PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برندی یه نام سامسونگ!!

sarmast65_ata
24-11-2009, 23:43
با سلام به بچه های گل p30 همچنین بچه های سامسونگ باز کلوپ
هدفم از ایجاد این تاپیک فقط بحث و یه نتیجه گیری هستش قصد ندارم به کسی توهین بشه قصد ندارم الکی هم از یه برند تعریف بکنم یا انتقاد فقط بحث.
من الان گوشی خودم سامسونگ جت jet هستش که همین الان هم تبلیغاتش رو درو دیواره و جز پر فروش ترین گوشی های بازاره توی تمام سایتها بنر تبلیغاتیش رو میبینیم که دل هر کسی رو آب میکنه ولی کشی که می خواد بخره چه اطلاعاتی از یک گوشی داره؟به جز اینکه باید مطالب سایتها از جمله gsmarena رو بخونیم یا از فروشنده اطلاعاتی کسب کنیم؟فروشنده که هیچی تعطیلن فقط می خوان بفروشن نه سوادی دارن نه چیزی ولی سایتهایی مثل gsmarena چی؟اونم اطلاعات کامل یک گوشی رو میزاره؟
بریم سر حرف اصلیم و قصدم برای زدن این تاپیک ( که اگه مدیرهای محترم اجازه بدن این تاپیک پابرجا بمونه ) که دوست دارم این اجازه رو بهم بدن چون میدونم میشه بحث های جالبی کرد
سوال من اینه که یه برندی مثل سامسونگ که این همه توی بوق و کرنا کرده من اول میشم بازار دسته منه الان باید گوشی هاش اینقدر ضعف داشته باشن؟من الان گوشیم 10 گیگ حافظه داره ولی حجم مسیجاش 500 تاست اونم مسیجای 20 بایتی!!!! چرا باید به این شکل باشه؟منی که میرم این گوشی رو میخرم نباید در به در بزنم توی سرم واسه یه مسیج 20 بایتی!! گوشی فقط دوربین یا فایل موزیک نیست همه چیز باید در کنار هم باشن طبق اطلاعاتی که من دارم الان همه گوشی های سامسونگ محدودیت حجم مسیج دارن. اگه بحث جاواست نوکیا هم گوشی جاوا زیاد داره ولی کسایی که دارن میزنن توی سرشون؟گوشی های نوکیا وقتی یه مسیج میره توی سیم کارت میشه منتقلش کرد توی حافظه گوشی ولی سامسونگ هم میشه؟بعضی ها میگن منتقلشون کن توی نت ولی نتم محدودیت داره اونم از نوع محدودیت خفن!! هم محدودیت تعدادی هم محدودیت لغتی!! خوب شاید یکی میخواد یک متن با تعداد لغت زیاد سیو کنه باید چیکار کنه؟اینا یه ضعف هایی هستش که برای من غیر قابل قبوله شاید بچه های سامسونگ باز یه دلیل قانع کننده بهم بدن ولی شایدم نتونن بدن!!
قصد من فقط گفتن همین حرفها بود نه طرفداری از نوکیا خواستم بکنن نه بکوبم توی سر سامسونگ بچه هایی هم که منو میشناسن میدونن الکی دوست ندارم یه حرفی بزنم.
بازم از مدیرهای محترم انجمن این درخواست رو دارم که این تاپیک رو درشو نبندن چون مطمئنم میشه حرفهای جالبی توی این تاپیک زد.
منتظرم:10:

88x88
25-11-2009, 08:23
البته حق با شماس، این که ادم از زبون کسی که با یه گوشی کار کرده حرفی رو بشنوه خیلی تاثیرش بیشتر از تبلیغات و ایناس.
اما با اینایی که گفتی زیاد موافق نیستم. جی اس ام ارنا فقط صفحه های مشخصات موبایل نداره. صفحه های ریویوش بسیار کامله و از حر کی که با گوشی کار کرده اطلاعات بیشتر به ادم می ده.
در مورد کل برند سامسونگ، راستش من این گوشی جدیدم رو که سامسونگه پریروز خریدم و همچین به مشکلاتش اگاه نیستم. قبلش نوکیا داشتم. اما دو تا گوشی قبل از اونم بازم سامسونگ بودن و به نسبت زمانشون انچنان اذیت نکردن. به جز این که نمی شد روش برنامه ی درست و حسابی ای ریخت.
جدیده سیمبیانه و مشکلی از نظر محدودیتایی که شما گفتی نداره. می تونم توی تنظیماتش بزنم که مسیج رو یه راست توی حافظه ی جانبی بریزه. نوکیا ها رو هم همین کارو می شه باهاش کرد ( با توجه به این که گفتید اول توی سیم کارته بعد کپیش کنیم توی حافظه.)
با جت کار نکردم، اما اگر این طوری باشه که شما می گی واقعا حرکت عجیبیه. البته خودم به نظرم 500 تا مسیج بسه. اما به هر حال محدودیت محدودیته. می تونی مسیج هاتو کپی کنی توی کامپیوترت که همیشه یه بک اپ ازشون داشته باشی.

اما به هر حال. به نظر من شرکت سامسونگ بعد از یه دوره که خیلی توی لوازم الکترونیک بد عمل کرد و همه چیزش بی کیفیت بود، الان داره در حد لامبورگینی کار می کنه. جوری که معمولا اسمش توی بهترین لوازم سال دیده می شه.( حالا یا گوشی، یا مانیتور، یا دوربین، یا...)

perjixen
25-11-2009, 09:56
آيييييييييييييي نامردااااااااااااااااا به سامسونگ توهين ميكنيد.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟!؟!
امييييييييييييررررررررررر ررررررررررررررررررررر ، سيريششششششششششش (منظورم سروش) ، عليييييييييييييييييييييي و عثمان و ...

خوب دوست عزيز ، من هم با شما موافقم ... سامسونگ در عين حالي كه در چند سال گذشته پله هاي ترقي رو شونصدتا يكي تميز كرده ، هنوز يه سري مشكلات بچه گونه توي گوشي هاش داره !!!
مشكلاتي كه باعث ميشه فن بوي هاش يه جورايي بيخيالش بشن، مثل آقا شهاب !!!‌يا يه بچه معروف مثل خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و خيلي هاي ديگه ...
سامسونگ بعد از دي 500 و موفقيت دي 900 خيلي زود جاي خودش رو بين مشتري ها پيدا كرد ... ولي هنوز كه هنوز اين مشكلات نصب برنامه و حافظه پيام كوتاه -كه در عين سادگي ، جز نيازهاي اوليه يه گوشي حساب ميشن- كماكان پابرجاست.

من نظرم اينكه سامسونگ اينقدر درگير بازار شده، كه ديگه كيفيت براش اهميت نداره ... ميشه گفت خودش رو گم كرده.
من دوست دارم سامسونگ همون گوشي با دوربينه 3.2 بزنه به جاي دوربين شونصد مگاپيكسلي ولي طراحيش و كاراييش در سطح قابل قبولي باشه .... كه متأسفانه در حال حاضر اينجوري نيست.

الان سرو كله فن بوي ها پيدا ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasanmotori
25-11-2009, 11:19
به نظر منم کار مسخره ایه که 500 تا sms بیشتر جا نشه توش ... ولی فک میکنم همه گوشیهای جاوا یه محدودیت حجمی واسه sms داشته باشن ... سونی اریکسون که اینجوریه ... نوکیا هم جاواهاش نوشته 2000 تا کانتکت که میشه نتیجه گرفت که واسه sms هاشم محدودیت داره ...
سامسونگ بعد از کلی بلاخره مشکل نصب شدن جاوا رو از رو گوشیهاش برداشت ... الان هیچ کدوم از گوشیهای جدیدش مثل همین جت هیچ محدودیت حجمی تو نصب ندارن ... خیلی راحت نصب میشن ... یا حتا استار که قیمت خیلی پایینی داره محدودیت جاوا نداره
بعدشم اسمارت فونای سامسونگ مثل بقیه اسمارت فونا محدودیتی واسه sms ندارن .... میشه راحت فضای sms رو روی mass storage بزاری و عملاً نامحدوده ...

حالا شما یه email به سامسونگ بزن همینارو بهش بگو ... بگو تو فریمور بعدی محدودیت sms شو برداره :27:
ولی شما اگه سوال میکردی قبل از خرید میتونستی گوشی بهتری با توجه به نیازهات بخری مثلاً i8510

یه فریمور جدید واسه جت اومده آپدیت کن ببین فضای sms ش بیشتر نمیشه

تو p990 که یه اسمارت فون بود بلوتوث فقط تو مموری داخلی گوشی میرفت که واقعاً اذیت کننده بود ... البته با هک درست میشد

S E V E N
25-11-2009, 11:23
سلام دوستان. میبینم دست پیش رو گرفتید که یه وقت پس نیوفتید.ببین هر گوشی یه مزایا و یه معایبی داره.

در مورد اون مشکلی که sarmast گفتش باید اینو خدمتتون عرض کنم که این یکی از معایب بعضی از گوشی های فاقد

سیستم عامل هست. گوشی وقتی سیستم عامل نداره خیلی مشکلات براش به وجود میاد. وقتی یه گوشی سیستم عامل

داشته باشه شما رو اکثر قسمت ها کنترل دارید و حتی میتونید با هک کردن گوشی کلی حالشو ببرید. حالا من با اینکه الان گوشیای

نوکیا هم دیگه زدن تو خط تولید چینی کاری ندارم چون خودم زمانی طرفدار پرو پا قرص نوکیا بودم ولی نوکیا یه مقدار جو گیر شد

اونم به ابن صورت که هر گوشی که می زد یه جای خالی توش میزاشت برای مثال دوربین در 5800 و n97 ، منم بیخیالش شدم. شما

گوشی با سیستم عامل بخر که کنترل اکثر قسمت هاش دستت باشه. الان من i8510 دارم که ازش راضیم. یکی از ملاک های خریدم

هم سیستم عاملش بود خصوصا سیمبین. بهتون پیشنهاد میکنم مشخصات این گوشی رو یه بار بخونید.

corey
25-11-2009, 11:23
عطا جون منم بهت گفتم
امنیا تو زمان خودش روی کاغذ شاهکار بود
منم که تا اون زمان سامسونگ نداشتم و بعد از کلی مقایسه با اکسپریا و سایر گوشی ها به این نتیجه رسیدم که واقعا امنیا از همشون بهتره
خب گوشی با قیمت 600 تومن خریدم و اولش خیلی خوب و عالی بود ولی بعد از یه مدتی مشکلاتی برای گوشی پیش اومد که با عث شده دیگه سراغ هیچ گوشی ای از سامسونگ نرم
از باطری گرفته که هنوزم که هنوزه درست نشده تا پایین اومدن کیفیت تاچ و سوختن پیکسل های ال سی و....
تازه یه مشکل خیلی جالب دیگش اینه که وقتی شماره هات از سیم یا گوشی پاک می کنی شماره هات از دو جا پاک میشه!!!!
ضمنا خیلی از بچه های دیگه هم این مشکلات دارن

در کل سامسونگ امکانات فوق العاده ای داره که هنوزم که هنوزه روی خیلی از گوشی ها نیست ( مثل پشتیبانی ازdivx ) لی گوشی هاش یه سری باگ های بسیار اعصاب خورد کن دارن

هدف بحث و گفت گوست هیچ کس در اینجا با سامسونگ پدر کشتگی ندارد

hasanmotori
25-11-2009, 11:39
عطا جون منم بهت گفتم
امنیا تو زمان خودش روی کاغذ شاهکار بود
منم که تا اون زمان سامسونگ نداشتم و بعد از کلی مقایسه با اکسپریا و سایر گوشی ها به این نتیجه رسیدم که واقعا امنیا از همشون بهتره
خب گوشی با قیمت 600 تومن خریدم و اولش خیلی خوب و عالی بود ولی بعد از یه مدتی مشکلاتی برای گوشی پیش اومد که با عث شده دیگه سراغ هیچ گوشی ای از سامسونگ نرم
از باطری گرفته که هنوزم که هنوزه درست نشده تا پایین اومدن کیفیت تاچ و سوختن پیکسل های ال سی و....
تازه یه مشکل خیلی جالب دیگش اینه که وقتی شماره هات از سیم یا گوشی پاک می کنی شماره هات از دو جا پاک میشه!!!!
ضمنا خیلی از بچه های دیگه هم این مشکلات دارن

در کل سامسونگ امکانات فوق العاده ای داره که هنوزم که هنوزه روی خیلی از گوشی ها نیست ( مثل پشتیبانی ازdivx ) لی گوشی هاش یه سری باگ های بسیار اعصاب خورد کن دارن

ببین یه سری مشکلات مربوط به ویندوزه پس ربطی به سامسونگ نداره
پیکسل سوخته تو htc touch hd از همون روز اول ممکنه باشه پس اینم یه چیز مختص امنیا نیست
باتری خب باتری دایموند که خیلی ضعیفتره ... یکی از کاربرای همینجا اولش دایموند داشت و پدرش امنیا میگفت به خاطر باتری دایموندشو با امنیا عوض کرد یوزرش این بود : bspanzer یا نمیدونم bs_panzer
اگه شما فقط امنیا داریو مشکلاتشو میبینی افرادی مثل aryanland هم هستن که هم امنیا داره و هم x1 دیگه خودت میدونی نظرش چیه در مورد x1
اینکه کیفیت تاچش میاد پایین به خاطر بی کیفیت بودنش نیست ... سامسونگ برای اینکه در اثر ضربه ال سی دی خراب نشه اومده بین ال سی دی و تاچ فاصله گزاشته ... البته دیگه فک نمیکنم تو گوشیهای جدیدش همچین کاری کرده باشه

مثلاً x1 هم مشکلاتی داره ... مثلاً ترک میخوره و ...
یا مثلاً این g900 که انقدر تبلیغشو میکنه از کسایی که خریدن بپرس چقدر سرعتش پایینه و اذیت میکنه
به هر حال هر گوشیی یه سری ایراد داره

perjixen
25-11-2009, 12:13

دقيقا ... ولي من نظرم اينكه مشكلاتش يا حالا معايبش (هر چي ميخواد باشه ؛ خيلي وارد جزئيات نمشم) بيشتر خودشون رو نشون ميدن.
البته ناگفته نماند ... همه برندها يه مشكلات دارم (من خودم فقط با سامي و موتو كار كردم) ؛ مثلا شنيدم بعضي از گوشي هاي جديد اس ائي خيلي مشكلات دارن ... يا ميخونم فلان مدل نوكيا فلان مشكل رو از نظر ساختاري (كلا نه سخت افزاري نه سيستم عاملي) را داره.
پس اين ايرادات هميشه بوده و هست ... مهم اينه كه آدم بتونه خودش رو با اينا وقف بده ( جمله آخرم چه ربطي به بحث داشت !!!‌ )

من پدر كشتگي دارم ‌، من تا كاري نكنم امير سوني اريكسون بخره ... از پاي نخواهم نشست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S@nti@go_s&k
25-11-2009, 12:53
سلام

شما میتونین با برنامه pc studio

تمام مسجاتونو ذخیره کنید رو pc هر موقع هم نیاز داشتین استفاده کنین البته با jet کار نکردم اما اکثر گوشیهای جاوای سامسونگو

خودم همین کارو میکردم

corey
25-11-2009, 13:47
ببین یه سری مشکلات مربوط به ویندوزه پس ربطی به سامسونگ نداره
پیکسل سوخته تو htc touch hd از همون روز اول ممکنه باشه پس اینم یه چیز مختص امنیا نیست

خب اولا که مشکلا ویندوز خودم میدونم
ضمنا ما اینجا داریم در ربطه با سامسونگ صحبت می کنیم و قصدمن مقایسه نیست
پیکسل سوخته تو مدت کمتر از یک سال به نظرم زیاد جالب نیست اونم تعداد کم نه باورکن یه قسمت از ال سی گوشی کاملا مشخصه که پیکسلاش سوخته

باتری خب باتری دایموند که خیلی ضعیفتره ... یکی از کاربرای همینجا اولش دایموند داشت و پدرش امنیا میگفت به خاطر باتری دایموندشو با امنیا عوض کرد یوزرش این بود : bspanzer یا نمیدونم bs_panzer
بازم میگم اینجا مقایسه نمی کنیم
خیلی ها با باطری امنیا مشکل دارن نمونش خود من که چندین بار رام و از این جو چیزا عوض کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده

کیفیت تاچش میاد پایین به خاطر بی کیفیت بودنش نیست ... سامسونگ برای اینکه در اثر ضربه ال سی دی خراب نشه

من که نگفتم بی کیفیته اتفاقا گوشی خیلی محکم و با کیفیتی هم هست
100 دفعه از دستم افتاده ولی هیچیش نشده
به جملم دقت کن وقتی میگی بعد از مدتی یعنی کیفیتش میاد پایین نسبت به روز اول و چند وقت اول افت کرده

بازم میگم همه برندها مشکلات خاصی دارن
اینجا هم در رابطه با مشکلات سامسونگ داریم صحبت می کنیم و قصد مقایسه نیست

Mojtaba N87
25-11-2009, 19:02
اگه دعوا نشه و به همین آرومی بحث و بررسی کاربردی بشه درش رو نمی بندیم :دی

ravani_13
25-11-2009, 19:51
سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسلام

من omnia داشتم و اکثر این مشکلاتی که دوستان داشتن رو هم داشتم , ولی الان که 8910 گرفتم واقعا همه ی ایرادها تقریبا رفع شده و یکی از معدود گوشی های موجود در کل بازار هسن که شاید بشه گفت هیچ مشکلی نداره .... مثل نوکیا در 3 سال پیش با N95

قبلا همیشه سامسونگ ادامه دهنده و شاید بد باشه بگم که تقلید کننده ی ( بهتر بگم ادامه دهنده ) امکاناتی بود که سونی و نوکیا و موتو استفاده میکردن ولی حالا یا بخاطر پیشرفت خودش و شایدم کم کاری نوکیا , بازار و ... رو به دست گرفته پس این موارد که گفتین در اول راه یکه تازی این شرکت امری عادی بوده

S E V E N
25-11-2009, 19:53
ولی در نهایت این مشخصه که سامسونگ سعی کرده خسیس بودن رو کنار بزاره و امکانات بیشتری رو یکجا ارائه بده.

برای مثال i8510 یا i8910 که خودتون بهتر میدونید HD و سیمبین سری 5 و صفحه 3.7 اینچی داره.

موفق باشید

sarmast65_ata
26-11-2009, 00:41
از همه شما ممنونم که اومدین نظر دادین منم دوست دارم این تاپیک به همین ارومی که هست جلو بره و هدف فقط گفتن واقعیت ها باشه من فقط می خوام برسم به این حرف که تبلیغات خیلی می تونه موثر باشه وگرنه باور کنید ایرادهایی که این گوشی سامسونگ داره ( در ظاهر شاید کوچیک باشه ) واقعآ آزار دهنده است محدودیت حجم مسیج برای یک گوشی جاوا با حافظه کم برای هر کسی امری عادیه الان نوکیا 3310 بیشتر از جت حافظه داره!!! نه اینکه گوشی با 10 گیگ یا حتی بیشتر بخواد برای مسیجهای 20 بایتی محدودیت داشته باشه!!
من هیچ وقت سامسونگ رو امتحان نکرده بودم ولی واقعآ به این نتیجه رسیدم که در حال حاضر فقط به کیفیت طراحی فکر شده همین وگرنه این گوشی های جدید سامسونگ که هر روز یه مدل معرفی میشن هیچ قابلیت منحصر به فردی نداره این قابلیت ها رو همه دارن حالا یکی کمتر یکی بیشتر .

hasanmotori
26-11-2009, 10:42
از همه شما ممنونم که اومدین نظر دادین منم دوست دارم این تاپیک به همین ارومی که هست جلو بره و هدف فقط گفتن واقعیت ها باشه من فقط می خوام برسم به این حرف که تبلیغات خیلی می تونه موثر باشه وگرنه باور کنید ایرادهایی که این گوشی سامسونگ داره ( در ظاهر شاید کوچیک باشه ) واقعآ آزار دهنده است محدودیت حجم مسیج برای یک گوشی جاوا با حافظه کم برای هر کسی امری عادیه الان نوکیا 3310 بیشتر از جت حافظه داره!!! نه اینکه گوشی با 10 گیگ یا حتی بیشتر بخواد برای مسیجهای 20 بایتی محدودیت داشته باشه!!
من هیچ وقت سامسونگ رو امتحان نکرده بودم ولی واقعآ به این نتیجه رسیدم که در حال حاضر فقط به کیفیت طراحی فکر شده همین وگرنه این گوشی های جدید سامسونگ که هر روز یه مدل معرفی میشن هیچ قابلیت منحصر به فردی نداره این قابلیت ها رو همه دارن حالا یکی کمتر یکی بیشتر .

ببین منم قبلاً d600 داشتم ... خیلی از این ایرادای مسخره داشت ... جاوا که به زور روش نصب میشد ... اپرا مینی روش نصب کردم کلمه های فارسیو جدا نشون میداد ... خیلی از برنامه ها نصب نمیشدن ... خیلیاشون نصب میشدن اجرا نمیشدن ... نمیشد زنگ sms شو عوض کرد ینی میشد فقط از مالای خودش .... دیگه محل ذخیره عکس و فیلم که با دوربینش میگرفتو نمیشد عوض کرد ... همزمان نمیشد چندتا کار باهاش انجام بدم ... ینی موزیک پلیر نمیشد باز باشه بعد برم یه کار دیگه بکنم ... تم نمیخورد ... 200 تا sms بیشتر نمیگرفت و......................
ولی من نگفتم سامسونگ همیشه همینجوریه... چون اون d600 اونجوری بود قرار نیست همه گوشیاش اونجوری باشن........ اومدم 8510 خریدم ... که هیچ کدوم از این ایرادا رو نداره
پس باید با توجه به نیازهات انتخاب کنی تا دچار مشکل نشی  

88x88
26-11-2009, 13:28

البته با این تعداد زیادی که توی این تاپیک پست می دن فقط در صورتی به چیزی که شما می خواید می رسیم که حرفتون درست باشه. که از نظر من اشتباهه.
وقتی شما یه دونه گوشی سامسونگ امتحان کردی و یه دونه اشتباهی توش دیدی که به نظر من اونقدری که می گید هم اعصاب خورد کن نیست، بعد می اید به صورت جمه می گید: این گوشی های جدید سامسونگ که هر روز یه مدل معرفی میشن هیچ قابلیت منحصر به فردی نداره این قابلیت ها رو همه دارن حالا یکی کمتر یکی بیشتر. چه طوری انتظار داری به این نتیجه برسیم؟
اون ایراد رو به نظر من واقعا داری بزرگش می کنی، اما قبول، اون ایراد خیلی اعصاب خورد کنه. حالا چی شده که فکر می کنی توی باقی گوشی های سامسونگ هم یه همچین ایراداتی پیدا می شه؟
چه طوری می گی که قابلیت های گوشی رو همه ی برند ها دارن؟ کدوم گوشی سیمبیانی رو می شناسی که با چنین سی پی یویی که توی امنیا HD به کار رفته ساخته شده باشه؟اصلا گوشی ان 97 که مثلا فعلا گل سر سبد نوکیاس، چی داره در مقابل همین گوشی نوکیا ارائه بده که شما می گی همه ی گوشی های دیگه هم دارن؟

سی پی یوی ی گوشی خود شما رو چه موبالای دیگه ای دارن توی این رنج قیمت؟

خواهشا وقتی یه عبارت کلی مثل اون عبارتایی که من توی حرف شمما مشخص کردم می گید، یه چند نمونه مثال هم بیارید. چون توی همینایی که فعلا گفتید اختلاف سلیقه داریم اساسی.

راستش من خودم تا چند سال پیش از سامسونگ متنفر بودم. چون به نظرم زیادی داشت توی کارایی که وارد نبود فضولی می کرد. اما الان به نظرم توی این کارا وارد شده. و داره کارش رو خوب انجام می ده.
در هر صورت، اینا تیم های فوتبال نیستن که طرفداریشون رو کنیم. برند های تجاری هستن که دارن می زنن تو سر و کله ی خودشون که رضایت مارو جلب کنن. لازم هم نیست که همه ی محصولاتشون خوب باشه. یه دونه محصولشون رو که قراره ما بخریم رو اگه درست ساخته باشن کافیه.

ali racer
26-11-2009, 13:53
من omnia داشتم و اکثر این مشکلاتی که دوستان داشتن رو هم داشتم , ولی الان که 8910 گرفتم واقعا همه ی ایرادها تقریبا رفع شده و یکی از معدود گوشی های موجود در کل بازار هسن که شاید بشه گفت هیچ مشکلی نداره .... مثل نوکیا در 3 سال پیش با N95

شما یا گوشیتون رو تازه خریدین یا اصلا باهاش کار نکردین !
چطور 8910 مشکل نداره ؟؟؟:18:

یکی از بزرگترین ایراداتش اینه که هنگامی که هندزفری بهش وصل
باشه دیگه تو هندزفری هنگام تماس یا اس ام اس زنگ نمی خوره !!
و موقع رانندگی و استفاده از هندزفری بلوتوث بسیار آزار دهنده اس !

حتی موقعی هم که آهنگ گوش میدی با هندز فری اگه برات مسیج بیاد اگه گوشیت رو ویبره نباشه اصلا نمیفهمی !

از اون طرف موزیک پلیر خیلی جا ها مینمایز میشه دیگه خفه خون میگیره !
اول فکر میکردم مشکل از سیمبینه که نمیشه آهنگ گوش داد و یعضی از برنامه ها رو باز نگه داشت و باهاشون کار کرد
تا این که رو5800 امتحان کردم
دیدم که نه مشکل از سامسونگه !

مشکل باتری هم اضافه کنین که هر چند استند بای اون بهتر شده ولی موقع کار با گوشی بصورت اعصاب خورد کنی
باتری ها رو قورت میده !!!

سامسونگ اصلا تو جزئییات نمایش مطلوبی نداشته
چند مورد دیگه هم هست

مثلا محافظ لنز دوربینش بسیار بد جا قرار داده شده از یه طرف چون کاور نداره براحتی کثیف میشه
از اون طرف
چون طراحی اش مناسب نیست پاک کردنش بسیار مشکل میشه مخصوصا خارج از خونه !
نمیدونم اون طراحه نادان اصلا فکر پاک کردنش رو کرده ؟؟؟؟؟؟

بازم هست ولی حس نوشتنش نیست

pulp_152
26-11-2009, 20:26
بله تمام مسائلی که دوستان میگن رو گوشی های نوکیا نیست تو سونی اریکسون نیست تو ال جی نیست و فقط رو سامسونگه ...

بهترین گوشی نوکیا چیه ؟بگید تا ایراداتشو براتون بیارم !که هم ازار دهنده تره هم بدتره !

بهترین سونی چیه ؟

بهترین Htc چیه ؟

!

بهترین ال جی چیه ؟

گوشی بی ایراد کی سراغ داره ؟

کم ایراد بودن و ایرادت کوچیک مهمه که سامسونگ تو این زمینه رو 8910 و گوشیهای نظیر جت و غیره با توجه به چیزی که هستن خوب عمل کرده ... حالا میخواین بحث الکی کنید ! و ایراد بزارین رو گوشیای سامسونگ ؟ خوب خوبه چون خودش یه تبلیغیه ! همیشه تبلیغ = تعریف نیست.. بعضی وقتا بد گفتن هم تبلیغه .. پس به کارتون ادامه بدید

sarmast65_ata
28-11-2009, 00:49
بچه ها گفتم دعوا نکنید:41:
باور کنید اگه بخواد اینطوری بحث بشه خودم میگم این تاپیک قفل شه
به قول علی این ایرادها یه گافه واسه یه برند منه مشتری هیچ وقت دوست ندارم یک گوشی بخرم که توی تبلیغات حرف اول رو میزنه بعد یه مسیج 20 کیلوباتی نگیره!!! مثل اینکه آدم یه بی ام 2010 بگیره بعد ببینه cd پخش نمیکنه اگه نکنه ایراده ماشینه حتی شاید کوچیکترین ایراد بخواد باشه!!
ایرادهایی که علی گفت این گوشی jet هم بعضی هاشو داره مثلآ این گوشی هم وقتی هندزفری توی گوشته مسیج میاد نمیفهمی باید هی صفحه رو نگاه کنی!!! در مورد باتری هم یک ساعت صدا رو ظبط میکنم سر کلاس کل باتری خالی میشه تازه گوشی توی استندبای هستش صفحش هم روشن نیست!!
من اگه این تاپیک رو زدم هیچ وقت نخواستم منکر مزیتهای این گوشی بشم صفحه خوب ، دوربین خوب ، سرعت خوب ..... ولی اینها دلیل نمشه که آدم ایرادها رو نگه!! من اکثر گوشی های سامسونگ رو دیدم که مشگل برنامه و مسیج دارن حتی سونی اریک هم همینه توی مسیجها من حرف اینه اگه سیستم عامل جاوا هستش پس چرا نوکیا این مشگلو نداره؟یا اینکه اصلآ در حال حاضر چرا باید این مشگلها آدم رو عذاب بخواد بده و حتی بخوام یک گوشی رو بعد 1 ماه عوض کنم؟
یکم دوست دارم منطقی باشیم همین:11:

pulp_152
28-11-2009, 01:20
میدونی سر مست جان مشکل شما اینه که رفتی یه تویوتا شاسی بلند خریدی که علاوه بر اینکه فوق العاده ماشین خوبیه ولی هیچ موقع شمارو در قبال نیازتون که خودروی سواری و خانوادگی هستش ارضا نمیکنه ...

این برمیگرده به اینکه انتخاب خوبی با توجه به نیازت نکردی ...

کدوم گوشی جاوای نوکیا چنین قابلیتیو داره که محدودیت نداره؟

sarmast65_ata
28-11-2009, 01:23
میدونی سر مست جان مشکل شما اینه که رفتی یه تویوتا شاسی بلند خریدی که علاوه بر اینکه فوق العاده ماشین خوبیه ولی هیچ موقع شمارو در قبال نیازتون که خودروی سواری و خانوادگی هستش ارضا نمیکنه ...

این برمیگرده به اینکه انتخاب خوبی با توجه به نیازت نکردی ...

کدوم گوشی جاوای نوکیا چنین قابلیتیو داره که محدودیت نداره؟

نه نه اشتباه شما اینه که فکر میکنی 15 تا مسیج زیاده!!! چون تمام مسیجا میره توی سیم کارت در ضمن نره هم بازم 500 تا زیاد نیست حتی برای کشی که مسیج بازی نمیکنه.
والا 3310 تا جایی که یادمه بیشتر از 15 تا مسیج میگرفت!!

pulp_152
28-11-2009, 01:25
نه نه اشتباه شما اینه که فکر میکنی 15 تا مسیج زیاده!!! چون تمام مسیجا میره توی سیم کارت در ضمن نره هم بازم 500 تا زیاد نیست حتی برای کشی که مسیج بازی نمیکنه.
والا 3310 تا جایی که یادمه بیشتر از 15 تا مسیج میگرفت!!

15 یا 500؟ سقف مسیجش تو حافظه دستگاه 500 تاست دیگه

sarmast65_ata
28-11-2009, 01:30
15 یا 500؟ سقف مسیجش تو حافظه دستگاه 500 تاست دیگه

500 تاست ولی مسیج میاد مستقیم میره توی سیم کارت اصلآ توی گوشی نمیره که بخواد 500 تا بشه

pulp_152
28-11-2009, 01:32
500 تاست ولی مسیج میاد مستقیم میره توی سیم کارت اصلآ توی گوشی نمیره که بخواد 500 تا بشه

مال من که اینطوری نیس ... ! اول سیم کارت پر میشه و بعد میره رو گوشی ... یعنی 15 تای سیم اول فرت .. و بعد اتومات میره رو گوشی

hasanmotori
28-11-2009, 01:33
پس مشکلت اینه که مسیجا میرن تو سیم کارت وگرنه همه گوشیهای جاوا محدودیت مسیج دارن
خب وقتی سیم کارت پر بشه میره تو خود گوشی دیگه مشکلت چیه ؟

sarmast65_ata
28-11-2009, 01:35
مال من که اینطوری نیس ... ! اول سیم کارت پر میشه و بعد میره رو گوشی ... یعنی 15 تای سیم اول فرت .. و بعد اتومات میره رو گوشی

نه این نمیشه هی پیغام میده که پر شده پر شده دیگه مسیج هم نمیاد

sarmast65_ata
28-11-2009, 01:39
پس مشکلت اینه که مسیجا میرن تو سیم کارت وگرنه همه گوشیهای جاوا محدودیت مسیج دارن
خب وقتی سیم کارت پر بشه میره تو خود گوشی دیگه مشکلت چیه ؟
.

نه مسیج یه سوتی این گوشیه چندتاشو گفتم

pulp_152
28-11-2009, 01:42
اااا! چه مسخره ! ... ااحتمالا تنظیماتش به هم ریخته .. یا اینکه گوشیت مشکل داره ... 15 تا خیلی کمه .. مال من الان فقط 160 تا تو inbox هستش و چند تا هم جاهای دیگه ... هیچ پیامی هم تاکنون نداده

sarmast65_ata
28-11-2009, 01:43
اااا! چه مسخره ! ... ااحتمالا تنظیماتش به هم ریخته .. یا اینکه گوشیت مشکل داره ... 15 تا خیلی کمه .. مال من الان فقط 160 تا تو inbox هستش و چند تا هم جاهای دیگه ... هیچ پیامی هم تاکنون نداده

هیپ تنظیمی نداره آخه اگه داشت که خوشحال میشدم از اول همینطوری بوده

pulp_152
28-11-2009, 01:44
ببر نمایندگی .. مطمئنا یا فریمورت ایراد داره یا گوشیت .. 15 تا اصلا امکان نداره !

pulp_152
28-11-2009, 01:48
نمیدونم حالا قسمت تنظیماتش مال تو سوئیچش بستس یا سوئیچ مداری هستش ...؟

برو تو قسمت اخر ! ... وضعیت حافظشو چک کن ...

باید پیام متنیت اینجوری باشه ...

inbox 0/500

عکس گوشی کنارشه ...

و inbox ...

15/15 عکس سیم کنارشه ... اگه اینجوری بود و پیام میداد اشکال داره

sarmast65_ata
28-11-2009, 01:51
من اگه درست هم بشه بازم مطمئنم که در حال حاضر 500 تا کمه حتی برای کسی که مسیج بازی نمی خواد بکنه و این یه ایراده واسه یک گوشی

pulp_152
28-11-2009, 02:41
500 تا کمه؟ برای کسی که مسیج بازی نمیکنه تازه !

چیزی ندارم بگم !

Mojtaba N87
28-11-2009, 11:08
دوستان نا سلامتی شما کاربرای فعال انجمن موبایل هستید ، طرز برخوردمون باید دوستانه باشه . دعوا که نداریم اینجا .

این تاپیک هم برای بررسی برند سامسونگ ایجاد شده ، لطفا بحث رو به انحراف نکشید .

در ضمن ، فکر می کنم انجمن نقد و بررسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واسه این تاپیک مناسب تر باشه.

SAEED_BARCELONA
28-11-2009, 13:05
مجتبی دعوا نشده که.
میگم یه سوال: من تا حالا گوشی سامسونگ و نوکیا (از نوع جاوا) نداشتم. نمیشه مشخص کرد که sms توی مموری گوشی یا مموری کارت ذخیره بشه؟

pulp_152
28-11-2009, 13:38
مجتبی دعوا نشده که.
میگم یه سوال: من تا حالا گوشی سامسونگ و نوکیا (از نوع جاوا) نداشتم. نمیشه مشخص کرد که sms توی مموری گوشی یا مموری کارت ذخیره بشه؟

چرا میشه مشخص کرد کجا ذخیره بشه .. اما بعد از این که امد ...چون اون 15 تا ارزش مشخص کردن نداره ...500 تا مهمه که بعد از اینکه 15 تای سیم پر شد ... 500 تا پر میشه ... البته میشه 15 تارو منتقل کرد به گوشی !

sarmast65_ata
28-11-2009, 21:02
چرا میشه مشخص کرد کجا ذخیره بشه .. اما بعد از این که امد ...چون اون 15 تا ارزش مشخص کردن نداره ...500 تا مهمه که بعد از اینکه 15 تای سیم پر شد ... 500 تا پر میشه ... البته میشه 15 تارو منتقل کرد به گوشی !

نه نه مسیجهای سیو شده توی سیم کارت رو به هیچ عنوان نمیشه منتقل کرد به گوشی چون تیکی که باید زد توش خالیه

pulp_152
28-11-2009, 21:12
نه نه مسیجهای سیو شده توی سیم کارت رو به هیچ عنوان نمیشه منتقل کرد به گوشی چون تیکی که باید زد توش خالیه

شما برو رو پیامی که امده بازش کن .. گزینه more رو بزن ... و بعد گزینه 4 که نوشته انتقال به گوشی