PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vivaz » اولین گوشی سونی اریکسون با فیلمبرداری HD با سیمبین تاچ و پردازنده 720 مگاهرتزی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20

arta2008
07-11-2010, 01:25
سلام

من گارمین رو نصب کردم و به خوبی کار میکنه فقط تو گوشی remove memory cart رو میزنم و مموری کارت رو در میارم و میزارم توش مینویسه garmin detected مثل اینکه برنامه برنامه باز بوده و یه دونه yes و no میده که اگه yes رو بزنم برنامه گارمین باز میشه .

و از وقتی گارمین رو زدم شارژ کم نگه میداره آیا میشه مثلا گارمین باز میمونه و شارژ مصرف میکنه ؟؟؟؟

سلام

خودم غیرفعال کردن گارمین رو موقعی که باهاش کار نمیکنید رو پیدا کردم :

برین تو برنامه گارمین گوشه بال سمت چپ علامت آنتن هست اونو فشار دهید و پایین سمت راست disable رو بزنید و از برنامه خارج بشین . وهر وقت خواستین از گارمین استفاده کنید برین تو برنامه و گوشه بالا سمت چپ رو بزنید و enable کنید.

mahdokht1364
07-11-2010, 16:07
سلام
من با ویواز به وایرلس دانشگاه وصل می شم و کار می کنه ولی به وایرلس خونه اگرچه وصل می شه ولی صفحه باز نمی کنه هیچ جایی واسه تنضیمات دستی نداره ظاهرا.می شه کاریش کرد؟
ممنون

joje3
07-11-2010, 18:00
باعرض خسته نباشيد به دلسوزاي فوروم ويواز يه سري باگ يا به نوعي ضعف رو تودوهفته كار با گوشي ديدم:

1.سرعت گوشي اصلا درحدواندازه ي سخت افزار وحشتناك گوشي نيست كه البته شايد باآپديتاي جديد حل بشه
2.گاهي اوقات توعكسبرداري واقعا اذيت ميكنه و رم گوشي پرميشه كه اصلا برام قابل قبول نيست :41:
3.گاهي اوقات توفيلم برداري تيك ميزنه كه به خدا ديوونه كنندست :19:
4.فيلم برداريشم خودم با ساتيو مقايسه كردم خيلي سرتر نبود:41:
5.عكس برداريش توي شب واقعا افتضاخه:41:
6.از وقتي اين گوشي روگرفتم قعطي طي مكالمه هام خيلي زياد شده كه توگوشي هاي قبليم اين مشكلو نداشتم:41:
7.هنوز هك هم كه نشده وبه اختمال بسسسسسسيار زياد حالا حالا ها هم هك نشه چون كسي دنبالش نيست:41:
8.كدك هاي پخش فيلم هم كه هيچي:13:
9.قاب پشت گوشي لغ ميزنه كه اعتراف ميكنم همچين چيزي رو ديگه به عمرم تو هيچ گوشي اي نديده بودم:41:
10.اثرانگشت هم كه همش روي گوشي مي افته واسه خودش اعصاب خورد كنه :41:
11.حساسيت تاچش هم از5530 كمتره چه برسه بهx6(خداييش خودم چك كردم كه ميگم):13:
شما ميگين با چيه اين گوشي حال كنم
البته خدا شاهده قصد جانبداري ازنوكيا يا ساير برندها روهم ندارم چون واقعا بااين معضلات درگيرم و به خاطر اين گوشي از x6نوكيا گذشتم اما به شخصه درحال حاضرنميگم پشيمونم ولي راضي هم نيستم .دوستان كارشناس اگه ميخوان نظري بدن دقيق و واقع بينانه وبدون هيچ گونه جانبداري از هيچ برندي باشه
ممنون

amirs66
07-11-2010, 19:32
باعرض خسته نباشيد به دلسوزاي فوروم ويواز يه سري باگ يا به نوعي ضعف رو تودوهفته كار با گوشي ديدم:

1.سرعت گوشي اصلا درحدواندازه ي سخت افزار وحشتناك گوشي نيست كه البته شايد باآپديتاي جديد حل بشه
2.گاهي اوقات توعكسبرداري واقعا اذيت ميكنه و رم گوشي پرميشه كه اصلا برام قابل قبول نيست :41:
6.از وقتي اين گوشي روگرفتم قعطي طي مكالمه هام خيلي زياد شده كه توگوشي هاي قبليم اين مشكلو نداشتم:41:
7.هنوز هك هم كه نشده وبه اختمال بسسسسسسيار زياد حالا حالا ها هم هك نشه چون كسي دنبالش نيست:41:
9.قاب پشت گوشي لغ ميزنه كه اعتراف ميكنم همچين چيزي رو ديگه به عمرم تو هيچ گوشي اي نديده بودم:41:
البته خدا شاهده قصد جانبداري ازنوكيا يا ساير برندها روهم ندارم چون واقعا بااين معضلات درگيرم و به خاطر اين گوشي از x6نوكيا گذشتم اما به شخصه درحال حاضرنميگم پشيمونم ولي راضي هم نيستم .دوستان كارشناس اگه ميخوان نظري بدن دقيق و واقع بينانه وبدون هيچ گونه جانبداري از هيچ برندي باشه
ممنون
مطمئني ويواز خريدي؟؟
فيلمبرداريش از ساتيو بهتره (خودم تست كردم)
تاچش كه gsmarena گفته از 5800 بهتره
سرعت ويواز من عاليه و از ساتيو و 5800 بالا تره
قاب پشت گوشي من لغ نميزنه اما قبول دارم ميتونس بهتر باشه
.از وقتي اين گوشي روگرفتم قعطي طي مكالمه هام خيلي زياد شده كه توگوشي هاي قبليم اين مشكلو نداشتم(اين يكي زو تو ويرايش پاك كن كه نگن ... )
در كل vivaz pro من بهترين گوشيه كه تا حالا ديدم

Vallio
07-11-2010, 20:09

ممنون

من هم مشکلهای شما رو داشتم ؛ با آپدیت 90% شون برطرف شد !

arta2008
07-11-2010, 20:14
سلام
من با ویواز به وایرلس دانشگاه وصل می شم و کار می کنه ولی به وایرلس خونه اگرچه وصل می شه ولی صفحه باز نمی کنه هیچ جایی واسه تنضیمات دستی نداره ظاهرا.می شه کاریش کرد؟
ممنون

سلام تو خونه اگه لب تاپ دارین یا وایرلس خلاصه هرچی که دارین میخایین با گوشی به اینترنت وصل بشین برین تو کنترل پنل تو ویندوز سون که اینطوریه چون من سون دارم ولی xp هم شبیه این هستش .

تو کنترل پنل تو network And sharing center برین تو change adapter settings بعد تو اونجا اگه از دیال آپ استفاده میکنید یا هر چیه دیگه کانکشن مورد نظر رو انتخاب کنید . راست کلیک بزنید و properties رو بزنین بعد برین تو sharing و اونو فعال کنید

تو xp هم برین تو منویی که کانکشن ها رو نشون میده اسمش یادم رفته بعد تو اونجا اگه از دیال آپ استفاده میکنید یا هر چیه دیگه کانکشن مورد نظر رو انتخاب کنید . راست کلیک بزنید و properties رو بزنین بعد برین تو sharing و اونو فعال کنید

تشکر=اگه مفید بود

arta2008
07-11-2010, 20:20

ممنون

فقط با 9 موافقم یعنی قاب پشت گوشی لق میزنه البته اول اینجور نبود و موقع باز و بسته کردن میشه و بعدن فهمیدم که باید اونجوری که قبلا باز میکردم نباید میکردم باید اول با ناخن وسط پایین وسط همون جای سیاه فشار میدادم بعد دیگه ناخن رو به راست یا چپ نمیبردم باید ناخن رو کشید و سپس سمت راست رو با ناخن از هم جدا کرد .

البته اگه زیاد لق شده قاب پشتی رو در بیارین پایین گوشی همون جایی که با ناخن باز میکنن کنار خارهای گوشی نیبینین که پلاستیکش کج شده اگه اونو درست کنید همون با ناخن یه ذره فشار بدین و بعد قاب رو بندازین دیگه لق نمیزنه.

rezabargh
07-11-2010, 20:25
جميعا سلام
1.امشب ويوازو شهرمون قيمت كردم(فول 320) خواستم ببينم اختلاف قيمت با علادين چقدره؟ مي صرفه 100 كيلومتر راه بكوبم برم تهران
2.دوستاني كه اين گوشيو دارن و ميگن صداي اسپيكرش كمه و تو جاهاي شلوغ شنيده نميشه ميشه بگن ويبرش چه جوريه قوي هست به اندازه كافي؟

arta2008
07-11-2010, 21:33
سلام

من ایرانسل دارم میخواتم بدونم چطوری میتونم از طریق gprs ایرانسل تو کامپیوتر اینترنت برم یعنی چطور تو ویواز میشه گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد و تو کامپیوتر اینترنت رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟

؟؟

ma_sezar1
07-11-2010, 22:33
بنده سابقا (3 ماه پیش) اینترنت سیمکارت همراه اولمو فعال کردم
بعد هی هر رزو یکی دو بار ، بدون اینکه خودم از اینترنت استفاده کنم، آیکون E رو کنار آنتن گوشیم می بینم که نشون می ده یکی (برنامه ای یا ...) از اینترنت استفاده می کنه
یه کم اعصاب خورد کنه . آیا راهی به ذهنتون می رسه که کلا اینترنت رو توو ویواز غیر فعال کنم
همه منوها و تنظیمات اینترنت و ... رو هم رفتم حتی گوشی رو هم ریست کردم یه بار ولی حل نشد که نشد
آیا همراه اول می تونه قطعش کنه؟

rezabargh
07-11-2010, 23:56
جميعا سلام
1.امشب ويوازو شهرمون قيمت كردم(فول 320) خواستم ببينم اختلاف قيمت با علادين چقدره؟ مي صرفه 100 كيلومتر راه بكوبم برم تهران
2.دوستاني كه اين گوشيو دارن و ميگن صداي اسپيكرش كمه و تو جاهاي شلوغ شنيده نميشه ميشه بگن ويبرش چه جوريه قوي هست به اندازه كافي؟

golkoohi
08-11-2010, 00:00
سلام تو خونه اگه لب تاپ دارین یا وایرلس خلاصه هرچی که دارین میخایین با گوشی به اینترنت وصل بشین برین تو کنترل پنل تو ویندوز سون که اینطوریه چون من سون دارم ولی xp هم شبیه این هستش .

تو کنترل پنل تو network And sharing center برین تو change adapter settings بعد تو اونجا اگه از دیال آپ استفاده میکنید یا هر چیه دیگه کانکشن مورد نظر رو انتخاب کنید . راست کلیک بزنید و properties رو بزنین بعد برین تو sharing و اونو فعال کنید

تو xp هم برین تو منویی که کانکشن ها رو نشون میده اسمش یادم رفته بعد تو اونجا اگه از دیال آپ استفاده میکنید یا هر چیه دیگه کانکشن مورد نظر رو انتخاب کنید . راست کلیک بزنید و properties رو بزنین بعد برین تو sharing و اونو فعال کنید

تشکر=اگه مفید بود

اینایی که شما گفتین احتمالا برای افرادی ممکنه کاربرد داشته باشه که یک اتصال اینترنت مثلا دیال آپ دارند. وگرنه در صورت وجود روتر که این روزها معمولا با خود مودمهای ِDSL و هابهای وایرلس یکجا میاد روتر قضیه IP دهی و ارتباط چند دستگاه با یک کانکشن را حل می کند.

ممنون

اگر چه ویواز آخر گوشیها نیست ولی با توجه به قیمتش خیلی مناسب است. البته یک گوشی مثل ویواز برای هرکسی نیست و استفاده کننده از ان باید حداقلی از تجربه های نرم افزاری و کار با سیستم عامل و نصب و رفع عیب و غیره را بداند. وگرنه به دردسر می افتد. بسیاری از مشکلات این گوشی اغلب در اثر نصب برنامه های ناسازگار یا اجرای همزمان برنامه های سنگین و پرحجم است که باعث قفل سی پی یو و سرریز شدن حافظه می‌شوند.
در مورد لقی در و اثر انگشت و غیره هم من شخصا مشکلی ندیده ام. برعکس از لحاظ محکمی هم خیلی محکم است هرچند به قیافه این گوشی نمی آید که اینقدر مقاوم باشد. تا به حال این گوشی چند بار از دستم رها شده و یا روی آسفالت افتاده یا روی موزائیک که هر بار گفته ام گوشی تمام شد رفت ولی اثری که به چشم بیاید یا مهم باشد برجای نمانده و همچنان گوشی پس از حدود 4 ماه نو و تمیز است با اینکه کیف چرمیش را گم کردم و بدون کیف دستم است.

arta2008
08-11-2010, 00:50
اینایی که شما گفتین احتمالا برای افرادی ممکنه کاربرد داشته باشه که یک اتصال اینترنت مثلا دیال آپ دارند. وگرنه در صورت وجود روتر که این روزها معمولا با خود مودمهای ِDSL و هابهای وایرلس یکجا میاد روتر قضیه IP دهی و ارتباط چند دستگاه با یک کانکشن را حل می کند.

دوست عزیز ایشون هم گفتند که به وایرلس خونه وصل میشم و به اینترنت نمیره چگونگی تنظیمات برایه وصل شدن رو نپرسیدن که.

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

سلام

من امروز گوشیمو دیدم که اون پلاستیک کنار گوشی (جای شارژ) کنده شده و پیداش نکردم آیا از اونا تو بازار هست ؟

و اگه از اونا پیدا کردم باید گوشی باز بشه ؟

ممنون

golmohammadi
08-11-2010, 01:09
سلام
ممنون
در تنظیمات مودم یه جایی هست باید pppoe انتخاب کنید

ممنون
من هم نظرهای خودم را میگم
1- تائید نمیشه
2- تائید میشه اما مشکلی هست که 1 بار در ماه سر ادم میاد
3- همش گاهی اوقات درسته ؟ پس مشکلساز نیست در ضمن بعد از اپدیت بهتر میشه
4- شاید شما به حدی تجربه ندارین که کیفیت این دو فیلمها را تشخصی بدین
5- بله در جاهای تاریک و دورتر از 1.5 متر
6- تائی نمیشه
7- این مشکل مخصوص ویواز نیست بلکه اکثر گوشیهای جدید هــک نمیشند
8- خب اینم ایراده درسته
9- اینم درسته اما طوری نیست که در کارهای عادی لق بزنه منظور اینکه اگه خودت عمدا با دستت تست کنی لق زدنش معلوم میشه
10- اینم که اکثر گوشیها اینطوری هستند و ویواز هم همینطوره
11- 5530 تست نکردم ولی از 5800 کمی بهتره

کلام آخر
دوست عزیز هر کسی از گوشی انتظاراتی داره
من الان اگه x6 بدند عوض نمیکنم با ویواز
به هر حال ویواز هم با توجه به قیمتش گزینه خوبی میباشد
و از این 11 موردی که اشاره کردین بیشتر از نصفش ایراد نیست
تو بازار هم هر گوشی بخری کامل نیست و نسبت به خودش ایراداتی داره

سلام

من ایرانسل دارم میخواتم بدونم چطوری میتونم از طریق gprs ایرانسل تو کامپیوتر اینترنت برم یعنی چطور تو ویواز میشه گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد و تو کامپیوتر اینترنت رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟

؟؟
برنامه پی سی سویت را نصب کن

بنده سابقا (3 ماه پیش) اینترنت سیمکارت همراه اولمو فعال کردم
بعد هی هر رزو یکی دو بار ، بدون اینکه خودم از اینترنت استفاده کنم، آیکون E رو کنار آنتن گوشیم می بینم که نشون می ده یکی (برنامه ای یا ...) از اینترنت استفاده می کنه
یه کم اعصاب خورد کنه . آیا راهی به ذهنتون می رسه که کلا اینترنت رو توو ویواز غیر فعال کنم
همه منوها و تنظیمات اینترنت و ... رو هم رفتم حتی گوشی رو هم ریست کردم یه بار ولی حل نشد که نشد
آیا همراه اول می تونه قطعش کنه؟
اون علامت ادجهست
یعنی هر جا اون علامتe بیاد اون جا سرعتش کمی بیشتره
الان رو گوشی خودم هم این علامت هست و از اینترنت هم استفاده ای نمیکنم

دوست عزیز ایشون هم گفتند که به وایرلس خونه وصل میشم و به اینترنت نمیره چگونگی تنظیمات برایه وصل شدن رو نپرسیدن که.

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

سلام

من امروز گوشیمو دیدم که اون پلاستیک کنار گوشی (جای شارژ) کنده شده و پیداش نکردم آیا از اونا تو بازار هست ؟

و اگه از اونا پیدا کردم باید گوشی باز بشه ؟

ممنون
بعید میدونم پیدا بشه

redman2
08-11-2010, 10:07
به نام خدا
من هم 2 روز پیش این گوشی عالی رو گرفتم واقعا که حرف نداره

راستی دوستان کسی divx player خوب برای vivaz سراغ نداره

ma_sezar1
08-11-2010, 12:46
اون علامت ادجهست
یعنی هر جا اون علامتe بیاد اون جا سرعتش کمی بیشتره
الان رو گوشی خودم هم این علامت هست و از اینترنت هم استفاده ای نمیکنم

ممنون
می شه لطفا منبع مطلب رو ذکر کنید؟
مثلا از چه کتاب یا سایتی ؟ آخه می خوام ببینم سایر علامت هایی که گاها کنار آنتن ظاهر می شه به چه معنی هستش.
بعد منظورتون از ادجهست چیه؟

arta2008
08-11-2010, 12:59
ادج هست=EDGE

EDGE :

مخفف کلمه Enhanced Data rates for Global Evolution می باشد . این تکنولوژی به طور مشترک توسط مجامع جهانی GSM و TDMA معرفی شده است و امکان انتقال صوت ، دیتا و تصویر با سرعت 384 کیلوبیت در ثانیه را در تلفن های همراه مهیا می سازد (عملا سریعترین سیستم انتقال داده در سرویس های مخابراتی) . EDGE بر پایه استاندارد های GSM بنا نهاده شده و از شیوه های تقسیم بندی پهنای باند در TDMA بهره می گیرد .

soroush20
08-11-2010, 12:59
ویواز تا 16 گیگ مموری ساپورت میکنه ؟ این ساپورت مموری نرم افزاری هست یا سخت افزاری ؟ یعنی منظورم اینه که ممکنه با آپدیت تا 32 هم ساپورت کنه ؟

lovepedram
08-11-2010, 20:33
سلام . بالای صفحه کنار انتن یه پاکت نامه هی چشمک میزنه میگه حافظه مخاطبین سیم کارته پره در حالیکه خالیه. مشکل چیه؟

joje3
08-11-2010, 22:20
باعرض تشکرازدوستایی که محترمانهفقط نظرشونو گفتن ممنونم البته تو مقایسم اصلا حرفی از5800 نزدم چون درحدی نیست که با ویوازمقایسه بشه والبته گوشی قبلیم 5800 با فریمورپورت شده ان 97 می نی بود دوستان خواهشا ملاک معلومات افراد رابراساس سابقشون تو این فوروم ندونن
یه سوالم ازدوستان دارم برای آپدیت گوشی بهتره از باکس (اس ای تولز)استفاده کنیم یا با آپدیتور خود سونی اریکسون آپ کنیم یا فرقی نداره چون ازیه تعمیرکارشنیدم گفت با آپدیت کردن بدون باکس گوشی فلش نمیشه اما با باکس فلش (ای ریز)هم میشه
و می خواستم بدونم این فایل جی دی اف اس برای فلش ویواز چه کاربردی داره چون من مشکل پریدن اپراتور رو باگوشیم دارم

arta2008
08-11-2010, 23:00
به نام خدا
من هم 2 روز پیش این گوشی عالی رو گرفتم واقعا که حرف نداره

راستی دوستان کسی divx player خوب برای vivaz سراغ نداره

Smart movie 4

joje3
08-11-2010, 23:54
فقط با 9 موافقم یعنی قاب پشت گوشی لق میزنه البته اول اینجور نبود و موقع باز و بسته کردن میشه و بعدن فهمیدم که باید اونجوری که قبلا باز میکردم نباید میکردم باید اول با ناخن وسط پایین وسط همون جای سیاه فشار میدادم بعد دیگه ناخن رو به راست یا چپ نمیبردم باید ناخن رو کشید و سپس سمت راست رو با ناخن از هم جدا کرد .

البته اگه زیاد لق شده قاب پشتی رو در بیارین پایین گوشی همون جایی که با ناخن باز میکنن کنار خارهای گوشی نیبینین که پلاستیکش کج شده اگه اونو درست کنید همون با ناخن یه ذره فشار بدین و بعد قاب رو بندازین دیگه لق نمیزنه.

دوست عزیز ممنون از نظرت می خوام ازت خواهش کنم درمورد حل مشکل لق زدن قاب واضحترتوضیح بدی
ممنون

roozi-666
09-11-2010, 00:23
هنوز کسی برنامه ضبط مکالمات واسه ویواز پیدا نکرده؟؟؟تست هم نکرده؟؟؟
برنامه نوکیا مپ ورژن فارسیش که نوشته های منو برنامه فارسی باشن واسه ویواز وجود داره یا نه؟؟؟؟
کسی هنوز نتونسته فکری واسه این ایراد که موقع عکس میگه حافظه پر شده پیدا کنه ؟گل محمدی و پیام عزیز قرار بود امیل بزنین به se چی شد؟؟؟؟

arta2008
09-11-2010, 01:14
سلام

برایه نوکیا یه برنامه هست به نام field test که میگن برایه افزایش سرعت اینترنت gprs هستش ولی من اونو تو ویواز نصب کردم تو loading configuration آخرش گیر میکنه .

یه همچین چیزی برایه ویواز یا یه ترفندی نیست که سرعت gprs رو بشه افزایش داد ؟؟؟

ممنون

golmohammadi
09-11-2010, 01:32
ویواز تا 16 گیگ مموری ساپورت میکنه ؟ این ساپورت مموری نرم افزاری هست یا سخت افزاری ؟ یعنی منظورم اینه که ممکنه با آپدیت تا 32 هم ساپورت کنه ؟
معمولا سا÷ورت مموری سخت افزاری هست تا نرم افزاری
پس هر چی تو مشخصات گوشی نوشته همونه
البته سونی اریکسون گاهی وقتها بهتر عمل میکنه
مثبلا کا800 نوشته تا 2 گیگ مموری ثاپورت میکنه
در حالی که 4 گیگ را بدون مشکل باز میکنه
بعضی گوشیهای نوکیا هم هستند مثلا مینوسه تا 2 گیگ ساپورت میکنه
بعد 2 گیگ میزاری و وقتی بیشتر از نصف پر میشه سرعتش کم میشه یا هنگ میکنه

سلام . بالای صفحه کنار انتن یه پاکت نامه هی چشمک میزنه میگه حافظه مخاطبین سیم کارته پره در حالیکه خالیه. مشکل چیه؟
از کجا میدونی خالیه ؟

هنوز کسی برنامه ضبط مکالمات واسه ویواز پیدا نکرده؟؟؟تست هم نکرده؟؟؟
برنامه نوکیا مپ ورژن فارسیش که نوشته های منو برنامه فارسی باشن واسه ویواز وجود داره یا نه؟؟؟؟
کسی هنوز نتونسته فکری واسه این ایراد که موقع عکس میگه حافظه پر شده پیدا کنه ؟گل محمدی و پیام عزیز قرار بود امیل بزنین به se چی شد؟؟؟؟
من دانبالش نیستم
اما اخرین بار این برنامه ها کار نمیکردند
اما نوکیا مپ
اگه منوی گوشی فارسی باشه نوکیا مپ هم فارسی میشه
در مورد میل هم من کاری نکردم

سلام

برایه نوکیا یه برنامه هست به نام field test که میگن برایه افزایش سرعت اینترنت gprs هستش ولی من اونو تو ویواز نصب کردم تو loading configuration آخرش گیر میکنه .

ممنون
این برنامه ها نمیتونند واقعی باشند
پس هر جا دیدی فوری باور نکن

lovepedram
09-11-2010, 02:32
از کجا میدونی خالیه ؟

نه مطمئنم که خالیه.
در ضمن وقتی شارژ گوشی رو full می کنم تو اسکرینش یه لرزشهای خفیفی هستش؟(شبیه اینه که تو ویندوز هرتز مانیتور رو پایین آوردیم دقیقا مثله این میشه)

golmohammadi
09-11-2010, 03:25
یه بار محل ضخیره تنظیمات پیامها را به سیمکارت تغییر بده
و پیامها را پاک کن حتما درست میشه
اون ال سی دی هم تقریبا عادیه

joje3
09-11-2010, 11:05
دوستان عزیز من بعد ازفلش گوشی به جدیدترین آپدیتش هنوز هم این پیغام رو دارم نظر شما چیه؟(SIM NOT ALLOWED MM#3)
آرم اپراتور میپره اما گوشیم آنتن داره ولی برای تماس گرفتن باید گوشی رو خاموش روشن کنم
ممنون

jax2
09-11-2010, 13:44
سلام

ممنون

سلام
شما اینو تو موبایلستان خوندین درسته؟؟؟
آقای گل محمدی این نرم افزار کار می کنه و فوق العاده قویه
کارش اینه که شما یه فایل رو برای دانلود میزارین
بعد مثلا میرین یه جای شهر یا نقاط مختلف
هر جا سرعت دانلود بیشتر بود نرم افزار کاری می کنه که گوشی فقط برای دانلود از همون دکل استفاده کنه

ولی فقط برای نوکیا هست

joje3
09-11-2010, 15:25
سلام بچه ها.من یه مشکلی با ویواز دارم و اون اینه که گوشیم طی روز مخصوصا شبا چند باری از دسترس خارج میشه و باید گوشیرو ریستارت کنی.دایورتم نیست.ممنون می شم کسی کمکم کنه.

ابن دقیقا همون مشکلیه که منم دارم لطفا راهنمایی کنید

mojtaba_tanha
09-11-2010, 16:00
آموزش ابديت گوشي رو ميخواستم!؟

arian_mj
09-11-2010, 22:49
سلام
آیا راهی هست که کتابهای جاوا رو تمام صفحه نشون بده؟

rezabargh
10-11-2010, 00:05
امشب رنگ مشكي اين گوشيو فول پك گرفتم 318 تومن خوب گرفتم يا قيمتش اومده پايين؟

شار‍ژ اوليه چند ساعت بايد باشه؟

نرم افزارهاي اين گوشيو از كجا مي تونم بگيرم ؟

ممنون...

arta2008
10-11-2010, 00:26
arian_mj برو تو منو setting و installed apps اونجا برنامه مورد نظر رو انتخاب کن و change suite رو بزنن و دکمه های مجازی رو off کن

golmohammadi
10-11-2010, 09:50
سلام
شما اینو تو موبایلستان خوندین درسته؟؟؟
آقای گل محمدی این نرم افزار کار می کنه و فوق العاده قویه
کارش اینه که شما یه فایل رو برای دانلود میزارین
بعد مثلا میرین یه جای شهر یا نقاط مختلف
هر جا سرعت دانلود بیشتر بود نرم افزار کاری می کنه که گوشی فقط برای دانلود از همون دکل استفاده کنه

ولی فقط برای نوکیا هست

والا من از اینترنت گوشی استفاده‌ای نمیکنم حقیقتش
ولی کارش خوبه ظاهرا

mojtaba_tanha
10-11-2010, 15:11
آقا تو آبديت اينجا گير كردم هركار كردم جلوتر نميره لطفا كمك كنيد!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golmohammadi
10-11-2010, 20:15

به دستوراتی که انگلیسی نوشته توجه میکنی ؟
باید طبق دستورات ادامه بدی
اگه اره پس مشکلت دقیقا کجاست ؟

arta2008
11-11-2010, 18:12

سلام

وقتی دکمه تماس رو نگه میداری و کابل رو وصل میکنی .گوشی رو نمیشناسه ؟؟؟؟ آره ؟؟؟؟

اگه از کافی نت میخای آپدیت کنی باید با یوزر administrator وارد بشی بعد برنامه رو نصب کنی و آپدیت کنی و گرنه درایور رو نمیتونه بریزه تو system 32 و با نگه داشتن دکمه تماس و وصل کابل بعد تقریبا 30 ثانیه گوشی روشن میشه .

essi_raj004
11-11-2010, 23:04
ببخشید ربطی به تاپیک نداره ولی کسی خبری از اقا پیام نداره ؟ خبری ازشون نیست انگار...

golmohammadi
11-11-2010, 23:25
سلام

وقتی دکمه تماس رو نگه میداری و کابل رو وصل میکنی .گوشی رو نمیشناسه ؟؟؟؟ آره ؟؟؟؟

اگه از کافی نت میخای آپدیت کنی باید با یوزر administrator وارد بشی بعد برنامه رو نصب کنی و آپدیت کنی و گرنه درایور رو نمیتونه بریزه تو system 32 و با نگه داشتن دکمه تماس و وصل کابل بعد تقریبا 30 ثانیه گوشی روشن میشه .
نه فرقی نمیکنه یوزر باشه یا ادمین

ببخشید ربطی به تاپیک نداره ولی کسی خبری از اقا پیام نداره ؟ خبری ازشون نیست انگار...
ما هم بیخبریم
آخرین بار که دیدمش ایران نبود

mojtaba_tanha
12-11-2010, 22:00
مرسی مشکم حل شد آبدیت شد.
چند تا نرم افزار میخواستم مثل دیکشنری و اکسپلورر و پلیرو ... بازی هم میخوام از کجا دانلود کنم؟

golmohammadi
13-11-2010, 22:38
از اینجا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J U N I P E R
13-11-2010, 23:30
قبلا همینجا چنتا نرم‌افزار screen lock معرفی شده بود.
یکیشو پیدا نکردم. یکی best screen locker بود، اون یکی چی بود؟

viper-max
14-11-2010, 03:11
اقا در مورد باطریش هم بگین ؟؟ ممنون:13:

J U N I P E R
14-11-2010, 11:20
باطریش خوبه،
اوایل خیلی ازش کار می‌کشیدم، برنامه و بازی و دوربین و ...
یک روز کامل باطری پر خالی می‌شد.
الان استفاده معمولی دارم، خوبه دو-سه‌ روز یه‌بار شارژ می‌کنم.
باطری اصل هولوگرام سونی‌اریکسون داره.

Behsood
14-11-2010, 11:26
باطریش خوبه،
اوایل خیلی ازش کار می‌کشیدم، برنامه و بازی و دوربین و ...
یک روز کامل باطری پر خالی می‌شد.
الان استفاده معمولی دارم، خوبه دو-سه‌ روز یه‌بار شارژ می‌کنم.
باطری اصل هولوگرام سونی‌اریکسون داره.
Made in China هم داره دبگه؟!
والا این قرار بود حدود 30 ساعت موزیک پخش کنه !
اما من تست کردم به دوازده ساعت به زور میرسه ...
واقعا چرا؟!

mojtaba_tanha
14-11-2010, 15:02
SIM not allowed MM#3 آقاي اين پيغام چي مي گه؟ رو اعصابمه!!

J U N I P E R
14-11-2010, 16:49
Made in China هم داره دبگه؟!
والا این قرار بود حدود 30 ساعت موزیک پخش کنه !
اما من تست کردم به دوازده ساعت به زور میرسه ...
واقعا چرا؟!
آره چینیه.
خود سونی‌اریکسون گفته بود 30 ساعت؟

برا من چند بار اومد، خاموش روشن کردم حل شد.

arta2008
14-11-2010, 17:30
نه فرقی نمیکنه یوزر باشه یا ادمین

چرا فرق میکنه ؟ چون بعضی از کافی نت ها اجازه write درایو c رو به یوزر quest نمیدن واسه همین وقتی برنامه رو نصب میکنی برنامه نمیتونه درایور رو به system32 موجود در درایور سی بریزه و وقتی برنامه رو اجرا میکنی و دکمه تماس رو نگه میداری گوشی روشن میشه

golmohammadi
14-11-2010, 19:13
چرا فرق میکنه ؟ چون بعضی از کافی نت ها اجازه write درایو c رو به یوزر quest نمیدن واسه همین وقتی برنامه رو نصب میکنی برنامه نمیتونه درایور رو به system32 موجود در درایور سی بریزه و وقتی برنامه رو اجرا میکنی و دکمه تماس رو نگه میداری گوشی روشن میشه

اهان خوب اینطور مواقع اره راست میگین
البته یوزر هم باشی میتونی به صاحبش بگی میخواهی چیکار کنی تا برات آزاد کنه
به هر حال بایستی به سیستم دسترسی کامل داشت تا اپدیت کرد

setayeshjoon
15-11-2010, 00:44
سلام به همگی
می خواستم ببینم آخرین قیمت ویواز الان چنده؟
از دوبی می خوام بگیرم نظرتون چیه؟

golmohammadi
15-11-2010, 12:40
328 اخرین قیمتی هست که بچه ها میگند
البته پرو گرونتره
دبی بگیری گارانتی نداره خود دانی
یعنی گارانتی هم داشته باشه ایران کار نمیکنه و همونجاست

golkoohi
15-11-2010, 21:26
یکی به داد من برسه!
از دیروز موبایلم به کلی قاطی کرده و قابل استفاده نیست.
مثل دیوانه ها همینطوری منوها بالا پایین میره..خود به خد اتخاب می شوند و هر جایی را کلیک می کنی یه جیز دیگه انتخاب میشه یا اصلا به تاج روی اون قسمت از منو مثلا unlock شدن صفحه جواب نمیده و اصلا حالا دیگه از قفل هم بیرون نمیاد که نمیشه خاموشش هم کرد مگه اینکه باطری را دربیارم.
چند بار خاموش روشن کردم اغلب برنامه ها را هم پاک کردم فایلها را هم روی pc خالی کردم ولی حل نشد.
گزینه repair در pcsuite هم تا مقداری update را لود میکنه و میره بیرون با دادن ارور....
کسی تا به حال یه هچین مشکلی برخورد کرده...یعنی با رست کامل حل میشه یا مشکل سخت افزاریه؟
میترسم صفحه تاچش خراب شده باشه... چند روز پیش پسرم روکشش را کنده بود و برای گذاشتن روکش سر جاش یه مقداری رو صفحه با ناخن هواگیری کردم!

NiKtA20
15-11-2010, 21:39
سلام به همه
انقدر دنبال پلیر گشتم واسه ویواز خسته شدم :41:
هرچی میگیرم یا درست کار نمیکنه یا بلایی سر گوشی میاره که مجبور میشم باتری دربیارمو...:19:
تورو خدا اگه کسی پلیر قوی سراغ داره معرفی کنه...
بعدم یه سوال
من صبح گوشی رو فول شارژ میبرم، دو سه ساعت آهنگ گوش میدم و کمتر از یک ساعت برنامه و یه ساعت مکالمه، ساعت 6،7 که دارم برمیگردم شارژش 14،15 درصده!!!
طبیعیه؟

golmohammadi
15-11-2010, 23:20
یکی به داد من برسه!
از دیروز موبایلم به کلی قاطی کرده و قابل استفاده نیست.
مثل دیوانه ها همینطوری منوها بالا پایین میره..خود به خد اتخاب می شوند و هر جایی را کلیک می کنی یه جیز دیگه انتخاب میشه یا اصلا به تاج روی اون قسمت از منو مثلا unlock شدن صفحه جواب نمیده و اصلا حالا دیگه از قفل هم بیرون نمیاد که نمیشه خاموشش هم کرد مگه اینکه باطری را دربیارم.
چند بار خاموش روشن کردم اغلب برنامه ها را هم پاک کردم فایلها را هم روی pc خالی کردم ولی حل نشد.
گزینه repair در pcsuite هم تا مقداری update را لود میکنه و میره بیرون با دادن ارور....
کسی تا به حال یه هچین مشکلی برخورد کرده...یعنی با رست کامل حل میشه یا مشکل سخت افزاریه؟
میترسم صفحه تاچش خراب شده باشه... چند روز پیش پسرم روکشش را کنده بود و برای گذاشتن روکش سر جاش یه مقداری رو صفحه با ناخن هواگیری کردم!
تنظیم کارخانه کنید درست میشه انشاالله

سلام به همه
هرچی میگیرم یا درست کار نمیکنه یا بلایی سر گوشی میاره که مجبور میشم باتری دربیارمو...:19:
بعدم یه سوال
من صبح گوشی رو فول شارژ میبرم، دو سه ساعت آهنگ گوش میدم و کمتر از یک ساعت برنامه و یه ساعت مکالمه، ساعت 6،7 که دارم برمیگردم شارژش 14،15 درصده!!!
طبیعیه؟
منظور پلیر صوتی یا تصویری؟
بد نیست
گوشی من اوایل خیلی بهتر بود
اما اینروزها حس میکنم شارژ کمتر نگه میداره
بهتره یه بار زیاد کار کنی تا باطری شارژش تموم بشه و گوشی خاموش بشه
بعد در حالت خاموش بذاری شارژ بشه کامل
شاید تاثیر مثبتی بذاره ....

armin_goooodboy
15-11-2010, 23:24
دوستان دقیقا از کدوم قسمت سایت سونی اریکسون میشه فهمید آپدیت جدید واسش اومده یا نه؟

golkoohi
16-11-2010, 00:38
تنظیم کارخانه کنید درست میشه انشاالله

....

کاش ااینجویر حل میشد.
ولی متاسفانه ظاهرا مشکل ویواز بزرگتر از این حرفهاست.

من خیلی به استحکام این گوشی امیدوار بودم ولی ظاهرا قضیه سخت افزاریه.
چون در تست تاچ اسکرین هرجا که قلم را میزنم از آنجا به یک نقطه ثابت (سمت راست وسط - جای عدد 6 در شماره گیر) یک خط مستقیم کشیده می شود (به جای یک نقطه که معمولا روی صفحه در چنین موقعی ایجاد می شود). با تکرار ضربه قلم به نقاط مختلف صفحه همه این خطوط به همان نقطه ثابت (جای عدد 6) ختم می شوند. همچنین در هنگامی که در شماره گیر هستم دائما عدد 6 و گاهی 3 به شکل خودکار روی شماره گیر ایجاد می شوند. شاید 10-20 دقیقه طول کشید تا بتوانم کد رست را وارد کنم.

با این حال نه کد 7370 و نه کد 7780 یعنی رست کامل هیچکدام تاثیری نداشتند و موبایل کاملا بلا استفاده شده. با تحقیقی که در اینترنت و همچنین سایت سونی کردم ظاهرا تنها راه تعویض دیجیتازر صفحه است که نمی دانم با خود LCD یکجا تعویض می شود یا جدا از آن است. در هر صورت صفحه LCD خودش هیچ مشکلی ندارد و تستهایش هم همگی بدون حتی یک نقطه تاریک است.
آنهایی که در خارج از ایران بوده اند همگی با مراجعه به سونی و با گارانتی سرویس شده اند. حالا نمیدانم توی ایران و بدون گارانتی باید چکار کرد. مسخره است که این همه دستگاه توی این کشور با این قیمتهای بالا فروخته می شود بدون اینکه سونی یک ریال خرج گارانتی بکند.

mojtaba_tanha
16-11-2010, 11:12
حل شد آقا سرچ كردم اينم روشش.
راه حل:وارد منو شده و settings رو انتخاب کنید.سپس وارد connectivity بشوید و admin. settinge را انتخاب کنید.و در آخر وارد پاکت دیتا شده و گزینه when required را انخاب کنید.
اگه علامت اینترنت از زیر آنتن نرفت گوشی رو خاموش روشن کنید.
منبع

7evil
16-11-2010, 14:04
سلام به همگي الان حدود دو ماه بيشتر ميگذره كه فريمور ra023 اومده حالا ديگه بايد توي دو سه روز اينده بياد يا نه؟

adam barfi
16-11-2010, 15:07
سلام به همه
بعدم یه سوال
طبیعیه؟

اگه از تم اصلی ویواز استفاده میکنی عوضش کنی مشکلت حل میشه؛ تم اصلی ویواز بخاطر استفاده مکرر از شتاب سنج باعث میشه زود شارژ خالی کنی

golmohammadi
16-11-2010, 17:26
کاش ااینجویر حل میشد.
ولی متاسفانه ظاهرا مشکل ویواز بزرگتر از این حرفهاست.

من خیلی به استحکام این گوشی امیدوار بودم ولی ظاهرا قضیه سخت افزاریه.
چون در تست تاچ اسکرین هرجا که قلم را میزنم از آنجا به یک نقطه ثابت (سمت راست وسط - جای عدد 6 در شماره گیر) یک خط مستقیم کشیده می شود (به جای یک نقطه که معمولا روی صفحه در چنین موقعی ایجاد می شود). با تکرار ضربه قلم به نقاط مختلف صفحه همه این خطوط به همان نقطه ثابت (جای عدد 6) ختم می شوند. همچنین در هنگامی که در شماره گیر هستم دائما عدد 6 و گاهی 3 به شکل خودکار روی شماره گیر ایجاد می شوند. شاید 10-20 دقیقه طول کشید تا بتوانم کد رست را وارد کنم.

با این حال نه کد 7370 و نه کد 7780 یعنی رست کامل هیچکدام تاثیری نداشتند و موبایل کاملا بلا استفاده شده. با تحقیقی که در اینترنت و همچنین سایت سونی کردم ظاهرا تنها راه تعویض دیجیتازر صفحه است که نمی دانم با خود LCD یکجا تعویض می شود یا جدا از آن است. در هر صورت صفحه LCD خودش هیچ مشکلی ندارد و تستهایش هم همگی بدون حتی یک نقطه تاریک است.
آنهایی که در خارج از ایران بوده اند همگی با مراجعه به سونی و با گارانتی سرویس شده اند. حالا نمیدانم توی ایران و بدون گارانتی باید چکار کرد. مسخره است که این همه دستگاه توی این کشور با این قیمتهای بالا فروخته می شود بدون اینکه سونی یک ریال خرج گارانتی بکند.
خب ظاهرا ویواز شما مشکل سخت افزاری داره
بهتره بدی تاچشو عوض کنند
تاچ به تنهایی فکر کنم عوض بشه
و خرجش از 25 تا 40 ت.من میتونه متغیر باشه
البته 100 درصد مطمئن نیستم

حل شد آقا سرچ كردم اينم روشش.
راه حل:وارد منو شده و settings رو انتخاب کنید.سپس وارد connectivity بشوید و admin. settinge را انتخاب کنید.و در آخر وارد پاکت دیتا شده و گزینه when required را انخاب کنید.
اگه علامت اینترنت از زیر آنتن نرفت گوشی رو خاموش روشن کنید.
منبع
این گزینه اصلا ربطی نداره به اون مشکل سیمکارت ....

سلام به همگي الان حدود دو ماه بيشتر ميگذره كه فريمور ra023 اومده حالا ديگه بايد توي دو سه روز اينده بياد يا نه؟
معلوم نیست شاید هم نیاد
از بچه ها شنیده بودم دیگه اپدیتی واسه سیمبیان نمیاد
نمیدونم درست بود یا نه

golkoohi
16-11-2010, 23:08
خب ظاهرا ویواز شما مشکل سخت افزاری داره
بهتره بدی تاچشو عوض کنند
تاچ به تنهایی فکر کنم عوض بشه
و خرجش از 25 تا 40 ت.من میتونه متغیر باشه
البته 100 درصد مطمئن نیستم

این گزینه اصلا ربطی نداره به اون مشکل سیمکارت ....

معلوم نیست شاید هم نیاد
از بچه ها شنیده بودم دیگه اپدیتی واسه سیمبیان نمیاد
نمیدونم درست بود یا نه

اولا عید قربان بر همگی مبارک... ایشالا که تعطیلات چند روزه خوش بگذره.

خوب حالا سوال اینه که کی و کجا میتونه این کار را انجام بده؟
آیا کسی تا به حال تاچ (یعنی همون دیجیتایزر صفحه) را عوض کرده؟ اگه این کار را انجام داده کجا؟
چون ظاهرا تو ایران سونی اریکسون بر عکس نوکیا بی صاحبه و کسی مسئولیتی در قبالش نداره.
برای همین هم خوب طبیعیه که من نگران باشم که اونو بدم دست هر مغازه ای تو بازار.
طرف اگر کار اولش باشه.. تازه ممکنه بزنه یه چیز دیگه گوشی را هم خراب کنه.

از اون طرف کسی در مورد در دسترس بودن قطعات یدکی این موبایل اطلاعی داره؟
اون طوری که تو یه سایت آمریکایی دیدم که در مورد فروش دیجیتازر ویواز تبلیغ کرده بود گفته بود که یک آچار یا تیغه مخصوص برای تعویض این قطعه لازمه تو کیت اونا با هم میاد.

همچنین من قبلا تصورم این بود که دیجیتایز یا تاچ زیر LCD هستش. ولی اون تبلیغ برای تعویض دیجیتایزر نوشته که همراه کیت این قطعات میاد:
1- دیجیتایزر نو
2- شیشه تاچ اسکرین سالم جایگزین
3- ابزار باز کردن ایمن برای باز کردن دستگاه

از طرفی قیمت LCD توی اون سایت حدودا 5 دلار کمتر از دیجیتایزر نوشته شده. این یعنی چی؟ به معنی اونه که تعویض تاچ مستلزم تعویض LCD هم هست؟ راستش من خودم کمی گیج شده ام.

حالا آیا کسی دفترچه راهنمایی برای باز کردن و تعویض قطعات این موبایل سراغ داره. چون من خودم اگه این راهنما وجود داشته باشه با اطمینان بهتری می تونم این را شخصا عوض کنم تا بدهم دست یک کسی که بخواد تو بازار کار روش یاد بگیره

یادم رفت که بگم اصفهان هستم و تعمیر کار وارد به ویواز در درجه اول اگه کسی تو اصفهان سراغ داره بگه و بعد اگه مجبور شدم بدم تهران...یا خارج از کشور که خوب اونجا نمایندگی دارند.

golmohammadi
17-11-2010, 00:16

آیا کسی تا به حال تاچ (یعنی همون دیجیتایزر صفحه) را عوض کرده؟ اگه این کار را انجام داده کجا؟
چون ظاهرا تو ایران سونی اریکسون بر عکس نوکیا بی صاحبه و کسی مسئولیتی در قبالش نداره.

اون طوری که تو یه سایت آمریکایی دیدم که در مورد فروش دیجیتازر ویواز تبلیغ کرده بود گفته بود که یک آچار یا تیغه مخصوص برای تعویض این قطعه لازمه تو کیت اونا با هم میاد.

همچنین من قبلا تصورم این بود که دیجیتایز یا تاچ زیر LCD هستش. ولی اون تبلیغ برای تعویض دیجیتایزر نوشته که همراه کیت این قطعات میاد:
1- دیجیتایزر نو

از طرفی قیمت LCD توی اون سایت حدودا 5 دلار کمتر از دیجیتایزر نوشته شده. این یعنی چی؟ به معنی اونه که تعویض تاچ مستلزم تعویض LCD هم هست؟ راستش من خودم کمی گیج شده ام.

حالا آیا کسی دفترچه راهنمایی برای باز کردن و تعویض قطعات این موبایل سراغ داره. چون من خودم اگه این راهنما وجود داشته باشه با اطمینان بهتری می تونم این را شخصا عوض کنم تا بدهم دست یک کسی که بخواد تو بازار کار روش یاد بگیره

یادم رفت که بگم اصفهان هستم و تعمیر کار وارد به ویواز در درجه اول اگه کسی تو اصفهان سراغ داره بگه و بعد اگه مجبور شدم بدم تهران...یا خارج از کشور که خوب اونجا نمایندگی دارند.

تا اونجایی که من میدونم صفحه گوشی بهمراه تاچ نیاز نیست تعویض بشه
ولی باید بیشتر تحقیق کنی
تعویض تاچ گوشیها هم اکثرا کار ساده ای میباشند
مگر اینکه مال ویواز خاص باشه
در کل بهتره از شرکتی که ویواز را گارانتی میکنه بپرسی
اگه با هزینه قول کردند بده براشون

total_overdose
17-11-2010, 00:26

1- دیجیتایزر نو

سلام دوست عزیز.
برای عوض کردن تاچ نیاز نیست که lcd عوض بشه.
ببین یک لایه شفاف پلاستیکی هست که اون تاچ گوشی هست و بعد اون میچسبه به پشته شیشه ای که روش فشار میدین.
احتمالا برای تعویض تاچ شیشه روشم عوض میشه چون وقتی که تاچ قبلی از رویه شیشه کنده میشه جاش بصورت چسبناک میمونه رویه شیشه و وقتی تاچ جدید رو وصل کنی بازم شیشه کدر هست :46:
برای تعویض هم باید ببری یجایی تویه شهرتون که فقط کارش تعمیرات باشه نه هر مغازه ای که یه پارچه زده تعمیرات تخصصی موبایل:13:

Oracle_Eldorado
17-11-2010, 16:40
با سلام .
دوستان من بعضی وقتا گوشیم خود به خود خاموش میشه .
یا ریستارت میشه .
مشکل از چی میتونه باشه ؟
آپدیت من اینه : R2EA023
جدیدتر اومده ؟

REZAt1980
17-11-2010, 17:53
سلام.

آیا این گوشی قابلیت stretch کردن wallpaper رو داره؟

اکثر عکس ها به طور کامل در زمینه قرار نمیگیرند. مگر عکسهایی که در ابعاد خاصی هستند

golmohammadi
17-11-2010, 23:09
با سلام .
دوستان من بعضی وقتا گوشیم خود به خود خاموش میشه .
یا ریستارت میشه .
مشکل از چی میتونه باشه ؟
جدیدتر اومده ؟
برنامه چی نصب کردی؟
بهتره یه بار فرمت کنی گوشیو

سلام.

آیا این گوشی قابلیت stretch کردن wallpaper رو داره؟

اکثر عکس ها به طور کامل در زمینه قرار نمیگیرند. مگر عکسهایی که در ابعاد خاصی هستند
من الان یه عکس که مربع هست تقریبا (همین عکس آواتارم را) گذاشتم و فول اسکرین کرد
دیگه عکسهای بیشتر تست نکرده ام

arta2008
18-11-2010, 00:29
سلام به همگی
می خواستم ببینم آخرین قیمت ویواز الان چنده؟
از دوبی می خوام بگیرم نظرتون چیه؟

ویواز فول پک 310 تومن

golmohammadi
18-11-2010, 11:31
ویواز فول پک 310 تومن
بهتر از این نمیشه
اگه پرو هم همین قیمت میشد خوب میشد
منم یکی پیدا میکردم باهاش تعویض کنم
شدیدن sms هام آمارش رفته بالا جدیدا

Oracle_Eldorado
18-11-2010, 20:57
برنامه چی نصب کردی؟
بهتره یه بار فرمت کنی گوشیو
والا محمدی جان چیز خاصی نصب نکردم .
همینا :
بانک داری اقتصاد نوین
Asphalt 4
R.Bubbles
Ganstar
Sonic
C&C4
VoMo
NFS SHift
Nokia OVI Map
باید کلا یه بار آپدیت کنم .

golmohammadi
18-11-2010, 21:20
والا محمدی جان چیز خاصی نصب نکردم .
همینا :
بانک داری اقتصاد نوین
Asphalt 4
R.Bubbles
Ganstar
Sonic
C&C4
VoMo
NFS SHift
Nokia OVI Map
باید کلا یه بار آپدیت کنم .

این برنامه ها نمیتونند به اون صورت مشکلساز باشند
پس بهتره به بار اپدیت کنی (اگه نکردی)
که فرمت به همراه اپدیت بهترین حالت میتونه باشه

Oracle_Eldorado
18-11-2010, 21:41
این برنامه ها نمیتونند به اون صورت مشکلساز باشند
پس بهتره به بار اپدیت کنی (اگه نکردی)
که فرمت به همراه اپدیت بهترین حالت میتونه باشه

جدیدتر اومده ؟

golmohammadi
19-11-2010, 00:22
جدیدتر اومده ؟
این آخرینشه
پس بهتره فرمت کنی
راه دیگه‌ای وجود نداره

roozi-666
19-11-2010, 00:50
چرا قیمت ویواز برعکس گوشی های دیگه که روز بروز کمترمیشه:21:

golkoohi
19-11-2010, 03:11
فایل pdf حاوی مراحل و دو فیلم برای باز کردن و بستن کامل قطعات ویواز...
البته فیلم کلی است و برای تعمیر یا تعویض قطعه خاصی نیست

golmohammadi
19-11-2010, 12:45
چرا قیمت ویواز برعکس گوشی های دیگه که روز بروز کمترمیشه:21:
گوشیهای دیگه هم افت میکنند
البته بستگی داره به مدلش

reza747
19-11-2010, 13:52
ببخشید برای فعال gps ویواز باید چی کار کنم یه توضیح کامل بدین ....

ممنون می شم

7evil
19-11-2010, 15:28
درسته گلمحمدي جان منم عكسام كه ميندازم فقط يه قسمتش ميفته و حتما بايد بيام و كوچكترش كنم حالا نميشه اين كارو نكنم و بشه يه كاريش كرد؟

7evil
19-11-2010, 16:02
سلام كسي بازي هاي iphone كه با ويواز كار كنه سراغ نداره اخه بازياش با حالن
راستي بازي هاي سيمبين 3 كه تو بخش ورژن 5 هستند به اين معنيه كه همشون روي ورژن 5 ساپورت ميشن؟

golmohammadi
19-11-2010, 16:15
درسته گلمحمدي جان منم عكسام كه ميندازم فقط يه قسمتش ميفته و حتما بايد بيام و كوچكترش كنم حالا نميشه اين كارو نكنم و بشه يه كاريش كرد؟
والا دیگه نمدونم
از برنامه ها استفاده کردین ؟

سلام كسي بازي هاي iphone كه با ويواز كار كنه سراغ نداره اخه بازياش با حالن
راستي بازي هاي سيمبين 3 كه تو بخش ورژن 5 هستند به اين معنيه كه همشون روي ورژن 5 ساپورت ميشن؟
همشون که نه
فقط چند تاشون باز میشند
که اشاره میشه معمولا

reza747
19-11-2010, 18:00

ممنون می شم

viper-max
19-11-2010, 20:14
اساتید محترم شاید این سوال تکراری باشه ولی واسم مهمه:13:

من Update Service گوشی رو فقط اپدیت کردم(بدون رستور تنظیمات کارخانه ای) حجم دانلود هم حدود 109 مگ بود .

حالا دیدم ورژن عوض شده ولی در کل تغییری نسبت به قبل دیده نمی شه . کارم که اشکالی نداشته ؟؟""

golmohammadi
19-11-2010, 21:36

ممنون می شم
باید بری و یکی از برنامه های gps را نصب کنی
که یکی nokia ovi maps هست
و یکی هم گارمین
و دیگری اسمارت کام جی پی اس
که محبوبیتشون را بترتیب نوشتم
میتونی در بخش برنامه های کاربردی موبایل اس 60 ورژن 5 پیدا کنی

اساتید محترم شاید این سوال تکراری باشه ولی واسم مهمه:13:

من Update Service گوشی رو فقط اپدیت کردم(بدون رستور تنظیمات کارخانه ای) حجم دانلود هم حدود 109 مگ بود .

حالا دیدم ورژن عوض شده ولی در کل تغییری نسبت به قبل دیده نمی شه . کارم که اشکالی نداشته ؟؟""
پس گوشی را اپدیت کردین درسته؟
شما کد زیر را بزن
و ورژن سافتور را بنویس
ستاره مربع 0000 مربع
اگه r2ea023 نباشه هنوز اپدیت نشده
اگه باشه که هیچی شده
تغییر خاصی قرار نیست دیده بشه
تغییرات معمولا جزئی هستند و در جاهای خاصی دیده میشند

viper-max
20-11-2010, 14:44
چک شد .

یاشا

7evil
20-11-2010, 23:46
سلام كسي ديكشنري تست شده براي انگليسي به فارسي و بالعكس داره؟

J U N I P E R
21-11-2010, 10:54
سلام كسي ديكشنري تست شده براي انگليسي به فارسي و بالعكس داره؟
سلام،

lovepedram
21-11-2010, 18:09
سلام دوستان من 2تا مشکل تو بخش file manager دارم یکی اینکه 90% برنامه هام که می زنم Install نمی شن و یکی هم اینکه هیچ کدوم send نمی شن.
مشکل از چیه؟

7evil
21-11-2010, 18:24
در مورد اينستال كه بايد ساين بشن در مورد سند هم كه با اين فايل منيجر خودش كهتميشه و بايد بري اكسپلور رو نصب كني

mahdokht1364
21-11-2010, 19:29
سلام به همه
من تا حالا دو تا دیکشنری فارسی/انگلیسی نصب کردم که هر دو ارور می ده و میاد بیرون.شما چی استفاده می کنید؟

7evil
21-11-2010, 20:15
هموني كه چند پست بالاتر لينكش هست

golmohammadi
22-11-2010, 02:43
سلام دوست قدیمی
من 2تا مشکل تو بخش file manager دارم یکی اینکه 90% برنامه هام که می زنم Install نمی شن و یکی هم اینکه هیچ کدوم send نمی شن.
مشکل از چیه؟
دوستان سعی کنید سوالتتون را همینجا بپرسید
اولا برنامه ها و بازیها را باید ساین کنید
ساین کردی ؟
مورد دومی در کل سیمبیان اینطوریه
باید از فایل منیجر دیگری استفاده کنید
مثل xplore

lovepedram
22-11-2010, 16:40
چجوری باید ساین کنم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید...

J U N I P E R
22-11-2010, 19:19
برای ارسال با فایل‌منیجر خود ویواز، می‌شه فایل‌ها رو Rename کرد تا پسوند رو نشناسه، بعد فرستاد.

arta2008
22-11-2010, 21:12
سلام

به غیر از xplore فایل منیجری نیست چون با xplore نمیشه به پوشه private دسترسی داشت ؟؟؟

golmohammadi
22-11-2010, 23:07
چجوری باید ساین کنم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید...
یه سر به اینجا بزن:
اول ساین کردن را یاد بگیر چی هست
بعد یه جا درخواست فایلهای ساین داره برو اونجا و imei گوشی را بده
تا فایلها را برات بدند

سلام

به غیر از xplore فایل منیجری نیست چون با xplore نمیشه به پوشه private دسترسی داشت ؟؟؟
سلام
به چه هدفی ؟

golmohammadi
23-11-2010, 10:17
سلام
کسی تا حالا باطری ویواز خریده ؟
الان قیمتش چنده ؟

arta2008
23-11-2010, 17:25
سلام
به چه هدفی ؟

سلام

مثلا وقتی یه برنامه با بلوتوث میفرسته و نیاز به ساین داشته باشه نمیشه نصب کرد ولی اگه بشه به private دسترسی داشت میشه برنامه رو روی مموری ذخیره کرد بعد ساین کرد و نصب کرد

vahidsport
23-11-2010, 22:22
این گوشی از لحاظ هنگ کردن چه طوریه با 5800 مقایسه کنید یکم عجله دارم

J U N I P E R
23-11-2010, 22:33
آپدیت آخرش هنگ نداره تقریبا، به‌ندرت یه خاموش روشن نیازه. مثل بقیه گوشیا.

vahidsport
24-11-2010, 00:10
يه سوال ديگه
ويواز هم مثل ۵۸۰۰ تو پخش فايل هاي AVI مشكل داره؟
منظورم اينه كه ۵۸۰۰ گير ميكنه تيكه تيكه پخش ميكنه و بايد حتما به MP4 تبديل بشه تا راحت پخش كنه
ويواز يه فيلم دايويكس مثلا ۷۰۰ مگي با رزولوشن ۶۴۰ * ۴۸۰ رو ميتونه راحت پخش كنه ؟

golmohammadi
24-11-2010, 00:18
ybrowser فکر کنم بشه

arta2008
24-11-2010, 20:06
يه سوال ديگه
منظورم اينه كه ۵۸۰۰ گير ميكنه تيكه تيكه پخش ميكنه و بايد حتما به MP4 تبديل بشه تا راحت پخش كنه
ويواز يه فيلم دايويكس مثلا ۷۰۰ مگي با رزولوشن ۶۴۰ * ۴۸۰ رو ميتونه راحت پخش كنه ؟

من با smart movie 4.15 میبینم و فکر کنم تنها برنامه ای هستش که تو ویواز avi رو بدون مشکل پخش میکنه .

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

يه سوال ديگه

من با smart movie 4.15 میبینم و فکر کنم تنها برنامه ای هست که avi رو بدون مشکل اجرا میکنه

NiKtA20
24-11-2010, 21:34
من با smart movie 4.15 میبینم و فکر کنم تنها برنامه ای هست که avi رو بدون مشکل اجرا میکنه

ایول...!!!
من شونصد ساله دنباله یه برنامه ام که avi رو بدون مشکل پخش کنه...
یکی لطف کنه یه لینک درست و حسابی از این برنامه بزاره خیلی خوب میشه...
:10:

arta2008
24-11-2010, 22:11
ایول...!!!

Smart movie 4.15

password:

golmohammadi
25-11-2010, 01:52
ایول...!!!

تو بخش برنامه های کاربردی میتونی پیداش کنی

vahidsport
25-11-2010, 12:34
آقا خیلی ممنون

این گوشی رو البته PRO ش رو یکی از رفیقام دیروز خرید و من این برنامه رو برای اون می خواستم حالا می خام بدونم چه طوری اپدیت میشه ؟

راستس این گوشی از فریمور های کوک شده یا -- شده ؟

golmohammadi
25-11-2010, 13:47
این پستو من الان دیدم
هنگ خیلی کم داره
طوری که تو این چند ماه بیشتر از 2 یا 3 تا هنگ نداشته مال من

آقا خیلی ممنون

این گوشی رو البته PRO ش رو یکی از رفیقام دیروز خرید و من این برنامه رو برای اون می خواستم حالا می خام بدونم چه طوری اپدیت میشه ؟

راستس این گوشی از فریمور های کوک شده یا -- شده ؟

اپدیتش راحته
فقط اینترنت با سرعت زیاد نیازه
باید برنامه اپدیتر سونی اریکسون را دانلود کنی و با اون اپدیت کنی

فعلا نه هــک شده و نه فیرمور کوک شده براش اومده (متاسفانه)
برنامه اجرا کننده فایلهای دایویکس را هم از هموجا که گفتم میتونی پیدا کنی

arta2008
25-11-2010, 21:03
سلام golmohammadi جان

من اون برنامه رو پایتون رو گذاشته بودی نصب کردم ولی بازم برنامه تحت پایتون اجرا نمیشه

البته اون پایتون اسکریپت نصب نشد
چیکار کنم من ؟

ممنون

mehdi30nema
25-11-2010, 22:01
بچه ها من برای یکی از از اعضای خانواده میخام این گوشی را بخرم .
چند تا سوال داشتم :
برای اون کسی که میخام بگیرم ، طرف خیلی اهله کار کشیدن از گوشی هست . مثل اس ام اس زدن ، فیلم دیدن ، موسیقی و... این گوشی خیلی که ظریف نیست تا زیره دستش داغون بشه ؟
کیفیت صدای گوشی چه طوره ؟
تو جعبه آیا هندزفری و مموری داره ؟
چند نمونه عکس و فیلم برداری را از کجا میتونم پیدا کنم ؟

با تشکر

7evil
25-11-2010, 22:56
سلام بچه ها يه نفر برنامه ي swype رو نصب كنه ببينه جواب ميده يا نه
------------
نه اتفاقا خيلي گزينه ي خوبيه ولي اگه خيلي اس ام اس ميزنه ويواز پرو بخره و برا فيلم هم كه كيفيتش بالاست
كيفيت صدا خوبه ولي از 70 كه بيشتر ميشه خش دار ميشه ولي با هندزفري حرف نداره
مموري كه 8 گيگ روي خودشه و هندزفري هم داره ولي تعريفي نيست
فيلم هم صفحه اول

7evil
25-11-2010, 23:42
سلام يكي دنبالشو بگيره ببينه صحت داره؟چون كه اگه صحت داشته باشه خيلي خيلي عاليه

- Fix crashes/Freezings
- Increase performance, and make the OS run more fluently, bootime should be faster.
- Fix noise in Photo/Video recording
- The indoor photos looks as they are made by a REALLY cheap cellphone camera, best photos are taking outside, in sunny weather.
- Track ID in FM Radio!!!
- Auto manage of LED flash for camera!!!
- Torch function!!!
- Auto Flash in Photo!!!
- More Understandable When charging battery animation (now only red and green LED at the side show status).
- Battery% info.
- Rotate image in edit mode.
- Fix to 24fps video rec INSTEAD of 23
- Add tags library system for video in media IU
- New video codecs
- Kinetic scrolling through the whole OS and no double tapping
- Better auto-rotate
- The ability to update built-in software such as Google Maps,Flash components
- Queue media files during listening another one in media player
- GPS Software in offline mode

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

ويرايش:فكر كنم اينا همه ايده بودن ولي لطفا دنبال اپديت رو بگيرين

Behsood
26-11-2010, 03:49
سلام
این Turn to Mute چرا کار نمیکنه؟

iman-crystal
26-11-2010, 16:51
سلام

دوستان من مشکیشو دیروز با قیمت 318 از اصفهان گرفتم.

الان هم دنبال چنتا نرم افزار می گردم و تو قسمت در خواست برنامه و قسمت سری60ورژن5 پیدا نکردم

اولیش یه پلیر خوب هست که هم کار راحت باشه باهاش همی قوی-یه چیزایی راجب core player شنیدم،چطوره؟
یه برنامه هم هس که لیست بهش میدی اونم به همه لیست تک زنگ میزنه(من اینجور شنیدم)

یه gps عالی هم میخوام.راسته این wisepilot که روشه چجوری کار میکنه؟

با تشکر:20:

Behsood
26-11-2010, 18:05
سلام

دوستان من مشکیشو دیروز با قیمت 318 از اصفهان گرفتم.

الان هم دنبال چنتا نرم افزار می گردم و تو قسمت در خواست برنامه و قسمت سری60ورژن5 پیدا نکردم

اولیش یه پلیر خوب هست که هم کار راحت باشه باهاش همی قوی-یه چیزایی راجب core player شنیدم،چطوره؟
یه برنامه هم هس که لیست بهش میدی اونم به همه لیست تک زنگ میزنه(من اینجور شنیدم)

یه gps عالی هم میخوام.راسته این wisepilot که روشه چجوری کار میکنه؟

با تشکر:20:
سلام
یه Player صفحه ی قبل هست ... امتحان کن ببین چطوره.
برنامه ی وایز پایلوت هم استفاده ازش منوط به داشتن اینترنت هست و کلا آمار دقیقی از مسافت ها و فاصله ها بهتون میده.

iman-crystal
26-11-2010, 21:09
سلام
یه Player صفحه ی قبل هست ... امتحان کن ببین چطوره.
برنامه ی وایز پایلوت هم استفاده ازش منوط به داشتن اینترنت هست و کلا آمار دقیقی از مسافت ها و فاصله ها بهتون میده.

برنامه صفحه قبل کلا هنگ میکنه وقتی یه فایل avi رو باز میکنی:41:

فایل 9مگ هجمش بود

viper-max
26-11-2010, 22:36
اقا این gps ویواز چه طوری کار می کنه :13:. ovi map رو هم با نقشه ها ریختم ولی سیگنال پیدا نمی کنه اون خط های پایینی هم یک در میون قرمزن

برنامه موقعیت یابی خود گوشی هم که فداش شم غیر فعاله

golmohammadi
26-11-2010, 22:52
اقا این gps ویواز چه طوری کار می کنه :13:. ovi map رو هم با نقشه ها ریختم ولی سیگنال پیدا نمی کنه اون خط های پایینی هم یک در میون قرمزن

برنامه موقعیت یابی خود گوشی هم که فداش شم غیر فعاله

مال خودش با اینترنت کار میکنه
نوکیا مپس باید کار کنه

Behsood
26-11-2010, 22:59
مال خودش با اینترنت کار میکنه
نوکیا مپس باید کار کنه
سلام
نوکیا مپ کار میکنه منتهی با استفاده از اینترنت فقط مکان یابی میکنه.

viper-max
26-11-2010, 23:20
سلام

ولی تو بعضی سایتا دیدم که offline کار میکنه

NiKtA20
27-11-2010, 00:15
Smart movie 4.15 رو نصب کردم، یه لیست از فایلای تصویری که تو گوشی داشتم رو نشون میده ولی توشون خبری از فایل های AVI نیست!!!
واسه اینکه مطمئن شم چند تا Avi دیگه هم ریختم و باز مدیا رو رفرش کردم و برنامه رو باز کردم ولی بازم نشون نمیداد Avi ها رو...
همون فایلایی که گوشی ساپورت میکنه و نشون میده رو میاره تو لیست فقط...
جریان چیه؟
ایراد از کجاست؟
مرسی

golmohammadi
27-11-2010, 00:47
سلام
خب اره
اما خیلی کم لازمه

Smart movie 4.15 رو نصب کردم، یه لیست از فایلای تصویری که تو گوشی داشتم رو نشون میده ولی توشون خبری از فایل های AVI نیست!!!
واسه اینکه مطمئن شم چند تا Avi دیگه هم ریختم و باز مدیا رو رفرش کردم و برنامه رو باز کردم ولی بازم نشون نمیداد Avi ها رو...
جریان چیه؟
ایراد از کجاست؟
مرسی

باید بیاره
من قبلا نصب میکردم میاورد
اکر نیاره هم مهم نیست
چون میشه از طریق برنامه انتخاب کرد و پخش کرد

viper-max
27-11-2010, 00:59
gps تست رو هم امتحان کردم ولی اتفاق خا صی نیفتاد

sos:41:

HOSIEN M
27-11-2010, 11:27
باسلام اقا من امروز می خوام برم ویواز بخرم خیلی هم عجله دارم خواهشن از دوستانی که ویواز دارند یا باهاش کار کردندچند تا سوال دارم
1:از گوشی راضی هستند
2:هنگ می کنه
3:برنامه های سيستم عامل سيمبيان S60 9.4 نسخه 5 راحت روش نصب میشه بعضی از بچه ها شکایت داشتند که همه برنامه های نصب میشه
4:قیمت نوگوشی چند هست و دست دومش چند می ارزه
5:گوشی مثل گوشی های نوکیاراحت ابدیت میشه یا دردسر داره

golmohammadi
27-11-2010, 14:13
باسلام اقا من امروز می خوام برم ویواز بخرم خیلی هم عجله دارم خواهشن از دوستانی که ویواز دارند یا باهاش کار کردندچند تا سوال دارم
1:از گوشی راضی هستند
2:هنگ می کنه
3:برنامه های سيستم عامل سيمبيان S60 9.4 نسخه 5 راحت روش نصب میشه بعضی از بچه ها شکایت داشتند که همه برنامه های نصب میشه
4:قیمت نوگوشی چند هست و دست دومش چند می ارزه
5:گوشی مثل گوشی های نوکیاراحت ابدیت میشه یا دردسر داره

سلام
1- بله
2- نه (خیلی کم)
3- بیشتر ا 95 درصدشون نصب میشند
4- 310 تا 320 قیمت اکبندشه
5- راحته

arta2008
27-11-2010, 19:53
برنامه صفحه قبل کلا هنگ میکنه وقتی یه فایل avi رو باز میکنی:41:

فایل 9مگ هجمش بود

من با smart movie فایل 700 مگاببایتی رو هم نگا میکنم بدون کوچکترین هنگ یا تیکی مال شما نمیدونم چرا اونجوری شده ؟؟

البته من smart movie زیر رو نصب کردم .

arta2008
27-11-2010, 20:06
جریان چیه؟
ایراد از کجاست؟
مرسی

تو برنامه مسیر زیر رو دنبال کنید :

menu =>tools=> configuration=> video folder

بعد مسیر فایل های avi رو بدین.

arta2008
27-11-2010, 20:16
ybrowser فکر کنم بشه

من YBROWSER رو نصب کردم ولی اصلا private رو نشون نمیده.؟؟

در ضمن اگه میشه در مورد پایتون هم یه راهنمایی بکنید؟؟

ممنون

Behsood
27-11-2010, 20:33
سلام
من کانفیگوریشن مسیج ام رو واسه GPRS گرفتم .
برای اتصال به نت دیگه چیکار باید بکنم؟!

golmohammadi
27-11-2010, 20:55
من YBROWSER رو نصب کردم ولی اصلا private رو نشون نمیده.؟؟

در ضمن اگه میشه در مورد پایتون هم یه راهنمایی بکنید؟؟

ممنون

به بخش هــک سر بزن
اونجا فایل منیجرهای زیادی میتونی پیدا کنی
و یادر قسمت درخواست برنامه های کاربردی بپرس

پایتون یک پیش نیاز هست
که برای اجرای بعضی برنامه ها و بازیها لازمه

viper-max
28-11-2010, 20:17
ممنون .واقعا خیلی کمک کردین :41:

خودم درسش کردم . هیچ کدوم اینترنت نمی خواد . مال خود گوشی بدون اینترنت هم موقعیت یاب و قطب نماش کار می کنه .

فقط باید محیط باز و ساکن باشین

NiKtA20
28-11-2010, 20:17
تو برنامه مسیر زیر رو دنبال کنید :

menu =>tools=> configuration=> video folder

بعد مسیر فایل های avi رو بدین.

مرسی.......
این مسیرو رفتم و نشون داد
:11:

REZAt1980
29-11-2010, 01:29
بچه ها زمان trial برای adobe reader گوشی ام تموم شده. چی کار کنم؟

دیگه pdf نمیخونه.

راستی کانورتور برای ویدیو چی هست؟ که بدرد بخوره؟

golmohammadi
29-11-2010, 03:16
بچه ها زمان trial برای adobe reader گوشی ام تموم شده. چی کار کنم؟

دیگه pdf نمیخونه.

راستی کانورتور برای ویدیو چی هست؟ که بدرد بخوره؟

اینا خوبند
Wondershare Video Converter Ultimate 5.4.2.0
Video Convert Master 11.0.11.17
Xilisoft Video Converter Ultimate 6.0.7.0707
Total Video Converter HD 3.71.100812

راستی من مودم وایرلس گرفتم
دوستانی که گله از وایرلس داشتند من بدون کوچکترین مشکل با ویواز کانکت میشم
فقط باید نوع کانکن را pppoe انتخاب میکردین
فکر نکنم بعد از اینکار مشکل خاصی داشته باشه

REZAt1980
29-11-2010, 13:52
ممنون. در مورد adobe reader چی ؟ چه جوری pdf بخونم؟

mahdokht1364
29-11-2010, 19:11
من خیلی پشیمونم که ویواز خریدم چون حتی یک دیکشنری به درد بخور هم واسش پیدا نکردم.همون گوشی جاوا قدیمیم بهتر بود!

J U N I P E R
29-11-2010, 19:22
من خیلی پشیمونم که ویواز خریدم چون حتی یک دیکشنری به درد بخور هم واسش پیدا نکردم.همون گوشی جاوا قدیمیم بهتر بود!
UniDicFa خوبه، تو بخش نرم‌افزار‌های موبایل هست.

miladhm67
29-11-2010, 20:03
ویواز پرو رو چجوری میشه فارسی کرد؟؟ این روش فقط واسه ویوازه :41:

arta2008
29-11-2010, 20:05
سلام

بالاخره من نتونستم برنامه های تحت پایتون رو اجرا کنم. اون برنامه ای پایتونی که golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان هم گذاشته بودن هم دانلود کردم ولی پایتون خودش نصب شد ولی اسکریپت نصب نشد

؟؟؟

golmohammadi
29-11-2010, 20:10
ممنون. در مورد adobe reader چی ؟ چه جوری pdf بخونم؟
انجمن خودمون شاید راکد شده باشه
اما میتونی برنامشو سرچ کنی و پیدا کنی

ای بابا
این همه دیکشنری خوب هست
اصلا بیا این 2 تا دیکشنری همینجا اپلود میکنم برات (هر دو تست شده)
یکی جاوا و یکی سیمبیان
البته گفته باشم نسخه سیمبیان باید ساین بشه
توضیحات یکی از دیکشنریها (UniDic v3.00)

قابلیت مشاهده برنامه با زبانهای فارسی ، انگلیسی
- دارا بودن لغتنامه پرکاربرد و تبدیل لغات فارسی به انگلیسی
- پشتیبانی از زبان فارسی برای تبدیل به انگلیسی یا بالعکس
- دارا بودن بیش از 118,000 هزار لغت در خود و استفاده از دیتابیس دیکشنری آکسفورد
- تلفظ لغات
- امکان کپی کردن کلمه یا معنی آن در حافظه کوتاه مدت گوشی و استفاده از آن در جایی دیگر
- پشتبانی صفحه لمسی

لینک دانلود :

7evil
29-11-2010, 22:43

گلمحمدي جان درست ميگن شما از همون ديكشنري دومي كه گداشتن استفاده كن.خيلي عاليه منم خودم اولش فكر مي كردم ديكشنري واسش نيست ولي اين يكي خيلي عاليه

burberry
30-11-2010, 13:39
دوستان مواظب گوشیتون باشید واقعا حیفه
من گوشیمو رسما از دست دادم!
افتاد توی آب و وقتی بیرونش اوردم نفس های آخر رو میکشید چند لحظه لرزید و بعد خاموش شد و دیگه هم روشن نشد لابد هزار جاش سوخته :(
به نظرتون تعمیر شدنی هست؟

k1_shadmehr
30-11-2010, 14:46
دوستان یک مشکلی گوشیم داره که واقعا روانیم کرده آخرین آپدیت هم هست
موقع نوشتن اس ام اس با کیبورد QWERTY مجازی تقریبا روزی 1 بار این مشکل به وجود میاد که 3 دکمه ی بالا سمت راست که کار پاک کردن حروف و جلو و عقب رفتن را میکنه کار نمیکنه فشار را احساس میکنه ولی عمل نمیکه یک حالت قفل که فقط فقط باید گوشی را خاموش روشن کنم که درست بشه . مشکل چیه دوستان عزیز ؟؟؟

golmohammadi
30-11-2010, 14:47
سلام
یه کیبورد بود فارسی یادتونه؟
فقط کیبورد فارسی بود نه چیز دیگه
فکر کنم یه ایرادی داشت
وقتی تو گوگل سرچ چیزی تایپ میخواستم کنم کیبورد بالا نمیومد
و تو سایتها هم مثلا جاهایی که شناسه کاربری را میخواستی وارد کنی کیبورد باز نمیشد
فکر کنم اشکال از همین کبورد فارسی بود
خلاصه دیدیم اذیت میشیم رفتم دادم فلش زدند
خیالم راحت شد

golmohammadi
30-11-2010, 14:55
دوستان مواظب گوشیتون باشید واقعا حیفه
من گوشیمو رسما از دست دادم!
افتاد توی آب و وقتی بیرونش اوردم نفس های آخر رو میکشید چند لحظه لرزید و بعد خاموش شد و دیگه هم روشن نشد لابد هزار جاش سوخته :(
به نظرتون تعمیر شدنی هست؟
اشتباه شما این بودر که باید بعد از دراوردنش از اب فوری خاموشش میکردین
اگه اینکارو میکردین احتمال خراب شدنش به حداقل میرسید
بده تعمیر کار معلوم میشه درست شدنی هست یا نه

موقع نوشتن اس ام اس با کیبورد QWERTY مجازی تقریبا روزی 1 بار این مشکل به وجود میاد که 3 دکمه ی بالا سمت راست که کار پاک کردن حروف و جلو و عقب رفتن را میکنه کار نمیکنه فشار را احساس میکنه ولی عمل نمیکه یک حالت قفل که فقط فقط باید گوشی را خاموش روشن کنم که درست بشه . مشکل چیه دوستان عزیز ؟؟؟

بهتره یه بار فرمت کنی

m7sh
30-11-2010, 16:58
سلام
توروخدا اگه کسی میتونه کمکم کنه.من هر نرم افزاری رو که ساین می کنم و می خوام رو گوشیم نصب کنم پیغام زیررومیده و نصب نمیشه:
could not install the protected application from untrusted provider
دارم دیوونه میشم.راه حلش چیه؟:41:

arta2008
30-11-2010, 17:01
سلام golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بالاخره من نتونستم برنامه های تحت پایتون رو اجرا کنم. اون برنامه ای پایتونی که golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان هم گذاشته بودین هم دانلود کردم ولی پایتون خودش نصب شد ولی اسکریپت نصب نشد ؟؟؟

؟؟؟

REZAt1980
30-11-2010, 21:06
سلام.

من دو سه تا فایل jar برای adobe reader پیدا کردم. اما همشون موقع نصب ارور میدن.

آیا باید قبلش اون ادوبه ریدر قبلی پاک بشه؟ مشکل از اونه؟ و چه جوری پاکش کنم؟

burberry
01-12-2010, 00:26
من رفتم اون اول که از آب درش آوردم سشوار گرفتم تا خشک بشه (غافل از اینکه این برای گوشی های تاچ مضر هست)تجربه خوبی شد برای دوستان که دیگه اینکارو نکنن
طرف میگفت ال سی دی سالمه اما....
امیدوارم که درست بشه :(

golmohammadi
01-12-2010, 00:52
سلام
توروخدا اگه کسی میتونه کمکم کنه.من هر نرم افزاری رو که ساین می کنم و می خوام رو گوشیم نصب کنم پیغام زیررومیده و نصب نمیشه:
could not install the protected application from untrusted provider
دارم دیوونه میشم.راه حلش چیه؟:41:
اصولا نباید چنین پیغامی بده
چون این پیغام نه برای ساین شده ها و نه برای سایرین میاد
احتمال میدم یه جایی از تنظیمات را بهم زدی
منو-تنظیمات-مدیر برنامه- تنظیمات نصب-نصب نرم افزار
در اینجا همه باید انتخاب شده باشه

سلام golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بالاخره من نتونستم برنامه های تحت پایتون رو اجرا کنم. اون برنامه ای پایتونی که golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان هم گذاشته بودین هم دانلود کردم ولی پایتون خودش نصب شد ولی اسکریپت نصب نشد ؟؟؟

؟؟؟
اولا پایتون باید خودش ساین بشه
چون خودم امروز دادم گوشیمو فلش زدند همه چیو از اول نصب میکنم
پایتون باید به حافظه داخلی نصب بشه
الان پایتون را نصب کردم براحت نصب شد
اسکریپت را نیز نصب کردم شد
نمیدونم مشکل شما چیه
راستی 2 تا اسکریپت هست که یکی برا نسخه های قبلی و دیگری برای جدیدها از جمله ویواز هست
پس اگه یکی نصب نشد اونیکی را نصب کن

سلام.

من دو سه تا فایل jar برای adobe reader پیدا کردم. اما همشون موقع نصب ارور میدن.

آیا باید قبلش اون ادوبه ریدر قبلی پاک بشه؟ مشکل از اونه؟ و چه جوری پاکش کنم؟
شما باید فایل سیس نصب کنید
این ادوب ریدر شده یه کار
باید خودم ه نسخه بهترشو پیدا کنم

من رفتم اون اول که از آب درش آوردم سشوار گرفتم تا خشک بشه (غافل از اینکه این برای گوشی های تاچ مضر هست)تجربه خوبی شد برای دوستان که دیگه اینکارو نکنن
طرف میگفت ال سی دی سالمه اما....
امیدوارم که درست بشه :(
امیدواریم

golmohammadi
01-12-2010, 02:29
سلام دوستان
Quick Office Adobe Reader LE 2.5.361 S60v5
یه فایل سیس هست
ساینش کرده و نصب میکنید
برنامه نسخه تریالش از 15 روز به 11709922 روز تغییر میکنه
پس دیگه از بابت adobe reader مشکلی نداریم
تاپیک معرفی برنامه

golkoohi
01-12-2010, 04:00
من هنوز تعمیرکاری تو اصفهان که جرأت کنم گوشیم را برای تغییر صفحه لمسی (دیجیتایزر) که قبلا گفتم خراب شده بهش بدهم پیدا نکرده ام. البته یکی پیدا شده که میگه باید این قطعه را از دبی بیارند و خودش هم تا حالا ویواز را باز نکرده. از دوستان کسی راه حل یا پیشنهادی به فکرش میرسه؟
همچنین ظاهرا شرکتهای چینی صفحه لمس ویواز را زده اند و من خودم به آگهی یکی از همین شرکتها برخوردم. حالا که اینطوره چطر میشه فهمید که تعمیرکار صفحه اصلی را نصب کرده نه چینی تقلبی؟

REZAt1980
01-12-2010, 13:30
سلام دوستان
Quick Office Adobe Reader LE 2.5.361 S60v5
یه فایل سیس هست
ساینش کرده و نصب میکنید
برنامه نسخه تریالش از 15 روز به 11709922 روز تغییر میکنه
پس دیگه از بابت adobe reader مشکلی نداریم
تاپیک معرفی برنامه

از لطف شما ممنونم.

اما این ارور رو داد:

Limited by certificate , cannot instal

golmohammadi
01-12-2010, 14:29
من هنوز تعمیرکاری تو اصفهان که جرأت کنم گوشیم را برای تغییر صفحه لمسی (دیجیتایزر) که قبلا گفتم خراب شده بهش بدهم پیدا نکرده ام. البته یکی پیدا شده که میگه باید این قطعه را از دبی بیارند و خودش هم تا حالا ویواز را باز نکرده. از دوستان کسی راه حل یا پیشنهادی به فکرش میرسه؟
همچنین ظاهرا شرکتهای چینی صفحه لمس ویواز را زده اند و من خودم به آگهی یکی از همین شرکتها برخوردم. حالا که اینطوره چطر میشه فهمید که تعمیرکار صفحه اصلی را نصب کرده نه چینی تقلبی؟
تاچ گوشی چیز زیاد مهمی نیست که کلک بزنند
البته نمیگم همشون خوبند
در ضمن یه چی نسبتا ساده ای هستش
باورم نمیشه اصفهان به این بزرگی یعنی انقدر عقب مانده هست ؟
فکر کنم بگردی میتونی پیدا کنی
باز یه دوست اصفعانی دارم ببینم کسی میشناسه تا بهت بگم

از لطف شما ممنونم.

اما این ارور رو داد:

Limited by certificate , cannot instal
گفتم که باید ساین بشه

REZAt1980
01-12-2010, 14:48
ساین یعنی چی؟:31:

^^ HAMID ^^
01-12-2010, 20:33
گل محمدی با dlna ویواز کار کردی ؟

من تلوزیونم dlna داره ولی با گوشی سرچ میکنم هیچی پیدا نمی کنه .

golmohammadi
01-12-2010, 20:45
ساین یعنی چی؟:31:
ساین کردن یک عملی هست که باعث میشه برنامه و گیمی را رو گوشیهای سیمبیان بتوان نصب کرد
که برای اینکار دو فایل سر و کی را باید درخواست بدی برات بسازند
و یک برنامه ساینر نیاز هست
بعد میتونی هر برنامه ای را که نیازه ساین کرده و نصب کنی
هر برنامه مخصوص خود گوشی ساین میشه
و ساین شده یه برنامه در گوشی دیگه‌ای جواب نمیده
برو اینجا :
هـک گوشیهای موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه تاپیک مخصوص درخواست فایل سر و کی هست
و در تاپیکهای دیگه نیزمیتونی پیدا کنی مفهوم دقیق ساین و ...

نه
تی وی خودمون نمیدونم Digital Living Network Alliance داره یا نه
با لپتاپ هم تا حالا تست نکردم
با پی سی هم نمیدونم میشه یا نه

vahid_civil
01-12-2010, 21:05

چطوری حمید ؟:40:
dlna چیه ؟ چیزی به جز وصل کردنش با سیم به تی وی هست ؟

^^ HAMID ^^
01-12-2010, 23:03
نه
تی وی خودمون نمیدونم Digital Living Network Alliance داره یا نه
با لپتاپ هم تا حالا تست نکردم
با پی سی هم نمیدونم میشه یا نه

ال سی دی من b690 سامسونگه تو راهنماش نوشته باید یه نرمافزاری روی پی سی نصب بشه بعد با wifi وصل میشه به پی سی یعنی پی سی میشه سرور و میشه فایلها رو از رو پی سی پخش کرد رو تی وی ! حالا ویواز خودش مدیا سرور میشه ولی بعدش نمیدونم چطور باید وصل شه به تی وی !

چطوری حمید ؟

چاکرتیم داش وحید گل . والا همون وصل کردن به تی وی هست منتها بی سیم :دی توی app که برید نوشته media server و بعدش یک دکمه start داره که سرچ میکنه که بقیشو دیگه بلد نیستم :دی

Original Titan
01-12-2010, 23:45
ال سی دی من b690 سامسونگه
:27:
حميد اگه سامسونگه كه هميشه يه جاي كار ميلنگه
حالا منابع مرتبط رو يه مروري بكن اگه چيزي دستگيرت نشد من پاشم بيام ...چاره اي نيست :31:

golmohammadi
02-12-2010, 00:50
چطوری حمید ؟:40:
اره
یک تکنولوژی هست که میشه باهاش فایل بین لوازم خانگی رد و بدل کرد
مثلا میشه فیلمهای گوشی را تو تی وی از طریق وایرلس نگاه کرد
و یا فیلمهای کامپیوتر را تو تی وی از طریق وایرلس دید
و یا فیلمهای یک دوربین دیجیتالی را بشه از تی وی دید
و ....
اطلاعات بیشتر :

ال سی دی من b690 سامسونگه تو راهنماش نوشته باید یه نرمافزاری روی پی سی نصب بشه بعد با wifi وصل میشه به پی سی یعنی پی سی میشه سرور و میشه فایلها رو از رو پی سی پخش کرد رو تی وی ! حالا ویواز خودش مدیا سرور میشه ولی بعدش نمیدونم چطور باید وصل شه به تی وی !

چاکرتیم داش وحید گل . والا همون وصل کردن به تی وی هست منتها بی سیم :دی توی app که برید نوشته media server و بعدش یک دکمه start داره که سرچ میکنه که بقیشو دیگه بلد نیستم :دی
اره میشه
با ویواز هم اره میشه
من یه وایرلس به پی سی صل کردم
امشب که دیره چشام باز نمیشه
اما فردا حتما تست میکنم
اونجا که تو گوشی استارت میزنی وایرلسهای اطراف را سرچ میکنه
اگه مثلا تی وی داشتهب اشه این امکانو میتونی انتخابش کنی و فیلمها را پخش کنی ازش
و یا کامپیوتر اگه وایرلس داشته باشه به همین ترتیب
فردا حتما تست میکنم

Behsood
02-12-2010, 00:55
سلام
گل محمدی محترم،
این Turn to Mute رو من فعال میکنم اما کار نمیکنه برا شما چطور؟
برای Alarm هم باید کار کنه که شما گوشی رو بچرخونی صدا قطع بشه اما نمیشه!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

دوم این که این کشی که حاصل گشت و گذار اینترنتی هست رو چطور میشه پاک کرد؟
حجم زیادی رو اشغال کرده!

ممنون

^^ HAMID ^^
02-12-2010, 09:45
حميد اگه سامسونگه كه هميشه يه جاي كار ميلنگه
حالا منابع مرتبط رو يه مروري بكن اگه چيزي دستگيرت نشد من پاشم بيام ...چاره اي نيست

آه خدای من ! :دی تا کی صحبت های برند پرستانه را ادامه خواهی داد ؟ تو اون تاپیک نوشته که باید مودم هم بخریم ! چقدر باید پول خرج کرد ! حالا تو بیا تو یزدی هستی مخت کار میکنه شاید با یه فاز متر راهش انداختی ! بلــــــــــــــه !:دی

اگه مثلا تی وی داشتهب اشه این امکانو میتونی انتخابش کنی و فیلمها را پخش کنی ازش
و یا کامپیوتر اگه وایرلس داشته باشه به همین ترتیب
فردا حتما تست میکنم

گل محدی تو اون تاپیک که لینک دادی نوشته باید مودم بخریم 70 هزار تومن ! ببین چطور مطوره ؟ فکر میکنم درست بگه . باید یه شبکه wifi باشه که بشه فایل ها رو روش به اشتراک گزاشت !

REZAt1980
02-12-2010, 13:50
گل محمدی جان. من رفتم طریقه ی سر و کی کردن رو یاد گرفتم.
و انجام دادم و بعد از 18 ساعت گرفتم و از طریق نرم افزار ساین سیس، انجام دادم و نوشت موفقیت آمیز انجام شد. مگه نمیره تو همونجایی که فایل قبلی بوده؟

من الان هر چی میزنم. باز تو موبایل همون ارور سرتیفیکیت رو میده. تاریخ موبایل و کامپیوتر هم درسته. مشکل کجاست؟

^^ HAMID ^^
02-12-2010, 14:31
دوست عزیز برو توی " تنظیمات نصب برنامه " تو گوشی برو و " چک کردن سرتیفیکیت آنلاین " رو خاموش کن !

golmohammadi
02-12-2010, 14:33
سلام
گل محمدی محترم،
این Turn to Mute رو من فعال میکنم اما کار نمیکنه برا شما چطور؟
برای Alarm هم باید کار کنه که شما گوشی رو بچرخونی صدا قطع بشه اما نمیشه!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

دوم این که این کشی که حاصل گشت و گذار اینترنتی هست رو چطور میشه پاک کرد؟
حجم زیادی رو اشغال کرده!

ممنون
این کشها یه جایی ضخیره میشند
مسیرشو باید پیدا کنی من نمیدونم

شما اون قابلیت را فعال کردین اصلا ؟
باید برین تنظیمات و تیکشو بذارین
تا موقع زنگ وقتی گوشیو رو به پشت کردی قطع بشه صدا

آه خدای من ! :دی تا کی صحبت های برند پرستانه را ادامه خواهی داد ؟ تو اون تاپیک نوشته که باید مودم هم بخریم ! چقدر باید پول خرج کرد ! حالا تو بیا تو یزدی هستی مخت کار میکنه شاید با یه فاز متر راهش انداختی ! بلــــــــــــــه !:دی

گل محدی تو اون تاپیک که لینک دادی نوشته باید مودم بخریم 70 هزار تومن ! ببین چطور مطوره ؟ فکر میکنم درست بگه . باید یه شبکه wifi باشه که بشه فایل ها رو روش به اشتراک گزاشت !
نه
فقط یه وایرلس برای کامپیوتر نیازه همین
قیمتش هم 20 تومن تا 30 تومنه
البته من اینطور فکر میکنم
با تست کرده میگم
مودم وایرلس هم دارم تست میکنم

گل محمدی جان. من رفتم طریقه ی سر و کی کردن رو یاد گرفتم.
و انجام دادم و بعد از 18 ساعت گرفتم و از طریق نرم افزار ساین سیس، انجام دادم و نوشت موفقیت آمیز انجام شد. مگه نمیره تو همونجایی که فایل قبلی بوده؟

من الان هر چی میزنم. باز تو موبایل همون ارور سرتیفیکیت رو میده. تاریخ موبایل و کامپیوتر هم درسته. مشکل کجاست؟
بقیه برنامه ها چی؟
اونا راحت نصب میشند ؟
این فایل را من خودم نصب کردم موردی نداشت

golmohammadi
02-12-2010, 15:11
سلام
من گوشی ویواز را تونستم به کامپیوتر (با برنامه Mezzmo ) وصل کنم
و فایلهای مدیا داخلی گوشی را در کامپیوتر مشاهده کنم
منتها اشکالش اینه که فیلمهای گوشی را نیاورده
حالا نمیدونم اینم باز تنظیمی چیزی داره یا نه
راستی من یه بار با موردم وایرلس روتر اینکارو کردم
و یه بار با تک وایرلس کامپیوتر
یعنی نیاز نیست حتما مودم روتر داشته باشین

عکس از محیط برنامه :

^^ HAMID ^^
02-12-2010, 17:34
حالا پی سی نباشه نمیشه ؟ پی سی من یه سره خونست تی وی من یک سر دیگه حدودا یک کیلومتری فاصله است :دی ببین اصلا فرض کن پی سی نداریم . یه ویواز داریم با یک تی وی dlna دار ! آیا مودم لازم است ؟

تک وایرلس

این چی هست ؟

REZAt1980
02-12-2010, 18:34
دوست عزیز برو توی " تنظیمات نصب برنامه " تو گوشی برو و " چک کردن سرتیفیکیت آنلاین " رو خاموش کن !

خودش رو خاموش بوده!!

بقیه برنامه ها چی؟
اونا راحت نصب میشند ؟
این فایل را من خودم نصب کردم موردی نداشت

مثلا چه برنامه ای؟ Jar? آره اونا مشکل ندارن. اما sis اولین بارم بود که سر و کی میگرفتم.

^^ HAMID ^^
02-12-2010, 19:51
ببین من یه بازی سیمبین nfs shift نصب کردم رو ویواز ! به چند مشکل برخوردم این کارها رو کردم درست شد ببین شاید بدردت بخوره !

1- رفتم تو تاپیک درخواست فایل cer و key رو برای imei گوشی ویواز دادم . تو انجمن هـک موبایل هستش تاپیکه !

2- برنامه ساین سیس هم از همون انجمن گرفتم و آنزیپ کردم ولی آنتی ویروس بهش گیر داد آنتی ویروس رو غیر فعال کردم .

3-برنامه ساین سیس رو اجرا کردم و بازی ساین نشده رو browse کرد به همراه فایل er و key مخصوص گوشی خودم.

4- پسورد رو دست نزدم و ساین رو کلیک کردم ! حواست باشه تاریخ کامپیوترت به روز باشه ! بعد برنامه یا پیغام موفقیت آمیز میده یا تا ته میره ارور میده که اگه ارور داد یکبار دیگه ساین رو کلیک کن بعدش پیغام موفقیت آمیز میده .

5- جایی که بازی یا برنامه اصلی وجود داره یه فایل عین همون ساخته میشه که اسمش با حروف bold نوشته شده و تهش کلمه signed اضافه شده !

6- اون رو انتقال بده به مموری کارت گوشیت تو پوشه others و بعدش چک کن تاریخ گوشیت به روز باشه .. با کامپیوتر یکی باشه !

7- چک کردن آنلاین سرتیفیکیت رو در تنظیمات خاموش کن . بعد یه گزینه دیگه داره برای نصب برنامه . شما all رو انتخاب کن ( sighned رو انتخاب نکن )

8- توکل کن به پروردگار و با رمز یا سونی اریکسون برنامه رو اجرا کن ! :دی بعد از preapering میگه اینو نصب کنم میگیم آره و اینا شاید دو سه بار بپرسه بعدش installing میاد آخرش یه بوق میزنه که کار تمومه !

برو ببینم چیکار میکنی ! انشالا که ارور سرتیفیکیت نده !

k1_shadmehr
02-12-2010, 22:09
بهتره یه بار فرمت کنی
فرمت هم کردم درست نشد واقعا روانیم داره میکنه

golmohammadi
02-12-2010, 22:24
حالا پی سی نباشه نمیشه ؟ پی سی من یه سره خونست تی وی من یک سر دیگه حدودا یک کیلومتری فاصله است :دی ببین اصلا فرض کن پی سی نداریم . یه ویواز داریم با یک تی وی dlna دار ! آیا مودم لازم است ؟

این چی هست ؟
نه واسه تی وی که DLNA داره هیچی نیاز نیست
در تی وی این قابلیت را روشن کن
بعد در ویواز مدیا سرور راب از کن
استارت را بزن
حالا وایرلسهای اطراف را سرچ میکنه
مال تی وی را انتخاب کن خودش کانکت میشه
حالا برو در تی وی و عکسهای ویواز را ببین :40:

خودش رو خاموش بوده!!

مثلا چه برنامه ای؟ Jar? آره اونا مشکل ندارن. اما sis اولین بارم بود که سر و کی میگرفتم.
منظور برنامه های سیمبیان دیگه
اونایی که نیاز به ساین دارند

^^ HAMID ^^
02-12-2010, 22:42
ممد جان کاشف به عمل اومد که باید usb wi-fi تهیه کنم اونم از برند سامی ! از رو تی وی دودر کرده پدرسوخته ! :دی

دوستان در انجمن سیستم های تصویری راهنمایی کردن .

rezabargh
03-12-2010, 00:41
جميعا سلام

من يه مشكلي با اين گوشي دارم بعضي از شماره هايي كه در دفترچه تلفن گوشي ذخيره كردم

موقعي كه بهم زنگ ميزنن نام مخاطب نمايش داده نميشه و فقط شماره طرفو نشون ميده ايراد از

چيه به نظرتون؟؟

تمام مخاطبين هم روي حافظه گوشي ذخيره هست

REZAt1980
03-12-2010, 00:44
ببین من یه بازی سیمبین nfs shift نصب کردم رو ویواز ! به چند مشکل برخوردم این کارها رو کردم درست شد ببین شاید بدردت بخوره !

1- رفتم تو تاپیک درخواست فایل cer و key رو برای imei گوشی ویواز دادم . تو انجمن هـک موبایل هستش تاپیکه !

2- برنامه ساین سیس هم از همون انجمن گرفتم و آنزیپ کردم ولی آنتی ویروس بهش گیر داد آنتی ویروس رو غیر فعال کردم .

3-برنامه ساین سیس رو اجرا کردم و بازی ساین نشده رو browse کرد به همراه فایل er و key مخصوص گوشی خودم.

4- پسورد رو دست نزدم و ساین رو کلیک کردم ! حواست باشه تاریخ کامپیوترت به روز باشه ! بعد برنامه یا پیغام موفقیت آمیز میده یا تا ته میره ارور میده که اگه ارور داد یکبار دیگه ساین رو کلیک کن بعدش پیغام موفقیت آمیز میده .

5- جایی که بازی یا برنامه اصلی وجود داره یه فایل عین همون ساخته میشه که اسمش با حروف bold نوشته شده و تهش کلمه signed اضافه شده !

6- اون رو انتقال بده به مموری کارت گوشیت تو پوشه others و بعدش چک کن تاریخ گوشیت به روز باشه .. با کامپیوتر یکی باشه !

7- چک کردن آنلاین سرتیفیکیت رو در تنظیمات خاموش کن . بعد یه گزینه دیگه داره برای نصب برنامه . شما all رو انتخاب کن ( sighned رو انتخاب نکن )

8- توکل کن به پروردگار و با رمز یا سونی اریکسون برنامه رو اجرا کن ! :دی بعد از preapering میگه اینو نصب کنم میگیم آره و اینا شاید دو سه بار بپرسه بعدش installing میاد آخرش یه بوق میزنه که کار تمومه !

برو ببینم چیکار میکنی ! انشالا که ارور سرتیفیکیت نده !

تک تک این کار ها رو همونطوری که گفتی. انجام داده بودم. جز اینکه در پوشه ی OTHER بریزم. که از تو گوشی بردمش تو OTHER :31: .باز هم زدم. و باز هم نشد.

اونایی که نیاز به ساین دارند

گفتم که اولین بارم بود که ساین کردم. قبلا تو گوشی فایل سیس بود که نتوسنتم نصبشون کنم.

^^ HAMID ^^
03-12-2010, 02:51
چیکار میکنی رضا که نمیشه ؟ :دی

بابا کار نشد نداره !

نکنه فایل ساین نشده رو میریزی تو گوشی ؟ اصلا همه کارها رو از اول اول انجام بده . فایل رو از گوشی پاک کن . فایل ساین شده از کامپیوتر رو پاک کن . کامپیوتر رو خاموش کن از برق بکش برو یه چایی بزن ریلکس که شدی بیا کامپیوتر رو روشن کن :دی و از مرحله یک تا آخرش رو مو به مو انجام بده ! در خواست فایل cer و key بده تو تاپیک ! حتما imei ات رو چند بار چک کن !

ارور دقیقا چی میگه به انگلیسی ؟

hajHasan
03-12-2010, 15:20
سلام

دیروز برای یکی از آشنایان ویواز خریدم. گوشی خوبیه. اما یه سوال در مورد نحوه خرید :
هنگام خرید از مغازه اول , فروشنده گفت که باید گوشی را رجیستر کنه و 15 هزار تومان هزینش میشه. من هم گفتم نه و خودم میرم با کامپیوتر هر چی لازمه روش میریزم. اونم گفت پس من بهت گوشی نمیفروشم ! من هم گفتم نفروش !! مغازه دومی هم موقع فاکتور نوشتن گفت که باید رجیستر بشه گوشی و با دادن امکان نصب 60 تا برنامه , 15 هزار تومان هزینش میشه. من گفتم نمی خوام ولی فروشنده گفت که ما با باکس اینکارو میکنیم و شما خودت نمیتونی. خلاصه بعد از چونه زنی داشت کم کم راضی میشد که بدون رجیستر بفروشه ولی دیگه من قبول کردم 15 هزار بدم و احیانا مشکلی بعدا پیش نیاد.
سوالم اینه که واقعا موقع خرید باید هزینه اضافه برای مثلا رجیستر شدن گوشی بدیم یا این کلک فروشنده ها برای تیغ زدن بیشتر مشتریاست ؟
این باکسی که گوشی را بهش وصل کرد, دقیقا چیکار میکنه و نمیشه همون کار را تو خونه با کامپیوتر کرد؟

ممنون

iman-crystal
03-12-2010, 16:10
سلام

دیروز برای یکی از آشنایان ویواز خریدم. گوشی خوبیه. اما یه سوال در مورد نحوه خرید :
هنگام خرید از مغازه اول , فروشنده گفت که باید گوشی را رجیستر کنه و 15 هزار تومان هزینش میشه. من هم گفتم نه و خودم میرم با کامپیوتر هر چی لازمه روش میریزم. اونم گفت پس من بهت گوشی نمیفروشم ! من هم گفتم نفروش !! مغازه دومی هم موقع فاکتور نوشتن گفت که باید رجیستر بشه گوشی و با دادن امکان نصب 60 تا برنامه , 15 هزار تومان هزینش میشه. من گفتم نمی خوام ولی فروشنده گفت که ما با باکس اینکارو میکنیم و شما خودت نمیتونی. خلاصه بعد از چونه زنی داشت کم کم راضی میشد که بدون رجیستر بفروشه ولی دیگه من قبول کردم 15 هزار بدم و احیانا مشکلی بعدا پیش نیاد.
سوالم اینه که واقعا موقع خرید باید هزینه اضافه برای مثلا رجیستر شدن گوشی بدیم یا این کلک فروشنده ها برای تیغ زدن بیشتر مشتریاست ؟
این باکسی که گوشی را بهش وصل کرد, دقیقا چیکار میکنه و نمیشه همون کار را تو خونه با کامپیوتر کرد؟

ممنون

رجیستر چه صیغه ایه ؟؟:18:

والا ما هفته پیش گوشی گرفتیم خبری از این چیزا نبود
شک نکن روشی واسه تیغ زدن هست !
باکس یه کنسول هست که تعمیرکارا باهاش گوشی رو فلش می کنن، البته من درهمین حد می دونم :46:

golmohammadi
03-12-2010, 16:33
تبریک میگم
سرت کلاه رفته همین

daynakopak
04-12-2010, 19:44
سلام بر دوستان فعال
آقا مي گم اين A2DP تو ويواز چجوري فعال ميشه؟
يك هندز فري بلوتوث گرفتم هر كار كردم نتونستم آهنگ بفرستم روش!!!

daynakopak
04-12-2010, 19:54
من با smart movie فایل 700 مگاببایتی رو هم نگا میکنم بدون کوچکترین هنگ یا تیکی مال شما نمیدونم چرا اونجوری شده ؟؟

البته من smart movie زیر رو نصب کردم .

اين براي اكستركت شدن پسورد ميخواد!

essi_raj004
04-12-2010, 23:16

از اسم خود سایت استفاده کن دوست عزیز.

k1_shadmehr
04-12-2010, 23:32

گل محمدی عزیز مشکلم با فرمت هم حل نشد واقعا غیر قابل تحمله الان روزی چند بار موقع اس ام اس نوشتن قفل میکنه به همین صورتی که گفتم یعنی میشه کار دیگه کرد ولی تو اس ام اس قفله که فقط باید خاموش روشن کنم چیکار کنم

loramina123
05-12-2010, 00:05
سلام دوستان میخام یه گوشی تو قیمت های 250 تا 300 بخرم توی کیفیت دوربین و نرم افزار به ویوزا رسیدم
ولی چند تا تاپیک رو خوندم که این گوشی مشکلات ناشی از عدم هماهنگی سخت افزار و نرم افزار داره
نمیدونم چیکار کنم گیج شدم
گوشی که میخام دوربینش خیلی برام مهمه فیلم و عکس که تو این زمینه مثل اینکه رنوا گوشی خوبیه
ولی میخام بتونم رو گوشی نرم افزار هم نصب کنم
سرعت گوشی هم برام مهمه
کیبرد زیاد مم نیست برام
نمیدونم ویواز این مشکل را دادره یانه هنگ میکنه یا نه
؟

loramina123
05-12-2010, 13:07
من موندم کسی پیشنهادی واسه خرید گوشی تو ین رنج قیمت نداره
خودم توی رنوا -ویوتی اسمارت پیکسون 12 و ویوزا موندم
:20:

NiKtA20
05-12-2010, 17:12
ویواز گوشیه خوبیه...
من که تو این چند ماه ازش راضیم،
بقیه هم تا اونجا که من تو این تاپیک و جاهای دیگه دیدم مشکل خاصی ندارن باهاش...
-------------------------------------
یه سوال
این call barring تو قسمت telephony واسه چیه؟
چیکار میکنه؟
گزینه هایی که توشن چیه؟
از رو کنجکاوی خواستم فعالش کنم یه پسورد میخواد ،barring پسورد...
چی باید زد؟
جایی تو خود گوشی هست که بتونی باهاش یه سری تماس، مثلا تماس های خارجه رو، فیلتر کنی؟

NiKtA20
05-12-2010, 17:19
آها، یه سوال دیگه هم دارم
بعد از چند ماه دیروز که میخواستم یه شماره رو تو صفحه ی اس ام اس paste کنم دیدم گزینه ی ادیت یا چیزی تو این مایه ها واسه کپی پیست نیست!!!
نداره یا من نمی بینم؟

golmohammadi
05-12-2010, 18:02
گل محمدی عزیز مشکلم با فرمت هم حل نشد واقعا غیر قابل تحمله الان روزی چند بار موقع اس ام اس نوشتن قفل میکنه به همین صورتی که گفتم یعنی میشه کار دیگه کرد ولی تو اس ام اس قفله که فقط باید خاموش روشن کنم چیکار کنم
بده بیرون با باکس فلش بزنند
راه دیگه ای نمونده

سلام دوستان میخام یه گوشی تو قیمت های 250 تا 300 بخرم توی کیفیت دوربین و نرم افزار به ویوزا رسیدم
ولی چند تا تاپیک رو خوندم که این گوشی مشکلات ناشی از عدم هماهنگی سخت افزار و نرم افزار داره
نمیدونم چیکار کنم گیج شدم
گوشی که میخام دوربینش خیلی برام مهمه فیلم و عکس که تو این زمینه مثل اینکه رنوا گوشی خوبیه
ولی میخام بتونم رو گوشی نرم افزار هم نصب کنم
سرعت گوشی هم برام مهمه
کیبرد زیاد مم نیست برام
نمیدونم ویواز این مشکل را دادره یانه هنگ میکنه یا نه
؟
سرعتش که خوبه
این مشکلات هم صحت ندارند
البته من رد میکنم
برای من چنین مشکلی نبوده حداقلش

من موندم کسی پیشنهادی واسه خرید گوشی تو ین رنج قیمت نداره
خودم توی رنوا -ویوتی اسمارت پیکسون 12 و ویوزا موندم
:20:
شما میتونی رو ساتیو هم حساب کنی
ولی در کل ویواز مشکل خاصی نداره و خوبه

ویواز گوشیه خوبیه...
من که تو این چند ماه ازش راضیم،
بقیه هم تا اونجا که من تو این تاپیک و جاهای دیگه دیدم مشکل خاصی ندارن باهاش...
-------------------------------------
یه سوال
این call barring تو قسمت telephony واسه چیه؟
چیکار میکنه؟
گزینه هایی که توشن چیه؟
از رو کنجکاوی خواستم فعالش کنم یه پسورد میخواد ،barring پسورد...
چی باید زد؟
جایی تو خود گوشی هست که بتونی باهاش یه سری تماس، مثلا تماس های خارجه رو، فیلتر کنی؟
این call barring فکر کنم همونکارو بکنه
یعنی یک شماره را وارد میکنی دیگه نمیشه با این شماره تماس کرفت (البته نمیدونم دقیقا)
اما فعال کردنشو خبر ندارم چجوریه

آها، یه سوال دیگه هم دارم
بعد از چند ماه دیروز که میخواستم یه شماره رو تو صفحه ی اس ام اس paste کنم دیدم گزینه ی ادیت یا چیزی تو این مایه ها واسه کپی پیست نیست!!!
نداره یا من نمی بینم؟
چرا داره
ال تکست را کپی کن
حالا بیا محلی که تایپ میکنی
کیبورد را ببند
options را بزن
حالا Editing Options را بزن
بعد Past
تموم

loramina123
05-12-2010, 19:28
آقای گل محمد فکر کنم فقط گوشیه شما هست که خوب در اومده
من تا حالا سیمبین کار نکردم
به نظر شما با گوشی مشکلی نخاهم داشت؟

در ضمن گارتیش چیجوریه ؟گوشی اصل و تقلبی داره یانه؟
چون ارزون تر بشه ممکن بدون گارانتیشو بگیرم
نظرتون راجع به این چیه ؟
استحکامش چطوریه یعنی یه بار افتاد زمین که نباید بندازیش آشغالی؟

daynakopak
05-12-2010, 19:58
از اسم خود سایت استفاده کن دوست عزیز.

شما كه زحمت پست دادن كشيديد خب پسورد هم مي نوشتيد
من
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ,
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم زدم نشد!
p30world هم زدم نشد
چي بزنم؟

golmohammadi
05-12-2010, 21:13
آقای گل محمد فکر کنم فقط گوشیه شما هست که خوب در اومده

چون ارزون تر بشه ممکن بدون گارانتیشو بگیرم
نظرتون راجع به این چیه ؟
والا چه عرض کنم
ولی قبول دارم اینجا هم دوستانی گله داشتند از عملکرد و سرعت گوشی
من اوایل گرفتم 430 بدون گارانتی
به هر حال مال من درست کار میکنه

گوشیهای قبلیت چیا بودند ؟
فقط ممکنه با نوشتنش مشکل داشته باشی همین
چون صفحه لمسی هست
و اگه کار نکرده باشی ممکنه اوایلش کمی برات سخت باشه
در کل اگه زیاد مینویسی بایستی ویواز پرو بگیری و یا به فکر گوشی دیگه‌ای باشی

ما که از گارانتی چیزی ندیدیم
من خودم بدون گارانتی گرفتمش
x6 دوستم یکی از اسپیکرهاش خش داشت
گارانتیش هم تو تهران بود
گفت کی حال داره بده گارانتی و چند هفته صبر کنه به خاطر یه اسپیکر
ندادش گارانتی
به هر حال گارانتیش هزینه کمی داره و خواستی با گارانتی بگیرش
اصل تقلبیش هم نمیدونم چی بگم والا

نظرتون راجع به این چیه ؟
منظورت چیه ؟

استحکامش خوب هست
تا حالا چند بار از دستم افتاده ولی هیچی نشده
ولی تضمینی نیست چون شانسی هم هست یه جورایی

Behsood
06-12-2010, 00:10
گل محمدی! شرمنده اینجا ما کم میاریم دیگه هی اسم یبریم مزاحم میشیم :دئ
من این Turn to Mute رو فعال کردم اما بازم هیچ عکس العملی نشون نمیده.
اون موقعی هم که تو تاپیک گفتم هم تیک اش و زده بودم اما عمل نمیکرد!
خوش به حالت گویا مال تو میشه! !!

golmohammadi
06-12-2010, 00:52

خواهش میکنم :40:
از این حرفا نداشتیم که :2:
بقیه دوستان هم تا جایی که یادمه مال خودشون کار میکردش
دیگه نمیدونم مال شما چرا کار نوکنه
مطمئنی همون تیکها را رفتی و گذاشتی ؟

Behsood
06-12-2010, 01:16
کلا تو بخش Turning Control سه تا تیک داره.
یکی مال سایلنت کردن زنگ هست.
دومی واسه ساکت کردن آلرم ساعت هست.
و سومی آتو روتیت یا چرخش خودکار هست.
من هر سه رو تیک دار کردم.
همین باید باشه دیگه نه؟!
+
اینها همه تو بخش سنسور ستینگ هست.

lovepedram
06-12-2010, 01:37

ماله منم مشکلی نداره . خوب کار می کنه

essi_raj004
06-12-2010, 05:24
شما كه زحمت پست دادن كشيديد خب پسورد هم مي نوشتيد
من
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ,
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم زدم نشد!
p30world هم زدم نشد
چي بزنم؟

من منظورم اون سایتی بود که ازش برنامه رو دانلود کردين؛
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه همچین چيزی:10:

7evil
06-12-2010, 14:14
رسته گوشي منم هيچ يك از اين مشكل هايي كه دوستان گفتن نداشته فقط يه چيزي كه هست نميدونم چرا افت سرعت داره

loramina123
06-12-2010, 17:24
گل محمد آقا گوشی قبلیم ویوتی بود و از نظر کار با تاچ مشکلی ندارم
بازم ممنون
راشت کیفیت عکس ویواز به رنوا میرسه یا نه؟

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

evil گوشیت پرو هست یا معمولیه؟

NiKtA20
06-12-2010, 19:04

پس میمونه یه چیز
مطمئنی که درست می چرخونیش؟
یعنی باید به پهلو، از اون سمتی که دکمه های دوربین هست، به اون سمتی که قسمت شارژر هست، بچرخونی(چرخش حول قسمت شارژ) ...!!!
منم اولش هی میگفتم واسه من کار نمی کنه، بچه ها گفتن اینجوری بچرخون، درست شد
:31:

NiKtA20
06-12-2010, 20:20
چرا داره
ال تکست را کپی کن
حالا بیا محلی که تایپ میکنی
کیبورد را ببند
options را بزن
حالا Editing Options را بزن
بعد Past
تموم
؟؟؟
گزینه های option اینا هستن
send
add recipient
add contact
massage header fields
sending options
massage details
font size
help
و exit

Editing Options رو نداره که!!!

golmohammadi
06-12-2010, 20:50
کلا تو بخش Turning Control سه تا تیک داره.
یکی مال سایلنت کردن زنگ هست.
دومی واسه ساکت کردن آلرم ساعت هست.
و سومی آتو روتیت یا چرخش خودکار هست.
من هر سه رو تیک دار کردم.
همین باید باشه دیگه نه؟!
+
اینها همه تو بخش سنسور ستینگ هست.
طبق گفته دوستان بچرخون
هرچند فکر نکنم اشکال از این باشه
به هر حال تنظیم دیگه ای نداره

رسته گوشي منم هيچ يك از اين مشكل هايي كه دوستان گفتن نداشته فقط يه چيزي كه هست نميدونم چرا افت سرعت داره
این افت سرعت را خیلیها گله میکنند
به نظر میرسه فقط سریهای اول اینطور سریع بوده اند
همش یادم میره یه فیلم از کارکرد گوشی بذارم
تا مقایسه کنیدش

گل محمد آقا گوشی قبلیم ویوتی بود و از نظر کار با تاچ مشکلی ندارم
بازم ممنون
راشت کیفیت عکس ویواز به رنوا میرسه یا نه؟

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

اگه ویوتی بودی پس نه تنها مشکلی نخواهی داشت
بلکه برات بهتر هم خواهد بود
دوربینش اره خوبه
در روز از بهترینهاست
ولی تو شب و تاریکی از ویوتی و رنوار کم میاره
چون فلش ضعیفی داره

؟؟؟
گزینه های option اینا هستن
send
add recipient
add contact
massage header fields
sending options
massage details
font size
help
و exit

Editing Options رو نداره که!!!
امکان نداره
شما تکست را کپی کردین ؟
تو مسیجینگ این گزینه ها بود ؟

khelane
06-12-2010, 22:18
من گوشی رو تازه دو هفته خریدم 290 تومن ازش خسلس راضیم چون قبلا" 5800 دستم بود از همه نظر خوب بوده و هست برای من بجز صداش که یه اسپیکر داره ولی هندزفری رو میزاری میترکونه
واقعآ" گوشیه عالیه بخصوص دوربین و سرعت زیاد گوشی

loramina123
06-12-2010, 22:55
سلام khelane
آقا بدون گارانتی گرفتی؟
مشکل تیک تو فیلمبرداریش نداره ؟
از کجا گرفتی ؟ فول پک بود یعنی کابل تی وی و همه چی داشت؟
پس الان ارزونتر باید باشه
قیمت روز رو نمیدونی؟

djmoslemok
06-12-2010, 23:22
من گوشی رو تازه دو هفته خریدم 290 تومن ازش خسلس راضیم چون قبلا" 5800 دستم بود از همه نظر خوب بوده و هست برای من بجز صداش که یه اسپیکر داره ولی هندزفری رو میزاری میترکونه
واقعآ" گوشیه عالیه بخصوص دوربین و سرعت زیاد گوشی
سلام :10:
از کجا خریدی ؟گارانتی یا بدونه گارانتی ؟ بعد هندزفریش صدی کلفتی در میاره یا نه ؟

1clik
07-12-2010, 01:31
سلام دوستان لطفا خيلي فوري راهنمايي كنين
بنده قصد خريد اين گوشي رو دارم لطفا ايراداتشو واسم بگين
آيا توصيه خريد ميكنين يا پيشنهاد ديگه ؟
:40: و همچنين قيمتش الان چنده با گارانتي بگيرم يا نه؟

golmohammadi
07-12-2010, 02:42
سلام دوستان لطفا خيلي فوري راهنمايي كنين
بنده قصد خريد اين گوشي رو دارم لطفا ايراداتشو واسم بگين
آيا توصيه خريد ميكنين يا پيشنهاد ديگه ؟
:40: و همچنين قيمتش الان چنده با گارانتي بگيرم يا نه؟
سلام
در قیمت خودش عالیه
بچه ها که ظاهرا ارزونترشو گرفته‌اند
تو تبریز حدود 310 تا 325 هست
ویواز پرو هم تو تبریز 350
بخرش گوشی خوبیه
ایرادات خاصش :
1- ضعف فلش
2- ضعف صدا
3- بعضی از کاربران مشکل سرعت دارند (نه همه)

7evil
07-12-2010, 19:43

من گوشيم معموليه ولي اون موقعي كه من خريدم پرو نبود وگرنه چون از كيبورد زياد استفاده مي كنم پرو رو مي خريدم تو شهر منم كه 300 فول پك

بعد هندزفریش صدی کلفتی در میاره یا نه ؟

مگه گوشي شما چنين مشكلي داره ولي به نظر من كه ويواز با هندزفري بهترين كيفيت صدا رو داره

loramina123
07-12-2010, 21:57
آخر ما نفهمیدیم کیفیت فیلمبرداری پیکسون در حد ویوتی ke990 که دوربینش 5 مگه هست یا نیست؟

golmohammadi
07-12-2010, 22:03
آخر ما نفهمیدیم کیفیت فیلمبرداری پیکسون در حد ویوتی ke990 که دوربینش 5 مگه هست یا نیست؟
هرچند به تاپیک ربطی نداره
هر دو خوب هستند
پیکسون دی وان میگیره
ویوتی وی جی ای
پس تو مشخصات پیکسون بهتره
فیلمبرداری ویوتی را دیدم (داداشم داره) اما پیکسونو ندیدم
در کل هر دو شبیه هم هستند

loramina123
07-12-2010, 22:29
سلام گا محمد جون بین پیکسون و ویواز موندم
چی پیشنهاد میکنی؟

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

سلام گل محمد جون من بین پیکسون و ویواز موندم
نظرت چیه؟

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

سلام گل محمد جون من بین ویواز و پیکسون 12 موندم نظرت چیه

golmohammadi
08-12-2010, 00:01
سلام گا محمد جون بین پیکسون و ویواز موندم
چی پیشنهاد میکنی؟

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

سلام گل محمد جون من بین پیکسون و ویواز موندم
نظرت چیه؟

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

سلام گل محمد جون من بین ویواز و پیکسون 12 موندم نظرت چیه
اگر فقط دوربین = پیکسون
اگر دوبین + بقیه چیزها = ویواز

mmm1366
08-12-2010, 00:14
ميتونين نمونه اي از فيلمبرداريش و عكاسيشو بزبريد؟

golmohammadi
08-12-2010, 12:32
ميتونين نمونه اي از فيلمبرداريش و عكاسيشو بزبريد؟
صفحه اول کلوپ ویواز
پست دوم

loramina123
08-12-2010, 17:19
صدای گوشی در حین مکالمه چیجوریه؟
میگن ضعیفه و خش داره درسته؟

golmohammadi
08-12-2010, 17:44
صدای گوشی در حین مکالمه چیجوریه؟
میگن ضعیفه و خش داره درسته؟
نه اشتباه شنیدی
صداش خوبه
نه ضعیفه و نه خش داره

khelane
08-12-2010, 20:57
سلام :10:
از کجا خریدی ؟گارانتی یا بدونه گارانتی ؟ بعد هندزفریش صدی کلفتی در میاره یا نه ؟
از جوانرود بودنه گارانتی هم خریدم هندزفریش مثل 5800 خیلی عالی کار میکنه

ali7777
08-12-2010, 22:12
آقا گوشی من یه مشکل پیدا کرده ! هر چند وقت یه بار سیمکارتش می پره و یا مثلا تو یهو تو حالت پرواز قرار می گیره ! یکی از بچه ها گفت یکی از قطعاتش آسیب دیده و خیلی نایابم هست ! کسی چیزی میدونه؟ چون گوشی ویواز هست تو فوروم ویواز مطرح کردم ! بفرستمش گارانتی؟

iman-crystal
08-12-2010, 22:56
آقا گوشی من یه مشکل پیدا کرده ! هر چند وقت یه بار سیمکارتش می پره و یا مثلا تو یهو تو حالت پرواز قرار می گیره ! یکی از بچه ها گفت یکی از قطعاتش آسیب دیده و خیلی نایابم هست ! کسی چیزی میدونه؟ چون گوشی ویواز هست تو فوروم ویواز مطرح کردم ! بفرستمش گارانتی؟

سلام

نه عزیزم
گوشی های اول نوکیا همین مشکل رو داشت که وقتی میرفتی نقطه کور انتن میپرید و باید گوشی رو خاموش روشن میکردی تا انتن برگرده
حالا نمیدونم چرا سونی این مشکل رو داره هرچند مهم نیست ولی عجیب هست یکم

در کل مشکل از قطعه نیست چون گوشی منم همینوره
خونه ما انتن نمیده بعد همون روز اول که با گوشی برگشتم خونه انتن پرید:31:

7evil
08-12-2010, 23:22
مشكلي ندار گوشي منم يه زماني همين مشكلئ داشتو و يهو مي نوشت فقط تماس هاي اضطراري و با كلي زحمت درست ميشد

iman-crystal
09-12-2010, 02:57
دوستان گوشی من 3شنبه ظهر انتنش پرید ، گوشی رو خاموش کردم که انتن برگرده وقتی خواستم روشنش کنم گوشی دیگه بالا نیومد:41:
چراغ قرمز کنارش روشن شد ویبره هم میزد ولی گوشی بالا نمیومد تازه ناحیه زیره مموری هم داغ می شد زیاد تا حدی که با دست احساس میکردی
بردمش پشتیبانی پارس کامتل گفت ای سی فلش سوخته بعد هم فرستادن تهران تا کارشناسی شه اگه موردش بی ریخته گوشی رو عوض کنن
گوشی رو 10 روز بود گرفته بودم تازه پلمپ گارانتی رو هم خودم باز کردم ! وای به حال کسایی که بی گارانتی گرفتن:13:

الان گوشی قبلی دستمه:31:nokia 5610

loramina123
09-12-2010, 13:40
در مورد خش افتادن رو لنز دوربینش چطور چون محافظ نداره؟
زیاد تو معرض کسیفی و خش هستش یا نه داخله زیاد کثیف نمیشه ؟

iman-crystal
09-12-2010, 15:01

شک دارم بیوفته چون وقتی گوشی رو میزاری زمین دقیقا لنز رو زمین نمیاد چون اگه توجه کرده باشی لنز وسط گوشی نیست
ولی اگه خیلی میترسی از کیفش که تو جعبش هست استفاده کن:46:

golmohammadi
09-12-2010, 18:10
اگه اینطوره و درست نمیشه اره بفرست
البته قبلش یه فرمتی بکن گوشی را
تست کن بعد اگهدرست نشد بفرست

دوستان گوشی من 3شنبه ظهر انتنش پرید ، گوشی رو خاموش کردم که انتن برگرده وقتی خواستم روشنش کنم گوشی دیگه بالا نیومد:41:
چراغ قرمز کنارش روشن شد ویبره هم میزد ولی گوشی بالا نمیومد تازه ناحیه زیره مموری هم داغ می شد زیاد تا حدی که با دست احساس میکردی
بردمش پشتیبانی پارس کامتل گفت ای سی فلش سوخته بعد هم فرستادن تهران تا کارشناسی شه اگه موردش بی ریخته گوشی رو عوض کنن
گوشی رو 10 روز بود گرفته بودم تازه پلمپ گارانتی رو هم خودم باز کردم ! وای به حال کسایی که بی گارانتی گرفتن:13:

الان گوشی قبلی دستمه:31:nokia 5610
عجب ...

بعد از این چند ماه خشهای ریزی میبینم
که تاثیری در کیفیت عکسها ندارند

loramina123
10-12-2010, 15:34
سلام دوستان ضبظ صدای ویواز محدودیت 1 ساعت داره میشه این محدودیت رو برداشت
باید برنامه ای نصب کرد یا نه؟

loramina123
10-12-2010, 15:50
آیا برنامه جاوایی برای بر طرف کردن این محدودیت مثلا تو پیکسون وجود داره

golmohammadi
10-12-2010, 18:46
سلام دوستان ضبظ صدای ویواز محدودیت 1 ساعت داره میشه این محدودیت رو برداشت
باید برنامه ای نصب کرد یا نه؟
برنامه هایی هستند که بینهایت ظبط میکنند

آیا برنامه جاوایی برای بر طرف کردن این محدودیت مثلا تو پیکسون وجود داره
اینجا به پیکسون ربطی نداره
ولی احتمالا باشه چنین برنامه ای

NiKtA20
10-12-2010, 20:24
امکان نداره
شما تکست را کپی کردین ؟
تو مسیجینگ این گزینه ها بود ؟

واسه اینکه مطمئنه مطمئن بشم، باز کپی کردم یه متنی رو که زد کپی شد تو کلیپ بورد، بعد رفتم صفحه جدید باز کردم واسه نوشتن تکست، باز هم گزینه ای که شما گفتین رو نداشت!!!
:13:
حالا جریان چیه ؟؟؟بی خیالش شم؟

daynakopak
10-12-2010, 23:50
سلام دوستان
آقا من وقتي ميخوام برم تو گوگل مپ (فابريك گوشي) يه لحظه صفحه سفيد ميشه و بعد مياد بيرون !
جريان چيه؟
گوشي هم ويواز هست

7evil
11-12-2010, 16:49
سلام دوستان
آقا من وقتي ميخوام برم تو گوگل مپ (فابريك گوشي) يه لحظه صفحه سفيد ميشه و بعد مياد بيرون !
جريان چيه؟
گوشي هم ويواز هست

بايد به اينترنت وصل باشي مگه شما وصل بودي؟

golmohammadi
11-12-2010, 18:03
واسه اینکه مطمئنه مطمئن بشم، باز کپی کردم یه متنی رو که زد کپی شد تو کلیپ بورد، بعد رفتم صفحه جدید باز کردم واسه نوشتن تکست، باز هم گزینه ای که شما گفتین رو نداشت!!!
:13:
حالا جریان چیه ؟؟؟بی خیالش شم؟
والا نمیدونم جریان چیه
و آیا بدرستی مراحل را میری یا نه
عکس زیر را ببین :

سلام دوستان
جريان چيه؟
گوشي هم ويواز هست
اگه درست نشد یه ورژن دیگه نصب کن

daynakopak
11-12-2010, 18:45
دوستان مشكل حل شد
ورژن 4.1.1 رو نصبيدم مشكل رفع شد

golmohammadi
12-12-2010, 14:01
دوستان مشكل حل شد
ورژن 4.1.1 رو نصبيدم مشكل رفع شد

بقیه دوستان هم میتونند از لینک زیر دانلود کنند :
google maps 4.1.1 s60v5

vahid_civil
12-12-2010, 14:09
توی اسمس ها نمیشه فقط یک تیکه از متن رو کپی کرد ؟
(گزینه کپی داره که کل متن رو کپی میکنه ! )

ramin1988
12-12-2010, 15:31
سلام دوستان ......

یه سوال داشتم ...در کل pixon12بهتره یا vivaz؟

موندم کودومو بخرم :11:

golmohammadi
12-12-2010, 18:12
توی اسمس ها نمیشه فقط یک تیکه از متن رو کپی کرد ؟
(گزینه کپی داره که کل متن رو کپی میکنه ! )
البته که میشه
ابتدایه جای کلیک کن (مورد نظر)
منظور لمس کن
و نگه دار
بعد بکشش
به اون میزان که تکست نیازه انتخاب کن
بعد کپی کن
عکس زیر را ببین

سلام دوستان ......

یه سوال داشتم ...در کل pixon12بهتره یا vivaz؟

موندم کودومو بخرم :11:
معلومه که ویواز بهتره
پیکسون برای عکاسی بهتره

ramin1988
12-12-2010, 19:33
مرسی .

داش یه سوال دیگه داشتم ..

اخه می گن ویواز انتن دهیش مشکل داره ..؟
(راستی پیکسون از نظر دوربین و رزولوشن خیلی بهتره و فرمت های DivX/XviDپخش می کنه که ویواز نداره و ..)

موندم شما می گی ویواز.مشخصات می گن پیکسون :41:

golmohammadi
12-12-2010, 19:44
مرسی .

داش یه سوال دیگه داشتم ..

اخه می گن ویواز انتن دهیش مشکل داره ..؟
(راستی پیکسون از نظر دوربین و رزولوشن خیلی بهتره و فرمت های DivX/XviDپخش می کنه که ویواز نداره و ..)

موندم شما می گی ویواز.مشخصات می گن پیکسون :41:
شما یک سوال کلی پرسیدین
منم جوابشو دادم
آنتن دهی ویواز مشکل خاصی نداره (من ندیدم)
فقط بعضی جاها که آنتن ایرانسل میپره ممکنه بعد از بیرون اومدن از نکته کور هنوز آنتنو پیدا نکنه و همون تکماسهای اضطراری بیاد

از لحاظ دوربین گفتم که پیکسون بهتره
البته تو فیلمبرداری نه فقط عکاسی
پخش دایویکس هم پیکسون اگه داره خوبه
برای ویواز هم میشه برنامه نصب کرد ولی شاید زیاد جالب نباشه
در کل اگر بخواهیم مزیتهای دو گوشی را بیان کنیم پیکسون نمره اش نصف ویواز میشه
اگه بیشتر از این خواستی بپرسی برو قسمت مشاوره خرید گوشی و اونجا بپرس

NiKtA20
12-12-2010, 20:39
والا نمیدونم جریان چیه
و آیا بدرستی مراحل را میری یا نه
عکس زیر را ببین :

خوب من بعد از font size ، گزینه ی help رو دارم!!!!!!!!!!!!!
عجب...
یعنی فقط منم که این گزینه رو ندارم؟؟؟
این ویوازم خیلی هیجان داره ها :46:

vahid_civil
12-12-2010, 21:12
البته که میشه
ابتدایه جای کلیک کن (مورد نظر)
منظور لمس کن
و نگه دار
بعد بکشش
به اون میزان که تکست نیازه انتخاب کن
بعد کپی کن
عکس زیر را ببین

والا مشکل من هم همین گزینه کپی هست که ندارم ! وگرنه متن اینا رو راحت انتخاب میکنه تاچش خوبه .:11:

عجب...
مال منم همینجوریه تنها نیستی !:46:

NiKtA20
12-12-2010, 21:54
والا مشکل من هم همین گزینه کپی هست که ندارم ! وگرنه متن اینا رو راحت انتخاب میکنه تاچش خوبه .:11:

:31:
خوب خدا رو شکر...
دوست ندارم تنهایی رو...:46:
می بینی؟
به حق چیزای ندیده...

golmohammadi
12-12-2010, 23:56
عجب...

عجب چیزهایی
من قبلا دقت نکرده بودم
احتمالا وقتی دادم فلش زدند اضافه شده
در ضمن اون کپی قبلا یادمه تو همون منو بود
اینبار تو صفحه اصلی هم میاد

REZAt1980
13-12-2010, 12:05
دوستان من تمام کارها و مراحل رو برای دریافت سر و کی و ساین کردن انجام دادم.

اما چه کنم که همش ارور میده.

=======================

با هیچ برنامه ی دیگه ای نمیشه فایل های pdf رو خوند؟

peymankameli
13-12-2010, 19:27
nvidia xfx 295 g

loramina123
14-12-2010, 14:58
سلام به همه
دست همه مخصوصا گل محمد آقا به خاطر راهنماییاتون درد نکنه

بلاخره بین ویواز و پیکسون 12

پیسکون 12 رو گرفتم و راضی هستم

Ahoraazda
14-12-2010, 16:35
سلام
از اساتید کسی میدونه چجوری میشه یک فایل فلش رو روی دسکتاپ این گوشی قرار داد

golmohammadi
14-12-2010, 17:36

=======================

چه اروری
کدوم مرحله ارور میده ؟
منظورتون همون بالا بردن تریال ادوب ریدر ؟

nvidia xfx 295 g
منظور ؟

سلام به همه
دست همه مخصوصا گل محمد آقا به خاطر راهنماییاتون درد نکنه

بلاخره بین ویواز و پیکسون 12

پیسکون 12 رو گرفتم و راضی هستم
خواهش میکنم
مبارکتون باشه
کمی اهاش کار کن
بعدا باید به تدادی از سوالات جواب بدی :20:

سلام
از اساتید کسی میدونه چجوری میشه یک فایل فلش رو روی دسکتاپ این گوشی قرار داد
رو نوار بالا رو یکی از تبها کلیک کرده و چند ثانیه نگه دار
بعد وارد تنظیمات تبها میشه
حالا از موارد موجود ادوب فلش را انتخاب کن
وقتی انتخاب کردی شروع به سرچ کردن فلشهای موجود در گوشی میکنه
حالا لیست میکنه
از لیست فلشها اونی که نورد نظر هست را انتخاب کن

skull_avatar
14-12-2010, 18:41
من این پست رو در تاپیک ویواز پرو زدم اما ظاهرا اکثرا فقط سراغ این تاپیک میان , اگه کسی اطلاع داره خواهشا راهنمایی کنه:

چیزی که برای من مهمه اینه که آیا در ویواز پرو با کیبورد سخت افزاریش میشه فارسی تایپ کرد یا نه؟
اگه میشه آیا فقط در یک سریه خاصش هست؟مثلا با گارانتی فلان شرکت؟اگه آره کدوم شرکت؟
اگه در بعضی مدل هاش نمیشه آیا با دانلود و نصب فرمور فارسی از سایت اصلیش میشه خودمون این امکان رو بهش اضافه کنیم؟اگه آره لینک بدید لطفا.

بازم میگم سوالم فقط در مورد کیبورد سخت افزاری گوشی بود ( کیبورد مجازیش به تنهایی بدردم نمی خوره)

ممنون از کسایی که جواب میدن

golmohammadi
14-12-2010, 19:40
من این پست رو در تاپیک ویواز پرو زدم اما ظاهرا اکثرا فقط سراغ این تاپیک میان , اگه کسی اطلاع داره خواهشا راهنمایی کنه:

چیزی که برای من مهمه اینه که آیا در ویواز پرو با کیبورد سخت افزاریش میشه فارسی تایپ کرد یا نه؟
اگه میشه آیا فقط در یک سریه خاصش هست؟مثلا با گارانتی فلان شرکت؟اگه آره کدوم شرکت؟
اگه در بعضی مدل هاش نمیشه آیا با دانلود و نصب فرمور فارسی از سایت اصلیش میشه خودمون این امکان رو بهش اضافه کنیم؟اگه آره لینک بدید لطفا.

بازم میگم سوالم فقط در مورد کیبورد سخت افزاری گوشی بود ( کیبورد مجازیش به تنهایی بدردم نمی خوره)

ممنون از کسایی که جواب میدن

گوشیهایی که الان تو بازار هستند همگی کیبوردشون فارسی هم دارند
منظور بصورت -- شده
گوشیهای سری قبل هم اگه فارسی ندارند میشه با یک فلش اضافه کرد
نمیدونم از طریق آپدیت آیا میشه اینکارو کرد یا نه
ولی با فلش 100 درصد میشه

arta2008
14-12-2010, 19:50

password :

jerjic
14-12-2010, 20:33
سلام چطور میشه ادوب ریدر گوشی را که تریالش گذشته فعال کرد یا اینکه یه چیزی دیگه جایگزینش کرد باتشکر خواهش میکنم سریعتر به من جواب بدین.

REZAt1980
15-12-2010, 12:27

=======================

چه اروری
کدوم مرحله ارور میده ؟
منظورتون همون بالا بردن تریال ادوب ریدر ؟

بله. همون رو میگم. با برنامه ای دیگه نمیشه pdf خوند.