PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره و راهکار در استفاده همزمان از دو کیس و...

DaRiOuShJh
26-11-2009, 21:00
برادران خسته نباشید
جاتون خالی امروز یه کیس بستم (به خاکه سیاه هم نشستم!×!) منتها روی بعضی موضوعاتش گیر کردم و راهکاری به فکرم نمیرسه
گفتم یه مشورتی بگیرم از اساتید گرانقدر

خوب مشکل اساسی این کارت --- م هست

من میخوام رو کیس قبلیم باشه چون اون کامپیوتر 24 ساعته روشنه و داره دانلود میکنه
اگه احیانا خواستم دانلود آفلاین هم بزارم رو همون باشه

برای ارتباطه بینه دو تا کیس با مونیتور خوب یه سوییچ هایی هست که کیبورد و موس و پورت مانیتور بهش وصل میشه و هر وقت خواستم از این کیس میزنم رو اون کیس و اطلاعات کیس مورد نظر رو میبینم

الان مشکل اینجاست که اگر کارت دی وی بی رو کیس قبلیم باشه برای دانلود آفلاین مشکلی نیست ولی اگه بخوام احیانا کانال های ماهواره رو ببینم صدا ندارم!×!×!
یعنی این سوییچر ها جایی برای اشتراک گزاری پورت های ورودیه صدا ندارن منم رو صدا خیلی حساسم و عادت به اسپیکرهایخ ودم دارم که 5.1 هستن

وگرنه اسپیکر زیاد دارم که وصل کنم به اونیکی مثلا

میگم شماها سوییچری چیزی ندید که اسپیکر ها رو هم شیر کنه؟ 5.1 باشه ها نه استریو معمولی

راهه دیگه ای به نظرتون نمیرسه؟

ramtin_d
26-11-2009, 22:19
بمیر بگو میخوام کارت دی وی بی رو share کنم دیگه اینقده آسمون ریسمون بافتن نداره که
سوئیچ و اینها رو بریز دور !!!!
وقتی که شما سوئیچ هم میزنی بازم تصویرت افت میکنه که برادر
من جا شما باشم برای دانلود آفلاین میرم یه کارت دی وی بی دیگه میخرم خیال خودمو راحت میکنم . اون کارتی هم که الان باهاش کار میکنم رو میندازم روی این کیس جدیده. هم صداتو داری هم تصویر رو بصورت مجزا !!
علی الحال بیشتر از این نمیتونم راهنمایی کنم:5:

blackfox
27-11-2009, 02:36
خیلی ساده ست . یه کابل رابط بگیر . دو سرش فیش داشته باشه . یه سرش رو وصل کن به کیس اول و سر دیگه ش رو وصل کن به کیس دوم .
از کیسی که اسپیکرنداره یه لاین اوت بگیر و به کیسی که اسپیکر داره یه لاین این بده ! همین :20:

blackfox
27-11-2009, 08:52
ويرايش شد ......

ramtin_d
27-11-2009, 13:00
اونجوری هم میشه ولی میخوام بدونم کیفیت تصویر افت نداره یعنی تو کیفیت تصویر رو داری ؟؟؟
چون ببین ما داریم از یک دیوایس دیگه لینک میزنیم به سیستم خودمون خوب اینجوری باید یه سری تصاویر frame frame ببینیم
خطر نداره ؟:31:

DaRiOuShJh
27-11-2009, 13:02
بمیر بگو میخوام کارت دی وی بی رو share کنم دیگه اینقده آسمون ریسمون بافتن نداره که
سوئیچ و اینها رو بریز دور !!!!
وقتی که شما سوئیچ هم میزنی بازم تصویرت افت میکنه که برادر
من جا شما باشم برای دانلود آفلاین میرم یه کارت دی وی بی دیگه میخرم خیال خودمو راحت میکنم . اون کارتی هم که الان باهاش کار میکنم رو میندازم روی این کیس جدیده. هم صداتو داری هم تصویر رو بصورت مجزا !!
علی الحال بیشتر از این نمیتونم راهنمایی کنم:5:

با در نظر نگرفتن کلمه ی اولتون (:13:) راهه حل جالبی ندادید
شما احتمالا مایه داری چون هم پکارت دی وی بی دیگه میخواد هم دوباره سیم کشی از اونیکی دیش!
مگه کلا من چه قد وقت میکنم بشینم ماهواره ببینم که این همه خرج کنم
از طرفی هم امکانه کشیدنه دو تا سیم نیست چون سوراخی که تو یوار با هزار مصیبت درست کردم اندازه ی یه سیم هست

خیلی ساده ست . یه کابل رابط بگیر . دو سرش فیش داشته باشه . یه سرش رو وصل کن به کیس اول و سر دیگه ش رو وصل کن به کیس دوم .
از کیسی که اسپیکرنداره یه لاین اوت بگیر و به کیسی که اسپیکر داره یه لاین این بده ! همین :20:

دستت درد نکنه حسین
راهه حله جالبیه ها اگه کار کنه
بعد میگم صدا رو 5.1 میده یا معمولی میده؟

BLACK-BLACK
27-11-2009, 14:04
با در نظر نگرفتن کلمه ی اولتون (:13:) راهه حل جالبی ندادید
شما احتمالا مایه داری چون هم پکارت دی وی بی دیگه میخواد هم دوباره سیم کشی از اونیکی دیش!
مگه کلا من چه قد وقت میکنم بشینم ماهواره ببینم که این همه خرج کنم
از طرفی هم امکانه کشیدنه دو تا سیم نیست چون سوراخی که تو یوار با هزار مصیبت درست کردم اندازه ی یه سیم هست

دستت درد نکنه حسین
راهه حله جالبیه ها اگه کار کنه
بعد میگم صدا رو 5.1 میده یا معمولی میده؟

با ساخت یه مدار میشه این کارو کرد

دو تا ورودی 5.1 کانال میاری از دوتا کیسات و یه خروجی 5.1 کانال ازش میگیری و با یه کلید بین دوتا ورودی ها سویچ میکنی به همین راحتی فکر نکنم 2 هزار تومنم خرج داشته باشه

اگه تونستم میگردم مدارشو برات یا پدا میکنم یا طراحی میکنم

ramtin_d
29-11-2009, 10:51
اولا که درست گفتم چون اگه نگاه کنی سه پاراگراف وقت مردمو گرفتی تا یه مطلب رو برسونی ...
دوما این هم عوض دستت درد نکنه است
سوما اون گزینه line in به ذهن خودم رسید ولی به اون پروفسور اندیشمندی که این نظر رو داد بگو نهایتا 2 تا خروجی استریو خواهی داشت (( ناسلامتی صدابرداریم میشه بعد از یه عمر گدایی شب جمعه از یادمون بره عموجون ؟؟؟ ))
چهارما با برد و تخته و پیچ گوشتی بازی نکن چون کار تو نیست
آخرش هم مجبور میشی به خاطر نوی از پنجره پرتش کنی پایین
بهترین راه حل خرج کردنه اگه نشد باید بزاری تا ببینیم میشه شیرش کرد یانه
از اونجایی که کارت دی وی بی به عنوان یک کارت شبکه هم شناخته میشه میشه با حدس و گمان بگم امکان شیرش هست ولی ممکن هم هست نشه (( چون دانلود آ،لاین داری )) تو به من بگو ببینم میتونی شیر کنی یا نه ببین باید یه کاری کرد که ما به جز تصویر صدا رو هم بکشیم این ور توی این یکی کیس و مسئله اساسی همینه جالب اینجاست که 5.1 میخوای باشه...
اگه یه خورده توقعتو بیاری پایین با همون لاین میتونستی با کیفیت عالی گوش بدی .
من میگم یه کارت دست دوم بیست سی تومنی بخر اینقده خودتو زجر نده من یه مدلشو دیدم همین دور و بر سی تومن بود اسمشو یادم نیست مارک نداشت ولی خشاب کارت داره که برای اسک ک ا ی اس ت ا ر حدود صدهزارتومن همو خشاب هستش پیشنهادم اینه همیچن مدلهای رو برداری که یه چیزیش هم به کارت بیفته
میگی حوصله سیم کشی نداری ببینم توی این کارتهای دی وی بی امکانش نیست که شما یک ال ان بی 2 سوزنه بزاری ؟ و مسیرتو عوض کنی ؟ اتاق من خودش همینجوری پر سولاخه یکی دیگه بکن ارزش داره میدونی چچون یکی از سیستمهات رو مستقل میکنی
اینجوری باید هرجا میری اون یکی کیس رو هم جابجا کنی و این میشه مصیبت
.فعلا

DaRiOuShJh
29-11-2009, 14:01
اولا برادر شما اینطوری میگی چون تاپیک های قبلیه من رو نخوندی تا ببینی با این همه توضیح بازم یعضی ها میان همین چیزا رو میگن که توضیح دادم نمیشه!
دوما شما یه مقدار تو نوشتنت و کلماتی که استفاده میکنی و مورد خطاب قرار دادنت بیشتر دقت کنی خوب بد که نیست؟ هست؟
سوما رو نفهمیدم؟ 2 تا خروجی؟
چهارما من نمیخواستم بازی کنم این دوستمون گفت خودشم گفت اگه بتونه یه آماری ازش بگیره

بهترین راه حل هم که همیشه خرج کردنه مشکل جیبه ملته این وسط

در مورد share کردن صدا هم اگه شدنی باشه خوب مگه فرق داره استریو باشه یا دالبی؟

اگر قرار بود معمولی وصل کنم که این همه شکنجه نداشت! اسپیکر زیاد دارم یکیش رو وص میکردم کیس پایینی حل بود همه چی

درم ورده کارت دی وی بی دسته دو هم اصلا فکرش رو نکن چون ارزش نداره! مخصوصا برند های متفرقش که بعدا به هزار مصیبت بخوره آدم
من که همین skystar ام رو که اصله آلمان هم هست 2-3 سال پیش خریدم 70 تومن الان مدل های دیگش 50 تومن اینا هم هست هر چند اصل نیستن ولی بد نیستن

در کل این مورد رو قبلا هم اشاره کردم مشکل فقط کارت نیست (چون خیلی هم وقت ندارم بشینم پای ماهـــواره)
مشکل کشیدن سیم دوم از دیـــــــــــش هست و نداشتن جا برای اوردنش تا دمه کیس

جاشون هم ثابته دیگه! ادم کیس و PC رو که هی جابجا نمیکنه که

:46:

ramtin_d
29-11-2009, 19:33
بیا اینم عوض دستت درد نکنه است دیگه

ما بازم آموزشمون رو میدیم کار فهمیدنش با خودت ولی یادت باشه اونی که میره دکتر خودش میره هیچ وقت این قضیه برعکس نمیشه امیدوارم این یکی رو فهمیده باشی ( تو رو خدا )

خوب مشکل اساسی این کارت --- م هست

من میخوام رو کیس قبلیم باشه چون اون کامپیوتر 24 ساعته روشنه و داره دانلود میکنه
اگه احیانا خواستم دانلود آفلاین هم بزارم رو همون باشه

برای ارتباطه بینه دو تا کیس با مونیتور خوب یه سوییچ هایی هست که کیبورد و موس و پورت مانیتور بهش وصل میشه و هر وقت خواستم از این کیس میزنم رو اون کیس و اطلاعات کیس مورد نظر رو میبینم
---------------------------------- نوشته خودتو بخون
الان مشکل اینجاست که اگر کارت دی وی بی رو کیس قبلیم باشه برای دانلود آفلاین مشکلی نیست ولی اگه بخوام احیانا کانال های ماهواره رو ببینم صدا ندارم!×!×!
یعنی این سوییچر ها جایی برای اشتراک گزاری پورت های ورودیه صدا ندارن منم رو صدا خیلی حساسم و عادت به اسپیکرهایخ ودم دارم که 5.1 هستن
----------------
اگه خودت میدونی راهکارت چیه پس چرا میپرسی ؟
جز اینه که ذهن مخاطبتو درگیر میکنی ؟
اینها رو اضافه کن به نحوه سئوال کردن خودت
کاری که عوض داره گله نداره پسرجون

اما بریم بحث تخصصی چون اصلا حال و حوصله کل کل با این بچه مچه ها رو ندارم :2:و ... ندارم
خروجی هم روی کارت های صوتی ساده 16 بیت فقط دوتاست دیگه LIFT ویا مونو و RIGHT که باندهای چپ و راستتو تشکیل میده برای اضافه کردن اسپیکرهای بیشتر باید از کارتهاییی که به این منظور تهیه شده است استفاده کرد.

...

DaRiOuShJh
29-11-2009, 21:09
ممنون از شما

دوستان دیگه اگه نظری دارن بفرمایند منور گردیم