PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL Pardis / اینترنت پر سرعت پردیس

sepadl71
21-11-2009, 19:02
سلام دوستان
کل اینجا رو سرچ کردم ، جایی برای بحث و گفتگو درباره شرکت پردیس نبود
دیدم جاش خالیه گفتم بزنم
تو نظر سنجی هم شرکت کنید

راستی هر نظری ، حرفی ، ... دارید ، حتما" اینجا بگین

ممنون

sepadl71
21-11-2009, 22:05
خودم شروع میکنم :

به نظر من پردیس تو کرج خیلی خوبه
البته الآن که دارم باهاتون صحبت میکنم با نداگسترم ، ولی پردیس شناخته نشده
بگم چرا ؟
1.محدودیت حجمی نداره
2.خطاش بین 4 تا 5 نفر اشتراک داره
3.هزینه رانژه 0 تومان
4.قیمت های منصفانه
5.سرعت هم زیر 50 نیست (یعنی 50 برای سرویس های خانگی 96 و 128 تضمین شده است) ، و بسته به اکانتی که میخرید ، سرعت رنج داره (مثلا 96 : از 50 تا 96 و 128 : از 50 تا 128)(تازه ، در روز و همچنین بدون محدودیت حجمی)

! هم اکنون میتوانید نقل مکان کنید !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](الآن نداگستر اکانتم و میبنده و پردیس هم یه اکانت مجانی بهم میده)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه ، از ما گفتن بود ...
ماکه داریم میریم ...
(البته فقط نقل مکان درون شبکه ای)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepadl71
23-11-2009, 00:17
حد اقل میاین تو ، نپست بدین ، پست هم نمیدین ، نظر رو بدین (حتما" تو نظر سنجی بالای صفحه شرکت کنید)
ممنون

sepadl71
23-11-2009, 21:21
من تا 1 هفته دیگه میخوام اینترنتم رو عوض کنم
از ندا گستر صبا ، به ، پردیس
لطفا هرچی درباره پردیس میدونید بگید
نظر یادتون نره

alisam44
12-12-2009, 07:36
سایت این ISP چیه؟

sepadl71
12-12-2009, 18:37
سایتشون اینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehrdad38
13-12-2009, 08:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچين قيمتاش ارزون هم نيست. درسته نامحدوده ولي خيلي گرونه به صرفه نيست. خيالت راحت پول رانژه مخابرات رو قبلا روي اين قيمت ها آورده بي خودي خوشحال نباش.

fashion_boy
13-12-2009, 14:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچين قيمتاش ارزون هم نيست. درسته نامحدوده ولي خيلي گرونه به صرفه نيست. خيالت راحت پول رانژه مخابرات رو قبلا روي اين قيمت ها آورده بي خودي خوشحال نباش.

این که خیلی گرونه:19:

!!@Nima
04-09-2012, 12:19
خودم شروع میکنم :

ميدونم اين تاپيك قديميه
الان تو گوگل سرچ ميكردم اين تاپيك رو راجب شركت پرديس ديدم از اونجايي كه من چند وقت از اين شركت سرويس adsl داشتم و تازگي ازشون جدا شدم خواستم تجربياتم با اين شركت رو اينجا بگم تا كسي اشتباهي كه من مرتكب شدم رو تكرار نكنه
قبل از هر چيزي بايد بدونيد پرديس و شبديز هر دو از يه شركت اند هر دو جز خانواده منحوس پيشگامان هستن
اونهايي كه با adsl سر كار دارن مخصوصا تو كرج شركت شبديز رو ميشناسن و ميدونن چه شركت وحشتناكيه پرديس يه شاخه ديگه از اين شركته كه ناشناخته تره.
اول از ثبت نام كردن شروع ميكنم:
همه شركتها سرويسشون رو هفت روزه راه اندازي ميكنن اما اين شركت adsl منو پانزده روز طول داد تا راه اندازي كرد اونم با پيگيري خودم
من زنگ ميزدم ميگفتم چراغ adsl روشن شده پس چرا يوز و پسورد نميدين ميگفتن مخابرات به ما اعلام نكرده خط راه اندازي شده در نهايت خودم مجبور شدم برم مخابرات اونجا به من گفتن نماينده شركتها هميشه مياد فرم راه اندازي ها رو ميگيره از طرف شركت شما هيچكس نيومده الكي منو پانزده روز علاف كرده بودن اخرش مجبورشون كردم يوز و پسورد منو بهم بدن. البته الان ديگه فكر كنم سيستمشون اتوماتيك شده ديگه نماينده حضوري لازم نيست بفرستن.
اما خود سرويس adsl:
من اول يه مودم tp link گرفتم اما چهل و پنج دقيقه يا شايدم بيشتر طول ميكشيد تا چراغ adsl ثابت بشه زنگ زدم شركت مشكل رو گفتم
گفتن يا نويز برقه يا مودم ايراد داره در حالي كه شركت قبلي كه ازشون سرويس داشتم باهمين سيم كشي ساختمون اصلا سرويسشون مشكلي نداشت
منم رفتم يه مودم ديگه d link اينبار گرفتم اين هفتاد تومن خرج مودم افتاد رو دستم اما بازم درست نشد
20 هزار هم پول كابل شبكه دادم سيم كشي تلفن ساختمون رو روكار كردم بازم مشكل حل نشد فقط خرج رو دستم گذاشتن
بعد از يه مدت هم خودشون نميدونم چكار كردن درست شد فقط ميخواستن خرج رو دست من بذارن.
حالا سرويسشون:
اين شركت ميگه از ساعت يك شب به بعد مشتركين ميتونن سرعت دانلود دو برابر داشته باشن من تو سه ماه هيچوقت همچين امكاني رو نديدم
زنگ زدم گفتم چرا اينطوريه پس؟
گفتن فعلا غير فعاله تا روزي هم كه من بودم غير فعال موند اين سرويس دانلود دو برابرشون در واقع كلاهبرداري بود چون من هيچوقت چيزي به اسم سرعت دانلود دو برابر نديدم.
مشكلات ديگه هم كه من داشتم اين بود كه من نميتونستم تو سايتشون بصورت انلاين چك كنم ببينم چقدر از حجم ترافيكم باقي مونده !!
ساعت هشت شب ترافيكم تموم ميشد زنگ كه ميزدم، ميگفتن بايد تا فردا صبر كني تا واحد فروش ما تشريف بيارن يعني تا فردا سرويس قطع به همين راحتي
بهشون گفتم اخه كدوم شركت اينطوريه؟
گفتن بزودي درستش ميكنيم سه ماه گذشت اخرشم درست نشد منم چون حوصله نداشتم باز شركتم رو عوض كنم با همش كنار اومدم
تا بار اخر شب حجم ترافيك من تموم شد فرداش زنگ زدم ترافيك خريدم پولم پرداخت كردم ولي سرويسم راه نيوفتاد زنگ زدم گفتم پس چرا راه نميوفته؟
خيلي راحت گفتن امروز پنج شنبست روز كاري تموم شده اونم ساعت 12 ظهر شما تا شنبه بايد صبر كني يه معذرت خواهي هم نكردن خيلي راحت.
منكه ديگه خسته شده بودم زنگ زدم گفتم سرويس منو كنسل كنيد يه خورده با من بحث كردن اخرش با تهديد من راضي شدن پول منو پس بدن خط منم تخليه كنن سريع تا من بتونم از يه شركت ديگه سرويس بگيرم.
همه شركتها هفت روزه يا نهايتا 10 روزه خط رو تخليه ميكنن اما اين شركت منو 24 روز براي تخليه خط علاف كرد.
بعد از 21 روز خودم مجبور شدم برم شركتشون مسئولينشون تشريف اوردن به جاي اينكه به خاطر اين تاخير عذر خواهي كنن يه چيزي هم طلب كار بودن
منم كه عصباني شده بودم گفتم بايد خسارت منو بدين اخرش با كلي كلنجار قبول كردن خسارت بدن يه نامه هم نوشتم مهر و امضا زدن كه موظف هستن خسارت دير كرد تخليه خط رو جبران كنن.
اما روزي كه باز رفتم براي گرفتن خسارت خيلي راحت گفتن ما خسارتي پرداخت نميكنيم شما برو از ما شكايت كن.
همه هم ميدونيم كسي هم تو اين مملكت براي 100 هزار تومن همه ميدونيد نميره خودش رو علاف دادگاه كنه تو اين مملكت
هيچي اخرش نه خسارت دادن نه عذر خواهي كردن، كلي هم منو علاف كردن كلي هم هزينه رو دستم گذاشتن تا بعد از 24 روز خط تلفن منو تخليه كردن يعني شنبه همين هفته.
اين بود داستان من با پرديس
اميدوارم ديگه كسي مثل من گير اينها نيوفته، تشتك سازي اردبيل از اين شركت بهتره كارمنداشم مودب تر هستن.

parsley
21-07-2016, 18:21
اینجا چرا خبری نیست؟!
دوستانی که پردیس کرج دارن یه آمار و اطلاعاتی می دن که وضعیت سرویس و پوشش و قیمت هاش چه جوریه؟ از زمان دایال آپ یادمه که پردیس هم قیمت و هم کیفیتش بالا بود! الان هم این سنت رو حفظ کرده؟