PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Internet Explorer

saeed774
23-11-2009, 17:57
ویندوز من نسخه 64 بیتی هست که امروز گذاشتم آپدیت بشه و بدون هیچ مشکلی هم آپدیت ها نصب شدن . فقط در منوی استارت یک آیکون هم اضاف شده که اونم مربوط میشه به اینترنت اکسپلورر نسخه 64 بیتی .
البته اینم بگم نسخه قبلی هم وجود داره و این آپدیت روش اعمال نشده .

با این وضعیت بهتره که از کدوم ورژن استفاده کنم ؟ چرا این آپدیت روی ورژن قبلی اعمال نشده ؟ کسی از دوستان تابحال ویندوز رو آپدیت کرده تا با این وضعیت روبرو بشه ؟

اینم عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.mahdi.k
28-02-2010, 12:46
این که می گید بعد آپدیت کردن نسخه 64 بیتی اکسپلورر اضافه شده رو نمی دونم اما من که از ویندوز 64 بیتی استفاده می کنم قبل از هر آپدیتی این نسخه رو خودش داره و منم با هاش کار میکنم بعد از آپدیتم که هست و کار میکنه تغییری نداره البته ویندوز من نسخه 7600 هست

alpha007
28-02-2010, 15:13
من الان یه روزه که وین 32 بیت نصب کردم به جای 64 بیت
اونم فقط به خاطر سرعت افتضاحه نت تو محیط 64 بیتی
حالا شاید شما هم به همین نتیجه برسی که سرعت وبگردی تو 32 بیت بهتر و روون تره تا 64 بیتی

M E H R A N
28-02-2010, 16:16
موقع نصبه نسخه های 64 بیتی هر دو نسخه از اینترنت اکسپلورر وجود داره. یکیش 32 بیتی هست که در محیط 64 بیتی اجرا میشه و همه امکانات یک مرورگر 32 بیتی در اون فعال هست.

اونیکی که نسخه 64 بیتی است بعضی از امکانات مانند فلش پلیر در اون نمیتونه فعال بشه چون فلش پلیر نسخه 64 بیتی نداره.

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

من الان یه روزه که وین 32 بیت نصب کردم به جای 64 بیت
اونم فقط به خاطر سرعت افتضاحه نت تو محیط 64 بیتی
حالا شاید شما هم به همین نتیجه برسی که سرعت وبگردی تو 32 بیت بهتر و روون تره تا 64 بیتی

من سرعت اینترنتم توی 64 بیتی خیلی بیشتر از 32 بیتی است.
یک نگاه به آنتی ویروس و فایروال سیستمت بنداز. از آنتی ویروسهایی استفاده کن که HTTP Scanner نداشته باشند. در بعضی از آنتی ویروسها اسمش میتونه Web Shield, Web Guard یا هر چیز دیگه ای باشه.

از فایروالی هم استفاده کن قدرت ریل تایم پروتکشنش کمتر بر روی سرعت اینترنت تاثیر بزاره . مانند

KIS
Outpost Pro
Look"n"Stop

alpha007
28-02-2010, 17:20
قطعات سخت افزاری من تماما ارتقا یافته ست
ولی بازم سرعت اونجوری نیست که میخوام
البته استفاده از اکسپلورر 64 بیتی یه مقدار فرق میکنه ولی موزیلا نه
با موزیلا هم وبگردی حال نمیده
این مشکلو کسان دیگه ای تو همین انجمن هم داشتن و مطرحش کردن