PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

mr_rayan
13-01-2011, 20:51
2 هفته پیش فروشگاه راستین دیدمش..
پلیرش نسبت به 282 چیزی کم داره؟

من مشخصاتشون رو تو سایت پایونیر چک کردم و چیزی که توی سایت نوشته بود از 282 چیزی کم نداره به جز اینکه خروجی صداش کمتر هستش.

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

سینمای خوب با ورودی HDMI و LAN چی داریم در بازار؟ من خیلی کم دیدم همچین موردی.
اگه بخوام از Laptop خروجی صدای دالبی بگیرم(همزمان با تصویر) چیکار باید بکنم؟

سینما با ورودی HDMI تو یازار هست.شما چقدر می خواید هزینه کنید؟
بهترین راه از طریق HDMI هستش.اگر لپ تاپ شما خروجی HDMI داشته باشه مشکلی ندارید.

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Specifications
Compression formats: DivX Ultra, MPEG1, MPEG2, WMV, AVCHD, MPEG4, XviD, MKV
Front / Side connections: Hi-Speed USB, MP3 Line-in
Rear Connections: HDMI output, Component Video output, Composite video (CVBS) output, AUX in, FM Antenna, Easy-Fit Speaker Connectors, Digital coaxial in, Dock connector, LAN, Wireless Rear Audio
Sound Enhancement: Night Mode, Dialog Enhancer, DoubleBass, FullSound, Treble and Bass Control
Sound System: DTS, Dolby Prologic II, Stereo, Dolby Digital 5.1, Dolby True HD, DTS 96/24

Picture/Display
Picture enhancement: High Def (720p, 1080i, 1080p), Progressive scan

Sound
Total Power (RMS): 1000 W
Frequency response: 20 - 20000 Hz
Signal to noise ratio: > 65 dB
Sound System: DTS, Dolby Prologic II, Stereo, Dolby Digital 5.1, Dolby True HD, DTS 96/24
Sound Enhancement: Night Mode, Dialog Enhancer, DoubleBass, FullSound, Treble and Bass Control
Equalizer settings: Rock, Action, Classic, Concert, Drama, Sports, Jazz

Video Playback
Compression formats: DivX Ultra, MPEG1, MPEG2, WMV, AVCHD, MPEG4, XviD, MKV
Playback Media: DVD-Video, CD-R/CD-RW, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Video CD/SVCD, BD Video, BD-R/RE 2.0
Video disc playback system: NTSC, PAL

Audio Playback
Compression format: MP3, WMA, PCM
Playback Media: DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Audio CD, CD-R/RW
MP3 bit rates: 112 kbps - 320 kbps

Still Picture Playback
Picture Compression Format: JPEG, GIF, HD JPEG
Playback Media: DVD+R/+RW, CD-R/RW, DVD-R/-RW, USB flash drive
Picture Enhancement: Rotate, Zoom, Slideshow with music playback

Tuner/Reception/Transmission
Tuner Bands: FM

Connectivity
Front / Side connections: Hi-Speed USB, MP3 Line-in
Rear Connections: HDMI output, Component Video output, Composite video (CVBS) output, AUX in, FM Antenna, Easy-Fit Speaker Connectors, Digital coaxial in, Dock connector, LAN, Wireless Rear Audio

Power
Power supply: 220-240V, 50Hz
Standby power consumption: < 0.9 W
Power consumption: 200 W

Loudspeakers
Satellite Speaker: 2 Floor standing pillars
Satellite speaker impedance: 4 ohm
Satellite speaker freq range: 150-20000 Hz
Center freq range: 150-20000 Hz
Center speaker impedance: 3 ohm
Subwoofer freq range: 40-150 Hz
Subwoofer impedance: 3 ohm
Subwoofer type: Passive

Accessories
Included accessories: Remote Control, FM antenna, Power cord, Quick start guide, User Manual, World Wide Warranty leaflet, Batteries for remote control, HDMI cable
Compatible accessories: DCK3060 Dock for iPod, RWSS5510 Wireless Rear Audio, STS1300 Floor stand

Dimensions
Set Width: 435 mm
Set Height: 58 mm
Set Depth: 358 mm
Set weight: 3.7 kg
Surround Speaker Width: 262 mm
Surround Speaker Height: 1199 mm
Surround Speaker Depth: 264 mm
Surround speaker Weight: 3.55 kg
Center Speaker Width: 280 mm
Center Speaker Height: 95 mm
Center Speaker Depth: 92 mm
Center Speaker Weight: 0.68 kg
Subwoofer Width: 196 mm
Subwoofer Height: 395 mm
Subwoofer Depth: 342 mm
Subwoofer Weight: 6.3 kg
Packaging Width: 1180 mm
Packaging Height: 470 mm
Packaging Depth: 425 mm
Weight incl. Packaging: 21 kg
Front Speaker Depth: 115 mm
Front Speaker Height: 280 mm
Front Speaker Width: 100 mm
Rear Speaker Depth: 260 mm
Rear Speaker Height: 1101 mm
Rear Speaker Width: 260 mm

مشخصاتش خوبه و صداش هم اگه مثل 5550 باشه معمولیه.قیمت چند داری؟

dadiyar
13-01-2011, 22:16
سلام به همه دوستان
بلندگو jamo606
4تا جای فیش داره به کدومش باید امپ وصل کنم ؟

dadiyar
13-01-2011, 22:24
2تای بالایی یا پایینی؟
مرسی

davood-d
14-01-2011, 01:16
2تای بالایی یا پایینی؟
مرسی

دو به دو به هم وصل هستند. فرقي نداره به دوتا مثبت و منفي پائيني وصل كني و يا بالايي.

mohandes e ekhraji
14-01-2011, 16:14
سلام دوستان میخواستم بدونم یه سینما خانگی خوب تا ۲تومن چی بگیرم بهتره؟چه مارکی؟lcd یا led?

nimakh
14-01-2011, 20:14
کسی از دوستان نظری در مورد سینما خانگی های جدید سامسونگ داره ؟ چه dvd چه بلوری ؟

dadiyar
14-01-2011, 21:19
سلام به همه دوستان

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

سلام به همه دوستان
خروجی coaxial کابل مخصوصی داره؟

davood-d
14-01-2011, 22:04
سلام به همه دوستان

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

سلام به همه دوستان
خروجی coaxial کابل مخصوصی داره؟

در موارد عادي نه ولي براي سيستم هاي گرون قيمت كه حساسيت بالا دارن ديدم كه كابل مخصوص ساخته ميشه.

dadiyar
14-01-2011, 22:18
داوود جان من متوجه نشدم یعنی الان برای خروجی coaxial کابل باید تهیه کرد ?
یا با همین کابلای معمولی هم میشه ازش صدای دیجیتال گرفت?

alipapooli
15-01-2011, 00:13
من مشخصاتشون رو تو سایت پایونیر چک کردم و چیزی که توی سایت نوشته بود از 282 چیزی کم نداره به جز اینکه خروجی صداش کمتر هستش.

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

مشخصاتش خوبه و صداش هم اگه مثل 5550 باشه معمولیه.قیمت چند داری؟
حدود 550-600

davood-d
15-01-2011, 00:16
داوود جان من متوجه نشدم یعنی الان برای خروجی coaxial کابل باید تهیه کرد ?
یا با همین کابلای معمولی هم میشه ازش صدای دیجیتال گرفت?

آره ميشه با هر كابل كواكسيالي صدا بگيري.
براي چه كاري مي خواي استفاده كني؟

mehjam
15-01-2011, 08:52

ممنون رایان که مثل همیشه خوب جواب دادی.
من تا 600 میخوام خرح کنم. و برام تا حدودی مهمه که از Vaio CW26 خروجی صدای 5 کانال بگیرم. اگه Lan هم داشته باشه که عالیه. (چون شبکه با سیم و بی سیم دارم)
و اما دو تا سوال تا حدودی عجیب:
1- تی وی من x350 سونی است و همونطور که میدونید یکی از بهنرین صدا ها را در بین ال سی دی ها داره. من میتونم همزمان با 5 کانال سینما از باندهای تی وی هم استفاده کنم (مثلا به جای کانال Front)?
2- وقنی یک سینما قابلیت Upscale داره، چرا این کار فقط محدود به سورس دی وی دی یا یو اس بی است؟ یعنی چرا نمیشه مثلا خروجی ----- را برد به سینما؟ اصلا سینمای با ورودی component یا composite چی داریم؟

Schahab
15-01-2011, 13:47
جناب مستر رایان

اولا خدمتتان عرض کنم که راستین مدل های 920 و 1020 پایونیر را هم آورده به ترتیب 560 و 660 تومان. قیمت دلاری اینها به ترتیب، 400 و 550 دلار است.
می شه بفرمایید با توجه به قیمت 580 تومانی 1019، خرید کدام مدل عاقلانه تر است؟ من قصد تعویض سیستم تا مدت زیادی را ندارم. الان می خواهم یک دی وی دی 420 پایونیر و یک ست جامو 426 خریداری کنم. کدام یک از آمپ های بالا را توصیه می کنید؟ اگر هم آمپ دیگری هست در همین حوالی قیمت که HDMI 1.4 & Upscaling from any source را داشته باشد و با جامو بهتر ست شود، بفرمایید. خودم اونکیو 608 را هم چک کردم. اما قیمتش ظاهرا حدود 200 تومان از پایونیر بیشتر است.

ممنونم

mr_rayan
15-01-2011, 20:21
سلام دوستان میخواستم بدونم یه سینما خانگی خوب تا ۲تومن چی بگیرم بهتره؟چه مارکی؟lcd یا led?

من متوجه نمیشم.led و lcd می خواید بگیرید یا سینمای خانگی؟

mohandes e ekhraji
15-01-2011, 21:01
من متوجه نمیشم.led و lcd می خواید بگیرید یا سینمای خانگی؟
منظورم تلویزیونش بود!کلا چه سینما خانگی خوبه

dara_az
16-01-2011, 10:03
منظورم تلویزیونش بود!کلا چه سینما خانگی خوبه

در کل که پلاسما از led و lcd بهتره . اما پلاسمای خوب قیمتشم از این دوتا گرونتره . باید ببینی استفادت چیه . اگه استفاده معمولی از تلویزیون داری همین lcd کارتو راه میندازه . اما اگه اهل فیلم دیدن (فیلمهای کیفیت بالا و اریجینال) باشی که پلاسما بهتره . البته اونوقت باید یک پلیر حرفه ای هم بگیری . وگرنه فایده ای نداره پلاسما بخری یک پلیر معمولی بهش وصل کنی و باهاش بشینی از این فیلم های کپی که تو خیابون میفروشن ببینی .

HamiTHamiT
16-01-2011, 10:49
ببخشید کی گفته پلاسما از led , lcd بهتره؟ :18: led از همه نظر بهتره ! این دیگه فکر نمیکنم نیازی به بحث کردن داشته باشه!

dara_az
16-01-2011, 17:02
ببخشید کی گفته پلاسما از led , lcd بهتره؟ :18: led از همه نظر بهتره ! این دیگه فکر نمیکنم نیازی به بحث کردن داشته باشه!

ok ! شما led بخر منم هروقت خدا یه پولی بهم داد پلاسما میخرم ! اما شما با یک سرچ ساده تو اینترنت و مقایسه مشخصات فنی میبینی که پلاسما یک سر و گردن بالاتره ! نسبت کنتراست بسیار بالا و هم چنین سرعت انتقال بسیار بالا (600hz) که تو led و lcd من 200 بیشتر ندیدم تنها یکی از مزایای پلاسما نسبت به بقیه هستش . حالا از طبیعی بودن رنگها و خیلی فاکتور های دیگه بگذریم که بازم پلاسما برتر هستش. تمام افرادی هم که به صورت حرفه ای سیستم جمع میکنند همیشه پلاسما میگیرند . البته هرکدوم مزایا و معایبی داره . اما در مجموع پلاسما بهتر از led و lcd هستش. (باز هم میگم که به نظر من برای استفاده معمولی ،led و lcd فرقی با پلاسما نداره )

dara_az
16-01-2011, 20:09
Plasma vs LCD
The ADVANTAGES of Plasma over LCD are:
1. Larger screen size availability.
2. Better contrast ratio and ability to render deeper blacks.
3. Better color accuracy and saturation.
4. Better motion tracking (little or no motion lag in fast moving images).
The DISADVANTAGES of Plasma vs LCD include:
1. Plasma TVs are more susceptible to burn-in of static images. However, this problem has diminished greatly in recent years as a result of the incorporation "pixel orbiting" and related technologies.
2. Plasma TVs generate more heat than LCDs, due to the need to light of phosphors to create the images.
3. Does not perform as well at higher altitudes.
4. Potentially shorter display life span - this used to be the case. Early Plasmas had 30,000 hours or 8 hrs of viewing a day for 9 years, which was less than LCD. However, screen life span has now improved and 60,000 hour life span rating are now common, with some sets rated as high as 100,000 hours, due to technology improvements.
LCD television ADVANTAGES over Plasma include:
1. No burn-in of static images.
2. Cooler running temperature.
3. No high altitude use issues.
4. Increased image brightness over Plasma, which makes LCD TVs better for viewing in brightly lit rooms.
5. Lighter weight (when comparing same screen sizes) than Plasma counterparts.
6. Longer display life used to be a factor, but now LCD and Plasma sets both have at least 60,000 hour or higher lifespans.
DISADVANTAGES of LCD vs Plasma televisions include:
1. Lower contrast ratio, not as good rendering deep blacks, although the increasing incorporation of LED backlighting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) has narrowed this gap.
2. Not as good at tracking motion (fast moving objects may exhibit lag artifacts) - However, this is improving with the recent implementation of 120Hz screen refresh rates and 240Hz processing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in higher-end LCD sets.
3. Not as common in large screen sizes above 42-inches as Plasma. However, the number is growing fast, with 46 and 47-inch screen sizes becoming more common, and some LCD sets having a screen size as large as 65-inches also available to the general public.
4. Although LCD televisions do not suffer from burn-in susceptibility, it is possible that individual pixels on an LCD televisions can burn out, causing small, visible, black or white dots to appear on the screen. Individual pixels cannot be repaired, the whole screen would need to be replaced at that point, if the individual pixel burnout becomes annoying to you.
5. LCD televisions are typically more expensive than equivalent-sized Plasma televisions (although this is changing).

mr_rayan
16-01-2011, 20:42
ممنون رایان که مثل همیشه خوب جواب دادی.
من تا 600 میخوام خرح کنم. و برام تا حدودی مهمه که از Vaio CW26 خروجی صدای 5 کانال بگیرم. اگه Lan هم داشته باشه که عالیه. (چون شبکه با سیم و بی سیم دارم)
و اما دو تا سوال تا حدودی عجیب:
1- تی وی من x350 سونی است و همونطور که میدونید یکی از بهنرین صدا ها را در بین ال سی دی ها داره. من میتونم همزمان با 5 کانال سینما از باندهای تی وی هم استفاده کنم (مثلا به جای کانال Front)?
2- وقنی یک سینما قابلیت Upscale داره، چرا این کار فقط محدود به سورس دی وی دی یا یو اس بی است؟ یعنی چرا نمیشه مثلا خروجی ----- را برد به سینما؟ اصلا سینمای با ورودی component یا composite چی داریم؟

به نظر من شما می تونی rs30 یا rs33 پایونیر می تونید بگیرید و از نظر ورودی و خروجی ها خیالتون راحت باشه.
1-شما هرچقدر هم که صدای تلویزیونتون خوب باشه باز هم مثل صدای یک سینما نیستش.
در درجه اول که به نظر من اصلا نیازی نیست صدارو از تی وی بگیرید چون با داشتن یه سینمای خوب دیگه نیازی به صدای تی وی نیست.در درجه دوم بالانس صداتون بهم میریزه.
2-قابلیت upscale با توجه به قدرت و امکانات پلیر یا آمپلی فایر شما متفاوت هست.آمپلی فایرهایی هستند که این قابلیت رو دارند ولی قیمت هایی بالای 500 تومن دارند.

mr_rayan
16-01-2011, 20:54
جناب مستر رایان

اولا خدمتتان عرض کنم که راستین مدل های 920 و 1020 پایونیر را هم آورده به ترتیب 560 و 660 تومان. قیمت دلاری اینها به ترتیب، 400 و 550 دلار است.
می شه بفرمایید با توجه به قیمت 580 تومانی 1019، خرید کدام مدل عاقلانه تر است؟ من قصد تعویض سیستم تا مدت زیادی را ندارم. الان می خواهم یک دی وی دی 420 پایونیر و یک ست جامو 426 خریداری کنم. کدام یک از آمپ های بالا را توصیه می کنید؟ اگر هم آمپ دیگری هست در همین حوالی قیمت که HDMI 1.4 & Upscaling from any source را داشته باشد و با جامو بهتر ست شود، بفرمایید. خودم اونکیو 608 را هم چک کردم. اما قیمتش ظاهرا حدود 200 تومان از پایونیر بیشتر است.

ممنونم

upscale مدل 1020 تو محدوده قیمت خودش قطعا جزو بهترین هاست.اگر برای شما upscal و HDMI 1.4 مهم هستش به نظر من بهترین گزینه براتون میتونه باشه.
مدل 608 onkyo نسبت به مدل سال گذشته خودش یعنی 607 از نظر upscale پیشرفت خیلی خوبی داشته ولی باز هم به قدرت 1020 پایونیر نیست.

mehjam
17-01-2011, 11:57
به نظر من شما می تونی rs30 یا rs33 پایونیر می تونید بگیرید و از نظر ورودی و خروجی ها خیالتون راحت باشه.
1-شما هرچقدر هم که صدای تلویزیونتون خوب باشه باز هم مثل صدای یک سینما نیستش.
در درجه اول که به نظر من اصلا نیازی نیست صدارو از تی وی بگیرید چون با داشتن یه سینمای خوب دیگه نیازی به صدای تی وی نیست.در درجه دوم بالانس صداتون بهم میریزه.
2-قابلیت upscale با توجه به قدرت و امکانات پلیر یا آمپلی فایر شما متفاوت هست.آمپلی فایرهایی هستند که این قابلیت رو دارند ولی قیمت هایی بالای 500 تومن دارند.
باز هم ممنون
ولی این پدر سوخته ها یه چیز میذارن 2 تا بر میدارن
یکی پایه باند رو حذف میکنه (rs30)
یکی ورودی hdmi حذف میکنه (فیلیپس)
یکی coaxial حذف میکنه (samsung حتی در 6950)

گیج شدم. تاره یه جایی خوندم 6950 سامسونگ با اینکه ورودی hdmi داره ولی upscale فقط برای dvd کار میکنه! این درسته، بقیه برندها هم اینطوریند؟ مثلا rs30

هر روز سردرگمی ام بیشتر میشه. آیا ارزش داره 4 ماه منتظر بمونم سیستم کامل بیاد با قیمت مناسب؟
آخه برای rs30 پایه هم بایذ بگیرم (یدون پلیر هم سخت میفروشن) پس یه 800 تومنی خرح میکنم.
با 600 تا 700 ست ارزان انکیو با باند متوسط میشه گرفت؟
یا مثلا آمپی مدل 420 یا 520 پایونر؟

peymanucf
17-01-2011, 13:56
باز هم ممنون

گیج شدم. تاره یه جایی خوندم 6950 سامسونگ با اینکه ورودی hdmi داره ولی upscale فقط برای dvd کار میکنه! این درسته، بقیه برندها هم اینطوریند؟ مثلا rs30

هر روز سردرگمی ام بیشتر میشه. آیا ارزش داره 4 ماه منتظر بمونم سیستم کامل بیاد با قیمت مناسب؟
آخه برای rs30 پایه هم بایذ بگیرم (یدون پلیر هم سخت میفروشن) پس یه 800 تومنی خرح میکنم.

دوست عزیز اگه شما با پایه rs-30 مشکل داری بدون که من تونستم با 30 تومن دوتا پایه سونی رو بگیرم و باهاش ست کنم تازه با یه اسپری مات میتونی اون رو هم رنگ سیستمت بکنی. میتونی رو این پیشنهاد هم فکر کنی اینم یه لینک کاملتر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehjam
17-01-2011, 14:07
دوست عزیز اگه شما با پایه rs-30 مشکل داری بدون که من تونستم با 30 تومن دوتا پایه سونی رو بگیرم و باهاش ست کنم تازه با یه اسپری مات میتونی اون رو هم رنگ سیستمت بکنی. میتونی رو این پیشنهاد هم فکر کنی اینم یه لینک کاملتر:

ممنون
این پست شما را قبلا دیده بودم
به نظرتون میشه باز هم پایه پیدا کرد؟
راستی آدرسی از pdf دفترچه دسنگاه دارید؟ و اینکه با کابل کواکسیال صدای 5 باند منتقل میشه؟ مثلا از -----

mr_rayan
17-01-2011, 20:37
باز هم ممنون

آمپلی فایر
rs30 پایونیر upscaling نداره،حتی rs70 هم نداره.شما برای upscale باید 500 به بالا فقط برای آمپلی فایر هزینه کنید.

ata_webmaker
17-01-2011, 21:39
ممنون
راستی آدرسی از pdf دفترچه دسنگاه دارید؟ و اینکه با کابل کواکسیال صدای 5 باند منتقل میشه؟ مثلا از -----

بله صدای 5.1 ریسیور و یا هر دستگاهه دیگری رو می توانید از طریق کابل کواکسیال انتقال دهید

dara_az
18-01-2011, 09:02
ممنون

سلام دوست عزیز . چیزی که زیاده پایه ! فکر پایه رو نکن اصلا . شما اول یک سیستم خوب بخر بعد اگه پایه با اون مشخصاتی که میخوای پیدا نکردی فوقش سفارش میدی برات میسازند . با چوب . خیلی هم شیک میشه . قیمتشم فکر نکنم بیست سی تومن بیشتر بشه . مثلا من خودم rack میخواستم اون چیزی که مد نظرم بود پیدا نکردم . از داوود جان هم مشورت گرفتم اما تو rack های ساخته شده اونی که میخواستم پیدا نکردم .از اینترنت یک سری مدل پیدا کردم و رفتم اونجا با طرف بررسی کردیم و اونم یک پیشنهاد هایی داد و خلاصه یک طرح کشیدیم و سفارش دادم برام ساختند دیروز زنگ زد گفت حاظر شده حالا امروز فردا میفرسته برام . چوبشم از همون رنگ و جنس چوبی که میز تلویزیونمو گرفتم استفاده کرد که با هم ست بشه . نکته جالبشم اینه که قیمتش کمتر از نصف قیمت rack های حاظر و آماده تو بازار برام تموم شد .
طرف خیلی آدم خوب و واردی بود . دوستان هرکی هر چیزی میخواست بسازه اگه خواست به من بگه من تلفن و آدرس طرف رو بهش بدم .

dara_az
18-01-2011, 09:08
بله صدای 5.1 ریسیور و یا هر دستگاهه دیگری رو می توانید از طریق کابل کواکسیال انتقال دهید

ata جان کم پیدایی . دوستان دیگه کم پیدا شدند همه . اقا شمال هوا چطوره ؟ انقدر دلم هوس شمال کرده .
راستی دوستان من یک audio cd player سونی دارم و مدتها بود استفاده نکرده بودم ازش . الان اجکتش رو که میزنم درش باز نمیشه اما قیژ قیژ صدا میده ! این پلیر کیفیت خیلی بالایی داشت برای همین میخوام دوباره درستش کنم و برای cd های audio ازش استفاده کنم . جایی که کارش خوب باشه برای تعمیر سراغ دارید ؟
یک دک سونی هم دارم قدیمیه میخوام برای کاست هام استفاده کنم . فکر کنم اینم خرابه هنوز امتحانش نکردم . اما کلا بد نیست یک سرویس بشه چون فکر کنم 15 سالی هست ازش استفاده نشده . برای اینم اگه تعمیرکار ماهر و خوب میشناسید ممنون میشم معرفی کنید.

mehjam
18-01-2011, 10:49
آمپلی فایر
rs30 پایونیر upscaling نداره،حتی rs70 هم نداره.شما برای upscale باید 500 به بالا فقط برای آمپلی فایر هزینه کنید.
مجددا ممنون از همه دوستان
با این حساب اگه upscale در کار نیست، من برم سراغ BD خورها؟ مثلا 5590 یا سونی e970 یا سامسونگ c6950

peymanucf
18-01-2011, 13:16
ممنون

صد در صد ميتوني پايه تهيه كني .تو پاساژ شركا از 15 تومن تا 50 تومن هست نگران رنگش هم نباش چون با يه اسپري مات عين فابريك ميشه.
pdf رو دارم ولي اينجا نميشه آپلود كرد .ميخوايي ايميلتو پخ بده واست بفرستم.
در مورد ريسيور ( ماهپاره) هم بايد بگم من تا حالا كانالي رو نديدم كه صداش dts باشه يا پخش 5.1 داشته باشه. كانالها همشون استريو هستن كه خود دستگاه چندين مود دارد كه ميتوني صداي استريو رو از 6 باندت بشنوي و با يه كابل كواكسيال معمولي اينكار امكان پذيره. اگه اطلاعات ديگه اي ميخواي در خدمتيم.
پيمان

Schahab
18-01-2011, 14:44
upscale مدل 1020 تو محدوده قیمت خودش قطعا جزو بهترین هاست.اگر برای شما upscal و HDMI 1.4 مهم هستش به نظر من بهترین گزینه براتون میتونه باشه.
مدل 608 onkyo نسبت به مدل سال گذشته خودش یعنی 607 از نظر upscale پیشرفت خیلی خوبی داشته ولی باز هم به قدرت 1020 پایونیر نیست.

جناب رایان

ممنون از جوابتون.
شما upscaling این پایونیر ها رو تست کردید؟ می خوام تجربه خودتون رو بدونم. چون به تجربه دیدم گاهی این ریویو های خارجی، به چیزایی گیر می دن و به خاطرش امتیاز منفی می دن که شاید برای من کاریر ایرانی چندان مهم نباشه. می خوام بدونم چقدر می شه رو upscale این آمپ ها حساب کرد. قدرتشون در مقایسه با پخش های بلوری و دی وی دی که اونا هم upscale می کنن، چطوره؟ من می خوام دی وی دی های کپی و تصاویر رسیورم رو برام upscale کنه. می تونه؟ راستش یه سرچ که کردم، بعضی فروم ها و ریویو ها نوشته بودن که کلا upscaling آمپ ها تو این رده قیمت، چنگی به دل نمی زنه... اگر این طور باشه و شما هم تایید کنید، شاید بهتر یاشه یه تجدید نظری بکنم و به یه ترکیب دیگه فکر کنم.

BEST 2
18-01-2011, 21:57
با سلام
سینمای خانگی من پایونیر مدل 787 است.من میخوام از رادیوش استفاده کنم خیلی برام مهمه.انتن هم وصل کردم اما هیچ جا رو نمیگیره.نه fm نه am.چرا؟لطفا هر کی داره راهنمایی کنه.ممنون میشم
سوال بعدیم اینه که با پلیر یه تیکه مثل تیونر هست که باید به پورت جلو پلیر به نام mcacc وصل کرد.من میزنم هیچ صدایی نداره.برا چیه این قطعه؟؟؟؟

mr_rayan
18-01-2011, 23:35
مجددا ممنون از همه دوستان
با این حساب اگه upscale در کار نیست، من برم سراغ BD خورها؟ مثلا 5590 یا سونی e970 یا سامسونگ c6950

upscale برای ورودی های تصویرت موجود نیست ولی پلیر سیستمت قطعا برای پخش dvd ، اینکارو انجام میده.

mr_rayan
18-01-2011, 23:45
جناب رایان

ممنون از جوابتون.
شما upscaling این پایونیر ها رو تست کردید؟ می خوام تجربه خودتون رو بدونم. چون به تجربه دیدم گاهی این ریویو های خارجی، به چیزایی گیر می دن و به خاطرش امتیاز منفی می دن که شاید برای من کاریر ایرانی چندان مهم نباشه. می خوام بدونم چقدر می شه رو upscale این آمپ ها حساب کرد. قدرتشون در مقایسه با پخش های بلوری و دی وی دی که اونا هم upscale می کنن، چطوره؟ من می خوام دی وی دی های کپی و تصاویر رسیورم رو برام upscale کنه. می تونه؟ راستش یه سرچ که کردم، بعضی فروم ها و ریویو ها نوشته بودن که کلا upscaling آمپ ها تو این رده قیمت، چنگی به دل نمی زنه... اگر این طور باشه و شما هم تایید کنید، شاید بهتر یاشه یه تجدید نظری بکنم و به یه ترکیب دیگه فکر کنم.

نه من خودم تست نکردم،من فقط با توجه به ریویوهای خارجی و تجربه دوستان عرض کردم.
برای استفاده فیلم های کپی زیاد امید نداشته باش که شمارو به خواستت برسونه ولی تفاوتش مشخصه.
تو این رده قیمت مدل 1020 پایونیر قطعا بهترینه ولی تو سطح و کلاس خودش.همون مثل قدیمی که میگن هرچی بیشتر پول بدی بیشتر آش می خوری.
مهم جیب شماست.مهم اینه که با توجه به مبلغی که می تونید هزینه کنید بهترین خرید رو بکنید.

mehjam
19-01-2011, 00:06
upscale برای ورودی های تصویرت موجود نیست ولی پلیر سیستمت قطعا برای پخش dvd ، اینکارو انجام میده.
آخه من اصلا اهل divx و dvd نیستم. زورم میاد به پلیری که تو یه سال یه بار دست نخواهم زد پول بدم.
من منابع زیاد MKV دارم میخوام از اونها استفاده کنم و همینطور از رسیورم (که الان کواکسیال داره) و شاید بعدا hd اش کردم. همچنین میخوام از لپتاپم خروجی صدای 5 کانال هم داشته باشم (با کابل hdmi طبیعتا)
الان mkv را با WD پخش میکنم ولی همونطور که میدونید تو bitrate های بالا تصویرش پرش جزیی داره. نمیدونم پخش mkv این سینما ها چطوره؟

mehjam
19-01-2011, 09:38
فکر کنم برای دوستانی مثل من که هنوز تصمیمشون را نگرفتند یه درد بخوره، فقط اگه یه نفر قیمتهای بازار را بگه خیلی خوب میشه.

راستی امروز داشنم سایت whathifi را برای بررسی موارد فوق چک میکردم دیدم بز خلاف انتظار از این ال جی خیلی تغریف کرده HB965TZ

و این هم سایت trustedreview برای همون ال جی:

یه سایت دیگه:

عجیب نیست؟

BEST 2
19-01-2011, 13:13
با سلام
سینمای خانگی من پایونیر مدل 787 است.من میخوام از رادیوش استفاده کنم خیلی برام مهمه.انتن هم وصل کردم اما هیچ جا رو نمیگیره.نه fm نه am.چرا؟لطفا هر کی داره راهنمایی کنه.ممنون میشم
سوال بعدیم اینه که با پلیر یه تیکه مثل تیونر هست که باید به پورت جلو پلیر به نام mcacc وصل کرد.من میزنم هیچ صدایی نداره.برا چیه این قطعه؟؟؟؟

:41::41::41::41:

ata_webmaker
19-01-2011, 19:59
با سلام

انتن am کلا با اف ام فرق می کنه بهتره که برای اف ام از وررودی انتن تلویزین استفاده کنی
و برای am از همون انتنی که ماله خوده سینما خانگی هست استفاده کنی
او میکروفون هم برای تنظیم اتوماتیک صدای باند ها و تاخیر باند ها هست و ورودیش هم به پشت دستگاه هست

و شما باید به این گونه عمل کنی که اونو وصل کنی پشت دستگاه و یک منوی تنظیم داره و میکروفون رو جایی قرار می دی که قراره اونجا بشینی فیلم تماشا کنی
بعد اون منو رو روشن می کنی و توجه داشته باشید که در زمانی اجرای تنظیم اتوماتیک اسپیکر ها هیچ صدای مزاحمی نباید وجود داشته باشه و بعد اسکن یا استارت رو میزنی این عملیان ممکن است تا 3 دقیقه به طول بیانجامد بعدش اوکی میده و حله و باندات تنظیم شده و می تونی میکروفون رو جدا کنی
توجه من خودم معمولا با این سیستم زیاد حال نمی کنم چون نوع محیطیکه در خونه های ما هست زیاد استاندارد نیست و مممکنه که یک باندو زیادی صداشو کم یا زیاد کنه و نا متعادل بشه من معمولا خودم از تنظیمات دستی استفاده می کنم
در هر صورت موفق باشید

dadiyar
19-01-2011, 21:14
سلام

دوستانی که ست jamo606 و onkyo308 تهیه کردند

برای مچ شدن هر چه بیشتر این بلندگو ها با امپ اگه نظر یا پیشنهادی در تنظیمات امپ دارند ممنون میشم از راهنماییشون

amir3408
20-01-2011, 01:07
دوستان من زیاد اطلاع ندارم...میشه یکی بگه کارتهای گرافیکی هم آپ اسکیلینگ دارند یا نه؟ چه مدلی و چه قیمتی؟

mgt3861
23-01-2011, 08:54
سلام خدمت دوستان و بزرگواران
بنده کلی از صفحات رو مطالعه کردم اما در مورد سینماهای خانگی سونی مثل مدلهای dav-dz810 یا dz 910 نشده ایا کیفیتشون خوب نیست یا مورد دیگه ای دارن که دوستان استفاده نکردند
من می خوام مارک سونی بخرم دوستانی که وارد هستند چه مدلی رو پیشنهاد می کنند
سپاسگزارم

man saharam
23-01-2011, 15:06
سلام .من ميخوام سينماي خانگي بخرم تا 500 يا 600 هزار تومان.ال سي دي فيليپس دارم.ميخواستم سينماي خانگي فيليپس هم بگيرم اما شنيدم فارسي ساپورت نميکنه اما نميدونم منظور چيه؟يعني زير نويس فارسي رو يا منوشو ميگن؟
به هر حال بالاترين و بهترين مدلي که ميشه با اين مبلغ گرفت رو بهم معرفي کنيد از هر لحاظ خوب باشه .فيليپس پايونر سامسونگ ال جي؟

man saharam
23-01-2011, 15:16
لطفاً منو راهنمايي کنيد:13:

man saharam
23-01-2011, 15:18
اينجا آدم گم ميشه.

man saharam
23-01-2011, 15:19
سينماي خانگي چي بگيرم؟

monipa
23-01-2011, 17:51
سلام به اساتید اهل فن
یه سینما خانواده می خواهم بدون پلیرش
در واقع بجای پلیر اون می خواه از دستگاه بلوری ( سونی ) استفاده کنم
امکانش هست؟
چگونه؟

dara_az
23-01-2011, 21:17
سلام به اساتید اهل فن
یه سینما خانواده می خواهم بدون پلیرش
در واقع بجای پلیر اون می خواه از دستگاه بلوری ( سونی ) استفاده کنم
امکانش هست؟
چگونه؟

امکانش که هست . سینماهایی هست که پلیر نداره . اما آمپ داره که نسبت به سینماهای پلیر دار امکانات و ورودی و خروجی های بیشتری داره . پایونیر ، دنون و انکیو این مدل سینماها رو دارند . شما اگه بودجتو مشخص کنی دوستان بهتر میتونند شما رو راهنمایی کنند.

aliitaly
23-01-2011, 22:01
دوستان نظرتون در مورد panasonic pt-980 چیه؟؟

mr_rayan
23-01-2011, 22:18
سلام خدمت دوستان و بزرگواران
بنده کلی از صفحات رو مطالعه کردم اما در مورد سینماهای خانگی سونی مثل مدلهای dav-dz810 یا dz 910 نشده ایا کیفیتشون خوب نیست یا مورد دیگه ای دارن که دوستان استفاده نکردند
من می خوام مارک سونی بخرم دوستانی که وارد هستند چه مدلی رو پیشنهاد می کنند
سپاسگزارم

اگر می خواید از محصولات سونی سینما تهیه کنید به نظرم FZ900 از بقیه مدل ها صدای بهتری داره.بهرحال قبل از خرید از مدل های مورد نظرتون حتما تست ثدا بگرید.

mehjam
23-01-2011, 22:54
کسی HT-C5550 سامسونگ را تست گرفته.
تو رویو های خارجی تعریفش زیاده. جزء 5 پرفروش سایت آمازون است.

Pejman3
23-01-2011, 23:20
دوستان من زیاد اطلاع ندارم...میشه یکی بگه کارتهای گرافیکی هم آپ اسکیلینگ دارند یا نه؟ چه مدلی و چه قیمتی؟

بله دارند از Geforce سری 8000 به بعد و همچنین کلیه مدل های Radeon HD از سری 3000 به بعد همچین امکانی هست فقط این قابلیت یه مقدار به نرم افزار ها هم بستگی داره که بتونند از این قابلیت استفاده کنند.

mgt3861
24-01-2011, 09:07
اگر می خواید از محصولات سونی سینما تهیه کنید به نظرم FZ900 از بقیه مدل ها صدای بهتری داره.بهرحال قبل از خرید از مدل های مورد نظرتون حتما تست ثدا بگرید.

با سلام
ممنون از پاسختون
اما این پاسخ یه شبهه کوچولو داره !
ایا محصولات سونی کیفیت صداشون خوب نیست؟؟؟؟

monipa
24-01-2011, 10:38
امکانش که هست . سینماهایی هست که پلیر نداره . اما آمپ داره که نسبت به سینماهای پلیر دار امکانات و ورودی و خروجی های بیشتری داره . پایونیر ، دنون و انکیو این مدل سینماها رو دارند . شما اگه بودجتو مشخص کنی دوستان بهتر میتونند شما رو راهنمایی کنند.

سقف 400 تومان

mehjam
24-01-2011, 11:46
با سلام
ممنون از پاسختون
دوستانی که اینجا بحث میکنند یه سیسنم رفرنس حیلی قوی به نام RS30 پایونیر دارند و همه چیز را با آن قیاس میکنند. (که البته خود پایونیر این سیستم را به عنوان سینمای خانگی معرفی نکرده)
من هم صداشو شنیدم، حق هم دارند ولی به نظرم میاد زیادی بقیه برندها کنار گذاشته شده، پس بقیه دنیا مردم چیکار میکنند؟ اگه واقع بینانه ببینیم هر برندی یه محصول خیلی خوب داره که ارزش خزید پیدا میکنه، از ال جی 965 (که در ایران نیست) رویوهای خوبی داشته، از سونی e370 خیلی خوب جواب داده، از سامسونگ c5500 که در ایران c5550 موحوده وضعش خوبه و ...

Schahab
24-01-2011, 12:12
سلام .من ميخوام سينماي خانگي بخرم تا 500 يا 600 هزار تومان.ال سي دي فيليپس دارم.ميخواستم سينماي خانگي فيليپس هم بگيرم اما شنيدم فارسي ساپورت نميکنه اما نميدونم منظور چيه؟يعني زير نويس فارسي رو يا منوشو ميگن؟
به هر حال بالاترين و بهترين مدلي که ميشه با اين مبلغ گرفت رو بهم معرفي کنيد از هر لحاظ خوب باشه .فيليپس پايونر سامسونگ ال جي؟

یه کم مهلت بدید دوست عزیز تازه وارد!!
معمولا 24 ساعت طول می کشه تا دوستان پست شما رو ببینن و جواب بدن... چت روم که نیست، فرومه!!!
عرض به حضور شما با این بودجه و یه کم بیشتر، بهترین مدل هایی که می شه به شما پیشنهاد کرد، اینا هست:

Pioneer RS33- 680 ,000
Pioneer HTZ787 - 510,000
Pioneer HTZ282 - 420,000
Philips 3373 - 393,000
Philips 3578 - 550,000

در مورد سامسونگ و ال جی اطلاعی ندارم، چون نمی پسندمشون.... دوستان دیگه احتمالا می تونن کمک کنن.

با توجه به این که حدس می زنم شما خانم هستید، RS33 پایونیر رو گمون نکنم بپسندید، چون یه کم هیکل منده، وگرنه از بقیه سرتره.... این مدلا رو خودتون هم ببینید و تست کنید... هیچ کس بهتر از خود شما برای قضاوت نیست....

dara_az
24-01-2011, 12:13
دوستانی که اینجا بحث میکنند یه سیسنم رفرنس حیلی قوی به نام RS30 پایونیر دارند و همه چیز را با آن قیاس میکنند. (که البته خود پایونیر این سیستم را به عنوان سینمای خانگی معرفی نکرده)
من هم صداشو شنیدم، حق هم دارند ولی به نظرم میاد زیادی بقیه برندها کنار گذاشته شده، پس بقیه دنیا مردم چیکار میکنند؟ اگه واقع بینانه ببینیم هر برندی یه محصول خیلی خوب داره که ارزش خزید پیدا میکنه، از ال جی 965 (که در ایران نیست) رویوهای خوبی داشته، از سونی e370 خیلی خوب جواب داده، از سامسونگ c5500 که در ایران c5550 موحوده وضعش خوبه و ...

سلام دوست عزیز .
معمولا افرادی که برای خرید هر سیستمی (کلا هر چیزی) اهل بررسی و تحقیق و جستجو و مقایسه ، سپس انتخاب بهترین گزینه هستند رو نباید با افرادی که کلشونو میندازن پایین و یک راست میرن تو مغازه و به صرف 4 تا تبلیغ تو روزنامه و مجله یک خریدی انجام میدن مقایسه کرد .
تمام افرادی هم که میان تو این فروم معمولا اهل تحقیق و بررسی هستند.
خوب وقتی مثلا پایونیر در اون رنج قیمت برتری محسوسی نسبت به رقبای خودش داره چرا نباید به بقیه پیشنهاد بشه ؟؟؟ به جر پایونیر من دیدم که دوستان مدلهایی از دنون و انکیو رو هم پیشنهاد کردند که انصافا از خیلی از سینماهای تجاری هم قیمت خودشون سر هستند.
مثلا من وقتی با 700 تومن میتونم یک ست پایونیر بخرم با یک آمپ خوب و کلی ورودی و خروجی مختلف و اسپیکر های خوب و با کیفیت به نظر شما منطقی هستش بیام بیشتر از این پول رو بدم و سیستمی بگیرم که حتی یک دونه ورودی HDMI نداره ؟ و کیفیت صداش اندازه سیستم 200 هزار تومنی هم نیست ؟ اونوقت من که حداقل 3 تا دستگاه جانبی دارم اینارو به چی وصل کنم ؟!؟!
ما داریم تو ایران زندگی میکنیم و انتخاب هامون محدود هستش . وگرنه اگه دسترسی به تمام محصولات کمپانی های مختلف داشتیم شاید دیگه کسی سراغ RS-30 نمیرفت .
اینکه بقیه برند ها کنار گذاشته شده چند دلیل میتونه داشته باشه
یکیش اینه که بقیه برندها یا خیلی زیادی اکتفا کردن به محصولا ت تجاری یا اینکه اگر هم محصول حرفه ای دارند در بازار ایران موجود نیست. یک دلیل دیگشم که باز یجورایی مربوط میشه به دلیل بالایی ، نیاز بازار هستش .
شما افرادی رو که میان این فروم نگاه نکن . به نظر من امثال ما که برای هر خریدی کلی تحقیق و جستجو میکنیم و یک ماه اینترنت و مغازه ها و محصولات رو زیر و رو میکنیم اقلیت هستیم .
اکثر افراد جامعه تحت تاثیر تبلیغات هستند و چشم بسته و با اتکا به حرف فروشنده خرید میکنند. پس یجورایی میشه گفت که نیاز بازار اینجور محصولات تجاری رو میپسنده .
شما هم نگران فروش محصولات برند های دیگه نباش . مطمئن باش ال جی و سامسونگ از دنون و انکیو و پایونیر خیلی خیلی خیلی بیشتر فروش و سود میکنند.
رفته بودم جمهوری با رفیقم تلویزیون بخره . یک خانواده ای اومده بودند تو مغازه ! در مورد فرق دو مدل تلویزیون سوال میکردند ! فروشنده کلی توضیح داد که این مدل فلش میخوره و میتونه از روی فلش فیلم نشون بده اما این مدل این قابلیت رو نداره ! طرف برگشت خیلی با تعجب گفت یعنی با این مدل نمیشه فیلم دید ؟!:18: اگه فیلم نشون نمیده پس چی نشون میده این تلویزیون ؟! اینکه فایده نداره نشه با تلویزیون فیلم دید !!! طرف اصلا نمیدونست فلش مموری چیه و فروشنده داره در مورد چی حرف میزنه !! فکر میکرد این مدل کلا فیلم نشون نمیده !!! مثلا کانال 2 فیلم پخش کنه این تلویزیونش فیلم رو نشون نمیده !! من که اونجا داشتم خل میشدم دیگه !! نمیدونی قیافه من و دوستم چجوری شده بود !!!خوب از این افراد چه انتظاری میشه داشت ؟! همینا هستن میرن محصولات در پیت ال جی و سامسونگ رو میخرن دیگه !! بعدشم کلی کیف میکنند از خریدشون ! متاسفانه اینجور افراد هم در مملکت ما فراوونه ! پس تا وقتی به این راحتی آشغال ترین جنس هاشونو به بالاترین قیمت میفروشند نباید انتظار داشت که مثلا سامسونگ بیاد مدلهای حرفه ایشو وارد بازار ایران کنه .

dara_az
24-01-2011, 12:26
سقف 400 تومان

دو مدل انکیو و دنون بود که به نظر من سیستمهای خوبی بود . من به یکی از دوستای خودمم پیشنهاد دادم .
اما متاسفانه من حافظم تعطیله و نیمکره چپ مغزم به نیم کره راست مغزم پنالتی میزنه !:3: برای همین مدلهاشو یادم نیست . اما دوستان حتما میدونند و یادآوری میکنند . البته یکمی فکر کنم بیشتر از 400 تومن بود که به نظر من ارزششو داره که یکمی بیشتر پول بدید اما یک سیستم خوب داشته باشید.

sound.vision
24-01-2011, 13:54
سلام دوست عزیز .
معمولا افرادی که برای خرید هر سیستمی (کلا هر چیزی) اهل بررسی و تحقیق و جستجو و مقایسه ، سپس انتخاب بهترین گزینه هستند رو نباید با افرادی که کلشونو میندازن پایین و یک راست میرن تو مغازه و به صرف 4 تا تبلیغ تو روزنامه و مجله یک خریدی انجام میدن مقایسه کرد ........

واقعا همین طور هست که این دوستمون می گه... تا موقعی که برندهایی مثل سامسونگ و از اون بدتر ال جی هست مگه میگذارن کمپانی های درست و حسابی نفس بکشن!؟؟
من یادمه وقتی بچه کم سن و سالی بودم وقتی کسی می خواست پول بده مثلا یه یخچال خوب بخره بهش می گفتن جنرال الکتریک بگیر یا حداقل یه چیزی هم سطح این برند...اما حالا موندم این سامسونگ چه حیله ای به کار برده که مردم ما عاشقش شدن از اون عجیب تر، داشتن محصولاتی از این کارخونه را یه جور کلاس و برتری می دونن!!!
ای کاش جنس های مطرح دنیا تو کشور ما به یه قیمت منطقی و مقعول یافت می شد و مردم می تونستن برن و دمو دستگاه ها رو ببینن... اون وقت باید می دیدیم که بازم پول مصرف کننده صرف جنس های بی کیفیت و با تکنولوژی دست چندم می شه یا نه.

dara_az
24-01-2011, 14:53
واقعا همین طور هست که این دوستمون می گه... تا موقعی که برندهایی مثل سامسونگ و از اون بدتر ال جی هست مگه میگذارن کمپانی های درست و حسابی نفس بکشن!؟؟
من یادمه وقتی بچه کم سن و سالی بودم وقتی کسی می خواست پول بده مثلا یه یخچال خوب بخره بهش می گفتن جنرال الکتریک بگیر یا حداقل یه چیزی هم سطح این برند...اما حالا موندم این سامسونگ چه حیله ای به کار برده که مردم ما عاشقش شدن از اون عجیب تر، داشتن محصولاتی از این کارخونه را یه جور کلاس و برتری می دونن!!!
ای کاش جنس های مطرح دنیا تو کشور ما به یه قیمت منطقی و مقعول یافت می شد و مردم می تونستن برن و دمو دستگاه ها رو ببینن... اون وقت باید می دیدیم که بازم پول مصرف کننده صرف جنس های بی کیفیت و با تکنولوژی دست چندم می شه یا نه.

آقا دست رو دلم نذار که خونه ! آخه وقتی یک جنس خوب هم پیدا میکنی باید دو برابر قیمتش تو بازار جهانی پول بدی !!نمونش همین ست های پایونیر . من همین آمپ 819 رو که 390 خریدم تو اینترنت که سرچ میکردم قیمت 250 دلار هم دیدم ازش .
ما هنوز یخچال جنرال الکتریکمون رو داریم که 1 سال از من بزرگتره (33 سالشه الان) هنوز یک بارم خراب نشده ! سیستم صوتی سونی پدرم هنوز داره کار میکنه .اسپیکر هاشو من الان با آمپ 819 ست کردم صداش با روز اولش فرق نداره . البته روز اولشو من یادم نیستا ! هنوز به دنیا نیومده بودم !:31: اما گاهی موزیک میزارم صداشو یکم بلند میکنم بابام میاد از خریدی که 33 سال پیش کرده و هنوزم مثل روز اولش داره کار میکنه کیف میکنه. الان شما کدوم جنسو پیدا میکنی که 30 سال که سهله ، 3 سال برات درست و حسابی کار کنه خراب نشه ؟؟؟
چی بگم والا ! در تمام زمینه ها همین مشکل رو داریم . نمونه دیگش صنعت خودروسازی ! یه زمانی که کره و چین فرقون هم نمیساختن ما آخرین ماشین های روز آمریکا رو مونتاژ میکردیم (مثل کادیلاک سویل) الان باید برای یک لگن کره ای و چینی 2 برابر قیمت بازار جهانیش پول بدیم یا لگن های سایپا و ایران خودرو رو سوار بشیم !

alikbr
24-01-2011, 15:21
سلام به اساتید محترم من یه سینمای خانگی میخام که بیسش خیلی خوب باشه رنج قیمت حدود 500تا 600 ممنون میشم منو راهنمائی کنید

alikbr
24-01-2011, 15:28
سلام به اساتید محترم من یه سینمای خانگی میخام که بیسش خیلی خوب باشه برند مخصوصی مد نظرم نیست به جز پایونیر وفیلیپس که در مشهد نمایندگی ندارند از بقیه برندها میخاستم رنج قیمت 500تا 600 ممنون میشم منو راهنمائی کنید

mehjam
24-01-2011, 18:40
ممنون از همگی
هم دارا و هم بقیه درست میگن.
ولی الان همه برند ها اینطوریند. مگه صفحات قبل نگفتید فیلیپس 5580 قلابی به نظر میاد.
من 3 سال پیش همزمان دو تا یخچال گرفتم. با الگو برداری از مادرم یکی بوش دوقلو (ادعای ساخت المان) با هزار مصیبت و جستجو و ... (1200 تومن) و یکی دیگه ال جی (500تومن). ال جی مثل ساعت کار میکنه بوش موتورش بدجور به صدا افتاده.
مگه همین سامسونگ نیست که آیفون را عقب رونده با گالاکسی.
اگه همین سونی اریکسون و سامسونگ تو بازار موبایل نبودند الان نوکیا خون مردم را تو شیشه کرده بود. مگه نوکیا پیشگام صنعت موبایل نیست؟ چرا سامسونگ با گالاکسی و ال جی با اپتیموس حالشو گرفتند. کافیه یه مقایسه ویدیویی از N8 و گالاکسی در یوتیوب ببینید.
من هم با شما موافقم که پایونیر تو صدا یه چیز دیگه است. ولی همیشه سابقه خوب به درد آدم و البته برندها نمیخوره. کسایی که حرف جدید دارند بعضی موقع ها (فقط بعضی موقع ها) موفقترند و ارزش گوش کردن دارند.
من اصلا از سامسونگ هیچوقت خوشم نیومده و هیچ محصولی ازش ندارم (به جز یه پرینتر 4 کاره) ولی اگه واقع بین باشیم این غول کره ای به زودی دنیا را در دست میگیره. من عاشق سینه چاک سونی ام ولی مجبورم لینک این کتاب را بذارم که از صعود سامسونگ و سقوط سونی نوشته:

dara_az
24-01-2011, 19:54
ممنون از همگی
هم دارا و هم بقیه درست میگن.
ولی الان همه برند ها اینطوریند. مگه صفحات قبل نگفتید فیلیپس 5580 قلابی به نظر میاد.
من 3 سال پیش همزمان دو تا یخچال گرفتم. با الگو برداری از مادرم یکی بوش دوقلو (ادعای ساخت المان) با هزار مصیبت و جستجو و ... (1200 تومن) و یکی دیگه ال جی (500تومن). ال جی مثل ساعت کار میکنه بوش موتورش بدجور به صدا افتاده.
مگه همین سامسونگ نیست که آیفون را عقب رونده با گالاکسی.
اگه همین سونی اریکسون و سامسونگ تو بازار موبایل نبودند الان نوکیا خون مردم را تو شیشه کرده بود. مگه نوکیا پیشگام صنعت موبایل نیست؟ چرا سامسونگ با گالاکسی و ال جی با اپتیموس حالشو گرفتند. کافیه یه مقایسه ویدیویی از N8 و گالاکسی در یوتیوب ببینید.
من هم با شما موافقم که پایونیر تو صدا یه چیز دیگه است. ولی همیشه سابقه خوب به درد آدم و البته برندها نمیخوره. کسایی که حرف جدید دارند بعضی موقع ها (فقط بعضی موقع ها) موفقترند و ارزش گوش کردن دارند.
من اصلا از سامسونگ هیچوقت خوشم نیومده و هیچ محصولی ازش ندارم (به جز یه پرینتر 4 کاره) ولی اگه واقع بین باشیم این غول کره ای به زودی دنیا را در دست میگیره. من عاشق سینه چاک سونی ام ولی مجبورم لینک این کتاب را بذارم که از صعود سامسونگ و سقوط سونی نوشته:

سلام mehjam جان .
صحبتهای شما هم درست هستش . بعضی برند ها مجبورند برای اینکه سود داشته باشند و از رقابت موجود بازار عقب نمونند دست به تولید محصولات تجاری بزنند.مثل همین فیلیپسی که شما فرمودید. که مطمئنا همین فیلیپس محصولات حرفه ای هم در کنار محصولات تجاریش داره . اما خوب ال جی و سامسونگ 95% تمرکزشون روی محصولات تجاری هستش و فقط دنبال فروش بیشتر هستند.
در مورد موبایل راستش رو بخوای من از همون اول نمیدونم چرا از نوکیا خوشم نمیومد ! تاحالا به جز سونی ( اون موقع که هنوز با اریکسون ادغام نشده بود) و بعدشم به جز سونی اریکسون گوشی دیگه ای نداشتم (یک مدت کم فقط زیمنس داشتم که اونم بد نبود اما به پای سونی نمیرسید) مثلا همین نوکیا با این همه ادعاش نمیدونم چرا دست از سر این سیمبین برنمیداره . من چون خیلی خوشم نمیاد از نوکیا خیلی هم دنبال مدلهاش و سیستم عاملاش نیستم . اما تا همین چند وقت پیش میدونم که همین نوکیا با این همه ادعاش یدونه پاکت پیسی با سیستم عامل وین موبایل تولید نکرده . حالا جدیدا نمیدونم اینکارو کرده یا نه . این به نظر من یک ضعف بزرگه برای یک کمپانی با این همه ادعا . الان دیگه همه برند های خوب دارن میرن سمت آندروید . حتی وین موبایل هم در مقابل آندروید کم آورده اما این نوکیا نمیخواد این سیمبین رو ول کنه ! محصولات نوکیا هم به نظر من به شدت تجاری و مصرفی هستند . شما ببین یک کمپانی مثل HTC میاد با تولید محصولات با کیفیت و خوب همه برند های دیگه رو مجبور به عقب نشینی میکنه . همین HTC میتونست بیاد شروع کنه به ساختن یک سری موبایل به شدت مصرفی و تجاری و در پیت با قیمت مفت ! مطمئن باش سودش از الانش خیلی بیشتر میشد . اما هدف گذاری این شرکت چیز دیگه ای هستش ( البته الانم HTC برای اینکه بازار گوشی های ارزانتر رو هم از دست نده یکی دو مدل ارزون تولید کرده که هرکی گرفته به شدت ناراضی بوده . چون انتظارش ار HTC چیز دیگه ای بوده)
اما شما ببین الان سامسونگ و ال جی هرچیزی که فکرشو بکنید دارند تولید میکنند. باز به نظر من بین محصولات کمپانی که تمرکزشو فقط میزاره روی تولید محصولات صوتی و تصویری با کمپانی که از موبایل گرفته تا یخچال و ماشین لباس شویی و تلویزیون و هارد دیسک و .... باید یه فرقی باشه .
به قول شما ممکنه سامسونگ هم تولیدات حرفه ای داشته باشه اما در بازار کشور ما استقبالی ازش نمیشه . چون تقاضای بازار روی محصولات تجاری هستش و اینجاست که سر برند های نیمه حرفه ای و حرفه ای کلاه گشادی میره و فروششون رو از دست میدن . یا باید به تولید محصولاتشون برای قشری خاص ادامه بدند و قیمتها هم برای جبران ضرر ناگزیر بالا میره یا اینکه اونها هم برای جلوگیری از ورشکستگی باید وارد این رقابت کثیف بشند که در این حالت ضررش فقط برای مصرف کننده هستش و این مصرف کننده بیچاره هستش که مجبوره جنسهای بنجل رو بخره .
همین چین و کره با این محصولات مصرفیشون به نظر من باعث افت کیفیت دیگر محصولات هم میشند. چون شما وقتی تولیدت رو بالا میبری و میخوای قیمت رو کم کنی ناگزیری که از کیفیت محصولت کم کنی . و برای اینکه یجوری مشتری رو گول بزنی تا محصول رو بخره مجبور میشی روی بیاری به تبلیغات گول زننده روی محصولاتت و در همه جای دنیا هم متاسفانه اکثر مردم عقلشون به چشمشونه و نتیجش میشه همین چیزی که الان میبینیم. منم با شما موافقم اما متاسفانه در رقابت بین کمپانی ها همیشه این مصرف کنندست که سرش کلاه میره !

mr_rayan
24-01-2011, 22:36
دوستان نظرتون در مورد panasonic pt-980 چیه؟؟

اگر یه سینما بلوری ارزون می خواید می تونید بهش فکر کنید ولی این سینما نه فرمت MKV رو ساپورت می کنه و نه فرمت صدای DTS HD یا DOLLBY HD .
از نظر تفکیک صدا هم ت سطح خوبیه.

mr_rayan
24-01-2011, 22:49
کسی HT-C5550 سامسونگ را تست گرفته.
تو رویو های خارجی تعریفش زیاده. جزء 5 پرفروش سایت آمازون است.

به نظر من فروش بالاش بخاطر کیفیت صداش نبوده.چون کیفیت صدای بسیار معمولی داره و همراه با ضعفی که توی بیسش شنیده میشه.
از نظر امکانات و ورودی خروجی ها میشه گفت تقریبا کامله.و همچنین دیزاین قشنگی داره.

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

با سلام
ممنون از پاسختون

کیفیت صدای خوبی دارند ولی در مقایسه با برندی مثل پایونیر و فیلیپس کمی تفکیک کمتری دارند.حتی به نظر من سینمای D7 از شرکت JVC از FZ900 سونی تو زمینه تفکیک پذیری کمی قوی تر عمل می کنه ولی قدرت صدا و حجم صدای FZ900 رو نداره.

mr_rayan
24-01-2011, 23:27
سلام به اساتید محترم من یه سینمای خانگی میخام که بیسش خیلی خوب باشه برند مخصوصی مد نظرم نیست به جز پایونیر وفیلیپس که در مشهد نمایندگی ندارند از بقیه برندها میخاستم رنج قیمت 500تا 600 ممنون میشم منو راهنمائی کنید

FZ900 سونی

alikbr
25-01-2011, 00:14
قیمتش یه خورده بالاست تو برند ال جی شما چی مدلی رو انتخاب می کنید ممنون میشم :11:

naamre
25-01-2011, 08:32
به نظر من فروش بالاش بخاطر کیفیت صداش نبوده.چون کیفیت صدای بسیار معمولی داره و همراه با ضعفی که توی بیسش شنیده میشه.
از نظر امکانات و ورودی خروجی ها میشه گفت تقریبا کامله.و همچنین دیزاین قشنگی داره.

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

کیفیت صدای خوبی دارند ولی در مقایسه با برندی مثل پایونیر و فیلیپس کمی تفکیک کمتری دارند.حتی به نظر من سینمای D7 از شرکت JVC از FZ900 سونی تو زمینه تفکیک پذیری کمی قوی تر عمل می کنه ولی قدرت صدا و حجم صدای FZ900 رو نداره.

یکی از ایرادهایی که از D7 گرفتن تصویر پیکسلیه. شما اطلاعی از کیفیت ویدیوی اون دارید مخصوصا در مقایسه با همین مدل سونی یا فیلیپس؟

monipa
25-01-2011, 08:44
یه کم مهلت بدید دوست عزیز تازه وارد!!
معمولا 24 ساعت طول می کشه تا دوستان پست شما رو ببینن و جواب بدن... چت روم که نیست، فرومه!!!
عرض به حضور شما با این بودجه و یه کم بیشتر، بهترین مدل هایی که می شه به شما پیشنهاد کرد، اینا هست:

Pioneer RS33- 680 ,000
Pioneer HTZ787 - 510,000
Pioneer HTZ282 - 420,000
Philips 3373 - 393,000
Philips 3578 - 550,000

در مورد سامسونگ و ال جی اطلاعی ندارم، چون نمی پسندمشون.... دوستان دیگه احتمالا می تونن کمک کنن.

با توجه به این که حدس می زنم شما خانم هستید، RS33 پایونیر رو گمون نکنم بپسندید، چون یه کم هیکل منده، وگرنه از بقیه سرتره.... این مدلا رو خودتون هم ببینید و تست کنید... هیچ کس بهتر از خود شما برای قضاوت نیست....

اینایی که فرمودین بدون پلیرشون هم میشه تهیه کرد
بایت پلیرش چقدر قیمتش کم میشه

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

دو مدل انکیو و دنون بود که به نظر من سیستمهای خوبی بود . من به یکی از دوستای خودمم پیشنهاد دادم .
اما متاسفانه من حافظم تعطیله و نیمکره چپ مغزم به نیم کره راست مغزم پنالتی میزنه !:3: برای همین مدلهاشو یادم نیست . اما دوستان حتما میدونند و یادآوری میکنند . البته یکمی فکر کنم بیشتر از 400 تومن بود که به نظر من ارزششو داره که یکمی بیشتر پول بدید اما یک سیستم خوب داشته باشید.

مشکلی نداره
یه کد بدین مشخصاتش رو ببینیم

amin_damer
25-01-2011, 11:54
ببخشید این مدل c455 sumsong که روی led هاش با تخفیف 50% 170 تومن میشه ارزش خرید داره؟ میشه بگید چه فرمت های رو usb ایش ساپوت میکنه من برام mkv از همه مهمتره!

ata_webmaker
25-01-2011, 12:11

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

مشکلی نداره

فقط آر اس 33 میشه بدون پلیر برداشت تازه اگر با فروشنمده کنار بیای
اونم فکر کنم چیزی حول هوشه 85 تا 120 باشه قیمت دقیقشو نمی دونم

dadiyar
25-01-2011, 13:31
سلام

برای مچ شدن هر چه بیشتر این بلندگو ها با امپ اگه نظر یا پیشنهادی در تنظیمات امپ دارند ممنون میشم از راهنماییشون

mehjam
25-01-2011, 16:23
ببخشید این مدل c455 sumsong که روی led هاش با تخفیف 50% 170 تومن میشه ارزش خرید داره؟ میشه بگید چه فرمت های رو usb ایش ساپوت میکنه من برام mkv از همه مهمتره!
mkv پخش نمیکنه.
فقط سیستمهایی که بلوری هستند mkv پخش میکنند.

BraveKnight
25-01-2011, 17:10
فقط آر اس 33 میشه بدون پلیر برداشت تازه اگر با فروشنمده کنار بیای
اونم فکر کنم چیزی حول هوشه 85 تا 120 باشه قیمت دقیقشو نمی دونم
قیمتش خیلی بالاتر از این حرفاست! فکر کنم اصلاً پلیر هم نداره خودش!

amin GT
25-01-2011, 17:30
من خودم DZ910 سونی دارم .... از نظر من که عالیه .

poonel
25-01-2011, 19:35
کسی از دوستان Upscaling مدلهای آمپلی فایر Pioneer را تست کرده؟
میتونه کیفیت شبکه های داخلی را در حد HD بالا ببره؟

mr_rayan
25-01-2011, 21:21
یکی از ایرادهایی که از D7 گرفتن تصویر پیکسلیه. شما اطلاعی از کیفیت ویدیوی اون دارید مخصوصا در مقایسه با همین مدل سونی یا فیلیپس؟

من اطلاعی تدارم.
البته من تصویرشم دیدم ولی تو شرایط خوبی نبوده و نمی تونم ملاک قرار بدمش.

nimakh
25-01-2011, 21:27
صداش خوبه شما فایلهای mkv رو روی ال ای دی پخش کن و صداش رو انتقال بده به سینما و لذتش رو ببر

ata_webmaker
25-01-2011, 21:42
قیمتش خیلی بالاتر از این حرفاست! فکر کنم اصلاً پلیر هم نداره خودش!

آره عزیزم می دونم چنده قیمت پلیرشو گفتم نه خود سیستم یا آمپلی

davood-d
25-01-2011, 22:12
سلام

308 انكيو خيلي ضعيف! براي بلندگوهاي ماهواره اي كوچيك.
صداي 606 در نمياره:41:

dadiyar
26-01-2011, 01:16
اخه جالب اکثر بچه ها این دو تا رو با هم ست می کردند!!!

davood-d
26-01-2011, 02:16

حتما به حرف فروشنده ها خريدن.
جريان نداره 308

dara_az
26-01-2011, 10:22

مشکلی نداره

اینارو من تو صفحه های قبل گشتم و پیدا کردم. در مورد قیمتش اطلای ندارم .دوستان حتما توضیح میدن. اما همون حدود 500 باید باشه . من به یکی از دوستای خودم که برای اطاقش یک سیستم خوب و جمع و جور برای game و فیلم و موزیک در حدود 500 تومن میخواست اینارو پیشنهاد کردم

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

بلندگو با HDMI هم هست. این مدل رو ببین.

سه تا ورودی HDMI
1 خروجی HDMI
ورودی USB
ورودی ipod
ورودی اپتیکال و کواکسیال
تقریبا یه سینمای خانگی بدون پلیر است. تو لینک زیر اطلاعات کاملتری ازش هست.نمی دونم تو ایران گیر میاد؟

این سیستم تو ایران اومده ؟ قیمتش چنده ؟ سیستم جمع و جور و خوبی به نظر میاد.

no name
26-01-2011, 17:44
حتی در مورد فایل های صوتی هم نوع فایل رو ذکر نکرده!

پس قاعدتا محدود هست فرمت هاش

davood-d
26-01-2011, 20:01
اینارو من تو صفحه های قبل گشتم و پیدا کردم. در مورد قیمتش اطلای ندارم .دوستان حتما توضیح میدن. اما همون حدود 500 باید باشه . من به یکی از دوستای خودم که برای اطاقش یک سیستم خوب و جمع و جور برای game و فیلم و موزیک در حدود 500 تومن میخواست اینارو پیشنهاد کردم

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

این سیستم تو ایران اومده ؟ قیمتش چنده ؟ سیستم جمع و جور و خوبی به نظر میاد.

پس سنترش كو؟ 4.1

mr_rayan
26-01-2011, 20:23
پس سنترش كو؟ 4.1

اینجور سیستم ها dual center هستند.

image369
26-01-2011, 20:28
با درود
از دوستان کسی در مورد مدل جدید فلیپس HTS3540 اطلاعاتی داره ؟

davood-d
27-01-2011, 04:07
اینجور سیستم ها dual center هستند.

يعني چي؟ اين كه كلا چهار تا بلندگو داره!
نكنه از اين بلندگو مجازي ها هست؟ مثلا سنتر مجازي سازي ميشه و از اين صحبت ها!

nimakh
27-01-2011, 19:58
آقا من یک سیستم می خوام که حداقل دوتا ورودی optical داشته باشه باند عقب هم بیسیم باشه بلوری بود چه بهتر نبود هم باز چه بهتر چون ارزونتره و من هم زیاد استفاده از دیسک بلوری ندارم قیمت هم بین 500 تا 800

mr_rayan
27-01-2011, 20:27
يعني چي؟ اين كه كلا چهار تا بلندگو داره!
نكنه از اين بلندگو مجازي ها هست؟ مثلا سنتر مجازي سازي ميشه و از اين صحبت ها!

یعنی در واقع دوتا center وجود داره.اسپیکرهای front از دوتا اسپیکر تشکیل شده.یکی front هست و یکی center.تو عکس هم کاملا مشخصه.

VAHID_ENGINEER
27-01-2011, 21:39
یعنی در واقع دوتا center وجود داره.اسپیکرهای front از دوتا اسپیکر تشکیل شده.یکی front هست و یکی center.تو عکس هم کاملا مشخصه.

جناب رایان، بی زحمت یه قیمت از این مدل در ایران بدین.

از کجا میشه خرید ؟؟؟

خیلی مدل جالبیه.

سری جدید HTP پایونیر در رنگ سیاه عرضه شده که با تلویزیون های 3D و دستگاه های Blue Ray سازگاری کامل دارد و دارای 3 ورودی HDMI ورژن 1.4 سه بعدی می باشد.

این سری شامل مدل های :
5 تکه : HTP-710 و HTP-610
3 تکه : HTP-SB510
2 تکه : HTP-FS510
------------------------------------------------------------------------
Pioneer HTP-710 3D home theater system :

Pioneer HTP-610 3D Home Theater System :

Pioneer HTP-SB510 3D Home Theater System :

Pioneer HTP-FS510 3D Home Theater System :

جناب رایان میشه این مدل ها رو مستقیما به sattelite reciever وصل کرد ؟

:20:

davood-d
27-01-2011, 21:47

من درست متوجه نميشم! سنتر كه مياد وسط اين دو جفت بلندگو رو گذاشته روي هم و هر دو كنار تي وي قرار ميگيره و باز كانال مركز خالي ميمونه؟
خودش هم نوشته 4 surround satellite speakers بلندگوي پنجم وجود نداره؟ ميشه همون مجازي سازي ديگه؟ از كنارها مثلا مركز ايجاد ميكنه؟
كار مسخره اي

mr_rayan
27-01-2011, 22:43
من درست متوجه نميشم! سنتر كه مياد وسط اين دو جفت بلندگو رو گذاشته روي هم و هر دو كنار تي وي قرار ميگيره و باز كانال مركز خالي ميمونه؟
خودش هم نوشته 4 surround satellite speakers بلندگوي پنجم وجود نداره؟ ميشه همون مجازي سازي ديگه؟ از كنارها مثلا مركز ايجاد ميكنه؟
كار مسخره اي

طبق مطالبی که در مورد اینچور بلندگوها تو سایت های سازندش نوشته شده بلندگوی front دو تیکه هستش و یا به عبارتی دو طبقه که یک تیکش center هستش بتابراین دوتا center یا همدیگه یک کانال مونو به وجود میارن.
البته من نمی دونم دلیل طراحی اینجور سیستم ها چی هستش،به نظر منم خیلی مسخره میاد.فکر کنم فقط بخاطر بوجود آوردن یک دیزاین جدید اینجوری طراحی کردن.

mr_rayan
27-01-2011, 23:00
جناب رایان، بی زحمت یه قیمت از این مدل در ایران بدین.

از کجا میشه خرید ؟؟؟

خیلی مدل جالبیه.

سری جدید HTP پایونیر در رنگ سیاه عرضه شده که با تلویزیون های 3D و دستگاه های Blue Ray سازگاری کامل دارد و دارای 3 ورودی HDMI ورژن 1.4 سه بعدی می باشد.

این سری شامل مدل های :
5 تکه : HTP-710 و HTP-610
3 تکه : HTP-SB510
2 تکه : HTP-FS510
------------------------------------------------------------------------
Pioneer HTP-710 3D home theater system :

Pioneer HTP-610 3D Home Theater System :

Pioneer HTP-SB510 3D Home Theater System :

Pioneer HTP-FS510 3D Home Theater System :

جناب رایان میشه این مدل ها رو مستقیما به sattelite reciever وصل کرد ؟

:20:

این مدل ها فکر کنم اروپاییند،مدل های اروپایی پایونبر تو ایران نمیان.این مدل ها هم بعید می دونم بیان ولی اگه بیان مدل های جالبیه.
رسیورتون هم می تونید بهش وصل کنید.چون ورودی خروجی هاش کامله.

mr_rayan
27-01-2011, 23:18
آقا من یک سیستم می خوام که حداقل دوتا ورودی optical داشته باشه باند عقب هم بیسیم باشه بلوری بود چه بهتر نبود هم باز چه بهتر چون ارزونتره و من هم زیاد استفاده از دیسک بلوری ندارم قیمت هم بین 500 تا 800

من هرچی گشتم مدلی پیدا نکردم که هم وابرلس باشه و هم دوتا ورودی اپتیکال داشته باشه.اگه دوستان دیگه اطلاع دارن لطفا کمک کنند.
مدل های وایرلس دار معمولا ورودی اپتیکال و HDMI دارند ولی از هرکدوم یکی.مدل هایی که وایرلس نباشند هستش که دارای دوتا ورودی اپتیکال هستش.

mohamad_reza72
27-01-2011, 23:23
میشه سینماخانگی رو بدون پلیرش خرید
یعنی همین مدلا رو فروشندخ پول پلیرشو کم کنه

سونی دی وی دی پلیر 828 داره؟؟؟!!!

ghahremanimehdi
28-01-2011, 00:19
امروز فروشگاه اینترنتی چاره فیلیپس مدل HTS7540 با قابلیت پخش دیسکهای بلوری رو با 20 درصد تخفیف میفروشه.

davood-d
28-01-2011, 00:21
طبق مطالبی که در مورد اینچور بلندگوها تو سایت های سازندش نوشته شده بلندگوی front دو تیکه هستش و یا به عبارتی دو طبقه که یک تیکش center هستش بتابراین دوتا center یا همدیگه یک کانال مونو به وجود میارن.
البته من نمی دونم دلیل طراحی اینجور سیستم ها چی هستش،به نظر منم خیلی مسخره میاد.فکر کنم فقط بخاطر بوجود آوردن یک دیزاین جدید اینجوری طراحی کردن.

كاملا درست ميگي. ولي باز مشه همون سنتر مجازي؟
به قول شما همون ديزاين جديد.
اون مدل بلندگوهاي ايستاده بايد خوب باشه. 5.1 واقعي
در كل لطف كردي:11:

poonel
28-01-2011, 01:31
کسی از دوستان Upscaling مدلهای آمپلی فایر Pioneer را تست کرده؟
میتونه کیفیت شبکه های داخلی را در حد HD بالا ببره؟

خیلی ممنون که جواب سوالم را دادید.:37:

mehjam
28-01-2011, 03:52
امروز فروشگاه اینترنتی چاره فیلیپس مدل HTS7540 با قابلیت پخش دیسکهای بلوری رو با 20 درصد تخفیف میفروشه.

ارزش خرید داره؟

davood-d
28-01-2011, 04:01
حتما كسي نميدونه كه نگفته! اينجا كه الكي چيزي نميگن:46:
كلا بهت پيشنهاد ميكنم براي اين مسائل پول نده! هيچ تصويري اچ دي واقعي جزء بلوري نيست.
دي وي دي اصل اگر تو پليرهاي خيلي گرون پخش كني نميتونه تصويري به دقت اچ دي واقعي بده.

mr_rayan
28-01-2011, 04:20

منظور از upscale این نیست که تصویر SD رو HD بکنه.شما اگه دقت کرده باشید فیلم هایی توی نت واسه دانلود هستش که با رزولوشن HD هستند ولی با حجم مثلا 600 مگ.که وقتی نگاه می کنی تصویر رو شطرنجی می بینی.به نظر شما این فیلم HD هستش؟قطعا نه،فقط رزولوشن HD رو داره.
upscale هم فقط رزولوشن تصویر رو بالاتر میبره و می تونه تا حدی تصویر رو بهبود بده ولی نه اونجوری که شما مد نظرت هست.

---------- Post added at 04:20 AM ---------- Previous post was at 04:16 AM ----------

میشه سینماخانگی رو بدون پلیرش خرید
یعنی همین مدلا رو فروشندخ پول پلیرشو کم کنه

سونی دی وی دی پلیر 828 داره؟؟؟!!!

نه نمیشه.به جز سری های rs پایونیر که اونا هم عشقیند.یروز قبول می کنن یروز قبول نمی کنند.
سونی این مدل پلیر هم نداره من سرچ کردم فقط دوربین نصیبم شد.

dara_az
28-01-2011, 10:54
كاملا درست ميگي. ولي باز مشه همون سنتر مجازي؟
به قول شما همون ديزاين جديد.
اون مدل بلندگوهاي ايستاده بايد خوب باشه. 5.1 واقعي
در كل لطف كردي:11:

سلام داوود جان .
آقا این پایونیر رو تو عکسی که از پشت همون ساب + آمپش انداخته یک چیزی داره مثل ووفر . اما فکر نکم ووفر باشه . آخه وقتی سابش باکش داره قاعدتا نباید ووفرش خارجی (اکسترنال) باشه . به نظرتون اون مثلا نمیتونه نقش سنتر رو داشته باشه ؟ که بازم در این حالت به نظر من محل قرار گیریش یکم غیر عادی و غیر معمول هستش .
حالا نظر شما و رایان و دیگر دوستان چیه در این مورد چیه ؟

Pejman3
28-01-2011, 11:15

تا اونجایی که من یادمه از بچه های این تاپیک کسی اونکیو 308 رو با جامو 606 ست نکرده بود.
بعضی از بچه ها با 426 ست کرده بودن که ترکیب خوبی هم هست.

davood-d
28-01-2011, 13:02
سلام داوود جان .
آقا این پایونیر رو تو عکسی که از پشت همون ساب + آمپش انداخته یک چیزی داره مثل ووفر . اما فکر نکم ووفر باشه . آخه وقتی سابش باکش داره قاعدتا نباید ووفرش خارجی (اکسترنال) باشه . به نظرتون اون مثلا نمیتونه نقش سنتر رو داشته باشه ؟ که بازم در این حالت به نظر من محل قرار گیریش یکم غیر عادی و غیر معمول هستش .
حالا نظر شما و رایان و دیگر دوستان چیه در این مورد چیه ؟

تو بعضي از مدل هاي پايونر ووفر پشت كابينت ساب هست.
هيچ ربطي به ووفر بودن نداره.
همون كه رايان گفت. از كانال اصلي به عنوان سنتر هم استفاده ميشه:41:

poonel
28-01-2011, 13:50
منظور از upscale این نیست که تصویر SD رو HD بکنه.شما اگه دقت کرده باشید فیلم هایی توی نت واسه دانلود هستش که با رزولوشن HD هستند ولی با حجم مثلا 600 مگ.که وقتی نگاه می کنی تصویر رو شطرنجی می بینی.به نظر شما این فیلم HD هستش؟قطعا نه،فقط رزولوشن HD رو داره.
upscale هم فقط رزولوشن تصویر رو بالاتر میبره و می تونه تا حدی تصویر رو بهبود بده ولی نه اونجوری که شما مد نظرت هست.

من هم منظورم همین بهبود تصویره نه HD کردن.
آخرش جواب سوالم را ندادید.
آیا راهی برای افزایش کیفیت شبکه های SD وجود داره؟ مثلا از طریق دستگاه AV Receiver PIONEER یا از راه دیگه؟

BraveKnight
28-01-2011, 15:07
آیا راهی برای افزایش کیفیت شبکه های SD وجود داره؟ مثلا از طریق دستگاه AV Receiver PIONEER یا از راه دیگه؟

وقتی تصویر کیفیت نداره دستگاه که از خودش نمیتونه جزئیات به تصویر اضافه کنه و کیفیتش رو ببره بالا! ظاهراً اینا همش تبلیغاته! :13:

dara_az
28-01-2011, 15:48
تو بعضي از مدل هاي پايونر ووفر پشت كابينت ساب هست.
هيچ ربطي به ووفر بودن نداره.
همون كه رايان گفت. از كانال اصلي به عنوان سنتر هم استفاده ميشه:41:

ممنون داوود جان . پس با این حساب همون 4.1 میشه ! خوب پس چه کاریه مینویسه 5.1 . اقلا بنویسن Virtual 5.1 منطقی تره.

amirreza1362
28-01-2011, 17:16
با سلام خدمت دوستان عزیز
من چند روزی میشه سینمای خانگی سونی مدل dz-810 رو گرفتم قبلا هم hd پلیر وسترن رو هم داشتم الان با کابل نوری وصل کردم به سینمای خانگی با هزار تا بدبختی راش انداختم جالبه حتی نمایندگی سونی هم نمیدونستن اینو چجوری باید وصلش کرد ولی الان اونطوری که انتظار داشتم صداش پخش نمیشه یعنی خودش یه حالت پرولاجیک مجازی داره که فقط تو اون حالت از بلندگوهای سوراندش صدا میاد من یبار همون اول صدای dts رو فعال کردم ولی نمیدونم چجوری تو دفترچشم هیچی نیست کسی از دوستان هست منو راهنمایی کنه

davood-d
28-01-2011, 17:47
ممنون داوود جان . پس با این حساب همون 4.1 میشه ! خوب پس چه کاریه مینویسه 5.1 . اقلا بنویسن Virtual 5.1 منطقی تره.

پايونر هم ناقولا شده:20:
نميدونه اينجا بچه ها حواسشون جم:46:

dara_az
28-01-2011, 18:29
پايونر هم ناقولا شده:20:
نميدونه اينجا بچه ها حواسشون جم:46:

آره والا !!
فکر کنم از این چینی ها و کره ای ها یاد گرفته این کلک هارو :46::13:

mr_rayan
28-01-2011, 20:16

av Receiver ای که قدرت upscaling داشته باشه می تونه تصاویر SD رو تا حدی بهبود ببخشه ولی شما باید برید و تست کنید و ببینید راضیتون می کنه یا نه.

poonel
28-01-2011, 20:29
av Receiver ای که قدرت upscaling داشته باشه می تونه تصاویر SD رو تا حدی بهبود ببخشه ولی شما باید برید و تست کنید و ببینید راضیتون می کنه یا نه.

بالاخره جوابمو گرفتم(نگرفتم).:wac:

BraveKnight
28-01-2011, 23:51
بالاخره جوابمو گرفتم(نگرفتم).:wac:

بیخیال upscaling شو! ازش چیزی درنمیاد :31:

image369
29-01-2011, 07:45
با درود
بهترین سیستم تا حدود 500 - 600 تومن چیه ؟
فرق HTP-RS30 با HTP-RS33 ؟؟
اینا برای بلندگو های عقب پایه ندارن ؟

sound.vision
29-01-2011, 11:00

من چندتا دستگاهی که چک کردم upscaling که انجام می دادن آنچنان تغییری که هوش از سره آدم بپرونه نداشتند. این دستگاه ها عمدتا زیر یک میلیون تومن بودن.... در مورد دستگاه های گرون قیمت هم خوب تا حالا امکانش پیش نیومده که تست بگیرم... ولی در هر حال اگه تلویزیونت خیلی اینچ بالا باشه نباید رو بهبود آنچنانی تصاویر SD حساب کنی (تجربه شخصی)

Schahab
29-01-2011, 11:03
بیخیال upscaling شو! ازش چیزی درنمیاد :31:

دیگه این طوری ها هم نیست.... شما یه دی وی دی رو با یه پلیر قذیمی ببین... همون رو بذار تو یه پلیر جدید با پورت HDMI . با کابل HDMI هم وصلش کن. اگر تی وی یا پلیر قابلیت upscale داشته باشن، تفاوت تصویر کاملا مشخصه... من این کارو کردم... درباره AV receiver ها مطمئن نیستم و برای خودم هم سواله.... البته رایان یه بار به همین سوال من جواب خوبی داد... تو صفحات قبل می تونی ببینی...

bachemahal
29-01-2011, 12:31
سلام دوستان
تلویزیون 46 سونی براویا
فضای موجود 80 متر
چه پیشنهادی دارید برای سیستم خانوادگی تا 500 تومان؟
ترجیحاً باندهای عقب بیسیم و بیشتر استفاده هم موزیک و تا حدودی فیلم

Schahab
29-01-2011, 13:02
من چندتا دستگاهی که چک کردم upscaling که انجام می دادن آنچنان تغییری که هوش از سره آدم بپرونه نداشتند. این دستگاه ها عمدتا زیر یک میلیون تومن بودن.... در مورد دستگاه های گرون قیمت هم خوب تا حالا امکانش پیش نیومده که تست بگیرم... ولی در هر حال اگه تلویزیونت خیلی اینچ بالا باشه نباید رو بهبود آنچنانی تصاویر SD حساب کنی (تجربه شخصی)

شما چه دستگاهایی رو چک کردید؟؟ من تی وی ام panasonic V20 42 هست. می خواستم یه پایونیر 920 بگیرم....

mgt3861
29-01-2011, 13:47
با سلام خدمت دوستان عزیز
من چند روزی میشه سینمای خانگی سونی مدل dz-810 رو گرفتم قبلا هم hd پلیر وسترن رو هم داشتم الان با کابل نوری وصل کردم به سینمای خانگی با هزار تا بدبختی راش انداختم جالبه حتی نمایندگی سونی هم نمیدونستن اینو چجوری باید وصلش کرد ولی الان اونطوری که انتظار داشتم صداش پخش نمیشه یعنی خودش یه حالت پرولاجیک مجازی داره که فقط تو اون حالت از بلندگوهای سوراندش صدا میاد من یبار همون اول صدای dts رو فعال کردم ولی نمیدونم چجوری تو دفترچشم هیچی نیست کسی از دوستان هست منو راهنمایی کنه

سلام دوست عزیز
من هم می خوام همین مدل رو بگیرم راضی هستید صداش چطوره ؟
منظورم بلندی صدا نیست کیفیت اون هست ممنون از راهنماییتون

salehrap
29-01-2011, 14:46
با عرض سلام خدمت همه دوستان!
امروز خیلی حالم گرفته شد!:41:
به بابام گفته بودم زودتر بیاد دنبالم از مدرسه برم تو یکی از خیابونای معروف اصفهان و مقر 2 نمایندگی فیلیپس اصفهان!
میخواستم یه سینمای خانگی فیلیپس بگیرم از 2 تا مدل 3377 و 3276 خوشم اومده بود میخواستم قیمتش زیره 400 باشه و این 2تا مدل عالی بودن!
ولی در کمال تعجب رفتم نمایندگی اصلی و فقط چند مدل جدید فیلیپس رو داشت که قیمتاشون بالای 500 بود و الا قشنگ نبودن!:18:
خیلی حالم گرفته شد!:13:
میخواستم اگه کسی میتونه کمک کنه یه ادرس تو اصفهان معرفی کنه تا بتونم از اون خرید کنم!
اگه لطف کنین معرفی کنین یه فروشگاه تو اصفهان که بیشتر مدلای فیلیپس بخصوص این 2تا مدل که گفتم رو داشته باشه ممنون میشم!:11::40:

salehrap
29-01-2011, 14:49
با عرض سلام خدمت همه دوستان!
امروز خیلی حالم گرفته شد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به بابام گفته بودم زودتر بیاد دنبالم از مدرسه برم تو یکی از خیابونای معروف اصفهان و مقر 2 نمایندگی فیلیپس اصفهان!
میخواستم یه سینمای خانگی فیلیپس بگیرم از 2 تا مدل 3377 و 3276 خوشم اومده بود میخواستم قیمتش زیره 400 باشه و این 2تا مدل عالی بودن!
ولی در کمال تعجب رفتم نمایندگی اصلی و فقط چند مدل جدید فیلیپس رو داشت که قیمتاشون بالای 500 بود و الا قشنگ نبودن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی حالم گرفته شد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخواستم اگه کسی میتونه کمک کنه یه ادرس تو اصفهان معرفی کنه تا بتونم از اون خرید کنم!
اگه لطف کنین معرفی کنین یه فروشگاه تو اصفهان که بیشتر مدلای فیلیپس بخصوص این 2تا مدل که گفتم رو داشته باشه ممنون میشم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dara_az
29-01-2011, 15:13
سلام دوستان
تلویزیون 46 سونی براویا
فضای موجود 80 متر
چه پیشنهادی دارید برای سیستم خانوادگی تا 500 تومان؟
ترجیحاً باندهای عقب بیسیم و بیشتر استفاده هم موزیک و تا حدودی فیلم

سلام
اگه بیشتر اهل موزیک هستی و بیشتر میخوای با دستگاهت موزیک گوش بدی به نظر من سعی کن یک سیستم استریو خوب جمع کنی . 5.1 بیشتر به درد فیلم میخوره تا موزیک

NaughtyCat
29-01-2011, 15:22
دیگه این طوری ها هم نیست.... شما یه دی وی دی رو با یه پلیر قذیمی ببین... همون رو بذار تو یه پلیر جدید با پورت HDMI . با کابل HDMI هم وصلش کن. اگر تی وی یا پلیر قابلیت upscale داشته باشن، تفاوت تصویر کاملا مشخصه... من این کارو کردم... درباره AV receiver ها مطمئن نیستم و برای خودم هم سواله.... البته رایان یه بار به همین سوال من جواب خوبی داد... تو صفحات قبل می تونی ببینی...

اتفاقا من توی این DVD player هایی که HDMI دارن و upscale میکنن امتحان کردم (البته خب با DVD کپی نه اصل) کیفیت واقعا هیچ فرقی نداشت!

منم قبلا این سوال رو اینجا پرسیده بودم دوست داشتم بدونم کسی از این رسیورها داره یا نه، ولی موافقم عمرا نباید اینجوری باشه که هیچ فرقی با حالت اولش نداشته باشه. اینطوری که من فهمیدم اون ریسیورهایی که این چیپ های Reon-HQV دارن از بقیه کارشون بهتره، که فقط تو گرون ترین مدل ها هم هستن! اینو البته فقط از review ها فهمیدم دوست داشتم بدونم اینجا هم کسی از این ریسورها داره یانه.

pgu83
29-01-2011, 16:10
سلام میشه درباره مدلهای جدیدی از فیلیپس . پایونیر که سایت chare.ir آورده یه نظر بدین.
مثلا با 3378 فیلیپس مقایسه کنین عالی میشه.ممنون.

dara_az
29-01-2011, 17:09
شما چه دستگاهایی رو چک کردید؟؟ من تی وی ام panasonic V20 42 هست. می خواستم یه پایونیر 920 بگیرم....

سلام
شهاب 920 فکر نکنم upscaling داشته باشه . راستش منم خیلی تحقیق کردم . به قول soundvision خیلی فرق محسوسی نداره . به نظر من کلا ارزش نداره . همون یک پلیر که upscaling داشته باشه کافیه به نظر من .
اما 920 آمپ خوبیه . من 819 دارم راضی هستم . 920 هم که اکولایزر قابل تنظیم داره و هم اینکه 3D ساپورت میکنه نسبت به 819 . اما باز یک نگاه بنداز برای Upscaling فکر کنم از 1019 و 1020 شروع میشه که به نظر من خیلی ارزش نداره .

mehjam
29-01-2011, 18:24
سلام
شهاب 920 فکر نکنم upscaling داشته باشه . راستش منم خیلی تحقیق کردم . به قول soundvision خیلی فرق محسوسی نداره . به نظر من کلا ارزش نداره . همون یک پلیر که upscaling داشته باشه کافیه به نظر من .
اما 920 آمپ خوبیه . من 819 دارم راضی هستم . 920 هم که اکولایزر قابل تنظیم داره و هم اینکه 3D ساپورت میکنه نسبت به 819 . اما باز یک نگاه بنداز برای Upscaling فکر کنم از 1019 و 1020 شروع میشه که به نظر من خیلی ارزش نداره .
Upscale از 920 به بالا وجود داره با بقیه حتی نمیشه ورودی را component داد و خروجی را hdmi (با همون رزولیشن) گرفت:

sound.vision
29-01-2011, 18:32

v20 که به خودی خود تصاویر خوبی داره اما در مورد AV هایی که نوشتم یکشون فکر می کنم 819 یا 919 بود (دقیق یادم نیست ولی بیشتر فکر کنم همون 819 بوده باشه) و دو تا مدل یاماها و یکی هم مرنتز بود که آخری رو یادم نیست مدلش چی بود.... در کل این 920 از نظر تنظیمات و امکاناتی که بهت می ده خوبه اما مدل جدیدی هست خیلی ها از جمله من فقط اطلاعات فنی دستگاه رو دیدیم. اما این دستگاه های AV خیلی کارهای متنوع و مفیدی انجام میدن که چون اطلاعاتم کافی نیست ترجیح می دم دوستان با تجربه در موردش صحبت کنند. ولی در کل در بعضی از این دستگاه ها پردازنده های فوق العاده قوی می بینیم که بدون شک کارهای زیادی را برای بهبود کیفیت تصویر انجام میدن که آپ کردن تصویر یکی از اون هاست. در ضمن در این وانفسای برق و اینجور چیزا به مصرف دستگاهتون هم نیم نگاهی بندازین! بعضی از این AV ها تا چند برابر یک LED LCD مصرف برق دارند!

bachemahal
29-01-2011, 19:38
سلام
اگه بیشتر اهل موزیک هستی و بیشتر میخوای با دستگاهت موزیک گوش بدی به نظر من سعی کن یک سیستم استریو خوب جمع کنی . 5.1 بیشتر به درد فیلم میخوره تا موزیک
مرسی دوست من بابت راهنمایی
راستش واسه خودم نمیخوام و این چیزی بوده که ازم خواستن!
ترجیجاً یه مدل سونی معرفی کنید که با TV ست باشه و یه مدل هم از پایونییر
این درست که تو یه رنج قیمت سینماهای خانوادگی پایونییر بسیار بهتر از مدل های سونی یا برندهای دیگه است؟
ومشکلی به وجود نمیاره اگه TV با سینما خانوادگی مچ نباشه؟

ata_webmaker
29-01-2011, 19:49
هر سینمای خانگی با سیستم اچ دی ام آی رو می تونی با تلویزینت ست کنی مشگلی نیست ولی از من میشنوی سونی نگیر که پشیمون میشی
مدل های جدید فیلیپس هم کاملا آشغال شدند
پایونیر هم در مدل 787 چهار تا کاربر علارغم صدای خوب و کیفیت عالیش به مشگلات کوچک هماهنند خراب شدن کنترل هنگ کردن کلی دستگاه و غیره برخورده اند

image369
29-01-2011, 20:36
بین دو مدل پایونر HTP-RS30 و HTP-RS33 چه فرقهایی هست ؟؟؟

bachemahal
29-01-2011, 21:31
هر سینمای خانگی با سیستم اچ دی ام آی رو می تونی با تلویزینت ست کنی مشگلی نیست ولی از من میشنوی سونی نگیر که پشیمون میشی
مدل های جدید فیلیپس هم کاملا آشغال شدند
پایونیر هم در مدل 787 چهار تا کاربر علارغم صدای خوب و کیفیت عالیش به مشگلات کوچک هماهنند خراب شدن کنترل هنگ کردن کلی دستگاه و غیره برخورده اند

خوب با این تفاسیر، شما دوستان که تو این زمینه اوستا هستید چه مدلی یا چه مدلهایی رو پیشنهاد می کنید با توجه به موردهایی که ذکر کردم

nimakh
29-01-2011, 22:18
به نظرم فعلاً مدلهای سامسونگ میتونن انتخابهای خوبی باشند. البته بستگی به انتظار و سلیقه افراد هم داره

Schahab
30-01-2011, 09:42
سلام

سلام دارا جان

چرا 920 ، upscaling داره... منم اول فکر می کردم نداره.... سری قبلی، فقط 1019، upscaling داشت. منم رو همین حساب فکر می کردم که تو سری جدید هم فقط 1020 این قابلیت رو داشته باشه.... اما خیلی اتفاقی موقع مقایسه مدل ها فهمیدم که 920 هم این توانایی رو داره... هرچند حرف شما هم کاملا درسته... این طوری که خوندم، upscaling مدل ها تو این رده قیمت چنگی به دل نمی زنه و بهتره که روی یه پلیر خوب و یه ----- اچ دی سرمایه گذاری کنم.... تفاوت قیمت 920 و 819 هم زیاده... حدود 150 تومن... اما فقط محض اطلاع، تفاوت هاشون بیشتر از این هاست... از جواب خوبت هم خیلی ممنون

naamre
30-01-2011, 10:49
دوستان من به خاطر دکور خونه تقریبا مجبورم جامو 426 رو بگیرم ولی نمی خوام هزینه بیشتری برای یه A/V reciever پرداخت کنم . فروشنده pioneer 519 رو پیشنهاد داد که قیمتش میشه حدودا 320 . کسی یه آمپ با کیفیت که این سیستم رو ساپورت کنه سراغ داره که قیمتش هم نصف این باشه. خروجی ورودی HDMI زیاد برام مهم نیست ولی optical چرا.

dara_az
30-01-2011, 11:35
سلام دارا جان

چرا 920 ، upscaling داره... منم اول فکر می کردم نداره.... سری قبلی، فقط 1019، upscaling داشت. منم رو همین حساب فکر می کردم که تو سری جدید هم فقط 1020 این قابلیت رو داشته باشه.... اما خیلی اتفاقی موقع مقایسه مدل ها فهمیدم که 920 هم این توانایی رو داره... هرچند حرف شما هم کاملا درسته... این طوری که خوندم، upscaling مدل ها تو این رده قیمت چنگی به دل نمی زنه و بهتره که روی یه پلیر خوب و یه ----- اچ دی سرمایه گذاری کنم.... تفاوت قیمت 920 و 819 هم زیاده... حدود 150 تومن... اما فقط محض اطلاع، تفاوت هاشون بیشتر از این هاست... از جواب خوبت هم خیلی ممنون

سلام شهاب جان
آره حق با شماست . آخه من رو حساب اینکه 919 قابلیت Upscaling نداشت فکر کردم 920 هم نداره . اما امروز صبح که داشتم مشخصاتش رو نگاه میکردم دیدم که این قابلیت بهش اضافه شده و طبق حرف شما یک سری قابلیت دیگه هم نسبت به 919 بهش اضافه شده. منم اون موقع که آمپ رو خریدم به بررسی هایی که در جیبم انجام دادم و با توجه به خواسته هام از یک a/v reciever دیدم همون 819 رو بگیرم بهتره . البته اونموقع هنوز 820 نیومده بود . اما من حدود 500 برای آمپ و مخلفاتش (سیم و کابل) در نظر گرفته بودم که 390 تومن 819 رو خریدم و حدود 100 تومن هم کابل و سیم . اون موقع هم تفاوت 819 با 919 حدود 100 تومن بود و من چون الان خیلی خرجهای دیگه هم دارم (چون تا عید باید برم خونه بخت:5: :27: ) برای همین فعلا با همین 819 سر میکنم :46: اما آمپ خوبیه و من ازش راضی هستم . تا حالا هم مشکل خاصی نداشتم باهاش .

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

دوستان من به خاطر دکور خونه تقریبا مجبورم جامو 426 رو بگیرم ولی نمی خوام هزینه بیشتری برای یه A/V reciever پرداخت کنم . فروشنده pioneer 519 رو پیشنهاد داد که قیمتش میشه حدودا 320 . کسی یه آمپ با کیفیت که این سیستم رو ساپورت کنه سراغ داره که قیمتش هم نصف این باشه. خروجی ورودی HDMI زیاد برام مهم نیست ولی optical چرا.

یعنی قیمت 160 تومن ؟ با این قیمت فکر نکنم که بتونی آمپ خوبی پیدا کنی که هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم بتونه 426 رو ساپورت کنه . نه اینکه نشه پیدا کردا . کار نشد نداره . اما به نظر من ارزششو نداره . وقتی داری جامو 426 میگیری حیفه که یک آمپ خوب هم نگیری براش .

naamre
30-01-2011, 12:01
یعنی قیمت 160 تومن ؟ با این قیمت فکر نکنم که بتونی آمپ خوبی پیدا کنی که هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم بتونه 426 رو ساپورت کنه . نه اینکه نشه پیدا کردا . کار نشد نداره . اما به نظر من ارزششو نداره . وقتی داری جامو 426 میگیری حیفه که یک آمپ خوب هم نگیری براش .

ممنون از جوابت. با توجه به قیمت مناسب ترین آمپ چیه همون طور گفتم فقط کیفیت صدا برام مهمه.

mehjam
30-01-2011, 16:02
خوب با این تفاسیر، شما دوستان که تو این زمینه اوستا هستید چه مدلی یا چه مدلهایی رو پیشنهاد می کنید با توجه به موردهایی که ذکر کردم

راستی دوستان 707 پایونیر چطوره؟ یه مزیت اصلیش ساپورت هارد ntfs است. اولین دستگاه است که من دیدم در بازارntfs بخونه. واینکه 4 پارتیشن را از هارد ساپورت میکنه. mkv پخش میکنه ولی نمیدونم تا چه حد. یه نفر میگفت sony BDV E970 فایلهای mkv نسبتا سنگین (مثل planet earth های 4-5 گیگی) را پخش نمیکنه.

ata_webmaker
30-01-2011, 16:57

اگر میتونی 3578 فیلیپس و یا اون یکی مدلشو یادم نمیاد باند های چوبی داره اونو بگیر راستشو بخواین من صدا و تصویر 787 رو خیلی می پسندم ولی می گم حالا شاید از 100 نفر 3 نفر به مشگل بر خوردند که البته دو تای اون 3 نفر می دونم مشگلشون حل شد
حالا اون یکی رو در جریان نیستم

Dj_aghamajid
30-01-2011, 17:30
سلام
میشه یه گیرنده دیجیتال معرفی کنید که قابلیت بخش WMV و MKV و DIVX و ... رو داشته باشه و فول اچ دی پخش کنه و بدون مشکل کار کنه! قیمتش هم زیر 100 تومن باشه!
ممنون از لطفتون

bachemahal
30-01-2011, 18:10
پس با این حساب از بین 3578 فیلیپس و 787 پایونییر یکیو انتخاب کنم؟:8:

دوستان اگه بودجه بیشتر باشه نظرتون راجع به RS30 و RS33 چیه؟(چون به نظرم قیافه خوبی داره:5:)

nimakh
30-01-2011, 18:31
صدای 3578 فیلیپس بهتره یا C655W سامسونگ که جدیدتره ؟ کسی هر دو تا رو امتحان کرده ؟

salehrap
30-01-2011, 18:44
مبخواستم ببینم سینمای خانگی جی وی سی خوبه یا نه؟!
از نظر کیفیت صدا-قدرت و کیفیت تصویر و پشتیبانی از فرمتها اگه میشه یه توضیحی بدین درباره جی وی سی!
بخصوص مدلth-g60
مرسی:20:

abbasyk
30-01-2011, 18:47
با عرض سلام
من میخواهم یک سینمای خانگی به چای اسپیکر برای کامپیوترم بخرم. تا سقف 500 الی 600 هزار تو مان . یعنی فقط به خاطر باندهاش میخوام سینمای خانگی بگیرم با این بودچه چی پیشنهاد میدین؟
با تشکر از اساتیذ بزرگوار

ata_webmaker
30-01-2011, 20:04
پس با این حساب از بین 3578 فیلیپس و 787 پایونییر یکیو انتخاب کنم؟:8:

دوستان اگه بودجه بیشتر باشه نظرتون راجع به RS30 و RS33 چیه؟(چون به نظرم قیافه خوبی داره:5:)

خوب اگر می تونی rs30 or rs33 بگیری خیلی بهتره در غیر این صورت همون آپشن های بالایی

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

صدای 3578 فیلیپس بهتره یا C655W سامسونگ که جدیدتره ؟ کسی هر دو تا رو امتحان کرده ؟

دو رو بره ساسونگ آفتابی نشو که از کرده خودت پشیمون میشی
البته اینو هم بگم ها شاید در حد انتظار شما و دوستان باشه ولی من به شخصه اصلا نمی پسندم

خوب قائدتا فیلیپس خیلی بهتره

mr_rayan
31-01-2011, 00:57
ممنون از جوابت. با توجه به قیمت مناسب ترین آمپ چیه همون طور گفتم فقط کیفیت صدا برام مهمه.

اگر با توجه به قیمت مناسب بخواید خرید کنید آمپ های پایونیر نسبت به برندهای دیگه تو ایران قیمت معقولانه تری نسبت به برندهای دیگه داره.
اگر کیفیت صدا براتون مهمه تو رنج قیمت پایین مدل 367 یاماها گزینه مناسبی هستش.

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:53 AM ----------

با عرض سلام
من میخواهم یک سینمای خانگی به چای اسپیکر برای کامپیوترم بخرم. تا سقف 500 الی 600 هزار تو مان . یعنی فقط به خاطر باندهاش میخوام سینمای خانگی بگیرم با این بودچه چی پیشنهاد میدین؟
با تشکر از اساتیذ بزرگوار

خب یه اسپیکر 5.1 کامپیوتر بخرید.
در ضمن جهت استفاده اسپیکر خوب برای کامپیوتر حتما باید یه کارت صدای خوب هم داشته باشید.

mr_rayan
31-01-2011, 01:10
مبخواستم ببینم سینمای خانگی جی وی سی خوبه یا نه؟!
از نظر کیفیت صدا-قدرت و کیفیت تصویر و پشتیبانی از فرمتها اگه میشه یه توضیحی بدین درباره جی وی سی!
بخصوص مدلth-g60
مرسی:20:

سینماهای شرکت JVC از نظر تفکیک صدا خوب عمل می کنند.
مدل G60 هم از حجم صدای خوبی داره.تفکیک معمولی داره،تصوبرش رو ندیدم.ساپورت فرمت هاش هم معولیه مثل بقیه مدل ها.

koh
31-01-2011, 07:05
سلام
از آنجا که تصمیم دارم یک تلویزیون الجی بگیرم برای اینکه بتوان مبلغ کارت هدیه شرکت را نصیب خودم کنم مجبورم سینمای خانگی آنرا نیز خریداری کنم.
بنابر این لطفا بفرمایید که بین دو مدل زیر ال جی کدامیک کیفیت صدای بهتری دارد:
LH-790 HTS
LH-888 HTS
ممنون

naamre
31-01-2011, 08:51
اگر با توجه به قیمت مناسب بخواید خرید کنید آمپ های پایونیر نسبت به برندهای دیگه تو ایران قیمت معقولانه تری نسبت به برندهای دیگه داره.
اگر کیفیت صدا براتون مهمه تو رنج قیمت پایین مدل 367 یاماها گزینه مناسبی هستش.

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:53 AM ----------

مرسی از راهنماییت. این مدل یاماها چه قیمتی داره و آدرسی از فروشگاهش دارید؟

Schahab
31-01-2011, 10:16
[QUOTE=dara_az;5814859]سلام شهاب جان
آره حق با شماست . آخه من رو حساب اینکه 919 قابلیت Upscaling نداشت فکر کردم 920 هم نداره . اما امروز صبح که داشتم مشخصاتش رو نگاه میکردم دیدم که این قابلیت بهش اضافه شده و طبق حرف شما یک سری قابلیت دیگه هم نسبت به 919 بهش اضافه شده. منم اون موقع که آمپ رو خریدم به بررسی هایی که در جیبم انجام دادم و با توجه به خواسته هام از یک a/v reciever دیدم همون 819 رو بگیرم بهتره . البته اونموقع هنوز 820 نیومده بود . اما من حدود 500 برای آمپ و مخلفاتش (سیم و کابل) در نظر گرفته بودم که 390 تومن 819 رو خریدم و حدود 100 تومن هم کابل و سیم . اون موقع هم تفاوت 819 با 919 حدود 100 تومن بود و من چون الان خیلی خرجهای دیگه هم دارم (چون تا عید باید برم خونه بخت:5: :27: ) برای همین فعلا با همین 819 سر میکنم :46: اما آمپ خوبیه و من ازش راضی هستم . تا حالا هم مشکل خاصی نداشتم باهاش .

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

سلام دارا جان

امیدوارم که در خانه بخت، خیلی خوشبخت بشی....! من دیگه چون مدتیه در خانه بخت هستم، می تونم یه کم به خودم آوانس بدم.... اما در عین حال هم دوست ندارم بابت چیزی که یا بلد نیستم ازش استفاده کنم یا استفاده ای براش ندارم، پول بدم... فعلا یا یه 920 می گیرم با یه دی وی دی 420 و جامو 426 .... یا این که همون ست سر هم بندی شده راستین رو که 1070 می ده... یه آمپ 420 داره، یه بلوری 120، یه دی وی دی 320 با یه ست 5.1 اسپیکر پایونیر که همون ساب سری RS روشه.... من خودم چون از این اسپیکر های بلند (Tall Boy( بیشتر خوشم میاد، احتمالا می رم دنبال دومی... اما خیلی نگرانم که مبادا اختلاف کیفیت این دو ست با هم خیلی زیاد باشه... چون ترکیب اولی یه جورایی جوابشو پس داده.....

mgt3861
31-01-2011, 11:44
کیفیت صدای خوبی دارند ولی در مقایسه با برندی مثل پایونیر و فیلیپس کمی تفکیک کمتری دارند.حتی به نظر من سینمای D7 از شرکت JVC از FZ900 سونی تو زمینه تفکیک پذیری کمی قوی تر عمل می کنه ولی قدرت صدا و حجم صدای FZ900 رو نداره.[/QUOTE]

سلام
خیلی خیلی ممنون از پاسختون
حقیقتش من اصلا بلندی و قدرت برام مطرح نیست من کیفیت صدا برام مهمه نمیدونم چه طور توضیح بدم مثلا وقتی آهنگ های یانی رو گوش میدم صدا سازها رو تشخیص بدم فلوت و جاز صدای اصلی خودشو بده ،بمی بیخود تو صدا ها نباشه مثل بعضی از دستگاههای پاناسونیک که الکی بمه و هیچ نوع اکولایزری نداره
با این اوصاف به نظر شما دور وبر 500 پایونیر چه جنسیش خوبه که کیفیت داشته باشه ،ورودی نوری داشته باشه و بیشتر فرمتها رو پخش کنه
ممنون

alikbr
31-01-2011, 14:55
سلام کسی از دوستان از پایونیرHTP-RS33 اطلاعی داره من از فروشگاه چاره یه Rs 30 سفارش دادم ولی موجود نداشت پیشنهاد دادن که RS33 ببرید حالا میخام بدون چی فرقی با RS30 داره

sound.vision
31-01-2011, 15:27
مرسی از راهنماییت. این مدل یاماها چه قیمتی داره و آدرسی از فروشگاهش دارید؟

تو سایت که زده 250 دلار بنابراین اینجا نباید بیشتر از 300 یا حداکثر 320 هزار تومن بیشتر باشه (البته حدس می زنم)

در مورد آدرس هم فکر کنم اون فروشگاهی که تو جمهوری هست بتونه کمکت کنه. تا اونجا که یادمه دور و ور تقاطع سی تیر تو خ جمهوری هستش.

hamidghadimi
31-01-2011, 17:20
سلام
دوستان برای من امکانی بوجود آمده که از دوبی بتونم خرید کنم و بدون هزینه حمل یا گمرکی دستگاه ها رو تهران تحویل بگیرم.
در این صورت چه پیشنهادی دارید برای یک سیستم خانگی که هم باهاش زیاد فیلم می بینم و خوب که توی مهمونی هم جواب خوبی بده و همه تفاوتشو احساس کنند تا 1000 دلار، فکر کنم از اونجا بتونم با قیمت مناسبتری خرید کنم، مخصوصا برندهایی که اینجا متولی ندارند.
مثلا کلا یه سته HT-S9300-5 TX ONKYO
یا HTP-820SW Pioneer
یا مثلا اگه ترکیبی باشه یه
;receiver ONKYO TX-NR708 که خیلی ازش تعریف کردن با یه سته بلندگو جامو 426
یا هر چیز دیگه ای که اساتید مخصوصا جناب رایان پیشنهاد کنن، من خودم اصلا حرفه ای نیستم
ممنون.

hamidghadimi
31-01-2011, 17:55
سلام
دوستان برای من امکانی بوجود آمده که از دوبی بتونم خرید کنم و بدون هزینه حمل یا گمرکی دستگاه ها رو تهران تحویل بگیرم.
در این صورت چه پیشنهادی دارید برای یک سیستم خانگی که هم باهاش زیاد فیلم می بینم و خوب که توی مهمونی هم جواب خوبی بده و همه تفاوتشو احساس کنند تا 1000 دلار، فکر کنم از اونجا بتونم با قیمت مناسبتری خرید کنم، مخصوصا برندهایی که اینجا متولی ندارند.
یا HTP-820SW Pioneer
یا هر چیز دیگه ای که اساتید مخصوصا جناب رایان پیشنهاد کنن، من خودم اصلا حرفه ای نیستم
ممنون.

الان این offer رو دیدم که یه فروشگاه زده تو دبی،
ONKYO 508+ wharfedale crystal 30.5+cr30.1+cr30c+ Jamo DMR 40+ S404
فقط 750.000 تومن

nimakh
31-01-2011, 21:07
[/QUOTE]

دو رو بره ساسونگ آفتابی نشو که از کرده خودت پشیمون میشی
البته اینو هم بگم ها شاید در حد انتظار شما و دوستان باشه ولی من به شخصه اصلا نمی پسندم

خوب قائدتا فیلیپس خیلی بهتره[/QUOTE]
میشه دلیلش رو هم بگید ؟ مشخصات خاصی داره به خاطر مارکش میکین ؟ من دنبال خرید یک سیستم خوب هستم و نیازمند راهنمایی دوستان

jinra
31-01-2011, 22:19
سلام به همه دوستان
برای من 1 سئوال پیش اومده اگه لطف کنید وکمک کنید ممنون میشم.آیا میشه از یک دی وی دی پلیر معمولی به جای پلر اصلی یک سینمای خانگی استفاده کرد؟
من تلویزیونم ال سی دی ال جی 660 هستش الان میخوام یک سینمای خانی بخرم پیشنهادتون چیه؟ خودم بین سینما خانگی ال ج 777 و 778 موندم.اگه پیشنها بهتریم دارین ممنون میشم؟
راستی اگه تی وی با سینما خانگی مچ نباشن مشکلی پیش می آید؟

alikbr
31-01-2011, 23:16
در ضمن پلیر rs 33 در قسمت خود آمپلی فایر هست یا جداگانه ممنون میشم راهنمائی کنید

mr_rayan
01-02-2011, 00:13
سلام
یا HTP-820SW Pioneer
ممنون.

اگر بتونی مدل HT-S9300 onkyo یا 9305 رو بگیری به نظرم انتخاب خوبیه.

mr_rayan
01-02-2011, 00:35
سلام
از آنجا که تصمیم دارم یک تلویزیون الجی بگیرم برای اینکه بتوان مبلغ کارت هدیه شرکت را نصیب خودم کنم مجبورم سینمای خانگی آنرا نیز خریداری کنم.
بنابر این لطفا بفرمایید که بین دو مدل زیر ال جی کدامیک کیفیت صدای بهتری دارد:
LH-790 HTS
LH-888 HTS
ممنون

مدل 888 نسبت به 790 کمی بیس قوی تری داره و دیزاین بهتری و ورودی HDMI هم نداره.این دیگه نظر شماست که حاضرید 250 تومن بیشتر بابت دیزاین زیباتر هزینه کنید یا نه

mr_rayan
01-02-2011, 00:55
سلام کسی از دوستان از پایونیرHTP-RS33 اطلاعی داره من از فروشگاه چاره یه Rs 30 سفارش دادم ولی موجود نداشت پیشنهاد دادن که RS33 ببرید حالا میخام بدون چی فرقی با RS30 داره

rs33 جدیدتره و پشتیبانی از HDMI 1.4 و دیزاین جدیدتر و ...
فرق زیادی نداره.

البته تو سایت چاره مدل rs33 رو به همراه آمپ 520 نوشته که بعید می دونم همچین چیزی باشه،آمپش 320 هستش.

در ضمن پلیر rs 33 در قسمت خود آمپلی فایر هست یا جداگانه ممنون میشم راهنمائی کنید
پلیر جداگانه هستش.پلیر 320 هستش که شما بجای پلیر 320 مدل 420 رو سفارش بدین که خروجی HDMI داره.

mr_rayan
01-02-2011, 01:08
سلام به همه دوستان
برای من 1 سئوال پیش اومده اگه لطف کنید وکمک کنید ممنون میشم.آیا میشه از یک دی وی دی پلیر معمولی به جای پلر اصلی یک سینمای خانگی استفاده کرد؟
من تلویزیونم ال سی دی ال جی 660 هستش الان میخوام یک سینمای خانی بخرم پیشنهادتون چیه؟ خودم بین سینما خانگی ال ج 777 و 778 موندم.اگه پیشنها بهتریم دارین ممنون میشم؟
راستی اگه تی وی با سینما خانگی مچ نباشن مشکلی پیش می آید؟

جواب اول:نه نمیشه.
سینمای 777 اصلا صدای خوبی نداره.778 هم چنگی به دل نمیزنه.مدل 780 صدای بهتری داره که البته کمی قیمتش نسبت به اونا بالاتره و یا اگر نمی تونید بیشتر هزینه کنید مدل 1090 صدای خوبی داره.
در مورد برندهای دیگه هم اگه چند صفحه ای از تاپیک رو مطالعه کنید مطمئنا به هیلی از سوالاتتون پاسخ داده میشه و باز اگه سوالی داشتید بنده در خدمتم.
جواب سوال آخر:منظورتون رو از مچ متوجه تشدم.

---------- Post added at 01:08 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

سلام
خیلی خیلی ممنون از پاسختون
حقیقتش من اصلا بلندی و قدرت برام مطرح نیست من کیفیت صدا برام مهمه نمیدونم چه طور توضیح بدم مثلا وقتی آهنگ های یانی رو گوش میدم صدا سازها رو تشخیص بدم فلوت و جاز صدای اصلی خودشو بده ،بمی بیخود تو صدا ها نباشه مثل بعضی از دستگاههای پاناسونیک که الکی بمه و هیچ نوع اکولایزری نداره
با این اوصاف به نظر شما دور وبر 500 پایونیر چه جنسیش خوبه که کیفیت داشته باشه ،ورودی نوری داشته باشه و بیشتر فرمتها رو پخش کنه
ممنون

مدل 787پایونیر هست که صدای نرمی هم داره.برید و تست کنید احتمالا می پسندید.

lord_alone_dark
01-02-2011, 02:31
من یک سیستم می خوام سونی تا 600 بالا پایینش باشه چیز دیگه پیشنهاد نشه کسی مدلی داره خوبی بدی هر چی داره بگین میگن وایر لسش خوب نیست یعنی بی سیم باشه راست میگن در مورد سونی هر کی تجربه داره کمک کنه مرسی

amirkhan_0o0
01-02-2011, 04:54
آقايون كسي گيرنده ديجيتال زير رو تست كرده ببينيم چه جوريه؟

pgu83
01-02-2011, 04:55
سلام خسته نباشید
لطفا یک سینمای خوب برای پاناسونیک v20 معرفی کنید
تا 600 تومن.
اگه با 3378 فیلیپس مقایسه کنید که عالی میشه.
دیزاین هم خیلی مهمه
ممنون

koh
01-02-2011, 07:25
مدل 888 نسبت به 790 کمی بیس قوی تری داره و دیزاین بهتری و ورودی HDMI هم نداره.این دیگه نظر شماست که حاضرید 250 تومن بیشتر بابت دیزاین زیباتر هزینه کنید یا نه

سلام
ضمن تشکر
لطفا بگید که این ورودی HDMI در چه مواردی استفاده می شه و کجا بدرد می خوره؟
آیا با توجه به گفته شما 790 انتخاب مناسب تری است؟
ممنون:11:

mehjam
01-02-2011, 09:25
سلام
ضمن تشکر

شما اگر دستگاهی داشته باشید که خروجی دیحیتال صدا را فقط با HDMI داشته باشد (مثل لپ تاپ) با مشکل برخواهید خورد.
مگز اینکه تلویزیون شما خروجی اپتیکال داشته و از ورودی HDMI آن برای اتصال ذستگاه و ارسال صدای 5.1 به سینما استفاده کنید.

lord_alone_dark
01-02-2011, 10:06
من یک سیستم می خوام سونی تا 600 بالا پایینش باشه چیز دیگه پیشنهاد نشه کسی مدلی داره خوبی بدی هر چی داره بگین میگن وایر لسش خوب نیست یعنی بی سیم باشه راست میگن در مورد سونی هر کی تجربه داره کمک کنه مرسی

hamidghadimi
01-02-2011, 10:30
اگر بتونی مدل HT-S9300 onkyo یا 9305 رو بگیری به نظرم انتخاب خوبیه.
ممنون. امروز ریویوهاشو خوندم، تقریبا همه خیلی مثبت بود. میشه راهنماییم کنید که یه پلیر خوب هم بگیرم

Schahab
01-02-2011, 10:37
الان این offer رو دیدم که یه فروشگاه زده تو دبی،
ONKYO 508+ wharfedale crystal 30.5+cr30.1+cr30c+ Jamo DMR 40+ S404
فقط 750.000 تومن

دوست عزیز

از مشخصاتی که دادی زیاد سر در نیاوردم... فقط تکلیف اونکیو مشخصه... می شه لطفا اسم فروشگاه رو هم بگی؟؟

lord_alone_dark
01-02-2011, 10:51
دوستان من عجله برای خرید دارم زود تر کمکم کنید

dara_az
01-02-2011, 11:06
دوستان من عجله برای خرید دارم زود تر کمکم کنید

حالا چرا سونی؟ با حدود 600 گزینه های خیلی بهتر از سونی میتونید بگیرید .

vahidami
01-02-2011, 11:36
من دیروز یک دستگاه Hi-Vision 2615-A گرفتم ولی متاسفانه 6 تا کانال ( العالم، پرس تی‌وی، شبکه قزوین ، شبکه مستند و دو تای دیگه و بدون رادیو ) رو گرفت کاملا صاف به قسمت تنظیمات اتوماتیک و دستی هم رفتم اما هیچ تغییری نیافتاد درهنگام خرید هم فروشنده تست کرد و 14 کانال رو صاف گرفت

در ضمن من در جنوب استان تهران در شهر گلستان بین رباط کریم و اسلام شهر ساکن هستم آیا هنوز در این منطقه کانال های دیجیتالی کامل نشده یا مشکل علت دیگری دارد

در ضمن فایلهای تصویری 3gp رو نشان میده ولی فایل های تصویری mkv و wmv رو امتحان کردم نشان نداد آیا راهی یا نرم افزاری هست که بشه این فایلها را نشان بده

lord_alone_dark
01-02-2011, 12:28
من علاقه به سونی دارم فن سونی هستم:31:

lord_alone_dark
01-02-2011, 12:54
ما زیاد دگم نیستیم اول سونی پیشنهاد بدین بعد چیزهای دیگه بررسی میشه

salehrap
01-02-2011, 14:21
خیلی ممنون از راهنماییتون!:11:
یه کمک فوری میخوام!
سینمای خانگی جی وی سی بهتر از ال جی و سامسونگ هست؟!
یه مقایسه بین جی وی سی و فیلیپس هم بکنید!
فقط خیلی زود چون قصد خرید جی وی سی g30 رو دارم!
مرررررسی:40:

salehrap
01-02-2011, 14:47
اگه میشه شماره چندتا از نمایندگیهای فیلیپس تهران که بیشتر مدلارو موجود داشته باشه بهم بدین!
چون اینجا تو اصفهان نمایندگی فیلیپس هیچکدوم از مدلای 3276-3377-3373 رو موجود نداشت!
خیلی ممنون!:11:

MohsenStar
01-02-2011, 15:52
سلام
یه گیرنده دیجیتال USB برای کامپیوتر معرفی کنید که علاوه بر باند دیجیتال باند آنالوگ هم دریافت کنه .

biasia
01-02-2011, 15:53
دوستان شما چه سینمای خانگی برای c6900پیشنهاد می کنید؟؟

biasia
01-02-2011, 15:55
دوستان شما چه سینمای خانگی برای c6900پیشنهاد می کنید؟؟
تا سقف 500تومان

Sir.AmirSalar
01-02-2011, 16:37
سلام
من 2-3 ماه پیش میخواستم سینما خانگی بخرم.اومدم اینجا از همه کمک خواستم مخصوصا از آقای رایان.
سیستمی که هم Blu-ray باشه هم upscaling داشته باشه هم 3تا ورودی hdmi و هم ساپورت همه ی فایل ها.
الان دیدم pioneer مدل BCS-707 رو آورده. blu-ray که هست upscaling هم داره فایل ها هم خوب ساپورت میکنه(مگه نه؟)
فقط مشکل ورودی hdmi داره.
مدلی هست با این مشخصات ولی با 3 ورودی؟
خداییش زود کارمو راه بندازین اساتید دمتون گرم
مخصوصا شما mr_rayan شما هم یه نظری بده

Sir.AmirSalar
01-02-2011, 16:45
بابا اینکه اصلا ورودی HDMI نداره
عجب گیری افتادیما
چیکار کنم؟

mehjam
01-02-2011, 17:31
سلام
من 2-3 ماه پیش میخواستم سینما خانگی بخرم.اومدم اینجا از همه کمک خواستم مخصوصا از آقای رایان.
سیستمی که هم Blu-ray باشه هم upscaling داشته باشه هم 3تا ورودی hdmi و هم ساپورت همه ی فایل ها.
الان دیدم pioneer مدل BCS-707 رو آورده. blu-ray که هست upscaling هم داره فایل ها هم خوب ساپورت میکنه(مگه نه؟)
من هم دو ماه هست اسیرم.
یکی ورودی HDMI نداره ولی هارد NTFS ساپورت میکنه (مثل 707)
از برندهای مطرح در صدا خبری از ورودی HDMI نیست. (سونی جدیدا E880 را سایت UK خودش معرفی کرده با 2 ورودی HDMI، ولی فکر کنم یک سال بکشه بیاد، هنوز E870 را کمتر کسی خریده)
چند مدل سرشار از ورودی و خروجی است ولی حیف که سامسونگ و ال جی است.
من دیروز نمایندگی پاناسونیک بودم میگفت حتما PT875 را بردار که جدیده، خداییش هیچ چی هم نداره و جالب سایت پاناسونیک جزء مدلهای Archived کرده. الان خرید یکی از این مدلها دقیقا مثل خرید تلویزیون CRT در زمانی است که LCD داشت کم کم عمومیت میافت.
LAN و MKV و ورودی HDMI و ... دیگه از این به بعد یه الزامه به نظرم.

Sir.AmirSalar
01-02-2011, 18:36
البته 707 فرمت mkv رو ساپورت میکنه
همه چیزش عالیه فقط اصلا ورودی HDMI نداره
من بیشتر از این نمیتونم صبر کنم
موندم چیکار کنم هیچکس هم کمکمون نمیکنه

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

البته PT875 که اصلا blu-ray نیس
اگرم کسی بخواد پاناسونیک بگیره باید 205 بگیره
هرچند که کیفیت بالایی نداره

mehjam
01-02-2011, 18:52
البته 707 فرمت mkv رو ساپورت میکنه
همه چیزش عالیه فقط اصلا ورودی HDMI نداره
من بیشتر از این نمیتونم صبر کنم
موندم چیکار کنم هیچکس هم کمکمون نمیکنه

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

البته PT875 که اصلا blu-ray نیس
اگرم کسی بخواد پاناسونیک بگیره باید 205 بگیره
هرچند که کیفیت بالایی نداره
پاناسونیک حتی جدیدترین مدلهای اروپاییش هم (مثلا BT875 فکر کنم) بدون HDMI است.
پس اون تعطیل.
همه مدلهای 2010 فیلیپس هم بدون HDMI هستند.
پس اون هم تعطیل.
پایونیر هم برای 2010-2011 فقط اونهایی که ----- جدا دارند HDMI گذاشته که من ظاهرشون را پسند نمیکنم.
پس این یکی هم تعطیل.
سونی هم که عرض کردم فقط E880 داره که باید صبر کنیم.
از جی وی سی هم چشمم آب نمیخوره چیزی بیاد بیرون (تو سایتش که چیزی نبود)
بنابراین فقط میمونه سامسونگ و ال جی.
که از ته دل راضی به خریدشون نیستم. (بویژه ال جی)
تصمیم گرفتید به من هم خبر بدید لطفا.

Sir.AmirSalar
01-02-2011, 19:32
البته یه چیزی هم بگما
واقعا چه نیازی به ورودی HDMI هست؟
فرض کن xbox داری خوب اونو میتونی با کابل به tv وصل کنی چون tvها معمولا ورودی زیاد دارن مثل v20 که 4تا ورودی داره
رسیورای اورجینال هم که همه با کابل به tv وصل میشن البته این چینی 70-80 تومنی ها نه
پس واقعا نیازی به ورودی نیس
ولی یه موقع دیدی لازم شد

mehjam
01-02-2011, 19:53
البته یه چیزی هم بگما
واقعا چه نیازی به ورودی HDMI هست؟
فرض کن xbox داری خوب اونو میتونی با کابل به tv وصل کنی چون tvها معمولا ورودی زیاد دارن مثل v20 که 4تا ورودی داره
رسیورای اورجینال هم که همه با کابل به tv وصل میشن البته این چینی 70-80 تومنی ها نه
پس واقعا نیازی به ورودی نیس
ولی یه موقع دیدی لازم شد
خوب LCD من خروجی اپتیکال نداره، بنابرتپاین نمیتونم با اون روشیکه گفتید صدای 5.1 بگیرم.
ولی مطمئنم ورودی HDMI یه روزی لازم میشه که کار از کار گذشته!!

jinra
01-02-2011, 19:56
mr-rayan از راهنماییتون واقعا ممنونم.اول اینکه منظورم اینه که اگه تی وی ام ال جی هست مشکلی پیش میاد اگه سینما خانگی مارک دیگیی باشه؟
دوم اینکه در حالت کلی چه سینمای خانگی ای رو پیشنهاد میدین ؟ با تشکر

Sir.AmirSalar
01-02-2011, 20:02
خوب LCD من خروجی اپتیکال نداره، بنابرتپاین نمیتونم با اون روشیکه گفتید صدای 5.1 بگیرم.
ولی مطمئنم ورودی HDMI یه روزی لازم میشه که کار از کار گذشته!!
راستی! برای upscaling کردن تصاویر data باید حتما با کابل hdmi انتقال پیدا کنه؟
یا مدل دیگه هم میشه این کارو کرد؟

mehdi30nema
01-02-2011, 23:17
دوستان بهترین گیرنده دیجیتالی که بشه بهش هارد اکسترنال با آداپتور برق و قابلیت USB 3 وصل کرد چیه ؟

آخه من برای یکی از همکارام یه هارد اکسترنال ADATA با USB3 خریدم و اون بنده خدا حالا میخاد یه گیرنده بخره که یه سری از مغازه دارا بهش میگن این گیرنده های توی بازار USB 3 ساپورت نمیکنن .

ممنون میشم راهنمایم کنید .

lord_alone_dark
01-02-2011, 23:28
سینما سونی کسی پیشنهاد نداره جواب مارو هم بدین

alibaba21271
02-02-2011, 00:19
سلام به دوستان
من یه سینمای خانگی مدل dz777 سونی دارم که از روی فلش هیچ نوع فرمت تصویری رو نمیخونه فقط عکس و اهنگ رو میخونه/میخواستم بدونم واقعا اینطوریه یا مال من ایراد داره.مرسی

ata_webmaker
02-02-2011, 11:31
نه کلا اونطوریه
منم اول خریدمش قبل از اینکه تحقیق کنم بعد فهمیدم عجب کاری کردم صداش هم که افتضاحه
فقط تصویرش با اچ دی ام آی خوبه

anaconda
02-02-2011, 15:26
سلام به دوستان
ایا این سینما خانگیهایی که الان توسایت اوراده گذاشته مارک سامسونگ و بلوری وسه بعدی هست از لحاظ کیفیت صدا وتصویر خوبند
چون تو سایت cnet یه مدل سامسونگ htc6500 رتبه اول هست اما انگار از لحاظ لود بلو ری امتیاز خوبی نگرفته ایا این مدل ورودی hdmi داره؟ ممنون میشم سریعتر پاسخ دهید

mehjam
02-02-2011, 15:30
سلام به دوستان
ایا این سینما خانگیهایی که الان توسایت اوراده گذاشته مارک سامسونگ و بلوری وسه بعدی هست از لحاظ کیفیت صدا وتصویر خوبند
چون تو سایت cnet یه مدل سامسونگ htc6500 رتبه اول هست اما انگار از لحاظ لود بلو ری امتیاز خوبی نگرفته ایا این مدل ورودی hdmi داره؟ ممنون میشم سریعتر پاسخ دهید
من ورودی HDMI رو میدونم که داره. بقیه را دوستان جواب بدهند.

behzadamr1
02-02-2011, 20:36
سلام بر همه دوستان
دیشب یک فیلیپس HTS5580 به قیمت 600000J,تومان خریدم -ریموت زشت و ناقص داشت.اما تیپ دستگاه و بلند گوها زیباست.
SRT را ساپورت نمی کنه . بعد از UPDATE فیلمهای 3D را محشر بخش نمود با خاصیت سه بعدی.

mr_rayan
02-02-2011, 21:01
mr-rayan از راهنماییتون واقعا ممنونم.اول اینکه منظورم اینه که اگه تی وی ام ال جی هست مشکلی پیش میاد اگه سینما خانگی مارک دیگیی باشه؟
دوم اینکه در حالت کلی چه سینمای خانگی ای رو پیشنهاد میدین ؟ با تشکر

نه مارک دیگه باشه مشکلی پیش نمیاد.
در حالت کلی هم بستگی به بودجه و سلیقتون و انتظاراتتون داره.

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

راستی! برای upscaling کردن تصاویر data باید حتما با کابل hdmi انتقال پیدا کنه؟
یا مدل دیگه هم میشه این کارو کرد؟

کلا برای upscaling بایستی از کابل HDMI استفاده کرد.

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

سینما سونی کسی پیشنهاد نداره جواب مارو هم بدین

FZ900 مدل خوبیه.

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

سلام

شما بودجتون چقدره؟اگر بودجتون خوب باشه می تونید یه سیستم سینمایی خودتون جمع کنید.

Sir.AmirSalar
02-02-2011, 21:07
سلام mr_rayan عزیز
آقا نظرتو راجع به 707 پایونیر میگی؟
ورودی HDMI نداره چیکار کنم؟
Blu_Ray جدید که upscaling قوی و ساپورت همه فرمتا و ورودی و خروجی مناسب داشته باشه نیومده؟

بودجم تا 800 تومن ولی اگه خیلی تاثیرگذار باشه بالاتر هم میرم.

mr_rayan
02-02-2011, 22:45
سلام mr_rayan عزیز
Blu_Ray جدید که upscaling قوی و ساپورت همه فرمتا و ورودی و خروجی مناسب داشته باشه نیومده؟

من مدلی با این مشخصات سراغ ندارم.شما دقیقا ورودی HDMI برای چی نیاز دارید؟

mr_rayan
02-02-2011, 22:52
سلام
ضمن تشکر
آیا با توجه به گفته شما 790 انتخاب مناسب تری است؟
ممنون:11:

بله مدل 790 نسبت به 888 مناسب تره منتهی شما به حرف من اکتفا نکنید و حتما باز هم تحقیق کنید و صداش رو هم بشنوید و با چند مدل دیگه مقایسه کنید.

davood-d
03-02-2011, 00:22
سلام بر همه دوستان
دیشب یک فیلیپس HTS5580 به قیمت 600000J,تومان خریدم -ریموت زشت و ناقص داشت.اما تیپ دستگاه و بلند گوها زیباست.
SRT را ساپورت نمی کنه . بعد از UPDATE فیلمهای 3D را محشر بخش نمود با خاصیت سه بعدی.

مباركه!

چي رو دقيقا آپديت كردي؟
فيلم 3d با خاصيت سه بعدي چيه ديگه!؟ بيشتر توضيح بده! فيلم 3d سه بعدي هست خاصيتش چيه؟

كدوم عنوان فيلم بلوري 3d خريدي؟ عنوان ها محدود. ريجن كجاست؟ چند خريدي؟
كابل 1.4 چند گرفتي؟
تي وي چي هست؟
يكم بيشتر توضيح بده لطفا

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

سلام mr_rayan عزیز

ببخيشد اين سوال ميكنم.
شما كه بلوري ميخواي بخري ديگه upscaling چيه؟! نكنه ميخواي توي بلوري هم دي وي دي كپي و فيلم دانلودي بزاري!
ببخشيد البته:11:

alikbr
03-02-2011, 00:42
آمپ RS33 صدای DTS HD Master Audio و Dolby True HD رو ساپورت می کنه ؟اگر بخوا ی بعداً بلوری بگیریم بهش وصل کنم دچار مشکل می شیه یا نه

davood-d
03-02-2011, 03:44
آمپ RS33 صدای DTS HD Master Audio و Dolby True HD رو ساپورت می کنه ؟اگر بخوا ی بعداً بلوری بگیریم بهش وصل کنم دچار مشکل می شیه یا نه

نه اجرا نميكنه.

dara_az
03-02-2011, 09:29
سلام دوستان .
نمایندگی دنون تو تهران یا مغازه ای که محصولات دنون رو بفروشه کجاست ؟
با تشکر

mehjam
03-02-2011, 14:32
رایان خان سلام
یه سوال در خصوص D7 جی وی سی:
یادم هست تو صفحات خیلی قبل این بحث از تست D7 برای فیلم سوراند خیلی تعریف کرده بودی. (پرتاب صدا و ...)
حالا با توجه به اینکه D7 مدل سال 2007 هست و برای من داشتن ورودی HDMI مهمه (RS پایونیر نمیخوام بگیرم) به نظرت خریدش ارزش داره؟ نکنه ورودی HDMI فقط تصویر را انتقال بده؟ این رو از دفترچه برداشتم:

HDMI Input (VIDEO 1 IN) (Only for XV-THD7):
PASS THROUGH (up to 225 MHz)

من تقریبا محبورم یکی از دو دستگاه D7 جی وی سی و C5550 سامسونگ را بردارم.
باز هم ارادتمندم

Sir.AmirSalar
03-02-2011, 19:18
ببخيشد اين سوال ميكنم.
شما كه بلوري ميخواي بخري ديگه upscaling چيه؟! نكنه ميخواي توي بلوري هم دي وي دي كپي و فيلم دانلودي بزاري!
ببخشيد البته:11:
آره خوب
ببخشیدا بلوری 20تومنه. من اگه 35تا فیلم بلوری بخرم میشه اندازه ی پول سینما خانگیم.

davood-d
03-02-2011, 19:22
آره خوب
ببخشیدا بلوری 20تومنه. من اگه 35تا فیلم بلوری بخرم میشه اندازه ی پول سینما خانگیم.

ببخشيد
ميشه بفرمائيد منظور كدوم بلوري 20 تومني هست؟ نكنه نكنه از اين 25 گيگ هاي رايتي رو ميگي؟ اون ها هم شدن بلوري:41: حكايت دي وي دي رايتي كه همه دي وي دي , دي وي دي ميكنن.

بلوري الان نسخه ريجن UK و US بستگي داره اسليپ پك باشه و يا نه و خيلي مسائل ديگه 60 تا 90 قيمت داره در تهران.
اون 25 گيگ ها هم خيلي ارزون تر از اين قيمتي هست كه گفتي...

Sir.AmirSalar
03-02-2011, 19:34
من مدلی با این مشخصات سراغ ندارم.شما دقیقا ورودی HDMI برای چی نیاز دارید؟
نمیدونم دقیقا. من چند صفحه قبل هم گفتم به یکی از دوستان که الان همه ی وسایل مثل xbox و رسیورای اورجینال همه با کابل hdmi به tv وصل میشن و tvها هم کلی ورودی دارن. مثلا v20 پاناسونیک 4تا ورودی داره و حتی خود v20 و کلا tvها upscaling دارن خودشون ولی upscaling سینمای خانگی ها یه چیز دیگه س مخصوصا پایونیر که upscalingش حرف نداره. حالا فک کن بخوای یه فیلم avi از رو لپ تاپ پخش کنی رو tv. نمیتونی با سینما خانگی upscaling کنی. یا هر چیزه دیگه که شاید اتفاق بیفته.
آخرشم نظرتو راجع به ویژگی های 707 نگفتی.

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

ببخشيد
ميشه بفرمائيد منظور كدوم بلوري 20 تومني هست؟ نكنه نكنه از اين 25 گيگ هاي رايتي رو ميگي؟ اون ها هم شدن بلوري:41: حكايت دي وي دي رايتي كه همه دي وي دي , دي وي دي ميكنن.

بلوري الان نسخه ريجن UK و US بستگي داره اسليپ پك باشه و يا نه و خيلي مسائل ديگه 60 تا 90 قيمت داره در تهران.
اون 25 گيگ ها هم خيلي ارزون تر از اين قيمتي هست كه گفتي...
خوب دیگه بدتر. پس با این صحبت شما 10 تا بلوری میشه پول سینما خانگی.
پس باید avi دانلود کنی و نگا کنی. مجانی هم میشه. پس باید حتما upscaling داشته باشی.
اینم شد تایید حرف من.

davood-d
03-02-2011, 22:47
نمیدونم دقیقا. من چند صفحه قبل هم گفتم به یکی از دوستان که الان همه ی وسایل مثل xbox و رسیورای اورجینال همه با کابل hdmi به tv وصل میشن و tvها هم کلی ورودی دارن. مثلا v20 پاناسونیک 4تا ورودی داره و حتی خود v20 و کلا tvها upscaling دارن خودشون ولی upscaling سینمای خانگی ها یه چیز دیگه س مخصوصا پایونیر که upscalingش حرف نداره. حالا فک کن بخوای یه فیلم avi از رو لپ تاپ پخش کنی رو tv. نمیتونی با سینما خانگی upscaling کنی. یا هر چیزه دیگه که شاید اتفاق بیفته.
آخرشم نظرتو راجع به ویژگی های 707 نگفتی.

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

خوب دیگه بدتر. پس با این صحبت شما 10 تا بلوری میشه پول سینما خانگی.
پس باید avi دانلود کنی و نگا کنی. مجانی هم میشه. پس باید حتما upscaling داشته باشی.
اینم شد تایید حرف من.

خوب چرا بلوري ميخواي بخريد؟

بلوري و نسخه اصل شناخت ميخواد.
البته ببخشيد. اينجا فقط سوال و جواب و همه كجكاوي ها براي سيستم ها هست.

dara_az
03-02-2011, 23:06
آره خوب

خب بلوری همینه دیگه . من الان قیمت 6 تا بازی های ps3م که روی بلوری هست از قیمت خود ps3م بیشتره.
شما الان اگه DVD اریجینال هم 4 تا بخری از قیمت DVD پلیرت بیشتر میشه .
من یک کنسرت روی بلوری برام از اونور گفتم آوردن 60 تومن شد .
مثلا DVD اریجینال کنسرت پینک فلوید زیر 30 تومن اونور شما نمیتونی پیدا کنی.
پس با این حساب شما 4 تا DVD اریجینال بخری از قیمت DVD پلیرت بیشتر میشه.
ضمنا DVD ها و بلوری های اریجینال کیفیتش زمین تا آسمون با این کپی هاش فرق میکنه.

Sir.AmirSalar
03-02-2011, 23:44
الان مثلا سایت جاوید(همون مترجم معروف) فیلمای HD رو روی بلوری میفروشه 26 تومن
حالا اینکه اصل نیست و اینا به کنار ولی به هرحال فیلم HD روی dvd که جا نمیشه باید رو BD جاش داد
میخوای بری فیلم HD بخری که نمیشه بری بگی آقا فیلمو بریز رو هارد اکسترنالم
پس باید BD Player داشته باشی
اشتباه میگم بگین اشتباه میگی
البته نگین
توضیح بدین چرا

davood-d
04-02-2011, 00:19
الان مثلا سایت جاوید(همون مترجم معروف) فیلمای HD رو روی بلوری میفروشه 26 تومن
حالا اینکه اصل نیست و اینا به کنار ولی به هرحال فیلم HD روی dvd که جا نمیشه باید رو BD جاش داد
میخوای بری فیلم HD بخری که نمیشه بری بگی آقا فیلمو بریز رو هارد اکسترنالم
پس باید BD Player داشته باشی
اشتباه میگم بگین اشتباه میگی
البته نگین
توضیح بدین چرا

با ارزش پوزش بايد بگم بله اشتباه ميگي!
كلا در مورد روش فيلم ديدن اشتباه فكر ميكني.

اگر قرار به فيلم ديدن باشه ميشه با همين دي وي دي 1000 تومني ها و نسخه هاي MKV هم فيلم ديد؟

دي وي دي اصل و يا بلوري فقط فيلم همراه ندارن! موارد اضافي همراه فيلم گاه از خود فيلم جذاب تره.
اشتباه نكني فكر كني منظورم زير نويس و يا چند تا زبان هست! به اينا نميگم موارد خاص

من شخصا آرشيو دي وي دي و بلوري ارجينال دارم.
در بعضي از نشخه هاي اصل موارد اضافي مدت زمان بيشتر از خود فيلم دارن.
چيزي كه آقاي مترجم روي هارد يا نسخه كپي به شما نميدن!

مجموعه ارباب حلقه ها داخل پكيج يه دفترچه داره كه در قسمتي فقط ياد داره چطور وارد قسمت هاي مختلف منوها بشيم و قسمت هاي پشت صحنه هارو ببينيم.

بعضي از فيلم ها مثل هري پاتر داخل منو ها چيزي شبيح بازي هست و بايد يك مراحلي را بازي كني تا يه منو و قسمت ويژه برات باز بشه.
تو بعضي از فيلم ها منوهاي مخفي هست كه بايد اينقدر بگردي تا پيدا كني و تازه متوجه ميشي يه دنيا ديديني برات وجود داره.

از انتخاب زاويه دوربين هم نبايد گذشت. كه فكر نميكنم تا حالا تجربه كرده باشيدو فقط دكمشو روي كنترل ديدين.

و خيلي چيزهاي ديگه كه بايد خودت ببيني.

anaconda
04-02-2011, 01:12
دوستان یک سوال برام پیش اومد ایا با این بلو ری پلیرهایی که الان تو بازار ایران هست میشه بلوری کپی یا dvd کپی دید یا باید حتما" اورجینال باشه؟

davood-d
04-02-2011, 01:25
دوستان یک سوال برام پیش اومد ایا با این بلو ری پلیرهایی که الان تو بازار ایران هست میشه بلوری کپی یا dvd کپی دید یا باید حتما" اورجینال باشه؟

بله ميشه ديد. خيلي هم بهتر از دي وي دي پليرها انواع فرمت هاي جديد روي بلوري و دي وي دي كپي پخش مي كنند.

Sir.AmirSalar
04-02-2011, 02:00
با ارزش پوزش بايد بگم بله اشتباه ميگي!
كلا در مورد روش فيلم ديدن اشتباه فكر ميكني.

اگر قرار به فيلم ديدن باشه ميشه با همين دي وي دي 1000 تومني ها و نسخه هاي MKV هم فيلم ديد؟

دي وي دي اصل و يا بلوري فقط فيلم همراه ندارن! موارد اضافي همراه فيلم گاه از خود فيلم جذاب تره.
اشتباه نكني فكر كني منظورم زير نويس و يا چند تا زبان هست! به اينا نميگم موارد خاص

من شخصا آرشيو دي وي دي و بلوري ارجينال دارم.
در بعضي از نشخه هاي اصل موارد اضافي مدت زمان بيشتر از خود فيلم دارن.
چيزي كه آقاي مترجم روي هارد يا نسخه كپي به شما نميدن!

مجموعه ارباب حلقه ها داخل پكيج يه دفترچه داره كه در قسمتي فقط ياد داره چطور وارد قسمت هاي مختلف منوها بشيم و قسمت هاي پشت صحنه هارو ببينيم.

بعضي از فيلم ها مثل هري پاتر داخل منو ها چيزي شبيح بازي هست و بايد يك مراحلي را بازي كني تا يه منو و قسمت ويژه برات باز بشه.
تو بعضي از فيلم ها منوهاي مخفي هست كه بايد اينقدر بگردي تا پيدا كني و تازه متوجه ميشي يه دنيا ديديني برات وجود داره.

از انتخاب زاويه دوربين هم نبايد گذشت. كه فكر نميكنم تا حالا تجربه كرده باشيدو فقط دكمشو روي كنترل ديدين.

و خيلي چيزهاي ديگه كه بايد خودت ببيني.

با ارزش پوزش آقا داوود
اولا من اولین دی وی دی هایی که تجربه کردم اورجینال بودن مثل ترمیناتور و پشت صحنه های جذابش
ولی الان بحث اینا نیس.
اصولا من خودم خیلی از فیلمام در حالی که کپی هستن ولی پشت صحنه ها و شرکت کردن بازیگرا در تور جهانی اکران فیلمشون و .... رو دارن چون تو ایران هم اگه صبر کنی کپی از نسخه ی اصلی کمی بعد از توزیع کمپانی های هالیوودی میاد. من اون سایتو مثال زدم ولی جایی که من خودم ازش خرید میکنم از هر فیلم بعضی مواقع 6-5 تا نسخه داره. از نسخه ی پرده ای که قبل از اکران فیلم توسط سایتای روسی و کانادایی منتشر میشن تا اون نسخه های اورجینالی که شما میگین و چند ماه بعد از اکران کمپانیا توزیع میکنن و به دستشون میرسه و کپی میکنن.
چون من خودم سینما رو خیلی دوس دارم و اکثر فیلما رو دنبال میکنم حالا اگه بخوام همرو اورجینال بخرم که...
ضمنا اون چیزایی که شما میگین همش قابل دسترسه! اگه بحث کپی رایتو بذاریم کنار به اون دلیل معروف که اینجا ایرانه! میتونم بگم هر آنچه در دنیای واقعی پیدا میشه در دنیای مجازی پیدا شدنیه!
پس برمیگردیم به بحث دانلود و این حرفا و یه چیزه دیگه که اون موارد ویژه که شما میگین همشون رو نسخه های کپی هم هستن.
ولی من نمیدونم چرا این بحثا رو میکنیم. حالا من میخوام یه نسخه ی کپی BD ببینم.خوب اصلا حتی بدون موارد ویژه و بدون کیفیتشم رو dvd جا نمیشه دیگه! پس من به BD Player نیاز دارم.
حالا بعد اینهمه بحث آقای رایان بیاد بگه نظرش راجع به 707 چیه!

alikbr
04-02-2011, 02:49
سلام میخواستم بدونم RS33 با آمپ VSX819 وپلیر DV420 میشه گیر آورد قیمتش چند تموم میشه ؟

mr_rayan
04-02-2011, 03:52
می بینم بحث فیلم های HD خیلی بالا گرفته.
منم یه نظری بدم تو این زمینه شاید به بعضی از دوستان تو انتخاب صحیح بتونه کمک کنه.
به نظر من اگر کسی نمی خواد فیلم اورجینال بلوری تهیه کنه بهتره پول برای یک بلوری پلیر نده چون هم بلوری پلیر قیمت بالایی داره و نمی ارزه که باهاش فیلم کپی نگاه کرد و هم اینکه فیلم های کپی بلوری هم قیمت های عجیب غریبی داره.
اگر دوستان تمایل به دیدن فیلم های HD و Full HD دارن و برای فیلم های اورجینال هم نمی تونن هزینه کنن مجبورا که فیلم های full hd ریپ شده تهیه کنن ببینن که معمولا حجمی بین 10 الی 15 گیگ داره و بهترین دستگاه برای پخش هم hd players هست که انواع و اقسامش هم وارد بازار شده و می تونن یه هارد اکسترنال هم تهیه کنن و بدن براشون پرش کنن و خیلی هم به صرفه تره تا اینکه بلوری کپی بخرند.
بهرحال هیچ وقت این کیفیت تصویرا یه فیلم اورجینال نمی رسه ولی به عنوان یک جهش براشون از فیلم های SD به HD هست.

mr_rayan
04-02-2011, 03:58
سلام میخواستم بدونم RS33 با آمپ VSX819 وپلیر DV420 میشه گیر آورد قیمتش چند تموم میشه ؟

نه گیرتون نمیاد.

mr_rayan
04-02-2011, 04:08
[QUOTE=Sir.AmirSalar;5828107]نمیدونم دقیقا. من چند صفحه قبل هم گفتم به یکی از دوستان که الان همه ی وسایل مثل xbox و رسیورای اورجینال همه با کابل hdmi به tv وصل میشن و tvها هم کلی ورودی دارن. مثلا v20 پاناسونیک 4تا ورودی داره و حتی خود v20 و کلا tvها upscaling دارن خودشون ولی upscaling سینمای خانگی ها یه چیز دیگه س مخصوصا پایونیر که upscalingش حرف نداره. حالا فک کن بخوای یه فیلم avi از رو لپ تاپ پخش کنی رو tv. نمیتونی با سینما خانگی upscaling کنی. یا هر چیزه دیگه که شاید اتفاق بیفته.
آخرشم نظرتو راجع به ویژگی های 707 نگفتی.[COLOR="Silver"]

خب برای اینکار خود پنلتون upscaling رو انجام میده.upscaling پلیر سینما هم اونچنان آش دهان سوزی نیست که بخواید بخاطرش انقدر خودتون رو اذیت کنید.
بهرحال اگر استفادتون از وردی HDMI بخاطر upscaling باشه که در درجه اول تا اونجایی که من خاطرم هست و ویژگی و خصوصیات یک سری از سینماهارو بررسی کردم ورودی HDMI شون فقط به عنوان سوییچر استفاده میشه و هیچگونه upscal انجام نمیشه.
در درجه دوم هم عرض کردم که upscaling پلیر سینما خانگی آنچنان آش دهان سوزی نیست.

مدل 707 پایونیر هم من فعلا نظری روش ندارم چون هنوز من اصلا این دستگاه رو از نزدیگ زیارت نکردم چه برسه به بقیه موارد.
می تونی یه سرچ کنی ببینی که چه ریویوهایی در موردش نوشته شده شاید تا حدی بتونه تو تصمیم گیریت کمک کنه.

mr_rayan
04-02-2011, 04:21
رایان خان سلام
یه سوال در خصوص D7 جی وی سی:
یادمهست تو صفحات خیلی قبل این بحث از تست D7 برای فیلم سوراند خیلی تعریف کرده بودی. (پرتاب صدا و ...)
حالا با توجه به اینکه D7 مدل سال 2007 هست و برای من داشتن ورودی HDMI مهمه (RS پایونیر نمیخوام بگیرم) به نظرت خریدش ارزش داره؟ نکنه ورودی HDMI فقط تصویر را انتقال بده؟ این رو از دفترچه برداشتم:

HDMI Input (VIDEO 1 IN) (Only for XV-THD7):
PASS THROUGH (up to 225 MHz)

من تقریبا محبورم یکی از دو دستگاه D7 جی وی سی و C5550 سامسونگ را بردارم.
باز هم ارادتمندم

در مورد D7 جی وی سی عرض کرده بودم که سیستم پرتاب صداش واقعا خوب کار می کنه ولی مطمئنا اگر بلندگوها در پشت سر شما قرار بگیرد خیلی بهتره.
HDMI که صدا و تصویر رو به صورت همزمان انتقال میده و از اون بابت نگران نباش.
c5550 سامسونگ هم که فکر کنم بلوری هست.این دوتا که اصلا تو سطح هم نیستن.
اینکه ارزش خزید داره یا نه به شما بر می گرده.D7 جی وی سی صدا و تفکیک خوبی داره ولی قدرت خروجی خوبی نداره.
سامسونگ هم که کلا توی بیس مشکل داره.

koh
04-02-2011, 10:20
سلام
در صورت امکان بفرمایید که کیفیت صدای سینمای خانگی ال جی مدل LH-890XBH چطور است؟
این مدل قابلیت پخش سه بعدی را دارد و داری دو ورودی و یک خروجی HDMI می باشد و همچنین سیستم wireless می باشد
ممنون

dara_az
04-02-2011, 10:49
می بینم بحث فیلم های HD خیلی بالا گرفته.
منم یه نظری بدم تو این زمینه شاید به بعضی از دوستان تو انتخاب صحیح بتونه کمک کنه.
به نظر من اگر کسی نمی خواد فیلم اورجینال بلوری تهیه کنه بهتره پول برای یک بلوری پلیر نده چون هم بلوری پلیر قیمت بالایی داره و نمی ارزه که باهاش فیلم کپی نگاه کرد و هم اینکه فیلم های کپی بلوری هم قیمت های عجیب غریبی داره.
اگر دوستان تمایل به دیدن فیلم های HD و Full HD دارن و برای فیلم های اورجینال هم نمی تونن هزینه کنن مجبورا که فیلم های full hd ریپ شده تهیه کنن ببینن که معمولا حجمی بین 10 الی 15 گیگ داره و بهترین دستگاه برای پخش هم hd players هست که انواع و اقسامش هم وارد بازار شده و می تونن یه هارد اکسترنال هم تهیه کنن و بدن براشون پرش کنن و خیلی هم به صرفه تره تا اینکه بلوری کپی بخرند.
بهرحال هیچ وقت این کیفیت تصویرا یه فیلم اورجینال نمی رسه ولی به عنوان یک جهش براشون از فیلم های SD به HD هست.

رایان جان منم کاملا با شما و همچنین داوود جان هم عقیده هستم.
به نظر من ارزش نداره برای بلوری کپی 15 20 تومن پول داد .اینجوری مثلا 10 تا فیلم بلوری میشه 150 هزار تومن . در صورتی که با این پول میشه یک هارد 2 ترا خرید و کلی روش فیلم ریخت .همونطور که شما گفتی بهترین راه گرفتن HD پلیر و یک هارد هستش.

excellent67
04-02-2011, 12:16
سلام دوستان میخواستم بدونم آیا با بودجه 450 تومانی میشه یک سینمای خانگی که بلوری پلیر باشه و ترجیحا سامسونگ تهیه کرد ؟

mehjam
04-02-2011, 12:54
سلام دوستان میخواستم بدونم آیا با بودجه 450 تومانی میشه یک سینمای خانگی که بلوری پلیر باشه و ترجیحا سامسونگ تهیه کرد ؟

بلوری های سامسونگ از 795 تومن شروع میشه.
برای اکثر برندها همون 750 تومن شروع بلوریهاشونه.
مثلا اناسونیک 205 حدود 760 هست.

alikbr
04-02-2011, 14:16
ممنون از راهنمائی تون فقط میخاستم بدونم من Rs33 بگیرم آمپش پلیر بلوری رو ساپرت میکنه ممنون میشم راهنمائی کنید اگه مدلی که پلیر بلوری رو ساپرت کنه بگین ممنون میشم قیمت تا تومان 700

Sir.AmirSalar
04-02-2011, 21:49
مدل 707 پایونیر هم من فعلا نظری روش ندارم چون هنوز من اصلا این دستگاه رو از نزدیگ زیارت نکردم چه برسه به بقیه موارد.
می تونی یه سرچ کنی ببینی که چه ریویوهایی در موردش نوشته شده شاید تا حدی بتونه تو تصمیم گیریت کمک کنه.
من میخواستم تو هم یه سرچی بکنی و نظر بدی
ضمن اینکه الان RS30 و RS50 تفاوت چندانی با 707 از نظر قیمت ندارن پس میرزه آدم بلوری بخره برای یه موقعی که ممکنه لازم شه.
اگه بی زحمت یه سرچی بکنی و نظرتو بگی یا اگه تو این هفته گذرت افتاد یه تستی هم بکنی.
چند نفر دیگه هم منتظر نظرت راجع به 707 بودن اگه صفحات قبلو نگاه بکنی.
ممنون.

dara_az
05-02-2011, 12:19
ضمن اینکه الان RS30 و RS50 تفاوت چندانی با 707 از نظر قیمت ندارن پس میرزه آدم بلوری بخره برای یه موقعی که ممکنه لازم شه.
اگه بی زحمت یه سرچی بکنی و نظرتو بگی یا اگه تو این هفته گذرت افتاد یه تستی هم بکنی.
ممنون.

بلوری رو میشه هروقت که لازم شد خرید .
به نظر من شما الان که بلوری لازم نداری الکی اینهمه پول براش نده . این پول بلوری رو بذار روی پول سیستمی که الان میخوای بگیری یک سیستم با آمپ بهتر و امکانات بیشتر بخر . آمپ چیزی نیست که شما هر سال بتونی عوض کنی . پس بهتره یک آمپی بخری یا سیستمی بخری که آمپش تقریبا کامل باشه و تا چندین سال نیاز هاتو برآورده کنه . بعدا هروقت بلوری کمی بیشتر جا افتاد میتونی یک بلوری هم به سیستمت اضافه کنی . اینجوری هم بلوری افت قیمتشو پیدا کرده هم مطمئن باش بلوری پلیری که مثلا سال دیگه بخری خیلی کامل تر و بهتر از بلوری پلیری هست که الان میخری و تا سال دیگه هم شاید اصلا باهاشیک دونه بلوری هم نبینی.
من اگه بودم اینکار رو میکردم.

alikbr
05-02-2011, 18:16
بالاخره با کلی تحقیق وبرسی وراهنمائی شما دوستان فروم و جور کردن هزینه به سختی یه RHTP-RS77 از فروشگاه چاره خریدم امیدوارم که انتخاب خوبی باشه بازم از همتون ممنونم

dara_az
05-02-2011, 19:18
بالاخره با کلی تحقیق وبرسی وراهنمائی شما دوستان فروم و جور کردن هزینه به سختی یه RHTP-RS77 از فروشگاه چاره خریدم امیدوارم که انتخاب خوبی باشه بازم از همتون ممنونم

مبارک باشه :11:. ایشالا لذتشو ببری .سیستم خوبی خریدی. حتما بعدا یک ریویو ازش بنویس و تجربتو بگو تا بقیه دوستان هم استفاده کنند.

mehjam
05-02-2011, 19:53
راستی من امروز در manual پاناسونیک PT-980 خوندم که HDMI Output به عنوان ورودی صدا هم عمل میکنه؟ (ARC)
اینجوری باشه که برخی از مشکلات حل میشه؟ میشه صدای لپ تاپ را فرستاد؟ (البته اونوقت دیگه تصویریدر کار نیست، درسته؟)

moas
05-02-2011, 21:24
من میخوام یه سینمای خانگی با مشخصات زیر بخرم
- خیلی توپ نباشه! چون تلویزیون ما سونی عادی فقط ورودی DVD داره
- کیفیت صدا برای من مهمه و قدرت صدا در اولویت بعدیه
-ظاهر خوب
-حتما دالبی داشته باشه
لپ تاپ من خروجی HDMI داره کلا میشه لپ تاپ رو بهش وصل کردد یا بهتره به خود تلویزیون وصل کرد؟
لطفا راهنمایی کنید

lord_alone_dark
05-02-2011, 23:18
سینما پایونیر چی خوبه

mr_rayan
06-02-2011, 04:29
ممنون.

من یه سرچی کردم و ریویوهای سایت های مختلفی رو خوندم.یه جمع بندی می کنم واست.کیفیت ساخت متوسط بلندگوها ، تصویر درخشان و براق(تیز) ، تفکیک صدای عالی ، ساب ووفر فوق العاده ضعیف و نا امید کننده ، طراحی نه چندان جدید ، قیمت مناسب.

---------- Post added at 04:28 AM ---------- Previous post was at 04:27 AM ----------

من میخوام یه سینمای خانگی با مشخصات زیر بخرم
- خیلی توپ نباشه! چون تلویزیون ما سونی عادی فقط ورودی DVD داره
- کیفیت صدا برای من مهمه و قدرت صدا در اولویت بعدیه
-ظاهر خوب
-حتما دالبی داشته باشه
لپ تاپ من خروجی HDMI داره کلا میشه لپ تاپ رو بهش وصل کردد یا بهتره به خود تلویزیون وصل کرد؟
لطفا راهنمایی کنید

چه قیمتی؟؟؟

---------- Post added at 04:29 AM ---------- Previous post was at 04:28 AM ----------

سینما پایونیر چی خوبه

چه قیمتی؟؟؟

freesky
06-02-2011, 11:25
سلام دوستان.
می شه یه پلیر مناسب برای rs-33 معرفی کنید با قیمتش.
خود دستگاه خالیش فکر می کنم که باید 680 باشه..
اگر هم ممکنه یکی دقیق توضیح بده که این av reciever دقیقا کارش چیه
اینجور که من فهمیدم ظاهرا آمپلی فایر هم هست..

freesky
06-02-2011, 11:32
از دوستان مي خوام راهنمايي كنن بين اين دو مدل كدام يكي مناسب تر هستند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اگه ممكنه قيمت رو هم بگيد . در ضمن سينماي خانگي 3D بهتري هم اگه سراغ داريد بگيد ممنون ميشم.

دوست عزیز کلا فکر میکنم که مدل های سونی واسه سینمای خانگی بهتر باشن
از لحاظ کیفیت صدا میگم

lord_alone_dark
06-02-2011, 11:52
من یه سرچی کردم و ریویوهای سایت های مختلفی رو خوندم.یه جمع بندی می کنم واست.کیفیت ساخت متوسط بلندگوها ، تصویر درخشان و براق(تیز) ، تفکیک صدای عالی ، ساب ووفر فوق العاده ضعیف و نا امید کننده ، طراحی نه چندان جدید ، قیمت مناسب.

---------- Post added at 04:28 AM ---------- Previous post was at 04:27 AM ----------

چه قیمتی؟؟؟

---------- Post added at 04:29 AM ---------- Previous post was at 04:28 AM ----------

چه قیمتی؟؟؟

سونی خوبه یا پاییونیر تا 700

mr_rayan
06-02-2011, 23:12
سلام دوستان.
می شه یه پلیر مناسب برای rs-33 معرفی کنید با قیمتش.
خود دستگاه خالیش فکر می کنم که باید 680 باشه..
اگر هم ممکنه یکی دقیق توضیح بده که این av reciever دقیقا کارش چیه
اینجور که من فهمیدم ظاهرا آمپلی فایر هم هست..

قیمت 680 تومن به همراه پلیر 320 هستش که بدون خروجی HDMI هست که در صورت نیاز به خروجی HDMI باید پلیر رو تو خود نمایندگی تعویض نمایید و قیمت تقریبا 20 تومنی بیشتر میشه.
Av reciever هم آمپلی فایر محسوب میشه.کارش هم تامین انرژی جهت به صدا در اومدن بلندگوها و استفاده جهت ورودی خروجی های مختلف و مانور روی صدا و ....

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

سونی خوبه یا پاییونیر تا 700

پایونیر rs33

moas
07-02-2011, 00:35

چه قیمتی؟؟؟

چه قیمتی؟؟؟

حداکثر 400

mr_rayan
07-02-2011, 01:23
حداکثر 400

شما می تونید 282 پایونیر تهیه کنید یا 3540 فیلیپس و یا g60 جی وی سی.
لپ تاپ تون رو به هیچکدوم نمی تونید وصبل کنید چون سینماهای توی این رنج قیمت هیچکدوم ورودی HDMI ندارند ولی می تونید صدای لپ تاپ تون رو وصل کنید.

aliasdfgh
07-02-2011, 02:11
سلام میشه پیشرفته ترین مدل سونی رو با قیمتش معرفی کنید

mehjam
07-02-2011, 10:31
سلام میشه پشرفته ترین مدل سونی رو با قیمتش معرفی کنید
دوست عزیز BDV-E970 سیستم Bluray سوتی با قابلیت 3D و قیمت حدود 940 تومن است. (جشنواره نوروزی یک کابل HDMI رایگان را نیز برای این مدل شامل میشود)

Pejman3
07-02-2011, 11:12
سلام میشه پشرفته ترین مدل سونی رو با قیمتش معرفی کنید

پیشرفته ترین مدل های سونی سیستم های ترکیبی سری ریفرنس ES هستند که متأسفانه تو ایران موجود نیستند.
یک پله از اون پایینتر هم سیستم های ترکیبی تجاری سونی هستند که اون هم تو ایران موجود نیست!

Pejman3
07-02-2011, 11:58
راستی من امروز در manual پاناسونیک PT-980 خوندم که HDMI Output به عنوان ورودی صدا هم عمل میکنه؟ (ARC)
اینجوری باشه که برخی از مشکلات حل میشه؟ میشه صدای لپ تاپ را فرستاد؟ (البته اونوقت دیگه تصویریدر کار نیست، درسته؟)

بله می شه اون بیشتر برای اینه که صدای تلویزیون رو از سیستم صوتی بشنوید که باید تلویزیون یا وسیله ای که می خواید بهش وصل کنید هم این ویژگی رو ساپورت کنه که با توجه به اینکه لپ تاپ پورت HDMI بصورت خروجی عمل می کنه این مورد معمولاً توش جواب نمی ده و از ویژگی های پورت HDMI ورژن 1.4 هست

moas
07-02-2011, 14:49
شما می تونید 282 پایونیر تهیه کنید یا 3540 فیلیپس و یا g60 جی وی سی.
لپ تاپ تون رو به هیچکدوم نمی تونید وصبل کنید چون سینماهای توی این رنج قیمت هیچکدوم ورودی HDMI ندارند ولی می تونید صدای لپ تاپ تون رو وصل کنید.
مشخصات این مدل ها و قیمتش تو همین تاپیک هست؟

hamidghadimi
07-02-2011, 16:48
بالاخره با تحقیق و راهنمائی دوستان فروم مخصوصا جناب رایان و همین طور آقای برزین(که البته اینجا نیستن)، از دبی یه ست
Onkyo 608 +jamo s606 + player pioneer 610AV
خریدم که باربر گفته تا 20 روز دیگ به دستم میرسونه. ممنون از کمک همه، fبی صبرانه منتظرشم، حتما یک ریویو می ذارم بعدش

excellent67
07-02-2011, 17:43
بلوری های سامسونگ از 795 تومن شروع میشه.
برای اکثر برندها همون 750 تومن شروع بلوریهاشونه.
مثلا اناسونیک 205 حدود 760 هست.
پس با این حساب باید بلوری رو خط بزنم نظرتون راجع به مدل HT-c555 سامسونگ چیه ؟

m57
07-02-2011, 22:45
سلام به همه دوستان
من lcd سامسونگ دارم و میخوام یه سینمای خانگی تا 450 بگیرم
1 ایا صدای بیشتر از 500وات تو اپارتمان کارایی داره
2 ایا سامسونگ بهتره یا lg (اخه lg تو این قیمتا کارایی بیشتری داره)
ممنون میشم راهنمایی کنید

mr_rayan
08-02-2011, 02:10
بالاخره با تحقیق و راهنمائی دوستان فروم مخصوصا جناب رایان و همین طور آقای برزین(که البته اینجا نیستن)، از دبی یه ست
خریدم که باربر گفته تا 20 روز دیگ به دستم میرسونه. ممنون از کمک همه، fبی صبرانه منتظرشم، حتما یک ریویو می ذارم بعدش

مبارک باشه.چه قیمتی واست تموم شد؟

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:07 AM ----------

سلام به همه دوستان
من lcd سامسونگ دارم و میخوام یه سینمای خانگی تا 450 بگیرم
1 ایا صدای بیشتر از 500وات تو اپارتمان کارایی داره
2 ایا سامسونگ بهتره یا lg (اخه lg تو این قیمتا کارایی بیشتری داره)
ممنون میشم راهنمایی کنید

1-نه کارایی نداره
2-تقریبا تو یه سطح هستند با توجه به این نکته که سامسونگ کمی دیزاین بهتری داره و همینطور قیمت بالاتری.
شما فقط از این دو برند می خواید؟

Pejman3
08-02-2011, 10:21

مبارک باشه سیستم خوبیه
هزینش چقدر تموم شد؟ هزینه حمل و نقل و اینا چی؟
راستی پلیر 610 هم خیلی خوبه فکر می کردم دیگه تولید نمی شه.

vahidami
08-02-2011, 10:54
دوستان بهترین گیرنده دیجیتالی که بشه بهش هارد اکسترنال با آداپتور برق و قابلیت USB 3 وصل کرد چیه ؟

آخه من برای یکی از همکارام یه هارد اکسترنال ADATA با USB3 خریدم و اون بنده خدا حالا میخاد یه گیرنده بخره که یه سری از مغازه دارا بهش میگن این گیرنده های توی بازار USB 3 ساپورت نمیکنن .

ممنون میشم راهنمایم کنید .

تا اونجایی که من میدونم USB3 به تمام USB ها ی موجود در بازار هماهنگ است ولی برای اینکه مطمئن بشی می توانی در هنگام خرید هارد خود را برده و در آنجا تست کنی اکثر فروشنده ها این اجازه را به خریدار می دهند
ن یک دستگاه Hi-Vision 2615-A گرفتم و از این دستگاه راضی هستم ولی تنها چیزی که در هنگام خرید به آن دقت نکردم فرمت wmv را ساپورت نمی کند و یک هارد یک ترابایتی با USB2 رو بدون مشکل می شناسد