PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال پیرامون ادیوس

sp1362
20-11-2009, 22:23
سلام دوستان
دو تا مشکل عمده دارم و بارها مطرح کردم ولی تا کنون نتیجه نگرفتم من قصد دارم که با ادیوس 4.51 کار کنم و یه فیلم دارم می خوام زیر نویس کنم اما متاسفانه چندتا مشکل داره یکی اینکه نوع فونت تغییر نمی کند و فقط با همان فونت پیش فرض که نازیبا هم است نوشته می شود و بقیه فونت ها مثلا bnazanin،btitr،... اصلا اعمال نمی شه من دیدم که بعضی ها فیلم را حتی با فونت نستعلیق نیز زیر نویس می کنند( در ضمن از فارسی ساز هم استفاده کرده ام ) و مشکل دیگه این که این متن نوشته شده قابل ویرایش نیست اگر با ورد کار کرده باشید چهار آیکن وجود دارد راست چین وسط چین چپ چین و و اون یکی که تمام سطر ها را از دو طرف منظم می کند و امکان این کار بر روی متون نوشته شده در ادیوس وجود ندارد مخصوصا اون آخری و دیگر اینکه بارها تقاضا کرده بودم آموزش کامل ادیوس را به شکل Pdfاگر کسی آدرس داره آدرس را بنویسد که متاسفانه این هم کسی جواب نداد البته یکی لطف کرد و آدرس داد اما متاسفانه به زبان انگلیسی بود .
دوستام خواهش می کنم اگر کسی می تونه کمک کنه چون دیگه دارم از کار کردن با ادیوس خسته می شم چون اگر با مشکلی بر خورد کنم منبعی برای حل آن مشکل ندارم باید مشکل را در همین سایت مطرح کنم و منتظر بمانم که آیا ناجی پیدا می شه یا نه خواهش می کنم هر گونه که می توانید به من کمک کنید اگر کتاب آموزشی ادیوس که تست شده باشد و واقعا واضح و روشن توضیح داده باشد نیز به من معرفی کنید ممنون می شم
منتظر لطف شما می مانم

Mr Andersson
21-11-2009, 01:27
درود;

در مورد تعویض فونت شاید نرم افزار شما مشکلی داشته باشه اما در کل فکر نکنم قابلیت جهت چیدمان در این نرم افزار باشه شما میتونین از نرم افزار های جانبی کمک بگیرید یا از فوتوشاپ استفاده کنید. در پریمیر شما میتونین یه نوشته رو در محور X یا Y تنظیم کنید و به مرکز بیارید.
درمورد آموزش هم همونطور که میدونین یه تاپیک خوب که توسط دوست خوبمون آقا جواد درست شده در اختیار دوستان هست:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما خودت لطف کن PDF شو رو هم بساز! دوستان دعا گو خواهند بود.:46:

موفق باشید...