PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد مشکل دیسکانکت شدن

mjzaret
25-11-2009, 08:06
سلام
من چند ماهی هست که ADSL دارم. از اولین شرکتی که ADSL گرفته بودم خیلی راضی نبودم و همیشه دیسکانکت می‌شد و بایستی دوباره کانکت می‌کردم و کانکت می‌شدم.
شرکتی که ازش ADSL می‌گرفتم رو عوض کردم. دو ماهی خیلی خوب و عالی بدون هیچ مشکلی پشت سر گذاشتم و خبری از دیسکانکتی نداشتم. الان یه ماهی هست که باز هم دیسکانکت می‌شم.

من برای حل مشکلم در مورد شرکت اول از یه نرم افزاری به نام AutoConnect3.0 استفاده کردم و خیلی خوب جواب داد و مشکلم رو حل کرد. اما مشکل از جایی شروع شد که من ویندوزم رو به ویندوز 7 ارتقا دادم و دیدم که نرم افزار AutoConnect3.0 در ویندوز 7 جواب نمی‌ده.

حالا با توجه به اینکه من از شرکت دوم هم ADSL دارم بازهم این مشکل دیسکانکتی برام پیش اومده و برای هر بار اتصال به اینترنت بایستی کانکت کنم. از دوستان که در این زمینه تجربه کافی دارن خواهش می‌کنم که کمکی در این زمینه به من کنند.

rezabanderas2000
25-11-2009, 10:31
به جای اون نرم افزار AutoConnect3.0 از Download Accelerator Plus استفاده کن

mjzaret
26-11-2009, 11:52
چطوری از این نرم افزار DAP استفاده کنم. در کجای تنظیماتش این قابلیت وجود داره؟
آخه من از نرم افزار IDM برای دانلود استفاده می‌کنم و ازش خیلی راضی هستم. اون هم این قابلیت رو داره اما همیشه اجراش نمی‌کنه.

Subaru
26-11-2009, 12:13
مشکل با ADSLautoconnect حله :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mjzaret
26-11-2009, 13:48
من این نرم افزار رو دانلود کردم. نصبش هم کردم و طبق دستورات شما پیش رفتم. نکته‌ای که بایستی بگم اینه که ویندوز من 7 هست. نمی‌دونم آیا روی ویندوز 7 هم جواب می‌ده یا نه.
من هر بار که ویندوز رو Restart می‌کنم پنجره اصلی برنامه باز می‌شه و بایستی دکمه استارت رو بزنم تا برنامه شروع به کار کنه. در هر بار Restart این مسئله وجود داره.
به نظر شما مشکلم از کجاست؟

Subaru
26-11-2009, 14:41
کار نکرد ؟
به نظرم برنامه ADSLAutoconnect با ویندوز 7 سازگاری نداره.

H.Operator
26-11-2009, 15:27
دوست عزیز شما چه مواقعی دیسکانکت میشید...؟
آیا هر وقت زنگ رو تلفن میاد یا می خواید زنگ بزنید دیسکانکت نمی شه...؟
آیا از قرار دادن اسپلیترروی خط قبل از مودم استفاده کردید...؟
مودم رو با usb به کامپیوتر وصل کردی یا lan...؟

mjzaret
26-11-2009, 20:30
دوست عزیز شما چه مواقعی دیسکانکت میشید...؟
آیا هر وقت زنگ رو تلفن میاد یا می خواید زنگ بزنید دیسکانکت نمی شه...؟
آیا از قرار دادن اسپلیترروی خط قبل از مودم استفاده کردید...؟
مودم رو با usb به کامپیوتر وصل کردی یا lan...؟

مشخص نیست که کی دیسکانکت می‌شم.
نه موقع زنگ خوردن یا زنگ زدن هیچ مشکلی ندارم و از قرار دادن اسپلیتر قبل از مودم هم مطمئن هستم. یه بار هم اسپیلیتر رو برای اطمینان عوضش کردم ولی همون مشکل سرجاش بود.
مودم من TD-8811 از برند TP-LINK هست و به صورت LAN به سیستم وصل کردم. از طریق USB هم که وصلش کردم باز هم مشکل داشتم.

موقعی که من دیسکانکت می‌شم چراغ ADSL من ثابته و هیچ مشکلی از نظر ارتباط ندارم ولی وقتی می‌خوام کانکت بشم نمی‌تونم و به من اخطار می‌ده. یه بار مودم رو خاموش روشن می‌کنم می‌بینم که به راحتی کانکت می‌شه.
البته این مشکل همش وجود نداره. میام پشت سیستم می‌بینم که دیسکانکت هستم و خیلی راحت دوباره کانکت می‌شم.

نکته‌ای رو که باید بگم اینه که سیم تلفن مستقیم میاد پشت اسپلیتر و بعد به تلفن وصل می‌شه. من برای اطمینان بیشتر سیم تلفن رو هم عوض کردم ولی این مشکل هنوز پا برجاست.

MaSoUd555
26-11-2009, 20:51
به من اخطار می‌ده

چه اخطاری؟