PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه کلان شهرهای ایران و راه های کشور ا GPS ا

صفحه ها : [1] 2

Legend
28-11-2009, 18:32
Nokia Ovi Maps v3.01 4401 S60v5 SymbianOS9.4 Unsigned-CNSTeam
Nokia.Ovi.Maps.Installer.3.04.165.S60v5.SymbianOS9 .4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقشه کامل شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد و کرمانشاه هست

I - ضمیمه دوم رو دانلود و نصب کنید.

نکته : گوشیتون باید به آخرین ورژن آپدیت باشه..
تو بعضی گوشی ها بعد از آپدیت این برنامه نصب هست و نیازی به نصبش نیست...کافیه نسخه رو با این نسخه چک کنید تا مطمئن شوید.

II -فایل فشرده زیر رو دانلود کنید و پس از Extract کردن پوشه diskcache رو به

e:\cities

منتقل کنید.

نکته : پوشه diskcache قبلی رو پاک کنید و این رو جایگزین کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

III - برنامه رو اجرا کنید و از رو کره زمین رو ایران - تهران زوم کنید تا جزییات رو ببینید! نظیر : رستوران ها، موزه ها، پمپ بنزین هاو سینماها ...

شاد باشید:40:

با تشکر از AmirOmidvar در موبایلستان

simslove
28-11-2009, 18:36
نقشه مشهدش هست؟؟؟

Legend
28-11-2009, 19:14
نقشه مشهدش هست؟؟؟
فعلا" نوکیا فقط نقشه با جزییات تهران رو ارائه کرده...
با آپدیت های جدید شهر های بیشتری اضافه میشه...

شاد باشی:40:

simslove
03-12-2009, 01:14
فعلا" نوکیا فقط نقشه با جزییات تهران رو ارائه کرده...
با آپدیت های جدید شهر های بیشتری اضافه میشه...

مرسحی حاجی اگه اومد مارو هم بی خبر نذاری

m.s.f
03-12-2009, 10:57
یونس جان این با GPS کار میکنه یا GPRS میخواد ؟
ضمنا اون فایلهای زبان فارسی که توو تاپیک S60 V3 بچه ها میگفتن توو این فولدر که اینجا آپ کردی هست ؟

Legend
04-12-2009, 16:17
یونس جان این با GPS کار میکنه یا GPRS میخواد ؟
ضمنا اون فایلهای زبان فارسی که توو تاپیک S60 V3 بچه ها میگفتن توو این فولدر که اینجا آپ کردی هست ؟
GPS ...میتونی تنظیم کنی از GPRS هم استفاده کنه برای اینکه زودتر وصل شه...!
فایل های نقشه یکیه...:46:

s.a.h
06-12-2009, 13:46
آقا من این کارها را انجام دادم ولی دیگه برنامه بالا نمیاد. لودینگش پر میشه بعد برنامه بسته میشه
5800
V31.0.101

aliz114
16-12-2009, 20:32
با سلام خدمت دوستان من این برنامه را از سایت نوکیا دانلود کردم و بوسیله خود برنامه نوکیا نصب کردم و فایل دیسککش را از این سایت دانلود کرده و روی آنها کپی کردم و برنامه بدون ایراد کار می کند و الان تنها مشکل اینه که برنامه بصورت تریال 7 روز مهلت داده است .
از سروران خواهشمندم در حل این موضوع مرا راهنمایی فرمائید. ضمنا گوشی 5800 هست.
با تشکر

Legend
16-12-2009, 20:44
با سلام خدمت دوستان من این برنامه را از سایت نوکیا دانلود کردم و بوسیله خود برنامه نوکیا نصب کردم و فایل دیسککش را از این سایت دانلود کرده و روی آنها کپی کردم و برنامه بدون ایراد کار می کند و الان تنها مشکل اینه که برنامه بصورت تریال 7 روز مهلت داده است .
از سروران خواهشمندم در حل این موضوع مرا راهنمایی فرمائید. ضمنا گوشی 5800 هست.
با تشکر
برنامه پست اول کرک شده دوست عزیز...:46:

keykavoos
20-12-2009, 09:51
آقا اين وقتي پيغام go online now ميده اگه يس بزنيم با gprs مي خواد وصل شه؟ يعني پول ميندازه؟

Hadijooon
20-12-2009, 10:02
آقا اين وقتي پيغام go online now ميده اگه يس بزنيم با gprs مي خواد وصل شه؟ يعني پول ميندازه؟

اره اقا با gprs کانکت میشه پول میفته دیگه باید عزا بگیری:10:

keykavoos
20-12-2009, 10:31
اره اقا با gprs کانکت میشه پول میفته دیگه باید عزا بگیری:10:
پس چه خاكي به سرمون بريزيم؟ :31:

Ahmad-Ra
25-12-2009, 14:21
روی 5530 جواب میده ؟

Legend
26-12-2009, 17:06
روی 5530 جواب میده ؟
5530 به GPS مجهز نیست...

mehdi_vsgh
02-01-2010, 06:23
نقشه اش کامل نیست
من خیلی از جاهارو نمیتونم باهاش سرچ کنم.....

kouchakkhah
08-01-2010, 19:31
سلام دوستان
تو تهران روی 5800 توپ کار میکنه

persianmoon
08-01-2010, 20:13
ببخشید دوستان آیا میشه این برنامه OVI Map رو روی I8910 نصبش کرد. اگه میشه لطفا توضیح بدید.

mehdi_vsgh
16-01-2010, 23:07
بعد ازآپدیت کردن برنامه ovi map گوشی از حالت کرک شده خارج شد چه کنم؟

Legend
16-01-2010, 23:36
ببخشید دوستان آیا میشه این برنامه OVI Map رو روی I8910 نصبش کرد. اگه میشه لطفا توضیح بدید.

طبق پست اول عمل کنید.. (;

بعد ازآپدیت کردن برنامه ovi map گوشی از حالت کرک شده خارج شد چه کنم؟

این نقشه فقط با همون نسخه ضمیمه شده کار میده..(طبق شنیده هام!)

swamp
19-01-2010, 14:35
کسانی که تو تهران هستند حتما از این برنامه استفاده بکنند واقعا عالی کار میکنه

kouchakkhah
22-01-2010, 13:51
سلام
صوت برنامه کار نمیکنه موقع جهت یابی مثل گارمین حرف نمیزنه علت چیه ؟ تو ستینگ زبان فارسی رو هم انتخاب کردم صداش رو هم بلند کردم ولی عکس العمل نشون نمیده .
مرسی

kouchakkhah
22-01-2010, 14:27
در ضمن پوشه فارسی رو هم در voice کپی کردم بازم کار نمیکنه

DariushGreat
22-01-2010, 15:09
سلام
صوت برنامه کار نمیکنه موقع جهت یابی مثل گارمین حرف نمیزنه علت چیه ؟ تو ستینگ زبان فارسی رو هم انتخاب کردم صداش رو هم بلند کردم ولی عکس العمل نشون نمیده .
مرسی

در ضمن پوشه فارسی رو هم در voice کپی کردم بازم کار نمیکنه

سلام
به تالارهای گفتمان پی30ورلد خوش اومدی :11:
امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10:

پوشه Farsi_Female بایستی در پوشی farsi_f واقع در Voices کپی شود تا راهنمای صوتی فارسی کار کند...
یعنی شما پوشه Farsi_Female رو به همراه پرونده های مربوطه به نشونی زیر کپی کنین:
E:\cities\discache\Voices\farsi_f

سپس برنامه رو اجرا کرده و فارسی رو برای پیمایش گزینش کنید. دست آخر هم برای امتحان یه مسیریابی آزمایشی بهش بدین. اونوقت یه خانوم با صدای تقریبا نخراشیده :دی شروع می کنه به راهنماییتون!!! :46:

*** دوستان گوشزد کنم که ظاهرا پیمایش صوتی برنامه بخاطر کرک مشکل داره و پس از چند بار استفاده غیر فعال می شه که با یه بار نصب دوباره برنامه ( بدون پاکسازی و نصب روی همان نگارش ) مشکل برطرف می شه ***

شاد و پیروز باشین :31:

tired.soldier021
23-01-2010, 11:09
نقشه کامل کشوورهای دیگه رو چجوری گیر بیاریم؟
و satelite تهران

DariushGreat
24-01-2010, 00:16
نقشه کامل کشوورهای دیگه رو چجوری گیر بیاریم؟
و satelite تهران

اگه از خود برنامه اووی مپ لودر موجود در PC Suite بهره بگیری بهتره. از راه همین برنامه می تونی نقشه هر جایی رو که دلت خواست به همراه راهنماهای صوتی دانلود کنی...

درباره نقشه ماهواره ای هم کافیه در هنگام بهره گیری از برنامه کافیه دگمه 1 رو بزنی و سپس نوع نقشه رو ماهواره ای گزینش کنی. اونوقت خود برنامه شروع می کنه به دانلود عکس ماهواره ای از اینترنت. البته عکس ها بسیار حجیم خواهند بود و بهتره هنگامی دست به این کار بزنی که به یه اینترنت پرسرعت رایگان مث WiFi موجود در ترمینال ها دسترسی داری؛ نه با GPRS زاقارت و گرون!

شاد و پیروز باشین :31::46::40:

hobgoblin
24-01-2010, 07:56

اگه از خود برنامه اووی مپ لودر موجود در PC Suite بهره بگیری بهتره. از راه همین برنامه می تونی نقشه هر جایی رو که دلت خواست به همراه راهنماهای صوتی دانلود کنی...

درباره نقشه ماهواره ای هم کافیه در هنگام بهره گیری از برنامه کافیه دگمه 1 رو بزنی و سپس نوع نقشه رو ماهواره ای گزینش کنی. اونوقت خود برنامه شروع می کنه به دانلود عکس ماهواره ای از اینترنت. البته عکس ها بسیار حجیم خواهند بود و بهتره هنگامی دست به این کار بزنی که به یه اینترنت پرسرعت رایگان مث WiFi موجود در ترمینال ها دسترسی داری؛ نه با GPRS زاقارت و گرون!

شاد و پیروز باشین :31::46::40:

ببخشید دوست عزیز

هرچند اینجا جاش نیست ولی ممنون میشم جواب بدین

اولا اینکه این اینترنتای رایگان WIFI توی تهران کجاها هستن

و ثانیا اینکه برای اتصال بهشون کار خاصی باید روی گوشی انجام داد و تنظیمات یا کد خاصی می خواد؟

DariushGreat
24-01-2010, 10:37
ببخشید دوست عزیز

هرچند اینجا جاش نیست ولی ممنون میشم جواب بدین

اولا اینکه این اینترنتای رایگان WIFI توی تهران کجاها هستن

و ثانیا اینکه برای اتصال بهشون کار خاصی باید روی گوشی انجام داد و تنظیمات یا کد خاصی می خواد؟

اگه خودت ADSL داشته باشی و مودمت یه WLAN Router داشته باشه، یه وای-فای توی خونت خواهی داشت. اما اگه تصمیم داری از وای-فای های بیرون بهره ببری، بایستی بهت بگم که : ترمینال های باختر (غرب)، جنوب و خاوران... فرودگاه های پیام و مهرآباد... پارک های بزرگ مانند بوستان فناوری... و مجتمع های کامپیوتری مانند پایتخت وای-فای رایگان دارن و می تونی کلی باهاشون حال کنی...

درباره تنظیماتش هم کافیه در بخش تنظیمات برنامه، اتصال به اینترنت، نقطه دستیابی رو بگذاری روی WLAN، اونوقت با جستجو زدن می تونی شبکه های وای-فای رو پیدا کنی. البته این نکته رو هم بگم که شبکه هایی آزاد هستن که علامت 4 تا مربع ریز دارن؛ اون هایی که بالاش یه قفل زده برای بکارگیری رمزواژه می خوان :10:

شاد و پیروز باشین :31::40::46:

jak_1300
26-01-2010, 21:54
من تازه امشب خريدمش چجوري بايد نصب كنم برزنامه رو؟

DariushGreat
26-01-2010, 23:35
من تازه امشب خريدمش چجوري بايد نصب كنم برزنامه رو؟

به سلامتی
مبارکه! :دی
پس کو شیرینیش...؟ :46::27:

آسون ترین راه اینه که برنامه رو از پست نخست دانلود کنی( نیاز به ساین داره ها... )، سپس با خود برنامه اووی مپ لودر نقشه ها و راهنمای صوتی رو دانلود کنی. ( اینترنت پر سرعت می خواد! )

شاد و پیروز باشین :31::40::10:

jak_1300
27-01-2010, 00:00
به سلامتی
مبارکه! :دی
پس کو شیرینیش...؟ :46::27:

آسون ترین راه اینه که برنامه رو از پست نخست دانلود کنی( نیاز به ساین داره ها... )، سپس با خود برنامه اووی مپ لودر نقشه ها و راهنمای صوتی رو دانلود کنی. ( اینترنت پر سرعت می خواد! )

اينترنت پرسرعت دارم اما رو كامپيوتر خونمونه
ساين چيه ديگه ؟
من هيچي نميدونم از اين اصطلاح ها من حتي موزيك هم نميتونم بريزم تو موبايلم
ان 97 خريدم
اما هيچي در موردش نميدونم نميدونم چجوري باهاش كار ميشه كرد خب اينو حالا با توجه به دفترچه راهنماش ميتونم ياد بگيرم
اما من دوست دارم رو گوشيم برنامه نصب كنم اينترنت اي دي اس ال هم دارم كلي برنامه دانلود كردم نصب كنم اما بلد نيستم چجوري ميتونم ياد بگيرم آيا راهنمايي وجود داره كه بتونم مطالعه كنم ياد بگيرم
من حتي نميدونم كدوم برنامه به گوشيه من ميخوره
زيادم وقت ندارم پنجشنبه صبح هم پرواز دارم به كيش تا 20 روز بندر افتابم خواهشا اگه كسي ميتونه در اين ضمينه كمكي بكنه ممنونش ميشم
در ضمن گوشي رو كه خريدم تو جعبه اش يه گوشي هست كه واسه گوش دادن به موزيك ولي خيلي صداش كمه و بي كيفيته ماله همه همين طوره نوكيا ان97 اصلي خريدم تحت ليسانس

آهنگ هر كاري ميكنم نميريزه توش سي ديش هم نصب كردم چيكار كنم؟

Oracle_Eldorado
27-01-2010, 00:14
سلام
ببخشید این فقط نقشه تهرانه ؟
واسه شهر های دیگه نداره ؟

DariushGreat
27-01-2010, 10:32
اينترنت پرسرعت دارم اما رو كامپيوتر خونمونه
ساين چيه ديگه ؟
من هيچي نميدونم از اين اصطلاح ها من حتي موزيك هم نميتونم بريزم تو موبايلم
ان 97 خريدم
اما هيچي در موردش نميدونم نميدونم چجوري باهاش كار ميشه كرد خب اينو حالا با توجه به دفترچه راهنماش ميتونم ياد بگيرم
اما من دوست دارم رو گوشيم برنامه نصب كنم اينترنت اي دي اس ال هم دارم كلي برنامه دانلود كردم نصب كنم اما بلد نيستم چجوري ميتونم ياد بگيرم آيا راهنمايي وجود داره كه بتونم مطالعه كنم ياد بگيرم
من حتي نميدونم كدوم برنامه به گوشيه من ميخوره
زيادم وقت ندارم پنجشنبه صبح هم پرواز دارم به كيش تا 20 روز بندر افتابم خواهشا اگه كسي ميتونه در اين ضمينه كمكي بكنه ممنونش ميشم
در ضمن گوشي رو كه خريدم تو جعبه اش يه گوشي هست كه واسه گوش دادن به موزيك ولي خيلي صداش كمه و بي كيفيته ماله همه همين طوره نوكيا ان97 اصلي خريدم تحت ليسانس

آهنگ هر كاري ميكنم نميريزه توش سي ديش هم نصب كردم چيكار كنم؟

سلام
1. دیدی وقتی می خوای برخی از برنامه ها رو روی گوشیت بریزی، با پیام خطای مجوز منقضی شده Certificate Expired مواجه می شی؟ برای رفع این مشکل شما می بایست حداقل اون برنامه رو ساین کنین. در حقیقت برنامه های ساین نشده رو به خاطر همین مشکل نمی شه ریخت روی گوشی. برای ساین شما نیاز به دو پرونده Cer و Key دارین. برای دریافت این دو پرونده می بایست شماره سریال گوشی خودتون رو به همراه مدل گوشی در تاپیک زیر بگذارین تا پس از گذشت 72 ساعت این دو پرونده رو بگیرین ( شماره سریال گوشی رو می شه با کد #06#* از چپ به راست ببینید ):

دست آخر هم با یه جستجوی ساده، برنامه Free Signer رو پیدا کرده و روی گوشی نصب کنین. کار با اون هم ساده هست. در تنظیمات دو پرونده Cer و Key رو معرفی کنین و سپس پرونده Sis یا Sisx مورد نظر رو احضار کنید و سپس ساین کنین! :31:

2. پس از ساین و نصب برنامه قرار داده شده در پست نخست بر روی گوشی، برنامه Nokia Ovi Map Loader در خود برنامه گوشی که داخل CDش بود، هست رو یه بار اجرا کن. به احتمال قوی می گه نگارش تازه تر اومده و بایستی اونو دانلود کنی. دانلود و نصبش کن. سپس اجراش کن. برنامه جستجو می کنه و نگارش نقشه رو بهتون می گه. اکنون می تونی مانند آب خوردن به قاره مورد نظر بری و سپس نقشه مورد نظرت رو گزینش کنی. و دست آخر هم در بخش Voices می تونی راهنمای صوتی Farsi Female رو گزینش کنی. وقتی دگمه دانلود رو می زنی همه رو دانلود می کنه و میریزه روی گوشی.... همین! :31:

3. در مورد ریختن آهنگ بهترین کار اینه که از My Computer بری داخل رم گوشیت بشی و در پوشه Sound Clip همه آهنگ هاتو بریزی.

4. برای نصب برنامه ها بایستی بگم که برنامه S60 V5 و کلیه برنامه های جاوا با پسوند Jar روی گوشیت نصب می شن

5. بایستی یه نموره در بخش پخش آهنگ گوشی دستکاری کنی تا به کیفیت مطلوب صوتی برسی....

6. رفتی کیش به یاد ما هم باش... :دی

شاد و پیروز باشین :دی:40::10:

DariushGreat
27-01-2010, 10:34
سلام
ببخشید این فقط نقشه تهرانه ؟
واسه شهر های دیگه نداره ؟

سلام
هنوز نه... انشالله میاد... :46:

DaRiOuShJh
01-02-2010, 02:05
به به به
دستت درد نکنه برادر
این انجمن که فعلا گیر داده میگه تا 5 دقیقه دیگه نمیتونی فایل اتچی رو دانلود کنی!×!
این تو سایته خوده نوکیا هم که این پورت های فلش رو زدن بستن دیگه نیمشه از اونجا مستقیم دانلود کرد

DariushGreat
01-02-2010, 10:52
به به به
دستت درد نکنه برادر
این انجمن که فعلا گیر داده میگه تا 5 دقیقه دیگه نمیتونی فایل اتچی رو دانلود کنی!×!
این تو سایته خوده نوکیا هم که این پورت های فلش رو زدن بستن دیگه نیمشه از اونجا مستقیم دانلود کرد

با خود OviMap Loader برنامه PCSuite دانلود کن. بهتره

DaRiOuShJh
01-02-2010, 14:01
مرسی برادر داریــــــــــــوش
فقط میگم یا ovi map پی سی سوییت رو دانلودد کنم یا با pc suite این ovi map رو؟!×!
شرمنده! تازه واردیم دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan30
01-02-2010, 18:50
سلام

سلام

پوشه Farsi_Female بایستی در پوشی farsi_f واقع در Voices کپی شود تا راهنمای صوتی فارسی کار کند...
یعنی شما پوشه Farsi_Female رو به همراه پرونده های مربوطه به نشونی زیر کپی کنین:
E:\cities\discache\Voices\farsi_f

سپس برنامه رو اجرا کرده و فارسی رو برای پیمایش گزینش کنید. دست آخر هم برای امتحان یه مسیریابی آزمایشی بهش بدین. اونوقت یه خانوم با صدای تقریبا نخراشیده :دی شروع می کنه به راهنماییتون!!! :46:

*** دوستان گوشزد کنم که ظاهرا پیمایش صوتی برنامه بخاطر کرک مشکل داره و پس از چند بار استفاده غیر فعال می شه که با یه بار نصب دوباره برنامه ( بدون پاکسازی و نصب روی همان نگارش ) مشکل برطرف می شه ***

دوست عزیز من این فایل هارو در مسیر ذکر شده کپی کردم ،حالا کجا باید فارسی را برای پیمایش انتخاب کنم؟راستی تا یادم نرفته،من از ورژن 3.3 که نوکیا جدیدا رایگان کرده استفاده می کنم،ممنون

بای

DariushGreat
01-02-2010, 20:45
سلام :دی

مرسی برادر داریــــــــــــوش
فقط میگم یا ovi map پی سی سوییت رو دانلودد کنم یا با pc suite این ovi map رو؟!×!
شرمنده! تازه واردیم دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا... این چه حرفیه؟ شما استاد مایی :46::10:
اگه PCSuite ات نگارش تازه باشه، خودش داره. اما اگه یه نموره قدیمی باشه، برنامه Nokia Map Loader رو داره که با یه بار اجرا، می گه نگارش تازه OVi Map Loader هست، می خوای دانلود کنم؟ شما هم بله رو می گی و مبارکه... :دی:27:
بعد از دانلود نصبش که می کنی میاد توی خود PCSuite . حالا دیگه می تونی اجرا کنیدش و حالشو ببری.
این هم از عکس محیطش:

توی سربرگ Voices هم می تونی راهنمای صوتی رو گزینش و دست آخر همه رو یه جا دانلود کنی.

سلام
دوست عزیز من این فایل هارو در مسیر ذکر شده کپی کردم ،حالا کجا باید فارسی را برای پیمایش انتخاب کنم؟راستی تا یادم نرفته،من از ورژن 3.3 که نوکیا جدیدا رایگان کرده استفاده می کنم،ممنون

بای

برنامه رو اجرا کن. برو به مسیر:
فارسی:
گزینه ها >>> ابزارها >>> تنظیمات >>> پیمایش >>> پیمایش صوتی که Farsi Female رو گزینش می کنی
English:
Options >>> Tools >>> Settings >>> Navigating >>> Voice Navigating که Farsi Female رو گزینش میکنی

اگه اشتباه گفتم شرمنده :دی آخه همش رو از حفظ گفتم...:46:

درباره برنامه هم شنیده ام... خیلی خوشحال شدم؛ ولی حیف که نمی تونم فعلا استفاده کنم. آخه گوشیم در حالت کماست و توی اتاق عمل، زیر (!) باکس MT هست!!! :دی

DaRiOuShJh
01-02-2010, 21:22
مرسی داریوش جان
فعلا که دارم از هر چی سایته برنماه ها و تم های ورژن 5 رو دانلود میکنم تا همه رو یه دفه بریزم رو گوشی
پس اینطور که پیداست باید PC Suit رو نصبید همی و بسی

ehsan30
02-02-2010, 10:14
سلام :دی
برنامه رو اجرا کن. برو به مسیر:
فارسی:
گزینه ها >>> ابزارها >>> تنظیمات >>> پیمایش >>> پیمایش صوتی که Farsi Female رو گزینش می کنی
English:
Options >>> Tools >>> Settings >>> Navigating >>> Voice Navigating که Farsi Female رو گزینش میکنی

اگه اشتباه گفتم شرمنده :دی آخه همش رو از حفظ گفتم...:46:

درباره برنامه هم شنیده ام... خیلی خوشحال شدم؛ ولی حیف که نمی تونم فعلا استفاده کنم. آخه گوشیم در حالت کماست و توی اتاق عمل، زیر (!) باکس MT هست!!! :دی

سلام

ممنون ولی در ورژن 3.3 این مسیری که گفتید نیست،از دوستان اگر که کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه :)

بای

newhamedpc
04-02-2010, 20:48
من نسخه اخرش رو واسه 5800 گرفتم از سایت نوکیا ولی موقع نصب این خطا رو میده
Unable to install . No access

DariushGreat
04-02-2010, 21:01
من نسخه اخرش رو واسه 5800 گرفتم از سایت نوکیا ولی موقع نصب این خطا رو میده
Unable to install . No access

برای من هم همین پیغام رو می ده! :41:

newhamedpc
04-02-2010, 21:06
فهمیدم مشکلش چی هست
Before installing Ovi Maps, please check that you have the latest phone software version for your device. Enter *#0000# on your phone's home screen. The version number should be 31.0.008 or greater. You can update your phone software over-the-air by selecting Options > Check for updates.

نوشته که رو ورژن 31 به بالا نصب میشه . مال من 30 هست و یه سوال
ایا ورژن 31 هک شده ؟

sourena
04-02-2010, 21:08
مال من ورژن 21 هست!

نصب کردم....بعد از یه مدت وقتی میرم توش 2-3 ثانیه بعد میاد بیرون :دی

runner
04-02-2010, 21:11
مال من ورژن 21 هست!

نصب کردم....بعد از یه مدت وقتی میرم توش 2-3 ثانیه بعد میاد بیرون :دی
منم همین مشکلو دارم تا می رم توش شوتم می کنه بیرون!!!!:19::31:

DaRiOuShJh
04-02-2010, 21:14
بدونه مشکل مثله هولو!!! رو 5800 نصب شد! خودمم توش میتونم ببینم!!×!××#!$@$#@:31:

دسته شما درد نکنه

djhamed70
09-02-2010, 21:14
سلام
برای من داخل برنامه میشه go online می آد میره بیرون:41:
لطفا راهنماییم کنید؟چرا اینجوری شده؟

DaRiOuShJh
10-02-2010, 14:21
سلام
برای من داخل برنامه میشه go online می آد میره بیرون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گوشی رو آپدیت کردی برادر؟ بعد از نصب این برنامه؟

دوستان همه چیه این برنامه خوبه فقط مثله برنامه های دیگه میتونه جای مترو اینا رو هم نشون بده؟
مثلا آپدیتی نقشه ای چیزی علاوه براینی که دوستان گزاشتن دانلود کنیم و اضافه کنیم این چیزا هم بهش اضافه شه؟

djhamed70
10-02-2010, 15:14
نقل قول:
سلام
برای من داخل برنامه میشه go online می آد میره بیرون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گوشی رو آپدیت کردی برادر؟ بعد از نصب این برنامه؟
نه 5800 دارم چجوری آپدیت کنم؟:13:

m.s.f
13-02-2010, 15:38
نه 5800 دارم چجوری آپدیت کنم؟:13:

سه راه داری

1 ) با NSU

2 ) با فونیکس

3 ) با JAF

DariushGreat
13-02-2010, 18:18
فهمیدم مشکلش چی هست
Before installing Ovi Maps, please check that you have the latest phone software version for your device. Enter *#0000# on your phone's home screen. The version number should be 31.0.008 or greater. You can update your phone software over-the-air by selecting Options > Check for updates.

نوشته که رو ورژن 31 به بالا نصب میشه . مال من 30 هست و یه سوال
ایا ورژن 31 -- شده ؟

برای ما که 35 هست چرا نصب نمی شه؟! :دی
31 که سهله، 35 هم -- شده! :10:

m.s.f
15-02-2010, 12:06
سلام
برای من اسم خیابوناش انگلیسی هست ... باید کاری انجام بدم فارسی بشه؟ ورژن 40 ، 5800

DaRiOuShJh
15-02-2010, 13:11
بچه ها این برنامه ر همون اول که نصبش کردم جی پی اسش کار کرد و روی خونمون زوم شده
ولی از اون موقع تا به حال هر جا میزم تکون نمیخوره اصلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید کاریش کنم؟×!

gh7reza
24-03-2010, 11:15
سلام میشه یه اسکرین شاتی چیزی از نقشه ها به جز تهران بذارید اصفهان باشه که بهتر.
راستی این نقشه ها با همونایی که توی ovi.com هستند یکیه؟

DariushGreat
24-03-2010, 16:54
سلام
برای من اسم خیابوناش انگلیسی هست ... باید کاری انجام بدم فارسی بشه؟ ورژن 40 ، 5800

زبان محیط گوشیتون بایستی فارسی باشه تا نقشه ها فارسی نمایش داده بشه. :31:

peaceful1
03-04-2010, 08:30
من یک سوالس برام پیش اومده بود انگار بعضی از چیزهای map رایگالن هست بعضی هزینه داره؟!
مثلا راهنمایی گویا هزینه داره ولی مکان یابی رایگان هست؟!
درست متوجه شدم؟
یک سوال دیگه نقشه ی شهر های مختلف ایران رو فقط از سایت نوکیا میشه ریخت یا میشه از نقشه های دیگه هم استفاده کرد؟

DariushGreat
03-04-2010, 11:24
من یک سوالس برام پیش اومده بود انگار بعضی از چیزهای map رایگالن هست بعضی هزینه داره؟!
مثلا راهنمایی گویا هزینه داره ولی مکان یابی رایگان هست؟!
درست متوجه شدم؟
یک سوال دیگه نقشه ی شهر های مختلف ایران رو فقط از سایت نوکیا میشه ریخت یا میشه از نقشه های دیگه هم استفاده کرد؟
برای نگارش 3.01 مسیریابی و راهنمای صوتی هزینه دربر داره و بقیه موارد رایگان هستن. چون اون هنگام که نوکیا این برنامه رو داده بیرون براش صرف نداشته این سرویس ها رو رایگان عرضه کنه. :دی
با ارایه نگارش تازه تر ( که فقط برای FP2 هست ) تمامی امکانات این برنامه رایگان شده. ظاهرا که این دفعه براش صرف داشته! :دی

peaceful1
03-04-2010, 13:24
پس این موضوع کرک و سریال و.......چی هست
واین همه درخواست جدید برای نصب کرک و.........
ببخشید من کمی گیج شدم.
و این بخش لایسنس که تو MAP من هست چه معنی میده آخرین ورژن هم هست.

mehdi30nema
03-04-2010, 13:36
دوستان نوشته شده که ورژن باید بالای 31 باشه . من 5530 دارم از کجا میتونم ورژن گوشیم را ببینم ؟

iman84
03-04-2010, 14:09
دوستان نوشته شده که ورژن باید بالای 31 باشه . من 5530 دارم از کجا میتونم ورژن گوشیم را ببینم ؟

کلید های #0000#* رو بزن ورژن گوشی رو نشون میده

mehdi30nema
03-04-2010, 14:51
کلید های #0000#* رو بزن ورژن گوشی رو نشون میده

زدم و اینا رو نوشت :
Software version : V10.0.050
Costum Version : 10.0.050.245.03

حالا ورژن گوشی من چیه ؟ تا حالا آپدیت هم نکردم .

iman84
03-04-2010, 15:07
زدم و اینا رو نوشت :
Software version : V10.0.050
Costum Version : 10.0.050.245.03

حالا ورژن گوشی من چیه ؟ تا حالا آپدیت هم نکردم .

ورژنش 10.0.050

mehdi30nema
03-04-2010, 20:09
ورژنش 10.0.050

یعنی بالاتر از 31که گفتید هست ؟
میتونه این برنامه را اجرا کنه ؟

iman84
03-04-2010, 20:59
یعنی بالاتر از 31که گفتید هست ؟
میتونه این برنامه را اجرا کنه ؟

نه ورژنش 10 هستش برای اینکه 31 بشه باید آپدیت کنی البته باید ببینی آخرین آپدیت ارائه شده برای گوشیتون چنده
شما برو به کلوپ مربوط به گوشیتون اینجا بیشتر میتونن کمکتون کنن

iman84
03-04-2010, 21:21
من الان یه چیزی یادم اومد فکر کنم 5530 اصلا GPS نداشته باشه بازم شما یه سرچ کن مطمئن شو

S0R3N4
03-04-2010, 22:23
بچه ها
یه سوال
اینو میشه رو هر گوشی که سیستم عاملش سیمبین باشه ریخت یا حتما باید نوکیا باشه؟
+
فقط تهرانش کامله یا نه کل ایران؟

Enriqu3
03-04-2010, 22:29
پس این موضوع کرک و سریال و.......چی هست
واین همه درخواست جدید برای نصب کرک و.........
ببخشید من کمی گیج شدم.
و این بخش لایسنس که تو MAP من هست چه معنی میده آخرین ورژن هم هست.

آخرین ورژن که نوکیا رایگان کرده 3.03 هست و دیگه لایسنس نمیخواد

iman84
04-04-2010, 10:38
بچه ها
یه سوال
اینو میشه رو هر گوشی که سیستم عاملش سیمبین باشه ریخت یا حتما باید نوکیا باشه؟
+
فقط تهرانش کامله یا نه کل ایران؟

من به یه نفر که گوشیش ساتیو و سیمبینش 9.4 بود برنامه رو دادم نتونست نصب کنه
فقط نقشه تهرانش کامله

SAEEDSHN78
04-04-2010, 14:28
:46::8::46::8::46::8::46::8::46::8::46::8::46::8:: 46::8::8::46::8::46::8::8::46:اقایون بیایید یک کاری کنید که کار بقیه راحت بشه از این به بعد هر کسی که نقشه های ovi با راهنمای رایگان داره از گوشییش یک bakup بگیره و بذاره تا همه بدون دردسر ازش استفاده کنند

این هم آدرس وب من هست

peaceful1
04-04-2010, 16:22
آخرین ورژن که نوکیا رایگان کرده 3.03 هست و دیگه لایسنس نمیخواد

مال من همین ورژن هست ولی؟!

M@hdi-B
04-04-2010, 18:57
من به یه نفر که گوشیش ساتیو و سیمبینش 9.4 بود برنامه رو دادم نتونست نصب کنه
فقط نقشه تهرانش کامله

خب فقط تهرانش کامله دیگه:31:

من رو i8910 ریختم...با ساتیو هم نباید مشکل داشته باشه:46:

p3yman_xl
04-04-2010, 20:39
من یه مشکلی دارم با این برنامه ..
روی 5800 نصب کردم اما روی محل سکونتمون قفل شده دیگه هر جا میرم فعالش میکنم محل رو نشون نمیده ..
قضیه چیه؟ این که نشد GPS ....

FeiniX
08-04-2010, 22:28
سلام دوستان
من رویه ان-97 امتحان کردم عالی و کامل جواب گرفتم.
فقط یه مشکلی هست!
من نقشه ی دبی و چندتا کشور عربی با انگلیس رو کامل داشتم ولی حالا فقط تهران رو دارم!!
چطور میتونم هردو رو با هم داشته باشم!؟؟
راستی از اون فایل discatch قبلیم هم بک آپ گرفتم :)

FeiniX
13-04-2010, 12:05
سلام دوستان عزیز
من رفتم و رویه گوشیم ریختم و به درستی کار کرد و جای هیچ نگرانیی نبود.
فقط دو مشکل وجود دارد.
1. با جی-پی-اس ارتباط برقرار نمیکنه. (ما تویه بندر عباس هستیم.)
2. من خودم رویه گوشیم نقشه ی کشورهای عربی و انگلستان بود. از اونها بک آپ گرفتم و این رو جایگزین کردم. حالا اگر من بخوام هر دو رو با هم داشته باشم (ایران و ...) باید چیکار کنم؟؟؟
لطفا هر چه سریعتر پاسخ بدهید ممنون و متشکر میگردم.

p3yman_xl
17-04-2010, 10:24
من گوشی 5800 رو آپدیت کردم به ورژن 40 ... الان دوباره این Ovi Maps رو ریختم ولی تا وارد برنامه میشم میپره بیرون... مشکل از چیه ؟

ninaz_khanoom
17-04-2010, 13:32
من رو ساتیو خواستم بریزم نشد .. رو N97 هم دوستم داره ولی کانکت نمیشه کار خاصی باید انجام بده؟؟

ninaz_khanoom
17-04-2010, 13:50
من فایل رو خواستم نصب کنم ارور داد ساین کردم باز هم Certificate Error میده :41: گوشیم ساتیو هست.. منGPS میخوام :43:

Armin 7
17-04-2010, 23:13
برادرا سلام.
من هم به مشکل برخوردم 5800 ورژن 40
حالا باید چیکار کنم ؟
سپاسگذارم

jack sparrow
24-04-2010, 12:02
سلام دوستان من ورژن جدید رو نصب کردم خیلی عالی بود و مسیریابی اون هم درست کار میکرد

فقط اسم خیابان ها انگلیسی شده :20:

kurosh08
24-04-2010, 20:02
کدوم نسخه بدون -- روی ساتیو جواب میده.
من ساین میکنم ولی بازم ارور میده

mishen
24-04-2010, 20:06
من هم هر ورژنی بود رو ساین کردم ولی روی ساتیو نصب نمیشه واقعا راهی نداره ؟ خیلی حیفه این OVI نصب نشه.

Oracle_Eldorado
25-04-2010, 07:42
با سلام .
ببخشید خبری از نقشه ی شهر های دیگه نیست ؟
مثلا کرمانشاه ؟

DariushGreat
25-04-2010, 11:26
با سلام .
ببخشید خبری از نقشه ی شهر های دیگه نیست ؟
مثلا کرمانشاه ؟

دوستان ظاهرا قراره بزودی نقشه تبریز بیاد!
ازونجایی که عکس های ماهواره ای تبریز در دسترس قرار گرفته نشانه اینه که بزودی نقشه خود تبریز هم میاد! دوستان شهرهای دیگه هم بررسی کنن ببینن که نقشه ماهواره ای شهرشون آمادست یا نه...

شاد باشین :دی

peaceful1
26-04-2010, 17:13
سلام دوستان من ورژن جدید رو نصب کردم خیلی عالی بود و مسیریابی اون هم درست کار میکرد

فقط اسم خیابان ها انگلیسی شده :20:
بسته به زبان گوشی زبان نقشه تو فرم ویر جدید تنظیم میشه یعنی اگه گوشی رو فارسی کنی اسم خیابان ها هم فارسی میشه

Oracle_Eldorado
26-04-2010, 23:53
دوستان من جدیدترین نسخه OVI رو از سایتش گرفتم و نصب کردم
ولی نمیدونم از کجا نقشه ایران رو بهش معرفی کنم .
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

Legend
27-04-2010, 13:41
دوستان من جدیدترین نسخه OVI رو از سایتش گرفتم و نصب کردم
ولی نمیدونم از کجا نقشه ایران رو بهش معرفی کنم .
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
کافیه نقشه (فولدر cities ) رو بریزی رو مموری کارت...
بعد که میاد بالا خودش میشناسه..!

hamkar1981
04-05-2010, 13:16
اين كه كار نكرد عزيزم برنامم ديگه بالانمي ياد

peaceful1
04-05-2010, 21:40
اين كه كار نكرد عزيزم برنامم ديگه بالانمي ياد

بخواتر این که نقشه ای ریخته که از فرم ویرت جدیدتر هست بهتر گوشیت رو آپگرید کنی یا ورژن قدیمیتر استفاده کنی

kurosh08
05-05-2010, 06:58
یعنی هیچ نسخه ای از این برنامه روی ساتیو نصب نمیشه؟؟؟؟
گوشیم ورژن جدید هستش و -- نمیشه. حالا من چیکار کنم؟؟؟ :19:
شاید یه نسخه خاصی برای ساتیو باشه؟ نیست؟

hamkar1981
05-05-2010, 13:31
سلام گوشيمو چجوري اپگريد كنم

mohsen_rkh
05-05-2010, 18:39
سلام. من چطوری می تونم به نقشه کرج دسترسی داشته باشم؟

Legend
05-05-2010, 19:01
سلام. من چطوری می تونم به نقشه کرج دسترسی داشته باشم؟
نقشه کرج رو نداره دوست عزیز!

Mig33
05-05-2010, 19:38
این برنامه رو sony ericsson VIVAZ جواب میده؟؟؟ کسی تست کرده ؟؟؟

salehim64
06-05-2010, 09:26
با سلام
خسته نباشید قربان ، من چی کار الان باید بکنم که دیگه برنامه map رو گوشیم باز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی این کارو کردم؟؟؟
eror میده ، خب اقلا قبلش به آدم بگین ممکنه مشکل ایجاد بشه

DariushGreat
06-05-2010, 20:57

هنوز نه... اما احتمالا بشه. چون اون هم سیمبینه.

با سلام
خسته نباشید قربان ، من چی کار الان باید بکنم که دیگه برنامه map رو گوشیم باز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی این کارو کردم؟؟؟
eror میده ، خب اقلا قبلش به آدم بگین ممکنه مشکل ایجاد بشه

به تالار پی30 ورلد خوش اومدی :46: انشالله مدیر شدنت رو ببینم :10:
هیچ مشکلی ایجاد نمی شه. احتمالا خودت یه سوتی دادی موقع نصب که اکنون ارور می ده. برای نمونه می شه گفت نصب برنامه نامربوط به نوع گوشیت!

شاد و سبز باشین :دی

salehim64
06-05-2010, 22:31
Nokia Ovi Maps v3.01 4401 S60v5 SymbianOS9.4 Unsigned-CNSTeam

I - ضمیمه رو دانلود کنید:

II -فایل فشرده زیر رو دانلود کنید و پس از Extract کردن پوشه diskcache رو به

e:\cities

منتقل کنید.

نکته : پوشه diskcache قبلی رو پاک کنید و این رو جایگزین کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدIII - برنامه رو اجرا کنید و از رو کره زمین رو ایران - تهران زوم کنید تا جزییات رو ببینید! نظیر : رستوران ها، موزه ها، پمپ بنزین هاو سینماها ...

البته هنوز خودم مسیریابی رو چون تهران نیستم تست نکردم!

با تشکر از AmirOmidvar در موبایلستان

با سلام
من این برنام رو دانلود و همین کاری که توضیح داده شد را انجام دادم، حالا دیگه گوشیم اصلا برنامه MAP رو باز نمیکنه ....
یه راهنمایی کنن... یا لااقل قبلش یه هشداری بدین که آدم اینطوری اعصابش خورد نشه...

salehim64
06-05-2010, 22:33
هنوز نه... اما احتمالا بشه. چون اون هم سیمبینه.

به تالار پی30 ورلد خوش اومدی :46: انشالله مدیر شدنت رو ببینم :10:
هیچ مشکلی ایجاد نمی شه. احتمالا خودت یه سوتی دادی موقع نصب که اکنون ارور می ده. برای نمونه می شه گفت نصب برنامه نامربوط به نوع گوشیت!

ممنون واقعا از راهنماییتون ...
شما عادت دارین مردم رو اسکل کنین با این نوع جواب دادن؟؟؟ میتونستی جواب ندی.....
من گوشیم N82 هست ، دقیقا هم همین کاری که اینجا نوشته رو انجام دادم،

DariushGreat
07-05-2010, 12:24
ممنون واقعا از راهنماییتون ...
شما عادت دارین مردم رو اسکل کنین با این نوع جواب دادن؟؟؟ میتونستی جواب ندی.....
من گوشیم N82 هست ، دقیقا هم همین کاری که اینجا نوشته رو انجام دادم،

چون تازه واردی این بار بزرگواری می کنم و می بخشمت؛ و چرتی رو که گفتی نادیده می گیرم. اما همیشه این گونه نیست... پس مراقب خودت باش :5:

بلد نیستی نصب کنی خب نکن! من هم گوشی N82 سری 1 دارم؛ بروز شده به نگارش 35.0.002. برنامه رو هم به همراه نقشه ها و راهنمای صوتی نصب کردم و دارم کلی هم باهاش حال می کنم. یکبار دیگه همه مراحل رو از ابتدا انجام بده.

Armin 7
07-05-2010, 19:08
با سلام .
ایا نقشه درست درمونی برا رشت وجود داره؟
اگه هست و لینکش رو به ما بدید ما رو یه عمر مدیون خودتون کردید.
راستی این مپهایی رو که دان میکنم رو باید تو کدوم قسمت از diskcache وارد کنم؟
سپاسگذارم.

runner
07-05-2010, 21:20
سلام ذوستان من ovi 3.03 رو دارم و نقشه ی تهران زو کپی کردم!!!
وقتی می رم تو نقشه برنامه یهو بسته می شه ؟
کسی می دونه چرا اینجوریه؟

ar.behnam
07-05-2010, 21:27
یکی به من بگه کی ما جزو دنیا میشیم
آخه قرن 21 تو نقشه موندیم!
نقشه اصفهان که 4 تا خیابون داره :دی

DariushGreat
07-05-2010, 22:17
با سلام .
ایا نقشه درست درمونی برا رشت وجود داره؟
اگه هست و لینکش رو به ما بدید ما رو یه عمر مدیون خودتون کردید.
راستی این مپهایی رو که دان میکنم رو باید تو کدوم قسمت از diskcache وارد کنم؟
سپاسگذارم.

شرمنده... هنوز نقشه رشت نیومده... :41:

سلام ذوستان من ovi 3.03 رو دارم و نقشه ی تهران زو کپی کردم!!!
وقتی می رم تو نقشه برنامه یهو بسته می شه ؟
کسی می دونه چرا اینجوریه؟

فکر کنم نیاز به نصب نگارش بالاتر داشته باشی

یکی به من بگه کی ما جزو دنیا میشیم
آخه قرن 21 تو نقشه موندیم!
نقشه اصفهان که 4 تا خیابون داره :دی
شرمنده... هنوز نقشه اصفهان هم نیومده! :13:

mahdi1360
09-05-2010, 13:40

بله من رو ساتیو نصب کردم و دارم ازش استفاده میکنم :46:

matin_vv
09-05-2010, 16:34
آقا ما هر كاري كرديم سيگنال ماهواره دريافت نشد كه نشد. تو خيابون، تو بيابون، بالاي پشت بون!!!، (در حال سقوط از پشت بوم رو هنوز امتحان نكردم:31:) هر كاري ميكنم سيگنال نداره ماهواره. بعضي وقتا هم خيلي زور ميزنه مياد رو خيابون فاطمي! در حالي كه خونه ما اصلاً فاطمي نيست!
ايراد از چيه آخه؟
گوشي هم N97

peaceful1
09-05-2010, 17:23
آقا ما هر كاري كرديم سيگنال ماهواره دريافت نشد كه نشد. تو خيابون، تو بيابون، بالاي پشت بون!!!، (در حال سقوط از پشت بوم رو هنوز امتحان نكردم:31:) هر كاري ميكنم سيگنال نداره ماهواره. بعضي وقتا هم خيلي زور ميزنه مياد رو خيابون فاطمي! در حالي كه خونه ما اصلاً فاطمي نيست!
ايراد از چيه آخه؟
گوشي هم N97

یک ایرانسل بزار توش درست میشه
شما نقشه ایران رو توش قرار دادی؟
ورژن نقشه شما چند هست؟

matin_vv
09-05-2010, 18:33
یک ایرانسل بزار توش درست میشه
شما نقشه ایران رو توش قرار دادی؟
ورژن نقشه شما چند هست؟

ورژن نقشه 0.1.23.112
ورژن برنامه 3.01
هر دو تاشو هم از سايت موبايلستان گرفتم. ساين هم كردم. با ايرانسل هم الان امتحان كردم نشد.

kurosh08
10-05-2010, 07:26
بله من رو ساتیو نصب کردم و دارم ازش استفاده میکنم :46:
شما چطوری نصب کردین؟ کدوم ورژنش؟
من گوشیم ورژن آخر هستش و ه ک نمیشه.

peaceful1
10-05-2010, 09:28
ورژن نقشه 0.1.23.112
ورژن برنامه 3.01
هر دو تاشو هم از سايت موبايلستان گرفتم. ساين هم كردم. با ايرانسل هم الان امتحان كردم نشد.

شما چطوری نصب کردین؟ کدوم ورژنش؟
من گوشیم ورژن آخر هستش و ه ک نمیشه.

اگه میتونی از سایت خود نوکیا استفاده کن نه جای دیگه .
آخرین ورژن رو بریز و آخرین نقشه ایران و اگه به اینترنت سرعت بالا دسترسی داری گوشی رو هم آپگرید کن اگه ضمانت اصلی هست تو مدت ضمانت رایگان آپگرید میکنند.

kurosh08
10-05-2010, 09:49
اگه میتونی از سایت خود نوکیا استفاده کن نه جای دیگه .
آخرین ورژن رو بریز و آخرین نقشه ایران و اگه به اینترنت سرعت بالا دسترسی داری گوشی رو هم آپگرید کن اگه ضمانت اصلی هست تو مدت ضمانت رایگان آپگرید میکنند.

اصلا نصب نمیشه
تا اونجایی که میدونم فقط روی گوشی های ه ک شده ساتیو نصب میشه
حالا شما چطوری نصب کردین من نمیدونم؟ من گوشیتون ساتیو نیست؟

mahdi1360
10-05-2010, 14:07
اصلا نصب نمیشه
تا اونجایی که میدونم فقط روی گوشی های ه ک شده ساتیو نصب میشه
حالا شما چطوری نصب کردین من نمیدونم؟ من گوشیتون ساتیو نیست؟

بله کروش جان گوشیم ساتیو هست اونم آخرین فیمور فقط قبل اینکه آپدیت کنم این کارارو کردم.
1- گوشیمو مستر ریست کردم
2- ه کش کردم
3- آپدیت
و حالا هم گوشیم آخرین فریمور روشه هم اینکه ه ک شده :21: و البته آموزش این کارم تو کلوپ ساتیو گذاشته بودم شاید شما متوجه نشدی :23:ورژن ovi هم هستش v3.01.4401

kurosh08
11-05-2010, 06:55
بله کروش جان گوشیم ساتیو هست اونم آخرین فیمور فقط قبل اینکه آپدیت کنم این کارارو کردم.
1- گوشیمو مستر ریست کردم
2- ه کش کردم
3- آپدیت
و حالا هم گوشیم آخرین فریمور روشه هم اینکه ه ک شده :21: و البته آموزش این کارم تو کلوپ ساتیو گذاشته بودم شاید شما متوجه نشدی :23:ورژن ovi هم هستش v3.01.4401
پس دیگه تمومه شد
بیخیال OVI :31::31:

mahdi1360
11-05-2010, 22:19
پس دیگه تمومه شد
بیخیال OVI :31::31:

کامل کامل که نه یه کوچولو که صبر کنی بلاخره این فریمور هم قابل -- میشه :46: هکر جونا که بیکار ننشستن :31:

runner
11-05-2010, 22:19
شرمنده... هنوز نقشه رشت نیومده... :41:

فکر کنم نیاز به نصب نگارش بالاتر داشته باشی

شرمنده... هنوز نقشه اصفهان هم نیومده! :13:

منظورتون از نگارش بالا تر چیه؟؟

DariushGreat
13-05-2010, 16:05
منظورتون از نگارش بالا تر چیه؟؟
چند تا نگارش داریم... این نگارشی که اینجا هست فکر کنم 3.01 باشه. اکنون نگارش 3.034 هم اومده... اینو می گم :دی

شاد و سبز باشین :دی:10:

runner
13-05-2010, 16:25
چند تا نگارش داریم... این نگارشی که اینجا هست فکر کنم 3.01 باشه. اکنون نگارش 3.034 هم اومده... اینو می گم :دی

شاد و سبز باشین :دی:10:

مال من هم همینه:

peaceful1
13-05-2010, 17:21
حالا که این طور شد این هم مال من:

runner
13-05-2010, 19:16
حالا که این طور شد این هم مال من:

شما از ovi بدون مشکل استفاده می کنین؟

DariushGreat
13-05-2010, 19:53
یه جای کار مشکل داره... از آخرین نگارش داری بهره می گیری... نمی فهمم... :13:

peaceful1
13-05-2010, 20:01
شما از ovi بدون مشکل استفاده می کنین؟

هیچ مشکلی بسیار عالی, عجب چیزیه!
1.23.112 ورژن مپ شما از این پایینتر هست شاید مشکل همینه؟!
مال شما 1.23.109 هست

hkhafan
15-05-2010, 18:54
سلام ؛

دوستان من چندوقت پیش یه گوشی ساتیو ی سونی خریدم و حالا می خوام برنامه ی ovi رو با این مشخصات روی اون بریزم :
Nokia_Maps_v3.03_Navigation_S60_v5
اوّلش ارور certificate می داد که با ساین کردن این مشکل حل شد امّا بعد از این که نوار نصب پر میشه ، پیغام می ده که می خواد نقشه هاش رو هم نصب کنه امّا بعدش ارور می ده که نمیتونه این کار رو انجام بده.
تو جاهای مختلفی که گشتم، زده بودند که پوشه ی مربوط به نقشه رو با این آدرس جایگزین کنید : e:\cities\diskcache
امّا نه همچین پوشه ای ساخته شده بود که باهاش جایگزین کنم و نه با کپی کردن تو اونجا کارش راه افتاد.
>> در ضمن حتی آیکن مربوط به برنامه هم به گوشی اضافه نمی شه .

خواهشاً اگه راهی می دونید منو هم راهنمایی کنید

ممنون :11:

mahdi1360
15-05-2010, 19:00
سلام ؛

دوستان من چندوقت پیش یه گوشی ساتیو ی سونی خریدم و حالا می خوام برنامه ی ovi رو با این مشخصات روی اون بریزم :
Nokia_Maps_v3.03_Navigation_S60_v5
اوّلش ارور certificate می داد که با ساین کردن این مشکل حل شد امّا بعد از این که نوار نصب پر میشه ، پیغام می ده که می خواد نقشه هاش رو هم نصب کنه امّا بعدش ارور می ده که نمیتونه این کار رو انجام بده.
تو جاهای مختلفی که گشتم، زده بودند که پوشه ی مربوط به نقشه رو با این آدرس جایگزین کنید : e:\cities\diskcache
امّا نه همچین پوشه ای ساخته شده بود که باهاش جایگزین کنم و نه با کپی کردن تو اونجا کارش راه افتاد.
>> در ضمن حتی آیکن مربوط به برنامه هم به گوشی اضافه نمی شه .

خواهشاً اگه راهی می دونید منو هم راهنمایی کنید

ممنون :11:

دوست من منم ساتیو دارم و الان از این برنامه هم دارم استفاده میکنم شما گوشیت باید هکک باشه تا بتونی از این برنامه استفاده کنی :10:

hkhafan
15-05-2010, 20:31
دوست من منم ساتیو دارم و الان از این برنامه هم دارم استفاده میکنم شما گوشیت باید هکک باشه تا بتونی از این برنامه استفاده کنی :10:

سلام ؛

دوست عزیز ممنون از پاسختون:11: ولی یعنی فقط با ساین کردن نمی شه این برنامه رو نصب کرد؟....شما همچین مشکلی (در نصب برنامه نه بلکه در نصب نقشه هاش ) رو داشتید؟

بازم ممنون

runner
15-05-2010, 22:15
هیچ مشکلی بسیار عالی, عجب چیزیه!
1.23.112 ورژن مپ شما از این پایینتر هست شاید مشکل همینه؟!
مال شما 1.23.109 هست

خوب ورژن جدید مپ رو از کجا گیر بیارم؟؟

peaceful1
16-05-2010, 10:44
خوب ورژن جدید مپ رو از کجا گیر بیارم؟؟
نقشه دوباره ورژن انداخت
شما آخرین ورژن مپ رو دانلود کن (همونی که داری)پایین صفحه یک لینک میده که بتونی map loader رو بریزی

peaceful1
16-05-2010, 11:01
آقا من اشتباهی مپ رو پاک کردم حالا که دوباره ریختم voice نداره و لیست voice از اینترنت آپدیت نمیشه نظورم این هست که لیست voice خالی هست چیزی نمییاره که ازش دانلود کنم.
چی کار کنم؟!
راستی vioce راه رفتن رو از کجا باید ریخت

mahdi1360
16-05-2010, 14:23
سلام ؛

دوست عزیز ممنون از پاسختون:11: ولی یعنی فقط با ساین کردن نمی شه این برنامه رو نصب کرد؟....شما همچین مشکلی (در نصب برنامه نه بلکه در نصب نقشه هاش ) رو داشتید؟

بازم ممنون
نه نمیشه حتما باید گوشیت هکک باشه. درضمن هکک کردنم همچین کار سختی نیستا :13: من هیچ مشکلی با برنامه یا با نقشه هاش ندارم

kurosh08
17-05-2010, 07:12
نه نمیشه حتما باید گوشیت هکک باشه. درضمن هکک کردنم همچین کار سختی نیستا :13: من هیچ مشکلی با برنامه یا با نقشه هاش ندارم

هکک کردن سخت نیست
ولی هکک کردن ورژن آخر ساتیو حیلی سخته :18:

mojtaba_sa
17-05-2010, 09:45
سلام
نقشه های تهران مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمانشاه برای نوکیا مپ آپدیت شده ، من با دردسر فراوان گرفتم ولی سرعتم پایینه
از دوستانی که اینترنت پر سرعت دارن زحمت بکشن داخل سایت آپ کنن:20:

peaceful1
17-05-2010, 11:20
سلام
نقشه های تهران مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمانشاه برای نوکیا مپ آپدیت شده ، من با دردسر فراوان گرفتم ولی سرعتم پایینه
از دوستانی که اینترنت پر سرعت دارن زحمت بکشن داخل سایت آپ کنن:20:

شرمنده من فایل مپ ام بالای 100 مگابایت هست فکر نکنم منطقی باشه آپلود کنم.
از ovi sute version2.2 استفاده کردم هم گوشی رو آپدیت میکنه هم مپ رو و نرم افزار های داخل گوشی رو...

mahdi1360
17-05-2010, 14:36
هکک کردن سخت نیست
ولی هکک کردن ورژن آخر ساتیو حیلی سخته :18:

:19::19:آی خدا :19::19:
آخه من که آموزش هکک ورژن جدید ساتیو رو گفتم گفتم که چیکار کنید تا وقتی آپدیت کردین گوشیتون -- باقی بمونه من هی بگم اونوقت شما بیاین بگین که فریمور جدید ساتیو هکک نمیشه :19: آخه من چیکار کنم از دست شما ها :grrr::37::9::45::9:

runner
18-05-2010, 17:14
آقا من اشتباهی مپ رو پاک کردم حالا که دوباره ریختم voice نداره و لیست voice از اینترنت آپدیت نمیشه نظورم این هست که لیست voice خالی هست چیزی نمییاره که ازش دانلود کنم.
چی کار کنم؟!
راستی vioce راه رفتن رو از کجا باید ریخت

آقا دستت درد نکنه راش انداختم!!!

p3yman_xl
18-05-2010, 18:24
من گوشی 5800 رو آپدیت کردم به ورژن 40 ... الان دوباره این Ovi Maps رو ریختم ولی تا وارد برنامه میشم میپره بیرون... مشکل از چیه ؟
دوستان میتونین کمکی کنین؟
من به استفاده از این برنامه احتیاج دارم شدید..

M @ j i d
18-05-2010, 19:11
سلام

دوستان یه سئوال داشتم.......این که نقشه هایی که با خود گوشی از اینترنت با برنامه ای که پیش فرض هست دانلود کنیم ( گوشیم 97 هستش) چه فرقی با این نخسه ای که تویه این تاپیک گذاشته و روش دانلود نقشه ها داره؟.......مگه سیستم ناوبری روی 97 رایگان نیست؟.........ممنون میشم راهنمایی کنید!

mahdi1360
18-05-2010, 20:04
دوستان میتونین کمکی کنین؟
من به استفاده از این برنامه احتیاج دارم شدید..
یه بار برا منم همینطور شد اما گوشیرو که خاموش روشن کردم درست شد شما هم یه امتحانی بکن:46:

سلام

دوستان یه سئوال داشتم.......این که نقشه هایی که با خود گوشی از اینترنت با برنامه ای که پیش فرض هست دانلود کنیم ( گوشیم 97 هستش) چه فرقی با این نخسه ای که تویه این تاپیک گذاشته و روش دانلود نقشه ها داره؟.......مگه سیستم ناوبری روی 97 رایگان نیست؟.........ممنون میشم راهنمایی کنید!

هیچی فقط این اینترنت از آون اینترنت باصرفه تره :31:

M @ j i d
18-05-2010, 21:52
هیچی فقط این اینترنت از آون اینترنت باصرفه تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه ماله من شبیه سازی مسیر که سه بعدی و با صدا راهنمایی میکنه فعال نیست.......یعنی اصلا تویه لیست آپشن مسیر نیست...........خواستم بدونم به خاطر همین موضوعه؟

peaceful1
19-05-2010, 09:15
آخه ماله من شبیه سازی مسیر که سه بعدی و با صدا راهنمایی میکنه فعال نیست.......یعنی اصلا تویه لیست آپشن مسیر نیست...........خواستم بدونم به خاطر همین موضوعه؟

گوشی شما چی بود؟
ورژن مپ شما3.03 بود؟

M @ j i d
19-05-2010, 15:19
گوشیم 97 هستش...........آره ورژن 3.03 هم بود............یعنی مسیر یابی صوتی داره ولی مشکلش اینه که از موقعیت فعلی که توش قرار داری با کمک GPS تا مقصد مورد نظر رو مسیر یابی می کنه.........قبلا میشد دو نقطه دلخواه رو روی نقشه شبیه سازی و مسیر یابی کنی...........ولی حالا دیگه نمیشه!

peaceful1
21-05-2010, 10:23
ovi map ورژن 3.4 نهایی شد حتما دانلود کنید

S0R3N4
21-05-2010, 10:47
بچه ها
این رو گوشی 3G اپل و در آینده رو 4G هم کار میکنه؟؟

DariushGreat
21-05-2010, 11:16
ovi map ورژن 3.4 نهایی شد حتما دانلود کنید

کی؟ کو؟ کجا؟! :18:

بچه ها
این رو گوشی 3G اپل و در آینده رو 4G هم کار میکنه؟؟

نه... اپل سیستم عاملش مکینتاشه... این ها ویژه سیستم عامل سیمبین هست.

peaceful1
21-05-2010, 11:52
کی؟ کو؟ کجا؟! :18:

نه... اپل سیستم عاملش مکینتاشه... این ها ویژه سیستم عامل سیمبین هست.

ویرایش:البته منظورم 3.04 بود نه 3.4

t2download
21-05-2010, 18:05
:11::11::11:
دوستان عزیز واسه گوشی X6.16GB چی هست نرم افزار و نقشه موقعیت یاب ؟

DariushGreat
21-05-2010, 23:00
:11::11::11:
دوستان عزیز واسه گوشی X6.16GB چی هست نرم افزار و نقشه موقعیت یاب ؟
دوست من فقط می تونم این رو بهت بگم که هیچی به پای همین Nokia OVI Map نمی رسه. خداییش نقشه هاش، مکانیابی هاش و راهنمایی هاش بیسته! :10: من که دارم کلی باهاش حال می کنم. انصافا گارمین و اسمارتکام میبایست در برابر این لنگ بندازن. کافیه یه بار آزمایشش کنی؛ معتادش می شی!!! :5: البته هنوز نقشه اهوازش نیومده... انشالله بزودی میاد. تا اون موقع بهترین گزینش به نظر من گارمین هست که توانایی مسیریابی هم داره. منتهی تنها بدیش اینه که نقشه و برنامه و راهنما و ... همه چیش انگلیسیه! :13:

شاد باشین :27:

Olis
23-05-2010, 11:11
نقشه ی شهر های مشهد ، اصفهان ، شیراز ، کرمانشاه هم اومده:5:... در جریان باشید

peaceful1
23-05-2010, 11:33
نقشه ی شهر های مشهد ، اصفهان ، شیراز ، کرمانشاه هم اومده:5:... در جریان باشید
آره من این رو یک هفته پیش گفته بودم.

Olis
23-05-2010, 22:38
آره من این رو یک هفته پیش گفته بودم.

باید بگیم به همین تاپیک اضافه بشه یا یک تاپیک براش زده بشه

ariacop
25-05-2010, 12:00
سلام

آقا من diskcashe رو ریختم ولی نرم افزاره نصب نمیشه خطای certificate میده و وقتی برنامه قبلی رو باز میکنم به جای اینکه جای فعلیمو نشون بده آدرس خونمونو نشون میده!

peaceful1
25-05-2010, 14:51
سلام

آقا من diskcashe رو ریختم ولی نرم افزاره نصب نمیشه خطای certificate میده و وقتی برنامه قبلی رو باز میکنم به جای اینکه جای فعلیمو نشون بده آدرس خونمونو نشون میده!

نام گوشی؟
ورژن فرم ویر؟
ورژن نرم افزار مپ؟
ورژن فایل cities مپ؟
رو بگو تا بگم چتوریه

ariacop
25-05-2010, 16:05
8500 xpressmusic
software version: 31.0.101
version date: 16-09-2009
فایل نرم افزار و نقشه رو هم از صفحه اول همین تاپیک برداشتم.

خود فایل مپ اجرایی گوشیم هم v3.01 09wk26 b01 ! نوشته

ariacop
25-05-2010, 16:09
البته الان با خطای 500 متر تشخیص میده!

peaceful1
25-05-2010, 20:22
8500 xpressmusic
software version: 31.0.101
version date: 16-09-2009
فایل نرم افزار و نقشه رو هم از صفحه اول همین تاپیک برداشتم.

خود فایل مپ اجرایی گوشیم هم v3.01 09wk26 b01 ! نوشته

البته الان با خطای 500 متر تشخیص میده!

شما گوشیت رو به ورژن 50 آپگرید کن
بعد مپ ورژن 3.04 نصب کن بعد فایل مپ ورژن 0.1.24.114 تو کوشیت قرار بده

ariacop
28-05-2010, 17:57
من با *#0000# دستگاه رو آپدیت کردم به ورژن 50 ، اما الان نقشه تهران خیابوناش انگلیسی میاد

Legend
28-05-2010, 19:41
من با *#0000# دستگاه رو آپدیت کردم به ورژن 50 ، اما الان نقشه تهران خیابوناش انگلیسی میاد
این مشکل روی نسخه جدید Ovi Maps هست و اجتناب ناپذیره...!
ممکنه با اومده نسخه های بعدی Ovi درست بشه...

Armin 7
28-05-2010, 22:38
سلام.
با عرض پوزش
هنوز نقشه ای از رشت منتشر نشده ؟
سپاسگذارم.

Legend
29-05-2010, 08:39
سلام.
با عرض پوزش
سپاسگذارم.
سلام
خیر دوست عزیز...ولی با انتشار نسخه بعدی نقشه چند شهر اضافه میشه و ممکنه رشت هم جزو اونا باشه...

peaceful1
29-05-2010, 09:48
سلام.
با عرض پوزش
سپاسگذارم.
نه نقشه رشت نیومده

اگه زبون گوشی رو فاسی کنی نقشه هم فارسی میشه

DaRiOuShJh
29-05-2010, 12:41
بچه ها من گوشیم رو آپدیت نکردم میتونم ورژن جدیدش رو بدونه اینکه گوشیم رو پیدت کنم نصب کنم؟!
برای من 5800 با فریم ورک 3 هست

peaceful1
29-05-2010, 12:51
بچه ها من گوشیم رو آپدیت نکردم میتونم ورژن جدیدش رو بدونه اینکه گوشیم رو پیدت کنم نصب کنم؟!
برای من 5800 با فریم ورک 3 هست

اصلا نمیشه, فکرش رو هم از سرت بیرون کن.
راستی اصلا اگه هم بشه تو غار gps نمیتونه رو 6 تا ماهواره لاک کنه.

m.s.f
29-05-2010, 15:07
من توو لیست favorite این برنامه کلی جاهایی که لازم دارم رو save کردم ... حالا اگه بخوام گوشی رو آپدیت کنم و ورژن جدید رو نصب کنم همش پاک میشه؟ نمیشه جایی back up گرفت ازش ؟!

ariacop
29-05-2010, 18:24
خوب گوشیمو که آپدیت کردم ورژن 50 زبون فارسی نداره اصلا!
و یک چیز دیگه تو حالت درایو با اینکه farsi -female رو انتخاب کردم بازم صدایی ازش در نمیاد. حتی وقتی یک زبون انگلیسی رو با گوشی دانلود میکنم بعد دانلود تغییری ایجاد نمیشه! بازم بی صداست

ali nemesis
30-05-2010, 15:20
از من کلا برنامه نسب نمیشه ارور میده حتی با -- unable to install:41:

Legend
02-06-2010, 19:52
از من کلا برنامه نسب نمیشه ارور میده حتی با -- unable to install:41:
گوشیت چیه؟
آپدیت کردی؟

mjavad6922
03-06-2010, 20:14
با سلام
من گوشیم که 5800 با استفاده از خود نرم افزار آپدیت نوکیا آپدیت کردم از ورژن 21 تبدیل به ورژن 50 شد و دیگه نیازی به نسب این نرم افزار هم نبود چون روی خود ورژن جدیده بود نقشه راههای ایران و شهر تهران همبه صورت فارسی دارم فقط ایکاش نقشه شهر های دیگه هم بود ( مخصوصا مشهد )

Legend
03-06-2010, 22:36
با سلام
من گوشیم که 5800 با استفاده از خود نرم افزار آپدیت نوکیا آپدیت کردم از ورژن 21 تبدیل به ورژن 50 شد و دیگه نیازی به نسب این نرم افزار هم نبود چون روی خود ورژن جدیده بود نقشه راههای ایران و شهر تهران همبه صورت فارسی دارم فقط ایکاش نقشه شهر های دیگه هم بود ( مخصوصا مشهد )
نقشه مشهد رو هم به طور کامل داره دوست عزیز...
کافیه به لینک های پست اول مراجعه کنی

Sharim
05-06-2010, 20:30
سلام
ببخشید یک سوال
منظورتون از نقشه شهر ها که نوشتید چیه ؟ یعنی نقشه ماهواره ای شهر ها رو هم داره ؟ روی گوشی من(N97mini) نقشه ماهواره ای رو از اینترنت میگیره ، نقشه راه های کشور رو هم داره با جهت یابی دائمی ، ورژن 3.04 هم هست فکر کنم . نیازی هست این رو بگیرم ؟ یعنی نقشه همه کوچه خیابون های شهر های بزرگ رو داره ؟ (من اصفهانم) یه وقت این لایسنس جهت یابش به هم نریزه ؟!(البته شنیدم free شده برای همه ، درسته ؟)

Legend
05-06-2010, 21:25
سلام
ببخشید یک سوال
منظورتون از نقشه شهر ها که نوشتید چیه ؟ یعنی نقشه ماهواره ای شهر ها رو هم داره ؟ روی گوشی من(N97mini) نقشه ماهواره ای رو از اینترنت میگیره ، نقشه راه های کشور رو هم داره با جهت یابی دائمی ، ورژن 3.04 هم هست فکر کنم . نیازی هست این رو بگیرم ؟ یعنی نقشه همه کوچه خیابون های شهر های بزرگ رو داره ؟ (من اصفهانم) یه وقت این لایسنس جهت یابش به هم نریزه ؟!(البته شنیدم free شده برای همه ، درسته ؟)
سلام
نقشه ماهواره ای (گوگلی) نیست! منظورم از شهر ها همون تعداد شهرهایی هست که اسکرین شات هاش رو گذاشتم...:46:
+ راه های کشور

این نقشه شامل اصفهان هم میشه! و مشکلی هم برای لایسنس به وجود نمیاد...چون نیازی به برنامه ندارید و کافیه نقشه رو بریزید...

hobgoblin
09-06-2010, 08:03
بچه ها من نقشه تهران رو ريختم ولي فونتش انگليسيه. چيكار كنم فارسي بشه؟؟؟ قبلا فارسي داشتمش

peaceful1
09-06-2010, 09:18
بچه ها من نقشه تهران رو ريختم ولي فونتش انگليسيه. چيكار كنم فارسي بشه؟؟؟ قبلا فارسي داشتمش

زبون گوشیت رو فارسی کن.

hobgoblin
09-06-2010, 09:29
زبون گوشیت رو فارسی کن.

آخه نمي تونم گوشي فارسي رو تحمل كنم.

قبلا زبون گوشيم انگليسي بود ولي مپ رو فارسي نشون مي داد

peaceful1
10-06-2010, 05:24
آخه نمي تونم گوشي فارسي رو تحمل كنم.

قبلا زبون گوشيم انگليسي بود ولي مپ رو فارسي نشون مي داد

من هم دوست ندارم گوشیم فارسی باشه برای همین از مپ انگلیسی استفاده میکنم.

pcsoft
10-06-2010, 07:35
سلام دوستان.. خوبید؟
من مپ Ovi را که حجمش 28 مگابایت بود رو گرفتم می خواستم توی گوشی Nokia 2700 Classic بریزم..
می خواستم بدونم اصلا میشه مپ توی 2700 ریخت و ازش استفاده کرد یا نه...
و اساسا گوشی که مپ می ریزیم باید GPS داشته باشه یا نه مپ رو آفلاین میاره.. چون 2700 قابلیت GPS رو نداره..
ببخشید سوالام مثل خودم مبتدی بودن..

mehrdad232
10-06-2010, 13:14
فوق العاده بود:8:

mahdi heidari
12-06-2010, 22:44
من رو i8910 ریختم...با ساتیو هم نباید مشکل داشته باشه:46:

سلام
میشه از همون اولش توضیح بدید که چطوری روی i8910 ریخته اید.(از همون اول اول):8:

Sharim
14-06-2010, 12:34
سلام
میگم این disccache خود گوشی الان 500 مگه ، ولی این یکی 60 مگه ، این مابه التفاوتش چیه ؟! :20:
نقشه های ماهواره ای که قبلا گرفتم برای گوشی رو نمیشه روی این یکی هم ریخت ؟ توی فولدر خاصی ذخیره میشه دیگه ؟ اون فولدر رو نمیشه انتقال داد که دوباره نخوام این همه دانلود کنم ؟

Tanks

p3yman_xl
21-06-2010, 20:09
دوستانی که 5800 دارید ... !

من گوشی رو آپدیت کردم، نقشه و برنامه رو دوباره ریختم، اما تا برنامه رو باز میکنم به طور خودکار میپره بیرون!

خواهشاً کسانی که 5800 دارید کمکی کنید ممنون میشم..

Legend
22-06-2010, 16:07
سلام
میگم این disccache خود گوشی الان 500 مگه ، ولی این یکی 60 مگه ، این مابه التفاوتش چیه ؟! :20:
نقشه های ماهواره ای که قبلا گرفتم برای گوشی رو نمیشه روی این یکی هم ریخت ؟ توی فولدر خاصی ذخیره میشه دیگه ؟ اون فولدر رو نمیشه انتقال داد که دوباره نخوام این همه دانلود کنم ؟

Tanks

سلام
60 مگ نقشه دقیق ایران و شهرهاشه...اما اون 500 مگ (حدس میزنم) نقشه کل جهانه...( البته نه با زوم..!)
باقی موارد رو هم متاسفانه نمیتونم کمکت کنم!:41:

دوستانی که 5800 دارید ... !

من گوشی رو آپدیت کردم، نقشه و برنامه رو دوباره ریختم، اما تا برنامه رو باز میکنم به طور خودکار میپره بیرون!

خواهشاً کسانی که 5800 دارید کمکی کنید ممنون میشم..

سلام
اگه 5800 رو به ورژن 50 آپ کردی دیگه نیازی به نصب برنامه OVI نبود!
کافیه نقشه ها رو منتقل کنی...:46:

cao-cao
22-06-2010, 21:49
دوستان نمیشه به صورت افلاین اجرا کرد حتما باید جی پی اس داشته باشه
با 5530 اجرا نمیشه؟

cao-cao
22-06-2010, 22:11
رو 5530 نصب شد بسیار عالی و دقیق کار میکنه محشره
خیلی ممنون از دوستان

alireza ziaee
26-06-2010, 20:06
من آخرین ورژن ovi map رو از سایت نوکیا گرفتم و روی گوشی نصب کردم.
بعد از اون، با استفاده از nokia map loader ، نقشه ی ایران رو اروی گوشی ریختم.
GPS کار می کنه ولی نقشه ها (اسم خیابونا و ...) به زبان انگلیسیه!
باید چی کار کنم که به فارسی تبدیل بشه؟

Wisdom
01-07-2010, 10:27
زبان گوشی رو فارسی کنید
احتمالاً نقشه فارسی میشه

reza bastani
01-07-2010, 10:45
زبان گوشی رو فارسی کنید
احتمالاً نقشه فارسی میشه
نه، من گوشیم فارسی داره و منوش هم فارسیه ولی این مشکل رو من هم دارم.

Wisdom
01-07-2010, 15:47
من از OVI دانلود کردم
برای 5800

با تغییر زبان به فارسی کل نقشه هم فارسی میشه با همه جزئیات
به راحتی

Wisdom
04-07-2010, 10:53
این voice توی ovi map چه جوری راه می افته ؟
من farsi female رو دانلود کردم
با تغییر زبان نقشه رو هم فارسی کردم اتفاقی نیفتاد

توی ovi هم تنظیماتی ندیدم !

DariushGreat
04-07-2010, 15:02
من از OVI دانلود کردم
برای 5800

با تغییر زبان به فارسی کل نقشه هم فارسی میشه با همه جزئیات
به راحتی
مطمئنی فایل های پوشه ها رو درست کپی کردی؟ در اصل می بایست اینجوری باشه:

E:\cities\diskcache\voices\FARSI_F

که می بایست اون 4 فایل و پوشه farsi_female رو در اون کپی کنی...

bayat72
08-07-2010, 15:13
سلام
نقشه ovi بر روی 6220 نصب میشه ؟

Legend
08-07-2010, 21:24
سلام
نقشه ovi بر روی 6220 نصب میشه ؟
سلام
بله دوست عزیز، اما از طریق این تاپیک:

hessam_sz
09-07-2010, 10:03
خبري از نقشه هاي جديد نيست؟

Legend
09-07-2010, 10:12
خبري از نقشه هاي جديد نيست؟
خیر!
آخرین آپدیت دو ماه پیش بود، بنابراین به نظرم تا پاییز آپدیت نمیاد!

DariushGreat
09-07-2010, 12:34
خیر!
آخرین آپدیت دو ماه پیش بود، بنابراین به نظرم تا پاییز آپدیت نمیاد!

سلام
مگه نوکیا قول نداده بود که هر دو هفته یه بار نقشه ها رو آپدیت کنه؟ به ویژه تغییرات نقشه های موجود رو؟؟؟ :blink:

شاد باشین :31:

Legend
09-07-2010, 13:37
سلام
مگه نوکیا قول نداده بود که هر دو هفته یه بار نقشه ها رو آپدیت کنه؟ به ویژه تغییرات نقشه های موجود رو؟؟؟ :blink:

شاد باشین :31:
سلام!
والله من چیزی نشنیدم داریوش جان! اگه تو چیزی پیدا کردی بزار دور هم استفاده کنیم: دی

runner
25-07-2010, 11:41
سلام
این برنامه ی Map Loader رو نتونستم دانلود کنم از اینجا

از جای دیگه می تونم بگیرم؟؟

virus2009
25-07-2010, 18:03
سلام دوستان
این صدای فارسی برای نقشه رو کسی نمی تونه لینکش رو بزاره .... ؟؟؟؟
من از داخل گوشی نمی تونم دانلود کنم.
ممنون

virus2009
03-08-2010, 23:27
ممنون از همه
خودم گیرش آوردم
برای کسانی هم که مثل من نمی تونن دانلود کنند آپلود کردم :

p3yman_xl
04-08-2010, 16:36
سلام

من گوشی 5800 رو به آخرین ورژن یعنی 50 آپدیت کردم که روش Maps هم بود..

با ایرانسل باز هم GPS غیر فعاله و موقعیت رو نشون نمیده؟!

واقعاً نمیفهمم این چه مشکلیه آخه ...

MOHAMMAD2010
04-08-2010, 21:04
بچه ها من بخوام نقشه کرمان رو با این ovi map داشته باشم باید چی کار کنم ؟

mojtaba_sa
05-08-2010, 12:06
سلام

من گوشی 5800 رو به آخرین ورژن یعنی 50 آپدیت کردم که روش Maps هم بود..

با ایرانسل باز هم GPS غیر فعاله و موقعیت رو نشون نمیده؟!

واقعاً نمیفهمم این چه مشکلیه آخه ...
سلام
دوست عزیز، شما پورت ایرانسلتون رو چک کنید باید 8080 باشه و همچنین تنظیمات location رو هم چک کنید که از gprs ایرانسل استفاده کنه . اگه درست نشد بگو تا کامل همه مراحل رو برات توضیح بدم.
و یه سوال ، آیا قبلا مشکلی نداشتی ؟

mojtaba_sa
05-08-2010, 12:15
بچه ها من بخوام نقشه کرمان رو با این ovi map داشته باشم باید چی کار کنم ؟
هنوز نقشه کرمان برای Ovi map ارائه نشده.:46:

p3yman_xl
05-08-2010, 16:19
سلام
دوست عزیز، شما پورت ایرانسلتون رو چک کنید باید 8080 باشه و همچنین تنظیمات location رو هم چک کنید که از gprs ایرانسل استفاده کنه . اگه درست نشد بگو تا کامل همه مراحل رو برات توضیح بدم.
و یه سوال ، آیا قبلا مشکلی نداشتی ؟

دوست عزیز حالا که زحمت کشیدی کامل توضیح بده ببینم باید چی کار کنم..
در ضمن این رو بگم که گوشی به اینترنت وصل میشه، اما محلی رو که توش هستی نشون نمیده ... (فقط مکان پمپ بنزین و .... نشون میده )
مرسی

virus2009
05-08-2010, 16:41
دوست عزیز حالا که زحمت کشیدی کامل توضیح بده ببینم باید چی کار کنم..
در ضمن این رو بگم که گوشی به اینترنت وصل میشه، اما محلی رو که توش هستی نشون نمیده ... (فقط مکان پمپ بنزین و .... نشون میده )
مرسی

شما نقشه شهرتون رو گرفتید ؟؟؟؟؟؟
اگه فقط نقطه قرمز رو نشون میده و هیچی نیست یعنی شما نقشه اون مکان رو نداری.

p3yman_xl
06-08-2010, 18:31
شما نقشه شهرتون رو گرفتید ؟؟؟؟؟؟
اگه فقط نقطه قرمز رو نشون میده و هیچی نیست یعنی شما نقشه اون مکان رو نداری.

نقشه ی شهر تهران که روی خود برنامه هست دوست عزیز!!!
نقط قرمز رو نشون نمیده ...

حسین هرندی
07-08-2010, 21:48
ممنون برای راهنمایی و برنامه هاتون

Oracle_Eldorado
15-08-2010, 07:34
ببخشید دوستان نقشه ها آپدیت نشدن ؟
ما رفتیم مشهد تو کمربندی کلانتری 2تا بریدگی زده بود که اصلا اونطور چیزی توی کمربندی نبود !
یا مثلا بعضی کوچه ها بن بست شده بود که واسه نقشه ثبت نشده بود .
هم مشهد هم شیراز .
اگه آپدیت اومده ممنون میشم لینک بدین .

MOHAMMAD2010
19-08-2010, 13:57
تو شهری باشیم که هنوز نقشه براش نیومده باشه ، نمیشه از امکان صوتی این نرم افزار استفاده کرد !؟

Legend
19-08-2010, 15:37
ببخشید دوستان نقشه ها آپدیت نشدن ؟
ما رفتیم مشهد تو کمربندی کلانتری 2تا بریدگی زده بود که اصلا اونطور چیزی توی کمربندی نبود !
یا مثلا بعضی کوچه ها بن بست شده بود که واسه نقشه ثبت نشده بود .
هم مشهد هم شیراز .
اگه آپدیت اومده ممنون میشم لینک بدین .

از این جور مشکلات ممکنه پیش بیاد..
آپدیت هم هنوز نیومده..

تو شهری باشیم که هنوز نقشه براش نیومده باشه ، نمیشه از امکان صوتی این نرم افزار استفاده کرد !؟

خیر دوست عزیز!

Oracle_Eldorado
19-08-2010, 22:43
از این جور مشکلات ممکنه پیش بیاد..
آپدیت هم هنوز نیومده..

خب یونس جان اینطور مشکلاتی که هم آبروی آدم رو میبره هم نزدیک بود یه 206 بزنه کمر ماشین !!!:31:
ما رسیدیم مشهد یه جوری افتادیم جلو ، همه فک کردن مسیر رو حفظیم !:31:
آخرشم 2بار برخوردیم به بن بست تا پیدا کردیم !!!
ولی خب بازم خیلی خوب تو شهر غریب .
خیلی کمک کرد .
فک کردم نقشه آپدیت شده اومده باشه .

mahdi heidari
23-08-2010, 14:49
سلام
من برنامه ی ovi را رو گوشیه i8910 و n95 نصبیدم ( برای هر کدوم ورژن مخصوص خودش )
اما الان روی جفتش برنامه را که باز میکنی میپره بیرون.
البته برنامه روی هر دو گوشی دو روز کار داد ولی از همون اول راهنمای صوتیش 20 ثانیه بیشتر کار نمیکرد.
مشکل چیه؟ باید چیکارش کرد؟:10:

GAM3-OV3R
23-08-2010, 18:24
روی N97 mini هم کسی تست کرده؟

Legend
23-08-2010, 23:05
سلام
من برنامه ی ovi را رو گوشیه i8910 و n95 نصبیدم ( برای هر کدوم ورژن مخصوص خودش )
اما الان روی جفتش برنامه را که باز میکنی میپره بیرون.
البته برنامه روی هر دو گوشی دو روز کار داد ولی از همون اول راهنمای صوتیش 20 ثانیه بیشتر کار نمیکرد.
مشکل چیه؟ باید چیکارش کرد؟:10:

سلام
شما برنامه و فایل های نقشه رو یه بار پاک کن و دوباره نصب کن..

روی N97 mini هم کسی تست کرده؟

جواب میده دوست عزیز:46:

M A T I N
23-08-2010, 23:41
میشه بگین این نقشه دقیقا واسه کجاهاست ؟
من یه فایل sis ـ 48 مگی نقشه ایران از یه جای دیگه دانلود کردم که فقط وقتی روی مشهد و کرمانشاه زوم میکنم نقشه شهرش رو هم میاره واسه بقیه شهرا این طور نیست ...

Legend
23-08-2010, 23:54
میشه بگین این نقشه دقیقا واسه کجاهاست ؟
من یه فایل sis ـ 48 مگی نقشه ایران از یه جای دیگه دانلود کردم که فقط وقتی روی مشهد و کرمانشاه زوم میکنم نقشه شهرش رو هم میاره واسه بقیه شهرا این طور نیست ...

نقشه کامل شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد و کرمانشاه هست;

mahdi heidari
24-08-2010, 08:59
سلام
من خیلی بیش از یه بار این برنامه را نصب کردم . اما نمیشه. حتی برای این کار گوشی را هم فرمت کردم که اگه فایلی اضافه هست پاک شه .اما بازهم از برنامه میپره بیرون.:10:

masoud45
25-08-2010, 08:38
آقا کسی می تونه نقشه سرپل ذهاب (یکی از شهرهای کرمانشاه هستش) رو واسه ما بزاره؟
نقشه کامل شهر رو با جزئیات می خوام
ممنون

r2t
26-08-2010, 02:36
من تمام 22 صفحه رو گشتم ، هنــــــــــــــــوز یعنی نقشه کامل رشت نیومده؟؟؟

DariushGreat
26-08-2010, 16:59
باید توی آپدیت هاش بیاد عزیزان.

انشالله تا آذرماه سری تازه آپدیت نقشه ها میاد

شاد باشین
التماس دعا :46:

amina4u
27-08-2010, 15:27
سلام خسته نباشین.
نقشه تبریز هست یا نه؟

Legend
27-08-2010, 16:48
سلام خسته نباشین.
نقشه تبریز هست یا نه؟
سلام
بله دوست عزیز، نقشه تبریز هم هست...

شاد باشی

vahid_civil
27-08-2010, 17:41
سلام
من نقشه رو دانلود کردم از سایت و همه چی خوبه ! فقط نمیدونم چطوری کار میکننه . یعنی چطوری باید به ماهواره وصلش کنم تا موقعیت منو نشون بده رو نقشه . الان دقیقا مثل نقشه تهران میمونه برام . یکمی در مورد گزینه های داخل برنامه هم توضیح بدین ممنون میشم

Legend
27-08-2010, 17:57
سلام
من نقشه رو دانلود کردم از سایت و همه چی خوبه ! فقط نمیدونم چطوری کار میکننه . یعنی چطوری باید به ماهواره وصلش کنم تا موقعیت منو نشون بده رو نقشه . الان دقیقا مثل نقشه تهران میمونه برام . یکمی در مورد گزینه های داخل برنامه هم توضیح بدین ممنون میشم
کافیه گوشی رو با زاویه 45 درجه نگه داری تو محل بدون سقف!
اون آیکون پایین سمت راست خودش باید سبز بشه... بار اول طول میکشه..

mahdi heidari
27-08-2010, 23:41
نقل قول:
نوشته شده توسط Legend [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
شاد باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

من خیلی بیش از یه بار این برنامه را نصب کردم . اما نمیشه. حتی برای این کار گوشی را هم فرمت کردم که اگه فایلی اضافه هست پاک شه .اما بازهم از برنامه میپره بیرون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

Legend
27-08-2010, 23:50
والله دوست عزیز چیزی به ذهنم نمیرسه!
رو گوشی N82 خودمم یه بار اینطوری شد و بالا نمیمد با پاک کردن برنامه و فولدر Cities و نصب دوباره...
درست شد!

26alireza26
28-08-2010, 11:48
سلام دوستان عزیز
میخواستم ببینم نقشه کرجم هست یا نه؟
ممنون!!

Nikonian
28-08-2010, 14:13
دوستان من یک گوشی 5230 تازه خریدم و از جی پی اس و نصب برنامه موبایل هم هیچ چیزی نمیدونم !:13:
حالا من برای نصب این برنامه و نقشه اینطور متوجه شدم که باید فایل با پسوند *.sis رو روی گوشی بریزم و نصب کنم و بعداز اون فایل نقشه و صوت رو در مسیرهای گفته شده کپی کنم ٰ درسته ؟ کار دیگه ای نباید انجام بدم ؟
لازم نیست که گوشی به کامپیوتر وصل بشه ؟

آپدیت : برنامه نصب شد و کار هم کرد ٰ حالا برای بروز کردن نقشه ها باید چیکار کنم ؟

mohsen121
28-08-2010, 14:28
سلام دوستان عزیز
میخواستم ببینم نقشه کرجم هست یا نه؟
ممنون!!
نه نقشه كرج فعلا نيست البته جاده هاي اصلي موجوده .

bardiya_em
29-08-2010, 22:13
سلام دوستان برنامه نوکیا مپس ورژن 3.03 رو میخوام که 100%روی ستیو کار کنه گوشیم هم -- نشده.....نقشه های google رو چجوری میشه دانلود و save کرد ؟
دوستان لطفا کسانی که امتحان نکردن و وارد نیستن جواب ندن

peaceful1
02-09-2010, 11:35
دوستان یه آپدیت جزئی برای مپ اومده فرقش چی هست؟
کسی میدونه؟

Legend
02-09-2010, 13:32
دوستان یه آپدیت جزئی برای مپ اومده فرقش چی هست؟
کسی میدونه؟
تفاوت ها این اعلام شده:

Changelog: 31/08/2010
This is a pre-Nokia World 2010 update available for all phones, fixing minor bugs (including correcting and enhancing Nokia's Wi-Fi location system) and possibly preparing the way for additional services. It's a full 8 to 10MB update (depending on device) and installs over the air. There's no change in the basic version number (3.4) but the build number is (obviously) higher, now at '278'.

روی این گوشی ها نصب میشه:

X6, N97 Mini, N97, 5230, 5800 XM

sahand86
05-09-2010, 21:03
میشه لطفا مراحل نصب را مرحله به مرحله توضیح دهید.
چون من اصلا با نوکیا کار نکرده ام؟
آیا نصب را از طرق ovi suite انجام میدهیم؟

Legend
06-09-2010, 13:38
میشه لطفا مراحل نصب را مرحله به مرحله توضیح دهید.
چون من اصلا با نوکیا کار نکرده ام؟
آیا نصب را از طرق ovi suite انجام میدهیم؟
تو پست اول توضیح داده شده دوست عزیز!

Armin 7
06-09-2010, 18:39
با سلام خدمت اساتید محترم.
عذر میخوام هنوز برا رشت نقشه ای نیومده ؟
سپاسگذارم.

cao-cao
06-09-2010, 20:17
دوستان از استان گیلان کدوم شهر ها نقشش اومده
ممنون میشم لینک بدین

mr.saeed32
07-09-2010, 15:34
سلام
من 2تا مشکل دارم
1.من با دوستم همزمان برنامه رو اجرا کردیم ولی ماله اون خیلی زودتر پیدا میکنه حتی جاهایی که ماله من کار نمیکنه ماله اون کار میکنه جفتمن 5800 داریم سیمکارت جفتمونم ایرانسله :24:
2.صداشم کار نمیکه فایلاشم درست ریختم البته گوشیم فارسی نداره حا :41:

sadra2000
12-09-2010, 18:17
سلام
این ovi map نسخه s60 v3 نداره اگه نداره که نداره ولی اگه داره:
با چه نرم افزاری اجرا میشه.
با خود maps نوکیا
ممنون.

Legend
12-09-2010, 19:28
S60v3

ghafari88
13-09-2010, 11:24
بچه ها؛ فايل صوتي براي راهنماي پياده walk هم وجود داره؟ ...

راستي من از وقتي آپ ديت كردم اون جدول كوچولوه هست كه ميزان آنتن دهي جي پي اس رو نشون ميده! ... اولش زرد چشمك مي زنه بعد سبز ميشه ... اون نيست! .. جريان چيه؟

majid.elpida
18-09-2010, 09:45
نقشه ي استان گلستان چي نداري؟

offlineinternet
25-09-2010, 20:21
سلام
من ۵۸۰۰ دارم باید چیکار کنم گوشیمم از اول تا حالا هیچ وقت آبدیت نکردم

کسی نبود جواب ما رو بده

peaceful1
26-09-2010, 17:24
سلام
من ۵۸۰۰ دارم باید چیکار کنم گوشیمم از اول تا حالا هیچ وقت آبدیت نکردم

کسی نبود جواب ما رو بده

به وایر لس دسترسی داری؟

offlineinternet
26-09-2010, 23:03
به وایر لس دسترسی داری؟

نه :41:
من از این اینترنت نا محدود ایرانسل:2: استفاده میکنم با این میشه
اصلا با وایرلس باید چیکار کنم

iman84
27-09-2010, 09:58
نه :41:
من از این اینترنت نا محدود ایرانسل:2: استفاده میکنم با این میشه
اصلا با وایرلس باید چیکار کنم

با وایرلس باید به اینترنت وصل بشی و آپدیت کنی حالا اگه سرعت اینترنت ایرانسلتون خوبه میتونی با اون وصل بشی
کد #0000#* رو بزن ( یه صفحه میاد که ورژن گوشیت رو نوشته آخرین ورژن فعلا 51 هستش ) بعد از options گزینه check for update رو انتخاب کن بعد وصل میشه به اینترنت و ورژن آخر رو میگیره
قبل از آپدیت هم یه بکاپ از گوشیت بگیر

iman_s
28-09-2010, 13:53
گوشيمو با GPRS‌ آپديت كردم و حالا ميخوام ريستش كنم از طرفي كلي نقشه با همون GPRS‌ تو گوشيم دانلود كردم و فكر ميكنم بعد از ريست كردن بپره.
كش اين برنامه كجاست و چجوري ميشه ازش بك اپ گرفت كه بعد از ريست يا فلش كردند برگردوند؟

Legend
28-09-2010, 14:12
گوشيمو با GPRS‌ آپديت كردم و حالا ميخوام ريستش كنم از طرفي كلي نقشه با همون GPRS‌ تو گوشيم دانلود كردم و فكر ميكنم بعد از ريست كردن بپره.
كش اين برنامه كجاست و چجوري ميشه ازش بك اپ گرفت كه بعد از ريست يا فلش كردند برگردوند؟
تو فولدر cities هست دوست عزیز..
شاد باشی

iman84
28-09-2010, 14:15

نقشه های برنامه نوکیامپ تو فولدر cities در مموری کارت ذخیره میشن و اگه گوشیو رو مستر ریست کنی پاک نمیشن مگه اینکه مموری رو فرمت کنی

3tare.ir
05-10-2010, 09:21
سلام
از نقشه های جدید خبری نشد ؟؟؟

babak_deghat
05-10-2010, 18:37
سامسونگI8910 سیمبیان ورژن 5 هست .
تاحالا نسخه های مختلفی از این برنامه رو دانلود کردم اما رو هیچکدومشون نصب نشد

Legend
07-10-2010, 10:13
سلام
از نقشه های جدید خبری نشد ؟؟؟

خیر دوست عزیز!

سامسونگI8910 سیمبیان ورژن 5 هست .
تاحالا نسخه های مختلفی از این برنامه رو دانلود کردم اما رو هیچکدومشون نصب نشد

این تاپیک میتونه به شما کمک کنه:

bushido
23-10-2010, 18:19
من 5230 دارم و جی پی اسم هنوز فعال نیست الان این نقشه ها رو بریزم کافیه و نیازی به ریختن نرم افزار خاصی ندارم
نقشه کرمان برای این گوشی موجوده

vivazpro
28-10-2010, 15:24
اين نرم افزار محشره من براي ويواز پرو نصبش كزدم. از همه دوستان اين انجمن تشكر ميكنم
ميخوام ببينم نقشه شهرهاي دنيا را چطوري ميتونم دانلود كنم و نقشه شهر يزد و ديگر شهرها را چطور ميتونم گير بيارم؟

3tare.ir
30-10-2010, 11:15
سلام
نقشه اصفهانش خیلی نقص داره
آیا میشه نقشه ماهواره ای رو خودمون براش بسازیم ؟

bushido
02-11-2010, 20:35
نقشه کرمان موجود نیست

Armin 7
05-11-2010, 10:30
نقشه کرمان موجود نیست

با سلام.

اقایون هنوز برا رشت نقشه ای نیومده ؟

سپاسگذارم.