PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

dadasalam
08-06-2011, 13:43
اچ دی پلیر یه دستگاهیه که هر چی فرمت تصویری و صوتی از فایل های SD بگیر تا HD در هر فرمتی را پخش میکنه صوتی و عکس هم همینطور
بعد بهش باید فلش هارد یا هارد اکسترنال وصل کنی
بعد بعضی اچ دی پلیر های حرفه ای درایو بلوری و دی وی دی هم بهشون از طریقه پورت esata وصل میشه که میتونی یعنی بلوری را داخلش داریو فیلم ببینی و هارد هم تا 2 ترا بایت میتونی براش بخری توش ببیندی مثل A.C ryan Essential

amamset
08-06-2011, 14:52
اچ دی پلیر یه دستگاهیه که هر چی فرمت تصویری و صوتی از فایل های SD بگیر تا HD در هر فرمتی را پخش میکنه صوتی و عکس هم همینطور
بعد بهش باید فلش هارد یا هارد اکسترنال وصل کنی
بعد بعضی اچ دی پلیر های حرفه ای درایو بلوری و دی وی دی هم بهشون از طریقه پورت esata وصل میشه که میتونی یعنی بلوری را داخلش داریو فیلم ببینی و هارد هم تا 2 ترا بایت میتونی براش بخری توش ببیندی مثل A.C ryan Essential
قیمتش چه حدودیه؟:13:

ali_phd71
08-06-2011, 19:01
با سلام خدمت دوستان
لطفا یه بلوری عالی هم کیفیت پخشش عال باشه هم کلی عمر کنه.قیمتم تا سقف 400هزارتومن

mr_rayan
08-06-2011, 21:41
با سلام خدمت دوستان
لطفا یه بلوری عالی هم کیفیت پخشش عال باشه هم کلی عمر کنه.قیمتم تا سقف 400هزارتومن

اگر سه بعدی بخواید مدل BD-C6900 سامسونگ هست.بلوری پلیر با کیفیتی هست.
در مورد اینکه می فرمایید کلی عمر کنه بستگی استفاده شما داره.بهرحال تو یه رنج قیمتی محصولات کیفیت و عمر مشابهی دارند.

noorashegh
10-06-2011, 14:56
با سلام
من خواستم تجربه خودم را در اختیار سایرین هم قرار بدهم تا اشتباهات کمتر صورت گیرد.
من متاسفانه دستگاه لومکسی را خریدم.که دچار پرش در تصویر می شد یعنی تصاویر دائما به شکل مربع مربع های رنگی شبیه سی دی های خش دار نمایش داده می شد.به نمایندگی تحویل دادم. بعد از تست یکی دیگر به من دادند. این یکی هم بعد از دو ماه همونطوری شد .
در ضمن زمانبند برای ضبط خودکار ندارد. کیفیت ضبط تصاویر پایین است. سایت رسمی ندارد.پلیرش در صورت کم و زیاد کردن صدا تطابق صدا و تصویر را به هم می ریزد.
اگر هم مشکل از من است خوشحال می شوم نکته اش به من گفته شود ولی نمایندگی هم پاسخی نداشت و نظرات من را تایید کرد.

image369
12-06-2011, 05:47
با درود
دوستان اطلاع دارید سیستم های تجاری مثل سامسونگ ال جی فلیپس سیستم های جدیدشونا کی وارد بازار مکنند ؟؟

Razavi Parsa
12-06-2011, 12:55
سلام من قصد خريد تي وي فيليپس 9705 46 اينج رو دارم. سينماي خانگي رو هم ميخام فيليپس بلوري كه پايه ي اسپيكرهاش شيشه اي هست بگيرم . مي خواستم بدونم اين سينما خوبه يا نه؟ از اين با كيفيت تر ديگه سينما چي داريم ؟ ( زيبا هم باشه)من تو خريد خيلي وسواس دارم مي خوام دستگاهي كه مي خرم از نظر كيفيت و امكانات عالي باشه كه حالا حالا نخواد عوضش كنم (با در نظر گرفتن آينده بلوري و سه بعدي). البته قيمت هم برام مهمه اگه افت قيمتش رو هم كرده باشه كه خيلي خوب ميشه

amamset
12-06-2011, 16:53
به نظر شما e 970 خوبه نسبت به قیمتش؟

habibfadae
14-06-2011, 08:13
سلام بچه ها
منم بالاخره RS77 گرفتم :20:
اول از همه تشکر می کنم از رایان عزیز و امیر عزیز که منو راهنمایی کردن به خصوص رایان عزیز که خیلی کمک کردند تا من یکی از بهترین سیستم های حال حاضر رو بگیرم :40:

شنبه این هفته بود که خریدم 5شنبه زنگ زدم راستین گفتش قیمت 990 تومان بدون پلیر 900 تومان!
ولی شنبه رفتم با کمال تعجب قیمت اومده بود پایین خوب شد زودتر پولم جور نشده بود!
rs77 با پلیر شده بود 880 تومان بدون پلیر 790 فکر کنم می گفت.
من قصدم این بود که اگه 990 تومان باشه فعلاً پلیر نگیرم و بعداً بیام سراغ پلیر ولی وقتی دیدم که قیمت اومده پایین
هم پلیر گرفتم هم کابل کواکسیال کلاً شد 915 تومان 15 هم کرایه ماشین دادم کلاً شد 930 :31:

انقد از این سیستم مطمئن بودم که اونجا اصلاً تست صدا اینا نگرفتم رفتم مستقیم سیستم رو سفارش دادم
اومدم خونه وصل کردم تست گرفتم :18: محشره تا حالا صدا با این کیفیت هیچ کجا نشنیدم واقعاً حرف نداره فوق العادس
هر آهنگی رو باهاش گوش میدی انگار یه آهنگ دیگس یه صداهایی رو در می یاره که اصلاً نشنیدی قبلاً

isfahaneshop
14-06-2011, 20:25
با سلام
من خواستم تجربه خودم را در اختیار سایرین هم قرار بدهم تا اشتباهات کمتر صورت گیرد.
من متاسفانه دستگاه لومکسی را خریدم.که دچار پرش در تصویر می شد یعنی تصاویر دائما به شکل مربع مربع های رنگی شبیه سی دی های خش دار نمایش داده می شد.به نمایندگی تحویل دادم. بعد از تست یکی دیگر به من دادند. این یکی هم بعد از دو ماه همونطوری شد .
در ضمن زمانبند برای ضبط خودکار ندارد. کیفیت ضبط تصاویر پایین است. سایت رسمی ندارد.پلیرش در صورت کم و زیاد کردن صدا تطابق صدا و تصویر را به هم می ریزد.
اگر هم مشکل از من است خوشحال می شوم نکته اش به من گفته شود ولی نمایندگی هم پاسخی نداشت و نظرات من را تایید کرد.

دکمه EPG و بعد INFO را بزن تا بتوانی تنظیم بکنی و ضبط بکنه.

کیفیت برنامه های ضبط شده توی دستگاه های مختلف خیلی تفاوتی نداره و مشکل به احتمال زیاد یا از آنتن و بد دریافت کردن سیگنال است و یا چون تصویرت دچار پرش میشه مشکل داره

این مورد را خودم بعد از خواندن این مطلب تست کردم همچین چیزی نبود! شما لطف کن و دستگاهت را بیار تا هم برات تعویض کنم و هم ببینم مشکلت چی است که هر دوتا دستگاهت یک عیب پیدا کرده!

در ضمن اون دستگاهت هنوز اینجاست! قرار بوده 5 تا 5 تا بفرستیم برای گارانتی ولی هنوز از موقع شروع به کارمون تا حالا 3تا نشده!
یکی مال شماست که شب عید عوض شده و یکیش قبل شما اصلاً روشن نشد.

amir3408
14-06-2011, 22:45
سلام بچه ها
منم بالاخره RS77 گرفتم :20:
اول از همه تشکر می کنم از رایان عزیز و امیر عزیز که منو راهنمایی کردن به خصوص رایان عزیز که خیلی کمک کردند تا من یکی از بهترین سیستم های حال حاضر رو بگیرم :40:

انقد از این سیستم مطمئن بودم که اونجا اصلاً تست صدا اینا نگرفتم رفتم مستقیم سیستم رو سفارش دادم
اومدم خونه وصل کردم تست گرفتم :18: محشره تا حالا صدا با این کیفیت هیچ کجا نشنیدم واقعاً حرف نداره فوق العادس
هر آهنگی رو باهاش گوش میدی انگار یه آهنگ دیگس یه صداهایی رو در می یاره که اصلاً نشنیدی قبلاً

تبریک میگم...ایشالا به خوشی ازش استفاده کنی....کار خوبی کردی 77 گرفتی...به مرور یه سری تنظیمات اعمال میکنی که صداش بهتر هم میشه.

ولی من خودم الان پشیمونم که چرا با آمپ 820 نگرفتم. تنظیم اتوماتیک و فلش خوردن فکر کنم ارزشش رو داشت یکم بیشتر هزینه کنم.

راستی امروز واسه ماشین یه سیستم بدون ساب وصل کردم از برند کنوود که واقعا محشر شد. توی ضمینه Car Audio، کنوود حرفای زیادی برای گفتن داره.

dadasalam
15-06-2011, 00:46
سلام این rs77 بیشتر برا موزیکه یا برا فیلم هم خوبه؟

habibfadae
15-06-2011, 08:58
تبریک میگم...ایشالا به خوشی ازش استفاده کنی....کار خوبی کردی 77 گرفتی...به مرور یه سری تنظیمات اعمال میکنی که صداش بهتر هم میشه.

ولی من خودم الان پشیمونم که چرا با آمپ 820 نگرفتم. تنظیم اتوماتیک و فلش خوردن فکر کنم ارزشش رو داشت یکم بیشتر هزینه کنم.

راستی امروز واسه ماشین یه سیستم بدون ساب وصل کردم از برند کنوود که واقعا محشر شد. توی ضمینه Car Audio، کنوود حرفای زیادی برای گفتن داره.

خیلی ممنون امیرجان :10:
دیگه شما گفتی 77 بگیر ارزششو داره منم گرفتم :46:

منم اونجا میخواستم بگم که میشه یه آمپ دیگه بگیرم یعنی آمپ خودشو نگیرم یکی دیگه بالاتر بگیرم به جاش ولی دیگه گفتم ولش کن.
حالا اگه 820 می گرفتم چقدر باید بیشتر هزینه می کردم؟

سیستم ماشین مبارک باشه انشا.... شما هم به خوشی ازش استفاده کنی.
فقط مواظب باش طرح جمع آوری سیستم های ماشینه زیاد بلند نکن البته شما ساب نبستی هنوز .
بهتره سابتو دیرتر ببندی این طرح رد بشه بعد.

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

سلام این rs77 بیشتر برا موزیکه یا برا فیلم هم خوبه؟

سلام برا هردوش خوبه
تفکیک صداش در حدی هست که هردو باهاش دلپذیر باشه.

hmdfgh
15-06-2011, 21:41
برای تلوزیون v20 می خوام یک سینمای خانگی بگیرم که با تلوزیون هماهنگی کامل داشته باشه. بلو ری نمی خوام . صدا با وات خیلی بالا نمی خوام. فقط کیفیت صدا برام مهمه. حداکثر تا 600 تومن

mr_rayan
15-06-2011, 23:38
جناب حبیب خان مبارک باشه.خوشحالم که راضی هستی.
عرض کنم که امکان تعویض آمپ هم وجود نداره.rs77 فقط با آمپ 520 عرضه میشه.و نمایندگی قبول نمی کنه که به جای 520 آمپ دیگه ای بده.

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

به نظر شما e 970 خوبه نسبت به قیمتش؟

الان قیمتش تو نمایندگی چنده؟

mr_rayan
15-06-2011, 23:45
سلام من قصد خريد تي وي فيليپس 9705 46 اينج رو دارم. سينماي خانگي رو هم ميخام فيليپس بلوري كه پايه ي اسپيكرهاش شيشه اي هست بگيرم . مي خواستم بدونم اين سينما خوبه يا نه؟ از اين با كيفيت تر ديگه سينما چي داريم ؟ ( زيبا هم باشه)من تو خريد خيلي وسواس دارم مي خوام دستگاهي كه مي خرم از نظر كيفيت و امكانات عالي باشه كه حالا حالا نخواد عوضش كنم (با در نظر گرفتن آينده بلوري و سه بعدي). البته قيمت هم برام مهمه اگه افت قيمتش رو هم كرده باشه كه خيلي خوب ميشه

لطفا مدل بفرمایید.

---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

برای تلوزیون v20 می خوام یک سینمای خانگی بگیرم که با تلوزیون هماهنگی کامل داشته باشه. بلو ری نمی خوام . صدا با وات خیلی بالا نمی خوام. فقط کیفیت صدا برام مهمه. حداکثر تا 600 تومن

شما هر سیستمی رو با کابل HDMI به پنلتون وصل کنید هماهنگی لازم رو خواهید داشت.
اگر بودجتون رو کمی افزایش بدید می تونید rs33 پایونیر رو تهیه کنید.امکانش رو دارید؟و اگر کمی بیشتر بتونید هزینه کنید 1311 denon رو می تونید هزینه کنید با تفکیک پذیری فوق الهاده تو رنج قیمتی خودش.

javad 61
16-06-2011, 14:14
قصد خرید دستگاه بلوسنس +t14 را دارم.چون در درجه اول کیفیت و قدرت گیرندگی کانالها و عدم فریز و نیز هنگ نکردن دستگاه در استفاده طولانی مدت مد نظرم است , تقاضا دارم با توجه به این مسایل نظرتان را بدید.ممنون

vatanema
16-06-2011, 16:12
من پارسال با استفاده از مشاوره بچه های اینجا یه پایونر 787 خریدم.تفکیک و قدرت صداش خیلی خوبه (فقط لود شدن دیسکش کند هست).حالا یکی از دوستان قصد خرید داره...من بهش مدل 707 رو معرفی کردم (حتما میخواد بلوری داشته باشه)
به نظر شما توی این رنج قیمت (800 تومن) همین خوبه یا گزینه های دیگه ای هم دارم.
قبلا تشکر می کنم

rasoooli
16-06-2011, 20:11
همه بازار رو گشتم اما مدل 333 ایکس ویژن پیدا نکردم
اخرش رفتم یه تک ویژن خریدم
تک ویزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آشغال بود
کنترل از همه بدتر
ضبط زمانبندیش خوب بود یعنی بدک نبود
ولی اینترفیس منو خوبی نداشت
منم فروختمش
حالا میخوام یه مدل دیگه بخرم چی پیشنهاد میکنید؟ :31:

از نظر من ، تك ويژن با ايكس ويژن هيچ فرقي نداره ، فقط جعبه و ماركش فرق مي كنه والا هيچ فرق ديگه اي نداره .

تا الان توي مدل هاي ارزون بلوسنس t14+ يه كم فرق داره ، اون هم به خاطر شركت سازنده اش ، كه فقط همچين محصولاتي توليد ميكنه

الان مـد شه همه شركت ها مي رند چين يه محصول بدون نام و نشان 10-12 دلاري رو مي خرند و يه مارك ميزند روش به اسم خودشون مي فروشند ( برعكس بلوسنس كه يك شركت اسپانيايه و محصولاتش توي چين توليد مي شه و در صورت لزوم آپگريد نرم افزاري هم داره )

بهتره به سايتش يه سر بزنيد .

mr_rayan
16-06-2011, 22:15
من پارسال با استفاده از مشاوره بچه های اینجا یه پایونر 787 خریدم.تفکیک و قدرت صداش خیلی خوبه (فقط لود شدن دیسکش کند هست).حالا یکی از دوستان قصد خرید داره...من بهش مدل 707 رو معرفی کردم (حتما میخواد بلوری داشته باشه)
به نظر شما توی این رنج قیمت (800 تومن) همین خوبه یا گزینه های دیگه ای هم دارم.
قبلا تشکر می کنم

مدل 707 مثل مدل 787 بیس خوبی نداره.ولی تو بقیه موارد مثل 787 عالیه.اگر با بیس کم حجم مشکلی نداره می تونه گزینه خوبی باشه.

red_love_persian
17-06-2011, 01:07
سلام

با تشکر از تمامی اساتید و دوستان خوب سایت و کمک های زیادی که به من کردند....:10:
دوستان من چند وقت پیش یه RS77 گرفتم و بعد از تست های مختلف تصمیم گرفتم نقد کوچکی بنویسم تا شاید بتونه دوستان رو با این مدل بیشتر آشنا کنه و منم تونسته باشم جواب کمک های دوستان رو بدم....:46:
این نقد به زبان ساده نوشته شده تا برای همه مورد استفاده باشه...

این مدل از نظر من مدل کاملی هست و با اینکه جنس بدنه باندها از چوبه و حجم صدای زیادی داره ولی میتونه تفکیک فوق العاده ای رو برای شما ارائه کنه و به خاطر آمپ فوق العاده اون یعنی مدل vsx-520 توانایی این رو داره تا تمامی فیلم ها و موزیک ها و .... شما رو با هر سبک و ژانر با بهترین کیفیت پخش کنه تا شما لذت کامل فیلم و موسیقی رو ببرید...
هر صدایی که به این مدل بدید چه موسیقی راک باشه و چه پاپ و یا فیلم درام یا جنگی این سیستم سربلند از پخش اون بیرون میاد و شما رو ناامید نمیکنه....
بیس این به قدری هست که من که قبل از خرید به فکر اضافه کردن یه ساب دیگه بودم رو کاملا پشیمون کرد و از این کار کاملا منصرف شدم چرا که واقعا بیس کامل و دقیقی رو اجرا میکنه....
DVD Pleyer قوی این مدل هم نیاز شما رو برای پخش CD\DVD رو برآورده میکنه...
ساب ووفر قدرتمند 200 واتی که میتونید از اون برای گرد گیری و تمیز کردن گرد و غبار ازش استفاده کنید البته یادتون نره که اگه مشکل قلبی دارید از زیاد کردن صدای این ساب جدا خودداری کنید...
خب تعریف بسه دیگه و بریم سراغ اصل مطلب...(البته با اجازه بزرگترها)
این ساب آمپ جدا گانه داره و باید برق اون رو مجزا تامین کنید
چند تا تنظیم داره که اینجا توضیحاتی در موردش میدم...
یکی از تنظیم ها به شما اجازه میده که اگه دوست دارید ساب ووفر رو پشت سر خود بزارید با فعال کردن اون شما میتونید صدا رو به خوبی گوش کنید و کمبودی حس نکنید...
قابلیت تنظیم فرکانس اون هم یکی از مزایاش هست که به شما اجازه میده که فرکانس صدای مورد علاقه خود رو قوی تر بشنوید...
تنظیم قدرت خروجی هم یکی دیگه از تنظیم هاست که پیشنهاد میکنم همیشه رو Max تنظیم کنید....
یه تنظیم دیگه داره که نمیدونم شرکت واسه چی گذاشته چون یه جورایی بعد از فعال کردن اون صدا رو یه جورایی میکشه داخل و بعد پخش میکنه....

خب حالا بریم سراغ آمپ....
از ظاهر بگذریم و به امکانات برسیم....
این آمپ 80 تا ولوم یا بلندی صدا داره که بسته به آهنگ یا فیلم شما از 60 تا 75 دیگه صدا کم کم خراب میشه و نمیشه بیشتر از اون صدا رو زیاد کرد...(البته اگه قبل از اون ولوم قلب شما هنوز کار کنه...:18:)
چند تا از حات های که دونستنش بد نیست...(خیلی حالت داره ولی من فقط چندتا مهم هاش رو میگم)
PHASE که صدا رو تقریبا یکدست میکنه تا زیباتر شنیده بشه....(البته این مد بیشتر بدرد فایلها بی کیفیت میخوره)
تنظیم Bass و Treble رو هم داره ولی فقط روی باندها کار میکنه و مثلا زیاد کردن بیس تاثیری در صدای ساب نداره...
از -6 تا +6 داره که روی 0 تنظیم شده....
CH SELECT به شما اجازه میده که صدای هر کدوم از بانها از تا -15 یا +15 دسیبل بالا یا پایین ببرید...این حالت بدرد جایی میخوره که مثلا بیس ضعیفه و زیادی قویه و میتونید با این کار اون رو یه راحتی تنظیم کنید...
EXT.STEREO حالتی هست که Center و Surround هم صدای باندهای جلو رو پخش میکنند و هیچ افکتی روی صدای 5.1 کانال شما وجود نداره...(این حالت برای مراسم جشن خیلی استفاده داره و میتونه کمبود صدا رو جبران کنه)
SP DISTN برای تنظیم فاصله باندها هست و میتونید با دادن اطلاعاتی از محل قرارگیری باندها به بهتر شنیده شدن صدا کمک کنید...(خیلی صدا عوض نمیشه ولی تاثیر داره)

میتونید با اضافه کردن یه جفت باند و یه آپ صدای 7.1 کانال هم بشنوید...(خروجی مخصوص برای دو کانال اضافه رو این آمپ داره)
وقتی که صدای استاندارد به آمپ بدید خود آمپ میره روی حالت صدا مثلا روی DTS قفل میشه ولی اگه استاندارد نباشه به شما چندتا جالت میده تا صدای 5.1 رو تجربه کنید...(مثلا دالبی پرو لاجیک و چند تا حالت دیگه)

در کل اگه دنبال تجربه ناب و فوق العاده هستید این سینمای خانگی رو در فهرست خرید خودتون قرار بدید...:8:

با تشکر از تمامی اساتید....:10:

isfahaneshop
17-06-2011, 15:14
قصد خرید دستگاه بلوسنس +t14 را دارم.چون در درجه اول کیفیت و قدرت گیرندگی کانالها و عدم فریز و نیز هنگ نکردن دستگاه در استفاده طولانی مدت مد نظرم است , تقاضا دارم با توجه به این مسایل نظرتان را بدید.ممنون

نتیجه یک تست کامل حداکثر تا پس فردا توی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنوشته میشه و امیدوارم جوابتون را بگیرید
اگه چیز خاصی برای تست دستگاه مد نظرتون هست لطفاً اونجا بنویسید
با تشکر

از نظر من ، تك ويژن با ايكس ويژن هيچ فرقي نداره ، فقط جعبه و ماركش فرق مي كنه والا هيچ فرق ديگه اي نداره .

تا الان توي مدل هاي ارزون بلوسنس t14+ يه كم فرق داره ، اون هم به خاطر شركت سازنده اش ، كه فقط همچين محصولاتي توليد ميكنه

الان مـد شه همه شركت ها مي رند چين يه محصول بدون نام و نشان 10-12 دلاري رو مي خرند و يه مارك ميزند روش به اسم خودشون مي فروشند ( برعكس بلوسنس كه يك شركت اسپانيايه و محصولاتش توي چين توليد مي شه و در صورت لزوم آپگريد نرم افزاري هم داره )

بهتره به سايتش يه سر بزنيد .

تک ویژن با ایکس ویژن و غیره به همون دلیلی که خودتون توی خط آخر نوشتید تفاوتی نداره
تفاوتهاشون جزیی است ولی تکویژن با کابل از ایکسویژن 333 ارزانتر است و یکمی تکویژن از نظر هنگ کردن کمتر دچار مشکل شده (تجربه دوستهام است که خرید کردند نه خودم)
البته باید گفت که ظاهر ایکسویژن بهتر از تکویژنه

afshar7884
17-06-2011, 17:14
سلام

با تشکر از تمامی اساتید و دوستان خوب سایت و کمک های زیادی که به من کردند....:10:
دوستان من چند وقت پیش یه RS77 گرفتم و بعد از تست های مختلف تصمیم گرفتم نقد کوچکی بنویسم تا شاید بتونه دوستان رو با این مدل بیشتر آشنا کنه و منم تونسته باشم جواب کمک های دوستان رو بدم....:46:

این مدل از نظر من مدل کاملی هست و با اینکه جنس بدنه باندها از چوبه و حجم صدای زیادی داره ولی میتونه تفکیک فوق العاده ای رو برای شما ارائه کنه و به خاطر آمپ فوق العاده اون یعنی مدل vsx-520 توانایی این رو داره تا تمامی فیلم ها و موزیک ها و .... شما رو با هر سبک و ژانر با بهترین کیفیت پخش کنه تا شما لذت کامل فیلم و موسیقی رو ببرید...
هر صدایی که به این مدل بدید چه موسیقی راک باشه و چه پاپ و یا فیلم درام یا جنگی این سیستم سربلند از پخش اون بیرون میاد و شما رو ناامید نمیکنه....
بیس این به قدری هست که من که قبل از خرید به فکر اضافه کردن یه ساب دیگه بودم رو کاملا پشیمون کرد و از این کار کاملا منصرف شدم چرا که واقعا بیس کامل و دقیقی رو اجرا میکنه....
ساب ووفر قدرتمند 200 واتی که میتونید از اون برای گرد گیری و تمیز کردن گرد و غبار ازش استفاده کنید البته یادتون نره که اگه مشکل قلبی دارید از زیاد کردن صدای این ساب جدا خودداری کنید...
یکی از تنظیم ها به شما اجازه میده که اگه دوست دارید ساب ووفر رو پشت سر خود بزارید با فعال کردن اون شما میتونید صدا رو به خوبی گوش کنید و کمبودی حس نکنید...
قابلیت تنظیم فرکانس اون هم یکی از مزایاش هست که به شما اجازه میده که فرکانس صدای مورد علاقه خود رو قوی تر بشنوید...
تنظیم قدرت خروجی هم یکی دیگه از تنظیم هاست که پیشنهاد میکنم همیشه رو Max تنظیم کنید....
یه تنظیم دیگه داره که نمیدونم شرکت واسه چی گذاشته چون یه جورایی بعد از فعال کردن اون صدا رو یه جورایی میکشه داخل و بعد پخش میکنه....

این آمپ 80 تا ولوم یا بلندی صدا داره که بسته به آهنگ یا فیلم شما از 60 تا 75 دیگه صدا کم کم خراب میشه و نمیشه بیشتر از اون صدا رو زیاد کرد...(البته اگه قبل از اون ولوم قلب شما هنوز کار کنه...:18:)
چند تا از حات های که دونستنش بد نیست...(خیلی حالت داره ولی من فقط چندتا مهم هاش رو میگم)
PHASE که صدا رو تقریبا یکدست میکنه تا زیباتر شنیده بشه....(البته این مد بیشتر بدرد فایلها بی کیفیت میخوره)
تنظیم Bass و Treble رو هم داره ولی فقط روی باندها کار میکنه و مثلا زیاد کردن بیس تاثیری در صدای ساب نداره...
CH SELECT به شما اجازه میده که صدای هر کدوم از بانها از تا -15 یا +15 دسیبل بالا یا پایین ببرید...این حالت بدرد جایی میخوره که مثلا بیس ضعیفه و زیادی قویه و میتونید با این کار اون رو یه راحتی تنظیم کنید...
EXT.STEREO حالتی هست که Center و Surround هم صدای باندهای جلو رو پخش میکنند و هیچ افکتی روی صدای 5.1 کانال شما وجود نداره...(این حالت برای مراسم جشن خیلی استفاده داره و میتونه کمبود صدا رو جبران کنه)
SP DISTN برای تنظیم فاصله باندها هست و میتونید با دادن اطلاعاتی از محل قرارگیری باندها به بهتر شنیده شدن صدا کمک کنید...(خیلی صدا عوض نمیشه ولی تاثیر داره)

میتونید با اضافه کردن یه جفت باند و یه آپ صدای 7.1 کانال هم بشنوید...(خروجی مخصوص برای دو کانال اضافه رو این آمپ داره)
وقتی که صدای استاندارد به آمپ بدید خود آمپ میره روی حالت صدا مثلا روی DTS قفل میشه ولی اگه استاندارد نباشه به شما چندتا جالت میده تا صدای 5.1 رو تجربه کنید...(مثلا دالبی پرو لاجیک و چند تا حالت دیگه)

در کل اگه دنبال تجربه ناب و فوق العاده هستید این سینمای خانگی رو در فهرست خرید خودتون قرار بدید...:8:

با سلام
مگه آمپ اين سينما صداي 7.1 رو ساپورت مي كنه؟ فكر كنم تو توضيحات اين دستگاه 5.1 زده باشه.

davood-d
17-06-2011, 17:56
سلام

شوخي جالبي در مورد اين سيستم هاي RS پايونير بود.

aszv
17-06-2011, 19:22
سلام
الان چه مدلی پیشنهاد میشه ؟!
تی وی من c8000 هست و خودش مدیا پلیر کاملی داره واسه همین مدیا پلیرش اولویتی نداره واسم!

با سلام
دوست عزیز اگه tv شما c8000 سامسونگ هست . اینکه خودش تیونر دیجیتال داره و باید فعالش کنی .

red_love_persian
17-06-2011, 20:52
با سلام
مگه آمپ اين سينما صداي 7.1 رو ساپورت مي كنه؟ فكر كنم تو توضيحات اين دستگاه 5.1 زده باشه.

این آمپ 7.1 کانال رو ساپورت میکنه ولی برای 2 کانال اضافه باید یه آمپ دیگه بگیرید....از این آمپ خروجی میگیرید و به آمپ دوم میدید...:46:

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

شوخي جالبي در مورد اين سيستم هاي RS پايونير بود.

استاد عزیز چرا شوخی...!!!!:20:
یه مقدار طنز در مطلب وجود داشت ولی شوخی چرا...:31:

davood-d
17-06-2011, 21:25
این آمپ 7.1 کانال رو ساپورت میکنه ولی برای 2 کانال اضافه باید یه آمپ دیگه بگیرید....از این آمپ خروجی میگیرید و به آمپ دوم میدید...:46:

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

استاد عزیز چرا شوخی...!!!!:20:
یه مقدار طنز در مطلب وجود داشت ولی شوخی چرا...:31:

اينجا استاد زياد داره! من كلاس اول هم نيستم:27:

من فكر ميكنم براي صداي 7.1 يه آمپ 7.1 بخريم خيلي استاندارد تر باشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در مورد شوخي.
من فكر نميكنم اين سيستم هاي RS اصلا اين صداي كه شما ازش گفتي داشته باشه! منظورم صداي بم و يا بلندي نيست! حالا يا من چيزي از صدا نمي دونم و يا...

mr_rayan
17-06-2011, 22:59
اينجا استاد زياد داره! من كلاس اول هم نيستم:27:

من فكر ميكنم براي صداي 7.1 يه آمپ 7.1 بخريم خيلي استاندارد تر باشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در مورد شوخي.
من فكر نميكنم اين سيستم هاي RS اصلا اين صداي كه شما ازش گفتي داشته باشه! منظورم صداي بم و يا بلندي نيست! حالا يا من چيزي از صدا نمي دونم و يا...

داوود جان دوستمون تجربه خودشون رو از سیستمشون بیان کردن و اتفاقا جای تشکر داره.
یکی تو صدا به درجه ای می رسه که فقط از صدای سیستم های چندین میلیونی لذت میبره و یکی هم از صدای اسپیکر کامپیوترش لذت می بره.بهرحال همینکه هر کسی از دید خودش در مورد سیستم خودش تحلیل بنویسه جای تشکر و قدردانی داره.

davood-d
17-06-2011, 23:29
داوود جان دوستمون تجربه خودشون رو از سیستمشون بیان کردن و اتفاقا جای تشکر داره.
یکی تو صدا به درجه ای می رسه که فقط از صدای سیستم های چندین میلیونی لذت میبره و یکی هم از صدای اسپیکر کامپیوترش لذت می بره.بهرحال همینکه هر کسی از دید خودش در مورد سیستم خودش تحلیل بنویسه جای تشکر و قدردانی داره.

رايان عزيز
به قول يه دوستي كه من ازش خيلي ياد گرفتم. بايد بدونم چي درسته تا ازش لذت ببريم.
كسي كه موتور 125 سي سي داشته و باهاش حال ميكرده! وقتي پيكان بخره براش يه دنياي ديگه بحساب مياد! حالا نبايد بياد بگه من پيكان دارم و نميدونيد چه ماشيني!
اگر اينجور باشه كه هركي از يه سيستم صوتي تحليل بنويسه , پس ميشه از پيكان هم تعريف كرد و گفت ماشين خوبيه؟
ببخشيد.

vchip
18-06-2011, 14:18
رايان عزيز
به قول يه دوستي كه من ازش خيلي ياد گرفتم. بايد بدونم چي درسته تا ازش لذت ببريم.
كسي كه موتور 125 سي سي داشته و باهاش حال ميكرده! وقتي پيكان بخره براش يه دنياي ديگه بحساب مياد! حالا نبايد بياد بگه من پيكان دارم و نميدونيد چه ماشيني!
اگر اينجور باشه كه هركي از يه سيستم صوتي تحليل بنويسه , پس ميشه از پيكان هم تعريف كرد و گفت ماشين خوبيه؟
ببخشيد.

سلام

به نظر من باید به بودجه افراد هم نظر داشت وقتی با یک بودجه محدود میشه سیستم خوبی مثل RS خرید باید هم حق داد که تعریف هم شنیده بشه .
با این انتظاری که شما دارید این تاپیک باید انقدر خاک بخوره تا یک نفر تحلیلشو هر چند غیر حرفه ای از سیستم گرون قیمتشو اینجا بنویسه .

اینجا شما با عموم سروکار دارید و نباید انتظاراتشون رو به سخره بگیرید . در مورد اون فردی که گفتید چیزهای زیادی از ایشون یاد گرفتید اگه منظورتون آقای برزین باشه تا بخواهید انتظارات ایشون رو براورده کنید باید یک 405 هزینه کنید و گوشه اتاق بزارید . در ضمن ایشون 100% همیشه علیه پایونیر جبهه میگیرند که فکر میکنم همیشه غرض ورزی میکنند .

Pejman3
18-06-2011, 16:09
سلام

به نظر من باید به بودجه افراد هم نظر داشت وقتی با یک بودجه محدود میشه سیستم خوبی مثل RS خرید باید هم حق داد که تعریف هم شنیده بشه .
با این انتظاری که شما دارید این تاپیک باید انقدر خاک بخوره تا یک نفر تحلیلشو هر چند غیر حرفه ای از سیستم گرون قیمتشو اینجا بنویسه .

اینجا شما با عموم سروکار دارید و نباید انتظاراتشون رو به سخره بگیرید . در مورد اون فردی که گفتید چیزهای زیادی از ایشون یاد گرفتید اگه منظورتون آقای برزین باشه تا بخواهید انتظارات ایشون رو براورده کنید باید یک 405 هزینه کنید و گوشه اتاق بزارید . در ضمن ایشون 100% همیشه علیه پایونیر جبهه میگیرند که فکر میکنم همیشه غرض ورزی میکنند .

ببینید دوستان هر کسی که می یاد اینجا و نظر میده داره تحلیل شخصی خودش رو می نویسه و اینجا یه انجمن گفتگوی همگانی هست که هر کسی نظرش رو می گه بقیه هم که می یان و نظرات این دوستان رو می خونند می تونند اگه تصمیمی برای خرید یا تهیه یک سیستم صوتی و سینمایی دارند با استفاده از تجربه شخصی و این نظرات و تحلیل ها به یک جمع بندی برسند. در ضمن دوستانی که اینجا هستند نوسینده و منتقد حرفه ای سیستم های صوتی نیستند و نظراتشون صرفاً نظر شخصی است و هر کسی از دید خودش می بینه ولی به عقیده من استفاده از این نوشته ها در کنار تحلیل های حرفه ای و تجربه شخصی خیلی می تونه کارساز باشند.

البته بعضی از عزیزان مثل دوست خوبم رایان که اطلاعات زیادی دارند و تجربیاتشون رو سخاوتمندانه در اختیار دیگران می ذارند باعث شدند که این تاپیک خیلی هم مبتدی نباشه و تا حدودی بتونه از حالت سلیقه ای بیرون بیاد.

یه چیزی هم من اضافه کنم اینه که درسته که ما سعی می کنیم اینجا بهترین انتخاب ها رو معرفی کنیم و بقیه بتونند با توجه به امکاناتشون بهترین رو در اختیار داشته باشند ولی به نظر میرسه بعضی ها به یه نوع افراط می رسند و وقتی خودشون مثلاً سیستم X رو می خرند یه نوعی بقیه سیتم های پایین تر از خودشون رو با سخره نگاه می کنند در صورتی که به نظر من اولین چیز در مورد لذت بردن از یه موسیقی یا فیلم یا هر هنری ذات همون هنر هست من حتی حاضرم یه تکه موسیقی زیبا رو با رادیو تک موج گوش کنم ولی با بهترین سیستم یه آهنگ بی محتوا که نه شعر با معنی داره نه ملودی زیبایی رو گوش ندم.
در ضمن من ندیدم آقای برزین با پایونیر مشکل داشته باشه.

dadasalam
18-06-2011, 16:19
سلام متخصصین جان خوبی
میگم که با این تعریفایی که این دوستان ازاین پایونیر میکنن کم کم ما را دارن کرمکی میکنند
حالا ما نمیدونیم این سونی ما کلا در چه حدیه ؟ میترسم بخرم این پایونیر و ببینم که اشتباه بسیار بزرگی کردم
در مورد صداهای اچ دی من چند تا سمپل گرفتم دالبی اچ دی و دی تی اس اچ دی دستگاه نوع فرمت ها را دیتکت نکرد اما به صورت raw اونارو بدون هیچ عیب و نقصی کلیه افکت ها را پخش کرد
این تعریف و تمجید از این پایونییر بدجور مارا کرمکی کرده

حالا میخام ببینم ارزش داره سونیمو بفروشم اونو بگیرم؟ sony ht-ddw5000

davood-d
18-06-2011, 16:41
سلام

من نظر شخصي را به سخره نگرفتم!
همه دوستان حرفه اي اين تايپ اطلاع دارن كه سيستم هاي RS پايونير براي مهماني و صرفا شلوغ بازي ساخته شده است.
من با تحليل نوشتن مخالف نيستم! وقتي موضوع نوشتن تحليل در تايپ مطرح شد من حمايت كردم.
شما و دوستي كه تحليل نوشتن بايد بدونند تحليل نوشتن با تعريف كردن خيلي فرق داره. اين نوع تحليل ميتونه شخصي كه اطلاعي نداره و دنبال يه سيستم موزيكال هست به اشتباه بندازه! تحليل نوشتن نياز به دانش فني, تجربه, دانستن ادبيات اين كار و خيلي مسائل ديگه داره كه من نمي دونم و يه خودم اجازه نميدم وارد اين موضوع بشم.

در مورد جناب برزين فكر ميكنم بهتره مستقيم با خودشون صحبت كنيد تا اينكه وقتي حظور ندارن پشت سرشون در مورد نظريات ايشان كه از نگاه هر شخص علاقه مندي مورد احترام صحبت كنيد.

mrm88
18-06-2011, 19:54
اساتید فرض کنید من 1.5 دارم و میخوام واسه اتاقم یه سیستم های فای بخرم! چی پیشنهاد میکنین؟ پلیر رو بیخیال شید چون من به اچ دی پلیرم قانعم!

davood-d
18-06-2011, 20:21
اساتید فرض کنید من 1.5 دارم و میخوام واسه اتاقم یه سیستم های فای بخرم! چی پیشنهاد میکنین؟ پلیر رو بیخیال شید چون من به اچ دی پلیرم قانعم!

فكر نمي كنم براي اچ دي پلير نيازي به اين هزينه باشه!

براي سيستم هاي فاي از يه سي دي پلير خوب بايد استفاده كنيد.

mrm88
18-06-2011, 21:06
فكر نمي كنم براي اچ دي پلير نيازي به اين هزينه باشه!

براي سيستم هاي فاي از يه سي دي پلير خوب بايد استفاده كنيد.

استاد گفتم تا یک و پونصد! اونجور که شما بخوای حساب کنی فقط 700-800 باید بدم یه سی دی پلیر حرفه ای!
سه تومن بدم باند! 2تومن آمپ! 200تومن کابل!
منظورم آمپ+اسپیکر بود! کاربرد: 1.موزیک 2.فیلم و سریال! من یک Audioble نیستم! یکی که فقط دنبال کیفیت خوبه همین!:8:

davood-d
18-06-2011, 21:50
استاد گفتم تا یک و پونصد! اونجور که شما بخوای حساب کنی فقط 700-800 باید بدم یه سی دی پلیر حرفه ای!
سه تومن بدم باند! 2تومن آمپ! 200تومن کابل!
منظورم آمپ+اسپیکر بود! کاربرد: 1.موزیک 2.فیلم و سریال! من یک Audioble نیستم! یکی که فقط دنبال کیفیت خوبه همین!:8:
با 1 تومان ميشه يه سيستم كامل هاي فاي خريد.
چرا وقتي ميتوني پلير خوب هم بخري كلي هزينه كني و بعد با مديا پلير موزيك گوش كني!

mr_rayan
18-06-2011, 22:17
سلام متخصصین جان خوبی
میگم که با این تعریفایی که این دوستان ازاین پایونیر میکنن کم کم ما را دارن کرمکی میکنند
حالا ما نمیدونیم این سونی ما کلا در چه حدیه ؟ میترسم بخرم این پایونیر و ببینم که اشتباه بسیار بزرگی کردم
در مورد صداهای اچ دی من چند تا سمپل گرفتم دالبی اچ دی و دی تی اس اچ دی دستگاه نوع فرمت ها را دیتکت نکرد اما به صورت raw اونارو بدون هیچ عیب و نقصی کلیه افکت ها را پخش کرد
این تعریف و تمجید از این پایونییر بدجور مارا کرمکی کرده

حالا میخام ببینم ارزش داره سونیمو بفروشم اونو بگیرم؟ sony ht-ddw5000

نه نداره.این سیستم پایونیر از سیستم سونی شما تفکیک بهتری داره ولی نه به اون میزان که شما فکر کنید سیستم خیلی متفاوت تری از سیستم خودتون هست.

mrm88
18-06-2011, 22:40
با 1 تومان ميشه يه سيستم كامل هاي فاي خريد.
چرا وقتي ميتوني پلير خوب هم بخري كلي هزينه كني و بعد با مديا پلير موزيك گوش كني!

خوب بی زحمت معرفی کنید! فقط خواهشا از این سری تودورکی پایونییر نباشه که خیلی یغور و بی ریخته!

davood-d
18-06-2011, 23:23
خوب بی زحمت معرفی کنید! فقط خواهشا از این سری تودورکی پایونییر نباشه که خیلی یغور و بی ریخته!

تودوركي پايونير براي جشن و صداي بلند ارزون ساخته. از طراحي ظاهري كل مجموعه كاملا مشخص.

من چي بگم!
بلندگوي KEF با سي دي و آمپ DENON
آمپ NAD
صداش شنيدم عاليه

mrm88
18-06-2011, 23:35
تودوركي پايونير براي جشن و صداي بلند ارزون ساخته. از طراحي ظاهري كل مجموعه كاملا مشخص.

من چي بگم!
بلندگوي KEF با سي دي و آمپ DENON
آمپ NAD
صداش شنيدم عاليه

کاش مدلاشونم میگفتین! به عنوان مثال سری فلان از فلان برند برای اسپیکر یا فلان آمپ که اینارو خوب تغذیه کنه! واینکه بشه از تهران تهیه کرد! (یه فروشگاه مطمئن)

mrm88
18-06-2011, 23:54
کاش مدلاشونم میگفتین! به عنوان مثال سری فلان از فلان برند برای اسپیکر یا فلان آمپ که اینارو خوب تغذیه کنه! واینکه بشه از تهران تهیه کرد! (یه فروشگاه مطمئن)
ببخشید من امکان جواب به پخ رو نداشتم من قبلا به وبلاگ آقای برزین سر زدم مرسی ایشون بسیار حرفه ای هستند و انتخاب سیستم برای من (با توجه به رنج قیمتی که میتونم بپردازم) فکر کنم از نظر ایشون یه چیزی تو مایه های تیله بازی و ایناست! من قبلا مزاحم آقا رایان عزیزم شدم و کل صفحات تاپیک رو هم زیرو رو کردم و چیزی بهتر از ست جامو بم پیشنهاد نشد! ولی من دلم میخواد انتخاب هام بیشتر باشن! :18:

davood-d
19-06-2011, 00:03
ببخشید من امکان جواب به پخ رو نداشتم من قبلا به وبلاگ آقای برزین سر زدم مرسی ایشون بسیار حرفه ای هستند و انتخاب سیستم برای من (با توجه به رنج قیمتی که میتونم بپردازم) فکر کنم از نظر ایشون یه چیزی تو مایه های تیله بازی و ایناست! من قبلا مزاحم آقا رایان عزیزم شدم و کل صفحات تاپیک رو هم زیرو رو کردم و چیزی بهتر از ست جامو بم پیشنهاد نشد! ولی من دلم میخواد انتخاب هام بیشتر باشن! :18:

من جامو شنيدم واقعا عاليه
بلندگوي مثل XQ -KEF فكر ميكنم حدود 800 باشه صداش خيلي موزيكال
با يه آمپ و سي دي دنن مدل نمي دونم حدود 1.5 ميشه خريد.

آقاي برزين گاهي حتي ميكرو هاي فاي هم پيشنهاد ميدن. ولي خوب معمولا يكم سيستم هاي گرون ميگن به قول خودشون وفاداري بهتري در بعضي موارد به موزيك داره.
تو مطالب ايشون خوندم كه اگر نمي تونيد سيستم خوب بخريد ميكرو هاي فاي صداي بهتري از هر هاي فاي بدي داره

samira_googleOne
19-06-2011, 10:24
همه بازار رو گشتم اما مدل 333 ایکس ویژن پیدا نکردم
اخرش رفتم یه تک ویژن خریدم
تک ویزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآشغال بود
کنترل از همه بدتر
ضبط زمانبندیش خوب بود یعنی بدک نبود
ولی اینترفیس منو خوبی نداشت
منم فروختمش
حالا میخوام یه مدل دیگه بخرم چی پیشنهاد میکنید؟ :31:

دوست عزیز
تک ویژن رو از کجا خریدی؟ این مدل تقلبی ایکس ویژن هست و خیلی آشغاله

شما می تونی با تماس با شماره 88601636 یک --- بخری بدون اینکه از خونه بری بیرون
در واقع مایدران دستگاه رو میاره در خونه بدون اینکه هزینه پیک بگیره.. هر مدلی که بخوای رو برات میاره
میتونی حتی به این وبلاگ pm بدی و دستگاه بخری: maadiran.mihanblog.com

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

با سلام

در مورد شطرنجس شدن تصویر: احتمالا مشکل از آنتنتونه. به نظرم آنتنو تقویت می کردید مشکل رفع میشد
ولی در کل من بهترین برندی که طرفدارشم همین ایکس ویژن هست به خاطر خدمات پس از فروشی که داره

اگر بخوای بخری با یه تماس میاره در خونه

یکی از نکته های بسیار بسیار بسیار مهمی که باید در خرید گیرنده دیجیتال بهش توجه کنید: این هست که اطلاعات ارسالی از صداو سیما که با دستگاه ----T شما دریافت میشه، دائما در حال تغییرات هست
مکان شبکه ها جا به جا میشه، نوع ارسال تغییر می کنه، فرمت صدا تغییر می کنه و خلاصه کلی تغییرات که به دلیل نوپا بودن امواج دیجیتال دائما از طرف صدا و سیما اعمال میشه
اگر دستگاه گیرنده دیجیتال شما، خدمات پس از فروش خوبی نداشته باشه ، کسی نیست که بخواد ورژن جدید بده بیرون و بنابراین دائما دچار مشکل خواهید
شد

اگر سری به وبلاگ maadiran.mihanblog.com بزنید می بینید هر دو روز یه بار، کاربر ها در مورد ایراد جدید صدا یا تصویر اعتراض می کنن. در حالی که این ایراد ها تنها تغییرات صدا و سیما هست که مایدارن با ارائه نسخه جدید دستگاه ایکس ویژن آنها را رفع می کنه
هر برندی که خواتید بگیرید به خدمات پس از فروشش خیلی توجه کنین و مطمئن شین خدمات خوبی ارائه می کنه
مثل همین ایکس وسژن که خدماتش با مادیرانه

samira_googleOne
19-06-2011, 10:45
من میخوام یه گیرنده بخرم
اولش نظرم رو xvision بود ولی مثل اینکه ایراد زیاد داره

شما چی پیشنهاد میکنید؟
پشتیبانی از فرمتهای مختلف ( mkv wmv avi ,..) برام مهمه
بودجه: تا 100تومن ( یعنی بیشتر از 100 تومن نشه:31:)

sadboy جان همون ایکس ویژن خیلی دستگاه خوبیه
البته در اینکه ایراداتی داره شکی نیست ولی خدمات پس از فروشش همه مشکلات را دونه دونه رفع می کنه
ملا مشکلات صدای دستگاه که فقط در شهرستانها بود و از طرف فرستنده بود، با ارائه ورژن جدید رفع شدن
ویا مشکل زیموت کنترل 333 و 131 که فقط در سری های جدید بود با ارائه نسخه 1.12 رفع شد

mrm88
19-06-2011, 19:20
سلام

کاملا درسته باید به سطح مالی افراد و انتخاب هاشون احترام گذاشت! اولا اولویت ها تو زندگی متفاوته! ممکنه بعضی ها از پس هزینه ی یه سیستم تاپ بر بیان ولی تو زندگی براشون چیزایی دیگه ای مهم باشه! بعضیا مثه من دنبال یه سیستم خوبن اما اونقدر توان مالی ندارند که برند 5-6تومن به بالا برای یه سیستم هزینه کنند و صرفا سقف پولی که برای سیستمشون میتونن بدند 1 تا 1.5! بعضیام هستند که هم میتونن هزینه کنند هم دلشون میخواد یه سیستم تاپ جم کنند! خوش به حالشون! شاید تو این تاپیک بالای 2-3 هزار تا کامنت گذاشته شده باشه! اما شاید 50تا رویو هم نباشه! که اگه 100تا رویو بود شاید یکی مثه من تو انتخاب سیستمش اینقدر گیج نمی شد! :5:

isfahaneshop
20-06-2011, 12:51
sadboy جان همون ایکس ویژن خیلی دستگاه خوبیه
البته در اینکه ایراداتی داره شکی نیست ولی خدمات پس از فروشش همه مشکلات را دونه دونه رفع می کنه
ملا مشکلات صدای دستگاه که فقط در شهرستانها بود و از طرف فرستنده بود، با ارائه ورژن جدید رفع شدن
ویا مشکل زیموت کنترل 333 و 131 که فقط در سری های جدید بود با ارائه نسخه 1.12 رفع شد

شما یکبار کامل مشکلاتی که برای ایکس ویژن پیش اومده را برو توی همین سایت ملاحظه بکن تا متوجه بشی که همه مشکلاتش از طرف فرستنده نیست
خدمات پس از فروش خوب (از نظر شما) جبران جنس معیوب را میکنه؟! بابا دمت گرم اینم خودش یک نظریه خوبه!
شما اگه لطف کنی به جای اینهمه تعریف و تمجید هویجوری!!! ، یکمی از مزایا و معایبش را بنویسی فکر کنم بیشتر میتوانی به تصمیم گیری همه دوستان کمک بکنی!
در کل از اینهمه پشتکار بی دریغ شما در راستای راهنمایی دوستان سپاسگذارم:40::11:

amadjoon
22-06-2011, 11:54
سلام
من یه سینمای ارزون (حدود 300) میخام برای ps3 که ورودی اپتیکال داشته باشه. چیزی هست؟
ممنون

habibfadae
22-06-2011, 13:58
آقای davood-d فقط دونستن در مورد چیزی که می خوای بخری مهم نیست!
به جای دونستن تونستن حرف اول رو می زنه چون هر کسی برای چیزی که می خره فقط میتونه تا یه حدی هزینه کنه.
اگه وضعت خوب باشه و مایه دار باشی که دیگه بازم به دونستن احتیاجی نیست میری بهترین سیستم حال حاضر رو میخری حالا هرچقدم که هزینش باشه مهم نیست و مطمئناً چیزی که می خری حرف اول رو می زنه. بدون اینکه چندین ساعت یا چندین روز بیای توی اینترنت چش و چالت در بیاد تا چیزی که می خری وسیله خوبی از آب در بیاد.

و درست هم نیست که مثلاً من الان rs77 دارم بیام یه بنده خدای دیگه ای که یه سیستم دیگه گرفته حالا از هر مارکی شاید نصف قیمت سیستم من باشه با صداشم داره حال می کنه بیام به تمسخر بگیرمش و نذارم که با سیستمش حال کنه.

davood-d
22-06-2011, 19:03
آقای davood-d فقط دونستن در مورد چیزی که می خوای بخری مهم نیست!
به جای دونستن تونستن حرف اول رو می زنه چون هر کسی برای چیزی که می خره فقط میتونه تا یه حدی هزینه کنه.
اگه وضعت خوب باشه و مایه دار باشی که دیگه بازم به دونستن احتیاجی نیست میری بهترین سیستم حال حاضر رو میخری حالا هرچقدم که هزینش باشه مهم نیست و مطمئناً چیزی که می خری حرف اول رو می زنه. بدون اینکه چندین ساعت یا چندین روز بیای توی اینترنت چش و چالت در بیاد تا چیزی که می خری وسیله خوبی از آب در بیاد.

و درست هم نیست که مثلاً من الان rs77 دارم بیام یه بنده خدای دیگه ای که یه سیستم دیگه گرفته حالا از هر مارکی شاید نصف قیمت سیستم من باشه با صداشم داره حال می کنه بیام به تمسخر بگیرمش و نذارم که با سیستمش حال کنه.

واقعا اين نوع نظر جاي تعجب داره!
يعني هركي پول داره بهترين داره! تحقيقات براي ادم هاي بي پول؟ اين حرفها رو جاي نزن برادر.

به قول استاد خودم بايد به درجه اي در دانش برسيم تا بفهميم چي درسته و چي غلط

چي بگم!!

mrm88
23-06-2011, 00:38
اساتید و دوستانی که ست جامو دارید(426،606) به خصوص 426 میخوام بدونم صداش چطوره؟ قبلا شنیدم موزیکاله میخوام بدونم دقیقا واسه شنیدن چه چیزی خوبه؟ از لحاظ بلندی و ولوم چطور؟ آیا تو حجم بالا هم کیفیت خودش رو حفظ میکنه؟ برای دیدن فیلم و افکت چی؟ ویک چیز دیگه آیا بین جامو و مثلا فوکال(سری های پایین و متوسط) و همچنین KEF XQ خیلی تفاوت هست؟ منی که مثلا سقف هرینم تا 1.5ه بهتره همین 426 رو با یه آمپ یاماها دمو کنم(فکر کنم یاماها تو رنج قیمت من بهترین باشه) یا بازم پیشنهاد بهتری هست؟

image369
23-06-2011, 05:26
با درود
دوستان عزیز که از وضعیت بازار باخبرند الان سیستم جدید زیر 500 جدید چیزی اومده
یا کلا سیستم های جدید کی میاد ( الان تابستون شروع شد خبری از سیستم های جدید نیست ؟)

نيلا فيلم
23-06-2011, 12:43
Yamaha RX-V667
Denon AVR-1912
Pioneer VSX-1021-K

sسلام به اساتيد محترم سايت
من بعد از صرف حدود 3 هفته وقت تو سايت هاي Cnet و ZdNet و About.com بين خريد يه دونه از اينها موندم
لطفا راهنماييتون رو با حداقل دو دليل به اين حقير اعلام كنيد . خيلي ممنون و سپاسگذار

mr_rayan
24-06-2011, 00:21
اساتید و دوستانی که ست جامو دارید(426،606) به خصوص 426 میخوام بدونم صداش چطوره؟ قبلا شنیدم موزیکاله میخوام بدونم دقیقا واسه شنیدن چه چیزی خوبه؟ از لحاظ بلندی و ولوم چطور؟ آیا تو حجم بالا هم کیفیت خودش رو حفظ میکنه؟ برای دیدن فیلم و افکت چی؟ ویک چیز دیگه آیا بین جامو و مثلا فوکال(سری های پایین و متوسط) و همچنین KEF XQ خیلی تفاوت هست؟ منی که مثلا سقف هرینم تا 1.5ه بهتره همین 426 رو با یه آمپ یاماها دمو کنم(فکر کنم یاماها تو رنج قیمت من بهترین باشه) یا بازم پیشنهاد بهتری هست؟

شما با این بودجه نمی تونید فوکال تهیه کنید.
بله صدای فوکال با جامو تفاوتش زیاده.
جامو با یاماها برای افکت بسیار مناسبه منتهی برای موزیک چنگی به دل نمی زنه.اگر موزیک برات مهمه با انکیو ببند.

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

Yamaha RX-V667
Denon AVR-1912
Pioneer VSX-1021-K

sسلام به اساتيد محترم سايت
من بعد از صرف حدود 3 هفته وقت تو سايت هاي Cnet و ZdNet و About.com بين خريد يه دونه از اينها موندم
لطفا راهنماييتون رو با حداقل دو دليل به اين حقير اعلام كنيد . خيلي ممنون و سپاسگذار

هدفتون چیه؟بلندگو چیه؟

mrm88
24-06-2011, 00:30
شما با این بودجه نمی تونید فوکال تهیه کنید.
بله صدای فوکال با جامو تفاوتش زیاده.
جامو با یاماها برای افکت بسیار مناسبه منتهی برای موزیک چنگی به دل نمی زنه.اگر موزیک برات مهمه با انکیو ببند.

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

هدفتون چیه؟بلندگو چیه؟

منظور فوکال سری 700 نه سری های بالاش! راجب KEF سری XQ یا Q چی؟

mr_rayan
24-06-2011, 20:24
منظور فوکال سری 700 نه سری های بالاش! راجب KEF سری XQ یا Q چی؟

سری 700 هم باز به بودجه شما نمی خوره.بلندگوی بهتر آمپ بهتر هم می خواد.
KEF هم نشنیدم.

نيلا فيلم
25-06-2011, 08:02
هدفتون چیه؟بلندگو چیه؟[/QUOTE]
هدفم گوش دادن به موسيسقي با كيفيت عالي و بعد از اون داشتن يه سيستم براي تماشاي فيلم بلو ري در اينده
توي اون سايتها ابتدا به دنون امتياز داده بود و انتخاب اديتور رو تو سايت سي نت داشت ولي اديتور گفته بود اختلاف پايونير با اون بسيار كمه
نكته اينكه زياد دل خوشي از مدل ياماها نداشت
با همه اين تفاسير نظر محترم شما بسار برام مهمه ممنون و سپاس

jesus11077
25-06-2011, 15:17
با سلام خدمت دوستان
فکر نمیکنید بحثها خیلی تخصصی شده و واسه ما بیسوادا سنگین؟
اما سوالم:
فیلیپس بهتره یا سامسونگ ( رنج قیمتی450هزار تومن)؟( tv من LED Sumsung isja )
به نظر دوستان این مورد که tv و سینما خانگی رو با یه ریموت کنترل کنی میارزه که کیفیت رو فدا کنی؟
ممنون

jesus11077
25-06-2011, 21:08
سلام مجدد
آقایون محترم احتمالا sumsung رو بیخیال بشم. حالا بین پایونیر مدل HTZ202 و فیلیپس مدل HTS-3540 موندم.
کسی از دوستان نظری داره؟ ممنون

mr_rayan
25-06-2011, 21:14
هدفم گوش دادن به موسيسقي با كيفيت عالي و بعد از اون داشتن يه سيستم براي تماشاي فيلم بلو ري در اينده
توي اون سايتها ابتدا به دنون امتياز داده بود و انتخاب اديتور رو تو سايت سي نت داشت ولي اديتور گفته بود اختلاف پايونير با اون بسيار كمه
نكته اينكه زياد دل خوشي از مدل ياماها نداشت
با همه اين تفاسير نظر محترم شما بسار برام مهمه ممنون و سپاس

متاسفانه دنون اینجا کمی گرون تر از سایر برندهاست.قبلا که گرون بود الان گرون تر هم شده.اگر مشکلی با گرون بودنش نداشته باشید انتخاب خوبیه.
یاماها تو بحث صدای سینمایی حرف اول رو می زنه ولی برای موزیک صدای خشکی داره.
پایونیر صدای معمولی داره هم تو موزیک و هم فیلم ولی تصویر خوبی داره.و صد البته قیمت مناسب تر و امکانات بیشتر نسبت به هم رده هاس خودش.
انکیو هم می تونید در نظر داشته باشید مثلا مدل 608 می تونه گزینه خویی باشه.صدای گرمی داره . امکانات مناسب.

تمامی این موارد به کنار،بلندگویی هم که شما می خواید استفاده کنید مهمه.

mr_rayan
25-06-2011, 21:20
سلام مجدد
آقایون محترم احتمالا sumsung رو بیخیال بشم. حالا بین پایونیر مدل HTZ202 و فیلیپس مدل HTS-3540 موندم.
کسی از دوستان نظری داره؟ ممنون

سلام.
هر دو مدل خوب هستند و هر دو مدل قابل پیشنهاد.صداشون رو گوش کردید؟اگر گوش کرده باشید می تونید راحت انتخاب کنید.از نظر امکانات تو یک سطح هستند.پایونیر کمی تفکیک بهتر داره.فیلیپس تصویر سینمایی تری داره.

jesus11077
25-06-2011, 21:27
ممنون آقا رایان
صداهاشونو گوش کردم اما تنظیماتشو دست نزدم و بنظرم فیلیپس صداش شفافتر بود ولی فکر میکنم پایونیر تنظیم نبود....
امکانات ورودی و خروجیشون یکیه؟
کسی این مدل پایونیر رو داشته که کمی اطلاعات بده؟ آخه پایونیر چشمو گرفته ناجور...
حالا نظر شما چیه؟

mr_rayan
25-06-2011, 22:10
ممنون آقا رایان
صداهاشونو گوش کردم اما تنظیماتشو دست نزدم و بنظرم فیلیپس صداش شفافتر بود ولی فکر میکنم پایونیر تنظیم نبود....
امکانات ورودی و خروجیشون یکیه؟
کسی این مدل پایونیر رو داشته که کمی اطلاعات بده؟ آخه پایونیر چشمو گرفته ناجور...
حالا نظر شما چیه؟

بله امکانات ورودی خروجی یکیه.سینماهای فیلیپس همیشه تریبل بالایی دارند.بخاطر همینه که توی فروشگاه ها صدای شفاف تری ارایه میده.
هردو توی یک سطح هستند و هر دو تو رنج قیمتی خودشون مدل های خوبی هستند.این دیگه به شما بر می گرده که کدوم رو می پسندید.

jesus11077
25-06-2011, 23:18
باز هم ممنون رایان عزیز
احتمال زیاد همون پایونیر رو ok میکنم.
به نظر شما روی سامسونگ اصلا فکر نکنم؟ sumsung HT-D455

anaconda
26-06-2011, 09:37
دوستان ببخشید تا به حال در مورد امپلی فایرهای marantz صحبتی نشده میشه کلا" در برابر امپهایی مثل پایونیر؛ یاماها؛ انکیو؛ دنون یه مقایسه ایی انجام بدید هم از لحاظ پخش موزیک هم در مورد پخش فیلم ایا مورد قابل قبولی هست یا خیر ایا صدای گرمی داره تو پخش موزیک کلا" برای موزیک خوبه یا فیلم یه مدل خوبشم که قابایت بلو ری و 3d باشه معرفی نمایید ممنون میشم

jigili28sal
26-06-2011, 10:34
لطفا اگه میشه ادرس یا تلفن یا نمایندگی که بشه امپ های yamaha یا denon یا onkyo رو خرید رو بدید .ممنون

mehrshad05
26-06-2011, 10:48
سلام
من نياز به راهنماي دوستان دارم من يك دستگاه رسيورhdدارم كه خروجي اوپتيكال داره وlcd sony
ميخوام از صداي دالبي رسيور استفاده كنم نيازي به پلير ندارم قيمت هم500..حالا به نظرتون چكار كنم سينماي خانگي بگير يا چيز ديگه...
واگه مجبورم سينما خانگي بگيرم چه ماركي

mr_rayan
26-06-2011, 10:55
باز هم ممنون رایان عزیز
احتمال زیاد همون پایونیر رو ok میکنم.
به نظر شما روی سامسونگ اصلا فکر نکنم؟ sumsung HT-D455
سامسونگ زياد جالب نيست.

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

دوستان ببخشید تا به حال در مورد امپلی فایرهای marantz صحبتی نشده میشه کلا" در برابر امپهایی مثل پایونیر؛ یاماها؛ انکیو؛ دنون یه مقایسه ایی انجام بدید هم از لحاظ پخش موزیک هم در مورد پخش فیلم ایا مورد قابل قبولی هست یا خیر ایا صدای گرمی داره تو پخش موزیک کلا" برای موزیک خوبه یا فیلم یه مدل خوبشم که قابایت بلو ری و 3d باشه معرفی نمایید ممنون میشم
مرنتز به نظر من تو توليدات ارزون آمپلي فاير ساز خوبي نيست.بخاطر همين هم اكثرا كسي پيشنهاد نمي ده مگرده تو رده متوسط رو به بالا.

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

لطفا اگه میشه ادرس یا تلفن یا نمایندگی که بشه امپ های yamaha یا denon یا onkyo رو خرید رو بدید .ممنون

mr_rayan
26-06-2011, 11:03
سلام
من نياز به راهنماي دوستان دارم من يك دستگاه رسيورhdدارم كه خروجي اوپتيكال داره وlcd sony
ميخوام از صداي دالبي رسيور استفاده كنم نيازي به پلير ندارم قيمت هم500..حالا به نظرتون چكار كنم سينماي خانگي بگير يا چيز ديگه...
واگه مجبورم سينما خانگي بگيرم چه ماركي
به نظر من شما سه تا راهكار داري
1-خريد سينما خانگي با ورودي اپتيكال مثل 787 پايونير كه قيمتي حدود 550 تومن داره
2-خريد يه ست اسپيكر كامپيوتر با ورودي اپتيكال كه همچين مدل هايي معمولا 400 به بالا قيمت دارند
3-خريد پكيج سينما خانگي البته بدون پلير يعني فقط آمپلي فاير و بلندگو مثل rs33 پايونير كه بدون پلير فكر كنم 600 تومن بايد هزينه كنيد.

jesus11077
26-06-2011, 20:37
سلام
به نظر دوستان ارزش داره 100هزار تومن بیشتر پول بدم و بجای پایونیر HTZ 202 ، مدل HTZ 787 بخرم؟
اگه ارزش داره یا نداره دلایلتون چیه؟
ممنون

mr_rayan
27-06-2011, 02:06
سلام
به نظر دوستان ارزش داره 100هزار تومن بیشتر پول بدم و بجای پایونیر HTZ 202 ، مدل HTZ 787 بخرم؟
اگه ارزش داره یا نداره دلایلتون چیه؟
ممنون

به نظر منکه ارزش داره.مدل 787 هم حجم صدای بهتری داره و هم اینکه ورودی اپتیکال داره.

manik57
27-06-2011, 15:07
سلام

من يك سيستم صوتي تصويري مي خوام بخرم كه :

1- براي 80 تا 90 متر سالن جواب بده .
2- همه فرمت هاي تصويري رو بتونه ساپورت كنه .
3- براي گوش دادن موزيك صدايي با وسعت زياد و شفافيت خوبي داشته باشه
4- بتونه از روي هارد 500 گيگ فيلم و يا موزيك رو بخونه
5- ترجيحا باند پايه داشته باشه

ببخشيد خيلي شد. به من پيشنهاد denon 2311 و pioneer rs70 رو كردن اما denon usb نمي خوره . نمي دونم اگر راهنمايي كنيد ممنون مي شم.

mr_rayan
27-06-2011, 21:05
سلام

من يك سيستم صوتي تصويري مي خوام بخرم كه :

1- براي 80 تا 90 متر سالن جواب بده .
2- همه فرمت هاي تصويري رو بتونه ساپورت كنه .
3- براي گوش دادن موزيك صدايي با وسعت زياد و شفافيت خوبي داشته باشه
4- بتونه از روي هارد 500 گيگ فيلم و يا موزيك رو بخونه
5- ترجيحا باند پايه داشته باشه

ببخشيد خيلي شد. به من پيشنهاد denon 2311 و pioneer rs70 رو كردن اما denon usb نمي خوره . نمي دونم اگر راهنمايي كنيد ممنون مي شم.

مگه پکیج دنون 2311 اینجا هست؟اگه هست با چه قیمتی؟
شما بودجه مد نظرتون چقدر هست؟

shadow4
28-06-2011, 06:26
سلام به اساتید فعال این بخش
بنده به تازگی یه tv 3d سونی گرفتم و قصد خرید یه سینمای خوب با پخش بلوری و کیفیت صدای خوب دارم.موسقی هم زیاد گوش میدم ولی میخوام کیفیت پخش تصویریش هم عالی باشه.صدای خیلی بلند هم اصلا برام مهم نیست .چون اکثرا با صدای ملایم گوش میدم و تنها کیفیت برام مهمه.ساکن بندر هستم و اینجا همه مدلا رو نداره .خودم sony e970w وپانای rs33 ,707 رو اینجا پیدا کردم البته 33 ظاهرا بلوری نیست.
بوجم 1200 نهایتا .ممنون میشم راهنمایی فرمایید.باتشکر

manik57
28-06-2011, 06:51
اره هست 690 تومن
من تا 1 تومن يه ذره بيشتر مي خوام هزينه كنم

ominoaudio
28-06-2011, 09:41
فیلیپس خوبه اگه اصل باشه. دوستان لطفا تو سر مارکها نزنین. سونی رو دست کم نگیرین. شرکتها محصولات رو منطقه ای تولید میکنن.

iran79
28-06-2011, 12:18
دورود به همه کاربران و اساتید این بخش

می خواستم یک سینمای خانگی بگیرم تا باهاش آهنگ و فیلم با کیفیت بالا گوش بدم و ببینم! منظور از کیفیت بالا اینکه خوروجی 1080p رو ساپرت بکنه. یدونه دستگاه WD TV Live HD می خوام بگیرم و می خوام این دستگاه با سینمای خانگی و
تلوزیون(مدل سونی ای ایکس 500) Sync بشه(همدیگرو قبول کنن) بیشتر کیفیت مهمه. نمی خوام صدای آهنگ رو هرروز مثلا تا 50 بالا ببرم، هرروز که عروسی نیست. همسایه ها هم طاقت این چیزارو ندارن. البته خونم یه طبقه هستش. منظور از همسایه ها، همسایه های بقلی هستن.حال خونه حدود 150 متره که می خوام صدا از بلندگوها قشنگ دربیاد. کلا خوب باشه دیگه. اگه بخوام کوتاهش کنم:
1- با دستگاه WD TV Live HD هم خوانی داشته باشه و کیفیت 1080p رو قبول کنه(راجب اپتیکال هم بگید چون فکرکنم دستگاه WD TV Live HD اپتیکال داره)
2- کیفیت پخش تصویر و صدا خوب باشه(صدا خوب ازش دربیاد، نمی خوام که تا ته زیاد کنم)

یک سوال اخر اینکه:
چرا از سونی زیاد صحبت نمی کنید، و بیشتر رو پایونییر و فیلیپس هستید

ببخشید که طولانی شد آرزوی موفقیت برای همه بدرود

Kambiz Moradi
28-06-2011, 13:05
شما ترجیح میدهید یک خانه با جکوزی مشترک داشته باشید یا یک خانه با سالن ورزش مجهز؟

mr_rayan
28-06-2011, 23:43
اره هست 690 تومن
من تا 1 تومن يه ذره بيشتر مي خوام هزينه كنم

فکر کنم مدل رو اشتباه فرمودید؟خود آمپ 2311 اینجا بالای یه تومن قیمت داره.حالا اگه بلندگوهارو هم اضافه کنی باید نردیک به 2 تومن برسه قیمتش.احتمالا منظورتون دنون 1311 هستش.
rs70 گزینه خوبیه برای شما.منتهی در مورد ساپورت هارد اطلاعی ندارم البته اگر از هارد زیاد استفاده می کنید پیشنهادم خرید یک دستگاه HD پلیر هست.

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

سلام به اساتید فعال این بخش
بنده به تازگی یه tv 3d سونی گرفتم و قصد خرید یه سینمای خوب با پخش بلوری و کیفیت صدای خوب دارم.موسقی هم زیاد گوش میدم ولی میخوام کیفیت پخش تصویریش هم عالی باشه.صدای خیلی بلند هم اصلا برام مهم نیست .چون اکثرا با صدای ملایم گوش میدم و تنها کیفیت برام مهمه.ساکن بندر هستم و اینجا همه مدلا رو نداره .خودم sony e970w وپانای rs33 ,707 رو اینجا پیدا کردم البته 33 ظاهرا بلوری نیست.
بوجم 1200 نهایتا .ممنون میشم راهنمایی فرمایید.باتشکر

اگر بتونید یک دنون 1311 تهیه کنید کیفیت خیلی خوبی داره.یک بلوری هم در کنارش تهیه کنید قیمتش تقریبا یک میلیون میشه.شاید یحورده بیشتر(بستگی به بلوری پلیرتون داره)

mr_rayan
28-06-2011, 23:49
دورود به همه کاربران و اساتید این بخش

می خواستم یک سینمای خانگی بگیرم تا باهاش آهنگ و فیلم با کیفیت بالا گوش بدم و ببینم! منظور از کیفیت بالا اینکه خوروجی 1080p رو ساپرت بکنه. یدونه دستگاه WD TV Live HD می خوام بگیرم و می خوام این دستگاه با سینمای خانگی و
تلوزیون(مدل سونی ای ایکس 500) Sync بشه(همدیگرو قبول کنن) بیشتر کیفیت مهمه. نمی خوام صدای آهنگ رو هرروز مثلا تا 50 بالا ببرم، هرروز که عروسی نیست. همسایه ها هم طاقت این چیزارو ندارن. البته خونم یه طبقه هستش. منظور از همسایه ها، همسایه های بقلی هستن.حال خونه حدود 150 متره که می خوام صدا از بلندگوها قشنگ دربیاد. کلا خوب باشه دیگه. اگه بخوام کوتاهش کنم:
1- با دستگاه WD TV Live HD هم خوانی داشته باشه و کیفیت 1080p رو قبول کنه(راجب اپتیکال هم بگید چون فکرکنم دستگاه WD TV Live HD اپتیکال داره)
2- کیفیت پخش تصویر و صدا خوب باشه(صدا خوب ازش دربیاد، نمی خوام که تا ته زیاد کنم)

یک سوال اخر اینکه:
چرا از سونی زیاد صحبت نمی کنید، و بیشتر رو پایونییر و فیلیپس هستید

ببخشید که طولانی شد آرزوی موفقیت برای همه بدرود

شما سقف بودجتون رو هم بفرمایید
سونی هم اگه مدل خوبی داشته یاشه مطمئنا ازش صحبت میشه.منتهی مدل های بهتر توی بازار با قیمت های بهتر هست

setareh20000
29-06-2011, 06:23
با سلام
اگه می شه لطف کنید به من بگید تفاوت سینمای خانگی سامسونگ C655 و C555 چیه؟

iran79
29-06-2011, 16:07
شما سقف بودجتون رو هم بفرمایید
سونی هم اگه مدل خوبی داشته یاشه مطمئنا ازش صحبت میشه.منتهی مدل های بهتر توی بازار با قیمت های بهتر هست

خوب اول اینکه من اطلاع از مشخصات یک سینمای خوب ندارم. منظورم اینکه مثلا یک سینمای خانگی باید حداقل چه چیزهایی داشته باشه. اینو اگه بگین که چه چیزهای پایه ای داره که باید بهش توجه کرد ممنون میشم.

سقف بودجه مثلا تا 500 هزار. آخه من از مشخصات اطلاع ندارم(که چه چیزهایی باید حتما باشه) واسه همین این مبلغ رو گفتم. در پست قبلی هم به قیمت اشاره نکردم چون می خواستم یه مدل پیشنهاد کنید که معقول باشه. نه زیاد گرون که خیلی خفن باشه و نه خیلی چرت.
لطف کنید بگید چه چیزهایی خوبه و واقعا کارایی داره که توی یک سینمای خانگی باید باشه من شاید قیمت رو بالا پایین کردم.
(مثلا یک نفر میره گوشی Apple می خره. خوب گوشی خوبیه ولی بیشتر امکاناتش که خفنه توی اینترنت عرضه میشه که تو ایران کارایی نداره.پس واس ما فایده نداره )

jesus11077
29-06-2011, 22:03
با سلام خدمت اساتید مخصوصا آقا رایان
با راهنمایی دوستان رفتم پایونیر 787 خریدم تووووپ.
فقط از کنترلش خوشم نمیاد میخواستم بپرسم کنترل مدلهای دیگه پایونیر به این مدل میخوره؟
اگه میخوره از کجا میتونم بخرم؟
ممنون

mr_rayan
29-06-2011, 22:54
با راهنمایی دوستان رفتم پایونیر 787 خریدم تووووپ.
فقط از کنترلش خوشم نمیاد میخواستم بپرسم کنترل مدلهای دیگه پایونیر به این مدل میخوره؟
اگه میخوره از کجا میتونم بخرم؟
ممنون
سلام
فکر نکنم بخوره.کنترل خودش مگه چشه؟ساده و قشنگه.

mr_rayan
29-06-2011, 23:14
با سلام
اگه می شه لطف کنید به من بگید تفاوت سینمای خانگی سامسونگ C655 و C555 چیه؟

c655 همون c555 فکر کنم.تو ایران به این مدل هست.یک مدل دیگه هم به اسم c5550 هست که سینما یلوری هست.

jesus11077
29-06-2011, 23:15
آخه 787 خریدم بعلاوه یک ال ای دی سونی ex710 که کنترل هیچکدوم قشنگ نیست ولی کنترل مدلهای بالاتر پایونیر خیلی قشنگه...
در هر حال ممنون

arash_a59
01-07-2011, 13:05
با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید خصوصا آقا رایان عزیز
یه سوال داشتم!
من یه سینما خانگی سونی dz-810 دارم و تا بحال هم سینما خانگی نداشتم که با این مقایسه کنم، اهل موزیک گوش دادن نیستم برای اتصال به کنسول و بازی کردن و گاهی وقتها فیلم دیدن میخوام، با توجه به معایبی که از سونی در این فروم گفته شد راستش دلمو زده! ایا تفاوت صدای این مدلی که من دارم با پایونر 787 به این اندازه هست که ارزش داشته باشه dz-810 رو با ضرر بفروشم و پایونر بخرم؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید.

dadasalam
01-07-2011, 18:45
یه سوال داشتم!
من یه سینما خانگی سونی dz-810 دارم و تا بحال هم سینما خانگی نداشتم که با این مقایسه کنم، اهل موزیک گوش دادن نیستم برای اتصال به کنسول و بازی کردن و گاهی وقتها فیلم دیدن میخوام، با توجه به معایبی که از سونی در این فروم گفته شد راستش دلمو زده! ایا تفاوت صدای این مدلی که من دارم با پایونر 787 به این اندازه هست که ارزش داشته باشه dz-810 رو با ضرر بفروشم و پایونر بخرم؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید.
من که میگم اصلا این کارو نکن همین خیلی خوبه
اما نظر متخصصان مثل آقا رایان مهمتره

iran79
01-07-2011, 20:06
سلام

میشه لطف کنید بگید یک سینمای خانگی خوب چه چیزهایی رو حتما باید داشته باشه؟ یعنی حداقل چی باید داشته باشه؟
تا سقف 600 تومان هم چه مارکی از چه برندی خوبه. راهنمایی کنید ممنون می شم

ariaei_tabar
01-07-2011, 20:17
سلام می خواستم قیمت سینمای خانگی سونی رو بدونم یه چیزی بین 500تا 1000.000
و همین قیمت با برند بهتر ؟

leon scott kendy
01-07-2011, 23:11
سلام بچه ها
تازه دارم می روم و تحقیق می کنم یک Lcd بگیرم و م یخوام باهاش سینمای خانوده بگیرم و جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم دربارش سول کنم
درباره اس سیدی سوالم رو در قسمت خودش پرسیدم و الان سراغ سینمای خانواده اومدم
بچه ها من اصلا تو این زینه یکم اطلاعات هم ندارم و اصلا نمی دونه چه جوری یک چیز خوب بگیرم خواهش می کنم بهم بگید چی خوبه و چی بده و چه مدلی خوب بید
چیز های گرون و خیلی قوی نم یخوام البته حرفه ای می خوام
و بچه ها می شه اصطلاحات درباره این موضوع رو بهم بگید که گنگ نشوم
چون زیاد اطلاع ندارم
ممون می شوم توضیح بهم بدید

fabio montari
02-07-2011, 01:44
بچه ها این
HT-C5550 سام یا این

BCS-707 پایونیر یا این

DAV-DZ910

سونی

manik57
02-07-2011, 11:17
فکر کنم مدل رو اشتباه فرمودید؟خود آمپ 2311 اینجا بالای یه تومن قیمت داره.حالا اگه بلندگوهارو هم اضافه کنی باید نردیک به 2 تومن برسه قیمتش.احتمالا منظورتون دنون 1311 هستش.
rs70 گزینه خوبیه برای شما.منتهی در مورد ساپورت هارد اطلاعی ندارم البته اگر از هارد زیاد استفاده می کنید پیشنهادم خرید یک دستگاه HD پلیر هست.

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

اگر بتونید یک دنون 1311 تهیه کنید کیفیت خیلی خوبی داره.یک بلوری هم در کنارش تهیه کنید قیمتش تقریبا یک میلیون میشه.شاید یحورده بیشتر(بستگی به بلوری پلیرتون داره)

آقا سلام

حق با شماست من اشتباه گفتم به هر حال من ی denon 1911 به همراه jamo 606 خریدم .
می خواستم نظرتون رو بدونم و اینکه بهتره من media player بخرم یا یه dvd player که همه فایل های صوتی و تصویری رو سا÷ورت کنه الیته از خروجی فلاش . چه dvd player یا media player پیشنهاد می کنید؟

نيلا فيلم
02-07-2011, 13:53
سلام اقا رايان
بعد از كلي گشت و گذار تو اين چند هفته دو تا مورد مونده انتخاب كنم از بين برند cerwinvega و monitor audio موندم
تو سرين وگا مدل ve 12 و Cerwin-Vega XLS-28 موندم

VE-12
$239.00
AVAILABILITY: OUT OF STOCK
Ships within 10 business days
12" 3-Way Tower Speaker
(Preliminary specifications subject to change.)

The large, 3-way designs with Bass Reflex and 12-inch woofer, respectively, kick out the high volume and articulated bass that have made Cerwin-Vega famous. They're perfect for everything from the tight definition of mid- and high-frequency rock and jazz to the deep bass of hip-hop and R&B.
• Frequency Response: 28 Hz ‐ 20 kHz
• Peak Power Handling: 300 watts
• Sensitivity (1w/1m): 93 dB
• 5¼" Midrange with Fiber Impregnated Cone
• 1¼" Treated Silver Mylar Tweeter with Ferro Fluid
• 12" Cast Frame High Excursion Woofer
• Protection: Self Resetting, PTC (tweeter), Fuse (woofer)
• Elegant Black-Ash Enclosure

XLS-28
$299.00
8" 3-Way Floor Speaker
The most popular tower in the Classic Series, the XLS-28 offers three-way performance in stylish enclosure. Featuring Dual 8", cast frame high excursion woofer, the XLS includes a 6.5-inch mid-range speaker and a 1-inch soft dome tweeter coupled to a proprietary mid and high frequency waveguide.
Frequency Response:
• 45 Hz - 20 kHz (-3 dB)
• 38 Hz - 20 kHz (-10 dB)
• Power Handling: 200 watts (Peak)
• Sensitivity in SPL: 89.8 dB (@ 8 ohms @ 1 meter full)
• 6.5" Midrange with Fiber Impregnated Cone
• 1" Soft Dome Tweeter with Ferro Fluid
• Dual 8" Cast Frame High Excursion Woofers
• Proprietary Mid and High Frequency Waveguide
• Fuse Protection
Elegant Black-Ash Enclosure

mr_rayan
02-07-2011, 15:26
خوب اول اینکه من اطلاع از مشخصات یک سینمای خوب ندارم. منظورم اینکه مثلا یک سینمای خانگی باید حداقل چه چیزهایی داشته باشه. اینو اگه بگین که چه چیزهای پایه ای داره که باید بهش توجه کرد ممنون میشم.

سقف بودجه مثلا تا 500 هزار. آخه من از مشخصات اطلاع ندارم(که چه چیزهایی باید حتما باشه) واسه همین این مبلغ رو گفتم. در پست قبلی هم به قیمت اشاره نکردم چون می خواستم یه مدل پیشنهاد کنید که معقول باشه. نه زیاد گرون که خیلی خفن باشه و نه خیلی چرت.
لطف کنید بگید چه چیزهایی خوبه و واقعا کارایی داره که توی یک سینمای خانگی باید باشه من شاید قیمت رو بالا پایین کردم.
(مثلا یک نفر میره گوشی Apple می خره. خوب گوشی خوبیه ولی بیشتر امکاناتش که خفنه توی اینترنت عرضه میشه که تو ایران کارایی نداره.پس واس ما فایده نداره )
سلام
ببينيد معمولا يك سري استانداردها وجود داره كه تو هم سينما خانگي ها هم اعمال ميشه مگر مدل هاي خيلي ضعيف كه موضوع بحث ما نيست.
حالا بعضي از افراد هستند كه امكاناتي فراتر از استاندارهاي يك سينما خانگي مي خوان و هر برند و هر مدلي مي تونه يكي دوتا شايد هم بيشتر از اين امكانات رو داشته باشه مثل ساپورت هارد اكسترنال،ضبط روي usb،خوندن يك سري فرمت هاي فشرده،ورودي خروجي هاي بيشتر و ....
شما اگر انتظاراتي در حد معمول و استاندارد داريد خب انتخاب يك سينما خانگي با بودجه مد نظرتون كار راحتي هستش.كافيه تست صدا و تصوير بگيريد.
با بودجه 500 تومن در حال حاضر به نظرم 787 پايونير از بقيه برندها تو زمينه تفكيك صدا بهتر هستش.

mr_rayan
02-07-2011, 15:34
یه سوال داشتم!
لطفا راهنمایی کنید.
نه تفاوت صدا به اون اندازه نيستش كه شما فكركنيد با يك مدل فراتر و خيلي بهتر مواجه هستيد.درسته كه سوني يك سري ضعف هايي داره و همچنين معمولا قيمت بالاتري از ساير برندها داره ولي ارزش نداره كه شما سينما خودتون رو بفروشيد يك مدل مثل 787 رو تهيه كنيد.
اگر روزي خواستيد سينماتون رو تعويض كنيد به فكر مدل هاي بهتر و قوي تر باشيد مثل rs70 پايونير.

نيلا فيلم
02-07-2011, 16:36
سلام
اگه هم bass بخواهم و هم كيفيت و تفكيك صدا
از اين دو تا كدوم بهتره
Cerwin-Vega XLS-28
Cerwin-Vega VE-12

fabio montari
02-07-2011, 20:43
بچه ها این
HT-C5550 سام یا این

BCS-707 پایونیر یا این

DAV-DZ910

سونی

:10::10::10::10:

fabio montari
02-07-2011, 21:04
سینمای خانگی سونی DAV-F500 چطوره

ali yazdi
02-07-2011, 21:42
سلام به شما عزیزانم
قصد خرید یک سینمای خانگی برای فیلم و موزیک در حد مناسب را دارم که تا حدودی فرمتهای صوتی و تصویری رو پشتیبانی کنه و بتونم از استانداردهای صوتی مثل dts-hd و dolby true hd برای بلوری نیز استفاده کنم
از رایان عزیز و سایر عزیزان یه کمک برای انتخاب بهترین در حد 500 تا 600 تومان دارم
اصلا با این بودجه میتونم این موارد رو داشته باشم ؟بیشتر هم روی پایونیر . و فیلیپس دوست دارم سوئیچ کنم میشه ؟
سوال آخر بلوری 3D هم در سینمای خانگی در حال حاضر هست اگه هست چه مدلی موجود در ایران هست
ممنون

mr_rayan
02-07-2011, 22:02
سلام می خواستم قیمت سینمای خانگی سونی رو بدونم یه چیزی بین 500تا 1000.000
و همین قیمت با برند بهتر ؟

چه مدلی مد نظزتون هست؟تو این قیمت ها سونی چند مدل سینما داره.
با بودجه یک میلیون مطمئنا انتخاب بهتری هست مثل rs77 پایونیر.

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

سلام بچه ها
تازه دارم می روم و تحقیق می کنم یک Lcd بگیرم و م یخوام باهاش سینمای خانوده بگیرم و جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم دربارش سول کنم
درباره اس سیدی سوالم رو در قسمت خودش پرسیدم و الان سراغ سینمای خانواده اومدم
بچه ها من اصلا تو این زینه یکم اطلاعات هم ندارم و اصلا نمی دونه چه جوری یک چیز خوب بگیرم خواهش می کنم بهم بگید چی خوبه و چی بده و چه مدلی خوب بید
چیز های گرون و خیلی قوی نم یخوام البته حرفه ای می خوام
و بچه ها می شه اصطلاحات درباره این موضوع رو بهم بگید که گنگ نشوم
چون زیاد اطلاع ندارم
ممون می شوم توضیح بهم بدید

شما اول از همه سقف بودجتون رو مشخص کنید تا بشه پیشنهاد داد.اصطلاح خاصی هم نیست که نیاز به توضیح باشه.همه چیز روشنه؛باز هر چیزی به نظرتون گنگ هست همینجا بپرسید دوستان می تونن کمکتون کنند.

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

بچه ها این
HT-C5550 سام یا این

BCS-707 پایونیر یا این

DAV-DZ910

سونی

بین این سه مدلی که انتخاب کردید dz910 سونی بلوری نیست.سینما بلوری مد نظرتون هست یا نه؟

mr_rayan
02-07-2011, 22:09
سلام اقا رايان
بعد از كلي گشت و گذار تو اين چند هفته دو تا مورد مونده انتخاب كنم از بين برند cerwinvega و monitor audio موندم
تو سرين وگا مدل ve 12 و Cerwin-Vega XLS-28 موندم

VE-12
$239.00
12" 3-Way Tower Speaker
(Preliminary specifications subject to change.)

The large, 3-way designs with Bass Reflex and 12-inch woofer, respectively, kick out the high volume and articulated bass that have made Cerwin-Vega famous. They're perfect for everything from the tight definition of mid- and high-frequency rock and jazz to the deep bass of hip-hop and R&B.
• Frequency Response: 28 Hz ‐ 20 kHz
• Peak Power Handling: 300 watts
• Sensitivity (1w/1m): 93 dB
• 5¼" Midrange with Fiber Impregnated Cone
• 1¼" Treated Silver Mylar Tweeter with Ferro Fluid
• 12" Cast Frame High Excursion Woofer
• Protection: Self Resetting, PTC (tweeter), Fuse (woofer)
• Elegant Black-Ash Enclosure

XLS-28
$299.00
8" 3-Way Floor Speaker
The most popular tower in the Classic Series, the XLS-28 offers three-way performance in stylish enclosure. Featuring Dual 8", cast frame high excursion woofer, the XLS includes a 6.5-inch mid-range speaker and a 1-inch soft dome tweeter coupled to a proprietary mid and high frequency waveguide.
Frequency Response:
• 45 Hz - 20 kHz (-3 dB)
• 38 Hz - 20 kHz (-10 dB)
• Power Handling: 200 watts (Peak)
• Sensitivity in SPL: 89.8 dB (@ 8 ohms @ 1 meter full)
• 6.5" Midrange with Fiber Impregnated Cone
• 1" Soft Dome Tweeter with Ferro Fluid
• Dual 8" Cast Frame High Excursion Woofers
• Proprietary Mid and High Frequency Waveguide
• Fuse Protection
Elegant Black-Ash Enclosure

سلام.خب آمپلی فایر چی هست؟و اینکه عرض کنم قیمت هایی که نوشتید با قیمت هایی که این بلندگوها اینجا پیدا میشه متفاوته.یعنی تقریبا دو برابره.
cerwinVega نشنیدم.monitor audio شنیدم معمولیه و الیته به نظرم کمی گرون با توجه به صدا.

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

سینمای خانگی سونی DAV-F500 چطوره

گرون و ضعیف.ارزش خرید نداره.

iran79
02-07-2011, 23:58
سلام
ببينيد معمولا يك سري استانداردها وجود داره كه تو هم سينما خانگي ها هم اعمال ميشه مگر مدل هاي خيلي ضعيف كه موضوع بحث ما نيست.
حالا بعضي از افراد هستند كه امكاناتي فراتر از استاندارهاي يك سينما خانگي مي خوان و هر برند و هر مدلي مي تونه يكي دوتا شايد هم بيشتر از اين امكانات رو داشته باشه مثل ساپورت هارد اكسترنال،ضبط روي usb،خوندن يك سري فرمت هاي فشرده،ورودي خروجي هاي بيشتر و ....
شما اگر انتظاراتي در حد معمول و استاندارد داريد خب انتخاب يك سينما خانگي با بودجه مد نظرتون كار راحتي هستش.كافيه تست صدا و تصوير بگيريد.
با بودجه 500 تومن در حال حاضر به نظرم 787 پايونير از بقيه برندها تو زمينه تفكيك صدا بهتر هستش.

دورود

با تشکر از شما دوست عزیز.
پایونییر 777 از نظر ظاهری که دیدم عالی بود فقط چندتا سوال:
1- این سینما خانگی HDMI تا 1080p ساپورت می کنه؟ من یک دستگاه WD HD TV Live می خوام بگیرم، می خواستم بدونم رو این خوب جواب میده!؟
2- پشت دستگاه پخش کننده وسترن خروجی اوپتیکال هستش برای وصل کردن به سینمای خانگی. می خواستم ببینم این سینمای خانگی پاییونیری که معرفی کردید(777) ورودی اوپتیکال داره؟
3- این سینما صدای دالبی رو پشتیبانی می کنه؟
4- میشه یه سایت بدید که بتونم تمامی مشخصاتشو ببینم. سایت خودش رفتم چیزی زیادی نگفته بود.

ممنون میشم پاسخ بدید.

بدرود

fabio montari
03-07-2011, 00:42
چه مدلی مد نظزتون هست؟تو این قیمت ها سونی چند مدل سینما داره.
با بودجه یک میلیون مطمئنا انتخاب بهتری هست مثل rs77 پایونیر.

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

شما اول از همه سقف بودجتون رو مشخص کنید تا بشه پیشنهاد داد.اصطلاح خاصی هم نیست که نیاز به توضیح باشه.همه چیز روشنه؛باز هر چیزی به نظرتون گنگ هست همینجا بپرسید دوستان می تونن کمکتون کنند.

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

بین این سه مدلی که انتخاب کردید dz910 سونی بلوری نیست.سینما بلوری مد نظرتون هست یا نه؟
نه دوست عزیز dvd باشه کافیه

mr_rayan
03-07-2011, 12:06
دورود

با تشکر از شما دوست عزیز.
پایونییر 777 از نظر ظاهری که دیدم عالی بود فقط چندتا سوال:
1- این سینما خانگی HDMI تا 1080p ساپورت می کنه؟ من یک دستگاه WD HD TV Live می خوام بگیرم، می خواستم بدونم رو این خوب جواب میده!؟
2- پشت دستگاه پخش کننده وسترن خروجی اوپتیکال هستش برای وصل کردن به سینمای خانگی. می خواستم ببینم این سینمای خانگی پاییونیری که معرفی کردید(777) ورودی اوپتیکال داره؟
3- این سینما صدای دالبی رو پشتیبانی می کنه؟
4- میشه یه سایت بدید که بتونم تمامی مشخصاتشو ببینم. سایت خودش رفتم چیزی زیادی نگفته بود.

ممنون میشم پاسخ بدید.

بدرود
پايونير 787 منظور من هست.
1-اين سينما تا رزولوشن 480p رو ساپورت مي كنه و upscal تا 1080P داره مثل همه سينماهاي ديگه.اگر شما بخوايد HD پلير بگيريد كاري به خروجي تصوير سينما نداريد و فقط با ورودي صداي سينما كار داريد.
2-بله ورودي اپتيكال داره.
3-بله صداي دالبي و dts رو پشتيباني مي كنه.
4-

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:01 PM ----------

نه دوست عزیز dvd باشه کافیه
پس يا اين حساب يه سرچي بفرماييد و چند مدل سينما ديگه مطابق با سليقتون انتخاب كنيد تا دور همديگه بررسي كنيم ببينيم كدوم براي شما مناسب تره.سقف بودجتون رو هم اگه بفرماييد به همراه انتظاراتتون منم مي تونم كمي كمك كنم.

djmerikhi
03-07-2011, 13:21
دوستان بنده تصمیم گرفتم تا محدوده 450 یه سینمای خانگی بگیرم و به دنبال امکاناتی به شرح ذیل هم هستم ممنون می شم اگر مدلی یا مارکی مناسب برای خرید معرفی کنید ...
صدای مناسب منظور بیشتر کیفیت هست
پخش فرمت Mkv
ترجیحاً بلندگوهای بی سیم داشته باشه منظور باندهای عقب خوبه>>.

واقعیت توی بازار گشتم یه مدل ال جی که یادم نمی آید گیرم اومد و یه مدل فیلیپس که به نظرم 5580 بود خوشحال میشم راهنمایی کنید راستی به نظر شما برم از بانه بیارم میشه با همین پول مدل بهتر با امکانات بالاتر پیدا کرد ؟؟؟( مثلا بلو ری داشته باشه ))

jesus11077
03-07-2011, 14:21
من ال ای دی سونی خریدم و یه سینما خانگی 787:
میخواستم بپرسم اگه با کابل اپتیکال tv رو به 787 وصل کنم صدا 5.1 دالبی میشه؟
یا باید تنظیماتی انجام بدم؟
یا اصلا امکان نداره صدای tv به صورت 5.1 از سینما خانگی خارج بشه؟
ممنون

amirpcp30
03-07-2011, 14:28
سلام
می خواستم ببینم سینمای خانگی هامرز خوبه؟
من مدل TT-406R رو امروز دیدم 280 البته پلیرش نیازم نیست چون می خواهم به کامپیوتر وصل کنم چون ددیم قیمتش مناسبه می خواهم بگیرم
به نظرتون خوبه امروز می خواهم بگیرم؟
در این رنج چیز بهتری هم هست؟کیفیت صدا برام مهمه
ممنون

fabio montari
03-07-2011, 14:36
پايونير 787 منظور من هست.
1-اين سينما تا رزولوشن 480p رو ساپورت مي كنه و upscal تا 1080P داره مثل همه سينماهاي ديگه.اگر شما بخوايد HD پلير بگيريد كاري به خروجي تصوير سينما نداريد و فقط با ورودي صداي سينما كار داريد.
2-بله ورودي اپتيكال داره.
3-بله صداي دالبي و dts رو پشتيباني مي كنه.
4-

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:01 PM ----------

پس يا اين حساب يه سرچي بفرماييد و چند مدل سينما ديگه مطابق با سليقتون انتخاب كنيد تا دور همديگه بررسي كنيم ببينيم كدوم براي شما مناسب تره.سقف بودجتون رو هم اگه بفرماييد به همراه انتظاراتتون منم مي تونم كمي كمك كنم.
بودجه 700 راستش برای خونه میخوام tv ام سونی هست 787 چطوره

javadnasr
03-07-2011, 20:20
نظرتون در مورد پایونر BCS 707 چیه?کلا تو رنج 800 تا 1تومن بهترین انتخاب چیه؟کسی میدونه نمایندگی پایونر تو اصفهان کجاست برا خرید سینما خانگی؟

dara_az
03-07-2011, 20:42

fبه نظر من تو رنج 700 تومن بهترین گزینه دنون 1311 هستش.
آمپ خیلی خوبی داره و تفکیک و شفافیت صداشم خیلی خوبه . بیس نرم و عمیقی هم داره.
امکانات آمپش خیلی بیشتر و بهتر از سینماهای تجاری هستش

leon scott kendy
03-07-2011, 23:15
سلام بچه ها خوب من دنبال یک چیز خفن هستم اصلا نمی دونم چه جوری هست من دنبال چیز خوبی هستم که به قیمتش به صرفه طرف های 200 تومان بسه یا کمه
خوب با تشکیلاتی که دارن چی هست
خوب من اصلا ندیدم تاحالا از نزدیک د
البته دیدم منظورم کار نکردم خوب
امکاناتشون چیا هست که با هم فرق دارن
من یک چیز م یخوام که صدای درست و حسابی و 5به 1 که حتمی هست آیا چیز بالا تری برای خانه بید
و اینکه دستگاه دیویدی اش بیشتر فایل ها رو پخش کنه
سی دی دیویدی بلوری خوب این ها چه تفاوتی رو قیمت هایش می زاره
خوب اگه سه بعدی بگیرم خوب این هم باید قابلیت ه بعدی هم داشته باشه
اصلا بی اطلاعاتم انگار تا حالا ندیدم
یکی کمکم کنه خواهش:41:

mr_rayan
03-07-2011, 23:39
دوستان بنده تصمیم گرفتم تا محدوده 450 یه سینمای خانگی بگیرم و به دنبال امکاناتی به شرح ذیل هم هستم ممنون می شم اگر مدلی یا مارکی مناسب برای خرید معرفی کنید ...
صدای مناسب منظور بیشتر کیفیت هست
پخش فرمت Mkv
ترجیحاً بلندگوهای بی سیم داشته باشه منظور باندهای عقب خوبه>>.

واقعیت توی بازار گشتم یه مدل ال جی که یادم نمی آید گیرم اومد و یه مدل فیلیپس که به نظرم 5580 بود خوشحال میشم راهنمایی کنید راستی به نظر شما برم از بانه بیارم میشه با همین پول مدل بهتر با امکانات بالاتر پیدا کرد ؟؟؟( مثلا بلو ری داشته باشه ))

برای پخش فرمت mkv شما باید برید سراغ سینما بلوری ها.مدل 5580 فیلیپس که انتخاب کردید فکر کنم در حال حاضر ارزون ترین و به صرفه ترین سینما بلوری هست که البته 600 تومن قیمت داره و فکر کنم بلندگوهاش هم بیسیم نیست.

mr_rayan
03-07-2011, 23:50
ممنون

سلام.
می تونید وصل کنید.در صورتی که صدای در حال انتقال 5.1 باشه شما از سینما صدای 5.1 خواهید داشت.
تنظیمات که باید انجام بدید.خروجی صدای پنلتون رو روی SPDIF باید قرار بدید احتمالا و function سینماتون هم باید روی digital احتمالا قرار بدید.دقیقا نمی دونم برای سینمای شما به چه اسمی هستش.

---------- Post added at 12:47 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

اگر بودجه 700 در نظرتون هستت.مدل rs33 پایونیر تهیه کنید.و یا مدل 1311 دنون.هر دو مدل رو سرچ کنید و ببینید کدوم مدل برای شما مناسب تره.

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

نظرتون در مورد پایونر BCS 707 چیه?کلا تو رنج 800 تا 1تومن بهترین انتخاب چیه؟کسی میدونه نمایندگی پایونر تو اصفهان کجاست برا خرید سینما خانگی؟

707 پایونیر قبلا هم عرض کردم که تو ایجاد بیس عمیق کمی ضعف داره.
حتما سینما بلوری مد نظرتون هست؟

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:48 AM ----------

سلام بچه ها خوب من دنبال یک چیز خفن هستم اصلا نمی دونم چه جوری هست من دنبال چیز خوبی هستم که به قیمتش به صرفه طرف های 200 تومان بسه یا کمه
خوب با تشکیلاتی که دارن چی هست
خوب من اصلا ندیدم تاحالا از نزدیک د
البته دیدم منظورم کار نکردم خوب
امکاناتشون چیا هست که با هم فرق دارن
من یک چیز م یخوام که صدای درست و حسابی و 5به 1 که حتمی هست آیا چیز بالا تری برای خانه بید
و اینکه دستگاه دیویدی اش بیشتر فایل ها رو پخش کنه
سی دی دیویدی بلوری خوب این ها چه تفاوتی رو قیمت هایش می زاره
خوب اگه سه بعدی بگیرم خوب این هم باید قابلیت ه بعدی هم داشته باشه
اصلا بی اطلاعاتم انگار تا حالا ندیدم
یکی کمکم کنه خواهش:41:

شما با بودجه 200 تومن و امکاناتی که مد نظرتون هست باید برید سراغ برندهای چینی که البته اصلا توصیه نمیشه.
برای یک خرید سینمای استاندارید و مدلی که حداقل سرش به تنش بیارزه باید حداقل 400 تومن در نظر داشته باشید.

djmerikhi
04-07-2011, 05:29
دوست عزیز رایان ممنون از پاسختون پس اگر فرمت mkv بخوام بایستی بلوری بگیرم درسته ؟؟؟
بنده وقتی تلویزیون فیلیپس خودم رو گرفتم یه پلیر 3360 هم کادو بهم دادن اول می خواستم بلندگو وآمپی بگیرم ولی بعد از کمی جستجو سیستمی که ورودی کواکسیال داشته باشه گیر نیاوردم چون این مدل پلیر فیلیپس برای خروجی 5.1 فقط اون نوع خروجی داره که متاسفانه توی اکثر بازار جمهوری جز چند برند اروپایی و البته خیلی گرون چیزی گیر نیاوردم حالا به نظر شما برم دنبال آمپی و اسپیکر یا همون سینمای خانگی در ضمن آیا مارکهای دیگه مثلا ال جی سیستم خانگی با قابلیت پخش MKV توی این رنج قیمت نداره ؟؟

ali yazdi
04-07-2011, 08:03
سلام دوستان سوال قبلی ما رو کسی جواب نداد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ بی خیالش
حداقل این یکی رو خواهشن یکی جواب بده بین 5580 و 5590 فیلیپس چه تفاوتهایی هست ؟
بعد دیروز رفتم طرف 5550 باز داشت و از دو مدل بالا باز نداشت صداشو با یک موزیک تست کرد ساب صدا قابلمه در ولوم بالا میداد میگفت جاش بده باید رو زمین باشه نه تو میز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟
از عزیزان که از دو مدل بالا صدا گرفتن آیا تفکیکش خوبه و تو ولوم بالا موزیک که بیس داشته باشه صدا تشت و قابلمه نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا مغازه معتبری برای تست و خرید تو تهران میشناسین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایتمی با امکانات این دو مدل از مارک دیگه ای هست ؟
ممنون

mr_rayan
04-07-2011, 12:06
دوست عزیز رایان ممنون از پاسختون پس اگر فرمت mkv بخوام بایستی بلوری بگیرم درسته ؟؟؟
بنده وقتی تلویزیون فیلیپس خودم رو گرفتم یه پلیر 3360 هم کادو بهم دادن اول می خواستم بلندگو وآمپی بگیرم ولی بعد از کمی جستجو سیستمی که ورودی کواکسیال داشته باشه گیر نیاوردم چون این مدل پلیر فیلیپس برای خروجی 5.1 فقط اون نوع خروجی داره که متاسفانه توی اکثر بازار جمهوری جز چند برند اروپایی و البته خیلی گرون چیزی گیر نیاوردم حالا به نظر شما برم دنبال آمپی و اسپیکر یا همون سینمای خانگی در ضمن آیا مارکهای دیگه مثلا ال جی سیستم خانگی با قابلیت پخش MKV توی این رنج قیمت نداره ؟؟
براي پخش mkv بايد سينما بلوري تهيه كنيد.البته ال جي الان يك مدل dvd پلير توليد كرده كه اين قابليت رو داره.كه البته اونم بلاخره يك dvd پلير هست و محدوديت پخش رزولوشن داره.
اگر تو توانتون هست يعني حدود 700 تومن.مي تونيد rs33 پايونير بدون پليرش و يا 1311 دنون تهيه كنيد كه ورودي كواكسيال هم دارند.

mr_rayan
04-07-2011, 12:19
سلام دوستان سوال قبلی ما رو کسی جواب نداد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ بی خیالش
حداقل این یکی رو خواهشن یکی جواب بده بین 5580 و 5590 فیلیپس چه تفاوتهایی هست ؟
بعد دیروز رفتم طرف 5550 باز داشت و از دو مدل بالا باز نداشت صداشو با یک موزیک تست کرد ساب صدا قابلمه در ولوم بالا میداد میگفت جاش بده باید رو زمین باشه نه تو میز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟
از عزیزان که از دو مدل بالا صدا گرفتن آیا تفکیکش خوبه و تو ولوم بالا موزیک که بیس داشته باشه صدا تشت و قابلمه نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا مغازه معتبری برای تست و خرید تو تهران میشناسین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایتمی با امکانات این دو مدل از مارک دیگه ای هست ؟
ممنون
فكر كنم تفاوتش فقط تو پايه بلندگوها باشه.شما كه رفتي نمايندگي فيليپس دقيق سوال مي كرديد.
در مورد بيس متاسفانه تو مدل هاي جديد بيس كمي خشك شده البته تو خونه صدا كمي نرم تر ميشه ولي نه به اون اندازه اي كه فروشنده مي گه.اگر بيس نرم تر بخوايد مدل هاي شركت سوني هستند و همينطور شركت پايونير ولي بقيه شركت ها بيس خشكي دارند.
براي خريد يسر به وليعصر بالاتر از خ بهشتي بزنيد.

iran79
04-07-2011, 14:23
دورود

با سپاس از کلیه دوستان
می خواستم بدونم سینما خانگی سونی مدل DAV-DZ810 و DAV-DZ610خوب هستن؟ کدوم یکیشون بهتره؟ و اینکه تو این رنج قیمت 500 تا 600 هزار تومن این سینماها بهتره یا پایونییر HTZ787؟

با تشکر از همه

بدرود

djmerikhi
04-07-2011, 14:39
پس با این تفاصیر بهترین گزینه موجود همون فیلیپس 5580 هست حالا به نظرتون برم بانه می صرفه یا نه دوستان کسی خبر نداره اختلاف قیمت بانه با تهران توی این مدل یا حتی در صورت کلی سینمهای خانگی با تهران چقدر هست ؟

ali yazdi
04-07-2011, 19:31
فكر كنم تفاوتش فقط تو پايه بلندگوها باشه.شما كه رفتي نمايندگي فيليپس دقيق سوال مي كرديد.
در مورد بيس متاسفانه تو مدل هاي جديد بيس كمي خشك شده البته تو خونه صدا كمي نرم تر ميشه ولي نه به اون اندازه اي كه فروشنده مي گه.اگر بيس نرم تر بخوايد مدل هاي شركت سوني هستند و همينطور شركت پايونير ولي بقيه شركت ها بيس خشكي دارند.
براي خريد يسر به وليعصر بالاتر از خ بهشتي بزنيد.
==========================================
سلام رایان جان قربونت برم تو جمهوری یه مغازه تو یه کوچه پیدا کردم داشت و از مارکهای دیگم تو مغازش بود یعنی نمایندگی نبود
اما بیس خشک و نرم مشکلش نبود مثل بیس یه بلندگو ماشین که با آمپ مچ نباشه قارپ قارپ صدا میکرد دومدل 5580 و 5590 هم مثل همینه بلندگوهاش و .... پس اینها هم همون شکلن؟

یه زحمت دوست گلم آدر س دقیق رو میشه برام پیام خصوصی کنید یا در صورت امکان تلفنش رو

با تشکر :11:

privatedlove
04-07-2011, 21:18
دوستان یک سینمای خانگی میخواستم بگیرم
سقف هزینه تا 400 تومن
ممنون میشم چند مدل مناسب معرفی کنید
تلوزیون=sony EX720

iran79
04-07-2011, 21:50
ممنون

سلام دوست عزیز
سینمایی که خریده مبارکت باشه
منم می خوام همین مدل پایونییر رو که اینجا به من معرفی شده بگیرم، می خوام بدونم شما الان از این سینمای پایونییر تو همین چند روز راضی بودی؟ کیفیت پخش تصویر و صدا قابل قبول هست؟ توصیه می کنی ماهم بگیریم یا نه؟

ممنون می شم جواب بدی

jesus11077
04-07-2011, 22:07
سلام دوست عزیز
سینمایی که خریده مبارکت باشه
منم می خوام همین مدل پایونییر رو که اینجا به من معرفی شده بگیرم، می خوام بدونم شما الان از این سینمای پایونییر تو همین چند روز راضی بودی؟ کیفیت پخش تصویر و صدا قابل قبول هست؟ توصیه می کنی ماهم بگیریم یا نه؟

ممنون می شم جواب بدی

سلام iran79 عزیز
من زیاد سیستم باز نیستم ولی صدای بلند موزیک رو دوست دارم، خلاصه اینکه به نظر من حرف نداره ( از دید من )
چون هم dvd پخش کردم و هم موزیک صوتی که خیلی بهم حال داده...
انشاا... اگه خریدی ازش راضی باشی

leon scott kendy
04-07-2011, 23:23
شما با بودجه 200 تومن و امکاناتی که مد نظرتون هست باید برید سراغ برندهای چینی که البته اصلا توصیه نمیشه.
برای یک خرید سینمای استاندارید و مدلی که حداقل سرش به تنش بیارزه باید حداقل 400 تومن در نظر داشته باشید.

خوب ممنون می گم با بودجه 400 هزار تومانی چی می شه گرفت فرقش با ارزون تر چی بید
و اینکه می شه یک مدل بگید و کارایی هاش هم برام توضیح بدید
خوب یک چیز خفن نمی خوام چون باسه خونه عادی بید صداش م یخوام بلند باشه و نه دیگه برای ترکوندن سالن و این جور چیز های برای یک خونه عادی و دیدن فیلم و موزیک ویدیو
که عادی باشه و گاهی هم صدا رو ببریم بالا و عضی نشیم ولی یک چیز بترکون نمی خوام
و بعد می خوام دستگاه دیویدی بیشتر فایل ها رو پخش کنه چون اگه ای سیدی یا ال ای دی سه بعدی بگیرم باید این تشکیلات رو داشته باشه و کیفت خوب بهم بده و از این جور چیز ها ممنون می شوم یکم برام توضیح بدید و فرق مدل ها رو بگید و بگیرد چه تفاوتی در قیمت ها هست منظورم تکنولوژی آن ها بید
ممنون می شوم :20:

mr_rayan
05-07-2011, 04:48
دورود

با سپاس از کلیه دوستان
می خواستم بدونم سینما خانگی سونی مدل DAV-DZ810 و DAV-DZ610خوب هستن؟ کدوم یکیشون بهتره؟ و اینکه تو این رنج قیمت 500 تا 600 هزار تومن این سینماها بهتره یا پایونییر HTZ787؟

با تشکر از همه

بدرود

خب dz810 بهتره.fz900 سونی هم خوبه.باید بری خودت صداشون رو بشنوی.

---------- Post added at 05:42 AM ---------- Previous post was at 05:40 AM ----------

پس با این تفاصیر بهترین گزینه موجود همون فیلیپس 5580 هست حالا به نظرتون برم بانه می صرفه یا نه دوستان کسی خبر نداره اختلاف قیمت بانه با تهران توی این مدل یا حتی در صورت کلی سینمهای خانگی با تهران چقدر هست ؟

تا اونجایی که من می دونم اختلاف قیمت اندک هستش.کلا اختلاف قیمت اجناس بانه تو اجناس گرون چشمگیر هست مثل یه tv که 1.5 به بالا پولش باشه.

---------- Post added at 05:44 AM ---------- Previous post was at 05:42 AM ----------

==========================================
سلام رایان جان قربونت برم تو جمهوری یه مغازه تو یه کوچه پیدا کردم داشت و از مارکهای دیگم تو مغازش بود یعنی نمایندگی نبود
اما بیس خشک و نرم مشکلش نبود مثل بیس یه بلندگو ماشین که با آمپ مچ نباشه قارپ قارپ صدا میکرد دومدل 5580 و 5590 هم مثل همینه بلندگوهاش و .... پس اینها هم همون شکلن؟

یه زحمت دوست گلم آدر س دقیق رو میشه برام پیام خصوصی کنید یا در صورت امکان تلفنش رو

با تشکر :11:

سلام.
آدرس دقیق رو عرض کردم.خ ولیعصر کمی بالاتر از خ بهشتی حدود 50 الی 100 متر سمت راست.تلفن متاسفانه ندارم.

---------- Post added at 05:46 AM ---------- Previous post was at 05:44 AM ----------

دوستان یک سینمای خانگی میخواستم بگیرم
سقف هزینه تا 400 تومن
ممنون میشم چند مدل مناسب معرفی کنید
تلوزیون=sony EX720

202 پایونیر
3540 فیلیپس
580 پاناسونیک
610 سونی

---------- Post added at 05:48 AM ---------- Previous post was at 05:46 AM ----------

خوب ممنون می گم با بودجه 400 هزار تومانی چی می شه گرفت فرقش با ارزون تر چی بید
و اینکه می شه یک مدل بگید و کارایی هاش هم برام توضیح بدید
خوب یک چیز خفن نمی خوام چون باسه خونه عادی بید صداش م یخوام بلند باشه و نه دیگه برای ترکوندن سالن و این جور چیز های برای یک خونه عادی و دیدن فیلم و موزیک ویدیو
که عادی باشه و گاهی هم صدا رو ببریم بالا و عضی نشیم ولی یک چیز بترکون نمی خوام
و بعد می خوام دستگاه دیویدی بیشتر فایل ها رو پخش کنه چون اگه ای سیدی یا ال ای دی سه بعدی بگیرم باید این تشکیلات رو داشته باشه و کیفت خوب بهم بده و از این جور چیز ها ممنون می شوم یکم برام توضیح بدید و فرق مدل ها رو بگید و بگیرد چه تفاوتی در قیمت ها هست منظورم تکنولوژی آن ها بید
ممنون می شوم :20:

شما اگر می خواید پنل سه بعدی بگیرید پس باید یه سینمای سه بعدی هم تهیه کنید.سینماهای معمولی به کارتون نمیاد.الان مناسب ترین مدل سه بعدی تی بازار از نظر قیمتی و کارکرد مدل 5580 فیلیپس هست که 600 تومن هم قیمت داره.

djmerikhi
05-07-2011, 06:17
اقا یه سئوال چطوری میشه با هزینه کمتر مثلا یه سینمای خانگی ارزونتر بخری ولی بعد بدون لپ تاپ بشه فرمت MKV رو هم باهاش دید ....
یکی از دوستان می گفت در دستگاه های پلیری که قابلیت ابدیت دارن میشه با نرم افزار هکشون کرد و استفاده کرد آیا واقعیت داره ؟

Alfredo
06-07-2011, 19:20
سلام به دوستان گل

من دنبال به سينماي خانگي هستم با اين مشخصات
١.كيفيت پخش آهنگ توش خيلي خوب باشه (خصوصا تيوترش) بلندي صدا واسم مهم نيست...
٢.بلوتوث داشته باشه
٣.قيمت هرچي كمتر بهتر (نهايت ٥٠٠)
اگه آيپاد ساپورت هم باشه عاليه (اگه نبود هم اشكال نداره)

خودم گشتم يه سمسونگ پيدا كردم x715 ولي نميدونم ايران هست يا نه ؟ قيمتش ؟

با تشكر !!!!!!

moridsl
08-07-2011, 00:55
منم یه لومکسی از isfanshop خریدم. مثل یکی از بچه های این انجمن( noorashegh)
بعد از دو ماه تصاویر فریز میشد و خیلی رو اعصاب بود.متاسفانه درست جواب نمیدن و میگن مشکل از انتنه.حتی یه انتن نوع خریدم. بهتر که نشد هیچ بدترم شد.هر کاری کردم درست نشد.
میخواستم یه مدل دیگه بگیرم .لطفا راهنمایی کنید که چه مدلی بهتره؟برفک نشه؟پشتیبانی داشته باشه؟مدل مد نظر خودم تیکسویژن333 هست؟نظر شما چیه؟

javadnasr
08-07-2011, 11:10
سلام
کسی از دوستان میدونه تو اصفهان از کجا میشه سینمای خانواده پایونر خرید؟ من خیابان شیخ بهایی را گشتم فقط سونی ال جی و سامسونگ و فیلیپس موجود بود

davood-d
08-07-2011, 15:08
سلام
کسی از دوستان میدونه تو اصفهان از کجا میشه سینمای خانواده پایونر خرید؟ من خیابان شیخ بهایی را گشتم فقط سونی ال جی و سامسونگ و فیلیپس موجود بود

ميتوني از سايت چاره سفارش بدي برات بيارن:20:

payamovie
08-07-2011, 16:18
سلام
لطفا بهترین مدل پایونیر تا سقف 1 میلیون که بلوری و 3بعدی باشه رو بهم معرفی کنید.کیفیت صدا بیشتر برام مهمه تا بلندی.

isfahaneshop
08-07-2011, 16:19
متاسفانه به دلایل ... ویرایش شد.

moridsl
08-07-2011, 20:17
از بندرعباس گرفتم .بخاطرش خودم رفتم پست تا بم دادن.الان بردم خونه فامیلامون امتحان کنم که شاید مشکل از انتن ما باشه.ولی اونجا هم فریز شد

moridsl
08-07-2011, 20:19
الان بهترین مدل که فریز نشه کدومه؟میخوام یکی دیگه بخرم؟

moridsl
08-07-2011, 20:35
اقای noorashegh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن که دومین دستگاه شون رو همین مشکل داشت یعنی فریز میشد؟

mr_rayan
08-07-2011, 20:54
سلام
لطفا بهترین مدل پایونیر تا سقف 1 میلیون که بلوری و 3بعدی باشه رو بهم معرفی کنید.کیفیت صدا بیشتر برام مهمه تا بلندی.

با این بودجه ای که شما مد نظرتون هست اگر بخوای یه سیستم سه بعدی با کیفیت صدای خوب تهیه کنید بهتره که مدل 1311 دنون بگیرید به همراه یه بلوری پلیر سه بعدی .
در مورد پایونیر اگر بخواید سیستم سه بعدی بگیری باید rs77 به همراه یه بلوری سه بعدی بگیری که حدود 1200 شاید یخورده بیشتر تموم بشه.
مدل 1311 دنون به همراه بلوری سه بعدی زیر 1100 تموم میشه.ببینید کدوم با بودجتون سازگاری داره.

jesus11077
08-07-2011, 23:16
با سلام
به نظر دوستان سونی dz810 از تمام لحاظ بهتره یا پایونیر htz787 ?
دوستانی که صدای هر دو رو تست کردن لطف کنن نظر بدن
ممنون

moridsl
09-07-2011, 03:26
الان ما که در بندرعباسیم .فقط 9 تا کانل میگیره؟چرا 9تا؟میگه نگفتم 14 تا رو میگیره؟تازگی ها هم که شیکه شما افتتاح شده؟

djmerikhi
09-07-2011, 06:55
بنده که انقدر رفتم توی کار بررسی این دستگاه و اون دستگاه که اون مدن 5580 فیلیپس که قرار بود از یکی از بچه ها بگیرم 550 رو طرف ردش کرد بره حالا رفتم نمایندگی میگه 750 مخم سوت کشد حالا موندم با این پول 500 تومان چی بگیرم اگر میشه ممنون میشم مدلی که قابلیت پخش MKV داشته باشه به هم معرفی کنید ...

dara_az
09-07-2011, 08:41
سلام به همه دوستان عزیز
غرض از مزاحمت اینکه میخواستم بپرسم ببینم که احیانا از شما دوستان میدونید که ست سنتر + سراند اسپیکر های جامو 426 رو به صورت جدا هم میفروشند یا نه ؟ خود اسپیکر های استند جلو رو نمیخوام . فقط سنتر + سراند و احیانا یک عدد ساب جامو 250 . و از شما دوستان احیانا کسی مسیرش اونوری نیست یا تلفنی ندارید که بشه پرسید که این ست رو جدا میفروشند یا نه و اگر جدا میفروشند قیمتش چند میشه . ممنون و تشکر پیشاپیش از شما.

S420 CEN + S420 SUR +JAMO SUB 250

payamovie
09-07-2011, 12:41
با این بودجه ای که شما مد نظرتون هست اگر بخوای یه سیستم سه بعدی با کیفیت صدای خوب تهیه کنید بهتره که مدل 1311 دنون بگیرید به همراه یه بلوری پلیر سه بعدی .
در مورد پایونیر اگر بخواید سیستم سه بعدی بگیری باید rs77 به همراه یه بلوری سه بعدی بگیری که حدود 1200 شاید یخورده بیشتر تموم بشه.
مدل 1311 دنون به همراه بلوری سه بعدی زیر 1100 تموم میشه.ببینید کدوم با بودجتون سازگاری داره.
با تشکر پس لطفا مدل های خوب بلوری پلیر 3بعدی پایونیر و دنون رو هم معرفی کنید.
اگر میشه میخوام بدونم کجای تهران میتونم اینها رو گیر بیارم.اگر بر خلاف قوانینه لطفا خصوصی جواب بدید
مرسی

miladsa
09-07-2011, 13:10
سلام

دوستان نظرتون در مورد مدل های HTP-SE71 ، HTP-SE72 ویا HTP -SE8 پایونیر چی هست ؟

تو ایران موجود هست ؟ قیمتش حدودا چند هست ؟

isfahaneshop
09-07-2011, 13:41
از بندرعباس گرفتم .بخاطرش خودم رفتم پست تا بم دادن.الان بردم خونه فامیلامون امتحان کنم که شاید مشکل از انتن ما باشه.ولی اونجا هم فریز شد
عزیزم دیگه اداره پست که مال من نیست!
یا خانه نبودی و پست آورده و برگشت خورده، یا مشکل از پست اونجاست که برات نیاورده.

الان بهترین مدل که فریز نشه کدومه؟میخوام یکی دیگه بخرم؟
با بخش خدمات که شماره اش توی کارت گارانتی شما هست تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
شرکت پاژنگ
شما بگرد و ببین غیر از خودت و اون آقا چندتا شاکی داره!
بعد برو مارکهایی مثل ایکس ویژن، پروویژن، دنای و ... که اینقدر تبلیغات میکنند را ببین چندتا شاکی داره
میشه مدل آنتنی که به این دستگاه متصل کردی را برام پ خ بدی؟

اقای noorashegh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن که دومین دستگاه شون رو همین مشکل داشت یعنی فریز میشد؟
اون دستگاه هم گارانتی داره، اگه واقعاً مشکلی داره بیاوردند تا ببینیم واقعاً مشکل از کجاست
یا دستگاه هایی که بهشون دادیم خرابه و یا مشکل از آنتن خانه شون است

الان ما که در بندرعباسیم .فقط 9 تا کانل میگیره؟چرا 9تا؟میگه نگفتم 14 تا رو میگیره؟تازگی ها هم که شیکه شما افتتاح شده؟
تعداد شبکه ها را گیرنده کم و زیاد نمی کنه، صدا و سیما این کار را می کنه و ربطی به گیرنده نداره
تا فرستنده چیزی را نفرسته شما چطور توقع داری گیرنده ات اونها را بگیره؟ حالا هر مارکی باشه.
اینجا هر شبکه ای اضافه بشه شما می تونید ببینید
توی اصفهان 15 تا ، تهران 14تا و ....

نيلا فيلم
09-07-2011, 17:56
با سلام خدمت همه
خدمت دوستان كه چند هفته اي ميشه تو بازار و سايتها در پي انتخاب يك سيستم صوتي هاي فاي تا سقف 2 ميليون تومان و 1.5 ميليون تومان بودم نتيجه اينكه تو سايتهاي ايراني كه جز اينجا بقيه مفتش هم گرونه دريغ از معرفي دو تا سيستم درست و حساب
اينجا هم كه همه تا يه چيزي ميشه ميگن جامو
رفتم بازار جامو رو از نزديك صداشو تست كردم
نتيجه اينكه در بين بقيه برندهاي بازار اصلا صحبتش نيست مخصوصا سري اس s
حالا اين ليست رو تو بازار جمهوري ديدم و اينجا براي شما عزيران اماتور و حرفه اي براي نظر خواهي قرار دادم
اميدوارم اخرش ختم به يه انتخاب عالي بشه
امپلي فاير هم گذاشتم نكته اينكه قيمت امپلي فاير جهاني در نظر بگيريد

امپلي فاير
دنون 1912
اونكيو 808
ياماها ....
Cerwin Vega Ve12 با فركانس20 تا 20000 حساسيت 93 قدرت 300 وات امپدانس 8 قيمت 750000 تومان
Dyna Audio Excite X32 با فركانس37 تا 23000 حساسيت 87 قدرت 200 وات امپدانس 4 قيمت 1650000 تومان
TriAngle color با فركانس45 تا 24000 حساسيت 90 قدرت 100 وات امپدانس 6 قيمت 1650000 تومان
Dali IKON 6 MK2 با فركانس39 تا 30000 حساسيت 89 قدرت 180 وات امپدانس 6 قيمت 1500000 تومان
Focal 716 V با فركانس50 تا 28000 حساسيت 91.5 قدرت 100 وات امپدانس 8 قيمت 1250000 تومان
Monitor Audio RS6 با فركانس38 تا 30000 حساسيت 91 قدرت 120 وات امپدانس 6 قيمت 800000 تومان
Tannoy Mercury V4 با فركانس32 تا 25000 حساسيت 91 قدرت 100 وات امپدانس 8 قيمت 750000 تومان

خواهش ميكنم فني نظر بدين متراژ اصلا مهم نيست مهم كيفيت عالي با بهترين بودجه

Alfredo
09-07-2011, 18:19
سلام به دوستان گل

من دنبال به سينماي خانگي هستم با اين مشخصات
١.كيفيت پخش آهنگ توش خيلي خوب باشه (خصوصا تيوترش) بلندي صدا واسم مهم نيست...
٢.بلوتوث داشته باشه
٣.قيمت هرچي كمتر بهتر (نهايت ٥٠٠)
اگه آيپاد ساپورت هم باشه عاليه (اگه نبود هم اشكال نداره)

خودم گشتم يه سمسونگ پيدا كردم x715 ولي نميدونم ايران هست يا نه ؟ قيمتش ؟

با تشكر !!!!!!

شرمنده كرديد مارو انقد تحويل گرفتيد !!!

leon scott kendy
09-07-2011, 21:42
شما اگر می خواید پنل سه بعدی بگیرید پس باید یه سینمای سه بعدی هم تهیه کنید.سینماهای معمولی به کارتون نمیاد.الان مناسب ترین مدل سه بعدی تی بازار از نظر قیمتی و کارکرد مدل 5580 فیلیپس هست که 600 تومن هم قیمت داره.

سلام دوست من
خوب نه سه بعدی نمی گیرم
فقط یک چیزی به نظرت چه بردنی خوبه
و یک چیزی مجا تهران بروم که بازارش باشه
خوب تو همون رنج 400 حالا یکم بالا پایین فرقی نداره ولی خیلی خوب باشه و پایین ترین قیمت
البته شکل و شمایل برام مهمه

Pejman3
10-07-2011, 08:50
با سلام خدمت همه
خدمت دوستان كه چند هفته اي ميشه تو بازار و سايتها در پي انتخاب يك سيستم صوتي هاي فاي تا سقف 2 ميليون تومان و 1.5 ميليون تومان بودم نتيجه اينكه تو سايتهاي ايراني كه جز اينجا بقيه مفتش هم گرونه دريغ از معرفي دو تا سيستم درست و حساب
اينجا هم كه همه تا يه چيزي ميشه ميگن جامو
رفتم بازار جامو رو از نزديك صداشو تست كردم
نتيجه اينكه در بين بقيه برندهاي بازار اصلا صحبتش نيست مخصوصا سري اس s
حالا اين ليست رو تو بازار جمهوري ديدم و اينجا براي شما عزيران اماتور و حرفه اي براي نظر خواهي قرار دادم
اميدوارم اخرش ختم به يه انتخاب عالي بشه
امپلي فاير هم گذاشتم نكته اينكه قيمت امپلي فاير جهاني در نظر بگيريد

امپلي فاير
دنون 1912
اونكيو 808
ياماها ....
Cerwin Vega Ve12 با فركانس20 تا 20000 حساسيت 93 قدرت 300 وات امپدانس 8 قيمت 750000 تومان
Dyna Audio Excite X32 با فركانس37 تا 23000 حساسيت 87 قدرت 200 وات امپدانس 4 قيمت 1650000 تومان
TriAngle color با فركانس45 تا 24000 حساسيت 90 قدرت 100 وات امپدانس 6 قيمت 1650000 تومان
Dali IKON 6 MK2 با فركانس39 تا 30000 حساسيت 89 قدرت 180 وات امپدانس 6 قيمت 1500000 تومان
Focal 716 V با فركانس50 تا 28000 حساسيت 91.5 قدرت 100 وات امپدانس 8 قيمت 1250000 تومان
Monitor Audio RS6 با فركانس38 تا 30000 حساسيت 91 قدرت 120 وات امپدانس 6 قيمت 800000 تومان
Tannoy Mercury V4 با فركانس32 تا 25000 حساسيت 91 قدرت 100 وات امپدانس 8 قيمت 750000 تومان

خواهش ميكنم فني نظر بدين متراژ اصلا مهم نيست مهم كيفيت عالي با بهترين بودجه

در مورد جامو چیزی که الان باعث شده زیاد در موردش بحث باشه اینه که نسبت کارایی به قیمت Price/Performance بالایی داره یعنی به نسبت پولی که پرداخت می کنید بلندگوی خوبی بهتون می ده. در ضمن جامو فقط بلندگوی نسبتاً ارزون نمی سازه و تقریباً رنج تولیداتش کامله.
سری S جامو تقریباً برای هر کاری یه جواب خوب بهتون می ده یعنی چه تو فیلم و افکت و چه توی موزیک های متفاوت بازده خوبی داره هر چند بهترین نیست. حتی 426 که تقریباً پایین ترین مدلش هست هم صدای خیلی خوبی داره در سطح خودش.
این طور که من متوجه شدم اگه شما بیشتر برای موزیک می خوای سری C جامو می تونه انتخاب بهتری باشه البته کمی گرون تر هست.
در مورد این بلندگوهایی که نوشتین من صدای بیشترشون رو تست نکردم ولی به طور کلی Cerwin Vega رو دوست ندارم چون کلاً به قول آقای برزین بلندگوی باشگاهی و بیشتر به درد موزیک دیسکو می خوره و ظاهرش هم چندان برای منزل ظرافت نداره.
Tannoy هم چند مدلش رو تست کردم به نظر صداش شبیه همین سینما خانگی های معمولیه و چندان صداش عمق نداره.
در ضمن تجربه به من ثابت کرده که گوش های افراد مختلف سلیقه های متفاوتی داره به همین خاطر تست صدا توسط خودتون بهترین راه حل برای خریده

نيلا فيلم
10-07-2011, 10:24
سلام
ممنون اقا پژمان
در مورد سرين خيالمو راحت كردين و تانوي با نظرت كاملا موافقم

ولي در مورد بقيه با توجه به مشخصات فني شون كدوم دو تا در اولويت انتخابتون هستند

سپاس فراوان

leon scott kendy
10-07-2011, 12:50
سلام دوست من
خوب نه سه بعدی نمی گیرم
فقط یک چیزی به نظرت چه بردنی خوبه
و یک چیزی مجا تهران بروم که بازارش باشه
خوب تو همون رنج 400 حالا یکم بالا پایین فرقی نداره ولی خیلی خوب باشه و پایین ترین قیمت
البته شکل و شمایل برام مهمه

سلام بچه ها من یک سینمایخانواده بهم معرفی شد مدلش رو یادم نبید ولی سامسونگ بید و 800 وات و گفت 420 تومان بید این ی که می گن خوبه
چیزی از این بهتر تو این رنج قیمت هست

mr_rayan
10-07-2011, 13:52
با تشکر پس لطفا مدل های خوب بلوری پلیر 3بعدی پایونیر و دنون رو هم معرفی کنید.
اگر میشه میخوام بدونم کجای تهران میتونم اینها رو گیر بیارم.اگر بر خلاف قوانینه لطفا خصوصی جواب بدید
مرسی
خب شما براي خريد بلوري سه بعدي حتما نيازي نيست كه دنون و يا پايونير تهيه كنيد چون قيمت بلوري پليرهاش بالاست.
شما مي تونيد سيستم rs77 پايونير رو بدون پليرش تهيه كنيد و يه بلوري پلير هم به انتخاب خودتون و بودجه خودتون از هر برندي تهيه كنيد.پايونير بلوري سه بعديش فكر كنم LX52 ؤ يا LX53 هستش.دقيق حضور ذهن ندارم ولي قيمتش 500 تومن به بالاست.
شما مي تونيد مثلا مدل c6900 سامسونگ رو تهيه كنيد به عنوان بلوري پلير و يا 7500 فيليپس رو و يا اگه از هر برند ديگه اي كه مد نظرتون هست.
مدل دنون 1311 هم هست كه كلا بدون پلير فروخته ميشه و مي تونيد بلوري پلير دنون هم براش تهيه كنيد ولي قيمت بالايي داره.
در هر صورت شما آمپ و بلندگوهاتون رو يا دنون 1311 برداريد و يا rs77 پايونير و بعد بلوري سه بعديتون رو انتخاب كنيد.

djmerikhi
10-07-2011, 14:37
دوست عزیز رایان خسته نباشید چند روزی نبودید دلمون تنگ شده بود و سئوالات بی جواب..
آقا این مدل پایونیر rs77 که گفتید بلندگوها و سابش ورودی کواکسیال داره و اگر داره قیمتش چقدر هست چون بنده پلیر 3360 فیلیپس دارم که برای صدای 5.1 فقط می تونم از خروجی کواکسیال اون استفاده کنم ....
نگفتی تا 500 تومان هم چه مدلی هست که MKV ساپورت کنه ؟؟؟

miladsa
10-07-2011, 14:37
سلام

دوستان نظرتون در مورد مدل های HTP-SE71 ، HTP-SE72 ویا HTP -SE8 پایونیر چی هست ؟

تو ایران موجود هست ؟ قیمتش حدودا چند هست ؟

کسی اطلاعاتی در مورد این سینما خانوادگی ها نداشت ؟؟

manik57
10-07-2011, 15:30
سلام

از اساتید امر سوال دارم :

من denon 1911 با jamo 606 خریدم . نظرتون چی هست؟ و لطفا یک dvd player مناسب با این مجموعه که هز خروجی usb بتونم اکثر فرمت های تصویری رو ببینم چی هست؟ آیا نوع dvd player در کیفیت صدای این سیستم تاثیر قابل توجهی میزاره؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

manik57
10-07-2011, 15:30
سلام

من denon 1911 با jamo 606 خریدم . نظرتون چی هست؟ و لطفا یک dvd player مناسب با این مجموعه که هز خروجی usb بتونم اکثر فرمت های تصویری رو ببینم چی هست؟ آیا نوع dvd player در کیفیت صدای این سیستم تاثیر قابل توجهی میزاره؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

hosein.n1363
10-07-2011, 17:47
دوستان من ازدواج کردم و تا 3 ماه دیگه میرم خونه خودم به نظر شما با بودجه 400 هزار تومان چه سینمای خانگی بخرم
ممنون

Alfredo
10-07-2011, 18:43
کسی تاحالا صدای x715 سامسونگ رو شنیده !؟

اصلا کسی تاحالا تو ایران دیدتش !؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr_rayan
10-07-2011, 21:33
سلام

آمپ کمی ضعیف هست ولی بد هم نیست.اگر از خروجی usb بخواید استفاده کنید بهتره یک hd پلیر تهیه کنید.
دی وی دی پلیر خوب تو بازار هست ولی با قسمت بالا و پشتیبانی فرمت های استاندارد.
.
.
اگر هدف شما دیدن فرمت های فشرده و دانلودی و یا کپی باشه بهتره که پول برای دی وی دی پلیر گرون ندی و یک پلیر تجاری تهیه کنید.

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

دوست عزیز رایان خسته نباشید چند روزی نبودید دلمون تنگ شده بود و سئوالات بی جواب..
آقا این مدل پایونیر rs77 که گفتید بلندگوها و سابش ورودی کواکسیال داره و اگر داره قیمتش چقدر هست چون بنده پلیر 3360 فیلیپس دارم که برای صدای 5.1 فقط می تونم از خروجی کواکسیال اون استفاده کنم ....
نگفتی تا 500 تومان هم چه مدلی هست که MKV ساپورت کنه ؟؟؟

سلام.ممنون.خواهش می کنم.متاسفانه گاهی اصلا فرصت نمی کنم به فروم سر بزنم.
rs77 گرون هستش.دور و بر 900
اگر از پلیر خودتون به همراه یک پکیج خوش صدا می خواید استفاده کنید و قیمت متوسطی هم داشته باشه مدل rs33 پایونیر رو بدون پلیرش تهیه کن.فکر کنم حدود 600 الی 650 تومن تموم بشه.آمپش هم ورودی کواکسیال داره و نگران نباش.
تا 500 تومن مدلی سراغ ندارم که mkv ساپورت کنه.

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

کسی اطلاعاتی در مورد این سینما خانوادگی ها نداشت ؟؟

تو ایران نیست.نمایندگی وارد نمی کنه.

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

دوستان من ازدواج کردم و تا 3 ماه دیگه میرم خونه خودم به نظر شما با بودجه 400 هزار تومان چه سینمای خانگی بخرم
ممنون

202 پایونیر

---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

کسی تاحالا صدای x715 سامسونگ رو شنیده !؟

اصلا کسی تاحالا تو ایران دیدتش !؟

مدل TX715 پارسال تو بازار بود.الان نمی دونم هست با نه.دیزاینش مثل همین عکسی که شما قرار دادین بود با این تفاوت که بلندگوها پایه دار بود.یادمه قیمتش هم حدود 800 تومنی بود و اصلا هم صدای جالبی نداشت.

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

سلام به همه دوستان عزیز
غرض از مزاحمت اینکه میخواستم بپرسم ببینم که احیانا از شما دوستان میدونید که ست سنتر + سراند اسپیکر های جامو 426 رو به صورت جدا هم میفروشند یا نه ؟ خود اسپیکر های استند جلو رو نمیخوام . فقط سنتر + سراند و احیانا یک عدد ساب جامو 250 . و از شما دوستان احیانا کسی مسیرش اونوری نیست یا تلفنی ندارید که بشه پرسید که این ست رو جدا میفروشند یا نه و اگر جدا میفروشند قیمتش چند میشه . ممنون و تشکر پیشاپیش از شما.

S420 CEN + S420 SUR +JAMO SUB 250

سلام.با فروشگاه آکوستیک تماس بگیر ببین امکانش هست با نه.

iranishop
10-07-2011, 22:22
سلام دوستان
سينماي خانگي با بودجه 600-700،كيفيت صداي خوب
يجورايي بهترين تو اين رنج را ميخواستم

يه سوال ديگه هم داشتم:فيلمهاي سه بعدي به صورت mkv هم هست يا فقط روي بلوري هستن؟

تشكر فراوان

leon scott kendy
10-07-2011, 23:01
سلام الوووووووووو
کسی صدای من رو می شنوه :13:
جواب همه داده می شه الا من مگه من چی گفتم می گم این سینما خانواده چی بید
که سامسونگ بید و 800 w و 420 تومان
بچه ها حالا با این قیمت دیگه چیا می شه خرید
راست یچه برندی خوبه سامسونگ خوبه تو این قیمت یا بقیه منظورم تو این رنجج قیمت بید :10:

یکم بزرگ نوشتم شاید کسی ببنه ما کچولو رو :19:

miladsa
11-07-2011, 08:46
تو ایران نیست.نمایندگی وارد نمی کنه.

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

من هم مدل rs77 خیلی دوست دارم
ولی AV Receiver مدل 820k هست که من مدل 920k را می خوام به خاطر امکانات بیشتر بگیرم

رایان جان اسپیکر های پایونیر به صورت جدا گانه هست که بتونم با این مدل 920k ست کنم؟

کلا اسپیکر تو رنج قیمت نهایتا 800 تومن چه برندی بهتر و حرفه ای تر هست اگر اطلاع دارین؟

leon scott kendy
11-07-2011, 14:05
سلام الوووووووووو
راست یچه برندی خوبه سامسونگ خوبه تو این قیمت یا بقیه منظورم تو این رنجج قیمت بید :10:

می گم یکی می شه بگه من چی بخرم
من هیچی از اینا حالیم نیست یکی کمکم کنه

mr_rayan
11-07-2011, 14:54
سلام الوووووووووو

سلام.دئست عزيز اگر كسي جواب سوال شمارو نميده بخاطر اين هست كه سوالتون گنگ هست.شما مي تونيد زنگ بزنيد نمايندگي سامسونگ و مدل مد نظرتون رو جويا بشيد.
در هر صورت با اين بودجه فعلا بهترين مدل 202 پايونير هست.

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:51 PM ----------

من هم مدل rs77 خیلی دوست دارم
ولی AV Receiver مدل 820k هست که من مدل 920k را می خوام به خاطر امکانات بیشتر بگیرم

رایان جان اسپیکر های پایونیر به صورت جدا گانه هست که بتونم با این مدل 920k ست کنم؟

کلا اسپیکر تو رنج قیمت نهایتا 800 تومن چه برندی بهتر و حرفه ای تر هست اگر اطلاع دارین؟

به صورت جداگانه نيست.
كل بودجه اي كه در نظر گرفتي چقدر هست؟
آمپ 920 رو براي چه امكاناتي مي خواي؟

mr_rayan
11-07-2011, 15:10
سلام دوستان
سينماي خانگي با بودجه 600-700،كيفيت صداي خوب
يجورايي بهترين تو اين رنج را ميخواستم

يه سوال ديگه هم داشتم:فيلمهاي سه بعدي به صورت mkv هم هست يا فقط روي بلوري هستن؟

تشكر فراوان
pioneer rs33
denon 1311
سوال آخر نمي دونم.با سايت هايي كه اينجور فيلم هارو به صورت ريپ شده مي فروشن تماس بگيريد

moridsl
11-07-2011, 16:01
من یه ویونا خریدم. اینجور تو که بحث ها دیدم باید مدل خوبی باشه ؟نه؟

isfahaneshop
11-07-2011, 20:46
من یه ویونا خریدم. اینجور تو که بحث ها دیدم باید مدل خوبی باشه ؟نه؟
نه!
حداقل توی تیونر از همون لومکسی هم ضعیفتر است
چه برسه به بلوسنس!

شما آخرش نگفتی کی از فروشگاه ما خرید کردی؟
من که نفهمیدم سفارشی که داده بودی مال چه موقعی بوده؟

miladsa
11-07-2011, 21:58
سلام.دئست عزيز اگر كسي جواب سوال شمارو نميده بخاطر اين هست كه سوالتون گنگ هست.شما مي تونيد زنگ بزنيد نمايندگي سامسونگ و مدل مد نظرتون رو جويا بشيد.

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:51 PM ----------

rs77 امپ 520داره نه 820
به صورت جداگانه نيست.
كل بودجه اي كه در نظر گرفتي چقدر هست؟
آمپ 920 رو براي چه امكاناتي مي خواي؟

ممنون از پاسختون
ولی تو لینک هایی که تو سایت پایونیر هست نوشته rs77 با 820k هست:
Package consists of:
VSX-820 – Multi-Channel AV Receiver
S-RS77TB – Speaker System
S-RS3SW – Power Subwoofer

اینم لینک:

بودجه حداکثر 1.5 میلیون...

امپ 820 یا 920 رو بیشتر برای امکانات ایفون و ایپادش می خواستم چون 520 نداره این امکانات رو همچنین چون 920، 7 کانال هست اگر درست بگم 7 تا اسپیکر میشه گذاشت براش درسته ؟ (البته در اینده الان همون 5 کانال کافی هست)

حالا اصلا نظر شما که استادی چی هست؟
کلا پایونیر خوب هست؟؟ یا برم سراغ مارک های دیگه مثل دنون؟
از مغازه ای که بالا معرفی کردید پرسیدم میگه تو اسپیکر که اصلا سراغ پایونیر نروو....

یه چیز هم بگم شاید بهتر بتونید کمکم کنید...سینما خانگی های سونی داریم حدود قیمت 600-700 تومن ولی اصلا به دلم نمی چسبه
یه چیز می خوام واقعا بهتر و با کیفیت تر باشه تو صدا، حالا نمی دونم rs77 پایونیر یا مارک های دیگه مثل دنون 1311 که 700- 800 قیمت دارن بهترن یا نه ؟

برای این تو این فکر افتادم که یه امپ 920 بگیرم با اسپیکر های بهتر که بودجه را تا 1.5 میلیون افزایش دادم برای همین

mr_rayan
11-07-2011, 23:01
ممنون از پاسختون
ولی تو لینک هایی که تو سایت پایونیر هست نوشته rs77 با 820k هست:
Package consists of:
VSX-820 – Multi-Channel AV Receiver
S-RS77TB – Speaker System
S-RS3SW – Power Subwoofer

اینم لینک:

بودجه حداکثر 1.5 میلیون...

امپ 820 یا 920 رو بیشتر برای امکانات ایفون و ایپادش می خواستم چون 520 نداره این امکانات رو همچنین چون 920، 7 کانال هست اگر درست بگم 7 تا اسپیکر میشه گذاشت براش درسته ؟ (البته در اینده الان همون 5 کانال کافی هست)

حالا اصلا نظر شما که استادی چی هست؟
کلا پایونیر خوب هست؟؟ یا برم سراغ مارک های دیگه مثل دنون؟
از مغازه ای که بالا معرفی کردید پرسیدم میگه تو اسپیکر که اصلا سراغ پایونیر نروو....

یه چیز هم بگم شاید بهتر بتونید کمکم کنید...سینما خانگی های سونی داریم حدود قیمت 600-700 تومن ولی اصلا به دلم نمی چسبه
یه چیز می خوام واقعا بهتر و با کیفیت تر باشه تو صدا، حالا نمی دونم rs77 پایونیر یا مارک های دیگه مثل دنون 1311 که 700- 800 قیمت دارن بهترن یا نه ؟

برای این تو این فکر افتادم که یه امپ 920 بگیرم با اسپیکر های بهتر که بودجه را تا 1.5 میلیون افزایش دادم برای همین

تو سایت خاور میانه باید نگاه کنید.اونجا با آمپ 520 معرفی شده.
الان برندهای اروپایی تو تولیدات بلندگو بسیار بهتر از برندهای ژاپنی عمل می کنند.
بهرحال شما بودجه خوبی در نظرت داری.
با این بودجه در حال حاضر می تونی jamo 808 تهیه کنی با آمپ Onkyo 608 یا yamaha 667
البته فکر کنم یه کوچولو باید بودجه رو افزایش بدی.زنگ بزن قیمت دقیق بگیر.

Pejman3
11-07-2011, 23:05
با این بودجه در حال حاضر می تونی jamo 808 تهیه کنی با آمپ Onkyo 608 یا yamaha 667

jamo C807 منظورتونه؟

leon scott kendy
11-07-2011, 23:41
[QUOTE=mr_rayan;6254072]سلام.دئست عزيز اگر كسي جواب سوال شمارو نميده بخاطر اين هست كه سوالتون گنگ هست.شما مي تونيد زنگ بزنيد نمايندگي سامسونگ و مدل مد نظرتون رو جويا بشيد.

ببخشیدا سوال من کجاش گنگه
اگه قسمت اولش گنگه تو قسمت دوم نوشتم با این قیمت چیا می شه خرید
و پرسیدم که چه نوع برندی به نظرتون خوبه
حالا این سوالاتم گنگ بیدن :5:
خوب حالا بی خیال ((البته واقعا ببخشید که اشتباهی به وجود آمد )):10:
می گم این مدلی که می گی می شه چند تا مدل دیگه هم بگی شاید یکم به دلم نشینه این
راستی برای اینکه یک جنس خوب رو پیدا کنم باید به چه چیزی توجه کنم ؟؟؟؟
ممنون می شوم
یکم برام توضیح بدید گفتم من کلا زیاد حالیم نیت و می ترسم که ندونسته چیزی رو بخرم ممنون می شوم زود بهم بگید چون دارم به زمان خرید نزدیک می شوم

payamovie
12-07-2011, 00:35
با تشکر از mr_rayan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بی زحمت از بین پلیرهای 3بعدی غیر از برندهای کره ای چند مدل که فایل های mkv دانلودی رو با زیرنویس فارسی به خوبی پخش مکنه رو بهم معرفی کنید
تا سقف 500 تومان
مرسی

mrm88
12-07-2011, 05:37
jamo C807 منظورتونه؟

فکر کنم منظورش 428 باشه که یه درایو باس از 426 بیشتر داره ولی با همون دیزاین!

miladsa
12-07-2011, 08:13

ممنون از راهنمایی

پس نظر شما این هست که با این حدود بودجه از برند پایونیر خرید نکنم درسته ؟

البته من از av receiver 920 پایونیر خیلی خوشم میاد به خاطر امکانات شبکه ای و ایفون و ...

حالا برم سراغ این یاماها ببینم چه طوره

شما بین 920 و یاماها 667 نظرت با یاماها هست؟

در مورد اسپیکر که قانع شدم نرم دنبال پایونیر... ;)

miladsa
12-07-2011, 08:19
راستی اقا رایان داشتم دنبال اسپیکرهای jamo می گشتم تو سایت خودش مدل های 807 و 809 داره

فقط یه مسئله : ببخشید چون خیلی وارد نیستم می پرسم؟
این مارک ها به صورت پکیج نیستند ؟؟ یعنی باید باندهای جلو و عقب و سنتر و ساب رو جدا جدا خرید کنیم؟

mr_rayan
12-07-2011, 11:47
jamo C807 منظورتونه؟
ببخشيد منظورم 606 بود.نمي دونم حواسم كجاست.اشتباه تايپي بود.شرمنده.:10:

mr_rayan
12-07-2011, 11:56
ممنون از راهنمایی

پس نظر شما این هست که با این حدود بودجه از برند پایونیر خرید نکنم درسته ؟

البته من از av receiver 920 پایونیر خیلی خوشم میاد به خاطر امکانات شبکه ای و ایفون و ...

حالا برم سراغ این یاماها ببینم چه طوره

شما بین 920 و یاماها 667 نظرت با یاماها هست؟

در مورد اسپیکر که قانع شدم نرم دنبال پایونیر... ;)
پايونير نداره بلندگوي مناسب تو اين قيمتي كه شما مد نظرت هست.
ياماها برند مورد علاقه منه.شما 920 هم مي توني خريد كني.تصميم با شماست.اگر از 920 خيلي خوشتون اومده اون رو برداريد.ولي ياماها 667 يه سر و گردن از پايونير 920 بالاتره.فكر كنم حتي قيمتش هم حدود 200 تومني بالاتر باشه.
ياماها هم تو مدل هاي جديد پيشرفت خوبي تو زمينه اتصال آيفون و ... داشته منتهي تا بخواد وارد ايران بشه فكر كنم ميشه پاييز يا آخراي پاييز.

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

راستی اقا رایان داشتم دنبال اسپیکرهای jamo می گشتم تو سایت خودش مدل های 807 و 809 داره

فقط یه مسئله : ببخشید چون خیلی وارد نیستم می پرسم؟
این مارک ها به صورت پکیج نیستند ؟؟ یعنی باید باندهای جلو و عقب و سنتر و ساب رو جدا جدا خرید کنیم؟
ببينيد اين مدل ها تو هر كشوري كه نمايندگي داشته باشه هم به صورت پكيج و هم ه صورت جدا جدا فروخته ميشه منتهي اينجا اينطوري نيست.بستگي به فروشنده داره كه چجوري خوشش مياد بفروشه.معمولا پكيج هستند.

djmerikhi
12-07-2011, 12:16
دوست عزیز می تونید چند مدل برای ما غیر حرفه ای ها معرفی کنید توی رنج زیر 750 که بتونن قابلیت پخش MKV رو داشته باشند البته با محدوده قیمت و لطفا به ترتیب کیفیت بگید .....
یا کلا به نظر شما چطوری میشه با هزینه کمتر مثلا 500 هم سینما خانگی خرید هم دستگاه یا روشی که بشه این فرمت MKV رو پخش کند ؟؟؟

leon scott kendy
12-07-2011, 13:10
سلام یک سینما خانواده دیدم که 1000 وات بود و باسه سامسونگ بود بهم قیمت طرف 400-450 داد
نظرتون چیه
اگه می شه
چند تا مدل می شه معرفی کنید بهم
تا بروم و ببنم
چه برندی خوبه ؟؟؟؟
بعدش اگه بخرم و بیارن وصل کنن باید تست کنمش چه جوری آنوقت تست کنم ممنون می شوم یکم توضیح بدید

miladsa
12-07-2011, 13:18

اقا رایان منظورت از مدل 606 این هست ؟؟

ساب همراهش نیست؟؟

حدود قیمتش چند هست؟ از کجا می تونم تهیه کنم ؟

moridsl
12-07-2011, 15:17
تقریبا 2 یا 3 ماه پیش .کارت گارانتیشو گم کردم

isfahaneshop
12-07-2011, 16:46
تقریبا 2 یا 3 ماه پیش .کارت گارانتیشو گم کردم
با شرکت هماهنگ می کنم
فاکتور فروش ما را داری؟
همون کارت را راه می اندازه
اگه نداری هم خودت را معرفی کن تا درستش بکنم(پ خ)
فقط میخوام بدونم چه موقع دستگاه ما تا اونجا رسیده که خودم خبر ندارم!:41:
چون بچه های دفترمون یک فکر دیگه در موردشما دارند می خوام شفاف سازی بشه:5:

mr_rayan
12-07-2011, 21:30
اقا رایان منظورت از مدل 606 این هست ؟؟

ساب همراهش نیست؟؟

حدود قیمتش چند هست؟ از کجا می تونم تهیه کنم ؟

بله همین مدل.
ساب نیازی نیست.خود بلندگوها سوپر ووفر داره و به اندازه کافی بیس تولید می کنه.
حدود قیمت 800 تومن.از فروشگاه آکوستیک که لینکش رو برای دوستان گذاشته بودم می تونید تهیه کنید و از پاساژ شرکا تو خ جمهوری.

---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

دوست عزیز می تونید چند مدل برای ما غیر حرفه ای ها معرفی کنید توی رنج زیر 750 که بتونن قابلیت پخش MKV رو داشته باشند البته با محدوده قیمت و لطفا به ترتیب کیفیت بگید .....
یا کلا به نظر شما چطوری میشه با هزینه کمتر مثلا 500 هم سینما خانگی خرید هم دستگاه یا روشی که بشه این فرمت MKV رو پخش کند ؟؟؟

بهترین روش برای پخش فرما mkv دستگاه HD player هست.شما می تونید یه دستگاه HD پلیر به همراه یک سینما خانگی بگیرید و لذت ببرید.و یا کلا یه سینما خانگی با قابلیت پخش mkv بگیرید که در این صورت باید سینما بلوری بگیرید.مثلا مدل 5580 فیلیپس هست با قیمت حدود 600 و قابلیت پخش بلوری و mkv.

mr_rayan
12-07-2011, 21:35
سلام یک سینما خانواده دیدم که 1000 وات بود و باسه سامسونگ بود بهم قیمت طرف 400-450 داد
نظرتون چیه
اگه می شه
چند تا مدل می شه معرفی کنید بهم
تا بروم و ببنم
چه برندی خوبه ؟؟؟؟
بعدش اگه بخرم و بیارن وصل کنن باید تست کنمش چه جوری آنوقت تست کنم ممنون می شوم یکم توضیح بدید

شما می تونید از مدل های جدید سامسونگ که وارد بازار شده انتخاب کنید.مثل مدل D455 که حدود 450 اینا قیمت داره.
تست هم خیلی سادست.درایو dvd و usb رو تست کنید و صدارو تو ولوم های مختلف تست کنید و از خرخر نکردن بلندگوها هم مطمئن شوید.

leon scott kendy
12-07-2011, 23:47
شما می تونید از مدل های جدید سامسونگ که وارد بازار شده انتخاب کنید.مثل مدل D455 که حدود 450 اینا قیمت داره.
تست هم خیلی سادست.درایو dvd و usb رو تست کنید و صدارو تو ولوم های مختلف تست کنید و از خرخر نکردن بلندگوها هم مطمئن شوید.

ممنونم
فقط یک چیزی فرق بین سری
c, d چی بید
من فردا صبح دارم می روم برای سینما خانواده بگردم
مدل هاشو می بینم میام بحث کنیم
ممنونم
البته قبلا رفتم ولی مدل ها شو ننوشتم ممنون :31:

Pejman3
13-07-2011, 00:03

خواهش می کنم استادی شما
من به خاطر این برام جالب شد چون که می خوام اسپیکر هامو رد کنم از سری C بخرم ولی نمی دونم هست یا نه و اینکه چنده ولی می دونم مدل های بالاش اختلاف قیمت زیادی داره
می خواستم بدونم شما دیدی تو بازار؟
دشمنت شرمنده

miladsa
13-07-2011, 07:51
خواهش می کنم استادی شما
من به خاطر این برام جالب شد چون که می خوام اسپیکر هامو رد کنم از سری C بخرم ولی نمی دونم هست یا نه و اینکه چنده ولی می دونم مدل های بالاش اختلاف قیمت زیادی داره
دشمنت شرمنده

اقا پژمان تو صفحه های خیلی قدیمی تر خوندم اگر اشتباه نکنم شما jamo 606 داری درسته ؟

کیفیت صداشو میشه یه توضیح بدی؟
منم می خوام بخرم ولی شک دارم...
با یکم هزینه بیشتر می تونم monitor audio هم بخرم نمی دونم کدوم بهتر هست

ممنون میشم تجربه خودتو بگی با jamo

mr_rayan
13-07-2011, 11:44
خواهش می کنم استادی شما
دشمنت شرمنده
خواهش مي كنم.سري C رو من تو پاساژ شركا ديدم.حدود يك ماه پيش.البته فكر كنم سري C بود.دقيق خاطرم نيست.
فكر كنم سري ‍C بايد موزيكال باشه.درسته؟اگر رفتي ديدي قيمت گرفتي و تست كردي يه خبر هم بمن بده.

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

ممنونم
فقط یک چیزی فرق بین سری
c, d چی بید
من فردا صبح دارم می روم برای سینما خانواده بگردم
مدل هاشو می بینم میام بحث کنیم
ممنونم
البته قبلا رفتم ولی مدل ها شو ننوشتم ممنون :31:
توي ديزاين متفاوته.شايد هم امكانات جانبي.صداش رو نشنيدم نمي دونم.

djmerikhi
13-07-2011, 12:23
آخرش با توجه به توصیه شما و بررسی که توی بازار کردم رفتم مدل
LH-W779 HTS از شرکت ال جی رو گرفتم

leon scott kendy
13-07-2011, 12:46
توي ديزاين متفاوته.شايد هم امكانات جانبي.صداش رو نشنيدم نمي دونم.

خوب همین مدلی رو که بهم فتیدی دیدم D455
البته یکی هم C445 رو بهم گفت البته اگر اشتباه نشنیده باشم
خوب همین مدل d455 چیز خوبی بید و کیفیت صدای خوبی داره ؟؟؟؟
دیودی روش چه طور ممنون می شوم کمی درباره اش صحبت کنید ممنون

mr_rayan
13-07-2011, 16:17
خوب همین مدلی رو که بهم فتیدی دیدم D455
البته یکی هم C445 رو بهم گفت البته اگر اشتباه نشنیده باشم
خوب همین مدل d455 چیز خوبی بید و کیفیت صدای خوبی داره ؟؟؟؟
دیودی روش چه طور ممنون می شوم کمی درباره اش صحبت کنید ممنون
صداش رو من نشنيدم.شما كه تا اونجا رفتي صداش هم تست مي كردي و مي ديدي خوشت مياد يا نه.اگر صداش مثل مدل هاي سري c باشه خوبه و اگر بهينه شده باشه كه چه بهتر.
درايو دي وي دي محصولات ساسمونگ همه تو يك سطحه.يعني سينماي 300 تومنيش با سينماي 600 تومنيش يك درايو رو داره.

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

آخرش با توجه به توصیه شما و بررسی که توی بازار کردم رفتم مدل
LH-W779 HTS از شرکت ال جی رو گرفتم

مبارك باشه.اميدوارم به خوبي ازش استفاده كني.

leon scott kendy
13-07-2011, 23:30
صداش رو من نشنيدم.شما كه تا اونجا رفتي صداش هم تست مي كردي و مي ديدي خوشت مياد يا نه.اگر صداش مثل مدل هاي سري c باشه خوبه و اگر بهينه شده باشه كه چه بهتر.
درايو دي وي دي محصولات ساسمونگ همه تو يك سطحه.يعني سينماي 300 تومنيش با سينماي 600 تومنيش يك درايو رو داره.

خوب من صداش رو تست کردم خوب بود ولی خوب می دونی تو اون محیط یکم گفتنش خوبه
و او موقع هم دقت چندانی نکردم
و مدل های زیادی بود
پس دی وی دی های همشون یکی بیدن فرقی نیم کنن
خوب حالا که شما صدای سری c رو شنیدید یکی از مدل ها رو می گید که با رنج قیمت 400 باشه
یک سوا من در سایت های فروشی و قیمتی زیاد سنما خانواده نمی بینم ممنون م یشوم یک سایتی به من معرفی کنید که سینما خانواده این مدل ها رو داشته باشه ممنون م یوشم

davood-d
13-07-2011, 23:40
خوب من صداش رو تست کردم خوب بود ولی خوب می دونی تو اون محیط یکم گفتنش خوبه
و او موقع هم دقت چندانی نکردم
و مدل های زیادی بود
پس دی وی دی های همشون یکی بیدن فرقی نیم کنن
خوب حالا که شما صدای سری c رو شنیدید یکی از مدل ها رو می گید که با رنج قیمت 400 باشه
یک سوا من در سایت های فروشی و قیمتی زیاد سنما خانواده نمی بینم ممنون م یشوم یک سایتی به من معرفی کنید که سینما خانواده این مدل ها رو داشته باشه ممنون م یوشم

aidin0000
14-07-2011, 02:02
دوستان دنبال یه سیسیتم صوتی هستم که حدود 1 تومن قیمت داشته باشه و برام بیس صدا و کیفیتش خیلی خیلی مهم هستش چی پیشنهاد میکنید؟ تا 1.5 هم میتونم هزینه کنم ولی 1 تومن راحت ترم تا1.5 هم چیزی بود بگید

EDES
14-07-2011, 11:17
امکان ریختن فرم ویر جهت بالا بردن قابلیتهای پلیر 420 پایونیر موجود در سیستمrs77 وجود داره ؟ لطفا اساتید راهنمایی کنند .

mr_rayan
14-07-2011, 16:34
دوستان دنبال یه سیسیتم صوتی هستم که حدود 1 تومن قیمت داشته باشه و برام بیس صدا و کیفیتش خیلی خیلی مهم هستش چی پیشنهاد میکنید؟ تا 1.5 هم میتونم هزینه کنم ولی 1 تومن راحت ترم تا1.5 هم چیزی بود بگید
تا يك تومن اگر مورد پسندتون باشه rs77 پايونير هست.

mr_rayan
14-07-2011, 23:57
امکان ریختن فرم ویر جهت بالا بردن قابلیتهای پلیر 420 پایونیر موجود در سیستمrs77 وجود داره ؟ لطفا اساتید راهنمایی کنند .

من نگاه کردم.آپدیتی ارایه نشده.

jesus11077
15-07-2011, 18:26
با سلام آقا رایان و دوستان
چطور میشه ----- رو وصل کرد به 787 که صدای 5 کاناله بده بیرون؟
----- باید چه خروجی داشته باشه؟
با تشکر

mr_rayan
15-07-2011, 20:05
با سلام آقا رایان و دوستان
چطور میشه ----- رو وصل کرد به 787 که صدای 5 کاناله بده بیرون؟
----- باید چه خروجی داشته باشه؟
با تشکر

787 فکر کنم ورودی اپتیکال داره و ورودی aux .
رسیورتون باید خروجی اپتیکال داشته باشه.

jesus11077
15-07-2011, 20:33
با تشکر از شما آقا رایان گرامی
رسیورم خروجی اپتیکال داره اما 787 فقط یک ورودی اپتیکال داره و اونو هم میخوام led رو بهش وصل کنم، با این اوصاف راهی به نظرتون میرسه؟

leon scott kendy
15-07-2011, 23:48
سلام دوست من خوبی
ببین الان یکم رفتم و چرخیدم اومدم ببخشید اینقدر که اذیتت کردیم و سوال پرسیدیم البته اولش واقعا چیزیم حالیم نبود الان هم به پای شما نمی رسیم
ولی ببین یک چیزی من می خوام که قیمت 400 با بالا البته تا 450 تومان باشه و قدرتش هم تو 800 یا 1000 باشه
حالا نظر شما برای یک خونه عادی کدوم این دو قدرت خوبه
بعدش هم کلا چیز باکلاسی باشه و توی همین جمهوری خودمون پیدا بشه و یادم رفت بگم برند سامسونگ باشه که با خودش ست بشه و بعدش یک چیزی از برند های دیگه چیز خفنی هست که تو همین مایه ها باشه و از این ها زیبا تر و خفن تر باشه
راستی من هنوز نتونستم فرق بین D , C رو بفهمم ممنون م یوشم یک توضیح خوب بدید بهم
حالا می خواستم نظر شما رو بدونم
البته یک چیز زیاد قدرت من هم نمی خوام باری تلویزیون و گه گاهی جشن و مهمونی می خوام

ممنونم

Tabiat
16-07-2011, 01:39
سلام دوستان عزیز
میخوام تلویزیون سامسونگD6920 رو به قیمت 1739 بخرم حالا می خواستم ببینم که یک سینما خانگی از 300 تا 350 که 4 تا باند داشته باشه چی پیشنهاد میکنید....

mr_rayan
16-07-2011, 14:42
با تشکر از شما آقا رایان گرامی
رسیورم خروجی اپتیکال داره اما 787 فقط یک ورودی اپتیکال داره و اونو هم میخوام led رو بهش وصل کنم، با این اوصاف راهی به نظرتون میرسه؟
خواهش مي كنم.
راه خاصي به ذهنم نمي رسه.يادمه حدود يك ماهه پيش دوستان در مورد همين قضيه بحث مي كردند و يكي از بچه ها راه حلي پيشنهاد داد بدين صورت كه يك سري رابط هست داراي چند ورودي اپتيكال و يك خروجي اپتيكال كه يك كنترل دستي هم داره و شما هر وقت بخوايد از هر دستگاهي استفاده كنيد ورودي اپتيكال مورد نظرتون رو به راحتي از طريق كنترل دستي انتخاب مي كنيد.اگر دقيق تر بخوايد بدونيد بايد وقت بذاريد و بريد به صفحات گذشته و مطالعه كنيد.

derodobss
16-07-2011, 15:44
با سلام
من در نظر دارم يه سينما خانگي 7.1 بخرم تا حدود 1.5 براي ال اي دي سه بعدي سوني 46 .يه چيزي تو مايه هاي اونكيو s8400 لطفا منو راهنمايي كنيد.فقط خواهشا فوري...

salam kon
16-07-2011, 19:14
سلام دوستان آپدیتی برای مدل marshal 885 me نیومده ؟
اگه کسی اطلاع داره لطفا لینک بدید

illia2007
17-07-2011, 01:41
سلام دوستان من سینما خانگی sony dz810 گرفتم اسپیکرها ووفر و سنتر رو در محلهای خودشون با توجه رنگ سیمهاشون به دستگاه وصل کردم ولی صدای ماهواره و تلویزیون فقط از اسپیکرهای جلو پخش میشه و اسپیکرهای عقب کار نمی کنند قبلا هنگام پخش بعضی فیلمها صدا کامل پخش می شد ولی الان نه فکر می کنم تنظیماتش دستکاری شده اگر امکان داره راهنمایی کنید
باسپاس

davood-d
17-07-2011, 02:04
سلام دوستان من سینما خانگی sony dz810 گرفتم اسپیکرها ووفر و سنتر رو در محلهای خودشون با توجه رنگ سیمهاشون به دستگاه وصل کردم ولی صدای ماهواره و تلویزیون فقط از اسپیکرهای جلو پخش میشه و اسپیکرهای عقب کار نمی کنند قبلا هنگام پخش بعضی فیلمها صدا کامل پخش می شد ولی الان نه فکر می کنم تنظیماتش دستکاری شده اگر امکان داره راهنمایی کنید
باسپاس

صداي ماهواره 2 كانال! اگر از خروجي آنالوگ گرفته باشيد
بايد سيستم روي حالت دالبي پرولاجيك2 تنظيم كنيد تا صداي دو كانال مجازي بشه 5.1

payamovie
17-07-2011, 02:21
بی زحمت از بین پلیرهای 3بعدی غیر از برندهای کره ای چند مدل که فایل های mkv دانلودی رو با زیرنویس فارسی به خوبی پخش مکنه رو بهم معرفی کنید
تا سقف 600 تومان
مرسی
آیا پلیر rs77 این قابلیت رو داره؟

Taymoor
17-07-2011, 09:05
من قبلا به opeth سر زدم آخه این گروه هم یه جورایی مربوط به زمان ما پیرمردها میشه !
اگه می خوای فعلا ست سراند و سنتر بگیری چرا این پکیج های اونکیو ( 5300 و 6300 یا یه چیزایی شبیه به اینا اسمشه) رو یه امتحان نمی کنی؟ یه مدلشو تو شرکا داشت 570 می گفت . ازش تعریف زیاد خوندم اما امتحان نکردم خودم . یه ست سراند خالی( بدون آمپ) هم نمایندگی یاماها داشت 250 تومن که باید بری تست بگیری
Behtarin set speaker ke man emtehan kardam M series az monitor audio bood . Seda 100% az Jomo ya bolandgohaye moshabeh va hata gerantar bemarateb khosh sedatarand. pas az search kardan, motevajeh shodam ke monitor audio chandin jayzeh ham gerefte.

EDES
17-07-2011, 09:59
من نگاه کردم.آپدیتی ارایه نشده.
با تشکر از شما لطفا منابعی که در این زمینه موجوده رو معرفی کنید

moridsl
17-07-2011, 16:20
کسی فایل بروز رسانی اپدیت ویونا رو نداره؟تو سایت خودشون رفتم و موقع اکسترکت ارور میده

لطفا اگه کسی داره بزاره تا ما هم استفاده کنیم؟

derodobss
18-07-2011, 08:15
چرا كسي جواب ما رو نميده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iranishop
18-07-2011, 13:08
pioneer rs33
denon 1311
سوال آخر نمي دونم.با سايت هايي كه اينجور فيلم هارو به صورت ريپ شده مي فروشن تماس بگيريد
تشكر فراوان از راهنماييتون
فقط اگه بتونيد يه فروشگاه خوش انصاف هم معرفي كنيد خيلي ممنون ميشم

rezaomidsalari
18-07-2011, 16:40
با سلام به تمامی دوستان لطفا دوستانی که اطلاعاتی در این رابطه دارن کمک کنن.
حداکثر توان خرید من برای AV/R و اسپیکر 2 میلیون تومانه
AV/R از برند Marantz چه مدلی را پیشنهاد می کنید؟(HD , 3D ساپورت کنه) قیمت Marantz SR5005 را در ایران کسی میدونه؟
یک ست 5 تکه اسپیکر Focal هم نیاز دارم .باز هم پیشنهاد بدین چه مدلی از focal بردارم تا با یک AV/R در خور خودش نهایتا 2 میلیون تومان بشه :2:

اگر با این پول اسپیکر Focal نمیشه برداشت نظرتون رو درباره Jamo S 608 HCS 3 چیه؟ آیا توی ایران هست؟ قیمتش چقدر هست. یا بهتر مدل Jamo S 606 HCS 3 بردارم. فرق این دو مدل چیه؟!!!
اما بازم می گم بیشتر دوست دارم focal بردارم اگر امکانش باشه

اگر کسی مکان فروش هم می شناسه به جز جمهوری و پارک وی لطفا کمک کنه
پیشاپیش منونم از دوستان
Jamo S 608 HCS 3

rezaomidsalari
18-07-2011, 17:02
سلام به اساتید
من بالاخره آمپ sr6005 Marantz با بلندگوهای فوکال خریدم
تست کنم نتیجه رو براتون میگم
با تشکر از دوستانی که مرا راهنمایی کردن.

مبارک باشه.....
دوست عزیز تست کردی چی شد؟
منم می خوام Marants و Focal بخرم اما جمعا 2 میلیون بشه .
منتظر تست شما هستم و راهنمای دوستان تاپیک که با 2 تومن چی می تونم بخرم توی این 2 تا برند.
از jamo هم بدم نمی باد.
منتظر راهنمایی دوستان هستم.

rezaomidsalari
18-07-2011, 18:23
با سلام به تمامی دوستان لطفا دوستانی که اطلاعاتی در این رابطه دارن کمک کنن.
حداکثر توان خرید من برای AV/R و اسپیکر 2 میلیون تومانه
AV/R از برند Marantz چه مدلی را پیشنهاد می کنید؟(HD , 3D ساپورت کنه) قیمت Marantz SR5005 را در ایران کسی میدونه؟
یک ست 5 تکه اسپیکر Focal هم نیاز دارم .باز هم پیشنهاد بدین چه مدلی از focal بردارم تا با یک AV/R در خور خودش نهایتا 2 میلیون تومان بشه :2:

اگر با این پول اسپیکر Focal نمیشه برداشت نظرتون رو درباره Jamo S 608 HCS 3 چیه؟ آیا توی ایران هست؟ قیمتش چقدر هست. یا بهتر مدل Jamo S 606 HCS 3 بردارم. فرق این دو مدل چیه؟!!!
اما بازم می گم بیشتر دوست دارم focal بردارم اگر امکانش باشه

اگر کسی مکان فروش هم می شناسه به جز جمهوری و پارک وی لطفا کمک کنه
پیشاپیش منونم از دوستان
Jamo S 608 HCS 3

قیمت گرفتم به شرح زیر:
:8: Marantz SR5005 یک میلیون صد و پنجاه
:8: Jamo S 606 HCS 3 هشتصد وسی هزار
فکر کنم برم و Marantz SR5005 و اسپیکر Jamo S 606 HCS 3 را بگیریم و در آینده وضع مالیم خوب شد به سپیکر فکال بردارم. خیلی گرونه( برای من :wac::wac::18:)
به سوال دیگه اینکه من توی این هفته دارم می رم برای خرید در موقع تحویل گرفتن AV/R و اسپیکر دقیقا به چیزی دقت کنم. و اینکه آیا باید هردو را آکبند تحویل بگیرم؟
چه مدل و چه مارکی از کابل HDMI بگیرم با توجه اینکه می خوام ار قابلیت HD ,3D استفاده کنم.برای ----- هم از همون مدل بگیرم؟ حدود قیمتش چفدره؟

دوستان لطفا زود راهنماییم کنید.........

EDES
19-07-2011, 09:36
قبلا یکی از دوستان زحمت کشیده بود و اطلاعات کاملی در این زمینه تو یکی ازتاپیکها آورده بود . لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره ارائه کنه

derodobss
19-07-2011, 10:18
با سلام
من در نظر دارم يه سينما خانگي 7.1 بخرم تا حدود 1.5 براي ال اي دي سه بعدي سوني 46 .يه چيزي تو مايه هاي اونكيو s8400 لطفا منو راهنمايي كنيد.فقط خواهشا فوري...

mohsen farrokhi
19-07-2011, 11:29
سلام من میخوام یه سینمای خانگی بلوری بگیرم قیمت تا 800 تومان که فایلهای mkv vرو بدون مشکل پخش کنه و از همه مهمتر اینه که صدای خوبی داشته باشه با توجه به گفته های دوستان بر این شدم که فیلیپس بگیرم ولی باز هم تردید دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

mohsen farrokhi
19-07-2011, 21:34
کسی نیست جواب بده من منتظر هستم میخوام برم سینما رو زود بخرم

derodobss
20-07-2011, 08:00
با سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام

rezaomidsalari
20-07-2011, 10:11
قیمت گرفتم به شرح زیر:
:8: Marantz SR5005 یک میلیون صد و پنجاه
:8: Jamo S 606 HCS 3 هشتصد وسی هزار
فکر کنم برم و Marantz SR5005 و اسپیکر Jamo S 606 HCS 3 را بگیریم و در آینده وضع مالیم خوب شد به سپیکر فکال بردارم. خیلی گرونه( برای من :wac::wac::18:)
به سوال دیگه اینکه من توی این هفته دارم می رم برای خرید در موقع تحویل گرفتن AV/R و اسپیکر دقیقا به چیزی دقت کنم. و اینکه آیا باید هردو را آکبند تحویل بگیرم؟
چه مدل و چه مارکی از کابل HDMI بگیرم با توجه اینکه می خوام ار قابلیت HD ,3D استفاده کنم.برای ----- هم از همون مدل بگیرم؟ حدود قیمتش چفدره؟

دوستان لطفا زود راهنماییم کنید.........

با سلام اینقدر جواب ندادین که دلو زدم به دریا رفتم خریدم (;
اما هنوز موفق نشدن موزیک را بر روی 5 تا اسپیکر بفرستم....
فقط از Front صدا دارم و از Center و Surround صدا بگیرم!!!!!!
کسی می دونه که آیا این قضیه به فرمت music بستگی داره!!!! فرمت موزیک MP3 192kbps هست...
هم با manuel setting speaker و هم با auto setup که از میکروفن خودش استفاده می شه برای تنظیم تست کردم مشکلم حل نشد!!! توی تست اسپسکر ها صدا دارن ولسی در پخش موزیک صدا ندارن.
دوستان لطفا راهنمایی کنید...

نيلا فيلم
20-07-2011, 16:35
sسلام
من بين انتخاب اينها واقعا موندم

denon 2312 ci
denon 3312 ci
onkyo 809
onkyo 709
yamah 867
yamaha 771
yamaha 671

واقعا بنظر شما اساتيد كدوم رو ميشه بدون ترديد انتخاب كرد

ممنون و مرسي از كمكتون

علاقمندي اول موزيك و بعد فيلم

armin100
20-07-2011, 16:58
سلام من میخوام یه سینمای خانگی بلوری بگیرم قیمت تا 800 تومان که فایلهای mkv vرو بدون مشکل پخش کنه و از همه مهمتر اینه که صدای خوبی داشته باشه با توجه به گفته های دوستان بر این شدم که فیلیپس بگیرم ولی باز هم تردید دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز، من اطلاعات کافی برای خرید سینما خانگی بلوری ندارم.
فقط خواستم بگم، در صورتی که به بلوری های اوریجینال دسترسی ندارید و استفاده ی شما در حال حاضر، تنها فایل های mkv و سایر فرمت ها با کیفیت HD یا Full HD هست، فکر میکنم بهتر این باشه که یک سینمای خانگی معمولی (غیر بلوری) تهیه کنید و در کنارش از یک HD Media Player مثل WD TV Live استفاده کنید. این جوری هم سیستم صوتی بهتری نصیبتون میشه و هم اینکه خیالتون از پشتیبانی بسیاری از فرمت ها توسط HD Media Player راحت میشه. ضمن اینکه مشکل نمایش زیرنویس های فارسی که توی بعضی سینماها وجود داره، گریبانگیر شما نخواهد شد.
گفتم این مورد رو بهتون گفته باشم، تا زمانی که اساتید بیان و بهتر شما رو راهنمایی کنن.

mr_rayan
21-07-2011, 22:00
با سلام
[[/SIZE]

این مدل اینجا نیست.نمی دونم تو این سبک چی پیدا میشه با این بودجه.برید تحقیق کنید و زحمت بکشید نتیحع رو اینجا هم اعلام کنید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند.

mohammadi23
22-07-2011, 22:59
سلام دوستان من یک بلوری مدل bd-c6900 دارم میخواهم یک سینمای خانگی بدون پلیر برای استفاده از اون بخرم لطفا منو را راهنمایی کنید چی بخرم

davood-d
23-07-2011, 04:13
کسی می دونه که آیا این قضیه به فرمت music بستگی داره!!!! فرمت موزیک MP3 192kbps هست...
هم با manuel setting speaker و هم با auto setup که از میکروفن خودش استفاده می شه برای تنظیم تست کردم مشکلم حل نشد!!! توی تست اسپسکر ها صدا دارن ولسی در پخش موزیک صدا ندارن.

شما بايد سيستم روي Dolby Pro Logic II تنظيم كني تا دو كانال به 5.1 مجازي تبديل كنه.
الان سيستم روي اتوماتيك

براي موزيك كه سيستم سينماي اون هم گرون نميخرن.
براي صداي 5.1 واقعي بايد فيلم ارجينال با صداي dts بخري.

miladsa
23-07-2011, 08:21

میشه یکم در مورد اسپیکر هایی که خریدی توضیح بدی؟
از لحاظ کیفیت صدا چه جور هستند؟

جنس خود باند ها چه جور هست از لحاظ بدنه و ... کلا با کلاس هست یا نه ؟(زیبایی ظاهری هم مهم هست برای من علاوه بر کیفیت صدا)

mohammadi23
23-07-2011, 09:22
دوستان کسی نیست منو راهنمایی کند

davood-d
23-07-2011, 18:18
دوستان کسی نیست منو راهنمایی کند

پكيج دنون DHT-1311 XP

Navid F
24-07-2011, 20:05
دوستان سلام. یه سوال دارم: به نظر بزرگان Denon 1911 بگیرم یا Marantz 5005؟ به نظرتون اختلاف قیمتشون میارزه یا نه؟
راستی کسی خبر داره سری های جدید مثل Onkyo 609 یا Denon 1911 یا Jamo 608 اومده تو بازار یا نه؟
بدجوری موندم تا 2 تومن چی جمع کنم! فعلا پیش فرضم Denon 1911 با ست Jamo 606 و یه Sub 250.
اگه کسی پیشنهاد بهتری داره صمیمانه پذیراشم...!

isfahaneshop
25-07-2011, 18:29
کسی فایل بروز رسانی اپدیت ویونا رو نداره؟تو سایت خودشون رفتم و موقع اکسترکت ارور میده

لطفا اگه کسی داره بزاره تا ما هم استفاده کنیم؟
تلفن میزدی به شرکتش!
تا فردا برات میذارم برو دانلود کن
امروز دسترسی به مسئول سایت ندارم

mr_rayan
25-07-2011, 19:40
دوستان سلام. یه سوال دارم: به نظر بزرگان Denon 1911 بگیرم یا Marantz 5005؟ به نظرتون اختلاف قیمتشون میارزه یا نه؟
راستی کسی خبر داره سری های جدید مثل Onkyo 609 یا Denon 1911 یا Jamo 608 اومده تو بازار یا نه؟
بدجوری موندم تا 2 تومن چی جمع کنم! فعلا پیش فرضم Denon 1911 با ست Jamo 606 و یه Sub 250.
اگه کسی پیشنهاد بهتری داره صمیمانه پذیراشم...!

دنون 1911 برای jamo 606 ضعیفه.باید 2311 تهیه کنید.ساب هم 260 تهیه کنید.جدیدتره،البته jamo 606 نیازی به ساب نداره.

Navid F
26-07-2011, 11:51
ممنون از راهنماییتون. ولی متاسفانه دیروز از همین acoustichifi.ir پرسیدم گفتن هم Jamo 606 تموم شده، هم رنگ مشکی 1911! فقط Silver باقی مونده! پیشنهاد کردن به جای اونا یه Marantz 5005 بگیرم با یه ست اسپیکر Marantz LS-7000، نظرتون چیه؟
این سیستم خریدن من شده اوضاعی برام! برا ماشینمم دقیقا یه همچین اتفاقایی افتاد!

dara_az
26-07-2011, 14:24
ممنون از راهنماییتون. ولی متاسفانه دیروز از همین acoustichifi.ir پرسیدم گفتن هم Jamo 606 تموم شده، هم رنگ مشکی 1911! فقط Silver باقی مونده! پیشنهاد کردن به جای اونا یه Marantz 5005 بگیرم با یه ست اسپیکر Marantz LS-7000، نظرتون چیه؟

سلام دوست عزیز .
شما یک سر به فروشگاه ارمغان تو پاساژ شرکا بزن . من 5شنبه اونجا بودم ست جامو 606 رو داشت .

یک سوال از دوستان داشتم . میخواستم ببینم از دوستان کسی پایه دیواری برای نصب سراند به دیوار سراغ داره ؟ میخوام که قابلیت تنظیم جهت هم داشته باشه.
من هرجا پرسیدم پیدا نکردم و میگفتن که نیستش . یکی دو جا هم بهم گفتن از این پایه های دوربین های مدار بسته باید بگیرم و با تغییراتی بتونم برای سراند ها استفاده کنم .
اما من با سرچی که کردم فعلا تنها مورد قابل استفاده ای که پیدا کردم این مدل هست که البته برای مانیتور و تلویزیون تا 20 اینچ هست اما میشه برای سراند هم استفاده کرد :

تو گوگل سرچ کردم مدلهای خوب و مناسبی پیدا میشه که متاسفانه من اینجا ندیدم . مثل این مدلها :

دوستان اگه جایی رو سراغ دارید که از این پایه های دیواری داشته باشه یا طرح و ایده ای اگه سراغ دارید ممنون میشم من رو هم مطلع کنید.

FAHIM2
26-07-2011, 17:51
کسی اطلاعی داره که سینمای خانگی ال جی 1090 را چگونه میشه به تنظیمات کارخونه برگردوند

payamovie
26-07-2011, 18:14
با سلام
میخواستم بدونم کلا denon 1311 بهتره یا pioneer rs77

mr_rayan
26-07-2011, 21:16

بلندگو marantz نگیر.اصلا توصیه نمیشه.
همونطوری که دوستمون دارا گفت یسر به پاساژ شرکا بزنی گیرت میاد.

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

با سلام
میخواستم بدونم کلا denon 1311 بهتره یا pioneer rs77

اگر صدای پر حجم بخوای rs77 توصیه میشه در غیر این صورت تو حالت کلی دنون 1311 صدای نرم تری داره.

payamovie
27-07-2011, 00:51
ببخشید یه سوال دیگه داشتم.باند بلندهای rs77 محافظ توری روی بانداش نداره؟توی عکس که اینجوریه
جنس چوبش نئوپانه یا mdf?

davood-d
27-07-2011, 04:22
ببخشید یه سوال دیگه داشتم.باند بلندهای rs77 محافظ توری روی بانداش نداره؟توی عکس که اینجوریه
جنس چوبش نئوپانه یا mdf?

مدل HTP-ES3TB‎ توري جلوي بلندگو دارد.
همون نئوپان بايد باشه

payamovie
27-07-2011, 16:59
منظورم توری لاکی نه پارچه ای
یه چیزی باشه که بچه دست نکنه تو بانداش:13:.اگه نداره میشه جدا تهیه کرد؟باند کوچیکاش دارن تو عکس

davood-d
27-07-2011, 17:44
منظورم توری لاکی نه پارچه ای
یه چیزی باشه که بچه دست نکنه تو بانداش:13:.اگه نداره میشه جدا تهیه کرد؟باند کوچیکاش دارن تو عکس

نه اگر فابريك نداشته باشه نميشه كاريش كرد!

EDES
28-07-2011, 16:41
[در مورد ارتقائ فریم ویر پلیر 420 پایونیر کسی نظری نداره؟

leon scott kendy
28-07-2011, 19:29
سلام بچه ها خوبید آقا من یک سوالی دارم
من سینما خانواده سامسونگ مدل D455 v رو گرفتم من با تلویزیون ست گرفتم و کابل اینینت رو هم وصل کردم وقتی تلویزیون رو خاموش می کنم دستگاه خاموش نمی شه و یا برعکس تنظیمات رو انجام دادم توی تلویزیون فقط نمی دونم چرا نمی شه
بعدش گه گداری که دارم فیلم نگاه م کنم یکدفعه دستگاه از فیلم می پره بیرون و می ره تو صفحه ای که می خواهید انگار بری توی فلش و آهنگ یا ویدیو یا هر چیز دیگه ای ببنی بعد دوباره فیلم رو باز می کنه و ادامه می ده
من احساس م یکنم که ریست می کنه خودش رو
حالا می خواستم بدونم نظر شما چیه
ممنون می شوم

Alfredo
28-07-2011, 20:03
سلام مجدد

من دنبال به سينماي خانگي بودم با اين مشخصات:
١.كيفيت پخش آهنگ توش خيلي خوب باشه (خصوصا تيوترش)
٢.بلوتوث داشته باشه

الآن فقط 2تا گزینه دارم

1- pioneer rsXX
LG - 2

ظاهرا این پایونیرها بلوتوث ندارن ولی میشه بهشون اظافه کرد ! (BT100)
حالا میخوام بدونم این دستگاه بلوتوثشون اینجا گیر میاد ؟
راستین داره ؟ کسی قیمت نداره ؟ حدودی ...

mr_rayan
29-07-2011, 20:07
سلام مجدد

٢.بلوتوث داشته باشه

الآن فقط 2تا گزینه دارم

1- pioneer rsXX
LG - 2

بله گیر میاد.قیمت ندارم ولی راستین داره.

dara_az
30-07-2011, 08:30
[در مورد ارتقائ فریم ویر پلیر 420 پایونیر کسی نظری نداره؟

سلام
یک سر به این سایت بزن یه چیزایی نوشته . البته آپدیت رسمی نیست اما مثل اینکه طرف کارش درسته . برای تمام مدلای پایونیر آپدیت مینویسه

شما باید ببینی این آپدیت چه تغیراتی اضافه میکنه به دستگاه که ارزش آپدیت کردن رو داره یا نه. من خودم هنوز آپدیت نکردم چون فعلا از کارایی دستگاه راضیم و مشکلی باهاش ندارم . اما چند وقت دیگه برای تنوع شاید آپدیت کردم ببینم چجوری میشه

flasher_for_nokia
30-07-2011, 13:59
دنون 1312 انگار مدل جدیدی هست آیا بهتر از مدل قدیمی 1311 هست خرید کدوم مدل رو توصیه می کنین؟

payamovie
30-07-2011, 15:31
سلام مجدد

٢.بلوتوث داشته باشه

الآن فقط 2تا گزینه دارم

1- pioneer rsXX
LG - 2

با توجه به قیمت جهانیش میشه حدس زد که حدود 100 هست.کیفیت هم اینجور که نوشتن پایینتر از پخش آهنگ با کابله.

Alfredo
30-07-2011, 18:18
بله گیر میاد.قیمت ندارم ولی راستین داره.

امروز رفتم راستین، گفت اون بلوتوث رو دو سه ماه دیگه میاره...

RS33 رو میداد 710 !!!!

رفتم توپخونه هم گشتم که شاید اونجا ارزونترش رو پیدا کنم ولی یافت نشد !

فکر کنم مجبورم 710 پیاده شم ! :13:

amir7189
30-07-2011, 19:45
سلام به همه
من میخواستم یه سینمای خانواده بگیرم .میخوام قیمتش حول و حوش -450-400تومن باشه.به نظر شما عزیزان بهترین گزینه من چیه ؟میخوام این گزینه ای که معرفی میکنید از لحاظ کیفیت صدا بی نظیر باشه؟لطفا دلیلشو قیمتشم بی زحمت بگید.

راستی اگه به نظرتون به جای سینمای خانواده یه اسپیکر بگیرم تو این رنج قیمت کار درستی کردم.اصلا مگه سینما خانواده با اسپیکر چه فرقایی داره؟اگه کارم عاقلانه است نوع و مدل و قیمت چن تا اسپیکر توپ رو هم برام معرفی کنید.
اگه عاقلانه نیست خواهشا دلیلشو هم واسم بگید.

مرسی از لطفتون:40: