PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

dara_az
04-09-2011, 07:02
دوستان سلام
من تقریباً 100 صفحه آخر این تایپیک رو خوندم و به لطف دوستان مطالب زیادی رو یاد گرفتم و البته هنوز بسیاری از مطالب رو در خصوص سیستمهای صوتی نمیدونم.
من ابتدا قصد سینمای خانگی سونی رو داشتم و پس از خوندن این تایپیک به نظرم اومد که باید با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته بودم (در حدود 800 تومن) پایونیر HTP-ES3TB‎ رو بگیرم (البته rs-77 هم بود ولی من از بلندگوهای این مدل بیشتر خوشم اومد و سیستم دنون هم با بلندگوهاش نتونستم کنار بیام چون بلندگو ایستاده میخواستم) .حالا با توجه به اینکه من تا حالا سینمای خانگی نداشتم چند تا سوال داشتم از دوستان:

1- صدای TrueHD یا 3D با دالبی چه فرقی میکنه چون این مدل صدای HD و 3D رو ساپورت نمیکنه .مثلاً اگه بعداً بخوام بلوری بگیرم نمیتونم صدای DTS داشته باشم .البته من فعلاً HD Player دارم که میتونم با کابل اپتیکال از صدای DTS استفاده کنم.

2- آیا نوع پلیر تو کیفیت صدای خروجی فرق میکنه یا نه؟ من یه پلیر سامسونگ R-155 دارم که خروجی اپتیکال و HDMI هم داره .آیا به درد این سیستم میخوره یا باید یه پلیر هم تهیه کنم؟

3- اگه بخوام یه مقدار هزینم رو بالا ببرم و یه اسپیکر Jamo 426 تهیه کنم میتونم با آمپ 520 ست کنم و اگر نه حداقل و ارزونترین آمپی که میتونم باهاش ست کنم چی هست و آیا کیفیت صدای خروجی خیلی فرق میکنه یا نه؟ در ضمن بدون ساب میشه فیلم دید یا حتماً ساب برای دیدن فیلم نیاز هست؟(بلندی صدا برام مهم نیست)

موفق و پیروز باشید.

سلام دوست عزیز .
به نظر من شما برای آمپ بیشتر هزینه کن . چون آمپ چیزی نیست که زود به زود عوضش کنی . مثلا توی پایونیر دیگه حداقل روی مدل 820 فکر کن و بیخیال مدل های پایین ترش بشو.520 رو نمیدونم اما یکی از دوستام میخواست مدل rs33رو بگیره که آمپش 420 هست، بررسی که کردیم دیدیم که پورت های HDMI مدل 420 فقط تصویر رو انتقال میده و صدا رو باید جداگانه از طریق اپتیکال یا کواکسیال منتقل کنی که این خودش میشه هزینه اضافی برای کابل . آمپ های مدل پایین و ارزون معمولا محدودیت های زیادی توی امکاناتشون دارند. از برند های دیگه مثل یاماها دنون و انکیو هم هستش که رایان بهتر مدل هاشو میشناسه و حتما راهنماییت میکنه. در مورد پلیر هم به نظر من چون پلیر شما از نظر پورت های خروجی تقریبا کامل هستش فعلا برای پلیر هزینه نکن و اون پول پلیر رو بزار روی پولی که میخوای برای آمپ بدی یه آمپ بهتر بگیر.

flasher_for_nokia
04-09-2011, 09:08
سلام دوست عزیز . شدنش که میشه اما باید دقت کنی که آمپت هم این قابلیت رو داره یا نه . بعضی از آمپ ها فقط تصویر رو از طریق HDMI میگیرند و صدا رو باید جداگانه از طریق اپتیکال یا کواکسیال انتقال بدی.

دنون 1311 این قابلیت رو داره؟

dara_az
04-09-2011, 09:14
دنون 1311 این قابلیت رو داره؟

بله 1311 این قابلیت رو داره . به نظر من 1311 آمپ خیلی خوبی داره با ورودی خروجی های کافی و امکانات مناسب. اما نمیدونم قیمت آمپش چنده . حدود 3 ماه پیش پکیجش رو دوستم خرید 740 .

flasher_for_nokia
04-09-2011, 09:26
بله 1311 این قابلیت رو داره . به نظر من 1311 آمپ خیلی خوبی داره با ورودی خروجی های کافی و امکانات مناسب. اما نمیدونم قیمت آمپش چنده . حدود 3 ماه پیش پکیجش رو دوستم خرید 740 .

الان که 850 شده راستی من پرسیدم همه میگن زیر یک همین 1311 مناسب هست واسه خرید؟
راستی صبر کنم واسه 1312 یا همین 1311 رو بگیرم؟

anaconda
04-09-2011, 12:02
جناب اقای رایان میشه بفرمایید در مجموع پکیج دنون 1311 بهتره یا اونکیو ht-s3300

anaconda
04-09-2011, 13:22
جناب رایان ببخشید یک سوال دیگه؛ یکی از دوستان در پستهای قبل امپ مارانتز6005 با باندهای فوکال سری700 خریده بود که فکر کنم ترکیب مناسبی باشه میخواستم بدونم شما میدونید حدودا این پکیج چند در میاد با ساب ووفر؟

mhd2005
04-09-2011, 20:22
سلام دوست عزیز .
به نظر من شما برای آمپ بیشتر هزینه کن . چون آمپ چیزی نیست که زود به زود عوضش کنی . مثلا توی پایونیر دیگه حداقل روی مدل 820 فکر کن و بیخیال مدل های پایین ترش بشو.520 رو نمیدونم اما یکی از دوستام میخواست مدل rs33رو بگیره که آمپش 420 هست، بررسی که کردیم دیدیم که پورت های HDMI مدل 420 فقط تصویر رو انتقال میده و صدا رو باید جداگانه از طریق اپتیکال یا کواکسیال منتقل کنی که این خودش میشه هزینه اضافی برای کابل . آمپ های مدل پایین و ارزون معمولا محدودیت های زیادی توی امکاناتشون دارند. از برند های دیگه مثل یاماها دنون و انکیو هم هستش که رایان بهتر مدل هاشو میشناسه و حتما راهنماییت میکنه. در مورد پلیر هم به نظر من چون پلیر شما از نظر پورت های خروجی تقریبا کامل هستش فعلا برای پلیر هزینه نکن و اون پول پلیر رو بزار روی پولی که میخوای برای آمپ بدی یه آمپ بهتر بگیر.

البته دوستان توجه داشته باشن که نمیخوام هزینم خیلی بالا بره . من کلی با خودم کلنجار رفتم که از مدل 787 پایونیر 300 تومن بیشتر خرج کنم . شاید اون موقع اگه بخوام آمپ 820 رو تهیه کنم یه مقدار بذارم روش و آمپ DENON 1311 رو بگیرم (تقریبا 550) . من نظرم این بود که یه آمپ 520 با جامو 426 تهیه کنم که تقریبا 880 میشه البته اگه صدای خروجی خیلی با مدل HTP-ES3TB فرق کنه . دوستان مخصوصاً آقا رایان هم اگه کمک کنن خیلی ممنون میشم . در ضمن نداشتن ساب تو صدا تاثیرگذار هست ؟

mr_rayan
04-09-2011, 21:56
جناب اقای رایان میشه بفرمایید در مجموع پکیج دنون 1311 بهتره یا اونکیو ht-s3300

در مجموع دنون 1311 بهتر هستش.اگر اونکیو s5300 بتونی تهیه کنی بهتر هستش.

mr_rayan
04-09-2011, 22:08
جناب رایان ببخشید یک سوال دیگه؛ یکی از دوستان در پستهای قبل امپ مارانتز6005 با باندهای فوکال سری700 خریده بود که فکر کنم ترکیب مناسبی باشه میخواستم بدونم شما میدونید حدودا این پکیج چند در میاد با ساب ووفر؟

قیمت دقیق ندارم.4 تومن بیشتر میشه.

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

البته دوستان توجه داشته باشن که نمیخوام هزینم خیلی بالا بره . من کلی با خودم کلنجار رفتم که از مدل 787 پایونیر 300 تومن بیشتر خرج کنم . شاید اون موقع اگه بخوام آمپ 820 رو تهیه کنم یه مقدار بذارم روش و آمپ DENON 1311 رو بگیرم (تقریبا 550) . من نظرم این بود که یه آمپ 520 با جامو 426 تهیه کنم که تقریبا 880 میشه البته اگه صدای خروجی خیلی با مدل HTP-ES3TB فرق کنه . دوستان مخصوصاً آقا رایان هم اگه کمک کنن خیلی ممنون میشم . در ضمن نداشتن ساب تو صدا تاثیرگذار هست ؟

جامو رو اگر با آمپ خوب نبندی صدای متفاوتی نمی گیری.آمپ 520 براش ضعیفه.حداقل 820 باید ببندی.
نداشتن ساب هم برای فیلم نبودش کاملا احساس میشه.

anaconda
04-09-2011, 23:33
جناب رایان بخشید این اونکیو s5300 تو بازار هست؟ مدلهای بالاترش چی؟ مثل s7300 ایا حدود قیمتشونو میدونید چنده؟

mhd2005
04-09-2011, 23:57
ممنون از رایان عزیز
پس باید پایونیر HTP-ES3TB رو بگیرم . فقط میخوام بدونم باندهای این مدل با rs77 بجز ظاهر فرق دیگه ای هم داره یا نه؟
چون یه مغازه همین سیستم رو با آمپ 520 و پلیر 430 میگفت 840

payamovie
05-09-2011, 01:34
داوود جان قیمت کابل 1.4 داری ؟الان تو بازار چیزی گیر میاد؟

توی سایت چاره از 11 تومن به بالا گیر میاد

mhd2005
05-09-2011, 12:57
سلام جناب رایان
البته من تخصص و تجربه شما رو ندارم ولی من که نگاه کردم قدرت آمپ 420 و 520 و 820 اندازه هم هست و قدرت خروجی در هر کانال 130 وات هست .پس آمپ 820 چه مزیتی به 520 داره .(البته از لحاظ قدرت)اگه اشتباه میکنم راهنمایی کنید.ممنون

Hamed DC
05-09-2011, 13:56
سلام به همگی
دوستان، کسی این تلویزوینهای سه بعدی رو تست زده؟
عمق و کیفیت تصویر به نوع سیستم سه بعدی کامپیوتر میرسه؟
با این عینکهایی که روی خود تلویزیون میدن میشه تصویری شفاف دید؟

nekooee
05-09-2011, 14:08
سلام من سینما خانواده ال جی دارم. از این مدلهاست که دو تا بلند گو داره و یک ووفر.

مشکل اینجاست که صدای سینما خانواده با صدای تلویزیون هماهنگ نیست و یکم تاخیر زمانی داره. چون صدای سینما خانواده بم هست زیادی من همیشه با صدای LCD که اون هم ال جی هست قاطی میکنم تا صدا قشنگ تر بشه.

یک بار اینقدر با منوها ور رفتم یکدفعه خودش درست شد و صدا با LCD کاملا همزمان شد. اما بعد از مدتها یکی دست زده الآن باز ناهماهنگ شده و به هیچ عنوان نتونستم دوباره درستش کنم.

حدس میزنم دفعه قبل از طریق VSM گزینه Bypass رو تغییر دادم و درست شد. اما الآن در هیچ حالتی این گزینه تغییر نمیکنه و فقط همون یک گزینه Bypass رو داره نمیدونم چجور تغییر مکینه. یک کلید هم داره به نام EQ این هم میزنم هیچ اتفاق خاصی نمی افته
میشه راهنمایی کنید. این Bypass چجوری تغییر میکنه؟
با تشکر

دوستان کسی جواب وسال من رو بلد نبود؟

dara_az
05-09-2011, 14:37
سلام جناب رایان
البته من تخصص و تجربه شما رو ندارم ولی من که نگاه کردم قدرت آمپ 420 و 520 و 820 اندازه هم هست و قدرت خروجی در هر کانال 130 وات هست .پس آمپ 820 چه مزیتی به 520 داره .(البته از لحاظ قدرت)اگه اشتباه میکنم راهنمایی کنید.ممنون

سلام دوست عزیز .
در لینک زیر تفاوتهای 820 و 520 رو میتونید مشاهده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mhd2005
05-09-2011, 16:53
سلام دوست عزیز .
در لینک زیر تفاوتهای 820 و 520 رو میتونید مشاهده کنید

ممنونم
تو این لینک تفاوتهای چشمگیری که من میبینم قابلیت اتصال به آیفون و آیپاد در 820 هست ولی قدرت خروجی هر دو مثل هم هست.

dara_az
05-09-2011, 20:48
ممنونم
تو این لینک تفاوتهای چشمگیری که من میبینم قابلیت اتصال به آیفون و آیپاد در 820 هست ولی قدرت خروجی هر دو مثل هم هست.

بله تقریبا همینطوره
توی این لینک هم روی see what's different کلیک کنید تفاوت ها رو براتون هایلایت میکنه.

mr_rayan
05-09-2011, 21:08
سلام جناب رایان

از لحاظ قدرت،آمپ ها همه همینقدر قدرت خروجی دارند منتهی مهم پردازش صدا هست.

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

ممنون از رایان عزیز
پس باید پایونیر HTP-ES3TB رو بگیرم . فقط میخوام بدونم باندهای این مدل با rs77 بجز ظاهر فرق دیگه ای هم داره یا نه؟
چون یه مغازه همین سیستم رو با آمپ 520 و پلیر 430 میگفت 840

نه فرقی نداره.

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

جناب رایان بخشید این اونکیو s5300 تو بازار هست؟ مدلهای بالاترش چی؟ مثل s7300 ایا حدود قیمتشونو میدونید چنده؟

نه اطلاعی ندارم.باید بگردید ببینید پیدا می کنید یا نه.

pouyan33
06-09-2011, 09:00
سینما خانگی سامسونگ d455 وقتی LCD سونی مدل EX700 46 تصویری پخش میشه صدا از سینما خانگی شنیده میشه چند وقت پیشه خود به خود قطع شد صدا فقط از lcd شنیده میشود مشکل از کجاست
1 تنظیمات چک کردم جواب نگرفتم
میشه منم کمک کنید

anaconda
06-09-2011, 10:04
جناب رایان عزیز به سوالی مجددا" داشتم از شما ؛ من اگه بخوام صدای ر س ی و ر و بلوری پلیرم از باند هام پخش بشه و تصویر انهارو از tv داشته باشم و با توجه به اینکه tv من 3d هست ایا باید این دو دستگا همو با کابل hdmi به امپ وصل کنم و برای تصویرم از امپ به tv وصل کنم؟ بعدش ایا اگه بخوام صدای hd داشته باشم کابل هایی که از این دو دستگاه به امپ میاد باید 1.4 باشه یا هرسه کابل که به tv هم میره 1.4 باید باشه و از یک جنس کابل از این لحاظ میپرسم که چون انگار گفته بودید بعضی از امپها فقط تصویر hd منتقل میکنند و صدارو باید بصورت اپتیکال یا کواکسیال انتقال داد خلاصه میخوام صدای hd کامل از باندهام پخش بشه و تصویر fullhd از tv در ضمن اگه صدای این دو دستگاه از بانها پخش بشه و تصویر از tv صدا و تصویر با هم مچ هستند؟ یا ممکنه صدا با تصویر یا بر عکس جلو و یا عقبتر از هم پخش بشند؟ در ضمن ایا امپ هایی که شما معمولا پیشنهاد کردید در تاپیکها مثل onlyo609 یا yamaha 667 یا denon 2312 یا پکیج denon1311 این قابلیتهارو دارند ؟ منظورم انتقال صدا و تصویر hd ببخشید خیلی سوالم طولانی شد اما فکر کنم سوال خیلی از دوستان باشه که این 429 صفحه را خونده باشند ممنون میشم از پاسختون

dara_az
06-09-2011, 11:05
سینما خانگی سامسونگ d455 وقتی LCD سونی مدل EX700 46 تصویری پخش میشه صدا از سینما خانگی شنیده میشه چند وقت پیشه خود به خود قطع شد صدا فقط از lcd شنیده میشود مشکل از کجاست
1 تنظیمات چک کردم جواب نگرفتم
میشه منم کمک کنید

سلام دوست عزیز .
به نظر من اگه با تنظیم کردن دوباره جواب نگرفتید میتونید این کار رو هم امتحان کنید . تمام تنظیمات تلویزیون و سینماتون رو برگردونید به حالت اولیه ( Reset Factory ) و مجددا از اول تنظیم کنید . ممکنه جایی تنظیمی به هم خورده باشه که با ریست فکتوری تمام تنظیمات به تنظیمات کارخانه برمیگرده و میتونید از ابتدا به حالت دلخواه تنظیم کنید.

djhamido2
06-09-2011, 12:40
من یدونه دیجیباکس DG112 خریدم. مشخصاتش رو سرچ کنید تو سایتش میبینید. اما من خیلی بدم میاد کلا از این دستگاهها به چند دلیل:
کیفیت پایین
کارایی ضعیف
منو افتضاح و خز
کنترل زاغارت
خود دستگاه هم زشته
(البته شاید بعضیا ظاهر براشون مهم نباشه،اما واسه من خیلی مهمه )
من خودم میخواستم ----- ماهواره ردیف کنم اما خانوادم استقبال نکردن و ازم خواستن از اینا بگیرم،اما اگه تنها خودم باشم هیچوقت پول به این آشغالا نمیدم.

حالا دوستان یه سوال : این مسخره مگه قرار نیست شبکه های همه ی استان ها رو نشون بده آخه؟

isfahaneshop
06-09-2011, 13:52
من یدونه دیجیباکس DG112 خریدم. مشخصاتش رو سرچ کنید تو سایتش میبینید. اما من خیلی بدم میاد کلا از این دستگاهها به چند دلیل:
کیفیت پایین
کارایی ضعیف
منو افتضاح و خز
کنترل زاغارت
خود دستگاه هم زشته
(البته شاید بعضیا ظاهر براشون مهم نباشه،اما واسه من خیلی مهمه )
من خودم میخواستم ----- ماهواره ردیف کنم اما خانوادم استقبال نکردن و ازم خواستن از اینا بگیرم،اما اگه تنها خودم باشم هیچوقت پول به این آشغالا نمیدم.

حالا دوستان یه سوال : این مسخره مگه قرار نیست شبکه های همه ی استان ها رو نشون بده آخه؟
دیجی باکس 112 ، ویونا 6110 ، مارشال 885 ، 886 ، 884 و .... مال شرکت ALI چین است و یک مقدار کمی ! تیونر دستگاه ضعیف است
کنترلش هم انصافاً از بعضی از برند ها بهتره ولی از بعضی مدلها ضعیف تر است (کنترل ریسیور است)
یعنی همه شون از یک جا خرید کردند.
شما دستگاه را چند خریدی؟
فعلاً همه استانها را نشون نمی دهد ولی تا آخر امسال 20 تا شبکه می شه و اوایل سال آینده حدود 50 تا (توی یک سایت از قول یکی از مسئولان صدا و سیما نوشته بود.)

Hamed DC
06-09-2011, 14:40
سلام به همگی
دوستان، کسی این تلویزوینهای سه بعدی رو تست زده؟
عمق و کیفیت تصویر به نوع سیستم سه بعدی کامپیوتر میرسه؟
با این عینکهایی که روی خود تلویزیون میدن میشه تصویری شفاف دید؟

دوستان کسی تست بالا رو انجام نداده؟؟؟
نتیجه رو خواهشا بگین!

mr_rayan
06-09-2011, 16:09
جناب رایان عزیز به سوالی مجددا" داشتم از شما ؛ من اگه بخوام صدای ر س ی و ر و بلوری پلیرم از باند هام پخش بشه و تصویر انهارو از tv داشته باشم و با توجه به اینکه tv من 3d هست ایا باید این دو دستگا همو با کابل hdmi به امپ وصل کنم و برای تصویرم از امپ به tv وصل کنم؟ بعدش ایا اگه بخوام صدای hd داشته باشم کابل هایی که از این دو دستگاه به امپ میاد باید 1.4 باشه یا هرسه کابل که به tv هم میره 1.4 باید باشه و از یک جنس کابل از این لحاظ میپرسم که چون انگار گفته بودید بعضی از امپها فقط تصویر hd منتقل میکنند و صدارو باید بصورت اپتیکال یا کواکسیال انتقال داد خلاصه میخوام صدای hd کامل از باندهام پخش بشه و تصویر fullhd از tv در ضمن اگه صدای این دو دستگاه از بانها پخش بشه و تصویر از tv صدا و تصویر با هم مچ هستند؟ یا ممکنه صدا با تصویر یا بر عکس جلو و یا عقبتر از هم پخش بشند؟ در ضمن ایا امپ هایی که شما معمولا پیشنهاد کردید در تاپیکها مثل onlyo609 یا yamaha 667 یا denon 2312 یا پکیج denon1311 این قابلیتهارو دارند ؟ منظورم انتقال صدا و تصویر hd ببخشید خیلی سوالم طولانی شد اما فکر کنم سوال خیلی از دوستان باشه که این 429 صفحه را خونده باشند ممنون میشم از پاسختون
1-بلوري پلير حتما بايد با كابل HDMI به آمپ و از اونجا به TV متصل بشه چون بايد صداي HD رو انتقال بده ولي رسي و ر رو مي تونيد با كابل HDMI به TV و صداو با اپتيكال و يا كواكسيال به آمپ وصل كنيد و يا با HDMI به آمپ وصل كنيد بهرحال بستگي به شما داره.
2-كابل 1.4 براي انتقال تصاواير سه بعدي به همراه صداي HD استفاده ميشه براي انتقال صداي HD كابل ورژن 1.3 هم جواب ميده.
3-كابل ها بهتره از يك جنس باشه.
4-با هم مچ هستند.
5-آمپ هايي كه نام برديد همه قابليت انتقال صدا و تصوير همزمان رو دارند.

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:06 PM ----------

دوستان کسی تست بالا رو انجام نداده؟؟؟
نتیجه رو خواهشا بگین!
شما بايد سوالتون رو تاپيك پنل هاي سه بعدي مي پرسيد تا به جواب برسيد.
بهرحال پنل هايي كه از تكنولوژي 3D اكتيو استفاده مي كنند تصويري به مراتب بهتر و شفاف تر و با عمق بهتري نسبت به ديگر تكنولوژي ها دارند.

tayef
06-09-2011, 16:38
دوستان نظرتون در مودرد سینمای خانواده C555 سامسونگ چیه؟؟تو بانه قیمت کردم میداد 400 تومن
تهران قیمتش چنده؟؟
مرسی

alex60
06-09-2011, 17:18
سلام دوستان
من مدل iz1000 مارک سونی میخوام بگیرم به نظرتون چطوره؟
با بودجه حدودا یک ملیون 3d میخوام باشه و کیفیت صدا هم مهمه بهعلاوه ساپورت فورمتهای تصویری رایج این هم مشخصاتش:

OUTPUT
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Power Output - Total (RMS)1000W
Power Output - Front (RMS)167W
Power Output - Center (RMS)167W
Power Output - Surround (RMS)167W
Power Output - Subwoofer (RMS)165W

FUNCTION

BD/BD 3D/ DVDYes / Yes* / Yes
BD-LiveYes
BonusViewYes
BRAVIA Internet Video - StreamingYes
Sony Online Service - StreamingYes
Wi-Fi capabilityUSB Wi-Fi Ready
Built-in MemoryYes (1GB)
Gracenote® MetadataYes
Child LockYes
Parental ControlYes
USB keyboardYes
TUNER (FM/AM)Yes (FM only)
SAT/CABLEYes
TVYes
HDMI 1/HDMI 2Yes

AMPLIFIER

S-MasterYes
Digital AmplifierYes (32bit)
Audio Line IN/OUT (Analogue)x 1 (Audio) / –
Audio Line IN/OUT (Optical)x 1 (TV) / –
Audio Line IN/OUT (Coaxial)x 1 (SAT/CABLE) / –
Video Signal IN/OUT (Composite)– / 1
Video Signal IN/OUT (Component)– / 1
Video Signal OUT (HDMI)Yes (Upscale DVD to 1080p)
HDMI IN2
Night Mode (Normal/Plus)Yes
Movie/Music ModeYes / Yes
Movie HD-D.C.S.Yes
Portable Audio EnhancerYes
LPCM (2ch/5.1ch/7.1ch)Yes / Yes / Yes (~96K)
DTS96/24, DTS-ES Matrix 6.1, DTS-ES Discrete 6.1Yes / Yes / Yes
DTS/DTS-HD (HR/MA/LBR)Yes / Yes
Dolby Pro Logic II/Dolby Pro Logic IIxYes (Music (~48K)/Movie (~48K)) / -
Dolby DigitalYes
Dolby TrueHDYes
DTSYes
Sports/News/Game Rock/Omi-Directional Sound ModeYes / Yes / Yes / Yes
Base/Treble ControlYes
Speaker Terminal (Front/Centre/Surround/Surround Back/Subwoofer/Mid)1 / 1 / – / – / 1 / –
EthernetYes
USB PortYes (Front/Rear)
BRAVIA SyncYes

WIRELESS

S-AIR Wireless/READY/Mode/StandbyYes / – / Yes / Yes
S-Air Surround AmpilifierYes
S-Air TransmitterYes

BRAVIA SYNC

System Power OffYes
HDMI Control Default Setting"ON"
Control for HDMI - Easy SettingYes
System Audio ControlYes
Volume LimitYes

TUNER

BandFM
Station PresetFM20

BD/DVD/CD PLAYER

Type1 Disc Tray
BD-ROM Playback (Single, Dual Layer)Yes
BD-R/RE (BDAV/BDMV)Yes
BDAV/BD-RE v2.0/v3.0 (SL/DL)Yes
BDAV/BD-R v1.0/v2.0 (SL/DL)Yes
Mixed Disc (BDAV/BDMV)– / Yes
Hybrid Disc (BD/DVD)/(BD/CD)/(HD DVD/DVD)(Yes/Yes)/(Yes/Yes)/(–/Yes)
DVD-VideoYes
DVD-RW/-R (Video)Yes / Yes
DVD-R (DL)/(DL) (VR)Yes / Yes
DVD-RW/-R (8cm)/(VR)/(VR) with CPRMYes / Yes / –
DVD+RW/+R (+VR)Yes / Yes
DVD+R (DL) (+VR)Yes
DVD+RW (8cm) (+VR)Yes
CD (CD-DA), CD-R/RW (CD-DA/Data)Yes / Yes / Yes
AVC-HD (8cm/12cm) DVD+R/RW/-R/-RW)Yes
JPEG (BD-R/RE,DVD+RW/+R/-RW/-R, CD-R/RW)Yes / Yes / Yes / Yes / Yes
SA-CD (SA-CD/CD)Yes / Yes
USB playbackYes
iPod over USBYes
Precision Cinema HD UpscaleYes
IP streaming picture modeYes
x.v.ColourYes
Deep ColorYes (12bit)
PhotoTV HDYes
New GUI/OSDYes (XrossMediaBar™)

REMOTE COMMANDER

Model NameRM-ADL030
Pre-ProgramYes
BRAVIA Sync Direct KeyYes ("THEATRE"/ "One-Touch" Key)
Learning FunctionYes

WEIGHT & DIMENSIONS

Main Unit Size (W x H x D)Approx. 430 x 83 x 355 mm
Main Unit WeightApprox. 5.3kg
Front Speaker (with foot) Size (W x H x D)Approx. 200 x 1100 x 230 mm
Front Speaker WeightApprox. 2.9kg
Centre Speaker Size (W x H x D)Approx. 295 x 50 x 55 mm
Centre Speaker WeightApprox. 0.4kg
Surround Speaker (with foot) Size (W x H x D)Approx. 103 x 335 x 103 mm
Surround Speaker (with stand) WeightApprox. 0.5kg
Subwoofer Size (W x H x D)Approx. 275 x 405 x 275 mm
Subwoofer WeightApprox. 7.8kg
Surround Amplifier (W x H x D)Approx. 206 x 60 x 226 mm
Surround Amplifier WeightApprox. 1.3kg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamed DC
06-09-2011, 18:14
1

شما بايد سوالتون رو تاپيك پنل هاي سه بعدي مي پرسيد تا به جواب برسيد.
بهرحال پنل هايي كه از تكنولوژي 3D اكتيو استفاده مي كنند تصويري به مراتب بهتر و شفاف تر و با عمق بهتري نسبت به ديگر تكنولوژي ها دارند.

شما سیستم سه بعدی PCرو تست کردی؟
عمق فوق العاده و کیفیت عالی رو به راحتی به کاربر میده.
میشه سیستمی برای سینمای خانگی با یه همچین کیفیتی جمع کرد؟؟؟

djhamido2
06-09-2011, 19:39
من 68 خریدم.
ظاهر کنترلش زشته
احساس میکنم که تویه عوض کردن کانال ها مکث داره و کند عمل میکنه بقیه مدل ها هم اینطورند؟
من واسه پلاسمایه 50 اینچ خریدمش،آیا مناسبه؟
راستی اگه آنتن رو وصل کنیم به دیش ، شبکه های ماهواره رو نمیگیره؟ نمیشه دستکاریش کرد تا اونارم بیاره؟

mhd2005
07-09-2011, 14:53
سلام با تشکر از دوستان بالاخره سیستم صوتی رو خریدم
آمپ 820 پایونیر با جامو 426 که رو هم شد 970 فکر میکنم قیمت خوبی گرفتم.فعلاً ساب رو نگرفتم تا بعد.
البته دیروز برای خرید سیستمE3TB پایونیر رفتم که با کمال تعجب دیدم فروشگاه راستین قیمتها رو 5درصد افزایش داده که احتمالاً به خاطر افزایش قیمت دلار بوده .من هم اصلاً داخل نرفتم و از جای دیگه این سیستم رو خریدم.
در مورد آمپ من HDPlayer رو با کابل HDMI به آمپ وصل کردم و از آمپ به TV. البته HDPlayer صدا رو به آمپ انتقال میده ولی نمیدونم با کابل اپتیکال کیفیت بهتری بهم میده یا نه.اگه دوستان فکر میکنن با اپتیکال صدای بهتری میشه گرفت یا نه ممنون میشم بهم بگین .

moslem47
07-09-2011, 18:01
سلام
دوستانی لطفا کمک کنید و زیر 100 تومن سه گیرنده دیجیتال عالی به ترتیب پیشنهاد کنید.
payamovie
08-09-2011, 16:17
سلام دوستان
من مدل iz1000 مارک سونی میخوام بگیرم به نظرتون چطوره؟
با بودجه حدودا یک ملیون 3d میخوام باشه و کیفیت صدا هم مهمه بهعلاوه ساپورت فورمتهای تصویری رایج این هم مشخصاتش:

OUTPUT

Power Output - Total (RMS)1000W
Power Output - Front (RMS)167W
Power Output - Center (RMS)167W
Power Output - Surround (RMS)167W
Power Output - Subwoofer (RMS)165W

FUNCTION

BD/BD 3D/ DVDYes / Yes* / Yes
BD-LiveYes
BonusViewYes
BRAVIA Internet Video - StreamingYes
Sony Online Service - StreamingYes
Wi-Fi capabilityUSB Wi-Fi Ready
Built-in MemoryYes (1GB)
Gracenote® MetadataYes
Child LockYes
Parental ControlYes
USB keyboardYes
TUNER (FM/AM)Yes (FM only)
SAT/CABLEYes
TVYes
HDMI 1/HDMI 2Yes

AMPLIFIER

S-MasterYes
Digital AmplifierYes (32bit)
Audio Line IN/OUT (Analogue)x 1 (Audio) / –
Audio Line IN/OUT (Optical)x 1 (TV) / –
Audio Line IN/OUT (Coaxial)x 1 (SAT/CABLE) / –
Video Signal IN/OUT (Composite)– / 1
Video Signal IN/OUT (Component)– / 1
Video Signal OUT (HDMI)Yes (Upscale DVD to 1080p)
HDMI IN2
Night Mode (Normal/Plus)Yes
Movie/Music ModeYes / Yes
Movie HD-D.C.S.Yes
Portable Audio EnhancerYes
LPCM (2ch/5.1ch/7.1ch)Yes / Yes / Yes (~96K)
DTS96/24, DTS-ES Matrix 6.1, DTS-ES Discrete 6.1Yes / Yes / Yes
DTS/DTS-HD (HR/MA/LBR)Yes / Yes
Dolby Pro Logic II/Dolby Pro Logic IIxYes (Music (~48K)/Movie (~48K)) / -
Dolby DigitalYes
Dolby TrueHDYes
DTSYes
Sports/News/Game Rock/Omi-Directional Sound ModeYes / Yes / Yes / Yes
Base/Treble ControlYes
Speaker Terminal (Front/Centre/Surround/Surround Back/Subwoofer/Mid)1 / 1 / – / – / 1 / –
EthernetYes
USB PortYes (Front/Rear)
BRAVIA SyncYes

WIRELESS

S-AIR Wireless/READY/Mode/StandbyYes / – / Yes / Yes
S-Air Surround AmpilifierYes
S-Air TransmitterYes

BRAVIA SYNC

System Power OffYes
HDMI Control Default Setting"ON"
Control for HDMI - Easy SettingYes
System Audio ControlYes
Volume LimitYes

TUNER

BandFM
Station PresetFM20

BD/DVD/CD PLAYER

Type1 Disc Tray
BD-ROM Playback (Single, Dual Layer)Yes
BD-R/RE (BDAV/BDMV)Yes
BDAV/BD-RE v2.0/v3.0 (SL/DL)Yes
BDAV/BD-R v1.0/v2.0 (SL/DL)Yes
Mixed Disc (BDAV/BDMV)– / Yes
Hybrid Disc (BD/DVD)/(BD/CD)/(HD DVD/DVD)(Yes/Yes)/(Yes/Yes)/(–/Yes)
DVD-VideoYes
DVD-RW/-R (Video)Yes / Yes
DVD-R (DL)/(DL) (VR)Yes / Yes
DVD-RW/-R (8cm)/(VR)/(VR) with CPRMYes / Yes / –
DVD+RW/+R (+VR)Yes / Yes
DVD+R (DL) (+VR)Yes
DVD+RW (8cm) (+VR)Yes
CD (CD-DA), CD-R/RW (CD-DA/Data)Yes / Yes / Yes
AVC-HD (8cm/12cm) DVD+R/RW/-R/-RW)Yes
JPEG (BD-R/RE,DVD+RW/+R/-RW/-R, CD-R/RW)Yes / Yes / Yes / Yes / Yes
SA-CD (SA-CD/CD)Yes / Yes
USB playbackYes
iPod over USBYes
Precision Cinema HD UpscaleYes
IP streaming picture modeYes
x.v.ColourYes
Deep ColorYes (12bit)
PhotoTV HDYes
New GUI/OSDYes (XrossMediaBar™)

REMOTE COMMANDER

Model NameRM-ADL030
Pre-ProgramYes
BRAVIA Sync Direct KeyYes ("THEATRE"/ "One-Touch" Key)
Learning FunctionYes

WEIGHT & DIMENSIONS

Main Unit Size (W x H x D)Approx. 430 x 83 x 355 mm
Main Unit WeightApprox. 5.3kg
Front Speaker (with foot) Size (W x H x D)Approx. 200 x 1100 x 230 mm
Front Speaker WeightApprox. 2.9kg
Centre Speaker Size (W x H x D)Approx. 295 x 50 x 55 mm
Centre Speaker WeightApprox. 0.4kg
Surround Speaker (with foot) Size (W x H x D)Approx. 103 x 335 x 103 mm
Surround Speaker (with stand) WeightApprox. 0.5kg
Subwoofer Size (W x H x D)Approx. 275 x 405 x 275 mm
Subwoofer WeightApprox. 7.8kg
Surround Amplifier (W x H x D)Approx. 206 x 60 x 226 mm
Surround Amplifier WeightApprox. 1.3kg

پایونیر یا دنون یا فیلیپس بهتره

m365
09-09-2011, 13:10
سلام
نظرتون در باره ی سینمای خانگی جی وی سی چیه؟
من فقط ازش صدا میخوام(وصلش میکنم به بلوری پلیر)
ظاهرش که منو دیوونه کرده
TH-BS7[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SIMON137
09-09-2011, 13:26
نظرتون در مورد HT-6950W سامسونگ چیه ؟

به نظرتون لزوما تی وی با سینما رو از یه مارک بگیرم که سینک بشن راحتتر یا مشکلی نداره سینما رو سامسونگ بگیریم تی وی رو سونی

m365
09-09-2011, 13:38
نظرتون در مورد HT-6950W سامسونگ چیه ؟

به نظرتون لزوما تی وی با سینما رو از یه مارک بگیرم که سینک بشن راحتتر یا مشکلی نداره سینما رو سامسونگ بگیریم تی وی رو سونی

سینمای خانگی فیلیپس یا پایونیر بگیری خیلی بهتره
سامسونگ و ال جی در این زمینه حرفی برای گفتن ندارند

SIMON137
09-09-2011, 13:40
سینمای خانگی فیلیپس یا پایونیر بگیری خیلی بهتره
سامسونگ و ال جی در این زمینه حرفی برای گفتن ندارند
از لحاظ وضوح و تفکیک پذیری قوی تر هستند ؟

مدل پیشنهادی دارید ؟

reza.90
09-09-2011, 13:42
مشخصات sony 42 اینچ میخواستم

m365
09-09-2011, 13:51
از لحاظ وضوح و تفکیک پذیری قوی تر هستند ؟

مدل پیشنهادی دارید ؟
از نظر صدا و تصویر عالی هستند(در تمام مدلها)
فقط فعلا هیچکدام قابلیت پخش بلوری رو ندارند
به لینکهای زیر برید و مدلهای مختلف رو ببینید
به نظر من سینمای خانگی :پایونیر
HTZ787 DVD

پخش بلوری(سه بعدی) :پایونیر
BDP-LX54

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدfeatures_hash=V421

01110362
09-09-2011, 14:09
از لحظ مدیا پلایر لومکسی کمبو قویتره یا تی 14+ ؟
همچنین کیفیت گیرندگی ؟

SIMON137
09-09-2011, 14:32
از نظر صدا و تصویر عالی هستند(در تمام مدلها)
فقط فعلا هیچکدام قابلیت پخش بلوری رو ندارند
به لینکهای زیر برید و مدلهای مختلف رو ببینید
به نظر من سینمای خانگی :پایونیر
HTZ787 DVD

پخش بلوری(سه بعدی) :پایونیر
BDP-LX54

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدfeatures_hash=V421

BDV-E970W سونی رو هم دیدم به نظرم بد نیومد.

HT-C9950W 3D هم به نظرم بد نیست

باید کیفیت صداهاشون تست بشه

از لحاظ صدا نسبت به مدل هایی که من گفتم بهتر هستن ؟

m365
09-09-2011, 15:43
BDV-E970W سونی رو هم دیدم به نظرم بد نیومد.

HT-C9950W 3D هم به نظرم بد نیست

باید کیفیت صداهاشون تست بشه

از لحاظ صدا نسبت به مدل هایی که من گفتم بهتر هستن ؟
سامسونگ کیفیت ساختش زیاد جالب نیست(بنا بر تجربه ی شخصی)
سونی خوبه ولی از لحاظ کیفیت و تفکیک صدا به پای پایونیر نمیرسه
فیلیپس هم از لحاظ طراحی و هم از لحاظ کیفیت صدا از سونی بالاتره

تبلیغات سونی و سامسونگ تو کشور ما زیاده وگرنه زیاد مالی نیستن:41:

SIMON137
09-09-2011, 15:52
سامسونگ کیفیت ساختش زیاد جالب نیست(بنا بر تجربه ی شخصی)
سونی خوبه ولی از لحاظ کیفیت و تفکیک صدا به پای پایونیر نمیرسه
فیلیپس هم از لحاظ طراحی و هم از لحاظ کیفیت صدا از سونی بالاتره

تبلیغات سونی و سامسونگ تو کشور ما زیاده وگرنه زیاد مالی نیستن:41:
با این حساب یا باید مدل هایی که خودم گفتم رو انتخاب کنم یا :

HTP-RS77 + BDP-LX54

m365
09-09-2011, 16:52
با این حساب یا باید مدل هایی که خودم گفتم رو انتخاب کنم یا :

HTP-RS77 + BDP-LX54
HTP-RS77 + BDP-LX54 عالیه (اگر هزینه براتون مهم نیست) شما به راحتی میتونید صدا رو با کابل دیجیتال از بلوری به سینمای خانگی انتقال بدین
و دیگه فکر نمیکنم خواسته ای داشته باشین که این سیستم نتونه برآورده کنه

saeed1351
10-09-2011, 11:28
HTP-RS77 + BDP-LX54 عالیه (اگر هزینه براتون مهم نیست) شما به راحتی میتونید صدا رو با کابل دیجیتال از بلوری به سینمای خانگی انتقال بدین
و دیگه فکر نمیکنم خواسته ای داشته باشین که این سیستم نتونه برآورده کنه

دوست عزیز مگه خود HTP-RS77 پلیر نداره در عکسش که داره
چرا پسBDP-LX54 را باید بخری

Ebi725
10-09-2011, 16:12
سلام دوستان

من بعد از تحقیقی که کردم و بر اساس نیازم به این نتیجه رسیدم که HTP-RS77 بگیرم
فقط دوتا سوال داشتم :
1- همراه این دستگاه پلیری که موجود نیست درسته ؟ ( البته خودم هم ترجیح میدم که نباشه )
2- دوستان که تهران هستند اگه لطفا کنند و آدرس یکی دوتا از نمایندگی ها رو بگن ممنون میشه حدود قیمت تو بازار الان چند؟ ( البته قیمیت سایت چاره رو دارم ولی کف بازار رو می هوام بدونم )

با تشکر

m365
10-09-2011, 16:38
دوست عزیز مگه خود HTP-RS77 پلیر نداره در عکسش که داره
چرا پسBDP-LX54 را باید بخری
همراش یه dvd player هست
اون دوستمون بلوری سه بعدی می خواست

Hamed DC
10-09-2011, 17:47
آمپ 820 پایونیر با جامو 426 که رو هم شد 970 فکر میکنم قیمت خوبی گرفتم.فعلاً ساب رو نگرفتم تا بعد.
البته دیروز برای خرید سیستمE3TB پایونیر رفتم که با کمال تعجب دیدم فروشگاه راستین قیمتها رو 5درصد افزایش داده که احتمالاً به خاطر افزایش قیمت دلار بوده .من هم اصلاً داخل نرفتم و از جای دیگه این سیستم رو خریدم.
در مورد آمپ من HDPlayer رو با کابل HDMI به آمپ وصل کردم و از آمپ به TV.

سلام داداش
مبارکه.ایشالله با دل خوش استفادش رو ببری.

البته HDPlayer صدا رو به آمپ انتقال میده ولی نمیدونم با کابل اپتیکال کیفیت بهتری بهم میده یا نه.اگه دوستان فکر میکنن با اپتیکال صدای بهتری میشه گرفت یا نه ممنون میشم بهم بگین .
در مورد کیفیت بالای HDMIشک نکن.
این کابل بالاترین کیفیت رو چه در صدا و چه در انتقال تصویر داره.
[تکته خارج از بحٍث:البته کیفیت تصویرش مثل DVIهستش.]

GOOGO
10-09-2011, 17:53
سلام

چه سیستم صوتی خانگی با قیمت دویست تومان پیشنهاد میکنید ؟

سینمای خانگی چه مدلی

دی وی دی چه مدلی

اگه پاسخ بدید ممنون میشم

dara_az
11-09-2011, 11:04
در مورد آمپ من HDPlayer رو با کابل HDMI به آمپ وصل کردم و از آمپ به TV. البته HDPlayer صدا رو به آمپ انتقال میده ولی نمیدونم با کابل اپتیکال کیفیت بهتری بهم میده یا نه.اگه دوستان فکر میکنن با اپتیکال صدای بهتری میشه گرفت یا نه ممنون میشم بهم بگین .

مبارک باشه . ایشالا ولومش برات بچرخه :8:
عکس و ریویو یادت نره .
راستی جامو 428 اومده بود یا نه ؟؟
منم hdplayer رو با همون HDMI وصل کردم به آمپ و تمام فرمتهای صوتی روی DVD ها رو ساپورت میکنه . مثلا وقتی از استریو میرم روی حالت دالبی یا DTS یا فرمت های دیگه به صورت اتوماتیک روی آمپ هم همونی رو که انتخاب کردم مینویسه و صدا رو تغییر میده . فکر نکنم لازم باشه اپتیکال بگیری همین HDMI به نظرم پهنای باند لازم رو برای انتقال تصویر و فرمتهای مختلف صدا رو داره.

miladsa
12-09-2011, 12:45
سلام دوستان

یک عدد سینما خانگی سونی دارم اگر بخوام یه av reciver پایونیر مدل 920k یا k1020 بگیرم می تونم اسپیکر های سینما خانگی سونی رو به این امپ پایونیر وصل کنم یا خیر ؟

امپ پایونیر برای این می خوام که دی وی دی پلیر و یه hd player و یک ----- دارم رو بتونم همه رو به امپ و از اون به tv وصل کنم تا همه چی با هم هماهنگ باشه و صدا رو اسپیکر ها داشته باشم... جدا جدا هر کدوم به hdmi تلویزیون وصل کنم فکر نکنم جالب باشه !

دوستان به خصوص اقا رایان یه راهنمایی کنید ممنون میشم

privatedlove
12-09-2011, 16:27
سلام دوستان خسته نباشید
واسه خرید سینمای خانگی بودجه ی محدودی دارم
SONY ex720 رو دارم
میخوام واسش sony dz940 بگیرم
نظر شما چیه؟
baktash_668
12-09-2011, 20:09
سلام به همه
یک سیستم سینمای خانگی میخوام.ترجیحا Pioneer قیمت زیر 700 تومن باشه
پلیر هم نمیخوام فقط آمپلی فایر و اسپیکر. ممنون

mr_rayan
12-09-2011, 21:24
سلام به همه
یک سیستم سینمای خانگی میخوام.ترجیحا Pioneer قیمت زیر 700 تومن باشه
پلیر هم نمیخوام فقط آمپلی فایر و اسپیکر. ممنون

سلام.مدل rs33 رو می تونبد تهبه کنید بدون پلیر.بدون پلیر سفارش بدید قیمتش زیر 700 میشه.

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

سلام دوستان خسته نباشید
واسه خرید سینمای خانگی بودجه ی محدودی دارم
SONY ex720 رو دارم
میخوام واسش sony dz940 بگیرم
نظر شما چیه؟
سلام.اگر بخواید از برند سونی انتخاب کنی مدل خوبیه.

mr_rayan
12-09-2011, 21:44
سلام دوستان

یک عدد سینما خانگی سونی دارم اگر بخوام یه av reciver پایونیر مدل 920k یا k1020 بگیرم می تونم اسپیکر های سینما خانگی سونی رو به این امپ پایونیر وصل کنم یا خیر ؟

امپ پایونیر برای این می خوام که دی وی دی پلیر و یه hd player و یک ----- دارم رو بتونم همه رو به امپ و از اون به tv وصل کنم تا همه چی با هم هماهنگ باشه و صدا رو اسپیکر ها داشته باشم... جدا جدا هر کدوم به hdmi تلویزیون وصل کنم فکر نکنم جالب باشه !

دوستان به خصوص اقا رایان یه راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام.
نه نمی تونید بلندگوهای سینماتون رو به این آمپ وصل کنید.می تونید همه دستگاه هاتون رو به آمپ وصل کنید و از آمپ صدارو به سینماتون وصل کنید و تصویر رو به TV وصل کنید.

mr_rayan
12-09-2011, 21:50
سلام

چه سیستم صوتی خانگی با قیمت دویست تومان پیشنهاد میکنید ؟

سینمای خانگی چه مدلی

دی وی دی چه مدلی

اگه پاسخ بدید ممنون میشم

با این قیمت نمی تونید یه سینما تهیه کنید.باید از محصولات چینی استفاده کنید.

noisymind
12-09-2011, 21:57
آقا من اطلاعات زیادی ندارم. میخوام یک تی وی بگیرم موندم سونی بگیرم یا سامسونگ و همینطور سینمای خانگی.
اول اینکه هر دو تاش از حتما باید از یک مارک باشه؟ مثلا اگه نباشه مشکلی که نداره؟ چون شاید تی وی رو سامسونگ بگیریم ولی با صدای سامسونگ تا حالا حال نکردم راستش! قیمت این سینما خانگی های سونی تو چه مایه هایی هست و چه امکاناتی داره تا من بتونم انتخاب کنم؟

مرسی

mr_rayan
12-09-2011, 22:07
سلام دوستان

من بعد از تحقیقی که کردم و بر اساس نیازم به این نتیجه رسیدم که HTP-RS77 بگیرم
فقط دوتا سوال داشتم :
1- همراه این دستگاه پلیری که موجود نیست درسته ؟ ( البته خودم هم ترجیح میدم که نباشه )
2- دوستان که تهران هستند اگه لطفا کنند و آدرس یکی دوتا از نمایندگی ها رو بگن ممنون میشه حدود قیمت تو بازار الان چند؟ ( البته قیمیت سایت چاره رو دارم ولی کف بازار رو می هوام بدونم )

با تشکر

سلام.
1-پلیر موجود هست منتها شما می تونید با نمایندگی صحبت کنی و پلیر رو ورنداری و بجاش پولش رو بگیری.
2-خ جمهوری زیر پل حافظ و خ جمهوری پاساژ شرکا.قیمت های سایت چاره با نمایندگی تفاوتی نداره.

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

آقا من اطلاعات زیادی ندارم. میخوام یک تی وی بگیرم موندم سونی بگیرم یا سامسونگ و همینطور سینمای خانگی.
اول اینکه هر دو تاش از حتما باید از یک مارک باشه؟ مثلا اگه نباشه مشکلی که نداره؟ چون شاید تی وی رو سامسونگ بگیریم ولی با صدای سامسونگ تا حالا حال نکردم راستش! قیمت این سینما خانگی های سونی تو چه مایه هایی هست و چه امکاناتی داره تا من بتونم انتخاب کنم؟

مرسی

مهم نیست که هردو از یک برند باشه.
شما می تونید تو سایت زیر قیمت ها و مشخصات سینماهای موجود توی بازار رو ببینید.

privatedlove
13-09-2011, 00:39
سلام.مدل rs33 رو می تونبد تهبه کنید بدون پلیر.بدون پلیر سفارش بدید قیمتش زیر 700 میشه.

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

sony dz940 قابلیت آپدیت فریمور داره؟
mkv اجرا میکنه و subtitle?
میشه مثل بعضی از سامسونگ ها فریمورش رو آپدیت کرد که بتونه اجرا کنه؟
قیمتش رو هم اطلاع دقیق دارید؟
miladsa
13-09-2011, 08:15
سلام.
نه نمی تونید بلندگوهای سینماتون رو به این آمپ وصل کنید.می تونید همه دستگاه هاتون رو به آمپ وصل کنید و از آمپ صدارو به سینماتون وصل کنید و تصویر رو به TV وصل کنید.

ممنون بابت جواب

من متوجه نشدم صدا رو چه جور از امپ باید به سینما منتقل کرد، میشه بیشتر توضیح بدین؟
با چه خروجی چه کابلی؟...

baktash_668
13-09-2011, 14:17

سلام مجدد. زنگ زدم فروشگاه راستین. فرمودند مدل HTP-RS33
بدون پلیر قابل فروش نیست! حتما باید با پلیر بخرم.جایی سراغ دارید این مدل رو بدون پلیر بفروشه؟

mr_rayan
13-09-2011, 20:48
sony dz940 قابلیت آپدیت فریمور داره؟
mkv اجرا میکنه و subtitle?
میشه مثل بعضی از سامسونگ ها فریمورش رو آپدیت کرد که بتونه اجرا کنه؟
قیمتش رو هم اطلاع دقیق دارید؟
قابلیت آپدیت فریمور بستگی به شرکت سونی داره که لازم بدونه آپدیتی ارایه بده یا نه.
mkv اجرا نمی کنه ولی زیرنویس ساپورت می کنه.
مشخص نیست.
اطلاع دقیق ندارم ولی باید حدود 600 یا 650 باشه.

mr_rayan
13-09-2011, 21:07
سلام مجدد. زنگ زدم فروشگاه راستین. فرمودند مدل HTP-RS33
بدون پلیر قابل فروش نیست! حتما باید با پلیر بخرم.جایی سراغ دارید این مدل رو بدون پلیر بفروشه؟

سلام.این فروشگاه راستین همینجوریه.شما اگر تهران باشید و حضوری برید می تونید راضیشون کنید و بدون پلیر بگیری.بعضی وقتا هم تلفنی قبول می کنند.کلا کار اینا حساب کتاب نداره.
پاساژ شرکا هم تو خ جمهوری هست.اونجا هم می تونید سر بزنید و سوال کنید.

mr_rayan
13-09-2011, 21:15
ممنون بابت جواب

من متوجه نشدم صدا رو چه جور از امپ باید به سینما منتقل کرد، میشه بیشتر توضیح بدین؟
با چه خروجی چه کابلی؟...

این موضوع بستگی به سینمای شما داره که چه ورودی صدایی داشته باشه.اپتیکال یا کواکسیال یا HDMI.و یا ورودی آنالوگ یا همون دو کاناله.

miladsa
14-09-2011, 12:49
این موضوع بستگی به سینمای شما داره که چه ورودی صدایی داشته باشه.اپتیکال یا کواکسیال یا HDMI.و یا ورودی آنالوگ یا همون دو کاناله.

اقا رایان
سینما خانگی من هم ورودی کواکسیال داره هم اپتیکال طبق دفترچه راهنماش
شرایط هم به این صورت هست در حال حاضر:(فلن توان خرید امپ نیست ایشالا بعد ها)
یک عدد ----- دارم با خروجی کواکسایل و اپتیکال و hdmi
یک عدد hd player دارم با خروجی اپتیکال
تلویزوین هم که خروجی اپتیکال داره

الان hd player به hdmi 2 تلویزیون وصل هست
----- بهhdmi 3
و سینما خانگی به hdmi 1 تلویزیون

من می خوام هر وقت که سینما خانگی رو روشن کردم صدا از هر سورسی چه ----- چه hd player و چه تلویزیون روی سینما خانگی بیاد

باید hd player و ----- هر کدام جدا یکی مثلا با کواکسیال و دیگری با اپتیکال به سینما خانگی وصل شود
یا میشه همه با hdmi به تلویزیون که وصل هست یه کابل اپتیکال از تلویزیون به اپتیکال سینما خانگی وصل کنم؟

ببخشید سرتو در اوردم...

فقط تفاوت اپتیکال با کواکسیال چی هست ؟

ممنون

poonel
14-09-2011, 19:03
سلام.
من بین دو مدل Pioneer Rs-77 و DENON 1311xp موندم کدوم بهتره؟
وضوح صدا، تفکیک بالای صدای زیر و بم و قدرت Upscaling خیلی برام مهمه.
خودم که مشخصاتشون رو بررسی کردم دامنه فرکانسی پایونیر خیلی بهتر بود. پس صدای زیر و بم رو بهتر تفکیک می کنه.
اما تو همین سایت دیدم بعضی ها گفتن وضوح دنون بهتره!
من نمی دونم حرفهای اینا رو قبول کنم یا مشخصات دامنه فرکانسی رو در نظر بگیرم.
از طرفی پشت دستگاه پایونیر کلی فیش و ورودی و خروجی داره اما ورودی و خروجی های دنون خیلی کمتره. می ترسم دنون ورودی یا خروجی مهمی، کم و کسر داشته باشه.

لطفا راهنمایی کنید کدوم رو بگیرم.
با تشکر:11:

mr_rayan
14-09-2011, 19:55
اقا رایان
سینما خانگی من هم ورودی کواکسیال داره هم اپتیکال طبق دفترچه راهنماش
شرایط هم به این صورت هست در حال حاضر:(فلن توان خرید امپ نیست ایشالا بعد ها)
یک عدد ----- دارم با خروجی کواکسایل و اپتیکال و hdmi
یک عدد hd player دارم با خروجی اپتیکال
تلویزوین هم که خروجی اپتیکال داره

الان hd player به hdmi 2 تلویزیون وصل هست
----- بهhdmi 3
و سینما خانگی به hdmi 1 تلویزیون

من می خوام هر وقت که سینما خانگی رو روشن کردم صدا از هر سورسی چه ----- چه hd player و چه تلویزیون روی سینما خانگی بیاد

باید hd player و ----- هر کدام جدا یکی مثلا با کواکسیال و دیگری با اپتیکال به سینما خانگی وصل شود
یا میشه همه با hdmi به تلویزیون که وصل هست یه کابل اپتیکال از تلویزیون به اپتیکال سینما خانگی وصل کنم؟

ببخشید سرتو در اوردم...

فقط تفاوت اپتیکال با کواکسیال چی هست ؟

ممنون

شما باید امتحان کنید و ببینید چجوری جواب می گیری.اول از همه با اپتیکال از TV به سینما وصل کنید ببینید صدارو دارید یا نه که احتمالا باید داشته باشید.اگر نشد باید هر کدوم از دستگاه هاتون رو با کابل اپتیکال یا کواکسیال به سینما وصل کنید.
تفاوت اپتیکال و کواکسیال هم در نوع کابل و جنس و ساخت اون است.

mr_rayan
14-09-2011, 20:04
سلام.
من بین دو مدل Pioneer Rs-77 و DENON 1311xp موندم کدوم بهتره؟
وضوح صدا، تفکیک بالای صدای زیر و بم و قدرت Upscaling خیلی برام مهمه.
خودم که مشخصاتشون رو بررسی کردم دامنه فرکانسی پایونیر خیلی بهتر بود. پس صدای زیر و بم رو بهتر تفکیک می کنه.
اما تو همین سایت دیدم بعضی ها گفتن وضوح دنون بهتره!
من نمی دونم حرفهای اینا رو قبول کنم یا مشخصات دامنه فرکانسی رو در نظر بگیرم.
از طرفی پشت دستگاه پایونیر کلی فیش و ورودی و خروجی داره اما ورودی و خروجی های دنون خیلی کمتره. می ترسم دنون ورودی یا خروجی مهمی، کم و کسر داشته باشه.

لطفا راهنمایی کنید کدوم رو بگیرم.

سلام.
اول از همه بهترین کار اینه که شما خودت صدای دوتا دستگاه رو بشنوی و تصمیم بگیری.
در کل دنون صدای نرم تری داره.تفکیک بهتری هم داره ولی اونقدر نیست که بخواد موضوع نگران کننده ای برای پایونیر محسوب بشه.
ورودی خروجی های هر دو هم مناسب.شاید تو ورودی خروجی های آنالوگ متفاوت باشند که موضوع مهمی نیست

poonel
14-09-2011, 21:13
سلام.
اول از همه بهترین کار اینه که شما خودت صدای دوتا دستگاه رو بشنوی و تصمیم بگیری.
در کل دنون صدای نرم تری داره.تفکیک بهتری هم داره ولی اونقدر نیست که بخواد موضوع نگران کننده ای برای پایونیر محسوب بشه.
ورودی خروجی های هر دو هم مناسب.شاید تو ورودی خروجی های آنالوگ متفاوت باشند که موضوع مهمی نیست
ممنون.
نرم تر بودن مزیت نیست بلکه ضعفه. نرم تر بودن صدای دنون بخاطر اینه که صداهای زیر رو نمی تونه به خوبی پایونیر تفکیک کنه. با بررسی دامنه فرکانسی ضعف دنون تو صداهای زیر کاملا مشهوده. و به همین دلیل صداش بم تر و نرم تره.
بررسی دامنه فرکانسی خیلی دقیق تر از تشخیص با گوشه. گوش بعضی فرکانس های صوتی رو نمی تونه تشخیص بده.

با در نظر گرفتن تمام جوانب از جمله کیفیت صوت و امکانات و دیزاین پایونیر RS-77 انتخاب مناسب تریه.

دیزاینش ابهت خاصی داره. بزودی می خرمش.

shshhskh
14-09-2011, 21:24
با سلام خدمت دوستان عزیز
باتوجه به کفتگو با یکی از دوستان دررابطه با آمپلی فایر پرولجیک باخروجی بالا وقیمت حدود 500 تومن
میخواستم بدونم ایا آمپلی فایر پرولوجیک با قدرت 250 وات rms با مارکهای معتبر وجود دارد
من هر چی امپلی سرچ کردم آخرش 200 وات برای هر خروجی بود آن هم قیمت های زیاد 7 تا 9 میلیونی ؟؟؟؟
اگه به سوالهای قدیمی تر من نگاه کرده باشید میبینید که من یک سری باند خریدم که با امپم سازگار نیست وهروقت حجم صدا بالا میرود پروتکت میدهد وطبق نظر دوستان باید امپلی عوض شود چون فروشنده قبول نمیکنه ومیگه باید امپ عوض شه؟روی بلندگوها نوشته250 وات rms روی8 اهم حالا برای خرید امپ چه خروجی باید داشته باشه؟ خروجی امپ من 100 وات rms مدل سونی db2000میباشد.
ممنون از راهنمایی دوستان

mr_rayan
14-09-2011, 22:28
ممنون.
نرم تر بودن مزیت نیست بلکه ضعفه. نرم تر بودن صدای دنون بخاطر اینه که صداهای زیر رو نمی تونه به خوبی پایونیر تفکیک کنه. با بررسی دامنه فرکانسی ضعف دنون تو صداهای زیر کاملا مشهوده. و به همین دلیل صداش بم تر و نرم تره.
بررسی دامنه فرکانسی خیلی دقیق تر از تشخیص با گوشه. گوش بعضی فرکانس های صوتی رو نمی تونه تشخیص بده.

با در نظر گرفتن تمام جوانب از جمله کیفیت صوت و امکانات و دیزاین پایونیر RS-77 انتخاب مناسب تریه.

دیزاینش ابهت خاصی داره. بزودی می خرمش.

منظور من از نرم تر بودن بم بودن صدا نبود.منظورم این بود که صداش کمتر به گوش فشار میاره.

poonel
15-09-2011, 10:00
کسی می دونه DENON 1311xp قدرتش 650 وات RMS است یا P.M.P.O ؟

یه سوال دیگه: آیا گارانتی شرکتی داره؟

baktash_668
15-09-2011, 12:17
ممنون از راهنمایی

mehdi30nema
15-09-2011, 16:30
دوستان سینمای خانگی با حداکثر بودجه 350 اگه بخام بگیرم چیزه خوبی پیدا میشه ؟
منظورم اینه اصلا با این رقم میشه چیزه خوبی چیدا کرد که هم فرمت های مختلف تصویری را ساپورت کنه و هم اینکه FULL HD باشه . ؟

poonel
15-09-2011, 17:23
پایونیر RS77 بلندگوهای ایستادش محافظ نداره؟
اون بلندگوهای کوچیک و ساب ووفرش که محافظ داره، میشه محافظش رو برداشت؟ چون ممکنه توش خاک بشینه و بخوایم داخلش رو تمیز کنیم میشه محافظ هاش رو برشون داشت؟

poonel
15-09-2011, 18:32
یه سوال مهم درباره سیستم DENON 1311xp دارم:
می خواستم بدونم این مدل که بلندگوهاش ایستاده نیستن و نمیشه رو زمین بزاریمش، پس مجبوریم توی میز تلویزیون و چسبیده به تلویزیون جاش بدیم به تلویزیون آسیب نمی زنه؟
آخه اسپیکرها امواج مغناطیسی دارن.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

davood-d
15-09-2011, 19:50
یه سوال مهم درباره سیستم DENON 1311xp دارم:
می خواستم بدونم این مدل که بلندگوهاش ایستاده نیستن و نمیشه رو زمین بزاریمش، پس مجبوریم توی میز تلویزیون و چسبیده به تلویزیون جاش بدیم به تلویزیون آسیب نمی زنه؟
آخه اسپیکرها امواج مغناطیسی دارن.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

در تمام بلندگوهاي سينمايي بلندگوي مركز و دو كانال اصلي مگنت شيلد.
اگر تي وي شما ال سي دي يا پلاسما باشه كه مشكلي نيست اما براي لامپ تصوير بلندگوها شيلد.

mr_rayan
15-09-2011, 20:49
دوستان سینمای خانگی با حداکثر بودجه 350 اگه بخام بگیرم چیزه خوبی پیدا میشه ؟
منظورم اینه اصلا با این رقم میشه چیزه خوبی چیدا کرد که هم فرمت های مختلف تصویری را ساپورت کنه و هم اینکه FULL HD باشه . ؟

نه نمیشه.یه چیز معمولی ضعیف میشه گرفت.

mehdi30nema
15-09-2011, 22:50
نه نمیشه.یه چیز معمولی ضعیف میشه گرفت.

ممنون
نظرتون در مورد سینمای خانگی سامسونگ مدل های D355 و D455 چیه ؟ قیمتشون بین 300 تا 400 هست .

راستی یه سوال کلی :
من احتمالا تا چند وقته دیگه تلوزیون پلاسمای 43 اینچ میگیرم . ولی نمیخام بابت سینما خانگی بیشتر از 350 بدم .
به نظرتون با این پول سینمای خانگی بگیرم یا یه سیستم ظبط صوت مثلا 5000 وات ( مثل پایونیر مدل TODOROKI RSM 400DV ) ؟

shshhskh
16-09-2011, 10:44
درمورد پست4327 کسی راهنمایی نمیتواند بکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m365
16-09-2011, 10:48
سلام
من یه پلاسما پاناسونیک گرفتم+بلوری+ر*س*ی*و*ر اچ دی
می خوام یه سینمای خانگی بگیرم،بین ای دوتا،کدوم رو پیشنهاد می کنین؟چرا؟
PANASONIC PT980[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
HTZ787 DVD

poonel
16-09-2011, 14:13
جناب رایان و دیگر دوستان خبر ندارید Denon 1312xp کی ممکنه وارد ایران بشه؟
همین Denon 1311xp چه ماهی وارد شده بود که احتمال بدیم 1312xp هم توی همون ماه وارد میشه؟

چون بلندگوهای 1312 کوچکتر از 1311 است راحت تر میشه تو میز تلویزیون جاش داد.

poonel
16-09-2011, 19:18
تو مشخصات اسپیکرهای Denon 1311 ، بطور مثال اسپیکرهای جلو رو فرکانسش رو زده 150 هرتز تا 20 کیلوهرتز.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی RS77 اسپیکرهای جلوش 35 تا 30 کیلوهرتز.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یعنی هم تو صدای بم و هم صدای زیر دنون خیلی پایین تره. پس چرا از هر کسی که استفاده کرده می پرسم میگه دنون بخر؟؟؟ لطفا یکی درست و حسابی منو منو راهنمایی کنه.

noisymind
16-09-2011, 19:54
ببخشید تلویزیونهای سونی فرمت MKV رو پخش نمیکنه. آیا سینما خانگی های سونی هم همین مشکل رو دارن؟ مرسی

mehdi30nema
16-09-2011, 21:18
ممنون
نظرتون در مورد سینمای خانگی سامسونگ مدل های D355 و D455 چیه ؟ قیمتشون بین 300 تا 400 هست .

راستی یه سوال کلی :
من احتمالا تا چند وقته دیگه تلوزیون پلاسمای 43 اینچ میگیرم . ولی نمیخام بابت سینما خانگی بیشتر از 350 بدم .
به نظرتون با این پول سینمای خانگی بگیرم یا یه سیستم ظبط صوت مثلا 5000 وات ( مثل پایونیر مدل TODOROKI RSM 400DV ) ؟

کسی نظری نداره ؟
راستی نظرتون در مورد ظبط LG مدل MDS 715S چیه ؟ میتونه جای سینمای خانگی را بگیره ؟

mr_rayan
16-09-2011, 21:51
سلام
من یه پلاسما پاناسونیک گرفتم+بلوری+ر*س*ی*و*ر اچ دی
می خوام یه سینمای خانگی بگیرم،بین ای دوتا،کدوم رو پیشنهاد می کنین؟چرا؟
PANASONIC PT980[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
HTZ787 DVD

به نظرم شما باید یه سینما بگیری که آمپلی فایرش صداهای HD رو ساپورت کنه.چون شما بلوری پلیر دارید و مطمئنا بلوریتون رو هم می خواید به سینما وصل کنید.سعی کنید بودجتون رو بیشتر کنید و یه سیستم بهتر و با امکانات بیشتر تهیه کنید.

mr_rayan
16-09-2011, 22:01
جناب رایان و دیگر دوستان خبر ندارید Denon 1312xp کی ممکنه وارد ایران بشه؟
همین Denon 1311xp چه ماهی وارد شده بود که احتمال بدیم 1312xp هم توی همون ماه وارد میشه؟

چون بلندگوهای 1312 کوچکتر از 1311 است راحت تر میشه تو میز تلویزیون جاش داد.

دقیق یادم نیست که 1311 کی وارد شد ولی حدودا فکر کنم زمستون بود.

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

ممنون

راستی یه سوال کلی :

سینما خانگی کلا اصول کارش با یک ضیط صوت فرق می کنه.ضبط صوت های 5.1 کانال می تونند تا حدی جایگزین سینمای خانگی باشند و حتی موزیک بهتری ارایه می دهند ولی یه ضبط صوت 2.1 کانال مناسب موزیک طراحی شده و اصلا نمی تونه جایگزین سینمای خانگی باشه.

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

ببخشید تلویزیونهای سونی فرمت MKV رو پخش نمیکنه. آیا سینما خانگی های سونی هم همین مشکل رو دارن؟ مرسی

بله.البته به چشم یک مشکل نباید به این موضوع نگاه کرد.

mehdi30nema
17-09-2011, 08:21
سینما خانگی کلا اصول کارش با یک ضیط صوت فرق می کنه.ضبط صوت های 5.1 کانال می تونند تا حدی جایگزین سینمای خانگی باشند و حتی موزیک بهتری ارایه می دهند ولی یه ضبط صوت 2.1 کانال مناسب موزیک طراحی شده و اصلا نمی تونه جایگزین سینمای خانگی باشه.

.

کلا میشه بگید چه سیستمی ( حالا چه سینمای خانگی ، چه ضبط صوت ، چه تلوزیون هایی که میتونن فایل تصویری پخش کنن ) میتونه فایل های MP4 یا mkv یا divx با کیفیت 720p را اونم حجم بالا ( مثلا بالای 4 گیگ ) میتونه پخش کنه ؟

یه سوال دیگه : نظرتون در مورد ظبط LG مدل MDS 715S چیه ؟

poonel
17-09-2011, 09:22
کلا میشه بگید چه سیستمی ( حالا چه سینمای خانگی ، چه ضبط صوت ، چه تلوزیون هایی که میتونن فایل تصویری پخش کنن ) میتونه فایل های MP4 یا mkv یا divx با کیفیت 720p را اونم حجم بالا ( مثلا بالای 4 گیگ ) میتونه پخش کنه ؟

شما اگه میخوای همه نوع فایلی رو پخش کنی دو راه داره:
1- استفاده از USB تلویزیونهای SAMSUNG
2- استفاده از WD Multimedia Player که از نظر هزینه به صرفه تره و می تونید هر تلویزیون یا سینمایی که دوست داشتین در کنارش بگیرین.

nimakh
17-09-2011, 12:32
سلام من یک سینما خانگی C655W سامسونگ دارم و می خوام پلیر اون رو با C5550W عوض کنم چون باندهای هر دو مدل مثل هم هست. آیا سام سرویس یا جای دیگه پلیر تنها این مدل رو داره ؟ یا جایی هست که بتونم عوض کنم ؟ این کار رو هم به این دلیل می خوام انجام بدم که سینما خانگی فایلهای MKV رو پخش نمیکنه و من فایلها رو با تلویزیون سامسونگم پخش می کنم و از خروجی اپتیکال تلویزیون به سینما خانگی وصل کردم ولی صدای دالبی 5.1 از سینما پخش نمیشه و فقط صدای استریو رو ساپورت میکنه ( البته هنوز یک روشی هست که امتحان نکردم اگر جواب داد که هیچ اگر نه باید یک راه حلی پیدا کنم ) و می خوام پلیر دستگاه رو عوض کنم که MKV پخش کنه و صدای دالبی هم از سینما پخش بشه به مدیا پلیر هم فکر کردم که بگیرم ولی اگه پلیرش عوض بشه خیلی بهتره یا نهایتاً سینما رو بفروشم و یکی دیگه بخرم. آیا مشتری برای سینما با 6 ماه کار کرد پیدا میشه ؟

mdi_7
17-09-2011, 20:11
سلام دوستان،
من یه تلویزیون sony nx710 دارم که می خوام یه سینما سه بعدی براش بگیرم. مدل انتخابی اولم sony e970w بود که به علت کمیاب شدن قیمتش الکی یه 500 تومن رفته روش و فکر نکنم ارزشش رو داشته باشه. از مدل pioneer bcs-717 هم خوشم اومد که مثل اینکه تو ایران نیست.
از اساتید خواهش می کنم تو رنج حدود یک میلیون حالا 200 یالاتر یا پایین تر یه سینمای خوب و با کیفیت معرفی کنند. اگه گیر نمیاد یه سینما dvd خوب با یه بلو ری سه بعدی که با هم جور باشند معرفی کنید.

mr_rayan
17-09-2011, 20:33

همونطور که دوستان عرض کردند استفاده از دستگاه های HD پلیر بهترین راه است.
صدای این مدل ضبط را تا حالا نشنیدن.از نزدیک هم ندیدمش.در گذشته که ال جی اصلا ضبط های خوبی تولید نمی کردند.هیچکدوم صداشون چنگی به دل نمی زد.الان نمی دونم چقدر پبشرفت کرده.

mr_rayan
17-09-2011, 20:38
سلام من یک سینما خانگی C655W سامسونگ دارم و می خوام پلیر اون رو با C5550W عوض کنم چون باندهای هر دو مدل مثل هم هست. آیا سام سرویس یا جای دیگه پلیر تنها این مدل رو داره ؟ یا جایی هست که بتونم عوض کنم ؟ این کار رو هم به این دلیل می خوام انجام بدم که سینما خانگی فایلهای MKV رو پخش نمیکنه و من فایلها رو با تلویزیون سامسونگم پخش می کنم و از خروجی اپتیکال تلویزیون به سینما خانگی وصل کردم ولی صدای دالبی 5.1 از سینما پخش نمیشه و فقط صدای استریو رو ساپورت میکنه ( البته هنوز یک روشی هست که امتحان نکردم اگر جواب داد که هیچ اگر نه باید یک راه حلی پیدا کنم ) و می خوام پلیر دستگاه رو عوض کنم که MKV پخش کنه و صدای دالبی هم از سینما پخش بشه به مدیا پلیر هم فکر کردم که بگیرم ولی اگه پلیرش عوض بشه خیلی بهتره یا نهایتاً سینما رو بفروشم و یکی دیگه بخرم. آیا مشتری برای سینما با 6 ماه کار کرد پیدا میشه ؟

نه پلیر رو عوض نمی کنند.
اگر هم بخواید بفروشید قیمت خوبی نمی تونید بفروشید مگر اینکه به آشنا بدید.
تنظیمات سینماتون رو چک کنید باید راهی باشه که سینماتون صدای دالبی رو پخش کنه.

mr_rayan
17-09-2011, 20:48
سلام دوستان،
من یه تلویزیون sony nx710 دارم که می خوام یه سینما سه بعدی براش بگیرم. مدل انتخابی اولم sony e970w بود که به علت کمیاب شدن قیمتش الکی یه 500 تومن رفته روش و فکر نکنم ارزشش رو داشته باشه. از مدل pioneer bcs-717 هم خوشم اومد که مثل اینکه تو ایران نیست.
از اساتید خواهش می کنم تو رنج حدود یک میلیون حالا 200 یالاتر یا پایین تر یه سینمای خوب و با کیفیت معرفی کنند. اگه گیر نمیاد یه سینما dvd خوب با یه بلو ری سه بعدی که با هم جور باشند معرفی کنید.

سلام.
pioneer rs77 بگیرید با بلوری samsung D6500

mdi_7
17-09-2011, 20:50
اگر ممکنه هر دو رو از یک برند معرفی کنید.
امیدی به وارد شدن pioneer bcs-717 نیست؟

mr_rayan
17-09-2011, 20:55
اگر ممکنه هر دو رو از یک برند معرفی کنید.
امیدی به وارد شدن pioneer bcs-717 نیست؟

بلوری BDP-430 pioneer
در مورد bcs 717 چیزی نمی دونم.اگذ تو سایت خاورمیانه باشه می تونید امید به اومدنش داشته باشید وگرنه خیر.

mdi_7
17-09-2011, 20:57
اگر ممکنه از این مدل هایی که چهار تا اسپیکر ایستاده داره معرفی کنید. آخه برای اتاق پذیرایی می خوام.
امروز جمهوری بودم فروشندهه گفت یه pioneer bcs-707 ببر، تا ده روز دیگه هم پلیر سه بعدی برامون میاد یه دونه از اونها هم بیا بگیر. نظر شما چیه؟

mr_rayan
17-09-2011, 21:04
اگر ممکنه از این مدل هایی که چهار تا اسپیکر ایستاده داره معرفی کنید. آخه برای اتاق پذیرایی می خوام.
امروز جمهوری بودم فروشندهه گفت یه pioneer bcs-707 ببر، تا ده روز دیگه هم پلیر سه بعدی برامون میاد یه دونه از اونها هم بیا بگیر. نظر شما چیه؟

نظر مثبتی ندارم.
5590 فیلیپس هم هست.
مدل تو بازار زیاده.من نمی پسندم،شما برید از نزدیک ببینید چی می پسندید.

mdi_7
17-09-2011, 21:05
تفاوت rs33 و rs77 چیه؟ اگر تفاوتش فقط در داشتن و نداشتن پلیر هستش و اینکه من می خوام پلیر جدا بگیرم بهتر نیست rs33 بگیرم؟
سایتی که گفتید این هستش؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr_rayan
17-09-2011, 22:06
تفاوت rs33 و rs77 چیه؟ اگر تفاوتش فقط در داشتن و نداشتن پلیر هستش و اینکه من می خوام پلیر جدا بگیرم بهتر نیست rs33 بگیرم؟
سایتی که گفتید این هستش؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر دو دارای پلیر هستند ولی شما می تونید برید و با فروشنده صحبت کنی و متقاعدشون کنی که بدون پلیر بخری.
تفاوت در نوع بلندگوها و آمپلی فایر هست.آمپ rs33 از صداهای HD پشتیبانی نمی کنه و برای شما که می خواید از بلوری پلیر استفاده کنید مناسب نیست.

poonel
17-09-2011, 22:08
سلام.
pioneer rs77 بگیرید با بلوری samsung D6500

می بخشید جناب استاد رایان عزیز:40:، چرا DENON 1311xp رو بهشون پیشنهاد نمی دید؟
شما هم قبلا فرمودید که دنون صداش بهتره.
من از هر کی سوال می کنم میگه اول دنون 1311 بعد پایونییر RS77
آیا عیبی تو DENON 1311xp می بینید؟

mdi_7
17-09-2011, 22:26
خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتون.
یه سوال دیگه، اسپیکر های کوچیکش دارای پایه هم هستند که بشه به صورت ایستاده استفاده کرد یا نه؟
فکر کنم هزینه هم یه خورده بالا شد! نه؟

poonel
17-09-2011, 22:34
خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتون.
یه سوال دیگه، اسپیکر های کوچیکش دارای پایه هم هستند که بشه به صورت ایستاده استفاده کرد یا نه؟
فکر کنم هزینه هم یه خورده بالا شد! نه؟

نمی دونم منظورتون با منه یا استاد رایان.
اگه منظورتون بنده است Denon 1311xp ، می تونید پایه جدا برای اسپیکر ها بگیرین. فکر کنم قابلیت نصب رو دیوار هم داشته باشه. اینطور کمتر فضای خونه رو اشغال می کنه.

پایونیر Rs77 شاید خوشگل تر باشه نسبت به دنون 1311 ، اما به نظر من دور تلویزیون رو نباید زیاد شلوغ کرد. چون تمرکز روی تصویر Tv رو کم می کنه. در ضمن تو آپارتمان و خونه های کوچیک، بهتره فضا کمتر اشغال بشه.
دنون تو خونه این شکلیه. می شه تو میز تلویزیون جاش کرد.

mdi_7
17-09-2011, 22:55
از راهنمایی تون ممنون، ولی من می خواستم از بین sony وpioneer یکی رو انتخاب کنم که به pioneer رسیدیم.
سوال من اینه که آیا بلندگو های کوچیکش بی سیم هستند؟ آیا می شه رو پایه به صورت ایستاده نصب کرد؟ پایه همراهش هست؟

m365
18-09-2011, 05:28
به نظرم شما باید یه سینما بگیری که آمپلی فایرش صداهای HD رو ساپورت کنه.چون شما بلوری پلیر دارید و مطمئنا بلوریتون رو هم می خواید به سینما وصل کنید.سعی کنید بودجتون رو بیشتر کنید و یه سیستم بهتر و با امکانات بیشتر تهیه کنید.
شما چه سیستمی رو پیشنهاد می کنید؟(در حد 700/000 تومن)

dara_az
18-09-2011, 10:19
سلام دوستان .
طبق ماموریتی که به من ابلاغ شده ! برای منزل والدین میخوام یک تلویزیون و یک ست سینمای خانگی بگیرم !
تلویزیون رو که انتخاب کردم اما برای سینمای خانگی نکته مهم اینه که میخوام هر 4 تا اسپیکر هاش پایه داشته باشه. و عکس و فیلم رو هم از روی فلش و DVD پخش بکنه . بعد از کیفیت و شفافیت صدا و داشتن 4 پایه بلند گو و داشتن حداقل یک ورودی اپتیکال یا کواکسیال ،برام کیفیت ساخت و زیبایی ظاهر مهم هستش . خودم بعد از جستجو این 3 مدل رو پیدا کردم ( حدود 500 میخوام باشه قیمتش) نظر خودم اول روی فیلیپس هستش بعد پایونیر و در آخر پاناسونیک . البته 5 شنبه هم یک سر میرم جمهوری و صداهاشون رو تست میکنم . میخواستم ببینم دوستان تجربه ای از این 3 مدل دارند و کدوم رو به چه دلیلی پیشنهاد میکنند . از رایان جان هم میخوام اگه اطلاعاتی داره راهنمایی کنه . با تشکر از همه دوستان خوبم.

rslsbr
18-09-2011, 10:20
سلام و درود بر دوستان

من بالاخره سیستم جمع کردم.

پلیر Pioneer BDP-LX54
آمپلی فایر Pioneer SC-LX83
و بلندگوهای KEFF سری Q
بلندگوهای اصلی Q700
ساب Q400
سنتر Q200
سوراند Q100

بلندگوهای اصلی در طرفین تلویزیون، سنتر زیر تلویزیون، ساب هم زیر تلویزیون سمت چپ و سوراندها هم طرفین کاناپه‌ای که روبروی تلویزیون هستش، قرار دادارند. فاصله کاناپه تا تلویزیون ۳.۵ متر و با سیستم اتوماتیک Full Auto MCACC خود پایونیر بلندگوها رو تنظیم کردم.

کیفیت صدا خوب ولی حجم و قدرت صدا خیلی کمتر از انتظار هستش و ولوم آمپ رو از ۸۰ باید معمولا روی منفی ۲۵ دی بی بزارم تا صدایی از سیستم دربیاد.
یعنی از سینمای خانگی پاناسونیک که قبلآ داشتم حجم و قدرت صدای کمتری دریافت می‌کنم.

از دوستان و اساتید محترم تقاضای راهنمایی دارم.

shshhskh
18-09-2011, 20:11
با سلام خدمت دوستان عزیز
باتوجه به کفتگو با یکی از دوستان دررابطه با آمپلی فایر پرولجیک باخروجی بالا وقیمت حدود 500 تومن
میخواستم بدونم ایا آمپلی فایر پرولوجیک با قدرت 250 وات rms با مارکهای معتبر وجود دارد
من هر چی امپلی سرچ کردم آخرش 200 وات برای هر خروجی بود آن هم قیمت های زیاد 7 تا 9 میلیونی ؟؟؟؟
اگه به سوالهای قدیمی تر من نگاه کرده باشید میبینید که من یک سری باند خریدم که با امپم سازگار نیست وهروقت حجم صدا بالا میرود پروتکت میدهد وطبق نظر دوستان باید امپلی عوض شود چون فروشنده قبول نمیکنه ومیگه باید امپ عوض شه؟روی بلندگوها نوشته250 وات rms روی8 اهم حالا برای خرید امپ چه خروجی باید داشته باشه؟ خروجی امپ من 100 وات rms مدل سونی db2000میباشد.
ممنون از راهنمایی دوستان

کسی راجع به این پست نطری نداشت مخصوصا اساتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

privatedlove
18-09-2011, 20:28
دوستان فرق dz910 و dz940 در چی هستش؟برند سونی
و اینکه اسپیکر های wireless چطوری شارژ میشن؟تا چقدر شارژ نگه میدارن؟
به صرفه هست خریدشون؟
من 940 رو 380 و 910 رو 450 از بانه قیمت دارم
ممنون میشم جواب بدید

mehdi30nema
18-09-2011, 20:34
بچه ها من امروز رفتم جمهوری تا سینمای خانگی ببینم .
1 - اول از همه بگم که رفتم و این ضبط ال جی را دیدم که تقریبا میشه گفت یه هیولا بود . اینم لینک سایت گلدیرانش :

راستش صدای وحشتناک زیادی داشت که حتی فروشنده نتونست تا آخر زیاد کنه . قیمتش 430 بود و فروشنده گفت صدا 5.1 کاناله هست ولی من باور نکردم . کسی میدونه واقعا صدای این ضبط 5.1 هست یا 2.1 ؟
2 - بعد رفتم نمایندگی سامسونگ و سینمای خانگی مدل D455K را دیدم که 850 وات بود و میگفت 420 تومان . راستش اونم صداش را تا اخر زیاد کرد و حقیقتا از بلندی صداش خوشم اومد .

الان مسئله اینجاست که من واقعا گیج شدم و نمیدونم کدوم یکی از این سیستم ها را بگیرم . کسی میتونه راهنمایی کنه که کدوم بهتره ؟

mr_rayan
18-09-2011, 23:24
می بخشید جناب استاد رایان عزیز:40:، چرا DENON 1311xp رو بهشون پیشنهاد نمی دید؟
شما هم قبلا فرمودید که دنون صداش بهتره.
من از هر کی سوال می کنم میگه اول دنون 1311 بعد پایونییر RS77
آیا عیبی تو DENON 1311xp می بینید؟

من به این علت پیشنهاد ندادم چون ایشان بلندگوی ایستاده می خواستند.

mr_rayan
18-09-2011, 23:36
از راهنمایی تون ممنون، ولی من می خواستم از بین sony وpioneer یکی رو انتخاب کنم که به pioneer رسیدیم.
سوال من اینه که آیا بلندگو های کوچیکش بی سیم هستند؟ آیا می شه رو پایه به صورت ایستاده نصب کرد؟ پایه همراهش هست؟

منظورتون کدوم مدل هست؟پایونیر؟
اگر منظورتون پایونیر هست تو هیچکدوم از محصولاتش بلندگوی بیسیم نداره.پایه هم همراهش نیست ولی می تونید پایه براش تهیه کنید.

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:29 AM ----------

شما چه سیستمی رو پیشنهاد می کنید؟(در حد 700/000 تومن)

تو این قیمت نمی دونم چی پیشنهاد بدم.نمی دونم هنوز از onkyo مدلی تو بازار هست پیشنهاد بدم یا نه.
ولی اگر بین 800 تا 850 بتونید هزینه کنید مدل 1311xp دنون هست.

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

سلام دوستان .
طبق ماموریتی که به من ابلاغ شده ! برای منزل والدین میخوام یک تلویزیون و یک ست سینمای خانگی بگیرم !
تلویزیون رو که انتخاب کردم اما برای سینمای خانگی نکته مهم اینه که میخوام هر 4 تا اسپیکر هاش پایه داشته باشه. و عکس و فیلم رو هم از روی فلش و DVD پخش بکنه . بعد از کیفیت و شفافیت صدا و داشتن 4 پایه بلند گو و داشتن حداقل یک ورودی اپتیکال یا کواکسیال ،برام کیفیت ساخت و زیبایی ظاهر مهم هستش . خودم بعد از جستجو این 3 مدل رو پیدا کردم ( حدود 500 میخوام باشه قیمتش) نظر خودم اول روی فیلیپس هستش بعد پایونیر و در آخر پاناسونیک . البته 5 شنبه هم یک سر میرم جمهوری و صداهاشون رو تست میکنم . میخواستم ببینم دوستان تجربه ای از این 3 مدل دارند و کدوم رو به چه دلیلی پیشنهاد میکنند . از رایان جان هم میخوام اگه اطلاعاتی داره راهنمایی کنه . با تشکر از همه دوستان خوبم.

هر سه مدل خوبه و مناسب کار شما.بهترین کار همینه که خودتون برید و از نزدیک ببینید و تست کنید.

mr_rayan
18-09-2011, 23:44
سلام و درود بر دوستان

پلیر Pioneer BDP-LX54
و بلندگوهای KEFF سری Q
بلندگوهای اصلی Q700
ساب Q400
سنتر Q200
سوراند Q100

بلندگوهای اصلی در طرفین تلویزیون، سنتر زیر تلویزیون، ساب هم زیر تلویزیون سمت چپ و سوراندها هم طرفین کاناپه‌ای که روبروی تلویزیون هستش، قرار دادارند. فاصله کاناپه تا تلویزیون ۳.۵ متر و با سیستم اتوماتیک Full Auto MCACC خود پایونیر بلندگوها رو تنظیم کردم.

کیفیت صدا خوب ولی حجم و قدرت صدا خیلی کمتر از انتظار هستش و ولوم آمپ رو از ۸۰ باید معمولا روی منفی ۲۵ دی بی بزارم تا صدایی از سیستم دربیاد.
یعنی از سینمای خانگی پاناسونیک که قبلآ داشتم حجم و قدرت صدای کمتری دریافت می‌کنم.

مبارک باشه.چقدر تموم شد؟از کی گرفتی؟

privatedlove
18-09-2011, 23:53
به صرفه هست خریدشون؟
ممنون میشم جواب بدید

:22: .............

mr_rayan
18-09-2011, 23:54
به صرفه هست خریدشون؟
ممنون میشم جواب بدید

910 مدل سال 2010 هست و 940 مدل سال 2011.به گفته خود شرکت سونی جنس بلندگوها و نحوه تولید صدا و یکسری موارد در مورد صدا که اصلا مهم نیست بهینه شده.یکسری امکانات خیلی کوچیک هم اصافه شده مثل قابلیت resum تا 10 دیسک و ....
کلا به نظرم پیشرفت فابل ملاحظه ای به غیر از طراحیش نداشته ولی صداش رو نشنیدم که نظر بدم.
مدل SZ1000W‎ سونی هم به نظر میاد چیز جالبی باشه.قیمت کن ببین اونجا چند گیرت میاد.
اسپیکر وایرلس هم شارژ نمیشه بلکه به کیت مخصوص وایرلس وصل میشه و کیت وایرلس به برق وصل میشه.

mr_rayan
19-09-2011, 00:01
بچه ها من امروز رفتم جمهوری تا سینمای خانگی ببینم .
1 - اول از همه بگم که رفتم و این ضبط ال جی را دیدم که تقریبا میشه گفت یه هیولا بود . اینم لینک سایت گلدیرانش :

راستش صدای وحشتناک زیادی داشت که حتی فروشنده نتونست تا آخر زیاد کنه . قیمتش 430 بود و فروشنده گفت صدا 5.1 کاناله هست ولی من باور نکردم . کسی میدونه واقعا صدای این ضبط 5.1 هست یا 2.1 ؟
2 - بعد رفتم نمایندگی سامسونگ و سینمای خانگی مدل D455K را دیدم که 850 وات بود و میگفت 420 تومان . راستش اونم صداش را تا اخر زیاد کرد و حقیقتا از بلندی صداش خوشم اومد .

الان مسئله اینجاست که من واقعا گیج شدم و نمیدونم کدوم یکی از این سیستم ها را بگیرم . کسی میتونه راهنمایی کنه که کدوم بهتره ؟

بله میشه از این ضبط برای موزیک صدای 5.1 گرفت.
من صدای این مدل ضبط رو نشنیدم ولی صدای سینمای سامسونگ رو شنیدم.چنگی به دل نمی زنه.

privatedlove
19-09-2011, 00:01
مستر رایان
پیشنهاد خودتون چیه تا مرز 600
دیزپلی هم
sony ex720 46 inche
mr_rayan
19-09-2011, 00:04
مستر رایان
پیشنهاد خودتون چیه تا مرز 600
دیزپلی هم
sony ex720 46 inche
شما که از بانه می خواید خرید کنید همین مدل SZ1000W که گقتم رو قیمت بگیر ببین چند بهت قیمت میدن.اگر قیمتش خوب باشه به نظرم می تونه گزینه خوبی برات باشه.

privatedlove
19-09-2011, 00:08
شما که از بانه می خواید خرید کنید همین مدل SZ1000W که گقتم رو قیمت بگیر ببین چند بهت قیمت میدن.اگر قیمتش خوب باشه به نظرم می تونه گزینه خوبی برات باشه.

نزدیک 1 تومن فکر کنم

mr_rayan
19-09-2011, 00:37
نزدیک 1 تومن فکر کنم

فکر کنم اشتباه می کنید.این مدل اینجا با گارانتی حدود 800 تومن هست و جزو مدل های 2011 هم محسوب میشه.

poonel
19-09-2011, 01:27
'گارانتی دنون 1311xp شرکتی است؟ اگه آره چه شرکتیه؟

rslsbr
19-09-2011, 08:39
مبارک باشه.چقدر تموم شد؟از کی گرفتی؟
تقریباً شش و دویست، از فروشگاه ارمغان پاساژ شرکا
تقریباً ۳۰۰-۴۰۰ تومن ارزان‌تر از راستین

در خصوص موردی که مطرح کردم راه‌کاری، پیشنهادی، راهنمایی نداشتین؟؟؟؟

alirafaat
19-09-2011, 10:54
سلام و درود بر دوستان

پلیر Pioneer BDP-LX54
و بلندگوهای KEFF سری Q
بلندگوهای اصلی Q700
ساب Q400
سنتر Q200
سوراند Q100

سلام

چی گوش کردی با این درجه ؟

من تو یکی از پستهای قبلیم هم گفتم اصولا نباید زیاد از این سیستمها انتظاز بلندی صدا داشت

این سیستمها ساخته شدن برای تفکیک صدا

دوم اینکه بلندی صدا در این سیستمها رابطه مستقیم داره با کیفیت و فرمت صدا مثلا اگه با درجه -20 با فرمت mp3 به این حد صدا رسیدید با فرمت dts همون بلندی رو تو درجه -30 تا -40 خواهید داشت

یک نکته دیگه اینکه وقتی یک mp3 گوش می کنید و امپ داره مجازی سازی میکنه ( به غیر از حالت all chanal sterio ) چون در کانالهای 2 تا 7 چیز خاصی نمیبینه تا مجازی سازی کنه عملا صدا بسیار ضعیف پخش میشه در این حالت اگه بلندی صدا می خوای باید بزاری روی استریو ( با تشکر از رایان عزیز بابت تذکر این نکته )

mehdi30nema
19-09-2011, 11:15
بله میشه از این ضبط برای موزیک صدای 5.1 گرفت.
من صدای این مدل ضبط رو نشنیدم ولی صدای سینمای سامسونگ رو شنیدم.چنگی به دل نمی زنه.

ممنون بابت جواب .
این صدای 5.1 برای این ضبط دقیقا مثل سینمای خانگی هست ؟
و یه سوال دیگه :
میشه یه کم بیشتر راهنماییم کنید ، من واقعا بین خرید این ضبط و سینمای خانگی موندم . از یه طرف ابهت ضبطه خیلی جالبه و از طرف دیگه میترسم مثل سینمای خانگی کارائی نداشته باشه .

anaconda
19-09-2011, 12:10
جناب رایان من الان با فروشگاه اکوستیک تماس گرفتم گفتم تا حدود قیمت سه میلیون تومان میخوام سیستم ببندم 5.1 گفتم میخوام امپم مارانتز 6005 یا دنون 3312 میخوام باند چی پیشنهاد میکنید. ایشون گفتند باند فوکال که 5.1 به بودجه شما نمیخوره اما ما تازگی باند مارانتز وارد کردیم که ست 5.1 حدود یک میلیون صد در میاد و گفت نسبت به جامو 606 بهتر با امپت ست میشه و چون گفتم بیشتر میخوام ر س ی و ر hd بهش وصل کنم گفت برای دیدن فیلم خوبه حالا نظر شما چیه؟ ایا در مورد باند مارانتز شنیدید؟ تو سایت مارانتز که اصلا باندی نیست

anaconda
19-09-2011, 13:21
دوستانی که باندهای جامو 606 یا 426 دارن همراه با ساب ایا از تفکیک صدا و حجم صداش راضی هستند چون در پستهای قبل بعضی از دوستان این باندهارو خریداری کردن. راستش چون باند گارانتی نداره وامکان سوختنش زیاده نمیخوام زیاد بابتش هزینه کنم مثلا تو مایه های فوکال بردارم اگه از همین جامو هم دوستان راضی هستند بگید تا جامو یا همین مارانتز بردارم ممنون میشم سریعتر پاسخ دهید

mehdi30nema
19-09-2011, 18:46
بچه ها من تقریبا از خرید ضبط منصرف شدم و میخام سینمای خانگی بگیرم .
فقط میشه راهنمایی کنید از این دو مدل گدوم بهتره و کدوم full HD هست ؟

1 - SAMSUNG HT - D455K

2 - LG LH-870HTS

REDALERT
19-09-2011, 19:15

1 - SAMSUNG HT - D455K

2 - LG LH-870HTS

سامسونگه بهتره ،

دوستان میشه بگین این دو مدل سینما خانگی به غیر از اینکه ای970 4 تا اسپیکر ایستاده داره و ای 880 2 تا دیگه چه تفاوتی داره؟ (بیشتر کارایی منظورمه که مثلا قدرت هرتزش پائین تره یا ...؟) چون ای970 1300 هست و ای880 950 حدودا

عجب مسخرست این فروم یه لینک نمیشه کپی کرد،
مدل E970 sony و E880 sony

mr_rayan
19-09-2011, 23:17
'گارانتی دنون 1311xp شرکتی است؟ اگه آره چه شرکتیه؟

فکر کنم گارانتی شرکت جم هست

mr_rayan
19-09-2011, 23:37
جناب رایان من الان با فروشگاه اکوستیک تماس گرفتم گفتم تا حدود قیمت سه میلیون تومان میخوام سیستم ببندم 5.1 گفتم میخوام امپم مارانتز 6005 یا دنون 3312 میخوام باند چی پیشنهاد میکنید. ایشون گفتند باند فوکال که 5.1 به بودجه شما نمیخوره اما ما تازگی باند مارانتز وارد کردیم که ست 5.1 حدود یک میلیون صد در میاد و گفت نسبت به جامو 606 بهتر با امپت ست میشه و چون گفتم بیشتر میخوام ر س ی و ر hd بهش وصل کنم گفت برای دیدن فیلم خوبه حالا نظر شما چیه؟ ایا در مورد باند مارانتز شنیدید؟ تو سایت مارانتز که اصلا باندی نیست

صدای بلندگوی مارانتز رو شنیدم.این شرکت اصلا بلندگوساز نیست.من موندم این یکی دوتا مدل رو هم برای چی تولید کرده.اصلا صدای جالبی نداره.

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

1 - SAMSUNG HT - D455K

2 - LG LH-870HTS

به نظر من LG رو بگیر.
هر دو قابلیت upscal به 1080P رو دارند

mr_rayan
19-09-2011, 23:42
سامسونگه بهتره ،

دوستان میشه بگین این دو مدل سینما خانگی به غیر از اینکه ای970 4 تا اسپیکر ایستاده داره و ای 880 2 تا دیگه چه تفاوتی داره؟ (بیشتر کارایی منظورمه که مثلا قدرت هرتزش پائین تره یا ...؟) چون ای970 1300 هست و ای880 950 حدودا

عجب مسخرست این فروم یه لینک نمیشه کپی کرد،
مدل E970 sony و E880 sony

فرق مهمی با هم ندارند.E970 هم جدیدا گرون شده.قبلا ارزونتر بود.

tap10
20-09-2011, 07:11
سلام اقای رایان.من led sony nx 720 دارم. و بلوری سونی 3 بعدی دارم.میخواستم سینمای خانگی بگیرم تا رنج 400 چی پیشنهاد میکنین. ممنون از دنیای اطلاعات مفیدتون.

mehdi30nema
20-09-2011, 07:55
به نظر من LG رو بگیر.
هر دو قابلیت upscal به 1080P رو دارند

ممنون بابت راهنماییتون .
ولی میشه بگید به جز قدرت صدا که ال جی 1100 وات هست و سامسونگ 850 وات دیگه چه فرقایی دارند و کدوم نسبت به بقیه مزیت هاش بیشتره ؟

mr_rayan
20-09-2011, 22:09
ممنون بابت راهنماییتون .
ولی میشه بگید به جز قدرت صدا که ال جی 1100 وات هست و سامسونگ 850 وات دیگه چه فرقایی دارند و کدوم نسبت به بقیه مزیت هاش بیشتره ؟

مزیت خاصی ندارند.تو یک سطح هستند.من صدای ال جی رو بیشتر می پسندم.

tap10
21-09-2011, 00:05
mr_ rayan.من led sony nx 720 دارم. و بلوری سونی 3 بعدی دارم.میخواستم سینمای خانگی بگیرم تا رنج 400 چی پیشنهاد میکنین. ممنون از دنیای اطلاعات مفیدتون.

mr_rayan
21-09-2011, 00:44
mr_ rayan.من led sony nx 720 دارم. و بلوری سونی 3 بعدی دارم.میخواستم سینمای خانگی بگیرم تا رنج 400 چی پیشنهاد میکنین. ممنون از دنیای اطلاعات مفیدتون.

می تونید 202 پایونیر یا 3540 فیلیپس یگیرید.
پیشنهاد من اینه که شما با توجه به اینکه یه پنل خوب و یه پلیر سه بعدی دارید برای سینما بیشتر از این هزینه کنید.حیفه که یه سینمای ضعیف بگیرید.

tap10
21-09-2011, 06:53
خوب پیشنهاد شما چیه واسه من بدون در نظر گرفتن هزینه؟ ایا شما هم با سونی مشکل دارید البته در زمینه صوتی؟ ممنون از توجه شما.

noisymind
21-09-2011, 07:02
دوستان من میخوام زیاد هزینه نکنم و برا همین در نظر دارم یک تلویزیون EX520 بگیرم با سینما خانگیDZ640 . فقط میخواستم ببینم این 640 چطوریاس؟ چون دو تا باند استند داره فقط. این دو تا استند برای جلو هست یا پشت؟
مرسی

قیمت ها هم دیشب از نمایندگی گرفتم:

DZ640 قیمت 415 تومان
DZ840 قیمت 545 تومان
DZ940 قیمت 655 تومان
DZ1000 قیمت 720 تومان

mehdi30nema
21-09-2011, 07:46
مزیت خاصی ندارند.تو یک سطح هستند.من صدای ال جی رو بیشتر می پسندم.

ممنون آقای رایان .
ما شما رو نداشتیم واقعا باید چی کار میکردیم .

من یه مدل سونی هم دیدم که قیمتش خوبه ( حدوده 530 ) مدل DZ840K . نظرتون در مورد این مدل چیه ؟
کلا از بین اون دو مدل سامسونگ و ال جی که قبلا گفتم و این مدل سونی کدوم را پیشنهاد میدین ؟ و اینکه کدوم یکی از اینها میتونه ویدئو MKV هم ساپورت کنه ؟

poonel
21-09-2011, 11:36
سلام به جناب استاد رایان عزیز:40: و تشکر از زحماتی که برای کاربرای سایت میکشن.
می خواستم ببینم با مبلغ حدود یک میلیون یا نهایت یک میلیون و دویست میشه سیستمی تو این مایه ها جمع کرد؟
یعنی آمپلی فایر و اسپیکرها رو جدا جدا بخرم و شکل و شمایلش یه چیزی تو مایه های عکس زیر بشه. بطوری که کیفیت صداش بهتر از Denon 1311xp و پایونیر RS77 باشه.

می دونم که سیستم بالایی اسپیکرهاش Monitor Audio هست و قیمتش از بودجه من بالاتره.
راستش تو چند تا سایت از جمله چاره گشتم ولی چیزی که با بودجم جور باشه نبود.
حالا اگه سیستم 5.1 نبود هم موردی نیست چون من خونم طوری نیست که چیدمان 5.1 رو انجام بدم و همه باندها کنار تلویزیون قرار خواهند گرفت.3.1 یا 2.1 هم اگه کیفیتش خوب باشه و بشه بعدا اسپیکر بهش اضافه کرد رو اگه معرفی کنید ممنون میشم.:11:

rslsbr
21-09-2011, 12:01
سلام و درود،

اساتید محترم اسپیکرهای من همگی قابلیت Bi-Amping دارند و آمپ هم پشتیبانی می‌کنه (Pioneer SC-LX83) به نظر شما از این قابلیت استفاده کنم بهتره یا نکنم؟

اسپیکرها همگی KEFF سری Q هستند و همگی این قابلیت رو دارند.

اسپیکرهای اصلی Q700
ساب Q400
سنتر Q200
سوراند Q100

پیشاپیش از راهنمای شما ممنونم.

poonel
21-09-2011, 18:46
سلام و درود،

اساتید محترم اسپیکرهای من همگی قابلیت Bi-Amping دارند و آمپ هم پشتیبانی می‌کنه (Pioneer SC-LX83) به نظر شما از این قابلیت استفاده کنم بهتره یا نکنم؟

اسپیکرهای اصلی Q700
ساب Q400
سنتر Q200
سوراند Q100

منظورتون از KEFF همون KEF است؟
اگه آره، اسپیکرهای KEF قیمت و کیفیتشون چجوره؟ مثلا در مقایسه با اسپیکرهای Monitor Audio چطورن؟
گارانتی کدوم شرکت هستند؟
لطفا راهنمایی کنید. با تشکر:11:

poonel
21-09-2011, 20:47
کسی میدونه این اسپیکرهای Kef iQ90 چند قیمتن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f604d47.jpg
خیلی خوشگلن

mr_rayan
21-09-2011, 21:37
خوب پیشنهاد شما چیه واسه من بدون در نظر گرفتن هزینه؟ ایا شما هم با سونی مشکل دارید البته در زمینه صوتی؟ ممنون از توجه شما.

من با سونی مشکلی ندارم.
من یه شما پیشنهاد می کنم حداقل denon 1311xp و یا pioneer rs77 تهیه کنید.

mr_rayan
21-09-2011, 22:04
دوستان من میخوام زیاد هزینه نکنم و برا همین در نظر دارم یک تلویزیون EX520 بگیرم با سینما خانگیDZ640 . فقط میخواستم ببینم این 640 چطوریاس؟ چون دو تا باند استند داره فقط. این دو تا استند برای جلو هست یا پشت؟
مرسی

قیمت ها هم دیشب از نمایندگی گرفتم:

DZ640 قیمت 415 تومان
DZ840 قیمت 545 تومان
DZ940 قیمت 655 تومان
DZ1000 قیمت 720 تومان

بلندگوهای استند برای جلو هست.نسبت به قیمتش خوبه

mr_rayan
21-09-2011, 22:18
ممنون آقای رایان .
ما شما رو نداشتیم واقعا باید چی کار میکردیم .

من یه مدل سونی هم دیدم که قیمتش خوبه ( حدوده 530 ) مدل DZ840K . نظرتون در مورد این مدل چیه ؟
کلا از بین اون دو مدل سامسونگ و ال جی که قبلا گفتم و این مدل سونی کدوم را پیشنهاد میدین ؟ و اینکه کدوم یکی از اینها میتونه ویدئو MKV هم ساپورت کنه ؟

خواهش می کنم.
این مدل سونی رو پیشنهاد می کنم.
در مورد ساپورت MKV فکر نکنم هیچکدوم ساپورت کنن.

mr_rayan
21-09-2011, 22:26
سلام به جناب استاد رایان عزیز:40: و تشکر از زحماتی که برای کاربرای سایت میکشن.
می خواستم ببینم با مبلغ حدود یک میلیون یا نهایت یک میلیون و دویست میشه سیستمی تو این مایه ها جمع کرد؟
یعنی آمپلی فایر و اسپیکرها رو جدا جدا بخرم و شکل و شمایلش یه چیزی تو مایه های عکس زیر بشه. بطوری که کیفیت صداش بهتر از Denon 1311xp و پایونیر RS77 باشه.

می دونم که سیستم بالایی اسپیکرهاش Monitor Audio هست و قیمتش از بودجه من بالاتره.
راستش تو چند تا سایت از جمله چاره گشتم ولی چیزی که با بودجم جور باشه نبود.
حالا اگه سیستم 5.1 نبود هم موردی نیست چون من خونم طوری نیست که چیدمان 5.1 رو انجام بدم و همه باندها کنار تلویزیون قرار خواهند گرفت.3.1 یا 2.1 هم اگه کیفیتش خوب باشه و بشه بعدا اسپیکر بهش اضافه کرد رو اگه معرفی کنید ممنون میشم.:11:

سیستم سینمایی اگر بخواید بگیرید 2.1 که اصلا بدردتون نمی خوره.5.1 هم اگر بگیرید حتما باید چیدمان صحیح رو رعایت کنید.تصمیم بگیرید که دقیقا چی می خواید بگیرید که پولتون حروم نشه

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

سلام و درود،

اسپیکرهای اصلی Q700
ساب Q400
سنتر Q200
سوراند Q100

معمولا میگن صدا به نسبت خیلی کم بهتر میشه.بهرحال امتحانش ضرر نداره.

poonel
21-09-2011, 22:37
سیستم سینمایی اگر بخواید بگیرید 2.1 که اصلا بدردتون نمی خوره.5.1 هم اگر بگیرید حتما باید چیدمان صحیح رو رعایت کنید.تصمیم بگیرید که دقیقا چی می خواید بگیرید که پولتون حروم نشه

ممکنه یه اسپیکر 3.1 ایستاده و خوشگل به من پیشنهاد بدین. با آمپ VX-820 پایونیر نهایت بشه 1.200

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

کسی میدونه این اسپیکرهای Kef iQ90 چند قیمتن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f604d47.jpg
خیلی خوشگلن

کسی نمی دونه؟

noisymind
21-09-2011, 23:29
بلندگوهای استند برای جلو هست.نسبت به قیمتش خوبه

ممنون. این مدل 640 و 840 از نظر مشخصات فنی مثل هم هستن. یعنی فقط واسه یک بلندگوی استند 200 تومان گرونتره؟ یا تو صدا هم فرق داره؟ تو این رنج قیمت غیر از سونی چی پیشنهاد میکنید؟

mr_rayan
22-09-2011, 00:01
ممکنه یه اسپیکر 3.1 ایستاده و خوشگل به من پیشنهاد بدین. با آمپ VX-820 پایونیر نهایت بشه 1.200

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

کسی نمی دونه؟

3.1 چرا؟اگر برای موزیک بخواید یه ست استریو یا نهایت 2.1 بسه.اگر هم برای فیلم بخوای که کلا خرید یه ست ناقص اصلا توصیه نمیشه چون اصلا نمی تونه صدای سینمایی رو به شما انتقال بده.
اگر موقتا بخوای فقط برای موزیک استفاده کنی یه ست استریو جامو 606 بگیر با یه آمپ قوی تر از 820.آمپ 820 براش ضعیفه.

mr_rayan
22-09-2011, 01:40
ممنون. این مدل 640 و 840 از نظر مشخصات فنی مثل هم هستن. یعنی فقط واسه یک بلندگوی استند 200 تومان گرونتره؟ یا تو صدا هم فرق داره؟ تو این رنج قیمت غیر از سونی چی پیشنهاد میکنید؟

از لحاظ مشخصات یکی هستند.شاید تو ورودی خروجی ها متفاوت باشند.مشخصات آمپلی فایرشون هم یکیه.ب
تفاوتشون به جز مدل بلندگوهای ساراند به سیستم بلندگوها هم بر می گرده که البته نمی دونم تفاوتش تو صدا چشمگیر می تونه باشه یا نه.البته بعید می دونم.
حدود 150 تومن اختلاف دارند.
پیشنهادم تو این رنج غیر از سونی 787 پایونیر و همینطور 5550 فیلیپس.

haj_amir
22-09-2011, 02:24
با سلام
آقا راین عزیز من فرق
Pioneer
VSX-520-K
VSX-820-K
رو دقیقا نفهمیدم؟
به جز
Auto MCACC , USB , HDMI input
برای منکه می خواهم
htp-es3tb
بخرم کدوم رو توصیه می فرمایید ؟
از لحاظ درایو کردن باند ها با هم تفاوت دارن؟

tap10
22-09-2011, 02:40
از جوابتون ممنونم mr_rayanاما این پایونیر رو از کجا میشه خرید من خوزستانم دسترسی به تهران ندارم فروشگاهی که اینترنتی فروش کنه سراع ندارید؟ قیمت مدل rs77که فرمودید چقدر هست؟

poonel
22-09-2011, 05:37
از جوابتون ممنونم mr_rayanاما این پایونیر رو از کجا میشه خرید من خوزستانم دسترسی به تهران ندارم فروشگاهی که اینترنتی فروش کنه سراع ندارید؟ قیمت مدل rs77که فرمودید چقدر هست؟

می تونی تلفنی سفارش بدی با باربری 2 - 3 روزه میرسه به دستت.
پایونیر RS77 رو از سایت چاره می تونی بخری:

Denon 1311xp رو میتونی از فروشگاه آکوستیک بخری.

rslsbr
22-09-2011, 13:48
منظورتون از KEFF همون KEF است؟
اگه آره، اسپیکرهای KEF قیمت و کیفیتشون چجوره؟ مثلا در مقایسه با اسپیکرهای Monitor Audio چطورن؟
گارانتی کدوم شرکت هستند؟
لطفا راهنمایی کنید. با تشکر:11:

سلام،
ببخشید من اشتباه نوشتم، بله منظور همون KEF هستش.
این مجموعه که عرض کردم چهار و دویست درومده.
تا جایی که میدونم KEF یک شرکت انگلیسیه با حدود پنجاه سال سابقه در تولید اسپیکر.
من Monitor Audio را تجربه نکرده و نمی‌شناسم.
راستش من در مورد گارانتیش سؤال نکردم.

meisam1363
22-09-2011, 16:19
لطفا یکی در مورد نصب باندهای وایرلس سونی dz910 راهنمایی کنه !
من حتی چراغ های وایرلسم از قزمز به سبز تبدیل شدن اما صدای باندهای وایرلس هنوز در نیومدن ! تنظیم خواصی بجز تنظیم پیش فرض کارخانه باید انجام بدم ؟

ممنون میشم یه مهندس به ایمیل من هر چه زودتر راهنمایی رو ارسال کنه
meisam.batigol@gmail.com

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

لطفا یکی در مورد نصب باندهای وایرلس سونی dz910 راهنمایی کنه !
من حتی چراغ های وایرلسم از قزمز به سبز تبدیل شدن اما صدای باندهای وایرلس هنوز در نیومدن ! تنظیم خواصی بجز تنظیم پیش فرض کارخانه باید انجام بدم ؟

ممنون میشم یه مهندس به ایمیل من هر چه زودتر راهنمایی رو ارسال کنه
meisam.batigol@gmail.com

mehdi30nema
22-09-2011, 16:26
با تشکر از آقای رایان .

راستش من احتمالا امروز یا فردا میرم تا سینمای خانگی را بخرم .

من سه تا گزینه مدنظرم هست ، فقط به عنوان آخرین سوال از بین این سه گزینه اگه بخواهید الویت بندی کنید به ترتیب کدوم از اون یکی بهتره :

Sony DZ840K
Samsung D455K
LG 870HTS

و یه سوال دیگه آیا هر سه سینمای خانگی فوق 1080p هم ساپورت مکنند . ؟

با تشکر

mhroozbeh
22-09-2011, 23:08
دوستان من امکان خرید برام از تهران نیست و دسترسی ندارم به سینما خانگی های حرفه ای
الان تنها دو گزینه دارم اینکه اسپیکر لاجیتک بگیرم مدل 5500 و یا نهایت اینکه یه مدل سینما خانگی فیلیپس بگیرم چون نمایندگی داره تو قم
یه بار دیگه وضعیتم رو توضیح بدم
من 2 تا PS3 دارم و یه 360 و یه PC و PS2 ,Wii و همه اینها از طریق HDMI ( کنسول های HD و PC) و کامپوننت(کنسول های SD) به TV وصل شده و تقریبا از تمامی پورت های TV استفاده می کنم الا اپتیکالش. حالا می خوام برای کنسول های HD و PC صدای 5 کاناله داشته باشم. آیا می شه با وصل کردن یه اسپیکر اپتیکال دار مثل همین 5500 لاجیتک صدای 5 کاناله داشته باشم یا اینکه این کار من مشکل داره؟
هزینه ای که میخوام بزارم 500 الی600 تومن هست. حالا به نظرتون 5500 لاجیتک گزینه خوبی برای من هست؟ آیا کیفیت این اسپیکر از سینما خانگی های توی این رنج قیمت بهتره؟ آیا میشه یه سینما خانگی فیلیپس با این قیمت پیدا کرد که کیفیتش از این اسپیکر بیشتر باشه؟ در ضمن این رو بگم که من نیاز به هیچ مدل پلیر یا رسیوری ندارم و فقط اسپیکر واسه صدا نیاز دارم

قبلا دوستان اینجا دنون 1311 و Onkyo 5305 معرفی کردن. من شاید بتونم اینا رو بگیرم ولی برام خیلی دردسر داره آوردن این وسیله از تهران به قم. برای همین مجبورم یه چیز از داخل قم پیدا کنم که یا فیلیپس هست و یا لاجیتک. من خودم این 5500 لاجیتک رو در نظر دارم و ازش خوشم میاد ولی اگه مدل های دیگه سینمای خانگی از لحاظ پرت ها و ویژگی های دیگشون واقعا گزینه بهتری هستن بهر زحمتی شده می گیرم چون می خوام یه چیز کامل بگیرم که بعدا دوباره مجبور نشم بفروشمش و یه دونه بهترش رو بگیرم

mr_rayan
22-09-2011, 23:14
با سلام
آقا راین عزیز من فرق
Pioneer
VSX-520-K
VSX-820-K
رو دقیقا نفهمیدم؟
به جز
Auto MCACC , USB , HDMI input
برای منکه می خواهم
htp-es3tb
بخرم کدوم رو توصیه می فرمایید ؟
از لحاظ درایو کردن باند ها با هم تفاوت دارن؟

مدل es3b که خودش آمپلی فایر همراهش داره.مدل 420 هم همراهشه.

mr_rayan
23-09-2011, 00:15
با تشکر از آقای رایان .

راستش من احتمالا امروز یا فردا میرم تا سینمای خانگی را بخرم .

من سه تا گزینه مدنظرم هست ، فقط به عنوان آخرین سوال از بین این سه گزینه اگه بخواهید الویت بندی کنید به ترتیب کدوم از اون یکی بهتره :

Sony DZ840K
Samsung D455K
LG 870HTS

و یه سوال دیگه آیا هر سه سینمای خانگی فوق 1080p هم ساپورت مکنند . ؟

با تشکر

خواهش می کنم.
sony 840
LG 870
samsung D455
هیچکدوم از سینما خانگی هایی که ساپورت DVD پلیر 1080P رو ساپورت نمی کنند.فقط upscaling داره.یعنی رزولوشن 480P رو بزرگنمایی و بهینه می کنه و تبدیل می کنه به 1080P .که باعث میشه تصاویر کمی بهبود پیدا کنند.
سینما خانگی های بلوری قادر به پشتیبانی از 1080p هستند.

poonel
23-09-2011, 00:19
جناب رایان عزیز این Onkyo 5305 در مقایسه با Denon 1311 چجوریاست؟ قیمتش رو اطلاع دارید؟
در ضمن قیمت دقیق 1311 چنده؟

mr_rayan
23-09-2011, 00:34
دوستان من امکان خرید برام از تهران نیست و دسترسی ندارم به سینما خانگی های حرفه ای
الان تنها دو گزینه دارم اینکه اسپیکر لاجیتک بگیرم مدل 5500 و یا نهایت اینکه یه مدل سینما خانگی فیلیپس بگیرم چون نمایندگی داره تو قم
یه بار دیگه وضعیتم رو توضیح بدم
من 2 تا PS3 دارم و یه 360 و یه PC و PS2 ,Wii و همه اینها از طریق HDMI ( کنسول های HD و PC) و کامپوننت(کنسول های SD) به TV وصل شده و تقریبا از تمامی پورت های TV استفاده می کنم الا اپتیکالش. حالا می خوام برای کنسول های HD و PC صدای 5 کاناله داشته باشم. آیا می شه با وصل کردن یه اسپیکر اپتیکال دار مثل همین 5500 لاجیتک صدای 5 کاناله داشته باشم یا اینکه این کار من مشکل داره؟
هزینه ای که میخوام بزارم 500 الی600 تومن هست. حالا به نظرتون 5500 لاجیتک گزینه خوبی برای من هست؟ آیا کیفیت این اسپیکر از سینما خانگی های توی این رنج قیمت بهتره؟ آیا میشه یه سینما خانگی فیلیپس با این قیمت پیدا کرد که کیفیتش از این اسپیکر بیشتر باشه؟ در ضمن این رو بگم که من نیاز به هیچ مدل پلیر یا رسیوری ندارم و فقط اسپیکر واسه صدا نیاز دارم

قبلا دوستان اینجا دنون 1311 و Onkyo 5305 معرفی کردن. من شاید بتونم اینا رو بگیرم ولی برام خیلی دردسر داره آوردن این وسیله از تهران به قم. برای همین مجبورم یه چیز از داخل قم پیدا کنم که یا فیلیپس هست و یا لاجیتک. من خودم این 5500 لاجیتک رو در نظر دارم و ازش خوشم میاد ولی اگه مدل های دیگه سینمای خانگی از لحاظ پرت ها و ویژگی های دیگشون واقعا گزینه بهتری هستن بهر زحمتی شده می گیرم چون می خوام یه چیز کامل بگیرم که بعدا دوباره مجبور نشم بفروشمش و یه دونه بهترش رو بگیرم

5550 برای شما مناسبه

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:31 AM ----------

جناب رایان عزیز این Onkyo 5305 در مقایسه با Denon 1311 چجوریاست؟ قیمتش رو اطلاع دارید؟
در ضمن قیمت دقیق 1311 چنده؟

من دو روز پیش خدمت آقای محمدپور بودم.پکیج onkyo هیچی نداشت.denon 1311xp هم 820 نوشته بود.منتهی با پلیر 420 پایونیر دمو کرده بود.نمی دونم با این قیمت پلیر هم روش هست یا نه.باید زنگ بزنید بپرسید.

flasher_for_nokia
23-09-2011, 16:18
من 1311 دارم در مورد فیلم که از صدا راضی هستم ولی مشکلی در پخش موسیقی دارم
مشکل این هست که چطور آمپ رو تنظیم کنم که صدای موسیقی خوبی داشته باشه؟ ضمنا در هنگام پخش موسیقی ساب هیچ نقشی نداره؟ مشکل از کجاست ممنون می شم راهنمایی کامل کنین

mr_rayan
23-09-2011, 20:13
من 1311 دارم در مورد فیلم که از صدا راضی هستم ولی مشکلی در پخش موسیقی دارم
مشکل این هست که چطور آمپ رو تنظیم کنم که صدای موسیقی خوبی داشته باشه؟ ضمنا در هنگام پخش موسیقی ساب هیچ نقشی نداره؟ مشکل از کجاست ممنون می شم راهنمایی کامل کنین

شما مگه از فروشگاه آکوستیک نخرید؟زنگ بزنید تلفنی راهنماییتون می کنند.

haj_amir
24-09-2011, 01:26
مدل es3b که خودش آمپلی فایر همراهش داره.مدل 420 هم همراهشه.

مرسی که جواب دادی
بله در جریان هستم
خودم می خواهم 520 یا 820 بگیرم !!!

حالا فرقشون چیه به جز مواردی که گفتم ؟
توی قدرت & تفکیک صدا چی ؟
از لحاظ درایو کردن بیشتر منظورمه ...

davood-d
24-09-2011, 01:35
مرسی که جواب دادی
بله در جریان هستم

پايونير بهترين مدلش هم تو درايو كردن بلندگوهاي اهم پائين ضعيف!
در ولوم بالا هم صداش ديستروشن ميده:41:

noisymind
24-09-2011, 08:39
این سینما خانگی های سونی هم مشکل نخواندن فلش بالای 4 گیگ رو دارن؟ یعنی حتما باید فرمت فلش fat32 باشه؟

noisymind
24-09-2011, 12:13
یک سوال دیگه: کلا تفاوت سینمای خانگی با سیستم صوتی و تصویری غیر از ظاهرش چی هس؟ هر دو تا که فایلهای صوتی و تصویری پخش میکنند .

danavan
24-09-2011, 13:09
سلام .
من میخواستم سنمای خانگی پایونیر مدل HTP-RS33‎ رو بخرم.

منتها خونه ما الان 160 متره ولی مستاجریم . حالا یه خونه 60 متری خریدیم شما یه همچین سیستمی رو برای یه خونه با این متراژ توصیه میکنید.
کلا هزینه ای که میکنیم ارزشش رو داره ؟
در ضمن من فقط برای گوش دادن به موسیقی می خوام نه دیدن فیلم. اگر پیشنهاد دیگه ای دارید حتما بگید.
بلندی صدا برام مهم نیست بیشتر وضوح صدا بران اهمیت داره .

poonel
24-09-2011, 16:23
سلام .
من میخواستم سنمای خانگی پایونیر مدل HTP-RS33‎ رو بخرم.

منتها خونه ما الان 160 متره ولی مستاجریم . حالا یه خونه 60 متری خریدیم شما یه همچین سیستمی رو برای یه خونه با این متراژ توصیه میکنید.
کلا هزینه ای که میکنیم ارزشش رو داره ؟
در ضمن من فقط برای گوش دادن به موسیقی می خوام نه دیدن فیلم. اگر پیشنهاد دیگه ای دارید حتما بگید.
بلندی صدا برام مهم نیست بیشتر وضوح صدا بران اهمیت داره .

شما دنون 1311xp بگیری خیلی صداش بهتره. قدرت تفکیکش خیلی بیشتره.
اندازش هم کوچیک تر و جمع و جور تره و خیلی برای آپارتمان مناسبه.
اگه هم میخواین اسپیکرهاش ایستاده باشه میشه پایه براش بگیرین.

پایونیر فقط صداش زیاده. تو سایتش نوشته بود اگه میخواین پارتی بگیرین و برقصید این سیستم مناسب شماست. اصلا اسم خونه رو نیاورد.
دنون صداش نصف پایونیره اما برای خونه مناسب تره.

mr_rayan
24-09-2011, 22:16
مرسی که جواب دادی
بله در جریان هستم

فکر نکنم بتونید عوض کنید ولی اگر هم بتونید برای این بلندگوها از نظر تفکیک تفاوتی فکر نکنم داشته باشه.آمپ 520 به بالا ساپورت صدای HD داره که به نظرم گزینه خیلی مهمیه.

mr_rayan
24-09-2011, 22:31
شما دنون 1311xp بگیری خیلی صداش بهتره. قدرت تفکیکش خیلی بیشتره.
اندازش هم کوچیک تر و جمع و جور تره و خیلی برای آپارتمان مناسبه.
اگه هم میخواین اسپیکرهاش ایستاده باشه میشه پایه براش بگیرین.

پایونیر فقط صداش زیاده. تو سایتش نوشته بود اگه میخواین پارتی بگیرین و برقصید این سیستم مناسب شماست. اصلا اسم خونه رو نیاورد.
دنون صداش نصف پایونیره اما برای خونه مناسب تره.

البته دنون 1311xp بیشتر سینمایی هست تا موزیکال.این دوستمون اگه فقط برای موزیک می خواد بهتره پول برای این پکیج نده و یه میکرو های فای دنون بگیره.

سایت چاره این مدل رو داره.قیمت 650 زده.
و یا مدل MCD802/98‎ فیلیپس.حدود 450 قیمت داره.
اگر فقط هدف موزیک گوش کردن باشه به نظر من این دو مدل با توجه به قیمت صدای به مراتب بهتری دارند.

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

یک سوال دیگه: کلا تفاوت سینمای خانگی با سیستم صوتی و تصویری غیر از ظاهرش چی هس؟ هر دو تا که فایلهای صوتی و تصویری پخش میکنند .

منظورتون از سیستم صوتی تصویری چیه؟

poonel
24-09-2011, 22:42
البته دنون 1311xp بیشتر سینمایی هست تا موزیکال.این دوستمون اگه فقط برای موزیک می خواد بهتره پول برای این پکیج نده و یه میکرو های فای دنون بگیره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت چاره این مدل رو داره.قیمت 650 زده.
و یا مدل MCD802/98‎ فیلیپس.حدود 450 قیمت داره.
اگر فقط هدف موزیک گوش کردن باشه به نظر من این دو مدل با توجه به قیمت صدای به مراتب بهتری دارند.

جناب رایان عزیز من می خوام فردا از آکوستیک، دنون 1311 رو سفارش بدم. با این پستتون یه ضد حالی اساسی به بنده زدید! :46:
والا من بیشتر کارم سینمایی است ولی بدم نمیاد بعضی وقت ها یه موزیکی هم باهاش گوش بدم. پس تکلیف من چیه؟

mr_rayan
24-09-2011, 22:57
جناب رایان عزیز من می خوام فردا از آکوستیک، دنون 1311 رو سفارش بدم. با این پستتون یه ضد حالی اساسی به بنده زدید! :46:
والا من بیشتر کارم سینمایی است ولی بدم نمیاد بعضی وقت ها یه موزیکی هم باهاش گوش بدم. پس تکلیف من چیه؟

ضدحال برای چی؟
بهرحال شما دارید پیکج سینمایی می خرید،توی موزیک هم خوبه ولی تو سینما قویتره.
من به اون دوستمون به این علت میکرو های فای پیشنهاد دادم چون فقط و فقط می خواست موزیک استفاده کنه.بنابراین یه دستگاه موزیکال براش مناسب تره.

noisymind
24-09-2011, 22:58
[/COLOR]

منظورتون از سیستم صوتی تصویری چیه؟

در اصل باید میگفتم سیستم صوتی. ولی خب ظاهرا تصویر هم بخش میکنند و به نظر میرسه باندهاشون هم به خاطر باکس بزرگتری که دارن ( در مقایسه با باندهای کوچک اسند ) صدای بهتری هم باید داشته باشن.

mr_rayan
24-09-2011, 23:56
در اصل باید میگفتم سیستم صوتی. ولی خب ظاهرا تصویر هم بخش میکنند و به نظر میرسه باندهاشون هم به خاطر باکس بزرگتری که دارن ( در مقایسه با باندهای کوچک اسند ) صدای بهتری هم باید داشته باشن.

بستگی به سینمای خانگی و سیستم صوتی داره.بهرحال به طور کلی نمیشه نظر داد.

haj_amir
25-09-2011, 00:50
فکر نکنم بتونید عوض کنید ولی اگر هم بتونید برای این بلندگوها از نظر تفکیک تفاوتی فکر نکنم داشته باشه.آمپ 520 به بالا ساپورت صدای HD داره که به نظرم گزینه خیلی مهمیه.

بازم تشکر

اینکه تو این فوروم های خارجی اکثرا گفتن با HDMI بعد از چند وقت مشکل پیدا می کنه ، داستانش از چه قراره ؟

مثل این :
This is, without a doubt, the most poorly made piece of equipment I have ever purchased. I had to return the first unit I received because the TV's HDMI port stopped working after a week

و این :
I have had the receiver for three months and nothing but trouble. I have my TV, Apple TV and DVR connected to the unit all through HDMI cables. My TV picture goes out almost every other night and will turn green or static (and yes this is due to the HDMI being fed through the receiver), Also the power to the receiver will just turn off randomly for no reason. It is very annoying for a name brand product to have these issues.
و :
Hdmi out video stopped working after 4 months

شما و دوستان دیگه در این مورد چیزی شنیدن ؟

mhroozbeh
25-09-2011, 01:16
این فروشگاه اکوستیک برای شهرستان هم ارسال می کنه؟ من قم هستم. میشه بهشون اطمینان کرد و پستی خرید یا خودم برم تهران؟
منم میخوام همون دنون 1311 بگیرم. یه قیمت هم بهم بدید ممنون میشم

mr_rayan
25-09-2011, 02:10
این فروشگاه اکوستیک برای شهرستان هم ارسال می کنه؟ من قم هستم. میشه بهشون اطمینان کرد و پستی خرید یا خودم برم تهران؟
منم میخوام همون دنون 1311 بگیرم. یه قیمت هم بهم بدید ممنون میشم

بله چند تن از دوستان از شهرستان خرید کردن و مشکلی نداشتن.
قیمت دور و بر 800 هست.

anaconda
25-09-2011, 12:04
جناب رایان عزیز من هم راستش موندم چه سیستمی بگیرم من بیشتر میخوام ----- hd و بلوری پلیرم وصل کنم به امپ والبته گاهی هم موزیک گوش کنم میخوام تفکیک صدای خوبی داشته باشه باندهام والبته صداشم قابل قبول باشه بیشتر روی ----- تاکید دارم میخواستم من همین دنون1311 بگیرم اما انگار دوستان در پخش موزیک راضی نیستند حال با حدود 2500000 تا سه میلیون بهترین سیستمی که میتونم بگیرم چی هست؟

poonel
25-09-2011, 17:20
خوبی و بدی یه چیز نسبیه.
اونهایی که از موزیک Denon 1311 راضی نیستن شاید با سیستم های چند میلیونی مقایسه میکنن.
برا من سوال هست که آیا در حد همین 800 تومنی که میدم موزیکش خوبه یا نه؟
من الآن اسپیکر های کامپیوترم Edifier 5.1 هستش. اگه دنون یه 30 -40 درصد صدای موزیکش شفاف تر از Edifier باشه برام کافیه.
حالا با این اوصاف 1311 رو سفارش بدم؟

davood-d
25-09-2011, 17:52
خوبی و بدی یه چیز نسبیه.
اونهایی که از موزیک Denon 1311 راضی نیستن شاید با سیستم های چند میلیونی مقایسه میکنن.
برا من سوال هست که آیا در حد همین 800 تومنی که میدم موزیکش خوبه یا نه؟
من الآن اسپیکر های کامپیوترم Edifier 5.1 هستش. اگه دنون یه 30 -40 درصد صدای موزیکش شفاف تر از Edifier باشه برام کافیه.
حالا با این اوصاف 1311 رو سفارش بدم؟

شما آمپلي فاير دنون كه يكي از هاي فاي ساز هاي مطرح دنيا هست و بلندگوهاي 2WAY دنون با يه بلندگوي چيني با طراحي ابتداي مقايسه مي كنيد!

mr_rayan
25-09-2011, 20:20
جناب رایان عزیز من هم راستش موندم چه سیستمی بگیرم من بیشتر میخوام ----- hd و بلوری پلیرم وصل کنم به امپ والبته گاهی هم موزیک گوش کنم میخوام تفکیک صدای خوبی داشته باشه باندهام والبته صداشم قابل قبول باشه بیشتر روی ----- تاکید دارم میخواستم من همین دنون1311 بگیرم اما انگار دوستان در پخش موزیک راضی نیستند حال با حدود 2500000 تا سه میلیون بهترین سیستمی که میتونم بگیرم چی هست؟

داوود عزیز شمارو بهتر می تونه راهنمایی کنه تا با این بودجه بهترین انتخاب رو داشته باشید.

davood-d
25-09-2011, 20:31
داوود عزیز شمارو بهتر می تونه راهنمایی کنه تا با این بودجه بهترین انتخاب رو داشته باشید.

رايان جان ما شاگرديم:43:

شما براي رسيور حالا مثلا ديجيتال كه در بهترين حالت صداي دالبي ديجيتال 348 كيلوبايتي ارسال ميكنه! دنبال سيستم سينمايي هستي؟
اگر اهل فيلم بلو-ري باشي كه اصلا با ماهواره فيلم نميبيني! و يا اگر ميبيني برات جذابيتي نداره كه براش سيستم صوتي بخري. پس هزينه 70 -80 هزار تومان هر فيلم بلوري نميدي. اگر نگيد كپي ميخرم:41:

تفكيك صدا زماني مهم كه سورس نمايش قابل عرض باشه و نه ماهواره كه فقط براي سرگرمي.

poonel
25-09-2011, 21:23
شما آمپلي فاير دنون كه يكي از هاي فاي ساز هاي مطرح دنيا هست و بلندگوهاي 2WAY دنون با يه بلندگوي چيني با طراحي ابتداي مقايسه مي كنيد!
آقا داوودد ، من فردا DENON 1311xp رو سفارش می دم. دیگه خوب و بدش پای شما.
وای به حالتون اگه بد باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (شوخی کردم)
اگه هم که خوب از آب در اومد خدا خیرتون بده. ..
بعد از خرید و تست حتما میام بهتون سر میزنم. :10:

anaconda
25-09-2011, 21:31
خوب من کانالهای کارتی fullhd را با شرینگ اینترنتی باز میکنم خیلیهاشونم 3d هستند اعم از کانالهای شو فیلم و....... خوب مگه اشکالی داره صدای این کانالهارو از یک سیستم حرفه ایی شنید؟ بلوری هم کپی میخرم یا mkv دانلود میکنم حال با این اوصاف بفرمایید چه سیستمی بخرم؟ همین دنون 1311 خوبه؟ یا سیستم بهتری هم با این بودجه میشه بگیرم؟

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

جناب پونل زودتر بخر یه ریویو بذار ببینم این دستگاه مالی هست یا نه :46:

davood-d
25-09-2011, 21:41
آقا داوودد ، من فردا DENON 1311xp رو سفارش می دم. دیگه خوب و بدش پای شما.
وای به حالتون اگه بد باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (شوخی کردم)
اگه هم که خوب از آب در اومد خدا خیرتون بده. ..
بعد از خرید و تست حتما میام بهتون سر میزنم. :10:

پيشاپيش مبارك باشه
سعي كن فيلم اورجينال هم بخري تا لذت واقعي ببريد:10:

poonel
25-09-2011, 22:10
-

حتما این کار رو می کنم. فقط یه 4 -5 روزی باید صبر کنید. :7:

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

پيشاپيش مبارك باشه
سعي كن فيلم اورجينال هم بخري تا لذت واقعي ببريد:10:

والا من اهل فیلم اورجینال هالیوودی نیستم.
نمی دونم چرا از این چشم آبی ها خوشم نمیاد. نمی تونم باهاشون ارتباط برقرار کنم.
فقط فیلم ایرانی اونم از شبکه های خودمون می بینم. در کنارش اخبار و موسیقی از روی سی دی اورجینال.
خدا کنه 1311 پشیمونم نکنه.

mhroozbeh
26-09-2011, 09:47
شرمنده فقط دو تا سوال نهایی. من این سینما رو واسه گیم می خوام. فیلم هم باهاش می بینم اما ارجینال بودجش رو ندارم:دی
این HD ریپ ها توشون صدای 5 کاناله هم هست؟
بعد این دنون 1311 واسه گیم مناسبه دیگه؟ چون استفاده اصلی من گیم هست در کنار فیلم و گاها موسیقی

dara_az
26-09-2011, 11:17
شرمنده فقط دو تا سوال نهایی. من این سینما رو واسه گیم می خوام. فیلم هم باهاش می بینم اما ارجینال بودجش رو ندارم:دی
این HD ریپ ها توشون صدای 5 کاناله هم هست؟
بعد این دنون 1311 واسه گیم مناسبه دیگه؟ چون استفاده اصلی من گیم هست در کنار فیلم و گاها موسیقی

سلام دوست عزیز
من یکی از دوستام 1311 رو گرفت و تقریبا همه جوره تستش کردیم .
توی فیلم و افکتها صدای شفاف با تفکیک بالایی داره و بیس نرم و مناسبی هم داره.
توی موزیک هم کاملا صدا تفکیک شده و تمیز هستش (البته ما با بلوری تست کردیم )
روی گیم هم صدای بسیار خوبی داره مخصوصا گیم هایی که صداشون 5.1 هستش پخش صداهای مختلف از باند های مختلف هیجان بازی رو خیلی زیاد میکنه ..
کلا به نظر من تو این محدوده قیمتی 1311 گزینه خیلی خوبیه .
چند وقت پیش هم جایی دعوت بودیم که صاحب خونه یک سیستم پایونیر HTP-ES3TB‎ گرفته بود . راستش من اصلا از صداش خوشم نیومد . البته به احتمال خیلی زیاد آمپش تنظیم نبود چون به نظر نمیومد که سیستم رو تنظیم کرده باشه و چیدمان باند ها هم مناسب نبود. اما در ولومهای بالا صدا خراب بود و اون تفکیک مناسب رو نداشت . (البته آمپ این سیستم 420 پایونیر هست که میشه گفت ساده ترین آمپ پایونیر هستش ) شاید اگه سیستم تنظیم بود و آمپش بهتر بود نتیجه کار تغییر میکرد. حالا شاید مثلا RS77 چون آمپش بهتره کیفیت بهتری از این مدلی که من دیدم داشته باشه .
اما به نظر من تو محدوده 800 تومن بهترین گزینه همین 1311 هستش . این مدلهای پایونیر به نظر من بیشتر برای پارتی و آهنگهای گوبس گوبسی مناسبه .البته این به این منظور نیست که پایونیر خوب نیست . اتفاقا به نظر من اگه یک آمپ پایونیر با اسپیکر های مناسب جمع بشه صدای خیلی خوبی داره .

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

خوب من کانالهای کارتی fullhd را با شرینگ اینترنتی باز میکنم خیلیهاشونم 3d هستند اعم از کانالهای شو فیلم و....... خوب مگه اشکالی داره صدای این کانالهارو از یک سیستم حرفه ایی شنید؟ بلوری هم کپی میخرم یا mkv دانلود میکنم حال با این اوصاف بفرمایید چه سیستمی بخرم؟ همین دنون 1311 خوبه؟ یا سیستم بهتری هم با این بودجه میشه بگیرم؟

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

1311تو محدوده 800 تومن خوبه . به نظر من همینو بگیر . آمپ خوب و مناسب با ورودی و خروجی های کافی و صدای شفاف و تفکیک شده ای داره و برای آپارتمان کاملا مناسبه. اما اگه بیشتر هم میتونی هزینه کنی باز میتونی از دوستان راهنمایی بگیری برای جمع کردن یک سیستم خوب.

dara_az
26-09-2011, 11:36
رايان جان ما شاگرديم:43:

شما براي رسيور حالا مثلا ديجيتال كه در بهترين حالت صداي دالبي ديجيتال 348 كيلوبايتي ارسال ميكنه! دنبال سيستم سينمايي هستي؟
اگر اهل فيلم بلو-ري باشي كه اصلا با ماهواره فيلم نميبيني! و يا اگر ميبيني برات جذابيتي نداره كه براش سيستم صوتي بخري. پس هزينه 70 -80 هزار تومان هر فيلم بلوري نميدي. اگر نگيد كپي ميخرم:41:

تفكيك صدا زماني مهم كه سورس نمايش قابل عرض باشه و نه ماهواره كه فقط براي سرگرمي.

داوود جان ببخشیدا من فوضولی میکنم .
اما همون به قول شما صدای دالبی دیجیتال 348 کیلو بایتی رو هم اگه با یک سیستم خوب گوش بدی خیلی فرق داره تا با یک سیستم سطح پایین گوش بدی . من قبلا هم گفتم الان هم میگم که نمیشه که کسی چون دسترسی به بلوری و فیلم اریجینال نداره پس دیگه کلا بیخیال همه چی بشه و اصلا فیلم نبینه ! یا اگه کسی SACD یا وینیل نداره پس MP3 و FLAC هم گوش نده چون کیفیتشون نسبت به اون پایینه ! ماهواره هم بخشی از زندگی مردم شده و اوقات فراقتشون رو پر میکنه . پس چه بهتر که اگه آدم ماهواره هم میخواد ببینه با یک سیستم بهتر ببینه و بشنوه که لذت بیشتری ببره ! با احترام به نظر و عقیده شما من با این طرز فکر شما موافق نیستم ! پس منم بگم که چون ماهواره کیفیت تصویرش HD نیست پس من LCD یا LED یا پلاسما نخرم و تو همون CRT تلویزیون ببینم !!!
اینجور که من از حرفهای شما تو این مدت برداشت کردم نظر شما اینه که یا بهترین یا هیچی ! این خیلی خوبه اما وابسته به خیلی مسائل دیگه هستش که مهمترینش مسائل مالیه ! منم جزو آرزوهامه که مثلا توی خونم یک سالن سینمای اکوستیک مناسب داشته باشم با کلی سیستم حرفه ای و چند ده یا حتی چند صد میلیونی یک آرشیو کامل موزیک اریجینال و کلی بلوری و DVD و صفحه وینیل انواع آمپ های لامپی و دیجیتال و اسپیکر فلان و بهمان !!! اما خوب وقتی کل خونه من به 60 متر نمیرسه و پول همچین سیستمی رو ندارم باید اندازه جیبم عشق و حال کنم ! من الان با همین آمپ 819 و دو تا باند عتیقه سونی و سنتر و سراند جامو 426 و یه مشت FLAC و MP3 و DVD دانلودی که همشونم با توجه به بودجم و خرج زندگی خورد خورد خریدم و جمع کردم اندازه یه دنیا عشق و حال میکنم ! حالا در کنارش اگه بلوری یا DVD اریجینال خوبی هم گیرم بیاد که ارزششو داشته باشه و جزو گروه های مورد علاقم باشه میخرمش .حالا در آینده به موقش خونم رو که عوض کنم و برم جای بزرگتر و پول دستم بیاد یک سیستم بهتر میگیرم . اما این درست نیست که آدم از خیلی بالاها به همه چیز نگاه کنه .انسان باید پله پله به ایده آل هاش برسه . پس خیلی درست نیست که که اگه کسی هم راهنمایی میگیره شما بگی چون بلوری اریجینال نمیبینی پس سیستم میخوای چیکار ؟؟؟؟ بازم ببخشیدا فوضولی کردم ! فقط نظر خودم رو گفتم و نظر شما هم محترمه.

nima4u
26-09-2011, 13:35
با سلام
فرق این دوتا در چیه
DAV-DZ940
و
DAV-SZ1000W
تو این رنج قیمت گزینه خوبیه یا چیز بهتر سراغ دارین
فقط میخواهم سینمای خانگی باشه نمیخواهم سیستم ببندم یا چندتا آمپلی فایر و بلندگو باهم ست کنم
ممنون

alirafaat
26-09-2011, 14:08
اما همون به قول شما صدای دالبی دیجیتال 348 کیلو بایتی رو هم اگه با یک سیستم خوب گوش بدی خیلی فرق داره تا با یک سیستم سطح پایین گوش بدی......

در تایید قسمتی از حرفاتون هم من یه مطلب بگم

پخش مسابقات زنده ورزشی مثل فوتبال و یا ماشین به صورت 5.1 تجربه ای که ممکنه نتو نیم با سورس دیگه ای به اون برسیم ( البته اونطور که دوستمون میگن و می خوان از شیرینگ اینترنتی استفاده کنند )

وقتی باز ی رئال و بارسلونا رو به صورت زنده میبینی و صدای تشویق تماشگرا از اطرافت شنیده میشه ( انگار در خود ورزشگاه هستی ) . - البته بحثم بیشتر چند کاناله بودنه کیفیت و قیمت سیستم صوتی بحث جداییه

چند شب قبل مسابقه اتومبیلرانی بود به این صورت که دو اتومبیل در یک پیست کوچک (مثل پیست دوچرخه سواری ) بر خلاف جهت هم مسابقه میدادن ( متاسفاته اسم مسابقه رو نمی دونم )

طنین صدای اگزوز ماشینها در فضای پیست ( وقتی نمای لانگ شات اتومبیل دیده میشد ) و پیچیدن اون در داخل فضای اتاق واقعا تجربه بی نظیری بود

rslsbr
26-09-2011, 15:23
معمولا میگن صدا به نسبت خیلی کم بهتر میشه.بهرحال امتحانش ضرر نداره.

سلام آقا رایان،

اون کار رو انجام دادم(اسپیکرهای جلو رو Bi-Amp کردم)، خیلی بهتر می‌شه

haj_amir
26-09-2011, 20:54
کاشکی یه نفر help me کونه...

davood-d
26-09-2011, 21:15
اما همون به قول شما صدای دالبی دیجیتال 348 کیلو بایتی رو هم اگه با یک سیستم خوب گوش بدی خیلی فرق داره تا با یک سیستم سطح پایین گوش بدی . من قبلا هم گفتم الان هم میگم که نمیشه که کسی چون دسترسی به بلوری و فیلم اریجینال نداره پس دیگه کلا بیخیال همه چی بشه و اصلا فیلم نبینه ! یا اگه کسی SACD یا وینیل نداره پس MP3 و FLAC هم گوش نده چون کیفیتشون نسبت به اون پایینه ! ماهواره هم بخشی از زندگی مردم شده و اوقات فراقتشون رو پر میکنه . پس چه بهتر که اگه آدم ماهواره هم میخواد ببینه با یک سیستم بهتر ببینه و بشنوه که لذت بیشتری ببره ! با احترام به نظر و عقیده شما من با این طرز فکر شما موافق نیستم ! پس منم بگم که چون ماهواره کیفیت تصویرش HD نیست پس من LCD یا LED یا پلاسما نخرم و تو همون CRT تلویزیون ببینم !!!
اینجور که من از حرفهای شما تو این مدت برداشت کردم نظر شما اینه که یا بهترین یا هیچی ! این خیلی خوبه اما وابسته به خیلی مسائل دیگه هستش که مهمترینش مسائل مالیه ! منم جزو آرزوهامه که مثلا توی خونم یک سالن سینمای اکوستیک مناسب داشته باشم با کلی سیستم حرفه ای و چند ده یا حتی چند صد میلیونی یک آرشیو کامل موزیک اریجینال و کلی بلوری و DVD و صفحه وینیل انواع آمپ های لامپی و دیجیتال و اسپیکر فلان و بهمان !!! اما خوب وقتی کل خونه من به 60 متر نمیرسه و پول همچین سیستمی رو ندارم باید اندازه جیبم عشق و حال کنم ! من الان با همین آمپ 819 و دو تا باند عتیقه سونی و سنتر و سراند جامو 426 و یه مشت FLAC و MP3 و DVD دانلودی که همشونم با توجه به بودجم و خرج زندگی خورد خورد خریدم و جمع کردم اندازه یه دنیا عشق و حال میکنم ! حالا در کنارش اگه بلوری یا DVD اریجینال خوبی هم گیرم بیاد که ارزششو داشته باشه و جزو گروه های مورد علاقم باشه میخرمش .حالا در آینده به موقش خونم رو که عوض کنم و برم جای بزرگتر و پول دستم بیاد یک سیستم بهتر میگیرم . اما این درست نیست که آدم از خیلی بالاها به همه چیز نگاه کنه .انسان باید پله پله به ایده آل هاش برسه . پس خیلی درست نیست که که اگه کسی هم راهنمایی میگیره شما بگی چون بلوری اریجینال نمیبینی پس سیستم میخوای چیکار ؟؟؟؟ بازم ببخشیدا فوضولی کردم ! فقط نظر خودم رو گفتم و نظر شما هم محترمه.

هرچي شما بگي:46:

flasher_for_nokia
26-09-2011, 21:37
دوستان من 1311 دارم هر کار کردم نشد که نشد
نتونستم در موسیقی های معمولی (اونایی که dts نیستن) ساب رو راه بندازم موسیقی رو پخش می کنه اما ساب هیچ صدایی ازش در نمی یاد کسی راهکاری نداره؟

dara_az
26-09-2011, 22:28
دوستان من 1311 دارم هر کار کردم نشد که نشد
نتونستم در موسیقی های معمولی (اونایی که dts نیستن) ساب رو راه بندازم موسیقی رو پخش می کنه اما ساب هیچ صدایی ازش در نمی یاد کسی راهکاری نداره؟

سلام
نمیدونم مشکل شما چیه اما سیستم دوست من توی موزیک هاای معمولی هم سابش کار میکنه . از رو دفترچش دوباره تنظیم کن ببین نتیجه میگیری یا نه منم اگه اونورا رفتم یک نگاهی به تنظیماتش میکنم ببینم چی به چیه

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

هرچي شما بگي:46:

ما مخلصیم داود جان . من فقط نظرمو گفتم . به هر حال نظر ها و سلیقه ها متفاوته :11:

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

کاشکی یه نفر help me کونه...
شما یه بار دیگه بگو سوالت چی بود دوستان حتما اگه اطلاعاتی داشته باشد کمک میکنند.

flasher_for_nokia
26-09-2011, 23:25
دوستان من هر کاری کردم این تنظیمات رو ریختم به هم این ساب تو موزیک معمولی هیچ صدای ازش در نمی یاد اعصابمو به هم ریخته حسابی

بالاخره حل شد مشکل عجب تنظیمات مسخره ای داره این دنون ها تو دفترچشم اینو نگفته حل شد اما
حالا می تونم بگم راضی هستم و صدای مناسبی رو تونستم بگیرم تو این قیمت بهترین انتخاب می تونه باشه اما خوب حداقل 100 تومن دیگه هم واسه پایه باید هزینه کنین این عکس سیستم من با پایه ها

mr_rayan
26-09-2011, 23:43
دوستان من هر کاری کردم این تنظیمات رو ریختم به هم این ساب تو موزیک معمولی هیچ صدای ازش در نمی یاد اعصابمو به هم ریخته حسابی

زنگ زدی به جناب محمدپور؟مشورت کردی؟باید کسی راهنماییت کنه که این مدل را داشته باشه یا حداقل دم دستش باشه.

haj_amir
27-09-2011, 00:58
بازم تشکر

اینکه تو این فوروم های خارجی اکثرا گفتن با HDMI بعد از چند وقت مشکل پیدا می کنه ، داستانش از چه قراره ؟

مثل این :
This is, without a doubt, the most poorly made piece of equipment I have ever purchased. I had to return the first unit I received because the TV's HDMI port stopped working after a week

و این :
I have had the receiver for three months and nothing but trouble. I have my TV, Apple TV and DVR connected to the unit all through HDMI cables. My TV picture goes out almost every other night and will turn green or static (and yes this is due to the HDMI being fed through the receiver), Also the power to the receiver will just turn off randomly for no reason. It is very annoying for a name brand product to have these issues.
و :

دوستان در این مورد چیزی شنیدن ؟

lol_1029
27-09-2011, 03:15
دوستان به راهنماییتون احتیاج دارم..........
توی بازار ایران سینمای خانگی پیدا میشه که طرح چوب باشه و قیمت مناسبی هم داشته باشه...مخصوصا اگه رنگش شکلاتی باشه

mr_rayan
27-09-2011, 05:48
دوستان به راهنماییتون احتیاج دارم..........
توی بازار ایران سینمای خانگی پیدا میشه که طرح چوب باشه و قیمت مناسبی هم داشته باشه...مخصوصا اگه رنگش شکلاتی باشه

بلندگوی چوبی شکلاتی زیاد هست منتها قیمت های کمی ندارند.

dara_az
27-09-2011, 07:45
بازم تشکر

مثل این :

و این :
و :

دوستان در این مورد چیزی شنیدن ؟

من تا حالا از دوستانی که این سیستم رو داشتند همچین موردی رو نشنیدم . دوستمون Flasher_for_nokia همین سیستم رو داره و میتونه راهنماییتون کنه .

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:43 AM ----------

بالاخره حل شد مشکل عجب تنظیمات مسخره ای داره این دنون ها تو دفترچشم اینو نگفته حل شد اما
حالا می تونم بگم راضی هستم و صدای مناسبی رو تونستم بگیرم تو این قیمت بهترین انتخاب می تونه باشه اما خوب حداقل 100 تومن دیگه هم واسه پایه باید هزینه کنین این عکس سیستم من با پایه ها

خیلی خوب شده . مبارک باشه . راستی بلندگوهای عقبشو هم رو پایه گذاشتی ؟ سیمشو از کجا رد کردی ؟ اگه تونستی از اونا هم یک عکس بگیر .

anaconda
27-09-2011, 09:12
اقا مبارک باشه ایا زنگ زدی اکوستیک بهت راهنمایی کردن؟ پایه های قشنگیه میشه بگی از کجا گرفتی؟ اگه امکانش هست بگو از کدام فروشگاه؟ ممنون میشم . راستی از دوستان کسی پکیج سینما خانواده اونکیو ht-s8400 تو بازار دیدن؟ مثلا فروشگاه اکوستیک یا پاپ استریو یا ارمغان یا جای دیگه ممنون میشم راهنمایی فرمایید

flasher_for_nokia
27-09-2011, 17:15
من تا حالا از دوستانی که این سیستم رو داشتند همچین موردی رو نشنیدم . دوستمون Flasher_for_nokia همین سیستم رو داره و میتونه راهنماییتون کنه .

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:43 AM ----------

خیلی خوب شده . مبارک باشه . راستی بلندگوهای عقبشو هم رو پایه گذاشتی ؟ سیمشو از کجا رد کردی ؟ اگه تونستی از اونا هم یک عکس بگیر .

بله هم جلو و هم عقب رو رو پایه گذاشتم چون نمای بهتری داره اینچوری. سیم ها رو هم از وسط پایه رد کردم پایه ها لوله هستن و سیم از توش رد میشه و از پشت هم میشینه تو محل اتصال و شیک و قشتگ در اومد ضمنا در پشت کلیه اسپیکر ها یه پیچ هست که از اون برای نصب این پایه ها به صورت فابریک میشه استفاده کرد. والا عکس از محل رد شدن که نمیشه گرفته اما تو اون عکس هست که سیم از زیر پایه میره داخل و از بالا پشت باند خارج میشه.

---------- Post added at 05:15 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

اقا مبارک باشه ایا زنگ زدی اکوستیک بهت راهنمایی کردن؟ پایه های قشنگیه میشه بگی از کجا گرفتی؟ اگه امکانش هست بگو از کدام فروشگاه؟ ممنون میشم . راستی از دوستان کسی پکیج سینما خانواده اونکیو ht-s8400 تو بازار دیدن؟ مثلا فروشگاه اکوستیک یا پاپ استریو یا ارمغان یا جای دیگه ممنون میشم راهنمایی فرمایید

بهشون زنگ زدم اما نتونستن کمک کنن البته خود آقای محمدپور نبودن خودم با جستجو تو اینترنت جایی رو که میشه تنظیم کرد پیدا کردم و با تغییر تنظیمات ساب فعال شد. پایه ها رو والا 2 ساعت کل جمهوری رو گشتم پایه خیلی کم بود کلا 4 مدل پیدا کردم که اینها رو با توجه به ظرافت و رنگشون انتخاب کردم که خوشبختانه بد نیستن و راحت هم نصب شدن محل خرید هم طبقه اول پاساژ شرکا هست برین اونجا مغازه مشخص هست از پله ها برین بالا سمت چپ.

lol_1029
27-09-2011, 20:05
بلندگوی چوبی شکلاتی زیاد هست منتها قیمت های کمی ندارند.
دوست عزیز میشه چند مدل با قیمت تقریبی معرفی یا pm فرمایید..خصوصا اگه 5.1 باشه

m365
27-09-2011, 20:39
آقا ما رو دیوونه کرده این دنون 1131 ولی حیف که قیمتش بالاست
کسانی پاناسونیک pt980 اطلاعاتی دارن،لطفآ کمک کنند
میخوام ----- و بلوری بهش وصل کنم
صدای دالبی رو از طریق اینها پخش میکنه؟

mr_rayan
27-09-2011, 22:27
دوست عزیز میشه چند مدل با قیمت تقریبی معرفی یا pm فرمایید..خصوصا اگه 5.1 باشه

شما چه هزینه ای مد نظرت هست؟اینجور بلندگوها قیمتشون میلیونیه.

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

این سینما صداهای HD رو ساپورت نمی کنه بنابراین برای Decode کردن صدای دیسک های بلوری کمی به مشکل می خوری.
یه ورودی اپتیکال و یه ورودی آنالوگ داره.بلوری رو با اپتیکال می تونید وصل کنید و ر.س.ی.ور هم با آنالوگ.
اپتیکال صدای دالبی رو انتقال میده ولی آنالوگ نه.

m365
27-09-2011, 22:39
---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

این سینما صداهای HD رو ساپورت نمی کنه بنابراین برای Decode کردن صدای دیسک های بلوری کمی به مشکل می خوری.
یه ورودی اپتیکال و یه ورودی آنالوگ داره.بلوری رو با اپتیکال می تونید وصل کنید و ر.س.ی.ور هم با آنالوگ.
اپتیکال صدای دالبی رو انتقال میده ولی آنالوگ نه.[/QUOTE]

اگر بلوری و ----- با کابل hdmi به تی وی وصل باشن و از خروجی اپتیکال تی وی به سینما وصل کنیم چی؟
(البته ما در حد سوادمون داریم حرف میزنیم ها):31:

mr_rayan
27-09-2011, 22:51
[COLOR=Silver]

اگر بلوری و ----- با کابل hdmi به تی وی وصل باشن و از خروجی اپتیکال تی وی به سینما وصل کنیم چی؟
(البته ما در حد سوادمون داریم حرف میزنیم ها):31:

اینکار هم می تونی بکنی.

poonel
27-09-2011, 23:51

منظورتون از 1131 ، همون 1311 است؟

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

اپتیکال صدای دالبی رو انتقال میده ولی آنالوگ نه.

منظورتون کدوم مدل سینما است؟ 1311؟

اینکه تو کاتالوگش نوشته :

High definition audio support, Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio

High-definition audio support
The AVR-1311 has a decoder that supports Dolby
TrueHD, the audio format of Blu-ray disc players, and
DTS-HD Master Audio, another high-grade digital audio
format

+
Supports HDMI 1.4a with 3D, Deep Color,x.v.Color

lol_1029
28-09-2011, 02:14
شما چه هزینه ای مد نظرت هست؟اینجور بلندگوها قیمتشون میلیونیه.

تو pm .................

mr_rayan
28-09-2011, 02:18
منظورتون کدوم مدل سینما است؟ 1311؟

اینکه تو کاتالوگش نوشته :

High definition audio support, Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio

High-definition audio support
The AVR-1311 has a decoder that supports Dolby
TrueHD, the audio format of Blu-ray disc players, and
DTS-HD Master Audio, another high-grade digital audio
format

+
Supports HDMI 1.4a with 3D, Deep Color,x.v.Color

نه منظورم pt980 هست.

m365
28-09-2011, 07:41
جناب رایان عزیز،اینکه گفتین pt980 توی صداهای اچ دی مشکل پیدا میکنه،یعنی چی؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟
میخوام ببینم ارزش خرید داره یا نه؟

zaier
28-09-2011, 19:42
سلام دوستان. اول بگم تلویزیونم سونی EX520 هست حالا می خوام یه سینمای خانگی بخرم. DZ940 چطوره؟ آیا قابلیت پخش MKVرو داره؟ اگه نداره چه مدل و چه برندی با حدود قیمتی این دستگاه توصیه می کنید؟

mr_rayan
28-09-2011, 22:23
جناب رایان عزیز،اینکه گفتین pt980 توی صداهای اچ دی مشکل پیدا میکنه،یعنی چی؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟
میخوام ببینم ارزش خرید داره یا نه؟

فبلم هایی که روی دیسک های بلوری هستند دارای صداهای DTS HD و Dolby True HD هستند.سینمایی که شما در نظر داری از صداهای DTS و Dolby پشتیبانی می کنه.شما زمانی که بلوری پلیرتون رو به سینما وصل کنید سینماتون نمی تونه صدای فیلم بلوری شمارو دکد کنه و معمولا روال کار به این صورت هست که صدا کانورت میشه یعنی از جزییات کم میشه و سپس پخش میشه که البته همه سینماها این قابلیت رو ندارند و نمی دونم سینمای مورد نظر شما به چه روش عمل می کنه.
بهرحال بهتره برید نمایندگی و خودتون با یک فیلم بلوری و بلوری پلیر و سینما این نکته رو امتحان کنید و یا با فروشنده شرط کنید که اگر صدا کلا پخش نشد سینما رو بر می گردونید.

mr_rayan
29-09-2011, 03:56
سلام دوستان. اول بگم تلویزیونم سونی EX520 هست حالا می خوام یه سینمای خانگی بخرم. DZ940 چطوره؟ آیا قابلیت پخش MKVرو داره؟ اگه نداره چه مدل و چه برندی با حدود قیمتی این دستگاه توصیه می کنید؟

DZ940 خوبه ولی قابلین پخش MKV نداره.در کل سینما خانگی های معمولی این قابلیت رو ندارند مگر اینکه سینما بلوری بگیری که این قابلیت رو داشته باشه.تو این رنج قیمتی مدل 5580 فیلیپس هست که این قابلیت رو داره.

mehdi30nema
29-09-2011, 18:50
من امروز رفتم هایپر استار تا سینمای خانگی بگیرم ولی یه نکته ایی باعث شد تا نگیرم و تا فردا صبر کنم .
راستش ما تلوزیون ال سی دی قدیمی داریم که ورودی HDMI هم نداره . من کنسول xbox360 دارم و با کابل av به تلوزیون وصل میکنم . حالا که سینمای خانگی میخام بگیرم چه جوری باید کنسول و سینما را به هم وصل کنم تا صدای 5.1 کاناله پخش بشه ؟
منظورم اینه با توجه به اینکه سینما هم فقط خروجی HDMI داره و ورودی نداره چه جوری کنسول به سینما وصل میشه ؟
اصلا سینما ها باید هم ورودی HDMI داشته باشند هم خروجی یا فقط خروجی کافیه ؟

Alishmas
29-09-2011, 19:05
سينمای خانگی که با کمترين قيمت قابليت ساپورت mkv و زيرنويس رو داشته باشه چی هست ؟ و چه قيمتی ؟ ممنون ميشم چند مدل رو بهم معرفی کنيد.

poonel
29-09-2011, 19:19
Denon 1311xp از طرف فروشگاه آکوستیک بدستم رسید. واقعا عجب سینمای توپی است. حسابی حال کردم:26:
من فیلم اورجینال و موسیقی DTS نداشتم. فیش های Component رو از ----- استارست X95 وصل کردم به ورودی های جلوی دستگاه.
چند تا آلبوم موسیقی با کیفیت 320 که خودم از روی CD اورجینال تبدیل کرده بودم رو روی فلش ریختم. زدم به -----.
صدای آهنگها عجب شفافیتی داشت. خیلی شفاف و نرم بود. وضوح و تفکیک صدا هم خیلی بالا بود.
با اینکه آلبوم های حمید عسکری و محسن چاوشی و یگانه رو قبلا خیلی روی کامپیوترم با بلندگوهای Edifier 5.1 گوش کرده بودم ولی اینجا انگار باز تازگی برام داشت. یه حال عجیبی داشت.
کیفیتش تو همه سبک های موسیقی عالیه ولی به نظرم تو آهنگ هایی که صدا ها ریزتره مثلا صدای گیتار یا صدای سنتور و سبک Country آمریکا خیلی لذت بخش تره. قدرت صداش هم خیلی بالاست. صدا که زیاد میشه شفافیتش رو همچنان خیلی خوب حفظ میکنه.
چیزی که برام جالب بود اینکه اسپیکر سابش زیرش است و اگه صدا زیاد بشه به زمین ضربه میزنه و حس خوبی داره.
Denon 1311 صدای شبکه های داخل و خارج رو هم برام واضح تر کرده. هم سینماش خوبه هم موزیکش. من که خیلی راضیم.

از جناب رایان و داوود خان که تو این مدت منو راهنمایی کردن خیلی خیلی ممنونم.:42:

m365
29-09-2011, 19:43
Denon 1311xp از طرف فروشگاه آکوستیک بدستم رسید. واقعا عجب سینمای توپی است. حسابی حال کردم:26:
من فیلم اورجینال و موسیقی DTS نداشتم. فیش های Component رو از ----- استارست X95 وصل کردم به ورودی های جلوی دستگاه.
چند تا آلبوم موسیقی با کیفیت 320 که خودم از روی CD اورجینال تبدیل کرده بودم رو روی فلش ریختم. زدم به -----.
صدای آهنگها عجب شفافیتی داشت. خیلی شفاف و نرم بود. وضوح و تفکیک صدا هم خیلی بالا بود.
با اینکه آلبوم های حمید عسکری و محسن چاوشی و یگانه رو قبلا خیلی روی کامپیوترم با بلندگوهای Edifier 5.1 گوش کرده بودم ولی اینجا انگار باز تازگی برام داشت. یه حال عجیبی داشت.
کیفیتش تو همه سبک های موسیقی عالیه ولی به نظرم تو آهنگ هایی که صدا ها ریزتره مثلا صدای گیتار یا صدای سنتور و سبک Country آمریکا خیلی لذت بخش تره. قدرت صداش هم خیلی بالاست. صدا که زیاد میشه شفافیتش رو همچنان خیلی خوب حفظ میکنه.
چیزی که برام جالب بود اینکه اسپیکر سابش زیرش است و اگه صدا زیاد بشه به زمین ضربه میزنه و حس خوبی داره.
Denon 1311 صدای شبکه های داخل و خارج رو هم برام واضح تر کرده. هم سینماش خوبه هم موزیکش. من که خیلی راضیم.

از جناب رایان و داوود خان که تو این مدت منو راهنمایی کردن خیلی خیلی ممنونم.:42:
مبارک باشه:33::33::33:
ساخت کجاست؟
چندتا عکس از محتویات جعبه هم بذار لطفآ

mr_rayan
29-09-2011, 20:34
من امروز رفتم هایپر استار تا سینمای خانگی بگیرم ولی یه نکته ایی باعث شد تا نگیرم و تا فردا صبر کنم .
راستش ما تلوزیون ال سی دی قدیمی داریم که ورودی HDMI هم نداره . من کنسول xbox360 دارم و با کابل av به تلوزیون وصل میکنم . حالا که سینمای خانگی میخام بگیرم چه جوری باید کنسول و سینما را به هم وصل کنم تا صدای 5.1 کاناله پخش بشه ؟
منظورم اینه با توجه به اینکه سینما هم فقط خروجی HDMI داره و ورودی نداره چه جوری کنسول به سینما وصل میشه ؟
اصلا سینما ها باید هم ورودی HDMI داشته باشند هم خروجی یا فقط خروجی کافیه ؟

سینمای خانگی می تونه هر ورودی ای داشته باشه.بسته به مدل سینماست.
نمی دونم xbox خروجی صدای optical یا coaxial داره یا نه.اگر یکی از این دو خروجی رو داشته باشه با توجه به اون سینمایی انتخاب کنید که این ورودی صدارو داشته باشه و اینطوری از نظر ساپورت صدای 6 کاناله هیچ مشکلی ندارید و تنظیمات تصویر هم که مثل گذشتست.

poonel
29-09-2011, 20:57
مبارک باشه:33::33::33:
ساخت کجاست؟
چندتا عکس از محتویات جعبه هم بذار لطفآ
ممنون.
Made in China هست. تو اروپا و آمریکا هم که عرضه شده همه Chinaیی بودن.
محتویات خاصی نداره. آمپلی فایر ، اسپیکرها و سیم هاشون ، کنترل ، دفترچه راهنما(فارسی نداشت) ، آنتن برای رادیو و دو تا باتری برا کنترل. فیش خاصی هم توش نبود.

poonel
29-09-2011, 21:11
لطفا یکی منو راهنمایی کنه چطور باید دنون رو به ----- و تلویزیون وصل کنم. ----- و تلویزیون هیچ کدوم HDMI ندارن و ورودی و خروجی DVD یا همون سه فیشه ها رو دارن.
رسیورم X95 است و دو تا خروجی صدا و دو تا برای ویدیو داره که با این فیش های سه تایی به تلویزون وصلش می کردم.
این فیش ها سه تایی رو به ورودی آمپلی فایر که اونم سه تایی بود زدم و یه سه تایی دیگه خروجی از آمپلی فایر گرفتم به تلویزیون وصل کردم اما نه صدا و تصویری به آمپلی فایر رسید و نه صدا و تصویری به تلویزیون منتقل کرد.
الآن از طریق ورودی AUX آمپلی فایر دارم از صداش استفاده می کنم.

راه حلش چیه؟ عکس راهنماش که مربوط به اتصال ----- و تلویزیون به آمپلی است یه فیش هایی توش زده که ----- و تلویزیون من نداره. این عکسش است:

mhroozbeh
29-09-2011, 21:14
جناب poonel میشه بگی برات چند در اومد؟ من الان می خوام بگیرم . منظورم با هزینه ارسال و این جور چیزاست
بعد شما کابل ساب هم ازشون گرفتید؟
من به ایشون زنگ زدم و ایشون می گن که باید یه کابل ساب هم بگیرم. مارکش Dio هست و قیمت دادن 25
آیا واقعا این کابل تاثیری توی کیفیت داره یا از همین کابل های معمولی استفاده کنم؟ اگه واقعا کیفیتش تفاوت می کنه حتما می گیرم
بعد کابل اپیتک هم از همین مارک دارن که میدن 15. اصلا این مارک خوب هست؟ بعد به نظرتون همینا رو بگیرم یا خودم براش کابل بگیرم؟

poonel
29-09-2011, 21:41
جناب poonel میشه بگی برات چند در اومد؟ من الان می خوام بگیرم . منظورم با هزینه ارسال و این جور چیزاست
من به ایشون زنگ زدم و ایشون می گن که باید یه کابل ساب هم بگیرم. مارکش Dio هست و قیمت دادن 25
آیا واقعا این کابل تاثیری توی کیفیت داره یا از همین کابل های معمولی استفاده کنم؟ اگه واقعا کیفیتش تفاوت می کنه حتما می گیرم
بعد کابل اپیتک هم از همین مارک دارن که میدن 15. اصلا این مارک خوب هست؟ بعد به نظرتون همینا رو بگیرم یا خودم براش کابل بگیرم؟
820 تومن شد. با باربری آوردن 15 تومن حملش شد.
کابل ساب دیگه چیه؟ من از این چیزا سر در نمیارم! کابل اپتیک هم چون ----- و تلویزیونم از این مدلهای قدیمیه، به ذهنم خطور نکرده.
من فعلا تو وصل کردن ----- و تی وی گیر کردمه. حالا کو تا فکرم به ساب و اپتیک برسه.

یکی به من بگه باید ----- و و تی رو حتما با مدلهای جدید HDMI دار عوض کنم. یا میشه همین ها رو وصلشون کرد؟

mr_rayan
29-09-2011, 21:50
820 تومن شد. با باربری آوردن 15 تومن حملش شد.
کابل ساب دیگه چیه؟ من از این چیزا سر در نمیارم! کابل اپتیک هم چون ----- و تلویزیونم از این مدلهای قدیمیه، به ذهنم خطور نکرده.
من فعلا تو وصل کردن ----- و تی وی گیر کردمه. حالا کو تا فکرم به ساب و اپتیک برسه.

یکی به من بگه باید ----- و و تی رو حتما با مدلهای جدید HDMI دار عوض کنم. یا میشه همین ها رو وصلشون کرد؟

شما فقط صدارو به آمپ و تصویر رو هم بده tv .چون tv شما ورودی HDMI نداره نیازی نیست اول تصویر رو بدی به آمپ بعد بدی به TV.

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

کابل ساب منظور کابل کواکسیال است.شما می تونی از یک کابل مهمولی هم استفاده کنید ولی ترجیحا از این جنس های چینی بسیار بی کیفیت که توی بازار ریخته استفاده نکن.البته نیازی هم نیست حتما 25 تومن پول کابل بدی.اگر 25 برات زیاده می تونی از یه کابل ارزونتر هم استفاده کنی.

mr_rayan
29-09-2011, 21:59
سينمای خانگی که با کمترين قيمت قابليت ساپورت mkv و زيرنويس رو داشته باشه چی هست ؟ و چه قيمتی ؟ ممنون ميشم چند مدل رو بهم معرفی کنيد.

سینما بلوری 5580 فیلیپس هست با 600 تومن قیمت.شرکت ال جی هم یک مدل dvd پلیر زده که mkv ساپورت می کنه.می تونید یک سینمای ارزونتر بگیرید و این مدل dvd پلیر رو بگیرید و بهش وصل کنید تا ارزونتر بشه.
البته در کل بهترین روش برای پخش فرمت mkv دستگاه hd پلیر هست.مدل هایی هست که درابو اکسترنال هم پشتیبانی می کنند.

mehdi30nema
29-09-2011, 22:21
سینمای خانگی می تونه هر ورودی ای داشته باشه.بسته به مدل سینماست.
نمی دونم xbox خروجی صدای optical یا coaxial داره یا نه.اگر یکی از این دو خروجی رو داشته باشه با توجه به اون سینمایی انتخاب کنید که این ورودی صدارو داشته باشه و اینطوری از نظر ساپورت صدای 6 کاناله هیچ مشکلی ندارید و تنظیمات تصویر هم که مثل گذشتست.

ممنون .
شاید من سوالمو خوب نتونستم بگم .
ببینید مثلا اگه من یه سینمای خانگی بگیرم که فقط یه HDMI output داشته باشه بعد ایکس باکس یا هر دیوایس دیگه ( مثلا HD player ) را با کابل HDMI به سینما وصل کتم و سینما را هم با کابل av به تلوزیون وصل کنم اونوقت صدای 6 کاناله میتونم بگیرم ؟

mr_rayan
29-09-2011, 22:49
شما صدای 6 کاناله رو از سینما دریافت می کنید بنابراین مهم نیست خروجی سینما به تلویزیون چیه.بلکه ورودی های صدای به سینما مهمه که اگر hdmi یا optical یا coaxial باشه مشکل حله.

mehdi30nema
29-09-2011, 22:54
شما صدای 6 کاناله رو از سینما دریافت می کنید بنابراین مهم نیست خروجی سینما به تلویزیون چیه.بلکه ورودی های صدای به سینما مهمه که اگر hdmi یا optical یا coaxial باشه مشکل حله.

خیلی ممنون بابت پاسخ سریعتون .
فقط یه سوال دیگه :
بعضی از سینما های خانگی نوشته اند که هم ورودی و هم خروجی hdmi دارند ولی این مدل هایی که من مدنظر دارم فقط خروجی hdmi دارند .
بااین شرایط فکر میکنید مشکلی پیش نیاد و اینکه مطالبی که در مورد اتصال ایکس باکس و گرفتن صدای 6 کاناله گفتم اینجا هم صدق میکنه ( با داشتن فقط خروجی ) ؟

با تشکر

mhroozbeh
30-09-2011, 01:29
کابل ساب منظور کابل کواکسیال است.شما می تونی از یک کابل مهمولی هم استفاده کنید ولی ترجیحا از این جنس های چینی بسیار بی کیفیت که توی بازار ریخته استفاده نکن.البته نیازی هم نیست حتما 25 تومن پول کابل بدی.اگر 25 برات زیاده می تونی از یه کابل ارزونتر هم استفاده کنی.

مثل آدم بگه خو کواکسیال!:دی
ازینا رو که متری 500 سرکوچه ما می فروشن تازه 250 تومنیش هم هست!:دی بعد این سه متریش رو می گفت 25!:دی
حالا رایان جان اگه این واقعا یه تغییری ایجاد میکنه و کابل موندیی هست بگیرمش. نظر خودت چیه؟ بعد کابل اپتیکش چطوره؟ هم از لحاظ کیفی و هم قیمی!:دی
ولی خیلی این آقای محمد پور دستش سفته 800 تومن جنس داره یهو می فروشه یه مقدار هم نمیاد پایین! رفیقم مغازه داره یه سیستم یه تومنی می بنده 60-70 تومن تخفیف به یارو میده کلی حال می کنه ولی این 10 تومنم بزور تخفیف میده. راستی قیمت جهانی این مدل چند هست؟

mr_rayan
30-09-2011, 01:32
خیلی ممنون بابت پاسخ سریعتون .
فقط یه سوال دیگه :
بعضی از سینما های خانگی نوشته اند که هم ورودی و هم خروجی hdmi دارند ولی این مدل هایی که من مدنظر دارم فقط خروجی hdmi دارند .
بااین شرایط فکر میکنید مشکلی پیش نیاد و اینکه مطالبی که در مورد اتصال ایکس باکس و گرفتن صدای 6 کاناله گفتم اینجا هم صدق میکنه ( با داشتن فقط خروجی ) ؟

با تشکر

خواهش می کنم.
خب این جزو option های یک سینماست که چه ورودی خروجی هایی داره.
من از خروجی های xbox اطلاعاتی ندارم.ولی خب شما با توجه به خروجی های xbox سینماتون رو انتخاب کنید.اگر xbox به غیر از HDMI خروجیه optical و یا coaxial نداره پس حتما سینمایی انتخاب کنید که ورودی HDMI داشته باشه.
.
.
.
.
شما همه خروجی های xbox چه صدا و چه تصویر رو نام ببرید و سقف بودجه خرید سینمارو هم بفرمایید تا من خدمتتون عرض کنم چه سینمایی بهتره تهیه کنید.

mr_rayan
30-09-2011, 03:06
مثل آدم بگه خو کواکسیال!:دی
ازینا رو که متری 500 سرکوچه ما می فروشن تازه 250 تومنیش هم هست!:دی بعد این سه متریش رو می گفت 25!:دی
حالا رایان جان اگه این واقعا یه تغییری ایجاد میکنه و کابل موندیی هست بگیرمش. نظر خودت چیه؟ بعد کابل اپتیکش چطوره؟ هم از لحاظ کیفی و هم قیمی!:دی
ولی خیلی این آقای محمد پور دستش سفته 800 تومن جنس داره یهو می فروشه یه مقدار هم نمیاد پایین! رفیقم مغازه داره یه سیستم یه تومنی می بنده 60-70 تومن تخفیف به یارو میده کلی حال می کنه ولی این 10 تومنم بزور تخفیف میده. راستی قیمت جهانی این مدل چند هست؟

کابل کواکسیالی که برای ساب هست با اونی که شما تو مغازه سر کوچتون دیدی متفاوته.فکر کنم حداقل 7 یا 8 تومن باشه یه بالا.
کابلش که کیفیتش خوبه.کابل اپتیکش نمی دونم چه مارکیه.
قیمت جهانی این مدل 500 تومنه.

mehdi30nema
30-09-2011, 09:54
خواهش می کنم.
خب این جزو option های یک سینماست که چه ورودی خروجی هایی داره.
من از خروجی های xbox اطلاعاتی ندارم.ولی خب شما با توجه به خروجی های xbox سینماتون رو انتخاب کنید.اگر xbox به غیر از HDMI خروجیه optical و یا coaxial نداره پس حتما سینمایی انتخاب کنید که ورودی HDMI داشته باشه.
.
.
.
.
شما همه خروجی های xbox چه صدا و چه تصویر رو نام ببرید و سقف بودجه خرید سینمارو هم بفرمایید تا من خدمتتون عرض کنم چه سینمایی بهتره تهیه کنید.

ایکس باکس فقط یه نمونه بود که خدمتتون گفتم ، hd player هم هستش.
سوال اصلی اینجاست که مثلا روی یک سینما که فقط یه خروجی HDMI داره آیا میشه از طریق اون خروجی با کابل HDMI اچ دی پلیر و ایکس باکس را به سینما وصل کرد ؟ ( به خاطر اینکه صدای 6 کاناله بگیرم ) و بعد سینما را با av به تلوزیون وصل کنم .
خودم شک دارم که بشه چون نوشته شده HDMI output و میترسم که سینما را بگیرم و بدون استفاده بشه و نشه صدای شش کاناله گرفت .

یعنی منظورم اینه که فعلا اینجوری کار کنم تا بعد ها که یه lcd خوب بگیرم .

بودجم تا 450 هست و راستش الان مدل های فیلیپس 3540 و سامسونگ d455k مدنظرم هست . تو این دو مدل فکر میکنید کدوم بهتره ؟

mhroozbeh
30-09-2011, 10:01
کابل کواکسیالی که برای ساب هست با اونی که شما تو مغازه سر کوچتون دیدی متفاوته.فکر کنم حداقل 7 یا 8 تومن باشه یه بالا.
کابلش که کیفیتش خوبه.کابل اپتیکش نمی دونم چه مارکیه.
قیمت جهانی این مدل 500 تومنه.
lol :31:
مارک اپتیکالش هم Dio بود

m365
30-09-2011, 10:05
دوستان در مورد نحوه ی چیدمان باندهای سینمای خانگی اگه اطلاعاتی دارن ،بگن
مثلا :فاصله ی باندهای عقب از فرد بیننده چقدر باید باشه و همچنین در چه ارتفاعی باید قرار داشته باشن

noisymind
30-09-2011, 10:10
سلام. این سینما خانگی سامسونگ مدل 455 وفتی فیلم با فلش میخوام بذارم میگه ریزولوشن بالا هست و پخش نمیکنه! تنظیم خاصی داره؟ چون از خود تلویزیون راحت پخش میکنه.

dara_az
30-09-2011, 10:29
دوستان در مورد نحوه ی چیدمان باندهای سینمای خانگی اگه اطلاعاتی دارن ،بگن
مثلا :فاصله ی باندهای عقب از فرد بیننده چقدر باید باشه و همچنین در چه ارتفاعی باید قرار داشته باشن

سلام
این سایت رو یک نگاه بنداز میتونه کمکت کنه

Alishmas
30-09-2011, 10:55
ميخواستم ببينم ورودی و خروجی اپتيکال متفاوت هست يا اصلاً ورودی و خروجی نداره ؟ اگه داره از روی ظاهر ميشه فهميد که اين پورت مثلاً وروديه يا خروجی ؟

بعد امکانش هست که يک سينمای خانگی ، دی وی دی پليرش اصلاً ورودی اپتيکال نداشته باشه ؟

mr_rayan
30-09-2011, 22:11
ایکس باکس فقط یه نمونه بود که خدمتتون گفتم ، hd player هم هستش.
سوال اصلی اینجاست که مثلا روی یک سینما که فقط یه خروجی HDMI داره آیا میشه از طریق اون خروجی با کابل HDMI اچ دی پلیر و ایکس باکس را به سینما وصل کرد ؟ ( به خاطر اینکه صدای 6 کاناله بگیرم ) و بعد سینما را با av به تلوزیون وصل کنم .
خودم شک دارم که بشه چون نوشته شده HDMI output و میترسم که سینما را بگیرم و بدون استفاده بشه و نشه صدای شش کاناله گرفت .

یعنی منظورم اینه که فعلا اینجوری کار کنم تا بعد ها که یه lcd خوب بگیرم .

بودجم تا 450 هست و راستش الان مدل های فیلیپس 3540 و سامسونگ d455k مدنظرم هست . تو این دو مدل فکر میکنید کدوم بهتره ؟

من عرض کردم که برای داشتن صدای دالبی ورودی سینما مهم هست نه خروجیش.
از این دو مدل هم فیلیپس توصیه میشه.
ولی هیچکدوم از این دو مدلی که گفتی برای وصل کردن دوتا دستگاهت مناسب نیست.

mr_rayan
30-09-2011, 22:21
ميخواستم ببينم ورودی و خروجی اپتيکال متفاوت هست يا اصلاً ورودی و خروجی نداره ؟ اگه داره از روی ظاهر ميشه فهميد که اين پورت مثلاً وروديه يا خروجی ؟

بعد امکانش هست که يک سينمای خانگی ، دی وی دی پليرش اصلاً ورودی اپتيکال نداشته باشه ؟

از روی ظاهر نمیشه فهمید چون ظاهرشون یکیه.اگر ورودی باشه میزنه Input و اگر خروجی باشه میزنه Output.
در مورد سوال دوم بله امکانش هست.

mehdi30nema
30-09-2011, 22:35
من عرض کردم که برای داشتن صدای دالبی ورودی سینما مهم هست نه خروجیش.
از این دو مدل هم فیلیپس توصیه میشه.
ولی هیچکدوم از این دو مدلی که گفتی برای وصل کردن دوتا دستگاهت مناسب نیست.

ممنون بابت راهنمایی .

راستش امروز با هزار امید رفتم که فیلیپس 3540 را بگیرم . فروشنده که بلندی صدا را برام تست کرد یه مقدار زده شدم . چون سینماهای دیگه که 850 وات بودند صداش از این بلند تر بود .
ولی یه مدل دیگه نظرم را به خودش جلب کرد که متسفانه نداشت اونم فیلیپش 5550 بود .
فقط دو تا سوال هم دارم . :

1 - این فیلیپس تو جمهوری نمایندگی داره و اگه داره گارانتی اصلیش چیه ؟
2 - سینمای خانگی که هم ورودی و هم خروجی HDMI داشته باشه میشه چند مورد ( حداکثر تا 500 ) معرفی کنید .

با تشکر

Alishmas
30-09-2011, 22:37
از روی ظاهر نمیشه فهمید چون ظاهرشون یکیه.اگر ورودی باشه میزنه Input و اگر خروجی باشه میزنه Output.
در مورد سوال دوم بله امکانش هست.

يه دی وی دی پلير چينی داريم که پورت اوپتيکال داره اما نزده که خروجيه يا ورودی ، وقتی کابل اپتيکال تی وی رو از تی وی بهش وصل ميکنيم صداش وصل نميشه ، به نظرم پورت دی وی دی پلير هم بايد خروجی باشه به جای ورودی

yashar_poursistani
30-09-2011, 22:52
واقعا من هنوزم مدیون رایان جان هستم باعث شد به جای سونی آشغال فیلیپس 3578 بخرم واقعا معرکس هم بلندی صدا هم تفکیک واسه خالم هم پایونیر 787 خریدم . واقعا ممنونم رایان جان

mr_rayan
01-10-2011, 03:27
يه دی وی دی پلير چينی داريم که پورت اوپتيکال داره اما نزده که خروجيه يا ورودی ، وقتی کابل اپتيکال تی وی رو از تی وی بهش وصل ميکنيم صداش وصل نميشه ، به نظرم پورت دی وی دی پلير هم بايد خروجی باشه به جای ورودی

پورت دی وی دی پلیر مطمئنا خروجیه

mr_rayan
01-10-2011, 03:33
ممنون بابت راهنمایی .

راستش امروز با هزار امید رفتم که فیلیپس 3540 را بگیرم . فروشنده که بلندی صدا را برام تست کرد یه مقدار زده شدم . چون سینماهای دیگه که 850 وات بودند صداش از این بلند تر بود .
ولی یه مدل دیگه نظرم را به خودش جلب کرد که متسفانه نداشت اونم فیلیپش 5550 بود .
فقط دو تا سوال هم دارم . :

1 - این فیلیپس تو جمهوری نمایندگی داره و اگه داره گارانتی اصلیش چیه ؟
2 - سینمای خانگی که هم ورودی و هم خروجی HDMI داشته باشه میشه چند مورد ( حداکثر تا 500 ) معرفی کنید .

با تشکر

1-بله گارانتی پارس الرمس
2-تو این قیمت باید بری سراغ سامسونگ و ال جی

dara_az
01-10-2011, 14:13
واقعا من هنوزم مدیون رایان جان هستم باعث شد به جای سونی آشغال فیلیپس 3578 بخرم واقعا معرکس هم بلندی صدا هم تفکیک واسه خالم هم پایونیر 787 خریدم . واقعا ممنونم رایان جان

سلام دوست عزیز . مبارکت باشه . میشه فقط لطف کنی بگی از کجا و چند خریدی ؟ اسپیکر های عقبش وایرلس هستش ؟؟ من برای خونه پدر مادرم میخوام مدل 5550 رو بگیرم با ماژول بیسیم بلندگوهای عقب که حدود 650 قیمتش میشه . میخوام ببینم این قیمتش چقدر هست و اگه اسپیکر های عقبش وایرلس هست یک مقایسه ای با 5550 بکنم شاید همین رو بگیرم براشون.

apachi7000
01-10-2011, 17:02
سلام رایان عزیز.
من میخوام 1 دستگاه پایونیر rs-77 بگیرم.میدونم که در باره این مدل زیاد صحبت شده.ولی 1کی 2تا چیز رو میخوام که مطمئن بشم بعد خریداری کنم.
اول میخوام بدونم که این مدل ساخت کجاست؟ واینکه ایا باید مثلا made in کجا باشه یا اینکه هر قطعه اش ساخت 1 جایی هستش؟
بعدشم من 1 تی وی panasonic vt20 و 1 بلوری پلیر panasonic DMP-BDT300 که هر دو 3d هستند دارم.ایا rs-77 امکان پخش صداهای فیلمهای بلوری و 3d رو با تمام جزییات داره یا نه؟یعنی اگر من 1 بلوری اورجینال (حالا مثلا 3d هم باشه) رو نگاه کنم میتونم مطمئن بشم که این صدایی که داره پخش میشه صدای اورجینال فیلم و با تمام جزییات هستش؟