PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

shahin666
14-03-2011, 03:42
سلام
من قصد خرید گیرنده دیجیتال رو دارم
TV من هم C8000 هست Full HD و سه بعدی

در مورد گیرنده دیجیتال شاتل تو عصر ارتباط مطلبی خوندم البته استفاده نکردم ولی به نظر امکانات خوبی داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3NTc5MjA5MzUyMzkuanBn&maxw=250&maxh=250

البته فراسو هم هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حداقل مزیت شاتل و فراسو در ساپورت کامل زبان فارسی هست

در مورد ایکس ویژن هم با این که تبلیغات زیادی در موردش شده ولی خیلی دوستانی که داشتن خیلی راضی نبودن و مشکلاتی باهاش داشتن

البته به نظر میرسه چه تو این تاپیک و کلا بحث های که شده گیرنده دیجیتال بلوسنس T+14 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا میشه گفت بهترین گیرنده دیجتال هست
هر چند میشه گفت این گیرنده دیجیتال امکانات خوبی داره ولی واقعا در بعضی موارد خیلی اقراق شده
مثلا تو مشخصات این دستگاه گفته شده

- قابلیت پخش فیلم های 3 بعدی (3D) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که خوب میشه گفت دیگه از اقراق هم گذشته و یه جورای میشه گفت خنده دار هست و متاسفانه باید گفت حتی توهین به شعور خریدار هم هست
یعنی انقدر سطح آگاهی مردم رو پایین میدونه یا فقط برای فروش بیشتر و جذب مشتری این کارو میکنه

دوستان عزیز بهتر از من میدونن فیلم سه بعدی روی بلو ری عرضه میشه و خوب حجم این فیلم ها هم بسیار بالا!!!
و برای دیدن فیلم های سه بعدی شما فقط باید از دستگاه بلو ری استفاده کنید و جالب تر اینجاست که بلوری معمولی هم
قادر به پخش فیلم های سه بعدی نیست و باید بلوری شما بلوری سه بعدی باشه تا بتونه فیلم سه بعدی رو براتون پخش کنه
مثلا بلو ری BD-C7500 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با قیمیتی در حدود 400 خورده ای فقط میتونه فیلم های بلو ری و DVD و بقیه فرمت ها رو پخش کنه ولی قادر به پخش فیلم های سه بعدی نیست!!!

تمام موارد بالا رو کنار بذاریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کابل استفاده شده یعنی کابل HDMI در دستگاه بلوسنس HDMI Version 1.3 هست و دیگه کاملا واظحه که برای دیدن فیلم
سه بعدی باید کابل HDMI شما ورژن 1.4 باشه چون عملا ورژن 1.3 قادر به پخش تصاویر سه بعدی نیست

احتمالا اینجاست که میگن الله اکبر قدرت خدا رو بیبین این دستگاه بلوسنس که قیمتی اگه اشتباه نکنم در حدود 85 تومن داره چه جوری با این شرایطی که گفتم قادر به پخش فیلم های 3 بعدی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این رو هم بگم من خودم از بلوری BD-C6900 استفاده میکنم و قابلیت پخش تصاویر سه بعدی رو دارم و فقط میخوام از این دستگاه برای گیرنده دیجیتالش استفاده میکنم
فقط خواستم اینو بگم که دوستان فکر نکنن هر چی تو مشخصات می نویسه درسته!!!
البته امیدوارم بقیه مشخصاتش مثل این مورد نباشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا برای من ساپورت زبان فارسی مهمه حالا چه زبان منوها باشه چه زیرنویس و مخصوصا تلتکست

lvl573
14-03-2011, 08:19
سلام دوستان

راهنمايي ميخوام....

من يك سينما خانگي مي خوام كه كدهاي صدايي dolby logicII , dts و .... از فرمت mkv هم پشتيباني كنه كه عالي

ميشه(usb) ... در ضمن براي موزيك گوش دادن هم خوب باشه...

alirafaat
14-03-2011, 09:41
با سلام حضور MR - RAYANعزيز؛ حضورتان عرض شود كه اخيراً يك سيستم RS33 خريداري ،كه البته پلير آنرا نيزبه مدل 420 تغيير دادم . در حال حاضر با استفاده از MANUAL BOOKLET خود دستگاه و با استفاده از دو كابل HDMI ارتباطات بين آمپ و پلير و همچنين تلويزيون ( پانا V20 ) را برقرار كردم . از آنجاييكه در خروجي صدا ندارم دچار سردرگمي در اطلاعات مندرج در MANUAL BOOKLET سيستم و تلويزيون شده ام بنحويكه در يكي قيد شده ميبايست جهت صدا از كابل كواكسيال يا اپتيكال استفاده نمود و در ديگري قيد شده كابل HDMI قادر به انتقال صوت وتصوير ديجيتالي بصورت همزمان ميباشد . لطفاً در اينخصوص راهنمايي فرماييد . با سپاس

سلام

شما قاعدتا نباید مشکل داشته باشید

با همون کابل hdmi مشکلتون حل میشه

دقت کنید تو ستینگ پلیر تون : Digital Audio Out settings

hdmi out روی auto باشه

EDES
14-03-2011, 10:35
سلام

شما قاعدتا نباید مشکل داشته باشید

با همون کابل hdmi مشکلتون حل میشه

دقت کنید تو ستینگ پلیر تون : Digital Audio Out settings

hdmi out روی auto باشه
با تشكر از شما آيا setting مشابهي جهت تلويزيون هم وجود دارد ؟

mehdi_vsgh
14-03-2011, 11:21
سلام یک گیرنده مارشال دارم (معمولیاش)
دوسوال دارم
1- اولا اینکه از دیروز یه دفه با اینکه وضعیت اب و هوا خیلی بد نیست ولی تصویر مکث پیدا میکنه و اذیت میده
2- چطوری میشه فیرمورهاشو دانلود کنم(از کجا دانلود میشه کرد) و اینکه چطوری خود فیرمور رو اپیدت میشه کرد؟
پلیز هلپ می!!

alirafaat
14-03-2011, 12:37
با تشكر از شما آيا setting مشابهي جهت تلويزيون هم وجود دارد ؟

چراتلویزیون ؟

مگه شما پلیرتون رو به سینمای خانواده وصل نکردید؟

خود تلویزیون داره اما نیازی به تغییرش نیست به صورت هوشمند میشناسه ( یعنی یا صدا رو از بلندگوهای خودش پخش میکنه - در بدترین حالت - و یا صدا از طریق بلندگوهای سینمای خانواده پخش میشه )

اگه ستاپ پلیر رو گذاشتی رو auto و باز هم صدا نداری به ستاپ سینمای خانواده یه سری بزن !! ( متاسفانه من با ستاپ rs33 اشنایی ندارم )

چند دی وی دی دیگه رو هم تست کن شاید مشکل از دی وی دی باشه

mojtaba2321
14-03-2011, 16:01
rs 33 صدای hd ساپورت می کنه؟

davood-d
14-03-2011, 16:54
با سلام حضور MR - RAYANعزيز؛ حضورتان عرض شود كه اخيراً يك سيستم RS33 خريداري ،كه البته پلير آنرا نيزبه مدل 420 تغيير دادم . در حال حاضر با استفاده از MANUAL BOOKLET خود دستگاه و با استفاده از دو كابل HDMI ارتباطات بين آمپ و پلير و همچنين تلويزيون ( پانا V20 ) را برقرار كردم . از آنجاييكه در خروجي صدا ندارم دچار سردرگمي در اطلاعات مندرج در MANUAL BOOKLET سيستم و تلويزيون شده ام بنحويكه در يكي قيد شده ميبايست جهت صدا از كابل كواكسيال يا اپتيكال استفاده نمود و در ديگري قيد شده كابل HDMI قادر به انتقال صوت وتصوير ديجيتالي بصورت همزمان ميباشد . لطفاً در اينخصوص راهنمايي فرماييد . با سپاس

1- بايد پلير به آمپ شناسانده بشه تا صدا و تصوير در خروجي بلندگو و HDMI داشته باشي
معمولا فروشنده ها اين كار انجام ميدن.

اگر تصوير داري بايد در منوي آمپ تنظيمات مربوط به ستاپ صدارو انجام بدي

اگر از بلندگوها صداي كامل داري مشخص پلير به امپ معرفي شده
اگر نداري بايد اول پلير معرفي كني

2- شما پلير مستقيم به تي وي وصل كن ببين صدا و تصوير داري؟

در نهايت اگر نشد با فروشنده تماس بگير خودش راهنمايي ميكنه

nima812
14-03-2011, 17:49
با سلام.می خواستم بدونم با آمپلی pioneer VSX-1020-K چه اسپیکر سیستمی می تونم باهاش ست کنم که خوب جواب بده؟
آمپلی 7 کانالس . اسپیکر هم باید حتما 7 کاناله باشه؟(یه توضیحی میشه بدین من زیاد اطلاعات ندارم)
با تشکر.

smoedrib
14-03-2011, 18:32
+T14 چرا تو سایت بلوسنس نیست ؟

فقط T14 هست +T14 تولید کجاست ؟

آیا بهترین گزینه که هم DTV باشه و هم انواع فایلهای تصویری رو از رو هارد پخش کنه همین +Blusens T14 هست ؟

با توجه به این که تو سایتش +T14 نیست کدوم مدل رو بگیرم ؟

جایه خاصی این مدل رو عرضه میکنه ؟ ( نمایندگی داره ؟ )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

isfahaneshop
14-03-2011, 18:48
سلام
من قصد خرید گیرنده دیجیتال رو دارم
TV من هم C8000 هست Full HD و سه بعدی

در مورد گیرنده دیجیتال شاتل تو عصر ارتباط مطلبی خوندم البته استفاده نکردم ولی به نظر امکانات خوبی داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3NTc5MjA5MzUyMzkuanBn&maxw=250&maxh=250

البته فراسو هم هست
حداقل مزیت شاتل و فراسو در ساپورت کامل زبان فارسی هست

در مورد ایکس ویژن هم با این که تبلیغات زیادی در موردش شده ولی خیلی دوستانی که داشتن خیلی راضی نبودن و مشکلاتی باهاش داشتن

البته به نظر میرسه چه تو این تاپیک و کلا بحث های که شده گیرنده دیجیتال بلوسنس T+14 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا میشه گفت بهترین گیرنده دیجتال هست
هر چند میشه گفت این گیرنده دیجیتال امکانات خوبی داره ولی واقعا در بعضی موارد خیلی اقراق شده

- قابلیت پخش فیلم های 3 بعدی (3D) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که خوب میشه گفت دیگه از اقراق هم گذشته و یه جورای میشه گفت خنده دار هست و متاسفانه باید گفت حتی توهین به شعور خریدار هم هست
یعنی انقدر سطح آگاهی مردم رو پایین میدونه یا فقط برای فروش بیشتر و جذب مشتری این کارو میکنه

دوستان عزیز بهتر از من میدونن فیلم سه بعدی روی بلو ری عرضه میشه و خوب حجم این فیلم ها هم بسیار بالا!!!
و برای دیدن فیلم های سه بعدی شما فقط باید از دستگاه بلو ری استفاده کنید و جالب تر اینجاست که بلوری معمولی هم
قادر به پخش فیلم های سه بعدی نیست و باید بلوری شما بلوری سه بعدی باشه تا بتونه فیلم سه بعدی رو براتون پخش کنه
مثلا بلو ری BD-C7500 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با قیمیتی در حدود 400 خورده ای فقط میتونه فیلم های بلو ری و DVD و بقیه فرمت ها رو پخش کنه ولی قادر به پخش فیلم های سه بعدی نیست!!!

تمام موارد بالا رو کنار بذاریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کابل استفاده شده یعنی کابل HDMI در دستگاه بلوسنس HDMI Version 1.3 هست و دیگه کاملا واظحه که برای دیدن فیلم
سه بعدی باید کابل HDMI شما ورژن 1.4 باشه چون عملا ورژن 1.3 قادر به پخش تصاویر سه بعدی نیست

احتمالا اینجاست که میگن الله اکبر قدرت خدا رو بیبین این دستگاه بلوسنس که قیمتی اگه اشتباه نکنم در حدود 85 تومن داره چه جوری با این شرایطی که گفتم قادر به پخش فیلم های 3 بعدی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این رو هم بگم من خودم از بلوری BD-C6900 استفاده میکنم و قابلیت پخش تصاویر سه بعدی رو دارم و فقط میخوام از این دستگاه برای گیرنده دیجیتالش استفاده میکنم
فقط خواستم اینو بگم که دوستان فکر نکنن هر چی تو مشخصات می نویسه درسته!!!
البته امیدوارم بقیه مشخصاتش مثل این مورد نباشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا برای من ساپورت زبان فارسی مهمه حالا چه زبان منوها باشه چه زیرنویس و مخصوصا تلتکست

سلام دوست عزیز
از حرفی که میزنی مطمئنی؟

rvx2008
14-03-2011, 21:36
دوستان کمک
سینمای خانگی مدل lh-t768 رو گرفتم خیلی ضد حاله!
1-رو فلش فایلای divx رو کلا نمیشناسه
2-رو dvd فایلای فول hd رو نمیشناسه
3-کلا زیرنویس فارسی رو به یه زبون عتیقه مینویسه
تو رو خدا کمک کنید به دلم موند یه فیلم رو دزست باش نیگا کنم!!
اصلا این مدل hd playerهست؟

isfahaneshop
14-03-2011, 21:54
+T14 چرا تو سایت بلوسنس نیست ؟

فقط T14 هست +T14 تولید کجاست ؟

آیا بهترین گزینه که هم DTV باشه و هم انواع فایلهای تصویری رو از رو هارد پخش کنه همین +Blusens T14 هست ؟

با توجه به این که تو سایتش +T14 نیست کدوم مدل رو بگیرم ؟

جایه خاصی این مدل رو عرضه میکنه ؟ ( نمایندگی داره ؟ )

T14+ در واقع همون T14 است که چندتا عیبش برطرف شده
تفاوت های دستگاه +T14 و T14:
1- حذف پورت Scart و اضافه شدن پورت Component و Composite

2- جا به جا شدن پورت USB از پشت دستگاه به جلو

3- اضافه شدن 4 کلید کنترل کانال و ولوم در جلوی دستگاه

4- اضافه شدن نمایشگر شماره کانال در جلوی دستگاه
تا به حالا فیس لیفت پراید را دیدی؟!!!
چراغهای صبا عوض میشه! اسمش میشه 141، 132 و غیره
ظاهر عوض شده و اسمش، اما موتوری و ایمنی و غیره تغییری کرده؟!!!
در اصل همونه که پوسته اش عوض شده

عرضه کننده اش شرکت عرشیان تجارت سما با نام اختصاری سما (با مسئولیت محدود) به شماره ثبت 381462است
ما هم نمایندگی اصفهانش هستیم
isfahaneshop.com
فعلا هم موجود نیست
تی 14 داریم 1 دونه یادگاری نگه داشتیم!:31: ولی 14+ نیست تا بعد عید

Injaneb2
14-03-2011, 22:13
سلام

دوست عزیز اصولا کابل 1.3 و 1.4 نداریم. حتی پورتشون هم از نظر ظاهر یکیه. بلکه باید از نظر پردازش و سخت افزار داخلی 1.4 باشد.
در ضمن ممکنه این DVT بتونه فایلهای 3D رو از طریق playerش پخش کنه. البته من احتمال زیاد می دهم که فقط فایلهای 3D آناگلیف (که با عینک شیشه رنگی دیده می شود) را پخش می کند نه فایلهای تلویزیونهای مبتنی بر عینک اکتیو شاتر.

davood-d
14-03-2011, 22:59
دوستان کمک
سینمای خانگی مدل lh-t768 رو گرفتم خیلی ضد حاله!
1-رو فلش فایلای divx رو کلا نمیشناسه
2-رو dvd فایلای فول hd رو نمیشناسه
3-کلا زیرنویس فارسی رو به یه زبون عتیقه مینویسه
تو رو خدا کمک کنید به دلم موند یه فیلم رو دزست باش نیگا کنم!!
اصلا این مدل hd playerهست؟
قبل از خريد بايد طلب كمك ميكيردي!
اين همه تو اين تايپ در مورد زيرنويس صحبت شده!
چند بار دوستان گفتند دي وي دي پلير HD پخش نميكنه؟

isfahaneshop
14-03-2011, 23:12
دوست عزیز اصولا کابل 1.3 و 1.4 نداریم. حتی پورتشون هم از نظر ظاهر یکیه. بلکه باید از نظر پردازش و سخت افزار داخلی 1.4 باشد.
در ضمن ممکنه این DVT بتونه فایلهای 3D رو از طریق playerش پخش کنه. البته من احتمال زیاد می دهم که فقط فایلهای 3D آناگلیف (که با عینک شیشه رنگی دیده می شود) را پخش می کند نه فایلهای تلویزیونهای مبتنی بر عینک اکتیو شاتر.

من خودم این بلوسنس ها را میفروشم
و فیلم 3D را با عینک توی این دستگاه دیدم
از طریق پلیرش فیلم را از روی هارد 500G خواند و پخش کرد و من هم دیدم
فقط اطلاعاتم در مورد انواع 3d یکمی محدود است چون به جز این مورد تا حالا توی حیطه کاریم نبوده، بنابراین وقت زیادی صرف یادگیری در مورد سه بعدی نکردم
توی ساختمان جهان نمای اصفهان سینمای 4بعدی هست (بعد چهارمش صندلی های سینما با قابلیت حرکت بود)
ولی تفاوت چندانی به جز این که اونجا سینما بود و اینجا توی خانه حس نکردم
منظور شما از این 3D چی است؟ میشه بیشتر توضیح بدهید تا شفاف سازی بشه؟!

Injaneb2
15-03-2011, 02:26
من خودم این بلوسنس ها را میفروشم
و فیلم 3D را با عینک توی این دستگاه دیدم
از طریق پلیرش فیلم را از روی هارد 500G خواند و پخش کرد و من هم دیدم
فقط اطلاعاتم در مورد انواع 3d یکمی محدود است چون به جز این مورد تا حالا توی حیطه کاریم نبوده، بنابراین وقت زیادی صرف یادگیری در مورد سه بعدی نکردم
توی ساختمان جهان نمای اصفهان سینمای 4بعدی هست (بعد چهارمش صندلی های سینما با قابلیت حرکت بود)
ولی تفاوت چندانی به جز این که اونجا سینما بود و اینجا توی خانه حس نکردم
منظور شما از این 3D چی است؟ میشه بیشتر توضیح بدهید تا شفاف سازی بشه؟!
یک خورده از موضوع تاپیک خارج میشیم ولی:

پخش (و دیدن) 3D اصولا بر این اساس است که هر یک از دو چشم تصاویر متفاوتی ببینند و در واقع مغز دچار توهم دیدن اشیاء (در مقابل دیدن تصاویر) شود. بطور کلی 3 روش عمده برای پخش 3D وجود دارد:

1- پخش دو تصویر بطور همزمان با دو نور پولاریزه که عمود بر هم هستند و استفاده از عینک های پلاریزه که شیشه های آنها عمود بر هم هستند و هر شیشه فقط اجازه عبور یکی از تصاویر را می دهد. اگر شیشه ها (تلق) این عینک را در آورید و روی هم قرار دهید، در یک حالت اجازه عبور نور می دهند و اگر یکی را 90 درجه بچرخانید، مثل این است که کدر می شوند. این تکنیک الان خیلی مرسوم نیست.

2- استفاده از فیلترهای رنگی در شیشه عینک که مثلا یک شیشه آبی و دیگری زرد است و در موقع پخش هم رنگهای دو تصویر جوری فیلتر می شود که با هریک از شیشه های عینک فقط یکی از تصاویر دیده شود. این همان تکنیک آناگلیف است.

3- استفاده از عینک اکتیو شاتر یعنی تلویزیون با فرکانس بالا (تغییر بسیار سریع صفحه نمایش) دو تصویر را بطور متناوب نمایش می دهد که تفاوت کمی باهم دارند. در زمان پخش، یک فرستنده IR (در TV) اطلاعاتی را به عینک می فرستد. عینک یک گیرنده IR (و باطری) دارد و هر یک از شیشه های آن بر اساس اینکه کدام تصویر فرستاده می شود بطور متناوب، کدر یا شفاف می شود (شاتر اکتیو). به این ترتیب دو چشم دو تصویر متفاوت دریافت می کنند و این باعث درک سه بعدی در مغز می گردد.

موفق باشید

satanic_soulful
15-03-2011, 02:42
سینما سامسونگ ما خیلی مزخرفه
بعضی dvd -vcd رو نمیخونه
میشه نرم افزارشو خودم آپدیت کنم؟

satanic_soulful
15-03-2011, 02:43
بعضی dvd -vcd رو نمیخونه

isfahaneshop
15-03-2011, 09:05
یک خورده از موضوع تاپیک خارج میشیم ولی:

پخش (و دیدن) 3D اصولا بر این اساس است که هر یک از دو چشم تصاویر متفاوتی ببینند و در واقع مغز دچار توهم دیدن اشیاء (در مقابل دیدن تصاویر) شود. بطور کلی 3 روش عمده برای پخش 3D وجود دارد:

1- پخش دو تصویر بطور همزمان با دو نور پولاریزه که عمود بر هم هستند و استفاده از عینک های پلاریزه که شیشه های آنها عمود بر هم هستند و هر شیشه فقط اجازه عبور یکی از تصاویر را می دهد. اگر شیشه ها (تلق) این عینک را در آورید و روی هم قرار دهید، در یک حالت اجازه عبور نور می دهند و اگر یکی را 90 درجه بچرخانید، مثل این است که کدر می شوند. این تکنیک الان خیلی مرسوم نیست.

2- استفاده از فیلترهای رنگی در شیشه عینک که مثلا یک شیشه آبی و دیگری زرد است و در موقع پخش هم رنگهای دو تصویر جوری فیلتر می شود که با هریک از شیشه های عینک فقط یکی از تصاویر دیده شود. این همان تکنیک آناگلیف است.

3- استفاده از عینک اکتیو شاتر یعنی تلویزیون با فرکانس بالا (تغییر بسیار سریع صفحه نمایش) دو تصویر را بطور متناوب نمایش می دهد که تفاوت کمی باهم دارند. در زمان پخش، یک فرستنده IR (در TV) اطلاعاتی را به عینک می فرستد. عینک یک گیرنده IR (و باطری) دارد و هر یک از شیشه های آن بر اساس اینکه کدام تصویر فرستاده می شود بطور متناوب، کدر یا شفاف می شود (شاتر اکتیو). به این ترتیب دو چشم دو تصویر متفاوت دریافت می کنند و این باعث درک سه بعدی در مغز می گردد.

موفق باشید
-----------------------------------------------------------------------
دوباره سلام
باتوجه به صحبتهای شما اگه من درست متوجه شده باشم گزینه 2 هم یکی از روشهایی است که بهش گفته میشه فیلم 3D
و با توجه به اینکه من خودم با دستگاه بلوسنس این تصاویر را با عینک (یک شیشه آبی و یکی قرمز) دیدم و سه بعدی بودنش را حس کردم باز هم منظور شما را از این نوشته زیر متوجه نشدم:31:
و همچنین متوجه نشدم که این دستگاه قابلیتش را داره (خودم دیدم و هرکی میخواد فیلم 3بعدی بیاره تا نشانش بدم) یا نه!
اگه از لحاظ علمی توضیحی وجود داره که با چیزی که من دیدم مغایرت داره ممنون میشم راهنماییم بکنید
[/QUOTE]مثلا تو مشخصات این دستگاه گفته شده

احتمالا اینجاست که میگن الله اکبر قدرت خدا رو بیبین این دستگاه بلوسنس که قیمتی اگه اشتباه نکنم در حدود 85 تومن داره چه جوری با این شرایطی که گفتم قادر به پخش فیلم های 3 بعدی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/QUOTE]
-------------------------------------------------------------------------------------
"نظر کاملاً شخصی:
نظر من درباره فیلم سه بعدی با توجه به اطلاعات قبلی و مطالب پست های قبلی (اینها را قبلاً تو اینترنت خوانده بودم) این است که با ایجاد توهم برای چشم انسان باعث میشه که فیلمی که میبینی احساس بکنی وقتی یک نفر داره توی فیلم به شما نزدیک میشه با اون نفری که عقبتر ایستاده فاصله شون با شما متفاوت است (به عبارت دیگه تصاویر عمق پیدا میکنه یا سه بعدی میشه یا هر اسم دیگه ای که داره) و وقتی دستت را به طرف اون می بری حس میکنی دستت واقعا به اون نزدیک شده (در صورتی که واقعاً دستت از صفحه نمایش فاصله داره!)
و یک سری چیزهای دیگه، که اگه این نظر من درست باشه و بشه اسم فیلم سه بعدی روش گذاشت، من این ها را با بلوسنس تست کردم و واقعاً دیدم.
حالا یک نفر من را راهنمایی کنه که اگه بلوسنس نمی توانه سه بعدی پخش بکنه من چی دیدم و با گفتم چیزی که دیدم، چه دروغی به مردم گفتم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"

isfahaneshop
15-03-2011, 10:13
سلام یک گیرنده مارشال دارم (معمولیاش)
دوسوال دارم
1- اولا اینکه از دیروز یه دفه با اینکه وضعیت اب و هوا خیلی بد نیست ولی تصویر مکث پیدا میکنه و اذیت میده
2- چطوری میشه فیرمورهاشو دانلود کنم(از کجا دانلود میشه کرد) و اینکه چطوری خود فیرمور رو اپیدت میشه کرد؟

در مورد سوال اول در حد توانم می توانم راهنماییت کنم ولی سوال دوم را فعلا اطلاعی ندارم (البته دوستهام دارند تمام تلاششون را می کنند که اکثر آپدیت های برند های توی بازار را جمع آوری کنند و توی سایتمون بذارند تا بقیه استفاده بکنند (ولی تا اطلاع بعدی توی سایت نیست!)

شما روی کنترل دستگاه مارشال (مدل 885) کنار دکمه خاموش و روشن (سمت راستش) یک دکمه به نام info میبینی که با رفتن روی کانال مورد نظر و دوبار فشار دادن info می توانی درصد دریافت سیگنال توی اون فرکانس توسط دستگاهت را ببینی
عوامل افت کیفیت یا فریز شدن تصویر
1-پایین بودن سیگنال دریافتی (کمتر از 60 درصد)
2-بالا بودن سیگنال دریافتی ولی نداشتن ثبات در آن، مثلا روی 85 درصد است ولی تا 40 کم میشه و دوباره زیاد میشه)

این دو عامل کاری به دستگاه شما نداره یعنی دستگاه شما اگه سیگنال میگیره و شبکه را پیدا می کنه و نشان میده، سالم است؛ علتش هم الان برات می نویسم

1-قطعی ارتباط از دستگاه تا آنتن:
هرگونه اتصال در مسیر سیم از دستگاه تا آنتن روی پشت بام منزل شما باعث افت زیاد درصد سیگنال دریافتی میشه که به همین دلیل یک تکه بودن سیم آنتن خیلی مهم است
2
-پایان عمر مفید سیم آنتن:
عمر مفید سیم آنتن خیلی کم است ولی مثل خیلی استاندارد های دیگه توی کشور ما به این مسئله اصلا اهمیت نمی دهند. آفتاب خوردن زیاد و عوامل محیطی تاثیر نامطلوبی روی سیم آنتن داره و خرابش میکنه.
اگه شما یک تکه سیم آنتن قدیمی و آفتاب خورده لخت بکنی و سیم افشان (چند رشته ای) داخلش را مشاهده کنی و یک تکه سیم نو هم در کنارش ببینی منظورم را کاملا متوجه میشید

3-آنتن شما خوب نیست:
برای این گیرنده های دیجیتال یک آنتن UHF معمولی در اکثر موارد جواب میده و نیازی به خرید انواع آنتن های مختلف و تست اونها ندارید. در مواردی که یک ساختمان خیلی بلند جلوی شما هست احتمالا به مشکل بر می خورید ولی با کمی حوصله میشه جهت مناسب را پیدا کرد.

4-آنتن شما تنظیم نیست:
با توجه به تنظیم نبودن آنتن مطلب زیر را بخوانید

mehrshad05
15-03-2011, 11:27
سلام
من يك رسيور دارم كه صداي دالبي رو ساپورت ميكنه يك dvdپلير دارم كه اون هم صداي دالبي رو ساپورت ميكنه خروجي رسيور hdmiواوپتيكال است ولي پلير optecal out داردتلويزيون من سونيw550به نظر شما ميتونم با اين وسايل صداي دالبي بگيرم يا بايد يك سينماي خانواده با ورودي اوبتيكال بخرم؟ ايا راهي وجود دارد؟براي صداي دالبي بايد از كابل اوپتيكال استفاده كنم؟
كسي نبود مارو راهنماي كنه؟

mr_rayan
15-03-2011, 14:29
كسي نبود مارو راهنماي كنه؟
شما پلیرتون چه ورودی های صدایی داره؟با توجه به اینکه ----- تون فقط خروجی HDMI , Optical داره بنابراین پلیرتون هم حتما باید یکی از این دو ورودی رو داشته باشه در غیر این صورت تنها گزینه ای که براتون می مونه اینه که در صورت امکان صدارو به صورت چندکاناله بدید به tv و از tv بدید به سینما که البته در صورت امکان چیز جالبی هم نمیشه ولی باز از هیچی بهتره.چک کنید کنید ببینید با توجه به ورودی خروجی هایی که دارید امکان پذیر هست یا نه.

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

بعضی dvd -vcd رو نمیخونه
معمولا شرکت سامسونگ برای محصولاتش آپدیت ارائه نمیده ولی شما به سایت سامسونگ برید از قسمت ساپورت و یا پشتیبانی ببینید که آپدیتی ارائه شده یا نه.

wishIWas
15-03-2011, 14:38
بهترین سینامی خونگی کدومه ؟

EDES
15-03-2011, 16:07
1- بايد پلير به آمپ شناسانده بشه تا صدا و تصوير در خروجي بلندگو و HDMI داشته باشي
معمولا فروشنده ها اين كار انجام ميدن.

اگر تصوير داري بايد در منوي آمپ تنظيمات مربوط به ستاپ صدارو انجام بدي

اگر از بلندگوها صداي كامل داري مشخص پلير به امپ معرفي شده
اگر نداري بايد اول پلير معرفي كني

2- شما پلير مستقيم به تي وي وصل كن ببين صدا و تصوير داري؟

در نهايت اگر نشد با فروشنده تماس بگير خودش راهنمايي ميكنه
براي روشن شدن قضيه بايد عرض كنم كه آمپ دستگاه switcher اچ دي ام آي ميباشد لذا تصوير از طريق كابل hdmi و صدا از طريق كابل اپتيكال يا كواكسيال منتقل ميشود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

wishIWas
15-03-2011, 16:14
بهترین سینمای خانگی کدومه بچه ها ؟
میشه قیمت بدید ؟

davood-d
15-03-2011, 17:48
براي روشن شدن قضيه بايد عرض كنم كه آمپ دستگاه switcher اچ دي ام آي ميباشد لذا تصوير از طريق كابل hdmi و صدا از طريق كابل اپتيكال يا كواكسيال منتقل ميشود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر دو از hdmi منتقل ميشه

bahmanhtm
16-03-2011, 00:19
یه سینما خانگی حداکثر تا 400 تومن میخوام تهیه کنم.بهترین مدلارو میشه معرفی کنین...:10:
در ضمن تا اونجا که فهمیدم rs 33 رو بدون پلیر هم میدن.اون حدود قیمتش چنده ؟

davood-d
16-03-2011, 04:08
یه سینما خانگی حداکثر تا 400 تومن میخوام تهیه کنم.بهترین مدلارو میشه معرفی کنین...:10:
در ضمن تا اونجا که فهمیدم rs 33 رو بدون پلیر هم میدن.اون حدود قیمتش چنده ؟

يه نگاه به اين سايت بنداز شايد خودت مدلي انتخاب كردي

EDES
16-03-2011, 08:56
با سلام حضور MR - RAYAN عزيز؛ حضورتان عرض شود كه اخيراً يك سيستم RS33 خريداري ،كه البته پلير آنرا نيزبه مدل 420 تغيير دادم . در حال حاضر با استفاده از MANUAL BOOKLET خود دستگاه و با استفاده از دو كابل HDMI ارتباطات بين آمپ و پلير و همچنين تلويزيون ( پانا V20 ) را برقرار كردم . از آنجاييكه در خروجي صدا ندارم دچار سردرگمي در اطلاعات مندرج در MANUAL BOOKLET سيستم و تلويزيون شده ام بنحويكه در يكي قيد شده ميبايست جهت صدا از كابل كواكسيال يا اپتيكال استفاده نمود و در ديگري قيد شده كابل HDMI قادر به انتقال صوت وتصوير ديجيتالي بصورت همزمان ميباشد . خود فروشنده هم معتقد است از آنجاييكه آمپ دستگاه switcher اچ دي ام آي ميباشد لذا تصوير از طريق كابل hdmi و صدا ميبايست از طريق كابل اپتيكال يا كواكسيال منتقل شود لطفاً در اينخصوص راهنمايي فرماييد . با سپاس

rvx2008
16-03-2011, 10:12
قبل از خريد بايد طلب كمك ميكيردي!
اين همه تو اين تايپ در مورد زيرنويس صحبت شده!
چند بار دوستان گفتند دي وي دي پلير HD پخش نميكنه؟
آقا لطفا برای زیرنویس کمکم کنید اینکه دیگه راه حل داره؟

FAHIM2
16-03-2011, 12:05
با سلام حضور MR - RAYAN عزيز؛ حضورتان عرض شود كه اخيراً يك سيستم RS33 خريداري ،كه البته پلير آنرا نيزبه مدل 420 تغيير دادم . در حال حاضر با استفاده از MANUAL BOOKLET خود دستگاه و با استفاده از دو كابل HDMI ارتباطات بين آمپ و پلير و همچنين تلويزيون ( پانا V20 ) را برقرار كردم . از آنجاييكه در خروجي صدا ندارم دچار سردرگمي در اطلاعات مندرج در MANUAL BOOKLET سيستم و تلويزيون شده ام بنحويكه در يكي قيد شده ميبايست جهت صدا از كابل كواكسيال يا اپتيكال استفاده نمود و در ديگري قيد شده كابل HDMI قادر به انتقال صوت وتصوير ديجيتالي بصورت همزمان ميباشد . خود فروشنده هم معتقد است از آنجاييكه آمپ دستگاه switcher اچ دي ام آي ميباشد لذا تصوير از طريق كابل hdmi و صدا ميبايست از طريق كابل اپتيكال يا كواكسيال منتقل شود لطفاً در اينخصوص راهنمايي فرماييد . با سپاس

شما با همون کابل HDMI میتونی صدا و تصویر دیجیتال را همزمان داشته باشی
احتیاجی به کواکسیال نیست

lvl573
16-03-2011, 12:25
سلام دوستان

من بين اين مدل ها كدوم رو انتخاب كنم بهتره...؟؟؟؟ و چرا...؟؟؟ (دليلش)....

1-سینمای خانگی سامسونگ HT-C555‎

2-سینمای خانگی جي وي سي TH-G60‎

3-سینمای خانگی پايونير HTZ-202DVD‎

يك سوال ديگه فرق بين سامسونگ HT-C555 و HT-C455 در چيه ؟؟؟؟ مي خوام هزينه اضافي نكنم ...مرسييي

Heat
16-03-2011, 13:06
دوستان آیا میشه خودم سینما خانگی درست کنم منظورم اینه تیکه تیکه بگیرم یعنی سابووفر و اسپیکر ها رو جدا بگیرم و همچنین پلیر رو هم از hd media player ها انتخاب کنم آیا اون قدرت صدای سینما رو خواهد داشت و اصلا به صرفه هست؟

emad khan
16-03-2011, 15:41
سلام
سينما خانگي با مشخصات:
قابليت ضبط روي فلش
خروجي HDMI 1080
قابليت اجراي فرمت هاي mkv ,divx, dat,WMV,wma,mp3, Audio
با تلوزيون سوني براويا سازگار باشه
تو رنج قيمت 500 باشه
تشكر

mansour67
16-03-2011, 16:59
سلام دوستان
من یه ایکس ویژن 333 دارم می خواستم ببینم آیا می شه دستگاه های پخش یا ریسیور رو بهش وصل کنم بعد از اون به تلویزون وصل کنم پخش کنه. آخه می خوام بعضی برنامه ها رو ضبط کنم.
اگه میشه وصل کرد چطوری میشه ممنون می شم اگه زود جواب بدین.
مرسی

Injaneb2
16-03-2011, 18:29
دوباره سلام
باتوجه به صحبتهای شما اگه من درست متوجه شده باشم گزینه 2 هم یکی از روشهایی است که بهش گفته میشه فیلم 3D
و با توجه به اینکه من خودم با دستگاه بلوسنس این تصاویر را با عینک (یک شیشه آبی و یکی قرمز) دیدم و سه بعدی بودنش را حس کردم باز هم منظور شما را از این نوشته زیر متوجه نشدم:31:
و همچنین متوجه نشدم که این دستگاه قابلیتش را داره (خودم دیدم و هرکی میخواد فیلم 3بعدی بیاره تا نشانش بدم) یا نه!
اگه از لحاظ علمی توضیحی وجود داره که با چیزی که من دیدم مغایرت داره ممنون میشم راهنماییم بکنید

متوجه کدام قسمت از مطالب من نشدید؟

بنظر من با توجه به تجربه شما در استفاده از این دستگاه، این دستگاه فایلهای 3D مبتنی بر استفاده از عینک با شیشه های رنگی (تکنیک شماره 2 در پست من) را پخش میکند.

ولی اون چیزی که دوستمون در مورد تصاویر 3D و نیاز به بلوری گفتند، یک تکنولوژی دیگر (و با کیفیت بهتر ولی بسیار گرانتر) است که در واقع با استفاده از عینکهای اکتیو شاتر امکانپذیر است (تکنیک شماره 3 در پست من). بنظر من از نظر تئوری، امکان اینکه این دستگاه بلوسنس مثلا با اتصال به هارد اکسترنال، بتواند فایلهای این تکنولوژی را هم پخش کند، هست. البته بنظر می رسد به این منظور باید حتما HDMI 1.4 داشته باشد که متاسفانه به داشتن آن اشاره نشده.

سوالی بود، در خدمتم:11:

mojtaba2321
16-03-2011, 23:19
امشب پایونر rs 33 رو در یکی از مغازه های شیراز قیمت کردم 1.200 :18:گفت ندارم اگه خواستی برات میارم.
اینجا فایده ای نداره...

دوستان هفته دوم عید دارم میام تهران، اگه بخوام از تهران بگیرم چه جوری باید بیارمش؟

davood-d
16-03-2011, 23:56
امشب پایونر rs 33 رو در یکی از مغازه های شیراز قیمت کردم 1.200 :18:گفت ندارم اگه خواستی برات میارم.
اینجا فایده ای نداره...

دوستان هفته دوم عید دارم میام تهران، اگه بخوام از تهران بگیرم چه جوری باید بیارمش؟

از سايت چاره سفارش بده
اين مجموعه بايد بسته بندي بزرگي داشته باشه و نميشه با ماشين برد تا شيراز
چاره يه هزينه حمل ميگره برات ميفرسته
خيال راحت

mojtaba2321
17-03-2011, 00:23
از سايت چاره سفارش بده
اين مجموعه بايد بسته بندي بزرگي داشته باشه و نميشه با ماشين برد تا شيراز
چاره يه هزينه حمل ميگره برات ميفرسته
خيال راحت
میدونم جا نمیشه واسه همین خودم نمیخوام بیارمش.
میخوام صداشو قبل از خرید تست کنم.

amir3408
17-03-2011, 00:49
اینجا فایده ای نداره...

متاسفانه چون این سیستمها خریدار زیادی ندارند و مردم ایران عقلشون به چشموشون هست و سیستم پایونیر با سامسونگ براشون فرقی نداره، توی همه شهرها به جز تهران قیمتها همینجوری نجومی هست.

ولی اینی که شما میگی دیگه شورشو در آورده و خــــــــــــیلی گرون میگه.:18::18:

shahin666
17-03-2011, 00:52
من فکر کنم کاملا واظح و شفاف توضیح دادم
جالبه من TV 55 C9000 سامسونگ رو که آخرین تکنولوژی 3D توش به کار رفته رو از نزدیک دیدم
و خودمون هم که C8000 46 داریم ولی هنوز توی نشون دادن تصاویر 3D مشکلاتی وجود داره

بعد شما با استفاده از این عینک های کاغذی با تلق قرمز و آبی میگید تکنولوژی 3بعدی !!!!!!!!!!

mr_rayan
17-03-2011, 00:59
سلام دوست عزیز.همونطوری که دوستان عرض کردن صدا و تصویر از طریق hdmi انتقال داده میشه.تنظیمات خاصی هم نداره و ربطی هم به switcher بودن آمپ نداره.
حالا شما یبار با کابل اپتیکال یا کواکسیال(فکر کنم خروجی صدای پلیرتون کواکسیال باشه)امتحان کنید ببینید چه جوابی می گیرید.

mr_rayan
17-03-2011, 01:10
دوستان آیا میشه خودم سینما خانگی درست کنم منظورم اینه تیکه تیکه بگیرم یعنی سابووفر و اسپیکر ها رو جدا بگیرم و همچنین پلیر رو هم از hd media player ها انتخاب کنم آیا اون قدرت صدای سینما رو خواهد داشت و اصلا به صرفه هست؟
بله می تونید البته آمپلی فایر نباید این وسط فراموش بشه.

سلام
سينما خانگي با مشخصات:
قابليت ضبط روي فلش
خروجي HDMI 1080
قابليت اجراي فرمت هاي mkv ,divx, dat,WMV,wma,mp3, Audio
با تلوزيون سوني براويا سازگار باشه
تو رنج قيمت 500 باشه
تشكر
قابلیت ضبط روی فلش---سینماها همچون قابلیتی ندارند.معمولا نهایت می تونند cd audio روی فلش کپی کنند.
mkv هم قابلیت بعضی از سینما بلوری هاست که از بودجه شما بالاتر هستش.
نهایتا اگه این دو مورد رو فاکتور بگیرید میشه مدلی معرفی کرد.

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:06 AM ----------

اگر از خود فروشگاه راستین خرید کنید و همونجا نقدا پرداخت کنید می تونید آدرس بدید و خودشون با باربری براتون می فرستند به باربری شهرتون و البته یه کرایه هم باید از باربری شهرتون تا در منزل حساب کنید.
پیشنهادم اینه که قبل از حرکت به تهران با سایت چاره به صورت تلفنی صحبت کنید و ببینید چقدر براتون کرایه در نظر می گیرن تا در منزل بیارند و بعدا هم با فروشگاه راستین در مورد هزینه باربری صحبت کنید نهایتا ببینید کدوم با صرفه تر هستش.

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:10 AM ----------

اگر از خود فروشگاه راستین خرید کنید و همونجا نقدا پرداخت کنید می تونید آدرس بدید و خودشون با باربری براتون می فرستند به باربری شهرتون و البته یه کرایه هم باید از باربری شهرتون تا در منزل حساب کنید.
پیشنهادم اینه که قبل از حرکت به تهران با سایت چاره به صورت تلفنی صحبت کنید و ببینید چقدر براتون کرایه در نظر می گیرن تا در منزل بیارند و بعدا هم با فروشگاه راستین در مورد هزینه باربری صحبت کنید نهایتا ببینید کدوم با صرفه تر هستش.

smoedrib
17-03-2011, 01:22
با توجه به این که T14 تا 20 فروردین وارد نمیشه بهترین گزینه بعد از اون چی هست ؟

mojtaba2321
17-03-2011, 10:41
بالاخره نمایندگی پایونر رو در شیراز یافتم... :20:زنگ زدم فروشگاه راستین تلفن نمایندگی شیرازو گرفتم.
زنگ زدم گفت rs33 موجود داره عصر میخوام برم صداشو تست کنم.
فقط یه چیزی اینکه سیستمها صداشون در حالت پیش فرض flat هست و صدای واقعیشو نشون نمیده.
اغلب فروشنده ها هم زیاد به تنظیماتش وارد نیستن و نمیتونن صدای اصلیش رو در بیارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه یه تنظیم خاص داره که میشه صداشو بهتر کرد بگید تا عصر که رفتم بهتر بتونم صداشو بشنوم.

nimakh
17-03-2011, 12:31
کسی سینما خانگی C5550 سامسونگ داره ؟ اگه داره راضی هست ازش یا نه ؟

moslem47
17-03-2011, 14:17
دستگاه دو تیونر هم داریم؟
چه مدلیه؟

emad khan
17-03-2011, 19:12
آقا ممنون
بدون ضبط USB و MKV ؛ سينما خانگي چي بگيرم بهتره؟تو رنج همون 500تومن؟
واسه انكه بطونم از TV ضبط كنم چي كار كنم؟DVD recorder بگيرم؟

isfahaneshop
17-03-2011, 19:13
سلام دوستان
من یه ایکس ویژن 333 دارم می خواستم ببینم آیا می شه دستگاه های پخش یا ریسیور رو بهش وصل کنم بعد از اون به تلویزون وصل کنم پخش کنه. آخه می خوام بعضی برنامه ها رو ضبط کنم.
اگه میشه وصل کرد چطوری میشه ممنون می شم اگه زود جواب بدین.
مرسی

با توجه به مشخصات فنی دستگاه (توی لینکی که بالا نوشته برو ببین) چون هیچ جای ورودی نداره (فقط خروجی داره) فکر نمی کنم بتوانی این کار را بکنی.
برای این کار باید دستگاه شما یک محل ورودی داشته باشه که بتوانی دستگاه مورد نظرت را به گیرنده متصل بکنی و یک خروجی داشته باشه که گیرنده به تلویزیون متصل بشه

*rafael*
17-03-2011, 19:51
من قصد خرید یه گیرنده دیجیتال دارم . چندان پلیر دستگاه برام مهم نیست و فقط کیفیت تصویر دریافتیه که اهمیت داره واسم

خودم به این دو مدل رسیدم :
XVISION XDVB-131

BLUSENS T14 PLUS

حالا با این اوصاف شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ (اگه برند دیگه ای معتبرتر و با کیفیت تر هست معرفی کنید)
در ضمن لطفا حدود قیمتی این مدل بلوسنس رو هم بگین

ممنون :46:

mr_rayan
17-03-2011, 20:39
بالاخره نمایندگی پایونر رو در شیراز یافتم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]زنگ زدم فروشگاه راستین تلفن نمایندگی شیرازو گرفتم.
زنگ زدم گفت rs33 موجود داره عصر میخوام برم صداشو تست کنم.
فقط یه چیزی اینکه سیستمها صداشون در حالت پیش فرض flat هست و صدای واقعیشو نشون نمیده.
اغلب فروشنده ها هم زیاد به تنظیماتش وارد نیستن و نمیتونن صدای اصلیش رو در بیارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه یه تنظیم خاص داره که میشه صداشو بهتر کرد بگید تا عصر که رفتم بهتر بتونم صداشو بشنوم.
شما رو حالت flat تست کن تا صدای واقعی سیستم رو بشنوی.

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

آقا ممنون
بدون ضبط USB و MKV ؛ سينما خانگي چي بگيرم بهتره؟تو رنج همون 500تومن؟
واسه انكه بطونم از TV ضبط كنم چي كار كنم؟DVD recorder بگيرم؟
تو رنج 500 تومن مدل 5550 فیلیپس و 787 پایونیر هست.

Injaneb2
17-03-2011, 20:42
بلوسنس T14+ که فعلا نایابه.

mojtaba2321
17-03-2011, 22:40
کسی از دوستان سینمای c 555 سامسونگ داره؟ یا صداشو شنیده؟

shahin666
17-03-2011, 23:48
این بلوسنس T14+ که الان تو بازار نیست و میگن بعد از عید میاد قرار مدل جدیدی تری بیاد، این مدل مشکلی باگی چیزی داره؟!
یا نه همون مدل قبلی هست و فقط بعد از عید میاد؟!

pandora tomorro
18-03-2011, 08:53
من کیفیت تصویر واسم مهمه فقط چه گیرنده ای رو پیشنهاد میکنین؟!

T_L_O_T_D
18-03-2011, 19:42
دوستان دستگاهی که الان تا 1080P فرمت فایل هایی مثل MKV رو ساپورت کنه و با زیرنویس SRT و SUB/IDX مشکلی نداشته باشه چه مدلی هست؟

isfahaneshop
18-03-2011, 23:23
این بلوسنس T14+ که الان تو بازار نیست و میگن بعد از عید میاد قرار مدل جدیدی تری بیاد، این مدل مشکلی باگی چیزی داره؟!
یا نه همون مدل قبلی هست و فقط بعد از عید میاد؟!

فکر نمی کنم چون دستگاهش را به چند نفری که فروختم دیگه ندیدمشون!
اگه مشکل داشت تا حالا پوستم را کنده بودند!:31:
شاید هم اینقدر مشکل داشته که سر به بیابون گذاشتند و من ندیدمشون:27:

من کیفیت تصویر واسم مهمه فقط چه گیرنده ای رو پیشنهاد میکنین؟!

کیفیت تصویر توی اینها تقریباً یکی است چون کیفیت تصاویر ارسالی صدا و سیما پایینه!
کیفیتش را توی پخش با مدیا پلیرش میشه دید اونم با فیلم کیفیت بالا
کیفیت 1080p چند خط پایین تر نوشتم

دوستان دستگاهی که الان تا 1080P فرمت فایل هایی مثل MKV رو ساپورت کنه و با زیرنویس SRT و SUB/IDX مشکلی نداشته باشه چه مدلی هست؟

دستگاه های زیادی هست ولی قیمتش بالای 100$ است
برو توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگرد و پیدا کن
ولی زیر 100 دو مدل بلوسنس تی 14+ و های ویژن 2615 هست
بلوسنس را تست کردم، عالی است
لطفاً اگه کسی با های ویژن کار کرده بنویسه چطوریه با دلیل

isfahaneshop
18-03-2011, 23:33
دستگاه دو تیونر هم داریم؟
چه مدلیه؟

بله هست
همه مدلی هست ولی با توجه با امکاناتش قیمتش بالا میره
مدلش را فعلا نمی دونم ولی بعدا برات می نویسم
مدل کمبو هم داره که دو کاره است هم ----T و هم ----S است

moslem47
18-03-2011, 23:54
بله هست
همه مدلی هست ولی با توجه با امکاناتش قیمتش بالا میره
مدلش را فعلا نمی دونم ولی بعدا برات می نویسم
مدل کمبو هم داره که دو کاره است هم ----T و هم ----S است
تشکر............. لطفا نام دقیق مدل ها را بگید
مخصوصا اون مدل کمبو

lvl573
19-03-2011, 11:39
سلام دوستان

من بين اين مدل ها كدوم رو انتخاب كنم بهتره...؟؟؟؟ و چرا...؟؟؟ (دليلش)....

1-سینمای خانگی سامسونگ HT-C555‎

2-سینمای خانگی جي وي سي TH-G60‎

3-سینمای خانگی پايونير HTZ-202DVD‎

يك سوال ديگه فرق بين سامسونگ HT-C555 و HT-C455 در چيه ؟؟؟؟ مي خوام هزينه اضافي نكنم ...مرسييي

reza a2
19-03-2011, 16:32
سلام دوستان من میخوام یه سینمای خانگی تا قیمت 700تومن انتخاب کنم که 1.تونایی پخش فرمتهای تصویری و صوتی زیادی رو داشته باشه 2.کیفیت وتفکیک و بیس پخش فیلم و موزیکش عالی باشه 3.اگه بی سیم باشه که دیگه بهتر 4.ناز نازی نباشه تا یه سی دی یه کم خش داشت پخش نکنه 5.خدمات دهیش تو ایران خوب باشه
ممنون میشم بهم جواب بدین چون فردا صبح میخوام بیام جمهوری خرید کنم
راستی نظرتون درباره سونی dz810وdz910چیه؟

mojtaba2321
19-03-2011, 18:11
اینجور که از نمایندگی پرسیدم تفاوتشون توی وات خروجیشون هست.

mmf66
19-03-2011, 21:34

mojtaba2321
19-03-2011, 22:50
بعد از کش و قوس فراوان سینمای سامسونگ c555 رو خریدیم.
دو تا از اسپیکرهاش کار نمیکنن، کسی میدونه چه جوری میشه فعالشون کرد؟

davood-d
19-03-2011, 23:49

كدوم كانال ها؟
روي چه فرمتي صدا گرفتي؟
مشكل اتصال سيم نداري؟ اطمينان داري در خروجي دستگاه صدا نداري

mojtaba2321
20-03-2011, 00:22
دوستان چه کابل اپتیکالی برای اتصال tv به سینمای خانگی خوبه؟

arash_a59
20-03-2011, 01:17
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
من ساکن شیراز هستم و در شیراز بیشترین سینمای خانگی موجود ال جی و سونی هست! (البته سامسونگ و پاناسونیک هم کم و بیش پیدا میشه) در تحقیقاتی که انجام دادم و تست کردم صدا های چندتا برند رو به نظرم سونی بهتر بود، سامسونگ که خیلی بد و ضعیف بود جوریکه خود فروشنده های با مرام سامسونگ توصیه میکردند که اگر یه چیز خوب میخوای بخری سونی بخر و بیخیال سامسونگ شو!!!
مدلی که به پول من میخوره Sony DZ810 هست با قیمت 455 تومن، نظر شما اساتید در مورد این دستگاه چیه؟آیا جوابم رو میده؟میخوام صدای شفاف داشته باشه باس خوبی داشته باشه و موقع گوش دادن به موزیک ازش لذت ببرم(من توی مغازه تستش رو دیدم خوب بود...)

mehjam
20-03-2011, 01:25

باید دکمه DLP آخرین ردیف ئسط را فشار بدید تا برید در مود ماتریکس

mmf66
20-03-2011, 16:42
اینم عکسشه

hosseinboss
20-03-2011, 17:47
سلام دوستان
یه سوال داشتم
چطوری میشه تاریخ و ساعت دستگاه های دیبجیتال رو تنظیم کرد(چون هرچی توی منوی دستگاه رو گشتم تنظیم تارخ و ساعت توش نبود اما ساعت خاموش و روشن شدن یا برنامه ظبط توش بود که روی سال 1.1.1378 تنظیم شده)
مدل دستگاه denay STB-236DOLBY هست
خواهشا کمک کنید چون فیلم های نوروزی داره از دستم میره

shab_2008
20-03-2011, 18:30
سلام

از دوستان کسی مشکل موجی شدن صدای شبکه هارو داره؟

bayern
20-03-2011, 19:25
سلام
دوستان من میخوای صدای تلویزیون رو از اسپیکرهای سینمای خانگی بشنوم.
تو سایت سامسونگ همچین راهنمایی کرده((شما می توانید یک فیش دو به دو را از خروجی صدای تلویزیون (Audio Out ) به ورودی صدای DVD یا AUX In وصل کنید و بعد با فشار دادن دکمه ی AUX روی کنترل DVD و انتخاب کردن آن، صدا را از باندهای سینمای خانگی داشته باشید))
ولی من رو کنترل خودم همچین دکمه ای (( AUX )) پیدا نکردم.این دکمه کجاست؟؟؟
مدل سینمای خانگی من C445 هستش
کمک کنید ممنون میشم.

mr_rayan
20-03-2011, 20:33
سلام
تو سایت سامسونگ همچین راهنمایی کرده((شما می توانید یک فیش دو به دو را از خروجی صدای تلویزیون (Audio Out ) به ورودی صدای DVD یا AUX In وصل کنید و بعد با فشار دادن دکمه ی AUX روی کنترل DVD و انتخاب کردن آن، صدا را از باندهای سینمای خانگی داشته باشید))
کمک کنید ممنون میشم.

احتمالا این دکمه رو روی کنترل ندارید.تو قسمت setup و به قسمت audio برید ببینید گزینه audio input و یا همون aux رو می بینید یا نه.

mr_rayan
20-03-2011, 20:39
سلام دوستان من میخوام یه سینمای خانگی تا قیمت 700تومن انتخاب کنم که 1.تونایی پخش فرمتهای تصویری و صوتی زیادی رو داشته باشه 2.کیفیت وتفکیک و بیس پخش فیلم و موزیکش عالی باشه 3.اگه بی سیم باشه که دیگه بهتر 4.ناز نازی نباشه تا یه سی دی یه کم خش داشت پخش نکنه 5.خدمات دهیش تو ایران خوب باشه
ممنون میشم بهم جواب بدین چون فردا صبح میخوام بیام جمهوری خرید کنم
راستی نظرتون درباره سونی dz810وdz910چیه؟

نظرتون در مورد pioneer rs33 چیه؟اگر مشکلی نداشته باشید سینمای خوبی هستش.
اگر هم از محصولات سونی بخواید انتخاب کنید مدل DZ910 خوبه ولی FZ900 بهتره.

arash_a59
20-03-2011, 21:53
نظرتون در مورد pioneer rs33 چیه؟اگر مشکلی نداشته باشید سینمای خوبی هستش.
اگر هم از محصولات سونی بخواید انتخاب کنید مدل DZ910 خوبه ولی FZ900 بهتره.
با سلام
فقط یه مغازه توی شیراز دیدم که پایونر داشت و به نظرم قیمتهاش غیر واقعی بود در کل با اینکه شدیدا برند Pioneer رو قبول دارم (لااقل توی صدا) اما اصلا از دیزاین سینما خانگی هاش خوشم نیومد بسیار ساده و (توهین به دوستداران نشه) بیریخت بود!
ظاهر و زیبایی بسیار برام مهم هست.
در مورد سونی از لحاظ امکانات اصلی(امکاناتی که روی صدا تاثیر میذاره) DZ810 و DZ910 هیچ فرقی باهم ندارند! اگه DZ910 رو پیشنهاد میکنید حتما 810 رو هم باید پیشنهاد بدید،
راستی نمیدونم اینجا توی این فروم چرا اینقدر بر علیه سونی جبهه گیری شده و اینقدر بد میگن، توی شیراز تمام کسانی که توی کار فروش سیستم های صوتی هستند(سینما خانگی) حتی اونهایی که فقط ال جی یا فقط سامسونگ یا پاناسونیک کار میکنند میگن " فقط سونی بخر"!
به نظرم در مورد ضعف HT های ساخته شده توسط غول صنعت دیجیتال دنیا کمی اغراق شده...

dara_az
20-03-2011, 22:19
خدمت تمام دوستان عزیز سلام عرض میکنم.
سال نو رو به همه تبریک میگم و امیدوارم که سالی سرشار سلامتی و موفقیت و خوشی برای همگی باشه .
از تمامی دوستان خوبی که امسال در این فروم پیدا کردم و اطلاعات و تجربیاتشون رو در اختیار من و دیگر دوستان قرار دادند تشکر میکنم . امیدوارم که در سال جدید هم در کنار همدیگه به تبادل اطلاعات و تجربیاتمون بپردازیم و دوستان خوبی برای همدیگه باشیم.
سال نو و عید نوروز مبارک
دارا

sound.vision
20-03-2011, 23:03
خدمت تمام دوستان عزیز سلام عرض میکنم.
سال نو رو به همه تبریک میگم و امیدوارم که سالی سرشار سلامتی و موفقیت و خوشی برای همگی باشه .
از تمامی دوستان خوبی که امسال در این فروم پیدا کردم و اطلاعات و تجربیاتشون رو در اختیار من و دیگر دوستان قرار دادند تشکر میکنم . امیدوارم که در سال جدید هم در کنار همدیگه به تبادل اطلاعات و تجربیاتمون بپردازیم و دوستان خوبی برای همدیگه باشیم.
سال نو و عید نوروز مبارک
دارا

...سال نو و عید نوروز شما و تمامی دوستان مبارک...

من که تو این مدت که عضو شدم اطلاعات خیلی خوبی رو از دوستان فعال تو این بخش یادگرفتم.... سپاس فراوان :)

m-asadabadi
20-03-2011, 23:53
من حدود یک ماه و نیم هست که یه دستگاه sim-view مدل hd7800 گرفتم .
تا حالا دستگاه دیگه ای نداشم که باهاش مقایسه کنم ولی ای دستگاه تو این مدت حتی یک مورد هنگ / ریست / داغ کردن که بعضی راجع به xvision , provisio گفته بودند نداشته
مدیا پلیرش هم خوب بوده و در بین فرمت های معروف فقط wmv رو نمی شناسه و با مدیاهای زیر یک گیگ مشکل خاصی نداشته
زیرنویس فارسی اش هم درسته حتی srt
راستی از اون جا که مطمئن بودم تمام دستگاههای تو بازار تماما ساخت چین هستند بازش کردم تا ببینم تیونر و چیپست هاش چیه
که فیلیپس بود که بنظرم نسبت به بقیه دستگاهها که چیپست و تیونر nec هستند بنظر متعبرتر میاد
بقیه مشخصات دستگاه هم تا حدودی اینجاست

afshar7884
21-03-2011, 00:19
سال نوي همه دوستان مبارك
اميدوارم سال جديد سالي سرشار از شادكامي و موفقيت براي دوستان باشد.

mehjam
21-03-2011, 04:07
سلام
کمک کنید ممنون میشم.

دوست عزیز دکمه فانکشن روی کنترل یا دستگاه پخش دی وی دی را آنقدر فشار بدید تا AUX در صفحه نمایش پلیر ظاهر بشه.

mr_rayan
23-03-2011, 00:32
با سلام
فقط یه مغازه توی شیراز دیدم که پایونر داشت و به نظرم قیمتهاش غیر واقعی بود در کل با اینکه شدیدا برند Pioneer رو قبول دارم (لااقل توی صدا) اما اصلا از دیزاین سینما خانگی هاش خوشم نیومد بسیار ساده و (توهین به دوستداران نشه) بیریخت بود!
ظاهر و زیبایی بسیار برام مهم هست.
در مورد سونی از لحاظ امکانات اصلی(امکاناتی که روی صدا تاثیر میذاره) DZ810 و DZ910 هیچ فرقی باهم ندارند! اگه DZ910 رو پیشنهاد میکنید حتما 810 رو هم باید پیشنهاد بدید،
راستی نمیدونم اینجا توی این فروم چرا اینقدر بر علیه سونی جبهه گیری شده و اینقدر بد میگن، توی شیراز تمام کسانی که توی کار فروش سیستم های صوتی هستند(سینما خانگی) حتی اونهایی که فقط ال جی یا فقط سامسونگ یا پاناسونیک کار میکنند میگن " فقط سونی بخر"!
به نظرم در مورد ضعف HT های ساخته شده توسط غول صنعت دیجیتال دنیا کمی اغراق شده...
در مورد HT های شرکت سونی اغراق نشده.بلکه با شرکت های دیگه مقایسه شده وگرنه سونی همونیه که هست.و واقعا ضعف توی صدا و DSP اش مشخص هست.
چرا در مورد FZ900 فکر نمی کنید؟پیشنهاد می کنم صداش رو بشنوید و با سری DZ مقایسه کنید.

smoedrib
24-03-2011, 02:50
سلام

لطفا برای خرید راهنمایی کنید

انتخاب من T14 بود ولی حالا حالاها موجود نیست

بهترین جایگزین چه مدل و مارکی هست ؟

میخوام بیشترین فرمت ها رو بدون مشکل از رو هارد پخش کنه و منوی قابل استفاده برای هر سنی رو داشته باشه

قیمتش هم زیر 100000 باشه اگه مدل بالای 100000 هم بود که از نظر امکانات قابل توجه بود معرفی کنید

مرسی

hamed malekpour
24-03-2011, 17:49
یه سوال ما یه تلوزیون 42ال جی داریم که هم دی وی دی هم ودیو داریم من می خواهم سینما خانگی خریم آیا می تونم سه چهار تا باند بخرم و رو تلوزیون نصب کنم؟

isfahaneshop
24-03-2011, 17:53
سلام

لطفا برای خرید راهنمایی کنید

انتخاب من T14 بود ولی حالا حالاها موجود نیست

بهترین جایگزین چه مدل و مارکی هست ؟

میخوام بیشترین فرمت ها رو بدون مشکل از رو هارد پخش کنه و منوی قابل استفاده برای هر سنی رو داشته باشه

قیمتش هم زیر 100000 باشه اگه مدل بالای 100000 هم بود که از نظر امکانات قابل توجه بود معرفی کنید

مرسی

اگه برای خرید عجله نداری صبر کن تا احتمالاً 20 فروردین تی 14 + میاد اون را بخر یا های ویژن 2615 را درموردش تحقیق کن و اون را بخر توی مایه همون بلوسنس امکانات داره ولی کیفیتش را نمی دونم

houmann
24-03-2011, 21:39
با سلام .من یک تلویزیون پاناسونیک VT20 خریدم و حالا میخام یک سینمای خانگی که بلوری هم پخش کنه بخرم. لطفا یک چیزی که در شان این تلویزیون باشه معرفی کنین! و قیمت هم بگید لطفا. برند فرق نمیکنه ولی خودم پاناسونیک پاییونیر و سونی رو بیشتر دوست دارم. مرسی

marbab
24-03-2011, 21:43
با سلام
دوستان عزیز
من یک دستگاه دارم که خروجی صدای اپتیکال مربعی داره و آمپلی هم ورودی اپتیکال سوزنی داره
چه جوری می تونم صدا رو به صورت دیجیتال انتقال بدهم. آیا کابل اپتیکالی وجود داره که یک سر مربعی و دیگری سوزنی باشه.می خواستم راهنماییم کنید
با تشکر

mostafabad2007
24-03-2011, 22:32
با سلام سینمای خانگی سامسونگ مدل HT-C7550W ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بلندگوهای خود را با قابلیت بی سیم نصب کنید. (مال خود شرکت توی سایتشه)

مال ما رو نصاب خود شرکت اومد با سیم بلندگوهای سینما رو به هم وصل کرد میشه توضیح بدین چه طوری وصلشون بکنم که به صورت بیسیم نصب بشه و از شره سیمها خلاص شم

mr_rayan
24-03-2011, 23:37
یه سوال ما یه تلوزیون 42ال جی داریم که هم دی وی دی هم ودیو داریم من می خواهم سینما خانگی خریم آیا می تونم سه چهار تا باند بخرم و رو تلوزیون نصب کنم؟
نه نمیشه مگر اینکه اسپیکر کامپیوتر بخرید.

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

با سلام .من یک تلویزیون پاناسونیک VT20 خریدم و حالا میخام یک سینمای خانگی که بلوری هم پخش کنه بخرم. لطفا یک چیزی که در شان این تلویزیون باشه معرفی کنین! و قیمت هم بگید لطفا. برند فرق نمیکنه ولی خودم پاناسونیک پاییونیر و سونی رو بیشتر دوست دارم. مرسی
شما به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید و ببینید.چند مدل سینما خانگی بلوری به همراه عکس و مشخصات و قیمت و ... وجود داره.

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

با سلام
دوستان عزیز
من یک دستگاه دارم که خروجی صدای اپتیکال مربعی داره و آمپلی هم ورودی اپتیکال سوزنی داره
چه جوری می تونم صدا رو به صورت دیجیتال انتقال بدهم. آیا کابل اپتیکالی وجود داره که یک سر مربعی و دیگری سوزنی باشه.می خواستم راهنماییم کنید
با تشکر
شما فکر کنم باید همچین کابلی تهیه کنید.

mr_rayan
24-03-2011, 23:45
با سلام سینمای خانگی سامسونگ مدل HT-C7550W ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بلندگوهای خود را با قابلیت بی سیم نصب کنید. (مال خود شرکت توی سایتشه)

مال ما رو نصاب خود شرکت اومد با سیم بلندگوهای سینما رو به هم وصل کرد میشه توضیح بدین چه طوری وصلشون بکنم که به صورت بیسیم نصب بشه و از شره سیمها خلاص شم
شما بلندگوهای rear یا عقب رو باید به دستگاه مدول بیسیمی که به همراه سینماتون عرضه شده وصل کنید.

سامسونگ که همه چیزش فارسیه،هم منوی دستگاه و هم دفترچه و هم از تو خود سایتش فایل pdf فارسی برای دانلود هست.شما دفترچه رو مطالعه کنید مطمئنا به راحتی می تونید کار وصل کردن رو انجام بدید.

noia
25-03-2011, 11:56
درود،
نظرتون درمورد Philips HTS3540 چیه؟ (روی کاغذ نسبت به قیمتش خوب به نظرمیاد!)
حتماً می خوام فیلیپس باشه چون تلویزیون هم، همین مارکه.

overlord1
25-03-2011, 15:36
داداشای گل
چطوری میشه این بلندگو های سینما خانگی رو به تلویزیون وصل کرد ؟؟
میخام صدای تلویزیون و یا ماهواره از بلندگو های سینما خانگی باشه!!
خیلی نیاز دارم بهش
لطفا کمک کنید

mehdi_vsgh
25-03-2011, 18:41
سلام
یک گیرنده خوب معرفی کنید حداکثر تا 75 تومن با این مشخصات
1- خروجی hdmi داشته باشه
2- زیرنویس فارسی ساپورت کنه
3- تصاویر ضبط شده رو بشه به راحتی تو کامپیوتر کانورت کرد و دید
4- و اینکه بروز باشه و مرتبا فیرمورهای اپدیت بده بیرون
5- ترجیحا اگه برق قطع بشه ساعت دستگاه بهم نریزه

EDES
26-03-2011, 06:27
سلام دوست عزیز.همونطوری که دوستان عرض کردن صدا و تصویر از طریق hdmi انتقال داده میشه.تنظیمات خاصی هم نداره و ربطی هم به switcher بودن آمپ نداره.
حالا شما یبار با کابل اپتیکال یا کواکسیال(فکر کنم خروجی صدای پلیرتون کواکسیال باشه)امتحان کنید ببینید چه جوابی می گیرید.
با سلام و تبريك سال جديد به شما و تمامي برو بچه هاي گل ايران زمين همانطور كه قبلاً خدمتتون عرض كردم از آنجاييكه سيستم rs33 فقط سويچر hdmi ميباشد نه ريپيتر، لذا با استفاده از دوكابل hdmi نميتوان هم صدا و هم تصوير را داشت ( حداقل با تستي كه خودم گرفتم و صحبتهاي فروشنده ) لذا پيشنهاد فروشنده خريد كابل ديجيتال كواكسيال جهت صدا بود ( از پشت پلير به آمپ ) كه البته با توجه به قيمت بسيار بالاي آن من به فروشنده پيشنهاد حذف يكي از كابلهاي hdmi ( از پشت پلير به آمپ ) و استفاده از كابل اپتيكال را دادم كه ايشان نيز تأييد كردند بدين شكل كه از پشت پلير كابل hdmi را به ورودي TV نصب كرده و از TV يك كابل اپتيكال را به آمپ متصل كردم كه در اين روش هم تصوير و هم صداي ديجيتال را بصورت همزمان دارم تنها اشكال اين قضيه اينست كه هروقت بخواهم يك CD يا DVD صوتي را گوش بدهم ميبايست TV نيز روشن باشد

peymanucf
26-03-2011, 08:40
---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

[/COLOR]
با سلام و تبريك سال جديد به شما و تمامي برو بچه هاي گل ايران زمين همانطور كه قبلاً خدمتتون عرض كردم از آنجاييكه سيستم rs33 فقط سويچر hdmi ميباشد نه ريپيتر، لذا با استفاده از دوكابل hdmi نميتوان هم صدا و هم تصوير را داشت ( حداقل با تستي كه خودم گرفتم و صحبتهاي فروشنده ) لذا پيشنهاد فروشنده خريد كابل ديجيتال كواكسيال جهت صدا بود ( از پشت پلير به آمپ ) كه البته با توجه به قيمت بسيار بالاي آن من به فروشنده پيشنهاد حذف يكي از كابلهاي hdmi ( از پشت پلير به آمپ ) و استفاده از كابل اپتيكال را دادم كه ايشان نيز تأييد كردند بدين شكل كه از پشت پلير كابل hdmi را به ورودي TV نصب كرده و از TV يك كابل اپتيكال را به آمپ متصل كردم كه در اين روش هم تصوير و هم صداي ديجيتال را بصورت همزمان دارم تنها اشكال اين قضيه اينست كه هروقت بخواهم يك CD يا DVD صوتي را گوش بدهم ميبايست TV نيز روشن باشد

با سلام
فرمایش ایشون درسته و در دفترچه هم که اتصالات رو معرفی کرده اونجا توضیح داده :
To hear audio from your BD/DVD player through this system, make analog and/or digital connections as necessary.
• To connect your BD/DVD player to this receiver for digital surround playback of its audio, use an HDMI cable and a digital
audio cable (step 3) to this receiver.
یعنی حتما با کابل htmi باید یک کابل کواکسیال یا اوپتیکال جهت شنیدن صدا موجود باشه در غیر این صورت صدایی نخواهید داشت.
البته اگه میخواید صدای hd رو از آمپلی فایر بشنوید یه راه داره که اگه میخواید پخ کنید تا براتون توضیح بدم

davood-d
26-03-2011, 23:37
---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

[/COLOR]

با سلام
فرمایش ایشون درسته و در دفترچه هم که اتصالات رو معرفی کرده اونجا توضیح داده :
To hear audio from your BD/DVD player through this system, make analog and/or digital connections as necessary.
• To connect your BD/DVD player to this receiver for digital surround playback of its audio, use an HDMI cable and a digital
audio cable (step 3) to this receiver.
یعنی حتما با کابل htmi باید یک کابل کواکسیال یا اوپتیکال جهت شنیدن صدا موجود باشه در غیر این صورت صدایی نخواهید داشت.
البته اگه میخواید صدای hd رو از آمپلی فایر بشنوید یه راه داره که اگه میخواید پخ کنید تا براتون توضیح بدم

شما آقاي عزيز براي ما هم توضيح بده ببينم چطور صداي اچ دي بدوم HDMI انتقال ميدي؟ خصوصيات صداي HD رو ميدوني؟ يه چيزي بگو اينجا:31:

و شما دوست عزيز كه خيلي كتابي تايپ ميكنيد! از كجا اين اراجيف به شما گفتن! ميدوني يه كابل HDMI چه پهناي باندي داره و همزمان قادر چه ميزان داده صدا و تصوير انتقال بده! اين چيزا چيه اينجا ميگي! بلد نيستي اشكالي نداره 10 با سوال كن جواب ميدن اما اين چيزا چيه از خودتون ميگيد!

persian_m
26-03-2011, 23:46
واقعا بهتره که دوستان اطلاعات غلط ویا نقل قول های نادرست رو تایپ نکنند

EDES
27-03-2011, 06:08
شما آقاي عزيز براي ما هم توضيح بده ببينم چطور صداي اچ دي بدوم HDMI انتقال ميدي؟ خصوصيات صداي HD رو ميدوني؟ يه چيزي بگو اينجا:31:

و شما دوست عزيز كه خيلي كتابي تايپ ميكنيد! از كجا اين اراجيف به شما گفتن! ميدوني يه كابل HDMI چه پهناي باندي داره و همزمان قادر چه ميزان داده صدا و تصوير انتقال بده! اين چيزا چيه اينجا ميگي! بلد نيستي اشكالي نداره 10 با سوال كن جواب ميدن اما اين چيزا چيه از خودتون ميگيد!
دوست عزيز از محبت شما ممنونم
اطلاعاتي كه دوستمون توي كامنت گذاشته كاملاً درست و بي نقصه . براي روشن شدن بيشتر موضوع توصيه ميكنم اگر به كاتالوگ سيستم rs33 دسترسي داريد اين نكته را اونجا مطالعه كنيد و يا با نمايندگي تماس بگيريد . بحث ما در اينجا بررسي سيستم RS33 در انتقال سيگنالهاي صوتي و تصويري ديجيتاله نه قابليتهاي كابل HDMI !! در حقيقت يكي ديگه از تفاوتهاي اين سيستم با rs77 ( داراي سيستم REPEATER ) همين مطلب است كه شما ديگر نيازي به كابلهاي مجزا بجز HDMI نخواهيد داشت .البته براي اين رفع اين مطلب ميتونيم ازكابل ورژن 1.4 كه دارا قابليت ARC ( قابليت بازگشت صدا به سيستم A/V ) استفاده كرد كه اين امر مشروط به داشتن پورت مشابه ARC در TV است . براي توضيح بيشتر به لينك زير سري بزنيد :

معذالك دوستان عزيزي كه در اين زمينه مطالعه دارند لطفاً نظريات فني خودشون رو ارسال كنند .تو اين 3 سالي كه اينجا عضو بودم رويهم كلاً 23 پست بيشتر ندادم و بيشتر سعي كردم نظر ساير دوستان را مطالعه كنم تا خودم نظري بدهم پس اگر خواستيد ميتونيد بخاطر پستاي كمم اعتبار اين مطلب رو زير سئوال ببريد .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-خداوند بي نهايت است و بدون مكان و زمان، اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي گردد. ملاصدرا-
-

peymanucf
27-03-2011, 08:26

با سلام
آقای محترم! این اراجیف به قول شما از دفترچه راهنمای rs-33 در اومده و فکر کنم توسط طراحان پایونیر آورده شده !

اینم لینک اراجیف در دفترچه راهنمای پایونیر:

شما بهتره بجای دادن کامنت های هیجانی و توبیخ کردن افراد ، اول متوجه مطلب مورد بحث بشی بعد کسی رو محکوم کنی. واما مطلب مورد بحث:
بحث دوستان در این مورد که پورت hdmi در آمپلی فایر rs-33 یا همون vsx-320، میتونه هم زمان صدا و تصویر رو با هم انتقال بده یا نه؟؟؟!!!
اینجا راجب انواع کابل های hdmi و قابلیت هاشون کسی حرفی نزده!!
والا ماهم این سیستم رو داریم و همون مشکل دوستمون EDES، رو داریم، اگه شما تونستی از پورت vsx-320 hdmi ،صدا رو هم عبور بدی ، بما هم بگو تا یاد بگیریم!!!
در ضمن آقای davood-d بنده زیاد کامنت نمیزارم و قبلش در مورد چیزی که میگم مطالعه دارم، فرق انواع کابل ها و تفاوتشون رو هم میدونم . در مورد صدای hd هم بعد از کلی گشتن و وقت گذاشتن ، متوجه شدم، میشه از طریق این ریسور ، تحت شرایطی صدای hd رو هم شنید. شما هم اطلاعاتتون رو در این مورد تکمیل بفرمایید اونوقت متوجه میشید که این امکان وجود داره.
دوستان عزیز توجه کنن که پست های کم و سابقه کم داشتن دلیل بر بیسوادی و غیره نیست. جایی که دوستان دیگه فعال در فروم جواب سوالات متداول رو میدن ، لزومی به دادن جواب های دوستان دیگه نیست. اما تو بحث تخصصی قضیه فرق میکنه و لازمه که دوستان متخصص که با این سیستمها کار میکنن ، نظر بدن.
از تمام دوستانیکه وقت میزارن و تو این گفتگو شرکت کردن تشکر میکنم.

---------- Post added at 09:26 AM ---------- Previous post was at 09:25 AM ----------

واقعا بهتره که دوستان اطلاعات غلط ویا نقل قول های نادرست رو تایپ نکنند

همدیگرو تایید میکنید؟؟؟!!!!!

vchip
27-03-2011, 11:12
دوست عزيز از محبت شما ممنونم
اطلاعاتي كه دوستمون توي كامنت گذاشته كاملاً درست و بي نقصه . براي روشن شدن بيشتر موضوع توصيه ميكنم اگر به كاتالوگ سيستم rs33 دسترسي داريد اين نكته را اونجا مطالعه كنيد و يا با نمايندگي تماس بگيريد . بحث ما در اينجا بررسي سيستم RS33 در انتقال سيگنالهاي صوتي و تصويري ديجيتاله نه قابليتهاي كابل HDMI !! در حقيقت يكي ديگه از تفاوتهاي اين سيستم با rs77 ( داراي سيستم REPEATER ) همين مطلب است كه شما ديگر نيازي به كابلهاي مجزا بجز HDMI نخواهيد داشت .البته براي اين رفع اين مطلب ميتونيم ازكابل ورژن 1.4 كه دارا قابليت ARC ( قابليت بازگشت صدا به سيستم A/V ) استفاده كرد كه اين امر مشروط به داشتن پورت مشابه ARC در TV است . براي توضيح بيشتر به لينك زير سري بزنيد :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-

سلام
یه جای کارتون ایراد داره . با hdmi به راحتی میتونید صدا و تصویر رو منتقل کنید .
به تنظیمات پلیر مراجعه کنید و خروجی رو به digital یا pass trough تغییر بدید .

EDES
27-03-2011, 12:31
سلام
یه جای کارتون ایراد داره . با hdmi به راحتی میتونید صدا و تصویر رو منتقل کنید .
به تنظیمات پلیر مراجعه کنید و خروجی رو به digital یا pass trough تغییر بدید .
لطفا اگر به سيستم RS33 و پلير 420 پايونير دسترسي داريد SET UP اونو برام بفرستيد.

isfahaneshop
27-03-2011, 14:42
لوکسی LE 1000 74$ با کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض
تکویژن اچ دی 110 77$ با کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض
گیرنده برایت 77$ بدون کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض
ایکس ویژن 131 75$ بدون کابل HDMI گارانتی تعمیر مادایران (دوستانی که رفتن گارانتی میگن گارانتی تعویض داره)

همه اش یک کار برات میکنه! البته ایکس ویژن ثبات قیمت نداره و چک و چونه بزنی!(یکم اصفهانی شد!:31:) تا 70 تومان (قیمت خرید خود فروشنده:18: میتوانی بخری!) خودم با چشمهام دیدم چندین بار!

کابل HDMI حدود 7000 تومان به بالا

davood-d
27-03-2011, 17:33
با سلام
آقای محترم! این اراجیف به قول شما از دفترچه راهنمای rs-33 در اومده و فکر کنم توسط طراحان پایونیر آورده شده !

اینم لینک اراجیف در دفترچه راهنمای پایونیر:

شما بهتره بجای دادن کامنت های هیجانی و توبیخ کردن افراد ، اول متوجه مطلب مورد بحث بشی بعد کسی رو محکوم کنی. واما مطلب مورد بحث:
بحث دوستان در این مورد که پورت hdmi در آمپلی فایر rs-33 یا همون vsx-320، میتونه هم زمان صدا و تصویر رو با هم انتقال بده یا نه؟؟؟!!!
اینجا راجب انواع کابل های hdmi و قابلیت هاشون کسی حرفی نزده!!
والا ماهم این سیستم رو داریم و همون مشکل دوستمون EDES، رو داریم، اگه شما تونستی از پورت vsx-320 hdmi ،صدا رو هم عبور بدی ، بما هم بگو تا یاد بگیریم!!!
در ضمن آقای davood-d بنده زیاد کامنت نمیزارم و قبلش در مورد چیزی که میگم مطالعه دارم، فرق انواع کابل ها و تفاوتشون رو هم میدونم . در مورد صدای hd هم بعد از کلی گشتن و وقت گذاشتن ، متوجه شدم، میشه از طریق این ریسور ، تحت شرایطی صدای hd رو هم شنید. شما هم اطلاعاتتون رو در این مورد تکمیل بفرمایید اونوقت متوجه میشید که این امکان وجود داره.
دوستان عزیز توجه کنن که پست های کم و سابقه کم داشتن دلیل بر بیسوادی و غیره نیست. جایی که دوستان دیگه فعال در فروم جواب سوالات متداول رو میدن ، لزومی به دادن جواب های دوستان دیگه نیست. اما تو بحث تخصصی قضیه فرق میکنه و لازمه که دوستان متخصص که با این سیستمها کار میکنن ، نظر بدن.
از تمام دوستانیکه وقت میزارن و تو این گفتگو شرکت کردن تشکر میکنم.

---------- Post added at 09:26 AM ---------- Previous post was at 09:25 AM ----------

همدیگرو تایید میکنید؟؟؟!!!!!

اطلاعات شما به حدي اشتباه و غلط كه زياد سعي نميكنم شما رو توجيح كنم!
فقط توجه داشته باشيد بنده جزء تنها افراد اين پست هستم كه سيستم سينمايي HD دارم! به پستهاي گذشته مراجعه كنيد تصاوير سيستم و ارشيو بلوريهاي اورجينال بنده رو ميبينيد!
هر توع آمپلي فايري حتي به بدي اين مدل ارزون پايونير شما وقتي پورت HDMI داره ميتونه صدا و تصوير انتقال بده! پس نقش مدار تصوير در اين رسورها چيه؟
و ديگر هيچ....

3dtv
27-03-2011, 17:55
جدیدترین سینمای خانگی شرکت ال جی با نام ” آریانا ” در یک نشست خبری با حضور نمایندگان رسانه های گروهی و جمعی از مسوولان این شرکت در تهران معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، ایران بنیامین دارمی، معاون بازاریابی محصولات صوتی و تصویری ال جی در این مراسم اعلام کرد: سینمای خانگی جدید ال جی که آریانا نام دارد صرفا برای بازار ایران طراحی و تولید شده است.

وی اظهار داشت: طی دو سال گذشته گروه تحقیقات ال جی، شامل مهندسان و متخصصان این رشته در بازار ایران، تحقیقات گسترده ای از قبیل مصاحبه های عمیق ،تلفنی و بازدید از منازل ایرانیان را انجام داده و به نتایج مفیدی دست یافته اند و ضمن آشنایی با سلایق و انتظارات مردم ایران تصمیم به طراحی و تولید محصولی طبق علایق و نیازهای مصرف کنندگان ایرانی گرفتند.

به گفته وی، بر پایه این تحقیقات مشخص شد که کاربران مرد ایرانی علاقه به سیستمی دارند که بدون سیم باشد و کاربران زن نیز به سیستمی علاقه مند هستند که نورپردازی زیبایی هنگام استفاده داشته باشد و نتیجه این تحقیقات تولید محصولی با نام آریانا است.

این سینمای خانگی جدید که مدل HB 966 TRW به بازار معرفی شده است، یک سینمای خانگی کاملابدون سیم است.

تکنولوژی WI-FI DIRECT در این دستگاه نیز شامل یکسری پروتکل نرم افزاری است که به دیگر وسایل مجهز به WI-FI این امکان را می دهد که حتی بدون نیاز به دسترسی WIRELESS بتوانند با یکدیگر مرتبط شوند. در نتیجه به راحتی می توان بین کامپیوتر، موبایل و تلویزیون اتصال برقرار کرده و با استفاده از سیستم BLU-RAY ال جی دیگر نیازی به خط اینترنت نداشت.

همچنین این سینمای خانگی با قابلیت DLNA خود این امکان را به مصرف کننده می دهد که به راحتی فایل های متنوع موجود در کامپیوتر و گوشی موبایل خود را از طریق بی سیم رد و بدل کرده و از آنها لذت ببرد.

آریانا همچنین دارای کیفیت صدای منحصر به فرد صدای ۱۰۰۰ وات ۱/۴ کاناله، واقعی و زنده است. ضمن اینکه با استفاده از HDMI بینندگان می توانند از تصاویری واقعی با کیفیت FULL HD با وضوح و شفافیت بیشتر لذت ببرند.

آریانا همچنین قابلیت پشتیبانی از فایل های متنوع با فرمت هایی مانند MKV،DIVX HD ،JPEG ،WMA ، MPEG2،DTS-CD ،BD-R/RE و AVC HD را نیز داراست.

این دستگاه همچنین قابلیت نورپردازی در بلندگوها را داشته و از هارددیسکی خارجی تا ظرفیت چهار ترابایت پشتیبانی می کند. سیستم صدای خودکار این تلویزیون هم tv ez sound set up است.

تجهیز به دو ورودی USB با قابلیت ضبط صدای مستقیم، دسترسی به گالری صدای ال جی، دسترسی به شبکه های اینترنتی داخلی و خارجی و… از سایر ویژگی های این دستگاه سینمای خانگی جدید است. همچنین سایر مشخصات این محصول به شرح ذیل می باشد.

farzadmaham
27-03-2011, 19:32
فقط توجه داشته باشيد بنده جزء تنها افراد اين پست هستم كه سيستم سينمايي HD دارم! به پستهاي گذشته مراجعه كنيد تصاوير سيستم و ارشيو بلوريهاي اورجينال بنده رو ميبينيد!
هر توع آمپلي فايري حتي به بدي اين مدل ارزون پايونير شما وقتي پورت HDMI داره ميتونه صدا و تصوير انتقال بده! پس نقش مدار تصوير در اين رسورها چيه؟
و ديگر هيچ....

توجیه درسته.:31:

Pejman3
27-03-2011, 20:07
و ديگر هيچ....

من اولاً از دوستان می خوام که یه کم رعایت کنند حتی اگه کسی اطلاعات غلطی داشت به منظور کمک به دیگران اینجاست و قصد مردم آزاری که نداره و استفاده از کلماتی مثل اراجیف و از این دست چندان درست نیست.

راستش من با 320 کار نکردم ولی اولاً تا اونجایی که من می دونم 320 هم مثل مدل قبلیش 319 دیکودر صدای HD نداره و شما به جز استفاده از کانکشن های آنالوگ راه دیگه ای برای شنیدن صدای HD ندارین.(این در صورتیه که سورس شما دارای خروجی مجزای آنالوگ 5.1 یا 7.1 باشه که الان کمتر پلیری رو با این خروجی پیدا می کنید.)

در مورد اینکه اصلاً ورودی HDMI پایونیر 320 قابلیت انتقال صدا رو نداشته باشه چندان مطمئن نیستم -البته امکانش هست حدود دو سه سال پیش هم یه آمپ دنون که مدلش رو یادم نیست گرفتم که همین جوری بود- ولی بعید می دونم که 320 هم همین جوری باشه این جوری دیگه پایونیر خیلی کم گذاشته برای این آمپش
در ضمن اون قسمتی که پیمان هم گذاشته بود از دفترچه راهنمای آمپ تایید کننده صحبت هاش بود.

davood-d
27-03-2011, 20:10
توجیه درسته.:31:

تشكر براي يادآوري اشتباه تايپي:)

Pejman3
27-03-2011, 20:23
تشكر براي يادآوري اشتباه تايپي:)

فقط توجه داشته باشيد بنده جزء تنها افراد اين پست هستم كه سيستم سينمايي HD دارم!
فقط توجه داشته باشيد بنده جزء معدود افراد اين تاپیک كه سيستم سينمايي HD داره هستم!

این جوری بهتره.

joopin
27-03-2011, 23:15
سلام

دوستان سینمای خانگی داریم که کل اسپیکر هاش بی سیم باشه؟ یا فقط دو تا اسپیکر عقبی اینطوره!! اصلا سینمای خانگی هست که بجز اسپیکرهای عقبی ، جاهای دیگشم بی شیم باشه؟(جز ریموتش البته LOL )

ممنون

nimakh
27-03-2011, 23:28
و ديگر هيچ....
با سلام به همه دوستان عزیز
من تقریبا تمام این تاپیک رو دنبال کردم و مطالب زیادی یاد گرفتم و جا داره همین جا از همه دوستانی که با حوصله دانسته های خودشون رو در اختیار بقیه قرار دادن تشکر کنم. و سعی کردم اگر واقعاً جواب سوالی رو پیدا نکردم سوال بپرسم
ولی افرادی هم پیدا میشن که نه اطلاعات کافی دارند نه حاضرند اطلاعات جدید کسب کنند نه حرف دیگران رو قبول دارند و سعی دارند حرف اشتباه خودشون رو به هر صورت و با هر لحنی بیان کنند.
من نه پایونیر دارم و نه ازش خوشم میاد ولی برای اینکه این تاپیک پر محتوی بمونه و مفید باشه یک جستجویی کردم و در کمتر از دو دقیقه این مطلب رو پیدا کردم که مطمئناً اگر بعضی از دوستان هم این کار رو کرده بودند نیازی به دو صفحه پست بی مورد نبود.

همینطور که در کاتالوگ VSX-RS320 میبینید اگر دستگاهی به ورودی HDMI متصل بشه برای شنیدن صدای اون نیاز به کابل صوتی مجزا می باشد و بدون آن صدایی شنیده نخواهد شد.
با تشکر

nimakh
27-03-2011, 23:34
سلام

دوستان سینمای خانگی داریم که کل اسپیکر هاش بی سیم باشه؟ یا فقط دو تا اسپیکر عقبی اینطوره!! اصلا سینمای خانگی هست که بجز اسپیکرهای عقبی ، جاهای دیگشم بی شیم باشه؟(جز ریموتش البته LOL )

ممنون

ظاهرا این مدل داره

arash_a59
28-03-2011, 00:21
با سلام خدمت دوستان و اساتید
من یک سینمای خانگی خریداری کردم که ورودی اپتیکال داره از طرفی تلوزیونم خروجی اپتیکال داره(digital audio Out) به موازات سینما خانگی ، ----- و ایکس باکس هم به تلوزیون وصل هست( هر سه با کابل HDMI) ، قابل ذکر است که هم ----- و هم ایکس باکس قابلیت خروجی صدای دیجیتال دارند...حال کاری که من کردن این است که از خروجی اپتیکال تلوزیون به ورودی اپتیکال سینما خانگی وصل کردم تا ----- و ایکس باکس رو پوشش بده(که میده) حال سوال من اینه که آیا در این کاری که من کردم با اینکه مستقیم از ایکس باکس یا ----- به سینما خانگی ورودی دیجیتال بدم فرقی میکنه؟
ممنون میشم جواب بدید.

mehdi_vsgh
28-03-2011, 00:21
لوکسی LE 1000 74$ با کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض
تکویژن اچ دی 110 77$ با کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض
گیرنده برایت 77$ بدون کابل HDMI یک سال گارانتی تعویض
ایکس ویژن 131 75$ بدون کابل HDMI گارانتی تعمیر مادایران

همه اش یک کار برات میکنه! البته ایکس ویژن ثبات قیمت نداره و چک و چونه بزنی!(یکم اصفهانی شد!:31:) تا 70 تومان (قیمت خرید خود فروشنده:18: میتوانی بخری!) خودم با چشمهام دیدم چندین بار!

کابل HDMI حدود 7000 تومان به بالا
حالا کدوماشون بهترن؟

joopin
28-03-2011, 02:14
ظاهرا این مدل داره

ممنون....یعنی واقعا همه بلندگوهاش بی سیمه؟!!! دوستان کسی این مدل رو داره...؟راضیه؟ بلندگوهاش همه بی سیمه یا فقط عقبی ها..!!!؟

بازم واقعا مرسی

Armin.pal
28-03-2011, 07:42
با سلام و تشكر از شما بايد بگم كه منم همچين مشكلي رو داشتم ولي ديروز طبق روش شما عمل كردم و جواب گرفتم . اينجوري از هزينه كردن حداقل 80 تومن خلاص شدم ( فروشگاه راستين كابل كواكسيال رو 45 و hdmi رو 35 تا 45 ميده ) خلاصه آقا گل گفتي دستت درد نكنه:10:

peymanucf
28-03-2011, 08:42
و ديگر هيچ....

با سلام
من فکر میکنم دوستان دیگه فروم جواب جناب davood-d رو دادن و خودشون با یکم گشتن تو اینترنت و گذاشتن وقت با ارزششون متوجه مطلب شدن.
بنده خصوصا از آقای nimakh تشکر میکنم که مطالب رو دنبال کردن و اونچه رو که صحیح و درسته بیان کردن.
فکر میکنم آدم بهتره بجای تعصب و پرخاش به دیگران ، منطقی هر حرفی رو گوش کنه و علمی جواب بده.
دوست عزیزمون میگن که اطلاعات بنده اشتباه هست، جهت روشن شدن سایر دوستان باید بگم این اطلاعات بنده نبوده و اطلاعات دفترچه خود دستگاهه . بهتره آقای davood-d هم لینکی رو که گذاشتم دنبال کنن و متوجه بشن که دارن ایراد از شرکت پایونیر میگیرن!!
بنده نه ادعایی دارم نه تعصب پایونیر رو دارم و فقط جهت روشن شدن دوستان این مطالب رو آوردم.
بحث ما هم در مورد دارایی های افراد و سابقشون نبود که وقتی گیر کنیم از اون استفاده کنیم . بهتره بجای هیاهو ایجاد کردن بحث منطقی کنیم. بنده هم برای حرفی که زدم ، مدرک اوردم، دیگه قضاوت به سایر دوستان خوبم تو فروم واگذار میکنم.
اضافه می کنم که با اینکه این مدل پایونیر ارزونه ولی با توجه به قابلیت هاش و نقاط ضعف و قوتش هنوزم از بعضی مدلهای بازاری بهتره. خوب یکی مثل دوستمون davood-d از سیستمهای حرفه ای تر استفاده میکنن، دلیل بر این نیست که سایر سیستمهای ارزونتر بد باشن، بنظر من هر سیستمی با توجه به جایگاهش باید مقایسه بشه نه اینکه کلا رد بشه. امیدوارم دوستان دیگه هم نظر بدن.

nimakh
28-03-2011, 08:46
با سلام خدمت دوستان و اساتید
من یک سینمای خانگی خریداری کردم که ورودی اپتیکال داره از طرفی تلوزیونم خروجی اپتیکال داره(digital audio Out) به موازات سینما خانگی ، ----- و ایکس باکس هم به تلوزیون وصل هست( هر سه با کابل HDMI) ، قابل ذکر است که هم ----- و هم ایکس باکس قابلیت خروجی صدای دیجیتال دارند...حال کاری که من کردن این است که از خروجی اپتیکال تلوزیون به ورودی اپتیکال سینما خانگی وصل کردم تا ----- و ایکس باکس رو پوشش بده(که میده) حال سوال من اینه که آیا در این کاری که من کردم با اینکه مستقیم از ایکس باکس یا ----- به سینما خانگی ورودی دیجیتال بدم فرقی میکنه؟
ممنون میشم جواب بدید.
سلام اولا که مبارکتون باشه بعد نمیدونم مارک تلویزیون و سینماتون چیه ولی معمولاً خروجی اپتیکال تلویزیون فقط در حالتی که تیونر دیجیتال یا فایلی که از usb تلویزیون پخش بشه صدای 5.1 داشته باشه منتقل میکنه و صدای ورودی های HDMI رو فقط به صورت دو کانال از خروجی اپتیکال تلویزیون میفرسته و برای داشتن صدای دالبی از ----- یا ایکس باکس باید آنها رو مستقیم به ورودی اپتیکال سینما وصل کنید. این توضیح کاتالوگ سامسونگ است

من هم مثل شما با چد تا خروجی اپتیکال و یک ورودی اپتیکال سینما در گیر بودم و این روش به دلیلی که گفتم جواب نداد , جابجا کردن دائم کابل اپتیکال هم خیلی دردسر داره و مجبور شدم از کلک مرغابی دیگه ای استفاده کنم

peymanucf
28-03-2011, 09:29
لطفا اگر به سيستم RS33 و پلير 420 پايونير دسترسي داريد SET UP اونو برام بفرستيد.

سلام دوست من
یکم جستجو کردم در مورد پلیر 420 متوجه شدم که این پلیر کلا دو نوع داره:
یکی مدل خاورمیانه ای و شمال آفریقا و یکی دیگه مدل جنوب شرقی آسیا ست.
تو مدل خاورمیانه فقط یک پورت صدای دیجیتال (کواکسیال) موجوده اما تو مدل جنوب شرقی آسیایی هر دو پورت اوپتیکال و کواکسیال موجوده.
اینم لینک تفاوتشون:

بنظرم تنها راهت همون استفاده از کابل کواکسیال برای انتقال صدا به آمپ هستش.
با تشکر
پیمان

EDES
28-03-2011, 10:32
با سلام از اونجایی که تاپیک مورد نظر من يعني پيدا كردن راه حل دوم براي گرفتن صدا از آمپ VSX-RS320 ناخواسته تبديل به بحث در مورد کابلهاي hdmi شد گفتم بد نيست با استفاده از كامنتي كه در اين رابطه در يكي از سايتها ديدم یک آگاه سازی كلي در این مورد انجام بدم تاکسایی که قصد خريددارند با هزينه كردن پول زيادي كه لزومي هم نداره ضرر نکنند هر چند ميدونم ميبايست در تاپيك جدا گانه اي اين بحث انجام ميشد .

1- کابل اورجینال با فله ای و با تقلبی فرق میکنه؟ 100 درصد ولی از اونجایی که فرقش هنگام دیدن تصاویر فول اچ دی مشخص میشه بايدگفت که واسه ایرانیا عملا فرقی نمیکنه مگه اينكه سورسهاي اوريجنال هميشه در دسترس باشند

2-چطوری بفهميم که کابلی که قصدخريد اونو داريم اورجیناله؟ خیلی راخت شما با یک سرچ ساده تو شاپهای بزرگ مثل amazon تصویر و مدل کابل مدنظرتون رو تطبیق بدید وتعداد ستاره های کابل مورد نظر و بنچمارکها رو هم در نظر بگیرید
Amazon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3-اگر کابل مورد نظرم که سرچ کردم تو گوگل نبود یا تو شاپ های بزرگ هم این مدل پیدا نشد کابل قلابیه؟ قلابی نیست ولی مطمئن باشید کیفیت لازم رو نداره یا از تو جعبه دستگاهایی مثل دی وی دی - کارت گرافیک-ال سی دی و ... بوده و توسط فردی برداشته شده و جدا فروخته میشه

4- کیفیت کابل های جز متعلقات جعبه محصولات چطوره؟ متوسط رو به پایین-این مدل کابل ها بیشترین هماهنگی رو با وسیله مربوطه دارن و مورد تایید شرکت هستند ولی از نظر کیفیت دقیقا مثل این میمونه شما بخوای فنی که تو باکس cpu هستش رو با یک مدل معمولی کولر مستر مقایسه کنی حالا مدلای رده بالا بماند. حدود یک ماه پیش کارت گرافیک 4890 سافایر برای یکی از آشنایان خریدم بعد دیدم مثل همیشه کابل hdmi نداره بعد از یکی از همکارها که تو یونیکام کار میکنه پرسیدم چرا ؟گفتش که کابلهای wieson ورژن 1.3a که تو سافایر ها بود مشکل انتقال صدای 1به 7 کانال داره واسه همین همه رو پس دادیم و قراره بجاش کابلای دیگه بگیریم که احتمالا شرکت اونا رو جدا میده تو بازار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا ممکنه ماها هیچ وقت متوجه این مشکل نشیم چون هممون حداکثر 1به5 دالبی داریم و کسی 1به7 معمولا نداره

5-مهمترین مسئله موقع خرید کابل hdmi چیه؟ شما باید حتما ورژن کابل مورد نظر رو در نظر بگیرید این مورد از اورجینال بودن کابل 100درصد مهم تره. برای مثال : 1.3a , 1.3b ,1.3c ,1.4 ,... که درحال حاضر جدیدترین و بهترینشون 1.4 که تازه اومده که خیلی هم گرونه ولی کسایی که اینو میخرن 100درصد آینده نگر ترند چون این ورژن از کابل 1600p رو هم علاوه بر 1080 ساپورت میکنه ولی 1.3 حداکثر تا 1080 رو ساپورت میکنه .ورژن های قدیمی تر از 1.3 مثل 1.2 و غیره رو هم که اصلا طرفش نرید چون اونا دیگه اره.حتی خریدن 1.3a هم اشتباهه حالا میخواد هرچه قدر هم که اورجینال باشه تکنولوژیش ماله سال 2007 هستش!

6-شیلد روی کابل که بعضی دارن و بعضی ندارن چیه؟ شیلد خیلی مورد مهمی هستش که تاحد زیادی از پارازیت (تاثیر سایر وسایل ) و زخمی شدن و تحت فشار بودن کابل جلوگیری میکنه و... ولی بعضی کابلای اورجینالم این مورد رو ندارن یا داخلی طراحیش میکنن یا راه دیگه ای برای جلوگیری از پارازیت دارن یا ...
7- طول موثر كابل خيلي مهمه چون هر چقدر طول اون زياد بشه امكان تأثير پارازيتهاي مخرب روي اون بيشتره . پس سعي كنيد بر اساس نياز واقعي تون خريد كنيد نه بيشتر
خلاصه مطلب اگر میخواین کابل hdmi برای مسایل روزمره و گاهی دیدن فیلمهای فول اچ دی و اچ دی بخرید حتما ورژن کابل و داشتن شیلد رو در نظر بگیرید.اورجینال بودن خیلی مهم نیست چون فکر نمیکنم کسی حوصله تطبیق عکس داشته باشه.و حتی الامکان از آدم مطمئن بخرید
هیچ گاه بالای 15تومان پول ندید مگر این خواستید ورژن 1.4 بخرید چون من با چشم خودم دیدم که کابل قلابی رو تو جمهوری به اسم اصل 40تومان قالب کردن به یه بنده خدا درصورنی که کابل ورژنش 1.3a بود و شیلد هم نداشت وکلا شاید 7تومان هم نمی ارزید.

ضمنا چون ما شاید نام یک برند رو نشنیدیم دلیل بر اینکه قلابیه یا اورجینال نیستش نمیشه پس همیشه اول تحقیق كنيد بعد خريد كنيد
در آخر هم پيشنهاد من به دوستان اينه كه با توجه به ورود سريع انواع تكنولوژيهاي جديد علي الخصوص در زمينه سيگنالهاي صوتي و تصويري ، بهتره حتي المقدور آخرين ورژن كابل يعني 1.4 رو خريداري كنيد تا در يك مقطع زماني نسبتاً زياد مجبور به تعويض اون نشيد

Rangchian
28-03-2011, 11:01
با سلام
لطفا كسي ميتونه كمك كنه من از خروجي تلويزيون به ورودي ريسيور پايونير وصل كرده ام ولي صدايي از ريسيور ندارم چكار مي شود كرد؟

EDES
28-03-2011, 11:13
با سلام
لطفا كسي ميتونه كمك كنه من از خروجي تلويزيون به ورودي ريسيور پايونير وصل كرده ام ولي صدايي از ريسيور ندارم چكار مي شود كرد؟
لطفا توضيح بيشتري در مورد مدل رسيورتون وكابلي كه استفاده كردي همچنين ترمينالهايي كه كانكشنها رو وصل كردي بديد

poonel
28-03-2011, 11:35
من دنبال اسپیکر 5.1 با ورودی دیجیتال یا HDMI می گردم که ایستاده نباشه. میخوام وصلش کنم به پلاسما.
رو اینترنت هر چی گشتم اسپیکر با کیفیت و مارک داری پیدا نکردم. بودجه ام تاحدود 500 تومنه.لطفا راهنمایی کنید.:11:

.

ALIREZA740
28-03-2011, 11:56
با سلام
دوستان من از کجا می توانم سینمای دنون 391تهیه کنم .
فروشگاه اینترنتی داشته باشه که خیلی عالی می شه.

lvl573
28-03-2011, 12:21
با سلام

دوستان منم مي خوام اين مدل رو تهيه كنم راهنمايي كنيد لطفا...

Pejman3
28-03-2011, 14:56
با سلام

هم نمایندگی جم 88826086 و هم فروشگاه آکوستیک 66734936 موجود دارند.

Pejman3
28-03-2011, 16:29
1- کابل اورجینال با فله ای و با تقلبی فرق میکنه؟ 100 درصد ولی از اونجایی که فرقش هنگام دیدن تصاویر فول اچ دی مشخص میشه بايدگفت که واسه ایرانیا عملا فرقی نمیکنه مگه اينكه سورسهاي اوريجنال هميشه در دسترس باشند

2-چطوری بفهميم که کابلی که قصدخريد اونو داريم اورجیناله؟ خیلی راخت شما با یک سرچ ساده تو شاپهای بزرگ مثل amazon تصویر و مدل کابل مدنظرتون رو تطبیق بدید وتعداد ستاره های کابل مورد نظر و بنچمارکها رو هم در نظر بگیرید

3-اگر کابل مورد نظرم که سرچ کردم تو گوگل نبود یا تو شاپ های بزرگ هم این مدل پیدا نشد کابل قلابیه؟ قلابی نیست ولی مطمئن باشید کیفیت لازم رو نداره یا از تو جعبه دستگاهایی مثل دی وی دی - کارت گرافیک-ال سی دی و ... بوده و توسط فردی برداشته شده و جدا فروخته میشه

4- کیفیت کابل های جز متعلقات جعبه محصولات چطوره؟ متوسط رو به پایین-این مدل کابل ها بیشترین هماهنگی رو با وسیله مربوطه دارن و مورد تایید شرکت هستند ولی از نظر کیفیت دقیقا مثل این میمونه شما بخوای فنی که تو باکس cpu هستش رو با یک مدل معمولی کولر مستر مقایسه کنی حالا مدلای رده بالا بماند. حدود یک ماه پیش کارت گرافیک 4890 سافایر برای یکی از آشنایان خریدم بعد دیدم مثل همیشه کابل hdmi نداره بعد از یکی از همکارها که تو یونیکام کار میکنه پرسیدم چرا ؟گفتش که کابلهای wieson ورژن 1.3a که تو سافایر ها بود مشکل انتقال صدای 1به 7 کانال داره واسه همین همه رو پس دادیم و قراره بجاش کابلای دیگه بگیریم که احتمالا شرکت اونا رو جدا میده تو بازار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا ممکنه ماها هیچ وقت متوجه این مشکل نشیم چون هممون حداکثر 1به5 دالبی داریم و کسی 1به7 معمولا نداره

5-مهمترین مسئله موقع خرید کابل hdmi چیه؟ شما باید حتما ورژن کابل مورد نظر رو در نظر بگیرید این مورد از اورجینال بودن کابل 100درصد مهم تره. برای مثال : 1.3a , 1.3b ,1.3c ,1.4 ,... که درحال حاضر جدیدترین و بهترینشون 1.4 که تازه اومده که خیلی هم گرونه ولی کسایی که اینو میخرن 100درصد آینده نگر ترند چون این ورژن از کابل 1600p رو هم علاوه بر 1080 ساپورت میکنه ولی 1.3 حداکثر تا 1080 رو ساپورت میکنه .ورژن های قدیمی تر از 1.3 مثل 1.2 و غیره رو هم که اصلا طرفش نرید چون اونا دیگه اره.حتی خریدن 1.3a هم اشتباهه حالا میخواد هرچه قدر هم که اورجینال باشه تکنولوژیش ماله سال 2007 هستش!

6-شیلد روی کابل که بعضی دارن و بعضی ندارن چیه؟ شیلد خیلی مورد مهمی هستش که تاحد زیادی از پارازیت (تاثیر سایر وسایل ) و زخمی شدن و تحت فشار بودن کابل جلوگیری میکنه و... ولی بعضی کابلای اورجینالم این مورد رو ندارن یا داخلی طراحیش میکنن یا راه دیگه ای برای جلوگیری از پارازیت دارن یا ...
7- طول موثر كابل خيلي مهمه چون هر چقدر طول اون زياد بشه امكان تأثير پارازيتهاي مخرب روي اون بيشتره . پس سعي كنيد بر اساس نياز واقعي تون خريد كنيد نه بيشتر
خلاصه مطلب اگر میخواین کابل hdmi برای مسایل روزمره و گاهی دیدن فیلمهای فول اچ دی و اچ دی بخرید حتما ورژن کابل و داشتن شیلد رو در نظر بگیرید.اورجینال بودن خیلی مهم نیست چون فکر نمیکنم کسی حوصله تطبیق عکس داشته باشه.و حتی الامکان از آدم مطمئن بخرید
هیچ گاه بالای 15تومان پول ندید مگر این خواستید ورژن 1.4 بخرید چون من با چشم خودم دیدم که کابل قلابی رو تو جمهوری به اسم اصل 40تومان قالب کردن به یه بنده خدا درصورنی که کابل ورژنش 1.3a بود و شیلد هم نداشت وکلا شاید 7تومان هم نمی ارزید.

ضمنا چون ما شاید نام یک برند رو نشنیدیم دلیل بر اینکه قلابیه یا اورجینال نیستش نمیشه پس همیشه اول تحقیق كنيد بعد خريد كنيد
در آخر هم پيشنهاد من به دوستان اينه كه با توجه به ورود سريع انواع تكنولوژيهاي جديد علي الخصوص در زمينه سيگنالهاي صوتي و تصويري ، بهتره حتي المقدور آخرين ورژن كابل يعني 1.4 رو خريداري كنيد تا در يك مقطع زماني نسبتاً زياد مجبور به تعويض اون نشيد

1- کابل اورجینال با قلابی فرق می کنه ولی به نظرم دوستانی هم که از سورس های بی کیفیت استفاده می کنند بهتره از کابلهای اورجینال استفاده کنند چون بعضی از کابلهای قلابی مشکلات زیادی از قبیل اتصالی و قطعی و تداخل کانکشن و ... دارند که علاوه بر قطع کلی تصویر می تونه باعث صدمه دیدن وسایل صوتی و تصویریتون بشند.
البته من قبلاً یه تاپیک ایجاد کردم که فرقی بین کابلهای اورجینال (مارک دار) و کابلهای HighEND (مثل Monster, WireWorld,Audio Quest) هست یا نه که من همچنان بر این عقیده هستم که فرقی ندارند البته با بعضی از اساتید هم همچنان در این مورد اختلاف نظر داریم. اگه به اون تاپیک برید بحث کاملش رو می بینید.

2-از اونجایی که اکثر شرکت ها محصولات خودشون رو با مدل ها و مارکهای تجاری متفاوتی تو بازارهای اروپا و آمریکا و خاور میانه عرضه می کنند بیشتر موقع ها سرچ توی سایتهای آمریکا چندان کارساز نیست. ضمن اینکه چون محصولات ریمارک و قلابی دقیقاً مثل اصل ساخته می شه نمی شه از روی دیدن عکس متوجه اصل یا قلابی بودنش شد مگر اینه هر دو رو ببینید و بتونید متریال و کیفیت ساختش رو با هم مقایسه کنید.

3-تحلیل این مورد هم چندان منطقی نیست.

4-کابل هایی هم که همراه بعضی محصولات معتبر عرضه می شه به نظرم متوسط رو به بالاست همچنین کابلی که با یه دی وی دی چینی عرضه میشه با کابل هایی که بعضاً روی محصولات Reference بصورت هدیه ارائه می شه از زمین تا آسمون متفاوته.

5-کابل HDMI 1.3 می تونه تا 1600p رو ساپورت کنه و کابل HDMI 1.4 تا 2K رو ساپورت می کنه.

دوست عزیز اگه از فونت استاندارد ویه رنگ بهتر هم استفاده کنید فکر می کنم بهتر و خواناتر باشه.

lvl573
29-03-2011, 06:58
هم نمایندگی جم 88826086 و هم فروشگاه آکوستیک 66734936 موجود دارند.

پژمان جان من قبل عيد كه زنگ زدم 391 نداشتند.... فقط مدل 1311 رو داشتند كه 700 قيمت داشت...

الان آوردند ؟؟؟ قيمت 391 چنده ؟؟؟

Pejman3
29-03-2011, 11:55
پژمان جان من قبل عيد كه زنگ زدم 391 نداشتند.... فقط مدل 1311 رو داشتند كه 700 قيمت داشت...

الان آوردند ؟؟؟ قيمت 391 چنده ؟؟؟

ببینید من نگاه کردم کلاً هیچ فرقی بین 391 و 1311 پیدا نکردم مشخصات دقیقاً یکیه البته به من گفتند که 1311 جدیدتره ولی من که چیز جدیدی توش پیدا نکردم فقط اونی که من فهمیدم اینه که 1311 همون 391 هست که توی بازار آمریکا با این نام عرضه میشه.

lvl573
29-03-2011, 12:53
سلام

پژمان جان يك مدل سينما خانگي معرفي كن تا 400 تومان .... اين 391 و 1311 هزينش برام زياده...مرسي

من مي خواستم اسپيكر z5500 لاجتيك بگيرم 450 تومان...دوستان گفتند 391 دنون بگيرم با اين قيمت...چه جوريه؟؟؟

يه سينما خانگي معرفي كنيد در حد z5500 ممنون ميشم در ضمن از كجا تهيه كنم؟؟؟

narges2
29-03-2011, 13:06
با سلام من ديروز مذل rs3tb را 795000 تومان گرفتم ايا سيستم خوبي است

Pejman3
29-03-2011, 13:33
سلام

پژمان جان يك مدل سينما خانگي معرفي كن تا 400 تومان .... اين 391 و 1311 هزينش برام زياده...مرسي

من مي خواستم اسپيكر z5500 لاجتيك بگيرم 450 تومان...دوستان گفتند 391 دنون بگيرم با اين قيمت...چه جوريه؟؟؟

يه سينما خانگي معرفي كنيد در حد z5500 ممنون ميشم در ضمن از كجا تهيه كنم؟؟؟

JVC TH-D5 به نسبت قیمت صدای خیلی خوبی داره فکر کنم الان حدود 440 باشه
من صداش رو شنیدم باس خیلی نرم و قوی و تفکیک خوبی داره در کل به نظرم آمپش توی سینما خانگی های هم ردش واقعاً قوی تره بد نیست برید صداش رو از نزدیک بشنوید فکر کنم خوشتون بیاد

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

با سلام من ديروز مذل rs3tb را 795000 تومان گرفتم ايا سيستم خوبي است

مبارکتون باشه بله سیستم خوبیه

amir.blue2
29-03-2011, 15:12
سلام
من یک سینما خانگی پاناسونیک دارم مدل pt980
حالا من نمیدونم که تنظیمات صوتی رو چجوری فعال کنم
این قابلیت ها رو داره
1:standard
در این حال تنها 2 بلند گو صدا دارد
2:multichannel
در این حال تنها 4 بلند گو صدا دارد و بلند گو وسط صدا ندارد((صدای دو بلندگو Surround بسیار عالی می باشد))
3:streeo
4:dolby plate music
در این حال تنها 5 بلند گو صدا دارد بیس بسیار قوی می باشد ((صدای دو بلندگو Surround بسیار ضعیف و کم می باشد))
5:dolby plate movie
در این حال تنها 5 بلند گو صدا دارد بیس بسیار ضغیف می باشد ((صدای دو بلندگو Surround بسیار ضعیف و کم می باشد))
6:s/srd
در این حال تنها 5 بلند گو صدا دارد بیس بسیار بسیار ضغیف می باشد ((صدای دو بلندگو Surround بسیار ضعیف و کم می باشد))
حالا به نظر شما من نمیتونم که کاری کنم که صدای اسپیکر Surround عالی باشد و بلندگوی وسط نیز صدا دهد
اخه می خواهم باهاش موزیک گوش بدم و نمی خوام فیلم ببینم
پ.ن:کاری با تنظیمات بیس یا اگولایزر ندارم

Rangchian
29-03-2011, 19:55
با سلام
دستگاه پايونير مدل HTP-ES3TB و ريسيور مدل VSX-420-K, AV Receiver و از خروجي تلويزيون به ورودي ريسيور وصل كرده ام ولي صدا ندارم
با تشكر

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

لطفا توضيح بيشتري در مورد مدل رسيورتون وكابلي كه استفاده كردي همچنين ترمينالهايي كه كانكشنها رو وصل كردي بديد

با سلام
دستگاه پايونير مدل HTP-ES3TB و ريسيور مدل VSX-420-K, AV Receiver و از خروجي تلويزيون به ورودي ريسيور با كابل Av معمولي وصل كرده ام ولي صدا ندارم
با تشكر

fafarnana
29-03-2011, 21:50
سلام دوستان
عید شما مبارک.
کسی قیمت SONY Blu Ray مدل BDV-E970W و DVD مدل DAV-DZ810 را دارد؟ من بیشتر دنبال یک سینمای خانگی جهت اتصال به تلویزیون سونی مدل 46NX700 میگردم و برام بیشتر کیفیت صدا مهمه.
مرسی

EDES
30-03-2011, 08:39
[QUOTE]

در صورتيكه TV شما خروجي اپتيكال داره بهتره از كابل اپتيكال براي اتصال TV به رسيور و همچنين كابل كواكسيال جهت ارتباط پلير با رسيور استفاده كنيد ( پلير 420 فقط داراي خروجي كواكسيال است ) در اينصورت در خروجي صداي ديجيتال خواهيد داشت .از كابل HDMI هم جهت انتقال تصاوير HD استفاده كنيد .
اما در صورتيكه TV شما خروجي اپتيكال نداشت ميبايست با استفاده از كاتالوگ اتصالات ميان TV، رسيور و پليرتون رو برقرار كنيد و در صورتيكه باز هم در خروجي صدا نداشتيد مراحل زير را دنبال كنيد :
كليد BD رو روي ريموت كنترلتون فشار دهيدسپس كليد SIGNAL SEL رو بصورت متوالي بزنيد تا 01 يا A انتخاب شود در اينحالت در خروجي صداي آنالوگ خواهيد داشت . نتيجه را اطلاع دهيد .
پيروز باشيد .

lvl573
30-03-2011, 10:01
من صداش رو شنیدم باس خیلی نرم و قوی و تفکیک خوبی داره در کل به نظرم آمپش توی سینما خانگی های هم ردش واقعاً قوی تره بد نیست برید صداش رو از نزدیک بشنوید فکر کنم خوشتون بیاد

پژمان جان از راهنمايت ممنونم

من مشخصات لاجتيك 5500 رو كه با هم مقايسه ميكنم...يه توضيحي برام بده..مخصوصا فرق dts با dts96/24...مرسي

Dolby® Digital / DTS / Dolby Pro Logic II : ا JVC TH-D5

z5500 : Dolby Digital, DTS, and DTS®, 96/24 soundtracks- Dolby Pro Logic II

در ضمن من مي خوام براي فيلم ديدن از مديا پلير(h.d.d player) استفاده كنم... دي وي دي پلير زيلد بكارم نمياد...

من امكان شنيدن صداي اين دو از نزديك رو ندارم...شهرستان ما هيچكدوم اينا پيدا نميشه....

با اين تفاصير شما چي پيشنهاد ميكنيد...چيكار كنم..كدوم رو بگيرم..؟؟؟

joopin
30-03-2011, 10:51
ممنون....یعنی واقعا همه بلندگوهاش بی سیمه؟!!! دوستان کسی این مدل رو داره...؟راضیه؟ بلندگوهاش همه بی سیمه یا فقط عقبی ها..!!!؟

بازم واقعا مرسی

برادران محترم! کسی نبود به این بی نوای بی سواد کمکی بکنه؟ یعنی این محصول در این حد آشغاله؟ که کسی حرفی هم نمی زنه..؟ این بی سیم بودنش کلا اذیت نمی کنه؟

---------- Post added at 05:21 AM ---------- Previous post was at 05:16 AM ----------

ظاهرا این مدل داره

اینا بقیش اینجاس....

Pejman3
30-03-2011, 11:41
سلام
من یک سینما خانگی پاناسونیک دارم مدل pt980

حالا من نمیدونم که تنظیمات صوتی رو چجوری فعال کنم
این قابلیت ها رو داره
1:standard
2:multichannel
در این حال تنها 4 بلند گو صدا دارد و بلند گو وسط صدا ندارد((صدای دو بلندگو Surround بسیار عالی می باشد))

حالا به نظر شما من نمیتونم که کاری کنم که صدای اسپیکر Surround عالی باشد و بلندگوی وسط نیز صدا دهد
اخه می خواهم باهاش موزیک گوش بدم و نمی خوام فیلم ببینم
پ.ن:کاری با تنظیمات بیس یا اگولایزر ندارم

فکر کنم همون حالت Multichannel بهترین حالتش باشه به غیر از موزیک هایی که بصورت 5.1 ضبط شدن و روی DVDA هستند اگر شما بخواین موزیک استریو رو با حالت Speaker Fill یا هر حالت دیگه ای از تمام 5 کانال گوش بدین به خاطر اینکه سیستم تمامی کانالها رو با هم مخلوط می کنه کیفیت صدا به شدت پایین می یاد.

Pejman3
30-03-2011, 11:49
برادران محترم! کسی نبود به این بی نوای بی سواد کمکی بکنه؟ یعنی این محصول در این حد آشغاله؟ که کسی حرفی هم نمی زنه..؟ این بی سیم بودنش کلا اذیت نمی کنه؟

---------- Post added at 05:21 AM ---------- Previous post was at 05:16 AM ----------

اینا بقیش اینجاس....

این مدل سینما خانگی همه بلندگو هاش بیسیم هست ولی من نمی تونم اینو توصیه کنم با توجه به قیمتش و با توجه به اینکه بلندگوهای بیسیم مشکلات زیادی مثل قابلیت نویز افتادن، مشکلات فراهم کردن برق و ... داره شما هیچ سیستم درست و حسابی هم نمی بینید که بیسیم باشه.
به هر حال اگه شما می خواید 100 % همه بلندگو ها بیسیم باشه این یکی از معدود انتخاب هاتون هست.

vhdarj
30-03-2011, 12:24
سلام خدمت دوستان
میخوام بک سینمای خانگی بلوری بگیرم ...خیلی گشتم وحالا بین اینا مردد هستم لطفا کمک کنید که یکی رو انتخاب کنم

panasonic
SC-BT735
SC-BT205

philips
HTS5590
HTS5580

lvl573
30-03-2011, 13:16
پژمان جان ببخشيد زياد سوال پرسيدم....

پست شماره 3489 من رو جواب ميدين...جا مونده...

Pejman3
30-03-2011, 13:29

پژمان جان از راهنمايت ممنونم

من مشخصات لاجتيك 5500 رو كه با هم مقايسه ميكنم...يه توضيحي برام بده..مخصوصا فرق dts با dts96/24...مرسي

Dolby® Digital / DTS / Dolby Pro Logic II : ا JVC TH-D5

z5500 : Dolby Digital, DTS, and DTS®, 96/24 soundtracks- Dolby Pro Logic II

در ضمن من مي خوام براي فيلم ديدن از مديا پلير(h.d.d player) استفاده كنم... دي وي دي پلير زيلد بكارم نمياد...

من امكان شنيدن صداي اين دو از نزديك رو ندارم...شهرستان ما هيچكدوم اينا پيدا نميشه....

با اين تفاصير شما چي پيشنهاد ميكنيد...چيكار كنم..كدوم رو بگيرم..؟؟؟

خواهش می کنم
DTS 96/24 یه فرمت از زیر مجموعه DTS هست که با اینکه مدت زیادی از معرفیش می گذره ولی تقریباً هیچ فیلمی ازش استفاده نمی کنه چون اگر بصورت 5.1 ضبط بشه فضای زیادی روی DVD می گیره و جای زیادی برای خود فیلم نمی مونه فقط تعداد انگشت شماری عنوان مثل شوی کوئین Queen Hits 1 , 2 با این فرمت هست که به صورت استریو ضبط شده نه 5.1 در حال حاظر هم دیگه کاملاً تحت الشعاع DTS-HD MA قرار داره و تقریباً فراموش شدست.
نمی دونم شاید JVC هم این فرمت رو ساپورت کنه.
دی وی دی پلیر حتی به عنوان یه امکان جانبی بالاخره بدون استفاده هم نیست فرض کنید یه فیلم رو می خرید یا می خواید فیلم عروسی یکی از آشناها رو ببینید یه جایی بدرد می خوره.
با این تفاصیر اگه نظر من رو می خواید یا بهتر بگم اگه من جای شما بودم یه 100 تومن هم می گذاشتم رو پولم JVC TH-D7 می گرفتم که نسبت به D-5 قوی تره و امکانات بیشتری هم داره مثل ساب اکتیو 20 سانتی بلندگوی فرانت 3 Way 2 Driver ورودی HDMI و ورودی خروجی کاملتر در ضمن به نظرم صداش از z5500 هم خیلی بهتره
این نظر منه و شاید شما مثل من فکر نکنید و اینکه خودتون از نزدیک مقایسه کنید بهتره.

arash_a59
31-03-2011, 00:31
سلام اولا که مبارکتون باشه بعد نمیدونم مارک تلویزیون و سینماتون چیه ولی معمولاً خروجی اپتیکال تلویزیون فقط در حالتی که تیونر دیجیتال یا فایلی که از usb تلویزیون پخش بشه صدای 5.1 داشته باشه منتقل میکنه و صدای ورودی های HDMI رو فقط به صورت دو کانال از خروجی اپتیکال تلویزیون میفرسته و برای داشتن صدای دالبی از ----- یا ایکس باکس باید آنها رو مستقیم به ورودی اپتیکال سینما وصل کنید. این توضیح کاتالوگ سامسونگ است

من هم مثل شما با چد تا خروجی اپتیکال و یک ورودی اپتیکال سینما در گیر بودم و این روش به دلیلی که گفتم جواب نداد , جابجا کردن دائم کابل اپتیکال هم خیلی دردسر داره و مجبور شدم از کلک مرغابی دیگه ای استفاده کنم
میشه بگید چه کلک مرغابی زدید؟؟؟

mhroozbeh
31-03-2011, 09:32
من یه سینما خانگی میخوام بگیرم
مدل خاص یا برند خاصی اگه مد نظر هست معرفی کنید
2 تا چیز برام مهمه.قیمتش مناسب باشه و در اصل من آدمی نیستم که اسپیکر ها رو روی آخرین درجه ولوم بزارم و مو سیقی گوش کنم. بیشتر جهت این می خوام بگیرم که بتونم سه تا دستگاهم رو بهش بزنم.360 PS3 PC
یعنی میخوام که از لحاظ پورت های ورودی کامل باشه و در عین حال قیمتش مناسب باشه چون نمی خوام زیاد هزینه کنم و یه کیفیت خوب برام کافیه.
در ضمن این رو هم می خواستم بدونم که آیا سینما خانگیی هست که روش دی وی دی پلیر نباشه؟ چون نیاز ندارم. البته من LCD تی وی ندارم و از مانیتور واسه تصویر گرفتن استفاده می کنم

mehdi_vsgh
31-03-2011, 10:37
یه سوال دیگه هم داشتم....
و اینکه از لحاظ ریموت کنترل کدوماشون قویتر هستن؟

ALIREZA740
31-03-2011, 11:58
با درود
دوستان دوربر 500 چه آمپلی فایری را پیشنهاد می کنید.اسم برند مهم نیست کیفیت وتفکیک صدا برام مهم هست حالا قیمت هم کمی بالاتر بود هم مهم نیست

Pejman3
31-03-2011, 13:25
با درود
دوستان دوربر 500 چه آمپلی فایری را پیشنهاد می کنید.اسم برند مهم نیست کیفیت وتفکیک صدا برام مهم هست حالا قیمت هم کمی بالاتر بود هم مهم نیست

Denon 1611 تقریباً 600 تومن
Yamaha 467 تقریباً 500 تومن

Pejman3
31-03-2011, 13:31
2 تا چیز برام مهمه.قیمتش مناسب باشه و در اصل من آدمی نیستم که اسپیکر ها رو روی آخرین درجه ولوم بزارم و مو سیقی گوش کنم. بیشتر جهت این می خوام بگیرم که بتونم سه تا دستگاهم رو بهش بزنم.360 PS3 PC
یعنی میخوام که از لحاظ پورت های ورودی کامل باشه و در عین حال قیمتش مناسب باشه چون نمی خوام زیاد هزینه کنم و یه کیفیت خوب برام کافیه.
در ضمن این رو هم می خواستم بدونم که آیا سینما خانگیی هست که روش دی وی دی پلیر نباشه؟ چون نیاز ندارم. البته من LCD تی وی ندارم و از مانیتور واسه تصویر گرفتن استفاده می کنم

قیمتش مناسب باشه یعنی چه حدودی؟
بله بدون دی وی دی هم سیستم هایی که آمپ جدا دارند هست

mhroozbeh
31-03-2011, 14:14
قیمتش مناسب باشه یعنی چه حدودی؟
بله بدون دی وی دی هم سیستم هایی که آمپ جدا دارند هست
نهایت دیگه 300 تومن

ALIREZA740
31-03-2011, 14:17
با تشکر از جواب شما
بین دنون 1611 وپایونر 1020 شما کدام را انتخاب میکنید

nimakh
31-03-2011, 23:04
میشه بگید چه کلک مرغابی زدید؟؟؟

از این وسیله استفاده کردم

3 in / 1 Out, Optical (Toslink) Digital Audio Selector

peyyyman
01-04-2011, 17:53
از این وسیله استفاده کردم

3 in / 1 Out, Optical (Toslink) Digital Audio Selector

درود

می شه بفرمائید این ترمینال رو چند خریدید و از کجا ؟

mhroozbeh
01-04-2011, 22:07
نهایت دیگه 300 تومن
منتظر جواب هستم!:31:

m2m2
02-04-2011, 09:48
سلام...سال نو مبارک....رهنمایی خواستم از دوستان....من یه سیستم سامسونگ max-20950 داشتم که در اثر نوسان برق هم برد پاورش سوخت هم برد امپلی ..بردمش واسه تعمییر 185تومن خرجش میشد منم بیخیالش شدم دیگه...ولی کلی باند سر دستم مونده که نمیدونم چیکارشون کنم....خواستم ببینم میشه دستگاهی گرفت که از باند و سابی که مونده استفاده کنم... کیفیت بانداش خیلی عالیه....هزینش هم کم باشه....ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

mhroozbeh
02-04-2011, 23:22
الو................
کسی نیست جواب ما رو هم بده؟!

fafarnana
03-04-2011, 10:41
سلام دوستان عزيز
اساتيد اهل فن يك لطفي بكنند و پست 3487 راجواب دهند.
مرسي

ALIREZA740
03-04-2011, 21:10
دوست عزیز
من تو تبریز سینمای خانگی e970 بلوری را 946 هزار قبل از عید چند تا فروختم با گارانتی بازرگانی ایران
وسینمای دیودی dz810 را هم 474 الان هم دارم این مدل چند تا هم بخواهید
در کل اگر کیفیت صدا تو سینمای سونی بگردید که من به شما مدل دو سال پیش fxg99 را پیشنهاد می کنم .در یک کلام بی نظیره قیمت ان هم 750 می فروختیم .الان هم فروشگاه چاره باز هم داره فکر کنم.

m2m2
03-04-2011, 23:46
ا نفر نیست جواب منو بده ؟ چیز زیاد سختی نپرسیدم ....پست 3506

dara_az
04-04-2011, 09:09
ا نفر نیست جواب منو بده ؟ چیز زیاد سختی نپرسیدم ....پست 3506

سلام دوست عزیز . بله با رعایت یک سری نکات فنی شما میتونی از این اسپیکر هات استفاده بکنی . البته من نمیدونم این سیستم شما سینمای خانگی هستش یا سیستم صوتی دیگه ای . اما به هر حال شما میتونی یک آمپ بگیری و این اسپیکر هات رو بهش وصل بکنی . فقط هنگام خرید آمپ باید به قدرت خروجی آمپ و قدرت باند هات و یک سری نگته های فنی دقت بکنی . اما اینطور که یک سری از دوستان میگفتند ساب های سینماهای تجاری مثل اینکه با این روش که شما یک آمپ جدا بگیری کار نمیکنه . چون ساب ها اینجور که من از صحبت های دوستان برداشت کردم دو سیستم اکتیو و پسیو (active - passive) دارند که باید چک بکنی ببینی ساب شما چجوریه و آمپی که میگیری چه سابی رو ساپورت میکنه .مثلا سابی که پسیو باشه به آمپی که ساب اکتیو رو ساپورت میکنه وصل کنی کار نمیکنه ! (من این قضیه رو خیلی وارد نیستم . حتما دوستان برات توضیح دقیق میدن)
آمپ هم اگه بخوای بخری دیگه مینیمم باید 300 تومن پول بدی . مثلا این مدل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه انتخاب با خودته که بدی تعمیر بکنند دستگاهت رو یا اینکه آمپ بگیری یا اینکه کلا از اول یک سیستم بهتر بگیری.

dara_az
04-04-2011, 09:32
سلام دوستان
عید شما مبارک.
کسی قیمت SONY Blu Ray مدل BDV-E970W و DVD مدل DAV-DZ810 را دارد؟ من بیشتر دنبال یک سینمای خانگی جهت اتصال به تلویزیون سونی مدل 46NX700 میگردم و برام بیشتر کیفیت صدا مهمه.
مرسی

سلام .
برای قیمت میتونید این لینک رو ببینید

شما حتما میخوایید بلوری باشه ؟
به نظر من اگه شما دسترسی به تعداد زیادی دیسک بلوری اریجینال داری و راحت میتونی فراهم کنی که خوب بلوری بگیر . اما در غیر اینصورت به نظر من خرید بلوری به صرفه نیست . میشه به جاش یدونه HD Player خرید و فیلم های بلوری رو از روی هارد اجرا کرد. ضمن اینکه تهیه فیلم های بلوری روی هارد به مراتب راحت تر و به صرفه تر از خرید دیسک اریجینال بلوری هستش . ( البته من خودم معتقدم که کیفیت اریجینال چیز دیگه ای هستش اما خوب با توجه به اینکه در ایران امکان تهیه بلوری و حتی DVD اریجینال بسیار سخت و محدود هستش به نظر من HD پلیر گزینه بهتریه )
اما در مورد قیمت و کارایی نسبت به قیمت : من نظر شخصی خودمو میگم و سلیقه ها متفاوته . اما من اگه بودم اینقدر پول پای این سیستم نمیدادم . با این پول شما میتونید خودتون یک سیستم خیلی بهتر و حرفه ای تر و قوی تر بگیرید. کاری که خیلی از دوستان اینجا انجام دادند و راضی هستند و میتونند تجربیاتشون رو در اختیارتون قرار بدند . شما اول باید تصمیم بگیری که حتما بلوری لازم دارید یا نه . سپس بودجتون رو مشخص کنید دوستان راهنمایی میکنند که چه سیستمی میتونید تهیه کنید.
حتما هم نباید چون تلویزیون شما سونی هستش سیستمتون هم سونی باشه . من خودم الان تلویزیونم سونیه . آمپ و پلیرم پایونیر هستش ! اسپیکر هام باز سونیه و هیچ مشکلی هم ندارم . لزومی نداره که همه از یک برند باشه.

dara_az
04-04-2011, 09:57

مانیتور شما قاعدتا باید فقط یک ورودی HDMI یا DVI داشته باشه . پس همزمان نمیتونید دو سه تا دستگاه رو بهش وصل کنید ( در مقایسه با TV که با توجه به تعدد پورت های ورودی این امکان رو داره) پس شما باید یک آمپ بگیری که حداقل دو تا ورودی HDMI داشته باشه که PS3 و XBOX رو بدی به آمپ و از آمپ با یک خروجی بدی به مانیتور . البته شما قیمتی که گفتی خیلی کمه ! شما فقط بخوای یک آمپ بخری که نسبتا خوب و قابل قبول باشه و این امکان رو هم داشته باشه باید حدود 300 تومن پول بدید فقط برای آمپ . بدون اسپیکر.
مگر اینکه از این سینماهای تجاری بگیری و صدای ps3 و XBOX رو از طریق کابلهای AV به صورت آنالوگ بدی به سینمات و برای تصویر هم هر دفعه هر دستگاهی رو که میخوای استفاده کنی وصل کنی به مانیتور . که سینماهای تجاری 300 تومنی هم اصلا به درد نمیخوره و پولتو دور ریختی . یه راه دیگه هم اینه که یک ست اسپیکر 5.1 کامپیوتر بگیری. کلا این 3 راه به نظر من رسید ! اما اگه حدود 200 دیگه بزاری رو 300 تومنت میتونی دنون 390 بگیری که خیلی خوبه . من صداش رو شنیدم واقعا نسبت به قیمتش عالی بود . آمپش هم دو تا ورودی HDMI داشت که کار شما رو راه میندازه.

---------- Post added at 10:57 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

مبارکتون باشه بله سیستم خوبیه

سلام پژمان جان .
این JVC رو دوستم داره و من صداش رو شنیدم . طبق حرف شما تفکیک خوب و باس قوی و نرمی داره . من از صداش خوشم اومد. هم تو گیم و هم تو موزیک که من صداش رو شنیدم به نظرم خوب بود .

red_love_persian
04-04-2011, 10:23
[QUOTE=mhroozbeh;5987265]ا منتظر جواب هستم!/QUOTE]

دوست عزیز با 300 تومن نمیتونی سینمای خانگی خوبی بگیری....:13:
به این سایت سر بزن مدل ها و قیمت ها رو ببین...:18:

من پیشنهاد میکنم بودجه خودتون رو بیشتر کنید...:10:

joopin
04-04-2011, 11:16
سلام دوستان
ایم کدل از ال جی خوبه؟
LG-HB 994 PK چرا اینقدر گرونه؟ چه انکاناتی داره؟ کسی داره این مدل رو؟

ظاهرش واسم جالبه

joopin
04-04-2011, 11:23
آیا تئاتر خانگی هم داریم که رکوردر هم باشه و ترجیحا جفت بلندگوهای عقبی بی سیم؟ مرسی

nemomovies
04-04-2011, 12:42
سلام دوستان
ایم کدل از ال جی خوبه؟
LG-HB 994 PK چرا اینقدر گرونه؟ چه انکاناتی داره؟ کسی داره این مدل رو؟

ظاهرش واسم جالبه

من این مدل را از یکی از دوستان شنیدم که واقعا عالیه....

IceLord
04-04-2011, 13:00
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی

من تو زمینه صدا خیلی سررشته ندارم. پس گفتم بیام یه سوال فنی از دوستان حرفه ای بپرسم.

عرض کنم خدمت شما که برای اتاق Lab یک آموزشگاه زبان یک DVD Player داریم. حالا می خوام یه سیستم صوتی بهش وصل کنم که قدرت و کیفیت صدا رو بالا ببره. تا حالا از خود تلویزیون استفاده میشد که کیفیت خوبی نداشت.

مسئله اینجاست که چون توجه روی فهم صحبت هاست پس باید کیفیت و شفافیت خوبی داشته باشه. در عین حال باید بلندای صدای خوبی هم داشته باشه. دیگه خودتون در نظر بگیرید چه چیزی لازمه.

ابعاد اتاق هم حدود 3 متر در 5 متر هست.

در کل باید سینمای خانگی بگیرم یا اسپیکر؟

تا حدود 100 تومن چیزی پیدا میشه؟ حدود 200 چی؟

جنسی که ارزش خرید نسبت به قیمتش رو داشته باشه چی؟

مرسی از دوستان

mhroozbeh
04-04-2011, 20:13
مانیتور شما قاعدتا باید فقط یک ورودی HDMI یا DVI داشته باشه . پس همزمان نمیتونید دو سه تا دستگاه رو بهش وصل کنید ( در مقایسه با TV که با توجه به تعدد پورت های ورودی این امکان رو داره) پس شما باید یک آمپ بگیری که حداقل دو تا ورودی HDMI داشته باشه که PS3 و XBOX رو بدی به آمپ و از آمپ با یک خروجی بدی به مانیتور . البته شما قیمتی که گفتی خیلی کمه ! شما فقط بخوای یک آمپ بخری که نسبتا خوب و قابل قبول باشه و این امکان رو هم داشته باشه باید حدود 300 تومن پول بدید فقط برای آمپ . بدون اسپیکر.
مگر اینکه از این سینماهای تجاری بگیری و صدای ps3 و XBOX رو از طریق کابلهای AV به صورت آنالوگ بدی به سینمات و برای تصویر هم هر دفعه هر دستگاهی رو که میخوای استفاده کنی وصل کنی به مانیتور . که سینماهای تجاری 300 تومنی هم اصلا به درد نمیخوره و پولتو دور ریختی . یه راه دیگه هم اینه که یک ست اسپیکر 5.1 کامپیوتر بگیری. کلا این 3 راه به نظر من رسید ! اما اگه حدود 200 دیگه بزاری رو 300 تومنت میتونی دنون 390 بگیری که خیلی خوبه . من صداش رو شنیدم واقعا نسبت به قیمتش عالی بود . آمپش هم دو تا ورودی HDMI داشت که کار شما رو راه میندازه.

خوب من 2261 LG دارم و هر سه تا دستگاه رو بهش وصل کردم و از این نظر هیچ مشکلی ندارم
خواهشا یه مدل معرفی کنید که نزدیک ترین قیمت رو به 300 تومن داشته باشه حداقل 3 تا ورودی اپتیک یا HDMI داشته باشه که من بتونم 360 و پلی 3 و کامپیوتر رو بهش بزنم
چون میخوام بخرم و عجله دارم لطف کنید زود جواب بدید

mr_rayan
04-04-2011, 21:23
با تشکر از جواب شما
بین دنون 1611 وپایونر 1020 شما کدام را انتخاب میکنید

سلام.شما آمپ رو برای چه کاربردی می خواید؟
تو حالت کلی من denon رو پیشنهاد می کنم.

mr_rayan
04-04-2011, 21:36
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی

من تو زمینه صدا خیلی سررشته ندارم. پس گفتم بیام یه سوال فنی از دوستان حرفه ای بپرسم.

عرض کنم خدمت شما که برای اتاق Lab یک آموزشگاه زبان یک DVD Player داریم. حالا می خوام یه سیستم صوتی بهش وصل کنم که قدرت و کیفیت صدا رو بالا ببره. تا حالا از خود تلویزیون استفاده میشد که کیفیت خوبی نداشت.

مسئله اینجاست که چون توجه روی فهم صحبت هاست پس باید کیفیت و شفافیت خوبی داشته باشه. در عین حال باید بلندای صدای خوبی هم داشته باشه. دیگه خودتون در نظر بگیرید چه چیزی لازمه.

ابعاد اتاق هم حدود 3 متر در 5 متر هست.

در کل باید سینمای خانگی بگیرم یا اسپیکر؟

تا حدود 100 تومن چیزی پیدا میشه؟ حدود 200 چی؟

جنسی که ارزش خرید نسبت به قیمتش رو داشته باشه چی؟

مرسی از دوستان

بلندای صدا تا چه حد مد نظرتون هست؟وگرنه مدل های استریو زیادی توی بازار هست که میشه با این هزینه خرید ولی بلندای صدای زیادی ندارند.همچنین مدل اسپیکرهای چینی زیادی توی بازار هست که کار راه انداز هستند.
راه حل دیگه ای هم هست که یه سیستم صوتی دست دوم تمیز پیدا کنید.معمولا قیمت هایی توی این سطح دارند و مناسب کار شما هستند.اگر تهران بودید یه سیستم بسیار خوب سراغ داشتم که می تونستید با این هزینه تهیه کنید ولی متاسفانه مشهد سکونت دارید.

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

آیا تئاتر خانگی هم داریم که رکوردر هم باشه و ترجیحا جفت بلندگوهای عقبی بی سیم؟ مرسی

من که همچین مدلی ندیدم.

nemomovies
04-04-2011, 21:39
سلام.شما آمپ رو برای چه کاربردی می خواید؟
تو حالت کلی من denon رو پیشنهاد می کنم.

سلام
میتونم از شما یک نظرخواهی کنم برای یک سیستم سینمای خانگی با این مشخصات :
باند 7.1 ؟ (نوع باند پیشنهادی؟ نام مدلها؟)
آمپلی فایر ؟ (دنون یا یاماها؟ چه مدلی؟)

هدف :
شنیدن صداهای TrueHD از بلوری با واضح ترین (و نه بلندترین) کیفیت ممکن!!

چرک کف دست !! (پول) : حداکثر 1 تا 1.5 میلیون (فقط برای 2 آپشن بالا)

لطفا زیبائی را هم درنظر بگیرید !!:8::8:

mr_rayan
04-04-2011, 22:03
با توجه به اینکه چند روزی هستش دوستان در مورد دو مدل 391 و 1311 دنون سوال می پرسند و دلیل افزایش قیمت مدل 1311 رو نسبت به 391 جویا هستند من مشخصات این دو مدل رو تو سایت دنون چک کردم و نتیجه چنین شد همونطوری که دوستان دیگه هم عرض کرده بودند تفاوت آنچنانی اصلا با هم ندارند و تفاوت اندک هست.در حقیقت مدل 391 مدلی هست که توی آمریکا عرضه میشه و شامل

آمپ AVR-391

هستش.و مدل 1311 مدلی هستش که تو بازار انگلستان و یا سنگاپور و ... عرضه میشه و شامل
آمپ AVR-1311

هستش و هر دو از اسپیکرهای مدل SYS-391HT استفاده می کنند.

لازم به ذکر هستش که آمپ های مدل 391 و 1311 تفاوت های بسیار اندک دارند که می تونید تو لینک مبدا مشاهده کنید.

morteza1358
04-04-2011, 22:28
با سلام
دوستان لطفا در مورد پايونر HTP-ES3TPتوضيحاتي بفرمايين و فرق آن با R33چيست ؟ ممنون

IceLord
04-04-2011, 22:33
بلندای صدا تا چه حد مد نظرتون هست؟وگرنه مدل های استریو زیادی توی بازار هست که میشه با این هزینه خرید ولی بلندای صدای زیادی ندارند.همچنین مدل اسپیکرهای چینی زیادی توی بازار هست که کار راه انداز هستند.
راه حل دیگه ای هم هست که یه سیستم صوتی دست دوم تمیز پیدا کنید.معمولا قیمت هایی توی این سطح دارند و مناسب کار شما هستند.اگر تهران بودید یه سیستم بسیار خوب سراغ داشتم که می تونستید با این هزینه تهیه کنید ولی متاسفانه مشهد سکونت دارید.

متاسفانه کار عجله ای شد و من امروز مجبور به خرید شدم.
توی بازار مشهد که گشتم متاسفانه مدل های چندانی پیدا نشد. فقط 2 مغازه پیدا کردم.

در نتیجه اسپیکر Creative T6160 رو به قیمت 84 تومان و گارانتی شاب (2 ماه مونده) خریداری کردم.

سینما خانگی هم قیمت بالایی داشتند و هم اینکه چیزی نبودند که سر کلاس سالم بمونن. یکی دو دفعه اسپیکر هاش بیفتن زمین کارشون تمومه. به همین دلیل رفتم سراغ اسپیکر که از بین مدل های باکیفیتی که پیدا کردم همین مدل رو خریدم. البته فقط یک مدل دیگه Edifire هم بود به قیمت 90 تومان که اونم مغازه اش سریع بست و رفت. منم چون از کیفیت Creative مطمئن بودم این رو خریدم.

حالا نظر دوستان در مورد این اسپیکر چیه؟

به نظر شما بهترین روش چیدمان اینها چجوریه؟

مرسی

Pejman3
04-04-2011, 23:37
متاسفانه کار عجله ای شد و من امروز مجبور به خرید شدم.
توی بازار مشهد که گشتم متاسفانه مدل های چندانی پیدا نشد. فقط 2 مغازه پیدا کردم.

در نتیجه اسپیکر Creative T6160 رو به قیمت 84 تومان و گارانتی شاب (2 ماه مونده) خریداری کردم.
حالا نظر دوستان در مورد این اسپیکر چیه؟

به نظر شما بهترین روش چیدمان اینها چجوریه؟

مرسی

مبارک باشه اسپیکر خوبیه برای نیاز شما هم خیلی مناسبه

در مورد چیدمان بهتره چهار تا اسپیکر جلو و عقب رو چهار گوشه کلاس بذارین که صدا کاملاً پخش بشه ساب هم که مهم نیست فقط دور از دسترس شاگردها و اطفال باشه. در مورد سنتر هم اگه اشتباه نکنم شما اکثراً از فیلم های با صدای استریو استفاده می کنید و اصلاً این اسپیکر کاربرد نداره.

FCSS1982KIAN
05-04-2011, 11:45
دوستان بنده سینمای مارشال دارم و ال ای دی سامسونگ صدا رو در هنگام پخش دی وی دی در سینما دارم اما در هنگام پخش ----- صدا رو از سینما ندارم مشکل چیه؟

mmf66
05-04-2011, 12:36

Surround Sound Speaker Set Up

5.1

Desktop System Set Up

اینا رو از سایت thx گرفتم

joopin
05-04-2011, 19:37
سلام بر دوستان

نمی دونم جای مناسبی هست واسه پست گذاشتن یا نه ولی حالا می زاریم ببینیم چی می شه....

من می خوام هر موقع خواستم بتونم به صورت وایرلس محتویات توی لپ تاب یا کامپیوترو یا تلفن آیفون یا دوربین فیلم برداریم رو توی تلوزیونم نشون بدم حالا نمی دونم چی باید داشته باشم که از طریق یک سینمای خانگی این کار بشه یا مستقیم به تلوزیون وصل بشه...تلوزیونم هم پاناسونیک V20 هست.....مثلا چیزی باشه که یک ورودی HDMI بده بثه فک کنم...همه ی این وسایل HDMI دارن....حالا چیزی هست.....؟ مرسی کسی اگه چیزی می دونه راهنمایی کنم.....

تنکس

mr_rayan
05-04-2011, 22:54
سلام
میتونم از شما یک نظرخواهی کنم برای یک سیستم سینمای خانگی با این مشخصات :
باند 7.1 ؟ (نوع باند پیشنهادی؟ نام مدلها؟)
آمپلی فایر ؟ (دنون یا یاماها؟ چه مدلی؟)

هدف :
شنیدن صداهای TrueHD از بلوری با واضح ترین (و نه بلندترین) کیفیت ممکن!!

چرک کف دست !! (پول) : حداکثر 1 تا 1.5 میلیون (فقط برای 2 آپشن بالا)

لطفا زیبائی را هم درنظر بگیرید !!:8::8:
با توجه به بودجه شما بعید می دونم ست 7.1 بتونید خیداری کنید.
برای دو آپشن شما دو مدل اسپیکر جامو رو پیشنهاد می کنم.مدل 606 و مدل 426 که هر دو ست پنج تیکه هستند بدون ساب ووفر.البته مدل 606 خودش سوپر ووفر داره.
برای آمپ هم یاماهارو پیشنهاد میدم.
در کل به نظرم با توجه به بودجه شما بهترین انتخاب یه ست اسپیکر 426 جامو بگیرید حدود 500 تومن و یه ساب یاماها در حد 250 الی 300 تومن و آمپ 567 یاماها که فکر کنم حدود 650 تومن باشه.کلا حدود 1400 الی 1500 میشه.
باز دوستان دیگه اگه پیشنهادی دارند بگند.

khansalar
06-04-2011, 14:40
--------------------------------------------------------------------------------

دوستان کسی Panasonic DMP-BDT300 قیمت داره بدون گارانتی و با گارانتی؟

joopin
06-04-2011, 14:47
سلام دوستان
کسی هست از دوستان که آدرس یه نمایندگی دروس درمون رو تو رشت به ما بده...واسه سونی - ال جی - پاناسونیک - پایونییر که نمایشگاه هم داشته باشند آدم بتونه بره از نزدیک ببینه محصولات رو.....مرسی

morteza1358
07-04-2011, 13:22
با سلام
دوستان لطفا در مورد پايونر HTP-ES3TPتوضيحاتي بفرمايين و فرق آن با R33چيست ؟ ممنون

mhroozbeh
07-04-2011, 21:43
چرا هی یکی جواب میده بعد میره دوباره نفر بعدی میاد
بابا یکی درست اگه بلده راهنمایی کنه
من یه سینمای خانگی می خوام
واسه وصل کردن PS3 360 , PC بهش
مانیتورم هر سه دستگاه بهش وصل هست بدون مشکل
فقط از لحاظ صدا مشکل دارم و نمی تونم اسپیکری پیدا کنم که سه تا ورودی داشته باشه
شنیدم سینما خانگی ها داره و حتی چندین ورودی دیجیتال و اپتیک داره
حالا سوالم این هست که یه دونه سینما خانگی معرفی کنید که علاوه بر کیفیت خوب قیمتش هم از 300 تومن اون ور تر نره و ورودی های کاملی داشته باشه که من بتونم هر سه تا دستگاه رو بهش وصل کنم
من تی وی ندارم بلکه از مانیتور استفاده می کنم! این چهارمین بار هست که دارم تو طول این هفته این سوال رو اینجا می پرسم!

mr_rayan
08-04-2011, 01:24
حالا سوالم این هست که یه دونه سینما خانگی معرفی کنید که علاوه بر کیفیت خوب قیمتش هم از 300 تومن اون ور تر نره و ورودی های کاملی داشته باشه که من بتونم هر سه تا دستگاه رو بهش وصل کنم
من تی وی ندارم بلکه از مانیتور استفاده می کنم! این چهارمین بار هست که دارم تو طول این هفته این سوال رو اینجا می پرسم!
دوست عزیز اینجا دوستان اگه اطلاعی داشته باشند جواب می دهند دیگه.جواب ندادن یا نصفه جواب دادن که دلیل بر کم محلی دوستان نمیشه.شما هم الان جوری صحبت می کنی انگار اینجا از کسی طلب داری؟
در هر صورت شما با این بودجه نمی تونی سیستم مورد نظرتون رو خریداری کنید باید حداقل 500 به بالا هزینه کنید.

arash_a59
08-04-2011, 14:43
همانطور که دوستمون گفتند شما با این قیمت نمیتونید چنین چیزی پیدا کنید حتی من بعید میدونم تا 500 هم بتونی همچین چیزی پیدا کنی... من اکثر سینما خانگی های بین 400 تا 500 تومن رو چک کردم یا ورودی اپتیک نداشتن (مثل یه مدل از پایونر) یا فقط یک ورودی داشتن.
فکر کنم جوابتون رو بطور کامل گرفتید.

mhroozbeh
08-04-2011, 18:41
..........................................

kian99
08-04-2011, 19:52
سلام من یک سینمای خانگی مارشال433 خریدم(175000تومان) حالا نمیدونم چطوری صدای تلویزیون را از بلندگوهای آن بشنوم؟

isfahaneshop
08-04-2011, 20:50
یه سوال دیگه هم داشتم....
و اینکه از لحاظ ریموت کنترل کدوماشون قویتر هستن؟
مرحوم:31: بلوسنس تی 14 و تی 14+

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

حالا کدوماشون بهترن؟
به ترتیب برات نوشتم:10:

mr_rayan
08-04-2011, 23:13
با سلام
مدل ES3 از آمپ 420 استفاده می کنه و مدل rs33 از آمپ 320.می تونید تفاوت آمپ هارو تو سایت پایونیر چک کنید و تفاوت دیگه به خود بلندگوها بر می گرده که البته تقریبا تو یه سطح قرار دارند و هر دو هم که ساب ووفر یکسانی دارند.

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

سلام من یک سینمای خانگی مارشال433 خریدم(175000تومان) حالا نمیدونم چطوری صدای تلویزیون را از بلندگوهای آن بشنوم؟
ورودب صدای سینماتون چی هست؟خروجی صدای تلویزیونتون چی هست؟

ebi20.2012
08-04-2011, 23:21

یک کابل HTML بگیرید. قیمت 40000 تومان

kian99
09-04-2011, 08:12
ورودب صدای سینماتون چی هست؟خروجی صدای تلویزیونتون چی هست؟[/QUOTE]

سلام بوسیله کابل HDMI به تلویزیون وصل است. فکر کنم منظورم را خوب بیان نکردم . وقتی سینمای خانگی CD یا DVD پخش میکند صدای آن از بلندگوهای سینمای خانگی به گوش میرسد من میخواهم صدای شبکه های تلویزیونی نیز از بلندگوهای سینمای خانگی نیز پخش شود

EDES
09-04-2011, 09:51
با سلام

Es3tp داراي آمپ مدل Vsx - 420 k و Rs - 33 داراي آمپ Vsx-320K ميباشد كه البته اختلافي باهم نداشته ولي داراي پليرهاي بترتيب Dv-420-K و Dv-320-K ميباشند .جداي اختلاف ظاهري اسپيكرها ، اختلاف قيمت موجود ارزش خريد Es3p رو نداره . خود من پس از تحقيقات كامل، حدود دو ماه پيش ست Rs33 رو با پلير 420 برداشتم .

peymanucf
09-04-2011, 10:04

دوست عزیز یک راه برای شما وجود داره که یک سینمای خانگی با حداقل قیمت که یک ورودی اوپتیکال داشته باشه بخری . بعد از یک تبدیل 3 به 1 اوپتیکال استفاده کنی .این تبدیل در چند صفحه پیش فروم یکی از دوستان معرفی کرده. اینطوری هر وقت هر کدوم رو خواستی صداشون رو بشنوی کافی دسته تبدیل رو بچرخونی .فکر کنم اینطوری هزینت کمتر بشه

prong
09-04-2011, 10:34
سلام دوستان.من میخوام یه دی وی دی پلیر مدل فیلیپس 3588 بخرم...ولی بلندگو و باند هم احتیاج دارم.میخوام بدونم خرید سینما خانگی بیشتر به صرفه اس یا دی وی دی و اسپیکر...من بیشتر از 220 نمیتونم هزینه کنم...در ضمن اتاقم هم کوچیکه...
ممنون از راهنماییتون

khansalar
09-04-2011, 12:43
دوستان یه دستگاه Panasonic DMP-BDT300 نو ، بدون گارانتی به فروش میرسه اگه کسی از دوستان خواست پ خ بده نمایندگی 650 تا 680 قیمت داد البته با گارانتی

mhroozbeh
09-04-2011, 18:53
دوست عزیز یک راه برای شما وجود داره که یک سینمای خانگی با حداقل قیمت که یک ورودی اوپتیکال داشته باشه بخری . بعد از یک تبدیل 3 به 1 اوپتیکال استفاده کنی .این تبدیل در چند صفحه پیش فروم یکی از دوستان معرفی کرده. اینطوری هر وقت هر کدوم رو خواستی صداشون رو بشنوی کافی دسته تبدیل رو بچرخونی .فکر کنم اینطوری هزینت کمتر بشه
ممنون
میشه یه دونه معرفی کنید
بعد این سویچ یا تبدیلی که شما می گید قیمتش چقدر هست؟

.::E Z ! O::.
09-04-2011, 20:28
سلام

این دستگاه ها را میشه به عنوان ریسیور استفاده کرد یعنی به دیش وصل کنی شبکه ماهواره ای هم میگیره؟!

از بین الکومکس MV-100 و LUMEXY LE-1000 کدوم بهتره؟!

peymanucf
10-04-2011, 09:17
ممنون
میشه یه دونه معرفی کنید
بعد این سویچ یا تبدیلی که شما می گید قیمتش چقدر هست؟

دوست من
این تبدیل شکلش در اینجاست این لینک رو دنبال کن. فکر کنم اون دوستمون که استفاده کرده قیمتش رو هم بدونه.بهر حال این تبدیل بهتر از هزینه زیاد حدود 700 برای یه سینما هستش.

mehdi_vsgh
10-04-2011, 11:44
سلام

این دستگاه ها را میشه به عنوان ریسیور استفاده کرد یعنی به دیش وصل کنی شبکه ماهواره ای هم میگیره؟!

از بین الکومکس MV-100 و LUMEXY LE-1000 کدوم بهتره؟!

LUMEXY LE-1000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LUMEXY LE-1000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نه نمیشه دوست عزیز!

imish
10-04-2011, 12:42
با سلام خدمت دوستان شنیدم میگن تبریز هم به جم شهر های دارای گیرنده ی دیجیتال اضافه شده ایا این درسته و اگه هست کدوم قسمت های شهر رو ساپورت میکنه با تشکر:31:

imish
10-04-2011, 12:43
لطفا توجه فرمایید ، مطلب ارسالی شما بعد از تایید توسط مدیریت قابل نمایش است ... لطفا از ارسال چند باره مطلب خودداری کنید . با سپاس:31:

imish
10-04-2011, 12:44
لطفا توجه فرمایید ، مطلب ارسالی شما بعد از تایید توسط مدیریت قابل نمایش است ... لطفا از ارسال چند باره مطلب خودداری کنید . با سپاس

image369
10-04-2011, 19:06
با درود خدمت اساتید

میخواستم بدونم به بلندگوهای بیسیم هیچ سیمی متصل نیست ؟؟

به هر حال بلندگو احتیاج به برق و انرژی داره ؟این برق د بلندگوهای بیسیم از کجا تامین میشه ؟؟

mehrdad_ati
10-04-2011, 19:15
سلام دوستان . میخواستم بدونم plyaer سینمای سه بعدی سامسونگ مدل c6950 آیا همون بلوری c6900 سامسونگ هست ؟؟ اگر آره پس چطوریه که توی سایت سامسونگ نوشته که این سینما دارای ورودی hdmi هست ؟!!! آخه c6900 که ورودی hdmi نداره ! داره ؟

khansalar
11-04-2011, 11:39
دوستان نظرتون در مورد Panasonic DMP-BDT300 چیه ؟ کسی میدونه این مدل چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه و قابلیت پخش زیرنویس داره ؟ من شنیدم میشه هارد اکسترنال هم بهش وصل کرد؟ اگه جواب مثبته یعنی میشه فیلمهای mkv رو هم دید؟

masoooud
11-04-2011, 16:01
Es3tp داراي آمپ مدل Vsx - 420 k و Rs - 33 داراي آمپ Vsx-320K ميباشد كه البته اختلافي باهم نداشته ولي داراي پليرهاي بترتيب Dv-420-K و Dv-320-K ميباشند .جداي اختلاف ظاهري اسپيكرها ، اختلاف قيمت موجود ارزش خريد Es3p رو نداره . خود من پس از تحقيقات كامل، حدود دو ماه پيش ست Rs33 رو با پلير 420 برداشتم .

از کجا با پلیر 420 گرفتی؟من که حاضر شدم بیشترهم پول بدم ولی قبول نکردن!

keyvan360
11-04-2011, 18:53
دوستان این سینمای خانگی Samsung HT-C9950W وارد ایران شده ؟

من الان سرچ کردم در دبی به قیمت 7000 درهم یا 2 میلیون 100 هزار تومن , موجود هست.

khansalar
12-04-2011, 15:29
دوستان نظرتون در مورد Panasonic DMP-BDT300 چیه ؟ کسی میدونه این مدل چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه و قابلیت پخش زیرنویس داره ؟ من شنیدم میشه هارد اکسترنال هم بهش وصل کرد؟ اگه جواب مثبته یعنی میشه فیلمهای mkv رو هم دید؟

دوستان کسی تجربه ای نداره رو این مدل؟

poonel
12-04-2011, 17:56
بزرگواران این مدل ( SC-TZ2 ) سیستم صوتی پاناسونیک که بدون پلیره تو سایت خاورمیانه پاناسونیک بود.
کسی اینو تو ایران دیده؟؟؟
قیمتش چنده؟؟؟

hamed..gh
12-04-2011, 18:01
سلام به همه دوستان ,لطفا" بنده رو جهت خرید سینمای خانگی حدودا" 500 تومان ترجیها" پایونیر یا فیلیپس راهنمایی کنید. سپاس وبدرود.

hamed..gh
12-04-2011, 20:59
شما به سایت چاره سری بزنید قیمت این پلیر از یک میلیون پانصد هزار تومان شروع و تا پنج میلیون پانصد ختم میشه فقط پلیر

سلام من این مدل و مدلهای مشابه رو در مالزی قیمت کردم ..مبلغ مدلlx53 :1500000 بود

khansalar
13-04-2011, 12:04
دوستان یه دستگاه Panasonic DMP-BDT300 نو ، بدون گارانتی به فروش میرسه اگه کسی از دوستان خواست پ خ بده نمایندگی 650 تا 680 قیمت داد البته با گارانتی

دوستان ببخشید فقط گفتم فراموش نشه و دیگه اینکه کسی قابلیت های این مدل میدونه شاید نفروختمش؟:21:

khansalar
13-04-2011, 18:32
دوستان ببخشید فقط گفتم فراموش نشه و دیگه اینکه کسی قابلیت های این مدل میدونه شاید نفروختمش؟:21:

hamed..gh
13-04-2011, 18:39
سلام دوستان بهترین پیشنهادبرای خرید سینمای خانگی تا500 تومان چیه؟؟

mr_rayan
13-04-2011, 22:57
دوستان این سینمای خانگی Samsung HT-C9950W وارد ایران شده ؟

من الان سرچ کردم در دبی به قیمت 7000 درهم یا 2 میلیون 100 هزار تومن , موجود هست.
نه توی ایران وارد نشده

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

بزرگواران این مدل ( SC-TZ2 ) سیستم صوتی پاناسونیک که بدون پلیره تو سایت خاورمیانه پاناسونیک بود.
کسی اینو تو ایران دیده؟؟؟
قیمتش چنده؟؟؟

این جزو مدل های اسلیم پاناسونیک هست.یه مدل از این سبک کار توی ایارن بود حدود پارسال،اسم مدلش رو یادم نیست ولی 4 تا بلندگو داشت و قیمتش هم اگه اشتباه نکنم حدودای 1200 بود.

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

سلام به همه دوستان ,لطفا" بنده رو جهت خرید سینمای خانگی حدودا" 500 تومان ترجیها" پایونیر یا فیلیپس راهنمایی کنید. سپاس وبدرود.
سلام.
787 پایونیر گزینه مناسبیه.

bijandarbari
14-04-2011, 14:12
سلام دوستان
من میخوام برای مادربزرگم یه گیرنده دیجیتال بگیرم.
دوستان چه مارک و مدلی رو پیشنهاد می کنند که:
1-هنگ نکه
2-خرابی نداشته باشه
3-گیرندگی اش خوب باشه
4-خدمات پس از فروشش خوب باشه
قابلیت پلیر و hdmi هم اطلا برام اهمیت نداره.
خلاصه یه چیزی باشه که یک فرد مسن به راحتی با اون کار کنه و دردسر نداشته باشه.

VAHID7442
15-04-2011, 04:02
دوستان من یه denon dht-1311 xp گرفتم درست سر از تنظیماتش در نیاوردم

کس دیگه ای هم این سیستمو داره ؟

نظرتون راجبش چیه ؟

تو تنظیماتش میشه راهنماییم کنید

danijon_2006
15-04-2011, 13:25
ميخواستم نظر دوستان رو در مورد اين سيستم رو بدونم

morteza1358
15-04-2011, 16:42
با سلام به دوستان
مي خوام بدونم اين مدل r33 نسبت به HTP-ES3TB بزرگتره ياكوچكتر ؟
و اينكه جهت اتاق خواب در حد 20 متر چه مدلي رو پيشنهاد مي كنيد كه تفكيك صداي خوبي داشته باشد و تمامي فرمتها رو پشتيباني كنه ؟ و قيمت برام مهم نيست .
همينطور كه گفتم تفكيك و كيفيت صدا برام مهمه نه بلنداي صدا .
ممنمون

pandora tomorro
16-04-2011, 09:28
سلام
الان چه مدلی پیشنهاد میشه ؟!
تی وی من c8000 هست و خودش مدیا پلیر کاملی داره واسه همین مدیا پلیرش اولویتی نداره واسم!

Schahab
16-04-2011, 12:00
سلام به همه دوستان

تو این مدتی که غایب بودم؛ دل به دریا زدم و یه سیستم برای خودم گرفتم. پایونیر 920 با اسپیکر های جامو 506 و یه ساب جامو 250. تقریبا 1500 برام آب خورد. سه تا سوال دارم:
1- بهترین حالت ست آپ برای این مجموعه چیه؟ مثلا اسپیکر های فرانت رو بی آمپ کنم و ....
2- الان یه پلیر اس 29 پاناسونیک دارم. لازمه یه 100 تومن دیگه بدم یه 420 پایونیر بگیرم؟؟
3- به نظرتون بهتره خودم ست آپش کنم یا از نصاب بخوام بیاد انجام بده؟؟ خودم زیاد وارد نیستم..

البته انگار این غیبت کار دستم داده و با توجه به هزینه ای که کردم؛ خرید خوبی نکردم. به قول رایان و پژمان شاید می باید آمپ رو دنون، یاماها یا اونکیو می گرفتم.... به نظر شما خیلی تو اوت زدم؟؟:41:

Pejman3
17-04-2011, 00:37

نظرتون راجبش چیه ؟

سیستم خیلی خوبیه. مبارکتون باشه
انتخاب هوشمندانه ای کردین. توی تنظیمات من نمی تونم کمکتون کنم ولی دفترچه راهنماش به همراه گوش شما بهترین مرجع برای انجام تنظیمات هست.

Pejman3
17-04-2011, 00:43
ميخواستم نظر دوستان رو در مورد اين سيستم رو بدونم

به طور کلی سیستم صوتی خوب و خوش قیمتیه. باس نرم و صدای نسبتاً خوبی داره ولی فرکانس های بالا رو اون طوری که من دوست دارم پخش نمیکنه.
ظاهر اسپرت و جوون پسندی هم داره.
از مشکلات عمدش تنظیمات محدود و یکی هم نداشتن حافظه در خواندن فلش است یعنی وقتی دارین از روی فلش آهنگ گوش می دین با خاموش روشن کردن سیستم دوباره به آهنگی که گوش می کردین بر نمی گرده و از اول می خونه.
به طور کلی برای کسایی که می خوان بیشتر موزیک گوش کنند انتخاب خوبیه.

Pejman3
17-04-2011, 01:02
سلام به همه دوستان

تو این مدتی که غایب بودم؛ دل به دریا زدم و یه سیستم برای خودم گرفتم. پایونیر 920 با اسپیکر های جامو 506 و یه ساب جامو 250. تقریبا 1500 برام آب خورد. سه تا سوال دارم:
1- بهترین حالت ست آپ برای این مجموعه چیه؟ مثلا اسپیکر های فرانت رو بی آمپ کنم و ....
2- الان یه پلیر اس 29 پاناسونیک دارم. لازمه یه 100 تومن دیگه بدم یه 420 پایونیر بگیرم؟؟
3- به نظرتون بهتره خودم ست آپش کنم یا از نصاب بخوام بیاد انجام بده؟؟ خودم زیاد وارد نیستم..

البته انگار این غیبت کار دستم داده و با توجه به هزینه ای که کردم؛ خرید خوبی نکردم. به قول رایان و پژمان شاید می باید آمپ رو دنون، یاماها یا اونکیو می گرفتم.... به نظر شما خیلی تو اوت زدم؟؟:41:

مبارکه
سیستم خوبیه تمام قطعات به نظر خوبند پایونیر 920 آمپ خوبیه امکانات خیلی خوبی هم داره به نسبت هم رده هاش اسپیکر جامو 506 صداش رو نشنیدم ولی باید اسپیکر خوبی باشه ریویو های مثبتی هم ازش هست ساب 250 جامو هم که خودم دارم خیلی هم ازش راضیم
1- منظورتون رو از بهترین حالت ست آپ نمی فهمم
2- اگه پلیرتون آپ اسکیلینگ نداره شاید بد نباشه که عوضش کنید ولی در نظر داشته باشید پایونیر 420 هم پلیر خیلی درست درمونی نیست که تفاوت خیلی معنی داری رو احساس کنید بهتره یه کم دیگه هزینه کنید بلوری بگیرید
3- اگه خودتون وقت و حوصله خواندن دفترچه راهنما و سر و کله زدن با سیستم رو دارید که خودتون انجام بدین مگر نه از یه نفر آشنا و ماهر کمک بگیرید بد نیست.
نه عزیزم آمپ پایونیر هم بد نیست هر چند توی DSP در حد یاماها نیست یا کیفیت برد و مدارش در حد Denon نیست و به اندازه اونکیو Stable نباشه ولی آمپ خوبیه به این جهت که تمامی نیازهاتون رو خوب انجام می ده یه جورایی یه حد میانه از تمامی امکانات رو داره و قیمت کاذب زیادی هم نداره.

---------- Post added at 02:02 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

با سلام به دوستان
مي خوام بدونم اين مدل r33 نسبت به HTP-ES3TB بزرگتره ياكوچكتر ؟
و اينكه جهت اتاق خواب در حد 20 متر چه مدلي رو پيشنهاد مي كنيد كه تفكيك صداي خوبي داشته باشد و تمامي فرمتها رو پشتيباني كنه ؟ و قيمت برام مهم نيست .
همينطور كه گفتم تفكيك و كيفيت صدا برام مهمه نه بلنداي صدا .
ممنمون

از نظر اندازه همه چیزش یه اندازست به جز اسپیکرهای فرانت که ES3 کمی بزرگتره
برای یه اتاق 20 متری هم فکر کنم دنون 1311 مناسب تر باشه

amirkhan_0o0
17-04-2011, 08:29
بچه هامن در تهران با 2 فرکانس کانال های صدا وسیما رو می گیرم 594 و 601.5 (فکرکنم!)
594 بعضی وقت ها نویز داره همچنین شبکه مستند هم نویز داره
بهنظرتون 594 رو حذف کنم؟

dara_az
17-04-2011, 08:32
سلام به همه دوستان

سلام شهاب جان .
سیستم جدید مبارک باشه ایشالا همیشه به خوبی و خوشی ازش استفاده کنی.
در مورد پلیر به نظر من یدونه PS3 بگیر که با یک تیر چند نشون زدی.تو که این همه خرج کردی 300 تومن هم بزار رو این 100 تومن DVD پلیر و برو به جاش PS3 بگیر :5:
هم میتونی به جای مدیا پلیر ازش استفاده کنی . هم DVD و Blueray پلیر و هم کنسول بازی . ببین به من میگن رفیق ناباب !! :46:
در مورد آمپ هم به نظر من خرید خوبی کردی . شاید دنون یا انکیو کمی(فقط کمی) از نظر صدا بهتر باشند اما به نظر من تفاوت اونقدر محسوس نیست که آدم بعدا بگه ایکاش اینو نخریده بودم و بخواد افسوس بخوره. در عوض پایونیر یک سری امکانات دیگه ای داره که دنون و انکیو های هم رده و هم قیمت اون ، این امکانات رو ندارند. منم یک مدت این جریان رفته بود رو مخم که ایکاش به جای این 819 مثلا دنون یا انکیو رو میگرفتم اما الان دیگه بهش فکر نمیکنم و همین 819 فعلا تمام نیاز های منو برآورده میکنه و کاملا راضیم. بالاخره پایونیر هم برند قدیمی و حرفه ای و معتبری هستش و مطمئنا" کاری نمیکنه که خودش رو زیر سوال ببره .
در مورد تنظیماتشم من چون دو تا باند دارم رو استریو خودم تنظیم کردم . اما خوب سیستم شما فرق میکنه . به نظر من خودت یک بار امتحان کن از رو دفترچش برو جلو و دونه دونه تنظیمات رو انجام بده اگه دیدی به اون صدایی که میخوای نرسیدی بگو نصاب بیاد. منم تا جایی تنظیمات مشترک بین آمپ خودم و آمپ شما رو بدونم اگه بتونم حتما راهنماییت میکنم . راستی آمپ چه رنگی خریدی ؟؟؟ من یکی از دلایلی که پایونیر خریدم این بود که دنون و انکیو ست نقره ای نداشتند . البته تو سایتش بود اما تو جمهوری میگفتند ما فقط مشکیشو داریم . منم چون اون ست سونی که داشتم نقره ای بود و به نظرم خیلی تفاوت بین پایونیر و دنون و انکیو نبود همین پایونیر رو گرفتم.
در هر صورت خیلی مبارک باشه . وقتی ست آپش کردی حتما یک ریویو برامون بنویس:8:

Schahab
17-04-2011, 09:12
سلام شهاب جان .
سیستم جدید مبارک باشه ایشالا همیشه به خوبی و خوشی ازش استفاده کنی.
در مورد پلیر به نظر من یدونه PS3 بگیر که با یک تیر چند نشون زدی.تو که این همه خرج کردی 300 تومن هم بزار رو این 100 تومن DVD پلیر و برو به جاش PS3 بگیر :5:
هم میتونی به جای مدیا پلیر ازش استفاده کنی . هم DVD و Blueray پلیر و هم کنسول بازی . ببین به من میگن رفیق ناباب !! :46:
در مورد آمپ هم به نظر من خرید خوبی کردی . شاید دنون یا انکیو کمی(فقط کمی) از نظر صدا بهتر باشند اما به نظر من تفاوت اونقدر محسوس نیست که آدم بعدا بگه ایکاش اینو نخریده بودم و بخواد افسوس بخوره. در عوض پایونیر یک سری امکانات دیگه ای داره که دنون و انکیو های هم رده و هم قیمت اون ، این امکانات رو ندارند. منم یک مدت این جریان رفته بود رو مخم که ایکاش به جای این 819 مثلا دنون یا انکیو رو میگرفتم اما الان دیگه بهش فکر نمیکنم و همین 819 فعلا تمام نیاز های منو برآورده میکنه و کاملا راضیم. بالاخره پایونیر هم برند قدیمی و حرفه ای و معتبری هستش و مطمئنا" کاری نمیکنه که خودش رو زیر سوال ببره .
در مورد تنظیماتشم من چون دو تا باند دارم رو استریو خودم تنظیم کردم . اما خوب سیستم شما فرق میکنه . به نظر من خودت یک بار امتحان کن از رو دفترچش برو جلو و دونه دونه تنظیمات رو انجام بده اگه دیدی به اون صدایی که میخوای نرسیدی بگو نصاب بیاد. منم تا جایی تنظیمات مشترک بین آمپ خودم و آمپ شما رو بدونم اگه بتونم حتما راهنماییت میکنم . راستی آمپ چه رنگی خریدی ؟؟؟ من یکی از دلایلی که پایونیر خریدم این بود که دنون و انکیو ست نقره ای نداشتند . البته تو سایتش بود اما تو جمهوری میگفتند ما فقط مشکیشو داریم . منم چون اون ست سونی که داشتم نقره ای بود و به نظرم خیلی تفاوت بین پایونیر و دنون و انکیو نبود همین پایونیر رو گرفتم.
در هر صورت خیلی مبارک باشه . وقتی ست آپش کردی حتما یک ریویو برامون بنویس:8:

خیلی ممنون از دارا و پژمان عزیز بابت جواب و دلداری هاشون

شاید هم من دارم زیادی مته به خشخاش می زارم.

چشم. خرید پایونیر 420 به توصیه دوستان کنسل می شود. به همون پی اس 3 فکر می کنم.
آمپ من مشکی هست. اسپیکر ها که فردا دستم رسید و نصب کردم، حتما ریویو هم می ذارم، با عکس و تشکیلات....

پژمان جان منظورم از ست آپ، یه کارایی مثل بی آمپ کردن یا نحوه درست چیدمان باند ها و از این قبیل بود....
گفتم شاید بتونم از تجربه شما استفاده کنم... چیزایی که تو دفترچه ها نوشته، عمدتا به درد فضای زندگی من و امکانات محدودم نمی خوره...

red_love_persian
17-04-2011, 18:45
اساتید عزیز لطفا به من کمک کنید....!!!!:10:

من بین 2 تا مدل گیر کردم و نمیدونم چیکار کنم....بین Rs-55 و Rs-77

حالا میخوام نظر شما رو بدونم که چی کار کنم....:7:
البته بین انتخاب آمپ گیر کردم که کدوم رو لنتخاب کنم....:10:
اگه بخوام Rs-55 رو با آمپ 520 بردارم باید 70 تومن بیشتر بدم که نمیدونم ارزش 70 تومن بیشتر رو داره یا نه....
در ضمن آمپ 520 مد تودوروکی نداره ولی جدیدترین کدگذاری های صدا رو ساپورت میکنه...:20:

حالا چیکار کنم...:23:

mr_rayan
17-04-2011, 23:27
اساتید عزیز لطفا به من کمک کنید....!!!!:10:

من بین 2 تا مدل گیر کردم و نمیدونم چیکار کنم....بین Rs-55 و Rs-77

حالا میخوام نظر شما رو بدونم که چی کار کنم....:7:
البته بین انتخاب آمپ گیر کردم که کدوم رو لنتخاب کنم....:10:
اگه بخوام Rs-55 رو با آمپ 520 بردارم باید 70 تومن بیشتر بدم که نمیدونم ارزش 70 تومن بیشتر رو داره یا نه....
در ضمن آمپ 520 مد تودوروکی نداره ولی جدیدترین کدگذاری های صدا رو ساپورت میکنه...:20:

حالا چیکار کنم...:23:

سلام.به نظرم شما یه چیزی رو درست متوجه نشدید.مدل های موحود rs33, rs77 هست.و قبمت rs77 تقریبا حدود 150 تومنی بیشتر از rs33 هست.نکنه منظور شما rs50 هست؟

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

نظرتون راجبش چیه ؟

مبارک باشه.سیستم خیلی خوبی گرفتید.
در مورد تنظیمات هم حتما باید دفترچه راهنما رو مطالعه کنید.

red_love_persian
17-04-2011, 23:45
سلام.به نظرم شما یه چیزی رو درست متوجه نشدید.مدل های موحود rs33, rs77 هست.و قبمت rs77 تقریبا حدود 150 تومنی بیشتر از rs33 هست.نکنه منظور شما rs50 هست؟

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

مبارک باشه.سیستم خیلی خوبی گرفتید.
در مورد تنظیمات هم حتما باید دفترچه راهنما رو مطالعه کنید.

سلام

نه دوست عزیز من rs-55 و rs-77 سراغ دارم....البته مدل 55 رو فروشگاه راستین نداره...:31:

من میخوام این سیستم رو بگیرم....

اسپیکر S-RS77TB که روی ست Rs-77 هست...
ساب RS3SW
پلیر DV-320K
و آمپ که بین این 2 مدل گیر کردم....
VSX-RS320-K
VS
VSX-520-K

حالا اگه بخوام مدل 520 رو بردارم باید 70 تومن بیشتر بدم و نمیدونم ارزش داره بگیرم یا همون 320 رو بردارم....
البته الان بلوری ندارم که بخوام Dolby TrueHD , DTS-HD Master Audio رو استفاده کنم ولی ممکنه در آینده به کارم بیاد...از طرفی مد تودوروکی هم خیلی دلچسبه و نمیشه به راحتی ازش گذشت....

اساتید لطفا کمک کنید.... :10:

mr_rayan
18-04-2011, 01:04
سلام به همه دوستان

سلام شهاب جان مبارکت باشه.آمپ پایونیر هم آمپ خوبیه نگران نباش.در مورد ستاپ هم سعی کن خودت سیستمت رو ستاپ کنی تا هم تجربت بیشتر بشه و هم اینکه با سیستمت آشنا بشی.

mr_rayan
18-04-2011, 01:11
سلام

نه دوست عزیز من rs-55 و rs-77 سراغ دارم....البته مدل 55 رو فروشگاه راستین نداره...:31:

من میخوام این سیستم رو بگیرم....

اسپیکر S-RS77TB که روی ست Rs-77 هست...
ساب RS3SW
پلیر DV-320K
و آمپ که بین این 2 مدل گیر کردم....
VSX-RS320-K
VS
VSX-520-K

حالا اگه بخوام مدل 520 رو بردارم باید 70 تومن بیشتر بدم و نمیدونم ارزش داره بگیرم یا همون 320 رو بردارم....
البته الان بلوری ندارم که بخوام Dolby TrueHD , DTS-HD Master Audio رو استفاده کنم ولی ممکنه در آینده به کارم بیاد...از طرفی مد تودوروکی هم خیلی دلچسبه و نمیشه به راحتی ازش گذشت....

اساتید لطفا کمک کنید.... :10:

به نظر من شما آمپ 520 رو بردار.مد todoroki خوبه ولی به نظر من یه مزیت مهم برای آمپ محسوب نمیشه.کلا مد todoroki یخورده بیس و تریبل سیستم رو بالانس می کنه ولی قابلیت رمزگشایی dts-hd و dolby truehd خیلی مهمه و درسته که الان بلوری پلیر ندارید ولی دیر یا زود نیازتون میشه.

راستی راستین rs77 رو با آمپ 520 میده.این جایی که شما می خواید خرید کنید rs77 رو با چه آمپی میده و چه قیمتی؟

red_love_persian
18-04-2011, 10:34
به نظر من شما آمپ 520 رو بردار.مد todoroki خوبه ولی به نظر من یه مزیت مهم برای آمپ محسوب نمیشه.کلا مد todoroki یخورده بیس و تریبل سیستم رو بالانس می کنه ولی قابلیت رمزگشایی dts-hd و dolby truehd خیلی مهمه و درسته که الان بلوری پلیر ندارید ولی دیر یا زود نیازتون میشه.

راستی راستین rs77 رو با آمپ 520 میده.این جایی که شما می خواید خرید کنید rs77 رو با چه آمپی میده و چه قیمتی؟

مرسی به خاطر راهنمایی خوبتون....:40:
پس میرم سراغ همون 570...:46:
این فروشگاه هم با همون آمپ 520 میده مدل 77 رو...پلیرش هم 420 هستش....:8:

یه سوال دیگه نمیشه بیس و تریبل رو دستی بالانس کرد...؟:20:

Schahab
18-04-2011, 10:36
سلام شهاب جان مبارکت باشه.آمپ پایونیر هم آمپ خوبیه نگران نباش.در مورد ستاپ هم سعی کن خودت سیستمت رو ستاپ کنی تا هم تجربت بیشتر بشه و هم اینکه با سیستمت آشنا بشی.

ممنون رایان جان...

دو تا سوال دارم:

1- بی آمپ کردن اسپیکر های فرانت، خیلی تو کیفیت صدا تاثیر داره؟
2- اگر خودم ست آپ کنم، خطری نداره؟ چیزی نیست که بزنم بی هوا بترکونم؟ تو دفترچه آمپ خیلی جا ها هشدار داده که اتصالات غلط یا حتی روشن کردن بی موقع اش قبل از تکمیل ست آپ ممکنه به دستگاه صدمه جدی بزنه... واسه همین نگران شدم ...
3- واسه چیدمان باند ها هم اگر راهنمایی ام کنی ممنونت می شم. چیزایی مثل فاصله اسپیکر ها از هم و زاویه شون نسبت به هم، ارتفاع مناسب واسه باند های سوراند ، ....

پیشاپیش ممنونم...

dara_az
18-04-2011, 13:48
ممنون رایان جان...

دو تا سوال دارم:

2- اگر خودم ست آپ کنم، خطری نداره؟ چیزی نیست که بزنم بی هوا بترکونم؟ تو دفترچه آمپ خیلی جا ها هشدار داده که اتصالات غلط یا حتی روشن کردن بی موقع اش قبل از تکمیل ست آپ ممکنه به دستگاه صدمه جدی بزنه... واسه همین نگران شدم ...
3- واسه چیدمان باند ها هم اگر راهنمایی ام کنی ممنونت می شم. چیزایی مثل فاصله اسپیکر ها از هم و زاویه شون نسبت به هم، ارتفاع مناسب واسه باند های سوراند ، ....

پیشاپیش ممنونم...

سلام شهاب جان .
برای چیدمان باند ها و محل قرار گیری اونها یک نگاهی به این سایت ها بنداز امیدوارم که مفید و قابل استفاده باشه .

تو این سایت میتونی فاصله محل نشستن تا تلویزیون رو مشخص کنی و برات فاصله های و زاویه های قرار گیری اسپیکرها رو با توجه به فاصله ای که مشخص کردی تعیین میکنه :

این سایتها هم میتونه مفید باشه :

mehrdad_ati
18-04-2011, 20:40
من الین سینما رو گیر آوردم 950 . جطوره ؟

mr_rayan
18-04-2011, 21:46
بله امکانش هست.

mr_rayan
18-04-2011, 21:53
ممنون رایان جان...

دو تا سوال دارم:

پیشاپیش ممنونم...

1-آمپتون هم باید این قابلیت رو داشته باشه.و در صورت استفاده از کابل مرغوب بله تاثیر داره.
2-اتصالات غلط صدمه میزنه همینطور حواستون باشه که صدای خراب به سیستم ندید که ضرر داره.(مثلا سی دی های خش دار که باعث تیک زدن آهنگ میشه استفاده نکنید و ...)
وگرنه ستاپ صدا صدمه ای به سیستم وارد نمی کنه.
3-واسه ستاپ هم آقا دارا زحمت کشیدن و لینک های مفیدی قرار دادن.

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

من الین سینما رو گیر آوردم 950 . جطوره ؟

صداش رو نشنیدم ولی روی کاغذ که از نظر امکانات و مشخصات چیزی کم نداره.

amir3408
18-04-2011, 22:25
مرسی به خاطر راهنمایی خوبتون....:40:
پس میرم سراغ همون 570...:46:
این فروشگاه هم با همون آمپ 520 میده مدل 77 رو...پلیرش هم 420 هستش....:8:

میشه بگید چند قیمت دارین 77 رو؟

bmw740
19-04-2011, 00:55
با درود
دوستان دنون 391 تو چه قیمتی کسی اصلاع داره وآیا تو قیمت این سینما حالا یکم بیشتر سینمای بهتری سراغ دارید.
با تشکر از شما

red_love_persian
19-04-2011, 06:15
میشه بگید چند قیمت دارین 77 رو؟

دوست عزیز این مدل رو 830 قیمت داده البته یکی از دوستان گفت شاید بدون گارانتیه....:20:
بازم باید برم بپرسم ببینم چه جوریه....:8:

amir3408
19-04-2011, 14:33
دوست عزیز این مدل رو 830 قیمت داده البته یکی از دوستان گفت شاید بدون گارانتیه....:20:
بازم باید برم بپرسم ببینم چه جوریه....:8:

اگه اطلاعاتی داشتید ممنون میشم همینجا اعلام کنید.

mahbodd
19-04-2011, 17:16
سلام.من میخوام یه LG LED 8600 بخرم.میخواستم در مورد خرید سینمای خانگی مچ با این تی وی و قیمت بین 150 تا 300 راهنماییم کنید.کیفیت صدا هم که خیلی مهمه برام.ممنون

Pejman3
20-04-2011, 09:09
سلام.من میخوام یه LG LED 8600 بخرم.میخواستم در مورد خرید سینمای خانگی مچ با این تی وی و قیمت بین 150 تا 300 راهنماییم کنید.کیفیت صدا هم که خیلی مهمه برام.ممنون

اگه کیفیت صدا خیلی براتون مهمه بهتره یه کم بیشتر سر کیسه رو شل کنید!

mahbodd
20-04-2011, 12:33
حالا تو این قیمت,چیز خوبی میشه خرید؟اگه هست,مدل و قیمتش رو بی زحمت بهم بگید.ممنون

pgu83
21-04-2011, 03:04
سلام
یه سینما میخوام تا 650-700
از دیزاین سری rs پایونیر خوشم نمیاد
از 3378 فیلیپس بهتر باشه.
برند مهم نیست.
پخش فرمت هم مهم نیست.میخوام با hdmi به لپ تاپ وصل کنم.
مرسی بابت اطلاعات مفیدتون

pandora tomorro
22-04-2011, 00:40
سلام
دوستان ایکس ویژن 333 چطوره ؟ فیلم mkv با زیرنویس فارسی پخش میکنه ؟
هارد میشه بهش وصل کرد؟

benyamin2002
22-04-2011, 16:50
سلام به همه ی اساتید
من قصد تهیه یک سینمای خانگی دارم. قبلا یک ست RS77 پایونیر خریدم از ظاهرش اصلا خوشم نیامد ( چون اینترنتی خرید کرده بودم و فقط تصویرش دیده بودم ) و با ضرر فروختم . حالا برای خرید حدود 3 میلیون تومان در نظر گرفتم . میخوام که مرا راهنمایی کنید . اولویت اولم تماشای فیلم و بعد موسیقی . متراژ محل 50 متر . دنبال صدای شفاف هستم نه بلند .

biodream
22-04-2011, 18:33
حدود یک سال پیش یک گیرنده دیجیتال Sunstech مدل DTB-HD2010 رو 98000ت خریدم.
ساخت ژاپن هست و مشخصاتش به این شرحه:
1-Fuul HD- 1080i support
2- منوی فارسی
3- کابل HDMI داخل جعبه
4- ضبط روی Flash Memory
4-پخش از USB برای فرمت های AVI-BMP-MP3-JPEG-WMA
5-دارا بودن EPG
6-تله تکست فارسی و انگلیسی
7- ضبط و پخش خودکار برنامه ها
ورودی ها
1-انتن
2-پورت USB
خروجی ها
1-آنتن آنالوگ
2-پورت USB
3- خروجی HDMI
4- خروجی AV
5- خروجی Component
6- خروجی صدای دیجیتال از طریق کابل COAXIAL
البته در کاتالوگ دستگاه یه مدل شیک تر بود که فروشنده نداشت. DTB-HD2020
در حال حاضر من این دستگاه رو از طریق کابل HDMI به LED 40 اینچ شارپ وصل کردم که تصویر خیلی عالی میده.
ولی متاسفانه در منوی دستگاه قسمت آپدیت نداره. و من هنوز این قسمت برام سواله.
فایل PDF این محصول رو می تونید از اینجا دانلود کنید.

mr_rayan
22-04-2011, 19:28
سلام
یه سینما میخوام تا 650-700
از دیزاین سری rs پایونیر خوشم نمیاد
از 3378 فیلیپس بهتر باشه.
برند مهم نیست.
پخش فرمت هم مهم نیست.میخوام با hdmi به لپ تاپ وصل کنم.
مرسی بابت اطلاعات مفیدتون

1311 دنون مدل خوبیه.

morteza1358
22-04-2011, 23:00
سلام آقای رایان عزیز
من میخوام چند روز دیگه سیستم فیلیپس مدل 5580 رو بگیرم و چند تا سوال داشتم :
1- با مدلهای دیگر فیلیپس مخصوصا 5590 چه فرقی داره ؟
2- آیا باندهای پایه دار مربوط به عقب هست و آیا از پایه جدا می شوند؟
3-در کل نسبت به قیمت با برندهای دیگه در کل انتخاب خوبی هست یا نه ؟
4- من با توجه به اینکه شهرستانم و نمایندگی نداره مجبورم از چاره خرید کنم . شما تجربه دارین که اگه جنس بعد از تحویل مشکل داشته باشه چیکار باید کرد ، آیا به چاره اطمینانی هست ؟
و در آخر اینکه از نظر تفکیک صدا و کیفیت آن مدل خوبی هست و اگر نیست مدل پیشنهادی شما چیه ؟
واقعا شرمنده که زیادی سوال پرسیدم
ممنون از وقتی که میزارین .