... حدود 1500:46:

derodobss
14-11-2011, 18:30
جايي هست كه داشته باشه برم صداشو تست كنم.چون سيستم صوتي يه چيزيه كه نميشه همين جوري خريد.من انو تو سايتش ديدم كلا پكيج سينما خانگي بود جدا نبود كه شما جدا قيمت دادي انم بگم من تا حدود 1300000 ميخوام هزينه كنم .يعني آمپ و اسپيكر 5.1 ممنون از راهنمايي شما.

davood-d
14-11-2011, 19:21

جامو 426 نسبت به قيمت صدا فوق العاده موزيكالي داره

شما حتما بايد صدا گوش بدي بعد انتخاب كني
دقت كن:46:

amin_g_p
14-11-2011, 19:36

من به پایونیر میل زدم این را جواب داد راجع به زیرنویس:

The player will support subtitles in 'srt' format on movie 'avi' type files
regardless of country.

پس باید زیرنویس srt فارسی را روی avi جواب بدهد اگر امکانش هست تست کنید.

lurenzo
14-11-2011, 21:06
سلام.
یکی از دوستان میخواد سینما خانگی بخره.
در بین مارک های تجاری معروف در ایران (سونی، سامسونگ، الجی و ...) یه مدل سینمای خانگی معرفی کنید که سیستمش استریو باشه! (فقط دو تا بلندگوی بلند داشته باشه.) بودجه تا 300 تومن.
ممنون...

davood-d
14-11-2011, 21:16
سلام.
یکی از دوستان میخواد سینما خانگی بخره.
در بین مارک های تجاری معروف در ایران (سونی، سامسونگ، الجی و ...) یه مدل سینمای خانگی معرفی کنید که سیستمش استریو باشه! (فقط دو تا بلندگوی بلند داشته باشه.) بودجه تا 300 تومن.
ممنون...

ال جي

derodobss
15-11-2011, 14:10
کجا برم جامو رو با آمپ تست کنم؟آیا با1300000 اسپیکر های دیگه هم هست که جمع و جور تر باشه ولی صدای خوبی داشته باشه؟یا 100000 تومان دیگه بزارم روش سونی z970 بگیرم؟

khoshideh
15-11-2011, 23:10
دوستان من رفتم صداي rs33 پايونير رو تست كردم احساس ميكنم توقسمت تي يوتر ضعيف بود صدا واضح نبود حالا يا اون دستگاه تنظيم نبود يا موزيك خوبي نبود البته من به قصد خريد نرفتم ولي اندازه اون همه تعريف نبود rs77وrs33من از چند نفر پرسيدم ميگفتن اين مدلهاي سري rsهمشون باندشون يكي هست نظر شما چيه ولي اگر اينطوري باشه ارزش نداره 970هزار تومان پول rs77بدي البته جامو رو هم ميخواستم تست كنم ولي وصل نبود گفته چهارشنبه دوستان مدلي اگر هست تا800تومان پيشنهاد بديد لطفا

khoshideh
15-11-2011, 23:19

اين مدلو كجا ميشه ديد تو جمهوري تو پاسا‍‍ژشركا داشت ولي ميگفت بالاي 1ميليون درمياد .

pemy
17-11-2011, 19:32
دوستان گل با سلام . من حدود دو سال پیش یه سیستم rs70 خریدم ولی تا الان زیاد باهاش ور نرفتم و زیاد از تنضیمات آمپ 819 این پکیج سر در نمیارم . لطفا اگه کسی کاملا به تنظیماتش وارده که بشه بهترین صدا رو ازش گرفت بهم شماره تماس بده تا من باهاش تماس بگیرم برای تنضیمات . با تشکر

hakr
18-11-2011, 00:52
[QUOTE=amin_g_p;6629200]من به پایونیر میل زدم این را جواب داد راجع به زیرنویس:

The player will support subtitles in 'srt' format on movie 'avi' type files
regardless of country.

پس باید زیرنویس srt فارسی را روی avi جواب بدهد اگر امکانش هست تست کنید
دوست گرامی من مدل 717 را خریدم امتحان نیز کردم زیرنویس فارسی را ساپورت میکند
من Subtitele را که در Movie ساپورت میکند را برایت مینویسم
.(SAMI(smi).substation ALPha(ssa/txt).Micro DVD(sub/txt).Vobsub(sub).
(subviewer1.0(sub).subviewer2.0(sub/txt).Tmplayre(txt).(.DVD subtitele system(txt)
( subRib(srt/txtضمنا فرمت mkv را نیز ساپورت میکند

perspolis62
18-11-2011, 13:32
با توجه به اینکه از نظر تیوری این دو محصول شبیه هم هستند در عمل کدام بهتر جواب داده اند؟ ( بدون توجه به قیمت)
با تشکر

mehdi30nema
18-11-2011, 14:00
بچه ها خواهشا یکی منو راهنمایی کنه به جز ورودی اپتیکال چه جوری میشه صدای وسایل دیگه مثل ایکس باکس ، گیرنده دیجیتال ، ----- و ... را با کیفیت 6 کاناله از سینما گرفت ؟
( در ضمن من فکر کنم سوکت های av سینمای خانگیم هم فقط خروجی هست و ورودی نداره )

poonel
18-11-2011, 14:08
سلام بر اساتید عزیز.

آیا میشه صدا رو مستقیم از لپ تاپ به سینمای خانگی بوسیله فیش HDMI منتقل کرد؟

اینم بگم که TV به سینما متصل نیست. میخوام مستقیم از لپ تاپ رو سینمای DENON 1311 صدا داشته باشم.

amir3408
18-11-2011, 14:30
دوستان من رفتم صداي rs33 پايونير رو تست كردم احساس ميكنم توقسمت تي يوتر ضعيف بود صدا واضح نبود حالا يا اون دستگاه تنظيم نبود يا موزيك خوبي نبود البته من به قصد خريد نرفتم ولي اندازه اون همه تعريف نبود rs77وrs33من از چند نفر پرسيدم ميگفتن اين مدلهاي سري rsهمشون باندشون يكي هست نظر شما چيه ولي اگر اينطوري باشه ارزش نداره 970هزار تومان پول rs77بدي البته جامو رو هم ميخواستم تست كنم ولي وصل نبود گفته چهارشنبه دوستان مدلي اگر هست تا800تومان پيشنهاد بديد لطفا

فقط همین پایونیر و دنون رو میتونین انتخاب کنید با این بودجه. دنون حجم صدای کمتری داره ولی به میزان خیلی کمی تفکیک صداش بهتر هست. از نظر ظاهر هم خیلی کوچیکتر که برای من مهم بود و واسه همین 77 خریدم.

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

سلام بر اساتید عزیز.

آیا میشه صدا رو مستقیم از لپ تاپ به سینمای خانگی بوسیله فیش HDMI منتقل کرد؟

اینم بگم که TV به سینما متصل نیست. میخوام مستقیم از لپ تاپ رو سینمای DENON 1311 صدا داشته باشم.

بله میشه فقط یه کابل لازم دارید. دقیق نمیدونم ولی فکر کنم کارتهای ATI این کار رو بهتر انجام میدند و nvidia بعضی از کارتهاش تا همین چند وقت پیش این قابلیت رو نداشتند. الان رو نمیدونم.

New-P30world
18-11-2011, 14:44
با توجه به اینکه از نظر تیوری این دو محصول شبیه هم هستند در عمل کدام بهتر جواب داده اند؟ ( بدون توجه به قیمت)
با تشکر

.

. بلوسنس +T14 :5:

. خـوش باشیـد :8:

.

hossein_0907
18-11-2011, 15:02
سلام دوستان
راستش من الان یه ----- دارم و میخوام یه گیرنده دیجیتال هم بخرم که امکانات زیر را داشته باشه :

قابلیت ضبط از -----
قابلیت ضبط یک کانال هنگام مشاهده کانال دیگر در فرکانس غیرمشترک ( یه جا تبلیغ یه گیرنده را دیدم که این امکان را داشت )
حالا میخواستم بدونم چنین دستگاهی وجود داره یا نه؟ NOVATRON NTR83D این قابلیت ها را داره ؟ ( چون کاملترین گیرنده ای هست که تاکنون دیده ام )

یا اینکه برای اینکه بتونم از ----- هم ضبط کنم باید یه رکورد جدا بخرم؟

با تشکر فراوان

hakr
18-11-2011, 15:06
دوستان راهنمایی نمایید
این بحث 5.1 کانال یا 7.1 کانال چیست .آیا این مربوط میشود به قابلیت یک پلیر یا به سیستم ضبط شده بطور مثال CD . اگر مربوط میشود به قابلیت پلیر آیا تمام سینما خانگیها این امکان را دارند

poonel
18-11-2011, 15:52
من لپ تاپم HP 4530s هست.

سینما هم Denon 1311 هست که HDMI Version 1.4 هست.
حالا اگه بخوام بدون اتصال به TV و مستقیم صدای لپ تاپ رو بدم به سینما فیش HDMI با ورژن 1.4 بگیرم، جواب میده؟ یا اینکه حتماً 1.3 باید بگیرم؟
ببخشید. فکر کنم سوالم بیشتر به لپ تاپ مربوطه تا سینما خانگی.

poonel
18-11-2011, 16:03
دوستان راهنمایی نمایید
این بحث 5.1 کانال یا 7.1 کانال چیست .آیا این مربوط میشود به قابلیت یک پلیر یا به سیستم ضبط شده بطور مثال CD . اگر مربوط میشود به قابلیت پلیر آیا تمام سینما خانگیها این امکان را دارند

به پلیر و آمپلی فایر مربوطه. باید اون دستگاه صدای 5.1 یا 7.1 رو ساپورت کنه و بشه بهش این نوع اسپیکرها رو متصل کرد. یعنی علاوه بر ساپورت نرم افزاری صدای 5.1 باید خروجی اپتیکال واسه اتصال به اسپیکر 5.1 یا 7.1 داشته باشه.
سیستم ضبط 5.1 هم هست که بهش میگن Dolby Digital 5.1 یا DTS و روی فیلم های HD و حتی DVD و تعداد خیلی محدودی فایلهای موسیقی وجود داره.
سینماهای الآن اکثراً 5.1 شدنه.

isfahaneshop
18-11-2011, 17:16
با توجه به اینکه از نظر تیونری این دو محصول شبیه هم هستند در عمل کدام بهتر جواب داده اند؟ ( بدون توجه به قیمت)
با تشکر
این دو محصول مال دو کارخانه متفاوت هستند و از نظر تیونر با هم تفاوت دارند.
از همه نظر لومکسی 3605 چیزی از تی 14 کم نداره ، بلکه یک DVD پلیر هم زیاد داره!
بلوسنس یک سال گارانتی تعمیرات بدون اجرت ( با دریافت هزینه قطعات) بیشتر از لومکسی داره ولی لومکسی خدمات ارزانتری داره.
تنها مشکل 3605 کوچک بودن سایز فونت زیر نویس فارسی اون در حالت پخش فیلم از روی هارد است ( آپدیت ظاهراً در راه است یا آماده شده را دقیقاً نمی دونم)
در عوض این مشکل لومکسی 3605 از لحاظ گیرندگی قدرت بیشتری نسبت به بقیه برندهای موجود داره، و تفاوتش کاملاً محسوس است.
این دستگاه ها یک HD پلیر حرفه ای نیست! بلکه یک گیرنده دیجیتال حرفه ای با قابلیت ساپورت فیلم های FullHD است و فیلم های فول اچ دی 1080P را ساپورت می کنه.
شما نباید انتظاری که از یک HD پلیر 200 هزار تومانی دارید را از یک گیرنده هم داشته باشید:31:
مسلماً اگه 200 هزار تومان پول برای گیرنده دیجیتال بدهید اون هم قابلیت های بیشتری در اختیار شما می گذاره:20:
DVD پلیر دستگاه چیز خاصی نیست!:8: شما یک DVD معمولی که بخوای بخری باید حداقل 35 الی 40 هزار تومان پول بدهی ولی در این دستگاه به دلیل حذف یک بسته بندی ، یک واسطه جهت فروش، یک پوسته از دستگاه DVD و استفاده دو دستگاه از یک بسته بندی و یک پوسته (قاب فلزی) شما پول کمتری میدی.
دستگاه هم دوکاره نیست! دوتا دستگاه توی یک بسته بندی است که به صورت کاملاً جدا از هم کار می کنه و شما به جای دوتا کنترل یک کنترل در دست خودتون دارید. جدا بودنش به این معنی است که شما اگه از DVD پلیر استفاده کنی قسمت گیرنده دیجیتال کاملاً خاموش است و اگه از گیرنده استفاده کنی قسمت DVD کاملاً خاموش است.
علت این امر پایین آوردن مصرف برق دستگاه ، استهلاک کمتر در دستگاه است
هم قیمت بودنش هم کاری به کیفیت نداره و بحث رقابت بین دو توزیع کننده است:10:

REZA1002
18-11-2011, 18:03
سلام دوستان.من جدیدا یه پلاسمای 50 اینچ پانا خریدم.مدل st30 .میخام براش یه سینما بخرم.راهنمایی میخاستم:

بودجه حدود حداکثریک تومن

اولویت ها: کیفیت صدا(قدرت زیاد مهم نیست)و کیفیت پخش موسیقیش بالا باشه

ساپورت کامل انواع فرمت ها بخصوص mkv و mp4 و فیلمهای بلوری سه بعدی

ترجیحا بیسیم باشه

ظاهرواندازه ش زیاد مهم نیست

ساپورت نرم افزاریش خوب باشه

باهاردهای اکسترنال ظرفیت بالا مشکلی نداشته باشه

ضمنا بهترنیست از مارک پانا بخرم؟

isfahaneshop
18-11-2011, 18:24
سلام دوستان
راستش من الان یه ----- دارم و میخوام یه گیرنده دیجیتال هم بخرم که امکانات زیر را داشته باشه :

قابلیت ضبط از -----
قابلیت ضبط یک کانال هنگام مشاهده کانال دیگر در فرکانس غیرمشترک ( یه جا تبلیغ یه گیرنده را دیدم که این امکان را داشت )
حالا میخواستم بدونم چنین دستگاهی وجود داره یا نه؟ NOVATRON NTR83D این قابلیت ها را داره ؟ ( چون کاملترین گیرنده ای هست که تاکنون دیده ام )

با تشکر فراوان

hossein_0907
18-11-2011, 19:06
شما یک گیرنده دیجیتال احتیاج داری که دو تیونره باشه و قابلیت ضبط داشته باشه
این گزینه هم داره اگه با قیمت حدود 200 هزار تومانی اش مشکلی نداری برو بخر

من تا 300 مشکلی ندارم
خواهشا بهترین مدل را تا 300 معرفی کنید
با تشکر

moohamaad
18-11-2011, 20:01
با تشکر

.

. بلوسنس +T14 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

. خـوش باشیـد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.
کجای این دوتا شبیه هم هست؟
اشک من را در آورده

این دو محصول مال دو کارخانه متفاوت هستند و از نظر تیونر با هم تفاوت دارند.
از همه نظر لومکسی 3605 چیزی از تی 14 کم نداره ، بلکه یک DVD پلیر هم زیاد داره!
بلوسنس یک سال گارانتی تعمیرات بدون اجرت ( با دریافت هزینه قطعات) بیشتر از لومکسی داره ولی لومکسی خدمات ارزانتری داره.
تنها مشکل 3605 کوچک بودن سایز فونت زیر نویس فارسی اون در حالت پخش فیلم از روی هارد است ( آپدیت ظاهراً در راه است یا آماده شده را دقیقاً نمی دونم)
در عوض این مشکل لومکسی 3605 از لحاظ گیرندگی قدرت بیشتری نسبت به بقیه برندهای موجود داره، و تفاوتش کاملاً محسوس است.
این دستگاه ها یک HD پلیر حرفه ای نیست! بلکه یک گیرنده دیجیتال حرفه ای با قابلیت ساپورت فیلم های FullHD است و فیلم های فول اچ دی 1080P را ساپورت می کنه.
شما نباید انتظاری که از یک HD پلیر 200 هزار تومانی دارید را از یک گیرنده هم داشته باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسلماً اگه 200 هزار تومان پول برای گیرنده دیجیتال بدهید اون هم قابلیت های بیشتری در اختیار شما می گذاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
DVD پلیر دستگاه چیز خاصی نیست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما یک DVD معمولی که بخوای بخری باید حداقل 35 الی 40 هزار تومان پول بدهی ولی در این دستگاه به دلیل حذف یک بسته بندی ، یک واسطه جهت فروش، یک پوسته از دستگاه DVD و استفاده دو دستگاه از یک بسته بندی و یک پوسته (قاب فلزی) شما پول کمتری میدی.
دستگاه هم دوکاره نیست! دوتا دستگاه توی یک بسته بندی است که به صورت کاملاً جدا از هم کار می کنه و شما به جای دوتا کنترل یک کنترل در دست خودتون دارید. جدا بودنش به این معنی است که شما اگه از DVD پلیر استفاده کنی قسمت گیرنده دیجیتال کاملاً خاموش است و اگه از گیرنده استفاده کنی قسمت DVD کاملاً خاموش است.
علت این امر پایین آوردن مصرف برق دستگاه ، استهلاک کمتر در دستگاه است
هم قیمت بودنش هم کاری به کیفیت نداره و بحث رقابت بین دو توزیع کننده است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقای شاپ چرا حقیقت را نمی نویسی
از شما که هر حرفی به من زدی رفتم جای دیگه دیدم داری درست میگی. انتظار نداشتم
نگفتن حقیقت هم کم از دروغ گفتن نداره.البته من از اون روزی که باهات حرف زدم اومدم و یک به یک پست هاتون را چک کردم. دیدم که دیگه از تی 14+ حمایت نمی کنی ولی حقیقت را هم نمی گی.
اقای/خانم/شرکت New-P30world شما که اینقدر از 14+ حمایت می کنی و میگی من خریدم و بردم گارانتی خوب بود. عالی بود. پول ازم نگرفتند. برام عوضش کردند. من دستگاهم اول شبکه ها را به سختی می گرفت. بعد به اقای اسفهان شاپ زحمت دادم و اومد سالم تحویلم داد. تا اینجا مشکلی نداشتم. بعدش اول 2 تا قلش ازم سوزوند (دائم به دستگاه متصل بود). بعد موقع ضبط روی فلش درست ضبط نمی کرد و دائم گیر میکرد. توی خونه اعصاب همه را خورد کرده بود. بردمش دوباره برام درستش کنند. هی میگفتند سالم است و مشکلی نداره تا موقعی که خود اصفهان شاپ تستش کرد و گفت مشکل داره. هارد را اصلاً درست نمی شناخت و گیر می کرد و اذیتمون میکرد. هارد 500G من را سوزوند. خوب اگه من ادم بندالی بودم که میرفتم تهران و دفتر سما را روی سر کارمنداش خراب میکردم. بعد از سوزوندن هاردم (دادم گارانتی یک هارد دیگه گرفتم) کنترلش یکهو از کار افتاد!
رفتم و یک کنترل از اصفهان شاپ گرفتم 4600 تومان (خودم دیدم که 4500 خریده بود) یکی دو ماه بعد دوباره کنترل تعطیل شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتم کنترل خریدم 7300 تومان (خودم فاکتور را دیدم.شده بود 6000 تومان + 7000 تومان هزینه ارسال 6 تا کنترل. از بس من رفته بودم اونجا روش نشد بیشتر ازم پول بگیره اخه قیمت فروشش را منشی شرکت می گفت 9000 تومانه. من اونجا بودم زنگ زد سم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ا) قبلش هم یادم رفت بنویسم . یکبار هم کنترل از 2 متری فقط جواب میداد و دورتر کار نمی کرد. فرستادمش گارانتی با 7000 تومان هزینه ارسال به تهران. چشمی گیرنده کنترل که می گفتن خراب است درست کنند. خوب من میدادم اینجا بدون گارانتی همسایه مون ازم 5000 تومان میگرفت درستش کنه. بعد هم میگن بهترین دستگاه است
شما مثل من گول نخورید. البته گیرنده اش تا حالا سالم بوده ولی از بس رفتم طالقانی و برگشتم کلاً از این خسته شدم.
خلاصه اش فعلاً همون انالوگ را چسبیدیم با برفکش بهتر از اعصاب خرد کنی دیجیتال است.

mr_rayan
18-11-2011, 21:46

اين مدلو كجا ميشه ديد تو جمهوري تو پاسا‍‍ژشركا داشت ولي ميگفت بالاي 1ميليون درمياد .

تو شرکا داره.و پارک وی نبش ولیعصر هم داره.چرا بیشتر از 1 در میاد؟بستگی به آمپت داره.

isfahaneshop
18-11-2011, 22:53
اشک من را در آورده

نگفتن حقیقت هم کم از دروغ گفتن نداره.البته من از اون روزی که باهات حرف زدم اومدم و یک به یک پست هاتون را چک کردم. دیدم که دیگه از تی 14+ حمایت نمی کنی ولی حقیقت را هم نمی گی.
اقای/خانم/شرکت New-P30world شما که اینقدر از 14+ حمایت می کنی و میگی من خریدم و بردم گارانتی خوب بود. عالی بود. پول ازم نگرفتند. برام عوضش کردند. من دستگاهم اول شبکه ها را به سختی می گرفت. بعد به اقای اسفهان شاپ زحمت دادم و اومد سالم تحویلم داد. تا اینجا مشکلی نداشتم. بعدش اول 2 تا قلش ازم سوزوند (دائم به دستگاه متصل بود). بعد موقع ضبط روی فلش درست ضبط نمی کرد و دائم گیر میکرد. توی خونه اعصاب همه را خورد کرده بود. بردمش دوباره برام درستش کنند. هی میگفتند سالم است و مشکلی نداره تا موقعی که خود اصفهان شاپ تستش کرد و گفت مشکل داره. هارد را اصلاً درست نمی شناخت و گیر می کرد و اذیتمون میکرد. هارد 500G من را سوزوند. خوب اگه من ادم بندالی بودم که میرفتم تهران و دفتر سما را روی سر کارمنداش خراب میکردم. بعد از سوزوندن هاردم (دادم گارانتی یک هارد دیگه گرفتم) کنترلش یکهو از کار افتاد!
رفتم و یک کنترل از اصفهان شاپ گرفتم 4600 تومان (خودم دیدم که 4500 خریده بود) یکی دو ماه بعد دوباره کنترل تعطیل شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتم کنترل خریدم 7300 تومان (خودم فاکتور را دیدم.شده بود 6000 تومان + 7000 تومان هزینه ارسال 6 تا کنترل. از بس من رفته بودم اونجا روش نشد بیشتر ازم پول بگیره اخه قیمت فروشش را منشی شرکت می گفت 9000 تومانه. من اونجا بودم زنگ زد سم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ا) قبلش هم یادم رفت بنویسم . یکبار هم کنترل از 2 متری فقط جواب میداد و دورتر کار نمی کرد. فرستادمش گارانتی با 7000 تومان هزینه ارسال به تهران. چشمی گیرنده کنترل که می گفتن خراب است درست کنند. خوب من میدادم اینجا بدون گارانتی همسایه مون ازم 5000 تومان میگرفت درستش کنه. بعد هم میگن بهترین دستگاه است
شما مثل من گول نخورید. البته گیرنده اش تا حالا سالم بوده ولی از بس رفتم طالقانی و برگشتم کلاً از این خسته شدم.
خلاصه اش فعلاً همون انالوگ را چسبیدیم با برفکش بهتر از اعصاب خرد کنی دیجیتال است.
با سلام خدمت شما دوست عزیز:11:
اگه جایی من دروغ گفتم شما همینجا بنویس تا از همه دوستان معذرت خواهی بکنم و دیگه حتی یکدونه پست هم اینجا نزنم:18:
بهترین برندها هم همه اجناسی که تولید می کنند یک درصد پایینی خرابی داره و همه جنس های خروجی از کارخانه ها سالم نیستند، نمونه این ها را توی شرکت های تولید ماشین می تونید ببینید که بعضی اوقات تعداد زیادی خودرو را به کارخانه فراخوانی می کنند تا یک ایراد را در جنس تولید شده شون درست بکنند
حالا شما یک دستگاه خریدی و خراب شده، رفته گارانتی نمیشه گفت که همه تولیدات اون کارخانه خراب است!
نحوه رفتار من اگه با شما کوچکترین مشکلی داشته همینجا معذرت خواهی میکنم ولی دوست عزیز گارانتی جنس خریداری شده توسط شما با من نیست! و شرکتی که گارانتی کرده تلفنش روی کارت گارانتی هست و همه مشکلات شما را رفع می کنه.
عدم رفع مشکل و یا نارضایتی از نحوه ارائه خدمات توسط شرکت مربوطه هم از حیطه عملکرد من خارج است و همانطور که خودتون می دونید من نهایت کاری که از دستم میامد برای شما انجام دادم.
در ضمن هر کسی جنسی را خریداری کنه هزینه حمل تا محل گارانتی طبق شرایط پشت برگ گارانتی با مصرف کننده است
مشکلات دستگاه بلوسنس هم مربوط به تولید کننده است و به شخص بنده قانوناً ربطی نداره.
بالا و پایین رفتن قیمت هم که کلاً به من ربطی نداره و به عواملی مثل ..... مربوط است (شما که ... را دیدی)
بابت اطلاعات از دست رفته روی هارد شما هم واقعاً نمی دونم چی بگم!

New-P30world
18-11-2011, 23:44
اشک من را در آورده

.

. نمیشه گفت حمایت، توصیه ایی هست به کسایی که قصد خرید گیرنده دیجیتال با قیمت مناسب و... دارند.. :mellow:

. همه اینا که گفتید واسه چند نفر پیش اومده که حالا بگیم کلا این دستگاه ، دستگاه خوبی نیست و... ! ؟ ؟ :13:

. اونی که رفیقم گرفت و اصلا کار نکرد هم، دیگه الان مطمئن شدیم طرف می دونسته و انداخته.. نه اینکه... :jealous:

. رفیقم اولش فقط از نمایندگی گول خورد! و بعد تعویض حالا از دستگاه راضی هستش و دیگه مشکلی هم نداشته... :20:

. من خودم خب بلافاصله خریدم و از خریدم راضی ام.. چرا ؟ :

. خب قیمت مناسب میخواستم در عین حال گیرنده قوی و قابلیت ضبط و ساپورت فرمتهای مختلف.. :12:

. زیر 100 تومن بهترین گزینه همین دستگاه هستش، گیرنده اش عالی، پلیر و غیره.. خوب.. :5:

. بازم این شد حمایت ؟ ! نه والا.. خودم قبل اینکه بگیرم توصیه دیگران رو سبک سنگین کردم و الان... :26:

. به اصطلاح خواستم خلاصه گویی! کنم/ :9:

. خـــوش بــاشــیـــد :7:

.

khoshideh
19-11-2011, 01:28
سلام دوستان
مرسي رايان جان از توجهت
من دنبال مدل دنون ميگردم مي خوام كنار lcdبزارم و قيافه هم مهم ميشه ميخوام بانداش حداقل 2تاش بلند باشه مدل دنون چيه دقيقا يا يه عكس ازش بزاريد لطفا
ممنون از همه

mr_rayan
19-11-2011, 03:04
سلام دوستان
مرسي رايان جان از توجهت
من دنبال مدل دنون ميگردم مي خوام كنار lcdبزارم و قيافه هم مهم ميشه ميخوام بانداش حداقل 2تاش بلند باشه مدل دنون چيه دقيقا يا يه عكس ازش بزاريد لطفا
ممنون از همه

denon 1311xp بلندگوی ایستاده یا استند نداره.
چقدر می خواید هزینه کنید؟

ali_tadvin
19-11-2011, 03:59
دوست گرامی من مدل 717 را خریدم امتحان نیز کردم زیرنویس فارسی را ساپورت میکند
من Subtitele را که در Movie ساپورت میکند را برایت مینویسم
.(SAMI(smi).substation ALPha(ssa/txt).Micro DVD(sub/txt).Vobsub(sub).
(subviewer1.0(sub).subviewer2.0(sub/txt).Tmplayre(txt).(.DVD subtitele system(txt)
( subRib(srt/txtضمنا فرمت mkv را نیز ساپورت میکند

مبارکه
کیفیت صدا در پخش موسیقی و پخش فیلم چجوریه؟
زیرنویس فارسی رو با فیلم همنام کردی تا تونستی ببینی؟
کلا یه توضیح در مورد این مدلی که گرفتین میدین
ممنون

davood-d
19-11-2011, 05:01
دوستان آقاي برزين تو وبلاگشون پيشنهاد دادن كه هركي ميتونه براي ايشون يك تحليل ارسال كنه تا تو يك نظر سنجي راي ديگران بگيره. چون ميدونم بچه هاي اين فروم حرفه اي هستند و تحليل هم نوشتن گفتم خبر بدم:20:

dara_az
19-11-2011, 08:14

سلام دوست عزیز . به نظر من بهترین کار اینه که شما از روی دفترچه مرحله به مرحله تنظیمات رو انجام بدی تا به اون صدایی که مورد نظرت هست برسی . بحث صدا یک بحث سلیقه ای هستش و به گوش فرد هم ربط داره . نمیشه گفت که صدایی رو که من تنظیم کردم و میپسندم برای شما هم حتما مطلوب هستش . ضمن اینکه تنظیم آمپ با توجه به اسپیکر های استفاده شده با اون آمپ انجام میشه . پس مثلا من که آمپم با شما یکیه اما اسپیکر هام کلا فرق داره و ساب ندارم تنظیماتم کلا میتونه با تنظیمات شما متفاوت باشه. بهترین کار اینه که شما دفترچه رو بخونی تا هم با قابلیت های سیستمت آشنا بشی هم آمپ رو مناسب استفاده خودت بتونی تنظیم کنی.

poonel
19-11-2011, 08:29
سلام دوستان
مرسي رايان جان از توجهت
ممنون از همه

Denon 1311xp بلندگوی ایستاده نداره اما میشه پایه براش بگیرید.
پایه مدل التیمیت Ultimate و ساخت ترکیه هست جفتی 50 تومن.
این شکلی میشه دوست عزیز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشخصات عکس :
TV: LX9500 55
Cinema : Denon 1311
Bluray player: PS3
Receiver: Cube Cafe 250
HD player: Western Digital Live

FAHIM2
19-11-2011, 11:13
اون ----- دوست داشتنی اونجا داره چشمک میزنه
هواشو داشته باش :46:

mehdi30nema
19-11-2011, 11:35
بچه ها خواهشا یکی منو راهنمایی کنه به جز ورودی اپتیکال چه جوری میشه صدای وسایل دیگه مثل ایکس باکس ، گیرنده دیجیتال ، ----- و ... را با کیفیت 6 کاناله از سینما گرفت ؟

کسی نمیتونه راهنمایی کنه ؟

tohid81
19-11-2011, 12:40

ورودي‌هاي صوتي كه قابليت انتقال 6 كانال صدا رو داشته باشند تا جايي كه من سراغ دارم و رايج هستند يكي از اين سه گزينه است.
1- ورودي آنالوگ RCA، كه چندان رايج نيست و كمتر استفاده ميشه. در صورت وجود اين نوع ورودي بايد شش ورودي RCA هم شكل و اندازه پشت سينماي خانگي شما باشه كه خيلي بعيده. توضيح اينكه پورت RCA شكل همون پورتي هست كه كابل ويدئو رو بهش وصل مي كني. حتمن هم بايد كنارش كلمه Audio In يا Aux نوشته شده باشه و شش تا باشه.
2- ورودي S/PDIF هست كه به دو صورت اپتيكال يا كواكسيال وجود داره. حتمن هم كنارش عبارت Digital Audio In يا SPDIF In يا Optical In يا Coaxial In نوشته شده.
3- ورودي HDMI هست كه به نسبت جديدتره و توي مدلهاي جديدتر و گرونتر سينماي خانگي استفاده ميشه. حتمن كنارش كلمه HDMI In بايد نوشته شده باشه.
اگر هيچكدوم از اينها رو نمي بيني يعني سينماي خانگيت قابليت دريافت صداي شش كاناله رو نداره. اين موضوع اصلن چيزي عجيبي. خيلي از دستگاههاي سينماي خانگي بخصوص مدلهاي قديمي تر يا ارزونتر چنين امكاني ندارند. حتي بعضي مدلهاي سينماي خانگي قابليت دريافت صداي 2 كاناله رو هم ندارند. ديگه چه برسه به شش كاناله! درهرصورت دنبال كلماتي كه گفتم در پشت دستگاه سينماي خانگيت باش. اگر نبود يعني نيست. به دفترچه راهنماي دستگاهت هم ميتوني براي اطمينان مراجعه كني. درضمن درنظر داشته باش كه اگر پورتهاي پشت دستگاهت خروجي هستند، طبيعتن نمي توني براي ورود و دريافت سيگنال ازشون استفاده كني.
موفق باشي

khoshideh
19-11-2011, 13:07
denon 1311xp بلندگوی ایستاده یا استند نداره.
چقدر می خواید هزینه کنید؟

hakr
19-11-2011, 20:03
مبارکه
کیفیت صدا در پخش موسیقی و پخش فیلم چجوریه؟
زیرنویس فارسی رو با فیلم همنام کردی تا تونستی ببینی؟
کلا یه توضیح در مورد این مدلی که گرفتین میدین
ممنون
دوست گرامی باسلام
میدانی جواب سوالت یک مقدار مشکل است چون من مقایسه ایی با سیستمهای دیگر نداشتم. ولی مختصر توضیحاتی میدهم
1-محدوده ولوم صدای این دستگاه 40 میباشد وسالن من بدون احتساب آشپزخانه Open حدود25 متر میباشدمن تا 20 زیاد کردم خانه را سرش گذاشته بود .با کیفیت صافی وتفکیک صدای عالی
2-این مدل دستگاه فاقد تنظیم اکولایزر میباشد ودارای حالتهای از پیش تعیین شده است(به نظر من این یک نقطه ضعف است).
3- کیفیت تصویر ونمایش فیلم با فرمتهای DVD &Avi که من داشتم خیلی خوب بوده. وعدم هماهنگی در صدا وتصویر وزیر نویس ندیدم.البته دارای آیکونی جهت تغییر زمان صوت برای هماهنگی با تصویر دارد تا زمان300ms
از لحاظ دیزاین و ترکیب بسیار زیبا میباشد.اینرا نیز بگم خودش ساخت اندونزی وبلندگوها ساخت چین میباشد(البته بنظر من اگر کیفیت ساخت خوب باشد مهم نیست ساخت کجا باشد که در نمایندگی یک ست بلندگو ساخت چین با مارک پایونیر داشت با قیمت 30میلیون تومان)
اگر بازهم سوالی دارید در خدمت هستم

REZA1002
20-11-2011, 00:07
سلام دوستان.من جدیدا یه پلاسمای 50 اینچ پانا خریدم.مدل st30 .میخام براش یه سینما بخرم.راهنمایی میخاستم:

بودجه حدود حداکثریک تومن

اولویت ها: کیفیت صدا(قدرت زیاد مهم نیست)و کیفیت پخش موسیقیش بالا باشه

ساپورت کامل انواع فرمت ها بخصوص mkv و mp4 و فیلمهای بلوری سه بعدی

ترجیحا بیسیم باشه

ظاهرواندازه ش زیاد مهم نیست

ساپورت نرم افزاریش خوب باشه

باهاردهای اکسترنال ظرفیت بالا مشکلی نداشته باشه

ضمنا بهترنیست از مارک پانا بخرم؟

up..............

AKBAR132
20-11-2011, 02:10
منم دو هفته ايه گرفتم و راضيم

derodobss
20-11-2011, 13:21
من پنجشنبه رفتم جمهوري دنون نداشتن گفتن اين هفته 1312 جديد مياريم.جامو 606 هم بالا قيمت دادن .يه ست فوكال برام تست كرد و يه ست مرنتز كه هر كدوم 1250000 قيمت داد .فوكال اسپيكراش كوچك بود به ديوار هم وصل نميشد جالب بود كه سنترش هم رو ميزي بود ولي صداش بد نبود يه كم نسبت به مرنتز حجم صداي كمتري داشت و مرنتز هم تاور بود يه چيزي تو مايه هاي جامو كه اونم خوب بود با آمپ دنون 1311 ست كرده بود.جامو رو ميگفت با آمپ 1611 دنون ور دار .حالا خواهشا يه راهنمايي بكنيد كدوم بهتره چه از لحاظ تفكيك چه حجم و بلندي صدا .براي يه فضاي 50 متري اولويت موزيك شايدم در سال يه 5و6 تا هم فيلم ديدم متشكرم...

poonel
20-11-2011, 13:37
من پنجشنبه رفتم جمهوري دنون نداشتن گفتن اين هفته 1312 جديد مياريم.

عجب!
من شانس آوردم 1311 خریدم ها. :27:
اسپیکرهای 1312 مثل اسپیکر کامپیوتر، کوچیکه و اصلاً ابهت و زیبایی 1311 رو نداره.
1311 سه تا اسپیکر 2Way داره اما 1311 فقط 1way هست.
در ضمن، فکر کنم 1312 جنسش پلاستیکی باشه. 1311 اما چوبی هست.

hami2007
20-11-2011, 18:17
منم دو هفته ايه گرفتم و راضيم
چی گرفتی؟
منکه اومدم بگیریم گیج شدم یه برند درست حسابی کمبو نداره یا موجود نیست

REZA1002
20-11-2011, 23:52
up..............
کسی نیست راهنمایی کنه؟!!!!!!!1

davood-d
21-11-2011, 00:26
کسی نیست راهنمایی کنه؟!!!!!!!1

شما در آخر درخواست جواب خودتو دادي! ديگه كي چي بگه؟
اگر ذهنت دنبال پانا هست؟ كه من فكر نميكنم نيازهاي شمارو جواب بده. يعني مدلي داشته باشد كه اين همه قابليت داشته باشد.
شما بايد يا آمپلي فاير و بلندگو بخري با يك مديا پلير و يا پكيج سينمايي مدل هاي كه بلوري پخش مي كنند.
كه فكر نميكنم بلوري به كار شما بياد چون بيشتر نظرت روي هارد و پخش فيلم از روي هارد؟ پس مديا پلير برات خوبه. با يك سيستم مناسب سليقه شما

mr_rayan
21-11-2011, 00:59
denon 1311xp
گفتم 800تا900دیگه بیشتر نه .
شما یا دنون رو بگیر به همراه پایه جداگانه و یا اینکه برو سراغ سری های rs پایونیر.

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:56 AM ----------

من پنجشنبه رفتم جمهوري دنون نداشتن گفتن اين هفته 1312 جديد مياريم.جامو 606 هم بالا قيمت دادن .يه ست فوكال برام تست كرد و يه ست مرنتز كه هر كدوم 1250000 قيمت داد .فوكال اسپيكراش كوچك بود به ديوار هم وصل نميشد جالب بود كه سنترش هم رو ميزي بود ولي صداش بد نبود يه كم نسبت به مرنتز حجم صداي كمتري داشت و مرنتز هم تاور بود يه چيزي تو مايه هاي جامو كه اونم خوب بود با آمپ دنون 1311 ست كرده بود.جامو رو ميگفت با آمپ 1611 دنون ور دار .حالا خواهشا يه راهنمايي بكنيد كدوم بهتره چه از لحاظ تفكيك چه حجم و بلندي صدا .براي يه فضاي 50 متري اولويت موزيك شايدم در سال يه 5و6 تا هم فيلم ديدم متشكرم...

جامو 606 رو یا آمپ 1611 برندار.بهتره با 1911 برداری و یا 2311 که خیلی ایده آل هستش.
سمت اون ست بلندگوی مرنتز نرو که اصلا صدای جالبی نداره.

apachi7000
21-11-2011, 10:02

سلام.جامو 606 و دنون 1611 رو ، هر کدوم جداگونه چند میگفت؟

jalalkarimi
21-11-2011, 12:09
سلام
من پست های قبلی رو تقریبا" تمامش رو دیدم و تو انتخاب آمپ واقعا کمکم کرد .
من میخوام پایونیر 1020K بردارم . ممکنه ست اسپیکری 5.1که بتونم با این آمپ ست رو کنم رو معرفی کنید .
اول خواستم RS77 بردارم ولی آمپ 520 زیاد راضیم نکرد به لحاظ تعداد ورودی ها .
اگه بتونم با حدود 500 تا 700 اسپیکر پیدا کنم خوب میشه .
ممنون از راهننمائی شما

farhadkhan68
21-11-2011, 12:56
سلام
من در مورد مدل سیماران و مارشال سوال داشتم
کسی نظری داره ؟
ممنون میشم جواب بدین

khoshideh
21-11-2011, 18:14
سلام دوستان
کسی قیمت جامو مدل 608رو میدونه اصلا تو ایران هست این مدل ؟چه آمپی واسش خوبه ؟

hossein_0907
21-11-2011, 18:58
سلام دوستان

قابلیت ضبط از -----

با تشکر فراوان

دوستان خواهشا یه مدل خوب با ویژگی های فوق معرفی کنید
بودجه : 300

اول قصد داشتم novatron ntr 83d را بگیرم که یه تاپیک 60 صفحه ای تو انجمن براش پیدا کردم و تمام 60 صفحه را خوندم و همه میگفتند گیرنده دیجیتالش مشکلات فراوانی داره که مثل اینکه با آپدیت هم درست نشده!!!!!!!!!!!!!!!

derodobss
21-11-2011, 18:59
اگه بخوام خودم از دوبي سينما خانگي بيارم و بخوام گمركي هم بدم مشكلي داره ؟تعرفه گمركي چقدر هست؟اجازه ترخيص ميدن؟

klipsch
21-11-2011, 19:22
اگه بخوام خودم از دوبي سينما خانگي بيارم و بخوام گمركي هم بدم مشكلي داره ؟تعرفه گمركي چقدر هست؟اجازه ترخيص ميدن؟

واقعا نمیصرفه... تعرفه "چند بلندگو در یک محفظه" 45% هست... فاجعه... خیلی چیزا تو بازار ارزونتر میشه خرید تا خرید اینترنتی یا خرید از خارج از کشور... اکثر کالاهای تو بازار قاچاقی میان... من الان خودم الکترواسموک تعداد بالا وارد کردم اگه میخواستم گمرکی بدم دونه ای نزدیک 18-19 هزار تومن میشد... من از علی بابا خریدم آدرس افغانستان رو دادم... از کابل با اتوبوس اومد مشهد از مشهد اومد تهران... دونه ای 9 دلار و 60 سنت تموم شد برام :21::31:
اگه چیز خیلی خوب میخوای میتونم چیزای خوبی معرفی کنم بهت...

davood-d
21-11-2011, 19:27

مگه چي ميخواي كه فكر ميكني اينجا پيدا نميشه؟
هر كامپوننتي بخواي تقريبا پيدا ميشه و برات ارزون تر تموم ميشه و اگر در روزهاي اول خرابي تو كار باشه ميتوني به فروشنده پس بدي (فقط براي كامپونت هاي گرون قيمت) براي سيستم هاي عادي هم كه نمايندگي دارند.

mr_rayan
22-11-2011, 01:35
سلام
من پست های قبلی رو تقریبا" تمامش رو دیدم و تو انتخاب آمپ واقعا کمکم کرد .
من میخوام پایونیر 1020K بردارم . ممکنه ست اسپیکری 5.1که بتونم با این آمپ ست رو کنم رو معرفی کنید .
اول خواستم RS77 بردارم ولی آمپ 520 زیاد راضیم نکرد به لحاظ تعداد ورودی ها .
اگه بتونم با حدود 500 تا 700 اسپیکر پیدا کنم خوب میشه .
ممنون از راهننمائی شما

jamo 426 هست.البته الان تو بازار کم شده و قیمتش فکر کنم شده 550.جدود 10 روزی صبر کنی فکر کنم بتونی حدود 470 یا 480 تهیه کنی.که با یه ساب برات دور و بر 700 می افته.

kautuver
22-11-2011, 03:53
jamo 426 هست.البته الان تو بازار کم شده و قیمتش فکر کنم شده 550.جدود 10 روزی صبر کنی فکر کنم بتونی حدود 470 یا 480 تهیه کنی.که با یه ساب برات دور و بر 700 می افته.

سلام
گزينه اي از اين بهتر پيشنهاد ميکنين ؟

tohid81
22-11-2011, 09:16

اين jamo 426 رو ميشه فقط ست استريو و بدون باندهاي عقب و مركزي هم گير آورد؟ به نظر شما صداي jamo 426 بهتره يا monitor audio br5 ؟ و اينكه گفتيد تا حدود 10 روز ديگه ارزونترش گير مياد، مي تونيد بگيد از چه فروشگاهي؟

derodobss
22-11-2011, 10:12
ميخوام يه سيستم bose يا يه onkyo جديد 7,1 بيارم كه تو ايران نيست.Acoustimass® 10 speaker system ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مارك bose حدود 900 دلاره كه اگر 400 دلار هم گمركي بدم ميشه 1300 دلار كه اگه تو ايران باشه بالاي 2000 دلار ميفروشن كه عمرا نيست.يا onkyo ht-s8300 حدود 900 دلاره ,وقتي هچ كدوم اينا تو ايران نيست و مجبوريم دنون 500 دلاري رو كه چند روز پيش ميگفت تموم شده 1312 داره مياد حدود 900 تومان چيزي حدود دو برابر بگيريم.اصلا خودم يك روزه ميرم دبي ميخرم ميارم 300 دلار هم پول بليت ويزا ميدم بازم به صرفه هست.اين طور نيست اگه من اشتباه ميكنم يكي منو راهنمايي كنه؟فقط ميخواستم بدونم به عنوان مسافر ميتونم يه كارتن به اين بزرگي رو وارد كنم يا نه جلومو نگيرن.يعني اگه همون جا گمركي بدم حله؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

davood-d
22-11-2011, 20:34
ميخوام يه سيستم bose يا يه onkyo جديد 7,1 بيارم كه تو ايران نيست.Acoustimass® 10 speaker system ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مارك bose حدود 900 دلاره كه اگر 400 دلار هم گمركي بدم ميشه 1300 دلار كه اگه تو ايران باشه بالاي 2000 دلار ميفروشن كه عمرا نيست.يا onkyo ht-s8300 حدود 900 دلاره ,وقتي هچ كدوم اينا تو ايران نيست و مجبوريم دنون 500 دلاري رو كه چند روز پيش ميگفت تموم شده 1312 داره مياد حدود 900 تومان چيزي حدود دو برابر بگيريم.اصلا خودم يك روزه ميرم دبي ميخرم ميارم 300 دلار هم پول بليت ويزا ميدم بازم به صرفه هست.اين طور نيست اگه من اشتباه ميكنم يكي منو راهنمايي كنه؟فقط ميخواستم بدونم به عنوان مسافر ميتونم يه كارتن به اين بزرگي رو وارد كنم يا نه جلومو نگيرن.يعني اگه همون جا گمركي بدم حله؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

شما با گمرك فرودگاه تماس بگير و سوال كن اونها بهترين راهنمايي بهت مي كنند.

kautuver
22-11-2011, 20:50
اين jamo 426 رو ميشه فقط ست استريو و بدون باندهاي عقب و مركزي هم گير آورد؟ به نظر شما صداي jamo 426 بهتره يا monitor audio br5 ؟ و اينكه گفتيد تا حدود 10 روز ديگه ارزونترش گير مياد، مي تونيد بگيد از چه فروشگاهي؟

من BR5 رو دارم از کيفيت و تفکيکش راضی هستم اما نميدونمJamo 426 چطور باشه

jalalkarimi
23-11-2011, 04:58
ممنون که جواب دادید آقای رایان .
یه سئوال دیگه داشتم من یه ست 5.1 ادیفایر DA5000 pro دارم .
که بلندگو هاش 4 اهم هستش . میتونم علی الحساب از این ست بلندگو برای پایونیر 1020k استفاده کنم
بلندگو ها رو مستقیم بزنم به آمپ پایونیر . ساب ووفر هم که برقش مستقل هستش وبا یه کابل تک وصل کنم به آمپ
به نظرتون میشه ؟
ممنون از راهنمائی شما

langar999
23-11-2011, 11:20
درود بردوستان ميخوام tv panasonic بخرم يك بلوري bt100باهاش ميدن ميخواستم بدونم دوستان كسي در مورد اشكالاتش وخوبياش چيزي ميدونه كمك كنه

langar999
23-11-2011, 11:22
در مورد بلوري bt100كسي از دوستان ميتونه بگه قيمت وكيفيتش چطورياست

sx57
23-11-2011, 12:29
با سلام خدمت همه دوستان.
خیلی خوشحال کنندست که این همه افراد مطلع اینجا دور هم جمع شدند.
دوستان عزیز،من می خوام برای کامپیوتر اسپیکر 5.1 بخرم.edifier s550 انتخابم بود چون صدای خوب و بالانسی تو رنج قیمتش (حدود 400 تومن)میده ولی متاسفانه تو بازار نیست.اسپیکر z5500 لاجیتگ هم بود که می دونم باس بیش از حد داره وصداش خیلی بالانس نیست.در نتیجه رو به خرید سینمای خانگی اوردم.من بیشتر با کامپیوتر بازی می کنم و فیلم می بینم.البته موزیک هم گوش می کنم.بودجم تا 750 هستش.می دونم که یک انتخاب عالی با این بودجه ممکن نیست ولی ممنون می شم که کمکم کنید تا سیستمی ببندم که صدای خوبی در هرسه مورد کاربری گفته شده بده.باس هم فقط درحد کافی برام مهمه و اصلا دوست ندارم که بیش از حد بوم بوم کنه.در آینده کارت صدای asus d2x برام می فرستند.در نتیجه،فکر می کنم که اگر سینمای خانگی وردوی آنالوگ 5.1 داشته باشه بهتره چون صدا توسط کارت صدا پردازش می شه.با این حال اگر کیفیت انالوگ با دیجیتال(من خوندم دیجیتال توسط ریسیور پردازش می شه و ممکنه کیفیتش پایینتر باشه) فرقی نداره،طبیعتا نبودش مهم نیست.من صفحه های قبلی رو تا حدی خوندم و مدل های :
pioneer 717bd
pioneer rs 33(دارای ورودی انالوگ 5.1)
مورد توجهم قرار گرفت ولی فکر می کنم انتخاب های بهتری هم باشند.پکج یا به صورت جدا(اسپیکر و آمپ جدا)
خیلی ممنون می شم راهنماییم کنید.
با تشکر از همه دوستان عزیزم...:20:

kautuver
23-11-2011, 12:35
شما اول مانوال آمپ رو دانلود کنين و خوب بخونين
بلندگو های شما اهم پايينی دارن ، برای اين آمپ ميتونی از بلندگوهای 6 و 8 اهم استفاده کنيد
به نظر من بهتره يه ست استريو بگيری و بعداً با توجه به بودجت کم کم بهش بلندگو اضافه کنی

Power Output: Watts per Channel (20Hz-20kHz@8ohm): 80
Power Output: Watts per Channel (1kHz@8ohm): 110
Power Output: Watts per Channel (1kHz@6ohm): 125

amehsany
23-11-2011, 15:05
دوستان من میخوام زیاد هزینه نکنم و برا همین در نظر دارم یک تلویزیون EX520 بگیرم با سینما خانگیDZ640 . فقط میخواستم ببینم این 640 چطوریاس؟ چون دو تا باند استند داره فقط. این دو تا استند برای جلو هست یا پشت؟
مرسی

قیمت ها هم دیشب از نمایندگی گرفتم:

DZ640 قیمت 415 تومان

اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

davood-d
23-11-2011, 20:11
درود بردوستان ميخوام tv panasonic بخرم يك بلوري bt100باهاش ميدن ميخواستم بدونم دوستان كسي در مورد اشكالاتش وخوبياش چيزي ميدونه كمك كنه

اين مدل كه گفتي فكر كنم سينما خانگي باشه!
ما كه دو سال هست بلوري پانا دارم و هيچ مشكلي نداشته.
حالا بستگي داره توقع شما در چه حد باشه و بخواي برات چه كاري انجام بده؟
من فقط فيلم اصل ميخرم , البته فقط كد B پخش ميكند
حالا شما نميدونم در چه مورد ميخواي بدوني؟

ms1342
24-11-2011, 16:01
عجب!
من شانس آوردم 1311 خریدم ها. :27:
اسپیکرهای 1312 مثل اسپیکر کامپیوتر، کوچیکه و اصلاً ابهت و زیبایی 1311 رو نداره.
1311 سه تا اسپیکر 2Way داره اما 1311 فقط 1way هست.
در ضمن، فکر کنم 1312 جنسش پلاستیکی باشه. 1311 اما چوبی هست.

دوست من
من میخوام یه 50ST30 یا 50VT30 بگیرم حالا:
1- یه سینما خانگی 3D متوسط و مناسب با با این تی وی چی خوبه؟
2- یه پلیر بلوری متوسط + یه سینما خانگی جدا با این تی وی چی خوبه ؟
3- پیشنهاد خودتون چیه؟

گویا شما DHT-1311XP دارید. AVR-1311 AV چیه ؟ سیستم شما چجوره؟
اطلاعات من کمه تاحالا توی این موضوع تحقیق نکردم . شما ودیگر دوستان مثل ناظر انجمن کمک کنید.
ممنون

sx57
24-11-2011, 18:01
با سلام خدمت همه دوستان.
خیلی خوشحال کنندست که این همه افراد مطلع اینجا دور هم جمع شدند.
دوستان عزیز،من می خوام برای کامپیوتر اسپیکر 5.1 بخرم.edifier s550 انتخابم بود چون صدای خوب و بالانسی تو رنج قیمتش (حدود 400 تومن)میده ولی متاسفانه تو بازار نیست.اسپیکر z5500 لاجیتگ هم بود که می دونم باس بیش از حد داره وصداش خیلی بالانس نیست.در نتیجه رو به خرید سینمای خانگی اوردم.من بیشتر با کامپیوتر بازی می کنم و فیلم می بینم.البته موزیک هم گوش می کنم.بودجم تا 750 هستش.می دونم که یک انتخاب عالی با این بودجه ممکن نیست ولی ممنون می شم که کمکم کنید تا سیستمی ببندم که صدای خوبی در هرسه مورد کاربری گفته شده بده.باس هم فقط درحد کافی برام مهمه و اصلا دوست ندارم که بیش از حد بوم بوم کنه.در آینده کارت صدای asus d2x برام می فرستند.در نتیجه،فکر می کنم که اگر سینمای خانگی وردوی آنالوگ 5.1 داشته باشه بهتره چون صدا توسط کارت صدا پردازش می شه.با این حال اگر کیفیت انالوگ با دیجیتال(من خوندم دیجیتال توسط ریسیور پردازش می شه و ممکنه کیفیتش پایینتر باشه) فرقی نداره،طبیعتا نبودش مهم نیست.من صفحه های قبلی رو تا حدی خوندم و مدل های :
pioneer 717bd
pioneer rs 33(دارای ورودی انالوگ 5.1)
مورد توجهم قرار گرفت ولی فکر می کنم انتخاب های بهتری هم باشند.پکج یا به صورت جدا(اسپیکر و آمپ جدا)
خیلی ممنون می شم راهنماییم کنید.
با تشکر از همه دوستان عزیزم...:20:
pioneer bcs 717bd گرفتم.
شب می رم ببینم چطوره.:5:

shshhskh
24-11-2011, 22:35
دوستان به نظر شما ازمیان امپلی های 820 پایونر با 1020 ویا920 کدام بهتر است؟البته منظورم من با توجه به تفکیک صدا -وقیمت منطقی برای یک کاربر معمولی ؟ وبطور کلی چه تفاوتهایی باهم دارن؟

jalalkarimi
25-11-2011, 13:43
سلام
من جامو 426 رو از فروشگاه ارمغان قیمت گرفتم 550 و ساب 250 هم 300
جای دیگه ای رو سراغ دارید معرفی کنید که مناسب تر باشه قیمتشون
امپ 1020 هم که فروشگاه راستین 740 میگه ..

ممنون میشم برای خرید راهنمائی کنید .

mory47
25-11-2011, 18:15
با سلام دوستان من برای خرید سینمای خانگی بین مدلهای 717 پایونییر و 940 سونی مرددم از نظر کیفیت صدا وتصویر کدامیک بهتره ؟و از نمایندگی پایونییر پرسیدم گفت 717 سی دی پخش نمیکنه ایا همه دستگاههای بلو ری سی دی پخش نمیکنند ؟ از راهنمایی شما متشکرم.

kautuver
25-11-2011, 19:10
سلام
از دوستان کسی سراغ داره از کجا ميتونم آداپتور بلوتوس AS-BT100 آمپ Pioneer 1020K رو پيدا کنم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

davood-d
25-11-2011, 19:57
سلام
از دوستان کسی سراغ داره از کجا ميتونم آداپتور بلوتوس AS-BT100 آمپ Pioneer 1020K رو پيدا کنم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از خود فروشگاه اصلي "راستين" سوال كردي؟

kautuver
25-11-2011, 20:59
از خود فروشگاه اصلي "راستين" سوال كردي؟

خودم نه شهرستان هستم
از دوستان پرسيدن انگار ندارن

jalalkarimi
25-11-2011, 21:36
من قاطی کردم به خدا .
یکی به من بگه یه ست بلندگوی مانیتور اودیو 2.5 میلیونی خیلی فرق صدا داره با یه ست جامو 800 هزار تومانی .
یا پایونیر سری ایکس چقدر تفاوت کیفیت داره والا من LX73 با مانیتور اودیو سری برنز و سورس FLAC گوش کردم
زیاد فرقی ندیدم با سری 1020 . یا گوش من تربیت نشده هستش
یعنی تفکیک صدا و اینکه مانیتور اودیو فرکانس 20 تا 30 کیلو هرتز رو پخش میکنه و جامو 20 تا 20 کیلو هرتز برای شنونده عادی
که بعضی وقتها کنسرت میره که صدای خوب بشنوه اینقدر فرق میکنه .
اصلا بالای 20 کیلو هرتز رو میتونیم بشنویم ؟ یا مثلا اینکه تیوتر اونیکی سری گلد هستش و این یکی نیست از نظر شما فرق میکنه ... این فروشنده ها هم که فقط فروشنده هستن انتظاری نمیشه ازشون داشت .
میدونم که به گوش و نحوه گوش دادن هر شخص برمیگرده و یه صدا میتونه برای یه نفر خوب باشه و برای بقیه نه . ولی خوب باید یه اجماعی هم وجود داشته باشه که کسی که میخواد شروع کنه حداقل بدونه که راه رو زیاد اشتباده نمیره
ممنون

davood-d
26-11-2011, 00:34
من قاطی کردم به خدا .
یکی به من بگه یه ست بلندگوی مانیتور اودیو 2.5 میلیونی خیلی فرق صدا داره با یه ست جامو 800 هزار تومانی .
یا پایونیر سری ایکس چقدر تفاوت کیفیت داره والا من LX73 با مانیتور اودیو سری برنز و سورس FLAC گوش کردم
یعنی تفکیک صدا و اینکه مانیتور اودیو فرکانس 20 تا 30 کیلو هرتز رو پخش میکنه و جامو 20 تا 20 کیلو هرتز برای شنونده عادی
اصلا بالای 20 کیلو هرتز رو میتونیم بشنویم ؟ یا مثلا اینکه تیوتر اونیکی سری گلد هستش و این یکی نیست از نظر شما فرق میکنه ... این فروشنده ها هم که فقط فروشنده هستن انتظاری نمیشه ازشون داشت .
میدونم که به گوش و نحوه گوش دادن هر شخص برمیگرده و یه صدا میتونه برای یه نفر خوب باشه و برای بقیه نه . ولی خوب باید یه اجماعی هم وجود داشته باشه که کسی که میخواد شروع کنه حداقل بدونه که راه رو زیاد اشتباده نمیره
ممنون

خوب تا جاي كه من از مانيتور اوديو صدا شنيدم جالب نبوده!

كيفيت صداي بلندگو رابطه مستقيم با ميزان خروجي فركانس نداره. كيفيت و جزئيات صدا به تمام قطعات يك سيستم صوتي بر ميگرده.

شايد اين دو بلندگو در يك سيستم صوتي با كيفيت بالا تفاوتشون خوب نشون بدن. شايد اين ضعف پايونير كه نميتونه تفاوت هارو نشون بده؟

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

خودم نه شهرستان هستم
از دوستان پرسيدن انگار ندارن

چون وسيله جا افتاده اي نيست كمي سخت پيدا كردنش!

hossein_0907
26-11-2011, 00:46
دوستان خواهشا یه مدل خوب با ویژگی های فوق معرفی کنید
بودجه : 300

اول قصد داشتم novatron ntr 83d را بگیرم که یه تاپیک 60 صفحه ای تو انجمن براش پیدا کردم و تمام 60 صفحه را خوندم و همه میگفتند گیرنده دیجیتالش مشکلات فراوانی داره که مثل اینکه با آپدیت هم درست نشده!!!!!!!!!!!!!!!

همچنان منتظر راهنمایی دوستان
isfahaneshop زیز شما فقط گفتید باید یه مدل 2 تیونره بخرید و دیگه راهنمایی نکردید
خوب بگید چه مدلی بگیرم دیگه

eternity
26-11-2011, 20:07
من قاطی کردم به خدا .
ممنون

پیشنهاد میکنم فقط به گوش خودتون اعتماد کنید.
دنیای صدا خیلی پیچیدست.من توی رانندگی و اتوموبیل با این مسئله برخورد کردم.شاید زیاد شنیده باشید :
تفاوت یک مرسدس 50 هزار یورویی با یک تویوتا فول آپشن 30 هزار یورویی که دو گروه که مخالف یکی و موافق دیگری است وجود دارد.هر کدام هم استدلال های منطقی خود را دارند.وقتی من نوعی پشت هر کدام مینشینم با معیار های خودم نسبت به انتخاب تصمیم گیری میکنم.

در انتخاب سیستم صوتی هم من همیشه معتقدم برای آدم هایی مثل من که شبیه توصیف بالای شما هستم تهیه یک سیستم باید توجیه اقتصادی هم داشته باشد.
گرچه خیلی از حرفه ای های گوش دادن به موسیقی را هم دیدهام که با وسواس سیستمی را انتخاب می کنند و پس از مدتی دوباره ارتقا می دهند و دوباره و دوباره...
و گاهی این سیکل به دور باطلی می افتد و فقط هزینه روی دستشان می گذارد و این عطش ارتقا گاهی سیری ناپذیر است.

آن زمان بدترین اتفاق برای امثال من نظر خواهی از این تیپ آدم هاست.
یک سیستم خداد تومانی پیشنهاد می دهند که هر چه به صدای خروجی گوش می دهی نمیتوانی با سیستم مورد پسند خودت (که گاهی یک پنجم قیمت آن سیستم را دارد) تمیز دهی.

به عنوان مثال همین ست Jamo.من بیش از دو سال است که دارم به صداش گوش میدم.حرفه ای نیستم اما خیلی هم پرت نیستم، اما تفاوت خاصی با اسپیکر های 2-3 میلیونی در یک وضعیت مشابه (----- یکسان و موسیقی یکسان) نیافتم.

یا همین ----- های پایونیر سری LX . خیلی از حرفه ای ها را دیده ام که گفته اند صدای خروجی اینها فقط کمیت دارد و نه کیفیت.من خودم با گوش خودم تست کردم و در مقایسه با هم قیمت هایش مثلا برند Marantz کاملا مشهود بود.اما کیفیت ویدئویی واقعا قابل مقایسه نبود (پایونیر یک سر و گردن بالاتر بود)
خوب من چون دنبال Multipurpose نبودم Marantz را انتخاب کردم.و از انتخاب راضیم.چون 70 درصد استفادم موسیقی است.اما اگر وزنه مصرف ویدئو بیشتر بود حتما پایونیر را انتخاب می کردم.
یک ست Jamo با دو تا Bookshelf مارک b&w گرفتم و خلاص.هم صدای موسیقی دلخواهم را میشنوم و هم صدای خوب فیلم.
در صورتی که اگر با پیشنهاد اهل فن جلو میرفتم 2 میلیونی باید اضافه تر هزینه میکردم و بدون اینکه واقعا تفاوتی احساس کنم.

گوش شما بهترین مشاور است.

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

سلام
من جامو 426 رو از فروشگاه ارمغان قیمت گرفتم 550 و ساب 250 هم 300
جای دیگه ای رو سراغ دارید معرفی کنید که مناسب تر باشه قیمتشون
امپ 1020 هم که فروشگاه راستین 740 میگه ..

ممنون میشم برای خرید راهنمائی کنید .

ارمغان به دلیل خرید های بالای JAMO معمولا قیمت مناسب تری نسبت به جاهی دیگه میده.
من خیلی جاها را گشتم برای قیمت پایین تر ولی پیدا نکردم.

mory47
26-11-2011, 20:39
با سلام ممکنه منو در مورد خرید پایونییر 717 و سونی 940 راهنمایی کنید برای خرید بین این دو مدل تردید دارم و از دوستانی که پایونییر 717 دارن اگر ممکنه توضیحی در موردش بدن ممنون میشم.

davood-d
26-11-2011, 20:49
پیشنهاد میکنم فقط به گوش خودتون اعتماد کنید.
دنیای صدا خیلی پیچیدست.من توی رانندگی و اتوموبیل با این مسئله برخورد کردم.شاید زیاد شنیده باشید :
تفاوت یک مرسدس 50 هزار یورویی با یک تویوتا فول آپشن 30 هزار یورویی که دو گروه که مخالف یکی و موافق دیگری است وجود دارد.هر کدام هم استدلال های منطقی خود را دارند.وقتی من نوعی پشت هر کدام مینشینم با معیار های خودم نسبت به انتخاب تصمیم گیری میکنم.

در انتخاب سیستم صوتی هم من همیشه معتقدم برای آدم هایی مثل من که شبیه توصیف بالای شما هستم تهیه یک سیستم باید توجیه اقتصادی هم داشته باشد.
گرچه خیلی از حرفه ای های گوش دادن به موسیقی را هم دیدهام که با وسواس سیستمی را انتخاب می کنند و پس از مدتی دوباره ارتقا می دهند و دوباره و دوباره...
و گاهی این سیکل به دور باطلی می افتد و فقط هزینه روی دستشان می گذارد و این عطش ارتقا گاهی سیری ناپذیر است.

آن زمان بدترین اتفاق برای امثال من نظر خواهی از این تیپ آدم هاست.
یک سیستم خداد تومانی پیشنهاد می دهند که هر چه به صدای خروجی گوش می دهی نمیتوانی با سیستم مورد پسند خودت (که گاهی یک پنجم قیمت آن سیستم را دارد) تمیز دهی.

به عنوان مثال همین ست Jamo.من بیش از دو سال است که دارم به صداش گوش میدم.حرفه ای نیستم اما خیلی هم پرت نیستم، اما تفاوت خاصی با اسپیکر های 2-3 میلیونی در یک وضعیت مشابه (----- یکسان و موسیقی یکسان) نیافتم.

یا همین ----- های پایونیر سری LX . خیلی از حرفه ای ها را دیده ام که گفته اند صدای خروجی اینها فقط کمیت دارد و نه کیفیت.من خودم با گوش خودم تست کردم و در مقایسه با هم قیمت هایش مثلا برند Marantz کاملا مشهود بود.اما کیفیت ویدئویی واقعا قابل مقایسه نبود (پایونیر یک سر و گردن بالاتر بود)
خوب من چون دنبال Multipurpose نبودم Marantz را انتخاب کردم.و از انتخاب راضیم.چون 70 درصد استفادم موسیقی است.اما اگر وزنه مصرف ویدئو بیشتر بود حتما پایونیر را انتخاب می کردم.
یک ست Jamo با دو تا Bookshelf مارک b&w گرفتم و خلاص.هم صدای موسیقی دلخواهم را میشنوم و هم صدای خوب فیلم.
در صورتی که اگر با پیشنهاد اهل فن جلو میرفتم 2 میلیونی باید اضافه تر هزینه میکردم و بدون اینکه واقعا تفاوتی احساس کنم.

گوش شما بهترین مشاور است.

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

ارمغان به دلیل خرید های بالای JAMO معمولا قیمت مناسب تری نسبت به جاهی دیگه میده.
من خیلی جاها را گشتم برای قیمت پایین تر ولی پیدا نکردم.

صحبت هاي شما كاملا درسته, در مورد كيفيت صداي آمپ پايونير استاد برزين هم بارها گفتند در تصوير بهتر از صداست.
درسته گوش بهترين مشاوره اما باز به قول استاد گوشي كه درست پرورش داده شده باشد و بتونه انتخاب درستي بكند.

matin_sa
26-11-2011, 20:56
با سلام

می خواستم بدونم بین دو مدل ارزون تکنوست که 40 تومن هست و فراسو که 60 تومن هست ، کدوم یک از نظر گیرندگی بهتر هست و تیونر بهتری داره؟ و مشکل صدا و تصویر نداره. چون من دنبال آپدیت نرم افزاری نیستم و فقط می خوام مشکل گیرندگی نداشته باشه.

با تشکر

steps
26-11-2011, 20:57
سلام دوستان .
یک گیرنده دیجتال خوب به من معرفی کنید برای خونه بگیرم.
فقط سرعت تعویض کانالش خوب باشه خروجی HD و سه فیش داشته باشه . تلویزیون 21 اینچ هست سامسونگ پلانو شاید در اینده دور پلاسما باشه برای همین خروجی HD می خوام(full HD بودن مهم نیست ولی اگرم بود مشکلی نیست) ابدیت براش بیاد و قیمتش هم حدود 80 تومن باشه.
به نظرتون چی بگیرم ؟

hami2007
26-11-2011, 21:02
سلام دوستان .
یک گیرنده دیجتال خوب به من معرفی کنید برای خونه بگیرم.
فقط سرعت تعویض کانالش خوب باشه خروجی HD و سه فیش داشته باشه . تلویزیون 21 اینچ هست سامسونگ پلانو شاید در اینده دور پلاسما باشه برای همین خروجی HD می خوام(full HD بودن مهم نیست ولی اگرم بود مشکلی نیست) ابدیت براش بیاد و قیمتش هم حدود 80 تومن باشه.
به نظرتون چی بگیرم ؟
برای آینده دور که پلاسمایی بگیر که --- داشته باشه

jalalkarimi
26-11-2011, 21:51
سلام
ممنون از راهنمائی های دوستان
من وبلاگ آقای برزین رو خوندم و این چند روزه تقریبا تمام وقتم رو گذاشتم برای این کار
بلاخره یاماها RX-v771 برداشتم .
یه مقدار بیشتر هزینه کردم ولی سیستم خیلی خوبیه . واقعا با اینکه هنوز اسپیکر هام کوچک و معمولی هستند
تفاوت صدا و موسیقی و افکت کاملا" مشهوده .

به قول خارجی ها for the record عرض میکنم .
مهم برای من این بود که بتونم یه پله صدای بالاتر داشته باشم . تصویر رو از کامپیوتر و مدیا پلیر هم میشه به صورت خیلی خوبی به نمایشگر منتقل کرد ولی صدا رو نه .
من قبل از اینکه این سیستم رو بگیرم یه HTPC داشتم که حدود 600 برام هزینه برداشته بود تصویر خوب بود صدا هم 5.1 بود ولی گیرا نبود . ولی الان میتونم بگم که راضی هستم .
با تشکر از دوستان گرامی مخصوصا رایان و داوود

kautuver
26-11-2011, 22:29
مبارکتون باشه
چند گرفتين ؟

davood-d
26-11-2011, 22:33
سلام
ممنون از راهنمائی های دوستان
من وبلاگ آقای برزین رو خوندم و این چند روزه تقریبا تمام وقتم رو گذاشتم برای این کار
بلاخره یاماها RX-v771 برداشتم .
یه مقدار بیشتر هزینه کردم ولی سیستم خیلی خوبیه . واقعا با اینکه هنوز اسپیکر هام کوچک و معمولی هستند
تفاوت صدا و موسیقی و افکت کاملا" مشهوده .

به قول خارجی ها for the record عرض میکنم .
مهم برای من این بود که بتونم یه پله صدای بالاتر داشته باشم . تصویر رو از کامپیوتر و مدیا پلیر هم میشه به صورت خیلی خوبی به نمایشگر منتقل کرد ولی صدا رو نه .
من قبل از اینکه این سیستم رو بگیرم یه HTPC داشتم که حدود 600 برام هزینه برداشته بود تصویر خوب بود صدا هم 5.1 بود ولی گیرا نبود . ولی الان میتونم بگم که راضی هستم .
با تشکر از دوستان گرامی مخصوصا رایان و داوود

آقا مباركه:20:

matin_sa
27-11-2011, 00:15
سلام

من میخوام گیرنده فراسو رو بخرم ، می خواستم بدونم مشکلی داره؟ چون شنیدم صدا رو خراب پخش می کنه؟

با تشکر

New-P30world
27-11-2011, 11:15
سلام

من میخوام گیرنده فراسو رو بخرم ، می خواستم بدونم مشکلی داره؟ چون شنیدم صدا رو خراب پخش می کنه؟

با تشکر

.

. فقط همین رو بگم که، یه چی بگیر که مدت ها واست کار کنه اونم با حداقل دردسرهای موجود!! :5:

. درباره اینکه چی بگیری چیزی نمیگم، برو تاپیک های مفیدی هست مطالعه کن نتیجه خواهی گرفت!!:46:

. مـوفق باشیـد :20:

.

matin_sa
27-11-2011, 12:33
با تشکر از راهنماییتون

اما متاسفانه مارک های خیلی زیاد هست و قیمت ها هم خیلی متفاوت و گرون ، فقط این مارک فراسو هست که قیمتش نسبتا خوبه و من هم کلا چیز بدی نشنیدم در موردش به جز مطلب صدا که نمی دونم صحت داره یا نه ، من نمی خوام 80 تومن پول خرج کنم. هر چند که اگه می خواستم بکنم هم باز نمی دونستم چی بگیرم.

mmrmmr
27-11-2011, 15:23
سلام به همگی
به نظر دوستان ----- پایونیر VSX-820-K بهتره یا یاماها RX-V571؟ ضمنا من قیمت این مدل یاماها رو نمیدونم. اگه کسی میدونه لطفا بگه. ممنون

jalalkarimi
27-11-2011, 15:58
سلام
771 یاماها قیمتی که تلفنی اعلام کردن 1290 بود . موقع خرید 1150 فاکتور کردن .
نمیدونم گرون خریدم یا خوب گرفتم چون جاهای دیگه پیدا نکردم . از آقای خان محمدی گرفتم

با این بلندگوهای 4 اهم من بد کار نمیکنه ولی فکر کنم باید برای دوتا فرانت ست بهتری بگیرم .

غیر از مانیتور ادیو چی بگیرم . فقط برای دوتا فرانت

تجربم هم بگم که من آواتار بلوری رو با فرمت mkv دانلود کردم حدود 22 گیگ هستش برای تست
با کامپیوتر و ست 5.1 و کارت صدای ریلتک و همینطور lx73 پایونیر و ست بلندگوی مانیتور ادیو سری برنز و led sony تست کرده بودم .
الان با مدیا پلیر وسترن دیجیتال و یاماها 771 تصویر تفاوت زیادی نداشت ولی تو صدا و افکت و جابجائی صدا ها از بلندگوها واقعا عالیه . میدونید یعنی میتونید صدا رو بدون قطع شد دنبال کنید و کوچکترین صدا و افکتی به وضوح شنیده میشه .
من حرفه ا ی نیستم ولی از سیستمی که گرفتم خیلی راضیم .

amir3408
27-11-2011, 19:35
سلام
771 یاماها قیمتی که تلفنی اعلام کردن 1290 بود . موقع خرید 1150 فاکتور کردن .

تجربم هم بگم که من آواتار بلوری رو با فرمت mkv دانلود کردم حدود 22 گیگ هستش برای تست
با کامپیوتر و ست 5.1 و کارت صدای ریلتک و همینطور lx73 پایونیر و ست بلندگوی مانیتور ادیو سری برنز و led sony تست کرده بودم .
.

سلام

لینکهای اون فیلم رو میشه واسه من بفرستید؟

mory47
27-11-2011, 20:30
با سلام مجدد من چند بار پرسیدم ولی کسی جواب نداد از دوستانی که در مورد پایونییر 717 و سونی 940 اطلاعاتی دارند ممکنه راهنمایی کنند ممنون میشم.

sx57
28-11-2011, 00:04
با سلام مجدد من چند بار پرسیدم ولی کسی جواب نداد از دوستانی که در مورد پایونییر 717 و سونی 940 اطلاعاتی دارند ممکنه راهنمایی کنند ممنون میشم.

سلام دوست گلم.من اطلاعاتم در حد دوستان دیگر نیست ولی سعی می کنم کمکتون کنم.من همین 5 شنبه گذشته 717 پایونیر رو خریدم و واقعا از خریدم راضی هستم.البته من برای کامپوتر خریدمش.اگه اشتباه نکنم،مدل سونی مورد نظرتون اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددو برتری مهم پایونیر 717داشتن شبکه بی سیم و توانایی پخش دیسک بلو ری هست. مثلا من از لپ تاپ به صورت بی سیم موزیک گوش می کنم و یا می تونم عکس ببینم.همچنین پایونیر از فرمت های با کیفیت تر صدای HD مثل DTS-HD Master Audio Essential پشتیبانی می کنه.صدای خوب و شفافی هم داره ولی به نظرم کمی صداش تیزه(شاید در مورد تیزی صدا اشتباه کنم،چون تو بعضی موزیک ها کمی به چشمم میاد.)من شنونده حرفه ای نیستم.البته همونطور که دوستان گفتن،خیلی بهتره که صدای هر دو دستگاه رو خودتون گوش بدید. فیلم هم واقعا لذت بخشه.صدای افراد از بلندگوی center با شفافیت پخش می شه.من از دیدن فیلم transformers و شنیدن صدای انفجارها وقعا لذت بردم.از lpcm پشتیبانی می کنه و در نتیجه،می شه بدون نیاز به تبدیل فرمت صدای بازی های کامپیوتر،ازشون لذت برد و می دونم که در کیفیت تصویر،از بهترین هاست.مطمئنا آقای rayan عزیز می تونن خیلی بهتر کمکتون کنن.
مشخصات پایونیر 717:

امیدوارم پستم مفید بوده باشه.
با تشکر:20:

jalalkarimi
28-11-2011, 00:16
سلام

لینکهای اون فیلم رو میشه واسه من بفرستید؟

سلام
این اسم رو سرچ کنید . Avatar.2009.Extended.Collectors.Edition.1080p.Blu-ray.DTS.x264.MKV
من از filesonic دانلود کردم . که الان لینکش در دسترس نیست .

shshhskh
28-11-2011, 00:22
دوستان به نظر شما ازمیان امپلی های 820 پایونر با 1020 ویا920 کدام بهتر است؟البته منظورم من با توجه به تفکیک صدا -وقیمت منطقی برای یک کاربر معمولی ؟ وبطور کلی چه تفاوتهایی باهم دارن؟

دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟؟؟؟

jalalkarimi
28-11-2011, 00:32
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟؟؟؟

سلام
من اینو جهت راهنمائی نمینویسم .

این سه مدل تو یه مدل کلاس هستن و تفاوت کلیشون تو قدرت و تعداد ورودی خروجی ها و همینطور ساپورت لایسنس بیشتر مدلهای بالا هستش مثلا 1020 سه مدل لایسنس دالبی داره اون یکی 2 تا ( به طور مثال (:)

نیاز تون رو به تعداد ورودی و خروجی در نظر بگیرید .
من الان یه مشکل کوچولو دارم . من قبلا تلویزیون و کامپیوتر کنارش رو به یه ست 5.1 ادفایر وصل کرده بودم .
میتونستم وقتی که با کامپیوتر کار میکنم با تیونر تلویزیون تصویر در نصویر کنم و صدای تلویزیون و تصویر کوچیکش رو بشنوم و ببینم ..
ولی الان که امپ گرفتم نمیتونم . چون سورس کامپیوتر و تلویزیون جدا هستش . و باید کلک بزنم تا صدای جفتش رو از یه ورودی بگیرم .

در صورتی که دیدم یه مدل بالاتر از این مدلی که من گرفتم ( که متاسفانه گفتن نیومده هنوز )
میتونه چند تا ورودی رو روی یه کانال قبول کنه . مثلا میکس ورودی صدای اپتیکال و استریو

موفق باشید

klipsch
28-11-2011, 01:00
از دوستان خواهش میکنم درباره پست زیر یه نظر بدن که خیلی برام ارزشمنده نظرشون :11:

h_starboy
28-11-2011, 01:29
دوستان بعد از تحقیق به این 3 تا رسیدم :
الکومکس mv200
بلوسنس t14+
لومکسی 3605

تنها مزیت بلوسنس فقط 1080p بودنشه در مقایسه با الکومکس
لومکسی 3605 رو نمیدونم که 1080p هستش یا 1080i ???? دوستانی که میدونن بگن .
برای من پخش بدون هیچ مشکل فایلهای mkv با زیرنویس srt فارسی هستش . خیلی مهمه واسم .

حالا نظرتون کدومه ؟ (من خودم الکومکس رو ترجیح دادم تا الان)

Doncorleone
28-11-2011, 12:02
سلام دوستان
من کل تاپیک رو خوندم تو این 2 روز
من قصد خرید یک سیستم سینمائی رو دارم برای آینده .. فعللا می خوام یک آمپ و اسپیکر فرانت رو تهیه کنم و برای موزیک استفاده کنم تا در آینده یاب و سنتر و بک رو بهش اضافه کنم
اسپیکر Jamo s606 چشم و گوشمو گرفته و اول می خوام آمپ مناسب براش بگیرم 5.1 (Pioneer 821) و یا دنون در همین رنج قیمت با حدود همین امکانات ( DTS-hd , ..... ) (آمپ ترجیح میدم 7.1 نباشه که قیمت کمتری داشته باشه ولی می خوام بتونه صدای خوبی از جامو بگیره
سوال دومم اینه که من این اسپیکر رو اگه رنگ چوب Dark Apple رو بگیرم آیا تضمینی هست مثلا 3 سال دیگه بتونم سنتر خودش و بک های خودشو بتونم بگیرم و ستم رنگ وارنگ نشه؟ ,و یا ووفر همین رنگ؟
قیمت s606 الان چنده؟ نمایندگی رسمی بزرگ jamo تو ایران داره که بشه بهش اعتماد کرد؟

LoverOfHate
28-11-2011, 12:46
سلام

دوستان میخواستم یه سینمای خانگی واسه nx720 بگیرم ولی نمیدونم چی بگیرم بهتره!

میشه دو سه مدل خوب و سازگار با این تی وی بهم معرفی کنید؟

ممنون

h_starboy
28-11-2011, 13:24
دوستان کسی نیست به ما کمک کنه ؟
تو ساپورت mkv با زیرنویس فارسی که هیچ مشکلی نداشته باشه کدومشون از بقیه بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

New-P30world
28-11-2011, 16:41
.

. در مورد بلوسنس.. پخش mkv و زیر نویس فارسی رو نمیشه گفت مشکل داره و یا نداره... :5:

. یه وقت دو تا فایل mkv مجزا رو تست می کنی و میبینی یکی بدون مشکل و اون یکی... :13:

. در مورد دستگاه های دیگه هم مطمئنم همینطوره و هیچ دستگاهی تو ساپورت پخش، بی عیب نیست.. :jealous:

. خـوش باشیـد :7:

.

faraname
28-11-2011, 20:03
سلام به دوستان
یه سوال
من می خواستم یک ست تاپ باکس Provision X-5 بگیرم. از ویژگی هایی که نوشته بر میاد که چیز خوبی هست مخصوصا که قابلیت نمایش 1080p رو هم تو HD ها داره . اون طور که نوشته با زیر نویس های فارسی هم مشکل خاصی نداره. قیمتی هم بد نیست . DESIGN اش هم خوب و قابل قبول هست . فقط میمونه یه چیز . اون هم اینکه از دوستان کسی این دستگاه رو خریده یا نه ؟ اگه خرید کارایی اش چطور هست و کسی تا بحال باهاش مشکلی نداشته ؟ اگه داشته چی بوده ؟ ممنون میشم دوستان لطف کنن و نظرشون رو در مورد این محصول بگن . در ضمن لینک صفحه مربوط به ویژگی های این محصول رو از سایت خود پروویژن ایران لینک میدم.

davood-d
28-11-2011, 22:17
سلام دوستان
من کل تاپیک رو خوندم تو این 2 روز
من قصد خرید یک سیستم سینمائی رو دارم برای آینده .. فعللا می خوام یک آمپ و اسپیکر فرانت رو تهیه کنم و برای موزیک استفاده کنم تا در آینده یاب و سنتر و بک رو بهش اضافه کنم
اسپیکر Jamo s606 چشم و گوشمو گرفته و اول می خوام آمپ مناسب براش بگیرم 5.1 (Pioneer 821) و یا دنون در همین رنج قیمت با حدود همین امکانات ( DTS-hd , ..... ) (آمپ ترجیح میدم 7.1 نباشه که قیمت کمتری داشته باشه ولی می خوام بتونه صدای خوبی از جامو بگیره
سوال دومم اینه که من این اسپیکر رو اگه رنگ چوب Dark Apple رو بگیرم آیا تضمینی هست مثلا 3 سال دیگه بتونم سنتر خودش و بک های خودشو بتونم بگیرم و ستم رنگ وارنگ نشه؟ ,و یا ووفر همین رنگ؟
قیمت s606 الان چنده؟ نمایندگی رسمی بزرگ jamo تو ایران داره که بشه بهش اعتماد کرد؟

جامو با دنون و انكيو ست كن صداي بهتري ميده

جامو نماينده كوچيك هم نداره! يزرگ جاي خود دارد.
اصلا بلندگوي رنگ خاص نگير چون همين فردا ديدي اصلا ديگه وارد نشد.

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

سلام

دوستان میخواستم یه سینمای خانگی واسه nx720 بگیرم ولی نمیدونم چی بگیرم بهتره!

میشه دو سه مدل خوب و سازگار با این تی وی بهم معرفی کنید؟

ممنون

كلا دو سه مدل سينماي خوب تو بازار هست! حالا هركدوم با ظاهر تي وي جوتر بود و صداشو هم دوست داشتي بگير.

Doncorleone
29-11-2011, 10:21
آیا Pioneer 1021 برای درایو jamo 606 مناسبه؟

asady
29-11-2011, 13:48
سلام دوستان
تو این تایپیک همه جور دستگاهی دیدم.
ولیکن دستگاه FineTronix از شرکت فارایاب ( تحت لیسانس آلمان ) رو خریدم.
دستگاه خوبیه ولی معایب بزرگی داره:
+ هنگام اجرای فیلمهای MKV تصویر عقب تر از صدا و زیرنویس میباشد.
البته اگر فیلم رو قطع و مجددا اجرا کنی، برا یه چند ثانیه ای خوبه ولی دوباره ناهماهنگ میشه.
+ اینترفیس منوهای دستگاه یکمی ابتدایی ساخته شده است.

ولیکن فیلمها را با هر کیفیتی پخش میکنه و عقب و جلو کردن آن هیچ گونه مشکلی نداره.( حتی بازیرنویس فارسی. )

حالا میخواستم بپرسم کسی میتونه کمکم کنه که این مشکل ناهماهنگی صدا و تصویر قابل حل شدنه یا خیر؟؟؟

h_starboy
29-11-2011, 15:13
سلام به دوستان
یه سوال
من می خواستم یک ست تاپ باکس Provision X-5 بگیرم. از ویژگی هایی که نوشته بر میاد که چیز خوبی هست مخصوصا که قابلیت نمایش 1080p رو هم تو HD ها داره . اون طور که نوشته با زیر نویس های فارسی هم مشکل خاصی نداره. قیمتی هم بد نیست . DESIGN اش هم خوب و قابل قبول هست . فقط میمونه یه چیز . اون هم اینکه از دوستان کسی این دستگاه رو خریده یا نه ؟ اگه خرید کارایی اش چطور هست و کسی تا بحال باهاش مشکلی نداشته ؟ اگه داشته چی بوده ؟ ممنون میشم دوستان لطف کنن و نظرشون رو در مورد این محصول بگن . در ضمن لینک صفحه مربوط به ویژگی های این محصول رو از سایت خود پروویژن ایران لینک میدم.

والا منم چند روزیه کلی دارم تحقیق میکنم . این مدلی که شما گفتید مثل اینکه مدل جدید پروویژن هستش و امکاناتشم به نظر کامل میاد .
البته من تو تاپیکها داشتم بررسی میکردم مثل اینکه مدلهای قبلی پروویژن مثل t7 و t8 یه مشکلایی داشتن از جمله با فونت زیرنویس و چند تا ایرادی که تو آپدیت پیش اومده بود و از این حرفا .
حالا باید ببینیم این مدل جدید مشکل داره یا کامله همه چیزش . اگه مطمئن بشم منم میخرم همینو .

davood-d
29-11-2011, 17:03
آیا Pioneer 1021 برای درایو jamo 606 مناسبه؟

با پايونير مجبوري براي راه انداختن ووفر كناري 606 ولوم بالا ببري صدا ديستروشن ميده ! خيلي هم كه زياد كني آمپ قطع ميكنه مدار. حداقل از جاي بخر كه اين دو مدل با هم برات صدا بگيره.

LoverOfHate
29-11-2011, 19:02
---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

[/COLOR]

كلا دو سه مدل سينماي خوب تو بازار هست! حالا هركدوم با ظاهر تي وي جوتر بود و صداشو هم دوست داشتي بگير.[/QUOTE]

میشه نام ببری؟

faraname
29-11-2011, 20:38
سلام دوستان
تو این تایپیک همه جور دستگاهی دیدم.
ولیکن دستگاه FineTronix از شرکت فارایاب ( تحت لیسانس آلمان ) رو خریدم.
دستگاه خوبیه ولی معایب بزرگی داره:
+ هنگام اجرای فیلمهای MKV تصویر عقب تر از صدا و زیرنویس میباشد.
البته اگر فیلم رو قطع و مجددا اجرا کنی، برا یه چند ثانیه ای خوبه ولی دوباره ناهماهنگ میشه.
+ اینترفیس منوهای دستگاه یکمی ابتدایی ساخته شده است.

ولیکن فیلمها را با هر کیفیتی پخش میکنه و عقب و جلو کردن آن هیچ گونه مشکلی نداره.( حتی بازیرنویس فارسی. )

حالا میخواستم بپرسم کسی میتونه کمکم کنه که این مشکل ناهماهنگی صدا و تصویر قابل حل شدنه یا خیر؟؟؟

ناهماهنگی بین صدا و تصویر اغلب اوقات تحت تاثیر bitrate و حتی فرمت نوع فایل در حال اجراست. برای مثال در نرم افزاری مثل KMPLAYER وقتی شما دارید یک فایل vcd رو اجرا می کنید , اگر چند بار پشت سر هم arrow یا همون کلید جهت چپ یا راست رو پشت سر هم بزنید , داده تصویری تون صفر میشه و از نوع از اول فیلم یا ویدیو شروع به پلی می کنه . یعنی هر نوع نرم افزار و سخت افزاری در کنار مزایا , معیابی هم داره. ولی برای حل مشکل تون یک پیشنهاد دارم . اون هم اینکه سعی کنید , داده های mkv رو با bitrate های دیگر آزمایش کنید. اگر همچنان همین مشکل رو داشتید تک راهی که می مونه تبدیل فایل به فرمت قابل اجرای دیگری مثل avi با کد xvid و bitrate 1500 یا 1200 هست که استاندارد خیلی از دستگاه های پلیر ( چه ست تاپ باکس و چه دستگاه پلیر دیگر) است. به یاد داشته باشید مشکلات این چنین اغلب اوقات با بروزرسانی های نرم افزاری شرکت سازنده بر طرف شدنی است. سعی کنید سایت شرکت سازنده یا نمایندگی اون رو پیدا کنید و مشکل تون رو بهشون بگید. شاید اونها پچ آپدیت در اختیار تون قرار بدن. موفق باشید

Doncorleone
29-11-2011, 20:53
با پايونير مجبوري براي راه انداختن ووفر كناري 606 ولوم بالا ببري صدا ديستروشن ميده ! خيلي هم كه زياد كني آمپ قطع ميكنه مدار. حداقل از جاي بخر كه اين دو مدل با هم برات صدا بگيره.

دلیلش رو می شه توضیح بدین؟ بخاطر جریان کشیدن؟ مگه قدرت آمپ هر کانالش 130 وات نیست تو 6 اهم؟ یعنی چی راه نمیفته؟ صدا نمیده؟
خوب بهترین آمپی که بشه باهاش درایو کرد این اسپیکرو چیه به نظر شما؟ 1912 چطوره؟

mory47
29-11-2011, 20:54
با تشکر از شما دوست عزیز sx57 به من گفتند که پایونییر 717 سی دی پخش نمیکنه ایا هیچ نوع سی دی پخش نمیکنه یا فقط تصویری پخش نمیکنه و اگر ممکنه بفرمایید چند خریدید واز کجا ؟باز هم از شما ممنونم.

davood-d
29-11-2011, 21:09
دلیلش رو می شه توضیح بدین؟ بخاطر جریان کشیدن؟ مگه قدرت آمپ هر کانالش 130 وات نیست تو 6 اهم؟ یعنی چی راه نمیفته؟ صدا نمیده؟

خوب اين سولات كه من قبلا از آقاي برزين كردم و ايشون جواب دادن

وات شدت جريان و توان درايو ميزان خروجي جريان الكتريكي
گاهي 130 وات شدت سيگنال هست اما با جريان پائين
سيم پيچ بلندگو با جريان حركت ميكنه و وقتي جريان كم بياد سيگنال صدا كه روي جريان به بلندگو منتقل ميشه دچار خرابي و ديستروشن ميشه

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

sx57
30-11-2011, 10:14
با تشکر از شما دوست عزیز sx57 به من گفتند که پایونییر 717 سی دی پخش نمیکنه ایا هیچ نوع سی دی پخش نمیکنه یا فقط تصویری پخش نمیکنه و اگر ممکنه بفرمایید چند خریدید واز کجا ؟باز هم از شما ممنونم.

خواهش می کنم.من امتحان کردم video cd نه ولی mp3 و audio cd رو پخش کرد.زنگ زدم به اینجا:
برام با پیک فرستاد.690 تومان.البته این سایت پایینی ارزونتره ولی اون موقه که من می خواستم موجود نداشت:

راستی این دستگاه اکولایزر دستی نداره.
سوالی بود در خدمتم.
با تشکر.:20:

khoshideh
30-11-2011, 10:41
سلام دوستان
باهزینه حدودا 900بهترین اسپیکری که من میتونم بگیرم جامو و سری rsپایونیره من صدای پایونیر رو تست کردم ولی زیاد حال نکردم ولی هنوز جامو مونده به نظر شما بهترین آمپ که بشه با جامو ست کرد که هم موسیقی و هم فیلم رو باهاش به بهترین نحوه ببینیم وبشنویم چیه و در ضمن میخوام از لحاظ خروجی هم درست حسابی باشه ؟ لطفابه من مدل بگید چون من حرفه ای این قضیه نیستم از کجاهم بگیرم این رو معلوم کنید .من هرچی تا الان اطلاعات بدست اوردم از همین جا بوده
ازهمه ممنون

asady
30-11-2011, 14:43
تشکر از راهنماییتون. ممنون ...

golabi2
30-11-2011, 15:52
سلام
الان قیمت مدل های مختلف بلوسنس چنده!؟

hakr
30-11-2011, 19:45
دوستانی که جواب سوالاتشان را میگیرند کلید تشکر یادشان نره:31:

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

دوستان کسی سونی 940خرید کرده آیا اکولایزر دستی دارد یا نه

mr_rayan
01-12-2011, 00:19
سلام دوستان
باهزینه حدودا 900بهترین اسپیکری که من میتونم بگیرم جامو و سری rsپایونیره من صدای پایونیر رو تست کردم ولی زیاد حال نکردم ولی هنوز جامو مونده به نظر شما بهترین آمپ که بشه با جامو ست کرد که هم موسیقی و هم فیلم رو باهاش به بهترین نحوه ببینیم وبشنویم چیه و در ضمن میخوام از لحاظ خروجی هم درست حسابی باشه ؟ لطفابه من مدل بگید چون من حرفه ای این قضیه نیستم از کجاهم بگیرم این رو معلوم کنید .من هرچی تا الان اطلاعات بدست اوردم از همین جا بوده
ازهمه ممنون

شما می تونید دنون 1912 تهیه کنید و اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید 2312 تهیه کنید.

faraname
01-12-2011, 08:45
سلام
الان قیمت مدل های مختلف بلوسنس چنده!؟
ُسلام به شما
قیمت های بلوسنس از 80 هزار تومان به بالاست
قیمت هاش به نسبت گرون هست .
جالب اینکه از لحاظ طراحی خیلی قوی نیست و چنگی به دل نمی زنه.
من پیشنهاد می کنم از پرویژن استفاده کنید . اطلاعات اش هم از لینک ذیل قابل دسترسی هست .
همان طور که قبلا گفتم پرویژن شرکتی هست که تو تولید قطعات میکس و مونتاژ اسم و رسم دار هست و مسلما میشه انتظار داشت محصول تولیدی اش به نسبت قیمت مناسبی که داره ( حدود 75 هزار تومان ) مرغوب و با کارایی بالا باشه .
برای مشاهده اطلاعات از لینک ذیل استفاده کنید :