PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد چاپ آگهی ترحیم

Mahiar0
27-11-2009, 10:24
بخواهیم خودمون اگهی ترحیم چاپ کنیم چی باید کرد؟
تو ورد چطوری حاشیه مربوط به ترحیم بیاریم؟
راهنمایی میکنید
حاشیه های عادی مال خود ورد که میارم ولی برای ترحیم و... چطوری بیارم؟
چون یکسری عکس با حاشیه دارم ولی اینجا چطوری بیارم
مگر اینکه چاپ کنم انها رو بعد توی ان کاغذ متن بنویسم

mohsensada
27-11-2009, 21:27
با سلام خدمت شما
برای این کار شما باید کاغذهای آماده چاپ افست است را تهیه و متن خود را داخل کاغذ a4 طراحی کرده و بعد با کپی زوم و داخل فرم کاغذ آماده قرار داده - پس در نتیجه احتیاج به حاشیه نداری فقط باید کاغذ آن را بخری که در سایز های b4 , a3 است که همانطور گفتم فقط در a4 طراحی و بوسیله کپی ر اخل کادر قرار می دهی.
کمک خواستی باز بگو!

nelahe
14-10-2010, 00:00
سلام
راستش من که خودم اگر قرار باشه رنگی بزنم حاشیه های آماده که دوستمون هم اشاره کردند را اسکن کرده ام و دارم و درفتوشاپ یا ورد بصورت بک گراند می گذارم و درونش تایپ می کنم

و اگر هم سیاه و سفید باشد که در آچهار می زنم و بعدبا دستگاه کپی روی قاب های آماده چاپ می کنم

mohsensada
05-11-2010, 10:36
عزیزاین کاری که شما می کنید اصلاً مقرون به صرفه نیست دستگاه هاتو بیخودی از بین میبری

Mahiar0
05-11-2010, 11:30
عزیزاین کاری که شما می کنید اصلاً مقرون به صرفه نیست دستگاه هاتو بیخودی از بین میبری

از چه نظر؟

nelahe
12-11-2010, 18:41
سلام دوستان

آیا کسی از دوستان لایه باز آگهی ترحیم دارد :11:

راستش آگهی ترحیمی که مدنظر من است در آن عکس متوفی سمت چپ به صورت بزرگ قرار گرفته
2- شعر آگهی همان سمت چپ و زیر عکس متوفی با نستعلیق نوشته شده است و حتی به آن حالت منحنی وار هم داده اند و کلمات به صورت پله پله بالا رفته اند و بالاتر از یکدیگر قرار گرفته اند
3- بک گراند هم سفیدنیست و مثلاً عکس غروبی چیزی است
4- اگر آگهی مادر باشد بهتر چون بعضاً دیدم خلاقیت به خرج داده اند و چون نمی توان عکس متوفی را قرار داد عکس های قشنگی گذاشته اند

kurosh_1361
03-02-2011, 00:52
باسلام

. دوستاي خوبم اگه ميشه چندتا از اين حاشيه ها رو برامون بذارين كه استفاده كنيم. و اگه شد قيمت برگه هاي آماده رو هم بگين. ممنونم

mohsensada
03-02-2011, 17:16
دوست عزیز اصلاً نمی صرفه که شما بخواهید از حاشیه توی پرینت رنگی استفاده کنی چون هزینه بیشتری برات درمیاد
قیمت a3 برگی 29 تومان
قیمت b4 برگی 22 تومان

sab1400
20-11-2012, 08:09
با سلام خدمت شما
برای این کار شما باید کاغذهای آماده چاپ افست است را تهیه و متن خود را داخل کاغذ a4 طراحی کرده و بعد با کپی زوم و داخل فرم کاغذ آماده قرار داده - پس در نتیجه احتیاج به حاشیه نداری فقط باید کاغذ آن را بخری که در سایز های b4 , a3 است که همانطور گفتم فقط در a4 طراحی و بوسیله کپی ر اخل کادر قرار می دهی.
کمک خواستی باز بگو!

سلام چطور میتونم متن برای ترحیم و ابراز همدردی خوب پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید

mohsensada
08-01-2013, 15:27
سر فرصت یه مقدار برات میزارم الان اصلا وقتشو ندارم