PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vivaz » اولین گوشی سونی اریکسون با فیلمبرداری HD با سیمبین تاچ و پردازنده 720 مگاهرتزی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20

Vallio
20-04-2011, 23:18
یه بار که سهله، 100 بار اینکارو کردم دوست عزیزم
میخوام آپدیتش کنم، ولی اینجور که شنیدم احتمال داره سوتی بدم و،،،،،،، گوشیه بر فنا بره...
تو صفحه ی اولم فقط آپدیترشو گذاشته ولی شرح کامل آپدیتو ندیدم، چیکار کنم دوست جون؟

شما آپدیتر رو نصب کن و طبق دستور العملی که بهت میده انجام بده ، هیچ مشکلی پیش نمیاد !
فقط یه جا ازت میپرسه که :

2 حالت داره ، یکی آپدیت خالی ، بدون هیچ گونه فرمت و یا تغییراتی در تنظیمات و بدون فرمت و ریست .
یکی آپدیت + ریست کلی گوشی .

همین .

متاسفانه اپرا دیگه تو ایران کار نمیکنه بیخیالش شو

منم شنیدم که اینطوری شده ...

sammira
21-04-2011, 16:12
بچه ها منم ویواز خریدم قیمتش هم 270 تومان بود رنگ مشکی تو جعبشم رم 2 گیگ داشت با شارژر و دفترچه هاش و هندزفری همینا بود قلمو سیدی هم نداشت ولی یه جوریه لمسیش انگار فکر میکنه بعد کار میکنه ولی در کل خیلی باحاله فقط ایرادی که داره صداش تو حالت خیلی بلند یه جورایی کم میاره یعنی خش خش داره ولی در کل من که دوستش دارم

NiKtA20
21-04-2011, 20:58
بچه ها کمک
من اگه خدا بخواد میخوام گوشیمو آپدیت کنم،حالا pc suit م که درست کار نمیکنه به کنار، میزنه آپدیتش کن، وقتی میزنم آپدیت کنه تا آخر میره، بعد میزنه یه ارور پیش اومد،finish رو بزن اونو که میزنی از برنامه میپره بیرون، هروقت باز میکنی همین اتفاق میوفته:41:
حالا گوشی رو که وصل میکنم به کامپیوتر میگه رو چه حالتی باشه، pc suito انتخاب کنم؟ که گفتم این مشکل رو داره
media teransferam که فکر نمیکنم باشه
mass strage رو بزنم؟
بعدشم برنامه آپدیتر سونی اریکسونو که لینکشو چند صفحه پیش vallio گذاشته بود دانلود کردمو نصبش کردم، یه باز زدم تو صفحه ی update service یه بار تا آخر رفت و یه ارور مزخرف داد و گفت که برنامه(دقت کنید برنامه)شات دان میشه و اومد بیرون از برنامه... حالا زدم رو حالت mass storage باز سرچ کنه ببینم چی میشه
من خیلییی خنگم یا آپدیت خیلیییی دنگ و فنگ داره؟
:41: چیکار کنم؟

Vallio
21-04-2011, 21:09
بچه ها کمک
من اگه خدا بخواد میخوام گوشیمو آپدیت کنم،حالا pc suit م که درست کار نمیکنه به کنار، میزنه آپدیتش کن، وقتی میزنم آپدیت کنه تا آخر میره، بعد میزنه یه ارور پیش اومد،finish رو بزن اونو که میزنی از برنامه میپره بیرون، هروقت باز میکنی همین اتفاق میوفته:41:
حالا گوشی رو که وصل میکنم به کامپیوتر میگه رو چه حالتی باشه، pc suito انتخاب کنم؟ که گفتم این مشکل رو داره
media teransferam که فکر نمیکنم باشه
mass strage رو بزنم؟
بعدشم برنامه آپدیتر سونی اریکسونو که لینکشو چند صفحه پیش vallio گذاشته بود دانلود کردمو نصبش کردم، یه باز زدم تو صفحه ی update service یه بار تا آخر رفت و یه ارور مزخرف داد و گفت که برنامه(دقت کنید برنامه)شات دان میشه و اومد بیرون از برنامه... حالا زدم رو حالت mass storage باز سرچ کنه ببینم چی میشه
من خیلییی خنگم یا آپدیت خیلیییی دنگ و فنگ داره؟
:41: چیکار کنم؟

نه
اگه با خود آپدیتر برید کاملا" توضیح میده ، اصلا" غیر ممکنه که با گوشی روشن وصل بشه به برنامه .
اگه برنامه مشکل داشته باشه اینطوری میشه ، روی یه سیستم دیگه امتحان کنید.
شما باید گوشیرو خاموش کنید ، یکی از دکمه ها رو بگیرید و کابلو وصل کنید .
دقیقا" یادم نیست ولی همینطوریه ...

NiKtA20
21-04-2011, 21:18
یعنی چی؟
همون صفحه ی اول که update service ارور میده بهم
یعنی باید از اول اولش خاموش کنم گوشی رو و وصلش کنم به کامپیوتر؟
vallio جان یکم فکر کن یادت بیاد، من 3 ساعته نشستم پای این، خیلی زورم میاد ولش کنم...
بعدم آپدیتر به من هیچی نگفت به خدا، تو صفحه ی اولش(بلد نیستم عکسشو بزارم) گیر میکنه ، یکم مونده تموم بشه یهو ارور میده
:19:]
دوباره تا آخر رفت و آخرش گفت an unexpected error رخ داده و این حرفا و اومد بیرون از برنامهَ، یعنی تقریبا 98% انجام شده، آخرش ارور میده...
احتمال داره به خاطر این باشه که pc suite من ایراد داره؟

Vallio
21-04-2011, 21:30
یعنی چی؟
همون صفحه ی اول که update service ارور میده بهم
یعنی باید از اول اولش خاموش کنم گوشی رو و وصلش کنم به کامپیوتر؟
vallio جان یکم فکر کن یادت بیاد، من 3 ساعته نشستم پای این، خیلی زورم میاد ولش کنم...
بعدم آپدیتر به من هیچی نگفت به خدا، تو صفحه ی اولش(بلد نیستم عکسشو بزارم) گیر میکنه ، یکم مونده تموم بشه یهو ارور میده
:19:]

این همه داریم زور میزنیم :دی ، اینم آموزش آپدیت :دی :

فقط توی یک مرحله مونده به دانلود و آپدیت ، ازت میپرسه که میخای گوشیتو آپدیت + ریست کنی یا فقط آپدیت کنی ، فقط آپدیت رو انتخاب کن که گوشیتو ریست نکنه !

اگه بازم ارور داد سعی کن روی یه سیستم دیگه ای امتحان کنی :دی !

سلام
دوستان در این تاپیک طریقه آپگرید گوشی های Sony Ericsson رو بصورت تصویری برای شما قرار میدهم
امیدوارم مفید واقع بشه

توجه : توصیه میشود با خطوط پرسرعت اینکار را نجام دهید
توجه : چنانچه در حین عملیات UPDATE ارتباط شما با اینترنت قطع شود ممکن است گوشی شما دچار آسیب شود
توجه : چنانچه سریال گوشی شما Change شده باشد از انجام این کار خودداری کنید

قبل از هر چیر درایور های گوشی شما باید همه نصب شده باشند و گوشی به کامپیوتر وصل باشد

بعد از نصب گوشی شما به 2 برنامه دیگه احتیاج دارید :
1. برنامه ی Update گوشی
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2.اگر احتمالا برنامه ی Flash Player هم ندارید از
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود کنید

خوب بعد از نصب نرم افزار باید به اینترنت وصل بشوید و روی آیکن اون در دسکتاپ کلیک کنید
بعد از کلیک کردن تصویر زیر برای شما نمایان میشود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از چند ثانیه تصویر زیر ظاهر میشود:
زبان مورد نظر خودتان را انتخاب کنید
زبان پیش فرض و اصلی گوشی ها
(English (United Kingdom هست
منتظر بمانید

Start رو بزنید

ACCEPT را بزنید

با توجه به کانکشن انتهای گوشی , مدل مورد نظر را انتخاب کنید
برای مدلهای k600 - v600 - P800- P910 - P900 و ... سمت راست را انتخاب کنید
برای مدهای P990 - W800 - K750 - w810 -w550 - w700 - d750 و .... سمت چپ را انتخاب کنید

همانطوری که در شکل میبینید کارهای زیر را دنبال کنید :
1.گوشی را خاموش کنید.
2.سیم کارت را خارج کنید.
3.باتری را در جای خود قرار دهید
4.دکمه ی C را فشار داده و نگه دارید.
5.سیم USB رو به موبایل وصل کنید.

پس از آنکه گوشی خود به خود روشن شد عکس زیر نمایان میشود و شما دکمه C را رها میکنید
در مرحله بعد گوشی شما بطور خودکار شناخته میشود
حال برنامه شروع به چک کردن آخرین Update گوشی شما میکنه اگر فریمور جدید برای گوشی شما موجود باشه شروع به دانلود میکند
پس از دانلود نوبت نصب بر روی گوشی میرسد ( اگر با Dial UP این کار را میکنید ممکن است مدت زیادی طول بکشد.)
گر Update جدید وجود نداشته باشد اعلام میکند که آپدیت جدید بر روی گوشی شما موجود هست در این زمان شما 2 گزینه دارید یکی گزینه ی Continue و گزینه ی Back
اگر گزینه ی Continue رو بزنید شروع به Update گوشی میکند و اگر گزینه ی Back رو بزنید به صفحه اول بر میگردد

هنگامی که کار Update تمام شد صفحه زیر ظاهر میشود و شما باید با دقت کار های زیر را انجام دهید :

1. کابل را از زیر گوشی خارج کنید
2.سیم کارت را جا بزنید
3.باتری را جا بزنید
4.گوشی را روشن کنید
ممکن است دفعه ی اول بالا آمدن گوشی کمی طول بکشد

این برای گوشی هایی بودن که باید از سمت چپ انتخاب می کردید برای گوشی های که نوع تصال از سمت راست انتخاب می شه راحت تر هست یعنی دیگه نگه داشتن دکمه C لازم نیست
موفق باشید.

NiKtA20
21-04-2011, 22:06
مرسی ازت دوستم، اینو دیده بودم، آخه بدبختی اینجاست که واسه من اصلا به اینجاها نمیرسه، همون صفحه ی اول که برنامه هارو از اینترنت میگیره آخر آخرش ارور میده...:11:
بی خیال، جمع کنم برم سر درس و مشقم، پروژم مونده روی زمین
فقط یه لطفی بکن
یه ریستی، کدی، چیزی بده که من که خونه تکونی کردم گوشیمو، یه کاری کنم قشنگ از بیخ و بن تر و تمییز بشه...
مموری کارتو که فرمت کردم(حواسم نبود همه ی عکسامم پرید)
یه چیزی بده واسه مموری گوشی
بازم خیلییی ممنون

Vallio
21-04-2011, 22:10
مرسی ازت دوستم، اینو دیده بودم، آخه بدبختی اینجاست که واسه من اصلا به اینجاها نمیرسه، همون صفحه ی اول که برنامه هارو از اینترنت میگیره آخر آخرش ارور میده...:11:
بی خیال، جمع کنم برم سر درس و مشقم، پروژم مونده روی زمین
فقط یه لطفی بکن
یه ریستی، کدی، چیزی بده که من که خونه تکونی کردم گوشیمو، یه کاری کنم قشنگ از بیخ و بن تر و تمییز بشه...
مموری کارتو که فرمت کردم(حواسم نبود همه ی عکسامم پرید)
یه چیزی بده واسه مموری گوشی
بازم خیلییی ممنون

خواهش میکنم ، گفتم که شاید مشکل از وینت باشه !
ستاره مربع هفتادو سه هفتاد مربع !

NiKtA20
21-04-2011, 22:27
آره، احتمال داره از اون باشه، اخه این دومین سیستمیه که با pc suit م مشکل داره ، واسه همین بی خیال شدم،
مرسی... فضای خالیه مموری گوشی شده بود 1 مگ، هیچی هم نبود که پاکش کنم، یه نفسی میکشه الان گوشیم
فقط یه سوال دیگه
بیرون انجام میدن آپدیتو؟ یکی دوجا پرسیدم گفتن نه، جایی هست که برم انجام بدن؟ چقدری میگیرن؟
مرسی ازت یه عالمه:10:

Vallio
21-04-2011, 22:30
آره، احتمال داره از اون باشه، اخه این دومین سیستمیه که با pc suit م مشکل داره ، واسه همین بی خیال شدم،
مرسی... فضای خالیه مموری گوشی شده بود 1 مگ، هیچی هم نبود که پاکش کنم، یه نفسی میکشه الان گوشیم
فقط یه سوال دیگه
بیرون انجام میدن آپدیتو؟ یکی دوجا پرسیدم گفتن نه، جایی هست که برم انجام بدن؟ چقدری میگیرن؟
مرسی ازت یه عالمه:10:

آره هست ، شما اصفهان هستی ؟ قیمت دقیق ندارم !
خواهش میکنم ، وظیفستـ ...

NiKtA20
21-04-2011, 22:45
نه تهرانم
پس اگه بیرون انجام میدن میبرم میدم بیرون، خیلی رفت رو مخم این آپدیته :11:

NiKtA20
22-04-2011, 08:57
یه سوال دارم
یه برنامه داشتم تو گوشیم واسه قفل کردن فایل ها که پسوند فایلای قفل شده enc هست، حالا همه ی برنامه هام پاک شدن و هرجی فکر میکنم یادم نمیاد اسم برنامه هه چی بوده(یه دوستی تو این فروم همین مشکلو داشته، ولی بعد از حل شدن مشکلش ننوشته که اسم برنامه چی بوده:41:)
گفتم شاید شما هم از این برنامه استفاده کرده باشید و بتونید راهنماییم کنید
و یک نکته: اینکه این برنامه spb mobile shell با اینکه خیلی باحاله ولی به شدت شارژ میخوره ها!!!

adrenalin
22-04-2011, 12:20
احتمالا اسم برنامه اکسپلورر هست

NiKtA20
22-04-2011, 13:01
نه اکسپلورر نبود، یه برنامه بود با آیکون طوسی که عکس یه قفل روش بود،:41:
بهر حال خیلی ممنون ازت
>>>>>>>>>>>>>>>>>
خواستم پست اضافی نزنم، واسه همین ویرایش میشود
یاااااافتم،،،یاااااافتم
اسم برنامه رو میدم که کسی مثل من گیر کرد، به روز من نیوفته
BEST CRYPTO V4 FOR S60 V3-V5

obalit88
22-04-2011, 21:34
منم ویوازی شدم رفت...!
فقط چون اولین باره دارم سیمبین رو تجربه میکنم چنتا سوال پیش پا افتاده دارم ، همین اول کاری اعلام شرمندگی میکنم.
----> طریقه ساین کردن برنامه های سیمبین رو بلدم فقط لطف کنین بگین فایلی که قراره ساین بشه باید چه فرمتی داشته باشه ؟ ( sis ؟؟؟)
----> فایل ساین شده رو به کودوم فولدر گوشی باید منتقل و نصب کنم؟
----> یکی هم اینکه برنامه های جاوا چجوری روی سیمبین نصب میشن!!؟

پیشاپیش ممنونم ازتون

7evil
22-04-2011, 21:44
سلام يعني ميگين كه اصلا معلوم نيست كه فريم ور جديد كي بياد يا اين كه اصلا بياد يا نه كسي به سايت سوني اريكسون سر نميزنه؟

ali.moradi
23-04-2011, 04:58
سلام دوستان گل من از زمانی که یک ویروس رفت تو مموری گوشیم (ویواز)مموری رو فرمت کردم حالا بعدش چند نرم افزار وبازی که بر رو خود گوشی هست دیگه نصب نمیشه با این که گوشی رو هم آپدیت کردم آیا فایل خاصی است که تو مموری که خود سونی اریکسون میرزه مثل پی سی سویت حالا از کجا بگیرم تا دوباره نصبش کنم مخصوصا بازی ماشینش

---------- Post added at 05:58 AM ---------- Previous post was at 05:57 AM ----------

دوستان گل آخرین نسخه نرم افزاری ویواز رو میشه بگین آیا این نیست

r2ea0234699

wordist
24-04-2011, 08:56
سلام دوستان عزيز

چند بار تا حالا اتفاق افتاده كه در اواخر ساعتهاي شارژ كامل باطري شارژر رو از برق در ميارم تا ببينم چه مقدار ديگه شارژ مونده و وقتي دوباره ميزنم ميگه شارژ كامل هست درصورتيكه كه اگه اينكارو نميكردم بعيد نبود كه تا مثلا 15 دقيقه ديگه هم بوق و پيغام شارژ شدن رو نزنه

به نظر شما چرا اينطوريه و كدوم درسته ( ايني كه صبر كنيم خودش بوق رو بزنه يا اينگونه چك كنيم كه شارژ تكميل شده يا نه) !!!؟

مرسي

Vallio
24-04-2011, 11:42
منم ویوازی شدم رفت...!
فقط چون اولین باره دارم سیمبین رو تجربه میکنم چنتا سوال پیش پا افتاده دارم ، همین اول کاری اعلام شرمندگی میکنم.
----> طریقه ساین کردن برنامه های سیمبین رو بلدم فقط لطف کنین بگین فایلی که قراره ساین بشه باید چه فرمتی داشته باشه ؟ ( sis ؟؟؟)
----> فایل ساین شده رو به کودوم فولدر گوشی باید منتقل و نصب کنم؟
----> یکی هم اینکه برنامه های جاوا چجوری روی سیمبین نصب میشن!!؟

پیشاپیش ممنونم ازتون

مبارک ،
برای ساین کردن اول اینجا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد هم اینجا برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصفحات اول همه چیو توضیح داده !
فرقی نداره ، هر پوشه ای میشه ، حتی با بلوتوث توی مسیج ها ...
عین همون برنامه های سیمبین !
البته اگه سایز صفحه باشه که کلا" میاد ولی اگه سایز گوشی نباشه یه صفحه کلید کامل هم زیرش میاد !
خواهش میکنم وظیفمه :دی :11:

سلام يعني ميگين كه اصلا معلوم نيست كه فريم ور جديد كي بياد يا اين كه اصلا بياد يا نه كسي به سايت سوني اريكسون سر نميزنه؟

گوشیهای نوکیا و سایت نوکیا با دادن پروداکت کد گوشی توی سایت معلوم میکنه ولی من توی سایت سونی اریکشون چیزی اینطوری ندیدم که بفهمیم !

سلام دوستان گل من از زمانی که یک ویروس رفت تو مموری گوشیم (ویواز)مموری رو فرمت کردم حالا بعدش چند نرم افزار وبازی که بر رو خود گوشی هست دیگه نصب نمیشه با این که گوشی رو هم آپدیت کردم آیا فایل خاصی است که تو مموری که خود سونی اریکسون میرزه مثل پی سی سویت حالا از کجا بگیرم تا دوباره نصبش کنم مخصوصا بازی ماشینش

---------- Post added at 05:58 AM ---------- Previous post was at 05:57 AM ----------

دوستان گل آخرین نسخه نرم افزاری ویواز رو میشه بگین آیا این نیست

r2ea0234699

شما باید از اون فایل ها بکاپ میگرفتین ، پی سی سوییت هم لینکش توی پست اول و دوم همین تاپیک هست و همپنین توی سایت سونی اریکسون ، یکی از بازی ها هم اینجا هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبقیشم باید از توی پلی ناو گوشی دانلود کنید !

بله آخرین ورژن همین هست !

سلام دوستان عزيز

چند بار تا حالا اتفاق افتاده كه در اواخر ساعتهاي شارژ كامل باطري شارژر رو از برق در ميارم تا ببينم چه مقدار ديگه شارژ مونده و وقتي دوباره ميزنم ميگه شارژ كامل هست درصورتيكه كه اگه اينكارو نميكردم بعيد نبود كه تا مثلا 15 دقيقه ديگه هم بوق و پيغام شارژ شدن رو نزنه

به نظر شما چرا اينطوريه و كدوم درسته ( ايني كه صبر كنيم خودش بوق رو بزنه يا اينگونه چك كنيم كه شارژ تكميل شده يا نه) !!!؟

مرسي

بهترین روش و مطمئن ترین هم اینکه که خودش پیغام شارژ کامل رو بده یا اگه اونو ندیدید ببینید نشانگر باطری در حال حرکت هست یا نه ، اگه در حال حرکت بود که هنوز پیغام رو نداده و باطری شارژ نشده ، اگه دیدید پر شده و حرکت نمیکنید بدونید پیغام رو داده و باطری پر هست !

شما هم مرسی :دی !

resident devil
24-04-2011, 17:05
سلام
اینکه میگن صدای گوشی ضعیفه ، در مورد صدای زنگ گوشی هم هست؟
یعنی صدای زنگ گوشی هم کمتر از حد نرماله؟

Vallio
24-04-2011, 20:58
سلام
اینکه میگن صدای گوشی ضعیفه ، در مورد صدای زنگ گوشی هم هست؟
یعنی صدای زنگ گوشی هم کمتر از حد نرماله؟

بله ، کلا" خیلی ضعیف تر از ضعیف هست !
در همه ی موارد !

AKBAR132
25-04-2011, 08:23
خوب منم ویواز گرفتم....... با رم ۸ گرفتم ۲۷۸ تومن با ۲ رو میگفت ۲۶۰ تومن .
با قلم و شارژر و هندزفری
این پست رو با ویواز دادم

خدارو شکر آ پدیته ۰۲۳

punishment
25-04-2011, 19:08
خوب منم ویواز گرفتم....... با رم ۸ گرفتم ۲۷۸ تومن با ۲ رو میگفت ۲۶۰ تومن .
با قلم و شارژر و هندزفری
این پست رو با ویواز دادم

خدارو شکر آ پدیته ۰۲۳

سلام
از كجا گرفتي منم ميخام بگيرم با چه گارانتي؟
فلش مموري باهاش هست يا رم ريدر؟
راضي هستي ازش؟

hesam 63
25-04-2011, 21:46
من بازار موبایل هر جا رفتم رم دو گیگ داشت با گارانتی 285 به بالا ، بدون گارانتی 275
فروشنده ها می گفتن رم هشت دیگه نیست و مال بار اول بود که تموم شده
دوستان اگه جای معتبر سراغ دارن دریغ نکنن

erfandj
25-04-2011, 21:52
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.من میخوام گوشیمو با برنامه آپدیتر آپدیت کنم اما توی مرحله ای که میگه کلید سبز(کلید call) رو نگه دارید،من حدود 10 دقیقه کلید سبز رو نگه میدارم ولی اتفاقی نمیفته.میشه بگید علت چیه؟

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

من بازار موبایل هر جا رفتم رم دو گیگ داشت با گارانتی 285 به بالا ، بدون گارانتی 275
آقا من شنیدم سری های جدید gps رو هم ورداشتن.یعنی گوشی دیگه جی پی اس نداره.حواست باشه میخوای بخری

Vallio
25-04-2011, 22:14
سلام دوستان ، من ویوازمو میفروشم با بالاترین پیشنهاد !
با 40 نرم افزار و تم و بازی سنگین ...

خیلی خیلی سالم !

Quickboy
25-04-2011, 22:34
سلام میخواستم بگم که برای موبایل ویواز که صفحه کلید نداره و تاچ هست نرم افزار دیکشنری انگلیسی به انگلیسی مثل نرم افزار MSDict Cambridge Advanced Learner's (3d Edition) 2.05 کار میکنه یا نه. اینکه حتما باید گوشی با کیبرد باشه.

erfandj
25-04-2011, 23:51
سلام میخواستم بگم که برای موبایل ویواز که صفحه کلید نداره و تاچ هست نرم افزار دیکشنری انگلیسی به انگلیسی مثل نرم افزار MSDict Cambridge Advanced Learner's (3d Edition) 2.05 کار میکنه یا نه. اینکه حتما باید گوشی با کیبرد باشه.
چرا کار نکنه.صفحه کلید مجازی که داره.همون طور که اس میزنی همون طورهم با صفحه کلید مجازی گوشی کلمه مورد نظرتو تایپ میکنی

NiKtA20
26-04-2011, 21:35
سلام
امروز تو آریاشهر دادم واسه گوشیم فارسی بریزن٫که گفت 8 تومن و آپدیت هم میکنم واست٫که دادم برام انجام داد
حالا یکی دوتا سوال
چه کدی رو بزنم تا ببینم آپدیت شده یا نه؟ آخرین آپدیت چیه؟ دیگه اینکه من تغییر خیلی محسوسی تو این نمیبینم٫مثلا چه تغییراتی باید کرده باشه؟
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ
یه چیز دیگه:
خیلی وقته از آقای گلمحمدی خبری نیست؟؟؟

rozysara
27-04-2011, 10:38
ستاره مربع 0 0 0 0 مربع
اخرین ورژن هم 23 هستش
ضمن این که تغییر خاصی نمیکنه یه ذره از باگ هاش برطرف شده

اقا گل محمدی عزیز هم فعلا به جمع ساتیو دار ها پیوستن

NiKtA20
27-04-2011, 11:04
mersi azat
Software version:1232-0380-r2ca024
Costom version 1232-8565-r2ca024
اینا رو زد٫الان این آپدیت شده؟
من از شهریور که خریدم آپدیتش نکرده بودم٫فکر میکردم با آپدیت یه تغییراتی میبینم ولی الان اتفاق خاصی نیوفتاده به نظرم...
-------------
ا؟ مبارکشون باشه٫جاش خالیه ولی اینجا:)

NiKtA20
27-04-2011, 11:17
mersi azat
من از شهریور که خریدم آپدیتش نکرده بودم٫فکر میکردم با آپدیت یه تغییراتی میبینم ولی الان اتفاق خاصی نیوفتاده به نظرم...
-------------

NiKtA20
27-04-2011, 12:30
mersi azat
-------------

rozysara
27-04-2011, 15:14
نه اینطور که از ورژن نرم افزار گوشیت مشخصه اپدیت نیست و یه اپدیت بعد این موجود هستش که اگه خواستی خودت هم میتونی اپدیت کنی فقط باید اینترنت پر سرعت داشته باشی چون باید چیزی حدود 110 مگ دانلود کنی

farida69
27-04-2011, 15:40
سلام با تشکر ازشما،من هرچی یو اس بی برای سونی اریکسون رو دانلود میکنم نمی تونم نصبش کنم:13:گوشی من ویواز هستش وبارای وصل شدن به کامپیوتر نمی دونم چیکارکنم:41:

NiKtA20
27-04-2011, 19:44
ا؟ ممنون
فقط یه سوال٫ صرفا جهت اطلاع ...میخوام ببینم یعنی پسره اصلا اینو آپدیت نکرده؟؟؟ یعنی دروغ گفت؟

Vallio
27-04-2011, 19:51
ا؟ ممنون
فقط یه سوال٫ صرفا جهت اطلاع ...میخوام ببینم یعنی پسره اصلا اینو آپدیت نکرده؟؟؟ یعنی دروغ گفت؟

سلام ،
بله ، ایشون اصلا" به ورژن جدید آپدیت نکرده !
راستو دروغشو نمی دونم !
راستی من گفتم که حتما" نباید این تغییرات رو ببینیم !
شاید نرم افزاری ، سیستم عاملی و یا حتی سخت افزاری باشه ...

rozysara
27-04-2011, 21:07
اگه منظورت از اپدیت ریختن جدیدترین نرم افزار رو گوشی هستش که نه اپدیت نکرده
ولی اگه زبان فارسی به گوشیت اضافه شده یعنی این که فلش کرده

NiKtA20
28-04-2011, 00:09
مرسی ازتون...
نمیدونم بعضیا دروغ نگن میمیرن؟
یعنی واقعا با مفهوم نون حلال آشنا نیستن؟
مرسی
بهرحال
به دوستایی که از روش کیبورد فارسی این تاپیک استفاده میکنن توصیه میکنم برن فارسی کنن گوشیو٫اینجوری خیلییی بهتره :)

ali.moradi
28-04-2011, 13:33
سلام به دوستان چند مدت پیش برام یک مشکل پیش اومد وقتی عکس میگرفتم بعد چند تا عکس گوشی پیغام میداد که مموری جانبی

پر شده و برنامه ها باز رو ببیندید وعکس ذخیره نمیشد نمیگرفت در صورتی که نه مموری پر بود نه برنامه ای بازدر انجمن اینجا یا در انجمن ها دیگر از بچه ها

پرسیدم اما متاسفانه جواب نگرفتم یکی میگفت این عیب این گوشی هست گاهی با آپدیدت حل میشه گاهی نه اما برای

من قانع کننده نبود این گوشی این سیستم همچین عیب احمقانه داشته باشه تا این که گوشی رو دوباره آپدیت کردم اما

باز هم مشکل داشتم تا خودم دست بکار شدم یکی از دوستان تو انجمن هم گفت که مموری ویروس داره مموری فرمت

کردم ودیدم که بله این ویروس ها حتی با فرمت تو محیط ویندوز پاک نمیشن که بلاخره دستی وبا کمک آنتی ویروس

مخصوص موفق به از بین بردن این ویروس ها شدم و الان دیگه در هنگام عکس همچین اخطاری نمیده این پست زدم

دوستانی که گوشی ها ویواز و ساتیو دارن و حتی نوکیا با این سیستم عامل اگه روزی به این مشکل بر خوردن نکن

گوشی آشغال جالب بدونید آنتی ویروس ها قوی هم موفق به شناسایی این ویروس نشدن حتی کاسپر. نود. ویرا . وغیره..

دوتا از ویروسا معروفن یکیشون من تا حالا ندیده بود اسماشو آخر پست میزنم

1 -zaboravi -3- usb.exe - 2-autorun.inf

vafa1353
28-04-2011, 17:54

علائدين بدون گارانتي و رم 2گيگ 240 طبقه 4...

erfandj
28-04-2011, 19:10
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.من میخوام گوشیمو با برنامه آپدیتر آپدیت کنم اما توی مرحله ای که میگه کلید سبز(کلید call) رو نگه دارید،من حدود 10 دقیقه کلید سبز رو نگه میدارم ولی اتفاقی نمیفته.میشه بگید علت چیه
دوستان کسی نمیدونه علت چیه؟چندروز دیگه شارژاینترنتم تموم میشه میخوام زودتر آپدیتش کنم.کمکم کنید.

AKBAR132
28-04-2011, 21:57
منم چند روزه ویواز گرفتم و چیزهایی که فهمیدم رو میگم .
کیفیت عکس و فیلمش در حد تبلیغاتش نیست .... کلا برای عکس باید شرایط خاصی باشه تا عکس خوب در بیاد و کنتراست واقعا پایینه و آزار دهندست ..... ولی در کل عکسهای خوبی میگیره و اگه لازم دارید عکستون بهتر باشه باید با کامپیوتر کنتراست رو افزایش بدید تا ببینید چقدر عکسها خوب گرفته شدند .
اون پیغام کزایی "حافظه پر است " برای من بیشتر زمانی ظاهر میشه که از فوکوس دستی استفاده بکنم . در این حالت کافیه یه بار حالت auto (که اون پایینه ) رو انتخاب کنم و دوباره برم روی حالت دستی که درست میشه و دیگه پیغام نمیده .... اما اگه تو حالت auto پیغام داد حتما باید ریست کرد . عکاسیش در حالت ماکرو بهتره .
کیفیت فیلم hd خوبه فقط تعداد فریمش کمه ... اما در حالت vga تعداد فریم 30 هست و خیلی خوبه .... و فوکوس مداوم که اعجاب انگیزه و خیلی بدرد میخوره .

صداش کمه ولی برای من کافیه شاید در حد k750 باشه ..... کیفیت lcd خوبه و راضی کنندست .....

بسیار سبک و کم حجم و زیبا و با کلاس و شیکه و هرکسی دیده خوشش اومده ...... برنامه هم هنوز خیلی روش نصب نکردم ...ولی سرعتش بالاست و هنگ نداره .

بعدا بازم تجربیاتمو میگم

obalit88
29-04-2011, 13:47
گوشی رو دوباره آپدیت کردم اما باز هم مشکل داشتم تا خودم دست بکار شدم یکی از دوستان تو انجمن هم گفت که مموری ویروس داره مموری فرمت کردم ودیدم که بله این ویروس ها حتی با فرمت تو محیط ویندوز پاک نمیشن که بلاخره دستی وبا کمک آنتی ویروس مخصوص موفق به از بین بردن این ویروس ها شدم و الان دیگه در هنگام عکس همچین اخطاری نمیده

میشه اسم این آنتی ویروس مخصوص رو بگید! چون منم بعضی وقتا در حین عکس گرفتن با این مشکل روبرو میشم در حالی که توو فیلم برداری اصلا این پیغام نشون داده نمیشه!

راستی دوستان وقتی حافظه پر شده به 6.5 گیگ نزدیک میشه فریم ریت فیلمبرداریم کمی افت میکنه، شما هم همین مشکل رو دارین؟ :13:

javad1371
29-04-2011, 20:16
گوشی من تاچش ایراد پیدا کرد بعدش مجبور شدم دادم بیرون تاچ رو عوض کردن بعد اون تعمیر کاره گفتش که باید فلش کرد تا گوشیت کار کنه حالا که فلش کرده گوشیم نه درست آنتن میده (یعنی اپراتور رو هم گاهی نمیشناسه) تازه نصف پایینی تاچش هم بی حسه یا حداقل گاهی وقتا کار میکنه ، الان که آپدیتشم کردم هنوز همون مشکلات رو داره .
لصفا راهنماییم کنید!:41:

javad1371
29-04-2011, 20:19
دوستان کسی نمیدونه علت چیه؟چندروز دیگه شارژاینترنتم تموم میشه میخوام زودتر آپدیتش کنم.کمکم کنید.
شما باید اول کلید سبز رو نگه دارید بعد کابل usb رو وصل کنید

ahmad280
01-05-2011, 03:19
با سلام به دوستان عزيز
من 4 ماه است كه يه ويواز ساده خريدم حالا مدتی است كه سرعت گوشی مقداری کم شده به نظر شما ايرادش چيه.

ahmad280
01-05-2011, 03:32
گوشی من تاچش ایراد پیدا کرد بعدش مجبور شدم دادم بیرون تاچ رو عوض کردن بعد اون تعمیر کاره گفتش که باید فلش کرد تا گوشیت کار کنه حالا که فلش کرده گوشیم نه درست آنتن میده (یعنی اپراتور رو هم گاهی نمیشناسه) تازه نصف پایینی تاچش هم بی حسه یا حداقل گاهی وقتا کار میکنه ، الان که آپدیتشم کردم هنوز همون مشکلات رو داره .
لصفا راهنماییم کنید!:41:

با سلام
به نظر من شاید مشکل نرم افزاری باشه .
در ضمن گوشی رو دست همه کس نده:11:

sammira
01-05-2011, 07:07
سلام بچه ها من یه دوهفته پیش ویواز گرفتم و تا 3 4 روز اول خوب بود اما حالا جدیدا هی میزنه(mm+3تماس موجود نمیباشد )
همش باید گوشیرو خاموش کنم دوباره روشن کنم که تا چند ساعت اوکی باشه کلافه شدم بخدا هرکسی هم میخواد تماس بگیره میگه چرا خاموش گوشیت اصلا این ارورش معلوم نمیکنه چیکارش باید بکنم توروخدا اگه کسی میدونه کمکم کنه

VAHID321
01-05-2011, 12:01
با سلام به دوستان عزيز
من 4 ماه است كه يه ويواز ساده خريدم حالا مدتی است كه سرعت گوشی مقداری کم شده به نظر شما ايرادش چيه.
مشکل خاصی نیست
اکثر گوشیها بعد یه مدت که باهاش کار میکنی و توش برنامه-اهنگ و چیزهای دیگه ذخیره میکنی مقداری سرعتش میاد پایین
ولی اگر خیلی اومد پایین باید یا فرمت ویا تعمیر بشه

salam1361
01-05-2011, 12:23
با سلام. من الان بيشتر از يک ماهه که ويواز خريدم. ( قبل از عيد با گارانتي کامتل 315000). الان هم کلي برنامه روي گوشي نصب کردم، ولي افت سرعت اونقدر نيست. چون من برنامه Handy taskman رو نصب کرده ام و هميشه برنامه هاي اضافي رو که در حال اجراست رو مي بندم. استفاده از تم هاي متفرقه هم مي تونه سرعت گوشي رو خيلي پايين بياره. در مورد دوستانيکه در حين عکسبرداري خطاي "حافظه پر است" رو مشاهده کرده بايد بگم که به احتمال زياد به علت اجراي يک برنامه در بک گراند است که با همين تسک منيجر مي تونيد اونو ببنديد.
در کل کيفيت عکسبرداري با اين گوشي به ويژه در هواي آفتابي مطلوب نيست، هر چند که از فاصله نزديک کيفيت عکس ها فوق العاده است. کيفيت فيلم برداري هم خوب است. البته بايد بگم من با دونستن اين موارد اين گوشي رو خريدم و الان در مجموع از اين گوشي بسيار راضي هستم.:46:

Highbury
01-05-2011, 14:17
گالری ما گاهی قاتی میکنه و گاهی بعضی از عکسا رو نشون نمیده
دوستان اگر امکانش هست یک نرم افزار گالری خیلی خوب بگذارید.ممنون

amirkhan_0o0
01-05-2011, 16:13
سلام بچه ها من یه دوهفته پیش ویواز گرفتم و تا 3 4 روز اول خوب بود اما حالا جدیدا هی میزنه(mm+3تماس موجود نمیباشد )
همش باید گوشیرو خاموش کنم دوباره روشن کنم که تا چند ساعت اوکی باشه کلافه شدم بخدا هرکسی هم میخواد تماس بگیره میگه چرا خاموش گوشیت اصلا این ارورش معلوم نمیکنه چیکارش باید بکنم توروخدا اگه کسی میدونه کمکم کنه
مشکل معمولا با همراه اول هست:
اما به راحتی حل می شه.
این لینک رو مطالعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golmohammadi
01-05-2011, 23:52

سلام
resco photo viewer را نصب کنه
مثل ساعت کار میکنه
البته برنامه های دیگری هم هستند خواستین بگم
ولی این سرتره

کاظم جان شما هم همینو نصب کن
فکر کنم تو ارشیو دی وی دی موجود باشه

ahmad280
02-05-2011, 01:11

با سلام
ببین دوست عزیز دقیقا همین مشکل شما رو من هم داشتم.
گوشی رو بده بیرون برات جدیدترین ورژن رو نصب کنن. امید وارم که درست بشه.:11:

sammira
02-05-2011, 01:15
مشکل معمولا با همراه اول هست:
اما به راحتی حل می شه.
این لینک رو مطالعه کنید

خیلی ازت ممنونم دوسته من

---------- Post added at 02:15 AM ---------- Previous post was at 02:11 AM ----------

با سلام
ببین دوست عزیز دقیقا همین مشکل شما رو من هم داشتم.
گوشی رو بده بیرون برات جدیدترین ورژن رو نصب کنن. امید وارم که درست بشه.:11:مرسی دوست من اگه مشکلم حل نشد حتما این کارو میکنم بازم مرسی

salam1361
02-05-2011, 11:51

با سلام اگه يه نرم افزار مديريت عکس عالي مي خواي، بايد بگم LCG PHOTOBOOK از همه بهتره. من چند تا از اين جور نرم افزارها رو نصب کردم ولي اين نرم افزار از نظر راحتي کار و تنظيمات فوق العاده است.

erfandj
02-05-2011, 17:22
با سلام اگه يه نرم افزار مديريت عکس عالي مي خواي، بايد بگم LCG PHOTOBOOK از همه بهتره. من چند تا از اين جور نرم افزارها رو نصب کردم ولي اين نرم افزار از نظر راحتي کار و تنظيمات فوق العاده است.
برنامه resco photo viewer هم برنامه خوبیه هرچند من از فوتو بوک بیشتر خوشم میاد.آخرین ورژن بصورت کرک شده خدمت شما:

HRN
02-05-2011, 19:15
سلام:
من ويواز پرو دارم( 15 فروردين خريدم)
از روزي كه خريدم يك مشكل بزرگ داره كه نميدونم نرافزاري يا سخت افزاري
بعضي موقع ها كه كسي زنگ ميزنه صداي طرف قطع ميشه و فقط صداي من ميره كه بايد حتما بزنم روي اسپيكر تا صداش رو بشنوم
يا صداش انقدر ضعيف ميشه كه انگار طرف داره از ته چاه حرف ميزنه
البطه بيشتر قطع ميشه تا ضعيف شدن
هر كاري هم بگيد كردم
آپديت كردم_ ريست كردم _ همه ي برنامه هاي گوشي رو پاك كردم
ولي هنوز درست نشده
ديگه ديوونم كرده

ali.moradi
02-05-2011, 21:10
سلام دوستان یک هنزفری نوکیا برای ویواز گرفتم اما ریموتش کار نمیکنه متاسفانه آیا نرم افزار خاصی هست که روی ویواز نصب بشه واسه این کار از دوستان که ویواز دارن کسی هنزفری ریموت دار مثل گوشی ها نوکیا داره که کار کنه

sh_id1
03-05-2011, 10:21
سلام من یه مشکل بزرگ با ویواز دارم
لطفا راهنماییم کنید
ویواز من ازاین دو گیگ رم هاست، ولی الان یه مدتی فیلم هاش پرش داره(یعنی مثل N70 یه باره تو یه لحظه فیلم گیر میکنه بعد چند فریم رو از دست میده)، گفتم شاید مشکل از رمه، یه رم "های اسپید" توشیبا براش گرفتم، ولی مشکل باز حل نشده، تا حالا چهار با از طریق اپدیت، فلشش کردم(در واقع همون آپدیت کردم) ولی مشکل هنوز حل نشده
البته وقتی با حافظه کم خود گوشی فیلم میگیرم همچین مشکلی تا حالا ندیدم
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!! کسی میتونه کمکم کنه؟ کسی این مشکل رو داره؟

amirkhan_0o0
03-05-2011, 10:24
بچه ها شما محافظ صفحه نمایشی که کیفیت خود محافظ اصلی ها رو داشته باشه تو بازار پیدا نکردین؟

AKBAR132
03-05-2011, 17:40
تجربيات جديدم از عكاسي با ويواز ......

1- به هيچ عنوان اجازه نديد نقطه نوراني توي عكستون باشه .... مثلا ديوار يا كف خيابون كه نور خورشيد رو منعكس كرده يا هر چيز ديگه اي ... كلا اجازه نديد قسمتي از تصويرتون پر نور تر از بقيه جاها باشه وگرنه كنتراست مياد پايين

2- گوشيتون رو به گونه اي نگه داريد كه نور خورشيد طرف lcd با شه يعني پشت به خورشيد وايسيد وگرنه كنتراست مياد پايين

3- اگه نصف تصويرتون سايه باشه و نصفش آفتاب (پر نور نباشه ) اون وقت هم عكستون خوب ميشه

4- صبح ها بهتر عكس ميندازه

5- در حالت auto بهتر عكس ميگيره

Vallio
03-05-2011, 23:09
بچه ها شما محافظ صفحه نمایشی که کیفیت خود محافظ اصلی ها رو داشته باشه تو بازار پیدا نکردین؟

خود محافظ اصلی هاش که بدرد نمیخوردند :دی !
من همین امروز 2 تا مارک پروفشنال اسکرین گارد گرفتم ، جلدشون پلاستیکیه و تقریبا" زرشکی رنگ که عکس یه گوشی بلک بری هم روشه ! و اینکه دیگه این مدل ویژگیش اینه که دیگه هوا زیرشم نمیره ...
البته یه 1000 الی 500 تومن گرونتره هاااا تا بقیه ...

واقعا" بهترین مارک و محافظیه که دیدم و استفاده کردم ، تاچشم بهتر شده ...

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

سلام من یه مشکل بزرگ با ویواز دارم
لطفا راهنماییم کنید
ویواز من ازاین دو گیگ رم هاست، ولی الان یه مدتی فیلم هاش پرش داره(یعنی مثل N70 یه باره تو یه لحظه فیلم گیر میکنه بعد چند فریم رو از دست میده)، گفتم شاید مشکل از رمه، یه رم "های اسپید" توشیبا براش گرفتم، ولی مشکل باز حل نشده، تا حالا چهار با از طریق اپدیت، فلشش کردم(در واقع همون آپدیت کردم) ولی مشکل هنوز حل نشده
البته وقتی با حافظه کم خود گوشی فیلم میگیرم همچین مشکلی تا حالا ندیدم
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!! کسی میتونه کمکم کنه؟ کسی این مشکل رو داره؟

مال من هم همینطوری بود تا قبل از اینکه آپدیت کنم ، الانم وقتی که مموری خیلی پر میشه مثلا" حدود یه 700 مگ خالی داره هم اینطوری میشه !
کلا" یه مشکل شایعی هست توی ویواز :27: !

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

سلام دوستان یک هنزفری نوکیا برای ویواز گرفتم اما ریموتش کار نمیکنه متاسفانه آیا نرم افزار خاصی هست که روی ویواز نصب بشه واسه این کار از دوستان که ویواز دارن کسی هنزفری ریموت دار مثل گوشی ها نوکیا داره که کار کنه

سلام ، شما باید از هندز فری های سونی استفاده کنید یا میکردید ، نوکیا کار نمیکنه معمولا" !

sh_id1
04-05-2011, 09:39
مال من هم همینطوری بود تا قبل از اینکه آپدیت کنم ، الانم وقتی که مموری خیلی پر میشه مثلا" حدود یه 700 مگ خالی داره هم اینطوری میشه !
کلا" یه مشکل شایعی هست توی ویواز :27: !

---------

ممنون
منتها من مشکل شما رو هم داشتم
تو این حالت مقدار پرش کمه و درواقع سرعت فریم ها میاد پایین!
ولی من این مشکل رو با رم خالی (تازه فرمت شده) و حتی بعد از اپدیت دارم!
از کسانی که گوشیشون با رم 2 گیگ بوده تا حالا این مشکل رو داشتند؟
لطفا راهنماییم کنید

Kurosh
05-05-2011, 11:44
و ما نیز به ویواز داران گرام پیوستیم ... !
گوشی بسیار خوشگل و خوش دستیه ... با اینکه کمتر تاچ دستم گرفته بودم، ولی زود به تاچش عادت کردم ...
سرعت خوبی داره، کیفیت دوربین‌هاش تو شب که عالی بود، تو روز هنوز نگرفتم، باید بهتر باشه ...
بر خلاف چیزایی که در مورد صدای ضعیفش شنیده بودم، صداش خیلی خوب بود ... یعنی کفاف من رو راحت می‌داد ... از وقتی گرفتم صداش رو از 50 درصد بیشتر نکردم ... چون کافی بوده ... (نه که صدای بلند به کارم نیاد! چون همش موزیک گوش میدم! بحثم اینه که بلندیش خوبه! شاید به خاطر آپدیت بودنشه)
وصل کردم سیستم و Update رو اجرا کردم ... گفت آخرین ورژنه فرم ورت ... (فرم ور رو که نگاه کردم مال 2010 بود، از اون موقع چیزی جدید‌تر نیومده یعنی؟!)
چند تا تم خوشگل اگه داشتین معرفی کنین ... تم خودش رو خیلی دوست ندارم ...
با این حال موزیک پلیرش بد نیست ...
در کل چند تا نرم‌افزار مهم و خوبی که بهتره روش نصب کنم، بگین، ممنون

با گارانتی یه ساله گرفتم 280 تومن ... 13 تومن هم رم 8 گرفتم روش ... کلاً 293 در اومد ... (فکر کنم زیاد شد یه خورده، نه؟!)
نو جعبه‌اش هم چیز خاصی نداشت ... فقط شارژر و هندزفری درپیتش !! :دی نه کابل tv ای، نه سی دی ای ... یه پیسی سوییت هم تو رمش نداشت (البته رم رو آک گرفتم، ولی مگه نباید تو رم فابریکش بریزن این نرم‌افزارا رو؟! طرف نباید می‌ریخت؟!)

Vallio
05-05-2011, 11:47
و ما نیز به ویواز داران گرام پیوستیم ... !
گوشی بسیار خوشگل و خوش دستیه ... با اینکه کمتر تاچ دستم گرفته بودم، ولی زود به تاچش عادت کردم ...
سرعت خوبی داره، کیفیت دوربین‌هاش تو شب که عالی بود، تو روز هنوز نگرفتم، باید بهتر باشه ...
بر خلاف چیزایی که در مورد صدای ضعیفش شنیده بودم، صداش خیلی خوب بود ... یعنی کفاف من رو راحت می‌داد ... از وقتی گرفتم صداش رو از 50 درصد بیشتر نکردم ... چون کافی بوده ... (نه که صدای بلند به کارم نیاد! چون همش موزیک گوش میدم! بحثم اینه که بلندیش خوبه! شاید به خاطر آپدیت بودنشه)
وصل کردم سیستم و Update رو اجرا کردم ... گفت آخرین ورژنه فرم ورت ... (فرم ور رو که نگاه کردم مال 2010 بود، از اون موقع چیزی جدید‌تر نیومده یعنی؟!)
چند تا تم خوشگل اگه داشتین معرفی کنین ... تم خودش رو خیلی دوست ندارم ...
با این حال موزیک پلیرش بد نیست ...
در کل چند تا نرم‌افزار مهم و خوبی که بهتره روش نصب کنم، بگین، ممنون

با گارانتی یه ساله گرفتم 280 تومن ... 13 تومن هم رم 8 گرفتم روش ... کلاً 293 در اومد ... (فکر کنم زیاد شد یه خورده، نه؟!)
نو جعبه‌اش هم چیز خاصی نداشت ... فقط شارژر و هندزفری درپیتش !! :دی نه کابل tv ای، نه سی دی ای ... یه پیسی سوییت هم تو رمش نداشت (البته رم رو آک گرفتم، ولی مگه نباید تو رم فابریکش بریزن این نرم‌افزارا رو؟! طرف نباید می‌ریخت؟!)

مبارک کوروش جون ، برای تم هم برو توی Pizero.net تمهاش جر میده :دی !
منم توی هدفون بیشتر از 50 اش نمیکنم ، منظور صدای اسپیکرشه :دی !

Kurosh
05-05-2011, 11:59
مرسی عزیزم ...
من هم هدفون رو نگفتم به خدا !! اسپیکر رو دارم میگم خوبه صداش !!!

ASUS POWER
05-05-2011, 13:37
سلام
1. display time out هر از چند گاه یه بار از تنظیم خارج میشه . می ذارمش رو 40 ثانیه دوباره میره رو 10 خودش
2. موقع اس ام اس اومدن هر وقت دلش بخواد می لرزه ، بعضی وقتا نمی لرزه .
چه کنم با ایشون ؟

erfandj
05-05-2011, 21:52
سلام
1. display time out هر از چند گاه یه بار از تنظیم خارج میشه . می ذارمش رو 40 ثانیه دوباره میره رو 10 خودش
2. موقع اس ام اس اومدن هر وقت دلش بخواد می لرزه ، بعضی وقتا نمی لرزه .
چه کنم با ایشون ؟
این دوتا که گفتی منم باهاش مشکل دارم.دوستم که ساتیو داره هم همین مشکلو داره.فکر میکنم که از باگهای این گوشیه.البته مشکل دوم رو من فقط تو حالت سایلنت دارم که اصلا ویبره نمیزنه

ASUS POWER
06-05-2011, 11:36
این دوتا که گفتی منم باهاش مشکل دارم.دوستم که ساتیو داره هم همین مشکلو داره.فکر میکنم که از باگهای این گوشیه.البته مشکل دوم رو من فقط تو حالت سایلنت دارم که اصلا ویبره نمیزنه

من هر دفعه به خودم قول می دم sony و متعلقاتش رو هرگز نگیرم نمی دونم چرا باز ! قبلا هم w960ش رو داشتم اصلا راضی نبودم ... الانم لپ تاپ سونی دارم اصلا ...
آپ دیت جدیدش درستش نمی کنه ؟

NiKtA20
06-05-2011, 23:18
سلام
دیروز با کلی ذوق و شوق pc suit که اول تاپیکه رو دانلود کردم و نصب و خلاصه واسه اولین بار از وقتی که خریدمش تونستم وصلش کنم با پی سی سویت
شب اومدم یه نرم افزار رو باز کنم که دیدم به به!!! هیچ کدوم از نرم افزار هایی که رو رم بود نیستن!!!
خاموش روشنش کردم، همونجوری بود، دوباره خاموش کردم و باز هم همونجوری بود، وباز هم...
خلاصه، تو قسمت installed applications همه ی اون برنامه ها هستن، ولی تو پوشه ی applications و هیچ جای دیگه ی گوشی خبری ازشون نیست
چندتا از برنامه هارو خواستم باز نصب کنم ، که پیغام میده اینو داری رو گوشی، میخوای دوباره نصبش کنی؟؟؟
خلاصه کلافه م کرده...
چیکار کنم؟
_________
یه سوالم دارم، که اصولا باید تو درخواست نرم افزار بپرسم، ولی تنبلیه دیگه، ببخشید
هرچی تو نت گشتم نتونستم B O L t رو پیدا کنم، همه شون یه جوریه ن، ایراد دارن انگار،،، یا میگه فقط میتونی با گوشی دانلود کنی، حال آنکه سایتاشون تو گوشی ف*لتره... :41:
کسی برنامه ی سالمشو داره؟
مرسی

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

آها اینم بگم:
از دیشب وقتی گوشی رو روشن میکنم، بعد از اینکه بالا میاد، قبل از اینکه SPB رو لود کنه، میزنه system error و فقط یه ok پایینش داره، که اوکی بکنی یا نکنی گوشی کار میکنه، یعنی فقط جنبه ی اطلاع رسانی به بنده رو داره... :2:
کسی میدونه دلیلش چیه؟

ramin_rp
07-05-2011, 12:57
سلام دوستان
چند روز پیش چه vivaz خریدم. اولین باری هست که سیمبین رو تجربه میکنم
به خاطر همین چند تا سوال ساده دارم

1- یه پلیر کامل که امکان پخش فولدر به فولدر (همون تور که تو حافظه کپی کردم) رو داشته باشم
2- دیکشنری کامل فارسی به انگلیسی و انگلیسی به انگلیسی
3- ساین کردن یعنی چی؟
4- چرا هر نرم افزاری که برای vivaz معرفی شده رو دانلود میکنم نصب نمیشه؟
و هر لینک و آموزشی که به دردم میخوره!

پیشاپیش ممنون

amirkhan_0o0
07-05-2011, 15:02
1-ویدئو پلیر کاملی برای ویواز نیست و من تو کار گوش دادن زیاد آهنگ نیستم
2- Unidic خیل دیکشنری خوبیه
3- توضیحاتش واقعا مفصله اما اگه می خوای نرمافزار سیمبین رو گوشیت کار کنه باید قایل های با پسوند cer, key با توجه به سریال گوشیت بگیری برای این کار باید اینجا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ثبت نام کتی (چند ثانیه) و اینجا هم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بدی بین چند ثانیه تا چند ساعت طول می کشه که این فایل ها رو بهت بده و بعد با استفاده از نرم افزار مخصوص ساین کردن اون رو ساین کنی
کلا این صفحه چیزایی رو که می خوای رو بهت می ده:
4- احتمال زیاد دلیلش همین ساین کردن و شاید ورژن و شاید انحصاری بودن نرم افزار

amirgh2006
07-05-2011, 19:42
با سلام
دوستان من وقتي گوشي ويواز رو خريدم بازي رالي مستر پرو روش نبود يعني اين جديدا هيچي رو كارت حافظشون نيست براي همين خيلي دنبال اين بازي هستم و وقتي هم پيدا كردم بعد نصب مي گه مال ساتيو هستش
كسي اين بازي رو براي ويواز داره
متشكرم
يا علي

Kurosh
07-05-2011, 20:15
با سلام
دوستان من وقتي گوشي ويواز رو خريدم بازي رالي مستر پرو روش نبود يعني اين جديدا هيچي رو كارت حافظشون نيست براي همين خيلي دنبال اين بازي هستم و وقتي هم پيدا كردم بعد نصب مي گه مال ساتيو هستش
كسي اين بازي رو براي ويواز داره
متشكرم
يا علي
از این لینک بگیرید، مخصوص ویوازه

فقط طبق معمول به ساین نیاز داره ...

amirgh2006
07-05-2011, 22:22
از این لینک بگیرید، مخصوص ویوازه

فقط طبق معمول به ساین نیاز داره ...

ممنون بابت لينك :11:
اما من اين رو قبلا تست كردم بعد نصب مي گه مال ساتيو هستش!
يا علي

Kurosh
07-05-2011, 22:35
ممنون بابت لينك :11:
اما من اين رو قبلا تست كردم بعد نصب مي گه مال ساتيو هستش!
يا علي
دقیقاً همین لینک رو دانلود کردید یا اسم فایل چیزی شبیه این بود؟!
این با اون یکی فرق داره‌ها، این هـک شده است ...

خودم دانلود کردم و دارم بازی می‌کنم ... :20:

amirgh2006
07-05-2011, 23:25
آقا من دوباره دانلود كردم و ساينش كردم اما موقع نصب مي گه Certificate expire
ديگه موندم بايد چيكار كنم:2:

Kurosh
07-05-2011, 23:41
آقا من دوباره دانلود كردم و ساينش كردم اما موقع نصب مي گه Certificate expire
ديگه موندم بايد چيكار كنم:2:
گفتم که قبلش باید ساین کنید :20:

برای ساین کردن اول به سایت زیر برید :

حالا IMEI گوشیتون (شماره سریالی که با زدن دکمه‌های ستاره، مربع،‌ صفر، شش، مربع می‌تونید ببینید) رو در فیلد وارد کنید و ده دوازده ساعت بعد دوباره این کار رو تکرار کنید تا بهتون یه فایل rar برای دانلود بده ... اون فایل حاوی فایل‌های cer و key هست و با نرم‌افزار SignSIS-GUI می‌تونید طبق توضیحاتی که تو انجمن موجود هست، ثبت قانونی کنید ... :20:
راهنمایی بیش‌تر خواستید بگید ...

T.K
07-05-2011, 23:48
آقا گوشی ما یه ارور میده بعد دیگه نمیشه زنگ زد پیام داد.و همین طور پیام گرفت و زنگ هم نمی خوره.

اگه خاموش روشن کنی درست میشه.

رفتم فلش کردم بازم به درد نخورد . اگه کسی چیزی میدونه یه راهنمایی به ما بده

ممنون
یاعلی

NiKtA20
08-05-2011, 00:09
سلام
دیروز با کلی ذوق و شوق pc suit که اول تاپیکه رو دانلود کردم و نصب و خلاصه واسه اولین بار از وقتی که خریدمش تونستم وصلش کنم با پی سی سویت
شب اومدم یه نرم افزار رو باز کنم که دیدم به به!!! هیچ کدوم از نرم افزار هایی که رو رم بود نیستن!!!
خاموش روشنش کردم، همونجوری بود، دوباره خاموش کردم و باز هم همونجوری بود، وباز هم...
خلاصه، تو قسمت installed applications همه ی اون برنامه ها هستن، ولی تو پوشه ی applications و هیچ جای دیگه ی گوشی خبری ازشون نیست
چندتا از برنامه هارو خواستم باز نصب کنم ، که پیغام میده اینو داری رو گوشی، میخوای دوباره نصبش کنی؟؟؟
خلاصه کلافه م کرده...
چیکار کنم؟
_________
یه سوالم دارم، که اصولا باید تو درخواست نرم افزار بپرسم، ولی تنبلیه دیگه، ببخشید
هرچی تو نت گشتم نتونستم B O L t رو پیدا کنم، همه شون یه جوریه ن، ایراد دارن انگار،،، یا میگه فقط میتونی با گوشی دانلود کنی، حال آنکه سایتاشون تو گوشی ف*لتره... :41:
کسی برنامه ی سالمشو داره؟
مرسی

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

آها اینم بگم:
از دیشب وقتی گوشی رو روشن میکنم، بعد از اینکه بالا میاد، قبل از اینکه SPB رو لود کنه، میزنه system error و فقط یه ok پایینش داره، که اوکی بکنی یا نکنی گوشی کار میکنه، یعنی فقط جنبه ی اطلاع رسانی به بنده رو داره... :2:
کسی میدونه دلیلش چیه؟
برای بار دوم میپرسم!!!
آیا کسی میتواند کمکم کند؟؟؟

amirgh2006
08-05-2011, 12:59
گفتم که قبلش باید ساین کنید :20:

برای ساین کردن اول به سایت زیر برید :

حالا IMEI گوشیتون (شماره سریالی که با زدن دکمه‌های ستاره، مربع،‌ صفر، شش، مربع می‌تونید ببینید) رو در فیلد وارد کنید و ده دوازده ساعت بعد دوباره این کار رو تکرار کنید تا بهتون یه فایل rar برای دانلود بده ... اون فایل حاوی فایل‌های cer و key هست و با نرم‌افزار SignSIS-GUI می‌تونید طبق توضیحاتی که تو انجمن موجود هست، ثبت قانونی کنید ... :20:
راهنمایی بیش‌تر خواستید بگید ...

با سلام
متشكرم از پاسخ شما:11:
ولي مهندس عرض كردم ساين انجام شده
يا علي

amirgh2006
08-05-2011, 17:21
آقا گوشی ما یه ارور میده بعد دیگه نمیشه زنگ زد پیام داد.و همین طور پیام گرفت و زنگ هم نمی خوره.

اگه خاموش روشن کنی درست میشه.

رفتم فلش کردم بازم به درد نخورد . اگه کسی چیزی میدونه یه راهنمایی به ما بده

ممنون
یاعلی

با سلام
يه سر به لينك زير بزن ببين همين:

يا علي

Kurosh
08-05-2011, 19:42
با سلام
متشكرم از پاسخ شما:11:
ولي مهندس عرض كردم ساين انجام شده
يا علي
آخه ارور ceritificate فقط به ساین کردن مربوط میشه ...

فایل که سالمه ... من هم ساینش کردم و دارم استفاده می‌کنم ...
مطمئنید درست ساین شده؟!‌ :20: (البته جسارت نشه)

amirgh2006
08-05-2011, 21:32
آخه ارور ceritificate فقط به ساین کردن مربوط میشه ...

فایل که سالمه ... من هم ساینش کردم و دارم استفاده می‌کنم ...
مطمئنید درست ساین شده؟!‌ :20: (البته جسارت نشه)

آره حق با شماست ولي من يه نمونه ديگه كه از اينترنت دانلود كردم و ساين روش انجام شد رو نصب كردم ولي موقع اجرا مي گفت مال ساتيو هستش
پس روش ساين كردن من فكر كنم درسته!
ديگه موندم بايد چيكار كنم:41:
راستي ورژن گوشي شما چنده؟
يا علي

Kurosh
08-05-2011, 21:34
آره حق با شماست ولي من يه نمونه ديگه كه از اينترنت دانلود كردم و ساين روش انجام شد رو نصب كردم ولي موقع اجرا مي گفت مال ساتيو هستش
پي روش ساين كردن من فكر كنم درسته!
ديگه موندم بايد چيكار كنم:41:
راستي ورژن گوشي شما چنده؟
يا علي
آره! ورژن اصلی واسه ساتیو بود ... دوستان هکش کردن، نسخه‌ای که براتون گذاشتم نسخه‌ی هـک شده بود ...

ورژن گوشیم؟! یعنی ورژن بازی در گوشیم؟! یا مدل ویوازم؟! :دی
ویوازم U5i هست دیگه ...

amirgh2006
08-05-2011, 21:42
آره! ورژن اصلی واسه ساتیو بود ... دوستان هکش کردن، نسخه‌ای که براتون گذاشتم نسخه‌ی هـک شده بود ...

ورژن گوشیم؟! یعنی ورژن بازی در گوشیم؟! یا مدل ویوازم؟! :دی
ویوازم U5i هست دیگه ...

ببين مهندس ورژن گوشي من اينه:

1224-4699_r2ea023
2010/08/20

Kurosh
08-05-2011, 21:51
ببين مهندس ورژن گوشي من اينه:

1224-4699_r2ea023
2010/08/20
آها! ورژن فرمور ...

ببخشید بد متوجه شدم ...

من هم دقیقاً ورژن و تاریخم مثل ما شماست :20:

amirgh2006
08-05-2011, 22:07
آها! ورژن فرمور ...

ببخشید بد متوجه شدم ...

من هم دقیقاً ورژن و تاریخم مثل ما شماست :20:

آقا مشكل حل شد
مشكل از تنظيم تاريخ گوشي بود!:31:
با تشكر
يا علي

mous3030
09-05-2011, 12:09
تنظیمات گوشی برای اتصال به اینترنت با جی پی ار اس همراه اول چیه ؟ تنظمبات ارسالی همراه اول رو برای ویواز ذخیره کردم بازم می تونم برم اینترنت !

m7sh
09-05-2011, 15:08
ازبین دوستانی که گوشیشون فارسی نداشته و دادن بیرون براشون فارسی ریخته و فلش کرده کسی گوشیش مشکل ‍‍پیدانکرده؟
آخه من ازسیستم گوشیم خیلی راضیم وخیلی ازمشکلایی که دوستان میگن من ندارم و باوجوداینکه حدود80تا نرم افزار ریختم روگوشیم همشون به خوبی اجرامیشن.میترسم بدم فارسی بریزن روش بعدش گوشیم مشکل دار بشه

NiKtA20
09-05-2011, 23:41
دوست عزیز من دو هفته پیش دادم بیرون فلش کردن، ولی الان نمیدونم چش شده، قبلا هفته ای 1بار هنگ میکرد، الان روزی 2 بار، جوری که تا خاموش روشنش نکنم درست نمیشه
حالا از فلشه یا نه نمیدونم
ولی خیلی کلافه م کرده...

javad8006
10-05-2011, 00:20
سلام
من میخام این گوشیو بخرم میخاستم بدونم موقع خرید باس چ نکاتیو رعایت کنم و دیگه اینکه خودم الان5800 دارم میخام بدونم این گوشی چ تفاوت عمده ای بجز دوربینش با 5800داره و دیگه اینکه معایبش چیه و قیمتش چنده کلا 1راهنمایی مبسوط لازم دارم ممنون میشم 1نفری ج بده

ahmad280
10-05-2011, 04:21
ازبین دوستانی که گوشیشون فارسی نداشته و دادن بیرون براشون فارسی ریخته و فلش کرده کسی گوشیش مشکل ‍‍پیدانکرده؟
آخه من ازسیستم گوشیم خیلی راضیم وخیلی ازمشکلایی که دوستان میگن من ندارم و باوجوداینکه حدود80تا نرم افزار ریختم روگوشیم همشون به خوبی اجرامیشن.میترسم بدم فارسی بریزن روش بعدش گوشیم مشکل دار بشه

سلام دوست من
من گوشی رو فارسی كردم ولی مشكلی پيش نيومد اما وقتی زياد برنامه بريزی يه كم سرعت پايين مياد كه اينم هيچ ربطی به فارسی بودنش نداره.:11:

ahmad280
10-05-2011, 04:48
سلام
من میخام این گوشیو بخرم میخاستم بدونم موقع خرید باس چ نکاتیو رعایت کنم و دیگه اینکه خودم الان5800 دارم میخام بدونم این گوشی چ تفاوت عمده ای بجز دوربینش با 5800داره و دیگه اینکه معایبش چیه و قیمتش چنده کلا 1راهنمایی مبسوط لازم دارم ممنون میشم 1نفریط ج بده

سلام دوست من
اول سعی كن با رم 8 گيگ بخری چون سری جديد بعضی هاشون 2 گیگ هستن بعد حتمأ اصل باشه و سريال گوشی درست باشه به نظر من با 5800 قابل مقايسه نيستن معايبش ميشه به صداش كه ضعيف هست اشاره كرد قيمتش هم فكر كنم بين 270 تا 280 در ضمن ميتونی برسی تخصصی هر دوتاشون رو اينجا بخونی .

javad8006
10-05-2011, 23:23
سلام دوست من
اول سعی كن با رم 8 گيگ بخری چون سری جديد بعضی هاشون 2 گیگ هستن بعد حتمأ اصل باشه و سريال گوشی درست باشه به نظر من با 5800 قابل مقايسه نيستن معايبش ميشه به صداش كه ضعيف هست اشاره كرد قيمتش هم فكر كنم بين 270 تا 280 در ضمن ميتونی برسی تخصصی هر دوتاشون رو اينجا بخونی .
هرجا قیمت کردم حدودا240بود ها البته علاالدین اصل بودنشو از کجا بفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Kurosh
10-05-2011, 23:36
بچه‌ها واقعاً انقدر ویواز اومده پایین؟! من همین دو هفته پیش گرفتم 280 !! یعنی انداختن بهم؟!‌ :دی:(

amirgh2006
11-05-2011, 08:26
بچه‌ها واقعاً انقدر ویواز اومده پایین؟! من همین دو هفته پیش گرفتم 280 !! یعنی انداختن بهم؟!‌ :دی:(

با سلام
ويواز با رم 8 گيگ با گارانتي كامتل 290 هستش در بازار مشهد!
همين مدل بدون گارانتي 260 تا 270
يا علي

Kurosh
11-05-2011, 08:52
با سلام
ويواز با رم 8 گيگ با گارانتي كامتل 290 هستش در بازار مشهد!
همين مدل بدون گارانتي 260 تا 270
يا علي
خب پس ننداختن بهم :دی

یه سال گارانتی کامتل دارم من هم : دی
البته 280 با رم 2 بود، 13 تومن هم واسه رم 8 گرفت !!

m7sh
11-05-2011, 14:11
دوست عزیز من دو هفته پیش دادم بیرون فلش کردن، ولی الان نمیدونم چش شده، قبلا هفته ای 1بار هنگ میکرد، الان روزی 2 بار، جوری که تا خاموش روشنش نکنم درست نمیشه
حالا از فلشه یا نه نمیدونم
ولی خیلی کلافه م کرده...

ممنون از nikta و ahmad عزیز:11:

unique206
12-05-2011, 03:10
دوستان من چند روز پیش یه ویواز پرو خریدم ولی اسکرین سرور آکواریوم رو نداره و منوش تو مموری کارد گزینه ای که فولدرهایی که خودمون ساختیم و نداره اسمش دقیقا نمی دونم چیه ولی تو ویواز قدیمی ها هست ... این دلیلی بر مونتاژ بودن گوشیه ؟؟ سریال نامبر گوشی با پشت باطری یکیه البته .

Vallio
12-05-2011, 11:17
دوستان من چند روز پیش یه ویواز پرو خریدم ولی اسکرین سرور آکواریوم رو نداره و منوش تو مموری کارد گزینه ای که فولدرهایی که خودمون ساختیم و نداره اسمش دقیقا نمی دونم چیه ولی تو ویواز قدیمی ها هست ... این دلیلی بر مونتاژ بودن گوشیه ؟؟ سریال نامبر گوشی با پشت باطری یکیه البته .

سلام ، اون پوشه توی مموری خود گوشی هست به نام ادوبی فلش !
در ضمن من پریشب گوشیمو ریست + فرمت کردم ، تا قبل از اون بود آکواریوم ، الان آکواریوم پاک شده و سه تا فلش خیلی زیبا تر اومده :21: !

Vallio
12-05-2011, 11:25
تنظیمات گوشی برای اتصال به اینترنت با جی پی ار اس همراه اول چیه ؟ تنظمبات ارسالی همراه اول رو برای ویواز ذخیره کردم بازم می تونم برم اینترنت !

آره دیگه !
اینجا کامل توضیح داده :

Behsood
12-05-2011, 20:27
سلام
نمیدونم هر از گاهی چرا کند میشه و تا موقعی که ریست نشه درست نمیشه!!

Vallio
12-05-2011, 21:41
سلام
نمیدونم هر از گاهی چرا کند میشه و تا موقعی که ریست نشه درست نمیشه!!

کلا" یکی از خصوصیات بارز ویواز همینه ، نمیدونم این 720 مگاهرتز سی پی یو کجاشه :دی ؟

Behsood
12-05-2011, 22:04
کلا" یکی از خصوصیات بارز ویواز همینه ، نمیدونم این 720 مگاهرتز سی پی یو کجاشه :دی ؟
720 lمگاهرتزش بخوره تو سرش!
میخوام چه کنم وقتی یه بازی زپرتی رو با تیک بالا میاره؟! و راه به راه هم اسلوموشن میشه!
مملکته داریم؟! :27:

T.K
13-05-2011, 13:06
با سلام
يه سر به لينك زير بزن ببين همين:

يا علي

خیلی ممنون.
امتحان کردم.حالا ببینیم دوباره ارور میده یا نه.اگه ارور نده دیگه مجبور نیستم گوشی نو بخرم :دی

Scary Feelings
13-05-2011, 14:24
قبلا یه تاپیک بود اموزش عکس گرفتن حرفه ای با ویواز توش بود , کسی ادرسش رو داره؟

AKBAR132
13-05-2011, 18:24
صفحه اول همين تاپيك آدرسش هست

scapula
16-05-2011, 12:55
سلام یه مشکل عجیب برام پیش اومده وقتی روی آیکون مدیا کلیک میکنم ورود به صفحه ی بعد فوق العاده کند شده ضمن اینکه بکگراندش همون صفحه ی منو باقی میمونه و نمیره روی ایکون بعدی هم که کلیک کنی صفحه ی اول مدیا به بکگراند اضافه میشه.
کسی این مشکل داشته تاحالا؟ نمیدونید چه کار کنم درست بشه؟

hadi-emperor
17-05-2011, 10:32
سلام یه مشکل عجیب برام پیش اومده وقتی روی آیکون مدیا کلیک میکنم ورود به صفحه ی بعد فوق العاده کند شده ضمن اینکه بکگراندش همون صفحه ی منو باقی میمونه و نمیره روی ایکون بعدی هم که کلیک کنی صفحه ی اول مدیا به بکگراند اضافه میشه.
کسی این مشکل داشته تاحالا؟ نمیدونید چه کار کنم درست بشه؟

فکر کنم یه مستر ریست بزنی خوب شه.

k1_shadmehr
18-05-2011, 22:11
فکر کنم یه مستر ریست بزنی خوب شه.

من این مشکل را خیلی پیدا میکنم مستر ریست و فلش کردن هم موقتی برطرفش کرده
تو قسمت اس ام اس نوشتنم هم خیلی قفل میکنه که حتی دادم گارانتی نرم افزار را کامل از اول ریخت واسم یه چند ماهی درست بود ولی باز مشکل پیدا کرد روزی 2-3 بار باید خاموش روشن کنم
خیلی چیزای این گوشی رفته رو اعصابم

javad1371
19-05-2011, 14:21
یه نکته جالب بهش بر خوردم که براتون میگم
گوشیم تاچش خراب بود برا همین خاطر داده بودم تعمیر گاه الان 1 هفته است که گرفتم بعد دیشب متوجه شدم که ای بابا محافظ lcd روش نیست و هیچ خطی هم رو صفحه نمایش نیفتاده ، فکر کنم lcd ایش ضد خش باشه!

amirkhan_0o0
21-05-2011, 20:17
یه نکته جالب بهش بر خوردم که براتون میگم
گوشیم تاچش خراب بود برا همین خاطر داده بودم تعمیر گاه الان 1 هفته است که گرفتم بعد دیشب متوجه شدم که ای بابا محافظ lcd روش نیست و هیچ خطی هم رو صفحه نمایش نیفتاده ، فکر کنم lcd ایش ضد خش باشه!

نه عزیز تاچش ضد خش نیست
خش میفته اونم مثل مرد
برو براش یه محافظ بخر

AKBAR132
21-05-2011, 21:43
گوشي من يه مشكلي داره اونم اينه كه وقتي يه نفر باهام تماس ميگيره اسم اون شخص رو نشون نميده و فقط شماره رو نشون ميده ...... مخاطبين رو روي حافظه گوشي هم كپي كردم بازم درست نشد ..... البته براي پيامك اسما رو ميشناسه ......كسي ميدونه مشكل چيه ؟

Kurosh
21-05-2011, 22:03
بچه‌ها اینجا کسی GPS ویوازش کار می‌کنه ؟! اصلاً میریم تو GPS Data بعد از اینکه به اینترنت کانکت میشه تا کمک بگیره، چه اتفاقی باید بی‌افته؟! اون علامت ماهواره‌ی بالا باید چه جوری بشه ؟!
آخه تو فضای باز هم که هستم، اول می‌نویسه Calculating GPS Data و بعد می‌نویسه GPS works poorly indoors ...
والا من indoors نیستم ! هوا هم ابری نیست !! یعنی شمال ماهواره دریافت نمیشه؟!‌ :دی
عجبا !! یه بار نشده من جواب بگیرم از این ...

Behsood
21-05-2011, 22:29
بچه‌ها اینجا کسی GPS ویوازش کار می‌کنه ؟! اصلاً میریم تو GPS Data بعد از اینکه به اینترنت کانکت میشه تا کمک بگیره، چه اتفاقی باید بی‌افته؟! اون علامت ماهواره‌ی بالا باید چه جوری بشه ؟!
آخه تو فضای باز هم که هستم، اول می‌نویسه Calculating GPS Data و بعد می‌نویسه GPS works poorly indoors ...
والا من indoors نیستم ! هوا هم ابری نیست !! یعنی شمال ماهواره دریافت نمیشه؟!‌ :دی
عجبا !! یه بار نشده من جواب بگیرم از این ...
سلام
خیلی نمیشه روش حساب کرد!
مگه این که از برنامه های Ovi Map و امثالهم استفاده کنی که خیلی بهتره!
مثلا من یه GSM Tracker نصب کردم برنامه باحالی بود!
به بی بخاری GPS ویواز تا حالا ندیده بودم! :31:
در مورد کار کردن اش هم واسه من کار میکنه!
اما در حین نشون دادن مختصات قاط میزنه و میگه Poor ! نمیدونم این پور کیه نپرس لطفا! :27:

Kurosh
21-05-2011, 22:32
ovi رو هم ریختم، smartGPS هم ریختم، خود Locater رو هم تستیدم! تو هیچ کدوم جواب نداد :(
این tracker که میگی به چه دردت خورد‌؟! تونست سیگنال بگیره؟! اگه بتونه بگیره که حله دیگه، می‌ذاری باز بمونه، بعد اون ور میری با ovi یا smart کار می‌کنی ... هوم؟!

Behsood
21-05-2011, 22:56
ovi رو هم ریختم، smartGPS هم ریختم، خود Locater رو هم تستیدم! تو هیچ کدوم جواب نداد :(
این tracker که میگی به چه دردت خورد‌؟! تونست سیگنال بگیره؟! اگه بتونه بگیره که حله دیگه، می‌ذاری باز بمونه، بعد اون ور میری با ovi یا smart کار می‌کنی ... هوم؟!
Ovi تحت نت کار میکنه ها ... !
جی اس ام ترکر واسه مکان یابی گوشی روی گوگل مپ هست!
هر چند من که نتونستم این کارو بکنم!

Kurosh
21-05-2011, 23:11
من هم اتصال به نت رو واسه ovi باز گذاشتم، ولی نتونست بیابه ...
پس چی گفتی این tracker برنامه خوبیه؟! :دی
تو که نتونستی کار کنی باهاش کچل :دی

Behsood
21-05-2011, 23:31
من هم اتصال به نت رو واسه ovi باز گذاشتم، ولی نتونست بیابه ...
پس چی گفتی این tracker برنامه خوبیه؟! :دی
تو که نتونستی کار کنی باهاش کچل :دی
کچل آواتارته!
من سیگنال گرفتم اما نتونستم تو گوگل مپ خودم رو پیدا کنم! :31:

Kurosh
21-05-2011, 23:57
یعنی تو گوگل مپ خودتو گم کردی؟! :دی
دچار بحران شخصیتی شدی دانته؟! :(
آخی ... : دی

بچه‌ها کس دیگه‌ای از GPS استفاده نکرده؟! بابا پس GPS این کوفتی به چه درد می‌خوره؟! :(

Behsood
22-05-2011, 00:03
بچه‌ها کس دیگه‌ای از GPS استفاده نکرده؟! بابا پس GPS این کوفتی به چه درد می‌خوره؟! :(
سلام!
خو من چیکار کنم!
سیگنال اش رو تو گوگل نتونستم پیدا کنم!

به درد این میخوره که تو GSMArena جلوی گزینه GPS بزنه YES !! :27:

Vallio
22-05-2011, 05:58

سلام!
خو من چیکار کنم!
سیگنال اش رو تو گوگل نتونستم پیدا کنم!

به درد این میخوره که تو GSMArena جلوی گزینه GPS بزنه YES !! :27:

سلام ، شما وقتی که برنامه او وی آی رو ریختید از این تاپیک :

نقشه های ایران رو هم که توی این تاپیک هست رو هم ریختید ؟

بعدش هم یکمی یعنی چند کیلو بایتی از جی پی آر اس استفاده میکنه تا وصل شه ، من توی اصفهان و راه ها خیلی تا حالا استفاده کردم .
جاده تهران و خود تهران هم استفاده شده . به صورت گویا ، یه زنه هی میگه به چپ بپیچید هی به راست بپیچید :دی ، کلا" باحاله .
اما یکم طول میکشه تا وصل شه .

راستی من ویوازو فروختم و یه گلکسی خریدم ، ولی تا جایی که بتونم کمکتون میکنم .

Behsood
22-05-2011, 13:50
راستی من ویوازو فروختم و یه گلکسی خریدم ، ولی تا جایی که بتونم کمکتون میکنم .

سلام
نه دیگه مرسی!
با همین یه جمله کمک شایانی کردی! :27:

vahidsport
22-05-2011, 17:57
آقا من بین این گوشی ها موندم
X6 C6 VIVAZ Pro البته تا قیمت 300 توم

X6 ال سیدیش زیر نور افتاب معلوم نیست چون گوشی قبلیم P990 بود و این مشکلش عصابم رو تو بیرون خورد میکرد و رم بهش نمیخوره و خوب گوشی تقریبا کاملی هست تاچ خازنی،دوربین خوب،صدای استریو مثل5800 و تی وی اوت باطری خوب و...

C6 چون تی وی اوت نداره و دوربینش مثل اینکه جالب نیست ولی کیبردش وسوسه کنندس رم میخوره و.. .

میونه VIVAZ Pro این از همشون کامل تره دوربین، قیلم برداری،تی وی اوت،کیبرد،رم،ال سی دی زیر نور افتاب،سی پی یو،کارت گرافیک و باطری خوب ولی صداش رو شنیدم مثل این مونه که هندس فری وصل کردی به گوشی صدا رو تا ته بردی بالا ولی هندسفری تو گوشت نیست داری موزیک گوشی میدی تو جای خلوت صداش از ته ک... در میاد شدید ضعیفه موندم برای چی این اسپیکر و گذاشته نمیزاشت بهتره بود دوربین ویواز معولی رو دیم گوشی خودم که سالار 1.3 مگاپیکسلی هاست (K510) از این خدایی بهتر میندازه برزگترین مضیت دوربین ویواز نسبت به کا510 فقط و فقط فکوس داربودنش هست دو بس... ولی تو یه سایت دوربین گوشی ها رو مقایسه کرده بود که ویواز پرو عالیه واقعا عالی بود برای همین بود امودم سمت VIVAZ Pro وگرنه پارسال که برای رفیقم ویواز معمولی 340 خریدم و صداش رو گوشی کردم کلا از این گوشی بدم اومد اصلا یک لحضه گفتم حیف به اون 340 تومن می خاستم گوشی رو بکوبم زمین ولی گوشی فوق العاده کاملی هست هم معمولیش و هم پرو ش واقعا کامله

با سی پی تو 720Mhz این گوشی چی کارا میشه کرد تو پخش فیلم من هر جور حساب میکنم اول باید از P990 سرتر باشه بعد از 5800 این طوری هست یا نه؟ فکر نمیکنم چون با گوشی رفیقم تست کردم (البته زیاد نه خیلی کوتاه) زیاد فرق نمیکرد با 5800 برادرم تقریبا مثل هم بودند شاید 0.1 درصد باهم فرق داشتند خدایی میکنم من تو P990 فیلم Divx با حجم 700مگ میریختم گوشی مثل خر تو گل گیر میکرد برای پخش (ولی کانورت که میکردم میتونست) ولی تو ویواز معمولی و 5800 که دایویکس ریختم P990 بود ضرب 10^20 کنید گوشی تو پخشش گیر میکرد فقط باید به MP4 تبدیل بشه تا فرق بین P990 و 5800 و ویواز مشخص بشه

با کیبرد ویواز پرو میشه فارسی تایپ کرد؟
جای قرار گرفتن کلید های کیبردش چه طوری مثل کامپیوتر میمونه منظورم کنا هم قرار گفتن کلید ها نیست P990 هم کیبرد داشت و P1 هم کیبرد داشت ولی جای دکمه ها تو P990 مثل کامپیوتر بود نسبت جا های کلید رو میگم
چقدر باطری نگه میداره؟ اگه هیچ استفاده ازش نکنید
اگه میشه چنت عکس از ویواز پرو بزارید چون می خام ببینم به اون سایت ها نمی تونم زیاد اعتماد کنم خیلی مهم است و در شب هم باشه راستی Wide هم میتونه عکس بگیره؟

یه چیز دیگه 5800 برادرم وقتی Map رو روی 3D می زاری گوشی خیلی بد کند میشه مثل این میونه کامپیوتر داره یه بازی رو با فرم ریت 10 داره اجرا میکنه تیکه تیکه خیلی بد نشون میده و تابلوست که گوشی داره کم میاره ویواز پرو با CPU 720MHz و کارت گرافیک یا همون شتاب دهنده این طوریه؟

برای نسب برنامه رو 5800 یه فریم ور کوک شده حالا یا خود 5800 یا C6 میریزم رو گوشی 5800 و برنامه ها رو بدونه هیچ مشکلی نسب میکنم تو ویواز پرو چه طوری میشه نصب کرد؟ آیا امکان داره یه برنامه رو 5800 نصب بشه ولی رو این گوشی نصب نشه اگه برنامه اختصاصی برای گوشی خاصی نوشته نشده باشه عمومی باشه

وقتی تو 5800 یه موزیک پلی میکنی (با هر برنامه ای فرقی نمیکنه) و برنامه رو Minimize میکنم سرعت گوشی کم میشه توبلو که گوشی داره برای موزیک پخش کردن زور میزنه ویواز پرو هم این طوریه؟ تو P990 و P1i این طوری نبود مخصوصا P1

موقعی که گوشی رو روشن میشه چند مگ رم خالی داره؟ 5800 حدود 45 مگ P990 خودشون بکشه تمام برنامه سیستمیش رو ببندم 16 مگ و P1 کمش 75 مگ هست

کمکم کنید خیلی بد گیر کردم نه پول N8 یا Galaxy S رو دارم نه از این سه تا گوشی گوشی در میاد
5800 اگه یه دوربین خوب داشت با هیچ گوشی عوضش نمیکردم

صدا دارو با جه کیفتی ضبط میکنه منظورم Sound Recorder هستش مثل 5800 ضبط میکنه 48k بیریتشه
راستی اسکرول گوشی های نوکیا رو داره یا نه؟

ببخشید که زیاد تند حرف زدم و درضمن تو تاپیک ویواز پرو هم پست دارم ولی جواب نگرفتم مجبور شدم اینجا پست بدم ببخشید.....

AKBAR132
23-05-2011, 11:57
ببين عزيز خيلي گير دادي به مسايل ....... من پرو ندارم و لي همين معمولي كه دارم از نظر سرعت و گرافيك حرف نداره ..... دوربينشم حرفه اي عكس ميگيره يعني جاي اديت برات باقي ميگزاره ... k800 يادته .... كلا بايد عكساي وياز پرو و معمولي رو اديت كني تا به كيفيتش پي ببري .... اما نوكيا اديت شده ذخيره ميكنه .
منم يه روزي جاي شما بودم و بدجوري گير كرده بودم ..... x6 هنگ ميكنه و سيپيوش كشش نداره ........ C6 سنگينه 150 گرم !!!! ......... در نهايت با اين كه ويواز دوربين جلو نداشت و منم لازم داشتم اما همينو ترجيح دادم .

بهتره بري سراغ آندرويد ، سامسونگ تو اين رنج يه چيزايي داره .

پيشنهاد ميكنم ببيني كدوم يك از دوستان ويواز پرو دارن و پايه هستن .... و از طريق پيام خصوصي باهاشون مكاتبه كن .

heidary_sh
23-05-2011, 12:00
سلام
من كيفيت فيلم برداري گوشي برام مهم است آيا كيفيت hd اين گوشي در حد Samsung I9003 Galaxy SL - 4GB است يا نه ممنون

vahidsport
23-05-2011, 22:58
ویواز پرو رو دیدم همه چیزش رو هم تست کردم از نظر سرعت خیلی بالاتر از 5800 هست دوربینش عالی آقا عالی با کیبردش میشه فارسی تاپت کرد (برام مهم بود) صداش یکم ضعیفه

داخل جعبش چه چیز هایی داره و می خام از نمایندگی بگیرم ادرس بدین منون

زود ادرس بدین چون دارم فردا میگیرم

خدایی گوشی خوبیه

AKBAR132
23-05-2011, 23:01
سلام
من كيفيت فيلم برداري گوشي برام مهم است آيا كيفيت hd اين گوشي در حد Samsung I9003 Galaxy SL - 4GB است يا نه ممنون

24 فريمه .... اگه اون گوشي كه گفتي بيشتر باشه پس اون بهتره.

vahidsport
24-05-2011, 13:01
اقا منم ویواز پرو گرفتم

آقا من تو حالت خاموش 2 ساعت زدم ولی هیچی شارژ نشده درسته

vahidsport
26-05-2011, 00:38
اقا يه برنا مه كبتونم فيلم ها رو رون پخش كنم

AKBAR132
27-05-2011, 10:34
هيچ برنامه اي نيست كه بتونه به راحتي بقيه فرمتها رو پخش كنه ....... بهترين راه تبديل كردنه فرمتهاست

AKBAR132
27-05-2011, 10:44
در مورد سوالي هم كه قبلا كرده بودم .
چرا هركي تماس ميگيره فقط شماره رو نشون ميده نه اسمشو
جواب :
1- اگه گوشي مجبور باشه شماره رو از روي سيم كارت بخونه اين مشكل پيش مياد

2- حالا اگه شماره هارو روي حافظه گوشي كپي كنيد بازم برطرف نميشه چون از هر كنتاكت دو عدد داريد و گوشي فقط شماره نشون ميده ..... پس بايد نمايش شماره هاي سيم كارت رو هم غير فعال كنيد در نتيجه ذخيره شماره روي سيم هم غير فعال ميشه !!!

3- اگه يه شماره رو با دو نام متفاوت ذخيره كنيد بازم فقط شماره نشون ميده

گوشي قبلي من k660 بود كه اين مشكلات رو اصلا نداشت .... حالا نميدونم چرا ويواز اينطوريه يعني همه سيمبيانها همين شكلي اند ؟؟

amirkhan_0o0
27-05-2011, 17:30
بچه ها من رمم ترنسند 8 گیگه گاهی توی فیلمبرداری اولش لگ دارم
با نرم افزار هم بدون فرمت که سر عت ریدش رو اندازه گرفتم زیر 5 مگ بر ثانیه بود
رم خوب چه مارک و چه مدلی پیشنهاد می کنید
از کجا بخرم
رمم رو جایی هست که بتونم بفروشم؟

vahidsport
27-05-2011, 22:08
کسی بازی NFS Shift و Moto x رو نصب کرده؟ هر دو بازی رو گوشی من اجرا میشن ولی مشکل داره مثلا چند ثانیه بازی خیلی نرم اجرا میشه و چند ثانیه بازی گیر میکنه این روند به طور منظم و دائم تکرار میشه مشکل چی میتونه باشه
از رم گوشی نمیشه چون کلاس 2 هست؟

amirkhan_0o0
28-05-2011, 00:09
احتمالا از رمت هست
اما من که رمم خیلی معمولیه خوب اجرا می کنه و فقط در فیلمبرداری گاهی لگ داره
راستی کلاس رم رو از کجا می فهمی؟؟

amirkhan_0o0
28-05-2011, 00:09
احتمالا از رمت هست
اما من که رمم خیلی معمولیه خوب اجرا می کنه و فقط در فیلمبرداری گاهی لگ داره

Behsood
28-05-2011, 03:37
کسی بازی NFS Shift و Moto x رو نصب کرده؟ هر دو بازی رو گوشی من اجرا میشن ولی مشکل داره مثلا چند ثانیه بازی خیلی نرم اجرا میشه و چند ثانیه بازی گیر میکنه این روند به طور منظم و دائم تکرار میشه مشکل چی میتونه باشه
از رم گوشی نمیشه چون کلاس 2 هست؟
سلام
میتونه از رم باشه.
چون من وقتی بازی میکنم یه کم تو لودینگ ها دیر عمل میکنه اما مشکل افت فریم ندارم!

golmohammadi
28-05-2011, 12:29
من یک مموری 6 گیگ توشیبا داشتم که سرعتش رایتش بالای 10 بود
هیچ تیکی نداشت
بعدا مموری 16 گیگ پاتریوت خریدم که با این هم تیکی نداشت

سيم كارت رو هم غير فعال كنيد در نتيجه ذخيره شماره روي سيم هم غير فعال ميشه !!!
البته فکر نکنم اینطوری باشه
ولی تست هم نکردم

amirkhan_0o0
28-05-2011, 13:51
من یک مموری 6 گیگ توشیبا داشتم که سرعتش رایتش بالای 10 بود
هیچ تیکی نداشت
بعدا مموری 16 گیگ پاتریوت خریدم که با این هم تیکی نداشت

البته فکر نکنم اینطوری باشه
ولی تست هم نکردم

بریک به فروشنده بگیم چی می خوایم؟

vahidsport
28-05-2011, 16:40
چون من وقتی بازی میکنم یه کم تو لودینگ ها دیر عمل میکنه اما مشکل افت فریم ندارم!

آقا منم مثل شما اصلا افت فریم ندارم گفتم که بازی رو برای چند ثانیه خیلی نرم اجرا میکنه هر دو بازی رو ولی چند ثانیه گیر میکنه و بعد دوباره بازی رو چند ثانیه اجرا میکنه وبعد دوباره چند ثانیه گیر میکنه همین طور تا اخر این زمان اجرا بازی و گیر کردند یک زمان ثابت هست یعنی همیشه مثلا 5 ثانیه بازی رو اجرا میکنه و 10 ثانیه گیر میکنه

رم گوشیم رم فابریک گوشی هست

رم SiliconPower 16 گیگ کلاس 10 خوبه ؟ به قیمت 31

رم خوب چی بگیرم

روی رم یک عدد تو دایره نوشته روی رم من 2 نوشته

amirkhan_0o0
28-05-2011, 17:40
آقا منم مثل شما اصلا افت فریم ندارم گفتم که بازی رو برای چند ثانیه خیلی نرم اجرا میکنه هر دو بازی رو ولی چند ثانیه گیر میکنه و بعد دوباره بازی رو چند ثانیه اجرا میکنه وبعد دوباره چند ثانیه گیر میکنه همین طور تا اخر این زمان اجرا بازی و گیر کردند یک زمان ثابت هست یعنی همیشه مثلا 5 ثانیه بازی رو اجرا میکنه و 10 ثانیه گیر میکنه

رم گوشیم رم فابریک گوشی هست

رم SiliconPower 16 گیگ کلاس 10 خوبه ؟ به قیمت 31

رم خوب چی بگیرم

روی رم یک عدد تو دایره نوشته روی رم من 2 نوشته

ا مگه 16 گیگ هم ساپورت می کنه؟
مشکلی پیش نمیاد؟؟

mdmehry
28-05-2011, 18:03
سلام من یه ویواز دارم که از سری های اول ویواز هست. برنامه adobe reader که روش نصب بود بعد از یه ماه expired شد و الان باید اون رو فعال کرد که من نمیدونم چطور باید اینکارو کرد؟؟

javad8006
29-05-2011, 02:30
آقا این گوشی الان در بازار قیمتش چنده؟
من 1 دونه خریدم با گارانتی پارس کامتل فروشنده گفت 15 هزار هم بده تا استارتاپو غیره ....و خیلی توضیحات دیگه داد که یادم نیس و خلاصش این بود که این گوشی مخصوص اروپاس و با سیم کارتهای ایران سازگار نیس و ما 1 کار هایی روش انجام میدیم و خرجش میشه 15 تومن تا با سیم کارتای ایران سازگار شه و اگر اینو ندی از شرایط گارانتی خارج میشه و هیچ گارانتی تعلق نمیگیره میخاستم بدونم سرم کلاه رفته؟؟؟
چون بدون گارانتیش 238 بود اما این با این شرایط برای من 270 در اومد

کمک کمک سری جواب بدید لطفا

bttt0
29-05-2011, 02:34
بله احتمالا :41:.. خوب از جای دیگه میخریدی دوست عزیز .. چند روز پیش واسه دوستم گرفتیم 255 البته من تهران نیستم احتمالا که اونجا ارزونتر هم باشه

Kurosh
29-05-2011, 02:55
سلام من یه ویواز دارم که از سری های اول ویواز هست. برنامه adobe reader که روش نصب بود بعد از یه ماه expired شد و الان باید اون رو فعال کرد که من نمیدونم چطور باید اینکارو کرد؟؟
این فایل رو بعد از ساین کردن، در گوشی اجرا کنید

javad8006
29-05-2011, 03:14
بله احتمالا :41:.. خوب از جای دیگه میخریدی دوست عزیز .. چند روز پیش واسه دوستم گرفتیم 255 البته من تهران نیستم احتمالا که اونجا ارزونتر هم باشه

ینی شماباگارانتی پارس کامتل خریدی؟داخلش یک کارت الکترونیکی داره؟ اصن نمیدونی چجورمیشه با مرکز پخش این شرکت پارس کامتل تماس برقرار کرد؟

bttt0
29-05-2011, 03:40
ببین دوست من قیمت میانگینش همین حدوداس زیاد گرون نخریدی ولی گوشی که گارانتی داره نیاز به هزینه های اضافی که ایشون گفتند نداره .. باز بهتره بقیه دوستان هم بیان نظراتشون رو بگن:40:

bttt0
29-05-2011, 03:45
حالا باز دوست داشتی یه سر به سایت [
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزن قیمت گوشی و زده در کل هر گوشی و میشه 10 تومن میانگین کمتر :31:بیرون نسبت به این سایت بخری

amirkhan_0o0
29-05-2011, 08:57
شرمنده که اینو می گم
ولی معمولا همشون دروغمی گم
یکی از بچه ها رفته بود علا الدین که واید فایر بخره(الان بهتربن گزینهتو رنجگوشی های هم قیمت ویوازه) فروشنده بهش گفته بود که باید پول بدی تا پکیج برات فعال کنم و از این حرفا وگرنه بلوتوثش کار نمی کنه و اگه از لایف تایمش بگذره دیگه بلوتوث-فایل منیجر و ... دیگه روش نصب نخواهد شد
رفیقم ما می گفت این قدر محکم این دروغ رو می گفت که داشت باورم می شد
اما من کله شقی کردمو گفتم نه نمی خوام
بعد که رم رو انداختم تو گوشی دیدم که عجب دروغگویی هستن اینا
به هر حالبه نظرمن اصلا مهمنیست
آدمتو زندگی خیلی از این کلاه ها سرش میره ولی ...

vahidsport
29-05-2011, 14:13
ا مگه 16 گیگ هم ساپورت می کنه؟
مشکلی پیش نمیاد؟؟

بله ساپورت میکنه

رم خوب چی هست یکی بگه

amirkhan_0o0
29-05-2011, 21:03
بچه ها من امروز تو یه مغازه تو نواب یه رم 8 گیگ کلاس 6 خریدم 16 تومن
دیگه فیلمبرداریم لگ نداره و خیلی هم ازش راضیم
جالب اینه که رمه مارک نداره
حالا که به ترنسد قدیمیم نیگا می کنم می بینم خیلی از اینا تو ایران مارک می شن
مثلا این ترنسند کلاس 2 قدیمی من مارکش با یه رنگ دیگه نوشته شده

vahidsport
30-05-2011, 09:05
اگه ممکنه بازی NFS shift و motox رو نصب کنین ببینید چه طوری اجرا میکنه؟

amirkhan_0o0
30-05-2011, 22:17
nfs shift رو رم کلاس 2 عالی کار می کرد
motox رو ندارم

vahidsport
30-05-2011, 22:34
nfs shift رو رم کلاس 2 عالی کار می کرد

پس چرا برای من درست اجرا نمیشه همه بازی ها رو بد اجرا میکنه حتی PES 2011 رو موندم چیکار کنم
شما مطمئنی رو رم کلاس 2 بدونه مشکل اجرا شد رمتون رو مطمئنید که کلاس 2 هست رم فابریکی گوشی هستش

Behsood
30-05-2011, 22:37
پس چرا برای من درست اجرا نمیشه همه بازی ها رو بد اجرا میکنه حتی PES 2011 رو موندم چیکار کنم
شما مطمئنی رو رم کلاس 2 بدونه مشکل اجرا شد رمتون رو مطمئنید که کلاس 2 هست رم فابریکی گوشی هستش
رفیق یه چیزی رو بگم ...
این CPU ی 720 مگاهرتزی یه چیز تشریفاتیه ...
این رو به عنوان کسی که خودش ویواز داره میگم.
خیلی رو قدرت این گوشی حساب نکن.
این گوشی یه امتحاب بود واسه سونی اریکسون که ببینه میتونه در سیمبین حرفی داشته باشه یا نه!
که به یه تو دهنی به خودی! منجر شد و فهمید سیمبین فقط راست کار نوکیاست و بس ...

ولی در کل گوشیه خوبیه.
اگه سطح انتظاراتتون متوسط باشه خوبه ...

vahidsport
30-05-2011, 23:28
این بازی هایی که گفتم رو این گوشی بدونه مشکل اجرا میشه هم فیلمش رو دیدم هم توسایت های مختلف خوندم موندم چرا برای من این طوریه

mahdokht1364
31-05-2011, 11:52
سلام
من سونی اریکسون ویواز دارم که حافظه داخلی 70 مگ داره که 50 مگش همیشه پر هست و متعاقبا فقط 20 مگ جا دارم که فایلی رو از طریق اینترنت یا بلوتوث دریافت کنم.آیا ممکن هست محل ذخیره شدن فایل ها را به حافظه خارجی تغغیر داد که محدودیتی نداره؟

vahidsport
31-05-2011, 13:19
Menu>Messaging>option>setting>Other>Memory in use یان گزینه رو بزار رو درایور E

Behsood
31-05-2011, 13:28
Menu>Messaging>option>setting>Other>Memory in use یان گزینه رو بزار رو درایور E
سلام
این فقط واسه مسیج باکس هست ها ...

AKBAR132
31-05-2011, 14:14
بچه ها امكان داره كه ميانبرهاي اون مستطيل مشكيه اون پايين صفحه رو عوض كرد ؟ مثلا به جاي ميانبر "سرچ " ميانبر "منو" قرار بديم ..... توجه كنيد كه من كلا ميخوام بدون عوض كردن حالت اماده به كار ، منو رو به ميانبرهاي پايين تم اصلي اضافه كنم .... ميشه يا نه ؟؟؟

vahidsport
31-05-2011, 15:33
این فقط واسه مسیج باکس هست ها ...

با این مسیر دریافت فایل های بلوتوس عوض میشه

vahidsport
31-05-2011, 16:01
سلام
گوشیم خودم ودوستم ویواز پرو رنگ سفید و با گارانتی اصلی دوهفته پیش خریدم
این بازی و بازی PES 2011 و Motox رو رو این گوشی و گوشی رفیقم نصب کردم نمیدونم چرا بازی اجرا میشه ولی مشکل داره به چه شکل ، بازی برای چند ثانیه خیلی خیلی نرم اجرا میشه و برای چند ثانیه گیر میکنه و این روال همیشه هستش و منظم یعنی 5 ثانیه بازی رو نرم اجرا میکنه و 10 ثانیه گیر میکنه اینم بگم فقط این بازی (نید فور اسپید شیفت) رو این طوری اجرا نمیکنه اون دو بازی دیگه رو که بالا اسمش رو اوردم رو هم دقیقا با این شکل اجرا میکنه موندم از چیه
امکان داره از رم گوشی باشه باشه چون کلاس دو هست و هیچ نوشته ای روش نداره که مشخص کنه که برند ش چیه ودر خیلی جاها هم خوندم که این سه بازی و از این قویتر ش هم روی ویواز پرو راحت و با FPS 30 اجرا میشه
در ضمن اون بازی Rally Master که تو رم گوشی بود رو بدونه مشکل اجرا میکنه
اینم میتونم بگم که وقتی حجم بازی از 30-40 مگ بیشتر میشه بازی ها رو این طوری اجرا میکنه و در ضمن بازی Motox رو هم رو فون مموری نصب کردم با حجم 53 مگ بازم اون مشکل پابرجا بود ولی یه تغییراتی نسبت به زمانی که رو رم نصب کرده بودم داشت

ای کسانی که رو ویواز پرو بازی PES 2011 و NFS Shift رو ریختن و هیچ مشکلی تو اجرا ندارن رم گوشیتون چی هست فابریک گوشیه یا خودتون خریدین؟ کلاس چند

اینم فیلمش البته بازی Motox هست

شاید باورتون نشه تو 1000 تا سایت این مشکلم رو گفتم ولی...

mahdokht1364
31-05-2011, 19:19
با این مسیر دریافت فایل های بلوتوس عوض میشه

بله همین طور هست.ولی مشکل اصلی من مسیر فایل های دانلودی هست که مثلا با اپرا دانلود می کنم.واسه اون راهی نیست؟

vahidsport
31-05-2011, 21:28
شما چرا از Opera Mobile مخصوص S60 v5 استفاده نمیکنی؟ همه جوره از مرور گر خود گوشی بهتره و برای دانلود هم مسیر میپرسه که کجا سیو کنه...

mahdokht1364
01-06-2011, 10:16
شما چرا از Opera Mobile مخصوص S60 v5 استفاده نمیکنی؟ همه جوره از مرور گر خود گوشی بهتره و برای دانلود هم مسیر میپرسه که کجا سیو کنه...

چون این برنامه نمی تونه از ف ی ل ت ر ینگ عبور کنه.

AKBAR132
01-06-2011, 17:52
اما opera mini میتونه .... ورژن جدید با ساپورت فارسی

javad1371
04-06-2011, 19:41
نه عزیز تاچش ضد خش نیست
خش میفته اونم مثل مرد
برو براش یه محافظ بخرالان حدود 3 هفته است که بهش خش نیفتاده!

javad1371
04-06-2011, 19:44
من نمید ونم چرا فیلم برداری و عکس برداری گوشیم نویز داره ، لطفا راهنمایی کنید

amirkhan_0o0
05-06-2011, 15:23
من نمید ونم چرا فیلم برداری و عکس برداری گوشیم نویز داره ، لطفا راهنمایی کنید

سلام
کیفیت دوربینش توی جای ابری و شب همین طوریه

vahidsport
06-06-2011, 20:16
ای کسانی که Vivaz , Vivaz Pro دارین برای اینکه سونی اریکسون یه فکری به حال سیستم عامل این دو گوشی و ساتیو بکنه تا شاید S^3 رو روی این گوشی ها بریزه یا حداقل بهتر کنه و مشکلاتش رو برطرف کنه بیایید اینجا رو امضا کنید

yas1385
07-06-2011, 15:11
آقا جون هرکی دوس دارین بگین راضی هستین یا نه؟
بخرم یا نخرم؟
هر مشکلی باش دارین بگید لطفا
و اینکه از دوربینش راضی هستین 8 واقعیه؟و واقعا اچ دیه؟ممنون

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

راستی اگه آدم خوش انصاف و اصل فروش تو علاالدین میشناسید بگین لطفا

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:10 PM ----------

آها یه چیز دیگه تا دو روز آینده جواب بدید لطفا قیمتشم الان بگین چنده؟

amirkhan_0o0
07-06-2011, 18:36
بخرم یا نخرم؟

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:10 PM ----------

آها یه چیز دیگه تا دو روز آینده جواب بدید لطفا قیمتشم الان بگین چنده؟
سلام اچ تی سی وابلدفایر تو همین رتج قیمت با تاچ و جی پی اس بهتر اما پردازنده کمی پایین تره و دوربین ضعیف تر و از همه مهم تر با سیستم عامل اندروید هست
من با توجه به راضی بودنم از ویواز شاید اگه الان می خواستم گوشی بخرم اون رو خریده بودم
تمامی دوربین های 8 مگا پیکسل گوشی ها سنسورش پایین تر از 8 مگا پیکسله اما با الگوریتم های پردازش تصویری تصویر رو بهبود می دن و استاندارد 8 مگا پیکسل می رسونن!
به نظر من(این یه تجربه شخصیه) قبل از خرید گوشی دلخواه یه رم کلاس 4 به بالا بخر و بعد برو گوشی رو بخ و به فروشنده بگو رم رو خودم از قبل داشته ام
چون فروشنده های علا الدین توی گوشی چیزی نمی خورن ولی توی لوازم جانبی یه سود نزدیک به 100 یا گاهی 500 درصد می کنن!!!
دوم من دفعه بعد که بخوام گوشی دید بخرم از بازار موبایل می خرم!
چون خاطرم از خیلی جهات جمع تره!

vahidsport
07-06-2011, 19:25
بخرم یا نخرم؟

آها یه چیز دیگه تا دو روز آینده جواب بدید لطفا قیمتشم الان بگین چنده؟ من چند روزه Vivaz™ Pro گرفتم... و همه جوره هم تستش کردم واینم بگم که تو بازی ویواز و ساتیو از ویواز پرو سرتر هستند اینم به خاطر مشکل نرم افزاری هست وگرنه با سایلت کردن گوشی تو اجرای بازی هیچ فرقی با ساتیو و ویواز نداره اگه خاصتی بیشتر توضیح میدم

من دوست داشتم گوشی که می خرم همه چی داشته باشه مثلا رزولوشن بالای ال سی دی اندازه ال سی دی 16 میلیون رنگ بودن ال سی دی دوربین خوب و فیلم برداری خوب ( ویواز پرو تو این زمینه خیلی خوب عمل میکنه چون فوکوس داره فیلم بردایش) باطری خوب و فای فای جی پی اس ، سی پی یو ، رم بالا،کارت گرافیک،تی وی اوت،کیبرد و... که ویواز پرو هموشن رو داره

یکی از رفیفام X10 داره بزرگترین حسرتی که از گوشی X10 می خورم که چرا ویواز پرو یا ویواز با این سخت افزار نداره ولی X10 داره اینکه تو X10 اکثر فیلم ها رو با پسوند های مختلف و کدک های مختلف رو پخش میکنه(البته تو این زمینه فقط MKV رو تست کردم که راحت پخش کرد ولی مطمئنم تو AVI هم همین طوری هست ) که این به خاطر سیستم عامل X10 هست که انروید هست البته سرعت خیلی بالای اندروید رو هم باید بگم من تو مدت کمی که با اندروید کار کردم این ها رو فهمیدم وگرنه باید بیشتر از اینها مذیت داشته باشه که داره

من اندروید رو رو گوشی با سی پی یو 1GHz و 354 مگ رو و کارت گرافیکی دیدم این طور بود نمیدنم واید فایر هم این طوری هست یا نه چون سی پی یو ش نصف X10 هست کلا اندروید آینده خیلی خیلی خیلی خوبی داره و سیستم عامل خیلی خوبی هست

چون برای من امکانات مهم بود رفتم اینو گرفتم و البته بیشتر از این هم نمی تونستم هزینه کنم و گرنه X10 یا Galaxy S یا و... می خریدم که تو اینده این کا رو خواهم کرد وتا اون موقع اندروید یک سیستم عامل شدید کاملی شده

قبل از اینکه من ویواز پرو بخرم واید فایر ور هم دیدم چون ال سی دی این گوشی رزولوشن پایینی داره تو این رزولوشن نمیشه اینترنت رفت ( راحت نمیشه تو ایترنت گش و گذار کرد ) نه میشه راحت PDF نگاه کردن کلا رزولوشن خوبی نیست

اینم بهت بگم اگه من واید فایر میخریدم شاید از نظر سرعت و دیدم فیلم هیچ مشکلی نداشتم ولی میدونم اون ال سی دی ش (رزولوشن) باط ری دوربینش ( البته دوربینش رو نمیدونم ولی اینو میدونم که فیلم برداری ویواز پرو خیلی خیلی بهتر) تی وی اوت نبود کیبرد من رو اذیت میکرد ولی الان فقط حسرت پخش فیلم رو می خورم(اینم بگم گوشی برادرم 5800 هست و با دید خیلی باز سمته این سیستم عامل یعنی S60v5 اومدم) اینم بگم که الان سرعت گوشی منو کمی اذیت میکنه نه اینکه پایین هست ، سرعت ش مثل اندروید نیست اذیت می کنه البته خیلی کم اذیت میکنه ، سیستم عامل زیاد جالب نیست یعنی مثل اندروید نیست ولی تو زمینه دوربین ال سی دی باطری و... مشکل خاصی ندارم بیشترین چیزی که من اذیت میکنه این پخش نکردن فیلم هست که فقط باید کانورت کنم تا بتونم تو گوشی فیلم ببینم البته این مشکل به خاطر گوشی نست بلکه به خاطر سیستم عامل گوشی هست وگر نه من یه کلیپ با حجم 100 مگ و رزولوشن 1280*720 و بیت ریت 8مگ و پسوند MP4 رو با گوشی ویواز پرو خیلی خیلی راحت پخش میکنم حتی بیت ریت های بالاتر رو هم پخش میکنه در حالی که X10 با اون رم و سی پی یو این فیلم رو تو پخشش گیر می کرد و لگ داشت

در کلا اندروید آینده وحشتناک خوبی داره ....

بسته به خودت داره از گوشی چی می خاهیوگرنه بنظرم بزرگ ترین مضیت واید فایر سیستم عامل هست که اینم مضیت خیلی کمی نیست در مقابل یه گوشی با سیستم عامل S60v5

از من میشنوی برو با هر دو سیستم عامل کار کن ببین چه طوریه که میدونم از اندروید بیشتر خوشت میاد هم سرعت خوبه هم شکیل تره منظور از سرعت اینه که اندروید خیلی نرم کار میکنه انگار گوشی داره تو روغن کار میکنه
راستی ویواز و ویواز پرو اون اسکرول گوشی های نوکیا رو هم نداره و خیلی بده

در کل به خاهی خیلی دوست داشتم رو گوشیم سیستم عامل اندروید باشه البته و البته فقط و فقط با در کنار بودن همه امکاناتی که ویواز پرو داره که این میشه X10 که خود این X10 هم مشکلاتی داره که میشه گفت 65 کیلو رنگ بودن ال سی دی این خیلی بد واسه یه گوشی با سی پی تو 1گیگ و ال سی دی 4 اینچ
فیلم برداریش فوکوس داره ولی فریم ریتش پایین تره از ویواز پرو هست و صدای هم X10 و هم Vivaz™ Pro بدرد نمی خورن فلان همینا رو میدونم
اینم بگم که قاب ویواز پرو کلا پلاستیک هست و یک بنظرم ظریف و شکستنی میاد اینو چند نفر بهم گفتن ولی X10 این طوری نیست

این نظرم من بود واسه کسی که تازه ویواز پرو خریده

yas1385
07-06-2011, 22:26
آرمین خان و سعید اسپورت از راهنماییهاتون واقعا ممنون دارم تحقیق میکنم ببینم چی میشه راستی اگه برند گوشی زیر 300 تومان خوب سراغ دارین معرفی کنین لطفا من آخه واسه گوشی بیشتر این توان پرداخت ندارم ممنون.راستی واید فایر Mkv و Avi رو پخش میکنه؟
یکم راجع به اسکرول بیشتر توضیح میدین سعید جان

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

میگم سعید جان من تو gsm.ir ندیدم بزنه Avi و Mkv رو پخش میکنه .مطمئنید؟

vahidsport
07-06-2011, 23:25
X10 فایل های MKV و AVI رو با برنامه پخش میکنه پلیر داخلی گوشی نمیتونه پخش کنه وایدفایر رو نمیدونم زور ش برسه یا نه بهتر بری تو کلوب ش بپرسی

در مورد اسکلورینگ تو بعضی از جا های گوشی مثل موزیک پلیر گوشی که مثلا کلی موزیک هست به جای اینکه از نوار سمت راست ال سی دی (تو کامپیوتر برای بالا پایین کردن صفحه تو اینترنت چی کار میکنه ) همیشه یه چیزی هست که با اون بالا پایین میکنن ولی تو گوشی ها برای راحتی کار یه چیزی ساختن به اسم اسکورول جنبشی که خیلی راحت صفحه رو بالا پایین کرد که تو گوشی های نو کیا و اندروید هست ولی تو ویواز و ویواز پرو تو مدیا پلیر ش فقط هست مثل این فیلم که داره البوم عکس رو بالا پایین میکنه رو اسکورول جنبشی میگن که تو کانتکت ها ، فایل منجر و موزیک پلیر و تمام جا هایی که نیاز به اسکرول باشه تو گوشی های نوکیا و اندرویت از این روش ستفاده میشه که ویواز نداره که البته تو سایتی دارن فریم ور های این گوشی رو -- میکنند که اگه این کار بشه احتمال داره نمیدونم احتمال داره این نوع اسکرول کردن پخش فایل های DivX, Xvid و... به گوشی اضافه بشه مطمئن نیستم که بشه یا نه

میگم سعید جانوحید اسپورت:31:

erfandj
08-06-2011, 00:06
من با نرم افزار smart movie آخرین ورژنش فایلهای avi رو راحت روی ویواز پخش میکنم.

yas1385
08-06-2011, 00:07
وحید جان ببخشین بابت اسمتون گیج بودم.
میگم وحید جان ویدفایر که صفحش افتضاحه Xperia X10 هم که فکر کنم گرونه (چنده؟).
حالا بین ویواز پرو و ویواز شما کدوم رو پیشنهاد میکنین؟

erfandj
08-06-2011, 00:10
ای کسانی که Vivaz , Vivaz Pro دارین برای اینکه سونی اریکسون یه فکری به حال سیستم عامل این دو گوشی و ساتیو بکنه تا شاید S^3 رو روی این گوشی ها بریزه یا حداقل بهتر کنه و مشکلاتش رو برطرف کنه بیایید اینجا رو امضا کنید

دوست عزیز من رفتم به سایت سونی اریکسون و تو قسمت ارتباط مشکلات سیستم عامل این گوشی و ستیو رو براشون یاداوری کردم (با انگلیسی دست و پا شکسته) و خواستار ارائه آپدیت جدید شدم.چندروز بعد یه ایمیل از طرف سونی اریکسون برام اومد که ترجمه متنش به طور خلاصه این بود که این شرکت در حال حاضر برنامه ای برای ارائه آپدیت جدید واسه گوشی هاس سیمبین نداره.شما هم بیخیال شو فکر نکنم دیگه آپدیت جدیدی واسه ویواز وستیو بیاد.

yas1385
08-06-2011, 00:11
جدی عرفان جان میشه لینک دانلود رو هم بدین راستی از ویواز راضی هستید؟

erfandj
08-06-2011, 00:17
بله اگر کمی صبر کنین الان براتون آپ میکنم.گوشی خوبیه هرچند مشکلاتی داره.نسبت به قیمت بسیار عالیه.بسیار بسیار خوش دست.زیبا.سخت افزار خوب با توان اجرای بازی های گرافیکی.اشکالاتش هم صدای کم اسپیکر.کوچک بودن ال سی دی و مهم ترین اشکالش سیمبین بودنشه.

erfandj
08-06-2011, 00:22
دانلود کنید وحالشو ببرید smart movie 4.15
بفرمایید:

[

yas1385
08-06-2011, 00:37
گوشی خوبیه هرچند مشکلاتی داره.نسبت به قیمت بسیار عالیه.بسیار بسیار خوش دست.زیبا.سخت افزار خوب با توان اجرای بازی های گرافیکی.اشکالاتش هم صدای کم اسپیکر.کوچک بودن ال سی دی و مهم ترین اشکالش سیمبین بودنشه.
عرفان جان میشه یه کلیپ 5 یا 6 ثانیه ای که با این گوشی گرفتینو واسم آپ کنین

erfandj
08-06-2011, 00:52
عرفان جان میشه یه کلیپ 5 یا 6 ثانیه ای که با این گوشی گرفتینو واسم آپ کنین
آه.کلیپ 5 6 ثانیه ای ندارم واست بزارم همش بالای چهار پنج دقیقه هست.حجمش هم خفن بالاست.الان هم که تاریکه باهاش فیلم بگیرم بزارم تو ذوقت میخوره آخه فیلمبرداریش تو شب زمین تا آسمون با روز فرق داره

vahidsport
08-06-2011, 02:33
من هیچ وقت نگفتم گوشی بدی هست هچی خواستم رو داشته ایرادش فقط سیستم عاملش هست واقعا حیف رو این گوشی این سیستم عامل باشه وگر نه با هیچیزش مشکل ندارم جز موقع زنگ خوردن که نه صداش رو میشنوم نه ویبرشو
اسما رت موی رو هم تست کردم پخش میکنه ولی فریم ریتش پایینه
تنها امدم به ه ک هستش که تو خیلی از سایتها دارن روش کار میکنندو به جاهایی هم رسیدن

mgl_para
08-06-2011, 08:38
سلام.
من امروز صبح که بلند شدم دیدم گوشیم خاموش شده درحالی که دیشب شارژ کامل داشت . روشنش کردم فقط صفحه اول اومد (صفحه سفید رنگ که نوشته سونی اریکسون ) و چراغ قرمز کنارش هم روشن شد و دیگه هیچی ! خواستم خاموش کنم دیگه خاموش نشد و مجبور شدم باتریشو در بیارم . زدم به شارژ دوباره همین اتفاقات افتاد و دوباره باتریشو در آوردم .
حالا موندم بلاتکلیف و شدیدا هم امروز به گوشیم نیاز دارم . خواهشا راهنمائیم کنید ...

vahidsport
08-06-2011, 08:40
اپدیت کن احتمالا درست میشه

mgl_para
08-06-2011, 08:49
چطور اینکارو انجام بدم در حالی که اصلا گوشی روشن نمیشه ؟ شدیدا استرس دارم . کارام عقب افتاده . تو گوشیم کلی اطلاعات هست که امروز برای کارم لازمش دارم متاسفانه ...
با یو اس بی هم گوشی بالا نمیاد .

Behsood
08-06-2011, 09:44
این اسمارت مووی که دوستان صفحه قبل گذاشتن فایل های حجیم رو نمیخونه!
مثلا کلیپ 20 مگی رو میخونه اما فایل 700 مگی MP4 رو نمیخونه!

vahidsport
08-06-2011, 11:23
چطور اینکارو انجام بدم در حالی که اصلا گوشی روشن نمیشه ؟ شدیدا استرس دارم . کارام عقب افتاده . تو گوشیم کلی اطلاعات هست که امروز برای کارم لازمش دارم متاسفانه ...
با یو اس بی هم گوشی بالا نمیاد .

شما این برنامه رو دانلود کن Update Service سونی اریکسون هست و گوشی تو حالت خاموش اپدیت میشه P990 که قبلا داشتن زیاد این مشکل برام پیش میومد و با اپدیت مشکل رو حل میکردم در ضمن به اینترنت پر سرعت نیاز دارید چون حدود 100 مگ دانلود میکنه و خود برنامه اپدیت سرویس هم 39 مگ هست

راستی همه چی تو گوشی پاک میشه

yas1385
08-06-2011, 11:32
آقا من با این شرایطی که میگین از خرید ویواز منصرف شدم دلیلم هم سیستم عاملشه.
حالا واس بگردم ببینم Xperia خوب چی گیر میارم راستی وحید جان مدل گوشی پسر خالتونو دقیق میگید.
ممنون.

mgl_para
08-06-2011, 11:53
شما این برنامه رو دانلود کن Update Service سونی اریکسون هست و گوشی تو حالت خاموش اپدیت میشه P990 که قبلا داشتن زیاد این مشکل برام پیش میومد و با اپدیت مشکل رو حل میکردم در ضمن به اینترنت پر سرعت نیاز دارید چون حدود 100 مگ دانلود میکنه و خود برنامه اپدیت سرویس هم 39 مگ هست

راستی همه چی تو گوشی پاک میشه

ای وای ....:41: بد بختی همینجاست ... کلی کد و شناسه تو نوت گوشیم بود ... اشتباه کردم بک آپ نگرفتم .
اینترنت 256 دارم سرعتش خوبه ... دیگه چاره ای نیست . یکی بهم گفت باید فلش بشه گفتم شاید راه دیگه هم باشه .
بازم ممنونم ازتون . زحمت کشیدین .

---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

آقا من با این شرایطی که میگین از خرید ویواز منصرف شدم دلیلم هم سیستم عاملشه.
حالا واس بگردم ببینم Xperia خوب چی گیر میارم راستی وحید جان مدل گوشی پسر خالتونو دقیق میگید.
ممنون.

ویواز همه چیش خوبه . حداقل برای من اینطور بوده . این مشکل هم ظاهرا ربطی به برند و مارک گوشی نداره برای هر گوشی ممکنه پیش بیاد .
ولی هر چی بود حال منو بد جور گرفت :13:

LΩRD
08-06-2011, 12:22
سلام به همه ی دوستان

من میخاستم ویواز بخرم ... میخاستم ببینم ارزش داره که بخرمش ؟!

ممنون میشم نظرتونو بگید

Behsood
08-06-2011, 13:48
سلام به همه ی دوستان

من میخاستم ویواز بخرم ... میخاستم ببینم ارزش داره که بخرمش ؟!

ممنون میشم نظرتونو بگید

سلام
اینطوری که از امضات بر میاد باید گوشی اندرویدی بخری که بتونی Angry Birds رو روش بازی کنی!
به نظر من تا جایی که میتونی سعی کن گوشی بهتری بگیری تا ویواز ...

vahidsport
08-06-2011, 16:00
حالا واس بگردم ببینم Xperia خوب چی گیر میارم راستی وحید جان مدل گوشی پسر خالتونو دقیق میگید.Sony Ericsson Xperia X10

اینم مشخصاتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین گوشی نسبت گوشی های هم رده خودش از قیمت خیلی خوبی هم برخوردار هست حدود 410 که من 395 خریدم و سونی داره اندورید 2.3 تو تابستون اگه اشتباه نکم از طریق اپدیت برای این گوشی داره میده

این طور من فهمیدم وایدفایر کارت گرافیک یا چیپ گرافیکی نداره این یعنی کلا تو بازی ها مشکل داره اساس بازی های سنگین رو نمیتونه اجرا کنه بازم میگم مطمئن نیستم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن کی گفتم پسر خاله....:31:

ویواز گوشی خوبیه این گوشی به قدری خوبه و کامله که هر کسی این گوشی رو میخره میگه چرا اندروید رو این گوشی نیست چون امکاناتی که داره واقعا در حد گوشی 270 تومنی نیست...ولی خوب سیستم عامل S60v5 هست و کاریش هم نمیشه کرد مگر اینکه ه ک بشه تا شاید تغییراتی از جمله پورت شدن کدک های Xvid,Dvix,AVC از رو گوشی های N8,i8910,C7 و خیلی چیز های دیگه که امید وارم بشه ولی اگه بشه دیگه ویواز رو نمیشه جمش کرد

yas1385
08-06-2011, 17:39
آقا من دیگه تصمیمو گرفتم البته با راهنمایی های دوستان متوجه شدم سیمبیان سری 60 ورژن 5 همچین بد هم نیست و فقط از آندروید کمتره.
مام که قیافمون به آندروید نمیخوره هم واس با همین ویواز بسازیم فقط آخرین راهنماییو بدین که ویواز پرو بگیرم یا ویواز ساده با توجه به اینکه ویواز پرو کمی صداش بیشتره و ویواز ساده دوربینش بیشتره.
راستی یه جا خوندم یه یارویی نظر داده بود ویواز دوربین عکاسیش خیلی داغونه.آره؟
هرکی میتونه یه ویدیوی 5 یا 6 ثانیه ای که با این گوشی گرفته رو برام بفرسته ممنون میشم.
:11:سعید اسپورت به پسر خالت وحید سلام برسون:27:
از همتون که راهنمایی کردین ممنون:11::40::11::10:

amirkhan_0o0
08-06-2011, 18:10
بچه ها شما نرم افزاری ندارین که عکس تماس گیرنده از این هم که هست فول اسکرین تر نمایش داده بشه؟

Kurosh
08-06-2011, 18:14
آقا من دیگه تصمیمو گرفتم البته با راهنمایی های دوستان متوجه شدم سیمبیان سری 60 ورژن 5 همچین بد هم نیست و فقط از آندروید کمتره.
مام که قیافمون به آندروید نمیخوره هم واس با همین ویواز بسازیم فقط آخرین راهنماییو بدین که ویواز پرو بگیرم یا ویواز ساده با توجه به اینکه ویواز پرو کمی صداش بیشتره و ویواز ساده دوربینش بیشتره.
راستی یه جا خوندم یه یارویی نظر داده بود ویواز دوربین عکاسیش خیلی داغونه.آره؟
هرکی میتونه یه ویدیوی 5 یا 6 ثانیه ای که با این گوشی گرفته رو برام بفرسته ممنون میشم.
:11:سعید اسپورت به پسر خالت وحید سلام برسون:27:
از همتون که راهنمایی کردین ممنون:11::40::11::10:
من با پرو کار نکردم، اما ویواز فیلمبردایش حرف نداره ! با کیفیت HD و وضوح بسیار خوب فیلم می‌گیره ...

الان امکان کات کردن ندارم، ولی اگه داشتم هم اون قدر کیفیت کلیپام بالاست که حجم 6-5 ثانیه‌اش هم زیاد میشه :دی

ببین کیبورد و به قول خودت صدای کمی بیش‌تر (که من مطمئن نیستم ازش) برات مهم‌تره (که برو پرو بگیر) یا دوربین 8 مگا پیکسلی و اجرای نرم‌افزار‌ها و بازی‌های سیمبین ورژن 5 بدون اشکال ... (شنیدم پرو بعضی برنامه‌ها توش مشکل دارن) ...

Behsood
09-06-2011, 00:47
بچه ها شما نرم افزاری ندارین که عکس تماس گیرنده از این هم که هست فول اسکرین تر نمایش داده بشه؟
دیگه این برمیگرده به محدویت های سیستم عامل.
فکر نکنم باشه ...

کورش :
من با پرو کار نکردم، اما ویواز فیلمبردایش حرف نداره ! با کیفیت HD و وضوح بسیار خوب فیلم می‌گیره ...

آره انصافا فیلمبرداریش تو نور کافی عالیه!:10:

vahidsport
09-06-2011, 14:02
بچه ها شما نرم افزاری ندارین که عکس تماس گیرنده از این هم که هست فول اسکرین تر نمایش داده بشه؟فقط تو سایت موبایلستان هستن و پست دوم رو دان کن کرک شده هست و ساین نشده

اجرای نرم‌افزار‌ها و بازی‌های سیمبین ورژن 5 بدون اشکال ... (شنیدم پرو بعضی برنامه‌ها توش مشکل دارن) ...من تو اجرا برنامه هیچ مشکلی نداشتم و تا اونجایی که میدونم هر برنامه ای که رو ویواز و ساتیو نصب بشه رو ویواز پرو هم نصب میشه بیشتر تو اجرا بازی های بالای حجم 30-40 مگ مشکل داره که مثلا بازی NFS Shift رو تیکه تیکه اجرا میکنه ولی اگه گوشی رو سایلت بزاری دقیقا مثل ویواز اجرا میکنه ولی خوب صدا نداری ولی من با یه کلک رشتی این بازی و بازی PES 2011 و Moto Xرو با صدا و نرم دارم اجرا میکنه اینم بگم که این روش تو هر بازی نمیشه ازش استفاده کرد ولی اخرین راه همون سایلت کردن هست که این مشکل نه به خاطر گوشیه و نه به خاطر سیستم عامل بلکه سونی اریکسون باید این مشکل رو با اپدیت حل کنه چون سخت افزار ش با ویواز دقیقا یکی هست

معایت ویواز پرو :
1) ویبره ش بدرد نمی خوره شدید کمه و صدای زنگ ش هم کمه => تو جای شلوغ مشکل داری با شنیدن زنگ گوشی
2)گوشی خیلی سوسولی هست و چون کیبرد هم داره خیلی ظریفه فکر میکنم ویواز هم هم چین چیزی باشه
3)تو اجرای بازی ها مثل ویواز عمل نمیکنه
4)یکم شله گوشی ، لقی داره که میدونم به خاطر کیبرد دار بودن ش چون رو ویواز پرو رفیقم هم تست کردم همین طوری بود فکر کنم همه گوشی های کیبرد دار همین طوریه کلا پلاستیکه گوشی ظریفیه میدونم اگه خدایی نکرده روزی به خوره زمین اولین سدمه ای که میبینه اینکه گوشی دو تیکه میشه از جای کیبرد

که فکر میکنم ویواز تو ویبره مشکلی نداشته باشه چون کیبرد نداره و جای بیشتری برای ویبره بزرگ تر داره
موقعی که من گوشی رو خریدم فکر میکردم که تو هیچ کدوم مشکل ندارم مخصوصا تو اجرا بازی که واقعا هم باید همین طوری باشه این مشکل سونی که یه گوشی رو درست فریم ور روش نمیزاره و اپدیت هم نمیکنه

مضایا:
1) دوربین برای خیلی مهم بود واقعا منو راضی نگه داشته هم تو عکس و هم تو فیلم
عکس: من تو خیلی از گوشی ها اصطلاح image stabilization رو دیدم که زدن ولی علناً احساس نکردم ولی تا الان که حدود 60-70 تا عکس انداختم حتی تا مود "نایت مود لند اسکیپ" که تو این حالت وحشتناک سرعت گوشی پایین میاد ولی اصلا عکس خراب یا تار نشده ولی تو حالت اوتو تو شب یکم نویز داره ولی وقتی میری رو نایت مود درست میشه

فیلم: هندیکمه . من فیلم برداری HD ویواز پرو اکس 10 سونی و سی 7 نوکیا رو باهم مقایسه کردم(هموشون 24فریم بودن) میتونم بگم مثل هم هستند که اکس 10 بنظرم مقداری پایین تر بود و سی 7 تا حدودی بهتر از همشون ولی وقتی وبواز پرو رو اندازه رزولوشن رو روی VGA یا 640*480 میزارم واقعا 30 فریم فیلم میگیره نقطه قوت ش هم اینکه خیلی صاف فیلم میگیره البته تو شب مقداری نویز داره ولی تو روز دقیقا مثل هندیکم فیلم میگه با اون فوکوس پیوسته ای که داره

کلا بگم من تو دوربین مشکل ندارم
2) کیبردش هم که تو اینترنت رفتن خوراکه و تازه هم فهمیدمه که عمل Ctrl+A, Ctrl+C ,Ctrl+V رو هم با کیبرد ش میشه انجام داد که خیلی باحاله و فارسی هم میشه با کیبر دش تایپ کرد

بقیه چیز ها مثل ویواز

دوباره الان X10 رفیقم رو دیدم یه کلیپ با پسوند AVI با کدک عجیب قریب ریختم تو گوشی رفیقم عین هلو پخش کرد ولی ویواز پرو مثل خ... تو گل گیر کرده بود درضمن بازی NFS Shift رو هم رو X10 دیدم واقعا نرم تر از ویواز پرو اجرا میکرد حتی C7 نوکیا هم از ویواز پرو نرم تر اجرا میکرد که میدونم در مورد ویواز و ساتیو هم همین طوریه

بازم بیشتر تحقیق کنتا پشیمون نشی

Behsood
09-06-2011, 14:25
4)یکم شله گوشی ، لقی داره که میدونم به خاطر کیبرد دار بودن ش چون رو ویواز پرو رفیقم هم تست کردم همین طوری بود فکر کنم همه گوشی های کیبرد دار همین طوریه کلا پلاستیکه گوشی ظریفیه میدونم اگه خدایی نکرده روزی به خوره زمین اولین سدمه ای که میبینه اینکه گوشی دو تیکه میشه از جای کیبرد

سلام
نه تو ویواز هم لقی درب گوشی کاملا مشخصه!
مختص Pro نیست

Kurosh
09-06-2011, 15:00
سلام
نه تو ویواز هم لقی درب گوشی کاملا مشخصه!
مختص Pro نیست
من در ویوازم هیچ لقی‌ای نداره خدا رو شکر :دی

البته زیاد باز و بسته‌اش نمی‌کنم، شاید دو بار از وقتی خریدم ...

Behsood
09-06-2011, 15:08
من در ویوازم هیچ لقی‌ای نداره خدا رو شکر :دی

البته زیاد باز و بسته‌اش نمی‌کنم، شاید دو بار از وقتی خریدم ...
کم کم اینطوری میشه!
مال منم نبود اوایل! :27:

yas1385
11-06-2011, 19:13
آقا ما هم بالاخره به جمع ویوازی ها اومدیم
این فایل key & Cer اگه تو ویوازها مشترکه لطف کنین بذارین اگه نه از کجا تهیه کنم

Kurosh
11-06-2011, 19:25
آقا ما هم بالاخره به جمع ویوازی ها اومدیم
این فایل key & Cer اگه تو ویوازها مشترکه لطف کنین بذارین اگه نه از کجا تهیه کنم
توی ویواز‌ها مشترک نیست که !! هر گوشی cer و key مختص خودش رو داره !!

با دادن IMEI (سریال) گوشیتون به این سایت می‌تونید این دو فایل رو دریافت کنید

وقتی IMEI رو وارد کردید و کد امنیتی رو زدید، بهتون پیغام میده که درخواستتون ثبت شد، حالا چند ساعت باید منتظر بمونید تا فایل‌هاتون آماده بشه ...
چند ساعت بعد، دوباره IMEI رو وارد کنید، اگه آماده باشه، اون بالا سه تا لینک می‌بینید، فایل rar رو بگیرید ...

morivivaz
11-06-2011, 19:43
سلام؛ :5:
اگه كسي ميدونه چطوري ميشه ويواز رو آپديت كرد ، به من كمك كنه. :46:

morivivaz
13-06-2011, 11:42
چي شد پس؟!
من هنوز منتظرما... :5:

Behsood
13-06-2011, 11:49
چي شد پس؟!
من هنوز منتظرما... :5:
سلام
توی تاپیک خودش در پست دوم نرم افزار آپدیت گوشی هست.
اون رو دانلود کن و طبق مراحلی که تصویری هم گفته میشه برو جلو تا آپدیت بشه.

Behsood
13-06-2011, 11:51
رفقا کسی بازی خوب روی گوشی تست نکره؟!
بعد از Prince of Persia و NFS : Shift بازی خوب دیگه ای بازی نکردم رو این گوشی!

farsar
14-06-2011, 14:23
دورود بر بروبکس سایت

می خواستم بدونم ایا ویواز n-gage ساپورت میکنه یا نه؟

ممنونم از پاسخدهیتون پیشاپیش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin_0913
14-06-2011, 21:42
سلام
دفترچه راهنمای فارسی این گوشی هست؟

Behsood
14-06-2011, 21:49
سلام
دفترچه راهنمای فارسی این گوشی هست؟

پست دوم همین تاپیک!

vahidsport
14-06-2011, 21:58
آقا این برنامه رو رو گوشیتون نصب کنید ببینید چه امتیازی رو به گوشیتون میده برنامه یه بنچ مارک هستش البته جاوا

گوشی من در که Vivaz™Pro هست این گونه بود :

2M Multi Tread = 117 Sec

3Dimension =507

بازی های N-Gage رو من تا حالا ندیدم ولی بازی های S^3 که بضی از بازی ها ش رو پورت کردن و اجرا میکنه مثل Need For Speed Shift , PES 2011 من دیدم که بازی های بزرگ S^3 هست (همون N8,C7)

Behsood
14-06-2011, 22:07
دورود بر بروبکس سایت

ممنونم از پاسخدهیتون پیشاپیش
نه رفیق!
امکان اش نیست!

farsar
15-06-2011, 20:44
اقایون و خانوما من این گوشی رو از دیجی کالا با گارانتی کامتل خریدم ولی تو پکش قلم نداشت و مموریش هم 2گیگ بود چیکار کنم حالا مموری رو بی خیال ولی قلم باید باشه یا نه نیست ؟

و یه چیز دیگه این گوشی کابل اتصال به تی وی تو پکش هست یا نه؟

Kurosh
15-06-2011, 21:00
اقایون و خانوما من این گوشی رو از دیجی کالا با گارانتی کامتل خریدم ولی تو پکش قلم نداشت و مموریش هم 2گیگ بود چیکار کنم حالا مموری رو بی خیال ولی قلم باید باشه یا نه نیست ؟

نه، خیلی وقته دیگه کابل اتصال به TV و قلم و حتی مموری 8 نمی‌ذارن ...

پک‌هاش خیلی ساده شده ...
قفط USB و شارژر و یه هندزفری خیلی معمولی ...

mgl_para
19-06-2011, 23:32

برای هیچکس قلم نداره ! به اون عکس توجه نکن ! من از هر کی پرسیدم نه قلم داشت نه کیف داخل پک نه هندزفری بلوتوث و نه مموری بیش از 2 گیگ !!!

مسخره س نه ؟!

vahidsport
20-06-2011, 10:05
کلا سونی اریکسون مسخره شده!!! نوکیا واسه گوشی های سال 2008 که میشه سه سال پیش مثل 5800 و C6 چند مدل دیگه اپدیت جدید داده ولی سونی اریکسون برای ویواز و ویواز پرو که تاز یک ساله شده دیگه اپدیت نمیده و اصلا یادش رفته یه همین گوشی رو داره تولید میکنه...
رو گوشی های N8 و C7 و یکی دو مدل دیگه داره کلا سیستم عامل رو عوض میکنه کاری که سونی اریکسون تو خواب هم نمیتونه بهش فکر کنه چه برسه انجام بده حالا کاری با خوب یا بد بودن سیستم عامل جدید ش ندارم...
گوشی من (ویواز پرو )قلم کیف نداشت ولی رم 8 روش داشت

k1_shadmehr
20-06-2011, 12:18
ببینید چه آپدیت فوق العاده ای واسه ی گوشی های این اومده :: CFW ^ 3 v6.1 Symbian For Nokia 5800 5530 523

امکان نصب رو ویواز با این سیستم عامل مزخرفش نیست ؟؟؟؟؟؟

kavehj4488
22-06-2011, 11:05
من گوشي رو از علاءالدين خريدم ولي باتريش خيلي ضعيفه هر روز بايد شارژ بشه مال شما هم اينطوريه؟

amirkhan_0o0
22-06-2011, 12:57
من گوشي رو از علاءالدين خريدم ولي باتريش خيلي ضعيفه هر روز بايد شارژ بشه مال شما هم اينطوريه؟
بله اگه خیلی با گوشیت ور بری زود تر از این هام شارژ خالی می کنه
اما پس از یه مدتی که ور رفتنت کم شد می بینی که دو سه روز برای کاربرد مکالمه ای شارژ نگه می داره
(البته اگه مثل من قبض گوشیت فقط 14-15 تومن میاد:31::31:)

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

منظورم از قبض گوشی قبض تلفن بود دی:

mgl_para
24-06-2011, 11:21
کلا سونی اریکسون مسخره شده!!! نوکیا واسه گوشی های سال 2008 که میشه سه سال پیش مثل 5800 و C6 چند مدل دیگه اپدیت جدید داده ولی سونی اریکسون برای ویواز و ویواز پرو که تاز یک ساله شده دیگه اپدیت نمیده و اصلا یادش رفته یه همین گوشی رو داره تولید میکنه...
رو گوشی های N8 و C7 و یکی دو مدل دیگه داره کلا سیستم عامل رو عوض میکنه کاری که سونی اریکسون تو خواب هم نمیتونه بهش فکر کنه چه برسه انجام بده حالا کاری با خوب یا بد بودن سیستم عامل جدید ش ندارم...
گوشی من (ویواز پرو )قلم کیف نداشت ولی رم 8 روش داشت

برای من یه رم 2 توش داشت که الان هم تا بیخ پره . یه جورایی گوشی خوبیه ولی خیلی ناز داره ! هنوز نیومده پاش به تعمیرگاه کامتل باز شد و یه مشکل رو مادربردش پیدا شد که من مطمئنم از قبل خرید این مشکل رو داشته اما اونا زیر بار نرفتن :41: . قبل از این موتورولا داشتم 5 سال ! هنوزم که هنوزه کوچکترین مشکلی پیدا نکرده و مثل روز اول کار میکنه . دارم به این نتیجه میرسم که برم عوضش کنم و یه مدل جدید از موتورولا بگیرم دوباره .

amirkhan_0o0
24-06-2011, 17:37
برای من یه رم 2 توش داشت که الان هم تا بیخ پره . یه جورایی گوشی خوبیه ولی خیلی ناز داره ! هنوز نیومده پاش به تعمیرگاه کامتل باز شد و یه مشکل رو مادربردش پیدا شد که من مطمئنم از قبل خرید این مشکل رو داشته اما اونا زیر بار نرفتن :41: . قبل از این موتورولا داشتم 5 سال ! هنوزم که هنوزه کوچکترین مشکلی پیدا نکرده و مثل روز اول کار میکنه . دارم به این نتیجه میرسم که برم عوضش کنم و یه مدل جدید از موتورولا بگیرم دوباره .
فعلا تو این رنج قیمت اچ تی سی واید فایر بهترینه

Babak1355
24-06-2011, 20:24
سلام دوستان
من يک گوشي ويواز خريدم که مشکل عجيبي داره، زماني که به usb کامپيوتر وصل هست راحت شارژ ميشه ولي با شارژر خودش شارژ نميشه. در ضمن شارژر و کابل را چک کردم سالم هست. نميدونم مشکل سخت افزاري هست يا نرم افزاري.
اين را هم اضافه کنم که گوشي را از طريق سايت سوني اريکسون آپديت کردم و مستر ريست هم کردم ولي درست نشد. گوشي زمانيکه روشن هست و به برق وصل ميشه علامت شارژ کردن نمياد و شارژ هم نميشه ولي زمانيکه خاموش هست و شارژرش را به برق ميزنم علامت شارژ کردن مياد ولي فقط ظاهريه و گوشي شارژ نميشه در ضمن باطري هم سالمه و حدود يک هفته شارژ نگه ميداره.
ممنون ميشم اگه کسي کمکم کنه

mgl_para
24-06-2011, 21:29
سلام دوستان
من يک گوشي ويواز خريدم که مشکل عجيبي داره، زماني که به usb کامپيوتر وصل هست راحت شارژ ميشه ولي با شارژر خودش شارژ نميشه. در ضمن شارژر و کابل را چک کردم سالم هست. نميدونم مشکل سخت افزاري هست يا نرم افزاري.
اين را هم اضافه کنم که گوشي را از طريق سايت سوني اريکسون آپديت کردم و مستر ريست هم کردم ولي درست نشد. گوشي زمانيکه روشن هست و به برق وصل ميشه علامت شارژ کردن نمياد و شارژ هم نميشه ولي زمانيکه خاموش هست و شارژرش را به برق ميزنم علامت شارژ کردن مياد ولي فقط ظاهريه و گوشي شارژ نميشه در ضمن باطري هم سالمه و حدود يک هفته شارژ نگه ميداره.
ممنون ميشم اگه کسي کمکم کنه

اگه مشکل نرم افزاری نباشه احتمالا از بوردشه . تا اونجایی که مطلع شدم ویواز و اکسپریا مادربورد ضعیفی دارن . شما اولین نفری نیستی که باهاش مشکل سخت افزاری داری . ظاهرا مدل موفقی نبوده ویواز با وجود کارآیی ها و مزایایی که داره و در نگاه اول به نسبت قیمتش عالیه . :13:اغلب هم با شارژ گوشی مشکل دارن و مطمئن هستند که باطری سالمه . خود من همین 2 هفته پیش گوشیمو از تعمیرگاه پس گرفتم . بهم گفتن که آب رفته توش و بوردش آسیب دیده !!! و من فقط شاخ درآوردم چون امکان نداشت !!! :18: در هر صورت 75 تومن پیاده شدم و هیچیش شامل گارانتی نشد !!!:19:
اگه امکانش هست و تا مشکل جدی پیدا نکرده گوشیتو عوض کن . گوشی من که پلمپش باز شد .:41:

vahidsport
26-06-2011, 10:57
کلا S60v5 تو پخش فایل های ویدیو ای خوب عمل نمیکنه یه فیلم رو به MP4 کانورت کردم و از عمد طوری کانورت کردم که حجمش بالا بشه (2.3 گیگ شد) موقع پخش این پیغام رو داد Can not open file در ضمن هیچ برنامه ای هم پخشش نکرد نه UC و نه SmartMovie هیچی سیستم عامل نمیتونه فایل رو بخونه در نتیجه هیچ برنامه ای نمیتونه پخش کنه

soheiltaker
27-06-2011, 00:41
سلام خدمت همه ي دوستان

من ديروز گوشي vivaz pro خريدم

خيلي سوال دارم ازتون ... ولي سعي ميكنم تا اونجايي كه ميتونم مطالب تاپيكو بخونم ... ولي انصافا خيلي زيادن!

چندتا سوال مهم دارم ممنون ميشم جوابمو بدين

يكي اينكه كلا طريقه ي نصب برنامه يا بازي روي گوشي چجوريه؟!

من ميخواستم پي سي سوييت رو روي كامپيوتر نصب كنم ولي ارور ميداد كه نميشه و ويندوز بايد سرويس پك 3 باشه!

اينو بايد چيكار كنم؟!

سعید عسگری
27-06-2011, 15:02
سلام خدمت همه ي دوستان

خيلي سوال دارم ازتون ... ولي سعي ميكنم تا اونجايي كه ميتونم مطالب تاپيكو بخونم ... ولي انصافا خيلي زيادن!

من ميخواستم پي سي سوييت رو روي كامپيوتر نصب كنم ولي ارور ميداد كه نميشه و ويندوز بايد سرويس پك 3 باشه!

اينو بايد چيكار كنم؟!
سلام
چون این مدل گوشی سیمبین هست برای نصب برنامه نیاز به حک شدن داره که مشکلی پیش نیاد

amirkhan_0o0
27-06-2011, 16:00
سلام خدمت همه ي دوستان

اينو بايد چيكار كنم؟!
پي سوييت رو نمي دونم
اما براي نرم افزار و بازي اگه جاوا باشه كه مشكلي نيست
اگه سيمبين باشه اكثر برنامه ها و بازي ها نياز به ساين داره كه بايد تاپيك مخصوص ساين كردن رو بخوني

Electronic-Arts
27-06-2011, 16:49
سلام دوستان من ساتیو دارم ولی نمیتونم وقتی دارم با یکی حرف میزنم صدا رو ضبط کنم , دکمه record خاموش میشه در حالی که با S500 میتونم ضبط کنم که خیلی از ساتیو پایین تره , من چه جوری صدای مکالمه رو ضبط کنم؟

*M!L4D*
27-06-2011, 17:08
سلام دوستان من ساتیو دارم ولی نمیتونم وقتی دارم با یکی حرف میزنم صدا رو ضبط کنم , دکمه record خاموش میشه در حالی که با S500 میتونم ضبط کنم که خیلی از ساتیو پایین تره , من چه جوری صدای مکالمه رو ضبط کنم؟

خب تاپیک ساتیو که اینجاس :

اونجا مطرح کنی زودتر به جواب میرسی

Electronic-Arts
27-06-2011, 23:02
خب تاپیک ساتیو که اینجاس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداونجا مطرح کنی زودتر به جواب میرسی
بله میدونم تاپیک ساتیو اون جاست ولی اون تاپیک داره خاک میخوره و سال تا سال کسی توش نمیره و در ضمن سیستم عامل ساتیو و ویواز یکی هست بنابراین همین جا بهترین جا برای زودتر به جواب رسیدن هست

soheiltaker
28-06-2011, 12:14
سلام
چون این مدل گوشی سیمبین هست برای نصب برنامه نیاز به حک شدن داره که مشکلی پیش نیاد

ممنون ...

اين هك كردنو بايد از كجا ياد بگيرم؟! الان 5 روزه گوشي رو دارم ولي هنوز هيچ كاري نتونستم باهاش بكنم! حتي نصب يه بازي ساده!

پي سوييت رو نمي دونم
اما براي نرم افزار و بازي اگه جاوا باشه كه مشكلي نيست
اگه سيمبين باشه اكثر برنامه ها و بازي ها نياز به ساين داره كه بايد تاپيك مخصوص ساين كردن رو بخوني

ممنون ...

منظورتون چيه از اينكه گفتين براي نرم افزار و بازي اگه جاوا باشه كه مشكلي نيست؟!

ممكنه آدرس اين تاپيكو بدين؟! من يه تاپيك پيا كردم واي براي گوشي هايي كه سيستم عاملشون سیمبین سری 60 ویرایش3

گوشي من ويرايشش 5 ...

بازم بايد از همين روش عمل كنم؟!

vahidsport
28-06-2011, 15:21
ممنون ...

اين هك كردنو بايد از كجا ياد بگيرم؟! الان 5 روزه گوشي رو دارم ولي هنوز هيچ كاري نتونستم باهاش بكنم! حتي نصب يه بازي ساده!

ممنون ...

منظورتون چيه از اينكه گفتين براي نرم افزار و بازي اگه جاوا باشه كه مشكلي نيست؟!

ممكنه آدرس اين تاپيكو بدين؟! من يه تاپيك پيا كردم واي براي گوشي هايي كه سيستم عاملشون سیمبین سری 60 ویرایش3

گوشي من ويرايشش 5 ...

بازم بايد از همين روش عمل كنم؟!

تبریک آقا تبریک برای خرید Vivaz™Pro

شما اول بیا اینجا این تاپیک رو بخون تا متوجه بشی ساین یعنی چی

یعد IMEI گوشیت رو یا بیا تو این تاپیک در خواست بده یا بده خودم برات بگیرم چون گوشیم Vivaz™Pro هست:31:
راستی چند گرفتی با گرانتی یا بدونه گرانتی من با گرانتی اصلی 290

*M!L4D*
28-06-2011, 15:31
بله میدونم تاپیک ساتیو اون جاست ولی اون تاپیک داره خاک میخوره و سال تا سال کسی توش نمیره و در ضمن سیستم عامل ساتیو و ویواز یکی هست بنابراین همین جا بهترین جا برای زودتر به جواب رسیدن هست

واسه اون مشکلتون باید از یه نرم افزار واسه ظبط مکالمات استفاده کنید !

مثل این :

یا

amirkhan_0o0
28-06-2011, 17:21
واسه اون مشکلتون باید از یه نرم افزار واسه ظبط مکالمات استفاده کنید !

مثل این :

یا

آقا این نرم افزار واسه ما ویوازی ها هم کار می کنه؟؟؟

*M!L4D*
28-06-2011, 19:12
آقا این نرم افزار واسه ما ویوازی ها هم کار می کنه؟؟؟

تو عنوان تاپیک اولی که گذاشتم نوشته بود واسه ویواز هم هست !
طبعا" هم باید کار کنه

Alireza-Khan
29-06-2011, 11:06
سلام به همه ! دوستان من دوست دارم موقتا یه گوشی خوب بگیرم ! ویواز رو دوس دارم ! بگیرمش ؟ پرو رو یا سادشو ؟ مرسی ! :40:

Kurosh
29-06-2011, 12:57
سلام به همه ! دوستان من دوست دارم موقتا یه گوشی خوب بگیرم ! ویواز رو دوس دارم ! بگیرمش ؟ پرو رو یا سادشو ؟ مرسی ! :40:
قبل از هر چیزی توجه داشته باشید که سیستم عامل ویواز و ویواز پرو سیمبین یعنی سیستم عامل اختصاصی نوکیا هست که سونی اریکسون به طور آزمایشی روی چند سری از گوشیاش من جمله ویواز تست کرد ... (و به عقیده خیلیا موفق هم نبود)
الان دور دور سیستم عاملای جدید و خوش آتیه مثل آندروید و بادا و ویندوز و ... است ... سیمبین دوره اش تموم شده و دیگه قادر به رقابت با این سیستم عاملا نیست ...
اما این دلیل نمیشه که بگیم ویواز گوشی بدیه ...
این پستو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ببینید
تصمیم با خودتونه ...
بازم مشورت بگیرید از دوستان در انجمن مشاوره برای خرید گوشی ...

AKBAR132
29-06-2011, 15:26
يه تم با حال واقعي براي ويواز پيدا نميشه ؟؟؟؟؟؟
لطفا معرفي كنيد.

ديگه زمان خريد ويواز تموم شده ..... منم فقط به خاطر دوربين و زيبايي و كوچكي خريدم ........... اما دوربينش راضيم نكرد يعني نرم افزارش خوب نيست .... اما از مورد دوم كاملا راضيم

الان ديگه بهتره بريم به سمت آندرويد .... چون سيمبيان توي دنياي امروز حرفي براي گفتن نداره

Behsood
30-06-2011, 02:33
سلام
آقا کسی جادویی وردی بلده بخونیم این بک گراند مشکی منو عوض بشه بدون تغییر تم؟
اوهوی کورش چرا داری سوت میزنی با تو هم هستم :دئ

Behsood
30-06-2011, 10:59
تو پست اولم گفتم منو در واقع منظورم Menu بود اصلاح میکنم!
Menu رو میخوام از این عزا در بیارم! :13:

soheiltaker
01-07-2011, 10:33
سلام عزيزان

من ميخوام روي گوشيم رمز و قفل بزارم

وقتي ميرم داخل قسمت امنيت ... ميخوام رمزمو بدم ... ميگه رمز قبلي چيه؟!!!!!!

من كه گوشيم جديده ... تازه خريدم ... رمز قبلي كجا بود؟!!!!!

vahidsport
01-07-2011, 11:12
سلام عزيزان

من ميخوام روي گوشيم رمز و قفل بزارم

وقتي ميرم داخل قسمت امنيت ... ميخوام رمزمو بدم ... ميگه رمز قبلي چيه؟!!!!!!

من كه گوشيم جديده ... تازه خريدم ... رمز قبلي كجا بود؟!!!!!

یا 4 تا صفر یا 5 تا صفر این رمز دیفالت گوشیه

soheiltaker
01-07-2011, 12:52
یا 4 تا صفر یا 5 تا صفر این رمز دیفالت گوشیه

هم 4 صفرو زدم ... هم 5صفر ولي ميكنه قبول نيست .... اشكال كد :41::11:

Behsood
01-07-2011, 13:23
1234
یا 12345
رو امتحان کن.

soheiltaker
02-07-2011, 23:37
ممنون درست شد ...

يه سوال ديگه

من بخوام زنگ اس ام اس هارو عوض كنم بايد كجا برم؟!

قبلا اين كارو كردم ... ولي الان هر چي ميگردم اون آدرسو پيدا نميكنم ... اعصابم خورد شد!:40::41:

Behsood
02-07-2011, 23:45
ممنون درست شد ...

يه سوال ديگه

من بخوام زنگ اس ام اس هارو عوض كنم بايد كجا برم؟!

قبلا اين كارو كردم ... ولي الان هر چي ميگردم اون آدرسو پيدا نميكنم ... اعصابم خورد شد!:40::41:

Setting
Personal
Profile
Normal
Personalize
Message Alert