PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

peymanucf
23-04-2011, 10:05
سلام به همه ی اساتید
من قصد تهیه یک سینمای خانگی دارم. قبلا یک ست RS77 پایونیر خریدم از ظاهرش اصلا خوشم نیامد ( چون اینترنتی خرید کرده بودم و فقط تصویرش دیده بودم ) و با ضرر فروختم . حالا برای خرید حدود 3 میلیون تومان در نظر گرفتم . میخوام که مرا راهنمایی کنید . اولویت اولم تماشای فیلم و بعد موسیقی . متراژ محل 50 متر . دنبال صدای شفاف هستم نه بلند .

دوست عزیز
اگه بدنبال سیستمهای خوب و درجه یک میگردید که با بودجتون هم خونی داره ، پیشنهاد میکنم یه سر به فروشگاهی در تقاطع پل پارک وی ، واقع در شمال پل بزنید. یه ست باند او ن فقط 1.5 میلیون هستش و سابش 500 به بالا ولی همشون حرفه ای هستن.

benyamin2002
23-04-2011, 12:14
سلام و با تشکر
من ساکن مشهد هستم و میخوام که بعد از مشورت با شما اساتید یک سینمای خانگی خوب بگیرم هیچ دانش و تجربه ای هم در این زمینه ندارم فقط برای خرید میام تهران ولی قبلش میخوام تصمیم بگیرم . حداکثر بودجه ای که برای خرید Speaker 5.1 ، DVD Player , Media Player , AV Reciver و کابل های HDMI لازم (احتمالا 3 تا کابل) میتونم هزینه کنم حدود 3 تومان هستش .
اولویت اول تماشای فیلم بعد موسیقی
شفافیت صدا برام خیلی مهمه نه صدای خیلی بلند
متاسفانه اصلا به DVD و بلوری اورجینال دسترسی ندارم پس فقط میتونم به dvd های رایتی و فرمت های MKV , MP3 فکر کنم .
از این برندها خوشم میاد : اسپیکر های فوکال و ----- دنون (البته فقط عکسشون رو دیدم چون مشهد ندارن)
اگر میشه با مبلغ کمتری خرید خوبی کرد خوشحال میشم راهنمایی ام کنید فقط یک بار میتونم خرید کنم ( هفت بار اندازه بگیر ، یک بار ببر ! )
ساپورت HDMI 1.4a و Upscaling هم برام مهمه.
اساتید عزیز منتظر راهنمایی شما هستم

VAHID7442
23-04-2011, 16:04
خیلی ممنون از pegman3 و mr-rayan عزیز

من یه denon dht-1311 xp به قیمت 750 هزار تومن گرفتم قبلش هم RS77 پایونیر داشتم

شفافییت صدای denon dht-1311 xp در مقایسه با RS77 پایونیر خیلی بهتره

ولی در حجم صدا RS77 صداش دوبل denon dht-1311 xp

برای فیلم و بازی denon dht-1311 xp فوق العادست برای موزیک از معمولیه بهتره ولی کلا صداش کمه 650 واته

ولی کیفیت صداش تو این رنج قیمت بهترینه تنضیمات معقولانه ای هم داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir.blue2
23-04-2011, 20:08
سلام
من سینما خانگی پاناسونیک pt 980 دارم حالا وقتی فیلم divx پخش میکنم با اینکه زیرنویس رو هم نام فایل میکنم اما بخش نمیکنه
یعنی امکان داره این قابلیت رو نداشته باشه
اخه من یک dvd player ال جی پارسال خریدم این قابلیت رو ساپورت میکرد یعنی اینو که 2 ماه خریدم نداره

mr_rayan
23-04-2011, 20:13
سلام آقای رایان عزیز
من میخوام چند روز دیگه سیستم فیلیپس مدل 5580 رو بگیرم و چند تا سوال داشتم :
1- با مدلهای دیگر فیلیپس مخصوصا 5590 چه فرقی داره ؟
2- آیا باندهای پایه دار مربوط به عقب هست و آیا از پایه جدا می شوند؟
3-در کل نسبت به قیمت با برندهای دیگه در کل انتخاب خوبی هست یا نه ؟
4- من با توجه به اینکه شهرستانم و نمایندگی نداره مجبورم از چاره خرید کنم . شما تجربه دارین که اگه جنس بعد از تحویل مشکل داشته باشه چیکار باید کرد ، آیا به چاره اطمینانی هست ؟
و در آخر اینکه از نظر تفکیک صدا و کیفیت آن مدل خوبی هست و اگر نیست مدل پیشنهادی شما چیه ؟
واقعا شرمنده که زیادی سوال پرسیدم
ممنون از وقتی که میزارین .

سلام.
1-فکر نکنم به جز مدل بلندگوها فرقی داشته باشه.منکه تو مشخصاتشون فرقی ندیدم.باز اگه دوستان دیگه اطلاع دارن لطف کنند پاسخ بدهند.
2-بلندگوهای پایه دار بدون پایه نمیشه و برای چیدمانش هم بستگی به خودتون داره که عقب بگذارید یا جلو.
3-بله انتخاب خوبیه.
4-من خودم تا حالا خرید نکردم ولی دوستانی که خرید کردن راضی بودن.
و در آخر به نظرم فعلا هم قیمت خوبی داره و هم سیستم مناسبیه.بعد از خرید هم از لینک زیر آخرین آپدیت رو دانلود کنید و سیستمتون رو آپدیت کنید تا قابلیت اجرای بلوری های سه بعدی نیز بهش اضافه بشه.

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

سلام
من سینما خانگی پاناسونیک pt 980 دارم حالا وقتی فیلم divx پخش میکنم با اینکه زیرنویس رو هم نام فایل میکنم اما بخش نمیکنه
یعنی امکان داره این قابلیت رو نداشته باشه
اخه من یک dvd player ال جی پارسال خریدم این قابلیت رو ساپورت میکرد یعنی اینو که 2 ماه خریدم نداره

امکانش هست که این قابلیت رو نداشته باشه.در هر صورت شما می تونید با برنامه هایی که موجود هست زیرنویس رو به خود فیلم بچسبونید و از زیرنویس لذت ببرید.

M-B-M
23-04-2011, 20:52
سلام
من یه تلویزیون 32 اینچ پلاسما ال جی دارم و یه سینمای خانگی مارشال و یه ----- استارست.
خروجی ----- رو به تلویزیون دادم و خروجی تلویزیون رو به سینمای خانگی.
می خوام طوری تنظیم بشه که زمانی که تلویزیون خاموش بود صدا از سینمای خانگی پخش بشه، قبلا درست بود اما بعد از ماجراجویی من این حالت از بین رفت و زمانی که تلویزیون رو خاموش می کنم صدا کلا قطع میشه
از دوستان می خوام راهنمایی کنن که چطور میشه اونو درست کرد؟
اگه لازمه بفرمایین تا مدل دقیق دستگاهها رو هم نگاه کنم ...
ممنون

benyamin2002
23-04-2011, 22:19
سلام
من تصیمیم به خرید ----- دنون با بلندگوی فوکال 716 و 705 و سنتر و ساب 700 فوکال دارم ولی نمیدونم کدام ----- رو باید باهاش
ست کنم . دوستانی که میتونن لطفا راهنمایی کنند .

mr_rayan
23-04-2011, 22:25
سلام
من تصیمیم به خرید ----- دنون با بلندگوی فوکال 716 و 705 و سنتر و ساب 700 فوکال دارم ولی نمیدونم کدام ----- رو باید باهاش
ست کنم . دوستانی که میتونن لطفا راهنمایی کنند .

حداقل دنون 2311

benyamin2002
23-04-2011, 22:29
با درود
بلندگوهای فوکال رو از کجا میشه خرید ؟
AV reciver Denon رو از کجا میشه خرید ؟

mr_rayan
23-04-2011, 22:33
با درود
بلندگوهای فوکال رو از کجا میشه خرید ؟
AV reciver Denon رو از کجا میشه خرید ؟

مغازه ای زیادی هست.

به سایت بالا یسر بزنید آدرس فروشگاهش هم هست.آدم منصفیه مضاعف بر اینکه تعدادی از دوستان هم که از اونجا خرید کردن کاملا راضی بودن.

benyamin2002
23-04-2011, 22:37
با تشکر از mr rayan
اگر ممکنه بیشتر راهنمایی کنید که چرا حداقل دنون 2311
و آیا این ست ، ست خوبی هست یا به برند ها دیگه هم میشه فکر کرد؟

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

اگر ممکنه برای خرید فوکال آدرس های دیگری هم بدید ؟

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

و آیا Denon 2311 Upscaling داره ؟

mr_rayan
23-04-2011, 22:52
با تشکر از mr rayan

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

بخاطر اینکه بلندگوهای انتخابی شما بلندگوهای ضعیفی نیست بنابراین یه آمپ ضعیف هم براش مناسب نیست.اگر جواب خوب بخواید باید آمپ خوبی بگیرید.
آدرس دیگه هم زیرپل پارک وی ابتدای ولیعصرٰ؛اونجا هم؛ هم از برند focal داره و هم denon.
بله upscaling هم داره.
در مورد انتخاب بلندگو هم من براتون یک پیغام تو پروفایلتون گذاشتم و توضیح دادم.

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

سلام
من یه تلویزیون 32 اینچ پلاسما ال جی دارم و یه سینمای خانگی مارشال و یه ----- استارست.
می خوام طوری تنظیم بشه که زمانی که تلویزیون خاموش بود صدا از سینمای خانگی پخش بشه، قبلا درست بود اما بعد از ماجراجویی من این حالت از بین رفت و زمانی که تلویزیون رو خاموش می کنم صدا کلا قطع میشه
ممنون

من نمیدونم ولی اگه قبلا اینجوری بوده پیشتنهاد می کنم تنظیمات همه دستگاه هاتون رو به حالت اولیه یعنی همون جالت پیش فرض کارخونه برگردونید احتمالا درست میشه.

VAHID7442
24-04-2011, 01:21
با تشکر از mr rayan

من صدای فوکال سری 700 رو خوب گوش کردم صداش گرم و خیلی دوست داشتنیه

من هم قصد خریدش رو دارم ست بلنگوهای شما با ساب فکر کنم 3 ملیون یه کم بالا میزنه

امپ MARANTZ SR6005 :40: هم امپ عالی هست هم برای فیلم هم برای موزیک

قیمتش هم 135000 تومن برات اب میخوره با فوکال سری 700 خوب ست میشه فقط با گارانتیشو من پیدا نکردم

اگه گارانتی برات مهمه Denon 2311 یا بهتر 3311 Denon بگیری که عالی میشه

Amir M.ohAma.D
24-04-2011, 16:38
سلام
در مورد سینما خانگیه LG LH-780HTS یه چندتا سوال داشتم

1_به این مدل میکروفون وصل میشه؟
2_اگه میکروفون وصل میشه صدارو اکو میکنه؟یا صدا به صورت بم خارج میشه؟
3_حالتهایه AUX OPT و HDMI IN و PORTABLE به چه کاراییی میاد؟

ممنون میشم پاسخ بدین

benyamin2002
24-04-2011, 19:30
با تشکر از Vahid7442
این مدل marantz sr6005 خیل شیک به نظر میرسه . من مردد شدم . قیمت های denon 2311 , denon3311 چند هست ؟
عکس پشت marantz 6005 رو دیدم تعداد 9 خروجی برای اسپیکر داشت کاربرد اونها چیه ؟
مدل های denon 2311 7.1 هست اگر اسپیکرها رو فوکال (5.1) 716+706+cc700+ sw700 باشه مشکلی پیش نمیاد ؟

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

برند marantz کجاییه؟ (پشتش نوشته چین ولی مسلما میدونم نباید چینی باشه درسته ؟)

benyamin2002
25-04-2011, 11:28
بین Marantz و Denon کدامیک برای بلندگوهای فوکال که توضیح دادم بهتره ؟

mr_rayan
25-04-2011, 13:24
جفتشون از برندهاي معروفي هستند.من دنون رو مي پسندم.براي قيمت هم بايد با فروشگاه مربوطه تماس بگيريد و قيمت بگيريد.

morteza1358
25-04-2011, 17:47
با سلام به دوستان
من میتونم بجای سینما خانگی یک دی وی دی بلوری با باند تهیه کنم اگه میشه چه باندی با چه بلوری مچ میشه؟
این denon dht-1311 xp را از کجا میشه تهیه کرد آخه من شهرستانم و تو سایت چاره هم ندیدم اگه تو سایتی سراغ دارین بهم بگین ؟
و در آخر کسی سیستم صوتی فیلیپس مدلهای MCD802/98 و DVD Micro Theater MCD183 رو داره یا اطلاعاتی که بشه فهمید صداش از نظر کیفیت و واضحی چطوره ؟ تو چاره دیدم به نظر بد نمیاد.
ممنون

benyamin2002
25-04-2011, 18:41
با تشکر از mr Rayan
من تصمیم به خرید بلندگوی های فوکال (5.1) 716+706+sw700+cc700 با آمپ Denon گرفتم اما نمیدونم به نظر شما 2311 بگیرم یا 3311 ؟
و این دو مدل دنون چه فرق هایی دارند ؟ چقدر اختلاف قیمت دارن ؟

benyamin2002
25-04-2011, 22:14
قیمت گرفتم بین دنون 2311 و 3311 حدود هفتصد هزار تومان اختلاف وجود داره پس همون 2311 رو می گیرم ولی ظاهر marantz 6005 برام جالبتره اگر هر دو از لحاظ کیفیت و قدرت یکی بودند احتمالا به خاطر ظاهرش Marantz رو بر می داشتم .
به هر حال هنوز هم روزی دو یا سه بار این وبلاگ رو نگاه میکنم شاید کسی پیدا بشه مرا راهنمایی کنه .

Pejman3
25-04-2011, 22:50
قیمت گرفتم بین دنون 2311 و 3311 حدود هفتصد هزار تومان اختلاف وجود داره پس همون 2311 رو می گیرم ولی ظاهر marantz 6005 برام جالبتره اگر هر دو از لحاظ کیفیت و قدرت یکی بودند احتمالا به خاطر ظاهرش Marantz رو بر می داشتم .
به هر حال هنوز هم روزی دو یا سه بار این وبلاگ رو نگاه میکنم شاید کسی پیدا بشه مرا راهنمایی کنه .

من نمی دونم اختلاف قیمت Marantz 6005 با Denon 2311 چقدره تو ایران ولی فکر می کنم اگه اختلاف قیمت فاحشی نداشته باشه Marantz انخاب بهتریه کلاً Marantz به صدای فوق العاده عمیق و با جزئیاتی که داره معروفه از لحاظ آپ اسکیلینگ هم ریویوهای خیلی خوبی گرفته امکاناتش هم یه کمی بیشتره از دنونه منبع تغذیه بهتری هم داره و همچنین سنگینتره در ضمن ریموتش هم ضمن داشتن Backlight امکان Learning یا یادگیری فرکانس های مادون قرمز بقیه ریموت هاتون رو هم داره و می تونید ازش به عنوان یه Universal Remote استفاده کنید.
یه نکته هم اشاره کنم اینه که قیمت پیشنهادی شرکتی Marantz تقریباً 100 دلار بیشتره
البته در مورد ظاهر هم کاملاً با شما هم عقیدم خیلی از قیافه Marantz خوشم می یاد هم خیلی کلاسیکه و هم یه جورایی مردونه است.

M-B-M
25-04-2011, 23:14
سلام
ممنون

دوستان نظری ندارن؟

mr_rayan
25-04-2011, 23:45

قیمت تو ایران اینجوریه دیگه وگرنه تفاوت قیمت جهانیشون 300 دلار بیشتر نیست.
پژمان هم لطف کرده و نظر کارشناسیش رو گفته دیگه انتخاب با شماست گرچه من پیشنهادم اینه که قبل از خرید صدای بلندگوهات رو هم با marantz و هم با denon تست کنی.

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

من نمی دونم اختلاف قیمت Marantz 6005 با Denon 2311 چقدره تو ایران ولی فکر می کنم اگه اختلاف قیمت فاحشی نداشته باشه Marantz انخاب بهتریه کلاً Marantz به صدای فوق العاده عمیق و با جزئیاتی که داره معروفه از لحاظ آپ اسکیلینگ هم ریویوهای خیلی خوبی گرفته امکاناتش هم یه کمی بیشتره از دنونه منبع تغذیه بهتری هم داره و همچنین سنگینتره در ضمن ریموتش هم ضمن داشتن Backlight امکان Learning یا یادگیری فرکانس های مادون قرمز بقیه ریموت هاتون رو هم داره و می تونید ازش به عنوان یه Universal Remote استفاده کنید.
یه نکته هم اشاره کنم اینه که قیمت پیشنهادی شرکتی Marantz تقریباً 100 دلار بیشتره
البته در مورد ظاهر هم کاملاً با شما هم عقیدم خیلی از قیافه Marantz خوشم می یاد هم خیلی کلاسیکه و هم یه جورایی مردونه است.

پژمان این شرکت دنون همیشه حرص منو سر این موضوع در میاره.همیشه av رسیورهاش رو با امکانات کمتری نسبت به بقیه رقباش تولید می کنه.نمی دونم چرا یه همچین سیاستی داره.
مثلا شما دنون 1911 رو با اونکیو 608 مقایسه کن ببین چقدر تفاوت وجود داره.

VAHID7442
26-04-2011, 03:08
با تشکر از Vahid7442
این مدل marantz sr6005 خیل شیک به نظر میرسه . من مردد شدم . قیمت های denon 2311 , denon3311 چند هست ؟
عکس پشت marantz 6005 رو دیدم تعداد 9 خروجی برای اسپیکر داشت کاربرد اونها چیه ؟
مدل های denon 2311 7.1 هست اگر اسپیکرها رو فوکال (5.1) 716+706+cc700+ sw700 باشه مشکلی پیش نمیاد ؟

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

برند marantz کجاییه؟ (پشتش نوشته چین ولی مسلما میدونم نباید چینی باشه درسته ؟)

ببین دوست من شما تا خودت نری Marantz و Denon رو با باندایی که میخوای بگیری تست نکنی به نتیجه

نمیرسی هردو از برند های حرفه ای هستند و شما بسته به نیازها و توقعی که از یه امپ داری میتونی

انتخاب خودتو بکنی چون یه مقدار هم برمیگرده به سلیقه و بودجه شما

من شخصا marantz 6005 میپسندم چون هم امکانات جالبتری نسبت دنون 2311 داره هم ظاهر دلفریبی

و با باند هایی که شما قسد خریدشون رو دارید به خوبی ست میشه این امپ 7.1 هست و 2 تا خروجی فرانت

هایت هم داره که در بیشتر امپ ها باید به اسپیکر های اکتیو یعنی امپ جدا برای این دو اسپیکر وسل کنی که در

این امپ نیازی به امپ اضافه نیست خودش ساپرت میکنه این دو بلندگو جلو چپ و راست بالا نزدیک سقف نسب

میشه کلا میشه 9 تا خروجی شما میتونی این امپ رو با یه ست بلنگو 5.1 هم ست کنی و اگر دلت خواست در

اینده تا 4 تا باند به هش اضافه کنی اینم بگم صداش به نظر من عالیه همین طور که Pejman3 عزیز گفت صدای

فوق العاده عمیق و با جزئیاتی داره . موفق باشی

VAHID7442
26-04-2011, 03:53
دنون هم سیاست رقبا رو پیش گرف نسل جدیدی از av رسیورهاش رو که به زودی وارد بازار فروش میشه امکاناتی دو چندان داره با قیمتی وسوسه انگیز نسبت به امکانات و کارایی نمونشم سه مدل AVR-2112CI و AVR-2312CI و AVR-3312CI که در اینده نزدید وارد بازار میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم عکسای DENON AVR-3312CI که قیمتش 1000 دلاره نسبت امکاناتش عالیه البته بیاد اینجا %30 بکشن روش بدن دست ما باید خدا رو شکر کنیم

morteza1358
26-04-2011, 08:21
با سلام به دوستان
من میتونم بجای سینما خانگی یک دی وی دی بلوری با باند تهیه کنم اگه میشه چه باندی با چه بلوری مچ میشه؟
این denon dht-1311 xp را از کجا میشه تهیه کرد آخه من شهرستانم و تو سایت چاره هم ندیدم اگه تو سایتی سراغ دارین بهم بگین ؟
و در آخر کسی سیستم صوتی فیلیپس مدلهای MCD802/98 و DVD Micro Theater MCD183 رو داره یا اطلاعاتی که بشه فهمید صداش از نظر کیفیت و واضحی چطوره ؟ تو چاره دیدم به نظر بد نمیاد.
ممنون

ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين

benyamin2002
26-04-2011, 08:29
ببین دوست من شما تا خودت نری Marantz و Denon رو با باندایی که میخوای بگیری تست نکنی به نتیجه

نمیرسی هردو از برند های حرفه ای هستند و شما بسته به نیازها و توقعی که از یه امپ داری میتونی

انتخاب خودتو بکنی چون یه مقدار هم برمیگرده به سلیقه و بودجه شما

من شخصا marantz 6005 میپسندم چون هم امکانات جالبتری نسبت دنون 2311 داره هم ظاهر دلفریبی

و با باند هایی که شما قسد خریدشون رو دارید به خوبی ست میشه این امپ 7.1 هست و 2 تا خروجی فرانت

هایت هم داره که در بیشتر امپ ها باید به اسپیکر های اکتیو یعنی امپ جدا برای این دو اسپیکر وسل کنی که در

این امپ نیازی به امپ اضافه نیست خودش ساپرت میکنه این دو بلندگو جلو چپ و راست بالا نزدیک سقف نسب

میشه کلا میشه 9 تا خروجی شما میتونی این امپ رو با یه ست بلنگو 5.1 هم ست کنی و اگر دلت خواست در

اینده تا 4 تا باند به هش اضافه کنی اینم بگم صداش به نظر من عالیه همین طور که Pejman3 عزیز گفت صدای

فوق العاده عمیق و با جزئیاتی داره . موفق باشی

با تشکر
من به سایت Marantz سر زدم مدل 5005 با 6005 ظاهرشون یکیه ولی 300 دلار اختلاف قیمت دارن .
اگه میشه راهنمایی کنید چه تفاوت هایی با هم دارند ؟

benyamin2002
26-04-2011, 08:53
دوست عزیز
با اجازه از اساتید محترم
من علاقه ی زیادی به تماشای فیلم های مطرح دارم. امسال عید کلی با خودم کلنجار رفتم تا حدود 900 تومان سینمای خانگی خریدم . بعد 10 روز فروختم !! حالا میخوام اگر خدا بخواد سینما خانگی بهتری بخرم . الان دارم تحقیق میکنم چی بخرم . من در این 10 روزی که سینما خانگی داشتم و مشاوره با اساتید محترم این ها رو فهمیدم امیدوارم به دردت بخوره !

به نظرم تماشای تلوزیون مخصوصا فیلم DVD (چون متاسفانه هنوز فیلمی با کیفیت بلوری ندیدم !!!) با سینما خانگی 60 % لذت بیشتری داره .
دیسک های بلوری هنوز فراگیر نشده و خرید سینما خانگی بهتره از بلوری پلیر و اسپیکر .
خرید سینما خانگی هم خیلی دقت میخواد بنظرم اگر مثل من روی خرید وسواس داری بهتره قبل از خرید خوب تحقیق کنی و با توجه به پولی که میدی بهترین خرید رو انجام بدی .
امیدوارم موفق باشی .

هفت بار اندازه بگیر یک بار ببر !!

mr_rayan
26-04-2011, 22:14

با سایت

تماس بگیرید و ببینید ارسال به شهرستان داره یا نه،همینطور با فروشگاه چاره تماس بگیرید و بهشون سفارش بدین شابد براتون تهیه کردن.

در مورد مدل هایی هم که فرمودین به عنوان یه سیستم میکرو صدای خوبی دارند.مخصوصا mcd802.

mr_rayan
26-04-2011, 22:20
دنون هم سیاست رقبا رو پیش گرف نسل جدیدی از av رسیورهاش رو که به زودی وارد بازار فروش میشه امکاناتی دو چندان داره با قیمتی وسوسه انگیز نسبت به امکانات و کارایی نمونشم سه مدل AVR-2112CI و AVR-2312CI و AVR-3312CI که در اینده نزدید وارد بازار میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم عکسای DENON AVR-3312CI که قیمتش 1000 دلاره نسبت امکاناتش عالیه البته بیاد اینجا %30 بکشن روش بدن دست ما باید خدا رو شکر کنیم

دنون هم پس بلاخره متوجه اشتباهاتش تو این زمینه شده و داره جبران می کنه.به نظرم این سیاست جدیدش می تونه اون رو بیشتر از قبل محبوب کنه.

benyamin2002
26-04-2011, 22:52
من صدای فوکال سری 700 رو خوب گوش کردم صداش گرم و خیلی دوست داشتنیه

من هم قصد خریدش رو دارم ست بلنگوهای شما با ساب فکر کنم 3 ملیون یه کم بالا میزنه

امپ MARANTZ SR6005 :40: هم امپ عالی هست هم برای فیلم هم برای موزیک

قیمتش هم 135000 تومن برات اب میخوره با فوکال سری 700 خوب ست میشه فقط با گارانتیشو من پیدا نکردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه گارانتی برات مهمه Denon 2311 یا بهتر 3311 Denon بگیری که عالی میشه

با درود
من بالاخره تصمیم گرفتم ست 5.1 Focal با آمپ Marantz SR-6005 بگیرم . با توجه به اینکه ساکن شهرستان هستم به نظر شما لازمه بیام تهران یا اینکه تلفنی سفارش بدم بفرستن ؟ اگر آمدم تهران نیاز هست که تک تک اسپیکر ها و آمپ رو امتحان کنم یا نه آکبند بگیرم ببرم ؟
من Marantz رو با ضمانت یکساله پیدا کردم . آیا بلندگوهای فوکال هم ضمانت داره ؟

tomharrison
26-04-2011, 23:46
سلام دوستان
اگر ممکنه یک سینما خانگی مناسب و البته با قیمت مناسب ، 7.1 (هفت به یک) یه من معرفی کنه .

ممنونم

morteza1358
27-04-2011, 00:58
دوست عزیز
با اجازه از اساتید محترم
من علاقه ی زیادی به تماشای فیلم های مطرح دارم. امسال عید کلی با خودم کلنجار رفتم تا حدود 900 تومان سینمای خانگی خریدم . بعد 10 روز فروختم !! حالا میخوام اگر خدا بخواد سینما خانگی بهتری بخرم . الان دارم تحقیق میکنم چی بخرم . من در این 10 روزی که سینما خانگی داشتم و مشاوره با اساتید محترم این ها رو فهمیدم امیدوارم به دردت بخوره !

به نظرم تماشای تلوزیون مخصوصا فیلم DVD (چون متاسفانه هنوز فیلمی با کیفیت بلوری ندیدم !!!) با سینما خانگی 60 % لذت بیشتری داره .
دیسک های بلوری هنوز فراگیر نشده و خرید سینما خانگی بهتره از بلوری پلیر و اسپیکر .
خرید سینما خانگی هم خیلی دقت میخواد بنظرم اگر مثل من روی خرید وسواس داری بهتره قبل از خرید خوب تحقیق کنی و با توجه به پولی که میدی بهترین خرید رو انجام بدی .
امیدوارم موفق باشی .

هفت بار اندازه بگیر یک بار ببر !!

با تشکر از شما دوست عزیز
آخه من مشکلی که دارم اینه که سیستم رو واسه اتاق خواب در حد 20 متر مربع می خوام و به نظرم سینمای خانگی یه خورده واسش زیاده البته به نظرم دنون خوب باشه ولی بازم به نظر بانداش زیادی کوچیکه درسته ؟
با این حال ممنون میشم که یه سیستم خوب در حد فضای 20 متر معرفی کنین که اغلب فرمتها رو باز کنه .

mr_rayan
27-04-2011, 02:20
با درود
من بالاخره تصمیم گرفتم ست 5.1 Focal با آمپ Marantz SR-6005 بگیرم . با توجه به اینکه ساکن شهرستان هستم به نظر شما لازمه بیام تهران یا اینکه تلفنی سفارش بدم بفرستن ؟ اگر آمدم تهران نیاز هست که تک تک اسپیکر ها و آمپ رو امتحان کنم یا نه آکبند بگیرم ببرم ؟
من Marantz رو با ضمانت یکساله پیدا کردم . آیا بلندگوهای فوکال هم ضمانت داره ؟

شما حضوری بیا خرید کن.

morteza1358
27-04-2011, 13:11
آقای رایان
سایتی سراغ داری که مشخصات denon 391 و 1311 رو گفته باشه مخصوصا اندازه باندها .
این مدلهایی که گفتم باید پلیر جدا تهیه کنیم یا با خودش هست .

benyamin2002
27-04-2011, 18:21
شما حضوری بیا خرید کن.
میشه بیشتر توضیح بدید که چرا خرید حضوری بهتره ؟
دقیقا به چه چیزهایی در هنگام خرید دقت کنم ؟
واقعا بی تجربه هستم پس خواهشمندم راهنمایی کاملی بفرمایید .
با تشکر

benyamin2002
27-04-2011, 18:29
با تشکر از شما دوست عزیز
آخه من مشکلی که دارم اینه که سیستم رو واسه اتاق خواب در حد 20 متر مربع می خوام و به نظرم سینمای خانگی یه خورده واسش زیاده البته به نظرم دنون خوب باشه ولی بازم به نظر بانداش زیادی کوچیکه درسته ؟
با این حال ممنون میشم که یه سیستم خوب در حد فضای 20 متر معرفی کنین که اغلب فرمتها رو باز کنه .
به نطر من اگه به بلوری دسترسی نداری فعلا بلوری پلیر نگیری بهتره ! من باز هم DVD Player و سینماخانگی رو بهت پشنهاد میکنم .
البته من نظر شخصی خودم رو گفتم باز هم از اساتید راهنمایی بگیر . در خریدت عجله نکن !

mr_rayan
27-04-2011, 21:14
آقای رایان
سایتی سراغ داری که مشخصات denon 391 و 1311 رو گفته باشه مخصوصا اندازه باندها .
این مدلهایی که گفتم باید پلیر جدا تهیه کنیم یا با خودش هست .

دنون 391 که دیگه نیست.باید 1311 تهیه کنی که البته بهتر هم هست.
پلیر هم باید جداگونه تهیه کنی.البته هر چیزی بهش وصل میشه مثل اچ دی پلیر،دی وی دی پلیر،کامپیوتر،بلوری،آیپاد یا آیفون و ....

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

میشه بیشتر توضیح بدید که چرا خرید حضوری بهتره ؟
دقیقا به چه چیزهایی در هنگام خرید دقت کنم ؟
واقعا بی تجربه هستم پس خواهشمندم راهنمایی کاملی بفرمایید .
با تشکر

موقع خرید که شما هم بلندگوها و هم آمپتون رو پلمپ شده تحویل می گیرید.کلا به علت اینکه پول کمی نمی خوای بدی بیا حضوری خرید کن و از نزدیک ببین داری چی می خری و همینطور باید کابل و سیم هم بگیری.بهرحال من اگه جای شما بودم و می خواستم انقدر پول بدم حتما حضوری خرید می کردم و حتی قبل از خرید هم از صدای بلندگو و آمپی که می خواستم بخرم حتما تست صدا هم می گرفتم.

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

سلام دوستان
اگر ممکنه یک سینما خانگی مناسب و البته با قیمت مناسب ، 7.1 (هفت به یک) یه من معرفی کنه .

ممنونم

پکیج 7.1 در حال حاضر توی بازار نداریم و همینطور شما سقف بودجتون رو مشخص نکردید.

benyamin2002
27-04-2011, 21:32
موقع خرید که شما هم بلندگوها و هم آمپتون رو پلمپ شده تحویل می گیرید.کلا به علت اینکه پول کمی نمی خوای بدی بیا حضوری خرید کن و از نزدیک ببین داری چی می خری و همینطور باید کابل و سیم هم بگیری.بهرحال من اگه جای شما بودم و می خواستم انقدر پول بدم حتما حضوری خرید می کردم و حتی قبل از خرید هم از صدای بلندگو و آمپی که می خواستم بخرم حتما تست صدا هم می گرفتم.

با تشکر
منظورتون کابل HDMI و سیم بلندگو هستش ؟
لطفا توضیح بدید کابل و سیم چه مارک هایی بخرم ؟
DVD player چه برند و مدلی بگیرم ؟
مدیا پلیر چی ؟

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

راستی این برند Marantz کجاییه ؟

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

بلندگوهای فوکال گارانتی داره ؟

mr_rayan
28-04-2011, 00:21

با تشکر
منظورتون کابل HDMI و سیم بلندگو هستش ؟
لطفا توضیح بدید کابل و سیم چه مارک هایی بخرم ؟
DVD player چه برند و مدلی بگیرم ؟
مدیا پلیر چی ؟

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

راستی این برند Marantz کجاییه ؟

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

بلندگوهای فوکال گارانتی داره ؟
بله کابل و سیم بلندگو.
کابل که بستگی به پلیرتون داره.
dvd پلیر هم باز بستگی به استفادتون داره.اگر محصولات کپی استفاده می کنی که زیاد فرقی نداره.اگر هم محصولات ارجینال استفاده می کنی بستگی به بودجت داره.
مدیا پلیر هم که تاپیک مخصوص داره،مطالعه کن و با توجه به بودجت انتخاب کن.
marantz ژاپن
بلندگو رو گارانتی نمی کنند.

ahna2004
28-04-2011, 09:31
با سلام و خسته نباشید

دیروز بنده یه lcd 40 ex500 با یه سینمای dz810 خریداری کردم

----- بنده خروجی صدای SPDIF داره بنده تصویر و صدا رو با کابل hdدارم می خوام بدونم چطوری می تونم از این خروجی استفاده کنم صدا رو از این خروجی بگیرم

در ضمن ایا باید صدای کانال مورد نظر دیجیتال باشد ؟

قیمت کابل SPDIF چقدر هست ؟

و بهترین تنظیمات رو روی سینمای خانگی چطوری باید انجام بدم تا بهترین کیفیت صدا رو داشته باشم در حالا استفاده از tv

با تشکر

morteza1358
28-04-2011, 10:46
با سلام
از دوستان كسي شماره نمايندگي دنون تو تهران يا شهرهاي ديگه رو داره ؟
آقا رايان من با فروشگاه آكوستيك تماس گرفتم وگفتن دنون 1311 رو دارن 750000 تومان و بايد پول كارت به كارت كني تا واست بفرستيم
آيا قيمتش خوبه و اعتمادي بهشون هست ؟
اگه تلفن فروشگاه معتبر ديگه اي رو داري لطفا بده
ممنون

death_man
28-04-2011, 13:14
سلام دوستان
یه سیستم سینمای خانگی تا سقف 450 تومن چی پیشنهاد میدین؟
مدل LCD من سونی 32V550A هست
میخوام که صدای واضح و خوبی داشته باشه
من یک دستگاه DVD پلیر سونی مدل DVP-NS728H دارم. باند یا سیستمی با این مچ کرد
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

khansalar
28-04-2011, 14:17
سلام
دوستان می خواستم راهنماییم کنن و پیشنهاد سیستم بدن با شرایط زیر ممنون میشم
سیستمهای صوتی و تصویری موجود:
1-TV:pana p50vt20 سه بعدی
2- بلوری پلیر:Panasonic DMP-BDT300
3-HD Player:A.C. Ryan Essential
4-قیمت:حدود 500
میخواستم با موجودی بالا باند و آمپلی تهیه کنم که با سیستم های بالا مچ باشه ،اچ دی پلیر خروجی SPDIF Optical TOSLink و SPDIF Coaxial (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) دراه و بلوری پلیر هم ورودی و خروجی Hdmi از نظر صدا هم اصلا صدای بلند مد نظرم نیست فقط صدای نرم و شفاف البته با خوندن پست های قبلی فکر میکنم باید باند jamo تهیه کنم ولی چه مدلی نمیدونم یا برندای دیگه دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم رو هیچ برندی هم تعصب ندارم فقط میخوام بهترین باشه با این شرایط البته اگه ارزش داشته باشه یه مقدار میتونم بیشتر هزینه کنم -

mr_rayan
28-04-2011, 16:47
با سلام و خسته نباشید

دیروز بنده یه lcd 40 ex500 با یه سینمای dz810 خریداری کردم

----- بنده خروجی صدای SPDIF داره بنده تصویر و صدا رو با کابل hdدارم می خوام بدونم چطوری می تونم از این خروجی استفاده کنم صدا رو از این خروجی بگیرم

در ضمن ایا باید صدای کانال مورد نظر دیجیتال باشد ؟

قیمت کابل SPDIF چقدر هست ؟

و بهترین تنظیمات رو روی سینمای خانگی چطوری باید انجام بدم تا بهترین کیفیت صدا رو داشته باشم در حالا استفاده از tv

با تشکر
spdif از نوع اپتيكال يا كواكسيال؟بايد سينماتون هم ورودي داشته باشه.
فرقي نمي كنه.
قيمت كابل متفاوت هست.از 7 يا 8 تومن پيدا ميشه به بالا.
بايد دفترچه سينماتون رو مطالعه كنيد.اينطوري نميشه در مورد تنظيمات چيزي گفت.

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

با سلام
از دوستان كسي شماره نمايندگي دنون تو تهران يا شهرهاي ديگه رو داره ؟
آقا رايان من با فروشگاه آكوستيك تماس گرفتم وگفتن دنون 1311 رو دارن 750000 تومان و بايد پول كارت به كارت كني تا واست بفرستيم
آيا قيمتش خوبه و اعتمادي بهشون هست ؟
اگه تلفن فروشگاه معتبر ديگه اي رو داري لطفا بده
ممنون
قيمتش همينقدره و من جاي معتبر ديگه اي رو سراغ ندارم.

---------- Post added at 04:47 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

سلام دوستان
یه سیستم سینمای خانگی تا سقف 450 تومن چی پیشنهاد میدین؟
مدل LCD من سونی 32V550A هست
میخوام که صدای واضح و خوبی داشته باشه
من یک دستگاه DVD پلیر سونی مدل DVP-NS728H دارم. باند یا سیستمی با این مچ کرد
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
اگر بتوني يخورده بودجت رو افزايش بدي مدل 787 پايونير صداي خوبي داره.فكر كنم حدود 510 تومنه.

mr_rayan
28-04-2011, 16:58
سلام
دوستان می خواستم راهنماییم کنن و پیشنهاد سیستم بدن با شرایط زیر ممنون میشم
سیستمهای صوتی و تصویری موجود:
1-TV:pana p50vt20 سه بعدی
2- بلوری پلیر:Panasonic DMP-BDT300
3-HD Player:A.C. Ryan Essential
4-قیمت:حدود 500
میخواستم با موجودی بالا باند و آمپلی تهیه کنم که با سیستم های بالا مچ باشه ،اچ دی پلیر خروجی SPDIF Optical TOSLink و SPDIF Coaxial (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) دراه و بلوری پلیر هم ورودی و خروجی Hdmi از نظر صدا هم اصلا صدای بلند مد نظرم نیست فقط صدای نرم و شفاف البته با خوندن پست های قبلی فکر میکنم باید باند jamo تهیه کنم ولی چه مدلی نمیدونم یا برندای دیگه دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم رو هیچ برندی هم تعصب ندارم فقط میخوام بهترین باشه با این شرایط البته اگه ارزش داشته باشه یه مقدار میتونم بیشتر هزینه کنم -
باند جامو 426 حدود 500 تومنه قيمتشه و شما بايد حداقل 400 تومن هم بابت يه آمپلي فاير هزينه كنيد.كه ميشه حدود 900 تومن.
اگر مي تونيد هزينه كنيد كه عالي ميشه اگر هم نه كه مي تونيد مدلي مثل 787 پايونير بگيريد كه حدود 500 تومنه و يا يخورده بيشتر هزينه كنيد و سري rs پايونير مثل rs33 رو بگيريد حدود 650 تومن.
ولي اگر شما بخوايد بلوري پليرتون رو به سينما وصل كنيد بايد سيستمي تهيه كنيد تا داراي آمپ مجزا باشه و صداهاي HD رو پشتيباني كنه كه براي اينكار پيشنهادم اينه كه بلندگوي جامو بعلاوه يك آمپ مناسب تهيه كنيد كه همونطوري كه گفتم حداقل 900 تومن بايد هزينه كنيد و يا اگر نمي تونيد انقد رهزينه كنيد مدل 1311 دنون گزينه بسيار بسيار مناسبيه تو قيمت پايين تر كه الان 750 تومن قيمت داره.

death_man
28-04-2011, 17:16
ممنون mr_rayan
یک سئوال دیگه که داشتم، این دستگاه DVD Player من دیگه به کاری نمیاد؟
مدل : SONY - DVP- NS728H

صدای پایونیر 787 بهتره یا سونی fz900 یا پاناسونیک 5580؟

ahna2004
28-04-2011, 17:34
باسلام

می خواستم بدونم چرا سینمای خانواده سونیdz810 قادر به پخش خیلی از فرمتها نیست مثلا یکسری از mp4 ها و فرمت رایجmkv

اگه راه حلی داره بفرمائید
وگرنه بی زحمت یه dvd پلیر ارزون معرفی کنید که قابلیت پخش این فرمتها رو داشته باشه

با تشکر

mr_rayan
28-04-2011, 22:02
ممنون mr_rayan
یک سئوال دیگه که داشتم، این دستگاه DVD Player من دیگه به کاری نمیاد؟
مدل : SONY - DVP- NS728H

صدای پایونیر 787 بهتره یا سونی fz900 یا پاناسونیک 5580؟

دستگاه دی وی دی پلیر شما با خرید سینما خانگی عملا بدون کاربرد میشه.
پاناسونیک 5580 نداریم.مدل 580 هستش.البته من کلا صدای سینماهای پاناسونیک رو نمی پسندم.
بین 787 پایونیر و fz900 سونی به نظرم 787 صدای نرم تر و با تفکیک بیشتری داره.
شما اگر به اندازه fz900 می تونید هزینه کنید مدل rs33 پایونیر رو تهیه کنید.

death_man
28-04-2011, 23:46
دستگاه دی وی دی پلیر شما با خرید سینما خانگی عملا بدون کاربرد میشه.
پاناسونیک 5580 نداریم.مدل 580 هستش.البته من کلا صدای سینماهای پاناسونیک رو نمی پسندم.
بین 787 پایونیر و fz900 سونی به نظرم 787 صدای نرم تر و با تفکیک بیشتری داره.
شما اگر به اندازه fz900 می تونید هزینه کنید مدل rs33 پایونیر رو تهیه کنید.
مرسی از راهنمایتون
ببخشید منظورم 5580 فیلیپس بود

محصولات پایونیر از کجامیشه به صورت مطمئن خرید کرد؟ نمایندگی داره در تهران؟

mr_rayan
29-04-2011, 02:25
مرسی از راهنمایتون
ببخشید منظورم 5580 فیلیپس بود

محصولات پایونیر از کجامیشه به صورت مطمئن خرید کرد؟ نمایندگی داره در تهران؟

محصولات پایونیر تو تهران نمایندگی داره.زیر پل حافظ تقاطه جمهوری.فروشگاه راستین.

---------- Post added at 02:25 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

باسلام

می خواستم بدونم چرا سینمای خانواده سونیdz810 قادر به پخش خیلی از فرمتها نیست مثلا یکسری از mp4 ها و فرمت رایجmkv

اگه راه حلی داره بفرمائید
وگرنه بی زحمت یه dvd پلیر ارزون معرفی کنید که قابلیت پخش این فرمتها رو داشته باشه

با تشکر

MKV رو که هیچ دی وی دی پلیری پخش نمیکنه.بهرحال دی وی دی پلیر هم تاپیک مجزا داره.مطالعه کنید انشالله که به نتیجه می رسید.

khansalar
30-04-2011, 11:49
باند جامو 426 حدود 500 تومنه قيمتشه و شما بايد حداقل 400 تومن هم بابت يه آمپلي فاير هزينه كنيد.كه ميشه حدود 900 تومن.
اگر مي تونيد هزينه كنيد كه عالي ميشه اگر هم نه كه مي تونيد مدلي مثل 787 پايونير بگيريد كه حدود 500 تومنه و يا يخورده بيشتر هزينه كنيد و سري rs پايونير مثل rs33 رو بگيريد حدود 650 تومن.
ولي اگر شما بخوايد بلوري پليرتون رو به سينما وصل كنيد بايد سيستمي تهيه كنيد تا داراي آمپ مجزا باشه و صداهاي HD رو پشتيباني كنه كه براي اينكار پيشنهادم اينه كه بلندگوي جامو بعلاوه يك آمپ مناسب تهيه كنيد كه همونطوري كه گفتم حداقل 900 تومن بايد هزينه كنيد و يا اگر نمي تونيد انقد رهزينه كنيد مدل 1311 دنون گزينه بسيار بسيار مناسبيه تو قيمت پايين تر كه الان 750 تومن قيمت داره.

ممنون از راهنمایی
این مدل دنون با هر دو دستگاه پخش یعنی بلوری پلیر و اچ دی پلیر جواب میده و دیگه اینکه برای پیشنهاد اولتون چه آمپی پیشنهاد میکنین؟
ممنون

mr_rayan
30-04-2011, 16:44
ممنون از راهنمایی
این مدل دنون با هر دو دستگاه پخش یعنی بلوری پلیر و اچ دی پلیر جواب میده و دیگه اینکه برای پیشنهاد اولتون چه آمپی پیشنهاد میکنین؟
ممنون
اين لينك مشخصات پكيج سينمايي دنون 1311.و داراي ورودي خروجي هاي متعدد جهت اتصال بلوري و اچ دي پلير هست.و از صداي dts hd و dolby truehd رو هم رمزگشايي مي كنه.كلا سيستم خوبيه تو قيمت خودش.

در مورد آمپلي فاير هم بستگي به بودجتون و بلندگوتون داره.

habibfadae
30-04-2011, 18:38
سلام
من میخوام سینمای خانگی سامسونگ مدل TZ-325 یا HT-C555 بگیرم.
می خواستم ببینم اگه کسی تا حالا این مدلها رو داشته بدونم که کیفیت صداش چطوره؟!

به درد آهنگ گوش دادن و مراسمی اگه داشتیم می خوره؟!

mr_rayan
30-04-2011, 20:06
سلام
من میخوام سینمای خانگی سامسونگ مدل TZ-325 یا HT-C555 بگیرم.
می خواستم ببینم اگه کسی تا حالا این مدلها رو داشته بدونم که کیفیت صداش چطوره؟!

به درد آهنگ گوش دادن و مراسمی اگه داشتیم می خوره؟!
مدل tz325 که اصلا طرفش نرو.
مدل c555 مدل خوبیه.فقط بیس سفتی داره ولی از نظر امکانات و تصویر و تفکیک صدا در حد متعادلی هستش.

habibfadae
30-04-2011, 21:28
مدل tz325 که اصلا طرفش نرو.
مدل c555 مدل خوبیه.فقط بیس سفتی داره ولی از نظر امکانات و تصویر و تفکیک صدا در حد متعادلی هستش.

خیلی ممنون از راهنمایی مفیدت :11:

c555 اینکه بیس سفتی داره منو تو شک می ندازه برای خریدنش!

از بین مدلهای سینمای خانگی سامسونگ مدلی داره که بیس نرمی داشته باشه؟!

حالا به نظر شما من c555 بگیرم یا اسپیکر logitech z5500 ؟؟؟!!!

از نظر وات صدا خوب c555 هزار وات هست ولی z5500 پونصد واته...

در کل فقط صدا رو مد نظر داشته باشیم کدوم بهتر هستش؟!

morteza1358
01-05-2011, 03:02
سلام آقای رایان
دنون 1311 در مقایسه با 5580 فیلیپس و r33 پایونر از نظر تفکیک صدا و واضحی و کیفیت در چه رتبه ای قرار میگیره ؟
ممنون

infernal_a
01-05-2011, 08:43
سلام خدمت دوستان
من براي Panasonic Plasma V20 يه سينما خانگي مدل SC-PT980 Pansonic گرفتم . از اساتيد ميشه لطف كنين راهنمايي فرمايين براي كاليبره و Match كردن TV و سينما ؟؟؟
THX:8:

mr_rayan
01-05-2011, 11:22
خیلی ممنون از راهنمایی مفیدت :11:

c555 اینکه بیس سفتی داره منو تو شک می ندازه برای خریدنش!

از بین مدلهای سینمای خانگی سامسونگ مدلی داره که بیس نرمی داشته باشه؟!

حالا به نظر شما من c555 بگیرم یا اسپیکر logitech z5500 ؟؟؟!!!

از نظر وات صدا خوب c555 هزار وات هست ولی z5500 پونصد واته...

در کل فقط صدا رو مد نظر داشته باشیم کدوم بهتر هستش؟!
همه مدل هاي سامسونگ بيس سفتي داره.زياد به وات اعلامي از سوي شركت ها توجهي نكن.بايد بري صداشون رو خودت بشنوي و نتيجه گيري كني.
اسپيكر logitech 5500 هم صداش معموليه و حجم بيس خيلي بهتري نسبت به مدل هاي سامسونگ داره.ولي اينجوري هزينت ميره بالاتر.

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

سلام آقای رایان
دنون 1311 در مقایسه با 5580 فیلیپس و r33 پایونر از نظر تفکیک صدا و واضحی و کیفیت در چه رتبه ای قرار میگیره ؟
ممنون
بهتر از اين دو مدلي كه فرموديد هستش.منتهي شما مي تونيد خودتون هم در صورت امكان تست صدا از مدل هاي مد نظرتون بگيريد و نتيجه گيري كنيد.

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

سلام خدمت دوستان
من براي Panasonic Plasma V20 يه سينما خانگي مدل SC-PT980 Pansonic گرفتم . از اساتيد ميشه لطف كنين راهنمايي فرمايين براي كاليبره و Match كردن TV و سينما ؟؟؟
THX:8:
با اتصال سينما توسط كابل hdmi به تي وي تون كه با هم match ميشند. در مورد كاليبره هم كه خودتون بايد كاليبره كنيد،اينجوري كه نميشه چيزي گفت.

habibfadae
01-05-2011, 12:56
همه مدل هاي سامسونگ بيس سفتي داره.زياد به وات اعلامي از سوي شركت ها توجهي نكن.بايد بري صداشون رو خودت بشنوي و نتيجه گيري كني.
اسپيكر logitech 5500 هم صداش معموليه و حجم بيس خيلي بهتري نسبت به مدل هاي سامسونگ داره.ولي اينجوري هزينت ميره بالاتر.

بازم ممنون

بله اونطوری خیلی هزینم میره بالا...
خب حالا با این حساب من باید با همون بیس سفت سامسونگ بسازم!
شما همین مدل c555 رو تایید می کنید تا سقف 500 تومان؟! یا مدل دیگه ای هم هست که بتونم با این بودجه بگیرم؟!

از بین سینمای خانگی های شرکت های دیگه مثل سونی یا پاناسونیک مدلی هست که بیس نرمی هم داشته باشه؟! و کیفیتش از سامسونگ ها بهتر باشه؟!

mr_rayan
01-05-2011, 15:36
بازم ممنون

بله اونطوری خیلی هزینم میره بالا...
خب حالا با این حساب من باید با همون بیس سفت سامسونگ بسازم!
شما همین مدل c555 رو تایید می کنید تا سقف 500 تومان؟! یا مدل دیگه ای هم هست که بتونم با این بودجه بگیرم؟!

از بین سینمای خانگی های شرکت های دیگه مثل سونی یا پاناسونیک مدلی هست که بیس نرمی هم داشته باشه؟! و کیفیتش از سامسونگ ها بهتر باشه؟!

سينماهاي شركت سوني بيس انفجاري دارند و خوبه.ولي مدل هاش به دل من نيست.بيشتر FZ900 رو مي پسندم كه اونم قيمتش بالاي 600 تومن هستش.
تا سقف 500 تومن هم مدل 787 پايونير صداي خيلي خوبي داره.
از پاناسونيك هم چيزي تو نظرم نيست.
پيشنهاد من اينه كه شما بريد و از نزدك هر يه مدل مناسب از هر شركتي رو تست صدا بگيريد و بعد نتيجه گيري كنيد.

jigili28sal
01-05-2011, 17:18
سلام .من میخواستم سینما خانگی بگیرم تا سقف 1 ملیون حالا اگه یه ذره بیشتر هم شد اشکالی نداره و دیگه اینکه اگه ممکنه 2 یا 3 مورد از بهترین ها رو برام پیشنهاد بدید .
با تشکر

mr_rayan
01-05-2011, 20:53
سلام .من میخواستم سینما خانگی بگیرم تا سقف 1 ملیون حالا اگه یه ذره بیشتر هم شد اشکالی نداره و دیگه اینکه اگه ممکنه 2 یا 3 مورد از بهترین ها رو برام پیشنهاد بدید .
با تشکر
خب مدل rs77 پایونیر هست با حدود 950 تومن و یا اینکه یه سیتم خودتون جمع کنید با خرید پکیج 5 تیکه بلندگوی جامو 426 و یه آمپ مناسب در حد بودجه و نیازتون مثل 508 اونکیو و یا 457 یاماها و یا 1611 دنون و یا اگه دوس داشتین کمی بهتر و یک پلیر معمولی مثل 420 پایونیر یا هر چیز دیگه ای در حد یک تومن شاید یه کوچولو بیشتر بیفته.

jigili28sal
02-05-2011, 08:51
ممنون از راهنماییتون .میخواستم ببینم که این مدل پایونر rs77 رو از کجا میتونم تهیه کنم . ممنون

Schahab
02-05-2011, 11:07
دوستان عزیز

لطفا کسانی که اسپیکر هاشون رو بی آمپ کردن یا به هر حال صاحب تجربه هستن، بفرمایند که آیا این کار تاثیر محسوسی در کیفیت صدای خروجی شون داشته یا نه؟؟ در کل، فایده داره این کار رو با اسپیکر های جامو 506 و آمپ پایونیر 920 بکنم یا فقط سر کاریه؟؟ در ضمن کاربرد بی وایرینگ چیه؟؟؟ چه موقعی و برای چی این کارو می کنن؟؟

ممنون

mr_rayan
02-05-2011, 14:18
ممنون از راهنماییتون .میخواستم ببینم که این مدل پایونر rs77 رو از کجا میتونم تهیه کنم . ممنون
اگر تهران تشريف داريد تقاطع خ جمهوري و حافظ فروشگاه راستين.
اگر هم شهرستان تشرف داريد مي تونيد به صورت اينترنتي از فروشگاه چاره خريد نماييد.

mr_rayan
02-05-2011, 14:23
دوستان عزیز

لطفا کسانی که اسپیکر هاشون رو بی آمپ کردن یا به هر حال صاحب تجربه هستن، بفرمایند که آیا این کار تاثیر محسوسی در کیفیت صدای خروجی شون داشته یا نه؟؟ در کل، فایده داره این کار رو با اسپیکر های جامو 506 و آمپ پایونیر 920 بکنم یا فقط سر کاریه؟؟ در ضمن کاربرد بی وایرینگ چیه؟؟؟ چه موقعی و برای چی این کارو می کنن؟؟

ممنون
شهاب جان اون بي آمپي كه شما مي فرماييد يعني اينكه از دوتا آمپلي فاير مجزا براي بلندگوهاتون استفاده نماييد و بلندگوهاتون رو به صورت بي آمپ ببنديد.

morteza1358
02-05-2011, 23:58
سلام آقا رایان
من دنون 1311 با پلیر 420 پایونر سفارش دادم و امیدوارم که پشمون نشم
ار راهنماییهایی که تو این چندوقت کردین ممنون
راستی این دنون 1311 آمپ تنها ست یا با باند هستش من سفارش دادم 750000
ممنون

habibfadae
03-05-2011, 09:31
سينماهاي شركت سوني بيس انفجاري دارند و خوبه.ولي مدل هاش به دل من نيست.بيشتر FZ900 رو مي پسندم كه اونم قيمتش بالاي 600 تومن هستش.
تا سقف 500 تومن هم مدل 787 پايونير صداي خيلي خوبي داره.
از پاناسونيك هم چيزي تو نظرم نيست.
پيشنهاد من اينه كه شما بريد و از نزدك هر يه مدل مناسب از هر شركتي رو تست صدا بگيريد و بعد نتيجه گيري كنيد.

واقعاً ممنونم از راهنمایی تون منو از 100 راهی اوردین بیرون.
با راهنمایی های شما من سینمای خانگی پایونیر رو پسندیدم.

من از HTP-ES3TB خیلی خوشم اومده. به نظر شما اگه من بودجه مو ببرم بالا این مدل از پایونیر چطوره؟!
از نظر بیس و تفکیک صدا و همه لحاظ؟!

Schahab
03-05-2011, 09:49
شهاب جان اون بي آمپي كه شما مي فرماييد يعني اينكه از دوتا آمپلي فاير مجزا براي بلندگوهاتون استفاده نماييد و بلندگوهاتون رو به صورت بي آمپ ببنديد.

رایان جان

ممنون از جوابت.... بی وایرینگ bi wiring رو هم اگر برام بگی که به چه درد می خوره ممنونت می شم....

در ضمن، تو دفترچه آمپ پایونیر 920 من نوشته که برای گرفتن کیفیت بهتر و بالاتر (به قول خودش High Quality 5.1 Surround) می تونم دو تا سیم به خروجی های ششم و هفتم آمپ وصل کنم و به ورودی های پایینی اسپیکر بدم.... بعد تو تنظیمات آمپ در بخش اسپیکر چیدمان بی آمپ رو انتخاب کنم و این طوری سیستم بی آمپ می شه و کیفیت صداش بهتر می شه... اما یکی از فروشنده های جمهوری بهم گفت که ما حتی اسپیکر ها و سیستم های گرونتر از این رو هم هیچ وقت بی آمپ نمی کنیم، چون عملا تاثیری نداره و فرقی نمی کنه... حالا من موندم کدومشون راست میگن.... پایونیر یا فروشنده؟؟؟؟

mr_rayan
03-05-2011, 09:55
سلام آقا رایان
من دنون 1311 با پلیر 420 پایونر سفارش دادم و امیدوارم که پشمون نشم
ار راهنماییهایی که تو این چندوقت کردین ممنون
راستی این دنون 1311 آمپ تنها ست یا با باند هستش من سفارش دادم 750000
ممنون
مبارك باشه.آمپ به همراه بلندگوهاست.
فكر نكنم پشيمون بشيد چون توي اين رنج قيمت چيزي كم نداره.

mr_rayan
03-05-2011, 10:08
واقعاً ممنونم از راهنمایی تون منو از 100 راهی اوردین بیرون.
با راهنمایی های شما من سینمای خانگی پایونیر رو پسندیدم.

من از HTP-ES3TB خیلی خوشم اومده. به نظر شما اگه من بودجه مو ببرم بالا این مدل از پایونیر چطوره؟!
از نظر بیس و تفکیک صدا و همه لحاظ؟!
از نظر بيس و تفكيك صدا مثل سري هاي rs پايونير هستش.خب مطمئنا از همه نظر مورد خوبيه.فقط تنها ايرادش اينه كه صداهاي HD رو ساپورت نمي كنه كه البته بستگي به شما داره كه بخوايد از بلوري پلير استفاده كنيد يا نه گرچه تو اين سطح قيمت تنها گزينه موجود كه از همه لحاظ كامل باشه مدل 1311 دنون هست كه البته اونم حجم صداش به اين سري مدل هاي پايونير نمي رسه.
در هر صورت انتخاب خوبيه.

mr_rayan
03-05-2011, 10:24
رایان جان

ممنون از جوابت.... بی وایرینگ bi wiring رو هم اگر برام بگی که به چه درد می خوره ممنونت می شم....

در ضمن، تو دفترچه آمپ پایونیر 920 من نوشته که برای گرفتن کیفیت بهتر و بالاتر (به قول خودش High Quality 5.1 Surround) می تونم دو تا سیم به خروجی های ششم و هفتم آمپ وصل کنم و به ورودی های پایینی اسپیکر بدم.... بعد تو تنظیمات آمپ در بخش اسپیکر چیدمان بی آمپ رو انتخاب کنم و این طوری سیستم بی آمپ می شه و کیفیت صداش بهتر می شه... اما یکی از فروشنده های جمهوری بهم گفت که ما حتی اسپیکر ها و سیستم های گرونتر از این رو هم هیچ وقت بی آمپ نمی کنیم، چون عملا تاثیری نداره و فرقی نمی کنه... حالا من موندم کدومشون راست میگن.... پایونیر یا فروشنده؟؟؟؟
bi wiring رو من تا حالا نديدم كسي استفاده كنه.دقيق هم نمي دونم چيه.يه سرچي كردم و ديدم اكثر كساني كه استفاده كرده بودند اظهار داشتن كه صدا اصلا فرقي نمي كنه.
بهرحال تو ويكيپديا هم يه توضيحاتي در موردش داده.

مثل اينكه بايد از كابل مخصوص به خودش هم استفاده بشه.

در مورد بي آمپ هم باز بستگي به آمپلي فاير و بلندگو داره كه چه جوابي بگيري.اگر خيلي دوس داري مي توني يبار بلندگوهات رو بي آمپ ببندي و ببيني چه جوابي مي گيري.

morteza1358
03-05-2011, 14:59
آقا رایان شرمنده که دوباره مزاحمت شدم چند تا سوال دارم
جهت اینکه صدای tv رو از سیستم 1311داشته باشم باید از پورت اپتیکال tv به اپتیکال سیستم وصل کنم یا نه ؟ آیا تنظیمات خاصی هم میخواد .
پلیر پایونر رو مستقیم به tv وصل کنم یا به آمپ 1311
کلا اگر تنظیمات خاصی لازمه که بهترین کیفیتو داشته باشه ممنون میشم بهم بگی یا سایتی معرفی کنی .
اگه دوستان هم سیستم دنون 1311 دارن ممنون میشم کمکم کنین
با سپاس

mr_rayan
03-05-2011, 19:39
آقا رایان شرمنده که دوباره مزاحمت شدم چند تا سوال دارم
جهت اینکه صدای tv رو از سیستم 1311داشته باشم باید از پورت اپتیکال tv به اپتیکال سیستم وصل کنم یا نه ؟ آیا تنظیمات خاصی هم میخواد .
پلیر پایونر رو مستقیم به tv وصل کنم یا به آمپ 1311
کلا اگر تنظیمات خاصی لازمه که بهترین کیفیتو داشته باشه ممنون میشم بهم بگی یا سایتی معرفی کنی .
اگه دوستان هم سیستم دنون 1311 دارن ممنون میشم کمکم کنین
با سپاس
خواهش مي كنم.
صداي tv رو مي تونيد با توجه به هر خروجي اي كه tv تون داره به آمپتون وصل كنيد.براي تنظيمات آمپ هم،معمولا دكمه اي خاص جهت تعويض و يا سوييچ كردن بين function ها وجود داره.نمي دونم براي شما به چه اسمي هست ولي مطمئنا وجود داره.
پلير رو با كابل HDMI به پنلتون وصل كنيد و با كابل كواكسيال به آمپتون.
در مورد تنظيمات خاص هم براي گرفتن بهترين جواب يا كاليبره كردن من سايتي سراغ ندارم.ولي خودتون مطمئنا مي تونيد سيستمتون رو كاليبره كنيد.

Download Master
03-05-2011, 21:30
با تشکر از آقای رایان بابت اون سیستم صوتی.

فقط میمونه سینمای خانگی 5.1 کاناله که مشخصات زیر رو داشته باشه

1- حتما حداقل یه پرت Optical داشته باشه (اگه 2 تا داشت که چه بهتر )

2- کیفیت صداش مهمه نه قدرتش (اصلا برای موزیک نمیخوامش) وضوح صداش و همچنین Surround بودنش ملاکه انتخابه

3-رو هیچ برند خاصی تعصب ندارم ولی چون TV پاناسونیکه بهتره پاناسونیک باشه

4- در مورد بودجه :

اگه موردی هست که کارش خیلی بیست باشه تا 500 هم هزینه میکنم ولی در حالت عادی 300-400 تومن براش در نظر گرفتم.

5- راستی بلورزی نداشته باشه چون PS3 دارم

جواب این سوال رو هم بدید دیگه رفع زحمت کنیم.

پیشاپیش ممنون

mhroozbeh
03-05-2011, 21:59
سلام
دوستان منم دارم یه TV LG می گیرم
یه دونه سینما هم میخوام واسش بگیریم
به نظرم اگه LG باشه و ست بشه خیلی بهتره
منم کنسول دارم و نیاز به پلیرش ندارم
برای همین یه چیزی باشه که فقط کیفیت صداش خوب باشه و برام قدرتش مهم نیست مثل دوست بالایی
برای منم بودن یه پورت اپتیکال بسه و اگرم دوتا باشه که چه بهتر

mr_rayan
03-05-2011, 23:23
با تشکر از آقای رایان بابت اون سیستم صوتی.

فقط میمونه سینمای خانگی 5.1 کاناله که مشخصات زیر رو داشته باشه

1- حتما حداقل یه پرت Optical داشته باشه (اگه 2 تا داشت که چه بهتر )

2- کیفیت صداش مهمه نه قدرتش (اصلا برای موزیک نمیخوامش) وضوح صداش و همچنین Surround بودنش ملاکه انتخابه

3-رو هیچ برند خاصی تعصب ندارم ولی چون TV پاناسونیکه بهتره پاناسونیک باشه

4- در مورد بودجه :

اگه موردی هست که کارش خیلی بیست باشه تا 500 هم هزینه میکنم ولی در حالت عادی 300-400 تومن براش در نظر گرفتم.

5- راستی بلورزی نداشته باشه چون PS3 دارم

جواب این سوال رو هم بدید دیگه رفع زحمت کنیم.

پیشاپیش ممنون
خواهش می کنم.
با توجه به بودجه ای که مد نظر دارید کمی انتخاب سخت هستش.اکثر سینماها دارای یک ورودی اپتیکال هستند.مدل 787 پایونیر هست و مدل D5 JVC .این دو مدل هم تفکیک صدای خوبی دارند و هم از 500 تومن بیشتر نیستند و هم ورودی اپتیکال دارند.البته یک عدد.

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

سلام
برای همین یه چیزی باشه که فقط کیفیت صداش خوب باشه و برام قدرتش مهم نیست مثل دوست بالایی
شما چقدر بودجه در نظر گرفتین؟اگر زیر 500 هستش مثل دوست قبلیمون.

mhroozbeh
04-05-2011, 09:35
من نهایت می خوام 300 تومن هزینه کنم
فقط مدل LG اگه چیز خوبی هست ارجهیت داره چون میخوام با تی وی ست بشه. اما اگه چیز بهتری توی مارک های دیگه هست و اصلا LG چیز درست و حسابیی نداره همون رو معرفی کنید

mr_rayan
04-05-2011, 13:45
من نهایت می خوام 300 تومن هزینه کنم
فقط مدل LG اگه چیز خوبی هست ارجهیت داره چون میخوام با تی وی ست بشه. اما اگه چیز بهتری توی مارک های دیگه هست و اصلا LG چیز درست و حسابیی نداره همون رو معرفی کنید
تو اين رنج قيمت چيز خوبي نميشه پيشنهاد داد.هيچكدوم هم ورودي اپتيكال ندارند.
در هر صورت از ال جي مدل LH-769 HTS‎ ميتونه انتخابي براي شما باشه و يا چيز بهتر بخوايد مدل HTS-3530‎ از فيليپس هست.
و يا مدل HTZ-101DVD‎ و يا HTZ181DVD‎ از پايونير.

vchip
04-05-2011, 15:41
رایان جان

سلام

Bi Wire به این صورته که شما از 4 رشته سیم استفاده میکنید و 2 سر رشته ها از یک طرف بهم تابیده و به ترتیب به سر قرمز و مشکی آمپ وصل میکنید و 4 سر انتهایی رو به ترتیب برای 2 پورت قرمز و 2 پورت مشکی مجزا وصل میکنید .

در Biamp شما برای کانکتور های بالایی بلندگو از یک خروجی آمپ و برای کانکتورهای پایین از خروجی های سوراند بک استفاده میکنید .

در حالت BiWire من تفاوتی حس نکردم . اما در حالت BiAmp تفاوت در حد 10% بود و کمی بهتر شده بود که ترجیح دادم از بلندگو برای سوراند بک استفاده کنم تا اینکه فرانتها رو Biamp کنم .

mhroozbeh
04-05-2011, 17:40
تو اين رنج قيمت چيز خوبي نميشه پيشنهاد داد.هيچكدوم هم ورودي اپتيكال ندارند.
در هر صورت از ال جي مدل LH-769 HTS‎ ميتونه انتخابي براي شما باشه و يا چيز بهتر بخوايد مدل HTS-3530‎ از فيليپس هست.
و يا مدل HTZ-101DVD‎ و يا HTZ181DVD‎ از پايونير.

یعنی اینا آنالوگ هست و اصلا ورودی دیجیتال نداره؟
من می خوام سه تا کنسول رو به تی وی بزنم و بعد صدا رو از تی وی به سینما وصل کنم حالا چه با اپتیک چه با HDMI
فکر کنم بشه دیگه از یکی از این دو طریق صدای 5 کاناله گرفت، درسته؟

bigly_bigly
04-05-2011, 22:40
سلام به دوستان گلم

یه زحمت واسه اساتید محترم داشتم

میخوام یه سینمای خانگی بخرم به قیمت بین 400 تا 500 لطف کنید تو این رنج قیمت بهترین ها رو با بیشترین آپشنها بهم معرفی کنید

راستش چند روزیه دارم خودم میگردم اما انقدر برند مختلف هست که هر کدومم مدلهای زیادی دارن که آدم مات و مبهوت میمونه از

خوده فروشنده هم میپرسی که هیچ کدوم نمیگه ماست من ترشه !!!

واسه همینم اومدم دست بدامن شما دوستای گلم شدم بگید چه کنم...ضمنا اگه تفاوتی میکنه تلویزیونم LG هست..رو هیچ برند خاصی هم تعصب ندارم...منتظر جوابتون هستم...ممنون

morteza1358
05-05-2011, 00:43
سلام به اساتيد محترم
ميخواستم بدونم براي پخش صداي دالبي 5.1 ميبايست موزيك يا فيلم قابليت صداي دالبي رو داشته باشه يا نه ؟
مثلا در موقع گوش دادن به موسيقي فقط صدا از باندهاي جلو مي آيد و باندهاي عقب و مركز صدايي ندارند .آيا اين مورد تو همه سينماهاي خانگي هست يا كه تنظيم خاصي نياز داره .
ممنون ميشم راهنمايي كنين .
با تشكر

akbar6222
05-05-2011, 12:22
خدمت همه اساتید بخصوص برایان عزیز سلام عرض میکنم.
یه سینما خانگی r33 پایونیر خریداری کردم.یه مشکل اساسی دارم و اینکه صدا رو فقط از طریق دی وی دی پلیر از طریق کابل avدارم و از طریق کابل اچ دی که به پلی استیشن 3 وصل میکنم صدایی ندارم چکار باید کنم؟

اصلا" عجیب قریبه صدا رو فقط از طریق همون دی وی دی پلیری که بهم دادند دارم مثلا" حتی یه دونه اچ دی پلیر وسترن دیجیتال رو هم وصل کردم چه از طریق کابل av و چه اچ دی هیچ کدوم صدا ندارم
آیا میتونم ز طریق کابل نوری یا اپتیکال صدارو از این طریق داشته باشم؟
یه سوال دیگه دارم .آیا میتونم با پلی استیشن 3 که بلوری پخش میکنه فیلم های سه بعدی را در تلویزیون ال سی دی که سه بعدی نیست ببینم؟

bigly_bigly
05-05-2011, 12:35
[SIZE="6"]کسی تو این تاپیک نیست جواب مردم رو بده [:19::19:/SIZE]

mr_rayan
05-05-2011, 13:20
یعنی اینا آنالوگ هست و اصلا ورودی دیجیتال نداره؟
من می خوام سه تا کنسول رو به تی وی بزنم و بعد صدا رو از تی وی به سینما وصل کنم حالا چه با اپتیک چه با HDMI
فکر کنم بشه دیگه از یکی از این دو طریق صدای 5 کاناله گرفت، درسته؟
نه تو اين رنج قيمت اينطوريه.شما اگر بتونيد مثلا بودجتون رو 100 تومن افزايش بديد مدل هايي از ال جي هست كه ورودي HDMI هم داره.

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

سلام به دوستان گلم

یه زحمت واسه اساتید محترم داشتم

میخوام یه سینمای خانگی بخرم به قیمت بین 400 تا 500 لطف کنید تو این رنج قیمت بهترین ها رو با بیشترین آپشنها بهم معرفی کنید

راستش چند روزیه دارم خودم میگردم اما انقدر برند مختلف هست که هر کدومم مدلهای زیادی دارن که آدم مات و مبهوت میمونه از

خوده فروشنده هم میپرسی که هیچ کدوم نمیگه ماست من ترشه !!!

واسه همینم اومدم دست بدامن شما دوستای گلم شدم بگید چه کنم...ضمنا اگه تفاوتی میکنه تلویزیونم LG هست..رو هیچ برند خاصی هم تعصب ندارم...منتظر جوابتون هستم...ممنون
خب اگر تفكيك صدا براتون مهمتر از هر چيز ديگه اي باشه مدل 787 پايونير و مدل 5550 فيليپس هم هست.

---------- Post added at 01:16 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

سلام به اساتيد محترم
ميخواستم بدونم براي پخش صداي دالبي 5.1 ميبايست موزيك يا فيلم قابليت صداي دالبي رو داشته باشه يا نه ؟
مثلا در موقع گوش دادن به موسيقي فقط صدا از باندهاي جلو مي آيد و باندهاي عقب و مركز صدايي ندارند .آيا اين مورد تو همه سينماهاي خانگي هست يا كه تنظيم خاصي نياز داره .
ممنون ميشم راهنمايي كنين .
با تشكر
بله حتما بايد صداي چند كاناله داشته باشيد تا چند كاناله بشنويد.البته سينماها معمولا حالتي مثل Multichanel نيز دارند كه تو اين حالت صدا از هم بلندگوها پخش ميشه ولي باز هم چندكاناله نيست.
موزيكي كه به صورت استريو ركورد شده بايد به صورت استريو گوش داد وگرنه حس موزيك بهت منتقل نميشه.مثلا اگر شمارو روي حالت prologic II قرار بديد صداي استريو رو از همه كانال ها خواهيد داشت ولي حس موزيك رو از دست خواهيد داد.

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:16 PM ----------

یه سینما خانگی r33 پایونیر خریداری کردم.یه مشکل اساسی دارم و اینکه صدا رو فقط از طریق دی وی دی پلیر از طریق کابل avدارم و از طریق کابل اچ دی که به پلی استیشن 3 وصل میکنم صدایی ندارم چکار باید کنم؟

اصلا" عجیب قریبه صدا رو فقط از طریق همون دی وی دی پلیری که بهم دادند دارم مثلا" حتی یه دونه اچ دی پلیر وسترن دیجیتال رو هم وصل کردم چه از طریق کابل av و چه اچ دی هیچ کدوم صدا ندارم
یه سوال دیگه دارم .آیا میتونم با پلی استیشن 3 که بلوری پخش میکنه فیلم های سه بعدی را در تلویزیون ال سی دی که سه بعدی نیست ببینم؟
سلام.ماشالله چقدر هم ريز نوشتيد.
در مورد اتصالات يا به دفترچه مراجعه كنيد يا با نمايندگي تماس بگيريد و يا صبر كنيد تا دوستاني كه اين مدل رو دارند جوابتون رو بدهند.
در هر صورت شما بايد بين ورودي هاتون سوييچ كنيد تا صدارو از ورودي مربوطه بگيريد همينطور براي دستگاهي كه به عنوان سورس صدا داريد استفاده مي كنيد توي تنظيماتش بايد براش تعريف كنيد كه صدارو از كدوم خروجي انتقال بده.(معمولا اينطوريه)
بله از اپتيكال هم مي تونيد استفاده كنيد.
فيلم سه بعدي علاوه بر نياز به پلير سه بعدي نياز به پنل سه بعدي و كابل مخصوص و عينك مخصوص رو نيز داره.

dara_az
05-05-2011, 20:31

سلام
من از نمایندگی که پرسیدم گفت که اتصال HDMI آمپ RS33 فقط تصویر رو منتقل میکنه .
یعنی شما برای صدا باید از اپتیکال یا همون AV استفاده بکنید . که اگه قصد گرفتن صدای 5.1 رو داشته باشید باید از اپتیکال استفاده بکنید.
البته من خودم این سیستم رو ندارم و نمیدونم چجوریه . اما یکی از دوستام که میخواست RS33 بگیره توی نمایندگی در این مورد (گرفتن همزمان صدا و تصویر از HDMI ) که سوال کردیم این جواب رو به ما داد .

mhroozbeh
05-05-2011, 21:03
نه تو اين رنج قيمت اينطوريه.شما اگر بتونيد مثلا بودجتون رو 100 تومن افزايش بديد مدل هايي از ال جي هست كه ورودي HDMI هم داره.

یعنی با 400 تومن میشه سینمایی خرید که 4 تا اچ دی ام آی داشته باشه؟ که من بتونم هر سه تا کنسولم رو بهش بزنم و بعد از طریق یه کابل اچ دی ام آی دیگه به تی وی متصلش کنم؟

marbab
06-05-2011, 13:48
با سلام
من یک ضیط سونی مدل DLX5D دارم که صدای دالبی 5.1 با قدرت 4400 وات PMPO یا 400 وات RMS خروجی داره و خراب شده. باند ها همه 8 اهم هستند به غیر از WOOFER که 16 اهم هست و می خواستم یک آمپ KENWOOD ژاپنی مدل J7 که 130 هزار تومان می فروشند بخرم( دسته دوم). امکان وصل کردن باندها به آمپ هست. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
با تشکر

mr_rayan
06-05-2011, 14:09
یعنی با 400 تومن میشه سینمایی خرید که 4 تا اچ دی ام آی داشته باشه؟ که من بتونم هر سه تا کنسولم رو بهش بزنم و بعد از طریق یه کابل اچ دی ام آی دیگه به تی وی متصلش کنم؟
نه دوست عزيز.شايد بشه مدلي پيدا كرد كه نهايت يك ورود يHDMI داشته باشه.بهرحال تو بودجه اي كه مد نظر شماست چيزي پيدا نميشه كه كار شما رو انجام بده.

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

با سلام
من یک ضیط سونی مدل DLX5D دارم که صدای دالبی 5.1 با قدرت 4400 وات PMPO یا 400 وات RMS خروجی داره و خراب شده. باند ها همه 8 اهم هستند به غیر از WOOFER که 16 اهم هست و می خواستم یک آمپ KENWOOD ژاپنی مدل J7 که 130 هزار تومان می فروشند بخرم( دسته دوم). امکان وصل کردن باندها به آمپ هست. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
با تشکر
بايد مشخصات آمپ رو ديد،همينجوري نميشه نظر داد.
ضبطتون چش هست؟من پيشنهاد مي كنم اون هزينه اي كه ميخوايد براي يك آمپ بپردازيد براي تعميرش بپردازيد.

afshar7884
07-05-2011, 23:14
با سلام
مي خواستم پايه با قابليت تنظيم ارتفاع براي بانداي عقب RS77 بگيرم.از كجا ميشه گير آورد؟تو سايت چاره چهار مدل زده ولي فكر نمي كنم به درد من بخوره.

mr_rayan
08-05-2011, 00:00
با سلام
مي خواستم پايه با قابليت تنظيم ارتفاع براي بانداي عقب RS77 بگيرم.از كجا ميشه گير آورد؟تو سايت چاره چهار مدل زده ولي فكر نمي كنم به درد من بخوره.

این مدل ها بدرد شما نمی خوره.
تهرانید؟اگر تهرانید راحت میشه گیر آورد.

afshar7884
08-05-2011, 02:40
این مدل ها بدرد شما نمی خوره.
تهرانید؟اگر تهرانید راحت میشه گیر آورد.
تهران نيستم.لطفا اگه آدرس چند جا رو بديد،فرصت كردم حتما ميام مي گيرم.
آدرس سايتي رو نداريد كه عكس چند مدل به درد به خور رو زده باشه؟

fabio montari
08-05-2011, 09:47
دوستان این چطوره
tv ایم هم sony هست

mhroozbeh
08-05-2011, 10:05
نه دوست عزيز.شايد بشه مدلي پيدا كرد كه نهايت يك ورود يHDMI داشته باشه.بهرحال تو بودجه اي كه مد نظر شماست چيزي پيدا نميشه كه كار شما رو انجام بده.خوب دوست عزیز میشه یه مدل معرفی کنید که کار من رو راه بندازه و قیمتش هم نزدیک این چیزی باشه که من میخوام
راستی میخوام PC هم بوسیله اون خروجی صدایی که شبیه خروجی آنتن هست و با کابل آنتن وصل می شه بهش وصل کنم
میخوام این ورودی رو هم داشته باشه.اسم خاصی داره که الان فراموش کردم
راستی قیمتش رو هم بدید

peymanucf
08-05-2011, 10:36

دوست عزیز بهتره بیاید تهران و تو خیابون جمهوری مخصوصا پاساژ توکل رو بگردید و همه جور جنسی با همه جور کیفیت هست.

peymanucf
08-05-2011, 10:41

دوست عزیز کابل hdmi در این سری پایونیر صدا رو منقل نمی کنه شما چند تا گزینه دارید:
1- از طریق کابل اوپتیکال صدا رو منتقل کنید (صدای 5.1)
2- از طریق کابل کواکسیال منتقل کنید (صدای 5.1 یکم کیفیت پایین تر)
3- از طریق فیش های rca یا همون audio&video و متصل کردن اونا به ورودی استریو آمپ (صدای آنالوگ)

mr_rayan
08-05-2011, 13:45
شما مي تونيد به پاسا‍ژ شركا سر بزنيد و يا به فروشگاه راستين(نمايندگي محصولات پايونير)سر بزنيد.كلا شما خيابون جمهوري رو بگرديد پيدا مي كنيد.مغازه هايي كه اينجور سيستم هارو دارند مطمئنا پايه هم دارند.

narges2
08-05-2011, 13:47
سلام
سئوالی داشتم در مورد ا مپهای پایونیر ... ایا هر چه مدل بالاتر رود وبالطبع قیمت هم بالا میرود کیفیت صدای خروجی
( نه سایر موارد مثل یو اس بی و.... ) بالا تر میرود مثلا تفاوت ا مپ سیصد هزلر ی با ششصد هزاری درکیفیت خروجی صدا
چقدر است .ممنون می شوم از پاسخ

mr_rayan
08-05-2011, 13:53
دوستان این چطوره
tv ایم هم sony هست
بله.در حال حاضر بهترين مدل سوني هست.

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

سلام
سئوالی داشتم در مورد ا مپهای پایونیر ... ایا هر چه مدل بالاتر رود وبالطبع قیمت هم بالا میرود کیفیت صدای خروجی
( نه سایر موارد مثل یو اس بی و.... ) بالا تر میرود مثلا تفاوت ا مپ سیصد هزلر ی با ششصد هزاری درکیفیت خروجی صدا
چقدر است .ممنون می شوم از پاسخ
يه آمپ 300 تومني ب يه آمپ 600 تومني مطمئا تو خروجي صدا متفاوت است.

mr_rayan
08-05-2011, 13:59
خوب دوست عزیز میشه یه مدل معرفی کنید که کار من رو راه بندازه و قیمتش هم نزدیک این چیزی باشه که من میخوام
راستی میخوام PC هم بوسیله اون خروجی صدایی که شبیه خروجی آنتن هست و با کابل آنتن وصل می شه بهش وصل کنم
میخوام این ورودی رو هم داشته باشه.اسم خاصی داره که الان فراموش کردم
راستی قیمتش رو هم بدید
مدل 1090 ال جي ورودي HDMI داره.صداي خوبي هم داره.به قيمت شما هم نزديكه،حدوده 380 تومنه.

hamidkabir
08-05-2011, 16:33
سلام دوستان. ممنون از تامین خیلی خوبتون. تمام صفحات این تاپیک رو خوندم و با وجود اینکه خیلی وقتمو گرفت ارزشش رو داشت.
قبل از اینکه با این تاپیک اشنا بشم میخواستم یه سونی DDW 5500 بخرم و حتی رفتم بخرم که پولم خوشبختانه جور نشد :)
بعد با این تاپیک اشنا شام و فهمیدم عجب چیز مزخرفی بوده. بعد رفتم طرف rs77 که بازم دلم نیومد. بعد از اون همه مدت حالا
میخوام امپ Yamaha RX-A1000 بخرم و بلندگو جامو 606 و ساب Jamo 250. حالا سواری که پیش اومده واسم اینه که میدونم
اسپیکر جامو واسه این امپ ضعیفه ولی من هدفم اینه برای فیلم از جامو استفاده کنم و بعدا که مجددا پولی گیرم اومد یه جفت اسپیکر سطح بالاتر برای موزیک بگیرم و به zone2 وصل کنم. سوال بعدی اینه که این مدل امپ یاماها حدود 1700 تا 1800 قیمت دادند بهم اقا تو این قیمت میشه امپ بهتری از مارکهای دیگه گرفت؟ این ورودی صبحه خیلی برام مهمه. ممنون از راهنماییهاتون.

mr_rayan
08-05-2011, 20:09
سلام دوستان. ممنون از تامین خیلی خوبتون. تمام صفحات این تاپیک رو خوندم و با وجود اینکه خیلی وقتمو گرفت ارزشش رو داشت.
قبل از اینکه با این تاپیک اشنا بشم میخواستم یه سونی DDW 5500 بخرم و حتی رفتم بخرم که پولم خوشبختانه جور نشد :)
بعد با این تاپیک اشنا شام و فهمیدم عجب چیز مزخرفی بوده. بعد رفتم طرف rs77 که بازم دلم نیومد. بعد از اون همه مدت حالا
میخوام امپ Yamaha RX-A1000 بخرم و بلندگو جامو 606 و ساب Jamo 250. حالا سواری که پیش اومده واسم اینه که میدونم
اسپیکر جامو واسه این امپ ضعیفه ولی من هدفم اینه برای فیلم از جامو استفاده کنم و بعدا که مجددا پولی گیرم اومد یه جفت اسپیکر سطح بالاتر برای موزیک بگیرم و به zone2 وصل کنم. سوال بعدی اینه که این مدل امپ یاماها حدود 1700 تا 1800 قیمت دادند بهم اقا تو این قیمت میشه امپ بهتری از مارکهای دیگه گرفت؟ این ورودی صبحه خیلی برام مهمه. ممنون از راهنماییهاتون.

سلام.
آمپ بسیار خوبی انتخاب کردی.یاماها کلاس خاص خودش رو داره.البته من تو حد و اندازه ای نیستم که بخوام در مورد این کلاس از آمپ ها صحبت کنم ولی به نظر منکه این آمپ چیزی کم نداره،البته از چندجا قیمت بگیر که قیمت مناسبی خرید کنی.
برای ساب ووفر هم پبشنهاد می کنم ساب یاماها انتخاب کنی.توی افکت فوق العاده قوی عمل می کنه.مدل SW315 انتخاب خیلی خوبیه.

lol_1029
09-05-2011, 00:44
سلام
ایا خروجی اپتیک led 3d c7000سامسونگ هم 2.1 هست یعنی اگه از hdmi صدا بدم بهش از اپتیکش 2.1 میشه؟
چه مارک کابل hdmi بگیرم برای یه htpc با پورت خروجی hdmi1.4a ؟قیمت؟
کابل اپتیکال چی بگیرم برای سیستم 5.1؟قیمت؟
موفق باشید

mhroozbeh
09-05-2011, 09:02
مدل 1090 ال جي ورودي HDMI داره.صداي خوبي هم داره.به قيمت شما هم نزديكه،حدوده 380 تومنه.
دوست عزیز شرمنده اگه زیاد سوال می کنم این پلیر هم داره و من همون جور که گفتم کنسول دارم و نیاز به هیچ گونه پلیری ندارم
اگه مدل دیگه ای هست که پلیر نداره و امکاناتش از این بهتره معرفی کنید و اگر وجود نداره که هیچی
برای من خیلی مهمه که این کاری که می خوام انجام بدم بشه با این مدلی که شما معرفی کردی انجام داد
من سه کنسول رو میخوام به این وصل کنم و روی هر سه که قابلیت 5 کاناله هم دارن میخوام صدای 5 کاناله داشته باشم
فکر می کنم برای اینکار به یه سینما احتیاج دارم که 4 تا خروجی دیجیتال داشته باشه حالا چه اپتیک چه HDMI
اگرم باید مدلی گرون تر از این بخرم مشکلی نداره .مهم اینه که این چیزی که میخوام عملی بشه و الکی یه چیزی نخرم که مجبور شم با کلی ضرر بفروشم و مدل گرون تر رو بخرم. مرگ یه دف شیون یه دف!:31:

mr_rayan
09-05-2011, 14:47
سلام
ایا خروجی اپتیک led 3d c7000سامسونگ هم 2.1 هست یعنی اگه از hdmi صدا بدم بهش از اپتیکش 2.1 میشه؟
چه مارک کابل hdmi بگیرم برای یه htpc با پورت خروجی hdmi1.4a ؟قیمت؟
کابل اپتیکال چی بگیرم برای سیستم 5.1؟قیمت؟
موفق باشید
نه 5.1 هست.
در مورد كابل هاي 1.4 اطلاعي ندارم.
كابل اپتيكال از 10 تومن داريم به بالا.بستگي به بودجتون داره گرچه زياد هم با هم فرق ندارند.

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

دوست عزیز شرمنده اگه زیاد سوال می کنم این پلیر هم داره و من همون جور که گفتم کنسول دارم و نیاز به هیچ گونه پلیری ندارم
اگه مدل دیگه ای هست که پلیر نداره و امکاناتش از این بهتره معرفی کنید و اگر وجود نداره که هیچی
برای من خیلی مهمه که این کاری که می خوام انجام بدم بشه با این مدلی که شما معرفی کردی انجام داد
من سه کنسول رو میخوام به این وصل کنم و روی هر سه که قابلیت 5 کاناله هم دارن میخوام صدای 5 کاناله داشته باشم
فکر می کنم برای اینکار به یه سینما احتیاج دارم که 4 تا خروجی دیجیتال داشته باشه حالا چه اپتیک چه HDMI
اگرم باید مدلی گرون تر از این بخرم مشکلی نداره .مهم اینه که این چیزی که میخوام عملی بشه و الکی یه چیزی نخرم که مجبور شم با کلی ضرر بفروشم و مدل گرون تر رو بخرم. مرگ یه دف شیون یه دف!:31:
شما براي اينكه به هدفت برسي بايد 700 به بالا هزينه كني.به نظر من اگر مي توني هزينه كني كه خلي خوب ميشه.پكيج سينمايي 1311 دنون رو بگير كه 750 تومن هم قيمتشه.از همه نظر هم كامله.برو تو سايت دنون مشخصاتش رو بخون و ببين به كارت مياد يا نه.در ضمت پلير هم نداره،فقط آمپ و بلندگوها هست.

marbab
09-05-2011, 22:05
با سلام
من می خواستم یک آمپ sunsui بگیرم. اگه ممکن مدلی که صدای نرم و شفافی داشته باشه رو اعلام کنید ممنون میشم

mhroozbeh
09-05-2011, 23:47
نه 5.1 هست

شما براي اينكه به هدفت برسي بايد 700 به بالا هزينه كني.به نظر من اگر مي توني هزينه كني كه خلي خوب ميشه.پكيج سينمايي 1311 دنون رو بگير كه 750 تومن هم قيمتشه.از همه نظر هم كامله.برو تو سايت دنون مشخصاتش رو بخون و ببين به كارت مياد يا نه.در ضمت پلير هم نداره،فقط آمپ و بلندگوها هست.

باشه فقط این دیگه 100 درصد بهترین و مناسب ترین انتخاب هست؟!:دی آخه من دیگه حوصله گشتن ندارم و میخوام تمومش کنم بره
این هست دیگه درسته؟

من زیاد حرفه ای توی این وسیله نیستم و شاید سوالم هم خنده دار باشه. این بلندگوهاش پایه نداره. یعنی باید خودم واسشون پایه بگیرم؟ قیافشون هم اصلا نمی خوره این همه قیمتشون باشه!:دی اون 300 تومنی ها شیک تره!:دی

Schahab
10-05-2011, 09:46
سلام

Bi Wire به این صورته که شما از 4 رشته سیم استفاده میکنید و 2 سر رشته ها از یک طرف بهم تابیده و به ترتیب به سر قرمز و مشکی آمپ وصل میکنید و 4 سر انتهایی رو به ترتیب برای 2 پورت قرمز و 2 پورت مشکی مجزا وصل میکنید .

در Biamp شما برای کانکتور های بالایی بلندگو از یک خروجی آمپ و برای کانکتورهای پایین از خروجی های سوراند بک استفاده میکنید .

در حالت BiWire من تفاوتی حس نکردم . اما در حالت BiAmp تفاوت در حد 10% بود و کمی بهتر شده بود که ترجیح دادم از بلندگو برای سوراند بک استفاده کنم تا اینکه فرانتها رو Biamp کنم .

دوست عزیز

با تشکر از جواب خوبتون، می شه لطفا بفرمایید اسپیکر ها و آمپ شما چه برند و مدلی هستند؟؟

NaughtyCat
10-05-2011, 10:00
با اجازه از mr_rayan عزیز...

سلام

من همون جور که گفتم کنسول دارم و نیاز به هیچ گونه پلیری ندارم
اگرم باید مدلی گرون تر از این بخرم مشکلی نداره .سلام

من چون خودم دنبال همچین سیستمی بودم دقیقاً میدونم چی میخوای شما. اگه تعداد ورودی بیشتر مدنظرت هست این Onkyo 5305 انتخاب خیلی خوبیه، پلیر هم نداره فقط ----- و بلندگوها هستن. 3 تا ورودی HDMI داره و 2 تا optical. یعنی میتونی همه کنسول ها رو با هم وصل کنی. اون کابل برای PC هم کواکسیال هست که ورودی اون رو هم داره...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین قیمتش حدود 550 بود اون موقع که من گرفتم، تو تهران هم پیدا میشه.

یه انتخاب دیگه میتونه این ست اسپیکر Logitech Z5500 باشه، این هم دوتا ورودی optical داره (HDMI نداره) ولی قیمتش بالاست و تقریباً هم قیمت همون سیستم بالایی هستش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن پیشنهاد میکنم همون Onkyo رو بگیری، اون ورودی های HDMI بعداً بدرد میخوره. من خودم دارمش و راضی هستم ازش، فرمت های جدید صدا مثل Dolby TrueHD و DTS HD هم ساپورت میکنه و بعداً از این جهت هم مشکلی نداری باهاش.

mhroozbeh
10-05-2011, 13:12
دوست عزیز من زیاد گفتم که به مدل و برند های سینمای خانگی آشنا نیستم
ممنون از راهنماییت
جناب mr_rayan اون مدل رو معرفی کردن
این مدلی هم که شما معرفی کردی هم مناسبه
من میخوام دیگه که دارم تا این مقدار خرج می کنم یه چیز درست و حسابی بگیرم و دیگه برام مهم نیست که حالا چون این 500 تومن هست این رو بگیرم بلکه بیشتر برام مهم که مدل بهتر رو بگیرم
حالا ببینیم دوستمون mr_rayan در مورد این مدل چی می گن
پ.ن
من زیاد با پورت های اینا هم اشنا نیستم و کلی از این پورت ها رو اصلا نمی دونم واسه چی هست. اگه میشه یه مقایسه ای هم بین این دو مدل از نظر پورت هم بکنید که مثلا دنون چه پورت هایی داره که Onkyo نداره

infernal_a
10-05-2011, 13:30
سلام خدمت دوستان
يه سينما خانگي Panasonic pt-980 خريدم . كلا ميخوام بدونم چه چيزايي بايد تو كارتنش باشه ؟؟؟:13:

mr_rayan
10-05-2011, 14:40
دوست عزیز من زیاد گفتم که به مدل و برند های سینمای خانگی آشنا نیستم
ممنون از راهنماییت
جناب mr_rayan اون مدل رو معرفی کردن
این مدلی هم که شما معرفی کردی هم مناسبه
من میخوام دیگه که دارم تا این مقدار خرج می کنم یه چیز درست و حسابی بگیرم و دیگه برام مهم نیست که حالا چون این 500 تومن هست این رو بگیرم بلکه بیشتر برام مهم که مدل بهتر رو بگیرم
حالا ببینیم دوستمون mr_rayan در مورد این مدل چی می گن
پ.ن
من زیاد با پورت های اینا هم اشنا نیستم و کلی از این پورت ها رو اصلا نمی دونم واسه چی هست. اگه میشه یه مقایسه ای هم بین این دو مدل از نظر پورت هم بکنید که مثلا دنون چه پورت هایی داره که Onkyo نداره
اين مدلي هم كه دوستمون زحمت كشيدن گذاشتن مدل مناسبيه.منتهي نمي دونم الان قيمتش چجوريه،

مدل 1311 دنون هم هست

هر دو مدل ،مدل خوبي هستند و محدوده فركانسي خوبي هم دارند.دنون كمي محدوده فركانسي بهتري داره.
از لحاظ ورودي خروجي ها فكر كنم اونكيو يه ورودي اپتيكال بيشتر داره ولي تو موارد ديگه يكي هستند.

بلندگوها رو مي توني هم پايه براشون تهيه كني و هم به ديوار بزني.نگاه به كوچيكيشون نكن،از اين پكيج هاي تجاريه توي بازار صداي خيلي بهتري داره.

و در آخر پيشنهاد مي كنم دفترچه راهنماي هر دو مدل رو دانلود كن و مقايسه كن و يبار هم برو از نزديك صداي جفتشون رو گوش كن و بعد تصميم بگير كه خيالت از همه لحاظ راحت باشه.

mhroozbeh
10-05-2011, 16:39
ممنون از راهنمایی دوستان

حالا یه چک می کنم ببینم کدوم مناسب تره
بعد یه پورت جهانی هست که روی Onkyo هست ولی روی دنون نیست و Onkyo خیلی روش تبلیغ هم کرده. این چی هست؟
سوال نهایی اونم اینکه اینا بدون گارانتی هستن یا گارانتی هم دارن؟ بعد نمایندگی تو قم هم هست یا باید بیام تهران خرید کنم؟ من قم هستم

0037
11-05-2011, 15:03
من نياز به يه اسپيكر براي LED خودم دارم ، صداي بالا نميخوام چون آپارتمانيم و كيفيت صدا خيلي مهمتره ،
بودجه زير 1 تومن
وايرلس و كلاً كارايي وايرلس خيلي برام مهمه چون الان TV و 4 تا كامپيوتر و لپتاپ همگي بيسيم تو شبكه هستند و دوست دارم مثلاً بتونم زماني كه TV خاموشه با iPhone آهنگ رو روي اسپيكرهاي TV پخش كنم 1-چنين چيزي امكان پذيره ؟
تلويزيون هم Sony Bravia Ex 700 هستش كه وايرلس هم داره.
2-اكثر مدياي مورد استفاده من بصورت وايرلس از روي كامپيوتر ها به روي TV پخش ميشن ، آيا صدا هم منتقل ميشه به اسپيكرها ؟؟ (در حالت عادي كه فيلمي از كامپيوتر روي TV پخش ميشه صدا رو از TV ميشنوم)
3-يه دستگاه گيرنده ي م-ا.ه-وا-ره اي HD هم دارم،صداي اون هم منتقل ميشه به اسپيكرها ؟

(4-تفاوت سينماي خانگي با اسپيكر فقط در وجود دستگاهي اضافه براي پخش فايلها از رو هارد و ... ( دستگاهي شبيه HD Player ) هست ؟؟؟؟ )

تشكر

behnam_tr
12-05-2011, 00:56
سلام دوستان
من میخوام یه سینمای خانگی بخرم ولی متاسفانه نمیدونم چه فاکتورهایی باید در نظر بگیرم برای خرید..
مثلا اینکه کدوم برند؟چه امکاناتی باید داشته باشه؟
اینم بگم از نزدیک سینمای خانگی ندیدم!!
لطفا راهنمایی بفرمایید

morteza1358
12-05-2011, 08:35
باسلام خدمت اساتيد
در مورد دنون 1311 صداي dvd player رو بهتره با كابل كواكسيال كانكت كنم يا كابل hdmi ?
و اينكه از دوستان بويژه آقاي رايان كه جهت خريد سيستم راهنمايي كردن ممنون
من دنون 1311 خريدم و خيلي راضيم با اينكه بلندگوهاش يه كم كوچيكه ولي صداش عاليه
دوستنان اگر تجربه دارن به من كمك كنن كه اين لول هر كانال رو چطور تنظيم كنم از -12 تا +12 ميشه تنظيم كرد من بهترين حالتشو ميخوام .
بازم ممنون

2000mehr
12-05-2011, 09:22
سلام
من دارم led LG 5600 می خرم از شما دوستان میخوام که یه سینمای خانگی از همون ال جی به محدوده قیمتی 250-300 معرفی کنید

از سینمای خانگی هم هیچی نمی دونم.
یه مدل می خوام با کیفیت صدای خوب و پورتهای ضروری حجم صدا پایین باشه اشکالی نداره
دست گلتون درد نکنه

---------- Post added at 10:19 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

سلام
من دارم led LG 5600 42 می خرم از شما دوستان میخوام که یه سینمای خانگی از همون ال جی به محدوده قیمتی 250-300 معرفی کنید

یه مدل می خوام با کیفیت صدای خوب و پورتهای ضروری حجم صدا پایین باشه اشکالی نداره
دست گلتون درد نکنه

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

[سلام
من دارم led LG 5600 42 می خرم از شما دوستان میخوام که یه سینمای خانگی از همون ال جی به محدوده قیمتی 250-300 معرفی کنید

دست گلتون درد نکنه

mhek
12-05-2011, 12:51
سلام دوستان
بنده به سينماي خانگي ميخوام كه بتونه بلوري پخش كنه...توانايي اتصال هاردديسك و خوندن فايل هاي ريپ مثل mkv رو تا فول اچ دي داشته باشه...قدرتش خوب باشه خيلي بلندي صدا برام مهم نيست فقط مهمه بتونه فرمت dts رو خوب ديكد كنه و كيفيت صدا خوب باشه...
از برند هاي مختلف با اين قابليت ها لطفا معرفي كنيد...
ممنونم..

Preuxxx
13-05-2011, 01:14
دوستان گرامی

اگه یادتون باشه من می خواستم یه مایکروهای فای باکیفیت برای اتاقم بگیرم که اخرش رسید به Denon D-M38

و دنون که اصلا مشهد پیدا نشد ! امکان این که پاشم بیام تهران برای خرید نیست ، بعد گفتم حتما فیلیپس MCD802/98

پیدا می شه ! رفتم و گشتم و حتی نمایندگی فیلیپس هم فقط تلویزیون و سینما خانگی داشت !! :13:

خلاصش این که از دوستانی که صدای این دو مورد بالایی رو گوش دادن خواهشمندم بیان بگن چطور بود و صداشو تعریف کنن، چون ظاهرا تنها راه اینه که از تهران به صورت پستی خرید کنم .

در مورد شفافیت صدا ، کیفیت بیس و توان و ... اطلاعات می خواستم /

یه مورد دیگه هم که سوال دارم اینه که جلوی Denon M-38 جای USB داره اما توی مشخصاتش نگفته که از روی USB پلی می کنه و ... فقط گفته iPod ...
Digitally transmitted play function for iPod (via USB)

این که از رو فلش بتونم آهنگها رو اجرا کنم خیلی مهمه ! به نظر شما می شه یا نه ؟

Abolfazl3007
13-05-2011, 16:13
سلام دوستان

من میخوام سینما خانگی سامسونگ C-555 بخرم با قیمت 450 تومن .

میخواستم ببینم این مدل چطوریه ؟ خوبه ؟
صدای DTS رو پخش میکنه ؟

در ضمن دوستان کسی میدونه قیمتش تو بانه چنده ؟

در ضمن مثلا وقتی میگن 1000 وات واقعا 1000 واته ؟؟؟ آخه یه خورده خیلیه !!؟؟؟؟ مگه میشه ؟

swastika
13-05-2011, 21:15
يه سوال داشتم، اين مدل سينماي خانگي LG HT805PM چرا تو ايران اسمش يه چيز ديگس؟ يني LH-769 HTS

اينا با هم فرق دارن؟ چيه قضيه اش؟

mr_rayan
14-05-2011, 16:07
سلام دوستان
من میخوام یه سینمای خانگی بخرم ولی متاسفانه نمیدونم چه فاکتورهایی باید در نظر بگیرم برای خرید..
مثلا اینکه کدوم برند؟چه امکاناتی باید داشته باشه؟
اینم بگم از نزدیک سینمای خانگی ندیدم!!
لطفا راهنمایی بفرمایید
سلام.
شما بايستي ببينيد چه فاكتور هايي براتون مهم هست.مثل شفافيت صدا،حجم صدا،وايرلس بودن،پخش چه فرمتهايي،ظاهر،كارايي،برند ،و از همه مهمتر قيمت و ....

mr_rayan
14-05-2011, 16:18
باسلام خدمت اساتيد
در مورد دنون 1311 صداي dvd player رو بهتره با كابل كواكسيال كانكت كنم يا كابل hdmi ?
و اينكه از دوستان بويژه آقاي رايان كه جهت خريد سيستم راهنمايي كردن ممنون
من دنون 1311 خريدم و خيلي راضيم با اينكه بلندگوهاش يه كم كوچيكه ولي صداش عاليه
دوستنان اگر تجربه دارن به من كمك كنن كه اين لول هر كانال رو چطور تنظيم كنم از -12 تا +12 ميشه تنظيم كرد من بهترين حالتشو ميخوام .
بازم ممنون
سلام.
مبارك باشه.
در مورد اتصال بهتره با كواكسيال صدارو بديد و تصوير رو با HDMI به TV بدين.البته مي تونيد با HDMI هم به آمپتون بدين و از آمپ هم به TV ولي بايد در درجه اول دو كابل از يك مارك داشته باشيد و همچنين امتحان كنيد كه يك موقع نتيجه عكس نده و تصويرتون رو خراب نكنه.(بهرحال بايد امتحان كنيد)
در مورد تنظيم لول هم بستگي به موقعيت شنوايي شما داره.سعي كنيد دفترچه رو مطالعه كنيد.

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

سلام دوستان
بنده به سينماي خانگي ميخوام كه بتونه بلوري پخش كنه...توانايي اتصال هاردديسك و خوندن فايل هاي ريپ مثل mkv رو تا فول اچ دي داشته باشه...قدرتش خوب باشه خيلي بلندي صدا برام مهم نيست فقط مهمه بتونه فرمت dts رو خوب ديكد كنه و كيفيت صدا خوب باشه...
از برند هاي مختلف با اين قابليت ها لطفا معرفي كنيد...
ممنونم..
سلام.اگه بودجه مورد نظرتون رو هم بفرماييد بهتر ميشه كمك كرد.

mr_rayan
14-05-2011, 16:25
دوستان گرامی

اگه یادتون باشه من می خواستم یه مایکروهای فای باکیفیت برای اتاقم بگیرم که اخرش رسید به Denon D-M38

و دنون که اصلا مشهد پیدا نشد ! امکان این که پاشم بیام تهران برای خرید نیست ، بعد گفتم حتما فیلیپس MCD802/98

پیدا می شه ! رفتم و گشتم و حتی نمایندگی فیلیپس هم فقط تلویزیون و سینما خانگی داشت !! :13:

خلاصش این که از دوستانی که صدای این دو مورد بالایی رو گوش دادن خواهشمندم بیان بگن چطور بود و صداشو تعریف کنن، چون ظاهرا تنها راه اینه که از تهران به صورت پستی خرید کنم .

در مورد شفافیت صدا ، کیفیت بیس و توان و ... اطلاعات می خواستم /

یه مورد دیگه هم که سوال دارم اینه که جلوی Denon M-38 جای USB داره اما توی مشخصاتش نگفته که از روی USB پلی می کنه و ... فقط گفته iPod ...
Digitally transmitted play function for iPod (via USB)

این که از رو فلش بتونم آهنگها رو اجرا کنم خیلی مهمه ! به نظر شما می شه یا نه ؟
ببينديد دوست عزيز هر دو مورد مورد هاي خوبي هستند.دنون با توجه مشخصات اعلام شده احتمالا امكان پخش فايل از USb رو نداشته باشه البته من احتمال ميدم شما مي تونيد قبل از خريد به صورت تلفني سوال بفرماييد.
صداي هر دو مورد به عنوان يك ميكرو هاي فاي خوبه.دنون كمي صداي كلاسيك تري داره.بهرحال اگر از صداي ميكرو هاي فاي تجربه لازم رو داشته باشي مي تونه نيازهاتون رو برطرف كنه.

benyamin2002
14-05-2011, 16:39
سلام به اساتید
من بالاخره آمپ sr6005 Marantz با بلندگوهای فوکال خریدم
تست کنم نتیجه رو براتون میگم
با تشکر از دوستانی که مرا راهنمایی کردن.

mhek
14-05-2011, 18:03
سلام.اگه بودجه مورد نظرتون رو هم بفرماييد بهتر ميشه كمك كرد.

سلام
اگه میشه ارزون ترها رو معرفی کنید....ولی میخوام این قابلیت ها رو داشته باشه...
ممنونم...

hosein.n1363
14-05-2011, 19:29
با سلام میشه راهنمایی کنید میخوام یک سینمای خانگی بخرم
کیفیت صدا واسم خیلی مهمه چون یک wd hd tv live دارم که میخوام خروجی صداش از سینما خانگی باشه
سقف پولی هم که دارم 350000 تومانه
لطفا راهنمایی کنید چی بخرم

mr_rayan
14-05-2011, 23:17
سلام
اگه میشه ارزون ترها رو معرفی کنید....ولی میخوام این قابلیت ها رو داشته باشه...
ممنونم...

مدل 5580 فیلیپس هست با قیمت 600 تومن.

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

يه سوال داشتم، اين مدل سينماي خانگي LG HT805PM چرا تو ايران اسمش يه چيز ديگس؟ يني LH-769 HTS

اينا با هم فرق دارن؟ چيه قضيه اش؟

بله هر دو مدل یکیه.
کلا برند سامسونگ و ال جی از این تغییر نام ها زیاد انجام می دن.

mhek
14-05-2011, 23:59
مدل 5580 فیلیپس هست با قیمت 600 تومن.

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

بله هر دو مدل یکیه.
کلا برند سامسونگ و ال جی از این تغییر نام ها زیاد انجام می دن.

ممنونم عزیز
از برند سامسونگ و ال جی و سونی چی هست؟؟
قیمتش بالاتره مسلما ولی مشکلی نیست...

0037
15-05-2011, 11:38
Mr-Ryan اگر ممكنه يه نگاهي هم به پست بنده بندازيد

mr_rayan
15-05-2011, 13:46
Mr-Ryan اگر ممكنه يه نگاهي هم به پست بنده بندازيد

متاسفانه من در مورد شبكه شدن و اينا اطلاعي ندارم.
اسپيكر هم اگر بخوايد بگيريد بايد اسپيكري بگيريد كه داراي آمپلي فاير و چندتا ورودي اپتيكال داشته باشه و يا سينمايي كه ورودي هاي خوبي داشته باشه.

0037
15-05-2011, 19:09
متاسفانه من در مورد شبكه شدن و اينا اطلاعي ندارم.
اسپيكر هم اگر بخوايد بگيريد بايد اسپيكري بگيريد كه داراي آمپلي فاير و چندتا ورودي اپتيكال داشته باشه و يا سينمايي كه ورودي هاي خوبي داشته باشه.

سينما تنها وظيفه ي پخش فرمت هاي مختلف رو به عهده داره ؟
من براي پخش فايلهام مشكلي ندارم و هر فرمتي كه نياز باشه با هر كيفيتي حتي 1080 به صورت بيسيم از رو كامپيوتر بر روي LED پخش ميكنم.
پس فكر ميكنم اسپيكر به تنهايي نياز من رو رفع ميكنه ، پيشنهاد شما چه مدلهاييه كه 1 تومن و كمي بالا پايين باشه و كيفيت صداي بسيار خوبي داشته باشه ؟
كابل اوپتيك هم در صدا تاثير زيادي داره ؟ اكثر فايلهاي من صداي dts دارند

mr_rayan
15-05-2011, 21:12
سينما تنها وظيفه ي پخش فرمت هاي مختلف رو به عهده داره ؟
من براي پخش فايلهام مشكلي ندارم و هر فرمتي كه نياز باشه با هر كيفيتي حتي 1080 به صورت بيسيم از رو كامپيوتر بر روي LED پخش ميكنم.
پس فكر ميكنم اسپيكر به تنهايي نياز من رو رفع ميكنه ، پيشنهاد شما چه مدلهاييه كه 1 تومن و كمي بالا پايين باشه و كيفيت صداي بسيار خوبي داشته باشه ؟
كابل اوپتيك هم در صدا تاثير زيادي داره ؟ اكثر فايلهاي من صداي dts دارند

خب شما بایستی یه ست اسپیکر به همراه یک آمپ مناسب تهیه کنید.با توجه به بودجه شما بهترین انتخاب به نظرم خرید بلندگوی مدل 426 jamo

و خرید یه آمپ مناسب،البته برای امپ گزینه های مختلفی هست.من چنتا لینک می دم و خودتون ببینید با کدوم راحت ترید.

آمپ 567 yamaha

آمپ 1911 DENON

آمپ 508 onkyo

هزینتون بین 1200 الی 1300 میشه.البته اگر مبلغش زیاد میشه می تونید آمپ کمی ضعیفتر هم انتخاب کنید.اگر هزینش زیاد بود بگید تا من آمپ ارزونتر بهتون معرفی کنم ولی این ترکیب ها بهتره.

mr_rayan
15-05-2011, 21:20
ممنونم عزیز
از برند سامسونگ و ال جی و سونی چی هست؟؟
قیمتش بالاتره مسلما ولی مشکلی نیست...

قابلیت هایی که شما مد نظرتون هست همه سینما بلوری ها دارند.شما یک نگاه به لینک زیر بندازید.مشخصات همه برندها با قیمت هاشون هست.

mr_rayan
15-05-2011, 21:28
با سلام میشه راهنمایی کنید میخوام یک سینمای خانگی بخرم
کیفیت صدا واسم خیلی مهمه چون یک wd hd tv live دارم که میخوام خروجی صداش از سینما خانگی باشه
سقف پولی هم که دارم 350000 تومانه
لطفا راهنمایی کنید چی بخرم

شما بایستی سینمایی تهیه کنید تا ورودی اپتیکال داشته باشه(اگر بخواید صدای مدیاتون رو یا کیفیت بالا انتقال بدید)
که تو بودحه شما سینمایی نیست که این قابلیت رو داشته باشه و کیفیت صدای خوبی داشته باشه.

مدل 1090 ال جی هست که ورودی HDMI داره.
یا بایستی بودجتون رو ببرید بالاتر یعنی حدود 500 تومن و یا قید انتقال صدای 5.1 کانال رو بزنید یعنی به صورت آنالوگ و 2.1 کانال انتقال بدید و یا این مدل از ال جی رو تهیه کنید،البته مدل 1090 ال جی صدای بدی نداره و تو قیمت خودش با توجه به داشتن ورودی خروجی HDMI گزینه خوبیه.

Abolfazl3007
16-05-2011, 13:19
دوستان من یه سینما خانگی گرفتم حالا میخوام صدای تلویزیون رو بهش وصل کنم
از طریق AUX اینکارو کردم ولی فقط 2 تا بلندگو صدا داره .

چکار کنم از همشون صدا بگیرم ؟؟؟
من فقط برای این خریدم که بتونم فیلمهای که USB تلویزیون پخش میکنه رو با صدای دالبی 6 کانال ببینم .

سینمای خانگی : سامسونگ - C555
تلویزیون : سامسونگ - LCD - سری 5 - C550

جان مادرتون کمک کنید .

Download Master
16-05-2011, 23:08
من تصمیم گرفتم آمپ Onkyo SR308 بخرم . دقیقا اون چیزی بود که دنبالش بودم.

حالا موندم اسپیکر چی بخرم .

لطفا یه ست اسپیکر معرفی کنید که جمعا با Onkyo 308 رو هم 600 بیشتر نشه . فقط برای صدای Surrond میخوام و اصلا موزیک گوش نمیدم. برای گیم و فیلم میخوامش.

mr_rayan
17-05-2011, 00:19

من فقط برای این خریدم که بتونم فیلمهای که USB تلویزیون پخش میکنه رو با صدای دالبی 6 کانال ببینم .

جان مادرتون کمک کنید .
ورودی aux به صورت دو کانال انتقال میده دیگه.از طریق ورودی خروجی اپتیکال و یا کواکسیال فقط امکان پذیر هست.در غیر این صورت کاری نمیشه کرد.

mr_rayan
17-05-2011, 00:25
من تصمیم گرفتم آمپ Onkyo SR308 بخرم . دقیقا اون چیزی بود که دنبالش بودم.

حالا موندم اسپیکر چی بخرم .

لطفا یه ست اسپیکر معرفی کنید که جمعا با Onkyo 308 رو هم 600 بیشتر نشه . فقط برای صدای Surrond میخوام و اصلا موزیک گوش نمیدم. برای گیم و فیلم میخوامش.
آمپ رو چند بهتون قیمت دادن؟

Download Master
17-05-2011, 05:15
آمپ رو چند بهتون قیمت دادن؟

والا قیمت ندارم . قیمت جهانیش تقریبا با یه آمپ پایوننیر برابر بود. اون آمپ پایونییر هم تقریبا 300 قیمت دادن.

شما اگه جایی میشناسی خوب قیمت میدن لطفا تلفن پ.خ کن.

alirafaat
17-05-2011, 08:43

جان مادرتون کمک کنید .

سلام

دوست عزیز
برای اینکه صدای چند کاناله (کلاسیک ) داشته باشید باید ابتدا سورس خودتون رو به سینمای خانواده وصل کنید

اونطور که مد نظر شماست -- و دوستمون جوابتون رو داددند --- شما با وصل کردن یک کابل اپتیکال صدا از تلویزیون به سینما ی خانواده می تونید صدا رو از همه اسپیکرها داشته باشید اما صدا فقط بین چند اسپیکر تقسیم میشه و صدای چند کاناله نخواهید داشت ( مثلا صدای انفجار سمت چپ تصویر رو از اسپیکر سمت چپ بشنوید ) حالا سورستون هرچی می خواد باشه چه تصویر تلویزیون ایران چه فایل تصویری hd روی usb

راحترین کار برای چند کاناله داشتن صدا در وضعیت شما خریدن یک hd player هست

subliz
17-05-2011, 12:08
سلام خدمت دوستان
يه چند تا سوال داشتم ممنون ميشم راهنماييم كنيد
1 كابل هاي كامپوزيت و كامپوننت و اپتيكال رو با عكس توضيح ميديد ؟ اگر همه موجود باشن كدوم صدارو با كيفيت تر منتقل ميكنه ؟ 5.1 كدوم ساپورت ميكنه ؟
2 زير 400 تومن براي شنيدن بلند و واضح صداي فيلم يا موزيك سينماي خانگي بهتره يا سيستم كامپكت صوتي ؟ مشخصا 3540 فيليپس به عنوان سينما و JVC DX-J36 به عنوان سيستم صوتي ؟ ( اين مدل جي وي سي ورودي 5.1 صدا داره ؟ يعني سينما ميشه ؟ تي وي رو از ر س ي و ر معمولي استار ست مي بينم )
راستي از قبل دي وي دي پلير 3588 فيليپس دارم مضافا اينكه پي سي و تي ويم وايرلس دارن پس مشكل پخش مديا ندارم
در ضمن 3588 خروجي هاي باند و آمپلي فاير مشابه 3540 داره. به نظرتون به صرفست كه آمپ و باند جدا بگيرم و سوار اين كنم ؟ چه از نظر money چه كيفيت چه ورودي صداي ر س ي و ر ؟

Download Master
17-05-2011, 16:36
امروز رفتم جمهوری کابل HDMI خریدم فکر کنم 1.3 باشه . میشه با 1.3 با کامپیوتر(NVIDIA 3DTV Play) تصویر 3 بعدی بگیرم رو تلوزوین؟

حالا اون مسئله به کنار :

رفتم پاساژ شرکا . VSX 520 - K رو میداد 330 . دنبال یه اسپیکر 5.1 (ترجیحا بدون آمپ ) ارزون هستم. حداکثر 250 شما چی پیشنهاد میدید؟

به تظرتون Marshall چه طوره ؟ یه ست اسپیکر 5.1 با آمپ (که ساب ووفرم بود ) قیمت میداد از 160 تومن تا 400 تومن . نظرتون چیه؟ راستی بلندگوهاشم Stand بود که به کار من میاد.

mr_rayan
17-05-2011, 20:32
امروز رفتم جمهوری کابل HDMI خریدم فکر کنم 1.3 باشه . میشه با 1.3 با کامپیوتر(NVIDIA 3DTV Play) تصویر 3 بعدی بگیرم رو تلوزوین؟

حالا اون مسئله به کنار :

رفتم پاساژ شرکا . VSX 520 - K رو میداد 330 . دنبال یه اسپیکر 5.1 (ترجیحا بدون آمپ ) ارزون هستم. حداکثر 250 شما چی پیشنهاد میدید؟

به تظرتون Marshall چه طوره ؟ یه ست اسپیکر 5.1 با آمپ (که ساب ووفرم بود ) قیمت میداد از 160 تومن تا 400 تومن . نظرتون چیه؟ راستی بلندگوهاشم Stand بود که به کار من میاد.

مارشال اصلا توصیه نمی شه.
برای اسپیکر تو اون قیمت باید برید سراغ اسپیکر های کامپیوتر از برندهای ادیفایر یا لاجیتک.

mr_rayan
17-05-2011, 20:58
سلام خدمت دوستان
يه چند تا سوال داشتم ممنون ميشم راهنماييم كنيد
1 كابل هاي كامپوزيت و كامپوننت و اپتيكال رو با عكس توضيح ميديد ؟ اگر همه موجود باشن كدوم صدارو با كيفيت تر منتقل ميكنه ؟ 5.1 كدوم ساپورت ميكنه ؟
2 زير 400 تومن براي شنيدن بلند و واضح صداي فيلم يا موزيك سينماي خانگي بهتره يا سيستم كامپكت صوتي ؟ مشخصا 3540 فيليپس به عنوان سينما و JVC DX-J36 به عنوان سيستم صوتي ؟ ( اين مدل جي وي سي ورودي 5.1 صدا داره ؟ يعني سينما ميشه ؟ تي وي رو از ر س ي و ر معمولي استار ست مي بينم )
راستي از قبل دي وي دي پلير 3588 فيليپس دارم مضافا اينكه پي سي و تي ويم وايرلس دارن پس مشكل پخش مديا ندارم
در ضمن 3588 خروجي هاي باند و آمپلي فاير مشابه 3540 داره. به نظرتون به صرفست كه آمپ و باند جدا بگيرم و سوار اين كنم ؟ چه از نظر money چه كيفيت چه ورودي صداي ر س ي و ر ؟

1-مقاله زیر رو بخونید در مورد کابل ها توضیح داده.

اپتیکال صدارو با کیفیت تر منتقل می کنه.

2-بستگی به سیستم مورد نظر داره.
هم این مدل از جی وی سی و هم فیلیپس هیچکدوم ورودی 5.1 ندارند ولی قابلیت پخش صدای 5.1 دارند.
سیستم های کامپوننت خروجی HDMI ندارند.

من کاملا متوجه نشدم که شما هدفتون از خرید سیستم چیه؟می خواید برای موزیک یگیرید یا فیلم؟چه دستگاه هایی می خواید بهش وصل کنید؟

subliz
17-05-2011, 22:28
1-مقاله زیر رو بخونید در مورد کابل ها توضیح داده.

اپتیکال صدارو با کیفیت تر منتقل می کنه.

2-بستگی به سیستم مورد نظر داره.
هم این مدل از جی وی سی و هم فیلیپس هیچکدوم ورودی 5.1 ندارند ولی قابلیت پخش صدای 5.1 دارند.
سیستم های کامپوننت خروجی HDMI ندارند.

من کاملا متوجه نشدم که شما هدفتون از خرید سیستم چیه؟می خواید برای موزیک یگیرید یا فیلم؟چه دستگاه هایی می خواید بهش وصل کنید؟

من از موزيك و فيلم به يه ميزان استفاده ميكنم
مگه فرقي ميكنه ؟
من ميخوام كه حتما ورودي اچ دي ام آي داشته باشه يا لااقل ورودي 5.1 داشته باشه
حالا اگر 5.1 رو بيخيال شم كدوم اين 2 تا صداي بلندتر و واضح تري داره ؟
جي وي سي اصلا ورودي صدا داره ؟

mr_rayan
17-05-2011, 23:24
مگه فرقي ميكنه ؟

من صدای این مدل از جی وی سی رو نشنیدم.
بله ورودی aux صدا داره یعنی همون استریو یا آنالوگ.

dara_az
18-05-2011, 09:17
مگه فرقي ميكنه ؟

denon 390 هم میتونه گزینه مناسبی باشه برای شما .
هم ورودی HDMI داره هم خروجی . ورودی اپتیکال و کواکسیال هم داره . صداش رو هم من شنیدم خوب بود .
اما فکر کنم یکم سخت گیر بیاد .

Download Master
18-05-2011, 21:39
هم کنسول ها پرت اپتیکل دارن هم کامپیوتر و هم تلوزیونم Optical Out داره . پس بیخیال A/V Reciver شدم.

حالا دنبال یه SPEAKER 5.1 هستم که ورودی Optical داشته باشه . قیمت هم در حدود 300 تومن (* سینمای خانگی نمیخوام فقط اسپیکر و آمپ )

bobzombie
19-05-2011, 00:36
من هم دنبال خريد Onkyo TX-SR308 هستم
ميشه راهنمايي كنيد از كجا بايد بخرم ؟؟

Download Master
19-05-2011, 13:02
من هم دنبال خريد Onkyo TX-SR308 هستم
ميشه راهنمايي كنيد از كجا بايد بخرم ؟؟

منم دنبال این مدل بودم ولی 2 نکته باعث شد نگیرم.

1- قیمت بالاش (حدود 450 تومن)

2-اینکه نمایندگی درست حسابی نداره بر عکس Pioneer

برا همین بهت پیشنهاد میکنم اگه میخوای A/V Reciever با قیمت مناسب بخری VSX 520 K از پایونییر بگیر (قیمت سه شنبه پاساژ شرکا = 340 )
تقریبا با اون مدلی که میخوای بخری در یک سطحند (از لحاظ امکانات و ... )

hosein.n1363
19-05-2011, 17:52
سلام
نظرتون راجع به سینمای خانگی سامسونگ ht-c445
چیه؟ میخوام بگیرم؟
کیفیت صداش خوبه؟

mr_rayan
20-05-2011, 01:00
سلام
نظرتون راجع به سینمای خانگی سامسونگ ht-c445
چیه؟ میخوام بگیرم؟
کیفیت صداش خوبه؟

مدل معمولی هست.دلیل انتخابتون چیه؟بودجتون چقدره؟

subliz
20-05-2011, 11:13
denon 390 هم میتونه گزینه مناسبی باشه برای شما .
هم ورودی HDMI داره هم خروجی . ورودی اپتیکال و کواکسیال هم داره . صداش رو هم من شنیدم خوب بود .
اما فکر کنم یکم سخت گیر بیاد .

من برا فاميلمون يه 3540 فيليپس گرفتم 350 تومن
حالا برگشته ميگه حال ميكني چي گرفتم ! صداش مي تركونه
حالا دنبال يه وسيله ام حول و حوش 350 كه اون رو بخوره
نياز به پليرم ندارم
دوستان اگر موردي مي شناسن معرفي كنن
اين دنوني كه معرفي كردين قيمتش چنده ؟ به نظرتون از روي مشخصاتشم كه شده مي تونه با اون رقابت كنه ؟
راستي اين دنون يا انكيو يا برندايي از اين دست رو از هر 10 نفر 11 نفر نمي شناسن البته فروشنده ي آماتور و كلي فروش منظورم ا.
اين برندا اختصاصي تو صدا كار ميكنن ؟
نمايندگي و گارانتيشون چه جوره ؟

ttabriz
20-05-2011, 15:45
سلام
من یه سینمای خانگی میخوام که صدای خوبی داشته باشه وقیمتش هم از 500 تا بیشتر نشه ازبین این سه مارک باشه سونی - ال جی و سامسونگ چونکه تو تبریز بغیراز اینها فکر نمیکنم بشه پایونر و فیلیپس گیر آورد.
میخوام به پلی استیشن و دریم باکس وصل کنم.

Download Master
20-05-2011, 18:35
بالاخره انتخابم کردم . Logitech Z 5450 گزینه ایده آل واسه منه.

دوستان کسی قیمت و فروشنده منصف میشناسه پ.خ کنه لطفا :10:

mr_rayan
20-05-2011, 19:53
من برا فاميلمون يه 3540 فيليپس گرفتم 350 تومن
حالا برگشته ميگه حال ميكني چي گرفتم ! صداش مي تركونه
حالا دنبال يه وسيله ام حول و حوش 350 كه اون رو بخوره
نياز به پليرم ندارم
دوستان اگر موردي مي شناسن معرفي كنن
اين دنوني كه معرفي كردين قيمتش چنده ؟ به نظرتون از روي مشخصاتشم كه شده مي تونه با اون رقابت كنه ؟
راستي اين دنون يا انكيو يا برندايي از اين دست رو از هر 10 نفر 11 نفر نمي شناسن البته فروشنده ي آماتور و كلي فروش منظورم ا.
اين برندا اختصاصي تو صدا كار ميكنن ؟
نمايندگي و گارانتيشون چه جوره ؟

تو این قیمت مدلی نیست که به قول شما بترکونه و از 3540 بهتر باشه.
دنون 390 دیگه نیست.مدل 1311 دنون هست که 750 تومن قیمتشه.
دنون و انکیو برندهای تجاری ساز نیستند و حرفه ای ساز هستند.به همین علته که اکثرا نمیشناسند.گارانتی هاشون هم مثل برندهای تجاری ساز قوی نیست و به عبارتی خیلی ضعیفه ولی از لحاظ کیفیت رتبه بالایی دارند.

dara_az
20-05-2011, 22:34
دنون و انکیو برندهای تجاری ساز نیستند و حرفه ای ساز هستند.به همین علته که اکثرا نمیشناسند.گارانتی هاشون هم مثل برندهای تجاری ساز قوی نیست و به عبارتی خیلی ضعیفه ولی از لحاظ کیفیت رتبه بالایی دارند.

رایان درست میگه . دنون 390 هم خیلی سخت گیر میاد و اکثرا ندارند . من حدود 2 ماه پیش دیدم که اون مغازه توی آ اس پ هنوز داشتش و حدود 550 میگفت . اما نمیدونم هنوزم داره یا نه.

subliz
20-05-2011, 22:50

ممنون
من اكثر جوابام رو از شما گرفتم
اين برندا وضعيتشون مشابه فيليپس ا نسبت به سامسونگ و ال جي هست
يه سوال ديگه آمپلي فاير ها همراهشون باند هم هست ؟ يعني با مثلا همون دنون 750 تومني به صدا ميرسيم يا اينم عملا يه پلير ا ؟
ميدونم سوالم يه خورده مسخرست آخه تو گوگل كه سرچ كردم تو عكسا كنارشون باند هم هست
اگه 750 فقط آمپ هست بانداش چند ا ؟ !

subliz
20-05-2011, 22:56

ممنون
يه سوال ديگه آمپلي فاير ها همراهشون باند هم هست ؟ يعني با مثلا همون دنون 750 تومني به صدا ميرسيم يا اينم عملا يه پلير ا ؟
ميدونم سوالم يه خورده مسخرست آخه تو گوگل كه سرچ كردم تو عكسا كنارشون باند هم هست

dara_az
21-05-2011, 12:57
ممنون

سلام
دنون 1311 به همراه اسپیکر ها و ساب ووفرش حدود 750 هستش و پلیر هم نداره.
دوست من حدود 1 ماه پیش این مدل رو خرید و واقعاصداش تفکیک و شفافیت خوبی داره.
آمپش هم خوبه و بعدا میتونید حتی اسپیکر های قوی تر بهش وصل کنید .

amir3408
21-05-2011, 14:22
به کمک رایان عزیز امروز "یعنی چند دقیقه پیش :دی" از فروشگاه راستین یه پک 77 بدون پلیر خریدم و همراه یه سری کابل شد 985 تومن.

رایان لطف کرد و قبل از ارسال سیستم، توی مغازه اونو یه چک کرد و خیال من راحت شد.

فردا سیستم میرسه دستم و عکس و ریویو و حتما میذارم. فکر کنم کنار تلوزیون 46 اینچ جلوه خوبی داشته باشه.

mr_rayan
22-05-2011, 00:27
ممنون

پکیج 1311 دنون به این شکل هست:

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

شما باید فقط یه پلیر هم تهیه کنید.

secondhossein
22-05-2011, 11:53
با سلام
عذر می خوام اگه جای این سوال اینجا نیست.
در فیلیپس 5580 از ویدیوهای با رزولوشن های full hd پشتیبانی می شود؟ فرمت mp4چطور؟

با تشکر

Ehsani
22-05-2011, 12:01
طبق راهنمایی های isfahaneshop عزیز من رفتم و یک دستگاه blusens t14 خریدم...

چون با --- های دیگه کار نکردم نمیتونم مقایسه ای انجام بدم ولی مواردی رو که باهاش کارکردم اینجا میگم امیدوارم بدرد بخوره
مستقیم وصلش کردم به انتن هوایی و با همون سرچ اول کامل همه کانال ها رو گرفت و از نظر قدرت پخش فایلهای مدیا هم فوق العاده قوی هست..یعنی هرچی بهش دادم بی بورو برگرد پخش کرد

تنها مشکلاتی که من توش دیدم یکیش حرارت بسیار زیاد دستگاه هست (که با استفاده از دک کولر دار لپتاپ مشکلش حل شد)

فقط به یه مشکل دیگه برخورد کردم که شاید اون ناشی از توقع زیاد من باشه ! :دی ..... فایلهای MKV 720P با حجم بالای 4 گیگ رواز نظر تصویری با کیفیت بالا پخش میکنه ولی بدون صدا !:(

آیا اگه update کنم دستگاه رو امیدی هست که این یه مشکلش هم حل بشه ؟

subliz
22-05-2011, 14:04
پکیج 1311 دنون به این شکل هست:

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

شما باید فقط یه پلیر هم تهیه کنید.

شما كه عكسش رو گذاشتيد ايكاش مشخصات فنيش رو هم زحمت مي كشيديد و قرار مي داديد.
پلير كه يه دي وي دي پلير 3588 فيليپس دارم كه خروجي كامپوننت داره و اچ دي ام آي ، پي سيم هم مي خوام مودم ADSL TP-LINK TD-
W8960N بخرم برا استريم فيلم هاي اچ دي
اين دنون احيانا واي فاي نداره ؟ اگه داشته باشه عالي ميشه
به فرض نداشته باشه اگه خروجي اچ دي ام آي دي وي دي و يه خروجي اپتيك يا كواكسيول از ال اي دي بزنم به اين ميتونم صداي 5.1 داشته باشم؟
يه سوال ديگه
اگه ويديويي به عنوان خروجي اچ دي ام آي دستگاه پخشي به ورودي اچ دي ام آي اين دستگاه وصل بشه تو خروجي اين دستگاه ويديو هم خواهد بود ؟
چرا اينقدر پيچ در پيچش كردم
اين دستگاه مثل سينماي خانگي تصوير هم تو خروجيش داره يا بايد خروجي صداي پلير رو به اين وصل كنيم و خروجي تصويرش رو به ال اي دي ؟
بازم بابت سوالاي طولانيم و گرفتن وقتتون معذرت ميخوام

mr_rayan
22-05-2011, 14:44
با سلام
عذر می خوام اگه جای این سوال اینجا نیست.
در فیلیپس 5580 از ویدیوهای با رزولوشن های full hd پشتیبانی می شود؟ فرمت mp4چطور؟

با تشکر
بله ويديوهاي با رزولوشن FULL HD رو در صورت پشتيباني از فرمت فايل مربوطه پخش مي كنه.
MP4 توي مشخصاتش ذكر نشده.فكر نكنم پخش كنه.

moslem47
22-05-2011, 17:07
سلام
از بین دستگاه های زیر کدوم پیشنهاد میشه؟

لوکسی LE 1000 74$ با کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض
تکویژن اچ دی 110 77$ با کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض
گیرنده برایت 77$ بدون کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض
ایکس ویژن 131 75$ بدون کابل HDMI گارانتی تعمیر مادایران

دستگاه sim-view مدل hd7800
کد:

pooria_k2
22-05-2011, 17:47
کسی نمیدونه چجوری i class 9595 رو آپدیت کنم؟

mr_rayan
22-05-2011, 23:24
شما كه عكسش رو گذاشتيد ايكاش مشخصات فنيش رو هم زحمت مي كشيديد و قرار مي داديد.
پلير كه يه دي وي دي پلير 3588 فيليپس دارم كه خروجي كامپوننت داره و اچ دي ام آي ، پي سيم هم مي خوام مودم ADSL TP-LINK TD-
W8960N بخرم برا استريم فيلم هاي اچ دي
اين دنون احيانا واي فاي نداره ؟ اگه داشته باشه عالي ميشه
به فرض نداشته باشه اگه خروجي اچ دي ام آي دي وي دي و يه خروجي اپتيك يا كواكسيول از ال اي دي بزنم به اين ميتونم صداي 5.1 داشته باشم؟
يه سوال ديگه
اگه ويديويي به عنوان خروجي اچ دي ام آي دستگاه پخشي به ورودي اچ دي ام آي اين دستگاه وصل بشه تو خروجي اين دستگاه ويديو هم خواهد بود ؟
چرا اينقدر پيچ در پيچش كردم
اين دستگاه مثل سينماي خانگي تصوير هم تو خروجيش داره يا بايد خروجي صداي پلير رو به اين وصل كنيم و خروجي تصويرش رو به ال اي دي ؟
بازم بابت سوالاي طولانيم و گرفتن وقتتون معذرت ميخوام

برای مشخصات لینک زیر رو مطالعه کنید:

سوال اول:وای فای نداره
2-بله می تونید داشته باشید.
3-بله تصویر دارید.
4-می تونید خروجی تصویر پلیر رو به تی وی بزنید و صدارو به آمپ و یا با HDMI خروجی تصویر رو به آمپ بدید و از آمپ به تی وی.
به طور خلاصه این سیستم یک پکیج سینمایی هست که شامل آمپلی فایر و بلندگوهاست.آمپلی فایر شامل ورودی و خروجی های متعددی هست مثل کامپوزیت و کامپوننت و اپتیکال و کواکسیال و Aux و HDMI و ...
شما می تونید دستگاه های مورد نیازتون اعم از کنسول و دی وی دی پلیر و HD پلیر و تی وی و .... رو به این سیستم وصل کنید و مطابق با اتصالاتتون صدا و تصویر دریافت کنید.

iman_s
23-05-2011, 10:50

من دستگاه 131 داشتم دو بار موقع آپدیت زدم دستگاه خراب شد وقتی بردم گارانتی یک دستگاه نو بهم داد تا دفعه سوم که مدل 131 نداشت و با گرفتن اختلاف مبلغ یک 333 بهم داد.

amir3408
23-05-2011, 23:17
امروز یکم با سیستم آهنگ گوش دادم. آهنگهای محبوبم رو وقتی با 77 گوش دادم متوجه وجود صداهایی "یا سازهایی" توی آهنگ شدم که تا الان نشنیده بودم!

در مورد حجم صدا هم فقط میتونم بگم خیلی بیشتر از اونی هست که تا آخر عمرم نیاز خواهم داشت.

فعلا تنظیمات خاصی انجام ندادم و حتی سوراندها سر جاشون نیستند "پایه نخریدم هنوز"

زیادی گرفتارم :دی

isfahaneshop
24-05-2011, 15:48
من دستگاه 131 داشتم دو بار موقع آپدیت زدم دستگاه خراب شد وقتی بردم گارانتی یک دستگاه نو بهم داد تا دفعه سوم که مدل 131 نداشت و با گرفتن اختلاف مبلغ یک 333 بهم داد.

خداییش دستگاه خوبی است که 3 بار موقع آپدیت شدن خراب شده!:18::39:
پیشنهاد می کنم همین را بخر، تا با هر آپدیت جدید دستگاهت نو بشه!!!:31::46:

moslem47
24-05-2011, 18:08
سلام
از بین دستگاه های زیر کدوم پیشنهاد میشه؟

لوکسی LE 1000 74$ با کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض
تکویژن اچ دی 110 77$ با کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض
گیرنده برایت 77$ بدون کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض

دستگاه sim-view مدل hd7800
کد:
دوستان نظری ندارید؟........

amahdavi2004
25-05-2011, 07:46
دوستان نظری ندارید؟........

من 6 ماه است برايت گرفته ام و عالي كار مي كند.

iman_s
25-05-2011, 10:00
خداییش دستگاه خوبی است که 3 بار موقع آپدیت شدن خراب شده!:18::39:
پیشنهاد می کنم همین را بخر، تا با هر آپدیت جدید دستگاهت نو بشه!!!:31::46:
آقای بلوسنس اشکال از خودم بود.چون به جای فلش، گوشی رو در حالت Mass Storage وصل میکردم و بعد از کپی شدن فایلهای آپدیت چون یکبار دستگاه ریست میشد و طول میکشید تا دویاره گوشی به حالت Mass Storage برگرده و دستگاه فکر میکرد فلش وصل نیست واسه همین آپدیت نیمه کاره میشد.
خود نمایندگی هم با اینکه میدونست اشکال از خودمه ولی بازهم بدون هزینه دستگاه رو تعویض میکرد.

پست قبلی هم برای دوستی گذاشتم که نوشته بود مادیران گارانتی تعمیر داره
وگرنه من مثل شما روی هیچ برندی تعصب ندارم و کلا از اینکه گیرنده دیجیتال خریدم پشیمونم.چون نسبت به قیمتش اصلا نمی ارزه.خیلی راحت تر با یک ال ان بی اضافه همه کانالهای استانی رو میگیرم

p..h
25-05-2011, 10:36
سلام
کسی اسپیکر FOCAL DOME 5.1 داره؟ کیفیتش خوبه؟ با چه امپی ست کردید؟

---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

من DENON 4310 دارم می خوام بفروشم 4311 بگیرم به نظر شما کار درستی هست؟

mr.reza
25-05-2011, 11:46
سلام دوستان به نظر شما سینما تو رده قیمت 500 چی بگیرم ؟ سونی و سامسونگ 555 و دیدم . به نظر شما چی بگیرم که خوب باشه ؟

mr_rayan
25-05-2011, 20:02
سلام
کسی اسپیکر FOCAL DOME 5.1 داره؟ کیفیتش خوبه؟ با چه امپی ست کردید؟

---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

من DENON 4310 دارم می خوام بفروشم 4311 بگیرم به نظر شما کار درستی هست؟

به نظر من صبر کن ببین دنون واسه امسال مدل جدیدی ارایه نمیده؟مثلا 4312 رو ارايه نمیده؟

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

سلام دوستان به نظر شما سینما تو رده قیمت 500 چی بگیرم ؟ سونی و سامسونگ 555 و دیدم . به نظر شما چی بگیرم که خوب باشه ؟

ملاک خاصی مد نظرت نیست؟بهترین تو تفکیک تو این رنج قیمت 787 پایونیر.

mrm88
27-05-2011, 10:57
از اساتید و دوستای عزیزم تقاضا دارم منو راهنمایی کنن و بگن در حال حاضر از کجا میتونم AV Reciever یا همون آمپلیفایرهای
دنون یا یاماهارو بگیرم(تهران هرجا که باشه مهم نیست) واسه ست جامو میخوام بگیرم،ممنون

mr_rayan
27-05-2011, 13:46
از اساتید و دوستای عزیزم تقاضا دارم منو راهنمایی کنن و بگن در حال حاضر از کجا میتونم AV Reciever یا همون آمپلیفایرهای
دنون یا یاماهارو بگیرم(تهران هرجا که باشه مهم نیست) واسه ست جامو میخوام بگیرم،ممنون
دنون هم پاساژ شركا داره و هم پاساژ بزرگمهر(فروشگاه آكوستيك).و هم چهارراه پارك وي.(البته پيشنهاد مي كنم سمت پارك وي نري چون كمي قيمت هاش بالاتر از جاهاي ديگست.)
ياماها هم جمهوري نبش خ سي تير داره.

mrm88
27-05-2011, 16:35
دنون هم پاساژ شركا داره و هم پاساژ بزرگمهر(فروشگاه آكوستيك).و هم چهارراه پارك وي.(البته پيشنهاد مي كنم سمت پارك وي نري چون كمي قيمت هاش بالاتر از جاهاي ديگست.)
ياماها هم جمهوري نبش خ سي تير داره.

ممنون استاد خودت واسه جامو 426 و 606 چیو پیشنهاد میدی؟ میخوام کم نیارن ولی هزینه ی زیادی هم رو دوشم نزاره! :8:

dadasalam
28-05-2011, 02:13
سلاممممممم دوستان اقا نمایندگی onkyo یا جایی که onkyo بفروشه تو تهران کجاست شماره تلفن بهم بدین چون من اصفهانم
در ضمن یه پیشنهاد برای خوف ترین و با کیفیت ترین و بلندترین سینما خانگی بهم بدین چه مارکی چه مدلی و شماره فروشگاه هم بهم بدین تا 2 میلیون میخام هزینه کنم در ضمن خودم بهترین بلوری پلیر دنیا را دارم بلوری نمیخام داشته باشه خودم پاناسونیک bdt300 دارم

dadasalam
28-05-2011, 02:14
سلاممممممم دوستان اقا نمایندگی onkyo یا جایی که onkyo بفروشه تو تهران کجاست شماره تلفن بهم بدین چون من اصفهانم
در ضمن یه پیشنهاد برای خوف ترین و با کیفیت ترین و بلندترین سینما خانگی بهم بدین چه مارکی چه مدلی و شماره فروشگاه هم بهم بدین تا 2 میلیون میخام هزینه کنم در ضمن خودم بهترین بلوری پلیر دنیا را دارم بلوری نمیخام داشته باشه خودم پاناسونیک bdt300 دارم
در ضمن الان سونی HT-DDW5500 دارم 1510 وات .اما یه خونه خراب کن بهتر از این میخام و کیفیت صداشم بهتر باشه
راستی کسی اونکیو اس 7200 داشو شنیده ؟ میگن بد خونه خراب کنیه بعد درضمن کجا میفروشن اگه شمارشو بدین ممنون میشم

mr_rayan
28-05-2011, 14:17
ممنون استاد خودت واسه جامو 426 و 606 چیو پیشنهاد میدی؟ میخوام کم نیارن ولی هزینه ی زیادی هم رو دوشم نزاره! :8:
خواهش.واسه جامو 426 توي اين پست گفتم:

براي جامو 606 هم شما مي تونيد 0nkyo 608 , yamah 667 or yamaha 767 , Dnon 2311
رو انتخاب كنيد.و صد البته در صورت داشتن بودجه بيشتر مي تونيد آمپ بهتر نيز انتخاب كنيد ولي همين سطح از آمپ هم مناسبه.البته برندهاي ديگه هم هست ولي من بيشتر نظرم روي اين برندهاست.

mr_rayan
28-05-2011, 14:26
در ضمن الان سونی HT-DDW5500 دارم 1510 وات .اما یه خونه خراب کن بهتر از این میخام و کیفیت صداشم بهتر باشه
راستی کسی اونکیو اس 7200 داشو شنیده ؟ میگن بد خونه خراب کنیه بعد درضمن کجا میفروشن اگه شمارشو بدین ممنون میشم
سلام.onkyo نمايندگي مركزي نداره.مي تونيد با فروشگاه آكوستيك تماس بگيريد.

اگر شما دنبال يه سيستم با كيفيت صداي خوب مي گرديد بنابراين دنبال سيستمي نباشيد كه به قول شما خونه خراب كن باشه چون صدا هرچي ميره بالاتر معمولا وفاداري به صدا كمتر ميشه.
مدل s7200 هم بعيد مي دونم گيرتون بياد.بهرحال شما با اين بودجه مي تونيد در صورت تمايل يه ست بلندگو و يك آمپ مناسب تهيه كنيد.

dadasalam
28-05-2011, 15:06
ممنون اقای رایان . خوب شما خودتون چه آمپی و چه سیستم بلندگویی پیشنهاد میکنید ؟ ست های پاناسونیک اونطور که من خوندم بد نیستن درساه؟ مثل sc-bt300 . راستی مخام ساروند ها یا همون بلندگو های عقب وایرلس باشن نظرتون چیه میشه؟

حالا یک امپ درجه 1 و ست بلندگو چی پیشنهاد میکنید تا 1.5 ماکسیمم 2
من acryan playon DVR-HD دارم که حتی dts-ma ساپورت میکنه
ایکس باکس دارم
بلوری پاناسونیک bdt300 دارم
----- هم هایویون اچ دی دایویکس 9696 دارم
میخام کلا با اینا یک چیز تک بشه
راستی تلوزیون هم پاناسونیک 3دی 50vt20 دارم

بلندی صدا مهمه اما کیفیت هم همینطور
ممنون اگه پیشنهاد کنید

mr_rayan
28-05-2011, 16:49
ممنون اقای رایان . خوب شما خودتون چه آمپی و چه سیستم بلندگویی پیشنهاد میکنید ؟ ست های پاناسونیک اونطور که من خوندم بد نیستن درساه؟ مثل sc-bt300 . راستی مخام ساروند ها یا همون بلندگو های عقب وایرلس باشن نظرتون چیه میشه؟

حالا یک امپ درجه 1 و ست بلندگو چی پیشنهاد میکنید تا 1.5 ماکسیمم 2
من acryan playon DVR-HD دارم که حتی dts-ma ساپورت میکنه
ایکس باکس دارم
بلوری پاناسونیک bdt300 دارم
----- هم هایویون اچ دی دایویکس 9696 دارم
میخام کلا با اینا یک چیز تک بشه
راستی تلوزیون هم پاناسونیک 3دی 50vt20 دارم

بلندی صدا مهمه اما کیفیت هم همینطور
ممنون اگه پیشنهاد کنید
پاناسونيك فعلا يه ست حرفه اي بيشتر نداره كه اونم با توجه به صدايي كه دريافت مي كنيد پول زيادي پرداخت مي كنيد بنابراين به نظرم خريدش به صرفه نيست.
در مورد وايرلس بودن ساروندها هم من نظرم منفيه.چون به نظرم صدا اونجوري كه بايد منتقل نميشه.
پيشنهاد من بلندگوي JAMO 606 به همراه آمپ 767 ياماهاست.تقريبا زير دو تومن ميشه.
بلندگوي 606 جامو داراي سوپر ووفر هستش كه ديگه نيازي به ساب ووفر هم نداريد ولي در صورت تمايل مي تونيد ساب ووفر هم تهيه كنيد.

dadasalam
28-05-2011, 17:50
این پاناسونیک مدلش چیه ؟
این یاماها و این بلندگو ها را از چه فروشگاهی میتونم دریافت کنم؟ شمارش یا سایتش چون من اصفهان هستم
حدود قیمتش چقدر میشه این ست؟

ایا من به همین av reciver سونی میتونم وصل کنم ایا اون کیفیتو میده یا خیر؟ الان sony str-km5000 دارم

dadasalam
28-05-2011, 18:04
الان داشتم با اکوستیک صحبت میکردم میگفت دنون 1911 هم میتونی بگیری 990 تومن با جامو 606 به قیمت 830 هزار تومان یه سوال پیش اومده
چرا قیمتا ایران دقیقا 2 برابر قیمتا جهانیه؟

mr_rayan
28-05-2011, 20:10
الان داشتم با اکوستیک صحبت میکردم میگفت دنون 1911 هم میتونی بگیری 990 تومن با جامو 606 به قیمت 830 هزار تومان یه سوال پیش اومده
با توجه به اينكه شما اصفهان تشريف داريد بايد آمپ و بلندگوهارو از يك فروشگاه بگيريد تا راحت تر باشيد.چون آمپ ياماهارو از جاي ديگه بايد تهيه كنيد پيشنهاد مي كنم كه به جاي اون onkyo 608 تهيه كنيد.فروشگاه آكوستيك بايد داشته باشه،به نظرم از دنون 1911 بهتره،همينطور آپشن هاي بهتري داره.
در مورد قيمت ها عرض كنم كه هيچ وقت قيمت هاي اينجارو با قيمت جهاني مقايسه نكنيد.

dadasalam
28-05-2011, 21:16
اقای رایان همون اکوستیک یاماها را داشت به قیمت 980 هزار تئمان
حالا اخر یاماها یا اونکیو؟
چون من دستگاه های اچ دی خیلی دارم شنیدم اونکیو اذیت میکنه سره سوییچ کردنو اینا درسته؟
در کل نظر شما برام محترمه و اونچیزی که شما پیشنهاد میکنیدو میگیرم
اونوقت یه سوال میخاستم بدونم av که خودم دارم یعنی sony muteki str-mk5000 ایا جوابگو جامو 606 هست یا باید حتما اونکیو و یاماها بگیرم؟
قدرت این سونی 1510 وات ار ام اس هست که دو تا ساب 200 وات رو هم 400 وات ساب داره فقط

میخام ببینم این سونی من با جامو کیفیت عالی میده یا باید یاماها و اونکیو بگیرم؟

mrm88
28-05-2011, 21:19
خواهش.واسه جامو 426 توي اين پست گفتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبراي جامو 606 هم شما مي تونيد 0nkyo 608 , yamah 667 or yamaha 767 , Dnon 2311
رو انتخاب كنيد.و صد البته در صورت داشتن بودجه بيشتر مي تونيد آمپ بهتر نيز انتخاب كنيد ولي همين سطح از آمپ هم مناسبه.البته برندهاي ديگه هم هست ولي من بيشتر نظرم روي اين برندهاست.

استاد من از بین اینا که واسه 426 گفتین از این یاماه 567 و بعد دنون 1912 خوشم اومده میشه بگین الان قیمت دارین ازشون؟ اون آدرسی که گفتین این مدل یاماهارو داره؟ به نظرتون اگه اول اولویتم موسیقی و بعد فیلم باشه باید واسه 426 سابم بگیرم؟ یا همینجوری سابش خوبه؟

mr_rayan
28-05-2011, 21:31
اقای رایان همون اکوستیک یاماها را داشت به قیمت 980 هزار تئمان
حالا اخر یاماها یا اونکیو؟
چون من دستگاه های اچ دی خیلی دارم شنیدم اونکیو اذیت میکنه سره سوییچ کردنو اینا درسته؟
در کل نظر شما برام محترمه و اونچیزی که شما پیشنهاد میکنیدو میگیرم
اونوقت یه سوال میخاستم بدونم av که خودم دارم یعنی sony muteki str-mk5000 ایا جوابگو جامو 606 هست یا باید حتما اونکیو و یاماها بگیرم؟
قدرت این سونی 1510 وات ار ام اس هست که دو تا ساب 200 وات رو هم 400 وات ساب داره فقط

میخام ببینم این سونی من با جامو کیفیت عالی میده یا باید یاماها و اونکیو بگیرم؟
خب اگر ياماهارو داره كه چه بهتر.اول اينكه به نظر من خريد ياماها 767 از اونكيو 608 بهتره و دوم اينكه اين آمپي كه شما مي فرماييد فكر كنم از صداهاي HD پشتيباني نمي كنه و هم اينكه براي درايورهاي جامو 606 ضعيف جواب ميده.همه چيز خروجي صدا نيست بلكه وفاداري به صدا مهمه.
در مورد اذيت كردن اونكيو سر سوييچ كردن متوجه منظورتون نميشم.يعني چي اذيت مي كنه؟شما زماني كه دكمه مربوطه رو بزنيد سوييچ مي كنه ديگه.

mr_rayan
28-05-2011, 21:43
استاد من از بین اینا که واسه 426 گفتین از این یاماه 567 و بعد دنون 1912 خوشم اومده میشه بگین الان قیمت دارین ازشون؟ اون آدرسی که گفتین این مدل یاماهارو داره؟ به نظرتون اگه اول اولویتم موسیقی و بعد فیلم باشه باید واسه 426 سابم بگیرم؟ یا همینجوری سابش خوبه؟
من فكر كنم لينك دنون 1911 رو داده باشم چون دنون 1912 هنوز وارد ايران نشده و تازه وارد بازار اروپا شده فكر كنم.
اين فروشگاهي كه عرض كردم احتمالا اين مدل از ياماهارو داره.
در مورد قيمت كه دوستمون dadasalam كه پست هاش رو توي همين صفحه مي بينيد،از فروشگاه آكوستيك قيمت گرفته و قيمت دنون 1911 رو 990 تومن گفته كه به نظرم قيمتش رفته بالا و با اين قيمت ارزش خريد نداره.(امكاناتش به نسبت هم رده هاي خودش كمتره)
ياماها 567 هم بايد حدود 700 تومن باشه.من قيمت دقيق ندارم بايد زنگ بزنيد و سوال كنيد.
اگر اول اولويتتون موسيقي هست ساب نيازي نيست بگيريد چون ووفرهاي خود جامو426 خوبه ولي براي استفاده فيلم مطمئنا وجود يك ساب ووفر صداي افكت رو تاثيرگذار تر مي كنه.
راستي اين نكته رو فراموش كردم بگم كه صداي ياماها به نسبت دنون سينمايي تر هست و دنون موزيكال تر.اگر بيشترين استفادتون از موزيك هست و خيلي كم به عنوان سينمايي استفاده مي كنيد دنون بهتر جواب ميده ولي تو زمينه سينمايي بودن ياماها يه سر و گردن بالاتر از بقيست.

dadasalam
28-05-2011, 21:57
خب اگر ياماهارو داره كه چه بهتر.اول اينكه به نظر من خريد ياماها 767 از اونكيو 608 بهتره و دوم اينكه اين آمپي كه شما مي فرماييد فكر كنم از صداهاي HD پشتيباني نمي كنه و هم اينكه براي درايورهاي جامو 606 ضعيف جواب ميده.همه چيز خروجي صدا نيست بلكه وفاداري به صدا مهمه.
در مورد اذيت كردن اونكيو سر سوييچ كردن متوجه منظورتون نميشم.يعني چي اذيت مي كنه؟شما زماني كه دكمه مربوطه رو بزنيد سوييچ مي كنه ديگه.

سونی من dts-hd , dolby pro logic II ,digital cinema sound, dolby digital DX ,prologic II X اینارو ساپورت میکنه
دو ورودی اچ دی ام ای و یه خروجی اچ دی ام ای 2 ورودی اس پی دی ای اف و یه عالمه کامپوننتو اینا داره

اونکیو خوندم سر سوییچ کردن بین ا دی ام ای انگار مشکل داره

حالا نظر نهاییتونو میخام بدونم ممنون دوست عزیز

اینم عکس آمپ و بلندگو های من در ضمن پول کل این اونوره آب 860 دلار هست رو احتساب همین فک کنم همین خوبه نه؟
Dolby Pro Logic / Dolby Pro Logic II / Dolby Pro Logic IIx
Dolby Digital / Dolby Digital EX / DTS Decoding

mr_rayan
29-05-2011, 00:38
سونی من dts-hd , dolby pro logic II ,digital cinema sound, dolby digital DX ,prologic II X اینارو ساپورت میکنه
دو ورودی اچ دی ام ای و یه خروجی اچ دی ام ای 2 ورودی اس پی دی ای اف و یه عالمه کامپوننتو اینا داره

اینم عکس آمپ و بلندگو های من در ضمن پول کل این اونوره آب 860 دلار هست رو احتساب همین فک کنم همین خوبه نه؟

مدل دقیقش رو بگو تا من مشخصاتش رو ببینم.w5500 که نیست،چون اگه باشه آمپش مناسب شما نیست.شما مدل دقیقش رو بگو تا من مشخصاتش رو چک کنم یا لینکی از سایت مبدا بهم بده نگاه کنم.

dadasalam
29-05-2011, 08:06
اسم کل این مجموعه با باندهاش HT-ddw5000 و اسم ای وی این ست str-mk5000 هست و امپش با 5500 فرق میکنه
اینم سایت سونیش قسمت specification برید لطفا

alirafaat
29-05-2011, 10:33

سلام

یعنی این سیستم رو داری و می خوای انکیو / یاماها / جامو بگیری ؟؟ !

ببین دوست عزیز قدرت شنوایی انسان محدوده و عملا نمی تونی از 100 درصد قدرت تکنولوژی یک دستگاه استفاده کنی

شاید کیفیت / امکانات : انکیو / یاماها / جامو از سیستم حال حاضرتون بهتر باشه ولی اونقدر نیست که 2 تومن خرجش کنی

من خودم انکیو 608 / جامو 606 دارم بسیار هم راضیم - صدای سیستم شما رو هم نشنیدم ولی حدس می زنم که بعد از خرید سیستم جدید و بعد از اینکه تفاوت انچنانی حس نکنی حسابی اعصابت خورد بشه و عذاب وجدان سراسر وجودت رو در بگیره !!! ( البته این بر میگرده به قدرت مالیتون و اینکه این 2 تو من رو چه جوری تهیه کرده باشید )

در مورد اشکال سوییچینگ انکیو هم باید بگم تا حدودی این قضیه درسته ولی اونقدر نیست که اذیت کنه مثلا بعد از 20 تا 30 سویچ ممکنه تصویر نیاد و مجبور بشید سو ییچ رو دوباره انجام بدید

البته مدت زمان اینتر وال سوییچینگ هم فکر کنم زیاد باشه ( البته من از دستگاههای دیگه رو نمی دونم ) چیزی حدود 4 تا 5 ثانیه است

به نظر من همین دستگاه رو نگه دار اونوقت چند سال بعد که تکنولوژی های جدیدی اومد که خیلی تفاوت داشت اقدام به تعویضش کن

در مورد ----- ت . : ازش راضی هستس ؟ تصاویر hd رو چه جوری می بینی ؟ cccam و یا با کارت ؟

کاش شما که اینقدر خرج کردی یه ----- لینوکسی می گرفتی

با تشکر

mr_rayan
29-05-2011, 12:05
اسم کل این مجموعه با باندهاش HT-ddw5000 و اسم ای وی این ست str-mk5000 هست و امپش با 5500 فرق میکنه
اینم سایت سونیش قسمت specification برید لطفا

من مشخصاتش رو نگاه كردم.در درجه اول كه اين آمپ تونايايي دكود كردن صداهاي HD رو نداره بنابراين براي استفاده از فيلم بلوري دچار مشكل ميشيد.در درجه دوم هم اگر بخوايد تفاوت رو احساس كنيد بايد بلندگو و آمپ جديد بگيريد و با اين آمپ جامو 606 جواب جالبي بهتون نميده.
دوستمون علي آقا هم عرض كردن كه تفاوت آنچنان نخواهد بود،البته من با اين قسمت حرفشون كاملا موافق نيستم چون تو زمينه سينمايي تفاوت زياد خواهد بود ولي در زمينه موزيك تفاوت خيلي چشمگير نخواهد بود .البته سوني سري Muteki رو كه توليد كرد چندان موفق نبود،اون هم بخاطر بم بودن صداي سيستم و طراحي شده براي مهموني بود و هميشه توي همه ريويو ها هم بهش اشاره شده بود كه سيستم muteki نمي تونه يه فضاي موسيقي آرام به شما بده.
بهرحال همونطور كه علي آقا گفتند اين نكته رو مد نظر داشته باش شما 2 ميليون داري هزينه مي كنه ولي از سيستم خودت دو پله مياي بالاتر.گرچه براي پيشرفت هميشه بايد متحمل هزينه شد.

dadasalam
29-05-2011, 12:15
سلام

یعنی این سیستم رو داری و می خوای انکیو / یاماها / جامو بگیری ؟؟ !

ببین دوست عزیز قدرت شنوایی انسان محدوده و عملا نمی تونی از 100 درصد قدرت تکنولوژی یک دستگاه استفاده کنی

شاید کیفیت / امکانات : انکیو / یاماها / جامو از سیستم حال حاضرتون بهتر باشه ولی اونقدر نیست که 2 تومن خرجش کنی

من خودم انکیو 608 / جامو 606 دارم بسیار هم راضیم - صدای سیستم شما رو هم نشنیدم ولی حدس می زنم که بعد از خرید سیستم جدید و بعد از اینکه تفاوت انچنانی حس نکنی حسابی اعصابت خورد بشه و عذاب وجدان سراسر وجودت رو در بگیره !!! ( البته این بر میگرده به قدرت مالیتون و اینکه این 2 تو من رو چه جوری تهیه کرده باشید )

در مورد اشکال سوییچینگ انکیو هم باید بگم تا حدودی این قضیه درسته ولی اونقدر نیست که اذیت کنه مثلا بعد از 20 تا 30 سویچ ممکنه تصویر نیاد و مجبور بشید سو ییچ رو دوباره انجام بدید

البته مدت زمان اینتر وال سوییچینگ هم فکر کنم زیاد باشه ( البته من از دستگاههای دیگه رو نمی دونم ) چیزی حدود 4 تا 5 ثانیه است

به نظر من همین دستگاه رو نگه دار اونوقت چند سال بعد که تکنولوژی های جدیدی اومد که خیلی تفاوت داشت اقدام به تعویضش کن

در مورد ----- ت . : ازش راضی هستس ؟ تصاویر hd رو چه جوری می بینی ؟ cccam و یا با کارت ؟

کاش شما که اینقدر خرج کردی یه ----- لینوکسی می گرفتی

با تشکر

ممنون دوست عزیز
----- من کیفیتش خیلی خوبه من که راضیم صدای دالبی و مولتی چنل هم قشنگ به همین ای وی ----- من که میده ای وی ----- من چراغ مولتی چنل دکودینگ روشن میشه یعنی صدای چند کاناله از روی کانال های اچ دی را پس تروو میکنه
من با سی سی کم باز میکنم سرعت فوق العاده بالا در باز کردن کانال داره به مودم ای دی اس ال ام وصلش کردم

dadasalam
29-05-2011, 12:33
من مشخصاتش رو نگاه كردم.در درجه اول كه اين آمپ تونايايي دكود كردن صداهاي HD رو نداره بنابراين براي استفاده از فيلم بلوري دچار مشكل ميشيد.در درجه دوم هم اگر بخوايد تفاوت رو احساس كنيد بايد بلندگو و آمپ جديد بگيريد و با اين آمپ جامو 606 جواب جالبي بهتون نميده.
دوستمون علي آقا هم عرض كردن كه تفاوت آنچنان نخواهد بود،البته من با اين قسمت حرفشون كاملا موافق نيستم چون تو زمينه سينمايي تفاوت زياد خواهد بود ولي در زمينه موزيك تفاوت خيلي چشمگير نخواهد بود .البته سوني سري Muteki رو كه توليد كرد چندان موفق نبود،اون هم بخاطر بم بودن صداي سيستم و طراحي شده براي مهموني بود و هميشه توي همه ريويو ها هم بهش اشاره شده بود كه سيستم muteki نمي تونه يه فضاي موسيقي آرام به شما بده.
بهرحال همونطور كه علي آقا گفتند اين نكته رو مد نظر داشته باش شما 2 ميليون داري هزينه مي كنه ولي از سيستم خودت دو پله مياي بالاتر.گرچه براي پيشرفت هميشه بايد متحمل هزينه شد.

اقا رایان گل سلام عزیز و استاد گرامی

من توی فیلم از این سیستمم فوق العاده راضیم موسیقسیش زیاد جالب نیست بم بودن صدارا تا حدودی قبول دارم و بخاطر همین چون یه کم سینما خانگی های مثل سامسونگو دیدم شفافیتش یکم بیشتره فکر میکردم خیلی شاید با جامو و یاماها بیشتر فرق کنه یعنی به بلندی و تفکیکه این و به شفافیته خیلی بیستر سامسونگا. ولی با این 12 واحد در سه طبقه را به لرزه در میارم تظمینی :31: تو خونه خوتون که قلب خود ادمو قشنگ ویبره میده برا کسایی که قلبشون ضعیف کار میکنه به عنوان قلب کمکی خوبه.و بلندی صدا که دیگه نگو تو کوچه خیابونم میشنون ولی تنها ایراد نداشتن کمی شفافیت هست
اینکه صدای اچ دی را ساپورت نمیکنه منظورتون را نمیفهمم چون من فیلم بلوری زیاد دارم و هروقت میزارم چراغ مولتی چنل دکودینگ من روشن میشه و فرمت اکثرا هم DTS 6کاناله هست که روی صفحش مینویسه dts 5.1Ch اگه فیلم دالبی باشه مینویسه Dolby Digital PL
تو بلندی صدا و باس چیزی به این قدرت ندیدم ولی شفافیت بقیه تا حدودی بهترن
ولی تو تفکیک صدا هم خیلی عالیه

درکل فک کنم صبر کنم که سیستمایی بیاد که تفاوت زیادی داشته باشند بهتر باشه استا درسته؟

isfahaneshop
29-05-2011, 16:42
آقای بلوسنس اشکال از خودم بود.چون به جای فلش، گوشی رو در حالت Mass Storage وصل میکردم و بعد از کپی شدن فایلهای آپدیت چون یکبار دستگاه ریست میشد و طول میکشید تا دویاره گوشی به حالت Mass Storage برگرده و دستگاه فکر میکرد فلش وصل نیست واسه همین آپدیت نیمه کاره میشد.
خود نمایندگی هم با اینکه میدونست اشکال از خودمه ولی بازهم بدون هزینه دستگاه رو تعویض میکرد.

پست قبلی هم برای دوستی گذاشتم که نوشته بود مادیران گارانتی تعمیر داره
وگرنه من مثل شما روی هیچ برندی تعصب ندارم و کلا از اینکه گیرنده دیجیتال خریدم پشیمونم.چون نسبت به قیمتش اصلا نمی ارزه.خیلی راحت تر با یک ال ان بی اضافه همه کانالهای استانی رو میگیرم

اولاً من آقای بلوسنس نیستم و خودم از تمام کسانی که این گیرنده ها را وارد بازار کردند شاکی هستم
چون اینقدر مردم را ساده لوح (به خاطر اینکه به کسی توهین نشه واژه دیگه ای نمی تونم به کار ببرم) فرض کردند که رفتن آشغال ترین جنس های ممکن را وارد کردند و اصلاً برای مصرف کننده ارزش قائل نیستند که حداقل در ازای پولی که ازش میگیرند یک جنس مرغوب بهش بدن
بعد هم ادعا میکنند که دستگاهشون گارانتی تعویض داره!
(قیمت دستگاه ..... بدون گارانتی 35000 تومان! و با گارانتی 70000 تومان!)
من تعصب روی مارک خاصی ندارم چون من که وارد کننده اش نیستم عزیزم!
از بس دروغ شنیدم از یکسری مارکها کلاً شاکی هستم، بقیه شون هم که خدا را شکر اینقدر جنس خوبی دارند که نمیشه اصلاً حرف زد!!!!!!
ولی به نظر من در کل مشکل اصلی صدا و سیمای خودمونه که اولاً این کار را دیییییییییییییییییییییییی ر شروع کرد و بعدش هم شرکتی که گذاشته بود نظارت! کنه و تاییدیه بده که مثلا! جنس مرغوب به مردم بدهند:2:خودش شد توزیع کننده دستگاه .......... .
توی وضع فعلی من هیچ حرفی نمی توانم بزنم چون هرکی بیکار بوده و حوصله اش سر رفته بوده رفته یک مارک! زده روی گیرنده های بی مارک چینی و آورده توی بازار پخش کرده و در آینده نزدیک باید شاهد مارکهایی چون مموشی ویژن! و صغری ویژن و ... ویژن باشیم!

من نمی دونم این به روز رسانی از طریق آنتن فرستنده که اینقدر توی تبلیغات می گن کجاست؟ این همه آپدیت اومده ولی همه اش با فلش!

mr_rayan
29-05-2011, 18:22
اقا رایان گل سلام عزیز و استاد گرامی

من توی فیلم از این سیستمم فوق العاده راضیم موسیقسیش زیاد جالب نیست بم بودن صدارا تا حدودی قبول دارم و بخاطر همین چون یه کم سینما خانگی های مثل سامسونگو دیدم شفافیتش یکم بیشتره فکر میکردم خیلی شاید با جامو و یاماها بیشتر فرق کنه یعنی به بلندی و تفکیکه این و به شفافیته خیلی بیستر سامسونگا. ولی با این 12 واحد در سه طبقه را به لرزه در میارم تظمینی :31: تو خونه خوتون که قلب خود ادمو قشنگ ویبره میده برا کسایی که قلبشون ضعیف کار میکنه به عنوان قلب کمکی خوبه.و بلندی صدا که دیگه نگو تو کوچه خیابونم میشنون ولی تنها ایراد نداشتن کمی شفافیت هست
اینکه صدای اچ دی را ساپورت نمیکنه منظورتون را نمیفهمم چون من فیلم بلوری زیاد دارم و هروقت میزارم چراغ مولتی چنل دکودینگ من روشن میشه و فرمت اکثرا هم DTS 6کاناله هست که روی صفحش مینویسه dts 5.1Ch اگه فیلم دالبی باشه مینویسه Dolby Digital PL
تو بلندی صدا و باس چیزی به این قدرت ندیدم ولی شفافیت بقیه تا حدودی بهترن
ولی تو تفکیک صدا هم خیلی عالیه

درکل فک کنم صبر کنم که سیستمایی بیاد که تفاوت زیادی داشته باشند بهتر باشه استا درسته؟
سلام.
سينماي سامسونگ كه در مقابل سيستمي مثل چيزي كه شما قصد تهيه اش رو داشتي هيچي نيست.
منظورم از صداي HD يعني صداي DTS HD و Dolby True HD هستش.
اگر مي خواي صبر كني تا سيستم جديدي بياد اشتباهه.شما اگر تفاوت خيلي بيشتر مي خواي بايد بودجت رو بيشتر كني وكرنه اگر صبر كني كلا با اين بودجه هميشه سيستم هاي تو همين سطح ميشه تهيه كرد.شما اگر جاي بزرگ داري يخورده بودجت رو بيشتر كن و سيستم خودت رو نگهدار و يه سيستم هم براي موزيك(استريو) تهيه كن با بودجه مثلا حدود 3 تومن يا يخورده بيشتر تا تفاوت توي موزيك خيلي زياد بشه.يا اينكه اگر جاي نگهداري دو تاسيستم رو نداري باز هم مي توني دست نگهداري و بودجت رو بيشتر كني تا يه سيستم سينمايي بهتر تهيه كني.
چون اگر از سيستمت راضي هستي خريد يه سيستم جديد عاقلانه به نظر نمي رسه.

mrm88
29-05-2011, 20:21

990 واسه 1911؟؟؟؟؟
واقعا شرم آوره! بیچاره به امثال من که توانایی هزینه کردنشون محدوده و اگه بخوان یه سیستم خوب بخرن باید گیر امثال این آکوستیکیا بیفتن تا قشنگ دوبرابر قیمت سیستم رو ازت بگیرن! مملکت که رو هواست! بعضیام دارن از این آب گل آلود خوب ماهی میگیرند!

habibfadae
29-05-2011, 21:08
امروز یکم با سیستم آهنگ گوش دادم. آهنگهای محبوبم رو وقتی با 77 گوش دادم متوجه وجود صداهایی "یا سازهایی" توی آهنگ شدم که تا الان نشنیده بودم!

در مورد حجم صدا هم فقط میتونم بگم خیلی بیشتر از اونی هست که تا آخر عمرم نیاز خواهم داشت.

فعلا تنظیمات خاصی انجام ندادم و حتی سوراندها سر جاشون نیستند "پایه نخریدم هنوز"

زیادی گرفتارم :دی
سلام امیرجان
خیلی ممنون بابت توضیح هایی که در مورد 77 دادی
اگه میتونی یه ذره بیشتر توصیف کن و اگه امکانش هست عکسی چیزی بزار ببینیم چجوریاس ممنون
کلاً اگه تونستی بیشتر در موردش توضیح بده

dadasalam
29-05-2011, 21:17
990 واسه 1911؟؟؟؟؟
واقعا شرم آوره! بیچاره به امثال من که توانایی هزینه کردنشون محدوده و اگه بخوان یه سیستم خوب بخرن باید گیر امثال این آکوستیکیا بیفتن تا قشنگ دوبرابر قیمت سیستم رو ازت بگیرن! مملکت که رو هواست! بعضیام دارن از این آب گل آلود خوب ماهی میگیرند!

دقیقا درسته منم بخاطر همین خرید نکردم هر وقت خودم رفتم بیرون ایران میخرم میارم

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

من هیچ وقت سوراند ها سرجاش نبودن کجا پایه میفروشن؟ زورم نمیاره که دو ملیون میخام بدم زورم میاره که این دوتا یعنی ای وی و اسپیکر که میخام بخرم در اصل 900 تومن میشه روهم ولی یک میلینو هفتصدو هشتاد باید بدم پولو که از تو جوی اب پیدا نکردم که

amir3408
29-05-2011, 23:04
سلام امیرجان
خیلی ممنون بابت توضیح هایی که در مورد 77 دادی
اگه میتونی یه ذره بیشتر توصیف کن و اگه امکانش هست عکسی چیزی بزار ببینیم چجوریاس ممنون
کلاً اگه تونستی بیشتر در موردش توضیح بده

سلام.
عکس به چشم.

چند روزه که روشنش هم نکردم چون درگیر مقدمات عروسی هستم.:31:

چند تا چیز بدش رو بگم تا بعدا سر فرصت مزایاش رو میگم.

رادیو فقط 2 موج هست و موج کوتاه نداره. برای یه آمپ 350 تومنی اصلا خوب نیست..خیلی راحت میتونستند 10 موجش کنن.

ال سی دی آمپ خیلی کوچیکه و نقطه ای هست....در ضمن هیچکودوم از کلیدهای روی آمپ نور ندارند و توی تاریکی استفاده از کلیدهاش باید فقط به زور حاقظه خودتون باشه.

در مورد زیباییش میتونم بگم نسبت به مدله RS70 خیلی زیباتر هست و میشه تحملش کرد.

من عاشق ساب هستم و بزرگیش واقعا ابهت زیادی بهش داده...اندازه یه تلوزیون 14 اینچ عمق داره...خیلی عظیم هست. کوبش خوبی هم ارائه میده...اکتیو بودنش مزیت بزرگی هست. فقط گاهی حس میکنم گیج میزنه و خیلی واضح نمیکوبه. "رایان عزیز باید بگه که تنظیمات رو چیکار کنم" 2 تا کلید که یکی Phase و اونیکی یادم نیست چیه و یه ولوم Crossover پشتش هست. اونا رو رو چی بذارم...با آزمون خطا که فرقی احساس نکردم.

بازم سر وقت ازش مینویسم.

habibfadae
30-05-2011, 00:22
سلام.
عکس به چشم.

رادیو فقط 2 موج هست و موج کوتاه نداره. برای یه آمپ 350 تومنی اصلا خوب نیست..خیلی راحت میتونستند 10 موجش کنن.

ال سی دی آمپ خیلی کوچیکه و نقطه ای هست....در ضمن هیچکودوم از کلیدهای روی آمپ نور ندارند و توی تاریکی استفاده از کلیدهاش باید فقط به زور حاقظه خودتون باشه.

من عاشق ساب هستم و بزرگیش واقعا ابهت زیادی بهش داده...اندازه یه تلوزیون 14 اینچ عمق داره...خیلی عظیم هست. کوبش خوبی هم ارائه میده...اکتیو بودنش مزیت بزرگی هست. فقط گاهی حس میکنم گیج میزنه و خیلی واضح نمیکوبه. "رایان عزیز باید بگه که تنظیمات رو چیکار کنم" 2 تا کلید که یکی Phase و اونیکی یادم نیست چیه و یه ولوم Crossover پشتش هست. اونا رو رو چی بذارم...با آزمون خطا که فرقی احساس نکردم.

بازم سر وقت ازش مینویسم.

به به مبارک باشه ایشاا... به سلامتی :20:

ممنون بابت توضیحاتی که دادی... حالا بقیشو میشه تحمل کرد کوچک بودن ال سی دی آمپو...
ولی اینکه ساب گیج میزنه یه مقدار جالب نیست. من برام کیفیت تک تک اسپیکرها خیلی مهمه بیشتر از همه چیزش! باید تنظیماتی داشته باشه که آقا رایان بیشترمی دونن. ممنون میشم آقا رایان در این مورد توضیح بدن.

من خودم میخوام rs33 بگیرم. فکر میکنم از نظر کیفیت صدا یکی باشن! اینطور نیست؟!

منتظر عکس و نوشتارت هستم عزیز...

iman_s
30-05-2011, 10:20
در مورد OTA هم شرکت سازنده هم صداوسیما کم کاری میکنند.
شرکت سازنده میگه ما آپدیت رو بهصدا و سیما میدیم ولی صداوسیما روی ایر نمیفرسته
صداو سیما میگه شرکتها به ما آپدیت نمیدن.
این وسط مقصر همون پرتقال فروشه هست

mr_rayan
30-05-2011, 11:18
سلام.
عکس به چشم.

بازم سر وقت ازش مینویسم.
سلام.اميرجان، تنظيمات ساب ووفر رو بايد با توجه به شرايط آكوستيك منزلتون انجام بديد و ببينيد چجوري جواب بهتري مي گيريد.
تنظيمات آمپ هم من به آقاي محمدي گفتم و براتون انجام داد.تقريبا آمپتون كاليبره شدست ولي خب باز هر زمان كه وقت كردي سعي كن تنظيمات دلخواهت رو پياده كني.

dadasalam
30-05-2011, 11:38
سلام.اميرجان، تنظيمات ساب ووفر رو بايد با توجه به شرايط آكوستيك منزلتون انجام بديد و ببينيد چجوري جواب بهتري مي گيريد.
تنظيمات آمپ هم من به آقاي محمدي گفتم و براتون انجام داد.تقريبا آمپتون كاليبره شدست ولي خب باز هر زمان كه وقت كردي سعي كن تنظيمات دلخواهت رو پياده كني.

آقای رایان سلام دوست عزیز
من هیچ وقت کالیبره درست نکردم
میگن این اتو کالیبریشن که خودش داره میکروفن را میزاری کار بده هست یا باید دستی انجام بشه؟

dadasalam
30-05-2011, 16:39
بچه ها ما یه AKAI قدیمی داریم با دو باند کوچیک من هیچ وقت نتونستم صداشو از نصف بیشتر ببرم یادمه روزه اول که بابام داشت راهش مینواخت یه 10 سال پیش هواسش نبود صدا زیاد خدا شاهد من دمه بخاری روی زمین دراز کشیده بودم که قشنگ زمینو به لرزه در اورد و خودشم داشت خدایی نکرده سکته میکرد
حالا اصلا کاری به اینا ندارم دیدم که ای وی ----- داره تو سایتش با سینما خانگیو اینا
برا موزیک فک کنم یک چیز خارق العلاده باشه . کسی نداشته نمیدونه ؟

این باندا فک کنم برا فیلم غوغا کنه

واینم ای وی ----- امکانات نداره ولی فک کنم صدای خوبی داشته باشه

amir3408
30-05-2011, 16:52
به به مبارک باشه ایشاا... به سلامتی :20:

ممنون بابت توضیحاتی که دادی... حالا بقیشو میشه تحمل کرد کوچک بودن ال سی دی آمپو...
ولی اینکه ساب گیج میزنه یه مقدار جالب نیست. من برام کیفیت تک تک اسپیکرها خیلی مهمه بیشتر از همه چیزش! باید تنظیماتی داشته باشه که آقا رایان بیشترمی دونن. ممنون میشم آقا رایان در این مورد توضیح بدن.

من خودم میخوام rs33 بگیرم. فکر میکنم از نظر کیفیت صدا یکی باشن! اینطور نیست؟!

منتظر عکس و نوشتارت هستم عزیز...

در مورد کیفیت که فرقی فکر نکنم داشته باشند.

ساب نه اینکه کیفیت خوبی نداره...خیلی هم خوبه ولی توی بعضی آهنگها این احساس رو دارم که وقتی یکم باهاش ور میرم بهتر میشه. حالا سر فرصت باید وقت بذارم و اون صدای دلخواهم رو ازش بگیرم.

در مورد کیفیت صدایی که تاورها ارائه میدند با وجود اون توویترها "؟" که بحثی نیست . خیلی گوشنواز هست و موزیک توی عمق ذهن آدم نفوذ میکنه. پیشنهاد میکنم 77 بخر و بدون پلیر برات 900 تومن در میاد....ارزشش رو داره...البته به شرطی که مثل من تصمیم به نگهداریش داشته باشی و در آینده نزدیک نخوای عوضش کنی.

رایان عزیز صرف رفتن به فروشگاه راستین محبت کمی نبود برادر من. بازم ممنون.

باید سر فرصت همین کار رو بکنم.

هواسش نبود صدا زیاد خدا شاهد من دمه بخاری روی زمین دراز کشیده بودم که قشنگ زمینو به لرزه در اورد و خودشم داشت خدایی نکرده سکته میکرد

من فکر میکنم صدای بدون کیفیت یعنی پارازیت....بلندی اهمنیت زیادی نداره....هرچند به عینه دیدم که پنجره حیاط که حدود 12 متر با ساب فاصله داره چنان میلرزه که انگار دارند با دست تکونش میدند...البته روی ولوم 70 از 80....منم نتونستم تا آخر ببرم...حتی با وجود اینکه آپارتمان نشین نیستیم....وقتی ولوم بیشتر از 65 میره توی دل آدم خالی میشه.

dadasalam
30-05-2011, 16:59

ساب نه اینکه کیفیت خوبی نداره...خیلی هم خوبه ولی توی بعضی آهنگها این احساس رو دارم که وقتی یکم باهاش ور میرم بهتر میشه. حالا سر فرصت باید وقت بذارم و اون صدای دلخواهم رو ازش بگیرم.

در مورد کیفیت صدایی که تاورها ارائه میدند با وجود اون توویترها "؟" که بحثی نیست . خیلی گوشنواز هست و موزیک توی عمق ذهن آدم نفوذ میکنه. پیشنهاد میکنم 77 بخر و بدون پلیر برات 900 تومن در میاد....ارزشش رو داره...البته به شرطی که مثل من تصمیم به نگهداریش داشته باشی و در آینده نزدیک نخوای عوضش کنی.

رایان عزیز صرف رفتن به فروشگاه راستین محبت کمی نبود برادر من. بازم ممنون.

باید سر فرصت همین کار رو بکنم.

من فکر میکنم صدای بدون کیفیت یعنی پارازیت....بلندی اهمنیت زیادی نداره....هرچند به عینه دیدم که پنجره حیاط که حدود 12 متر با ساب فاصله داره چنان میلرزه که انگار دارند با دست تکونش میدند...البته روی ولوم 70 از 80....منم نتونستم تا آخر ببرم...حتی با وجود اینکه آپارتمان نشین نیستیم....وقتی ولوم بیشتر از 65 میره توی دل آدم خالی میشه.

اقا این 77 چیه برند و مدلشو لطف کنین بگین تا برم ببینم چیه

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:57 PM ----------

در زمان خودش فوق العاده بود اقا امیر

mr_rayan
30-05-2011, 19:27
آقای رایان سلام دوست عزیز
من هیچ وقت کالیبره درست نکردم
میگن این اتو کالیبریشن که خودش داره میکروفن را میزاری کار بده هست یا باید دستی انجام بشه؟

سلام عزیز جان.
بله که جواب میده.شما به صورت اتومات می تونی کالیبره کنی البته فضای خونه باید فوق العاده ساکت باشه یعنی حتی کولر هم روشن نباشه تا درست کالیبره بشه.

mr_rayan
30-05-2011, 20:56
اقا این 77 چیه برند و مدلشو لطف کنین بگین تا برم ببینم چیه[COLOR="Silver"]

pioneer rs77

alireza-kia
30-05-2011, 21:51
با سلام خدمت دوستان
اوناییکه مثل من تو نقاط کور آنت دهی هستند میتونند از آنتن های بوستر دار استفاده کنند خودم سیماران گرفتم بعلاوه کابل کرمان کیفیت تصئیر عالی راستی دستگاه هم xvision333

amir3408
30-05-2011, 22:35
در زمان خودش فوق العاده بود اقا امیر

من سیستم شما رو از نزدیک ندیدم و نمیتونم درست قضاوت کنم. میخواستم اینو برسونم که ما که این تاپیک یا سایر فرومها رو در مورد صدا دنبال میکنیم و یه جورایی Audiophile محسوب میشیم نباید به صرف بلندی و حجم صدا در مورد سیستمها نظر بدیم.

dadasalam
30-05-2011, 23:26
امروز رفتم تجهیزات اکو و املیفایر فروشی 3 تا پایه گرفتم برا سوراند ها .البته ماله میکروفون بود خودم درستش کردم الان عالی شد صدا فقط فردا باید کالیبره کنم ببینم چی میشه

habibfadae
31-05-2011, 01:18

ممنون عزیز بابت توضیحاتت
راستیتش منم مثل شما میخوام یه چی بگیرم که دیگه حالا حالاها نخوام عوضش کنم. ولی در شرایط فعلی یه ذره وضعیت مالی خرابه... اگه بخوام rs77 بگیرم باید بیشتر صبر کنم تا بتونم بخرمش...

بدجوری رفته تو مخم میخوام هرچه زودتر یکدومشو بگیرم... سعی می کنم صبر کنمو 77 بگیرم.

یه سوال دیگه هم دارم میدونم از نظر قدرت فوق العادس ولی اگه یه مراسمی یا مهمونی داشته باشیم تو این جور موارد چطوری ارزیابی می کنی؟! به نظرت چطوره؟! از 10 چند بهش میدی؟!

habibfadae
31-05-2011, 01:23
امروز رفتم تجهیزات اکو و املیفایر فروشی 3 تا پایه گرفتم برا سوراند ها .البته ماله میکروفون بود خودم درستش کردم الان عالی شد صدا فقط فردا باید کالیبره کنم ببینم چی میشه

سلام
اینکه میگی مال میکروفون بودو درستش کردی یعنی چی؟! چطوری درستش کردی؟! یعنی منم اگه بخوام برا سوراندها پایه بگیرم باید مثل شما مال میکروفون بگیرم؟!
پایه ها هرکدوم دونه ای چقدر هستش قیمتش؟!

دوستان من بخوام برا همین 33 یا 77 پایه بگیرم از کجا میتونم تهیه کنم تو تهران؟ و اگه کسی قیمت داره لطف کنه بهم بگه که چقدر هزینه میبره؟!

dadasalam
31-05-2011, 12:14
سلام
اینکه میگی مال میکروفون بودو درستش کردی یعنی چی؟! چطوری درستش کردی؟! یعنی منم اگه بخوام برا سوراندها پایه بگیرم باید مثل شما مال میکروفون بگیرم؟!
پایه ها هرکدوم دونه ای چقدر هستش قیمتش؟!

دوستان من بخوام برا همین 33 یا 77 پایه بگیرم از کجا میتونم تهیه کنم تو تهران؟ و اگه کسی قیمت داره لطف کنه بهم بگه که چقدر هزینه میبره؟!

من دونه ای 25 هزار تومان گرفتم تلسکوپی یعنی که دو تا میله توی هم هست که یه پیچ داره شل میکنی از توهم در میادو میتونی تنظیم ارتفاع کنی
اون چیزی که خودم ساختم چیز ساده ایه با یه پیچ بلند و دوتا مهره
وقتی پایه بخوای بخری به طرف بگو سریه پایه رو هم بهت بده بعد با این یک پیچ و دو مهره میشه درستش کرد ازش یه عکس میگیرم میزارم بچه ها بتونن انجام بدن

پایه تلسکوپی رو هم من 25 تومن گرفتم سه تا ساروند شد 75 هزار تومان رو هم.پایه هاش خیلی عالی شد
حتی سیم نگه دار هم داره که از پشت میاری و سیم از روبرو پیدا نیست دیگه

amir3408
31-05-2011, 21:23
ممنون عزیز بابت توضیحاتت
راستیتش منم مثل شما میخوام یه چی بگیرم که دیگه حالا حالاها نخوام عوضش کنم. ولی در شرایط فعلی یه ذره وضعیت مالی خرابه... اگه بخوام rs77 بگیرم باید بیشتر صبر کنم تا بتونم بخرمش...

بدجوری رفته تو مخم میخوام هرچه زودتر یکدومشو بگیرم... سعی می کنم صبر کنمو 77 بگیرم.

یه سوال دیگه هم دارم میدونم از نظر قدرت فوق العادس ولی اگه یه مراسمی یا مهمونی داشته باشیم تو این جور موارد چطوری ارزیابی می کنی؟! به نظرت چطوره؟! از 10 چند بهش میدی؟!

اتفاقا پس فردا یه مراسم خداحاظی با دنیای مجردی داریم. از 77 توی اون جشن استفاده میکنیم. تست خوبی خواهد بود.

mr_rayan
31-05-2011, 22:24
اتفاقا پس فردا یه مراسم خداحاظی با دنیای مجردی داریم. از 77 توی اون جشن استفاده میکنیم. تست خوبی خواهد بود.

مبارک باشه امیر جان.انشالله به پای هم پیر بشین.

habibfadae
01-06-2011, 10:37

مبارک باشه آقا امیر انشاا.. تا آخر عمر خوشبخت باشین در کنار هم. :11:

dadasalam
02-06-2011, 13:46

مطمین باش برات خوب مینوازه با عشق و شور مینوازه این 77
پیوندتان مبارک:40::10::11:

Pejman3
02-06-2011, 17:02

امیر خان من هم تبریک می گم. انشاءاله همیشه شاد و سلامت باشین.

ali_phd71
02-06-2011, 19:45
با سلام خدمت دوستان
خواستم بهم یه سینمای خانگی معرفی کنید که کفیفت تمام اجزاش خوب باشه و پخش کنندش بلوری باش.کیفیت ساختش هم عالی باشه
یه سینماخانگی خوب با قیمت مناسب(پایین ترین قیمت با ویژگی های مد نظر)جمع و جور و خوشگل هم باشه.چی هست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.تلویزینم هم پاناسونیک d25 هستش
با تشکر

mr_rayan
03-06-2011, 14:12
با سلام خدمت دوستان
خواستم بهم یه سینمای خانگی معرفی کنید که کفیفت تمام اجزاش خوب باشه و پخش کنندش بلوری باش.کیفیت ساختش هم عالی باشه
یه سینماخانگی خوب با قیمت مناسب(پایین ترین قیمت با ویژگی های مد نظر)جمع و جور و خوشگل هم باشه.چی هست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.تلویزینم هم پاناسونیک d25 هستش
با تشکر
سلام.
سينما خانگي HTS5580 فيليپس رو مي تونيد بگيريد با قيمت 600 تومن.

panther99
03-06-2011, 18:27
آقا الان قیمت این pioneer rs77 تو بازار تهران چنده ؟؟؟؟؟
rs 70 هم هست ؟؟؟؟ اون چنده ؟؟؟؟؟

dadasalam
03-06-2011, 19:36
اقای رایان یه شینما خانگی خوب برا دوستم بدون بلوری معرفی میکنید تا 1 تومن از این ای وی دار ها نمیخواد شفافیتو کیفیت خیلی براش مهمه

mr_rayan
03-06-2011, 19:36
آقا الان قیمت این pioneer rs77 تو بازار تهران چنده ؟؟؟؟؟
rs 70 هم هست ؟؟؟؟ اون چنده ؟؟؟؟؟

rs 77 حدود 910 یا شاید هم یخورده بیشتره.
rs70 بعید می دونم دیگه گیر بیاد.باید پرس و جو کنید تا ببینید چیزی تو انبارشون مونده با نه چون این مدل یکسال هست که دیگه تولید نمیشه.

amir3408
03-06-2011, 23:22
rs 77 حدود 910 یا شاید هم یخورده بیشتره.
rs70 بعید می دونم دیگه گیر بیاد.باید پرس و جو کنید تا ببینید چیزی تو انبارشون مونده با نه چون این مدل یکسال هست که دیگه تولید نمیشه.
سلام

ممنون از اظهار لطف همه دوستان. 77 در حد قابل قبولی جشن رو راه انداخت. همه دوستانم ازش خوششون اومد بود.

قیمت دقیق بدون پلیر 900 تومن.

ali_phd71
04-06-2011, 10:42
سلام.
سينما خانگي HTS5580 فيليپس رو مي تونيد بگيريد با قيمت 600 تومن.

از راهنماییت ممنونم ولی خیلی گرونه.فقط میخوام دوتا بلندگوداشته باشه جمع و جور وبلندویه بلوری کی کیفیتش توپ وصدسال عمرکنه!!!!!حالا با این مشخصات ارزونترش نیست؟؟؟؟؟؟

poonel
05-06-2011, 07:39
جناب استاد رایان
میخواستم بدونم مدل HTP-ES3TB‎ نسبت به RS33 و RS77 چطوره؟
از نظر کارایی و مخصوصاً کیفیت صدا کدوم بهتره؟
قیمتشون دقیقشون رو هم اگه بفرمایید ممنون میشم.
با تشکر

mr_rayan
05-06-2011, 19:40
از راهنماییت ممنونم ولی خیلی گرونه.فقط میخوام دوتا بلندگوداشته باشه جمع و جور وبلندویه بلوری کی کیفیتش توپ وصدسال عمرکنه!!!!!حالا با این مشخصات ارزونترش نیست؟؟؟؟؟؟

متاسفانه سینما بلوری از این ارزونتر نیست.

mr_rayan
05-06-2011, 19:49
جناب استاد رایان
میخواستم بدونم مدل HTP-ES3TB‎ نسبت به RS33 و RS77 چطوره؟
از نظر کارایی و مخصوصاً کیفیت صدا کدوم بهتره؟
قیمتشون دقیقشون رو هم اگه بفرمایید ممنون میشم.
با تشکر

درایور بلندگوها یکیه فقط کابینتش فرق داره.کیفیت صداش با rs77 یکیکه و تفاوتش با rs33 هم بسیار جزیی هستش.
از نظر کارایی هم rs77 بدلیل داشتن آمپ 520 و پشتیبانی از صداهای HD بهتر هستش.
قیمت دقیق ندارم ولی باید حدود 100 تومنی یا شاید هم 80 تومنی فرقشون باشه.

ebi1981
05-06-2011, 21:54
دوست عزیز اینم یه سینمای خانگی فوق العاده با قیمت مناسب :

سینمای خانگی ال جی (LG)
مدل:LH-738 HTS

مشخصات

قدرت خروجی صدا: 400 وات (RMS)
پخش کلیه فرمت ها: DVD+_R,+_RW , SVCD, VCD, DivX, MP3, WMA, JPEG
ورودی سیستم های صوتی قابل حمل وخروجی HDMI، با ضمانت نامه گلدایران
قيمت: 2,400,000 ريال

آمپلی فایر دیجیتال XTS Pro
دارای قابلیت V.S.M
سوپر USB (ورودی USB Plus + قابلیت Ripping)
صدای 1\2 کانال
سکن پیشرفته تصویر (Progressive Scan)
قابلیت BLUETOOTH
2 x 135 وات + 170 وات (Woofer)
با ضمانتنامه گلدایران(نمایندگی انحصاری محولات ال جی)

ali_phd71
06-06-2011, 14:20
متاسفانه سینما بلوری از این ارزونتر نیست.

دوست عزیز شما میگی چیکار کنیم.نظرت در مورد سینمای خانگی پاناسونیک(Panasonic) مدل: SC-PT580 چیه؟ میگم میشه قطعات جداگونه خرید؟مثلا یه سینما خانگی بدون پلییر بگیریم بعد بلوریشو جدا بگیریم؟

mr_rayan
06-06-2011, 20:07
دوست عزیز شما میگی چیکار کنیم.نظرت در مورد سینمای خانگی پاناسونیک(Panasonic) مدل: SC-PT580 چیه؟ میگم میشه قطعات جداگونه خرید؟مثلا یه سینما خانگی بدون پلییر بگیریم بعد بلوریشو جدا بگیریم؟

شما می تونید جداگونه خرید کنید ولی اینجوری باید بیشتر هزینه کنید.
من نمی دونم شما الان و یا در آینده چقدر توان هزینه کردن برای سیستم سینمایی دارید که راهنمایی کنم.
پیشنهام اینه که اگر می تونید صبر کنید و بودجتون رو کمی افزایش بدید و یه سینما بلوری بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید.

Reza31001
07-06-2011, 13:47
من میخوام یه گیرنده بخرم
اولش نظرم رو xvision بود ولی مثل اینکه ایراد زیاد داره

شما چی پیشنهاد میکنید؟
پشتیبانی از فرمتهای مختلف ( mkv wmv avi ,..) برام مهمه
بودجه: تا 100تومن ( یعنی بیشتر از 100 تومن نشه:31:)

matarsaak
07-06-2011, 17:18
همه بازار رو گشتم اما مدل 333 ایکس ویژن پیدا نکردم
اخرش رفتم یه تک ویژن خریدم
تک ویزن

آشغال بود
کنترل از همه بدتر
ضبط زمانبندیش خوب بود یعنی بدک نبود
ولی اینترفیس منو خوبی نداشت
منم فروختمش
حالا میخوام یه مدل دیگه بخرم چی پیشنهاد میکنید؟ :31:

amamset
07-06-2011, 20:20
1.سلام من میخوام یه بلوری پلیر بگیرم که فوق العاده باشه(فقط سونی) قیمتش تا 900 تومن باشه.2.بعد یه چیز دیگه همراه اون یه بلوری پلیر(سونی)میخوام بگیرم که این فرمت ها رو ساپورت کنه: flv-DAT-mkv-VOB:11:اونم 150-160 تومن(عالی پیدا میشه 160 تومن؟) اگر فروشگاه هم سراغ دارین آدرس بدین لطفا!

mr_rayan
07-06-2011, 20:45
1.سلام من میخوام یه بلوری پلیر بگیرم که فوق العاده باشه(فقط سونی) قیمتش تا 900 تومن باشه.2.بعد یه چیز دیگه همراه اون یه بلوری پلیر(سونی)میخوام بگیرم که این فرمت ها رو ساپورت کنه: flv-DAT-mkv-VOB:11:اونم 150-160 تومن(عالی پیدا میشه 160 تومن؟) اگر فروشگاه هم سراغ دارین آدرس بدین لطفا!

بلوری می خواید بگیرید یا سینما بلوری؟

dadasalam
08-06-2011, 07:56

یبوری پلیر ها کیفیت های تصویر خروجیشون مارک به مارک و مدل به مدل باهم فرق میکنه
بهترین کیفیت و به قول شما محشر ترین بلوری تو بخش کیفیت خروجی چه در 2 بعدی و چه در 3 بعدی باید بری بلوری پاناسونیک بی دی 300 بگیری که فقط بلوری قیمتش 650 هزار تومانه این فرمت ها را هم ساپورت نمیکنه فقط dat وvob ساپورت میکنه در ضمن

ولی فک کنم بلوری هایی که سامسونگو ال جیو اینا دارن این فرمت ها را ساپورت میکنه که از 200 تومن هست تا 300 400 تومن

کلا یک اچ دی پلیر هم در کنار بلوری نیاز هست که تمامی فرمت هایی که در دنیا را وجود داره بدونه هیچ تبدیلی بتونین ببینین

ali_phd71
08-06-2011, 09:16
با سلام خدمت دوستان خواستم یه ----- بهم معرفی کنید.هرفمون هم فقط ماهوره استانیه خواستم بدونم چه رسیوری بهترین کیفیتو بهم میده الان هم star sat x95 داریم فقط همین شبکه های ایرانو نگاه میکنیم قیمتم زیر 200 باشه اینور اونور ایکس کروز 400 بهم معرفی کردن گزینه بهتری دارید ممنون میشم راهنماییم کنید.بازم میگم واسه شبکه های استانی اصلا ارزششو داره عوض کنیم یعنی کیفیت متفاوتی نسبت به رسیورالانمون داشته باشه هرچه ارزونترو بهتر بهتره
یه سوال دیگه یه جای دیگه دیدم زده بود دستگهایی که هم رسیوره هم پلییر حرفه ای.دوستان همچین چیزی وجود داره لطفا اگه هست با توجه به نیازم منو راهنمایی کنید.تروخدایکی زود جواب بده.
با تشکر :20:

amamset
08-06-2011, 11:48
بلوری می خواید بگیرید یا سینما بلوری؟
یه بلوری پلیری که اون فرمت ها که گفتم ساپورت کنه!!
درباره اچ دی پلیر یه کم توضیح میدین!!:11: