PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك براي برنامه avid

blackboygh
24-11-2009, 20:24
با سلام
من با برنامه avid 7.2 كار مي نكنم و تازه وارد نيز هستم و مشكل من اينكه در اويد ليكويد پنجره اي كه در آن كليپ نمايش داده ميشه اندازه فيلم بزرگتر از اندازه اي كه در تلويزيون نمايش داده مي شه و اين باعث ميشه كه اطراف تصوير حذف بشن لطفا اگه كسي اطلاع داره كمك كنه
با تشكر

علي طهماسبي
25-11-2009, 10:32
باسلا م
تمام برنامه هاي ميكس اينجورين برادر ورودتونو تبريك مي گم

satartitaniom
25-11-2009, 13:05
سلام دوست من اولا خوش آمدي
دوما اين نرم افزار و همه نرم افزار هاي اين كار همونطور كه دوستمون گفت اينطورين براي حل اين مشكل شما ميتوني خروجي كارتو به تلويزيون وصل كني همون كاري كه الان تو صدا و سيما استفاده ميشه اونطوري ديگه ميتوني خروجي رو تنظيم كني
البته اگر منظورت اينه كه تصوير رو كوچكتر كنيم تا همه اش نمايش داده بشه بگو تا توضيح بدم
ليكوييد آخرشه خيلي قدرتمنده سعي كن خوب يادش بگيري

Mr Andersson
26-11-2009, 18:54
درود;

با سلام
من با برنامه avid 7.2 كار مي نكنم و تازه وارد نيز هستم و مشكل من اينكه در اويد ليكويد پنجره اي كه در آن كليپ نمايش داده ميشه اندازه فيلم بزرگتر از اندازه اي كه در تلويزيون نمايش داده مي شه و اين باعث ميشه كه اطراف تصوير حذف بشن لطفا اگه كسي اطلاع داره كمك كنه
با تشكر

این مشکل تو تلویزیون های قدیمی دیده میشه و این مشکل رو کمتر تو تلویزیون های فلات یا LCD \ پلاسما دیده میشه. توی اکثر برنامه های حرفه ای یا نیم حرفه ای حتی شما گزینه ای رو میبینید که باعث فعال شدن "حاشیه ی امن" میشه که به شما اخطار میکنه هر آنچه بیرون این کادر قرار دهید ممکن است در تمام انواع نمایشگر( نه به معنای مونیتور) دیده نشود.

موفق باشید...

عمار تنوير
09-12-2009, 18:24
با عرض سلام
اگر درست متوجه شده باشم مشكل شما عدم تمايز فضاي قابل مشاهده در تصوير برنامه و خروجي آن بر روي تلوزيون است شما با تيك كردن روي علامت (switch to underscan) كه به شكل يك مستطيل ميباشد مي توانيد مشكلتان را حل نمائيد.

animeditor
17-12-2009, 11:41
سلام جمیعاً

با تشکر از توضیحات همهء دوستان و به خصوص مستر آندرسون عزیز.

Self Margin یه مشکل نیست ... یه جور قابلیته.
توی فیلم های ویدئویی قدیمی، زیاد پیش می اومد که لبهء بالا و پایین تصاویر، دچار خرابی و لرزش بشه. خب به هر حال تکنولوژی اون موقع بهتر از این نمی شد.
بعدش واسه اینکه این مشکل توی تلویزیون ها دیده نشه، کاری کردن که اطراف فیلم ها حذف بشن.
ولی با پیشرفت دوربین ها و تکنولوژی های تصویربرداری، دیگه خبری از خرابی اطراف فیلم نیست و کم کم این قابلیت از تلویزیون ها حذف می شن.

در آخر اینکه ...
این حاشیه فقط توی تلویزیونی که خروجی کار رو نشون می ده حذف می شه ... نه توی نرم افزار.

التماس دعا
یا علی

stam
25-12-2009, 13:23
با سلام
با تشكر

گزینه overscreen رو در زیر پنجره نمایشت بزن.(تو avid liquid 7.2)