PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل اساسی . تو رو خدا کمکم کنید )لطفا افرادی که به سیستم و کرک و... واردن بیان .

Master
18-03-2006, 18:23
سلام من یه سی دیLongman Contamporary of English 4v2 رو براي خودم رايت زدم . موقع نصب همه چيز عاليه و هر دوتا سي دي بطور كامل نصب ميشه . اما بعدش كه مي خواي اجرا كني مي گه سي دي اوري}ينال و بذار من حتي ايميج هم گرفتم و ليباز هيچي دوباره . من سی دی اوریژینال لانگ من رو گیر اووردم . من با سی دی رایتی خودم برنامه رو نصب کردم .و بعد موقع اجرا گفت که لطفا سی دی اوریژینال رو بذارید . منم گذاشتم و بعد از یه چک ساده . برنامه اجرا شد .سی دی رو در اووردم وسیستم رو ری استارت کردم . ولی اینبار دیگه ازمن سی دی نخواست و برنامه خیلی راحت اجرا شد . من فهمیدم که این برنامه قفل نرم افزاری نداره . قفل سخت افزاری داره )اخه یه نقطه ی ریز تو ی اول سی دی دیدم . بهدش .فک می کنم این یه چیزی رو تو یه قسمت کامپیوتر سیو میکنه . احتمالاتو رجیستری . ولی نمی دونم کجای رجیستری . ویا ینکه حتی تو پوشه ی ویندوز یا شایدم خود برنامه . ازتون کمک می خوام به خدا فقط تا امشب سی دی اوریژینال استادم دستمه فردا باید بهش بدم . کمکم کنيد پیداکنم اطلا عات اضافی رو کجا می ذاره .يا اگه كركي ازش گير اووردين. تو رو خدا خيلي اينو لازم دارم .