PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه کلان شهرهای ایران و راه های کشور ا GPS ا

صفحه ها : [1] 2 3

Legend
28-11-2009, 15:50
Nokia Ovi Maps v3.01 4401 S60v3 SymbianOS9.x Unsigned-CNSTeam

نمونه Nokia.Iran.Map.v2 1389.2.27

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

I - بسته به نوع سیتم عامل گوشیتون نسخه کرک شده برنامه رو دانلود کنید:

ضمیمه اول : گوشی های سیمبین 9.2 یا همون FP1 مانند:

N82, N95, ..

ضمیمه دوم : گوشی های سیمبین 9.3 یا همون FP2 مانند:

N96, N85, N79, ...

نکته مهم : دوستانی که گوشی های

E52, E55, E72, 6710 Navigator, 6730 Classic

رو دارند از نسخه پست دوم میتونند استفاده کنند.

---

II - ضمیمه Nokia.Iran.Map.v2 که حاوی;

نقشه کامل شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد و کرمانشاه هست;

رو به شکل 5 قسمت ضمیمه کردم، همه قسمت ها رو دانلود کنید و پس از Extract کردن پوشه diskcache رو به

e:\cities

منتقل کنید.

نکته : پوشه diskcache قبلی رو پاک کنید و این رو جایگزین کنید

تذکر دوم : ضمیمه سوم یا Nokia.Iran.Map.v1 اولین نسخه نقشه و قدیمی هست که مربوط به آبان 88 هست.
ضمیمه Nokia.Iran.Map.v2 جدیدترین نسخه و مربوط به اردیبهشت 89 هست تعدادی از شهر ها بهش اضافه شده.

---

III - برنامه رو اجرا کنید و از رو کره زمین رو ایران - (شهر مورد نظر) زوم کنید تا جزییات رو ببینید! نظیر : رستوران ها، موزه ها، پمپ بنزین هاو سینماها ...

شاد باشید:40:

با تشکر از AmirOmidvar در موبایلستان

Legend
28-11-2009, 15:56
نقشه ماهواره ای (گوگلی) مشهد با کیفیت عالی و زوم بالا در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نقشه ماهواره ای (گوگلی) شیراز با کیفیت عالی و زوم بالا در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر از هادی عزیز.

-----

نسخه جدید Ovi Maps مخصوص گوشی های جدید :

E52, E55, E72, 6710 Navigator, 6730 Classic

و گوشی های جدید تر از این سری....

نکته : رو گوشی های قدیمی تر نصب نمیشه!

mf.designing
28-11-2009, 16:24
دوستان میتونید نقشه ها رو از OVI Map و فایلهای صوتی فارسی رو با map loader دانلود کنید :

البته برای اینکه نقشه های ایران رو هم بتونید دانلود کنید حتما باید nokia map تون حتما ورژنهائی که Legend گذاشته باشه :
اینطوری حجمش هم 18 مگ میشه :دی

روش کار :

1- متناسب با گوشی خودتون یکی از فایلهای ضمینه ی Nokia OVI map رو دانلود کنید (قطعا به این نسخه نیاز هستش)

** برای نصب، برنامه nokia map قبلی رو پاک کنید
** برنامه رو ساین کرده و یا گوشیتون رو در حالت هک قرار بدید (برای هک گوشی و ساین برنامه به بخش هک مراجعه کنید)

2- برنامه NOKIA Map loader رو از سایت نوکیا دانلود کنید : (تو DVD همراه گوشی که مربوط به PC suit هست هم موجوده)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از ورود و انتخاب زبان ، روی دانلود کلیک کنید ...
برنامه رو نصب کنید

3- گوشی رو با کابل در حالت PC suit به سیستمتون وصل کنید

4- به اینترنت متصل بشید !

5- برنامه رو اجرا کنید و منتظر باشید که مدل گوشی و مپتون رو تشخیص بده ...

6- از روی تگ Maps روی قاره مورد نظر و کشور مورد نظر کلیک کنید و برای اضافه کردنش به لیست دانلود علامت + کنارش رو بزنید (مثله تصویر زیر)

7- برای دانلود و اضافه کردن صدای فارسی به مسیر یاب از تگ Voices زبان فارسی رو هم با + اضافه کنید

8- برای دانلود و نصب موارد انتخابی رو گوشی ، از کادر کناری Download رو فشار دهید

9- بعد از اتمام بدون نیاز به هیچ کاری سراغ مپتون برید و از زندگی لذت ببرید ...

:دی

mstf666
28-11-2009, 16:59
عالیه...
دستت درد نکنه یونس جان !:40:
عیدی خوبی دادی !:31:

الان برنامه رو نصب کردم و با Wifi یک مقدار باهاش ور رفتم.
در کل برای تهران خیلی خوبه.
فقط نقشه هاش خیلی جدید نیست و اطراف منزل خودمون رو که دیدم تغییرات دو سه ماه اخیر توش اعمال نشده .(که تقریبا طبیعیه)...همین باعث میشه قابلیت مسیریابیش هم یک مقدار اشتباه داشته باشه و مسیرهایی که میده در عمل قابل استفاده نباشن.

اما اینکه مکانهای خاص مثل فروشگاهها و پمپ بنزینها و مدارس و مساجد و پارکها و .... داره خیلی کاربردیه.

mahdi_ctr
28-11-2009, 23:33
سلام يونس جان:10:
داداش تركوندي با اين برنامه:40:
من حتما دانلود ميكنم و نصب ميكنم
دمت گرم:11:

Mojtaba N87
29-11-2009, 00:20
مرسی یونس.
به زودی باید منتظر شهر های دیگه هم باشیم

akhoond
29-11-2009, 10:35
سلام
دوستان ، من هر کاری کردم نشد که نشد ، برنامه رو نمی ذاره نصب کنم ، آپدیت ارور می ده ، قبلی رو هم که نمی تونم پاک کنم ( برنامه دیفالت ان 78 هستش ) ، وقتی هم بی خیال نصب برنامه می شم و فقط نقشه رو می ریزم ، هیچی لود نمی کنه ، خالی خالیه ...

کسی هست که با ان 78 تست کرده باشه ؟

تنکس

Legend
29-11-2009, 12:26
سلام
دوستان ، من هر کاری کردم نشد که نشد ، برنامه رو نمی ذاره نصب کنم ، آپدیت ارور می ده ، قبلی رو هم که نمی تونم پاک کنم ( برنامه دیفالت ان 78 هستش ) ، وقتی هم بی خیال نصب برنامه می شم و فقط نقشه رو می ریزم ، هیچی لود نمی کنه ، خالی خالیه ...

تنکس
نسخه که فقط باید همین نسخه باشه...پایینتر نمیشه! من رو 82 نصب که کردم رو همون Maps گوشی اومد!
الان 78 دمه دستم نیست.. ولی تا آخر هقته یکی میاد دستم برات تست میکنم اگه مشکلت تا اون موقع حل نشد! دوستانی که رو FP2 نصب کردند بهتر میدونند...:10:
شاد باشی:40:

*M!L4D*
29-11-2009, 13:05
من قبــلا که FP2 داشتم تست کردم Ovi Maps راحت نصب می شــد !

Legend
29-11-2009, 13:21
من قبــلا که FP2 داشتم تست کردم Ovi Maps راحت نصب می شــد !
چطوره یه بار مستر ریست کنه؟! آخوند (:31:) جان یه بار مستر ریست کن، فکرکنم حل بشه مشکلت... (;

akhoond
29-11-2009, 13:38
چطوره یه بار مستر ریست کنه؟! آخوند (:31:) جان یه بار مستر ریست کن، فکرکنم حل بشه مشکلت... (;

یونس جان ، اسمم معین هست ، اگه با آخوند مشکل داری :31: مخلصیم :10:
کردم یونس جان ، از صبح تا حالا 3 بار هارد ریست کردم ، نمی شه که نمی شه ، نمی دونم چرا ....
ببین به نوع هک ربطی نداره ؟ من با هلو کاربید این کار رو می کنم ها ؟ ربطی نداره ؟
کارایی که می کنم این هست ، ریست می کنم ، موقع نصب نقشه ، ارور سرتیفیکیت می ده ، با هلو کاربید هک می کنم ، می آم که نقشه رو نصب کنم ، ارور آپدیت می ده ، بی خیال می شم ، وقتی نقشه تهران رو می ریزم تو فولدر فلان و برنامه رو باز می کنم ، هیچی نمی آره ( قبلا دوبی یا امارات بود ، نمی دونم :31: می آورد ، اما الآن اون رو هم دیگه نمی آره :18: )
*** یونس جان ، یادته موقع نصب گارمین هم من کلی مشکل داشتم : دی ، منو چه به جی پی اس ، باید با نقشه دستی مسیر یابی کنم :دی

چه کنم ؟

Legend
29-11-2009, 14:57
یونس جان ، اسمم معین هست ، اگه با آخوند مشکل داری :31: مخلصیم :10:
کردم یونس جان ، از صبح تا حالا 3 بار هارد ریست کردم ، نمی شه که نمی شه ، نمی دونم چرا ....
ببین به نوع هک ربطی نداره ؟ من با هلو کاربید این کار رو می کنم ها ؟ ربطی نداره ؟
کارایی که می کنم این هست ، ریست می کنم ، موقع نصب نقشه ، ارور سرتیفیکیت می ده ، با هلو کاربید هک می کنم ، می آم که نقشه رو نصب کنم ، ارور آپدیت می ده ، بی خیال می شم ، وقتی نقشه تهران رو می ریزم تو فولدر فلان و برنامه رو باز می کنم ، هیچی نمی آره ( قبلا دوبی یا امارات بود ، نمی دونم :31: می آورد ، اما الآن اون رو هم دیگه نمی آره :18: )
*** یونس جان ، یادته موقع نصب گارمین هم من کلی مشکل داشتم : دی ، منو چه به جی پی اس ، باید با نقشه دستی مسیر یابی کنم :دی

چه کنم ؟
خب معین جان یه بار درخواست Cert و Key بده...! اینو ساین کن (بدون هک ) ببین چی میگه؟!: دی

akhoond
29-11-2009, 17:58
خب معین جان یه بار درخواست Cert و Key بده...! اینو ساین کن (بدون هک ) ببین چی میگه؟!: دی
سلام
یونس جان ، فایل سر و کی رو گرفتم ، اما باز هم مشکل دارم ...
1 _ با خود برنامه تو وین ، هیچ چیزی ساین نمی شه ، ارور می ده ، می گه که 1 _ نمی تونه کی رو لود کنه 2 _ پسورد کی غلطه ( پسورد کی دیگه چه صیغه ایه ؟ )
2 _ با برنامه ساین خود گوشی ، وقتی ساین رو می زنم ، ارور می ده که نمی تونه کی رو لود کنه ، ولی وقتی می زنم سلف ساین ، اوکی می شه و نصب می کنه ... هر چیزی غیز از نقشه )

تا اینجا مشکلات مربوط به خود ساین کردن بود ، وقتی نقشه رو با سلف ساین می زنم ، اوکی می ده ، ولی وقتی می خوام ران کنم ، ارور می ده که آن تراستد هست و نصب نکرد .... :13: :13: :13:

این هم از این ، دیگه چه راهی باقی مونده ؟ :31: :10: :11:
شرمنده که اذیت تون می کنم ، اما هیچ راهی به ذهنم نمی رسه ... :13:

Legend
29-11-2009, 18:11
سلام
یونس جان ، فایل سر و کی رو گرفتم ، اما باز هم مشکل دارم ...
1 _ با خود برنامه تو وین ، هیچ چیزی ساین نمی شه ، ارور می ده ، می گه که 1 _ نمی تونه کی رو لود کنه 2 _ پسورد کی غلطه ( پسورد کی دیگه چه صیغه ایه ؟ )
2 _ با برنامه ساین خود گوشی ، وقتی ساین رو می زنم ، ارور می ده که نمی تونه کی رو لود کنه ، ولی وقتی می زنم سلف ساین ، اوکی می شه و نصب می کنه ... هر چیزی غیز از نقشه )

تا اینجا مشکلات مربوط به خود ساین کردن بود ، وقتی نقشه رو با سلف ساین می زنم ، اوکی می ده ، ولی وقتی می خوام ران کنم ، ارور می ده که آن تراستد هست و نصب نکرد .... :13: :13: :13:

این هم از این ، دیگه چه راهی باقی مونده ؟ :31: :10: :11:
شرمنده که اذیت تون می کنم ، اما هیچ راهی به ذهنم نمی رسه ... :13:
یه روزه Cert گرفتی؟: دی دمت گرم! آپلو د کن من برات ساین کنم..

akhoond
29-11-2009, 18:17
یه روزه Cert گرفتی؟: دی دمت گرم! آپلو د کن من برات ساین کنم..

بابا آخوندی گفتن ، کم الکیه مگه ؟ :5: :31: :27:
زحمت می شه یونس خان ، شرمنده می فرمایید ، لینک اش رو براتون پ خ می کنم ...
اون وقت شما مگه چطوری ساین می کنید ؟ :20:
ادیت : پ خ رو الآن دیدم که بستین ، لینک ها :

تنکس :10: :46: :11:

Legend
29-11-2009, 19:36
فایل Cer دانلود نمیشه! :(
من با Sign SiS ساین میکنم..! اگه توام با همین ساین میکنی و ارور میده یه بار دیگه درخواست بده Cert بگیر...:46:

mf.designing
29-11-2009, 20:08
سلام

تنکس

عزیز جان 2 علت داره :

1- حتما nokia map قبلی رو unistall کنید !
2- قطعا گوشیتون باید هک باشه چون برنامه ها کرک شده هستن ! (گویا با ساین شدنی نیست !)

mstf666
29-11-2009, 20:30
من ساین کردم نصب کردم مشکلی نداشت....N96

mstf666
29-11-2009, 22:55
امشب موقع رانندگی برنامه رو روشن کردم و navigation رو روشن کردم....
بد مسیریابی نکرد اما نمیدونم چرا اون خانومه حرف نمیزد....دیشب خانومه توی خونه درست بود.(شاید باید به اینترنت هم وصل باشه.حالا بعدا تستش میکنم)

نکته جالب این بود که میزان زوم نقشه با سرعت ماشین تنظیم میشد.
وقتی که سرعت زیاد بود زوم منفی میشد و از بالا نقشه رو نشون میداد .
وقتی که ترمز میکردم نقشه آروم آروم زوم میکرد و جزئیات بیشتری رو نشون میداد...:40:

خلاصه امشب ما هی گاز دادیم ، هی میزدیم روی ترمز ...:)))))

dr.vampire
30-11-2009, 01:28
ممنون یونس جان مثل همیشه عالی بود.
Tanks

salavan
30-11-2009, 17:09
امشب موقع رانندگی برنامه رو روشن کردم و navigation رو روشن کردم....
بد مسیریابی نکرد اما نمیدونم چرا اون خانومه حرف نمیزد....دیشب خانومه توی خونه درست بود.(شاید باید به اینترنت هم وصل باشه.حالا بعدا تستش میکنم)

نکته جالب این بود که میزان زوم نقشه با سرعت ماشین تنظیم میشد.
وقتی که سرعت زیاد بود زوم منفی میشد و از بالا نقشه رو نشون میداد .
وقتی که ترمز میکردم نقشه آروم آروم زوم میکرد و جزئیات بیشتری رو نشون میداد...:40:

خلاصه امشب ما هی گاز دادیم ، هی میزدیم روی ترمز ...:)))))

لازم نیست به اینترنت وصل باشید (برای من که اینطوری)
معمولا من وقتی Drive to برای مسیر یابی رو میزنم صحبت میکنه
وقتی هم به مقصد میرسم همینطور

من کاملا از تو سیتینگ اینترنت رو غیر فعال کردم (چون کم کم از شارژ کم میکنه بهتره کلا قطعش کنید)

-----------------------------------------------------------------------------------
من با هک Hello OX 2.00.3 نصبش کردم و رفت روی ورژن قبلی .

گوشیم هم N78 قابل توجه آخوند عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گوشی 6220 کلاسیک هم آپدیت ارور میداد با مستر ریست حل شد

-----------------------------------------------------------------------------------
راستی این ورژن هم تو 4shared دیدم. ولی تستش نکردم
به نظر که کرک شده هم هست

Ovi_Maps_3.03_3507_s60v5_Unsigned_CNSTeam.rar

bahman26
30-11-2009, 17:24
چرا فقط تهرانه
من که دیگه تهران نیستم
نوکیا میمرد اینارو پارسال میداد منم استفاده کنم
حالا چرا تو گوشی من ست لایت نداره یعنی هست ولی توفیقی نداره
6220کلاسیک
ممنون

Ali.Mirzaie
30-11-2009, 17:38
سلام.
من روی نوکیا n79 با خود برنامه نوکیا ، نوکیا مپ رو ریختم آخرین ورژن ، ولی زمانی که میخوام نقشه ها رو دانلود کنم توی لیست ایران نیست!!!!
خیلی عجیبه همه چیز اوکی هست و مشکلی نیست! ولی نمیدونم چرا نقشه ایران رو نداره!!!
میشه راهنمایی کنین!!! از اینترنت هم که میرم (وای فای) نقشه لود نمیشه و مثل قدیم 4 5 تا خیابون بزرگ رو با شماره داره! همین!!!!

Legend
30-11-2009, 19:20
لازم نیست به اینترنت وصل باشید (برای من که اینطوری)
معمولا من وقتی Drive to برای مسیر یابی رو میزنم صحبت میکنه
وقتی هم به مقصد میرسم همینطور

من کاملا از تو سیتینگ اینترنت رو غیر فعال کردم (چون کم کم از شارژ کم میکنه بهتره کلا قطعش کنید)

من با هک Hello OX 2.00.3 نصبش کردم و رفت روی ورژن قبلی .

گوشیم هم N78 قابل توجه آخوند عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گوشی 6220 کلاسیک هم آپدیت ارور میداد با مستر ریست حل شد

راستی این ورژن هم تو 4shared دیدم. ولی تستش نکردم
به نظر که کرک شده هم هست

Ovi_Maps_3.03_3507_s60v5_Unsigned_CNSTeam.rar

سلام
ممنون (;

این نسخه که گذاشتی نسخه بتا هست و هنوز فینالش نیومده..!

چرا فقط تهرانه
من که دیگه تهران نیستم
نوکیا میمرد اینارو پارسال میداد منم استفاده کنم
حالا چرا تو گوشی من ست لایت نداره یعنی هست ولی توفیقی نداره
6220کلاسیک
ممنون

یعنی به GPS وصل نمیشه؟! با برنامه های دیگه تست کن..یا خود GPS Data گوشی...:46:

سلام.
من روی نوکیا n79 با خود برنامه نوکیا ، نوکیا مپ رو ریختم آخرین ورژن ، ولی زمانی که میخوام نقشه ها رو دانلود کنم توی لیست ایران نیست!!!!
خیلی عجیبه همه چیز اوکی هست و مشکلی نیست! ولی نمیدونم چرا نقشه ایران رو نداره!!!
میشه راهنمایی کنین!!! از اینترنت هم که میرم (وای فای) نقشه لود نمیشه و مثل قدیم 4 5 تا خیابون بزرگ رو با شماره داره! همین!!!!

من که نقشه رو گذاشتم..! اما ببین این پست کمکت میکنه؟

ammiralli
30-11-2009, 22:30
ممنون. روی n82 با ساین نصب کردم و برنامه اجرا می شه اما خبری از نقشه نیست. چه کنم؟

Legend
30-11-2009, 22:37
ممنون. روی n82 با ساین نصب کردم و برنامه اجرا می شه اما خبری از نقشه نیست. چه کنم؟
یعنی اصلا" کره زمین نداره؟!

mstf666
30-11-2009, 22:41
منم فکر میکنم نقشه پست اول ناقصه یا اصلا چیزی نداره....
من خودم با wifi نقشه تهران رو کم کم دارم کامل میکنم...

Legend
30-11-2009, 23:02
منم فکر میکنم نقشه پست اول ناقصه یا اصلا چیزی نداره....
من خودم با wifi نقشه تهران رو کم کم دارم کامل میکنم...
مصطفی جون من خودم این عکس هایی که گذاشتم رو از رو همین نقشه که ضمیمه شده گرفتم...:10:

mf.designing
30-11-2009, 23:06
مصطفی جون من خودم این عکس هایی که گذاشتم رو از رو همین نقشه که ضمیمه شده گرفتم...:10:
یونس جان اگه نقشه همونی باشه که امیر تو موبایلستان گذاشته ، کامله !
دوستانی هم که با این روش مشکل داشتن ، روش دانلود با map loader که من تو پست دوم گفتم رو تست کنن ، حل میشه ...

Legend
30-11-2009, 23:19
یونس جان اگه نقشه همونی باشه که امیر تو موبایلستان گذاشته ، کامله !
دوستانی هم که با این روش مشکل داشتن ، روش دانلود با map loader که من تو پست دوم گفتم رو تست کنن ، حل میشه ...
آره همونه..! البته فقط ایران! نه اون خاورمیانه که 100 و خورده ای حجمش بود!
پست دوم رو یکم کامل تر کنی با توضیحات خیلی بهتر میشه به نظرم...:46:

Farshadd
30-11-2009, 23:33
سلام
برای بقیه شهر ها فعلا نیومده؟ کی میاد؟

mf.designing
30-11-2009, 23:40
سلام
برای بقیه شهر ها فعلا نیومده؟ کی میاد؟

نه . فقط برا تهران و نقشه راه های ایرانه و نوکیا فعلا چیزی تو این ضمینه اعلام نکرده !

آره همونه..! البته فقط ایران! نه اون خاورمیانه که 100 و خورده ای حجمش بود!
پست دوم رو یکم کامل تر کنی با توضیحات خیلی بهتر میشه به نظرم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
شاد باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

یونس جان ، پست دوم رو ویرایش کردم ...

dr.vampire
01-12-2009, 00:46
دستت درد نکنه یونس جان
این مپ چرا 36 مگ هست ؟؟؟؟؟ نگاه کردم نقشه کویت و یکی از شهر های عربستان رو هم داره و به همین خاطر حجمش رفته بالا!!!

یونس جون نقشه ستلایت رو نداره ؟؟؟؟؟

mf.designing
01-12-2009, 00:54
یونس جون نقشه ستلایت رو نداره ؟؟؟؟؟
نه این ستلایت رو نداره ...
ستلایت واقعا حجمش بالاست و برا همین فقط تهران فک کنم بالای 200 مگ هست !! میتونید با منتقل کردن به ستلایت با wi fi دریافت کنید !
من سعی میکنم به صورت کاملا rip شده اینجا بزارم ...

موفق باشید

dr.vampire
01-12-2009, 02:12
نقشه ستلایت تا آخرین حد زوم رو نگفتم که !!!!!!
با یک بار زوم از کل جهان رو کسی بتونه با وایرلس دان کنه بذاره ممنون میشم .
حجمش هم فکر نکنم بالای 10 مگ بشه !

akhoond
01-12-2009, 08:41
سلام دوستان

دوستان ، مشکل من حل شد ، یه بار کرک نشده رو ران کردم ، بعد آنیستال کردم ، بعدش تونستم کرک شده ( با سر و کی ساین کردم ) ران کنم روی گوشی ، الآن تنها مشکل عدم دریافت سیگناله ، باتری هم ندارم ( فکر کنم باز سر همین موضوع 2 هفته می رم سر کار )

از همه دوستان ، به خصوص یونس عزیز تشکر می کنم .

مرسی
یا حق

DariushGreat
01-12-2009, 15:23
آقا سلام
ازونجایی که دیدم برنامه مپ لودرتون ظاهرا راهنمای صوتی فارسی نداره، خودم جداگانه یه دونه براتون آپلود کردم! :دی
فایل زیپ رو اکستراکت کنید و محتوای Farsi_F رو به نشانی زیر بریزید:
e:\cities\diskache\voices
اگر voices وجود نداشت خودتون بسازید. سپس می تونین از تنظیمات خود برنامه در بخش پیمایش Navigating زبان فارسی رو گزینش کنید

لینک دانلود:

شاد و پیروز باشین :10::40:

Legend
01-12-2009, 21:34
آقا سلام
ازونجایی که دیدم برنامه مپ لودرتون ظاهرا راهنمای صوتی فارسی نداره، خودم جداگانه یه دونه براتون آپلود کردم! :دی
فایل زیپ رو اکستراکت کنید و محتوای Farsi_F رو به نشانی زیر بریزید:
e:\cities\diskache\voices
اگر voices وجود نداشت خودتون بسازید. سپس می تونین از تنظیمات خود برنامه در بخش پیمایش Navigating زبان فارسی رو گزینش کنید

لینک دانلود:

شاد و پیروز باشین :10::40:
ممنون عزیزم...:10:
تو فایل diskcache پست اول بود... (;

ali_lovely
01-12-2009, 22:56
سلام دوستان وبویژه بابا آخوند....
من رو ان 78 نصب کردم و کاملا کار میکنه و مشکلی نداره
فقط من خوب کار کردن با هاشو بلد نیستم
نمیتونم چطوری مقصدمو بهش بدم و بقیه .......
ولی برنامه با سخنگو فعال کاملا سالم کار می کنه فقط
بعضی وقته هنگ میکنه که احتمالا" گوشی رم کم میاره و
مصرف باطری خیلی بالاست متاسفانه
با تشکر از همه

dr.vampire
02-12-2009, 00:59
یونس جان من اون فایل 22 مگی مبایلستان رو هم دان کردم ریختم توی مموری و اوررایت زدم حدود 20 مگ اضافه شد به حجم کلش !!!!
فکر کنم این نقشه ای که گذاشتی دست کاری شده و یه چیزایی کم داره !!!!!!

Legend
02-12-2009, 10:25
یونس جان من اون فایل 22 مگی مبایلستان رو هم دان کردم ریختم توی مموری و اوررایت زدم حدود 20 مگ اضافه شد به حجم کلش !!!!
فکر کنم این نقشه ای که گذاشتی دست کاری شده و یه چیزایی کم داره !!!!!!
رو چی اور رایت کردی؟! ببین من خودم برنامه رو نصب کردم.. diskcache قبلی گوشی رو کامل پاک کردم..اینو گذاشتم جاش...بعد فایل صدا رو تو فولدر مربوطه قرار دادم...و تست کردم و جواب داد! (اسکرین شات ها) بعد همونو فشرده و ضمیمه کردم!
مشکلش کجاست به نظرت؟:31:

dr.vampire
03-12-2009, 01:52
یونس جا من که نگفتم مشکل داره !!!!!
گفتم شاید یه چیزایی کم داشته باشه !!!
مثلا جاده طرف گرگان رو نداشت اون فایل رو هم ریختم روی گوشی همون جاده درست شد !!!!!!!!

m.s.f
03-12-2009, 14:45
این از GPS گوشی استفاده میکنه یا GPRS میخواد ؟

Majid393
03-12-2009, 17:10
این از GPS گوشی استفاده میکنه یا GPRS میخواد ؟

GPS

..........

SPY.07
04-12-2009, 13:00
هیچ راهی نداره بشه روی سری S60v5 استفاده کرد ؟

mstf666
04-12-2009, 13:18
راستی اون مشکلی که با سخنگو داشتم حل شد.
فایلهای voices رو کلا پاک کردم از توی اون پوشه و دوباره از اول دانلود کردم حل شد.

توی خیابون هم اینور اونور میرم گاهی روشنش میکنم .
البته اگر بخوایم به حرف این گوش بدیم 1 کیلومتر هم دوام نمیاریم...
یه جایی میگفت به صورت خلاف جهت بپیچم توی خروجی یک بزرگراه بعدش فورا به سمت راست بپیچم تا بیوفتم توی بزرگراه....:18:
بعضی جاها هم به جای اینکه بگه دور بزنید میگه "ابتدا به سمت چپ بپیچید سپس فورا به سمت چپ بپیچید" : )))

ولی کلا باحاله.برای سرگرمی خوبه !!!

Legend
04-12-2009, 16:10
یونس جا من که نگفتم مشکل داره !!!!!
گفتم شاید یه چیزایی کم داشته باشه !!!
مثلا جاده طرف گرگان رو نداشت اون فایل رو هم ریختم روی گوشی همون جاده درست شد !!!!!!!!

میتونی فایل ضمیمه رو با اون مقایسه کنی؟ ببین چی کم و زیاد شده...:10:

هیچ راهی نداره بشه روی سری S60v5 استفاده کرد ؟

تاپیکش بخش S60v5 هست دوست عزیز...

DariushGreat
04-12-2009, 22:42
دوستان...
راهنمای صوتی من کار نمی کنه! :41: چک هم کردم همه پرونده ها درسته... حال چی کار کنم؟!

agha sami
05-12-2009, 17:24
فولدر دیسکچ اولیه را پاک کردم تا از پست 1 جایگزین کنم
آیا باید خود برنامه Maps که تو Menu ی اصلی گوشی هست (همون که کره زمین میاد) ، باید اونم پاک کنیم ؟

Legend
05-12-2009, 17:38
فولدر دیسکچ اولیه را پاک کردم تا از پست 1 جایگزین کنم
آیا باید خود برنامه Maps که تو Menu ی اصلی گوشی هست (همون که کره زمین میاد) ، باید اونم پاک کنیم ؟
نیازی نیست چیزی رو پاک کنی... همون فایل ضمیمه رو نصب کنی کافیه...

dr.vampire
06-12-2009, 02:35
یونس جان انقدر پوشه توی پوشه هست که نمیشه گفت هر جایی یه چیزی کم و یه چیزی زیاد شده !!!!
در ضمن اون فایل راهنمای صوتی رو هم نداره این فایل 22 مگی !

p3yman_xl
06-12-2009, 10:08
دوستان برای 5800 باید این فایل رو بگیرم؟:

Nokia.Ovi.Maps.v3.01.4401.s60v5.SymbianOS9.4.Unsig ned-CNSTeam

Majid393
06-12-2009, 10:28
دوستان برای 5800 باید این فایل رو بگیرم؟:

Nokia.Ovi.Maps.v3.01.4401.s60v5.SymbianOS9.4.Unsig ned-CNSTeam

آره. همین رو باید نصب کنی.
(تاپیک رو هم اشتباه اومدی :دي)

shifter
08-12-2009, 11:25
بچه ها منم از تجربه ام بگم...البته من طبق خود سايت نوكيا عمل كردم و از اونجا همه چيو گرفتم!:31:
نقشه شهرها رو كه فعلا فقط تهران رو داره اما نقشه جاده هاش خيلي خوب و كامل بود...چند روز پيش كه رفتيم كرمان خيلي به درد خورد تو جاده...!:31:
دو سه جا دنبال دوربرگردون بوديم كه با نقشه پيداش كرديم...راهنماي صوتيش هم خوب بود...! فقط يه اشكال كوچيك كه داره اينه كه وقتي dashboard رو ميزنين بهد كه به نقشه برميگردين به طور اوتومات نميره رو my position ...بايد اپشن رو دوباره بزنين و بعد!
كلا چيز خوبي هست:31: فقط اگه نقشه شهرا رو هم نوكيا بزاره ديگه خدا ميشه!:19::46:

mohammad hamed
09-12-2009, 10:31
يه سوال
نميشه نقشه ها رو آفلاين دانلود كرد؟

agha sami
09-12-2009, 14:56
سلام
من امروز تو راه روی 96ام اجراش کردم و خیلی دقیقتر از گارمین کار میکرد .:20:
1.اولا که برای من اصلا صدا نداشت و کسی صحبت نمیکرد:19:(من فایل discache را در همون آدرس که پست 1 گفته بود کپی کردم و تو ستینگ برنامه هم رفتم و Farsi female را select کردم ولی باز هم کسی صحبت نمیکرد. نمیدونم اصلا کجاها باید صحبت کند که من برم امتحانش کنم/من تو my position و drive to رو امتحان کردم که صحبت نمیکرد)
2.راستی می خواستم خواهش کنم اونایی که با این برنامه کار کردن، یه آموزش یا توضیح مختصر راجع به امکانات این برنامه و طرز استفادشون بنویسن لطفا.( حداقل امکاناتش رو معرفی کنن:46:) چون من امروز فقط my posision را یاد گرفتم که محل من را نشان میداد و drive to زدم که یه خط کشید و فلش جهت میومد(حالا نمیدونم این انتخاب مسیر بر اساس کوتاهترین مسیره یا...)
مرسی

mstf666
09-12-2009, 15:17
اون صحبت کردنش برای منم اول کار نمیکرد...
فایلهای صوتیش رو پاک کردم کلا.
بعد رفتم توی برنامه دوباره دانلودشون کردم درست شد....

agha sami
09-12-2009, 17:30
اون صحبت کردنش برای منم اول کار نمیکرد...
فایلهای صوتیش رو پاک کردم کلا.
بعد رفتم توی برنامه دوباره دانلودشون کردم درست شد....
من که روی گوشیم اینترنت ندارم چه جوری میتونم فایلهای صوتی را جداگانه دانلود کنم ؟
اگه میشه لینک فایلهای صوتی را بدید که با کامپیوتر دانلود کنم بریزم روی گوشیم ؟

از راه پست3 رفتم تو برنامه MAP LOADER و فقط صدای فارسی را انتخاب کردم و زدم دانلود ، ولی قبلش اتوماتیک یه چیزی اومد نوشته بود Deleting.. و چند دقیقه ای طول داد خلاصه بعد از دانلود صدای فارسی رفتم تو گوشی برنامه MAPS رو اجرا کردم ولی دیدم ظاهرا خود نقشه تهران پاک شده بود و بالاش میزد no map information فکر کنم

حالا دوباره از طریق پست 3 رفتم اینبار علاوه بر صدای فارسی ، مپ ایران رو هم انتخاب کردم که کلا شد 44 مگ و زدم دانلود کنه تا ببینم اینبار چی میشه

نتیجه : پست 3 را کامل انجام دادم و هم صدادار شد و هم نقشه دوباره برگشت D;

jj boy
09-12-2009, 22:45
آقا دستت مرسی...عالی بود...دقیقو کالیبره...nokia map بازم پیشتازی کرد از بقیه...عالی بود :8:

البته منم farsi voice رو فعال کردم ولی چیزی نمیگفت خانومه :41:

smmms6146
11-12-2009, 11:51
دوستان عزیز میتونند با دریافت برنامه NokiaMapUpdater از سایت نوکیا بدون ساین فایل اصلی نوکیا مپ 3.01 را نصب کنند

amo_sedi
11-12-2009, 23:27
برای گوشیهایی که جاوا ساپورتن و GPS دارن کار برد داره اصلا میشه نصب کرد

Legend
12-12-2009, 08:48
برای گوشیهایی که جاوا ساپورتن و GPS دارن کار برد داره اصلا میشه نصب کرد
خیر این برنامه نصب نمیشه ولی مسلما" برنامه مخصوص خودشون رو دارند...

hellbrain666
12-12-2009, 22:55
سلام به همه
کسی تونسته با همون نقشه پست اول صداش رو فعال کنه؟

khoushab
13-12-2009, 23:03
سلام
من این روش که یونس جان گفتند رو انجام دادم ولی چیزی نشون نمیده البته گارمین ورژن جدید هم که ایشون زحمت کشیده بودند هم نصب کردم ولی no map داد البته GPS فعال شد با آنتن دهی خوب که مشکل حل نشد . ورژنهای قبلی بدون مشکل کار میکردند . حالا که دیدم اینجا میگن از گارمین بهتره میخواستم اگه میشه به یه زبون راحتتر توضیح بدین که چه جوری نصب کنم و اینکه باید به اینترنت وصل بود یا به صورت GPS کار میکنه گوشیه من N82 هستش
باز هم از زحمات شما متشکرم

dr.vampire
14-12-2009, 01:21
این هم به زبان ساده:

1. برنامه ovi nokia map 3 رو نصب میکنی (ضمیمه اول پست اول)
2. پوشه diskcache رو به مموری : E/cities انتقال میدی (اون فایل36 مگی پست اول)

تمام !

البته یونس جان هم همینی که من گفتم رو گفته (کامل تر) !!!!

اگر نشد بگید کجای کار مشکل دارید تا دوستان کمک کنن !!!!!

123456789e
15-12-2009, 22:55
سلام
من کامل تونستم ورژن اصلی رو با map updater و map loader رو n82 نصب کنم.:31:
بعد که خواستم پاکش کنم ورژن کرک شدشو بریزم از تو App manager پاک نمیشه!
چه کنم اساتید! کمککککک:41:

srm341
21-12-2009, 15:35
سلام/من برنامه رو نصب کردم درست کار کرد اما بعد از یک روز هر وقت وارد برنامه میشم بعد از چند ثانیه خارج میشه و کار نمیکنه/گوشیم n82 هست+هک شده

GHOST RECON
27-12-2009, 15:47
اصلا نمیشه به این نقشه اعتماد کر من تا حالا دو دفعه (یک بار در حالت ثابت و بار دوم در حال حرکت) وقتی کانکت شدم جایی که من ایستاده بودم رو دقیقا با یک کوچه اختلاف نشون میده (حالا باز خوبه تو محل هستیم اگه ادم جایی گیر کنه میزنه ادم رو گم گور میکنه)

یه چیز دیگه هم هست ضمن تشکر فراوان از نوکیا می خواستم بگم این نقشه در مقایسه با نقشه کشور های دیگه (مثل انگلیس) از نظر کیفیت واقعا
ضایع ست امیدوارم نوکیا در حین کامل کردن نقشه کیفیت نقشه رو هم بالا ببره

در ضمن یه چیز دیگه اینکه تعداد پاسگاه های پلیس توی این نقشه واقعا ناقصه البته در کل بیشتر اماکن رو به صورت ناقص داره و نه فقط پاسگاه های پلیس رو
اسم بعضی از کوچه ها هم اشتباه هست (البته این مورد 1 در 000/1000 مورد پیدا میشه)
جای بعضی رستوران ها هم کاملا اشتباه هست

DariushGreat
27-12-2009, 18:52
اصلا نمیشه به این نقشه اعتماد کر من تا حالا دو دفعه (یک بار در حالت ثابت و بار دوم در حال حرکت) وقتی کانکت شدم جایی که من ایستاده بودم رو دقیقا با یک کوچه اختلاف نشون میده (حالا باز خوبه تو محل هستیم اگه ادم جایی گیر کنه میزنه ادم رو گم گور میکنه)

یه چیز دیگه هم هست ضمن تشکر فراوان از نوکیا می خواستم بگم این نقشه در مقایسه با نقشه کشور های دیگه (مثل انگلیس) از نظر کیفیت واقعا
ضایع ست امیدوارم نوکیا در حین کامل کردن نقشه کیفیت نقشه رو هم بالا ببره

در ضمن یه چیز دیگه اینکه تعداد پاسگاه های پلیس توی این نقشه واقعا ناقصه البته در کل بیشتر اماکن رو به صورت ناقص داره و نه فقط پاسگاه های پلیس رو
اسم بعضی از کوچه ها هم اشتباه هست (البته این مورد 1 در 000/1000 مورد پیدا میشه)
جای بعضی رستوران ها هم کاملا اشتباه هست

سلام ریفیق! :10:
1. درباره اشتباه نشان دادن موقعیت بایستی به اطلاع برسونم که این بخاطر ضریب خطای گوشی هست که در خود دفترچه راهنما و برنامه نوکیا اووی مپ یادآوری شده. برای نمونه در دفترچه راهنمای فارسی گوشی من یعنی نوکیا N82 نوشته شده که " سخت افزار رهیاب ماهواره ای GPS این گوشی سخت افزاری حرفه ای نیست و دارای ضریب خطای 8 متر هست. برای همین نوکیا هیچ گونه مسئولیتی را در قبال اشتباهات این سخت افزار به عهده نمی گیرد. "
مطمئنا این نشان دادن اشتباه موقعیت ناشی از ضریب خطای GPS گوشی شماست.

2. در مورد کیفیت نقشه من تا به کنون نقشه کشورهای خارجی رو ندیدم، اما فکر کنم درست می گی. چون اشتباهات تایپی و همچنین کندی حرکت در نقشه و از همه بدتر، نمای بد دیداری، در این نقشه به وفور وجود داره

3. در مورد ناقص بودن اماکن و معابر هم بایستی بگم که خوب اول کار هست. انشالله در نگارش بعد مشکل برطرف می شه.

4. در مورد نادرست بودن نام برخی از خیابان ها و معابر، بایستی یادآور بشم که آغاز نقشه برداری نوکیا از شهر تهران 1 سال پیش بوده. پس این نقشه در اصل برای سال 87 هست. همه می دونیم که سال به سال نام معابر تغییر پیدا می کنه. البته این نکته رو هم یادآور می شم که شما حق داری. چون نام برخی از معابر به طور سهوی دچار اشتباهاتی هستن

شاد و پیروز باشی :10:

meysad
29-12-2009, 12:10
مدل گوشیم n85 هست و اروری که میده این هست . چه راهی داره برای برطرف کردنش ؟؟ ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

e_boy
01-01-2010, 00:20
سلام آقا این برنامه ها روی 5700 هم کار می کنه من نمی دونم هنوز 5700 gps داره یا نه البته یه چیزایی تو منو گوشی هست ولی نه مپ
ی هست توش نه چیزی با gprs هم میگه به ستلایت وصل شده ولی هیچ اتفاق خاصی نمی افته اگه می شه کمکم کنید....
ehsanshabanian@gmail.com

nima_kiyaniyan
01-01-2010, 21:03
سلام

من گیج شدم ..... بالاخره اون diskcatch که 36 مگه رو دانلود کنیم و جاگذاری کنیم یا باید اون noikia map که در روش دوم توضیح داده شده رو دانلود کنیم ؟ یا باید هر دو رو انجام بدیم ؟ من n86 دارم .. fp1 هست یا fp2 ؟

nima_kiyaniyan
01-01-2010, 21:21
سلام

من گیج شدم ..... بالاخره اون diskcatch که 36 مگه رو دانلود کنیم و جاگذاری کنیم یا باید اون noikia map که در روش دوم توضیح داده شده رو دانلود کنیم ؟ یا باید هر دو رو انجام بدیم ؟ من n86 دارم .. fp1 هست یا fp2 ؟

mf.designing
01-01-2010, 21:28
سلام

با هر کدوم که فک کردید راحت ترید ! :دی من دانلود با NOKIA MAP رو توصیه میکنم !

Legend
01-01-2010, 21:28
سلام آقا این برنامه ها روی 5700 هم کار می کنه من نمی دونم هنوز 5700 gps داره یا نه البته یه چیزایی تو منو گوشی هست ولی نه مپ
ی هست توش نه چیزی با gprs هم میگه به ستلایت وصل شده ولی هیچ اتفاق خاصی نمی افته اگه می شه کمکم کنید....
ehsanshabanian@gmail.com

گوشی شما gps نداره دوست عزیز!

سلام

سلام
گوشی شما fp2 هست...بستگی داره از کدوم ‍ست بخوای عمل کنی..

nima_kiyaniyan
01-01-2010, 22:10
امکانش هست این diskcatch رو روی رپیدشیر آپیود کنید ؟

dr.vampire
03-01-2010, 00:58
توی سایت آپلود شده که بهتره ! ریزوم هم داره !!!!!!!

nima_kiyaniyan
03-01-2010, 08:44
سلام .. من نصب کردم .... بسیار عالی بود ... ممنون ... ولی تو سایت موبایلستان اسکرین شاتی که زده
تو نقشه داروخانه و اینا هم با آیکن نشون داده شده ...... چرا توی اینی که شما گذاشتید نیست ؟ من اشتباه نصب کردم ؟

Legend
03-01-2010, 10:41
سلام .. من نصب کردم .... بسیار عالی بود ... ممنون ... ولی تو سایت موبایلستان اسکرین شاتی که زده
تو نقشه داروخانه و اینا هم با آیکن نشون داده شده ...... چرا توی اینی که شما گذاشتید نیست ؟ من اشتباه نصب کردم ؟
خیر.. اینم داره..ولی من موقع عکس گرفتن آیکون ها رو غیر فعال کرده بودم!

DariushGreat
03-01-2010, 11:40
سلام دوستان
دو شب پیش گوشی رو زدم به کامپیوتر تا با نوکیا مپ فایل های صوتی نقشه رو دانلود کنم؛ برنامه پیغام داد که نقشه ایران به روز شده است! :دی
از نو دانلودش کردم و ریختم... اما در کمال شگفتی تغییر ویژه ای ندیدم... کس دیگه ای هست که آپ کرده باشه؟ اگه آره خواهشمندم تغییرات رو بنویسه

شاد و پیروز باشین :10:

meysad
03-01-2010, 11:59
مدل گوشیم n85 هست و اروری که میده این هست . چه راهی داره برای برطرف کردنش ؟؟ ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان این ارور برای چی هست ؟؟

majid1371312
04-01-2010, 13:33
سلام دوستان
یه سوال داشتم : چه جوری برنامه قبلی map رو پاک کنم؟

soroush20
04-01-2010, 20:56
سلام دوستان

برنامه ی او وی آی مپ رو که نصب کنی خودش جایگزین میشه
اما نیازی به پاکردن نداره.
من دارم بابرنامه ی خود گوشی کار میکنم

DariushGreat
04-01-2010, 20:57
دوستان این ارور برای چی هست ؟؟

دوست من شرمنده! می دونم ربطی نداره؛ ولی این برنامه چی بید؟! :18:

سلام دوستان

اگه مپ پیش فرض گوشی هست که پاک نمی شه. اما اگه پیشتر یه بار نوکیا مپ ریختی، از App. Manager برنامه Licence Manager رو پاک کن.

soroush20
04-01-2010, 21:01
سلام دوستان.

من با این برنامه 2 تا مشکل دارم.اگه میشه دوستان محبت کنن جوابشو بگن.:20:
اولین مشکلم اینه که وقتی با این نقشه یه جایی رومشخص میکنم،راه رو برام آبی میکنه(راه نزدیکو نشونم میده) و Drive&Walk not available for this regionبعد از 7الی 8ثانیه این ارور رو میده

ممنون میشم اگه بگین چارش چیه. گوشیمم ان86هست

مشکل دوم مال گوشی رفیقمه که گوشیش 5800هست.فایلا رواکسترک کردم سرجایی که باید باشه،بعد برنامه خودگوشی دیدم باز نشد(او وی آی مپ خود گوشیش)براش برنامه ضمیمه دوم یعنی افپی2هارو نصب کردم بازم نشد.(بعداز2الی3ثانیه ای که وارد نقشه میشی میاد بیرون)

دوستایی که5800دارن واین برنامه رو نصب کردن لطفا راهنماییم کنید.

DariushGreat
04-01-2010, 21:57
سلام دوستان.

من با این برنامه 2 تا مشکل دارم.اگه میشه دوستان محبت کنن جوابشو بگن.:20:

اولین مشکلم اینه که وقتی با این نقشه یه جایی رومشخص میکنم،راه رو برام آبی میکنه(راه نزدیکو نشونم میده) و Drive&Walk not available for this regionبعد از 7الی 8ثانیه این ارور رو میده

ممنون میشم اگه بگین چارش چیه. گوشیمم ان86هست

مشکل دوم مال گوشی رفیقمه که گوشیش 5800هست.فایلا رواکسترک کردم سرجایی که باید باشه،بعد برنامه خودگوشی دیدم باز نشد(او وی آی مپ خود گوشیش)براش برنامه ضمیمه دوم یعنی افپی2هارو نصب کردم بازم نشد.(بعداز2الی3ثانیه ای که وارد نقشه میشی میاد بیرون)
دوستایی که5800دارن واین برنامه رو نصب کردن لطفا راهنماییم کنید.

در رابطه با پیام خطای گوشی شما، دلیلش اینه که شما از برنامه خود گوشی استفاده می کنی. این برنامه که اینجا گذاشته شده کرک شده هست و ویژگی های پیمایش رانندگی، پیمایش پیاده روی و راهنمای صوتیش فعال هست؛ این در حالیه که برای برنامه پیش فرض گوشیتون فعال نیست و برای فعال کردنش باید هزینه بپردازید...

درباره پیام خطای 5800 هم برنامه برای سیمبین s60 rel 5.0 رو دانلود کنید که متاسفانه اینجا نیست. اما می تونین توی سایت موبایلستان گیر بیارید... :46:

Legend
04-01-2010, 23:00
نسخه S60v5 تو بخش خودشه...:46:

majid1371312
05-01-2010, 17:30
دوستان من با نصب این برنامه مشکل دارم. با برنامه ساینش کردم اما بازم نصب نشد. گوشیم رو باید حتما هک کنم؟

sina_8882001
05-01-2010, 19:09
سلام دوستان من ان 85 دارم اين برنامه رو كه نصب كردم گزينه walk to رو كه ميزنم بد از 7 ثانيه از برنامه مياد بيرون چه كار كنم ؟

soroush20
05-01-2010, 22:58
دوستان من با نصب این برنامه مشکل دارم. با برنامه ساینش کردم اما بازم نصب نشد. گوشیم رو باید حتما هک کنم؟
نیاز به هک نیست.فقط ساین این برنامه کافیه!
ساین کردی؟!

سلام دوستان من ان 85 دارم اين برنامه رو كه نصب كردم گزينه walk to رو كه ميزنم بد از 7 ثانيه از برنامه مياد بيرون چه كار كنم ؟احتمالا مشکلت مثل مال منه.
از برنامه گوشی استفاده کردی یا اون فایلی رو که تو ضمیمه هست رو دانلود کردی؟

sina_8882001
05-01-2010, 23:17
نیاز به هک نیست.فقط ساین این برنامه کافیه!
ساین کردی؟!

احتمالا مشکلت مثل مال منه.
از برنامه گوشی استفاده کردی یا اون فایلی رو که تو ضمیمه هست رو دانلود کردی؟

آره همون فايل ضميمه رو دانلود كردم . خوب حالا چه كار كنم ؟ از جايي ديگه سراق داري دانلود كنم به اين مشكل بر نخورم ؟

SuNb0y
06-01-2010, 08:01
ببخشید یک سوال داشتم : من این برنامه رو نصب کردم. حالا باید چجوری ساین کنم؟

Legend
06-01-2010, 10:17
ببخشید یک سوال داشتم : من این برنامه رو نصب کردم. حالا باید چجوری ساین کنم؟
اگه نصب کردی دیگه نیازی به ساین نیست!

sina_8882001
06-01-2010, 13:41
سلام دوستان من ان 85 دارم اين برنامه رو كه نصب كردم گزينه walk to رو كه ميزنم بد از 7 ثانيه از برنامه مياد بيرون چه كار كنم ؟

DariushGreat
06-01-2010, 19:28

سلام
به تالارهای گفتگوی پی 30 ورلد خوش اومدی. امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10::46:

گوشی شما از نوع FP2 هست ( سیمبین 9.3 رله 3.2 فیچر پک 2 ). فکر کنم شما برنامه گوشی های FP1 رو نصبیدی... :دی

sina_8882001
06-01-2010, 22:45
سلام
به تالارهای گفتگوی پی 30 ورلد خوش اومدی. امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10::46:

گوشی شما از نوع FP2 هست ( سیمبین 9.3 رله 3.2 فیچر پک 2 ). فکر کنم شما برنامه گوشی های FP1 رو نصبیدی... :دی

ممنون از راه نماييد به احتماله زياد همينه موفق باشي

alimohammady
07-01-2010, 11:29
من دانلود کردم
جالب بود ممنون

tomi_fisher
09-01-2010, 02:32
سلام آقا من این نقشه که گذاشتین رو دانلود کردم از شانس بدم آخرای دانلود نت قطع شد ولی من تونستم اکسترکتش کنم و با مپ خود گوشی نقشه اجرا شد من خودم صدای همه ی زبان هارو داشتم en fa ordu french arabic و چندتا دیگه الان نگاه کردم دیدم حجم زبان فارسی من 6 مگ و خورده ای هست ولی لینک دانلود ناقص من بعد از اکسترکت 2 وخورده ای حالا به نظر شما من دوباره دانلود کنم یا اینکه همون زبان نیومده برام فقط!!

tomi_fisher
09-01-2010, 02:47
البته از قبل حدود 300 400 مگ مپ رو گوشیم بود از اول که الان روی همون ریختم همش باهم کار میکنه!

DariushGreat
10-01-2010, 00:41
البته از قبل حدود 300 400 مگ مپ رو گوشیم بود از اول که الان روی همون ریختم همش باهم کار میکنه!

خوش به حالت... هر جای دنیا بری این برنامه به کارت میاد! :46: نقشه بیشتر شهرها رو داره...

شاد و پیروز باشین :دی

dr.vampire
10-01-2010, 03:51
سلام آقا من این نقشه که گذاشتین رو دانلود کردم از شانس بدم آخرای دانلود نت قطع شد ولی من تونستم اکسترکتش کنم و با مپ خود گوشی نقشه اجرا شد من خودم صدای همه ی زبان هارو داشتم en fa ordu french arabic و چندتا دیگه الان نگاه کردم دیدم حجم زبان فارسی من 6 مگ و خورده ای هست ولی لینک دانلود ناقص من بعد از اکسترکت 2 وخورده ای حالا به نظر شما من دوباره دانلود کنم یا اینکه همون زبان نیومده برام فقط!!

توی اون فایل 36 مگی 434 فایل هست و چون شما ناقص دان کردی چند تا از فایل ها نیست در نتیجه بعضی از جاهای نقشه ناقصه !!!!!!!!!!!!!!

tomi_fisher
10-01-2010, 14:20
خوش به حالت... هر جای دنیا بری این برنامه به کارت میاد! :46: نقشه بیشتر شهرها رو داره...

آره میدونم داداش کسی خواست بیاد بهش بدم!:31:
من انگلیس رو که نگاه کردم فکر کنم توی برایتون یه ساختمون تو همین نقشه ها دیدم که سه بعدی بود!!:19:

tomi_fisher
10-01-2010, 14:27
توی اون فایل 36 مگی 434 فایل هست و چون شما ناقص دان کردی چند تا از فایل ها نیست در نتیجه بعضی از جاهای نقشه ناقصه !!!!!!!!!!!!!!
تا اونجا که من دیدم چیزی کم نداشت!
ماله شما که شهرای اطرافو نداره؟
ماله من نداره!

DariushGreat
11-01-2010, 01:17
تا اونجا که من دیدم چیزی کم نداشت!
ماله شما که شهرای اطرافو نداره؟
ماله من نداره!

فقط طهرونه و بس! ( البته + جادهای کمربندی ایران زمین...!!! :دی )

amini_bio
12-01-2010, 10:33
سلام يونس جان
اولا خيلي كارت درسته
دوما خيلي ارادت داريم
سوما اين پست دومتو چند ميفروشي؟!!!!
مي خوام فروشگاه بزنم!

رزرو شد...

و چهارما يه سوال:

اين نقشه ها را اگه از خود برنامه maploader رو گوشي دانلود كنيم، فايل هاي صوتي را نداره؟
اگه من بخوام به يه كشور ديگه مسافرت كنم چجوري ميشه نقشه كامل اون كشور را برا نوكيا مپ گير بيارم؟

Legend
12-01-2010, 21:38
اين نقشه ها را اگه از خود برنامه maploader رو گوشي دانلود كنيم، فايل هاي صوتي را نداره؟
اگه من بخوام به يه كشور ديگه مسافرت كنم چجوري ميشه نقشه كامل اون كشور را برا نوكيا مپ گير بيارم؟
با همون مپ لودر فکر میکنم بتوینی واسه همه کشور ها رو بگیری...!

amini_bio
12-01-2010, 22:25
آره میشه.
من ورژن قدیمی map loader را نصبیده بودم باهاش نمیشد نقشه ها را گرفت.
الن تونستم بگیرم
مرسی

yoosef_st
03-02-2010, 21:06
دوستان، چند سوال:
این آموزشهای صفحه اول به روز هست؟
برای نصب اینها باید گوشی هک شده باشه؟
الا من میخوام روی یدونه N82 نصب کنم نمیشه.
البته این فایل های ضمیمه اینجا رو دانلود نکردم. از یه جای دیگه فایلهاش رو گذاشته بود دانلود کردم که اسم فایل اینه:
maps_installer_3.03_10wk1_b05_s60_3.2.Nocs
موقع نصب ارور میده که شما اجازه نصب ندارید و این حرفها...

Legend
03-02-2010, 21:57
دوستان، چند سوال:
این آموزشهای صفحه اول به روز هست؟
برای نصب اینها باید گوشی هک شده باشه؟
الا من میخوام روی یدونه N82 نصب کنم نمیشه.
البته این فایل های ضمیمه اینجا رو دانلود نکردم. از یه جای دیگه فایلهاش رو گذاشته بود دانلود کردم که اسم فایل اینه:
maps_installer_3.03_10wk1_b05_s60_3.2.Nocs
موقع نصب ارور میده که شما اجازه نصب ندارید و این حرفها...

علیک سلام
بله گوشی باید هک شده باشه...
از همینجا دانلود کنی مطمئن تره..(;

yoosef_st
03-02-2010, 22:21
علیک سلام
بله گوشی باید هک شده باشه...
از همینجا دانلود کنی مطمئن تره..(;
اینها توی صفحه اول الان آخرین ورژن هست دیگه. درسته یونس جان؟
بعد یه چیز دیگه. لطف کن یه همچین فایلهایی رو که یه کمی حجیم هم هستن تو انجمن آپلود نکن. نمیشه با دانلود منیجر راحت دانلود کرد.
ممنونم ازت.
اضافه کنم، اون ورژنی که من از یه سایت دیگه گرفتم 3.03 هست. اینی که توی تاپیکه 3.01 هست.
نمیشه مال تاپک رو آپدیت کنید؟

majidcmp1
07-02-2010, 12:52
سلام من مي خوام نصب كنم برنامه ميگه install base package
base package چيه براي دانلود مي ذاريد؟

soroush20
07-02-2010, 17:15
سلام
دوستان چه جوري ميشه از فرمانهاي صوتي اين نقشه موقع راهنمايي استفاده كرد؟
ممنون ازهمگي

alopio
08-02-2010, 23:02
با سلام به همه ی دوسنتان من دیشب N95 رو آپدیت کردم و دوباره نصب کردم ولی بهم پیغام certifate error می ده.
کمکم کنید

DariushGreat
09-02-2010, 00:05
سلام

سلام
دوستان چه جوري ميشه از فرمانهاي صوتي اين نقشه موقع راهنمايي استفاده كرد؟
ممنون ازهمگي

اگه منظورتون اینه که راهنمای صوتی رو نصب کردین و از تنظیمات هم Farsi Female رو گزینش کردین، بایستی بگم اگه قصد بکارگیریش رو دارین، می بایست از ویژگی رانندگی به Drive to که یه ویژگی پیمایشی هست بهره بگیرین تا راهنمای صوتی کار کنه. :46:

با سلام به همه ی دوسنتان من دیشب N95 رو آپدیت کردم و دوباره نصب کردم ولی بهم پیغام certifate error می ده.
کمکم کنید

برنامه ساین نشده هست. باید ساینش کنی یا گوشیتو هک کنی تا دیگه با این پیام مواجه نشی :46:

شاد و پیروز باشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shabgard
10-02-2010, 21:53
بروبکس من نصب کردم کامل نصب شد نقشه اومد بالا!اما جی پی اس کار نمی کنه!!!
یعنی هرچقدر صبر می کنم انتنش نمیاد! باید چیکار کنم؟درضمن تو هوای باز هم امتحان کردم اما بازم انتنش نیومد!

عای بیات
10-02-2010, 22:19
دوستان یکی به من بگه چه جور ی جی پی اس گوشی صاب مرده خودمو فعال کنم؟
نمیشه.
یکی مرحله به مرحله بگه
تورو خدا بگین.
نمیشه هر کار یمیکنم.
گریه ام دراومده.
بگین:
کمک کنین !!! بالاخره چیکار کنم؟؟چه جوری این n78 جی پی اس شو فعال کنم؟
یا علی
:27::41:

amir200812
11-02-2010, 14:04
چطوری میتونم عکس های هوایی توی سایت ovi map رو به گوشی خودم منتقل کنم!

MOHAMMAD2010
11-02-2010, 16:09
نقشه کرمان رو هم داره ؟

.:2M:.
11-02-2010, 16:14
نقشه کرمان رو هم داره ؟
خیر ، فقط نقشه تهران هست + جاده ها
البته نوکیا به زودی بقیه رو هم اضافه میکنه ...

lidaline
11-02-2010, 16:47
گوشیم n78 هست ولی برنامه ی nokia map اصلا پاک نمیشه چیکار کنم؟

lidaline
11-02-2010, 17:38
دوستانی که n78 دارن من بدون پاک کردن نسخه ی اصلی nokia map که روی گوشی به صورت ارجینال بود تونستم با این شیوه که تو صفحه ی اول گفته شده این برنامه رو بدون هیچ مشکلی رو گوشیم نصب کنم.
فقط یه سوال از بزرگان : نقشه ی تبریز هم هست؟

amir200812
13-02-2010, 14:57
سلام عزیزان
یک سوال داشتم!
راهی هست که عکس های هوایی توی سایت ovi map رو به گوشی خودم منتقل کنم! منظورم همون "مود ماهواره" هست!
گوشی N95 هست! به v35 ارتقا دادم! OVI MAPS هم ریختم روش! نقشه 18.4MB ایران رو هم دانلود کردم! ولی نمیتونم عکس های ماهواره ای رو به گوشی منتقل کنم!
درضمن ADSL دارم ولی امکان اتصال گوشی به اینترنت رو ندارم! با Nokia Ovi Suite 2.1 به کامپبوتر متصل میکنم!

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم!
عکس های شمال غرب کشور رو میخوام مخصوصا دو آذربایجان!(حجم برام مهم نیست)

oghtapost
15-02-2010, 13:23
دوستان این نقشه قابلیت مسیر یابی نداره؟
از کجا باید فعالش کنیم. فقط نقشه ی تهران داره اما مسیر یابی نمیکنه..
ممنون

PLAΨMID
16-02-2010, 01:45
دوستان این نقشه قابلیت مسیر یابی نداره؟
از کجا باید فعالش کنیم. فقط نقشه ی تهران داره اما مسیر یابی نمیکنه..
ممنون

اتفاقا مسيريابيش خيلي خوراكه !!:31:
ببين بايد از route استفاده كني . اول اون محلي رو كه ميخواي بهش برسي سرچ ميكني يا دستي از روي نقشه خودت بهش ميدي . يعني add to route ميكني . بعدش ميري روي add new route point و اونجا موقعيت رو بهش ميدي . مثلا اگه my position رو بزني جايي كه الان هستي رو خودش پيدا و به عنوان نقطه دوم انتخاب مي كنه . بعدش show route رو ميزني و تمام !!!

oghtapost
16-02-2010, 14:47
show route که میزنم میزنه no gps position
اولش باید به اینترنت کانکت بشم؟
ممنون

PLAΨMID
16-02-2010, 23:11
ممنون
نه عزيز اول بايد به gps وصل بشي . يعني موقعيتت رو پيدا كنه . ربطي به اينترنت نداره .

لوگان
17-02-2010, 19:02
ممنون
من اینجوری پیدا میکنم.
رو نقشه اون جایی رو که میخوام برم پیدا میکنم با از رو آدرس بعد میزنم drive to بعد خودش مسیر رو نشون میده.

GHOST RECON
17-02-2010, 21:56
سلام دوستان يه سوال داشتم در قسمت navigation و در قسمت time indicator دوتا گزينه هست (time of arrival و teravel time) ميخواستم ببينم معني هر كدوم از اين ها چيه؟

لوگان
18-02-2010, 21:47
سلام دوستان يه سوال داشتم در قسمت navigation و در قسمت time indicator دوتا گزينه هست (time of arrival و teravel time) ميخواستم ببينم معني هر كدوم از اين ها چيه؟
travel time که میگه چه قدر طول میکشه تا از اینجایی که هستید تا مقصد رو برید که اغلب به درد عمش میخوره چون تو ترافیک این حرفا اصلا زمانش با عقل جور در نمیاد ولی تو جاده خلوت بدرد میخوره.

time of arrival هم که همیونه فقط میگه مثلا ساعت جند میرسید. مثلا میگه 15 طول میگه تا مقصد برسید الان ساعت دو هست پس 2:15 میرسید.

greenmidi
19-02-2010, 10:14
سلام من این برنامه رو دانلود کردم برایN78 بار اول و دوم رفت داخل برنامه نقشه تهران رو نداشت البته نقشه ایران بود و بار سوم نقشه ایران رو هم نداشت حالا هم وقتی میری داخل برنامه 3 ثانیه بعد میاد بیرون البته در هر چند بار ارتباط با GPS برقرار نمیشه و دو روز ما رو علاف کرده
لطفا کمکم کنید

لوگان
19-02-2010, 12:08
سلام من این برنامه رو دانلود کردم برایN78 بار اول و دوم رفت داخل برنامه نقشه تهران رو نداشت البته نقشه ایران بود و بار سوم نقشه ایران رو هم نداشت حالا هم وقتی میری داخل برنامه 3 ثانیه بعد میاد بیرون البته در هر چند بار ارتباط با GPS برقرار نمیشه و دو روز ما رو علاف کرده
لطفا کمکم کنید
در دو مورد اول نمیدونم ولی اون که میرید توش زودی بسته میشه .مال منم همیجور بود licence manager رو پاک کردم درست شد. ولی دیگه تو قسمت licence برنامه نمیره ولی برنامه کامل کار میکنه. حالا دیگه چه جور شد رو نمیدونم!

greenmidi
19-02-2010, 18:29
لطفا کمکم کنید
با مستر ریست حلش کردم فقط چه جوری با ماهواره ارتباط برقرار می کنه؟

lidaline
20-02-2010, 16:58
با مستر ریست حلش کردم فقط چه جوری با ماهواره ارتباط برقرار می کنه؟
وقتی شما gps رو فعال میکنین یعنی موقیت فعلیتون رو پیدا میکنین دستگاه gps داخلی گوشی وصل میشه به ماهواره یعنی اصلا اصل کار ش با ارتباط برقرار کردن با ماهوارست و چون دستگاه gps بالای گوشی قرار داره اگه گوشی رو به طور 90 درجه نگه دارین این ارتباط قویتر میشه در ضمن اگه می خواین این ارتباط سریع انجام بشه باید جایی باشین که سقف نداشته باشه یا سقف کلفت نباشه مثه سقف اتومبیل
ارتباط با ماهواره ها هزینه ای نداره ولی اگه تنظیمات gprs گوشیتون فعاله غیر فعال کنین چون اینطوری paket data فعال میشه تا این ارتباط قویتر انجام بشه که در این مورد با بایت مصرفی شما باید هزینه ای رو بپردازید
ولی برای اینکه بدونین با کدوم ماهواره ها الان ارتباط دارین میتونید این کار و انجام بدین
main\tools\connectivity\gps data \navigation\options\satellite status
هر ماهواره شماره ای داره

greenmidi
20-02-2010, 19:45
وقتی شما gps رو فعال میکنین یعنی موقیت فعلیتون رو پیدا میکنین دستگاه gps داخلی گوشی وصل میشه به ماهواره یعنی اصلا اصل کار ش با ارتباط برقرار کردن با ماهوارست و چون دستگاه gps بالای گوشی قرار داره اگه گوشی رو به طور 90 درجه نگه دارین این ارتباط قویتر میشه در ضمن اگه می خواین این ارتباط سریع انجام بشه باید جایی باشین که سقف نداشته باشه یا سقف کلفت نباشه مثه سقف اتومبیل
ارتباط با ماهواره ها هزینه ای نداره ولی اگه تنظیمات gprs گوشیتون فعاله غیر فعال کنین چون اینطوری paket data فعال میشه تا این ارتباط قویتر انجام بشه که در این مورد با بایت مصرفی شما باید هزینه ای رو بپردازید
ولی برای اینکه بدونین با کدوم ماهواره ها الان ارتباط دارین میتونید این کار و انجام بدین
main\tools\connectivity\gps data \navigation\options\satellite status
هر ماهواره شماره ای داره
اصلا یه همچین چیزی رو پیدا نمیکنم
لطفا کمکم کنید

lidaline
21-02-2010, 00:18
اصلا یه همچین چیزی رو پیدا نمیکنم
لطفا کمکم کنید
نمیشه که نباشه من خودم 78 دارم و با اون گفتم
اشکال نداره ولی دنبال یه آیکون به اسم gps data بگردید .در ضمن اگه وارد برنامه ی نوکیا اوی مپ میشید جی پی اس خود بخود فعال میشه ونیازی نیست که شما ماهواره هارو ببینید یعنی اصلا مهم نیست در ضمن اگه برنامه gps smart com رو گوشیتون دارید می تونید از اونجا از قسمت نمایش حالت ماهواره رو انتخاب کنید
ناراحت نباشید چون برنامه ی gps data از گوشی حذف نمیشه پس یه جایی اونجاهاست

rara32
21-02-2010, 18:25
سلام دوستان
با توجه به اینکه باNokia Maps Updater نرم افزار OVIA map و نقشه وصدا را روی گوشی بدون هیچ خطای نصب میکنم اما در گوشیهایn85 و n78 با دان مسیر راهنمایی صوتی انجام نمیده وپس از چند لحظه با دادن پیام میخواهید وارد فروشگاه بشوید و چه خیر وچه بلی بزنی پیمایش قطع میشه
ورژ3.01 ovia map
لطفا راهنمایی کنید

jamshidjap
26-02-2010, 13:30
يه برنامه map loader توي OVI Suite هستش ... بوسيله اون ميشه نقشه ها رو لود کرد ؟

آخه يکي ميگفت بايد بري سايت نوکيا و مپ لودر مخصوص خود گوشي ( N79 ( رو دانلود کنم...

mohamadreza666
28-02-2010, 21:28
update eror توی 6220 دلیلش چیه؟؟؟!!!
به غیر از مستر ریست کردن راه دیگه نداره؟؟؟!!!

minizoro
01-03-2010, 00:15
این کرک هایی که تو پست اول گذاشتن واسه چیه؟ نوکیا مپز که فری هست ! ینی اخیرا فری کرده و اپن سورس...

کافیه برید به maps.ovi.com و دانلدش کنید ! همین !
19.29 مگ هست. البته مال گوشی من اینطوری بود ... N85

این 19.29 مگی که داره نقشه های کجا توشه؟ باید مثل اد وان بهش اضافه کنیم نقشه های مورد نظر رو؟

Mosa_Zahany
01-03-2010, 19:30
جديد ترين نقشه هاي مشهد SmartComGPS

دانلود مستقيم

sina_8882001
01-03-2010, 23:02
دوستان من اين برنامه رو داشتم خيلي خوب كار ميكرد بعد دوباره نصب نردم اصلا تو جاده كار نميكنه گوشيم هم ان 85 هست
اگه امكان داره فايل cities را برام آپلود كنيد يا بگيد چه كار كنم ممنوون ميشم

*mehrdad*
03-03-2010, 13:39
من نرم افزار map 3 رو با اتصال مستقیم به سایت نوکیا تونستم روی گوشیم (6220) آپدیت کنم. موقعیتم رو روی نقشه نشون میده ولی برای استفاده از امکانات مسیریابی پیغام shop & license رو میده. آیا راهی وجو داره که بشه رایگان از این خدمات استفاده کرد؟؟ ممنون

jamshidjap
04-03-2010, 11:35
دوستان من گوشيم N79 هستش ...

فايل Setup_Nokia_Maps_Updater_1.0.12.exe رو که حجمش 19 مگ هست رو گرفتم ...

فايل Nokia.Ovi.Maps.v3.01.4401.S60v3.2.SymbianOS9.رو هم که حجمش 5 مگ هست گرفتم ...

فايل cities رو از گوشي دوستم که N82 هستش رو هم گرفتم ، حجمش 65 مگ هستش ... و توش فولدر diskcashe هستش با حجم همون 65 مگ

آيا چيز ديگه اي هم لازمه ؟

ميشه مراحل نصب رو بصورت مختصر برام بگين ؟ چون يه نمه اين چيزايي که من دارم با پست اول اين تاپيک فرق داره ...

jamshidjap
04-03-2010, 22:30
من با برنامه Nokia.Ovi.Maps.v3.01.4401.S60v3.2.SymbianOS9.2 و همون فایل cities که از گوشی دوستم گرفتم ... برنامه رو به درستی راه اندازی کردم ...

به map updater هم احتیاجی نبود ...

ehsan513
06-03-2010, 11:45
سلام
من دقیقاَ طبق دستور العمل شما برنامه رو نصب می کنم اما پیغام خطای certificate میده
گوشیم N95 هستش
احتمالاَ مشکلش اینه که گوشیو در حالت -- قرار نمی دم.
من اصلاَ نمی دونم منظور از قرار دادن گوشی در حالت -- یعنی چی؟!!
اگه ممکنه یکی واسم توضیح بده دقیقاَ باید چطور گوشیمو در حالت -- قرار بدم
سپاسگذارم

ehsan513
06-03-2010, 11:46
سلام
من دقیقاَ طبق دستور العمل شما برنامه رو نصب می کنم اما پیغام خطای certificate میده
گوشیم N95 هستش
سپاسگذارم

Hadi King
06-03-2010, 23:49
سلام
گوشیم N95 هستش
سپاسگذارم

سلام
گوشیم N95 هستش
سپاسگذارم
سلام دوست عزیز شما گوشیتون رو هـــک کردین اگه آره پس پچ های برنامه ROMPatcher رو فعال کنید گوشیتون رو حالـــت هـــک قرار میگیـــره :20: اگه گوشیتون رو هــک نکردید نمیتونید گوشی رو تو حالت هــک فعال کنیــد :41:
موفق باشید!:40:

p30pro
08-03-2010, 22:03
آيا نقشه قم اومده ؟ كلا غير از راهها و تهران كجاها جديد اومده ؟

SevenART
09-03-2010, 03:24
می گم این برنامه روی nokia 3310 هم نصب می شه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hadi King
09-03-2010, 14:04
می گم این برنامه روی nokia 3310 هم نصب می شه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام :11:
از خندتون پیداسـت میدونی نمیشـــه :31:
سیستم عامل گوشیتون چیـــه :31:

p30pro
09-03-2010, 18:07
آيا نقشه قم اومده ؟ كلا غير از راهها و تهران كجاها جديد اومده ؟

مي شه جواب منم بدين؟

SAEEDSHN78
14-03-2010, 11:03
من n78 دارم و نویگیتورش کار می کنه
توی یه سایت دیدم که نوشته terrain navigation اگر کسی راجع بهش اطلاعاتی داره لطف کنه بهم برسونه چون نقشه شهر ما را ovi maps فعلا نداره

:11:
این آدرس وبلاگم هست

jamshidjap
14-03-2010, 19:52
مي شه جواب منم بدين؟

نه فقط تهران

taha_0095
15-03-2010, 04:40
سلام همه نقشه ها را داره

---------- Post added at 04:40 AM ---------- Previous post was at 04:40 AM ----------

نقشه رامسر را داره

fsbtnt
17-03-2010, 14:17
دستت درد نکنه مال شیراز رو نداری

abcd1
22-03-2010, 18:05
آقا سلام و عرض تبریک سال نو
من یه مشکلی دارم از اساتید هرکی میدونه مارو راهنمایی کنه
من یه 6710 navigator دارم که وقتی خریدمش لایسنس gps اش کامل بود بنا به دلایلی مجبور شدم گوشی رو فرمت کنم و لایسنسهاش که تو خود گوشی بود پرید حالا وقتی میخوام با gps کار کنم باید با اینترنت update اش کنم و فایلهای update میاد تو سیم کارت و وقتی سیم رو عوض میکنم پیغام میده لایسنس روی سیم نیست و باید دوباره up کنم کسی میدونه چطوری فایلهای up رو از سیم تو گوشی کپی کنم؟

SPY.07
24-03-2010, 11:27
سلام. وقتی رو گوشی N82 میخوام این برنامه رو نصب کنم، میگه قبلاً نصب شده.
درحالی که روی گوشی های دیگه میگه این ورژن با ورژن قبلی جایگزین میشه.

برنامه ساین شده هست. ولی گوشی رو -- نکردم. مشکل همین هکـه ؟

jamshidjap
24-03-2010, 11:30
سلام. وقتی رو گوشی N82 میخوام این برنامه رو نصب کنم، میگه قبلاً نصب شده.
درحالی که روی گوشی های دیگه میگه این ورژن با ورژن قبلی جایگزین میشه.

برنامه ساین شده هست. ولی گوشی رو -- نکردم. مشکل همین هکـه ؟

برنامه مخص.ص گوشي خودت رو دانلود کردي ؟

آخه دو نوعه ، يکي FP1 , ديگري FP2

qwerasdfzxcv
24-03-2010, 15:15
سلام
من sign کردم و نصب کردم
ولی جای منو درست نشون نمیده
باید یه بار به internet وص بشه؟

golmohammadi
25-03-2010, 12:21
بچه ها این نقشه که فقط تهرانش کامله بقیه شهرها بیخیال بشند بهتره
نقشه تبریز هیچی نداره
حتی نقشه جاده ها نیز خوب نیست
به نشر برای غیر تهرانیها همون smortcomgps بهتر باشه
امیدوارم واسه بقیه شهرها نیز بزودی بیاد نقشه

SPY.07
25-03-2010, 19:48
برنامه مخص.ص گوشي خودت رو دانلود کردي ؟

آخه دو نوعه ، يکي FP1 , ديگري FP2

HelloOX2 رو ریختم مشکل حل شد . :46:

meysad
28-03-2010, 14:34
سلام . نقشه جدیدتر تهران نسبت به 3 ماه قبل اومده ؟؟؟ نقشه کاملی از ایران چی وجود داره واسه دانلود ؟ تو سایت خود نوکیا نمیتونم دانلود کنم ! اگر جایه دیگه آپلود شده ممنون میشه لینکش رو بدید .

شیدا
28-03-2010, 19:15
n96 ساپورت نمیکنه؟

M@hdi-B
28-03-2010, 19:45
n96 ساپورت نمیکنه؟

چرا دوست عزیز ساپورت می کنه:46:

S E V E N
29-03-2010, 14:30
نرم افزار بسیار جالبی هست. خصوصا برای تهرانی ها. اگه نقشه شهر های دیگه رو هم داشت خیلی بهتر می شد. الگه امکان

راهبری صوتی رو فعال کنید و فارسی رو دانلود کنید قشنگ بهتون میگه مثلا 300 متر جلوتر از کدوم خروجی به چه طرفی بپیچید.

تازه حالت های مختلف رانندگی و قدم زدن و ... رو هم داره.مزیتش نسبت به گوگل مپ همین امکان راهبری صوتیش هست.البته

گوگل مپ هم امکانات خودشو داره. بدون gps مکانتون رو میگه و اگه بزنید satelite view عکس های ماهواره ای خیلی جاها رو

می تونید مشاهده کنید.

دوستان روشی هست که تو ovi maps بشه سایر شهر ها رو هم به دقت تهران نقشش رو داشت ؟

M@hdi-B
29-03-2010, 14:34
باید خود نوکیا با آپدیتهای بعدی اضافه کنه...بعید می دونم برای اضافه کردن نقشه راهی باشه.

jamshidjap
30-03-2010, 11:54
من نقشه هاي نوکيا ovi رو براي جاده هاي ايران با نقشه هاي گارمين براي ايران مقايسه کردم .... يه جاهايي گارمين بهتره يه جاهايي نوکيا ovi ...

مثلا براي شمال ايران گارمين کاملتره ...

براي مرکز ايران با هم برابري ميکنن...

براي تهران ، ovi بهتره

malakhak
12-04-2010, 00:10
سلام به همه شما
من n78 دارم ميشه كامل برام توضيح بدين بايد چه كار كنم؟
ممنون ميشم

arash_no1
12-04-2010, 19:13
بالاخره براي N78 بايد كدومو نصب كرد؟ FP1 يا FP2
اينكه من موقع ناوبري (Navigation) يهو پيغام مي گيرم كه بايد مجوز (لايسنس) تهيه كنم با كرك حل مي شه؟ تمايل زيادي به كك كردن گوشيم ندارم و الان اين Ovi Map به جز مساله ناوبري (كه زود ازش خارج مي شه) مشكل ديگه اي نداره. ممنون مي شم جواب بدين

jamshidjap
13-04-2010, 18:37
گوشيت FP2 هستش...

شما اين OVI مپ نوکيا تو اين تاپيک رو نصب کن ... مشکل لايسنس حل ميشه

iceweek
16-04-2010, 16:20
از سایت نوکیا نمیشه اینو گرفت؟اون جدیدتر نیست؟زده free

Hadi King
16-04-2010, 16:28
از سایت نوکیا نمیشه اینو گرفت؟اون جدیدتر نیست؟زده free

میشه دانلود کرد دوست عزیز مدل گوشی رو انتخاب کنـــی کنارش لینک دانلود میزاره :46:

saddegh
17-04-2010, 10:15
راهنمای صوتیش چطوری کار میکنه روی فارسی زن گزاشتم ولی خبری نشد.

mohammadg846
19-04-2010, 11:03
نقشه تبريز براي nokia ovi map ّپس از دانلود فايلها را درپوشه سيتيز كپي كنيد
نقشه تبريز به نقشه هاي موجود اضافه ميشود
براي مشاهده بعد از باز كردن برنامه حالت نقشه رابه ماهواره تغيير دهيد

نقشه برخي مكانها ازجمله پارك ائل گلي و آبرساني و ورزشگاه يادگار امام تا آخرين مرحله زوم دانلودشده است
لينك دانلود:

اينم لينك دانلود از پرشين گيگ:

miladddd
19-04-2010, 17:10
سلام
من تا حالا این نرم افزارو نصب نکردم
فقط با smart com gps کار کردم
گوشیمم 6220c هست
کارش دقیقا چیه، میارزه بیام با این کار کنم؟
لطفا راهنمایی کنید

mohammadg846
22-04-2010, 12:47
سلام
گوشیمم 6220c هست
لطفا راهنمایی کنید
اول بايد گوشي را هك بكنيد(براي اينكار به تاپيك مربوطه مراجعه كنيد) بعد از رام پچر پچ ها را فعال كنيد
بعد نرم افزارmap inistaller را دانلود ونصب كن
البته رو گوشي من نصب نشد ولي بعداز يه مستر ريست براحتي نصب شد

DariushGreat
22-04-2010, 20:15
نقشه تبريز براي nokia ovi map ّپس از دانلود فايلها را درپوشه سيتيز كپي كنيد
نقشه تبريز به نقشه هاي موجود اضافه ميشود
براي مشاهده بعد از باز كردن برنامه حالت نقشه رابه ماهواره تغيير دهيد

نقشه برخي مكانها ازجمله پارك ائل گلي و آبرساني و ورزشگاه يادگار امام تا آخرين مرحله زوم دانلودشده است
لينك دانلود:

قضیه چیه؟! این هایی که می بینم فقط عکس ماهواره ایه... پس کو خود نقشه؟! :blink:

سلام
گوشیمم 6220c هست
لطفا راهنمایی کنید

خیلی میارزه... حتما نصب کن

دستتون رو می بوسم
شاد باشین :دی

miladddd
22-04-2010, 21:14
خیلی میارزه... حتما نصب کن

دستتون رو می بوسم
شاد باشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه یکم بیشتر برام توضیح بدین؟
نقشه هاش کامل تر از smart com gps هست؟
با اتصال به ماهواره کار میکنه یا پولیه؟!

DariushGreat
22-04-2010, 22:23
میشه یکم بیشتر برام توضیح بدین؟
نقشه هاش کامل تر از smart com gps هست؟
با اتصال به ماهواره کار میکنه یا پولیه؟!

نقشه های اسمارت کام همش عکس هستن که کالیبره شدن؛ اما نقشه های نوکیا مپ نقشه هستن...! طعم واقعی نقشه رو هنگامی چشیدم که این برنامه رو ریختم! :دی
نقشه کامل با توانایی مسیر/ مقصد یابی ( رانندگی و پیاده روی )، با راهنمای صوتی فارسی و امکان نمایش اماکن و معابر روی نقشه... خیلی کامله! :10:

دستتون رو می بوسم.

miladddd
26-04-2010, 21:10
آقا این نرم فزار فقط نقشه راه ها و تهرانو کامل داره یا همه شهرا؟

Hadi King
26-04-2010, 22:24
آقا این نرم فزار فقط نقشه راه ها و تهرانو کامل داره یا همه شهرا؟
سلام دوست عزيز تهران رو كامل داره و راه هاي اصلي شهرستان ها ...
همه شهــر ها رو نــداره :41:
موفق باشيد!:40:

mohammad_h_e
27-04-2010, 11:15
میشه نقشه تبریزو تو یه سایت دیگه آپ کنین؟ از 4shared نمیشه دانلود کرد!

mohammadg846
28-04-2010, 11:54
سعي ميكنم تو يه سايت ديگه هم آپ كنم.2و3روز طول مكشه

majidzm
28-04-2010, 15:52
سلا96م
دستتون درد نکنه

جی پی اس گوشی های نوکیا مثل چقدر کار می کنه؟n79,n96,6220,5800
یعنی اکلنت ماهوارشون زمان محدودی داره یا نه؟
این برنامه راهنمای مسیر صوتی نوکیا که روی مدل های نویگیتورش داره میشه رو بقیه مدل ها مثل ریخت؟96N

saddegh
28-04-2010, 16:40
راهنمای صوتیش چطوری کار میکنه روی فارسی زن گزاشتم ولی خبری نشد.
یکی جواب ما رو نمیده .:41:

S0R3N4
28-04-2010, 18:57
بچه ها
رو سامسونگ 8910 جواب میده؟
+
این چقدر برتری و مزیت داره نسبت به گارمین و اسمارت کام؟

DariushGreat
28-04-2010, 22:56
میشه نقشه تبریزو تو یه سایت دیگه آپ کنین؟ از 4shared نمیشه دانلود کرد!

سلام
به پی 30 ورلد خوش اومدی :46: انشالله مدیر شدنت رو ببینم :10:
عزیز این ها فقط عکس های ماهواره ای تبریز هستن نه نقشه. انشالله نقشه اش در آینده نزدیک میاد. درضمن جوری نیست که بشه خودمون درستش کنیم. نقشه توسط نوکیا ساخته می شه و به شکل آپدیت عرضه می شه که با کمک برنامه مپ دانلودر بروز می شه.

سلا96م
دستتون درد نکنه

جی پی اس گوشی های نوکیا مثل چقدر کار می کنه؟n79,n96,6220,5800
یعنی اکلنت ماهوارشون زمان محدودی داره یا نه؟
این برنامه راهنمای مسیر صوتی نوکیا که روی مدل های نویگیتورش داره میشه رو بقیه مدل ها مثل ریخت؟96N

می شه بپرسم به چه زبونی نوشتی؟! :دی
بخش نخست پرسشتون که خیلی نامفهومه! :13:
برای بخش دوم؛ اینا اکانت ماهواره ای ندارن. اگه اکانتی باشه مربوط به مسیریابی و راهنمای صوتی هست نه ماهواره. ( که اون هم کرک شده! :دی البته تازگی ها برای گوشی FP2 نگارش رایگان این ویژگی ها هم روانه بازار شده )
بخش سوم؛ روی همه گوشی های GPS دار پاسخ می ده

یکی جواب ما رو نمیده .:41:

شما نخست به این مسیر برو:
E:\cities\diskcache\Voices
پوشه ای به نام farsi_f درست کن. سپس این پوشه رو هم باز کن و محتویات راهنمای صوتی پارسی رو بریز اونجا. محتویات این ها هستن:
1. پوشه farsi_female
2. پرونده common.lua
3. پرونده config.lua
4. پرونده skin_farsi_female.lua

بچه ها
رو سامسونگ 8910 جواب میده؟
+
این چقدر برتری و مزیت داره نسبت به گارمین و اسمارت کام؟

مانند هلو پاسخ می ده! :دی
+
اسمارتکام که شوته!!! ولش کن! :دی در قیاس با گارمین می شه گفت که بهتره. اماکن و معابر زیادی داره، نقشه 3 بعدی می شه، مسیریابی صوتی فارسی داره، مسیریابی پیاده روی و رانندگی داره، امکان دانلود همزمان عکس ماهواره ای هست، و از همه مهمتر اینه که نقشه فارسی هست ( دقیقا برعکس گارمین )

matin_vv
28-04-2010, 23:11
دوستان من هر كاري ميكنم ماهواره سيگنال نميده! چرا؟

DariushGreat
29-04-2010, 11:14
دوستان من هر كاري ميكنم ماهواره سيگنال نميده! چرا؟

درون ساختمون به ویژه طبقات پایین معمولا آنتن نمی ده. در بیرون هم احتمالا جایی که می ایستی که پیرامونت ساختمون های بلند هست. همچنین ابری بودن آسمان هم تاثیر گذار هست.

mohammadg846
29-04-2010, 20:12
اينم لينك دانلود از پرشين گيگ:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] madg846%29.zip

o.city
30-04-2010, 22:37
سلام.خیلی خوب بود روی n79 من جواب داد.فقط یه مشکل.من توی ایران نیستم و نقشه کشور های اسکاندیناوی رو می خوام.از طریق ovi suite که گوشی رو وصل می کنم تا نقشه رو دانلود کنم میزنه باید maps رو آپدیت کنید و دیگه لیست نقشه ها رو نمی آره.همچنین میگه با آپدیت نسخه maps فعلی پاک میشه و ورژن بالاتر نصب میشه.چی کار کنم؟کسی نمی تونه لینک دانلود نقشه کامل نروژ رو جداگانه واسم بذاره؟با تشکر از خدمات خوبتون.پیغام دقیقش اینه:

Maps have been updated.
you need to download the updated maps.during the download all existing maps are deleted and new ones wiil be transferred to your devise.

majidzm
30-04-2010, 23:42
سلام
من شنیدم که چی پی اس بعضی از گوشی ها بعد از چند ماه دیگه ماهواره بهشون سرویس نمیده و از کار می افته(گوشیهای نوکیا)
این حرف حقیقت داره؟

DariushGreat
01-05-2010, 00:11
سلام
من شنیدم که چی پی اس بعضی از گوشی ها بعد از چند ماه دیگه ماهواره بهشون سرویس نمیده و از کار می افته(گوشیهای نوکیا)
این حرف حقیقت داره؟
نه........

o.city
01-05-2010, 12:10
سلام.خیلی خوب بود روی n79 من جواب داد.فقط یه مشکل.من توی ایران نیستم و نقشه کشور های اسکاندیناوی رو می خوام.از طریق ovi suite که گوشی رو وصل می کنم تا نقشه رو دانلود کنم میزنه باید maps رو آپدیت کنید و دیگه لیست نقشه ها رو نمی آره.همچنین میگه با آپدیت نسخه maps فعلی پاک میشه و ورژن بالاتر نصب میشه.چی کار کنم؟کسی نمی تونه لینک دانلود نقشه کامل نروژ رو جداگانه واسم بذاره؟با تشکر از خدمات خوبتون.پیغام دقیقش اینه:

Maps have been updated.

you need to download the updated maps.during the download all existing maps are deleted and new ones wiil be transferred to your devise.

سلام.اصلا چرا باید فایل diskcash رو پاک میکردیم؟من که همه نقشه ها و صدا های مورد نیازم رو داشتم.اگه نمیشه در حالت بالا نقشه دانلود کرد نمی تونم دوباره نسخه اصلی رو نصب کنم و نقشه ها و صدا ها رو دانلود کنم یعد دوباره نصخه کرک شده رو نصب کنم بدون پاک کردن diskcash؟

ahmad 222
03-05-2010, 15:48
سلام
دوستان لطف کنند طریقه آپدیت map از ورژن 2 به 3 را توضیح دهند.
ممنون

o.city
05-05-2010, 00:20
سلام
دوستان لطف کنند طریقه آپدیت map از ورژن 2 به 3 را توضیح دهند.
ممنون
اگه برای ovi maps کرک شده که توی این تاپیک هست می خواید که ورژن 3 هست.اگه برای maps دست نخورده گوشی تون می خواید باید نرم افزار ovi suite رو از لینک زیر دانلود کنید و از قسمت maps خودش آپدیت میشه.البته باید توی جعبه گوشی این نرم افزار رو داشته باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/default/

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:18 AM ----------

مشکل من با صدا ها حل شد.ممنون از همه.

vahidshah
05-05-2010, 08:29
نقشه ایران کهخوبه ماکه تو تهران نیستیم .
واسهتبریط نقشه نداره؟یا شهر ای دیگه؟

Hadi King
05-05-2010, 09:40
نقشه ایران کهخوبه ماکه تو تهران نیستیم .
واسهتبریط نقشه نداره؟یا شهر ای دیگه؟
سلام دوست عزيز فقط تهران و راه هاي اصلي شهرستانها اومده !
براي شهر هاي ديگه نيومــده قراره براي تبريز هم بيــاد :46:
صفحه هاي قبل دوستمون نقشه تبريز رو لينك دادن يه تستي كنيــد !!!

jamshidjap
08-05-2010, 19:32
با سلام

ديروز در حالي که گوشي در حالت offline بود ، برنامه نوکيا مپ رو باز کردم ...

يه سوال ازم پرسيد که گفته بود آيا ميخاي در همين حالت آفلاين برنامه رو اجرا کني يا نه ؟ ما گفتيم : بله ...

بعدش که yes رو زدم برنامه هنگ کرد و ديگه درست نشد ...

گوشي رو ريست کردم و اومدم دوباره برنامه رو باز کنم اما ديگه هر وقت ميرم تو برنامه ، بعد از چند ثانيه ميپره بيرون ...!

حتي برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولي درست نشد ...

دوستان لطفا راهي غير از مستر ريست معرفي کنن...

ممنون

jamshidjap
10-05-2010, 18:29
دوستان کسي نميتونه مارو راهنمايي کنه ؟

jamshidjap
12-05-2010, 19:59
آقا هيچکس به اين تاپيک سر نميزنه ؟

mohammadg846
16-05-2010, 22:35
چراسر نميزنه!چطور؟

mohammadg846
16-05-2010, 22:46
احتمالا نقشه های قدیمی(مربوط به ورژن قدیمی نوکیامپ)را پاک نکردین
اول اونها از E:\citiesرا پاک کنید بعد نقشه جدید را کپی کنید همانجا

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

با سلام

ديروز در حالي که گوشي در حالت offline بود ، برنامه نوکيا مپ رو باز کردم ...

يه سوال ازم پرسيد که گفته بود آيا ميخاي در همين حالت آفلاين برنامه رو اجرا کني يا نه ؟ ما گفتيم : بله ...

بعدش که yes رو زدم برنامه هنگ کرد و ديگه درست نشد ...

گوشي رو ريست کردم و اومدم دوباره برنامه رو باز کنم اما ديگه هر وقت ميرم تو برنامه ، بعد از چند ثانيه ميپره بيرون ...!

حتي برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولي درست نشد ...

دوستان لطفا راهي غير از مستر ريست معرفي کنن...

ممنون
احتمالا نقشه های قدیمی(مربوط به ورژن قدیمی نوکیامپ)را پاک نکردین
اول اونها از E:\citiesرا پاک کنید بعد نقشه جدید را کپی کنید همانجا

jamshidjap
17-05-2010, 13:05
نقشه هاي قديمي رو هم قبلا پاک کرده بودم ....

van123
17-05-2010, 18:07
سلا بر همگییییییییییی
من مبخوام نفشه گوشیم رو آپدیت کنم
ابنجا پست ها خبلب زباده.
لطقآخلاصه بم توضبح بدین.
آلان ور 3.03 اومده
آرهههههه؟

mohammadg846
18-05-2010, 20:10
نقشه هاي قديمي رو هم قبلا پاک کرده بودم ....
????????????

Hadi King
19-05-2010, 14:33
نقشه مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمانشاه برای نوکیا مپ Ovi Map!

نقشه کامل راههای ایران (نسبت به نسخه قبل آپدیت شده) + نقشه کامل شهر تهران (نسبت به نسخه قبل آپدیت شده) + نقشه کامل شهر مشهد (جدید) + نقشه کامل شهر شیراز (جدید) + نقشه کامل شهر تبریز (جدید) + نقشه کامل شهر اصفهان (جدید) + نقشه کامل شهر کرمانشاه (جدید) + راهنمای صوتی فارسی مسیریابی میباشد :46:

اسکرین شات از مشهد، خیابان تهران، چهارراه دانش:

دانلود در 5 پارت از رپید شیر با حجم 50 مگابایت

Hadi King
19-05-2010, 14:36
لينک مستقيم و دائمي از سايت رپيد باز : :46:

mohammadg846
19-05-2010, 20:47
شما1بار کل پوشهcitiesرا پاک کن
بعد از اجرا برنامه خودش اونو درست میکنه
اگر اجرا نشه یعنی ایراد از نقشه نیس

jamshidjap
19-05-2010, 21:31
شما1بار کل پوشهcitiesرا پاک کن
بعد از اجرا برنامه خودش اونو درست میکنه
اگر اجرا نشه یعنی ایراد از نقشه نیس

سلام دوست عزيز اينکارم کردم درست نشد... يعني دوباره از برنامه ميومد بيرون
.
.
.

اما شانسي گفتم بزار يه بار که برنامه باز ميشه سريع دکمه 0 رو بزنم که بياد به نقطه اي که ايستاده ايم ... از قضا درست شد و مانع از بسته شدن برنامه شد... در نهايت درست شد...

به هر حال بازم ممنونم از راهنماييت :10:

gmuosavi
19-05-2010, 22:41
سلام هادی جان :40:

این نقشه های جدیدِ خود نوکیاست؟ ( اصفهان و مشهد و... )

ممنون

mohammadg846
21-05-2010, 18:06
سلام هادی جان :40:

این نقشه های جدیدِ خود نوکیاست؟ ( اصفهان و مشهد و... )

ممنون
بله
نقشه کامل و دقیق از خود نوکیا

meysad
25-05-2010, 12:55
سلام . من با Nokia Maps Updater که میخوام کار کنم با این ارور مواجه میشم . گوشیم رو هم میشناسه n85 هست . مشکل از چی هست ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legend
25-05-2010, 16:41
آموزش پست اول به روز شد و نقشه اردیبهشت ماه ضمیمه شد

+

نسخه 3.04 Ovi Maps برای گوشی های جدید

عنوان تاپیک ویرایش شد

golmohammadi
25-05-2010, 22:43
من برنامه و نقشه ها را رو ان95 معمولی ریختم
وقتی جایی را میخوام سرچ کنم هیچی نمیاره
اشکال از چیه "؟
No Results Found
ارور بالا را میده
در حالی که نقشه را کامل میاره
و تمام فایلهای نقشه را نیز درست کپی کرده ام

Legend
25-05-2010, 22:56
من برنامه و نقشه ها را رو ان95 معمولی ریختم
وقتی جایی را میخوام سرچ کنم هیچی نمیاره
اشکال از چیه "؟
No Results Found
ارور بالا را میده
در حالی که نقشه را کامل میاره
و تمام فایلهای نقشه را نیز درست کپی کرده ام
فارسی میزنی اسمشو؟ من الان اسم کوچمونو سرچ کردم پیدا کرد با چنتا مشابه! چی سرچ میکنی؟

Hadi King
28-05-2010, 13:20
سلام دوستان :20:
عکس هوایی شهر مشهد برای نوکیا مپ از اولین زوم تا آخرین زوم MashHad Ovi Map
حجم نقشه 400 مگا بایت هست که در هشت part پنجاه مگابایتی آپلود شده(با لینک مستقیم). بعد از extract کردن، پوشه ی diskcache رو به مسیر E:/cities انتقال داده و در پنجره ی مربوطه Yes رو بزنید یعنی این پوشه روی پوشه ی قبلی merge بشه(یعنی فایل های قبلی باقی بمونه و این فایل ها در کنارش اضافه بشه).بعد از اینکه نرم افزار رو در موبایل باز کردید نقشه ها به طور پیش فرض در حالت Map یعنی شماتیک هستن برای مشاهده ی نقشه به صورت ماهواره ای وارد Options سپس Map mode شوید و Satellite رو انتخاب کنید.

دانلود نقشه هوایی شهر مشهد برای نوکیا مپ با لینک مستقیم و غیره مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد!:40:

DariushGreat
28-05-2010, 13:30
سلام دوستان :20:
عکس هوایی شهر مشهد برای نوکیا مپ از اولین زوم تا آخرین زوم MashHad Ovi Map
حجم نقشه 400 مگا بایت هست که در هشت part پنجاه مگابایتی آپلود شده(با لینک مستقیم). بعد از extract کردن، پوشه ی diskcache رو به مسیر E:/cities انتقال داده و در پنجره ی مربوطه Yes رو بزنید یعنی این پوشه روی پوشه ی قبلی merge بشه(یعنی فایل های قبلی باقی بمونه و این فایل ها در کنارش اضافه بشه).بعد از اینکه نرم افزار رو در موبایل باز کردید نقشه ها به طور پیش فرض در حالت Map یعنی شماتیک هستن برای مشاهده ی نقشه به صورت ماهواره ای وارد Options سپس Map mode شوید و Satellite رو انتخاب کنید.

دانلود نقشه هوایی شهر مشهد برای نوکیا مپ با لینک مستقیم و قابلیت Resume :

سلام
چجوری این کار رو کردی؟ منظورم اینه که نقشه ماهواره ای رو از زوم کم تا زوم زیاد رو گرفتی؟ به ما هم یاد بده! :دی:20:

golabi2
28-05-2010, 15:47
برای کرمانشاه کدوم نقشه رو باید دانلود کنم؟همه رو؟
دومی رو دانلود کردم ومقع extarct کردن ارور میده!

feryshad
28-05-2010, 16:04
سلام
ببخشید اگه سوالم مبتدیانه ست...
من رو گوشیم هنوز OVI Maps نصب نکردم. و تازه دارم دانلود میکنم
چون نمیتونم تو نت بمونم و نقشه ها رو دانلود کنم

میخواستم ببینم میشه نقشه ها رو با خود گوشی یا برنامه دانلود کرد؟

با تشکر

DariushGreat
28-05-2010, 18:00
برای کرمانشاه کدوم نقشه رو باید دانلود کنم؟همه رو؟
دومی رو دانلود کردم ومقع extarct کردن ارور میده!

همه رو می بایست دانلود و سپس روی نخستین کلیک کرده و Extract کنی

سلام
ببخشید اگه سوالم مبتدیانه ست...
من رو گوشیم هنوز OVI Maps نصب نکردم. و تازه دارم دانلود میکنم
چون نمیتونم تو نت بمونم و نقشه ها رو دانلود کنم

میخواستم ببینم میشه نقشه ها رو با خود گوشی یا برنامه دانلود کرد؟

با تشکر

با خود گوشی فکر نکنم. با برنامه اش هم آزمایش کردم برای من که مدام خطا می داد و نقشه عهد عتیقش رو می آورد! :13: همینجا دانلود کن حالشو ببر دیگه... :46:

شاد باشین :دی:8:

feryshad
29-05-2010, 17:00
آقا من این نقشه ها رو دانلود کردم. برای راهنمایی صوتی چیکار باید بکنم؟
میگن راهنماش زنه و صدای خوبی هم داره :دی درسته؟ :دی

Hadi King
29-05-2010, 17:33
آقا من این نقشه ها رو دانلود کردم. برای راهنمایی صوتی چیکار باید بکنم؟
میگن راهنماش زنه و صدای خوبی هم داره :دی درسته؟ :دی
سلام دوســت عزيز :40:
بعد از دریافت و Exract کردن !
پوشه ی farsi_f رو به مسیر :

E:\cities\diskcache\voices
انتقال بدید ! :46:

feryshad
29-05-2010, 17:46

من این نقشه ای که دانلود کردم تو فولدر Voice فولدر farsi-f رو داره! خودم نمیدونستم :دی
الان برای فعال کردنش چیکار باید بکنم؟
یعنی فعال کردم.
چجوری باید استفاده بکنم؟

golabi2
29-05-2010, 17:48
آقا دم نوکیا و همه بچه هایی که زحمت کشیدن گرم!(دیدم دکمه تشکر کمه!)بلاخره کرمانشاه هم مسیر یاب دار شد!:26:

van123
29-05-2010, 21:25
SLM
من چجوری OVI مپ رو نسب کنم
3.4 هم که اومده
حوصله خوندن این همه صفحه رو یا این سرعت اینترنت ندارم
لطفا خلاصه و کار ساز.
اگرم برنامه میخاد link مستقیم بدین.......

Legend
29-05-2010, 22:51
SLM
من چجوری OVI مپ رو نسب کنم
3.4 هم که اومده
حوصله خوندن این همه صفحه رو یا این سرعت اینترنت ندارم
لطفا خلاصه و کار ساز.
اگرم برنامه میخاد link مستقیم بدین.......
تو پست اول همه چیز توضیح داده شده!
فایل ها هم ضمیمه شده و میتونی دانلود کنی.

شاد باشی

van123
30-05-2010, 22:52
تو پست اول همه چیز توضیح داده شده!
فایل ها هم ضمیمه شده و میتونی دانلود کنی.

شاد باشی
دیدم .
من ورژن بالاش رو میحام

mortezaon
30-05-2010, 23:01
اگه ورژن بالاترشو بذارين ممنون مي شم

.

Hadi King
31-05-2010, 00:21
دیدم .
من ورژن بالاش رو میحام

اگه ورژن بالاترشو بذارين ممنون مي شم
.
دوستان پســت دوم ورژن بالاتر قرار داده شــده ولي فقط براي گوشي هاي جديده :20:
ولي براي بقيه گوشي ها همين ورژني كه پست نخست ضميمه شــده خيلي بهتره :46:

o.city
31-05-2010, 18:22
سلام.این نقشه های جدید با خود ovi suite قابل دانلوده یا باید خودمون دانلود کنیم؟

amini_bio
01-06-2010, 07:18
یونس جان لینک تک پارته از این نقشه های شهرها نداری؟

Legend
01-06-2010, 07:42
یونس جان لینک تک پارته از این نقشه های شهرها نداری؟
سلام
نه محمد رضا جان... ولی اگه مشکلت با ضمیمه هست تو صفحات قبل لینک رپیدشیر و رپیدباز هست...

amini_bio
01-06-2010, 09:44
خودم پیدا کردم:

Iran For Nokia Maps By MOHAMADREZA نقشه مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمانشاه بصورت sis !:

Hadi King
01-06-2010, 23:24
سلام دوستـان نقشه هاي تك تك شهرها رو براتون آپلود كردم با فرمت Sis :20:
فايل دانلود شده رو extract كنيد و فايل بدست آمده رو روي گوشي نصب كنيد :46:
پسورد فايل ها : P30world

نقشه كرمانشاه :
حجم => 9,295 KB

نقشه تهران :
حجم => 12,917 KB

نقشه تبريــز :
حجم => 9,020 KB

نقشه شيراز :
حجم => 9,621 KB

نقشه مشهـد :
حجم => 9,085 KB

نقشـه اصفهان :
حجم => 9,072 KB

o.city
01-06-2010, 23:57
سلام.میشه ovi maps قبله یابی کرد؟
چه جوری؟

van123
02-06-2010, 07:57
اگه ممکنه یه توضیحی درباره مسیر یابی بدین.
من فایل صوتی فارسی هم گرفتم.

amini_bio
02-06-2010, 08:52
ایران با حجم 48.8:

اصفهان با حجم 8.86:

تهران با حجم 12.61:

کرمانشاه با حجم 9.08:

شیراز با حجم 9.4:

مشهد با حجم 8.87:

تبریز با حجم 8.81:

تمام نقشه ها به صورت فایل sis هستند و به راحتی روی گوشی نصب میشند.

o.city
02-06-2010, 18:01
ایران با حجم 48.8:

اصفهان با حجم 8.86:

تهران با حجم 12.61:

کرمانشاه با حجم 9.08:

شیراز با حجم 9.4:

مشهد با حجم 8.87:

تبریز با حجم 8.81:

تمام نقشه ها به صورت فایل sis هستند و به راحتی روی گوشی نصب میشند.
این نقشه ها رو که آقای H.VIKE گذاشته بود.چه فرقی با هم دارند؟
یه سوال دیگه.شما از کجا نقشه ها رو به صورت جدا گانه می گیرین؟توی ovi suite هنوز این نقشه ها نیومده.اگه می تونید نقشه کشور norway رو هم بذارید.خیلی ممنون.

amir1989
03-06-2010, 07:06
سلام.من وقتی امکان راه یابی رو فعال می کنم حدود 20 یا 30 ثانیه بهد پیام زیر ظاهر می شه.
online connection required to enter the shop.connect now???
با فشار دادن هر کدام از دکمه های بله یا خیر امکان مسیر یابی از بین میره.کسی می تونه راهنمایی کنه؟؟؟

amini_bio
03-06-2010, 07:52
این نقشه ها رو که آقای H.VIKE گذاشته بود.چه فرقی با هم دارند؟
یه سوال دیگه.شما از کجا نقشه ها رو به صورت جدا گانه می گیرین؟توی ovi suite هنوز این نقشه ها نیومده.اگه می تونید نقشه کشور norway رو هم بذارید.خیلی ممنون.
هموناست.
فقط اینا لینکای دائمی رپیدشیرش هست.
یونس جان این 2 سری لینک را هم اگه تو صفحه اول بذاری خوب میشه.

---------- Post added at 07:52 AM ---------- Previous post was at 07:49 AM ----------

ضمنا یه مشکلی من دارم.
بعضی وقتا که تو این برنامه هستم خودش خود به خود میپره بیرون و بعضی وقتا هم گوشی ریستارت میشه.
ورژن 3.1 کرک شده را هم نصب کردم.
کسی دیگه همچین مشکلی نداره؟
چیکارش باید بکنم؟

compund security
03-06-2010, 10:33
با عرض معذرت از تمامي اعضا آقا ما پس از كلي وقت يك نرم افزار GPS دانلود كرديم كه يه 4 ساعتي طول كشيد و پدرم در اومد ولي بدرد نخور بود اين عكس هاي نقشه ها رو كه پست اول گذاشتيد رو ديدم تو كيفيتش موندم اما چيزي از توضيحات و طريقه نصب نفهميدم خواهش ميكنم كه يكي نقشه كل ايران را با تمام جزييات بزاره و طريقه نصب و توضيحهم بگه كيفيت نقشه هم مثل كيفيت نقشه هاي پست اول باشه چون حالا به اينترنت پرسرعت دسترسي دارم حجمش مهم نيست در ضمن موبايلم Nokia 5800 است فقط تاكيد ميكنم نقشه همه ايران با تمام جزييات و كيفيت بالا باشه با تشكر فراوان

farhad61
05-06-2010, 10:13
سلام
دوتا سوال
من نمیتونم توی این برنامه با سرچ به نتیجه برسم هرچی مینویسم جواب نمیده

farhad61
05-06-2010, 10:26

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد!:40:

توی یه سایت دیگه آپ کنید این برای من ف ی ل ت ره

Hadi King
05-06-2010, 15:54
توی یه سایت دیگه آپ کنید این برای من ف ی ل ت ره
سلام دوست عزيز لينك دانلود درسـت بود فيلتـــر نبود ؟
جاي ديگه آپلود كردم براتون :46:

hos987
05-06-2010, 19:51
با سلام
می خواستم بپرسم این برنامه با گوشی samsung omnia I 8910 هم کار میکند؟
با تشکر

Hadi King
05-06-2010, 21:04
با سلام
می خواستم بپرسم این برنامه با گوشی samsung omnia I 8910 هم کار میکند؟
با تشکر
سلام دوست عزيز :11:
آره عزيز كار ميكنــه ولي براي گوشي شما با سيستم عامل سري 60 ورژن 5 براي فعال سازي تايپك زير :46:
Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه کلان شهرهای ایران و راه های کشور ا GPS ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farhad61
06-06-2010, 22:51
آقا یه مشکل نمیدونم من یه جایی اشتباه کردم یا ...
این فایل رو در همون مسیری که گفتید نصب کردم وقتی زبان فارسی رو انتخاب کردم باز میخاد انلاین بشه چیکار باید بکنم مگنه نباید الان بدون سوال و کانکت شدن فارسی حرف بزنه؟؟؟؟

dr1111111
07-06-2010, 12:00
سلام
کسی واسه 85 نرم افزار nokia ovi map نداره؟
تو خود سایت نوکیا هم نیست

Hadi King
07-06-2010, 12:48
آقا یه مشکل نمیدونم من یه جایی اشتباه کردم یا ...
این فایل رو در همون مسیری که گفتید نصب کردم وقتی زبان فارسی رو انتخاب کردم باز میخاد انلاین بشه چیکار باید بکنم مگنه نباید الان بدون سوال و کانکت شدن فارسی حرف بزنه؟؟؟؟
شما وارد برنامه بشــيد . . .
سپس دکمه اتنخاب (دکمه وسط) را زده . . . (با اين کار شما مكانـــي که قصد داريد به اونجا حرکت کنيد را مشخص كنيد)
بعد برنامه از شما مي خواد که زبان گوينده رو مشخص کنيد !!!
بعد از زدن گزينه ي بله در ليست ظاهر شده گوينده فارسي را پيدا کنيد :46: