PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال یک لحظه دیرتر

fandak
18-11-2009, 18:07
سریال اپیزودیک «یک لحظه دیرتر» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست که قرار است از این هفته از شبکه دوم سیما پخش شود .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش می پردازند عبارتند از: محمدرضا داوودنژاد، علی سلیمانی، مهرداد ضیایی، تبسّم هاشمی و فرشاد حسینی.
دیگر عوامل :

طراح و تهیه کننده: امیرعباس کنی
نویسندگان: پیمان عباسی، فدیا نورالهیان، رؤیا محقق، مهدی کیا، سارا باقرزاده، نوید توحیدی
دستیار کارگردان و برنامه ریز: بهرام ملکی منشی صحنه: مریم بابک
مدیر تصویربرداری: افشین احمدی صدابردار: یونسی
طراح صحنه و لباس: پیام حسین سوری طراح گریم: احسان روناسی
صداگذاری همزمان: علیرضا کمال پور عکاس: رؤیا سهیمی
تدوین: محمد یارمحمدلو، میثم مولایی مدیر تولید: علیرضا ابراهیم آبادی
علاقه مندان به سریالهای ایرانی می توانند اولین اپیزود سریال «یک لحظه دیرتر» با نام «سفید» را از روز شنبه 30 آبان ساعت 30/21 از شبکه دو سیما ببینند.

nil2008
21-11-2009, 23:01
با تشکر از دوست عزیزی که این تاپیک رو گذاشته...:11:
بابا ایول یه جورایی از داستان فیلم خیلی خوشم اومد...:8:اگه هر قسمتش یه داستان جداگونه داشته باشه و همینطوری آموزنده باشه خیلی خوش به حالمون میشه...تا آخر داستان هنوز تو شک بودم که هومن سیدی واقعا" فلج شده یا نه؟؟؟:18:بنظرم ارزش دیدن رو داره اگه افت کیفی پیدانکنه!!!

fandak
22-11-2009, 09:23
با تشکر از دوست عزیزی که این تاپیک رو گذاشته...:11:
بابا ایول یه جورایی از داستان فیلم خیلی خوشم اومد...:8:اگه هر قسمتش یه داستان جداگونه داشته باشه و همینطوری آموزنده باشه خیلی خوش به حالمون میشه...تا آخر داستان هنوز تو شک بودم که هومن سیدی واقعا" فلج شده یا نه؟؟؟:18:بنظرم ارزش دیدن رو داره اگه افت کیفی پیدانکنه!!!
راستی نشون داد . من اصلا حواسم نشد ببینم

nil2008
22-11-2009, 17:30
راستی نشون داد . من اصلا حواسم نشد ببینم
لابد تکرارشم که امروز بود ندیدی؟؟؟واست میذارم:
خلاصه اش این بود که آقای هومن خان شب عروسی اش با ماشین میزنه به یه بنده خدایی و فرار میکنه واز ترس از یه باجه تلفنی به 110 خبر میده که بیان یارو رو ببرن بیمارستان... نصف شب که میره خونه میخوابه سالم بوده ولی از فرداش که بیدار میشه می بینه که یه جورایی خودش به جای یارو تصادفیه تو تخت بیمارستانه...کم کم متوجه این تضاد میشه در حالیکه از گردن به پایین قطع نخاع شده بوده تازه میفهمه سه ماه بعد از همون تاریخیه که قراربوده عروسی کنه و همه این مدت تو کما بوده ... و این اتفاق واسه خودش افتاده بعد هم مشکلات زندگی جدیدش باعث میشه خیلی از کارش پشیمون بشه و ...در نهایت امر می بینیم همه این جریانات رو تو همون لحظه ای که تصادف میکنه خدا جلو چشش میاره و ایندفعه فرار نمیکنه و خیلی زود یارو رو میرسونه به بیمارستان و باعث میشه از یک عمر فلج شدنش جلوگیری کنه ... من که خیلی خوشم اومد مخصوصا" از بازی سیدی...درست برعکس این خاطره حاتمی که بنظرم لوس بازی در میاورد...امیدوارم خلاصه بدردت بخوره دوست عزیز:11:

fandak
22-11-2009, 17:39
لابد تکرارشم که امروز بود ندیدی؟؟؟واست میذارم:
خلاصه اش این بود که آقای هومن خان شب عروسی اش با ماشین میزنه به یه بنده خدایی و فرار میکنه واز ترس از یه باجه تلفنی به 110 خبر میده که بیان یارو رو ببرن بیمارستان... نصف شب که میره خونه میخوابه سالم بوده ولی از فرداش که بیدار میشه می بینه که یه جورایی خودش به جای یارو تصادفیه تو تخت بیمارستانه...کم کم متوجه این تضاد میشه در حالیکه از گردن به پایین قطع نخاع شده بوده تازه میفهمه سه ماه بعد از همون تاریخیه که قراربوده عروسی کنه و همه این مدت تو کما بوده ... و این اتفاق واسه خودش افتاده بعد هم مشکلات زندگی جدیدش باعث میشه خیلی از کارش پشیمون بشه و ...در نهایت امر می بینیم همه این جریانات رو تو همون لحظه ای که تصادف میکنه خدا جلو چشش میاره و ایندفعه فرار نمیکنه و خیلی زود یارو رو میرسونه به بیمارستان و باعث میشه از یک عمر فلج شدنش جلوگیری کنه ... من که خیلی خوشم اومد مخصوصا" از بازی سیدی...درست برعکس این خاطره حاتمی که بنظرم لوس بازی در میاورد...امیدوارم خلاصه بدردت بخوره دوست عزیز:11:
مرسی عزیزم

nil2008
02-12-2009, 18:14
بنظرم قسمت اول سریال خیلی بهتر بود...تو قسمت دومش نفهمیدم چرا آخر داستان بعد از اونهمه بدبختی منشیه استعفا داد؟؟؟:13:

nil2008
18-12-2009, 19:20
کسی میدونه قسمت قبلی داستانش چی بود؟ مثل اینکه رفته رفته کیفیتش و داستانش داره افت پیدا میکنه؟؟؟:13:

nil2008
20-12-2009, 16:50
این قسمتش که واقعا" ملت رو تا ته داستان سر کار گذاشته بودن...در حقیقت یه جورایی فیلم تو فیلم بود.حیف اونهمه غصه که واسه یکتا ناصر خوردیم ...فکر کنم یه فیلم داستانی یا سریال بود عین همین با اولین بازی فروتن تو تلویزیون که چندسال پیش نشون دادن و اینم یه کپی ازون کار بود!!!

nil2008
24-12-2009, 01:10
این قسمت که دیگه شورشو درآورده بود همه اش از اول تا آخر اعصابمون خط خطی شد:13:...مثلا" تو ژانر ترسناک هم کار میکنن.دیدن روح خون آلود دختر بچه با مامانش:18: ، بعد هم آقای قاتل!!!یکساعت رانندگی میکرد به هیچ جایی نرسید بابا حالا تو همه روستاها هم درمونگاه بهداشت و بهورز هست چه برسه به شهر...خیلی الکی بود این قسمتش...
مثل اینکه فقط خودم هنوز از رو نرفتم و دارم هر بار دنبالشو میگیرم؟؟؟:10:

nil2008
03-01-2010, 18:52
از اين قسمتشم چيزي نفهميدم...:13:نازنين 5-6 ساله چطور يهو شد بچه نوزاد ...همه شون تريپ توهم داشتن كه خودشون رو دوتا دوتا ميديدن؟؟؟:18:ترو خدا هركي ازش سردرآورد واسه ما هم يكم توضيح بده ثواب داره...:11:

RoYaYeEe_NiIiLi
09-01-2010, 10:35
آقا این سریال رو شنبه ها میدن یا هر شب؟:13:

1Judi
10-01-2010, 15:26
آقا این سریال رو شنبه ها میدن یا هر شب؟:13:
شنبه ها فقط
پیشنهاد میکنم وقتتو نزاری واسه این سریال!!:19:

RoYaYeEe_NiIiLi
11-01-2010, 19:48
پیشنهاد میکنم وقتتو نزاری واسه این سریال!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
چرا آخه؟من چند قسمتشو دیدم اتفاقی
بد نبود

roniya20
23-01-2010, 16:02
خیلی سریال مزخرفیه:41:الاهی که قطار از ریل خارج بشهههههههههههههه

sadaf00
25-01-2010, 19:39
این قسمتش خوب بود من خوشم اومد!

nil2008
17-02-2010, 07:36
خیلی سریال مزخرفیه:41:الاهی که قطار از ریل خارج بشهههههههههههههه
منم موافقم ولي اون سريال خسته دلانه كه چهارشنبه ها ميدن:8:
اين قسمتش كه پسره(زهره كرماني)مي خواست بخاطر پول نامزدشو ول كنه بره با دختر افسرده رئيسش ازدواج كنه و مسائل بعديش بنظرم خوب بود بدبختي خيلي از جوونا رو نشون ميداد كه بدون زحمت يكشبه مي خوان ميلياردر بشن...:13:

M A H 3 A
30-03-2010, 18:14
بچه ها هنوزم پخش می شه؟؟

2lombe
26-06-2012, 12:26
ببخشید قسمت بیلیارد قسمت چندم بود خواهش می کنم بگید درسته تاپیک قدیمه ولی جواب بدید؟؟؟

2lombe
27-06-2012, 15:17
کسی نبود جواب بده