PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره هک شدن کامپیوتر..

b3st.programmer
23-11-2009, 23:47
سلام گرم به دوستان عزیز:
بچه ها من یه سوالی داشتم... امروز تو نت داشتم کار می کردم(تو گوگل داشتم برای برنامه نویسی هم سرچ می کردم و یه جزوه رو دانلود می کردم).. چندین صفحه هم برام باز بود.. یکدفعه یه page برام باز شد با یکسری عکس های مست.هجن:18::41:.. .. با فایرفکس هم کار می کنم..آخرین ورژن (3.5.1)... رو سیستم ام هم نود 32 (اسمارت سکیوریتی 4) آخرین ورژنش رو دارم.. نمی دونم این صفحه از کجا اومد..من فوری بستمش.. کامپیوتر رو اسکن کردم..چیزی نشون نداد..از cmd هم dir برای درایو هام گرفتم چیز بخصوصی نشون نداد..:27:
درایو ها م ام فایل های hidden اش رو چک کردم ..چیز مشکوکی نبود..:41:
حالا برام سوال شده که با وجود نود32 آپدیت و استفاده از فایرفاکس باز ممکنه هکی چیزی شده باشیم؟؟ من همیشه مسائل امنیتی رو رعایت می کنم..نگران شدم چون مسنجرم باز بود..می ترسم از طریق اون سایت ایمیلی چیزی برای ادلیست هام بفرسته..امکان داره؟؟؟:41:

منتظر جواب دوستان با معرفت P30 هستم:10:

kourosh_sos
24-11-2009, 00:05
دوست عزيز از اين صفحات معمولا زياد به چشم ميخواره اين صفحات معروف به popup هستن اگر آنتي ويروست آپديت شده بوده و اسكن هم كردي چيزي پيدا نشده خيالت راحت باشه

b3st.programmer
24-11-2009, 00:15
مرسی دوست عزیز:
آره صفحه popup بود...گفتم نکنه مخرب باشه.. انقدر فیلترمون کردن ...اینا رو می بینیم هول میشیم:31:دست و پامون رو گم میکنیم...:46:

بهرحال احتیاط شرط عقل بود که از شما ها ام یه مشورتی بگیرم..:10: