PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشیه مخصوص اینترنت و موزیک و عکس ؟

DJ Fred
26-11-2009, 14:03
مشاوره خوب واسه خزید گوشی می خوام
گوشی های الانم:

Nokia N95 گوشی اصلیمه و از همه نظر امکاناتش منو راضی می کنه غیر از باطری و نداشتن کیبرد
K1000 chini 2 simcarte به خاطر شرایط کاری دو سیم کارت کاری دارم که باید توی این باشه و TV هم داره که بعضی وقتا خوبه
Imate Jamin برای وینموش گرفتم و میشه گفت الان 6 ماه هست که خاموشه!
Nokia 5310 که بیشتر به خاطره کوچیک بودن و Mp3pleyersh گرفته بودم واسه ski

البته دوتای آخرو می خوام بفروشم، آگهی هم کردم حتی اگر بخوام گوشی جدید بگیرم N95 هم باید بره

کلا نظر خودم رو این گوشی هاست.
یکی از دوستان می خواد برام Omnia HD بخرن به عنوان کادو ( کادو بودنشو در نظر نگیرین)
دو عیب داره البته در کنار خیلی مزیت :نداشتن کیبرد - نداشتن دگمه های مخصوص موزیک

5730 هم دو تا عیب داره صفحه نسبتا کوچیک حتی از N95 هم کوچیکتره - دوربین 3.2( نگرانم در حد N73 عکس بگیره که جالب نبود کیفیتش) - ظاهر نسبتا معمولی البته رنگ قرمزش منو جذب کرد

N86 هم نظرمو گرفته چون من از حالت double slide N95 و کاراییش خیلی خوشم میاد و عادتم کردم بهش اونم همینجوریه - ایرادش در ظاهر زشتش_ کوچیک بودن دگمه های جلوی گوشی و نبودن کی برد

من کارکرد های زیر به طور متوسط روزانه در گوشی دارم:
1. تعداد 3 عکس
2. 1 ساعت موزیک
3. 1 ساعت سرف و چت با گوشی ( اینترنت وافای تو شرکت و منزل هست)
4. 2 ساعت تاک

همه موارد بالارم لازم دارم با کیفیت خوب، یعنی مثلا مورد یک که دوربین چون خوشم نمیاد چند تا دستگاه داشته باشم دوربین دیجیتال ندارم و کل عکس های لازم مثل سفر عکس از مدارک .. رو با گوشی میگیرم
یا مورد دو موزیک و فایل صوتی زیاد گوش میدم حتی وصلش می کنم به ضبظ ماشین معمولا یا تو اسکی( دگمخه موزیک تو اسکی لازم میشه)

یا مورد 3 واقعا شبا تو تخت خیلی حال میده تا خوابت ببره یا وقتی بیکاری تو خونه و حوصله باز کردن لپ تاپو نداری...
سیستم عامل وینمو خیلی خوشم نمیاد اما جاوا هم نمی خوام که نشه کار خاصی کرد، بیشتر نظرم رو سیمبینه، سرعت گوشی هم برام مهمه( مثلا همین دیروز که با Nimbuzz که می دونین به تازگی توانایی ویدئو کال اسکایپ گذاشته !!! خواستم با N95 کانکت شم ری استارت شده که فکر کنم به خاطر رم یا cpu بود...
گوشی نمی خوام خیلی بزرگ باشه، N97 گویا خیلی خوب از آب درنیومده البته اونم موزیک کی نداره
نظرتون چیه؟

Shadow Wolf
26-11-2009, 14:36
سلام
اگه دکمه موزیک واست زیاد مهم نبود omnia hd بهترین گزینه بود به نظر من
اما حالا....

hasanmotori
26-11-2009, 15:28
برای شما امنیا اچ دی گزینه مناسبیه
اپرا 10 میریزی روش واسه اینترنت عالی میشه .. هم صفحش خیلی بزرگه هم تاچ خازنیه
موزیکم که هم تو اسپیکر هم تو هدفون خیلی خوبه ... جک 3.5 میلیمتریم داره
دوربین خیلی خوب و فیلم برداری عالی
با کلی امکانات دیگه

بعدشم چون صفحش خیلی بزرگه خیلی راحت میتونی با کیبرد مجازیش تایپ بکنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش میتونی امنیا 2 بگیری که ویندوز موبایله و با نیازهات همخونی داره

ان900 هم انتخاب خیلی خوبیه ... واسه موزیک عالی ... اینترنتشم همینطور ... دوربینشم 5 ه ... البته قیمتش فعلاً بالاست ولی ارزش صبر کردنو داره

DJ Fred
26-11-2009, 16:05
ممنون

می دونم همه گوشی هایی که معرفی کردین عالی هست، حتی یکیشون تو انتخابامه، اما اون مورد میزیک کی رو چهکنم، نبودن دگمه برای شماره گرفتن یک دستی پشت فرمون ...

merikh_merikh
26-11-2009, 16:39
به نظره من ان86 میتونه برای شما بهترین گزینه باشه.
در کنار رفع نیاز شما یه موردی به نام فرستنده ی اف ام داره که میتونید از طریق موج رادیو گوشی را به راحتی به ماشین وصل کنید و از طریق ظبط ماشین به کمک گوشی به گوش دادن اهنگ بپردازید.
در کل به نظرم ان86 برای شما گزینه ی بسیار مناسبی میباشد

DJ Fred
26-11-2009, 17:16
به نظره من ان86 میتونه برای شما بهترین گزینه باشه.
در کنار رفع نیاز شما یه موردی به نام فرستنده ی اف ام داره که میتونید از طریق موج رادیو گوشی را به راحتی به ماشین وصل کنید و از طریق ظبط ماشین به کمک گوشی به گوش دادن اهنگ بپردازید.
در کل به نظرم ان86 برای شما گزینه ی بسیار مناسبی میباشد

گوشی خوبیه اما

ایرادش در ظاهر زشتش_ کوچیک بودن دگمه های جلوی گوشی و نبودن کی برد

4870x2
26-11-2009, 17:22
بعدشم چون صفحش خیلی بزرگه خیلی راحت میتونی با کیبرد مجازیش بکنی

DJ Fred
26-11-2009, 17:48

این omnia hd نیست به گمونم Chocolate جدید LG

کم کم دارم واسه امنیا اچ دی وسوسه میشم

تمامی برنامه هایی که روی نوکیاهای تاچ نصب میشه رو این هم نصب میشن؟ مشکا رزولوشین صفحه و اینا ...

دیگران نظری ندارن؟

4870x2
26-11-2009, 17:55
حاجی کجای omnia hd شبیه bl40 هستش؟: دی
اون عکسم جواب حسن بودش که گفت کیبرد امنیا خیلی بزرگه!
امنیا اچ دی نخر اقا گوشی که سیستم عاملش مرده نخری بهتره!
من جاوا رو به سیمبین ترجیح میدم

DJ Fred
26-11-2009, 20:53
حاجی کجای omnia hd شبیه bl40 هستش؟: دی
اون عکسم جواب حسن بودش که گفت کیبرد امنیا خیلی بزرگه!
امنیا اچ دی نخر اقا گوشی که سیستم عاملش مرده نخری بهتره!
من جاوا رو به سیمبین ترجیح میدم

من هم همینو گفتم!!!

مرده؟!! این سیستم عامل از 5800 اومد که یک سالی هت رلیز شده، الانم که کلی موبایل جدید دارن ازش استفاده می کنن، کجاش مرده بیچاره؟! شما داری زنده به گورش می کنی

Satio
omnia Hd
N97

flagshipihd 3 کارخونه دارن ازش استفاده می کنن بازم مرده؟

جاوا که سیستم عامل نیست اصلا!!!

pulp_152
26-11-2009, 21:05
چون دوربینم میخوای ببعلاوه تمام مسائل بالا .. نمیدونم بهت چی بگم .. بهتره از یه چیزی صرف نظر کنی .. اگه از دکمه موزیک بتونی صرف نظر کنی ... با خرید یه هندزفری کریتیو 16 یا 17 تومنی میتونی امنیا اچ دیو یک گوشی با کیفیت تو هدفون و اسپیکر ببینی ... و البته دیگه تک دستی هم اس ام اس نمیشه داد ..

اگه از دوربین خیلی قوی میگذری فقط M7600 ـو موزیک به نظرم تکه اصلا با هیچ گوشی قابل قیاس نیست واقعا تکه .. استاد موسیقی m7600 توصیه میکنه برای تفکیک صدای بسیار خوب و ... کلا موسیقی میخوای m7600 ...

همه چیو باهم میخوای امنیا اچ دی ...

Lamanta
26-11-2009, 21:15
كي ميگه مرده !؟
اين 4870 هم با اومدن سري 5 زده به سرش ! :31:

farhooode
27-11-2009, 18:06
من اصلا فکر نمیکردم سامسونگ گوشی هیولائی مثل i8910 داشته باشه
وقتیکه تو پاساژ علادین کمی با این گوشی کار کردم و کلیپ ها رو دیدم هیجان زده شدم
هیچ گوشی به پای i8910 نخواهد رسید

4870x2
28-11-2009, 11:13
كي ميگه مرده !؟
اين 4870 هم با اومدن سري 5 زده به سرش !
: دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DJ Fred
28-11-2009, 11:45
: دی

این خبرو تیم Maemo داده بودن و بعدا خود نوکیا انکار کرد:

تازه اگرم درست باشه من یک گوشی رو بیشتر از 2 سال نگه نمی دارم و اگر این اتفاق بیفته یا نیفته تا 2012 گوشی جدید خریدم...

من بین N86 و omnia hd گیر کردم !!!!!!!!!!

کسی این دو گوشی رو داره که ضعفی توشون دیده باشه؟

hasanmotori
28-11-2009, 11:51
من بین N86 و omnia hd گیر کردم !!!!!!!!!!

این دوتا دیگه گیر کردن داره !
معلومه 8910
واسه اینترنت مگه نمیخای ؟ خب تو این مورد اصلاً قابل مقایسه نیستن ... صفحه 3.7 اینچی تاچ در برابر 2.6 اینچ ... بعدشم اون سی پی یویی که 8910 داره میدونی چقدر تو سرعت وب تاثیر داره
موسیقیو عکسم تقریباً مثله همن

DJ Fred
28-11-2009, 13:56
با کلی ریویو خوندن و تحقیق و ... به 3 تا انتخاب زیر رسیدم:
omina hd samsusng
N86 nokia
Innov8 i8510 samsung

کسی ضعفی تو اینا دیده؟

pulp_152
28-11-2009, 14:06
n86 و 8510 با هم میتونن مقایسه بشن .. هر 2 تاشونم ضعف هایی نسبت به هم دارن ...

اما امنیا 8910 یه سر و گردن به جفتشون بالاست ... اصلا نمیتونن به پاش برسن تنها مساله ای که باعث رقابت بین اینها میشه ... دوربین 8 هستش وگرنه ...

DJ Fred
28-11-2009, 16:39
انتخابم احتملا همین اومنیا اچ دی بشه ..
یه 3 روزی هست دارم تحقیق می کنم راجبه موبایل یه فکری برای گوشی های که کیبرد فیزیکی افقی از نوع کشوی مثل N900 دارن به فکرم خطور کرد، به نظرتون جالب نمی شد اگر dual slide می کردن یعنی از اینور کیبرد و از انور مثلا موزیک کی می زاشتن ...

افت قیمتشو کرده یا صبر کنم بعد از کریسمس؟ چون کمتر از یک ماه مونده می تونم صبر کنم راگر قیمت بیاد پایین

pulp_152
28-11-2009, 16:44
افت قیمتشو که اره کرده مدت زیادی هستش که تو بازاره

hasanmotori
28-11-2009, 16:50
انتخابم احتملا همین اومنیا اچ دی بشه ..
یه 3 روزی هست دارم تحقیق می کنم راجبه موبایل یه فکری برای گوشی های که کیبرد فیزیکی افقی از نوع کشوی مثل N900 دارن به فکرم خطور کرد، به نظرتون جالب نمی شد اگر dual slide می کردن یعنی از اینور کیبرد و از انور مثلا موزیک کی می زاشتن ...

افت قیمتشو کرده یا صبر کنم بعد از کریسمس؟ چون کمتر از یک ماه مونده می تونم صبر کنم راگر قیمت بیاد پایین

یه چیزی !
میگم نوکیا همشون رو هدستشون کنترلر موزیک داره ... ولی امنیا اچ دی نداره

Shadow Wolf
28-11-2009, 17:00
قیمت اچ دی داره زیاد میشه؟؟؟؟

DJ Fred
28-11-2009, 23:21
یه چیزی !
میگم نوکیا همشون رو هدستشون کنترلر موزیک داره ... ولی امنیا اچ دی نداره

آره منم به این فکر کرده بودم، یک سوالی که کسی می تونه بهش جواب بده که دو تا گوشی رو داشته باشه، چون سیستم عامل ها یکین، کسی می تونه امتحان کنه ببینه هندزفری 2 تیکه نوکیا 5800 با omnia hd هماهنگه یا نه؟ میشه باهاش عقب جلو کرد موزیکو؟

pulp_152
28-11-2009, 23:29
نه هماهنگ نیس ... دوستان خواستن ولی نشده ... مگه اینکه یه هدست بلوتوث بگیری ...که کیفیتش بهتر از هندزفریش نباشه بدتر نیس ... قیمت هم 33

DJ Fred
29-11-2009, 20:34
نه هماهنگ نیس ... دوستان خواستن ولی نشده ... مگه اینکه یه هدست بلوتوث بگیری ...که کیفیتش بهتر از هندزفریش نباشه بدتر نیس ... قیمت هم 33

ولی خیلی عجیبه که کار نمی کنه همون سیستم عامل این هدزفری کعه می گی کدومه؟

چند مدل که قابلیت تعویض موزیک رو داسته باشه و بشه بهش گوشی خودمو وصل کنم ( jack 3.5 داشته باشه ) معرفی می کنی

merikh_merikh
29-11-2009, 23:49
يه مروري روي تاپيک کردم و متوجه شدم که انتخاب بين ان86 و 8910 ميباشد.
بين اين دو با توجه به نياز هاي خريدار 8910 بهتره.
چون دوربين خوبي داره با توجه به لمسي بودن و ال سي ديه بزرگ در نتيجه براي اينترنت نيز گوشيه خوبيه براي موزيکم که بسيار خوبه.
در کل براي خريد 8910 شک نکنيد که در حال حاظر يکي از بهترينا ميباشد

pulp_152
30-11-2009, 00:09
ولی خیلی عجیبه که کار نمی کنه همون سیستم عامل این هدزفری کعه می گی کدومه؟

چند مدل که قابلیت تعویض موزیک رو داسته باشه و بشه بهش گوشی خودمو وصل کنم ( jack 3.5 داشته باشه ) معرفی می کنی

هندزفری که ندیدم بخوره ولی هدست بلوتوث (بدون سیم ) میخوره که میتونی موزیک رو از رو هدست عقب جلو کنی .. بهتره همونیو بخری که مال m3510 هستش .. کیفیتش عالیه ..

DJ Fred
30-11-2009, 01:15
منظورم همون هدست بود

یک مدلی که بتونم از ear phone خودم استفاده کنم بره تو جک هدست بلوتوث . می خوام کیفیتش خیلی خوب باشه

از این مدلی که میگین عکس و مشخصات یا لینکی ...؟

اینجا تو سایت مرجعی داریم برای معرفی اینجور هدست ها؟

pulp_152
30-11-2009, 01:18
منظورم همون هدست بود

یک مدلی که بتونم از ear phone خودم استفاده کنم بره تو جک هدست بلوتوث

از این مدلی که میگین عکس و مشخصات یا لینکی ...؟

اینجا تو سایت مرجعی داریم برای معرفی اینجور هدست ها؟

عزیزم سیم نداره چطوری بره تو جک ؟ اون جک برای سیمه .. این بدون سیمه .. یا من منظورتو متوجه نمیشم یا شما:31:

میگردم اگر پیدا کردم برات میارم ..

DJ Fred
30-11-2009, 01:26
عزیزم سیم نداره چطوری بره تو جک ؟ اون جک برای سیمه .. این بدون سیمه .. یا من منظورتو متوجه نمیشم یا شما:31:

میگردم اگر پیدا کردم برات میارم ..

آقا هست... بابا شما منظور منو متوجه نشدهیف یک مدلی از هد ست بلوتوث هست که من تو مارکهای سونی اریکسون و جابرا دیده بودم که خودش دریافت می کنه اما اون سیم و گوشی که از توش میاد بیرون قابل تعویض هست چون "خود هدست جک روش هت" متوجه شدی؟

از اینا چی تو ایران هست ، قیمتاشون؟

pulp_152
30-11-2009, 01:34
اونی که من میگم این شکلیه تقریبا .. بری نمایندگی سامسونگ داره ... فقطم مال خود سامسونگه

اولیه خیلی شبیه مدل m3510 هستش ..

pulp_152
30-11-2009, 01:36
آقا هست... بابا شما منظور منو متوجه نشدهیف یک مدلی از هد ست بلوتوث هست که من تو مارکهای سونی اریکسون و جابرا دیده بودم که خودش دریافت می کنه اما اون سیم و گوشی که از توش میاد بیرون قابل تعویض هست چون "خود هدست جک روش هت" متوجه شدی؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اینا چی تو ایران هست ، قیمتاشون؟

اون مدلها بیشتر برای مکالمست نه موزیک ... مدل موزیک بالاییاست

DJ Fred
30-11-2009, 11:40
آره می دونم اینا دیگه مخصوص فقط موزیکه، شاید گرفتم

اما بیشتر مورد هایی مثل ds-220 ln نظرمه، چند مورد با قیمت می

اقا بابت گوشی ممنون احتملا همون i8910 شد ، خیلیا می گن N86 فقط دوربین و تفاوت آنچنانی با N95 که الان دارم نداره

فقط باید یک هدست خوب بلوتوث پیدا کنم که خود هدست jack 3.5 mm داسته باشه مثل ds-220 SEورزش هم بتونم بکنم

DJ Fred
06-12-2009, 14:15
بین دو تا هندزفری SE ds 220 و Jabra BT3030 کدوم کیفیت صدای بهتری دارند؟

DJ Fred
12-12-2009, 21:15
Jabra BT3030 رو خریدم با یک هدفون حرفه ای که بهش وصل کردم کیفیت صدا عالی شد، خیلی عالی، کیفیت ساخت این بلوتوث هم عالیه

دارم برای 8910 سامسونگ هم برنامه ریزی می کنم

ممنون از دوستانی که کمک کردن برای انتخاب گوشی

pulp_152
12-12-2009, 21:25
سلام ..رو چه گوشی تست کردی؟

DJ Fred
12-12-2009, 22:12
سلام ..رو چه گوشی تست کردی؟

رو N95، صداش با صدایی که مستقیم رو گوشی بدون بلوتوث موزیک گوش می کنی برابری می کنه ( البته نزدیک 30 سایت ازش خوندم بعد رفتم خریدم)

به این ترتیب نیودن موزیک کی رو 8910 هم منتفی شدو الان می تونم برای خریدش برنامه ریزی کنم، قیمتش ثابت نمیشه دائم داره میاد پایین، احتملا 8 گیگ بگیرم چون بس هست برای من، کمم اومد SD 16 می گیرم ...

چون داره omnia 2 هم میاد کر کنم بازم تو سره قیمتش بخوره، واقعا با این امکانات عالیه

pulp_152
12-12-2009, 22:29
مبارک باشه ..

الان قیمتش که خوبه با گارانتی 590 فکر کنم ...

بدون گارانتی تا 510 هم گیر میاد ...

DJ Fred
13-12-2009, 19:06
مالی مشکلی ندارم اما خوب دسوت ندارم یک وسیله ای بخرم و قیمتش تو سراشیبی بیاد پایین، کلا گوشی های سامسونگ افت قیمتشون عجیب و غریبه، زود میان پایین

خیلی دوست داشتم صدای m7600 dj رو بشنوم اما دوربینش اصلا راضیم نمی کنه

pulp_152
13-12-2009, 19:46
امنیا اچ دی افتشو کرده اگه هم قیمتش افت کنه بدلیل افت خودش نیس افتش دلیلش بر میگرده به گذشت زمان که در مورد همه گوشیها صدق میکنه ...

m7600 دوربینش به جرات میتونم بگم تو 3 مگا پیکسلی ها عالیه