PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای نصب مجدد 7 و پارتیشن بندی

alex_love
26-11-2009, 22:33
سلام خدمت دوستان عزیز
من یه مدتی میشه که hp dv6 2020 رو خریداری کردم ... دیروز کهمی خواستم پارتیشن بندی کنم سیستم دچار مشکل شد...و مشکل این بود که وارد ویندوز نمی شد و در همون مرحله ابتدایی بوت ویندوز اخطار می داد که سیستم فایل ها حذف شدن.
مشکل از اونجا شروع شد که!!! می خواستم پارتیشن بندی کنم ... در برنامه paragon که از نسخه بوت شده اون استفاده می کردم بعد از رسایز کردن پارتیشن ویندوز (450 گیگی) برای ایجاد پارتیشن جدید می گفت که تعداد پارتیشن های primire زیاد هست و امکان این امر وجود نداره ( ایجاد پارتیشن جدید ) ... در کل 4 پارتیشن پریمایر وجود داره که یکی پارتیشن ویندوز هست یه پارتیشن ریکاوری و پارتیشنی که نوشته سیستم فایل ( با حجم حدود 188 مگ ) و یه پارتیشن که نوشته برای برنامه های hp هست...اگه مکان داره راهنماییم کنید برای پارتیشن بندی ...مرسی
مورد بعدی در مورد نصب ویندوز seven هست..اگه من بخوام ویندوز 7 رو مجددن نصب کنم لپتاب چطور درایوهای مربوط رو پیدا خواهد کرد؟آیا اون نرم افزارهای hp که رو سیستم نصب بود دوباره نصب میشن؟چطوری؟

یه مورد هم هست اینه که در طول کل مراحل پارتیشن بندی ( پارتیشن خراب کنی!) هیچ کاری با پارتیشن ریکاوری نداشتم و اصلا دستکاریش نکردم...
بازم از شما به خاطر سوالای ابتدایی که پرسیدم معضرت می خوام ... مرسی از دوستان

Green.Son
27-11-2009, 13:57
فكر كنم اينها به دردت بخورن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alex_love
27-11-2009, 23:58
ممنون Green.Son عزیز ...
این تاپیک ها رو مطالعه کرده بودم و با کلی دستکاری و برگرداندن شرایت قبلی بلاخره ویندوز بالا اومد البته با یه خطایی که قبل از ورود به ویندوز میده...البته خطا نیست و چک دسک هست اما بعضی مواقع سیستم روی این چک دیسک هنگ می کنه...پارتیشن بندی رو هم با بالا اومدن ویندوز از روش shrink انجام دادم بدون هیچ مشکلی...

فقط چون من تازه کار هستم آیا تو لپتاب دکمه ای برای رستارت وجود نداره؟!چون وقتی گیر میکنه مجبور میشم اینقدر دکمه پاور رو نگه دارم تا سیستم خاموش بشه...

H@mid-Vista
28-11-2009, 13:39
ممنون Green.Son عزیز ...
این تاپیک ها رو مطالعه کرده بودم و با کلی دستکاری و برگرداندن شرایت قبلی بلاخره ویندوز بالا اومد البته با یه خطایی که قبل از ورود به ویندوز میده...البته خطا نیست و چک دسک هست اما بعضی مواقع سیستم روی این چک دیسک هنگ می کنه...پارتیشن بندی رو هم با بالا اومدن ویندوز از روش shrink انجام دادم بدون هیچ مشکلی...

فقط چون من تازه کار هستم آیا تو لپتاب دکمه ای برای رستارت وجود نداره؟!چون وقتی گیر میکنه مجبور میشم اینقدر دکمه پاور رو نگه دارم تا سیستم خاموش بشه...

خير نوت بوك دكمه ريستارت نداره