PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 240 تومان با این توصیفات!

Michael Ropy
18-11-2009, 21:18
سلام! :دی

به مشاوره و نظر دوستان در مورد یه گوشی با این مشخصات میخواستم تا قیمت حداکثر 240 تومان، هر چی کمتر بهتر! (اگه خدای نکرده کوکی پیدا نشد باید به فکر یکی دیگه باشیم دیگه! :دی). شاید بعضی موارد تویه یه گوشی 50 تومانی هم باشه ولی بصورت کلی گفتم تا چیزی جا نمونه!

چیز هایی که گوشی باید داشته باشه:

موارد عمومی: GPRS، بلوتوث نسخه 2.0، USB نسخه 2.0، ساپورت رم حداقل تا 4 گیگ بدون مشکل و گیر، نمایشگر فایل های آفیس، دوربین حداقل 3 مگاپیکسل با قابلیت فیلمبرداری، پخش موزیک با صدای مطلوب در هندزفری با ساپورت فرمت های معروف، ضخامت کمتر از 15 میلیمتر (مگر اینکه کیبورد کامل فیزیکی داشته باشه)، سرعت خوب گوشی و بدون هنگ و...، Orginizer نسبتا قوی دارای آلارم، تقویم، مدیریت رخداد ها و مخصوصا نت پد حرفه ای، باتری ای که طبق میزان استفاده ای که خواهم گفت حداقل 2 روز دوام بیاره.
موارد مخصوص گوشی های فول تاچ: صفحه ی حداقل 3 اینچی، شتاب سنج، کیبورد کامل کورتی (مجازی)
موارد مخصوص گوشی های غیر تاچ: صفحه ی حداقل 2.4 اینچی، کیپد واقعا راحت، استفاده از Joystick به جای D-Pad مگر اینکه D-Pad راحتی داشته باشه

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

چیز هایی که اگر گوشی داشته باشه بهتره:

وای فای، جک 3.5 میلیمتری، پورت microUSB، فلش LED برای استفاده به عنوان چراغ قوه

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

میزان استفاده من از گوشی (تمام موارد حداکثر، و در یک روز می باشند):

مکالمه: 5 دقیقه
اس ام اس: 2-3 تا
موزیک: 1 تا 2 ساعت
اینترنت: 15 تا 30 دقیقه
متفرقه: 1 ساعت

پیشنهاد های خودم:

نوکیا 5530: ولی نمی دونم مشکل خواصی داره یا نه؟! آیا برنامه نمایشگر فایل های آفیس به طور رایگان براش هست؟!
نوکیا N78: ولی نمی دونم کیپدش واقعا راحت هست یا نه؟!
سونی اریکسون G900: ولی نمی دونم سرعتش بالا هست یا نه؟!

پیشاپیش ممنونم! :10:

ویرایش خواهد شد.....

hasanmotori
18-11-2009, 22:12
حسین قرار شد امنیا لایت بخری دیگه !
الان حدود 280 تومنه ... یه 40 تومن بزاری رو پولت میتونی بخریش ...
خودت میدونی که یه چیزایی داره که تو رنج 400 تومنم نمیتونی پیدار کنی
ویندوز موبایل که خودش خیلی مهمه
cpu خیلی قدرتمندی داره که تو هیچ برنامه ای کم نمیاره ... 667 :18: :27:
256 مگ رم که بازم تو هیچ برنامه ای کم نمیاره
دوربین 3 با کیفیت خیلی خوب
wifi
gps
شتاب سنج
اسپیکر خیلی قوی
تاچ عالی
باتری عالی
قیافه خوب
و...
ینی واقعاً ارزششو داره

hasanmotori
18-11-2009, 22:17
دو بار اومد
پاک شود :27:

Michael Ropy
19-11-2009, 09:06
الان حدود 280 تومنه ... یه 40 تومن بزاری رو پولت میتونی بخریش ...آخه حسن هنوز نیومده ایران! :دی اگه 300 تومان هم باشه میدم ولی خوب نیست کو؟! :دی

ارزش داره که براش صبر کنم ولی مشکل من اینه که اگه یکشنبه خدای نکرده گفتن کوکی یافت نشد، صبرم لبریز میشه! آخه این گوشی فعلیم (E1000) داره منو دیوونه میکنه! وسط چت یهو خاموش میکنه، آهنگ که اصلا باید قیدش رو بزنی، باتری دو ساعت استند بای، 1 دقیقه تاک تایم!!!! :دی :دی و....

cpu خیلی قدرتمندی داره که تو هیچ برنامه ای کم نمیاره ... 667 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره جی اس ام خیلی ازش تعریف کرده، حالا صبر اگه خریدم تا 800 اور می کنم تا روی آمنیا 2 کم بشه! :27: