PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : --- رايــگـان و جـديـد بــا آمــوزش تــصويــري

Bibi Gol
25-11-2009, 18:07
چند وقت بود دنبال يه --- رايگا توپ ميگشتم و بالاخره پيدا كردم كه در ابتدا كمي ناراحت بودم چون 4 ساعت نميتونستم ازش استفاده كنم و بعد اعتبارش تموم ميشد ولي بعد يه راه ساده براي استفاده دوباره از اون رو فهميدم!!

براي كساني كه احتمالا نميدونن VPNچيه:

به طور ساده ميشه گفت با سرويس --- ميتونيد آي پي خودتون رو به آي پي ساير كشورها (اكثرا ايالات متحده) تغيير بديد و از -------- ها عبور كنيد:46:

آموزش

1.به سايت زير بريد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. در قسمت سمت چپ روي Free Trial كليك كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3.در قسمت بعد دوباره روي Free Trial كليك كنيد.

4.فرمي را كه مشاهدا ميكنيد به طور صحيح پر كنيد ( مهم ايميل و يوز و پسوورده)

5.بعد اين نرم افزار رو دانلود كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6.بعد از نصب برنامه به Network Connection رفته و روي Focusvpn كليك ميكنيد:

7.سپس يوزرنيم و پسووردي رو كه ساختيد اعمال كرده و Connect را بعد از اتصال به اينترنت كليك ميكنيد.

8.بعد از 4 ساعت سرويس شما به پايان ميرسد كه ميتونيد به همون سايت بريد و اكانت جديدي بسازيد و يوزر و پسوورد رو وارد كنيد و 4 ساعت ديگه و الي آخر . . . . .

موفق باشيد!

darvish1900
25-11-2009, 18:24
دستت درد نكنه حيف كه تا چند دقيقه يا ساعت ديگه توسط برادران منكرات حذف خواهد شد.
چون جزو حرامات است

SIMPATICO4949
25-11-2009, 22:13
سلام
من امتحان کردم ولی ارور 619 میده اینم متن ارور
A connection to the remote computer could not be established, so the port used for this connection was closed. For further assistance, click More Info or search Help and Support Center for this error number. (Error 619) For customized troubleshooting information for this connection, click Help.

Subaru
25-11-2009, 22:25
سلام
من امتحان کردم ولی ارور 619 میده اینم متن ارور
A connection to the remote computer could not be established, so the port used for this connection was closed. For further assistance, click More Info or search Help and Support Center for this error number. (Error 619) For customized troubleshooting information for this connection, click Help.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:13::13:

new explorer
27-11-2009, 13:45
مرسی عزیز برادر
به راحتی وصل شدم و دارم استفاده می کنم ، این اولین بار که از یه وی... استفاده می کنم و جواب میده ، فقط حیف که 128 بیشتر پهنای باند نمیده در حالیکه من 512 دارم ( این تو همون ثبت نامش گفته )
باز هم ممنون ، خیلی لطف کردی ، تازه شم از یه آنتی اسپایویر استفاده می کنم که پیغام داد همین برنامه هه موقع نصب می خواد یه کلید تو استارتاپ رجیستری وارد کنه که اجازه ندادم :31: شاید دیگه تونستم عمری استفاده کنم ازش :8:
اگه شد نتیجه شو همینجا میگم
فعلا ...