PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vivaz » اولین گوشی سونی اریکسون با فیلمبرداری HD با سیمبین تاچ و پردازنده 720 مگاهرتزی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Behsood
14-10-2010, 18:09
از لحاظ تئوری یه پردازنده ی 600 مگاهرتز واسه اندروید لازمه.
پردازنده ی این گوشی که خب میدونید که 720 مگاهرتز هست و کلا سخت افزارش مشکلی نداره واسه اندروید شدن.

نقل قول :
The HTC magic runs eclair just fine and its CPU is clocked at 528Mhz, the vivaz is 720. the ram is the same on both phones.

گویا امولیتور اندروید حتی واسه 5800 هم موجود هست روی نت! (من خودم ندیدم البته تو یه فروم خارجی خوندم.)

J U N I P E R
14-10-2010, 18:25
از لحاظ تئوری یه پردازنده ی 600 مگاهرتز واسه اندروید لازمه.
پردازنده ی این گوشی که خب میدونید که 720 مگاهرتز هست و کلا سخت افزارش مشکلی نداره واسه اندروید شدن.

نقل قول :
The HTC magic runs eclair just fine and its CPU is clocked at 528Mhz, the vivaz is 720. the ram is the same on both phones.

گویا امولیتور اندروید حتی واسه 5800 هم موجود هست روی نت! (من خودم ندیدم البته تو یه فروم خارجی خوندم.)
اندروید برا ویواز باشه، بله خب اجرا می‌شه، شما جایی دیدی برا ویواز آندروید داده باشن؟

Behsood
14-10-2010, 18:35
اندروید برا ویواز باشه، بله خب اجرا می‌شه، شما جایی دیدی برا ویواز آندروید داده باشن؟
سلام
نه من خودم روی این گوشی ندیدم اما روی ساتیو چرا ...

J U N I P E R
14-10-2010, 18:39
سلام
نه من خودم روی این گوشی ندیدم اما روی ساتیو چرا ...
سلام
اگر برای ساتیو باشه، برا ویواز هم می‌شه.
کلا شدنش که می‌شه، ولی انقدر کار می‌بره که کسی همینجوری طرفش نمی‌ره.
می‌تونی لینکی چیزی بدی؟

Behsood
14-10-2010, 18:48
سلام
اگر برای ساتیو باشه، برا ویواز هم می‌شه.
کلا شدنش که می‌شه، ولی انقدر کار می‌بره که کسی همینجوری طرفش نمی‌ره.
می‌تونی لینکی چیزی بدی؟
دارم میگردم.
تو هر فرومی هم که میری فقط میگن امکان داره اما لینک به کار نیست! :27:
یه جا نوشته بود امکان اش هست اما ممکنه خیلی ساعت طول بکشه.
حالا نتیجه اش رو همین جا اعلام میکنم. :11:

mahroo_z1
14-10-2010, 19:08
سلام دوستان:5:
من یکی از دوستام این گوشی رو خریده ولی زبان فارسی نداره و نمیتونه باهاش پیامک فارسی بفرسته .
خواستم بدونم چجوری باید این مورد رو حل کرد ؟
ایا برنامه ایی برای دادن sms فارسی برای این گوشی هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Behsood
14-10-2010, 19:39
من یکی از دوستام این گوشی رو خریده ولی زبان فارسی نداره و نمیتونه باهاش پیامک فارسی بفرسته .
سلام
من که همون اول که گوشی رو گرفتم فارسی بود کاملا.
خودم انگلیسی اش کردم!

7evil
14-10-2010, 22:30

توي چند صفحه قبل دوستان يه نرم افزار معرفي كردند اسمشو يادم نيست فقط اينو بگم كه بله ميشه با برنامه اس ام اس فارسي بنويسي

golmohammadi
14-10-2010, 22:55
hd2 دوربينش پنج هست؟نميدونم والا ماله پسر داييم بود گفت دوربينش دو هست شايد اون اشتباه ;كرده نميدونم ولي گوشي كه اره همون بود منم گوشيمو اواسط تير گرفتم
اره 5 هست
الان گوشیهای جدید اصلا دوربینش 2 ندارند
پس شما حدود 3 ماه پیش گرفتین گوشیتونو اوکی

این قضیه اندروید چیـه؟
الان گذری یه سرچ زدم، چیزی پیدا نکردم، سونی‌اریکسون هم چیزی ارایه نداده (آپدیت‌ها رو درست‌حسابی ارایه کنه، بقیه پیش‌کشش)
پورتی چیزی می‌خواد بشه؟
کلا یه توضیحی می‌دین؟ ممنون
منم سرچیدم یه چیزهایی دیدم
دوستان هر کسی خبری داشت اطلاع بده
بد نیست ادم کمی هم با آندروئید کار کنه

شما بهتره یه کیبورد فارسی بهش نصب کنین
که کار ساده ای هست
به لینک زیر سر بزن ‌:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7evil
14-10-2010, 23:48
پس شما حدود 3 ماه پیش گرفتین گوشیتونو اوکی

اره چطور مگه؟؟؟؟

golmohammadi
15-10-2010, 03:13
اره چطور مگه؟؟؟؟
هیچی بقیه را پیغام خصوصی میگم

7evil
15-10-2010, 10:14
سلام بچه ها يه سوال
تا حالا كسي از شما گوشي لمسي نوكيا داشته؟
اگه ديده باشين وقتي كسي بهتون زنگ ميزنه دو تا گزينه يا
answer-mute
به صورت بزرگميان رو صفحه كه ديگه نيازي نيست بخواي دكمه ي سبز يا از طريق option واب بدي مي خواستم ببينم ويواز هم همينطور ميشه تمي برنامه اي چيزي هست؟

jax2
15-10-2010, 11:13
سلام بچه ها يه سوال
تا حالا كسي از شما گوشي لمسي نوكيا داشته؟
اگه ديده باشين وقتي كسي بهتون زنگ ميزنه دو تا گزينه يا
answer-mute
به صورت بزرگميان رو صفحه كه ديگه نيازي نيست بخواي دكمه ي سبز يا از طريق option واب بدي مي خواستم ببينم ويواز هم همينطور ميشه تمي برنامه اي چيزي هست؟

answer که هست
برای mute کردن هم گوشی رو بچرخون به پشت

7evil
15-10-2010, 11:24
نه من ميگم اين دو گزينه بشه مثل نوكيا و همچنين خودش mute هم داره

k1_shadmehr
15-10-2010, 11:59
دوستان تنظیمات GPRS ایرانسل برای ویواز هنوز نیومده ؟؟؟

یک راه اساسی پیدا نشد که Ovi Map را بشه روی ویواز نصب کرد همه ی راهها را رفتم ولی نشد
ممنون

7evil
15-10-2010, 12:03
تنظيماتش فكر نكنم ولي ميشه دستي اينكارو كرد

J U N I P E R
15-10-2010, 12:11

یک راه اساسی پیدا نشد که Ovi Map را بشه روی ویواز نصب کرد همه ی راهها را رفتم ولی نشد
ممنون
تنظیمات ایرانسل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما چه مشکلی با OVI Maps داری؟
نصب نمی‌شه؟

essi_raj004
15-10-2010, 12:22
سلام به بچه های خوبو بامرام پی سی
به یه چند مورد برخوردم بگم یهتون :
بازی micro pool نسخهای که رو 5800 کاملا کار میکنه رو برا من تصویر نشون نمیده شما تست شده رو ویواز سراغ دارین؟
راجع به نرم افزار google map اینکه وقتی توی قسمت about میرم اولا درصد باقی مونده باطری هم نشون میده (نمیدو نم تا حالا دیده بودین یا نه ) بعد میخام بدونم که این نرم افزار cach ش محدوده مگه ؟ من یه بار رفتم رو حالت sattelite خیلی جاها مث شهر خودمو load کردم بعد که رفتم افلاین استفاده کنم دیدم بعضی قسمتاش نیست !! (یعنی پر!) الان توی about نوشته total data received :62264 و cache size: 21935 . نسخه 3.3.1 هستش. چیکار کنم نقشه ها بمونه ؟
یه چیز دیگه بگم از همه مهم تره . چند وقت پیش گوشیم از رو تخت از فاصله ی نیم متری افتاد از پشت رو فرش بعد که روی صفحه صفید مث oppenning xplore دیدم یه تیکه مثل یه لکه ی سیاه کمرنگ رو صفهش افتاده . اونجاش تاچش کار میکنه ولی خوب یه کم نگرانم . البته تو حالت عادی اصلا معلوم نیستا , نمیدونم چیکار کنم.:41:
لطفا جواب بدید:11:
یه چیزی یادم رفت من یه دیکشنری دارم oxford medical نسخه s60 v5 رو نمیدونم داره یا نه اگه داره لینک بدین . یا یه برنامه که باهاش توی این دیکشنری بتونم بنویسم مث کیبورد مجازی ویندوز
مرسی

golmohammadi
15-10-2010, 12:36
ایرانسل و تنظیماتش که مثل آب خوردنه
به پست 2 سر بزنید

total_overdose
15-10-2010, 12:40
بازی micro pool نسخهای که رو 5800 کاملا کار میکنه رو برا من تصویر نشون نمیده شما تست شده رو ویواز سراغ دارین؟
راجع به نرم افزار google map اینکه وقتی توی قسمت about میرم اولا درصد باقی مونده باطری هم نشون میده (نمیدو نم تا حالا دیده بودین یا نه ) بعد میخام بدونم که این نرم افزار cach ش محدوده مگه ؟ من یه بار رفتم رو حالت sattelite خیلی جاها مث شهر خودمو load کردم بعد که رفتم افلاین استفاده کنم دیدم بعضی قسمتاش نیست !! (یعنی پر!) الان توی about نوشته total data received :62264 و cache size: 21935 . نسخه 3.3.1 هستش. چیکار کنم نقشه ها بمونه ؟
یه چیز دیگه بگم از همه مهم تره . چند وقت پیش گوشیم از رو تخت از فاصله ی نیم متری افتاد از پشت رو فرش بعد که روی صفحه صفید مث oppenning xplore دیدم یه تیکه مثل یه لکه ی سیاه کمرنگ رو صفهش افتاده . اونجاش تاچش کار میکنه ولی خوب یه کم نگرانم . البته تو حالت عادی اصلا معلوم نیستا , نمیدونم چیکار کنم.:41:
سلام
دوست عزیز احتمال میدم ال سی دی ایراد پیدا کرده.اگه بتونید عکس بزارین بهتر میشه کمک کرد.
اگه از ال سی دی باشه در صورتی که کمه و زیاد تو دید نیست دستش نزن آخه باید تعویض کنی و یسری مشکلاتم بعد از تعویض به وجود میاد مثل وارد شدن گردوخاک و...

payam20
15-10-2010, 13:18
برنامه ی DivX Player ای که دوست عزیز Legend معرفی کرد رو هم نصب کردم.
در Play کردن همون دمو های خود برنامه هم مشکل داره!! تیک میزنه.

نصب کردن برنامه و بازی روی این گوشی قلق خاصی داره؟!

طبق اعلام خود سازنده برنامه، هنوز با ورژن 5 ها مشکل دارن. میتونین به سایت خودش سر بزنین و تمنای ملت رو واسه سازگار کردن ببینین...

ممنون

من از همون روز اول تنظیمات رو با
*130*3*5# (برعکس بخونین)
درخواست دادم و اومد و مشکلی هم نداره و استفاده میکنم...

روی OVI هم دارم روی ورژن جدیدش کار میکنم واسه یه راه موثر...

یه چیزی یادم رفت من یه دیکشنری دارم oxford medical نسخه s60 v5 رو نمیدونم داره یا نه اگه داره لینک بدین . یا یه برنامه که باهاش توی این دیکشنری بتونم بنویسم مث کیبورد مجازی ویندوز
مرسی

این ورژن micropool تست شده هست:

کش اون هم بله محدود هست متاسفانه... مثل خود گوگل ارث...

7evil
15-10-2010, 13:18
سلام الان پس از اپديت برا اولين بار اومدم نقشه ي گوگليشو يه امتحاني زدم واقعا حال كردم نقشه كامل كامل با تمام جزئيات كسي تا حالا امتحانن كرده بود چون قبل اپديت فقط دو تا از خيابونا بود ولي الان ... همه ي همش

k1_shadmehr
15-10-2010, 13:56
payam20 عزیز همین کار را کردم ولی نشد این پیغام میاد :: The satting for your particular phone could not be found in our
database
با تنظیم دستی رفتم جلو درست شد
خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

منتظر Ovi هم هستیم

Behsood
15-10-2010, 15:47
یه مشکل مسخره!
چرا فلاش رو توی حالت دوربین نمیشه اتوماتیک کرد؟!
راستی یه کانورتور خوب هم معرفی کنند دوستان متشکر میشم ازشون. (با ذکر فرمت و اکسپت ریش حداکثر برای بهترین کیفیت)
پلیر خوب هم همچنین!

J U N I P E R
15-10-2010, 17:03
یه مشکل مسخره!
راستی یه کانورتور خوب هم معرفی کنند دوستان متشکر میشم ازشون. (با ذکر فرمت و اکسپت ریش حداکثر برای بهترین کیفیت)
پلیر خوب هم همچنین!
این مشکل مسخره هنوز توسط سونی‌اریکسون حل نشده، فلاش اتوماتیک نداره!
چندی پیش بحث کانورت و این‌چیزا خوب داغ شد، چنتا کانورتور تپل هم معرفی شد، صفحه‌ی 227 اون‌ورا رو بگرد، چند صفحه‌ای بحث همین چیزاس، ببین چی به‌کارت میاد.

payam20
15-10-2010, 17:21
گوگل مپ واقعا عالی هست. فقط تنها مشکلش کش پایین نرم افزاره که متاسفانه فقط روی آندروید میشه با نرم افزار جانبی کش رو ذخیره کرد... در حالت کلی اگه مشکل کش نداشت عالی بود...

payam20 عزیز همین کار را کردم ولی نشد این پیغام میاد :: The satting for your particular phone could not be found in our
database
با تنظیم دستی رفتم جلو درست شد
خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

منتظر Ovi هم هستیم

ظاهرا روی بعضی سری های سیمکارت ها مشکل داره
شماره شما 936 هست؟

OVI رو هم پیگیر هستم...

یه مشکل مسخره!
پلیر خوب هم همچنین!

فلاش نزدن بطور اتو به نظر من یه مزیته...موارد نادری هست که تو نور کم عکس میگیریم و در صورت نیاز میشه روشنش کرد، ولی بیشتر موارد تو روزه که حتی یه نور ضعیف از فرکانس نور تولیدی فلاش، نویز زیادی رو تصویر میاره و هر دفعه باید خاموشش کرد... البته واسه من که عکاسی تو روزم خیلی بیشتر از شبه...

برای کانورتور من هیچی رو مثل CyberLink MediaEspresso ندیدم... واقعا عالی و شفاف و با کیفیت و حجم فوق العاده تبدیل میکنه... قبلا لینکشو دادم، تو همین تاپیک سرچ بزنین میاد...

7evil
15-10-2010, 20:44
گوگل مپ واقعا عالی هست. فقط تنها مشکلش کش پایین نرم افزاره که متاسفانه فقط روی آندروید میشه با نرم افزار جانبی کش رو ذخیره کرد... در حالت کلی اگه مشکل کش نداشت عالی بود...

لطفا ميشه در سطح زير سيكل صحبت كنيد

jax2
15-10-2010, 22:40

کش = حافظه

k1_shadmehr
15-10-2010, 23:46
payam20 عزیز شماره ی من 935 هستش به هر حال ممنون مشکلم حل شد
golmohammadi عزیز این برنامه ی NeoReader که گفتید خیلی خوب تشخیص میده بارکدها ولی هیچ اطلاعاتی بعد از کانکت شدن به اینترنت نمیده به چه دردی میخوره پس با این حساب؟؟ روی 7-8 تا بارکد امتحان کردم همش میگه sorry, no product was found for the upc code

و یک مشکل دیگه که تو چند تا پلیری که نصب کردم مثل Power Mp3 اکولایزرها عملا بدون استفاده هست و هیچ تاثیری تو صدا نداره مشکل چیه ؟؟

payam20
16-10-2010, 00:09

به بیان ساده تر، شما اگه بعد از لود شدن نقشه یک قسمت، جاهای دیگه ای رو هم لود کنین، نقشه مکانهای اول به ترتیب پاک میشن تا نقشه جاهای جدید توی گوشی لود بشه... این محدودیت به اندازه دریافت حدود 3 مگابایت نقشه هست... حالا این 3 مگ میتونه نمای زوم شده شهری مثل بوشهر باشه، یا نمای کلی ایران از ارتفاعی بالاتر...

payam20 عزیز شماره ی من 935 هستش به هر حال ممنون مشکلم حل شد
golmohammadi عزیز این برنامه ی NeoReader که گفتید خیلی خوب تشخیص میده بارکدها ولی هیچ اطلاعاتی بعد از کانکت شدن به اینترنت نمیده به چه دردی میخوره پس با این حساب؟؟ روی 7-8 تا بارکد امتحان کردم همش میگه sorry, no product was found for the upc code

و یک مشکل دیگه که تو چند تا پلیری که نصب کردم مثل Power Mp3 اکولایزرها عملا بدون استفاده هست و هیچ تاثیری تو صدا نداره مشکل چیه ؟؟

اتفاقا برای همین پرسیدم، چون تاحالا هرکسی مشکل تنظیمات داشته، یا 935 بوده یا از 936 های اولیه...
ظاهرا خدمات برای شماره های قدیمی هنوز هم مشکل داره... همونطور که یکم طول کشید تا مثلا GPRS روی 935 ها بیاد یا...
کم کم دارم مطمئن میشم از این موضوع...

نئو ریدر با بارکد ریدر خالص فرق داره و کلی تره.
این وقتی به درد میخوره که مثلا شما یه نرم افزار رو میخواین از نت دانلود کنین، یا مثلا یه آدرسی رو توی گوشی لود کنین یا یه سری اطلاعات به گوشی منتقل کنین. تو اینجور مواقع در صورت وجود تصویر کد شده تو اون سایت یا ... به جای تایپ آدرس جزئی اون برنامه یا صفحه توی براوزر گوشی، نئو ریدر رو روشن میکنین و میگیرین طرف مونیتور و خودش اتوماتیک اطلاعات مربوط به آدرس یا... رو منتقل میکنه به گوشی.

مثلا ما توی شرکت، اسناد رو که میخوایم کپی کنیم، به جای استفاده از سیم یا اتصال بیسیم که قابل نفوذه، با یه دوربین و یه شکل کد شده، تمامشو به صورت رمز بندی شده و بدون هرگونه اتصال و در نتیجه عدم امکان دخالت و نفوذ دیگرون، کپی میکنیم.
این تکنولوژی کاربرد های فوق العاده زیادی داره...

مثلا روی این تست کنین که یه تیکه از همین پست هست که با تکنولوژی Qr کد شده:

یا مثلا روی این تصویر که کدهای دیتاماتریکسی داره، امتحان کنینش تا شما رو به فوتوبلاگم از عکسهای ویواز هدایت کنه:

چند تا از قابلیت های تشخیصیش رو روی کدهای دیتاماتریکس یا ازتک میتونین اینجا تست کنین:

قرار نیست که حتما شما بعد از دکود شدن اطلاعات به صفحه وب برین و یا گوشی شروع کنه به سرچ یا همچین چیزایی... گاهی خونده شدن کد هم کافیه...

من تو گوشه کارت ویزیتم، یه دونه ازینا دارم که اگه کسی بخواد بهم ایمیل یا زنگ بزنه، یا حتی بخواد رزومه منو ببینه، کافیه موبایلشو بگیره طرف این شکل و همه چیزایی که نمیشه رو کارت ویزیت نوشت، بریزه تو گوشی یا ریدرش...
یا مثلا وقتی میخوام ماشینمو بفروشم، یکی ازینا میسازم و میزنم رو شیشه تا خریداری که تو خیابون از ماشین خوشش اومده، با دکود کردنش توی موبایل به eBay هدایت بشه و تمام مشخصات ماشین و پیشنهادات قیمت رو ببینه و اطلاعات تماسم رو هم داشته باشه...

متاسفانه این تکنولوژی هم مثل خیلی چیزای دیگه تو ایران ناشناخته مونده...

golmohammadi
16-10-2010, 00:56
داش پیام با چه برنامه ای میشه تکست را با این کدها تبدیل کرد ؟

payam20
16-10-2010, 12:36
پیام با چه برنامه ای میشه تکست را با این کدها تبدیل کرد ؟

برنامه ای که ما استفاده میکنیم، secure network هست.البته 260,000 $ قیمتشه و سفارشی برای سازمان ها ساخته میشه که میتونه کار تبدیل و انتقال و آرشیو و تولید نواری روی میکرو کارتریج ها و... رو انجام بده که این یکی از کارهاشه...
ولی توی اینترنت مدلهای خیلی محدودتری از اون که فقط میتونن تبدیل کنن وجود داره که اکثرا آنلاین هستن. یه سرچ بزنین Qr code یا data matrix یا ... سایتهایی رو براتون میاره که کار تبدیل رو بصورت آنلاین انجام میدن.

Prima1001
17-10-2010, 00:25
سلام
هفته قبل ویواز گرفتم!
بهم گفتن این آخرین ورژن گوشی هست و خیلی از هنگایی که مثلا حین عکس گرفتن یا فیلمبرداری میکرده، دیگه اینجوری نیست :41:
نمی دونم والا ، بگم سرم کلاه رفته؟ آخه اومدم با اینجا چک کردم میبینم به به ورژن قدیمیه، یعنی R2CA024 در صورتی که گفتین آخرین ورژن R2EA023 هست!
ناگفته نماند واسه آپدیت گوشی هم که سرعت بالا می خواد :41: که من ندارم :19:
راستش هر چی برنامه از اینجا گرفتم و نصب کردم واسم این ارور میده!
Contanct Application Supplier, Certificate Error
چیکار میشه کرد با این موضوع؟ یعنی خیلی گول خوردم؟ البته در کل زیاد باهاش کار نکردم، و زیاد مشکلی باهاش نداشتم! فقط فعلا اینی که گفتم!

Hadi King
17-10-2010, 01:04
سلام
هفته قبل ویواز گرفتم!
بهم گفتن این آخرین ورژن گوشی هست و خیلی از هنگایی که مثلا حین عکس گرفتن یا فیلمبرداری میکرده، دیگه اینجوری نیست :41:
نمی دونم والا ، بگم سرم کلاه رفته؟ آخه اومدم با اینجا چک کردم میبینم به به ورژن قدیمیه، یعنی R2CA024 در صورتی که گفتین آخرین ورژن R2EA023 هست!
ناگفته نماند واسه آپدیت گوشی هم که سرعت بالا می خواد :41: که من ندارم :19:
چیکار میشه کرد با این موضوع؟ یعنی خیلی گول خوردم؟ البته در کل زیاد باهاش کار نکردم، و زیاد مشکلی باهاش نداشتم! فقط فعلا اینی که گفتم!

سلام این بازاری ها زیاد از فریمور و ورژن سر در نمیارن همینجوری یه چیزی میگــن !
برای خودمم پیش اومده ولی من بهشون گفتم که همچین چیزی نیست و ایرادشون رو گرفتن ضایع شــدن .
برای این ارور هم تاریخ و ساعت گوشیتون رو به روز کنیـــد و دوباره تست کنید !
ببینید دوباره همین ارور رو میده یا ارور تغییر میکنــــه :46:
بازم همین ارور اومـــد باید برنامـه ها رو ساین کنـــی و روی گوشی نصبشون کنـــی ...
موفق باشید!:40:

Behsood
17-10-2010, 01:08
سلام
اون یکی رو که مربوط به نسخه ی آخر آپدیت هست رو نمیدونم.
اما این مشکل رو من هم دارم.
دوستان میگن باید برنامه رو Sign کنم تا ارور برطرف بشه.
روش کوفتی ای هست به نظرم! خیلی دردسر داره! لینک هایی که هم تو تاپیک های ساین گذاشته شده
اکثرا روی پرشین گیگ و اینهاست که الان جواب نمیده و پاک شده ...
حالا امیدواریم این دوستمون "پیام" خان یا اون یکی دوستان "گل محمدی" و دیگران عنایتی کنند!
با تشکر پیشاپیش.
توضیح تاپیک ساین رو خوندم چیزی نفهمیدم! :دئ

Hadi King
17-10-2010, 01:22
سلام
روش کوفتی ای هست به نظرم! خیلی دردسر داره! لینک هایی که هم تو تاپیک های ساین گذاشته شده
حالا امیدواریم این دوستمون "پیام" خان یا اون یکی دوستان "گل محمدی" و دیگران عنایتی کنند!
با تشکر پیشاپیش.

سلام دوست خوبم روش آسونی هستش ساین کردن . دردسر هم نداره !
شما اول کد #06#* رو تو گوشیتون وارد میکنید سریال گوشی نشون داده میشه که 15 رقم هستش !
سریال گوشی همون IMEI رو همراه با مدل گوشی تو تایپک زیر ارسال میکنید :46:
براتون درخواست فایل Cer & Key رو میدم موقعی که آماده شد دانلود میکنید و آموزش تایپک زیر رو میخونیـــد !
مهم : آموزش سایــن کردن با استفاده از برنامــه ا SignSiS ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
برنامه رو هم ضمیمه سایـــت کردم تـا مشکلی با دانلود کردن نداشته باشیــــد :11:

Prima1001
17-10-2010, 01:45
سلام این بازاری ها زیاد از فریمور و ورژن سر در نمیارن همینجوری یه چیزی میگــن !
برای خودمم پیش اومده ولی من بهشون گفتم که همچین چیزی نیست و ایرادشون رو گرفتن ضایع شــدن .
برای این ارور هم تاریخ و ساعت گوشیتون رو به روز کنیـــد و دوباره تست کنید !
ببینید دوباره همین ارور رو میده یا ارور تغییر میکنــــه :46:
بازم همین ارور اومـــد باید برنامـه ها رو ساین کنـــی و روی گوشی نصبشون کنـــی ...

دوست عزیز خوب ساعت و تاریخ گوشیم که به روز هست، در ضمن خیلی از برنامه ها که گفته شده نیازی به ساین نداره هم، بازم واسم ارور داده!
ولی بازم امتحان میکنم! مرسی:11:

سلام
با تشکر پیشاپیش.

راستش منم تمام صفحات رو زیر و رو کردم، هیچی از این ساین نفهمیدم، ولی بازم میگم که ساین شده هم واسه من نصب نمیشه!
منم پیشاپیش تشکر میکنم از عنایتشون:27:

Behsood
17-10-2010, 01:49
سلام
متشکر بابت راهنمایی.
ارسال کردم.
این ضمیمه کردن رو باید یک قانون کرد واقعا :دئ
ممنون که رسیدگی میکنی.
اسم ات رو هم نمیدونم! پیشاپیش متشکر.

golmohammadi
17-10-2010, 03:53
دوست عزیز خوب ساعت و تاریخ گوشیم که به روز هست، در ضمن خیلی از برنامه ها که گفته شده نیازی به ساین نداره هم، بازم واسم ارور داده!
ولی بازم امتحان میکنم! مرسی:11:

راستش منم تمام صفحات رو زیر و رو کردم، هیچی از این ساین نفهمیدم، ولی بازم میگم که ساین شده هم واسه من نصب نمیشه!
منم پیشاپیش تشکر میکنم از عنایتشون:27:
خب اخه ساین کردن یه چیز کلی هست
و شامل یک گوشی نمیشه
بلکه هر چی گوشی با سیستم عامل سیمبیان هست باید همینطور برنامه و بازی نصب کرد
البته اگه گوشی هــک بشه میشه آزادانه نصب کرد
اما گوشیهای جدید هــک نمیشند

راستی یه سری اطلاعاتی در مورد
کیو آر کد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یافتم

eaanland
17-10-2010, 09:02
سلام و خسته نباشيد.
من وقتي هندز فري بلوتوث رو به ويواز كانكت ميكنم فقط مكالمات و تماسها رو ميشه با هندزفري شنيد و اگه آهنگ بزارم از اسپيكر خود گوشي پخش ميشه درحالي كه با گوشي هاي نوكيا وقتي متصل ميشي تمامي صداها از هندزفري منتقل ميشه. ولي هدف من از خريدن هندزفري بلوتوث ، شنيدن فايلهاي mp3 بوده. كسي راه حلي داره كه تمام صداها از اسپيكر به هندزفري منتقل بشه.

J U N I P E R
17-10-2010, 11:43
منم اوایل کلی گیج زدم تا فهمیدم این ساین چه کوفتیه...
راستی، تو پایتخت، ویواز پرو دیدم روی کیبوردش فارسی(عربی) هم داشت.

golmohammadi
17-10-2010, 13:58
منم اوایل کلی گیج زدم تا فهمیدم این ساین چه کوفتیه...
راستی، تو پایتخت، ویواز پرو دیدم روی کیبوردش فارسی(عربی) هم داشت.

عالیه
پس از این به بعد همتون فارسی دارش را بگیرید

Hadi King
18-10-2010, 00:38
سلام
متشکر بابت راهنمایی.
ارسال کردم.
این ضمیمه کردن رو باید یک قانون کرد واقعا :دئ
ممنون که رسیدگی میکنی.
اسم ات رو هم نمیدونم! پیشاپیش متشکر.

سلام فایل های شما آماده شده میتونید دانلود و برنامه و بازی های که ارور میدن رو ساین و نصب کنید !
من کوچیک شمــا هادی هستـــم :11:
+

ولی بازم میگم که ساین شده هم واسه من نصب نمیشه!
خب دوســت من چه اروری بعد از ساین کردن میــده ؟
ارورش رو بنویسید ببینــم شاید مشکل از برنامه باشــه ...

farzadart
18-10-2010, 00:46
با چه برنامه ای میشه تکست را با این کدها تبدیل کرد ؟

دو تا سایت توپول برای تبدیل متن ، شماره تلفن و ... به QR Code

amirs66
18-10-2010, 11:41
من الان 2ماه vivaz pro دارم واقعا گوشي خوبيه.راضيم از همه چيش.خيلي عجيبه هيچ دكمه ي سخت افزاريي براي music control نداره.ققط با دكمه هاي + - بقل گوشي ميشه صدا رو كم و زياد كرد

7evil
18-10-2010, 13:08
دو تا سایت توپول برای تبدیل متن ، شماره تلفن و ... به QR Code

ممنون خيلي عاليه گوشيمو كه ميگيرم رو اين عكسه خودش متن داخلشو باز ميكنه

golmohammadi
18-10-2010, 14:47
من الان 2ماه vivaz pro دارم واقعا گوشي خوبيه.راضيم از همه چيش.خيلي عجيبه هيچ دكمه ي سخت افزاريي براي music control نداره.ققط با دكمه هاي + - بقل گوشي ميشه صدا رو كم و زياد كرد
مگه فکر کردی چند درصد از گوشیها دکمه کنترل موزیک دارند ؟

J U N I P E R
18-10-2010, 17:34
من می‌خوام ویواز رو با یه ویواز پرو تعویض کنم. خرید: اواسط تابستان. مشکی. ‌کسی از دوستان مایل بود، پ.خ. بده.
سـپاس!

amirs66
18-10-2010, 18:01
مگه فکر کردی چند درصد از گوشیها دکمه کنترل موزیک دارند ؟
منظورم player نيست حداقل واسه اهنگ قبلي بعدي رفتن

golmohammadi
18-10-2010, 18:56
طرفداران ویواز پرو داره بیشتر میشه
منم همینطور :40:

من می‌خوام ویواز رو با یه ویواز پرو تعویض کنم. خرید: اواسط تابستان. مشکی. ‌کسی از دوستان مایل بود، پ.خ. بده.
سـپاس!

خب معمولا گوشیهایی اینکارو میکنند که دکمه پلی داشته باشند
الان اکثر گوشیها دکمه های کنترل صدا را دارند
اما کدومشون میتونه ترک عوض کنه در صورتی که دکمه پلی ندارشته باشه ؟
یه برنامه بود با تکون دادن گوشی عوض میکرد
بچه ها اگه کسی چنین چیزی تست کرده بگه

راستی بچه ها امروز قیمت کردم
بله ویواز پرو گرون شده
در تبریز بدون گارانتی 380 تومن
البته اینم کیبوردش حروف عربی راداشتش
فکر کنم از این پس همشون اینطوری باشند ...

amirs66
18-10-2010, 19:22
طرفداران ویواز پرو داره بیشتر میشه
منم همینطور :40:

خب معمولا گوشیهایی اینکارو میکنند که دکمه پلی داشته باشند
الان اکثر گوشیها دکمه های کنترل صدا را دارند
اما کدومشون میتونه ترک عوض کنه در صورتی که دکمه پلی ندارشته باشه ؟
یه برنامه بود با تکون دادن گوشی عوض میکرد
بچه ها اگه کسی چنین چیزی تست کرده بگه

بله ویواز پرو گرون شده
خدايي بهترين گوشي كه داشم vivaz pro بوده.
A1B58663-2C98-7486-2230-C41032A3AB1D
1.03.01

Behsood
18-10-2010, 19:25
بله ویواز پرو گرون شده
WoW
من هفته ی قبل گرفتم میواز رو به 370 تومن.
Pro اش که حدودا بیست تومنی هم ارزون تر بود.
بدون کیف و کابل تی وی و اینها هم گیر میومد 350 تومن ویواز.
حالا Pro که ازون تره ...
تهران رو نمیدونم!

J U N I P E R
18-10-2010, 20:02
یه مدت رسیده‌بود حدود 330 تومن.
خب تقریبا کسی نیست که از خرید این گوشی ناراضی بوده‌باشه.
گوشی‌ها کلا گرون شده یا ویواز این‌جوریه؟ کسی خبر داره؟

7evil
18-10-2010, 20:08
گلمحمدي جون ممكنه افت سرعت من به خاطر سرعت پايينش باشه؟؟

payam20
18-10-2010, 21:19
کلا گوشی های پرفروش بازار گرونتر شدن...
در ضمن برنامه ای هست که اگه اشتباه نکنم اسمش shakeMe بود که میتونین کارای مختلفی رو بهش بسپرین تا با تکون دادن گوشی انجام بده... چندوقت پیش تست کردمش و خوب کار میکرد... تنها ایرادش این بود که وقتی میرفتم ورزش یا تحرک سریع داشتم هم سنسورش کار میکرد و ....

REZAt1980
18-10-2010, 21:30
سلام.

من یه مشکلی دارم.

تو گالری وقتی ویدیو ها رو اجرا میکنم، از اواسطش شروع میشه و اعصاب آدم رو خورد میکنه. میشه این مشکل رو حل کرد؟

golmohammadi
18-10-2010, 23:26
سلام.

من یه مشکلی دارم.

تو گالری وقتی ویدیو ها رو اجرا میکنم، از اواسطش شروع میشه و اعصاب آدم رو خورد میکنه. میشه این مشکل رو حل کرد؟
این یک مزیته تا ایراد
شما میتونی ادامه فیلم یا کلیپ را ببینی
پس وقتی فیلمی را از وسط میبینی معنیش اینهکه آخرین بار اون فیلم را تا وسطش نگاه کردی

.:2M:.
18-10-2010, 23:31
دوستان این گوشی کابل TV داره یا اگه نداره ساپرت میکنه ؟! چون pro ای که من خریدم نداشت تو جعبش

J U N I P E R
18-10-2010, 23:59
دوستان این گوشی کابل TV داره یا اگه نداره ساپرت میکنه ؟! چون pro ای که من خریدم نداشت تو جعبش
توی همه‌ی بسته‌ها نداره، شانسیه تا حدودی. ساپورت می‌کنه بله. باید جدا بگیرید.

Behsood
19-10-2010, 00:43
سلام
چطور میتونم فایل فلش رو بذارم بک گراند ام؟

golmohammadi
19-10-2010, 02:56
سلام
چطور میتونم فایل فلش رو بذارم بک گراند ام؟
رو یکی از تبها کلیک کن و 3 ثانیه نگهش دار
البته قسمت بالایی تب
بعد وارد تنظیمات تب میشه
ادب فلش را که انتخاب کردی سرچ میکنه و هر چی فلش تو گوشی هست میاره
بقیشم که نیاز به توضیح نداره

outpost
19-10-2010, 08:57

توي گوشيهاي جاواي سوني اريكسون ، اگر دكمه + يا - رو چند ثانيه نگه داري ، ميره آهنگ قبلي يا بعدي.

يعني با دكمه Volume هم ميتوني صدا رو كم و زياد كني و هم ميتوني آهنگها رو عقب جلو كني.

حالا شما ميتوني اين مورد رو روي ويواز تست كني ، شايد جواب داد:20: 

wordist
19-10-2010, 09:44
سلام

يكي از مشكلاتي اين گوشي داره اينه كه دكمه + و - تغيير صدا وقتي گوشي قفل ميشه ازكار ميفته

يعني اگه داري يه اهنگ گوش ميدي و صداش رو خواستي كم كني بايد حتما قفل گوشي رو باز كني

دوستان چنين مشكلاتي رو چطوري ميشه به سوني اريكسون گوشزد كرد تا در پچهاي بعدي تصحيحش كنه ؟؟

J U N I P E R
19-10-2010, 10:29
سلام

يكي از مشكلاتي اين گوشي داره اينه كه دكمه + و - تغيير صدا وقتي گوشي قفل ميشه ازكار ميفته

يعني اگه داري يه اهنگ گوش ميدي و صداش رو خواستي كم كني بايد حتما قفل گوشي رو باز كني

دوستان چنين مشكلاتي رو چطوري ميشه به سوني اريكسون گوشزد كرد تا در پچهاي بعدي تصحيحش كنه ؟؟
فروم رسمی سونی‌اریکسون، یه تاپیک طولانی داره که غالب مشکلات توش مطرح شده:

آپدیت‌های جدید هم توش اعلام می‌شه، اما خیلی انگار به مشکلاتی که گزارش می‌شه نگاه نمی‌کنند.

خود ساپورت سونی‌اریکسون هم هست، اون هم خدا داند چقدر رسیدگی می‌شه.

کلا چنین مشکلات ریزه‌کاری زیاد داره،

به‌امید حلشون...:)

panther99
19-10-2010, 11:00
آخرین قیمت این گوشی چنده الان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همچنین مدل پرو ؟؟؟
خرید این منطقی تره یا xperia x2 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

essi_raj004
19-10-2010, 14:37
دوباره سلام:31:
همون طور که گفتن همه هندز فری خود گوشی ...ه .:2: . شما یه مدل از کریتیو تا ده تومن که کیفیت عالی داشته باشه معرفی میکنین.
در ضمن کیفیت ظبط صداش خیلی خوبه:19:

7evil
19-10-2010, 14:42

بستگي به نيازتون از گوشي داره؟ولي به نظر من ويواز عاليه
قيمتش گلمحمدي گفتن 380 مگه شما كدوم شهريد چون قيمتا فرق ميكنه

---------- Post added at 04:42 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

سلام گلمحمدي جان به نظر شما؟

golmohammadi
19-10-2010, 15:25
توي گوشيهاي جاواي سوني اريكسون ، اگر دكمه + يا - رو چند ثانيه نگه داري ، ميره آهنگ قبلي يا بعدي.

يعني با دكمه Volume هم ميتوني صدا رو كم و زياد كني و هم ميتوني آهنگها رو عقب جلو كني.

حالا شما ميتوني اين مورد رو روي ويواز تست كني ، شايد جواب داد:20:
منظور دوستمون هم این بود که این خاصیت وجود نداره :31:

سلام

این ایراد نیست
در بقیه گوشیها هم اکثرا همینطوره
حداقل تو سیمبیانها

والا تو تبریز بدون گارانتی 380 ویواز پرو و 350 ویواز
دیگه بقیه جاها خبر ندارم
راستی به نظر من ویواز پرو بهتر میتونه باشه نسبت به x2

نوشته شده توسط 7evil [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یعنی چی سرعت پائینش ؟
بیشتر توضیح بده

7evil
19-10-2010, 15:59
ببخشيد اشتباه چاپي شده
منظورم به خاطر اين كه ويروسيه باشه؟

J U N I P E R
19-10-2010, 16:12
این ایراد نیست
در بقیه گوشیها هم اکثرا همینطوره
حداقل تو سیمبیانها

خب حالت مطلوب معمولا وقتیه که دکمه‌ها وقتی دستگاه قفل هم باشه، کار کنه.
شاید تو سیمبین این موضوع باشه، اما به نظر من ایراده، زیاد پیش میاد که آدم می‌خواد صدا رو کم‌و‌زیاد کنه.
خب هی لاک‌و‌آنلاک کردن گوشی دردسر می‌شه.
دکمه‌های ولوم هم مثل تاچ نیست که قفل نبودنش مشکل درست کنه.

Behsood
19-10-2010, 19:38
رو یکی از تبها کلیک کن و 3 ثانیه نگهش دار
البته قسمت بالایی تب
بعد وارد تنظیمات تب میشه
ادب فلش را که انتخاب کردی سرچ میکنه و هر چی فلش تو گوشی هست میاره
بقیشم که نیاز به توضیح نداره
متوجه نشدم!
من فایل فلش که یه ساعت HTC هست رو باز میکنم.
اما گزینه ای برای بک گراند نداره!
Tab هم ندیدم!! :دئ

والا تو تبریز بدون گارانتی 380 ویواز پرو و 350 ویواز
آقا این تبریز با کل ایران فرق داره چرا؟
همه جا برعکسه این حالته!
Pro چون دوربین اش 5 هست قیمت پایین تی داره نسبت به ویواز .

arta2008
19-10-2010, 20:28
سلام

کسی تو تهران قیمت نداره میگن امروز ارزون شده؟

من تو اردبیل پرسیم ویواز 325 تومن و ویواز پرو 355 تومن .

اگه کسی تو تهران قیمت داره لطفا بگه؟

89/7/27

mdmehry
19-10-2010, 21:46
برنامه آپدیت ویواز رو از کجا گیر بیارم؟

golmohammadi
19-10-2010, 23:03
ببخشيد اشتباه چاپي شده
منظورم به خاطر اين كه ويروسيه باشه؟
بعید میدونم
خواستی یه بار ویروس یاب یکن خب
یا مموری را فرمتش کن نهایتا

خب حالت مطلوب معمولا وقتیه که دکمه‌ها وقتی دستگاه قفل هم باشه، کار کنه.
شاید تو سیمبین این موضوع باشه، اما به نظر من ایراده، زیاد پیش میاد که آدم می‌خواد صدا رو کم‌و‌زیاد کنه.
خب هی لاک‌و‌آنلاک کردن گوشی دردسر می‌شه.
دکمه‌های ولوم هم مثل تاچ نیست که قفل نبودنش مشکل درست کنه.
درسته حالت مطبوع همینه که گفتین
ولی نه از نظر شرکتهای سازنده گوشی

متوجه نشدم!
من فایل فلش که یه ساعت HTC هست رو باز میکنم.
اما گزینه ای برای بک گراند نداره!
Tab هم ندیدم!! :دئ

آقا این تبریز با کل ایران فرق داره چرا؟
همه جا برعکسه این حالته!
Pro چون دوربین اش 5 هست قیمت پایین تی داره نسبت به ویواز .
منظور من اینه که در صفحه اصلی قسمت بالای یکی از تبها انگشتتو بگیر و نگهداره
نه اینکه رو خود فایل
والا تو تبریز گاهی وقتها ارزونه گاهی وقتها گرون
در کل این روزها قیمت گوشیها تلرانس زیادیداره
من خودم ویوا را 318 بدون گارانتی دیدم 1 ماه پیش
الان پرسیدم میگه 350
در ضمن پرو دوربینش اره پائینتره ولی چون کیبورد داره گرونتره
به نظر من هر دو باید یه قیمت باشند

برنامه آپدیت ویواز رو از کجا گیر بیارم؟
پست 2 را ببین
اگه نبود بگو

Behsood
19-10-2010, 23:26
در ضمن پرو دوربینش اره پائینتره ولی چون کیبورد داره گرونتره باور کن تهران اینطوری نیست! :دئ
میخوای امار بگیر تهران ببین اونجا برعکسه.
من بودم میرفتم یه کاسبی توپ ممیکردم با این اوضاع! :دئ

من Theme رو عوض کردم.
Basic گذاشتم.
باشه ببینم چی میشه!

7evil
20-10-2010, 00:00
درسته حالت مطبوع همینه که گفتین
ولی نه از نظر شرکتهای سازنده گوشی

به نظر من كه ايراده گوشي قبليم كه اينطور نبود چند بار سر صف مدرسه شروع كرد به اهنگ خوندن

golmohammadi
20-10-2010, 00:25
گوشی شاپ تقریبا قیمتهاش مناسبه
ویواز پرو را زده 358
ویواز را زده 355
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

panther99
20-10-2010, 01:14
بستگي به نيازتون از گوشي داره؟ولي به نظر من ويواز عاليه
قيمتش گلمحمدي گفتن 380 مگه شما كدوم شهريد چون قيمتا فرق ميكنه

من تهران هستم .

Behsood
20-10-2010, 01:26
تهران کسی قیمت نداره من حرفمو به این رفیقم ثابت کنم ؟ :دئ

REZAt1980
20-10-2010, 01:29
این یک مزیته تا ایراد
شما میتونی ادامه فیلم یا کلیپ را ببینی
پس وقتی فیلمی را از وسط میبینی معنیش اینهکه آخرین بار اون فیلم را تا وسطش نگاه کردی

تا حدودی با شما موافقم.

اما مشکل اینجاست که در کشور ما اکثر کلیپها با فرمت 3gp هستند و وقتی اون ها رو میفرستی عقب، تصاویر درهم میشن و تا سی ثانیه معلوم نیست که فیلم چی هست.

golmohammadi
20-10-2010, 02:16
تا حدودی با شما موافقم.

اما مشکل اینجاست که در کشور ما اکثر کلیپها با فرمت 3gp هستند و وقتی اون ها رو میفرستی عقب، تصاویر درهم میشن و تا سی ثانیه معلوم نیست که فیلم چی هست.
در کشور ما منظورت چیه ؟
من تو گوشیم 1 دونه فقط 3gp دارم که اینم از بلوتوث دوستم داده
یادمه زمانی که کا800 داشتم نیز از mp4 استفاده میکردم
چه برسه به ویواز
شما اگه بلد نیستی فیلمها و کلیپها را به mp4 تبدیل کنی بگو تا یاد بدیم :40:

راستی گفتی 30 ثانیه تصویر خراب میشه ؟ :18:
منظورت 3 ثانیه هست درسته ؟
بگو تا شاخ در نیاوردیم :31:

7evil
20-10-2010, 15:45
من تهران هستم .

خوب تهران كه تو علاالدين هست ارزونتره فقط بايد حواست باشه كلاه سرتون نره البته بببخشيد جسارته ممكنه خود شما همشو بدوني چون كه مثل اين بعضيا از دستشون ناراضي بودن ولي با توجه به گفته گلمحمدي جان به نظر منم ويواز پرو الان مد تره تا ويواز حالا بستگي به خودتون داره

golmohammadi
20-10-2010, 17:48
خوب تهران كه تو علاالدين هست ارزونتره فقط بايد حواست باشه كلاه سرتون نره البته بببخشيد جسارته ممكنه خود شما همشو بدوني چون كه مثل اين بعضيا از دستشون ناراضي بودن ولي با توجه به گفته گلمحمدي جان به نظر منم ويواز پرو الان مد تره تا ويواز حالا بستگي به خودتون داره
خب هر دو گوشی خوبه
این نیازهاس که باعث میشه ادم انتحاب کنه
من موقع خریدن ویواز برنامه هام طوری بود که نیاز خاصی به تایپ کردن نداشتم
بعد جریان عوض شد و هر روز چند ده پیامک فرستادم :31:
واسه همین حس کردم ویواز پرو بهتر بود برام
البته ما که چاره ای نداشتیم چون پرو نیومده بود
به هر حال کسی هم که تایپ نمیکنه برای ویواز بهتره
چون طبیعتا سبکتر و کم عرضتر خواهد بود
و دوربینش هم که خب مطمنا بهتر میشه

H@MID_2
20-10-2010, 19:15
آقایون یک لطفی بکنند بگن من چیکار کنم؟ هم صفحه کلیدشو میخوام و هم دوربین 8!!!!
باید چیکار کنم؟
آخه یکی نیست بگه مرض دارین اینطوری مدل میدین به بازار؟!!!
واما سوال دیگه اینکه میخواستم بدونم صفحه لمسیش مثل این Xperia هست یا نه؟
اصلا صفحه لمسیش خازنیه؟ یا مقاومتی؟ اگر مثل این گوشی های KU990 باشه که باید فشار بدی تا عمل کنه اصلا سراغش نمیرم!!! لطفا یکی راهنمایی کنه براای من صفحه لمسیش خیلی مهمه!

7evil
20-10-2010, 22:44
باید چیکار کنم؟
اصلا صفحه لمسیش خازنیه؟ یا مقاومتی؟ اگر مثل این گوشی های KU990 باشه که باید فشار بدی تا عمل کنه اصلا سراغش نمیرم!!! لطفا یکی راهنمایی کنه براای من صفحه لمسیش خیلی مهمه!

صفحه اش مقاومتيه و ميشه گفت بد نيست

golmohammadi
20-10-2010, 23:00
باید چیکار کنم؟
بله دقیقا عملکردش اینطوریه
باید مثل xperia و و ویوتی و بقیه گوشیهای با تاچ مقاومتی، فشار بدی تا کار کنه

Vallio
20-10-2010, 23:10
باید چیکار کنم؟

صفحه اش مقاومتيه و ميشه گفت بد نيست

بد نیست :18: ، مزخرفه : ((

اگه صفحه لمسی واست مهمه خیلی خیلی اصلا" سمتش نرو و سرعت گوشی : (( یه فاجعه بسیار بزرگ توی این گوشیییه !

البته این نظر منه ، باید خودت یه بار باهاش کارکنی : ))

PLAΨMID
21-10-2010, 00:02
در کشور ما اکثر کلیپها با فرمت 3gp هستند و وقتی اون ها رو میفرستی عقب، تصاویر درهم میشن و تا سی ثانیه معلوم نیست که فیلم چی هست.
با آپدیت این مشکل تقریبا حل میشه .:5:

اگه صفحه لمسی واست مهمه خیلی خیلی اصلا" سمتش نرو
:31:آره اگه با سامسونگ Wave مقایسه اش کنی همینطوره . .
ولی توی محدوده خودش به نظر من خوبه . بدک نیست .
من توی تایپ هم هیچ مشکلی باهاش ندارم با اینکه از کیبورد فارسی qwerty استفاده میکنم . زیاد هم sms میزنم .

arta2008
21-10-2010, 00:05
آقا تهران بدون گارانتی قیمت چنده؟

دو روزه هی میپرسم کسی جواب نمیده

Behsood
21-10-2010, 00:52
این برچسب روی صفحه چقدر زود خط خطی میشه!
هست الان تو بازار برم بگیرم عوض کنم؟

مدتیه میخوام عکس بگیرم Error جنرال مموری میده و ذخیره نمیکنه. (بعد درست میشه یه مدت و دوباره ارور میده!!)
فضای خالی موجوده ...

کد ریست کامل اش چنده؟
همینطور کد اطلاعات مربوط به ورژن گوشی که ببینم اگه لازمه آپدیت کنم.
متشکر.

ali7777
21-10-2010, 12:07
آقا سلام و خسته نباشی خدمت همه ی دوستان
من باز شرمنده ام که هی سر و کلم پیدا میشه با یه سوال مبتدیانه
اول اینکه چطور میشه بلوتوثهایی که دریافت میکنم رو تو حافظه جانبی گوشی ذخیره کنم ؟ نه تو حافظه خود گوشی که سریع هم پر میشه !
دوم اینکه آیا میشه جای حروف فارسی رو تو کیبورد عوض کرد؟ مثلا حرف " ر " رو میخوام رو "v" بزارم ! الان بطور پیشفرض حرف "V" حرف " و " رو تایپ میکنه
ممنون

golmohammadi
21-10-2010, 12:14
این برچسب روی صفحه چقدر زود خط خطی میشه!
هست الان تو بازار برم بگیرم عوض کنم؟

مدتیه میخوام عکس بگیرم Error جنرال مموری میده و ذخیره نمیکنه. (بعد درست میشه یه مدت و دوباره ارور میده!!)
فضای خالی موجوده ...

کد ریست کامل اش چنده؟
همینطور کد اطلاعات مربوط به ورژن گوشی که ببینم اگه لازمه آپدیت کنم.
متشکر.
اونو که باید بکنی بندازی دور
اره تو بازار میتون خوباشو پیدا کنی
اون ارور هم متاسفانه ره احلی کشف نشده براش
برای فرمت گوشی بزن ستاره مربع 7370 مربع
بعد کد گوشیو بزن 12345 پیشفرضش هست
با کد زیر هممیتونی بفهمی فیرمور ورژنش چنده :
ستاره مربع 0000مربع
r2ea023 اخرینش هست

ali7777
21-10-2010, 12:35
گلمحمدی جان جواب ما رو نمیدی؟

jax2
21-10-2010, 12:46
آقا سلام و خسته نباشی خدمت همه ی دوستان
من باز شرمنده ام که هی سر و کلم پیدا میشه با یه سوال مبتدیانه
اول اینکه چطور میشه بلوتوثهایی که دریافت میکنم رو تو حافظه جانبی گوشی ذخیره کنم ؟ نه تو حافظه خود گوشی که سریع هم پر میشه !
دوم اینکه آیا میشه جای حروف فارسی رو تو کیبورد عوض کرد؟ مثلا حرف " ر " رو میخوام رو "v" بزارم ! الان بطور پیشفرض حرف "V" حرف " و " رو تایپ میکنه
ممنون

بلوتوث های که فایل نصبی هستند و یا فایل ناشناخته رو نمیشه سیو کرد
فقط باز میشن(ما که نتونستیم سیو کنیم)
برای اینکه رو مموری کارد ذخیره بشن
از منوی اصلی وارد massageing بشید و از پایین options رو انتحاب کنید
از منوی باز شده settings رو انتخاب کنید
توصفحه ای که باز میشه به قسمت other برین
اونجا یه گزینه هست به نام memory in use اونو تغییر بدید به مموری کارد
همین
برای کیبورد هم فک نکنم بتونی کاری کنی

cool evin
21-10-2010, 13:10
سلام دوستان منم گوشیم vivaz U5 . بیشتر برنامه هایی که دانلود می کنم و روش نصب می کنم. نشون نمیده!! یا اگه برنامه مخصوص خودش رو فقط دانلود می کنم بازم مشکل داره. یا error میده. باید چی کار کنم؟

Hadi King
21-10-2010, 13:19
سلام دوستان منم گوشیم vivaz U5 . بیشتر برنامه هایی که دانلود می کنم و روش نصب می کنم. نشون نمیده!! یا اگه برنامه مخصوص خودش رو فقط دانلود می کنم بازم مشکل داره. یا error میده. باید چی کار کنم؟

سلام دوست عزیز نشون نمیـــده ؟ :13:
خب برنامه های که مخصوص خود گوشی چه اروری میـــده ؟ :46:

7evil
21-10-2010, 13:37
بد نیست :18: ، مزخرفه : ((

اگه صفحه لمسی واست مهمه خیلی خیلی اصلا" سمتش نرو و سرعت گوشی : (( یه فاجعه بسیار بزرگ توی این گوشیییه !

البته این نظر منه ، باید خودت یه بار باهاش کارکنی : ))
دوست عزيز اشتباه نميكني ؟اول كه سرعت اين گوشي حرف نداره و شايد گوشي شما مشكل داره
2-تاچش هم اصلا مزخرف نيست من كه باهاش مشكلي ندارم

Vallio
21-10-2010, 17:01
دوست عزيز اشتباه نميكني ؟اول كه سرعت اين گوشي حرف نداره و شايد گوشي شما مشكل داره
2-تاچش هم اصلا مزخرف نيست من كه باهاش مشكلي ندارم

ببینید دوست عزیز من یه گوشی با سیستم عامل گرفتم یعنی چی ؟ یعنی اینکه باید نرم افزار های مختلفی رو روش نصب کنم . درسته ؟
اگه اینطوری که میخاد با 10 - 15 تا نرم افزار سرعتش وحشتناک بیاد پایین اون هم با همچین سی پی یویی ( که توی سر سونی اریکسون بخوره با این سی پی یو ! ) همون بهتر که برم جت سامسونگ رو بخرم !
حداقل تاچش از این گوشی قوی تره .
بعله گوشی من مشکل داره ، اونهم سرعت پایینشه ، تاچ واقعا" ضعیفشه ، ارور دوربینشه ، گیر کردن فیلم موقع ضبطشه !!!!!!!

:41::41::13: !

golmohammadi
21-10-2010, 19:30
ببینید دوست عزیز من یه گوشی با سیستم عامل گرفتم یعنی چی ؟ یعنی اینکه باید نرم افزار های مختلفی رو روش نصب کنم . درسته ؟
اگه اینطوری که میخاد با 10 - 15 تا نرم افزار سرعتش وحشتناک بیاد پایین اون هم با همچین سی پی یویی ( که توی سر سونی اریکسون بخوره با این سی پی یو ! ) همون بهتر که برم جت سامسونگ رو بخرم !
حداقل تاچش از این گوشی قوی تره .
بعله گوشی من مشکل داره ، اونهم سرعت پایینشه ، تاچ واقعا" ضعیفشه ، ارور دوربینشه ، گیر کردن فیلم موقع ضبطشه !!!!!!!

:41::41::13: !
از شما بعیده دوست عزیز
جت را با ویواز میخواهین مقایسه کنین ؟ :41:
دوستان من نمیدونم چرا بعضیها از سرعتش گله دارند
من تمام برنامه های مورد نیازم را نصب کرده ام
+
8 گیگ مموری هم 7 گیگش پر هست یعنی حدود 3 گیگ آهنگ
و 3 گیگ کلیپهای تصویری
و حدود 1 گیگ هم برنامه و بازیه کپی کرده ام
کلی هم خوشی عکس داره و ..
خلاصه من افت سرعتی ندیدم تا حالا

در مورد تاچ
تا چیزی نیست که بعدا بفهمی و پشیمون بشی
هر کس با تاچ مقاومتی مشکل داره میتونه نخره
من مشکلی با تاچ این گوشی ندارم

Masoud.ebi
21-10-2010, 19:43
بالاخره بعد از کلی بالا و پایین شدن توی گوشی ایراد سرعت پایین نصب فایل های سنگین رو توی این گوشی پیدا کردم

دوستانی که قبلا باهاشون در این مورد بحث کرده بودم میتونن این موضوع رو عملا با این روش تست کنند ::

این گوشی فایل هایی که بالای 2 الی 3 مگ هستند رو خیلی کند نصب میکنه برای مثال میتونین فایل SPBShell ورژن 3.5 که حجمی حدود 6 مگ رو داره تست کنید روی گوشی من از روی مموری کارت مدت زمان جهت آماده سازی فایل Preparing for install (دوستان دقت کنند منظور من مدت زمان آماده سازی فایل جهت نصب یعنی از زمانیکه روی فایل کلیک میکنیم تا زمان مشاهده موافقت نامه نصب منظورم این قسمت نصب هستش ) برای من حدود 40 ثانیه شد

اما حالا بیاین این فایلو روی حافظه داخلی گوشی کپی کنید و زمان رو دوباره بسنجید برای من این زمان 9 ثانیه شد

میبینید که اختلاف وحشتناک بالاست یعنی حدود 4 برابر

من این زمان رو برای گوشیهای نوکیا هم گرفتم بهیچ عنوان اینقدر اختلاف ندارند نهایتا 7 الی 8 ثانیه

بنظرم مشکل میتونه مربوط به 2 قسمت باشه :

1. ایراد از درگاه مموری و سرعت پایین برقراری ارتباط این درگاه توی این گوشی میباشد چون من این زمان رو توی ساتیو تست کردم و سرعت نصب توی ساتیو به مراتب بالاتره خیلی بالاتر از ویواز با اینکه پردازنده اش 600 هست
2. ایراد از فریمور های این گوشی که بنظرم این میتونه محتمل تر باشه

این ایراد واقعا اعصابمو خرد میکنه و جای تعجبه که چرا سرعت نصب از روی مموری اینقدر پایینه اونم با این پردازنده قدرتمند 720 مگاهرتز چون من زیاد برنامه روی گوشی نصب میکنم و برام این سرعت خیلی مهمه .

لطفا دوستان دیگه هم تست کنن با فایل های به مراتب بزرگتر .

Vallio
21-10-2010, 20:27
از شما بعیده دوست عزیز
جت را با ویواز میخواهین مقایسه کنین ؟ :41:
دوستان من نمیدونم چرا بعضیها از سرعتش گله دارند
من تمام برنامه های مورد نیازم را نصب کرده ام
+
8 گیگ مموری هم 7 گیگش پر هست یعنی حدود 3 گیگ آهنگ
و 3 گیگ کلیپهای تصویری
و حدود 1 گیگ هم برنامه و بازیه کپی کرده ام
کلی هم خوشی عکس داره و ..
خلاصه من افت سرعتی ندیدم تا حالا

در مورد تاچ
تا چیزی نیست که بعدا بفهمی و پشیمون بشی
هر کس با تاچ مقاومتی مشکل داره میتونه نخره
من مشکلی با تاچ این گوشی ندارم

اسی جون حالا شدیم دوست عزیز و بعضیها :دی !

منظورم بدون سیستم عامل بودن و سی پی یویه این گوشی بود نه امکاناتش ؛ من اگه امکانات ویواز رو قبول نمیکردم هیچ موقع نمیخریدمش : ))

من بیش از 30 برنامه دارم که 8 - 9 تاشون خیلی سنگینه !
یه 20 - 30 تایی هم آهنگ دارم ، 9 تا کلیپ اچ دی ، نه اونایی که خودم گرفتم !
50 تا هم عکس !
کلا" دوگیگ مموری پر شده !
تاچش ضعیفه ، بهتره که اینو قبول کنیم ، منو که خیلی اذیت میکنه !
ولی اینم بگم سی پی یوی این گوشی واقعا" توی کار 720 مگاهرتز نیست و خیلی جاها هم خوندم که بیشتر از 600 نمیشه !

در ضمن نمیدونم چرا خیلی ها اصرار به بالا بودن سرعت این گوشی دارند ، اگه خودم نداشتم یه حرفی .......

arta2008
21-10-2010, 20:44
سلام

میخاستم بدونم که ویواز u5i با vivaz u5iV و vivaz u5a و u51 چه فرقی داره ؟

چه طور میتونیم بفهمیم که از کدومه ؟

اصلا با هم فرق دارن؟

کدوم بهتره؟

7evil
21-10-2010, 23:29
يعني چي كدوم بهتره مگه شما مي خواي جز u5i بخري؟ چون اين يكي عموميه و اينترنشنال و u5a هم كه مال امريكاست بقيشو ديگه تازه شنيدم

golmohammadi
21-10-2010, 23:36
بالاخره بعد از کلی بالا و پایین شدن توی گوشی ایراد سرعت پایین نصب فایل های سنگین رو توی این گوشی پیدا کردم

دوستانی که قبلا باهاشون در این مورد بحث کرده بودم میتونن این موضوع رو عملا با این روش تست کنند ::

این گوشی فایل هایی که بالای 2 الی 3 مگ هستند رو خیلی کند نصب میکنه برای مثال میتونین فایل SPBShell ورژن 3.5 که حجمی حدود 6 مگ رو داره تست کنید روی گوشی من از روی مموری کارت مدت زمان جهت آماده سازی فایل Preparing for install (دوستان دقت کنند منظور من مدت زمان آماده سازی فایل جهت نصب یعنی از زمانیکه روی فایل کلیک میکنیم تا زمان مشاهده موافقت نامه نصب منظورم این قسمت نصب هستش ) برای من حدود 40 ثانیه شد

اما حالا بیاین این فایلو روی حافظه داخلی گوشی کپی کنید و زمان رو دوباره بسنجید برای من این زمان 9 ثانیه شد

من این زمان رو برای گوشیهای نوکیا هم گرفتم بهیچ عنوان اینقدر اختلاف ندارند نهایتا 7 الی 8 ثانیه

1. ایراد از درگاه مموری و سرعت پایین برقراری ارتباط این درگاه توی این گوشی میباشد چون من این زمان رو توی ساتیو تست کردم و سرعت نصب توی ساتیو به مراتب بالاتره خیلی بالاتر از ویواز با اینکه پردازنده اش 600 هست

این ایراد واقعا اعصابمو خرد میکنه و جای تعجبه که چرا سرعت نصب از روی مموری اینقدر پایینه اونم با این پردازنده قدرتمند 720 مگاهرتز چون من زیاد برنامه روی گوشی نصب میکنم و برام این سرعت خیلی مهمه .

خب بچه ها میتونند با مموری دیگه تست کنند
اما یه چیز برام جالبه
اگه سرعت مموری ویواز پائین هست چطور وقتی من وایرد مدیا سنتر که میشم چندین گیگ ویدئو را فوری باز میکنه ؟

اسی جون حالا شدیم دوست عزیز و بعضیها :دی !

منظورم بدون سیستم عامل بودن و سی پی یویه این گوشی بود نه امکاناتش ؛ من اگه امکانات ویواز رو قبول نمیکردم هیچ موقع نمیخریدمش : ))

من بیش از 30 برنامه دارم که 8 - 9 تاشون خیلی سنگینه !
یه 20 - 30 تایی هم آهنگ دارم ، 9 تا کلیپ اچ دی ، نه اونایی که خودم گرفتم !
50 تا هم عکس !
کلا" دوگیگ مموری پر شده !
تاچش ضعیفه ، بهتره که اینو قبول کنیم ، منو که خیلی اذیت میکنه !
ولی اینم بگم سی پی یوی این گوشی واقعا" توی کار 720 مگاهرتز نیست و خیلی جاها هم خوندم که بیشتر از 600 نمیشه !

در ضمن نمیدونم چرا خیلی ها اصرار به بالا بودن سرعت این گوشی دارند ، اگه خودم نداشتم یه حرفی .......

الان میشه بگی افت سرعت گوشی شما کجاهاست ؟
شاید گوشی شما ایراد داره ؟
شاید هم گوشیهای سری اول بهتر بودند ؟
من چند برابر شما اهنگ و ویدئو و ... دارم
حدود 330 قطعه فقط کلیپ دارم و نزدیک 500 ترک آهنگ

در مورد سی پی یو
این حرفای بی منطق را از هر کسی شنیدید باور نکنید
این گوشی جت هست که اسمش جت هست با سی پی یو 800 که سرعتش در حد سی پی یو 400 مگاهرتزی نیست
نه ویواز
بعدشم شما که میگین سی پی یو ویواز مثلا در حد 600 مگاهرتز هست مطمئنا سی پی یو مثلا امنیا اچ دی هم میشه 400
بعدشم اگه این سی پی یو الکیه چرا بازی نید فور اسپید شیفت را ویواز خوب باز میکنه ولی امنیا اچ دی خوب باز نمیکنه ؟
حدود 1200 تا پیامک فرستاده شده و دریافتی(مجموع) داشتم چطور وقتی داخل اینباکس میشم درنیم ثانیه همشون میاره ؟
و و و ...
دلایلی هست که ثابت میکنه این سی پی یو همون 720 واقعی هست
و سرعت گوشی عالیه

armin_goooodboy
21-10-2010, 23:46

درسته
اما حالا که مموری داخلی گوشی محدوده ، واسه نصب بازی هایی مثل شیفت که حدودا 80 مگه باید چیکار کرد؟
ضمنا چرا واسه تعداد کمی از دوستان (از جمله خودم) سرعت کمه و بقیه میگن خوبه؟

arian_mj
22-10-2010, 00:31
سلام
با google maps چطور میشه موقعت یابی کرد (منظور همون جی پی اسه)؟

golmohammadi
22-10-2010, 01:47
سلام
با google maps چطور میشه موقعت یابی کرد (منظور همون جی پی اسه)؟
توسط agps موقعیت یابی میکنه

payam20
22-10-2010, 12:20
سرعت این گوشی که اصلا جای بحث نداره... مگر اینکه یوزر از کار با سیستم عامل سیمبیان اطلاعی نداشته باشه و بدرفتاری کنه با گوشی و بهم بریزدش و سرعتش پایین بیاد... وگرنه سرعت در این حد واقعا معرکست...

تاچش هم در مقایسه با گوشی های مقاومتی خیلی خوبه...
من که روزی حدود 40-50 تا sms میفرستم و مطالب دو تا سایت رو با همین کیبورد آپ میکنم، خیلی از صفحش راضیم...

راستی من مموری 4 گیگابایتی 5800 ام رو انداختم روی این گوشی. فعلا ارور مموری فول ندیدم. نصب SPB پونزده مگابایتی هم روی مموری کلا 50 ثانیه کشید. حالا باید بیشتر تست کرد تا نتیجه گیری کرد...

arian_mj
22-10-2010, 12:48
توسط agps موقعیت یابی میکنه
وقتی google maps رو بازش میکنم شروع میکنه به loading نقشه و اتصال به ماهواره...اما اصلا موقعیت منو نشون نمیده!!!
یه سوال دیگه ... آیا سرعت و مسافت رو هم نشون میده؟

essi_raj004
22-10-2010, 14:54
دوباره سلام:31:
همون طور که گفتن همه هندز فری خود گوشی ...ه .:2: . شما یه مدل از کریتیو تا ده تومن که کیفیت عالی داشته باشه معرفی میکنین?
در ضمن کیفیت ظبط صداش خیلی خوبه:19:

خیلی ببخشید که عضر میخام :31: اگه میشه منو راهنمایی کنین در این مورد . چون خیلی اهنگ گوش دادنو دوست دارم :8:
:11:

golmohammadi
22-10-2010, 15:42
سرعت این گوشی که اصلا جای بحث نداره... مگر اینکه یوزر از کار با سیستم عامل سیمبیان اطلاعی نداشته باشه و بدرفتاری کنه با گوشی و بهم بریزدش و سرعتش پایین بیاد... وگرنه سرعت در این حد واقعا معرکست...

تاچش هم در مقایسه با گوشی های مقاومتی خیلی خوبه...
من که روزی حدود 40-50 تا sms میفرستم و مطالب دو تا سایت رو با همین کیبورد آپ میکنم، خیلی از صفحش راضیم...

راستی من مموری 4 گیگابایتی 5800 ام رو انداختم روی این گوشی. فعلا ارور مموری فول ندیدم. نصب SPB پونزده مگابایتی هم روی مموری کلا 50 ثانیه کشید. حالا باید بیشتر تست کرد تا نتیجه گیری کرد...
مموری 5800 که 8 گیگ هست ؟
چطور مال شما 4 گیگ بود ؟

وقتی google maps رو بازش میکنم شروع میکنه به loading نقشه و اتصال به ماهواره...اما اصلا موقعیت منو نشون نمیده!!!
یه سوال دیگه ... آیا سرعت و مسافت رو هم نشون میده؟
گوگل مپس کلا نمیصرفه
چون اینترنت میخواد سرعتش هم خوب باشه
گوگل مپس agps موقعیت را پیدا میکنه
امکانات خاص زیادی نداره

خیلی ببخشید که عضر میخام :31: اگه میشه منو راهنمایی کنین در این مورد . چون خیلی اهنگ گوش دادنو دوست دارم :8:
:11:
وسائل جانبی موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستی بچه ها
کیفیت خروجی ویواز را با ان95 و x6 مقایسه کردم
تقریبا با اونا مساوی بود

payam20
22-10-2010, 16:06
مموری 5800 که 8 گیگ هست ؟
چطور مال شما 4 گیگ بود ؟

این نویگیشن ادیشن هست که توش یه چندتا وسایل اضافی مثل پایه داشبورد و ... گذاشته بودن و به جاش مموری رو 4 کرده بودن. زهش نقره ای هست به جای آبی یا قرمز....

ali7777
22-10-2010, 22:39
دوستان یه سوال !
چرا با مرورگر گوشی نمیشه سایتهایی با پسوند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو باز کرد؟؟ مثلا جی میل یا گوگل ریدر ! شما مرورگر خاصی استفاده میکنید که بتونه اینا رو باز کنه؟ یا اینکه ف / ی / ل / ط/ ر رو دور بزنه؟

vahid_civil
22-10-2010, 22:46
دوستان یه سوال !
چرا با مرورگر گوشی نمیشه سایتهایی با پسوند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو باز کرد؟؟ مثلا جی میل یا گوگل ریدر ! شما مرورگر خاصی استفاده میکنید که بتونه اینا رو باز کنه؟ یا اینکه ف / ی / ل / ط/ ر رو دور بزنه؟

اپرا مینی جاوا فونت فارسی رو نشون نمیده ولی قیلتر رو دور میزنه .
کلی هم اپرا سیمبین خوبه

7evil
23-10-2010, 00:21
سلام بچه ها كسي برنامه ي مطمئن و تست شده اي نداره كه بشه باهاش شماره ي تماس گرفته شده يا پاسخ داده شده و حتي برگردوندن اس ام اس هاي پاك شده نداره كه حتما تست شده باشه و كار كنه لطفا كمك كنيد

PLAΨMID
23-10-2010, 06:33
راستی بچه ها
کیفیت خروجی ویواز را با ان95 و x6 مقایسه کردم
تقریبا با اونا مساوی بود
خروجی tv منظورتونه ؟ از چه کابلی استفاده کردید ؟
با تشکر .

Masoud.ebi
23-10-2010, 09:43
خب بچه ها میتونند با مموری دیگه تست کنند
اما یه چیز برام جالبه
اگه سرعت مموری ویواز پائین هست چطور وقتی من وایرد مدیا سنتر که میشم چندین گیگ ویدئو را فوری باز میکنه ؟

الان میشه بگی افت سرعت گوشی شما کجاهاست ؟
شاید گوشی شما ایراد داره ؟
شاید هم گوشیهای سری اول بهتر بودند ؟
من چند برابر شما اهنگ و ویدئو و ... دارم
حدود 330 قطعه فقط کلیپ دارم و نزدیک 500 ترک آهنگ

در مورد سی پی یو
این حرفای بی منطق را از هر کسی شنیدید باور نکنید
این گوشی جت هست که اسمش جت هست با سی پی یو 800 که سرعتش در حد سی پی یو 400 مگاهرتزی نیست
نه ویواز
بعدشم شما که میگین سی پی یو ویواز مثلا در حد 600 مگاهرتز هست مطمئنا سی پی یو مثلا امنیا اچ دی هم میشه 400
بعدشم اگه این سی پی یو الکیه چرا بازی نید فور اسپید شیفت را ویواز خوب باز میکنه ولی امنیا اچ دی خوب باز نمیکنه ؟
حدود 1200 تا پیامک فرستاده شده و دریافتی(مجموع) داشتم چطور وقتی داخل اینباکس میشم درنیم ثانیه همشون میاره ؟
و و و ...
دلایلی هست که ثابت میکنه این سی پی یو همون 720 واقعی هست
و سرعت گوشی عالیه

من نگفتم سرعت مموری ویواز پایینه حتی من مموری رو هم با مارک های دیگه نظیر HC Silicon SanDisk و ... حتی از سایز 1 گیگ تا 4 هم تست کردم نتیجه همه مموری ها سرعت پایین در ابتدای مرحله نصبه

سرعت پایین این درگاه جهت ارتباط با سیستم عامل گوشی همونطور که گفتم بیشتر میتونه نرم افزاری باشه تا سخت افزاری یعنی فریمورهای ارائه شده توسط این شرکت جهت نصب برنامه از روی مموری ایراد داره چون خود سیمبیان این ایراد رو نداره اگه اینجوری بود میبایست توی گوشی های نوکیا نیز سرعت پایین میبود

خیلی جالبه سرعت نصب توی گوشیهای نوکیا با ااینکه دارای پردازنده هایی با نهایت سرعت 434 مگاهرتز هستند یعنی یکم بیشتر از نصف سرعت ویواز اما آنچنان سریع نصب میکنند که آدم از این سرعت مسخره ویواز توی نصب میمونه
اما اینم بگم سرعت گوشی توی تعامل با بقیه قسمت ها اصلا پایین نیست اما من چون زیاد برنامه نصب میکنم این شده برام یه معضل .

دوستان اگه کسی نظری داره ممنون میشم بگـــــــــه .

golmohammadi
23-10-2010, 11:56
من نگفتم سرعت مموری ویواز پایینه حتی من مموری رو هم با مارک های دیگه نظیر HC Silicon SanDisk و ... حتی از سایز 1 گیگ تا 4 هم تست کردم نتیجه همه مموری ها سرعت پایین در ابتدای مرحله نصبه

سرعت پایین این درگاه جهت ارتباط با سیستم عامل گوشی همونطور که گفتم بیشتر میتونه نرم افزاری باشه تا سخت افزاری یعنی فریمورهای ارائه شده توسط این شرکت جهت نصب برنامه از روی مموری ایراد داره چون خود سیمبیان این ایراد رو نداره اگه اینجوری بود میبایست توی گوشی های نوکیا نیز سرعت پایین میبود

خیلی جالبه سرعت نصب توی گوشیهای نوکیا با ااینکه دارای پردازنده هایی با نهایت سرعت 434 مگاهرتز هستند یعنی یکم بیشتر از نصف سرعت ویواز اما آنچنان سریع نصب میکنند که آدم از این سرعت مسخره ویواز توی نصب میمونه
اما اینم بگم سرعت گوشی توی تعامل با بقیه قسمت ها اصلا پایین نیست اما من چون زیاد برنامه نصب میکنم این شده برام یه معضل .

دوستان اگه کسی نظری داره ممنون میشم بگـــــــــه .
من این مطالب را برا کسانی گفتم که از سرعت کلی گوشی ناراضی بودند
و نه فقط سرعت نصب شدن برنامه ها
البته برنامه های سنگین هم زیاد نیستند که ادمو اذیت کنند
یه بار برنامه نصب میکنی دیگه تموم شد هر روز که عوضش نمیکنی
دوستان یک برنامه استاندارد بگین ما هم نصب کنیم
همگی نصب کنند از ابتدای نصب تا اتمام و تامششو بذاریم اینجا

Vallio
23-10-2010, 12:40
اسی جون اگه باور نداری میتونی یه سری به کلوپ ویواز پرو هم بزنی : ( جوابی رو که هم دادم بخون )

گوشیم همش هنگ میکنه و وارد منو نمیشه و تنها راه درست شدنش خاموش شدنشه.....:41:
باطری رو هم 1 روزه میخوره...:19:
کسی نمیدونه چشه نکنه ویروس گرفته/ریستش کنم درست میشه....؟؟؟:18:

سلام رفقا. کسی میدونه نسخه 64 بیتیه PC Companion ویواز پرو رو از کجا میتونم گیر بیارم؟! خیلی واجبه:20:

---------- Post added at 10:50 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

گوشیه منم خیلی سرعتش اومده پایین شیفت رو هم نصب کردم ولی خیلی کند اجرا میشد. چیکارش کنم؟

سرعت کلی پایینه عزیز من ، من برای نصب شیفت بیش از نیم ساعت وقت عزیزمو حروم کردم !

payam20
23-10-2010, 13:58
من نمیدونم دوستان گوشی رو گرفتن برای کار کردن یا برنامه نصب کردن روزانه؟!
من یه بار برنامه ها رو نصب میکنم و تا چند ماه و فرمت بعدی گوشی ازشون استفاده می کنم. حالا این چندماه بیشتره یا اون مدت نصب؟
نمی دونم این مساله چرا اینقدر مهم شده واسه دوستان؟ مگر اینکه هر روز فرمت کنین و هی هر روز هم برنامه نصب کنین...
یه بار وقتو میگیره و دیگه تموم میشه میره دیگه...!
یه برنامه حجیم پیدا کنین که روی 5800 یا N97 هم نصب بشه و مقایسشو تو نصب روی اونها و ویواز یا ساتیو با فیلم تو اینجا بزارم ببینیم این بحث سره چند ثانیه هستش...
البته برنامه مربوط به OVI نباشه...

arta2008
23-10-2010, 14:27
سلام

من میخام ویواز پرو بگیرم؟

چیزی هست که موقع خریدن گوشی باید بهش توجه کرد .؟
مثل مارک کارت حافظه یا همچین چیزی هایی .

در ضمن تمام ویواز ها و ویواز پرو ها ساخت چین هستند یا ساخت ملازی هم هست؟

7evil
23-10-2010, 16:03
سلام

من میخام ویواز پرو بگیرم؟

چیزی هست که موقع خریدن گوشی باید بهش توجه کرد .؟
مثل مارک کارت حافظه یا همچین چیزی هایی .

در ضمن تمام ویواز ها و ویواز پرو ها ساخت چین هستند یا ساخت ملازی هم هست؟
ره ئاسه پرو خريدن گزينه ي خوبي رو انتخاب كردي نه فقط سرعتشو تست بزن اخه مال بعضيا افت داره و ممكنه گوشيشون مشكل داشته باشه
و همين يه نگاه هم به باتري بنداز و همين من كه تا حالا هرچي ديدم مال چين بوده

golmohammadi
23-10-2010, 18:26
ببین سعید جون
من قبلا گفتم بازم میگم
من فقط صحبتم در مورد گوشی خودم هست
بقیه هم نمیدونم یا تولیدهای جدید سرعتشون کمه
و یا کاربران بلد نیستند با گوشی کار کنند (اگه گوشی پیشم بود اونوقت میگفتم اشکال کار کجاست)
در مورد نصب برنامه
اون شیف را رو x6 هم نصب کردم فکر نکن 2 دقیقه نصب شد
رو x6 بالای 10 دققه نصب شد
و رو ویواز خودم فکر کنم 15 یا 20 دقیقه نصب شد
این چیزا عادی هستند
در عوض با من چند تا برنامه جاوا معرفی کنم که رو سونی اریکسون نصب و کار میکنه
اما رو هیچکدوم از نوکیاها کار نمیکنه ....
بعد بازم میگم مگه ادم چقدر برنامه رو گوشی نصب میخواد بکنه ؟
ادم یه بار برنامه های مورد نظرش را نصب میکنه بعد چند ماهی جواب میده
هر روز که برنامه نصب نمیکنه درسته ؟

arta2008
23-10-2010, 18:32
ره ئاسه پرو خريدن گزينه ي خوبي رو انتخاب كردي نه فقط سرعتشو تست بزن اخه مال بعضيا افت داره و ممكنه گوشيشون مشكل داشته باشه
و همين يه نگاه هم به باتري بنداز و همين من كه تا حالا هرچي ديدم مال چين بوده

سلام

چطوری موقع خریدن سرعتشو تست کنم ؟:40:

Behsood
23-10-2010, 19:35
اونو که باید بکنی بندازی دور
اره تو بازار میتون خوباشو پیدا کنی
اون ارور هم متاسفانه ره احلی کشف نشده براش
برای فرمت گوشی بزن ستاره مربع 7370 مربع
بعد کد گوشیو بزن 12345 پیشفرضش هست
با کد زیر هممیتونی بفهمی فیرمور ورژنش چنده :
ستاره مربع 0000مربع
r2ea023 اخرینش هست
سلام
مال من r2ea024 هست!
قضیه اش چیه؟!

arta2008
23-10-2010, 19:50
سلام

من تو یه سایت خارجی میخوندم نوشته بعد از boot up سرعت گوشی ویواز زیاد میشه .

این boot up چیه؟

23-10-2010, 22:31
دوستان ببخشید یه سوال داشتم ، آخرین ورژن vivaz و vivaz pro چیه ؟ برا آپدیتش چیکار کنیم ؟!

7evil
23-10-2010, 23:57
سلام

چطوری موقع خریدن سرعتشو تست کنم ؟:40:

خوب ببين وقتي ميري توي منو و گالري و توي تنظيمات سرعتش روونه يا نه چون كلا بايد اينطور باشه و مال منم در مواقع عادي اينطوره

arta2008
24-10-2010, 00:41
سلام

من میخاستم ویواز پرو بگیرم ولی یه دفعه دیدم ویواز پرو فقط کیبورد داره و من هم زیاد اس م اس نمیزنم

مگه کیبورد فقط برایه اس م اس نیست؟

واسه همین دیگه میخام ویواز بگیریم؟

roozi-666
24-10-2010, 01:48
دوستان 2تا درخاست تکراری داشتم ببخشیدا
اول یک برنامه میخوام که فیلم avi با زیرنویسstr بهش بدم و تبدیل به فرمتی کنه که گوشی بخونه و زیرنیس هم بچسبونه بهش...
دوم قبلا مطرح شده بود که واسه نصب اپرا 10 باید فونت عوض کنیم حالا چجوری فونت عوض کنیم و چه ورژنی از اپرا رو دقیقا نصب کنیم
و اصلا چه فرق اساسی بین اپرا جاوا با حجم ایقدر کم با اپرا با حجم 10 مگ هست؟؟؟؟
خواهشمندم در صورتی که خودتون اطاعاط ناقص دارین جواب ندید

roozi-666
24-10-2010, 02:16
اول یک برنامه میخوام که فیلم avi با زیرنویسstr بهش بدم و تبدیل به فرمتی کنه که گوشی بخونه و زیرنیس هم بچسبونه بهش...
دوم قبلا مطرح شده بود که واسه نصب اپرا 10 باید فونت عوض کنیم حالا چجوری فونت عوض کنیم و چه ورژنی از اپرا رو دقیقا نصب کنیم

7evil
24-10-2010, 13:45
سلام

من میخاستم ویواز پرو بگیرم ولی یه دفعه دیدم ویواز پرو فقط کیبورد داره و من هم زیاد اس م اس نمیزنم

مگه کیبورد فقط برایه اس م اس نیست؟

واسه همین دیگه میخام ویواز بگیریم؟

تصميمتو درست بگير اخه منم اوايل اس ام اس نميزدم ولي الان ماشا...
بگذريم عكس و فيلم چي؟

jax2
24-10-2010, 14:10

سلام
شما این نرم افزار رو دانلود کن

%20v5.4.2.0.exe
پسورد:
فایل رو درگ کن و تو محیطش دراپ کن
فایلت که وارد محیط شد یه چرخ دنده روش هست و کنارش یه عکس
روش کلیک کن و تو منوی باز شده برو قسمت nokia و اونجا x6 رو انتخاب کن
خب حالا رو همون چرخ دنده کلیک کن و تنظیمات رو اینجوری تغییر بده
تو قسمت resolotion بنویس 640*360
بعد تو قسمت frame rate گزینه ی 24 رو انتخاب کن
پایینیش bit rate رو 2000 انتخاب کن

حالا سمت راست قسمت audio
sample rate=44100
channel= 2 channel sterio
bitrate= 128

این دیگه برای ویواز عالیه و حجم یه فیلم 110-20 دقیقه ای میشه 1 گیگ
که کیفیتش عالی هست

برای زیر نویس:
تو قسمت بالای برنامه یه عکس نوار ویدیو هست که روش یه مداده(edit video)
روش کلیک کن و تو قسمت crop گزینه ی zoom رو به 16:9 تغییر بده
بعد برو قسمت sub title و اونجا گزینه ی enable plug-in subtitle رو تیک بزن و زیرش زیر نویسو انتخاب کن
همین ok کن و کلید start رو بزن

راستی بعد تبدیل برای پیدا کردن فایل کلید find target پایین نرم افزار رو بزن

موفق باشید:11:

بعد از قسمت انتخاب فرمت برو قسمت nokia و

payam20
24-10-2010, 14:35

من از اپرای جاوا و سیمبیان استفاده میکنم و بدون هیچگونه تغییر فونتی سایت های فارسی یا نوشته های فارسی رو میخونم. گوشیم هم فارسی نداره...
شما خودت هم نصب کن ببین اینجور گفته ها قابل اعتماد هستن یا نه...

برای نصب هم از خود سایت اپرا روی گوشی استفاده کن. یا اینکه از pc دانلود و به گوشی منتقل کن. آخرین و پایدارترین ورژن رو سایت خودش هست.

arta2008
24-10-2010, 21:25
تصميمتو درست بگير اخه منم اوايل اس ام اس نميزدم ولي الان ماشا...
بگذريم عكس و فيلم چي؟

نه من زیاد اس ام اس نمیزنم .

قبلا میزدم ولی الان نمیزنم تو دوسال 15000 تا اس ام اس زده بودم ولی الان فکر کنم از اول امسال 100 تا هم نزدم.

در کل میخام بدونم ویواز پرو بجز کیبورد و دوربین هیچ فرقی با ویواز نداره؟

سرعتش اینا که فرق نداره ؟ میدونم رویه کاغذ مشخصاتشون یکیه ولی تجربه یه چیز دیگست.

golmohammadi
24-10-2010, 23:09
نه من زیاد اس ام اس نمیزنم .

قبلا میزدم ولی الان نمیزنم تو دوسال 15000 تا اس ام اس زده بودم ولی الان فکر کنم از اول امسال 100 تا هم نزدم.

در کل میخام بدونم ویواز پرو بجز کیبورد و دوربین هیچ فرقی با ویواز نداره؟

سرعتش اینا که فرق نداره ؟ میدونم رویه کاغذ مشخصاتشون یکیه ولی تجربه یه چیز دیگست.
طبق گفته دارندگان اره فرقاشون همین دوتا مورد هستند

Behsood
24-10-2010, 23:40
اقا من که هیچ مشکلی با کیبورد مجازی ندارم!
با نوک ناخن ام هم میزنم بدون کمترین اشتباهی ثبت میشه ...
مشکل من باطری هست! یه کم کم نگه میداره نسبت به اون چه تو GSM Arena زده بود... به خاطر چینی بودن اش هست؟

arta2008
24-10-2010, 23:42
سلام

برای کسایی که مشکل باتری دارن تو تنظیمات فقط gsm رو انتخاب کنند.

Behsood
24-10-2010, 23:51
سلام

برای کسایی که مشکل باتری دارن تو تنظیمات فقط gsm رو انتخاب کنند.
از حالت Dual Mode آوردم روی GSM ...
متشکر .
حالا نتیجه رو خبر میدم ... :11:

roozi-666
25-10-2010, 01:08
من از اپرای جاوا و سیمبیان استفاده میکنم و بدون هیچگونه تغییر فونتی سایت های فارسی یا نوشته های فارسی رو میخونم. گوشیم هم فارسی نداره...
شما خودت هم نصب کن ببین اینجور گفته ها قابل اعتماد هستن یا نه...

برای نصب هم از خود سایت اپرا روی گوشی استفاده کن. یا اینکه از pc دانلود و به گوشی منتقل کن. آخرین و پایدارترین ورژن رو سایت خودش هست.

payam20 باور کن منم آخرین ورژن اپرا رو از خود سایت اپرا دانلود کردم ولی بازم نوشته های فــــــــــارسی درست نشون نمیداد !!!!
راستی منم مثل شما گوشیم فارسی نداره...

payam20
25-10-2010, 01:58
payam20 باور کن منم آخرین ورژن اپرا رو از خود سایت اپرا دانلود کردم ولی بازم نوشته های فــــــــــارسی درست نشون نمیداد !!!!

آدرس یه سایتی رو بدین تا تست کنیم. شاید مشکل ازون سایته که نوشته هاش یونیکد نیست...

J U N I P E R
25-10-2010, 10:49
منم چند وقت پیش امتحان کردم، فارسی نشون نمی‌ده. گوشی من فارسی داره.
گویا برای بعضیا درست کار می‌کنه و برای بعضیا هم نه.
اینم مثل سرعت گوشیه، یه‌سری می‌گن سرعت خیلی خوبه، یه‌سریم اصلا راضی نیستن.

در صورت تداوم مشکلتون، می‌تونید از ورژن سیمبین اوپرا استفاده کنید، بعد با یه ترفند، فونت‌های برنامه رو تغییر بدین، فارسیو نشون می‌ده.

jax2
25-10-2010, 14:30
منم چند وقت پیش امتحان کردم، فارسی نشون نمی‌ده. گوشی من فارسی داره.
گویا برای بعضیا درست کار می‌کنه و برای بعضیا هم نه.
اینم مثل سرعت گوشیه، یه‌سری می‌گن سرعت خیلی خوبه، یه‌سریم اصلا راضی نیستن.

در صورت تداوم مشکلتون، می‌تونید از ورژن سیمبین اوپرا استفاده کنید، بعد با یه ترفند، فونت‌های برنامه رو تغییر بدین، فارسیو نشون می‌ده.

شما اینو دانولد کن:

amir_olympia
25-10-2010, 16:15
با سلام
من حدود 1 ماه ویواز گرفتم.1سوال داشتم یکی از دوسانم نوکیا داره.تو ماشین آهنگی که تو گوشیش داره میخونه با موج رادیو ضبط ماشین تنظیم میکنه و صدای آهنگ گوشیش از تو باند ماشین پخش میشه.
آیا ویواز هم این قابلیت رو داره.اگه داره لطفا راهنمایی کنید.

7evil
25-10-2010, 17:50
نه چند وقت پيش هم هم من اينو ذكر كردم ولي مثل اينكه فقط يه سري از گوشي هاي نوكيا اينو دارن
fm transcend فكر كنم هست كه فقط n97-n79-n78-و چند تاي ديگه اينو دارن
ولي ميشه بخري و به گوشي وصلش ميكني و ميشه ازش استفاده كرد

25-10-2010, 22:00
دوستان کسی نمیخواد جواب منم بده ؟! :41:

دوستان ببخشید یه سوال داشتم ، آخرین ورژن vivaz و vivaz pro چیه ؟ برا آپدیتش چیکار کنیم ؟!

Vallio
25-10-2010, 22:35
نه چند وقت پيش هم هم من اينو ذكر كردم ولي مثل اينكه فقط يه سري از گوشي هاي نوكيا اينو دارن
fm transcend فكر كنم هست كه فقط n97-n79-n78-و چند تاي ديگه اينو دارن
ولي ميشه بخري و به گوشي وصلش ميكني و ميشه ازش استفاده كرد

نوکیا - سامسونگ - سونی اریکسون ،
در ضمن اف ام ترنسمیتره :دی !

FM transmitter

امنیا اچ دی از سامسونگ و دابلیو نهصدو هشتاد از اریکسون و چند تای دیگه که یادم نمیاد ، چیز جالبه ، یه سخت افزاره که توی گوشی هست ، و اکسترنالشم موجوده که مثل اینکه اسماییل خان ازش داشت و عکساشو گزاشته بودن ...

J U N I P E R
25-10-2010, 22:39
دوستان کسی نمیخواد جواب منم بده ؟! :41:

آخرین ورژن: R2EA023
برنامه‌ی Sony Ericsson Update Service رو از وب‌سایت خود سونی‌اریکسون دانلود کن. روی پی‌سی نصب کن و اگر آپدیت نیست، آپدیت کن.

golmohammadi
25-10-2010, 22:51
امنیا اچ دی فرستنده اف ام نداره

چیز جالبه ، یه سخت افزاره که توی گوشی هست ، و اکسترنالشم موجوده که مثل اینکه اسماییل خان ازش داشت و عکساشو گزاشته بودن ...
اره این قطعه خیلی هم خوبه
اولا برد گوشی بسیار که نهایتا 10 متر
من با ان86 که داشتم حتی تو ماشین هم قطعی داشت و باید محلشو تغییر میدادم تا درست بشه
این جانبی که خریدم 50 متر برد داره و قدرتش بیشتره
میشه به همه چیز هم وصلش کرد تازه قیمتش هم 8 تومنه نهایت گرون بده 10 تومن

(پیام اون موردی که گفتم نیامدی )

ma_sezar1
25-10-2010, 23:57
سلام
ویواز صورتی می گن از تیر ماه تولید شده و وارد بازار شده
می خواستم ببینیم توو بازار تهران کسی دیده ؟ و اگر دیده کجا؟
می گن قیمتش 345 هزار تومانه بدون گارانتی (توی یکی از صفحات همین سایت دیدم)

amir_olympia
26-10-2010, 00:40

من با ان86 که داشتم حتی تو ماشین هم قطعی داشت و باید محلشو تغییر میدادم تا درست بشه

اسم این قطعه چیه؟
از کجا باید خرید؟
برای ویواز مارک خوبش چیه؟

payam20
26-10-2010, 04:36

وقتی جوون بودیم یکی ساخته بودیم چندکیلومتر برد داشت. یه شهرک رو ساپورت موسیقی میکردیم... یادش بخیر
دستی هم میتونین با هر بردی که خواستین بسازینش. اگه با سلیقه باشین کوچیک هم میشه درآوردش...

(ساعت و تاریخ دقیق و مسنجر مورد استفاده رو مشخص کنین، حتما خودم رو میرسونم، اکثرا invis میام)

26-10-2010, 11:50
آخرین ورژن: R2EA023
برنامه‌ی Sony Ericsson Update Service رو از وب‌سایت خود سونی‌اریکسون دانلود کن. روی پی‌سی نصب کن و اگر آپدیت نیست، آپدیت کن.

مرسی از پاسخ ، فقط چنتا سوال :
- نسخه گوشی من اینه : R2CA024 - 0380 - 1232 آیا میتونم آپدیت کنم ؟!
- تغییرات نسخه جدید چیه ؟
- آیا نسخه جدید هــک میشه ؟!

sajjad1973
26-10-2010, 12:29
یه سوال از دوستانی که vivaz دارن

میگن vivaz موقع صحبت کردن صفحش قفل نمیشه آیا درسته؟

اگه اینطوری هست موقع صحبت کردن مشکل ایجاد نمیکنه ؟

مدتی هست که میخوام یه گوشی خوب بخرم و vivaz هم یکی از گزینه هام هست

ma_sezar1
26-10-2010, 13:16

درسته، قطع نمیشه
گاها اگه خیلی به صورتت فشارش بدی ممکنه مثلا یه تماس همزمان هم بگیره با یکی از شماره های ذخیره شده
من چند ماهه دارمش، ازش راضی ام
راستی دوستان خبری از ویواز صورتی نشده؟

arta2008
26-10-2010, 13:23

دوست عزیز اره قفل نمیشه و تو gsm.ir هم به عنوان یکی از معایب ویواز نوشته شده است

ولی میخام یه چیزی رو بگم که تو gsm هم بهش توج نکردن و اون اینه:

دوتا صفحه لمسی داریم:
1-خازنی:که با استفاده از الکترون هایی که بدن انسان بهش منتقل میکنه کار میکنه مانند nokia x6 و اگه با خودکار روی صفحه بزنید کار نمیکنه.

2- مقاومتی : این صفحه ها هم با وسایل تقریبا سخت کار میکنن و بایذ یه ذره فشار داده بشن و با ناخن یا هر چیزدیگه ای کار میکنند.

حالا نکته اینه که صفحه ویواز مقاومتی هستش و هنگام صحبت کردن اگه به صورت هم بخوره تماس قطع نمیشه چون باید فشار داده بشه

ولی اگه خازنی بود باید حتما موقع صحبت کردن قفل مشد چون ممکن بود یه لحظه با صورت تماس داشته باشه و قطع بشه

اگه این راهنمایی هم برا شما مفیذ بود تشکر یادتون نره:31:

payam20
26-10-2010, 13:47
مرسی از پاسخ ، فقط چنتا سوال :
- نسخه گوشی من اینه : R2CA024 - 0380 - 1232 آیا میتونم آپدیت کنم ؟!
- تغییرات نسخه جدید چیه ؟
- آیا نسخه جدید هــک میشه ؟!

بله
تو سایت خود سونی اریکسون مفصل راجع به تغییراتش صحبت شده. تو این تاپیک هم همچنین
دیدن تغییرات از خود سایت SE راحتتره... همیشه سعی کنین مطالب رو از اونجا پیگیر باشین تا افراد دیگه...
فعلا هیچ نسخه ای از firmware های ویواز هـــک نمیشن.

Behsood
26-10-2010, 18:53
سلام
موقع آپدیت یه فایل 108 مگی رو شروع میکنه دانلود!
این فایل چی هست؟

golmohammadi
26-10-2010, 18:55
وقتی جوون بودیم یکی ساخته بودیم چندکیلومتر برد داشت. یه شهرک رو ساپورت موسیقی میکردیم... یادش بخیر
دستی هم میتونین با هر بردی که خواستین بسازینش. اگه با سلیقه باشین کوچیک هم میشه درآوردش...

(ساعت و تاریخ دقیق و مسنجر مورد استفاده رو مشخص کنین، حتما خودم رو میرسونم، اکثرا invis میام)
یادش بخیر
من یکی ساخته بودم بردش2 یا 3 کیلومتر بود

منم با نظر دوستان موافقم
کلی مکالمه داریم تا حالا یادم نمیاد با جایی تماس گرفته باشم همزمان
راستی بعد از چند ثانیه صفحه خاموش هم میشه

payam20
27-10-2010, 14:12
سلام
موقع آپدیت یه فایل 108 مگی رو شروع میکنه دانلود!
این فایل چی هست؟

همون فیرمویر جدید گوشی هست که مقداریش روی گوشی نصب میشه

roozi-666
28-10-2010, 01:40
سلام
شما این نرم افزار رو دانلود کن

%20v5.4.2.0.exe
پسورد:
فایل رو درگ کن و تو محیطش دراپ کن
فایلت که وارد محیط شد یه چرخ دنده روش هست و کنارش یه عکس
روش کلیک کن و تو منوی باز شده برو قسمت nokia و اونجا x6 رو انتخاب کن
خب حالا رو همون چرخ دنده کلیک کن و تنظیمات رو اینجوری تغییر بده
تو قسمت resolotion بنویس 640*360
بعد تو قسمت frame rate گزینه ی 24 رو انتخاب کن
پایینیش bit rate رو 2000 انتخاب کن

حالا سمت راست قسمت audio
sample rate=44100
channel= 2 channel sterio
bitrate= 128

این دیگه برای ویواز عالیه و حجم یه فیلم 110-20 دقیقه ای میشه 1 گیگ
که کیفیتش عالی هست

برای زیر نویس:
تو قسمت بالای برنامه یه عکس نوار ویدیو هست که روش یه مداده(edit video)
روش کلیک کن و تو قسمت crop گزینه ی zoom رو به 16:9 تغییر بده
بعد برو قسمت sub title و اونجا گزینه ی enable plug-in subtitle رو تیک بزن و زیرش زیر نویسو انتخاب کن
همین ok کن و کلید start رو بزن

راستی بعد تبدیل برای پیدا کردن فایل کلید find target پایین نرم افزار رو بزن

بعد از قسمت انتخاب فرمت برو قسمت nokia و

لینک خرابه باز نمیشه

golmohammadi
28-10-2010, 08:55
لینک خرابه باز نمیشه

بفرما ‌:
مشکلی داشتی بپرس

7evil
28-10-2010, 14:36
سلام بچه ها يه سوال چطوري ميشه از صفحه ي نقشه ي گوگل مپس يا نقشه ي اسمارت كام جي پي اس عكس گرفت

golmohammadi
28-10-2010, 15:05
سلام بچه ها يه سوال چطوري ميشه از صفحه ي نقشه ي گوگل مپس يا نقشه ي اسمارت كام جي پي اس عكس گرفت
Super.Screenshot.v1.03.S60v3.S60v5.SymbianOS9.x.Un signed.Freeware.by.the3sky.sis
اینو بسرچ
اگه نیافتی بگو اپ کنم

J U N I P E R
28-10-2010, 15:50
امروز رفتم علاالدین ویوازمو بدم، ویواز پرو (کرکرده) بگیرم.
کلا هم‌کف و طبقه منفی یک رو گشتم (تقریبا تمام مغازه‌ها) فقط یه مغازه ویواز پرو کارکرده داشت. اونم فارسی نبود دکمه‌هاش.
پاساژ بزرگمهر (کنار علاالدین) هم یه مغازه پیدا کردم که ایضا کیبورد فارسی نداشت. ویواز بیشتر از ویواز پرو گیر میاد.
قیمت ویواز و ویواز پرو نو، دور و ور 340 بود.
کار کرده،‌دوتا مغازه‌ای که پیدا کردم، یکی می‌داد 280، یکی 305!

هیچی دیگه، کیبورد فارسی کارکرده نیافتم، همون ویواز خودمو نگه‌داشتم.
ولی پشت ویواز از پرو قشنگ‌تره به‌نظرم.
یه گوشی چینی هم دیدم، جالب بود، قیمتشم در نظر داشته باشـید:

payam20
28-10-2010, 16:34

اینا مفت هم نمی ارزن
عکس میندازن در حده 6600

یه موقع کسی گول اینا رو نخوره که واقعا بی ارزشن...
اون اوایل تابستون تو بانه اینا رو 70 تومن میدادن... کم مونده بود دست فروشا هم بگیرن دستشونو دوره بیوفتن تو خیابونا....

J U N I P E R
28-10-2010, 17:08
اینا مفت هم نمی ارزن
عکس میندازن در حده 6600

یه موقع کسی گول اینا رو نخوره که واقعا بی ارزشن...
اون اوایل تابستون تو بانه اینا رو 70 تومن میدادن... کم مونده بود دست فروشا هم بگیرن دستشونو دوره بیوفتن تو خیابونا....
نه، گوشی چینی که خریدن نداره، اما برام جالب بود.

راستی، گوشی منو ماکزیمم ازم میخریدن 230 تومن. (یه‌کم پشتش آفتاب دیده :)، خط و خوط داره، گوشی خوب در حد نو رو حداکثر فکر کنم بگیرن 260 تومن.

essi_raj004
28-10-2010, 19:36
سلام
چطوری میتونم با استفاده از اینترنت گوشی , گوشیمو اپدیت کنم ؟ یعنی با اینترنت ایرانسل.
راهی نیست از یه جا با دانلود منجر بگیرم . بعد اپ کنم؟

jax2
28-10-2010, 20:14
اینا که هیچن

من پسر عموم از لج من رفت یه ویواز چینی گرفت 95 تومن
یکمی کلف تره
ولی پشتش نوشته walkman منظورم لوگوش هست که اسپیکر گوشی هم هست(چه صدایی داره)
راستی قلم هم داره
صفحش روز اول شکست

golmohammadi
28-10-2010, 20:46
امروز رفتم علاالدین ویوازمو بدم، ویواز پرو (کرکرده) بگیرم.
کلا هم‌کف و طبقه منفی یک رو گشتم (تقریبا تمام مغازه‌ها) فقط یه مغازه ویواز پرو کارکرده داشت. اونم فارسی نبود دکمه‌هاش.
پاساژ بزرگمهر (کنار علاالدین) هم یه مغازه پیدا کردم که ایضا کیبورد فارسی نداشت. ویواز بیشتر از ویواز پرو گیر میاد.
قیمت ویواز و ویواز پرو نو، دور و ور 340 بود.
کار کرده،‌دوتا مغازه‌ای که پیدا کردم، یکی می‌داد 280، یکی 305!

هیچی دیگه، کیبورد فارسی کارکرده نیافتم، همون ویواز خودمو نگه‌داشتم.
ولی پشت ویواز از پرو قشنگ‌تره به‌نظرم.

اگه خواستی کیبورد دار بگیری خوب کاری کردی که فارسی دارشو نگرفتی
امروز که کیبورد فارسی تو بازار هست پس ویوازهای بدون فارسی باید کمی ارزونتر باشند
یه موقع هم خواستی بخری میتونی دبه کنی اینو

نه، گوشی چینی که خریدن نداره، اما برام جالب بود.

راستی، گوشی منو ماکزیمم ازم میخریدن 230 تومن. (یه‌کم پشتش آفتاب دیده :)، خط و خوط داره، گوشی خوب در حد نو رو حداکثر فکر کنم بگیرن 260 تومن.
اره همینقدر میخرند

سلام
چطوری میتونم با استفاده از اینترنت گوشی , گوشیمو اپدیت کنم ؟ یعنی با اینترنت ایرانسل.
راهی نیست از یه جا با دانلود منجر بگیرم . بعد اپ کنم؟
در نوکیا میشد
در سونی اریکسون فکر نکنم بشه

اینا که هیچن

من پسر عموم از لج من رفت یه ویواز چینی گرفت 95 تومن
یکمی کلف تره
ولی پشتش نوشته walkman منظورم لوگوش هست که اسپیکر گوشی هم هست(چه صدایی داره)
راستی قلم هم داره
صفحش روز اول شکست
اینا مهم نیست طرحش کدوم گوشی باشه
داخلشو یکی هستند
همشون بی کیفیت و بدرد نخور
البته اینا هم به درد افراد خاصی میخوره
از اونا که جنس ارزون میخرند و در عوض نمیدونند زود خراب میشه
البته نا گفته نمونه بعد از اینها هم خوب از اب در میاد
خوب بودن هم بدین معنی که زود خاموش نمیشه و اسپیکرهاش زود به خش نمی افته
نه اینکه فکر کنین جاوا میخوره و ...

arta2008
28-10-2010, 21:08
سلام

منم امروز ویواز گرفتم 330 تومان

توش علاوه بر هدست و کابل کامپیوتر یه دونه رم ریدر و کابل TV و کیف سونی اریکسون هم بود .

قیمتشو چطور گرفتم البته بدون گارانتی هستش؟

ورژن هم R2EA024 هستش .

فارسی هم داره.

نیازی به آپدیت داره؟

golmohammadi
28-10-2010, 21:39
سلام

منم امروز ویواز گرفتم 330 تومان

توش علاوه بر هدست و کابل کامپیوتر یه دونه رم ریدر و کابل TV و کیف سونی اریکسون هم بود .

قیمتشو چطور گرفتم البته بدون گارانتی هستش؟

ورژن هم R2EA024 هستش .

فارسی هم داره.

نیازی به آپدیت داره؟
سلام
مبارکت باشه
خوب گرفتی
r2ea023 اخرین فیرمورش هست

arta2008
28-10-2010, 22:28
ممنون

من *#0000* رو زدم R2EA024 بود مطمینم

من رفتم سایت سونی اریکسون دیدم وقتی برایه ویواز پرو آپدیت اومده برایه ویواز هم اومده فکر کنم اون آپدیت R2EA024 هستش.

J U N I P E R
28-10-2010, 22:31
ممنون

من زدم R2EA024 بود مطمینم

من رفتم سایت سونی اریکسون دیدم وقتی برایه ویواز پرو آپدیت اومده برایه ویواز هم اومده فکر کنم اون آپدیت R2EA024 هستش.
شماره ملاک نیست، R2EA023 جدیدتر از R2EA024 هست.

essi_raj004
29-10-2010, 08:45
منظورم این بود که فایلهای اپدیتو از یجای دیگه مثل سایت ایکس دانلود کنم مثل اپدیت افلاین نود ۳۲:19:

arta2008
29-10-2010, 10:59
سلام

پس طبق گفته دوستان باید آپدیت کنم ؟

اگه آپدیت کنم فارسیش میپره؟

در ضمن بعد از 10 15 تا عکس یه ارور داد memory full خاموش و روشن کردم درست شد چیکار کنم دیگه اون ارور رو نده؟

با آپدیت اون ارور حل میشه ؟

vahid shey
29-10-2010, 11:58
سلام بچه ها.من یه مشکلی با ویواز دارم و اون اینه که گوشیم طی روز مخصوصا شبا چند باری از دسترس خارج میشه و باید گوشیرو ریستارت کنی.دایورتم نیست.ممنون می شم کسی کمکم کنه.

golmohammadi
29-10-2010, 14:06
منظورم این بود که فایلهای اپدیتو از یجای دیگه مثل سایت ایکس دانلود کنم مثل اپدیت افلاین نود ۳۲:19:
البته که میشه
فقط کافیه یه عده فایلها را در مسیر خودش کپی کنی
اما یه مشکل هست
فکر نکنم کسی این فایلها را بذاره اینترنت
چه فرقی داره جدا دانلود کنی و یا با برنامه اپدیت خود سونی اینکارو بکنی؟
شما میتونی یکبار اپلود کنی و کپی از فایلهای اپدیت را داشته باشی برای دفعات بعدی در صورت نیاز
منم همینکارو کرده‌ام

سلام

پس طبق گفته دوستان باید آپدیت کنم ؟

اگه آپدیت کنم فارسیش میپره؟

در ضمن بعد از 10 15 تا عکس یه ارور داد memory full خاموش و روشن کردم درست شد چیکار کنم دیگه اون ارور رو نده؟

با آپدیت اون ارور حل میشه ؟
نه
اگه فارسی داره الان، بعد از اپدیت نمیپره
اون ارور هم شانسیه و فعلا راهی براش پیدا نشده
البته خیلی کم ماد

arian_mj
29-10-2010, 16:22
سلام
اگه گوشیو ریست کنی نرم افزارا و بازیها پاک میشن؟؟؟

ma_sezar1
29-10-2010, 22:31
سلام

نه پاک نمیشه
من همین دیروز ریست کردم

7evil
30-10-2010, 14:02
سلام

سلام نه پاك نميشه ولي گلمحمدي جان ميگن كه اگه از گوشي بك اپ بگيري و برنامه ها رو پاك كني و ... بهتره

سلام بچه ها كسي برنامه ي مطمئن و تست شده اي نداره كه بشه باهاش شماره ي تماس گرفته شده يا پاسخ داده شده و حتي برگردوندن اس ام اس هاي پاك شده نداره كه حتما تست شده باشه و كار كنه لطفا كمك كنيد

سلاك كسي نبود بدونه؟؟؟

golmohammadi
30-10-2010, 21:22
یه برنامه میشناسم برای sms های پاک شده
البته تتش هم نکرده ام
اسمش اینه : ShowDelMsg.v1.0 S60v3-v5)
اگه نیافتی خودم معرفیش کنم

7evil
30-10-2010, 21:28
سلام اره همينم خوبه فقط من اينو يه بار نصبش كردم بعد ديدم كه توي قسمت برنامه ها نيست نميدونم اين اولين بار نيست كه اينطوره شما خودت اينو دان كن بعد يه تستي بزن ببين كار مي كنه يا نه اگه شد لينكشو بده ما هم حال كنيم
ممنون

golmohammadi
30-10-2010, 22:41
سلام اره همينم خوبه فقط من اينو يه بار نصبش كردم بعد ديدم كه توي قسمت برنامه ها نيست نميدونم اين اولين بار نيست كه اينطوره شما خودت اينو دان كن بعد يه تستي بزن ببين كار مي كنه يا نه اگه شد لينكشو بده ما هم حال كنيم
ممنون
خب شاید هم عملکردش متفاوت باشه
مثلا کارا را خودش بعد از نصب انجاب بده و خلاصه طور دیگه ای باشه

7evil
30-10-2010, 23:40
اخه اينطور نيست چون اين تنها برنامه اي اي نيست تا حالا چند تا برنامه همين طور شده در ضمن توي عكسي كه سايت از اين برنامه گذاشتن محيط برنامه هست

jax2
30-10-2010, 23:54
سلام نه پاك نميشه ولي گلمحمدي جان ميگن كه اگه از گوشي بك اپ بگيري و برنامه ها رو پاك كني و ... بهتره

سلاك كسي نبود بدونه؟؟؟

بفرما
اینجا رو بخون

farzadart
31-10-2010, 00:20
سلام
بچه ها lock code پیش فرض ویواز چی هست. کسی میدونه ؟؟ مثل اینکه 5 کاراکتر هم باید باشه. من یادم نمیاد رمز گذاشته باشم براش!!

golmohammadi
31-10-2010, 00:24
سلام
بچه ها lock code پیش فرض ویواز چی هست. کسی میدونه ؟؟ مثل اینکه 5 کاراکتر هم باید باشه. من یادم نمیاد رمز گذاشته باشم براش!!
خب معلومه
0000
4 تا صفر
اگه کار نکرد 5 تا بزن

arta2008
31-10-2010, 01:02
سلام

کسی میدونه DLNA چی هستش ؟

گوشی های ویواز این امکانات رو دارند و من هم تو یه جایی خوندم البته انگلیسی که اگه وسیله ای این امکانات رو داشته باشه میتونه خودش به عنوان سرور قرار بگیره؟

essi_raj004
31-10-2010, 02:35
البته که میشه
فقط کافیه یه عده فایلها را در مسیر خودش کپی کنی
اما یه مشکل هست
فکر نکنم کسی این فایلها را بذاره اینترنت
چه فرقی داره جدا دانلود کنی و یا با برنامه اپدیت خود سونی اینکارو بکنی؟
شما میتونی یکبار اپلود کنی و کپی از فایلهای اپدیت را داشته باشی برای دفعات بعدی در صورت نیاز
منم همینکارو کرده‌ام

میدونم؛ولی من اینترنت پر سرعت مثل adsl ندارم خودم.با دایل اپ یا اینترنت ایرانسلم ؛ هم سرعت كمه هم قطعو وصل میشه:2: در ضمن دو سه بار نرم افزارو اجرا کردم ولی نتونست به سرورش کانکت شه:41:

golmohammadi
31-10-2010, 09:35
میدونم؛ولی من اینترنت پر سرعت مثل adsl ندارم خودم.با دایل اپ یا اینترنت ایرانسلم ؛ هم سرعت كمه هم قطعو وصل میشه:2: در ضمن دو سه بار نرم افزارو اجرا کردم ولی نتونست به سرورش کانکت شه:41:
سلام
اگه از دایلاپ استفاده میکنی کلا بیخیال شو :41:
بهتره بری از کافی نت دانلود کرده و اپدیت کنی :20:
من خودم چند باری همینکارو کردم (با اینکه adsl 128 داشتم) چه برسه به دایلاپ :13:
بعد از اپدیت فایلها را کپی کن تو یه فلش و بیار بریز کامپیوتر
برای دفعات بعدی خیالت راحت :40:

J U N I P E R
31-10-2010, 11:00
سلام

کسی میدونه DLNA چی هستش ؟

گوشی های ویواز این امکانات رو دارند و من هم تو یه جایی خوندم البته انگلیسی که اگه وسیله ای این امکانات رو داشته باشه میتونه خودش به عنوان سرور قرار بگیره؟
با این تکنولوژی، گوشی شما از طریق وای‌فای، می‌شه یه سرور رسانه، یعنی دستگا‌های دیگه‌ای که این قابلیت رو دارن می‌تونن از طریق WiFi به گوشی شما متصل بشن و فیلم و عکس و .. شما رو پخش کنن.
در Application، برنامه‌ی Media server (سرور رسانه) این کار رو می‌کنه.

arta2008
31-10-2010, 14:02
با DLNA میشه یه گوشی دیگه که Wireless داره میشه به گوشی من وصل شه و از طریق wireless برام فایل بفرسته ؟

farzadart
31-10-2010, 15:19
خب معلومه
0000
4 تا صفر
اگه کار نکرد 5 تا بزن
ممنون گل محمدی جان .
"خب معلومه" رو من هم می دونم گلمحمدی جان ، اولین کدی که همه به ذهنشون می رسه همینه.
امتحان کرده بودم نشد. خانمم عوض کرده بود نگفته بود بهم.
راستی راجع به Remote phone locking ، می دونستید که سیمبین این قابلیت رو داره که با یک اس ام اس میشه Lock کردش؟!
من امروز متوجه شدم. به نظرم جالب اومد.

arta2008
31-10-2010, 15:38
سلام

وقتی میخام آپدیت کنم دوتا گزینه میاد که یکی توش نوشته recommended و دیگری نه ؟ کدوم بهتره انتخاب کنم ؟میخام گوشی صفر صفر بشه همه چیش پاک بشه؟

من میخام گوشی رو کافی نت آپدیت کنم بعد از آپدیت تمام فایل ها رو میریزم تو کامپیوتر خودم.

حالا اگه بازم بخام گوشی ام رو فلش بزنم میتونم با اون فایل ها اینکارو بکنم؟

golmohammadi
31-10-2010, 21:03
ممنون گل محمدی جان .
"خب معلومه" رو من هم می دونم گلمحمدی جان ، اولین کدی که همه به ذهنشون می رسه همینه.
امتحان کرده بودم نشد. خانمم عوض کرده بود نگفته بود بهم.
راستی راجع به Remote phone locking ، می دونستید که سیمبین این قابلیت رو داره که با یک اس ام اس میشه Lock کردش؟!
من امروز متوجه شدم. به نظرم جالب اومد.
خب این چیزی که همون اول به ذهن همه میرسه ممکنه به ذهن بعضیها نرسه
و در صورتی که پسورد را نمیافتی کار کمی مشکل میشد
در مورد ریموت بیشتر توضیح بدین

سلام

وقتی میخام آپدیت کنم دوتا گزینه میاد که یکی توش نوشته recommended و دیگری نه ؟ کدوم بهتره انتخاب کنم ؟میخام گوشی صفر صفر بشه همه چیش پاک بشه؟

من میخام گوشی رو کافی نت آپدیت کنم بعد از آپدیت تمام فایل ها رو میریزم تو کامپیوتر خودم.

حالا اگه بازم بخام گوشی ام رو فلش بزنم میتونم با اون فایل ها اینکارو بکنم؟
خب 2 حالت اپدیت داره
یکی فقط اپدیت
دومی اپدیت+فرمت

شما باید پوشه (Update Service) را کپی کنید به فلش بعد به پی سی
الان کپی از این پوشه از گوشی من 211 مگ هست
که در صورت نیاز به اپدیت دیگه نیازی نیست 1 ساعت بمونم اینترنت
با یک کپی پیست ساده در چند سوت اپدیت میشه
همون اپدیت افلاین میشه
در صورتی که نسخه جدید نباشه یه جورایی فلش هم میشه گفت

Vallio
31-10-2010, 21:57
اسماییل جان در مورد اینکه فقط آپدیت میشه و فرمت نمیشه برای آپدیت رو مطمئنی ؟!

..............
ویرایش ؛

توی سایت سونی اینطور نوشته :

We recommend you to, on first hand, choose Update in the Update Service installation wizard. This way you don´t need to back up anything and your phone content is not affected by the update.
If Update does not solve all your issues, we recommend you to choose Update + Reset in the Update Service installation wizard. When you choose Update + Reset, you will need to back up the content you wish to save before you perform the software update.

قبلا" آپدیتر رو داشتم ، امتحان میکنم ببینم چجوریاس !

Original Titan
31-10-2010, 22:34
سلام
امشب اين گوشي رو خريدم برا دوستم
براي دانلود برنامه و بازي و كلا همه چيز كجا رو پيشنهاد ميكنن اساتيد؟

J U N I P E R
31-10-2010, 22:41
سلام
همین‌جا تقریبا یه مرجع خیلی خوب از بازی و برنامس:

Vallio
31-10-2010, 22:42
سلام

پست همزمان ، پاک شود !

با تشکر از تری دی اسپرینگ :40: !

Original Titan
31-10-2010, 22:44
از الطاف دوستان بي نهايت سپاسگزارم :)
يه سوال ديگه يهو
ه ك اصلا شده؟
هيچ فريموريش ه ك شده؟
چه جورياست؟

golmohammadi
31-10-2010, 22:59
اسماییل جان در مورد اینکه فقط آپدیت میشه و فرمت نمیشه برای آپدیت رو مطمئنی ؟!

..............
ویرایش ؛

توی سایت سونی اینطور نوشته :

We recommend you to, on first hand, choose Update in the Update Service installation wizard. This way you don´t need to back up anything and your phone content is not affected by the update.
If Update does not solve all your issues, we recommend you to choose Update + Reset in the Update Service installation wizard. When you choose Update + Reset, you will need to back up the content you wish to save before you perform the software update.

قبلا" آپدیتر رو داشتم ، امتحان میکنم ببینم چجوریاس !

سلام
اره سعید مطمئنم
چون خودم یه بار اپدیت کردم بدون فرمت گوشی
البته طبیعی هست که در صورتی که اپدیت موجود باشه اینکارو میشه کرد
گوشی که اپدیت شده طبیعتا اگه بخواهی اپدیتش کنی فلش میشه
در فلش هم فرمت میشه گوشی ...

از الطاف دوستان بي نهايت سپاسگزارم :)
يه سوال ديگه يهو
ه ك اصلا شده؟
هيچ فريموريش ه ك شده؟
چه جورياست؟

نه
متاسفانه گوشیهای جدید دیگه خبر از هــک شدنشون نیست :41:
ظاهرا سیمبیان امنیتشو بالا برده :31:

jax2
31-10-2010, 23:06
سلام

به انجمن موبایلستان هم سر بزنی بد نیست

Vallio
31-10-2010, 23:10
سلام
اره سعید مطمئنم
چون خودم یه بار اپدیت کردم بدون فرمت گوشی
البته طبیعی هست که در صورتی که اپدیت موجود باشه اینکارو میشه کرد
گوشی که اپدیت شده طبیعتا اگه بخواهی اپدیتش کنی فلش میشه
در فلش هم فرمت میشه گوشی ...

نه
متاسفانه گوشیهای جدید دیگه خبر از هــک شدنشون نیست :41:
ظاهرا سیمبیان امنیتشو بالا برده :31:

یه تیکه نوشته آپدیت ( توصیه شده ) !
اونو زدم ، حیچی پاک نمیشه و تنظیمات بهم نمیخوره ؟

الان دیگه زدم 108.3 مگه !
تا قبل از اینکه آپدیتارو بریزه اگه تغییر میده بکشم بیرون ها !

ولی دمت گرم ، امیدوارم که مشکل تیک دار بودن و لگ زدن فیلم برداریم حل بشه ! چون موقع فیلم برداری و پخش اون فیلم هی قطع میشه و صدا از تصویر چند ثانیه مینه جلو !

ممنون اسماییل جون ! :40::11:

farzadart
31-10-2010, 23:58
در مورد remote phone locking :
از این قسمت قابل دسترس هستش:

Menu->Settings->Phone->Phone managment->Security->Phone and SIM card->Remote phone locking
در حالت عادیDisabled هستش که وقتی Enabled میشه یه کلمه از شما می پرسه ( که اگه این کلمه رو با یه خط دیگه به خط خودتون SMS کنید گوشی به حالت Lock رفته و برای باز شدنش باید lock code گوشی رو وارد کنید.) بعد از وارد کردن، یه بار دیگه برای Verify کردن می پرسه بعد از تایید ، مرحله آخر و برای تایید نهایی lock code گوشی رو باید وارد کرد.

مثلا کلمه "lock" رو انتخاب کردین ، اگه با یه خط دیگه کلمه "lock" رو برای گوشی خودتون SMS کنید گوشی lock میشه عکس قفل میاد رو گوشی و باید lock code گوشی را وارد کنید تا باز بشه. حالا اگه گزینه lock if SIM card changed رو هم Yes کنید اگه گوشی خاموش و روشن بشه یا سیم کارت عوض بشه باید lock code گوشی رو وارد کرد و خیلی راحت در مواقع اورژانسی می تونید از اطلاعات گوشی محافظت کنید.
روی مموریم که میشه Password گذاشت که اگه تو گوشیه دیگه رفت باید حتما رمزش وارد بشه.( ولی بازم با کامپیوتر قابل دسترس هستش !! برای این مشکل کسی راه حلی داشته باشه خوشحال میشیم که بدونیم !)

Vallio
01-11-2010, 01:05
ممنون اسماییل جون ، آپدیت کردم ! هیچی تغییر نکرد خدارو شکر !
تا جایی که احساس کردم سرعت تاچش و خود گوشی تا حدودی بالا رفته ، ولی الا دیگه دیره ! فیلمبرداریشو امتحان نکردم ، ایشالا فردا ...

و سرعت منو هم افزایش پیدا کرده ...

:40: !

golmohammadi
01-11-2010, 01:21
در مورد remote phone locking :
از این قسمت قابل دسترس هستش:

Menu->Settings->Phone->Phone managment->Security->Phone and SIM card->Remote phone locking
در حالت عادیDisabled هستش که وقتی Enabled میشه یه کلمه از شما می پرسه ( که اگه این کلمه رو با یه خط دیگه به خط خودتون SMS کنید گوشی به حالت Lock رفته و برای باز شدنش باید lock code گوشی رو وارد کنید.) بعد از وارد کردن، یه بار دیگه برای Verify کردن می پرسه بعد از تایید ، مرحله آخر و برای تایید نهایی lock code گوشی رو باید وارد کرد.

مثلا کلمه "lock" رو انتخاب کردین ، اگه با یه خط دیگه کلمه "lock" رو برای گوشی خودتون SMS کنید گوشی lock میشه عکس قفل میاد رو گوشی و باید lock code گوشی را وارد کنید تا باز بشه. حالا اگه گزینه lock if SIM card changed رو هم Yes کنید اگه گوشی خاموش و روشن بشه یا سیم کارت عوض بشه باید lock code گوشی رو وارد کرد و خیلی راحت در مواقع اورژانسی می تونید از اطلاعات گوشی محافظت کنید.
روی مموریم که میشه Password گذاشت که اگه تو گوشیه دیگه رفت باید حتما رمزش وارد بشه.( ولی بازم با کامپیوتر قابل دسترس هستش !! برای این مشکل کسی راه حلی داشته باشه خوشحال میشیم که بدونیم !)

ممنون
خیلی جالب بود
راستی تا جایی که یادمه اگه به مموری ÷سوورد بزاری کام÷یوتر هم بازش نمیکنه
شما تست کردین ؟
من رو ویوا تست نکردم

ممنون اسماییل جون ، آپدیت کردم ! هیچی تغییر نکرد خدارو شکر !
تا جایی که احساس کردم سرعت تاچش و خود گوشی تا حدودی بالا رفته ، ولی الا دیگه دیره ! فیلمبرداریشو امتحان نکردم ، ایشالا فردا ...

و سرعت منو هم افزایش پیدا کرده ...

:40: !
پس خیالت تخت
در کل گوشی بهتر میشه
مال من فیلمهای تیک نداره و خیلی کم دیده میشه چنین مشکلی
مشکل دوربین هم 1 ماه یکبار میاد سرم

farzadart
01-11-2010, 16:50
ممنون
راستی تا جایی که یادمه اگه به مموری ÷سوورد بزاری کام÷یوتر هم بازش نمیکنه
شما تست کردین ؟
من رو ویوا تست نکردم

آره من برا مموری خودم پسورد گذاشتم ( از طریق خود گوشی ) تو گوشیه دیگه بره پسورد می خواد ولی تو کامپیوتر نه!

7evil
01-11-2010, 22:32
سلام ممنون اون برنامه كار كرد و مشكل از پايتونم بود خوب بگذريم حالا يكي ديگه اونم اين كه اين هم اس هاي پاك شده و هم نشده رو مياره و منم هر چي گشتم تا حالا همش اونايي كه هنوز تو گوشي خودم هست خود برنامه هم اسكرول نداره كه درست بشه بالا پايينش كرد ميشه بازم كمك كنيد؟

Original Titan
01-11-2010, 22:34
مشکل دوربین هم 1 ماه یکبار میاد سرم
مشكلي كه ميگيد چي هست؟

Oracle_Eldorado
02-11-2010, 01:23
با سلام خدمت دوستان .
من یه 2 روزی هست به جمع دوستان ویوازی اضافه شدم !
5800 خدا بیامرز شد و الان ویواز دارم .

تو این مدت که باهاش کار کردم چند تا سئوال واسم پیش اومده .

اول از همه اینکه گوشی رو به هر کامپیوتر که میزنم ، شروع به شارژ کردن میکنه !
راهی هست که اینطور وضعیتی نداشته باشه ؟ اینطوری به باطری گوشی فشار نمیاد ؟ یا خراب نمیشه ؟
یعنی هروقت که من میخوام شارژ بشه ؟

دوم اینکه چرا انقدر کیفیت صدای این گوشی پایینه ؟!
هیچ راهی نداره که بهتر بشه ؟
البته با هندزفری خیلی خوبه .

سوم اینکه کیفیت دوربین عکس برداری یه جورایی به نظرم پایینه .
چون من عکسی که باهاش میگیرم ، به نظرم اصلا در حد 8مگاپیکسل نیست .
شایدم توقع من زیاده !

چهارم اینکه چطوری میتونم یه -- دائمی روی گوشی نصب کنم که واسه نصب برنامه ها هی ساین نکنم ؟!

البته اینا یه سری از سئوالات بود . در آینده بازم اضافه میشه !
ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن .
با تشکر .

golmohammadi
02-11-2010, 02:44
آره من برا مموری خودم پسورد گذاشتم ( از طریق خود گوشی ) تو گوشیه دیگه بره پسورد می خواد ولی تو کامپیوتر نه!
به هر حال برنامه های زیادی برای پسورد گذاری وجود داره
شما باید خودتون بگردین و یکی یکی تست کنین

سلام ممنون اون برنامه كار كرد و مشكل از پايتونم بود خوب بگذريم حالا يكي ديگه اونم اين كه اين هم اس هاي پاك شده و هم نشده رو مياره و منم هر چي گشتم تا حالا همش اونايي كه هنوز تو گوشي خودم هست خود برنامه هم اسكرول نداره كه درست بشه بالا پايينش كرد ميشه بازم كمك كنيد؟
من فقط اینو داشتم
راستی پیامهایپاک شده را خود برنامه نشون میده یا با منوی اصلی خود گشی و در قسمت مسیج هم میشه دیده میشه ؟

مشكلي كه ميگيد چي هست؟
گاهی وقتها موقع کار با دوربین هشدار میده حافظه پر هست
در حالی که پر هم نیست
و اجازه نمیده عکسها ضخیره بشند
و بایستی ریستارت کنی

با سلام خدمت دوستان .
من یه 2 روزی هست به جمع دوستان ویوازی اضافه شدم !
5800 خدا بیامرز شد و الان ویواز دارم .

تو این مدت که باهاش کار کردم چند تا سئوال واسم پیش اومده .

اول از همه اینکه گوشی رو به هر کامپیوتر که میزنم ، شروع به شارژ کردن میکنه !
راهی هست که اینطور وضعیتی نداشته باشه ؟ اینطوری به باطری گوشی فشار نمیاد ؟ یا خراب نمیشه ؟
یعنی هروقت که من میخوام شارژ بشه ؟

دوم اینکه چرا انقدر کیفیت صدای این گوشی پایینه ؟!
هیچ راهی نداره که بهتر بشه ؟
البته با هندزفری خیلی خوبه .

سوم اینکه کیفیت دوربین عکس برداری یه جورایی به نظرم پایینه .
چون من عکسی که باهاش میگیرم ، به نظرم اصلا در حد 8مگاپیکسل نیست .
شایدم توقع من زیاده !

چهارم اینکه چطوری میتونم یه -- دائمی روی گوشی نصب کنم که واسه نصب برنامه ها هی ساین نکنم ؟!

البته اینا یه سری از سئوالات بود . در آینده بازم اضافه میشه !
ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن .
با تشکر .
سلام
مبارکه
در مورد شارپ احتمالا بشه کار کرد شارژ نشه
حاا نمیدونم منوی کخفی هست یا کجا
اما فکر نکنم با این طریق باطری خراب بشه

در مورد صدا نمیشه کاری کرد متاسفانه همنه که هست

به نظر من دوربین از 8 مگاپیکسلیهای دیگر هم میتونه بهتر باشه در شرایطهایی
در کل دوربینش مشکل خاصی نداره
فقط فلشش ضعیفه همین

در مورد هــک : فعلا راهی براش پیدا نشده
و باید ساین کرده و بنصبی

بازم سوالی بود هیتیم

Oracle_Eldorado
02-11-2010, 08:05
سلام
مبارکه
در مورد شارپ احتمالا بشه کار کرد شارژ نشه
حاا نمیدونم منوی کخفی هست یا کجا
اما فکر نکنم با این طریق باطری خراب بشه

سلام .
ممنون دوست عزیز .
اگه کسی راهی واسه این قضیه میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه .

در مورد هــک : فعلا راهی براش پیدا نشده
و باید ساین کرده و بنصبی

یعنی نمیشه رام پچر روش نصب کرد ؟
سیستم عاملش که همون S60V5 ــه .

ممنون بابت توجهتون .

Oracle_Eldorado
02-11-2010, 08:34
راستی یه مشکل دیگه ای که با گوشی دارم اینه که هی الکی آنتن میگیره !
وقتی کنار یه اسپیکر میزارم ، تند تند نویز میندازه . در صورتی که نه SMS میاد نه کسی زنگ میزنه .
تو ماشین هم وقتی کنار کیلومتر شمار میزارم بازم رو ضبط ماشین نویز میندازه .
مال همه این مشکل رو داره ؟

omid.unique
02-11-2010, 09:25
يه سوال: هوم اسكرين گوشي به حالت لند اسكيپ (افقي) در نمياد؟ من تو n97 ديدم كه راحت لند اسكيپ ميشه ولي ويواز همون طور ميمونه! اگه راهي هست لطفا راهنمايي كنيد

Oracle_Eldorado
02-11-2010, 11:54
يه سوال: هوم اسكرين گوشي به حالت لند اسكيپ (افقي) در نمياد؟ من تو n97 ديدم كه راحت لند اسكيپ ميشه ولي ويواز همون طور ميمونه! اگه راهي هست لطفا راهنمايي كنيد

دوست عزیز فکر کنم ویواز معمولی نمیشه .
ولی ویواز پرو چون کیبورد داره احتمالا میشه .

arta2008
02-11-2010, 12:19
سلام

میخاستم بدونم میشه از طریق وایرلس از لب تاپ به گوشی یا از گوشی به لب تاپ فایل فرستاد ؟

اگه میشه لطفا توضیح بدین نحوه کار رو ؟

در ضمن این media server چطور باهاش کار میکنن؟

ممنون

Original Titan
02-11-2010, 12:46
وقتی کنار یه اسپیکر میزارم ، تند تند نویز میندازه . در صورتی که نه SMS میاد نه کسی زنگ میزنه .
:31:
اين كه ديگه به گوشي ربطي نداره
مربوط به مخابراتو سيمكارت ميشه
گوشي من هم همين طوريه(اچ تي سي)

سلام .
ممنون دوست عزیز .

دوست عزيز خيالت راحت
باطري هاي جديد اگه قرار بود اينطوري خراب بشن
خود كار خونه اين قابلبيت رو برداشته بود
هيچ مشكلي پيش نمياد
اگه خوب نباشه براي باطري بد نيست.

گاهی وقتها موقع کار با دوربین هشدار میده حافظه پر هست
در حالی که پر هم نیست
و اجازه نمیده عکسها ضخیره بشند
و بایستی ریستارت کنی
عجييييييبه!!!!!!
تو آبديت ها مشكلش حل نشده؟؟
عجب كارمنداي احمقي داره سوني :31:

Oracle_Eldorado
02-11-2010, 13:18
دوست عزيز خيالت راحت
باطري هاي جديد اگه قرار بود اينطوري خراب بشن
خود كار خونه اين قابلبيت رو برداشته بود
هيچ مشكلي پيش نمياد
اگه خوب نباشه براي باطري بد نيست.

امیدوارم همینطوری که میگین باشه چون اصلا خاطره ی خوبی از باطری عوض کردن ندارم .

آخه اینطوری نمیشه که !
من با 5800 اینطور مشکلی نداشتم .
ولی الان با ویواز اینطوریه .
ممکنه با آپدیت حل بشه ؟

عجييييييبه!!!!!!
عجب كارمنداي احمقي داره سوني
جدیدترین آپدیت چنده ؟
مال من اینه :
12244699R2CA024
از این جدیدتر هم هست ؟

arta2008
02-11-2010, 13:30
آخرین ورژن R2CA023 هستش .

سلام آقای golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من گوشی رو تو کافی نت آپدیت کردم و فایل ها رو ریختم تو کامپیوتر خودم .

میشه نحوه فلش زدن یا همون آپدیت آفلاین رو تو ضیح بدین ؟

Oracle_Eldorado
02-11-2010, 13:42

سلام آقای golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما از کجا دانلود کردین ؟
میشه لینک بدین منم دانلود کنم ؟
راستی آپدیت آنلاین چطوریه ؟

7evil
02-11-2010, 15:05
من فقط اینو داشتم
راستی پیامهایپاک شده را خود برنامه نشون میده یا با منوی اصلی خود گشی و در قسمت مسیج هم میشه دیده میشه ؟

لام نه فقط توي منوي خود برنامه مياد و منم تا حالا اس ام اسي نتونستم ببينم كه پاكش كرده باشم چون همش اونايي بود كه پاك نشده

arta2008
02-11-2010, 16:23
شما از کجا دانلود کردین ؟
میشه لینک بدین منم دانلود کنم ؟
راستی آپدیت آنلاین چطوریه ؟

با برنامه خود سونی اریکسون

برین سایت sonyericcson.com بعد برنامه رو دانلود کنین و تو کامپیوتر نصب کنید.
بقیه مراحل تو برنامه به سادگی توضیح داده شده ؟

در ضمن کسی با media server کار نکرده ؟؟؟

J U N I P E R
02-11-2010, 18:03

:31:

آخه اینطوری نمیشه که !
من با 5800 اینطور مشکلی نداشتم .
ولی الان با ویواز اینطوریه .
ممکنه با آپدیت حل بشه ؟

من هم همین مشکل رو دارم، با گوشی‌های قبلیم این مشکل نبود. با آپدیت هم حل نشده...
نه علتش رو متوجه شدم و نه راه حلـشو...
مشکل کجاست کسی نمی‌دونه؟

mahdokht1364
02-11-2010, 18:22
سلام دوستان
من می خوام ویواز یا ویواز پرو بخرم.از ظاهر پرو بیشتر خوشم میاد ولی اگه بدونم واقعا کیفیت عکس ویواز بهتره اون رو می خرم.آخه نمی دونم این 8 واقعا از اون 5 بهتر است یا فقط اسما برتره.

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

سلام دوستان
من می خوام ویواز یا ویواز پرو بخرم.از ظاهر پرو بیشتر خوشم میاد ولی اگه بدونم واقعا کیفیت عکس ویواز بهتره اون رو می خرم.آخه نمی دونم این 8 واقعا از اون 5 بهتر است یا فقط اسما برتره.

Oracle_Eldorado
02-11-2010, 20:00
من هم همین مشکل رو دارم، با گوشی‌های قبلیم این مشکل نبود. با آپدیت هم حل نشده...
نه علتش رو متوجه شدم و نه راه حلـشو...
مشکل کجاست کسی نمی‌دونه؟

دوست عزیز من الان آپدیت کردم .
به این ورژن آپدیت شد :
R2EA023
الان چک کردم دیگه این مشکل رو نداره .

joje3
02-11-2010, 20:42
باعرض خسته نباشیدتقریبا یه یک هفته ای هست ویواز گرفتم وآپدیتشم کردم اما
1.تو فیلمبرداری تیک میزنه دیوووووووونه می کنه آدمو:angry:
2.اون مشکل پرشدن رم موقع عکاسی هم هنوزبه قوتش خودش باقیه:41:
3.عکساش هم فقط حجماش بالاس امادریغ ازکیفیت:2:
باتوجه به اینکه این گوشیو واسه دوربین گرفتم این مشکلات دارن دیوووووووووووووونم میکنن البته هرچی باشه ازx6بهتره چون گوشی قبلیم 5800بودفکرمیکنم x6هم نسخه جدیدی از اونه پس فقط صداداره وبس

joje3
02-11-2010, 20:43
2.اون مشکل پرشدن رم موقع عکاسی هم هنوزبه قوتش خودش باقیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3.عکساش هم فقط حجماش بالاس امادریغ ازکیفیت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باتوجه به اینکه این گوشیو واسه دوربین گرفتم این مشکلات دارن دیوووووووووووووونم میکنن البته هرچی باشه ازx6بهتره چون گوشی قبلیم 5800بودفکرمیکنم x6هم نسخه جدیدی از اونه پس فقط صداداره وبس

golmohammadi
02-11-2010, 22:32
سلام .
ممنون دوست عزیز .

یعنی نمیشه رام پچر روش نصب کرد ؟
سیستم عاملش که همون S60V5 ــه .

ممنون بابت توجهتون .
خب اگه نصب میشد و کار میکرد من نمیگفتم که فعلا راهی نیومده
الان گوشیهای جدید همشون اینطور هستند
ساتیو و اکس 6 و ....
هیچکدوم هــک نمیشند

عادی هست
من تقریبا با همه گوشیهای قبلیم این مشکلو داشتم
حالا ممکنه عملکردشون در شاریط مختلف فرق میکرد
در ضمن احتمالا در محل شما آنتن ضعیف باشه هی دنبال انتن باشه
وایه همین نویز میندازه اطرافش

نه راهی نیست
هوم اسکرین وویاز خاص هست
و به خاطر همین خاص بودن روتیت نمیشه
چون اندازه تبها بعد از روتین اصلا جور در نمیاد
و چون قابلیت اجرای فایلهای فلش در ضمینه را داره، کار دشوارتر میشه

سلام
به نظر شما اون فایلهای مورد نیاز را کپی نکردین
حدث میزنم فقط ا÷دیت سرویس را دانلود کردین درسته ؟
اصلا بگو چند مگ دانلود کردی؟
و دقیقا چی کپی کردی تو کامپیوتر خودت ؟

لام نه فقط توي منوي خود برنامه مياد و منم تا حالا اس ام اسي نتونستم ببينم كه پاكش كرده باشم چون همش اونايي بود كه پاك نشده
÷س این راهی وجود نداره براش
باید با همین بسازی

2.اون مشکل پرشدن رم موقع عکاسی هم هنوزبه قوتش خودش باقیه:41:
3.عکساش هم فقط حجماش بالاس امادریغ ازکیفیت:2:
با سلام
احتمالا اشکال از مموری شما باشه
چون الان مال من بد از اخرین اپدیت دیگه تیک نداره فیلمهاش
کیفیت عکسهاش هم خوبه
بهتره به تاپیکی که در مورد عکاسی با ویواز هست، سر بزنین تا اگه یه چیهایی را نمیدونین اونجا را مطالعه کنین
تاپیک در بخش نقد و بررسی گوشیهای موبایل هست

عجييييييبه!!!!!!
عجب كارمنداي احمقي داره سوني
نه حل نشده هنوز
اصولا باید در پدیت اخری حل میشد
اره واقعا احمقانه بود کارش
به هر حال مشکلی که 1 ماه یه بار سر ادم بیاد میشه باهاش ساخت

free1986
03-11-2010, 00:11
اون مشکل تیک زدن موقع فیلمبرداری به احتمال خیلی خیلی زیاد مربوط به رم گوشیه
منم این مشکل رو داشتم
ولی وقتی رم گوشی رو Defragment کردم مشکل حل شد
البته موقت چون الان هم میزنه ولی خیلی کمتر شده

joje3
03-11-2010, 06:34
درضمن امروزصبحم باوجودآپدیت کردن گشیم بازدیدم سیم کارتم پریده چه کنم بااین ویواز

amir_p30world
03-11-2010, 10:51
سلام
آقا کسی لینک دو تا تم i phone style و 2.2 andriod froyo رو داره برام بذاره. من خودم از چن جا دانلود کردم اما با اینکه ساین شده بود ارور میداد. حالا میخام ببینم کسی لینک درست و درمون داره از این دو تا تم.

arta2008
03-11-2010, 10:58
سلام golmohammadi جان

من کل فولدر سونی اریکسون رو کپی کردم شد فکر کنم حدود 208 مگ و فولدر db حجمش 109 مگ هستش .

حالا من این فایل ها رو ریختم تو کامپوتر خودم اگه آپدیت رو بزنم نمینویسه گوشی من آخرین ورژن هست و نیازی به آپدیت نداره ؟؟؟؟

---------- Post added at 10:57 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

بازم سلام

کسی در مورد شبکه کردن از طریق وایرلس نمیدونه ؟
نحوه ی آی پی دادن ؟
کار با مدیا سرور ؟

willhunting
03-11-2010, 15:36
سلام به همه
گوشیمو داده بودم دست یکی از بچه ها پسورد 1 2 3 4 5 رو عوضش کرده خواست منو اذیت کنه :13: اما الان واقعا پسورد فراموش کرده.
نمیدونم چیکارش کنم با برنامه ای چیزی میشه پسورد رو حذفش کرد یا درآوردش؟
خیلی واسم ضروریه
ممنون

golmohammadi
03-11-2010, 21:23
درضمن امروزصبحم باوجودآپدیت کردن گشیم بازدیدم سیم کارتم پریده چه کنم بااین ویواز
عجب مشکلاتی
شما گفتین با همه سیمکارتها چنین مشکلی دارین ؟

سلام golmohammadi جان

من کل فولدر سونی اریکسون رو کپی کردم شد فکر کنم حدود 208 مگ و فولدر db حجمش 109 مگ هستش .

حالا من این فایل ها رو ریختم تو کامپوتر خودم اگه آپدیت رو بزنم نمینویسه گوشی من آخرین ورژن هست و نیازی به آپدیت نداره ؟؟؟؟

---------- Post added at 10:57 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

بازم سلام

کسی در مورد شبکه کردن از طریق وایرلس نمیدونه ؟
نحوه ی آی پی دادن ؟
کار با مدیا سرور ؟

پس حه
اون موقع تو کافی نت بعد از اتمام دانلود اپدیت که نکردی درسته ؟
اگه اپدیت کردی خب طبیعتا الان پیغام خواهد داد گوشی شما اپدیت شده هست
اما اگه نه، میتونی اپدیت کنی
یه لحظه به اینترنت وصل میشه بعد شروع به اپدیت میکنه
به سوالات هم باید جواب بدی
منظور تائید کنی

سلام به همه
گوشیمو داده بودم دست یکی از بچه ها پسورد 1 2 3 4 5 رو عوضش کرده خواست منو اذیت کنه :13: اما الان واقعا پسورد فراموش کرده.
خیلی واسم ضروریه
ممنون
من قبلا مال یه ان95 را ریست کردم پسوردشو
اما بعید میدونم رو ویواز کار کنه
فکر کنم باید بدی بیرون برات درست کنند
من که راهی نمیدونم

arta2008
03-11-2010, 22:04
سلام golmohammadi جان

من آپدیت کردم من میخام وقتی مثلا گوشی قاطی کرد با اون برنامه سونی اریکسون فلش بزنم ؟

همچین چیزی میشه ؟

برایه فلش زدن به ویواز باید از SETOOL استفاده کرد ؟

ممنون

golmohammadi
04-11-2010, 00:46
سلام golmohammadi جان

من آپدیت کردم من میخام وقتی مثلا گوشی قاطی کرد با اون برنامه سونی اریکسون فلش بزنم ؟

همچین چیزی میشه ؟

برایه فلش زدن به ویواز باید از SETOOL استفاده کرد ؟

ممنون

پس منظورت این بود
اره میشه
نه نیازی به برنامه خاص دیگه ای نیست
یه بار اپدیت کنی فلش میشه
موقع اپدیت میپرسه اپدیت جدید نیست آیا ادامه میدی؟
بعد میگه حافظه فرمت میشه از شماره ها و اس ام اسو ... قبلش بکاپ بگیر
خلاصه اخر سر فلش

Vallio
04-11-2010, 00:53
سلام به همه
خیلی واسم ضروریه
ممنون

ممنون اسماییل جان :11: !

دوست عزیز شما از این روش استفاده کن ، ببین جواب میده :

آموزش کاملا تصویری پیدا کردن Lock Code گوشیهای نوکیا

البته نوشته برای نوکیا ولی منظورش سیمبینه :دی !

arta2008
04-11-2010, 11:43
سلام

من سه تا سوال دارم که ممنون میشم اگه جواب بدین ؟

1-چطور میشه گوشی رو از طریق وایرلس به لب تاپ وصل کرد ؟البته برای استفاده لز اینترنت رو میدونم برایه انتقال فایل از طریق وایرلس رو میخام ؟

2-برنامه MEDIA sever برای چیه و چطور باهاش کار میکنن؟

3-شارژ فابریک موجود روی گوشی چند میلی آمپر هستش ؟برایه ویواز

joje3
04-11-2010, 12:54
آقا گل محمدی جان عزیز من باسیم کارت همراه اول کارمیکنم قبلا رو 5800وگوشیای قبلیم این مشکل رونداشتم یعنی واسه گوشی شماتا حالا همچین پیغامی رو نداده:41::41::41::41::41::41::41::41::41:

golmohammadi
04-11-2010, 13:39
3-شارژ فابریک موجود روی گوشی چند میلی آمپر هستش ؟برایه ویواز
700 میلی آمپر
ولتاژش هم باید 5 ولت باشه
که ولتاژ USB کامپیوتر هم 5 ولت هست
واسه همین به باطری آسیب نمیرسونه شارژ از طریق کامپیوتر ...

golmohammadi
04-11-2010, 17:50
آقا گل محمدی جان عزیز من باسیم کارت همراه اول کارمیکنم قبلا رو 5800وگوشیای قبلیم این مشکل رونداشتم یعنی واسه گوشی شماتا حالا همچین پیغامی رو نداده:41::41::41::41::41::41::41::41::41:
سلام
نه والا
واسه من چنین مشکلی پیش نیومده
اگه گارانتی داره بده گارانتی
همچنین بهتره یه بار بدی فلش بزنند با باکس شاید درست بشه
من فقط یه مشکل دارم
بعضی وقتها که یه منطقه هستی و آنتن اونجا ضعیفه، بعد مثلا میایی جایی که آنتن پر میشه هنوزم شماره گیری نمیکنه
این میتونه یک باگ باشه
حالا نمیدونم یا آنتن هست شماره گیری نمیکنه
و یا آنتن نیست گوشی به اشتباه چند تا آنتن نشون میده ....

willhunting
05-11-2010, 00:45
ممنون اسماییل جان :11: !

دوست عزیز شما از این روش استفاده کن ، ببین جواب میده :

آموزش کاملا تصویری پیدا کردن Lock Code گوشیهای نوکیا

البته نوشته برای نوکیا ولی منظورش سیمبینه :دی !

سلام بابت لینکت ممنون
اما یه سوال واسم پیش اومد:
منظورت از اسماییل جان کی بود؟(من!!!!!:18:)
راستی اسماییل نه اسماعیل درسته:20:

Vallio
05-11-2010, 11:58
سلام بابت لینکت ممنون

آره ، خطای دیده :دی !
نه اون یکی رو میگمـ ... :دی

arta2008
05-11-2010, 19:57
سلام

میخاستم بدونم گوشی شما چقدر شلرژ نگه میداره ؟

برایه من 24 ساعته خالی میشه البته از 24 ساعت 12 ساعتشو کار میکنم ؟

golkoohi
05-11-2010, 21:19
سلام

یک سوال و یک نکته در باره اینترنت

سوال: همانطور که میدانید sms ها و ای میلها را هم میشه در حافظه موبایل ذخیره کرد و هم در کارت رم. حالا گاهی پیش اومده که موبایل هنگام دریافت sms پیغام داده که کارت قابل دسترسی نیست و پیام را در حافظه داخلی ذخیره کرده. حالا آیا راهی هست که پیامها و ای-میلهای موجود در حافظه داخلی را به کارت منتقل کرد؟ چون اینجوری بعضی از پیامها را که لازم دارم باید هی حافظه مربوط به sms را دستی تغییر بدهم تا ببینم.

در مورد اینترنت اگر یادتان باشد مدتی قبل بحث بر سر این بود که اگر شبکه محلی مثلا در دانشگاه برای دسترسی به شبکه خارجی اینترنت نیاز به پرا کسی داشته باشد این را باید کجا تعریف کرد. ان موقع یکی از دوستان گفت تنها جایی که می شود این را تعریف کرد در بخض رسانه یا mrdia streaming است. که البته آن را امتحان کردم و کار نکرد.
حالا من مدتی است به این تالار نیامده ام و نمیدانم در 100 پست قبلی از آن زمان تا به حال کسی این را گفته یا نه ولی به هر حال ذکرش ضرری ندارد
اول می روید به منوی اصلی موبایل >
Setting> Connectivity> Destinations
خوب در این صفحه اگر قبلا access point یا نقطه دسترسی تعریف نکرده اید اول این کار را بکنید تا شبکه WiFI را اضافه کنید.
بعد در همین صفحه (destination) ری گزینه اینترنت بزنید و پس از آنکه وارد شدید روی نام شبکه ای که در مرحله قبل اضافه کردید کلیک کنید و آن را باز کنید. (فهرستی از تنظیمات باز می شود). حالا با کلیک روی Options پایین صفحه و سپس انتخابAdvanced settings صفحه ای باز می‌شود که در آن امکان تعریف پرا کسی و پورت وجود دارد.

البته هنوز یک نکته هست که راهش را پیدا نکرده ام و آن این است که اگر پرا کسی نام کاربری و رمز ورود بخواهد این را باید کجا وارد کرد چون در این صفحه چیزی برای این دو مورد وجود ندارد.

arta2008
06-11-2010, 12:48
سلام

من گارمین رو نصب کردم و به خوبی کار میکنه فقط تو گوشی remove memory cart رو میزنم و مموری کارت رو در میارم و میزارم توش مینویسه garmin detected مثل اینکه برنامه برنامه باز بوده و یه دونه yes و no میده که اگه yes رو بزنم برنامه گارمین باز میشه .

و از وقتی گارمین رو زدم شارژ کم نگه میداره آیا میشه مثلا گارمین باز میمونه و شارژ مصرف میکنه ؟؟؟؟

arian_mj
06-11-2010, 16:06
سلام
کسی میدونه چطور mailbox (دریافت ایمیل) رو میشه تنظیم کرد؟

arta2008
06-11-2010, 17:30
700 میلی آمپر
ولتاژش هم باید 5 ولت باشه
که ولتاژ USB کامپیوتر هم 5 ولت هست
واسه همین به باطری آسیب نمیرسونه شارژ از طریق کامپیوتر ...

برایه منم هم 700 میلی آمپر هست ولی به نظر شما 700 میلی آمپر کم نیست چون 2.5 ساعت طول میکشه تا شارژ بشه.

گوشی قبلیم نیم ساعته 100 درصد میشد.

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

در ضمن کدوم نسخه پایتون رو ویواز کار میکنه لطفا لینکشو بزارین چون دو سه تا دانلود کردم موقع نصب فکر کنم نوشت untrusted provider و یه دونه هم چراغ قوه باشه ممنون میشم تو سایت یه دونه بود که نوشته بود چراغ قوه برایه ویواز و ساتیو که دانلود کردم که بازم ارور untrusted provider رو داد ؟؟؟

ممنون

golmohammadi
07-11-2010, 01:11
سلام بابت لینکت ممنون
حتما منظورش من بودم :11:
البته تلفظ اصلیش Ismail به زبان محلی یعنی تورکی :31:

سلام

میخاستم بدونم گوشی شما چقدر شلرژ نگه میداره ؟

برایه من 24 ساعته خالی میشه البته از 24 ساعت 12 ساعتشو کار میکنم ؟
خیلی خوبه که
من اگه 12 ساعت کار کنم پدرش درمیاد :31:
در کل باطری شما خوبه

سلام

من گارمین رو نصب کردم و به خوبی کار میکنه فقط تو گوشی remove memory cart رو میزنم و مموری کارت رو در میارم و میزارم توش مینویسه garmin detected مثل اینکه برنامه برنامه باز بوده و یه دونه yes و no میده که اگه yes رو بزنم برنامه گارمین باز میشه .

و از وقتی گارمین رو زدم شارژ کم نگه میداره آیا میشه مثلا گارمین باز میمونه و شارژ مصرف میکنه ؟؟؟؟
خب معلومه مصرف میره بالا
گارمین با gps کار میکنه
مصرف gps هم بالاست
و مطمئنا اگه باز بمونه باطری زودتر خالی میشه ....

برایه منم هم 700 میلی آمپر هست ولی به نظر شما 700 میلی آمپر کم نیست چون 2.5 ساعت طول میکشه تا شارژ بشه.

گوشی قبلیم نیم ساعته 100 درصد میشد.

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

در ضمن کدوم نسخه پایتون رو ویواز کار میکنه لطفا لینکشو بزارین چون دو سه تا دانلود کردم موقع نصب فکر کنم نوشت untrusted provider و یه دونه هم چراغ قوه باشه ممنون میشم تو سایت یه دونه بود که نوشته بود چراغ قوه برایه ویواز و ساتیو که دانلود کردم که بازم ارور untrusted provider رو داد ؟؟؟

ممنون
700 میلی آمپر شاید کم باشه
به هر حال 2.5 ساعت برای شارژ بد نیست
پایتون نسخه 4 همونی که خودم معرفی کردم بدون مشکل نصب میشه
برنامه چراغ قوه مخصوص ویواز و ساتیو هم بدون مشکل نصب و اجرا میشه
آیا برنامه ها را ساین میکنین ؟

اگر پرا کسی نام کاربری و رمز ورود بخواهد این را باید کجا وارد کرد چون در این صفحه چیزی برای این دو مورد وجود ندارد.
یه جا دیدم نام کاربری و پسورد هم بود
در قسمت دوم که پائینتر از اکسس پوینت هست نوشته اینترنت
برو اونو بزن
بعد آپشن و ادیت
حالا یوزر نیم و پسورد را میتونی اونجا ببینی
نمیدونم اینا هستند یا نه
کلا زیاد با این چیزا سروکار ندارم