PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

farzadmaham
14-11-2010, 16:22
سلام. من 2 جا Onkyo دیدم یکی تو پاساژ شرکا بود یکی هم پاساژ بزرگمهر (آکوستیک)

راجع به اون مشکلی هم که میگید, درسته همچین مشکلی هست، مربوط به subwoofer میشه که بعضی وقتا (خیلی به ندرت) یه حالت 'بوم بوم' میکنه بی دلیل! نمیدونم اینجا فرزاد جان (farzadmaham) هم این مشکل رو دارن یا نه. برای منم اینطوری هست، ولی میگم خیلی خیلی به ندرت پیش میاد که شاید اصلا متوجه نشی.

اینجا هم بعید میدونم نمایندگی درست حسابی داشته باشه onkyo. ولی کلا زیاد قابل توجه نیست.
سلام
والله تا حالا متوجه این موضوع نشدم شاید دقت نکردم.

J_Mani
14-11-2010, 17:12
سلام
كسي در مورد HTS-5550 فيليپس كه جديدا وارد نمايندگيهاي فيليپس شده اطلاعي داره؟

lord69
14-11-2010, 18:25
سلام. من 2 جا Onkyo دیدم یکی تو پاساژ شرکا بود یکی هم پاساژ بزرگمهر (آکوستیک)

راجع به اون مشکلی هم که میگید, درسته همچین مشکلی هست، مربوط به subwoofer میشه که بعضی وقتا (خیلی به ندرت) یه حالت 'بوم بوم' میکنه بی دلیل! نمیدونم اینجا فرزاد جان (farzadmaham) هم این مشکل رو دارن یا نه. برای منم اینطوری هست، ولی میگم خیلی خیلی به ندرت پیش میاد که شاید اصلا متوجه نشی.

اینجا هم بعید میدونم نمایندگی درست حسابی داشته باشه onkyo. ولی کلا زیاد قابل توجه نیست.

اون مشکلی که تو سایت های خارجی من خوندم این بود که در بلندگوهای عقبی (چون 5300 اونجا 7.1 هست)صدا برعکس پخش میشه(البته سورس هم باید 7.1 باشه تا مشخص بشه) که چون مدل این جا 5.1 هسب خب این مشکل رو نداره.
راستی ممکنه بگید شما بلندگوهاتونو روی پایه میذارید یا دیوار؟
در کل الان ازش راضی هستی؟(واسه فیلم نه آهنگ)

ممنون میشم آقا فرزاد هم جواب بدند.

farzadmaham
14-11-2010, 19:47
اون مشکلی که تو سایت های خارجی من خوندم این بود که در بلندگوهای عقبی (چون 5300 اونجا 7.1 هست)صدا برعکس پخش میشه(البته سورس هم باید 7.1 باشه تا مشخص بشه) که چون مدل این جا 5.1 هسب خب این مشکل رو نداره.

من بلندگوهای جلو رو گذاشتم کنار تلویزیون .برای بلندگوهای عقب پایه فلزی طریف با مارک هایمر گرفتم 35 تومن .البته مشکی نبود نقره ای گرفتم خب با مشکی بهتر ست میشه.این نوع پایه در طبقه دوم پاساژ شرکا هم هست ولی بلندگوهای انکیو5305 بیشتر برای نصب روی دیوارطراحی شدن نه پایه که معمولا وقتی به فروشنده های پایه، بلندگو رونشون میدی میگن نمیخوره ولی شما میتونی با استفاده از دوتاپیچ که در پک مارک هایمر هست درحقیقت بلندگو رو ازش آویزون میکنی.
درمورد رضایت برای پخش فیلم هم من که راضیم خوبه سینمای خانگی دیگه هم نداشتم که باهاش مقایسه کنم.
برندش که از برندهای مطرح دراین زمینه است.خوبیش به اینه که بلندگوهای ظریف وکوچک رو کنارش داره که با توجه به مساحت اتاقی که من استفاده میکنم (35 متر) خیلی مناسبه . فرمتهای مختلف پخش صدارو داره مجهز به hdmi 1.4 هم هست که اگر سورس سه بعدی وپلیرو وتلویزیونش رو داشتی ساپورت میکنه .
فیلم بلوری سایلنت هیل رو از طریق ps3 دیدم صدا رو انقدر خوب تفکیک میکرد آدم تو بعضی صحنه ها زهره ترک میشد.
از نطر هزینه هم با صرفه هست اگر میخواستم آمپ و ریسیور دراین سطح رو جدا تهیه کنم حداقل هزینه اش حدود 850 تومن میشد .
فکر هم نکن چون بلندگوهش کوچیکه صداش درنمیاد قدرتشون حدود 650 واته که من هیچوقت نتونستم مدت بیشتر از چند ثانیه صداش رو تا ته بالا ببرم.
ولی این مدل جدید rs 33 پایونیر هم خوبه هم بلندگوهای قدری داره هم امکانات ریسیورش با این یکیه که اگه پلیر هم داشته باشه همین رو بهت توصیه میکنم بشرطی که با بلندگوهای گنده اش کنار بیای.
در آخر از NaughtyCat عزیز که onkyo 5305رو معرفی کرد تشکر میکنم.:10:

lord69
14-11-2010, 19:58
ممنون از توضیحات مبسوطتون.
شما توی مغازه مدل دیگه ای از onkyo مثل 6300 رو هم دیدید؟
اگه دیدید قیمتش چند بود؟

farzadmaham
14-11-2010, 20:18
اگه دیدید قیمتش چند بود؟

6300فکر کنم 7 کاناله باشه درسته من اون موقع دنبال خرید بودم آمار اینو تو سایتهای خارجی گرفته بودم ومثل این که نوشته بودن 100 دلار از 5305 گرونتره و لی عوضش 7 کاناله.درسته اینو از فروشگاه آکوستیک پرسیدم نداشت.
مدل ریسیور سینمای خانگی 5305 انکیو، 538 هست.(یعنی ریسیور 538 انکیو بعلاوه بلندگوهای ستلایتیش میشه سینمای خانگی 5305 onkyo)یه مدل هم 608 داره که دوتا از بچه ها هم گرفتن حدود 800 یا 850 تومنه(فقط ریسیور)که upscaling هم داره و 7.2 هست 7 کانال صدا ودوتا ساب ووفر.
درمورد rs 33 دوست دارم اینم اضافه کنم اون موقع که من انکیو 5305 رو گرفتم این مدل پایونیر نبود یعنی چند هفته پیش.
در مقایسه که ریسیورهاش یکسان بنطر میرسن از نظر مشخصات .
در قیاس بلندگو هم من تخصصی ندارم ولی بنظر میرسه بلندگوهای پایونیره برنده بدون حرف وحدیث هستن.
بنابراین حتی اگه پایونیر پلیر نداشته باشه باز چرتکه بندازی برنده اس.
ولی باز بستگی به ابعاد اتاق داره(آخه بنظر من درسته ارزش بلندگوهای پایونیر خیلی بالاتره ولی یغرن ,گنده ان).

NaughtyCat
14-11-2010, 20:29
سلام
والله تا حالا متوجه این موضوع نشدم شاید دقت نکردم.

سلام. پس فقط واسه من اینجوریه مثل اینکه! :31: ولی خب همچین چیزی هست, من فکر کردم ایشون هم منظورش همین مورد بود!

مثلا اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا خوشبختانه واسه شما پس مشکلی نداره.

من فکر کردم این 5305 رو میگید. فقط یه چیزی راجع به مدل های Onkyo: این اسم گذاری مدل هاش تو آمریکا و اروپا فرق میکنن (از نظر امکانات هم یه سری فرق های کوچولو دارن) مثلا این 5300 که مد نظر شماست اینجا میشه 6305.

اینی که ما داریم راجع بش صحبت میکنیم میشه مدل S3300 آمریکا.

خودتون از اینجا ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم مدل های اروپا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد کیفیتش هم که فرزاد جان توضیح دادن؛ من هم خیلی راضی ام ازش. بخصوص برای فیلم ها. اسپیکرها رو هم گذاشتم رو پایه.

اگه دیدید قیمتش چند بود؟
من اون موقع خودم دنبال سیستم های قوی تر مثل 6305 نبودم نمیدونم الان تو ایران باشه یا نه, بهتره از همون دوتا فروشگاه بپرسید. ولی 5305 هست, البته خب 5.1 هستش.

lord69
14-11-2010, 20:45
یعنی فقط ----- 608 800 تومنه؟

در مورد سری rs کمی شک دارم چون شنیدم صداش کمی خشن و آزاردهنده است.در ضمن من تو آپارتمانم فکر کنم صدای این بلندگو کمی بیش تر از نیاز من باشه!حالا بازم اگه دوستانی که دارن راهنمایی کنند ممنون میشم.

farzadmaham
14-11-2010, 22:01
یعنی فقط ----- 608 800 تومنه؟
.

بله بچه ها ی تاپیک با ست بلندگوی جامو اگر درست یادم باشه 606 حدود 1600 تا 1700 هزینه کردن.

lord69
14-11-2010, 22:06
فرزاد جان ميتوني يه عكس از اسپيكرت با پايش بذاري ببينم چه شكلي ميشه؟

farzadmaham
14-11-2010, 23:07
فرزاد جان ميتوني يه عكس از اسپيكرت با پايش بذاري ببينم چه شكلي ميشه؟

بفرمایید.شرمنده تا حالا عکس نگذاشتم.خیلی بزرگ شد.
اگه زیبا بودن بلندگو وحالت دکوری بودنش براتون مهمه خب این انتخاب مناسبی نمیتونه باشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lord69
14-11-2010, 23:54
ممنون فرزاد جان.دمت گرم.
سیستم قشنگی داری!

mr_rayan
15-11-2010, 01:21
سلام دوستان ..میشه راهنمایی کنید بین پایونیر 3378 و سونی DZ-910W کدوم رو پیشنهاد میدین ...ضمنا تلویزیون سامسونگ 6960LED هستش
آیا بلندگوی وایرلس رو کیفیت صدا تاثیر منفی داره یا رو کیفیت تاثیری نمیذاره؟
زیبایی کدوم یکی از این دو مدل به نظر شما بیشتره ؟ ممنون از پاسختون

مدل اولی که نوشتید مربوط به شرکت فیلیپس هست،مدل 3378 فیلیپس و اگه منظورتون مدل وایرلس هست میشه 3578 فیلیپس.
بین 3578 فیلیپس و 910 سونی من فیلیپس رو پیشنهاد میدم.
بلندگوی وایرلس کلا توصیه نمیشه ولی رو کیفیت صدا توی اینجور سیستم ها زیاد تاثیر منفی نداره.پس از این بابت نگران نباش.
زیبایی هم که امریست سلیقه ای.

سلام

من ازش تست گرفتم.قبلا هم در موردش نوشتم.خلاصه مطلب اینه که از شرکت فیلیپس بیشتر از اینا انتظار می رفت.

ata_webmaker
15-11-2010, 10:18
دوستان من هر چه قدر نگاه کردم پلیر توی مدل rs33 ندیدم...!!!!:18:
680 بدون پلیر یکم بالا نیست....:13:
از یه طرف هم همه سیستم های کد گذاری جدید صدا رو ساپورت میکنه که خودش خیلی عالیه....
rs30 VS rs33 کدام بهتر است...؟
البته از نظر صدا(آخه بانداهای جلو rs33پورت نداره )
شما اگر از تو سایتش دیدین خوب معلومه پلیر روش نداره این کاریه که نمایندگی انجام میده و پلیر بهش اضافه می کنه
خوب قائدتا rs33
منظورتون چیه باند های جلوی rs33 پورت نداره؟

---------- Post added at 12:18 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

سلام

کلا همانطوری که رایان عزیز گفت هم از نظر دیزاین و هم از نظر صدا چیز بیشتری انتظار می رفت می گم که سیستم ها کم کم دارند آشغال می شن همین 272 پایونیر صداش خیلی بهتر از 282 بود کم کم از دینامیک بودن صدا و کیفیت دستگاه داره سال به سال کمتر میشه چرا چون همه دارن تجاری کار می کنن
البته شاید خیلی از دوستان با این نظر بنده مخالف باشند ولی بزودی مقاله ای ترتیب می بینم که این موضوع را ثابت کنم :31:

Artam01
15-11-2010, 10:42
آره، کیفیت ها داره میاد پایین.
برادرم کلی گشت تا یه مدل باند قدیمی پایونیر برای ماشین پیدا کنه، آخرم پیدا کرد بعد چند ماه، چون جدیداش صداشون به پای قدیمی هاش نمی رسد.

اتفاقن منم این فیلیپسه رو شنیدم تو یه فروشگاه بزرگ.
علیرغم ضاهر و جعبه ی خیلی بزرگش، صدای خوبی نداشت(البته جاش هم بد بود برا ووفرش و تیوتراشم زیاد خوب نبود).
یه مینی های فای فیلیپس به دو تا بلندگو کوچیک صداش خیلی بهتر از این با این هیکلش بود.

dara_az
15-11-2010, 13:26
بفرمایید.شرمنده تا حالا عکس نگذاشتم.خیلی بزرگ شد.
اگه زیبا بودن بلندگو وحالت دکوری بودنش براتون مهمه خب این انتخاب مناسبی نمیتونه باشه.

آقا مرسی بابت عکسها .
به نظر من اگه از بقیه سیستمتونم میشه عکس بزارید . مثلا آمپ و پلیر و بقیه اسپیکر ها . بقیه دوستان هم اگه از سیستم هاشون عکس بزارند خیلی خوب میشه . البته باید ببینیم بقیه نظرشون چیه و موافق اینکار هستند که هرکی از سیستمی که داره یا مثلا تازه خریده عکس بزاره در کنار یک ریویو و توضیحات فنی . منم خودم عصری برم خونه یک عکس میگیرم میزارم اینجا .

saeed20020
15-11-2010, 15:22
سلام

ببخشید مشکل این 5550چیه هست؟ که پیشنهاد نمیکنید؟ از نظر فنی توضیح بدین ؟من صداش شنیدم خیلی خوب بود درسایت فیلیپس هم مشخصاتش هست .من بین3578و5550 کدام انتخاب کنم؟ من مشهد هستم کسی در مشهد این 2 مدل برای فروش داره یا سایت که فروش داشته باشه/

Schahab
15-11-2010, 15:46
منظورم اینه که پلیر چه نوع آمپلی فایری داشته باشه.و خروجی صداش چی باشه.

---------- Post added at 01:12 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

البته همچون هم قیمتش فضایی نیست.با توجه به اینکه مدل جدیدی هست و تازه وارد شده و یک سری از امکاناتش از سال قبل بیشتر شده میشه گفت در حال حاضر معقولانه به نظر می رسه.

دوستان

لطفا اگر کسی این مدل RS33 رو خریده یا صداش رو شنیده، یه ریویو اینجا بزاره.... اگر به نظرتون خوب میاد، من می خوام یکی بخرم... البته به کارمندی من رحم کنید و دقیق نظر بدید، لطفا... اگر خوب نباشه، دیگه پول واسه تعویضش ندارم...

farzadmaham
15-11-2010, 16:10
آقا مرسی بابت عکسها .
به نظر من اگه از بقیه سیستمتونم میشه عکس بزارید . مثلا آمپ و پلیر و بقیه اسپیکر ها . بقیه دوستان هم اگه از سیستم هاشون عکس بزارند خیلی خوب میشه . البته باید ببینیم بقیه نظرشون چیه و موافق اینکار هستند که هرکی از سیستمی که داره یا مثلا تازه خریده عکس بزاره در کنار یک ریویو و توضیحات فنی . منم خودم عصری برم خونه یک عکس میگیرم میزارم اینجا .
سلام
عکسی که در سایت اروپای انکیو 5305 گذاشته ومن هم همینو خریدم.:11:

davood-d
15-11-2010, 19:31
سلام
عکسی که در سایت اروپای انکیو 5305 گذاشته ومن هم همینو خریدم.:11:

سلام
مباركه
ببخشيد چند گرفتيد سيستم؟

پيشنهاد خوبيه دوستان از سيستم هاشون عكس بزارن:46:

farzadmaham
15-11-2010, 20:20
سلام
مباركه
ببخشيد چند گرفتيد سيستم؟

سلام ممنونم.570 گرفتم.

dara_az
15-11-2010, 20:20
سلام
مباركه
ببخشيد چند گرفتيد سيستم؟

داود جان شما هم پس عکس از سیستمت یادت نره :46:

davood-d
15-11-2010, 20:35
سلام ممنونم.570 گرفتم.

واقعا عاليه! يك انتخاب هوشمندانه, تبريك ميگم:11:

dara_az
15-11-2010, 20:40
اینم از عکسای من که قولشو داده بودم .
فقط شرمنده کیفیتش بده با موبایل گرفتم ! یکمم گرد و خاک نشسته ! دیگه گردگیری نکردم :46:

این آمپ و پلیر و تلویزیونم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم همون اسپیکر های سونی مال 35 سال پیش که فعلا سیستممو وصل کردم بهش . اما کیفیتش انصافا خیلی خوبه :8:

اینم PS3 و WD

davood-d
15-11-2010, 21:04
اين هم سيستم من
البته با مشورتي كه با جناب برزين داشتم گفتند جاي بلندگوهاي ساراند اصلا مناسب نيست.
بايد يه فكري براش كنم.

lord69
15-11-2010, 21:18
اين هم سيستم من
البته با مشورتي كه با جناب برزين داشتم گفتند جاي بلندگوهاي ساراند اصلا مناسب نيست.
بايد يه فكري براش كنم.

سیستمتون خیلی قشنگه!

فقط ممکنه مدل آمپ و اسپیکرهاتم بگی؟!

davood-d
15-11-2010, 22:02
سیستمتون خیلی قشنگه!

فقط ممکنه مدل آمپ و اسپیکرهاتم بگی؟!

بله خواهش مبكنم.

Samsung -4061F LCD
Sony STR-DG920 آمپلي فاير
بلندگوها مارك Energy
ساب Acoustic Audio

dara_az
15-11-2010, 22:22
بله خواهش مبكنم.

Samsung -4061F LCD
Sony STR-DG920 آمپلي فاير
بلندگوها مارك Energy
ساب Acoustic Audio

آقا داود سیستمتون خیلی خوب و قشنگه . مبارکتون باشه ایشالا همیشه لذتشو ببرید و آپدیتش کنید به سیستمهای بهتر و خفن تر :10:

farzadmaham
15-11-2010, 22:59
سلام

ببخشید مشکل این 5550چیه هست؟ که پیشنهاد نمیکنید؟ از نظر فنی توضیح بدین ؟من صداش شنیدم خیلی خوب بود درسایت فیلیپس هم مشخصاتش هست .من بین3578و5550 کدام انتخاب کنم؟ من مشهد هستم کسی در مشهد این 2 مدل برای فروش داره یا سایت که فروش داشته باشه/

من میگم 3578 دیزاین جفتشو از نزدیک دیدم 3578 یه سر وگردن بنظر من بالاتره.
5550 مثل اسباب بازیه.
هایپر استار جفتشو داره راستش وقتی این 5550 که اخیرا اومده رو دیدم فکر کردم این نمیتونه فیلیپس باشه فکر کردم مارک تقلبیه.
فکر کنم فیلیپس تغییر سیاست داده 3569 و3578 کجا واین کجا؟
البته نظر بودها شما خودت خوب فکراتو بکن.

pmdibaj
16-11-2010, 00:03
با تشکر آقا رایان از پاسحتون - راستش با تعریفها از پایونیر امروز رفتم فروشگاه راستین و 787 رو دیدم و میخواستم در مقایسه با فیلیپس های هم رده که خیلی کم تو بازار هم دیده میشه نظزتون رو بدونم ...راستش وایر لس بودن رو هم دارم فراموش میکنم و حتما دلیلی هست که پایونیر وایرلس نزده...یک سئوال دیگه اینکه چه سینمایی قابلیت وصل به هارد اکسترنال رو داره ... و اگه ماهواره معمولی باشه و خروجی اپتیکال و hdmi نداشته باشه میشه با سینما تصاویر ماهواره رو دید ؟

davood-d
16-11-2010, 00:04
آقا داود سیستمتون خیلی خوب و قشنگه . مبارکتون باشه ایشالا همیشه لذتشو ببرید و آپدیتش کنید به سیستمهای بهتر و خفن تر :10:

تشكر ميكنم دوست عزيز:11:
به لطف مطالب و راهنماي هاي آقاي برزين اين سيستم جم كردم و مهم ترين چيزي كه ياد گرفتم و دارم ازش لذت مي برم خريد فيلم اصل است. بدونه داشتن نسخه هاي اصل بهترين سيستم داشته باشي فقط جا گير و دل خوش كن هست.

mr_rayan
16-11-2010, 00:31
سلام

دوست عزیز این سیستم مشکلی نداره ولی یه شرکتی زمانی که بعد از یکسال یه محصول جدیدی رو جایگزین محصول قبلیش روانه بازار میکنه انتظار میره که نسبت به سال قبل خود جهشی داشته باشه ولی متاسفانه تو انم مدل همچین چیزی مشاهده نمیشه بلکه کمی هم پسرفت وجود داره،اگر شما صدای دو تا سیستم رو با هم مقایسه کنید می بینید که 3578 صدای پخته تری داره و صدای میزونی پخش میکنه و به عبارتی تفکیک مناسب صورت می گیره ولی 5550 در درجه اول تو زمینه پخش بیس مشکل داره و صدای نرمی تولید نمیکنه.شرکت فیلیپس توی این مدل قدرت خروجی صدارو بالا برده در صورتیکه تو ولوم های بالا صدا کمی بهم میریزه.و یک سری مسائل جزئی دیگه.

asidbaz2000
16-11-2010, 04:36
سلام من می‌خوام یه سیستم صوتی با بودجه ۳۵۰ تومن بخرم البته منظور سیستم استک قدیمی‌ هستش مثل (kenwood,sansui.onkyo....) توی تهران تنها یه جائی‌ رو میشناسم که توپخانه هستش یه پاساژ کوچیک که چنتا مغازه هستن که اینجور سیستم هارو میفروشن از دوستان که در این زمینه اطلاع دارن می‌خواستم به من کمک کنن که هم بدونم چه سیتمی می‌تونم بخرم و اینکه هر پیشنهاد دیگه که در مورد این موضوع دارن... با تشکر

davood-d
16-11-2010, 05:48
سلام من می‌خوام یه سیستم صوتی با بودجه ۳۵۰ تومن بخرم البته منظور سیستم استک قدیمی‌ هستش مثل (kenwood,sansui.onkyo....) توی تهران تنها یه جائی‌ رو میشناسم که توپخانه هستش یه پاساژ کوچیک که چنتا مغازه هستن که اینجور سیستم هارو میفروشن از دوستان که در این زمینه اطلاع دارن می‌خواستم به من کمک کنن که هم بدونم چه سیتمی می‌تونم بخرم و اینکه هر پیشنهاد دیگه که در مورد این موضوع دارن... با تشکر

ميدونم جنارو ميگي:41: حيف پول:13:
ارزش نداره.

Artam01
16-11-2010, 08:52
ایول رفقا، عکس های قشنگی بود.

red_love_persian
16-11-2010, 08:52
شما اگر از تو سایتش دیدین خوب معلومه پلیر روش نداره این کاریه که نمایندگی انجام میده و پلیر بهش اضافه می کنه
خوب قائدتا rs33
منظورتون چیه باند های جلوی rs33 پورت نداره؟[COLOR="Silver"]

منظورم از پورت نداشتن باندهای جلو همون اگزوز خودمون هست که برای خارج شدن هوا استفاده میشه و فکر میکنم توی حجم صدا خیلی تاثیرگذار باشه...:8:

سوال اصلی من اینه که صدای rs33 چه تغییری با مدل قبلیش کرده...:20:
مرسی از راهنمایی های همه دوستان...:40::10::40:

J_Mani
16-11-2010, 08:58
سلام دوستان
مثل بعضي از دوستان حرفه اي نيستم اما خيلي ساده چيزايي رو كه از سيستمم دستگيرم شده مي نويسم سئوالي بود در خدمتم.
من الآن سه ماهه كه Philips HTS-5550 رو خريدم و سه تا از دوستامم كه ديدند و تست كردند رفتند گرفتند و راضي هم هستند خودم هم كه كاملا ازش راضي هستم. موسيقي مورد علاقه من كلاسيك هست كه هم در ولوم پاييين و هم ولوم بالا اشكالي حس نكردم. نرم افزارش رو هم يكبار از سايتش دانلود كردم و به راحتي نصب شد(هفته پيش ). از نظر HDMI و لينك به TV (با اينكه TV من سامسونگه به راحتي Sync. شد) هيچ مشكلي نداشتم. بيسش تو مودهاي مختلف تفاوت داره و چند مدل بيس رو به راحتي حس كردم. همسرم موسيقي پاپ دوست داره خيلي خيلي از صداش راضيه. از نظر ورودي و خروجي هش هم كمبودي حس نميشه.

dara_az
16-11-2010, 09:12
سلام دوستان
مثل بعضي از دوستان حرفه اي نيستم اما خيلي ساده چيزايي رو كه از سيستمم دستگيرم شده مي نويسم سئوالي بود در خدمتم.
من الآن سه ماهه كه Philips HTS-5550 رو خريدم و سه تا از دوستامم كه ديدند و تست كردند رفتند گرفتند و راضي هم هستند خودم هم كه كاملا ازش راضي هستم. موسيقي مورد علاقه من كلاسيك هست كه هم در ولوم پاييين و هم ولوم بالا اشكالي حس نكردم. نرم افزارش رو هم يكبار از سايتش دانلود كردم و به راحتي نصب شد(هفته پيش ). از نظر HDMI و لينك به TV (با اينكه TV من سامسونگه به راحتي Sync. شد) هيچ مشكلي نداشتم. بيسش تو مودهاي مختلف تفاوت داره و چند مدل بيس رو به راحتي حس كردم. همسرم موسيقي پاپ دوست داره خيلي خيلي از صداش راضيه. از نظر ورودي و خروجي هش هم كمبودي حس نميشه.

آقا مبارک باشه . عکس یادت نره :46:

Schahab
16-11-2010, 09:40
دوستان

لطفا اگر کسی این مدل RS33 رو خریده یا صداش رو شنیده، یه ریویو اینجا بزاره.... اگر به نظرتون خوب میاد، من می خوام یکی بخرم... البته به کارمندی من رحم کنید و دقیق نظر بدید، لطفا... اگر خوب نباشه، دیگه پول واسه تعویضش ندارم...

نبود؟؟؟ کسی هنوز تست نکرده این تازه وارد رو؟؟؟ آقای رایان.... آقا پژمان ... مددی!!!

Schahab
16-11-2010, 11:01
راستی.... کسی تا الان اسپیکر های Pure Accoustic رو تست کرده؟؟؟ من یه سیستم بهم پیشنهاد شده با این اسپیکر ها (5.1) و یه آمپ مارانتز 5003 .... قیمت خیلی خوب بود .... حدود 500 تومان... خودم حرفه ای نیستم، برای همین با این که صداشو شنیدم، اما تفاوت محسوسی با یه سیستم دیگه که آمپ یاماها و اسپیکر Polk Audio حس نکردم... نظر شما چیه؟؟؟

farzadmaham
16-11-2010, 11:39
نبود؟؟؟ کسی هنوز تست نکرده این تازه وارد رو؟؟؟ آقای رایان.... آقا پژمان ... مددی!!!
باوجود اینکه آقای برزین در مورد سیستم زیر یک میلیون تومن نظر نمیده ولی ایمیلی که من زده بودم وراجع به فیلیپس 3578 وانکیو 5305 و پایونیر rs 30 نظرشون روخواستم با اکراه گفتن باز rs 30رو بهتره بخرم ولی من خودم بخاطر مساحت اتاقم انکیو 5305 رو خریدم.
بنابراین اگر نظر ایشون رو ملاک در نظر بگیریم فکر میکنم پایونیر rs33الان انتخاب بسیار مناسبی باشه.

Artam01
16-11-2010, 13:28
منظورم از پورت نداشتن باندهای جلو همون اگزوز خودمون هست که برای خارج شدن هوا استفاده میشه و فکر میکنم توی حجم صدا خیلی تاثیرگذار باشه...:8:

فکر کنم اگزوزهاش در پشت هستند.

asidbaz2000
16-11-2010, 14:43
ميدونم جنارو ميگي:41: حيف پول:13:
ارزش نداره.

آقا پیشنهاد شما و بقیه دوستان پس چیه؟ من عاشق این سیستمها هستم باید از کجا گیرشون بیارم که بشه با قیمت مناسب خرید و .... راستی‌ به ترتیب چه برندیو توصیه می‌کنین ۱امپ ۲باند ۳اکلایزر ۴....

pmdibaj
16-11-2010, 14:54
چه سینمایی قابلیت وصل به هارد اکسترنال رو داره ... و اگه ماهواره معمولی باشه و خروجی اپتیکال و hdmi نداشته باشه میشه با سینما تصاویر ماهواره رو دید ؟

ata_webmaker
16-11-2010, 15:05

اون به قول شما اگزوز هاش پشتش هست :31:

davood-d
16-11-2010, 19:32
آقا پیشنهاد شما و بقیه دوستان پس چیه؟ من عاشق این سیستمها هستم باید از کجا گیرشون بیارم که بشه با قیمت مناسب خرید و .... راستی‌ به ترتیب چه برندیو توصیه می‌کنین ۱امپ ۲باند ۳اکلایزر ۴....

يادم دوستي ميگفت اين ست هاي قديمي رو از افغانستان ميارن! ميرن دم مرز و ميخرن! ميگفت با طناب اينارو ميبندن به هم و ميارن ميچينن كنار جاده و يه عده ميخرن!

شما بي خيال اين چيزا شو:41:

asidbaz2000
16-11-2010, 23:14
يادم دوستي ميگفت اين ست هاي قديمي رو از افغانستان ميارن! ميرن دم مرز و ميخرن! ميگفت با طناب اينارو ميبندن به هم و ميارن ميچينن كنار جاده و يه عده ميخرن!

شما بي خيال اين چيزا شو:41:

پس من چه کنم؟!؟؟!:41:

mr_rayan
17-11-2010, 01:18
پس من چه کنم؟!؟؟!:41:

اگر خیلی علاقه دارید خب بخرید.داوود جان زحمت کشید و شمارو راهنمایی کرد که خرید اینجور سیستم ها به صرفه نیست ولی اگه شما خودتون خیلی علاقه دارید خب بخرید و لذت ببرید.

asidbaz2000
17-11-2010, 14:53
اگر خیلی علاقه دارید خب بخرید.داوود جان زحمت کشید و شمارو راهنمایی کرد که خرید اینجور سیستم ها به صرفه نیست ولی اگه شما خودتون خیلی علاقه دارید خب بخرید و لذت ببرید.

حتما همین کارو خواهم کرد :8: بدون شک..:46:

gaffari1361
18-11-2010, 20:03
سلام به دوستان من می خواستم بدونم فرق دو سیستمonkyo HT-S5305 و onkyo HT-S3305 درچیه و در تهران از کجا و با چه قیمتی این دو مدل را می تونم تهیه کنم لطفا مرا زمینه راهنمایی کنید با تشکر

davood-d
19-11-2010, 06:12
سلام به دوستان من می خواستم بدونم فرق دو سیستمonkyo HT-S5305 و onkyo HT-S3305 درچیه و در تهران از کجا و با چه قیمتی این دو مدل را می تونم تهیه کنم لطفا مرا زمینه راهنمایی کنید با تشکر

تو لينك سايت رسمي مقايسه كن متوجه ميشي.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lord69
19-11-2010, 10:39

من 5305 تو اینجا دیدم که 590 بود.3305 رو پیدا نکردم.

sound.vision
19-11-2010, 13:31
سلام
خدمت شما عرض شود که امروز (چند روز پیش) از اونجایی که تعطیل بود فرصتی پیش آمد و رفتم جمهوری و در نهایت یکی از فروشگاه های بزرگ غرب تهران… هدف خرید وسیله ای بود که میسر نشد چون مغازه ها همه باز نبودن اما چند تا از سیستم های صوتی رو چک کردم که شاید جالب باشه از قیمت ها و کیفیت صداها براتون بگم. البته اول از همه بگم که سورس هیچ کدام از دستگاه ها یکی نبود بنابراین نمی شه 100 درصد قضاوت کرد.
اول از همه پایونیر سری جدید تودروکی همونجور که دوستان در پست های قبلی گفتند وارد شده و اونایی که می خوان بخرن می تونن روش حساب کنن.
RS33 و مدل بالاترش هم تو شرکا و هم راستین موجود بودن البته من فقط موفق به زیارت مدل پایین تر شدم اونم هنوز سیستم رو وصل نکرده بود که بشه ازش تست گرفتم خلاصه برای اینکه دست خالی برون نیام همون تودروکی قدیمی رو یه تست گرفتم که صدای خشک و نامید کننده ای داشت. البته آقای فروشنده اعتقاد داشت که کمی تا اندکی کیفیت صدا در مدل جدید ارتقا پیدا کرده اما من که خودم تستی نگرفتم در مورد ظاهرش هم میشه گفت هم بهتر شده هم نه! من که نپسندیدم. در حین همین صحبت ها بودیم که فروشنده تاکید داشت که BR6 مونیتور آدیو رو تست کنه... بلندگوها رو وصل کرده بود به یه امپ 220 هزار تومنی استریو + پلیر 70 هزار تومنی و خود بلندگوها هم که فی 630 هزار تومنی داشتند یعنی مجموعا 920 هزار تومنی ( یکم کمتر یا بیشتر) دستگاه رو روشن کرد این بار صدا نرم تر و کیفیت بهتری داشت مضافا اینکه مثل خیلی از باندهای ارزون قیمت، محدوده میدرنج رو حذف نکرده بود سطح صدا با توجه به اینکه باندها 150 وات بودن به نظر کافی می آمد البته امپ مجموعا 90 وات خروجی داشت بنابراین باندها رو با تمام قدرت به صدا درنمی آورد با این وجود برای موزیک گوش دادن کافی بود. خلاصه از این مغازه بیرون اومدم و رفتم سراغ فروشگاه یاماها تا چندتا مدلی که در موردشون خونده بودم بررسی کنم ببینم ارزش دارن یا نه که متاسفانه مغازه بسته بود و عملیات با شکست مواجه شد!!! (حالا خدا می دونه کی فرصت پیش بیاد باز برم) البته چند وقت پیش یکی از بلندگوهای یاماها سری NS به قیمت یک میلیون تومن (ست استریو) رو تست کرده بودم... سطح صدا بسیار بالا و صدایی به شدت کریستالی داشت که خیلی خیلی مناسب موزیک کلاسیک بود و بدنه پرداخت شده ای به سبک بدنه پیانوهای یاماها داشت در نگاه اول زیبا به چشم میاد اما نگهداری سختی خواهد داشت چون گرد و خاک و چربی روی سطح باند کاملا به چشم میاد از اونجایی که جنس صدای این باند رو نپسندیدم و قیمتش نسبت به فی جهانی خیلی بالاتر بود بنابراین قرار شد تا سری جدید یاماها که اومد برم برای تست و بررسی تا ببینیم که میشه این ست استریوی خریداری بشه که همون جور که گفتم مغازه بسته بود و دست از پا درازتر از جمهوری عازم نقطه ای دیگر شدم. فروشگاه بزرگی در غرب تهران... اینجا برای سیستم نرفتم یه سری وسیله لازم داشتم اما خوب چشمم به TVهای سری هشت و نه هزار فیلیپس خورد و درگیر صحبت با فروشنده که صدای بلندی از گوشه ای از فروشگاه به گوش می رسید رفتم اونجا و دو مدل از سینمای خانگی فیلیپس رو اونجا دیدم. یکی 5590 به قیمت 775 هزار تومن اون یکی هم مدل 5550 به قیمت 500 هزار تومن. اول خیلی مشتاق بودم ببینم این مدل های فیلیپس چه جور صدایی دارند ولی اونجور که از فیلیپس انتظار می رفت نبود به نظر من مدل های قبلی به نسبت قیمتشون صدای بهتری داشتند مضافا اینکه مدل های جدید طراحی چینی وار پیدا کرده بودند. اوه چقدر طولانی شد خلاصه کلام اینکه جنس های خوب تو بازار صوتی و تصویری خیلی خیلی نایاب شدن و به همین امر خرید رو مشکل می کنه...

farzadmaham
19-11-2010, 13:39
سلام
خدمت شما عرض شود که امروز (چند روز پیش) از اونجایی که تعطیل بود فرصتی پیش آمد و رفتم جمهوری و در نهایت یکی از فروشگاه های بزرگ غرب تهران… هدف خرید وسیله ای بود که میسر نشد چون مغازه ها همه باز نبودن اما چند تا از سیستم های صوتی رو چک کردم که شاید جالب باشه از قیمت ها و کیفیت صداها براتون بگم. البته اول از همه بگم که سورس هیچ کدام از دستگاه ها یکی نبود بنابراین نمی شه 100 درصد قضاوت کرد.
اول از همه پایونیر سری جدید تودروکی همونجور که دوستان در پست های قبلی گفتند وارد شده و اونایی که می خوان بخرن می تونن روش حساب کنن.
RS33 و مدل بالاترش هم تو شرکا و هم راستین موجود بودن البته من فقط موفق به زیارت مدل پایین تر شدم اونم هنوز سیستم رو وصل نکرده بود که بشه ازش تست گرفتم خلاصه برای اینکه دست خالی برون نیام همون تودروکی قدیمی رو یه تست گرفتم که صدای خشک و نامید کننده ای داشت. البته آقای فروشنده اعتقاد داشت که کمی تا اندکی کیفیت صدا در مدل جدید ارتقا پیدا کرده اما من که خودم تستی نگرفتم در مورد ظاهرش هم میشه گفت هم بهتر شده هم نه! من که نپسندیدم. در حین همین صحبت ها بودیم که فروشنده تاکید داشت که BR6 مونیتور آدیو رو تست کنه... بلندگوها رو وصل کرده بود به یه امپ 220 هزار تومنی استریو + پلیر 70 هزار تومنی و خود بلندگوها هم که فی 630 هزار تومنی داشتند یعنی مجموعا 920 هزار تومنی ( یکم کمتر یا بیشتر) دستگاه رو روشن کرد این بار صدا نرم تر و کیفیت بهتری داشت مضافا اینکه مثل خیلی از باندهای ارزون قیمت، محدوده میدرنج رو حذف نکرده بود سطح صدا با توجه به اینکه باندها 150 وات بودن به نظر کافی می آمد البته امپ مجموعا 90 وات خروجی داشت بنابراین باندها رو با تمام قدرت به صدا درنمی آورد با این وجود برای موزیک گوش دادن کافی بود. خلاصه از این مغازه بیرون اومدم و رفتم سراغ فروشگاه یاماها تا چندتا مدلی که در موردشون خونده بودم بررسی کنم ببینم ارزش دارن یا نه که متاسفانه مغازه بسته بود و عملیات با شکست مواجه شد!!! (حالا خدا می دونه کی فرصت پیش بیاد باز برم) البته چند وقت پیش یکی از بلندگوهای یاماها سری NS به قیمت یک میلیون تومن (ست استریو) رو تست کرده بودم... سطح صدا بسیار بالا و صدایی به شدت کریستالی داشت که خیلی خیلی مناسب موزیک کلاسیک بود و بدنه پرداخت شده ای به سبک بدنه پیانوهای یاماها داشت در نگاه اول زیبا به چشم میاد اما نگهداری سختی خواهد داشت چون گرد و خاک و چربی روی سطح باند کاملا به چشم میاد از اونجایی که جنس صدای این باند رو نپسندیدم و قیمتش نسبت به فی جهانی خیلی بالاتر بود بنابراین قرار شد تا سری جدید یاماها که اومد برم برای تست و بررسی تا ببینیم که میشه این ست استریوی خریداری بشه که همون جور که گفتم مغازه بسته بود و دست از پا درازتر از جمهوری عازم نقطه ای دیگر شدم. فروشگاه بزرگی در غرب تهران... اینجا برای سیستم نرفتم یه سری وسیله لازم داشتم اما خوب چشمم به TVهای سری هشت و نه هزار فیلیپس خورد و درگیر صحبت با فروشنده که صدای بلندی از گوشه ای از فروشگاه به گوش می رسید رفتم اونجا و دو مدل از سینمای خانگی فیلیپس رو اونجا دیدم. یکی 5590 به قیمت 775 هزار تومن اون یکی هم مدل 5550 به قیمت 500 هزار تومن. اول خیلی مشتاق بودم ببینم این مدل های فیلیپس چه جور صدایی دارند ولی اونجور که از فیلیپس انتظار می رفت نبود به نظر من مدل های قبلی به نسبت قیمتشون صدای بهتری داشتند مضافا اینکه مدل های جدید طراحی چینی وار پیدا کرده بودند. اوه چقدر طولانی شد خلاصه کلام اینکه جسن های خوب تو بازار صوتی و تصویری خیلی خیلی نایاب شدن و به همین امر خرید رو مشکل می کنه.
دستتون درد نکنه خیلی خوب بود.
امیدوارم فروشگاه بزرگ فروشگاهی غیر از هایپر استار باشه.از بس اونجا رفتیم تکراری شده.
خداییش تهرا ن پایتخت 15 20 میلیونی فروشگاه صوتی تصویری بزرگ وچند منظوره نباید داشته باشه؟

pandora tomorro
20-11-2010, 12:06
سلام
دوستان میشه یه راهنمایی کنین کلا چه 3D پلیرهایی (سینما خانگی) تو بازار هست و قیمت هاشون رو میشه لطف کنین؟!
من رفتم یه C8000 سامسونگ خریدم الان لنگه سینماش هستم! واسه مصرف خونگی هست ولاغیر! همچین چیز سنگینی نمیخوام ! خلاصه ممنون میشم یه راهنمایی بکنین!

ویرایش:

راستی یه سینمای معمولی در حد 400 تومن گرفت و بعد یه PS3 در کنارش گرفت ؟! صدا رو میشه از باندهای سینما گرفت ؟!

ata_webmaker
20-11-2010, 12:52
سلام
دوستان میشه یه راهنمایی کنین کلا چه 3D پلیرهایی (سینما خانگی) تو بازار هست و قیمت هاشون رو میشه لطف کنین؟!
من رفتم یه C8000 سامسونگ خریدم الان لنگه سینماش هستم! واسه مصرف خونگی هست ولاغیر! همچین چیز سنگینی نمیخوام ! خلاصه ممنون میشم یه راهنمایی بکنین!

ویرایش:

راستی یه سینمای معمولی در حد 400 تومن گرفت و بعد یه PS3 در کنارش گرفت ؟! صدا رو میشه از باندهای سینما گرفت ؟!

سینمای معمولی که 3d نمی تونه ساپورت کنه
ولی اگر فقط سینمای خانگی خوب می خوای می تونی 3578 فیلیپس با قیمت 515 و 787 پایونیر با قیمت 510 رو بخری که از طریق کابل اپتیکال صدا رو به سینمای خانگی انتقال بدی که بتونی صدای دیجیتالی 5.1 داشته باشی
راهنمایی بیشتر خواستی بگو موفق باشی :20:

alirafaat
20-11-2010, 15:22
سلام

دوستاني كه تشريف مي برند جمهوري پاساژ شركا لطف كنند شماره تلفن اون فروشگاه سمت راستي !! رو بگيرند
(من 2 هفته هست گير همين موردم )

با تشكر

pandora tomorro
20-11-2010, 15:44
سینمای معمولی که 3d نمی تونه ساپورت کنه
ولی اگر فقط سینمای خانگی خوب می خوای می تونی 3578 فیلیپس با قیمت 515 و 787 پایونیر با قیمت 510 رو بخری که از طریق کابل اپتیکال صدا رو به سینمای خانگی انتقال بدی که بتونی صدای دیجیتالی 5.1 داشته باشی
راهنمایی بیشتر خواستی بگو موفق باشی :20:

منظورم این بود که با پی اس 3 پخش کنم فیلم 3بعدی رو و صداش رو از همون سینمای معمولی بگیرم :31:
در کل این طوری خودم زیاد خوشم نمیاد!

اگه میشه چند مدل سینمای 3D بهم معرفی کنین...!

dara_az
20-11-2010, 16:46
سلام

ویرایش:

یکی از دوستان یک سینمای خانگی دنون فکر کنم گرفته بود که آمپش ورودی و خروجی HDMI داشت و راضی هم بود از خریدش. قیمتشم حدود 500 بود فکر کنم . به نظر من که خیلی بهتر از این سینماهای تجاری هستش که ریخته تو بازار و واقعا هم هیچی امکانات ندارند . یادم نیست کدوم دوستمون بود . اتفاقا PS3 هم وصل کرده بود بهش . البته این سینما بلو ری پلیر نداشتا . اما خوب شما که PS3 داری میتونی بجای Blueray player ازش استفاده کنی و وصلش کنی به همین سینما .امیدوارم این پست رو ببینه و بیاد راهنمایی کنه . البته شما پست های قدیمی تر رو هم بخونی حتما پیدا میکنی . اما به نظر من که اصلا سمت این سینماهای تجاری نرو . اگر هم میخوای از همین تجاری ها بگیری باز از دوستان مثل رایان ، پژمان و بقیه دوستان که تجربشون بالاتره بپرسی راهنماییت میکنند که یک خرید خوب با بودجه ای که در نظر گرفتی انجام بدی .

sound.vision
20-11-2010, 16:48
منظورم این بود که با پی اس 3 پخش کنم فیلم 3بعدی رو و صداش رو از همون سینمای معمولی بگیرم :31:
در کل این طوری خودم زیاد خوشم نمیاد!

اگه میشه چند مدل سینمای 3D بهم معرفی کنین...!

سینمای بلوری خیلی زیاد نشده که مدل های گوناگونی هم برای خرید داشته باشه البته اگه اشتباه نکنم فیلیپس یه سینمای خونگی بلوری داره HTS5590 که یحتمل 3d هم پشتیبانی کنه (مطمئن نیستم) قیمتش هم همانطور که تو پست قبلی گفتم 700 هزار خورده ای هست متاسفانه قیمتش یه خورده بالاست که اونم به دلیل تازه وارد بودنشه اما اگه فقط پلیر بلوری بخوای که 3D هم ساپورت کنه من می تونم بلوری 7500 فیلیپس رو بهت پیشنهاد بدم که نقدهای خوبی هم تو بعضی از سایت های معتبر گرفته و قیمتش هم 360 هزار تومن هست.

dara_az
20-11-2010, 16:49
سلام

دوستاني كه تشريف مي برند جمهوري پاساژ شركا لطف كنند شماره تلفن اون فروشگاه سمت راستي !! رو بگيرند

با تشكر

alirafaat جان اقلا یه آدرس دقیق تر بده :46: شرکا سمت راستش از این اولش تا اون تهش همش مغازست آخه ! شما دقیق تر بگو کدومو میخوای هرکدوم از بچه ها که رفتن اونجا برات شمارشو میگیرند .:11: راستش یک دوستی بود که از من شماره پایونییر رو خواسته بود اسمشونو یادم نمیاد متاسفانه ! شمارشو پیدا کردم براتون پ خ بدید من براتون بفرستم

davood-d
20-11-2010, 17:46
سلام

با تشكر

فروشگاه هاي فاي فروش ميخواي؟

pandora tomorro
20-11-2010, 18:22
یکی از دوستان یک سینمای خانگی دنون فکر کنم گرفته بود که آمپش ورودی و خروجی HDMI داشت و راضی هم بود از خریدش. قیمتشم حدود 500 بود فکر کنم . به نظر من که خیلی بهتر از این سینماهای تجاری هستش که ریخته تو بازار و واقعا هم هیچی امکانات ندارند . یادم نیست کدوم دوستمون بود . اتفاقا PS3 هم وصل کرده بود بهش . البته این سینما بلو ری پلیر نداشتا . اما خوب شما که PS3 داری میتونی بجای Blueray player ازش استفاده کنی و وصلش کنی به همین سینما .امیدوارم این پست رو ببینه و بیاد راهنمایی کنه . البته شما پست های قدیمی تر رو هم بخونی حتما پیدا میکنی . اما به نظر من که اصلا سمت این سینماهای تجاری نرو . اگر هم میخوای از همین تجاری ها بگیری باز از دوستان مثل رایان ، پژمان و بقیه دوستان که تجربشون بالاتره بپرسی راهنماییت میکنند که یک خرید خوب با بودجه ای که در نظر گرفتی انجام بدی .

نه من پی 3 ندارم خواستم بگیرم واسه همین فیلم و اینا ! البته بازیم زیاد میکنم و یه 360 ترکوندم:دی
نمیدونم چیکار کنم! این تجاریه فکر کنم واسم بهتر باشه گفتم که زیاد حرفه ای نمیخوام باشه!
راستی پایونیرها چی؟ قیمتشون چنده ؟!

سینمای بلوری خیلی زیاد نشده که مدل های گوناگونی هم برای خرید داشته باشه البته اگه اشتباه نکنم فیلیپس یه سینمای خونگی بلوری داره HTS5590 که یحتمل 3d هم پشتیبانی کنه (مطمئن نیستم) قیمتش هم همانطور که تو پست قبلی گفتم 700 هزار خورده ای هست متاسفانه قیمتش یه خورده بالاست که اونم به دلیل تازه وارد بودنشه اما اگه فقط پلیر بلوری بخوای که 3D هم ساپورت کنه من می تونم بلوری 7500 فیلیپس رو بهت پیشنهاد بدم که نقدهای خوبی هم تو بعضی از سایت های معتبر گرفته و قیمتش هم 360 هزار تومن هست.

بودجم همون حول و هوش 700 هست!

davood-d
20-11-2010, 18:35
سلام

ویرایش:

ببخشيد سوال ميكنم! شما بلوري هاي اورجينتال چند و از كجا تهيه ميكني؟ چون من خودم آرشيو بلوري دارم سوال ميكنم. بلورهاي سه بعدي رو چند گرفتي؟ فكر ميكنم 4 عنوان منتشر شده؟ البته به جزء اون نسخه هاي آناگاليف. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

pandora tomorro
20-11-2010, 21:34
هنوز هیچی :31: من دیروز تازه تلوزیون رو خریدم! اینایی که گفتی منظورت اینه نخرم الان ؟!
بازی هم 3D میاد ها !

yaran99
20-11-2010, 21:45
دوستان از سه مدل زیر کدام یک را برای خرید پیشنهاد می دهید ؟
کدام یک امکانات کامل تری دارد ؟
آیا مدل x vision امکان ضبط یک کانال هنگام تماشای کانال دیگر را دارد ؟
مدل های انتخابی من :
x.vision xdvb131
bright ----t
provision t7
این هم لینک توضیحات هر مدل :

davood-d
20-11-2010, 22:17
هنوز هیچی :31: من دیروز تازه تلوزیون رو خریدم! اینایی که گفتی منظورت اینه نخرم الان ؟!
بازی هم 3D میاد ها !

منظورم اين بود اگر شما هم اهل نسخه اصلي هستين با هم تبادل اطلاعات داشته باشيم! آخه ديدم خيلي دنبال پلير هستي:11:

pandora tomorro
20-11-2010, 22:21
اهان :31: هر وقت جور شد به چشم!
بیشتر واسه این دنبالشم چون بابام هنوز تو جوه میخوام پلیره رو بگیره سرد بشه دیگه نمیشه راضیش کرد :20:

ata_webmaker
20-11-2010, 22:25
بازی هم 3D میاد ها !

می تونی یک rs33 پایونیر بدون پلیر بر داری منتها بجای پلیرش یک بلوری پلیر برداری فکر کنم حول و هوش 900 تومان برات در بیاد
یا فقط خود اسپیکر و آمپلی شو برداری و یک بلوری پلیر ارزون تر از برند هایی مثل ال جی و یا ساوسونگ بخری
کلا فعلا خرید اینجور پخش کنند بعلت داشتن قیمت بالا و نبودن دیسک های بلوری و قیمت بالای آنها نیز پیشنهاد نمی شود
حالا نظر با خودتونه :5:

help please
20-11-2010, 22:50
آقا این RS33 که مشخصاتش تو سایت pioneer نبود !!
رویو ازش اومده ؟؟ از کجا بخونیم؟؟

sound.vision
20-11-2010, 22:57
آقا این RS33 که مشخصاتش تو سایت pioneer نبود !!
رویو ازش اومده ؟؟ از کجا بخونیم؟؟

احتمالا شما سایت آمریکای پایونیر رو دیدی که خوب قاعدتا نمی تونی اونجا پیداش کنی شما باید به سایت مالزی پایونیر سر بزنی ... در هر حال من برایت لینکشو می گذارم :

نقدی هم در حال حاضر از این مدل منتشر نشده حداقل در سایت های معتبر رویت نشده به قول خارجی ها می تونی Google it کنی! تا هر وقت منتشر شد مطلع بشی.

Pejman3
20-11-2010, 23:18
سلام

با تشكر

احتمالاً فروشگاه ارمغان
66709588
66718588

pandora tomorro
20-11-2010, 23:19
می تونی یک rs33 پایونیر بدون پلیر بر داری منتها بجای پلیرش یک بلوری پلیر برداری فکر کنم حول و هوش 900 تومان برات در بیاد
یا فقط خود اسپیکر و آمپلی شو برداری و یک بلوری پلیر ارزون تر از برند هایی مثل ال جی و یا ساوسونگ بخری
کلا فعلا خرید اینجور پخش کنند بعلت داشتن قیمت بالا و نبودن دیسک های بلوری و قیمت بالای آنها نیز پیشنهاد نمی شود
حالا نظر با خودتونه :5:

ممنون:40:
فقط خودش پلیر نداره 3 بعدی ساپورت کنه ؟! فکر کنم قبلا گفتین ساپورت میکنه!

ویرایش:
گویا ساپورت میکنه! قیمتش با همه ی دمو دستگاهش چه قدره؟!

alirafaat
21-11-2010, 01:48
alirafaat جان اقلا یه آدرس دقیق تر بده :46: شرکا سمت راستش از این اولش تا اون تهش همش مغازست آخه ! شما دقیق تر بگو کدومو میخوای هرکدوم از بچه ها که رفتن اونجا برات شمارشو میگیرند .:11: راستش یک دوستی بود که از من شماره پایونییر رو خواسته بود اسمشونو یادم نمیاد متاسفانه ! شمارشو پیدا کردم براتون پ خ بدید من براتون بفرستم

سلام

اوني كه شماره پايونير رو خواسته بود هم من بودم عزيز

والا من شركا نرفتم يكي از دوستان تو همين تاپيك گفته بود (( الان فقط دو فروشگاه بزرگ باقي مونده فروشگاه سمت راست كه انكيو و جامو 606 داره و سمت چپ كه بيشتر پايونير كار مي كنه )) --نقل به مضمون --

شماره اون سمت چپي رو گير اوردم جواب درست و حسابي نداد ( بهش گفتم شماره و يا حداقل اسم فروشگاه صوتي تصويري روبه رو رو بگو !! يه جوري دو دره كرد و جواب نداد )

حالا دوست خوبمون اقا پژمان شماره دادند انشالله خودش باشه

با تشكر

ata_webmaker
21-11-2010, 10:35
ممنون:40:
فقط خودش پلیر نداره 3 بعدی ساپورت کنه ؟! فکر کنم قبلا گفتین ساپورت میکنه!

ویرایش:
گویا ساپورت میکنه! قیمتش با همه ی دمو دستگاهش چه قدره؟!

نه پلیرش ساپورت نمی کنه آمپلی فایرش ساپورت میکنه
کلا سه بعدی رو پلیر های بلوری با پهنای باند فوق العاده بالا ساپورت می کنند که ورژن خوجی hdmi 1.4 هست

با پلیر خودش 680

pandora tomorro
21-11-2010, 11:11
خب شما همین لینکی که صفحه ی قبل دوستمون داد رو ببینین...

دقیقا زده که
HDMI (V1.4a with 3D)

- With Pioneer's new A/V receivers featuring HDMI ver. 1.4a with 3D technology, you can enjoy the latest 3D video content.
- All you need is a 3D compatible Blu-ray Disc player and 3D compatible display. The A/V receivers also support Deep Colour and x.v Colour for vibrant, lifelike colours with smooth gradation transitions.

:46: فکر کنم ساپورت میکنه ها ! درست میگم؟!
راستی تو همین لینک زده
VSX-520 – Multi-Channel AV Receiver یعنی رسیورم هست ؟! ----- HD ?!

dara_az
21-11-2010, 12:44
خب شما همین لینکی که صفحه ی قبل دوستمون داد رو ببینین...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددقیقا زده که
HDMI (V1.4a with 3D)

- With Pioneer's new A/V receivers featuring HDMI ver. 1.4a with 3D technology, you can enjoy the latest 3D video content.
- All you need is a 3D compatible Blu-ray Disc player and 3D compatible display. The A/V receivers also support Deep Colour and x.v Colour for vibrant, lifelike colours with smooth gradation transitions.

:46: فکر کنم ساپورت میکنه ها ! درست میگم؟!
راستی تو همین لینک زده
VSX-520 – Multi-Channel AV Receiver یعنی رسیورم هست ؟! ----- HD ?!

این ----- با اون ----- فرق میکنه . اینجا منظور از A/V Reciever یعنی دریافت کننده صدا و تصویر . و ----- یا همون آمپلی فایرش قابلیت 3D و ساپورت HDMI 1.4 رو داره . یعنی شما میتونی مثلا یک بلوری پلیر 3D بخری و وصل کنی به این آمپ و از آمپ وصل کنی به یک تلویزیون که اونم قابلیت 3D رو داشته باشه . تو همین توضیحات انگلیسی هم که شما گذاشتی نوشته که تنها چیزی که شما احتیاج دارید یک بلوری پلیر 3D و تلویزیون 3D هستش (قسمت قرمز رنگ)

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

سلام

اوني كه شماره پايونير رو خواسته بود هم من بودم عزيز

والا من شركا نرفتم يكي از دوستان تو همين تاپيك گفته بود (( الان فقط دو فروشگاه بزرگ باقي مونده فروشگاه سمت راست كه انكيو و جامو 606 داره و سمت چپ كه بيشتر پايونير كار مي كنه )) --نقل به مضمون --

شماره اون سمت چپي رو گير اوردم جواب درست و حسابي نداد ( بهش گفتم شماره و يا حداقل اسم فروشگاه صوتي تصويري روبه رو رو بگو !! يه جوري دو دره كرد و جواب نداد )

حالا دوست خوبمون اقا پژمان شماره دادند انشالله خودش باشه

با تشكر

دوست عزیز شماره رو براتون پ خ کردم .

jaber1361
21-11-2010, 13:04
----T Echolink EL290 چطوره؟
قیمت حدود 70

pandora tomorro
21-11-2010, 15:05
درسته! من اون کلمه ی پلیر بعد دیسک رو ندیدم فکر کردم منظورش اینه دیسک بلوری داشته باشین!
ممنون
ولی فکر کنم مدل های دیگه ی پایونیر سه بعدی ساپورت کنه همین چند صفحه پیش فکر کنم دوستان گفتن!

gaffari1361
21-11-2010, 22:50
سلام
من قصد خرید سیستم سینمای خانگی با اسپیکر 5.1 در حدود 350 تومن را دارم پس از گشتن بین مارکهای مختلف چشم به یک مدل JVC TH - G41 خورد
یکی از دلایل انتخاب من داشتن ورودی hdmi دراین مدل بود بخاطر اینکه من یک xbox با با خروجی hdmi و optical و یک ریسیور hd با خروجی hdmi و optical دارم برای همین می خو ام یکی از ورودی صدا با optical ویکی دیگر رو با hdmi بدم تا از صدای دالبی دستگاه استفاده کنم می خواستم ببینم این مدل که معرفی کردم خوبه یا مدل های بهتری دیگی هم هست (اگه مدلی که دو ورودی optical داشته باشه با اسپیکر 5.1 چه بهتر) ؟ خیلی از کمک شما دوستان ارجمند به من در این زمینه خوشحال میشوم.

ata_webmaker
21-11-2010, 23:05
[QUOTE=dara_az;5631160]این ----- با اون ----- فرق میکنه . اینجا منظور از A/V Reciever یعنی دریافت کننده صدا و تصویر . و ----- یا همون آمپلی فایرش قابلیت 3D و ساپورت HDMI 1.4 رو داره . یعنی شما میتونی مثلا یک بلوری پلیر 3D بخری و وصل کنی به این آمپ و از آمپ وصل کنی به یک تلویزیون که اونم قابلیت 3D رو داشته باشه . تو همین توضیحات انگلیسی هم که شما گذاشتی نوشته که تنها چیزی که شما احتیاج دارید یک بلوری پلیر 3D و تلویزیون 3D هستش (قسمت قرمز رنگ)

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

/QUOTE]

دقیقا بنده هم تو پست های فبلی ذکر کردم که منظور ریسیور هست نه پلیر و گفتم دوست عزیزمون میتونه یک بلوری پلیر بهش وصل کنه که کله قیمتش میشه هول و هوش 900

mr_rayan
22-11-2010, 00:41
سلام
من قصد خرید سیستم سینمای خانگی با اسپیکر 5.1 در حدود 350 تومن را دارم پس از گشتن بین مارکهای مختلف چشم به یک مدل JVC TH - G41 خورد
یکی از دلایل انتخاب من داشتن ورودی hdmi دراین مدل بود بخاطر اینکه من یک xbox با با خروجی hdmi و optical و یک ریسیور hd با خروجی hdmi و optical دارم برای همین می خو ام یکی از ورودی صدا با optical ویکی دیگر رو با hdmi بدم تا از صدای دالبی دستگاه استفاده کنم می خواستم ببینم این مدل که معرفی کردم خوبه یا مدل های بهتری دیگی هم هست (اگه مدلی که دو ورودی optical داشته باشه با اسپیکر 5.1 چه بهتر) ؟ خیلی از کمک شما دوستان ارجمند به من در این زمینه خوشحال میشوم.

این سیستم از هر نظر مناسب شماست.انتخاب خوبی کردی.

Artam01
22-11-2010, 16:01
رفقا، این Bi Amp دقیقن چی هست و چیکار میکنه؟ من چند متر سیم زیاد آوردم خوبه بلندگوها رو بی آمپ کنم؟

pandora tomorro
22-11-2010, 17:40
از این 2 تا کدوم رو پیشنهاد میکنین ؟! یعنی با توجه به نقد ها و مشخصات فنیشون...

lord69
22-11-2010, 17:57
HTIBهای سونی و سامسونگ امسال خوب عمل کردند هر دو.

من در مورد این مدل سونی تحقیق نکردم ولی مشخصات خوبی داره.

اما اون مدل سامسونگ مدل مورد علاقه خودمه ولی حیف که پولشو ندارم!

در کل برمیگرده به سلیقه خودتون و اینکه به چه برندی علاقه دارید و یا 7.1 نیاز دارید یا نه.

pandora tomorro
22-11-2010, 18:15
تعصبی به مدل خاصی ندارم ! فقط کاراییش مهمه با توجه به اینکه جفتشون تو یه رنج قیمت هستن...!
مدل تی وی هم samsung c8000 هست!

اینجام یه مقایسه هست و متاسفانه من اطلاعات کافی ندارم که بدونم کدوم بهتر میشه...

yaray
22-11-2010, 18:25
سلام
من یه سینما خانگی فیلیپس 5 کاناله مدل 5550 که محصول 2010 هست خریدم
اما از وقتی نصبش کردم خیلی نا امید شدم آیا همه سینما ها به این شکل هستند؟
قابلیت تنظیمات بسیار کم
هر از گاهی هنگ میکنه سرعت پلیرش پایینه
من فقط سه تا انتخاب sterio-dollbi-5channel sterio رو دارم با چند انتخاب مثل راک جاز کنسرت نایت و اسپرت
و فقط میتونم صدای باندها رو کم یا زیاد کنم
آیا منوی مخفی برای تنظیمات داره
من آپدیتش میکنم اما تغییری در منو ها نیست
1200 واته اما صداش زنده نیست ممکنه اگه پلیرمو عوض کنم صدای بهتری بگیرم؟
نیازی به آمپلی دارم؟
خواهش میکنم کمکم کنید
من 580 گرفتم

lord69
22-11-2010, 19:00
تعصبی به مدل خاصی ندارم ! فقط کاراییش مهمه با توجه به اینکه جفتشون تو یه رنج قیمت هستن...!
مدل تی وی هم samsung c8000 هست!

اینجام یه مقایسه هست و متاسفانه من اطلاعات کافی ندارم که بدونم کدوم بهتر میشه...

این مقایسه ها معیار خوبی برای خرید نیستند.در ضمن با یک نگاه سطحی من چند مورد غلط هم توش پیدا کردم.

نکته ای که در مورد سامسونگ لازم میدونم بگم اینه که معمولا خرابی بلوری پلیرهاش زیاد گزارش میشه و کمی ریسک توش هست.

yaray
22-11-2010, 19:13
سلام
قابلیت تنظیمات بسیار کم
من فقط سه تا انتخاب sterio-dollbi-5channel sterio رو دارم با چند انتخاب مثل راک جاز کنسرت نایت و اسپرت
نیازی به آمپلی دارم؟
خواهش میکنم کمکم کنید
من 580 گرفتم

davood-d
22-11-2010, 20:38
سلام
قابلیت تنظیمات بسیار کم
نیازی به آمپلی دارم؟
خواهش میکنم کمکم کنید
من 580 گرفتم

شما از فيلم اورجينال استفاده كن نتيجه برات غير قابل باور هست.

pandora tomorro
22-11-2010, 20:38
این مقایسه ها معیار خوبی برای خرید نیستند.در ضمن با یک نگاه سطحی من چند مورد غلط هم توش پیدا کردم.

نکته ای که در مورد سامسونگ لازم میدونم بگم اینه که معمولا خرابی بلوری پلیرهاش زیاد گزارش میشه و کمی ریسک توش هست.

یعنی ارزش نداره بگیرم سامسونگه رو و برم سونی بگیرم ؟!
به نظرم باندهای سامسونگه قوی تره و صداشم که 7.1 هست درسته؟

lord69
22-11-2010, 21:14

نه اينكه ارزش نداشته باشه ولي احتمال خرابيش بيشتره.

صداشونم كم و بيش تو يك رنج هست.الانم فيلمهاي درست و حسابي كمتر ٧.١ هستند.اما سيستم future proofتريه.

pandora tomorro
22-11-2010, 21:47
این مشکلاتشون رو گارانتی تقبل میکنه یا جز گارانتی نیست ؟!

lord69
22-11-2010, 22:03
نميدونم جزو گارانتي محسوب بشه يا نه.
البته بازم ميگم بعيده اتفاقي بيفته.خودتو درگير نكن!
شما بگير ايشاالله چيزي نميشه!

Pejman3
23-11-2010, 01:18

من صدای هر دو رو تست کردم به نظرم توی بیس و صدای پایین سونی خیلی بهتر عمل کرده. توی رنج های بالا هر دو خوب و قابل قبول هستند.
در مورد 5.1 یا 7.1 بودن مسئله ای که هست اینه که شما اولاً قابلیت این رو دارید که بصورت 7.1 نصب کنید یعنی بلندگو ها رو دقیقاً جایی که باید باشند بگذارید چون اگه غیر از این باشه و بلندگو ها رو جایی غیر از جای اصلی بذارین باعث به هم خوردن توازن صدا می شه و نه تنها دیگه یه مزیت نیست بلکه یه عیب به شمار می یاد.
در زمینه کیفیت ساخت و قابل اطمینان بودن هم به نظرم سونی بالاتر بود حالا شما هم برین از نزدیک ببینید و مقایسه کنید.
یه چیزی هم که به نظرم اومد ولی خوب به این راحتی نمی شه در موردش نظر داد اینه که به نظر تصویر پلیر سونی گرم تر و سینمایی تره و خوب من بیشتر می پسندم ولی بازم میگم اگه بخوایم در این مورد کیفیت تصویر مطمئن بشیم باید یه مقایسه نزدیک تر و دقیق تر با سورس های اصلی و یکسان انجام داد.
به وات بالاتر توی سامسونگ هم توجه نکنید صدای سونی قویتر هم هست.
در کل به نظرم سونی انتخاب مناسب تریه.

ata_webmaker
23-11-2010, 10:11
از این 2 تا کدوم رو پیشنهاد میکنین ؟! یعنی با توجه به نقد ها و مشخصات فنیشون...

نظر بنده رو بخواین من هر دو تا شو رد می کنم مگر اینکه انتظار پایین داشته باشید

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

سلام
قابلیت تنظیمات بسیار کم
نیازی به آمپلی دارم؟
خواهش میکنم کمکم کنید
من 580 گرفتم
متاسفانه فیلیپس در این مدل سینمای خانگی هاش بد جوری خراب کرده و انتظاری که از فیلیپس می رفت کاملا همه رو نامید کرده
بنده عرض کردم دیگه همه چیز ها علاوه بر ساخت چین تحت نظارت خود چین نیز ساخته میشه
نه متاسفانه تنظیمات دیگه ای نداره اگر می تونید سینما تون رو با ضرر هم شده بفروشید و یک 3578 فیلیپس و یا 787 پایونیر باقیمت 510 بفرید
موفق باشید

Artam01
23-11-2010, 10:26
باید قبل از خرید صدا رو گوش کرد، دیگه الان به بهترین برندها هم نمیشه اعتماد کرد، همه تو چینی(زرد) شدن.

red_love_persian
23-11-2010, 11:05
دوستان پایونیر rs-33 هم مد todoroky رو داره یا نه....منظورم همون Heavy Bass Mode هست....:10:

pandora tomorro
23-11-2010, 16:49
من صدای هر دو رو تست کردم به نظرم توی بیس و صدای پایین سونی خیلی بهتر عمل کرده. توی رنج های بالا هر دو خوب و قابل قبول هستند.
در مورد 5.1 یا 7.1 بودن مسئله ای که هست اینه که شما اولاً قابلیت این رو دارید که بصورت 7.1 نصب کنید یعنی بلندگو ها رو دقیقاً جایی که باید باشند بگذارید چون اگه غیر از این باشه و بلندگو ها رو جایی غیر از جای اصلی بذارین باعث به هم خوردن توازن صدا می شه و نه تنها دیگه یه مزیت نیست بلکه یه عیب به شمار می یاد.
در زمینه کیفیت ساخت و قابل اطمینان بودن هم به نظرم سونی بالاتر بود حالا شما هم برین از نزدیک ببینید و مقایسه کنید.
یه چیزی هم که به نظرم اومد ولی خوب به این راحتی نمی شه در موردش نظر داد اینه که به نظر تصویر پلیر سونی گرم تر و سینمایی تره و خوب من بیشتر می پسندم ولی بازم میگم اگه بخوایم در این مورد کیفیت تصویر مطمئن بشیم باید یه مقایسه نزدیک تر و دقیق تر با سورس های اصلی و یکسان انجام داد.
به وات بالاتر توی سامسونگ هم توجه نکنید صدای سونی قویتر هم هست.
در کل به نظرم سونی انتخاب مناسب تریه.

جای مناسب یعنی چی ؟! :31: با این توضیحات همون سونیه رو میگیرم!

mana341
23-11-2010, 20:43
باسلام خدمت دوستان
میشه خواهش کنم یه کم هم که شده از انواع مدلهای ال جی بگین و بنویسین و نقد و بررسی کنین؟
بخدا ما ها تو شهرستانها حتی رنگ و روی اکثر این مدلهایی رو که شما ها میگین نمیبینیم
شهرستانها اغلبشون تو تسخیر سامسونگ و ال جی و سونی هستن
یه کم هم به ما ها حال بدین
ول کنین این فیلیپس و پایونیر و .... یخورده هم بفکر ما باشین تو کل استان مارو بگردین حتی یه نمونه تلویزیون یا سینمای خاگی فیلیپس محاله که ببینین اینو جدی میگم
خیلی خوش شانس باشیم میتونیم همه مدلهای ال جی و سامسونگ و یکی دو مدل سونی گیر بیاریم اینجا
زیاده عرضی نیست..........:11:

ata_webmaker
23-11-2010, 20:51
عزیز من بنده خودم شهرستانیم یا از اینترنت می خرم یا تلفنی و یا حضوری از تهران می خرم خواستی بگو تا راهنماییت کنم

yaray
23-11-2010, 20:54
نظر بنده رو بخواین من هر دو تا شو رد می کنم مگر اینکه انتظار پایین داشته باشید

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

متاسفانه فیلیپس در این مدل سینمای خانگی هاش بد جوری خراب کرده و انتظاری که از فیلیپس می رفت کاملا همه رو نامید کرده
بنده عرض کردم دیگه همه چیز ها علاوه بر ساخت چین تحت نظارت خود چین نیز ساخته میشه
نه متاسفانه تنظیمات دیگه ای نداره اگر می تونید سینما تون رو با ضرر هم شده بفروشید و یک 3578 فیلیپس و یا 787 پایونیر باقیمت 510 بفرید
موفق باشید
ممنون از جوابتون البته در فایلهای با کیفیت و اوریجینال قابل قبوله اما مشکل من نبود اکولایزر دستیه.
آیا با عوض کردن پلیر میشه مشکلو عوض کرد؟
یا با اضافه کردن آمپلی فایر؟

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

][
موفق باشید[/QUOTE][/I]

ممنون از جوابتون البته در فایلهای با کیفیت و اوریجینال قابل قبوله اما مشکل من نبود اکولایزر دستیه.

pandora tomorro
23-11-2010, 21:25
سلام
راستی دوستان یه فکری به سرم زد ! میشه یه پلیر 3 بعدی 6900 بگیرم بعد وصلش کنم به سینمای معمولی! اصلا میشه ؟ از همین دی وی دی خورهای معمولی ! این طوری فکر میکنم به نفع ترم هست چون اصطحلاک دستگاه ها هم کمتر میشه هم ارزون ترم میشه!
یعنی با این 6900 پلی کنم فیلم 3 بعدیم رو ولی صدا رو از باندهای سینما معمولیه بگیرم! :31:
اگه میشه تو رنج 400 اینا چی خوبه بگیرم؟!

lord69
23-11-2010, 22:59
شما اگه میخوای کدک های صدای HD رو گوش کنی باید آمپتون توانایی decode کردنشون رو داشنه باشه.
سینماهای خانگی قدیمی این قابلیت رو ندارن.
میتونی pioneer RS33 یا onkyo 5305 بگیری.(که پورت hdmiشون هم 1.4 هست.)

pandora tomorro
23-11-2010, 23:34
اینایی که گفتین پلیر هستن یا سینما ؟!
من الان یه 6900 سه بعدی سامسونگ بگیرم واسه سینماش چی پیشنهاد میکنن که دکود کنه صداهای hd رو ؟! یه قیمت معقول باشه ! در حد 400 تومن اصلا چیزی هست ؟!

mr_rayan
24-11-2010, 01:27

/QUOTE]

پلیر سینمارو که نمی تونید عوض کنید چون آمپ دستگاهتون هم محسوب میشه.
خرید آمپ جداگونه هم توصیه نمیشه.
به نظر من با توجه به اینکه شما راضی هستید تا بازم هزینه کنید بهترین کار و عاقلانه ترین کار اینه که شما سینماتون رو بفروشید و یه سینمای ترکیبی تهیه کنید تا مطابق با خواستتون باشه چون سینماهای توی این سطح همه در مورد تنظیمات صدا محدودیت های زیادی دارند.[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 01:27 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

[QUOTE=pandora tomorro;5638953]اینایی که گفتین پلیر هستن یا سینما ؟!
من الان یه 6900 سه بعدی سامسونگ بگیرم واسه سینماش چی پیشنهاد میکنن که دکود کنه صداهای hd رو ؟! یه قیمت معقول باشه ! در حد 400 تومن اصلا چیزی هست ؟!

اینایی که دوستمون عرض کرد سینمای ترکیبی هست یعنی آمپلی فایر و اسپیکر و بعضا پلیر.
در حد 400 تومن هم چیزی نیست.باید کمی بیشتر هزینه کنید،حدود 200 تومن بودجتون رو افزایش بدید.

mr_rayan
24-11-2010, 01:37
رفقا، این Bi Amp دقیقن چی هست و چیکار میکنه؟ من چند متر سیم زیاد آوردم خوبه بلندگوها رو بی آمپ کنم؟

بي آمپ ورودي هاي مختلف براي درايورهاي صدا دارد, براي ووفر ميشه يك آمپلي فاير و براي ميدرنج و تيوتر يك آمپلي فاير مجزا استفاده كرد.

panther99
24-11-2010, 01:45
قیمت این دو مدلی که گفتید ( تو صفحه قبل ) چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رنج 350 تا نهایت 400 یه سینمای خوب 2 به 1 میتونید بهم معرفی کنید . با عکس و مشخصات ؟؟؟؟

Artam01
24-11-2010, 09:41
بي آمپ ورودي هاي مختلف براي درايورهاي صدا دارد, براي ووفر ميشه يك آمپلي فاير و براي ميدرنج و تيوتر يك آمپلي فاير مجزا استفاده كرد.

سلام رفیق، کم پیدا بودی.

این آمپلی ----- ما توش نوشته بی آمپ هم میشود، یه سری عکس هم توش داره که سیم ها به جای یکی یکی دوتا دوتا اون پست باید بسته بشن.
این داستانش فرق داره؟ یا اینکه باید دو سه تا آمپلی داشت؟
کلن چه سودی داره؟ صدا بیشتر می شود؟ کیفیت بهتر می شود؟

lord69
24-11-2010, 11:35
اینایی که گفتین پلیر هستن یا سینما ؟!

اون دوتایی که گفتم فکر کنم ازونترین چیزهایی هستند که میتونی پیدا کنی.

جفتشون حدود 600 هستند.

ata_webmaker
24-11-2010, 14:45

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

][
موفق باشید[/QUOTE][/I]

ببخشید رایان جان توضیح داده بودن من ندیدم به هر حال اینم نظر بنده
پلیرشو که نمی تونید به صورت جداگانه عوض کنید آمپلی فایر هم که اصلا به این مدل نمی خوره و اصلا ربطی نداره و خیلی هم گرونه
عرض کردم خدمتتون منم اول سر سینمای خانگی سونی که خریدم همین مشگل کیفیت پایین رو داشتم خیلی هم باهاش سرو کله زدم ولی متاسفانه اون سینما خانگی همونی بود که بود
آخرسر هم فروختمش من ازهر چی که باهاش حال نکنم می فروشم
تا الان 5 تا سینما خانگی عوض کردم
کلا سینما خانگی های تجاری اکولایزر دستی ندارند حتی نیمه حرفه ای ها هم بعضی هاشون ندارند

Artam01
24-11-2010, 15:00
کجا می فروشی اینارو؟
من پسر خالم یه بلوری پایونیر به تازگی خریده می خواد بفروشه، بهش بگم کجا بره تا ازش به قیمت خوبی بخرند، بنده خدا یکی دوماهه که خریده است.

pandora tomorro
24-11-2010, 15:12
اینایی که دوستمون عرض کرد سینمای ترکیبی هست یعنی آمپلی فایر و اسپیکر و بعضا پلیر.
در حد 400 تومن هم چیزی نیست.باید کمی بیشتر هزینه کنید،حدود 200 تومن بودجتون رو افزایش بدید.

ممنون!
پس همون حدود سینمای 3 بعدی میشه چون اونا 1 تومن هستن!
این روش بهتره یا همون سینما 3 بعدی ؟!

mr_rayan
24-11-2010, 16:12
سلام رفیق، کم پیدا بودی.

این آمپلی ----- ما توش نوشته بی آمپ هم میشود، یه سری عکس هم توش داره که سیم ها به جای یکی یکی دوتا دوتا اون پست باید بسته بشن.
این داستانش فرق داره؟ یا اینکه باید دو سه تا آمپلی داشت؟
کلن چه سودی داره؟ صدا بیشتر می شود؟ کیفیت بهتر می شود؟
سلام.از کم سعادتیه ماست.

کلا بستگی به آمپلی فایر و بلندگوها داره در مورد کیفیت صدا.باید ببینید چه جوابی می گیرید.
من تا حالا امتحان نکردم که بهتون جواب قطعی بدم .مطابق با دفترچه عمل کنید و ببینید جواب بهتری می گیرید یا نه.

ممنون!
پس همون حدود سینمای 3 بعدی میشه چون اونا 1 تومن هستن!
این روش بهتره یا همون سینما 3 بعدی ؟!
دوست من این امر سلیقه ای هستش.ولی از لحاظ فنی مطمئنا یه سیستم ترکیبی بهتر هستش،هم از لحاظ کیفیت صدا و هم از لحاظ قدرت مانور روی صدا و ورودی و خروجی ها و ....

pandora tomorro
24-11-2010, 16:47
سلام
خیلی ممنون!
فقط یه چیز ! میدونم سوالم مبتدیانه هست این مدل پایونیر دیسک میخوره ؟ :20: احتمالا سوال خیلی مسخره ای هست ببخشید...
راستی کدوم مدل پایونییر 600 تومن هست میشه ؟! دقیقا ذکر کنین (از 600 بیشتر نشه)
یه مغازه درست حسابیم معرفی کنین که داشته باشه

lord69
24-11-2010, 18:41
متوجه سوال اولت نشدم اما اگه منظورت اینه که پلیر داره باید بگم که آره.

RS-33 قیمتش با پلیر 680 هست.

pandora tomorro
24-11-2010, 19:20
اهان منظورم اینه دی وی دی , سی دی و... اینا اجرا میکنه یا نه :31: بدون پلیر مگه میفروشن ؟! بدون پلیر چنده؟
اینکه قیمتش باز زد بالا :41: الان این مدلهای پایونیر که به کاره من میاد 600 تومنی چیزی نیست؟!

Artam01
24-11-2010, 20:06
من می خواستم 400 خرج کنم، 1800 خرج کردم، شما هم یه 80 بزار رو 600 :27:.
چیزی خشن و مردونه ایه، با بلندگوهای بزرگ و پر سر و صدا :21:.

mr_rayan
24-11-2010, 23:39
اهان منظورم اینه دی وی دی , سی دی و... اینا اجرا میکنه یا نه :31: بدون پلیر مگه میفروشن ؟! بدون پلیر چنده؟
اینکه قیمتش باز زد بالا :41: الان این مدلهای پایونیر که به کاره من میاد 600 تومنی چیزی نیست؟!

مدل های پارسال رو که بدون پلیر می فروختن ولی مدل های امسال رو نمیدونم.بدون پلیر همون حدود 600 یا 620 تومن میشه.
شما که می خواستی پلیر جداگونه تهیه کنی اگه اشتباه نکنم.اگر درست گفتم پس بدون پلیر همون قیمتی که میخوای هستش.

pandora tomorro
25-11-2010, 13:58
اها این 600 قیمت بدون پلیره ؟! پس اون 680 چی بود یعنی اون با پلیره ؟ اگه اختلاف همین قدره مرض که ندارم بدون پلیر بگیرم!
اره گفتم یه بلوری پلیر 3 بعدی 6900 بگیرم همراهش!

mr_rayan
25-11-2010, 15:02
بله 680 تومن قیمت با پلیر هستش،منتهی من نمی دونم کدوم مدل پلیر رو روش میدن.320 رو میدن یا 420 یا مدل جدیدتری.

pandora tomorro
25-11-2010, 15:28
لینکی از این پلیرهاش میدین ؟!
میشه شماره ی یه فروشگاه معتبر رو که این محصولات رو داشته بشه بهم بدین؟!
راستی این پایونیر ها گارانتی داره دیگه ؟

mana341
25-11-2010, 17:12
با سلام تشکر از ata_webmaker عزیز
دوست عزیز ممنوناز توجهت و ممنون از اینکه زود جواب دادی
راستش تلویزیونی که سفارش خریدشو دادم یه مدل 47 از LG LED8500/8600 هستش
چون دوست دارم سیستم ست و یکپارچه باشه میخوام سینمای خانگیش هم ال جی باشه نمیدونم تصمیم درستیه یانه .من یه کاربر زیاد حرفه ای نیستم همینقدر که یه صدا و تصویر خوب داشته باشم و تو ساپورت فرمتها و زیرنویسها چندان مشکلی نباشه برام کافیه
حالا با این شرح و تفصیل اگه شما و سایر اساتید لطفی بکنین و بهترین انتخاب ممکنه رو تا مرز حداکثر 450-500 بفرمایین خیلی متشکر میشم
ارادت:ناصر:11:

sound.vision
25-11-2010, 21:46
بله 680 تومن قیمت با پلیر هستش،منتهی من نمی دونم کدوم مدل پلیر رو روش میدن.320 رو میدن یا 420 یا مدل جدیدتری.

تا اونجایی که حافظه ی من یاری می کنه پلیر 320 رو مدل ارزون تر و 420 رو مدل گرون تر ست شده بود.

Sir.AmirSalar
25-11-2010, 22:19
سلام
من تمام این 250 صفحه رو خوندم.
نمی خواین دست از سر این پلیرهای قدیمی بردارین؟ از پارسال تا حالا همین 2-3 مدل رو میگین! بابا خودتون هی میگین HD! خوب HD دقیقا مساویه با بلوری دیسک! من این 250 صفحه رو خوندم که برسم به یه سینمای خانگیه بلوری که اومدیم آخرشو دست خالی موندیم.
لطف کنین یه سینمای خانگی با قابلیت بلوری بهم معرفی کنین.ضمنا upscaling خیلی واسم مهمه و تعداد ورودی و خروجی های HDMI.چون میخوام ----- و xbox و پلیر رو وصل کنم بهش.
از قیافه ی پایونیرایی که معرفی کردین خوشم نیومد.حدود 800 تومن هم میتونم هزینه کنم.
میشه این مدل BT205 Panasonic هم یه چک کنین و نظراتونو بگین؟چون تلویزیونم پاناسونیکه و این مدل بلوری پاناسونیک موجود تو ایرانه.
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

Artam01
25-11-2010, 23:24
شما دو راه داری، یا سیستم خودت جمع کنی(آمپلی و پلیر و بلندگو)، یا اینکه همین پاناسونیکه رو بگیری.
سینما خانگی پانا رو گوش ندادم، اما ضبط و تلویزیونش رو داشتم و دارم، ضبطش که خوب بود من راضی بودم ازش، شما اگه می تونی شخصن برو صدای اینو تست کن یه چند تا فیلم هم برای تست ببر قدرت اپسکلینگش رو هم ببین.
دوستان اگه تست کرده باشن راهنمایی میکنن، منم اگه رویویی چیزی ازش دیدم می خونم، شما خودت هم می تونی یه سرچی بکنی.
اگه چیزی نسبتن خوبی بود همینو بگیر زیاد سخت نگیر چون پانا هست دیگه با یک کنترل جفتشو داری، من الان چهار تا کنترل دورم ریخته، کلی فضا اشغال کرده است.

afshar7884
26-11-2010, 00:30
با عرض سلام
من جديدا يه LED C7000 سامسونگ و يه پخش بلوري C6900 3D خريدم.حالا فكر خريد سينماي خانگي تو رنج 500-600 تومن هستم.از دوستان خواهشمندم در موارد زير كمكم كنند:
1- آيا ميشه به جاي سينماي خانگي،اسپيكر خريد؟اگه ميشه چه پيشنهادي داريد؟
2-بهترين پيشنهاد در زمينه سينماي خانگي با توجه به LED خريداري شده با رنج قيمتي فوق چيه؟

Sir.AmirSalar
26-11-2010, 01:48
شما دو راه داری، یا سیستم خودت جمع کنی(آمپلی و پلیر و بلندگو)، یا اینکه همین پاناسونیکه رو بگیری.
سینما خانگی پانا رو گوش ندادم، اما ضبط و تلویزیونش رو داشتم و دارم، ضبطش که خوب بود من راضی بودم ازش، شما اگه می تونی شخصن برو صدای اینو تست کن یه چند تا فیلم هم برای تست ببر قدرت اپسکلینگش رو هم ببین.
دوستان اگه تست کرده باشن راهنمایی میکنن، منم اگه رویویی چیزی ازش دیدم می خونم، شما خودت هم می تونی یه سرچی بکنی.
اگه چیزی نسبتن خوبی بود همینو بگیر زیاد سخت نگیر چون پانا هست دیگه با یک کنترل جفتشو داری، من الان چهار تا کنترل دورم ریخته، کلی فضا اشغال کرده است.

راستش من خیلی وارد نیستم که بخوام برم تست کنم.ولی برای من مهمتر از کیفیت صداش کیفیت upscaling و ورودی و خروجی هاس.
اگه دوستانی که وارد ترن یه اطلاعاتی به من بدن ممنون میشم.

mr_rayan
26-11-2010, 05:00
لینکی از این پلیرهاش میدین ؟!
میشه شماره ی یه فروشگاه معتبر رو که این محصولات رو داشته بشه بهم بدین؟!
راستی این پایونیر ها گارانتی داره دیگه ؟

پلیر 320 پایونیر

پلیر 420 پایونیر

شمارش رو هم ندارم.فروشگاه راستین داره(نمایندگی اصلی پایونیر)
ببین کدوم یک از دوستان شماره فروشگاه رو داره ازش بگیر.
گارانتی هم داره.

---------- Post added at 04:56 AM ---------- Previous post was at 04:53 AM ----------

سلام
نمی خواین دست از سر این پلیرهای قدیمی بردارین؟ از پارسال تا حالا همین 2-3 مدل رو میگین! بابا خودتون هی میگین HD! خوب HD دقیقا مساویه با بلوری دیسک! من این 250 صفحه رو خوندم که برسم به یه سینمای خانگیه بلوری که اومدیم آخرشو دست خالی موندیم.
لطف کنین یه سینمای خانگی با قابلیت بلوری بهم معرفی کنین.ضمنا upscaling خیلی واسم مهمه و تعداد ورودی و خروجی های HDMI.چون میخوام ----- و xbox و پلیر رو وصل کنم بهش.
از قیافه ی پایونیرایی که معرفی کردین خوشم نیومد.حدود 800 تومن هم میتونم هزینه کنم.
میشه این مدل BT205 Panasonic هم یه چک کنین و نظراتونو بگین؟چون تلویزیونم پاناسونیکه و این مدل بلوری پاناسونیک موجود تو ایرانه.

شما دقیقا بفرمایید چه نوع ورودی خروجی هایی مد نظرتون هست؟BT205 پاناسونیک صدا و تفکیک بدی نداره و می تونه گزینه خوبی برای خرید باشه.

---------- Post added at 05:00 AM ---------- Previous post was at 04:56 AM ----------

با عرض سلام
من جديدا يه LED C7000 سامسونگ و يه پخش بلوري C6900 3D خريدم.حالا فكر خريد سينماي خانگي تو رنج 500-600 تومن هستم.از دوستان خواهشمندم در موارد زير كمكم كنند:
2-بهترين پيشنهاد در زمينه سينماي خانگي با توجه به LED خريداري شده با رنج قيمتي فوق چيه؟

1-بله بلندگوی جداگونه می تونید تهیه کنید منتهی آمپلی فایر هم باید خریداری کنید .
2-rs33 پایونیر با قیمت حدود 680 تومن که اگه بدون پلیرش بتونید تهیه کنید میشه حدود 620 تومن.

pandora tomorro
26-11-2010, 10:24
اوه اوه پس پلیرش اینه :31: اون گنده که تو سایت پایونیر دیدم پس چیه :20:

ویرایش:

شماره رو پیدا کردم...

جمهوری-نبش تقاطع حافظ-ضلع شمال شرقی چهار راه
تلفن: 66719101

Artam01
26-11-2010, 10:26
من یه رویو دیدم که BT205 گویا فقط یک ورودی HDMI دارد و HD DIVX رو هم ساپورت نمیکند، اما به جز بیس زیاد از حد در مورد کیفیت صدا چیز خیلی بدی ازش ندیدم.

mahdimmj
26-11-2010, 13:44
با سلام
دوستانی که برایت دارن
مشکل هاشم میگن ؟؟؟

Sir.AmirSalar
26-11-2010, 20:49
آقا اینارو یه نگا بندازین بگین اینا یعنی چی؟:31: ترجمه کنین بگین چی میگه!
BT-205:

Input,Output

HDMI Terminals1Video Out1Component Video Out (Y, PB, PR)1Analogue Audio Input1 (AUX)Digital Audio Input2 (optical)Phone Out1USB Terminal1Ethernet Terminal1Wireless Terminal1
Playable Type

BD-ROMBD-LiveyesBD-RE, BD-RE DLBD-MV (BD-RE version3), JPEGyesBD-R, BD-R DLBD-MV (BD-R version2)yesDVD-RAMDVD-VR, JPEG, AVCHDyesDVD-R, DVD-RW, DVD-R DLDVD VideoyesDVD-VRyesAVCHDyesDivX® / JPEG / MP3yes (DVD-R/-R DL only)+R/ +R DL/ +RWVideo, AVCHDyesDVD-ROMDVD VideoyesCD, CD-R/-RWCD-DAyesMP3yesJPEGyesDivX®yesUSBMP3/ JPEG/ MPEG4/ DivXyesSD Memory Card [SDHC/SD]AVCHD/ JPEG/ MPEG2yes
خلاصه نقاط ضعف و قوتش رو بگین!
ممنون.

mr_rayan
26-11-2010, 20:57
اوه اوه پس پلیرش اینه :31: اون گنده که تو سایت پایونیر دیدم پس چیه :20:

.

1

اون به قول شما گندهه،همون آمپلی فایر دستگاه هستش.

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

من یه رویو دیدم که BT205 گویا فقط یک ورودی HDMI دارد و HD DIVX رو هم ساپورت نمیکند، اما به جز بیس زیاد از حد در مورد کیفیت صدا چیز خیلی بدی ازش ندیدم.

صداش زیاد مورد پسند من نیست و من قبلا هم در مورد کیفیت و سبک صداش گفته بودم که با واکنش بعضی از دوستان مواجه شدم.

Sir.AmirSalar
26-11-2010, 22:04

بله درسته.از خریدش منصرف شدم چون هم یه ورودی hdmi داره و هم خیلی از کیفیتش توی سایتا بد گفتن.
پس یه سیستم دیگه بهم معرفی کنین.آقای rayan شما که نصف پستای این فرومو نوشتی نمیخوای یه کمکی کنی؟ من یه ماهه دارم میگردم دنبال یه سیستم مورد نیازم.
بلوری باشه. upsacaling قوی.ساپورت همه ی فایل ها.تعداد ورودی و خروجی های مناسب.
پیشاپیش ممنون.

mehdi30nema
27-11-2010, 09:51
بچه ها من فیلم با فرمت MKV , AVI و فرمت های دیگه خیلی دارم . هدفم بیشتر از خرید گیرنده اینه که این فیلم ها را راحت توی تلوزیون ببینم .
میخواستم ببینم این گیرنده ها راحت فلش مموری بهشون وصل میشه ؟
این فرمت های تصویری که گفتم را ساپورت میکنه ؟
موردی داره اگه من بخام فقط از این قابلیتش استفاده بکنم ؟ چون تصاویره تلوزیون را از ماهواره میگیرم و کیفیت خوبی داره .

naamre
27-11-2010, 11:40
سلام دوستان

من دنبال يه سينماي خانگي هستم كه با V20 ست بشه و فضايي 30 تا 40 متري رو جواب بده .برندش مهم نيست ولي مي خوام كيفيت صداي خوبي داشته باشه و همچنين تصوير عالي. نمي دونم Panasonic PT980 چطوره لطفا منو راهنمايي كنيد در ضمن هزينه كه براش در نظر كرفتم حدودا 500000 تومنه. با تشكر.

davood-d
27-11-2010, 11:46
سلام دوستان

من دنبال يه سينماي خانگي هستم كه با V20 ست بشه و فضايي 30 تا 40 متري رو جواب بده .برندش مهم نيست ولي مي خوام كيفيت صداي خوبي داشته باشه و همچنين تصوير عالي. نمي دونم Panasonic PT980 چطوره لطفا منو راهنمايي كنيد در ضمن هزينه كه براش در نظر كرفتم حدودا 500000 تومنه. با تشكر.

ظاهر خيلي جذابي داره! بايد ببيني صداش چطوره؟

pandora tomorro
27-11-2010, 14:13
سلام
ندیدم کسی اینجا از این مدل الجی صحبتی بکنه! تبلیغش رو تو روزنامه دادم !
عجب طراحیه فوق العاده ای داره :18:

کسی قیمتش رو داره ؟! حیف 3 بعدی نیست :20:

lord69
27-11-2010, 14:58
قیمت این مدل 2300 هست که به نظر من اصلا به صرفه نیست حالا هر چقدر طراحی زیبایی داشته باشه!

yaray
27-11-2010, 17:01
ببخشید حرفه ای ترین و بهترین مدل های فیلیپس رو میتونید معرفی کنید؟تو رنج قیمت 700 چی داره؟
ممنون اگه جواب بدید

Artam01
27-11-2010, 17:51
با عرض سلام

فکر کنم شما بتوانید سینما خانگی Onkyo خریداری کنید که خودش پلیر ندارد.
در برگ های پیشین دوستان نام مدلش را گفته بودند که متاسفانه اکنون یادم نیست، دوستان بهتر می توانند راهنمایی کنند.

mehrdad8086
27-11-2010, 17:59
سلام
ندیدم کسی اینجا از این مدل الجی صحبتی بکنه! تبلیغش رو تو روزنامه دادم !
عجب طراحیه فوق العاده ای داره :18:

کسی قیمتش رو داره ؟! حیف 3 بعدی نیست :20:

این مدل تو نمایشگاه ال جی بود من تست کردم و .....:18:البته رفته بودم یه سینما بخرم اینو دیدم.

بلوری پلیر هستش و MKV ساپورت 2300 قیمتشه که البته2600 بوده!!!!

به جز قیمت همه چیزش محشر بود صدای :8: بسیار خوبی داشت و بسیار هم شیک و خوشکل بود.
شاید اگر 1تومن بود می خریدم اما 2300 زورم نمی رسه خوب!:11:

Artam01
27-11-2010, 18:14
شما اگر با گیرنده ی این دستگاهها کاری ندارید و فقط برای پخش می خواهید بهتر است یک مدیا پلیر خوب تهیه کنید.

BraveKnight
27-11-2010, 19:07
سلام
اسپیکر 5.1 کانال با ورودی S/PDIF برای سینمای خانگی (بدون پلیر) تا 200 تومان چیزی پیدا میشه؟
یه دی وی دی پلیر فیلیپس دارم که خروجی دیجیتال Coaxial و HDMI داره.
لطف میکنید چندتا مدل (پایه بلند) با قیمت تقریبی معرفی کنید؟
ممنون

naamre
27-11-2010, 22:54
ظاهر خيلي جذابي داره! بايد ببيني صداش چطوره؟
رفتم نمايندگي ولي صداشو تست نكردم رنگش مشكي براقه!:13: هم رنگV20 سينماي خانگي با كيفيت تو بازار چي موجوده

mr_rayan
28-11-2010, 00:26
بله درسته.از خریدش منصرف شدم چون هم یه ورودی hdmi داره و هم خیلی از کیفیتش توی سایتا بد گفتن.
پس یه سیستم دیگه بهم معرفی کنین.آقای rayan شما که نصف پستای این فرومو نوشتی نمیخوای یه کمکی کنی؟ من یه ماهه دارم میگردم دنبال یه سیستم مورد نیازم.
بلوری باشه. upsacaling قوی.ساپورت همه ی فایل ها.تعداد ورودی و خروجی های مناسب.
پیشاپیش ممنون.
ببینید دوست عزیز،در حال حاضر سینماهای بلوری زیادی تو بازار ایران نیست که بشه خیلی راحت در موردشون نظر داد.هر شرکتی یه نمونه وارد کرده فقط بخاطر اینکه از بقیه جا نمونه.
اگر اشتباه نکنم شما سقف بودجتون حدود 800 تومن بود،اگر درست حدس زده باشه باید عرض کنم که تو این رنج قیمت سینما بلوری خریدن مطابق با خواسته های شما خیلی خیلی مشکل هستش.
شما یه نگاه به لینک زیر که براتون گذاشتم بندازید و نظرتون رو در مورد این سیستم بگید.

تقریبا یه همچین سیستمی با حدود 500 الی 600 تومن می تونید خریداری کنید که علاوه بر قیمت مناسب کارایی و صدای مناسب و عالی ای تو سطح خودش داره.همچنین از نظر ورودی و خروجی هم هیچ مشکلی نخواهید داشت.حدود 300 تومن هم برای بلوری پلیر مورد نظرتون هزینه می کنید که کلا میشه زیر 900 تومن ولی در عوض پولتون هدر نرفته.
پ.ن:گول ظاهر باندهای کوچیکش رو یوقت نخوری،اون باندهای کوچیک صدای قابل توجهی تولید می کنه.

---------- Post added at 12:21 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

رفتم نمايندگي ولي صداشو تست نكردم رنگش مشكي براقه!:13: هم رنگV20 سينماي خانگي با كيفيت تو بازار چي موجوده

v20 رو من از نزدیک ندیدم ولی طبق گفته دوستان و عکسهاش رنگش طوسی هست مثل اینکه.شما اگر هدفتون خرید سینما با توجه به رنگش هست به نظر من اصلا پولت رو حروم نکن و چیزی نخر ولی در کل سینماهای موجود تو بازار همه مشکی هستند.

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

این مدل تو نمایشگاه ال جی بود من تست کردم و .....:18:البته رفته بودم یه سینما بخرم اینو دیدم.

به جز قیمت همه چیزش محشر بود صدای :8: بسیار خوبی داشت و بسیار هم شیک و خوشکل بود.

آدم مخش سوت می کشه این قیمت هارو می بینه.چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 12:26 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

ببخشید حرفه ای ترین و بهترین مدل های فیلیپس رو میتونید معرفی کنید؟تو رنج قیمت 700 چی داره؟
ممنون اگه جواب بدید

فیلیپس مدل حرفه ای نداره.همه مدل هاش normal هستند.فقط مدل 5550 هستش که مدل سال 2010 هستش و قیمتش هم دقیق یادم نیست ولی حدود 500 تومن الی 600 تومن هستش.
مدل 3578 هست که از مدل های 2009 هست و حدود 500 الی 550 قیمت داره.

Sir.AmirSalar
28-11-2010, 00:49
این بلوری پلیر چه مدل و برندیه؟

mehdi30nema
28-11-2010, 07:58
شما اگر با گیرنده ی این دستگاهها کاری ندارید و فقط برای پخش می خواهید بهتر است یک مدیا پلیر خوب تهیه کنید.

آخه پلیر خوب 70 یا 80 هزار تومانی که نداریم .
حداقل 300 تومان باید بدیم .

morteza-44
28-11-2010, 09:36
من از قم هستم شهرک دستجرد حدود 60 کیلو متر با شهر قم فاصله دارم من برای یکی از بستگانمون یه دستگاه مارشال خریدم روز ها 8 شبکه میگیره ولی شب که میشه کیفیت سیگنال کیفیت کم (25)میشه و هیچ شبکه ای را نمی گیره کسی می تونه راهنمایی کنه که ایراد از دستگاه مبدل هست یا فاصله زیاده

Schahab
28-11-2010, 09:40
شما یه نگاه به لینک زیر که براتون گذاشتم بندازید و نظرتون رو در مورد این سیستم بگید.

تقریبا یه همچین سیستمی با حدود 500 الی 600 تومن می تونید خریداری کنید که علاوه بر قیمت مناسب کارایی و صدای مناسب و عالی ای تو سطح خودش داره.همچنین از نظر ورودی و خروجی هم هیچ مشکلی نخواهید داشت.حدود 300 تومن هم برای بلوری پلیر مورد نظرتون هزینه می کنید که کلا میشه زیر 900 تومن ولی در عوض پولتون هدر نرفته.
پ.ن:گول ظاهر باندهای کوچیکش رو یوقت نخوری،اون باندهای کوچیک صدای قابل توجهی تولید می کنه.

---------- Post added at 12:21 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

جناب رایان

با سلام

ممنون از وقتی که می گذارید و سوالات همه را با دقت پاسخ می دهید. من می خواستم این هفته یک سیستم سینمای خانگی دنون؛ مدل DHT-390XP بخرم. اما وقتی این پست شما را دیدم، نظرم عوض شد. ظاهرا این مدل اونکیو از مدل دنون مورد نظر من بهتر است. لطفا بگویید این مدل اونکیو را از کجا می توانم بخرم؟ پاساژ شرکا؟؟ قیمتش همین 600 تومان است؟ باز هم ممنون.

t_tanhayam
28-11-2010, 09:41

-فكر ميكنم بلوسنس بخرين بهترين گزينه از نظر پلير باشه و البته تاييد شده صدا وسيما هم هست
-تنها مشكلش نداشتن صفحه ديجيتال هست ولي پلير ارزشمندي داره اينطور كه دوستان ميفرمايند

pandora tomorro
28-11-2010, 10:10
آدم مخش سوت می کشه این قیمت هارو می بینه.چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قیمت جهانیش همین حدوده اخه !

amahdavi2004
28-11-2010, 10:35

اين مورد با قيمت 140-130 تومان بايد چيز خوبي باشد:

Artam01
28-11-2010, 11:07
110 تومنی هم داریم.

Artam01
28-11-2010, 11:09

اگه اشتباه نکنم سامسونگ یه مدل نقره ای و فانتزی دارد.

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

با این پول میشه یه بلندگو و آمپ و پلیر با صدای بهتر از این جمع کرد.
این فقط پول ظاهرش رو میگیرد.

red_love_persian
28-11-2010, 11:12
دوستان من این کاتالوگ محصولات 2010-2011 صوتی پایونیر رو دانلود کردم و پیشنهاد میکنم شما هم دانلود کنید....فقط چند تا سوال برام پیش اومد که اگه امکان داره من رو راهنمایی کنید...:46:

بعد این رو دانلود کردم و کاملا گیج شدم...

حالا چند تا سوال دارم....
1.بالاخره آمپ مدل rs-33 چی هستش...(توی هر کاتالوگ یه چیز نوشته)
2.توی این کاتالوگ ها خیلی تنوع مدل ها زیاد بود به نظرتون توی اونها از rs-33 بهتر میشه پیدا کرد البته با قیمتی نزدیک همون...
3.آمپ rs-33 مد تودوروکی رو داره(همون که بیس سنگین تولید میکنه)
4.به نظرتون میشه یه سینمای خانگی بهتر از rs-33 به همون قیمت پیدا کرد یا قیمت نزدیک به اون(پلیر رو اصلا نمیخوام بردارم)
با تشکر از تمامی دوستان...:40::10::40:

mehdi30nema
28-11-2010, 11:36
دوستان ممنون از راهنمایی

حالا کلا به نظرتون ایده خوبی هست ؟ یعنی منظورم اینه اصلا این گیرنده مثل پلیرها میتونن عمل کنند . ؟
یعنی مشکلی توی پخش فیلم های 720p , 1080p ندارند ؟
یا مثلا اگه فیلم ها را از روی فلش به گیرنده وصل کنیم روان اجرا میکنند یا ممکنه کند یا مثلا مورد دار اجرا بشه ؟

samira_googleOne
28-11-2010, 13:21
دوستان ممنون از راهنمایی

حالا کلا به نظرتون ایده خوبی هست ؟ یعنی منظورم اینه اصلا این گیرنده مثل پلیرها میتونن عمل کنند . ؟
یا مثلا اگه فیلم ها را از روی فلش به گیرنده وصل کنیم روان اجرا میکنند یا ممکنه کند یا مثلا مورد دار اجرا بشه ؟
00

ببين دوست عزيز
من خودم از طرفدار هاي گيرنده ديجيتال ايكس ويژن هستم و همون طور كه ميد0وني مدل جديدش كيفيتHD است و با USB هم ميتوني فيلم ببيني. ولي هيچ گيرنده اي نمي تونه جاي HD Player رو بگيره. hd player‌كيفيتش فوق العاده بالاتر و عالي تره

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:16 PM ----------

دوستان از سه مدل زیر کدام یک را برای خرید پیشنهاد می دهید ؟
کدام یک امکانات کامل تری دارد ؟
آیا مدل x vision امکان ضبط یک کانال هنگام تماشای کانال دیگر را دارد ؟
مدل های انتخابی من :
x.vision xdvb131
bright ----t
provision t7
این هم لینک توضیحات هر مدل :

ايكس ويژن اين مدل جديدش HD هم پخش ميكنه

eloy110
28-11-2010, 13:26
سلام
من قصدم این بود که یه RS33 بخرم . اما وقتی به فروشگاه آکوستیک و پاساژ شرکا سر زدم این پیشنهادا رو هم دیدم . ممنون میشم راهنماییم کنید :
1- RS33: قیمت 680 ( به نظرم اومد بیشتر به درد موزیکهای باس دار می خوره . منم خیلی اهل باس نیستم)
2- آمپ 5:1 پایونیر (310تومن) اسپیکر پکیج جامو ( 500 تومن) : قیمت جمعا 800
3- آمپ یاماها با دو تا اسپیکر فرونت یاماها : حدود 700 تومن ( سورانداش 250 تومنه که فعلا نمی تونم بخرم )
4-سیستم سوراند انکیو ( فکر کنم 6300) با آمپش : 500-600 تومن ( که فکر نکنم به درد موزیک بخوره)

خودم از تست صدای مورد 2 بیشتر از همه خوشم اومد . به نظر روی موزیک لایت و حداکثر راک خوب جواب بده .
البته اگه مورد 2 و 3 و 4 رو بگیرم دیگه پولم به پلیر نمی رسه و باید فعلا با لپ تاپ بسازم تا یکی دو ماه دیگه که یه بلوری پلیر بخرم و راحت بشم

dara_az
28-11-2010, 14:55
قیمت جهانیش همین حدوده اخه !

به نظر من که پول دور ریختنه . من اگه اینقدر پول داشتم برای خرید سیستم ، هیچوقت اینو نمیخریدم . با این پول میشه یک سیستم بسیار بسیار خوب و بهتر از این ال جی جمع کرد. به نظر من شما فکر این ال جی و سامسونگ و سینماهای تجاری برند های دیگه مثل سونی و اینجور چیزا رو از سرت بیرون کن . اگه هم الان بودجت کامل نیست میتونی خورد خورد سیستمتو جمع کنی . همین کاری که من خودم دارم انجام میدم . اگه هم میخوای یهویی همشو بخری و کار رو تموم کنی باز گزینه های بهتری هستش نسبت به این تجاریا . مثل مدلهای RS پایونیر یا همین مدل انکیو که رایان گفتند یا همین مدل دنون که دوست دیگمون مدلشو نوشتند . اینا به نظر من خیلی ارزشمند تر و بهتر از این سیستمهای تجاریه که الان مد شده. هیچوقت گول قیافه یک سیستم صوتی رو نخور . کیفیت صدا مهمه نه ظاهر سیستم.

Artam01
28-11-2010, 14:57
دوستان ممنون از راهنمایی

حتی HD player ها هم ممکنه در پخش فول اچ دی با بیت ریت بالا به مشکل بخورند اگر چیپست قوی ای نداشته باشند، چه برسد به دستگاه هایی که برای منظور دیگری ساخته شده اند.

mr_rayan
28-11-2010, 16:22
جناب رایان

با سلام

ممنون از وقتی که می گذارید و سوالات همه را با دقت پاسخ می دهید. من می خواستم این هفته یک سیستم سینمای خانگی دنون؛ مدل DHT-390XP بخرم. اما وقتی این پست شما را دیدم، نظرم عوض شد. ظاهرا این مدل اونکیو از مدل دنون مورد نظر من بهتر است. لطفا بگویید این مدل اونکیو را از کجا می توانم بخرم؟ پاساژ شرکا؟؟ قیمتش همین 600 تومان است؟ باز هم ممنون.
سلام.خواهش می کنم.
فروشگاه آکوستیک و پاساژ شرکا دارند.سر بزنید حتما می تونید مدل های توی این سطح رو پیدا کنید.

mohammad_55
28-11-2010, 17:46
رايان عزير سلام
مجددد مزاحم شدم . تونستم يك لينك درست حسابي از پاناسونيك گير بيارم كه اون ست بلندگوها و امپي كه بهت گفتم مجموعا 1400 به من قيمت دادن رو داره . اينم لينكش . نميدونم امپش در مقايسه با 819، 919 و يا 1019 پايونير چطوره ؟و همين طور مقايسه اين بلندگوها با جامو 608 و يا 425 ؟ ميدونم بايد صدا رو از نزديك شنيد . لي شايد بشه با مقايسه اوليه يك نتيجه گيري مختصري كرد. ممنون ميشم نظرت رو بگي

naamre
28-11-2010, 19:05
v20 رو من از نزدیک ندیدم ولی طبق گفته دوستان و عکسهاش رنگش طوسی هست مثل اینکه.شما اگر هدفتون خرید سینما با توجه به رنگش هست به نظر من اصلا پولت رو حروم نکن و چیزی نخر ولی در کل سینماهای موجود تو بازار همه مشکی هستند.

.

سینمای خانگی با رنگ نوک مدادی که کیفیت خوبی داشته باشه موجود نیست منظورتون این بود؟

dara_az
28-11-2010, 19:40
دوستان من این کاتالوگ محصولات 2010-2011 صوتی پایونیر رو دانلود کردم و پیشنهاد میکنم شما هم دانلود کنید....فقط چند تا سوال برام پیش اومد که اگه امکان داره من رو راهنمایی کنید...:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد این رو دانلود کردم و کاملا گیج شدم...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا چند تا سوال دارم....
1.بالاخره آمپ مدل rs-33 چی هستش...(توی هر کاتالوگ یه چیز نوشته)
2.توی این کاتالوگ ها خیلی تنوع مدل ها زیاد بود به نظرتون توی اونها از rs-33 بهتر میشه پیدا کرد البته با قیمتی نزدیک همون...
3.آمپ rs-33 مد تودوروکی رو داره(همون که بیس سنگین تولید میکنه)
4.به نظرتون میشه یه سینمای خانگی بهتر از rs-33 به همون قیمت پیدا کرد یا قیمت نزدیک به اون(پلیر رو اصلا نمیخوام بردارم)
با تشکر از تمامی دوستان...:40::10::40:

این لینکو ببین فکر کنم کامل باشه از همه نظر

dara_az
28-11-2010, 19:47
سلام
من قصدم این بود که یه RS33 بخرم . اما وقتی به فروشگاه آکوستیک و پاساژ شرکا سر زدم این پیشنهادا رو هم دیدم . ممنون میشم راهنماییم کنید :
1- RS33: قیمت 680 ( به نظرم اومد بیشتر به درد موزیکهای باس دار می خوره . منم خیلی اهل باس نیستم)
2- آمپ 5:1 پایونیر (310تومن) اسپیکر پکیج جامو ( 500 تومن) : قیمت جمعا 800
3- آمپ یاماها با دو تا اسپیکر فرونت یاماها : حدود 700 تومن ( سورانداش 250 تومنه که فعلا نمی تونم بخرم )
4-سیستم سوراند انکیو ( فکر کنم 6300) با آمپش : 500-600 تومن ( که فکر نکنم به درد موزیک بخوره)

خودم از تست صدای مورد 2 بیشتر از همه خوشم اومد . به نظر روی موزیک لایت و حداکثر راک خوب جواب بده .
البته اگه مورد 2 و 3 و 4 رو بگیرم دیگه پولم به پلیر نمی رسه و باید فعلا با لپ تاپ بسازم تا یکی دو ماه دیگه که یه بلوری پلیر بخرم و راحت بشم

این آمپ که قیمت 310 تومن داده مدلش چیه ؟ احتمالا باید 519 باشه . اول باید ببینی از سیستمت چی میخوای . فیلم یا موزیک . به نظر من سیستم استریو بیشتر به درد موزیک میخوره . بعدش باز باید ببینی چجور موزیکی گوش میدی . اگه از این گوبس گوبسیا گوش نمیدی که با توجه به آیدیت به نظر میاد راک باز باشی ، ساب خیلی لازمت نمیشه . البته اینا نظر شخصی و سلیقه ای من هستش . کلا سلیقه ها متفاوته .اینجا دوستان وارد و کاربلد زیادی هستند که من خودم از تجربیاتشون خیلی استفاده کردم . اما من خودم چون راک گوش میدم الان هم سیستمم استریو هستش هیچوقت احساس نکردم که به ساب احتیاج دارم . میتونی پولی که میخوای بدی یه سیستم 5.1 بگیری رو به جاش فعلا یه آمپ خوب با یه جفت اسپیکر خوب بگیری بعدا خورد خورد سارند و ساب هم اگه دیدی احتیاجه بهش اضافه کنی . من خودم شخصا سیستمی که بعدا بتونم ارتقاش بدم رو ترجیح میدم .
مثلا من خودم آمپ 819 گرفتم با پلیر 420 با کابل های HDMIو سیم اسپیکر 600 تومن برام تموم شد . اسپیکر هم از قبل داشتم یک جفت .خوب میتونستم 650 بدم مدل rs-30 رو بگیرم با ساب و سارند و اسپیکرهای کاملش. اما خوب دیدم این آمپش بهتر از rs-33 هستش و بعدا میتونم ارتقا بدم ضمن اینکه چون اهل فیلم خیلی نیستم سیستم استریو برام مناسب تره. اما خوب اگه rs-30 رو میگرفتم دیگه بعدا نمیشد اونجوری که میخوام ارتقا بدم . در کل خرید و جمع کردن سیستم سلیقه ای هستش .

dara_az
28-11-2010, 19:54
سینمای خانگی با رنگ نوک مدادی که کیفیت خوبی داشته باشه موجود نیست منظورتون این بود؟

شرمنده من اینو میگما . اما به نظر من شما حساسیت رو رنگش نشون نده ! رنگش برات مهمه یا کیفیت صدا ؟ یه سیستم بگیری که رنگش ست بشه اما از صداش راضی نباشی بهتره یا سیستمی بگیری که رنگش ست نباشه اما صدای خوبی داشته باشه ؟؟؟
من الان تلویزیونم مشکیه ! آمپ و پلیرم نقره ایه . اسپیکرم هم قدیمیه و باکسش چوبی هستش به رنگ خود چوب (قهوه ای) پلی استیشنم سفیده ! مدیا پلیرم مشکیه ! هیچ کدوم از اینا رنگش با هم جور در نمیاد !
بیشتر تمرکزت رو بزار روی کیفیت صدا و تصویر تا رنگ و ظاهر و قیافه .

naamre
28-11-2010, 22:17
شرمنده من اینو میگما . اما به نظر من شما حساسیت رو رنگش نشون نده ! رنگش برات مهمه یا کیفیت صدا ؟ یه سیستم بگیری که رنگش ست بشه اما از صداش راضی نباشی بهتره یا سیستمی بگیری که رنگش ست نباشه اما صدای خوبی داشته باشه ؟؟؟
من الان تلویزیونم مشکیه ! آمپ و پلیرم نقره ایه . اسپیکرم هم قدیمیه و باکسش چوبی هستش به رنگ خود چوب (قهوه ای) پلی استیشنم سفیده ! مدیا پلیرم مشکیه ! هیچ کدوم از اینا رنگش با هم جور در نمیاد !
بیشتر تمرکزت رو بزار روی کیفیت صدا و تصویر تا رنگ و ظاهر و قیافه .

من کاملا با شما موافقم. کیفیت صدا و تصویر خیلی مهمه و برایه همینه می گردم و دارم مشورت می گیرم تا بتونم چیزی که همه چیزش تا حد ممکن ok باشه بگیرم. راستش قیمت لباسی که سایز تن شماست با اونی که بزرگتر یا کوچیکتره خیلی فرق نمی کنه و اونی که سایز شما رو قشنگر نشون میده این طور نیست؟

BraveKnight
28-11-2010, 22:48
بچه‌ها سوال من قابل پاسخ‌گویی نیست؟! :sad:

سلام
اسپیکر 5.1 کانال با ورودی S/PDIF برای سینمای خانگی (بدون پلیر) تا 200 تومان چیزی پیدا میشه؟
یه دی وی دی پلیر فیلیپس دارم که خروجی دیجیتال Coaxial و HDMI داره.
لطف میکنید چندتا مدل (پایه بلند) با قیمت تقریبی معرفی کنید؟
ممنون

davood-d
28-11-2010, 23:54

مجموعه 5.1 كه دكدر صداي ديجيتال داشته باشه كم و نيست

ata_webmaker
29-11-2010, 09:28

لطف کن یک سر پاساژ ایران تو خیابون ولیعصر برو البته اگر نهرانی اونجا به احتمال زیاد گیر میاری من قبلا از اونجا یک سینما خانکی 5.1 با ورودی کواکسیال اپتیکال ائوکس خریده بودم که واقعا محشر بود همین پارسال فروختمش

mhrpy
29-11-2010, 12:37
با سلام خدمت دوستان گرامی
چند روز پیش از یکی از نمایندگی های LG یه کاتالوگ سینمای خانگی جدید گرفتم که دو تا مدل سیستم های HIFI نظرم رو جلب کرد . ولی هرچی تو مغازه های جمهوری گشتم پیداشون نکردم . ظاهرا مدلهای 2011 هستن .

یه مد ARX 5000 بدون player که من هرچی تو اینترنت گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم که بلاخره یه مدل قوی ترش رو پیدا کردم که فقط تو آفریقای جنوبی تولید میشه اینم عکسش

و مشخصاتش هم اینه

Key Features
Horn Compression Tweeter
Inclined Speaker
USB Plus
Advanced Metallic Parabolic Woofer
Portable Audio In
HDMI In/Out

Expand all Specs
Common Spec
Product Type
AV Receiver

Audio Performance
Type
5.2 Channel
Power Output - Total
800W
Power Output - Front
100W X 2
Power Output - Center
100W
Power Output - Surround
100W x 2
Power Output - Woofer
150W x 2

Input & Output
USB 2.0
Yes
Mic - Mic In(φ6.3)
Yes
Audio In - Portable In
Yes
Video Out - Composite
Yes
Video Input - Composite
Yes
Audio Out - Audio L/R
Yes
Audio Input - Audio L/R
Yes
Audio Input - Coaxial
Yes
Audio Input - Optical
Yes
HDMI - Out
Yes
HDMI - Input
Yes
Radio Antenna - FM
Yes
Radio Antenna - AM
Yes

Accessory
Instruction Manual
Yes
Remote Control Unit - Type
Yes
AM Loop Antenna
Yes
FM Antenna
Yes
Batteries
Yes
Speaker Cable
Yes
Warranty Card
Yes
HDMI Cable
Yes

Physical Size (W x H x D) mm
Main
430 X 150 X 300
FrontSpeaker
230 X 905 X 335
CenterSpeaker
515 X 175 X 254
RearSpeaker
175 X 453 X 249
Subwoofer

اینم آدرس سایتش :

دوستان مدل 5000 اون سه تا اسپیکر کوچیکتر رو نداره . لطفا اگه کسی اطلاعاتی در موردش داره اینجا بنویسه

BraveKnight
29-11-2010, 17:18
لطف کن یک سر پاساژ ایران تو خیابون ولیعصر برو البته اگر نهرانی اونجا به احتمال زیاد گیر میاری من قبلا از اونجا یک سینما خانکی 5.1 با ورودی کواکسیال اپتیکال ائوکس خریده بودم که واقعا محشر بود همین پارسال فروختمش
برای شما بدون پلیر بود؟ چند خریدید؟

MAH-AL
29-11-2010, 20:03
از دوستان مي خوام راهنمايي كنن بين اين دو مدل كدام يكي مناسب تر هستند

و

اگه ممكنه قيمت رو هم بگيد . در ضمن سينماي خانگي 3D بهتري هم اگه سراغ داريد بگيد ممنون ميشم.

pandora tomorro
29-11-2010, 22:55
این سامسونگه 1 ملیون و 90 تا 100 هست!
سونیه قیمتی که من از نمایندگی شهرمون پرسیدم گفت میشه 920 ..

ata_webmaker
29-11-2010, 23:23
برای شما بدون پلیر بود؟ چند خریدید؟

بله بدون پلیر بود من چهار ساله پیش 94 خریدم

واقعا صدای محشری داشت کاملا کریستالی و باس نرمی داشت
بندش از جنس چوب گردو بود کنترلش خوشگل بود خودش هم خوشگل بود در ضمن بلندگوی سنترش 3 تا اسپیکر داشت

davood-d
30-11-2010, 00:41

بندش از جنس چوب گردو بود کنترلش خوشگل بود خودش هم خوشگل بود در ضمن بلندگوی سنترش 3 تا اسپیکر داشت

سلام
جالبه يعني اگر بهش ورودي ديجيتال مثلا اپتيكال ميدادي فرمت دالبي و دي تي اس دكد ميكرد و 5.1 پخش ميكرد؟

naamre
30-11-2010, 09:15
سینمای خانگی sharp HT-CN750DVW چطوره به نظر رنگ مشکی مشکی نیست درست کسی از دوستان ازش استفاده کرده تو صفحات قبلی دیدم سرش بحث بود.

mehrdad8086
30-11-2010, 11:29
اينرو ببينين:

MAH-AL
30-11-2010, 13:26
از دوستان مي خوام راهنمايي كنن بين اين دو مدل كدام يكي مناسب تر هستند

و

اگه ممكنه قيمت رو هم بگيد . در ضمن سينماي خانگي 3D بهتري هم اگه سراغ داريد بگيد ممنون ميشم.

از لحاظ کیفیت کدوم بهتره؟ در ضمن اگه مدل بهتری تو این رنج قیمت می شناسید راهنمایی کنید ممنون میشم

Sir.AmirSalar
30-11-2010, 20:25
آقای rayan به داد من برس.
این بلوری پلیری گه میگین چیه دقیقا؟
و اینکه میشه مثلا اون فیلیپسی که شما خیلی هم بهش علاقه داری با یه بلوری پلیر ست کرد؟

yaray
30-11-2010, 21:05
فیلیپس مدل حرفه ای نداره.همه مدل هاش normal هستند.فقط مدل 5550 هستش که مدل سال 2010 هستش و قیمتش هم دقیق یادم نیست ولی حدود 500 تومن الی 600 تومن هستش.
مدل 3578 هست که از مدل های 2009 هست و حدود 500 الی 550 قیمت داره.[/QUOTE]

این 5550 رو که دارم و میخوام عوضش کنم تنظیمات و کنترل خیلی پایینی داره میخواستم 3578 بگیرم اما اگه این نهم مثل 5550 باشه که واقعا من نمیدونم چرا تو این فروم از فیلیپس تعریف شده.
کسی هست که 3578 داشته باشه ؟آیا اکولایزر دستی داره ؟

ata_webmaker
30-11-2010, 21:54
سلام
جالبه يعني اگر بهش ورودي ديجيتال مثلا اپتيكال ميدادي فرمت دالبي و دي تي اس دكد ميكرد و 5.1 پخش ميكرد؟

بلع دوست عزیز و واقعا هم عالی دکود می کرد دقیقا فرق بین صدای دالبی با دی تی اس رو تو این سینمای خونگی حس می کردی

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

سینمای خانگی sharp HT-CN750DVW چطوره به نظر رنگ مشکی مشکی نیست درست کسی از دوستان ازش استفاده کرده تو صفحات قبلی دیدم سرش بحث بود.

اگر می خواین پولتونو دور بریزید برید این سینما خونگی رو بخرید البته بی احترامی به نظر دوستمون نشه
امروز یکی موبایلم زنگ زد و راهنمایی در مورد سینمای خونگی سونی می خواست بنده خدا همون اشتباهی رو کرد که من برای اولین بار مرتکب شده بودم می گفت چرا صدای زیر و بمش خوب نیست ؟
اینجوری که می گفت تمام تنظیماتشو درست انجام داده بود ولی خود صداش همونه که هست عینه صدای رادیو های لامپی قدیم رو میداد تازه حالا مارکش هم سونیه به قول خودش :31:

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

مدل 3578 هست که از مدل های 2009 هست و حدود 500 الی 550 قیمت داره.

این 5550 رو که دارم و میخوام عوضش کنم تنظیمات و کنترل خیلی پایینی داره میخواستم 3578 بگیرم اما اگه این نهم مثل 5550 باشه که واقعا من نمیدونم چرا تو این فروم از فیلیپس تعریف شده.
کسی هست که 3578 داشته باشه ؟آیا اکولایزر دستی داره ؟[/QUOTE]

نه عزیز من بنده یکبار برای شما توضیح دادم
مدل 5550 کلا طراحی و ساخت چینی داره و تنظیماتش هم نرماله حالا چرا شما تنظیمات دستی می خواهید بماند که بنده نمی دونم
فیلیپس 3578 صدای خوبی داره ولی تنظیماتش معمولیه
اگر تنظیمات دستی می خواین باید سری تودوروکی پایونیر رو بخرید کلا چه انتظاری از سینمای خانگی دارید بگید تا بهتر راهنماییتون بکنیم

Pejman3
30-11-2010, 23:08

برادر جان اگه بدنش از چوب گردو بود حداقل قیمتش 5 برابر اینی که شما فرمودین می شد.

naamre
30-11-2010, 23:25
اگر می خواین پولتونو دور بریزید برید این سینما خونگی رو بخرید البته بی احترامی به نظر دوستمون نشه
امروز یکی موبایلم زنگ زد و راهنمایی در مورد سینمای خونگی سونی می خواست بنده خدا همون اشتباهی رو کرد که من برای اولین بار مرتکب شده بودم می گفت چرا صدای زیر و بمش خوب نیست ؟
اینجوری که می گفت تمام تنظیماتشو درست انجام داده بود ولی خود صداش همونه که هست عینه صدای رادیو های لامپی قدیم رو میداد تازه حالا مارکش هم سونیه به قول خودش :31:

ممنون که جواب دادی فکر می کنم باید برم خودم یه گشتی تو جمهوری بزنم. یه نکته دیگه هم اینه که یه DVDplayer جدا و دو تا بلند گوی جدا بگیرم که اونم معلوم نیست صدای سیستم آخرش خوب باشه احتمالا یه amplifire بخواد وقیمتش یه طرف ست شدن سیستم و عملکرد این مجموعه یه طرف دیگه. راستی من بعضی مدلهای philips رو از نزدیک دیدم به نظر ساخت خوبی نداشتن این طوره؟

yaray
01-12-2010, 00:06
کسی هست که 3578 داشته باشه ؟آیا اکولایزر دستی داره ؟[/QUOTE]

مدل 5550 کلا طراحی و ساخت چینی داره و تنظیماتش هم نرماله حالا چرا شما تنظیمات دستی می خواهید بماند که بنده نمی دونم
اگر تنظیمات دستی می خواین باید سری تودوروکی پایونیر رو بخرید کلا چه انتظاری از سینمای خانگی دارید بگید تا بهتر راهنماییتون بکنیم[/QUOTE]

بازم ممنون که جواب دادید :40:
متاسفانه من محدودیتی دارم که حتما باید فیلیپس انتخاب کنم.
منظورم از تنظیمات دستی بیشتر به خاطر تنوع موسیقیه که گوش میکنم
از محلی تا متال
نیاز به دستکاری دارم
من میتونم سیستمو با یه سیستم دیگه فیلیپس تعویض کنم به نظر بهترین انتخاب همون 3578 باشه درسته؟

mr_rayan
01-12-2010, 05:18
رايان عزير سلام
مجددد مزاحم شدم . تونستم يك لينك درست حسابي از پاناسونيك گير بيارم كه اون ست بلندگوها و امپي كه بهت گفتم مجموعا 1400 به من قيمت دادن رو داره . اينم لينكش . نميدونم امپش در مقايسه با 819، 919 و يا 1019 پايونير چطوره ؟و همين طور مقايسه اين بلندگوها با جامو 608 و يا 425 ؟ ميدونم بايد صدا رو از نزديك شنيد . لي شايد بشه با مقايسه اوليه يك نتيجه گيري مختصري كرد. ممنون ميشم نظرت رو بگي

سلام.
اول از همه عرض کنم که با توجه به اینکه من تا حالا این سیستم رو از نزدیک زیارت نکردم اصلا نمی تونم در مورد کیفیت صدای بلندگوهاش نظر بدم،کیفیت ساختش هم همینطور.
در مورد آمپلی فایر هم قبلا خدمتتون عرض کنم مجددا هم میگم که ریویوهای جالبی در موردش نوشته نشده و قیمت بالای اون رو با توجه به عملکرد و کاراییش به عنوان یک ضعف محسوب کردن همینطور کیفیت صدای راضی کننده ای در بین هم کلاسهای خودش نداره.
آمپلی فایر هم که از HDMI 1.4 گویا پشتیبانی نمی کنه.
به نظر من شما با بوجه 1400 می تونید سیستم بهتری تهیه کنید.
منتهی نظر شما مهمه چون خودتون می خواید ازش استفاده کنید و لذت ببرید پس اگر دلتون با همین سیستمه پس همین رو تهیه کنید.

تا اونجایی که من دیدم نه نیست.

با سلام خدمت دوستان گرامی
چند روز پیش از یکی از نمایندگی های LG یه کاتالوگ سینمای خانگی جدید گرفتم که دو تا مدل سیستم های HIFI نظرم رو جلب کرد . ولی هرچی تو مغازه های جمهوری گشتم پیداشون نکردم . ظاهرا مدلهای 2011 هستن .

یه مد ARX 5000 بدون player که من هرچی تو اینترنت گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم که بلاخره یه مدل قوی ترش رو پیدا کردم که فقط تو آفریقای جنوبی تولید میشه اینم عکسش

دوستان مدل 5000 اون سه تا اسپیکر کوچیکتر رو نداره . لطفا اگه کسی اطلاعاتی در موردش داره اینجا بنویسه

این مدل توی ایران اصلا نیست.

آقای rayan به داد من برس.
این بلوری پلیری گه میگین چیه دقیقا؟
و اینکه میشه مثلا اون فیلیپسی که شما خیلی هم بهش علاقه داری با یه بلوری پلیر ست کرد؟

بلوری پلیر یه دستگاه پخش پلیر دیسک بلوری هستش دیگه.
من به فیلیپس علاقه ندارم فقط عرض می کنم تو قیمت خودش مناسبه.بلوری پلیر رو می تونید به سینماهای معمولی که ورودی اپتیکال دارند وصل کنید ولی صدای HD نخواهید داشت.
اگر قبلا با هم در این مورد صحبت کردیم لطفا پست آخر من رو نقل قول کنید چون واقعا من یادم نمیمونه که با کدوم یک از دوستان و در مورد چه چیزی صحبت کردم.

---------- Post added at 05:18 AM ---------- Previous post was at 05:14 AM ----------

[I]
ا
از محلی تا متال
نیاز به دستکاری دارم
من میتونم سیستمو با یه سیستم دیگه فیلیپس تعویض کنم به نظر بهترین انتخاب همون 3578 باشه درسته؟

دوست من از سیستم های تو این سطح اینجور انتظارات رو نداشته باش.اینا سیستم های سینمایی هست و به نوعی فقط Hometheater هست.اینایی که شما مد نظرت هست مربوط به سیستم های صوتی و یا آمپلی فایر های کلاس متوسط هستش.

در مورد تعویض سیستم عرض کنم که 3578 به نظر من از 5550 صدای بهتری داره ولی باز فکر نکنم شمارو ارضا کنه.در حال حاضر هم 3569 فیلیپس دیگه گیر نمیاد،میتونی بگردی اگر گیرت اومد 3569 رو تهیه کن از بقیه مدل های فیلیپس صدای بهتری داره.

sound.vision
01-12-2010, 10:44

دوست عزیز رادیوهایی که بجای ترانزیستور از لامپ استفاده می کنند صدای خیلی جالبی دارن البته به خاطر محدودیت هایی مثل عمر کم لامپ ها و اینکه برای روشن شدن رادیو ، لازم بوده که لامپ گرم بشه تا به قول معروف سیستم راه بیافته... جاشون رو به ترانزیستور دادن.. ولی به هیچ وجه فکر نکن که صدای رادیو لامپی ها :40: بد هست اگر هم بد باشه به خاطر بلندگوشه نه آمپلی...مضافا اینکه اگه الان بخوای یه آمپلی لوکس و نوستالژیک بخری و البته حاضر باشی چند میلیون ناقابل هم بدی هنوز که هنوزه آمپلی های لامپی به قیمت خیلی بالا وجود دارن.

Artam01
01-12-2010, 10:52
ارزون ترین لامپ فکر کنم 1m تومن باشد.

mehdi30nema
01-12-2010, 12:03
بچه ها گیرنده های بلو سنس قابلیت پخش MKV داره . حالا میخام بدونم MKV های حجم بالا ( حدود 4 گیگ ) با کیفیت 720p هم خوب پخش میکنه ؟

eloy110
01-12-2010, 12:26
بله همون 519 پایونیره . اما دیدم جواب نمیده یه سیستم دیگه گرفتم که تو پست بعدیم نوشتم (انکیو 308 و جامو 426)

eloy110
01-12-2010, 13:35
من سیستمم رو انتخاب کردم و خریدم :
onkyo 308 + jamo 426
فکر کنم یکی دو تا از بچه ها این سیستم رو دارن . لطفا به من ریویو بدید .
اول می خواستم با آمپ 519 پایونیر بخرم اما دیدم انگار خوب جواب نمیده .
نظر و راهنمایی یادتون نره
ضمنا فعلا پلیر ندارم و باید از خروجی HDMI لپ تاپ استفاده کنم . به نظرتون اشکالی ایجاد می کنه ؟

dara_az
01-12-2010, 13:44

اگر تنظیمات دستی می خواین باید سری تودوروکی پایونیر رو بخرید کلا چه انتظاری از سینمای خانگی دارید بگید تا بهتر راهنماییتون بکنیم[/QUOTE]

از محلی تا متال
نیاز به دستکاری دارم
من میتونم سیستمو با یه سیستم دیگه فیلیپس تعویض کنم به نظر بهترین انتخاب همون 3578 باشه درسته؟[/QUOTE]

جهت اطلاع عرض کنم که سری تودوروکی پایونیر هم تنظیمات دستی ندارند . من چون خودم آمپ پایونیر گرفتم و آمپهای تودوروکی رو بررسی کردم تا اونجایی که میدونم تنظیم دستی ندارند . آمپ خودمم که 819 هستش تنظیم دستی نداره . فقط یک سری مد تعریف شده مثل راک و پاپ و کلاسیک و از این چیزا داره که من کلا هیچوقت با این پیش فرض ها نتونستم ارتباط برقرار کنم و از صداشون خوشم نمیاد ( چه در آمپ سیستم خونه چه ماشین چه سافتورهای پخش موزیک کامپیوتر) پایونیر اگه اشتباه نکنم مدل 1019 (1020) به بالا میشه تنظیمات دستی انجام داد که قیمتش گرونه . اما من قبلا گفتم بازم میگم که من تاحالا نیازی به تنظیم اکولایزر به صورت دستی پیدا نکردم . بیشتر هم موزیک گوش میدم و سیستمم هم استریو هستش . ماکزیمم باس یا تریبل رو اگه فکر کنم لازم باشه تغییر میدم که همون هم خوب و کافیه و نیازی به تغییر اکولایزر نداشتم تاحالا ( با توجه به اینکه من خودم کرم انگولک کردن و ور رفتن با اکولایزر رو دارم) حالا شما چرا فقط باید فیلیپس استفاده کنید ؟؟

Schahab
01-12-2010, 15:21
اساتید محترم به ویژه جناب رایان و پژمان

لطفا نظرتان را درباره این مجموعه (بر اساس مشخصات ذکر شده و شناخت تان از برند میشن) بفرمایید. آمپلی مناسب برای این سیستم که HDMI 1.4 را هم ساپورت کند، چه می تواند باشد؟

با تشکر فراوان

yaray
01-12-2010, 17:04
جهت اطلاع عرض کنم که سری تودوروکی پایونیر هم تنظیمات دستی ندارند . من چون خودم آمپ پایونیر گرفتم و آمپهای تودوروکی رو بررسی کردم تا اونجایی که میدونم تنظیم دستی ندارند . آمپ خودمم که 819 هستش تنظیم دستی نداره . فقط یک سری مد تعریف شده مثل راک و پاپ و کلاسیک و از این چیزا داره که من کلا هیچوقت با این پیش فرض ها نتونستم ارتباط برقرار کنم و از صداشون خوشم نمیاد ( چه در آمپ سیستم خونه چه ماشین چه سافتورهای پخش موزیک کامپیوتر) پایونیر اگه اشتباه نکنم مدل 1019 (1020) به بالا میشه تنظیمات دستی انجام داد که قیمتش گرونه . اما من قبلا گفتم بازم میگم که من تاحالا نیازی به تنظیم اکولایزر به صورت دستی پیدا نکردم . بیشتر هم موزیک گوش میدم و سیستمم هم استریو هستش . ماکزیمم باس یا تریبل رو اگه فکر کنم لازم باشه تغییر میدم که همون هم خوب و کافیه و نیازی به تغییر اکولایزر نداشتم تاحالا ( با توجه به اینکه من خودم کرم انگولک کردن و ور رفتن با اکولایزر رو دارم) حالا شما چرا فقط باید فیلیپس استفاده کنید ؟؟[/QUOTE]

متاسفانه در شهرستانی که من زندگی میکنم پایونر گیر نمیاد بعد از اینکه 5550 فیلیپسو خریدم و ازش ناراضیم با صحبتی که کردم فروشنده حاضر شد با یه مدل دیگه برام تعویض کنه.من دنبال اون خلا که پشت سر باس موزیکه هستم
که این سیستم اصلا ارضام نمیکنه دلم هم نمیاد به کسی بفروشم.

شما این آلبومو گوش بدین ببینین من حق دارم بخاطر اعتمادی که کردم به خاطر مدل جدیدتر عصبان باشم!

dara_az
01-12-2010, 20:44
جهت اطلاع عرض کنم که سری تودوروکی پایونیر هم تنظیمات دستی ندارند . من چون خودم آمپ پایونیر گرفتم و آمپهای تودوروکی رو بررسی کردم تا اونجایی که میدونم تنظیم دستی ندارند . آمپ خودمم که 819 هستش تنظیم دستی نداره . فقط یک سری مد تعریف شده مثل راک و پاپ و کلاسیک و از این چیزا داره که من کلا هیچوقت با این پیش فرض ها نتونستم ارتباط برقرار کنم و از صداشون خوشم نمیاد ( چه در آمپ سیستم خونه چه ماشین چه سافتورهای پخش موزیک کامپیوتر) پایونیر اگه اشتباه نکنم مدل 1019 (1020) به بالا میشه تنظیمات دستی انجام داد که قیمتش گرونه . اما من قبلا گفتم بازم میگم که من تاحالا نیازی به تنظیم اکولایزر به صورت دستی پیدا نکردم . بیشتر هم موزیک گوش میدم و سیستمم هم استریو هستش . ماکزیمم باس یا تریبل رو اگه فکر کنم لازم باشه تغییر میدم که همون هم خوب و کافیه و نیازی به تغییر اکولایزر نداشتم تاحالا ( با توجه به اینکه من خودم کرم انگولک کردن و ور رفتن با اکولایزر رو دارم) حالا شما چرا فقط باید فیلیپس استفاده کنید ؟؟[/QUOTE]

متاسفانه در شهرستانی که من زندگی میکنم پایونر گیر نمیاد بعد از اینکه 5550 فیلیپسو خریدم و ازش ناراضیم با صحبتی که کردم فروشنده حاضر شد با یه مدل دیگه برام تعویض کنه.من دنبال اون خلا که پشت سر باس موزیکه هستم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما این آلبومو گوش بدین ببینین من حق دارم بخاطر اعتمادی که کردم به خاطر مدل جدیدتر عصبان باشم!

yaray جان این لینکش هیتلره ! نتونستم دانلود کنم. اما خوب شما هم حق داری . ولی باید موقع خرید یک موزیکی که خودت میدونی چجوریه میبردی برای تست سیستم . اما خوب باز جای شکرش باقیه فروشنده حاظر شده با یک سیستم دیگه عوض کنه . اما به نطر من باز هم اگه خواستی عوض کنی موزیکتو ببر و اون سیستمی رو که میخوای به جاش بگیری تست کن . باز به نظر من اگه راضیت نکرد یه درصدی رو کم کن و به فروشنده پس بده سیستمت رو و به جاش یک سیستم دیگه از جای دیگه بگیر . میتونی عجله نکنی و وقتی اومدی تهران بری جمهوری و سیستم هارو تست کنی و اونی که به نظرت صداش خوب هست رو بخری . یا با توجه به تجربیات دوستان عزیزی مثل رایان و پژمان و یا دوستانی که سیستمهای دیگه اینجا جمع کردن و ریویوش رو نوشتن اقدام به خرید کنی . سایت چاره هم فروش اینترنتی داره و سیستمهای خوبی رو هم داره . ارسال به شهرستان هم داره . اینجا دوستان سیستمهای خوبی جمع کردن . از انکیو و دنون گرفته تا پایونیر و باندهای جامو و غیره (متاسفانه یادم نیست کدوم یکی از دوستان کدوم سیستم رو گرفته بودن) .میتونی با توجه به تجربه دوستان سیستم مورد نظرتو به صورت اینترنتی خرید کنی . اما اینم در نظر بگیر سلیقه ها متفاوته . مثلا یکی بیس خشک میپسنده یکی از بیس نرم خوشش میاد.

ata_webmaker
01-12-2010, 21:36
برادر جان اگه بدنش از چوب گردو بود حداقل قیمتش 5 برابر اینی که شما فرمودین می شد.
متاسفانه همه تو ایران تحت تاثیر برند های شناخته شده و معتبر و گران قیمت هستند اگر من الان بهتون بگم آمپلی فایر پایونیر که تو ایران 500 هزا تومانه رو از کانادا برام 130 خریدن با یک کابل اچ دی کسی باورش نمیشه

در هر صورت تو سایتش در مورد اون اسپیکر اگر هم اینو نوشته بود حالا راست یا دروغ نمی دونم چون من مثل خیلی ها تحت تاثیر ریویو ها و نوشته ها قرار می گیرن نیستم در هر صورت چیزه محشری بود الانم می گم من صدای تودوروکی هم شنیدم ولی از نظر وضوح به پای این اسپیکر تا الان چیزی نشنیدم
در ضمن بنده گفتم چوب گردو نگفتم از جنس طلا بود که :31:

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

ممنون که جواب دادی فکر می کنم باید برم خودم یه گشتی تو جمهوری بزنم. یه نکته دیگه هم اینه که یه DVDplayer جدا و دو تا بلند گوی جدا بگیرم که اونم معلوم نیست صدای سیستم آخرش خوب باشه احتمالا یه amplifire بخواد وقیمتش یه طرف ست شدن سیستم و عملکرد این مجموعه یه طرف دیگه. راستی من بعضی مدلهای philips رو از نزدیک دیدم به نظر ساخت خوبی نداشتن این طوره؟

نه اینطور نیست مدل های خوب هم داره
مثل 3378 3578 و یک مدل دیگه که بانداش چوبیه
این 5550 مزخرفه

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

از محلی تا متال
نیاز به دستکاری دارم
من میتونم سیستمو با یه سیستم دیگه فیلیپس تعویض کنم به نظر بهترین انتخاب همون 3578 باشه درسته؟[/QUOTE]

بله 3578 خیلی خوبه
یک مدل دیگه هم هست که کمی از اون مدل گرونتره الان مدل یادم نمیاد بانداش چوبیه خیلی صداش خوب بود

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

دوست عزیز رادیوهایی که بجای ترانزیستور از لامپ استفاده می کنند صدای خیلی جالبی دارن البته به خاطر محدودیت هایی مثل عمر کم لامپ ها و اینکه برای روشن شدن رادیو ، لازم بوده که لامپ گرم بشه تا به قول معروف سیستم راه بیافته... جاشون رو به ترانزیستور دادن.. ولی به هیچ وجه فکر نکن که صدای رادیو لامپی ها :40: بد هست اگر هم بد باشه به خاطر بلندگوشه نه آمپلی...مضافا اینکه اگه الان بخوای یه آمپلی لوکس و نوستالژیک بخری و البته حاضر باشی چند میلیون ناقابل هم بدی هنوز که هنوزه آمپلی های لامپی به قیمت خیلی بالا وجود دارن.

منظور بنده هم همون صداش بود چون خودمون یکی از همون رادیو های قدیمی رو داریم

ata_webmaker
01-12-2010, 21:42

شما این آلبومو گوش بدین ببینین من حق دارم بخاطر اعتمادی که کردم به خاطر مدل جدیدتر عصبان باشم!
خوب 3578 بگیر یا اون مدل چوبیه که بازم الان یادم نیست اون مدل چوبیه ارضات می کنه
کلا دوستان باید بهتر بدونید که برای هر چیزی باید وسیله همان چیزی رو خرید یعنی برای گوش دادن موسقی باید سیستم های مینی های فای و یا سیستم استریو خانگی با باند و آمپلی جمع کرد

dara_az
01-12-2010, 21:44
متاسفانه همه تو ایران تحت تاثیر برند های شناخته شده و معتبر و گران قیمت هستند اگر من الان بهتون بگم آمپلی فایر پایونیر که تو ایران 500 هزا تومانه رو از کانادا برام 130 خریدن با یک کابل اچ دی کسی باورش نمیشه

ata_webmaker جان نگو که دلمون کباب میشه ! نمیدونم اینجا چرا قیمتها اینقدر ناجوانمردانه هست ! منم سایتهای فروش خارجی رو میدیدم قیمتهای خیلی خوب بود ! اما خوب چه کنیم که ما اینجا زندگی میکنیم و مجبوریم با این قیمتها بسازیم ! راستش منم به سرم زده بود بگم از اونور برام سیستم بیارن ! اما خوب هم از گمرکیش یکم ترسیدم که گیر بدن هم اینکه از نظر وزنی سنگین میشد ! مثلا خود آمپ 819 نزدیک 12 کیلو وزنشه ! حالا دیگه اگه باند و ساب و اینا هم بخوای بگیری که حداقل اندازه یه آدم وزنش میشه !! از نظر حجمی هم که ماشالا یه وانت میخواد برا حمل نقلش !! راستش من پدرم یک سیستم Driving Wheel logitech G25 از کانادا گفتم آورد تو فرودگاه کلی گیر الکی داده بودن بهش و نیم ساعت سه ربعی الکی معطلش کرده بودن . حالا دیگه چه برسه به سیستم! واسه همین دیگه روم نشد به اقوام بگم برام سیستم بیارید !

Artam01
02-12-2010, 09:42
برای اینکه اونور قانون داره، یعنی حداکثر پول دلالی و سود ناخالص 30% است نه بیشتر (300%).

Artam01
02-12-2010, 09:48
من سیستمم رو انتخاب کردم و خریدم :
onkyo 308 + jamo 426
فکر کنم یکی دو تا از بچه ها این سیستم رو دارن . لطفا به من ریویو بدید .
اول می خواستم با آمپ 519 پایونیر بخرم اما دیدم انگار خوب جواب نمیده .
نظر و راهنمایی یادتون نره
ضمنا فعلا پلیر ندارم و باید از خروجی HDMI لپ تاپ استفاده کنم . به نظرتون اشکالی ایجاد می کنه ؟

سیستم خوبیه نسبت به پولی که بابتش پرداختی.
این مدل اونکیو بهتره، پایونیر همچین یکمی ضعیف است.
یکمی در مورد سیستمت بگو، صداش چگونه است، ساب ووفر خریدی؟ یا اصلن احساس نیاز میکنی به یک ساب ووفر؟

امیدوارم به سلامتی و خوشحالی ازش سود ببری.

pandora tomorro
02-12-2010, 10:01
این لینک البومی که دوستمون داده پسورد میخواد به هر حال پسورش اینه :

این لینکم هیتلر نیست...

اینجام آپش کردم...

prodoctornuke
02-12-2010, 12:54
منم توی سیستم صوتی تازه کارم.الانم دنبال یه سیستم متوسط میگردم با شفافیت صدای خوب و قیمت مناسب.
بیشتر کارم هم واسه بازی و فیلم میخوام.
سیستمش طوری باشه که یه چیدمان خوب رو بده و صدای به قولی دالبی داشته باشه
برند خاصی و بهترین مدل مد نظرم نیست-زیاد هم پر توقع نیستم و میخوام جوری باشه که اقلا 4 سال جواب کارای خیلی عادی رو بده
قیمت هم زیر 500 تومان باشه.

MAH-AL
02-12-2010, 13:21
براي چندمين بار ميپرسم بين اين دوتا مدل كدوم از نظر كيفيت بهتره؟ برام 3D بودنش مهمه

,

pandora tomorro
02-12-2010, 14:02
سلام
والا من خودمم بین این 2 مدل مونده بودم دوست عزیز اخر سرم تصمیم گرفتم سونیه رو بگیرم!
اخه از دوستان میگفت این پلیرهای سامسونگ زود خراب میشن البته خب نمیشه زیاد اطمینان کرد به این حرف ها...
در مورد این سونیه از mr_rayan پرسیدم که ایشون این رو جواب داد:

مشخصاتش که استاندارده و چیزی کم نداره.دیزاین قشنگی هم داره،منتهی من صداش رو نشنیدم و در مورد اون نمی تونم نظری بدم.
من یه سرچی هم کردم و دیدم تو خیلی از سایت های خارجی به این نکته اشاره کردن که قیمتش با توجه به کاراییش خیلی مناسبه منتهی نمی دونم اینجا چنده.در هر صورت من از همون جایی که تلوزیونم رو خریدم (جوانرود) دارم این مدل رو سفارش میدم که طرف گفت 48 ساعته از دبی میاره ! البته واسه قیمت و ایناش گفت تا 1شنبه صبر کنین چون مثل اینکه دبی تعطیله یا یه همچین چیزی که من دقیق متوجه نشدم...

dara_az
02-12-2010, 16:32
سیستم خوبیه نسبت به پولی که بابتش پرداختی.
این مدل اونکیو بهتره، پایونیر همچین یکمی ضعیف است.
یکمی در مورد سیستمت بگو، صداش چگونه است، ساب ووفر خریدی؟ یا اصلن احساس نیاز میکنی به یک ساب ووفر؟

امیدوارم به سلامتی و خوشحالی ازش سود ببری.

سلام eloy عزیز . آقا مبارکت باشه :11:
artam راست میگه یکم از سیستمت برامون بگو . مخصوصا باند هات . بدون ساب bass ش برای مثلا آهنگهای راک و بلوز مناسبه یا نه ؟ کلا صدا چجوریه. :8:راستش منم بدم نمیاد چند وقت دیگه 426 رو بگیرم . البته قبلش حتما تست میکنم ببینم اگه از اسپیکر های خودم بهتره میگیرمش . راستش قصد دارم این اسپیکرهای که الان استفاده میکنم که برای یک ست 3 تیکه سونی قدیمی هستش ( آمپ + رادیو + کاست پلیر) رو دوباره با ست خودش وصل کنم و یه جفت اسپیکر (حالا شاید هم سنتر و سارند بدون ساب بگیرم ) و اینارو وصل کنم به این 819 . این صداش خوبه الان اما خب کلا خیلی دوست دارم 2 تا ست جدا از دو نسل مختلف رو کنار هم داشته باشم .راستی شما سارند و سنتر هم گرفتی ؟

Artam01
02-12-2010, 18:34
فکر کنم با سنتر و سوراندش گرفته باشه چون اینا که پکیج هستند فروشنده خردش نمیکنه، کلن برای صدای سینمایی و فیلم دیدن خوب چیزی هستن.
بلندگوی استریو برای فیلم دیدن چندان لذت بخش نیست.
اون بلندگوها فکر کنم خودشون صدای بم رو هم ایجاد میکنند.

MAH-AL
03-12-2010, 21:15
سلام
والا من خودمم بین این 2 مدل مونده بودم دوست عزیز اخر سرم تصمیم گرفتم سونیه رو بگیرم!
اخه از دوستان میگفت این پلیرهای سامسونگ زود خراب میشن البته خب نمیشه زیاد اطمینان کرد به این حرف ها...
در مورد این سونیه از mr_rayan پرسیدم که ایشون این رو جواب داد:

در هر صورت من از همون جایی که تلوزیونم رو خریدم (جوانرود) دارم این مدل رو سفارش میدم که طرف گفت 48 ساعته از دبی میاره ! البته واسه قیمت و ایناش گفت تا 1شنبه صبر کنین چون مثل اینکه دبی تعطیله یا یه همچین چیزی که من دقیق متوجه نشدم...

پس اگه از قیمت مطمئن شدی یه خبری بده.در ضمن من یه سوالی برام پیش اومده اونم اینه که سونی و سامسونگ از استاندارد های واحدی برای پخش فیلمای سه بعدی استفاده میکنن یا نه؟
چون من تو جاهای مختلفی خوندم که کیفیت نمایششون با هم خیلی متفاوته . مردد شدم نکنه پلیراشون فقط با تلویزیونای خودشون مچ باشن. چون من یه 40c7000 سامسونگ دارم به نظرتون با سونی خوب مچ میشن؟

pandora tomorro
03-12-2010, 21:56
والا فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد اخه این شرکت ها بین المملی هستن و باید از یه استاندارد واحد پیروی کنن...

Schahab
04-12-2010, 11:09
اساتید محترم به ویژه جناب رایان و پژمان

لطفا نظرتان را درباره این مجموعه (بر اساس مشخصات ذکر شده و شناخت تان از برند میشن) بفرمایید. آمپلی مناسب برای این سیستم که HDMI 1.4 را هم ساپورت کند، چه می تواند باشد؟

با تشکر فراوان

دوستان

محض یاداوری....

کسی جواب این سوال من رو نداد.... اینجا مثل این که تازه واردا نامرئی هستن...

sound.vision
04-12-2010, 11:47
دوستان

محض یاداوری....

کسی جواب این سوال من رو نداد.... اینجا مثل این که تازه واردا نامرئی هستن...

سلام عزیز... این سیستمی که شما انتخاب کردی مشخصه خاصی نداره که قابل گفتن باشه...من به شخصه خودم این سیستم رو چک نکردم اما از روی مشخصاتی که دیدم می شه گفت که نباید صدای خیلی جالبی داشته باشه مضافا اینکه حدود 600 هزار تومن هم قیمت داره... برای انتخاب آمپ هم باید بودجه و احتمالا برند مورد نظرت رو بگی تا دوستانی که اینجا اطلاعاتی دارند بتونن بهت کمک کنند.

Schahab
04-12-2010, 12:29
سلام عزیز... این سیستمی که شما انتخاب کردی مشخصه خاصی نداره که قابل گفتن باشه...من به شخصه خودم این سیستم رو چک نکردم اما از روی مشخصاتی که دیدم می شه گفت که نباید صدای خیلی جالبی داشته باشه مضافا اینکه حدود 600 هزار تومن هم قیمت داره... برای انتخاب آمپ هم باید بودجه و احتمالا برند مورد نظرت رو بگی تا دوستانی که اینجا اطلاعاتی دارند بتونن بهت کمک کنند.

عرضم به حضور شما، قصدم از این سوال این بود که کیفیت کلی برند میشن رو بدونم.... این رو تو سایت چاره دیدم و با خودم فکر کردم یه سری از این بلندگو ها رو که کامل هم هستن با یه آمپ حدود 500 تومن ترکیب کنم واسه فیلم و موسیقی.... برند آمپ برام مهم نیست، می تونه مارانتز باشه یا اونکیو یا دنون یا هرچیز دیگه (یاماها، پایونیر، ...) مهم این بود که خوب با هم ست بشن و کار من رو راه بندازن... پس به نظر شما مجموعه جالبی نیست؟ می شه بفرمایید چرا؟ من هم یه چیزی یاد بگیرم...

ممنون

sound.vision
04-12-2010, 13:20
عرضم به حضور شما، قصدم از این سوال این بود که کیفیت کلی برند میشن رو بدونم.... این رو تو سایت چاره دیدم و با خودم فکر کردم یه سری از این بلندگو ها رو که کامل هم هستن با یه آمپ حدود 500 تومن ترکیب کنم واسه فیلم و موسیقی.... برند آمپ برام مهم نیست، می تونه مارانتز باشه یا اونکیو یا دنون یا هرچیز دیگه (یاماها، پایونیر، ...) مهم این بود که خوب با هم ست بشن و کار من رو راه بندازن... پس به نظر شما مجموعه جالبی نیست؟ می شه بفرمایید چرا؟ من هم یه چیزی یاد بگیرم...

ممنون

خود برند میشن یه 30 سالی هست که پا به عرصه سیستم های صوتی گذاشته پس از بابت قدمت و سابقه نباید مشکلی داشته باشه... تا اونجا که من می دونم یه 10 سالی هم هست که تبدیل به یه برند جهانی شده اما اینکه چرا خیلی شناخته شده نیست در کشور ما باید بگم خیلی برندهای مطرح دیگه دنیا که خیلی قوی تر هستند از این میشن هم شناخته شده نیستند... اما اینکه چرا گفتم به نظر من مشخصاتش خیلی جالب نیست... چندتا علت داره که بعضی هاش:
Sub-woofer
Enclosure Type: Reflex loaded
Frequency Response 3db: 38Hz - 125Hz
Amplifier: 100W (PPMS)

اول از همه مشخصات ساب این دستگاه چنگی به دل نمی زنه کمترین فرکانسی که می تونه تولید کنه 38 هرتزه که برای یه ساب اصلا چیز جالبی نیست مضافا اینکه قدرت چندانی نداره.

2
Satellite
Enclosure Type: Sealed cabinet
Frequency Response 3db: 125Hz to 20kHz
Sensitivity SPL/m/2.83V: 88dB
Nominal Impedance: 8 Ohms compatible
Amplifier Power: 25 - 100 W/Ch

مشخصات این ها رو هم که نگاهی می اندازی می بینی بازهم از خیلی از هم قیمت های امروزیش پایین تره و در نهایت تو مشخصاتش نوشته که پایه ها به صورت استاندارد همراه پکیج نیست و باید جداگانه خریداری شود که خوب این یعنی یه هزینه مضاعف
Note: Floor Stands not included as standard. Additional accessories available via your retailer

در هر حال باز هم تاکید می کنم اظهار نظر من براساس مشخصات روی کاغذ هست منطقی ترین راه اینه که از نزدیک صدای این اسپیکرها رو تست کنی و ببینی با نیاز و سلیقه ات جور در میاد یا نه یه وقت می بینی اون چیزی که از نظر من مورد قبول نیست از نظر شما چیز خیلی عالی و درخور توجهی باشه یا برعکس. د رهر حال چیزی که مشخصه اینه که جنابعالی مبلغی نزدیک به 1 میلیون 100هزار تومن بودجه در نظر گرفتی با این پول می تونی انتخاب های دیگه رو هم بررسی کنی.
موفق باشی

eloy110
04-12-2010, 15:24
چون می خوام تو خونه جدیدم استفاده اش کنم هنوز درست و حسابی وصلش نکردم . یک هفته دیگه که وصلش کردم و زیر و بمشو در آوردم یه ریویو می ذارم . اما تا الان به نظرم میاد که بیشتر به درد موزیک لایت و فیلم می خوره .اگه اهل ترنس و موزیک باس دار باشی شاید لازم باشه یه ساب ووفر بهش اضافه بشه اما من نیاز ندارم . من از این جامو با آمپ مارانتز هم تو مغازه تست گرفتم اما به نظرم با انکیو صداش تمیزتر شد .

eloy110
04-12-2010, 15:31
سلام
یه مدل پایونیر دیدم ( فکر کنم 787 ) یه تو فروشگاه راستین قیمتش 510 تومن بود. تست صداش هم نسبت به برندهای تجاری بهتره . تو هایپر استار همین مدل رو تخفیف زده بود 490 تومن می داد ( اگه هنوز باشه) . فکر کنم تو این رنج قیمت انتخاب خوبی باشه

eloy110
04-12-2010, 16:20
artam راست میگه یکم از سیستمت برامون بگو . مخصوصا باند هات . بدون ساب bass ش برای مثلا آهنگهای راک و بلوز مناسبه یا نه ؟ کلا صدا چجوریه. :8:راستش منم بدم نمیاد چند وقت دیگه 426 رو بگیرم . البته قبلش حتما تست میکنم ببینم اگه از اسپیکر های خودم بهتره میگیرمش . راستش قصد دارم این اسپیکرهای که الان استفاده میکنم که برای یک ست 3 تیکه سونی قدیمی هستش ( آمپ + رادیو + کاست پلیر) رو دوباره با ست خودش وصل کنم و یه جفت اسپیکر (حالا شاید هم سنتر و سارند بدون ساب بگیرم ) و اینارو وصل کنم به این 819 . این صداش خوبه الان اما خب کلا خیلی دوست دارم 2 تا ست جدا از دو نسل مختلف رو کنار هم داشته باشم .راستی شما سارند و سنتر هم گرفتی ؟

سلام و ممنون
برای بلوز که همینجوریش عالیه و اگه از راک منظورت متال سنگین نباشه برای اون هم خوبه و نیاز به ساب نداره . جامو 426 پکیجه یعنی دو تا فرونت ، دو تا ریر و یه سنتر و انگار بعضی ها یه ساب هم بهش اضافه می کنن که من نیاز نداشتم ( پولشم نداشتم!). اما با همه این اوصاف اگه راک بازی و می تونی 300 بیشتر هزینه کنی جامو 606 حجم صداش بالاتره . آمپش هم مارانتز یا انکیو بسته به نظر خودته . من از جفتش تست گرفتم و انکیو رو بیشتر پسندیدم .

eloy110
04-12-2010, 17:14

ضمنا من هم می خواستم اول یه 519 پایونیر باهاش ببندم که از تست انکیو خوشم اومد . میگن 519 باهاش جواب نمیده 819 رو نمی دونم

lindows
04-12-2010, 17:14
بالاخره يه پرو ويژن T7 گرفتم
مشكلي خاصي نداشت فقط زير نويس فارسي را ساپورت نميكرد گه كه فكر كنم با آپگريت حل بشه ولي هيچ
آپديتي پيدا نكردم براش كسي سراغ داره ؟

eloy110
04-12-2010, 17:16

ممنون

اگه قصد داری اینقدر هزینه کنی جامو 426 و 606 رو هم یه تست بگیر .

mana341
04-12-2010, 20:22
سلام

با سلام
این ال جی یه مدل جدید سینمای خانگی داده به نام قصر صدا که حتما خبر دارید ازش.از upscaling اون بی خبرم ولی چیزی که از مشخصات ارائه شده بنظر میاد باید چیز حقی باشه در ضمن بی نهایت خوشگل و تو دل برو هم هست(البته نظر شخصی من اینه)
ارادت :
ناصر

dadiyar
04-12-2010, 21:54
سلام

دوستانی که دسترسی به نمایندگی پایونیر دارند.ایا این دو تا مدل تو ایران موجود هست؟

اطلاعاتی از قیمتش .یا تفاوتش با rs70 دارند دوستان؟
متشکرم

Pejman3
04-12-2010, 22:46
سلام

دوستانی که دسترسی به نمایندگی پایونیر دارند.ایا این دو تا مدل تو ایران موجود هست؟

متشکرم

من نپرسیدم ولی راستش تا الان هیچ وقت هم ندیدم جایی داشته باشه.
مدل دوم تقریباً تو رده RS70 هست البته یه کم بالاتر
ولی مدل اول به نظر یه سر و گردن بالاتر از RS70 است با توجه به اینکه با آمپ 1020 هم ست شده و همچنین بلندگو های سطح بالاتری داره.

hajHasan
04-12-2010, 23:08
سلام
مدتی بود به فکر خرید یک گیرنده دیجیتال با قابلیت پخش با کیفیت مدیا ( و البته قیمت پایین ) بودم. پستهای دوستان را در اینجا خواندم و با خواندن یسری مطلب در سایتهای دیگه, تصمیم گرفتم بلوسنس بگیرم. تجربیاتم را اینجا میگم تا شاید بدرد کس دیگری بخوره.
این دستگاه را از نمایندگی پخشش در طبقه دوم پاساژ علاالدین به قیمت 92 هزار تومان ( با گارانتی یک ساله ) خریدم.
خونه ما در شرق تهران ( نارمک ) هست و با آنتن معمولی, معمولا دو سه تا از کانالها برفک داشتن. گیرنده را که به آنتن وصل کردم در همون جستجوی اول 14 کانال تصویری و 10 کانال رادیویی پیدا کرد. کیفیت همه کانالها خوبه. تعویض بین کانالها , 3 ثانیه طول میکشه.
یه هارد 500 گیگ وسترن دیجیتال که روش یسری فیلم و مستند ریختم را بهش وصل کردم. همه فیلمها را بدون مشکل پخش میکنه. زیر نویس فارسی ( از نوع یونیکد ) را بدون مشکل نشون میده. رزولوشن اچ دی 720 و 1080 را تست کردم و خیلی روان پخش کرد. یک مستندی با رزولوشن 1080 پی به مدت 41 دقیقه با حجم 1900 مگ را تست کردم که بدون مشکلی پخش کرد.
روز اول 7 ساعت مداوم کار کرد و وقتی دست روش گذاشتم, بنظرم گرماش زیاد نبود ( در حد کامپیوتر و مانیتوری که باهاش 2 - 3 ساعت کار کرده باشی, بود )
پنل جلو نداره ولی حقیقتش بنظرم احتیاجی بهش نیست. اطلاعاتی که روی تلوزیون نشون میده ( با زدن دکمه info ) کافیه.
ضبط برنامه هم بدون مشکل انجام داد و 144 ثانیه شد به حجم 34 مگ !
دستگاه با کابل hdmi که همراه خودشه , به ال سی دی وصله.

خلاصه که از راهنمایی دوستان و خریدی که انجام دادم راضیم.

mr_rayan
05-12-2010, 05:13
سلام

متشکرم

از شرکت پایونیر هیچ پکیج اسپیکیری وارد ایران نمیشه و این دو مدلی هم که شما عکسش رو گذاشتی اسپیکرهاش به صورت جداگونه فروخته میشه و بدون آمپلی فایر هست.
همین که سری های rs رو وارد می کنن باید کلاهمون هم بندازیم هوا.البته سری های rs قابل مقایسه با این کلاس بلندگوها نیست ولی ....
توی هر دوتا مدل هم ساب ووفر شامل خود پکیج بلندگو نیست.

---------- Post added at 05:13 AM ---------- Previous post was at 05:12 AM ----------

با سلام
این ال جی یه مدل جدید سینمای خانگی داده به نام قصر صدا که حتما خبر دارید ازش.از upscaling اون بی خبرم ولی چیزی که از مشخصات ارائه شده بنظر میاد باید چیز حقی باشه در ضمن بی نهایت خوشگل و تو دل برو هم هست(البته نظر شخصی من اینه)
ارادت :
ناصر

ناصر جان چند صفحه پیش اتفاقا بحثش بود ،دوستانی هم که قیمت داشتند اعلام کردند که قیمتی برابر با 2300 داره که اصلا و ابدا و به هیچ عنوان نمی ارزه به نظرم.

dara_az
05-12-2010, 07:56
سلام و ممنون
برای بلوز که همینجوریش عالیه و اگه از راک منظورت متال سنگین نباشه برای اون هم خوبه و نیاز به ساب نداره . جامو 426 پکیجه یعنی دو تا فرونت ، دو تا ریر و یه سنتر و انگار بعضی ها یه ساب هم بهش اضافه می کنن که من نیاز نداشتم ( پولشم نداشتم!). اما با همه این اوصاف اگه راک بازی و می تونی 300 بیشتر هزینه کنی جامو 606 حجم صداش بالاتره . آمپش هم مارانتز یا انکیو بسته به نظر خودته . من از جفتش تست گرفتم و انکیو رو بیشتر پسندیدم .

آقا دستت درد نکنه . راستش من الان نمیخوام بخرم . هم اینکه الان پول ندارم:31: هم اینکه الان دیگه اتاقم جا نداره ! باید اول برم خونه جدید که حدودا میشه 4 ، 5 ماه دیگه ! بعد تازه اون موقع باز دوباره ببینم چقدر پول دارم ! اون 606 رو خودمم خوشم میاد ازش . اما خوب به خاطر اون دو تا ووفری که کنارش داره به نظرم باید اسپیکر رو جایی گذاشت که از بقل به دیوار و یا مانعی نزدیک نباشه تا بتونه صدای اصلیشو نشون بده . وگرنه صدا خراب میشه . خونه جدید منم خیلی کوچیکه فکر نکنم بتونم اونجا براش جایی پیدا کنم که کناره هاش باز باشه و نزدیک مانعی نباشه. ضمن اینکه باید حتما به فکر اصابت ماهیتابه و ملاقه و اینجور چیزها از طرف عیالات متحده هم باشم ! (اینو شوخی کردم :46: ) اتفاقا دیروز همین 426 رو از تو سایت به خانومم نشون دادم از طرح و دیزاینش خوشش اومده بود .
پس با این اوصاف 426 برای راک و بلوز مناسبه از نظر شما . متال سنگین هم دیگه مثل قدیما مخم نمیکشه ! بعضی وقتا برای خالی نبودن عریضه و یاد ایام جوانی گوش میدم . حالا باید حتما با 819 هم تست کنم قبل خرید ببینم صداش چجوری میشه . از دوستانی که 426 دارن اینجا کسی با 819 ست کرده ؟ یا جایی تست کرده با 819 که بگه صداش چجوریه ؟

dara_az
05-12-2010, 08:12

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما این آلبومو گوش بدین ببینین من حق دارم بخاطر اعتمادی که کردم به خاطر مدل جدیدتر عصبان باشم!

من تست کردم اینو . تو سیستم من مشکلی نداشت و اوکی بود . الان شما مشکلت دقیقا چیه ؟

Artam01
05-12-2010, 08:28
آقا دستت درد نکنه . راستش من الان نمیخوام بخرم . هم اینکه الان پول ندارم:31: هم اینکه الان دیگه اتاقم جا نداره ! باید اول برم خونه جدید که حدودا میشه 4 ، 5 ماه دیگه ! بعد تازه اون موقع باز دوباره ببینم چقدر پول دارم ! اون 606 رو خودمم خوشم میاد ازش . اما خوب به خاطر اون دو تا ووفری که کنارش داره به نظرم باید اسپیکر رو جایی گذاشت که از بقل به دیوار و یا مانعی نزدیک نباشه تا بتونه صدای اصلیشو نشون بده . وگرنه صدا خراب میشه . خونه جدید منم خیلی کوچیکه فکر نکنم بتونم اونجا براش جایی پیدا کنم که کناره هاش باز باشه و نزدیک مانعی نباشه. ضمن اینکه باید حتما به فکر اصابت ماهیتابه و ملاقه و اینجور چیزها از طرف عیالات متحده هم باشم ! (اینو شوخی کردم :46: ) اتفاقا دیروز همین 426 رو از تو سایت به خانومم نشون دادم از طرح و دیزاینش خوشش اومده بود .
پس با این اوصاف 426 برای راک و بلوز مناسبه از نظر شما . متال سنگین هم دیگه مثل قدیما مخم نمیکشه ! بعضی وقتا برای خالی نبودن عریضه و یاد ایام جوانی گوش میدم . حالا باید حتما با 819 هم تست کنم قبل خرید ببینم صداش چجوری میشه . از دوستانی که 426 دارن اینجا کسی با 819 ست کرده ؟ یا جایی تست کرده با 819 که بگه صداش چجوریه ؟

وقتی عیال نیست متال گوش بده، تا از برخورد ماهیتابه و ملاقه دور باشی، مثل من :27:.
درسته 606 برای فضای بزرگ خوبه به خاطر اون سوپر ووفراش.
اگه برای فضای کوچک می گیری بلندگوی کوچک با کیفیت بگیر، به خصوص اینکه به قول بچه هاس فروم اگزوزش جلوش باشد :46:.

dara_az
05-12-2010, 10:19
وقتی عیال نیست متال گوش بده، تا از برخورد ماهیتابه و ملاقه دور باشی، مثل من :27:.
درسته 606 برای فضای بزرگ خوبه به خاطر اون سوپر ووفراش.
اگه برای فضای کوچک می گیری بلندگوی کوچک با کیفیت بگیر، به خصوص اینکه به قول بچه هاس فروم اگزوزش جلوش باشد :46:.

آره همین کارو میکنم ! یه بار داشتم Opeth گوش میکردم بنده خدا ترسیده بود ! میگفت اینا چیه گوش میدی !!
والا من کلا هنوز خیلی دو دل هستم در مورد خرید باند . این سونی قدیمی که دارم خوبه . اما خوب دوست دارم اینو دوباره وصل کنم به ست خودش و برای این آمپم اسپیکر جدید بگیرم ! اما خوب مشکل جا هم دارم . خونه خیلی کوچیکه واسه همین فعلا هنوز نتونستم تصمیم بگیرم .
راستی یه سوالی از دوستان . از این رک ها که برای سیستمهای صوتی هست مثل مال آقا داود که همه سیستمشونو اونتو گذاشتن کجا میفروشن ؟ همون شرکا ؟؟ من میخوام چوبی باشه . کلا چوب رو بیشتر از فلز دوست دارم .قیمتاشون چجوریاست ؟ جایی میشناسید که منصف هم باشه و طرح و نقششو بدیم با چوب برامون بسازه ؟ مثلا یه چیزی تو این مایه ها :

alirafaat
05-12-2010, 10:33
سلام

یه بدی جستجو قبل از خرید (فارغ از هزاران فایده ای که داره ) اینه که سطح توقع ادم رو یه مقدار میبره بالا

2 روز فبل سیستم خانگی ما هم رسید _ ( انکیو 608 + جامو 606 )

در گام اول و تست های اولیه تو ذوقم خورد !!

البته وسایل و مقدمات کاملا اولیه بود : ----- استارست + خروجی صدا کامپوننت + مقدار کم تنظیمات

البته مواردی مثل اشغال بودن جنس ----- (استارست ) - نوع خروجی - کیفیت صدای منبع اصلی (شبکه های ایرانی ) - عدم اگاهی کامل از تنظیمات انکیو - شکل فضای اطاق (احتمالا ) باعث میشه تا فعلا روی این تستها قضاوت نشه اما حداقل
انتظار داشتم صدای شنیده شده تفاوت فاحشی با صدای تلوویزیون ( فعلا crt -sony ) داشته باشه
اما بهبود کیفیت چیزی در حد 10 تا 20 در صد بود

هرچند کابل hdmi , اپتیکال هم تهیه کردم اما فعلا سورس مناسبی برای پخش صدای مناسب در دست ندارم ( یکی از نگرانی هام اینه که این سورس هم تهیه بشه ولی توقع براورده نشه )

یه بدی دیگه هم اینه که سیستم دیگه ای دوروبرم نیست تا با اون مقایسه کنم

اما چند سئوال که در گام اول برام پیش اومده

1. پشت بلندگوهای جلو 4 محل اتصال وجود داره که دو به دو به هم متصلند سیمهای اتصال کافیه به همون دو تای بالایی وصل بشه ؟
2.برای اتصال سیم به پشت بلندگوها فروشنده ( فروشگاه اکوستیک ) یه سری فیش فلزی طلایی رنگ داده من از اونا استفاده کردم این که باعث افت کیفیت نمیشه ؟ ( نسبت به حالتی که خود جامو پیشنهاد کرده- ورود سیم به داخل پیچ ها - )

3. هرچند شنیدن صدا یه چیز سلیقه ای هست اما ایا تنظیمات استانداردی ( تقریبا ) برای انکیو جود داره ؟

با تشکر

dara_az
05-12-2010, 10:53
سلام

یه بدی جستجو قبل از خرید (فارغ از هزاران فایده ای که داره ) اینه که سطح توقع ادم رو یه مقدار میبره بالا

2 روز فبل سیستم خانگی ما هم رسید _ ( انکیو 608 + جامو 606 )

در گام اول و تست های اولیه تو ذوقم خورد !!

البته وسایل و مقدمات کاملا اولیه بود : ----- استارست + خروجی صدا کامپوننت + مقدار کم تنظیمات

البته مواردی مثل اشغال بودن جنس ----- (استارست ) - نوع خروجی - کیفیت صدای منبع اصلی (شبکه های ایرانی ) - عدم اگاهی کامل از تنظیمات انکیو - شکل فضای اطاق (احتمالا ) باعث میشه تا فعلا روی این تستها قضاوت نشه اما حداقل
انتظار داشتم صدای شنیده شده تفاوت فاحشی با صدای تلوویزیون ( فعلا crt -sony ) داشته باشه
اما بهبود کیفیت چیزی در حد 10 تا 20 در صد بود

هرچند کابل hdmi , اپتیکال هم تهیه کردم اما فعلا سورس مناسبی برای پخش صدای مناسب در دست ندارم ( یکی از نگرانی هام اینه که این سورس هم تهیه بشه ولی توقع براورده نشه )

یه بدی دیگه هم اینه که سیستم دیگه ای دوروبرم نیست تا با اون مقایسه کنم

اما چند سئوال که در گام اول برام پیش اومده

1. پشت بلندگوهای جلو 4 محل اتصال وجود داره که دو به دو به هم متصلند سیمهای اتصال کافیه به همون دو تای بالایی وصل بشه ؟
2.برای اتصال سیم به پشت بلندگوها فروشنده ( فروشگاه اکوستیک ) یه سری فیش فلزی طلایی رنگ داده من از اونا استفاده کردم این که باعث افت کیفیت نمیشه ؟ ( نسبت به حالتی که خود جامو پیشنهاد کرده- ورود سیم به داخل پیچ ها - )

3. هرچند شنیدن صدا یه چیز سلیقه ای هست اما ایا تنظیمات استانداردی ( تقریبا ) برای انکیو جود داره ؟

با تشکر

آقا مبارکت باشه . اولش زود قضاوت نکن ! منم اولش خورده بود تو ذوقم .تازه بعد 2 روز که با تنظیمات آمپ ور رفتم و دفترچشو خوندم تونستم صدای خوب بگیرم از آمپم . ضمنا سورس هم خیلی مهمه . ضمن اینکه صدا رو با کابل HDMI یا اپتیکال بدی به آمپت یا اینکه با همین کابلهای معمولی خیلی تاثیر داره . با دیجیتال واقعا تفاوت محسوسی داره . حالا یکم انگولکش کن تنظیمش کن ردیف میشه حالشو میبری . راستی 606 رو چند گرفتی ؟

من قبلا هم یه پیشنهاد دادم که دوستان از سیستمشون عکس بزارن فقط من و آقا داوود عکس گذاشتیم .
حالا شما هم اگه دوست داشتی از سیستم جدید عکس بزار . بقیه دوستان هم همینطور :10:

Artam01
05-12-2010, 11:28
alirafaat
وقتی ----- A/V دیجیتال داری باید از سورس های خوب دیجیتال هم سود ببری.
اون ----- ماهپاره فکر نکنم خروجی صدای خوبی داشته باشد و همچنین تی وی های ایران که فکر کنم مونو هستند.

1-باید به دو تا پایینی وصل کنی( مثبت منفی رو یکوقت اشتباه نکنی).
2-فکر نکنم موردی داشته باشه، مگر اینکه از جنس خوبی نباشه افت ولتاژ داشته باشند.( به همون هم که سیمو وصل میکنی سعی کن سیمت رو کامل بپیچونی و سیمت رشته رشته نباشه چون اینطوری بازم افت ولتلژ داری که روی صدا تاثیر منفی میگذارد.
3-بلندگوهای اصلی رو سه متر از هم دور کن، پایه هاشو حتمن و درست و با ثبات وصل کن.
اگه آهنگ گوش میدی روی مود استریو یا Pure Audio گوش بدی صدای بهتری می شنوی.
مودهای چند کاناله رو حتمن باید کل بلندگوهات وصا باشه تا صدا رو کامل بشونی.

king-1
05-12-2010, 11:34
من میخوام یک آمپلی بگیرم ترجیحاً پایونیر. باند دارم
چه مدل آمپلی معرفی میکنید در ضمن ورودیها و خروجیهاش برام خیلی مهم. حتماً ورودی اپتیکال داشته باشه ترجیحاً دو ورودی اپتیکال داشته باشه. ( یکیش رو برای ال ای دی میخوام یکیشم برای پلی استیشن )
لطفاً مدل و قیمت را برام بفرستید

alirafaat
05-12-2010, 12:15
آقا مبارکت باشه . اولش زود قضاوت نکن ! منم اولش خورده بود تو ذوقم .تازه بعد 2 روز که با تنظیمات آمپ ور رفتم و دفترچشو خوندم تونستم صدای خوب بگیرم از آمپم . ضمنا سورس هم خیلی مهمه . ضمن اینکه صدا رو با کابل HDMI یا اپتیکال بدی به آمپت یا اینکه با همین کابلهای معمولی خیلی تاثیر داره . با دیجیتال واقعا تفاوت محسوسی داره . حالا یکم انگولکش کن تنظیمش کن ردیف میشه حالشو میبری . راستی 606 رو چند گرفتی ؟

من قبلا هم یه پیشنهاد دادم که دوستان از سیستمشون عکس بزارن فقط من و آقا داوود عکس گذاشتیم .
حالا شما هم اگه دوست داشتی از سیستم جدید عکس بزار . بقیه دوستان هم همینطور :10:

سلام

دارم میرم v20 میز تلویزیون بگیرم- گرفتم عکس می گیرم میزارم

قیمتها هم که ماشاالله روز به روز به جای کاهش افزایش پیدا میکنه من 606 رو 840 تومن گرفتم فکر کنم قبلا ارزونتر بوده

alirafaat
وقتی ----- A/V دیجیتال داری باید از سورس های خوب دیجیتال هم سود ببری.
اون ----- ماهپاره فکر نکنم خروجی صدای خوبی داشته باشد و همچنین تی وی های ایران که فکر کنم مونو هستند.

1-باید به دو تا پایینی وصل کنی( مثبت منفی رو یکوقت اشتباه نکنی).

3

مطمئنی ؟

چون توی بروشوری که همراه خودش هست به دو تای بالایی وصل کرده

dara_az
05-12-2010, 12:43
من میخوام یک آمپلی بگیرم ترجیحاً پایونیر. باند دارم
چه مدل آمپلی معرفی میکنید در ضمن ورودیها و خروجیهاش برام خیلی مهم. حتماً ورودی اپتیکال داشته باشه ترجیحاً دو ورودی اپتیکال داشته باشه. ( یکیش رو برای ال ای دی میخوام یکیشم برای پلی استیشن )
لطفاً مدل و قیمت را برام بفرستید

سلام دوست عزیز .
شما لطفا اول بودجتون رو مشخص کنید و دوم نوع باند هاتون .
اونوقت تو این رنج بودجه شما با توجه به نوع اسپیکرتون دوستان کمکتون میکنند و پیشنهاداتشون رو مطرح میکنند .
اینجوری سوال شما خیلی کلی هستش و نمیشه پاسخ داد. چون مثلا آمپ پایونیر از 300 تومن هستش به بالا ! همشونم ورودی اپتیکال دارند !

mehdi30nema
05-12-2010, 13:24
سلام
مدتی بود به فکر خرید یک گیرنده دیجیتال با قابلیت پخش با کیفیت مدیا ( و البته قیمت پایین ) بودم. پستهای دوستان را در اینجا خواندم و با خواندن یسری مطلب در سایتهای دیگه, تصمیم گرفتم بلوسنس بگیرم. تجربیاتم را اینجا میگم تا شاید بدرد کس دیگری بخوره.
این دستگاه را از نمایندگی پخشش در طبقه دوم پاساژ علاالدین به قیمت 92 هزار تومان ( با گارانتی یک ساله ) خریدم.
خونه ما در شرق تهران ( نارمک ) هست و با آنتن معمولی, معمولا دو سه تا از کانالها برفک داشتن. گیرنده را که به آنتن وصل کردم در همون جستجوی اول 14 کانال تصویری و 10 کانال رادیویی پیدا کرد. کیفیت همه کانالها خوبه. تعویض بین کانالها , 3 ثانیه طول میکشه.
یه هارد 500 گیگ وسترن دیجیتال که روش یسری فیلم و مستند ریختم را بهش وصل کردم. همه فیلمها را بدون مشکل پخش میکنه. زیر نویس فارسی ( از نوع یونیکد ) را بدون مشکل نشون میده. رزولوشن اچ دی 720 و 1080 را تست کردم و خیلی روان پخش کرد. یک مستندی با رزولوشن 1080 پی به مدت 41 دقیقه با حجم 1900 مگ را تست کردم که بدون مشکلی پخش کرد.
روز اول 7 ساعت مداوم کار کرد و وقتی دست روش گذاشتم, بنظرم گرماش زیاد نبود ( در حد کامپیوتر و مانیتوری که باهاش 2 - 3 ساعت کار کرده باشی, بود )
پنل جلو نداره ولی حقیقتش بنظرم احتیاجی بهش نیست. اطلاعاتی که روی تلوزیون نشون میده ( با زدن دکمه info ) کافیه.
ضبط برنامه هم بدون مشکل انجام داد و 144 ثانیه شد به حجم 34 مگ !
دستگاه با کابل hdmi که همراه خودشه , به ال سی دی وصله.

خلاصه که از راهنمایی دوستان و خریدی که انجام دادم راضیم.

اطلاعات خیلی خوبی دادی .

منم یه مدته میخام بلوسنس بگیرم ولی بیشتر جهت مدیا پلیرش میخام تا گیرنده . ( چون کانال های داخلی را با دیش میگیرم )
البته برام مهمه که کانال های داخلی را هم خوب بگیره چون بعد میتونم جهت دیش را روی یه فرکانس دیگه تغییر بدم . منتها یه سوال : این گیرنده با آنتن های کوچیک رومیزی هم خوب میگیره یا نه ؟
یه سوال هم در مورد مدیا پلیر :
من فیلم MKV با کیفیت 720p , 1080p حجم بالا ( بالای 4 گیگ ) زیاد دارم روی هاردم و میخام بدونم اینا را بدون مشکل پخش میکنه ؟ آیا فریز نمیکنه ؟

vchip
05-12-2010, 16:47
سلام

دارم میرم v20 میز تلویزیون بگیرم- گرفتم عکس می گیرم میزارم

قیمتها هم که ماشاالله روز به روز به جای کاهش افزایش پیدا میکنه من 606 رو 840 تومن گرفتم فکر کنم قبلا ارزونتر بوده

مطمئنی ؟

چون توی بروشوری که همراه خودش هست به دو تای بالایی وصل کرده

فرقی نداره به بالا یا پایین وصل کنید فقط مثبت و منفی مهمه . اون حالت چهارتایی وقتی میخواهید BiAmp یا Biwire ببندید اهمیت پیدا میکنند . در حالت پیش فرض کانکتورهای بالا به پایین وصل هستند .

lindows
05-12-2010, 19:55
بالاخره يه پرو ويژن T7 گرفتم
مشكلي خاصي نداشت فقط زير نويس فارسي را ساپورت نميكرد گه كه فكر كنم با آپگريت حل بشه ولي هيچ
آپديتي پيدا نكردم براش كسي سراغ داره ؟

مشكلم با اشاره اي كه تو مطلب بالا بود حل شده
زير نويس را با فرمت يونيكد ذخيره كردم حل شد

Artam01
05-12-2010, 22:41
بالا و پایینش چندان فرقی نداره، اون وسطشون یه کانکتور هست به هم وصل میشوند، منتها پایین راحت تره برای سیم وصل کردن که شما به جاش از فیش سود بردی.
من نمی دونم فیش ها چطورین ولی باید به گونه ای به سیم وصل بشوند که کل سیم با کل فیش در ارتباط باشند حتی چند تار سیم از دست رفته هم می تونه در افت ولتاژ تاثیر بگذارد.

DVB-S-XBOX360
05-12-2010, 23:28
منم یه مدته میخام بلوسنس بگیرم ولی بیشتر جهت مدیا پلیرش میخام تا گیرنده .
منتها یه سوال : این گیرنده با آنتن های کوچیک رومیزی هم خوب میگیره یا نه ؟

اگر در منطقه محل سکونت شما پوشش سیگنال دیجیتال خیلی خوب باشه بله، به راحتی با همان آنتنهای کوچک رومیزی جواب میده. منتها اگر مثل مکان منزل ما پوشش خوبی نداشته باشه، باید از آنتنهای هوایی باند UHF شاخه ای که حداکثر 10 هزار تومان قیمت داره استفاده کرد.

یه راهنمایی اگر در تهران هستید:
اگر در محل شما، شبکه خبر به صورت آنالوگ با کیفیت خوب و بدون برفک و سایه دریافت میشه، با همون آنتنهای کوچک رومیزی موفق به دریافت کانالهای دیجیتال خواهید شد. چون تلویزیون دیجیتال در تهران دقیقا با همان قدرتی و فرکانس سابقی فرستاده میشه که شبکه خبر آنالوگ پخش میشه. من این رو با تجربه شخصی عرض میکنم.

البته این نکته کنکوری در هر شهر فرق میکنه.

hajHasan
05-12-2010, 23:32
اطلاعات خیلی خوبی دادی .

منم یه مدته میخام بلوسنس بگیرم ولی بیشتر جهت مدیا پلیرش میخام تا گیرنده . ( چون کانال های داخلی را با دیش میگیرم )
البته برام مهمه که کانال های داخلی را هم خوب بگیره چون بعد میتونم جهت دیش را روی یه فرکانس دیگه تغییر بدم . منتها یه سوال : این گیرنده با آنتن های کوچیک رومیزی هم خوب میگیره یا نه ؟
یه سوال هم در مورد مدیا پلیر :
من فیلم MKV با کیفیت 720p , 1080p حجم بالا ( بالای 4 گیگ ) زیاد دارم روی هاردم و میخام بدونم اینا را بدون مشکل پخش میکنه ؟ آیا فریز نمیکنه ؟

در مورد کار با آنتن رومیزی, بنظرم بستگی به محل زندگی و ساختمانهای اطراف داره. من الان آنتن بالا پشت بامم خیلی داغونه ولی اطرافمون ساختمان خیلی بلند نیست. یه مدل گیرنده رومیزی در سایت پی ام پی فور دات آی آر دیدم که زده بود 11 هزار. فکر کنم از این جور مدلها مشکل کمتر داشته باشن.

در مورد فیلم MKV, بالاترین حجمی که دارم حدود 2 گیگه ( البته با زمان کمتر از 45 دقیقه ) حدس میزنم فیلمهای سینمایی 4 -5 گیگی همین بیت ریت را داشته باشند. ولی خب اگر به دستم برسه یا خودتون بدستم برسونید, براتون تست میکنم. یه راه بهتر هم اینه که اگر میتونید یکی از این فیلمها را روی فلش بریزید و از مغازه ای که قصد خرید دارید بخواهید همونجا براتون تستش کنه.

king-1
06-12-2010, 12:53
سلام دوست عزیز .
شما لطفا اول بودجتون رو مشخص کنید و دوم نوع باند هاتون .
اونوقت تو این رنج بودجه شما با توجه به نوع اسپیکرتون دوستان کمکتون میکنند و پیشنهاداتشون رو مطرح میکنند .
اینجوری سوال شما خیلی کلی هستش و نمیشه پاسخ داد. چون مثلا آمپ پایونیر از 300 تومن هستش به بالا ! همشونم ورودی اپتیکال دارند !

حدود 400 تومان
فقط میخواستم بدونم آیا آمپلی هست که دوتا ورودی اپتیکال داشته باشه

dara_az
06-12-2010, 13:00
حدود 400 تومان
فقط میخواستم بدونم آیا آمپلی هست که دوتا ورودی اپتیکال داشته باشه

بله هستش . اما شما به نظر من باید بدونید که باند هاتونم با آمپی که میخواهید بگیرید سازگار هستش یا نه .
این مدل 819 پایونییر هستش . مدل 820 هم جدید اومده که من نمیدونم قیمتش چنده . اما این 819 قیمتش حدود 390 هستش . همونطور که در عکس هم میبینید 2تا ورودی اپتیکال داره . اما باز به نظر من شما باید اول نوع استفاده و نوع باند هاتون رو مشخص کنید تا دوستان در اینجا بتونند بهتر شما رو راهنمایی کنند . شما سوالت خیلی کلی هستش !

king-1
06-12-2010, 16:20
بله هستش . اما شما به نظر من باید بدونید که باند هاتونم با آمپی که میخواهید بگیرید سازگار هستش یا نه .
این مدل 819 پایونییر هستش . مدل 820 هم جدید اومده که من نمیدونم قیمتش چنده . اما این 819 قیمتش حدود 390 هستش . همونطور که در عکس هم میبینید 2تا ورودی اپتیکال داره . اما باز به نظر من شما باید اول نوع استفاده و نوع باند هاتون رو مشخص کنید تا دوستان در اینجا بتونند بهتر شما رو راهنمایی کنند . شما سوالت خیلی کلی هستش !

مرسی از شما
باندهای معمولی دارم rock مدل 5082
ولی برام مهمه آمپلی خوبی داشته باشم چون تا عید میخوام باندهای مناسبی بخرم.
من برام اول کیفیت صدا مهمه دوم اینکه پتونم ازش صدای دالبی رو بصورت خوب بگیرم.

Artam01
06-12-2010, 21:36
این بلندگوهای راک مگه اکتیو نیستند؟

foorodo
07-12-2010, 09:53
سلام از دوستاني كه تو كار فيليپس هستن يه سوال دارم
ايا روي سينما خانگي hts5550 كابل hd هست يا نه ؟
توي بعضي سايت ها نوشته هست
كمك فوري

mohammad_55
07-12-2010, 14:10
اين مفهموم upscalling كه پايونير استفاده ميكنه ، ظاهرا در مارك هاي ديگه با عبارت ديگه اي بكار گرفته ميشه . لطفا اگه دوستان چيزي دراينمورد ميدوند و كلمات مترادفش رو ميدونند اينجا بگن. باتشكر

foorodo
07-12-2010, 15:56
ممنون ميشم دوستان فوري من رو كمك كنن
بگيد ايا كابل hd روي سينماي 5550 فيليپس هست يا نه
خيلي ممنون ميشم دوستان

foorodo
07-12-2010, 16:51
اقا سلام
كسي نبود فوري مارو كمك كنه
روي 5550 فيليپس آيا كابل hd هست يا نه ؟
لطفا قيمت بازارش رو هم بهم بدين ممنون
فقط فوري
بازم ممنون

eloy110
07-12-2010, 16:51

خوب انگار همه درد مشترک متال و عیال و پیری داریم! منم دیگه خیلی متال سنگین رو نمی کشم اما خوب اگه یه گوتیک یا کلاسیک متال خوب به پستم بخوره هیچ جوره ازش نمی تونم بگذزم خصوصا هاگارد یا تریون