PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پچ برای رفع مشکل محدودیت رم در ویندوز 7( استفاده از 128 گیگ رم برای ویندوز 7-32بیت)

H.Operator
22-11-2009, 01:05
سلام:31:...
بالاخره مشکل حل شد و راه حلشو پیدا کردم, هکرهای روسی این پچ رو ساختن که با نصبش روی ویندوز 7-32 بیت به راحتی میشه محدودیت استفاده از رم با ظرفیت بالا رو رفع کرد(فقط یک مشکلی پیش میاد که پایان همین مطلب بهتون میگم البته راه حلم داره).

اگه مشتاق هستید مراحل زیر رو دنبال کنید:40::

ابتدا این پچ را از آدرس زیر دریافت نمایید(حجم 2 مگابایت):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پس از این کار فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
حال فایل به نام Patch Windows 7(p30world).exe را با دوبار کلیک اجرا نمایید.
زبان این برنامه روسی است. اما همانطور که واضح است تنها یک دکمه بر روی مرکز برنامه وجود دارد.
بر روی این دکمه که با دو حرف PA شروع شده است کلیک کنید.
یک Load کننده طی می‏شود و سپس پیغامی نمایان می‏گردد.
بر روی دکمه OK کلیک کنید.
یک پنجره جدید سیاه رنگ با عنوان Remove Watermark X86 باز خواهد شد.
دکمه Y را بزنید.
با فشردن Enter سیستم Restart خواهد شد.
پس از Restart ویندوز، در منوی انتخاب ویندوزها یک نام جدید به چشم می‏خورد که با انتخاب آن، وارد ویندوز هفت 32 بیتی بدون محدودیت میزان استفاده از رم خواهید شد:18:.

پس از ورود به ویندوز بدون محدودیت، با فشردن Ctrl+Alt+Delete و ورود به Task Manager، در تب Performance و قسمت Memory می‏توانید این میزان افزایش واقعی رم را ملاحظه کنید.
همانطور که واضح است، با عملیاتی که در نصب پچ انجام دادیم، ویندوز 32 بیتی محدودیت‏دار شما دست نخورده باقی می‏ماند و هر زمان که بخواهید می‏توانید همانند گذشته وارد آن شوید. در نتیجه هیچ نگرانی از بابت آسیب دیدن ویندوز کنونی خود نداشته باشید.
برای ویرایش منوی بوت ویندوز و با حذف ویندوز جدید بدون محدویت، ابتدا وارد ویندوز محدودیت‏دار شوید. سپس در منوی Start عبارت msconfig را وارد نموده و Enter بزنید. در تب Boot می‏توانید ویرایش‏های لازم را صورت دهید.

توجه:
مشکلی که هست اینه که اگر با Windows 7 Loader eXtreme Edition v3 یا ورژن پایینتر ویندوز رو کرک کردین اون موقع ویندوز از حالت کرک خارج میشه و دوباره 30 روزه میشه(بخاطر اینکه موقع بوت باید از بین 3 تا لودری که میاد memory 128 gb رو انتخاب کنید و همین باعث میشه که از حالت کرک در بیاد پس حواستون باشه ها که اگه 30 روز تموم شده باشه می دونید که چی میشه...
اما اگر کمتر از 30 روزه که ویندوز رو نصب کردیدطبق عکس زیر با همون کرک Windows 7 Loader eXtreme Edition v3 این کار رو بکنید که با هر بار انجام این کار ویندوزتون تایمرش دوباره میشه 30 روزه:20::
دوستان اگر کسی روش بهتری برای کرک کردن ویندوز 7 داره بگه تا این مشکلم دیگه پیش نیاد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم تغییرات اعمال شده:

از همه جالبتر تفاوت اینجاست تو قسمت بنچمارک ویندوز:
جالب اینه که روی امتیاز کارت گرافیک هم تاثیر داره:27:

amd x3 720 be
4gb ddr2 1066
nvidia geforce 9800gx2
maxtor sata2 500gb

قبل از نصب پچ

بعد از نصب پچ

silverunicorn
16-12-2009, 11:42
با سپاس
اگه ممکنه راه حل این مشکل در ویندوز ایکس پی رو هم بذارید
ممنون

H.Operator
16-12-2009, 14:09
با سپاس
اگه ممکنه راه حل این مشکل در ویندوز ایکس پی رو هم بذارید
ممنون
دوست عزیز هنوز این چنین پچ برای ویندوز xp ساخته نشده اما هکرهای روسی گفته بودن که برای xp هم دارن می سازن و منم به محض مطلع شدن تو تاپیک مربوطه قرارش میدم:31:....

seven_turka
23-01-2010, 20:36
سلام
من امروز نسخه نهایی ویندوز7 32 بیتی را نصب کردم ویندوز 4 گیگ رم من را میشناخت اما در کنار این هم نوشته بود( Installed Memory (RAM) 4.00 GB (3.00 GB useable
از پچ های داده شده استفاده کردم ویندوز بالا نیومد و ایراد می گرفت منم مجبور شدم از 3 گیگ استفاده کنم ایا راهی برای حل این مشکل هست

join me
23-01-2010, 22:03
سلام دوست عزیز
این پست که زدی چیز جدیدی نیست اگه یکسری به این سایت بزنی تو قسمت 7 میبینی که الان چند ماه که این ترفند رو ارائه کرده
:13:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*Batman*
24-01-2010, 07:21
سلام
من امروز نسخه نهایی ویندوز7 32 بیتی را نصب کردم ویندوز 4 گیگ رم من را میشناخت اما در کنار این هم نوشته بود( Installed Memory (RAM) 4.00 GB (3.00 GB useable
از پچ های داده شده استفاده کردم ویندوز بالا نیومد و ایراد می گرفت منم مجبور شدم از 3 گیگ استفاده کنم ایا راهی برای حل این مشکل هست

سلام.
با استفاده از این Patch ها به ویندوز خودتون آسیب میزنید و معلوم نیست چه تغییراتی توش ایجاد میشه.
ممکنه بعدا تو نصب درایورها به مشکل برخورد کنید و همچنین با خطاها و مشکلات ناشناخته روبرو بشید.
اگر بیشتر از 4 گیگابایت حافظه فیزیکی دارید از ویندوز 64 بیتی استفاده کنید.

دلتون رو به نمایش عدد 4 گیگابایت در ویندوز خوش نکنید.اتفاقات پشت پرده متفاوت از چیزی هست که شما در ظاهر می بینید.