PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

foorodo
07-12-2010, 16:58
اگه كسي بتونه منو كمك كنه و بگه 5550 فيليپس چه خصوصياتي داره ممنونش ميشم
اينكه مثلا چه فايل هايي پخش ميكنه ؟
usb چيارو پخش ميكنه ؟
ممنون

mr_rayan
07-12-2010, 22:42
اگه كسي بتونه منو كمك كنه و بگه 5550 فيليپس چه خصوصياتي داره ممنونش ميشم
اينكه مثلا چه فايل هايي پخش ميكنه ؟
usb چيارو پخش ميكنه ؟
ممنون

بفرما دوست عزیز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mr_rayan
08-12-2010, 04:46
دیروز به طور اتفاقی از جلوی نمایندگی پایونیر رد شدم و یه نگاه به ویترینش انداختم.دیدم یه سیستم جدید پشت ویترین هست که اتفاقا همین چند روز پیش آقا دادیار گل زحمت کشیده بودن و عکسش رو گذاشته بودن و در موردش سوال کرده بودن.
منتهی به دلیل عجله ای که داشتم فقط تونستم یه نگاه کوتاهی بندازم و نفهمیدم با چه آمپی ست کرده بودن.فقط یادمه که مدل بلندگوها ES3 بود و یه بلوری 120 پایونیر و یه دی وی دی پلیر فکر کنم 420 پایونیر هم همراه سیستم بود.متاسفانه بدلیل عجله زیادم اصلا نتونستم برم تو مغازه در موردش سوال کنم و ببینم که چرا دوتا پلیر همراه سیستمه و چه نوع آمپی استفاده کردن و اصلا دمو دارن برای تست صدا یا نه ولی قیمت کل رو فکر کنم 1070000 نوشته بودن البته نمی دونم قیمت بلندگوها با پلیرهاش بود یا نه و ...
لازم به ذکره این ست بلندگو بدون ساب ووفر هستش.
انشالله اگه وقت کنم یسر میزنم و دقیق تر بررسی می کنم اگر هم نتونستم به این زودی ها برم هرکدوم از دوستان مسیرش از اون طرفه زحمت بکشه ببینه دقیقا چه خبره.
فقط نکته جالبی که وجود داره اسمی بود که برای این سیستم انتخاب کرده بودن و فکر کنم جزو ابتکارات خود فروشگاه راستین بود.نوشته بود HTP ES3 BD که من هرچی تو نت سرچ کردم به نتیجه کلی نرسیدم به جز اینکه ES3 فقط مدل بلندگوهاست و HTP هم بدلیل پکیج سینمایی بودن نوشتن و BD بدلیل اضافه شدن بلوری به سیستم نوشتن.

dara_az
08-12-2010, 08:24
سلام دوستان . دیروز رفتم جمهوری دنبال این HiFi Rack . مدلایی که بود رو کلا از دو سه مدلش خوشم اومد که هر کدوم یک عیب و ایرادی داشت . مثلا بعضیاش فاصله طبقه ها قابل تنظیم نبود . یا تعداد طبقه هاش برای من کافی نبود . اونی که مد نظر من هستش میخوام حد اقل 4 تا طبقه داشته باشه . 2 تا آمپ دارم + یدونه دک کاست پلیر + رادیو . ----- و dvd پلیر و HD پلیر + هارد ها و ps3 رو هم میتونم بزارم زیر میز تلویزیون . جای خاصی هستش که تنوع جنس هاش تو این Rack ها زیاد و خوب باشه ؟ لطفا اگه جایی رو میدونید معرفی کنید ممنون میشم .
رفتم این اسپیکر های جامو رو دیدم . کیفیت ساخت و ظاهرش که خوب بود . 426 رو وصل کرد و یک تست گرفت . صدای شفاف و خوبی داشت . اما بیسش نسبت به اسپیکر های خودم کمتر بود . این اسپیکر های من بیسش پر تر و قوی تر از این جامو هستش که منطقی هم هستش چون ووفر هاش حد اقل دو سه برابر جامو هستش . اما در کل بدم نیومد ازش . حالا به نظر شما میتونم فقط سنتر و سراند بگیرم با همین اسپیکر های خودم ست کنم .چیز خوبی از آب در میاد یا نه ؟ بعد اگه راضی نشدم یک جفت اسپیکر جدید بگیرم ؟ این جامو هارو تکی هم میفروشن ؟ مثلا 606 رو فقط دو تا اسپیکر اصلیشو بفروشن ؟
راستی طرف میگفت این جامو ها رو با انکیو ست کنی خیلی خوب میشه ! حالا دیگه راست و دروغشو نمیدونم من ! ممکنه هم چون طرف تو آمپ های رنج قیمت 300 تا 500 فقط انکیو داشت اینو میگفته ! البته آمپ های مارک های دیگه هم داشت که گرون بودند خیلی و این جامو ها مناسب ست کردن با اون آمپ های حرفه ای نیست .
از دوستانی که جامو 426 یا 606 دارند میشه لطفه بگید که به چه آمپی ست کردید و نتیجه چطور بوده ؟
با تشکر از همه دوستان

---------- Post added at 10:24 AM ---------- Previous post was at 10:22 AM ----------

خوب انگار همه درد مشترک متال و عیال و پیری داریم! منم دیگه خیلی متال سنگین رو نمی کشم اما خوب اگه یه گوتیک یا کلاسیک متال خوب به پستم بخوره هیچ جوره ازش نمی تونم بگذزم خصوصا هاگارد یا تریون

eloy جان شما حتما یه سر به Opeth بزن ! ضرر نمیکنی :46:

Schahab
08-12-2010, 09:57
دیروز به طور اتفاقی از جلوی نمایندگی پایونیر رد شدم و یه نگاه به ویترینش انداختم.دیدم یه سیستم جدید پشت ویترین هست که اتفاقا همین چند روز پیش آقا دادیار گل زحمت کشیده بودن و عکسش رو گذاشته بودن و در موردش سوال کرده بودن.
منتهی به دلیل عجله ای که داشتم فقط تونستم یه نگاه کوتاهی بندازم و نفهمیدم با چه آمپی ست کرده بودن.فقط یادمه که مدل بلندگوها ES3 بود و یه بلوری 120 پایونیر و یه دی وی دی پلیر فکر کنم 420 پایونیر هم همراه سیستم بود.متاسفانه بدلیل عجله زیادم اصلا نتونستم برم تو مغازه در موردش سوال کنم و ببینم که چرا دوتا پلیر همراه سیستمه و چه نوع آمپی استفاده کردن و اصلا دمو دارن برای تست صدا یا نه ولی قیمت کل رو فکر کنم 1070000 نوشته بودن البته نمی دونم قیمت بلندگوها با پلیرهاش بود یا نه و ...
انشالله اگه وقت کنم یسر میزنم و دقیق تر بررسی می کنم اگر هم نتونستم به این زودی ها برم هرکدوم از دوستان مسیرش از اون طرفه زحمت بکشه ببینه دقیقا چه خبره.
فقط نکته جالبی که وجود داره اسمی بود که برای این سیستم انتخاب کرده بودن و فکر کنم جزو ابتکارات خود فروشگاه راستین بود.نوشته بود HTP ES3 BD که من هرچی تو نت سرچ کردم به نتیجه کلی نرسیدم به جز اینکه ES3 فقط مدل بلندگوهاست و HTP هم بدلیل پکیج سینمایی بودن نوشتن و BD بدلیل اضافه شدن بلوری به سیستم نوشتن.

با سلام

من چند وقت پیش در مورد این پکیج پرس و جو کردم. اطلاعات شما تقریبا دقیق و کامله... مدل بلوری 120 ولی دی وی دی 320 هست .... آمپش هم 519 هست.... قیمت 1 و 70 برای کل پکیجه... تا جایی که من یادمه، اسپیکر ها با ساب ووفر بودند... خود آقای محمدی می گفت این مدل اروپاییه و واسه کسایی آوردن که از قیافه تودوروکی ها خوششون نمیاد... البته من هر چی سرچ کردم، هیچ اثری ازش در هیچ جای دنیا ندیدم.... میزش رو هم 170 تومان میده... تست هم نداشت، و می گفت صداش از آر اس 50 و شاید آر اس 70 بهتره... ممنون می شم اگر وقت بذارید و یه کم حرفه ای ته و توی این سیستمو در بیارین... من الان قصد خرید جامو 426 با اونکیو 308 رو دارم.... اگر این صداش بهتر یا هم سطح باشه، انتخاب بهتری می شه.... خودم هم حاضرم هر وقت بفرمایید در رکاب شما بیام واسه تست...

pandora tomorro
08-12-2010, 18:36
سلام
چطور میشه فهمید همراه سینما خانگیه BDV-E970W سونی کابل HDMI هست یا نه و اگر هست ورژنش چنده ؟!
این مدل 3D سینمای سونی هست...

foorodo
08-12-2010, 23:17
رايان عزيز ممنون هستم بابت فايل pdf مربوط به 5550 فيليپس
يه سوال ديگه دارم
اين مدل با اين عظمت چرا اينهمه نقص داره
1. كابل hd نداره
2. سيستم واير لس روش نيست
3. به نسبت 3578 انگار ضعيف تره

foorodo
08-12-2010, 23:24
يه نظر كلي در مورد 5550 فيليپس ميخوام
هركي تست كرده بگه
ممنون

mr_rayan
09-12-2010, 04:36
با سلام

من چند وقت پیش در مورد این پکیج پرس و جو کردم. اطلاعات شما تقریبا دقیق و کامله... مدل بلوری 120 ولی دی وی دی 320 هست .... آمپش هم 519 هست.... قیمت 1 و 70 برای کل پکیجه... تا جایی که من یادمه، اسپیکر ها با ساب ووفر بودند... خود آقای محمدی می گفت این مدل اروپاییه و واسه کسایی آوردن که از قیافه تودوروکی ها خوششون نمیاد... البته من هر چی سرچ کردم، هیچ اثری ازش در هیچ جای دنیا ندیدم.... میزش رو هم 170 تومان میده... تست هم نداشت، و می گفت صداش از آر اس 50 و شاید آر اس 70 بهتره... ممنون می شم اگر وقت بذارید و یه کم حرفه ای ته و توی این سیستمو در بیارین... من الان قصد خرید جامو 426 با اونکیو 308 رو دارم.... اگر این صداش بهتر یا هم سطح باشه، انتخاب بهتری می شه.... خودم هم حاضرم هر وقت بفرمایید در رکاب شما بیام واسه تست...

این ست هم تو سایت پایونیر بریتانیا هست و هم مالزی و نمیشه دقیق گفت که فقط اروپاییه.
ولی فکر نکنم اسپیکرها با ساب ووفر باشند بدلیل اینکه اولا من یادمه که ساب ووفر نبود و دوما اینکه هر بلندگو یه ووفر 16 سانتی داره بنابراین نیازی به ساب ووفر نیست.
شما که میگید دمو نداشتن پس متاسفانه نمیشه رفت و تست گرفت.
اگر قصد خرید جامو 426 رو دارید تردید نکنید،تو سطح قیمت خودش عالیه.اگر به قول فروشنده صداش تو سطح سری rs هستش بنابراین باز هم پکیج جامو 426 انتخاب عاقلانه تری هستش مضاعف بر اینکه جامو 426 طراحی بهتری هم داره.

mr_rayan
09-12-2010, 04:42
رايان عزيز ممنون هستم بابت فايل pdf مربوط به 5550 فيليپس
يه سوال ديگه دارم
اين مدل با اين عظمت چرا اينهمه نقص داره
1. كابل hd نداره
2. سيستم واير لس روش نيست
3. به نسبت 3578 انگار ضعيف تره

خواهش می کنم.
اول اینکه این مدل به نظرم اصلا عظمت نداره.
به نظر من شرکت فیلیپس باید مطمئنا تغییراتی تو ساست شرکت داده باشه چون از فیلیپس بعید بود همچین محصولی،بهرحال خیلی از شرکت های صاحب نام هستند که بعضا محصولات کاملا ناموفقی رو روونه بازار کردن،اینکه دیگه فیلیپس خودمونه:31:
ولی فیلیپس هم تو این مدل هم تو مدل سینما بلوری خودش که الان حضور ذهن ندارم چه مدلی بود واقعا نا امیدانه عمل کرده.

eloy110
09-12-2010, 11:11
سلام دوستان . دیروز رفتم جمهوری دنبال این HiFi Rack . مدلایی که بود رو کلا از دو سه مدلش خوشم اومد که هر کدوم یک عیب و ایرادی داشت . مثلا بعضیاش فاصله طبقه ها قابل تنظیم نبود . یا تعداد طبقه هاش برای من کافی نبود . اونی که مد نظر من هستش میخوام حد اقل 4 تا طبقه داشته باشه . 2 تا آمپ دارم + یدونه دک کاست پلیر + رادیو . ----- و dvd پلیر و HD پلیر + هارد ها و ps3 رو هم میتونم بزارم زیر میز تلویزیون . جای خاصی هستش که تنوع جنس هاش تو این Rack ها زیاد و خوب باشه ؟ لطفا اگه جایی رو میدونید معرفی کنید ممنون میشم .
رفتم این اسپیکر های جامو رو دیدم . کیفیت ساخت و ظاهرش که خوب بود . 426 رو وصل کرد و یک تست گرفت . صدای شفاف و خوبی داشت . اما بیسش نسبت به اسپیکر های خودم کمتر بود . این اسپیکر های من بیسش پر تر و قوی تر از این جامو هستش که منطقی هم هستش چون ووفر هاش حد اقل دو سه برابر جامو هستش . اما در کل بدم نیومد ازش . حالا به نظر شما میتونم فقط سنتر و سراند بگیرم با همین اسپیکر های خودم ست کنم .چیز خوبی از آب در میاد یا نه ؟ بعد اگه راضی نشدم یک جفت اسپیکر جدید بگیرم ؟ این جامو هارو تکی هم میفروشن ؟ مثلا 606 رو فقط دو تا اسپیکر اصلیشو بفروشن ؟
راستی طرف میگفت این جامو ها رو با انکیو ست کنی خیلی خوب میشه ! حالا دیگه راست و دروغشو نمیدونم من ! ممکنه هم چون طرف تو آمپ های رنج قیمت 300 تا 500 فقط انکیو داشت اینو میگفته ! البته آمپ های مارک های دیگه هم داشت که گرون بودند خیلی و این جامو ها مناسب ست کردن با اون آمپ های حرفه ای نیست .
از دوستانی که جامو 426 یا 606 دارند میشه لطفه بگید که به چه آمپی ست کردید و نتیجه چطور بوده ؟
با تشکر از همه دوستان

---------- Post added at 10:24 AM ---------- Previous post was at 10:22 AM ----------

eloy جان شما حتما یه سر به Opeth بزن ! ضرر نمیکنی :46:

من قبلا به opeth سر زدم آخه این گروه هم یه جورایی مربوط به زمان ما پیرمردها میشه !
اگه می خوای فعلا ست سراند و سنتر بگیری چرا این پکیج های اونکیو ( 5300 و 6300 یا یه چیزایی شبیه به اینا اسمشه) رو یه امتحان نمی کنی؟ یه مدلشو تو شرکا داشت 570 می گفت . ازش تعریف زیاد خوندم اما امتحان نکردم خودم . یه ست سراند خالی( بدون آمپ) هم نمایندگی یاماها داشت 250 تومن که باید بری تست بگیری

arash504
10-12-2010, 09:19
سلام
میخواستم سینمای خانگی بخرم :) البته فعلا بیپول شدم چون در حال خرید v20 هستم
برای همین میخوام بصورت مقطعی خرید کنم پلیر دارم و کل بودججه من هم فعلا بدون پلیر 350 هستش
راهنماییی دوستان را میخواهم :)
با تشکر

dara_az
11-12-2010, 10:37
من قبلا به opeth سر زدم آخه این گروه هم یه جورایی مربوط به زمان ما پیرمردها میشه !
اگه می خوای فعلا ست سراند و سنتر بگیری چرا این پکیج های اونکیو ( 5300 و 6300 یا یه چیزایی شبیه به اینا اسمشه) رو یه امتحان نمی کنی؟ یه مدلشو تو شرکا داشت 570 می گفت . ازش تعریف زیاد خوندم اما امتحان نکردم خودم . یه ست سراند خالی( بدون آمپ) هم نمایندگی یاماها داشت 250 تومن که باید بری تست بگیری

سلام . این انکیو سنتر با دوتا سراند هاش 570 تومن بود ؟ این که خیلی زیاده ! اگه این حدود بخوام بگیرم باز جامو 426 رو ترجیح میدم . اما این یاماها که گفتی قیمتش خوبه . مدلشو یادت نیست چی بود که یک سرچی بکنم ؟ از دوستان مثل رایان پژمان و بقیه دوستان عزیز به نظرتون این کار من درسته ؟ که ست سراند بگیرم با این باند های سونی ست کنم ؟ اگه اشکالی نداره تا همون 250 تومن چی پیشنهاد میکنید ؟ یا اینکه به نظرتون بهتره فعلا صبر کنم و بعدا یک ست کامل مثل 606 یا 426 بگیرم ؟ البته اگه هم هرچیزی بخوام بگیرم احتمالا میشه اوایل تابستون سال دیگه . یعنی اصلا عجله ای برای خرید ندارم فعلا.

yaran99
11-12-2010, 22:24
دوستان از این نوع آنتن برای گیرنده دیجیتال استفاده کرده اید ؟ آیا پیشنهاد می دهید ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dara_az
12-12-2010, 10:22
سلام دوستان !
به نظرتون کدوم یکی از این ست ها از نظر کیفیت ساخت ، کیفیت و شفافیت صدا برای ست کردن با پایونیر 819 بهتر هستش ؟ اگه شما بودید کدوم رو انتخاب میکردید و به چه دلیلی ؟ با توجه به اینکه از نظر قیمت هم تقریبا یکی هستند . با تشکر از همه شما دوستان .

monitor audio BR6 + BR1 + BR LCR

BR1 رو میشه به جای سراند ها استفاده کرد ؟ و BR LCR رو به جای سنتر ؟

Jamo S 606 HCS 3

Schahab
12-12-2010, 11:40
سلام دوستان !
به نظرتون کدوم یکی از این ست ها از نظر کیفیت ساخت ، کیفیت و شفافیت صدا برای ست کردن با پایونیر 819 بهتر هستش ؟ اگه شما بودید کدوم رو انتخاب میکردید و به چه دلیلی ؟ با توجه به اینکه از نظر قیمت هم تقریبا یکی هستند . با تشکر از همه شما دوستان .

Jamo S 606 HCS 3

با سلام

ممنون از ایده ای که دادی....
من حرفه ای نیستم، اما همین جوری که یه نگاهی به مشخصات اینها انداختم، به نظر میاد بهتره BR2 رو با BR5 ست کنی.... چون دامنه فرکانس هاشون و توان هندلینگ RMS شون به هم نزدیکتره... من خودم صدای مانیتور ادیو رو به جامو ترجیح می دم.... اما ظاهرا خوبی جامو 606 اینه که می تونی براش ساب نخری... در مورد مانیتور آدیو مطمئن نیستم... اگر دوستان با تجربه و وارد هم نظر بدن که خیلی خوب می شه...

moslem47
12-12-2010, 13:29
چه تفاوتی بین مدل 121 و 111 ایکس ویژن است؟ دوستانی که این مدل ها رو دارند راضیند؟

sound.vision
12-12-2010, 15:22
سلام
من صدای BR6 رو چک کردم... صداش بد نیست در مورد ساب هم فکر نکنم خیلی ضرورتی داشته باشه... اما از یه چیزیه این BR6 خوشم اومد این بود که حجم و سایز نسبتا خوبی داره خیلی غول پیکر نیست که آدم برای جا کردنش با مشکل مواجه بشه.

mr_rayan
12-12-2010, 17:06
سلام . این انکیو سنتر با دوتا سراند هاش 570 تومن بود ؟ این که خیلی زیاده ! اگه این حدود بخوام بگیرم باز جامو 426 رو ترجیح میدم . اما این یاماها که گفتی قیمتش خوبه . مدلشو یادت نیست چی بود که یک سرچی بکنم ؟ از دوستان مثل رایان پژمان و بقیه دوستان عزیز به نظرتون این کار من درسته ؟ که ست سراند بگیرم با این باند های سونی ست کنم ؟ اگه اشکالی نداره تا همون 250 تومن چی پیشنهاد میکنید ؟ یا اینکه به نظرتون بهتره فعلا صبر کنم و بعدا یک ست کامل مثل 606 یا 426 بگیرم ؟ البته اگه هم هرچیزی بخوام بگیرم احتمالا میشه اوایل تابستون سال دیگه . یعنی اصلا عجله ای برای خرید ندارم فعلا.
این قیمتی که دوستمون فرمودند قیمت پکیج کامل اونکیو هستش.
به نظر من این اشتباهه که شما بخوای سنتر و سراند از یک برند دیگه تهیه کنید چون بهرحال سبک صداش با بلندگوهای شما و محدوده فرکانسیش و ... متفاوت هست و به نظرم چیز جالبی از آب در نمیاد.
شما صبر کنید و هروقت که پول به اندازه کافی داشتید یه پکیج کامل تهیه کنید مناسب با سلیقتون.

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

سلام دوستان !

Jamo S 606 HCS 3

من خودم با توجه به اینکه صدای جفتشن رو شنیدم صدای جامو رو ترجیح میدم.به نظرم صدای گرم تری نسبت به BR6 داره.

mr_rayan
12-12-2010, 17:12
سلام
میخواستم سینمای خانگی بخرم :) البته فعلا بیپول شدم چون در حال خرید v20 هستم
برای همین میخوام بصورت مقطعی خرید کنم پلیر دارم و کل بودججه من هم فعلا بدون پلیر 350 هستش
راهنماییی دوستان را میخواهم :)
با تشکر
با این بودجه سینمای جالبی نمیشه پیشنهاد داد.اگر یه سینمای معمولی بخواید می تونم تو این رنج پیشنهادی بدم.ولی برای یه سینمای تقریسبا خوب شما باید حداقل 400 داشته باشید.مثلا 282 پایونیر 420 تومن فکر کنم قیمتشه و سینمای خوبیه تو قیمت خودش.

FAHIM2
12-12-2010, 19:24
سلام
کسی شماره ی از فروشگاهی را داره که ست بلند گوهای جامو را داشته باشه
pm لطفا

sinasalar2007
12-12-2010, 20:40
یه سینما خانگی با قیمت حدود 500 اینا اگه امکانش هست معرفی کنید ( 50 تومن این ور اونور فرقی به حال من نمیکنه ...)

یه سوال دیگه : 5-4 ماه پیش من قصد خرید rs30 با قیمت حدودا 570 داشتم ولی الان که نگاه میکنم میبینم قیمتش شده 650 !!! مدلی که من مد نظرم بوده فرق میکنه یا این که قیمتش افزایش پیدا کرده ؟

peymanucf
12-12-2010, 22:33
یه سینما خانگی با قیمت حدود 500 اینا اگه امکانش هست معرفی کنید ( 50 تومن این ور اونور فرقی به حال من نمیکنه ...)

یه سوال دیگه : 5-4 ماه پیش من قصد خرید rs30 با قیمت حدودا 570 داشتم ولی الان که نگاه میکنم میبینم قیمتش شده 650 !!! مدلی که من مد نظرم بوده فرق میکنه یا این که قیمتش افزایش پیدا کرده ؟

سیام دوست عزیز
rs-30 ، در حدود 5 ماه پیش 620 تومن با پلیر بوده که بدون پلیر 550 تا 570 قیمت داشت . احتمالا شما rs-33 رو دیدی که قیمتش فکر کنم با پلیر 650 هست. آمپ rs-33 جدیدتر و بهتر است که صای dts-hd master رو ساپورت می کنه و بهتر از آمپ rs-30 هست. تو این رنج قیمت بد نیست. من خودم rs-30 رو دارم و الان دارم برای بانداش cross over می ذارم تا کیفیت صدا رو بتونم بالاتر ببرم.

compaqnx
12-12-2010, 22:51
مي دونم كه اين توقع زياديه و كار سختيه اما اگر رايان عزيز و يا ساير دوستاني كه در اين خصوص بصورت حرفه اي اطلاعات دارند بتونند فايلي رو تهيه كنند كه در اون اطلاعات سيستم هاي مختلف ( حداقل سيستم هايي كه خودشون بهش اعتقاد دارند ) و در رنج قيمتي ميانگين (600 تا يك ميليون ) رو در جدولي با عكس از سيستم ها بگذارند فكر مي كنم اولا كار خداپسندانه ايه :10:ثانيا از تكرار سوال توسط دوستان كم تجربه ممانعت مي كنه . ممنون ميشم اگه اين كار صورت بگيره .

VAHID7442
13-12-2010, 01:26
سلام

من رفتم فروشگاه راستین (جای دیگه ای بلد نبودم ) گفتم یه سیستم 7.1 که 3D و 1080p 24p ساپرت کنه چی دارید اینو پیشنهاد داد

امپ Pioneer VSX-LX53 گفت 1150000 تومن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباند هم از سری monitoraudio bx با سابش 7.1 دورو بر 1700000 تومن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن برام 7.1 - 3D و 1080p 24pبودنش مهمه نظرتون چیه خوبه بگیرم یا با این هزینه پیشنهاد بهتری دارید

باند هم Cerwin-Vega هم داشت خوشگل بود گفت قدرتیه بدردت نمیخره

لتفا راهنماییم کنید تاحالا ازین خریدا نکردم

VAHID7442
13-12-2010, 03:31
سلام

من رفتم فروشگاه راستين (جاي ديگه اي بلد نبودم ) گفتم يه سيستم 7.1 که 3D و 1080p 24p ساپرت کنه چي داريد اينو پيشنهاد داد

باند هم از سري monitoraudio bx با سابش 7.1 دورو بر 1700000 تومن

من برام 7.1 - 3D و 1080p 24pبودنش مهمه نظرتون چيه خوبه بگيرم يا با اين هزينه پيشنهاد بهتري داريد

باند هم Cerwin-Vega هم داشت خوشگل بود گفت قدرتيه بدردت نميخره

لتفا راهنماييم کنيد تاحالا ازين خريدا نکردم

image369
13-12-2010, 03:35
مي دونم كه اين توقع زياديه و كار سختيه اما اگر رايان عزيز و يا ساير دوستاني كه در اين خصوص بصورت حرفه اي اطلاعات دارند بتونند فايلي رو تهيه كنند كه در اون اطلاعات سيستم هاي مختلف ( حداقل سيستم هايي كه خودشون بهش اعتقاد دارند ) و در رنج قيمتي ميانگين (600 تا يك ميليون ) رو در جدولي با عكس از سيستم ها بگذارند فكر مي كنم اولا كار خداپسندانه ايه :10:ثانيا از تكرار سوال توسط دوستان كم تجربه ممانعت مي كنه . ممنون ميشم اگه اين كار صورت بگيره .

کار عالیه
فقط اگه بتونه سیستمهای زیر 600 تومن و تجاری را در بر بگیره و اونا را هم معرفی و در رده خودشون بررسی کنه خوبه

mr_rayan
13-12-2010, 04:40

دوست عزیز پیشنهاد شما بسیار جالبه، منتهی اینکار باید توسط یکی از دوستان صورت بگیره که کاملا تو این زمینه به همه چیز مسلط باشه.من اطلاعاتم و تجربم اونقدر کامل نیست که بتونم یه فایلی رو تهیه کنم تا دوستان فقط به اون بسنده کنند.به نظر من خود تاپیک حکم یک فایل پر از اطلاعات هست که صحبت ها و نکات و تجربیات خیلی از دوستان توش ذکر شده.بهرحال اگر کسی بخواد تو این زمینه اطلاعاتی کسب کنه و با سیستم ها بیشتر آشنا بشه فکر کنم نصف صفحات همین تاپیک رو بخونه کاملا و کاملا متوجه بشه.
من خودم شخصا تو همین تاپیک از خیلی از دوستان مطالب و نکات جالبی رو یاد گرفتم و همیشه هم ازشون ممنونم.

dara_az
13-12-2010, 09:00
سلام
من صدای BR6 رو چک کردم... صداش بد نیست در مورد ساب هم فکر نکنم خیلی ضرورتی داشته باشه... اما از یه چیزیه این BR6 خوشم اومد این بود که حجم و سایز نسبتا خوبی داره خیلی غول پیکر نیست که آدم برای جا کردنش با مشکل مواجه بشه.

ممنون از اینکه تجربتون رو در اختیار ما قرار دادید .منم در مورد ساب با شما موافقم . فکر نکنم خیلی لازم باشه . مخصوصا تو جامو 606 که روی اسپیکر های اصلیش سوپر ووفر داره .

Artam01
13-12-2010, 09:00

به این دلیل هم بلوری و هم دی وی دی گذاشته بودن که بلوری 120 mp3 , vcd , usb رو ساپورت نمیکند.

dara_az
13-12-2010, 09:02
با سلام

ممنون از ایده ای که دادی....
من حرفه ای نیستم، اما همین جوری که یه نگاهی به مشخصات اینها انداختم، به نظر میاد بهتره BR2 رو با BR5 ست کنی.... چون دامنه فرکانس هاشون و توان هندلینگ RMS شون به هم نزدیکتره... من خودم صدای مانیتور ادیو رو به جامو ترجیح می دم.... اما ظاهرا خوبی جامو 606 اینه که می تونی براش ساب نخری... در مورد مانیتور آدیو مطمئن نیستم... اگر دوستان با تجربه و وارد هم نظر بدن که خیلی خوب می شه...

ممنون از شما دوست عزیز . BR2 و BR5 رو هم چک کردم اونا هم میتونه گزینه خوبی باشه . اما فکر کنم BR6 و BR1 بیشتر از نظر مشخصات ( چه ظاهری و چه فنی) شبیه به 606 باشه . اما خوب مزیت 606 به نظر من همون سوپر ووفر هاش هستش که به قول شما میشه براش ساب نخرید .

dara_az
13-12-2010, 09:11
این قیمتی که دوستمون فرمودند قیمت پکیج کامل اونکیو هستش.
به نظر من این اشتباهه که شما بخوای سنتر و سراند از یک برند دیگه تهیه کنید چون بهرحال سبک صداش با بلندگوهای شما و محدوده فرکانسیش و ... متفاوت هست و به نظرم چیز جالبی از آب در نمیاد.
شما صبر کنید و هروقت که پول به اندازه کافی داشتید یه پکیج کامل تهیه کنید مناسب با سلیقتون.

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

من خودم با توجه به اینکه صدای جفتشن رو شنیدم صدای جامو رو ترجیح میدم.به نظرم صدای گرم تری نسبت به BR6 داره.

ممنون رایان جان . در مورد انکیو حق با شماست منم تو اینترنت سرچ کردم دیدم پکیج کاملش هست و با توجه به اینکه من آمپ دارم خیلی برای من مناسب نیست . در مورد سنتر و سراند هم من فکر کردم دیدم بازم حق با شماست . بهتره صبر کنم و یک ست کامل بخرم . فعلا این باندها کاملا جواب نیاز من رو میده .
در مورد جامو و مانیتور یک سوال داشتم .
نمایندگی پایونیر برای 819 اسپیکر های مانیتور رو پیشنهاد میکرد و اون مغازه که جامو داشت میگفت که بهتره با آمپ انکیو ست کنی ! حالا یک نکته وجود داره به نظر من ! ممکنه چون نمایندگی پایونیر فقط آمپ پایونیر داره این حرفو میزنه که آمپ خودشو بفروشه و اون مغازه هم چون آمپ انکیو داره میگه که جامو با انکیو بهتر ست میشه که آمپ خودشو بفروشه ! یعنی نمیشه رو پیشنهاداتشون خیلی از نقطه نظر فنی حساب کرد . بیشتر از نقطه نظر سود و فروش فکر جیب خودشونو این جور چیزا این حرف رو زدند.(البته به نظر من اینجوریه ! )
حالا با توجه به اینکه من آمپ 819 دارم بازم شما جامو رو پیشنهاد میکنی ؟
شما صدای این دو برند اسپیکر رو با آمپ 819 تست کردی ؟ یا هرکدومو با یک آمپ مختلف شنیدی صداشو ؟
ممنون از راهنماییهای خوب شما

persian_m
13-12-2010, 13:57
بهترین سینمای خانگی که با v20 جور در بیاد چیه؟هم از نظر فنی و هم فیزیکی

mr_rayan
13-12-2010, 22:17
ممنون رایان جان . در مورد انکیو حق با شماست منم تو اینترنت سرچ کردم دیدم پکیج کاملش هست و با توجه به اینکه من آمپ دارم خیلی برای من مناسب نیست . در مورد سنتر و سراند هم من فکر کردم دیدم بازم حق با شماست . بهتره صبر کنم و یک ست کامل بخرم . فعلا این باندها کاملا جواب نیاز من رو میده .
در مورد جامو و مانیتور یک سوال داشتم .
نمایندگی پایونیر برای 819 اسپیکر های مانیتور رو پیشنهاد میکرد و اون مغازه که جامو داشت میگفت که بهتره با آمپ انکیو ست کنی ! حالا یک نکته وجود داره به نظر من ! ممکنه چون نمایندگی پایونیر فقط آمپ پایونیر داره این حرفو میزنه که آمپ خودشو بفروشه و اون مغازه هم چون آمپ انکیو داره میگه که جامو با انکیو بهتر ست میشه که آمپ خودشو بفروشه ! یعنی نمیشه رو پیشنهاداتشون خیلی از نقطه نظر فنی حساب کرد . بیشتر از نقطه نظر سود و فروش فکر جیب خودشونو این جور چیزا این حرف رو زدند.(البته به نظر من اینجوریه ! )
حالا با توجه به اینکه من آمپ 819 دارم بازم شما جامو رو پیشنهاد میکنی ؟
شما صدای این دو برند اسپیکر رو با آمپ 819 تست کردی ؟ یا هرکدومو با یک آمپ مختلف شنیدی صداشو ؟
ممنون از راهنماییهای خوب شما

حرف شما درسته.فروشگاه ها همه به دنبال فروختن جنس خودشون هستن که الیته حق هم دارن چون کارشون فروش اجناسشون هست نه راهنمایی کردن من و شما.
من صدای جامو رو با onkyo و Marantz شنیدم و تا حالا با پایونیر نشنیدم.به نظر خود من بلندگوهای monitoraudio نیاز به آمپ قوی تری نسبت به Jamo داره.من صدای monitoraudio رو با آمپ yamaha و pioneer شنیدم.با هردوتا آمپ خود جواب می داد ولی با آمپ yamaha صدا کمی زنده تر بود و تو ولوم های بالا هم دیرتر از pioneer دچار شکستگی می شد.
متاسفانه من نمی تونم دقیق راهنماییتون کنم بهتره از دوستان مجرب تر بپرسید و یا اینکه خودتون برید و از نزدیک تست کنید.

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:16 PM ----------

بهترین سینمای خانگی که با v20 جور در بیاد چیه؟هم از نظر فنی و هم فیزیکی

اگر هدفتون اینه که جور در بیاد پس مطمئنا باید یکی از سینماهای خود شرکت پاناسونیک رو تهیه کنید.

Pejman3
13-12-2010, 22:33
با این بودجه سینمای جالبی نمیشه پیشنهاد داد.اگر یه سینمای معمولی بخواید می تونم تو این رنج پیشنهادی بدم.ولی برای یه سینمای تقریسبا خوب شما باید حداقل 400 داشته باشید.مثلا 282 پایونیر 420 تومن فکر کنم قیمتشه و سینمای خوبیه تو قیمت خودش.

یه نکته ای که برام جالبه اینه که اکثراً هزینه بسیار زیادی برای TV می کنند ولی برای سیستم صوتی و پخش حداقل بودجه رو در نظر می گیرند به نظرم اگه تناسب داشته باشه خیلی بهتره.

Dr.pedram
13-12-2010, 23:12
من تا 450 می خوام یک سینما بخرم به نظر شما چه مدلی بهتر است

VAHID7442
14-12-2010, 02:24
سلام

من رفتم فروشگاه راستین (جای دیگه ای بلد نبودم ) گفتم یه سیستم 7.1 که 3D و 1080p 24p ساپرت کنه چی دارید اینو پیشنهاد داد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباند هم از سری monitoraudio bx با سابش 7.1 دورو بر 1700000 تومن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن برام 7.1 - 3D و 1080p 24pبودنش مهمه نظرتون چیه خوبه بگیرم یا با این هزینه پیشنهاد بهتری دارید

باند هم Cerwin-Vega هم داشت خوشگل بود گفت قدرتیه بدردت نمیخره

لتفا راهنماییم کنید تاحالا ازین خریدا نکردم

میشه خواهش کنم جواب منم بدین ممنون میشم

این خوبه یا نه یا با این هزینه چیز بهتری میتونم بگیرم

davood-d
14-12-2010, 03:49
یه نکته ای که برام جالبه اینه که اکثراً هزینه بسیار زیادی برای TV می کنند ولی برای سیستم صوتی و پخش حداقل بودجه رو در نظر می گیرند به نظرم اگه تناسب داشته باشه خیلی بهتره.

تلويزيون در ايران حالت پوز دادن پيدا كرده!
يه زماني ضبط هاي چند ديسك اين حالت داشت.

dara_az
14-12-2010, 09:15
تلويزيون در ايران حالت پوز دادن پيدا كرده!
يه زماني ضبط هاي چند ديسك اين حالت داشت.

آخ آخ گفتی داوود جان ! یادمه هرکی ضبط میخرید ملت سریع ازش میپرسیدن چند تا دیسک میخوره ! خلاصه هرکی ضبطش بیشتر دیسک میخورد به قول معروف خفن تر بود !! من که هیچوقت از این ضبط های چند دیسک خوشم نمیومد ! اون موقع هم حدود سال 74 بود فکر کنم یک JVC خریدیم که فقط یک دیسک میخورد و فقط هم CD Audio پخش میکرد . انصافا هم چه کیفیتی داشت . هنوزم که هنوزه بعد این همه سال همه چیش سالمه و مثل روز اول داره کار میکنه . یادش بخیر ! الان که همه چی مصرفی شده ! چند سال باید استفاده کنی بندازی دور !

Pejman3
14-12-2010, 10:35
میشه خواهش کنم جواب منم بدین ممنون میشم

این خوبه یا نه یا با این هزینه چیز بهتری میتونم بگیرم

ببینید LX53 آمپ خیلی خوبیه از نظر امکانات و جزو سری LX پایونیر هم هست و شما می تونید در مورد کیفیت ساختش هم مطمئن باشید ولی قیمت بالایی داره و شما باید اونو با هم رده هاش مقایسه کنید. من این مدل رو تست نکردم ولی جناب برزین می گن آمپ های سری LX پایونیر کیفیت تصویر و آپ اسکیل بسیار خوبی دارند و تو موزیک هم خیلی خوبند ولی صدای افکت رو مثلاً به خوبی یاماها پخش نمی کنند.
در زمینه بلندگو هم که اولاً فکر Cervin Wega رو از سرتون بیرون کنید اصلاً به درد منزل نمی خوره و هیچ ظرافتی توش نیست ضمن اینکه قیمتش هم الکی بالاست.
کلاً این سیستمی که بهتون پیشنهاد دادن باید تست کنید بعد با یکی دو مدل هم رده مقایسه کنید تا ببینید کدومش براتون جذاب تره و صداش به دلتون می شینه.
ولی اگه من می خواستم تو این رنج خرید کنم اسپیکر JBL ES90 می گرفتم (اگه گیر می آوردم) با آمپ یاماها یا Harmman Kardon

Artam01
14-12-2010, 12:01
JBL تو بازار نیست، یعنی من که اون زمان دنبال سیستم بودم ندیدم.

VAHID7442
15-12-2010, 01:18
ببینید LX53 آمپ خیلی خوبیه از نظر امکانات و جزو سری LX پایونیر هم هست و شما می تونید در مورد کیفیت ساختش هم مطمئن باشید ولی قیمت بالایی داره و شما باید اونو با هم رده هاش مقایسه کنید. من این مدل رو تست نکردم ولی جناب برزین می گن آمپ های سری LX پایونیر کیفیت تصویر و آپ اسکیل بسیار خوبی دارند و تو موزیک هم خیلی خوبند ولی صدای افکت رو مثلاً به خوبی یاماها پخش نمی کنند.
در زمینه بلندگو هم که اولاً فکر Cervin Wega رو از سرتون بیرون کنید اصلاً به درد منزل نمی خوره و هیچ ظرافتی توش نیست ضمن اینکه قیمتش هم الکی بالاست.
کلاً این سیستمی که بهتون پیشنهاد دادن باید تست کنید بعد با یکی دو مدل هم رده مقایسه کنید تا ببینید کدومش براتون جذاب تره و صداش به دلتون می شینه.
ولی اگه من می خواستم تو این رنج خرید کنم اسپیکر JBL ES90 می گرفتم (اگه گیر می آوردم) با آمپ یاماها یا Harmman Kardon

مرسی از این که لتف کردین جواب دادین

تست کرد البته فقط با یه جفت باند مانیتور BR گفت BX باز نداریم بدک نبود ولی چیزی دسگیرم نشد اخه سدای سیستم دیگه ای رو نشنیدم که بخام مقایسه کنم

من امپ LX73 هم بردارم همین مشکل رو داره ؟ فکر کنم گفت تومن 1550000 ولی چون جلوش کنترل پنل داشت خیلی چشمو گرفت

من کجا باید دنبال این برندا بگردم یا ماها هم نمایندگی داره که مدلای روز رو داشته باشه ؟

بعد چه مدلی باید بگیرم که 7.1 - 3D و 1080p 24p داشته باشه چون بیشتر برای بازی و فیلم بلوری میخام میشه چنتا مدلی که اینجا پیدا بشه معرفی کنید

بازم ممنون

mr_rayan
15-12-2010, 03:41
من تا 450 می خوام یک سینما بخرم به نظر شما چه مدلی بهتر است

دوست عزیز با سلام.
فکر کنم چند صفحه از این تاپیک رو مطالعه کنید کاملا متوجه بشید.بارها و بارها برای سینمای توی این رنج صحبت و پیشنهاد شده.

mojtaba2321
15-12-2010, 11:28
در مورد ابعاد فضایی که سینمای خانگی درش قرار میگیره و تناسبش با هم آیا مطلبی موجود هست؟

prg_mail
19-12-2010, 17:54
آرزوي من HB994PK اما زده دو و سيصد خدااااااااااا

nima210
19-12-2010, 20:19
سلام
می خواستم از اسپیکر های یک mini hifi استفاده کنم . این کار شدنی هست . باندهای front 8 Oh (2*120 w) , 3*40 w است .
AV Receiver کدام یک از این ها بهتر با این مجموعه جور می شود و بهتر است :
Denon AVR-391
Yamaha HTR-3063
Pioneer VSX-820
Onkyo TX-SR308

dara_az
20-12-2010, 07:54
آرزوي من HB994PK اما زده دو و سيصد خدااااااااااا

سلام دوست عزیز . شرمنده من فوضولی میکنم . میدونم سلیقه ها متفاوته . اما یه بار دیگه هم قبلا بحث این سیستم شده بود . به نظر من با این پول میشه یک سیستم خیلی خیلی خیلی بهتر و خفن تر از این سیستم گرفت که این سیستم رو از هر نظر راحت میزاره تو جیب کوچیکش. من شخصا اگه میخواستم اینقدر هزینه کنم هیچوقت همچین سیستمی نمیخریدم . این سیستمها فقط ظاهر گول زننده داره (بگذریم که من قیافه این مدل رو هم اصلا نمیپسندم چون هیچیش شبیه یک سیستم صوتی و سینمای خانگی نیست ! مثل این میمونه که من بیام یک موبایل طراحی کنم شبیه گوجه فرنگی باشه !!اینم یک چیزی تو مایه های هویج و خیاره دیگه !!)
باز میگم ، سلیقه ها متفاوته . اما خوب دو میلیون و سیصد کم پولی نیست برای یک سیستمی که اصلا به نظر من حرفه ای نیست.

baran_xrain
20-12-2010, 10:31
سلام من يدونه گرفتم . دستگاه خوبي هست ولي معايبي داره كه اگه رفع بشه خيلي عالي ميشه:
1- رابط گرافيكي ضعيفي داره
2- در صورتي كه فايل mkv شما زير نويس داخلي داشته باشه زير نويس فارسي موجود در پوشه با فرم srt رو پخش نمي كنه و زير نويس داخلي رو پخش ميكنه كه معمولا انگليسي هستش.
3- زير نويس فارسي در حالت منوي انگليسي بصورت كاراكترهاي نامشخص پخش ميشه بايد حتما زبان منو رو فارسي كني
4- فونت فارسي استفاده شده بسيار بد هست . و در تلوزيونهاي مثلا 21 اينچ آدم چشم درد مي گيره اي كاش از فونت تاهوما استفاده ميكردند :در lcd , led هاي ال جي ديدم خيلي عالي بود.
5- گرم شدن دستگاه كه سخت افزاري هست و با گذاشتن فن حل ميشه كه من اينكارو كردم. ولي دستگام از گارانتي خارج شد چون پشتشو باز كردم ولي ارزش داشت چون عمرش زياد ميشه.
6- جلوش usb نمي خوره . اين مشكلم چون بازش كردم با نصب يك كارت usb مخصوص كامپيوتر حلش كردم.

7- جلوش نمايشگر كانال نداره كه اينو بخاطر فيرم ور نميشه خودمون حل كنيم چون فيرمش اوپن سورس نيست.

اگه مدل t-15s رو وارد كنن ديگه دو مشكل آخر رو ندارين .
اينم t-14
اينم بوش همه اينا از لحاظ نرم افزاري تو يه مايه هستن:
قيمتش يكي
يه سري به اينجا بزنين

jaber1361
20-12-2010, 13:40
سلام من يدونه گرفتم . دستگاه خوبي هست ولي معايبي داره كه اگه رفع بشه خيلي عالي ميشه:
2- در صورتي كه فايل mkv شما زير نويس داخلي داشته باشه زير نويس فارسي موجود در پوشه با فرم srt رو پخش نمي كنه و زير نويس داخلي رو پخش ميكنه كه معمولا انگليسي هستش.
3- زير نويس فارسي در حالت منوي انگليسي بصورت كاراكترهاي نامشخص پخش ميشه بايد حتما زبان منو رو فارسي كني
4- فونت فارسي استفاده شده بسيار بد هست . و در تلوزيونهاي مثلا 21 اينچ آدم چشم درد مي گيره اي كاش از فونت تاهوما استفاده ميكردند :در lcd , led هاي ال جي ديدم خيلي عالي بود.
5- گرم شدن دستگاه كه سخت افزاري هست و با گذاشتن فن حل ميشه كه من اينكارو كردم. ولي دستگام از گارانتي خارج شد چون پشتشو باز كردم ولي ارزش داشت چون عمرش زياد ميشه.
6- جلوش usb نمي خوره . اين مشكلم چون بازش كردم با نصب يك كارت usb مخصوص كامپيوتر حلش كردم.

7- جلوش نمايشگر كانال نداره كه اينو بخاطر فيرم ور نميشه خودمون حل كنيم چون فيرمش اوپن سورس نيست.

اينم t-14
يه سري به اينجا بزنين

میشه یه تصویر از پورت usb جلو که خودتون وصل کردید بزارید؟

mt_nik
20-12-2010, 15:29
میشه یه تصویر از پورت usb جلو که خودتون وصل کردید بزارید؟

من هم مشتاق شدم ببینم به چه صورت این کارو انجام دادی
آیا از رابط استفاده کردی و پورت پشتی را به پنل متصل کردی؟ یا اینکه یک پورت دیگری اضافه نمودی!!!
در ضمن برق مورد نیاز فن را از کجا آوردی ؟
موفق و سلامت باشید

BraveKnight
20-12-2010, 16:31

7- جلوش نمايشگر كانال نداره كه اينو بخاطر فيرم ور نميشه خودمون حل كنيم چون فيرمش اوپن سورس نيست ...
آقا دمت گرم حسابی جراحیش کردی! :27:
یه عکس بذارید ببینیم چه جوری شده.

lurenzo
20-12-2010, 19:35
سلام.
بهترین سینمای خانگی تا سقف 600 تومن چی پیشنهاد میکنید؟ (هم از نظر کیفیت صدا و هم پشتیبانی فرمت های مختلف)

hamedh2
20-12-2010, 20:07
من 4تو مهر rs 30 پایونیر گرفتم البته پلیرش رو عوض کردم با rs 70 دی وی 420 گرفتم کلا 700 هم نشد از پاساژ شرکا گرفتم واقعا از خریدم راضیم به شما هم پیشنهاد میکنم البته فکنم الان دیگه rs30 گیر نیاری و باید rs33 بگیری که من راجب اون زیاد اطلاعات ندارم .

peymanucf
21-12-2010, 09:28
من 4تو مهر rs 30 پایونیر گرفتم البته پلیرش رو عوض کردم با rs 70 دی وی 420 گرفتم کلا 700 هم نشد از پاساژ شرکا گرفتم واقعا از خریدم راضیم به شما هم پیشنهاد میکنم البته فکنم الان دیگه rs30 گیر نیاری و باید rs33 بگیری که من راجب اون زیاد اطلاعات ندارم .

با سلام
حضورتون عرض کنم در صورتیکه تفکیک صدا و قدرت متوسط مورد نظرتون باشه (یه سیستم آپارتمانی) بنظرم الان rs-33 با توجه به رنج قیمتهای بازار بد نیست من یه مختصری ریوو براتون میزارم تا بتونی درست تصمیم بگیری

1- در مورد آمپ این سیستم (vxd-320) بگم که دارای قدرت متوسط و مناسبی هست و سیستم کراس اوور دیجیتالی ، انواع حالت های مختلف صدا ، پحش دالبی و dts ، تنظیمات بلندگو از جمله تنظیم فاصله تا محل نشستن و سایر پارامترهای نیمه حرفه ای. مجهز به ورودی multi channell برای استفاده بلوری و کامپیوتر که خیلی مهمه چون شما با یه پول کمتر برای خرید این آمپ میتونید صدای بلوری dts hd master رو توسط این آمپ گوش بدید (در موردش تحقیق کردم )
2- در مورد ساب این سیستم باید بگم که یه ساب اکتیو و قوی برای این سیستم تدارک دیده شده
3- در مورو بانداش باید بگم این نوع بان از نوع 3-way هست و تمام رنج فرکانسی قابل شنیدن توسط انسان رو ساپورت میکنه . کیفیت خود بلندگو ها به مراتب از سایر سینما های خانگی بازار بهتره.
من در مورد rs-30 قبلا یه ریوو گذاشتم که بقیه اطلاعات رو میتونید از لینک زیر دریافت کنید
قیمت rs-33 الان 680 تومنه که با پلیر فروخته میشه و یه کم شکل ظاهری اون تغییر کرده .البته من تابستون rs-30 بدون پلیر 555 تومن خریدم که خیلی مناسب بود. الان فکر نکنم بدون پلیر بده. در کل این نظرات شخصی منه و ممکنه دوستن دیگه هم باسیستمهای دیگه تجربه متفاوتی رو داشته باشن که امیدوارم بیان کنن.
لینک:

jaber1361
21-12-2010, 10:10
راستی رفتم مشخصات بلوسنس t15s رو دیدم فکر کنم پلیرش ضعیف تر باشه آخه 25 دلار هم از t14 ارزون تره ولی صفحه نمایش جلو و یو اس بی جلو داره و کارت sd هم میخوره ولی HDMI نداره. مشخصات رو هم اسپانیایی نوشته بود نفهمیدم!!

lord69
21-12-2010, 12:05
می خواستم بدونم دوستانی که سری RS پایونیر رو دارند بلندگوهای عقبشون رو روی چی نصب کردند؟

دیوار یا پایه؟اصلا پایه مناسبی براش هست؟

peymanucf
21-12-2010, 14:43
می خواستم بدونم دوستانی که سری RS پایونیر رو دارند بلندگوهای عقبشون رو روی چی نصب کردند؟

همونطور که قبلا گفتم به این لینک توجه کنید

peymanucf
21-12-2010, 14:45

به لینک زیر توجه کن:

amahdavi2004
21-12-2010, 14:48

اينم t-14
قيمتش يكي
يه سري به اينجا بزنين

اگر برايت بخريد بسياري از اين مشكلات را ندارد:
- گرم نمي كند.
- پورت يو اس بي از جلو است.
- جلويش نمايشگر كانال دارد.
- مشكل فونت و نمايش فارسي ندارد.

VAHID7442
21-12-2010, 15:54

من rs 77 دارم بلندگوهای عقبشو با پیچ از دیوار اویزون کردم تو این رنج قیمت صداش و امکاناتش فوق الادست

ولی اگه بیشتر توقغ داری مثل من بیچاره که هنوز نفهمیدم چی باید بگیرم باید 2 تا 4 تومنی هزینه کنی

Ealireza2003
21-12-2010, 20:16
آقا Rs77

می ارزه 950 تومن ؟؟؟

jaber1361
22-12-2010, 12:54
اگر برايت بخريد بسياري از اين مشكلات را ندارد:
- گرم نمي كند.
- پورت يو اس بي از جلو است.
- جلويش نمايشگر كانال دارد.
- مشكل فونت و نمايش فارسي ندارد.

مقایسه برایت با بلوسنس توسط دیگر دوستان
دستگاه بلوسنس نسبت به برايت از فرمتهاي بيشتري پشتيباني ميكند
دستگاه بلوسنس دارايپورت اتصال انواع فلش مموری و هارد اکسترنال تا حجم 2 ترا بایت بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا ميباشد البته برايت بامحدوديت نيز اين امكان رادارد
امکان ضبط برنامه ها روی USB و امكان اتصال هارد اكسترنال
هردو داراي گارانتي معتبر هستند
دستگاه بلوسنس داراي امكانات بيشتري ازنظر ركوردگيري نمايش فايلهاي عكس بهمراه همزمان موسيقي
دستگاه بلوسنس از تايم شيفت پيشرفته تري نسبت به برايت برخوردار است.
برايت داراي تيونر حساسي نسبت به تنظيم دقيق است ودر صورت دريافت سيگنال ودقيق تر تا 97% سيگنال ميدهد ولي بلوسنس تيونري با پهناي بهتري دارد كه در صورت تنظيم دقيق نبودن هم شبكهارا با سيگنال خوب دريافت ميكند. هردودستگاه داراي پشتيباني نرم افزاري نسبتا خوبي برخوردارند
از نظر جانبي دستگاه بلوسنس مجهزتر از برايت ميباشد.
قيمت هردو درحد رنج قيمتي 85000 تومان است.

pedrammelle
22-12-2010, 14:41
من تا 450 تومن می خوام سینما بخرم ورودی اپتیکال هم داشته باشه لطفا راهنمایی کنید
HTZ 282‎ چطور هست

Ealireza2003
22-12-2010, 18:38
Rs77 + Optic Cable رو خریدم 950 + 22
ببینیم چی از آب در میاد

فک کنم یک هفته طول بکشه تا با باربری بیاد

dara_az
22-12-2010, 21:05
Rs77 + Optic Cable رو خریدم 950 + 22
ببینیم چی از آب در میاد

فک کنم یک هفته طول بکشه تا با باربری بیاد

آقا مبارکت باشه . سیستم خیلی خوبی خریدی:11:
ریویو و نقد و بررسی به همراه عکس یادت نره :46:

Ealireza2003
22-12-2010, 22:15
چشم
حتما
2 سال سیستم بازی کردم ...
یه ریووو کامل مینویسم براتون

mr_rayan
23-12-2010, 05:53
من تا 450 تومن می خوام سینما بخرم ورودی اپتیکال هم داشته باشه لطفا راهنمایی کنید
HTZ 282‎ چطور هست

282 ورودی اپتیکال ندارهومدل 787 داره که قیمتش اگه اشتباه نکنم حدود 520 تومن باید باشه.پیشنهاد می کنم بودجتون رو افزایش بدین و مدل 787 رو تهیه کنید

barbodghanbari
23-12-2010, 23:58
سلام
من گیرنده دیجیتال دنای 270 دارم بعضی از فایلهای ماتروسکاmkv را فقط با تصویر پخش می شود و صدا ندارد. می خواستم بدانم راه حلی وجود دارد یا نه؟ کسی راه حلی دارد؟
با سپاس

barbodghanbari
24-12-2010, 00:11
سلام
من گیرنده دیجیتال دنای 270 دارم بعضی از فایلهای mkv رو با صدا پخش نمی کنه فقط تصویر دارم می خواستم ببینم راه حلی وجود دارد؟
sb_t
24-12-2010, 22:41
سلام دوستان
کسی ادرس نمایندگی پایونر یا فیلیپس رو تو تبریز داره؟
اصلا این دو شرکت تو تبریز نمایندگی دارن؟

Ealireza2003
25-12-2010, 17:46
آقا من یه Rs77 خریدم
شدیدا تو ذوغم خورده

چرا آمپش 520 هست ؟؟؟؟؟؟؟

مگه نباید 820 باشه :o

950 تومن خریدم :((

چرا ؟؟؟؟

lord69
25-12-2010, 19:42
از دوستان کسی صدای سری RS رو با 5305 اونکیو مقایسه کرده؟(به خصوص آقا فرزاد و naughtycat عزیز که این سیستمو خریدند.)

می خوام بدونم RS33 از نظر تفکیک و شفافیت مثل 5305 هست یا نه؟

آخه این قدر review مثبت راجع به اونکیو خوندم که اگه بلندگوهای جلوش مثل RS33 بود (tallboy) حتما می خریدمش ولی مسئله design هم مهمه خب.
از اون ور از RS33 چیز خاصی پیدا نمیکنم چون تو اروپا و آمریکا نیست.

خلاصه اگه کسی چیزی میدونه ما رو هم بی نصیب نذاره!

mr_rayan
26-12-2010, 00:11
آقا من یه Rs77 خریدم
شدیدا تو ذوغم خورده

چرا آمپش 520 هست ؟؟؟؟؟؟؟

مگه نباید 820 باشه :o

950 تومن خریدم :((

چرا ؟؟؟؟

جدی می فرمایید؟شاید اشتباه شده.تماس می گرفتید و علت رو جویا می شدید.

mr_rayan
26-12-2010, 00:23
البته یه نکته رو فراموش کردم بگم جناب Ealireza2003 عزیز.
آمپ 820 و 520 تفاوت زیادی ندارند فقط تو تعداد ورودی و خروجی ها که البته خیلی ناچیز هست و اینکه مدل 820 داک آیپاد داره و به عبارتی usb می خوره ولی مدل 520 این قابلیت رو نداره.همین.
ولی اگر نمایندگی پایونیر ایران یه همچین حرکتی کرده باشه که آمپلی فایر 520 رو بجای 820 به مردم بفروشه نشون دهنده اینه که چقدر مردم رو ..... فرض می کنن و چقدر راحت دارن با اینکارشون به شعور ما توهین می کنن.

Ealireza2003
26-12-2010, 02:21
جدی می فرمایید؟شاید اشتباه شده.تماس می گرفتید و علت رو جویا می شدید.
تو توضیحات سایت پلیر نداره

پلیر گزاشتن
100 تومن از آمپ کم کردن
شده مدل 520

ارزش داره 100 تومن بزارم روش 820 بگیرم؟؟؟؟
فقط بخاطر میکروفونه ...
که اکوستیکو تنظیم میکنه
ارزش داره ؟

VAHID7442
26-12-2010, 15:26
تو توضیحات سایت پلیر نداره

پلیر گزاشتن
100 تومن از آمپ کم کردن
شده مدل 520

ارزش داره 100 تومن بزارم روش 820 بگیرم؟؟؟؟
فقط بخاطر میکروفونه ...
که اکوستیکو تنظیم میکنه
ارزش داره ؟

شما از کجا تهیه کردی ؟

کلا این کار خود pioneer کرده اول با 820 میداد پلیر هم 420V از اول روش بود بعد از یه مدت کردش 520 من هم تو

فروش گاه راستین گفتم این چیه مگه نباید 820 روش باشه یه سری کاتالوگ با سایت خود pioneer نشونم داد گفت

همینه که هست هیچیشم تعویض نمیکنم یکی از دوستان گفت اگر از پاساژ شرکا تهیه میکردی برات عوض میکرد

nor00z
26-12-2010, 16:50
ميخاستم يه سينماي خانگي بگيرم
مهمترين وي‍‍‍ژگيش واسه من (بخاط شرايط خونه) وايرلس يودن اونه و اينكه كيفيت بالا داشته باشه و لي حجم صدا مهم نيست

Ealireza2003
26-12-2010, 17:24
من از راستین پرسیدم گفته نه !
نمیشه
همینه که هست .

اینو هم دیدم
متاسفانه همین کانفیگی هست که من خریدم

از جایی که خریدم گفت با 100 تومن اختلاف تعویض میشه

یه سوال
ببخشید

این خروجی A/V چطوریه ؟
میخام OSD رو ببینم

چیکار باید بکنم ؟؟؟

به Monitor Out وصل کردم
اما رو AV میزام No Signal میزنه
باید چه کنم ؟
مرسی

Preuxxx
26-12-2010, 23:20
سلام دوستان و آشنایان و برادران و ...

در مورد خرید های فای برای اتاق راهنمایی می خواستم ...

ابعاد اتاق 3در4 می باشد .
با خونه همسایه هم دیفال به دیفال !
بنابراین توان خیلی خفنی لازم نیست داشته باشه .

هدف هم فقط و فقط گوش دادن به موسیقی با کیفیت خیلی بالا ، وضوح خفن و بیس خوب و به جا می باشد .

نکته خیلی مهم دیگه هم این که حتما حتما بشه بهش فلش زد و آهنگها رو از رو فلش بخونه.
آهنگ هم متال و راکهای شلوغ هم پست راکهای خلوت ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم فولک و هم کلاسیک و ....
بودجه هم حدود 400 که اگه مورد جالبی باشه تا 600 هم زیادش می کنم .

این مدل فیلیپس خوبه آیا ؟ mcd802 ( طراحی جالبناک و مینیمالیستیکی هم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو مدلهای JVC چیز با کیفیت و خوب پیدا می شه ؟
پاناسونیک چطوره کلا ؟
پایونیر با این قیمتها های فای خوب داره آیا؟

کلا چه خاکی تو سرم بریزم بهتره ؟
اگه راهنمایی مبسوطی بفرمایید خیلی خیلی ممنون می شم .

davood-d
27-12-2010, 23:10
دوستان كسي مدل LH-777 HTS‎ ال جي را داره؟ دستگاه بدرد بخوري هست؟

mr_rayan
28-12-2010, 04:57
سلام دوستان و آشنایان و برادران و ...

در مورد خرید های فای برای اتاق راهنمایی می خواستم ...

ابعاد اتاق 3در4 می باشد .
با خونه همسایه هم دیفال به دیفال !
بنابراین توان خیلی خفنی لازم نیست داشته باشه .

هدف هم فقط و فقط گوش دادن به موسیقی با کیفیت خیلی بالا ، وضوح خفن و بیس خوب و به جا می باشد .

نکته خیلی مهم دیگه هم این که حتما حتما بشه بهش فلش زد و آهنگها رو از رو فلش بخونه.
آهنگ هم متال و راکهای شلوغ هم پست راکهای خلوت ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم فولک و هم کلاسیک و ....
بودجه هم حدود 400 که اگه مورد جالبی باشه تا 600 هم زیادش می کنم .

این مدل فیلیپس خوبه آیا ؟ mcd802 ( طراحی جالبناک و مینیمالیستیکی هم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو مدلهای JVC چیز با کیفیت و خوب پیدا می شه ؟
پاناسونیک چطوره کلا ؟
پایونیر با این قیمتها های فای خوب داره آیا؟

کلا چه خاکی تو سرم بریزم بهتره ؟
اگه راهنمایی مبسوطی بفرمایید خیلی خیلی ممنون می شم .

دوست من اگر تا 600 می تونی هزینه کنی یه نگاه به لینک زیر بنداز.ببین تو این سبک چیزی می پسندی تا بهت آدرس بدم بری از نزدیک صدای یک مدل سبک قیمتش رو بشنوی.

---------- Post added at 04:57 AM ---------- Previous post was at 04:55 AM ----------

ميخاستم يه سينماي خانگي بگيرم
مهمترين وي‍‍‍ژگيش واسه من (بخاط شرايط خونه) وايرلس يودن اونه و اينكه كيفيت بالا داشته باشه و لي حجم صدا مهم نيست

در حال حاضر مدل معقول و با کیفیت و وایرلس توی بازار مدل 3578 فیلیپس هست.[COLOR="Silver"]

koh
28-12-2010, 10:51
سلام
من می خواهم یک تلویزیون LG بگیرم و مجبورم یک سینما خانگی هم با همین مارک بخرم تا تخفیف شرکت برخوردار بشم 
شما کدام سینما خانگی LG را توصیه می کنید؟
مهمترين وي‍‍‍ژگيش واسه من (بخاط شرايط خونه) وايرلس يودن اونه و اينكه كيفيت بالا داشته باش
ممنون

lord69
28-12-2010, 11:27
مثل این که این RS-33 هم آمپش متفاوته و 320 هستش.تو همون لینکی هم که دوستمون داند نوشته که صدای hd ساپورت نمیکنه.

حالا میشه آمپشو با آمپ 520 عوض کرد؟تفاوت قیمتش چقدره؟

amin modern 202035
28-12-2010, 11:54
من یک تلویزیون سونی مدل KLV-40V530A دارم که ورودی HDMI داره. میخواستم بدونم برای وصل کردن playstation 3 slim به این تلویزیون باید از کابل HDMI مدل خاصی استفاده کنم؟. یعنی ممکنه مثلا کابل ورژن 1.2 بهش بخوره و 1.3 بهش نخوره. منظورم اینه که پورت های ورژن های مختلف با هم فرق میکنه؟ اگه فرق داره لطفا بگین من باید از چه مدلی استفاده کنم؟

اینم عکس پورت HDMI تلویزیون. لطفا سریع جواب بدین.

alirafaat
28-12-2010, 12:17
سلام

من در مورد ستهای 5.1 فکر می کردم 3 تا جلو و 2 تا عقب هستند در حالیکه 3تا جلو و 2 تا وسط نصب میشن

حالا اگه من بخوام برا ست 5.1 جامو (606) یه جفت اسیکر دیگه ( برای نصب در پشت بیننده و تبدیل اون به 7.1) بخرم این کار علمی عقلانیه ؟!!!!

اگه جواب بالا مثبته دوستان چه مارکی رو پیشنهاد می کنند که در همون حد جامو یا بالاتر باشه ؟

a/v reciver : onkyo 608

با تشکر

peymanucf
28-12-2010, 13:32
مثل این که این RS-33 هم آمپش متفاوته و 320 هستش.تو همون لینکی هم که دوستمون داند نوشته که صدای hd ساپورت نمیکنه.

همینطوره دوست عزیز، آمپش صدای true hd رو ساپورت نمیکنه .البته قیمت 680 تومن برای این پکیج در نظر گرفته شده و در صورتیکه بخوای خودت سیستمتو جمع کنی حتما قیمتش بالاتر در می یاد و نمی صرفه . آمپ رو بهیچ وجه عوض نمی کنن و شما تنها گزینت اینه که آمپ 520 رو با یه ست باند دیگه بخری که یقینا خیلی بالا در میاد.
اما یه راهی داره که با همین آمپ 320 صدای hd گوش بدی که اگه خواستی بمن پخ بده بهت بگم

Ealireza2003
28-12-2010, 13:38

حدود 100 تومن اختلاف قیمت دارن

Preuxxx
28-12-2010, 14:12
دوست من اگر تا 600 می تونی هزینه کنی یه نگاه به لینک زیر بنداز.ببین تو این سبک چیزی می پسندی تا بهت آدرس بدم بری از نزدیک صدای یک مدل سبک قیمتش رو بشنوی.

[COLOR="Silver"]

رایان جان لینکو دیدم ، کدوم سریش به بودجه من می خوره ؟ :20:

خیلی خیلی خوشم اومد از طراحی ها ! دنون هم که هست ماشالا و حرفی نمی مونه اما من سی دی اوریجینال ندارم و می خوام MP3 باهاش پلی کنم . مشکلی در این زمینه نیست ؟ کیفیت داغون mp3 ها تابلو نمی شه ؟ :-s

این مدل DF107 و D-M38 ظاهرا فلش هم می شه بهشون زد ! :40: قیمتش در چه حدوده؟
مشهد پیدا می شه ؟:(

davood-d
28-12-2010, 19:22
من یک تلویزیون سونی مدل KLV-40V530A دارم که ورودی HDMI داره. میخواستم بدونم برای وصل کردن playstation 3 slim به این تلویزیون باید از کابل HDMI مدل خاصی استفاده کنم؟. یعنی ممکنه مثلا کابل ورژن 1.2 بهش بخوره و 1.3 بهش نخوره. منظورم اینه که پورت های ورژن های مختلف با هم فرق میکنه؟ اگه فرق داره لطفا بگین من باید از چه مدلی استفاده کنم؟

اینم عکس پورت HDMI تلویزیون. لطفا سریع جواب بدین.

تمام كابل هاي HDMI موجود 1.3 هست و شما هيچ مشكلي نداريد.

nor00z
28-12-2010, 22:21
مرسي mr-rayan
سوال ديگه كه داشتم اينه كه باندهاي وايرلس مشكل نويز ندارند
مثلا باديگر امواج تداخل داشته باشه(مثلا موبايل زنگ بخوره و دچار پارازيت بشه) و يا اينكه افت كيفيت داشته باشه
راستي نظر ت راجع به سينماهاي LG چيه
كدومشو پيشنهاد ميدي؟

mr_rayan
29-12-2010, 03:56
سلام

من در مورد ستهای 5.1 فکر می کردم 3 تا جلو و 2 تا عقب هستند در حالیکه 3تا جلو و 2 تا وسط نصب میشن

حالا اگه من بخوام برا ست 5.1 جامو (606) یه جفت اسیکر دیگه ( برای نصب در پشت بیننده و تبدیل اون به 7.1) بخرم این کار علمی عقلانیه ؟!!!!

اگه جواب بالا مثبته دوستان چه مارکی رو پیشنهاد می کنند که در همون حد جامو یا بالاتر باشه ؟

a/v reciver : onkyo 608

با تشکر

منظورتون از اینکه دوتا وسط نصب میشه چیه؟معمولا اسپیکرهای surrond در پشت سر نصب میشن و یا در گوشه پشت سر و یا در صورت کمبود جا در پشت سر، موازی گوش ها نصب میشن.
اگر شما بخواید سیستمتون رو تبدیل به 7.1 بکنید بهترین گزینه تهیه اسپیکر از خود برند جامو هستش.
گرچه به نظر من اصلا نیازی به سیستم 7.1 نیست.اگر سیستم 5.1 تون رو دقیق تنظیم کنید و محل جاگیری بلندگوها هم درست انتخاب بشه شما لذت کافی رو خواهید برد.

mr_rayan
29-12-2010, 04:11
رایان جان لینکو دیدم ، کدوم سریش به بودجه من می خوره ؟ :20:

خیلی خیلی خوشم اومد از طراحی ها ! دنون هم که هست ماشالا و حرفی نمی مونه اما من سی دی اوریجینال ندارم و می خوام MP3 باهاش پلی کنم . مشکلی در این زمینه نیست ؟ کیفیت داغون mp3 ها تابلو نمی شه ؟ :-s

این مدل DF107 و D-M38 ظاهرا فلش هم می شه بهشون زد ! :40: قیمتش در چه حدوده؟
مشهد پیدا می شه ؟:(

من چند روز پیش به صورت اتفاقی پشت ویترین یکی از مغازه ها که واسه تحقیقات سیستمی رفته بودم دیدم و حقیقتش بخاطر اینکه با اینجور سیستم ها سروکار ندارم اصلا نپرسیدم که مدلش چیه و یا قابلیت هاش چیه.فقط از طراحی فوق العاده زیبا و با کیفیتش خوشم اومد که البته اگه اشتباه نکنم یادمه اتیکت قیمت 590 هزار تومنی هم روش خورده بود.
نمی دونم تو مشهد پیدا میشه یا نه ولی توی تهران هم من فقط توی یکی از مغازه ها دیدم که البته مغازه خیلی گردن کلفتیه.اینجور سیستم ها هرجایی پیدا نمیشه،باید توی مشهد خوب بگردی و اگر به نتیجه نرسیدی مجبوری بیای تهران و خرید کنی.
در مورد کیفیت موزیک هم مطمئنا شما هرچقدر موزیک بهتر و با بیت ریت بالاتر استفاده کنید جواب بهتری می گیرید.ولی اگر گوشتون به موزیک با سی دی اورجینال و یا سی دی های flac عادت نداشته باشه اصلا صدا براتون تابلو نمیشه.

---------- Post added at 04:11 AM ---------- Previous post was at 04:07 AM ----------

مرسي mr-rayan
سوال ديگه كه داشتم اينه كه باندهاي وايرلس مشكل نويز ندارند
مثلا باديگر امواج تداخل داشته باشه(مثلا موبايل زنگ بخوره و دچار پارازيت بشه) و يا اينكه افت كيفيت داشته باشه
راستي نظر ت راجع به سينماهاي LG چيه
كدومشو پيشنهاد ميدي؟

خواهش می کنم.
موبایل که روی هرچی شما فکر کنید پارازیت می اندازه.ولی در کل شما از باندهای وایرلستون نویز نمی شنوید.افت کیفیت هم در صورت فاصله بسیار دور با پلیر هست مثلا فاصله دستگاه وایرلستون و پلیرتون بیشتر از 20 متر باشه.
در مورد سینماهای ال جی هم نظر مثبتی ندارم.

naamre
29-12-2010, 09:36
[QUOTE=mr_rayan;5725473]دوست من اگر تا 600 می تونی هزینه کنی یه نگاه به لینک زیر بنداز.ببین تو این سبک چیزی می پسندی تا بهت آدرس بدم بری از نزدیک صدای یک مدل سبک قیمتش رو بشنوی.

می شه لطفا آدرس فروشگاه دنون رو بگذارید این سیستمهای فقط صوتی هستن درسته؟

Schahab
29-12-2010, 09:48
[QUOTE=mr_rayan;5728071]من چند روز پیش به صورت اتفاقی پشت ویترین یکی از مغازه ها که واسه تحقیقات سیستمی رفته بودم دیدم و حقیقتش بخاطر اینکه با اینجور سیستم ها سروکار ندارم اصلا نپرسیدم که مدلش چیه و یا قابلیت هاش چیه.فقط از طراحی فوق العاده زیبا و با کیفیتش خوشم اومد که البته اگه اشتباه نکنم یادمه اتیکت قیمت 590 هزار تومنی هم روش خورده بود.
نمی دونم تو مشهد پیدا میشه یا نه ولی توی تهران هم من فقط توی یکی از مغازه ها دیدم که البته مغازه خیلی گردن کلفتیه.اینجور سیستم ها هرجایی پیدا نمیشه،باید توی مشهد خوب بگردی و اگر به نتیجه نرسیدی مجبوری بیای تهران و خرید کنی.
در مورد کیفیت موزیک هم مطمئنا شما هرچقدر موزیک بهتر و با بیت ریت بالاتر استفاده کنید جواب بهتری می گیرید.ولی اگر گوشتون به موزیک با سی دی اورجینال و یا سی دی های flac عادت نداشته باشه اصلا صدا براتون تابلو نمیشه.

---------- Post added at 04:11 AM ---------- Previous post was at 04:07 AM ----------

آقای رایان

سلام

می شه لطفا بفرمایید کدوم مغازه منظورتونه؟؟ اون مدل دنون که می گید همون مدل 390 هست؟؟ من هم دوست دارم یه سر و گوشی آب بدم... ممنون

]

naamre
29-12-2010, 10:40
این ست هم تو سایت پایونیر بریتانیا هست و هم مالزی و نمیشه دقیق گفت که فقط اروپاییه.
ولی فکر نکنم اسپیکرها با ساب ووفر باشند بدلیل اینکه اولا من یادمه که ساب ووفر نبود و دوما اینکه هر بلندگو یه ووفر 16 سانتی داره بنابراین نیازی به ساب ووفر نیست.
اگر قصد خرید جامو 426 رو دارید تردید نکنید،تو سطح قیمت خودش عالیه.اگر به قول فروشنده صداش تو سطح سری rs هستش بنابراین باز هم پکیج جامو 426 انتخاب عاقلانه تری هستش مضاعف بر اینکه جامو 426 طراحی بهتری هم داره.

قیمت جامو چنده وستش رو میشه مستقیما به dvdplayer وصل کرده اگر آدرس فروشگاهم بدید ممنون میشم. در ضمن ساخت کدوم کشوره؟

Preuxxx
29-12-2010, 12:56
فکر کنم منظور رایان فروشگاه آکوستیک باشه
نمی دونم آدرس گذاشتن اینجا خلافه یا نه اما از اونجایی که من هنوز پخ نمی تونم بفرستم :31: آدرس صفحه شو می ذارم اینجا :

حالا رایان جان یه سوال !
این D-M38 با قیمت 590 رو بگیرم یا یه پایونیر rs30 با قیمت 650 ؟

اگه لطف کنی این دو تا رو با هم مقایسشون کنی خیلی خیلی ممنونت می شم . چون بدجور رفته رو مخم اون rs30 .
مخصوصا این که امکانات خیلی زیادی هم داره ، البته من هدفم فقط آهنگ گوش کردنه اما بازم نمی دونم ، شاید اون rs30 هم مورد خوبی باشه :-s
اگه راهنمایی کنی در این مورد خیلی خیلی لطف کردی.
مرسی

kish_770
29-12-2010, 20:05
سلام
یه مدل سینمای خانگی با قیمت زیر 1 میلیون تومن که دارای کیفیت پخش صدای عالی باشه رو به بنده معرفی کنید ممنون میشم:11:

mr_rayan
30-12-2010, 06:02
ویرایش............تکراری

mr_rayan
30-12-2010, 06:23
فکر کنم منظور رایان فروشگاه آکوستیک باشه
نمی دونم آدرس گذاشتن اینجا خلافه یا نه اما از اونجایی که من هنوز پخ نمی تونم بفرستم :31: آدرس صفحه شو می ذارم اینجا :

حالا رایان جان یه سوال !
این D-M38 با قیمت 590 رو بگیرم یا یه پایونیر rs30 با قیمت 650 ؟

اگه لطف کنی این دو تا رو با هم مقایسشون کنی خیلی خیلی ممنونت می شم . چون بدجور رفته رو مخم اون rs30 .
مخصوصا این که امکانات خیلی زیادی هم داره ، البته من هدفم فقط آهنگ گوش کردنه اما بازم نمی دونم ، شاید اون rs30 هم مورد خوبی باشه :-s
اگه راهنمایی کنی در این مورد خیلی خیلی لطف کردی.
مرسی

نه منظورم فروشگاه آکوستیک نیست .من این مدل رو تو یک مغازه دیدم چهارراه پارک وی ابتدای ولیعصر ،سمت چپ،متاسفانه مغازه تابلو نداشت و اسمش رو نمی دونم.ولی کاملا مشخصه چون مغازه بزرگیه.
در مورد D-M38 هم عرض کنم اول از همه من قبلا هم عرض کردم که نمی دونم دقیقا کدوم مدل بود و شاید اصلا D-M38 نباشه و یک مدل پایین تر باشه.اگه مجددا رفتم اون سمتی به صورت دقیق تری نگاه می کنم و اگه شد صداش هم می شنوم.
rs30 هم اصلا قابل مقایسه با اینجور سیستم ها نیست چون این دوتا سیستم هرکدوم مخصوص کار خاصی طراحی شدن.بهرحال این دوتا سیستم اصلا دو سطح و کلاس هم نیستند.
ولی با توجه به فرمایشات شما از نظر موقعیت مکانی منزل و متراژ و هدف از خرید به نظر من اصلا rs30 بدرد شما نمی خوره.

---------- Post added at 06:15 AM ---------- Previous post was at 06:11 AM ----------

سلام
یه مدل سینمای خانگی با قیمت زیر 1 میلیون تومن که دارای کیفیت پخش صدای عالی باشه رو به بنده معرفی کنید ممنون میشم:11:

مدل rs77 شرکت پایونیر هست با حدود قیمت 950 تومن و یا اینکه اگر به صدای نرم تر علاقه مندید یه ست بلندگوی 426 جامو و یه آمپلی فایر تو سطح خودش و یه پلیر مناسب سلیقتون حدود یک میلیون تموم میشه.
اگر صفحه های پیشین رو مطالعه کنید بچه ها در مورد سیستم هایی که خریدن و قیمتش صحبت کردن.

---------- Post added at 06:17 AM ---------- Previous post was at 06:15 AM ----------

[QUOTE=mr_rayan;5725473]دوست من اگر تا 600 می تونی هزینه کنی یه نگاه به لینک زیر بنداز.ببین تو این سبک چیزی می پسندی تا بهت آدرس بدم بری از نزدیک صدای یک مدل سبک قیمتش رو بشنوی.

می شه لطفا آدرس فروشگاه دنون رو بگذارید این سیستمهای فقط صوتی هستن درسته؟

بله صوتی هستند.چهارراه پارک وی ابتدای ولیعصر سمت چپ.متاسفانه مغازه تابلو نداشت و من اسمش رو بلد نیستم.ولی کاملا مشخصه.چون مغازه یزرگیه.

---------- Post added at 06:19 AM ---------- Previous post was at 06:17 AM ----------

آقای رایان

سلام

می شه لطفا بفرمایید کدوم مغازه منظورتونه؟؟ اون مدل دنون که می گید همون مدل 390 هست؟؟ من هم دوست دارم یه سر و گوشی آب بدم... ممنون

]

سلام.آدرس رو پست قبل نوشتم.مدل 390 دنون HOMETHEATER هستش ولی الان بحث در مورد مینی های فای و میکرو های فای هست.

---------- Post added at 06:19 AM ---------- Previous post was at 06:19 AM ----------

آقای رایان

سلام

]

سلام.آدرس رو پست قبل نوشتم.مدل 390 دنون HOMETHEATER هستش ولی الان بحث در مورد مینی های فای و میکرو های فای هست.

---------- Post added at 06:19 AM ---------- Previous post was at 06:19 AM ----------

آقای رایان

سلام

]

---------- Post added at 06:23 AM ---------- Previous post was at 06:19 AM ----------

قیمت جامو چنده وستش رو میشه مستقیما به dvdplayer وصل کرده اگر آدرس فروشگاهم بدید ممنون میشم. در ضمن ساخت کدوم کشوره؟

بلندگوهای جامو از 500 تومن هست به بالا.
مستقیم به dvdplayers وصل نمیشه و آمپلی فایر نیاز داره.
لینک سایت فروشگاه آکوستیک رو یکی از دوستان چند پست قبل تر قرار داده.
محصول دانمارک.

bayern
30-12-2010, 14:28
سلام
دوستان من ال سی دی 40 اینچ C695 سامسونگ گرفتم.حالا یه سینما خانواده میخوام بگیرم
از این 3 تا مدل کدومشون رو پیشنهاد میکنید

ال جی(LG) مدل:
LH-790 HTS

پاناسونیک pt875

سونی dz910

BraveKnight
30-12-2010, 16:02
اینا رو بدون پلیر هم میدن؟

bayern
30-12-2010, 18:19
سلام
دوستان من ال سی دی 40 اینچ C695 سامسونگ گرفتم.حالا یه سینما خانواده میخوام بگیرم
از این 3 تا مدل کدومشون رو پیشنهاد میکنید

ال جی(LG) مدل:
LH-790 HTS

پاناسونیک pt875

سونی dz910
سلام
کسی نبود یه توضیح کوچولو بمن بده
یه سوال دیگه هم داشتم
این مدلها با تلویزیون من که سامسونگه مشکلی ایجاد نمیکنه برای ارتباط؟
کارم گیره کمک کنید ممنون میشم

davood-d
30-12-2010, 20:22
نه منظورم فروشگاه آکوستیک نیست .من این مدل رو تو یک مغازه دیدم چهارراه پارک وی ابتدای ولیعصر ،سمت چپ،متاسفانه مغازه تابلو نداشت و اسمش رو نمی دونم.ولی کاملا مشخصه چون مغازه بزرگیه.
در مورد D-M38 هم عرض کنم اول از همه من قبلا هم عرض کردم که نمی دونم دقیقا کدوم مدل بود و شاید اصلا D-M38 نباشه و یک مدل پایین تر باشه.اگه مجددا رفتم اون سمتی به صورت دقیق تری نگاه می کنم و اگه شد صداش هم می شنوم.
rs30 هم اصلا قابل مقایسه با اینجور سیستم ها نیست چون این دوتا سیستم هرکدوم مخصوص کار خاصی طراحی شدن.بهرحال این دوتا سیستم اصلا دو سطح و کلاس هم نیستند.
ولی با توجه به فرمایشات شما از نظر موقعیت مکانی منزل و متراژ و هدف از خرید به نظر من اصلا rs30 بدرد شما نمی خوره.

---------- Post added at 06:15 AM ---------- Previous post was at 06:11 AM ----------

مدل rs77 شرکت پایونیر هست با حدود قیمت 950 تومن و یا اینکه اگر به صدای نرم تر علاقه مندید یه ست بلندگوی 426 جامو و یه آمپلی فایر تو سطح خودش و یه پلیر مناسب سلیقتون حدود یک میلیون تموم میشه.
اگر صفحه های پیشین رو مطالعه کنید بچه ها در مورد سیستم هایی که خریدن و قیمتش صحبت کردن.

---------- Post added at 06:17 AM ---------- Previous post was at 06:15 AM ----------

[QUOTE=naamre;5728254]

بله صوتی هستند.چهارراه پارک وی ابتدای ولیعصر سمت چپ.متاسفانه مغازه تابلو نداشت و من اسمش رو بلد نیستم.ولی کاملا مشخصه.چون مغازه یزرگیه.

---------- Post added at 06:19 AM ---------- Previous post was at 06:17 AM ----------

---------- Post added at 06:23 AM ---------- Previous post was at 06:19 AM ----------

محصول دانمارک.

اسم فروشگاه (پاپ استريو هست)

pgu83
30-12-2010, 22:29
سلام به همه دوستان
چند مدل سینمای خانگی به ما معرفی کنید که حدود 500-600 باشه و از 3378 فیلیپس بهتر باشه.(از لحاظ کیفیت صدا)
ممنون

mr_rayan
31-12-2010, 00:08
سلام
کسی نبود یه توضیح کوچولو بمن بده
یه سوال دیگه هم داشتم
این مدلها با تلویزیون من که سامسونگه مشکلی ایجاد نمیکنه برای ارتباط؟
کارم گیره کمک کنید ممنون میشم

از این سه تا مدل به نظر من از خرید ال جی که صرف نظر کن.مدل dz910 نسبت به pt875 بیس بهتری داره ولی تفکیک ضعیف تری داره.تصویر هر دو تا سیستم هم توی یک سطح هست.
از نزدیک هم برید و صداشون رو بشنوید و تصمیم بگیرید.

bayern
31-12-2010, 00:52
از این سه تا مدل به نظر من از خرید ال جی که صرف نظر کن.مدل dz910 نسبت به pt875 بیس بهتری داره ولی تفکیک ضعیف تری داره.تصویر هر دو تا سیستم هم توی یک سطح هست.
از نزدیک هم برید و صداشون رو بشنوید و تصمیم بگیرید.

سلام
چرا مدل ال جی رو نخرم؟
میشه یه توضیح بدی؟یعنی بخرم ضرر کردم؟

man saharam
31-12-2010, 13:18
سلام.من میخوام سینمای خانگی بخرم.تا حدود 500.000 تومان.ال سی دی فیلیپس دارم.دوست داشتم سینمای فیلیپس بخرم اما میگن زیر نویس فارسی رو نمیخونه..بهترین مدل و مارکی که پیشنهاد میکنید چیه؟هم از نظر صدا هم امکانات .نمیدونم شنیدم بالای 4کاناله باشه بهتره و این چیزا .اما نمیدونم اصلاً یعنی چی؟چند وات باشه بهتره؟بهترین بهترین با این پول چیه؟اگه بیسیم باشه خیلی بهتره.ممنون

armin-nas
31-12-2010, 15:07
سلام
میخاستم jamo 606+ampili 1020 pioneer بگیرم ولی فروشگاه ارمغان که برای تست رفتم میگفت امپ های پایونیر صدای خوبی به نسبت انکیو ندارن(انکیو 308 رو فقط برام تست کرد)
البته من امپ 1020 رو برای رادیو اینترنتی میخام واگرنه انکیو 308 ور میداشتم
میخاستم بدونم درست گفته ؟
یک سوال دیگه هم داشتم:
به نظرتون jamo 426+sub بگیرم یا jamo 606
ممنون

vchip
31-12-2010, 17:57
سلام
میخاستم jamo 606+ampili 1020 pioneer بگیرم ولی فروشگاه ارمغان که برای تست رفتم میگفت امپ های پایونیر صدای خوبی به نسبت انکیو ندارن(انکیو 308 رو فقط برام تست کرد)
البته من امپ 1020 رو برای رادیو اینترنتی میخام واگرنه انکیو 308 ور میداشتم
میخاستم بدونم درست گفته ؟
یک سوال دیگه هم داشتم:
ممنون

آمپ 1020 اصلا با 308 انکیو قابل مقایسه نیست و تو سطح بسیار بالاتری قرار داره و قابل مقایسه با سری 3008 انکیوست .

nimakh
31-12-2010, 18:04
سلام من می خوام سینمای 3578W فیلیپس بخرم ترجیحاً اینترنتی برای ارسال به شهرستان متاسفانه چاره فکر کنم تموم کرده چون تو سایتش نداره دوستان میتونن راهنمایی کنن از جای دیگه بگیرم که مطمئن باشه و قیمتش هم خوب باشه ؟

armin-nas
31-12-2010, 18:22
آمپ 1020 اصلا با 308 انکیو قابل مقایسه نیست و تو سطح بسیار بالاتری قرار داره و قابل مقایسه با سری 3008 انکیوست .

قيمت 3008 که گفتيد رو ميشه بگيد
قيمت 1020 رو ميگفت 640 تومان
نظرتون راجبه به اينکه پايونير صداش جيغ هست(فروشنده ميگفت) رو هم اگه لطف کنيد بگيد ممنون ميشم

mehdi30nema
31-12-2010, 18:40
مقایسه برایت با بلوسنس توسط دیگر دوستان
دستگاه بلوسنس نسبت به برايت از فرمتهاي بيشتري پشتيباني ميكند
دستگاه بلوسنس دارايپورت اتصال انواع فلش مموری و هارد اکسترنال تا حجم 2 ترا بایت بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا ميباشد البته برايت بامحدوديت نيز اين امكان رادارد
امکان ضبط برنامه ها روی USB و امكان اتصال هارد اكسترنال
هردو داراي گارانتي معتبر هستند
دستگاه بلوسنس داراي امكانات بيشتري ازنظر ركوردگيري نمايش فايلهاي عكس بهمراه همزمان موسيقي
دستگاه بلوسنس از تايم شيفت پيشرفته تري نسبت به برايت برخوردار است.
برايت داراي تيونر حساسي نسبت به تنظيم دقيق است ودر صورت دريافت سيگنال ودقيق تر تا 97% سيگنال ميدهد ولي بلوسنس تيونري با پهناي بهتري دارد كه در صورت تنظيم دقيق نبودن هم شبكهارا با سيگنال خوب دريافت ميكند. هردودستگاه داراي پشتيباني نرم افزاري نسبتا خوبي برخوردارند
از نظر جانبي دستگاه بلوسنس مجهزتر از برايت ميباشد.
قيمت هردو درحد رنج قيمتي 85000 تومان است.

به نظرتون بلوسنس از نظر پلیر چه طوره ؟
تمام فرمت هایی را که نوشته به راحتی پخش میکنه ؟ MKV ها را فریز نمیکنه ؟
تو پخش صدا مشکلی نداره ؟ ( هماهنگی با تصویر منظورم هست )

vchip
31-12-2010, 18:53
قيمت 3008 که گفتيد رو ميشه بگيد
قيمت 1020 رو ميگفت 640 تومان
نظرتون راجبه به اينکه پايونير صداش جيغ هست(فروشنده ميگفت) رو هم اگه لطف کنيد بگيد ممنون ميشم

قیمت 3008 رو ندارم . اما اینجا معمولا قیمت انکیو 1.5 برابر قیمت جهانیشه . پایونیر تقریبا به قیمت فروخته میشه .

در مورد صدا ایشون رسما مزخرف گفتند . معمولا هر آمپی از یاماها گرفته تا پایونیر و انکیو باید تو خونه کالیبره بشند تا صدای خوبی رو بشه شنید .

در مورد آمپ میتونید به آمپ A1000 یاماها
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم توجه کنید آمپ خوبیه و به نسبت قیمت مناسب . هر چند از نظر قیمت یاماها هم مشکل انکیو رو داره و چون متولی نداره به قیمت بالا فروخته میشه .

armin-nas
31-12-2010, 19:34
قیمت 3008 رو ندارم . اما اینجا معمولا قیمت انکیو 1.5 برابر قیمت جهانیشه . پایونیر تقریبا به قیمت فروخته میشه .

در مورد صدا ایشون رسما مزخرف گفتند . معمولا هر آمپی از یاماها گرفته تا پایونیر و انکیو باید تو خونه کالیبره بشند تا صدای خوبی رو بشه شنید .

در مورد آمپ میتونید به آمپ A1000 یاماها
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم توجه کنید آمپ خوبیه و به نسبت قیمت مناسب . هر چند از نظر قیمت یاماها هم مشکل انکیو رو داره و چون متولی نداره به قیمت بالا فروخته میشه .

بنظرتون همون 1020 با جامو 606 چطور در مياد؟
مشخصات و قيمت تقريبی ياماها 1000 رو داريد
ياماها مدلی که هم قيمت 1020 باشه و راديو اينترنتی+hdmi 1.4 داشته باشه داره

mojtaba2321
31-12-2010, 19:46
در مورد متراژ محل مورد استفاده سینمای خانگی آیا مطلبی موجود هست؟

vchip
31-12-2010, 22:04

یاماها رو تو اون لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که فرستادم مشخصاتش هست ولی قیمتش از 1020 بالاتره .
در مورد جامو 606 نظری ندارم ولی اگه نظرتون اینه که 606 بگیرید یا 426+ساب به نظر من 606 بگیرید و بعدا با خیال راحت ساب رو اضافه کنید . کلا تو خرید بلندگو نباید خسیس بازی در اورد و تا اونجا که میشه بهترین رو واسه فرانت و سنتر انتخاب کنید.

mehrdad2913
31-12-2010, 23:22
سلام دوستان و اساتید عزیز من مطالبی را که راجب سینمای خانگی فرموده اید خوانده ام اما هنوز به جمع بندی برای خرید یک سیستم تقریبا خوب نرسیده ام اگر دوستان لطف کنن و یک یا جند سیستم تا حدود 2 میلیون تومان را پیشنهاد نمایند ممنون میشوم .
در ضمن امروز یکی از دوستان امپ 663 یاماها و یک جفت بلند گو NS-555 و 3 تا NS-C225 را قیمت گرفته بود حدود 2 میلیون . ایا سیستم خوبی است وبا این پول چبز بهتری میشه خرید
به نظر شما امپ و بلندگو یاماها بهتر است یا مدلهای دیگر البته در همین رنج قیمت
مثلا یاماها 665 بهتر یا انگیو 608 یا پایونیر 1020
لطفا دوستان راهنمائی کنند
با تشکر

mr_rayan
31-12-2010, 23:24
سلام
چرا مدل ال جی رو نخرم؟
میشه یه توضیح بدی؟یعنی بخرم ضرر کردم؟

سلام.
من یه این دلیل گفتم که ال جی رو نخر چون به نسبت اون دوتا مدل دیگه کیفیت پایین تری داره.البته شما قبل از خرید حتما برو از سیستم های مورد نظرت تست بگیر .

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

سلام.من میخوام سینمای خانگی بخرم.تا حدود 500.000 تومان.ال سی دی فیلیپس دارم.دوست داشتم سینمای فیلیپس بخرم اما میگن زیر نویس فارسی رو نمیخونه..بهترین مدل و مارکی که پیشنهاد میکنید چیه؟هم از نظر صدا هم امکانات .نمیدونم شنیدم بالای 4کاناله باشه بهتره و این چیزا .اما نمیدونم اصلاً یعنی چی؟چند وات باشه بهتره؟بهترین بهترین با این پول چیه؟اگه بیسیم باشه خیلی بهتره.ممنون

در مورد زیرنویس اشتباه به عرضتون رسوندن چون زیرنویس فارسی رو نمایش میده.
بهترین مدل بیسیم با بودجه شما مطمئنا 3578 فیلیپس هست.

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

در مورد متراژ محل مورد استفاده سینمای خانگی آیا مطلبی موجود هست؟

در مورد متراژ مطلبی موجود نیست ولی این موضوع کاملا مشخصه.برای یه فضای بزرگ نباید یه سیستم ضعیف تهیه کرد وگرنه برای فضای کوچک ایراد نداره که سیستم قوی تهیه کنید.

mr_rayan
31-12-2010, 23:35

یاماها 1000 برای شما قیمت سنگینی داره.به نظر من V667 بیشتر مناسبتون هست.
بلندگو هم به نظرم 606 تهیه کنید.

armin-nas
01-01-2011, 00:57
یاماها 1000 برای شما قیمت سنگینی داره.به نظر من V667 بیشتر مناسبتون هست.
بلندگو هم به نظرم 606 تهیه کنید.
mr_rayan و vchip
ممنون از راهنمايتون
يه سؤال برام پيش امده اونم اين که چرا نظر هيچ کسی در مورد 1020 مصاعد نيست
من بيشتر به خاطر قيمت و اينکه راديو اينترنتی داره ميخواستم 1020 بگيرم(چون غيره اين بود اونکيو 308 هم کارمو راه مينداخت)
مشخصات v667 رو که ميديدم توش اينترنت راديو نداشت
ميشه يه مقايسه اي بين v667 و 1020 بکنيد البته از نظر کيفيت صدا
يعنی به نظرتون قيد اينترنت راديو رو بزنم
باز هم از توجهتون ممنون:11:

mr_rayan
01-01-2011, 05:27
mr_rayan و vchip
ممنون از راهنمايتون
من بيشتر به خاطر قيمت و اينکه راديو اينترنتی داره ميخواستم 1020 بگيرم(چون غيره اين بود اونکيو 308 هم کارمو راه مينداخت)

ببینید دوست عزیز کسی نظر نا مساعد نداره.1020 هم آمپلی فایر خوبی هست ولی کلا قابل مقایسه با محصولات یاماها از نظر تفکیک وDSP نیست.
کلا امپلی فایر های پایونیر همیشه آمپلی فایرهای خوبی بوده ولی بهترین نبوده.
شما هرکدوم رو که خودتون صلاح می دونید تهیه کنید.
به نظر من pioneer , denon , yamaha , onkyo , marantz ,.... همگی آمپلی فایرهای خوبی دارند و تو محصولات رده متوسط تفاوت ها جزیی است.فقط سلیقه شما این وسط مهمه که مناسب با نیازتون خرید کنید.

vchip
01-01-2011, 06:39
mr_rayan و vchip
ممنون از راهنمايتون
اتفاقا من با 1020 موافقم و تو این رنج قیمت (650) بهترینه . 667 یاماها هم قدیمیه و هم نصف امکانات پایونیر رو نداره .
به نظر من صدای بیشتر امپ های هم رده مثل همه فقط تو امکانات جانبیه که با هم رقابت میکنند . ببینید چه امکاناتی میخواهید بعد اونهارو با هم مقایسه کنید و با فاکتور قیمت کنار بیایید . یه نگاهی به این مطلب بندازید :

jaber1361
01-01-2011, 08:15
به نظرتون بلوسنس از نظر پلیر چه طوره ؟
تمام فرمت هایی را که نوشته به راحتی پخش میکنه ؟ MKV ها را فریز نمیکنه ؟
تو پخش صدا مشکلی نداره ؟ ( هماهنگی با تصویر منظورم هست )

حدود یک هفته هست که بلوسنس گرفتم چندتا فایل mkv تست کردم مشکلی نداشت .

mojtaba2321
01-01-2011, 10:38
برای مکانی که 3 طرفش دیوار هست و یکی از دیوارهای طولی دیوار جدا کننده گچی ایجاد شده و قراره سیستم روبروی اون دیوار باشه موردی نداره؟

naamre
01-01-2011, 11:52
[/QUOTE]

محصول دانمارک.[/QUOTE]

ممنون .مگه jamo 426 یه home cinema system 5.1 نیست یعنی به یه DVD player که خروجی 5.1 داره نمی شه وصل کرد؟

Schahab
01-01-2011, 12:00

جناب رایان سلام

من باب اطلاع رسانی... 5 شنبه یه سری به راستین زدم.... دوباره ازش سوال کردم... این ست ساب هم داره... دقیقا از همونایی که رو سری های RS هست.... با این حساب هم باز نظر شخص شما رو ست جامو هست یا این که این سری به خاطر تکمیل بودن پکیج ارجحیت پیدا می کنه؟ آمپش 519 هست.. بلو ری 120 ... دی وی دی 319 یا 320 مطمئن نیستم.... فضای من تقریبا یه مربع 40 متری تو یه آپارتمان هست که دیوار این سالن هم به سالن همسایه چسبیده....

در ضمن مصرف من هم فیلم هست ، هم موزیک... سیستم صوتی دیگه ای ندارم الان...

ممنونم

mehrdad2913
01-01-2011, 12:21
سلام دوستان و اساتید عزیز من مطالبی را که راجب سینمای خانگی فرموده اید خوانده ام اما هنوز به جمع بندی برای خرید یک سیستم تقریبا خوب نرسیده ام اگر دوستان لطف کنن و یک یا جند سیستم تا حدود 2 میلیون تومان را پیشنهاد نمایند ممنون میشوم .
در ضمن امروز یکی از دوستان امپ 663 یاماها و یک جفت بلند گو NS-555 و 3 تا NS-C225 را قیمت گرفته بود حدود 2 میلیون . ایا سیستم خوبی است وبا این پول چبز بهتری میشه خرید
با تشکر
دوستان لطفا راهنمائی کنید

nimakh
01-01-2011, 12:38
فیلیپس 3578W از کجا بخرم ؟؟؟؟

alipapooli
01-01-2011, 12:42
:11:با تشکر از راهنمایی شما<من یه سینمای خانگی میخوام با:
1-کیفیت صدای عالی-2-بلندگوی وایرلس-3-تا 650تومن
4- (hdmi(1080p

naamre
01-01-2011, 13:28
محصول دانمارک.

ممنون از جوابتون خوب jamo 426 یه سیستم home cinema ست و 5.1 . اگر به یه ِDVD palyer که خروجیه 5.1 داشته باشه یا به عبارت دیگه آمپلی فایر داشته باشه باید باهاش کار کنه اینطور نیست؟

alipapooli
01-01-2011, 14:48
سلام میخوام یه سینمای خانگی با ویژگی های زیر بگیرم تا 650 تومن.
-1-کیفیت صدا-
2-hdmi 1080p
3-وایرلس
لطفا راهنمایی ام کنید.:11:

VAHID7442
01-01-2011, 16:10
سلام خدمت دوستان

امپ YAMAHA RX-V767 تهران پیدا میشه ؟ اگه هست قیمتش چنده چه باندی میتومن باهاش ست کنم

نظرتون راجب این چیه DENON-AVR-1911 تهران پیدا میشه ؟ اگه هست قیمتش چنده چه باندی میتومن باهاش ست کنم

ازین 2 تا کدومش رو پیشنهاد میکنید

vchip
01-01-2011, 16:49
به نظر من به denon 2310 یه نظری داشته باشی از 1911 بهتره

ibiza
01-01-2011, 18:28
سلام به همه اساتید محترم

دوستان من قصد خرید سینما خ سامسونگ دارم
2-3 روز دیگه میرم بانه واسه ال ای دی
اما با یه فروشنده صحبت کردم گفت سینما تهران بگیر
حالا شما جایی رو سراغ دارین بدون گارانتی سینما خ بفروشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

morteza_mzh
01-01-2011, 19:54
سلام خدمت همه دوستان
دنبال یه سینما خانگی در حد 500 600 تومن ، یکم اینور یا اونورتر میگشتم ، میخواستم ببینم چه مدلی رو پیشنهاد می کنین
من خودم اینو انتخاب کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیخواستم ببینم نظر بقیه دوستان چیه
یک سوال مبتدیانه هم داشتم !
مثلا این مدل که 2 تا ورودی HDMI داره ، میشه دستگاه دیگه ای رو با این ورودی بش وصل کرد و از خروجیش به تلویزیون وصلش کرد ؟ و اینکه این ورودی ها رو پلیرن یا مستقیم رو سیستم صوتی ؟ چون پلیرش رو احتمالا قراره عوض کنم

mr_rayan
01-01-2011, 20:31
برای مکانی که 3 طرفش دیوار هست و یکی از دیوارهای طولی دیوار جدا کننده گچی ایجاد شده و قراره سیستم روبروی اون دیوار باشه موردی نداره؟

مطمئنا شما هرچقدر فضای آکوستیک بهتری داشته باشید از هر لحاظ بهتره ولی زمانی که این شرایط برای شما و یا هر کس دیگه ای وجود نداشته باشه چاره ای جز کنار اومدن با موضوع رو ندارید.

جناب رایان سلام

من باب اطلاع رسانی... 5 شنبه یه سری به راستین زدم.... دوباره ازش سوال کردم... این ست ساب هم داره... دقیقا از همونایی که رو سری های RS هست.... با این حساب هم باز نظر شخص شما رو ست جامو هست یا این که این سری به خاطر تکمیل بودن پکیج ارجحیت پیدا می کنه؟ آمپش 519 هست.. بلو ری 120 ... دی وی دی 319 یا 320 مطمئن نیستم.... فضای من تقریبا یه مربع 40 متری تو یه آپارتمان هست که دیوار این سالن هم به سالن همسایه چسبیده....

در ضمن مصرف من هم فیلم هست ، هم موزیک... سیستم صوتی دیگه ای ندارم الان...

ممنونم
سلام.ممتون از اطلاع رسانیتون.
ببینید دوست عزیز این به سلیقه شما بر می گرده.باید صدای جفتش رو بشنوید و انتخاب کنید.
با توجه به اینکه من صدای این پکیج رو نشنیدم که بخوام در موردش نظر قطعی بدم.

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

فیلیپس 3578W از کجا بخرم ؟؟؟؟

حدود یک ماه پیش نمایندگی خ ولیعصر بالاتر از بهشتی داشت.بک سری به اونچا بزنید.
بچه ها می گفتن که هایپر استار هم داره.

Artam01
01-01-2011, 20:42
armin-nas،
اگه فضای اتاقت کوچکه بهتره بلندگو 606 جامو نگیری که مشکل اکوستیکی پیدا میکنی، این بلندگوها به دلیل دو تا سوپر ووفری که پایین هر کدومش هست نیاز به فضای بزرگی دارند.

morteza_mzh
01-01-2011, 21:36
جناب mr_rayan اگه جواب ما رو هم بدین ممنونت میشم
چون احتمالا تا فردا پسفردا میخواستم تهیه کنم گفتم از راهنمایی شما هم استفاده کنم

armin-nas
01-01-2011, 21:45
armin-nas،
اگه فضای اتاقت کوچکه بهتره بلندگو 606 جامو نگیری که مشکل اکوستیکیپیدا میکنی، این بلندگوها به دلیل دو تا سوپر ووفری که پایین هر کدومش هست نیاز به فضای بزرگی دارند.\

تقريباً 30-40 متر ميشه فضام
ميشه بگی چطوری ميشه صدا؟

armin-nas
01-01-2011, 21:47
armin-nas،
اگه فضای اتاقت کوچکه بهتره بلندگو 606 جامو نگیری که مشکل اکوستیکیپیدا میکنی، این بلندگوها به دلیل دو تا سوپر ووفری که پایین هر کدومش هست نیاز به فضای بزرگی دارند.
تقريباً 30-35 متر ميشه فضام
ميشه بگی چطوری ميشه صدا؟

armin-nas
01-01-2011, 21:49
armin-nas،
اگه فضای اتاقت کوچکه بهتره بلندگو 606 جامو نگیری که مشکل اکوستیکیپیدا میکنی، این بلندگوها به دلیل دو تا سوپر ووفری که پایین هر کدومش هست نیاز به فضای بزرگی دارند.

ميشه بگی چطوری ميشه صدا؟

armin-nas
01-01-2011, 22:02
.............................

mr_rayan
01-01-2011, 23:05
سلام خدمت همه دوستان
دنبال یه سینما خانگی در حد 500 600 تومن ، یکم اینور یا اونورتر میگشتم ، میخواستم ببینم چه مدلی رو پیشنهاد می کنین
من خودم اینو انتخاب کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیخواستم ببینم نظر بقیه دوستان چیه
یک سوال مبتدیانه هم داشتم !
مثلا این مدل که 2 تا ورودی HDMI داره ، میشه دستگاه دیگه ای رو با این ورودی بش وصل کرد و از خروجیش به تلویزیون وصلش کرد ؟ و اینکه این ورودی ها رو پلیرن یا مستقیم رو سیستم صوتی ؟ چون پلیرش رو احتمالا قراره عوض کنم

من کلا سبک صدای سینماهای ال جی رو نمی پسندم ولی سلیقه شما مهمه و مهم اینه که شما صداش رو پسندید.
شما از ورودی hdmi هم می تونید برای وصل کردن دستگاه هایی که خروجی hdmi دارن به پلیرتون استفاده کنید.
منظورتون از اینکه می فرمایید رو پلیر یا سیستم صوتی متوجه نشدم.کلا سینمای خانگی که می خواهید نهیه کنید یک پلیر داره و یه پکیج 5.1 بلندگو.
پلیر هم نمی تونید عوض کنید چون این پلیر حکم آمپلی فایر هم برای شما داره.شما می تونید یه پلیر دیگه رو با خروجی hdmi به پلیرتون وصل کنید.

mehrdad2913
01-01-2011, 23:08
با تشکر
کسی نیست کمک کند
دوستان لطفا کمک کنید
نظرتون هم درمورد این مدل بفرمائید
امپلی یاماها 665
بلتدگو جلو ns-525f
سنتر ns-c225
بلندگو عقب ns-m325
همگی یاماها
باتشکر

morteza_mzh
01-01-2011, 23:27
از بابت جوابتون ممنونم
فکر کنم منظورم رو متوجه شدین ! چون تو قسمت بعدی جوابم رو کاملا گرفتم
فکر می کردم ممکنه کلا ورودی ها و خروجی های دستگاه مستقل از پلیر باشه مثل اسپیکر کامپیوتر
حالا به نظرتون با این بودجه چه مدلی بگیرم بهتره چون خودمم از ال جی خیری ندیدم تا حالا !

sound.vision
02-01-2011, 00:56
کسی نیست کمک کند
دوستان لطفا کمک کنید
نظرتون هم درمورد این مدل بفرمائید
امپلی یاماها 665
بلتدگو جلو ns-525f
سنتر ns-c225
بلندگو عقب ns-m325
همگی یاماها
باتشکر

درود
یاماها، پایونیر و اونکیو هر کدوم سبک صدای مخصوص خودشون رو دارن که خوب باید ببینی با کدوم حال می کنی اما قاعدتا یاماها برند دوست داشتنی تری هست مضافا اینکه من صدای این 665 رو شنیدم... انصافا صداش بد نبود اما خوب قیمتش هم حدود 800 هزار تومنه... اما در مورد باندهای یاماها مدلهای NS 777 و مدل پایین تر رو که 555 هست رو من صدای هر دو رو شنیدم... 777 صدای بشدت کریستالی و حجیمی داره باید بشنوی و بپسندی اینجوری نمی شه گفت که 100 درصد خوبه یا نه... اما در مورد کیفیت ساختش می تونم بهت بگم واقعا درخور توجه هست بخصوص بدنه پیانویی که باندها دارن واقعا زیباست فقط باید مراقب کثیف شدن این نوع بدنه باشی چون خیلی زود چربی و گرد و خاک رو روی سطحش نشون می ده... در مورد این باندها چه 777 و چه 555 باید بگم قیمتشون تو ایران کمی عجیب غریبه مدل بالاتر یک میلیون تومن تو استریو و مدل پایین تر 900 هزار تومن هست که این قیمت حداقل دو برابر قیمت جهانی این باندها هستش... اینکه چرا به این قیمت می فروشن باید از فروشنده بپرسی اما اگه با قیمت کنار بیای و سبک صدای یاماها رو بپسندی انتخاب خوبیه... آهان راستی در مورد آمپ نمی خواد نگران قیمتش باشی چون تفاوت چندانی با قیمت جهانیش نداره اگه پسند کردی می تونی با خیال راحت بخری و نگران کلاه رفتن سرت نباشی.

dara_az
02-01-2011, 08:59
\

تقريباً 30-40 متر ميشه فضام
ميشه بگی چطوری ميشه صدا؟

artam درست میگه . سری 606 کنارش سوپر ووفر داره که به نظر من محل قرار گیری اسپیکر هات باید کنارش تا یک فاصله ای هیچ مانعی نداشته باشه تا تو صدای این سوپر ووفر ها تاثیری منفی نذاره. اگه جات کوچیکه به نظر من همون 426 رو بگیری بهتره . بعدا هم میتونی ساب اضافه کنی .

koh
02-01-2011, 10:02
سلام
نمی دانم چرا افرادی که در این تاپیک صاحب نظر هستند کمی کم لطفی می کنند و جواب دوستان را نمی دهند و بی تفاوت نسبت به پستهای ارسال شده عبور می کنند و صرفا جواب برخی از دوستان را می دهند
در صورت امکان دوستان صاحب نظر و کارشناس در زمینه سینمای خانگی بدون در نظر گرفتن قیمت دستگاه بر اساس کیفیت پخش صدا فرضا از یک تا پانزده یا هر چقدر لازم می بینند اولویتها مارکها را مشخص کنند تا از این طریق افرادی مثل من نیز جواب خودمان را یافت کنیم و بتوانیم تصمیم بگیریم که کدام مارک و چه نوعی از سینما خانگی را خریداری کنیم تا بعد از خرید پشیمان نشویم
با تشکر
انشاا... که این پست بدون جواب نماند

Artam01
02-01-2011, 12:18
ميشه بگی چطوری ميشه صدا؟
صدای بیست خراب میشه، میشه مثل ضبط های تجاری، من الان بیسم رو میزارم روی منفی 6 و منفی 4 هنگام موزیک گوش دادن.
پهنای دیواری که بلندگوها رو می خوای جلوش قرار بدی چقدر است؟
فاصله دو تا بلندگو از هم حداقل 2-3 متر باید باشه با دیوارهای جانبیش هم احتمالن تو همین حدود باشه، یه نیم متری هم با دیوار پستش فاصله داشته بهتره، من الان 606 دارم ولی اگه این تجربه رو اون موقع داشتم بلندگو بدون سوپر ووفر می گرفتم، یه ساب ووفر تک تو فضاهای کوچک بهتره، چون می تونی به روبروی خودت تنظیمش کنی ولی این سوپر ووفرها صدا رو به جوانب می فرستن، علاوه بر این وزن بلندگوها سوپر ووفر دار خیلی سنگین میشه، که کارو برای جابه جا کردن و تغییر مکان برای گرفتن صدای بهتر و دکور بهتر واقعن سخت میکنه، پکیجش که هم وزن یه خرس مرده اس :27:، دو تا آدم قوی می خواد، ما که سه نفری بردیمش :31:.

Artam01
02-01-2011, 12:34
سلام
نمی دانم چرا افرادی که در این تاپیک صاحب نظر هستند کمی کم لطفی می کنند و جواب دوستان را نمی دهند و بی تفاوت نسبت به پستهای ارسال شده عبور می کنند و صرفا جواب برخی از دوستان را می دهند
در صورت امکان دوستان صاحب نظر و کارشناس در زمینه سینمای خانگی بدون در نظر گرفتن قیمت دستگاه بر اساس کیفیت پخش صدا فرضا از یک تا پانزده یا هر چقدر لازم می بینند اولویتها مارکها را مشخص کنند تا از این طریق افرادی مثل من نیز جواب خودمان را یافت کنیم و بتوانیم تصمیم بگیریم که کدام مارک و چه نوعی از سینما خانگی را خریداری کنیم تا بعد از خرید پشیمان نشویم
با تشکر

البته من که صاحب نظر نیستم، ولی دوست عزیز 15 مدل؟؟؟ تازه یکی باید مدام وقت بگذاره و صفحش رو به روز کنه، احتمالن دوستان وقت اینکار رو ندارند.
شما بودجه ات رو مشخص کن، امکاناتی رو که می خوای بگو دوستان راهنمایی میکنند.

golabi2
02-01-2011, 13:31
سلام
شاید اینجا جاش نباشه ، من آخرین آپدیت فریم سونی DAV-S500 رو میخوام!

dara_az
02-01-2011, 14:57
سلام
با تشکر

سلام دوست عزیز . خوشبختانه اینجا اینجوری نیست که دوستان فقط جواب بعضی هارو بدهند. من خودم تاحالا هیچ کدوم از بچه های اینجارو ندیدم و به همین صورت مجازی و در همین فروم با هم دوست شدیم و اون اولی هم که اومدم اینجا و سوال کردم دوستان کلی لطف داشتند و راهنماییم کردند.
در مورد قسمتی که با قرمز اشاره کردید خدمتتون بگم که به نظر من اینکار خیلی فایده ای نداره . چون بحث سینمای خانگی و صدا و تصویر خیلی سلیقه ای هستش و نمیشه براش اولویت مارک در نظر گرفت یکی یاماها دوست داره یکی انکیو یکی دنون الی آخر. مثلا من اگه بخوام لیست بنویسم هیچوقت ال جی و سامسونگ و سونی رو نمینویسم ! اما خوب ممکنه یکی به این برند ها علاقه داشته باشه .
به نظر من بهتره که دوستانی که قصد خرید دارن و نیاز به راهنمایی دارند بودجشون و نوع سینمایی رو که قصد خرید دارند مشخص کنند و توی اون رنج بودجه دوستان با توجه به تجربیاتشون راهنمایی میکنند .
مثلا من خودم فقط آمپ و پلیر خریدم . بعضی از دوستان مثل artam و eloy آمپ رو از یک برند خریدند و اسپیکر هاشونو ار یک برند دیگه.
خوشبختانه اینجا بچه ها اطلاعات خوبی دارند و همه دوستان هم هر خریدی که کردند یک ریویو ازش نوشتند که صفحه های قبل رو بخونی میتونه به انتخابت کمک کنه .

mstfnsh
03-01-2011, 01:21
سلام خدمت همه اساتید اگه میشه منم راهنمایی کنید
بین این مدلها موندم کدوم رو انتخاب کنم(از نظر تفکیک صدا):
pioneer: rsm400dv
sony: gzr77d
jvc: dx-j21
بودجه ام حدود 300 تومن هستش فقطم برای موسیقی میخوام.
نظرتون راجع به edifier: da5000pro به همراه یک پلیر چیه؟
ببخشید اگه یکم طولانی شد

mr_rayan
03-01-2011, 04:25
از بابت جوابتون ممنونم
فکر کنم منظورم رو متوجه شدین ! چون تو قسمت بعدی جوابم رو کاملا گرفتم
فکر می کردم ممکنه کلا ورودی ها و خروجی های دستگاه مستقل از پلیر باشه مثل اسپیکر کامپیوتر
حالا به نظرتون با این بودجه چه مدلی بگیرم بهتره چون خودمم از ال جی خیری ندیدم تا حالا !

در حال حاضر یا توجه به محصولات موجود در بازار به نظر من rs33 پایونیر از بقیه محصولات هم قیمت خودش چند قدم جلوتره.اگر نگاهی به صفحات گذشته بندازی متوجه میشی.
قیمتش هم حدود 650 تومن هست.که البته با هزینه کابل و حمل و نقل حدود 700 تومنی تموم میشه.

mr_rayan
03-01-2011, 04:55
سلام
شاید اینجا جاش نباشه ، من آخرین آپدیت فریم سونی DAV-S500 رو میخوام!

متاسفانه هیچ فریموری یافت نشد.من که هر چی سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم.

naamre
03-01-2011, 08:39
سلام

دنبال یه DVD player خوب می گشتم تر جیحا panasonic که خروجی 5.1 داشته باشه تا با جامو 426 ستش کنم . فعلا نمی خوام آمپلی فایر بخرم. دوستان اگر راهنمایی کنن ممنون میشم. در ضمن برای ست کردن اسپیکر با dvdplayer به چه نکاتی باید توجه کرد. داشتم به این فکر می کردم برای مثال DVD player پایونیر RS33 جداگانه می فروشن؟ Philips 3388 چطوره کسی اطلاعی داره ؟ به هر حال با اینکه دوست دارم DVDplayer پاناسونیک باشه ولی کیفیت صدا و تصویر هم برام مهمه.

dara_az
03-01-2011, 09:31
سلام

دنبال یه DVD player خوب می گشتم تر جیحا panasonic که خروجی 5.1 داشته باشه تا با جامو 426 ستش کنم . فعلا نمی خوام آمپلی فایر بخرم. دوستان اگر راهنمایی کنن ممنون میشم. در ضمن برای ست کردن اسپیکر با dvdplayer به چه نکاتی باید توجه کرد. داشتم به این فکر می کردم برای مثال DVD player پایونیر RS33 جداگانه می فروشن؟ Philips 3388 چطوره کسی اطلاعی داره ؟ به هر حال با اینکه دوست دارم DVDplayer پاناسونیک باشه ولی کیفیت صدا و تصویر هم برام مهمه.

جامو 426 رو چجوری میخوای بدون آمپ وصل کنی به پلیر ؟؟؟ نمیشه که ! آخه بدون آمپ که اون باند ها اصلا صدایی ازشون در نمیاد ! اون خروجی 5.1 پلیر که زورش نمیرسه یک هدفون رو راه بندازه چه برسه به جامو 426 !! اون خروجی حتما باید به یک آمپ وصل بشه ! اینجوری میزنی پلیرت رو هم داغون میکنیا !

alipapooli
03-01-2011, 10:38
:11:سلام چندتا سوال :سینمای خانگی فیلیپس میخوام از نظر شما کدوم مدل ؟
3578یا3569 واینکه کدامیک وایرلس داره؟کدوم کیفیت صدای بیشتری داره؟
باتشکر :20:

naamre
03-01-2011, 10:59
جامو 426 رو چجوری میخوای بدون آمپ وصل کنی به پلیر ؟؟؟ نمیشه که ! آخه بدون آمپ که اون باند ها اصلا صدایی ازشون در نمیاد ! اون خروجی 5.1 پلیر که زورش نمیرسه یک هدفون رو راه بندازه چه برسه به جامو 426 !! اون خروجی حتما باید به یک آمپ وصل بشه ! اینجوری میزنی پلیرت رو هم داغون میکنیا !

منظورم DVDplayer یی بود که خروجیشون پاور داره دقیقا همون چیزی که تو سینما خانواده هست . خوب توی سینما خانواده شما خروجی 5.1 ِDVDplayer رو مستقیم به باند میزنید .

dara_az
03-01-2011, 11:47
منظورم DVDplayer یی بود که خروجیشون پاور داره دقیقا همون چیزی که تو سینما خانواده هست . خوب توی سینما خانواده شما خروجی 5.1 ِDVDplayer رو مستقیم به باند میزنید .

خوب اگه منظورتون این باشه که قضیه فرق میکنه . باید مشخصات خروجی و قدرتشو ببینی چجوریاست و اینکه میتونه جامو 426 رو ساپورت کنه یا نه . اما بعید میدونم اینی که مورد نظر شما هست رو به صورت تک جایی بفروشه . این جور پلیر ها معمولا به صورت ست با سینمای خودش فروخته میشه .

Artam01
03-01-2011, 12:17
naamre،
دوست عزیز، شما باید یک آمپلی خوب با قدرت و اهم مناسب با بلندگوهاتون تهیه کنید.

golabi2
03-01-2011, 12:33
متاسفانه هیچ فریموری یافت نشد.من که هر چی سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم.
لطف کردی رفیق!
راستش mp3 نمیخونه گفتم شاید با آپدیت بشه یه کاریش کرد...
ممکنه نمایندگی آپدیتش کنه؟!

mehjam
03-01-2011, 13:55
دوستان خسته نباشند
من یه سینما 500-600 میخوام. ترجیحا سونی(تی وی سونی دارم) و MKV خور. ظاهرا چیزی نیست. بازار که رفتم دستگاههای معمولی با امکانات 4 سال قبل همون قیمت اونروزهاست. BD که 1 تومن هست حدودا. من BD هم در نظر دارم، خلاصه کلی نیاز به کمک دارم.ممنون

davood-d
03-01-2011, 20:58
از بعضي از مطالب آقاي برزين واقعا نميشه گذشت. بايد بيشتر ياد بگيريم.:11:
.................................................. ......................

نكته اي كه بارها به شكل هاي مختلف بحش اشاره كردم مساله سليقه ديداري و شنيداري هست. گاهي ميبينم و مي شنوم كه گفته ميشه صدا و تصوير سليقه اي هست! درسته سليقه بيننده و شنونده در موارد مختلف ميتونه متفاوت باشه اما سليقه اي كه در مسير درست شكل گرفته باشه. نه از بين بد و بدتر مجلات و دوست آشنا انتخاب كنيم.

هر سليقه اي درست نيست. تجربه صدا و تصوير چيزي نيست كه صرفا با تحليل خواندن و يا از من و امسال من سوال كردن به دست بياد. تحليل خواندن كمك ميكنه فضاي ذهني شما عوض بشه, شمارو وارد يه دنياي جديد ميكنه اما دنياي نويسنده اون مطلب كه هميشه درست نيست. اين دنيا در ابتدا قشنگ و شمارو شيفته ميكنه, اما كم كم شروع ميكنيد ازش ناخواسته پيروي كردن! سعي كنيد فقط ازش ياد بگيريد نه اينكه سليقه خودتون به سمت اون نزديك كنيد اين خيلي اشتباه, اگر در اين مسير قرار بگيريد دچار يك سردرگمي بزرگ ميشيد و هر بار با اشتباهات اون شخص شما هم اشتباه مي كنيد! و محدود به درست و اشتباه يك نفر ميشيد. درك صدا و تصوير بايد در دراز مدت با آزمون و خطا همراه با تجربيات افراد صاحب نظر در شما بوجود بياد.
با ذهنيت مينيماليستي نميشه به درك درستي از صدا و تصوير رسيد. هر جا بگيد خوب اين ديگه برام خوبه و راضيم همونجا ايست شدين. و با گذشت زمان هي به عقب بر ميگردين. با اين ذهنيت كه حد متوسطي براي صدا و تصوير وجود داره به هيچ جا نمي رسيد. نميگم بريد گرون ترين سيستم از اول بخريد. تاكيد من روي باز گذاشتن ذهن. خودتون محدود نكنيد. Free Your Mind

تجربه را بايد از صفر شروع كرد. يعني اگر الان يه سيستم ساده دارين سعي كنيد روش شنيداريتون عوض كنيد, با يك قطعه موسيقي متفاوت از گذشته شروع كنيد. در مورد سازها مطالعه كنيد و نوع صداشون, صداي ساز گوش كنيد, يه قطعه تك نوازي تو همون سيستم ساده گوش كنيد و ببينيد چه تفاوت هاي با اجراي زنده ساز درك مي كنيد؟ يا اگر يه فيلم روي دي وي دي كپي داريد اين بار سعي كنيد جور ديگه نگاهش كنيد, ببينيد از اينجا چي ياد گرفتين؟ آيا مي تونيد نكات مثبت و منفي صدا و تصوير تشخيص بدين؟از هميجا شروع ميشه...
موفق باشيد.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_rock
03-01-2011, 21:43
لطفا یکی از دوستان کمک کنه!
من میخوام یه سینما خانگی بخرم. بلندی صداش اصلا واسم مهم نیست همون که کیفیت داشته باشه کافیه!
میخوام همه جور فرمتی هم بتونه پخش کنه!
قیمتش هم هرچی کمتر بهتر! نمیخوام زیاد هزینه کنم واسش! برندش هم مهم نیست!

mr_rayan
03-01-2011, 22:58
سلام خدمت همه اساتید اگه میشه منم راهنمایی کنید
بین این مدلها موندم کدوم رو انتخاب کنم(از نظر تفکیک صدا):
pioneer: rsm400dv
sony: gzr77d
jvc: dx-j21
بودجه ام حدود 300 تومن هستش فقطم برای موسیقی میخوام.
نظرتون راجع به edifier: da5000pro به همراه یک پلیر چیه؟
ببخشید اگه یکم طولانی شد

سلام.
به نظر من pioneer رو تهیه کنید.با توجه به قیمتش صدای خیلی خوبی داره.

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

:11:سلام چندتا سوال :سینمای خانگی فیلیپس میخوام از نظر شما کدوم مدل ؟
3578یا3569 واینکه کدامیک وایرلس داره؟کدوم کیفیت صدای بیشتری داره؟
باتشکر :20:

3569 دیگه گیر نمیاد.3578 تهیه کنید،وایرلس هم هست.

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

لطف کردی رفیق!
راستش mp3 نمیخونه گفتم شاید با آپدیت بشه یه کاریش کرد...
ممکنه نمایندگی آپدیتش کنه؟!

نمایندگی آپدیت نمی کنه چون اصلا فریموری برای دستگاهتون ارائه نشده.
می تونید یه پلیر تهیه کنید و وصل کنید به سینماتون.

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

دوستان خسته نباشند
من یه سینما 500-600 میخوام. ترجیحا سونی(تی وی سونی دارم) و MKV خور. ظاهرا چیزی نیست. بازار که رفتم دستگاههای معمولی با امکانات 4 سال قبل همون قیمت اونروزهاست. BD که 1 تومن هست حدودا. من BD هم در نظر دارم، خلاصه کلی نیاز به کمک دارم.ممنون

اگر هدفتون پخش فرمت MKV هستش همونجوری که خودتون تو جریانید باید یه تومنی واسه یه سیستم بلوری هزینه کنید و شما میخواید حدود 500 یا 600 تومن هزینه کنید بنابراین می تونید یه دستگاه مدیا پلیر تهیه کنید و یه سینما در حد 400 یا 500 تومن.
فکر کنم تنها راهی که جلوی روتون قرار داره این باشه.

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

لطفا یکی از دوستان کمک کنه!
من میخوام یه سینما خانگی بخرم. بلندی صداش اصلا واسم مهم نیست همون که کیفیت داشته باشه کافیه!
میخوام همه جور فرمتی هم بتونه پخش کنه!
قیمتش هم هرچی کمتر بهتر! نمیخوام زیاد هزینه کنم واسش! برندش هم مهم نیست!

مثلا تا چه سقفی می خواید هزینه کنید؟

mstfnsh
03-01-2011, 23:48
mr_rayan با تشکر از راهنماییتون، بین اینها خیلی تردید داشتم، امیدوارم همواره موفق و سلامت باشی

mehjam
04-01-2011, 09:38
اگر هدفتون پخش فرمت MKV هستش همونجوری که خودتون تو جریانید باید یه تومنی واسه یه سیستم بلوری هزینه کنید و شما میخواید حدود 500 یا 600 تومن هزینه کنید بنابراین می تونید یه دستگاه مدیا پلیر تهیه کنید و یه سینما در حد 400 یا 500 تومن.
فکر کنم تنها راهی که جلوی روتون قرار داره این باشه.

ممنون
من وسترن لایو دارم. (همونطور که میدونید Ethernet هم داره) پس اگه یه سینمای 500 تومنی بگیرم چیزی جز باندهاش به دردم نمیخوره (که این هم واقعا زوره این همه پول بدی برای صرفا باند، با توجه به اینکه ال سی دی ام هم x350 سونی و واقعا صداش حرف نداره)
با این حساب سینمای 4-5 سال قبل با این بودجه برای من هیچ فرقی با سینمای روز نخواهد داشت. چون من میخواستم یه چیز جامع بگیرم و وسترن و ... را بگذارم کنار.
نظر شما چیه؟

اميرسوكي
04-01-2011, 11:31
سلام.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
مدل تلويزيونم c650 سامسونگ هست و ميخواستم كه يك سينما بخرم .
هزينه تا حدود 700 هم مشكلي ندارم و ترجيحا كمتر باشه . ترجيحات من اينها هستند :
- صداي قوي و بلند لازم ندارم و در مجموع كيفيت برام مهم هست و تفكيك صدا
- بلندگوهاي عقب بيسيم باشند
- ترجيحا زيبا باشد
ممنون.

MahdiidhaM
04-01-2011, 11:37
سلام به دوستان
من یه سینما خانگی سامسونگ 445 همراه ال ای دی 40 اینچ گرفتم ، فقط ----- نگاه میکنیم تصویر ----- رو با یه HTMI دادم به TV و صدای ----- رو با کابل اپتیکال دادم به سینما

1- سینما چند حالت صدا داره (Matrix, Stereo, Cinema, Music , . . ) بهترین کیفیت تو Stereo هست که قابل مقایسه با بقیه نیست ولی وقتی تو این حالت هست فقط دو speaker کار میکنه ، آیا میشه بقیه هم مث این دو تا ، تو این حالت، صدادار بشن یا از راه دیگه، بشه کیفیت صدا رو در حالتهای دیگه به این حالت نزدیک کرد ؟

2- ما آپارتمان نشینیم ، دیوارا نازک و خونه ها نزدیک هم ، بلندگوها رو چطور بچینم که بیشترین صدا و کیفیت رو در داخل و کمترین نفوذ صدا رو به بیرون داشته باشیم ؟

3- صدای تلویزیون با سینما Sync نیست ، اگه بخوام صدای هردو رو داشته باشم میشه همزمانشون کرد ؟

4- BD wise چیه ؟ چه مزیت یا عیبی داره ؟ من با فرض افزایش کیفیت فعالش کردم .

با تشکر

dara_az
04-01-2011, 12:15
ممنون
من وسترن لایو دارم. (همونطور که میدونید Ethernet هم داره) پس اگه یه سینمای 500 تومنی بگیرم چیزی جز باندهاش به دردم نمیخوره (که این هم واقعا زوره این همه پول بدی برای صرفا باند، با توجه به اینکه ال سی دی ام هم x350 سونی و واقعا صداش حرف نداره)
با این حساب سینمای 4-5 سال قبل با این بودجه برای من هیچ فرقی با سینمای روز نخواهد داشت. چون من میخواستم یه چیز جامع بگیرم و وسترن و ... را بگذارم کنار.
نظر شما چیه؟

شما وسترنتو نگه دار یک سینمای rs-30 یا rs-33 بدون پلیر بگیر وسترنتو وصل کن بهش لذتشو ببر :8:
دنون و انکیو هم بود که بدون پلیر بود (آمپ + ست 5.1 ) و قیمتش حدود 500 بود متاسفانه مدلشو یادم نمیاد. فکر کنم رایان بدونه و شما رو راهنمایی بکنه .

BEST 2
04-01-2011, 21:38
سلام.سینمای خانگی من پایونیر مدل 787 است.امروز وقتی روشن میکنم روی پانلش به صورت چشمک زن میزنه SUB COM.در عین این که مشکلی در پخش نداره و همه کاراش رو انجام میده.هر کاری میکنم درست نمیشه.به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه.

mohsen_rock
04-01-2011, 23:17
تا 400 تومان میخوام هزینه کنم!
هیچ کدلی هست که MKV هم بتونه پخش کنه؟!

feransiska
05-01-2011, 01:37
با سلام.
من سینمای خانواده سونی دارم. خروجی اچ دی داره اما نمیدونم فرمت فایل اچ دی برای پخش چیه؟ فرمت avi که میذارم پیغام میده که divix ساپورت نمیکنه یه چیزی شبیه این. اصلا فایل تصویریه اچ دی فرمتش چیه؟ mov یا mkv یا avi ؟ مشکل چیه؟ کمک کنید لطفا

mr_rayan
05-01-2011, 03:32
mr_rayan با تشکر از راهنماییتون، بین اینها خیلی تردید داشتم، امیدوارم همواره موفق و سلامت باشی

سلام.خواهش می کنم منتهی شما صرفا رو حساب حرف من خرید نکنید.حتما و حتما قبل ار خریدتون صدای سیستم های مورد نظرتون رو بشنوید شاید نظر دیگه ای داشته باشید.

mr_rayan
05-01-2011, 03:57
ممنون
نظر شما چیه؟

چیز جامعی گیرت نمیاد.با توجه به اینکه فرمت های عجیب و غریب کامپیوتری هر روز در حال رشد هستش بهترین کار داشتن یه دستگاه مدیا مثل وسترن هستش.
شما هم می تونی همونطور که دوستان عرض کردند یا pioneer rs33 تهیه کنی.

یا Denon 391 تهیه کنی.

یا onkyo 3305 تهیه کنی.

---------- Post added at 03:57 AM ---------- Previous post was at 03:53 AM ----------

سلام.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
مدل تلويزيونم c650 سامسونگ هست و ميخواستم كه يك سينما بخرم .
هزينه تا حدود 700 هم مشكلي ندارم و ترجيحا كمتر باشه . ترجيحات من اينها هستند :
- صداي قوي و بلند لازم ندارم و در مجموع كيفيت برام مهم هست و تفكيك صدا
- بلندگوهاي عقب بيسيم باشند
- ترجيحا زيبا باشد
ممنون.

3578 فیلیپس و یا fz900 سونی.

mr_rayan
05-01-2011, 04:15
سلام به دوستان
من یه سینما خانگی سامسونگ 445 همراه ال ای دی 40 اینچ گرفتم ، فقط ----- نگاه میکنیم تصویر ----- رو با یه HTMI دادم به TV و صدای ----- رو با کابل اپتیکال دادم به سینما

1- سینما چند حالت صدا داره (Matrix, Stereo, Cinema, Music , . . ) بهترین کیفیت تو Stereo هست که قابل مقایسه با بقیه نیست ولی وقتی تو این حالت هست فقط دو speaker کار میکنه ، آیا میشه بقیه هم مث این دو تا ، تو این حالت، صدادار بشن یا از راه دیگه، بشه کیفیت صدا رو در حالتهای دیگه به این حالت نزدیک کرد ؟

2- ما آپارتمان نشینیم ، دیوارا نازک و خونه ها نزدیک هم ، بلندگوها رو چطور بچینم که بیشترین صدا و کیفیت رو در داخل و کمترین نفوذ صدا رو به بیرون داشته باشیم ؟

3- صدای تلویزیون با سینما Sync نیست ، اگه بخوام صدای هردو رو داشته باشم میشه همزمانشون کرد ؟

4- BD wise چیه ؟ چه مزیت یا عیبی داره ؟ من با فرض افزایش کیفیت فعالش کردم .

با تشکر

مبارکتون باشه.
1-حالت استریو شما فقط صدای دو کاناله دارید و هیچ راهی نداره مگر اینکه گزینه یه نام multi channel داشته باشید که به صورت دستی فعال کنید و صدارو از همه کامالها بشنوید که البته بازم چیز جالبی از آب در نمیاد.بهترین حالت استفاده از مد cinema هست .
2-شما یلندگوهارو طوری بجین که خودت از صدا لذت ببری.برای رفاه حال همسایه ها هم سعی کن ولوم صدا کنترل شده باشه.
3-نه نمیشه.
4-bd wise تا اونجایی که من اطلاع دارم اول از همه شرکت سامسونگ خیلی روش مانور میده و تبلیغ می کنه و دوم اینکه به گفته خود شرکت سیستمی هست برای افزایش کیفیت تصویر که البته شما توی پنلتون هم باید همچین گزینه ای داشته باشید و اون رو هم فعال کنید.

---------- Post added at 04:08 AM ---------- Previous post was at 04:07 AM ----------

سلام.سینمای خانگی من پایونیر مدل 787 است.امروز وقتی روشن میکنم روی پانلش به صورت چشمک زن میزنه SUB COM.در عین این که مشکلی در پخش نداره و همه کاراش رو انجام میده.هر کاری میکنم درست نمیشه.به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه.

بهترین کار تماس یا نمایندگیه.

---------- Post added at 04:11 AM ---------- Previous post was at 04:08 AM ----------

تا 400 تومان میخوام هزینه کنم!
هیچ کدلی هست که MKV هم بتونه پخش کنه؟!

سینما بلوری ها فرمت mkv رو ساپورت می کنن که قیمت هایی بالای 800 تومن دارند.
با 400 تومن شما می تونید 282 پایونیر رو تهیه کنید به همراه تفکیک صدای عالی.

---------- Post added at 04:15 AM ---------- Previous post was at 04:11 AM ----------

با سلام.
من سینمای خانواده سونی دارم. خروجی اچ دی داره اما نمیدونم فرمت فایل اچ دی برای پخش چیه؟ فرمت avi که میذارم پیغام میده که divix ساپورت نمیکنه یه چیزی شبیه این. اصلا فایل تصویریه اچ دی فرمتش چیه؟ mov یا mkv یا avi ؟ مشکل چیه؟ کمک کنید لطفا

مشکل خاصی نیست شما سینماتون قابلیت پخش قایل های HD رو نداره که امریست طبیعی.اگر هم پیغام میده که فایل divx پخش نمی کنه یا کلا این قابلیت رو نداره و یا بیت ریت فایلی که برای پخش می گذارید بالاست.
خروجی HDMI صرفا جهت upscaling و انتقال صدا و تصویر به صورت همزمان استفاده میشه.

koh
05-01-2011, 09:39
سلام دوستان
از بین سینماهای خانگی LG بدون در نظر گرفتن قیمت کدامیک کیفیت صدای بهتری دارد؟
ممنون

mehjam
05-01-2011, 10:33
شما وسترنتو نگه دار یک سینمای rs-30 یا rs-33 بدون پلیر بگیر وسترنتو وصل کن بهش لذتشو ببر :8:
دنون و انکیو هم بود که بدون پلیر بود (آمپ + ست 5.1 ) و قیمتش حدود 500 بود متاسفانه مدلشو یادم نمیاد. فکر کنم رایان بدونه و شما رو راهنمایی بکنه .
ممنون هم از شما و هم از رایان
این دو تا هر دو پایونیر هستند؟ قیمت حدودا چند؟ پیشنهاد شما بیخیال شدن بلو ری است؟ و اینکه سایر امکانات سونی؟

nafe-bandar
05-01-2011, 12:54
سلام
من یه ال ای دی سونی و باند هاش رو می خوام
پلیرش هم ترجیحا بلوری ساپورت کنه
ال ای دی هم 3D ساپورت کنه...
48 اینچ
چه مدل هایی پیشنهاد میشه؟
غیر از مدل های سونی چی تو این مایه ها خوبه ؟

با تشکر

BEST 2
05-01-2011, 13:15

بهترین کار تماس یا نمایندگیه.

امروز دیگه کلا عملا از کار افتاد و فقط همون چشمکه رو میزنه.زنگ زدم به نمایندگی میگه باید بفرستید شرکت تا درست کنیم.با توجه به این که من شهرستان هستم و باید با پست بفرستم تهران کلی برام خرج ور میداره.به احتمال زیا مشکل نرمافزاری هست.کسی از دوستان میدونه ایا میشه برگردوند حالت تنظیم کارخانه و یا میشه اپدیت کرد و فایسل اپدیتی اگه داره از کجا باید بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

یه نکته هم عرض کنم من با راهنمایی اساتید و پیشنهادشون که کلا این سینمای خانگی پایونیر رو بهتر میدوستند این رو تهیه کردم.ولی متاسفانه کلا جینی هست و از نظر تفکیک صدا هم چنگی به دل نمیزنه بعد 1 ماهم که خراب شد.بنابریاین به دوستان پیشنهاد میکنم اصلا طرف پایونیر نرین که اشغاله

dara_az
05-01-2011, 15:27
ممنون هم از شما و هم از رایان
این دو تا هر دو پایونیر هستند؟ قیمت حدودا چند؟ پیشنهاد شما بیخیال شدن بلو ری است؟ و اینکه سایر امکانات سونی؟

سلام .
دنون و انکیو دو مارک متفاوت از پایونیر هستند اما جزو مارکهای خوب به حساب میان.
قیمتش رو نمیدونم اما حدود 500 باید باشه فکر کنم . دوستان اگه قیمت رو هم میدونند لطف کنند قیمت هر کدوم رو برای این دوستمون بنویسند.
شما باید ببینی هدفت چیه . اگه دیسک بلوری داری و میخوای دیسک بلوری ببینی خوب باید بلوری پلیر بخری.
اما اگه قصدت دیدن فایلهای ریپ شده از بلوری هستش مثل MKV خوب اصلا نمیصرفه 300 400 تومن پول بدی بلوری پلیر بخری که باهاش فقط MKV ببینی. برای دیدن فایلهای صوتی و تصویری روی هارد دیسک بهترین و به صرفه ترین گزینه به نظر من خریدن یدونه HD پلیر هستش .
اصولا من خیلی موافق دستگاه های چند کاره نیستم . ترجیح میدم برای هر کاری دستگاه خودشو داشته باشم .
مثلا من PS3 دارم که باهاش dvd هم میشه دید میشه بهش هارد وصل کرد و فایلهای صوتی و تصویری روی هارد رو اجرا کرد و دیسک بلوری دید، اما به نظر من با اینکه PS3 تمام اینکارهارو انجام میده اما دستگاهیه که وظیفه اصلیش GAME هستش . به همین دلیل در کنارش یک dvd player و یک hd player هم گرفتم و از یک dvd player هم فقط انتظار دیدن فیلم dvd رو دارم و مثلا اگه بخوام dvd player بخرم نمیرم دنبال اینکه ببینم چه فرمتهای رو ساپورت میکنه . میرم دنبال دستگاهی که dvd رو با بهترین کیفیت نشون بده .
حالا شما هم باید ببینی بیشترین کاربردت چیه و دستگاه متناسب با اون رو بخری. اگه دیسک بلوری داری خوب بهتره بلوری پلیر بخری . اگه فایلهای بلوری روی هاردت داری بهتره یدونه hd player بخری . همونطور که رایان هم گفتند سینماهای بلوری که mkv رو هم ساپورت کنند قیکت بسیار بالایی دارند.
در کل من همیشه میگم که بحث سیستمهای صوتی و تصویری به شدت سلیقه ای هستش و شما تصمیم آخر رو خودت باید بگیری.

naamre
05-01-2011, 16:55
کسی در مورد سینماهای خانگی JVC اطلاعی داره به ویژه این مدل TH-G61 . تو سایت نمایندگی نوشته قطعات ژاپن منتاژ مالزی. ممنون

Specifications
Power supply 120 V ~ 60 Hz
Power consumption 130 W
Net Weight 3.6 kg
External dimensions (W x H x D) 430 x 76 x 317 mm
Operating conditions Temperature: 5°C to 35°C, Operation status: Horizontal
Operating humidity 5% to 85%
Laser Semiconductor laser, wavelength 650 nm
Video system NTSC
Frequency response (audio) 140 Hz to 20 kHz 
Signal-to-noise ratio (audio) More than 75 dB (1 kHz, 20 kHz LPF/A-Filter) 
Dynamic range (audio) More than 75 dB 
Harmonic distortion (audio) 0.5 % (1 kHz, at 1W position) (20 kHz LPF) 
Video output 1.0 V (p-p), 75 Ω, negative sync., RCA jack x 1
COMPONENT VIDEO OUT (Y) 1.0 V (p-p), 75 ohms, negative sync, RCA jack x 1
(PB)/(PR) 0.7 V (p-p), 75 ohms, RCA jack x 1
HDMI OUT 480i/480p/720p/1080i/1080p
Tuning Range 87.5 - 108.0 MHz
Intermediate Frequency 10.7 MHz
Signal-to Noise Ratio 60 dB (Mono) 
Frequency Response 140 - 10,000 Hz 
Stereo mode 155 W + 155 W (4Ω at 1 kHz, THD 10 %)

Surround mode
(* Depending on the sound mode
settings and the source, there
may be no sound output.)

Front: 155 W + 155 W (THD 10 %)
center*: 155 W
Surround*: 155 W + 155 W (4Ω at 1 kHz, THD 10 %) Subwoofer*: 225 W (3Ω at 70 Hz, THD 10 %)

Inputs AUDIO IN, OPTICAL IN, AUX IN, iPod

Outputs MONITOR OUT, HDMI OUT,

COMPONENT VIDEO OUT

Front Speaker Center speaker

Type 2 Way 3 Speaker 1 Way 1 Speaker

Impedance 4 Ω 4 Ω

Frequency Response 80 - 18000 Hz 120 -18000 Hz

Sound Pressure Level 83 dB/W (1m) 83 dB/W (1m)

Rated Input Power 155 W 155 W

Max. Input Power 310 W 310 W

Net Dimensions (W x H x D) 280 x 1201 x 280 mm 301 x 118 x 83 mm

Net Weight 4.4 kg 0.9 kg

Rear Speaker Passive Subwoofer

Type 1 Way 1 Speaker 1 Way 1 Speaker

Impedance 4 Ω 3 Ω

Frequency Response 120 - 18000 Hz 40 - 1500 Hz

Sound Pressure Level 83 dB/W (1m) 82 dB/W (1m)

Rated Input Power 155 W 225 W

Max. Input Power 310 W 450 W

Net Dimensions (W x H x D) 113 x 209 x 83 mm 236 x 435 x 391 mm

Net Weight 0.78 kg 5.7 kg

feransiska
05-01-2011, 17:09
مشکل خاصی نیست شما سینماتون قابلیت پخش قایل های HD رو نداره که امریست طبیعی.اگر هم پیغام میده که فایل divx پخش نمی کنه یا کلا این قابلیت رو نداره و یا بیت ریت فایلی که برای پخش می گذارید بالاست.
خروجی HDMI صرفا جهت upscaling و انتقال صدا و تصویر به صورت همزمان استفاده میشه.

مگه میشه اچ دی ساپورت نکنه؟ روی دستگاه زده هم 1080 هم HDMI !!! اصلا فرمت فایل اچ دی چیه؟ مدل dav-dz777

mehjam
05-01-2011, 22:33
ممنون از دارا
خوب کسی قیمت rs30 , rs33 را داره؟ (بدون پلیر)
سایتی و رویویی ازش هست؟

Pejman3
05-01-2011, 23:27
مگه میشه اچ دی ساپورت نکنه؟ روی دستگاه زده هم 1080 هم HDMI !!! اصلا فرمت فایل اچ دی چیه؟ مدل dav-dz777

بله این هیچ ربطی به توانایی پخش کردن فایلهای HD نداره اون 1080 و پورت HDMI هم به خاطر اینه که تصاویر دی وی دی رو از این طریق به کیفیت 1080 ارتقا بده با استفاده از بالا بردن نرم افزاری رزلوشن و اعمال بعضی فیلتر های خاص تا کیفیت دی وی دی روی پنل های با کیفیت و بزرگ خوب به نظر بیاد.
فایل HD فرمت خاصی نداره می تونه AVI یا MKV یا WMV یا MP4 یا ... باشه

Pejman3
05-01-2011, 23:41
امروز دیگه کلا عملا از کار افتاد و فقط همون چشمکه رو میزنه.زنگ زدم به نمایندگی میگه باید بفرستید شرکت تا درست کنیم.با توجه به این که من شهرستان هستم و باید با پست بفرستم تهران کلی برام خرج ور میداره.به احتمال زیا مشکل نرمافزاری هست.کسی از دوستان میدونه ایا میشه برگردوند حالت تنظیم کارخانه و یا میشه اپدیت کرد و فایسل اپدیتی اگه داره از کجا باید بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

یه نکته هم عرض کنم من با راهنمایی اساتید و پیشنهادشون که کلا این سینمای خانگی پایونیر رو بهتر میدوستند این رو تهیه کردم.ولی متاسفانه کلا جینی هست و از نظر تفکیک صدا هم چنگی به دل نمیزنه بعد 1 ماهم که خراب شد.بنابریاین به دوستان پیشنهاد میکنم اصلا طرف پایونیر نرین که اشغاله
[/COLOR]

این جوری نمی شه گفت که پایونیر آشغاله ولی من هم به شما حق میدم در مورد پایونیر 787 متاسفانه من هیچ وقت نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم کیفیت ساخت پایین به همراه بدنه نئوپانی درجه 3 ساب ضعیف و کوچک و همچنین صدای بدون عمق و Forward شده حداقل هیچ وقت برای من جذابیتی نداشته و تو این فروم هم معمولاً با دوستان در این مورد اختلاف نظر داشتم.
به نظرم پایونیر تو این مدل برای ارزون تمام شدن دست به هر کاری زده که نتیجش چندان جالب نیست.
شما هم اگه کسی رو توی شهرتون می شناسید که تعمیرکار ماهر لوازم الکترونیکی باشه شاید بتونید ازش کمک بگیرید

Pejman3
05-01-2011, 23:48
کسی در مورد سینماهای خانگی JVC اطلاعی داره به ویژه این مدل TH-G61 . تو سایت نمایندگی نوشته قطعات ژاپن منتاژ مالزی. ممنون

به نظرم یه کم بیشتر هزینه کنید مدل TH-D7 صدای خیلی بهتری داره در ضمن از نظر پورت های ورودی و خروجی کامل تره

mr_rayan
06-01-2011, 03:29

[/COLOR]

من نگاه کردم و آپدیتی براش وجود نداره.

---------- Post added at 03:29 AM ---------- Previous post was at 03:25 AM ----------

سلام دوستان
از بین سینماهای خانگی LG بدون در نظر گرفتن قیمت کدامیک کیفیت صدای بهتری دارد؟
ممنون

سوال سختیه با توجه به اینکه کیفیت صدای سیتناهای LG چنگی به دل نمی زنه.
به نظرم مدل LH-780 می تونه گزینه خوبی باشه.

mr_rayan
06-01-2011, 03:34
ممنون از دارا
خوب کسی قیمت rs30 , rs33 را داره؟ (بدون پلیر)
سایتی و رویویی ازش هست؟

قیمت rs30 بدون پلیر حدود 550 الی 600 و rs33 بین 600 الی 650.
برای ریویو که سرچ کنید پیدا میشه ولی زیاد نیست.
مشخصات هم که تو سایت پایونیر هست.لینکش رو صفحه قبل واست گذاشته بودم.

feransiska
06-01-2011, 04:38
بله این هیچ ربطی به توانایی پخش کردن فایلهای HD نداره اون 1080 و پورت HDMI هم به خاطر اینه که تصاویر دی وی دی رو از این طریق به کیفیت 1080 ارتقا بده با استفاده از بالا بردن نرم افزاری رزلوشن و اعمال بعضی فیلتر های خاص تا کیفیت دی وی دی روی پنل های با کیفیت و بزرگ خوب به نظر بیاد.
فایل HD فرمت خاصی نداره می تونه AVI یا MKV یا WMV یا MP4 یا ... باشه
تشکر از راهنماییتون
پس اگه میشه بگید چطور میشه از امکانات اچ دی استفاده کنم؟ از کجا مطمئن باشم که کدوم مدل سینما واقعا اچ دی هست؟

alirafaat
06-01-2011, 08:38
تشکر از راهنماییتون
پس اگه میشه بگید چطور میشه از امکانات اچ دی استفاده کنم؟ از کجا مطمئن باشم که کدوم مدل سینما واقعا اچ دی هست؟

سلام

متاسفانه هرچند نمیشه اشکال قانونی برا اون شرکت ها گرفت ولی به نظر من این یه کلاه برداریه ( اطلاعات دهی ناقص هدف دار )

توی یه نمایندگی سامسونگ پر بود از یه مدل دی وی دی پلیر که روش پر از کلمات hd و 1080 بود از مسول نمایندگی سراغ اچ دی پلیر گرفتم - همین مدل رو نام برد !! روی این قضیه اصرار داشت و هر چی که من می گفتم که این اچ دی پلیر نیست به خرجش نمی رفت

به نظر من مهمترین منبع برای اطمینان اینترنت هست یعنی یه مدل از توی اینترنت پیدا کنی که مشخصات مورد نظرت رو داشته باشه و اونوقت بری برا خرید و یا اگه مدلی رو توی بازار دیدی اول در موردش تحقیق کنی بعد بخریش

البته یه سری لوگو هم هست که به عنوان استاندارد hd روی جنس اگه باشه خیالتون راحته که درسته مثل این :

این لوگوی بلو پلیر هستش و به صورت استاندارد روی همه بلو پلیر ها باید باشه

feransiska
06-01-2011, 15:10
سلام

متاسفانه هرچند نمیشه اشکال قانونی برا اون شرکت ها گرفت ولی به نظر من این یه کلاه برداریه ( اطلاعات دهی ناقص هدف دار )

توی یه نمایندگی سامسونگ پر بود از یه مدل دی وی دی پلیر که روش پر از کلمات hd و 1080 بود از مسول نمایندگی سراغ اچ دی پلیر گرفتم - همین مدل رو نام برد !! روی این قضیه اصرار داشت و هر چی که من می گفتم که این اچ دی پلیر نیست به خرجش نمی رفت

به نظر من مهمترین منبع برای اطمینان اینترنت هست یعنی یه مدل از توی اینترنت پیدا کنی که مشخصات مورد نظرت رو داشته باشه و اونوقت بری برا خرید و یا اگه مدلی رو توی بازار دیدی اول در موردش تحقیق کنی بعد بخریش

البته یه سری لوگو هم هست که به عنوان استاندارد hd روی جنس اگه باشه خیالتون راحته که درسته مثل این :

این لوگوی بلو پلیر هستش و به صورت استاندارد روی همه بلو پلیر ها باید باشه

پس با این حساب فقط به علامت 1080 یا HDMI ی سینما یا LCD نمیشه اکتفا کرد.
حالا اگه فیلم HD داشته باشیم و بخوایم رو DVD رایت کنیم بدون اینکه کیفیت بیاد پایین باید از کودوم گزینه استفاده کنیم؟

mehjam
06-01-2011, 19:12
قیمت rs30 بدون پلیر حدود 550 الی 600 و rs33 بین 600 الی 650.
برای ریویو که سرچ کنید پیدا میشه ولی زیاد نیست.
مشخصات هم که تو سایت پایونیر هست.لینکش رو صفحه قبل واست گذاشته بودم.

مجددا ممنوم رایان خان
من شهرستانم به نظرت میتونم بدون پلیر RS-30 را گیر بیارم؟ راستی با توجه به اینکه تو رویوهای همین فروم بچه ها از صداش خیلی تعریف کردند ولی ظاهرش چنگی به دل نمیزنه و بیشتر سیستم جوونانه است تا یه سیسم خانوداگی!!:46:
و اینکه باندهای پشت پایه نداره، اگه بخوام یه برند دیگه بگیرم چی پیشنهاد میدید (بدون پلیر باز از بقیه گیر میاد)
من چون تی وی سونی دارم بیشتر مد نطرم سونیه (تا 550 تومن)

alirafaat
07-01-2011, 01:00
پس با این حساب فقط به علامت 1080 یا HDMI ی سینما یا LCD نمیشه اکتفا کرد.
حالا اگه فیلم HD داشته باشیم و بخوایم رو DVD رایت کنیم بدون اینکه کیفیت بیاد پایین باید از کودوم گزینه استفاده کنیم؟

سلام

از فکر اینکه با dvd player بتونی تصویر hd بگیری بیا بیرون

شما فعلااز سینمای خانوادگی در دیدن تصویر hd فقط میتونی از صداش استفاده کنی

یعنی تصویر رو از یه سورس دیگه مثل بلو ری پلیر - اچ دی پلیر - کارت گرافیک دارای خروجی اچ دی بگیری و مستقیم به تلویزیون وصل کنی و صدا رو هم با یک کابل اپتیکال یا کواکسیال از اون سورسها ( از 3 سورس گفته شده ) به سینمای خانوادگی وصل کنی و از صدای چند کاناله لذت ببری

mr_rayan
07-01-2011, 05:04
مجددا ممنوم رایان خان
من شهرستانم به نظرت میتونم بدون پلیر RS-30 را گیر بیارم؟ راستی با توجه به اینکه تو رویوهای همین فروم بچه ها از صداش خیلی تعریف کردند ولی ظاهرش چنگی به دل نمیزنه و بیشتر سیستم جوونانه است تا یه سیسم خانوداگی!!:46:
و اینکه باندهای پشت پایه نداره، اگه بخوام یه برند دیگه بگیرم چی پیشنهاد میدید (بدون پلیر باز از بقیه گیر میاد)
من چون تی وی سونی دارم بیشتر مد نطرم سونیه (تا 550 تومن)

نمی دونم تو شهر شما بدون پلیر گیر میاد یا نه؟یا اصلا گیر میاد یا نه؟ولی به صورت تلفنی هم می تونی از تهران خرید کنی.
اگر می خوای یه سیستم با صدای خوب و امکانات بالا داشته باشی از فکر سونی و ... بیا بیرون ولی اگه ظاهر خوب و صدای معمولی مد نظرته می تونی مدل هایی از شرکت سونی تهیه کنی.
و اما در مورد پایه شما اگه 10 میلیون هم پول یه ست بلندگو بدید مطمئن باشید یاندهای پشت بدون پایست.و باید پایه جداگانه تهیه کنید.
در مورد ظاهر هم سلیقه ایه گرچه مدل rs33 از نظر ظاهر کمی بهتر شده.

nafe-bandar
07-01-2011, 09:35
سلام
من یه ال ای دی سونی و باند هاش رو می خوام
پلیرش هم ترجیحا بلوری ساپورت کنه
ال ای دی هم 3D ساپورت کنه...
48 اینچ
چه مدل هایی پیشنهاد میشه؟
غیر از مدل های سونی چی تو این مایه ها خوبه ؟

با تشکر

کسی نظری نداره ؟

Sorena_777
07-01-2011, 09:56
سلام به دوستان عزیز

من تا یکی- دو روز دیگه میخوام یه سینما بگیرم تا حدود 200 یا یه ذره بیشتر...

tv من یه سونی w550 هستش, از چه برندی بگیرم و چه مدلی به من پیشنهاد میکنید؟

راستی من میتونم بجای پلیر اون یه hd player بگیرم چقدر پام در میاد ؟؟

کلا منو راهنمایی کنید:46:

bayern
07-01-2011, 13:45
سلام
من یک دستگاه سینمای خانگی مدل HT-C455 دارم، می خوام صدای تلویزیون را از باندهای سینمای خانگی داشته باشم. چیکار کنم.؟

کمک کنید ممنون میشم

Sorena_777
08-01-2011, 09:15
من خیلی عجله دارم اگه الان نگیرم باید بعد پایان ترمم که 10 بهمن هستش بگیرم که خیلی دیر میشه

لطفا جواب پست بالا رو بدین :46:

خدا خیرتون بده:11:

mehjam
08-01-2011, 09:25
دو تا سوال دیگه:
1) اگه سینما ورودی HDMI داشته باشه بهترین کانکشن برای دو تا دستگاه زیر چیه:
- ----- با خروجی Coaxial و Component
-وسترن که همونطور که میدونید هم Optical ذاره و هم HDMI
منطورم اینه که صدای Component با Coaxial یکی است برای ----- یا نه؟ و بجای خروجی Optical میشه از HDMI وسترن استفاده کرد؟
2) اگه سینمای بدون پلیر بگیرم که اون وقت کل سوال اول به باد میره!(به دلیل عدم وجود ورودی HDMI) این طور نیست؟

sheri66
08-01-2011, 18:33
سلام

من می خوام یه سیستم صوتی تصویری بخرم با این امکاناتی که می گم:

1.یو اس بی خور باشه 2. خروجی هدفون 3.قابلیت اتصال ps3 (برای صدا) و تلویزون و مانیتور (برای صدا و تصویر)

4.پخش دی وی دی و سی دی (صوتی و تصویری) 5پشتیبانی اکثر فرمتهای صوتی و تصویری

6.رادیو 7.(همزمان چند دیسک بخوره که چه بهتر)

خودم گشتم این 4 مورد پیدا کردم :

sony dav dz151
JVC ux-lps
Philips mcd 183
Sumsung dg53

از بین این 4 تا کدوم تمام قابلیت ها رو داره و اگه مارک و مدل بهتری وجود داره معرفی کنید (همراه با قیمت)
ممنون

ata_webmaker
08-01-2011, 19:57
سینما رو نمی تونی بدون پلیر برداری مگر اینکه قابلیت جدا برداشتن رو داشته باشه مثل سری تودوروکی پایونبر که البته بازم اون روش امپلی فایرش هست و می تونی باهاش صدا ها رو داشته یاشی
ماله منم دقیقا مثله تو وصل شده فقط صدای وسترنمو با کابل اپتیکال وصل کردم

Sorena_777
08-01-2011, 21:59
کسی نبود؟؟؟:13:

ata_webmaker
08-01-2011, 22:15
تا 200 تومان سینما خانگی فقط یک چیز گیرت میاد اونهم ال جی 2.1 هست که بدرد جرز دیوار می خوره:31:

lord69
08-01-2011, 23:18
چیز جامعی گیرت نمیاد.با توجه به اینکه فرمت های عجیب و غریب کامپیوتری هر روز در حال رشد هستش بهترین کار داشتن یه دستگاه مدیا مثل وسترن هستش.
شما هم می تونی همونطور که دوستان عرض کردند یا pioneer rs33 تهیه کنی.

یا Denon 391 تهیه کنی.

یا onkyo 3305 تهیه کنی.

---------- Post added at 03:57 AM ---------- Previous post was at 03:53 AM ----------

3578 فیلیپس و یا fz900 سونی.

رایان جان شما مگه denon 391 رو این جا دیدی؟

کجا دیدی داشته باشند؟

davood-khatar
08-01-2011, 23:49
سلام دوستان...

میخواستم نظرتونو درباره stb های مارشال از اونایی که دایویکس هم هستن بدونم ...

Sorena_777
09-01-2011, 08:16
تا 200 تومان سینما خانگی فقط یک چیز گیرت میاد اونهم ال جی 2.1 هست که بدرد جرز دیوار می خوره
حالا یه ذره بیشتر تا حدودای 300 چی؟یا بازم بیشتر باید سر کیسه رو شل کنم؟:31:

koh
09-01-2011, 08:40
سلام
نظرتان در مورد این مدل سینماهای خانگی فیلیپس چی است و کدامیک کیفیت مناسبتری دارد؟
لطفا اگه از این مدلها اطلاعاتی دارید قیمت آنرا نیز ذکر کنید
ممنون

koh
09-01-2011, 08:40
دو بار ارسال شد:31:

bayern
09-01-2011, 09:07
سلام
من یک دستگاه سینمای خانگی مدل HT-C455 دارم، می خوام صدای تلویزیون را از باندهای سینمای خانگی داشته باشم. چیکار کنم.؟

کمک کنید ممنون میشم

سلااااااااااااااااااااام
کسی نمیتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟

alirafaat
09-01-2011, 10:11
سلااااااااااااااااااااام
کسی نمیتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟

سلام

را استانداردش اینه که یه کابل اپتیکال بخری از خروجی تلویزیون ( اگه داشته باشه - اکثر lcd ها دارن ) به ورودی اپتیکال سینمای خانگی وصل کن

444485133
09-01-2011, 12:21
يه سوال .گيرنده ديجيتالي كه خروجي كواكسيال داره و سينمايي كه ورودي اپتيكال داره رو چه طوري بايد به هم وصل كرد؟ چون گيرنده ديجيتال قابليت پخش فيلم باكيفيت full hd و صداي dts رو داره. ميخوام صداي 5 كاناله رو انتقال بدم چي كار كنم؟ باتشكر

mehjam
09-01-2011, 14:25
زاستی 787 در برابر rs30 چی کم میاره؟ (با توجه به اینکه دیزاین مقول تری داره)
یعتی با خرید 787 چی از دست میدم؟ HDMI ورودی که نداره؟ Return برای HDMI چطور؟

mehrdad_ati
09-01-2011, 14:28
یه سوال داشتم . ایا سینماهای خانگی دارای ورودی تصویر ه هستند یا فقط ورودری صدا دارند ؟ اگر ورودی تصویر دارند میشه بگید چه نوع ورودی دارند ؟ مثلا hdmi , composite یا component .

ممنون

یعد این مدل denon تو ایران موجود نیست ؟ بخوام از دوبی بیارم تعرفش کسی نمیدونه چقدره ؟

Sorena_777
09-01-2011, 16:00
ای خدا توی این قسمت انگاری هیچ کسی فعال نیست...:13:

دیگه نمیتونم بخرم تا کمه کم یه هفته دیگه..:41:

من فقط یکی دو مدل معرفی میخواستم که تا حدودای 300 پام در بیاد و اگر بدون پلیر معمولی باشه بهتره hd player باهاش بتونم بخرم خیلی خوب میشه نشد هم که هیچ:46:

پیشاپیش ممنون از راهنمایی های شما دوستان:11::11::11:

sheri66
09-01-2011, 16:16

1.یو اس بی خور باشه 2. خروجی هدفون 3.قابلیت اتصال ps3 (برای صدا) و تلویزون و مانیتور (برای صدا و تصویر)

Philips mcd 183
Sumsung dg53

از بین این 2 تا کدوم تمام قابلیت ها رو داره و اگه مارک و مدل بهتری وجود داره معرفی کنید

>>>>>>>>>>>>فوری خواهشااااا<<<<<<<<<<<<

alirafaat
10-01-2011, 00:02
یه سوال داشتم . ایا سینماهای خانگی دارای ورودی تصویر ه هستند یا فقط ورودری صدا دارند ؟ اگر ورودی تصویر دارند میشه بگید چه نوع ورودی دارند ؟ مثلا hdmi , composite یا component .

ممنون

یعد این مدل denon تو ایران موجود نیست ؟ بخوام از دوبی بیارم تعرفش کسی نمیدونه چقدره ؟

سلام

بسته به مدل سینمای خانگی داره

به طور معمول باید همه ورودی ها رو داشته باشه اما هر چه به طرف قیمت پایین بیایید ممکنه از ورودی ها کم بشه

مثلا در مورد دنونی که در بالا معرفی شده ( همونطور که در عکس لینک معرفی شده وجود داره ) 4 تا ورودی hdmi و .... وجود داره

اگه از دوبی گرفتی بده برات بیارن ( بدون گمرک + کمی ریسک ) ارزون میفته برات

mehrdad_ati
10-01-2011, 15:33
آخه من خودم دارم میرم دو سه هفته دیگه اونجا . یعنی بگیرم بعد بدم برام بیارن ؟! من خودم بندرعباس زندگی میکنم اما از این روش هایی که شما میگید اطلاعی ندارم ! :دی چطوری بدم بیارن ؟! با قایق ؟ چقدر طول میکشه برسه بندر ؟ شما خودت تجربه داشتی ؟

mehjam
10-01-2011, 17:32

Philips mcd 183
Sumsung dg53

از بین این 2 تا کدوم تمام قابلیت ها رو داره و اگه مارک و مدل بهتری وجود داره معرفی کنید

>>>>>>>>>>>>فوری خواهشااااا<<<<<<<<<<<<

من که شخصا فیلیپس را ترجیح میدم.
در ثانی شما 2 تا مورد معرفی کردید نه 4 تا

Sorena_777
10-01-2011, 18:53
ای خدا توی این قسمت انگاری هیچ کسی فعال نیست...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه نمیتونم بخرم تا کمه کم یه هفته دیگه..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فقط یکی دو مدل معرفی میخواستم که تا حدودای 300 پام در بیاد و اگر بدون پلیر معمولی باشه بهتره hd player باهاش بتونم بخرم خیلی خوب میشه نشد هم که هیچ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشاپیش ممنون از راهنمایی های شما دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr_rayan
11-01-2011, 05:50
رایان جان شما مگه denon 391 رو این جا دیدی؟

کجا دیدی داشته باشند؟

نه ندیدم ولی احتمال بسیار زیاد باید گیر بیاد.

---------- Post added at 05:47 AM ---------- Previous post was at 05:44 AM ----------

سلام
نظرتان در مورد این مدل سینماهای خانگی فیلیپس چی است و کدامیک کیفیت مناسبتری دارد؟
لطفا اگه از این مدلها اطلاعاتی دارید قیمت آنرا نیز ذکر کنید
ممنون

مدل اول که سینما بلوری هست و به حز اون مدل 3578 از بقیه مدل ها صدای بهتری داره.

---------- Post added at 05:48 AM ---------- Previous post was at 05:47 AM ----------

يه سوال .گيرنده ديجيتالي كه خروجي كواكسيال داره و سينمايي كه ورودي اپتيكال داره رو چه طوري بايد به هم وصل كرد؟ چون گيرنده ديجيتال قابليت پخش فيلم باكيفيت full hd و صداي dts رو داره. ميخوام صداي 5 كاناله رو انتقال بدم چي كار كنم؟ باتشكر

مناسفانه نمیتونید وصل کنید.

---------- Post added at 05:50 AM ---------- Previous post was at 05:48 AM ----------

زاستی 787 در برابر rs30 چی کم میاره؟ (با توجه به اینکه دیزاین مقول تری داره)
یعتی با خرید 787 چی از دست میدم؟ HDMI ورودی که نداره؟ Return برای HDMI چطور؟

شما جدا از اینکه حجم صدای بیشتر و تفکیک بالاتر رو از دست میدید همینطور تعداد زیادی ورودی خروحی نیز از دست می دید.

mr_rayan
11-01-2011, 05:55
ای خدا توی این قسمت انگاری هیچ کسی فعال نیست...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه نمیتونم بخرم تا کمه کم یه هفته دیگه..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فقط یکی دو مدل معرفی میخواستم که تا حدودای 300 پام در بیاد و اگر بدون پلیر معمولی باشه بهتره hd player باهاش بتونم بخرم خیلی خوب میشه نشد هم که هیچ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشاپیش ممنون از راهنمایی های شما دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سینما بدون پلیر که نمی تونید تهیه کنید.
با توجه به قیمت مد نظر شما مدل LH-T765 از شرکت ال جی
مدل HTZ180 یا HTZ181 از شرکت پایونیر
هستش.

poonel
11-01-2011, 08:27
این پست را حذف کنید

koh
11-01-2011, 10:03
مدل اول که سینما بلوری هست و به حز اون مدل 3578 از بقیه مدل ها صدای بهتری داره.

ضمن تشکر
من درست متوجه نشدم. یعنی 3578 از 5550 صدای بهتری دارد؟
آیا فیلیپس مدل دیگر سنمای خانگی دارد که در این کاتولگ نباشد؟
ممنون:11:

BraveKnight
11-01-2011, 11:39
اسپیکر 5.1 کانال با پورت HDMI (البته بدون پلیر) از چند تومن شروع میشه؟
لطفاً چند تا مدل معرفی کنید.

Sorena_777
11-01-2011, 12:37
سینما بدون پلیر که نمی تونید تهیه کنید.
با توجه به قیمت مد نظر شما مدل LH-T765 از شرکت ال جی
مدل HTZ180 یا HTZ181 از شرکت پایونیر
هستش. خب بالاخره یکی به پستم جواب داد:18:
دوست عزیز میتونید توضیح درمورد قدرت و پلیرشون و فرمت هایی که اجرا میکنن و قیمت و....
به من بدین ممنون میشم:11::11::11:

vaio 220
11-01-2011, 13:30
کسی می دو برای بلندگو های عقب RS-50 از کجا میشه پایه تهیه کرد.

DaRyUsH AkRaMi
11-01-2011, 14:38
سلام دوستان..
نظرتونو در مورد PIONEER HTZ-101 میخواستم..
قیمتشم 270 تومنه..
مدل چه سالی هست؟

mehjam
11-01-2011, 18:45
یه سایت هست که آنلایم میفروشه، سه چهار مدل داره.
چاره

Artam01
12-01-2011, 12:01
تو جمهوری هم باید پیدا بشود.
البته می تونی به دیوار هم پیچ کنی.

poonel
12-01-2011, 15:29
کسی میتونه یه بلندگوی 5.1 با کیفیت، زیر 600 - 700 و با رنگ مشکی برای این آمپلی فایر پایونیر 1019 به من معرفی کنه.

mohammadmote
12-01-2011, 22:05
سلام دوستان کسی در باره گیرنده های شرکت تکتا اطلاعاتی داره؟

mohammadmote
12-01-2011, 22:08
من به سایت شرکت تکتا سر زدم اطلاعاتش خیلی کلیه:19:
آدرس سایت

mohammadmote
12-01-2011, 22:11
برای مثال در مورد دستگاه TK-110HD گفته شده توانایی پخش انواع فایل های تصویری و نوع فرمت فایل ها ذکر نشده.

mohammadmote
12-01-2011, 22:13
حتی در مورد فایل های صوتی هم نوع فایل رو ذکر نکرده!

mr_rayan
13-01-2011, 00:48
ضمن تشکر
من درست متوجه نشدم. یعنی 3578 از 5550 صدای بهتری دارد؟
آیا فیلیپس مدل دیگر سنمای خانگی دارد که در این کاتولگ نباشد؟
ممنون:11:

بله 3578 صدای بهتری دارد.
تا اونجایی که من اطلاع دارم همین مدل ها هستند با توجه به اینکه مدل 3373 هم خیلی کمیاب هست و 3578 هم در حال کمیاب شدن هستش.

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

اسپیکر 5.1 کانال با پورت HDMI (البته بدون پلیر) از چند تومن شروع میشه؟
لطفاً چند تا مدل معرفی کنید.

اسپیکر که پورت HDMI نداره.
اگر منظورتون اسپیکرهای کامپیوتر با ورودی اپتیکال هستند فکر کنم از 300 یا 350 یه بالاست.دقیق نمیدونم.تو قسمت مشاوره لوازم جانبی کامپیوتر مطرح نمایید.

---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

خب بالاخره یکی به پستم جواب داد:18:
دوست عزیز میتونید توضیح درمورد قدرت و پلیرشون و فرمت هایی که اجرا میکنن و قیمت و....
به من بدین ممنون میشم:11::11::11:

من لینک سایت چاره رو میزارم براتون.هم توضیحات داره و هم قیمت و هم تصویر.

ال جی 765

پایونیر 180

پایونیر 181

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

هم از خود نمایندگی پایونیر یعنی فروشگاه راستین و هم از پاساژ شرکا و یا از هر معازه دیگری که کلا جرفه ای کار می کنه.

mr_rayan
13-01-2011, 01:09
سلام دوستان..
نظرتونو در مورد PIONEER HTZ-101 میخواستم..
قیمتشم 270 تومنه..
مدل چه سالی هست؟

به نظرم این مدل مربوط به سال پیش باید باشه.این مدل رو کجا دیدی؟چون تا اونجایی که می دونم این مدل رو نمایندگی اصلا وارد نکرده.
به نسبت قیمتش هم ارزش خرید داره.

---------- Post added at 01:09 AM ---------- Previous post was at 01:04 AM ----------

کسی میتونه یه بلندگوی 5.1 با کیفیت، زیر 600 - 700 و با رنگ مشکی برای این آمپلی فایر پایونیر 1019 به من معرفی کنه.

اگر بودجتون رو به 800 تومن افزایش بدین می تونید jamo 606 رو تهیه کنید.

BraveKnight
13-01-2011, 01:50
نوشته شده توسط mr_rayan
اسپیکر که پورت HDMI نداره.
اگر منظورتون اسپیکرهای کامپیوتر با ورودی اپتیکال هستند فکر کنم از 300 یا 350 یه بالاست.دقیق نمیدونم.تو قسمت مشاوره لوازم جانبی کامپیوتر مطرح نمایید.پس چه جوری تو سینمای خانگی صدای پلیر رو با استفاده از کابل HDMI به اسپیکرها (و همچنین تصویر رو به TV) میرسونن. کابل HDMI صدا و تصویر رو با هم منتقل میکنه دیگه.
من دقیقاً از این سیستم‌های سینمای خانگی سردرنمیارم. اما فکر کنم یه Sound Receiver دارن. درسته؟
در این مورد یه راهنمایی کنید ممنون میشم.
یادمه یه جا خوندم که نوشته بود خروجی HDMI پلیر رو فکر کنم به ریسیور میدی بعد دوباره از خروجی HDMI اون میدی به TV اگه اشتباه نکنم! :wac: اینجوریه؟

poonel
13-01-2011, 02:16
بلندگو با HDMI هم هست. این مدل رو ببین.

سه تا ورودی HDMI
1 خروجی HDMI
ورودی USB
ورودی ipod
ورودی اپتیکال و کواکسیال
تقریبا یه سینمای خانگی بدون پلیر است. تو لینک زیر اطلاعات کاملتری ازش هست.نمی دونم تو ایران گیر میاد؟

poonel
13-01-2011, 02:26
هم از خود نمایندگی پایونیر یعنی فروشگاه راستین و هم از پاساژ شرکا و یا از هر معازه دیگری که کلا جرفه ای کار می کنه.
این نمایندگی پایونیر تو تهران آدرسش چیه؟ من تهران نیستم ولی میخوام یه سر برم سراغش.

Preuxxx
13-01-2011, 10:32
سلام دوستان
من هفته دیگه ایشالا می رم تا از میکروهای فای های دنون یه مدلشو بخرم ، سری M یا F .... اما بعید می دونم مشهد پیدا شه :41: امکانش هم برام نیست که فقط برای خرید اون پاشم بیام تهران ، نمی شه هم بگم بفرستن از تهران چون حتما هم می خوام صداشو بشنوم قبل خرید :(

حالا عرضم اینه که اگه خدای نکرده دنون اینجا پیدا نشد حداکثر با همون حدود قیمت از این سیستم های تجاری ! :31: چه مدلی رو انتخاب کنم ؟ پایونیر ، فیلیپس ، سامسونگ ، سونی ؟ ..... کدوم مدلاشون ؟
رایان جان به دادم برس برادر :20::31:

DaRyUsH AkRaMi
13-01-2011, 10:42
به نظرم این مدل مربوط به سال پیش باید باشه.این مدل رو کجا دیدی؟چون تا اونجایی که می دونم این مدل رو نمایندگی اصلا وارد نکرده.

2 هفته پیش فروشگاه راستین دیدمش..
پلیرش نسبت به 282 چیزی کم داره؟

DaRyUsH AkRaMi
13-01-2011, 10:56
این نمایندگی پایونیر تو تهران آدرسش چیه؟ من تهران نیستم ولی میخوام یه سر برم سراغش.

خیابون جمهوری زیر پل حافظ..
رویرو پاساژ علائدین ..

BraveKnight
13-01-2011, 12:32
بلندگو با HDMI هم هست. این مدل رو ببین.

سه تا ورودی HDMI
1 خروجی HDMI
ورودی USB
ورودی ipod
ورودی اپتیکال و کواکسیال
تقریبا یه سینمای خانگی بدون پلیر است. تو لینک زیر اطلاعات کاملتری ازش هست.نمی دونم تو ایران گیر میاد؟

ممنون.
اما یه مشکلی که داره اینه که پایه نداره و برای سینمای خانگی زیاد مناسب نیست. :20:

mehjam
13-01-2011, 12:57
سینمای خوب با ورودی HDMI و LAN چی داریم در بازار؟ من خیلی کم دیدم همچین موردی.
اگه بخوام از Laptop خروجی صدای دالبی بگیرم(همزمان با تصویر) چیکار باید بکنم؟

alipapooli
13-01-2011, 14:40
Specifications
Compression formats: DivX Ultra, MPEG1, MPEG2, WMV, AVCHD, MPEG4, XviD, MKV
Front / Side connections: Hi-Speed USB, MP3 Line-in
Rear Connections: HDMI output, Component Video output, Composite video (CVBS) output, AUX in, FM Antenna, Easy-Fit Speaker Connectors, Digital coaxial in, Dock connector, LAN, Wireless Rear Audio
Sound Enhancement: Night Mode, Dialog Enhancer, DoubleBass, FullSound, Treble and Bass Control
Sound System: DTS, Dolby Prologic II, Stereo, Dolby Digital 5.1, Dolby True HD, DTS 96/24

Picture/Display
Picture enhancement: High Def (720p, 1080i, 1080p), Progressive scan

Sound
Total Power (RMS): 1000 W
Frequency response: 20 - 20000 Hz
Signal to noise ratio: > 65 dB
Sound System: DTS, Dolby Prologic II, Stereo, Dolby Digital 5.1, Dolby True HD, DTS 96/24
Sound Enhancement: Night Mode, Dialog Enhancer, DoubleBass, FullSound, Treble and Bass Control
Equalizer settings: Rock, Action, Classic, Concert, Drama, Sports, Jazz

Video Playback
Compression formats: DivX Ultra, MPEG1, MPEG2, WMV, AVCHD, MPEG4, XviD, MKV
Playback Media: DVD-Video, CD-R/CD-RW, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Video CD/SVCD, BD Video, BD-R/RE 2.0
Video disc playback system: NTSC, PAL

Audio Playback
Compression format: MP3, WMA, PCM
Playback Media: DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Audio CD, CD-R/RW
MP3 bit rates: 112 kbps - 320 kbps

Still Picture Playback
Picture Compression Format: JPEG, GIF, HD JPEG
Playback Media: DVD+R/+RW, CD-R/RW, DVD-R/-RW, USB flash drive
Picture Enhancement: Rotate, Zoom, Slideshow with music playback

Tuner/Reception/Transmission
Tuner Bands: FM

Connectivity
Front / Side connections: Hi-Speed USB, MP3 Line-in
Rear Connections: HDMI output, Component Video output, Composite video (CVBS) output, AUX in, FM Antenna, Easy-Fit Speaker Connectors, Digital coaxial in, Dock connector, LAN, Wireless Rear Audio

Power
Power supply: 220-240V, 50Hz
Standby power consumption: < 0.9 W
Power consumption: 200 W

Loudspeakers
Satellite Speaker: 2 Floor standing pillars
Satellite speaker impedance: 4 ohm
Satellite speaker freq range: 150-20000 Hz
Center freq range: 150-20000 Hz
Center speaker impedance: 3 ohm
Subwoofer freq range: 40-150 Hz
Subwoofer impedance: 3 ohm
Subwoofer type: Passive

Accessories
Included accessories: Remote Control, FM antenna, Power cord, Quick start guide, User Manual, World Wide Warranty leaflet, Batteries for remote control, HDMI cable
Compatible accessories: DCK3060 Dock for iPod, RWSS5510 Wireless Rear Audio, STS1300 Floor stand

Dimensions
Set Width: 435 mm
Set Height: 58 mm
Set Depth: 358 mm
Set weight: 3.7 kg
Surround Speaker Width: 262 mm
Surround Speaker Height: 1199 mm
Surround Speaker Depth: 264 mm
Surround speaker Weight: 3.55 kg
Center Speaker Width: 280 mm
Center Speaker Height: 95 mm
Center Speaker Depth: 92 mm
Center Speaker Weight: 0.68 kg
Subwoofer Width: 196 mm
Subwoofer Height: 395 mm
Subwoofer Depth: 342 mm
Subwoofer Weight: 6.3 kg
Packaging Width: 1180 mm
Packaging Height: 470 mm
Packaging Depth: 425 mm
Weight incl. Packaging: 21 kg
Front Speaker Depth: 115 mm
Front Speaker Height: 280 mm
Front Speaker Width: 100 mm
Rear Speaker Depth: 260 mm
Rear Speaker Height: 1101 mm
Rear Speaker Width: 260 mm

poonel
13-01-2011, 16:05
ممنون.
اما یه مشکلی که داره اینه که پایه نداره و برای سینمای خانگی زیاد مناسب نیست. :20:
فکر کنم بشه براش پایه بخری. خوب البته چیز قشنگی در نمی یاد

mr_rayan
13-01-2011, 20:37
سلام دوستان
من هفته دیگه ایشالا می رم تا از میکروهای فای های دنون یه مدلشو بخرم ، سری M یا F .... اما بعید می دونم مشهد پیدا شه :41: امکانش هم برام نیست که فقط برای خرید اون پاشم بیام تهران ، نمی شه هم بگم بفرستن از تهران چون حتما هم می خوام صداشو بشنوم قبل خرید :(

حالا عرضم اینه که اگه خدای نکرده دنون اینجا پیدا نشد حداکثر با همون حدود قیمت از این سیستم های تجاری ! :31: چه مدلی رو انتخاب کنم ؟ پایونیر ، فیلیپس ، سامسونگ ، سونی ؟ ..... کدوم مدلاشون ؟
رایان جان به دادم برس برادر :20::31:

راستی من یک بار دیگه از جلوی اون فروشگاهی که خدمتتون عرض کردم رد شدم و دیدم که سری M هستش.
اگه تونستی حتما بیا تهران و از اینجا با خیال راحت خرید کن بهرحال دنون چیزی نیست که بشه به این راحتی از کنارش رد شد.

اگر هم کلا امکانش برات نیست که بیای برو سراغ فیلیپس MCD802/98 و صداش رو گوش بده ببین خوشت میاد یا نه.

Preuxxx
13-01-2011, 20:44
مرسی رایان جان
منم به شدت امیدوارم همینجا بتونم دنون رو پیدا کنم ، قیمت اون سری m هم ظاهرا 580 هست تهران . و اون یکی F حدود 900

در مورد این فیلیپس هم ... :18:
چون دقیقا من همین توی ذهنم بود !! البته صداش رو نشنیدم اما طراحی خیلی شیک و خوبی داره :40:

حالا ایشالا که همین دنون پیدا می شه :42:

باز هم تشکر