PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vivaz » اولین گوشی سونی اریکسون با فیلمبرداری HD با سیمبین تاچ و پردازنده 720 مگاهرتزی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20

amirkhan_0o0
03-07-2011, 17:41
سلام به همه ! دوستان من دوست دارم موقتا یه گوشی خوب بگیرم ! ویواز رو دوس دارم ! بگیرمش ؟ پرو رو یا سادشو ؟ مرسی ! :40:
من الان اگه بودم اچ تی سی وایلدفایر که اندرویدیه رو با این قیمت می گرفتم
پردازنده 720 ویواز با سیمبین به هیچ دردی نمی خوره

mdmehry
04-07-2011, 21:10
آقا این ویواز ما ویبره اس ام اسش هر وقت دلش بخواد می لرزونه هر وقت نخواد نمی لرزونه!! مشکل از کجاست؟

آره منم موافقم
سونی ویواز رو نمی بایست با سیمبین عرضه کنه.

soheiltaker
05-07-2011, 10:04
سلام دوستان
:31:

ويواز پرو فايل هاي wmv رو نميخونه!؟ من يه فايل wmvريختم حدود 20 دقيقس .... 50 مگ ... ولي فقط صداشو پخش ميكنه!

mp4هم اگه حجمش خيلي بالا باشه ... نميخونه ...

اين مشكل هارو ميشه رفع كرد؟!

vahidsport
06-07-2011, 08:01

برای کسی که سیستم عامل براش مهمه این گوشی خوبی چون فقط سیستم عامل داره وشاید بتونی تو ش بدونه تبدیل ، فیلم هات رو ببینی اندرود سیستم عاملی که برای گوشی های بزرگ و البته با سخت افزار قوی خوبه عالیه مثل X10 الان من با گوشی هر کاری بگی انجام میدم به جزء دیدن فیلم که باید تبدیل کنم تا بتونم ببینم و از لحاظ دوربین ال سی دی اینترنت باطری کیبرد و خیلی چیز های دیگه راضیم نگه داشته ولی دوست داشتم فیلم هام رو هم بدونه تبدیل ببینم که میتونم ویواز پرو وحشتناک توانایی ش رو داره

ولی اندروید تو خیلی چیز ها از سیمبین مخصوصا از سیمبن S60v5 که سیستم عامل گوشی ویواز پرو هست بهتره و راحتره و سرعت بالاتره البته بنظر من HTC Wildfire S بهتره یکم رزولوشن ال سی دیش بالاتره رم 512 مگ داره یکم سی پی یو ش قویتره (800 مگاهرتز) اندروید 2.3 و کدک Xvid فیلم برداری VGAرو داره

soheiltaker
06-07-2011, 08:46
ويواز پرو فايل هاي wmv رو نميخونه!؟ من يه فايل wmvريختم حدود 20 دقيقس .... 50 مگ ... ولي فقط صداشو پخش ميكنه!

اين مشكل هارو ميشه رفع كرد؟!

vahidsport
07-07-2011, 13:02

اين مشكل هارو ميشه رفع كرد؟! WMV پخش میکنه ولی یه کدک خاصی رو پخش میکنه نه همشون رو بهترین راه تبدیل به MP4 هست اونم با بیریت حدود 1مگ که حجم فیلم کمتر از 2گیگ بشه تا بتونه پخش کنه من این مشکل رو رو C7 هم دیدم ولی هم فریم ور هاش این طوری نیست

golmohammadi
08-07-2011, 12:25
بچه هایی که برای فیلم دیدن مشکل دارند
برنامه (Wondershare Video Converter Ultimate) را نصب کنند و تبدیل کنند
تو تنظیمات پروفایل گوشی ویواز هست دقیقت میتونین برای گوشی ویواز تبدیلش کنین

Punisher_2008
09-07-2011, 00:27
سلام...
این موبایل به دل من نشسته...
ولی بعضی ها حرف هایی زدن که منو به شک انداختن..
من میخوام نسخه معمولی شو بخرم..
یعنی ارزش خرید نداره؟
یعنی الان اصلا سیمبین ویرایش 5 پشتیبانی نمیشه و بازی و یا برنامه جدید براش نمیاد؟

amirkhan_0o0
09-07-2011, 12:11
سلام...
این موبایل به دل من نشسته...
ولی بعضی ها حرف هایی زدن که منو به شک انداختن..
من میخوام نسخه معمولی شو بخرم..
یعنی ارزش خرید نداره؟
یعنی الان اصلا سیمبین ویرایش 5 پشتیبانی نمیشه و بازی و یا برنامه جدید براش نمیاد؟
دوست من این که ما یک که ما حرفهای تلخ راجع به گوشی می زنیم به این معنی نیست که ما از این گوشی راضی نیستیم
این گوشی عکاسی و فیلمبرداری عالی ای داره وحتی برای من چند بار روی سنگ افتاده و حتی آخ هم نگفته حتی ریست هم نشده
اما خوب اگه می خوای از امکانات اندروید استفاده کنی و اهل ور رفتن با این گوشی هستی به نظر من طرف این گوشی نرو
هرچند من هنوز دارمش اما اگه الان می خواستم مجددا تصمیم بگیرم قید فیلمبرداری اچ دی رو می زدم و طرف اندروید و اچ تی سی وایلد فایر می رفتم
به هر حال باز هم تصمیم با خودته!!!!!

golmohammadi
10-07-2011, 01:19

سلام
انتخابها شخصی هستند
من عمرا وایلد فایر بردارم
ویواز که داشتم وایلد فایر هم باهاش کار کردم
دوربین ویواز می ارزه به کل وایل فایر
برای ویواز میتونی کلی برنامه پیدا کنی
برای وایلد فایر چون رزولیشنش خوب نیست برنامه کم پیدا میشه
البته وایل فایر هم خوبه نمیگم بده
ولی به نظر شخصی من ویواز ازش سرتره
حالا سلیقه هر کس فرق داره
الان x10 دارم
حس میکنم دوربینش تو عکاسی کاملا از ویواز ضعیفتره

amirkhan_0o0
10-07-2011, 03:27
سلام
انتخابها شخصی هستند
من عمرا وایلد فایر بردارم
ویواز که داشتم وایلد فایر هم باهاش کار کردم
دوربین ویواز می ارزه به کل وایل فایر
برای ویواز میتونی کلی برنامه پیدا کنی
برای وایلد فایر چون رزولیشنش خوب نیست برنامه کم پیدا میشه
البته وایل فایر هم خوبه نمیگم بده
ولی به نظر شخصی من ویواز ازش سرتره
حالا سلیقه هر کس فرق داره
الان x10 دارم
حس میکنم دوربینش تو عکاسی کاملا از ویواز ضعیفتره
سلام چه عجب جناب گل محمدی سری به دوستان قدیمی زدین
بله خوب انتخاب ها شخصیه و هر کسی یه چیزی براش مهم تره مثلا یکی دوربین براش مهمه و یکی شبکه های اجتماعی
یکی اچ تی سی سنس....

vahidsport
10-07-2011, 10:27
آقا یه چیز جالب من فهمیدم این 720 مگاهرتز ویواز کجا ش هست ویواز واقعا این سی پی یو از نوع Cortex-A8 (که فکر میکنم 1 مگ هم کش داره) داره برای اینکه مصرف باطری رو پایین بیاره کلاکش پایینه چرا :

رفیقم C7 و گوشیم خودم هم ویواز پرو هست هر دو برنامه SBP Shell رو رو گوشی ریختیم C7 تو منو ها و اجرا انیمشن ها خیلی بهتر گوشیم من بود ولی تو اون قسمت که تمام صفحات منو رو تو یه محیط سه بعدی به کمک کارت گرافیک یا همون چیپ گرافیکی رندر میکنه ویواز پرو خیلی سرتر بود 30 فریم نشون میداد در حالی که C7 این طوری نبود و یکم کند اجرا میکرد راحت میشد کند اجرا کردن ش رو فهمید این نشون میده که البته شاید چیپ گرافیکی ویواز بهتر و سی پی یو ویواز ضعیف تره یه چیز جالب شما هم تست کنید :

من برنامه Navitel رو رو گوشیم نصب کردم یه برنامه برای Positioning هست مثل NOKIA Map به یه دلیل نا معلوم وقتی این برنامه رو اجرا میکنم سرعت گوشی زیاد میشه به دو دلیل :
1) تو برنامه SBP Shell تمام منو ها رو دقیقا یا بهتر از C7 اجرا میکنه از نظر سرعت کلا SBP Shell رو قورت میده تو این حالات
2) من یه فایل گیف دارم برای سنجش سرعت گوشی هست که هرچه بالاتر باشه سرعت گوشی این گیف رو سریع تر اجرا میکنه تو حالت عادی از 5800 مقداری سریع تره ولی وقتی Navitelرو اجرا میکنم راحت بگم سرعتش 20-30 برابر بیشتر میشه توری که نیمشه پاهای گوسفند و اون چوب رو دید شما هم تست کنید
کلا وقتی برنامه رو اجرا میکنم سرعت گوشی زیاد میشه فایل منجر سرعتش میره بالا و....

اندروید سیستم عاملی هست که باید رو گوشی هایی با سخت افزار قوی ازش لذت برد

در ضمن گوشی رفیقم X10 هست تو فیلم برداری که اصلا به ویواز پرو نمیرسه فکرش رو هم نکن چون فریم ریت ش پاییه تو عکس برداری من مقایسه کردم اگه ویواز پرو بهتر نباشه مطمئنم کمتر از X10 نیست ولی اینم بگم که تو شب تست کردم و این حرف رو میزنم از نظر نویز و واضح بودن گفتم مطمئنم کمتر از X10 نیست دوربین ویواز پرو با این که 5 مگا هست در حالی که X10 دوربینش 8 هست

راستی من نتونستم این گیف رو رو X10 اجرا کنم یعنی برنامه این برای گیف نداشت برنامه شما سوراغ دارین؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Necromancer
13-07-2011, 23:15
تو علائدین فقط چینیش گیر می اومد
پک اشم اصلا" کامل نبود
یه رم 2 گیگ داشت و کابل و هدز فری

لنز اش همونطور که می دونید محافظ نداره. چیکار کنم که تمیز بمونه؟

Behsood
13-07-2011, 23:23
تو علائدین فقط چینیش گیر می اومد
پک اشم اصلا" کامل نبود
یه رم 2 گیگ داشت و کابل و هدز فری

لنز اش همونطور که می دونید محافظ نداره. چیکار کنم که تمیز بمونه؟
من الان حدو یک ساله دارم.
محافظ هم استفاده نمیکنم.
فقط خیلی مواظبش هستم همین!
مشکلی پیش نمیاد.

در مورد پک اش!
اون موقع که من خریدم :

گوشی
قلم گوشی
رم 8 گیگ
کیف چرمی اصل
کابل اتصال به TV
هندزفری
رم ریدر میکرو به صورت تاشو [طرح فلش مموری]
شارژر و کابل اتصاب به PC

متاسفانه یه خورده که میگذره این ها رو ...
چی بگم؟
بگم ور میدارن که درست نیست چون مطمئن نیستم.
خدا عالمه ...

*Necromancer
13-07-2011, 23:27
متاسفانه یه خورده که میگذره این ها رو ...
چی بگم؟
بگم ور میدارن که درست نیست چون مطمئن نیستم.
خدا عالمه ...

آره یارو خیلی رِند هم بود
صاف تو چشام نیگا می کرد با مهر پدری بهم می گفت مشکل برات پیش میادا! 5 تومن بده تا کیف اشم بدم چون صفحه ش لمسیه خراب می شه و .... :|
چی بگه آدم؟ :13:

راستی لرزش گیر عکس باید داشته باشه ولی عکسایی که الان گرفتم با لرزش خفیف دستم تار می شدن
باید این قابلیت فعال بشه یا رفته تو پاچم؟ :|

Behsood
13-07-2011, 23:32
آره یارو خیلی رِند هم بود
صاف تو چشام نیگا می کرد با مهر پدری بهم می گفت مشکل برات پیش میادا! 5 تومن بده تا کیف اشم بدم چون صفحه ش لمسیه خراب می شه و .... :|
چی بگه آدم؟ :13:

راستی لرزش گیر عکس باید داشته باشه ولی عکسایی که الان گرفتم با لرزش خفیف دستم تار می شدن
باید این قابلیت فعال بشه یا رفته تو پاچم؟ :|
این لرزش گیره برا منم مشکل درس میکنه هنوز!
در حد اسمیه که بگن اینم داره! :27:
اما باید مواظب باشی دستت خیلی نلرزه.
من الان حدوا 4 . 5 ماهی هست کیف اش رو گذاشتم کنار! لخت لخت ! :31:

vahidsport
14-07-2011, 11:29
این لرزش گیره برا منم مشکل درس میکنه هنوز!
در حد اسمیه که بگن اینم داره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گوشی من ویواز پرو هست تا حالا نشده یه عکس بندازم و تار بشه حتی تو حالت های "نایت مود لند اسکیپ" که سرعت گوشی وحشناک پایین میاد بازم تار نمیشه و عکس رو قشنگ میندازه کلا خیلی خوب عمل میکنه تو این زمینه بر عکس خیلی از گوش ها که میزن لرزه گیر دست ولی اصلا نداره من رو این قضیه روی خیلی از گوشی تست کردم هیچ کدوم مثل Vivaz Pro نبوده ولی ویواز رو نمیدونم با این مزیت دوربین ش خیلی حال می کنم مگر اینکه دستم رو زیاد تکون بدم که تو این حالات هیچ دوربینی نمیتونه بندازه مگر زنون داشته باشه

اون علامت "دست" پایین صفحه هست؟ باید روشن کنید لرزه گیرش رو تا اون علامت بیاد

vahidsport
15-07-2011, 00:05
این مقایسه دوربین ویواز با ویواز پرو البته خیلی دقیق نیست ولی خوب...

چیز هایی که من فهمیدم
1) نویز ویواز کم کمتر از پرو هست ولی در عوض عکسای ویواز تیره تره از پرو هست تو عکس شاید خوب متوجه نشید ولی تو فیلم برداری قشنگ مشخصه خوب نتونستم تست کنم

2) چون ویواز 8 مگ هست جزئیات یکم بهتره میندازه به پره های دوچرخه توجه کنید

در کلا اختلافشون خیلی زیاد نیست ولی خوب اختالاف داره

هر دو گوشی SBP shell رو نصب کرده بودیم ولی پرو نمیدونم چرا یکم بهتر بود مخصوصا تو اسکرول کردن

راستی ویواز خیلی کوچولو موچلویه من یک لحضه فکر کنم 1100 گرفتم دستم میگم چرا هی میگن این 720 مگا هرتز کجای ویواز ها...:31:
خدایش میگم کیبرد پرو من هنوز رو هیچ گوشی ندیم خیلی کاملا حتی HTC Dsire Z که 490 پولشه این کیبرد رو نداره

این لینک عکس ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم لینک فیلم برداری

armin_goooodboy
15-07-2011, 08:57
آقا یه چیز جالب من فهمیدم این 720 مگاهرتز ویواز کجا ش هست ویواز واقعا این سی پی یو از نوع Cortex-A8 (که فکر میکنم 1 مگ هم کش داره) داره برای اینکه مصرف باطری رو پایین بیاره کلاکش پایینه چرا :

رفیقم C7 و گوشیم خودم هم ویواز پرو هست هر دو برنامه SBP Shell رو رو گوشی ریختیم C7 تو منو ها و اجرا انیمشن ها خیلی بهتر گوشیم من بود ولی تو اون قسمت که تمام صفحات منو رو تو یه محیط سه بعدی به کمک کارت گرافیک یا همون چیپ گرافیکی رندر میکنه ویواز پرو خیلی سرتر بود 30 فریم نشون میداد در حالی که C7 این طوری نبود و یکم کند اجرا میکرد راحت میشد کند اجرا کردن ش رو فهمید این نشون میده که البته شاید چیپ گرافیکی ویواز بهتر و سی پی یو ویواز ضعیف تره یه چیز جالب شما هم تست کنید :

من برنامه Navitel رو رو گوشیم نصب کردم یه برنامه برای Positioning هست مثل NOKIA Map به یه دلیل نا معلوم وقتی این برنامه رو اجرا میکنم سرعت گوشی زیاد میشه به دو دلیل :
1) تو برنامه SBP Shell تمام منو ها رو دقیقا یا بهتر از C7 اجرا میکنه از نظر سرعت کلا SBP Shell رو قورت میده تو این حالات
2) من یه فایل گیف دارم برای سنجش سرعت گوشی هست که هرچه بالاتر باشه سرعت گوشی این گیف رو سریع تر اجرا میکنه تو حالت عادی از 5800 مقداری سریع تره ولی وقتی Navitelرو اجرا میکنم راحت بگم سرعتش 20-30 برابر بیشتر میشه توری که نیمشه پاهای گوسفند و اون چوب رو دید شما هم تست کنید
کلا وقتی برنامه رو اجرا میکنم سرعت گوشی زیاد میشه فایل منجر سرعتش میره بالا و....

اندروید سیستم عاملی هست که باید رو گوشی هایی با سخت افزار قوی ازش لذت برد

در ضمن گوشی رفیقم X10 هست تو فیلم برداری که اصلا به ویواز پرو نمیرسه فکرش رو هم نکن چون فریم ریت ش پاییه تو عکس برداری من مقایسه کردم اگه ویواز پرو بهتر نباشه مطمئنم کمتر از X10 نیست ولی اینم بگم که تو شب تست کردم و این حرف رو میزنم از نظر نویز و واضح بودن گفتم مطمئنم کمتر از X10 نیست دوربین ویواز پرو با این که 5 مگا هست در حالی که X10 دوربینش 8 هست

راستی من نتونستم این گیف رو رو X10 اجرا کنم یعنی برنامه این برای گیف نداشت برنامه شما سوراغ دارین؟

پس ممکنه راهی واسه بیشتر شدن سرعت هم پیدا بشه؟
اگه بشه خیلی خوبه ها

mehran_pqqp
15-07-2011, 12:58
سلام
ببخشید یه سوال پیش پا افتاده ، Vivaz چطوری به pc وصل میشه؟ من کابل usb شو میزنم ولی وصل نمیشه ، تو پی سی هم باید برنامه ای نصب بشه؟

شرمنده من تا حالا گوشی 2600 داشتم که نه به کامپیوتر وصل میشد نه برنامه و ... روش نصب میشد به خاطر همین سوالم شاید خنده دار باشه
بعد یه سوال دیگه هم داشتم وقتی کابل usb رو وصل می کنم چرا گوشی شارژ میشه ؟ !!

Kurosh
15-07-2011, 13:13
سلام
ببخشید یه سوال پیش پا افتاده ، Vivaz چطوری به pc وصل میشه؟ من کابل usb شو میزنم ولی وصل نمیشه ، تو پی سی هم باید برنامه ای نصب بشه؟

شرمنده من تا حالا گوشی 2600 داشتم که نه به کامپیوتر وصل میشد نه برنامه و ... روش نصب میشد به خاطر همین سوالم شاید خنده دار باشه
بعد یه سوال دیگه هم داشتم وقتی کابل usb رو وصل می کنم چرا گوشی شارژ میشه ؟ !!
با USB که وصل کردید، روی گوشی رو نگاه کنید، می‌پرسه به چه صورتی وصل کنم؟‌ Mass Storage ؟ Pc Suite ؟!‌ و ...

شما اگه نرم‌افزار سونی‌اریکسون یا نرم‌افزاری مثل My Phone Explorer رو روی سیستم نصب کردید، می‌تونید Pc Suite رو بزنید تا به همه چیز گوشی اعم از پیغام‌ها، Note ها، شماره‌ها و ... دسترسی داشته باشید، و حتی از طریق کامپیوتر به اینترنت گوشی متصل شید یا شماره‌گیری کنید و پیغام بفرستید ...

اما اگه فقط می‌خواید فایل جا به جا کنید، گزینه‌ی Mass Storage رو از گوشی بزنید تا فولدرهای گوشی براتون باز شه ...

البته ممکنه که سیستمتون نتونه گوشی رو بشناسه ... اگه با تعویض پورت USB یا ریستارت کردن سیستم درست نشد، نرم‌افزار سونی‌اریکسون رو نصب کنید تا راحت‌تر بشناسه گوشیو ...

شارژ شدن هم عادیه، با اتصال USB به کامپیوتر گوشی تا حدی شارژ میشه، در واقع از برق کامپیوتر استفاده می‌کنه ... :11:

ferisaghi
15-07-2011, 13:32
من هرچی تو تاپیک گشتم چیزی از کیفیت آهنگ با هندزفری ندیدم . میشه بپرسم چجوریه؟

Behsood
15-07-2011, 13:34
من هرچی تو تاپیک گشتم چیزی از کیفیت آهنگ با هندزفری ندیدم . میشه بپرسم چجوریه؟

سلام
کاملا خوبه و راضی کننده است.
اما من نسبت به XpressMusic های Nokia مقایسه کردم خیلی حرفی نداره برای گفتن! :31:

ferisaghi
15-07-2011, 13:38
سلام
کاملا خوبه و راضی کننده است.
اما من نسبت به XpressMusic های Nokia مقایسه کردم خیلی حرفی نداره برای گفتن! :31:

من خودم w960 دارم خدایی کیفیت اهنگش سالاره . واکمنه . کلا عشق اهنگ گوش دادنم . راضیم میکنه ویواز؟

Kurosh
15-07-2011, 13:42
من خودم w960 دارم خدایی کیفیت اهنگش سالاره . واکمنه . کلا عشق اهنگ گوش دادنم . راضیم میکنه ویواز؟
اسپیکرهاش تعریفی نداره، هندزفری فابریکش هم افتضاحه!
اما اگه یه هدفون یا هندزفری خوب براش بگیری، صداش راضیت می‌کنه ...
هر چند نه در حد سری واکمن ... طبیعی هم هست ...

ferisaghi
15-07-2011, 14:02
اسپیکرهاش تعریفی نداره، هندزفری فابریکش هم افتضاحه!
اما اگه یه هدفون یا هندزفری خوب براش بگیری، صداش راضیت می‌کنه ...
هر چند نه در حد سری واکمن ... طبیعی هم هست ...

مثلا w960 یه اکولایزر داره megabass میخواستم بدونم میشه همچن چیزی رو vivaz هم نصب گرد؟

Behsood
15-07-2011, 14:11
به صورت پیش فرض اصلا اکولایزر نداره خود گوشی!

Kurosh
15-07-2011, 14:15
نمی‌دونم والا! Media خودش که اکولایزر نداره اصلاً ...
اما باید نرم‌افزارهای پخش موسیقی حرفه‌ای وجود داشته باشه براش ...
فکر می‌کنم در w960 جاوا نصب می‌کردید، درسته ؟!
اگه برنامه جاوا باشه که خب روش نصب میشه ...
اما اگه سیمبین S60v5 گیر بیاد براش، خیلی بهتره ...

دوستان نرم‌افزارهایی که استفاده می‌کنن رو بگن ما هم بهره‌مند شیم : دی
من خودم چیز خاصی روش نریختم ... واسه پخش ویدیو Smart Movie رو ریختم، اوایل خوب کار می‌کرد، اما بعد از یه مدتی همه‌ی ویدیوها رو صحنه آهسته پخش می‌کنه ... با Media خود گوشی راحت‌ترم واسه ویدیو !!
الان هر چی دارم رو گوشی بازیه! :دی
از Sims 3 و PES 2011 و Rally Masters بگیرید تا بازی‌های کم‌حجمی مثل Billiard و Blockfest و Boomshi ... و ...
واسه نشون دادن عکس هم R-viewer رو ریختم، اما نمی‌دونم چرا ازش استفاده نمی‌کنم ! : دی

چیزی استفاده می‌کنید، حتماً معرفی بنمایید ! هم اکنون به نرم‌افزار‌های سبز/قهوه‌ای شما نیازمندیم : دی

ferisaghi
15-07-2011, 14:23
چیزی رو w960 نصب نکردم همون واکمن خودش ته کیفیت بود الان اماده ی گوشی خریدنم همین vivaz رو هم میخوام فقط مونده اینکه خیالم از اهنگش راحت شه که کیفیت باحال باشه .
وب گردیش چطوره؟ راحت میشه همه جای page کلیک کرد با ناخن؟
sms اش چی؟ convertion hیه؟

mehran_pqqp
15-07-2011, 18:51
چیزی رو w960 نصب نکردم همون واکمن خودش ته کیفیت بود الان اماده ی گوشی خریدنم همین vivaz رو هم میخوام فقط مونده اینکه خیالم از اهنگش راحت شه که کیفیت باحال باشه .
وب گردیش چطوره؟ راحت میشه همه جای page کلیک کرد با ناخن؟
sms اش چی؟ convertion hیه؟

من دیروز این گوشی رو خریدم ، راستش زیاد تو زمینه گوشی اطلاعات ندارم ولی :
صداش بعید می دونم راضیت کنه
حتی صدای noika c2_01 که قیمتش 100 تومن هست بیشتر از vivaz ه
ولی صفحش حساسیتش خوبه و راحت و روون میشه باهاش کار کرد
باز دوستان با تجربه تر میان نظر کامل تر میدن بهتون

mehran_pqqp
15-07-2011, 19:45
ببخشید یه سوال :
تو مشخصات vivaz نوشته سیستم عامل Symbian
و همین طور نوشته Java هم داره MIDP 2.1

می خواستم بپرسم این جاوا به چه دردی می خوره؟ یعنی میشه برنامه های جاوا هم رو این گوشی نصب کرد؟ یا منظور از جاوا چیز دیگه ای هست

Kurosh
15-07-2011, 19:50
آره دیگه، هم برنامه‌ها و بازی‌های جاوا روش نصب میشه، هم سیمبین S60v5

mehran_pqqp
15-07-2011, 19:57
آره دیگه، هم برنامه‌ها و بازی‌های جاوا روش نصب میشه، هم سیمبین S60v5

آقا ممنون بابت جوابهایی که میدی ، راستش تازه به جمع گوشی های سیستم عامل دار اضافه شدم اطلاعاتم فعلا پایینه شرمنده سوالا یه کم پیش پا افتاده هستن

behnam21
15-07-2011, 20:19
سلام به همگی

بروبچز چن تا سوال کوشول موشولو

یک اینکه نمایندگی رسمی سونی اریکسون در ایران کدومه دقیقا ؟
نیکاتل ؟
پارس نیکاتل ؟
هماتل ؟
پارس کارتل ؟

بعد جالب اینکه همشون میگن صحت گارنتی رو به شماره ی 10009999 اس بزنید !!!!

حالا من اگه تو شهرستانم. اگه برم نمایندگیش دیگه مطمئن باشم گوشی باتری تعوضی یا داغون بم نمیندازه ؟

بعد هنگام خرید همین ویواز به چیا دقت کنم دقیقا ؟ تو نمایندگی میخرم سرش باید پلمپ باشه ؟ چطور بفهمم اصله یا اینا .

الان یه اس ام اس بزنید رو یاد گرفتم. باز چیا هستش که باید بدونم ؟

leilast
15-07-2011, 21:51
من جدیدا می خوام ویواز بخرم
می خواستم مطمئن شم امکاناتش نسبت به قبل تغییر نکرده و هر چی تو این تاپیک زده شده رو داره یا نه؟
آخه بعضی وقتا به مرور امکانات تغییر میکنه
ممنون

Kurosh
15-07-2011, 22:03
من جدیدا می خوام ویواز بخرم
می خواستم مطمئن شم امکاناتش نسبت به قبل تغییر نکرده و هر چی تو این تاپیک زده شده رو داره یا نه؟
آخه بعضی وقتا به مرور امکانات تغییر میکنه
ممنون
نه، امکانات نرم‌افزاریش فرقی نکرده، ولی امکانات سخت‌افزاری (متعقات درون جعبه) چرا : دی

تا یه سال پیش خیلی چیزا تو جعبه‌اش بود، اما الان فقط شارژر و USB و یه هندزفری درپیت هست ...
و لاغیر : دی

mehran_pqqp
15-07-2011, 22:09
ببخشید من می خوام یه برنامه (نقشه تهران) رو ، روی گوشی نصب کنم ، از یکی از سایتها دانلودش کردم
حالا یه فایل RaR هستش ، اینو چطوری باید بریزم تو گوشی و از کدوم قسمت باید نصبش کنم؟
ممنون

*Necromancer
15-07-2011, 22:37
از اون دو گیگ میکرو اس دی ای که توشه حدود یه گیگ اش اشغال شده واسه چیز میزایی که از اول توش بود و منم یه مقدار گشت و گذار کردم توش و خیلی چیزا ور نفهمیدم چین که پاک کنم یا نه
امکانات زیادی داره ولی بیشترشون بدون اینترنت به درد نمی خورن
مثلا همین مسیر یاب اش
به طور کلی احساس می کنم فضا برای عکس و فلم کم میارم چون هر عکسش 1 مگابایت می شه تقریبا و با یه گیگ فضای خالی نهایت 15 مین می شه فیلم گرفت

ویواز برای اونایی که برای فیلم برداریش می خوان گوشی خوبیه
ولی توی این دو روز با عکس برداریش هنوز کنار نیومدم!

Kurosh
15-07-2011, 22:39
از اون دو گیگ میکرو اس دی ای که توشه حدود یه گیگ اش اشغال شده واسه چیز میزایی که از اول توش بود و منم یه مقدار گشت و گذار کردم توش و خیلی چیزا ور نفهمیدم چین که پاک کنم یا نه
امکانات زیادی داره ولی بیشترشون بدون اینترنت به درد نمی خورن
مثلا همین مسیر یاب اش
به طور کلی احساس می کنم فضا برای عکس و فلم کم میارم چون هر عکسش 1 مگابایت می شه تقریبا و با یه گیگ فضای خالی نهایت 15 مین می شه فیلم گرفت

ویواز برای اونایی که برای فیلم برداریش می خوان گوشی خوبیه
ولی توی این دو روز با عکس برداریش هنوز کنار نیومدم!

عکسبرداری هم اگه نور محیطت خوب باشه، کیفیت خیلی خوبی داره ...
من خودم عکس‌هایی گرفتم که با دوربین دیجیتال امکان گرفتنش نبوده !

در مورد رم هم، سعی کن رم 8 بگیری براش ... خیلی به دردت می‌خوره، چون فیلم‌هایی که می‌گیری به شدت حجمشون بالاست به خاطر کیفیت HD ... یه فیلم ده دقیقه‌ای شاید حدود 200 مگ حجم بگیره ازت ...
بازی‌های خوبش هم بالای 80 مگ حجم دارن ...

vahidsport
15-07-2011, 22:55
بابا من موندم شما از موبایل چی می خواهی خدایی همین که نویز نداره خوبه و لرزه گیر داره بابا دوربین دیجیتال نیست که... واسه من که 5 نیازامو برطرف کرده ولی فیلم برداریش ترکونده 3 دقیقه شد 230 مگ ، نه تو روز و نه شب هیچ مشکلی نداره فقط ال ای دی پرو بد طراحی کرده موقعی که روشن میکنم رو لنز نور میوفته که یکم حال گیری هست ولی میشه حل ش کرد شما این رو هم حساب کنید این دوربین رو گوشی هست که تو این قیمت هیچ گوشی امکانات این گوشی رو نداره چه بره به دوربین ش رو من از همه گوشیم بدم بیاد از دوربینش واقعا خوشم میاد مخصوصا با اون پانورا ماش و فیلم برداریش رو vga

آقا یه SMS رو چه طوری روی سیم سیو کنم.... این سیمبینم واسه خودش داستانیه ها....

mehran_pqqp
15-07-2011, 23:05
سلام به همگی

بروبچز چن تا سوال کوشول موشولو

یک اینکه نمایندگی رسمی سونی اریکسون در ایران کدومه دقیقا ؟
نیکاتل ؟
پارس نیکاتل ؟
هماتل ؟
پارس کارتل ؟

بعد جالب اینکه همشون میگن صحت گارنتی رو به شماره ی 10009999 اس بزنید !!!!

حالا من اگه تو شهرستانم. اگه برم نمایندگیش دیگه مطمئن باشم گوشی باتری تعوضی یا داغون بم نمیندازه ؟

بعد هنگام خرید همین ویواز به چیا دقت کنم دقیقا ؟ تو نمایندگی میخرم سرش باید پلمپ باشه ؟ چطور بفهمم اصله یا اینا .

الان یه اس ام اس بزنید رو یاد گرفتم. باز چیا هستش که باید بدونم ؟

گارانتی اصلی سونی اریکسون : پارس کامتل
اینم سایتش

در جعبه با هولوگرام پارس کامتل پلمب شده هست
قبل از این که جعبه رو باز کنی سریال روی جعبه رو اس ام اس بزن به 1000999 اگه تائید شد
سریال گوشی + سریال روی جعبه + سریال زیر باتری+ سریال روی کارت گارانتی باید یکی باشن
یه سری کد مخفی تو این پست هست ، کد آخر برای چک کردن تمام قسمت های گوشی مفیده

محتویات جعبه گوشیهای vivaz فعلی:
1-گوشی
2-کارت گارانتی
3-کابل USB
4-شارژر
5-هندزفری
چند تا هم دفترچه راهنما

حتما دقت کن یه رم 2گیگ هم خودش باید داشته باشه یه موقع کش نرفته باشن:31:

ببخشید من می خوام یه برنامه (نقشه تهران) رو ، روی گوشی نصب کنم ، از یکی از سایتها دانلودش کردم
حالا یه فایل RaR هستش ، اینو چطوری باید بریزم تو گوشی و از کدوم قسمت باید نصبش کنم؟
ممنون

دوستان تا گوشی رو خراب نکردم راهنمایی کنید:31:

Kurosh
15-07-2011, 23:07
یا diskcache هست یا cities ...
تو دایرکتوری اصلی درایو C گوشی بریز ...
با کدوم نرم‌افزار مپ کار می‌کنی ؟!

mehran_pqqp
15-07-2011, 23:23
یا diskcache هست یا cities ...
تو دایرکتوری اصلی درایو C گوشی بریز ...
با کدوم نرم‌افزار مپ کار می‌کنی ؟!

ببخشید من نمی دونم diskcache یا cities چیه:41:
راستش با راهنمایی خودتون موقعی که کابل usb رو وصل می کنم گزینه mass storage رو انتخاب می کنم و فقط میشه فایل تو حافظه (درایو E ) بریزم

این نرم افزار رو می خواستم اگه بشه نصب کنم

Kurosh
15-07-2011, 23:35
خب تو همین لینک توضیحات لازم رو نوشته دیگه ...
می‌تونین از تاپیک زیر استفاده کنید :

ضمن اینکه با توجه به آپدیت‌های جدید نقشه‌ها، ورژن 3.06 یا 3.08 رو بگیرید بهتره ...

behnam21
16-07-2011, 06:52
گارانتی اصلی سونی اریکسون : پارس کامتل
اینم سایتش

در جعبه با هولوگرام پارس کامتل پلمب شده هست
قبل از این که جعبه رو باز کنی سریال روی جعبه رو اس ام اس بزن به 1000999 اگه تائید شد
سریال گوشی + سریال روی جعبه + سریال زیر باتری+ سریال روی کارت گارانتی باید یکی باشن
یه سری کد مخفی تو این پست هست ، کد آخر برای چک کردن تمام قسمت های گوشی مفیده

محتویات جعبه گوشیهای vivaz فعلی:
1-گوشی
2-کارت گارانتی
3-کابل USB
4-شارژر
5-هندزفری
چند تا هم دفترچه راهنما

حتما دقت کن یه رم 2گیگ هم خودش باید داشته باشه یه موقع کش نرفته باشن:31:

دوستان تا گوشی رو خراب نکردم راهنمایی کنید:31:

دوست عزیز بی نهایت سپاسگذارم .گاهی بعضی دوستان یه کلمه حرف میزنن صد تومن به نفع آدم میشه !!! حساب کنید توی بعضی از فروم ها میشینن هزار تا پیچ چرت میگن و پرت. خوشبختانه این صفحات واقعا مفیده

الان اینجور که معلومه پس این گوشی های گارنتی هم باز شده هستش و از پلمپ درش آووردن !!!!

من برم گوشی رو از خود نمایندگی بخرم دیگه مطمئن باشم کلاه سرم نرفته یا اونجام همچی مالی نی ؟

این داستانشو من متوجه نشدم

behnam21
16-07-2011, 13:14
بروبچز یه نگاه بکنید به قیمتا و تاریخا

توی مجله ی جی اس ام که اول تیر اومده بود و حتما یکی دو هفته قبلترش نوشته شده بود ،قیمت ویواز بی گارانتی 259 با گارانتی 270 بود

حدودا هفت هشت روز پیش من رفتم سایت جی اس ام نوشته بود 249 تومن دیگه قیمت تکون نخورده

سه روز پیش من یه جا زنگ زدم گفته 245 تومن . الان زنگ زدم نمایندگی کامتل گفته 235 تومن بعد گفته تخفیفم میدیم. یعنی 230 تومن بگیرید

میگم واستم نخرم دیگه ؟طرف گفته احتمال داره ارزونترم بشه . میگم این ویواز داره با کله میاد پایین. من الان نخرم .نه ؟واستم ارزون تر از اینم میشه. دقیقا روزانه داره میاد پایین .

یه سوال ،بچه هایی که قیمت گوشی تو دستشونه . میگم امکان داره تو ماه رمضون قیمت گوشی افت شدیدی بکنه ؟ خیلی از وسایل تو ماه رمضون افت قیمت عجیبی پیدا میکنن . از اونور مثلا زولبیا بامیه گرون میشه . میگم گوشی هم همین خاصیت رو داره یا نه ؟

mehran_pqqp
16-07-2011, 14:08
دوست عزیز بی نهایت سپاسگذارم .گاهی بعضی دوستان یه کلمه حرف میزنن صد تومن به نفع آدم میشه !!! حساب کنید توی بعضی از فروم ها میشینن هزار تا پیچ چرت میگن و پرت. خوشبختانه این صفحات واقعا مفیده

الان اینجور که معلومه پس این گوشی های گارنتی هم باز شده هستش و از پلمپ درش آووردن !!!!

من برم گوشی رو از خود نمایندگی بخرم دیگه مطمئن باشم کلاه سرم نرفته یا اونجام همچی مالی نی ؟

این داستانشو من متوجه نشدم

گوشی رو چه از نمایندگی بخرید چه مغازه معمولی حتما همه چیش رو چک کنید ، البته خب نمایندگی یه مقدار مطمئن تر هستش
بعد از این که گوشی رو روشن کردید به ترتیب کلیدهای قرمز ، سبز قرمز قرمز سبز قرمز رو بزنید کل امکانات گوشی میاد و می تونید همه رو چک کنید مثل صدا ، دوربین ، سریال گوشی و .....

بروبچز یه نگاه بکنید به قیمتا و تاریخا

توی مجله ی جی اس ام که اول تیر اومده بود و حتما یکی دو هفته قبلترش نوشته شده بود ،قیمت ویواز بی گارانتی 259 با گارانتی 270 بود

حدودا هفت هشت روز پیش من رفتم سایت جی اس ام نوشته بود 249 تومن دیگه قیمت تکون نخورده

سه روز پیش من یه جا زنگ زدم گفته 245 تومن . الان زنگ زدم نمایندگی کامتل گفته 235 تومن بعد گفته تخفیفم میدیم. یعنی 230 تومن بگیرید

میگم واستم نخرم دیگه ؟طرف گفته احتمال داره ارزونترم بشه . میگم این ویواز داره با کله میاد پایین. من الان نخرم .نه ؟واستم ارزون تر از اینم میشه. دقیقا روزانه داره میاد پایین .

یه سوال ،بچه هایی که قیمت گوشی تو دستشونه . میگم امکان داره تو ماه رمضون قیمت گوشی افت شدیدی بکنه ؟ خیلی از وسایل تو ماه رمضون افت قیمت عجیبی پیدا میکنن . از اونور مثلا زولبیا بامیه گرون میشه . میگم گوشی هم همین خاصیت رو داره یا نه ؟

من پنج شنبه از تهران با گارانتی پارس کامتل خریدم 235 تومن
فکر می کنم تو ماه رمضون یه مقدار قیمت میاد پایین ولی مطمئن نیستم دوستانی که تجربه خرید گوشی زیاد دارن بهتر راهنمایی می کنن در این مورد

mehran_pqqp
17-07-2011, 12:49
یه سوال:
ببخشید وقتی بک آپ می گیریم ، اسم فایل بک آپ چی میشه؟ من می خوام فایل بک آپ رو کپی کنم تو PC
اگه یه رم 8 گیگ بخرم چطوری باید بذارم تو گوشی؟
باید محتویات رم 2G رو کپی کنم تو رم 8G ی که می خرم؟ چون یه سری از برنامه ها و ... که مختص گوشی هستن تو رم 2G هستن

*Necromancer
18-07-2011, 04:03
من توش یه برنامه دیدم که یه تیکه آهنگ ضبط می کرد بعد جتسجو می کنه ولی می گه تنظیمات شبکه در دسترس نیست
حیف من اینترنت ندارم
ینی اگه داشتم می شد باهاش اسم آهنگو از اینترنت جستجو کنی؟ :31: یا یه چیز دیگه ست؟

pezhmantoop
18-07-2011, 14:02
سلام بچه ها
من گوشیم ویوازه

آیا فایل های جاوا رو ساپورت می کنه ؟

برای دانلود تم vivaz باید کجا برم ؟

obalit88
18-07-2011, 15:25
سلام دوستان ویوازی!

ماشالا ماشالا بزنم به تخته این ویواز من مثل ساعت کار میکنه و مشکل جدی نداشته تنها ایرادی که من متوجش شدم و خییلی هم برام عجیبه اینه که وقتی گوشی رو خاموش میکنم و دوباره روشنش میکنم بعد از لاک کردن اسکرین نور 3تا کلید پایین قطع نمیشه و خود صفحه هم با اینکه سیاه میشه ولی یه حالتی داره که انگار 1 نور ضعیف بک گرند تووش دیده میشه! نمیدوم حرفام مفهوم بود یا نه؟

تا بحال این مشکل برا بقیه هم پیش اومده؟
اگه آره راه حل چیه؟
اگه نه راه حل چیه؟
بشینم ناله ی شب گیر کنم؟! :18:

Kurosh
18-07-2011, 23:17
فکر می‌کنم تنظیمات خاموش شدن نور رو بیاری پایین، درست بشه ...
اگه پیدا نکردی تو تنظیمات بگو بگم کجاست (باید چک کنم)

mehran_pqqp
19-07-2011, 00:46
سلام بچه ها
من گوشیم ویوازه

آیا فایل های جاوا رو ساپورت می کنه ؟

برای دانلود تم vivaz باید کجا برم ؟

سلام
بله جاوا رو ساپورت می کنه
تو همین فروم تم هست ، تو موبایلستان هم هست و ...

pezhmantoop
19-07-2011, 13:29
سلام
بله جاوا رو ساپورت می کنه
تو همین فروم تم هست ، تو موبایلستان هم هست و ...

داداش اگه میشه لینک پست یا خلاصه هر لینکی که تم توش هست را میدی و
دمت گرم. دعات می کنم .

roozi-666
19-07-2011, 15:17
دوستان کسی برنامه ( وی ---پی ---ان) واسه ویواز سراغ نداره
اصلا میشه با ویواز استفاده کرد؟؟؟

Kurosh
19-07-2011, 15:23
والا symvpn هست، ولی من که هنوز موفق با کانکت شدن نشدم ...

هر چند که امکانش هست ...

لینکو بگردی (تو انجمن یا گوگل) پیدا می‌کنی ...

roozi-666
20-07-2011, 00:37
والا symvpn هست، ولی من که هنوز موفق با کانکت شدن نشدم ...

هر چند که امکانش هست ...

لینکو بگردی (تو انجمن یا گوگل) پیدا می‌کنی ...

اون برنامه واسه ویواز نصب نمیشه فقط رو نوکیا نصب میشه ./

دوستان کسی برنامه دیگه ای رو سراغ نداره ؟؟؟

hamidrezaj
20-07-2011, 14:24
از دوستانی که vivaz دارن میخواستم لطفا راهنمایی کنند که کیفیت ساخت و دوامش چطوره؟ چون میخواستم بین

vivaz وSamsung Galaxy Gio و Samsung S7230E یکی رو بگیرم, آیا مولتی تاچ هست؟ و میشه بهش اکولایزر

اضافه کرد؟ و آیا gps مثل nokia c5-03 قابل استفاده هست یا الکی گذاشتن؟

roozi-666
20-07-2011, 18:36
از دوستانی که vivaz دارن میخواستم لطفا راهنمایی کنند که کیفیت ساخت و دوامش چطوره؟ چون میخواستم بین

vivaz وSamsung Galaxy Gio و Samsung S7230E یکی رو بگیرم, آیا مولتی تاچ هست؟ و میشه بهش اکولایزر

آقا نخر گوشی فوقالاده آشغالیه من الان 1 سال دارم اصلا راضی نیستم ..... وقتی اومد به بازار 500 تومن بود الان 240 تومن هم گیرت میاد اگه یکم دقت کنی میفهمی چرا ؟؟؟ برنامه خورش افتضاحه اگه نوکیا بگیری شرف داره به این آشغال تاچش با ناخن باید ضربه بزنی و.... اگه کمه بگو تا از معایب بیشتر بگم

Behsood
20-07-2011, 18:38

مولتی تاچ که نیست!
من هم به این نتیجه رسیدم که سیمبین فقط نوکیا!!:27:

pezhmantoop
20-07-2011, 18:47

داداش بهترین گوشیه . الکی حرف مردمو گوش نکن. بخر پشیمون شدی هر چی می خوای بگو
من خودم چند بار دیدم بعضی که میگن فلان گوشی به درد نمی خوره اصلا تا حالا با اون گوشی کار نکردن و فقط شنیدن مثل ...
از من می شنوی بگیر داداش پشیمون نمیشی. توپه به خدا. سرعتش خدائه . اصلا هنگ تو کارش نیست و کیفیت تصویر استثنایی داره و بهترین پخش کننده فیلمه .
فقط صداش ضعیفه مثلا اندازه k800

در ضمن 3 تا برنامه آماده gps داره که همشونو تست کردم و عالیه عالیه. معطل نکن بگیر. با این قیمت هیچ گوشی به این توپی گیرت نمیاد

با تشکر

hamidrezaj
20-07-2011, 19:02
ممنون

ولی چقدر نظرات متفاوته, آدم بدتر گیج میشه , حالا بین Gio یا Vivaz کدوم بهتره؟

فقط Gio متاسفانه دوربینش ضعیفه و فلاش هم نداره و پیکسلهاش هم کمتره ولی بعضی امکاناتش یه کم بهتر از Vivaz هست

مثل سیستم عامل و پردازنده و قابلیت مولتی تاچ.

نمیدونم امکانات کدومش به اون یکی میچربه؟

mehran_pqqp
21-07-2011, 21:43

به نظر من تنها اشکالی که میشه از Vivaz گرفت صدای کم این گوشی هستش
خودم نظرم رو Gio بود قبل از خرید vivaz ، ولی تو نمایندگی هاش 1 ماه بود نیومده بود منم بیخیال شدم vivaz گرفتم فعلا ازش راضی هستم مشکلی نداره
gps ش عالیه

من بین این گوشی هایی که نام بردی GIO رو انتخاب می کنم (البته از نظر ظاهری vivaz خوش دست تر و قشنگ تره)

البته اگه تو بازار GIO پیدا کنی

AKBAR132
22-07-2011, 17:38
زمان براي خريد ويواز گذشته

آندرويدي بگير

erfandj
22-07-2011, 20:42
من هم دنبال این هستم که ویوازخودمو رد کنم یه گوشی اندروید بگیرم.دوره سیمبین دیگه سر اومده.شرکت سونی اریکسون هم اصلا دیگه ساپورت نرم افزاری نمیکنه ویواز رو.الان هر چی هم برنامه بدردبخور برای سیمبین میاد واسه سیمبین 3 هست که جدید تر از سیمبین s60v5 هست وروی ویواز نصب نمیشه.ضمنا نصب برنامه روی سیمبین خیلی دردسر داره باید ساین کنی چون -- هم نمیشه ویواز.ولی خیلی گوشی خوشکلی هست دوربین و خوبی داره.

Alireza-Khan
23-07-2011, 10:21
دوستان صفحه ی تاچ ویواز خازنی یا حرارتی ؟ من شنیدم با قلم کار میکنه ! یعنی خازنیه ؟ این دردسر ساز نیست ؟

Alireza-Khan
23-07-2011, 10:57
همچنین اینو بگم که یکی از دوستام داره و مشکل روشن موندن چراغ رو که یکی از دوستان تو صفحات قبل مطرح کردن داره ! راه حلش چیه ؟

Behsood
23-07-2011, 13:53
دوستان صفحه ی تاچ ویواز خازنی یا حرارتی ؟ من شنیدم با قلم کار میکنه ! یعنی خازنیه ؟ این دردسر ساز نیست ؟
TFT هستش.
نه دردسر چرا؟!

Alireza-Khan
23-07-2011, 14:06
فقط میمونه روشن موندن چراغاش ! جریان چیه ؟

mehran_pqqp
24-07-2011, 04:10
امروز واسه رفیقمو دیدم هم با ناخن کار میکنه هم با انگشت ! عالیه این ویژگیش ! فقط میمونه روشن موندن چراغاش ! جریان چیه ؟

سلام
منظورتون کدوم چراغاست؟

Ali Delkhosh
24-07-2011, 11:06
دوستان اگه میشه کمکم کنید
وقتی با ویواز فیلم می گیرم گوشی حالت هنگ پیدا می کنه ، ثانیه شماری که هنگام ضبط نشون داده میشه بعد از چند ثانیه دیگه حرکت نمی کنه و حرکت دوربین اسلوموشن میشه
مشکل از کجاست ؟

Alireza-Khan
24-07-2011, 11:09

مهران جون این کامنت رو ببین !

Alireza-Khan
24-07-2011, 11:20
در ضمن دوستان یه دوتا سوال ! اولی اینکه تمامی برنامه هایی که فرمت jar دارن رو ویواز نصب میشن ؟ و دومی اینکه فایل های فلش رو باز میکنه و میشه تو والپیپرش قرار داد ؟ فایل های giرو چی ؟ میشه والپیپر کرد ؟

Alireza-Khan
24-07-2011, 15:52
بچه ها دمتون گرم اگه میشه پست های روش نصب نرم افزار و استفاده از جی پی اس رو بدید !

بچه ها بدوییید دیگه !!! کجایید پس ؟

یه سوال دیگه : برای اینکه باتری خراب نشه باید بار اول چیکار کنم ؟ یعنی بعد از اینکه گوشی رو خریدم بدون استفاده و در حالت خاموش بذارمش شارژ ؟ دقیقا چند ساعت ؟ میتونم اولش یکم انگولک کنم بعد خاموشش کنم بذارم شارژ ؟ :31:

mehran_pqqp
25-07-2011, 01:50
دوستان اگه میشه کمکم کنید
وقتی با ویواز فیلم می گیرم گوشی حالت هنگ پیدا می کنه ، ثانیه شماری که هنگام ضبط نشون داده میشه بعد از چند ثانیه دیگه حرکت نمی کنه و حرکت دوربین اسلوموشن میشه
مشکل از کجاست ؟

رم گوشی رو فرمت کنید درست میشه

mehran_pqqp
25-07-2011, 02:11
ویرایش شد....

salam1361
25-07-2011, 08:17
در ضمن دوستان یه دوتا سوال ! اولی اینکه تمامی برنامه هایی که فرمت jar دارن رو ویواز نصب میشن ؟ و دومی اینکه فایل های فلش رو باز میکنه و میشه تو والپیپرش قرار داد ؟ فایل های giرو چی ؟ میشه والپیپر کرد ؟

سلام. در مورد سوال دوم بايد بگم که اگه در قسمت هوم اسکرين، سوني اريکسونرو انتخاب کني، ميتوني از فايل هاي فلش به عنوان عکس پس زمينه استفاده کني.

Alireza-Khan
25-07-2011, 09:59
دوستان جواب سوال کامنت 4074 و سوال اول همین کامنتی که دوستمون جواب دومین سوالو دادن بدید ! خیلی ضروری و فوریه ! :41:

pezhmantoop
25-07-2011, 13:34
سلام بر بچه های گل p30world

داداشا لطفا اگه میشه سوال منو خیلی زود جواب دید.

من یه رم فابریک vivaz دارم و توش کلی برنامه و تم و اینا ریختم . الان تصمیم گرفتم یه رم 8 'گیگ بخرم. حالا چی کار کنم ؟
آیا راهی داره همه اون برنامه رو به همان صورت نصب شده و تم ها را به همان صورت نصب شده بریزم تو رم جدید؟
یه جوری مثل backup با این شرط که واقعا همه اون برنامه نصب شده باشه . یعنی دوباره اون همه برنامه و تم را دوباره تو تم جدید نصب نکنم . اگه راهی داره با آموزش خیلی کامل میخوام چون خیلی واسم حساسه .
دمتون گرم . فقط زودتر منتظر جوابم .
باتشکر

mehran_pqqp
25-07-2011, 16:23

بله 99% فایلهای Jar روی ویواز نصب میشن اون 1% هم همین طوری گذاشتم یه موقع اگه یه فایلی خراب بود و نصب نشد دوستان نریزن رو سرم:31:
منظورتون از فایلهای gi چه فایلهای هست؟

mehran_pqqp
25-07-2011, 16:29
بچه ها دمتون گرم اگه میشه پست های روش نصب نرم افزار و استفاده از جی پی اس رو بدید !

بچه ها بدوییید دیگه !!! کجایید پس ؟

یه سوال دیگه : برای اینکه باتری خراب نشه باید بار اول چیکار کنم ؟ یعنی بعد از اینکه گوشی رو خریدم بدون استفاده و در حالت خاموش بذارمش شارژ ؟ دقیقا چند ساعت ؟ میتونم اولش یکم انگولک کنم بعد خاموشش کنم بذارم شارژ ؟ :31:

برای نصب نرم افزار :

فرمت های jar , sis , sisx : فقط کافیه فایل رو به گوشی منتقل کنید و روی فایل کلیک کنید به همین سادگی فقط فایلهای با پسوند sis حتما باید Sign شده باشن که نصب بشن

در مورد باتری هم اول که می خرید خودش یه مقدار شارژ داره ، اینو برای این میذارن که موقع خرید بتونی گوشی رو تست کنی
بله میشه یه کم انگولک کنید بعدش بذارید شارژ بشه:31:

تا وقتی باتری پر بشه ، البته بعضی ها میگن دفعه اول 8 ساعت تو شارژ باشه که من آخرش هم نفهمیدم رو چه حسابی؟ وقتی باتری پره دیگه بی خودی برای چی باید به برق وصل باشه!!!

Prima1001
25-07-2011, 16:45

دوست عزیز برنامه های فرمت jar و jad رو ساپورت میکنه
حالا باز بستگی داره اون برنامه واسه گوشی تاچ مناسب باشه یا نه

Alireza-Khan
25-07-2011, 21:44
بله 99% فایلهای Jar روی ویواز نصب میشن اون 1% هم همین طوری گذاشتم یه موقع اگه یه فایلی خراب بود و نصب نشد دوستان نریزن رو سرم:31:
منظورتون از فایلهای gi چه فایلهای هست؟

:31::31::31:

دادا اشتباه لــپــی بود ! :31: منظورم تصاویر با فرمت GIF بودن ! رو والپیپر میشه گذاشت ؟

در ضمن قربونت اگه میتونی جواب این چندتا سوال رو هم بده ! :40::40::40:

سوال اول :
دادا این پست رو ببین ! همچین مشکلی تو ویواز هست ؟

سوال دوم :
چجوری یه نرم افزار رو باید ساین کرد ؟

سوال سوم :
جی پی اس ویواز چجوری فعال میشه ؟ استفاده از جی پی اس هزینه داره ؟ یعنی از شارژت ( اعتبار ) کم میشه ؟

قربونت دیگه! ممنون میشم جواب بدی ! :10::11::40:

Prima1001
26-07-2011, 10:12

دادا اشتباه لــپــی بود ! :31: منظورم تصاویر با فرمت GIF بودن ! رو والپیپر میشه گذاشت ؟

در ضمن قربونت اگه میتونی جواب این چندتا سوال رو هم بده ! :40::40::40:

قربونت دیگه! ممنون میشم جواب بدی ! :10::11::40:

تصاویر GIF نمیشه والپیپر کرد

سوال اول:
تو این پست جواب داده شده:

سوال دوم:
شما ابتدا در تاپیک زیر درخواست Certificate بدین
برای دریافت فایل Certificate درخواست بدید (قوانین پست اول مطالعه شود)

سپس
در این تاپیک، نحوهء ساین کردن رو بخونید و اجرا کنید
آموزش سایــن کردن با استفاده از برنامــه ا SignSiS ا

سوال سوم:
راستش من که یادم نیست چه جوری فعالش کردم :31:
ولی بله، 100% از اعتبارتون کم میشه
مگر اینکه ماهیانه اینترنتتون شارژ شده باشه :5:

pezhmantoop
26-07-2011, 11:00

من یه رم فابریک vivaz دارم و توش کلی برنامه و تم و اینا ریختم . الان تصمیم گرفتم یه رم 8 'گیگ بخرم. حالا چی کار کنم ؟
آیا راهی داره همه اون برنامه رو به همان صورت نصب شده و تم ها را به همان صورت نصب شده بریزم تو رم جدید؟
یه جوری مثل backup با این شرط که واقعا همه اون برنامه نصب شده باشه . یعنی دوباره اون همه برنامه و تم را دوباره تو تم جدید نصب نکنم . اگه راهی داره با آموزش خیلی کامل میخوام چون خیلی واسم حساسه .
باتشکر

یکی جواب مارو هم بده

cami
29-07-2011, 16:29
سلام دوستان
نقشه های آفلاین گوگل رو میشه برا گوگل مپ ویواز دانلود کرد؟
اصلا وجود داره؟
کسی استفاده کرده؟

ebibarati
31-07-2011, 07:39
سلام ماهم دیگه زدیمش ویواز در نگاه اول گوشی خوشکل و خوش دستی به نظر میاد حالا باهاش کار کنیم ببینیم این همه تعریف کردن چه جور از آب در اومده
دیروز 235 گرفتم به نظرتون خوبه

alimirrezaei
31-07-2011, 09:23
منم امروز گرفتم 222
حالا تکلیف ما که تازه خریدیم برای certificate چی میشه

Prima1001
31-07-2011, 11:08
منم امروز گرفتم 222

سلام
تکلیف نمی خواد دوست عزیز
پست زیر رو بخونید:
چند کد مخفی ویواز

IMEI گوشیتون رو یادداشت کنید و در توضیحاتی که بالا داده شده، درخواست certificate کنید

---------- Post added at 12:08 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

سوال سوم :
جی پی اس ویواز چجوری فعال میشه ؟ استفاده از جی پی اس هزینه داره ؟ یعنی از شارژت ( اعتبار ) کم میشه ؟

آموزش راه اندازی GPS در ویواز

mehran_pqqp
31-07-2011, 12:44
سلام ماهم دیگه زدیمش ویواز در نگاه اول گوشی خوشکل و خوش دستی به نظر میاد حالا باهاش کار کنیم ببینیم این همه تعریف کردن چه جور از آب در اومده

آره مبارک باشه قیمتش همین حدوداست منم حدودا 20 روز پیش با گارانتی پارس کامتل گرفتم 235

منم امروز گرفتم 222

فعلا هیچ سایتی certificate نمیده باید صبر کنید تا سایت ها کارشون رو دوباره شروع کنن هیچ راه دیگه ای نداره ، فعلا از برنامه هایی که sing شده هستن و همین طور برنامه های با پسوند jar استفاده کنید تا سایت ها درست بشن

bahar2bahar
31-07-2011, 13:00

مبارک باشه
اما من اصفهان 265 خریدم (یک هفته پیش)
رم فابریک هم 2 گیگ بود در حالی که میگن باید 8 گیگ باشه رم شما چی بود؟

Alireza-Khan
31-07-2011, 14:56
مبارک باشه

گرون گرفتی ، من چند روز پیش گرفتم 234 تومن ! رم 2 گیگ باید باشه ؛ 8 نه ! :40:

Prima1001
31-07-2011, 16:40
گرون گرفتی ، من چند روز پیش گرفتم 234 تومن ! رم 2 گیگ باید باشه ؛ 8 نه ! :40:

:8::31: رم باید 8 باشه

رم 8 همراه خود گوشی باید باشه ولی متاسفانه از روش ورداشته میشه و بجاش..................

sportalireza93
31-07-2011, 17:10
بین سونی اریکسون vivaz و نوکیا x6 موندم کدومشون رو بخرم لطفا کمک کنید.

vahidsport
31-07-2011, 20:23
رم 8 همراه خود گوشی باید باشه ولی متاسفانه از روش ورداشته میشه و بجاش.................. ویواز اگه گوشی بود سونی ساپورتش میکرد:31: اخر عاقبت ساپورت نکردن همینه فکر میکنی چرا ویواز 230 شده قیمتش با سی پی یو 720MHz ........

اگه اشتباه نکرده باشم دیروز یکی ویواز با رنگ صورتی رو 218 خریده بود مطمئن نیستم ولی ویواز پرو 250 شده بود

بریم بوق بزنیم دیگه قیمت گوشیامون از 5800 هم کمتر شده ، چه فریم ور های واسه 5800 اومده....

برای X10 اپدیت اندروید 2.3 رو هم داد.....:25::blink:

bahar2bahar
31-07-2011, 21:50
:8::31: رم باید 8 باشه

رم 8 همراه خود گوشی باید باشه ولی متاسفانه از روش ورداشته میشه و بجاش..................

آقا آخر 8 رو تو اصفهان روش میدن یا نه؟
من میخام اینو بدونم

DrXoX
01-08-2011, 06:18
مبارک باشه

یه مقدار گرون گرفتید ، رم فابریک 8 گیگه ولی حدودا 4 ماهی میشه روی تمام vivaz ها رم 2گیگ میذارن حالا نمی دونم خود پارس کامتل 2گیگ میذاره یا عوض می کنن ولی تمام ویوازهای الان تو بازار رم 2گیگ روشونه ، کیف گوشی هم تو جعبش بوده قدیما ولی الان نیست!

من میخام اینو بدونم

2گیگ

alimirrezaei
01-08-2011, 11:32
[/QUOTE]فعلا هیچ سایتی certificate نمیده باید صبر کنید تا سایت ها کارشون رو دوباره شروع کنن هیچ راه دیگه ای نداره ، فعلا از برنامه هایی که sing شده هستن و همین طور برنامه های با پسوند jar استفاده کنید تا سایت ها درست بشن[/QUOTE]

همین دیگه به نظرت کی درست میشه؟؟؟
به ما که رسید ...

starritree
01-08-2011, 16:27
سلام

من یه چیزی بگم با اجازه نمیخوام بحث رو تغییر ببدم ولی ...این گوشی رو بررسی کنید اگه قست خرید دارید

نظرتون فک کنم تغییر کنه

سامسون galaxy ace s5830

واقعا گوشه خوبیه

من قبلا در فکر نوکیا بودم با دیدن این گوش دیگه نظرم تغییر کرد

قیمت 320 تومن بیشتر نیست
بررسی کنید

DrXoX
02-08-2011, 09:06
سلام

من یه چیزی بگم با اجازه نمیخوام بحث رو تغییر ببدم ولی ...این گوشی رو بررسی کنید اگه قست خرید دارید

نظرتون فک کنم تغییر کنه

سامسون galaxy ace s5830

واقعا گوشه خوبیه

من قبلا در فکر نوکیا بودم با دیدن این گوش دیگه نظرم تغییر کرد

قیمت 320 تومن بیشتر نیست
بررسی کنید

گوشی خوبیه ولی خب 100 تومن از Vivaz گرون تره ، galaxy Gio هم قیمت vivaz هستش و اونم گوشی خوبیه

Alireza-Khan
02-08-2011, 12:30
دوستان من چط.ری ساین کنم پس ؟ اصلا راهی وجود نداره ؟؟؟ :41:

kavehj4488
02-08-2011, 12:36
دوستان من به تازگی یه ویواز گرفتم ولی انگار مدیاپلیرش مشکل اساسی داره:
در پخش فایلهای wmv و wma یه جا پرش می کنه.
در ضمن موقع پخش بعضی فایلهای mp3 از قسمتی به بعد صداش یه دفعه کم میشه...
توی گوشی های دیگه این مشکل نبود. آیا راحی برای رفعش هست؟

pezhmantoop
02-08-2011, 14:07

باتشکر

بابا یکی جواب بده دیگه
الان 1 ماهه من منتظر جوابم
بابا این فروم چرا این جوری شده. من 1-2 سال پیش 1 روزه جوب می گرفتم. واقعا مدیران بلد نیستن ؟؟!!!!!!!!!!!

vahidsport
02-08-2011, 17:12
فکر میکنم اگه از اون رم فابریک کلی کپی کنی تو رم جدید مشکلی پیش نیاد یه چند فولدر به اسم Private,sys,system,resurse هست برنامه تو این فولدر هستند اگه تمام این فلدر ها رو کپی کنی فکر میکنم مشکلی پیش نیاد تست کن

اون تیک Hide Protected operating system file رو از منو Folder Option>View تو My Computer بردار تا تمام فولدر ها رو ببینی
البته شاید بدونی در ضمن تیک Show hidden file رو هم بزن

دوستان من به تازگی یه ویواز گرفتم ولی انگار مدیاپلیرش مشکل اساسی داره:
در پخش فایلهای wmv و wma یه جا پرش می کنه.
در ضمن موقع پخش بعضی فایلهای mp3 از قسمتی به بعد صداش یه دفعه کم میشه...
توی گوشی های دیگه این مشکل نبود. آیا راحی برای رفعش هست؟یه بار ریست کلی کن ببین درست میشه چون فکر نمیکنم راهی باشه حداقل من نمیدونم

آقا GPS گوشیم خیلی دیر وصل (5-10 مین)میشه مشکل کجاست برای شما ها هم همین طوریه ورژن برنامه 3.01 هست

ویواز خیلی بد بخت هست چون ه ک نمیشه برای i8910 و 5800 و... چه فریمممم ور هایی اومده....

Alireza-Khan
02-08-2011, 21:37
دوستان من چطوری ساین کنم پس ؟ اصلا راهی وجود نداره ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

....................

pezhmantoop
03-08-2011, 00:00
بچه ها کسی این روش آقا وحید رو رفته تا به حال؟
کار می کنه؟
یکی تا حالا تست کرده . تورو خدا زود جواب بدین

Alireza-Khan
03-08-2011, 11:10
پژمان جان تو یا بار کلا همونطور که وحید جان گفت کپی کن ( کات نــه ! ) اگه جواب داد که داد نداد هم بگرد دنبال یه روش دیگه خوب !

DrXoX
03-08-2011, 14:22
دوستان من چط.ری ساین کنم پس ؟ اصلا راهی وجود نداره ؟؟؟ :41:

فعلا هیچ راهی نیست ، باید صبر کنید تا سایت opda دوباره راه بیفته

Kurosh
03-08-2011, 14:24
بچه‌ها واسه ساین از این سایت استفاده کنید

vahidsport
03-08-2011, 18:24
بچه‌ها واسه ساین از این سایت استفاده کنید

چه طوري دوتا فايل رو در يافت كنيم بعد از 12 ساعت

Kurosh
03-08-2011, 18:32
چه طوري دوتا فايل رو در يافت كنيم بعد از 12 ساعت
چند ساعت بعد سایتو باز کنید، دوباره IMEI رو وارد کنید، یه پیغام جدید میده! حالا اون بالا دو سه تا لینک فعال به زبون چینی هست ... فکر کنم سمت چپیه یه فایل rar. هست، اونو دانلود کن، توش cer و key هست ...

bahar2bahar
04-08-2011, 00:00
بیخودی خودتون رو خسته نکنید
در حال حاضر هیچ سایتی فایل cer و key نمیده...

Alireza-Khan
04-08-2011, 00:47
کوروش جان خودت تست کردی ؟ جواب میده ؟

vahidsport
04-08-2011, 04:27
همه ي اين در دسرا به خاطر سوني اريكسون ها... تمام نيروش رو گزاشته تا اين گوشي قابل ه ك شدن نباشه به جايه اين كه بياد يه اپديت براش بده

Alireza-Khan
04-08-2011, 12:19
وحید جان تست کردی ؟ دوستان کی سایت بالایی رو تست کرد ؟

vahidsport
04-08-2011, 13:12
والا من دیروز IMEI رو دادم الان چند بار میشه خواستم برم بگیرم حی میگه IMEI شما ثبت شد شما بعد 12 ساعت فلان و بهمان نمیدونم اشتباه میزینم یا نمیده

من تو S60cetkey.com هم حدود 40 روز پیش یا بیشتر 3 تا IMEI دادم هنوز نداده در صورتی که برای خودم تو عرض چند ساعت حدود 3 ماه پیش داد همش به خاط ر سونی اریکسون ه

Kurosh
04-08-2011, 14:24
کوروش جان خودت تست کردی ؟ جواب میده ؟
اینو دو ماه پیش تست کردم، کار می‌کرد ...

الان هم واسه خودم رو وارد می‌کنم، چون قبلاً ثبت شده، key و cer ام رو میده!‌ نمیگه صبر کنم ...
شاید جدیداً از کار افتاده! نمی‌دونم ...

Alireza-Khan
04-08-2011, 22:50
بچه ها یه چند تا سوال دیگه ! الان از 2 گیگ رم حدود 1 گیگ فضا خالی دارم ؛ این نرم افزار هایی که رو رم گوشین رو میشه کات کنم تو پی سی ؟ حدود 250 مگ هم PDF راهنمای گوشیه ! اونا رو هم میشه ور دارم ؟

فایل های با پسوند SIS ساین میخوان دیگه ؟

Prima1001
05-08-2011, 02:28
بچه ها یه چند تا سوال دیگه ! الان از 2 گیگ رم حدود 1 گیگ فضا خالی دارم ؛ این نرم افزار هایی که رو رم گوشین رو میشه کات کنم تو پی سی ؟ حدود 250 مگ هم PDF راهنمای گوشیه ! اونا رو هم میشه ور دارم ؟

فایل های با پسوند SIS ساین میخوان دیگه ؟

اگه میبینین لازمش ندارین، مشکلی پیش نمیاد اگه نرم افزار و PDFها رو وردارین
فایلهای SIS بیشترشون باید ساین بشه، مگر اینکه خود برنامه ساین شده باشه (اینجور برنامه ها زیاد پیدا میشه :8:

amirgh2006
05-08-2011, 11:32
با سلام
دوستاني كه دنبال ساين نرم افزار هاشون هستن به لينك زير يه نگاهي بندازن:

يا علي

Alireza-Khan
05-08-2011, 17:24
داداش این نرم افزار تو گوشی نصب نمیشه که ! فرمتش SISX هست و ارور cer میده ! خودت استفاده کردی ؟ بچه ها شما هم تست کنید ببینید جواب میده ؟!

vahidsport
05-08-2011, 18:20
این نرم افزار برای ساین کردن هست ولی به اون دوتا فایل cer & key نیاز داره من از همین برنامه برای ساین استفاده میکنم تو گوشی

titanium_zarin
05-08-2011, 18:40
سلام
تازگی vivaz گرفتم. چندتا سوال دارم

1- توی برنامه های گوشی یه قسمت هست که نوشته backup . این قسمت برای چیه؟ منظورم اینه که برای backupگرفتن از اطلاعات هست ( به طور خودکار انجام میده) یا اینکه باید اطلاعات رو بک آپ بگیرم؟

2- یه برنامه برای استفاده از gps هست که بتونم به صورت آفلاین استفاده کنم؟

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

ebibarati
06-08-2011, 09:21
مبارک باشه
آره با رم 2 گیگ
البته اصلشون باید با رم 8 و قلم باشه که این جدیدا ندارن

ebibarati
06-08-2011, 09:32
من هر کاری می کنم کیفیت عکسش به دوربین 8 نمی خوره خیلی کیفیتش پایینه آیا تنظیمات خاصی داره
آخه اون یکی گوشیم LG- KC550 با دوربین 5 هستش وقتی با دوتا عکس میگیرم مقایسه می کنم ال جی خیلی کیفیتش بهتره حداقل 3 برابر ویوازه

Alireza-Khan
06-08-2011, 11:04
من با دوریبین فیلم برداری میکنم وقتی زوم میکنم فیلم رو که میارم نگا کنم تصویر گیر میکنه و تیکه تیکه نشون میده ! زئم کردنشم عادی نیست تو زمون فیلم برداری ! شما هم این مشکل رو دارید ؟

mohsen19x
07-08-2011, 12:53
سلام
من عصری می خوام گوشی vivaz را بخرم . از کجا بفهمم گوشی تقلبی نباشه. باطریش اصلی باشه . لطفا سریع راهنمایی کنید

Alireza-Khan
07-08-2011, 13:41
بهترین راهش اینه که با گارانتی پارس کامتل بگیری ! راهی جز چک کردن سریال گوشی واسه تسخیص تقلبی نبودن گوشی وجود نداره ! واسه باطری اینا هم معیاری نیست که بدونی اصله یا تقلبی !

rozysara
07-08-2011, 15:08
کسی لینک دانلود فریمور این گوشی رو داره

bahar2bahar
07-08-2011, 21:53
کسی لینک دانلود فریمور این گوشی رو داره

متاسفانه این گوشی هنوز ه-ک نشده

Alireza-Khan
07-08-2011, 23:54
من با دوریبین فیلم برداری میکنم وقتی زوم میکنم فیلم رو که میارم نگا کنم تصویر گیر میکنه و تیکه تیکه نشون میده ! زوم کردنشم عادی نیست تو زمون فیلم برداری ! شما هم این مشکل رو دارید ؟
.......................................

Arrowtic
08-08-2011, 21:24
اين گوشي سنسور حركتيم داره بر بازي هاييه كه مثلا ريسينگن و با چرخوندن موبايل ماشينم ميره اون ور!!

درضمن من يه برنامه(ديكشنري) نصب كردم خرابه!!!قاطي داره.حالا پاكم نميشه ارور ميده!!چه كنم؟؟

Intel VS AMD
08-08-2011, 22:51
من هر کاری می کنم کیفیت عکسش به دوربین 8 نمی خوره خیلی کیفیتش پایینه آیا تنظیمات خاصی داره
آخه اون یکی گوشیم LG- KC550 با دوربین 5 هستش وقتی با دوتا عکس میگیرم مقایسه می کنم ال جی خیلی کیفیتش بهتره حداقل 3 برابر ویوازه

منم كه خريدم اول خيلي خورد تو پرم ولي يكم باهاش كار كردم بهتر شد اگه نور كافي داشته باشه واقعا عكساي خوبي ميندازه ولي فلشش ضعيفه و شب كاري ازش بر نمياد.
تو جي اس ام آرنا هم كه تستشو گذاشته . نسبتا عكساي كدر وتيره تري ميندازه كه البته در كل
EV رو بايد تنظيم كنين

ولي وقتي عكسو با خودش اديت ميكني جالب ميشه.

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

متاسفانه این گوشی هنوز ه-ک نشده

بعضي ها هك نشدنش رو عامل مثبت ميدونن :13: چرا ؟

Intel VS AMD
08-08-2011, 22:58
و تو تنظيماتش بزارش رو 8 مگا پيكسل.

من كه خيلي سخت گيرم ولي تو فيلمبرداري حرف نداره .با اين بايد فيلمبرداري كني و يه دوربين ديجيتال براي عكاسي.

البته هر ثانيه فيلمبرداري باهاش 1 مگ ميشه ؟؟ من 30 ثانيه گرفتم 30 مگ شد البته به شرايطش بستگي داره ولي

با اين رم 2 گيگي جواب نميده خدا خيرشون نده رم 2 گيگي براي اين گوشي گذاشتن.:13:

Intel VS AMD
08-08-2011, 23:06
من میخام اینو بدونم

تو مشهد كه من هر جا رفتم گفتن 2 همراشه شايد اونجا منصفتر باشن

Intel VS AMD
08-08-2011, 23:21
ممنون

ولی چقدر نظرات متفاوته, آدم بدتر گیج میشه , حالا بین Gio یا Vivaz کدوم بهتره؟

فقط Gio متاسفانه دوربینش ضعیفه و فلاش هم نداره و پیکسلهاش هم کمتره ولی بعضی امکاناتش یه کم بهتر از Vivaz هست

مثل سیستم عامل و پردازنده و قابلیت مولتی تاچ.

نمیدونم امکانات کدومش به اون یکی میچربه؟

سلام بالاخره كدومو خريدي ؟

mehran_pqqp
09-08-2011, 21:49
من با دوریبین فیلم برداری میکنم وقتی زوم میکنم فیلم رو که میارم نگا کنم تصویر گیر میکنه و تیکه تیکه نشون میده ! زئم کردنشم عادی نیست تو زمون فیلم برداری ! شما هم این مشکل رو دارید ؟

همین مشکل رو من هم داشتم یعنی وقتی موقع فیلم برداری زوم می کردم ، موقع دیدن فیلم تیکه تیکه نشون میداد و گیر می کرد رمش رو فرمت کردم الان درست شده

تو مشهد كه من هر جا رفتم گفتن 2 همراشه شايد اونجا منصفتر باشن

تو همه ی شهرها این گوشی رو با رم 2 گیگ می فروشن

amirkhan_0o0
10-08-2011, 03:13
سلام
نرم افزار قرآن و صحيفه سجاديه اين سايت عاليه
دستشون درد نكنه!

vahidsport
10-08-2011, 04:51
توجه كردين هرچي برنامه درست و حسابي رو ويواز نصب نميشه حداقل كه رو ويواز پرو من كه اين طوري بوده
خيالم خوش بود كه گوشيم سيستم عامل داره

Arrowtic
10-08-2011, 11:20
واسه منم همينطور يه بازي درست درمون براش نيست!!:41:

yas1385
10-08-2011, 17:34
من که تا حالا تو نصب برنامه مشکلی نداشتم هرچی میخواستم روش اجرا شده.
البته من همه برنامه ها رو ساین مبکنم .شما ساین میکنید؟

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

البته ماله من ویوازه مله پرو نیستش

mehran_pqqp
10-08-2011, 22:01

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

سلام
مشکل دوستان تو همین ساین کردن برنامه هاست چون فعلا هیچ سایتی cer و key نمیده شما چطوری برنامه ها رو ساین می کنید؟

vahidsport
10-08-2011, 22:26

منظورم ساین کردن نیست من برنامه رو ساین میکنم ونصب میکنم برنامه های زیادی هم رو گوشیم نصب مثلا یه برنامه بود برای Overclock کردن CPU که رو گوشی i8910 سامسونگ نصب میشه ولی رو این نه یه برنامه بود مسیر دریافت فایل های بلوتوس رو تغییر میداد مستقیم تو E سیو میکرد که رو 5800 کار میکنه ولی رو این نصب میشه ولی کار نمیکنه برنامه زیاد داشتم رو گوشیم نصب نمیشدند که بیشتر به خاطر همین ه ک نشدن هست... یه برنامه بود که یه Video editor بود اونم نصب نشد میدونم سونی یه دونه Video editor داده بیرون ولی نمیتونه یه تیکه از یه فیلم رو ببره در ضمن سرعتش هم پایین بود حتی تو رزولوشن پایین رو C7 یه دونه هست که این کار رو میکه اونم با سرعت بالا فقط نگید که سرعت C7 از ویواز بالاتره...

چی میشد این گوشی رو خود NOKIA میزد

راستی اگه دنبال یه بروز خوب میگردین که جاوا باشه و ف ی ل ت ر هم حالیش نباشه من BOLT رو پیشنهاد میدم تا حالا نشد یه فایل رو نتونه دانلود کن
لینکی رو که Opera mini و UC browser نتونستن دانلود کنند رو این با سرعت بالا دانلود میکنه ولی خوب به راحتی Opera mini نیست

Intel VS AMD
10-08-2011, 22:41
[=vahidsport;6350587]
منظورم ساین کردن نیست من برنامه رو ساین میکنم ونصب میکنم

شما برنامه رو ساين مي كنيد رو سيستم و به گوشي انتقال ميدين كه الان ديگه سايتي نيست كه اون دو تا فايلو براي اين بده

گوشي هك هم نشده كه بشه رو خودش برنامه رو ساين كرد :41:

چی میشد این گوشی رو خود NOKIA میزد

منم شنيدم اين نوكياست با فرم سوني اريكسون ولي مثل اينكه بي خانوادست كه ساپورت نميشه :13:

Intel VS AMD
11-08-2011, 17:07
دوستان ويواز دار يه سوال شما هم

برچسب ال سي دي و قاب براش خريدين به چه قيمتي ؟

من اين دو تا 17 در اومد ميخوام برم فروشنده رو بكشم . نميدونم چرا همچين پولي دادم؟؟؟

vahidsport
11-08-2011, 23:49
من یه برچسب 3 تومن گرفتم....

این ندادن فایل Cert & Key به خاطر اومدن اندروید و بهم خوردن اوضاع سیمبین نباشه و یه موقع برای هیچ وقت دیگه ندن هااااا.....

الان هم که همه گوشی های نوکیا -- میشن و نیازی به این فایل ها ندارن

lalambaz
12-08-2011, 23:43
سلام دوستان
من بعد از یمدت که هرکاری کردم تا بشه این فایلهای cer یجا پیدا کرد ک درست واست بسازه نشد کنشد.چون سایتش بسته شده
مجبور شدم برم علاالدین تل هکش کنم.
اما اونجا برنامه ای نریختن گفت یه کد وارد میکنیم الانم که بازم برنامهاش میخواد ساین بشه.
کسی میدونه اصلا این کدها واقعیه یا نه؟

Intel VS AMD
14-08-2011, 21:35
سلام دوستان
من بعد از یمدت که هرکاری کردم تا بشه این فایلهای cer یجا پیدا کرد ک درست واست بسازه نشد کنشد.چون سایتش بسته شده
مجبور شدم برم علاالدین تل هکش کنم.
اما اونجا برنامه ای نریختن گفت یه کد وارد میکنیم الانم که بازم برنامهاش میخواد ساین بشه.
کسی میدونه اصلا این کدها واقعیه یا نه؟

منم يارو بهم گفت 10 تومن بده نرم افزاراشو بريزم گفتم بي خيال خدم بلدم !!!!!!!:13:

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

من یه برچسب 3 تومن گرفتم....

این ندادن فایل Cert & Key به خاطر اومدن اندروید و بهم خوردن اوضاع سیمبین نباشه و یه موقع برای هیچ وقت دیگه ندن هااااا.....

الان هم که همه گوشی های نوکیا -- میشن و نیازی به این فایل ها ندارن

يكي نيست بگه سوني اريكسونو چه به سيمبين ؟؟؟؟

خدا كنه فايل ساينشو بدن و گرنه هيچي نميشه نصب كرد .:13:

Arrowtic
16-08-2011, 14:11
دوستان من ميخوام Adobe Reader رو كرك كنم ولي مشكل دارم.فايلي كه تو پست اول گفتيدو وقتي اجرا ميكنم certifite error ميده.با اينكه نوشته Signed توش با اين وجود دوباره ساين كردمش(فايل cer و key گوشيمو قبل از اين كه سايتا ديگه ندن فايلاشو گرفته بودم برا همين هنوز دارمش).
چي كار كنم شديد نياز دارم به اين كه كرك شه

sadmah
17-08-2011, 00:54
سلام به همگی
من جای بند گوشی ویوازم شکسته بنظرتون درست میشه چون الان دیگه نمی تونم بند بندازم. ضمنا اگه درست میشه کجا ببرم و هزینه اش چقدر هست؟؟

Intel VS AMD
17-08-2011, 01:27
سلام به همگی
من جای بند گوشی ویوازم شکسته بنظرتون درست میشه چون الان دیگه نمی تونم بند بندازم. ضمنا اگه درست میشه کجا ببرم و هزینه اش چقدر هست؟؟

سلام

بندشو چند گرفتين

چطوري شكست ؟

Erfan64
17-08-2011, 03:13
سلام . خسته نباشید !
یه مشکل با ویواز داشتم اینکه sms ارسال نمیشه !
چجوری می تونم درستش کنم
کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده ؟

sadmah
17-08-2011, 04:28
سلام

بندشو چند گرفتين

چطوري شكست ؟

بابا گرفتی ما رو، چند گرفتی یعنی چی از همین بندها که همه مدل و همه قیمیتش تو بازار هست. چجوری هم شکست ، یه بچه گیر داد که گوشی رو بگیره یهو بندش و گرفت کشید. حالا حله.

Hadi King
17-08-2011, 08:49
سلام . خسته نباشید !
یه مشکل با ویواز داشتم اینکه sms ارسال نمیشه !
چجوری می تونم درستش کنم
کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده ؟
سلام ، تنظیمات سرویس سنتــر همون مسـج سنتر رو چـک کردی ؟
درستـــه . ! اگـه سیم کارت همراه اول هستش بایـد روی این تنظیم شده باشــه => 9891100500+
موفق باشید!:40:

lord5
17-08-2011, 15:13
من يه سري برنامه و بازي گرفتم اما پسوندشون rar هست و به طبع همينطوري كه نمي‌شه روي گوشي نصبشون كرد. مي‌شه توضبح بدين كه چطور بايد اين برنامه ها رو نصب بكنم؟

Kurosh
17-08-2011, 15:14
من يه سري برنامه و بازي گرفتم اما پسوندشون rar هست و به طبع همينطوري كه نمي‌شه روي گوشي نصبشون كرد. مي‌شه توضبح بدين كه چطور بايد اين برنامه ها رو نصب بكنم؟
نرم‌افزار Winrar رو دانلود کنید و در کامپیوترتون نصب کنید، این فایل‌ها رو با اون باز کنید و محتواش رو Extract کنید به یه فولدری در سیستمتون ...

بعد محتواش رو داخل گوشی بریزید ... :11:

Erfan64
17-08-2011, 16:53
سلام ، تنظیمات سرویس سنتــر همون مسـج سنتر رو چـک کردی ؟
درستـــه . ! اگـه سیم کارت همراه اول هستش بایـد روی این تنظیم شده باشــه => 9891100500+
موفق باشید!:40:

اره چک کردم همه چی درسته ! ایرانسل

pezhmantoop
17-08-2011, 20:37
سلام به همه

من ویواز دارم . اومدم برنامه opera mini رو از 10 تا سایت دانلود کردم . از خود سایت ناشر تااااااااااااااا.................. ...........

ولی همه مشکل دارن. مشکل اینه که وقتی برنامه رو باز می کنم و مثلا mci gprs رو می زنم اصلا صفحه ی اصلی نمیاد.

عملا هیچی به جز loading بالا نمیاد .

مشکل از کجاست . ؟
لینکی چیزی بدید. که روی ویواز تست شده باشه

Intel VS AMD
17-08-2011, 20:46
سلام به همه

من ویواز دارم . اومدم برنامه opera mini رو از 10 تا سایت دانلود کردم . از خود سایت ناشر تااااااااااااااا.................. ...........

ولی همه مشکل دارن. مشکل اینه که وقتی برنامه رو باز می کنم و مثلا mci gprs رو می زنم اصلا صفحه ی اصلی نمیاد.

عملا هیچی به جز loading بالا نمیاد .

مشکل از کجاست . ؟
لینکی چیزی بدید. که روی ویواز تست شده باشه

سلام

اپرا 6 7 ماهي هست كه مشكل دار شده.

شما ميتوني از UC browser نسخه جاوا كه فارسي داره استفاده كني من روي ويواز ريختم و دارم استفاده مي كنم.

ولي نسخه سيمبينش فارسي ساپورت نميكنه هنوز.

بولت هم كه هست .

sadmah
17-08-2011, 22:58
سلام به همگی

سلام هیچ کس نبود کمک کنه؟

amirkhan_0o0
18-08-2011, 12:14
بچه ها این هنگ کردن موقع عکس گرفتن شورش رو در اورده دیگه!!
اه

vahidsport
18-08-2011, 15:05
برای من تا حالا پیش نیومده!!!!!

sadmah
18-08-2011, 16:52
سلام به همگی

سلام هیچ کس کمک نمی کنه؟؟
آخه من بدون بند اذیت میشم.چون به بند عادت کردم، یعنی تاحالا واسه هیچ کس این مشکل پیش نیومده؟

*Necromancer
19-08-2011, 13:48
این جی پی اس چطوری کار می کنه؟
تا چه حد می تونه ضربه ور تحمل کنه؟ اگه ضربه بهش صدمه بزنه چه مشکلی پیش میاد؟

amirkhan_0o0
19-08-2011, 14:07
برای من تا حالا پیش نیومده!!!!!
مموری فول روش نیومده؟؟
نرم افزار خفن روش داری؟؟

Intel VS AMD
19-08-2011, 18:45
مموری فول روش نیومده؟؟
نرم افزار خفن روش داری؟؟

گوشي منم هنگ ميكنه ولي تو بازيها و نرم افزارهاي سنگين مثل همون بازي ماشين كه رو خود گوشي هست و تو عكس يا فيلم تا حالا هنگ نداشتم.

vahidsport
19-08-2011, 21:08
نرم افزار خفن روش داری؟؟ به هیکل سیمبین نمیخوره نرافزار خفن داشته باشه ، نرمافزار خفن ماله آندروید هست ولی یه برنامه با حال از موبایلستان گرفتم به اسم WiFi Talki که یه بیسیم هست و دو تا گوشی رو با وای فای بهم وصل میکنه ومیشه مثل بیسیم و نیازی به ساین نداره
جدیدا برنامه های S60v5 خیلی بد شده اصلا هیچ کار خاصی انجام نمیده یه سر به موبایلستان بزنید هرچی برنامه درست و حسابی یا برای S^3 میاد یا رو گوشی های نوکیا نصب میشه یا باید ه ک باشه گوشی تا نصب بشه ولی برنامه های زیر نصب میشن رو گوشی ::31::2:

1)ایجاد صدای تاثیرگذار بر روی سگ ها
2)اسلحه AK47 در گوشی شما!
3)تسبیح دیجیتالی
4)شمارنده حرفه ای
5)سرعت سنج بر روی شیشه خودرو
6) کواریوم لمسی و زیبا
7)صداهای مختلف برای جلب توجه اردک ها
8)بهترین برنامه برای تبدیل واحدهای مختلف به یکدیگر (این مخصوص سیمبین هست :2:)
9) 100 تا برنامه هست تا صدا مکاله رو ضبط کنه همشونم عین هم
10)برنامه تراز فکر کن طرف 300 هزار تومن پول داده به گوشی تا بیاد دیوار صاف کن باهاش یا کف حیاط رو تراز کنه ببین اب تو سوراخ میره یا نه!!!! خیلی باحاله...
11)تبدیل گوشی به آینه
12)و..... که تا دلتون بخواد هست

تو رو خدا ببین کاربرای سیمبین گیر چه برنامه های هستند مخصوصا 1 و 7 و 10

Intel VS AMD
19-08-2011, 21:38
تو رو خدا ببین کاربرای سیمبین گیر چه برنامه های هستند مخصوصا 1 و 7 و 10

واقعا يه جورايي جاوا جلوي اين سيمبيني كه سوني اريكسون زده رو سفيد شده سوني اريكسون پلت فورمهاي جاواش خيلي قوي بود ولي اين سيمبين نميدونم چيه ؟؟؟؟

omg77
21-08-2011, 01:00
سلام بر همه دوستان گل

من تازه به این تاپیک سر زدم . خودم یه گوشی ال جی رنوار kc910 دارم که دوربینش مخصوصا ً عکسبرداریش عالیه . اما می خوام یه گوشی سیستم عامل دار بگیرم که در عین حال دوربین خیلی خوبی هم داشته باشه چه عکس چه فیلم .

به نظر شما کیفیت عکسبرداری دوربین ویواز چه تفاوتی با رنوار داره ؟ بهتره ؟ بدتره ؟ تا صفحه 70 این تاپیک و چندجای دیگه رو خوندم اما واقعا ً گیج شدم چون یکی میگه افتضاحه یکی میگه عالیه .

فقط خواهش می کنم واقعا ً حقیقت رو بگید . من قبل از خرید رنوار رفتم تاپیک رنوار و واقعا ً درست راهنماییم نکردن و این گوشی خیلی اذیتم کرد . همیشه یه جاش می لنگه . اما واقعا ً دوربین خوبی داره مخصوصا ً عکسبرداریش .

سوال بعدمم اینه که جی پی اس گوشی چطوره ؟ شهرهای ایران رو با جزئیات داره یا باید هزار و بیست و چهار شهر ایران رو یکی یکی براش دانلود کرد ؟ :31: رنوار که اینطوره .

Intel VS AMD
21-08-2011, 01:45
سلام بر همه دوستان گل

من تازه به این تاپیک سر زدم . خودم یه گوشی ال جی رنوار kc910 دارم که دوربینش مخصوصا ً عکسبرداریش عالیه . اما می خوام یه گوشی سیستم عامل دار بگیرم که در عین حال دوربین خیلی خوبی هم داشته باشه چه عکس چه فیلم .

به نظر شما کیفیت عکسبرداری دوربین ویواز چه تفاوتی با رنوار داره ؟ بهتره ؟ بدتره ؟ تا صفحه 70 این تاپیک و چندجای دیگه رو خوندم اما واقعا ً گیج شدم چون یکی میگه افتضاحه یکی میگه عالیه .

فقط خواهش می کنم واقعا ً حقیقت رو بگید . من قبل از خرید رنوار رفتم تاپیک رنوار و واقعا ً درست راهنماییم نکردن و این گوشی خیلی اذیتم کرد . همیشه یه جاش می لنگه . اما واقعا ً دوربین خوبی داره مخصوصا ً عکسبرداریش .

سوال بعدمم اینه که جی پی اس گوشی چطوره ؟ شهرهای ایران رو با جزئیات داره یا باید هزار و بیست و چهار شهر ایران رو یکی یکی براش دانلود کرد ؟ :31: رنوار که اینطوره .

من تا حالا اصلا ال جي نداشتم و همچنين مدل گوشي شما رو ولي ويواز فيلمبرداريه بسيار عالي داره(برعكس شنيدين) كه همه تاييدش ميكنن ولي در مورد عكسبرداري من كه خورد تو پرم خيلي بيشتر از اين ازش انتظار داشتم عكساش يه مقدار كدره كه البته با اديت خودش و يا با سيستم خيلي بهتر ميشه و فلش ضعيفي داره و فلشش غير اتوماته !!!
و البته نبايد انتظار دوربين ديجيتال ازش داشت من الان يه دوربين ديجيتال دارم براي عكسبرداري و ويواز هم براي فيلمبرداري كه از دوربين w310 cybershot sony كه من دارم خيلي بهتر فيلمبرداري ميكنه.

البته بازم من نميدونم گوشيتون در چه حد عكسبرداري ميكنه ولي يه سري به gsmarena بزنين دو تا رو مقايسه كنين.

در مورد نرم افزار و سيستم عامل مسلما ديگه نبايد سمت سيمبين و اونم سيمبين سوني اريكسون اومد به نظر من .اندرويد الان رو بورسه كه با خريد شركت موتورولا ، گوگل نشون داد خيلي برنامه براي اندرويد داره.

omg77
21-08-2011, 02:06
من تا حالا اصلا ال جي نداشتم و همچنين مدل گوشي شما رو ولي ويواز فيلمبرداريه بسيار عالي داره(برعكس شنيدين) كه همه تاييدش ميكنن ولي در مورد عكسبرداري من كه خورد تو پرم خيلي بيشتر از اين ازش انتظار داشتم عكساش يه مقدار كدره كه البته با اديت خودش و يا با سيستم خيلي بهتر ميشه و فلش ضعيفي داره و فلشش غير اتوماته !!!
و البته نبايد انتظار دوربين ديجيتال ازش داشت من الان يه دوربين ديجيتال دارم براي عكسبرداري و ويواز هم براي فيلمبرداري كه از دوربين w310 cybershot sony كه من دارم خيلي بهتر فيلمبرداري ميكنه.

البته بازم من نميدونم گوشيتون در چه حد عكسبرداري ميكنه ولي يه سري به gsmarena بزنين دو تا رو مقايسه كنين.

در مورد نرم افزار و سيستم عامل مسلما ديگه نبايد سمت سيمبين و اونم سيمبين سوني اريكسون اومد به نظر من .اندرويد الان رو بورسه كه با خريد شركت موتورولا ، گوگل نشون داد خيلي برنامه براي اندرويد داره.

دوست خوبم از جواب صادقانت متشکرم ... برعکس خیلی از تاپیک ها که هرطور شده می خوان کاری کنن که آدم گوشیو بخره بعدش که مشکلات شروع شد دیگه جواب نمیدن .

راستش خودمم به جای اینکه اینجارو همچنان از اول به آخر بخونم ، چند صفحه از آخر به اول خوندم و دیدم اکثرا ً از سیستم عامل گوشی می نالن و میگن برنامه ای واسش نیست و سونی اریکسون هم دیگه پشتیبانی نمی کنه و -- هم که نشده و ...
به نظر من لذت عکسبرداری هم به اینه که همون لحظه یه عکس خوب بگیره نه اینکه دونه دونه بخوای ادیتشون کنی .

حالا که با ال جی رنوار آشنا نیستی بگم که یه سایت ، چندتا گوشی 8 مگاپیکسلی رو با هم مقایسه کرده بود که ال جی اول شد . یه سایت دیگه اومده بود رنوار رو با یه دوربین کنون مقایسه کرده بود که در بعضی موارد حتی از اونم سرتر بود . واقعا عکس هایی که می گیره خیلی واضح و زنده هستن و تمام جزئیات توش ثبت میشن . حتما ً به خاطر لنز آلمانی " اشنایدر کروزناخ " هست که داره .
تازه ، هدفونشم دالبی مجازی داره و گوش کردن موسیقی باهاش واقعا ً عالی و با کیفیته .

ولی حیف سیسم عامل نداره و مارکش ال جیه . من که از خرید ویواز پشیمون شدم و ظاهرا ً بهتره همین رنوار خودم رو بچسبم. شما پیشنهادی برای من داری حدود قیمت 200 تا 250 ؟ دوربین عکسبرداری و فیلمبرداری و سیستم عامل خیلی برام مهمه . متشکرم

Intel VS AMD
21-08-2011, 03:49
ولی حیف سیسم عامل نداره و مارکش ال جیه . من که از خرید ویواز پشیمون شدم و ظاهرا ً بهتره همین رنوار خودم رو بچسبم. شما پیشنهادی برای من داری حدود قیمت 200 تا 250 ؟ دوربین عکسبرداری و فیلمبرداری و سیستم عامل خیلی برام مهمه . متشکرم

خواهش مي كنم خوبي فروم ها نسبت به مغازه دار ها همينه و اكثر دوستان نظر خودشون رو ميگن با توجه به تجربياتشون و دنبال سود نيستن بر خلاف مغازه دار ها

به نظر من با توجه به اينكه گفتي گوشيت دوربين خوبي داره پس دوربين ويواز (براي عكسبرداري) برات تازگي و كارايي نداره و در مورد سيستم عامل هم كه همونطور كه ميدوني گوشي خوبي از كار در نيومده.

در مورد اينكه در لحظه عكس خوبي بده باهات مخالفم چون وقتي عكس خام باشه بهتره براي اديتهاي بعدي.

در مورد داشتن سيستم عامل و دوربين خوب تو اين رنج قيمت من گوشيه خوبي سراغ ندارم بايد تا 300 بودجه رو حداقل بالا ببري چون دوربين داراي خوب كه سيستم عامل خوبي ندارن (ويواز) و اوناييكه سيستم عامل خوبي دارن دوربين خوبي ندارن ( فيت و جيو از سامسونگ)

توصيه ميكنم اين تاپيكو بخون كوتاست و مورد مشابه شما ميخواد

vahidsport
21-08-2011, 11:48
از وقتی اندروید اومده نمیدونم چی شد تا 300 تومن گوشی درست و حسابی پیدا نمیشه من وقتی که داشتم گوشیم (Vivaz™ Pro ) رو می خردیم بهتر از این از نظر امکانات پیدا نکردم معمولا یا رزولوشن ال سی دی شون پایین بود (برام مهم بود چون می خاستم PDF ببینم و تو انترنت چرخ بزنم) یا دوربین بدرد نخوری داشتن یا جاوا بودن اگه الان گوشی بخام بخرم تا 300 تومن بگیرم شاید اصلا گوشی نخرم جمع کنم یه X10 چیزی بگیرم یا Galaxy ACE میگیرفتم

ولی اگر از گوشی زیاد توقع ندارید GIO سامسونگ رو میگم یا ACE که ACE بهتر پشنهاد میکنم

ولی اینو بگم من از دوربین گوشیم راضیم درسته تو جاهای کم نور مخصوصا تو فیلم برداری (عکس برداری کم تره) یکم نویز داره ولی قابله قبوله یکی دوتا عکس هاش رو تو این تاپیک گذاشتم ولی اگه میتونی اندروید بگیر سمت ویواز یا ویواز پرو نیا با اینکه این گوشی بیشتر نیاز هام رو برطرف کرده...
فکر نمیکنم از فیلم برداریش بدت بیاد
اون جوری هم شنیدم مطمئن نیستم هاا ... سیمبین تا 4 سال دیگه پشتیبانی میشه و بعید هم نیست که این طوری نباشه

Intel VS AMD
21-08-2011, 13:30
اون جوری هم شنیدم مطمئن نیستم هاا ... سیمبین تا 4 سال دیگه پشتیبانی میشه و بعید هم نیست که این طوری نباشه

عكساي با كيفيتي بود

البته عكسبرداري هم سخته خيلي چيزارو بايد تنظيم كني

roozi-666
24-08-2011, 01:07

برنامه symvpn واسه ویواز نصب نمیشه فقط رو نوکیا نصب میشه ./

maryam.n98
26-08-2011, 16:27
سلام
من تقریبا یه هفتس که برای بابام یه ویواز گرفتم.وقتی پکش رو باز کردم دیدم که قلم نوری نداره.
سوال:
قلم نوری از اول تو پکش نیست یا فروشنده برداشته؟
من از این تعجب کردم که هر گوشی که تاچ مقاومتی داره قلم نور هم داره!
ممنون:11:

Kurosh
26-08-2011, 16:42
سلام
من تقریبا یه هفتس که برای بابام یه ویواز گرفتم.وقتی پکش رو باز کردم دیدم که قلم نوری نداره.
سوال:
قلم نوری از اول تو پکش نیست یا فروشنده برداشته؟
من از این تعجب کردم که هر گوشی که تاچ مقاومتی داره قلم نور هم داره!
ممنون:11:
الان خیلی وقته که تو پک‌های ویواز قلم و رم 8 و ... رو نمی‌ذارن ...

حالا یا خود فروشنده برمی‌داره، یا اصلاً نیست ...
به هر حال هر کی خریده تو این یه ساله، اینا رو نداشته ...
هندزفریش هم که تو کارتنه، آشغاله ...

ولی خب سخت نگیر، اصلاً به قلم نوری احتیاجی نیست! اون قدر تاچش خوب هست که بدون قلم به راحتی کار کنه ... هم با نوک انگشت و هم با ناخن کار می‌کنه، خیالت جمع ...

spiky
26-08-2011, 18:25
سلام دوستان من همین 3 روز پیش واسه مادرم یکی خریدم ولی از رم 8 گیگ و قلم خبری نبود و فقط رم 2 داشت حالا اون به کنار من هرچی میگردم جایی برای فلاش عکسبرداری پیدا نمیکنم فقط یه جای چراغ پیدا کردم که کلا روشن میشه واسه عکسبرداری و موقع عکس فلاش نمیزنه (همیشه روشنه)
حالا یه سوال داشتم میخواستم مثل ساتیو خودم فلاش فقط موقع عکس بزنه , اصلا همچین قابلیتی داره؟ که مثل دوربین های عکاسی فلاش بزنه نه این که LED همیشه روشن باشه

Kurosh
26-08-2011, 18:54
سلام دوستان من همین 3 روز پیش واسه مادرم یکی خریدم ولی از رم 8 گیگ و قلم خبری نبود و فقط رم 2 داشت حالا اون به کنار من هرچی میگردم جایی برای فلاش عکسبرداری پیدا نمیکنم فقط یه جای چراغ پیدا کردم که کلا روشن میشه واسه عکسبرداری و موقع عکس فلاش نمیزنه (همیشه روشنه)
حالا یه سوال داشتم میخواستم مثل ساتیو خودم فلاش فقط موقع عکس بزنه , اصلا همچین قابلیتی داره؟ که مثل دوربین های عکاسی فلاش بزنه نه این که LED همیشه روشن باشه
تو پست بالایی توضیح دادم که دیگه خبری از قلم نوری و ... توی پک‌های ویواز نیست ...

اما در مورد فلش ...
اگه رو حالت Auto باشه، خودش بسته به نور محیط، فلش رو روشن می‌ذاره یا خاموش ...
فکر نمی‌کنم امکان این باشه که فقط وقت عکس گرفتن روشن بشه ...

البته Light به صورت دستی هم روشن و خاموش میشه ...

spiky
26-08-2011, 19:24
تو پست بالایی توضیح دادم که دیگه خبری از قلم نوری و ... توی پک‌های ویواز نیست ...

اما در مورد فلش ...

میدونم منم در تایید پست بالایی گفتم
پس یعنی نمیشه مثل دوربین های عکس برداری فقط همون لحظه ای که داره عکس میگیره فلاش بزنه؟ چون همه ی دوربین ها و اکثر موبایل ها همین طوریه
این حالت Auto هم منظورتون همون پایین هست که نوشته auto ؟ اگر آره که رو اون حالت هم گذاشتم نه روشن شد و نه موقع عکس گرفتن روشن شد

Kurosh
26-08-2011, 19:29
میدونم منم در تایید پست بالایی گفتم
پس یعنی نمیشه مثل دوربین های عکس برداری فقط همون لحظه ای که داره عکس میگیره فلاش بزنه؟ چون همه ی دوربین ها و اکثر موبایل ها همین طوریه
این حالت Auto هم منظورتون همون پایین هست که نوشته auto ؟ اگر آره که رو اون حالت هم گذاشتم نه روشن شد و نه موقع عکس گرفتن روشن شد
خب تشخیص داده که نور محیط مناسبه و نخواسته روشن کنه ...

خودتون می‌تونید به صورت دستی روشنش کنید ...

در مورد امکان روشن شدن موقع عکس گرفتن هم، تا اون جایی که من کار کردم با این گوشی، خیر ... شاید دوستان بهتر بدونن ...

Alireza-Khan
26-08-2011, 23:48
بچه ها گوگل مپ شما هم کار نمیکنه ؟! هر چی میزنم ارور میده !

Kurosh
26-08-2011, 23:57
بچه‌ها جریان این Firmware ای که ظاهراً واسه ویواز دادن چیه!؟! اسمش Kokoro هست (این اسم اولیه‌ی ساتیو نبود؟)

گفته کلی چیزا رو بهبود می‌بخشه، ملت هم راضی بودن ...
بگیریم ببنیم چه جوریه ...
قدیمیه البته ...

چند تا بازی HD هم یافتم و مستقیم کردم واسه خودم، گفتم واسه شما هم بذارم ...

آسفالت 4

Dance Fabulous

Creebies

Spider Man Toxic City

چند تا نرم‌افزار هم مستقیم کردم :

یه Task Manager خوب

JbakTaskMan

اینم یه Home Screen

این باید جالب باشه، هر Contact یه زنگ اس ام اس به خصوص !
انتخاب زنگ اس ام اس مخصوص کنتاکت‌هاتون

این TTPOD هم ظاهراً یه موزیک پلیر قوی با کلی اسکین‌های خوب و باحاله، امکانات زیادی داره این طور که میگن

پ.ن: اینا رو هنوز خودم تست نکردم، پس نمی‌تونم بگم خوبن یا بد ! از روی توضیحاتشون نوشتم ... اگه قدیمیه ببخشید

Alireza-Khan
26-08-2011, 23:59
کوروش جون ساین میخواد ؟ )):

Kurosh
27-08-2011, 00:01
اونایی که Signed هستن تو اسماشون نوشته فکر می‌کنم ...
وایسا امشب تا صبح می‌گیرم خودم همشونو، دونه دونه میگم کدوما ساین می‌خواد، کدوما نمی‌خواد ...

من هنوز که هنوزه فایل cer و key ای که چند ماه پیش گرفتم کار می‌کنن ... از همون سایت چینیه که لینک دادم هم گرفتم ...
یعنی این :

نمی‌دونم چه طور کار نمی‌کنه واسه شما ...
IMEI تون رو بذارین من براتون تست کنم ... شاید شد!

Alireza-Khan
27-08-2011, 00:07
یه ماهه میزنم نمیشه ! دمت گرم داداش ! بگو کدوما ساین نمیخواد ! :40:

Intel VS AMD
27-08-2011, 01:15
كوروش جان امتحان كن خبرشو بده لطفا

فريمور رو چطوري بايد عوض كرد ؟ كسي بلده ؟؟

Kurosh
27-08-2011, 01:24
این Firmware ای که من گذاشتم که sis هست و نصبیه ! نمی‌دونم جریانش چیه، ظاهراً افزونه است بیش‌تر، تا آپدیت ... اگه Firmware اصلی بود کلی دنگ و فنگ داشت نصبش، باید گوشی رو وصل می‌کردیم به سیستم، بعد در یه حالتی باتری رو درمی‌آوردیم، نرم‌افزار update می‌ریختیم و ...
حساس بود :دی وسطش قطع می‌شد گوشی می‌ترکید :دی

Intel VS AMD
27-08-2011, 01:37
---------- Post added at 02:33 AM ---------- Previous post was at 02:31 AM ----------

اما در مورد فلش ...

من كه قبلا امتحان كردم خودش به هيچ وجه فلشو اتومات روشن نميكنه و دو حالت خاموش و

روشن داره كه وقتي رو حالت روشن باشه زماني كه بخواي عكس بگيري كلا روشنه تا اينكه شاتر و فشار بدي و عكس

بگيره كه خاموش ميشه

يه جورايي چراغ قوست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خواسته از 11 چراغ قوه چيزي كم نياره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 02:37 AM ---------- Previous post was at 02:33 AM ----------

این Firmware ای که من گذاشتم که sis هست و نصبیه ! نمی‌دونم جریانش چیه، ظاهراً افزونه است بیش‌تر، تا آپدیت ... اگه Firmware اصلی بود کلی دنگ و فنگ داشت نصبش، باید گوشی رو وصل می‌کردیم به سیستم، بعد در یه حالتی باتری رو درمی‌آوردیم، نرم‌افزار update می‌ریختیم و ...
حساس بود :دی وسطش قطع می‌شد گوشی می‌ترکید :دی

چه كنيم دانلود كنيم ؟؟

البته حجمش خيلي كمه براي فريمور بودن .

Kurosh
27-08-2011, 01:48
آره مسلماً Firmware که نیست، اما نوشته بود یه سری لوگوها و فونتا رو اصلاح می‌کنه، یه سری چیزا رو بهتر می‌کنه کلاً ... : دی
حالا ضرر نداره، من نصب می‌کنم خبرش رو میدم ...

Intel VS AMD
27-08-2011, 01:56
آره مسلماً Firmware که نیست، اما نوشته بود یه سری لوگوها و فونتا رو اصلاح می‌کنه، یه سری چیزا رو بهتر می‌کنه کلاً ... : دی
حالا ضرر نداره، من نصب می‌کنم خبرش رو میدم ...

واقعا اين سوني اريكسون نميخواد اين بچه سرراهيشو يه دستي به سرش بكشه :8::8:

alimirrezaei
27-08-2011, 06:38
چرا ویواز میکروفونش اینقد ضعیفه؟؟؟
ویوازو 5800 رو گذاشتم یه صدایی رو ضبط کنن بعد با کامپیوتر دیدم ویواز خیلی میکروفون ضعیفی داره

Intel VS AMD
27-08-2011, 07:29
چرا ویواز میکروفونش اینقد ضعیفه؟؟؟
ویوازو 5800 رو گذاشتم یه صدایی رو ضبط کنن بعد با کامپیوتر دیدم ویواز خیلی میکروفون ضعیفی داره

دست رو دلم نزار كه خونه !!!!!!!!!!!!

خواهرم ميخواست گوشي بخره خودش نظرش 5800 بود من گفتم ويواز بگير كه اي كاش .......

يه روز اومدم صداشو تست كردم 3110 نوكيا و z530 اريكسون و ويواز رو كنار هم گذاشتم تا يك صدا رو ضبط كنن و

بين اين گوشيه ويواز از همه ضعيقتر بود !!! تو فيلمبرداري هم كه تصوير خوبي داره بازم صدا نداره اين لعنتي . من كه

اسمشو گذاشتم بچه سرراهي اريكسون .كاش برا خودم بود به كسي پيشنهاد دادم ::(((((

hosft
27-08-2011, 07:58
سلام
ايا ويواز از چرخش صفحه نمايش گوشي پشتيباني ميكند ؟
2- ايا ويواز حسگر يا شتابسنج دارد؟
ممنون

edi2
27-08-2011, 12:01
با سلام خدمت دوستان من یک گوشی ویواز خریدم و تنظیمات اینترنت رو از همراه اول دریافت کردم و پیام هم دادم به8088 گفت فعال شده اما هنگامی که میخوام تو اینترنت برم نمیشه؟میشه راهنماییم کنید تا مشکلم حل بشه
ممنون

Intel VS AMD
27-08-2011, 14:04
با سلام خدمت دوستان من یک گوشی ویواز خریدم و تنظیمات اینترنت رو از همراه اول دریافت کردم و پیام هم دادم به8088 گفت فعال شده اما هنگامی که میخوام تو اینترنت برم نمیشه؟میشه راهنماییم کنید تا مشکلم حل بشه
ممنون

سلام

با مرورگر خود گوشي هم نميتونيند كانكت شيد ؟؟

چون ميدونيد كه اپرا به مشكل خورده .

Intel VS AMD
27-08-2011, 14:09
سلام
ايا ويواز از چرخش صفحه نمايش گوشي پشتيباني ميكند ؟
2- ايا ويواز حسگر يا شتابسنج دارد؟
ممنون

چرخش صفححه نمايش داره و همچنين شتاب سنج

ولي حسگري نداره كه زماني كه گوشيو به گوشت نزديك ميكني در حال مكالمه صفحه خاموش بشه و فقط بعد از چند

ثانيه در زمان مكالمه صفحه خاموش ميشه بر حسب تايم نه حسگر .

hosft
27-08-2011, 14:22
يعني چرخش اتوماتيك داره و مثلا در صفحه دكستاپ گوشي چطور صفحه ميچرخه ؟
راستي ميدونيد كه چطور ميشه ويواز اصل رو تشخيص داد و خريد؟
ممنون

hosft
27-08-2011, 17:33
خيلي ممنون از پاسخ هايتان
از همه مهم تر ميشه بگيد الان gps ويواز رايگان است و ميشه بدون ساين هميشه رايگان از gps استفاده كرد؟
و دوتا سوال پاياني:
بازي ها هم ساين ميخوان ؟
اصلا بازي حجم بالا و با گرافيكي هست كه ساين نخواد ؟

Kurosh
27-08-2011, 17:35
خب بچه‌ها از پست قبلی، همه رو به جز Spider Man و اون Firmware که گفتم، تست کردم ...
همگی نیاز به ساین داشتن، به جز : V Home Screen و بازی Prince of Persia که نیازی به ساین نداشتن :20:

اولی یه Home Screen جالب بود که یه جورایی سیستم رو یاد آندروید می‌اندازه ... آیکون‌هاش خوبه، تنظیمات زیادی هم داره، ور برید باهاش، خوشتون میاد ...
بازی Prince of Persia هم قشنگ بود ... حتماً امتحان کنید ... البته گرافیک فوق‌العاده‌ای نداره! ولی خوبه ...

اون دو تای دیگه رو امشب تست می‌کنم، خبر میدم ...
بقیه‌ی بازیا هم که ساین می‌خواستن رو ساین می‌کنم خبرش رو واسه دوستانی که مشکلی با ساین ندارن، میدم ...

edi2
27-08-2011, 20:40
سلام

با مرورگر خود گوشي هم نميتونيند كانكت شيد ؟؟

چون ميدونيد كه اپرا به مشكل خورده .
کلا هیچ طور به نت وصل نمیشم با وجود دریافت تنظیمات و خود همراه اول که پیام میده فعال شده در ضمن اگه میشه اموزش کامل ساین کردن نرم افزار ها رو برامک قرار بدید یا به تاپیک یا صفحه ای راهنماییم کنید تا به روز ترین روش رو یاد بگیریم:20:

Intel VS AMD
27-08-2011, 20:50
بقیه‌ی بازیا هم که ساین می‌خواستن رو ساین می‌کنم خبرش رو واسه دوستانی که مشکلی با ساین ندارن، میدم ...

منم ساين ميخوام :8:

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

خيلي ممنون از پاسخ هايتان
از همه مهم تر ميشه بگيد الان gps ويواز رايگان است و ميشه بدون ساين هميشه رايگان از gps استفاده كرد؟
و دوتا سوال پاياني:
بازي ها هم ساين ميخوان ؟
اصلا بازي حجم بالا و با گرافيكي هست كه ساين نخواد ؟

من به شما توصيه ميكنم اگه اهل نرم افزاري اصلا از فكر ويواز بيا بيرون

ولي اگه نيازت يك وبگردي سادست و دوربين برات مهمه ويواز خوبه .

Kurosh
27-08-2011, 23:45
بچه‌ها نرم‌افزارهایی که گرفته بودم رو ساین کردم و تو گوشی اجراشون کردم ...
نتایج :

Chess : این فکر کنم اصلاً ساین هم نیاز نداشت (چون مثل Prince of Persia از Gameloft بود و هر دو هم در یه فایل Rar قرار داشتن، پس منطقیه که جفتشون به یه شکل اجرا شن!) ولی خب من به هر حال ساینش کردم : دی
بازی حرفه‌ای و خوبی بود ... اهل شطرنج باشید، سرگرمی خوبیه ... گرافیکش نسبتاً بالائه، اما خب دوربینش چرخش نداره، فقط زومش رو میشه کم و زیاد کرد ... واسه همین هم به نظر من یه کم سخت بود مثلاً سرباز جلوی شاه رو حرکت دادن (به خاطر دید کم نسبت به اون سرباز و مشکلات تاچ کردنش!)

Dance Fabulous : اینم یه بازی رقص بود که جهت‌های مختلف رو می‌گفت و می‌زدین، می‌رقصید دختره ... به نظرم یه کم دخترونه بود ... مخاطبای خاص خودش رو داره ... گرافیکش متوسط بود ...

نرم‌افزار TTPOD : متاسفانه اجرا نشد ... بعد از ساین نصب شد، اما وقتی می‌زنی اجرا بشه، یه لحظه نرم‌افزار میاد بالا و بعد بسته میشه خودش ... باید یه نسخه دیگه‌اش رو تست کنم ...

اون Task Manager هم فکر می‌کنم نصب نشد آخر ...

واسه دوستانی که اپراشون کار نمی‌کنه و دنبال Browser خوب هستن هم، UC Browser رو پیشنهاد میدم

جدای از این‌ها من محو این SPB Shell لامصب شدم :دی
چقدر خوب و خوشگله ...
اصلاً ویواز رو از این رو به اون رو می‌کنه ...
آدم احساس می‌کنه داره با X10 کار می‌کنه : دی
کاش اصلاً‌ کل منوهای اصلی گوشی رو هم از بین می‌برد : دی
بگیرید و حالش رو ببرید، معرکه است

روی Download Sis کلیک کنید :

با این کد هم رجیسترش کنید
8C5P-5CWK-DH8I

Intel VS AMD
28-08-2011, 01:07
کلا هیچ طور به نت وصل نمیشم با وجود دریافت تنظیمات و خود همراه اول که پیام میده فعال شده در ضمن اگه میشه اموزش کامل ساین کردن نرم افزار ها رو برامک قرار بدید یا به تاپیک یا صفحه ای راهنماییم کنید تا به روز ترین روش رو یاد بگیریم:20:

فعلا كه راهي براي ساين كردن ويواز نيست همه راههاي قبلي الان جواب نميده.

در مورد اينترنت نميدونم الان گوشي دم دستم نيست ولي با سيم كارت ايرانسل هم امتحان كنيد.

---------- Post added at 02:07 AM ---------- Previous post was at 02:02 AM ----------

نرم‌افزار TTPOD : متاسفانه اجرا نشد ... بعد از ساین نصب شد، اما وقتی می‌زنی اجرا بشه، یه لحظه نرم‌افزار میاد بالا و بعد بسته میشه خودش ... باید یه نسخه دیگه‌اش رو تست کنم ...

8C5P-5CWK-DH8I

آقا دمت گرم بازم هر وقت نرم افزار خوب پيدا كردي ما رو بي نصيب نزار

راستي بعد از نصب شل خودش در حالت اجرا قرار ميگيره يا هر دفعه بايد اجراش كرد ؟؟

Kurosh
28-08-2011, 01:24
آقا دمت گرم بازم هر وقت نرم افزار خوب پيدا كردي ما رو بي نصيب نزار

راستي بعد از نصب شل خودش در حالت اجرا قرار ميگيره يا هر دفعه بايد اجراش كرد ؟؟
چشم عزیز ...

به همه‌ی دوستان پیشنهاد می‌کنم این SPB Shell رو یه بار تست کنن ... چند ساعت باهاش ور برن، خوششون نیومد پاکش می‌کنن دیگه ...

خودت بعد از نصب اجرا میشه ... با خاموش و روشن کردن گوشی هم خودش اتوماتیک اجرا میشه ... یعنی روشن که می‌کنین بعد از چند ثانیه خودش Loading می‌کنه و میاد بالا ...

عکس بک‌گراند که واسش انتخاب می‌کنین خیلی خوشگل میشه!
تنها مشکل برنامه اینه که widget هایی که محلش رو تنظیم می‌کنیم، اگه گوشی رو برگردونین، تنظیمش به هم می‌خوره ... یعنی یا می‌تونین واسه حالت افقی تنظیم کنین یا عمودی! که خب عمودی منطقی‌تره ...

یه چیزی که الان دیدم اینه که بعد از خاموش روشن کردن، محل و نوع widget ها به حالت قبل برگشته بود ... شما یه تست بکنین، شاید واسه من مشکل داشته ...

ظاهر خیلی زیبایی داره، باعث میشه کمی از ویوازمون بتونیم لذت ببریم !

vahidsport
28-08-2011, 04:47
سلام
براي اجراي برنامه TTPOD يه پچي هست كه اگر اون رو نصب كنيد اجرا ميشه اين برنامه الان اخرين ورژن ش رو گوشيم نصب برنامه خوبيه
اون تسك منجر رو هم نصب كردم مشلي نداشته و عاليه
برنامه SymRDP رو هم نصب كنيد باهاش ميتونيد كامپيوترتون رو كامل Remote كنيد يعني دسكتاپ كامپيوتر رو دقيقا تو ال سي دي موبايل تون ميبينيد و هر كاري خواستيد ميتونيد انجام بديد من از موبايلستان گرفتم

Kurosh
28-08-2011, 04:54
سلام
براي اجراي برنامه TTPOD يه پچي هست كه اگر اون رو نصب كنيد اجرا ميشه اين برنامه الان اخرين ورژن ش رو گوشيم نصب برنامه خوبيه
اون تسك منجر رو هم نصب كردم مشلي نداشته و عاليه
برنامه SymRDP رو هم نصب كنيد باهاش ميتونيد كامپيوترتون رو كامل Remote كنيد يعني دسكتاپ كامپيوتر رو دقيقا تو ال سي دي موبايل تون ميبينيد و هر كاري خواستيد ميتونيد انجام بديد من از موبايلستان گرفتم
وحید جان سلام

اون پچ رو داری؟!

بعد اینکه این برنامه آخری که گفتی، از طریق بلوتوث به کامپیوتر وصل میشه؟! (من بلوتوث نداره لپ تاپم)
یا USB ؟!

salam1361
28-08-2011, 08:07
سلام. مي تونيد از داخل خود SPB از تنظيمات بک آپ گرفته و بعداً از اون استفاده کنيد تا تنظيمات دوباره برگرده.

Alireza-Khan
28-08-2011, 10:23
آقا گوگل مپ کار نمکینه ! چیکار کنم ؟

vahidsport
28-08-2011, 15:36
وحید جان سلام

اون پچ رو داری؟!

بعد اینکه این برنامه آخری که گفتی، از طریق بلوتوث به کامپیوتر وصل میشه؟! (من بلوتوث نداره لپ تاپم)
یا USB ؟!

این سه تا لینک رو دان کن بعد اکسترک کن اول TTPOD ورژن 4.30 رو نصب کن بعد Patch 4 run رو نصب کن بعد TTPod 4.4 Beta 1 رو نصب کن (حتما بتا 1 رو نصب کن بتا 2 نصب نمیشه )راستی هموشون ساین نیاز دارن
اگه دنبال یه برنامه هستی که موزیک با کیفیت خیلی بالا پخش کنه من LCG jukebox رو پیشنهاد میکنم که اکولایزر داره که خیلی با کیفیت پخش میکنه برنامه ندیدم که اکولایزرش مثل باشه اونی که اپلود کردم توش دوتا هستش یکیش نوشه Cracked و دیگیری نوشته No Crack اول Cracked رو نصب کن اگر بعد از مدتی برنامه از کار افتاد و موقع پخش موزیک برنامه بسته شد اول Cracked که نصب هست رو پاک کن بعدNo Crack رو نصب کن و حتما اجراش کن یه موزیک پخش کن بعد دوباره No Crack رو پاک کن و Cracked رو نصب کن یکم مشکل داره کرک ولی خوب کیفیتش بالاست

اون برنامه با WiFi کار میکنه و من مودم ADSL دارم و از طریق اون کامپیوتر م رو Remote میکنم لینک اخری همین برنامه هست و ساین می خواد
همین برنامه برای Androd هست ترکونده صدارو هم ریموت میکنه!!!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSymRDP

LCG jukebox

Kurosh
28-08-2011, 18:29
وحید جان از نظر رابط کاربری و مدیریت Playist و راحتی کار، کدوم پلیر رو پیشنهاد می‌کنی ؟!
هم صوتی، هم تصویری ...
ضمن اینکه واسه codec های مختلف چی دارین تو بساطتون بچه‌ها ؟! یه چیزی نیست که همه‌ی فرمت‌ها رو پخش کنه ؟! از flv و mp4 تا mpg و wmv و divx !

vahidsport
29-08-2011, 04:46
وحید جان از نظر رابط کاربری و مدیریت Playist و راحتی کار، کدوم پلیر رو پیشنهاد می‌کنی ؟!
هم صوتی، هم تصویری ...
ضمن اینکه واسه codec های مختلف چی دارین تو بساطتون بچه‌ها ؟! یه چیزی نیست که همه‌ی فرمت‌ها رو پخش کنه ؟! از flv و mp4 تا mpg و wmv و divx !

از نظر زيبايي ttopd خيلي بهتره چون اسكين هاي خيلي قشنگي داره از نظر پلي ليست بستگي بخودتون داره من عادت دارم با فولدر بندي موزيك هايي كه گوش ميدم رو جدا كنم براي همين از lcgjukeboxاستفاده ميكنم چون folder play داره و كيفيتش هم بالاست البته ttpod هم اكولايزر داره ولي رو ويواز كارنميكنه من هر دو نصب باشن بهتره
هر دو برنامه ها صوتي وستند و uc player رو براي پخش فايل هاي تصويري پيشنهاد ميكنم كه تقريبا همه چي رو پخش ميكنه ولي كند smartmovie هست
راستي برنامه SymSMB 4.0 هم براي اون هايي كه واي فاي دارند خوبه با شير كردن درايو هاتون (مموري) ميتونيد تو كامپيوتر اون رو ببينيد و فايل جابجا كنيد ديگه نيازي به كابل وصل كردن نيست

vahidsport
29-08-2011, 05:03

اينم برنامه هاي UCPlayer ,SymSMB

sportalireza93
29-08-2011, 09:50
من دیروز ویواز گرفتم یک مشکلی داشتم که میگم:هر چیزی رو که به من بلوتوث میکنن میره داخل صندوق پیام های ورودی بعد از اونجا باید داخل رم یا حافضه گوشی بریزیمش اگر راهی برای ذخیره مستقیم فایل های بلوتوث هست کمک کنید وگرنه میفروشمش . روش درست شارِِژ اولیه روهم توضیح بدید

spiky
29-08-2011, 10:00
من دیروز ویواز گرفتم یک مشکلی داشتم که میگم:هر چیزی رو که به من بلوتوث میکنن میره داخل صندوق پیام های ورودی بعد از اونجا باید داخل رم یا حافضه گوشی بریزیمش اگر راهی برای ذخیره مستقیم فایل های بلوتوث هست کمک کنید وگرنه میفروشمش . روش درست شارِِژ اولیه روهم توضیح بدید
سیستم عامل سیمبین همین جوری هست و راهی نداره جز استفاده از برخی برنامه ها
شارژ اولیه هم نیاز نداره همین جوری استفاده کنید

sportalireza93
29-08-2011, 10:33
چه برنامه هایی

roozi-666
29-08-2011, 11:17

برنامه symvpn واسه ویواز نصب نمیشه فقط رو نوکیا نصب میشه ./

vahidsport
29-08-2011, 12:03
سیستم عامل سیمبین همین جوری هست و راهی نداره جز استفاده از برخی برنامه ها
شارژ اولیه هم نیاز نداره همین جوری استفاده کنید

برنامه برای مشکل اول ت هست ولی متاسفانه رو ویواز کار نمیکنه رو 5800 کار میکنه و برای شارژ اولیه بزار کاملا خالی بشه شارژ بعد تو حالت خاموش گوشی رو 3-3.5 ساعت بزن شارژ

Kurosh
29-08-2011, 14:19
از نظر زيبايي ttopd خيلي بهتره چون اسكين هاي خيلي قشنگي داره از نظر پلي ليست بستگي بخودتون داره من عادت دارم با فولدر بندي موزيك هايي كه گوش ميدم رو جدا كنم براي همين از lcgjukeboxاستفاده ميكنم چون folder play داره و كيفيتش هم بالاست البته ttpod هم اكولايزر داره ولي رو ويواز كارنميكنه من هر دو نصب باشن بهتره
هر دو برنامه ها صوتي وستند و uc player رو براي پخش فايل هاي تصويري پيشنهاد ميكنم كه تقريبا همه چي رو پخش ميكنه ولي كند smartmovie هست
راستي برنامه SymSMB 4.0 هم براي اون هايي كه واي فاي دارند خوبه با شير كردن درايو هاتون (مموري) ميتونيد تو كامپيوتر اون رو ببينيد و فايل جابجا كنيد ديگه نيازي به كابل وصل كردن نيست
سلام وحید جان ...

من هر دو رو تست کردم، از لحاظ کارایی و ظاهر ttopd خیلی مناسب‌تر بود واسم ... خیلی تفاوت اکولایزرش برام محسوس نبود با این صدای مزخرف ویواز ... یعنی ماکزیمم والیوم هر دو، تو تمام حالات اکولایزر مزخرف بود : دی
ولی خب همون ttopd کارمو راه می‌اندازه، دستت درد نکنه ...

فقط اینکه نسخه‌ی TTPod 4.4 Beta 1 نصب نشد ... با همون 4.3 دارم کار می‌کنم، جواب میده ...
ساینش هم کردم این بتا 1 رو، اما ارور نصب میده ...
حالا از سافت گذر هم دانلود می‌کنم می‌تستم ...
حالا نسخه‌ی جدیدش چی داره نسبت به قدیمیه ؟!

محیط این lcg اصلاً جذبم نکرد ...

پ.ن: دوستان Asphalt 4 رو که لینکش رو گذاشته بودم قبلاً، تست کردم ...
بازی بسیار زیبا و با گرافیک خیلی خوبیه، گیم پلی خوبی هم داره، اما خیلی کنترلش سخت و مزخرفه ... یه ذره به چپ و راست میدی گوشیو ماشین دور در جا می‌زنه ! حساسیتش زیادی بالاست ... مثلاً Rally Masters خیلی خوب بود، چه تو حالتی که دکمه داشت برای چپ و راست رفتن، و چه حالت حرکت دادن گوشی ...

کسی بازی کرده ؟! (ساین لازم داره)

Creebies رو هم گذاشته بودم، تستش کردم، ساین نمی‌خواست، یه بازی عروسکی بانمکه، مثل آدم ژله‌ای ها ... سبک بازیش نمونه‌ی ساده شده‌ی Sims هست ... باید کاراکترتون رو کنترل کنید، غذا، بازی، دستشویی، خواب و ...
خوشمان نیامد : دی

roozi-666
30-08-2011, 03:48
hi
آخرین فریمور ویواز که امده چیه ؟؟؟؟؟

soorakh
30-08-2011, 05:26
سلام
قیمت این گوشی تو علاالدین چنده؟
مرسی:10:

Intel VS AMD
30-08-2011, 06:34
hi
آخرین فریمور ویواز که امده چیه ؟؟؟؟؟

تا جايي كه ميدونم فريموري براش نيومده جديدا اين بچه سر راهيه به خدا :41:

---------- Post added at 07:34 AM ---------- Previous post was at 07:29 AM ----------

سلام وحید جان ...

چه تو حالتی که دکمه داشت برای چپ و راست رفتن، و چه حالت حرکت دادن گوشی ...

کسی بازی کرده ؟! (ساین لازم داره)

من رالي مسترو بازي كردم ولي مرحله برفيش سخت بود بي خيال شدم :8::8:

Alireza-Khan
30-08-2011, 14:51
کوروش جان اولا دستت درد نکنه واسه بابت SPB Shell !

واسه اینکه ازش خارج بشم باید چیکار کنم ؟!

خیلی آقایی ! بازم نرم افزار بدون نیاز به ساین داشتی ما رو بی نصیب نذار ! :40:

Kurosh
30-08-2011, 16:17
کوروش جان اولا دستت درد نکنه واسه بابت SPB Shell !

واسه اینکه ازش خارج بشم باید چیکار کنم ؟!

خیلی آقایی ! بازم نرم افزار بدون نیاز به ساین داشتی ما رو بی نصیب نذار ! :40:
قربونت دادا ...

Launcher رو بزن، منوی سمت راستی (چپیه Back هست، راستیه منو) رو بزن، Exit Shell رو انتخاب کن ...

بازی‌های Creebies و Prince of Persia و Chess هم ساین نمی‌خواستن ...

mojtaba54
30-08-2011, 19:34
سلام به دوستان من گوشی ویواز یو 5 دارم با چه نرم افزاری میتونم گوشی خودم رو مدیریت کنم و از طریق کامپیوتر اس ام اس بفرستم؟
قبلا که گوشی کا 800 داشتم با نرم افزار
MY PHONE EXPLORER

اینکار رو انجام میدادم حالا نمیدونم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

Alireza-Khan
30-08-2011, 20:32
دادا بعد لانچر چیکار کنم ؟! این یه تیکشو حالی نشدم !

لانچر رو که میزنم پایین به ترتیب از سمت چپ ایناس : فلش واسه برگشت - آیکون لانچر - یه صفه ی شطرنچی - گزینه واسه تنظیمات !

الان کدومو بزنم ؟! تو هیچ کدوم خروج نیست !

Alireza-Khan
30-08-2011, 23:53
دادا راستی رو زدم ! خروج نیست ! add widget , Edit Layout - Change background - settings - show home scren فقط اینا هست ! ):

Alireza-Khan
31-08-2011, 00:08
لانچر رو هم باز میکنم و راستی رو میزنم اصلا خروج نیست !

Alireza-Khan
31-08-2011, 01:17
عجب اشتباهی کردما ! باید قبل اجرا روش خروجو یاد میگرفتم ! نمیخوام پاکش کنم وگرنه میشه ! :27:

Atghia
31-08-2011, 11:14
سلام دوستان
خیلی ممنون بخاطر برنامهspb sell
منم یک مشکلی دارم نمیتونم خارج بشم ازش:41:
یکی کمک کنه لطفا:19:
بدبختی گوشی رو هم خاموش میکنی و روشن اتومات بالا میاد!:13:
راستی من سرچ کردم یکسری اسکین براش هست که اسفاده ازش اسونه و ایکون ها و ظاهرش رو متفاوت و شیک میکنه
فقط باید دانلودشون کنی و وقتی گوشی رو وصل کردی به پی سی مس استورج رو که زدی
ببری توی مسیر
othder/spb shell
اگه این پوشه رو نداری خودت بسازیش بعد اون اسکین دانلود شده رو کپی پیست کنی توی این پوشه
البته قبلش هرچی توی پوشه هست پاک کنی
بعد از برنامه خارج بشی دوباره وارد بشی کاملا تغییرات اعمال میشه:8:
ولی من موندم الان چجوری از برنامه خارج بشم:19:
کممممممممممممک:19:

Alireza-Khan
31-08-2011, 13:07
چـنـد تـا بـازی بـدون نـیـاز بـه سـایـن :

دانلود بازی زیبای سیمز 3 اچ دی برای سیمبیان سه - The Sims 3 HD :

بازی نابودسازی دشمنان با نارنجک - Miniclip SA Fragger v.1.00 :

نسخه جدید بازی محبوب پرندگان عصبانی ریو - Angry Birds Rio v1.20 ( نصب نشد واسه من - شما هم یه تست کنید ! ) :

دانلود مجموعه ای عظیم از جدیدترین بازی های HD ! شامل بازی هایی مثل Shift و PES 2011 و ... ( شماره 1 ) :

پارت 1 ( 200 MB )

پارت 2 ( 200 MB )

پارت 3 ( 200 MB )

پارت 4 ( MB 64 )

دانلود مجموعه ای عظیم از جدیدترین بازی های HD ! شامل بازی هایی مثل شرک و سیمز و ... ( شماره 2 ) :

یک پارت ( 1.4 گیگابات ! )

چـنـد تـا نـرم افـزار بـدون نـیـاز بـه سـایـن :

نسخه جدید برنامه آنلاک ( شبیه آیفون ) - ThinkChange nUnlock v6.0 :

دانلود آنتی ویروس قدرتمند Rising Antivirus v3.10 :

دانلود مسنجر جدید و رایگان Nimbuzz v3.2.2 :

:11: مـبـارکـتـون بـاشـه !

Kurosh
01-09-2011, 00:33
دادا بعد لانچر چیکار کنم ؟! این یه تیکشو حالی نشدم !

لانچر رو که میزنم پایین به ترتیب از سمت چپ ایناس : فلش واسه برگشت - آیکون لانچر - یه صفه ی شطرنچی - گزینه واسه تنظیمات !

الان کدومو بزنم ؟! تو هیچ کدوم خروج نیست !

دادا راستی رو زدم ! خروج نیست ! add widget , Edit Layout - Change background - settings - show home scren فقط اینا هست ! ):

لانچر رو هم باز میکنم و راستی رو میزنم اصلا خروج نیست !

عجب اشتباهی کردما ! باید قبل اجرا روش خروجو یاد میگرفتم ! نمیخوام پاکش کنم وگرنه میشه ! :27:

سلام دوستان
خیلی ممنون بخاطر برنامهspb sell
منم یک مشکلی دارم نمیتونم خارج بشم ازش:41:
یکی کمک کنه لطفا:19:
بدبختی گوشی رو هم خاموش میکنی و روشن اتومات بالا میاد!:13:
راستی من سرچ کردم یکسری اسکین براش هست که اسفاده ازش اسونه و ایکون ها و ظاهرش رو متفاوت و شیک میکنه
فقط باید دانلودشون کنی و وقتی گوشی رو وصل کردی به پی سی مس استورج رو که زدی
ببری توی مسیر
othder/spb shell
اگه این پوشه رو نداری خودت بسازیش بعد اون اسکین دانلود شده رو کپی پیست کنی توی این پوشه
البته قبلش هرچی توی پوشه هست پاک کنی
بعد از برنامه خارج بشی دوباره وارد بشی کاملا تغییرات اعمال میشه:8:
ولی من موندم الان چجوری از برنامه خارج بشم:19:
کممممممممممممک:19:
ساری، یه مرحله‌اش رو نگفتم ...

Launcher رو که می‌زنید، بعد صفحه‌ی سمت راستی رو بیارید (دستتون رو بکشید روی صفحه، تا به قسمت تنظیمات وارد بشید)
حالا روی Settings که عکس یه چرخ‌دنده داره کلیک کنید
اونجا گزینه‌ی پایین سمت راست رو بزنین ... Exit Shell اونجاست !

Settings رو می‌تونید از سوئیچ سه بعدی هم پیدا کنید ... در SPB Menu قرار داره ... :11:

Intel VS AMD
01-09-2011, 00:34
سلام دوست عزيز

اينارو خودت تست كردي شما ؟؟

Alireza-Khan
01-09-2011, 11:04
سلام ! آره دادا ! فقط آنجری بردز نصب نشد ! اون 1 گیگ و خرده ای رو هنوز دی ال نکردم ولی اونیکی که چند پارته رو دی ال کردم و نصب شد ! :11:

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

کوروش دمت گرم ! خیالم راحت شد ! :31:

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

فقط تو اکسپریا دیدین برنامه Unlock چجوریه دیگه ؟! پترن میکشی باید با وصل کردن نقطه ها قفل رو باز کنی ! اونو رفیقم رو ویوازش نصب کرده بود ولی ساین میخواد ! میتونید یکی پیدا کنید ساین نخواد ؟ :13:

vahidsport
01-09-2011, 15:46
SPB Shell 3D هم اومد اما برای Symbian^3 خیلی بد شد اخه ویواز از نظر سخت افزار چیش کمتر از N8 هست....

Alireza-Khan
01-09-2011, 20:45
حالا شاید نصب شد ! امتجان نکردید !؟ من متاسفانه 10 مگ ترافیک دارم تا شنبه چون تعطیله نمیتونم ترافیک بگیرم نمیتونم دی ال کنم ! حالا یه تستی کنید دیگه ! :13:

Kurosh
01-09-2011, 20:53
بچه‌ها اگه منظور از سه بعدی همین toggle کردن عمودی بین صفحه‌هاست (که تو عکس می‌بینیم)، که خب نسخه‌ای که لینک گذاشتم و گرفتیم، رو ویواز جواب داده و این قابلیت رو هم داره !! (کافیه روی علامت سمت چپ Launcher کلیک کنید)
بیش‌تر چیزاش هم سه بعدیه !

vahidsport
01-09-2011, 22:16
من رو ویواز پرو نصب کردم جواب نداد...

نسخه اندروید ش رو دیدم شبیه به همینی هست که رو ویواز نصب میشه ولی یه تغییراتی داره که هم قشنگ تره هم بهتره بیشتر رو قشنگی ش کار کرده مثلا اب و هوا ش متحرک خیلی قشنگ ولی حیف رو ویواز نصب نمیشه....

armin_goooodboy
02-09-2011, 09:34
من این رو خیلی وقت پیش رو گوشیم نصب کرده بودم
خیلی باحال بود فقط کد رجیستریش رو نداشتم

الان دوباره اینجا دیدم گذاشتین و وحید گفت رو ویواز پرو نصب کردم نشد (البته اگه منظورش اون نسخه ای که شما گذاشتین باشه و اون نسخه ^3 رو نگفته باشه) منم گرفتمش و نصب کردم رو ویواز پرو
کاملا و بدون مشکل جواب داد
کد رجیستریش رو هم قبول کرد
ممنون

Alireza-Khan
02-09-2011, 12:12
وحید این 3D رو میگه که نصب نشد ! قبلی نصب شد ! :46:

vahidsport
02-09-2011, 22:14
اره ورژن معمولیش رو منم نصب کردم ولی این 3D کار نمیکنه یعنی رو گوشی نصب میشه ولی اجرا نمیشه
راستی ایکون هاشون هم میشه عوض کرد همین معولی که رو ویواز نصب میشه رو میگم فقط باید پیدا کنید اگه بتونم یه چند سری اپ میکنم

sportalireza93
03-09-2011, 11:53
دوستان سلام.چند روزیه ویواز خریدم هرچی سعی کردم نتونستم زنگ هشدار sms رو تعقیر بدم لطفا کمکم کنید . بعدش هم یک سایت برای دانلود برنامه معرفی کنید

Alireza-Khan
03-09-2011, 15:57
مراحل زیرو دنبال کن :

setting > Personal > Profiles

بعد باید رو پروفایل مورد نظرت که نرمال باید باشه فشار بدی و Personalise رو بزنی و تنظیمات رینگ ها و میزانشونو و... رو انجام بدی ! واسه دریافت برنامه همین صفحات رو ورق بزن که برنامه های بدون نیاز به ساین رو میذاریم ! تو سایتا برنامه ها اکثرا ساین میخواین که فعلا نمیشه اینکارو کرد ! :10:

Kurosh
03-09-2011, 20:41
بچه‌ها دو تا سوال :

اول در مورد UC Player که لینک گذاشتید : اون لینک ساینش مشکل داشت، من همه‌ی برنامه‌هام رو راحت ساین می‌کنم، اما این یکی ساین هم که میشه، میگه Limited by certificate ...
یه نسخه هم خودم از اینترنت گرفتم، اون نصب شد، اما توش هیچ کاری نمی‌شد کرد! یعنی اصلاً تاچ داخلش کار نمی‌کرد، نه دکمه‌ی Menu برنامه می‌گرفت، نه به اضافه‌ی کنار Related Videos (یا یه همچین چیزی) قابل کلیک بود ...
کلاً مشکل داشت ...
یه نفر لطف می‌کنه نسخه‌ای از برنامه رو که راحت ساین شده و خوب هم کار می‌کنه، لینک بذاره ؟! ممنون

بعد هم در مورد UC Browser ... چه اون نسخه‌ای که از این تاپیک گرفتم، چه آخرین ورژنی که از سایتش گرفتم، با فارسی مشکل داشتن، هر دو فارسی رو به صورت مقطعه و از چپ به راست می‌نوشت ...
تو فروم‌های فارسی گشتم، یکی دو نفر گفته بودن نسخه‌های قبلی رو بگیرم، پچ کنم ... یه جا هم گفته بود jar اش رو بگیرم آپدیت کنم ...
jar اش به دردم نمی‌خوره، نصف صفحه رو چهار جهت اصلی گرفته ...

لطفاً یکی از دوستان نسخه‌ای که خودش استفاده می‌کنه و با فارسی مشکل نداره، بذاره ... (سیمبین باشه)

vahidsport
03-09-2011, 22:17
بعد هم در مورد UC Browser ... چه اون نسخه‌ای که از این تاپیک گرفتم، چه آخرین ورژنی که از سایتش گرفتم، با فارسی مشکل داشتن، هر دو فارسی رو به صورت مقطعه و از چپ به راست می‌نوشت ...
تو فروم‌های فارسی گشتم، یکی دو نفر گفته بودن نسخه‌های قبلی رو بگیرم، پچ کنم ... یه جا هم گفته بود jar اش رو بگیرم آپدیت کنم ...
jar اش به دردم نمی‌خوره، نصف صفحه رو چهار جهت اصلی گرفته ...

سلام....

تا اونجایی که من میدونم UC Browser با فارسی مشکل داره من از این برنامه فقط برای دانلود ازش استفاده میکنم چون فایل رو 3 تیکه میکنه و سرعت هم عالیه

برای حل مشکل اون چهار جهت تو برنامه UC Browser جاوا ش و تمام برنامه های جاوای دیگه برو به این ادرس که پایین گفتم بعد برنامه رو انتخاب کن برو Option بعد Suite setting رو بزن و On-Screen keboard رو off کن اون چهار جهت میره
system>appliction mgr>installed app

اگه دنبال عبور از ف ی ل ت ر ی ن گ نیستی Opera 11.1 رو نصب کن عالیه از سایت خود اپرا میتونی بگیری رایگان هست

nikaan
04-09-2011, 22:12
سلام

گوشی بابای من ویواز هست ولی صداش خیلی ضعیفه :41:

چون وقتی با گوشی بابام تماس گرفته میشه اونقدر صداش ضعیفه که بعضی مواقع متوجه صدای زنگ نمیشه :41:

حالا می خواستم بدونم برنامه ای برای تقویت صدای زنگ گوشی هست ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی خیلی زیاد:11:

nikaan
05-09-2011, 17:21
سلام

گوشی بابای من ویواز هست ولی صداش خیلی ضعیفه :41:

چون وقتی با گوشی بابام تماس گرفته میشه اونقدر صداش ضعیفه که بعضی مواقع متوجه صدای زنگ نمیشه :41:

حالا می خواستم بدونم برنامه ای برای تقویت صدای زنگ گوشی هست ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی خیلی زیاد:11:

کسی نیست جواب بده ؟ :37:

Kurosh
05-09-2011, 17:31
کسی نیست جواب بده ؟ :37:
صدای زنگش که مشکلی نداره ! شما از مسیر Setting > Personal > Profiles > Normal : Personalize گزینه‌ی Ring Volume رو روی ماکزیمم قرار بدید، دیگه مشکلی نخواهید داشت ...

اما صدای اسپیکر کلاً قوی نیست ... کاریش هم نمیشه کرد ...

armin_goooodboy
05-09-2011, 23:12
رفقا بخش فارسی سایت سونی اریکسون رو دیدین؟
در مخورد آپدیت ویواز پرسیدم ازشون
فارسی هم جواب دادن (دست و پا شکسته)
گویا مدیر قسمت فارسیش یه خانم هست که عربه

اینم جوابی که میل کردن برام :

آقاي محترم/ أرمن

.با عرض سلام وخسته نباشيد

.به مرکز خدماتي وپشتيباني سوني اريکسون خوش آمديد

به استحضارتان اطلاع برسانيم كه در خصوص گوشی های
Vivaz ,Vivaz pro
آپدیت جدید وجود ندارد در اول می خواهیم در باره نظر خودتان در سایت به زبان فارسی سپاس بگزاریم وامیدواریم به شما حمایت مطلوب ارائه بدهیم وتوجه شما را خبر اطلاع بدهیم که اخر نسخه

.سونی اریکسون برای این مدل طرح کرد به گوشی بهتر عملکرد ضمانت کند لذا سونی اریکسون آپدیت جدید طرح نکند

rzel55
06-09-2011, 00:41
سلام
من دو هفته ای هست که ویواز خریدم در کل گوشی ها را به خاطر -1 -دوربین -2 -صدا -3- ساپورت نرم افزاری وگیم- 4- تیپ میخرم
2 تا عیب بزرگ داره ویواز 1- عدم ساپورت نرم افزار(سیستم عامل سیمبین در انحصار نوکیا) و احتیاج به ساین شدن برنامه ها
2-صدای ضعیف
اما واقعا از دوربینش راضیم مخصوصا فیلمبرداری با تنظیمات vga و هم hd
وزن سبک وتیپ نسبتا خوب
اگر ه+ک بشه یا اریکسون ساپورت نرم افزاریش کنه خوبه
این فقط یک نظر شخصی بود