PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Commandos: Strike Force

jarooo_khakandaz
19-03-2006, 15:27
من گفتم اقا اميد تاپيك نزد گفتم ما بزنيم........
سبك جديدي كه براي مجموعه بازي پرفروش Commandos در نظر گرفته شده است به گونه اي مي باشد كه شما را به قلب يك نبرد اكشن در سبك اول شخص ميبرد. حوادث بازي مربوط به روزهاي ناخوشايند جنگ جهاني دوم در اروپا ميشود. ماموريت اصلي شما در اين بازي اين است كه نيروهاي واحد Strike Force را به پشت خطوط دفاعي دشمن هدايت كنيد و در آنجا يك رشته عملياتهاي منظم و مرتبط را در خاك كشورهايي چون فرانسه، روسيه و نروژ به انجام برسانيد. عمليات هاي بازي بر دو گونه هستند. برخي از آنها يك اكشن خالص هستند . برخي ديگر نيز عملياتهايي مخفيانه هستند كه اين ماموريت ها توسط كلاه سبز ها، تك تيرانداز ها و نيروهاي ويژه جاسوسي انجام ميشوند. در حقيقت در اين بازي براي رسيدن به اهدافتان بايد از تمام روشهاي ممكن در جنگ استفاده كنيد. در طي بازي شما نيروهاي گوناگوني مانند كلاه سبز، تك تيرانداز و ... در اختيار داريد كه به راحتي مي توانيد نفر خود را در ميان آنها جا به جا كنيد. عملياتهاي بازي نيز شامل 14 مرحله در قالب سه عمليات اصلي در خاك كشورهاي فرانسه، روسيه و نروژ ميشود.

In a new direction for the multi-million-selling series, Commandos Strike Force takes you right into the heart of the action from a first person perspective. Set in war torn Europe amid the backdrop of World War II, take your elite 'Strike Force' unit behind enemy lines on a series of linked missions through France, Russia and Norway. Undertake action, infiltration and stealth missions with the Green Beret, Sniper and Spy, using any means necessary to challenge a winning enemy and pave the way for invasion. Engage enemies with the super-trained Green Beret, Sniper and Spy Switch between characters on-the-fly in selected missions. You have to complete 14 single player missions in 3 massive campaigns across France, Norway and Russia.

Tactical>Action>Shooter>First-Person>Historic

The minimum system requirements are as follows:
COMPUTER: IBM PC or 100% compatible
OPERATING SYSTEM: Microsoft Windows 2000, XP
CPU: Pentium 4 1.8Ghz or Athlon XP Equivalent
RAM: 512Mb
GRAPHICS: 100% DirectX 9.0c -compatible 64 Mb 3D Accelerated Card (GeForce 4Ti / Radeon 9 series)
SOUND: Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c -compatible)
DVD-ROM: Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
HARD DRIVE: 3.46Gb free disk space
INPUT DEVICES: 100% Windows 2000/XP compatible mouse and keyboard

The recommended system requirements are as follows:
CPU: Pentium 4 2.4Ghz or Athlon XP Equivalent
GRAPHICS: 128Mb 3D Card -100% DirectX 9c compliant (GeForce 6000 Series / Radeon X Series)
SOUND: Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c -compatible)
DVD-ROM: Eight-speed (8x) DVD-ROM drive or faster

Mirage
18-09-2006, 14:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول بگم که بازی جالبه و توی مایه های Call Of Dutty می مونه و نیاز به کارت گرافیک خوب داره حداقل 6200!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mirage
18-09-2006, 14:36
توی بازی مرحله 2 یا 3 (( A Traitor )) گیر کردم بیسیم چی که داخل ساختمان بوده رو نجات دادم و باید مسلسل ها رو از کار بندازم تا چتربازها بتونن فرود بیان. اما نمی تونم به مسلسل ها نزدیک بشم و من رو می کشن؟

مومن خدا
18-09-2006, 15:08
تمومش كردم و بازي جالبيه هر سوالي داشتيد در خدمتم...

Mirage
18-09-2006, 22:24
تمومش كردم و بازي جالبيه هر سوالي داشتيد در خدمتم...:thumbsdow

توی بازی مرحله 2 یا 3 (( A Traitor )) گیر کردم بیسیم چی که داخل ساختمان بوده رو نجات دادم و باید مسلسل ها رو از کار بندازم تا چتربازها بتونن فرود بیان. اما نمی تونم به مسلسل ها نزدیک بشم و من رو می کشن؟

j0l6
18-09-2006, 22:43
من قسمت دوم و سوم این بازی رو تموم کردم ( قسمت سوم 75% تقریبا ) واقعا برام جالب بود سبک برای اولین بار دیدم و خیلی خوشم امد همین بازی کماندوز باعث شد بیام تو خط گیم با کامپیوتر
یه نوشته نوشته بودن رفته تو مایه های اکشن این درسته؟ به نظره شما قشنگ تر شده؟ هنوز سبک استراتژیکی خودش رو داره یا نه؟
ممنون میشم یه ذره توضیح بدین

Mirage
18-09-2006, 23:58
من قسمت دوم و سوم این بازی رو تموم کردم ( قسمت سوم 75% تقریبا ) واقعا برام جالب بود سبک برای اولین بار دیدم و خیلی خوشم امد همین بازی کماندوز باعث شد بیام تو خط گیم با کامپیوتر
یه نوشته نوشته بودن رفته تو مایه های اکشن این درسته؟ به نظره شما قشنگ تر شده؟ هنوز سبک استراتژیکی خودش رو داره یا نه؟
ممنون میشم یه ذره توضیح بدین
هر گردی که گردو نیست این یک بازی دیگست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mirage
19-09-2006, 00:22
حداقل سیستم مورد نیاز به شرح زیر است:
CPU: Pentium 4 1.8Ghz or Athlon XP Equivalent
GRAPHICS: 100% DirectX 9.0c -compatible 64 Mb 3D Accelerated Card (GeForce 4Ti / Radeon 9 series

سیستم پیشنهادی به شرح زیر است:
CPU: Pentium 4 2.4Ghz or Athlon XP Equivalent
GRAPHICS: 128Mb 3D Card -100% DirectX 9c compliant (GeForce 6000 Series / Radeon X Series

j0l6
19-09-2006, 01:42
کی میگه این یه بازیه دیگست؟ این از سری بازی های commandos هستش قسمت چهارم هست و سبکش اکشن استراتژیک هستش
تو همین عکسی که از بازی گزاشتی spy رو بین دو نفر دیگه هم هستن تو بازی به نام ها green beret and sniper

مومن خدا
19-09-2006, 02:58
کی میگه این یه بازیه دیگست؟ این از سری بازی های commandos هستش قسمت چهارم هست و سبکش اکشن استراتژیک هستش
تو همین عکسی که از بازی گزاشتی spy رو بین دو نفر دیگه هم هستن تو بازی به نام ها green beret and sniper
نه بابا ادامه اون كه هستش اما استراتژيك نيست...درضمن رسيدن به مسلسل ها رو با شما به صورت زيك زاك به جلو بري و در عين حال تا ميتوني از دور به اونا شليك كني شما اگه كمي دقت در تيراندازي كني ميتوني از دور سر نفري كه رو مسلسل هستش رو هدف قرار بدي از مكان ها هم استفاده كن...

Mirage
19-09-2006, 23:50
نه بابا ادامه اون كه هستش اما استراتژيك نيست...درضمن رسيدن به مسلسل ها رو با شما به صورت زيك زاك به جلو بري و در عين حال تا ميتوني از دور به اونا شليك كني شما اگه كمي دقت در تيراندازي كني ميتوني از دور سر نفري كه رو مسلسل هستش رو هدف قرار بدي از مكان ها هم استفاده كن...
راه حلت درست نبود به هر حال مرحله رو رد کردم.

مومن خدا
20-09-2006, 07:58
خب آخه من اونطوري به مسلسل ها رسيدم الن كدوم مرحله هستي؟

Mirage
28-09-2006, 13:40
تمومش کردم.

مراحل بازی زیاد نیست و گرافیک جالبی داره. بازی روی ساده زود تموم می شه اگه می خواین زود تموم نشه رو ساده بازی نکنین.

اگه کسی مشکلی داشت می تونه بپرسه.

shahriar9876
11-01-2007, 22:23
آقا من رو اون پلم!كه تو قسمت برفيه!2تا تانك ميآد هر كاري ميكنم منفجر نميشه!چي كا بايد بكنم؟(قايقهارم تركندم )ممنون

Oracle_Eldorado
12-01-2007, 01:17
اين بازي خيلي قشنگ هستش
موتور بازي عاليه . گرافيكش هم جالبه ولي بايد روي در و ديوار ها كه اگه تير زدي خوب معلوم باشه .
فقط يه بدي داره مرحله هاش خيلي كم و خيلي سخت هستند . مثلا مرحله ي آخر بدون كد تقلب غير ممكنه !

hamid_hitman47
12-01-2007, 02:00
اين بازي خيلي قشنگ هستش
موتور بازي عاليه . گرافيكش هم جالبه ولي بايد روي در و ديوار ها كه اگه تير زدي خوب معلوم باشه .
فقط يه بدي داره مرحله هاش خيلي كم و خيلي سخت هستند . مثلا مرحله ي آخر بدون كد تقلب غير ممكنه !

آره تو درجه سختش بازی مشکله ولی اگه رو درجه پایین تر بازی کنی میتونی مراحلشو راحت و بدون کن نقلب بری.....

H A M E D
13-02-2007, 14:09
سلام من اين بازي رو خيلي ميپسندم! خيلي جالبه با اينكه انتظار يه بازي استراتژيك مثل نسخه خاي قبلي رو داشتم ولي وقتي كه نصب كردم خيلي خوشم اومد با اينكه طرفدار باز يهاي استراتژيك هستم ولي اين از همه اكشن ها برام جالب تر بود البته ساده هست و زود تموم ميشه حالا چه رو آسون و چه روي سخت زياد مشكل نيست ولي در كل عاليه دفعه اول كه بازي رو نصب كردم تا 3 شب خونه نرفتم و توي شركت موندم بعد چنان كتكي از عيال خورديم كه بيا و ببين!!!

Oracle_Eldorado
13-02-2007, 18:41
دوستان شماها چرا انقدر تاپیکهای قدیمی رو به روز میکنید ؟!
آخه این بازی مال پارساله .
در مورد گرافیک این بازی که با سیستم های ضعیف خیلی خوب جواب میده . مرحله هاش خیلی کمه و تنوع اسلحه خیلی کمه

shakerifar
13-02-2007, 20:29
آقا من رو اون پلم!كه تو قسمت برفيه!2تا تانك ميآد هر كاري ميكنم منفجر نميشه!چي كا بايد بكنم؟(قايقهارم تركندم )ممنون

شما بايد بري تو يكي از اتاق ها و مين هاي ضد تانك برداري بندازي رو پل تا تانك ها منفجر شه

ha_taghipour
15-05-2007, 17:41
شما بايد بري تو يكي از اتاق ها و مين هاي ضد تانك برداري بندازي رو پل تا تانك ها منفجر شه
سلام. من تو مرحله دوم موندم.پلها رو منفجر کردم.نمیدونم دیگه باید چیکار کنم.هر چی از اونارو با تیربار میکشم دوباره میان.sniper هم که مونده اونطرف پل.لطفاً منو راهنمایی کنین.

rezapassword
20-04-2008, 08:51
دوستان اون جا که تانک ها از روی پل نباید رد بشن من چه طور جلوی عبورشون رو بگیرم
ممنون

a.salireza
20-04-2008, 09:00
دوستان اون جا که تانک ها از روی پل نباید رد بشن من چه طور جلوی عبورشون رو بگیرم
ممنون
جواب دوتا پست بالاي سرته:

اين بازي مال دو سال پيشه. تاپيكش هم قديميه. سعي كنيد براي اينجور كار ها تاپيك هاي قديمي رو بالا نياريد.