PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vivaz » اولین گوشی سونی اریکسون با فیلمبرداری HD با سیمبین تاچ و پردازنده 720 مگاهرتزی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20

Highbury
02-03-2011, 03:02
نمونه عکسی که با این گوشی گرفتین رو میشه بذارید

burberry
02-03-2011, 13:19
سلام یک زمانی زیاد اینجا سرمیزدم و خیلی از سوالاتم رو با لطف دوستان به جواب رسیدم:11:
به رسم قدردانی یک برنامه جالب!!! (واقعا جالب) دیدم برای ویواز گفتم حیفه شما استفاده نکنید.میدونم جای برنامه قرار دادن اینجا نیست اما خب این یکبار دیگه:31:
این برنامه منو و ظاهر گوشی رو مثل گوشی های اچ تی سی میکنه(امتحانش ضرر نداره):20:
خیلی قبلا ها یکی از دوستان یک فایل اسکرین سیور از ساعت اچ تی سی گذاشته بود یادش بخیر این از اون خیلی بهتره:8:RL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک خبر جالب دیگه هم دارم .دوستانی که مثل من از استایل وظاهر ویواز بی نهایت خوششون میاد اما مایلن گوشی اندروید داشته باشن به این خبر توجه کنن

گوشی سونی اریکسون xperia neo از لحاظ ظاهری بسیار به ویواز شباهت دارد به طوری که به آن در بعضی موارد ویواز2 گفته میشود
این گوشی شکیل دارای سیستم عامل اندروید 2.3 است و مجهز به دوربین 8.1 میباشد(وضوح صفحه نمایش854* 480
اینم از عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باتشکر از vivaz.ir

amirkhan_0o0
02-03-2011, 13:51
سلام یک زمانی زیاد اینجا سرمیزدم و خیلی از سوالاتم رو با لطف دوستان به جواب رسیدم:11:
به رسم قدردانی یک برنامه جالب!!! (واقعا جالب) دیدم برای ویواز گفتم حیفه شما استفاده نکنید.میدونم جای برنامه قرار دادن اینجا نیست اما خب این یکبار دیگه:31:
این برنامه منو و ظاهر گوشی رو مثل گوشی های اچ تی سی میکنه(امتحانش ضرر نداره):20:
خیلی قبلا ها یکی از دوستان یک فایل اسکرین سیور از ساعت اچ تی سی گذاشته بود یادش بخیر این از اون خیلی بهتره:8:RL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک خبر جالب دیگه هم دارم .دوستانی که مثل من از استایل وظاهر ویواز بی نهایت خوششون میاد اما مایلن گوشی اندروید داشته باشن به این خبر توجه کنن

گوشی سونی اریکسون xperia neo از لحاظ ظاهری بسیار به ویواز شباهت دارد به طوری که به آن در بعضی موارد ویواز2 گفته میشود
این گوشی شکیل دارای سیستم عامل اندروید 2.3 است و مجهز به دوربین 8.1 میباشد(وضوح صفحه نمایش854* 480
اینم از عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باتشکر از vivaz.ir
ولی اگه اون هکر ها کاری رو که رروی جت دارن انجام می دن رو ویواز انجام می دادن بهتر بود بهتر بود
چون دارن روی آندروید جت کار می کتتد

SHADEL
02-03-2011, 23:26
بچه ها چه ویدئو پلیر هایی روی گوشیتون جواب داده؟
بگین لطفا

amirkhan_0o0
03-03-2011, 00:14
بچه ها چه ویدئو پلیر هایی روی گوشیتون جواب داده؟
بگین لطفا
nothing player:31::31::31::31:

Highbury
03-03-2011, 15:54
مشکل GPS خیلی جدی هست؟
دست دوم ویواز تمیز چند هستش؟

amirkhan_0o0
03-03-2011, 16:30
مشکل GPS خیلی جدی هست؟
دست دوم ویواز تمیز چند هستش؟
نه اصلا
220 به بالا بستگی به انصاف طرف داره

miladfighter
03-03-2011, 21:45
با عرض سلام خدمت دوستان من نرم افزار lcg juke box واسه ويواز ميخوام كه هيچ گونه مشكلي اعم از trial بودن نرم افزار يا خود به خود بيرون پريدنش نداشته باشه
ورژنش هم خيلي فرق نميكن
:8::8::8:ه

Scary Feelings
04-03-2011, 01:28
سلام یه سوال دارم
سیستم عامل ویواز معمولی چیه؟

ahmad280
04-03-2011, 05:12
سلام
دوستان من 6300 نوکیا داشتم با یه سیم کارت همراه اول که باهاش به نت وصل میشدم و ازش راضی بودم،چند وقته که یه ویواز ساده خریدم و هر وقت با مرورگر خود گوشی به نت وصل میشم هم سرعتم نسبت به6300 پایینه (تقریبا خیلی زیاد) و هم نمیتونم چیزی دانلود کنم اما با مرورگر اپرا میتونم دانلود کنم ولی سرعت بارگذاری صفحات همچنان پایینه ...
اگه دوستان راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم.

Johan lopez
04-03-2011, 11:56
سلام یه سوال دارم

سیستم عامل ویواز سیمبیین هست

The boy of sky
04-03-2011, 17:08
چطوري ميشه فونتي رو كه تو گوشي ريختمو غير فعال كنم؟

Scary Feelings
04-03-2011, 21:25
سلام دوباره
میگم من الان تازه ویواز رو خریدم, ه.ک اپدیت چیزی نمیخواد بزنم؟

amirkhan_0o0
04-03-2011, 22:08
سلام یه سوال دارم
سیمبین ورژن 5

amirkhan_0o0
04-03-2011, 22:17
سلام دوباره
میگم من الان تازه ویواز رو خریدم, ه.ک اپدیت چیزی نمیخواد بزنم؟
-- نمی شه اما اگه آپدیت کنی بهتره!

Scary Feelings
04-03-2011, 23:48
خوب یه فایلی روشی چیزی ندارین که بشه آپدیتش کرد؟

ali.moradi
05-03-2011, 06:01
سلام دوستان کسی فونت ویواز رو هم عوض کرده تا حالا من فونت ها سیمبین رو که میریزم فقط سربرگها عوض میشه نمیدونم فونت مخصوصی میخواد

magnolia1612
05-03-2011, 16:13
سلام
من دوتا نرم افزار ضبط مكالمه نصب كردم اما هيچ كدوم كار نميكنن. با خود گوشيم كه اصلا نميشه
يكيش DuDu Recorder هست اون يكيم Best Call Recorder
هيچ كدوم كار نميكنن دليلش چيه؟

Highbury
05-03-2011, 16:22
کلا سونی اریکسون فکر کنم کاری کرده که هیچ نرم افزار ضبط مکالمه روی گوشی کار نکنه.
2- بودن کیبورد در بازیها تاثیر داره؟
3- کا رکردن با کیبورد مجازی گوشی خیلی سخته یا خوبه؟میشه بهش عادت کرد و قید پرو رو بزنیم؟ چون هم دوربین هشت برام مهمه و هم کیبورد

Scary Feelings
05-03-2011, 23:57
اره بابا
4نوع کیبورد مجازی داره خیلی توپ هست

joje3
06-03-2011, 00:02
کلا سونی اریکسون فکر کنم کاری کرده که هیچ نرم افزار ضبط مکالمه روی گوشی کار نکنه.
3- کا رکردن با کیبورد مجازی گوشی خیلی سخته یا خوبه؟میشه بهش عادت کرد و قید پرو رو بزنیم؟ چون هم دوربین هشت برام مهمه و هم کیبورد

اگه بازی ای که نصب می کنی مخصوص گوشی های تاچ باشه بدون کیبردم میشه ولی من به عنوان فردی که 4ماهه این گوشی رو دارم می گم اصلا فکر خریدن این گوشی رو هم نکن چون سونی اریکسون ساپورتشو از رو این گوشی برداشته ودیگه از آپدیت واسه این آشغال(ازحالا به بعد رو منظورم بود)خبری نیست و تویی که باید با نقایص بزرگ گوشی سرکنی عزیز دل.
x6هم مالی نیست چون یکی از معدود گوشی هایی یه که نوکیا گارانتیشو از روش برداشته اونم به خاطر نقص فنی فراوان.

Highbury
06-03-2011, 00:20
چرا آشغاله؟میدونم گوشیهای دیگه بهترن اما پولش رو ندارم

SHADEL
06-03-2011, 06:17
چرا آشغاله؟میدونم گوشیهای دیگه بهترن اما پولش رو ندارم

کدوم گوشی ها بهترن
درست ویواز یه سری مشکل داره
ولی گوشی خوبی داره cpu این گوشی حتی از n8 هم قوی تره.گرافیکم که داره.:18:
سرعت باز کردن منو ها هم که عالی هستش .
فیلم برداری hd میکنه.که گوشی های کمی هستن که فیلم برداری hd میکنند.
گوشی زیبایی هستش.جوری که اگرم آشغال باشه.طرف تا ببینتش عاشقش میشه.:27:
شما بخر همه ی نیازهاتو براورده میکنه.
اینم که میگن سونی اریکسون ساپورت نمیکنه.
شاید شایعه باشه.در ضمن هیچ دلیلی نداره سونی اریکسون همچین کار احمقانه ای انجام بده.و سونی اریکسون هم تا حالا سابقه نداشته از این کارا بکنه یه چیز دیگه هم هست اینه که ساتیو هم از سیستم عامل استفاده میکنه.
سونی اریکسون نمیاد که کلا واسه سیستم عامل سیمبین آپدیت نده.

amirkhan_0o0
06-03-2011, 09:41
کیبورد مجازی full qwerty اون عالی هست و بعد از سه چهار روز بهش عادت می کنی
تازه کیبورد فارسی هم داره

amirkhan_0o0
06-03-2011, 09:53
البته منم باید خدمتتون عرض کنم با توجه به دوربین ضعیف(درمورد عکاسی) و تاچ متوسط و نداشتن پلیر خوب و کیفیت صدای متوسط
من باز هم از خرید این گوشی راضیم

rozysara
06-03-2011, 10:02
خوب باید منم ذکر کنم که این گوشی مشکلات نرم افزاری زیادی داره و دیگه اپدیتی براش نمیاد
ولی گویا یه گروه داره روی nfe کار میکنند که بشه باهاش فریمور های ویواز رو هم ادیت کرد اگه اینطوری بشه عالیه اکثر مشکلاتمون حل میشه
راستی لینکش هم اینجاست برید و نظرتون رو بدید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آرش-19
06-03-2011, 16:50
ولی من به عنوان فردی که 4ماهه این گوشی رو دارم می گم اصلا فکر خریدن این گوشی رو هم نکن چون سونی اریکسون ساپورتشو از رو این گوشی برداشته ودیگه از آپدیت واسه این آشغال(ازحالا به بعد رو منظورم بود)خبری نیست و تویی که باید با نقایص بزرگ گوشی سرکنی عزیز دل.
همیشه گفتن هرچقدر پول میدی آش میخوری, در مورد ویواز که به نظر من خیلی بیشتر از پولی که میدی آش میخوری!
میشه شما گوشی بهتری تو این رنج قیمت به من معرفی کنید؟
و البته این نقایص بزرگ رو نام ببری تا شفاف سازی بشه؟
حالا مگه سونی اریکسون میخواد با آپدیت جدید تاچشو خازنی کنه یا دوربینشو 18 مگ! که اینقدر آپدیت رو حیاتی می بینی؟
به نظر من که تو خرید این گوشی هیچ پشیمانی وجود نداره, مطمئنا با این قیمت چیزی حتی نزدیک به ویواز پیدا نمی کنید.
البته اگه یه گوشی مثل گالکسی اس دل شما رو برده هیچوقت طرف این گوشی نرید.
-----------------------
کسی با اسمارت کام کار کرده؟ محشره, حدود 1 دقیقه وصل میشه و قعطی و از این حرفا هم نداره.

joje3
06-03-2011, 18:33
همیشه گفتن هرچقدر پول میدی آش میخوری, در مورد ویواز که به نظر من خیلی بیشتر از پولی که میدی آش میخوری!
میشه شما گوشی بهتری تو این رنج قیمت به من معرفی کنید؟
و البته این نقایص بزرگ رو نام ببری تا شفاف سازی بشه؟
حالا مگه سونی اریکسون میخواد با آپدیت جدید تاچشو خازنی کنه یا دوربینشو 18 مگ! که اینقدر آپدیت رو حیاتی می بینی؟
به نظر من که تو خرید این گوشی هیچ پشیمانی وجود نداره, مطمئنا با این قیمت چیزی حتی نزدیک به ویواز پیدا نمی کنید.
البته اگه یه گوشی مثل گالکسی اس دل شما رو برده هیچوقت طرف این گوشی نرید.
-----------------------
کسی با اسمارت کام کار کرده؟ محشره, حدود 1 دقیقه وصل میشه و قعطی و از این حرفا هم نداره.

عزیز جان داشتن ساپورت ودادن آپدیت یکی از بهترین امتیازاته یک گوشیه اینو من که 5800 رو یکسال ونیم داشتم کاملا درک کردم اولین ورژن های 5800هیچی نداشت اما به تدریج اسکرولینگ وتقویت تو حساسیت تاچ ودوربین وسنسور وکلی چیزای دیگه رو توش اعمال کردند من که دیگه تا عمردارم سراغ سونی اریکسون نمیرم شما هم هیچ وقت گول ظاهرفریبنده چیزی رو نخور آخه تا کی مگه می خوای با ظاهر یه چیز حال کنی.مگه اینکه بخوام xperiax10رو بخرم در حال حاضر هم فقطwave سامسونگه که سرش به تنش میرزه عزیز.تموم

Highbury
06-03-2011, 19:23
به نظر من ویواز مشکل آنچنانی نداره که آدم به کلی از یک برند ناامید بشه. من از همه ی برندها گوشی داشتم همشون خوب بودن هر کدوم نقطه ضعفی داشتن و نقطه قوتی. اما به هر حال با قیمت 270 تومان ویواز خیلی خوبه. توی سامسونگ با این قیمت که دوربین خوبی داشته باشه پیکسون 12 هست که هم گرونه و هم فیلمبرداری اچی دی نداره و هم هوشمند نیست. امنیا اچ دی که قیمتش 430 تومانه. نوکیا هم ایکس 6 و سی 6 رو داره که شاید از بعضی لحاظ برتر باشند اما از بعضی لحاظ هم ضعیفترن پس نمیشه یه برند رو اینطور محکوم کرد. الجی که اصلا توی این رنج چیز درست و حسابی هم نداره.
ویواز بهترینه توی این قیمت.

armin_goooodboy
06-03-2011, 20:53
سلام
دو سه روز پیش بالاگره ال سی دی ویواز پروم رو عوض کردم
علاالدین قیمت ال سی دی 28 تا 32 بود
اینجا واسم آوردن با هزینه نصبش 50 تومن آب خورد واسم
خیلی گرونه
اما واقعا می ارزید
این مدت که دستم نبود از هر چی اس ام اس دادن متنفر شده بودم :دی

The boy of sky
06-03-2011, 21:08
بعد از این همه سقوط قیمت دیدیم که قیمتش الان رسید به۳۰۰هزار تومان. با این که با اومدن ویواز۲ انتظار میرفت که قیمتش بیاد پایین تر.
راستی به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه?

آرش-19
06-03-2011, 21:16
عزیز جان داشتن ساپورت ودادن آپدیت یکی از بهترین امتیازاته یک گوشیه اینو من که 5800 رو یکسال ونیم داشتم کاملا درک کردم اولین ورژن های 5800هیچی نداشت اما به تدریج اسکرولینگ وتقویت تو حساسیت تاچ ودوربین وسنسور وکلی چیزای دیگه رو توش اعمال کردند من که دیگه تا عمردارم سراغ سونی اریکسون نمیرم شما هم هیچ وقت گول ظاهرفریبنده چیزی رو نخور آخه تا کی مگه می خوای با ظاهر یه چیز حال کنی.مگه اینکه بخوام xperiax10رو بخرم در حال حاضر هم فقطwave سامسونگه که سرش به تنش میرزه عزیز.تموم

اگه شما 5800 داشتید, من I8910 داشتم که هفته ای 8 تا فیرم ور کوک شده و رسمی غیر رسمی براش میومد.
ولی چه فایده؟ یکی قطب نما نداشت ولی تمش خوب بود! یکی باطری روش خوب کار میکرد یکی سرعت گالریش بالا بود.
گل بدون خار توش نبود.
بله تا حدودی حق با شماست, ولی من مشکل چندان جدی نمیییم که لزوم آپدیتو حیاتی کنه, قبلا گفتم آپدیت معجزه که نمیکنه.
صحبت من اینه که این گوشی چه مشکلی داره که باعث شده شما اینقدر حرص بخوری که آپدیت براش نیومده؟!!
به هر حال , این گوشی با سیستم عامل سیمبیان 5 عرضه شده, نباید ازش توقع رقابت با آندروئید و IOS رو داشت ولی
با این وجود هیچ چیزی نسبت به گوشی هایی که با این سیستم عرضه شدن کم نداره.

بعد از این همه سقوط قیمت دیدیم که قیمتش الان رسید به۳۰۰هزار تومان.

250 تومن, که شاید بعد از عید پایین ترم بیاد!

azsabet
07-03-2011, 21:43
دوستان عزیز میخواستم بدونم جی پی اس این گوشی کار میکنه واینکه موقع خرید گوشی باید با نرم افزارش هم بخرم یا میتونم نرم افزاراش رو کامل دانلود کنم و توش بریزم؟

آرش-19
07-03-2011, 21:58
دوستان عزیز میخواستم بدونم جی پی اس این گوشی کار میکنه واینکه موقع خرید گوشی باید با نرم افزارش هم بخرم یا میتونم نرم افزاراش رو کامل دانلود کنم و توش بریزم؟

بله کار میکنه, خودت بعد از خرید گوشی میتونی بریزی توش.

magnolia1612
07-03-2011, 22:50
دوستان عزيز من هميشه از سوني اريكسون به خاطر ضعف سخت افزاري بدم ميومد اما انصافا نسبت به نوكيا سرعت بالايي داشت
وقتي فهميدم اين دفعه اريكسون كيفيت بدنه گوشياشو بالا برده و بعلاوه از نرم افزار سيمبين استفاده كرده مشتاق شدم
در ضمن من وقتي گوشي گرون بود خريدمش و واسم ريسك بالايي داشت به همين خاطر بين همه گوشيا تحقيق كردم و پرس و جو ديدم نسبت به قيمتش واقعا حرف نداره
در مورد كيفيت عكس برداري من موقع عكس گرفتم تايمرو رو 2 ثانيه تنظيم ميكنم و عكسا عالي در ميان. عكس يه گل رو از 1 سانتيمتري گرفتم تا توي شبنمش ميتونم زوم كنم. عاليه شمام با تايمر امتحان كنيد

golmohammadi
08-03-2011, 05:09
سلام دوستان خوبم
مدتی نبودم

چه خبرا ؟
QUOTE]

البته منم باید خدمتتون عرض کنم با توجه به دوربین ضعیف(درمورد عکاسی) و تاچ متوسط و نداشتن پلیر خوب و کیفیت صدای متوسط
من باز هم از خرید این گوشی راضیم
دوربینش ضعیف نیست
من با ان86 و سی 905 نیز کار کرده ام
با این وجود میگم ضعیف نیست
نداشتن پلیر خوب نیز اشتباهه
چون مدیا سنتر خودش تکه
و پاور ام پی تری پلیر هم واسه موزیک عالیه
چه نقصی داره حالا ؟
اما صداش ضعیفه قبول+ تاچ مقاومتی که در حد گوشیهای xperia نیست

خوب باید منم ذکر کنم که این گوشی مشکلات نرم افزاری زیادی داره و دیگه اپدیتی براش نمیاد
ولی گویا یه گروه داره روی nfe کار میکنند که بشه باهاش فریمور های ویواز رو هم ادیت کرد اگه اینطوری بشه عالیه اکثر مشکلاتمون حل میشه
راستی لینکش هم اینجاست برید و نظرتون رو بدید

میشه چند تا از این مشکلات نرم افزاری بگی ؟
چرا من فقط 1 دونه بیشتر نمیبینم ؟
در مورد اپدیت :
الان ویواز کامل هست و بدون مشکل خاص
فقط یه مشکل در عکاسی داره که 1 ماه یه بار دیده میشه
مشکل خاص دیگه ای نداره
پس چه نیازی به اپدیت داره ؟

بعضی از دوستان عادت به نوکیا و سامسونگ دارند
هی اپدیت میاد دلخوشند
وقتی گوشی ایراد خاصی نداره اپدیت بیاد واسه چی ؟
به قول دوستمون تاچش خازنی میشه یا دوربینش میشه 18 ؟

سامسونگ نیست که اپدیت بیاد مصرف باطری درست بشه و یا نوکیا نیست که
دوستم 5800 داشت بعضی پوشه ها خودبخود پاک میشندند
یکی از دوستام x6 داشت بدون دلیل مموری فرمت میشد
و مشکلات ...

در پست قبلی اشاره کردم
5800 مشکلات فراوانی داشت
که نیاز به اپدیتهای اساسی داشت

سلام
دو سه روز پیش بالاگره ال سی دی ویواز پروم رو عوض کردم
علاالدین قیمت ال سی دی 28 تا 32 بود
اینجا واسم آوردن با هزینه نصبش 50 تومن آب خورد واسم
خیلی گرونه
اما واقعا می ارزید
این مدت که دستم نبود از هر چی اس ام اس دادن متنفر شده بودم :دی
سلام
مبارکه
قیمتش خوبه والا

بعد از این همه سقوط قیمت دیدیم که قیمتش الان رسید به۳۰۰هزار تومان. با این که با اومدن ویواز۲ انتظار میرفت که قیمتش بیاد پایین تر.
راستی به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه?
گوشی شاپ زده 315 اینا
جالبه الان پرو را زده 317
یعنی قیمت ویواز با ویواز پرو یکی شده
به خاطر عید که نبود چون زوده الان گرون بشه
بعید میدونم به این زودیها افت کنه دوباره

خودش برنامه داره که با اینترنت کار میکنه
میتونی برنامه nokia ovi maps را نصب کنی که لینکشو پست اول گذاشته ام
بهترین برنامه مسیر یابی میتونه باشه

amirkhan_0o0
08-03-2011, 09:45
سلام دوستان خوبم
مدتی نبودم

چه خبرا ؟
.
.
.
نداشتن پلیر خوب نیز اشتباهه
چون مدیا سنتر خودش تکه
و پاور ام پی تری پلیر هم واسه موزیک عالیه
چه نقصی داره حالا ؟

منظورم ویدیو پلیر بود
البته باید بگم سنسور حرذکتیش به خوبی X6 نیست
البته باز هم تأکید می کنم باز هم از خرید این گوشی راضیم!

rozysara
08-03-2011, 11:50
سلام دوستان خوبم
مدتی نبودم

چه خبرا ؟
QUOTE]

میشه چند تا از این مشکلات نرم افزاری بگی ؟
چرا من فقط 1 دونه بیشتر نمیبینم ؟
در مورد اپدیت :
الان ویواز کامل هست و بدون مشکل خاص
فقط یه مشکل در عکاسی داره که 1 ماه یه بار دیده میشه
مشکل خاص دیگه ای نداره
پس چه نیازی به اپدیت داره ؟

بعضی از دوستان عادت به نوکیا و سامسونگ دارند
هی اپدیت میاد دلخوشند
وقتی گوشی ایراد خاصی نداره اپدیت بیاد واسه چی ؟
به قول دوستمون تاچش خازنی میشه یا دوربینش میشه 18 ؟

سامسونگ نیست که اپدیت بیاد مصرف باطری درست بشه و یا نوکیا نیست که
دوستم 5800 داشت بعضی پوشه ها خودبخود پاک میشندند
یکی از دوستام x6 داشت بدون دلیل مموری فرمت میشد
و مشکلات ...

با سلام به دوست عزیزم
اول باید بگم که شاید حرف شما درست باشه چون من قبلا همیشه از گوشی های موتورلا استفاده میکردم و هم ماه یه فریمور جدید داشتم بدم نمیاد تنوع فریمور داشته باشتم با قابلیت دستکاری زیاد
خوب این بماند
ولی در مورد مشکلات یه سری مشکلات ریز داره که واقعا ادمو اذیت میکنه
1. به عنوان یه گوشی لمسی هوم اسکرین خوبی نداره بجز همون ویواز ضمن اینکه نمیشه هوم اسکرین جدید اضافه کرد
2. طبقه گفته خودتون هنگام عکاسی اون اررور معروف رو میده که این مشکل زمانی حاد میشه که از نرم افزار هایی مثل spb sheel استفاده کنی
3.به عنوان گوشی لمسی نمیتونی بعضی جاها صفحه رو با انگشت بالا پایین ببری مثل منو کانتکت ها که خیلی مهمه بین 200 شماره خیلی ادم رو اذیت میکنه
4. هنوزم خیلی ها با سیم کارت همراه اول مشکل دارند نگید که مشکل از همراهه اوله چون بقیه گوشی ها این مشکل رو ندارند پس نوعی مشکل نرم افزاری هستش
چیزای دیگه ای هم هست که نمیخوام در موردش صحبت کنم چون میدونم قابل بحث نیست و یه جورایی شخصی هست

اما با گفتن این چیزا نمیخوام بگم گوشی بدی هستش میخوام بگم که یه سری مشکلاتی داره که با رفع اونا عالی میشه

از مزیت های گوشی میشه به قیمت مناسب فیلمبرداری عالی سرعت بالا بازی های زیبا دیزاین زیبا .... اشاره کرد

golmohammadi
08-03-2011, 14:31
با سلام به دوست عزیزم
اول باید بگم که شاید حرف شما درست باشه چون من قبلا همیشه از گوشی های موتورلا استفاده میکردم و هم ماه یه فریمور جدید داشتم بدم نمیاد تنوع فریمور داشته باشتم با قابلیت دستکاری زیاد
خوب این بماند
ولی در مورد مشکلات یه سری مشکلات ریز داره که واقعا ادمو اذیت میکنه
1. به عنوان یه گوشی لمسی هوم اسکرین خوبی نداره بجز همون ویواز ضمن اینکه نمیشه هوم اسکرین جدید اضافه کرد
2. طبقه گفته خودتون هنگام عکاسی اون اررور معروف رو میده که این مشکل زمانی حاد میشه که از نرم افزار هایی مثل spb sheel استفاده کنی
3.به عنوان گوشی لمسی نمیتونی بعضی جاها صفحه رو با انگشت بالا پایین ببری مثل منو کانتکت ها که خیلی مهمه بین 200 شماره خیلی ادم رو اذیت میکنه
4. هنوزم خیلی ها با سیم کارت همراه اول مشکل دارند نگید که مشکل از همراهه اوله چون بقیه گوشی ها این مشکل رو ندارند پس نوعی مشکل نرم افزاری هستش
چیزای دیگه ای هم هست که نمیخوام در موردش صحبت کنم چون میدونم قابل بحث نیست و یه جورایی شخصی هست

اما با گفتن این چیزا نمیخوام بگم گوشی بدی هستش میخوام بگم که یه سری مشکلاتی داره که با رفع اونا عالی میشه

از مزیت های گوشی میشه به قیمت مناسب فیلمبرداری عالی سرعت بالا بازی های زیبا دیزاین زیبا .... اشاره کرد
سلام
1- این گوشی قابل قیاس با گوشیهای همسطح خود مثلا x6 میباشد نه دیزایر اچ دی
که در مورد هوم اسکرین از x6 و اینا بهتره
sbp mobile shell هم مثل هلو کار میکنه که خودت میدونی
در ضمن 5 تا تبی که داره بد هم نیست و کارا هستند
قبول دارم در حد اندروئید نیست ولی به هر حال گوشی های اند نیست
2- اینم که اذیت میکنه و قبول هم داشتم
برای من تقریبا 1 ماه یه بار یا 3 هفته یه بار میاد
بهتر بود در اخرین اپدیت حل بشه
3- اصلا تائید نمیکنم
تو منوی کنتاکت اسکرول به این کلفتی داره
پس شما چی میخواهین
احتمال میدم کالیبره نکردین و یا درست کالیبره نشده
یه بار حتما کالیبره کنید تاچشو
4- بله اینو درست میفرمائید
اکثر این دوستان با غیر فعال کردن edge مشکلشون حل شد
البته غیر فعال هم نمیشد بلکه موقع نیاز فعال میشد

پس متوجه شدیم که فقط مشکل ارور در عکاسی فقط حاد هست
در ضمن بازم میگم یه گوشی 300 تومنی میخوهادی بخرید اینم در نظر بگیرید

ایفون 4 جی میخری 1 میلیون ایراداتش خیلی بیشتر از ویواز هست
کلا گوشی بدون ایراد نداریم

reza303
08-03-2011, 16:29
دوستان سلام
من هم وی واز خریدم یه مشکل شدید دارم باهاش در روز چند بار این مشکل پیش می یاد
ما چسبیده به دکل مخابرات هستیم ( یه 300 متر فاصله داریم ) بعد در روز چند بار سیم کارت می پره و عبارت : SIM not allowed MM #3 ظاهر میشه و کلا سیم کارت از مدار مخابرات خارج میشه . و نمی شه باهاش زنگ یا زنگ بهش زد و باید یه بار خاموش و روشن کرد ... می خواستم ببینم دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارن ؟ اگر این مشکل هست باید چگونه مشکل رو حل کرد ؟

و مشکل بعدی که باهاش دارم اینکه هیچ برنامه ای رو هنوز نتوستم نصب کنم روش با اینکه ساین می کنم باز هم نصب نمی شه یا اینکه اصلا نرم افزار رایگانه باز هم نصبش نمی کنه و اخطار می ده .

می خواستم دوستان راهنمایی کنن .

scapula
08-03-2011, 18:13
سلام
چند تا مشکل عجیب با گوشیم دارم شما نمیدونید از چیه ؟جه طور حل میشه؟
1.اگه ذخیره پیامکها رو بزارم روی کارت حافظه بعد از یه مدت eror میده و میره روی حافظه داخلی
2.اپرا مینی یا اپرا موبایل اکثر اوقات کار نمیکنه اگه هم کار بکنه خیلی کنده در حالی که uc همیشه و با سرعت بالا کار میکنه
فریمور گوشیم هم اپدیت اخره

ali.moradi
09-03-2011, 10:46
سلام دوستان چند مدتی هست که گوشی ویواز گرفتم گوشی خوبی هست وقت یک عیبی داره که وقتی جواب تماسو میدم 2.3ثانیه صدای طرف نمیادبعدش هم که میاد صدا آرومه گاهی خوب متوجه نمیشم گاهی صدا من به طرف مقابل خوب نمیرسه میشه صدا میکروفن گوشی رو هم زیاد کردمثل صدا زنگ(بلندگو)
راستی کسی از دوستان فونت ویواز رو هم عوض کرده تا حالا من هرچی فونت ها سیمبین رو که میریزم فقط سربرگها عوض میشه نمیدونم فونت مخصوصی میخواد چندپست گذاشتم تو انجمن کسی جواب نداد

آرش-19
09-03-2011, 12:51
سلام دوستان چند مدتی هست که گوشی ویواز گرفتم گوشی خوبی هست وقت یک عیبی داره که وقتی جواب تماسو میدم 2.3ثانیه صدای طرف نمیادبعدش هم که میاد صدا آرومه گاهی خوب متوجه نمیشم گاهی صدا من به طرف مقابل خوب نمیرسه میشه صدا میکروفن گوشی رو هم زیاد کردمثل صدا زنگ(بلندگو)
هنگام مکالمه, با کلید ولوم سمت راسته گوشی صداشو زیاد کن.

armin_goooodboy
09-03-2011, 13:17

هوم اسکرین چند تایی داره که
مثلا این:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).jpg

اینو خودم همیشه رو گوشیم دارم استفاده میکنم چون خیلی کار راه اندازه

rozysara
09-03-2011, 16:46
مثلا این:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).jpg

ممنون از پاسختون تا جایی که من میدونم برای نصب این هوم اسکرین ها نیاز به -- گوشی هستش میخواستم بدونم که شما چطوری این هوم اسکرین رو ادد کردید ممنون میشم توضیح بدید

ali.moradi
09-03-2011, 16:50
سلام از بقل میدونم میشه که بلند کرد کردم اما فایده نداره مخصوصا زمان اول که جواب میدم تماسو

azsabet
09-03-2011, 21:48
بچه ها به نظرتون ویواز بهتره یا aino ؟

Highbury
09-03-2011, 22:59
جاش اینجا نیست اما ویواز همه جوره از اینو بهتره.

یه سوال:
میشه اینترفیس ویواز رو عوض کرد؟یه چیزیکه خیلی قشنگ باشه و ویجت های مختلفی داشته باشه

rozysara
09-03-2011, 23:08
spb sheel نصب کن

reza303
09-03-2011, 23:16
سلام . بچه ها باطری گوشی وی واز من 1.5 روز بیشتر شارژ نداره .

کارایی که باهاش انجام می دم :
1 ساعت گوش کردن آهنگ .
15 دقیقه بازی
15 دقیقه تماس
15 دقیقه کار کردن با بخش های مختلفش
15 دقیقه هم با دوربینش

الان به نظرتون اینکه با این موارد بالا خالی میشه باطری مشکل داره . این کارا رو تو مدت 1.5 روز انجام دادم خالی شد !!!
چه طوری میشه فهمید باطریش اصله ؟

دوستان چه طوری میشه نرم افزار PDF و آفیسش رو حذف کرد ؟

armin_goooodboy
09-03-2011, 23:29
ممنون از پاسختون تا جایی که من میدونم برای نصب این هوم اسکرین ها نیاز به -- گوشی هستش میخواستم بدونم که شما چطوری این هوم اسکرین رو ادد کردید ممنون میشم توضیح بدید

سلام
نه اصلا
یه فایل نصبی هست
باید نسبش کنی
البته قبلش فقط باید ساین بشه
همین

پس این و یکی دیگه رو که همین حالت رو داره میذارم واسه همه دانلود کنند

عکس ها

از اینجا دانلود کنید:

golmohammadi
10-03-2011, 01:48
دوستان سلام
من هم وی واز خریدم یه مشکل شدید دارم باهاش در روز چند بار این مشکل پیش می یاد
ما چسبیده به دکل مخابرات هستیم ( یه 300 متر فاصله داریم ) بعد در روز چند بار سیم کارت می پره و عبارت : SIM not allowed MM #3 ظاهر میشه و کلا سیم کارت از مدار مخابرات خارج میشه . و نمی شه باهاش زنگ یا زنگ بهش زد و باید یه بار خاموش و روشن کرد ... می خواستم ببینم دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارن ؟ اگر این مشکل هست باید چگونه مشکل رو حل کرد ؟

و مشکل بعدی که باهاش دارم اینکه هیچ برنامه ای رو هنوز نتوستم نصب کنم روش با اینکه ساین می کنم باز هم نصب نمی شه یا اینکه اصلا نرم افزار رایگانه باز هم نصبش نمی کنه و اخطار می ده .

می خواستم دوستان راهنمایی کنن .
در مورد مشکل سیمکارت
باید edge را غیر فعال کنی
یه سرچ بزن بیاره
اگه نسافتی بچه ها ترتیبشو میدند برات

شما مطمئنین فایلهای سر و کی مال گوشی خودتونه که ساین میکنین
همچنین ارور چیه اونم بده ببینیم

سلام
چند تا مشکل عجیب با گوشیم دارم شما نمیدونید از چیه ؟جه طور حل میشه؟
1.اگه ذخیره پیامکها رو بزارم روی کارت حافظه بعد از یه مدت eror میده و میره روی حافظه داخلی
2.اپرا مینی یا اپرا موبایل اکثر اوقات کار نمیکنه اگه هم کار بکنه خیلی کنده در حالی که uc همیشه و با سرعت بالا کار میکنه
فریمور گوشیم هم اپدیت اخره
1- ارور را بنویس
2- امرا من هم مینی هم سیمبیان درست کار میکنه
شاید اینها یک کانکشن میشناسند
اون یو سی هم یکی دیگه
در اینصورت باید تنظیم بشند
البته حدث میزنم

راستی کسی از دوستان فونت ویواز رو هم عوض کرده تا حالا من هرچی فونت ها سیمبین رو که میریزم فقط سربرگها عوض میشه نمیدونم فونت مخصوصی میخواد چندپست گذاشتم تو انجمن کسی جواب نداد
اگه نداره اپدیت کن

مثلا این:

سلام
چه هوم اسکرینهای خوشمزه ای
نمیتونستی زودتر بگی؟

جاش اینجا نیست اما ویواز همه جوره از اینو بهتره.

یه سوال:
میشه اینترفیس ویواز رو عوض کرد؟یه چیزیکه خیلی قشنگ باشه و ویجت های مختلفی داشته باشه
sbp mobile shell عالیه
سرعت این برنامه را چک کردم در ویواز بیشتر از xperia x2 هست
چند تا هوم اسکریسن دیگه هم داره سیمبیان که کارا نیستند
اینا هم که دوستمون گفتند الان تست میکنم ببینم چطورند

سلام
نه اصلا
یه فایل نصبی هست
باید نسبش کنی
همین

عکس ها

از اینجا دانلود کنید:

از اینا هر چی داره رد کن

reza303
10-03-2011, 10:38
سلام . ممنون ... حتی تم های معرفی شده تو تاپیک رو هم نصب نمی کنه !

ببنید مثلا برا انتی ویرویس می زنه : could not install .
یا برا نصب آفیس می زنه update error

( مطمئنم سفایل کی و سر مال خود گوشی هست ! ساین هم درست انجام می دم . )

یه مشکل فوق العاده ای باهاش دارم اینکه به نظرم خیلی خیلی زود شارژ خالی می کنه . به خدا حدود 3 تا 4 ساعت باید تو شارژ باشه تا کامل شارژ بشه . حالا اینش مشکلی نیست ولی در عرض یه روز کامل شارژ خالی می کنه

کارایی که تو مدت یه روز انجام می دم :
1 ساعت آهنگ گوش دادن ( حداکثر ! )
15 دقیقه تماس ( دریافتی )
15 دقیقه بازی
15 دقیقه فیلم برداری و عکس برداری
15 دقیقه هم بقیه جا ها

به نظرتون با این دقایق تو یه روز شارژ باطری تموم بشه مناسب هست یا باطری مشکل داره ؟

------------

و اینکه موقع فیلم برداری و یا عکس برداری جایی که نور کافی نباشه فلاش نمی زنه ! چه طوری باید فلاشش رو فعال کرد ؟

ممنون

rozysara
10-03-2011, 12:25
سلام
نه اصلا
یه فایل نصبی هست
باید نسبش کنی
همین

عکس ها

از اینجا دانلود کنید:

خیلی ممنون از این دو فایلی که قرار دادید خیلی عالی هستش مخصوصا oratsu
فقط میخواستم بدونم این فایلها رو از کجت گرفتید اخه من حدود 20 تا هوم اسکرین غیر اینا گرفتم هیچ کدوم نصب نشد

armin_goooodboy
10-03-2011, 20:26
سلام
خواهش میکنم دوستان
والا من چند ماه پیش فقط سرج کردم و اینارو پیدا کردم
چند تا دیگه هم بود باید بگردم ببینم کجاست تا بذارم
باید دنبال اونایی بگردید که قابل نصب هستن
sis یا sisx

amirkhan_0o0
10-03-2011, 20:26
سلام
نه اصلا
یه فایل نصبی هست
باید نسبش کنی
همین

عکس ها

از اینجا دانلود کنید:

آقا من نرم افزار Widgetizer که گجت اضافه می کنه رو نصب کردم مصرف باطری یه کم بیشتر شد
این چی؟

rozysara
10-03-2011, 20:29
سلام
خواهش میکنم دوستان
والا من چند ماه پیش فقط سرج کردم و اینارو پیدا کردم
چند تا دیگه هم بود باید بگردم ببینم کجاست تا بذارم
باید دنبال اونایی بگردید که قابل نصب هستن
sis یا sisx

منم همون sis ها رو دانلود کردم ولی نصب نمیشه نمیدونم چرا ارور میده فقط این دوتا نصب شد

armin_goooodboy
10-03-2011, 20:38
اینا مخصوص ویواز طراحی شده

آقا من نرم افزار Widgetizer که گجت اضافه می کنه رو نصب کردم مصرف باطری یه کم بیشتر شد
این چی؟

نه اینا کاری به باطری ندارن
چون نرم افزار نیستن
فقط استندبای هستن
مثل استندبای سونی اریکسون که اورجینال رو گوشی هست
یا بقیه استنبای تم ها

amir2580
10-03-2011, 22:04
سلام خسته نباشید.
1. آیا بعد از آپدیت کردن ویواز زبان فارسی گوشی از بین میره؟
2. بی زحمت یک نرم افزار ضبط مکلمات تلفنی برای ویواز معرفی کنید. چند تا برنامه رو امتحان کردم. نصب میشند ولی مکالمه رو ضبط نمیکنند.
مرسی

آرش-19
11-03-2011, 00:07
سلام خسته نباشید.
1. آیا بعد از آپدیت کردن ویواز زبان فارسی گوشی از بین میره؟
2. بی زحمت یک نرم افزار ضبط مکلمات تلفنی برای ویواز معرفی کنید. چند تا برنامه رو امتحان کردم. نصب میشند ولی مکالمه رو ضبط نمیکنند.
مرسی

اگه فارسی داره نه بعد از آپدیت پاک نمیشه.
کلا گوشی های سونی اریکسون با نرم افزارای ضبط مکالمه مشکل اساسی دارن!
به قولی گشتم نبود, نگرد نیست.

amir2580
11-03-2011, 03:32
مرسی از راهنمایتون لطف کردید.

amirkhan_0o0
11-03-2011, 09:17
بچه ها آیا از طریق edge خود گوشی هم می شه اون رو آپدیت کرد؟

reza303
11-03-2011, 11:12
بچه ها آیا از طریق edge خود گوشی هم می شه اون رو آپدیت کرد؟

بهترین کار اینکه نرم افزار آپدیت سرویس سونی اریکسون رو دانلود کنید .
من خودم دارم ازش استفاده می کنم خیلی ساده مدل گوشی رو انتخاب می کنید بعد از طریق usb به مدت حدود 5 ساعت سیستم عامل گوشی و ... رو آپدیت می کنه . البته دقت کنید که حتما شارژ گوشی تون کامل کامل باشه اگر وسط کار قطع بشه و یا باطری تموم کنه سیستم عامل و کلا گوشی میشه گفت نابود می شن ...

اسم دقیق نرم افزار : Update Service

داخل سایت سونی اریکسون که برید هست .:

موفق باشید .

amirkhan_0o0
11-03-2011, 13:10
بهترین کار اینکه نرم افزار آپدیت سرویس سونی اریکسون رو دانلود کنید .
من خودم دارم ازش استفاده می کنم خیلی ساده مدل گوشی رو انتخاب می کنید بعد از طریق usb به مدت حدود 5 ساعت سیستم عامل گوشی و ... رو آپدیت می کنه . البته دقت کنید که حتما شارژ گوشی تون کامل کامل باشه اگر وسط کار قطع بشه و یا باطری تموم کنه سیستم عامل و کلا گوشی میشه گفت نابود می شن ...

اسم دقیق نرم افزار : Update Service

داخل سایت سونی اریکسون که برید هست .:

موفق باشید .

ممنون با روشی ‏که شما گفتین ‏کار کرده ام
اما می خوام با اینترنت خود گوشی آپدیت کنم

reza303
11-03-2011, 14:58
ممنون با روشی ‏که شما گفتین ‏کار کرده ام
اما می خوام با اینترنت خود گوشی آپدیت کنم

جناب اون هم از همون روش هست دیگه فرقی نمی کنه .

در ضمن من امروز آپدیت کردم الان روی مموری پاسورد گذاشته نمی دونم پاسوردش چیه !
0000 و 00000 و 000000 رو تست کردم قبول نکرد کسی می دونه پاسورد مموری بعد آپدیت چی هست ؟

ممنون:40:

iman-crystal
12-03-2011, 09:16
پاسورد مموری که با اپدیت ریست نمیشه!

reza303
12-03-2011, 12:44
دوست عزیز اصلا پاسوردی نداشت ! بعد آپدیت خودش برا خودش یه پاسورد گذاشته بود روش !!!

حالا با فورمت کردن حل شد .
دوستان میشه بگید با این موارد پایین آیا شارژ کاملش باید خالی بشه ؟
30 دقیقه آهنگ گوش دادن
5 دقیقه فیلم برداری
3 عدد عکس
30 دقیقه تماس ( دریافتی و خروجی )
15 دقیقه کار با بخش پیامک
10 ساعت در حالت آماده به کار ( به قول معروف در حالت خاموش ! )

با این موارد راحت کل شارژش که 3 ساعت طول می کشه خالی خالی میشه
به نظرتون مشکل از باطری هست یا کلا مصرف گوشی این مدلی هست ؟

ممنون

hosiyar
12-03-2011, 15:31
سلام دوستان .
آخرین قیمت این گوشی تو تهران چنده ؟ ممنون میشم بگید .
درضمن ، میشه یه توضیح کلی بدید اونایی که گرفتن راضین یا نه . چه مشکلاتی داره و چه مزایایی ؟ (شرمنده نمی تونستم 350 صفحه رو بگردم .)
ممنون.

oghyanoos
12-03-2011, 17:01
سلام
دوستان vivaz فارسی رو کاملا ساپورت میکنه؟ sms و وب ؟

burberry
12-03-2011, 17:13
ساپورت فارسی کامل هست (منو اس ام اس وب ....)
البته اون اوایل بعضی ها از اول که گرفتن فارسی نصب بود بعضی هم بعد فارسی رو بهش اضافه کردن اما این حرف مربوط به یک سال قبل میشه!
قطعاالان اگه بگیرید با ساپورت فارسی هست نگران نباشید:20:
--------------------------------------------------------------------------
از لحاظ ظاهری که محشره
از لحاظ نرم افزاری بین سیمبین ها خیلی عالیه و خوب برنامه میخوره
بازی های با گرافیک بالا هم روش اجرا میشه و....
وب گردی باهاش لذت بخش هست
حتی چت کردنم باهاش عالیه
از دوربین فیلمبرداریش هرچی خوبی بگم کم گفتم! یک کلام عالیه!
عکسبرداریش هم اگه دستت بیادچطور باید بگیری اونم عالیه(اوایل یک کمی ممکنه سخت باشه اما کم کم دستت میاد)
فقط دوتا اشکال داره که اونم برای بعضی ها اشکال محسوب نمیشه ووقتی قیمتش رو میبینی با این امکانات فوق العاده! واقعا این دوتاعیب قابل چشم پوشی هست!
صدای نسبتا متوسطی داره(هم در پلیرش هم در زنگخورش اما صدای مکالمه عالی هست)
دوم هم اینکه تاچش مقاومتی هست! البته بین مقاومتی ها یک سروگردن سر هست اما خب تاچ خازنی کلا یک چیز دیگست:46:
و مسئله دیگه اینه که من خودم دوبار گوشی رو برفنا دادم و دقایقی به طور کامل در آب غوطه ور شد:31:
اما خیلی مقاوم بود و خوب تعمیر شد و اذیت نکرد
در مجموع با این قیمت مناسب امکان نداره بتونید گوشی دیگه ای با این همه خوبی پیدا کنید:8:

reza303
12-03-2011, 18:54
دوستان میشه کمی دوستان در مورد نصب ادوبی pdf راهنمایی کنید ؟

همان طور که می دونید خود ادوبی pdf لایسنس 15 روزه هست !
دوستان میشه راهنمایی کنید از کجا من ادوبی رو حذف کنم ؟
( قسمت تنظیمات > حذف نرم افزار ها : تو این لیست نیست چون روی سیمبیان بوده و قابل حذف از این طریق نیست ! )

hosiyar
12-03-2011, 20:48
دستت درد نکنه . اما قیمتش رو نگفتین ؟!

burberry
12-03-2011, 21:14
قیمت رو نگفتم چون تهران نیستم
اما چندجاخوندم که بخاطر نزدیک شدن به عید کلا گوشی ها قیمتشون یک کمی کشیده بالا
یعنی ویواز که مثلا حدودی 270 یا 280 بود الان شده 305 یا 310!!!
بنابراین پیشنهادمیشه صبرکنید برای بعد از عید
چون دوباره قیمتش کمی پایین خواهد آمد

NiKtA20
12-03-2011, 22:28
سلام به همه
بچه ها جریان چیه؟ یه سری از فایل های mp4رو که میزنم باز کنه،میگه نمیشه صدا و تصویر باهم پخش بشه و فقط صدارو پخش میکنه!!!
بالاخره کسی تونست یه پلیر قوی که همه ی فرمت هارو ساپورت کنه واسه این گوشیه دوست داشتنی پیدا کنه؟
اگه کسی تست کرده و جواب گرفته،لطفا لینکی چیزی بزاره...
راستی امروز دوست من از علاالدین گرفت 315(ویواز پرو) با

SHADEL
13-03-2011, 01:10
سلام به همه
بچه ها جریان چیه؟ یه سری از فایل های mp4رو که میزنم باز کنه،میگه نمیشه صدا و تصویر باهم پخش بشه و فقط صدارو پخش میکنه!!!
بالاخره کسی تونست یه پلیر قوی که همه ی فرمت هارو ساپورت کنه واسه این گوشیه دوست داشتنی پیدا کنه؟

واسه منم همینجوریه بیشتر wmv رو خوب جرا میکنه.
من همه ی ویدئو پلیر هارو چک کردم. مثلا :
uc player: محیط تاچ به محض اینکه وارد برنامه بشی کار نمیکنه.و نمیتونی از برنامه خارج بشی.و باید گوشی رو خاموش کنی.
july player:تقریبا هر فرمتی رو بهش دام اجرا کرد.ولی تنها مشکلش اینه که slow motion پخش میکنه.
smart movie:وقتی برنامه رو باز میکنی برنامه به طور خودکار لیست ویدئوش رو رفرش میکنه در حین انجام این کار رفرش کردن گیر میکنه اما می تونی رو یه سری از ویدئو ها کلیک کنی که با مکث طولانی گیر کردن یک ویدئو خیلی خوب اجرا میشه.اما با seek (عقب جلو کردن ویدئو) کردن ویدئو یا تغییر ولوم برنامه crash میشه و میپره بیرون.این برنامه فایل های .divx رو پخش میکنه.
divx player:فقط صدا رو پخش میکنه.
core player:اصلا محیط یوزر اینترفیس این برنامه کار نمیکنه که بخوای باهاش ویدئو پخش کنی.
dvd mobile:این برنامه سرکاریه و اصلا هیچ فایلی رو پخش نمیکنه.
audio players
imelu : به خوبی کار میکنه.اما سر تر از مدیا پلیر خود گوشی نیست.
power mp3:این برنامه ابتدا به خوبی کار میکنه.اما با عوض کردن اسکین صفحه سیاه میشه و دیگه نمیشه از برنامه خارج شد.و باید گوشی رو خاموش کرد.جلب اینجاست که حتی اگه برنامه رو پاک کنید و دوباره بریزید هم با اجرای برنامه با صفحه ی سیاه رنگ مواجه میشود و روز از نو روزی از نو.

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:09 AM ----------

دوستان اگه کسی این مشکلات رو با این برنامه ها نداشت به من خبر بده؟
لطفا جدی بگیرید و به ما هم بگید.
تشکر.

golmohammadi
13-03-2011, 03:21
دوست عزیز اصلا پاسوردی نداشت ! بعد آپدیت خودش برا خودش یه پاسورد گذاشته بود روش !!!

حالا با فورمت کردن حل شد .
دوستان میشه بگید با این موارد پایین آیا شارژ کاملش باید خالی بشه ؟
30 دقیقه آهنگ گوش دادن
5 دقیقه فیلم برداری
3 عدد عکس
30 دقیقه تماس ( دریافتی و خروجی )
15 دقیقه کار با بخش پیامک
10 ساعت در حالت آماده به کار ( به قول معروف در حالت خاموش ! )

با این موارد راحت کل شارژش که 3 ساعت طول می کشه خالی خالی میشه
به نظرتون مشکل از باطری هست یا کلا مصرف گوشی این مدلی هست ؟

ممنون
با این مصرف بعید میدونم شارژش نصف بشه
شاید کمی اینور اونور

دوستان میشه کمی دوستان در مورد نصب ادوبی pdf راهنمایی کنید ؟

همان طور که می دونید خود ادوبی pdf لایسنس 15 روزه هست !
دوستان میشه راهنمایی کنید از کجا من ادوبی رو حذف کنم ؟
( قسمت تنظیمات > حذف نرم افزار ها : تو این لیست نیست چون روی سیمبیان بوده و قابل حذف از این طریق نیست ! )
شما بهتره کرکش را نصب کنید
که تریالش را بینهایت میکنه

دستت درد نکنه . اما قیمتش رو نگفتین ؟!
الان 315 تومن شده
بعد از عید هم خدا میدونه دوباره میاد زیر 300 یا نه

سلام به همه
به شما یه کانورتر میگم
با اون تبدیل کنین
و به بهترین شکل ممکن از ویدئوهای کانورا شده لذت ببر
اسمش اینه : Wondershare Video Converter Ultimate

power mp3:این برنامه ابتدا به خوبی کار میکنه.اما با عوض کردن اسکین صفحه سیاه میشه و دیگه نمیشه از برنامه خارج شد.و باید گوشی رو خاموش کرد.جلب اینجاست که حتی اگه برنامه رو پاک کنید و دوباره بریزید هم با اجرای برنامه با صفحه ی سیاه رنگ مواجه میشود و روز از نو روزی از نو.
شما ورژن زیر را نصب کنید :
PowerMp3.Ultra.v1.18.S60v5.Multilanguage.by.LéoSy mbian
و از اسکین اخری استفاده کنید
این سیاه شدن بهخاطر اینه که اسکینها ساپورت نیمکنند
ودر این ورژن اسکین اخری لنداسکیپ را نیز ساپورت میکنه
و منم تست کردم و همیشه کار میکنم باهاش

reza303
13-03-2011, 08:53
ممنون از لطفتون جناب golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ...

--------------------
شما می گید باطری مشکل داره ؟

--------------------
برای نصب کرکش باید اول ادوبی قبلی رو پاک کرد ... در حالی که سیمیبان اجازه حذف رو نمی ده .

میشه یه لینک بدی که آموزش کرک کردن ادوبی رو بده .
( یکی پیدا کردم دو تا فایل داشت هر دو رو ساین کردم بعدش اولی رو نتونستم نصب کنم ! و اخطار می داد ... )
(همین مشکل رو هم برا آفیس دارم و می گه : UPDATE ERROR )

ممنون می شم راهنمایی کنید ...

NiKtA20
13-03-2011, 11:10
مرسی Shadel & Golmohammaliyeعزیز...
خیلی ممنون

Electronic-Arts
13-03-2011, 13:25
سلام دوستان الان PDF من منقضی شده کرکی چیزی نیست؟ آفیسم هم همین طور من آپدیت کردم ولی میگه که لایسنس بخرین

golmohammadi
13-03-2011, 13:59
مگه از اون کرک که تریالشو بینهایت میکنه استفاده نکردی؟

آرش-19
13-03-2011, 17:28
سلام , چطورین یا بهترین؟!
قیمتش چطور اینقدر کشید بالا! من 250 گرفتم!
برای دوستانی که دنبال اجرا و حتی ویرایش فایل های آفیس و PDF هستند یه برنامه بینظیر هست
که لینک دانلودشو از سایت موبایلستام میزارم, الحمدالله این سایت های آپلودر هم که قیلتر شدن وگرنه براتون آپش میکردم.

با تشکر از RASOOL مدیر ارشد انجمن موبایلستان

تنها مشکله برنامه عدم پشتیبانی از فارسیه, ولی در کل این برنامه به همه توصیه میشه

SHADEL
13-03-2011, 19:17
شما لینک این نسخه رو دارید؟

لینک این کرک رو هم اگه دارید لطف کنید.
تشکر از شما

Electronic-Arts
13-03-2011, 19:28

نه چون اصلا مال من تریال نداشت وقتی که برای اولین بار بازش کردم نوشت ۱۵ روز دیگه داره ولی وقتی خواستم یه فایل باز کنم نوشت منقضی شده

reza303
13-03-2011, 21:41
سلام , چطورین یا بهترین؟!
قیمتش چطور اینقدر کشید بالا! من 250 گرفتم!
برای دوستانی که دنبال اجرا و حتی ویرایش فایل های آفیس و PDF هستند یه برنامه بینظیر هست
که لینک دانلودشو از سایت موبایلستام میزارم, الحمدالله این سایت های آپلودر هم که قیلتر شدن وگرنه براتون آپش میکردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشکر از RASOOL مدیر ارشد انجمن موبایلستان

تنها مشکله برنامه عدم پشتیبانی از فارسیه, ولی در کل این برنامه به همه توصیه میشه

سلام .
واقعا نرم افزار عالی عالی هست ! واقعا 3D فوق العاده روش نمایش داده میشه ! ممنون از شما :10:
البته به غیر مشکل عدم ساپورت فارسی مشکل بزرگ تری هم داره
این وقتی گوشی رو کچ می کنیم که کل صفحه رو به صورت عریض نشون بده نرم افزار نمی تونه از زمان سنج دستوری دریافت کنه و صفحه رو به صورت عریض نشون بده و فقط نصف صفحه رو نشون می ده :18:

دوستان فکری ندارن بشه مشکلات ساپورت فاریسیش و یا همین امکان نمایش عریضش حل بشه

میشه دوستان یه تاپیک معرفی کنن برا کرک کردن ادوبی pdf ?
و یه فکری برا آفیس خود وی واز بکنن ؟:41:

essi_raj004
14-03-2011, 08:41
جدیدا وقتی میخوام برم تو قسمت مدیریت برنامه ها برای پاک کردن یا تقییر برنامه های جاوا , واردش نمیشه و میگه رم پرشده و چند تا برنامه رو باید ببندی ! در صورتی که تو ram blow نوشته 120 مگ خالی دارم. اینو بگم نرم افزار و بازی سنگین زیاد دارم ولی فکر نمیکنم به اینا ربط داشته باشه. در کل الان این یه مشکل فقط اذیتم میکنه . به جز فرمت اطلاعات و پاک شدن نرم افزارها چه راه دیگه ای دارم ؟
ممنون

---------- Post added at 09:41 AM ---------- Previous post was at 09:40 AM ----------

جدیدا وقتی میخوام برم تو قسمت مدیریت برنامه ها برای پاک کردن یا تقییر برنامه های جاوا , واردش نمیشه و میگه رم پرشده و چند تا برنامه رو باید ببندی ! در صورتی که تو ram blow نوشته 120 مگ خالی دارم. اینو بگم نرم افزار و بازی سنگین زیاد دارم ولی فکر نمیکنم به اینا ربط داشته باشه. در کل الان این یه مشکل فقط اذیتم میکنه . به جز فرمت اطلاعات و پاک شدن نرم افزارها چه راه دیگه ای دارم ؟
ممنون

آرش-19
14-03-2011, 12:17
سلام به همگی
من یه تمه خیلی با حال رو گوشیم نصب کردم و خیلی خوب جواب داده, دوست داشت شما هم
ازش فیض ببرید.
امیدوارم خوشتون بیاد
[

essi_raj004
14-03-2011, 13:20
با کد *#۷۳۷۰# کل فون مموری ریست میشه ؟ برنامه هام که تو کارت حافظه هستن بعدش بازم کار میکنن؟ بعد اینکه سیو بازیهام ازبین میرن؟

masooud_Ew
14-03-2011, 14:59
سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید

راستش من من یک هفته ای میشه ویواز ÷رو گرفتم بازی سیمز 3 وشیفت و روش ریختم خیلی گیر می کنه نید فور اس÷ید که داغون اجرا می شه ولی بچه ها می گفتن ویواز معمولی بدون مشکل اجرا میشن ÷س ÷رو تو اجرای گرافیکی مشکل داره؟می خوام معمولی شو بگیرم نظر دوستان چیه؟آیا این جوریه؟

isfahaneshop
14-03-2011, 18:40
یک سوال فنی
لطفا متخصصین جواب بدن تا هم من هم بقیه آگاه بشیم
من رفتم پیش دوستم ازش گوشی ویواز بخرم
بهم گفت ویواز خیلی گوشی خوبی است و من خودم هم عاشق ویواز شدم ولی به تو میگم نخر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به دلیل اینکه گوشی ویواز اگر ضربه شدید بخوره IC هاش خراب بشه چون چندتاش به جای لحیم چسب شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت تعمیر شدن نداره!!!!!
آخه من تا حالا 16 تا گوشی را بعد از خرید موفق به فروشش نشدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوت شده توی سطل زباله!!!
آیا این صحت داره؟

Highbury
14-03-2011, 19:09
بالاخره ویواز خریدم. گوشی خیلی خوبیه. توی ای مدت کوتاه که ور رفتم متوجه چند چیز شدم:
1- سرعت بالا. البته هنوز زیاد پرش نکردم
2- بازی شیفت رو نصب کردم خیلی خوب اجرا کرد.
3- صدای ضعیف در اسپیکر که اصلا برای من مهم نیست.
4- اصلا به اندازش نمیاد که همچین سخت افزار قوی داشته باشه. واقعا قویه.
5- تاچش یه ذره از ان97 بهتره.اما فکر نکنم در حد استار باشه.
6- خیلی خوشکله ال سی دی باکیفیتی داره

maziarzar
14-03-2011, 19:31
پس ال سی دی گالکسی و ویو رو ببینید چی میگید

masooud_Ew
14-03-2011, 20:05
بالاخره ویواز خریدم. گوشی خیلی خوبیه. توی ای مدت کوتاه که ور رفتم متوجه چند چیز شدم:

آقا گشیتو به آخرین firmware آپدیت کردین؟چون من ویواز پرو دارم ولی‌ تو همین بازی مشکل دارم و گیر می‌کنه.

آرش-19
14-03-2011, 21:26
یک سوال فنی
بهم گفت ویواز خیلی گوشی خوبی است و من خودم هم عاشق ویواز شدم ولی به تو میگم نخر
به دلیل اینکه گوشی ویواز اگر ضربه شدید بخوره IC هاش خراب بشه چون چندتاش به جای لحیم چسب شده قابلیت تعمیر شدن نداره!!!!!
آخه من تا حالا 16 تا گوشی را بعد از خرید موفق به فروشش نشدم! شوت شده توی سطل زباله!!!
آیا این صحت داره؟

اولین باره که همچین چیزی میشنوم!!
به هر حال قرار نیست که باش فوتبال بازی کنیم یا کشتی بگیریم, در غیر اینصورت پیشنهاد میکنم 3310 یا 1100 بگیرید
چون هیچی بش نمیشه.

Highbury
14-03-2011, 22:32
پس ال سی دی گالکسی و ویو رو ببینید چی میگید

مازیار جان نمیدونم این همه تعصب آخه برای چی:41::31:
ببین بین گوشیهایی که صفحه نمایش TFT دارند و سایز پیکسلهاشون اندازه ی ویواز هست و قیمتشون هم اندازه ی این اگه باشه ویواز خیلی خوبه.
گوشی که بتونه تو رنج قیمت ویواز باشه و از لحاظ امکانات برابری داشته باشه کم هستش.
خب مسلما ویو صفحه نمایش بهتری داره هم پیکسل هاش بیشتره هم s.amoled هست.
من خداییش همینقدر پول داشتم توی این رنج گوشی که سیستم عامل داشته باشه دوربین مناسبی داشته باشه زیبا باشه فیلمبردایر خوبی داشته باشه پیدا نکردم.

آقا گشیتو به آخرین firmware آپدیت کردین؟چون من ویواز پرو دارم ولی‌ تو همین بازی مشکل دارم و گیر می‌کنه.

مال من به آخرین فریمور آپدیت هستش اما فعلا مشکلی با این بازی نداشتم. البته من زیاد بازی نکردم

sefroyek01
15-03-2011, 00:40
سلام دوستان این گوشی با این قیمت و امکانات بدجوری نظرمو جلب کرده ولی چند سوال برام پیش اومده که امیدوارم کمکم کنید

1 - لطفا در مورد کیفیت عکس این گوشی بیشتر بگید .برا من خیلی مهمه که بدونم عکساش چطوریه؟یعنی از فیلمبرداری اچ دی هم مهمتره!!!:31:اگه می تونید نظر مقایسه ایتونو با عکسای گوشیای دیگه هم بگید که مثلا ویواز نسبت به فلان گوشی عکسش خوبتره یا نه؟ البته کاش می شد چند نمونه عکسشو تو موقعیت های مختلف (روز شب ماکرو منظره ...) ببینم !!!کسی می تونه راهنماییم کنه(کاش یکی چند تا عکس گوشیشو می فرستاد) ؟ ممنونم:46:
2 - درسته ویواز بدون سیم کارت روشن نمیشه و بالا نمیاد؟
3 - اگه عکساش زیاد خوب نیست کسی سراغ داره گوشی تو رنج قیمت 250 سیستم عامل دار لمسیه با امکانات مشابه ودوربین حداقل 5مگا با کیفیت عکس خوب؟
و چند سوال دیگه که بعدا از دوستان استفاده می کنیم .
:11:با تشکرات فراوان!!!

isfahaneshop
15-03-2011, 09:44
اولین باره که همچین چیزی میشنوم!!
به هر حال قرار نیست که باش فوتبال بازی کنیم یا کشتی بگیریم, در غیر اینصورت پیشنهاد میکنم 3310 یا 1100 بگیرید
چون هیچی بش نمیشه.

منظورم کشتی گرفتن نبود! من تا حالا 5 تا گوشی را به خاطر افتادن از دستم از ارتفاع حدود یک متری و بدون هیچ ضربه ای (از توی کیفش افتاده روی زمین) از دست دادم:31:
یک گوشی هم داشتم که کاملاً بی مقدمه IC نمی دونم چیش! (تخصصش را ندارم) سوخت!
یک گوشی دیگه بر اثر فشار داخل جیبم بهم 150 هزار$ ضرر زد (پایه های IC اصلیش کنده شده بود و اتصالی کرده بود)از اون موقع به بعد شلوار لی نپوشیدم!:39:
یک گوشیم افتاد زیر چرخ ماشینم!:18:
و .....
تا رفتم یک سامسونگ 40 هزار تومانی خریدم آخه خسته شدم از ضرر دادن
حالا از بی گوشی بودن خسته شدم و تصمیم گرفتم ویواز بخرم که این حرف را شنیدم (اولین بار بود همچین چیزی میشنیدم و فعلا منصرف شدم تا نتیجه اش را بفهمم که درست بوده یا نه!
کسی تا حالا ویواز را داخلش را دیده؟ اگه دیدید لطفا این مورد را به من خبر بدهید
با تشکر

masooud_Ew
15-03-2011, 12:10
سلام خیلی ممنون ولی‌ فک کنم به خاطره fareware آپ نکردن.حالا فایل آخرین آپ رو برا گوشیم گرفتم ولی‌ نمیدونم چجوری رو گوشیم نصب کنم.تو قسمت اموزشم رفتم لینکا خراب بود.کسی میتون کمک کنه؟با تشکر

burberry
15-03-2011, 12:52
منظورم کشتی گرفتن نبود! من تا حالا 5 تا گوشی را به خاطر افتادن از دستم از ارتفاع حدود یک متری و بدون هیچ ضربه ای (از توی کیفش افتاده روی زمین) از دست دادم:31:
یک گوشی هم داشتم که کاملاً بی مقدمه IC نمی دونم چیش! (تخصصش را ندارم) سوخت!
یک گوشی دیگه بر اثر فشار داخل جیبم بهم 150 هزار$ ضرر زد (پایه های IC اصلیش کنده شده بود و اتصالی کرده بود)از اون موقع به بعد شلوار لی نپوشیدم!:39:
یک گوشیم افتاد زیر چرخ ماشینم!:18:
و .....
تا رفتم یک سامسونگ 40 هزار تومانی خریدم آخه خسته شدم از ضرر دادن
حالا از بی گوشی بودن خسته شدم و تصمیم گرفتم ویواز بخرم که این حرف را شنیدم (اولین بار بود همچین چیزی میشنیدم و فعلا منصرف شدم تا نتیجه اش را بفهمم که درست بوده یا نه!
کسی تا حالا ویواز را داخلش را دیده؟ اگه دیدید لطفا این مورد را به من خبر بدهید
با تشکر
ببین دوست عزیز من خیلی وارد نیستم
اما گوشیم افتاد توی آب چند دقیقه هم طول کشیددرش بیارم
خلاصه حسابی آسیب دید و چندتااز این چیزایی که میگی با چسب چسبوندن!!!سوخت:2:بعدش بردم تعمیر نصف روزه برام عوض کردن و راحت تعمیر شد (60تومن خرجش کردم) اما کاملا اکی شد بنابراین نگران تعمیرش نباش چسبی باشه یا لحیمی فرق نداره بدون که تعمیر شدنیه:46:

NiKtA20
15-03-2011, 19:28
به شما یه کانورتر میگم
با اون تبدیل کنین
و به بهترین شکل ممکن از ویدئوهای کانورا شده لذت ببر
اسمش اینه : Wondershare Video Converter Ultimate
[/COLOR]
و از اسکین اخری استفاده کنید
این سیاه شدن بهخاطر اینه که اسکینها ساپورت نیمکنند
ودر این ورژن اسکین اخری لنداسکیپ را نیز ساپورت میکنه
و منم تست کردم و همیشه کار میکنم باهاش

mazerat baraye fingilish,farsi nadaram...
aghaye gol mohammadi man in convertero dl kardam va aliye,,,
mersi
2ta soal:
converteri hast ke beshe tu khode gushi file ro convert kone? injuri kheyli aali mishe
dovom inke natunestam power mp3... ro peydas konam...mitunid linkesho bezarid?
khezli mamnun

reza303
15-03-2011, 20:32

راستش من من یک هفته ای میشه ویواز ÷رو گرفتم بازی سیمز 3 وشیفت و روش ریختم خیلی گیر می کنه نید فور اس÷ید که داغون اجرا می شه ولی بچه ها می گفتن ویواز معمولی بدون مشکل اجرا میشن ÷س ÷رو تو اجرای گرافیکی مشکل داره؟می خوام معمولی شو بگیرم نظر دوستان چیه؟آیا این جوریه؟

سلام دوست عزیز
به نظر من اشتباه کردید وی واز پرو گرفتید ...
چون هم گرافیکش کمتره ( در نگاه اول و روی کاغذ هیچ فرقی ندارن ولی توی بازی های گرافیکی صد در صد به اگر وی واز ساده کمتر هست )
هم دوربینش
هم زیبایش :41:

اگر بتونید یه وی واز ساده بگیرید بهتره

NiKtA20
15-03-2011, 21:48
سلام دوست عزیز
به نظر من اشتباه کردید وی واز پرو گرفتید ...
چون هم گرافیکش کمتره ( در نگاه اول و روی کاغذ هیچ فرقی ندارن ولی توی بازی های گرافیکی صد در صد به اگر وی واز ساده کمتر هست )
هم دوربینش
هم زیبایش :41:

اگر بتونید یه وی واز ساده بگیرید بهتره

mibakhshi,,, az koja migi inaro?
gerafiko..
va dige inke ki gofte vivaz pro khoshgekl nist? bejoz kami zekhamate bishtar va chand geram vazne bishtar hich farqi nadaran baham...
hala chon shoma sade dari,ya sade dus dari,baqiye akhan?
durbinesham tu ax zaeeftare k be keyborde kamelesh miarze...

SHADEL
16-03-2011, 07:19
من خودم سادش رو دارم.اما پروش رو هم دیدم کار کردم باهاش.
گرافیکش که یکی .
اما هم در فیلم برداری و هم در عکس برداری ضعیف تر هستش.نه فقط در عکس برداری.
ولی ویواز پرو کیبورد داره.چند تا سنسور اضافی داره.ضد خش.
در کل به نظر من اگه سونی اریکسون این دو گوشی رو باهم ادغام میکرد.رکورد فروش میزد تو گوشی ها.

Electronic-Arts
16-03-2011, 11:26
نه چون اصلا مال من تریال نداشت وقتی که برای اولین بار بازش کردم نوشت ۱۵ روز دیگه داره ولی وقتی خواستم یه فایل باز کنم نوشت منقضی شده
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza303
16-03-2011, 12:27
mibakhshi,,, az koja migi inaro?
gerafiko..
va dige inke ki gofte vivaz pro khoshgekl nist? bejoz kami zekhamate bishtar va chand geram vazne bishtar hich farqi nadaran baham...
hala chon shoma sade dari,ya sade dus dari,baqiye akhan?
durbinesham tu ax zaeeftare k be keyborde kamelesh miarze...

سلام .
پارسی را پاس بدازیم .
اول اینکه منظورم تحمیل سلیقه ام نبود
دوست من وی واز پرو گرفته به قول خودش مخصوص پیامک زدن !
ما بازی EA.NFS.Shift رو نصب کردیم رو هر دو گوشی ولی در عین ناباوری بعضی مواقع که فشار می یومد به گوشی وی واز پرو بازیش هنگ می کرد البته سیستم عامل هنگ نمی کرد و با زدن کمه قطع راحت می رفت از بازی بیرون .

از نظر خوشگلی هم تا حالا کسایی که گوشی من و گوشی دوستم رو دیدن گفتن گوشی شما زیبا تره خودم هم خوشم اومده . به هر حال برجستگی ش بیشتر وی واز ساده هست

توی عکس برداری هم که دیگه نیاز به توضیح نیست .
کیبوردش هم شما اگر با کیبورد مجازی کار کرده باشید فکر نکنم برید طرف کیبورد سخت افزاری که به مدت طول عمرش پایین هست .

به هر حال من خودم وی واز ساده رو انتخاب کردم دوستم هم وی واز پرو رو و هم اون از انتخابش راضی هست هم من ! :10:

Highbury
16-03-2011, 12:47
مطمئنا تمام عالم میدونن کیبورد سخت افزاری خیلی بهتره. من ویواز معمولی دارم کیبورد مجازیش بسیار ریز هستش و بایددقت بکنی. اما سخت افزاری خیلی بهتره.
تفاوت انچنانی بین قیافشون نیست. اگه کسی تایپ براش مهمه پرو میگیره و کسی که تایپ اهمیتی نداره و دوربین میخواد ویواز میگیره .
دیگه تفاوتی با هم ندارند. از نظر ظاهر هم تفاوت زیاد فاحش نیست.
منم ویواز معمولی گرفتم و از انتخابم کاملا راضی ام

golmohammadi
16-03-2011, 17:38
15 روز یعنی تریال دیگه
اون کرک هم مدت تریالش را افزایش میده (تقریبا یه چیزی تو ماه های بینهایت)

ممنون

---------- Post added at 09:41 AM ---------- Previous post was at 09:40 AM ----------

ممنون
شما یه بار گوشیو در این لحظه ریستارت کن
بعد بلافاصله برو ببین بازم مشکلی هست ؟

سلام به همگی
من یه تمه خیلی با حال رو گوشیم نصب کردم و خیلی خوب جواب داده, دوست داشت شما هم
ازش فیض ببرید.
امیدوارم خوشتون بیاد
[
سلام
ممنون
الیته تم اصلی ویواز و ساتیو نیست
ولی تم خوبی بود
در ضمن نیاز به ساین داره

با کد *#۷۳۷۰# کل فون مموری ریست میشه ؟ برنامه هام که تو کارت حافظه هستن بعدش بازم کار میکنن؟ بعد اینکه سیو بازیهام ازبین میرن؟
بله فرمت میشه
از تو مموری کارت هیچی پاک نمیشه
ولی بهتره مموری را هم با خود گوشی فرمت کنی (بکاپ گریری از فایلها نیز فراموش نشه)
سیوها و ... که تو مموری هستند باقی میمونند

ظاهرا دوستان میگند مال همه اینطوریه
بهتره از کسانی که ویواز پرو دارند بپرسی (تاپیک خودش)

یک سوال فنی
بهم گفت ویواز خیلی گوشی خوبی است و من خودم هم عاشق ویواز شدم ولی به تو میگم نخر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به دلیل اینکه گوشی ویواز اگر ضربه شدید بخوره IC هاش خراب بشه چون چندتاش به جای لحیم چسب شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت تعمیر شدن نداره!!!!!
آخه من تا حالا 16 تا گوشی را بعد از خرید موفق به فروشش نشدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوت شده توی سطل زباله!!!
آیا این صحت داره؟

سلام
این حرفا چیه
گوشی ویواز بعید میدونم با از دست افتادنهای معمولی خراب بشه
95 گرم بیشتر وزن نداره
در ضمن افتادن به زمین بستگی داره به زاویه تماس گوشی با زمین
و ... که کلا نمیشه گفت خراب میشه یا نه
در کل بعید میدونم ویواز با افتادنهای معمولی خراب بشه
اما خود دانی

مبارکتون باشه :31:
باهم پیر شین :40:

سلام دوستان این گوشی با این قیمت و امکانات بدجوری نظرمو جلب کرده ولی چند سوال برام پیش اومده که امیدوارم کمکم کنید

1 - لطفا در مورد کیفیت عکس این گوشی بیشتر بگید .برا من خیلی مهمه که بدونم عکساش چطوریه؟یعنی از فیلمبرداری اچ دی هم مهمتره!!!:31:اگه می تونید نظر مقایسه ایتونو با عکسای گوشیای دیگه هم بگید که مثلا ویواز نسبت به فلان گوشی عکسش خوبتره یا نه؟ البته کاش می شد چند نمونه عکسشو تو موقعیت های مختلف (روز شب ماکرو منظره ...) ببینم !!!کسی می تونه راهنماییم کنه(کاش یکی چند تا عکس گوشیشو می فرستاد) ؟ ممنونم:46:
2 - درسته ویواز بدون سیم کارت روشن نمیشه و بالا نمیاد؟
3 - اگه عکساش زیاد خوب نیست کسی سراغ داره گوشی تو رنج قیمت 250 سیستم عامل دار لمسیه با امکانات مشابه ودوربین حداقل 5مگا با کیفیت عکس خوب؟
و چند سوال دیگه که بعدا از دوستان استفاده می کنیم .
:11:با تشکرات فراوان!!!
عکسهاش راضی کننده هستند
در پست دوم این تاپیک میتونید عکسهایی را پیدا کنید
همچنین تاپیکی موجود هست پیام در بررسی و نقد گوشیها زده بود
خود پیام عزیز سایتی داره کلی عکس از ویواز گذاشته
در کل جایی که نور کافی باشه عکسهای خوبند
اگه نور کم باشه و فاصله بیشتر از 1 متر افت داره
اما فیلمبرداری تکی داره

بله
با کمال تعجب ویواز و ساتیو بدون سیمکارت روشن نمیشند :41:
نمیدونم چه گندی زده سونی اریکسون
هر چند ممکنه سالی یه بار هم به ددر نخوره ولی خوب ایراده

در این رنج قیمت در مجموع ویواز از بقیه بهتره
اما گوشیهایی هستند که ممکنه بعضی چیزهاشون از ویواز ضعیف باشه
و بعضی چیزهاشون قویتر
مثلا نوکیا 6220 دوربینش 5 هست و فلش زنون داره
و فقط در عکاسی شب و فاصله دور از ویواز بهتره
در باقی موارد از ویواز ضعیفتره

گوشیهای دیگه ای هم هستند مثل پیکسون که سیستم عامل نداره
و ال جی هم خیلی گوشی داره که جاوا هستند همگی
شما میتونین ساتیو بخرین که عکاسیش بهتره ولی کلی گرونتره

در کل ویواز نسبت به پولش و امکاناتش خوبه

سلام خیلی ممنون ولی‌ فک کنم به خاطره fareware آپ نکردن.حالا فایل آخرین آپ رو برا گوشیم گرفتم ولی‌ نمیدونم چجوری رو گوشیم نصب کنم.تو قسمت اموزشم رفتم لینکا خراب بود.کسی میتون کمک کنه؟با تشکر
شما بایستی با برنامه اپدیتر سونی اریکسون گوشیتون را اپدیت کنین
اگه فایلها را گرفتین نمیتونین فلش کنین
گوشیهای ویواز و ساتیو سونی اریکسون را نمیشه با باکس فلش زد

mazerat baraye fingilish,farsi nadaram...
aghaye gol mohammadi man in convertero dl kardam va aliye,,,
mersi
2ta soal:
converteri hast ke beshe tu khode gushi file ro convert kone? injuri kheyli aali mishe
dovom inke natunestam power mp3... ro peydas konam...mitunid linkesho bezarid?
khezli mamnun
سلام
حقیقش سرعت اپلود من حداکثر 7 هست
واسهه مین خیلی برام سخته اپلود کنم
ولی از جای دیگه لینک پیدا میکنم میذارم

من خودم سادش رو دارم.اما پروش رو هم دیدم کار کردم باهاش.
گرافیکش که یکی .
اما هم در فیلم برداری و هم در عکس برداری ضعیف تر هستش.نه فقط در عکس برداری.
ولی ویواز پرو کیبورد داره.چند تا سنسور اضافی داره.ضد خش.
در کل به نظر من اگه سونی اریکسون این دو گوشی رو باهم ادغام میکرد.رکورد فروش میزد تو گوشی ها.
اتفاقا خوب کاری کرده
یادمه زمانی که x1 داشتم از کیبوردش راضی بودم و به کارم میومد
عده ای میگفتند کیبورد به دردشون نمیخوره کاش نداشت و سبکتر میشد
الان هر کسی نیاز به تایپ داره پرو میگیره
هر کسی سبکی داره پرو
فقط یه اشتباه کرده
نباید دوربین پرو را 5 در نظر میگرفتند

golmohammadi
16-03-2011, 17:55
سلامی مجدد
Power MP3 پلیر را اینجا معرفی کردم

amirkhan_0o0
16-03-2011, 20:21
سلامی مجدد
Power MP3 پلیر را اینجا معرفی کردم
ممنون اما اگه اون نرم افزار کانورتر ویدیو رو هم یه جایی معرفی می کردی بد نبود!:21::21:

armin_goooodboy
16-03-2011, 20:45
یک سوال فنی
آیا این صحت داره؟

سلام
دوست من
چون من تجربه افتادنش رو دارم عرض می کنم خدمتت

این گوشی (البته نسخه پرو که قطعا به خاطر کیبوردش حساستر هست) از دستم افتاد روی راه پله و کنار در خونه (دقیقا با گوشه سمت چپ پایین)
بعد از اونجا مستقیم سقوط کرد به راه پله طبقه پایین (فاصله حدودا 2 متر و 80
روی ال سی دیش افتاد زمین

تا برسم به گوشی پیش خودم قید گوشی رو زدم و تو فکر خرید یه ویواز پرو جدید بودم
گفتم گوشی ترکیده قطعا :دی
رفتم برش داشتم

با کمال تعجب دیدم حتی گوشی خاموش هم نشده :دی
من هاج و واج موندم
شاخ در آوردم که چطور بعد از این ضربه های وحشتناک خاموش هم نشده
حتی در باتریش هم جدا نشد
چه برسه به آسیب دیدن کیبوردش

اما گوشه پائین ال سی دیش دیدم سیاه شده و انگار ترک خورده
همون قسمت سیاه که زیرش دلمه بود و دیده نمیشد دست زدم دیدم تاچش هم خراب نشده :دی
خلاصه اینکه فقط ال سی دیش خراب شد و به هیچ وجه به ic و سخت افزار داخلش آسیبی نرسید

حتی وقتی با گوشه سمت چپش خورد زمین در حد خیلی خیلی کمی در باتریش تو رفته

من قدیما w550 و w850 داشتم و میگفتم اونا محکم و مقاومن
اما این ویواز واقعا 10 برابر مقاومتر از اون w550 ست :دی

golmohammadi
16-03-2011, 21:44
ممنون اما اگه اون نرم افزار کانورتر ویدیو رو هم یه جایی معرفی می کردی بد نبود!:21::21:
درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته قبلش میتونی یه سرچ بزنی ممکنه باشه تو سایت
اگه نبود برو درخواست بده

sefroyek01
17-03-2011, 01:51
ممنون دوست عزیز گل محمدی که تک تک به سوالات همه جواب دادی .وبلاگ پیام رو هم پیدا کردم راستی ویواز نصب برنامه اش چطوریه به نظرتون؟

sefroyek01
17-03-2011, 01:54
یادم رفت بپرسم جی پی اس و وای فای ویواز راحت کانگت میشه ؟ و اینکه فارسی رو ساپورت می کنه و آخر سر اینکه آیا تو بازار مدل های مختلفی از ویواز هست(منظورم ویوازه نه ویواز پرو) یه جادیدم گفته بودند یکی هست لنزش بزرگتره؟ درسته؟
چطور میشه اصلشو پیدا کرد و شناخت؟:20:

golmohammadi
17-03-2011, 03:59
سلام دوستان
برنامه چت (Nimbuzz-Vivaz)
آخرین ورژن مخصوص ویواز
برنامه عالی در نوع خودش هست نیاز به توضیح بیشتر نمیبینم

SHADEL
17-03-2011, 06:53
بچه ها اینجا یه سری از مشکلات گوشیتون رو بگین.
خودم اول میگم.ببنید واسه شما اینجوری میشه.
من وقتی دارم موزیک گوش میکنم با هدفون هر 3 یا 4 دقیقه یه تیک وسط آهنگ میزنه.
بعضی وقت ها هم می خوام از تو کنتکت گوشی با کسی تماس بگیرم مینویسه not aloow
نمی دونم واسه شما اینجوری میشه یا نه؟

armin_goooodboy
17-03-2011, 07:22
سلام دوستان
برنامه چت (Nimbuzz-Vivaz)
آخرین ورژن مخصوص ویواز
برنامه عادی در نوع خودش هست نیاز به توضیح بیشتر نمیبینم

آقا من با nimbuzz یه مشکل دارم
هروقت میخوام اینویزیبل آن شم یه بار چراغ یاهوم رو روشن میکنه بعد اینویز میکنه
تابلو میکنه :دی

آخرین ورژنشم ریختم اما نشد
تست کنین ببینین همه همین مشکل رو دارن؟
ممنون

golmohammadi
17-03-2011, 12:31
آقا من با nimbuzz یه مشکل دارم
هروقت میخوام اینویزیبل آن شم یه بار چراغ یاهوم رو روشن میکنه بعد اینویز میکنه
تابلو میکنه :دی

آخرین ورژنشم ریختم اما نشد
تست کنین ببینین همه همین مشکل رو دارن؟
ممنون
والا به این چیزا فکر نکردم
از بقیه دوستان بپرس ببین مال اونا هم اینطوره ؟
چون من زیاد چت نکردم با گوشی
موقع چت هم به این چیزهای دقت نکردم
خب واجبه اینویزیبل بیایی بالا کلک ؟ lool

burberry
17-03-2011, 22:00
بچه ها اینجا یه سری از مشکلات گوشیتون رو بگین.
خودم اول میگم.ببنید واسه شما اینجوری میشه.
من وقتی دارم موزیک گوش میکنم با هدفون هر 3 یا 4 دقیقه یه تیک وسط آهنگ میزنه.
بعضی وقت ها هم می خوام از تو کنتکت گوشی با کسی تماس بگیرم مینویسه not aloow
نمی دونم واسه شما اینجوری میشه یا نه؟
مشکل دومی رو که گفتی من هم گاهی واسم پیش میاد:19:
یادمه قدیم هم این مشکل رو کسی یا کسانی گفته بودند که دارند!:13:
------------------------------------------------------------------------
برنامه چت fringمخصوص ویواز واقعا عالیه به نظرم بهتر از nimbuzzهست !:8:
همزمان میتونید با گوگل تالک و یاهو مسنجر و اونمسنجرای دیگه که من باهاشون کار نمیکنم :31:، آن باشید
محیطش جالبه...:46:

golmohammadi
18-03-2011, 01:13
ممنون دوست عزیز گل محمدی که تک تک به سوالات همه جواب دادی .وبلاگ پیام رو هم پیدا کردم راستی ویواز نصب برنامه اش چطوریه به نظرتون؟
خواهش میکنم
خب خوبه

یادم رفت بپرسم جی پی اس و وای فای ویواز راحت کانگت میشه ؟ و اینکه فارسی رو ساپورت می کنه و آخر سر اینکه آیا تو بازار مدل های مختلفی از ویواز هست(منظورم ویوازه نه ویواز پرو) یه جادیدم گفته بودند یکی هست لنزش بزرگتره؟ درسته؟
چطور میشه اصلشو پیدا کرد و شناخت؟:20:
وایفای که راحت کانکت میشه
تا حالا مشکلی نداشتم باهش
gps یه نمه دیر وصل میشه
که بستگی داره اولش چطوری راه اندازی کرده باشی
فارسی که براحتی ساپورت میکنه اره
اون لنز بزرگ و کوچیک و ... هم فکر نکنم فرقی داشته باشند

sefroyek01
18-03-2011, 01:56
ممنون دوست عزیز گل محمدی به خاطر جوابات :20:

armin_goooodboy
18-03-2011, 08:26
مشکل دومی رو که گفتی من هم گاهی واسم پیش میاد:19:
یادمه قدیم هم این مشکل رو کسی یا کسانی گفته بودند که دارند!:13:
------------------------------------------------------------------------
برنامه چت fringمخصوص ویواز واقعا عالیه به نظرم بهتر از nimbuzzهست !:8:
همزمان میتونید با گوگل تالک و یاهو مسنجر و اونمسنجرای دیگه که من باهاشون کار نمیکنم :31:، آن باشید
محیطش جالبه...:46:

سلام
این fring رو هم گرفتم
به نظر من nimbuzz جالب تره
تازه nimbuzz اگه invisible آن شی یه بار چراغتو روشن خاموش میکنه تابلو میکنه (یه مشکل بزرگ)
اما fring کلا من چیزی به اسم invisible ندیدم داشته باشه (یه فاجعه :دی)

با اینحال ممنون

Highbury
18-03-2011, 10:38
ویرایش - مشکل حل شد
ممنون آقا اسماعیل مشکل حل شد.
مثل اینکه نقشه ی قم و کرج برای ovi اومده چطور میشه اونها رو اضافه کرد..

alone_boy
18-03-2011, 11:11
دوستان یه سوال:
الان ویواز اصل ساخت چه کشوری هست؟!
چون اونی که من قیمت کردم ساخت چین(:2:)بود

Highbury
18-03-2011, 12:05
یک سوال:
نیم بوز رو باز میکنم. و حساب کاربری جدید رو میزنم اما یه چیزی میاد که نوع اتصال رو سوال میکنه و زیرش نوشته جستجوی شبکه وای فای.
اما نمیدونم چرا به gprs وصل نمیشه. جی پی آر اس رو گرفتم و تنظیماتش رو ذخیره کردم حتی از مرورگر خود گوشی هم وارد اینترنت میشم.
میشه راهنمایی بکنید که چه کار کنم با gprs متصل بشه. همین مشکل رو توی ovi maps هم دارم اونحا هم آنلاین رو میزنم ولی آنلاین نمیشه

golmohammadi
18-03-2011, 12:06
ویرایش - مشکل حل شد
ممنون آقا اسماعیل مشکل حل شد.
مثل اینکه نقشه ی قم و کرج برای ovi اومده چطور میشه اونها رو اضافه کرد..
ب نقشه هاشو دانلود کن
و بریز تو همن پوشه cities
البته نقشه های قم و کرج اگر جدا از بقیه نقشه های قبلی هستند پوشه ها را همشو کپی کن داخل Diskcache
نه اگه نقشه تمام شهراها+جاده ها را یه جا دانلود میکنی، مثل قبلیها فقط پوشه Diskcache را کپی کن داخل پوشه Cities در مموری کارت

اگه نقشه ها را نیافتی خودت هم میتونی با برنامه نوکیا مپ لودر دانلودشون کنی

دوستان یه سوال:
الان ویواز اصل ساخت چه کشوری هست؟!
چون اونی که من قیمت کردم ساخت چین(:2:)بود
الان تو بازار همشون ساخت چین هستند
نترس درجه 1 هستند
از اون بیکیفیتها نیستند

amirkhan_0o0
18-03-2011, 15:19
یک سوال:
نیم بوز رو باز میکنم. و حساب کاربری جدید رو میزنم اما یه چیزی میاد که نوع اتصال رو سوال میکنه و زیرش نوشته جستجوی شبکه وای فای.
اما نمیدونم چرا به gprs وصل نمیشه. جی پی آر اس رو گرفتم و تنظیماتش رو ذخیره کردم حتی از مرورگر خود گوشی هم وارد اینترنت میشم.
میشه راهنمایی بکنید که چه کار کنم با gprs متصل بشه. همین مشکل رو توی ovi maps هم دارم اونحا هم آنلاین رو میزنم ولی آنلاین نمیشه

منم همچین مشکلی رو دارم ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

Highbury
18-03-2011, 16:56
فکر کردم من فقط بدشانسم این مشکلات رو دارم به هر حال
با کمک های اقا اسماعیل تونستم بر این مشکل اعصاب خورد کن غلبه کنم
از تنظیمات conectivity رو انتخاب کنید
destination
access point
pocketdate avilable
حالا یه اسمی مثلا ایرانسل رو بنویسیدirancell
انتخابش کن ایرانسل رو
حالا دکمه ی قرمز (قطع تماس رو بزن برو صفحه اول
با اینکه من این کارها رو کردم بازم همین مشکل رو داشتم.
-
دوباره به همون قسمت destination رفتم و از آپشن دیفالت کانکشن رو گذاشتم روی اینترنت(یه تیک داره)
برای محکم کاری من همونجا اینترنت رو زدم و هر چی کانکشن غیر از ایرانسل بود رو حذف کردم.
----
اما لعنتی بازم همون مشکل رو داشت
------
یک خاموش روشن کردم همه چیز درست شد:31:

isfahaneshop
18-03-2011, 19:04
15

سلام
این حرفا چیه
گوشی ویواز بعید میدونم با از دست افتادنهای معمولی خراب بشه
95 گرم بیشتر وزن نداره
در ضمن افتادن به زمین بستگی داره به زاویه تماس گوشی با زمین
و ... که کلا نمیشه گفت خراب میشه یا نه
در کل بعید میدونم ویواز با افتادنهای معمولی خراب بشه
اما خود دانی

سلام
دوست من
چون من تجربه افتادنش رو دارم عرض می کنم خدمتت

این گوشی (البته نسخه پرو که قطعا به خاطر کیبوردش حساستر هست) از دستم افتاد روی راه پله و کنار در خونه (دقیقا با گوشه سمت چپ پایین)
بعد از اونجا مستقیم سقوط کرد به راه پله طبقه پایین (فاصله حدودا 2 متر و 80
روی ال سی دیش افتاد زمین

تا برسم به گوشی پیش خودم قید گوشی رو زدم و تو فکر خرید یه ویواز پرو جدید بودم
گفتم گوشی ترکیده قطعا :دی
رفتم برش داشتم

با کمال تعجب دیدم حتی گوشی خاموش هم نشده :دی
من هاج و واج موندم
شاخ در آوردم که چطور بعد از این ضربه های وحشتناک خاموش هم نشده
حتی در باتریش هم جدا نشد
چه برسه به آسیب دیدن کیبوردش

اما گوشه پائین ال سی دیش دیدم سیاه شده و انگار ترک خورده
همون قسمت سیاه که زیرش دلمه بود و دیده نمیشد دست زدم دیدم تاچش هم خراب نشده :دی
خلاصه اینکه فقط ال سی دیش خراب شد و به هیچ وجه به ic و سخت افزار داخلش آسیبی نرسید

حتی وقتی با گوشه سمت چپش خورد زمین در حد خیلی خیلی کمی در باتریش تو رفته

من قدیما w550 و w850 داشتم و میگفتم اونا محکم و مقاومن
اما این ویواز واقعا 10 برابر مقاومتر از اون w550 ست :دی

ببین دوست عزیز من خیلی وارد نیستم
اما گوشیم افتاد توی آب چند دقیقه هم طول کشیددرش بیارم
خلاصه حسابی آسیب دید و چندتااز این چیزایی که میگی با چسب چسبوندن!!!سوخت:2:بعدش بردم تعمیر نصف روزه برام عوض کردن و راحت تعمیر شد (60تومن خرجش کردم) اما کاملا اکی شد بنابراین نگران تعمیرش نباش چسبی باشه یا لحیمی فرق نداره بدون که تعمیر شدنیه:46:

از همه دوستان ممنونم که من را راهنمایی کردند
من آخر نفهمیدم کار کردن IC توی یک مدار الکترونیکی اون هم با چسب! :18: نه لحیم یعنی چی!
اگه یک نفر خودش توی این ویواز را دیده لطفا اینجا بنویسه حقیقت داره یا نه، من با شنیدن این حرف خیلی تعجب کردم.

ولی چون خودم خیلی کارهای تعمیراتی انجام دادم و موارد زیادی دیدم که دستگاه های با کیفیت خیلی عالی به خاطر نبود خدمات یا قطعات بی مصرف ماندن یکمی با احتیاط عمل کردم و Nokia X6 خریدم
با اینکه از نوکیا و سیستم عامل تکراریش خسته شدم ولی دیگه این کار را کردم تا دفعه بعد که این رفت توی سطل برم سراغ اپل یا یه چیزی توی اون مایه با یه سیستم عامل خوب
در آخر از همه دوستان که اینجا با راهنمایی های مفیدشون به دیگران خدمت می کنند سپاسگذارم و پیشاپیش امیدوارم سال 90 براشون سالی خوش و خرم ، همراه با نابودی مشکلات زندگی شون باشه :40::40::40::11:

golmohammadi
18-03-2011, 22:31
به هر حال باید در نظر گرفت که گوشی هست و یه چیز حساس
هر گوشی که بخری حساسیت داره تا یه حدی
x6 هم مبارکت باشه

reza303
18-03-2011, 23:11
به هر حال باید در نظر گرفت که گوشی هست و یه چیز حساس
هر گوشی که بخری حساسیت داره تا یه حدی
x6 هم مبارکت باشه

1100 بخرید باهاش میخ به دیوار بکوبید مشکلی پیش اومد با من :8:

sefroyek01
19-03-2011, 00:22
دوستان من هم از یه تعمیر کار موبایل آشنا شنیدم که بعضی گوشی های سونی اریککسون آی سی هاش یا بعضی آی سی هاش با چسب ، چسبیده و اگه بر اثر ضربه کنده بشن دیگه قابل تعمیر نیست یا سخته !!!:20:
در ضمن کسی می دونه این ویواز دو دیگه چیه؟!!!!!!!! یه سایت روسی تو بررسیش نوشته بود ویواز 2!!

Первый взгляд на Sony Ericsson MT15i (Halon/Vivaz 2)

گویا یه مدل اکسپریاست ولی کدوم من نمی دونم!!! دیگه ببخشید گوشی شناسیم ضعیفه !!!!!!!ولی چرا ویواز دو؟!!!!
file:///C:/DOCUME%7E1/moosa/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/moosa/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
19-03-2011, 01:46
1100 بخرید باهاش میخ به دیوار بکوبید مشکلی پیش اومد با من :8:
الان 1100 دارم
قبلا 3310 داشتم
یادمه وقتی دری میزدم که ایفونی چیزی نداشت با گوشی در میزدم تق تق
:31::31:

eilia13
19-03-2011, 09:03
سلام.
من گوشی ویواز دارم. که فارسی شده. کیبورد صفحه لمسی‌اش خیلی خوب است و حروف کاملا شبیه کیبورد رایانه چیده شده است. ولی کیبورد صفحه تایپی اش متفاوت است. و جای حروفش خیلی فرق داره. بخواهم جاهای بعضی حروف رو عوض کنم چه جوری میتونم؟
من حدسم اینه که تو کیبورد سخت افزاری از زبان عربی برای تایپ استفاده میکنه. البته نوشته فارسی ولی عربی رو هم که میزنم، همین جور تایپ میکنه :(

hkhafan
19-03-2011, 09:33
دوستان من هم از یه تعمیر کار موبایل آشنا شنیدم که بعضی گوشی های سونی اریککسون آی سی هاش یا بعضی آی سی هاش با چسب ، چسبیده و اگه بر اثر ضربه کنده بشن دیگه قابل تعمیر نیست یا سخته !!!:20:
در ضمن کسی می دونه این ویواز دو دیگه چیه؟!!!!!!!! یه سایت روسی تو بررسیش نوشته بود ویواز 2!!

Первый взгляд на Sony Ericsson MT15i (Halon/Vivaz 2)

گویا یه مدل اکسپریاست ولی کدوم من نمی دونم!!! دیگه ببخشید گوشی شناسیم ضعیفه !!!!!!!ولی چرا ویواز دو؟!!!!
file:///C:/DOCUME%7E1/moosa/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/moosa/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ؛

با اجازه ی بزرگترای این تاپیک ؛
دوست عزیز اسم اسن مدلی که میگید هست :
Sony Ericsson XPERIA Neo

اینم لینک مشخصاتش ( البته فکر کنم هنوز نیومده باشه ) :

ali.moradi
19-03-2011, 13:24
سلام بچه ها کسی هموم اسکین جدید واسه ویواز سراغ نداره

amirkhan_0o0
19-03-2011, 23:53
از همه دوستان ممنونم که من را راهنمایی کردند
من آخر نفهمیدم کار کردن IC توی یک مدار الکترونیکی اون هم با چسب! :18: نه لحیم یعنی چی!
اگه یک نفر خودش توی این ویواز را دیده لطفا اینجا بنویسه حقیقت داره یا نه، من با شنیدن این حرف خیلی تعجب کردم.

آی سی های SMD رو شنیده بودم اما توی موبایل های قدیمی هم استفاده می شه!
حتما این چیز جدیدیه
اما آخه ویواز گوشی بسیار رایجیه و بعید میدونم مشکل رایج غیر قابل رفعی داشته باشه

amirkhan_0o0
20-03-2011, 14:50
دوستان شاید جای مطرح کردن این بحث اینجا نباشه اما با اجازتون مطرحش می کنم
.
.
.
.
عید همگیتون مبارک

:11:

reza303
20-03-2011, 17:48
سلام .
عید باستانی ایرانیان بر تمام ایرانیان وطن دوست مبارک باد .

90

little jack
20-03-2011, 19:28
عیدتون مبارک.اما یه درخواست
برنامه ای هستش که ایمیلهای گوگل و یاهو رو چک کنیم ؟
حجم کمی اشغال بکنه و پول زیادی نگیره منظورم gprs هست

golmohammadi
21-03-2011, 00:34
سلام
عید همگی مبارک
امیدوارم 90 متفاوت باشه برامون
و یک روز بیاد ماندنی

The boy of sky
22-03-2011, 11:14
با سلام به همهي آقايون عزيز من opera mini 5.1 beta رو گوشيم دارم ولي جديدن يه مشكل پيدا كرده كه ديگه وصل نميشه.
چيكارش ميشه كرد؟

The boy of sky
22-03-2011, 11:19
مبارك مبارك مبارك مبارك مبارك مبارك مبارك مبارك
:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11:

reza303
22-03-2011, 16:40
دوستان نرم افزاری نمی شناسید که وقتی فایلی ارسال میشه از طریق بلوتوث کبیر به بخش پیامک ها نره
یعنی اول بپرسه مثلا کجا می خوای ذخیره اش کنی . ؟؟؟

amirkhan_0o0
22-03-2011, 18:03
سلام
x_plore تست شده رو ویواز
بنا به درخواست یکی از دوستان
ساینش کرده و نصب کنید
اینم کیجن : کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گل محمدی جان این کیجن کار می کنه اما بعد از یه مدتی می خواد به اینترنت وصل شه و چک کنه که آیا ثبت شده یا نه
کرک دیگه ای نداری؟

amirkhan_0o0
23-03-2011, 11:58
گل محمدی جان این کیجن کار می کنه اما بعد از یه مدتی می خواد به اینترنت وصل شه و چک کنه که آیا ثبت شده یا نه
کرک دیگه ای نداری؟
حل شد از یه دونه از این دو آیکونه ها استفاده کردم!

scapula
24-03-2011, 17:16
سلام
اپرا موبایل 11 اومده. من روی ویواز امتحانش کردم برعکس اپرا 10 فارسی رو هم به خوبی ساپورت میکنه.

essi_raj004
24-03-2011, 17:30
سلام بچه ها.سال نوتون مبارک.
یه فایل ویدیویی رو که میخوایم تبدیل کنیم بیت ریت حداکثر چند میشه گذاشت؟هم صدا هم تصویر.

amirkhan_0o0
24-03-2011, 19:32
سلام
اپرا موبایل 11 اومده. من روی ویواز امتحانش کردم برعکس اپرا 10 فارسی رو هم به خوبی ساپورت میکنه.
ممنون مي شم اگه لينك دانلودشو بگذاري

reza303
24-03-2011, 23:15
دوستان نرم افزاری نمی شناسید که وقتی فایلی ارسال میشه از طریق بلوتوث کبیر به بخش پیامک ها نره
یعنی اول بپرسه مثلا کجا می خوای ذخیره اش کنی . ؟؟؟

همچنان منتظریم .........

Scary Feelings
25-03-2011, 10:18
سلام من هی مشکلی پیدا کردم
بعضی وقتا گوشی میگه سیم غیر مجاز هست , وقتی هم میخوای شماره بگیری میگه فقط تماس اضطراری! مشکل از چی میتونه باشه؟؟

عليرضا خان
25-03-2011, 15:37
با اين گوشي ميشه فايل هاي pdf رو باز كرد؟

چجوري؟

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

راستي آخرين قيمت اين گوشي چقدره؟

به نظر شما همين امروز فردا بخرم يا بذارم بعد سيزدهم؟ ارزونتر نميشه؟

amirkhan_0o0
25-03-2011, 15:39
به [kritus]

سیم کارتت همراه اوله دیگه!

amirkhan_0o0
25-03-2011, 15:57

چجوري؟

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

بله
قیمت رو ندارم
باید بعد از تعطیلات دید چجوری میشه

vahid0801
25-03-2011, 19:14
سلام به همه.
من امروز همین گوشی رو گرفتم.5 مگا پیکسلیشو.چند تا سوال واسم پش اومد.
خیلی ممنون میشم جواب بدیدو

اول اینکه از مودم wi fi اش چطور میشه استفاده کرد؟
بعد اینکه تشخیص چهره و لبخند دوربینش چطور کار میکنه؟
و در اخر در مورد سیستم عاملش.سیستم عامل سیمبین ویرایش 5 اش خیلی ضعیف تر از اندروید ائه؟

ممنون میشیم جواب بدید.:11:

burberry
26-03-2011, 00:20
ممنون مي شم اگه لينك دانلودشو بگذاري
سلام
اینو از سایت vivaz.irگرفتم
اینم لینک دانلود

چجوري؟

خب آره برنامه خوندن فایل های پی دی اف روش هست اما تریال هست شما باید نسخه کرک شدش رو نصب کنی
خیلی راحت میتونی استفاده کنی

amirkhan_0o0
26-03-2011, 01:44
سلام به همه.
من امروز همین گوشی رو گرفتم.5 مگا پیکسلیشو.چند تا سوال واسم پش اومد.
خیلی ممنون میشم جواب بدیدو

اول اینکه از مودم wi fi اش چطور میشه استفاده کرد؟
بعد اینکه تشخیص چهره و لبخند دوربینش چطور کار میکنه؟
و در اخر در مورد سیستم عاملش.سیستم عامل سیمبین ویرایش 5 اش خیلی ضعیف تر از اندروید ائه؟

ممنون میشیم جواب بدید.:11:
وقتی مرورگرت یا برنامه ای که اینترنت لازم داره رو باز می کنی ازت می پرسه که چجوری می خوای وصل شی یکی از گزینه هاش هم وای فای هست اسم شبکت رو انتخاب می کنی کد امنیتیش رو (در صورت لزوم وارد می کنی و وصل می شی!)
برا تشخیص چهره وقتی دوربین در حالت اتوماتیک نیست یعنی وقتی سمت چپ صفحه بالای گزینه AUTO چند تا شکل دیگه هم هست سومی رو انتخاب می کنی و حالت face detection رو انتخاب می کنی
برای تشخیص لبخند هم دومی رو انتخاب کرده حالت لبخند رو
اگه عشق نرم افزار و ستینگ های مختلف و ور رفتن به گوشی هستی خوب بله
اما اگه نه که نه
ا

Scary Feelings
26-03-2011, 09:04
بزار یه چند روز دیگه,الان دلار گرون شده 1200 فک کنم , قیمت هم رفته بالا!
-=-=-=-=-=
کسی نبود کمک کنه؟وقی گوشیم اینطوری میشه خاموش روشنش که میکنم درست میشه!

khelane
26-03-2011, 12:06
سلام دوستان شما هم مشکل جی پی اس رو دارید خیلی دیر وصل میشه مال دوستم هم همینطوره حال و حوصله میخواد الان میخواستم وصلش کنم یه پنج دقیقه وایسادم ولی هیچی

vahid0801
26-03-2011, 13:16
وقتی مرورگرت یا برنامه ای که اینترنت لازم داره رو باز می کنی ازت می پرسه که چجوری می خوای وصل شی یکی از گزینه هاش هم وای فای هست اسم شبکت رو انتخاب می کنی کد امنیتیش رو (در صورت لزوم وارد می کنی و وصل می شی!)
برا تشخیص چهره وقتی دوربین در حالت اتوماتیک نیست یعنی وقتی سمت چپ صفحه بالای گزینه AUTO چند تا شکل دیگه هم هست سومی رو انتخاب می کنی و حالت face detection رو انتخاب می کنی
برای تشخیص لبخند هم دومی رو انتخاب کرده حالت لبخند رو
اگه عشق نرم افزار و ستینگ های مختلف و ور رفتن به گوشی هستی خوب بله
اما اگه نه که نه

امیر جان دستت درد نکنه.
من وای فای رو انتخاب میکنم.اما اسم میخواد که نمیدونم چی بزنم.اون هم نوشته حالت hidden.
کیفیت فیلم برداریش اصلا جلب نیست.مگه نباید HD باشه؟تو نور کم و معمولی تصویر برداریش مثل vga ائه.مشکل از کجاست؟
بازم ممنون:40:.(البته گوشی من pro kanna هستش که تو تاپیکش جواب ندادن اینجا مطرح کردم:20:)

amirkhan_0o0
26-03-2011, 16:21
امیر جان دستت درد نکنه.
من وای فای رو انتخاب میکنم.اما اسم میخواد که نمیدونم چی بزنم.اون هم نوشته حالت hidden.
کیفیت فیلم برداریش اصلا جلب نیست.مگه نباید HD باشه؟تو نور کم و معمولی تصویر برداریش مثل vga ائه.مشکل از کجاست؟
بازم ممنون:40:.(البته گوشی من pro kanna هستش که تو تاپیکش جواب ندادن اینجا مطرح کردم:20:)
بگذار از اول شروع کنیم:
1-برای استفاده از wifi باید یکی اینترنتش رو با استفاده از وافای بفرسته
قاعدتا اسم شبکه هم همون اسمیه که فرستنده انتخاب کرده
2-معمولا برای استفاده از اینترنت روی موبایل باید از نوع کدینگ WPA (یا یه همچین چیزی)استفاده کنید
.
.
.
منظور از HD ابعاد HD هست که اگه این رو لحاظ نکنیم یک کم تو ذوقمون می خوره
البته عکس برداری و فیلمبرداریش یک کم قلق داره و به مرور زمان تو دستت میاد
و البته تو نور زیاد کیفیتش خوبه
اگه فیلمبرداریت پرش داره احتمالا به خاطر رم گوشیت هست
اگه تصویر نویز داره احتمالا به خاطر نور صحنه هست
هرچند ویواز یه camera phone هست اما خوب با یه دوربین دیجیتا نیمه حرفه ای فرق داره!

---------- Post added at 05:21 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

سلام
اینو از سایت vivaz.irگرفتم
اینم لینک دانلود

این که تو باز کردن بعضی سایتا محدودیت داره

little jack
26-03-2011, 18:47
کیفیت فیلمبرداری این گوشی جز بهترین هاست. نه تنها از لحاظ ابعاد و بلکه از لحاظ کیفیت هم فیلمای خوبی میگیره.
اگه فیلمتون پرش داره. پیشنهاد میدم یک رم دیگه تهیه کنید. چون رمی که همراه ویواز هست سرعت خوبی نداره.

burberry
26-03-2011, 19:46
بگذار از اول شروع کنیم:
2-معمولا برای استفاده از اینترنت روی موبایل باید از نوع کدینگ WPA (یا یه همچین چیزی)استفاده کنید
.
.
.
منظور از HD ابعاد HD هست که اگه این رو لحاظ نکنیم یک کم تو ذوقمون می خوره
البته عکس برداری و فیلمبرداریش یک کم قلق داره و به مرور زمان تو دستت میاد
و البته تو نور زیاد کیفیتش خوبه
اگه فیلمبرداریت پرش داره احتمالا به خاطر رم گوشیت هست
اگه تصویر نویز داره احتمالا به خاطر نور صحنه هست
هرچند ویواز یه camera phone هست اما خوب با یه دوربین دیجیتا نیمه حرفه ای فرق داره!

---------- Post added at 05:21 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

این که تو باز کردن بعضی سایتا محدودیت داره
والا من که چیزی نگفتم از محدودیت یا غیر از اون!
یکی از دوستان گفت 11اومده خیلی خوبه و فلان
بعد شما گفتی لینک بده
اون دوستمون هم جوابی نداد
منم در نت گردی اتفاقی لینک دانلودش رو دیدم
گفتم بزارم توی انجمن بلکه بدرد بخوره
همین:13:

khelane
26-03-2011, 20:07
شما هم مشکل gps که دیر وصل میشه رو دارید یا نه

reza303
26-03-2011, 23:11
آقایون خانوم ها ... برادران و خواهران عزیز
کسی برنامه ای برای سیمبین وی واز می شناسه که وقتی ما یه فایلی برامون بلوتوث میشه نره تو پیامک ها و بپرسه بی صاحب شده رو کجا می خوای ذخیره کنی ؟ :41:

vahid0801
26-03-2011, 23:40
بگذار از اول شروع کنیم:
.
.

دستت درد نکنه رفیق.
اونوقت چطور من اینترنت بی سیم ایرانسل رو بگیرم؟فقط gprs دارم

burberry
27-03-2011, 10:57
کسی برنامه ای برای سیمبین وی واز می شناسه که وقتی ما یه فایلی برامون بلوتوث میشه نره تو پیامک ها و بپرسه بی صاحب شده رو کجا می خوای ذخیره کنی ؟ :41:
ببین دوست عزیز اینجا هرکسی جواب سوالی رو بدونه دریغ نمیکنه
میدونم شما چندبار مطرح کردی اماخب لابد از حاضرین کسی نمیدونسته که جواب ندادند!:13:
بنابراین بهتر اینه که یا صبر کنید آقای گل محمدی بیاد و جوابتون رو بده و یا اینکه پیام خصوصی بزنی به کاربرای فعال بخش موبایل!:27:
اما من میگم چرا میخوای نره توی اینباکس؟ ببین اگر هدف ذخیره کردن فایل رسیده باشه،شما که فال بلوتوث شده رو مثل اس ام اس دریافت کردی وقتی بازش کنی خودش میپرسه که کجا میخوای ذخیره بشه؟!مموری گوشی یا مموری کارت! خب همینه دیگه به هرطریق دیگه ای هم بخوای فایلی رو ذخیره کنی باید یکی از این دو گزینه رو انتخاب کنی!:5:
اما اگر در ستینگ تنظیمات رو طوری گذاشتی که پیامها روی مموری گوشی بیاد اونوقت ممکنه در صورتی که چندین فایل با حجم زیاد برات بلوتوث بشه و پاکشون نکنی اونوقت به مشکل کمبود فضا بربخوری که در اینصورت میتونی در ستینگ گزینه ای رو فعال کنی که روی مموری کارت بیاد پیامها!:46:
اینم از یک توضیح که نمیدونم مفید هست یا نه :31:
اما گفتم یک چیزی بگم فکر نکنی پستت رو کسی نمیبینه!:20:

burberry
27-03-2011, 11:15
دستت درد نکنه رفیق.
اونوقت چطور من اینترنت بی سیم ایرانسل رو بگیرم؟فقط gprs دارم
ببین دوست عزیز
شما گوشی خریدی که امکان استفادهاز wi fi رو داره:20:
خب این یعنی چی؟ یعنی اگه رفتی فرودگاه و نت رایگان داشتن یا اگه رفتی خونه فک و فامیل و نت پرسرعت داشتند اونوقت اگه سرچ بزنی گوشی شما میتونه اون اکانت رو شناسایی کنه و بگه مثلا به اسم xxx شما میتونی کانکت بشی! :20:بعد اگر رایگان باشه مثلا توی فرودگاه خب بدون رمز وارد میشی و میری استفاده میکنی
اگرهم اکانت شخصی کسی بود خب رمزش رو ازش میپرسی واردمیکنی و میری از نت استفاده میکنی با گوشیت!:27:
اما قرار نیست چون گوشیت وای فای داره از نت بی سیم ایرانسل استفاده کنی!!؟؟ :18:مگر اینکه جایی باشی کسی وایمکسی چیزی گرفته باشه! صرف داشتن گوشی که نمیشه بی سیم ایرانسل داشت!:13:
اگر هم منظورت اینه از گوشی مثل مودم استفاده کنی قضیش جداست!:31:
شما با وارد کردن کد مربوطه یک بسته جی پی ار اس رو فعال میکنی مثلا یک روزه هزار تومن هست:8:
کدش هم یادم نیست میتونی بری سایت ایرانسل بعد بری بخش بسته های افزایشی جی پی ار اس:46:
بعد گوشیتو با کابل یا بلوتوث به لب تاپت وصل میکنی و وارد برنامه پی سی سوئیت سونی اریکسون میشی (برنامه رو اگه نداری از قبل روی مموری خود گوشی هست باید نصبش کنی)
و گزینه internet connectionرو میزنی و اینجوری میشه که میتونی با مرورگر کامپیوترت از نت ایرانسل استفاده کنی البته اینم یک کمی از دایال آپ پرسرعتتر هست بستگی داره کدوم شهرباشی...:46:و اینجا هست که گوشی ویواز شما نقش یک مودم روبازی میکنه!

vahid0801
27-03-2011, 15:51
ببین دوست عزیز
شما گوشی خریدی که امکان استفادهاز wi fi رو داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب این یعنی چی؟ یعنی اگه رفتی فرودگاه و نت رایگان داشتن یا اگه رفتی خونه فک و فامیل و نت پرسرعت داشتند اونوقت اگه سرچ بزنی گوشی شما میتونه اون اکانت رو شناسایی کنه و بگه مثلا به اسم xxx شما میتونی کانکت بشی! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد اگر رایگان باشه مثلا توی فرودگاه خب بدون رمز وارد میشی و میری استفاده میکنی
اگرهم اکانت شخصی کسی بود خب رمزش رو ازش میپرسی واردمیکنی و میری از نت استفاده میکنی با گوشیت![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما قرار نیست چون گوشیت وای فای داره از نت بی سیم ایرانسل استفاده کنی!!؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگر اینکه جایی باشی کسی وایمکسی چیزی گرفته باشه! صرف داشتن گوشی که نمیشه بی سیم ایرانسل داشت![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هم منظورت اینه از گوشی مثل مودم استفاده کنی قضیش جداست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما با وارد کردن کد مربوطه یک بسته جی پی ار اس رو فعال میکنی مثلا یک روزه هزار تومن هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کدش هم یادم نیست میتونی بری سایت ایرانسل بعد بری بخش بسته های افزایشی جی پی ار اس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد گوشیتو با کابل یا بلوتوث به لب تاپت وصل میکنی و وارد برنامه پی سی سوئیت سونی اریکسون میشی (برنامه رو اگه نداری از قبل روی مموری خود گوشی هست باید نصبش کنی)
و گزینه internet connectionرو میزنی و اینجوری میشه که میتونی با مرورگر کامپیوترت از نت ایرانسل استفاده کنی البته اینم یک کمی از دایال آپ پرسرعتتر هست بستگی داره کدوم شهرباشی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و اینجا هست که گوشی ویواز شما نقش یک مودم روبازی میکنه!

دستت درد نکنه رفیق.
پس باید بسته های اینترنت بی سیم رو از ایرانسل بگیرم دیگه.
سرعت اتصال و دانلودش چقدر میشه؟واسه شهر تهران.

amirkhan_0o0
27-03-2011, 17:51
والا من که چیزی نگفتم از محدودیت یا غیر از اون!
یکی از دوستان گفت 11اومده خیلی خوبه و فلان
بعد شما گفتی لینک بده
اون دوستمون هم جوابی نداد
منم در نت گردی اتفاقی لینک دانلودش رو دیدم
گفتم بزارم توی انجمن بلکه بدرد بخوره
همین:13:
شرمنده با عجله نوشتم برای همین شاید ادبیاتم! کمی بی ادبی بود معذرت می خوام

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:47 PM ----------

دستت درد نکنه رفیق.
بسته به منطقه شما فرق می کنه بعضی جاها خوب و قابل قبول و بعضی جاها افتضاح
همچنین بستگی به ساعت و یا مناسبت! داره.
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

Scary Feelings
27-03-2011, 19:56
اصلا از گوشی به عنوان مودم استفاده نکینین , گوشی نابود میشه!

shamlou
27-03-2011, 20:12
سلام دوستان
عید همتون مبارک باشه
انشا ا... سال پر خیر و برکتی رو پیش رو داشته باشید
و در کنار هم به خوبی و خوشی زندگی کنیم

منم این مشکلو دارم ، نمی دونم چرا؟!
البته بعد از نصب نوکیا مپ وضعیت بهتر شده.

من خودم که همیشه و زیاد از گوشی به عنوان مودم استفاده می کنم و تا حالا هم مشکل خاصی پیش نیومده!

نابود؟!

فقط گوشی یکم زود شارژ خالی میکنه

بازی need for Speed Shift رو روش نصب کردم و بازی می کنم. واقعاً گرافیکش عالیه. به شما هم توصیه می کنم این بازی رو دانلود و لذتش رو ببرید.

burberry
27-03-2011, 21:11
دستت درد نکنه رفیق.
ببین تجربه شخصی من در اواخر بهمن ماه که شمال شرق تهران بودم این بود که سرعت دانلود به طور متوسط 10بود!! که خب نسبت به دایال آپ خیلی بهتره:20:اما قط شدن ها هم داره....
شما برای اینکه ببینی میتونی باهاش سازگار باشی یانه عجالتا یک روزه رو فعال کن اگر راضی بودی برو سراغ هفت روزه یا یکماه
1روزه----1000تومن
7روزه----4000تومن
30روزه----10000تومن
البته اینا مربوط به بهمن ماه بود الان رو در جریان نیستم شاید شرایط عوض شده باشه!
گوشی هم آسیب بعیده ببینه فقط شارژ میبره

amirkhan_0o0
27-03-2011, 21:23
البته من روز اول که اینترنت گرفتم عالی بود
بسته یه ماه هم که فعال کردم هفته اول عالی بود
اما حالا چند روزی هست که تو بازی رفته و افتضاح شده!

vahid0801
27-03-2011, 23:19
بزام سلام.
تشکر از دوستان عزیز که وقت میزارید و به دوستان کمک میکنید.ممنون:11:

یه سوال فنی دیگه داشتم.
این تشخیص چهره و لبخند یعنی چی؟یعنی چطور کار میکنه؟طرف جلو دوربین لبخند بزنه اتوماتیک عکس میگیره؟
چهره رو تشخیص میده تو نمایشگر نشون میده و بعد چی؟من قبلا فکر میکردم یه عکس بهش بدی تو عکسای بعدی اونو تشخیص میده.مثل دوربینای امنیتی.

یه توضیح کوچیک بدید ممنون.

little jack
27-03-2011, 23:27
تشخیص چهره زمانی هست که وقتی چشم بسته میشه عکس نمیگیره
تشخیص لبخند هم شاتر رو فشار میدی و زمانی که لبخند بزنه عکس میگیره.

Electronic-Arts
28-03-2011, 16:36
سلام میشه یه نفر کرکی که تریال pdf رو بینهایت میکنه بذاره؟

Behsood
28-03-2011, 16:41
سلام
گوشی من بعد یه مدت کار کند میشه!
با خاموش و روشن کردن درست میشه!
کسی میدونه مشکل چیه؟!

amirkhan_0o0
28-03-2011, 21:59
سلام میشه یه نفر کرکی که تریال pdf رو بینهایت میکنه بذاره؟
بفرما:

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

سلام
کسی میدونه مشکل چیه؟!
منم بعضی وقتا که همه برنامه هام رو روی حافظه خارجی نصب می کنم اینجوری می شه!

SHADEL
29-03-2011, 03:38
سلام
کسی میدونه مشکل چیه؟!
واسه منم اینجوری میشه.راهی نداره مگر اینکه فریمور جدید بیاد واسه گوشی.
کلا سیستم عامل سیمبین اینجوریه.

oghyanoos
29-03-2011, 15:22
سلام دوستان
یه دیکشنری کامل میخام واسه vivaz

Vallio
29-03-2011, 15:46

خیر دوست عزیز ، همچین نرم افزاری موجود نمیباشد ! ( برو فردا بیا :دی )
ولی شما میتونی با نرم افزار اکسپلوره ، فایل هایی که بلوتوث میشن رو بدون اینکه باز کنی به هر جا که خواستی انتقال بدی !

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:39 PM ----------

سلام دوستان
یه دیکشنری کامل میخام واسه vivaz

سلام باید توی درخواست نرم افزار مطرح میکردی ولی این بهترینشه :

---------- Post added at 04:43 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

میشه دلیل بیارین ؟ کی اینو گفته ؟ ، من خودم یکی دو ساعت واقعا" به اینترنت احتیاج داشتم ، موقع امتحانا نت اصفهان قطع بود !

---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

واسه منم اینجوری میشه.راهی نداره مگر اینکه فریمور جدید بیاد واسه گوشی.
کلا سیستم عامل سیمبین اینجوریه.

دو راه وجود داره ،
یکی استفاده از یه فایل منیجر هست که کش رو پاک کنه مثل جی بی تسک من و یا برنامه های اضافی رو ببنده !
و یا با استفاده از اکسپلوره درایو رام رو پاک کنی ، که اصلا" توصیه نمیشه !

:27:

Vallio
29-03-2011, 15:53

شما از جدیدترین ورژن استفاده بکنید !
بهتر میشه ! من خودمم بعضی موقه ها دیر وصل میشه بعضی موقع ها زود ، بستگی به موقعیت و آب و هوا و ورژن داره !

اینجا توی پست های آخر گذاشته شده ، دانلود کنید و از روش پست اولش نصب کنید :

khelane
29-03-2011, 20:35
ممنون ویواز خیلی عالیه فقط دو چیز کم داره یکیش زیاد ازارم میده که اندروید نیست ولی جی پی اس زیاد مشکل ندارم و برای صداش مشکلی ندارم خدای دیروز تو یکی از مناطق شهرمون رفتیم با رفقا صبح تا مغرب خوش بودیم جاتون خلی یه فیلمهایو عکس های گرفته ام واقعا عالی بود خصوصا رو یه جا دوربین رو کار گذاشتم تو بین چمن ها و یه فشفه رو نزدیکش به هوا بپرتاب کردیم شب اومدی تو خون رو سیسمت گذاشتم خیلی عالی بود
در اخر هم سپاس

Vallio
29-03-2011, 22:36
ممنون ویواز خیلی عالیه فقط دو چیز کم داره یکیش زیاد ازارم میده که اندروید نیست ولی جی پی اس زیاد مشکل ندارم و برای صداش مشکلی ندارم خدای دیروز تو یکی از مناطق شهرمون رفتیم با رفقا صبح تا مغرب خوش بودیم جاتون خلی یه فیلمهایو عکس های گرفته ام واقعا عالی بود خصوصا رو یه جا دوربین رو کار گذاشتم تو بین چمن ها و یه فشفه رو نزدیکش به هوا بپرتاب کردیم شب اومدی تو خون رو سیسمت گذاشتم خیلی عالی بود
در اخر هم سپاس

آندروید ؟ من خودم یکی از طرفداران سیمبین هستم ، این گوشی رو به خاطر دو چیز خریدم : اول سیمبین بودنش بعد فیلم اچ دیش :دی !

Behsood
30-03-2011, 13:55
سلام
رفقا من چرا نمیتونم از GPS اش استفاده کنم؟!
کسی راهنمایی کلی داره برای این درمانده؟!

مشکل بعدی هم اینه که وقتی میرم تو مرورگرم بعد یه دو دقیقه ای اینترنت قطع میشه!
فیس بوک و توویترم هم تعطیله!
چرا؟! نه آخه چرا؟! D:

Vallio
30-03-2011, 14:29
سلام

چرا؟! نه آخه چرا؟! D:

برای جی پی اس برو توی این تاپیک :

مال منم همین مشکل رو داره بعضی موقع ها ، فکر کنم مشکل از سرویس های اینترنتی خودمون باشه :دی ، البته با وایرلس این مشکل هست نه ادج !
زیرا !! چون آخه زیرا :دی !!!

khelane
30-03-2011, 19:55
آندروید ؟ من خودم یکی از طرفداران سیمبین هستم ، این گوشی رو به خاطر دو چیز خریدم : اول سیمبین بودنش بعد فیلم اچ دیش :دی !
نگاه دوست عزیز الان سیمبین سه هست اگه نگاه کنی یه ایکس هشت رو میتونی بخ 2.2 froyo اپدیدت کنی هم سریعتر میشه و راندمان کاریش بالا میره الان من با یه گوشی که سی پیوش از ان هشت بالاتره ولی نمیتونم از بازی ها و نرمافزار های قوی برخورد ار باشم تازه یه نید فور اسپید اونم پورت کردن و یه رالی داره مه با حسگر داغونه ولی بازی اولی گفتم خوبتره برای این میگم اندروید که ساپورتش بیشتره و تنوعش بالا هست این به این معنی نیست که سیمبیان نمیتونه بازی و نرمافزار کلا رابط کاری نداشته باشه شاید خوب باشه این نظر منه ولی تو این دنیا همه یه نظر دارنه و با مال من و شما فرق داره پس هرکی به سلیقه خود من این گوشی رو خیلی دوس دارم الان هم میگم سیمبیان هم دوست دارم ولی میگم اگه بشه اندورید این گوشی خیلی خوبتره برای این میگم واقعا این گوشی خوبه
با سپاس

burberry
30-03-2011, 22:07
سلام

چرا؟! نه آخه چرا؟! D:
مشکل مرورگر گاهی پیش میاد از گوشی نیست مربوط به خود اینترنت هست یعنی یک ساعتهایی در طول روز عالی جواب میده و مشکلی نیست یک ساعتهایی هم کلا تعطیل میشه به همین صورت که گفتید:13:
فیس بوک و توویتر و یو تیوب هم خب شما هم نت ایرانسل هم همراه اول خب آی پی ایران هست دیگه:31:
یعنی هرچی با نت معمولی غی*تر هست خب اینجام همون:19:
اما راهش این هست(یا بود! چون جدیدا نمیدونم جواب میده یا نه)شما از مرورگر اپرا مینی استفاده کن آی پیت فرق میکنه و میتونی به سایتهایی که گفتی بری:20:

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

نگاه دوست عزیز الان سیمبین سه هست اگه نگاه کنی یه ایکس هشت رو میتونی بخ 2.2 froyo اپدیدت کنی هم سریعتر میشه و راندمان کاریش بالا میره الان من با یه گوشی که سی پیوش از ان هشت بالاتره ولی نمیتونم از بازی ها و نرمافزار های قوی برخورد ار باشم تازه یه نید فور اسپید اونم پورت کردن و یه رالی داره مه با حسگر داغونه ولی بازی اولی گفتم خوبتره برای این میگم اندروید که ساپورتش بیشتره و تنوعش بالا هست این به این معنی نیست که سیمبیان نمیتونه بازی و نرمافزار کلا رابط کاری نداشته باشه شاید خوب باشه این نظر منه ولی تو این دنیا همه یه نظر دارنه و با مال من و شما فرق داره پس هرکی به سلیقه خود من این گوشی رو خیلی دوس دارم الان هم میگم سیمبیان هم دوست دارم ولی میگم اگه بشه اندورید این گوشی خیلی خوبتره برای این میگم واقعا این گوشی خوبه
با سپاس
شما اگه بودجه کافی داری و به شمایل ویواز علاقه مندی اندکی صبر کن ویواز2 یا همون neoدر راه هست بسیار شبیه به ویواز هست و اندروید میباشد!:31:
اما اگربودجه در حد ویواز هست باتوجه به امکاناتی که ویواز داره بهترین بین سیمبین ها هست و بهتر از اون نیست!:46:پس بحثی نیست!!!:13:

little jack
31-03-2011, 10:06
هر کاری میکنم دیگه نمیشه ساین کرد.
چطور میشه سر و کی فایل جدید پیدا کرد؟
---
2- یک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی عالی و کامل میخوام.

Behsood
31-03-2011, 12:54
مشکل مرورگر گاهی پیش میاد از گوشی نیست مربوط به خود اینترنت هست یعنی یک ساعتهایی در طول روز عالی جواب میده و مشکلی نیست یک ساعتهایی هم کلا تعطیل میشه به همین صورت که گفتید:13:
فیس بوک و توویتر و یو تیوب هم خب شما هم نت ایرانسل هم همراه اول خب آی پی ایران هست دیگه:31:
اما راهش این هست(یا بود! چون جدیدا نمیدونم جواب میده یا نه)شما از مرورگر اپرا مینی استفاده کن آی پیت فرق میکنه و میتونی به سایتهایی که گفتی بری

سلام
مرورگر من اپرا مینی هستش!
اصلا واسه همین گفتم!

burberry
31-03-2011, 20:34
سلام
مرورگر من اپرا مینی هستش!
اصلا واسه همین گفتم!
سلام
اینو هنوز خودم تست نکردم اما ارزشش رو داره ببینید جواب میده یا خیر:46:
مثل اینکه یک مرورگر هست با همون امکانات اپرا مینی!:27:

khelane
31-03-2011, 23:25
اما راهش این هست(یا بود! چون جدیدا نمیدونم جواب میده یا نه)شما از مرورگر اپرا مینی استفاده کن آی پیت فرق میکنه و میتونی به سایتهایی که گفتی بری:20:

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

شما اگه بودجه کافی داری و به شمایل ویواز علاقه مندی اندکی صبر کن ویواز2 یا همون neoدر راه هست بسیار شبیه به ویواز هست و اندروید میباشد!:31:
اما اگربودجه در حد ویواز هست باتوجه به امکاناتی که ویواز داره بهترین بین سیمبین ها هست و بهتر از اون نیست!:46:پس بحثی نیست!!!:13:
اینو شکی نیست الان من یه نوکیا مپ هست خیلی خوبه ولی فقط یه نسخه صحیح اجرا میشه در حالی که این برنامه واسه S6v5 هست چرا ویواز نمیخونه یا نیمباز ورژن جدید که با 5800 کلی باهاش ور رفتم و چندتا دوست پیدا کرده بودم ولی رو ویواز نصب کردم مینوشت فقط واسه گوشی های نوکیا قابل نصب هست منظورم از صحبتها اینه که بصورت کامل ساپورت برنامه نمیشه
این انجمن ها چه چیزاری رو به ادم نشون میده ادم رو اگاه میکنه و از تمام دوستان که اطلاعات دارند و یاری میرسونند سپاس میگویم:10:

Danieh
01-04-2011, 00:02
سلام دوستان:41::41::41:
من رم گوشیم چند ماه قبل ویروسی شده بود:37: ویه سری از فایلهای روی رم ویروسی شده بود که فکر میکنم فایلهای سیستمی بودن حتی اسم بعضی از اون فیلها و فولدر ها عوض شده بود من یه بار رممو ویروس کشی کردم حدود 370 تا ویروس داشت و هیچ مشکلی پیش نیومد اما چند روز پیش وقتی رممو به کامپیوتر وصل کردم یه پیغام بدسکتور داد که من یس کردمو بعد از چند دقیقه اون فایلهایی که اسمای عجیب غریب گرفته بودن پاک شد اول فکر کردم که اون فایلا ترمیم شدن اما حالا هر کاری میکنم نمیتونم با گوشیم عکس بگیرم یعنی میگیره ولی سیو نمیکنه میگه حافظه پر است اما وقتی رمو در میارم توی عکس گرفتن هیچ مشکلی ندارم به نظر شما مشکل از کجاست؟ موقع فیلمبرداری مشکلی ندارم
مرسی

SHADEL
01-04-2011, 02:52
سلام دوستان:41::41::41:
من رم گوشیم چند ماه قبل ویروسی شده بود:37: ویه سری از فایلهای روی رم ویروسی شده بود که فکر میکنم فایلهای سیستمی بودن حتی اسم بعضی از اون فیلها و فولدر ها عوض شده بود من یه بار رممو ویروس کشی کردم حدود 370 تا ویروس داشت و هیچ مشکلی پیش نیومد اما چند روز پیش وقتی رممو به کامپیوتر وصل کردم یه پیغام بدسکتور داد که من یس کردمو بعد از چند دقیقه اون فایلهایی که اسمای عجیب غریب گرفته بودن پاک شد اول فکر کردم که اون فایلا ترمیم شدن اما حالا هر کاری میکنم نمیتونم با گوشیم عکس بگیرم یعنی میگیره ولی سیو نمیکنه میگه حافظه پر است اما وقتی رمو در میارم توی عکس گرفتن هیچ مشکلی ندارم به نظر شما مشکل از کجاست؟ موقع فیلمبرداری مشکلی ندارم
مرسی
شما گوشی رو وصل کن به کامپیوتر.رمش رو فرمت کن.بعد رم رو از گوشی جدا کن.این کد رو بزن
ستاره-مربع-7370-مربع(کد رو چون برعکس میشه اینجوری نوشتم.)
بعدش یه پیغام میاد که ریستارت کنم.شما ریستارت میکنی.هرچی تو حافظه ی خود گوشی باشه پاک میشه.رمتم پاک میشه.مثل روز اول

Danieh
01-04-2011, 05:06
[QUOTE=SHADEL;5980072]شما گوشی رو وصل کن به کامپیوتر.رمش رو فرمت کن.بعد رم رو از گوشی جدا کن.این کد رو بزن
بعدش یه پیغام میاد که ریستارت کنم.شما ریستارت میکنی.هرچی تو حافظه ی خود گوشی باشه پاک میشه.رمتم پاک میشه.مثل روز اول[/
سلام
با این کار فایل های سیستمی روی رم وگوشی پاک نمیشه یعنی از بین نمیره؟
منظورت اینه که به تنظیمات کارخونه بر میگرده؟
من یه بار ریسیت فکتوری رو زدم ولی فایده ای نداشت مشکل از رمه
این کارو کنم جواب میده یا به نظرت گوشیمو آپدیت کنم؟
منمنون از نظرت:42:

Vallio
01-04-2011, 08:07
شما گوشی رو وصل کن به کامپیوتر.رمش رو فرمت کن.بعد رم رو از گوشی جدا کن.این کد رو بزن
بعدش یه پیغام میاد که ریستارت کنم.شما ریستارت میکنی.هرچی تو حافظه ی خود گوشی باشه پاک میشه.رمتم پاک میشه.مثل روز اول[/

سلام
با این کار فایل های سیستمی روی رم وگوشی پاک نمیشه یعنی از بین نمیره؟
منظورت اینه که به تنظیمات کارخونه بر میگرده؟
من یه بار ریسیت فکتوری رو زدم ولی فایده ای نداشت مشکل از رمه
این کارو کنم جواب میده یا به نظرت گوشیمو آپدیت کنم؟
منمنون از نظرت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام ،
شما اصلا" این کارو نکنی هااااا .
ببینید ، بد سکتور یا کلا" سکتور ها مال حافظه های مغناطیسی هستند مثل فلاپی یا هارد نه حافظه های مثل فلش ! یعنی پیزی به نام بد سکتور وجود نداره !
در مورد ویروس هم اصلا" این ورژن از سیمبین ویروس نداره که بخاد مشکلی پیش بیاد ؛ این نوع ویروس ها فقط مختص کامپیوتر هست ، شما وقتی که میگید سیستمتون اون ها رو اصلا" نمیکشه معلومه که سیستمتون اون ویروس ها رو به حافظه منتقل کرده ، بهتره که حافظتونو بدید به یه نفر واستون ویروس کشی کنه !
در مورد اون پیغام ، یه پیغام شایعی هست در مورد دوربین و یه عیب و معضل هست در مورد این گوشی ، من هم خودم تا قبل از اینکه بخام آپدیت کنم داشتم ولی بعد از آپدیت فقط یه بار اون پیغامو دیدم !

شما اشتباه کردی حافظه ی گوشیتونو فرمت کردی ، فقط تنها کاری که میخاست این بود که حافظه گوشیتو میدادی بیرون برات ویروس کشی کنن و بعدش هم گوشیتو باید آپدیت کنی !

Vallio
01-04-2011, 08:15
اینو شکی نیست الان من یه نوکیا مپ هست خیلی خوبه ولی فقط یه نسخه صحیح اجرا میشه در حالی که این برنامه واسه S6v5 هست چرا ویواز نمیخونه یا نیمباز ورژن جدید که با 5800 کلی باهاش ور رفتم و چندتا دوست پیدا کرده بودم ولی رو ویواز نصب کردم مینوشت فقط واسه گوشی های نوکیا قابل نصب هست منظورم از صحبتها اینه که بصورت کامل ساپورت برنامه نمیشه
این انجمن ها چه چیزاری رو به ادم نشون میده ادم رو اگاه میکنه و از تمام دوستان که اطلاعات دارند و یاری میرسونند سپاس میگویم:10:
سلام ، خودتون هم میگید نویکا مپ ، از او وی آی استوری !
این برنامه فقط مختص گوشیهای نوکیا هست ، که توسط بعضی کرکر ها برای ویواز هم استفاده میشه !

تنها نسخه ای که کار میکنه روی ویواز توی پست آخر این تاپیک هست و شما باید از روش پست اول اونو ساین کنید :

little jack
01-04-2011, 09:52
---

آرش-19
01-04-2011, 11:37
---

برای دریافت سرتیفیکیت برو اینجا

و برای دیکشنری برو اینجا

تو همون تاپیک صفحه 6 یه نسخه که من گذاشتم با ویواز سازگاره

eilia13
01-04-2011, 12:38
من گوشی ویواز پرو دارم. که فارسی شده. کیبورد صفحه لمسی‌اش خیلی خوب است و حروف کاملا شبیه کیبورد رایانه چیده شده است. ولی کیبورد فیزیکی‌ش متفاوت است. کیبورد فیزیکی‌اش کاملا عربی است! حروف «گ چ پ ژ» رو نداره!
آیا بقیه دوستان هم این مشکل را دارند؟ یا فارسی شده‌ی من اینجوری است؟ اشکال از فارسی سازی است؟

burberry
01-04-2011, 14:16
سلام
اینو هنوز خودم تست نکردم اما ارزشش رو داره ببینید جواب میده یا خیر:46:
مثل اینکه یک مرورگر هست با همون امکانات اپرا مینی!:27:

دوستان پیشنهاد میشه که از این مرورگر استفاده کنید! نصب و استفاده کردم .
همونطور که گفته شد با همون امکانات جواب داد!:21:

hkhafan
01-04-2011, 18:39
دوستان پیشنهاد میشه که از این مرورگر استفاده کنید! نصب و استفاده کردم .
همونطور که گفته شد با همون امکانات جواب داد!:21:

سلام؛

دوستای گل درسته که این برنامه هم همون کار اپرامینی رو انجام میده ولی متأسّفانه فارسی رو ساپورت نمی کنه.

mous3030
01-04-2011, 23:11
بعضا چرا ازشعله های شمع یا خورشید بطور پرتوهای عریض و ضربداری عکس میندازه که همین پرتوها جاهای دیگه عکس رواشغال میکنه و .. افتضاح به بار میاره

Danieh
02-04-2011, 23:16
سلام ،
شما اصلا" این کارو نکنی هااااا .
ببینید ، بد سکتور یا کلا" سکتور ها مال حافظه های مغناطیسی هستند مثل فلاپی یا هارد نه حافظه های مثل فلش ! یعنی پیزی به نام بد سکتور وجود نداره !
در مورد ویروس هم اصلا" این ورژن از سیمبین ویروس نداره که بخاد مشکلی پیش بیاد ؛ این نوع ویروس ها فقط مختص کامپیوتر هست ، شما وقتی که میگید سیستمتون اون ها رو اصلا" نمیکشه معلومه که سیستمتون اون ویروس ها رو به حافظه منتقل کرده ، بهتره که حافظتونو بدید به یه نفر واستون ویروس کشی کنه !
در مورد اون پیغام ، یه پیغام شایعی هست در مورد دوربین و یه عیب و معضل هست در مورد این گوشی ، من هم خودم تا قبل از اینکه بخام آپدیت کنم داشتم ولی بعد از آپدیت فقط یه بار اون پیغامو دیدم !

شما اشتباه کردی حافظه ی گوشیتونو فرمت کردی ، فقط تنها کاری که میخاست این بود که حافظه گوشیتو میدادی بیرون برات ویروس کشی کنن و بعدش هم گوشیتو باید آپدیت کنی !
چه طوری آپدیت کنم ؟ یعنی وقتی فایلشو از سایت سونی اریکسون گرفتم چه جوری به گوشی منتقل کنم و چه جوری آپدیت کنم؟

skull_avatar
03-04-2011, 05:02
من گوشی ویواز پرو دارم. که فارسی شده. کیبورد صفحه لمسی‌اش خیلی خوب است و حروف کاملا شبیه کیبورد رایانه چیده شده است. ولی کیبورد فیزیکی‌ش متفاوت است. کیبورد فیزیکی‌اش کاملا عربی است! حروف «گ چ پ ژ» رو نداره!
آیا بقیه دوستان هم این مشکل را دارند؟ یا فارسی شده‌ی من اینجوری است؟ اشکال از فارسی سازی است؟

دکمه Sym/au که سمت چپ space هست رو نگه دار و این دکمه ها رو فشار بده:
, (سمت راست M) = گ
p = چ
f = پ
n = ژ

بقیه حروف هم احتیاجی به گرفتن اون دکمه ندارن اگه چیزی رو پیدا نکردی دکمه های جهت رو هم امتحان کن.

پ.ن : اگه اینجوری مشکل حل نشد معنیش اینه که رام گوشیتون زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه و فکر کنم هنوز راه حلی واسش نیست.(البته شما سعی کن گوشی رو یه آپدیت کنی ضرر نداره)

Vallio
03-04-2011, 09:16
چه طوری آپدیت کنم ؟ یعنی وقتی فایلشو از سایت سونی اریکسون گرفتم چه جوری به گوشی منتقل کنم و چه جوری آپدیت کنم؟

شما کافیه بری توی سایت سونی اریکسون و نرم افزار آپدیت شو بگیری ، حدود 38 مگه ، بعد طبق توضیحات عمل میکنی ، حدود یه 128 مگ رو دانلود میکنه و روی گوشی میریزه به صورت اتوماتیک !

و دو حالت هم داره ، اول اینکه آپدیت + فرمت ، آپدیت خالی که اطلاعاتتم پاک نمیشه !

اینم از آخرین ورژن نرم افزار :

البته فکر کنم بالاتر هم باشه ، خودت یه چکی کن !

---------- Post added at 10:16 AM ---------- Previous post was at 10:12 AM ----------

بعضا چرا ازشعله های شمع یا خورشید بطور پرتوهای عریض و ضربداری عکس میندازه که همین پرتوها جاهای دیگه عکس رواشغال میکنه و .. افتضاح به بار میاره

خوب شما از یه دوربین ساده موبایل ، که از هیچ تنظیماتی استفاده نمیکنه ، حتی فلش اتوماتیک ، چه انتظاری داری ؟
اون عکس های حرفه ای با دوربین های اس ال آر گرفته میشن که حد اقل 500/000 قیمتشونه !
من خودم هم خیلی با این مشکل رو به رو هستم !

khelane
03-04-2011, 22:31
ُسلام
من میخوام گوشیم رو اپدیت کنم ولی با اپدیت کردن چه چیزهای رو به دست و چه چیزهای رو از دست میدهم
با تشکر

eilia13
04-04-2011, 21:32
دکمه Sym/au که سمت چپ space هست رو نگه دار و این دکمه ها رو فشار بده:
, (سمت راست M) = گ
p = چ
f = پ
n = ژ

بقیه حروف هم احتیاجی به گرفتن اون دکمه ندارن اگه چیزی رو پیدا نکردی دکمه های جهت رو هم امتحان کن.

پ.ن : اگه اینجوری مشکل حل نشد معنیش اینه که رام گوشیتون زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه و فکر کنم هنوز راه حلی واسش نیست.(البته شما سعی کن گوشی رو یه آپدیت کنی ضرر نداره)

سلام. واقعا ممنون درست شد.

sammira
05-04-2011, 03:09
سلام :8:

مشخصات

General

GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 900 / 2100
HSDPA 850 / 1900 / 2100

Size

ابعاد 107 x 51.7 x 12.5 mm
وزن 97 گرم

Display {صفحه نمايش}

مدل TFT resistive
مقاومتی
قابلیت نمایش 16M colors
رزولوشن 640×360 پيکسل
سايز 3.2 اينچ
و
- Accelerometer sensor for UI auto-rotate
Scratch-resistant surface
Turn-to-mute and snoozing alarms
Handwriting recognition

Memory

75 MB storage
microSD, up to 32 GB, 8GB included
256 مگابايت RAM

Data

{Yes, microUSB v2.0} ............ USB
{Yes, v2.1 with A2DP}.......Bluetooth
{wi-fi 802.11b/g, dlna} ......... WLAN
{class10,236,8 kbps} ............ 3G
{Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbp}........... GPRS
{class 10,236.8 kbps} .......... EDGE

Camera

8 مگاپیکسل
رزولشن عکس 3264x2448 pixels
قابلیت autofocus
فلش LED

فیلمبرداری با رزولشن 720p و 24fps

و
حالت ماکرو
تشخيص چهره
تشخيص لبخند
Geo-Tagging
پانوراما
لرزشگير دست
........

Features

{Symbian Series 60, 5th edition}............. OS
{720 MHz, PowerVR SGX graphicS}........... CPU

Battery

Li-Po 1200 mAh
زمان مکالمه 13 ساعت
مدت روشن ماندن 430 ساعت

Other

Stereo FM radio...........۱
AGPS...........۲
Google maps...........۳
Facebook and Twitter apps...........۴
YouTube and Picasa integration...........۵
WMV/RV/MP4/3GP video player...........۶
MP3/WMA/WAV/RA/AAC/M4A music player...........۷
TrackID music recognition...........۸
TV out (VGA resolution)...........۹
Organizer.........۱۰
QuickOffice document reader.........۱۱
Gesture control...........۲
Voice memo.........۱۳
T9.........۱۴

عکس هایی از این گوشی

وسایلی که تو پکش هست
سلام دوستان سال نو مبارک راستش من هنوز این گوشی رونخریدم یعنی واقعیتش تو ساتیو ویواز گیر کردم حقیقش اینه که خب مسلمان من نمیخوام باهاش دیسکو راه بندازم اما میخوام بدونم صداش از هندزفری اونقدر هست که منو ارضا کنه یا اینکه باید زور بزنم تا صداشو بشنوم ؟؟؟؟؟؟!!!!بعد اینکه واقعا چی تو پکیجش داره که من اگه خواستم بخرم سرم کلاه نره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و سوال اخر اینکه واقعا رنگ صورتیش تو ایران هست یا نه ؟

rozysara
05-04-2011, 08:49
صداش که تو هندزفری خیلی خوبه ولی تو اسپیکر اصلا تعریف نداره از 70% بیشتر میکنی کیفیت خیلی میاد پایین
تو پکش هم که من گرفتم مموری 8 گیگ و کابل تی وی کیف قلم و شارژ بود با هندزفری
در مورد رنگ ها هم من تا حالا صورتی ندیدم شاید تو علائدین باشه نمیدونم ولی سفیدش هم بد نیست قشنگه

sammira
05-04-2011, 11:12
صداش که تو هندزفری خیلی خوبه ولی تو اسپیکر اصلا تعریف نداره از 70% بیشتر میکنی کیفیت خیلی میاد پایین
تو پکش هم که من گرفتم مموری 8 گیگ و کابل تی وی کیف قلم و شارژ بود با هندزفری
در مورد رنگ ها هم من تا حالا صورتی ندیدم شاید تو علائدین باشه نمیدونم ولی سفیدش هم بد نیست قشنگه
خیلی ازت ممنونم بهترین راهنمایی بود که شما بهم گفتین

little jack
05-04-2011, 13:20
من این گوشی رو دارم.
ببینید از لحاظ قیمت واقعا ارزش خرید رو دارم البته الان دادم به خواهرم و خودم مینی پرو گرفتم.
کیفیت عکسش واقعا خوبه و در حد یک 8 مگاپیکسلی هستش عکسهای داخل اتاق هم خیلی خوب میگیره اگه یه چراغی روشن باشه واقعا شارپ و کم نویز هست. بیرون که جای خود.
همیشه فکر میکردم اسمش اچ دی هست و شاید فیلمبرداریش تفاوت زیادی با vga نداشته باشه اما فیلمبرداری این گوشی در یک کلام بهترینه . جوری هستش که اگه با این گوشی فیلم بگیری دیگه نمیتونی حداقل از فیلمبرداریش دل بکنی.
کیفیت صفحه نمایش و نورش هم خیلی خیلی خوبه.وقتی مینی پرو گرفتم فهمیدم که ماشالله چه کیفیتی داشته.
کیفیت تاچش و همچنین صفحه نمایشش ت احدودی از 5800 بهتره . خودم چک کردم
سرعتش عالیه.فکر کنم با سرعت ترین سیمبین باشه.
در چند رنگ موجوده -سیاه- نقره ای- صورتی- سرمه ای-قرمز- سفید و تنوع خوبی داره
به نظرم واقعا ارزش خرید داره امروز توی قم 285 هزار تومان گیر میومد .
هیچ گوشی با این امکانات و به این زیبایی و با این قیمت پیدا نمیشه
اما صدای اسپیکرش ضعیفه که عیب بزرگی نیست چون شما از قبل از خرید میدونید که صداش ضعیفه.مثل بعضی از گوشیها نیست که یک ماه بعد رنگ کیبوردش بره یا حافظش بسوزه و ....
هدفونش هم به نظرم به درد نمیخوره و بهتره به جاش یک هدفون بهتر بخرید. کریتیو ep-630 بهترین سازگاری رو داره و صدا زمین تا آسمون با کیفیت تر و بلند تر میشه.
راستی سرعت اتصال به ماهواره هم کمی پایینه که دیگه عادت میکنی البته ترفندی هستش که بهتر میشه و اقا اسماعیل توی همین فروم توضیح داده.
اگه موردی هست بفرمایید توضیح میدم
-------------
راستی یه چیز جالب
فوکوس خودکار در حین فیلمبرداری واقعا جالبه شما حتی میتونید از راه رفتن مورچه هم فیلم بگیرید.
مموری 8 گیگ-کیف مخصوص-و قلم رو یادتون نره

obalit88
05-04-2011, 16:32
سلام

برای vivaz باید از برنامه های مخصوص خودش استفاده کنیم یا اینکه برنامه های symbian s60 5th edition رو پشتیبانی میکنه؟

مثلا میشه برنامه های nokia X6 رو روی ویواز بکار برد؟

سوال دوم : مصرف باتری ویواز چجوراست؟ با استفاده متوسط رو به بالا، 1روز دووم میاره ؟

little jack
05-04-2011, 17:09
تمام برنامه های ورژن 5 روی ویواز نصب میشه. نگران نباش
بله برنامه های ایکس 6 و خیلی از گوشیهای دیگه روی ویواز نصب میشه.
باتری ویواز مصرف خوبی داره.بله با استفاده ی متوسط به بالا 36 ساعت جواب میده. مثل اینترنت-وایرلس-صحبت کردن و پیامک زدن.

amirkhan_0o0
05-04-2011, 17:38
بچه ها برای من موقع فیلم برداری گاهی اولش 2تا lag میاد بعد خوب می شه!
مارک رمم transcend هست

little jack
05-04-2011, 18:35
گاهی اوقات خیلی کم همچین اتفاقی میفته. مموری کارتت رو در بیار و با حافظه ی داخلی فیلم بگیر ببین همچین اتفاقی میفته یا نه.
اگه بازم اون اتفاق افتاد مشکلی از رمتان نیست

burberry
05-04-2011, 18:59
سلام دوستان سال نو مبارک راستش من هنوز این گوشی رونخریدم یعنی واقعیتش تو ساتیو ویواز گیر کردم حقیقش اینه که خب مسلمان من نمیخوام باهاش دیسکو راه بندازم اما میخوام بدونم صداش از هندزفری اونقدر هست که منو ارضا کنه یا اینکه باید زور بزنم تا صداشو بشنوم ؟؟؟؟؟؟!!!!بعد اینکه واقعا چی تو پکیجش داره که من اگه خواستم بخرم سرم کلاه نره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و سوال اخر اینکه واقعا رنگ صورتیش تو ایران هست یا نه ؟
سلام به شما دوست عزیز
توی پکش البته از اون اول ها که من گرفتم اینا بود: قلم+رم8+رم ریدر+شارژر+کابل تی وی+هندزفری+کیف خودش! الانو مطمئن نیستم اما پارسال اینا بودن:20:
اره عزیز صورتی داره خیلی هم خوشگله البته همه ی مغازه ها ندارن و به نسبت کمتره
هرجایی هم که داشته باشه به خاطر رنگش چند تومن میکشه رو قیمت:13:ولی می ارزه:31:
کلا رنگ بندی اینا بود و هست:
ویواز: نقره ای(نه سفید)-سورمه ای-مشکی-ارغوانی چند وقت بعد صورتی هم اضافه شد:8:
ویوا پرو:فقط دورنگ داره:مشکی-سفید!
نیازی هم به هندزفری دیگه ای نداره همونی که خودش داره خیلی خوب جوابگو هست و راضی خواهی بود.

Behsood
05-04-2011, 19:39
سلام
دیروز این گیره ای که بند قلم رو نگه میداره شکست!
بعد از دوستان دیگه که ویواز داشتن پرسیدم گفتند مال ما همون اوایل شکسته! واسه خوب مونده! D:

khelane
05-04-2011, 22:28
مداد من حدود یه دو ماهی هست خریدم سالمه سالمه منم خودم تعجب میکنم گوشیم سالمه یه k550 داشتم تو مغازمون دوبار زمین افتاد هردوبار ال سی دیش رو عوض کردم ولی تاحالا بزنم به تحته هیچیش نشده
برای دوستمون تو فیلمبرداری من که هیچ مشکلی ندارم رمم هم همون 8 گیگ خود داخل جعبه گوشی بود

ali.moradi
06-04-2011, 05:46
سلام 2 سوال دارم
1 مدتی وقتی چند عکس میگیرم اخطار میده که حافظه اولیه پر است چند برنامه باز رو ببندید با این که برنامه بازنیست مموری هم 4گیگ خالی داره
2 زمان که مستر ریست میکنی بازهم بعضی برنامه ها پاک نمیشن مثل اگر تمها کدوم پوشه ها رو از مموری کارت باید پاک کرد

Vallio
06-04-2011, 06:00
سلام 2 سوال دارم
1 مدتی وقتی چند عکس میگیرم اخطار میده که حافظه اولیه پر است چند برنامه باز رو ببندید با این که برنامه بازنیست مموری هم 4گیگ خالی داره
2 زمان که مستر ریست میکنی بازهم بعضی برنامه ها پاک نمیشن مثل اگر تمها کدوم پوشه ها رو از مموری کارت باید پاک کرد

سلام ،
یکی از مشکلات فاحش این گوشیه ! که با آپدیت یکم بهتر میشه ولی برطرف نمیشه .
بله ، بعضی برنامه های پیش فرض گوشی و تمهای فابریک ، که توی گوشیهای قابل -- توسط -- کردن میتونید اونارو پاک کنید ولی توی ویواز نمیشه !

SHADEL
06-04-2011, 18:06
صدای توی هندزفری معمولیه و با ساتیو یکی هست.نباید توقعتون در حدی باشه که صداش مثل کارت صدای کامپیوتر قوی باشه.رنگ صورتی هم داره تو ایران.ویواز از لحاظ فیلم برداری خیلی قوی تر از ساتیو هست ولی ساتیو هم از لحاظ عکس برداری نسبت به ویواز خیلی بهتره.در ضمن ویواز خیلی زیبا تر از ساتیو هست..من وقتی خریدم.اینا رو داشت.
قلم-رم 8 گیگ که رو خودش بود-شارژر-هندزفری-کیف
ولی دوستم خرید کیف نداشت ولی کابل تی وی داشت.

---------- Post added at 07:06 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

دوستان یه ورژن uc player تست کردم رو ویواز مثل هلو کار میکنه.
uc player 2.3.1

amirkhan_0o0
06-04-2011, 20:47
صدای توی هندزفری معمولیه و با ساتیو یکی هست.نباید توقعتون در حدی باشه که صداش مثل کارت صدای کامپیوتر قوی باشه.رنگ صورتی هم داره تو ایران.ویواز از لحاظ فیلم برداری خیلی قوی تر از ساتیو هست ولی ساتیو هم از لحاظ عکس برداری نسبت به ویواز خیلی بهتره.در ضمن ویواز خیلی زیبا تر از ساتیو هست..من وقتی خریدم.اینا رو داشت.
قلم-رم 8 گیگ که رو خودش بود-شارژر-هندزفری-کیف
ولی دوستم خرید کیف نداشت ولی کابل تی وی داشت.

---------- Post added at 07:06 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

دوستان یه ورژن uc player تست کردم رو ویواز مثل هلو کار میکنه.
uc player 2.3.1
مال من که گارانتی اصلی اس ام اسیه رم 8 رو نداشت

p30worldtizhosh
06-04-2011, 21:21
دورد

من یک هفته پیش این گوشی رو واسه
یکی از دوستام خریدم
ولی کیفیت عکس و فیلمبرداریش زیاد جالب نیست
کار خاصی رو باید انجام بدم ؟؟؟

sefroyek01
08-04-2011, 01:04
سلام little jack: ممنون از توضیحاتت.نظرت در مورد باتریش چیه بعضیا شاکیند انگار؟مال تو گارانتی اصلیه؟(پارس کامتل؟)فکر می کنی گارانتی اصلی باتریش اصل باشه؟چجوری میشه بدون گارانتی بخری بدونی باترییش عوض شده یا نه؟
ببخشید سوالام زیاده ولی اگه باتریت خوبه و راضی هستی یه عکسی با همون ویواز از دو طرف باتریت تو حالت ماکرو بگیر بذار اینجا تا ما هنگام خرید گوشی باتریشو بشناسیم.خیلی لطف می کنی ممنون:20:

oghyanoos
08-04-2011, 18:01
من از دیجی کالا میخام بخرم 285 تومن
خوبه؟
با کارت 2 gb میده!
این خودش فارسی داره یا باید فارسی ساز ریخت؟

Vallio
08-04-2011, 19:46
سلام little jack: ممنون از توضیحاتت.نظرت در مورد باتریش چیه بعضیا شاکیند انگار؟مال تو گارانتی اصلیه؟(پارس کامتل؟)فکر می کنی گارانتی اصلی باتریش اصل باشه؟چجوری میشه بدون گارانتی بخری بدونی باترییش عوض شده یا نه؟
ببخشید سوالام زیاده ولی اگه باتریت خوبه و راضی هستی یه عکسی با همون ویواز از دو طرف باتریت تو حالت ماکرو بگیر بذار اینجا تا ما هنگام خرید گوشی باتریشو بشناسیم.خیلی لطف می کنی ممنون:20:

من تا حالا باطری ویواز ندیدم تو بازار ، اونوقت چطور ممکنه تقلبی باشه ، نمیدونم این چه جریانیه که همه میگن !
ببین جنس اصلی با غیر اصلی خیلی تفاوت داره ، خیلی تابلوئه ، میفهمی !

من از دیجی کالا میخام بخرم 285 تومن
خوبه؟
با کارت 2 gb میده!
این خودش فارسی داره یا باید فارسی ساز ریخت؟

سلام ، از دیجی کالا نخر ، اجناسش خیلی گرونتر از بقیه جاهاست ولی مطمئنه :دی !
کارت هم خودشون بر میدارند و جاش 2 میذارند ( البته نمیشه تهمت زد ولی مموریش باس هشت باشه )
توی گوشی شاپ با مموری 8 گیگ داده ، ولی به نظر من آدم همینطوری گوشیو میبینه و مشکل داره وای به حال اینکه ...

شما برو از بیرون بخر ...

---------- Post added at 08:46 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

دورد

یکی از دوستام خریدم

شما برو توی تنظیماتش و کیفیت عکس و فیلم رو به بالاترین حد ممکن تغییر بده !
اگه فایده نداشت ، شما انتظارتون از دوربین گوشی خیلی بالاست :دی !!! این گوشیهه نه دوربین عکاسی و فیلم برداری :دی !!!

NiKtA20
09-04-2011, 14:58
ُسلام
من میخوام گوشیم رو اپدیت کنم ولی با اپدیت کردن چه چیزهای رو به دست و چه چیزهای رو از دست میدهم
با تشکر

bebakhshid,farsi nadaram
manam hamin soalo daram ,mishe javab bedin lotfan?
va 1 soale dg
opera-mini ro ru gushi dashtam,va farsi ro suport mikard,ama bad az eyd dg connect nemisheo error mide k tanzimate sistemro chek kon,dar surati k ba browserhaye dg mitunam vasl sham
verjene6 roham emtehan kardam,hamun moshkelo dare
lotfan rahnamayi konid

amirkhan_0o0
12-04-2011, 10:32
راستی دوستان
نحوه کار با geo tag دوربین چه جوریه؟

amirkhan_0o0
12-04-2011, 18:09
زلزله 8.9 ریشتری تو فروم اومده؟؟

sene1
12-04-2011, 23:19
سلام خسته نباشين كيفيت عكس c7بهتره يا ويواز

Vallio
12-04-2011, 23:57
راستی دوستان
نحوه کار با geo tag دوربین چه جوریه؟

این یه حالتیه که وقتی شما یک عکسی رو میگیرید ، با استفاده از جی پی اس ، موقعیت شما رو توی عکس ذخیره میکنه ، و نحوه کار هم نداره !

زلزله 8.9 ریشتری تو فروم اومده؟؟

اووو ، خیلی وقته کههه ...

sene1
13-04-2011, 07:35
عزيزان لطفا بگيد كيفيت عكس ويواز بهتره ياc7

amirkhan_0o0
13-04-2011, 10:58
این یه حالتیه که وقتی شما یک عکسی رو میگیرید ، با استفاده از جی پی اس ، موقعیت شما رو توی عکس ذخیره میکنه ، و نحوه کار هم نداره !

اووو ، خیلی وقته کههه ...
یعنی مثل بعضی از بعضی از این گوشی های انرویدی نمی شه موقعیت رو روی عکس چاپ کرد. و یا توی خود گوگل مپ روی خود محل تگ کرد؟

majidrabiei
13-04-2011, 11:35
سلام

نمي دونم اينجا جاش هست يا نه . اگر كسي از دوستان قصد فروش ويواز داره بنده خريدارم . لطفاً مشخصات و مدت كاركرد و قيمت را در پيام خصوصي بيان كنيد .

mdmehry
16-04-2011, 13:26
سلام
LCG jukebox برای ویواز کسی سراغ داره؟

AKBAR132
17-04-2011, 13:42
عزيزان لطفا بگيد كيفيت عكس ويواز بهتره ياc7

هر دو راضی کننده هستند ولی دوربین c7 دارای فوکوس ثابته و بعضی وقتها اذیت میکنه کلا باید از فواصل دور باهاش عکس بگیری

برای دیدن عکسهاشون و مقایسه بهتره به gsmarena.com یه سری بزنی

SHADEL
18-04-2011, 00:27
دورد

یکی از دوستام خریدم

خوبه ولی در حده 8 مگاپیکسلی دیگه.
شما برو عکسو تو بیرون از خونه تو روز روشن بگیر ببین چه قدر فرقشه تا اینکه توخه با چراغ روشن بگیری.
تفاوت حجمی در شب با نور مصنوئی:300 کیلوبایت تا 1 مگابایت
تفاوت حجمی در روز با نور طبیعی: 1 تا 2.5 مگابایت

در ضمن خیلی چیزا تاثیر گذاره مثل لرزش دست.که باعث میشه عکس تار گرفته بشه.و فیلم برداری هم .هم چنین
یه چیز دیگه هم هست وقتی گوشی رو میخری تنظیمات خود دوربین روی 5 مگاپیکسل ببرش روی 8 .

alone_boy
18-04-2011, 15:28
سلام
تصمیم نهاییم رو گرفتم.میخوام ویواز بخرم!
بخرم؟!:دی
دوربین و ایناش و کل گوشی ضعف نداره؟!
اینجا اون مغازه ای که رفتم گفت چینیه!
مشکل ساز نیستن؟!

SHADEL
18-04-2011, 18:08
سلام
تصمیم نهاییم رو گرفتم.میخوام ویواز بخرم!
بخرم؟!:دی
دوربین و ایناش و کل گوشی ضعف نداره؟!
اینجا اون مغازه ای که رفتم گفت چینیه!
مشکل ساز نیستن؟!
همه چیش خوبه.در حده همون اون چیزی که واقعا هست.
یه چیزی رو برات روشن کنم.
در مورد چینی بودن!!
دونوع چینی داریم.
یک نوع که گوشی های چند سیم کارته هستش که شکل ویواز هستش.و در واقع طرح ویواز.این گوشی قیمتش چیزی حدود 80 هزار تومان.و هیچ تضمینی وجود نداره.
یک نوع که کارخانه ی سونی اریکسون با کارمندای چینی گوشی رو میسازنند .دلیل تولید تو چین هم اینه که اونجا قیمت کارگر پایین تره.و سرعت کار بالاست.قیمتش که قیمت روز ویواز و با خریدش هیچ مشکلی پیش نمیاد.الان همه ی کمپانی ها تولید انبوهشون رو در چین می سازند به غیر ایران

alone_boy
18-04-2011, 18:12
ممنون
در مورد چینیهای تقلبی میدونستم اما بیشتر میخواستم در مورد اصلیهاش که ساخت چین هستم بدونم
حالا چند تا سوال:
مث گوشیای قبلی سونی اریکسون توی ذخیره پیام محدودیت داره یا مثل نوکیا نداره؟!
کیفیت دوربین و صفحه نمایش و ایناش خوبه؟!
زیاد هنگ نمیکنه؟!

ویرایش:این گوشی سنسور حرکتی نداره که با تکون دادنش صفحه نمایش بچرخه؟!

obalit88
18-04-2011, 20:33
ممنون
در مورد چینیهای تقلبی میدونستم اما بیشتر میخواستم در مورد اصلیهاش که ساخت چین هستم بدونم
حالا چند تا سوال:
مث گوشیای قبلی سونی اریکسون توی ذخیره پیام محدودیت داره یا مثل نوکیا نداره؟!
کیفیت دوربین و صفحه نمایش و ایناش خوبه؟!
زیاد هنگ نمیکنه؟!

ویرایش:این گوشی سنسور حرکتی نداره که با تکون دادنش صفحه نمایش بچرخه؟!

خیر، محدودیتی برای ذخیره پیام نداره، میتونید پیامهاتون رو روی مموری کارت منتقل کنین و حتی قابلیت ایجاد فولدر برای دسته بندی پیام هارو هم داره!
فیلم برداریش----> 1کلام عالی
عکس-----> توو محیط پرنور خیلی خوب، توو محیطهای نسبتا تاریک کمی ضعیف

صفحه نمایش ----> نمیدونم

سنسور حرکتی هم داره

البته من این گوشی رو ندارم ولی مثل شما تصمیم دارم این روزا برم یکی بگیرم! برا همینم خیلی تحقیق کردم و این اطلاعات رو بدست آوردم
حالا دوستانی که این گوشی رو دارن لطفا اشتباهات منو تصحیح کنن

vahidsport
18-04-2011, 22:27
عکس-----> توو محیط پرنور خیلی خوب، توو محیطهای نسبتا تاریک کمی ضعیف

بزرگ ترین علائم دوربین های اشغال همینه یه شرکت وقتی دوربین خوب نمیخاد رو گوشیش استفاده کنه یه همچین دوربینی میزاره رو گوشی

erfan3333
19-04-2011, 03:28
سلام :20:
دوستان کسی یک دوتا عکس انداخته شده توسط این گوشی رو میتونن بدونه تغییر سایز عکس جایی آپ کنن
منم میخوام بخرمش فقط خواستم از لحاظ دوربین مطمئن شم
سادشم میخوام بخرم
ممنون عزیزان :10:

Vallio
19-04-2011, 09:59
سلام :20:
دوستان کسی یک دوتا عکس انداخته شده توسط این گوشی رو میتونن بدونه تغییر سایز عکس جایی آپ کنن
منم میخوام بخرمش فقط خواستم از لحاظ دوربین مطمئن شم
سادشم میخوام بخرم
ممنون عزیزان :10:

پست اول و دوم موجود هست !
بهمراه فیلمشون ...

obalit88
19-04-2011, 17:29
تصمیم گرفتم منم ویوازی بشم!

فقط لطف کنین بگین موقع خرید این گوشی باید به چه مواردی دقت کنم؟
چه چیزایی داخل جعبه باید باشه؟ (البته بجز خود گوشی :31: )
فیرم ویر رو از کجا چک کنم و چجوری بدونم که کاملا فارسی رو ساپرت میکنه؟
فقط نمونه چینیش تو بازار هست؟

ببخشید سوالات زیاد شد :46:

7evil
19-04-2011, 22:15
سلام اخرين ورژن فريم وري كه اومده چيه؟

NiKtA20
20-04-2011, 19:26
bebakhshid,farsi nadaram
manam hamin soalo daram ,mishe javab bedin lotfan?
va 1 soale dg
opera-mini ro ru gushi dashtam,va farsi ro suport mikard,ama bad az eyd dg ...

یادش بخیر، یه زمانی اینجا واسه خودش برو بیایی داشت، سوال رو نپرسیده یه عالمه آدمه با معرفت میومدن جوابتو میدادن،،، اما الان هفته به هفته پستت میمونه خاک میخوره و جز خودت کسی یه نگاهم بهش نمیندازه...
ای روزگار...
حالا که فارسی دارم دوباره مینویسم، حداقل واسه دل خودم:
1- با آپدیت چه اتفاقی واسه گوشیم میوفته؟
2- اپرا مینی قبل از عید به خوبی رو گوشیم کار میکرد، با ساپورت فارسی، اما از مسافرت که اومدم میزنه تنظیمات سیستم رو چک کن، درحالی که اصلا جایی واسه چک کردن نیست و بقیه ی بروزرها کار میکنن رو گوشیم(اما متاسفانه فارسی رو ساپورت نمیکنن، یا ف*ل*ر رو رد نمیکنن)... ورژن 6هم همین مشکل رو داره، کسی میتونه راهنمایی م کنه؟

Vallio
20-04-2011, 20:37
تصمیم گرفتم منم ویوازی بشم!

فقط لطف کنین بگین موقع خرید این گوشی باید به چه مواردی دقت کنم؟
چه چیزایی داخل جعبه باید باشه؟ (البته بجز خود گوشی :31: )
فیرم ویر رو از کجا چک کنم و چجوری بدونم که کاملا فارسی رو ساپرت میکنه؟
فقط نمونه چینیش تو بازار هست؟

ببخشید سوالات زیاد شد :46:

کار خوبی میکنی :دی !
هیچی ، از فرد مورد اعتماد بگیری ، بهش بگو فول پک میخام .
دقیقا" معلوم نیست ، ولی عموما" باید هندز فری ، کابل اتصال به تلوزیون ، کیف ، قلم ، شارژر فندکی ، دو تا هم محافظ صفحه نمایش توش باشه ( مال من همین یکی رو داشت :دی ) توش باشه ...
سونی اریکسون کلا" مال چینه !
خواهش میکنم ، وظیفست ...

سلام اخرين ورژن فريم وري كه اومده چيه؟

سلام ، چند وقت پیش خودم گذاشتم روی برنامش ببینم دیدم چیز جدیدی نیومده :

R2EA023

یادش بخیر، یه زمانی اینجا واسه خودش برو بیایی داشت، سوال رو نپرسیده یه عالمه آدمه با معرفت میومدن جوابتو میدادن،،، اما الان هفته به هفته پستت میمونه خاک میخوره و جز خودت کسی یه نگاهم بهش نمیندازه...
ای روزگار...
حالا که فارسی دارم دوباره مینویسم، حداقل واسه دل خودم:
1- با آپدیت چه اتفاقی واسه گوشیم میوفته؟
2- اپرا مینی قبل از عید به خوبی رو گوشیم کار میکرد، با ساپورت فارسی، اما از مسافرت که اومدم میزنه تنظیمات سیستم رو چک کن، درحالی که اصلا جایی واسه چک کردن نیست و بقیه ی بروزرها کار میکنن رو گوشیم(اما متاسفانه فارسی رو ساپورت نمیکنن، یا ف*ل*ر رو رد نمیکنن)... ورژن 6هم همین مشکل رو داره، کسی میتونه راهنمایی م کنه؟

:دی ، خوب حتما" کار دارند ، منم از صبح تا حالا دانشگاه بودم ، اصلا" نمیتونم تایپ کنم از خستگی ...
ولی تا جایی که بتونیم من و اسمائیل جون و بقیه ی بچه ها سوالا رو جواب میدیم ...
بله ، یک سری باگ ها و مشکلاتی موقع نوشتن فریمور ایجاد میشه ، که با استفاده از فریمور جدید اون اشکال ها برطرف میشه ...
دقیقا" نمیدونم ولی اگه میتونید یک بار دیگه پاک و دوباره نصبش کنید !

NiKtA20
20-04-2011, 21:17
یه بار که سهله، 100 بار اینکارو کردم دوست عزیزم
میخوام آپدیتش کنم، ولی اینجور که شنیدم احتمال داره سوتی بدم و،،،،،،، گوشیه بر فنا بره...
تو صفحه ی اولم فقط آپدیترشو گذاشته ولی شرح کامل آپدیتو ندیدم، چیکار کنم دوست جون؟

rozysara
20-04-2011, 21:27
متاسفانه اپرا دیگه تو ایران کار نمیکنه بیخیالش شو