PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرا خوان براي حل شايعترين مشكل گوشيهاي Pocket PC هنگام نصب Rom

tibo
28-11-2009, 12:18
با سلام خدمت همه دوستان.
من اين تاپيك رو براي اين زدم كه يه مشكل نرم افزاري كه معمولا هنگام نصب رام(اشتباه) كه اصطلاحا به اون ميگن Braek شدن گوشي رو با هم حل كنيم.
معمولا كساني كه دچار اين مشكل ميشوند كاملا سر در گم ميشوند و مطلب متمركزي در اين مورد در اينترنت وجود نداره.
از اين به بعد كساني كه اطلاعاتي در اين باره دارن لطفا راهنمايياشون رو در اين تاپيك براي كساني كه دچار اين مشكل شدن قرار بدهند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم يكي از قربانايان اين مشكل هستم و با بروز اين مشكل متاسفانه هيچ مطلبي رو كه بتونه براي حل اين مشكل بهم كمك كنه نشدم.

tibo
28-11-2009, 12:25
سلام مجدد.
من خودم اولين مشتري اين تاپيك شدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من يه گوشي سري ويزارد دارم كه به دليل اشتباه در آپگريد رام گوشيم گوشيم در بوت لودر ميمونه و ديگه با نصب هر رامي بالا نمياد.گوشیم K-jam و G4 هستش.
در ضمن من بعد از نصب اين رام spl و ipl گوشيم اصطلاحا mix شده يعني با هم همخوني نداره (عدد اول ipl 2 و spl 1)
و این باعث شده تا هنگام نصب official rom گوشی با ارور 294 روبرو بشم.
حالا تمام مشکلم با hard spl کردن گوشی در حالت بوت لودر حل خواهد شد ولی نمیدونم چطور باید این کار رو انجام بدم.
از دوستاني كه ميتونن راهنماييم كنن خواهش ميكنم راه حلي برام بزارن.
با تشكر.

kaveh.VB
29-11-2009, 18:11
چی بگم والله . من اکسپریا دارم چند بار یعنی دقیقاً 2بار در طول این مدت وسط آپگرید رام قاط زد و ریستارت شد بعد مستقیم وارد صفحه 3 رنگ شد و گفت رام رو بد ریختید بعد من usb رو وصل کردم به کامپیوتر و با ruu دوباره رام رو ریختم قبول کرد و هیچ مشکلی پیش نیومد .
حالا شما از روش sd کارت هم استفاده میکنی جواب نمیده ؟!

tibo
30-11-2009, 11:47
چی بگم والله . من اکسپریا دارم چند بار یعنی دقیقاً 2بار در طول این مدت وسط آپگرید رام قاط زد و ریستارت شد بعد مستقیم وارد صفحه 3 رنگ شد و گفت رام رو بد ریختید بعد من usb رو وصل کردم به کامپیوتر و با ruu دوباره رام رو ریختم قبول کرد و هیچ مشکلی پیش نیومد .
حالا شما از روش sd کارت هم استفاده میکنی جواب نمیده ؟!
سلام دوست عزیز .
نه من تنها این روش رو امتحان نکردم.
میشه بیشتر توضیح بدید و فایلهای مورد نظر رو لینک کنید.
باتشکر.

kaveh.VB
30-11-2009, 16:42
سلام دوست عزیز .
نه من تنها این روش رو امتحان نکردم.
میشه بیشتر توضیح بدید و فایلهای مورد نظر رو لینک کنید.
باتشکر.

والا من خودم از این روش استفاده نکردم یادمه که باید توی مموری کارت هیچی نباشه بغیر از ایمیج رامی که میخواهید بریزید ...
حالا جزئیاتشو یادم نیست یه سری به همون سایت xda بزنی انگلیسی شو نوشته

tibo
01-12-2009, 16:04
کسی دیگه از دوستان اطلاعاتی در این مورد نداره.؟