PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي پك كردن فونها و ريختن انها در قسمت فونت سيستم ديگه

mm_yaghoob
28-11-2009, 18:08
سلام
من نرم افزاري ميخوام كه تعدادي فونت دلخواه را در ان بريزيم و با اجرا ان در سيستم مورد نظر همه ان فونتها در كنترل پنل در قسمت فونت ريخته بشه؟

Ship Storm
28-11-2009, 18:22
خوب فونت هاتون رو دکپی کنید توش و اگر بخواهید یک Inistalation براش ایجاد کنید میتونید از نرم افزار Install Shield استفاده کنید

mm_yaghoob
28-11-2009, 22:13
خوب فونت هاتون رو دکپی کنید توش و اگر بخواهید یک Inistalation براش ایجاد کنید میتونید از نرم افزار Install Shield استفاده کنید
برنامه سادتر Install Shield از اين نيست

Ship Storm
28-11-2009, 22:19
چون باید پک کنی Inistall Shield بهترینه

amin fear
30-11-2009, 01:00

چرا هست !!!!!

به عنوان يکي از فعالان انتشار نرم افزار هاي قفل شکسته وبا بيش از 1000 برنامه نصب تجاري انتشار يافته در

سطح محدود بت توصيه مي کنم که به جاي استفاده از نرم افزار هايي مانند Install Shield از برنامه هايي با

کاربري آسان تر مانند Advanced Installer يا حتي رايگان مانند Inno Setup

استفاده کني چون بعد از استفاده ميفهمي استفاده از کدوم لذت بخش تر و آسون تره

در ضمن من نمي دونم چرا همه ميخوان دنبال برنامه هايي برن که همه رفتن و دنبال برنامه هايي نوآورتر نيستند

براي بسياري از شرکت هاي داخلي هم متاسفم که با وجود برنامه هاي نصب رايگان و فراگيري مانند Inno

Setup ميرن و بازم از يک Install Shield قفل شکسته استفاده مي کنند و بعد هم خواهان حقوق نرم افزاري

خود هستند !!!؟؟؟

در این موقعیت هم از Inno Setup Compiler استفاده کن که هم بسیار سبکتر ... تا حدودی آسانتر ( البته

بستگی به طرف داره ! ) ... دردسر برنامه های کمکی Install Shield رو نداره ( چون بر پایه پاسکال نوشته شده

و تو همه ویندوز ها میاد بالا ! .... و وقتی باش کار کردی و یه اسکریپت ساده نوشتی ... دیگه برا همیشه

راحتی ...

برای تشویق کردن شما من یک اسکریپت ( فایل برنامه ) براتون آماده کردم و اینجا میزارم که باش میتونید

یک سری فونت درون یک پوشه را درون پوشه فونت ویندوز نصب کنید !

فایل را وارد برنامه کرده و فقط تنظیمات مربوط به نام شرکت و نام محصول و غیره رو عوض کنید ...

هم چنین مسیر پوشه فونت روی هاردتون هم به برنامه بدید ...

سایت سازنده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک دانلود نمونه :

نمونه اسکریپت :

amin fear
30-11-2009, 01:43

از این هم میتونی استفاده کی :

mm_yaghoob