PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاملترین آموزش Flash CS4

hamidzaeri
27-11-2009, 22:50
سلام
از کجا میتونم آموزش حرفه ای فلش (به طور کامل هم اسکریپت و هم انیمیشن) رو تهیه کنم(بخرم)؟
آموزش فارسی باشه و کامل، حالا اگه دو تا باشه، یکی واسه AS3 و یکی انیمیشن هم مشکلی نیست.

saadi126
29-11-2009, 09:58
سلام
از کجا میتونم آموزش حرفه ای فلش (به طور کامل هم اسکریپت و هم انیمیشن) رو تهیه کنم(بخرم)؟
آموزش فارسی باشه و کامل، حالا اگه دو تا باشه، یکی واسه AS3 و یکی انیمیشن هم مشکلی نیست.

سلام دوست خوب
اگر مي تونيد كتابهاي به زبان انگليسي رو مطالعه كنيد منابع خوبي در دسترس هست. اما اگر همونطور كه گفتيد مي خواهيد منابع فارسي باشه فكر ميكنم بعضي منابع در دسترس باشه اما تا چه حد خوب نميدونم.

alfa3
29-11-2009, 10:08
سلام کسی میتونه برام چند تا وله پریمایر تهیه کنه؟

hamidzaeri
29-11-2009, 13:14
سلام دوست خوب
اگر مي تونيد كتابهاي به زبان انگليسي رو مطالعه كنيد منابع خوبي در دسترس هست. اما اگر همونطور كه گفتيد مي خواهيد منابع فارسي باشه فكر ميكنم بعضي منابع در دسترس باشه اما تا چه حد خوب نميدونم.
ممنون دوست عزیز
بله فارسی میخوام باشه
و برای همین پرسیدم بهترین باشه چون دیدم بعضی از این سی دی ها رو
حالا کتاب یا سی دی فرق نمیکنه فقط اون مورد ها رو کامل داشته باشه

کسی از دوستان این محصول خود سایت رو داره ، چه جوریاست، در مورد چیه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zarei175
06-09-2010, 12:17
منم دنبال بهترین و کامل ترین مجموعه آموزش فلش سی اس هستم از مقدماتی تا پیشرفته.
کسی هست سراغ داشته باشه؟

1w2w3w4w
09-09-2010, 13:12
سلام معمولا کتاب آموزشی بدردبخور خیلی کم پیدامی شه اما اگر اتابهای fillip kerman روپیدا کردی ویا ترجمه ای با تحت عنوان sams teachyourself in 24 hours چیزای بدرد بخوری هستن هرچند که معمولا خیلی زیادی حرف می زنن ولی اگر حوصله ی خوندنشونه داشته باشی خیلی جامع آموزش دادن
در ضمن اگر می تونی دست و پا شکسته انگلیسی ترجمه کنی می تونی با کمک google translate از پیج های آموزشی سر در بیاری مثلا این سایت ها رو امتحان بکن ببین:!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

perna
03-10-2010, 22:28
برای آموزش فلش به من پیغام خصوصی بده تا 2 تا سایت معرفی کنم

gonbad city
04-10-2010, 21:35
برای آموزش فلش به من پیغام خصوصی بده تا 2 تا سایت معرفی کنم

چرا پیغام خصوصی
فلسفه انجمن اینه که هر کی یه چیزی یاد بده بقیه هم یاد بگیرن
همینجا بذار همه استفاده کنن دعات هم میکنن:31: