PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vivaz » اولین گوشی سونی اریکسون با فیلمبرداری HD با سیمبین تاچ و پردازنده 720 مگاهرتزی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

burberry
07-09-2010, 12:31
بازهم سلام و بازهم درخواست کمک:11:
یک اتفاق عجیب(نمیدونم چرا این اتفاقها همش واسه من میفته:13:)
خب واما توضیح قضیه: گوشی بعد از چندثانیه خودبخود قفل میشه درسته؟تا اینجا که هیچی بعدش شما هرکدوم از سه تا دکمه سبز قرمز یا وسط روبزنی بعدشم unlockاز قفل خارج میشه درسته؟ تا اینجا رو داشته باشید
ازدیروز تا به الان گوشی در حالتی که هیچ کاری باهاش ندارم یهو صدایی مثل صدای دلیور شدن اس ام اس میاد اماصفحه همچنان سیاه و تاریک هست و نوری ظاهر نمیشه این بوق رو که زد دیگه هیچکدوم از دکمه های سبز وقرمز و وسط کارنمیکنه انگار گوشی خاموشه:41:حتما باید برای از قفل خارج کردن گوشی از دکمه بالای گوشی استفاده کنم:20:
حالا به نظرتون مشکل از چیه؟اینم بگم من برنامه جدیدی نصب نکردم که گوشی قاط زده باشه و از این حرفا
نگرانیم از اینه که دوباره در آستانه خراب شدن گوشی قرارگرفته باشم و...:2:
ممنون میشم نظرتون رو بگید:18:

tired friend
07-09-2010, 12:38
من ویواز بخرم یا پرو؟من می خوام با گوشیم چت کنم.....عکس بگیرم.....وب گردی کنم......اس بدم.......آهنگم می گوشم......زنگم 7-8 مین در روز....و... کدوم بهتره واس من؟من خودم از پرو خیلی خوشم میاد......جیگری واسه پرو هم هست؟:40:ممنون.

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

ای بابا همه شما ها به جز آقا پیمانو آقا گل محمدی با ویواز مشکل دارین که دارین منصرفم می کنینا.....:2:

.:2M:.
07-09-2010, 12:40
آقا من دارم از N85 ام و هنگها و سرعت کمش تو منو و اینا فرار میکنم ، میخوام بیام سراغ ویواز ! پشیمون نمیشم ؟!! تمام معایب جزئیش رو اگه دوستان استفاده کردن لیست کنن ، مرسی

7evil
07-09-2010, 15:09
منم هيچ مشكلي ناشتم با گوشيم اما بعد از اپديت يه مشكل ديگه به سراغم اومده نميدونم چي شد ديروز رفتم تو مديا و بعدش pictures/video/music سه تاشو باز كرد و ولي داخل هر سه تاشون هر كدوم رو انتخاب مي كردم باز نمي كرد و بعد از چند ثانيه مياورد داخل منو اصلي تا اينكه ديشب اول مموري رو فرمت كردم بعدشم ريست و بعدشم گوشي رو وصل كردم كامپيوتر و يه مشت ويديو ريختم تو گوشي البته اين يه مشت يه 3 گيگي شد و بعد اومدم چنتاشو پاك كنم كه ديدم قفل كرد و خاموش روشن كردم و دوباره اومدم تك تك پاك كنم ديدم بعضياش پاك شد و بعضياش بازم قفل كرد در حالي كه همين فايل ها قبل از اپديت رو گوشي و مموري من بوده حالا هم كه وقتي ميرم تو منو اصلي همه ي موارد به جز مديا رو باز مي كنه مديا رو هم انتخابش مي كنه ولي باز نميكنه مثل اين كه زياد روش نگه داشته باشي تو رو خدا كمك كنيد لازمه كه يه بار ديگه گوشي رو اپديت كنم يا فلش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tired friend
07-09-2010, 15:19
منم هيچ مشكلي ناشتم با گوشيم اما بعد از اپديت يه مشكل ديگه به سراغم اومده نميدونم چي شد ديروز رفتم تو مديا و بعدش pictures/video/music سه تاشو باز كرد و ولي داخل هر سه تاشون هر كدوم رو انتخاب مي كردم باز نمي كرد و بعد از چند ثانيه مياورد داخل منو اصلي تا اينكه ديشب اول مموري رو فرمت كردم بعدشم ريست و بعدشم گوشي رو وصل كردم كامپيوتر و يه مشت ويديو ريختم تو گوشي البته اين يه مشت يه 3 گيگي شد و بعد اومدم چنتاشو پاك كنم كه ديدم قفل كرد و خاموش روشن كردم و دوباره اومدم تك تك پاك كنم ديدم بعضياش پاك شد و بعضياش بازم قفل كرد در حالي كه همين فايل ها قبل از اپديت رو گوشي و مموري من بوده حالا هم كه وقتي ميرم تو منو اصلي همه ي موارد به جز مديا رو باز مي كنه مديا رو هم انتخابش مي كنه ولي باز نميكنه مثل اين كه زياد روش نگه داشته باشي تو رو خدا كمك كنيد لازمه كه يه بار ديگه گوشي رو اپديت كنم يا فلش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
داداش من که فک کنم گوشیت بر فناست....وای وای:31:شوخی کردم:40:
این گوشی مشکلاتشو واسم فهرست می کنین؟:46:

roozi-666
07-09-2010, 16:57
گلی جون ی مشکل.................
من برنامه spb mobile shell رو ویواز نصب کردم وقتی میخام وارد برنامه بشم به ی لووود طولانی روبرو میشم بعضی وقتها لووود تمام میشه و وارد برنامه میشم ولی اکثر وقتها لووود هیچوقت تمام نمیشه و هنگ میکنه و مجبور به ریست گوشی میشم
ضمنا بعضی وقتا هم که وارد برنامه میشم اگه رو بعضی آیکون های برنامه در منو اوپشن کلیک کنم بازم هنگ میکنه
از اونجایی که این برنامه واقا فوق الاده است لطفا بگین چکار کنم .........

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستانی که سوال درمورد ویواز پرسیدن بهتون میگم که ویواز حرف نداره و هیچوقت هنگ نمیکنه این مشکل به احتمال زیاد از برنامه است که با سیستم گوشی مشکل داره

NiKtA20
07-09-2010, 17:34
اگه فیرمور شما اخرین هست راهی نیست
اگه گارانتی داری بده گارانتی

شما برو تنظیمات اینترنت را یه بار پاک کن
بعد برو سایت همراه اول
اونجا درخواست بده تنظیمات اینترنت را براتون بفرستند
وقتی پیامک رسید ضخیره کن

مرسي :20:
اين كارو يكي دوبار كردم،‌ولي قبلش تنظيمات قبلي رو پاك نكرده بودم،‌حالا باز امتحان ميكنم...
--------------------------------------
يه سوال
تو تنظيمات network واسه network mode‌سه تا گزينه گذاشته،
gsm - umts - Dual mode
اينا چين؟
دونا گزينه ديگه هم هست كه من نميدونم واسه چيه ،يه موقع اونا مشكل ندارن؟

NiKtA20
07-09-2010, 17:40
من ویواز بخرم یا پرو؟من می خوام با گوشیم چت کنم.....عکس بگیرم.....وب گردی کنم......اس بدم.......آهنگم می گوشم......زنگم 7-8 مین در روز....و... کدوم بهتره واس من؟من خودم از پرو خیلی خوشم میاد......جیگری واسه پرو هم هست؟:40:ممنون.

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

ای بابا همه شما ها به جز آقا پیمانو آقا گل محمدی با ویواز مشکل دارین که دارین منصرفم می کنینا.....:2:

نه! كي گفته ما با ويواز مشكل داريم؟
خوب اينجا واسه اينه كه سوالا و مشكلاتمونو مطرح كنيم ديگه، ولي در كل ويواز گوشيه خوبيه، من كه باهاش حال ميكنم :20:
ويوازو ويواز پرو هم خيلي باهم فرق ندارن، من پرو گرفتم چون صفحه كليد واسم مهم تر از دوربين بود، ولي خيلي وقتا با صفحه كليد مجازيش كار ميكنم‌،‌ ولي خوب واسه چت و ... پرو بگيري بهتره به نظرم
نگران نباش،‌گوشيه خوبيه...:10:

burberry
07-09-2010, 17:48
:31:
نه! كي گفته ما با ويواز مشكل داريم؟
خوب اينجا واسه اينه كه سوالا و مشكلاتمونو مطرح كنيم ديگه، ولي در كل ويواز گوشيه خوبيه، من كه باهاش حال ميكنم :20:
ويوازو ويواز پرو هم خيلي باهم فرق ندارن، من پرو گرفتم چون صفحه كليد واسم مهم تر از دوربين بود، ولي خيلي وقتا با صفحه كليد مجازيش كار ميكنم‌،‌ ولي خوب واسه چت و ... پرو بگيري بهتره به نظرم
نگران نباش،‌گوشيه خوبيه...:10:
بله خوب که خیلی هست تازه خیلی شیک هست من واقعا عاشق ظاهرش هستم حرف نداره هیچ گوشی تاچی به زیبایی ویواز نیست شک نکنید!!مخصوصا واسه دخترا خیلی جمع و جور و قشنگه:8:
آره دیگه اینجا مسائل و مشکلات مطرح میشه:5:
مشکل هم مثلا معمولا کسی مثل من که هیچ برنامه ای رو نصب نکرده روی گوشی نباید مشکل خاصی داشته باشه اما خب من استثنا هستم:31::19:
یکی به من کمک کنه:46::13:

vahid_civil
07-09-2010, 19:25
اینقدر تبلیغ ویواز رو نکنید خز میشه ! دی:

(به یاد لاستیک دنا : هر چی میخاین بخرین فقط ویواز نخرین ! )

===
نمیشه بک آپ از دفترچه تلفن رو کاری کرد که توی یک فایل ذخیره بشه ؟ مثل سایر گوشیای سونی اریکسون .
اینجوری import کردنش یک ماه طول میکشه که !

07-09-2010, 19:29
نمیشه بک آپ از دفترچه تلفن رو کاری کرد که توی یک فایل ذخیره بشه ؟ مثل سایر گوشیای سونی اریکسون .
همش رو مارک کنی و بکاپ بگیری همه میره تو یه فایل و فک کنم Import هم همینجوری کامل باشه !:دی بلاخره سیمبین هست دیگه :دی

7evil
07-09-2010, 19:36
اقايون من الان گوشيمو وصل كردم به كامپيوتر واسه اپديت و رفتم بعد از 3-2 ساعت كه اومدم ديدم اپديت قطع شده ولي حالا هم سيمكارت دائمي رو مي خونه هم مديا رو باز مي كنه حالا صبر مي كنم ببينم ديگه اينطور نميشه

vahid_civil
07-09-2010, 19:52
همش رو مارک کنی و بکاپ بگیری همه میره تو یه فایل و فک کنم Import هم همینجوری کامل باشه !:دی بلاخره سیمبین هست دیگه :دی

نشد ! مارک کردم . بعد زدم کپی تو other memory . درست زدم ؟ همش رو کپی کرد ولی توی فولدر other مموریم قسمت کنتاکت 100 تا اسم دفترچه تلفنم هست .
کجاشو اشتباه کردم ؟:11:

tired friend
07-09-2010, 22:49
آپ دیت این گوشی چه جوریه؟:13:دوربین جلو داره؟:46:

J U N I P E R
07-09-2010, 23:00
ویواز و ویواز پرو دوربین جلو ندارن.
یه نرم‌افزار هست که آپدیت می‌کنه گوشی رو. مال خود سونی‌اریکسونه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

armin_goooodboy
07-09-2010, 23:35
آقایون خانوما
سوال دارم:

سلام
دو تا سوال
یکی اینکه چرا اینقدر واسه نصب بازی ها و نرم افزار ها کنده؟
البته قبل آپدیت کند بود الان که آپدیت کردم رو نمی دونم
مثلا بازی Rally Master Pro 3D رو میخواست نصب کنه 15 دقیقه ای طول کشید

دوم اینکه Rally Master Pro 3D رو نصب کردم اما میگه فقط مال ساتیو هست
جریانش چیه؟
نمیتونیم بازی کنیم؟

ای بابا
من بعدا فهمیدم خود گوشی این بازی رو داره
اونی که نصبیده بودم رو پاک کردم (uninstall)
خواستم مال گوشی رو بریزم ارور میده میگه نمیریزه
چه فایل هایی رو باید پاک کنم که بشه اونو نصب کنم؟

Vallio
08-09-2010, 01:21

بهترین گزینه واسه شما ویواز پرو هست !
چون موقع اسمس زدن وبعضی کارها واقعا" کیبورد لازمه !

آقا من دارم از N85 ام و هنگها و سرعت کمش تو منو و اینا فرار میکنم ، میخوام بیام سراغ ویواز ! پشیمون نمیشم ؟!! تمام معایب جزئیش رو اگه دوستان استفاده کردن لیست کنن ، مرسی

من باشم هیچ موقع اینکارو نمیکنم !
بهتره بری سراغ ایکس شیش یا ان هشتادو شیش یا ان نود و هفت !
اگه از این گوشی خوشت میاد ؛ و اگه با صداش مشکلی نداری برو ، ولی شما که میخای پول بدی بهتره که یکن بیشتر تحقیق کنی !

من برنامه spb mobile shell رو ویواز نصب کردم وقتی میخام وارد برنامه بشم به ی لووود طولانی روبرو میشم بعضی وقتها لووود تمام میشه و وارد برنامه میشم ولی اکثر وقتها لووود هیچوقت تمام نمیشه و هنگ میکنه و مجبور به ریست گوشی میشم
ضمنا بعضی وقتا هم که وارد برنامه میشم اگه رو بعضی آیکون های برنامه در منو اوپشن کلیک کنم بازم هنگ میکنه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستانی که سوال درمورد ویواز پرسیدن بهتون میگم که ویواز حرف نداره و هیچوقت هنگ نمیکنه این مشکل به احتمال زیاد از برنامه است که با سیستم گوشی مشکل داره

متاسفانه گوشیهای سیمبین جز سیمبین های نوکیا خصوصا" ویواز با بعضی از نرم افزار های این سری از سیمبین مشکل دارند !
هنگ رو پس از 5 - 6 تا :18: :18: برنامه سنگین واقعا" درک میکنید ! ( اگه 20 - 30 تا بود تعجب نمیکردم ) !
و
دوست عزیز باید بگم که این گوشی در مقابل این که سی پی یوی بالایی داره سرعت آنچنانی نداره !
متاسفانه باید بگم که سرعت این گوشی در مقابل بقیه گوشیهای 400 - 500 مگاهرتزی یکیه !

===

نه بابا من پدرم از گوشی سامسونگش ( خیلی قدیمی ) بود از 4000 تا کنتکت ! فوری بکاپ گرفت !
توی یک فایل ؟ :دی ! نه بابا بهترین و راحت ترین کار همون بکاپ بوسیله خود پس سی سوییت شه !

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:16 AM ----------

آقایون خانوما
سوال دارم:

جواب شما رو توی تاپی پرو دادم !
:10:

---------- Post added at 02:21 AM ---------- Previous post was at 02:17 AM ----------

ویواز و ویواز پرو دوربین جلو ندارن.
یه نرم‌افزار هست که آپدیت می‌کنه گوشی رو. مال خود سونی‌اریکسونه.

بهترین راه و آسون ترین راه همونیه که دوستمون لینک دادن !

دوربین جلو نداره ( فعلا" اصلا" لازم نیست ! )
ولی میتونید با دوربین پشتی مکالمه تصویری داشته باشید !

Vallio
08-09-2010, 01:36
یه چیز باید بگم ، هیچ موقع گوشی رو نباید با یه :

پلیر موسیقی و تصویری ؛
رکوردر ؛
دوربین عکاسی و فیلم برداری ؛
جی پی اس و جی آی اس ؛
پی دی ای ؛
کتابخوان ؛
کنسول بازی ؛

مقایسه کرد ، چون هر وسیله ای برای کار بخصوصی اختراع و ساخته شده !

پس نمیشه از یه گوشیه 350.000 تومنی بیشتر از اینها انتظار داشت ؛ البته ویواز در نوع خودش دارای ارزش بالا و قیمت ارزان هست !

در ضمن اگه با گوشی درست کار کنید هیچ موقع هنگ نداشته و نخواهید دید !

08-09-2010, 09:31
نشد ! مارک کردم . بعد زدم کپی تو other memory . درست زدم ؟ همش رو کپی کرد ولی توی فولدر other مموریم قسمت کنتاکت 100 تا اسم دفترچه تلفنم هست .
کجاشو اشتباه کردم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب عزیز دلم درسته دیگه ، موقع برگردوندن هم میری تو قسمت contact گوشی وبا همون گزینه ای که بکاپ گرفتی contact هارو import میکنی ! دیگه لازم نیست یکی یکی هر کدوم رو از فایلش یزنی که ! :دی

---------- Post added at 10:31 AM ---------- Previous post was at 10:27 AM ----------

من باشم هیچ موقع اینکارو نمیکنم !
بهتره بری سراغ ایکس شیش یا ان هشتادو شیش یا ان نود و هفت !
اگه از این گوشی خوشت میاد ؛ و اگه با صداش مشکلی نداری برو ، ولی شما که میخای پول بدی بهتره که یکن بیشتر تحقیق کنی !
حالا vallio جان ویواز هرچی باشه از گوشی خودم که بدتر نیست که !:دی
من صدا واسم مهم نیست و هدست مهم تره! و دوربین 5 معمولی هم برام کافیه ! تنها انتظارم هنگ نکردن و سرعت بالا تو حرکت بین منوهاست ! بیشتر هم از GPRS استفاده میکنم و نمیخوام تحت وب ازیت کنه ! مهم ترین چیز واسم هنگ نکردنه ، غیر چنتا برنامه نت و چت و امنیتی چیزی رو گوشی نصب نمیکنم !!
حالا میشه شما منظورت رو بیشتر توضیح بده ؟!

danialshafaie
08-09-2010, 09:58
من الان ويواز معمولي دارم ولي هيچكدوم از مشكلات بالا رو ندارم نه هنگي مي كنه نه چيزي با برنامه هاي symbian هم مشكلي ندارم فقط با sign مشكل دارم كه اون هم به گوشي ربطي نداره بعد مي گيد نصب برنامه طول مي كشه مثالتون هم اون بازيه خودش بود بره من خيلي سريع نصب كرد بعد من pro نگرفتم چون ديدم دوربينش ضعيفتر شده و كيبورد زياد به درده من نمي خوره چون همون مدل handwriting رو داره كه با اون راحتم

golmohammadi
08-09-2010, 09:59
بازهم سلام و بازهم درخواست کمک:11:
یک اتفاق عجیب(نمیدونم چرا این اتفاقها همش واسه من میفته:13:)
خب واما توضیح قضیه: گوشی بعد از چندثانیه خودبخود قفل میشه درسته؟تا اینجا که هیچی بعدش شما هرکدوم از سه تا دکمه سبز قرمز یا وسط روبزنی بعدشم unlockاز قفل خارج میشه درسته؟ تا اینجا رو داشته باشید
ازدیروز تا به الان گوشی در حالتی که هیچ کاری باهاش ندارم یهو صدایی مثل صدای دلیور شدن اس ام اس میاد اماصفحه همچنان سیاه و تاریک هست و نوری ظاهر نمیشه این بوق رو که زد دیگه هیچکدوم از دکمه های سبز وقرمز و وسط کارنمیکنه انگار گوشی خاموشه:41:حتما باید برای از قفل خارج کردن گوشی از دکمه بالای گوشی استفاده کنم:20:
حالا به نظرتون مشکل از چیه؟اینم بگم من برنامه جدیدی نصب نکردم که گوشی قاط زده باشه و از این حرفا
نگرانیم از اینه که دوباره در آستانه خراب شدن گوشی قرارگرفته باشم و...:2:
ممنون میشم نظرتون رو بگید:18:
عجب مشکلات عجیبی
شما از قبل برنامه فون لاک یا چنین چیزی نصب کرده بودین ؟
همون برنامه هایی که برای قفل گوشی کاربرد دارند

شما ویواز پرو بگیرین
حقیقتش من نمیدونم جریان چیه
ولی مال من هیچکدوم از این مشکلاتو نداره

من ان86 داشتم که از ان85 سریعتر بود
سرعت اونا در مقابل ویواز خیلی کم بود (هرچند اونها هم نسبت به ان95 و ان82 خیلی بهتر بودند)
من قبلا گفتم الانم میگم
ویواز تنها گوشی هست که باهاش کارکردم و هیچوقت کند نشده

شما Refrash کردین لیست مدیا رو ؟
یه بار هم سر من اومد فایل تصویری که میشه فیلم خود گوشیو باز نکرد
اما بعدش درست شد

من spb mobile shell را قبلا بدون مشکل اجرا میکردم
شما کدوم ورژن را نصب کردین ؟
دقیقا بگین
بعد اینکه رو بعضی آیکونها کلیک میکنین قفل میکنه عادیه
چون این برنامه در اصل مال ویندوز موبایل هست
و پورت شده واسه سیمبیان
واسه همین بعضی آیکونها در سیمبیان کار نمیکنه
چون وجود نداره و یا فرق داره

اين كارو يكي دوبار كردم،‌ولي قبلش تنظيمات قبلي رو پاك نكرده بودم،‌حالا باز امتحان ميكنم...
يه سوال
gsm - umts - Dual mode
اينا چين؟
شما همون دوتایی را بزن
دو گزینه دیگر:
اتخاب اپراتور که رو اتو هست و باید باشه
وقتی سیمکارت ایرانسل هست اتوماتیک پیداش میکنه و اد میکنه
اگه همراه او باشه شبکه اونا انتخاب میکنه
گزینه دوم هم Cell info Display
نمایش اطلاعات سلولی
با فعال کردنش اسم دکل(BTS) را که ازش آنتن میگیره را در صفحه اصلی گوشی مینویسه

بله خوب که خیلی هست تازه خیلی شیک هست من واقعا عاشق ظاهرش هستم حرف نداره هیچ گوشی تاچی به زیبایی ویواز نیست شک نکنید!!مخصوصا واسه دخترا خیلی جمع و جور و قشنگه:8:
آره دیگه اینجا مسائل و مشکلات مطرح میشه:5:
مشکل هم مثلا معمولا کسی مثل من که هیچ برنامه ای رو نصب نکرده روی گوشی نباید مشکل خاصی داشته باشه اما خب من استثنا هستم:31::19:
یکی به من کمک کنه:46::13:
اره دخترا خیلی زود عاشق این گوشی میشند :40:
جدیدا هم خواهرم عاشقش شده

===
منم دیدم کنتاکتها را تو 1 فایل ضخیره نیمکنه
اما میشه از برنامه های دیگه ای کمک گرفت
به هر حال سیمبین هست

اقايون من الان گوشيمو وصل كردم به كامپيوتر واسه اپديت و رفتم بعد از 3-2 ساعت كه اومدم ديدم اپديت قطع شده ولي حالا هم سيمكارت دائمي رو مي خونه هم مديا رو باز مي كنه حالا صبر مي كنم ببينم ديگه اينطور نميشه
شما هیچ کاری نکردین
در واقع مثل اینکه گوشیو ریستارت کردین
چون اپدیت اون قسمت آخریش مهمه
زمانی که 110 مگ دانلود شد و شروع به اپدیت یا فلش کرد
شما متونین ادامه اپدیت را بزنین چون ریزوم داره

خوب عزیز دلم درسته دیگه ، موقع برگردوندن هم میری تو قسمت contact گوشی وبا همون گزینه ای که بکاپ گرفتی contact هارو import میکنی ! دیگه لازم نیست یکی یکی هر کدوم رو از فایلش یزنی که ! :دی

---------- Post added at 10:31 AM ---------- Previous post was at 10:27 AM ----------

حالا vallio جان ویواز هرچی باشه از گوشی خودم که بدتر نیست که !:دی
من صدا واسم مهم نیست و هدست مهم تره! و دوربین 5 معمولی هم برام کافیه ! تنها انتظارم هنگ نکردن و سرعت بالا تو حرکت بین منوهاست ! بیشتر هم از GPRS استفاده میکنم و نمیخوام تحت وب ازیت کنه ! مهم ترین چیز واسم هنگ نکردنه ، غیر چنتا برنامه نت و چت و امنیتی چیزی رو گوشی نصب نمیکنم !!
حالا میشه شما منظورت رو بیشتر توضیح بده ؟!
اگه خیلی از اینترنت استفاده میکنی پاکت پی سی بهتره
ولی اگه بخری باید بیشتر خرج کنی
چون تمام گوشهای پاکت پی سی با این قیمت نمیتونند از ویواز قویتر باشند
به هر حال من که هیچ ایرادی از گوشی ندیدم
البته ضعف صدا به هر حال چیزی هست که قبل از خرید ادم میدونه اینو ایراد نمیگم
ایراد اونیه که رو گوشی باشه و درست کار نکنه
مثلا یه گوشی که بزنه حافظه داخلی 16 گیگ بعد از مدتی بسوزه
و یا تاچش زود خراب بشه
و یا پرش آنتن و افت سرعت داشته باشه و یا ...

متاسفانه گوشیهای سیمبین جز سیمبین های نوکیا خصوصا" ویواز با بعضی از نرم افزار های این سری از سیمبین مشکل دارند !
هنگ رو پس از 5 - 6 تا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه سنگین واقعا" درک میکنید ! ( اگه 20 - 30 تا بود تعجب نمیکردم ) !
و
دوست عزیز باید بگم که این گوشی در مقابل این که سی پی یوی بالایی داره سرعت آنچنانی نداره !
متاسفانه باید بگم که سرعت این گوشی در مقابل بقیه گوشیهای 400 - 500 مگاهرتزی یکیه !
مورد اولی اره متاسفانه
اما در عوض مزایایی هم داره نسبت به گوشیهای سیمبیان نوکیا
مثلا گالری در گوشیهای نوکیا مضخرفه چون بسیار بسیا کند هست
اما در ویواز که سونی اریکسون ساخته، نه تنها کند نیست بلکه سریع هم هست
محیط گوشی در نوکیا(سیمبیان) هیچوقت تغییر نکرده واسه همین بسیاز تکراری و خسته کننه میشه
در حالی که محیط گوشی در سونی اریکسون بهتر میشه (در سامسونگ هم بهتر میشه)
مثل همین ویواز که محیطش (تودی اسکرین) بمراتب بهتر از محیط سمبیان هست
و یا حتی در ویندوز موبایل در xperia ها که xpanel را سونی اریکسون ساختش

اما مورد بعدی را اصلا تائید نمیکنم
اگه وقت کنم یه فیلمی از گوشی میذارم
تا ببینید که هیچ مشکل سرعتی نداره

و به نظر من سریعترین گوشی سیمبیان فعلا ویواز هست
و سرعتش قابل قیاس با گوشیای با سی پی یو 1 گیگاهرتزی هست

راستی شرمنده که غلط املائی دارم
به خاطر تایپ سریع و داشتن کاور کیبورد

tired friend
08-09-2010, 11:08
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا:18:بابا دمت گرم داداش گل محمدی عجبا!استاد این گوشی هستیا:11:گوشیتو می فروشی بم؟:31:3-4 روز دیگه می خرم مشکل نداره گوشیش دیگه؟من بگیرم تا 2 سال دیگه عوض نمی کنمش.........می تونه این چنین باشه.....البته پروش..........راس می گن دوربینش یه کمی مات می گیره؟یه نفر از دیوایس پرو یه چن تا با دوربینش می تونه عکس بگیره؟

مشکلات اصلی این گوشیو برام می شه فهرست کنین؟:11:

7evil
08-09-2010, 13:14
شما هیچ کاری نکردین
در واقع مثل اینکه گوشیو ریستارت کردین
چون اپدیت اون قسمت آخریش مهمه
زمانی که 110 مگ دانلود شد و شروع به اپدیت یا فلش کرد
شما متونین ادامه اپدیت را بزنین چون ریزوم داره

سلام ممنون
يعني اگه ديگه ادامه ندم مشكل ايجاد مي كنه اخه با ريستارت سيمكارتمو نخوند ولي وقتي اين كارو كردم سيمكارتمو خوند

azarbarzin
08-09-2010, 16:09
توی این فروم خیلی مطالب مرتبط با دوربین خوندم و متاسفانه حرفهای غیر فنی کم ندیدم. لطف کنید توجه کنید که کیفیت دوربین عکاسی دیجیتال بر اساس مگاپیکسل آن مشخص نمی شود. بر اساس یک سنسور با اندازه ی برابر ، بالا بردن مگاپیکسل فقط قابلیت بزرگ چاپ کردن عکسها را بیشتر میکند و عکسها حجیم ترند. کیفیت عکسها تغییری نمی کند. شک دارم کسی بخواهد از گوشی موبایل برای شرکت در مسابقات عکاسی جهانی شرکت کند یا نمایشگاه عکس حرفه ای ترتیب دهد تا مثلا بخواهد عکس ویواز را در ابعاد 50x70 سانتی متر مربع چاپ کند. بخواهیم یا نخواهیم بهترین گوشیها قابلیت رقابت با دوربین های کامپکت را هم ندارند. حالا کسانی هستند که ذاتا هنرمند و گرافیست و عکاسند و با یک گوشی ساده عکس میگردند و با کمک فتوشاپ و پلاگ این های افزوده و نرم افزار فتوزوم کارهای قابل توجهی ایجاد میکنند و تا حد زیادی آنها را بزرگتر می نمایند.
حالا بارها و بارها می بینم که نوشته شده ""....من ویواز را برای سه مگاپیکسل بالا بودن و بهتر بودن کیفیت عکاسی آن انتخاب کردم.""
این اشتباهات به کرات در سایتهای فارسی و بعضی از سایتهای خارجی دیده می شود. به این سایت که کلا میانه ی خوبی با دوربینهای سونی اریکسون هم ندارد و امتیازات پایینی هم نصیب آنها می کند سر بزنید و در این لینک کیفیت عکاسی دوربینها را هم با هم مقایسه کنید. قضاوت با خودتان.

{{
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید }}

توجه داشته باشید که ملاک تعریف یک دارنده ی گوشی از کیفیت عکاسی اش دلیل بر کیفیت آن نیست و باید مقایسه شوند. فردی که تا دیروز با وبکم کامپیوترش که کیفیت خوبی هم نداشته با دیدن عکسهای گوشی خوبش از خوشحالی ذوق میکند. اما یک عکاس حرفه ای بعکس بهترین گوشیها هم راضی اش نمیکند.

NiKtA20
08-09-2010, 16:47
آقاي گلمحمدي كاري كه گفته بوديدو انجام دادم، با همراه اول كه اصلا كانكت نميشه، علامت E چند دقيقه چشمك ميزنه و بعدش ارور ميده، با سيمه ايرانسل هم بعد از كلي سروكله زدن يه بار كانكت شد، ولي چند مين بعد دي سي شدو ديگه هركاري كردم وصل نشد! چيكار كنم؟
-----------------------------------------------------------
يه سوال ديگه
بعضي از برنامه هارو كه نصب ميكنم عكساي مربوط به برنامه ميرن تو گالري، چه جوري ميشه تو گالري نديدشون؟
----------------------------------------------------------
اينم الان يادم افتاد
يه فايله word ريختم تو گوشي، كه زبانش فارسي بود و فونتش Arial ولي وقتي تو گوشي بازش كردم همه حرفا تبديل به مربع شده بودن!!!‌:13:
واسه چيه به نظرتون؟ چي كارش كنم درست بشه؟
ميشه copy& paste كرد جاي ديگه؟ مثلا تو قسمت sms?
مرسي

payam20
08-09-2010, 19:43
توی این فروم خیلی مطالب مرتبط با دوربین خوندم و متاسفانه حرفهای غیر فنی کم ندیدم. لطف کنید توجه کنید که کیفیت دوربین عکاسی دیجیتال بر اساس مگاپیکسل آن مشخص نمی شود. بر اساس یک سنسور با اندازه ی برابر ، بالا بردن مگاپیکسل فقط قابلیت بزرگ چاپ کردن عکسها را بیشتر میکند و عکسها حجیم ترند. کیفیت عکسها تغییری نمی کند. شک دارم کسی بخواهد از گوشی موبایل برای شرکت در مسابقات عکاسی جهانی شرکت کند یا نمایشگاه عکس حرفه ای ترتیب دهد تا مثلا بخواهد عکس ویواز را در ابعاد 50x70 سانتی متر مربع چاپ کند. بخواهیم یا نخواهیم بهترین گوشیها قابلیت رقابت با دوربین های کامپکت را هم ندارند. حالا کسانی هستند که ذاتا هنرمند و گرافیست و عکاسند و با یک گوشی ساده عکس میگردند و با کمک فتوشاپ و پلاگ این های افزوده و نرم افزار فتوزوم کارهای قابل توجهی ایجاد میکنند و تا حد زیادی آنها را بزرگتر می نمایند.
حالا بارها و بارها می بینم که نوشته شده ""....من ویواز را برای سه مگاپیکسل بالا بودن و بهتر بودن کیفیت عکاسی آن انتخاب کردم.""
این اشتباهات به کرات در سایتهای فارسی و بعضی از سایتهای خارجی دیده می شود. به این سایت که کلا میانه ی خوبی با دوربینهای سونی اریکسون هم ندارد و امتیازات پایینی هم نصیب آنها می کند سر بزنید و در این لینک کیفیت عکاسی دوربینها را هم با هم مقایسه کنید. قضاوت با خودتان.

{{
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید }}

توجه داشته باشید که ملاک تعریف یک دارنده ی گوشی از کیفیت عکاسی اش دلیل بر کیفیت آن نیست و باید مقایسه شوند. فردی که تا دیروز با وبکم کامپیوترش که کیفیت خوبی هم نداشته با دیدن عکسهای گوشی خوبش از خوشحالی ذوق میکند. اما یک عکاس حرفه ای بعکس بهترین گوشیها هم راضی اش نمیکند.

واسه همین بود که من پیشنهاد زدن یه تاپیک واسه صحبت های حرفه در مورد دوربین رو دادم که خوب رد شد...
شما یه سری به فوتوبلاگ من که لینکش تو امضام هست بزنین. اون عکسها بدون هر گونه ویرایش پست شدن. بعضی از اون عکسها رو همزمان با IXUS 110 کانن و آگفاماتیک بچگیم هم گرفتم. خواستین واسه مقایسه پست میکنم. آگفاماتیک غیرمگاپیکسلی گاهی از IXUS110 هم بهتر عکس گرفته و گاهی ویواز بهتر از کانن. مقایسه بر اساس مگاپیکسل معیار درستی نیست. در مورد تفاوت پرو و معمولی هم اگر از جزئیات در مقیاس 100% که بگذریم فکر میکنم بشه راجع به رنگ تصویر بحث کرد. ویواز کلا روشنتر از گوشی های دیگه عکس میگیره که مجبور میشین تو فوتوشاپ تصحیحش کنین. پرو از معمولی هم روشنتر عکس میگیره که امکان تصحیح کافی رو از آدم میگیره. در حالیکه اون سایت کاملا برعکس معرفی کرده. البته فیلمش تفاوت محسوسی تو نور مناسب روز داره. ولی در مورد کیفیت ماکرو میشه گفت تا حدودی در یک حد هستن. البته این سایتی که شما معرفی کردین کلا گند زده به دوربین ویواز معمولی!!!!!! کجا ویواز در مقایسه با پرو همچین عکسهایی می گیره؟ یه مقدار اغراق کرده اونم در حد خنده دار . اینها جفتشون پروسسور تصویر ندارن و با لنز یکسان تنها فرقشون جزئیاتی هست که نشون میدن که دیگه این مقایسه یه مقدار توهین به شعور بیننده هست... فکر میکنم جای تصاویر ویواز، عکسهای w810 رو گذاشته.... یعنی کلا پرو 5 عالی عکس میگیره و ویواز 8 افتضاح ؟!!!! احتمالا صاحبش دیوونه ی پرو بوده... کلی سوتی داره از جمله اینکه ویواز رو روی تریپاد نصب کرده موقع تست!!!!! لابد از سوراخ هدفون!

يه سوال
gsm - umts - Dual mode
اينا چين؟

اگر فقط تو ایران زندگی میکنین و سیمکارت خارجی استفاده نمیکنین بهتره بزارین روی gsm
پروتکل های دیگه تو شبکه های ایران فعال نیستن و فقط مصرف گوشی رو با جستجوی بیهوده دنبال اون شبکه ها بالا میبرن. مثلا umts استاندارد تولیدات و مصرف کننده های یونیکام چینه. قدیما که گوشیا یه پروتکل رو ساپورت میکردن موقع رفتن به چین باید اونجا گوشی میخریدین. ولی الان دوال تولید میشن که خود گوشی با فقدان دسترسی به یکیش روی اون یکی سوئیچ میکنه... و اینکار رو به دفعات واسه امکان سنجی دسترسی بهتر تکرار میکنه...اطرافمون آذربایجان و بحرین و اتصالات دبی هم با این پروتکل کار میکنن.

بهتره گزینه دوم رو روی manual بزارین
اگه همراه اول روشه و رفت آمد های نزدیک مرزی دارین حتما باید روی manual بزارین. چون اگه اتو باشه آنتن دادن از دکل خارجی همانا و قبض میلیونی همان... ولی واسه ایرانسل چون باید دستی رومینگ رو فعال کنین مهم نیست. البته اینم اگه روی اتو باشه روی مصرف باتری تاثیر داره و پیشنهاد Uinfo اینه که روی manual باشه... تو manual چه روی ایرانسل و چه روی دولتی خودش شبکه دیفالت رو پیدا میکنه، احتیاجی به اتو مود نیست.
با فعال بودن گزینه سوم هم ماشالا اینروزا همراه اول به جای نوشتن موقعیت فقط تبلیغات میندازه!

آقاي گلمحمدي كاري كه گفته بوديدو انجام دادم، با همراه اول كه اصلا كانكت نميشه، علامت E چند دقيقه چشمك ميزنه و بعدش ارور ميده، با سيمه ايرانسل هم بعد از كلي سروكله زدن يه بار كانكت شد، ولي چند مين بعد دي سي شدو ديگه هركاري كردم وصل نشد! چيكار كنم؟
يه سوال ديگه
بعضي از برنامه هارو كه نصب ميكنم عكساي مربوط به برنامه ميرن تو گالري، چه جوري ميشه تو گالري نديدشون؟
اينم الان يادم افتاد
يه فايله word ريختم تو گوشي، كه زبانش فارسي بود و فونتش Arial ولي وقتي تو گوشي بازش كردم همه حرفا تبديل به مربع شده بودن!!!‌:13:
مرسي

اولی رو متوجه نشدم... مربوط به سوال بالایی میشد؟
برای نشون ندادن اون عکسها میتونین یه برنامه مدیریت فایل مثل explore نصب کنین و برین اون پوشه ای رو که روی گوشیتونه و اون عکسها توشن پیدا کنین. بعدش روی اون فولدر منو رو بزنین و از فایل، گزینه attributes رو انتخاب کنین و بعدش گزینه های hidden و system رو تیک بزنین. در اینصورت دیگه اون فایل ها توی گالری نمیان.
مورد سوم اگه فایل یونیکد باشه و utf8 نباید مشکلی تو دیده شدن داشته باشه. مگر اینکه اون برنامه قابلیت ساپورت unicode رو نداشته باشه... شاید با کپی پیست تو Note حل بشه...

جیگری واسه پرو هم هست؟:40:ممنون.

پرو فقط تو دو رنگ سیاه و سفید هست...

پیمان = پیام ؟! :19:

سرعت ویواز واقعا عالیه. هم پرو هم معمولی
پشیمون نمیشی. ولی اگه کلا سرعت کاری براتون مهمه ویواز یه چیزی داره که منو اذیت میکنه. اونم این که وقتی یه popup مثل کپی شدن تکست تو کلیپبورد یا دلیور شدن مسیج یا همچین چیزی میده باید صبر کنی تا خودش بعد از یکی دو ثانیه بره. تو نوکیا ها میشد با زدن یه کلید یا هر چیزه دیگه ای بلافاصله hide کردش. البته منم زیاد جوگیر سرعت میشم و این به چشم میخوره... امیدوارم تو fw های بعدی حلش کنن...
غیر از صداش واقعا ایراد دیگه ای رو نمیشه واسش شمرد که بزرگ باشه...

===

اگر تیک بزنین خیلی راحت همش کپی میشه. من 362 تا کنتاکت رو که ایمیل و چند شماره ای و عکسدار هم هستن در عرض کمتر از یه دقیقه import میکنم. اینجوری تو برنامه های مدیریت ایمیل و address book ... تو ویندوز یا لینوکس هم بصورت خام قابل استفاده هستن.
ولی واسه بک آپ گیری یکپارچه برنامه هم هست که البته من دل خوشی ازشون ندارم. چون یه بار بک آپ گرفتم و بعدا بک آپ باز نشد و همشون به فنا رفت... قابل اعتماد نیستن...

درسته که سوال از کس دیگه ای هست، ولی به خاطر زحمتی که واسه برنامه کشیده شده باید آبروش رو حفظ کنم.
تنها shell های بدون مشکل این برنامه واسه نصب روی ویواز، sense edition ورژن 2010.6.21 ویرایش رضائی و Iphone edition ورژن 2010.7 باز ویرایش رضائی هست که روی ویواز درست کار میکنه.
در ضمن این برنامه هم ورژن سیمبیان داره، هم ویندوز موبایل غیرتاچ، هم آیفون، هم بلک بری، هم Maemo و هم آندروید. اینطور نیست که از ویندوز موبایل پورت شده باشه واسه بقیه... ویندوز موبایل های تاچ عموما خودشون ذاتا این اینترفیس رو دارن...
تو shell هایی که بالا گفتم تمام ویجت ها و مود ها درست کار میکنن و رابط صحیحشون روی گوشی وجود داره. اینجا آدرس نمیدم که تبلیغ نشه. ولی میتونین dailymobile رو ببینین. همش اونجا منتشر شده.

golmohammadi
08-09-2010, 21:05
يه سوال ديگه
اينم الان يادم افتاد
مرسي
دیگه نمیدونم باید چیکار کرد
حداقل یک برنامه چت نصب کن مثل Nimbuzz
ببین درست کار میکنه ؟
اگه نه یا با شبکه تماس بگیر یا با گارانتی
گوشیهای دیگه درست میرند اینترنت در محل شما ؟

در مورد فایل ورد
اگه اسمش فارسی هست تغییر بده به انگلیسی
با این که گوشی من فارسی نداره ولی فونت فارسی را درست نشون میده
فقط بعضی جاها حرف ی را یـ نمایش میده

در مورد گالری
در گوشی من فقط در قسمت pictures عکسهای مختلط میاره
در گالری و بقیه فقط عکسهای خود گوشی را میازه

bibak_fa
08-09-2010, 21:06
من در مورد ویواز تحقیقات زیادی کردم و تمام اشکالاتی را که دوستان از این گوشی میگیرن رد میکنم.
ویواز در حال حاظر از بهترین گوشی های موجود در بازار میباشد و دوستانی که قصد خرید این گوشی را دارن در خرید شک نکنید

J U N I P E R
08-09-2010, 22:30
واسه همین بود که من پیشنهاد زدن یه تاپیک واسه صحبت های حرفه در مورد دوربین رو دادم که خوب رد شد...

موافقم، اگر تاپیکی باشه که مستند صحبت بشه، برداشت‌های شخصی هم نباشه، خیلی خوبه. معلومات کاربرایی مثل بنده هم بالا می‌ره.

مثلا بنده قبل از خرید ویواز، یه سوال پرسیدم که قوی‌ترین camera phone چیه؟
هنوز که هنوزه این یکی میاد میگه فقط ایکس‌هشت، اون یکی میاد میگه ساتیو رو عشقست، یکی دیگه میاد میگه پیکسون از فلان دوربین canon بهتره (!)، یکیم اومده بود می‌گفت 1100 یه‌چیز دیگس!

اگر واقعا تخصصی بحث بشه . اجازه‌ی صحبت‌های این‌چنینی هم توش نباشه، حتما مفید خواهد بود.

roozi-666
08-09-2010, 23:13
با تشکر از گل محمدی و پیمان
برنامه spb mobile shell پاک کردم و ایندفه بر روی حافظه گوشی نصبیدم مشکل گیر کاملا حل شد
راستی پیمان ویرایش رضائی رو گیر آوردم واقا اسمی بود ایول ~

NiKtA20
09-09-2010, 00:14
آقا پيام گوشي رو يه بار برگردوندم به تنظيمات كارخانه و تنظيماتشو اينجوري كه شما گفتين تغيير دادم، ولي بازم كانكت نشد!
شروع ميكنه به سرچ كردن، ولي وصل نميشه!
آقاي گلمحمدي گفتن مسنجر مثل NimBuzz رو روش امتحان كنم، كه قبلا اين كارو كردم،
هيچ برنامه ي تحت وبي رو باز نميكنه، حتي برنامه هايي كه واسه راه اندازي نياز دارن به وب وصل شن رو هم راه اندازي نكرده!
گوشيهاي ديگه رو تازگيا امتحان نكردم، ولي تا چند هفته پيش كه اوكي بودن،‌حالا باز با اوناهم امتحان ميكنم، خبرشو ميدم :41:
-----------------------------------
درباره ي فايل word هم:
چند روز پيش تو يه سايت يه برنامه ديدم كه يه فايل به اسم font رو كه 4تا فايل فونت توش بود كپي ميكردي تو پوشه ي ريسورس!!!
كه بعدش يه بار گوشي رو خاموش روشن ميكردي و فونت هاي گوشي تغيير ميكرد، كه اينكارو كردم، فكر ميكنم اينكه اون فايل رو نشون نداده واسه اين باشه،
چون بعدش متون انگليسي روبه صورت شكسته و فارسي رو به صورت مربع نشون ميده گوشي
حالا ميخوام پاكش كنم ميگه نميتوني از تو پوشه ريسورس چيزي رو پاك كني!!!
چه جوري بايد پاكش كنم؟
خيلي ممنون از راهنماييتون :11:

J U N I P E R
09-09-2010, 01:27
آقا پيام گوشي رو يه بار برگردوندم به تنظيمات كارخانه و تنظيماتشو اينجوري كه شما گفتين تغيير دادم، ولي بازم كانكت نشد!
هيچ برنامه ي تحت وبي رو باز نميكنه، حتي برنامه هايي كه واسه راه اندازي نياز دارن به وب وصل شن رو هم راه اندازي نكرده!
گوشيهاي ديگه رو تازگيا امتحان نكردم، ولي تا چند هفته پيش كه اوكي بودن،‌حالا باز با اوناهم امتحان ميكنم، خبرشو ميدم :41:
درباره ي فايل word هم:
چند روز پيش تو يه سايت يه برنامه ديدم كه يه فايل به اسم font رو كه 4تا فايل فونت توش بود كپي ميكردي تو پوشه ي ريسورس!!!
كه بعدش يه بار گوشي رو خاموش روشن ميكردي و فونت هاي گوشي تغيير ميكرد، كه اينكارو كردم، فكر ميكنم اينكه اون فايل رو نشون نداده واسه اين باشه،
چه جوري بايد پاكش كنم؟
گوشیو وصل کن به pc دیلیت کن.

payam20
09-09-2010, 02:18
برنامه spb mobile shell پاک کردم و ایندفه بر روی حافظه گوشی نصبیدم مشکل گیر کاملا حل شد

پیمان=پیام؟!:19:

فقط اگه رو گوشی نصب بشه دوتا ایراد داره:
1- اشغال فضای خیلی ززیاد روی فون مموری که ممکنه سرعت گوشی رو پایین بیاره.
2- ناتوانی تو پاک کردن برنامه در صورت بروز مشکل

قابلی نداشت.

درباره ي فايل word هم:
چه جوري بايد پاكش كنم؟

همراه اول رو من الان که امتحان میکنم کانکت نمیشه... شاید مشکل از خودش باشه... واسه شما هم سیمکارت دولتیه؟
به احتمال قوی از همون هاست...
همونطور که دوستان گفتن ببندین به pc و امتحان کنین... تو mass storage هم تست کنین. اگه نشد باید با یه برنامه فایل منیجر خاصیت های سیستم و read only رو از روشون وردارین... البته اگه ttf بوده باشه احتمال اینکه مجبور بشین گوشی رو فرمت کنین هست... چون ممکنه گوشی دیگه فونت خودش رو بالا نیاره و همه چی رو ستاره بندازه...
امیدوارم کار به اونجا نکشه...
البته واسه ورژن 3 برنامه ی فونت ریموور بود. احتمالا واسه این ورژن هم برنامه ای واسه اینکار باشه که کار رو آسونتر کنه...

REZAt1980
09-09-2010, 05:00
سلام.

این دوربین ویواز چرا اینجوریه؟ خیلی تار میشه.

یعنی بعد از فوکوس، وقتی که دکمه رو فشار میدم، برای گرفتن عکس، همون فشار کوچولو و حرکت جزئی هم عکس رو تار میکنه. چرا؟

رو اتوماتیک هم هست، تنظیمات.

tired friend
09-09-2010, 11:30
من آخرش نفهمیدم این ویواز کیبرد فارسی داره یا نه./اس میاد فارسی باشه مربع نشون می ده؟:41:به نظرتون من الان آی پاد بگیرم بعد 1ماه دیگه ویواز بخرم....ارزون تر می شه؟فارسی با کیبردش میاد؟یا همین الان بخرم ویوازو؟:13:ترو خدا سریع تر بگین....این هفته یا این و باید بخرم یا آی پاد ؟

NiKtA20
09-09-2010, 12:00
گوشیو وصل کن به pc دیلیت کن.

تو pc نميشه ديليت كرد ديگه، ارور ميده!!! تو خود گوشي اصلا من ريسورسو نديدم :13:

payam20
09-09-2010, 12:02
سلام.

یعنی بعد از فوکوس، وقتی که دکمه رو فشار میدم، برای گرفتن عکس، همون فشار کوچولو و حرکت جزئی هم عکس رو تار میکنه. چرا؟

خب مشخصه، وقتی فوکوس کرد با تکون دادن شما تموم زحماتش به هدر میره... این مربوط به ویواز نیست. شما با هر دوربینی این کارو بکنین تار میشه واسه عکاسی بهتر باید خودتون دوربین رو بسته به نیاز و موقعیت عکاسی تنظیم کنین. از هیچ دوربینی انتظار نداشته باشین تو حالت اتو عکس ایده آل بگیره...
ساده بگم، اگه عکس از منظره دور میندازین همیشه بزارین رو لنداسکیپ تا فوکوس نکنه. وقتی هم ماکرو میندازین، همیشه دستتون رو به یه جایی تکیه بدین تا کمتر تکون بخوره. یه روش خوب هم اینه که همیشه تایمر 2 ثانیه رو روشن کنین تا تکون ناشی از فشار شاتر تاثیری رو عکستون نزاره و تو اون 2 ثانیه فقط سعی کنین سوژه رو توی قاب نگه دارین و دستتون رو ثابت...
خوشبختانه شاتر ویواز رو تا ولش نکنین عکس رو نمیگیره. برعکس اکثر گوشیا که با اولین فشار عکس رو میندازن. در نتیجه موقع فشار دادن اگه دکمه رو نگه دارین و بعد از مکث لحظه ای ولش کنین، عکس بعد از مکث شما انداخته میشه و فشار روی شاتر تاثیرش کمتر میشه.
حالا نکته هاش زیادی هست که میشه واسه عکس انداختن گفت تا با این دوربین تصاویر مناسبی در حد خودش گرفت...

من آخرش نفهمیدم این ویواز کیبرد فارسی داره یا نه./اس میاد فارسی باشه مربع نشون می ده؟:41:به نظرتون من الان آی پاد بگیرم بعد 1ماه دیگه ویواز بخرم....ارزون تر می شه؟فارسی با کیبردش میاد؟یا همین الان بخرم ویوازو؟:13:ترو خدا سریع تر بگین....این هفته یا این و باید بخرم یا آی پاد ؟

بعضی ها دارن و بعضی ها با برنامه دارای کیبورد فارسی میشن. در هر صورت میشه فارسی رو داشت.
نشون دادن حروف فارسی ارتباطی به فارسی داشتن یا نداشتن نداره. اگه sms بیاد هرجور که نوشته شده دیده میشه، چه فارسی، چه عبری و ...

آی پاد رو نمیدونم، چون اصلا خرید محصولات اپل به نظرم غیر منطقیه... ولی رفع کارایی که با ویواز میشه کرد با آی پاد غیرممکنه. اصلا این دوتا هیچ سنخیتی با هم ندارن... قیمتش هم به نظرم تا یه ماه دیگه خیلی افت کنه 10،15 تومن ارزونتر میشه. این گوشی فعلا به مینیمم نزول سریعش رسیده. تا اینکه تو مهر و آبان نوکیا N8 رو بده بیرون و اگه واقعا چیزه سرتری بود، تا یه مدت بعد اون که بیاد بازار ایران و قیمتش بشکنه ممکنه رو قیمت اینا هم تاثیر زیادتری بزاره... ولی مطمئننا قیمت ویواز اونقدر پایین نمیاد که آدم از خریدش افسوس بخوره...
حالا این نظر من بود... قرار نیست حتما درست باشه

NiKtA20
09-09-2010, 12:08

كيبورد فارسي كه معمولا نداره، ولي من شنيدم چند نفر گفتن واسه ما كيبورد فارسي داره!!!
راست و دروغشو نميدونم!
ولي نرم افزار داره كه بشه باهاش فارسي نوشت، من كه باهاش زياد حال نكردم، ولي كار راه بندازه!
فارسي رو هم نشون ميده به راحتي، اگه مثله من يه فونتي نصب نكني روش كه بعدا مجبور بشي با هزار بدبختي پاكش كني!!!

payam20
09-09-2010, 12:10
تو pc نميشه ديليت كرد ديگه، ارور ميده!!! تو خود گوشي اصلا من ريسورسو نديدم :13:

ریسورس تو مموری کارته. با فایل منیجر خود گوشی دیده نمیشه. با برنامه هایی مثل explore دیده میشه. حتی اگه به pc ببندین هم دیده میشه. مخصوصا تو حالت mass storage.
شما پوشه رو پیدا نمیکنین؟ پس فونتها رو کجا گذاشتین؟

NiKtA20
09-09-2010, 12:17
همراه اول رو من الان که امتحان میکنم کانکت نمیشه... شاید مشکل از خودش باشه... واسه شما هم سیمکارت دولتیه؟
به احتمال قوی از همون هاست...
همونطور که دوستان گفتن ببندین به pc و امتحان کنین... تو mass storage هم تست کنین. اگه نشد باید با یه برنامه فایل منیجر خاصیت های سیستم و read only رو از روشون وردارین... البته اگه ttf بوده باشه احتمال اینکه مجبور بشین گوشی رو فرمت کنین هست... چون ممکنه گوشی دیگه فونت خودش رو بالا نیاره و همه چی رو ستاره بندازه...
امیدوارم کار به اونجا نکشه...
البته واسه ورژن 3 برنامه ی فونت ریموور بود. احتمالا واسه این ورژن هم برنامه ای واسه اینکار باشه که کار رو آسونتر کنه...

مرسي
اينارو امتحان ميكنم، خبرشو ميدم :11:
-------------------------------------------
خوب اينا يه برنامه & ترفندي رو ياد ميدن ، كنارش روشه كنسل كردنشم بگن چي ميشه؟؟؟ :13:

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:13 PM ----------

ریسورس تو مموری کارته. با فایل منیجر خود گوشی دیده نمیشه. با برنامه هایی مثل explore دیده میشه. حتی اگه به pc ببندین هم دیده میشه. مخصوصا تو حالت mass storage.
شما پوشه رو پیدا نمیکنین؟ پس فونتها رو کجا گذاشتین؟

وقتي به pc وصل ميكنم مي بينم، فونتهارو هم مي بينم،‌ولي نمي تونم پاكشون كنم!
حالا الان باز امتحان ميكنم

payam20
09-09-2010, 12:19
مرسي
اينارو امتحان ميكنم، خبرشو ميدم :11:
-------------------------------------------
خوب اينا يه برنامه & ترفندي رو ياد ميدن ، كنارش روشه كنسل كردنشم بگن چي ميشه؟؟؟ :13:

بازی کردن با فونتهای گوشی قلق های زیادی داره... گاهی مطالب کپی پیست هست و خودشونم امتحانش نکردن و دیگرون رو تو دردسر میندازن...
در ضمن اگه فونت رو تو مموری کارت ریختین، راحتترین روش اینه که مموری رو دربیارین و گوشی رو روشن خاموش بکنین و بعد مموری رو جا بزنین و بلافاصله فونتها رو پاک کنین... حالا اگه نشد بگین روشهای دیگه ای رو هم امتحان میکنیم... امیدوارم حل بشه...

7evil
09-09-2010, 12:22
پيام جان لطفا كيشه بگي دوربين ويواز تو چه حالتهايي بهترين و با كيفيت ترين عكس ها رو ميگيره ؟راستي اگه منظورتون از كيبورد فارسي همون كيبورد مجازي ويوازه كه مال من داره

arian_mj
09-09-2010, 12:33
میشه با pc suite اینترنت کامپیوترو زو موبایل هم استفاده کرد؟

REZAt1980
09-09-2010, 13:25
خب مشخصه، وقتی فوکوس کرد با تکون دادن شما تموم زحماتش به هدر میره... این مربوط به ویواز نیست. شما با هر دوربینی این کارو بکنین تار میشه واسه عکاسی بهتر باید خودتون دوربین رو بسته به نیاز و موقعیت عکاسی تنظیم کنین. از هیچ دوربینی انتظار نداشته باشین تو حالت اتو عکس ایده آل بگیره...
ساده بگم، اگه عکس از منظره دور میندازین همیشه بزارین رو لنداسکیپ تا فوکوس نکنه. وقتی هم ماکرو میندازین، همیشه دستتون رو به یه جایی تکیه بدین تا کمتر تکون بخوره. یه روش خوب هم اینه که همیشه تایمر 2 ثانیه رو روشن کنین تا تکون ناشی از فشار شاتر تاثیری رو عکستون نزاره و تو اون 2 ثانیه فقط سعی کنین سوژه رو توی قاب نگه دارین و دستتون رو ثابت...
خوشبختانه شاتر ویواز رو تا ولش نکنین عکس رو نمیگیره. برعکس اکثر گوشیا که با اولین فشار عکس رو میندازن. در نتیجه موقع فشار دادن اگه دکمه رو نگه دارین و بعد از مکث لحظه ای ولش کنین، عکس بعد از مکث شما انداخته میشه و فشار روی شاتر تاثیرش کمتر میشه.
حالا نکته هاش زیادی هست که میشه واسه عکس انداختن گفت تا با این دوربین تصاویر مناسبی در حد خودش گرفت...

آها. من دقیق دنبال یه همچین چیزی بودم. (2 ثانیه) چون با n73 به هیچ وجه این مشکل رو نداشتم. یعنی تا خودت سعی نمیکردی، نمیتونستی که تار کنی عکس رو . فکر کنم به خاطر یک ثانیه فاصله ای بود که بین فشردن دکمه و گرفتن عکس بود.

به هر حال ممنون.

payam20
09-09-2010, 14:31
پيام جان لطفا كيشه بگي دوربين ويواز تو چه حالتهايي بهترين و با كيفيت ترين عكس ها رو ميگيره ؟راستي اگه منظورتون از كيبورد فارسي همون كيبورد مجازي ويوازه كه مال من داره

راستش اساتید بهتر میتونن بگن. ولی به نظر من نیاز اساسی این گوشی نور مناسب هست. در حد نور طبیعی بیشتر از داخل اتاق. چون با کم شدن نور نویز روی تصویر میاد. تو نور کم هم ترجیح میدم روی EV- عکس بگیرم تا اثر نویز کمتر بشه و با فوتوشاپ افزایش نور و تصحیح پراش لنز رو بهتر انجام بدم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فوکوس لمسی اگه فاصله پوینتهای قابل تفکیک زیاد باشه خیلی عالی کار میکنه. گرچه فرصت فوکوس کافی رو از دوربین میگیره و تو انداختن عکس عجله میکنه. در نتیجه عکسها تارتر از فوکوس با شاتر درمیان. ولی بازم در صورت وجود اون اختلاف فاصله ملموس تو نوع خودش عالی کار میکنه.

تو عکاسی از اشیا نزدیک اگه از اتو ببرینش رو ماکرو و استابیلایزر روشن باشه و دست رو به یه جایی تکیه بدین، تصاویرش عالی درمیاد. گرچه جزئیات سطحی رو که تو قاب وسیعتر هست بهتر نشون میده که البته این خاصیت عکسهای ماکرو هست. اگر میبینین جسمی که میخواین روش فوکوس بشه اختلاف خیلی کمی با بک گراندش داره میشه با تکنیک هایی مثل زاویه دار کردن دید یا ... بیشترین اختلاف فاصله ای رو روی خط واصل به دوربین بین اونها ایجاد کرد.

تو هر محیطی بسته به نوع نورش حتما باید تو setting دوربین نوع نورپردازی محیط رو اعم از انواع لامپ یا نور طبیعی یا... تغییر داد.

اگه توی قاب سطح سفید رنگ زیاده، حتما از حالت beach/snow استفاده کنین تا سفیدی ها واقعا سفید و با جزئیات بیشتری ثبت بشن. چون قسمتهای رنگی تصویر اثر منفی روی قسمتهای بدون رنگ خاص (سفید) میزارن.

سعی کنیم از دید مستقیم به خورشید پرهیز کنیم. گرچه اینا CCD ندارن که خراب بشه، ولی تصویر دچار شارپنس غیرعادی میشه... همینطور تابش شدید نور از یک نقطه مثل ورود شدید نور از یه طرف تصویر. فلاش تو فاصله نزدیک هم همین تاثیر رو میزاره. حتی اگه فلاش از دستگاه دیگه ای مثل موبایل ثانوی باشه. البته این حساسیت فقط به نور فلاش های LED هست نه xenon. در ضمن اگه نور از یه طرف شدید باشه، تصویر دچار سفیدی غیر قابل جبرانی میشه که تو هیچ برنامه ای نمیشه اونو تصحیحش کرد. اگرم تو فوتوشاپ بالانسش کنین جزئیات اشیا اون قسمتهای روشن محو میشن.

تابش نور از طرفین تصویر به گرفتن عکسهای عالی کمک میکنه. منظورم از چهار ضلع کناری دوربینه. اما اگه نور از پشت یا جلو بتابه شانس خوب درومدن عکس کمتر میشه. چون یه لایه مرزی تو نقاط با روشنایی متفاوت ایجاد میکنه. اگه نور از پشت میتابه سعی کنین اونو یه جوری بُکُشینش و البته از یه بازتاب دهنده تو جلوی جسم هم استفاده کنین تا یکنواختی نوری حفظ بشه. مگر در موارد خاصی که یه عکس هنری بدون ویرایش میخواین...
مثلا تو این عکس من از یه زرورق مات که همیشه تو کیف موبایلم تا کرده دارمش نور رو از اطراف به جلوی جسم هم رسوندم:

ولی تو این عکس اونو پشت برگا کُشتمش:

ولی میبینین باز همون تاثیر سفیدی رو گذاشته...

برای گرفتن عکس از اشیای ثابت و نزدیکتر از حدود 5 متر استفاده از تایمر 2 ثانیه برای جلوگیری از لرزش ناشی از فشار شاتر خیلی میتونه کمک کنه. این عکس زیری از یه گل در ابعاد حدود 1 سانتیمتر در 2 سانتیمتر هست. ولی با کمک زانو هام و تکیه دادن دوربین روی اونا تصویر واضحی رو تونستم بگیرم:

در ضمن توجه کنین که شاتر ویواز با اولین فشار، عکس رو ثبت نمیکنه، بلکه با ول کردن شاتر یا در صورت ول نکردن بعد از شمردن 1001 1002 عکس گرفته میشه. پس تو تکون دادن بلافاصله دوربین به خیال گرفته شدن با اولین فشار نباید عجله کرد و عکس تار یا بلور شده تحویل گرفت.

برای عکسهای پانوراما با خود گوشی توجه داشته باشین که میتونین در حد یه لنز ساکار0.45 محیط رو پوشش بدین یعنی حدودا 120 درجه. بهتره تو این حالت دوربین رو تو محیط یه دایره به شعاع حدود 1/100 پوینت نهایی بچرخونین. یعنی مثلا اگه دوربین دستتونه و سر پا هستین، به جای چرخوندن درجای گوشی، بدن خودتون رو بچرخونین تا گوشی یه دایره ای به شعاع همون حدود 1/100 رو طی کنه. در اینصورت هم تصویر دچار گسل مرزی نمیشه، و هم حدود بالایی و پایینی تصویر ثابت میمونه و میشه کنترل کاملی روی بالا و پایینش داشت که تغییر نکنه.

تو عکاسی شب گرچه به نظرم 95 8GB خیلی سرتر ازین هست، ولی بازم اگه تنظیمات رو روی اتو بزارین بهتر میتونه عکس بگیره، البته اگه سوژه خیلی تیره باشه یا نقاط یا سطوح روشن مساحت کمتری نسبت به کل قابتون داشته باشه.

در ضمن مشخصه که وقتی میخوایم از چیزی عکس بگیریم که توی یه سطح فاصله ای نسبت به دوربین قرار داره، بهتره جسمی نزدیکتر ازون به دوربین وجود نداشته باشه.
اینا چیزایی هست که فکر میکنم تا حالا با رعایتشون از عکسهام راضی بودم. البته خیلی هاش مثل اون 1/100 یا عکاسی روی EV- جزو چیزایی هست که حتی در مورد دوربین دیجیتال هم صدق میکنه... عکسهای بالا هم هر کدوم واسه نشون دادن رعایت شدن یا نشدن چیزایی هست که گفتم و درنتیجه خوب بودن یا نبودن نتیجه رو نشون میدن و لزوما همشون ایده آل نیستن.
حالا اساتید هم میتونن تجربیاتشون رو در اختیارمون بزارن...

payam20
09-09-2010, 15:01
آها. من دقیق دنبال یه همچین چیزی بودم. (2 ثانیه) چون با n73 به هیچ وجه این مشکل رو نداشتم. یعنی تا خودت سعی نمیکردی، نمیتونستی که تار کنی عکس رو . فکر کنم به خاطر یک ثانیه فاصله ای بود که بین فشردن دکمه و گرفتن عکس بود.

به هر حال ممنون.

دقیقا و البته گاهی به قیمت از دست رفتن سوژه تموم میشد. ولی با ویواز میشه علاوه بر اون مزیت، با کنترل لرزش بلافاصله انگشت رو ورداشت و سوژه رو شکار کرد. فکرشو بکنین وقتی میخواین از یه مگس عکس بگیرین و تا اون دو ثانیه تو گوشی های نوکیا بگذره مگس هم از جلوی لنز گذشته...

میشه با pc suite اینترنت کامپیوترو زو موبایل هم استفاده کرد؟

بنده روی سیمبیان تاحالا روش مستقیمی رو ندیدم که با سیم یا pc suite جواب بده...

NiKtA20
09-09-2010, 16:22
مرسيييييييييييي
گذاشتم رو mass storage پاك شد، فرمتش ttf بود، ولي خدا رو شكر پاك شد و مشكلي واسش پيش نيومد!!!
اون فايل word رو هم باز كرد، دليله مربع نشون دادنشم همين فونتي بود كه ريخته بودم...
درباره اينترنتشم احتمالا حق با آقا پيامه،فكر كنم بخاطر اينه كه سيمه همراه اوله،
يكي دوتا خط و گوشيه ديگه رو امتحان كردم،با همراه اول كانكت نميشد، ولي ايرانسل وصل ميشد...
-------------------------------------------------
يه مشكلي با Explore دارم
ميرم تو فايل،
attributes»»»» hidden& system رو تيك ميزنم
تا اينجاش درسته ديگه؟
حالا چرا باز همون فايلايي كه مخفي كردمو تو گالري ميبينم؟
حتي مديا رو آپديت هم كردم، ولي بازم ميبينمشون.....
X-plore ورژن 1.34
------------------------------------------------
اينجا roozi درباره ي spb mobile shell پرسيدن، منم يه سوال درباره ي Handy shell دارم
نسخه ي trialشو دانلود كردم، خوشم اومده ازش، ولي 10 روز ديگه از كار ميافته
چجوري ميتونم نگهش دارم؟
اينجايي كه آقا پيام آدرس داده برنامه ش ديگه مشكله رجيستر نداره؟

مرسي

golmohammadi
09-09-2010, 16:58
موافقم، اگر تاپیکی باشه که مستند صحبت بشه، برداشت‌های شخصی هم نباشه، خیلی خوبه. معلومات کاربرایی مثل بنده هم بالا می‌ره.

مثلا بنده قبل از خرید ویواز، یه سوال پرسیدم که قوی‌ترین camera phone چیه؟
هنوز که هنوزه این یکی میاد میگه فقط ایکس‌هشت، اون یکی میاد میگه ساتیو رو عشقست، یکی دیگه میاد میگه پیکسون از فلان دوربین canon بهتره (!)، یکیم اومده بود می‌گفت 1100 یه‌چیز دیگس!

اگر واقعا تخصصی بحث بشه . اجازه‌ی صحبت‌های این‌چنینی هم توش نباشه، حتما مفید خواهد بود.
این مورد را بررسی میکنیم

شما از کجا دانلود کردین ؟
هر جا که دانلود کردین باید میگفته که حافظه داخلی نصبش کنید

سلام.

اتفاقل خیلی کم تار میگیره
مگر در نورهای کم
در نورهای خوب مشکلی نداره
شما لرشگیر را فعال کردین ؟

ویواز تو روز خوب عکس میگیره
من فکر میکنم عکسهای ماکرو ویواز بهترین هستند
حتی از گوشی قبلی ان86 نیز خوب میگیره
سی 905 هم عمرا اگه در ماکرو به ویواز برسه
در کل ماکرو ویواز یه چیز دگه ای هست

payam20
09-09-2010, 20:19
مرسيييييييييييي
گذاشتم رو mass storage پاك شد، فرمتش ttf بود، ولي خدا رو شكر پاك شد و مشكلي واسش پيش نيومد!!!
اون فايل word رو هم باز كرد، دليله مربع نشون دادنشم همين فونتي بود كه ريخته بودم...
درباره اينترنتشم احتمالا حق با آقا پيامه،فكر كنم بخاطر اينه كه سيمه همراه اوله،
يكي دوتا خط و گوشيه ديگه رو امتحان كردم،با همراه اول كانكت نميشد، ولي ايرانسل وصل ميشد...
-------------------------------------------------
يه مشكلي با Explore دارم
ميرم تو فايل،
attributes»»»» hidden& system رو تيك ميزنم
تا اينجاش درسته ديگه؟
حالا چرا باز همون فايلايي كه مخفي كردمو تو گالري ميبينم؟
حتي مديا رو آپديت هم كردم، ولي بازم ميبينمشون.....
X-plore ورژن 1.34
------------------------------------------------
اينجا roozi درباره ي spb mobile shell پرسيدن، منم يه سوال درباره ي Handy shell دارم
نسخه ي trialشو دانلود كردم، خوشم اومده ازش، ولي 10 روز ديگه از كار ميافته
چجوري ميتونم نگهش دارم؟
اينجايي كه آقا پيام آدرس داده برنامه ش ديگه مشكله رجيستر نداره؟

مرسي

1- خوشحالم که حل شد

2- فکر میکنم. البته من الان تست کردم وصل شد، ولی ظهر وصل نمیشد.

3- بله متاسفانه روی v5 جواب نمیده! من قبلا روی N95 یا N های پایینتر ازین روش استفاده میکردم. ولی الان روی 5800 یا این جواب نداد. البته اگه اینم هـــک بشه میشه با یه دستور exclude کاری کرد که دیگه دیده نشن... بازم اگه تا اون موقع روشی پیدا شد خبرشو میدم.

4- بعضی برنامه ها رو میشه با پاک کردن یه فایل از سیستم به اول تریال برگردوند. ولی handy shell رو امتحان نکردم. قبلا روی N95 نسخه کرک شده داشتم. واسه ویواز پیدا نکردین؟ اون برنامه SPB با handy shell فرق داره. این کل اینترفیس گوشی رو عوض میکنه و شبیه آیفون یا منوی sense تو HTC میکنه. و در ضمن مشکل کرک و رجیستر شدن هم نداره.

golmohammadi
09-09-2010, 22:22
در ضمن توجه کنین که شاتر ویواز با اولین فشار، عکس رو ثبت نمیکنه، بلکه با ول کردن شاتراما بعضی وقتها اینطوری میشه
چرا گاها با زدن دکمه میگیره
و گاها باید ول کنی تا بگیره ؟

تو عکاسی شب گرچه به نظرم 95 8GB خیلی سرتر ازین هست، ولی بازم اگه تنظیمات رو روی اتو بزارین بهتر میتونه عکس بگیرهتو شب هم مقداری تار میگیره
البته تو گوشی اصلا نمیشه تشخیص داد
وقتی میاد پی سی معلوم میشه
تو شب چیکار کردی بهتر شده ؟
من هم اتو میذارم هم نایت مد با این حال بازم خوب نمیشه
مثلا اینو ببین
البته این عکس قبل از آخرین اپدیت هست
اولی مال خودت
دومی مال من :

J U N I P E R
09-09-2010, 22:32
در ضمن توجه کنین که شاتر ویواز با اولین فشار، عکس رو ثبت نمیکنه، بلکه با ول کردن شاتر برای من، در هر دو حالت فوکوس و بدون فوکوس، با فشار شاتر عکس می‌گیره نه با رها کردن. (تقریبا یک ثانیه بعد از فشردن دکمه، فرمویر آپدیت هست)

k1_shadmehr
09-09-2010, 22:57
سلام:2:
من گوشيمو ريست كردم ولي هنوز وقتي سيمكارت دائمي رو روش ميزارم ميگه emeregency calls only ولي روي يه گوشي ديگه جواب ميده و حتي ايرانسل هم كه ميزارم روي ويواز خودم جواب ميده:18::19::41:

دقیقا مشکل من
که با آپدیت جدید هم 1 هفته درست بود دوباره مشکل پیدا کرد

NiKtA20
09-09-2010, 23:08
مرسي
يعني هيچ برنامه اي ،‌ترفندي، راهي چيزي واسه مخفي كردنه فايل تو ويواز نيست؟؟؟
اين كه خيلي بده!
-----------------------------------------
دنبال نسخه كرك شده handy shell نگشتم، بگردم ببينم پيدا ميكنم،
اين spb mobile shell رو هم دانلود كنم ببينم چه جورياست......
------------------------------------------------------------------------
آقا پيام اگه ميشه لينكه spb mobile shell واسم پيام خصوصي كنيد
چند جا پيداش كردمَ، ولي نميدونم با ويواز سازگارن يا نه
ممنون ميشم
:11:

7evil
10-09-2010, 00:38
چرا برا مخفي كردن برنامه زياده بهترينك اكسپلور هست كه باهاش ميشه كاري كرد كه ديگه حتي تو مديا هم چيزي نره
پيام جان حق با گلمحمدي هست عكس هاي ما به اين كيفيت نيست شما عكساتو با فوتوشاپ دستكاري هم كردي؟
منم از گربم عكس گرفتم دقيق مثل تو ولي به اين كيفيت نيست الان اپش مي كنم

golmohammadi
10-09-2010, 03:32
مرسي
اين كه خيلي بده!
ممنون ميشم
بابا هستش
البته من دقیق تست نکردم
کلی برنامه برای مخی سازی فایلها و ویدئوها وجود داره
spb mobile shell هم تو همین انجمن وجود داره میتونی بری دانلود کنی

vahid_civil
10-09-2010, 05:09
سلام
من مودم وایرلس گرفتم . خب خیلی خوب به اینرتنت وصل میشه و سرعتش خوبه و ...
ولی !!
ولی واسه من یک مشکل خیلی خیلی بزرگ داره اونم این که توی صفحه مرورگرش (حالا چه آیکون اینترنت توی منو یا گوگل و ... ) هیچ کدومش برام کیبرد مجازی رو نمیاره ! فقط وقتی بخام اسم سایتی رو تایپ کنم همه جوره در خدمته !
برای مثال من میزنم p30world رو میاره . حالا میخام جای یوزر پسورد اسمم رو وارد کنم کلیک میکنه ولی اونجا فقط میشه از کیبرد سخت افزاری استفاده کرد و مشکل خیلی خیلی بزرگش اینه که _ نداره !
خط تیره کوچیک رو داره ولی بزرگ نه ! نمیدونم چه کنم !

armin_goooodboy
10-09-2010, 07:18
خط تیره کوچیک رو داره ولی بزرگ نه ! نمیدونم چه کنم !
رو کیبورد سخت افزاری اگه دکمه sym که کنار اسپیس هست رو بزنی توش _ هم داره

===

دوستان راهی واسه استفاده اینترنت کامپیوتر روی موبایل با کابل usb وجود داره؟
سرچ انجمن خرابه مجبور شدم بپرسم

NiKtA20
10-09-2010, 12:36
بابا هستش
البته من دقیق تست نکردم
کلی برنامه برای مخی سازی فایلها و ویدئوها وجود داره

ميشه يكي دوتا معرفي كنيد، بچه ها گفتن Explore!
من تو گوشي دارم يه نسخه شو، ولي انگار كار نميكنه!
ميرم هيدنو سيستم رو تيك ميزنم، ولي باز همه تو گالري هستن!
ايراد از كجاست؟

vahid_civil
10-09-2010, 13:39
رو کیبورد سخت افزاری اگه دکمه sym که کنار اسپیس هست رو بزنی توش _ هم داره

===

آرمین من فکر میکنم چون کیبرد فارسی بهش اضافه نکردی sym برات کار میکنه . ولی برای من نه !
کلا دکمه sym غیر فعاله واسه من هر جایی .
واسه اینترنت 3 تا برنامه ریختم : opera mini - omera mobile - bolt
opera mini همون اپرای قدیمی جاوا هست . که تقریبا همه چیش خوبه ! اون مشکل کیبرد هم نداره . فقط قدیمیه و نوشته های فارسی رو نشون نمیده !
opera mobile رو اپرا واسه سیمبین داده بیرون و قیافه قشنگی داره ولی نوشته های فارسی رو نشون نمیده !
bolt هم فارسی رو برعکس نشون میده !
به کسی نگین ولی opera mini ی جاوا قیلتر نیست !
کلا تنها برنامه ای که تست کردم مشکلی با فراسی نداشت همون مرورگر خود گوشیه که متاسفانه کیبردش مشکل داره !

payam20
10-09-2010, 15:54
اما بعضی وقتها اینطوری میشه
چرا گاها با زدن دکمه میگیره
و گاها باید ول کنی تا بگیره ؟
تو شب هم مقداری تار میگیره
البته تو گوشی اصلا نمیشه تشخیص داد
وقتی میاد پی سی معلوم میشه
تو شب چیکار کردی بهتر شده ؟
من هم اتو میذارم هم نایت مد با این حال بازم خوب نمیشه
مثلا اینو ببین
البته این عکس قبل از آخرین اپدیت هست
اولی مال خودت
دومی مال من :

سلام
امیدوارم شاهگلی خوش گذشته باشه
اگه شاتر رو با دقت فشار بدین و انگشتتون اصلا تکون نخوره ، اگه ولش نکنین بعد از شمارش 1001-1002 یا اگه قبل از اون ولش کنین باید عکس بگیره. اگه مشکل از کلید شاتر نباشه فکر میکنم موقع فشار شاتر رو انگشتتون تمرکز کافی نداشتین. کیفیت دکمه هم که عالیه ولی احتمال اسکرپ بودن اینجور قطعات بکار رفته تو گوشی هست...
اینبار حتما روی فشار دکمه تمرکز کنین و یه بارم امتحان کنین... اگه نشه تنها احتمال، متفاوت بودن کیفیت کلیده...
من همین مشکل رو حتی روی KISS X3 به اون گرونی هم داشتم و دادم کل دوربینو عوض کردن. هیچ بعید نیست.

برای عکاسی تو شب با ویواز بهترین نتیجه رو وقتی میشه داشت که اولا خودتون تو جای تاریکی ایستاده باشن. و هیچ گونه آلودگی نوری تو هوای اطرافتون نباشه... مثلا اینجا که شما از عمارت وسط آب عکس گرفتین فکر میکنم دور و برتون چراغای پیاده رو یا نور افکن های درختا یا اون چراغای روشنایی بین گل های لب آب بودن...
ثانیا اگه تو این حالت واستاده باشین فقط از اتو مد استفاده بشه و اصلا روی night mode نزارینش. چون باعث نویز روی تصویر میشه. سوما سعی کنین دستتون اصلا تکون نخوره که من تو اونجا از نرده های کنار آب استفاده کردم و دوربین رو اون گذاشتم و تایمر رو روشن کردم.از طرفی حواسمون باشه که فلاش اصلا روشن نباشه. چون خودش باعث نویز روی تصویر میشه.
به نور نئون یا مشتقات اون هم نباید دید مستقیم داشت...
اینا چیزایی بود که فعلا یادم میومد...
واسه همین بود که میگفتم عکاسی با این گوشی قلق داره و یه تاپیک بحث های عکاسی میشه واسش زد. تا اینجا اندازه یه تاپیک جدا صحبت شده روش.

در ضمن موقعی که این عکسها رو میگرفتم همشون تو مونیتور گوشی عالی بودن، ولی وقتی میاوردم روی مونیتور کامپیوتر معلوم میشد چی از آب درومدن. به همین خاطر همیشه وقتی واسه عکس گرفتن جایی میرم لپتاپ رو همراه خودم میبرم تا بلافاصله بعد از عکس انداختن تو هر وضعیت و هر تنظیم مشخص دوربین، نتیجه رو روی مونیتور لپتاپ ببینم و بدونم واسه عکس های بعدیم تو هر شرایطی چه تنظیمی بهتره...
مثلا برای اینکه بهترین نتیجه رو روی عکس عمارت شاهگلی داشته باشم، حدود 40 بار عکس گرفتم و تو لپتاپ نگاش کردم تا این نتیجه به دست اومد. هر دفعه با یه تجربه کوچیک کم کم بهتر شد. 6 تا از واضح ترین اختلاف ها تو تنظیمات رو ببینین:

در ضمن عکس شماره 6 گه گذاشتم اصلا ویرایش نرم افزاری نشده. سورس خام اون رو هم تو سایز اصلی که متا دیتا هم داره میزارم تا خودتون ببینین:

این عکس آخری (شماره 6) که همون کوچیک شده چند تا پست قبلی هست تو exposure time : 1/8 و ISO: 800 با white balance: Auto گرفته شده. اونقدر واضح درومده که حتی هتل پارس پشت walk hill توش دیده میشه. سورس هر کدوم از اون یکی ها رو هم بخواین میتونم بزارم اینجا. راستی اون عکسی که من گذاشتم هم مال قبل از آپدیت آخر هست...

برای من، در هر دو حالت فوکوس و بدون فوکوس، با فشار شاتر عکس می‌گیره نه با رها کردن. (تقریبا یک ثانیه بعد از فشردن دکمه، فرمویر آپدیت هست)

همون اختلافی رو که میگین طول میکشه، اگه ولش نکنین و بشمرین میشه 1001-1002 دقیقا دو ثانیه تمام از لحظه shutter dead. اگه قبل ازون ول کنین زودتر میگیره در واقع رها کردنش دستور گرفتن عکس رو میده و نه فشار دادنش.

دقیقا مشکل من
که با آپدیت جدید هم 1 هفته درست بود دوباره مشکل پیدا کرد

شما سیمکارت دولتی دیگه ای رو هم روی ویوازتون تست کردین؟

مرسي
اين كه خيلي بده!
ممنون ميشم

ترفند که چرا، هست. فقط تا هـــ ک نشه، نمیشه تصاویری رو که از نصب برنامه ها میاد پنهون کرد.
وگرنه فایل های دیگه رو چرا... هم میشه دستی پنهون کرد و هم با برنامه. راحتترین روش دستی اینه که اونایی رو که نمیخواین تو Gallery>Photo>Pictures دیده بشن، با یه برنامه ای مثل اکسپلور ببرین بزارین توی پوشه system . میتونین اونتو یه فولدر باز کنین و هر چی که میخواین دیده نشه بزارین توش که با بقیه فایلهای سیستمی هم قاطی نشن. حالا این یه راهشه... ازین روش میتونین برای انواع فایل ها، حتی ویدیو ها هم استفاده کنین. تا سیمبیان هست این روش جواب میده. راه نرم افزاری هم مثلا webgate advanced device lock هست. ورژن 2.03 ویرایش 87 عالی جواب میده.
لینک SPB رو هم همینجا میزارم به امید اینکه نگن تبلیغه تا همه دوستان استفاده کنن. فقط اینم بگم که هیچگونه مسئولیتی رو در قبال این برنامه و مشکلات احتمالی ناشی از اون به عهده نمیگیرم. :21:

در ضمن برای استفاده از مود های بیشتر این برنامه، گوشی باید هـــک شده باشه که در نتیجه ویواز فعلا ازون مود های اضافی بی بهره هست... البته تو این ورژنی که معرفی کردم تمام مود های با کیفیت و مورد نیاز وجود داره.
حتما خوشتون میاد...

پيام جان حق با گلمحمدي هست عكس هاي ما به اين كيفيت نيست شما عكساتو با فوتوشاپ دستكاري هم كردي؟
منم از گربم عكس گرفتم دقيق مثل تو ولي به اين كيفيت نيست الان اپش مي كنم

البته عکاسی تنها استفاده از دوربین نیست. دوربین باید بیس کار رو فراهم کنه و اونقدر قدرت داشته باشه که امکان ویرایش رو هم به عکاس بده. ولی من تو این عکس ها اصلا دخل و تصرفی نداشتم. چون راستش وقتشو پیدا نکردم. ولی میشه با ویرایش بهترشون هم کرد. مثلا تو عکسهای تاریک پراش لنز رو تصحیح کرد یا...
ولی همونطور که گفتم به خاطر کمی وقت تو فوتوشاپ یه ماکرو اکشن تعریف کردم که فقط عکس رو میگیره و بعد از اِعمال : auto tone - resize to25% و سیو تو FTP فولدر سایتم عکس رو میبنده. هیچ کاره اضافی دیگه ای انجام نمیده...

فعلا روشی مستقیمی وجود نداره...

ميشه يكي دوتا معرفي كنيد، بچه ها گفتن Explore!
من تو گوشي دارم يه نسخه شو، ولي انگار كار نميكنه!
ميرم هيدنو سيستم رو تيك ميزنم، ولي باز همه تو گالري هستن!
ايراد از كجاست؟

تو پست 2049 دلیل کار نکردنشو گفتم!
چند تا روش دیگه هم تو همین پست اشاره شد.

آرمین من فکر میکنم چون کیبرد فارسی بهش اضافه نکردی sym برات کار میکنه . ولی برای من نه !
کلا دکمه sym غیر فعاله واسه من هر جایی .
واسه اینترنت 3 تا برنامه ریختم : opera mini - omera mobile - bolt
opera mini همون اپرای قدیمی جاوا هست . که تقریبا همه چیش خوبه ! اون مشکل کیبرد هم نداره . فقط قدیمیه و نوشته های فارسی رو نشون نمیده !
opera mobile رو اپرا واسه سیمبین داده بیرون و قیافه قشنگی داره ولی نوشته های فارسی رو نشون نمیده !
bolt هم فارسی رو برعکس نشون میده !
[/COLOR]
کلا تنها برنامه ای که تست کردم مشکلی با فراسی نداشت همون مرورگر خود گوشیه که متاسفانه کیبردش مشکل داره !

آخرین ورژن اپرا مینی 5.2 هست که از سایت خود اپرا در دسترسه. هم زبون فارسی برای منو داره و هم پشتیبانی کامل فارسی.
اپرای سیمبیان هم دیگه مشکل فارسی نداره.
بولت هم یه مقدار ناپایداره و هنوز واسه تاچ بهینه سازی نشده. ولی گاهی میتونه ویدیو های استریم رو هم پخش کنه.
علاوه بر اینا skyfire هم هست که اگه تو ایران باشین به خاطر تحریم فقط میشه با وی پــی ان ازش استفاده کرد.
Digia web هم هست که فقط یه گزینه اضطراریه...
UCweb هم که بعد از اپرا مینی واقعا عالیه...

J U N I P E R
10-09-2010, 16:21
...نوشته های فارسی رو نشون نمیده !
...

...اپرای سیمبیان هم دیگه مشکل فارسی نداره...
من آخزین ورژن اوپرا (نسخه بتا و پایدار) رو امتحان کردم. هیچکدوم فارسی نشون نمی‌دن. فونت برنامه رو تغییر دادم (tahoma گذاشتم) درست شد.

برای تغییر فونت گوشی رو تو حالت Mass Storage وصل کنید به پی‌سی.

توی مموری، به این مسیر برید:(ممکنه این مسیر به عنوان فایل سیستمی یا مخفی باشه ونشون داده نشه، مسیر رو کپی کن تو آدرس‌بار. اینجا درایو مموری بنده H بوده، میدونید دیگه، شاید برا شما فرق کنه)

H:\System\Apps\OperaMobile\fonts

تو این پوشه سه تا فونت هست به این اسامی:

DroidSans
DroidSans-Bold
DroidSansMono

هر فونتی می‌خوای بذاری باید rename کنی به این نام‌ها و تو همین پوشه جای فونت‌های اصلی replace کنی.
مثلا من خودم به جای شماره‌های 1 و 3 بالا، از فونت tahoma معمولی و به‌جای شماره 2 از tahomabd (تاهوما بولد) استفاده کردم.

اگر واضح نیست بگید توضیح بدم.

payam20
10-09-2010, 16:27
من آخزین ورژن اوپرا (نسخه بتا و پایدار) رو امتحان کردم. هیچکدوم فارسی نشون نمی‌دن. فونت برنامه رو تغییر دادم (tahoma گذاشتم) درست شد.
[/SIZE]
یه بار اینکار رو رو N95 واسه استفاده از فونت نستعلیق انجام داده بودم. ولی الان واسه من بدون تغییر فونت هم همه چی درسته! احتمالا شما نسخه native رو دانلود نکردین... اپرا واسه بیشتر زبونها پشتیبانی داره

J U N I P E R
10-09-2010, 16:31
یه بار اینکار رو رو N95 واسه استفاده از فونت نستعلیق انجام داده بودم. ولی الان واسه من بدون تغییر فونت هم همه چی درسته! احتمالا شما نسخه native رو دانلود نکردین... اپرا واسه بیشتر زبونها پشتیبانی داره
شما کدوم ورژن اوپرا موبایل رو میگی؟
لطف می‌کنی لینکش رو بذاری؟
---

راستی، فونت نستعلیق جواب داد؟

mmm1234
10-09-2010, 17:05
سلام
از زحماتتون متشکرم
موفق باشید

golmohammadi
10-09-2010, 19:03
سلام
امیدوارم شاهگلی خوش گذشته باشه
اگه شاتر رو با دقت فشار بدین و انگشتتون اصلا تکون نخوره ، اگه ولش نکنین بعد از شمارش 1001-1002 یا اگه قبل از اون ولش کنین باید عکس بگیره. اگه مشکل از کلید شاتر نباشه فکر میکنم موقع فشار شاتر رو انگشتتون تمرکز کافی نداشتین. کیفیت دکمه هم که عالیه ولی احتمال اسکرپ بودن اینجور قطعات بکار رفته تو گوشی هست...
اینبار حتما روی فشار دکمه تمرکز کنین و یه بارم امتحان کنین... اگه نشه تنها احتمال، متفاوت بودن کیفیت کلیده...
من همین مشکل رو حتی روی KISS X3 به اون گرونی هم داشتم و دادم کل دوربینو عوض کردن. هیچ بعید نیست.

برای عکاسی تو شب با ویواز بهترین نتیجه رو وقتی میشه داشت که اولا خودتون تو جای تاریکی ایستاده باشن. و هیچ گونه آلودگی نوری تو هوای اطرافتون نباشه... مثلا اینجا که شما از عمارت وسط آب عکس گرفتین فکر میکنم دور و برتون چراغای پیاده رو یا نور افکن های درختا یا اون چراغای روشنایی بین گل های لب آب بودن...
ثانیا اگه تو این حالت واستاده باشین فقط از اتو مد استفاده بشه و اصلا روی night mode نزارینش. چون باعث نویز روی تصویر میشه. سوما سعی کنین دستتون اصلا تکون نخوره که من تو اونجا از نرده های کنار آب استفاده کردم و دوربین رو اون گذاشتم و تایمر رو روشن کردم.از طرفی حواسمون باشه که فلاش اصلا روشن نباشه. چون خودش باعث نویز روی تصویر میشه.
به نور نئون یا مشتقات اون هم نباید دید مستقیم داشت...
اینا چیزایی بود که فعلا یادم میومد...
واسه همین بود که میگفتم عکاسی با این گوشی قلق داره و یه تاپیک بحث های عکاسی میشه واسش زد. تا اینجا اندازه یه تاپیک جدا صحبت شده روش.

در ضمن موقعی که این عکسها رو میگرفتم همشون تو مونیتور گوشی عالی بودن، ولی وقتی میاوردم روی مونیتور کامپیوتر معلوم میشد چی از آب درومدن. به همین خاطر همیشه وقتی واسه عکس گرفتن جایی میرم لپتاپ رو همراه خودم میبرم تا بلافاصله بعد از عکس انداختن تو هر وضعیت و هر تنظیم مشخص دوربین، نتیجه رو روی مونیتور لپتاپ ببینم و بدونم واسه عکس های بعدیم تو هر شرایطی چه تنظیمی بهتره...
مثلا برای اینکه بهترین نتیجه رو روی عکس عمارت شاهگلی داشته باشم، حدود 40 بار عکس گرفتم و تو لپتاپ نگاش کردم تا این نتیجه به دست اومد. هر دفعه با یه تجربه کوچیک کم کم بهتر شد. 6 تا از واضح ترین اختلاف ها تو تنظیمات رو ببینین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 816x918.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن عکس شماره 6 گه گذاشتم اصلا ویرایش نرم افزاری نشده. سورس خام اون رو هم تو سایز اصلی که متا دیتا هم داره میزارم تا خودتون ببینین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 3264x2448.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکس آخری (شماره 6) که همون کوچیک شده چند تا پست قبلی هست تو exposure time : 1/8 و ISO: 800 با white balance: Auto گرفته شده. اونقدر واضح درومده که حتی هتل پارس پشت walk hill توش دیده میشه. سورس هر کدوم از اون یکی ها رو هم بخواین میتونم بزارم اینجا. راستی اون عکسی که من گذاشتم هم مال قبل از آپدیت آخر هست...ممنون
همه این مسائلی که در موردش صحبت کردین درست
یکی از گوشیهای قبلیم هم x1 بود که شب بسیار ضعیف بود و موقع عکاسی از بس تمرکز داشتم برای گرفتن عکس که هر دفعه موقع گرفتن عکس یاد تیر اندازی زمان خدمت میشدم
که 3 نکته مهم وجود داشت
که یکی از این 3 نکته حبث نفس قبل از تیر اندازی بود :ی
در x1 هم چنین کاری میکردم
منظور همه اینا را میدونستم
اما یه مسئله هست که اصلا ربطی به تمون خوردن نداره
اونم عکس زیر هست

جاهای سیاه تصویر ببین چه اختلافی باهم دارند ؟
مال شما اصلا نویزی نداره
الان آرشیومو نگاه کردم فقط یکی از عکسهام نویز نداشت
اونم فکر کنم نایت مد بود
ولی تار شده بود

در مورد اون شاطر دوباره تست کردم
شما وقتی دکمه شاتر را فشار میدین چه ولش کنین چه نکنین بعد از 1 ثانیه عکس رو میگیره
راستی من هیچوقت از تایمر استفاده نمیکنم
مگر از هر 100 تا عکس یکی
تو شاهگلی هم زمانی که میرم هیچوقتی2 ثانیه وقت اضافی پیدا نمیشه برای استفاده از تایمر : ی
خودت میدونی که چقدر شلوغه :40: (شوخی)

k1_shadmehr
10-09-2010, 19:58
شما سیمکارت دولتی دیگه ای رو هم روی ویوازتون تست کردین?

بله دوست عزیز من الان حدود 1 هفته که با سیمکارت ایرانسل مشکلی نداشتم ولی سیمکارت دائمی همراه اول رو ویوازم مشکل داشت ولی همین سیم کارت روی گوشی دیگه مشکلی نداشته

feryshad
10-09-2010, 21:34
نمی دونم این خبر رو اینجا گذاشتین یا نه (حتما گذاشتین :دی)

تو آخرین فریمور ویواز و ویواز پرو برای بعضی مناطق برنامه SPB به صورت پیشفرض نصب شده
برنامه بسیار جالبیه و بسیار هم کاربردی با اینترفیس زیبا

ظاهرا هم تاثیری تو مصرف باتری نداشته

کسی از بچه ها به این ورژن آپدیت کرده؟

NiKtA20
10-09-2010, 23:33
يه سوال
كجا بايد برم تا برنامه هايي كه رو گوشي نصب كردم رو ( هم مموري گوشي، هم مموري كارت) بتونم كامل پاك كنم؟
مرسي

payam20
11-09-2010, 00:26
ممنون
همه این مسائلی که در موردش صحبت کردین درست
یکی از گوشیهای قبلیم هم x1 بود که شب بسیار ضعیف بود و موقع عکاسی از بس تمرکز داشتم برای گرفتن عکس که هر دفعه موقع گرفتن عکس یاد تیر اندازی زمان خدمت میشدم
که 3 نکته مهم وجود داشت
که یکی از این 3 نکته حبث نفس قبل از تیر اندازی بود :ی
در x1 هم چنین کاری میکردم
منظور همه اینا را میدونستم
اما یه مسئله هست که اصلا ربطی به تمون خوردن نداره
اونم عکس زیر هست

جاهای سیاه تصویر ببین چه اختلافی باهم دارند ؟
مال شما اصلا نویزی نداره
الان آرشیومو نگاه کردم فقط یکی از عکسهام نویز نداشت
اونم فکر کنم نایت مد بود
ولی تار شده بود

در مورد اون شاطر دوباره تست کردم
شما وقتی دکمه شاتر را فشار میدین چه ولش کنین چه نکنین بعد از 1 ثانیه عکس رو میگیره
راستی من هیچوقت از تایمر استفاده نمیکنم
مگر از هر 100 تا عکس یکی
تو شاهگلی هم زمانی که میرم هیچوقتی2 ثانیه وقت اضافی پیدا نمیشه برای استفاده از تایمر : ی
خودت میدونی که چقدر شلوغه :40: (شوخی)

در مورد قسمت سیاه باعث اصلی تفاوت نویز، آلودگی نوری محیطه... 100% جایی که شما ایستاده بودین نور ِ نور افکن یا چراغای تزئینی، محیط رو یه مقدار روشن کرده بوده. بیشترین تاثیر از همونه. ولی من رفتم جایی که یکی از چراغا سوخته بود و حدود 15 متر تاریک بود که وسطش تاریکی مطلق داشتیم. تو حدود ورودی دور دریاچه از پله های اصلی و نرسیده به ساختمون سازمان پارک ها... این اتفاق دقیقا موقع عکاسی نجومی هم زمانی میافته که آلودگی نوری تو محیط باشه. واسه همین و یه سری دلیل دیگه تو اونجور عکاسیا همیشه میرن کوه و دشت و بیابون... البته با کنترل ایزو میشه اینو کمترش کرد. ولی رو خروجی تاثیر میزاره. گرچه SE ها کنترل ایزو ندارن... اینم بگم که نور قرمز اگه منبعش قرمز رنگ باشه و نه قرمز شده با شیشه یا طلق ( مثل LED های قرمز یا چراغای جدید شهری که هوشمند هستن... ) کمتر تاثیر میزاره
موقع استفاده از نایت مد هم علت تار شدن اینه که تو اون لحظه تعداد فریمی رو که دوربین میبینه خیلی کمتر میشه و با کوچکترین حرکت میکرونی، تصویر میانی دو فریم غیر یکسان رو ثبت میکنه. اگه ویواز burst mode داشت اون موقع میشد اینو حلش کرد.
و از طرفی علت بهتر بودن کیفیت سیاهی تو اون حالت اینه که محدوده فرکانسی نور قابل تشخیص واسه دوربین تغییر میکنه و در نتیجه نورهای مزاحم اطراف رو نمیبینه... ولی اینم یه ایرادی داره و اینکه فرکانس های حدود اینفراردی رو که تو حالت عادی نبودن و از منابع نوری روبرو ساطع میشن ثبت میکنه. یعنی اطراف رو نمیبینه ولی دید در دیدها رو چرا... در نتیجه دور و بر اشیا روبرو رو نویز میگیره...

در نتیجه اگه روبرو بیشتر چراغ قرمز با منبع قرمز واقعی داره، استفاده از نایت مد با ثابت کردن دوربین و استفاده از تایمر... و یا حتما حتما قرار گیری تو محیط بدون آلودگی نوری... ملاک سادش هم اینه که اگه به دستتون از نیم متری و از جهات مختلف نگاه کنین، طوری که کفش رو به بالا باشه، نباید بتونین خط های کف دستتون رو ببینین... در اونصورت میشه با ایزو 800 بهترین عکسها رو گرفت...

بله دوست عزیز من الان حدود 1 هفته که با سیمکارت ایرانسل مشکلی نداشتم ولی سیمکارت دائمی همراه اول رو ویوازم مشکل داشت ولی همین سیم کارت روی گوشی دیگه مشکلی نداشته

یعنی شما دولتی دیگه ای رو هم روی اون انداختین و همین مشکلو با اون سیمکارت هم داشتین یا اینکه فقط این سیمکارت دولتی رو روی این گوشی امتحان کردین؟ گاهی سیمکارت ها مشکل دارن که میشه برد مرکز و عوضشون کرد... ایرانسل رو بدون هزینه، ولی دولتی رو اگه اشتباه نکنم 5 تومن میگیرن و ....

نمی دونم این خبر رو اینجا گذاشتین یا نه (حتما گذاشتین :دی)

تو آخرین فریمور ویواز و ویواز پرو برای بعضی مناطق برنامه SPB به صورت پیشفرض نصب شده
برنامه بسیار جالبیه و بسیار هم کاربردی با اینترفیس زیبا

ظاهرا هم تاثیری تو مصرف باتری نداشته

کسی از بچه ها به این ورژن آپدیت کرده؟

برنامه های 3rd party رو میشه گفت به هیچ وجه کمپانی ها روی fw نمیزارن! شما منبعتون کجاست؟ تو بلاگ خود SE هم چیزی گفته نشده... من همینو استفاده میکنم و تاثیر روی باتری هم چرا.... حدود 10-15% مصرف بالاتر میره...
ولی گاهی مردم فیرمویر ها رو دستکاری میکنن یا مود های جدید و برنامه های جانبی روشون میزارن... در اون صورت میشه... البته هنوز کسی فیرمویر ویواز رو اختصاصی نکرده و فکر میکنم تا هـــک نشه کسی اینکار رو نکنه. چون نمیشه زیاد مانور داد روی دستکاریا...

يه سوال
كجا بايد برم تا برنامه هايي كه رو گوشي نصب كردم رو ( هم مموري گوشي، هم مموري كارت) بتونم كامل پاك كنم؟
مرسي

از Setting>application mgr>installed app میشه پاکشون کرد. البته تو پلتفرم سیمبیان بعضی برنامه ها کاملِ کامل پاک نمیشن و یه سری رد پا میزارن. مثل سیستم عامل ویندوز... که اگه آشنایی کافی به فایلهای برنامه های دیگه و خود گوشی داشته باشین، میشه اونا رو هم از طریق اکسپلور یا برنامه های مشابه بصورت دستی پاک کرد... البته واجب نیستن و با فرمت های آینده پاک میشن... گرچه خیلی خیلی کم رو سرعت گوشی تاثیر میزارن...

شما کدوم ورژن اوپرا موبایل رو میگی؟
لطف می‌کنی لینکش رو بذاری؟
---

راستی، فونت نستعلیق جواب داد؟

واسه اپرای سیمبیان من از این ورژن استفاده میکنم:
این ورژن برای من هیچ مشکلی با فارسی نداره... در ضمن گوشیم هم فارسی نداره...
برای مینی هم ورژن 5.2 انگلیسی یا native فارسی از سایت خود اپرا...

لینک نستعلیق اون زمون زندگی منو به فنا داد... رو فارسی توی Note درست بود.. ولی جاهای دیگه نه انگلیسی رو نشون میداد و نه فارسی رو... البته خودم تبدیلش کرده بودم واسه استفاده روی موبایل... یه جای کار میلنگیده که منم ولش کردم همون زمون... به خاطر این خرابکاری کرد که خواستم کنتاکت ها رو بک آپ بگیرم و فرمت کنم که بعد از فرمت دیدم بازم به جای اسم 350 تا کنتاکت فقط ستاره زده... حالا بشین و دونه دونه به نا آشناها زنگ بزن که آقا شما کیستی؟؟؟...!!!

feryshad
11-09-2010, 01:21
برنامه های 3rd party رو میشه گفت به هیچ وجه کمپانی ها روی fw نمیزارن! شما منبعتون کجاست؟ تو بلاگ خود SE هم چیزی گفته نشده... من همینو استفاده میکنم و تاثیر روی باتری هم چرا.... حدود 10-15% مصرف بالاتر میره...
ولی گاهی مردم فیرمویر ها رو دستکاری میکنن یا مود های جدید و برنامه های جانبی روشون میزارن... در اون صورت میشه... البته هنوز کسی فیرمویر ویواز رو اختصاصی نکرده و فکر میکنم تا هـــک نشه کسی اینکار رو نکنه. چون نمیشه زیاد مانور داد روی دستکاریا...

ای بابا آدمو مجبور میکنین با این اینترنت زغالی دنبال منبع بگرده :دی
حالا منم که دقیقا یادم نبود کجا دیدم ...

SPB Mobile Shell will come pre-installed on Sony Ericsson Vivaz and Vivaz pro in APAC region

roozi-666
11-09-2010, 04:29
واسه اپدیت گوشی لازمه برنامه پیسی سویت رو نصب کرد یا فقط برنامه آپدیت کافیه

7evil
11-09-2010, 04:41
فقط برنامه ي اپديت كافيه راستي من خواهش مي كنم كه يه تاپيك جدا بزنيم فقط واسه عكاسي با ويواز كه واقعا لازمه و واقعا پيام جان در اين زمينه مهارتشون بالاست
راستي اين brust mode با اپديت حل نميشه مثل n900 كه با اپديت نايت مد اضافش ميشه

7evil
11-09-2010, 05:04
لام حالا از دوربين و اينا بگذريم من قبلا پرسيدم كه با gps خود گوشي ميشه مسافتي رو اندازه گيري كرد گفتن بله حالا مي خوام بدونم چطور؟خواهش مي كنم هر چه زودتر جواب بديد

J U N I P E R
11-09-2010, 10:27
واسه اپرای سیمبیان من از این ورژن استفاده میکنم:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ورژن برای من هیچ مشکلی با فارسی نداره... در ضمن گوشیم هم فارسی نداره...
برای مینی هم ورژن 5.2 انگلیسی یا native فارسی از سایت خود اپرا...

لینک نستعلیق اون زمون زندگی منو به فنا داد... رو فارسی توی Note درست بود.. ولی جاهای دیگه نه انگلیسی رو نشون میداد و نه فارسی رو... البته خودم تبدیلش کرده بودم واسه استفاده روی موبایل... یه جای کار میلنگیده که منم ولش کردم همون زمون... به خاطر این خرابکاری کرد که خواستم کنتاکت ها رو بک آپ بگیرم و فرمت کنم که بعد از فرمت دیدم بازم به جای اسم 350 تا کنتاکت فقط ستاره زده... حالا بشین و دونه دونه به نا آشناها زنگ بزن که آقا شما کیستی؟؟؟...!!!

از هر دو ورژن international و asian language pack استفاده کردم. گوشی من فارسی داره. هیچ‌کدوم فارسی رو نشون نداد. همون تغییر فونت فکر کنم تنها راهشه.

نستعلیق رو ریختم، هنوز هم درست کار نمی‌کنه، فونت اوپرا رو ریخت به‌هم! :)

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ

بحث‌های عکاسی یه‌مقدار داره تخصصی می‌شه و طبعا طولانی و البته خیلی مفید و به‌درد‌بخور. جناب گل‌محمدی قرار بود بررسی کنن این قضیه رو. می‌خوای شما هماهنگ کن، ایشالا اوکی بدن بحث رو تو تاپیک مخصوص عکاسی ادامه بدین. کلا به درد جماعت عکاس کمرا‌فون می‌خوره.بیش‌تر نکاتش عمومیه، می‌خوای یه تاپیک کلا برای عکاسی با دوربین زده بشه.

سپاس!

golmohammadi
11-09-2010, 12:26
پیام جون شما میتونین اون تاپیک را باز کنین
البته در بخش نقد و بررسی

راستی پیام در مورد این ovi map چیز جدید پیدا نکردی؟
چون این همش بسته میشه اونی که گذاشته بودی
فقط با یکراه تونستم کاری کنم کار کنه که اونم دردسر داره

7evil
11-09-2010, 13:35
اقا خواهشا كسي نيست كه به ما بگه چطور ميشه با ويواز مسافت پيمود؟راستي گلمحمدي جان واقعا ممنون

ma_sezar1
11-09-2010, 14:04
دوستان من رو ویوازم OVI ، Smart GPS و SPB ( یه تم زیبا است) رو نصب دارم
بعضی وقت ها یواشکی گوشیم به اینترنت کانکت می شه و روی آیکون آنتن گوشی ، علامت E ظاهر می شه که نشون می ده گوشی به اینترنت وصل شده !! این انفاق از زمانی رخ داده که SPB رو نصب کردم.
سوال بنده از دوستانی که سرر شته دارن ، ممنون می شم کمکم کنین:

1- آیا برای شما هم همچنین مشکلی وجود داره یا فقط برای بنده است؟
2- آیا روشی برای غیر فعال کردن اینترنت گوشی به طور کل وجود داره که دیگه این برنامه (ها) نتونن کانکت بشن؟ آخه من همراه اول دارم و اینترنتم فعاله.

پیشاپیش سپاس

armin_goooodboy
11-09-2010, 14:42
البته در بخش نقد و بررسی

سلام
منم نسخه ای که پیام گذاشته بود رو نصب کردم اما واسه منم میپره بیرون و نمیشه باهاش کار کرد

اون نسخه ای که خودت گذاشته بودی رو دانلود کردم و دارم از اون استفاده میکنم و کاملا هم کار میکنه
با صدای فارسیش هم مشکلی نداره

حالا یه سوال
آیا ما میتونیم خودمون نقشه یه شهر رو بهش بدیم و کلا یه نقشه واسش درست کنیم؟
یادمه یکی از نرم افزارهای gps می شد واسش نقشه ساخت
ovi هم میشه؟

ممنون

golmohammadi
11-09-2010, 14:48
سلام
منم نسخه ای که پیام گذاشته بود رو نصب کردم اما واسه منم میپره بیرون و نمیشه باهاش کار کرد

اون نسخه ای که خودت گذاشته بودی رو دانلود کردم و دارم از اون استفاده میکنم و کاملا هم کار میکنه

حالا یه سوال
ovi هم میشه؟

ممنون
اونی که من گذاشتم چنین مشکلی نداره
و همیشه کار میکنه
تنها ایرادش اینه که بعد از 10 ثانیه از جی پی ای قطع میشه در مسیر یابی
در باقی موارد درست کار میکنه
نقشه را نمیتونی کاری کنی
فقط باید منتظر بمونی تا نوکیا خودش بسازه

اقا خواهشا كسي نيست كه به ما بگه چطور ميشه با ويواز مسافت پيمود؟راستي گلمحمدي جان واقعا ممنون

خب اوب میذازی موقعیتو تو نقشه پیدا کنه
بعد جایی را که در نظر داری میری رو نقشه پیدا میکنی
بعد سمت راست بالا یه گزینه هست میزنی
حالا پیاده روی یا رانندگی را میزنی
اگه با ماشین را بزنی بهت میگه چیکار کنی
منظور صوتی
اگه پیاده روی کنی هم باز مسیر را مشخص میکنه
منظورت همینه دیگه درسته ؟

armin_goooodboy
11-09-2010, 14:51
تنها ایرادش اینه که بعد از 10 ثانیه از جی پی ای قطع میشه در مسیر یابی
من دیروز نزدیک به نیم ساعت باهاش مسیریابی کردم با ماشین و قطع نشد
؟؟؟

راستی نرم افزارهای دیگه رو تست نکردین؟
garmin
smart gps

اینا کار نمیکنه روش؟

payam20
11-09-2010, 16:37
ای بابا آدمو مجبور میکنین با این اینترنت زغالی دنبال منبع بگرده :دی
حالا منم که دقیقا یادم نبود کجا دیدم ...

SPB Mobile Shell will come pre-installed on Sony Ericsson Vivaz and Vivaz pro in APAC region

اونجا گفته will come ... قراره بیاد... هنوز نیومده.
تعجب کردم... چون گوشی منم Apac Customized هستش... ولی چیزی نیومده روش
البته بازم نمیشه به حرفای arena زیاد اعتماد داشت... از طرفی همونطور که گفتم این برنامه 3rd p به حساب میاد و احتمالش کمه.... اینا حتی gravity رو نمیزارن و جاش خودشون یه چیزه به دردنخور میسازن...
ولی اگه با بعدی بیاد ما هم خوشحال میشیم... لااقل یکی از برنامه های نصبیمون کمتر میشه... به امید تحولات آنچنانی...!

فقط برنامه ي اپديت كافيه راستي من خواهش مي كنم كه يه تاپيك جدا بزنيم فقط واسه عكاسي با ويواز كه واقعا لازمه و واقعا پيام جان در اين زمينه مهارتشون بالاست
راستي اين brust mode با اپديت حل نميشه مثل n900 كه با اپديت نايت مد اضافش ميشه

اختیار دارین. بنده فقط یه چیزایی در کردم... جدی نگیرین... اینجا اساتید زیادن...

burst mode و فلاش اتوماتیک دو تا انتظار مهم ما واسه آپدیت های بعدیه... اگه بخوان میتونن... فقط اگه بخوان... ولی خوب معمولا سیاست اینه که هیچ محصولی کامل نباشه و جای فروش واسه بعدیها هم باقی بمونه... من اینم تو ایده های SE مطرح کردم... ولی مسلما خودشون قبل از گفتن منم می دونستن...

لام حالا از دوربين و اينا بگذريم من قبلا پرسيدم كه با gps خود گوشي ميشه مسافتي رو اندازه گيري كرد گفتن بله حالا مي خوام بدونم چطور؟خواهش مي كنم هر چه زودتر جواب بديد

فقط با خود گوشی و بدون هیچ برنامه ای؟؟
اگه رو ماشینتون وایمکس داشته باشین یا خلاصه یه اینترنت تو دسترس، میشه با گوگل مپ اینکار رو کرد و تو دایرکشن یه استارت پوینت و end point تعریف کرد و آخرش یه summery گرفت. یا اگه همین امکانو داشته باشین میتونین اطلاعات ترافیکی رو روی layer خودش بگیرین که اونوقت لحظه به لحظه سمت راست مسافت رو نشون میده. البته قبلنا که تو ایران اطلاعات ترافیکی رو نمیشد از جایی گرفت، جدیدا اگه روش کار شده باشه میتونین ازونم استفاده کنین...

ولی راحتتر ازون اینه که برین تو Location>Location>GPS data>Trip distance . اونجا مسافت، زمان، سرعت و اطلاعات مشابه رو از لحظه دسترسی به قفل ماهواره تا لحظه فعلی در اختیارتون میزاره. اگه دسترسی به قفل رو از دست ندین و مثلا زیر مناطق سرپوشیده نرین تقریبا دقیق به نظر میرسه. البته به صورت گسسته شمارش میکنه و نه پیوسته...

از هر دو ورژن international و asian language pack استفاده کردم. گوشی من فارسی داره. هیچ‌کدوم فارسی رو نشون نداد. همون تغییر فونت فکر کنم تنها راهشه.

نستعلیق رو ریختم، هنوز هم درست کار نمی‌کنه، فونت اوپرا رو ریخت به‌هم! :)

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ

بحث‌های عکاسی یه‌مقدار داره تخصصی می‌شه و طبعا طولانی و البته خیلی مفید و به‌درد‌بخور. جناب گل‌محمدی قرار بود بررسی کنن این قضیه رو. می‌خوای شما هماهنگ کن، ایشالا اوکی بدن بحث رو تو تاپیک مخصوص عکاسی ادامه بدین. کلا به درد جماعت عکاس کمرا‌فون می‌خوره.بیش‌تر نکاتش عمومیه، می‌خوای یه تاپیک کلا برای عکاسی با دوربین زده بشه.

سپاس!

جالبه که برای من که فارسی نداره همه چی درسته و برای شما با فارسی اونجوری!!! عجیبه...
نستعلیق هم که دیگه اوضاعیه واسه خودش... اون زمون منو یه ماه سره کار گذاشته بود...

البته در بخش نقد و بررسی

همون اول که زدین تو سرش منم تصمیم گرفتم تو فوتوبلاگ خودم یه فروم BB را بندازم واسه اینکار...
ولی اگه کسی طالب باشه همون کار رو اینجا انجام میدیم.
نقد و بررسی موبایل؟!
اینجا بحث های عکاسی با ویواز مشتری داره یا نه؟
اختصاصی واسه ویواز و پرو باشه یا نه؟
لطفا دوستان هم ضمن پستهاشون در این باره نظر بدن

در مورد ساین کردن با اون روش به موفقیت هایی رسیدم...
تو اولین فرصت ورژن های دیگه OVI رو هم با اون روش ساین میکنم ببینم جواب میده یا نه. ولی در حالت کلی خبر جدیدی ندارم. البته واسه من بدون نقص کار میکنه... نقشه ها رو هم با مپ لودر نوکیا ریختم روش... و توی مموری کارت نصبه...

سلام

حالا یه سوال
ovi هم میشه؟

ممنون

واسه بعضی ها این مشکل هست متاسفانه و دلیلش هم معلوم نشد...
همونطور که واسه من حدود 5000 کیلومتر تا حالا Track کرده و مسیریابی ولی از کار نیافتاده ولی واسه بعضی از دوستان از کار افتاده... بیشتر منتظرم ببینم نوکیا ورژن جدید OVI رو بیرون میده که روی اون امتحان کنم یا نه. چون اگه مثل دوره های قبل باشه اینروزا باید ورژن جدید بده

اون برای smartcom GPS بود که نقشه میساختیم. البته کالیبره کردن و اینچیزاش مصیبت بود و هیچوقت هم دقیقه دقیق نبود... طبق اون دوره بندی ها باید همین روزا ورژن جدید نقشه های OVI هم بیاد...

؟؟؟

garmin
smart gps

اینا کار نمیکنه روش؟

من smartcom رو تست کردم کار میکنه ولی دقیق نیست. میدونین که امکاناتی هم نداره... مگر ذخیره مسیر رفته شده روی نقشه که OVI نداره...
گارمین رو هم تو انجمن های دیگه کسانی بودن که تست کرده بودن و میگفتن کار میکنه...

NiKtA20
11-09-2010, 16:51
:41:
آقا پيام من 3بار اين برنامه اي كه آدرسشو داده بودين دانلود كردم، هر4تا پارتشو، هربار شروع ميكنه به Extract كردن، بعد winRAR ارور ميده، يه پوشه باز ميشه كه يه سري آيكون توشه با پسونده dat :41:
مشكل چيه؟

golmohammadi
11-09-2010, 17:15
؟؟؟

garmin
smart gps

اینا کار نمیکنه روش؟

با ورژنی که من گذاشتم ؟
جالبه
شاید در اپدیت جدید اینطوری دشه
اگه اینطوری باشه دیگه هیچ مشکلی نمونده
منم تست میکنم

از گارمین خوشم نمیاد
یعنی نصبش نکرده ام
ولی اسمارتکام را همیشه دارم

همون اول که زدین تو سرش منم تصمیم گرفتم تو فوتوبلاگ خودم یه فروم BB را بندازم واسه اینکار...
نقد و بررسی موبایل؟!

در مورد ساین کردن با اون روش به موفقیت هایی رسیدم...
تو اولین فرصت ورژن های دیگه OVI رو هم با اون روش ساین میکنم ببینم جواب میده یا نه. ولی در حالت کلی خبر جدیدی ندارم. البته واسه من بدون نقص کار میکنه... نقشه ها رو هم با مپ لودر نوکیا ریختم روش... و توی مموری کارت نصبه...
اینطوری فکر نکنین
چون بجای من هر کسی دیگه ای هم بود همینو میگفت حتی خودتون
بع هرحال در قسمت نقد و بررسی میتونین مطالبتون را بذارین
هم میتونین اخصاصی برای ویوازها بگین
و هم کلی
هر جور که راحتین

در مورد برنامه او وی ای
همانظور که همه دوستان گفتند این برنامه با این روش ساین و در این ورژن که گذاشتین، ایراد داره
مال منم همش خراب میشه
تنها روشی که پیدا کردم اینه
به دوستان میگم تا اونا هم اینکارو بکنند
وقتی برنامه را باز میکنی و بسته میشه اونو برند پاکش کنند
بعد دوباره نصبش کنند
ولی اینبار در حافظه عکس قبلی
یعنی اگر قبلا حافظه داخلی نصب کرده بودند اینبار در مموری نصب کنند
و اگر مموری نصب کرده بودند ، حافظه داخلی نصب کنند

باز اگه خراب شد همین کارو بکنند
واسه من اینطوری تونسته دووم بیاره

7evil
11-09-2010, 17:53
من منظورم اينه كه شما راه بري و بعد بهت بگه چه قدر پيمودي مثلا 1 كيلومتر اينو ميشه با همون trip dis انجام داد؟به اينترنت نياز داره؟البته مشكلي نداره ها
اخه من با trip dis اين كارو كردم و استارت رو كه ميزنم فقط ثانيه ميره بالا تر و ديگر هيچ البته بدون اينترنت

J U N I P E R
11-09-2010, 18:45
burst mode و فلاش اتوماتیک دو تا انتظار مهم ما واسه آپدیت های بعدیه... اگه بخوان میتونن... فقط اگه بخوان... ولی خوب معمولا سیاست اینه که هیچ محصولی کامل نباشه و جای فروش واسه بعدیها هم باقی بمونه... من اینم تو ایده های SE مطرح کردم... ولی مسلما خودشون قبل از گفتن منم می دونستن...
کلا سونی‌اریکسون انگار خیلی در صدد ارتقای این فرمویر نیست، آپدیت‌ها هم تا اینجا خیلیاش باگ‌فیکس‌های مهم بوده.
یه بولوف تبلیغاتی هم داد ویواز که فکر نکنم تا 10تا آپدیت دیگه حل بشه. اگر دقت کرده باشید، روی جعبه‌ی ویواز و البته تو تریلر‌های این گوشی دوربین تو حالت فیلم‌برداریه (HD) و استابیلایزر فعاله! پردازش سنگینی می‌خواد، اما اگر ویواز بتونه خیلی مفید خواهد بود.
الان گوشی هست که همچین قابلیتی داشته باشه؟ (تو حالت فیلم‌برداری لرزش‌گیر داشته باشه)؟

جالبه که برای من که فارسی نداره همه چی درسته و برای شما با فارسی اونجوری!!! عجیبه...
نستعلیق هم که دیگه اوضاعیه واسه خودش... اون زمون منو یه ماه سره کار گذاشته بود...

آره عجیبه، البته این تنها مشکل بنده نیست، یکی از دلایل تغییر فونت اوپرا حل مشکل regional languages بود. اینم یکی دیگه از عجایب ویوازه :)

نقد و بررسی موبایل؟!

بیشتر بحث‌هایی که می‌شه، جنبه‌ی عمومی داره، شاید برای سایر کمرافون‌ها هم مفید باشه. اگر عمومی باشه استقبال بیشتری هم می‌شه، هم ویوازی‌ها استفاده می‌کنند هم غیر ویوازی‌ها. هر جور صلاح می‌دونید.

البته ویواز برای فیلم‌برداری هم یه نکاتی داره، نویز بیشتر و FPS کم‌تر تصویر تو HD، یا موج بیشتر تصویر بر اثر لرزش تو HD. از این جور چیزا...

جمع‌بندی:

اگر عکاسی و فیلم‌برداریه، شاید دیگه خیلی نشه به گوشی‌های دیگه تعمیم داده بشه.
اگر قراره فقط عکاسی باشه، می‌شه عمومی‌تر باشه، بحث‌های تخصصی ویواز هم توش مطرح بشه.

سپاس!

7evil
11-09-2010, 22:13
به نظر من هم عكاسي و هم فيلمبرداري تمام گوشي ها باشه بهتره و مفيدتر

armin_goooodboy
11-09-2010, 22:37
واسه بعضی ها این مشکل هست متاسفانه و دلیلش هم معلوم نشد...
همونطور که واسه من حدود 5000 کیلومتر تا حالا Track کرده و مسیریابی ولی از کار نیافتاده ولی واسه بعضی از دوستان از کار افتاده... بیشتر منتظرم ببینم نوکیا ورژن جدید OVI رو بیرون میده که روی اون امتحان کنم یا نه. چون اگه مثل دوره های قبل باشه اینروزا باید ورژن جدید بده

اون برای smartcom GPS بود که نقشه میساختیم. البته کالیبره کردن و اینچیزاش مصیبت بود و هیچوقت هم دقیقه دقیق نبود... طبق اون دوره بندی ها باید همین روزا ورژن جدید نقشه های OVI هم بیاد...

خوب پس منتظر میمونیم ورژن جدید ovi بیاد

جایی تو سایت ovi نیست که درخواست بدیم تو ورژن جدید نقشه یه شهر خاص رو بذارن؟

با ورژنی که من گذاشتم ؟
جالبه
شاید در اپدیت جدید اینطوری دشه
اگه اینطوری باشه دیگه هیچ مشکلی نمونده
منم تست میکنم

از گارمین خوشم نمیاد
یعنی نصبش نکرده ام
ولی اسمارتکام را همیشه دارم

آره با همون ورژنی که تو گذاشتی
دقیقا پا به پای 5800 داداشم که ovi map بصورت پیشفرض روش نصبه کار کرد و قطع نشد اصلا

پس امشب بزنم تو خط تست اسمارت کام و گارمین ببینم چجوریاست

golmohammadi
11-09-2010, 22:42
خوب پس منتظر میمونیم ورژن جدید ovi بیاد

جایی تو سایت ovi نیست که درخواست بدیم تو ورژن جدید نقشه یه شهر خاص رو بذارن؟

آره با همون ورژنی که تو گذاشتی
دقیقا پا به پای 5800 داداشم که ovi map بصورت پیشفرض روش نصبه کار کرد و قطع نشد اصلا

پس همن الان نصب میکنم تست کنم
اگه جی پی اس قطع نشه برای همیشه مشکلات ovi map در ویواز حل میشه
ویرایش:
همین الان تست کردم و مثل قبل قطع میشه

راستی سربازی هم که تمومه تازه دیدم :31:
ها چیه کیف میکنی ؟ :40:
اخر سر یه برگه مرخصی مادام العمر گرفتی :27:

roozi-666
11-09-2010, 22:42
اقایون مثل این به سوالات ما کسی جواب نمیده / واسه اپدیت کوشی فقط برنامه آپدت باید نصب کرد یا برنامه پیسی سوییت ه لازمه????????

J U N I P E R
11-09-2010, 22:49
تست کردی بی‌زحمت خبر بده، ممنون‌!

armin_goooodboy
11-09-2010, 22:52
پس همن الان نصب میکنم تست کنم
اگه جی پی اس قطع نشه برای همیشه مشکلات ovi map در ویواز حل میشه

راستی سربازی هم که تمومه تازه دیدم
ها چیه کیف میکنی ؟
اخر سر یه برگه مرخصی مادام العمر گرفتی

مخلصیم
آره دیگه
راحت شدیم

راستی قبلا یه سوال پرسیده بودم کسی ندید انگار

من بازی رالی مستر رو نمیدونستم تو خود ویواز هست
فایلش رو دانلود کردم و نصب کردم نوشت فقط رو ساتیو جواب میده
بعد که فهمید تو خود ویواز هست اون قبلی رو uninstall کردم که مال خودش رو نصب کنم
حالا هرچی میزنم این نصب نمیشه میگه could not install
چیکار کنم؟
فایل های نصب اون قبلیه شاید جا مونده که اینو نصب نمیکنه
آره؟

Vallio
11-09-2010, 23:06
مخلصیم
آره دیگه
راحت شدیم

چیکار کنم؟
آره؟

چون گوشی -- نشده نمیشه فایل های سیستمی مثل پوشه ی پراوایت که برنامه ها توش ریخته میشن رو دید !
اگه گوشی -- بود سریع بهت میگفتم ، دوباره اون قبلی رو نصب و پاک کن ، خبرشو بده !

توی تاپیک ویواز پرو هم جواب دادم بهت !

golmohammadi
11-09-2010, 23:16
اقایون مثل این به سوالات ما کسی جواب نمیده / واسه اپدیت کوشی فقط برنامه آپدت باید نصب کرد یا برنامه پیسی سوییت ه لازمه????????

عزیز جان مگه باید چجوری جواب داد؟
اگه با دقت مطالب دوستان را بخونی جواب داده شد
فقط برنامه اپدیت سونی اریکسون کفاف میکنه

مخلصیم
آره دیگه
راحت شدیم

چیکار کنم؟
آره؟
ببین تست کردم
اون برنامه او وی ای رو
همون که میگفتی
بازم قطع میشه جی پی اس
در مورد اون گیم
اثرات ورژنی را که دانلود کردی مونده
فکر کنم باید فرمت کنی (بهمراه مموری)
بعد مال خودشون بنصبی
راه دیگری نمیبینم

armin_goooodboy
11-09-2010, 23:43
چون گوشی -- نشده نمیشه فایل های سیستمی مثل پوشه ی پراوایت که برنامه ها توش ریخته میشن رو دید !
اگه گوشی -- بود سریع بهت میگفتم ، دوباره اون قبلی رو نصب و پاک کن ، خبرشو بده !

توی تاپیک ویواز پرو هم جواب دادم بهت !

آره ممنون
دوباره نصب و پاک کردم بازم نشد

فکر کنم باید فرمت کنی (بهمراه مموری)
بعد مال خودشون بنصبی
راه دیگری نمیبینم

مموری رو فرمت کنم هر چیزی که از اول توش بود (برنامه ها و بازی ها و .... که مربوط به گوشیه) هم پاک میشه که
آره؟

Vallio
11-09-2010, 23:48
آره ممنون
دوباره نصب و پاک کردم بازم نشد
مموری رو فرمت کنم هر چیزی که از اول توش بود (برنامه ها و بازی ها و .... که مربوط به گوشیه) هم پاک میشه که
آره؟

خواهش :10: !
میگردم یه راه حل پیدا میکنم واست ×
بله هر چی رو مموری هست ، برنامه ، بازی ، اسمس ، ...
( شرمنده اسماییل جون :دی ! )
این کارو نکن ، منظورم فرمته ! صبر کن !

armin_goooodboy
11-09-2010, 23:59
بازم ممنون
لطف می کنی
چشم
صبر میکنم

آخه بازیش خیلی ردیفه حیفه نصب نکنم

راستی با کامپیوتر و در حالت نمایش فایل های سیستمی نمیشه؟

payam20
12-09-2010, 01:44
:41:
آقا پيام من 3بار اين برنامه اي كه آدرسشو داده بودين دانلود كردم، هر4تا پارتشو، هربار شروع ميكنه به Extract كردن، بعد winRAR ارور ميده، يه پوشه باز ميشه كه يه سري آيكون توشه با پسونده dat :41:
مشكل چيه؟

به احتمال قوی یکی از پارت های شما ناقص دانلود میشه. با دانلود منیجر میگیرین؟
برای راحتی کارتون یه تیکشو بهتون میدم:

امیدوارم حل بشه...

در مورد برنامه او وی ای
همانظور که همه دوستان گفتند این برنامه با این روش ساین و در این ورژن که گذاشتین، ایراد داره
مال منم همش خراب میشه
تنها روشی که پیدا کردم اینه
به دوستان میگم تا اونا هم اینکارو بکنند
وقتی برنامه را باز میکنی و بسته میشه اونو برند پاکش کنند
بعد دوباره نصبش کنند
ولی اینبار در حافظه عکس قبلی
یعنی اگر قبلا حافظه داخلی نصب کرده بودند اینبار در مموری نصب کنند
و اگر مموری نصب کرده بودند ، حافظه داخلی نصب کنند

باز اگه خراب شد همین کارو بکنند
واسه من اینطوری تونسته دووم بیاره

این روش فقط signature های قبلی رو پاک میکنه و بعدش ساین میکنه. هیچ کار خاصی انجام نمیده...
در ضمن من این روش رو توی حداقل 10 تا فروم فارسی گذاشتم و تعداد کسایی که جواب گرفتن زیاد بوده... اینطور نیست که همه بگن کار نمیکنه... نمونه زندش خود من! ناپایداری عملکردش دقیقا مثل همون ورژنی هست که ریپک شده و برای خودتون هم کار نمیکنه ولی برای بعضی ها بدون نقصه...

من منظورم اينه كه شما راه بري و بعد بهت بگه چه قدر پيمودي مثلا 1 كيلومتر اينو ميشه با همون trip dis انجام داد؟به اينترنت نياز داره؟البته مشكلي نداره ها
اخه من با trip dis اين كارو كردم و استارت رو كه ميزنم فقط ثانيه ميره بالا تر و ديگر هيچ البته بدون اينترنت

بله دقیقا میشه. اون روش احتیاجی به اینترنت نداره...
فقط باید صبر کنین تا ماهواره های کافی رو ببینه و اطلاعات لازم رو محاسبه کنه و به قولی وصل بشه... بعد ازون حتما حتما باید مسافت رو محاسبه کنه...

mh_rayaneh
12-09-2010, 02:08
سلام من کلی سوال دارم خواهشا سزیع جواب دید گل محمدی و حمید توتال ثل ینکه تجرلشون بیشتره البته جسارت نشه ها.گوشم ویواز پروههفقط نگین کل تاپیکو بخون من تو کافی نت باید کلی پول بدم.تا 94 خوندم
1.چطوری بک اپ کامل گیرم؟
2.چطوری فارسی کنم؟sms
3.چطوری اپدیت کنم؟
4.gpsاسمارت کامو چوری نصب کنم؟باید ساین شه؟
5.ساین کردن چطوریه؟نرم افزار شو و نحوه کارو بدید لطفا؟
6.از منوو تا گالری 2 ثانیه میکشه طبیعیه؟کمرا تا باز شه 4 ثانیه میکشه؟
7.من هندز فری 5530مو تا نصفه وارد کردو یه نواری از پایین باز شد که باید بین خروجی تی وی هندز فری انتخاب میکردیم منم تیوی رو انتخاب کردم صداش خیلی زیاد شد تو هندز حالا به گوشیم ایرادی میرسه؟
8.imei گ.شیم با 0123 شروع یشه مشکلی هست؟
9.فیلم vivaz o vivazpro مثل همن؟نه اسما عملا؟
10.گوشیم تو فیلم و عکس تو محیط بسته نویز داره نسبتا زیاد مشکلی هست؟
11.باطریشو همونطور که گفتید ابندی کردم.اما یه روز کار کرد.2.5 سات موزیک.20مین اچ دی گشت تو منو.زدم شارز از شب تا صب 3 خط شارز کم کرد.ولی هر دفعه میزنم بیشتر نگهمیداره.مشکل داره؟
12.فرم ویر و اپدیت چه فرقی دارن؟ساده بگید بفهمم.
13.gps. update. farsi کردن vivaz o ivaz proیکین?
14.چطوری افیس و pdf رو فعال کنم؟
15.من وقتی گوشیمو به کامپیور وصل میکنم در هر حالتی هی قطع میه و وصل میشه میگه شارزینگ.چیکارش کنم؟
16.فیلمش خوه ولی یکم کنده.روونه روون نیست نمیپره ها.حالا مال شما هم اینطوریه؟

ممنون که جواب بدید

golmohammadi
12-09-2010, 14:28
سلام من کلی سوال دارم خواهشا سزیع جواب دید گل محمدی و حمید توتال ثل ینکه تجرلشون بیشتره البته جسارت نشه ها.گوشم ویواز پروههفقط نگین کل تاپیکو بخون من تو کافی نت باید کلی پول بدم.تا 94 خوندم
1.چطوری بک اپ کامل گیرم؟
2.چطوری فارسی کنم؟sms
3.چطوری اپدیت کنم؟
4.gpsاسمارت کامو چوری نصب کنم؟باید ساین شه؟
5.ساین کردن چطوریه؟نرم افزار شو و نحوه کارو بدید لطفا؟
6.از منوو تا گالری 2 ثانیه میکشه طبیعیه؟کمرا تا باز شه 4 ثانیه میکشه؟
7.من هندز فری 5530مو تا نصفه وارد کردو یه نواری از پایین باز شد که باید بین خروجی تی وی هندز فری انتخاب میکردیم منم تیوی رو انتخاب کردم صداش خیلی زیاد شد تو هندز حالا به گوشیم ایرادی میرسه؟
8.imei گ.شیم با 0123 شروع یشه مشکلی هست؟
9.فیلم vivaz o vivazpro مثل همن؟نه اسما عملا؟
10.گوشیم تو فیلم و عکس تو محیط بسته نویز داره نسبتا زیاد مشکلی هست؟
11.باطریشو همونطور که گفتید ابندی کردم.اما یه روز کار کرد.2.5 سات موزیک.20مین اچ دی گشت تو منو.زدم شارز از شب تا صب 3 خط شارز کم کرد.ولی هر دفعه میزنم بیشتر نگهمیداره.مشکل داره؟
12.فرم ویر و اپدیت چه فرقی دارن؟ساده بگید بفهمم.
13.gps. update. farsi کردن vivaz o ivaz proیکین?
14.چطوری افیس و pdf رو فعال کنم؟
15.من وقتی گوشیمو به کامپیور وصل میکنم در هر حالتی هی قطع میه و وصل میشه میگه شارزینگ.چیکارش کنم؟
16.فیلمش خوه ولی یکم کنده.روونه روون نیست نمیپره ها.حالا مال شما هم اینطوریه؟

ممنون که جواب بدید
سلام
برای جوابهای شما 1 کتاب نیازه :31:
1- از مموری که راحت میتونی منظور وصل کن پی سی بکاپ بگیر
میمونه پیغامها و کنتاکتها
از کنتاکتها با خود گوشی میتونی بگیری تو تنظیماتش هست که یکی یکی کپی میکنه در پوشه ای از other
پیامکها را هم با برنامه هایی میتونی کپی کنی پی سی
با همون پی سی سویت هم میشه

2- یه تاپیک هست مجید باز کرده ببین با اون میتونی (لینکش تو قسمت سونی اریکسون بود)
من که تست نکردم
اصلا بیا اینم لینکش
آموزش اضافه کردن زبان فارسی به ویواز و ساتیو و اینو (vivaz, satio, aino) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3- برنامه اپدیت سونی اریکسون را بگیر فعلا
خیلی راحته
لینکش هم چند بار تو صفحات قبلی گذاشته شده

4- بله ساین کرده نصب کن

5- برو به قسمت هــک
اونجا میتونی اطلاعاتی را پیدا کنی
بعد از تهیه فایلهای ساین توضیحاتشو بچه ها میدند

6- هر دو طبیعیه
اما بعد از اپدیت سرعت اماده بکار دوربین 3 ثانیهمیشه

7- یعنی انقدر زیاد شده ؟

8- مطمئنی؟
از کجا خوندی ؟

9- اره مثل همند
شاید تفاوت جزئی داشته باشند

10- با رعایت کردن مسائلی نویزش خیلی کم میشه
که پیام استاد این کاراست
اما نیزش خیلی زیاد نیست
اگه خواستی نمونه بذار ببینیم

11- منظور از 20 مین اچ دی چیه ؟
چند روز دیگه نیز تست کن
موزیکو با هندزفری گوشی کردی یا اسپیکر ؟

12- بعد از اپدیت گوشی ورژن فیرمور میره بالا
فیرمور در گوشی معادل ویندوز در کامپیوتر هست (ساده گفتم بدونی)
حالا بعد از اپدیت فیمور جدید میاد
مثل ویندوز که مثلا اپدیت میکنی از سرویس پک 2 میره به سرویس پک 3
این فقط یه مثال بود

13- میشه واضحتر بپرسی اینو ؟

14- خودش فعاله
همشونو خودش باز میکنه

15- اگه قطع و وصل میشه خب باید کابلو چک کنی
و مطمئن باشی درست وصلشون کردی
بهتره از usb پشت کیس ایتفاده کنی

16- مال ما هم اینطوری بود
بعد از اپدیت درست شد

mh_rayaneh
12-09-2010, 14:39
واقعا منون
اره با کد سبز و قرمز یه جاش imei داشت که 01230500 وو بود.حالا چه مشکلی داره؟
اپدیت (نرمافزار)فارسی کردن (نرمافزار)راه اندازی gps( نرمافزار)یکین؟یعنی برای هردوش از یه اپدیت یا .. استفاده میکنن؟

offlineinternet
12-09-2010, 14:41
سلام
یه بزرگوار وقت داره بگرده و از اول تایپیک تا اینجا اگه برنامه ای چیزی هست یا مطلب مهمی هست که به درد میخوره بجوره تا بذارم تو پست اول
من خودم درگیر دانشگاهم واین کار رو باسه کسایی که تازه این گوشی رو میخرن میخوام انجام بدم تا هی سوالات تکراری نکنن

golmohammadi
12-09-2010, 14:51
واقعا منون
اره با کد سبز و قرمز یه جاش imei داشت که 01230500 وو بود.حالا چه مشکلی داره؟
اپدیت (نرمافزار)فارسی کردن (نرمافزار)راه اندازی gps( نرمافزار)یکین؟یعنی برای هردوش از یه اپدیت یا .. استفاده میکنن؟
برای تنک از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنی بهتره :11:
برای imei هم کد زیر را بزن
*#06#
از راست به چپ

این سوال اخریت عجیبه
منظور از اپدیت، اپدیت گوشی هست ؟
یا اپدیت جداگانه ؟
اخه هر کدوم از اینا مبحثی جداگانه دارند

سلام
یه بزرگوار وقت داره بگرده و از اول تایپیک تا اینجا اگه برنامه ای چیزی هست یا مطلب مهمی هست که به درد میخوره بجوره تا بذارم تو پست اول
من خودم درگیر دانشگاهم واین کار رو باسه کسایی که تازه این گوشی رو میخرن میخوام انجام بدم تا هی سوالات تکراری نکنن
شما باید خودتون بزرگواری کنید

NiKtA20
12-09-2010, 15:13
به احتمال قوی یکی از پارت های شما ناقص دانلود میشه. با دانلود منیجر میگیرین؟
برای راحتی کارتون یه تیکشو بهتون میدم:

امیدوارم حل بشه...

منم حدس زدم يه همچين مشكلي داشته باشه، واسه همين سه بار دانلودش كردم،‌ولي هر دفعه همين مشكلو داشت...
مرسي
لينكو زدم دانلود شه :11:

mh_rayaneh
12-09-2010, 16:28
زدم بازم همونه imei.البته 10و15 رقمه ها. حالا چه مشکلی داره؟؟
اپدیت گوشی.
اون یکی چیه؟

NiKtA20
12-09-2010, 22:18
مرسي آقا پيام
كامل دانلود ش، ولي بعدش يكي دوتا ارور داد، حتي موقع ساين كردن هم ارور داد،‌كه داشتم بي خيال ميشدم، گفتم بريزم تو گوشي بعد پاك كنم، كه ديدم تو گوشي نصب شد و از ظهر تاحالا بدون مشكل داره كار ميكنه
خيلي مرسي :20:

roozi-666
12-09-2010, 23:07
اقایون ی مشکل از وقتی برنامه spb shell ویرایش رضایی اگه اشتباه نکنم / همون که آقا پیمان در پست های کذشته معرفی کرد نصب کردم با ی مشکل روبرو شدم که نمیدونم از برنامه ست یا مشکل جای دیگس \ و مشکل: هر از چندگاهی
وقتی گوشی به حال خودش رها شده وقتی میرم سراغش میبینم که قفل شده طوری که اول فکر میکردم گوشی خاموشه ولی خاموش نبود رو تمام دکمه میزدم ولی تاثیری نداشت تا مجبور به دراوردن باتری شدم تا انکه ی بار که تو ان مخمسه گیر کرده بودم ی تماس برام امد که بعد اون تماس گوشی از حات قفل خارج شد و حالا مجبورم هربار اینطور میشه با خودم تماس بگیرم تا نجات بیابم!!!!!

ali7777
12-09-2010, 23:12
من یه ویواز پرو خریدم والان به هر دری زدم ولی مشکلم حل نشده ! مشکلم در خصوص ااینترنته و اینکه چطور میتونم از آنتن های وای فای که نیاز به وارد کردن یوزر و پسورد دارند استفاده کنم ! گوشی من آنتن رو پیدا میکنه و به اون هم وصل میشه ولی چون این آنتن از اوناس که احتیاج به یوزر و پسورد وارد کردن تو یه کانکشن جدا داره لذا وصل شnنم به اینترنت به مشکل برخورده ! کسی میتونه کمکی کنه؟ ممنون !

payam20
13-09-2010, 02:00
مرسي آقا پيام
كامل دانلود ش، ولي بعدش يكي دوتا ارور داد، حتي موقع ساين كردن هم ارور داد،‌كه داشتم بي خيال ميشدم، گفتم بريزم تو گوشي بعد پاك كنم، كه ديدم تو گوشي نصب شد و از ظهر تاحالا بدون مشكل داره كار ميكنه
خيلي مرسي :20:

قابلی نداشت... امیدوارم بدون مشکل کار کنه

اقایون ی مشکل از وقتی برنامه spb shell ویرایش رضایی اگه اشتباه نکنم / همون که آقا پیمان در پست های کذشته معرفی کرد نصب کردم با ی مشکل روبرو شدم که نمیدونم از برنامه ست یا مشکل جای دیگس \ و مشکل: هر از چندگاهی
وقتی گوشی به حال خودش رها شده وقتی میرم سراغش میبینم که قفل شده طوری که اول فکر میکردم گوشی خاموشه ولی خاموش نبود رو تمام دکمه میزدم ولی تاثیری نداشت تا مجبور به دراوردن باتری شدم تا انکه ی بار که تو ان مخمسه گیر کرده بودم ی تماس برام امد که بعد اون تماس گوشی از حات قفل خارج شد و حالا مجبورم هربار اینطور میشه با خودم تماس بگیرم تا نجات بیابم!!!!!

فکر میکنم اون بدبختی که معرفی کرده بود پیام بود... شاید تو زندگی قبلیش پیمان بوده... جای بررسی داره که چرا همه پیام رو پیمان میبینن و بعد از سه دهه زندگی بازم این مشکل گریبانگیرشه:19:

این مشکل رو قبلا یکی از کاربرا هم داشت و تو این تاپیک گفته بود. به احتمال قوی اون ارتباطی به SPB نداره... شاید دو تا برنامه دارین که با هم تداخل دارن. مخصوصا کی لاکرها...
شاید سافت ریست بتونه کمکی بکنه...

من یه ویواز پرو خریدم والان به هر دری زدم ولی مشکلم حل نشده ! مشکلم در خصوص ااینترنته و اینکه چطور میتونم از آنتن های وای فای که نیاز به وارد کردن یوزر و پسورد دارند استفاده کنم ! گوشی من آنتن رو پیدا میکنه و به اون هم وصل میشه ولی چون این آنتن از اوناس که احتیاج به یوزر و پسورد وارد کردن تو یه کانکشن جدا داره لذا وصل شnنم به اینترنت به مشکل برخورده ! کسی میتونه کمکی کنه؟ ممنون !

منظورتون وایرلس دانشگاه، وی پـی ان یا همچین چیزیه؟ برای وی پــی ان که کلا بطور مستقیم و بدون واسطه نمیشه کاری کرد. برای کانکشن های دانشگاهی هم که معمولا یه برنامه جانبی لازمه و چون اونو نمیشه رو گوشی داشت، پس اونم منتفیه... ولی اگه یوزر و پسورد مربوط به همون کانکشنی هست که پیدا میکنین میتونین تو اولین اتصال یا از طریق سرچ شبکه و زدن connect روی اون پسورد رو بهش بدین...

armin_goooodboy
13-09-2010, 08:07
دوستان من SMARTCOM GPS رو تست کردم
به نظرم خوبه و درست عمل کرد
حدود 30 دقیقه هم باهاش کار کردم و قطع نشد

اما به پای OVI MAPS اصلا نمی رسه

REZAt1980
13-09-2010, 10:33
جناب گل محمدی .

گفتید لرزشگیر. من تازه الان فهمیدم مشکل از همونه.:31:

حالا خیلی قضیه فرق کرد. واقعا مشکلم حل شد.

ممنون.

Vallio
13-09-2010, 10:40
دوستان من SMARTCOM GPS رو تست کردم
به نظرم خوبه و درست عمل کرد
حدود 30 دقیقه هم باهاش کار کردم و قطع نشد

اما به پای OVI MAPS اصلا نمی رسه

او وی آی فقط چون فارسیه طرفدار داره وگرنه اصلا" قوی نیست ! هی هم قطع میشه یا نصب نمیشه !
فعلا" بهترین برنامه جی پی اس موجود گارمین هست ولی متاسفانه روی ویواز درست عمل نمیکنه ، بعدش هم اسمارت هست !

J U N I P E R
13-09-2010, 10:54
من این گارمین رو خواستم نصب کنم (دستورالعمل همین فروم)، وسطاش بیخیال شدم، یه‌چیزایی می‌گفت که من هر چی می‌گشتم پیدا نمی‌کردم.
اسمارت کام رو امتحان نکردم. الان دوستانی که امتحان کردن، مثل اینکه راضین درسته؟

یه بنده خدایی می‌گفت از ترک‌بادی استفاده می‌کنم. کسی رو ویواز امتحان نکرده؟

ممنون

ali7777
13-09-2010, 11:28
آقا پیام ممنون از جوابتون ، منظورم آنتن دانشگاه هم بود ! ولی تو خونه هم یه مودم دارم که وایرلس داره و طبیعتا باید تو یه کانکشن جدا یوزر پسورد رو وارد کرد ولی گوشی من فقط به آنتن وصل میشه و چیزی نمیاد که یوزر و پسورد رو وارد کنم . مشکلم اینه . ممنون

Vallio
13-09-2010, 11:31
من این گارمین رو خواستم نصب کنم (دستورالعمل همین فروم)، وسطاش بیخیال شدم، یه‌چیزایی می‌گفت که من هر چی می‌گشتم پیدا نمی‌کردم.
اسمارت کام رو امتحان نکردم. الان دوستانی که امتحان کردن، مثل اینکه راضین درسته؟

یه بنده خدایی می‌گفت از ترک‌بادی استفاده می‌کنم. کسی رو ویواز امتحان نکرده؟

ممنون

گارمین رو من نصب کردم کامل ولی توی برنامه با ویواز مشکل داره ، شما یا او وی آیو نصب کن یا اسمارت کام !
اینطوری هم مطمئن تره و هم اینکه اگه مشکلی برات پیش اومد کسی هست که نصب کرده باشه !

roozhayeaghazin
13-09-2010, 12:35
سلام.من حدود 2 ماه گوشي ويواز رو خريدم . از عكسش كه اصلا راضي نيستم ، فيلمشم كه مدتيه كند فيلم ميگيره و گاهي هم گير ميكنه ، گوشي رو فلاش كردم اما درست نشد اگر ميشه راهنمايي كنيد ، ممنون
babak_ahourzade@yahoo.com

golmohammadi
13-09-2010, 13:30
فکر میکنم اون بدبختی که معرفی کرده بود پیام بود... شاید تو زندگی قبلیش پیمان بوده... جای بررسی داره که چرا همه پیام رو پیمان میبینن و بعد از سه دهه زندگی بازم این مشکل گریبانگیرشه
حاجی حالا میگم اسمتو تغییر بده به پیمان :31:
منم صحبت میکنم یوزرت نیز پیمان بشه :20:

جناب گل محمدی .

گفتید لرزشگیر. من تازه الان فهمیدم مشکل از همونه.:31:

حالا خیلی قضیه فرق کرد. واقعا مشکلم حل شد.

ممنون.
خواهش میکنم

او وی آی فقط چون فارسیه طرفدار داره وگرنه اصلا" قوی نیست ! هی هم قطع میشه یا نصب نمیشه !
فعلا" بهترین برنامه جی پی اس موجود گارمین هست ولی متاسفانه روی ویواز درست عمل نمیکنه ، بعدش هم اسمارت هست !
نه قوی هست
ولی برنامه gps که بهترین باشه وجود نداره
هر کدوم مزیتهایی دارند که دیگری نداره

سلام.من حدود 2 ماه گوشي ويواز رو خريدم . از عكسش كه اصلا راضي نيستم ، فيلمشم كه مدتيه كند فيلم ميگيره و گاهي هم گير ميكنه ، گوشي رو فلاش كردم اما درست نشد اگر ميشه راهنمايي كنيد ، ممنون
babak_ahourzade@yahoo.com
هم عکسها و هم فیلمش خوبه
البته بهترین فیلمبرداری را داره
یه بار اپدیت کنی بهتر میشه
الان ورژن فیرمور چنده ؟

offlineinternet
13-09-2010, 13:46
سلام
صفحه اول این تایپیک ویرایش شد من هر چی مطلب مفید از اول تایپیک{پست ۱ و۳ و۶}:19: تا اینجا بود رو در صفحه اول قرار دادم
فقط تشکر یادتون نره
من از GOLMOHAMMADI تشکر میکنم به خاطر این همه تلاشی که در قبال این تایپیک کردن در واقع وظیفه من بود که این کار رو بکنم :40:

ممنون:11:

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

راستی اگه چیز دیگه ای هست بگین تا بذارم

7evil
13-09-2010, 15:07
سلام گلمحمدي جان يه بار ديگه ميشه اون جريان وصل شدن smart com gps رو توضيح بده راستي با trip dis خود گوشي هر چي كردم نشد شما خودت يه امتحاني بكن ببين مي توني با جي پي اس خود گوشي يه مسافت رو اندازه گيري بكني

armin_goooodboy
13-09-2010, 15:25

والا من که با ovi اصلا مشکل نداشتم
نه تو نصب نه تو کار
با اسمارتکام هم مشکل ندارما
اما اینکه زیرش نقشه هست و جاده ها تفکیک شده نیست و ... حال نکردم به اون صورت
درحالی که تو ovi جاده ها یه جروزی اکتیوه
مال نقشه زیر نیست
گرفتین چی میگم؟

حالا امشب گارمین رو هم تست میکنم

من کلا شبا وقتم آزاده :دی

golmohammadi
13-09-2010, 16:29
راستی اگه چیز دیگه ای هست بگین تا بذارم
مطالب که زیاده
به هر حال گشتن نیازه

سلام گلمحمدي جان يه بار ديگه ميشه اون جريان وصل شدن smart com gps رو توضيح بده راستي با trip dis خود گوشي هر چي كردم نشد شما خودت يه امتحاني بكن ببين مي توني با جي پي اس خود گوشي يه مسافت رو اندازه گيري بكني
منظورت اینه ؟
والا در ovi maps که راحته
کافیه یه موقعیت تعریف کنی
بعد رو نقشه هر جا بری لحظه ای میاره چند متر فاصله داری باهاش
اسمارت کام زیاد نمیدونم

والا من که با ovi اصلا مشکل نداشتم
نه تو نصب نه تو کار
با اسمارتکام هم مشکل ندارما
اما اینکه زیرش نقشه هست و جاده ها تفکیک شده نیست و ... حال نکردم به اون صورت
درحالی که تو ovi جاده ها یه جروزی اکتیوه
مال نقشه زیر نیست
گرفتین چی میگم؟

حالا امشب گارمین رو هم تست میکنم

من کلا شبا وقتم آزاده :دی
ovi map در کل بهتره
چون نقشه هاش برنامه هستند
در حالی که نقشه smartcomgps فقط یه عکس هست

7evil
13-09-2010, 17:33
نه من منظورم اينه كه خودن راه بري و بعدش برات بگه كه چند متر يا كيلوكتر رو پيمودي؟با ovi هم ميشه ميشه يه لينك كه رو كه رو ويواز جواب بده بهم بدي

mh_rayaneh
13-09-2010, 22:13
زدم بازم همونه imei.البته 10 20 رقمه ها. حالا چه مشکلی داره؟؟
اپدیت گوشی.
اون یکی چیه؟
جواب منو نمیدید؟imei من با 01 شروع مشه مشکلی داره؟

armin_goooodboy
13-09-2010, 22:24
سلام مجدد
دوستان یه مشکل
من واسه تماس گیرنده هام دارم عکس میذارم
اما شدیدا عکس ها رو در حین تماس کوچیک نشون میده
میشه کاری کرد که بزرگ نشون بده؟

Vallio
13-09-2010, 22:27
سلام مجدد
دوستان یه مشکل

سلام ، فقط با برنامه !

سرچ کن تو سری 60 ورژن 5 ، دو سه تا هست !

7evil
14-09-2010, 00:14
اره من يكي قبلا ديدم فكر كنم كامل نشان دادن تصوير تماس گيرنده بود يه همين طور چيزايي

7evil
14-09-2010, 00:33
بيا اين يكي البته...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم%20افزار%20نمایش%20فول%20اسک رین%20تصویر%20تماس%20گیرنده%20س ری%2060%20ورژن%203%20و%205%20Smartphoneware %20Best%20Full%20Screen%20Caller%20v4.00.php

payam20
14-09-2010, 01:15
آقا پیام ممنون از جوابتون ، منظورم آنتن دانشگاه هم بود ! ولی تو خونه هم یه مودم دارم که وایرلس داره و طبیعتا باید تو یه کانکشن جدا یوزر پسورد رو وارد کرد ولی گوشی من فقط به آنتن وصل میشه و چیزی نمیاد که یوزر و پسورد رو وارد کنم . مشکلم اینه . ممنون

شما اگه بخواین مثلا با براوزر کار کنین و یه آدرس وارد کنین ازتون اکسس پوینت رو سوال میکنه که بعد از انتخاب وایرلس مورد نظر ازتون باید پسورد رو بخواد. مگر اینکه نوع رمز گذاری ارتباط برای گوشی قابل تشخیص نباشه. البته این فقط در صورتی اتفاق میافته که شما از روش دیگه ای به غیر از WEP یا WPA2 برای کد کردن ارتباط استفاده کرده باشین که البته بعیده و تو حالت عادی همیشه از این دو نوع یا مشتقاتشون استفاده میشه.
در ضمن میتونین برین به Setting>connectivity>Wi-Fi و منتظر بشین تا سرچ بکنه و بعد کانکشن مورد نظر رو انتخاب کنین و از option کانکت رو بزنین که بازم ازتون پسورد رو میخواد و با وارد کردنش تو اونجا دیگه تا فرمت بعدی گوشی ازتون هیچ وقت نمی پرسه که پسورد این کانکشن چیه... و بعدش میتونین از هر برنامه تحت وبی که خواستین با انتخاب این کانکشن توی اون برنامه استفاده کنین...
آنتن بعضی دانشگاه ها، مخصوصا اگه درست یادم باشه دانشگاه های دولتی ایران، کانکشن رو کد میکنن که برای استفاده باید برنامه دیگه ای روی سیستمتون داشته باشین که اتصال رو دکوده کنه. در نتیجه چون اون برنامه رو نمیشه رو گوشی نصب کرد، پس دسترسی از طریق موبایل هم منتفی میشه...
اما در مورد وایرلس های کد نشده روش بالایی واسه همشون صادقه...

سلام مجدد
دوستان یه مشکل

خود گوشی که کوچیک نمیکنه!!!
شما هر عکسی رو که خواستین در حالی که تو گالری بازش کردین روش اون دکمه سمت چپی رو که یه مربع با 4 تا دایره توشه بزنین و از اونجا contact رو انتخاب کنین و بعد از سلکشن مخاطب مورد نظر ok کنین و باهاش تماس بگیرین تا ببینین بزرگ میندازه...

من تعجب میکنم که چطور دوستان میگن با برنامه باید اینکارو کرد! من که بدون هیچ برنامه ای اینکارو میکنم!!!
در ضمن اگه کنتاکت ها رو از گوشی های دیگه ای مثل 2nd یا 3rd ادیشن ها به این منتقل کرده باشین عکسهاشون چون رو خود کنتاکت ذخیره شده کوچیک هست و باید با این روش یه عکس از گالری بهشون اختصاص داد...
در ضمن نمایش اون عکس به هنگام تماس منوط به وجودش توی گالری هست و اگه ازونجا پاک بشه، عکس قبلی یا خالی به جاش میاد. همینطور میتونین از همون جا و کنار contact گزینه call pic رو بزنین و یه عکس مشخص به تمام تماسهای بدون عکستون اختصاص بدین... مثلا من یه عکس گرافیکی با متن You have a call واسه اینکار ساختم...

باید مشکلی داشته باشه؟!
شماره هست دیگه...

golmohammadi
14-09-2010, 01:27
نه من منظورم اينه كه خودن راه بري و بعدش برات بگه كه چند متر يا كيلوكتر رو پيمودي؟با ovi هم ميشه ميشه يه لينك كه رو كه رو ويواز جواب بده بهم بدي
برو قسمت برنامه های کاربردی
2 تا هست که رو بقیه گوشیها جواب میده
یکیشو من و یکیشو پیام گذاشته
هر دو را نصب کن و تست کن
هر کدوم واست درست کار کرد با همون کار کن

معمولا با 35 شروع میشه
دیگه نمیدونم مال شما چرا اینطوریه

اره من يكي قبلا ديدم فكر كنم كامل نشان دادن تصوير تماس گيرنده بود يه همين طور چيزايي
رو ویواز تست نکردم
اسم برنامه هم (Full Screen Caller) هست

golkoohi
14-09-2010, 01:27
شما اگه بخواین مثلا با براوزر کار کنین و یه آدرس وارد کنین ازتون اکسس پوینت رو سوال میکنه که بعد از انتخاب وایرلس مورد نظر ازتون باید پسورد رو بخواد. مگر اینکه نوع رمز گذاری ارتباط برای گوشی قابل تشخیص نباشه. البته این فقط در صورتی اتفاق میافته که شما از روش دیگه ای به غیر از WEP یا WPA2 برای کد کردن ارتباط استفاده کرده باشین که البته بعیده و تو حالت عادی همیشه از این دو نوع یا مشتقاتشون استفاده میشه.
در ضمن میتونین برین به Setting>connectivity>Wi-Fi و منتظر بشین تا سرچ بکنه و بعد کانکشن مورد نظر رو انتخاب کنین و از option کانکت رو بزنین که بازم ازتون پسورد رو میخواد و با وارد کردنش تو اونجا دیگه تا فرمت بعدی گوشی ازتون هیچ وقت نمی پرسه که پسورد این کانکشن چیه... و بعدش میتونین از هر برنامه تحت وبی که خواستین با انتخاب این کانکشن توی اون برنامه استفاده کنین...
آنتن بعضی دانشگاه ها، مخصوصا اگه درست یادم باشه دانشگاه های دولتی ایران، کانکشن رو کد میکنن که برای استفاده باید برنامه دیگه ای روی سیستمتون داشته باشین که اتصال رو دکوده کنه. در نتیجه چون اون برنامه رو نمیشه رو گوشی نصب کرد، پس دسترسی از طریق موبایل هم منتفی میشه...
اما در مورد وایرلس های کد نشده روش بالایی واسه همشون صادقه...

تو دانشگاه ما من می تونم به وایرلس دانشکده وصل بشم و سایتهای داخل دانشگاه را که داخل حلقه پراکسی هستند میاره ولی سایتهای بیرون از دانشگاه را به غیر از پاسور وایرلس یک یوزر پسورد پراکسی باید تعریف بشه که من نمیدونم تو ویواز چطور میشه این را تعریف کرد. مثلا توی اینترنت اکپلورر ویندوز توی Tools> internet Options > connection میشه توی LAN پراکسی را تعریف کرد ولی من هرچی گشتم توی براوزر ویواز یک چنین چیزی برای تعریف پراکسی وجود نداره! آیا راهی وجود داره؟

armin_goooodboy
14-09-2010, 01:38
خود گوشی که کوچیک نمیکنه!!!
شما هر عکسی رو که خواستین در حالی که تو گالری بازش کردین روش اون دکمه سمت چپی رو که یه مربع با 4 تا دایره توشه بزنین و از اونجا contact رو انتخاب کنین و بعد از سلکشن مخاطب مورد نظر ok کنین و باهاش تماس بگیرین تا ببینین بزرگ میندازه...

من تعجب میکنم که چطور دوستان میگن با برنامه باید اینکارو کرد! من که بدون هیچ برنامه ای اینکارو میکنم!!!
در ضمن اگه کنتاکت ها رو از گوشی های دیگه ای مثل 2nd یا 3rd ادیشن ها به این منتقل کرده باشین عکسهاشون چون رو خود کنتاکت ذخیره شده کوچیک هست و باید با این روش یه عکس از گالری بهشون اختصاص داد...
در ضمن نمایش اون عکس به هنگام تماس منوط به وجودش توی گالری هست و اگه ازونجا پاک بشه، عکس قبلی یا خالی به جاش میاد. همینطور میتونین از همون جا و کنار contact گزینه call pic رو بزنین و یه عکس مشخص به تمام تماسهای بدون عکستون اختصاص بدین... مثلا من یه عکس گرافیکی با متن You have a call واسه اینکار ساختم...

ایولا
درسته
از تو گالری اگه انتخاب باشه بزرگ نشون میده
ممنون

payam20
14-09-2010, 02:04
تو دانشگاه ما من می تونم به وایرلس دانشکده وصل بشم و سایتهای داخل دانشگاه را که داخل حلقه پراکسی هستند میاره ولی سایتهای بیرون از دانشگاه را به غیر از پاسور وایرلس یک یوزر پسورد پراکسی باید تعریف بشه که من نمیدونم تو ویواز چطور میشه این را تعریف کرد. مثلا توی اینترنت اکپلورر ویندوز توی Tools> internet Options > connection میشه توی LAN پراکسی را تعریف کرد ولی من هرچی گشتم توی براوزر ویواز یک چنین چیزی برای تعریف پراکسی وجود نداره! آیا راهی وجود داره؟

چه عجب یه مقدار پیشرفت کردن...
میتونین اینجا رو چک کنین:
settings>phone>application sett>video player>streaming .... شاید روی پیج لود هم اثر بزاره...
متاسفانه به غیر از این منم نه تو براوزر دیفالت و نه هیچ براوزر دیگه ای پروکـــسی ستینگ ندیدم...

ایولا
درسته
از تو گالری اگه انتخاب باشه بزرگ نشون میده
ممنون

ur welcome

payam20
14-09-2010, 02:34
لطفا ازین پس برای مباحث عکاسی مرتبط با ویواز، به این تاپیک مراجعه کنید:

Vallio
14-09-2010, 09:40
بيا اين يكي البته...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم%20افزار%20نمایش%20فول%20اسک رین%20تصویر%20تماس%20گیرنده%20س ری%2060%20ورژن%203%20و%205%20Smartphoneware %20Best%20Full%20Screen%20Caller%20v4.00.php

دوست عزیز چرا راه دور میری ، توی انجمن خودمون دو سه تا هست ، کافیه فقط سرچ کنید !
درضمن نباید از سایر سایت های اینترنتی لینک و آدرسی داده بشه ، خلاف قوانینه فرومه !
شرمنده ها :46: !

.................
ویرایش :
مثل اینکه پیام عزیز راه حلی پیدا کرده !

7evil
14-09-2010, 10:26
سلام گوشي من كه باهاش عكس ميگيرم وقتي مي خوام عكساشو اپ كنم همش ارور ميده ولي بقيه ي عكس ها نه گوشي شما هم همينطوره؟

Vallio
14-09-2010, 10:52
سلام گوشي من كه باهاش عكس ميگيرم وقتي مي خوام عكساشو اپ كنم همش ارور ميده ولي بقيه ي عكس ها نه گوشي شما هم همينطوره؟

آخه این چه ربطی به این تاپیک داره :41: ؟
حالا شما بگو چه اروری میده ؟ شما عکسهاتونو با سایز اصلی آپلود میکنید ؟

web2003
14-09-2010, 12:26
سلام دوستان

ورژن جدید vivaz امده برید آپدیت کنید سرعت خوب و مشکلاتی حل شده از قبیل فیلمبرداری و باز بودن چندین برنامه و ...

آخرین ورژن در حال حاضر R2EA023 هست

golmohammadi
14-09-2010, 12:52
سلام دوستان

ورژن جدید vivaz امده برید آپدیت کنید سرعت خوب و مشکلاتی حل شده از قبیل فیلمبرداری و باز بودن چندین برنامه و ...

آخرین ورژن در حال حاضر R2EA023 هست
شما کمی دیر متوجه شدین :worried:
ما قبلا اپدیت کرده ایم :40:

7evil
14-09-2010, 15:26
آخه این چه ربطی به این تاپیک داره :41: ؟
حالا شما بگو چه اروری میده ؟ شما عکسهاتونو با سایز اصلی آپلود میکنید ؟
بطش اينه كه مي خواستم بدونم مال بقيه هم اينطوره
بله من با سايز اصلي اپ مي كنم
راستي هر اپديت چند وقت به چند وقت مياد؟

golmohammadi
14-09-2010, 16:35
بطش اينه كه مي خواستم بدونم مال بقيه هم اينطوره
بله من با سايز اصلي اپ مي كنم
راستي هر اپديت چند وقت به چند وقت مياد؟
منظورت این بود که عکسها را با گوشی اپ میکنی یا پی سی ارور میده ؟
اپدیت هم نمیشه گفت
ممکنه واسه یه گوشی سالی یه بار هم نیاد
ممکنه واسه یکی 1 ماه بکشه بیاد
اپدیتهای ویواز 1.5 تا 2 ماه بود فکر کنم
چون جدیدا اپدیت اومده پس باید یه 1.5 ماه کمش واسه بعدی صبر کرد

پیام تو ویدئو سنتر وقتی فیلمی را جلو عقب میکشی چند ثانیه تصویر بهم میریزه
چطوری میشه این مشکلو حل کرد ؟
و یا اگه مال شما اینطوری نیست پس مشکل از فرمتهای من هست

payam20
14-09-2010, 18:42
پیام تو ویدئو سنتر وقتی فیلمی را جلو عقب میکشی چند ثانیه تصویر بهم میریزه
چطوری میشه این مشکلو حل کرد ؟
و یا اگه مال شما اینطوری نیست پس مشکل از فرمتهای من هست

این مشکل رو موقع دیدن فیلمهای یوتیوب با براوزر گوشی، یا پخش فرمت های غیرمعمول دارم.
کلا هر فرمتی غیر از wmv basic & MP4 basic همین مشکل رو داره، بخصوص FLV ها... منظورم فرمتهای کاستومایز شده تو فریم ریت یا bit rate یا ... های دستکاری شده هست.
البته مشکل MP4 ها هم تو آپدیت جدید حل شد، در حالیکه قبلا بغیر از فیلمهای خود گوشی، تمام MP4 ها این مشکل رو داشتن.
من واسه حلش از تبدیل به بیسیک ویدیوها با ماکزیمم کیفیت معقول استفاده میکنم. بهترین نرم افزاری که واسه اینکار پیدا کردم که بی دردسر اینکارو انجام میده، CyberLink MediaEspresso v6.0.0722.28792 Multilingual هست که اینم لینکشه:

با حجم 132.39مگابایت

تو قسمت تبدیل برای گوشی، فعلا ویواز رو نداره و میتونین از سونی اریکسون جنرال استفاده کنین و دقت کنین که اسمارت فیت ویدیوها و حالت هایtrue theater تو برنامه روشن باشه. خروجی با حداقل حجم، بالاترین کیفیت، سرعت فوق العاده، روشنایی بهبود یافته تصویر و بدون شطرنجی شدن در حین فوروارد یا بکوارد هست.

7evil
14-09-2010, 20:05
اره گوشي منم همينطوره و وقتي كه جلو و عقب مي كنم تصوير يه جوري ميشه
راستي من قبلا وسط دانلود فايل هاي اپديت گوشي رو قطع كردم مشكلي نداره يا برم بزارم اپديت ادامه پيدا كنه؟؟؟؟؟؟

omid.unique
14-09-2010, 21:00
بچه ها يه كشف جالب!!!
وقتي مي خواين هدفون رو به گوشي وصل كنيد، آروم ببريد داخل تا دو تا گزينۀ headphone و Tv out cable رو صفحه بياد، اين بار tv out cable رو انتخاب كنيد كه بالاي صفحه بجاي علامت هدفون، علامت ‌tv مياد، حالا به موزيكتون گوش بديد و در كمال تعجب مي بينيد كه كيفيت و بلندي صدا عالي شده! من با هدفون كريتيو گوش كردم، ميتونم به جرآت بگم صداش فوق العاده بود، مثله يه mp3 player خوب جواب ميده.
اگه ديديد صدا يكم خر خر داره، يه نمه سر هدفون رو بكشين بيرون، اون مشكل هم حل ميشه! (تشكر يادت نره :31:)

PLAΨMID
14-09-2010, 22:22
شما کمی دیر متوجه شدین :worried:
ما قبلا اپدیت کرده ایم :40:
سلام
ميگم آپديتش از طريق چه برنامه اي هست ؟ حجم آپديت چقدره و آيا بعد از آپديت مشكل زبان فارسي حل ميشه ؟؟؟
ممنون .:40:

payam20
14-09-2010, 23:08
راستي من قبلا وسط دانلود فايل هاي اپديت گوشي رو قطع كردم مشكلي نداره يا برم بزارم اپديت ادامه پيدا كنه؟؟؟؟؟؟

اگه با اون برنامه تبدیل کنین دیگه پیش نمیاد
اگه موقع دانلود بوده باشه احتمالا نباید مشکلی باشه... میتونین هر موقع خواستین از سر بگیرین...

بچه ها يه كشف جالب!!!
وقتي مي خواين هدفون رو به گوشي وصل كنيد، آروم ببريد داخل تا دو تا گزينۀ headphone و Tv out cable رو صفحه بياد، اين بار tv out cable رو انتخاب كنيد كه بالاي صفحه بجاي علامت هدفون، علامت ‌tv مياد، حالا به موزيكتون گوش بديد و در كمال تعجب مي بينيد كه كيفيت و بلندي صدا عالي شده! من با هدفون كريتيو گوش كردم، ميتونم به جرآت بگم صداش فوق العاده بود، مثله يه mp3 player خوب جواب ميده.
اگه ديديد صدا يكم خر خر داره، يه نمه سر هدفون رو بكشين بيرون، اون مشكل هم حل ميشه! (تشكر يادت نره :31:)

WOW
هر روز چیزای جالبتری ازین گوشی دیده میشه...
با همون هدفون خودشم غوغا میکنه و البته کَر...!!!
البته ولتاژ بالاتری میده رو سر فیشهای هدفون (حدود 2 ولت بیشتر) و فشار میاره روش، ولی می ارزه...
ممنون، جالب بود...

سلام
ميگم آپديتش از طريق چه برنامه اي هست ؟ حجم آپديت چقدره و آيا بعد از آپديت مشكل زبان فارسي حل ميشه ؟؟؟
ممنون .:40:

از طریق آپدیتر خود سونی اریکسون:

با حجم 35.4 مگابایت
حجم خود آپدیت هم حدود 110 تا 130 تا متغیره... بسته به زبانهای روی گوشی و برنامه های سفارشی منطقه ای... اگه فارسی از قبل روش باشه، آپدیت میشه، وگرنه با آپدیت اضافه نمیشه...

vahid_civil
14-09-2010, 23:34
دوستانی که از اینترنت گوشی استفاده میکنن حتما یک سری به قسمت play now بزنن و چند تا از برنامه های رایگان رو دانلود کنن .
برامه هایی مثل Snaptu که داخلش چند تا خبرگزاری مختلف و گروههای اجتماعی داره مثل فیسبوک و توییتر و اطلاعات هواشناسی و نتایج فوتبالی و ... چیز خیلی جالبیه . مخصوصا که نسخه موبایله و سریع . (نکته خوبترش قیلتر نبودن فیسبوک و بقیه شبکه های اجتماعی از طریق این برنامس .
من یک برنامه تراز بنایی هم دانلود کردم و nimbuzz که یه جور مسنجره فقط نمیدونم مستقله یا نه . بازیاش البته تعریفی نداشت !
برنامه های طراحی هم برنامه نقاشیش چیز خوبیه . (توی لیست برنامه های انجمن های مختلف ندیده بودم . )
یوتاب دیفالت خود گوشی هم قیلتر نیست که خیلی خوبه برعکس توییتر و فیسبوک !

golmohammadi
15-09-2010, 01:15
این مشکل رو موقع دیدن فیلمهای یوتیوب با براوزر گوشی، یا پخش فرمت های غیرمعمول دارم.
کلا هر فرمتی غیر از wmv basic & MP4 basic همین مشکل رو داره، بخصوص FLV ها... منظورم فرمتهای کاستومایز شده تو فریم ریت یا bit rate یا ... های دستکاری شده هست.
البته مشکل MP4 ها هم تو آپدیت جدید حل شد، در حالیکه قبلا بغیر از فیلمهای خود گوشی، تمام MP4 ها این مشکل رو داشتن.
من واسه حلش از تبدیل به بیسیک ویدیوها با ماکزیمم کیفیت معقول استفاده میکنم. بهترین نرم افزاری که واسه اینکار پیدا کردم که بی دردسر اینکارو انجام میده، CyberLink MediaEspresso v6.0.0722.28792 Multilingual هست که اینم لینکشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا حجم 132.39مگابایت

تو قسمت تبدیل برای گوشی، فعلا ویواز رو نداره و میتونین از سونی اریکسون جنرال استفاده کنین و دقت کنین که اسمارت فیت ویدیوها و حالت هایtrue theater تو برنامه روشن باشه. خروجی با حداقل حجم، بالاترین کیفیت، سرعت فوق العاده، روشنایی بهبود یافته تصویر و بدون شطرنجی شدن در حین فوروارد یا بکوارد هست.
من از فرمتهایی استفاده میکنم که ان86 و x1 براحتی بازش میکرد بدون مشکل
ظاهرا برای ویواز باید طوری دیگر تبدیل کرد
راستی این کانورتر را تست نکردم
شما با video convert master غش total کار کردین ؟

من از کانورتر شرکت htc ایتفاده میکنم

همانظور که پیام گفتند مشکلی نداره
مال من 200 بار تا حالا قطع شده
چیزی نشده
اپدیت مهم نیست اصل کار فلش هست
که در اخرین مرحله فلش میشه
شما میتونین اپدیت را ادامه بدین
در xperia یه بار حتی وسط فلش قطع شد
ولی گوشی نمرد
خوشبختانه گوشیهای سونی اریکسون از این نظر عالی هستند

بچه ها يه كشف جالب!!!

جالبه
قبلا اعلام مشکل شده بود
حالا اعلام کشف شده
ممکنه با این روش مصرف باطری بره بالا
باید تست کنید
QUOTE]

دوستانی که از اینترنت گوشی استفاده میکنن حتما یک سری به قسمت play now بزنن و چند تا از برنامه های رایگان رو دانلود کنن .
برامه هایی مثل Snaptu که داخلش چند تا خبرگزاری مختلف و گروههای اجتماعی داره مثل فیسبوک و توییتر و اطلاعات هواشناسی و نتایج فوتبالی و ... چیز خیلی جالبیه . مخصوصا که نسخه موبایله و سریع . (نکته خوبترش قیلتر نبودن فیسبوک و بقیه شبکه های اجتماعی از طریق این برنامس .
من یک برنامه تراز بنایی هم دانلود کردم و nimbuzz که یه جور مسنجره فقط نمیدونم مستقله یا نه . بازیاش البته تعریفی نداشت !
برنامه های طراحی هم برنامه نقاشیش چیز خوبیه . (توی لیست برنامه های انجمن های مختلف ندیده بودم . )
اون برنامه نیمبوز را رد کن بیاد
یکی دارم درست نصب نمیشه

sajjadgameactor
15-09-2010, 01:20
بلاخره من هم ویوازی شدم

من که نمیتونم 215 صفحه بگردم یه پست نیست که چیزهای ضروری که اول کار باید انجام بدیم توش باشه؟

payam20
15-09-2010, 02:14

مزیت اونجا اینه که برنامه هاش احتیاجی به ساین ندارن و آنلاین نصب میشن...
Nimbuzz هم مستقل نیست و فقط رابط بین اکانت های IM های دیگه هست. ولی خوب کار میکنه و امکانات خوبی داره.
برنامه نقاشیش هم با اسم دیگه ای و کرک شده تو نت هست. اگه اون expire شد میتونین با اسم Mobile paint گیرش بیارین...

من از فرمتهایی استفاده میکنم که ان86 و x1 براحتی بازش میکرد بدون مشکل
ظاهرا برای ویواز باید طوری دیگر تبدیل کرد
راستی این کانورتر را تست نکردم
شما با video convert master غش total کار کردین ؟

من از کانورتر شرکت htc ایتفاده میکنم

اون برنامه نیمبوز را رد کن بیاد
یکی دارم درست نصب نمیشه

من total video converter رو امتحان کرده بودم که دردسر زیادتری داشت و کیفیت خروجیش مخصوصا از بابت روشنایی به این نمیرسید. ولی کانورتر HTC رو استفاده نکردم. این CyberLink واقعا عالی کار میکنه و خروجیش هم با کیفیت و کم حجم و روشنتر درمیاد... حتما امتحانش کنین.

Nimbuzz رو اگه آنلاین نصب کنین بهتره. زبون فارسی هم روی اون میاد. ولی میتونین از اینجا:

هم بگیرینش. گرچه این ورژن باید ساین بشه و گاهی مشکل اتصال به سرور داره ...

بلاخره من هم ویوازی شدم

من که نمیتونم 215 صفحه بگردم یه پست نیست که چیزهای ضروری که اول کار باید انجام بدیم توش باشه؟

مبارکه
تو پست 3 یه چیزهایی تو حالت کلی هست. بازم اگه موردی سوالی بود بپرسین تا حد توان جواب میدیم

skyman53
15-09-2010, 09:33
دوستان سلام

با عرض معذرت شما کمک کنید من از سردرگمی دربیام

من قصد خرید پیکسون 12 رو داشتم اما این تاپیک منو از خواب غفلت بیدار کرد
لطفا محاسن و معایب این گوشی رو نسبت به پیکسون 12 بگین

sajjadgameactor
15-09-2010, 12:12
من توی این یک روزی که این گوشی رو خریدم به چند تا مشکل خوردم

اول از همه دوربین : من قبلا c905 داشتم ولی کیفیت عکس این از c905 برام پایین تره و جدا کردن رنگ هاش از هم خوب نیست برام(البته فقط توی اتاق با نور متوسط چکش کردم) انگار که دستت خیلی لرزیده ولی حتی اگه یه جا ثابت هم بگذارمش کم میشه ولی بازم همون طوره در ضمن با اینکه روی 8MP تنظیم هست حجم عکسا بین 0.8 تا 1.3MB هست در صورتی مه با c905 بین 2 تا 3.5MB بود توی فیلم برداری هم همین مشکل هست و تصویر دون دون هست و شفاف نیست:41:

نسخه ی نرم افزارش R2CA024 هست باید آپدیتش کنم؟چه طور؟(با وایرلس میتونم وصل شم)

این که باید روی همه چی 2 بار کلیک کرد راهی نداره بشه با یک کلیک انجام بشه؟

اوایل سرعتش یکم کم بود ولی الان عالیه

total_overdose
15-09-2010, 12:40

اول از همه دوربین : من قبلا c905 داشتم ولی کیفیت عکس این از c905 برام پایین تره و جدا کردن رنگ هاش از هم خوب نیست برام(البته فقط توی اتاق با نور متوسط چکش کردم) انگار که دستت خیلی لرزیده ولی حتی اگه یه جا ثابت هم بگذارمش کم میشه ولی بازم همون طوره در ضمن با اینکه روی 8MP تنظیم هست حجم عکسا بین 0.8 تا 1.3MB هست در صورتی مه با c905 بین 2 تا 3.5MB بود توی فیلم برداری هم همین مشکل هست و تصویر دون دون هست و شفاف نیست:41:

سلام دوست عز یز
خوب ویواز فلش زنون نداره و ال ای دیشم خیلی کم نوره و طبیعیه که سی 905 بهتر بگیره.
شما عوضش برو تویه محیط بیرون و روز اونوقت میبینی سی 905 هیچ حرفی برای گفتن نداره.

payam20
15-09-2010, 13:23
دوستان سلام

با عرض معذرت شما کمک کنید من از سردرگمی دربیام

من قصد خرید پیکسون 12 رو داشتم اما این تاپیک منو از خواب غفلت بیدار کرد
لطفا محاسن و معایب این گوشی رو نسبت به پیکسون 12 بگین

سلام
اول اینکه این دوتا گوشی مربوط به دوتا کلاس کاملا متفاوت کاری هستن. این سیمبیان هست و پیکسون 12 سیستم عامل نداره.
پیکسون 12 تا اونجاییکه من دیدم کیفیت فیلمبرداریش خیلی پایین هست. به نسبت ساتیو هم رده خودش از نظر دوربین اصلا جای صحبت نداره، چه برسه به ویواز...
فیش استریو استاندارد هم نداره.
البته عکسهاش هم طبق معمول سامسونگ ها زیادی پر رنگه...
پیکسون صفحش هم یکم کوچیکتره، ولی در عوض کیفیت تصویر سامسونگ ها تو مونیتور به نظر بهتر میاد... البته به نظر...
باتریش هم به نسبت ساتیو یا ویواز ضعیفتره.
صدای بلندگوی خارجی پیکسون قویتر از ویواز هست.

این تفاوت های ظاهری قضیه هست. ولی خوب همونطور که گفتم مقایسه این دوتا یکم سخته. چون از دو خونواده متفاوتن و اصلا کلاس کاریشون یکی نیست.

در ضمن گوشی موفقی نبود و فروش خیلی کمی داشت. از افت شدید قیمتش تو سطح جهانی میشه اینو برداشت کرد. در حالیکه اسما قویترین دوربین سامسونگ بود و اگه جا داشت، میشد خیلی روش مانور داد...

یه تاپیک هم بود راجع به مقایسه ساتیو و پیکسون 12
برای اطلاعات بیشتر درباره معایب پیکسون از نظر استفاده کننده هاش، میتونین به اونجا هم مراجعه کنین...

اما در کل اگه هدفتون فقط عکس گوشی باشه، با توجه به قیمت پیکسون 12، انتخاب معقولتری به نظر میرسه...

همونطور که گفتن عکس ویواز فقط تو داخل اتاق و نور کم چندان خوب نیست. تو بقیه موارد واقعا عالی عمل میکنه که c905 پیشش هیچ حرفی واسه گفتن نداره. به شرطی که تنظیمات درست هر موقعیت رو انجام داده باشین.

برای لرزش هم استابلایزر رو روشن کنین

از طرفی حجم عکس ملاک کیفیت نیست. اینو اشتباه نگیرین...

باید آپدیت بشه. باید حتما از PC استفاده بشه. روشش رو چندتا پست قبلتر هم بطور خلاصه گفتم...

دوبار کلیک فقط تو بعضی جاها مثل فایل منیجر هست. تو منو یا اکثر جاها یه بار کافیه...

sajjadgameactor
15-09-2010, 14:02
راستی تو جعبه گوشی اینا بود
1- خود گوشی ما مموری 8 گیگ و باتری روش
2- کابل usb
3- یه کله برا شارژ با برق که به کابل usb وصل میشه
4- یه قلم کوتاه و به درد نخور
5- کیف
6- هدست
هیچ گونه cd ای هم تو جعبه نبود!!!!

J U N I P E R
15-09-2010, 14:44
راستی تو جعبه گوشی اینا بود
1- خود گوشی ما مموری 8 گیگ و باتری روش
2- کابل usb
3- یه کله برا شارژ با برق که به کابل usb وصل میشه
4- یه قلم کوتاه و به درد نخور
5- کیف

هیچ گونه cd ای هم تو جعبه نبود!!!!

سی‌دی نداره، همه‌چیز توی مموریه. PC Suit, Media Go, Users Manual و ...
اون قلمه یه‌کم سلیقه‌ایه، من خودم کم‌و‌بیش به کارم میاد. بعضیا باهاش حال نمی‌کن. بهتره از کیفش استفاده کنی، لنز ویواز ممکنه خش بیافته. کردم.

گوشی فول پک معمولا یه کابل تی‌وی یا یک شارژر فندکی واسه تو ماشین داره. (یکی از این‌دو). بعضی پک‌ها هم دو‌سه‌تا محافظ صفحه توش هست.

چند روز محافظ‌ صفحه‌ها رو گذاشتم،‌خود پلاستیک محافظ شد پر خش، داغـون! تاچش هم که خب محافظ گذاشته بودم یه‌کم افت داشت، صفحه هم به‌اون شفافی نبود. کندم انداختم اون‌ور. الان خود صفحه خش‌های کوچیکی داره، اما تاچش راحته و درست هم صفحه رو می‌بینم. به نظر من آدم می‌خواد از گوشی استفاده کنه دیگه، حالا صفحه‌رو درست نبینی و تاچت افت کنه صفحه خش نیافته، شاید نیارزه، مگر اینکه بخوای بفروشیش.

چند گرفتی شما؟ با گارانتی؟

راستی، باید یه هدست هم باشه تو جعبه (البت کیفیت هدست ویواز خیلی جالب نیست، نبود غصشو نخور :) )

golmohammadi
15-09-2010, 15:19
راستی پیام
ovi maps 3.06 اومده
اسفاده کردی ازش ؟
بیا روشی برای نصبش رو ویواز پیدا کنیم

sajjadgameactor
15-09-2010, 16:16
سی‌دی نداره، همه‌چیز توی مموریه. PC Suit, Media Go, Users Manual و ...
اون قلمه یه‌کم سلیقه‌ایه، من خودم کم‌و‌بیش به کارم میاد. بعضیا باهاش حال نمی‌کن. بهتره از کیفش استفاده کنی، لنز ویواز ممکنه خش بیافته. کردم.

گوشی فول پک معمولا یه کابل تی‌وی یا یک شارژر فندکی واسه تو ماشین داره. (یکی از این‌دو). بعضی پک‌ها هم دو‌سه‌تا محافظ صفحه توش هست.

چند روز محافظ‌ صفحه‌ها رو گذاشتم،‌خود پلاستیک محافظ شد پر خش، داغـون! تاچش هم که خب محافظ گذاشته بودم یه‌کم افت داشت، صفحه هم به‌اون شفافی نبود. کندم انداختم اون‌ور. الان خود صفحه خش‌های کوچیکی داره، اما تاچش راحته و درست هم صفحه رو می‌بینم. به نظر من آدم می‌خواد از گوشی استفاده کنه دیگه، حالا صفحه‌رو درست نبینی و تاچت افت کنه صفحه خش نیافته، شاید نیارزه، مگر اینکه بخوای بفروشیش.

چند گرفتی شما؟ با گارانتی؟

راستی، باید یه هدست هم باشه تو جعبه (البت کیفیت هدست ویواز خیلی جالب نیست، نبود غصشو نخور :) )

اره هدست هم توش بود با گارانتی 335 مال من هم از این محافظ صفحه یک دونه اضافه فروشنده گفت توشه منمنگاه نکردم فک نکنم باشه هر چند به هیچ دردی نمی خوره

arian_mj
15-09-2010, 21:14
سلام
کسی هست که با wi-fi گوشی به اینترنت وصل بشه؟

sajjadgameactor
15-09-2010, 22:45
سلام
کسی هست که با wi-fi گوشی به اینترنت وصل بشه؟
من وصل شدم

arian_mj
15-09-2010, 23:24
گوشی من وصل نمیشه!!!:41:
با n900 به راحتی وصل شدم...
داخل گوشی تنظیمات خاصی نمی خواد؟
اشکال از کجاست؟

sajjadgameactor
15-09-2010, 23:28
گوشی من وصل نمیشه!!!:41:
با n900 به راحتی وصل شدم...
داخل گوشی تنظیمات خاصی نمی خواد؟
اشکال از کجاست؟

نه برای من هیچ مشکلی نداره تنظیمات خاصی هم انجام ندادم

sajjadgameactor
16-09-2010, 01:28
مغزم ترکید انقدر چیزای جور با جور اینجا هست من که نفهمیدم ساین کردن یعنی چی آموزشش رو دیدم ولی اصلا نمیدونم یعنی چی (خوردنیه ، دیدنیه چی هست:31:) یکی منو روشن کنه:2:

payam20
16-09-2010, 02:21
راستی پیام
ovi maps 3.06 اومده
اسفاده کردی ازش ؟
بیا روشی برای نصبش رو ویواز پیدا کنیم

سلام
نه استفاده نکردم.
میرم و 30 ام بر میگردم.
تو اولین فرصت حتما.... البته شاید تا اون زمون راهش پیدا بشه... در ضمن توی هواپیما همین ورژن رو تستش میکنم ببینم سرعت بالا روی تشخیص و دقت این OVI چه تاثیری میزاره...
فعلا...

7evil
16-09-2010, 03:44
مغزم ترکید انقدر چیزای جور با جور اینجا هست من که نفهمیدم ساین کردن یعنی چی آموزشش رو دیدم ولی اصلا نمیدونم یعنی چی (خوردنیه ، دیدنیه چی هست:31:) یکی منو روشن کنه:2:

ساين اينه كه :يعني روش ساين:شما ابتدا شماره سريال گوشيتونو به بعضي از فروم ها كه همين فروم هم جزش ميشه ميدين و بعد از دو سه روز دو تا فايل به شما ميدن كه بعد نرم افزار هاي مختلفي از قبيل signsis هست كه شما اون دو فايل و برنامه اي كه مي خواين ساين كنين رو بهش ميدين اونم فايل ساين شده ي برنامه رو بهتون ميده البته بايد تاريخ گوشي شما هم درست باشه البته به ميلادي
فكر كنم اينا رو خودتونم ميدونستين درسته؟نميدونم والا

sajjadgameactor
16-09-2010, 10:36
برنامه ی آپدیت گوشی توی خود مموری نیست باید دانلود کنم؟

Vallio
16-09-2010, 10:42

اینهم توضیحات کامل اینکه ساین کلا" چیه :

مرحله اول: ساین کردن یعنی چه و لزوم ساین کردن برنامه ها

اولین و بیشترین مشکلی که دوستان عزیز در نصب برنامه های خودشون باهاش برخورد میکنن اینه که با یه پیغام خطا در هنگام نصب برنامه مواجه میشن و برنامه نصب نمیشه . متن خطا هم معمولا اینه "Certificate error. Contact the application supplier" .این پیغام میگه که شما باید برنامه خودتون رو ساین کنید.حالا اکثر کاربران عزیز این سوالات براشون پیش میاد
خوب حالا این ساین یعنی چی ؟
چرا باید برنامه های خودمون رو ساین کنیم ؟

با یه مثال جواب سوال اول رو میدم.فرض کنید یه برنامه رو از اینترنت و یا هر جای دیگه پیدا کردید و اونو تو گوشیتون نصب کردید.شما که نمیدونید این برنامه رو چه کسی نوشته و یا برای چی نوشته. حالا از شانس بد شما اون برنامه ای که نصب کردید رو یه آدم خلاف مثل من نوشته و از نوشتن این برنامه مقاصدی داره مثل آسیب زدن به گوشی های دیگران مثل همین ویروس هایی که هی در موردشون میشنوید , استفاده از مطالب یا فیلم ها و عکس های خصوصی دیگران و اخاذی از اونها و چندین دلیل دیگه.حالا شما به عنوان یه کاربر معمولی از کجا بدونید که یه برنامه خوب هست یا نه ؟ شرکت سازنده سیستم عامل سیمبیان اومده و این مشکل رو برای شما حل کرده و اون هم اینطوریه که سیستم عامل خودش رو طوری طراحی کرده که هنگام نصب برنامه ها اونها رو باز میکنه و اگه یه سری کد یا الگوریتم خاصی تو برنامه ببینه اجازه نصب به اونها میده در غیر این صورت نصب متوقف میشه.حالا این کدی که تو برنامه ها هست از کجا میاد؟ شرکت سازنده سیبیان به همه سازندگان برنامه برای این سری گفته که اگه میخوان برنامه هاشون تو گوشی های نوکیا سری 9.1 نصب بشه باید یه نمونه از برنامه رو به اونها بدن تا بعد از تست و در صورت بی عیب بودن اونها این کد و یا الگوریتم رو به برنامه اضافه میکنن تا قابلیت نصب رو داشته باشن.پس با این حساب همه برنامه هایی که تو بازار هستند ساین شده هستند.خوب حالا که تقریبا فهمیدیم ساین چیه این سوال پیش میاد که خوب اگه اونها ساین شده هستند پس ما چرا باید دوباره ساین کنیم؟جواب اینه که چون این الگوریتم ساین طوری طراحی شده که اگه کسی مثل هکر ها و کرکر های عزیز اونها رو باز کنن این کد و یا الگوریتم از بین میره و برنامه میشه ساین نشده و چون ما از برنامه های کرک شده و یا قفل شکسته و به صورت مجانی استفاده میکنیم و چون یه کرکر برای کرک کردن یه برنامه نیاز به باز کردن برنامه داره تا بتونن قفل اونو بشکنه پس برنامه به صورت ساین نشده درمیاد.حالا چاره چیه؟ چاره اینه که یا شما باید برید و اون برنامه رو از سازنده اصلیش بخرید و یا هم یاد بگیرید که چطور برنامه ها رو ساین کنید.البته این ساین کردن ما با ساین کردن شرکت سازنده سیبیان یکی نیست و اونو برنامه هایی رو که ما ساین میکنیم هنگام نصب اگه دقت کرده باشین میگه که این برنامه تایید نشده هست و بهتره نصب برنامه متوقف بشه و در صورت نصب تمام عواقب ناشی از استفاده از این برنامه پای خود کاربره.پس لطف کنید و هر برنامه ای رو در هر سایتی که دیدید دانلود نکنید و فقط از جاهای معتبر برنامه بگیرید

با تشکر از آقای امینی !

بعد برای ساین برید توی این تاپیک کاملا" توضیح داده شده :

آموزش سایــن کردن با استفاده از برنامــه SignSiS

ساين اينه كه :يعني روش ساين:شما ابتدا شماره سريال گوشيتونو به بعضي از فروم ها كه همين فروم هم جزش ميشه ميدين و بعد از دو سه روز دو تا فايل به شما ميدن كه بعد نرم افزار هاي مختلفي از قبيل signsis هست كه شما اون دو فايل و برنامه اي كه مي خواين ساين كنين رو بهش ميدين اونم فايل ساين شده ي برنامه رو بهتون ميده البته بايد تاريخ گوشي شما هم درست باشه البته به ميلادي
فكر كنم اينا رو خودتونم ميدونستين درسته؟نميدونم والا

ممنون دوست عزیز ؛ ولی ایشون گفتن که روششو میدونن و دیدن فقط میخان بدونن که ساین چیه !
والا منم اگه اینطوری برام توضیح بدن هیچی نمیفهمم :دی !

این جملتونم خیلی باحاله :دی !

ساين اينه كه :يعني روش ساين

J U N I P E R
16-09-2010, 10:44
با پی‌سی سوییت هم می‌تونی آپدیت کنی، اما بهتره از همون sony ericsson update service استفاده کنی.
آره باید دان کنی.

Vallio
16-09-2010, 10:47

از طریق آپدیتر خود سونی اریکسون:

با حجم 35.4 مگابایت
حجم خود آپدیت هم حدود 110 تا 130 تا متغیره... بسته به زبانهای روی گوشی و برنامه های سفارشی منطقه ای... اگه فارسی از قبل روش باشه، آپدیت میشه، وگرنه با آپدیت اضافه نمیشه...

ممنون از آقا پیام گل !

---------- Post added at 11:47 AM ---------- Previous post was at 11:47 AM ----------

شه ژالب ، در یک زمان !

sajjadgameactor
16-09-2010, 11:00
بابا اپدیت ویندوز هم 110 مگ نیست!!!(الان قیافم مثل آواتارمه)
نکنه 110 کیلو بایت

Vallio
16-09-2010, 11:05
بابا اپدیت ویندوز هم 110 مگ نیست!!!(الان قیافم مثل آواتارمه)
نکنه 110 کیلو بایت

من دابلیو نهصدو پنجامو همینطوری با همین برنامه آپ کردم بیش از 180 مگابایت شد !
ولی یه خوبی داره اینکه اون فایل آپدیت دانلود میشه و تو سیستمتون باقی میمونه ؛ هر موقع براتون مشکل پیش اومد میتونید با چند ثانیه وقت دوباره همون ورژنو آپ کنید !
تا اینکه ویندوزتونو پاک و فرمت کنید درایوتونو !

16-09-2010, 11:10
بچه ها من یه برنامه هایی تو youtube برا این گوشی دیدم که ظاهرش رو کاملا عوض میکنه و چندین و چند مدل داره ، مثلا مدل آندروئید و ویندوز موبایل HTC ! فک کنم اسم برنامه SPB Mobile Shell 3rd بود ! حالا این و مدهای مختلفش رو میشه از کجا گیر آورد ؟ مشکلی که واسه گوشی به وجود نمیاره ؟!
یه مورد دیگه هم فایلهای فلشی هست که تو دسکتاپش استفاده میشه ! مثلا نمونه معروف آکواریم ! اینارو از کجا گیر بیاریم ؟!

Vallio
16-09-2010, 11:14
بچه ها من یه برنامه هایی تو youtube برا این گوشی دیدم که ظاهرش رو کاملا عوض میکنه و چندین و چند مدل داره ، مثلا مدل آندروئید و ویندوز موبایل HTC ! فک کنم اسم برنامه SPB Mobile Shell 3rd بود ! حالا این و مدهای مختلفش رو میشه از کجا گیر آورد ؟ مشکلی که واسه گوشی به وجود نمیاره ؟!
یه مورد دیگه هم فایلهای فلشی هست که تو دسکتاپش استفاده میشه ! مثلا نمونه معروف آکواریم ! اینارو از کجا گیر بیاریم ؟!

سوال اول :

بله هست ؛ اینجا چند تا موجوده !

+ سرچ

سوال دوم :

گوگل . کام :دی !
بازم سرچ کنید ، بنویسید آکواریوم فلش برای گوشی
فایل های فلش برای گوشی !

sajjadgameactor
16-09-2010, 11:23
با پی‌سی سوییت هم می‌تونی آپدیت کنی، اما بهتره از همون sony ericsson update service استفاده کنی.
آره باید دان کنی.

ای بابا 35مگ دانلود کردم ارور میده:41:

7evil
16-09-2010, 12:31
vallio جان بعد از هر اپديت چيزايي كه دانلود كردي سيو ميشه؟چرا پس من اومدم از اول اپديت كنم دوباره شروع به دانلود از اول كرد؟راهي نيست؟

adrenalin
16-09-2010, 12:49

SPB.Mobile.Shell.v3.7.498

برای دانلود این برنامه از لینک زیر استفاده کنید این برنامه به صورت کاملا رایگان هست و نیاز به ساین یا کرک هم نداره حجم برنامه هم 6.5 مگ هست :11:

16-09-2010, 12:58
SPB.Mobile.Shell.v3.7.498

برای دانلود این برنامه از لینک زیر استفاده کنید این برنامه به صورت کاملا رایگان هست و نیاز به ساین یا کرک هم نداره حجم برنامه هم 6.5 مگ هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی از کمکتون ، فقط یه سوال ، همه مدها رو همین یه برنامن ؟ مدهای آندروئید ، وین موبایل و ...! ؟

Vallio
16-09-2010, 14:01
vallio جان بعد از هر اپديت چيزايي كه دانلود كردي سيو ميشه؟چرا پس من اومدم از اول اپديت كنم دوباره شروع به دانلود از اول كرد؟راهي نيست؟

آره دیگه ؛ البته از اون ورژنی که دانلود کرد نباید جدید تر اومده باشه !
یعنی اگه ورژن جدیدتر اومده باشه ؛ خوب معلومه به ورژن جدید آپدیت میکنه !

ali7777
16-09-2010, 14:18
سلام و خسته نباشیذ خدمت همه
آقا من وقتی از طریق وای فای به اینترنت وصل میشم و میخوام صفحه ای رو باز کنم این ارور میده : no gateway reply
ینی چه؟ من چکار باید بکنم؟

sajjadgameactor
16-09-2010, 15:11
هنوز یه روز نشده جفت پا رفتم تو گوشی:31:

اواخر آپدیت بود که فکر کنم باتریش تموم شد حالا هم هر چی شارژ میکنم گوشی نمیاد بالا:21:

ای افراد پر توان برسید به داد این ناتوان:19:

J U N I P E R
16-09-2010, 15:34
هنوز یه روز نشده جفت پا رفتم تو گوشی:31:

اواخر آپدیت بود که فکر کنم باتریش تموم شد حالا هم هر چی شارژ میکنم گوشی نمیاد بالا:21:

ای افراد پر توان برسید به داد این ناتوان:19:

قبلش مگه نگا نکردی ببینی شارژ داره یا نه؟!
بزن به شارژ، بعد نیم‌ساعت بیا ببین پشت گوشی گرم شده یا نه، اگر آره، یعنی داره شارژ می‌شه، بزار خوب شارژ شه.

احتمالا روشن نمی‌شه، بعد از اینکه خوب شارژ شد، دوباره گوشی رو آپدیت کن ببین آپدیت می‌شه یا نه.
اگر نشد یحتمل باید بدی بیرون فلش کنن گوشیو.

sajjadgameactor
16-09-2010, 15:40
قبلش مگه نگا نکردی ببینی شارژ داره یا نه؟!
بزن به شارژ، بعد نیم‌ساعت بیا ببین پشت گوشی گرم شده یا نه، اگر آره، یعنی داره شارژ می‌شه، بزار خوب شارژ شه.

احتمالا روشن نمی‌شه، بعد از اینکه خوب شارژ شد، دوباره گوشی رو آپدیت کن ببین آپدیت می‌شه یا نه.
اگر نشد یحتمل باید بدی بیرون فلش کنن گوشیو.

من گفتم این خودش با usb شارژ میشه دیگه نیازی نیست:9:

J U N I P E R
16-09-2010, 16:22
من گفتم این خودش با usb شارژ میشه دیگه نیازی نیست:9:
وقتی گوشی بیکاره با usb شارژ می شه، اما موقع نصب فرمویر، پی‌سی عین زالو میافته رو باطری. تو برنامه هم هشدار میده که مطمين باشید نصف یا بیشتر باطری پر باشه. حالا شما اون کارارو بکن، نشد باید بدی فلش کنن برات.

sajjadgameactor
16-09-2010, 17:17
نشد:41:

وقتی میزنم به شارژ اون چراغ قرمزه روشن میشه ولی بعد از اینکه خاموش میشه فکر نکنم شارژبشه چون باتری زیاد داغ نمیشه
وقتی روشنش میکنم فقط صفحه ی اول سونی اریکسونش میاد و بعد هیچ :41:

J U N I P E R
16-09-2010, 17:55
نشد:41:

وقتی میزنم به شارژ اون چراغ قرمزه روشن میشه ولی بعد از اینکه خاموش میشه فکر نکنم شارژبشه چون باتری زیاد داغ نمیشه
وقتی روشنش میکنم فقط صفحه ی اول سونی اریکسونش میاد و بعد هیچ :41:
خاموش کن، یه دو ساعت بزن به شارژ، ضرر نداره. بعد یه بار دیگه آپدیت کن ببین گوشی رو می‌شناسه یا نه.

amirr13
16-09-2010, 19:38
دوستان ویواز باز
من واسه اتصال به اینترنت مشکل دارم.

من یه مودم ADSL دارم که خروجی بیسیم میده.

حالا گوشی مودم رو میشناسه ، اما چطور باید یوزر نیم ، پسورد رو به خوردش داد؟

تو پست های قبلی هم خیلیا پرسیده بودن ولی هرچی گفتن من یافت نکردم

درضمن نمیشه موقع اتصال به کامپیوتر شارژ نکنه؟

J U N I P E R
16-09-2010, 19:50
دوستان ویواز باز
من واسه اتصال به اینترنت مشکل دارم.

من یه مودم ADSL دارم که خروجی بیسیم میده.

حالا گوشی مودم رو میشناسه ، اما چطور باید یوزر نیم ، پسورد رو به خوردش داد؟

تو پست های قبلی هم خیلیا پرسیده بودن ولی هرچی گفتن من یافت نکردم

اگر منظورتون یوزر و پسورد اکانت ADSL عه که شرکت بهتون داده، اصلا نیازی نیست اون رو تو گوشی وارد کنید.
شما یه مودم وایرلس داری، به اینترنت هم وصله (رایانه حتما به اینترنت وصله دیگه؟). هر دستگاهی که این مودم رو پیدا کنه، به اینترنت وصل می‌شه. کاری هم به یوزر و پسوردی که از طرف اون شرکت به شما داده شده نداره.

فقط اگر خودتون روی وای‌فای پسورد گذاشته باشید، اون پسورد رو همون هنگام اتصال وارد می‌کنید.

مثلا: (حالا من می‌گم اما حتما بلدی اینو)
از منو (دکمه وسط) وارد گزینه‌ی Internet می‌شی، یه پاپ‌آپ میاد که اینترنت می‌خوام!
حالا گزینه‌ی Find Wi-Fi netw. رو می‌زنی. به وای‌فای مودمت وصل می‌شه. اگر قبلا پسورد گذاشته باشی، یه پنجره میاد، پسوردو می‌زنی، اگرم نه که مستقیم وصل می‌شه.

amirr13
16-09-2010, 20:05
ممنون

ولی بدون پسورد که نمیشه ، اینجوری که همسایه ها صفا میکنن با اینترنت من.

مودم وایرلس که نیست تا کد داشته باشه ، مودم ADSL ه فقط خروجی وایرلس داره.

برای وصل کردن کامپیوتر هم باید یوزر نیم پسورد کانکشن رو وارد کرد دیگه!

همه همین جواب رو تا اینجا ی این تاپیک دادن:41:

arian_mj
16-09-2010, 20:37
سلام و خسته نباشیذ خدمت همه
آقا من وقتی از طریق وای فای به اینترنت وصل میشم و میخوام صفحه ای رو باز کنم این ارور میده : no gateway reply
ینی چه؟ من چکار باید بکنم؟
من هم دقیقا همین مشکلو دارم!!!
هر کاری کردم نتونستم رفعش کنم...:41:

J U N I P E R
16-09-2010, 20:54
ممنون

ولی بدون پسورد که نمیشه ، اینجوری که همسایه ها صفا میکنن با اینترنت من.

مودم وایرلس که نیست تا کد داشته باشه ، مودم ADSL ه فقط خروجی وایرلس داره.

برای وصل کردن کامپیوتر هم باید یوزر نیم پسورد کانکشن رو وارد کرد دیگه!

همه همین جواب رو تا اینجا ی این تاپیک دادن:41:

ببین شما یه یوزر و پسورد داری که از شرکت گرفتی که باهاش اینترنت کامپیوتر رو فعال می‌کنی.
حالا همین اینترنت رو (که از طریق کامپیوترت در دسترسه)، میتونی بدون نیاز به پسورد، از طریق گوشی بهش وصل بشی.(مودمتون وایرلسه و خود‌به‌خود این اینترنت رو به‌صورت وا‌فای تو محیط پخش می‌کنه)
حالا چون همسایه‌ها خیلی صفا نکنن، شما می‌تونی روی این وای‌فای پسورد بذاری که فقط خودت استفاده کنی.
اگر مشکلتون اینه که چجوری می‌شه روی وای‌فای پسورد گذاشت، خیلی مودم‌ها سی‌دی برنامشو دارن، از طریق تنظیمات خود کانکشن هم می‌شه. لطفا تو این انجمن مطرح کنید:

اما اگر مشکلتون این نیست لطفا یه‌مقدار واضح‌تر توضیح بدین.

amirr13
16-09-2010, 21:13
دوست گرام چرا صورت مسئله رو عوض میکنی؟:46:
بلا به دور ایرانول کیلو چند؟

مودمم ADSL است نه وایرلس یا وایمکس.

فقط این روتور بنده یه آنتن وایرلس داره که اینترنت ADSL رو به وایرلس تبدیل میکنه و برای اتصال مثل ADSL معمولی نیاز به یوزرنیم و پسورد از ISP داره نه کد گذاری های شخصی

ali7777
17-09-2010, 01:38
آقا ، آریان ، امیر ، من ، هممون همین مشکلو داریم که !
این وای فای کوفتی رو اعصابمه ! میزنم گوشی رو خورد میکنما

payam20
17-09-2010, 01:55
اين چجورشه ديگه؟
اکسس پوينته يا مودم؟
بالاخره وايرلس هست يا نيست؟
شما مدلشو بگو تا بدونيم با چي طرفيم...
وقتي ميخواين با لپتاپ يا همچين چيزي وصل بشين چيکار ميکنين؟
البته اگه بحث بره سره جاش تو تالار مربوطه بهتره... شما کلا با اتصال وايرلس مشکل دارين نه گوشي...

يه چيزي هم بگم واسه يه تعداد از دوستان که شايد مشکلشون از اين باشه.
شما موقعي که کانکشن مودم رو تعريف مي کنين براي اينکه اينترنتش قابل استفاده واسه دستگاه هاي ديگه هم باشه، حتما بايد نوع کانکشن رو PPPOE ببندين نه بريج. وگرنه اتصال فقط براي دارنده کانکشن اصلي امکان پذيره... اگه مشکل بعضي از دوستان بوده ميتونن اينم چک کنن. فقط با PPPOE ديگه ديسکانکت کردن با شما نيست و هميشه لايو ميمونين.

در ضمن GPS تو هواپيما که مجبوريم بريم رو Flight mode هي قطع و وصل ميشه... نميدونم سرعت زياد اثر ميزاره يا از سنسورشه يا از Flight mode. يه بارم با GPS واقعي امتحان ميکنم ببينم اون چجوريه...

golmohammadi
17-09-2010, 02:57
پیام چرا هیچوقت عکس واید نمیگیری؟
چون 6 مگاپیکسلی میشه ؟

arian_mj
17-09-2010, 10:00
اين چجورشه ديگه؟
اکسس پوينته يا مودم؟
بالاخره وايرلس هست يا نيست؟
شما مدلشو بگو تا بدونيم با چي طرفيم...
وقتي ميخواين با لپتاپ يا همچين چيزي وصل بشين چيکار ميکنين؟
البته اگه بحث بره سره جاش تو تالار مربوطه بهتره... شما کلا با اتصال وايرلس مشکل دارين نه گوشي...

شما موقعي که کانکشن مودم رو تعريف مي کنين براي اينکه اينترنتش قابل استفاده واسه دستگاه هاي ديگه هم باشه، حتما بايد نوع کانکشن رو PPPOE ببندين نه بريج. وگرنه اتصال فقط براي دارنده کانکشن اصلي امکان پذيره... اگه مشکل بعضي از دوستان بوده ميتونن اينم چک کنن. فقط با PPPOE ديگه ديسکانکت کردن با شما نيست و هميشه لايو ميمونين.

در ضمن GPS تو هواپيما که مجبوريم بريم رو Flight mode هي قطع و وصل ميشه... نميدونم سرعت زياد اثر ميزاره يا از سنسورشه يا از Flight mode. يه بارم با GPS واقعي امتحان ميکنم ببينم اون چجوريه...
با n900 براحتی وصل میشم ولی در همون شرایط ویواز میده no gateway reply

7evil
17-09-2010, 11:03
يعني وقتي با يو اس بي به كامپيوتر وصله شارژ ميشه؟اره شارژ ميشه ولي تو اپديت گوشي خاموشه ها

amirr13
17-09-2010, 12:09
با کامپیوتر علاوه بر شناختن منبع وایرلس یا همون مودم یه کانکشن هم میسازیم که یوزر نیم پسورد بهش میدیم.

ولی تو این گوشی جایی رو پیدا نکردیم که بشه این کارو کرد.

ظاهرا تنها با وایرلس کار میکنه ، نه با مودم های ADSl ای که به وایرلس تبدیل میکنن:41:

شما موقعي که کانکشن مودم رو تعريف مي کنين براي اينکه اينترنتش قابل استفاده واسه دستگاه هاي ديگه هم باشه، حتما بايد نوع کانکشن رو PPPOE ببندين نه بريج. وگرنه اتصال فقط براي دارنده کانکشن اصلي امکان پذيره... اگه مشکل بعضي از دوستان بوده ميتونن اينم چک کنن. فقط با PPPOE ديگه ديسکانکت کردن با شما نيست و هميشه لايو ميمونين.ما با یوزر نیم پسورد دادن به گوشی مشکل داریم!
چون وایرلس هم داشته باشی باید به گوشی یه یوزر نیم پس بدی دیگه! نه؟
فقط تو فرودگا هاست که واسه همه بازه و فقط باید وصل بشی.

درضمن برای مثال مودم من اینه TP-Link TD-w8901G
اینم لینک که متاسفانه قیلتره!

Vallio
17-09-2010, 12:16
با کامپیوتر علاوه بر شناختن منبع وایرلس یا همون مودم یه کانکشن هم میسازیم که یوزر نیم پسورد بهش میدیم.

ولی تو این گوشی جایی رو پیدا نکردیم که بشه این کارو کرد.

ظاهرا تنها با وایرلس کار میکنه ، نه با مودم های ADSl ای که به وایرلس تبدیل میکنن:41:

ما با یوزر نیم پسورد دادن به گوشی مشکل داریم!
چون وایرلس هم داشته باشی باید به گوشی یه یوزر نیم پس بدی دیگه! نه؟
فقط تو فرودگا هاست که واسه همه بازه و فقط باید وصل بشی.

درضمن برای مثال مودم من اینه TP-Link TD-w8901G
اینم لینک که متاسفانه قیلتره!

به این تاپیکم یه سری بزن ( توضیح دادم ) :

amirr13
17-09-2010, 15:47
بله توضیح دادید ، منتها برای اتصال به کامپیوتر و از طریق کامپیوتر به اینترنت.

مشکل اتصال مستقیم گوشی به اینترنت از طریق wi fi هست.

PLAΨMID
17-09-2010, 17:27
سلام
واسه آپدیت آفلاین کسی راهی سراغ داره ؟؟
ممنون .

amirr13
17-09-2010, 17:42
بچه ها یه سوال دیگه ، برای استفاده از ارتفاع سنج و سرعت سنج گوشی ، نیاز به فعال کردن gps با اینترنت داره؟

tired friend
18-09-2010, 16:41
ایا این گوشی 10-20 تا بازیه خیلی خفن داره؟:13:حد اقل یکی مثل شیفت ویوو داشته باشه کافیه.
چت خوف داره؟
سایت های فارسی رو به خوبی بالا میاره؟
دوربینش جای بحث نداره؟
صفحش خوبه؟
و... ممنون.

ali7777
18-09-2010, 18:39
کسی نمیاد جواب ما رو بده؟!:whistle:

roozi-666
18-09-2010, 20:24
آقا ی سوال داشتم و شاید بشه اسمش گذاشت مشکل
چرا بعضی وقتها که عکس میگیرم این اررور رو میده که حافظه پر شده در حالی که 2 گیگ جا خالی داره و بعد مجبور میشم تنظیمات دوربین رو از قسمت setup ریست کنم و بعد درست میشه !!!!؟؟؟؟

راستی هنوز خبری از هـــــــــــــــک ویواز نشده؟؟؟

mrt619rko
18-09-2010, 23:30
دوستانی که میخوان فیلم رو با کیفیت عالی و زیرنویس فارسی تبدیل کنن و روی گوشی ببینن ازConvertor jetAudio استفاده کنند چون توی این زمینه بهترینه ..
سوالی در مورد تبدیل فیلم داشتین در خدمتم ! :10:

golmohammadi
19-09-2010, 01:33
سلام
واسه آپدیت آفلاین کسی راهی سراغ داره ؟؟
ممنون .
فکر کنم با باکس میشه
و با پی سی نمیشه (البته مطمئن نیستم)
تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که یه بار اپدیت کنی
بار دوم کهمیزنی اپدیت فوری اپدیت میشه
یه چیزی مثل اپدیت افلاین
اما واسه این روش نیز کمی اینترنت نیاز هست

ایا این گوشی 10-20 تا بازیه خیلی خفن داره؟:13:حد اقل یکی مثل شیفت ویوو داشته باشه کافیه.
چت خوف داره؟
سایت های فارسی رو به خوبی بالا میاره؟
دوربینش جای بحث نداره؟
صفحش خوبه؟
و... ممنون.
بازیهایی که خفن باشند اره چند تایی داره
بیشتر از 5 تا میشه
2 تا بازی خیلی خفن رو خود گوشی هست که میشه نصب کرد
چت اره برنامه نیمبوز عالیه
برنامه اسکایپ هم هست کار کرده ام عالیه
حتی با اسکایپ میشه از گوشی به کامپیوتر زنگ زد (تست شده توسط خودم)
سایتهای فارسی را بچه ها میگند خوب میاره بالا
صفحه خوب یداره
دوربینش هم در حد خوب هست
البته بهترین فیلمبرداری را داره
و ... خواهش :40:

کسی نمیاد جواب ما رو بده؟!:whistle:
این اینترنت بی سیم هم شده مشکل
در اولین فرصت باید خودم هم ه تستی بکنم
ولی نباید این مشکلات راداشته باشه

چرا بعضی وقتها که عکس میگیرم این اررور رو میده که حافظه پر شده در حالی که 2 گیگ جا خالی داره و بعد مجبور میشم تنظیمات دوربین رو از قسمت setup ریست کنم و بعد درست میشه !!!!؟؟؟؟

این مشکل یکی دو بار هم سر من اومده
اما دلیلش را نمیدونم
فکر کنم یک باگ هست

ویواز هنوز متاسفانه هــک نشده
مردیم تا هــک بشه
اگه میشد خلاص میشدیم

دوستانی که میخوان فیلم رو با کیفیت عالی و زیرنویس فارسی تبدیل کنن و روی گوشی ببینن ازConvertor jetAudio استفاده کنند چون توی این زمینه بهترینه ..
سوالی در مورد تبدیل فیلم داشتین در خدمتم ! :10:

شما راهی برای تبدیل دارین که ‌:
در بعضی فیلمها بالا و پائین تصویر ساهیی هست
اینا را حذف کنه در فایل خروجی

mrt619rko
19-09-2010, 09:24
شما راهی برای تبدیل دارین که ‌:
در بعضی فیلمها بالا و پائین تصویر ساهیی هست
اینا را حذف کنه در فایل خروجی

بله !
من خودمم کلی دنبال همین بودم بالاخره تو همین Convertor jetAudio پیداش کردم !
توی این قسمت تنظیمات رو روی این حالت بزار حله ، فول اسکرین میشه !

برا تبدیل فیلم کامل تر از Convertor jetAudio پیدا نمیشه !! :31:

golmohammadi
19-09-2010, 10:55
جت آودیو عددی نیست در مقابل viceo convert master و total video converter
ولی اینو تست میکنم

mrt619rko
19-09-2010, 11:40
من همرو تست کردم محمد جان !
ولی هیچ کدوم مثل JetAudio برای این کار جواب نمیده که زیرنویس کنه فیلمو و فول اسکرین نشون بده !
شما اگه تونستی با نرم افزار دیگه ای فیلمو با این خصوصیات تبدیل کنی جایزه داری پیش من .. :21::31:
موفق باشی

ali7777
19-09-2010, 11:49
آقا خسته نباشید
من یه مشکل دیگه دارم ! من وقتی ویواز خریدم یه محافظ صفحه ی نمایش هم گرفتم که 8 تومن پام در اومد ولی خیلی حساسه و مرتب روش خش میفته و موقع خوندن پی دی اف که زمینه ی سفید داره کیفیتشو پایین میاره ! من این محافظو بردارم بهتر نیست؟ مگه صفحه ویواز خازنی نیست؟

golmohammadi
19-09-2010, 14:30
من همرو تست کردم محمد جان !
ولی هیچ کدوم مثل JetAudio برای این کار جواب نمیده که زیرنویس کنه فیلمو و فول اسکرین نشون بده !
شما اگه تونستی با نرم افزار دیگه ای فیلمو با این خصوصیات تبدیل کنی جایزه داری پیش من .. :21::31:
موفق باشی
من اصلا فیلمهای زیر نویسی تبدیل نمیکنم
شاید جت آودیو برای تبدیل فیلمها با زیر نویس اره بهترین باشه
در ضمن محمد نیستم :41:

آقا خسته نباشید
من یه مشکل دیگه دارم ! من وقتی ویواز خریدم یه محافظ صفحه ی نمایش هم گرفتم که 8 تومن پام در اومد ولی خیلی حساسه و مرتب روش خش میفته و موقع خوندن پی دی اف که زمینه ی سفید داره کیفیتشو پایین میاره ! من این محافظو بردارم بهتر نیست؟ مگه صفحه ویواز خازنی نیست؟

صفحه خازنی اگه محافظ بچسبونی کار نخواهد کرد
چون با الکرودهای دست کار میکنه
صفحه ویوا مقاومتی هست
اگه اون محافظ که داری خش داره پس بهتره بکنی و بندازیش دور
وقتی خش داره و باعث افت تصویر میشه چه فایده ؟
میتونی از محافظهای بهتری استفاده کنی

amirr13
19-09-2010, 14:34
برای کانورت ویدئو که هیچی بهتر از im too عمل نمیکنه ، توتال کانورتو بازه ی زیادی داره ولی خیلی قوی نیست.
با آی ام هم زیرنویس رو نگه میداره ، هم کلی سایز بندی و تنظیمات داره. مستقیم از دی وی دی تبدیل کنین به MP4 و تازه میتونین محدودیت حجم هم بهش بدین

فقط بدیش اینه برای کاربر آماتور یکم سخته ، جت ساده تره

eaanland
19-09-2010, 21:10

من یه هفتست ویواز خریدم و موقع عکاسی بعد از عکس گرفتن همچین پیغامی میده و عکسو ذخیره نمیکنه و باروسن خاموش کردن گوشی درست میشه. توی تسک منیجر هم تمام برنامه هارو میبندم ولی بازم این پیغامو میده.

Vallio
19-09-2010, 22:43
من یه هفتست ویواز خریدم و موقع عکاسی بعد از عکس گرفتن همچین پیغامی میده و عکسو ذخیره نمیکنه و باروسن خاموش کردن گوشی درست میشه. توی تسک منیجر هم تمام برنامه هارو میبندم ولی بازم این پیغامو میده.

بله متاسفانه ؛ مال منم همینجوری میشه بعضی اوقات :13: !

7evil
19-09-2010, 23:49
درسته مال منم هميشه قبل از اپديت اينجوري ميشد ولي يه چند وقتيه نشده

NiKtA20
20-09-2010, 11:25
سلام
يه سوال
من ميرم تو تنظيمات و تو Display، Light timeout رو ميزارم مثلا رو 30 ثانيه، حالا چند ساعت يا يكي دوروز بعد ميبينم تنظيمات خود به خود ميره رو 10 ثانيه!!!
برنامه هاي گوشي رو هم نگاه كردم، فكر نكنم برنامه ي ديگه اي داشته باشم كه توش Light timeout رو تغيير داده باشم...
خسته شدم ،‌روزي چندبار بايد برم تو تنظيماتو زمان به 30،40 تغيير بدم، مخصوصا موقع خوندن فايلاي پي دي اف اين كم بودن زمان خيلي اذيت ميكنه...:41:

J U N I P E R
20-09-2010, 11:32
درسته مال منم هميشه قبل از اپديت اينجوري ميشد ولي يه چند وقتيه نشده
منم همین‌طور

سلام
يه سوال
من ميرم تو تنظيمات و تو Display، Light timeout رو ميزارم مثلا رو 30 ثانيه، حالا چند ساعت يا يكي دوروز بعد ميبينم تنظيمات خود به خود ميره رو 10 ثانيه!!!
برنامه هاي گوشي رو هم نگاه كردم، فكر نكنم برنامه ي ديگه اي داشته باشم كه توش Light timeout رو تغيير داده باشم...
خسته شدم ،‌روزي چندبار بايد برم تو تنظيماتو زمان به 30،40 تغيير بدم، مخصوصا موقع خوندن فايلاي پي دي اف اين كم بودن زمان خيلي اذيت ميكنه...:41:
از Best Screen Locker استفاده نمی‌کنی؟

golmohammadi
20-09-2010, 13:49
بله !
من خودمم کلی دنبال همین بودم بالاخره تو همین Convertor jetAudio پیداش کردم !
توی این قسمت تنظیمات رو روی این حالت بزار حله ، فول اسکرین میشه !

برا تبدیل فیلم کامل تر از Convertor jetAudio پیدا نمیشه !! :31:
جت آودیو کارشدرسته
اما اینم مثل بقیه کانورترها کامل نیست
بزرگترین ایرادش اینه که FLV را نمیتونه تبدیل کنه
منم هر چی میگیرم از یوتیوب هست و FLV
این تنظیمات هم که گفتی اشتباه بود
چون دو نوع کراپ تعریف شده یکی چپ راست و دیگری بالا پائین
شما هر دو را گفتین فعال کنم که اشتباه بود
و بایستی از بالا پائین کراپ کنم که گزینه دومی را فعال کردم
اما ایراد بعدی چیه ؟
رزولیشن را نمیشه اختیاری گذاشت (اگه هست بگو من که ندیدم)
مجبور شدم از رزولیشنهای موجود استفاده کنم که 480 در 272 رزولیشن مناسبی به نظر میرسه برای ویواز و کلا s60v5
800*480 هم هم مناسبه اما برای ویندوزموبالها و گوشیهای دارای این رزولیشن مناسبتره
برای ویواز فقط سایزش بیشتر میشه و بهتره کمتر از این استفاده بشه

آرشیو من پر هست از کلیپهایی که از بالا پائین سیاهی دارند
یعنی هموشن اسپکت ریشو 4به3 دارند
در حالی که الان همشون 16 به 9 هست چه گوشیهای جدید و چه مانیتورها و چه تی ویها

در جت آودیو هم موقع کانورت اگه رزولیشن معمولی باشه مثلا 320*240 بازم اون سیاهی میمونه
رزولیشنهاش هم دستی نمیشه داد
flv هم که ساپورت نمیکنه
پس اینم فقط برای تبدیلهای خاصی کاربرد داره و در نوع خودش عالیه

فعلا به این نتیجه رسیدم که کانورتر سفارشی شرکت HTC که برای گوشیهای ویندوزموبایل نوشته شده در نوع خودش بینظیر هست

ولی یک قانون کلی در کانورترها وجود داره :
هیچ کانورتری کامل نیست
و بایستی از چندین کانورتر استفاده کرد تا بشه همه نوع کانورتی انجام داد

سلام
يه سوال
خب طبیعتا یک برنامه نصب کردی که تایمشو بهم میزنه
بایستی پیداش کنی و پاکش کنی
در غیر اینصورت باید فرمت بشه

amirr13
20-09-2010, 17:25
امروز دو تا تم از Zedge گرفتم.
یکی رو ارور داد نصب نکردم.
یکی رو مثل گل نصب کرد.

منم دستم خورد و ست کردم رو گوشی.
بعدش میرفتم تو بخش تغییر تم هنگ میکرد و نمذاشت عوضش کنم ، پاکشم نمیتونستم کنم.

حلاصه مستر ریسیت و خلاصی.

................
یه سوال ، mp3 ها کجا میرن؟
پلیر نشون میده اما تو هیچ فلدری نیست.

NiKtA20
20-09-2010, 19:02
Best Screen Locker رو ندارم، تو برنامه هايي كه نصب كردم هم هرچي نگاه ميكنم جايي رو نمي بينم كه همچين تنظيماتي داشته باشه و من تغييرش داده باشم :41:
حالا باز بگردم...
راستي يه سوال درباره ي كانورتور جت آديو
من قبلا باهاش DAT رو تبديل به mp4 كرده بودم و مشكلي نداشتم، الان اومدم يه فايل VOB رو تبديل كنم، 3،4 دقيقه اول رو كانورت ميكنه،‌بعد ارور ميده...
واسه چيه؟
و اينكه بالاخره واسه اينكه نوار سياهه بالا و پايين رو نبينيم تنظيماتشو رو چي بزاريم؟
مرسي

saeed-constantine
20-09-2010, 19:27
جت آودیو کارشدرسته
اما اینم مثل بقیه کانورترها کامل نیست
بزرگترین ایرادش اینه که FLV را نمیتونه تبدیل کنه
منم هر چی میگیرم از یوتیوب هست و FLV
این تنظیمات هم که گفتی اشتباه بود
چون دو نوع کراپ تعریف شده یکی چپ راست و دیگری بالا پائین
شما هر دو را گفتین فعال کنم که اشتباه بود
و بایستی از بالا پائین کراپ کنم که گزینه دومی را فعال کردم
اما ایراد بعدی چیه ؟
رزولیشن را نمیشه اختیاری گذاشت (اگه هست بگو من که ندیدم)
مجبور شدم از رزولیشنهای موجود استفاده کنم که 480 در 272 رزولیشن مناسبی به نظر میرسه برای ویواز و کلا s60v5
800*480 هم هم مناسبه اما برای ویندوزموبالها و گوشیهای دارای این رزولیشن مناسبتره
برای ویواز فقط سایزش بیشتر میشه و بهتره کمتر از این استفاده بشه

آرشیو من پر هست از کلیپهایی که از بالا پائین سیاهی دارند
یعنی هموشن اسپکت ریشو 4به3 دارند
در حالی که الان همشون 16 به 9 هست چه گوشیهای جدید و چه مانیتورها و چه تی ویها

در جت آودیو هم موقع کانورت اگه رزولیشن معمولی باشه مثلا 320*240 بازم اون سیاهی میمونه
رزولیشنهاش هم دستی نمیشه داد
flv هم که ساپورت نمیکنه
پس اینم فقط برای تبدیلهای خاصی کاربرد داره و در نوع خودش عالیه

من یه چیزایی رو توضیح بدم شاید شما مشکلت حل شد
جت آدیو ورژن 8 فرمت flv رو ساپورت میکنه.. از چه ورژنی استفاده میکنید؟
درمورد رزولوشن دستی شما source size رو بزار تا به همون سایز اصلی فایل شما تبدیل بشه

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

Best Screen Locker رو ندارم، تو برنامه هايي كه نصب كردم هم هرچي نگاه ميكنم جايي رو نمي بينم كه همچين تنظيماتي داشته باشه و من تغييرش داده باشم :41:
حالا باز بگردم...
من قبلا باهاش DAT رو تبديل به mp4 كرده بودم و مشكلي نداشتم، الان اومدم يه فايل VOB رو تبديل كنم، 3،4 دقيقه اول رو كانورت ميكنه،‌بعد ارور ميده...
واسه چيه؟
و اينكه بالاخره واسه اينكه نوار سياهه بالا و پايين رو نبينيم تنظيماتشو رو چي بزاريم؟
مرسي

واسه نوار بالاو پایین که آموزششو توی وبلاگمون بخون
اما در مورد اون فایل vob احتمالا مشکل داره چون اونا رو تبدلی میکنه شاید خشی داشته و فایل اصلیت کاملا نیست و مشکل داره

mh_rayaneh
20-09-2010, 20:30
سلام من rally مو پاک کردم حالا اصلا فایل نصبشم نیست.میشه یکی برام اپ کنه؟گوشیم ویواز پروه

jax2
20-09-2010, 20:36
سلام دوستان
برای تبدیل فیلم چه با زیرنویس چه بدون زیرنویس از هر فرمتی به
هر فرمتی هیچی به Wondershare Video Converter Ultimate v5.4.2.0 نمیرسه
مثلا برا ویواز من از آرشیوش گوشیه x6 رو انخاب می کنم برا فرمت mp4
بعد ادیت می کنم زیر نویس فارسی میزارم،کراپ می کنم،ریشیو 16:9 میکنم و فونت و رنگ زیر نویس رو هم عوض میکنم
خروجیش هم عالیه
حجم رو هم قبل تبدیل نشون میده که چقدر میشه
لینک دانلود مستقیم:

پسورد:

موفق باشید

golmohammadi
20-09-2010, 21:26
حالا باز بگردم...
واسه چيه؟
مرسي
برای حذف نوار سیاه بالا و پائین در جت آودیو پست قبلی منو ببین
یه عکسی هست از نقل قول کرده ام
در اونجا یکی از اون گزینه ها را باید انتخاب کنی
که در پست قبلی هم گفتم
همچنین باید رزولیشن نیز تغییر کنه که اینم گفتم
VOB هم یه نمونه بده ببینم چجوریه
کم حجم باشه

امروز دو تا تم از Zedge گرفتم.
یکی رو ارور داد نصب نکردم.
یکی رو مثل گل نصب کرد.

منم دستم خورد و ست کردم رو گوشی.
بعدش میرفتم تو بخش تغییر تم هنگ میکرد و نمذاشت عوضش کنم ، پاکشم نمیتونستم کنم.

حلاصه مستر ریسیت و خلاصی.

................
یه سوال ، mp3 ها کجا میرن؟
پلیر نشون میده اما تو هیچ فلدری نیست.
یعنی چه کجا میرند ؟
مگه از مجا اومده که کجا بری‌؟

من یه چیزایی رو توضیح بدم شاید شما مشکلت حل شد
جت آدیو ورژن 8 فرمت flv رو ساپورت میکنه.. از چه ورژنی استفاده میکنید؟
درمورد رزولوشن دستی شما source size رو بزار تا به همون سایز اصلی فایل شما تبدیل بشه

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

واسه نوار بالاو پایین که آموزششو توی وبلاگمون بخون
اما در مورد اون فایل vob احتمالا مشکل داره چون اونا رو تبدلی میکنه شاید خشی داشته و فایل اصلیت کاملا نیست و مشکل داره

سلام من rally مو پاک کردم حالا اصلا فایل نصبشم نیست.میشه یکی برام اپ کنه؟گوشیم ویواز پروه
من ورژن 8 نصب کردم
ولی ساپورت نمیکنه

سلام دوستان
برای تبدیل فیلم چه با زیرنویس چه بدون زیرنویس از هر فرمتی به
هر فرمتی هیچی به Wondershare Video Converter Ultimate v5.4.2.0 نمیرسه
مثلا برا ویواز من از آرشیوش گوشیه x6 رو انخاب می کنم برا فرمت mp4
بعد ادیت می کنم زیر نویس فارسی میزارم،کراپ می کنم،ریشیو 16:9 میکنم و فونت و رنگ زیر نویس رو هم عوض میکنم
خروجیش هم عالیه
حجم رو هم قبل تبدیل نشون میده که چقدر میشه
لینک دانلود مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید
اینم تست میکنم

amirr13
20-09-2010, 22:14
ساپورت جت آئودیو بستگی به کدک های روی سیستمت داره.
بعضی وقت ها هم ویندوز قاطی داره و یه فرمت و حال نمیکنه نشون بده.
واسه تبدیل از flv همون توتال کانورتور خوبه

فایل های mp3 میرفتن تو attachment

mh_rayaneh
20-09-2010, 22:45
]جوابمو بدید دیگه

Vallio
20-09-2010, 22:57
]جوابمو بدید دیگه

کافی بود یکم به خودتون زحمت میدادید و فقط ، سرچ میکردید :

mh_rayaneh
20-09-2010, 23:25
کافی بود یکم به خودتون زحمت میدادید و فقط ، سرچ میکردید :

ببخشید سرچ بلد نبودم.

total_overdose
21-09-2010, 00:22
ببخشید سرچ بلد نبودم.
سلام دوست عزیز.
تا جایی که من این گوشی رو داشتم نمیشد کاریش بکنی.
این ورژنی هم که دوست خوبمون معرفی کردن رو ویواز کار نمیکنه.
منم مموریمو پاک کردم و بازیه فایل نصبش پرید.
جالبه بدونی حتی ماله ویوازای دیگه هم بهش نمیخود تست کردم.:13:

mh_rayaneh
21-09-2010, 16:12
سلام دوست عزیز.
تا جایی که من این گوشی رو داشتم نمیشد کاریش بکنی.
این ورژنی هم که دوست خوبمون معرفی کردن رو ویواز کار نمیکنه.
منم مموریمو پاک کردم و بازیه فایل نصبش پرید.
جالبه بدونی حتی ماله ویوازای دیگه هم بهش نمیخود تست کردم.:13:
خوب شد گفتی حمید جان(درسته؟)17 مگ هم بود لامصب.
ای چه وضعیه؟راهی نداره؟ویواز پرو مام ها!!!!!!!!!!!!!!!!
من به مموری دست نزدم که.اولین روز نصبش کردم.دیروز اشتباهی انستال ش کردم.دیگه فایل نصبش نبود.چی شده یعنی؟

roozi-666
21-09-2010, 16:25
دوستانی که گوشی رو اپ کردن او مشکل که بعد از عکسبردار مینوسه خافظه پر شده رفع شده یا نه؟؟؟؟

skyman53
21-09-2010, 16:29
آقا چرا اینقدر ویواز مشکل داره؟ می ارزه اینقدر سرو کله زدن؟

J U N I P E R
21-09-2010, 17:38
دوستانی که گوشی رو اپ کردن او مشکل که بعد از عکسبردار مینوسه خافظه پر شده رفع شده یا نه؟؟؟؟
بعد از آپدیت، خیلی کم اومده سراغم. شاید کلا یه‌بار.

mdmehry
21-09-2010, 20:41
آقا من یه سوال دارم.چطور میشه تو ویواز کیبرد مجازی رو اوورد.مثلا برای کار تو دیکشنری های جاوا. کسی کیبرد سراغ نداره؟

golmohammadi
21-09-2010, 20:56
بعد از آپدیت، خیلی کم اومده سراغم. شاید کلا یه‌بار.
مال من بعد ا اپدیت فقط یکبار این مشکل را داشته

آقا من یه سوال دارم.چطور میشه تو ویواز کیبرد مجازی رو اوورد.مثلا برای کار تو دیکشنری های جاوا. کسی کیبرد سراغ نداره؟
خب تودیکشنری اگه کیبورد مجازی نباشه که به دردی نمیخوره
همونجایی که تایپ میکنی کلیک کنی کیبورد باز میشه
اگه باز نشه ایرادداره
و بایستی یکی دیگه دانلود کنی

NiKtA20
21-09-2010, 21:34
يه دي وي دي بود كه 4تا تركه، هر ترك 1 گيگه!!!
ورژن جت آديوم هم7.1.9
ولي يه چيزي، چند دقيقه ي اولشو كه كانورت كرده تو گوشي نگاه ميكردم، كيفيتش خيلي خوب بود، اما خوب حجمش هم بالاستَ، مثلا 3 دقيقه ش شده بود 13 مگ!

7evil
21-09-2010, 22:41
من كه بعد از اپديت هنوز نديدم در ضمن شما كه ميگي چرا ويواز اينقد مشكل داره اين مشكلا اول كه طبيعيه دوم بر اثر يه سري چيز اين مشكلا پيدا ميسه كه يكيش مهارت كافيه خوب اگه مشكل از ويواز بود چرا اقاي گلمحمدي نميگه واي فلان مشكلو دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درسته اگه ديكشنري كيبورد رو باز نكنه يعني با نسخه هاي تاچ مشكل داره

NiKtA20
22-09-2010, 00:19
من كه بعد از اپديت هنوز نديدم در ضمن شما كه ميگي چرا ويواز اينقد مشكل داره اين مشكلا اول كه طبيعيه دوم بر اثر يه سري چيز اين مشكلا پيدا ميسه كه يكيش مهارت كافيه خوب اگه مشكل از ويواز بود چرا اقاي گلمحمدي نميگه واي فلان مشكلو دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاييد ميشه!!!
حالا مثلا اينكه لايت تايم اوت گوشيه من، احتمالا بخاطر برنامه اي خودم نصب كردم، برميگرده رو 10 ثانيه خيلي مشكله مهميه؟؟؟ خيلي از چيزايي كه اينجا مطرح ميشه مشكلاته كوچولوي بچه هاست،‌وگرنه
ويواز خيلي هم خوبه!!! :5:

golmohammadi
22-09-2010, 08:56

درسته اگه ديكشنري كيبورد رو باز نكنه يعني با نسخه هاي تاچ مشكل داره

واسه کسی که قبلا با پاکت پی سی کار کرده باشه این ایرادها براش عادیه
چون در پاکت پی سی ممکنه کل ویندوز گوشی با یک تغییر جزئی بهم بریزه که مجبور بشی هارد ریست کنی
البته در سیمبیان هم چنین چیزهایی وجود داره
ولی درصدش پائینتره نسبت به ویندوز موبایل

دیکشنری تست شده هم خیلی هست
کافیه یه سر به همین انجن بزنین

ali7777
22-09-2010, 10:02
سلام
بچه هایی که وای فایشون مشکل داشت چی شدن؟ اگه مشکلشون حل شد بیان به منم بگن چجور؟

Vallio
22-09-2010, 10:21
دوستان من دیگه دارم دیوونه میشم !
سرعت این گوشی خیلی خیلی پایینه ؛ یه مشکل :

قبلا" وقتی میخاستم اسمس بدم توی قسمت دلیوری می نوشت که دلیور شده اسمس و نگر میداشت اون پیغام دلیوری رو ؛ الان وقتی که اسمس دلیور میشه از این لیست پاک میشه ! ( این خیلی برام مهمه ! )

مموری هم 3.8 گیگش خالیه !

کلا" دیر عمل میکنه ، وقتی که میخام اسمس بدم دکمه ها یه ثانیه بعد میزنن حروفو !

ورژن گوشی هم :

دوازده بیستو چهار چهلو شش نود و نه آر دو سی ای صفر بیستو چهار !

هر کاری میکنم بهم ریخته میشه !

7evil
22-09-2010, 10:58
خوب فريمور شما كه اخرين ورژن نيست شما گوشيتونو اپديت كنين درست ميشه

Vallio
22-09-2010, 11:13
خوب فريمور شما كه اخرين ورژن نيست شما گوشيتونو اپديت كنين درست ميشه

یعنی با آپدیت درست میشه ؟
با این آپدیت چیا رفع شده ؟

خوب اسمس ها که تو مموری هستن دوباره بر میگردن سر جاشون !
مموری رو فرمت کنم ؟
اون فایل های نصبی بازی ها پاک نمیشن ؟

J U N I P E R
22-09-2010, 11:52
با آپدیت جدید چنتا فلش جدید هم اضافه شده تا الان ندیده بودم.
فلش Pink Flower رو خیلی خوشم اومد. شتاب سنجیه. گوشی رو می‌چزخونی، گل‌ه امیرن تو از طرف زمین دوباره درمیان.
کاشکی رنگش یه‌کم پسرونه‌تر بود.

7evil
22-09-2010, 12:03
خوب شما فقط يه بك اپ از مموريتون بگيرين و يه مشت بازي و ... كه هست خودتون پاكش كنين بهتره اس ام اس ها هم كه تو مموري هستن نه پاك نميشن فقط لازمه اپديت سرويس سوني اريكسون رو كه لينكش چند صفحه قبله دانلود كني و بعدش ديگه جوره جوره اگه خواستي اپديت كني بگو تا بقيش هم بهت بگم ولي فكر نكنم لازم باشه ديگه بقيش معلومه در ضمن بله با اپديت مشكلت حل ميشه
بفرما اين همون لينكيه كه من قبلا دان كرده بودم
شما بازم بگرد توي چند صفحه قبل هست

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

با آپدیت جدید چنتا فلش جدید هم اضافه شده تا الان ندیده بودم.
فلش Pink Flower رو خیلی خوشم اومد. شتاب سنجیه. گوشی رو می‌چزخونی، گل‌ه امیرن تو از طرف زمین دوباره درمیان.
کاشکی رنگش یه‌کم پسرونه‌تر بود.

كجاست من كه ندارنم

Vallio
22-09-2010, 12:06
خوب شما فقط يه بك اپ از مموريتون بگيرين و يه مشت بازي و ... كه هست خودتون پاكش كنين بهتره اس ام اس ها هم كه تو مموري هستن نه پاك نميشن فقط لازمه اپديت سرويس سوني اريكسون رو كه لينكش چند صفحه قبله دانلود كني و بعدش ديگه جوره جوره اگه خواستي اپديت كني بگو تا بقيش هم بهت بگم ولي فكر نكنم لازم باشه ديگه بقيش معلومه در ضمن بله با اپديت مشكلت حل ميشه

تمامی مراحا آپدیت رو 30 - 40 بار انجام دادم !

خوب بگین درسته یا نه کامل !

اگه مموری رو فرمت کنم اسمسام پاک میشه که هیچ !
اول با پی سی سوییت از اسمسام بکاپ میگیرم !
بعد اون برنامه مستر رالی و این ها رو کپی میکنم رو سیستم !
از تمامی فایل هام بکاپ میگیرم !
گوشیو یه بار ریست کلی میکنم !
مموریو فرمت میکنم کامل با سیستم !
مموری رو بر میدارم و آپدیت میکنم !
بعد از آپدیت اسمسام و برنامه هامو دوباره میریزم !

درسته ؟

در ضمن چیا توی ورژن جدیدش برطرف شده !؟

HESAM_5700
22-09-2010, 12:54
سلام.

دوستان فریمور جدید الان چیه؟!؟!!

و اینکه نرم افزاری هست که لاک مثل آیفون روش گزاشت؟

ممنون.

7evil
22-09-2010, 13:25
اره هست بري داخل قسمت برنامه هاي s60 v5 بگردي پيدا مي كني

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

تمامی مراحا آپدیت رو 30 - 40 بار انجام دادم !

خوب بگین درسته یا نه کامل !

اگه مموری رو فرمت کنم اسمسام پاک میشه که هیچ !
اول با پی سی سوییت از اسمسام بکاپ میگیرم !
بعد اون برنامه مستر رالی و این ها رو کپی میکنم رو سیستم !
از تمامی فایل هام بکاپ میگیرم !
گوشیو یه بار ریست کلی میکنم ! لازم نيست
مموریو فرمت میکنم کامل با سیستم !
مموری رو بر میدارم و آپدیت میکنم !لازم نيست
بعد از آپدیت اسمسام و برنامه هامو دوباره میریزم !

درسته ؟

در ضمن چیا توی ورژن جدیدش برطرف شده !؟
خبر ندارم ولي يكيش همين اروريه كه مموقع عكس برداري ميده كمتر شده

در ضمن منظورم از مراحل كاراييه كه بايد موقع اپديت يا توي همون برنامه ي اپديت سرويس انجام بدي

HESAM_5700
22-09-2010, 13:27
سلام.

آقا من چجوری اینو آپدیت کنم؟

total_overdose
22-09-2010, 13:31
دوستان من دیگه دارم دیوونه میشم !
سرعت این گوشی خیلی خیلی پایینه ؛ یه مشکل :

قبلا" وقتی میخاستم اسمس بدم توی قسمت دلیوری می نوشت که دلیور شده اسمس و نگر میداشت اون پیغام دلیوری رو ؛ الان وقتی که اسمس دلیور میشه از این لیست پاک میشه ! ( این خیلی برام مهمه ! )

مموری هم 3.8 گیگش خالیه !

کلا" دیر عمل میکنه ، وقتی که میخام اسمس بدم دکمه ها یه ثانیه بعد میزنن حروفو !

ورژن گوشی هم :

دوازده بیستو چهار چهلو شش نود و نه آر دو سی ای صفر بیستو چهار !

هر کاری میکنم بهم ریخته میشه !
سلام
ببین دوست عزیز وقتی منتظر دلیوری هسای میای بیرون از قسمت دلیوری یا همونجا صبر میکنی تا بنویسه؟
اگه میای بیرو و بعد میری میبینی نیستش ایراد نرم افزاریه ولی اگه همونجا صبر میکنی تا ببینی طبیعی هست چون شما همونجا که هستین پیام دلیوری رو میبینین و بعد دیگه نمیمونه

7evil
22-09-2010, 13:46
سلام
ببین دوست عزیز وقتی منتظر ئلیوری هسای میای بیرون از قسمت دلیوری یا همونجا وای میسی تا بنویسه؟
اگه میای بیرو و بعد میری میبینی نیستش ایراد نرم افزاریه ولی اگه همونجا صبر میکنی تا ببینی طبیعی هست چون شما همونجا که هستین پیام دلیوری رو میبینین و بعد دیگه نمیمونه
من كه توي تنظيمات receive report رو روشن كردم و وقتي پيام دليوري ميده ديگه اونجا پاك نميشه و اين مشكل رو نداره

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

سلام.

آقا من چجوری اینو آپدیت کنم؟

چند پست قبل تر توضيح داده شده

Oracle_Eldorado
22-09-2010, 13:56
دوستان دوربین این مدل گوشی با Vivaz Pro که 5 مگاپیکسل ــه خیلی فرق میکنه ؟
از لحاظ کیفیت میگم .
کلا به جز دوربین و نداشتن کیبورد QWERTY که تفاوتی باهم دیگه دارن ؟