PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Pejman3
17-10-2010, 19:27
سینمای خانگی که قابلیت پخش پسوند mkv 1080p را داشته باشه ؟

سینما خانگی های بلوری معمولاً این فایل ها رو پخش می کنند.

aluminum
17-10-2010, 19:44
سینما خانگی های بلوری معمولاً این فایل ها رو پخش می کنند.

lمیشه چند تا از این سینما خانگی که بلوری رو پخش میکنن رو معرفی کنید با قیمت لطفاً

Pejman3
17-10-2010, 20:00
با سلام و درود خدمت دوستان و اساتید
من همیشه برای انتقال تصویر از کابل های سه رنگ avi برای انتقال تصویر و صدا استفاده میکردم و میخواستم اگر امکان داشته باشه در مورد سایر سیم ها و فیش ها هم کمی صحبت کنید که فکر کنم کسان دیگری نیز مثل من باشن که اطلاعاتشون در زمینه کابل ها زیاد نیست و نیاز مند اینگونه اطلاعات پایه هستند

از کسانی که در مورد کابلها تجربه و اطلاعات دارند خواهش میکنم در مورد کابلهای hdmi کامپوننت و اپتیکال و .. کمی صحبت کنند و از مزایا و معایب و اینکه هر کدام برای چه قصدی استفاده بشن بهترن ( اگر امکان داشته باشه با تصویر )
و کلا در مورد اینکه یک سینمای خوب به چه تعداد و نوع خروجی و ورودی های احتیاج دارد
و همچنین نحوه کامفینگ دستگاه ها را به سینما ( نحوه اتصال سیم ها و اینکه صدا را ----- بدیم به سینما بهتره یا اینکه بدیم به tv و بعد بدیم به سینما هم کمی توضیح بدید ممنون میشم )

با تشکر فراوان

برای انتقال تصویر چند تا استاندارد هست که معروفترینش اینا هستند و توی رزلوشن و تعداد فریم و تکنولوژی که ساپورت می کنند با هم تفاوت دارند.

1- AV(Composite)1 آنالوگ
2-S-Video آنالوگ
3-Component آنالوگ
4-DVI دیجیتال
5-HDMI دیجیتال

که به همین ترتیبی که نوشتم از تصویر بهتری می تونند ساپورت کنند
راستش بررسی تفاوت این استانداردها تو حوصله این تاپیک نیست ولی اگه براتون جالبه می تونید با سرچ کردن به مطالب مفیدی برسید
اپتیکال هم برای انتقال صدا بصورت دیجیتال و بدون دیکود استفاده میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

مثل اینکه سینمای خانگی سامسونگ مدلهای C455 و C555 ورودی اپتیکال دارن، درست میگم؟

C455/XFA&group=tv-audio-video&type=home-theatre&subtype=home-theatre-systems[/code]

اکثر قریب به اتفاق سینما خانگی های موجود ورودی اپتیکال دارند.

Pejman3
17-10-2010, 20:21
داوود جان من اطلاعاتم تو این زمینه کامل نیست.باید یکی از اساتید زحمت بکشه.
چیزی که من میدونم خلی پیش و پا افتاده و ابتداییه.
progresive scan تو محصولات جدید و امروزی استفاده میشه و باعث میشه تصویر به صورت پیکسل پیکسل انتقال و نمایش داده بشه.
interlace scan یک نوع اسکن قدیمی هست که از کابل کامپوزیت هم برای انقالش استفاده میشه و تصاویر رو به صورت فریم فریم نمایش میده.و همین امر باعث لرزش تصویر هم میگردید.
1080p همون progresive scan و 1080i همون interlace scan محسوب میشه.
البته من متاسفانه اطلاعاتم اصلا تو این زمینه کامل نیست.اگه یکی از اساتید زحمت بکشه ممنون میشم.

همون طور که دوست خوبم رایان فرمودند اسکن interlace دیگه تقریباً منسوخ شده و توی سیستم های جدید همگی از اسکن Progressive استفاده می شه.
اسکن interlace برگرفته از نمایشگرهای CRT است که سیستم کارش به این ترتیبه که کل تصویر که تشکیل شده از تعدادی خطوط افقی است به دو دسته تقسیم میشه خطوط افقی با شماره های فرد و خطوط با شماره های زوج بعد در نمایش تصویر یک فریم اول خطوط فرد یعنی خطوط شماره 1 و 3 و 5 و ... نمایش داده می شه بعد به فاصله خیلی کوتاه یعنی 3 صدم ثانیه خطوط زوج یعنی 2 و 4 و 6 و ... چون چشم انسان توانایی تشخیص این فاصله رو نداره تصویر رو یکجا میبینیم. ولی با اسکن Progressive کل تصویر به صورت یکجا نمایش داده می شه.
البته تفاوت کمی توی تصویر های با سرعت مثل مسابقات ورزشی و گیم ها و صحنه های سریع خودش رو نشون می ده و در ضمن تصویر توی اسکن Progressive یه مقدار لبه دار تر و شارپ تر به نظر می یاد.

این رو هم اضافه کنم بعضی ها فکر می کنند رزلوشن 1080p دو برابر بیشتر از 1080i است که اصلاً این طور نیست و رزلوشن این دو کاملاً با هم برابره.

campro
17-10-2010, 23:10
500W قدرت کلی صدا در یک سینمای خانگی برای فیلم دیدن کافیه یا کمه؟ (خصوصا کوبندگی ساب)؟ اگه کافیه پس 1000W یا بالاتر به چه دردی میخوره؟

samsung c445 ----> 500W
samsung c555 ----> 1000W

mr_rayan
18-10-2010, 01:32
500W قدرت کلی صدا در یک سینمای خانگی برای فیلم دیدن کافیه یا کمه؟ (خصوصا کوبندگی ساب)؟ اگه کافیه پس 1000W یا بالاتر به چه دردی میخوره؟

samsung c445 ----> 500W
samsung c555 ----> 1000W

دوست عزیز اگر 500 وات واقعی باشه برای یه سالن 50 متری هم کافیه.ولی متاسفانه یک سری از شرکت ها با اعلام این وات های الکی سعی در گمراه کردن خریداران رو دارند

mr_rayan
18-10-2010, 03:05
از افرادی که مدل قدیمی پایونر HTZ282 را تست صدا و مخصوصا تصویر کردن میخواستم سوال کنم
اولا در مشخصات صدای این مدل 380 وات زده که در بازار مدلهای 1000 وات با قیمت کمتر موجود است . ایا این مدل توان رقابت با 1000 وات را دارد
دوما تصویر در پلیر این مدل چگونه است ؟ از تصویرش زیاد تعریف نمیشه
سوما این دستگاه به صورت کلی چه امتیازی میگره چه از نظر ورودی و خروجی کیفیت تصویر و صدا و....

282 مدل قدیمی نیست.مال پارساله،هنوز هم جایگزینی براش نیومده.
صداش 360 وات هست.قابل مقایسه با 1000 وات که نیست ولی صداش به نوبه خودش برای یه سالن 30 متری زیاد هم هست.
تصویرش به نظر منکه راضی کنندست.
ورودی خروجی خوبی که نداره،ورودی خروجی های لازم و معمولی رو داره.تصویرش هم خوبه و صداش هم تفکیک خیلی خوبی داره.

mr_rayan
18-10-2010, 03:35
lمیشه چند تا از این سینما خانگی که بلوری رو پخش میکنن رو معرفی کنید با قیمت لطفاً

محصولات jvs
TH-SB100 695000
TH-BD50 900000

samsung HT-C6950W 1090000
samsung HT-C7550W 1190000

sony BDV-E970W قیمت ندارم لازم به ذکره که این سینما قابلیت پخش بلوری های سه بعدی را نیز داراست

panasonic BT250 قیمت دقیق ندارم.باید دور و بر 850 باشه.

شرکت پایونیر هم یک مدل وارد کرده که البته 2.1 هست.

afshin49
18-10-2010, 08:59
سلام به همه عزیزان
آیا سینمای خانگی بلوری 3D که قابلیت ضبط( record ) هم داشته باشه در بازار هست؟

air_damned
18-10-2010, 11:24
دوستان نظرتون در باره z910 سونی چی هست ؟؟
در ضمن سینما خنگی هست که هارد داخلی داشته باشه واسه ظبط کردن...؟؟؟؟/

FAHIM2
18-10-2010, 12:23
سلام
من میخوام امپلی فایر بگیرم
بین 919 پایونیر و 819 مردد هستم با توجه به تفاوت قیمت 100 هزار تومانی وخرید یک عدد دی وی دی پایونیر 420
اساتید این رشته کدام یک از امپلی ها را مناسب تر میدونن
بیشتر برای فیلم و موسقی
منزل ماه اپارتمانی هست و سالن نسبتا کوچیک
فقط کیفیت و تفکیک صدا برام مهمه در مرحله دوم حجم صدا

در ضمن تفاوت این دو را هم بفرمایید ممنون میشم
اگر مورد بهتری با توجه به قیمت مدنظر هست لطفا راهنمایی بفرمایید

dara_az
18-10-2010, 13:55
سلام
من میخوام امپلی فایر بگیرم
بین 919 پایونیر و 819 مردد هستم با توجه به تفاوت قیمت 100 هزار تومانی وخرید یک عدد دی وی دی پایونیر 420
اساتید این رشته کدام یک از امپلی ها را مناسب تر میدونن
بیشتر برای فیلم و موسقی
منزل ماه اپارتمانی هست و سالن نسبتا کوچیک
فقط کیفیت و تفکیک صدا برام مهمه در مرحله دوم حجم صدا

در ضمن تفاوت این دو را هم بفرمایید ممنون میشم
اگر مورد بهتری با توجه به قیمت مدنظر هست لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز .
من یکی دو هفته پیش 819 و 420 رو خریدم و الان هم راضی هستم .
فرقای 819 و 919 این هستش که 919 میتونه 7.1 رو ساپورت کنه و 819 5.1 رو میتونه ساپورت میکنه . اما من توی کاتالوگ 819 رو که میخوندم از خروجی اضافه ای که برای Zone 2 تعبیه شده بود (مثلا یک اتاق دیگه بخوای اسپیکر بزاری) استفاده کرده بود و تو شکلی که کشیده بود میتونست مثل 7.1 عمل کنه .
فرق دیگشون اینه که 919 اکولایزر های قابل تنظیم داره اما 819 شما میتونی Bass و Treble رو تنظیم کنی . اما خوب اکولایزر های پیش فرض داره . مثل classic - rock - game - action و غیره . راستش من بعدا هی فکر کردم دیدم ایکاش 919 میگرفتم ! اما الان از همین 819 راضیم . چون راستشو بخوای کیفیت و وضوح و تفکیک صداش به قدر کافی خوب هست که هیچ نیازی به تغییر اکولایزر نمیبینم و روی همین حالت flat صدای بسیار خوبی دارم .
رایان عزیز یک مدل از یاماها رو هم پیشنهاد کرده بود به من فکر کنم مدل 456 یا یه همچین چیزایی که من یکمی گشتم اما پیدا نکردم و با توجه به اینکه میخواستم دی وی دی و آمپ رو باهم ست کنم و این 420 با 819 ست میشد ترجیح دادم پایونییر رو بگیرم . در مجموع من از خریدم راضی هستم . کیفیت و تفکیک صدا و همچنین حجم صدای خوبی داره . پلیر 420 هم کیفیت تصویر خوبی داره . من چون بودجم حدود 500 بود برای همین این ست رو گرفتم . چون با این پول هم پلیر گرفتم هم آمپ . اما خوب شما اگه میتونی بیشتر هزینه کنی 919 هم گزینه خوبی هست . اما خوب دقت کن که خیلی از نظر من تفاوتی با 819 نداره . ضمن اینکه آمپ سری RS-70 پایونییر هم که برای خودش غولی هستش همین آمپ 819 هستش .
راستی اسپیکر داری ؟ به چه اسپیکری میخوای وصلش کنی ؟ ( ضمنا هزینه کابل HDMI رو هم باید به هزینه آمپ و پلیر اضافه کنی ! من حدود 90 تومن فقط پول کابل HDMI و سیم اسپیکر دادم)

live365
18-10-2010, 13:55
سلام
دوستان من ميخوام سينماي خانگي بگيرم كه قابليت بلوتوث داشته باشه يه هدفون بلوتوث دارم ميخوام بدونم مدلي هست تو برندهاي سوني و سامسونگ كه اينكارو كنه .
مرسي

FAHIM2
18-10-2010, 17:25
سلام دوست عزیز .
من یکی دو هفته پیش 819 و 420 رو خریدم و الان هم راضی هستم .
فرقای 819 و 919 این هستش که 919 میتونه 7.1 رو ساپورت کنه و 819 5.1 رو میتونه ساپورت میکنه . اما من توی کاتالوگ 819 رو که میخوندم از خروجی اضافه ای که برای Zone 2 تعبیه شده بود (مثلا یک اتاق دیگه بخوای اسپیکر بزاری) استفاده کرده بود و تو شکلی که کشیده بود میتونست مثل 7.1 عمل کنه .
فرق دیگشون اینه که 919 اکولایزر های قابل تنظیم داره اما 819 شما میتونی Bass و Treble رو تنظیم کنی . اما خوب اکولایزر های پیش فرض داره . مثل classic - rock - game - action و غیره . راستش من بعدا هی فکر کردم دیدم ایکاش 919 میگرفتم ! اما الان از همین 819 راضیم . چون راستشو بخوای کیفیت و وضوح و تفکیک صداش به قدر کافی خوب هست که هیچ نیازی به تغییر اکولایزر نمیبینم و روی همین حالت flat صدای بسیار خوبی دارم .
رایان عزیز یک مدل از یاماها رو هم پیشنهاد کرده بود به من فکر کنم مدل 456 یا یه همچین چیزایی که من یکمی گشتم اما پیدا نکردم و با توجه به اینکه میخواستم دی وی دی و آمپ رو باهم ست کنم و این 420 با 819 ست میشد ترجیح دادم پایونییر رو بگیرم . در مجموع من از خریدم راضی هستم . کیفیت و تفکیک صدا و همچنین حجم صدای خوبی داره . پلیر 420 هم کیفیت تصویر خوبی داره . من چون بودجم حدود 500 بود برای همین این ست رو گرفتم . چون با این پول هم پلیر گرفتم هم آمپ . اما خوب شما اگه میتونی بیشتر هزینه کنی 919 هم گزینه خوبی هست . اما خوب دقت کن که خیلی از نظر من تفاوتی با 819 نداره . ضمن اینکه آمپ سری RS-70 پایونییر هم که برای خودش غولی هستش همین آمپ 819 هستش .
راستی اسپیکر داری ؟ به چه اسپیکری میخوای وصلش کنی ؟ ( ضمنا هزینه کابل HDMI رو هم باید به هزینه آمپ و پلیر اضافه کنی ! من حدود 90 تومن فقط پول کابل HDMI و سیم اسپیکر دادم)

ممنون از راهنمایی شما خیلی بهم کمک کرد
در مورد اسپیکر باید عرض کنم یک سینمایی خانگی قدیمی دارم که خراب شده فعلا از بلندگوهای اون استفاده میکنم تا سر فرصت ودست پر یک فکری براش بگنم
برای اچ دی ام ای هم از کابلهای که تو بازار هست استفاده میکنم چون تو شهرستانها کابلهای بسیار مرغوب پیدا نمیشه و مجبورم از معمولی ها استفاده کنم ظاهرا هم زیاد تفاوتی نمیکنه

rezapolad
18-10-2010, 17:28
سلام
دوستان من ميخوام سينماي خانگي بگيرم كه قابليت بلوتوث داشته باشه يه هدفون بلوتوث دارم ميخوام بدونم مدلي هست تو برندهاي سوني و سامسونگ كه اينكارو كنه .
مرسي

منم همچين مدلي رو مي خوام

mr_rayan
19-10-2010, 00:42
دوستان نظرتون در باره z910 سونی چی هست ؟؟
در ضمن سینما خنگی هست که هارد داخلی داشته باشه واسه ظبط کردن...؟؟؟؟/

این سینما خانگی از شرکت سونی که نام بردید جزو یکی از بهترین سینماهای سونی هست ولی به نظر من قیمتش کمی بالاست،البته همه سینماهای شرکت سونی نسبت به کاراییشون قیمت بالایی دارند.در کل انتخاب با شماست.

سینما خانگی با هارد داخلی هم من یکی از محصولات شرکت ال جی رو میشناسم با 250 گیگ حافظه داخلی مدل LH-RH1260 .
البته الان به همین سادگی ها گیر نمیاد و تقریبا کمیاب شده ولی قیمتی در حدود 750 باید داشته باشه.

mr_rayan
19-10-2010, 00:48
سلام به همه عزیزان
آیا سینمای خانگی بلوری 3D که قابلیت ضبط( record ) هم داشته باشه در بازار هست؟

هنوز سینما خانگی بلوری سه بعدی به این راحتی ها گیر نمیاد.یدونه شرکت سونی وارد کرده که البته اونم به عنوان نمونه و هنوز به مرحله فروش نرسیده.

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

سلام
مرسي

بله دوست عزیز هست.

saeidghodrati
20-10-2010, 09:58
كسي ميدونه 787 تا چه پيكسلي رو ميتونه پخش كنه يني من فيلم رو با چه فرمتي و تا چه پيكسلي بايد كانورت كنم تا اون بتونه پخش كنه؟

peymanucf
20-10-2010, 10:21
دوستانی که میخوان فایلهای صوتی رو بصورت بیسیم از سینما گوش کنن به این تاپیک یه سری بزنن امیدوارم مفید باشه.

ypoursistani
20-10-2010, 11:50
salam dustan

mishe yekam rajebe taghire gheymate sinamahaye pioneer va philips va jvc sohbat konid mamnun misham . mikham biyam tehran bekharam faghat nemidunam cheghad fargh karde gheymatesh .

pishapish mamnun az hamkaritun .

hoomaan
20-10-2010, 19:20
دوستان من میخواستم یه سینمای بیسیم سونی بخرم ولی فروشنده که از آشنایان هم بود بدجور رایم رو زد و گفت حتما باسیم بگیر .
بعد یه مدت گیرنده های اینا ضعیف میشن و نمیدونم پارازیت میوفته روش و از این موردها .
واقعا اینجوریه ؟

ata_webmaker
20-10-2010, 20:41
از من میشنوی اصلا سونی نخر سونی تو سینما خانگی نام سونی رو خطشه دار کرده
می تونی اگر اشتباه نکنم از 3578 فیلیپس استفاده کنی که هم کیفیت خوبی تو سینما خانگی های تجاری داره و هم بیسیم هم است

mr_rayan
21-10-2010, 04:44
salam dustan

mishe yekam rajebe taghire gheymate sinamahaye pioneer va philips va jvc sohbat konid mamnun misham . mikham biyam tehran bekharam faghat nemidunam cheghad fargh karde gheymatesh .

pishapish mamnun az hamkaritun .

دوست عزیز اول از همه عرض کنم که فارسی تایپ کردن جزو قوانین فروم هستش.
و در درجه دوم عرض کنم شما برای دیدن قیمت ها میتونید به سایت چاره مراجعه کنید و قیمت ها رو به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jabarsink2000
21-10-2010, 14:30
نظر دوستان در مورد سینمای خانگی جدید LG :
قصر صدا(HB994PK)
براتون مشخصات اصلی را اپلود کردم (به گلدیران نمیشه اعتماد کرد)

برای دیدن تصاویر بیشتر به این تایپک مراجعه کنید.

*Alucard*
21-10-2010, 20:30
رايان جان يكم در مورد اين اسكن پيشرفته و سمپليگ توضيح بده لطفا:11:

داوود جان من اطلاعاتم تو این زمینه کامل نیست.باید یکی از اساتید زحمت بکشه.
چیزی که من میدونم خلی پیش و پا افتاده و ابتداییه.
progresive scan تو محصولات جدید و امروزی استفاده میشه و باعث میشه تصویر به صورت پیکسل پیکسل انتقال و نمایش داده بشه.
interlace scan یک نوع اسکن قدیمی هست که از کابل کامپوزیت هم برای انقالش استفاده میشه و تصاویر رو به صورت فریم فریم نمایش میده.و همین امر باعث لرزش تصویر هم میگردید.
1080p همون progresive scan و 1080i همون interlace scan محسوب میشه.
البته من متاسفانه اطلاعاتم اصلا تو این زمینه کامل نیست.اگه یکی از اساتید زحمت بکشه ممنون میشم.

در Interlaceاسکن هر فریم از دو فیلد تشکیل شده که در پی هم نمایش داده میشن به همین دلیل همیشه رزولوشن تصویر نصف هست ولی در Progressive اسکن یک فریم به طور کامل و همزمان اسکن و نمایش داده میشه که باعث میشه علاوه بر لرزش کمتر در کل تصویر, تصاویر متحرک هم واضحتر دیده بشن.

این هم یک شکل شماتیک برای درک بهتر موضوع:

دو شکل سمت چپ به روش پروگرسیو اسکن میشن و دو شکل وسط به روش اینترلیس.

farzadmaham
22-10-2010, 10:42
نظر دوستان در مورد سینمای خانگی جدید LG :
قصر صدا(HB994PK)
براتون مشخصات اصلی را اپلود کردم (به گلدیران نمیشه اعتماد کرد)

عجب دستگاهیه!!همه چی داره.قیمتش چنده؟

jabarsink2000
22-10-2010, 10:53
عجب دستگاهیه!!همه چی داره.قیمتش چنده؟
قیمتش تا شنبه معلوم میشه.
برای دیدن عکس بیشتر میتونی به اینجا سر بزنی

با تشکر.
هادی

red_love_persian
22-10-2010, 12:45
دوستان میشه آمپ Rs-70 رو با Rs-30 عوض کرد یا نه....؟:46:
و یه سوال دیگه میشه پلیر دستگاه رو اصلا موقع خرید بر نداشت یا باید حتما پلیر رو خرید...
و سوال آخر اینکه مدل های Rs همشون باندهای سراندشون پایه نداره و میخوام بدونم اگه سراند ها رو هم جلو بزارم صدا به چه شکلی میشه....(بیشتر برای xbox و فیلم میخوام استفاده کنم):20:
یعنی صداهایی که باید از پشت بیاد هم از جلو میاد.....:18:

ممنون از همه دوستان.....:10::31:

dara_az
22-10-2010, 17:03
دوستان میشه آمپ Rs-70 رو با Rs-30 عوض کرد یا نه....؟:46:
و یه سوال دیگه میشه پلیر دستگاه رو اصلا موقع خرید بر نداشت یا باید حتما پلیر رو خرید...
و سوال آخر اینکه مدل های Rs همشون باندهای سراندشون پایه نداره و میخوام بدونم اگه سراند ها رو هم جلو بزارم صدا به چه شکلی میشه....(بیشتر برای xbox و فیلم میخوام استفاده کنم):20:
یعنی صداهایی که باید از پشت بیاد هم از جلو میاد.....:18:

ممنون از همه دوستان.....:10::31:

آمپ rs-70 که خیلی بهتر از آمپ rs-30 هستش ! الانم دیگه rs-70 نیستش . من میخواستم بخرم نمایندگی گفت تموم شده معلوم هم نیست کی میاد ! اومدم rs-30 بردارم با آمپ 819 که اگه اشتباه نکنم همون آمپ rs-70 هستش که گفت اینا ست هست و نمیتونی عوض کنی ! اما بدون پلیر میتونی بگیری مثل اینکه . پایه هم که مشکلی نداره . هم میتونی جدا بخری براش هم میتونی خودت درست کنی .

ata_webmaker
22-10-2010, 17:57
توی این سری چون کمی حرفه ای هست نمی تونی سوراند رو جلو بگزاری کلا انجام همچین کاری توی مدل هایی که قابلیت این چنینی هم دارند پیشنهاد نمیشه

dadiyar
22-10-2010, 23:28
ضمن عرض سلام خدمت تمامی دوستان
ایا از دوستان کسی از مدلهای 2011 pioneer اطلاع داره ؟(مدلهای جایگزین سری rs )
یا اینکه ادرس سایتی رو می دونید که مدلهای 2011 معرفی کرده باشند؟

تقدیر و سپاس ,دادیار

red_love_persian
22-10-2010, 23:51
توی این سری چون کمی حرفه ای هست نمی تونی سوراند رو جلو بگزاری کلا انجام همچین کاری توی مدل هایی که قابلیت این چنینی هم دارند پیشنهاد نمیشه

مرسی از جواب همه دوستان....:40::10::40:
یه سوال دیگه که بهترین ارتفاع برای سراند چقدر است...؟

mr_rayan
23-10-2010, 00:11
ضمن عرض سلام خدمت تمامی دوستان
ایا از دوستان کسی از مدلهای 2011 pioneer اطلاع داره ؟(مدلهای جایگزین سری rs )
یا اینکه ادرس سایتی رو می دونید که مدلهای 2011 معرفی کرده باشند؟

تقدیر و سپاس ,دادیار

به این سایت مراجعه کنید

amir3408
23-10-2010, 00:30
امروز توی یه نمایشگاه دو مدل از سونی رو به هم وصل کرده بود و یه سورس همزمان از 2 تاش پخش میشد.

اولی که به جز بیس هیچ چی نداشت و اصلا به دل نمی نشست و دومی قابل قبول تر بود.

ولی کلا من زیاد نپسندیدم..نمیدونم شاید من انتظارم زیاده...فقط اینو میدونم اسپیکرها و لپتاپ خودم با انجام یه سری تنظیمات جزئی صدایی خیلی لطیف تر و خوش آیند تر از اینا داره.

dadiyar
23-10-2010, 01:35
mr-rayanعزیز مرسی از راهنمایید

فکر کنم مدل HTX-3320 نزدیکتر به مدلrs70 باشه؟

ولی تفاوتش با rs70 نفهمیدم؟

mr_rayan
23-10-2010, 03:36
mr-rayanعزیز مرسی از راهنمایید

فکر کنم مدل HTX-3320 نزدیکتر به مدلrs70 باشه؟

ولی تفاوتش با rs70 نفهمیدم؟

نه مدل PHT-77T در واقع جایگزینه rs70 هستش.فرقش با rs70 زیاد نیست،تو چند مورد کوچیکه. حداقل روی کاغذ که اینطوری به نظر میاد.

live365
23-10-2010, 15:33
سلام دوست عزيز امكانش هست مدل بهم معرفي كنيد كه اين قابليت بلوتوث رو داشته باشه

dadiyar
23-10-2010, 16:45
یعنی کاملتر از rs70 هستش؟
و اینکه حدود قیمتی براش اعلام شده تا الان؟

ata_webmaker
23-10-2010, 18:36
مرسی از جواب همه دوستان....:40::10::40:
یه سوال دیگه که بهترین ارتفاع برای سراند چقدر است...؟

بسته
به وضعیت اتاقتون داره ولی معمولا برای مدل های خانگی چون هم زیبایی و هم صدا مطرح است بهتره که 130 سانتی متر ارتفاع داشته باشند

ata_webmaker
23-10-2010, 18:41
امروز توی یه نمایشگاه دو مدل از سونی رو به هم وصل کرده بود و یه سورس همزمان از 2 تاش پخش میشد.

اولی که به جز بیس هیچ چی نداشت و اصلا به دل نمی نشست و دومی قابل قبول تر بود.

ولی کلا من زیاد نپسندیدم..نمیدونم شاید من انتظارم زیاده...فقط اینو میدونم اسپیکرها و لپتاپ خودم با انجام یه سری تنظیمات جزئی صدایی خیلی لطیف تر و خوش آیند تر از اینا داره.

بنده که عرض کردم سونی تو محصولات صوتی خود دیگر چنگی به دل نمیزند
اصلا اکٍر مارک ها اینطور شده من یادم میاد اون زمانی که تازه حدوح سال 78 تا 83 که ویدئو سی دی خیلی تو بورس بود و اکثر محصولات ساخت کره و ژاپن و بعضا مالزی بودند کیفیت جنس از مواد سازنده تا کار کرد و صدا و تصویر عالی بود ولی متاسفانه از وقتی ساخته همه وسایل به چین داده شده واقعا آشغال شده به تازگی یکی از دوستانمان یک سیستم صوتی ال جی گرفته بود اصلا باند ها و کلا خوده ضبط رو میدید خندتون می گرفت انگار اسباب بازی بود صدا و تصویرش که ول معطل بودند

saeidghodrati
23-10-2010, 18:51
دوستان اگر كسي ميتونه كمكي راجع به تبديل فرمت AVCHD براي ديدن فيلم توي پلاسماي پاناسونيك بكنه توي تاپيك(امضا) زير نظرش بده تا تمام كسايي كه پانا دارن بتونن استفاده كنن ممنون

davood-d
23-10-2010, 18:58
دوستان يك مطلب خيلي جالب در مورد كاليبراسيون تصوير از آقاي برزين.

amir3408
23-10-2010, 21:56
بنده که عرض کردم سونی تو محصولات صوتی خود دیگر چنگی به دل نمیزند
اصلا اکٍر مارک ها اینطور شده من یادم میاد اون زمانی که تازه حدوح سال 78 تا 83 که ویدئو سی دی خیلی تو بورس بود و اکثر محصولات ساخت کره و ژاپن و بعضا مالزی بودند کیفیت جنس از مواد سازنده تا کار کرد و صدا و تصویر عالی بود ولی متاسفانه از وقتی ساخته همه وسایل به چین داده شده واقعا آشغال شده به تازگی یکی از دوستانمان یک سیستم صوتی ال جی گرفته بود اصلا باند ها و کلا خوده ضبط رو میدید خندتون می گرفت انگار اسباب بازی بود صدا و تصویرش که ول معطل بودند

خروجی صدا ربطی به اینکه کجا ساخته شده نداره...کیفیت بدنه اینجوریه. QC توی همه سایتهای یه کمپانی مطرح مثل سونی اعمال میشه.

ولی من بازم مطمئن تر شدم که برای داشتن کیفیت مطلوب باید دست به دامن HTPC شد...پلیرها در هر صورت دارای انعطاف لازم نیستند.

با HTPC خیلی میشه روی خروجی مانور داد...در نتیجه سینمای خانگی بهتره فقط نقش اسپیکر رو اون وسط داشته باشه.

campro
23-10-2010, 22:19
سینمای LG مدل HB994PK قیمتش معلوم شده؟

mr_rayan
24-10-2010, 00:56
یعنی کاملتر از rs70 هستش؟
و اینکه حدود قیمتی براش اعلام شده تا الان؟

بله مطمئنا از rs70 کاملتره.حدود قیمتی هم که اعلام نشده ولی به نظرم باید نزدیک به یک تومن قیمت داشته باشه.

سلام دوست عزيز امكانش هست مدل بهم معرفي كنيد كه اين قابليت بلوتوث رو داشته باشه

دوست من اکثر مدل های سامسونگ این قابلیت رو دارند.اگر براتون فقط بلوتوث مهمه سقف بودجتون رو بگید تا ببینیم چه کمکی از دستمون بر میاد.

jabarsink2000
24-10-2010, 09:56
سینمای LG مدل HB994PK قیمتش معلوم شده؟

تو ای سایت دیگر من چیزی معرفی یا قیمت نمیدم.
چون این سایت و بعضی از کاربران لیاقت ندارند.
پستی که زده بودم در مورد سینمای خانگی جدید الجی به خاطر لحن تبلیغاتی پاک شد.
من اگر لحن تبلیغاتی داشتم نمیومدم بگم نمیشه به گلدیران اعتماد کرد.
با تشکر.
هادی

alirafaat
24-10-2010, 10:30
سلام

این دو سینمای خانگی سامسونگ چه فرقی با هم دارند ؟

چرا اون که قوی تره ارزونتره ؟

HT-C6950W
قیمت : 1/100/000

HT-C7550W
قیمت : 1/200/000
اونوقت یکی از اینها رو برا خرید چه جور میبینید ؟

با تشکر

campro
24-10-2010, 10:58
لطفا نظرتون رو در مورد سینمای سونی مدل DAV-FXG9K

بفرمایید. یه مورد دست دوم تمیز پیدا کردم، شاید اگر مناسب باشه بگیرم.
ورودی اپتیکال داره؟ (البته خودم در حال تحقیق تو گوگلم. ولی از راهنمایی شما هم ممنون میشم.)

live365
24-10-2010, 11:46
سلام مرسي از راهنمايي mr-rayan عزيز من قصد خريد سوني يا سامسونگ رو داشتم ولي فكر كنم با توجه به مطالبي كه اينجا در مورد سينماي خانگي فيليپس شنيدم از قابليت بلوتوث منصرف بشم نظرتون در مورد HTS-3578W چيه ؟ايا از اين دستگاه بهتر هم هست من سقف بودجم 600 تومن هستش ممنون ميشم كمك كنيد.

ata_webmaker
24-10-2010, 13:18
خروجی صدا ربطی به اینکه کجا ساخته شده نداره...کیفیت بدنه اینجوریه. QC توی همه سایتهای یه کمپانی مطرح مثل سونی اعمال میشه.

ولی من بازم مطمئن تر شدم که برای داشتن کیفیت مطلوب باید دست به دامن HTPC شد...پلیرها در هر صورت دارای انعطاف لازم نیستند.

با HTPC خیلی میشه روی خروجی مانور داد...در نتیجه سینمای خانگی بهتره فقط نقش اسپیکر رو اون وسط داشته باشه.

با سلام
بله qc اعمال میشه در هر صورت کیفیت پایین اومده
این قضیه رو حتی فروشندگان حرفه ای پاساژ شرکا و نمایندگی پاییونیر هم اذعان داشتند البته نظر هر شخص متینه :20:

FAHIM2
24-10-2010, 14:21
دوستان عزيز سلام
من بالاخره با كمك شما دوستان يك امپلي فاير 819 پايونير با دي وي دي پلير 420 پايونير گرفتم
يك چند تا را هنمايي ميخوام از دوستان و چند تا مشكل

مشكل اول ساب اصلا كار نميكنه
دوم اين كه نميدونم چگونه وارد منو بشم براي تنظيمات
سوم براي تنظيم auto mcacc از بلندگو ها كه شروع به صدا ميكنه براي تنظيم از بلند گو هاي جلو (راست -چپ -وسط ) و كناري چپ صدا مياد و قطع ميشه مشكل از كجاست

dara_az
24-10-2010, 15:16
دوستان عزيز سلام
من بالاخره با كمك شما دوستان يك امپلي فاير 819 پايونير با دي وي دي پلير 420 پايونير گرفتم
يك چند تا را هنمايي ميخوام از دوستان و چند تا مشكل

مشكل اول ساب اصلا كار نميكنه
دوم اين كه نميدونم چگونه وارد منو بشم براي تنظيمات
سوم براي تنظيم auto mcacc از بلندگو ها كه شروع به صدا ميكنه براي تنظيم از بلند گو هاي جلو (راست -چپ -وسط ) و كناري چپ صدا مياد و قطع ميشه مشكل از كجاست

آقا مبارک باشه . شما هم مثل من خریدی بالاخره :46: ایشالا ولومش برات بچرخه حالشو ببری :8:
در مورد ساب و اسپیکر ها خدمتت عرض کنم که من چون فعلا 2تا اسپیکر وصل کردم و استریو گوش میکنم رفتم توی تنظیماتش که روی اسکرین ( tv ) نشون میده و اسپیکر هامو روی Large تنظیم کردم و سنتر و ساب و سراند رو off کردم . احتمالا ممکنه مال شما هم Off باشه و باید بری On کنی .
حتما حتما بشین manual شو کامل بخون خیلی خوب و مرحله به مرحله توضیح داده تمام اینارو . من 1 روز فقط داشتم صفحه به صفحه دفترچشو میخوندم و روی دستگاه تست میکردم . اما خوب من چون ساب و اینا ندارم نمیدونم الان دقیق مشکل شما کجاست . اما دفترچشو بخونی حتما مشکلت حل میشه . حالا من رفتم خونه باز یه نگاهی میندازم اگه چیزی پیدا کردم برات مینویسم . راستی چه رنگی گرفتی ؟ من سیلورشو گرفتم . هم قشنگ تر بود هم صفحه جلویی آمپ از ورق استیل (شایدم آلومینیوم) بود و خیلی با کیفیت تر از مشکیش بود ( که صفحه جلویی آمپ با پلاستیک مشکی بود) اما خوب مشکیشم به ست مشکی میاد و قشنگه .

dara_az
24-10-2010, 15:22
سلام مرسي از راهنمايي mr-rayan عزيز من قصد خريد سوني يا سامسونگ رو داشتم ولي فكر كنم با توجه به مطالبي كه اينجا در مورد سينماي خانگي فيليپس شنيدم از قابليت بلوتوث منصرف بشم نظرتون در مورد HTS-3578W چيه ؟ايا از اين دستگاه بهتر هم هست من سقف بودجم 600 تومن هستش ممنون ميشم كمك كنيد.

با اجازه از دوستان و اساتید من نظر شخصی خودمو میگم
به نظر من شما که میخوای 600 هزینه کنی یه 50 تومن دیگه هم بزار روش و rs-30 بخر . فکر کنم از این فیلیپس خیلی بهتر و قوی تر باشه . آمپش که حداقل از فیلیپس کامل تر هستش.و همچنین از نظظر تعداد ورودی و خروجی ها باز هم rs-30 بهتره به نظر من . البته باز نظر شخصی و سلیقه ای هستش .

live365
24-10-2010, 16:54
ممنون از راهنمائيت دوست عزيز منم با نظرت موافقم با توجه به تعاريفي كه از rs30 ميشه احتمالا همينو خريد كنم
البته به توصيه دوستان ميخام پليرش رو عوض كنم و پلير rs70 رو بگيرم فقط يه مشكل كوچيكي با اين دستگاه دارم اونم اينكه باندهاي عقبش پايه نداره نميدونم اگه پائين بذارم فكر كنم كيفيت صدا افت داشته باشه يا اون حالت دالبي كم احساس بشه بازم اساتيد اگه راهنماي كنن ممنون ميشم .

FAHIM2
24-10-2010, 19:14
آقا مبارک باشه . شما هم مثل من خریدی بالاخره :46: ایشالا ولومش برات بچرخه حالشو ببری :8:
در مورد ساب و اسپیکر ها خدمتت عرض کنم که من چون فعلا 2تا اسپیکر وصل کردم و استریو گوش میکنم رفتم توی تنظیماتش که روی اسکرین ( tv ) نشون میده و اسپیکر هامو روی Large تنظیم کردم و سنتر و ساب و سراند رو off کردم . احتمالا ممکنه مال شما هم Off باشه و باید بری On کنی .
حتما حتما بشین manual شو کامل بخون خیلی خوب و مرحله به مرحله توضیح داده تمام اینارو . من 1 روز فقط داشتم صفحه به صفحه دفترچشو میخوندم و روی دستگاه تست میکردم . اما خوب من چون ساب و اینا ندارم نمیدونم الان دقیق مشکل شما کجاست . اما دفترچشو بخونی حتما مشکلت حل میشه . حالا من رفتم خونه باز یه نگاهی میندازم اگه چیزی پیدا کردم برات مینویسم . راستی چه رنگی گرفتی ؟ من سیلورشو گرفتم . هم قشنگ تر بود هم صفحه جلویی آمپ از ورق استیل (شایدم آلومینیوم) بود و خیلی با کیفیت تر از مشکیش بود ( که صفحه جلویی آمپ با پلاستیک مشکی بود) اما خوب مشکیشم به ست مشکی میاد و قشنگه .

ممنون دوست عزیز
من نمیتونم برم روی اسکرین (tv)
میشه کامل توضیح بدی ممنون میشم
من مشکی گرفتم چون تمام وسایل و میز مشکی بود

mr_rayan
24-10-2010, 20:57
سلام

این دو سینمای خانگی سامسونگ چه فرقی با هم دارند ؟

چرا اون که قوی تره ارزونتره ؟

HT-C6950W
قیمت : 1/100/000

HT-C7550W
قیمت : 1/200/000
اونوقت یکی از اینها رو برا خرید چه جور میبینید ؟

با تشکر

بخاطر دیزاین پلیر هست که مدل c7550 گرون تر هست وگرنه مدل c6950 یه مدل 7.1 کانال هست و به نظر من خریدش به صرفه تر هست.

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

اگر نظرتون رو خرید سینمای بیسیم هست که فکر کنم مورد خیلی مناسبی تو رنج قیمت خودش هست.ولی اگر بیسیم بودن براتون مهم نیست همونطوری که دوستان عرض کردند برید سراغ مدل rs30 پایونیر بهتر هستش.

campro
24-10-2010, 21:19
خواهشا نظرتون رو در مورد سینمای سونی مدل DAV-FXG9K بفرمایید.
کسی این مدل رو میشناسه؟
مشخصاتش رو با گوگل پیدا کردم و خوندم و همه جوره برام ok بود.
2 سال پیش قیمتش بالای 600 بوده به نظرتون دست دوی کار نکردش الان چند می ارزه؟

ata_webmaker
24-10-2010, 21:38
کسی این مدل رو میشناسه؟
بهتره که اول از نزدیک امتحانش کنید و بعد خرداری کنید روی کاغذ اطلاعات خیلی فرق می کنه تا تو واقعیت

davood-d
25-10-2010, 01:14
کسی این مدل رو میشناسه؟

اصلا نمي ارزه! فقط ظاهر گنده و گول زني داره! صداشم اصلا چيز تعريفي نيست!
اين نظر منه! هرچي شما دوست داري:46:

dara_az
25-10-2010, 07:54
ممنون دوست عزیز
من نمیتونم برم روی اسکرین (tv)
میشه کامل توضیح بدی ممنون میشم
من مشکی گرفتم چون تمام وسایل و میز مشکی بود

سلام .
برای تنظیمات مربوط به اسپیکر ها که on screen انجام میشه حتما باید از یکی از خروجی های کامپوننت یا همون آنالوگ ها دستگاه رو به tv وصل کنی . یا بهتره از خروجی Monitor Out بدی به تلویزیونت . بعد از روی کنترل دستگاهت بزاری روی همون خروجی که ازش به تلویزیون دادی .
بعد دکمه reciever رو از روی کنترل بزن و بعدش بلافاصله دکمه Setup رو بزن و تصویر تنظیمات مخصوص اسپیکر میاد رو صفحه تلویزیون .
برای تنظیم هم کامل توی chapter 6 دفترچش توضیح داده که چجوریه و با توجه به نوع اسپیکر هات و فاصلشون تا محل نشستنت باید تنظیمشون کنی . از صفحه 41 تا 45 رو بخونی کامل توضیح داده . این لینک هم user manual رو برای دانلود گزاشته . باز اگه سوالی بود و در حد سواد و اطلاعات من بود من در خدمتم. :20:

---------- Post added at 09:54 AM ---------- Previous post was at 09:51 AM ----------

ممنون از راهنمائيت دوست عزيز منم با نظرت موافقم با توجه به تعاريفي كه از rs30 ميشه احتمالا همينو خريد كنم
البته به توصيه دوستان ميخام پليرش رو عوض كنم و پلير rs70 رو بگيرم فقط يه مشكل كوچيكي با اين دستگاه دارم اونم اينكه باندهاي عقبش پايه نداره نميدونم اگه پائين بذارم فكر كنم كيفيت صدا افت داشته باشه يا اون حالت دالبي كم احساس بشه بازم اساتيد اگه راهنماي كنن ممنون ميشم .

پایه که مشکل حادی نیست ! یا یه پایه میخری یا خودت میسازی ! کاری نداره که ! خودتم اگه برای ساخت ابزارشو نداری میتونی طرحشو بکشی بدی با چوب یا هر جنس دیگه ای که میخوای باشه برات بسازن.

peymanucf
25-10-2010, 08:28

سلام دوست عزیز
من خودم کلی تحقیق کردم تا rs-30 رو خریدم پیشنهاد میشه این ریویو رو که خودم براش نوشتم بخونی شاید بدردت بخوره.

image369
25-10-2010, 11:25
با درود
رایان جان چند وقت پیش گفتی مدل های جدید سامسونگ را تست کردی میتونی نظرتو در مورد 555 و 445 بگی ؟

FAHIM2
25-10-2010, 11:44
سلام .
برای تنظیمات مربوط به اسپیکر ها که on screen انجام میشه حتما باید از یکی از خروجی های کامپوننت یا همون آنالوگ ها دستگاه رو به tv وصل کنی . یا بهتره از خروجی Monitor Out بدی به تلویزیونت . بعد از روی کنترل دستگاهت بزاری روی همون خروجی که ازش به تلویزیون دادی .
بعد دکمه reciever رو از روی کنترل بزن و بعدش بلافاصله دکمه Setup رو بزن و تصویر تنظیمات مخصوص اسپیکر میاد رو صفحه تلویزیون .
برای تنظیم هم کامل توی chapter 6 دفترچش توضیح داده که چجوریه و با توجه به نوع اسپیکر هات و فاصلشون تا محل نشستنت باید تنظیمشون کنی . از صفحه 41 تا 45 رو بخونی کامل توضیح داده . این لینک هم user manual رو برای دانلود گزاشته . باز اگه سوالی بود و در حد سواد و اطلاعات من بود من در خدمتم. :20:

---------- Post added at 09:54 AM ---------- Previous post was at 09:51 AM ----------

پایه که مشکل حادی نیست ! یا یه پایه میخری یا خودت میسازی ! کاری نداره که ! خودتم اگه برای ساخت ابزارشو نداری میتونی طرحشو بکشی بدی با چوب یا هر جنس دیگه ای که میخوای باشه برات بسازن.

با کمک شما اسکرین شات حل شد
ولی ساب کار نمیکنه
حتی دستی هم که تست میکنم صدا ازش بیرون نمیاد

dara_az
25-10-2010, 12:44
ولی ساب کار نمیکنه

سلام . خوشحالم که تونستم کمکی بکنم دوست عزیز .
والا در مورد ساب من چون خودم ساب وصل نکردم اطلاعاتی ندارم . احتمالا بقیه دوستان از جمله رایان عزیز حتما میتونند راهنمایی بکنند .اما بزار امروز فردا در اولین فرصت که وقت بکنم میرم باز دفترچشو یه نگاهی میندازم ببینم چیزی پیدا میکنم یا نه .
دستگاه دیگه ای داری که ساب رو با اون تست کنی ؟ شاید مشکل از خود ساب باشه .

ادیت :

اقا من الان یه نگاهی انداختم دفترچشو . اینو هم تست بکن ببین درست میشه یا نه
از روی پنل جلوی خود امپ دکمه اسپیکر رو بزن . 4 تا حالت داره . speaker A - speaker B - speaker AB , و خاموش
صفحه 25 رو یه نگاه بنداز برای حالتی که ساب هم کار میکنه اینو نوشته :

SPAB – Sound is output from speaker
system A, the two speakers in speaker
system B, and the subwoofer

تنظیماتشو بزار روی این حالت speaker AB ببین صدای ساب درست میشه یا نه

peymanucf
25-10-2010, 13:59
ولی ساب کار نمیکنه

سلام
پشت سابتون یک دکمه چرخان هست که مربوط به ولومه . فکر میکنم اون بسته باشه. طبق دفترچه خود ساب ، اون رو تنظیم کن امیدوارم نتیجه بگیری.

DaRyUsH AkRaMi
25-10-2010, 14:49
سلام دوستان
یک راهنمایی میخواستم
بین 3378 و dz610 کدومو انتخاب کنم
ex500 دارم
مرسی

FAHIM2
25-10-2010, 17:35
سلام
پشت سابتون یک دکمه چرخان هست که مربوط به ولومه . فکر میکنم اون بسته باشه. طبق دفترچه خود ساب ، اون رو تنظیم کن امیدوارم نتیجه بگیری.

ساب سالم هست
پشت ساب هم هیچ ولوم ی وجود نداره فقط یک قسمت هست که سیم بهش وصل میشه
راستی پشت ساب نوشته 3 اهم

davood-d
25-10-2010, 20:20
ساب سالم هست

مگه ساب شما اگتيو نيست؟
سيم كواكسيال هست و يا بلندگو!
ساي اگتيو بايد .لوم تنظيم صدا و. فاز داشته باشد؟!
ساب هاي پاسيو فقط يه سيم دارن كه به خود امپلي فاير وصل ميشن.

FAHIM2
25-10-2010, 21:23
نه با توضيحات شما اكتيو نيست
سيم هم سيم بلندگو هست

davood-d
25-10-2010, 23:55
نه با توضيحات شما اكتيو نيست
سيم هم سيم بلندگو هست

خوب شما اول ساب تست كن و اطمينان پيدا كن سيم قطعي نداره؟
و بعد فقط بايد از منوهاي دستگاه ساب فعال كني! شايد هم صداي ساب خيلي كم هست و شنيده نميشه؟

mr_rayan
26-10-2010, 00:56
ساب سالم هست

شما از سالم بودن سابتون اطمینان لازم رو دارید؟ساب رو با یه آمپلی فایر دیگه تست کنید ببینید چه جوابی می گیرید

mr_rayan
26-10-2010, 01:05
با درود
رایان جان چند وقت پیش گفتی مدل های جدید سامسونگ را تست کردی میتونی نظرتو در مورد 555 و 445 بگی ؟

قبلا هم عرض کردم،بازم عرض میکنم.سینماهای جدید سامسونگ امسال نسبت به سال پیش خیلی رشد و پیشرفت داشتند هم از نظر دیزاین و هم از نظر صدا.
تفکیک خوبی دارند ولی عالی نیست،بیس دستگاه به نظرم قابلمه ای هست.یعنی خشکه و حجم نداره.
قیمت های بالایی دارند.به نظرم به نسبت کاراییشون قیمتهاشون بالاست.

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

کسی این مدل رو میشناسه؟

دوست عزیز الان اگر کسی بخواد آکبندش رو بخره به نظرم اشتباه میکنه ولی اگه میخوای کم هزینه کنی و دست دوم تمیزش رو بخری اگر قیمتش منصفانه باشه به نظرم ارزش داره.
300 بیشتر پول نده بابتش(اگر خیلی تمیزه)

red_love_persian
26-10-2010, 12:40
دوستان امروز زنگ زدم نمایندگی پایونیر(راستین) گفتم میشه پلیر rs-30 رو برندارم گفت نه نمیشه اینا ست هستن و این حرفا....:13:
بعد پرسیدم rs-33 کی میاد و قیمتش چنده....گفتش تا 1-2 ماه دیگه وارد میشه ولی شایدم دیرتر بیاد و قیمتش هم حدودا 50 تومن گرون تره....:46:

حالا به نظرتون چی کار کنم صبر کنم تا مدل 2010 بیاد یا همینو بگیرم...اصلا 50 تومن بیشتر ارزش داره بدم....آخرین سوال که داستان این پلیر بالاخره چیه آخه خودم 2 تا پلیر دارم.....:20:

مرسی از همه دوستان به خاطر راهنماییهاشون.....:10:

alirafaat
26-10-2010, 15:10
سلام

دوستان به نظرتون برای دیدن فیلمهای بلو ری - اچ دی (دیسکی ویا فایل کامپیوتری ) بهتره یه سینمای خانگی کامل خریداری بشه ویا اونطور که دوستمون گفتند پلیر جدا امپ جدا ؟

در ضمن می تونید سینمای خانگی با قابلیت پخش یلوری با کیفیت خوب و موجود در ایران رو معرفی کنید (نظرم رو سامسونگ بود که با دیدن پست بالا دلسرد شدم )

با تشکر

ata_webmaker
26-10-2010, 18:29
اگر بودجتون میرسه که جداگانه خریدیاری کنید که خیلی عالیه در غیره این صورت چاره دیگه ای ندارید
من خودم سینما خانگی دارم + پلیر پخش فایل های اچ دی وسترن لایو
مشگلی ندارم

FAHIM2
26-10-2010, 19:11
شما از سالم بودن سابتون اطمینان لازم رو دارید؟ساب رو با یه آمپلی فایر دیگه تست کنید ببینید چه جوابی می گیرید

تست کردم سالم هست
چه کار باید کرد ؟
ایا این احتمال وجود داره که ساب با این امپلی فایر مچ نباشه یا کار نکنه

amir.h.f
26-10-2010, 19:59
سلام دوستان من می خوام یه v20 پاناسونیک از ب... سفارش بدم خواستم بپرسم سینما خانگی چی سفارش بدم؟اشکالی که نداره بدون گارانتی و از اونجا؟ اصلا مدل ها رو نمیشناسم و می خوام ارزون باشه.فقط 4باند باشه و حداقل دو تاش بیسیم باشن و اینکه dvd پلیرش خوب ساپورت کنه.صداشم در حد معمولی واسه بازی ردیف باشه.راستی اگه سینما رو یه برند دیگه بگیرم چطوره؟ ناجور نیست با برند tv یکی نباشه؟

dara_az
26-10-2010, 20:41
تست کردم سالم هست
چه کار باید کرد ؟

اون کاریو که گفتم تست کردی ؟ همون SP AB ؟ یه نگاه به دفترچش بنداز دوباره تنظیماتتو چک بکن

campro
26-10-2010, 21:47
mr_rayan از راهنمایی ممنون
جدا از اون مورد به نظر شما تا سقف 400 تومن بهترین choice ها چیا هستند؟

mr_rayan
26-10-2010, 23:47
تست کردم سالم هست
چه کار باید کرد ؟

من یه نگاهی به یکی از ریویوهای این آمپلی فایر انداختم و دیدم که متاسفانه ساب شما اصلا قابل پشتیبانی توسط این آمپلی فایر نیست.همونطوری که خودتون عرض کرده بودید ساب passive دارید و خروجی و جریان این آمپلی فایر فقط مخصوص ساب ووفرهای active هست.متاسفانه باید یه ساب ووفر active تهیه کنید.

---------- Post added at 11:43 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

دوستان امروز زنگ زدم نمایندگی پایونیر(راستین) گفتم میشه پلیر rs-30 رو برندارم گفت نه نمیشه اینا ست هستن و این حرفا....:13:
بعد پرسیدم rs-33 کی میاد و قیمتش چنده....گفتش تا 1-2 ماه دیگه وارد میشه ولی شایدم دیرتر بیاد و قیمتش هم حدودا 50 تومن گرون تره....:46:

حالا به نظرتون چی کار کنم صبر کنم تا مدل 2010 بیاد یا همینو بگیرم...اصلا 50 تومن بیشتر ارزش داره بدم....آخرین سوال که داستان این پلیر بالاخره چیه آخه خودم 2 تا پلیر دارم.....:20:

مرسی از همه دوستان به خاطر راهنماییهاشون.....:10:

تا اونجایی که من خاطرم هست سیستم رو بدون پلیر هم میفروشه.حتی چنتا از بچه های خود فروم هم تهیه کردند.نمیدونم الان چرا همکاری نمیکنه.
به نظر من صبر کنید بهتره.من اگه جای شما بودم صبر میکردم تا مدل جدید بیاد.بهرحال تصمیم با شماست.

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

سلام

در ضمن می تونید سینمای خانگی با قابلیت پخش یلوری با کیفیت خوب و موجود در ایران رو معرفی کنید (نظرم رو سامسونگ بود که با دیدن پست بالا دلسرد شدم )

با تشکر

شما چقدر میخواید هزینه کنید؟

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

سلام دوستان من می خوام یه v20 پاناسونیک از ب... سفارش بدم خواستم بپرسم سینما خانگی چی سفارش بدم؟اشکالی که نداره بدون گارانتی و از اونجا؟ اصلا مدل ها رو نمیشناسم و می خوام ارزون باشه.فقط 4باند باشه و حداقل دو تاش بیسیم باشن و اینکه dvd پلیرش خوب ساپورت کنه.صداشم در حد معمولی واسه بازی ردیف باشه.راستی اگه سینما رو یه برند دیگه بگیرم چطوره؟ ناجور نیست با برند tv یکی نباشه؟

اونجا تنوع سینماهای خانگی خیلی کمه و همینطور قیمتش تفاوت آنچنانی با اینجا نداره.مثلا امکان داره شما به سینمای 500 تومنی رو فقط 50 تومن ارزونتر از اینجا بتونید تهیه کنید.عاقلانه تر اینه که از همینجا و با گارانتی تهیه بشه.

---------- Post added at 11:47 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

mr_rayan از راهنمایی ممنون
جدا از اون مورد به نظر شما تا سقف 400 تومن بهترین choice ها چیا هستند؟

تا سقف 400 تومن شما میتونید مدل 282 پایونیر رو تهیه کنید که سینمای خوبی ولی از لحاظ قدرت قابل قیاس با FXG9K SONY نیست.

alirafaat
27-10-2010, 00:47
شما چقدر میخواید هزینه کنید؟

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

.

بین یک تا یک و نیم

mr_rayan
27-10-2010, 01:54
بین یک تا یک و نیم

شما اگه بخواید تا 1.5 هزینه کنید میتونید یه ست بلندگوی جامو با یه آمپلی فایر و یه بلوری پلیر تهیه کنید.
یه ست بلندگوی جامو 430 با یک ساب ووفر و یک آمپلی فایر در سطح خودش و یک بلوری پلیر از برند پایونیر و یا فیلیپس تقریبا نزدیک به 1.5 میشه.

mr_rayan
27-10-2010, 02:00
بین یک تا یک و نیم

شما اگه بخواید تا 1.5 هزینه کنید میتونید یه ست بلندگوی جامو با یه آمپلی فایر و یه بلوری پلیر تهیه کنید.
یه ست بلندگوی جامو 430 با یک ساب ووفر و یک آمپلی فایر در سطح خودش و یک بلوری پلیر از برند پایونیر و یا فیلیپس تقریبا نزدیک به 1.5 میشه.

image369
27-10-2010, 02:36
با درود
اساتید محترم مدل 1090 lg مربوط به چه سالیه و توی رده قیمت خودش ارزش خرید داره یا مدل های بهتری از نظر تصویر و صدا و .. موجود است؟

dara_az
27-10-2010, 07:48
من یه نگاهی به یکی از ریویوهای این آمپلی فایر انداختم و دیدم که متاسفانه ساب شما اصلا قابل پشتیبانی توسط این آمپلی فایر نیست.همونطوری که خودتون عرض کرده بودید ساب passive دارید و خروجی و جریان این آمپلی فایر فقط مخصوص ساب ووفرهای active هست.متاسفانه باید یه ساب ووفر active تهیه کنید.

رایان جان میشه یکم در مورد این ساب های Passive و Active توضیح بدی و اینکه فرقشون باهم دیگه چیه ؟ ممنون :11:

DaRyUsH AkRaMi
27-10-2010, 10:31
سلام دوستان
یک راهنمایی میخواستم
ex500 دارم
مرسی

دوستان راهنمایی نمیکنید؟
بین philips 3378 , sony dz610 موندم

alirafaat
27-10-2010, 14:11

سلام

با تشکر از جوابتون

جامو 430 اگه اشتباه نکنم 2 کاناله است ؟

اگه به جاش 606 بگیرم چطوره ؟---باندهای عقبی این ست بدون سیم هستند ؟

در پستهای قبلی یکی از دوستان با مشورت شما این ست رو تهیه کرده بود:

جامو 606
انکیو 607-608
اینا رو بگیرم چطوره ؟

av resiver همون کار امپ رو میکنه ؟ (با عرض معذرت )

اونوقت میشه اینا رو اینترنتی خرید کرد یا باید بیام تهران

با تشکر دوباره

ata_webmaker
27-10-2010, 14:14
دوستان راهنمایی نمیکنید؟
بین philips 3378 , sony dz610 موندم

فیلیپس و پیشنهاد می کنم من خودم دارم راضیم سونی وضعیتش خیلی داغونه ... :31:

DaRyUsH AkRaMi
27-10-2010, 14:45
سلام دوستان
یک راهنمایی میخواستم
ex500 دارم
مرسی

فیلیپس و پیشنهاد می کنم من خودم دارم راضیم سونی وضعیتش خیلی داغونه ... :31:

چرا داغون؟

FAHIM2
27-10-2010, 19:00
من یه نگاهی به یکی از ریویوهای این آمپلی فایر انداختم و دیدم که متاسفانه ساب شما اصلا قابل پشتیبانی توسط این آمپلی فایر نیست.همونطوری که خودتون عرض کرده بودید ساب passive دارید و خروجی و جریان این آمپلی فایر فقط مخصوص ساب ووفرهای active هست.متاسفانه باید یه ساب ووفر active تهیه کنید.[COLOR="Silver"]

رایان جان ممنون از راهنمایی
یک خانواده را از نگرانی در اوردی :31::11:

ata_webmaker
27-10-2010, 23:15
چرا داغون؟

چون اصلا بر خلاف سونی که واقعا تو تلویزیوناش شاهکار هست تو زمینه سیستم صوتی و سینمای خانگی اصلا تعریفی ندارد صدای فوق العاده گند و بی خود
من اولین سینمای خانگی ام سونی بود بدون اینکه امتحان کنم خریدم و بردم خونه نصب کرد اصلا مات و مبهوت مونده بودم چرا اینقدر صداش بده و اون زمان که همه سینما خانگی های حتی از یکی دو سال قبل هم دایویکس رو از یو اس بی پشتیبانی می کرد این خاک بر سر نمی کرد
خلاصه یک بار بیشتر ازش استفاده نکردم
بعد از یکماه با کلی ضرر فروختم
من فکر می کردم صدای تلویزیونمون که سونیه که اینقدر شفاف و باس نرم داره دیگه ببین سینما خونگیش چیه
هیچ موقع چیزی رو چه خوب چه بد تا زمانی که خودتون از نزدیک ندیدد و گوش نکردید سازنده و بهترین منتقدین هم اومدن چیزی گفتند حرفشون رو باور نکنید
من یک سینمای خانگی داشتم واقعا محشر بود چنان صدای شفافی و باس نرمی داشت که آدم تو صدای بالا هم ازش سیر نمی شد چون با دیزاینم جدید خونمون جور در نمیومد فروختمش
یعنی واقعا غلط کرد انکیو البته من شنیده بودم که قطعات این سینما خانگی ساخت آمریکا و مونتاژ چین بود حالا راست یا دروغشو نمیدونم ولی واقعا کیفیتش خوب بود
ورودی کواکسیال و اپتیکال و ورودی اوئکی استریئو داشت

mr_rayan
27-10-2010, 23:37
رایان جان میشه یکم در مورد این ساب های Passive و Active توضیح بدی و اینکه فرقشون باهم دیگه چیه ؟ ممنون :11:
به طور خلاصه ساب های active خودشون آمپلی فایر دارن و منبع تغذیشون توی خودشون تعبیه شده. ولی ساب های passive نیار به آمپلی فایر جداگونه دارند مانند ساب ووفرهای سینماهای تجاری خانگی.

mr_rayan
27-10-2010, 23:43
سلام

با تشکر از جوابتون

جامو 430 اگه اشتباه نکنم 2 کاناله است ؟

اگه به جاش 606 بگیرم چطوره ؟---باندهای عقبی این ست بدون سیم هستند ؟

در پستهای قبلی یکی از دوستان با مشورت شما این ست رو تهیه کرده بود:

جامو 606
انکیو 607-608
اینا رو بگیرم چطوره ؟

av resiver همون کار امپ رو میکنه ؟ (با عرض معذرت )

اونوقت میشه اینا رو اینترنتی خرید کرد یا باید بیام تهران

با تشکر دوباره

جامو 430 یه ست 5 کاناله هست.
مطمئنا 606 جامو بهتر و قویتر هستش.من 430 رو گفتم به این علت که شما میخواستید زیاد هزینه نکنید و نیاز به بلوری پلیر هم داشتید.
av resiver همون آمپلی فایر هست.
اون دوستی که اون ست رو تهیه کرده بود بدون پلیر براش 1.5 تموم شده بود.شما اگر میتونید بیشتر از 1.5 تهیه کنید ست خوبی هست ولی اگه نمیتونید ست 430 جامو رو باید تهیه کنید.البته به همراه یه آمپلی فایر ضعیف تر نه چیزی مثل 608 onkyo.
سایت خرید اینترنتی برای اینجور سیستم ها نداریم ولی مغازه هایی هستند که بهشون زنگ بزنید و باهاشون هماهنگی های لازم رو انجام بدید تا براتون ارسال کنند.
پیشنهاد من اینه که خودتون بیاید شخصا خرید کنید تا قبلش هم صدای سیستم مورد نظرتون رو تست کنید.

pooria-ir
28-10-2010, 09:59
سلام دوستان
یه سوال فنی داشتم :)
دستگاه من اینه (Pioneer xv-dv656) میخوام بدونم حداکثر رزولوشنی که میتونه پخش کنه چقدره ؟
البته تو ستینگش تا 1920*1080 گذاشته،اما دیشب یه فایل 1280*720 گذاشتم،دیدم تصویر نمیده و فقط صداست
ممنون از کمکتون
اینم لینک عکسش از گوگل :

ata_webmaker
28-10-2010, 10:43
چون اصلا بر خلاف سونی که واقعا تو تلویزیوناش شاهکار هست تو زمینه سیستم صوتی و سینمای خانگی اصلا تعریفی ندارد صدای فوق العاده گند و بی خود
من اولین سینمای خانگی ام سونی بود بدون اینکه امتحان کنم خریدم و بردم خونه نصب کرد اصلا مات و مبهوت مونده بودم چرا اینقدر صداش بده و اون زمان که همه سینما خانگی های حتی از یکی دو سال قبل هم دایویکس رو از یو اس بی پشتیبانی می کرد این خاک بر سر نمی کرد
خلاصه یک بار بیشتر ازش استفاده نکردم
بعد از یکماه با کلی ضرر فروختم
من فکر می کردم صدای تلویزیونمون که سونیه که اینقدر شفاف و باس نرم داره دیگه ببین سینما خونگیش چیه
هیچ موقع چیزی رو چه خوب چه بد تا زمانی که خودتون از نزدیک ندیدد و گوش نکردید سازنده و بهترین منتقدین هم اومدن چیزی گفتند حرفشون رو باور نکنید
من یک سینمای خانگی داشتم واقعا محشر بود چنان صدای شفافی و باس نرمی داشت که آدم تو صدای بالا هم ازش سیر نمی شد چون با دیزاینم جدید خونمون جور در نمیومد فروختمش
یعنی واقعا غلط کرد انکیو البته من شنیده بودم که قطعات این سینما خانگی ساخت آمریکا و مونتاژ چین بود حالا راست یا دروغشو نمیدونم ولی واقعا کیفیتش خوب بود
ورودی کواکسیال و اپتیکال و ورودی اوئکی استریئو داشت

چرا پست منو ادیت کردن دلیلش چی بوده؟

amirtp
28-10-2010, 11:24
با سلام خدمت تمامی دوستان
من تصمیم دارم یک سیستم صوتی برای خونه جمع کنم هم برای موزیک گوش دادن هم فیلم دیدن ولی بیشتر موزیک برام مهمه اسپیکر jamo c-605 رو انتخاب کردم که فروشنده گفت تا 20 روز دیگه میاره ما هم که خواستیم دست خالی از مغازه بیرون نریم یدونه سنتر jamo e7 خریدیم به قیمت 190 تومن که eisa awards هم داشت حالا برای امپ نمیدونم چی بگیرم onkyo 608 یا marantz 5005 به نظر شما کدوم برای موزیک بهتر هست و با اسپیکر c605 jamo که سری کنسرت هست بهتر جواب میده در ضمن upscale کدوم قوی تر هستش

davood-d
29-10-2010, 00:11
سلام دوستان
یه سوال فنی داشتم :)
دستگاه من اینه (Pioneer xv-dv656) میخوام بدونم حداکثر رزولوشنی که میتونه پخش کنه چقدره ؟
البته تو ستینگش تا 1920*1080 گذاشته،اما دیشب یه فایل 1280*720 گذاشتم،دیدم تصویر نمیده و فقط صداست
ممنون از کمکتون
اینم لینک عکسش از گوگل :

سيستم شما امكان افزايش تصاوير استاندارد به وضوح بالا داره
فقط ويدئو هاي 720/ 480 پخش مي كنه

pooria-ir
29-10-2010, 01:14
سيستم شما امكان افزايش تصاوير استاندارد به وضوح بالا داره
فقط ويدئو هاي 720/ 480 پخش مي كنه

یعنی رزولوشن بالاتر نمیتونه پخش کنه ؟؟؟؟:41::13:

davood-d
29-10-2010, 01:27
یعنی رزولوشن بالاتر نمیتونه پخش کنه ؟؟؟؟:41::13:
هيچ دي وي دي پليري رزولوشن بيشتر از 720/480 NTSC و 720/ 576 PAL پخش نميكند.

leon85
29-10-2010, 23:49
سلام
دوستان من قصد خرید یه سینمای خانگی دارم لطفا راهنماییم کنید تا انتخاب خوبی داشته باشم.
تلویزیونم سونی هستش lcd ex500 40 اینچ. نظر خودم سینماهای سونی هستش بیشتر به این خاطر که با تلویزون هماهنگ تر باشه..
حالا به نظرتون چه مارکی بگیرم با بودجه حدود 500 تومن؟

یه سوال هم داشتم، اینکه اگر ----- را به سینما وصل کنیم و تصویر ----- (که sd هستش) از سینما بگیریم کیفیت تصویر بهتر میشه؟
و اصلا سینماهای سونی ورودی کامپوزیت دارند که بشه این کارو انجام داد؟

air_damned
30-10-2010, 08:34
سلام دوستان یکی از دوستان سینما خانگس سونی SONY DAV-DZ750K
داره که با هر فرمتی فیلم یا ویدئو میزنم روی usb نمیخونه ...
باید چه فرمتی بزنم ؟
یا اینکه ابگرد کنم دستگاه رو ؟؟

ata_webmaker
30-10-2010, 10:49
سلام
دوستان من قصد خرید یه سینمای خانگی دارم لطفا راهنماییم کنید تا انتخاب خوبی داشته باشم.
تلویزیونم سونی هستش lcd ex500 40 اینچ. نظر خودم سینماهای سونی هستش بیشتر به این خاطر که با تلویزون هماهنگ تر باشه..
حالا به نظرتون چه مارکی بگیرم با بودجه حدود 500 تومن؟

یه سوال هم داشتم، اینکه اگر ----- را به سینما وصل کنیم و تصویر ----- (که sd هستش) از سینما بگیریم کیفیت تصویر بهتر میشه؟
و اصلا سینماهای سونی ورودی کامپوزیت دارند که بشه این کارو انجام داد؟

هیچ موقع فکر هماهنگ کردن نباش من اول همین اشتباه رو کردم سونی گرفتم که بدرد نمی خورد
کلا همه دستگاه هایی که سیستم سینگ دارند با تلویزیون های سونی که خودم امتحان کردم راحت مچ میشن
و کلا خیلی راحت هماهنگ میشه
با بودجه 500 تومان به نظر من بهترین گزینه سینمای خانگی پایونیر مدل 787 هست واقعا محشره
در ضمن اکثر سینما های خانگی وروردی کمپوننت و یا اچ دی ا آی ندارند و فقط خروجی انرا دارند معمولا تو سینما خانگی های پیشرفته و حرفه ای تر این جور امکانات هست
در مورد سونی هم بنده به شخصه اطلاعی ندارم کدوم مدل این ویژگی رو داره ولی سونی نخر از ما گفتن بود

ata_webmaker
30-10-2010, 10:55
سلام دوستان یکی از دوستان سینما خانگس سونی SONY DAV-DZ750K
باید چه فرمتی بزنم ؟

خوب این مدل قابلبت خوندن فیلم رو نداره حالا هر فرمتی باشه حتی مدل های بعدی این سری هم نداشتند و جدیدا حدود یکسال است این قابلیت برای سینما خانگی های موجود در بازار ایران با برند سونی فراهم شده
در مورد آپگیرد هم من چیزی راجب آپگرید این مدل سینما خانگی ها نشنیدم و معمولا با آپگیرد باگ ها و نواقص حل میشه نه امکانات جدید از قبیل خوندن فایل تصویری چون این مستلزم آپکیرد سخت افزار مناسب هم می باشد که این قابلیت غیر ممکن است
در ضمن این مدل خیلی وقته از دور خارج شده وآرشیو شده اگر سونی برای سینما خانگی هاش فریمور بیرون می ده بعید می دونم الان این مدل رو ساپورت نرم افزاری کنه

peymanucf
30-10-2010, 14:37
هیچ موقع فکر هماهنگ کردن نباش من اول همین اشتباه رو کردم سونی گرفتم که بدرد نمی خورد
کلا همه دستگاه هایی که سیستم سینگ دارند با تلویزیون های سونی که خودم امتحان کردم راحت مچ میشن
با بودجه 500 تومان به نظر من بهترین گزینه سینمای خانگی پایونیر مدل 787 هست واقعا محشره
در ضمن اکثر سینما های خانگی وروردی کمپوننت و یا اچ دی ا آی ندارند و فقط خروجی انرا دارند معمولا تو سینما خانگی های پیشرفته و حرفه ای تر این جور امکانات هست
در مورد سونی هم بنده به شخصه اطلاعی ندارم کدوم مدل این ویژگی رو داره ولی سونی نخر از ما گفتن بود

100% تایید میشه .دوست عزیز بهتره صدای پایونیرو تست کنی بهد تصمیم بگیری. پایونیر همیشه خوب بوده و لی سونی تو اکثر مدلهاش بیشتر پول اسمشو میگیره. البته ممکنه تک و توک خوب در اومده باشه ولی در کل برند جالبی نیست.
من خودم RS-30 رو 550 بدون پلیر خریدم . بد نیست یه تستی ازش بگیری.

farzadmaham
30-10-2010, 16:06
درادامه صحبت دوستان میتونی یه 60 -70 بیشتر هزینه بکنی وباخرید RS30این قابلیت ورود وخروجی روهم داشته باشی البته بدون پلیر با پلیرش مثل اینکه حدود 650 درمیاد.

sound.vision
30-10-2010, 16:47
سلام
دوستان عزیز... کسی هست که بدونه این DVD Player توشیبا که اینجا عکسشو گذاشتم چه مدلی هست و احیانا از قیمت و مشخصاتش خبر داره؟ بعضی جاها زدن مدلشو SD900 اما وقتی سرچ می کنی نتیجه چیز دیگه ای هست. (این مدل را تو یه سایت فارسی پیدا کردم)

اینم آدس سایتی که اینو توش پیدا کردم

davood-d
30-10-2010, 19:30
سلام
دوستان عزیز... کسی هست که بدونه این DVD Player توشیبا که اینجا عکسشو گذاشتم چه مدلی هست و احیانا از قیمت و مشخصاتش خبر داره؟ بعضی جاها زدن مدلشو SD900 اما وقتی سرچ می کنی نتیجه چیز دیگه ای هست. (این مدل را تو یه سایت فارسی پیدا کردم)

اینم آدس سایتی که اینو توش پیدا کردم

جواب دادم كه!

ypoursistani
30-10-2010, 22:33
100% تایید میشه .دوست عزیز بهتره صدای پایونیرو تست کنی بهد تصمیم بگیری. پایونیر همیشه خوب بوده و لی سونی تو اکثر مدلهاش بیشتر پول اسمشو میگیره. البته ممکنه تک و توک خوب در اومده باشه ولی در کل برند جالبی نیست.
من خودم RS-30 رو 550 بدون پلیر خریدم . بد نیست یه تستی ازش بگیری.

عزیز من دیدم خیلی سخته بین پایونیر و فیلیپس انتخاب کردن جفتشو خریدم . مقایسه کردم و یکیشو با 50 ضرر فروختم . اگه عشق تفکیکی و حجو برات مهم نیست . پایونییر 787 بگیر . ولی اگه حجم صدا و بیس کوبنده و بیسیم بودن برات مهمه بدون شک فیلیپس 3578w/98 بگیر . اصلا شک نکن. من شک کردم 50 تومنم ضرر کردم .

lvlostafa
31-10-2010, 04:53
سلام خدمت دوستان متخصص امر صدا و پلیر و کلآ هوم تیاتر سیستم و اینا! :8:
می خواستم یه سیستم سینما خانگی بهم معرفی کنید که ویژگی های زیر رو داشته باشه:

1. فرمت mkv رو ساپورت کنه.
2. ویدئو با رزولیشن فول اچ دی پخش کنه.
3. ترجیحآ دو تا اسپیکره وایرلس داشته باشه.
4. کیفیت صداش هم واسه دیدن فیلم و گوش دادن موزیک عالی باشه.
5. قیمتش هم تا سقف 900 تا 1 باشه، خوبه.

خودم نظرم رو RS 70 ه پایونیره، ولی ازمحصولات فیلیپس اطلاع چندانی ندارم. اگه کسی بتونه کمک کنه، خیلی ممنونش میشم.
ضمنآ خواستم تفاوتای محسوس RS 30 و RS 70 رو بدونم.
پیشایش ممنون. :11:

red_love_persian
31-10-2010, 07:49
100% من خودم RS-30 رو 550 بدون پلیر خریدم . بد نیست یه تستی ازش بگیری.

دوسن عزیز من چند روز پیش زنگ زدم نمایندگی گفتم میشه RS-30 رو بدون پلیر بردارم گفت نه نمیشه و اینا ست هستن و این حرفا(فروشگاه راستین)....:18:
شما چطوری بدون پلیر خریدید یعنی اونجا گفتید پلیر رو نمیخوام اونها هم پول پلیر رو کم کردند....
یه سوال دیگه که کنترل دستگاه روی آمپ هست یا روی پلیر....یعنی اگه پلیر رو برندارم کنترل برای کم و زیاد کردن صدا وجود داره یا باید دستی این کار رو انجام بدم....:31:

مرسی از راهنمایی همه دوستان...:40::10::40:

air_damned
31-10-2010, 07:59
اصلاح میکنم ببخشید :
سلام دوستان یکی از دوستان سینما خانگس سونی SONY DAV-DZ790
باید چه فرمتی بزنم ؟

ata_webmaker
31-10-2010, 11:31
اصلاح میکنم ببخشید :
سلام دوستان یکی از دوستان سینما خانگس سونی SONY DAV-DZ790
باید چه فرمتی بزنم ؟

این مدل یکی از مدل های نسبتا جدید سری 7 سینما خانگی های سونی می باشد که قابلیت پخش چندین نوع فایل های تصویری از قیبل divx avi mpeg mpg رو با قالبیت پخش تا ریزولیشن 576 را دارا می باشد
حالا چرا اون دستگاه هیچ نوع فایل تصویری رو نمی خونه به 3 تا احتمال بستگی داره
یک در قسمت نوع فایل در یو اس بی وضعیت movie رو انتخاب نمی کنید
دو فرمت یو اس بی استوریج شما فت 32 نیست
سه فایل هاتون دارای فرمت بالا نیستند و یا رزولیشن بالایی دارند

در صورت موثر نبودن توضیحات بالا لطفا جزئیات را دقیق بفرمایید
اصلا لیست فایل ها را می آورد؟

air_damned
31-10-2010, 13:08
این مدل یکی از مدل های نسبتا جدید سری 7 سینما خانگی های سونی می باشد که قابلیت پخش چندین نوع فایل های تصویری از قیبل divx avi mpeg mpg رو با قالبیت پخش تا ریزولیشن 576 را دارا می باشد
حالا چرا اون دستگاه هیچ نوع فایل تصویری رو نمی خونه به 3 تا احتمال بستگی داره
یک در قسمت نوع فایل در یو اس بی وضعیت movie رو انتخاب نمی کنید
دو فرمت یو اس بی استوریج شما فت 32 نیست
سه فایل هاتون دارای فرمت بالا نیستند و یا رزولیشن بالایی دارند

در صورت موثر نبودن توضیحات بالا لطفا جزئیات را دقیق بفرمایید
اصلا لیست فایل ها را می آورد؟
دوست من ممنون از راحنماییتون
الان پشت دستگاه نیستم ولی وقتی usb رو میزنم فقط فایل صوتی رو نشان میدهد.
1-یعنی بازم همینطور که شما فرمودین باید movie رو فعال کنم ..از کدوم قسمت و چطوری ؟؟
2-یا اینکه از usb FAT هست ؟؟

dara_az
31-10-2010, 14:19
دوسن عزیز من چند روز پیش زنگ زدم نمایندگی گفتم میشه RS-30 رو بدون پلیر بردارم گفت نه نمیشه و اینا ست هستن و این حرفا(فروشگاه راستین)....:18:
شما چطوری بدون پلیر خریدید یعنی اونجا گفتید پلیر رو نمیخوام اونها هم پول پلیر رو کم کردند....
یه سوال دیگه که کنترل دستگاه روی آمپ هست یا روی پلیر....یعنی اگه پلیر رو برندارم کنترل برای کم و زیاد کردن صدا وجود داره یا باید دستی این کار رو انجام بدم....:31:

سلام
آقا منم چند وقت پیش رفته بودم اونجا هرچی خواهش و تمنا و چک و چونه که RS-30 رو بگیرم اما به جای آمپش آمپ 819 بردارم راضی نشد ! گفت اینا با هم ست هستش و نمیشه !! خلاصه منم فعلا همون 819 + player 420 رو خریدم تا بعدا یه فکری برای باند بکنم !
اما در مورد ریموت کنترل خدمتت بگم که کنترل آمپ جدا ، کنترل پلیر جدا ! پس خیالت راحت باشه از نظر کنترل !

ata_webmaker
31-10-2010, 22:02
دوست من ممنون از راحنماییتون
الان پشت دستگاه نیستم ولی وقتی usb رو میزنم فقط فایل صوتی رو نشان میدهد.
1-یعنی بازم همینطور که شما فرمودین باید movie رو فعال کنم ..از کدوم قسمت و چطوری ؟؟
2-یا اینکه از usb FAT هست ؟؟

اگر فایل تصویری و می بینید ولی نمی تونید پخشش کنید یعنی هم یو اس بی تون فت 32 هست و هم وارد قسمت movie شدید
باید بهم بگید دقیقا چه ارورری میده
شاید ریزولیشن بالا باشه شاید کدینگش رو نمی تونه پخش کنه

peymanucf
01-11-2010, 08:48
سلام
آقا منم چند وقت پیش رفته بودم اونجا هرچی خواهش و تمنا و چک و چونه که RS-30 رو بگیرم اما به جای آمپش آمپ 819 بردارم راضی نشد ! گفت اینا با هم ست هستش و نمیشه !! خلاصه منم فعلا همون 819 + player 420 رو خریدم تا بعدا یه فکری برای باند بکنم !
اما در مورد ریموت کنترل خدمتت بگم که کنترل آمپ جدا ، کنترل پلیر جدا ! پس خیالت راحت باشه از نظر کنترل !

با سلام
آره درسته آمپ و باندا رو بهیچ وجه عوض نمی کنه و لی دوستانیکه میخوان بخرن توجه کنن که با پولی که میدن هیچ جا نمیتونن یه همچین سیستم با کیفیتی با ساب ووفر اکتیو و باندای چوبی و 5 به 1 تهیه کنن.
مرسی

peymanucf
01-11-2010, 08:54

با سلام
دوست عزیز اگه یکم سفت با هاشون برخورد کنی میتونی بدون پلیر هم 550 ، rs-30 رو ورداری. همین کاری که من کردم. من بهشون گفتم که چند وقت پیش اومدم برای تست و فروشنده بهم گفت که میتونی بدون پلیر ور داری(و واقعا هم گفته بود) . قیمت این سیستم با توجه به مشخصاتی که داره بنظرم به نسبت سینما های بازار خیلی منصفانس (البته تو ایران) بخاطر همینه که فروشگاه پلیر ها شو رو سیستم به مشتری میده چون حاشیه سودش خیلی پایینه.
در ضمن اگه فروشگاه راستین اینکارو نکرد ، اون یکی فروشگاه پایونیر تو پاساژشرکا این کارو میکنه ولی قیمت رو بالاتر باهات حساب میکنه.ایشالاه بخری و حالشو ببری.

Artam01
01-11-2010, 15:45
درود.
با سپاس از راهنمایی های دوستان و بویژه رایان.
سرانجام بعد کلی تحقیق و تفکر و چرتکه انداختن رفتم یه پکیج جامو با ----- اونکیو گرفتم.
راستش نخست قصد داشتم یک سیستم صوتی خوب داشته باشم ولی دیدم هم به بودجم نمی خوره هم بلندگوهای خوب دیگه وارد نمیشن هم دیدم باید چیزی بگیرم که به ابعاد خونه هم بخوره دیدم این جامو صداشم بد نیست هم برا موسیقی خوبه هم سینما خانگی دارم در واقع با یک تیر دو نشونه دلمو یکی کردم رفتم گرفتم.
سیستم بدی نیست یک سری مزایا و یک سری معایبی داره که بعدن سر فرصت بیان میکنم.

mojtaba2321
01-11-2010, 18:25
درود
تفاوت اصلی rs30 , 70 در چی هست؟
تو شیراز نمایندگی های پایونر سیستم سینمای خانگی ندارن.
کسی جایی رو سراغ داره؟

sound.vision
01-11-2010, 18:32
درود
کسی جایی رو سراغ داره؟

ظاهرا از نظر کاربری اولیه چندان تفاوتی با هم ندارن.... آمپ و باندها در rs70 تکامل یافته تر هست. قاعدتا مدل بالاتر امکانات بیشتری هم داره اما باید ببینی چه امکانات و خواسته ای از سیستم می خوای داشته باشی... در کل همه چیز خلاصه می شه به بودجه وگرنه هر چه امکانات بیشتر، بهتر... حالا حتی اگه این امکانات سالی یه بار به کار بیاد..!!

s.hossein45
01-11-2010, 19:59
درود
کسی جایی رو سراغ داره؟

سلام :دوست عزیز تو ستارخان بعد از ولی عصر یک فروشگاه لوازم خانگی هست این سیستم رو داره.

alirafaat
01-11-2010, 21:41
درود.
سرانجام بعد کلی تحقیق و تفکر و چرتکه انداختن رفتم یه پکیج جامو با ----- اونکیو گرفتم.
راستش نخست قصد داشتم یک سیستم صوتی خوب داشته باشم ولی دیدم هم به بودجم نمی خوره هم بلندگوهای خوب دیگه وارد نمیشن هم دیدم باید چیزی بگیرم که به ابعاد خونه هم بخوره دیدم این جامو صداشم بد نیست هم برا موسیقی خوبه هم سینما خانگی دارم در واقع با یک تیر دو نشونه دلمو یکی کردم رفتم گرفتم.

سلام

پکیج جامو و انکیو تون دقیقا کذوم مدله؟

امیدوارم نظرتون رو زودتر بگید چون من هم دارم همین سیستم رو میگیرم

dara_az
02-11-2010, 07:42
درود.

Artam جان ما بی صبرانه منتظر یک review جانانه هستیم .اگه لطف کنی مدل و قیمت رو هم بگی ممنون میشم . چون منم بدم نمیاد چند ماه دیگه که برم خونه جدید یک ست جامو بگیرم . میخوام ببینم کدوم مدلشو شما گرفتی و تست هایی که انجام دادی چه نتایجی گرفتی . پیشاپیش ممنونم از شما

Artam01
02-11-2010, 17:28
من اول می خواستم یه ضبط تجاری بگیرم بعد که دیدم ضبط درست و حسابی و کامل تو بازار خیلی کمه تصمیم گرفتم هزینه ی بیشتری کنم و پایونیر 70 بگیرم اما وقتی با توجه به صحبت های دوستان دیدم میشه سیستم بهتری هم داشت تصمیم گرفتم از هزینه ی چیزهای دیگه کم کنم و یه سیستم استریو خوب جمع کنم چون به موزیک خیلی علاقه بیشتری دارم تا فیلم.
اما با گوش دادن به چند مدل بلندگو مثل پارادایم ام اودیو و مانیتور ااودیو و چند تا دیگه دیدم یا خیلی گرون در می آن و یا اگر هم خود بلندگو ارزون باشه نیاز به آمپلی گرونی برای درایو شدن دارند، B&W هم در بازار موجود نبود.
بنابراین هم چون خیلی نمی تونستم هزینه کنم و هم قدرت ریسک و توانایی و امکان مالی آزمایش و خطا رو نداشتم همین ست جامو و اونکیو رو گرفتم که تقریبن شناخته شده تر بود و دوستان هم راضی بودند.
یک پکیج جامو 606 و یک ----- 608 اونکیو با کابل و سیم و حمل و نقل... تقریبن 1800 درآمد.
به نظر من:
بلندگو جامو نسبت به سایر بلندگو هایی که شنیدم صدای تیز تر و باز تری داره و به قول معروف میشه گفت صداش گرم نیست.
سبک صدایی که ازش میاد با بلندگوهای آمریکایی فرق میکنه، وقتی گوش میدی صداش کل فضای اتاق رو در بر میگیرد، بیس زیادی داره که یکمی تو ذوق میزنه مخصوصن برای گوش دادن به مدت طولانی جالب نیست، حتی تو ولوم کم هم وقتی آهنگ های بیس دارو گوش میدی باز هم بیسش زیاده(من تعجب میکنم که چرا پژمان یه ساب ووفر اضافی هم گرفته است).
من برای حل این مشکل بیس رو روی منفی 4 گذاشتم، الان صدای سیستم کمه روی 45 ه اما باز هم بعد از مدتی احساس میکنی صدا روی گوش فشار می آورد و وقتی روی ولوم بلا گوش میدی بیس زیاد آهنگ را تحت الشعاع قرار میده و به قول معروف بیشتر صدای وووووو تا یک بیس میشونی(البته شاید به دلیل کوچک بودن فضا و یا قرار گرفتن ووفرها روبروی هم اینگونه باشد).
البته وقتی موزیک لایت و یا سنتی گوش میکنی کمتر فشاری از موزیک احساس میکنی.
هنگام فیلم دیدن وقتی از دی وی دی به آمپ اونکیو وصل میکنی سپس به تی وی وصل میکنی احساس میکنی نوشته های تیتراژ فیلم ها کمی دچار لرزش می شوند شاید چون دی وی دی من قدیمی است و اچ دی ام آی ندارد، اما از دی وی دی مستقیم به تی وی لرزش نوشته ها کمتر است.
آمپ اونکیو به نظرم قدرت کمی دارد اگر می تونستم بیشتر هزینه کنم حتمن مارانتز می گرفتم.
چون وقتی از فروشنده ها مثلن بلندگو پارادایم می خواستم می گفتند اونکیو نگیر، براش ضعیفه یک آمپلی قویتر بگیر.
هر چی به آمپلی ولوم میدی بلندگوها کاملن پخش میکنند بودن به هم ریختگی، البته اگه آهنگ بیسش کم باشد.
یه چیز دیگه اینکه به نظرم اونکیو سرعت آهنگ رو کم میکند، مثلن وقتی همون آهنگو تو کامپیوتر گوش میدی انگار ریتم آهنگ سریعتر است و اون لذتی رو که از شنیدن یک آهنگ سریع و کوبنده انتظار داری رو برآورده نمیکند.

دوستان قبل از خرید دقت کنند که چه انتظاراتی از سیستم خود دارند، اگر اهل موزیک های سنگین و متال و گیتار برقی هستید و می خواهید قدرت پخش موزیک رو احساس کنید بهتره طرف جامو و اونکیو نروید، اما اگه اهل موزیک های لایت و آروم و پاپ و رپ و ترنس و تکنو و سنتی و فیلم دیدن هستید سیستم خوبی می باشد.
به قول یکی از فروشنده ها شما نمیتونی هر دو مورد رو روی یک سیستم داشته باشید، باید یکی از این گزینه ها رو انتخاب کنید.
من از وقتی این سیستم رو گرفتم خیلی کمتر از قدیم موزیک های راک و متال گوش میدم چون اون لذنی رو که از شنیدن یک موزیک تند و سنگین و صدای گیتار برقی دارد به آن صورت ایده آل برآورده نمیکند.
اگر اهل این موزیک هستید و فضای خوبی برای استفاده از قدرت سیستم و ولوم بالا دارید فکر میکنم بلندگوها و آمپلی های یاماها و پارادایم و مارانتز گزینه های بهتری باشند.
البته من با توجه به هزینه ای که کردم از سیستم خودم راضی هستم و می تونم بگم که واقعن از سیستم های تجاری سرتر است و در کل صدای خوبی دارد.
داداشم هر وقت میاد براش موزیک لایت میزارم میگره چرت میزنه میگه خیلی خوبه برا خوابیدن :31:.
دیگه ببخشید اگه طولانی شد، خواستم کامل توضیح داده باشم تا دوستان بتوانند بهتر تصمیم بگیرند.
این ها همه نظرات شخصی من بود چون من آماتور هستم در این زمینه ممکنه که چیزی رو اشتباه گفته باشم و یا مطلبی رو درست بیان نکرده باشم، دوستان لطفا راهنمایی کنند.
اگر هم دوستان و بویژه رایان عزیز راهنمایی و توصیه ای دارند برای اینکه بتونم صدای بهتری از سیستم بگیرم خواش میکنم دریغ نفرمایید.
با سپاس.

sadrabaktash
02-11-2010, 18:44
آقا من یه سینمای خانگی می خوام برای بازی...تو اتاق 9 متری...یه پی اس 3 و یه ایکس باکس به تلویزیون ال سی دی 32 اینچ سونی مدل ایکس 500 متصله...می خوام بدونم الان بهترین مدل سینمای خانگی سونی که بشه به راحت ترین شکل ممکن بهش صدای 5 به یک متصل کرد چیه...ممنون

alirafaat
02-11-2010, 19:28
من اول می خواستم یه ضبط تجاری بگیرم بعد که دیدم ضبط درست و حسابی و کامل تو بازار خیلی کمه تصمیم گرفتم هزینه ی بیشتری کنم و پایونیر 70 بگیرم اما وقتی با توجه به صحبت های دوستان دیدم میشه سیستم بهتری هم داشت تصمیم گرفتم از هزینه ی چیزهای دیگه کم کنم و یه سیستم استریو خوب جمع کنم چون به موزیک خیلی علاقه بیشتری دارم تا فیلم...........

با سپاس.

ای داد

شک و تردیدم بیشتر شد

1/800 بدی اونوقت انطور که لازمه راضی نباشی (خودمو می گم )

-شما صدا رو از چه سورسی می گیری ؟

-تفکیک صدا چطوره ؟

-اون سیستم پارادایم و یا مارنتز مگه چقدر بود ؟

-بلندگوهای عقب با سیم هستند یا بدون سیم ؟- حداکثر فاصله قرار گیری از امپ چقدره ؟

- با این وجود هم این ست از ست rs70 بهتره ؟

با تشکر

mr_rayan
02-11-2010, 23:39
آقا من یه سینمای خانگی می خوام برای بازی...تو اتاق 9 متری...یه پی اس 3 و یه ایکس باکس به تلویزیون ال سی دی 32 اینچ سونی مدل ایکس 500 متصله...می خوام بدونم الان بهترین مدل سینمای خانگی سونی که بشه به راحت ترین شکل ممکن بهش صدای 5 به یک متصل کرد چیه...ممنون

بودجتون چقدر هست؟

mr_rayan
02-11-2010, 23:48
من اول می خواستم یه ضبط تجاری بگیرم بعد که دیدم ضبط درست و حسابی و کامل تو بازار خیلی کمه تصمیم گرفتم هزینه ی بیشتری کنم و پایونیر 70 بگیرم اما وقتی با توجه به صحبت های دوستان دیدم میشه سیستم بهتری هم داشت تصمیم گرفتم از هزینه ی چیزهای دیگه کم کنم و یه سیستم استریو خوب جمع کنم چون به موزیک خیلی علاقه بیشتری دارم تا فیلم.
اما با گوش دادن به چند مدل بلندگو مثل پارادایم ام اودیو و مانیتور ااودیو و چند تا دیگه دیدم یا خیلی گرون در می آن و یا اگر هم خود بلندگو ارزون باشه نیاز به آمپلی گرونی برای درایو شدن دارند، B&W هم در بازار موجود نبود.
بنابراین هم چون خیلی نمی تونستم هزینه کنم و هم قدرت ریسک و توانایی و امکان مالی آزمایش و خطا رو نداشتم همین ست جامو و اونکیو رو گرفتم که تقریبن شناخته شده تر بود و دوستان هم راضی بودند.
یک پکیج جامو 606 و یک ----- 608 اونکیو با کابل و سیم و حمل و نقل... تقریبن 1800 درآمد.
به نظر من:
بلندگو جامو نسبت به سایر بلندگو هایی که شنیدم صدای تیز تر و باز تری داره و به قول معروف میشه گفت صداش گرم نیست.
سبک صدایی که ازش میاد با بلندگوهای آمریکایی فرق میکنه، وقتی گوش میدی صداش کل فضای اتاق رو در بر میگیرد، بیس زیادی داره که یکمی تو ذوق میزنه مخصوصن برای گوش دادن به مدت طولانی جالب نیست، حتی تو ولوم کم هم وقتی آهنگ های بیس دارو گوش میدی باز هم بیسش زیاده(من تعجب میکنم که چرا پژمان یه ساب ووفر اضافی هم گرفته است).
من برای حل این مشکل بیس رو روی منفی 4 گذاشتم، الان صدای سیستم کمه روی 45 ه اما باز هم بعد از مدتی احساس میکنی صدا روی گوش فشار می آورد و وقتی روی ولوم بلا گوش میدی بیس زیاد آهنگ را تحت الشعاع قرار میده و به قول معروف بیشتر صدای وووووو تا یک بیس میشونی(البته شاید به دلیل کوچک بودن فضا و یا قرار گرفتن ووفرها روبروی هم اینگونه باشد).
البته وقتی موزیک لایت و یا سنتی گوش میکنی کمتر فشاری از موزیک احساس میکنی.
هنگام فیلم دیدن وقتی از دی وی دی به آمپ اونکیو وصل میکنی سپس به تی وی وصل میکنی احساس میکنی نوشته های تیتراژ فیلم ها کمی دچار لرزش می شوند شاید چون دی وی دی من قدیمی است و اچ دی ام آی ندارد، اما از دی وی دی مستقیم به تی وی لرزش نوشته ها کمتر است.
آمپ اونکیو به نظرم قدرت کمی دارد اگر می تونستم بیشتر هزینه کنم حتمن مارانتز می گرفتم.
چون وقتی از فروشنده ها مثلن بلندگو پارادایم می خواستم می گفتند اونکیو نگیر، براش ضعیفه یک آمپلی قویتر بگیر.
هر چی به آمپلی ولوم میدی بلندگوها کاملن پخش میکنند بودن به هم ریختگی، البته اگه آهنگ بیسش کم باشد.
یه چیز دیگه اینکه به نظرم اونکیو سرعت آهنگ رو کم میکند، مثلن وقتی همون آهنگو تو کامپیوتر گوش میدی انگار ریتم آهنگ سریعتر است و اون لذتی رو که از شنیدن یک آهنگ سریع و کوبنده انتظار داری رو برآورده نمیکند.

دوستان قبل از خرید دقت کنند که چه انتظاراتی از سیستم خود دارند، اگر اهل موزیک های سنگین و متال و گیتار برقی هستید و می خواهید قدرت پخش موزیک رو احساس کنید بهتره طرف جامو و اونکیو نروید، اما اگه اهل موزیک های لایت و آروم و پاپ و رپ و ترنس و تکنو و سنتی و فیلم دیدن هستید سیستم خوبی می باشد.
به قول یکی از فروشنده ها شما نمیتونی هر دو مورد رو روی یک سیستم داشته باشید، باید یکی از این گزینه ها رو انتخاب کنید.
من از وقتی این سیستم رو گرفتم خیلی کمتر از قدیم موزیک های راک و متال گوش میدم چون اون لذنی رو که از شنیدن یک موزیک تند و سنگین و صدای گیتار برقی دارد به آن صورت ایده آل برآورده نمیکند.
اگر اهل این موزیک هستید و فضای خوبی برای استفاده از قدرت سیستم و ولوم بالا دارید فکر میکنم بلندگوها و آمپلی های یاماها و پارادایم و مارانتز گزینه های بهتری باشند.
البته من با توجه به هزینه ای که کردم از سیستم خودم راضی هستم و می تونم بگم که واقعن از سیستم های تجاری سرتر است و در کل صدای خوبی دارد.
داداشم هر وقت میاد براش موزیک لایت میزارم میگره چرت میزنه میگه خیلی خوبه برا خوابیدن :31:.
دیگه ببخشید اگه طولانی شد، خواستم کامل توضیح داده باشم تا دوستان بتوانند بهتر تصمیم بگیرند.
این ها همه نظرات شخصی من بود چون من آماتور هستم در این زمینه ممکنه که چیزی رو اشتباه گفته باشم و یا مطلبی رو درست بیان نکرده باشم، دوستان لطفا راهنمایی کنند.
اگر هم دوستان و بویژه رایان عزیز راهنمایی و توصیه ای دارند برای اینکه بتونم صدای بهتری از سیستم بگیرم خواش میکنم دریغ نفرمایید.
با سپاس.
مبارک باشه.
artam جان ممنون از ریویوی خوبتون.به نظر من اون حالت تیزی صدارو که شما می فرمایید به احتمال زیاد مربوط به حالت آکوستیک اتاقتان هست وگرنه من همچین چیزی احساس نکردم،در مورد بیس دستگاه هم این بلندگوها دو عدد ووفر داره و قاعدتا باید بیس بالایی داشته باشه ولی به ساب ووفر جداگونه برای این بلندگوها بهتر عمل میکنه به علت اینکه هرچی باشه طراحی کابینت یک ساب ووفر جداگونه با خود بلندگو متفاوته.پس انتظاز خیلی زیادی نداشته باش که اون بیس نرمی که مد نظرت هست بتونی بگیری.
در مورد آمپلی فایر هم مطمئنا شما هرچه آمپلی فایر قویتر بگیرید بهتر هستش ولی onkyo 608 هم دست کم نگیر.
یه تست از سیستم تو صداهای افکت هم بگیر و یه ریویو هم در این مورد بنویس تا دوستان استفاده کنند.ممنون.

Pejman3
03-11-2010, 01:20
من اول می خواستم یه ضبط تجاری بگیرم بعد که دیدم ضبط درست و حسابی و کامل تو بازار خیلی کمه تصمیم گرفتم هزینه ی بیشتری کنم و پایونیر 70 بگیرم اما وقتی با توجه به صحبت های دوستان دیدم میشه سیستم بهتری هم داشت تصمیم گرفتم از هزینه ی چیزهای دیگه کم کنم و یه سیستم استریو خوب جمع کنم چون به موزیک........
با سپاس.

آقا چی می خواستی چی گرفتی؟!؟!
مبارک باشه
در مورد ساب باید عرض کنم که کلاً ساب جدا توانایی بهتری در پخش فرکانس های پایین داره و شاید اگر ساب می گرفتین تجربه بهتری بدست می آوردید.
برای بهتر نتیجه گرفتن از سیستمتون همون طور که دوست خوبم رایان فرمودند باید به شرایط آکوستیکی اتاق و نحوه چیدمان بلندگو ها دقت کنید همچنین برای اینکه به قول معروف صدا رو با توجه به سلیقتون Custumize کنید می تونید تنظیمات اکولایزر رو به صورت دستی تنظیم کنید. ضمن اینکه پلیرتون هم توی پخش تأثیر خیلی زیادی داره.

در ضمن متأسفانه بعضی از دوستان که اونکیو 608 گرفتن مثل اینکه راضی نیستند نمی دونم من خودم این مدل رو تست نکردم ولی با یکی از فروشنده ها هم که یه بار صحبت می کردم در مورد اینکه آمپم رو با 608 عوض کنم می گفت که 608 آمپ خوبی در نیومده و حتی پس رفت داشته.

ali_ir_bsd
03-11-2010, 03:19
سلام
از بين بلوسنس و پروويژن كدوم بهتره؟

سوال من هم هست .

راهنمایی بفرمایید .

dara_az
03-11-2010, 08:09
من اول می خواستم یه ضبط تجاری بگیرم بعد که دیدم ضبط درست و حسابی و کامل تو بازار خیلی کمه تصمیم گرفتم هزینه ی بیشتری کنم و پایونیر 70 بگیرم اما وقتی با توجه به صحبت های دوستان دیدم میشه سیستم بهتری هم داشت تصمیم گرفتم از هزینه ی چیزهای دیگه کم کنم و یه سیستم استریو خوب جمع کنم چون به موزیک خیلی علاقه بیشتری دارم تا فیلم.....................

آقا مبارکت باشه .
اما زود در موردش قضاوت نکن :46:
همونطور که رایان و پژمان گفتن چیدمان باند ها ، اکوستیک اتاق ، تنظیمات آمپ و ...... خیلی میتونه تاثیر داشته باشه . من اول که آمپ 819 رو گرفته بودم اون انتظاری که ازش داشتم رو اصلا برآورده نکرد و خیلی تو ذوقم خورد .
اما دقیقا نزدیک 2 روز نشستم کل دفترچشو خوندم و دونه دونه تنظیمات رو تست کردم تا اون صدایی که میخواستم رو ازش گرفتم و الان کاملا راضیم . شما هم بشین سر فرصت کل دفترچشو بخون . انقدر باید با این تنظیماتش ور بری تا اون صدایی رو که میخوای بالاخره بگیری ازش .

behrouz2
03-11-2010, 10:36
سوال من هم هست .

راهنمایی بفرمایید .

مسلما بلوسنس خيلي با كيفيتتر وبهتر از دستگاه چيني پروويژن ميباشد
دلايل
1-بلوسنس داراي طراحي وتحت ليسانس اسپانيا است ولي پروويژن ساخت شركت شينزن چين ميباشد.
2- دستگاه پروويژن كيفيت بيشتر از 850 را پشتيباني نميكند و كاملا HD نيست تصاوير HD در پروويژن اجرا نميشوند ويا اگر اجرا شود با مكثهاي زيادي همراه است ولي دستگاه بلوسنس HD را براحتي اجرا ميكند.
3- از ويژگيهاي بلوسنس نسبت به پروويژن پورت اتصال انواع فلش مموری و هارد اکسترنال تا حجم 2 ترا بایت بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا
پخش فیلم از فلش مموری و هارد اکسترنال FAT و NTFS با فرمت های

AVCHD,3GP,MP4,DAT,MPG,MKV,DivX,AVI,VOB و ...

دستگاه بلوسنس تنها دستگاهيي است كه نمایش عکس ، همزمان با پخش موزیک بصورت Slideshow را دارد
دستگاه بلوسنس داراي ويژگي ضبط یک کانال هنگام مشاهده کانال دیگر ميباشدو همچنين بازگشت به تصاویر ضبط شده ی یک برنامه ی درحال ضبط ، بطور همزمان (Time Shift)

تنظیم و برنامه ریزی زمان به تعداد نامحدود برای ضبط اتوماتیک برنامه های تلویزیونی و
رادیویی مورد علاقه
ولوازم جانبي همراه دستگاه لوازم جانبی همراه دستگاه:
کابل HDMI
کابل Scart به AV

هيچ وقت يك دستگاه چيني پروويژن را با يك دستگاه اروپايي بلوسنس مقايسه نكنيد.

alirafaat
03-11-2010, 12:47
سلام

نظرتون در مورد این دو امپ از یاماها چیه ؟

RX-V667

RX-V767

تو ایران گیر میاد ؟

نسبت به 608 چطورند ؟ یه جا دیدم که با ست جامو 606 یکی از این دو رو پیشنهاد داده بود

با تشکر

Artam01
03-11-2010, 13:22
ای داد

شک و تردیدم بیشتر شد

1/800 بدی اونوقت انطور که لازمه راضی نباشی (خودمو می گم )

-شما صدا رو از چه سورسی می گیری ؟

-تفکیک صدا چطوره ؟

-اون سیستم پارادایم و یا مارنتز مگه چقدر بود ؟

-بلندگوهای عقب با سیم هستند یا بدون سیم ؟- حداکثر فاصله قرار گیری از امپ چقدره ؟

- با این وجود هم این ست از ست rs70 بهتره ؟

با تشکر
رفیق به نظرم باید ببینی چی می خوای از سیستمت.
بلندگوها با سیم هستند.
فاصله بستگی به موضع نشستنت برای فیلم دارد.

پارادایم یه جفت بلندگوی استریو 1050 بود و مارانتز هم بالای 1 بود.
من آر اس 70 گوش ندادم ولی دوستان که گوش دادن میگن جامو بهتر است.

سلام

RX-V667

RX-V767

تو ایران گیر میاد ؟

نسبت به 608 چطورند ؟ یه جا دیدم که با ست جامو 606 یکی از این دو رو پیشنهاد داده بود

با تشکر
من گشتم نبود، حالا شاید شما پیدا کنی.

Artam01
03-11-2010, 13:41
ممنون دوستان.
من اولش بلندگوها رو دستی تنظیم کردم بعد یک مدتی با اودیسه اتوماتیکش کردم خیلی فرقی نکرد.
توی تنظیمات و اکولیزر چکار میشه کرد که صدا گیتار برقی بالاتر بیاد؟

به نظرتون برای داشتن اکوستیک خوب باید چکار کنم؟

یه سوالی هم در مورد ووفرهای رو بلندگوهای جلویی برام پیش اومده، من الان بلندگوهام طوریه که ووفرهای پایین بلندگو روبروی هم هستند به فاصله ی 2.70 و وسط دو بلندگو هم میز تلویزیون هست.
به نظرتون ووفرها باید رو به هم باشند یا اینکه پشت به هم؟

mohammad_55
03-11-2010, 16:13
با سلام خدمت دوستان . من كليه 237 صفحه رو جهت خير يك سينماي خانگي مناسب خواندم ( كلي زمان برد) تا سعي كنم از ارسال سوالات تكراري جلوگيري كنم . با اينحال چند تا سوال و پيشنهاد دارم كه بمرور طرح ميكنم.
اول اينكه چون تلويزيون من پاناسونيك بود سعي داشتم كه سيماي خانگي نيز از هيمن مارك باشه . كه با ارائه توضيحات دوستان لزومي نداره . مضاف بر اينكه ظاهرا امپ هاي جدي كنترل از راه دورهاشون به گونه اي است كه مي شه چند وسيله ديگ رو هم كنترل كرد كه اين كا رو راحت ميكنه .
چون قصد دارم دور و بر 1،200 يا كمي بيشتر خرج كنم به سيستم جداگانه مانند همين مدل هايي كه دوستان ميگن فكر خواهيم كرد .
من يك سيستم تقريبا حرفه اي توي تعدادي از نمايندگي هاي پاناسونيك ديدم و صداش رو شنيدم كه دوستان درمورد اون صحبتي نكردن و اون هم اين سيستم هست :
1- امپلي panasonic bx500

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- ساب قويPanasonic SB-WA 1000
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] id=162388177967&query=ciao&fitem=300447919625&linkin_id={linkin_id}&mt_id=777&kw=ciao
3- تعداد 4 عدد بلند گوي پايه دار با تفكيك مناسب
Panasonic KIT-SB-TP1000

اين سيستم رو روي هم 1ميليلون و 400 هزار تومان ميدهند . من صداش رو شنيدم . بنظم صداي خيلي خوبي داره .ولي چون در مقايسه با ست بلندگوهاي جامو426 يا 606 و امپ 820 پايونير نشنيدم ، نميتونم قضاوت كنم.
حالا كه دوستان زيادي مثل اقاي رايان يا پژمان صداي اون بلند گو ها رو شنيدن ، اگر زحمتي براشون نيست و گذرشون به يكي از نمايندگي پاناسوينك افتاد يك تست صدايي از اين بگيرن ، شايد بشه فهميد خريد اين ست به ارزش 1،400 مناسب هست يا نه .
اگرم بشه با خوندن همين اطلاعات از همين الان ضاوت كر كه چه بهتر.
منتظر نظر دوستان هستم. سوالا بعدي رو توي ساير مراحل ميگم. باتشكر

sound.vision
03-11-2010, 19:32
سلام

RX-V667

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدRX-V767

تو ایران گیر میاد ؟

با تشکر

RX-V 663 موجوده و قیمتش 780 تومنه... قابلیت و کیفیت خوبی هم داره... در مورد مشخصات هم می تونی یه سرچ کنی اگه خواستت رو برآورده کرد بری سراغ تست حضوری. (کلا یاماها اگه تا حدود 2 یا کمی کمتر هزینه کنید می تونید صدای خوب و نرمی بگیرید)

wwwbabak
03-11-2010, 19:42
سلام دوستان.
نظرتون راجع به HT-C455 چيه؟ الان سامسونگ اين مدل رو روي تلويزيون هاش ميده به قيمت 210 هزار تومان. قيمتش بدون تلويزيون 350 تومنه. آيا مي ارزه؟ تا 500 چه برندها و مدل هايي رو پيشنهاد ميكنيد؟
با تشكر.

ali_ir_bsd
03-11-2010, 22:59
جناب behrouz2

ممنون از راهنمایی شما .

لطف فرمودید .

پس شد بلوسنس .

موفق باشید .

mr_rayan
04-11-2010, 00:40
ممنون دوستان.
من اولش بلندگوها رو دستی تنظیم کردم بعد یک مدتی با اودیسه اتوماتیکش کردم خیلی فرقی نکرد.
توی تنظیمات و اکولیزر چکار میشه کرد که صدا گیتار برقی بالاتر بیاد؟

به نظرتون برای داشتن اکوستیک خوب باید چکار کنم؟

یه سوالی هم در مورد ووفرهای رو بلندگوهای جلویی برام پیش اومده، من الان بلندگوهام طوریه که ووفرهای پایین بلندگو روبروی هم هستند به فاصله ی 2.70 و وسط دو بلندگو هم میز تلویزیون هست.
به نظرتون ووفرها باید رو به هم باشند یا اینکه پشت به هم؟

برای صدای گیتار برقی از اکولایزر پیش فرض استفاده کن و اون رو روی rock تنظیم کن.فکر کنم از همه حالت ها بهتر باشه.
آکوستیک که بحث بسیار پیچیده ای داره و از حوصله تاپیک خارجه ولی اگر خیلی علاقه داری یه سر به وبلاگ جناب برزین بزن و بحث آکوستیک ایشون رو مطالعه کن.
ووفرهای هم به نظرم باید به سمت تو باشه ولی شما امتحان کن ببین با توجه به فضای آکوستیک اتاقتان چجوری بهتر جواب میگیری.

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

سلام دوستان.
نظرتون راجع به HT-C455 چيه؟ الان سامسونگ اين مدل رو روي تلويزيون هاش ميده به قيمت 210 هزار تومان. قيمتش بدون تلويزيون 350 تومنه. آيا مي ارزه؟ تا 500 چه برندها و مدل هايي رو پيشنهاد ميكنيد؟
با تشكر.

دوست عزیز در مورد سینماهای سامسونگ چندین سری در تاپیک بحث شده اگر یه سرچی کنید مطمئنا جوابتون رو میگیرید.کلا سینماهای سامسونگ زیاد توصیه نمیشه.شما باید صداش رو گوش کنید ببینید با سلیقتون سازگار هست یا نه.اگر با سلیقتون سازگار بود میتونه گزینه خوبی برای خرید باشه.
زیر 500 تومن در حال حاضر بهترین گزینه به نظرم 787 پایونیر هست.

mr_rayan
04-11-2010, 01:00
با سلام خدمت دوستان . من كليه 237 صفحه رو جهت خير يك سينماي خانگي مناسب خواندم ( كلي زمان برد) تا سعي كنم از ارسال سوالات تكراري جلوگيري كنم . با اينحال چند تا سوال و پيشنهاد دارم كه بمرور طرح ميكنم.
اول اينكه چون تلويزيون من پاناسونيك بود سعي داشتم كه سيماي خانگي نيز از هيمن مارك باشه . كه با ارائه توضيحات دوستان لزومي نداره . مضاف بر اينكه ظاهرا امپ هاي جدي كنترل از راه دورهاشون به گونه اي است كه مي شه چند وسيله ديگ رو هم كنترل كرد كه اين كا رو راحت ميكنه .
چون قصد دارم دور و بر 1،200 يا كمي بيشتر خرج كنم به سيستم جداگانه مانند همين مدل هايي كه دوستان ميگن فكر خواهيم كرد .
من يك سيستم تقريبا حرفه اي توي تعدادي از نمايندگي هاي پاناسونيك ديدم و صداش رو شنيدم كه دوستان درمورد اون صحبتي نكردن و اون هم اين سيستم هست :
1- امپلي panasonic bx500

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- ساب قويPanasonic SB-WA 1000
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] id=162388177967&query=ciao&fitem=300447919625&linkin_id={linkin_id}&mt_id=777&kw=ciao
3- تعداد 4 عدد بلند گوي پايه دار با تفكيك مناسب
Panasonic KIT-SB-TP1000

اين سيستم رو روي هم 1ميليلون و 400 هزار تومان ميدهند . من صداش رو شنيدم . بنظم صداي خيلي خوبي داره .ولي چون در مقايسه با ست بلندگوهاي جامو426 يا 606 و امپ 820 پايونير نشنيدم ، نميتونم قضاوت كنم.
حالا كه دوستان زيادي مثل اقاي رايان يا پژمان صداي اون بلند گو ها رو شنيدن ، اگر زحمتي براشون نيست و گذرشون به يكي از نمايندگي پاناسوينك افتاد يك تست صدايي از اين بگيرن ، شايد بشه فهميد خريد اين ست به ارزش 1،400 مناسب هست يا نه .
اگرم بشه با خوندن همين اطلاعات از همين الان ضاوت كر كه چه بهتر.
منتظر نظر دوستان هستم. سوالا بعدي رو توي ساير مراحل ميگم. باتشكر

من تا حالا این سیستم رو ندیدم.میشه آدرس نمایندگی رو بدید تا برم ببینم چجوریه؟
جالبه که پاناسونیک هم حرکاتی کرده بوده و ما خبر نداشتیم.
دوست عزیز ولی یه نکته ای،شما عرض کردید 1400 قیمت این ست هست که به نظرم با توجه به مشخصات سیستم ذکر شده باید زیاد باشه.در مورد آمپلی فایر که من هرچی سرچ کردم ریویوهای جالبی ندیدم و تو همه ریویوها به این نکته اشاره شده بود که آمپلی فایر صدای گرم و با کیفیتی تولید نمیکنه و اینکه با توجه به کاراییش و کیفیتش قیمت بالایی داره.و اکثرا هم پیشنهاد داده بودن که آمپلی فایر بهتری میشه با این مبلغ تهیه کرد.
البته اینا مهم نیست،مهم اینه که شما خودت صداش رو می پسندی یا نه.
شما آدرس رو تو خصوصی برای من ارسال کن تا من در اولین فرصت یه سری بزنم.

image369
04-11-2010, 07:10
سلام دوستان.
با تشكر.
این مدل را روی تلویزیون میده 210 تومن ؟
اگه بدون پنل بخوای بخری چنده ؟

Artam01
04-11-2010, 08:42
رایان جان این اکولیزرش اصلن راک و پاپ و کلاسیک و ... ندارد، یعنی من که تا حالا ندیدم تو منوهاش.
Dolby , THX music , Stere, Direct,Pure audio ... دارد.

MAH-AL
04-11-2010, 09:35
سلام

دوستان سينماي خانگي با قابليت پخش blu ray چه مدلي رو پيشنهاد ميكنيد مواردي كه براي من اهميت داره يكي كيفيت پخش صدا و تصويره يكي هم اينكه بشه باهاش همه ريجنا رو ديد اگه ممكنه راهنمايي كنيد

wwwbabak
04-11-2010, 12:33
این مدل را روی تلویزیون میده 210 تومن ؟
اگه بدون پنل بخوای بخری چنده ؟
قيمتش بدون پنل حدوداً 350 تومنه.

mohammad1196
04-11-2010, 12:48
لطفا یه سینمای خانگی تا قیمت 300 تومن هم به من پیشنهاد بدید .

اگه یه مدل باشه که روش رادیو هم داشته باشه بهتره .

با تشکر از همگی .

ata_webmaker
04-11-2010, 17:37
برای صدای گیتار برقی از اکولایزر پیش فرض استفاده کن و اون رو روی rock تنظیم کن.فکر کنم از همه حالت ها بهتر باشه.
آکوستیک که بحث بسیار پیچیده ای داره و از حوصله تاپیک خارجه ولی اگر خیلی علاقه داری یه سر به وبلاگ جناب برزین بزن و بحث آکوستیک ایشون رو مطالعه کن.
ووفرهای هم به نظرم باید به سمت تو باشه ولی شما امتحان کن ببین با توجه به فضای آکوستیک اتاقتان چجوری بهتر جواب میگیری.

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

دوست عزیز در مورد سینماهای سامسونگ چندین سری در تاپیک بحث شده اگر یه سرچی کنید مطمئنا جوابتون رو میگیرید.کلا سینماهای سامسونگ زیاد توصیه نمیشه.شما باید صداش رو گوش کنید ببینید با سلیقتون سازگار هست یا نه.اگر با سلیقتون سازگار بود میتونه گزینه خوبی برای خرید باشه.
زیر 500 تومن در حال حاضر بهترین گزینه به نظرم 787 پایونیر هست.
رایان جان الان 787 510 تومانه که شما جایی ارزونتر سراغ دارید؟

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:35 PM ----------

لطفا یه سینمای خانگی تا قیمت 300 تومن هم به من پیشنهاد بدید .

اگه یه مدل باشه که روش رادیو هم داشته باشه بهتره .

با تشکر از همگی .

این مدل پایونیر جالب و خوبه
ولی معمولا با این رنج سینما خانگی آنچنانی نمیشه گرفت اگر امکانش هست مبلغ 420 تومان می تونی مدل 282 پایونیر رو بگیری

Artam01
04-11-2010, 18:56
راستی رفقا دو سوال برام پیش آمده است.
دوستانی که تجربه دارن لطفن راهنمایی کنن.
این پایه ی بلندگوهای جامو رو چطوری باید روی زمین گذاشت؟
منظورم اینه که روی سرامیک باید اون پایه میخ مانند ها رو رو زمین گذاشت یا اینکه باید اون پلاستیک سفت ها رو هم زیر میخ ها گذاشت؟

یه سوال دیگه صدای بیس اگه نرم باشه همسایه های کناری و یا پایینی رو اذیت نمیکنه؟ دوست ندارم صدای بیس کسی رو اذیت کند.
ممنون.

davood-d
04-11-2010, 19:03
سلام به همه دوستان خودم در اين تايپ:11:
در پست گالری عکسهای TV شما شخصي تصاوير بسيار بي كيفيت از نمايشگاه لوازم صوتي و تصويري ال جي در شهرستان گذاشته! كه هيچ ربطي به پست مربوطه نداره! وقتي من اعتراض كردم؟ ايشون به من توهين كردند و گفتند ناشي و كم ارزش!
از شما مي خوام اين تصاوير و تبليغات اين آقارو ببينيد و به من بگيد آيا من اشتباه كردم؟

ata_webmaker
04-11-2010, 22:13
کیفیت فوق العاده پایین

mr_rayan
04-11-2010, 23:58
رایان جان این اکولیزرش اصلن راک و پاپ و کلاسیک و ... ندارد، یعنی من که تا حالا ندیدم تو منوهاش.
Dolby , THX music , Stere, Direct,Pure audio ... دارد.

دوست من مطئنا دارد.مگر میشه نداشته باشه.شما تنظیمات رو بار دیگر نگاه کن حتما داره.شاید تو قسمت تنظیمات مربوط به DSP باشه.در هر صورت دفترچه رو مطالعه کن تا پیدا کنی.

---------- Post added at 11:55 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

حقیتش من قیمت دقیقی ازش تدارم.ولی شنیدم که کمی گرون شده.

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

حقیتش من قیمت دقیقی ازش تدارم.ولی شنیدم که کمی گرون شده.

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

راستی رفقا دو سوال برام پیش آمده است.
دوستانی که تجربه دارن لطفن راهنمایی کنن.
این پایه ی بلندگوهای جامو رو چطوری باید روی زمین گذاشت؟
منظورم اینه که روی سرامیک باید اون پایه میخ مانند ها رو رو زمین گذاشت یا اینکه باید اون پلاستیک سفت ها رو هم زیر میخ ها گذاشت؟

یه سوال دیگه صدای بیس اگه نرم باشه همسایه های کناری و یا پایینی رو اذیت نمیکنه؟ دوست ندارم صدای بیس کسی رو اذیت کند.
ممنون.

پایه هارو باز کنید و بدون پایه روی زمین قرار بدید.

sound.vision
05-11-2010, 01:34
درود
دوستان کسی هست اینجا شماره تماس مغازه یا فروشگاهی رو داشته باشه که Marantz و Onkyo رو بفروشند؟

MAH-AL
05-11-2010, 10:04
سلام

دوستان سينماي خانگي با قابليت پخش blu ray چه مدلي رو پيشنهاد ميكنيد مواردي كه براي من اهميت داره يكي كيفيت پخش صدا و تصويره يكي هم اينكه بشه باهاش همه ريجنا رو ديد اگه ممكنه راهنمايي كنيد
اگه ممكنه راهنمايي كنيد

BraveKnight
05-11-2010, 17:29
آیا کارایی بلوسنس T14 در حد مدیا پلیرهای رایج بازار مثل WD و ... هست و فول اچی دی با بیت ریت نسبتاً بالا رو خوب پخش میکنه؟

air_damned
05-11-2010, 20:11
اگر فایل تصویری و می بینید ولی نمی تونید پخشش کنید یعنی هم یو اس بی تون فت 32 هست و هم وارد قسمت movie شدید
باید بهم بگید دقیقا چه ارورری میده
شاید ریزولیشن بالا باشه شاید کدینگش رو نمی تونه پخش کنه
دوست من فایل تصویری رو نمیبینم ولی فبل های صوتی رو میبینم.
چطور باید قسمت movie رو فعال کنم.میشه راهنمایی کنید ////

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

یه سوال جدید ذیگه از پلیر دیگر سونی DZ910 جدید با وایرلس

دوستان این یکی مال خودمه
وقتی که usb رو به پلیر میزنم و یک اهنگ گوش میدم صدا بطور مساوی در 4 باند پخش میشود.
ولی وقتی DVD فیلم در دستگاه گذاشته و میزارم از هر 4 باند صدا بیاد...در بلندگو های عقب صدا بصورت (انگار نوار رو در ظبط گذاشتی و نوار جم شده ) یه همچین صدایی داره میده...چرا ؟؟؟

golabi2
05-11-2010, 21:53
سلام
دوستان میخوام یه سونی مدل DAVS500 دست دوم بخرم،قیمتش 140 تومنه.
کیفیت این مدل خوبه؟!صداش چه طوره؟!

Artam01
05-11-2010, 22:06
تو اون یکی تاپیک دوستان گفتن پروویژن بهتر آنتن میگیرد، به نظر من این گزینه ی مهمتری است، برای دیدن شبکه های ایران نیازی به HD نیست.

Artam01
05-11-2010, 22:23
دوست من مطئنا دارد.مگر میشه نداشته باشه.شما تنظیمات رو بار دیگر نگاه کن حتما داره.شاید تو قسمت تنظیمات مربوط به DSP باشه.در هر صورت دفترچه رو مطالعه کن تا پیدا کنی.

پایه هارو باز کنید و بدون پایه روی زمین قرار بدید.

ممنون حتمن میرم دوباره کامل چک می کنم.

جدن پایه ها رو باز کنم؟ صدا بهتر میشه؟ پس این پایه ها کاربردشون برای چه موردی است؟

mr_rayan
06-11-2010, 00:35

جدن پایه ها رو باز کنم؟ صدا بهتر میشه؟ پس این پایه ها کاربردشون برای چه موردی است؟

پایه ها ربطی به بهتر شدن صدا نداره.کلا سلیقه ای هست.بیشتر برای اینه که بلندگو روی زمین محکم بشه ولی حضورش ضرورتی نداره.

vchip
06-11-2010, 09:10

پایه های میخی برای روی فرش و موکت مناسبند و پایه پلاستیکی برای روی سرامیک .

Artam01
06-11-2010, 09:19
اون میخ ها که فرشو سوراخ میکند.
الان رو سرامیک زیر اون میخ ها یه چیزایی گرد از پلاستیک خشک که تو جعبش بود گذاشتم تا روی سرامیک خط نندازد.

اینقدر سنگینن بلندگوها که یه همت بلند می خواد که اون پایه ها دوباره باز کنه :31: چون پیچ های نوک تیز زیرش به سختی تو چوپ کف بلندگو فرو رفت.
-----------------------------------

راستی دوستان اون پوشش ها چی؟ اونا صدا رو خراب نمیکنن؟

dara_az
06-11-2010, 09:46
اون میخ ها که فرشو سوراخ میکند.
الان رو سرامیک زیر اون میخ ها یه چیزایی گرد از پلاستیک خشک که تو جعبش بود گذاشتم تا روی سرامیک خط نندازد.

اینقدر سنگینن بلندگوها که یه همت بلند می خواد که اون پایه ها دوباره باز کنه :31: چون پیچ های نوک تیز زیرش به سختی تو چوپ کف بلندگو فرو رفت.
-----------------------------------

راستی دوستان اون پوشش ها چی؟ اونا صدا رو خراب نمیکنن؟

اون پوششها رو به نظر من در نیار . حالت محافظ رو داره برای اسپیکر ها و از ورود گرد و غبار تا حدی جلوگیری میکنه . من اسپیکر هایی که دارم مال 34 35 سال پیشه و از وقتی یادمه این پوششها روش بوده و هیچوقت نه من برداشتمشون نه بابام (اون موقع که من بچه بودم و از این چیزا سر در نمیاوردم !! حتی یه مدتی یادمه بابام سیستمشو از ترس اینکه من خرابش نکنم گذاشته بود بالای کمد که دست من بهش نرسه ! همینه الان هنوز مثل روز اولش آمپ و اسپیکراش سالمه و تا همین 1 ماه پیش هم از آمپش استفاده میکردم ) . الانم مثل روز اولش تر و تمیز و نو مونده هنوز :46: درسته بدون اون روکشها قشنگ تره اما برش نداری بهتره به نظر من . و اصلا هیچ تاثیری روی صدا نداره به نظر من .

amahdavi2004
06-11-2010, 10:13
من ابتدا قصدم خريد بلوسنس بود ولي عاقبت برايت خريدم و از همه نظر راضيم و هنوز نتوانسته ام ايرادي پيدا كنم.

amahdavi2004
06-11-2010, 10:33
دوستان من يك سينماي خانگي تا 250 تومان مي خواهم پيشنهادتان چيست؟
كاربرد آن در آن منزل بيشتر تماشاي فيلم و كارتون بچه هاست و ساپورت فرمت‌هاي مختلف و هد قوي كه بتواند از پس خواندن ديسكهاي خش داري كه بچه‌ها داخلش مي گذارند بر بياد و زود خراب نشود؛ دنبال موزيك هم نيستند.

Artam01
06-11-2010, 10:55
مبارک باشه، آنتن گیریش خوبه؟ رو پست بام ما آنتن گذاشتن سخته تازه باد هم زیاد میاد، این برایت از تو خونه میگیره؟ با این آنتن کوچیک ها.

ata_webmaker
06-11-2010, 11:38
دوست من فایل تصویری رو نمیبینم ولی فبل های صوتی رو میبینم.
چطور باید قسمت movie رو فعال کنم.میشه راهنمایی کنید ////

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

یه سوال جدید ذیگه از پلیر دیگر سونی DZ910 جدید با وایرلس

دوستان این یکی مال خودمه
وقتی که usb رو به پلیر میزنم و یک اهنگ گوش میدم صدا بطور مساوی در 4 باند پخش میشود.
ولی وقتی DVD فیلم در دستگاه گذاشته و میزارم از هر 4 باند صدا بیاد...در بلندگو های عقب صدا بصورت (انگار نوار رو در ظبط گذاشتی و نوار جم شده ) یه همچین صدایی داره میده...چرا ؟؟؟

اگر فایل های تصویری رو کلا درون لیست هاتون مشاهده نمی کنید خودش گوشه سمت چپ تصویر پایین نوشته چه دگمه ای رو برای ورود به حالت movie بزنید
من خیلی وقت سونی ندارم دقیقا یادم نمیاد

در مورد سوال دومتون هم هر دی وی دی اینطوری میشه؟
اگر هر کدوم اینطوری میشه باید با نمایندگی تماس حاصل کنید

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

دوستان من يك سينماي خانگي تا 250 تومان مي خواهم پيشنهادتان چيست؟
كاربرد آن در آن منزل بيشتر تماشاي فيلم و كارتون بچه هاست و ساپورت فرمت‌هاي مختلف و هد قوي كه بتواند از پس خواندن ديسكهاي خش داري كه بچه‌ها داخلش مي گذارند بر بياد و زود خراب نشود؛ دنبال موزيك هم نيستند.
معمولا تا 250 تومان نمی تونی سینمای خانگی خوبی بخری که سگ جون باشه

می تونی اینو بخری که بنده پیشنهاد نمی کنم حالا صدا به کنار دوام خوبی تو لنز ندارند

amahdavi2004
06-11-2010, 14:05
من آنتن روي ميزي و پشت پنجره اي ندارم تست كنم ولي كلاً آن طور كه فهميده ام گيرندگي همه اين دستگاه‌ها مشابه است و البته برخي مي گويند برايت و +T7 بيشتر است.

MAH-AL
06-11-2010, 18:11
سلام

نكنه يه همچين چيزي تو بازار پيدا نميشه كه كسي جواب ما رو نميده

davood-d
06-11-2010, 18:18
نكنه يه همچين چيزي تو بازار پيدا نميشه كه كسي جواب ما رو نميده

خوبه اينجا يكي صحبت ريژن كرد:11: آفرين
سامسونگ در حال حاظر موجود هست.
اما متاسفانه مولتي ريژن نميشه.

davood-d
06-11-2010, 18:23

دوست عزيز اين پايه ها خيلي خيلي بيشتر از چيزي كه فكرشو كني روي صدا تاثير داره! من نميدونم چرا گاهي دوستان تا اين حد نظرات پرت ميدن! شما داري در مورد بلندگوي HIFI صحبت ميكني نه سينما خانگي با امكان پخش MP3:41:
من نظر نميدم چون خودمو در اين حد نميدونم . شما با اهل فن مشورت كن و نتيجه رو اينجا بنويس! شايد هم واقعا بي فايده باشه و من اشتباه ميكنم!

mehdi30nema
06-11-2010, 20:01
بچه ها یه سینمای خانگی در رنج قیمت 200 تا 250 چه چیزی پیشنهاد میکنید که خیلی هم بی کیفیت نباشه ؟

mr_rayan
07-11-2010, 00:43
بچه ها یه سینمای خانگی در رنج قیمت 200 تا 250 چه چیزی پیشنهاد میکنید که خیلی هم بی کیفیت نباشه ؟

متاسفانه تو این رنج سینمای با کیفیتی نمیشه پیدا کرد.مدل htz 180 از شرکت پایونیر با قیمت حدود 280 تومن.

jaber1361
07-11-2010, 13:19
مسلما بلوسنس خيلي با كيفيتتر وبهتر از دستگاه چيني پروويژن ميباشد
دلايل
1-بلوسنس داراي طراحي وتحت ليسانس اسپانيا است ولي پروويژن ساخت شركت شينزن چين ميباشد.
2- دستگاه پروويژن كيفيت بيشتر از 850 را پشتيباني نميكند و كاملا HD نيست تصاوير HD در پروويژن اجرا نميشوند ويا اگر اجرا شود با مكثهاي زيادي همراه است ولي دستگاه بلوسنس HD را براحتي اجرا ميكند.
3- از ويژگيهاي بلوسنس نسبت به پروويژن پورت اتصال انواع فلش مموری و هارد اکسترنال تا حجم 2 ترا بایت بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا
پخش فیلم از فلش مموری و هارد اکسترنال FAT و NTFS با فرمت های

AVCHD,3GP,MP4,DAT,MPG,MKV,DivX,AVI,VOB و ...

دستگاه بلوسنس تنها دستگاهيي است كه نمایش عکس ، همزمان با پخش موزیک بصورت Slideshow را دارد
دستگاه بلوسنس داراي ويژگي ضبط یک کانال هنگام مشاهده کانال دیگر ميباشدو همچنين بازگشت به تصاویر ضبط شده ی یک برنامه ی درحال ضبط ، بطور همزمان (Time Shift)

تنظیم و برنامه ریزی زمان به تعداد نامحدود برای ضبط اتوماتیک برنامه های تلویزیونی و
رادیویی مورد علاقه
ولوازم جانبي همراه دستگاه لوازم جانبی همراه دستگاه:
کابل HDMI
کابل Scart به AV

هيچ وقت يك دستگاه چيني پروويژن را با يك دستگاه اروپايي بلوسنس مقايسه نكنيد.

میخواستم بدونم هارد اکسترنال 3.5 اینچی رو(هارد با آداپتور) هم ساپورت میکنه؟

amahdavi2004
07-11-2010, 13:31
معمولا تا 250 تومان نمی تونی سینمای خانگی خوبی بخری که سگ جون باشه

می تونی اینو بخری که بنده پیشنهاد نمی کنم حالا صدا به کنار دوام خوبی تو لنز ندارند

پلير ايني كه شما معرفي كرده ايد يا موارد مشابه(مثل LG LH-775 HTS) امكان ساپورت فرمت هاي مختلف DivX و MKV و زيرنويس فارسي srt را دارند؟
ميانه شان با پخش از usb چيست؟
خروجي HDMI و FullHD دارند؟

MAH-AL
07-11-2010, 19:05

ممنون

مدلش چيه ؟قيمتش در چه حديه؟

davood-d
07-11-2010, 19:53
ممنون

مدلش چيه ؟قيمتش در چه حديه؟

مدل نميدونم.
خانه سامسونگ در جمهوري دو مدل جديد آورده خودت برو و از نزديك ببين. من سوال كردم اصلا نميدونست ريژن چي هست! كي ميدونه؟ با كلي سر كله زدن بهشون حالي كردم چيه بعد مثلا مهندسشون اومد گفت شركت نميده كد هاي جديدو! خودت يه بلوري ريژنA بير ببين اجرا ميكنه؟

leon85
07-11-2010, 21:52
سلام دوستان من یه راهنمایی میخوام ممنون میشم کمک کنید..
من قصد خرید سینمای خانگی دارم ولی میخواستم سینمایی بگیرم که ورودی تصویر کامپوننت یا اچ دی ام ای داشته
باشه تا بتونم رسیورو بهش وصل کنم تا اینطوری تصویر ----- تقویت بشه و تصویر فول اچ دی داشته باشم :20:
حالا سوالم اینه که
این کار اصلا عملی هست؟
و هر سینمایی که ورودی تصویر داشته باشه عمل آپ اسکالینگ تصویر و انجام میده یا نه؟

و دیگه اینکه نظرتون درباره سینمای ال جی مدل LH 790 چیه؟
و کلا کیفیت تصویر سینماهای ال جی در مقایسه با پایونیر چطوره؟

ممنون

sound.vision
07-11-2010, 22:40

ما که سر در نیاوردیم از این ریجن ها یکی می گه آقا دستگاه رو بخر خیالی نیست ما برات مولتی می کنیم یه جا می گن اگه مولتی کنی گارانتی می پره خلاصه داستانی داره واسه خودش اینم!!!!

dadiyar
07-11-2010, 23:50
دوستان کیفیت صدای بلند گو های مارک Monitor Audio چطور؟
تا حالا تست کردین؟
و اینکه این برند کجایی هستش؟

mr_rayan
08-11-2010, 00:14
پلير ايني كه شما معرفي كرده ايد يا موارد مشابه(مثل LG LH-775 HTS) امكان ساپورت فرمت هاي مختلف DivX و MKV و زيرنويس فارسي srt را دارند؟
ميانه شان با پخش از usb چيست؟
خروجي HDMI و FullHD دارند؟

دوست عزیز این سینمایی که شما مد نظرت هست یک میلیون قیمت داره.

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

دوستان کیفیت صدای بلند گو های مارک Monitor Audio چطور؟
تا حالا تست کردین؟
و اینکه این برند کجایی هستش؟

با توجه به صداش بلندگوی گرونی هست.صدای دیسکویی داره.ولی با این پول میتونی بلندگوهای بهتر تهیه کنید.

mehdi30nema
08-11-2010, 13:39
دوستان من با توجه به قیمت هایی که دیدم به این نتیجه رسیدم که برای یک سینمای خانگی خوب باید حدود 500 تومان هزینه کنم .
حالا یه سوال داشتم :
میشه من یه سری بلند گو بگیرم و به دی وی دی پلیرم وصل کنم ؟ حکم سینمای خانگی را پیدا نمیکنه ؟

Artam01
08-11-2010, 18:37
رایان جان من کامل دفترچه اونکیو رو چک کردم، اصلا گزینه های راک و پاپ و کلاسیک و... نداره، شاید این گزینه ها منسوخ شده باشند :13:.

pandora tomorro
08-11-2010, 20:04
سلام
ببخشید چه برندی رو واسه خرید سینما خانگی پیشنهاد میکنین؟!
من میخوام بگیرم میخوام بلوری ساپورت کنه واسه دیدن فیلم های 3D میخوام!

ata_webmaker
08-11-2010, 23:34
دوستان من با توجه به قیمت هایی که دیدم به این نتیجه رسیدم که برای یک سینمای خانگی خوب باید حدود 500 تومان هزینه کنم .
حالا یه سوال داشتم :
میشه من یه سری بلند گو بگیرم و به دی وی دی پلیرم وصل کنم ؟ حکم سینمای خانگی را پیدا نمیکنه ؟

از من میشنوی 787 پایونیر رو بخر خودتو راحت کن یا می توانی 3578 فیلیپس رو بخری با این نرخ اونم خوبه
با 500 تومان اگر می خوای جمع کنی چیزی نصیبت نمیشه
می تونی 650 هزینه کنی rs 30 تودوروکی پایونیر رو بخری که واقعا محشره
کلا هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خورید

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

سلام
ببخشید چه برندی رو واسه خرید سینما خانگی پیشنهاد میکنین؟!
من میخوام بگیرم میخوام بلوری ساپورت کنه واسه دیدن فیلم های 3D میخوام!

من به شخصه پایونیر و بعد فیلیپس رو پیشنهاد می کنم
چقدر می خواین هزینه کنید>؟

afshin49
09-11-2010, 01:08
سلام
بهترین سینمای خانگی بلوری 3 بعدی چیه؟آیا این دستگاه ها تمام کارایی بلوری پلیرهای 3 بعدی رو دارن؟ یا ممکنه از نظر پخش انواع مدیا و فایل های گوناگون ضعیف تر باشن؟

mr_rayan
09-11-2010, 02:12
رایان جان من کامل دفترچه اونکیو رو چک کردم، اصلا گزینه های راک و پاپ و کلاسیک و... نداره، شاید این گزینه ها منسوخ شده باشند :13:.

من با توجه به حرف شما یه نگاه به مشخصات آمپتون توی خود سایت onkyo انداختم و دیدم که 4 مد DSP براش تعریف شده که rock,sports,action,PRG هستند.شما تو دفترچه یا تنظیمات بگردی به نتیجه می رسی.

اینم لینک:(قسمت PROCESSING FEATURES رو نگاه کن)

---------- Post added at 02:12 AM ---------- Previous post was at 02:10 AM ----------

سلام
بهترین سینمای خانگی بلوری 3 بعدی چیه؟آیا این دستگاه ها تمام کارایی بلوری پلیرهای 3 بعدی رو دارن؟ یا ممکنه از نظر پخش انواع مدیا و فایل های گوناگون ضعیف تر باشن؟

در حال حاضر فکر کنم فقط دو مدل یا سه مدل سینمای بلوری سه بعدی برای فروش موجود هست.اگر به دنبال بهترین هستید باید صبر کنید تا همه شرکت ها مدل های خود رو وارد بازار کنند.

image369
09-11-2010, 06:57
با درود خدمت اساتید
این ریژن و مولتی ریژن که بحثش شد یعنی چی ؟

mehdi30nema
09-11-2010, 09:00
میشه یکی لطف کنه و بگه کدوم برند و مدل های سینمای خانگی فرمت های MKV , RMVB , و یا به عبارتی فرمت های غیر متعارف را ساپورت میکنه ؟

Artam01
09-11-2010, 09:13
من با توجه به حرف شما یه نگاه به مشخصات آمپتون توی خود سایت onkyo انداختم و دیدم که 4 مد DSP براش تعریف شده که rock,sports,action,PRG هستند.شما تو دفترچه یا تنظیمات بگردی به نتیجه می رسی.

اینم لینک:(قسمت PROCESSING FEATURES رو نگاه کن)

در سایتش در همون قسمت گفته 4 DSP Modes for Gaming: Rock, Sports, Action, and RPG (Role Playing Game) برای موسیقی ندارد.
اینجا تو قسمت بالا سمت راست لینک دانلود دفترچش هست:

من که هر چی گشتم دکمه ای به طور مشخص برای راک و کلاسیک و اینا نداره ولی مثلن تو یکی از گزینه های موسیقی فکر کنم all chanell stereo تو دفترچه نوشته برای شنیدن راک و پاپ این خوبه، دیگه اصلن اون گزینه های مثل قدیم که مستقیم راک و کلاسیک و اینا رو انتخاب میکردی نداره، مثلن یه گزینه داره به نام کنسرت که باهاش میشه کلاسیک و کنسرت رو گوش داد.

dara_az
09-11-2010, 10:26
در سایتش در همون قسمت گفته 4 DSP Modes for Gaming: Rock, Sports, Action, and RPG (Role Playing Game) برای موسیقی ندارد.
اینجا تو قسمت بالا سمت راست لینک دانلود دفترچش هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن که هر چی گشتم دکمه ای به طور مشخص برای راک و کلاسیک و اینا نداره ولی مثلن تو یکی از گزینه های موسیقی فکر کنم all chanell stereo تو دفترچه نوشته برای شنیدن راک و پاپ این خوبه، دیگه اصلن اون گزینه های مثل قدیم که مستقیم راک و کلاسیک و اینا رو انتخاب میکردی نداره، مثلن یه گزینه داره به نام کنسرت که باهاش میشه کلاسیک و کنسرت رو گوش داد.

آقا یه سوال . اکولایزراش قابلیت تنظیم داره ؟ مثلا bass و treble و midrange و اینارو میتونی تنظیم کنی ؟ اگه داشته باشه که خوب خیلی بهتر از این حالت های پیش فرض خودشه . هر جوری بخوای میتونی خودت تنظیم کنی .
من داشتم سایتشو میدیدم یک جا در مورد dual bass یا double bass نوشته بود . شما که میگفتی bassش خیلی زیاده ببین شاید این حالتش روشنه که bass زیاد تولید میکنه . اینا به ذهن من رسید گفتم شاید کمکی بکنه . :46:

farzadmaham
09-11-2010, 10:45
آقا یه سوال . اکولایزراش قابلیت تنظیم داره ؟ مثلا bass و treble و midrange و اینارو میتونی تنظیم کنی ؟ اگه داشته باشه که خوب خیلی بهتر از این حالت های پیش فرض خودشه . هر جوری بخوای میتونی خودت تنظیم کنی .
من داشتم سایتشو میدیدم یک جا در مورد dual bass یا double bass نوشته بود . شما که میگفتی bassش خیلی زیاده ببین شاید این حالتش روشنه که bass زیاد تولید میکنه . اینا به ذهن من رسید گفتم شاید کمکی بکنه . :46:
بله با دکمه audio (فکر کنم long press باشه)میتونن bass وtreble رو تنظیم کنن .در انکیو 5305 که اینجوریه.
در ضن تنظیمات rock ,...برای موسیقی در 5305 هم وجود نداره.
چهار مود برای گیم وجود داره .

Artam01
09-11-2010, 10:58
باس و تریبل و سنتر داره، وقتی روی گزینه ی استریو رفتم سنتر خودش روی منفی 4 بود ولی هر چی تغییرش میدم فرقی احساس نمیکنم حتی روی منفی 12 و یا مثبت 12.
اون دابل باس هم فکر کنم یه جا خوندم اتوماتیک آف هست تا وقتی که یک ساب ووفر نداشته باشی.

برای باس هم یه کاری کردم علاوه بر کم کردن از توی اکولیزر ،که احساس میکنم که باس خیلی نرمتر شد، همانطور که گفتم زیر هر کدوم از پایه ها که به صورت میخ بود یک قطعه هایی از پلاستیک سخت بود من زیر اون پلاستیک ها یه پارچه ی خیلی کلفت گداشتم به قطر 1-2 سانت که پلاستیک ها با کف سرامیک تماسشون مستقیم نباشه، به نظرم باس خیلی بهتر شد، احساس میکنم کمتر صدای بیس خراب می شود.
البته فکر کنم اون پلاستیک های زیر پایه مخصوص زمانیه که بلندگو روی زمین نرم مثل فرش و اینا باشه و میخ برای روی سرامیک و موزاییک و اینا برای احتیاط که روی موزاییک خط نندازه زیرش اون پلاستیک ها رو گذاشته بودم.

sound.vision
09-11-2010, 11:32
با درود خدمت اساتید
این ریژن و مولتی ریژن که بحثش شد یعنی چی ؟

منم خودم زیاد نمی دونم ولی اینجا رو نگاه کن شاید بدردت بخوره

mehdi30nema
09-11-2010, 13:40
میشه یکی لطف کنه و بگه کدوم برند و مدل های سینمای خانگی فرمت های MKV , RMVB , و یا به عبارتی فرمت های غیر متعارف را ساپورت میکنه ؟

کسی نمیتونه کمک کنه ؟

pandora tomorro
09-11-2010, 19:06
من به شخصه پایونیر و بعد فیلیپس رو پیشنهاد می کنم
چقدر می خواین هزینه کنید>؟

قیمت هاشون رو میشه بگین؟! اصلا تو 700-800 تومن چیزی هست ؟!
من میخوام از جوانرود بگیرم!

aluminum
09-11-2010, 19:15
کسی نمیتونه کمک کنه ؟

MKV رو فکر کنم اکثر پلیر ها پخش کنن ولی rmvb رو نمی دونم.
فکر کنم یه چند صفحه از این تاپیک رو نگاه کنی یکسری اطلاعات دست میاد

davood-d
09-11-2010, 19:33

بلوري پلير سامسونگ 5500 فرمت MKV اجرا ميكنه.

ata_webmaker
09-11-2010, 20:53

می تونید rs30 or rs50 پایونیر با قیمتهای 840 و 650 خریداری کنید که خیلی عالیه فقط باید ببینید به دیزاین خونتون میباد یا خیر
در غیر این صورت باید آیتم های دیگیری را در نظر گرفت

pandora tomorro
09-11-2010, 21:11
سامسونگ یا سونی همچین مدلی نداره ؟!

peymanucf
10-11-2010, 09:24

دوست عزیز سری پایونیر بسیار مناسب است. من خودم rs-30 دارم و توصیه میکنم یه بار صداشو بشنوی.در ضمن من چند ماه پیش مریوان و بانه رفتم بهت توصیه میکنم سینما رو از اونجا نخری چون اولن تفاوتش با تهران نهایت 50 تومنه ثانیا گارانتی هم نیست . بنظرم ارزش نداره سینما رو بگیری ولی تلویزیون ارزش داره اونم نه همه مدلهاش.
از تنها نمایندگی پایونیر تو تهران باید بگیری که آدرسشو بچه ها تو پست های قبلی زدن.

DaRyUsH AkRaMi
10-11-2010, 11:00
دوستان سلام
من میخوام lcd ex500 بردارم
یک راهنمایی در مورد سینماش میخواستم
میخوام بدونم تو رنج 400 تومن میشه چیزی برداشت که صدای lcd و reciver رو با هم تو سینما داشت؟
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید..
مرسی

alirafaat
10-11-2010, 11:23
سلام

دوستان این نقاط قهو ه ای که در لیست specificiation امپ های پایونیر هست یعنی چی ؟ داره یا نداره ؟

مثل این :

با تشکر

pandora tomorro
10-11-2010, 12:34
دوست عزیز سری پایونیر بسیار مناسب است. من خودم rs-30 دارم و توصیه میکنم یه بار صداشو بشنوی.در ضمن من چند ماه پیش مریوان و بانه رفتم بهت توصیه میکنم سینما رو از اونجا نخری چون اولن تفاوتش با تهران نهایت 50 تومنه ثانیا گارانتی هم نیست . بنظرم ارزش نداره سینما رو بگیری ولی تلویزیون ارزش داره اونم نه همه مدلهاش.
از تنها نمایندگی پایونیر تو تهران باید بگیری که آدرسشو بچه ها تو پست های قبلی زدن. دست شما درد نکنه فقط یه مشکل دارم! اونم اینه من احتمالا شنبه میرم و یه C8000 سامسونگ میگیرم و این 3D TV رنگش نقره ای هست و این سیستم پایونر مشکلی هست خیلی تو ذوق میزنه این طور!
من زنگ زدم جوانرود پرسیدم قیمت ها رو از 200 تا 600 اینا بسته به برند(سونی - سامسونگ - الجی - پاناسونیک - مارشال) گفت! سونی رو گرون ترین میگفت!
من شنیدم که سونی بهترین سینمای خانگی رو داره نظر شما چیه ؟!

farzadmaham
10-11-2010, 12:52
دست شما درد نکنه فقط یه مشکل دارم! اونم اینه من احتمالا شنبه میرم و یه C8000 سامسونگ میگیرم و این 3D TV رنگش نقره ای هست و این سیستم پایونر مشکلی هست خیلی تو ذوق میزنه این طور!
من زنگ زدم جوانرود پرسیدم قیمت ها رو از 200 تا 600 اینا بسته به برند(سونی - سامسونگ - الجی - پاناسونیک - مارشال) گفت! سونی رو گرون ترین میگفت!
ata_webmaker جان مربوط به شما میشه:31:
قشنگ توجیهشون:21: کنید.

peymanucf
10-11-2010, 13:12
دست شما درد نکنه فقط یه مشکل دارم! اونم اینه من احتمالا شنبه میرم و یه C8000 سامسونگ میگیرم و این 3D TV رنگش نقره ای هست و این سیستم پایونر مشکلی هست خیلی تو ذوق میزنه این طور!

خواهش میکنم
بهتره قبل از خرید یه سری به جمهوری بزنید یا از چند جای معتبر قیمت بگیری.بهر حال حرف منو گوش کن و سینما رو از اونجا نخر. منم میخواستم همین کار تو رو بکنم و از بانه سینما بیارم که رفتم اونجا و پشیمون شدم . اونایی که خریده بودن نمیدونستن که هیکل گنده سینما رو با اون پایه های سنگینش چجوری بیارن. تازه سری های پایونیر اونجا نیست.
اسم سینمای مارشال رو هم دیگه نیار. چرا شو خواستی بعد بهت میگم.
اینم شرح وقایع بانه که من رفته بودم:

من شنیدم که سونی بهترین سینمای خانگی رو داره نظر شما چیه ؟
اینطور نیست . تو سینما هرچی پول بدی همون قدر آش میخوری ولی بنظر من تو رنج 500 تا 600 همون سری rs-30 پایونیر بهتر و بصرفه تره .بازم دوستان دیگه امیدوارم نظر بدن.اطلاعات بیشتی میخوای اینم لینکش :

air_damned
10-11-2010, 14:25
کسی از دوستان سینما خانگی سونی داره ؟؟؟

dara_az
10-11-2010, 14:33
سلام

دوستان این نقاط قهو ه ای که در لیست specificiation امپ های پایونیر هست یعنی چی ؟ داره یا نداره ؟

مثل این :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشکر

اونایی که دایره قهوه ای زده جلوش یعنی این امکانات رو داره :20:

pandora tomorro
10-11-2010, 16:40
خواهش میکنم
بهتره قبل از خرید یه سری به جمهوری بزنید یا از چند جای معتبر قیمت بگیری.بهر حال حرف منو گوش کن و سینما رو از اونجا نخر. منم میخواستم همین کار تو رو بکنم و از بانه سینما بیارم که رفتم اونجا و پشیمون شدم . اونایی که خریده بودن نمیدونستن که هیکل گنده سینما رو با اون پایه های سنگینش چجوری بیارن. تازه سری های پایونیر اونجا نیست.
اسم سینمای مارشال رو هم دیگه نیار. چرا شو خواستی بعد بهت میگم.
اینم شرح وقایع بانه که من رفته بودم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن شنیدم که سونی بهترین سینمای خانگی رو داره نظر شما چیه ؟
اینطور نیست . تو سینما هرچی پول بدی همون قدر آش میخوری ولی بنظر من تو رنج 500 تا 600 همون سری rs-30 پایونیر بهتر و بصرفه تره .بازم دوستان دیگه امیدوارم نظر بدن.اطلاعات بیشتی میخوای اینم لینکش :

سلام
متاسفانه من دسترسی به جمهوری ندارم! یعنی خودم کرمانشاهی هستم واسه همینم میخوام از جوانرود خرید کنم! توضیحاتتون رو خوندم منم به شدت موافقم که بدون اینکه در مورد جنسی بدونم برم و اونجا چیزی رو انتخاب کنم! در هر صورت چند مدل سامسونگ تو سایتش دیدم اسامیشون رو یاد داشت کردم ببینم اونجا داره یا نه ! الانم همین مدل پایونییر رو هم هم نوشتم:40: برند های دیگه چیزی پیشنهاد نمیکنن دوستان ؟! با ذکر مدل!
راستی اینم بگم که ما اونجا اشنا داریم و طرف میخواد بهمون تی وی بده و باهامون راه میاد و فکر نمیکنم قصد انداختن داشته باشه ولی باید حواسم جمع باشه! راستی تفاوت قیمت رو بهتون بگم! همین c8000 نمایندگی سامسونگ کرمانشاه 3ملیون و 600 میده و تو جوانرود 2 ملیون و 500 هست ! تازه تو جوانرود 2 تا عینکم روش میده که به نظرم خیلی به صرفه هست :27:
این منوی مخفی سامسونگ رو میشه بگین چطور باید بیارم و کارکردش رو ببینم ؟ کجاش کارکرد رو مینویسه ؟!
ممنون

jaber1361
10-11-2010, 16:41
نظرتون در مورد HiVision KMP381) یا HiVision2615-) چیه ؟

ata_webmaker
10-11-2010, 18:41
ata_webmaker جان مربوط به شما میشه:31:
قشنگ توجیهشون:21: کنید.
نقل قول:نوشته شده توسط pandora tomorro

ata_webmaker جان مربوط به شما میشه
قشنگ توجیهشون کنید.

چشم عزیزم
اگر می خواهید پولتون رو دور بریزید و یک آشغال به تمام معنا بخرید سونی بخرید معطل نکنید که ممکن است از این آشغال ها دیگه گیر نیاد :31:
حالا از سوخی گذشته دوست من سینمای خانگی سونی علارغم صدای شفاف و کیفیت تصویر فوق العاده تلویزیون های سونی : صدای بسیار بد و امکاناته بسیار پایینی دارند باس آزار دهنده و تریبل و شفافیت و دینامیک بودن صدای بسیار پایینی دارند
با اون پول می تونید پایونیر و فیلیپس که برند های خیلی خوبی هستند بخرید

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

دوستان سلام
من میخوام lcd ex500 بردارم
یک راهنمایی در مورد سینماش میخواستم
میخوام بدونم تو رنج 400 تومن میشه چیزی برداشت که صدای lcd و reciver رو با هم تو سینما داشت؟
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید..
مرسی

پایینترین سینما خانگی این قابلیت را دارا می باشد
به نظر من پایونیر 282 بردار ولی ورودی دیجیتالی صدا رو نداره ولی برای کسانی که انتظار آنچنانی از سینما خانگی ندارن عالیه صدا و تصویرش محشره

alirafaat
10-11-2010, 21:32
اونایی که دایره قهوه ای زده جلوش یعنی این امکانات رو داره :20:

با تشکر از جوابتون

یه سئوال هم تو پیام خصوصی پرسیدم میشه لطف کنید جواب بدید

pandora tomorro
10-11-2010, 23:31
راستی هر پلیری که بلوری بخونه 3D هم ساپورت میکنه ؟!

mr_rayan
11-11-2010, 02:40
راستی هر پلیری که بلوری بخونه 3D هم ساپورت میکنه ؟!

نه دوست عزیز.بلوری پلیرها قابلیت پخش بلوری 3d رو ندارند و بلوری پلیرهای 3d این قایلیت رو دارند.

DaRyUsH AkRaMi
11-11-2010, 11:44
پایینترین سینما خانگی این قابلیت را دارا می باشد
به نظر من پایونیر 282 بردار ولی ورودی دیجیتالی صدا رو نداره ولی برای کسانی که انتظار آنچنانی از سینما خانگی ندارن عالیه صدا و تصویرش محشره

میشه بیشتر توضیح بدی؟

ata_webmaker
11-11-2010, 16:34
میشه بیشتر توضیح بدی؟
یعنی این که وروردی optical - coxial به ترتیب ورودی دیجیتالی صدا که می تونه 5.1 هم باشه به صورت کابل کواکسیال انتقال داده می شود
و اپتیکال خروجی صدا یه همان ترتیب بالا هست منتها با پهنای باند فوق العاده بالاتر پخش خواهد شد و با این تفاوت که به صورت نوری و کابل فیبر نوری انتقال می یابد

mohammad_55
11-11-2010, 17:03
ديروز رفتم جمهوري و بعد هايپر استار براي بررسي سينماهاي خانگي
1- از سينماهاي خانگي فيليپس در جمهوري تقريبا خبري نيست
2- هايپر استار از مدل هاي قديمي فيليپس 3373 و 3578 رو داره ويك مدل جديد كه بلوري رو پخش ميكنه به قيمت 700
3- مدل 787 پايونير رو توي هايپر استار ديدم به قيمت 475 كه بنظرم خيلي مناسبه
4- انواع پليرهاي پايونير رو هم توي هايپر داشتن از جمله مدل 420 كه قيمش 100 بود
5- توي جمهوري هرچي گشتم اون مدل حرفه اي پاناسونيك رو كه گفته بودم پيدا نكردم . هموني كه AV مدل BX500 داشت. داشتم از تعجي شاخ در مياوردم چون من اين مدلي رو توي كرج نمايندگي توانايي ( اين فرد 3 جاي كرج نمايندگي پاناسونيك داره و توي هر 3 تا نمايندگي ديدم) ديدم . فكر ميكردم حتما جمهوري هم دارن . ولي هيچكدوم نداشتن !!!!.و نميدونستن چيه همشون مدل 980 و 875 پاناسونيك رو داشتن. حالا نميدونم نمايندگي هاي درست و حسابي بالاي شهر مثل نمايندگي هاي شريعتي و قلهم و سردولت شايد داشته باشن. به حق چيزهاي نشنيده . تا حالا نشنيده بودم چيزي توي كرج باشه و توي تهران نباشه؟؟!!
جناب رايان اگه براتون زحمتي نيست و گذررتون به يكي از اين نمايندگي هاي بالاشهر افتاد ببينين اونا داررن؟ اگه تونستين يك تست صدا بگيرين .ممنون ميشم
6- رفتم پاساژ شركا . اولا كه همه يا ميز تلويزيون فروش شدن يا تجاري فروش . يادمه چندسال پيش حداقل 7-8 تا فروشگاه حرفه اي داشت . ولي الان فقط 2 تا . اون سمت راستي رفتم اقاي خوبي بود بلندگوهاي جامو 606 داشت 830 تومن و 426 داشت يادم نيست چند فكر كنم 45 بود. ميگفتن اينا با امپ اونكيو 608 بهتر از 1019 ست ميشه. گفتن 606 رو ببر اگه نياز بود بيا ساب بگير ولي اگه 426 ميخواي بايد حتما ساب بگيري .نشد تست صدا بگيرم.
7- رفتم سراغ اون فروشگاه سمت چپ كه پايونير هم داره. اولا از جامو چيزي نداشت . پايونير 1020اومده توي بازار به قيمت 650. از سري RS هم مدل RS-50 رو پشت ويترين داشت. بابا عجب ساب يغوري داره.
8- مژده به منتظران RS- 77. اين دل رو داشت و تازه اومده بود ولي پشت ويترين نداشت . قيمت هم 935. نشد از نزديك ببينيم.
9- اين باند MONITOR AUDIO اون مدل طرح چوب رنگ فندقي روشن رو هردو جا داشتن ولي قيمت 700و1 خيلي گرونه
10- فروشگاه پايونير مركزي . برخوردشون خيلي جالب نبود . فقط RS-30و RS50 داشت. ميگفت سري جديد نداريم. معلون نيست كي بياد و با اين شرايط بازار شايد اصلا نياد؟؟؟!!!
11- رفتن فروشگاه اكوستيك . اينجا كمي ارامش گرفتم. برخورد خوي و باحوصله فروشنده و تست صدا. ازاون مدل MONITOR AUDIOو 606 تست صدا برام گرفتم. صداي جامو كمي بم تر بود و صداي اون مدل ديگه كمي تيز تر. 426 رو اونجا نداشت . گفت پائينه . كلي باهم صحبت كرديم. رسيور لامپي انگليسيبا ظاهري قديمي و با قيمت هاي بالاي 3 ميليون تومان رو هم ديدم. يك مدل پلير خاي ترك داشت به قيمت 1.5 ميليلون. ؟؟؟!!!
12- خلاصه قرار شد يكبار ديگه با عيال برم و ايشون هم نظر بدن .
اين بود حاصل مشاهدات بنده. حالا اگر دوستان نظري دارن بگن. مخصوصا جناب رايان و پژمان

Artam01
11-11-2010, 18:26
رفقا،
یه لطفن یک دستگاه معرفی کنید که فقط گیرنده ی خوبی باشد.
یو اس بی و پخش فایل و امکانات جانبی نداشته باشد، چون مورد نیازم نیست.
فقط خوب بگیره با آنتی کم هم خوب جواب بدهد.
هر چه ارزون تر بهتر، با سپاس :11:.

mrmostafa
11-11-2010, 19:38
آپدیتی برای سینما خانواده سامسونگ مدل HT-Tz225 نیومده؟؟؟ آپدیت کنم فایل های بیشتری رو ساپورت کنه مخصوصا فایل WMV رو
ممنون میشم راهنمایی کنید.

pandora tomorro
11-11-2010, 23:12
نه دوست عزیز.بلوری پلیرها قابلیت پخش بلوری 3d رو ندارند و بلوری پلیرهای 3d این قایلیت رو دارند.

این رو 100% مطمئن هستین؟! اخه PLAY STATION 3 به یه اپدیت قابلیت 3D بهش اضافه شد!

behrouz2
11-11-2010, 23:51
رفقا،
یه لطفن یک دستگاه معرفی کنید که فقط گیرنده ی خوبی باشد.
یو اس بی و پخش فایل و امکانات جانبی نداشته باشد، چون مورد نیازم نیست.
فقط خوب بگیره با آنتی کم هم خوب جواب بدهد.
هر چه ارزون تر بهتر، با سپاس :11:.
دوست عزيزارزونترين دستگاه كه توبازارتوپخونه هم زياده وتقريبا هم چيز هم داره وداراي تائيديه صداوسيما هم هست وداراي سيستم ضبط وپخش هم ميباشد دستگاه مارشال است با قيمت 45000 تومان . درضمن گارانتي هم داره.

Artam01
12-11-2010, 00:05
ممنون رفیق.
منظورم این بود که دستگاهی پیدا کنم که دارای گیرندگی خوب و مطمئن باشه، و پول بیخود بابت پخش و یو اس بی و ... ندم.
نه اینکه صرفن دستگاهی ارزون و بی کیفیت باشه یعنی همه ی هزینه ی سازنده صرف گیرندگی و کیفی تصویری که به تلویزیون میده باشد.

behrouz2
12-11-2010, 00:17
ممنون رفیق.
منظورم این بود که دستگاهی پیدا کنم که دارای گیرندگی خوب و مطمئن باشه، و پول بیخود بابت پخش و یو اس بی و ... ندم.
نه اینکه صرفن دستگاهی ارزون و بی کیفیت باشه یعنی همه ی هزینه ی سازنده صرف گیرندگی و کیفی تصویری که به تلویزیون میده باشد.

دستگاه بدي نيست نگاه به اين ارزونيش نكن
ولي درباره گيرندگيش يكي از بچها كه خريده بود تيونر جالبي نداشت يعني بايد آنتنو آنقدر تنظيم كني تايه تصوير بدون مكث بهت بده ولي باهمون آنتن من دستگاه خودمونو بردم خونشون عالي جواب ميداد 72 درصد سيگنال داشتم دستگاه من مدل 111 قديمي ايكسويژن هست.
دستگاه مارشال دركل گيرندگيش زياد تعريفي نداره ولي اگه از يك آنتن ياگي بزرگ استفاده كني ويا نزديك فرستنده باشي خوب جواب ميده

davood-d
12-11-2010, 00:29
این رو 100% مطمئن هستین؟! اخه PLAY STATION 3 به یه اپدیت قابلیت 3D بهش اضافه شد!

بلوري پلير هاي 3d تقريبا سي پي يو با قدرت دو برابر پليرهاي عادي دارن! روي PS3 از قبل اين امكان پيش بيني شده بود.
HDMI 3D از نوع 1.4 هست با پهناي باند حدود 15 گيگابايت حدود 5 گيگابايت با نوع 1.3 فرق دارد.

پلير 3D بايد همزمان دو تصوير فول اچ دي را ارسال كند.

Artam01
12-11-2010, 00:30
من فقط برای گیرندگیش می خوام، یواس بی و پخش و ضبط برام مهم نیست.
بهترین گیرنده میگن پروویژن تی پلاس 7 ه که قیمتش بالاست چون امکانات جانبی هم داره، البته دوستان در تاپیک های دیگه گفتن، من خودم تا حالا نداشتم.

mr_rayan
12-11-2010, 05:34
آپدیتی برای سینما خانواده سامسونگ مدل HT-Tz225 نیومده؟؟؟ آپدیت کنم فایل های بیشتری رو ساپورت کنه مخصوصا فایل WMV رو
ممنون میشم راهنمایی کنید.

نه متاسفانه آپدیتی نیومده.گرچه بعید هم میدونم دیگه بیاد.

pandora tomorro
12-11-2010, 14:38
این تو ایران هست ؟!

خیلی نازه!

lord69
12-11-2010, 15:52
اگه یه HTIB داشته باشیم و مثلا پلیرش(که در واقع آمپش هم هست)بسوزه میشه بلندگوهاش رو به یک سیستم دیگه وصل کرد ؟

sound.vision
12-11-2010, 18:14
بلوري پلير هاي 3d تقريبا سي پي يو با قدرت دو برابر پليرهاي عادي دارن! روي PS3 از قبل اين امكان پيش بيني شده بود.
HDMI 3D از نوع 1.4 هست با پهناي باند حدود 15 گيگابايت حدود 5 گيگابايت با نوع 1.3 فرق دارد.

پلير 3D بايد همزمان دو تصوير فول اچ دي را ارسال كند.

مگه یه بلوری چند گیگه که این همه پهنای باند لازم داره ؟؟؟ یعنی 15 گیگ تو ثانیه باید جابجا بشه؟ اینکه رقم وحشتناکیه

wwwbabak
12-11-2010, 18:58
سلام دوستان.
من سينما سوني مدل DAV-DZ810 رو با يه كابل HDMI به تلويزيون وصل كردم (سامسونگ 46C6960)، ميخوام صداي تلويزيون هم از اسپيكرهاي سينما پخش بشه، بايد چيكار كنم؟ لازمه يه كابل ديگه وصل كنم؟ سينما يا تلويزيون رو بايد روي مود خاصي قرار بدم؟
با تشكر.

davood-d
13-11-2010, 00:14
مگه یه بلوری چند گیگه که این همه پهنای باند لازم داره ؟؟؟ یعنی 15 گیگ تو ثانیه باید جابجا بشه؟ اینکه رقم وحشتناکیه

من بحث تخصصي شو نميدونم
اما حتما نياز بوده كه در 3D از HDMI 1.4 استفاده شده! حتما نوع 1.3 جواب گو نبوده

mr_rayan
13-11-2010, 01:03
این تو ایران هست ؟!

خیلی نازه!

منکه چیزی ندیدم.صفحه اصلی خود سایت باز شده.

---------- Post added at 12:56 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

اگه یه HTIB داشته باشیم و مثلا پلیرش(که در واقع آمپش هم هست)بسوزه میشه بلندگوهاش رو به یک سیستم دیگه وصل کرد ؟

بسته به بلندگوها و پلیر جدیدی که میخوای استفاده کنی داره.

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:56 AM ----------

سلام دوستان.
من سينما سوني مدل DAV-DZ810 رو با يه كابل HDMI به تلويزيون وصل كردم (سامسونگ 46C6960)، ميخوام صداي تلويزيون هم از اسپيكرهاي سينما پخش بشه، بايد چيكار كنم؟ لازمه يه كابل ديگه وصل كنم؟ سينما يا تلويزيون رو بايد روي مود خاصي قرار بدم؟
با تشكر.

شما بایستی از یه کابل دیگه جهت انتقال صدا استفاده نمایید.باید ببینید ورودی های صدای پلیرتون و خروجی های صدای پنلتون چی هست.
همچنین باید تو تنظیمات پلیرتون تغییرات خاصی هم ایجاد نمایید.

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

ديروز رفتم جمهوري و بعد هايپر استار براي بررسي سينماهاي خانگي
1- از سينماهاي خانگي فيليپس در جمهوري تقريبا خبري نيست
2- هايپر استار از مدل هاي قديمي فيليپس 3373 و 3578 رو داره ويك مدل جديد كه بلوري رو پخش ميكنه به قيمت 700
3- مدل 787 پايونير رو توي هايپر استار ديدم به قيمت 475 كه بنظرم خيلي مناسبه
4- انواع پليرهاي پايونير رو هم توي هايپر داشتن از جمله مدل 420 كه قيمش 100 بود
5- توي جمهوري هرچي گشتم اون مدل حرفه اي پاناسونيك رو كه گفته بودم پيدا نكردم . هموني كه AV مدل BX500 داشت. داشتم از تعجي شاخ در مياوردم چون من اين مدلي رو توي كرج نمايندگي توانايي ( اين فرد 3 جاي كرج نمايندگي پاناسونيك داره و توي هر 3 تا نمايندگي ديدم) ديدم . فكر ميكردم حتما جمهوري هم دارن . ولي هيچكدوم نداشتن !!!!.و نميدونستن چيه همشون مدل 980 و 875 پاناسونيك رو داشتن. حالا نميدونم نمايندگي هاي درست و حسابي بالاي شهر مثل نمايندگي هاي شريعتي و قلهم و سردولت شايد داشته باشن. به حق چيزهاي نشنيده . تا حالا نشنيده بودم چيزي توي كرج باشه و توي تهران نباشه؟؟!!
جناب رايان اگه براتون زحمتي نيست و گذررتون به يكي از اين نمايندگي هاي بالاشهر افتاد ببينين اونا داررن؟ اگه تونستين يك تست صدا بگيرين .ممنون ميشم
6- رفتم پاساژ شركا . اولا كه همه يا ميز تلويزيون فروش شدن يا تجاري فروش . يادمه چندسال پيش حداقل 7-8 تا فروشگاه حرفه اي داشت . ولي الان فقط 2 تا . اون سمت راستي رفتم اقاي خوبي بود بلندگوهاي جامو 606 داشت 830 تومن و 426 داشت يادم نيست چند فكر كنم 45 بود. ميگفتن اينا با امپ اونكيو 608 بهتر از 1019 ست ميشه. گفتن 606 رو ببر اگه نياز بود بيا ساب بگير ولي اگه 426 ميخواي بايد حتما ساب بگيري .نشد تست صدا بگيرم.
7- رفتم سراغ اون فروشگاه سمت چپ كه پايونير هم داره. اولا از جامو چيزي نداشت . پايونير 1020اومده توي بازار به قيمت 650. از سري RS هم مدل RS-50 رو پشت ويترين داشت. بابا عجب ساب يغوري داره.
8- مژده به منتظران RS- 77. اين دل رو داشت و تازه اومده بود ولي پشت ويترين نداشت . قيمت هم 935. نشد از نزديك ببينيم.
9- اين باند MONITOR AUDIO اون مدل طرح چوب رنگ فندقي روشن رو هردو جا داشتن ولي قيمت 700و1 خيلي گرونه
10- فروشگاه پايونير مركزي . برخوردشون خيلي جالب نبود . فقط RS-30و RS50 داشت. ميگفت سري جديد نداريم. معلون نيست كي بياد و با اين شرايط بازار شايد اصلا نياد؟؟؟!!!
11- رفتن فروشگاه اكوستيك . اينجا كمي ارامش گرفتم. برخورد خوي و باحوصله فروشنده و تست صدا. ازاون مدل MONITOR AUDIOو 606 تست صدا برام گرفتم. صداي جامو كمي بم تر بود و صداي اون مدل ديگه كمي تيز تر. 426 رو اونجا نداشت . گفت پائينه . كلي باهم صحبت كرديم. رسيور لامپي انگليسيبا ظاهري قديمي و با قيمت هاي بالاي 3 ميليون تومان رو هم ديدم. يك مدل پلير خاي ترك داشت به قيمت 1.5 ميليلون. ؟؟؟!!!
12- خلاصه قرار شد يكبار ديگه با عيال برم و ايشون هم نظر بدن .
اين بود حاصل مشاهدات بنده. حالا اگر دوستان نظري دارن بگن. مخصوصا جناب رايان و پژمان

خیلی ممنون.سفر درون شهری جالبی داشتید.
من اگه مسیرم به نمایندگی های پاناسونیک شریعتی خورد یه پرس و جو میکنم.گرچه تو شریعتی نمایندگی پاناسونیک به زور گیر میاد و اونایی هم که هستن معمولا سینما خانگی هم به زور دارن و فقط تو کار پنلند و تلفن و ...
ولی باز من نگاه میکنم.
rs77 آماده فروش بود؟یا فقط برای نمونه آورده بود؟

BraveKnight
13-11-2010, 03:34
تو اون یکی تاپیک دوستان گفتن پروویژن بهتر آنتن میگیرد، به نظر من این گزینه ی مهمتری است، برای دیدن شبکه های ایران نیازی به HD نیست.
منظورم پخش ویدیوی HD از هارد بود! :46:

Artam01
13-11-2010, 07:48
فکر نمی کنم قدرت پخش اچ دی این دستگاه ها (مثلن برایت) به نزدیکی دستگاه هایی مانند WD Live و یا Asus O برسد.

DaRyUsH AkRaMi
13-11-2010, 10:27
یعنی این که وروردی optical - coxial به ترتیب ورودی دیجیتالی صدا که می تونه 5.1 هم باشه به صورت کابل کواکسیال انتقال داده می شود
و اپتیکال خروجی صدا یه همان ترتیب بالا هست منتها با پهنای باند فوق العاده بالاتر پخش خواهد شد و با این تفاوت که به صورت نوری و کابل فیبر نوری انتقال می یابد

دیروز رفتم جمهوری 282 پایونیر رو دیدم
میگفت 430 تومن
حالا دوستان 282 پایونیر رو بگیرم یا 3378 فیلیپس؟

pandora tomorro
13-11-2010, 12:47

منظورتون اینه لینک مشکل داره ؟! تست کردم مشکل نداره

mohammad_55
13-11-2010, 14:03

---------- Post added at 12:56 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

بسته به بلندگوها و پلیر جدیدی که میخوای استفاده کنی داره.

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:56 AM ----------

شما بایستی از یه کابل دیگه جهت انتقال صدا استفاده نمایید.باید ببینید ورودی های صدای پلیرتون و خروجی های صدای پنلتون چی هست.
همچنین باید تو تنظیمات پلیرتون تغییرات خاصی هم ایجاد نمایید.

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

خیلی ممنون.سفر درون شهری جالبی داشتید.
من اگه مسیرم به نمایندگی های پاناسونیک شریعتی خورد یه پرس و جو میکنم.گرچه تو شریعتی نمایندگی پاناسونیک به زور گیر میاد و اونایی هم که هستن معمولا سینما خانگی هم به زور دارن و فقط تو کار پنلند و تلفن و ...
ولی باز من نگاه میکنم.
rs77 آماده فروش بود؟یا فقط برای نمونه آورده بود؟
RS77 پشت ويترين نبود ولي گفت دارم به قيمت 935. ظاهرا توي انبار داشت. اخرشم نفميدم چرا اين داشت ولي فروشگاه راستين نداشت !!

lord69
13-11-2010, 15:09
Rayan جان منظورت از اینکه بستگی به بلندگوها و پلیر جدید داره چیه؟
مثلا اگر هر دو سامسونگ باشند به هم می خورن؟

راستی این مدل جدید فیلیپس که میگین 700 تومنه شماره مدلش چنده؟همونی نیست که DTS-HD رو decode نمیکنه؟

amjad2
13-11-2010, 15:24
بالاخره این مشکل قطع و وصلی و نداشتن سیگنال که دوستان میگفتن رفع شد یا نه؟ من میخواستم که بلوسنس بگیرم ولی بعضی از دوستان اینجا میگفتن که مدام قطعو وصل میشه!!!

چه گیرنده ای پیشنها میدید ک ه گیرندگی خوبی داشته باشه؟

amahdavi2004
13-11-2010, 16:09
فکر نمی کنم قدرت پخش اچ دی این دستگاه ها (مثلن برایت) به نزدیکی دستگاه هایی مانند WD Live و یا Asus O برسد.

قطعاً نمي رسد ولي كار راه بينداز است و هر كسي هم نمي رود آن دستگاهها بخرد.

amjad2
13-11-2010, 16:16
کسانی که برایت خریدن امتحان کردن ببینن که آیا زیرنویس با فرمت srt رو هم پخش میکنه یا نه؟ ( البته فارسی )

ata_webmaker
13-11-2010, 17:18
میگفت 430 تومن

من 282 داشتم صدا و تصویرش خوب بود ولی امکاناتش کم بود نداشتن ورودی های اپتیکال و کواکسیال داشتن تنها یک ورودی صدای استریو
ساپورت نکردن دالبی پرولاجیک بر روی ائوکس و کار کردن با دستگاه که کمی سخته.
اگر 3378 گیر اوردی توصیه میشه بخری ولی 282 دلتو میزنه مخصوصا کسی که دنبال امکانات باشه

ata_webmaker
13-11-2010, 17:26
من 282 داشتم صدا و تصویرش خوب بود ولی امکاناتش کم بود نداشتن ورودی های اپتیکال و کواکسیال داشتن تنها یک ورودی صدای استریو
ساپورت نکردن دالبی پرولاجیک بر روی ائوکس و کار کردن با دستگاه که کمی سخته.
اگر 3378 گیر اوردی توصیه میشه بخری ولی 282 دلتو میزنه مخصوصا کسی که دنبال امکانات باشه

دوستان نماینگی پایونیر سینمای خانگی تودوروکی آر اس 33 را آورده البته با قیمت فضایی
از جمله امکانات این دستگاه ساپورت اچ دی ام 1.4 و قابلیت پخ فیلم های سه بعدی
ساختن صدای مجازی 7.1
اتو ولوم
و سایر امکانات دیگه
قیمتش هم 680
چیزه جالبی که برام عجیبه اینه که نماینگی پایونیر واقعا قیمتها رو عجیب غریب میده
یک زمانی 282 رو 420 میداد بعد کرد 390 و الان داره میده 430
بهشون گفتم دلیلش چیه البته زمانی که از 390 شده بود 430 گفتند گرون شدن دلار دیگه نمیگن بعدش که دلار قیمتش پایین اومد

Features
Phase Control

- Phase Control is an innovative solution for the phase lag in a multi-channel speaker setting. It compensates the delayed bass to improve sound synchronization.

Dolby Pro Logic IIz

- Dolby Pro Logic IIz realizes more spacious surround sound by adding front height channels to the conventional 5.1ch/7.1ch speaker settings.

- The enveloping sound with additional depth and dimension creates a lifelike listening experience.

- Dolby Pro Logic IIz does not require special contents, and works with existing soundtracks.

Auto Level Control

- Auto Level Control equalises volume level differences between tracks when playing music from an iPod or other sources.

Advanced Sound Retriever

- Pioneer's latest A/V pre-main amplifier and receivers feature the Advanced Sound Retriever, which restores the output of compressed audio - such as WMA, MPEG-4 ACC, and MP3 - to the level of CD sound.

- The Advanced Sound Retriever creates new signals to restore the minor details left out during the compression process.

Bluetooth Ready

- By using the AS-BT100 optional Bluetooth adapter, you can enjoy wireless transmission of audio contents from compatible devices such as iPhone/iPod touch (with OS 3.0 or later), iPod with a Bluetooth transmitter, mobile phone, or personal computer.

HDMI (V1.4a with 3D)

- With Pioneer's new A/V receivers featuring HDMI ver. 1.4a with 3D technology, you can enjoy the latest 3D video content.

- All you need is a 3D compatible Blu-ray Disc player and 3D compatible display. The A/V receivers also support Deep Colour and x.v Colour for vibrant, lifelike colours with smooth gradation transitions.

VSX-520 Specification

Power Output

Rated Power Output Stereo 65W +65W (THD 0.2%)

Front (6 ohms) 125W/ch

Central (6 ohms) 125W

Surround (6 ohms) 125W/ch

Maximum Power 150W x 5ch

Amplifier Design
Channels 5

Amplification Type Direct Energy

Sound Field Calibration

Phase Control Yes

Auto MCACC Yes

Standing Wave Control Yes

DSP Design

Digital Core Engine TI Aureus

DAC 192 kHz/24-bit

License/Format Features

Dolby Digital/Dolby Pro Logic II Yes

Dolby TrueHD/Dolby Digital Plus Yes

Dolby Digital EX/Dolby Pro Logic IIx/IIz Yes

DTS/DTS 96/24 Yes

DTS-HD Master Audio Yes

DTS-HD High Resolution Audio Yes

DTS-Express/DTS-ES/DTS Neo:6 Yes

Listening Modes

Advanced Surround Modes 9 Modes

Front Stage Surround Advance Focus, Wide

Audio Features

Advanced Sound Retriever 2ch

Auto Level Control 2ch

Midnight Listening Mode Yes

Sound Delay (Lip-Sync) 9-frame

DSD to PCM Converter 2ch

HDMI

V1.4a with 3D Yes

Deep Colour (36bit) Yes

x.v. Colour Yes

1080p Transferring Yes

Convenience

iPod Digital Audio Yes

Remote Control SR
FM/AM Tuner with Preset 30

Terminals

HDMI Input/Output 3/1

Bluetooth Adapter Port 1

Digital Coaxial Input/Output 1/0

Digital Optical Input/Output 2/0

Preamp Output 2.1ch

Audio Input/Rec. Output 3/1

AV (Composite) Input/ Rec. Output 4/1

Component Video Input 2

Monitor Video Output (to TV): 1/0/1

Component/S-Video/Composite

Miscellaneous

Dimensions (W x H D) (mm) 420 X 158 X 348

Weight (kg) 8.9

Power Requirements (50/60Hz) 110-127/220-240V

Power Consumption/Standby (W) 245/0.45

S-RS33TB Features

- 3-way tall-boy speakers with 16cm cone x 1,

- 7.7cm cone x 1, 2.6cm dome x 1,

- 16cm passive radiator x 1

- 10cm cone x 2 centre speaker

- 10cm cone x 1 surround speakers

Specification

Contents 5ch 1pack (Tall x 2, Centre x 1, Surround x 2)

Front SP units

Woofer 16 cm Concaved Cone x 1

Passive Radiator 16 cm Concaved Cone x 1

Midrange 7.7 cm Cone x 1

Tweeter 2.6 cm Semi-Dome x 1

Centre SP units Full range 10 cm Cone x 2

Surround SP units Full range 10 cm Cone x 1

Maximum Power 150 W Tall/120 W Centre, Surround

Impedance 8 ohms

Dimensions (W x H x D) / Weight

Tall/Front 220 x 980 x 255 mm/10.0 kg

Centre 350 x 130 x 162 mm/2.5 kg

Surround 180 x 130 x 162 mm/1.3 kg

S-RS3SW Features

- Powered Subwoofer

- Maximum power: 200W

- 30cm unit

Specification

Enclosure Bass Reflex

Driver 30cm Cone

Frequency Range 27 - 1000 Hz

Power Output (PEAK) 330 W

Power Output (RMS) 200 W

Dimensions (W x H x D) 360 x 437 x 455 mm

Weight 15.2 kg

Power Requirements AC 220-240 V 50/60 Hz

Power Consumption/Stand by 184 W/

farzadmaham
13-11-2010, 19:17
میگفت 430 تومن

85 تومن بذار روش 3578 فیلیپس رو بخر.
دوتابلندگوی عقبش هم وایرلسه.
یا می خوای تا چندسال یه سینمای کامل داشته باشی 250 بیشتر هزینه کن همین RS 33معرفی شده توسط ata_webmaker رو بگیر.

dara_az
13-11-2010, 19:48
دوستان تو وب داشتم ول میچرخیدم اینو پیدا کردم گفتم لینکشو بزارم اینجا شما هم استفاده کنید :5:

Home Theater BUYER'S GUIDE - Annual 2010
English | 140 pages | PDF | 36.30 Mb

Home Theater - This high-end consumer magazine celebrates the experience and technology of home theater. Every issue features unique system-oriented product reviews, comparative product face-offs, comprehensive buyers guides, dealer product locator listings and all the information necessary to create a new home theater system, or get the most out of an existing system.

mr_rayan
14-11-2010, 01:12
Rayan جان منظورت از اینکه بستگی به بلندگوها و پلیر جدید داره چیه؟
مثلا اگر هر دو سامسونگ باشند به هم می خورن؟

راستی این مدل جدید فیلیپس که میگین 700 تومنه شماره مدلش چنده؟همونی نیست که DTS-HD رو decode نمیکنه؟

منظورم اینه که پلیر چه نوع آمپلی فایری داشته باشه.و خروجی صداش چی باشه.

---------- Post added at 01:12 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

دوستان نماینگی پایونیر سینمای خانگی تودوروکی آر اس 33 را آورده البته با قیمت فضایی

البته همچون هم قیمتش فضایی نیست.با توجه به اینکه مدل جدیدی هست و تازه وارد شده و یک سری از امکاناتش از سال قبل بیشتر شده میشه گفت در حال حاضر معقولانه به نظر می رسه.

amjad2
14-11-2010, 01:16
بالاخره منم رفتم یه دستگاه گیرنده برایت خریدم.
اول که راهش انداختم درصد آنتنش 50 درصد بود و یکمی که آنتن رو دست زدم به راحتی به 85درصد رسید و تونست 21 کانل رو پیدا کنه ( البته بعضیهاش تکراری بود )
از نظر تصویر که خیلی خوب بود. دستگاه کوچیک و جموجوریه. یکی از ایراداش دفترچه راهنمای بسیار بسیار ناقصش هست که داشتن و نداشتنش زیاد فرقی نمیکنه. چون اصلا توضیح و آموزشی در اون وجود نداره!!

فیلمهام رو روی یه هارد اکسترنال بود بوسیله این دستگاه امتحان کردم. روی فیلمهای 720p زیاد مشکلی نداشت , ولی توی پخش صدای آونها کمی مشکل داره و بعضی از کدکهای صدا رو نمشناسه و در نتیجه بعضی از فیلمها رو بدون صدا پخش میکرد. ( شاید یه راهی برای پخش صدا داشته باشه که من نمیدونم )

ولی روی فیلمهای 1080p مشکل داره و خیلی از این فیلمها رو نمیتونه اصلا پخش بکنه.
در مورد زیر نویس فارسی هم مشکلی نداره و براحتی زیرنویسها رو پخش میکنه ( البته با فرمت srt )

هنوز از قسمت ضبظ برنامه اش استفاده نکردم ولی هر چی گشتم نتونستم بفهمم که چطور باید از برنامه ریزی برای ضبط استفاده کرد. یعنی اصلا چنین قسمتی رو ندیدم.البته قسمت epg هم کار نمیکرد که نمیدونم ایراد از دستگاه هست یا اینکه کلا فعلا این قسمت در ایران فعال نیست. شاید برنامه ریزی ضبظ هم در این قسمت باشه!

بعضیها در مورد داغ کردن بعضی از مدلهای گیرنده ها صحبت کردن که باید بگم این مدل همچین مشکلی نداره

کلا دستگاه خوبی هست ولی اگه کسی در مورد نحوه ضبط به صورت برنامه ریزی شده در این دستگاه توضیح بده ممنون میشم. ( یعنی اینکه چطور میشه بهش برنامه داد که سر ساعت خاصی شروع به ضبط بکنه و بعدا متوقف بشه )
راستی این تایم شیفت چیه و چه کاری میکنه و چطور کار میکنه ؟ من که نفهمیدم

red_love_persian
14-11-2010, 09:34
دوستان من هر چه قدر نگاه کردم پلیر توی مدل rs33 ندیدم...!!!!:18:
680 بدون پلیر یکم بالا نیست....:13:
از یه طرف هم همه سیستم های کد گذاری جدید صدا رو ساپورت میکنه که خودش خیلی عالیه....
rs30 VS rs33 کدام بهتر است...؟
البته از نظر صدا(آخه بانداهای جلو rs33پورت نداره )

lord69
14-11-2010, 10:59
دوستان آدرس مغازه اي كه تو جمهوري(يا جاي ديگه) onkyo واسه فروش داشته باشه رو دارند؟ممنون ميشم اگه بدند.

در ضمن توي سايت هاي خارجي راجع به مشكلي كه onkyo 5300 داشت خوندم و تينكه براش يه اپديت اومده كه بايد بفرستن شركت onkyo تا براشون آپديت كنند.توي ايران آيا نمايندگي داره كه اين كارو انجام بدن؟

pmdibaj
14-11-2010, 12:33
سلام دوستان ..میشه راهنمایی کنید بین پایونیر 3378 و سونی DZ-910W کدوم رو پیشنهاد میدین ...ضمنا تلویزیون سامسونگ 6960LED هستش
آیا بلندگوی وایرلس رو کیفیت صدا تاثیر منفی داره یا رو کیفیت تاثیری نمیذاره؟
زیبایی کدوم یکی از این دو مدل به نظر شما بیشتره ؟ ممنون از پاسختون

NaughtyCat
14-11-2010, 15:01
دوستان آدرس مغازه اي كه تو جمهوري(يا جاي ديگه) onkyo واسه فروش داشته باشه رو دارند؟ممنون ميشم اگه بدند.

در ضمن توي سايت هاي خارجي راجع به مشكلي كه onkyo 5300 داشت خوندم و تينكه براش يه اپديت اومده كه بايد بفرستن شركت onkyo تا براشون آپديت كنند.توي ايران آيا نمايندگي داره كه اين كارو انجام بدن؟
سلام. من 2 جا Onkyo دیدم یکی تو پاساژ شرکا بود یکی هم پاساژ بزرگمهر (آکوستیک)

راجع به اون مشکلی هم که میگید, درسته همچین مشکلی هست، مربوط به subwoofer میشه که بعضی وقتا (خیلی به ندرت) یه حالت 'بوم بوم' میکنه بی دلیل! نمیدونم اینجا فرزاد جان (farzadmaham) هم این مشکل رو دارن یا نه. برای منم اینطوری هست، ولی میگم خیلی خیلی به ندرت پیش میاد که شاید اصلا متوجه نشی.

اینجا هم بعید میدونم نمایندگی درست حسابی داشته باشه onkyo. ولی کلا زیاد قابل توجه نیست.