PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل وایرلس در ویندوز 7

white_rose
21-11-2009, 12:04
سلام دوستان

من یک لپ تاپ مدل vostro1510 دارم که ویندوز ویستا روش بود، من ویندوز 7 نصب کردم. بعد از نصب وایرلس من کار نمیکنه، نمیدونم مشکل از کجاست. چند بار درایورها رو دوباره نصب کردم اما مشکل حل نشد. چراغ وایرلسم روشن نمیشه. میشه لطفا راهنمایی کنید؟

ممنون

_ermia
21-11-2009, 12:29
سلام دوستان

من یک لپ تاپ مدل vostro1510 دارم که ویندوز ویستا روش بود، من ویندوز 7 نصب کردم. بعد از نصب وایرلس من کار نمیکنه، نمیدونم مشکل از کجاست. چند بار درایورها رو دوباره نصب کردم اما مشکل حل نشد. چراغ وایرلسم روشن نمیشه. میشه لطفا راهنمایی کنید؟

ممنون

سلام
درایور وایرلس رو که نصب نکردید؟ برای پیدا کردن درایور وایرلس وسترو 1510 برای ویندوز سون، به تاپیک زیر برید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

white_rose
21-11-2009, 12:57
سلام
درایور وایرلس رو که نصب نکردید؟ برای پیدا کردن درایور وایرلس وسترو 1510 برای ویندوز سون، به تاپیک زیر برید:

با تشکر از جواب شما
من درايور را نصب کردم اما بعد از اينکه ديدم کار نميکنه remove کردم و دوباره نصب کردم ولي بازم کار نميکنه. درايور را از سايت دل گرفتم. نميدونم مشکل از کجاست؟

H@mid-Vista
22-11-2009, 11:13
با تشکر از جواب شما
من درايور را نصب کردم اما بعد از اينکه ديدم کار نميکنه remove کردم و دوباره نصب کردم ولي بازم کار نميکنه. درايور را از سايت دل گرفتم. نميدونم مشکل از کجاست؟

خوب پس مشكل درايور نيست احتمالا" مشكل در تنظيمات وايرلس هست.
اينجا راجع به شبكه ها بحث شده:

mmmm1380
17-12-2009, 16:01
من ويندوز سون7 رونصب كردم وايرلس دارم شبكه وصل ميشه Connection هم نصب كرم به اينترنت هم وصل ميشه ولي وقتي به Internet Explorerميرم وآدرس سايتو ميدم انگاربه اينترنت وصل نيستي هيچ سايتيونمياره بالامشكل چيه؟كمك كنيد.
:10:

Pami
17-12-2009, 17:46
من ويندوز سون7 رونصب كردم وايرلس دارم شبكه وصل ميشه Connection هم نصب كرم به اينترنت هم وصل ميشه ولي وقتي به Internet Explorerميرم وآدرس سايتو ميدم انگاربه اينترنت وصل نيستي هيچ سايتيونمياره بالامشكل چيه؟كمك كنيد.
:10:

اين مشكل به انجمن لپ تاپ مربوط نميشود دوست عزيز
در انجمن شبكه بايد مطرح كنيد

دوستان توجه كنند ، هر مشكلي كه با لپ تاپ داريد ( اغلب نرم افزاري ) به اين انجمن ارتباطي ندارد و بهتر است در انحمن صحيح خودش مطرح كنيد تا جواب درستي بگيريد