PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Absolute Uninstaller

S0R3N4
18-03-2006, 18:13
سلام. :sad:
من برای سومین بار درباره ی این برنامه تاپیک باز می کنم،اما یک بار هم نتیجه نداشت.
هیچ کسی یک جواب درست نمیده.آقای Mani چی میگی قفل شد.خانم سودا آن کرک پاک شد :angry: :sad: چه جوری بگم :ohno: :ohno: :ohno: :ohno: :weird: :weird:
یکی هم اسمش یادم نیست برام گذاشته بود اما فیلترررررررررر شده .ای خدا چه کنم لازم دارم این برنامه را اگه کسی دار به خدا ممنونش میشوم :angry: :ohno: :wac: :wac: :weird: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr:

Mehdi_Best
18-03-2006, 18:37
دوست خوبم سلام
فكر مي كنم منظورتان برنامه Absolute Uninstaller باشد كه شما ورژن 1.51 آن را خواسته بوديد.
در حال حاضر آخرين ورژن اين برنامه ورژن 1.52 است كه من لينك دانلود و كيجن آن را براي شما مي گذارم. خودم تست كردم و كيجن 100 درصد كار مي كند.
از كيجن استفاده كرده و با اسم خودتان برنامه را رجيستر كنيد.

در ضمن ذكر يكي دو نكته را لازم ديدم:

1 - اگر ماني جان تاپيك شما را قفل كردند به علت عدم رعايت قوانين توسط شما بوده است. چون تاپيك شما تكراري بود. هميشه لطف كنيد قبل از باز كردن تاپيك، از گزينه جستجو استفاده نماييد تا از تكراري نبودن درخواستتان اطمينان پيدا كنيد.
2 - اگر در تاپيكي كرك مورد نظر شما ارائه شده و به هر دليلي لينك از كار افتاده يا كرك كار نمي كند نياز به تاپيك جديد نيست و بايد در همان تاپيك اين مورد را ذكر نماييد.
3 - سودا جان خانم نيستند و آقا هستند!! ;)

Absolute Uninstaller 1.52

لينك دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين هم كيجني كه روي اين ورژن و ورژن هاي قبلي كار مي كند: