PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با اینترنت

Baltaza
25-11-2009, 09:24
سلام دوستان
من یک مشکل دارم که اونم اینه که الان چند وقته وقتی با ADSL به اینترنت وصل میشم توی ای نtask bar عکس دو تا کامپیوتر با صفحه روشن(آبی ) نمیاد. چند با ویندوز عوض کردم و CD ها مخصوص سیستم رو هم نصب کردم اما کار نمی کنه.

سر همین قضیه هم نمی تونم از V . p . N استفاده کنم و هر کاری کنم و از هر سرویسی استفاده کنم وصل نمیشه...:19:

blackfox
25-11-2009, 09:42
اول روي task bar راست كليك كن و properties رو انتخاب كن . در سر برگ Taskbar يه قسمت هست به نام Notification area ؛ جلوي Hide inactive icons دكمه ي Customize رو بزن . تو ليست آيكون هاي ظاهر شده اگر آيكون كانكشنت هست Behavior اش رو به Hide when inactive تغيير بده .
اگه همچين آيكوني اونجا وجود نداشت به control panel برو و Network Connections رو باز كن . روي كانكشنت راست كليك كن و Properties رو انتخاب كن . در سربرگ General پشت Show icon in notification area when connected تيك بزن و ok كن .

موفق باشي :11:

Baltaza
25-11-2009, 09:53
اول روي task bar راست كليك كن و properties رو انتخاب كن . در سر برگ Taskbar يه قسمت هست به نام Notification area ؛ جلوي Hide inactive icons دكمه ي Customize رو بزن . تو ليست آيكون هاي ظاهر شده اگر آيكون كانكشنت هست Behavior اش رو به Hide when inactive تغيير بده .
اینجا که نبود....

اگه همچين آيكوني اونجا وجود نداشت به control panel برو و Network Connections رو باز كن . روي كانكشنت راست كليك كن و Properties رو انتخاب كن . در سربرگ General پشت Show icon in notification area when connected تيك بزن و ok كن .

اینم تیک زده بود اما نشون نمیده بازم

a_s_80
25-11-2009, 13:07
سلام عزیزم این مسیر رو برو
مشکلت از اینجاست
win xp:control panel/ Network Connection
win vista:control panel/ Network and Sharing Center&

بر روی کارت شبکه راست کلیک کنید (بروی کارت شبکه ایی که اینترنت داری )
Properties
را انتخاب کنید
در همان tab general پایین صفحه زیر description
2 تا تیک هست تیک show icon رو روشن کن مشکلت حل میشه
می توانید تمام مشکلات شبکه و سخت افزاری خود را توسط این ایمیل با من مکاتبه کنید
a_s_80@yahoo.com

Baltaza
25-11-2009, 17:46
همین کار رو کردم مشکل حل نشد.....;)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Baltaza
26-11-2009, 10:31
البته باید اضافه کنم این مشکل بعد از در اوردن مودم دایل آپ و بعد از مدتی جا زدن اون اتفاق افتاد که گاهی سیتم مودم رو میشناسه و گاهی خیر :((

Baltaza
28-11-2009, 20:47
زیاد جواب ندیدن خسته میشید:41:

ChaoticHead
28-11-2009, 22:25
زیاد جواب ندیدن خسته میشید:41:
کف دست مو نداره، تو بکن!!:31:

حالا یه کلیک راست روی task bar بکن ببین توی properties قسمت hide inactive icons گزینه customize آیکونش هست یا نه.

راستی بغل ساعتت آیکون volume هم داری یا نه؟

یه چیز دیگه را هم نگاه کن: برو توی control panel ، ببین این قسمت که عکسشو گذاشتم تیک داره یا نه

Baltaza
29-11-2009, 00:12
کف دست مو نداره، تو بکن!!:31:

حالا یه کلیک راست روی task bar بکن ببین توی properties قسمت hide inactive icons گزینه customize آیکونش هست یا نه.

راستی بغل ساعتت آیکون volume هم داری یا نه؟

یه چیز دیگه را هم نگاه کن: برو توی control panel ، ببین این قسمت که عکسشو گذاشتم تیک داره یا نه

روش اول رو رفتن نبود :دی
آره ولوم رو دارم

اینو هف الان رفتم به غیر از اولی بقیه همه هم تیک دارن:11:

اما بازم مشکل هست...:(

ChaoticHead
29-11-2009, 08:45
البته باید اضافه کنم این مشکل بعد از در اوردن مودم دایل آپ و بعد از مدتی جا زدن اون اتفاق افتاد که گاهی سیتم مودم رو میشناسه و گاهی خیر :((
خوب حالا مگه مودم دیال آپ لازم داری؟ محض امتحان درش بیار ببین تفاوتی می کنه؟

الان یه نکته با مزه یادم افتاد. چند تا ویروس هم هستن که این کار را می کنن. یه اسکن با یه آنتی ویروس درست حسابی بکن، ضرر نداره

MaSoUd555
29-11-2009, 09:34
سلام

برو به این آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خب نگاه کن به جای Payino Bekhun باید درون {4D36E972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} زیر شاخه هاشو باز کنی ببینی توی کدوم زیرشاخه اونی که میخوای آیکونش نمایش داده شه هستش(اکثرا همون اولیشه)

ببین هر کدوم ازین زیرشاخه ها زیر شاخه ای دارن به نام Connection و وقتی روی هر کانکشن کلیک میکنی کلیدهای ثبت شده توش بغلش میاد که جلوی Name اسم Connection رو نوشته حالا میتونی تو هر قسمت که مورد نظرت بود Show Icon رو باز کنی و مقدارش رو مساوی 1 قرار بدی

حالا اکانتت رو Disable کن و دوباره Enable شو ببین میاد یا نه

خبر بده:46:

Baltaza
29-11-2009, 13:12
سلام

برو به این آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خب نگاه کن به جای Payino Bekhun باید درون {4D36E972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} زیر شاخه هاشو باز کنی ببینی توی کدوم زیرشاخه اونی که میخوای آیکونش نمایش داده شه هستش(اکثرا همون اولیشه)

ببین هر کدوم ازین زیرشاخه ها زیر شاخه ای دارن به نام Connection و وقتی روی هر کانکشن کلیک میکنی کلیدهای ثبت شده توش بغلش میاد که جلوی Name اسم Connection رو نوشته حالا میتونی تو هر قسمت که مورد نظرت بود Show Icon رو باز کنی و مقدارش رو مساوی 1 قرار بدی

حالا اکانتت رو Disable کن و دوباره Enable شو ببین میاد یا نه

خبر بده:46:
مرسی
مشکلم با آیکون حل شد اما هنوز با V . p .N مشکل داره :(

MaSoUd555
29-11-2009, 13:53
مرسی
مشکلم با آیکون حل شد اما هنوز با V . p .N مشکل داره :(

راستش من فکر کنم اصلا به هم ربطی ندارند نه؟؟؟

میشه بیشتر توضیح بدی هر چی فکر میکنم نمیفهمم چه ربطی ممکنه داشته باشه:41:

Baltaza
29-11-2009, 14:56
وی پی انی که من میگیرم برای همه کار میکنه جز من...
چند شرکت تست کردم...:(

undertaker_ss
29-11-2009, 18:07
وی پی انی که من میگیرم برای همه کار میکنه جز من...
چند شرکت تست کردم...:(

نظر بنده: ویروس :31:
چون دیگه چیز ... زدن که تنظیمات نمی خواد:31:
سوال بنده: آنتی ویروس چیست؟

Baltaza
29-11-2009, 19:00
:دی
آنتی ویروس ندارم اما خرداد که وضع سیستم یکم خوب بود نود با آخرین آپدیت بود خبری نبود :دی
الان سیستم بزور بالا میاد:دی

undertaker_ss
29-11-2009, 19:08
:دی
آنتی ویروس ندارم اما خرداد که وضع سیستم یکم خوب بود نود با آخرین آپدیت بود خبری نبود :دی
الان سیستم بزور بالا میاد:دی

فقط می تونم بگم خسته نباشی:31:
فکر کنم ویندوز عوض کنی سنگین تر باشی :31:

MaSoUd555
29-11-2009, 21:01
نظر بنده: ویروس :31:
چون دیگه چیز ... زدن که تنظیمات نمی خواد:31:
سوال بنده: آنتی ویروس چیست؟

اخه ویروس کارهای واجب تر ازینا داره به اینا نمیرسه که!!!!:31:

راست میگه
خب وینو عوض کن ناد نصب کن آپدیت کناسکن کن بعد باز وصل نشد بیا بگو

Baltaza
29-11-2009, 21:20
ویندوز که 8 بار عوض کردم:دی

undertaker_ss
30-11-2009, 23:55
ویندوز که 8 بار عوض کردم:دی
گوش ندادی داداش مسعود چی گفت
شما بعد از تعویض ویندوز یه انتی ویروس حسابی نصب کن سیستم رو اسکن کن انتی ویروس رو بذار باشه:31: