PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vivaz » اولین گوشی سونی اریکسون با فیلمبرداری HD با سیمبین تاچ و پردازنده 720 مگاهرتزی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

NiKtA20
25-08-2010, 23:25
يه سوال دارم،‌ممنون ميشم دوستان راهنماييم كنن
من تقريبا تصميم قطعي مو واسه خريد ويواز پرو گرفته بودم كه شنبه برم بخرمش،‌
ولي حالا يكم مردد شدم و پاكت پي سي ها چشممو گرفتن :20:
حالا به نظرتون چيكار كنم؟
ويواز پرو تقريبا همون چيزيه كه ميخوام،
تاچش،‌صفحه كليد،‌دوربين،‌ اين كه گوشيه باهوشيه و ميتونم باهاش راحت تو نت بچرخم
حالا به نظرتون با اين امكانات و تقريبا همين رنج قيمت انتخابي از پاكت پي سي ها دارم؟
اگه چيزي به نظرتون ميرسه كه از پرو سر باشه با مشخصاتي كه من ميخوام لطفا راهنمايي كنيد
البته مي دونم كه مقايسه شون باهم درست نيست ولي از اونجا كه با ويندوز موبايل كار نكردم،‌ ميخوام راهنماييم كنين كدومو بگيرم،‌ و اينكه ويندوز موبايل اصلا به كار من مياد يا نه
ميخوام زود تكراري نشه واسم
مرسي

payam20
25-08-2010, 23:49
گلی من وارد سایت میشم بر روی لینک پخش برنامه زنده با سرعت پایین کلیک میکنم بعد میگه شما نسه مناسب فلش رو ندارید !!!!
من همین مراحل با کامپیوتر طی میکنم و پخش میکنه ولی تو گوشی با مشکل مواجه میشم و این اررور ، رو میده شما خودت ی تستی بکن.
اگه با opera گوشی وارد سایت بشی ف،یلتر نیست
آیا اصلا برنامه فلش پلیر واسه ویواز هست؟؟؟؟اگه هست لینک دانلود لطفا .....:46:

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

دوست عزیز گلی ، این برنامه تاچ ریستارت که چند پست گذشته گذاشتین واسم رو نصب کردم وقتی رو آیکنش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفه نه وارد برنامه میشه و نه به بگراند گوشی چیزی اضافه نمیکنه ؟؟؟؟!!!!!

اون مشکل فلش بر میگرده به نوع بایپس کردن ف فــــ ــی ل لـــ ل ت ت ــــر ...
شما با اپرا به نتیجه نمیرسین. چون تو اون نوع بایپس امکان پخش استریم هایی مثل یوتیوب یا برنامه های آنلاین مثل اون نیست... از طرفی اپرا مستقل عمل میکنه و هیچگونه پلاگینی رو تو روند کار خودش دخالت نمیده. تنها راه استفاده از براوزر خود گوشی هست که اونم مسدوده... مگر اینکه شما سد رو کلا از پایه کانکشنتون وردارین. مثلا با share کردن یه کانکشن بدون ف فــــ ــی ل لـــ ل ت ت ــــر برای استفاده روی گوشی.
همین مشکل رو شما وقتی از ویـــ ـــد ا لـــــ یـــــ ـــــا برای بایپس روی PC استفاده کنین براتون پیش میاد.
قدیما که ایرانسلم مفت بود، به فکر استفاده های اینچنینی افتاده بودم و منم با همین مشکل مواجه شدم. بعد از مدتها مشورت با اهل فن فهمیدم که شدنی نیست... نتیجتا گوشی رو مودم کردم واسه PC و اپرا را با امولیتور روی PC اجرا کردم و تا تونستم از ایرانسل اعتراف گرفتم... اگه شما هم سیمکارت قفل کرده دارین این تنها روشه... ولی اگه میخواین از wifi استفاده کنین، تنها راهش همون ایجاد کانکشن شیر شده بدون ف فــــ ــی ل لـــ ل ت ت ــــر ه.

payam20
26-08-2010, 00:03
حالا به نظرتون با اين امكانات و تقريبا همين رنج قيمت انتخابي از پاكت پي سي ها دارم؟
اگه چيزي به نظرتون ميرسه كه از پرو سر باشه با مشخصاتي كه من ميخوام لطفا راهنمايي كنيد
البته مي دونم كه مقايسه شون باهم درست نيست ولي از اونجا كه با ويندوز موبايل كار نكردم،‌ ميخوام راهنماييم كنين كدومو بگيرم،‌ و اينكه ويندوز موبايل اصلا به كار من مياد يا نه
مرسي

من از HTC ها diamond 2 و HD mini رو در حد انتظارات شما از دوربین و کیفیت و رنج قیمت میبینم. با مینی کار نکردم، ولی دیاموند اون دلنشینی ای که ویواز داره رو نداره... مینی cpu قویتر و دیاموند رزولوشن مونیتور بالاتری داره... البته به نظر من سیمبیان یه بستر نرم افزاری مناسبی فراهم کرده که اجازه خسته شدن رو به کاربر نمیده. واسه ما که عمرمون پشت ویندوز میگذره، روزی چند ساعت کار با لینوکس و سیمبیان یه تفریح به حساب میاد... اگه کاربر مک هم باشین که دیگه اصلا نباید برین طرف WM.

منم دنبال یک چیزی مثل ساعت میگردم واسه اسکرین سیور که وقتی صفحه سیاه میشه معلوم باشه ولی مثل اینکه نیست . دنبالش گشتم فکر کنم ویواز نمیشه

یه برنامه هم هست که اگه اشتباه نکنم اسمش clock saver بود... زمون N70 ازش استفاده میکردم. V5 هم داره. بگردین تو نت پیدا میشه... نشد بگین میگردم...

NiKtA20
26-08-2010, 00:22
مرسي آقا پيام :11:
پس به نظر شما همون ويوازو بگيرم؟
يه نگاهي به اين دوتا انداختم
به اندازه ي ويواز به دلم نشستن...
فكر كنم همون ويوازو بگيرم بهتره، نظر شما چيه؟

pejman63
26-08-2010, 00:31
2 تا سوال
1- اینکه نرم افزاری نیومده برا vivaz که صفحه کلید هنگام مکالمه قفل کنه؟چون بعضی وقتها میره جاها مختلف
2-من یک بار آپدیت کردم اینو حدود 100 مگابایت بود،دیگه میخوا آپدیت کنم؟چون اینگار دوباره میزنه 100 مگابایت برا دانلود؟!!

payam20
26-08-2010, 00:48
مرسي آقا پيام :11:
پس به نظر شما همون ويوازو بگيرم؟
يه نگاهي به اين دوتا انداختم
به اندازه ي ويواز به دلم نشستن...
فكر كنم همون ويوازو بگيرم بهتره، نظر شما چيه؟

ویواز پرو که قیمتش نسبت به اینا پایین تره. البته خوب HTC هم کلاس کاری خاص خودشو داره. میخواین صبر کنین شاید دوستان دیگه پیشنهاد های دیگه ای هم داشتن....
من اگه بودم بازم میرفتم سراغ سیمبیان. چون هم بهش عادت کردم و قلقاشون دستم اومده، هم اینکه از سلطه ویندوز بیزارم... ای کاش از دوستانی که مدت زیادتری با این مدلها یا کلا PPC ها کار کردن سراغ بگیرین. اینجا هم چند نفری هستن... چون هر کسی از جمله من، ممکنه حرفاش یه طرفه و غیرمنصفانه باشه...

payam20
26-08-2010, 00:57
2 تا سوال
1- اینکه نرم افزاری نیومده برا vivaz که صفحه کلید هنگام مکالمه قفل کنه؟چون بعضی وقتها میره جاها مختلف
2-من یک بار آپدیت کردم اینو حدود 100 مگابایت بود،دیگه میخوا آپدیت کنم؟چون اینگار دوباره میزنه 100 مگابایت برا دانلود؟!!

1- فعلا که نیومده، یا لاقلش با سرچ من پیدا نشده. البته واسه من که تاحالا پیش نیومده بره جای ناخواسته. نوشتن همچین چیزی کاره شاقی نیست. فعلا نیازی احساس نشده. چون تعداد گوشی های تاچ بدون prox sens کمه و اونایی هم که هستن OS های مختلفی دارن. اگه OS مشترک داشتن حتما برنامه نویسا یه فکری براش میکردن. مگر اینکه ویواز اونقدر محبوب بشه که واقعا به فکرش بیافتن... من تو ایده های نوی SE مطرحش کردم تا خودشون یه فکری به حالش بکنن...
2- اگه ورژن fw چیزی غیر از R2CA024 باشه بازم آپدیت پذیره... شما آفلاین آپدیت میکنین یا آنلاین با آپدیتر خود سونی؟

NiKtA20
26-08-2010, 01:18
خيلي ممنون آقا پيام
باشه،‌همين كارو ميكنم
تا شنبه وقت دارم،‌ نظر بقيه ي دوستان رو هم ميشنوم و اونوقت تصميم ميگيرم

Vallio
26-08-2010, 05:07
خيلي ممنون آقا پيام
باشه،‌همين كارو ميكنم
تا شنبه وقت دارم،‌ نظر بقيه ي دوستان رو هم ميشنوم و اونوقت تصميم ميگيرم

ببین دوست عزیز شما حد اکثر بودجتون چقدر هست ؟
شما اگه یه کمرا فون قوی با یه سیستم عامل بسیار قوی و یه گوشی زیبا هستید ویواز ( :40: ) و اگه گوشی رو برای اینترنت بیسیم و اینترنت میخاین باید بگم که ویندوز موبایل ها ( این مدل گوشی ها حداکثر دوربینی که در اختیار دارند 5 مگا پیکسل هستش و یعنی اینکه کسی که سمت ویندوز موبایل میره که هم بودجه مناسبی داشته باشه و هم اینکه دوربین واسش مهم نباشه ) ، چون پاکت پی سی های خوب گرون هستند .

مثلا" شما اگه 500 - 600 تومن پول داشته باشید بهترین گوشی موجود یعنی اچ دی دو رو میتونید بگیرید !

چون به نظر من الان شما با 350-60 هزار تومن میتونید یه پاکت پی سی سطح متوسط به پایین بگیرید ، ولی با قیمت میتونید ویواز بگیرید و یا ویواز پرو .

خیلی ها میگن که برای نرم افزار پاکت پی سی خیلی بهتره ولی همونجور که توی پست های قبلی هم گفتم سیمبین هر مدل برنامه ای که بخواید رو داره ( حتی چندین هزار برابر ویندوز )

ولی اگه شما بازم میخاید ویندوز موبایل بخرید من اینا رو پیشنهاد میکنم تو این قیمت :

HD mini - Touch3G - Snap - Touch2 - X1

که اینم بگم هیچ کدوم از اینها هم از نظر سخت افزاری و هم از نظر نرم افزاری به گرد پای ویواز هم نمیرسند ...

ممنون .

---------- Post added at 06:07 AM ---------- Previous post was at 06:03 AM ----------

2 تا سوال

سلام ،
شما منظورتون این نرم افزار نیست ؟

نرم افزار بسیار کاربردی Pocket Lock - قفل خودکار گوشی هنگام رفتن در جیب !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چه لزومیه این قدر آپدیت ؟ شما اگه به اینترنت پر سرعت دسترسی دارید ؟ اگه دارید آپدیت کنید ، وقتی که میزنه دوباره 100 مگابایت اینه که آپدت جدید اومده وگر نه مینوشت که دستگاه شما دارای آخرین ورژن نرم افزاریست یا همین چیزا :دی !

omid.unique
26-08-2010, 06:52
لطفا بگين چطور ميشه وقتي گوشي رو با usb به كامپيوتر وصل ميكني، ديگه شارژ نكنه؟؟

golmohammadi
26-08-2010, 11:16
آقای گلمحمدی شما منظورتون انتخاب حالت سونی اریکسون در بخش standby theme هست؟من basicرو ترجیح میدمو باهاش راحتترم:46:
واسه همین دنبال راهی هستم که توی این حالتی که گفتم اسکرین سیور رو هم یجوری داشته باشم ولی فکر نمیکنم راهی داشته باشه:13:
والا بیسیک چیزی نداره
بهترینش همون تم سونی اریکسون هست
اون برنامه ای را که دوستان گذاشتند تست کردی؟

گلی من وارد سایت میشم بر روی لینک پخش برنامه زنده با سرعت پایین کلیک میکنم بعد میگه شما نسه مناسب فلش رو ندارید !!!!
من همین مراحل با کامپیوتر طی میکنم و پخش میکنه ولی تو گوشی با مشکل مواجه میشم و این اررور ، رو میده شما خودت ی تستی بکن.
باید کمی بگردیم
چون فلش پلیر مطمئنا واسه سیمبیان هست

اگه با opera گوشی وارد سایت بشی ف،یلتر نیست
آیا اصلا برنامه فلش پلیر واسه ویواز هست؟؟؟؟اگه هست لینک دانلود لطفا .....:46:

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

دوست عزیز گلی ، این برنامه تاچ ریستارت که چند پست گذشته گذاشتین واسم رو نصب کردم وقتی رو آیکنش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفه نه وارد برنامه میشه و نه به بگراند گوشی چیزی اضافه نمیکنه ؟؟؟؟!!!!!
این برنامه در گوشی من بدرستی کار میکنه

مرسي
اگه تو رنج قیمت سیمبیان بری پاکت پی سی بخری ضرر کردی
چون پاکت پی سیهای خوب گرونتر هستند
پاکت پی سیها کاربرد خاص خودشون را دارند
مثلا در اینترنت خیلی قوی هستند
و برای اسناد کامپیوتر همچنین
باز کردن یک سند pdf در x1 که 3 اینچ بود و سی پی یو 528 داشت بهتر از ویواز بود که سی ی یو 720 داره و صفحه 3.2 اینچی
اما خب هر کسی باید نسبت به نیاز خودش بخره
در عوض گوشیهای سیمبیان (نسل جدید) هنگ کمتری نسبت به پاکتها دارند
و در فیلمبرداری و عکاسی نیز بهترند
و رابط کاربری راحتی دارند
شما هر جور بخواهی میتونیم مقایسه کنیم
ولی ویواز خریدش منطقیتره تا پاکت پی سی با این قیمتها

2 تا سوال
1- برای من تا حالا مشکلی نداشته
x1 هم اینطور بود و مشکلی برام نداشت
چون بعد از چند ثانیه صفحه خاموش میشه تقریبا

NiKtA20
26-08-2010, 13:43
مرسي از همه
خودمم نظرم همين بود، ولي خواستم مطمئن بشم
با توجه به توضيحات شما همون ويوازو ميگيرم
ممنون

payam20
26-08-2010, 15:09
سلام ،
شما منظورتون این نرم افزار نیست ؟

نرم افزار بسیار کاربردی Pocket Lock - قفل خودکار گوشی هنگام رفتن در جیب !

!

این برنامه و مشابه های اون از prox sens یا دوربین جلو استفاده میکنن که ویواز هیچکدومش رو نداره. فعلا برنامه ای واسه اینکار نیومده...

پیشنهاد خود SE :

To lock the screen during a call:

1. Press the Call key to answer the call.
2. Double-press the Power key (on the top back of the phone) to lock the screen during the call.

To unlock the screen during a call:

1. Press the Power key (on the top back of the phone).
2. Tap Unlock to unlock the screen.

vahid_civil
26-08-2010, 17:37
آموزش تصویری نصب Nokia OVI Map بر روی ویواز و ساتیو بدون نیاز به هـک
که آقا پیام گذاشتن بهتره ؟
یا

Nokia Ovi Maps برای سایر گوشیها
که جناب گلمحمدی گذاشتن ؟
من خودم پایینی رو نصب کردم ولی موفق نشدم .
===
فارسی ساز هم واسم برنامه Dayhand پیغام Required application access not granted داد که حسابی منو بهم ریخت !

مشکل از منه یا کار خاصی هم باید انجام بدم که ندادم ؟
ممنون

golmohammadi
26-08-2010, 18:19
که آقا پیام گذاشتن بهتره ؟
یا

که جناب گلمحمدی گذاشتن ؟
من خودم پایینی رو نصب کردم ولی موفق نشدم .
===
فارسی ساز هم واسم برنامه Dayhand پیغام Required application access not granted داد که حسابی منو بهم ریخت !

مشکل از منه یا کار خاصی هم باید انجام بدم که ندادم ؟
ممنون

هر دو را نصب کن
ببیم کدومش بهتر جواب میده برات
اونی که پیام گذاشته بعد از کمی خراب میشه و کار نمیکنه و فکر کنم راهنمای صوتی نیز درست کار نمیکنه
اونی که من گذاشتم خرابی نداره ولی در مسیریابی gps قطع میشه

vahid_civil
26-08-2010, 18:35
هر دو را نصب کن
ببیم کدومش بهتر جواب میده برات
اونی که پیام گذاشته بعد از کمی خراب میشه و کار نمیکنه و فکر کنم راهنمای صوتی نیز درست کار نمیکنه
اونی که من گذاشتم خرابی نداره ولی در مسیریابی gps قطع میشه

ممنون . مال شما رو نصب کردم ولی فقط یک صفحه زرد میاد تو نقشه !
چطوری نقشه رو براش تعریف کنم ؟
مگه نباید اتومات خودش فولدر cities رو بشناسه ؟
یک علامت سیگنال مانند زرد هم سمت راست پایین میاد که فقط یک درجه داره او چیه؟

golmohammadi
26-08-2010, 20:56
ممنون . مال شما رو نصب کردم ولی فقط یک صفحه زرد میاد تو نقشه !
چطوری نقشه رو براش تعریف کنم ؟
مگه نباید اتومات خودش فولدر cities رو بشناسه ؟
یک علامت سیگنال مانند زرد هم سمت راست پایین میاد که فقط یک درجه داره او چیه؟

مگه شما نقشه ها را کپی نکردین ؟

vahid_civil
26-08-2010, 21:32
مگه شما نقشه ها را کپی نکردین ؟

همون فولدر diskcache مگه نقشه ها نیست ؟ من اونو درسته ریختم توی cities که cities رو هم خودم درست کردم . یعنی برنامه فولدری درست نکرده بود !

jax2
26-08-2010, 22:29
سلام دوستان
برای اولین بار سرعت ویواز پایین اومد
من از هفته پیش که بازی csi miami رو نصب کردم دیگه گوشی داغون شد
سرعتش پایین اومده ولی نه خیلی زیاد
مثلا تو پخش فیلمای hd که قبلا راحت میدیدم الان هی گیر می کنه
موندم چیکار کنم
تو بعضی بازیا مثل lets golf که قبلا گیر نمی کرد الان گیر دارم ولی تو اولش
اعصابم خورده
ایکاش بازی رو نصب نمی کردم
چیکار کنم کسی نظری نداره
نمی خوام مستر ریست کنم
لطفا کمک کنید

golmohammadi
26-08-2010, 22:55
همون فولدر diskcache مگه نقشه ها نیست ؟ من اونو درسته ریختم توی cities که cities رو هم خودم درست کردم . یعنی برنامه فولدری درست نکرده بود !
خب همگی نقشه ها را کپی میکنیم و مشکلی نداشتیم
شاید شما مسیرش را درست نریختین
در پوشه cities هر چی هست پاک کن
بعد نقشه دانلودی را بریز اونجا که میشه همون diskcache

سلام دوستان
موندم چیکار کنم
اعصابم خورده
چیکار کنم کسی نظری نداره
نمی خوام مستر ریست کنم
لطفا کمک کنید
خب به همونایی که شک داری پاکشون کن

J U N I P E R
26-08-2010, 23:22

این راه رو یه امتحان بکن:
بعد از نصب برنامه و قبل از ریختن نقشه‌ها، یه‌بار برنامه رو باز کن، یه‌کم صبر کن یه نوار مشکی بالای صفحه میاد، حالا برنامه رو ببند. احتمالا پوشه‌ی cities ایجاد شده. حالا diskcache رو بریز تو cities. من خودم فکر کنم این کار رو کردم.

سلام دوستان
موندم چیکار کنم
اعصابم خورده
چیکار کنم کسی نظری نداره
نمی خوام مستر ریست کنم
لطفا کمک کنید
قبل از هر چیز دمت گرم 2تا بازی خوب پیدا کردم:دی

به‌عقل بنده 2حالت می‌رسه:
1. اگر مشکل از مموری‌کارت باشه: گوشی رو تو حالت Mass Storage (ذخیره‌ی انبوه) وصل کن به کامپیوتر، ببین اگر دیفرگ می‌خوا انجام بده.

2.اگر مشکل از حافظه موقت گوشی باشه: یه برنامه هست، RamBlow. کارش بهینه سازی و آزاد سازی رم گوشیه. برنامه‌های اضافی رو می‌بنده و از این جور کارا. لینک دانلود پایین همین پست هست. برنامه رو بریز، گزینه‌ی Memory Boost م اگر فعال نبود، فعال کن. یه دور از منوی Option گزینه‌ی cleanUp رو اجرا کن. احتمالا مشکل برطرف می‌شه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هر دو مورد رو انجام بده، ایشالا حل می‌شه.

roozi-666
27-08-2010, 01:17
به اطلاع میرسونم که دوستم سامسونگ امنیا2 داشت رفتم باهاش تو سایت {ب...ی ب،ی س،. .ی فارسی }با برنامه RealPlayer براحتتی پخش زنده کرد
در نهایت به این نتیجه رسیدیم که باید یکی از برنامه های RealPlayer یا MediaPlayer را رو گوشی نصب کنم
حالا شما بگین این برنامه ها واسه سیمبین هست؟؟؟؟ اگه هست لینک دانلود لطفا تا تست کنم ...

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

و به برنامه نیاز دارم که بتونه پسوند .asx رو پخش کنه

vahid_civil
27-08-2010, 01:27
wow
ممنون از همگی . ovi map درست شد ! من خیلی خوشحالم ! دی:
میگم کاربرد این جی پی اس کجا خودشو نشون میده ؟ مثلا چه برتری هایی داره نسبت به خود نقشه تهران ؟
بعضی جاها این جزئیاتش بیشتره بعضی جاها اون !

من فارسی نمیتونم تایپ کنم . شما که میتونید وقتی توی قسمت سرچش فارسی سرچ میکنید پیدا میکنه ؟
موقعیت رو چطوری نشون میده ؟

---
من با اون روش که از طریق یک برنامه میشد کاری کرد که فقط بشه فارسی نوشت موفق نشدم . فکر کنم واسه ویواز پرو جواب نمیده . باید حتما آپدیت کنم گوشی رو ؟ آخرین ورژن هم آپدیته گوشی خودش . (یعنی وقتی خریدم)
روش دیگه ای نیست ؟ چون خیلی برنامه اینا نصب کردم ! دوس ندارم همشون پاک بشن !

roozi-666
27-08-2010, 01:32
برنامه SignSis_v1.01 رو ویواز جواب میده من نصب کردم ولی نمیدونم چطور فایل key, cer وارد کنم؟؟؟

payam20
27-08-2010, 03:29
به اطلاع میرسونم که دوستم سامسونگ امنیا2 داشت رفتم باهاش تو سایت {ب...ی ب،ی س،. .ی فارسی }با برنامه RealPlayer براحتتی پخش زنده کرد
در نهایت به این نتیجه رسیدیم که باید یکی از برنامه های RealPlayer یا MediaPlayer را رو گوشی نصب کنم
حالا شما بگین این برنامه ها واسه سیمبین هست؟؟؟؟ اگه هست لینک دانلود لطفا تا تست کنم ...

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

و به برنامه نیاز دارم که بتونه پسوند .asx رو پخش کنه

سیمبیانها روی بیس real فیلمها رو پخش میکنن... اما شما نمیتونی بهش آدرس وب بدی...
دارم روی bolt تست میکنم ببینم قابلیت پخش داره یا نه... مگر ازین جدیدا بخاری بلند بشه...

wow
ممنون از همگی . ovi map درست شد ! من خیلی خوشحالم ! دی:
میگم کاربرد این جی پی اس کجا خودشو نشون میده ؟ مثلا چه برتری هایی داره نسبت به خود نقشه تهران ؟
بعضی جاها این جزئیاتش بیشتره بعضی جاها اون !

من فارسی نمیتونم تایپ کنم . شما که میتونید وقتی توی قسمت سرچش فارسی سرچ میکنید پیدا میکنه ؟
موقعیت رو چطوری نشون میده ؟

---
من با اون روش که از طریق یک برنامه میشد کاری کرد که فقط بشه فارسی نوشت موفق نشدم . فکر کنم واسه ویواز پرو جواب نمیده . باید حتما آپدیت کنم گوشی رو ؟ آخرین ورژن هم آپدیته گوشی خودش . (یعنی وقتی خریدم)
روش دیگه ای نیست ؟ چون خیلی برنامه اینا نصب کردم ! دوس ندارم همشون پاک بشن !

تبریک
کدوم روش برای شما جواب داد؟
GPS بیشتر تو جاده ها یا شهرای دیگه که آشنایی ندارین یا حتی کوه و کمر و جنگل و اینجور جاها فوق العاده حیاتیه...

سرچ فارسی هم نتایج رو میاره... واسه من کلا فارسی سرچ میکنه
با my position موقعیتتون رو میاره...
در مورد پرو از فارسی سازیش بی خبرم...

برنامه SignSis_v1.01 رو ویواز جواب میده من نصب کردم ولی نمیدونم چطور فایل key, cer وارد کنم؟؟؟

از dev cert و گزینه زیر اون تو settings

vahid_civil
27-08-2010, 12:05
آخه ovi maps گزینه my position نداره . یا من ندیدم . الان ovi maps برای من مثل نقشه تهران عمل میکنه !
این my positon کجا قرار گرفته ؟

===
بهترین روش فارسی سازی پرو ؟

golmohammadi
27-08-2010, 12:48
my positon را اگه به نت وصل بشی میاره
اون لینک پخش کانال را بدین من یه تستی بکنم

burberry
27-08-2010, 17:10
والا بیسیک چیزی نداره
بهترینش همون تم سونی اریکسون هست
اون برنامه ای را که دوستان گذاشتند تست کردی؟

نه تست نکردم :13:
آره تم سونی اریکسون خیلی خاصه و امکاناتش خوبه اما خب من بیسیک رو ترجیح میدم:46:
مرورگر اپرا برای ویواز رو از کجا باید گیر اورد؟ چجوریاست؟ اونم باید ساین و اینا بشه؟ ممنون میشم جواب دید:11:

golmohammadi
27-08-2010, 17:24
نه تست نکردم :13:
آره تم سونی اریکسون خیلی خاصه و امکاناتش خوبه اما خب من بیسیک رو ترجیح میدم:46:
مرورگر اپرا برای ویواز رو از کجا باید گیر اورد؟ چجوریاست؟ اونم باید ساین و اینا بشه؟ ممنون میشم جواب دید:11:

خب برنامه های کاربردی جای دیگه ای هستند
بهتره اونجا سرچ کنی
آدرسش اینجاست :

payam20
27-08-2010, 19:20
my positon را اگه به نت وصل بشی میاره
اون لینک پخش کانال را بدین من یه تستی بکنم

بدون نت، با زدن walk یا drive و صبر واسه پیدا کردن ماهواره ها...
پخش زنده BBC فارسی... همون صفحه اول سایت

BOLT تونست ویدیو های بعضی سایتها مثل یوتیوب رو باز کنه. ولی با BBC همچنان مشکل داشت...
هر چی مرورگر جوون بود تست کردم. فعلا هیچکدوم نمیتونه...
مگر اینکه لینک استریم رو داشته باشین و بدین به real که اونم 100% ساب دومین های BBC رو به خاطر فـــیـــلــــتــــر باز نمیکنه...
اگه مسدود نبود خیلی راحت میشد با براوزر خود گوشی دید... قدیما که بسته نبودن امتحان کرده بودم...

salarnight
28-08-2010, 15:56
بچه ها از نظر شما این مدل بهتره یا pro ؟
از لحاظ صدا و موسیقی هم فرقی با هم دارن ؟

NiKtA20
28-08-2010, 17:13
من امروز رفتم گرفتمش
ويواز پرو - علاالدين
طبقات پايين 340،50 ميگفتن
چندتا پله رفتم بالا و بدون گارانتي گرفتم 310

NiKtA20
28-08-2010, 17:19
الان زدمش شارژ،‌فول شد يكم باهاش ور ميرم بعد با كلي سوال برميگردم :46:
پرانتز باز يه آينو هم گرفتيم 300 ، كه به نظر من اصلا نمي ارزه- تازه اين قيمت بدون هندزفري و پايه و با رم 2 گيگه! اصلا خوشم نيومد از گوشيه،‌ولي دوستم پسنديد ديگه پرانتز بسته
اينم تو گلوم گير كرده نميتونم نگم:
چقدر اين علاالدينيا قالتاقن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته اكثرشون (فردا نياين بدو بيراه بگينا، گفتم اكثرشون! با شما نبودم)
ولي اعصاب منو امروز بهم ريختن !
راستي يه سرم تا بازار موبايل رفتيم، ويواز پرو رو زده بود 470 :18:
گفتم من امروز گرفتم 310،‌خانومه گفت اون بدون گارانتيه، اين با گارانتي!
يعني گارانتي 160 تومن مي ارزه؟:13:

NiKtA20
28-08-2010, 17:40
:41:
رفتم تو اين تاپيك برای دریافت فایل Certificate درخواست بدی
اما بسته شده!!!
چيكار كم به نظرتون؟

salarnight
28-08-2010, 18:50
سلام مبارکه
صدای هندزفریش چطوره ؟

burberry
28-08-2010, 18:52
پرانتز باز يه آينو هم گرفتيم 300 ، كه به نظر من اصلا نمي ارزه- تازه اين قيمت بدون هندزفري و پايه و با رم 2 گيگه! اصلا خوشم نيومد از گوشيه،‌ولي دوستم پسنديد ديگه پرانتز بسته
مبارک باشه:31:شما خوب گرفتی:46:ولی 470؟:18:وای باز گلی به جمال مغازه های شهر ما:27:370 قیمت میدن اینجا:20:
نه بابا گارنتی کدومه همش الکیه.تازه باشه هم ایـــــــــنقدرتفاوت نداره مطمئنا:31:
===============
میخوام گوشیمو بدم بیرون چندتا نرم افزار بریزن روش:46:
چندتا سوال : اگه برنامه هایی که بخوام نیاز به ساین اینا داشته باشه اونوقت خودشون بخوان ساین کنن اونوقت به نظرتون گوشی رو یه روزه پسم میدن؟:13:یعنی کلا ساین کردن زمان میبره؟نیازی به موندن گوشی در اون محل داره؟
حالا به نظرتون چه برنامه هایی بگم بریزن؟ یه چندتا نام ببرید .بلاخره مشورت کردن بهتره:11:
بازی چطور؟ ریختن بازی فکر میکنید مثلا به ازای هربازی چند بگیرن؟
یه خورده قیمت بدید تا بدونم دنیا دست کیه:10:
مثل دفعه قبل نشه که بخاطر یه فلش کردن وآپدیت(اسما آپدیت بود)15 تومن گرفتن!!!!

mrt619rko
28-08-2010, 19:18
رفتم تو اين تاپيك برای دریافت فایل Certificate درخواست بدی
اما بسته شده!!!
چيكار كم به نظرتون؟

IMEI گوشیتون رو بدین تا براتون درخواست بدم ، حداکثر 24 ساعته آمادس .. ! :20:

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

مبارک باشه:31:شما خوب گرفتی:46:ولی 470؟:18:وای باز گلی به جمال مغازه های شهر ما:27:370 قیمت میدن اینجا:20:
نه بابا گارنتی کدومه همش الکیه.تازه باشه هم ایـــــــــنقدرتفاوت نداره مطمئنا:31:
===============
چندتا سوال : اگه برنامه هایی که بخوام نیاز به ساین اینا داشته باشه اونوقت خودشون بخوان ساین کنن اونوقت به نظرتون گوشی رو یه روزه پسم میدن؟:13:یعنی کلا ساین کردن زمان میبره؟نیازی به موندن گوشی در اون محل داره؟
حالا به نظرتون چه برنامه هایی بگم بریزن؟ یه چندتا نام ببرید .بلاخره مشورت کردن بهتره:11:

شما هم بهتره خودت دست به کار شی بیرون کلی پول ازت میگیرن کلی برنامه بیخود برات میریزن .. کار سختی نیست یه سرچی بزن ، خواستی IMIE گوشیتو بده تا برات درخواست بدم !! :46:
فقط یه چیز هیچ کدوم از برنامه های ظبط مکالمه روی Vivaz جواب نمیده .. طبق گفته SE قراره توی فریمور بعدی فیکسش کنن !
موفق باشید ..

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

سلام مبارکه
صدای هندزفریش چطوره ؟

زیاد مال نیست .. کلا ویواز صدای ضعیف و کیفیتی پایین داره .. ! :13:

رسول خان زبل
28-08-2010, 19:43
این صداش داره منو منصرف می کنا.......صداش چقدر از جت کمتره؟از 100%؟؟؟؟؟:10:

رسول خان زبل
28-08-2010, 19:49
همه برنامه های لمسی رو با کیبرد هم می شه انجام داد؟ کرد؟

mrt619rko
28-08-2010, 21:02
این صداش داره منو منصرف می کنا.......صداش چقدر از جت کمتره؟از 100%؟؟؟؟؟:10:
اگه صدا واست مهمه کلا بیخیالش شو .. ویبرش هم ضعیفه !!
اگه یه دوربین همراه عالی میخوای گزینه خوبیه !

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

همه برنامه های لمسی رو با کیبرد هم می شه انجام داد؟ کرد؟

من نسخه Pro کار نکردم ولی فکر میکنم بشه ..

golmohammadi
28-08-2010, 22:04
آینو را بدون هندزفری 300 گرفتین ؟
یه مقدار گرون نگرفتین ؟
و بدون پایه
پارانتز باز باشه کلاه پس واسه چی ساخته شده ؟ پارانتز بسته
نشد کسیو ببینم بره علاالدین و گله نکنه
اونکه ویواز پرو را زده 470 الکی زده
احتمالا اشتباهی زدند چون 370 میتونه با گارانتی باشه نه 470
بعدشم در ایران مگر نظارت داریم ؟
یه جا دیدی 500 زد هم نباید شک کنی
کی به کیه ؟
اما اینکه 310 گرفتی عالیه و تبریک میگم
خوب کردی بدون گارانتی گرفتی

[QUOTE=burberry;5333742]مبارک باشه:31:شما خوب گرفتی:46:ولی 470؟:18:وای باز گلی به جمال مغازه های شهر ما:27:370 قیمت میدن اینجا:20:
===============
خب اگه کسیو نمیشناسی گوشیو نده
ویواز چون هــک نمیشه برای نصب برنامه هاش به فایلهای سر و کی نیاز هست
پس هر جور زرنگ باشه یه روز باید بمونه
اگه زودتر بده برنامه های بدون ساین نصب میکنه که بدرد بخور نیستند
برنامه هم خب خیلی داریم
از جمله smortcomgps و nokia maps
برنامه های مدیرت تماس و قفل گوشی
اخه اگه همشون بشمرم انگشتام از تایپ کردن درد میگیره

سلام مبارکه
صدای هندزفریش چطوره ؟
هندز فری که خود گوشی داره معمولیه
ولی با هندزفریهای دیگر صداش خوب میشه
و در حد قابل قبول

mohmous
28-08-2010, 22:06
من امروز از علاادین یه pro گرفتم برای دوستم 295
با گارانتی پارس کامتل
مشکلیم نداشت همه چیشم ردیفه
خودمم تو کفه قیمتشم که گرفتم

salarnight
28-08-2010, 22:20
ممنون
حتی اگه هندزفری هم واسش بگیرم بازم اونقدر قوی نیست ؟ هندزفری خوب نمی خوام , هندزفری خیلی خوب می خوام
می خوام از 5610 نوکیا قوی تر باشه

mrt619rko
28-08-2010, 22:37
ممنون
حتی اگه هندزفری هم واسش بگیرم بازم اونقدر قوی نیست ؟ هندزفری خوب نمی خوام , هندزفری خیلی خوب می خوام

فکر نمیکنم زیاد فرقی بکنه .. چون SE اصلا زحمت ساخت یه اکولایزر هم به خودش نداده برای این گوشی !
من یه زمان W950 داشتم با ه*ک یه صدای هندزفری واسش ردیف کردم که از لحاظ کیفیت و بلندی صدا هر چی MP3 Player بود پیشش لنگ مینداخت ،فوق العاده بود .. همه تو کفش بودن ، یادش بخیر .. :31:

J U N I P E R
28-08-2010, 23:52
مثل اینکه فریمور جدید اومده، R2EA023
گوشیو که وصل کردم به PC Suit پیغام داد میخوای آپدیت کنی؟
تو یه وبلاگ هم خبرش اومده.
دارم آپدیت می‌کنم. ببینیم چه می‌شود...

zeus_1
29-08-2010, 00:02
سلام
بچه ها من وقت نداشتم صفحات تاپیک رو بخونم و ممکنه جواب سوالم داخل صفحات قبلی باشه... ولی اگه کسی جواب بده ممنون می شم
این گوشی GPS داره، درسته؟؟؟
چه برنامه هایی برای GPS روش نصب می شه؟؟ گارمین می شه؟؟؟
ovi map نوکیا چه طور؟؟؟ نصب می شه روش؟؟

jax2
29-08-2010, 00:09
سلام
بچه ها من وقت نداشتم صفحات تاپیک رو بخونم و ممکنه جواب سوالم داخل صفحات قبلی باشه... ولی اگه کسی جواب بده ممنون می شم
این گوشی GPS داره، درسته؟؟؟
چه برنامه هایی برای GPS روش نصب می شه؟؟ گارمین می شه؟؟؟
ovi map نوکیا چه طور؟؟؟ نصب می شه روش؟؟

بله gps داره
نرم افزار های زیر روس نصب میشن
nokia ovi map
smartcom
google maps
garmin

roozi-666
29-08-2010, 00:34
آقا ما که از ب ی ب ی سی نامید شدیم
اون از برنامه های پلیر که به زور avi پخش میکنن و اصلا زیرنویس پخش نمیکنن این هم از این........ کم کم میترسم از خود گوشی نامید بشم ................

NiKtA20
29-08-2010, 00:37
مرسي
هندزفريش كه همونطور كه دوستان گفتن معموليه، نه خوب نه بد
ولي بلندگوش از اون چيزي كه من فكر مي كردم ضعيف تره!
گرچه واسم زياد مهم نيست ولي يكم حال آدمو ميگيره :20:

burberry جان مرسي
ديگه تهرانه ديگه!
يه تيري ميندازن ببينن ميخوره به هدف يا نه!

mrt619rko
خيلي ممنون
الان ميفرستم واستون :11:

roozi-666
29-08-2010, 00:39
آقا گلی این برنامه پایتون که چند پست قبل واسم گذاشتی وقتی میخوام نصب کنم این اررور رو میده

NiKtA20
29-08-2010, 00:47
golmohammadi
خيلي ممنون:11:
بله،‌بدون هندزفري و كلا بدون همه چي،‌با رم 2 گيگ!!!
همه جا همين بود، كلا پكشو عوض كردن و اسمشو گذاشتن پكه كلاسيك!!!
قيمتشم تقريبا همه جا همين بود، كه به نظرم با توجه به امكاناتش اصلا نمي ارزه!
ويواز پرو رو هم تو بازار موبايل زده بود 470 كه تعجب كردم و پرسيدم قيمت روزشه؟
كاملا با اطمينان گفتن بله،‌با گارانتيه!

راستي اين جريانه فريموره جديد چيه؟
من ديدم اين آپديته -R2CA024- كلي ذوق كردم...!
اومده؟

golmohammadi
29-08-2010, 00:49
ممنون
اگه خیلی خوبشو بگیری احتمالش هست عالیتر بشه
اما نمیدونم به 5610 برسه یا نه

فکر نمیکنم زیاد فرقی بکنه .. چون SE اصلا زحمت ساخت یه اکولایزر هم به خودش نداده برای این گوشی !
من یه زمان W950 داشتم با ه*ک یه صدای هندزفری واسش ردیف کردم که از لحاظ کیفیت و بلندی صدا هر چی MP3 Player بود پیشش لنگ مینداخت ،فوق العاده بود .. همه تو کفش بودن ، یادش بخیر .. :31:
اکولایزر برای ویواز و ساتیو وجود داره
اگه خواستین بدم نصبش کنید

مثل اینکه فریمور جدید اومده، R2EA023
گوشیو که وصل کردم به PC Suit پیغام داد میخوای آپدیت کنی؟
تو یه وبلاگ هم خبرش اومده.
دارم آپدیت می‌کنم. ببینیم چه می‌شود...
الان تست میکنم

اون از برنامه های پلیر که به زور avi پخش میکنن و اصلا زیرنویس پخش نمیکنن این هم از این........ کم کم میترسم از خود گوشی نامید بشم ................
والا اینا به گوشی ربط ندارند
بلکه به سیستم عامل گوشی مربوط میشه
در کل زیر نویس در گوشی زیاد معنی نداره
و در صورت باز کردنش نیز فارسی را درست نشون نمیده

آقا گلی این برنامه پایتون که چند پست قبل واسم گذاشتی وقتی میخوام نصب کنم این اررور رو میده

بررسی میکنم

payam20
29-08-2010, 01:29

شما خ ر ی ت یه مشت به دور از تکنولوژی رو که همه جا رو مسدود کردن نندازین سره گوشی... اگه با براوزر خود گوشی یا براوزرهای دیگه برین همه چی عالیه. فیلمای تست پخش فلشش رو یوتیوب هست. خارج از ایران این مشکلات هیچکدومشون معنی ندارن... میتونین وقتی رفتین کشور دیگه ای با سیمکارت های اونجا امتحان کنین.
مشکل عدم پخش هم به کرک شدن نرم افزارا مربوط میشه... خود سازنده ها تطابق برنامه هاشونو تائید کردن. میتونین به دیلی موبایل یا بررسی های روی یوتیوب سر بزنین و ببینین چند نفر راضیه. مخصوصا این julyplayer. مشکل اینجاست که ما به مفت بودن بد عادت کردیم و انتظارمون در حد مفت بودن چیزا نیست... اگه پول خریدشو بدین اونم درست پخش میکنه...
مشکل زبان هم باز به خاطر همون موجودات سرمون اومده. نت به خاطر اینا با فارسی بیگانه شده. اما افغانستان سره ماه دوم بعد از طالبان هم تو لیست کشورهای همه سایتها و نرم افزارها رفت، هم اینکه همه جا اردو و پشتو رو پشتیبانی کردن...!!! اونوقت میان و ما رو حتی به خاطر استفاده از نرم افزاری مثل ANSYS تحت پیگرد قرار میدن... پلیر موبایل و زیرنویس فارسی فیلم که دیگه جای خود دارد...

payam20
29-08-2010, 01:51
golmohammadi
خيلي ممنون:11:
بله،‌بدون هندزفري و كلا بدون همه چي،‌با رم 2 گيگ!!!
همه جا همين بود، كلا پكشو عوض كردن و اسمشو گذاشتن پكه كلاسيك!!!
قيمتشم تقريبا همه جا همين بود، كه به نظرم با توجه به امكاناتش اصلا نمي ارزه!
ويواز پرو رو هم تو بازار موبايل زده بود 470 كه تعجب كردم و پرسيدم قيمت روزشه؟
كاملا با اطمينان گفتن بله،‌با گارانتيه!

راستي اين جريانه فريموره جديد چيه؟
من ديدم اين آپديته -R2CA024- كلي ذوق كردم...!
اومده؟

درسته. آپدیت جدید اومده (R2EA023)
رفتم واسه آپدیت. دوستانی که آپدیت کردن تغییرات رو بگن لطفا...
ظاهرا استارت گوشی سریعتر شده و به گوگل مپ امکان جستجوی صوتی اضافه شده...
سرعت استارت دوربین بیشتر شده...
امکان اضافه شدن فیس بوک به هوم اسکرین...
تغییراتی برای roadsync و یوتیوب...
پایداری بیشتر در عملکرد تو حوزه ارتباطات دیتا و وایرلس..
بهبود در کیفیت پخش MPEG-4...
بهبود تو مالتی تسکینگ
و.... فعلا همینا تا تست بیشتر...

در ضمن راجع به کیفیت پرسیده بودن، من اینو میبندم به home theater ... باهاش میشه شیشه های خونه رو آورد پایین... کی گفته قدرت پخش صداش ضعیفه؟ خواستین یه فیلم میگیرم از مقایسه صدای این با 5800 که هردو به H.T بسته شدن... اونموقع صداها رو مقایسه کنین...باهاش میشه سیستم صوتی پارتی راه انداخت... مشکل ضعف صدای این مربوط میشه به توان خروجی صدا روی لینک اسپیکر و معمولی بودن هندزفری پکش... اگه چیزه مناسب استفاده کنین صداش در حد مطلوبه...

چند وقتی هم هست که 2 BSP Sense shell ورژن رضائی آپدیت 2010.6.21 رو استفاده میکنم... زمین تا آسمون متحول شده گوشی...
تبلیغ نمیکنم، ولی پیشنهاد میکنم استفاده کنین... با CPU قوی این گوشی واقعا شاهکار میسازه...

golmohammadi
29-08-2010, 02:14
عجب گیری کردیم
هر کاری میکنم اپدیتر نمیشناسه گوشیو
آخرش تونستم
اپدیت گوشی کن 111.7مگ

mrt619rko
29-08-2010, 04:23

با Convertor Jet Audio میتونی فیلم هاتو با زیرنویس فارسی به صورت فول اسکرین به فرمت MP4 تبدیل کنی و با حداکثر کیفیت بدون هیچ نرم افزار خاصی روی گوشی اجراش کنی .. !
-
دوستانی که آپدیت کردند نرم افزار ظبط مکالمه رو تست کنن ببینن جواب میده یا نه ..
ممنون

mrt619rko
29-08-2010, 04:36
اکولایزر برای ویواز و ساتیو وجود داره
اگه خواستین بدم نصبش کنید

ممنون دوست عزیز !
اون نرم افزار رو دارم ، منظورم اکولایزر خود گوشی بود .. !

---------- Post added at 04:36 AM ---------- Previous post was at 04:31 AM ----------

آقا گلی این برنامه پایتونکه چند پست قبل واسم گذاشتی وقتی میخوام نصب کنم این اررور رو میده

تاریخ گوشیتو 1 سال برگردون عقب یه امتحانی بکن ، اگه نشد باید ساینش کنی نصب میشه !

k1_shadmehr
29-08-2010, 09:52
دوستان عزیز مشکل گوشیم که این پیغام را میداد SIM Not Allow MM#3 همانطور که گفتید با آپدیت حل شد بسیار ممنون از شما البته چند روز پیش آپدیت شد این آپدیتی که جدید اومده نیست .
حالا از دوستان عزیز درخواست دارم که یکی key & Cer را برای من بگیره تاپیک مربوط به خودش بسته شده منم 3 روزه درخواست دادم از OPDA ولی نیومده ممنون میشم یکی کمک کنه خیلی نیاز دارم اینم IMEI : 012332004954221

و من برنامه ی Power MP3 را که دوستان گفتند گرفتم اما نصب نشد روی Vivaz کسی میتونه یه لینک بده از این برنامه که خودش دانلود کرده و مشکلی نداشته
و بازی خیلی باحاله ReallyMaster Pro هم از گوشیم پاک شد بعدش که دانلود کردم و نصب کردم موقع اجرا مینویسه که این بازی مخصوص ساتیو هست و یک Quiet بزرگ رو صفحه میاد که کاریش نمیشه کرد چیکار کنم برای Vivaz باید ورژن خاصی را دانلود کنم ؟

NiKtA20
29-08-2010, 11:56
يه سوال
من ديروز وقتي گوشيم شارژش تقريبا داشت تموم ميشد زدمش شارژو 6،7 ساعت بعد رفتم سراغش،‌ روشنش كردم كه شارژش فول بود
يكم باهاش ور رفتم و ساعت 3تقريبا 70% شارژ داشت هنوز كه گرفتم خوابيدم،
ساعت 11 كه بيدار شدم ديدم شارژش تموم شده و خاموش شده!
برنامه اي هم فكر نكنم باز مونده باشه!
حالا باز زدمش به شارژ ببينم اين دفعه چند ساعت كار ميكنه
حالا به نظرتون اين عاديه و برميگرده به اينكه بار اول از استفاده از گوشي بود يا ايراد داره باتريش؟ :41:
من كه اصلا حوصله ندارم باز پاشم برم علاالدين :19:

J U N I P E R
29-08-2010, 12:01
عجب گیری کردیم
آخرش تونستم
اپدیت گوشی کن 111.7مگ

سه بار خواستم آپدیت کنم، وسط دانلود failed میشه. من همیشه آنلاین آپدیت کردم، آپدیت آفلاین چجوریه؟ firmware رو از کجا باید دانلود کرد؟

mrt619rko
29-08-2010, 12:48
سه بار خواستم آپدیت کنم، وسط دانلود failed میشه. من همیشه آنلاین آپدیت کردم، آپدیت آفلاین چجوریه؟ firmware رو از کجا باید دانلود کرد؟

چون فریمور جدید اومده همه خوابیدن رو سرور SE .. یه کم شلوغه ، من الان دارم آپ میکنم تا الان 73mb دانلود شده .. !

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

يه سوال
من ديروز وقتي گوشيم شارژش تقريبا داشت تموم ميشد زدمش شارژو 6،7 ساعت بعد رفتم سراغش،‌ روشنش كردم كه شارژش فول بود
حالا به نظرتون اين عاديه و برميگرده به اينكه بار اول از استفاده از گوشي بود يا ايراد داره باتريش؟ :41:

برا اولین بار باید 12 ساعت شارژ بشه .. باز تست کن ببین اگه مشکلی داشت سری ببر نشون بده !!

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

عجب گیری کردیم
آخرش تونستم
اپدیت گوشی کن 111.7مگ

چطور از شما 111.7 مگ بود ؟ از من 108.3 مگه !! :eh:

NiKtA20
29-08-2010, 13:09
يعني چي بايد 12 ساعت شارژ بشه؟
يعني12 ساعت تو شارژ بمونه يا 12 ساعت كار كنه؟ :41:
اين 3 ساعت كه موند زد شارژش پر شده!
يكم صبر كنم بببينم چي ميشه،
به نظرتون امكان داره باتريش اصل نباشه؟
------------------------------------------------
يه سوال ديگه
كناره آنتن يهE هست ولي الان به اينترنت وصل نيست، اين E تو مصرفه باتريش تاثير نميزاره؟

رسول خان زبل
29-08-2010, 13:30
یکی می گه با گارانتی 305 بخرم؟فول پکه.:11:

mrt619rko
29-08-2010, 13:30
يه سوال ديگه
كناره آنتن يهE هست ولي الان به اينترنت وصل نيست، اين E تو مصرفه باتريش تاثير نميزاره؟

12 ساعت تو شارژ بمونه ..
باطری هم احتمالا اصل هست !
اون E هم در مصرف باطری تاثیری نداره ..
بازم دوستان دیگه نظرشونو بگن ، من زیاد تو این زمینه سر رشته ندارم !
موفق باشی

رسول خان زبل
29-08-2010, 13:31
يه سوال ديگه
اون e برا اینترنت ایرانسل اگه آبی باشه نه استفاده نمی کنه....اگه قرمز بشه آره.:40:

mrt619rko
29-08-2010, 13:32
یکی می گه با گارانتی 305 بخرم؟فول پکه.:11:

قیمت که خیلی مناسبه !!
فقط حواست باشه همون جا تست کن همه چیشو ، مخصوصا باطری ..

Ultimator
29-08-2010, 13:37
سلام

دوستان امروز واسه یکی از آشناها یه ویواز گرفتم فعلا دستمه یکم سیخش بدم تا بدم بهش :دی

-این چرا اینطوریه :دی سی دی چرا نداره ؟ !
- با جی پی اس هرکار کردم نتونستم کاری کنم :دی فقط گوگل مپ مکانم رو تونست پیدا کنه بقیه نتونستن
- برای GPS روش wise pilot نصبه ظاهر و گرافیک خوبی داره اما اینم هیچ کاری نمیکنه حتی خودمم نتونستم توش پیدا کنم :دی میگه هنوز جات رو تشخصی ندادیم :دی
- تنضیمات عکاسی نور ( فلش ) رو میخوام فعال کنم خطا میده میگه تنظیم فعال نیست !
- یه آیکون مسیج اون بالا داره چشمک میزنه هی ( کنار آنتن بار ) اما هیچ مسیجج آنریدی ( حتی رید!ی ) نیست تو گوشی !
- برنامه ها رو از تو تسک منیجر چطوری میشه بست ؟! فیس بوک رو باز کردم به خاطر پیل تر لاگین نشد همونطوری تو حالت لاگین موند اگزیت هم نداره :دی دکمه قرمز رو زدم رفتم بیرون بسته هم نشد تا مدت زیادی که خودش رفت !

این موارد فعلا به ذهنم میرسه :دی صفحه اول تاپیک هم چیز خاصی پیدا نکردم :) اگه میشه راهنمایی کنین
{
خوب شد گوشی خودم نیست :27: خوشم نیومد ولی بعضی چیزاش خیلی cool بود واسه یوزر عمومی و مالتی مدیا عالیه در کل :دی
}

+ 370 خریدم با گارانتی و بیمه و کابل تی وی و ... بدون سی دی :دی !! :18: زیاده ؟

golmohammadi
29-08-2010, 13:45
درسته. آپدیت جدید اومده (R2EA023)
رفتم واسه آپدیت. دوستانی که آپدیت کردن تغییرات رو بگن لطفا...
ظاهرا استارت گوشی سریعتر شده و به گوگل مپ امکان جستجوی صوتی اضافه شده...
سرعت استارت دوربین بیشتر شده...
امکان اضافه شدن فیس بوک به هوم اسکرین...
تغییراتی برای roadsync و یوتیوب...
پایداری بیشتر در عملکرد تو حوزه ارتباطات دیتا و وایرلس..
بهبود در کیفیت پخش MPEG-4...
بهبود تو مالتی تسکینگ
و.... فعلا همینا تا تست بیشتر...

در ضمن راجع به کیفیت پرسیده بودن، من اینو میبندم به home theater ... باهاش میشه شیشه های خونه رو آورد پایین... کی گفته قدرت پخش صداش ضعیفه؟ خواستین یه فیلم میگیرم از مقایسه صدای این با 5800 که هردو به H.T بسته شدن... اونموقع صداها رو مقایسه کنین...باهاش میشه سیستم صوتی پارتی راه انداخت... مشکل ضعف صدای این مربوط میشه به توان خروجی صدا روی لینک اسپیکر و معمولی بودن هندزفری پکش... اگه چیزه مناسب استفاده کنین صداش در حد مطلوبه...

چند وقتی هم هست که 2 BSP Sense shell ورژن رضائی آپدیت 2010.6.21 رو استفاده میکنم... زمین تا آسمون متحول شده گوشی...
تبلیغ نمیکنم، ولی پیشنهاد میکنم استفاده کنین... با CPU قوی این گوشی واقعا شاهکار میسازه...
استارت گوشی دقت نکردم در کل خوب بوده
اما اره دوربین سرع اماده واسه کار میشه
فیس بوک هم که یس
یوتیوب و ... هم که آنلاین هستند کار نکردم نمیتونم نظری بدم
در مورد mp4 یه باگ داره هنوز درست نشده
وقتی جلو عقب میکشی تصویر یکی دو ثانیه شطرنجی میشه
نمیدونم چرا این باگ برطرف نشده
مالتی تسکینگ هم نمیدونم چه بهبودی باید داشته باشه خبخوب بود دیگه
منظور دوستن کیفیت صدای اسپیکر گوشی هست
این برنامه چی هست گفتین ؟

دوستان عزیز مشکل گوشیم که این پیغام را میداد SIM Not Allow MM#3 همانطور که گفتید با آپدیت حل شد بسیار ممنون از شما البته چند روز پیش آپدیت شد این آپدیتی که جدید اومده نیست .
حالا از دوستان عزیز درخواست دارم که یکی key & Cer را برای من بگیره تاپیک مربوط به خودش بسته شده منم 3 روزه درخواست دادم از OPDA ولی نیومده ممنون میشم یکی کمک کنه خیلی نیاز دارم اینم IMEI : 012332004954221

و من برنامه ی Power MP3 را که دوستان گفتند گرفتم اما نصب نشد روی Vivaz کسی میتونه یه لینک بده از این برنامه که خودش دانلود کرده و مشکلی نداشته
و بازی خیلی باحاله ReallyMaster Pro هم از گوشیم پاک شد بعدش که دانلود کردم و نصب کردم موقع اجرا مینویسه که این بازی مخصوص ساتیو هست و یک Quiet بزرگ رو صفحه میاد که کاریش نمیشه کرد چیکار کنم برای Vivaz باید ورژن خاصی را دانلود کنم ؟
خوبه مبارکه
خب اپدیت جدید هم که اومد میتونی اپدیت کنی
فعلا کمی کار کن بعدش خواستی اپدیت کن
برنامه powermp3 درست کار میکنه فقط در لند اسکیپ ایراد داره

يه سوال
دوباره شارژش کن
اگه تکرار شد گوشیو فرمت کن
و بعد کارای زیر را بکن
بزار شارژ گوشی تموم بشه تا خاموش بشه
بعد بزار فول شارژ بشه
بعد کار کن ببین درست شده یا نه ؟
اگه بازم درست نشد گوشی یا باطری موردی داره

چون فریمور جدید اومده همه خوابیدن رو سرور SE .. یه کم شلوغه ، من الان دارم آپ میکنم تا الان 73mb دانلود شده .. !

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

برا اولین بار باید 12 ساعت شارژ بشه .. باز تست کن ببین اگه مشکلی داشت سری ببر نشون بده !!

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

چطور از شما 111.7 مگ بود ؟ از من 108.3 مگه !! :eh:
مال منم دیشب چند بار قطع شد
از ساعت 3 زدم اپدیت ولی همش قطعی و ...
سرعت کم بود
خلاصه در ساعت 6 و نیم اپدیت تموم شد
این سایز فیرمور هم به خاطر مختلف بودن زبانهای گوشی هست
احتمالا گوشی شما فارسی داره درسته ؟

يه سوال ديگه

نه
بار اول باید اینطوری شارژ کنی
با گوشی کار کنی تا باطری تموم بشه و گوشی خاموش بشه
بعد در حالت خاموش بزاری شارژ تا کاملا شارژ بشه
بعد استفاده کنی تموم
اگه خاموش هم نکردین مورد خاصی نداره

mrt619rko
29-08-2010, 13:56
مال منم دیشب چند بار قطع شد
از ساعت 3 زدم اپدیت ولی همش قطعی و ...
سرعت کم بود
خلاصه در ساعت 6 و نیم اپدیت تموم شد
این سایز فیرمور هم به خاطر مختلف بودن زبانهای گوشی هست
احتمالا گوشی شما فارسی داره درسته ؟

آره فارسی داره .. پس به خاطر اینه .. ! :10:

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

براتون درخواست دادم عزیز !
هر موقع آماده شد پ.خ میکنم براتون ..
موفق باشید

J U N I P E R
29-08-2010, 14:06
سلام

دوستان امروز واسه یکی از آشناها یه ویواز گرفتم فعلا دستمه یکم سیخش بدم تا بدم بهش :دی

-این چرا اینطوریه :دی سی دی چرا نداره ؟ !

سلام، همه‌چی تو مموریشه. PC Suit و Media Go و User Manual و .... .SE در مصرف CD صرفه‌جویی کرده:)

- با جی پی اس هرکار کردم نتونستم کاری کنم :دی فقط گوگل مپ مکانم رو تونست پیدا کنه بقیه نتونستن
- برای GPS روش wise pilot نصبه ظاهر و گرافیک خوبی داره اما اینم هیچ کاری نمیکنه حتی خودمم نتونستم توش پیدا کنم :دی میگه هنوز جات رو تشخصی ندادیم :دی
برا من که خیلی طول می‌کشه تا یه‌چیزایی نشون بده (اگه نشون بده!). تو راهنماش نوشته زیر سقف اینا نرید، دستون رو روی آنتن GPS نگیرین بزارید کارشو بکنه:) (آنتن بالا سمت راست گوشیه). اما کلا چنگی به‌دل ما نزد این GPS ویواز.

- تنضیمات عکاسی نور ( فلش ) رو میخوام فعال کنم خطا میده میگه تنظیم فعال نیست ! احتمالا به‌خاطر تنظیمات Scenes یا Focus هست.(دکمه‌های سمت چپ، از بالا اولی و سومی، فلش‌های قرمز در تصویر پایین) اگر جوری تنظیم بشن که فوکوس گوشی غیر‌فعال بشه، طبعا نور هم غیر فعال می‌شه. (فوکوس هم برای مناظر و اجسام دور غیر فعاله). اگر تنظیمات درسته و باز فلش غیر فعاله از همون setting تنظیمات دوربین رو ریست کن.

-

یه آیکون مسیج اون بالا داره چشمک میزنه هی ( کنار آنتن بار ) اما هیچ مسیجج آنریدی ( حتی رید!ی ) نیست تو گوشی !

نمیدونم ندیدم تا‌حالا:)

برنامه ها رو از تو تسک منیجر چطوری میشه بست ؟! فیس بوک رو باز کردم به خاطر پیل تر لاگین نشد همونطوری تو حالت لاگین موند اگزیت هم نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دکمه قرمز رو زدم رفتم بیرون بسته هم نشد تا مدت زیادی که خودش رفت !
.
.
.
+ 370 خریدم با گارانتی و بیمه و کابل تی وی و ... بدون سی دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زیاده ؟ دکمه‌ی منو (دکمه‌ی وسط) رو نگه دار، لیست برنامه‌ها باز می‌شه، روی فیس بوک نگه‌دار یه پاپ‌آپ میاد، میتونی اوپن یا کلوز کنی برنامه‌رو.

هه سی‌دی که نداره، اما گرون دادن، یکی از بچه‌ها الان می‌گه فول‌پک 305 تومن!!! من یه‌ماه پیش علاالدین رو زیر و رو کردم، گرفتم 350 تومن! اما 370 خیلی گرونه.

Badform
29-08-2010, 14:07
چند سوال داشتم در مورد ویواز پرو
1_برنامه های معمول مثل بلک لیست و منشی و... براش هست؟
2_با دریافت و ارسال اسم اس فارسی مشکلی نداره؟ یا اگر داره این مشکل را چطور باید حل کرد؟ و آیا روی کیبوردش حروف فارسی هست؟ یا فریم ور فارسی براش اومده؟
3_اتصال به اینترنتش با لن مشکلی نداره؟ بعد از اتصال با سایت های فارسی مشکلی ندارد؟
4_بدنه محکم و با دوامی داره یا بعد از چند ماه خط و خش می افته و رنگ گوشه هاش می رن؟

( با تشکر پیشاپیش بابت پاسخ های شما...)

golmohammadi
29-08-2010, 14:09
بچه ها کسی گوشیو با اینترنت کامپیوتر و کابل آنلاین کرده ؟

Vallio
29-08-2010, 14:53
بچه ها کسی گوشیو با اینترنت کامپیوتر و کابل آنلاین کرده ؟

سلام ، اسمائیل از این روش ها استفاده کردی ؟ :

[ S60v3 & S60v5 & Maemo 5 ] آموزش اشتراک ( Share ) اینترنت از طریق Bluetooth ، WiFi و کابل

mrt619rko
29-08-2010, 15:00
چند سوال داشتم در مورد ویواز پرو
1_برنامه های معمول مثل بلک لیست و منشی و... براش هست؟
2_با دریافت و ارسال اسم اس فارسی مشکلی نداره؟ یا اگر داره این مشکل را چطور باید حل کرد؟ و آیا روی کیبوردش حروف فارسی هست؟ یا فریم ور فارسی براش اومده؟
3_اتصال به اینترنتش با لن مشکلی نداره؟ بعد از اتصال با سایت های فارسی مشکلی ندارد؟
4_بدنه محکم و با دوامی داره یا بعد از چند ماه خط و خش می افته و رنگ گوشه هاش می رن؟

( با تشکر پیشاپیش بابت پاسخ های شما...)

1. بلک لیست هست ولی منشی رو تست نکردم .. مطمعنا جواب میده !
2. فریمور فارسی هم اومده و هیج مشکلی برای سند و رسیسو مسیج نداره ، کیبوردش هم خوبه !
3. با Lan هم تست نکردم ، جایی ندیدم کسی مشکلی داشته باشه .. با سایت های فارسی هم مشکلی نداره !
4. بدنش هم شیک و ظریفه .. خط و خش هم بهش نمی افته !
موفق باشی

payam20
29-08-2010, 15:09
اون e برا اینترنت ایرانسل اگه آبی باشه نه استفاده نمی کنه....اگه قرمز بشه آره.:40:

ویواز ابی و قرمز نداره... !!! شما کجا دیدی رنگی بشه؟ رو ویواز؟!
----------------------------------

BSP sense شل همون نرم افزاریه که خودتون هم نصب کردین... BSP shell ... ورژن رضائی 2010.6.21...

در ضمن آپدیت واسه گوشی من 123.8 مگ شد... البته 10 تا زبون روشه ... ازون زبونای زبون بسته...

golmohammadi
29-08-2010, 15:13
سلام
سعید جون همانطور که یونس هم گفت شما برعکسش را گفتین
یعنی انلاین کرن پی سی با فون
که منم قبلا دیده بودم
من انلاین کردن فون با پی سی را میگم
در پاکت پی سیها اینکار بسیار ساده بود
در سیمبیان چطوریه ؟
با پی سی سویت یونی اریکسون نمیشه ؟

BSP sense شل همون نرم افزاریه که خودتون هم نصب کردین... BSP shell ... ورژن رضائی 2010.6.21...
من چنین برنامه ای نصب نکردم یادم نمیتد
کدومه ؟

vahid_civil
29-08-2010, 15:15
ویواز ابی و قرمز نداره... !!! شما کجا دیدی رنگی بشه؟ رو ویواز؟!

در ضمن آپدیت واسه گوشی من 123.8 مگ شد... البته 10 تا زبون روشه ... ازون زبونای زبون بسته...

آپدیت جدید زبان فارسی (نوشتاری) برای ویواز پرو هم گذاشته ؟

mh_rayaneh
29-08-2010, 15:33
سلام صدای ویواز پرو در مقایسه با 5530 چطوریه؟با نرم افزار میشه صداشو بیشتر کرد؟منظورم تو هندزفریه چون اسپیکر واسم مهم نیست

total_overdose
29-08-2010, 16:41
سلام صدای ویواز پرو در مقایسه با 5530 چطوریه؟با نرم افزار میشه صداشو بیشتر کرد؟منظورم تو هندزفریه چون اسپیکر واسم مهم نیست
سلام
من این دو گوشیرو داشتم.
صدایه ویواز پرو مثله ویوازه.
نه صداش به پایه 5530 نمیرسه تو هندزفری.با پاور ام پی تری بهتر میشه اما بازم تفکیک صدا و بیسش به پایه 5530 نمیرسه.

payam20
29-08-2010, 16:45
آپدیت جدید زبان فارسی (نوشتاری) برای ویواز پرو هم گذاشته ؟

این آپدیت برای ویواز معمولی هست. برای پرو فعلا چیزی نداده. در ضمن زبان همینجوری اضافه نمیشه. گوشی ها برای مناطق و کشورهای مختلفی ساخته میشن که اگه از اول زبونی روش باشه، موقع آپدیت هم عملکرد یا امکانات همون زبون رو بهبود یا گسترش میدن. با آپدیت زبونی علاوه بر قبلی ها اضافه نمیشه. البته روشی هست واسه اضافه کردن دستی که من رو fw قبلی جواب نگرفته بودم. رو جدیده امتحان میکنم و اگه نتیجه داد خبرشو میدم.

من چنین برنامه ای نصب نکردم یادم نمیتد
کدومه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پست 7 البته با شل جدید ورژن 2010.6.21
راستی اسمش SPB هست نه BSP :-)
پستهای فروم رو هم دیگه حفظ شدیم!

دوتا مورد:
عملکرد شتاب سنج واسه من خیلی بهتر شده. تو فلش flow کاملا محسوسه...
جستجوی صوتی گوگل مپ که تو آپدیت جدید اضافه شده فوق العادست... هر چی میگی فوری میاره برات...

omid.unique
29-08-2010, 17:08
آپديت جديد واسه ويواز (پرو) هم اومده، اونم ورژنش R2EA023 هست. من امروز آپديت كردم، حجمشم 110.8mb بود. فقط اگه روشي براي اضافه كردن زبون فارسي با آپديت، رو ويواز پرو هم جواب بده خيلي خوب ميشه.

mrt619rko
29-08-2010, 17:59
این آپدیت برای ویواز معمولی هست. برای پرو فعلا چیزی نداده. در ضمن زبان همینجوری اضافه نمیشه. گوشی ها برای مناطق و کشورهای مختلفی ساخته میشن که اگه از اول زبونی روش باشه، موقع آپدیت هم عملکرد یا امکانات همون زبون رو بهبود یا گسترش میدن. با آپدیت زبونی علاوه بر قبلی ها اضافه نمیشه. البته روشی هست واسه اضافه کردن دستی که من رو fw قبلی جواب نگرفته بودم. رو جدیده امتحان میکنم و اگه نتیجه داد خبرشو میدم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پست 7 البته با شل جدید ورژن 2010.6.21

دوتا مورد:
جستجوی صوتی گوگل مپ که تو آپدیت جدید اضافه شده فوق العادست... هر چی میگی فوری میاره برات...

یه مورد کوچیکم من اضافه کنم ..
باطری فول شارژ که میشه چراغ سبز که ثابت بود الان چشمک میزنه ..!

payam20
29-08-2010, 18:02
آپديت جديد واسه ويواز (پرو) هم اومده، اونم ورژنش R2EA023 هست. من امروز آپديت كردم، حجمشم 110.8mb بود. فقط اگه روشي براي اضافه كردن زبون فارسي با آپديت، رو ويواز پرو هم جواب بده خيلي خوب ميشه.

این برای ویواز معمولی هستا...! ماله من که معمولیه شده R2EA023!

راستی یه چیزه جدید:
یه نرم افزار هم اضافه شده به گوشی به اسم Kompas که ماله خوده SE هست. یه RSS ریدر تصویریه. منتهی زبونش تو بعضی جاها اندونزیایی هست. کلا مربوط به فید های اندونزیه...

NiKtA20
29-08-2010, 18:05
مرسي از همه
فعلا كه خدارو شكر مشكلي نداره، از ظهر كه از شارژ كشيدم كلي باهاش سرو كله زدم،‌هنوز شارژش پره! :31:
آين E هم هست، ولي مثل 5700م كه گاهي وقتي وصل نبودي به نت خط زيرش - - - بود،‌الانم زير E يه خط - - - داره!
فكر نكنم مشكلي داشته باشه،‌ احتمالا چون ديشب تنظيمات اينترنتشو فعال كردم اين جوري شده!
---------------------------------------------
اون پاكت چشمك زدنم بخاطر اينه كه مسيج هاتون روي سيم كارت ذخيره شده !:20:

payam20
29-08-2010, 18:08
یه مورد کوچیکم من اضافه کنم ..
باطری فول شارژ که میشه چراغ سبز که ثابت بود الان چشمک میزنه ..!

اون چشمک واسه تماس ناموفق یا sms هستا... واسه من چراغ ثابت میمونه

موقع شارژ هم چراغ قرمزش خیلی پرنور شده. طوری که از کنار دکمه ولوم نورش بیرون میزنه...

الان که با عکسهای قبلیش مقایسه میکردم دیدم ساعت ریز بالای صفحه هم چند میلیمتر اومده وسط تر...

arian_mj
29-08-2010, 18:16
سلام
آپدیت جدید ویواز اومده؟
لطفا آموزش بدین
آیا اطلاعات روی گوشی با آپدیت پاک میشه؟

payam20
29-08-2010, 18:34
سلام
آپدیت جدید ویواز اومده؟
لطفا آموزش بدین
آیا اطلاعات روی گوشی با آپدیت پاک میشه؟

بله

کاره خاصی نداره
فقط آپدیتر رو از سایت SE میگیرین و بعد از نصب و اجرا طبق دستورات برنامه پیش میرین. اگه در حده دبیرستان زبان بلد باشین واسه راه افتادن کارتون کافیه...
با آپدیت هیچی دست نمیخوره...

سرعت بالا اومدن دوربین هم فوق العاده شده...

به نظرم میاد کیفیت صداش بهتر شده. دوستان نظری ندارن؟
موقع فیلمبرداری هم چراغ چشمک زن کنار فلاش مدت بیشتری قرمز میمونه و سرعت چشمکش کمتر شده

golmohammadi
29-08-2010, 18:53

دوتا مورد:
اینو زودتر میگفتی دیگه
هی فکر میکنم میبینم چنین چیزی نشنیدم
ازه spb mobile shell از بهترین برنامه هاست
که برای ساتیو و کلا بقیه سیمبیانها که محیط معمولی دارند ل ذتش خیلی بیشتره

roozi-666
29-08-2010, 19:16
پیام
پس لعنت به جبر جغرافیایی و کلی لعنت دیگه به همه چیز و هم کس ........................

omid.unique
29-08-2010, 19:38
واسه جفت ويواز و ويواز پرو آپدييت جديد اومده و ورژنشون هم يكي هست.

arian_mj
29-08-2010, 19:41
آپدیت رو کیفیت دوربین هم تاثیری داره؟

roozi-666
29-08-2010, 19:56
گلی واسه برنامه پایتون

تاریخ کشیدم عقب باز همون پیام داد !!!! ساین کردم باز همون پیام رو داد ...!!!؟؟؟

mrt619rko
29-08-2010, 20:28
اون چشمک واسه تماس ناموفق یا sms هستا... واسه من چراغ ثابت میمونه

بله درسته .. من از خواب بیدار شدم دیدم داره چشمک میزنه ، فول شارژ هم بود .. تماس بی پاسخ هم داشتم .. دوباره تست کردم دیدم ثابته .. :31:

payam20
29-08-2010, 21:07
راستی واسه من قبلا که لاگ رو با دکمه سبز باز میکردم، اگه روی هر شماره دکمه سبز رو میزدم بهش زنگ نمیزد. باید call رو از روی صفحه میزدم. ولی الان درست شده. واسه شما هم اینطوری بود یا ماله من اون مشکل داشته؟

burberry
29-08-2010, 21:40
niktaعزیز اون نشون فعال بودن نت در حالت عادی نباید فعال باشه:46:
یکی از دوستان در صفحات گذشته گفته بود روی شارژ تاثیر داره:20:
حالا خلاصه من از اون دوست نقل قول میکنم(ماشالله توی یه روز 4 الی 5 صفحه جلو رفتید کلا یوزرها وو پستها رو همه رو با هم قاطی کردم که کی چی گفته:31:)
خلاصه اینکه دوست عزیز niktaشما اینکارو بکن ضرر نمی کنی:10:
setting---connectivity----admin.setings-----packet data-----packet data connection
و در آخر انتخاب گزینه when required
موفق باشید
=================================
خودمونیم از صبح تا حالا چقدر دوستان پست جدید زدن کلی وقت گذاشتم واسه خوندنشون:19::31:

payam20
29-08-2010, 22:00
قبلا هم مفصل صحبتش شده بود. نشونه در دسترس بودن ارتباط دیتا تاثیری روی باتری نداره...
فقط قابلیت دکلی که گوشی ازون آنتن گرفته و شبکه رو نشون میده. مثل لوگوی اپراتور شبکه هست...

golmohammadi
29-08-2010, 22:17
گلی واسه برنامه پایتون

تاریخ کشیدم عقب باز همون پیام داد !!!! ساین کردم باز همون پیام رو داد ...!!!؟؟؟

اینا به تاریخ ربطی ندارند
حالا که گوشیمو تنظیم کارخانه هم کردم باشه پایتون را تست میکنم
هر کدوم جواب داد میذارم

راستی واسه من قبلا که لاگ رو با دکمه سبز باز میکردم، اگه روی هر شماره دکمه سبز رو میزدم بهش زنگ نمیزد. باید call رو از روی صفحه میزدم. ولی الان درست شده. واسه شما هم اینطوری بود یا ماله من اون مشکل داشته؟
نه واسه من این مشکل نبود
رو شماره که میزدم زنگ میزد
حتی تو پیامکها نیز اگه شماره ای باشه با دکمه کال که میزدم زنگ میزد

راستی بچه ها برنامه (POWERMP3 V1.17B_S60V3-5.SiGNED) دریت کار میکنه
فقط اشکالش اینه که در حالت عمودی درست کار نمیکنه
این ورژنو میتونین پیدا کرده و نصب کنین

در آپدیت یکی دو تا فلش اضافه شده

mrt619rko
29-08-2010, 22:42
دوستان کسی Mumcode Software MumSMS Plus رو با کرک سالم نداره ؟ من هر چی گرفتم بعد از چند تا اس ام اس غیر فعال میشه !
مشکل ظبط مکالمه هم هنوز رفع نشده .. باید منتظر فریمور بعدی باشیم !! :13:

NiKtA20
29-08-2010, 22:44
مرسي burberry جان :11:
رفتم مسيرو، حل شد
بچه ها دوتا سوال
1- چرا وقتي موقع زنگ خوردن گوشي رو ميچرخونم mute نميشه؟
2- تو صفحات قبل آموزش اضافه كردن زبان فارسي رو گذاشته بودين، ولي الان كه گشتم پيداش نكردم ، دوباره زحمتشو ميكشين؟ :10:
يه چيزه ديگه
ديشب گوشي رو وصل كردم به كامپيوتر و كلي فايل باهاش جابجا كردم
اما الان كه وصلش ميكنم و mass storage يا هركدومه ديگه رو كه انتخاب ميكنم ميگه گوشي به سيستم وصل شد اما هيچ اثري ازش تو سيستم نيست،‌يعني اصلا تو My computer چيزه جديدي نيومده :13:
چيكار كنم؟

Badform
30-08-2010, 00:19
1. بلک لیست هست ولی منشی رو تست نکردم .. مطمعنا جواب میده !
2. فریمور فارسی هم اومده و هیج مشکلی برای سند و رسیسو مسیج نداره ، کیبوردش هم خوبه !
3. با Lan هم تست نکردم ، جایی ندیدم کسی مشکلی داشته باشه .. با سایت های فارسی هم مشکلی نداره !
4. بدنش هم شیک و ظریفه .. خط و خش هم بهش نمی افته !
موفق باشی

ضمن تشکر کجا باید فارسی اش کنم؟ چون دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارم؟ جایی هست که گرفتن هزینه اینکار را انجام بدهد؟
مگر فلزی هست که خط و خش نمی افتد؟!
سوالات بعدی :
5_ ورد و پی دی اف فارسی را راحت باز می کند؟ ( حتی اگر حجمش زیاد باشد؟)
6_ اثر انگشت روی دستگاه باقی می ماند یا خیر؟

golmohammadi
30-08-2010, 01:44
مرسي burberry جان :11:
رفتم مسيرو، حل شد
بچه ها دوتا سوال
1- چرا وقتي موقع زنگ خوردن گوشي رو ميچرخونم mute نميشه؟
2- تو صفحات قبل آموزش اضافه كردن زبان فارسي رو گذاشته بودين، ولي الان كه گشتم پيداش نكردم ، دوباره زحمتشو ميكشين؟ :10:
يه چيزه ديگه
ديشب گوشي رو وصل كردم به كامپيوتر و كلي فايل باهاش جابجا كردم
اما الان كه وصلش ميكنم و mass storage يا هركدومه ديگه رو كه انتخاب ميكنم ميگه گوشي به سيستم وصل شد اما هيچ اثري ازش تو سيستم نيست،‌يعني اصلا تو My computer چيزه جديدي نيومده :13:
چيكار كنم؟
باید خودت بری و تنظیمش کنی
مسیرش اینجاست :
Menu/settings/phone/sensor settings/turning control/
بعد تیک زدن گزینه اول یعنی : silencing calls
2-خب بگرد
پیغامی اروری چیزی میاد ؟

ضمن تشکر کجا باید فارسی اش کنم؟ چون دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارم؟ جایی هست که گرفتن هزینه اینکار را انجام بدهد؟
مگر فلزی هست که خط و خش نمی افتد؟!
سوالات بعدی :
5_ ورد و پی دی اف فارسی را راحت باز می کند؟ ( حتی اگر حجمش زیاد باشد؟)
6_ اثر انگشت روی دستگاه باقی می ماند یا خیر؟
پی دی اف اره باز میکنه
فارسی هم همینطور
اثر انگشت هم کمکی میمونه ولی براحتی پاک میشه

Badform
30-08-2010, 02:42
کیبورد ویواز پرو لیبل فارسی دارد؟ ( بخشید که در انجمن اصلی اش نمی پرسم ، گفتم شاید کسی از بچه ها اطلاع داشته باشد )

NEKO234
30-08-2010, 03:08
سلام عزيزان

ميخواستم بدونم از كجا ميتونم برنامه يا بازي براي اين كوشي دانلود كنم ؟

با تشكر

omid.unique
30-08-2010, 04:29
ويواز پرو دو مدل كيبورد داره، يكي فقط حروف انگليسي روشه، يه مدل ديگه ولي ليبل عربي داره و حروف گ چ پ ژ فارسي رو نداره.

burberry
30-08-2010, 12:09
سلام عزيزان

ميخواستم بدونم از كجا ميتونم برنامه يا بازي براي اين كوشي دانلود كنم ؟

با تشكر
سلام دوست عزیز
این گوشی سیمبین60 ورژن5 هست :20:
بنابراین برای پیدا کردن بازی اینجا:
برای پیدا کردن برنامه به اینجا:
سر بزنید

7evil
30-08-2010, 15:35
سلام به همگي واي چقد پست دادين تو اين چند روزي كه من نبودم پدرم در اومد تا همشو خوندم خوب من يه چند تا سوال و جواب دارم اول از جوابا شروع مي كنم كه يكي بيشتر نيست
يكي از دوستان گفته بود يه علامت مياد كه شكل يه نامه ي چشمك زنه شما اگه روش رو با قلم يا انگشت بزنين مي بينين نوشته sim memory full كه ديگه به خودتون بستگي داره
خوب سوالا:
1-كسي از شما تا حالا با ان 900 كار كرده؟ديدين كه سيستم اس ام اسش چجوره ؟نميشه روي ويواز هم همين كارو كرد كه بشه گفتگو يا همون چت از طريق اس ام اس
2-منم سرعت گوشيم افت زيادي داره فقط هر از گاهي زياد ميشه و دوباره همونطوره و مي خوام اپديت كنم ميشه روش اپديت از اول تا اخرش رو برام كامل توضيح بديد يا ادرس پستش رو بديد
3-اين فريمور چيه اصلا؟به چه دردي مي خوره؟برا اپديت حتما لازمه؟
4-راستي ان 900 ويندوز موبايله يا سيمبيان سري 60 ورژن 5 چون همه چيزش فرق داره؟

NiKtA20
30-08-2010, 16:01
مرسي
نه هيچ پيغامي نميده، فقط رو گوشي ميزنه كه اتصال انجام شد،‌ ولي رو كامپيوتر هيچ اثري از گوشي نمي بينم :41:

golmohammadi
30-08-2010, 16:38
سلام به همگي واي چقد پست دادين تو اين چند روزي كه من نبودم پدرم در اومد تا همشو خوندم خوب من يه چند تا سوال و جواب دارم اول از جوابا شروع مي كنم كه يكي بيشتر نيست
يكي از دوستان گفته بود يه علامت مياد كه شكل يه نامه ي چشمك زنه شما اگه روش رو با قلم يا انگشت بزنين مي بينين نوشته sim memory full كه ديگه به خودتون بستگي داره
خوب سوالا:
1-كسي از شما تا حالا با ان 900 كار كرده؟ديدين كه سيستم اس ام اسش چجوره ؟نميشه روي ويواز هم همين كارو كرد كه بشه گفتگو يا همون چت از طريق اس ام اس
2-منم سرعت گوشيم افت زيادي داره فقط هر از گاهي زياد ميشه و دوباره همونطوره و مي خوام اپديت كنم ميشه روش اپديت از اول تا اخرش رو برام كامل توضيح بديد يا ادرس پستش رو بديد
1- نه کار نکردم خودم
2- جدیدا چند نفر از سرعت گوشی گلهداره
نمیدونم چرا مال من هیچوقت افت نکرده
اگه درست نشد چاره نیست فرمت کن
برای اپدیت برنامه اپیتر سونی اریکوسن را دانلود کن
کار راحته
برنامه را باز کن و طبق دستور برو جلو
فعلا دانلود کن تا بعد بگیم
اخرین ورژنش را از سایت خود سونی اریکسون بگیر
Update_Service_Setup-2.10.7.15
3- فیرمور همونیه که در اپدیت ورژنش میره بالا
4- مامو هست

مرسي
نه هيچ پيغامي نميده، فقط رو گوشي ميزنه كه اتصال انجام شد،‌ ولي رو كامپيوتر هيچ اثري از گوشي نمي بينم :41:
یه برنامه درایور میدم نصب کن
مشکل خودمو با این درایور حل کردم
اون پایتون هم که نصب نمیشد یکی دیگه دارم نصب میشه
کتاسفانه سرعتم کمه نمیتونم اپ کنم
الان سعیمو میکنم

payam20
30-08-2010, 16:42
خوب سوالا:

1- ویواز هم همین امکان رو تحت نام conversation داره. تو Messaging و منوی اصلی قابل دسترسه.

2- نرم افزار آپدیتر سونی اریکسون رو دانلود کنین:
اونو نصب کنین.
گوشی رو فول شارژ کرده و از تمام اطلاعاتتون بک آپ بگیرین. میتونین اینکار رو دستی یا از طریق pc suite انجام بدین.
گوشی رو خاموش کنین. آپدیتر رو اجرا کنین و طبق دستور اون پیش برین. اول ازتون مدل گوشی رو میپرسه، تو صفحه بعدی تیک موافقت رو میزنین و تو صفحه بعد از اون دکمه سیز رنگ رو فشار میدین و نگه میدارین و در همین حین کابل رو به گوشی وصل میکنین. یه پیغام میاد تو برنامه که دکمه سبز رو ولش کنین. تو صفحه بعدی اگه آپدیت نیاز باشه بهتون میگه و ازتون میخواد که ادامه بدین. اگه نیاز نباشه هم میگه که اگه میخواین فقط فلش کنم. در حین آپدیت حدود 100 تا 130 مگ دانلود میکنه و بعد میریزه رو گوشی. کابل نباید در این مدت از گوشی جدا بشه. شارژ تو شروع کار باید فول باشه. بعد از اتمام کار ازتون میخواد گوشی رو جدا کنین و روشن کنین. باره اول روشن شدن هم بیشتر زمان میبره. چیزی در حدود 1 دقیقه...
اگه زبان انگلیسییتون در حده دبیرستان باشه خود برنامه خیلی واضح و مختصر و مفید مراحل رو توضیح میده...

3- firmware در واقع چیزی شبیه سیستم عامل هست برای کامپیوتر شما. چیزیه که امکان استفاده از رابط کاربری گوشی رو برای شما فراهم میکنه. آپدیت کردن همون گرفتن ورژن جدید و رفع عیب شده این firmware و نصب اون روی گوشی به صورت اتوماتیک وبا آپدیتر سونی اریکسون هست.

4- N900 سیستم عاملش ورژن پنج Maemo هست. چیزی متفاوت ازینا که فکر نمیکنم بتونه رشد کنه....

موفق باشید

7evil
30-08-2010, 16:42
سلام من وقتي پي سي سوئيت مي زنم اين ارور رو ميده

Badform
30-08-2010, 17:50
اگر وسط آپدیت دیسکانکت بشیم گوشی به فنا می ره؟
جایی هست که این کار را بکنه؟ خب اینترنت پرسرعت ندارم......

payam20
30-08-2010, 18:42
اگر وسط آپدیت دیسکانکت بشیم گوشی به فنا می ره؟
جایی هست که این کار را بکنه؟ خب اینترنت پرسرعت ندارم......

دقیقا به فنا میره...
البته بستگی داره تو کدوم مرحله باشین. اگه موقع اینستال کردن فایل دانلود شده یا حدود 40% به بالای مرحله دانلود باشین 100% میره... ولی پایینترشو فکر کنم مشکلی نداره. چون تا اونجا ممکنه ارور شارژ بده و بگه ببرین فول شارژ کنین بیارین... که این یعنی هنوز به گوشی دست نزده و تازه فهمیده شارژ کم داره. البته بعد از اون هم تا اینستال کردنش شروع نشده، اصولا نباید با گوشی کاری داشته باشه. ولی واسه امتحان کردنش بیکاری و جرات می خواد. اگه کسی تجربه ای داره بگه...
موبایل فروشی ها و تعمیرکارها همه اینکار رو انجام میدن. فقط مساله پول زیادی هست که میگیرن و اصلا نمی ارزه واسه کاری که نمیکنن این همه خرج کرد... اگر بردین بیرون 10 دقیقه تا ماکزیمم 2 ساعت کار داره. بستگی داره به اینکه فولدر دیتابیس آپدیتر رو واسه هر گوشی داشته باشن یا نه... و اینکه اگه نداشته باشن سرعتشون چقدر باشه. چون فعلا این آپدیت جدید اومده احتمال اینکه جایی آفلاین آپدیت کنن کمه. ولی اگه پیش آدم ماهر ببرین حتما دیتابیس رو داره و حدود 10 دقیقه زمان میبره واسش...
در ضمن باید ورژن به R2EA023 تغییر کنه. چیزه دیگه ای غیر از این میشه فلش نه آپدیت...

موفق باشید

Badform
30-08-2010, 19:17
ممنونم برای پاسخ کاملتون....
البته من ای دی ای ال دارم ولی سرعتش بالا نیست.موقع آپدیت باید سیم روی موبایل باشه یا نه؟
و کلا اینکارا جرات و جسارت می خواد که من برای موبایل نو جرات انجام اینکار را ندارم.
ورژن کنونی فریمور را چطوری بفهمم و اینکه در تهران کجا برای این آپدیت جدید باید برم و حدود قیمتی که می گیرند ؟

7evil
30-08-2010, 19:25
اقا كسي نميدونه اين ارور پي سي سوييت من مربوط به چيه

omid.unique
30-08-2010, 19:51
آپديت تا زماني كه در مرحله دانلود هست اگه ديسكانكت شه به گوشي آسيب نميرسونه، و دوباره كه كانكت شين چون فايلهاي دانلود شده موجوده از ادامش دانلود ميكنه، ولي اگه وقتي داره اينستال ميكنه كابلو قطع كنيد، چون نصفه ريخته فايلو، گوشي قاطي ميكنه.

mrt619rko
30-08-2010, 20:50
ممنونم برای پاسخ کاملتون....
البته من ای دی ای ال دارم ولی سرعتش بالا نیست.موقع آپدیت باید سیم روی موبایل باشه یا نه؟
و کلا اینکارا جرات و جسارت می خواد که من برای موبایل نو جرات انجام اینکار را ندارم.
ورژن کنونی فریمور را چطوری بفهمم و اینکه در تهران کجا برای این آپدیت جدید باید برم و حدود قیمتی که می گیرند ؟

بله کابل باید وصل باشه .. چون سرعتتون پایین هست حتما فول شارژ کنین تا دچار مشکل نشین .. !
این کار فقط یه کم توجه میخواد همین ..
ورژن فعلی رو با شماره گیری #0000#* میتونی ببینی .. زیر Custome Version نوشته ! ( ورژن فعلی R2EA023 هست )
مغازه های تعمیرات موبایل آپدیت میکنن ، من از 8 تا 12 تومن شنیدم میگیرن !
موفق باشید ..

Badform
30-08-2010, 21:31
منظور سیم کارت بود...این آپدیت چه تاثیراتی داره؟ ( سوالم که تکراری نیست؟ و زبان فارسی اضافه می شه 100% ؟ )

J U N I P E R
30-08-2010, 21:53
...یه نرم افزار هم اضافه شده به گوشی به اسم Kompas که ماله خوده SE هست. یه RSS ریدر تصویریه. منتهی زبونش تو بعضی جاها اندونزیایی هست. کلا مربوط به فید های اندونزیه...
کجاس؟ من نمی‌تونم پیداش کنم.

سلام من وقتي پي سي سوئيت مي زنم اين ارور رو ميده

ویندوزت به‌روز نیست، این دوتا آپدیتی که لینکش رو گذاشته دانلود و نصب کن.

مولتی تسکینگ داره دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
چی ویواز؟ آره دیگه.

این سرویس صدای گوگل‌مپ هم جالبه اما برای اسماس فارسی خوب عمل نمی‌کنه. مثلا بگیم میرداماد، یه‌چی دیگه سرچ می‌کنه اما یه محله‌ی امریکا رو بگیم پیدا می‌کنه.

شاخصه‌های آپدیت جدید تو فروم رسمی سونی‌اریکسون اینا اومده:

New Facebook™ and RoadSync™ panels on the standby screen.
Improvements in phone start up time.
Enhanced performance and functionality for YouTube™, Facebook™, RoadSync™ and Barcode Reader.
Stability improvement in the areas of W-LAN, MMS and Internet.
Video quality improvement for playing MPEG4 format.
Performance improvement when multitasking.

تعجب می‌کنم، تو خود فروم رسمی کلی مشکلات رو گفته‌بودن، باز تو آددیت جدید این مشکلات هست.
نبود فلاش اتوماتیک، نبود قفل صفحه هنگام تماس و خیلی مشکلات دیگه.

NiKtA20
30-08-2010, 22:30
يه سوال
تو گوشيه قبليم (5700)يه ترفند بود كه تو پوشة ي other يه مسيري رو ميرفتي و ميتونستي اونجا فايلايي كه ميخواي رو مخفي كني!
حالا من همون پوشه رو تو ويواز كپي كردم، ولي همشون الان تو گالريمن!
كسي راه مخفي كردن فايلارو تو ويواز بلده؟

k1_shadmehr
30-08-2010, 23:13
دوستان بعد از 3-4 روز که بعد از آپدیت مشکلم حل شد دوباره این پیغامه کوفتی یکی کمک کنه لطفا :SIM not allowed MM # 3

golmohammadi
30-08-2010, 23:15
چندین نوع برنامه برای مخفی سازی وجود داره
باید بری به قسمت برنامه های کاربردی

golmohammadi
30-08-2010, 23:35
کسانی که کامپیوتر گوشی را نمیشناسه درایور زیر را نصب کنند
که ضمینه انجمن کردم
صفحه 188 را به خاطر داشته باشید
تا اگه کسی دنبال این برنامه بود بیاد دانلودش کنه
و پایتون هم ورژن زیر درست کار میکنه
python_1.9.1

roozi-666
31-08-2010, 00:09
آقا ی سوال ...........
بجای آپدیت میشه گوشی رو با آخرین فریمور فلش کرد؟؟؟؟

payam20
31-08-2010, 00:34
دوستان بعد از 3-4 روز که بعد از آپدیت مشکلم حل شد دوباره این پیغامه کوفتی یکی کمک کنه لطفا :SIM not allowed MM # 3

احتمالا سیم کارت شما مشکل داره... رو گوشیه دیگه تستش کردین؟ سیمکارت دیگه ای رو روی این گوشی چطور؟

يه سوال
تو گوشيه قبليم (5700)يه ترفند بود كه تو پوشة ي other يه مسيري رو ميرفتي و ميتونستي اونجا فايلايي كه ميخواي رو مخفي كني!
حالا من همون پوشه رو تو ويواز كپي كردم، ولي همشون الان تو گالريمن!
كسي راه مخفي كردن فايلارو تو ويواز بلده؟

بهترین راه برنامه advance device lock هست که واقعا عالیه...

کجاس؟ من نمی‌تونم پیداش کنم.

واسه من اومده تو app. شاید چون گوشی من سفارش آسیای شرقی هست اینا روش اومده. آخه کلی هم ازین زبونای اضافی مثل مالایایی و چینی و ژاپنی و کره ای و .... علاوه بر زبون های اروپایی روش هست.

mrt619rko
31-08-2010, 00:36
آقا ی سوال ...........
بجای آپدیت میشه گوشی رو با آخرین فریمور فلش کرد؟؟؟؟

بله میشه ..

7evil
31-08-2010, 00:40
بهترين راه اينه كه با اكسپلور فايل هاتو مخفي كني

vahid_civil
31-08-2010, 03:52
سلام
1-برنامه neoreader که جزو برنامه های اصلی گوشی هست کاربردش چیه ؟
از دوربین دوم استفاده میکنه ولی یه جورایی بی کیفیته !

2-برنامه های اصلی گوشی رو که بدرد نمیخورن اگه پاک کنم سرعتش بالاتر میره ؟

golmohammadi
31-08-2010, 04:12
سلام
1-برنامه neoreader که جزو برنامه های اصلی گوشی هست کاربردش چیه ؟
از دوربین دوم استفاده میکنه ولی یه جورایی بی کیفیته !

2-برنامه های اصلی گوشی رو که بدرد نمیخورن اگه پاک کنم سرعتش بالاتر میره ؟
سرعت ؟
مگه سرعتش کمه الان ؟
من که سردرنیاوردم
اخه ویواز که سرعتش خیلی زیاده این حرفا چیه ؟
اون برنامه هم بارکد خوان هست
بازش میکنین دوربین فعال میشه
بعد میذارین بارکد را بخونه
بعدش بارکد را پیدا کرده و از طریق اینترنت سرچ میکنه و مشخصاتو میاره

vahid_civil
31-08-2010, 11:47
سرعت ؟
مگه سرعتش کمه الان ؟
من که سردرنیاوردم
اخه ویواز که سرعتش خیلی زیاده این حرفا چیه ؟
اون برنامه هم بارکد خوان هست
بازش میکنین دوربین فعال میشه
بعد میذارین بارکد را بخونه
بعدش بارکد را پیدا کرده و از طریق اینترنت سرچ میکنه و مشخصاتو میاره

تازگی بعد از نصب چندین تا برنامه سرعتش به طرز محسوسی پایینتر اومده . یعنی حداقل در مقایسه با روزای اول .
ممنون . پس اکثر برنامه های فابریک گوشی فقط وقتی بدرد میخوره که به اینترنت دسترسی داشته باشیم ! :19:
گوشی رو نمیشه از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل کرد ؟

7evil
31-08-2010, 11:53
سلام كسي اون برنامه ي چت از طريق اس ام اس رو سراغ نداره

J U N I P E R
31-08-2010, 11:58

خود ویواز که داره، تو apps به‌نام Conv. msg هست. از بخش پیام‌ها هم میشه بازش کرد. گزینه‌ی زیر new massage به‌اسم Conversation.

payam20
31-08-2010, 12:15

این که چند صفحه قبل هم جواب داده شد....!!! فکر کنم پست های من دیده نمیشه...

tired friend
31-08-2010, 12:38
این بهتره یا x6.....?:10:

7evil
31-08-2010, 13:12
شرمنده پيام عزيز من اون پست رو كه درباره ي اپديت بود فقط قسمت اموزش اپديت رو خونده بودم و اين قسمت رو نديده باز دست همه درد نكنه شرمنده خوب حالا يه سوال ان 97 هم اين چت رو داره؟چه گوشي هايي اين turn to mute رو دارن؟

این بهتره یا x6.....?[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

شما از چه لحاظ مي گيد؟
تاچ؟دوربين؟سرعت؟...؟

golmohammadi
31-08-2010, 13:21
تازگی بعد از نصب چندین تا برنامه سرعتش به طرز محسوسی پایینتر اومده . یعنی حداقل در مقایسه با روزای اول .
ممنون . پس اکثر برنامه های فابریک گوشی فقط وقتی بدرد میخوره که به اینترنت دسترسی داشته باشیم ! :19:
گوشی رو نمیشه از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل کرد ؟

این که چند صفحه قبل هم جواب داده شد....!!! فکر کنم پست های من دیده نمیشه...
میشه برنامه ها را بگی ؟
اره این برنامه ها مخصوصا اونایی که با gps کار میکنند اکثرا اینترنتی هستند
این سوال اخری برا من ؟ هست هنوز

vahid_civil
31-08-2010, 13:28
TrackID
Media serv
download. chat
IM
Web publishing.
youtube
sms preview
facebook
Neoreader
RoadSync
google

اینا پیش فرضای خودش هستن که فکر میکنم همشون احتیاج به اینرتنت دارن .
ولی سرعت من بعد از نصب برنامه های معمولی کمی پایین اومده .
پاک کردن اینا تاثیری داره ؟
میشه با کامپیوتر از طریق پی سی سوئیت یا همچین چیزی به اینترنت وصل شد ؟

tired friend
31-08-2010, 14:14
من هم به دوربین و سرعت و استحکام و خر کاری و ... نیاز دارم که خراکه برنامه و از این چیز ها باشه......:10:

roozi-666
31-08-2010, 14:15
بله میشه ..

غیب گفتی ......:21:........ هرکسی میدونه که میشه آقا اطلاعات کافی ندارین جواب ندین . با این کارت سوال من میکشی . من که بیکار نیستم دوباره بپرسم ....................

میشه بجای آپدیت آنلاین گوشی ، گوشی رو با آخرین فریمور فلش کرد ؟؟؟ چطوری ؟؟؟با چه برنامه ای؟؟؟

roozi-666
31-08-2010, 14:35
بچها کسی برنامه QT_installer رو رو گوشی نصب کرده چه سودی داره و به چه کاری میاد ???
آخه من نصب کردم تغییری نمیبینم؟؟؟؟

گلی واسه پایتون ممنون بلاخره نصبش کردم. حالا کارایی این برنامه از کجا بفهمم ؟؟؟ و ضمنا برنامه های مرتبط با پایتون رو از کجا گیر بیاریم ؟؟؟

golmohammadi
31-08-2010, 14:54
TrackID
Media serv
download. chat
IM
Web publishing.
youtube
sms preview
facebook
Neoreader
RoadSync
google

اینا پیش فرضای خودش هستن که فکر میکنم همشون احتیاج به اینرتنت دارن .
ولی سرعت من بعد از نصب برنامه های معمولی کمی پایین اومده .
پاک کردن اینا تاثیری داره ؟
میشه با کامپیوتر از طریق پی سی سوئیت یا همچین چیزی به اینترنت وصل شد ؟
اره همشون با اینترنت کار میکنند
اما اون sms preview فکر نکنم با نت باشه تست کردی؟
اینا را نیازی نیست پاکشون کنی
شما خودتون چه برنامه هایی نصب کرده این ؟

vahid_civil
31-08-2010, 16:15
اره همشون با اینترنت کار میکنند
اما اون sms preview فکر نکنم با نت باشه تست کردی؟
اینا را نیازی نیست پاکشون کنی
شما خودتون چه برنامه هایی نصب کرده این ؟
sms preview برای فعالسازیش میخاد به اینترنت وصل بشه و دنبال وایرلس میگرده . هیچ راه دیگه ای هم نیست
===
بازی micromaze
lcg jukebox پخش موسیقی
دیکشنری pmd
r.bubbles بازی شتابسنج
dictionary
tour-iran
fidilio رستورانهای تهران
فاصله یاب
نقشه مترو
advanced phone lock
bashamole بازی
ion batteri اطلاعات باطری که خیلی هم دقیق نیست !
xpressnote
mediasafe
phonetorch
photo browser
r.viewer
ovi maps
alcinfo
blacklist
dudu
uc player
powermp3
screenlock
chessmaster

اگه جایگزینی برای هر کدوم هم پیشنهاد میکنید ممنون میشم . چون ماشاالله برنامه براش خیلی زیاده انتخاب رو سخت میکنه !:31::11::40:

golmohammadi
31-08-2010, 19:31
باید ببینم کدومشو دارم
ولی بازم فکر نمیکنم اینا باعث کندی در گوشی بشه
شما یه کار بکن
با یک مموری دیگه تست کن
ابتدا مموری جدید را در گوشی یعنی با خود گوشی فرمت کن
بعد همه برنامه ها و ... را نصب کن
ببین چی میشه

arian_mj
31-08-2010, 20:02
سلام
من بازی ferrari با حجم 62 مگ رو نصب کردم هیچ اثری روی سرعت گوشی نگذاشت!!!!
فقط نصبش یه کم طول کشید.

PLAΨMID
31-08-2010, 20:20
سلام دوستان
من تازه اين گوشي رو گرفتم . ميگم احيانا اين گوشي خروجي tv نداره ؟ اگه داره چجوري وصل ميشه ؟
ممنون .
يه چيز ديگه :
موزيك پليرش اكولايزر نداره ؟؟؟

arian_mj
31-08-2010, 21:13
سلام دوستان
من تازه اين گوشي رو گرفتم . ميگم احيانا اين گوشي خروجي tv نداره ؟ اگه داره چجوري وصل ميشه ؟
ممنون .
يه چيز ديگه :
خروجی tv داره.همون جایی که هندزفری وصل میشه.
اکولایزر نداره باید دستی نصبش کنی.

payam20
31-08-2010, 21:22
sms preview با ارسال یه sms به انگلستان فعال میشه. هزینش با سیمکارت ایرانسل میشه 150 تومن و با سیمکارت vodafone میشه 0.25 لیر؛ حدود 170 تومن. امکان بدی نیست. فقط اتوران نداره.

یه مورد دیگه اینکه بعد از آپدیت سرعت بافر ویدیو تو براوزر گوشی فوق العاده بالا رفته. کلیپ های 360p یوتیوب رو بدون مکث پخش میکنه. البته گاهی شطرنجی میشه. اما با youtube خود گوشی کیفیت عالیه، فقط بافرش ضعیفه و با سرعت 8 مگ در ثانیه هم باز برای بافر مکث میکنه. در ضمن تو یوتیوب خود گوشی، فارسی درست نمایش داده نمیشه و حروف از آخر به اول ردیف میشن.

سلام دوستان
ممنون .
يه چيز ديگه :

خروجی TV همون جک 3.5mm کناریه که به هدفون و هندزفری هم وصل میشه. منتهی کابل TV سه فیش میخواد که این جدیدا تو پکشون نیست و باید از بیرون بگیرین. جک رو به گوشی و سه فیش رو با رنگ خودشون به نمایشگرتون اعم از TV ، V.P ، H.T یا مونیتور میبندین و تصویر منتقل میشه روی اون.

سیمبین بستر نصب کلی نرم افزار از جمله اکولایزر رو فراهم کرده. میتونین نصبش کنین...

-----------------------------
ویرایش: ارسال ها همزمان شد.

mrt619rko
31-08-2010, 22:01
غیب گفتی ......:21:........ هرکسی میدونه که میشه آقا اطلاعات کافی ندارین جواب ندین . با این کارت سوال من میکشی . من که بیکار نیستم دوباره بپرسم ....................

میشه بجای آپدیت آنلاین گوشی ، گوشی رو با آخرین فریمور فلش کرد ؟؟؟ چطوری ؟؟؟با چه برنامه ای؟؟؟

شما اگه سوالت رو درست میپرسیدی جوابت رو میگرفتی عزیز .. :10:
بصورت آفلاین میتونی فریمور رو دانلود کنی و با Sony Ericsson Update Service فلش کنی ، فقط باید به نت وصل باشی .. Dial UP هم جواب میده !
بعید میدونم بتونی لینک دانلود R2EA023 رو پیدا کنی .. به هر حال اگه پیدا کردی بریز تو این آدرس که میگم و مراحل آپدیت رو انجام بده ..
C:\Program Files\Sony Ericsson\Update Service\db\13740270
-
خودم تست نکردم ، توی یه سایت خارجی خوندم ، بعد نیای مارو به فحش بکشی این وسط .. :31:

farzad48
31-08-2010, 22:03
vertion goshim R2CA024 hast . niyaz be update dare? jadidtar ham omade? sharmande farsi nadashtam

NiKtA20
31-08-2010, 22:09
بچه ها مثل اينكه OPDA مشكل پيدا كرده!
حالا من با اين همه برنامه كه ميخوام ساين كنم چي كار كنم؟ :41:

payam20
31-08-2010, 22:23
vertion goshim R2CA024 hast . niyaz be update dare? jadidtar ham omade? sharmande farsi nadashtam

بله
این ورژن قبلی بود
الان باید بشه R2EA023

++++++++++++++++++++++++++++++

من تا حالا با دوربینای مختلف زیاد عکاسی کردم، ولی واقعا شیفته دوربین این مدل شدم. اگه تنظیم درستی از نور و رنگ و دوربین داشته باشین عکسهاش از ایکسوس 110 کانن هم بهتره.
نظرتون چیه که یه تاپیک جدا را بندازیم واسه عکاسی با ویواز؟ یه تاپیک مستقل که تجربه هامونو واسه عکاسی بهتر تو مود های مختلف توش قرار بدیم؟ کسی هست واسه کمک؟ اصلا علاقمند داره؟

Vallio
01-09-2010, 00:35
بچه ها مثل اينكه OPDA مشكل پيدا كرده!
حالا من با اين همه برنامه كه ميخوام ساين كنم چي كار كنم؟ :41:

شما آی ام ای آی گوشیتو بده من خودم برات سفارشی زنگ میزنم به مدیر او پی دی ای برات سر و کی گوشیتو میگیرم :دی !
جدا از شوخی ، مشکلی نیست شما IMEI تو بده من ...

بله
این ورژن قبلی بود
الان باید بشه R2EA023

من تا حالا با دوربینای مختلف زیاد عکاسی کردم، ولی واقعا شیفته دوربین این مدل شدم. اگه تنظیم درستی از نور و رنگ و دوربین داشته باشین عکسهاش از ایکسوس 110 کانن هم بهتره.
نظرتون چیه که یه تاپیک جدا را بندازیم واسه عکاسی با ویواز؟ یه تاپیک مستقل که تجربه هامونو واسه عکاسی بهتر تو مود های مختلف توش قرار بدیم؟ کسی هست واسه کمک؟ اصلا علاقمند داره؟

بله ولی اینکه بخایم با دوربین های عکاسی ( اونم از مارک های معروف ) مقایسه کنیم خیلی مسخرست .
میشه گفت توی دوربین های موبایل فوق العادست .

golmohammadi
01-09-2010, 00:35
واسه هر چیزی که نمیشه تاپیک باز کرد
اما میشه از گروه ها استفاده کرد
و یا از تاپیک عکسهای سونی اریکسون استفاده کرد

payam20
01-09-2010, 01:11
بله ولی اینکه بخایم با دوربین های عکاسی ( اونم از مارک های معروف ) مقایسه کنیم خیلی مسخرست .
میشه گفت توی دوربین های موبایل فوق العادست .
ممنون که حرف ما شد مسخره
دقت نکردین... گفتم تو شرایطی و اونم از ایکسوس 110...!!!! نگفتم گه 5D...
اگه با 110 کار کرده باشین منظورمو متوجه میشین...

واسه هر چیزی که نمیشه تاپیک باز کرد
اما میشه از گروه ها استفاده کرد
و یا از تاپیک عکسهای سونی اریکسون استفاده کرد
جدیدا قوانین خاص واسه تاپیک زدن ابلاغ شده؟! لابد اینم شامل مالیات میشه...
اول شاهگلی تابلو رو ندیدی نوشته واسه گاز دادن زیاد هم مالیات شامل میشه؟ اینم از اون دستست لابد...
چه استقبال گرمی
گروه که نشد جلوی چشم کاربرای دیگه...
پس بیخیال، هر کسی خودش میدونه و خودش

Vallio
01-09-2010, 01:16
ممنون که حرف ما شد مسخره

خواهش میکنم پیام جان ، قابلی نداشت :31:
ساعت سه بامداده :دی ، چشام داره از حدقه در میاد ؛ دقــــــت :31: ؟؟
!

payam20
01-09-2010, 01:21
خواهش میکنم پیام جان ، قابلی نداشت :31:
ساعت سه بامداده :دی ، چشام داره از حدقه در میاد ؛ دقــــــت :31: ؟؟
!

از کاربر 3000 پسته p30 انتظار بیشتری تو انتخاب کلمات داشتم. من تا 6 صبح کار میکنم، ولی اگه توانش رو نداشته باشم خرابکاری نمیکنم. ساعت دقیق 2:19 بامداد. نکته خوبی دستگیرم شد. باید کارای غیرانتفاعیم رو کمتر کنم و به کارای خودم برسم.

NiKtA20
01-09-2010, 01:36
بابا باهم دست بدين روي همو ببوسين،‌
حالا ما كه اينجا تازه وارديم، آش خور حساب ميشيم ولي نظر آقا پيامم جالب بودا!
حالا موافق نيستين يكم مهربونترم ميتونين بگين!!!
البته ببخشينا پريدم وسطه بحثه حرفه ايتون :11:

golmohammadi
01-09-2010, 01:52
ممنون که حرف ما شد مسخره

جدیدا قوانین خاص واسه تاپیک زدن ابلاغ شده؟! لابد اینم شامل مالیات میشه...
اول شاهگلی تابلو رو ندیدی نوشته واسه گاز دادن زیاد هم مالیات شامل میشه؟ اینم از اون دستست لابد...
چه استقبال گرمی
گروه که نشد جلوی چشم کاربرای دیگه...
پس بیخیال، هر کسی خودش میدونه و خودش

در مورد مقایسه دوربینها
حقیقتش بله مقایسه گوشی با دوربینهای حرفه ای 1 تومنی چیزی میشه که دوستمون گفتند
اما به هر حال گوشیها هم پیشرفت خوبی داشته اند

اما در مورد تاپیک
خب حقیقتش یه قوانینی هست که باید خودمون هم در نظر بگیریم
شما که دوست دارین برای ویواز یک تاپیک باز کنین تا عکسهاشو بذارین و تبادل نظر درسته ؟
کسانی که ساتیو دارند اونها هم یه تاپیک باز میکنند
بعد سی905 یکی دیگه
اونور ان86 ان8
پیکسون 12 رنوار و ... همگی باید یک تاپیک باز کنند
حالا خودت چی فکر میکنی؟
بی نظمی نمیشه ؟
اگر بنده اختیارات بیشتری داشتم بله یه چنین کارای میکردم خیلی هم فراتر از اینها

در مورد شاهگلی
به نظر میرسه تبریزی نیستین بلکه مهمون هستین اره ؟
دربست درخدمیتم این حرفا چیه

payam20
01-09-2010, 02:19
در مورد مقایسه دوربینها
حقیقتش بله مقایسه گوشی با دوربینهای حرفه ای 1 تومنی چیزی میشه که دوستمون گفتند
اما به هر حال گوشیها هم پیشرفت خوبی داشته اند

ایکسوس 110 یه دوربین خیلی آماتور 190 هزار تومنی هست. چیزی شبیه اسباب بازی پیشرفته. نه دوربین 1 تومنی!

اما در مورد تاپیک
خب حقیقتش یه قوانینی هست که باید خودمون هم در نظر بگیریم
شما که دوست دارین برای ویواز یک تاپیک باز کنین تا عکسهاشو بذارین و تبادل نظر درسته ؟
کسانی که ساتیو دارند اونها هم یه تاپیک باز میکنند
بعد سی905 یکی دیگه
اونور ان86 ان8
پیکسون 12 رنوار و ... همگی باید یک تاپیک باز کنند
حالا خودت چی فکر میکنی؟
بی نظمی نمیشه ؟
اگر بنده اختیارات بیشتری داشتم بله یه چنین کارای میکردم خیلی هم فراتر از اینها

در مورد شاهگلی
به نظر میرسه تبریزی نیستین بلکه مهمون هستین اره ؟
دربست درخدمیتم این حرفا چیه

منظور بنده هم در مورد عکاسی با دوربینهای فاقد تنظیمات جزئی مثل ایزو و شارپنس و ... مثل SE ها بود. دوربین همه اینها ساز و کار یکسان و لنز و تکنیک پروسس یکسان دارن. منظورم گذاشتن عکس و نظر دادن نبود. دید حرفه ای به دوربین موبایل و بحث حرفه ای بود. نه اینکه خودمو حرفه ای بدونم. فقط نظر بود. البته تو تالار مربوطش و تحت موضوعات عکاسی نه موبایل...
در مورد شاهگلی:
من ازوم اصل تبریزلیم. شاهگلی دماقیمنان بلیدیر. گوناخلار الگولی دیرلر، منیم یاشیمدا اولانلار و دده لریمیز اورانی شاه گولی تانیارلار. جالبدیر کی من نچه ایللردی سیزین او یا ایشیزین هارالیقین دا بولورم، ولی سیز منه گوناخ دییسیز... هشتاد اوچدن من بوردیم، اما آیری آدینان ایشلیردیم که بیر پارا مسائل اوچون بوردان آیریلدیم.

ترجمه خلاصه واسه دیگرون: آدرس دادم که مهمون هستم یا نه... بعد از چندسال بودن تو این انجمن خیلیا رو شناختیم که ما رو نمیشناسن...

roozi-666
01-09-2010, 03:30
چرا با مشکلات شخصی خودتون باهم الکی صفحات تایپیک رو شلوغ میکنین راهای زیادی واسه کل کل کردن با هم وجود داره چرا اینجور ؟؟؟

mrt619rko
01-09-2010, 03:51
چرا با مشکلات شخصی خودتون باهم الکی صفحات تایپیک رو شلوغ میکنین راهای زیادی واسه کل کل کردن با هم وجود داره چرا اینجور ؟؟؟

مشکلات شخصی کدومه بابا .. یه اختلاف نظر کوچیک بود که تموم شد رف پی کارش .. هر کسی باید نحوه برخورد خودش رو درست کنه ! :10:
-
خواهشا دیگه تاپیک منحرف نشه .. و تشکر از همه دوستان ، مخصوصا پیام و گل محمدی عزیز که خیلی واسه تاپیک زحمت کشیدن و با حوصله مشکلات بچه هارو راه انداختن .. موفق باشید :11:

arian_mj
01-09-2010, 04:14
payam20 عزیز
نظر بسیار خوبیه ... ولی من چند روز پیش یه تاپیک زدم با همین عنوان فورا بستنش!!!:41:

arian_mj
01-09-2010, 04:21
بله
این ورژن قبلی بود
الان باید بشه R2EA023

نظر بسیار خوبیه ... ولی من چند روز پیش یه تاپیک زدم با همین عنوان فورا بستنش!!!:41:

Vallio
01-09-2010, 12:19
سه هزارو دو پست :دی ! الکی دو تاشو کم نکن :دی !
بابا خوب راست نمیگم به نظرتون ؟
هر قطعه الکترونیکی برای کار مخصوص ساخته شده .
مثلا" شما یه 5800 اکسپرس موزیک میخرید به 250.000 تومن ( به عنوان مثال توی سری اکسپرس موزیک ) ، میتونید با کیفیت بالا آهنگ گوش کنید ، ولی با 90.000 تومن یه پلیر تصویری کریتیو بخرید و با کیفیت چند ده برابر آهنگ گوش بدید ، ( این مثال خودم بود ... ! پس قیمت اصلا" توی این جور موارد مقایشه خوبی نداره .
در مورد دوربین هم همینطوره من یه 4 مگاپیکسلی کنون ژاپنی که از ایتالیا برام آوردن رو عکس هاشو با ستیو مقایسه کردم اصلا" ستیو به گرد پاهاش هم نمیرسه ، ببینید دوربین عکاسی اگه 50.000 هزار تومن هم باشه به خاطر یه سری قطعات و کاربر هایی که داره اصلا" نمیشه با هیچ گوشی مقایشه کرد .
امید وارم منظورمو متوجه شده باشید .
در ضمن اگه به اسمایل ( : د ی ) توجه کرده باشید من تمامی حرفهامو به عنوان شوخی زدم ، نمیدونم چرا بقیه ( پیام جان ) بد منظورمو متوجه شدن ،
من این گوشی رو حتی صداش رو هم دوست دارم :دی !

و از تمامی دوستان و همکاران عزیز به خصوص آقا پیام عزیز و اسماییل خان گل معذرت میخام ، سعی میکنم جبران کنم ! شرمنده بچه ها . ( حالا بیا ماچو بده :دی ! )

در ضمن کسانی که به سر و کی احتیاج دارن تو پروفایلم خبر بدن !

arian_mj
01-09-2010, 14:52
دوستان عزیز میتونن عکسهای قشنگی رو که میگرن در تاپیک زیر قرار بدن :
آلبوم عکس هایی که با گوشی سونی اریکسون گرفتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:11:

Ultimator
01-09-2010, 15:22
سلام

دوستان یه کمکی به من بکنین بد گیر کردیم از دست این وی وی :دی

صدای تمام ویواز ها در حد هد فونه ؟ :دی اسپیکر بیرونی رو میگم ! موزیک نخواستیم پلی کنیم صدای زنگش اصلا شنیده نمیشه ! خیلی وضعش بده لطفا یه راهنمایی کنین صاحبش منتظره :دی
یه مشکل دیگه آنتنش گاهی میپره یا هست ولی میخوام تماس بگیرم میگه فقط تماس های اظطراری !! ارور میده و نمیشه زنگ زد ولی همون وقت بهش میشه زنگ زد ! گاهی هم زنگ میزنیم بهش اوت آو ریچ میشه ! کلا قاتیه ! ( جایی که تست کردیم آنتنش ضعیف بود اما نه اینقدر که نشه تماس گرفت سه تا گوشی دیگم همونجا آنتنشون خوب بود سیمکارت دولتی نیز )

مشکل داره یا طبیعین اینا ؟
مرسی

azarbarzin
01-09-2010, 15:28
سلام خدمت دوستان محترم
من گوشی ویواز پرو را خریدم و این اولین گوشی سیمبین است که داشته ام. می خواهم نرم افزار نقاله را روی این گوشی نصب کنم و برای من خیلی ضروری است. نرم افزار را روی سیستمم دانلود کرده ام. لطفا راهنمایی بفرمایید برای نصب آن روی گوشی چه کنم و یا از کدام تاپیک در این سایت استفاده کنم؟

7evil
01-09-2010, 15:57
سلام بچه ها واسه اپديت فقط قسمت دانلودش به اينترنت نياز داره يا واسه نصبشون هم بايد به اينترنت وصل باشي؟

J U N I P E R
01-09-2010, 17:26
سلام

صدای تمام ویواز ها در حد هد فونه ؟ :دی اسپیکر بیرونی رو میگم ! موزیک نخواستیم پلی کنیم صدای زنگش اصلا شنیده نمیشه ! خیلی وضعش بده لطفا یه راهنمایی کنین صاحبش منتظره :دی
یه مشکل دیگه آنتنش گاهی میپره یا هست ولی میخوام تماس بگیرم میگه فقط تماس های اظطراری !! ارور میده و نمیشه زنگ زد ولی همون وقت بهش میشه زنگ زد ! گاهی هم زنگ میزنیم بهش اوت آو ریچ میشه ! کلا قاتیه ! ( جایی که تست کردیم آنتنش ضعیف بود اما نه اینقدر که نشه تماس گرفت سه تا گوشی دیگم همونجا آنتنشون خوب بود سیمکارت دولتی نیز )

مرسی
سلام، صداش کم هست ولی نه اونقدر.من همیشه صدای زنگ رو ماکزیمم می‌ذارم و تاحالا نشده نشنوم صداشو (بیرون و خونه).
تا الان مشکل آنتن‌دهی نداشتم، مشکل آنتن دهی هم تو پست‌ها ندیدم.
می‌خوای شما فرمویر رو دوباره نصب کن...

NiKtA20
01-09-2010, 17:49
يه چيزي
قبلا پرسيده بودم چرا وقتي گوشي رو ميچرخونم mute نميشه كه آقاي گلمحمدي گفتن تيكه silencing calls رو فعال كنم، حالا تيكش فعاله ولي بازم وقتي گوشي رو ميچرخونم mute نميشه!
چرا؟

golmohammadi
01-09-2010, 19:13
سلام

مرسی
صداش همینه که هست
کاریش نمیشه کرد
فقط میشه اهنگهای خاصی را استفاده کرد که کمی بلند باشند
در مورد مشکلات آنتن
این گوشی مشکل آنتن نداره
در نهایت بهتره گوشیو آپدیت کنین
راستی تغییر رنگت هم مبارک

سلام خدمت دوستان محترم
من گوشی ویواز پرو را خریدم و این اولین گوشی سیمبین است که داشته ام. می خواهم نرم افزار نقاله را روی این گوشی نصب کنم و برای من خیلی ضروری است. نرم افزار را روی سیستمم دانلود کرده ام. لطفا راهنمایی بفرمایید برای نصب آن روی گوشی چه کنم و یا از کدام تاپیک در این سایت استفاده کنم؟
نمر افزار را اگر زیپ هست از زیپ درش بیار
کپی کن به مموری گوشی
بعد با فایل منیجر گوشی برو جایی که کپی کردیش
بعد نصبش کن به همین سادگی
بعد از قسمت پالیکشن در منوی اصلی برنامه را یافته و استفاده کن

نکته
من این برنامه را تست نکردم احتمالا نیاز به ساین داشته باشه
دوستان هرکسی نصب کرده بگه

سلام بچه ها واسه اپديت فقط قسمت دانلودش به اينترنت نياز داره يا واسه نصبشون هم بايد به اينترنت وصل باشي؟
برای اپدیت گوشی برنامه اپدیتر را دانلود و نصب کن
بعد طبق مراحل برو جلو
نزدیک 110 مگ دانلود کرده بعد فلش میزنه

يه چيزي
قبلا پرسيده بودم چرا وقتي گوشي رو ميچرخونم mute نميشه كه آقاي گلمحمدي گفتن تيكه silencing calls رو فعال كنم، حالا تيكش فعاله ولي بازم وقتي گوشي رو ميچرخونم mute نميشه!
چرا؟
راهش همینه
چیز دیگه ای نداره

vahid_civil
01-09-2010, 19:55
میگم من اگه گوشی رو ببرم بیرون میتونن بهش کیبرد فارسی اضافه کنن ؟ یا بازم همین مشکلات خونه رو داره ؟

(توی خونه پیام Required application access not granted رو موقع نصب برنامه dayhand میده ) (ویواز پرو)

7evil
01-09-2010, 21:31
بعد طبق مراحل برو جلو

درسته من منظورم اينه كه اپديت دو مرحله داره يكي دانلود و بعدي نصب دانلود شده ها من ميگم اگه موقع نصب اونايي كه دانلود شده اينترنت قطع بشه مشكلي پيش مياد؟

يه چيزي
چرا؟

شما برو توي setting/phone/sensor setting/ بعد يه جا نوشته sensors اگه روي off بود بزن on

azarbarzin
01-09-2010, 22:42
کپی کن به مموری گوشی

نکته

یک دنیا ممنون از راهنمایی ارزنده ی شما. برنامه نصب شد. فوق العاده بود.

NiKtA20
01-09-2010, 23:04
اونم روشنه! همه چيزش اوكيه، نميدونم چرا باز ميچرخونمش mute نميشه!
البته خيلي هم مهم نيستا، ولي اينكه نميدونم از چيه حرصمو در مياره! :13:

Ultimator
01-09-2010, 23:04
صداش همینه که هست
کاریش نمیشه کرد
فقط میشه اهنگهای خاصی را استفاده کرد که کمی بلند باشند
در مورد مشکلات آنتن
این گوشی مشکل آنتن نداره
در نهایت بهتره گوشیو آپدیت کنین
راستی تغییر رنگت هم مبارک

کپی کن به مموری گوشی

نکته

بعد طبق مراحل برو جلو

راهش همینه
چیز دیگه ای نداره
نه صداش خیلی کمه گوشی با صدای کم زیاد دیدم ولی این طبیعی نیست !
شاید آپدیت کنم بهتر بشه !

رنگ هم هنوز خشک نشده :دی الان یه فوت کنن میره :دی

اینم نمیشه ! فعال کردم گزینشو اما به هر سویی که چرخاندیم نخندید :دی

azarbarzin
02-09-2010, 00:01
سلام مجدد خدمت اساتید محترم
من آکسفورد دیکشنری و نقاله را نصب کردم که خیلی خوب کار میکنن. اما لطفا بهترین انتی ویروس موجود برای ویواز پرو و همچنین راهی برای مادام العمر کردن ادوب پلیر برای فایلهای پی دی اف بفرمایید.
در ضمن چون جی پی اس اصلیش اینجا کار نمی کنه مکانیاب پارس و تمام نقشه ها و ملحقاتش را ریختم که دقت خوبی در مکانیابی داره. می خواستم بپرسم این نرم افزار چه هزینه ای را به من ماهیانه تحمیل میکنه؟
با سپاس

payam20
02-09-2010, 00:26

کل کل نبود. پیشنهاد بود و ردش...
تو 1900 پست، با دوتا شلوغ شد؟!

يه چيزي
چرا؟

شما گوشی رو چجوری میچرخونین؟
با چرخش حول محور سمت چپ گوشی عمل میکنه. یعنی چرخش حول سمتی که محل شارژ گوشیه و مونیتور از رو به آسمون به سمت زمین برگرده. در ضمن سرعت و شدت چرخشی رو هم که تو اون عمل میکنه باید با تجربه بدست بیارین. نه تند و با شدت و نه آروم.

سلام

مرسی

وقتی میگه تماس اضطراری که باتری گوشی تموم شده باشه. تو اون لحظه نه میزاره دوربین رو فعال کنین و نه تماسی بگیرین، مگر تماس با شماره های سه رقمی. اگر چیزی غیر ازین باشه احتمالا مشکل از سیمکارت شماست. من همین مشکل رو با یکی از سیمکارت هام داشتم که بردم ایرانسل و برام عوضش کردن. اگه گوشی آپدیت باشه، حالت ممکن دیگه اینه که گوشی مشکل داشته باشه که واسه گوشی نو خیلی بعیده. از بابت آنتن واسه من تا حالا نشده که تو جاده یا حتی 4 طبقه زیر زمین آنتن نده...

صداش هم کمه، ولی آنچنان ضعیف نیست که شنیده نشه.

میگم من اگه گوشی رو ببرم بیرون میتونن بهش کیبرد فارسی اضافه کنن ؟ یا بازم همین مشکلات خونه رو داره ؟

(توی خونه پیام Required application access not granted رو موقع نصب برنامه dayhand میده ) (ویواز پرو)

شما برنامه رو ساین میکنین و نصب میکنین؟ اون روش روی خیلی از گوشیا جواب داده. البته پرو رو نشنیدم. ولی برنامه هست دیگه. چرا نشه. اون ارور گاهی به خاطر ساین نبودن بروز میکنه

payam20 عزیز

ممنون بابت پیغامی که داده بودین و پیشنهادتون. نظر لطفتونه. هدفم تنها این نبود که عکسها رو بزاریم و فقط تماشا کنن. میخواستم راجع به نحوه گرفتنشونم بحث بشه. حتما سره فرصت انجام میدم.

درسته من منظورم اينه كه اپديت دو مرحله داره يكي دانلود و بعدي نصب دانلود شده ها من ميگم اگه موقع نصب اونايي كه دانلود شده اينترنت قطع بشه مشكلي پيش مياد؟

شما برو توي setting/phone/sensor setting/ بعد يه جا نوشته sensors اگه روي off بود بزن on

معمولا شنیدیم که موقع فلش شدن یا همون نصب دانلود شده ها روی گوشی باید کانکشن لایو باشه.
ظاهرا بعد از نصب، fw نصب شده رو با سورسش روی سرور چک میکنه.
تجربه dead شدن یا قطع شدگی ندارم. ولی اگه براتون اتفاق افتاده و پیغام نصب موفقیت آمیز داده یعنی مشکلی نبوده. در غیراینصورت هم که خوب از وضعیت گوشی مشخص میشه.

سلام خدمت دوستان محترم

اگه منظورتون نرم افزار نقاله offscreen هست که باید ساینش کنین. اینم بگم که زیاد بهش اعتماد نکنین. صفر کردنش جزو مصائب مسیحه.

7evil
02-09-2010, 00:46
معمولا شنیدیم که موقع فلش شدن یا همون نصب دانلود شده ها روی گوشی باید کانکشن لایو باشه.
ظاهرا بعد از نصب، fw نصب شده رو با سورسش روی سرور چک میکنه.
تجربه dead شدن یا قطع شدگی ندارم. ولی اگه براتون اتفاق افتاده و پیغام نصب موفقیت آمیز داده یعنی مشکلی نبوده. در غیراینصورت هم که خوب از وضعیت گوشی مشخص میشه.

نميدونم چرا ولي من اينترنتم جديدا نيم سوز شده و قطع و وصل ميشه و منم مي ترسم ديشبم موقع دانلود از اپديتر قطع شد و امروز حس مي كنم گوشيم يه جوريه

payam20
02-09-2010, 01:12
نميدونم چرا ولي من اينترنتم جديدا نيم سوز شده و قطع و وصل ميشه و منم مي ترسم ديشبم موقع دانلود از اپديتر قطع شد و امروز حس مي كنم گوشيم يه جوريه

قطعی واسه کل ایرانه
جدیدا یه کابل فیبر نوری از شرکت زیرساخت پاره شده ... واسه همون مسیرهای دیگه بار میکشن و قطع و وصل میشن...

فکر نمیکنم قطعی موقع دانلود موردی پیش بیاره. ولی میتونین برای اطمینان الان که دانلود شده ها روی سیستمتون هست، یه بارم بزنین با همونا سریع فلش بشه...کلا 3 دقیقه میکشه... همون مراحل رو دوباره طی کنین و میگه آپدیت هست، میخواین دوباره بریزم که yes میزنین و فلش میشه. نوار اول پر میمونه و دومی از 0 تا 100 پر میشه و تمام...
ولی اگه موردی بود گوشی اصلا بالا نمیومد...

vahid_civil
02-09-2010, 02:48
شما برنامه رو ساین میکنین و نصب میکنین؟ اون روش روی خیلی از گوشیا جواب داده. البته پرو رو نشنیدم. ولی برنامه هست دیگه. چرا نشه. اون ارور گاهی به خاطر ساین نبودن بروز میکنه
بله ساینش کردم ولی بازم همون پیام رو میده . تاریخ گوشی هم به میلادی و درسته ! یعنی هر چی به ذهنم میرسیده رو چک کردم ! کم کم دارم ناامید میشم !
ممنون

payam20
02-09-2010, 08:49
بله ساینش کردم ولی بازم همون پیام رو میده . تاریخ گوشی هم به میلادی و درسته ! یعنی هر چی به ذهنم میرسیده رو چک کردم ! کم کم دارم ناامید میشم !
ممنون

شمابرنامه رو از کجا گرفتین؟ کدوم ورژنه... شاید مشکل از برنامه باشه... لینکشو که گرفتین بگین، اگه متفاوت بود مال خودمو بدم تست کنین...

vahid_civil
02-09-2010, 11:43
شمابرنامه رو از کجا گرفتین؟ کدوم ورژنه... شاید مشکل از برنامه باشه... لینکشو که گرفتین بگین، اگه متفاوت بود مال خودمو بدم تست کنین...

DAYHAND_INPUT_BY_MR._MILK_17R4_UNSIGNED.SiGNED و DAYHAND_INPUT_BY_MR._MILK_19R4_UNSIGNED.SiGNED رو ساین کردم هر دو مثل هم هستند .
ممنون

NiKtA20
02-09-2010, 12:41
مرسي آقا پيام، برم يكم بچرخونمش :46:
يكي Help me لطفا!!!
يكي از دوستان واسم سرو كي رو گرفت، با دوتا برنامه ساينش كردم (signSIS-GUI-v1 و signSIS)، ميزنه successful اما تو گوشي كه ميريزم مراحل نصبو انجام ميده اما اخرش ميزنه

limited by the certificate.
cannot install

تاريخه گوشي و كامپيوترم درسته و باهم يكي ان
از چيه به نظرتون؟

vitamin e
02-09-2010, 13:28
سلام
به طور رسمی معرفی شد

نسبت به ساتیو

سیستم عامل یکیه
پردازنده یکیه
دوربینش تعداد پیکسل ها کم شده ولی فیلمبرداریش HD شده
صفحش 2. اینچ کوچیک شده
داشتن سوکت 3.5 میلیمتری که satio نداره

کی گفته پردازندش یکیه ویواز 720mgh ام ساتیو 600mgh هستش به نظر من هیچ گوشی در حد ویواز نمیبینم امکاناتش و حتی ضعفاش خیلی بهتر از بقیه گوشی هاست

mrt619rko
02-09-2010, 14:19
يكي Help me لطفا!!!
يكي از دوستان واسم سرو كي رو گرفت، با دوتا برنامه ساينش كردم (signSIS-GUI-v1 و signSIS)، ميزنه successful اما تو گوشي كه ميريزم مراحل نصبو انجام ميده اما اخرش ميزنه

cannot install

از چيه به نظرتون؟

- ببین IMEI رو اشتباه نزدی توی سایت ..
- با این #7370#* کد ریست کن بعد نصب کن ببین جواب میده یا نه !
اگه نشد !
این کارو بکنی فکر میکنم مشکلت حل بشه ..
- فایل های ساین و همینطور نرم افزاری که باهاش ساین میکنی رو بیار رو دسکتاپ بعد ساین کن !

Vallio
02-09-2010, 14:43
- ببین IMEI رو اشتباه نزدی توی سایت ..
- با این #7370#* کد ریست کن بعد نصب کن ببین جواب میده یا نه !
اگه نشد !
این کارو بکنی فکر میکنم مشکلت حل بشه ..
- فایل های ساین و همینطور نرم افزاری که باهاش ساین میکنی رو بیار رو دسکتاپ بعد ساین کن !

نه بابا چی چی ریست کنه ؟ نمیدونم چرا هر اتفاقی واسه گوشی میافته میگن ریست کن !!! مگه چه فرقی میکنه ؟

يكي Help me لطفا!!!

cannot install

از چيه به نظرتون؟

صبر کن بررسی میکنم بهت خبر میدم !
تاریخ گوشیتون به میلادیه دیگه ؟
ببین همون جور که دوستمون گفت باید برنامه ها و فایل ها توی یه جا باشن !

NiKtA20
02-09-2010, 16:56
مرسي بچه ها
تاريخ به ميلاديه و درسته، فايلا هم رو دسكتاپن
بزاريد باز IMEI رو چك كنم، شايد از اون باشه

payam20
02-09-2010, 19:01
DAYHAND_INPUT_BY_MR._MILK_17R4_UNSIGNED.SiGNED و DAYHAND_INPUT_BY_MR._MILK_19R4_UNSIGNED.SiGNED رو ساین کردم هر دو مثل هم هستند .
ممنون

آدرس برنامه ای رو که درست کار میکنه براتون pm زدم. شاید همونی باشه که شما دارین. ولی به امتحانش می ارزه. داخلش یه sis هست که آخرش SiGNED داره. اون رو چندتا گوشی تست شده. امتحانش کنین...

burberry
02-09-2010, 19:30
کمک:41:
نمیخوام آخه:41:
من این گوشی رو بردم یه جا برام یدونه دیکشنری ناقابل و بدرد نخور ریختن اسمشم هست unidic
خلاصه علاوه بر اینکه درست کار نمیکنه حالا این که به کنار
یه اتفاق عجیب افتاده فونت گوشی کلا عوض شده!!!فارسیش افتضاح شده:41::13:
نه تنها در اسامی و لیست تماس بلکه در کیبورد برای اس ام اس زدن و....
فرض کنید که اگه تا حالا arialبوده (برای مثال میگم)حالا شده tahoma!!!
یعنی یه تغییر اینجوری!
حالا باید چیکار کنم که دوباره مثل قبل بشه ؟من فونت قبلیم رو میخوام:19:
تازه خواستم دیکشنری روپاک کنم میگه این فایل حذف نمیشه:31:
ممنون میشم راهنماییم کنید:11:

mrt619rko
02-09-2010, 20:47
کمک:41:
نمیخوام آخه:41:
من این گوشی رو بردم یه جا برام یدونه دیکشنری ناقابل و بدرد نخور ریختن اسمشم هست unidic
خلاصه علاوه بر اینکه درست کار نمیکنه حالا این که به کنار
یه اتفاق عجیب افتاده فونت گوشی کلا عوض شده!!!فارسیش افتضاح شده:41::13:
نه تنها در اسامی و لیست تماس بلکه در کیبورد برای اس ام اس زدن و....
فرض کنید که اگه تا حالا arialبوده (برای مثال میگم)حالا شده tahoma!!!
یعنی یه تغییر اینجوری!
حالا باید چیکار کنم که دوباره مثل قبل بشه ؟من فونت قبلیم رو میخوام:19:
تازه خواستم دیکشنری روپاک کنم میگه این فایل حذف نمیشه:31:
ممنون میشم راهنماییم کنید:11:

این نرم افزار رو ساین کن بعد نصبش کن ..
بعد این فونت رو به این آدرس کپی کن .. من خودم از این فونت استفاده میکنم چیزه شیکیه !!
Memeory/Data/Fonts
اگه فولدر Fonts نبود ایجاد کن درست میشه !

burberry
02-09-2010, 22:37
این نرم افزار رو ساین کن بعد نصبش کن ..
بعد این فونت رو به این آدرس کپی کن .. من خودم از این فونت استفاده میکنم چیزه شیکیه !!
Memeory/Data/Fonts
اگه فولدر Fonts نبود ایجاد کن درست میشه !
ممنون از راهنماییتون
ولی میدونید من اصلا هیچ برنامه ای رو ساین و اینا تا حالا انجام ندادم
یعنی توی اون سایت نمیدونم چی چی درخواست ندادم برای فایلهای چی چی:31:
خلاصه اینکه من از تکنولوژِی عقب هستم دنبال پیشرفت هم نیستم:5:یعنی کلا اگه دوربین رو کنار بگذاریم ویواز برای من با یک گوشی جاوا هیچ تفاوتی نداره!!! داشتم فکر میکردم برم این گوشی سونی اریکسون جالو روبخرم امروز دیدم148 تومن بود! فکر کنم اون واسم کاربردش بیشتر باشه.قشنگ هم هست ظاهرش شیکه فقط حیف دوربینش 3 هست:13:

roozi-666
03-09-2010, 02:28
آقا ی سوال چطور میشه رمه خوده گوشی رو فرمت کرد تو کامپیوتر نشون میده که حافظه داخلی ۷۵ مگابایت که ما فقط به 20 مگ اون دسترسی داریم و میتونیم پاک کنیم یا اضاف کنیم باقی حافظه رو چه چیزی اشغال کرده و چطور میشه پاکشون کرد ???

---------- Post added at 02:27 AM ---------- Previous post was at 02:25 AM ----------

خیلی وقته دنبال ی برنامه ضبط صدا میگردم هربرنامه ای رو گوشی نصب میکنم ضبط نمیکنه
یعنی وارد برنامه که میشم نشون میده که مثلا 1 فایل ضبط شده هست ولی نوشته 0ثانیه نمیدونم چکارش کنم ؟؟؟ شما رو ویواز ضبط صدا تست کردین ؟؟؟ اگه ی برنامه ضبط صدا امتحان کردین به ما هم معرفی کنین و ضمنا باید تنضیماتی رو هم باید در محیط برنامه انجام بدیم؟؟؟

---------- Post added at 02:28 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

ضمنا من دنبال ی برنامه میگردم که بشه بهاش مثلا فلان فایل ویدیویی رو مخفی کرد که در قسمت مولتی مدیا تو لیست نشونش نده ؟؟؟

golmohammadi
03-09-2010, 02:37
سلام بچه ها
در اپدیت جدید به نظر من سرعت وصل شدن به ماهواره ها در smortomgps بیشتر شده
و مقداری عملکرد تاچ بهتر شده

يكي Help me لطفا!!!

cannot install

از چيه به نظرتون؟
همانظور که دوستان گفتند یه جای کار اشکالی هست
فعلا IMEI را چک کن ببین درست بوده یا نه

ممنون از راهنماییتون
ولی میدونید من اصلا هیچ برنامه ای رو ساین و اینا تا حالا انجام ندادم
یعنی توی اون سایت نمیدونم چی چی درخواست ندادم برای فایلهای چی چی:31:
خلاصه اینکه من از تکنولوژِی عقب هستم دنبال پیشرفت هم نیستم:5:یعنی کلا اگه دوربین رو کنار بگذاریم ویواز برای من با یک گوشی جاوا هیچ تفاوتی نداره!!! داشتم فکر میکردم برم این گوشی سونی اریکسون جالو روبخرم امروز دیدم148 تومن بود! فکر کنم اون واسم کاربردش بیشتر باشه.قشنگ هم هست ظاهرش شیکه فقط حیف دوربینش 3 هست:13:
ساین کردن برنامه ها و بازیها خیلی آسونه
فقط کافیه یکبار انجام بدی
حتما سعی کن یاد بگیر

آقا ی سوال چطور میشه رمه خوده گوشی رو فرمت کرد تو کامپیوتر نشون میده که حافظه داخلی ۷۵ مگابایت که ما فقط به 20 مگ اون دسترسی داریم و میتونیم پاک کنیم یا اضاف کنیم باقی حافظه رو چه چیزی اشغال کرده و چطور میشه پاکشون کرد ???

---------- Post added at 02:27 AM ---------- Previous post was at 02:25 AM ----------

خیلی وقته دنبال ی برنامه ضبط صدا میگردم هربرنامه ای رو گوشی نصب میکنم ضبط نمیکنه
یعنی وارد برنامه که میشم نشون میده که مثلا 1 فایل ضبط شده هست ولی نوشته 0ثانیه نمیدونم چکارش کنم ؟؟؟ شما رو ویواز ضبط صدا تست کردین ؟؟؟ اگه ی برنامه ضبط صدا امتحان کردین به ما هم معرفی کنین و ضمنا باید تنضیماتی رو هم باید در محیط برنامه انجام بدیم؟؟؟

---------- Post added at 02:28 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

ضمنا من دنبال ی برنامه میگردم که بشه بهاش مثلا فلان فایل ویدیویی رو مخفی کرد که در قسمت مولتی مدیا تو لیست نشونش نده ؟؟؟
با فرمت کردن گوشی، حافظه داخلی نیز فرمت میشه
چرا میخواهی فرمتش کنی؟
یه عده برنامه ها هستند که رو حافظه داخلی نصب شده اند
میتونی از اونا پاک کنی تا فضای بیشتری آزاد بشه

در مورد ضبط صدا
سیمبیان خودش یک برنامه ضبط صدا داره
که کیفیتش خیلی عالیه
وقتی بازش کردین برین تنظیماتش که در 3 نوع کیفیت ضبط میکنه
و اونو ببرین آخرین کیفیت
این برنامه در قسمت برنامه های کاربردی در منوی اصلی موجود هست
میتونید ازش یک شرت کات بذارید در تب شرت کاتها

در مورد برنامه های مخفی کننده
چندین نوع برنامه برای مخفی سازی وجود داره
که میتونین از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پیداشون کنین
شما میتونین یک پوشه را مخفی کنین تا در ویدئو سنتر گوشی دیده نیشه

armin_goooodboy
03-09-2010, 09:52
دوستان کسی صدای ویواز رو با ویواز پرو مقایسه کرده؟
یه جا تو یه رویو یادمه قبلا دیده بودم که گفتن صدای ویواز پرو یکم بهتر از ویوازه
آره؟

payam20
03-09-2010, 11:52
دوستان کسی صدای ویواز رو با ویواز پرو مقایسه کرده؟
یه جا تو یه رویو یادمه قبلا دیده بودم که گفتن صدای ویواز پرو یکم بهتر از ویوازه
آره؟

نسبت به هم فرقی ندارن ...
در واقع چیزیش نسبت ویواز معمولی تفاوت نکرده الا دوربین و کیبورد

vista_66
03-09-2010, 14:52
سلام
خدا رو شکر من این فروم رو پیدا کردم...دستتون درد نکنه...خیلی عالیه
چند صفحه ای خوندم ازش ولی دیدم خیلی زیاده تا یه هفته هم بخونم تموم نمیشه!!! گفتم بیام سوال هامو بپرسم...اگه تکراری بود ببخشید
من 1 ماه پیش برای بابام یه ویواز گرفتم..گوشی بدی نیست...فقط چند تا مشکل کوچیک باش دارم...کسی می تونه کمک کنه
1.برنامه برای ضبط مکالمه و پیغام گیر می خوام!؟هرچی برنامه برای سیمیبان سری 60 ورژن 5 بود رو نصب کردم...همشون می گن داریم ضبط می کنیم ولی بعدش می زنه 0 ثانیه...فایل هم 0 کیلوبایت...کسی برنامه مخصوص ویواز سراغ داره؟

2.گوشی هر چندوقت یه بار؟ مثلا هقته ای 2-3 بار خودش می ره تو حالت Emergency call و نمی شه باش تماس گرفت. هر کی هم زنگ بزنه می گه گوشی خاموش است.تا گوشی رو خاموش نکنم (یا Flight mode نکنم و بر نگردونم) درست نمی شه...

3.برای آپدیت گوشی.5800 یه امکان داره که از طریق خود گوشی و اینترنت وایرلس می شه گوشی رو اپدیت کرد...آیا ویواز همچین امکانی داره؟؟؟

پیشاپیش ممنون از جواب هاتون...

azarbarzin
03-09-2010, 15:06
سلام مجدد
من وقتی یکبار گوشی را به کامپیوتر وصل کردم اعلام کرد که نیاز به دانلود چند نرم افزار می باشد. تایید کردم و نرم افزارهایSony Ericsson PC Companion 1.6 ,Sony Ericsson PC Suite 6.0 و Media go روی سیستم نصب شد. در حالت کلی سیستم گوشی را نمی شناسد اما نرم افزارهای فوق بعد از اتصال گوشی به سیستم آنرا شناسایی نمی کنند . با تمام گزینه هایش امتحان کردم . با transfer , storage,PC Suite هیچکدام گوشی را شناسایی نمی کنند. راهنمای خودش را هم برای شناسایی گوشی قدم به قدم اجرا کردم بازهم گوشی ویواز پرو را شناسایی نمی کند. مشکل در کجاست؟ هرچند این برنامه ها ضروری نیستند اما فقط می خواستم بدانم چرا گوشی را شناسایی نمی کنند در حالیکه سیستم آنرا شناسایی میکند. لطفا راهنمایی بفرمایید.

golmohammadi
03-09-2010, 15:07
سلام
چند صفحه ای خوندم ازش ولی دیدم خیلی زیاده تا یه هفته هم بخونم تموم نمیشه!!! گفتم بیام سوال هامو بپرسم...اگه تکراری بود ببخشید
من 1 ماه پیش برای بابام یه ویواز گرفتم..گوشی بدی نیست...فقط چند تا مشکل کوچیک باش دارم...کسی می تونه کمک کنه
1.برنامه برای ضبط مکالمه و پیغام گیر می خوام!؟هرچی برنامه برای سیمیبان سری 60 ورژن 5 بود رو نصب کردم...همشون می گن داریم ضبط می کنیم ولی بعدش می زنه 0 ثانیه...فایل هم 0 کیلوبایت...کسی برنامه مخصوص ویواز سراغ داره؟

2.گوشی هر چندوقت یه بار؟ مثلا هقته ای 2-3 بار خودش می ره تو حالت Emergency call و نمی شه باش تماس گرفت. هر کی هم زنگ بزنه می گه گوشی خاموش است.تا گوشی رو خاموش نکنم (یا Flight mode نکنم و بر نگردونم) درست نمی شه...

3.برای آپدیت گوشی.5800 یه امکان داره که از طریق خود گوشی و اینترنت وایرلس می شه گوشی رو اپدیت کرد...آیا ویواز همچین امکانی داره؟؟؟

1- منم رکوردر تماس را نصب کردم و همانگونه عمل میکنه که شما گفتین
فقط 1 برنامه تست کردم تا حالا
2- من که ندیدم چنین چیزی
اپدیتش کنی احتمالا درست بشه
3- اینو تست نکردم ولی سیمبیان هست دیگه
احتمالا بشه
اما از این رو که نوکیا نیست و سونی اریکسون هست شاید نشه

mrt619rko
03-09-2010, 16:28
سلام

1. کلا هیچ برنامه ظبط مکالمه روی ویواز و ساتیو جواب نمیده .. SE غیر فعالش کرده !!
توی فریمور بعدی شاید فیکسش کنن !!
2. احتمالا مشکل از سیم کارت هست ، گوشی مشکلی نداره !
3. فکر نکنم 5800 هم همچین امکانی داشته باشه :31:

maisam307
03-09-2010, 16:33
سلام من یه ماهی هست vivaz خریدم عالیه اما صداش ضعیفه . هر نرم افزار سری 60 روش نصب نمیشه و اینکه موزیک پلایرش اکوالیزر نداره مشکل دیگه ای توش ندیدم

roozi-666
03-09-2010, 17:31
آقا گلی ببخشید منظورم ضبط مکالمه بود که این دوستمون گفته
کلا هیچ برنامه ظبط مکالمه روی ویواز و ساتیو جواب نمیده .. SE غیر فعالش کرده !! حالا این SE چیه و یا کی هست و آیا با آپدیت گوشی مشکل بر طرف میشه ؟؟؟ شما که آپدیت کردین برنامه ای رو تست کردین؟؟؟ و آیا اصلا شدنی هست؟؟؟

در مورد برنامه های مخفی کننده گفتی

خب اسم برنامه بهم بده....

mrt619rko
03-09-2010, 17:59
آقا گلی ببخشید منظورم ضبط مکالمه بود که این دوستمون گفته حالا این SE چیه و یا کی هست و آیا با آپدیت گوشی مشکل بر طرف میشه ؟؟؟ شما که آپدیت کردین برنامه ای رو تست کردین؟؟؟ و آیا اصلا شدنی هست؟؟؟

ُSE= Sony Ericsson :31:
تست کردم جواب نمیده !
یه سرچ کنی سری پیدا میکنی ، الان چیزی یادم نیست .. با نرم افزار xplore هم میتونی پسوند فایل هاتو عوض کنی دیگه تو ویدئو سنتر نشون نمیده !
مثلا Name.3gp رو بکن Name.jpg

golmohammadi
03-09-2010, 18:03
سلام من یه ماهی هست vivaz خریدم عالیه اما صداش ضعیفه . هر نرم افزار سری 60 روش نصب نمیشه و اینکه موزیک پلایرش اکوالیزر نداره مشکل دیگه ای توش ندیدم
برنامه ها را باید ساین کنی
میدونی ساین یعنی چی؟
اکولایزر بعدا میتونی نصب کنی
فکر کنم چند صفحه پیش گذاشته بودم اگه نیافتی بگو

آقا گلی ببخشید منظورم ضبط مکالمه بود که این دوستمون گفته حالا این SE چیه و یا کی هست و آیا با آپدیت گوشی مشکل بر طرف میشه ؟؟؟ شما که آپدیت کردین برنامه ای رو تست کردین؟؟؟ و آیا اصلا شدنی هست؟؟؟

خب وقتی میگین ظبط صدا معنیش یه چیز دیگه ای میشه
نه واسه مکالمه درست جواب نمیده ظاهرا

برنامه مخفی کردن فایلهای ویدئویی
برو در قسمت مربوطه ببین هست ؟
اگه نیست بگو تا ضمینه کنم
و اما اسم برنامه :

مخفی کردن فایلهای ویدئویی در گوشیهای سری 60 ورژن 3 و 5 با
Aims.Migital.Tech.Video.Hider.v2.00.S60.v3.v5

نرم افزار Aims Migital Tech Video Hider v2.00 S60v3v5 نرم افزاری جدید و فوق العاده کابردی می باشد که برای گوشی های نوکیا منتشر شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی فایل های ویدیویی شخصی خود در گالری گوشی و هر فولدر دیگری را مخفی و یا از آنها با رمز عبور محافظت کنید.این نرم افزار فقط برای حفاظت از فایل های ویدیویی طراحی شده و می تواند چندین فولدر یا فایل را بطور همزمان محافظت نماید.
نرم افزار فوق بصورت کاملا رایگان و ساین شده منتشر شده و قابل نصب بر روی گوشی های نوکیای دارای سیستم عامل سیمبیان سری 60 ویرایش سوم و پنجم می باشد.هم اکنون می توانید به مراجعه به ادامه ی مطلب این نرم افزار را از سایت میهن دانلود دریافت

nathan mckane
03-09-2010, 20:46
میگم راست میگن این گوشی لگ داره خفن؟

NiKtA20
03-09-2010, 22:23
يكي لطف كنه يه برنامه واسه ساين معرفي كنه
از signSis استفاده كردم، ولي يه مشكلي دارم باهاش، يه سري برنامه واسه سيمبين ورژن5 گرفتم، كه پسوندشون SISX،
اين برنامه اونايي كه پسوندشون SIS هستو نشون ميده ولي اونايي كه پسوندشون SISX رو اصلا نشون نميده، انگار ساپورتشون نميكنه! :13:
بي زحمت يه برنامه معرفي كنيد كه SISX رو هم ساپورت كنه :10:

mrt619rko
03-09-2010, 22:53
از signSis استفاده كردم، ولي يه مشكلي دارم باهاش، يه سري برنامه واسه سيمبين ورژن5 گرفتم، كه پسوندشون SISX،
اين برنامه اونايي كه پسوندشون SIS هستو نشون ميده ولي اونايي كه پسوندشون SISX رو اصلا نشون نميده، انگار ساپورتشون نميكنه! :13:

sisx هم ساپورت میکنه !
موقع انتخاب فایل از File Taype میتونی sisx رو انتخاب کنی !

golmohammadi
03-09-2010, 22:53
میگم راست میگن این گوشی لگ داره خفن؟
نه نداره خفن:5:

همون برنامه ساپورت میکنه
وقتی برنامه را انتخاب میکنی از قسمت Files of type میتونی sisx انخاب کنی :40:

7evil
04-09-2010, 11:37
سلام گوشيمو بالاخره ديشب تونستم اپديت كنم اره سرعتش درست شده البته من تمام عكس و ويديو ها و نصف اهنگامو پاك كردم و ديگه از بس كه سرعتش خوبه دلم نمياد گوشيو به كامپيوتر وصل كنم اخه كامپيوترم ويروس داره خفن البته نه به اون خفني

NiKtA20
04-09-2010, 11:40
:31:
خوب به روم نيارين، حواسم نبود :10:
مرسي

joje fokoli
04-09-2010, 13:49
یه سوال:
بازی آسفالت 5 روی این گوشی اجرا میشه یا باید صفحش خازنی باشه تا اجرا شه؟

vista_66
04-09-2010, 15:38
سلام
کسی می دونه آخرین فرم ور ویواز کدوم ورژنه؟ مال چه تاریخی هستش؟

J U N I P E R
04-09-2010, 16:31
سلام
کسی می دونه آخرین فرم ور ویواز کدوم ورژنه؟ مال چه تاریخی هستش؟
ورژن R2EA023. همین اواخر اومده، یه‌هفتس تقریبا

----------------------

راستی، یه‌وب‌سایت چند روز پیش دیدم، بازی‌های خوبی توش گیر میاد، گفتم شاید بعضیا ندیده باشیدش...:46:

7evil
04-09-2010, 18:30
سلام يه مشكلي الجدي :18: جان خودتون هر كس ميدونه از ما هم دريغ نكنه من امروز صبح اخراي اپديت بود كه پام توي سيم يو اس بي گير كرد و گوشيم خورد به زمين بعد كه اپديت تموم شد گوشيم رو روشن كه كردم نوشته بود فقط تماس هاي اضطراري بعد منم يه خاموش روشن كردم درست شد بعدش امروز ظهر به بعد يه ايرانسل انداختم روي گوشيم و تا الان كه دوباره اومدم سيمكارت همراه اول بندازم ديدم دوباره نوشته فقط تماس هاي اضطراري و هزار بار خاموش روشن كردم بازم نشد يه سيمكارت همراه اول ديگه هم گذاشتم روش همينطوري شد و ولي وقتي ايرانسل ميندازم روش درسته خواهش مي كنم كمكم كنيد

J U N I P E R
04-09-2010, 22:53
سلام يه مشكلي الجدي :18: جان خودتون هر كس ميدونه از ما هم دريغ نكنه من امروز صبح اخراي اپديت بود كه پام توي سيم يو اس بي گير كرد و گوشيم خورد به زمين بعد كه اپديت تموم شد گوشيم رو روشن كه كردم نوشته بود فقط تماس هاي اضطراري بعد منم يه خاموش روشن كردم درست شد بعدش امروز ظهر به بعد يه ايرانسل انداختم روي گوشيم و تا الان كه دوباره اومدم سيمكارت همراه اول بندازم ديدم دوباره نوشته فقط تماس هاي اضطراري و هزار بار خاموش روشن كردم بازم نشد يه سيمكارت همراه اول ديگه هم گذاشتم روش همينطوري شد و ولي وقتي ايرانسل ميندازم روش درسته خواهش مي كنم كمكم كنيد
شما می‌گی آخرای آپدیت بود، یعنی آپدیت کامل انجام نشده، دوباره باید بریزی. حالا میخوای یه مستر ریست قبلش بکن، ببین نشد بعد دوباره فرمویر رو نصب کن.

mrt619rko
04-09-2010, 23:35
شما می‌گی آخرای آپدیت بود، یعنی آپدیت کامل انجام نشده، دوباره باید بریزی. حالا میخوای یه مستر ریست قبلش بکن، ببین نشد بعد دوباره فرمویر رو نصب کن.

تائید میشه .. با مستر ریست احتمالا مشکلتون حل شه ..
اگه آپدیت مشکل داشت اصلا گوشی روشن نمیشد !

roozi-666
04-09-2010, 23:51
آقا ی سوال ... کسی میدونه از وقتی این گوشی به بازار عرضه شده چند بار تا حالا آپدیت جدید گوشی رو سایت سونی اریکسون عرضه کرده ؟؟؟ لطفا اگر کسی میدونه تاریخ و مشخصات فریمور ها رو بگه ...

از اونجایی که تصمیم به آپ گوشی گرفتم لطفا نکات مهمی که موقع آپدیت گوشی باید رعایت کرد رو بگین که بعد از آپدیت مشکلی پیش نیاد ... لطفا همه دوستان اگه چیزی میدونن بگن

باتشکر

J U N I P E R
05-09-2010, 00:20
آقا ی سوال ... کسی میدونه از وقتی این گوشی به بازار عرضه شده چند بار تا حالا آپدیت جدید گوشی رو سایت سونی اریکسون عرضه کرده ؟؟؟ لطفا اگر کسی میدونه تاریخ و مشخصات فریمور ها رو بگه ...

از اونجایی که تصمیم به آپ گوشی گرفتم لطفا نکات مهمی که موقع آپدیت گوشی باید رعایت کرد رو بگین که بعد از آپدیت مشکلی پیش نیاد ... لطفا همه دوستان اگه چیزی میدونن بگن

باتشکر
معمولا هر آپدیتی که اومده تو این لینک اعلام شده. فروم رسمی سونی‌اریکسون.
اون بنده خدایی که آپدیت ها رو اعلام می‌کنه با نام کاربری Anton1234 هست. آواتارش هم عکس ویواز پرو ه:)
خب تاپیک یه‌کم طولانیه، میتونی محتوای هر آپدیت رو ببینی. تاریخ پست هم تاریخ تقریبی آپدیت رو می‌گه (حداکثر یکی دو روز بالا پایین)می‌خوای برای راحتی از FIND مرورگر ctrl + f استفاده کن و اسم این بنده خدا رو سرچ کن. اینجویر پست‌هاش راحت تر پیدا می‌شه.

roozi-666
05-09-2010, 00:43
بچها تا حالا کسی Garmin رو ویواز نصب کرده من با نقشه دانلود کردم ولی در نصب با مشکلات زیادی روبرو شدم لطفا اگه تایپیکی مرتبط با آموزش نصب هست لینکش رو بدید ...

لطفا اگه امکان داره لینکی تایپیکی واسه دانلود آخرین ورژن نقشه های برنامه oVi map هم بدین

7evil
05-09-2010, 09:59
وب دستتون درد نكنه لطفا بگين چجوري مستر ريست كنم لطفا بگيد لازمه مموري رو هم پاك كنم و برنامه ها رو پاك كنم؟

mrt619rko
05-09-2010, 12:41
وب دستتون درد نكنه لطفا بگين چجوري مستر ريست كنم لطفا بگيد لازمه مموري رو هم پاك كنم و برنامه ها رو پاك كنم؟

نه لازم نیست !
با این #7370#* کد ریست کن .. !

J U N I P E R
05-09-2010, 12:51
پست هم‌زمان... :)
ویرایش شد

7evil
05-09-2010, 13:14
ولي فكر كنم قبلا گلمحمدي جان گفته بود لازمه !!!!!!نميدونم شايد اون واسه فرمت بود هر چيزي كه بود همين كد بود

tired friend
05-09-2010, 15:27
برای اینترنت گردی.......این خوبه؟یا اگه گوشی ای تا 350 هست که خیلی از این سر باشه....کدومه؟آیا مثل کامپیوتر می شه؟save target as کرد فایل های دانلودی رو؟:21:کلا این گوشی اینترنتش خوبه؟یا برنامه وب خوان خوبی براش گیر میاد؟مثل جت نباشه که پی سی رو بالا نیاره و اصلا بعضی سایتا رو بالا نیاره...

7evil
05-09-2010, 17:49
اره اين چيزايي كه شما مي خواي داره تمام چيزاي دانلوديتو هم توي يه پوشه ذخيره ميكنه

tired friend
05-09-2010, 18:18
اره اين چيزايي كه شما مي خواي داره تمام چيزاي دانلوديتو هم توي يه پوشه ذخيره ميكنه
ممنون منظورمو متوجه نشدید می گم.......save target as کرد فایل های دانلودی رو؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gifیعنی می شه فایلای مستقیمو دانلود کنه......و دانلود منجر داره؟:13:ممنون.....کلا می شه یه گوشیه کامل نامبرد اینو تا 360 تومن؟:46:

7evil
05-09-2010, 19:08
n97 هم خوبه ولي به اين نميرسه

tired friend
05-09-2010, 19:34
n97 هم خوبه ولي به اين نميرسه
مینی یا اصلی؟می شه روش قفل گذاشت(ویواز)رو اس ها....

7evil
05-09-2010, 20:16
با برنامه بله

NiKtA20
05-09-2010, 20:32
سلام
من يه مشكل با اينترنته همراهه اولم دارم
يه بار هفته ي پيش ميخواستم ببينم تنظيمات اينترنتش اوكي هست يا نه گوگل رو باز كردم باهاش كه ديدم درسته، چند روز بعدش هركاري كردم وصل شم به نتش، چه برنامه هاي مرتبط با نت چه وب گردي شروع ميكرد به كانكت شدن ولي چند مين بعدش ارور ميداد، كه فكر كردم تنظيماتش مشكل داره،‌اما امروز بيرون بودم، همينجوري زدم كانكت شه، ديدم وصل شد!
اما باز اومدم خونه زدم وصل شه، وصل نميشه!
مشكله آنتنم نداره!
كمممممممممممممممممك
-----------------------------------------------------
يه چيزه ديگه، از وقتي گوشي رو گرفتم خودمو كشتم فارسي بريزم روش كه هر روشي رو رفتم نشده!
كسي برنامه ي تست شده داره معرفي كنه
مرسي از همه

golmohammadi
06-09-2010, 00:42
سلام
من يه مشكل با اينترنته همراهه اولم دارم
يه بار هفته ي پيش ميخواستم ببينم تنظيمات اينترنتش اوكي هست يا نه گوگل رو باز كردم باهاش كه ديدم درسته، چند روز بعدش هركاري كردم وصل شم به نتش، چه برنامه هاي مرتبط با نت چه وب گردي شروع ميكرد به كانكت شدن ولي چند مين بعدش ارور ميداد، كه فكر كردم تنظيماتش مشكل داره،‌اما امروز بيرون بودم، همينجوري زدم كانكت شه، ديدم وصل شد!
اما باز اومدم خونه زدم وصل شه، وصل نميشه!
مشكله آنتنم نداره!
كمممممممممممممممممك
-----------------------------------------------------
يه چيزه ديگه، از وقتي گوشي رو گرفتم خودمو كشتم فارسي بريزم روش كه هر روشي رو رفتم نشده!
كسي برنامه ي تست شده داره معرفي كنه
مرسي از همه
فکر کنم ایراد از همراه اول باشه
چون یادمه چند روز پیش هر کاری کردم وصل نشد :41:
در حالی که روز قبلش براحتی وصل میشد

roozi-666
06-09-2010, 00:50
دوستان من دنبال ي مرورگر ميگردم که امکانات مرورگر skyfire بهمون بده و از اونجايي که sky fire ايران رو تحريم کرده لطفا ي مرورگر بدين که امکانات اين مرورگر رو بده ...مخصوصا قابليت نمايش صفحات flash ,فايهاي ويديويي با فرمت asx

لطفا یکی جواب پست 1968 رو بده

roozi-666
06-09-2010, 00:57
از اونجایی که تصمیم به آپ گوشی گرفتم لطفا نکات مهمی که موقع آپدیت گوشی باید رعایت کرد رو بگین که بعد از آپدیت مشکلی پیش نیاد ... لطفا همه دوستان اگه چیزی میدونن بگن .........

7evil
06-09-2010, 01:13
سلام گلمحمدي جان اگر ميشه جواب سوال ما رو هم بده تا اين ويوازمونو ريست كنيم

NiKtA20
06-09-2010, 13:00
مرسي آقاي گلمحمدي :11:
پس همه مشكل دارن با اينترنت همراه اول؟؟؟
درباره ي تايپ فارسي روشه تست شده نبود؟؟؟

7evil
06-09-2010, 13:05
چرا فكر كنم يه جا بود كه اينو ياد داده بودن توي همين فروم اما ادرسش يادم نيست البته توي صفحه هاي زير 100 همين تاپيك بود

NiKtA20
06-09-2010, 13:08
آره منم يادمه، ولي فكر كنم بچه ها گفتن جواب نداده يا يه همچين چيزي!
چندتا برنامه رو امتحان كردم،‌ جواب نداد،‌ ميخوام اگه كسي برنامه اي رو امتحان كرده معرفي كنه :20:

7evil
06-09-2010, 13:58
نه برنامه نبود يه مشتي تنظيمات نصب يه مشت چيز و دستكاري درست ميشد من قبل از اينكه ويواز بخرم همشو خوندم ولي يادم نيست فكر كنم از total-overdose بپرسي بهت بگه يا همين اقاي گلمحمدي

golmohammadi
06-09-2010, 14:31
بچها تا حالا کسی Garmin رو ویواز نصب کرده من با نقشه دانلود کردم ولی در نصب با مشکلات زیادی روبرو شدم لطفا اگه تایپیکی مرتبط با آموزش نصب هست لینکش رو بدید ...

لطفا اگه امکان داره لینکی تایپیکی واسه دانلود آخرین ورژن نقشه های برنامه oVi map هم بدین
من با گارمین کار نمیکنم
ovi هم مخصوص نوکیاست
اینا هم که نصب میکنیم با کلک هستند
پس هر ورژنی را نمیشه نصب کرد
QUOTE]

از اونجایی که تصمیم به آپ گوشی گرفتم لطفا نکات مهمی که موقع آپدیت گوشی باید رعایت کرد رو بگین که بعد از آپدیت مشکلی پیش نیاد ... لطفا همه دوستان اگه چیزی میدونن بگن .........
اولا باید اینترنت خوبیداشته باشی
موقع آپدیت نباید کامپیوتر ریستارت بشه
پس کارای سنگین نکن
شارژ باطری بهتره فول باشه
بهتره در اپدیت گزینه ای را انتخاب کنی که هم اپدیت کنه و هم تنظیم کارخانه
قبل از این هم از اطلاعات خودت بکاپ بگیر

سلام گلمحمدي جان اگر ميشه جواب سوال ما رو هم بده تا اين ويوازمونو ريست كنيم
سوال شما چی بود یادم رنیست

مرسي آقاي گلمحمدي :11:
پس همه مشكل دارن با اينترنت همراه اول؟؟؟
درباره ي تايپ فارسي روشه تست شده نبود؟؟؟
اره ظاهرا
والا من به فارسی نیاز ندارم به اونصورت
اما یکی از دوستان (مجید) گذاشته بود
من هنوز تست نکردمش

burberry
06-09-2010, 17:33
آره منم يادمه، ولي فكر كنم بچه ها گفتن جواب نداده يا يه همچين چيزي!
چندتا برنامه رو امتحان كردم،‌ جواب نداد،‌ ميخوام اگه كسي برنامه اي رو امتحان كرده معرفي كنه :20:
دوست عزیز شما خیلی وقته دنبال اضافه کردن فارسی به گوشیت هستی و جواب خوبی نگرفتی:20:
پیشنهادمیکنم انرژیتو بزاری و بری یه مغازه بدی برات نصب کنن:46:

NiKtA20
06-09-2010, 18:32
مرسي
burberry جان، اينم ميشه،‌ ولي بعد از اينهمه گشتن خيلي دلم ميسوزه اگه بخوام بدم بيرون واسم درستش كنن!
واسه همين ميخوام خودم رديفش كنم :13:
كسي برنامه اي سراغ داشت بگه
مرسي

7evil
06-09-2010, 19:27
گلمحمدي جان گفتم كه براي ريست گوشي با كد 7370 لازمه كه حافظمو پاك كنم و ازش بكاپ بگيرم چون قبلا خودت گفته بودي ممكنه بعدا اختلال ايجاد كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راستي واسه اپديت من قبلا فقط گزينه ي اپديت رو انتخاب كردم نميشه برم دوباره از اول و گزينه ي 2 رو انتخاب كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

golmohammadi
06-09-2010, 19:52
مرسي
burberry جان، اينم ميشه،‌ ولي بعد از اينهمه گشتن خيلي دلم ميسوزه اگه بخوام بدم بيرون واسم درستش كنن!
واسه همين ميخوام خودم رديفش كنم :13:
كسي برنامه اي سراغ داشت بگه
مرسي
وقتی یه نفر نباشه که موارد مهم را صفحه اول جمع کنه همین میشه
بفرما اینم لینکش :
آموزش اضافه کردن زبان فارسی به ویواز و ساتیو و اینو ( ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])vivaz, satio, aino)

گلمحمدي جان گفتم كه براي ريست گوشي با كد 7370 لازمه كه حافظمو پاك كنم و ازش بكاپ بگيرم چون قبلا خودت گفته بودي ممكنه بعدا اختلال ايجاد كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راستي واسه اپديت من قبلا فقط گزينه ي اپديت رو انتخاب كردم نميشه برم دوباره از اول و گزينه ي 2 رو انتخاب كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه موردی نداره
بعدا میتونه با همون کد 7370 فرمت کنی
اره اگه گوشی را فرمت کنی بهتره از مموری بکاپ بگیری و مموری را نیز در گوشی فرمت کنی
اگه فرکت نکنی فایلهای سیستمی ممکنه باعث کندی گوشی بشه
و یا مشکلات دیگری بوجود اورند

NiKtA20
06-09-2010, 21:57
مرسي آقاي گلمحمدي
اين تاپيكو ديده بودم، ولي چون نياز به آپديت داره، ترجيح دادم روشهاي ديگه رو امتحان كنم، اگه نتيجه نداد مجبورم همين راهو برم
ممنون از كمكتون:11:

7evil
06-09-2010, 22:57
شما اپديت هم بكن به نظر من اپديت خيلي عاليه چون باعث شد سرعت گوشي من دوباره خوب بشه

NiKtA20
06-09-2010, 23:06
مرسي 7evil جان
با برنامه اي كه دوست خوبم vahid_civil معرفي كرد كارم راه افتاد

payam20
06-09-2010, 23:41
مرسي 7evil جان
با برنامه اي كه دوست خوبم vahid_civil معرفي كرد كارم راه افتاد

اون روش آپدیت جواب نمیده... به آپدیت واسه امکان اضافه شدن فارسی امید نبندین.

در ضمن اگه پیشنهادی واسه بهبود ظاهری این برنامه دارین بهم بگین.شروع کردم رو ورژن جدید کیبورد فارسیش کار کنم.

vahid_civil
07-09-2010, 00:51

در ضمن اگه پیشنهادی واسه بهبود ظاهری این برنامه دارین بهم بگین.شروع کردم رو ورژن جدید کیبورد فارسیش کار کنم.

ممنون از شما . کار خیلی ارزشمندی میکنید:10::11:
اگه کیبردش مثل کیبرد پیش فرض خود گوشی بشه خیلی عالیه . یعنی هر حرف بزرگ که با انگشتای بزرگ هم قابل لمس بود ! یا حداقل حروف از هم جدا بشن . مثل س و ش که باید بکشیم پایین تا ش به س تبدیل بشه اینا .
فارسی رو هم تو کیبرد افقی همونطور که میدونید برعکس مینویسه .

بازم به شخصه ممنونم از شما:11:
:40:

NiKtA20
07-09-2010, 01:23

اينجوري بشه كه خيلي عاليه! :20:
من فعلا باهاش زياد كار نكردم، اما چندتا مشكل دارم باهاش
* كاش يكم اندازه ي دكمه ها بزرگتر بشن!
* ش و ك رو هرجوري كه زدم نتونستم س وگ رو تايپ كنم، با بقيه ي كاراكترا مشكل ندارم ،‌فقط اين دوتا!
*تو حالت افقي هم هركاري كردم نتونستم به حروف فارسي دسترسي پيدا كنم!
البته شايد يكم سروكله بزنم باهاش عادت كنم بهش، ولي اگه بتونين يكم پيشرفته ترش كنين خيلي عالي ميشه...

------------------------------------------
راستي
من هنوز مشكلم با اينترنت همراه اول درست نشده ها!
فقط من مشكل دارم يا بقيه هم نميتونن كانكت بشن؟
فقط ديروز بيرون از خونه چند مين كانكت شد،‌ بعدش ديگه هركاري كردم وصل نميشه! :13:

7evil
07-09-2010, 03:20
سلام:2:
من گوشيمو ريست كردم ولي هنوز وقتي سيمكارت دائمي رو روش ميزارم ميگه emeregency calls only ولي روي يه گوشي ديگه جواب ميده و حتي ايرانسل هم كه ميزارم روي ويواز خودم جواب ميده:18::19::41:

golmohammadi
07-09-2010, 10:38
سلام:2:
من گوشيمو ريست كردم ولي هنوز وقتي سيمكارت دائمي رو روش ميزارم ميگه emeregency calls only ولي روي يه گوشي ديگه جواب ميده و حتي ايرانسل هم كه ميزارم روي ويواز خودم جواب ميده:18::19::41:
اگه فیرمور شما اخرین هست راهی نیست
اگه گارانتی داری بده گارانتی

اينجوري بشه كه خيلي عاليه! :20:
من فعلا باهاش زياد كار نكردم، اما چندتا مشكل دارم باهاش
* كاش يكم اندازه ي دكمه ها بزرگتر بشن!
* ش و ك رو هرجوري كه زدم نتونستم س وگ رو تايپ كنم، با بقيه ي كاراكترا مشكل ندارم ،‌فقط اين دوتا!
*تو حالت افقي هم هركاري كردم نتونستم به حروف فارسي دسترسي پيدا كنم!
البته شايد يكم سروكله بزنم باهاش عادت كنم بهش، ولي اگه بتونين يكم پيشرفته ترش كنين خيلي عالي ميشه...

------------------------------------------
راستي
من هنوز مشكلم با اينترنت همراه اول درست نشده ها!
فقط من مشكل دارم يا بقيه هم نميتونن كانكت بشن؟
فقط ديروز بيرون از خونه چند مين كانكت شد،‌ بعدش ديگه هركاري كردم وصل نميشه! :13:
شما برو تنظیمات اینترنت را یه بار پاک کن
بعد برو سایت همراه اول
اونجا درخواست بده تنظیمات اینترنت را براتون بفرستند
وقتی پیامک رسید ضخیره کن