PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعیین نقاط کلیکی در فلش

nasim1984
18-03-2006, 18:23
سلام دوستان من می خواهم نرم افزاری با فلش طراحی کنم(بازی) توی این نرمافزار مخوام بعضی از جاها در حین کاربرحربا موس کلیک مینه یک سری متن ظاهر بشه ولی اینجا یک مشکلی وجود داره واون اینه که برای این نقطه کلیکی من باید یک فریم در نظر بگیرم و وقتی کاربر به این فریم میرسه تا بخواد روی اون کلیک کنه چون سرعت 12 فریم پر سکند هست سرسع از این نقاط رد میشه و اگر هم بیشتر از یک نقطه در نظر بگیرم در بعضی از جا ها که تعداد نقاط زیاد هست زیبائی کار از بین میره من باید چکار کنم؟؟؟؟

nasim1984
18-03-2006, 18:24
خواهش میکنم بهترین وبهینه ترین روشی که به ذهنتون میرسه را به من :sad: بگید متشکرم

Elfin-D
18-03-2006, 19:07
من كمي فهميدم!(يه زره گنگ گفتي)
توي اون فريمي كه ميخوايد كاربر روش كليك كنه اين اكشن رو بزاريد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nasim1984
18-03-2006, 19:57
من يك كم واضح تر ميگم آن فريم با توجه به كاري كه دارم انجام ميدم بايد عكس باشه ام كل كار بصورت فيلم هست ادامه مشكلات هم كه در بالا گفتم يك چيز مهم اينكه اين برنامه اي كه ميخوام بنويسم فقط با فلش نيست با دايركتور هم هست يعني مثالا يك move تا چند تا فريم وجود داره آخر فريم آن كه همان نقطه كليكي هست تبديل به عكس ميشه.ويكي از دلائلش اين هست كه اگر كاربر خواست روي آن كليك كنه اگر نخواست همچنان به مسير خودش ادامه ميده واصلا هيچ تغيير و ايست و يا به قول معروف سكته اي توي كار نميبينه اين به خاطر اين هست كه من مي خوام خود كاربر يك جور هائي ابن نقاط را كشف كنه نه با ايست دادن من كاربر بفهمه اين نقطه كليكي هست .(يك جورائي همان vrهست)و مشكل را هم كه در بالا گفتم چيه.زمان اجراي اين عكس كم هست ومجال كليك براي كاربر نيست و اگر فريم زياد بشه كه كار زشت ميشه

Elfin-D
19-03-2006, 00:17
من يك پيشنهاد ميكنم!
چه طوره فايل رو بزاري اينجا تا من ببينم چه كار كردي!
چون اينجوري هيچي متوجه نميشم

nasim1984
19-03-2006, 07:39
در واقع مي خوام virtual reality کار کنم.