PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vivaz » اولین گوشی سونی اریکسون با فیلمبرداری HD با سیمبین تاچ و پردازنده 720 مگاهرتزی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

7evil
22-09-2010, 14:04
ديگه هيچ تفاوتي ندارن چرا يه تفاوت ديگه هم هست اونم اينكه جاي دكمه ي روشن و خاموش فرق مي كنه و سنسور نور يه كم كنار تره

amir_olympia
22-09-2010, 16:08
سلام
من vivaz دیروز خریدم
هر چی دنبال کم و زیاد کردن صدای زنگش میگردم پیدا نمیکنم.لطفا اگه کسی vivaz داره بگه تنظیمات آهنگ زنگش کجاست
راستی به نظر من عکاسی این گوشی بیخوده و اسمش 8 مگاپیکسله.k750 عکاسیش بهتر از اینه
ولی فیلم برداریش واقعا عالیه و کیفیتش توپه
این گوشی صدای اسپیکرش هم واقعا ضعیفه.آیا صداش زیاد میشه؟

7evil
22-09-2010, 17:19
سلام مبارك باشه
1-براي تنظيمات اهنگ برو اينجا
setting/personel/profile/normal/personalise/
بعدش هم ميتوني اهنگشو عوض يا كم و زياد كني
2-راجع به دوربين احتمالا پيكسلش پايينه شما برو توي دوربين و بعد تنظيماتش و ببرش روي 8mp
3-صداش بله با كيفيته ولي ضعيف شما هم براي گوش كردن اهنگ هميشه بزارش رو 70 اما با هدست مشكلي نداره روي 100 هم مشكلي نداره

رندی ا
22-09-2010, 18:00
من میخام ویواز بخرم میشه یه چند تا عکس از منوی ویواز بزارید اگه خوب بود میخرم

7evil
22-09-2010, 18:05
يعني شما فقط اين گوشي رو به خاطر منوش مي خوايد بخريد؟منوش كه عاليه و حرف نداره خوب ديگه سيمبين هست پس منوش مثل نوكياست فقط يه كمي باكلاستر

رندی ا
22-09-2010, 18:12
مرسی بر شما

7evil
22-09-2010, 18:29
خواهش مي كنم ولي براي تشكر بايد از دكمه ي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده كنيد
راستي بچه ها بازي رالي من پاك شده كاريش نميشه كرد؟

payam20
22-09-2010, 19:45
Ovi ، اسمارت کام و گارمین رو تو هواپیما تست کردم، تو 3500 کیلومتر خطای مسافت سنج OVI نوکیا 55 کیلومتر بود، در مقابل 280 کیلومتر اسمارت. گارمین هم قطع و وصل شد و نتونستم توتال بگیرم. قطعی ovi سه بار بود، اسمارت اصلا قطعی نداشت. گارمین هم که ماشالا....
در ضمن گوشی با باتری فول با اسمارت 3 ساعت و 55 دقیقه و با OVI میتونه 3 ساعت و 10 دقیقه کار کنه. البته تو فلایت مود.

سلام
من vivaz دیروز خریدم
هر چی دنبال کم و زیاد کردن صدای زنگش میگردم پیدا نمیکنم.لطفا اگه کسی vivaz داره بگه تنظیمات آهنگ زنگش کجاست
راستی به نظر من عکاسی این گوشی بیخوده و اسمش 8 مگاپیکسله.k750 عکاسیش بهتر از اینه
ولی فیلم برداریش واقعا عالیه و کیفیتش توپه
این گوشی صدای اسپیکرش هم واقعا ضعیفه.آیا صداش زیاد میشه؟

عکس ویواز و بیخود بودن؟ یا شما نمیتونین خوب عکس بگیرین یا اینکه K750 رو ندیدین!!! این ازون حرفا بود...

دوستان دوربین این مدل گوشی با Vivaz Pro که 5 مگاپیکسل ــه خیلی فرق میکنه ؟
از لحاظ کیفیت میگم .

از لحاظ کیفیت تو وضوح فرق دارن. یه مقدار هم به نظر میاد تو نور تصاویر متفاوت باشن.

سلام.

دوستان فریمور جدید الان چیه؟!؟!!

و اینکه نرم افزاری هست که لاک مثل آیفون روش گزاشت؟

ممنون.

R2EA023
بهترین برنامه Slide Unlock ورژن 2.10.1 هست.

آقا چرا اینقدر ویواز مشکل داره؟ می ارزه اینقدر سرو کله زدن؟

کدوم مشکل؟!!!! اگر هم مشکلی داشته باشه بازم می ارزه...

دوستانی که گوشی رو اپ کردن او مشکل که بعد از عکسبردار مینوسه خافظه پر شده رفع شده یا نه؟؟؟؟

بعد از آپدیت تو هر 100 بار فعال شدن دوربین یه بار ارور میده و به نظرم میاد مواقعی هست که گوشی برای مدت زیادی ریستارت نشده باشه

شما راهی برای تبدیل دارین که ‌:
در بعضی فیلمها بالا و پائین تصویر ساهیی هست
اینا را حذف کنه در فایل خروجی

همون Media Espresso که گفته بودم اسمارت فیت داره که این مشکل رو حل میکنه.

پیام چرا هیچوقت عکس واید نمیگیری؟
چون 6 مگاپیکسلی میشه ؟

درسته که جزئیات عکس تو سایزهایی که من استفاده میکنم در مورد 6 یا 8 فرقی نداره. ولی نمیدونم چرا علاقه دارم از بیشترین قدرت استفاده کنم. البته گاهی کارایی لنز جمع کن دوربین رو هم با همون 6 رفع میکنم. ولی اون عکسا رو معمولا چون کاربرد غیرقابل انتشار دارن رو فوتوبلاگ نمیزارم. فیسبوکم پره از عکسای دسته جمعی واید ویواز....
از طرفی چون عکسهای واید سر و ته تصویر رو کمپرس میکنن و نمای کمتری از منظره هدف تو تصویر میاد، دستم رو تو کم کردن فاصله از سوژه میبنده و منم که بیشتر به عکاسی ماکرو علاقه دارم شدیدا برام مشکل ساز میشه...

با کامپیوتر علاوه بر شناختن منبع وایرلس یا همون مودم یه کانکشن هم میسازیم که یوزر نیم پسورد بهش میدیم.

ولی تو این گوشی جایی رو پیدا نکردیم که بشه این کارو کرد.

ظاهرا تنها با وایرلس کار میکنه ، نه با مودم های ADSl ای که به وایرلس تبدیل میکنن:41:

ما با یوزر نیم پسورد دادن به گوشی مشکل داریم!
چون وایرلس هم داشته باشی باید به گوشی یه یوزر نیم پس بدی دیگه! نه؟
فقط تو فرودگا هاست که واسه همه بازه و فقط باید وصل بشی.

درضمن برای مثال مودم من اینه TP-Link TD-w8901G
اینم لینک که متاسفانه قیلتره!
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منظور شما ساخت کانکشن BroadBand هست؟ اگه اینه که تو موبایل های سیمبیان امکانش نیست. اما مثلا چون N900 کارایی خاص اینترنت داره روی اون این امکان فراهم شده...

البته خود من هم از همین مودم نسخه 4 پورتش استفاده میکنم و مشکلی باهاش ندارم... فقط پسورد تعریف شده توسط خودم رو همونطوری که قبلا هم گفته بودم بهش میدم و وصل میشم.

بچه ها یه سوال دیگه ، برای استفاده از ارتفاع سنج و سرعت سنج گوشی ، نیاز به فعال کردن gps با اینترنت داره؟

نه. به هیچوجه. تراشه GPS کاملا مستقل هست.
اگه مثلا از اسمارت کام استفاده کنین، همشو یکجا خواهید داشت.

Vallio
22-09-2010, 20:08
اره هست بري داخل قسمت برنامه هاي s60 v5 بگردي پيدا مي كني

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

خبر ندارم ولي يكيش همين اروريه كه مموقع عكس برداري ميده كمتر شده

در ضمن منظورم از مراحل كاراييه كه بايد موقع اپديت يا توي همون برنامه ي اپديت سرويس انجام بدي

اوکی ؛ پس فکر نکنم بیارزه این همه تنظیمات و نرم افزار ها رو پاک کنم !
در ضمن اون مراحلو که کلا" حفظم ! تازه بعضی نکات هم هست که باید رعایت شه :10: و خیلیا نمیدونن :دی !

سلام
ببین دوست عزیز وقتی منتظر دلیوری هسای میای بیرون از قسمت دلیوری یا همونجا صبر میکنی تا بنویسه؟
اگه میای بیرو و بعد میری میبینی نیستش ایراد نرم افزاریه ولی اگه همونجا صبر میکنی تا ببینی طبیعی هست چون شما همونجا که هستین پیام دلیوری رو میبینین و بعد دیگه نمیمونه

نه اگه دیده باشید توی تمامی سیمبین ها کلا" گزارش ارسال شده تا حداکثر یه ماه میمونه ؛ اگه هم نوشته شده باشه دلیورد بازم میمونه ؛ ولی این میره ! جدیدا" هم اینطوری شده !

من كه توي تنظيمات receive report رو روشن كردم و وقتي پيام دليوري ميده ديگه اونجا پاك نميشه و اين مشكل رو نداره

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

چند پست قبل تر توضيح داده شده

منم قبلا" همینطوری بود ! در ضمن دیگه تنظیماتی توی سیمبین مونده که من بلد نباشم :دی ؟

7evil
22-09-2010, 21:35
اوکی ؛ پس فکر نکنم بیارزه این همه تنظیمات و نرم افزار ها رو پاک کنم !

چرا چيزاي ديگري هم هست كه من ميگم خبر ندارم در ضمن شما كه نميخواي كامل پاكش كني شما ازش بكاپ ميگيري

golmohammadi
22-09-2010, 22:06
درسته که جزئیات عکس تو سایزهایی که من استفاده میکنم در مورد 6 یا 8 فرقی نداره. ولی نمیدونم چرا علاقه دارم از بیشترین قدرت استفاده کنم. البته گاهی کارایی لنز جمع کن دوربین رو هم با همون 6 رفع میکنم. ولی اون عکسا رو معمولا چون کاربرد غیرقابل انتشار دارن رو فوتوبلاگ نمیزارم. فیسبوکم پره از عکسای دسته جمعی واید ویواز....
از طرفی چون عکسهای واید سر و ته تصویر رو کمپرس میکنن و نمای کمتری از منظره هدف تو تصویر میاد، دستم رو تو کم کردن فاصله از سوژه میبنده و منم که بیشتر به عکاسی ماکرو علاقه دارم شدیدا برام مشکل ساز میشه...
البته هر کسی نسبت به نیازهاش عکس میگیره
اما عکس واید چون در خود گوشی فول اسکرین هست خوب دیده میشه
و مانیتور من هم واید هست واسه همین همیشه واید میگیرم
درسته جزئیات از بالا پائین حذف میشه
اما در عوض میاد طرفین
به هر حال دنیا داره رو به واید میره
الان هیچ تی وی ال سی دی نداریم که غیر واید باشه

jax2
22-09-2010, 22:18
میگم
آقای گل محمدی برنامه ی منو تست کردین
من خودم فیلم mkv باحاش تبدیل کردم و فول اسکرین میبینم
اسپکت ریشیو 16:9

golmohammadi
23-09-2010, 00:11
سلام دوستان
برای تبدیل فیلم چه با زیرنویس چه بدون زیرنویس از هر فرمتی به
هر فرمتی هیچی به Wondershare Video Converter Ultimate v5.4.2.0 نمیرسه
مثلا برا ویواز من از آرشیوش گوشیه x6 رو انخاب می کنم برا فرمت mp4
بعد ادیت می کنم زیر نویس فارسی میزارم،کراپ می کنم،ریشیو 16:9 میکنم و فونت و رنگ زیر نویس رو هم عوض میکنم
خروجیش هم عالیه
حجم رو هم قبل تبدیل نشون میده که چقدر میشه
لینک دانلود مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

بابا ایول :40:
اره تست کردم
این همونی که من دنبالش بودم :20:
کراپ میشه از هر دو طرف داد اونم دستی (منظور با یک نوار دقیقا مثل عکس)
فرمتها هم چه خوبند
میشه گوشیها را انتخاب کرد گوشیهای جدید هم ساپورت میکنه
البته Xilisoft Video Converter Ultimate 6 هم خوبه
اما به خاطر کراپ دستی که داره خیلی عالیه
البته این برنامه تخصصا مال موبایل و تبلت و نمیدونم پی اس پی و اینجور چیزاست
و برای کامپیوتر و mpeg و اینا خوب نیست
در کل تشکرات فراوان

ali7777
23-09-2010, 00:51
آقا من شرمندم ولی کلافه شدم ! این مشکل وای فای ینی اینقد حاده که کسی ازش سر در نمیاره؟
اصلا فک کنین یه گوشی ویواز پرو دارین ! یه مودم با آنتن وایرلس میخواین با گوشی به اینترنت وصل شین ! گوشی هم آنتن رو پبدا می کنه اتصال هم برقرار میشه ولی خبری از اینترنت نیست ! خب چکار باید کرد؟

J U N I P E R
23-09-2010, 11:32
سلام.

دوستان فریمور جدید الان چیه؟!؟!!

و اینکه نرم افزاری هست که لاک مثل آیفون روش گزاشت؟

ممنون.
آخرین ورژن، R2EA023 هست.
برای آنلاک کردن مثل آی‌فون:
slide unlock هست که دوستان گفتند.
best screen locker هم هست که لینک دانلودش تو پست‌‌های اول اضافه شده.

دوستان دوربین این مدل گوشی با Vivaz Pro که 5 مگاپیکسل ــه خیلی فرق میکنه ؟
از لحاظ کیفیت میگم .
کلا به جز دوربین و نداشتن کیبورد QWERTY که تفاوتی باهم دیگه دارن ؟
نه فرق چندانی نداره. یکی از بچه‌ها تو تاپیک عکاسی با ویوا، چنتا عکس با پرو گذاشته، کیفیتش خوبه. فقط ابعادش فرق می‌کنه.

آقا من شرمندم ولی کلافه شدم ! این مشکل وای فای ینی اینقد حاده که کسی ازش سر در نمیاره؟
اصلا فک کنین یه گوشی ویواز پرو دارین ! یه مودم با آنتن وایرلس میخواین با گوشی به اینترنت وصل شین ! گوشی هم آنتن رو پبدا می کنه اتصال هم برقرار میشه ولی خبری از اینترنت نیست ! خب چکار باید کرد؟
شما اول گوشی‌رو آپدیت کن به آخرین ورژن، ایشالا حل می‌شه.
اگر نشد بیا مطرح کن ببینیم چه می‌شود. این مشکل چند نفر دیگم بود، فقط من نمی‌گرفتم چی می‌گن این دوستان. یکی از دوستان می‌گفتن باید تو گوشی یوزرنیم و پسورد تعریف کنم! خب وای‌فای فوقش یه پسورد می‌خواد، یوزرنیمش چیه دیگه؟

حالا شما آپدیت کن، نشد در خدمتیم.

reza747
23-09-2010, 17:19
با سلام ببخشید من نمی تونم دلوری vivaz رو روشن کنم وقتی میروم تو بخش پیغام و بعد تو بخش دلوری میرم چیزی نیست ......

تو بخش کمک هم نوشته که باید برم تو تنظیمات پیغام یه توضیح بدین

reza747
23-09-2010, 17:27
ببخشید چه طوری دلوریش رو روشن کرد از تو خود بخش پیغام یا تو بخش تنظیمان گوشی و ......

یه توضیح بدیم

ممنون

7evil
23-09-2010, 19:43
ببخشید چه طوری دلوریش رو روشن کرد از تو خود بخش پیغام یا تو بخش تنظیمان گوشی و ......

یه توضیح بدیم

ممنون

برو اينجا
messaging/setting/text message/receive report
وقتي اينجا رفتي receive report رو on كن

ali7777
23-09-2010, 20:10
اگر نشد بیا مطرح کن ببینیم چه می‌شود. این مشکل چند نفر دیگم بود، فقط من نمی‌گرفتم چی می‌گن این دوستان. یکی از دوستان می‌گفتن باید تو گوشی یوزرنیم و پسورد تعریف کنم! خب وای‌فای فوقش یه پسورد می‌خواد، یوزرنیمش چیه دیگه؟

حالا شما آپدیت کن، نشد در خدمتیم.[/QUOTE]

چه ربطی به آپدیت داره؟ ینی من 335 تومن پول میدم یه گوشی میخرم که وای فایش مشکل داره بعد باید اپدیتش کنم که دست شه؟ عجبا

vahid_civil
23-09-2010, 22:03

چه ربطی به آپدیت داره؟ ینی من 335 تومن پول میدم یه گوشی میخرم که وای فایش مشکل داره بعد باید اپدیتش کنم که دست شه؟ عجبا[/QUOTE]

من خیلی وقته از اینترنت بیسیم (وایرلس) با گوشی استفاده میکنم هیچ مشکلی هم نداشتم . من احتمال میدم تنظیماتش رو درست انجام نداده باشین . اول تنظیمات خود مودم وایرلستون رو حتما حواستون باشه bridge نذاشته باشین یعنی از اینا باشه که همیشه کانکت باشید . اگه پیداش کنه روش connect رو بزنید بعدا وارد browser بشین .
فکر نمیکنم کاری به آپدیت داشته باشه .

golmohammadi
23-09-2010, 22:09
برنامه Wondershare Video Converter Ultimate یه مزیت هم داره
flv نیز ساپورت میکنه

Vallio
24-09-2010, 01:17
دوستان ؛
من از این برنامه استفاده میکنم :

WinAVI MP4 Converter

یه امتحانی بکنید !

fariborz_1
24-09-2010, 07:02
درود
دوستان ، یکی از رفقام تازه یه دونه از اینا خریده و می خواست همون جا براش یه رم 32 بخره که یارو گفت 132 تومن
یه کم به قیمتش شک کرد و به من گفت
من گفتم یه چند روز بهم مهلت بده برات جوابشو در میارم
حالا این قیمت مناسبه یا نه ؟
بهترین برند M2 چیه ( سرعتش خوب باشه که سرعت گوشی پایین نیاد ) ؟

sha2ot
24-09-2010, 09:41
آخرین ورژن، R2EA023 هست.
برای آنلاک کردن مثل آی‌فون:
slide unlock هست که دوستان گفتند.
best screen locker هم هست که لینک دانلودش تو پست‌‌های اول اضافه شده.

نه فرق چندانی نداره. یکی از بچه‌ها تو تاپیک عکاسی با ویوا، چنتا عکس با پرو گذاشته، کیفیتش خوبه. فقط ابعادش فرق می‌کنه.

دوست عزیزم 3dspring
سلام
من میخواستم بدونم اولا با چه کدی میتونم فریمور گوشیمو ببینم ثانیا gpsگوشی خیلی دیر رو ماهواره ها قفل میشه آیا با آپدیت مشکل حل خواهد شد همچنین اگه آپدیت کنم زبون فارسی از گوشیم حذف نخواهد شد و بهتره که از خود سایت سونی اریکسون نرم افزار آپدیت گوشیمو بگیرم یا جای دیگه ای هم هست
ممنونم از راهنمائیهاتون.گوشیم هم ویوازه.
فعلا خدانگهدار:11:

skyman53
24-09-2010, 10:51
دوستان لطف کنید منو راهنمایی کنید
بین خرید ویواز و پیکسون 12 گیر کردم

درین موارد لطفا مقایسه کنید

1- کیفیت بالای عکس و فیلم(8 یا 12 بودن مهم نیست کیفیت مهمه)
2- مالتی مدیا خوب
3- کیفیت صفحه و راحتی کار با تاچ (فارسی رو خوب ساپورت کنه)
4-گوشی بی دردسر ( سیستم عامل خوبه که داشته باشه ولی انگار ویواز خیلی مشکل داره هنگ میکنه یا نرم افزار نصب نمیشه یا فارسی نمیشه .... چیزی که توی پستهای قبل زیاد دیده میشه)
5- کیفیت gps , gprs (میخوام از گوشی به عنوان مودم استفاده کنم برا کار با اینترنت توی پی سی )
6- محتویات جعبه (ویواز یه رم 8 داره؟؟؟؟ خودش باعث خرید به صرفه تره )
لطفا راهنمایی کنید اگه نظر دیگری غیر ازین دو گوشی هم دارین بگین

فیلمبرداری ویواز وسوسه کننده اس

J U N I P E R
24-09-2010, 11:32
درود
دوستان ، یکی از رفقام تازه یه دونه از اینا خریده و می خواست همون جا براش یه رم 32 بخره که یارو گفت 132 تومن
راستش من قیمت رم خیلی دستم نیست، اما تو تاپیک خودش بپرسین فکر کنم زودتر جواب بگیرین.

دوست عزیزم 3dspring
سلام
من میخواستم بدونم اولا با چه کدی میتونم فریمور گوشیمو ببینم ثانیا gpsگوشی خیلی دیر رو ماهواره ها قفل میشه آیا با آپدیت مشکل حل خواهد شد همچنین اگه آپدیت کنم زبون فارسی از گوشیم حذف نخواهد شد و بهتره که از خود سایت سونی اریکسون نرم افزار آپدیت گوشیمو بگیرم یا جای دیگه ای هم هست
ممنونم از راهنمائیهاتون.گوشیم هم ویوازه.
فعلا خدانگهدار:11:
سلام:
نمایش ورژن فرمویر گوشی:

برای GPS، این قصه سر دراز دارد.
با AGPS باید معمولا زیر 1 دقیقه وصل بشید. این تاپیک رو ببینید.

اگر الان گوشیتون زبان فارسی داره، بعد از آپدیت هم خواهد داشت، مشکلی نیست.
آره از خود سونی اریکسون بگیر نرم‌افزارشو:

2- مالتی مدیا خوب
4-گوشی بی دردسر ( سیستم عامل خوبه که داشته باشه ولی انگار ویواز خیلی مشکل داره هنگ میکنه یا نرم افزار نصب نمیشه یا فارسی نمیشه .... چیزی که توی پستهای قبل زیاد دیده میشه)
5- کیفیت gps , gprs (میخوام از گوشی به عنوان مودم استفاده کنم برا کار با اینترنت توی پی سی )

ویواز:
1. کیفیت عکسش خوبه. یه چنتا نمونه عکس هم از پیکسون 12 دیدم، خیلی عالی بود. این تاپیکپو بگردی چیزای خوبی توش هست. یه‌کم ملت کل‌کل کردن توش، اما چیز‌های مفیدی هم توش پیدا می‌شه.

2.کیفیت و سرعت پخش ویدیو خوبه، کلا سرعت بخش مدیاش خیلی خوبه. تو پخش hd اصلا لگ نداره. هندزفریش خیلی تعریفی نداره. البته جک 3.5 میلیمتری داره و هر هدفون استانداردی بهش می‌خوره.

3.تاچش خوبه، کیفیت صفحش هم خوبه، من که راضیم. فارسی رو هم ساپورت می‌کنه. برا من بعد از آپدیت، بعضی جاها فارسی رو خوب نشون نمی‌ده (مثلا یوتیوب) که نمی‌دونم برا بقیه هم همین‌طوره یا نه. باز شما بپرس

4.سیستم عاملش خوبه، سیمبین با این محیط‌کاربری عمرا پیدا کنی. اصلا مثل یوزر اینترفیس زمخت نوکیا نیست :) شما نسخه فارسی دارشو بگیر، دردسر هم نداره.

5.gprs که کیفیت خب اینترنت اوپراتورها زیاد جالب نیست. گوشی نه مشکلی از این لحاظ نداره. gps هم برای عملکرد سریع نیاز به اینترنت داره(AGPS) که اونم تحت تاثیر gprs یه‌کم بگیر نگیر دارهو اما کلا gps ویواز الان قوی‌ترین نیست. من gps آی‌فون رو دیدم، آفلاین هم کار می‌کرد. سه س.ت پیدا می‌کرد موقعیتو. ویواز gps اش ای بد نیست.

6.تو جعبه آره رم 8 گیگ هست.

payam20
24-09-2010, 12:02
یکی از دوستان هم هی ناله میکرد از wifi گوشی. صد بار هم بهش گفتم بریج هست گفت نه...
امروز رفتم دیدم بریج بسته کانکشن رو
اصلا نمیدونست بریج چی چیه و هی میگفت ازون نیست....

بابا چک کنین .... اگه کسی نمیدونه بریج چیه یکم تو انجمن بگرده پیدا میشه...

اگر هم کانکشن احتیاج به broadband ثانوی داره، روی سیمبیان کاریش نمیشه کرد...

sha2ot
24-09-2010, 12:20
سلام دوستان
چند کد مخفی برای ویواز میذارم دقت کنید بعضیهاشون تموم اطلاعات گوشیرو به حالت اول بر میگردونن پس خیلی احتیاط کنید .البته اون ترفند آخری باعث میشه شما به تمام اطلاعات گوشی دست پیدا کنید و تو زمان خرید گوشی کلاه سرتون نره
1-#06#*برای دیدن IMEIگوشی
2-#0000#*برای دیدن فریمور نرم افزار گوشی
3-#2820#*برای دیدن آدرس بلوتوث
4-#62209526#*برای دیدن آدرس WIFI
5-#92702689#*برای دیدن کل زمان مکالمه
6-#7780#*جهت ریست قسمتی از تنظیمات یعنی در این ریست تمام تنظیمات گوشی پروفایلها و تمها به حالت کارخانه ای در میان 0
7-#7370#* جهت ریست کامل گوشی یعنی تمام تنظیمات گوشی-- تماسها- تمام یادداشتها اس ام اسها تمام نرم افزارهائیکه نصب کردین خلاصه همه و همه به حال اول کارخانه ای بر میگردن پس ایجاست که باید خیلی دقت کنید.
8-فشردن کلیدهای به ترتیب و سریع:قرمز سبز قرمز قرمز سبز قرمز -شمارو میبره به جائیکه دیگه کلاه سرتون نمیره تو خرید گوشی:20:

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

golmohammadi
24-09-2010, 14:38
درود
آخه ویوا M
نمیخوره
رم 32 گیگ میخواست چیکار ؟
یه 16 گیگ بخره بهتره قیمتش نزدیکای 40 تا 45 بستگی به مارکش و سرعتش

2- مالتی مدیا خوب

پیکسون در عکاسی بهتر از ویواز هست
فکر نمیکنم برتری خاص دیگه ای داشته باشه شاید صداش هم بهتر باشه
در کل گوشی جاوا قابل قیاس با گوشی سیستم عامل دار نیست
هر چند گزارشهای مشکلات نرم افزاری ویواز در این تاپیک زیاده، اما اگر حساب کنی گوهای جاوا چیزی به اون صورت برای نصب ندارند که مشکلی هم ازشون گزارش بشه
مثلا برای نصب و راه اندازی GPS برنامه بدرد بخوری وجود نداره و .....
این مشکلات هم نمدونم چرا سر من نمیاد حالا بحث نمیکنم در این مورد
بقیه سواللا را هم که دوستان جوابدند

Oracle_Eldorado
24-09-2010, 16:41
از لحاظ کیفیت تو وضوح فرق دارن. یه مقدار هم به نظر میاد تو نور تصاویر متفاوت باشن.

خب کدوم وضوح بالاتری داره ؟
شما کدوم رو پیشنهاد میکنی ؟

payam20
24-09-2010, 18:17
خب کدوم وضوح بالاتری داره ؟
شما کدوم رو پیشنهاد میکنی ؟

وضوح معمولی بیشتر از پرو هست. مخصوصا تو فواصل دورتر از 1 متر. البته نه اوتقدرا که مثلا بین N70 و N958GB فرق هست...
ولی رنگشون رو نمیتونم بگم کدوم بهتره، هر کدوم یه جوره و نتونستم تشخیص بدم که کدوم به واقعیت نزدیکتره.

در کل تو انتخاب بین اینا دوتا عامل مهمه:
دوربین بهتر یا صفحه کلید فیزیکی

فرق دیگه ای از بابت کارایی ندارن... مگر اندازه و وزن...
اگه من بودم بازم معمولی رو میخریدم. چون واسم ظرافت و سبکی و دوربین مهمتره. کارایی ها و علاقه ها فرق میکنه و نمیتونم در این مورد چیزی بگم. فقط امیدوارم بعد از خرید از انتخابتون راضی باشین

sha2ot
24-09-2010, 19:10
راستش من قیمت رم خیلی دستم نیست، اما تو تاپیک خودش بپرسین فکر کنم زودتر جواب بگیرین.

سلام:
نمایش ورژن فرمویر گوشی:

برای GPS، این قصه سر دراز دارد.
با AGPS باید معمولا زیر 1 دقیقه وصل بشید. این تاپیک رو ببینید.

اگر الان گوشیتون زبان فارسی داره، بعد از آپدیت هم خواهد داشت، مشکلی نیست.
آره از خود سونی اریکسون بگیر نرم‌افزارشو:

ویواز:
1. کیفیت عکسش خوبه. یه چنتا نمونه عکس هم از پیکسون 12 دیدم، خیلی عالی بود. این تاپیکپو بگردی چیزای خوبی توش هست. یه‌کم ملت کل‌کل کردن توش، اما چیز‌های مفیدی هم توش پیدا می‌شه.

2.کیفیت و سرعت پخش ویدیو خوبه، کلا سرعت بخش مدیاش خیلی خوبه. تو پخش hd اصلا لگ نداره. هندزفریش خیلی تعریفی نداره. البته جک 3.5 میلیمتری داره و هر هدفون استانداردی بهش می‌خوره.

3.تاچش خوبه، کیفیت صفحش هم خوبه، من که راضیم. فارسی رو هم ساپورت می‌کنه. برا من بعد از آپدیت، بعضی جاها فارسی رو خوب نشون نمی‌ده (مثلا یوتیوب) که نمی‌دونم برا بقیه هم همین‌طوره یا نه. باز شما بپرس

4.سیستم عاملش خوبه، سیمبین با این محیط‌کاربری عمرا پیدا کنی. اصلا مثل یوزر اینترفیس زمخت نوکیا نیست :) شما نسخه فارسی دارشو بگیر، دردسر هم نداره.

5.gprs که کیفیت خب اینترنت اوپراتورها زیاد جالب نیست. گوشی نه مشکلی از این لحاظ نداره. gps هم برای عملکرد سریع نیاز به اینترنت داره(AGPS) که اونم تحت تاثیر gprs یه‌کم بگیر نگیر دارهو اما کلا gps ویواز الان قوی‌ترین نیست. من gps آی‌فون رو دیدم، آفلاین هم کار می‌کرد. سه س.ت پیدا می‌کرد موقعیتو. ویواز gps اش ای بد نیست.

6.تو جعبه آره رم 8 گیگ هست.
دوست عزیزم بهار سه بعدی . درست ترجمه کردم؟
لطفا توضیح بدین که AGPS رو تو گوشی باید تنظیم کنیم یا نه مربوط به اینترنت تو گوشی میشه و مریوط به اینترنته گوشی من ویوازه آیا میتونم بدون اتصال به اینترنت از AGPSبهره ببرم
ممنون bay

goudarzi88
24-09-2010, 21:06
دوستان اگه کسی راهنمای فارسی این گوشی رو ( البته Pdf ) داره ممنون میشم یه جورایی واسه ما هم بفرسته.
با تشکر

7evil
24-09-2010, 22:48
فكر نكنم باشه فقط راهنماي انگليسي هست كه تو خود گوشيه

goudarzi88
25-09-2010, 07:09
آخه من چند وقت پيش يه گوشي SAtio گرفتم با گارانتي پارس كامتل هم زبان فارسي رو بطور كامل ساپورت مي كرد و هم اينكه داخل مموري گوشي راهنماي فارسي و انگليسي و چند زبان ديگه هم بود. اما ايم گوشي ويواز رو كه واسه خواهرم گرفتم گارانتي نداره و زبان فارسي هم نداره. گفتم شايد كسي با گارانتي پارس كامتل گرفته باشه و تو گوشيش باشه.

payam20
25-09-2010, 09:20
تو مموری گوشی من دفترچه حدود 40 تا زبون بود... ولی تو خود سایت SE هم هستن...
دفترچه راهنمای فارسی ویواز کورارا با حجم 9.38 مگابایت:

fariborz_1
25-09-2010, 10:16
آخه ویوا M
نمیخوره
رم 32 گیگ میخواست چیکار ؟
یه 16 گیگ بخره بهتره قیمتش نزدیکای 40 تا 45 بستگی به مارکش و سرعتش

وای این رفیق ما رو :31:
هی گیر داده بود M2 شانس آوردیم نخرید
شما فکر کن خر پوله 32 میکرو اس دی چنده ؟

goudarzi88
25-09-2010, 15:21
با تشكر از دوستان عزيز يه سوال ديگه
دوربين عكاسي ويواز فلاش داره يا نه؟ اگه داره چطور فعال ميشه؟

golmohammadi
25-09-2010, 16:04
وای این رفیق ما رو :31:
هی گیر داده بود M2 شانس آوردیم نخرید
شما فکر کن خر پوله 32 میکرو اس دی چنده ؟
خر پول باشه
اصلا m2 با ظرفیت 32 گیگی وجود نداره
بزرگترین m2 که من دیدم 8 گیگ هست
حالا شاید 16 گیگ هم باشه من ندیدم
32 مایکرو اس دی هم گفتم بستگی به سرعت و مارکش داره
نزدیک 40 یا 45 قیمت جدید ندارم

با تشكر از دوستان عزيز يه سوال ديگه
دوربين عكاسي ويواز فلاش داره يا نه؟ اگه داره چطور فعال ميشه؟
بله داره
البته فلش نیست بلکه چراغ هست
ایکون سمت راست و پائینی را بزن
تا بره تنظیمات دوربین
گزینه سوم Light را روشن کن

J U N I P E R
25-09-2010, 18:24
دوست عزیزم بهار سه بعدی . درست ترجمه کردم؟
لطفا توضیح بدین که AGPS رو تو گوشی باید تنظیم کنیم یا نه مربوط به اینترنت تو گوشی میشه و مریوط به اینترنته گوشی من ویوازه آیا میتونم بدون اتصال به اینترنت از AGPSبهره ببرم
ممنون bay
بهار سه‌بعدی هم می‌شه، کی به کیه :دی
رفیق سوالا رو کلی بپرسی زودتر پاسخ می‌گیری، چه بنده چه دوستان دیگه، کسی سوالی رو بدونه پاسخ می‌ده.
AGPS وقتی معنا پیدا می‌کنه که گوشی شما به اینترنت متصل باشه. بدون اینترنت می‌شه همون GPS که خیلی هم خوب موقعیت‌یابی نمی‌کنه. معمولا 5دقیقه، 10دقیقه یا شایدم بیش‌تر طول بکشه تا موقعیتتون رو پیدا کنه. (البته به یه‌سری عوامل بستگی داره)
اگر سوالی در مورد GPS داشتید، لطفا در همون تاپیکی که بهتون معرفی کردم بپرسید.
ویواز از قابلیت AGPS پشتیبانی می‌کنه واگر گوشی شما به اینترنت وصل باشه، کار می‌کنه.
بهتره از یکی از نرم‌افزار‌های موقعیت‌یابی مثل OVI Maps استفاده کنید.

آخه من چند وقت پيش يه گوشي SAtio گرفتم با گارانتي پارس كامتل هم زبان فارسي رو بطور كامل ساپورت مي كرد و هم اينكه داخل مموري گوشي راهنماي فارسي و انگليسي و چند زبان ديگه هم بود. اما ايم گوشي ويواز رو كه واسه خواهرم گرفتم گارانتي نداره و زبان فارسي هم نداره. گفتم شايد كسي با گارانتي پارس كامتل گرفته باشه و تو گوشيش باشه.
لینک دانلود رو دوستان گذاشتن،
من گوشیم فارسی داشت (گارانتی پارس کامتل)، این دوتا تاپیک رو تو انجمن دیدم برا فارسی‌سازی:

چقدر کاربردین نمی‌دونم.

golmohammadi
25-09-2010, 22:27
امروز با دوستم رفتیم براش x6 گرفتیم
صداش و صفحه خازنیش خوبه
اما دوربینش از ویواز ضعیفتره
کیفیت تصویرش هم از ویواز ضعیفتره

J U N I P E R
25-09-2010, 23:42
امروز با دوستم رفتیم براش x6 گرفتیم
صداش و صفحه خازنیش خوبه
اما دوربینش از ویواز ضعیفتره
کیفیت تصویرش هم از ویواز ضعیفتره
n8 هنوز نیومده؟
تو تاپیک قوی‌ترین کمرا‌فون، نوکیا بازا خیلی بهش می‌نازیدن که دوربینش از ویواز قوی‌تره.
کلا در مقایسه با ویواز چجوریاس؟
آدم طراحی این گوشی‌ها رو می‌بینه، بیشتر متوجه می‌شه ویواز چه طراحی ظاهری خوبی داره.

golmohammadi
25-09-2010, 23:46
n8 هنوز نیومده؟
تو تاپیک قوی‌ترین کمرا‌فون، نوکیا بازا خیلی بهش می‌نازیدن که دوربینش از ویواز قوی‌تره.
آدم طراحی این گوشی‌ها رو می‌بینه، بیشتر متوجه می‌شه ویواز چه طراحی ظاهری خوبی داره.
ان 8 چند روز دیگه میاد
خب طبیعی هست که از ویواز عکاسیش بهتر خواهد بود
هم 12 مگا پیکسلی و هم فلش زنون
اما در فیلمبرداری احتمالا ویواز بهتر میشه
حالا باید بیاد
طراحی ویواز که انصافا جالبه

Vallio
25-09-2010, 23:49
n8 هنوز نیومده؟

ان 8 چند روز دیگه میاد
خب طبیعی هست که از ویواز عکاسیش بهتر خواهد بود
هم 12 مگا پیکسلی و هم فلش زنون
اما در فیلمبرداری احتمالا ویواز بهتر میشه
حالا باید بیاد
طراحی ویواز که انصافا جالبه

چیییییییییییییییی ؟
اصلا" نمیشه مقایسه کرد !

این گوشی رو توی مجلات مختلف دارن با آیفون چهار و گالاکسی مقایسه میکنن اونوقت شما داری با ویواز مقایسه میکنی :31: ؟!
کلا" ان هشت از نوکیای عزیز سه چهار تا سر و گردن از ویواز بالاتره :دی !

J U N I P E R
26-09-2010, 00:00
طراحی ظاهری ان8 که خیلی جالب نیست به نظر من.
الان دیدم صفحش AMOLED یه. تاچشم خازنیه. طراحیش رو دیده بودم گفتم یه‌چیز تو کلاس ویواز باید باشه.
--------------------
راستی، دلیوری چرا تو ویواز اینجوریه؟
sent massages یه‌جاس، دلیوری ریپورت یه‌جا دیگه!
تو گوشی‌های جاوا، راحت یه تیک می‌ذاشت کنار پیام که دلیور شده، این‌جا اینجوریه چرا؟
کسی راهی سراغ داره؟

amirr13
26-09-2010, 00:04
خوب بچه هایی که مشکل اینترنت وایرلس ADSL داشتن.

باید برن تو کانفیگ مودمشون و از نو setup کنن .
و اینسری بجای Bridging ، از PPP over Ethernet :PPPoE استفاده کنند.

البته اینجوری همیشه اینترتتون وصله و دیگه کانکشن isp رو کامپیوتر یا گوشی نیاز ندارین و صرف اینکه شبکه وایرلس رو بشناسین به اینترنت وصلین.
و هرکسی هم که مودم وایرلس شمارو پیدا کنه میتونه به اینترت شما وصل بشه ، البته اگه خودتون وصل نباشین.

البته خیلی ربطی به موبایل و ویواز نداشت ، اما خیلی ها مثل من گیر کرده بودند توش.

جواب اصلی هم دوستمون payam20 داده بودند ، من فقط به زبان ناشی هایی مثل خودم برگردان کردم.

payam20
26-09-2010, 03:12
n8 هنوز نیومده؟

واقعا طراحی ویواز حرف نداره
فوق العاده ظریف و خوش دست...
N8 شبیه این ماهیاست که سر و تهشو میزنن...
نوکیا که مدتهاست مرده... شاید با این N چند بتونه دوباره زنده بشه. البته خاصیتشه که از قبل کلی جار بزنه تا وقتی محصولش به بازار اومد بتونه تو سبک اپل فروش داشته باشه... من که خودم چندین سال با چندین مدل تاپ نوکیا از جمله شاهکارش N958GB عمر گذروندم، واقعا ویواز سونی اریکسون رو ترجیح میدم...

تو گوشی‌های جاوا، راحت یه تیک می‌ذاشت کنار پیام که دلیور شده، این‌جا اینجوریه چرا؟
کسی راهی سراغ داره؟

این رفتار اختصاصی سیستم عامل سیمبیان تو بخش مسیجینگ هست... تو همه سیمبیان ها اینطوره و فکر نمیکنم راهی داشته باشه... یعنی برنامه ای ندیدم که اینکارو بکنه یا فیرمویری که با دستکاری همچین چیزی رو ممکن کرده باشه...
البته به نظر من اینطور لاگ کردن عملکرد بصورت جزئی و مجزا یه مزیت هم حساب میشه...

خوب بچه هایی که مشکل اینترنت وایرلس ADSL داشتن.

باید برن تو کانفیگ مودمشون و از نو setup کنن .
و اینسری بجای Bridging ، از PPP over Ethernet :PPPoE استفاده کنند.

البته اینجوری همیشه اینترتتون وصله و دیگه کانکشن isp رو کامپیوتر یا گوشی نیاز ندارین و صرف اینکه شبکه وایرلس رو بشناسین به اینترنت وصلین.
و هرکسی هم که مودم وایرلس شمارو پیدا کنه میتونه به اینترت شما وصل بشه ، البته اگه خودتون وصل نباشین.

البته خیلی ربطی به موبایل و ویواز نداشت ، اما خیلی ها مثل من گیر کرده بودند توش.

جواب اصلی هم دوستمون payam20 داده بودند ، من فقط به زبان ناشی هایی مثل خودم برگردان کردم.

خوشحالم که لااقل مشکل یه نفر حل شد. متاسفانه تعدادی از دوستان بدون چک کردن این موضوع، از بیخ از ویواز مینالن و کلا به این گوشی بدبین هستن... البته مشکل یه تعداد هم کانکشن broadband ثانوی هست که تو سیمبیان ها ممکن نیست...

در ضمن با گذاشتن پسورد روی وایرلس، دسترسی دیگرون به اینترنت شما غیر ممکن میشه. همچنین اتصال همزمان چندین نفر با یک وایرلس در صورت پشتیبانی مودم که معمولا امروزه مودم ها حداقل 15 تا همزمان رو ساپورت میکنن، ممکنه. راه امنتر تعریف آدرس mac دستگاه های مصرف کننده خودتون روی مودمه که دیگه به هیچ وجه کسی نمیتونه وارد شبکه خونه یا محل کارتون بشه، چه رسد به استفاده از نت...

essi_raj004
26-09-2010, 12:31
سلام
منم ویواز گرفتم.تاحالا مشکلی بجز اختار حافظه تو دوربین نداشتم.
یه سوال دارم : وقتی به pc میزنمش چه pc suit چه mass storage گوشی یکسره شارژ میشه حتی اگه فول باشه ودست نزنم بهش. راهی سراغ دارین بشه کاری کرد شارژ نشه؟؟؟:41:

Vallio
26-09-2010, 12:43
سلام
یه سوال دارم : وقتی به pc میزنمش چه pc suit چه mass storage گوشی یکسره شارژ میشه حتی اگه فول باشه ودست نزنم بهش. راهی سراغ دارین بشه کاری کرد شارژ نشه؟؟؟:41:

خوب بشه ! چه اشکالی داره مگه ؟

essi_raj004
26-09-2010, 13:03
خوب بشه ! چه اشکالی داره مگه ؟

اگه همینجوری شارژ یگیره که میترکه
012332005393148 imei:
لطفا فایل سر وکی رو برام بگیرید .:11:

wordist
26-09-2010, 13:45
سلام بر دوستان ويوازدار و ويواز دوست :20:

بالاخره من هم ديشب ويواز دار شدم :31:

مشكلي كه فعلا هست اينه كه وقتي ميخوام تمامي 500 تا Contact ي كه روي k750 دارم رو بصورت Send All Contact Via Bluetooth روي ويواز بريزم فقط اوليش رو انتقال ميده و بقيه رو نمياره

ممنون ميشم اگه دوستان راه حلي غير از كپي كردن روي SIM دارن ارائه بدن

ممنون

golmohammadi
26-09-2010, 14:35
چیییییییییییییییی ؟
اصلا" نمیشه مقایسه کرد !

این گوشی رو توی مجلات مختلف دارن با آیفون چهار و گالاکسی مقایسه میکنن اونوقت شما داری با ویواز مقایسه میکنی :31: ؟!
کلا" ان هشت از نوکیای عزیز سه چهار تا سر و گردن از ویواز بالاتره :دی !
خب مطمئنا قابل قیاس نیستند
و من هم جواب یک سوال را دادم

طراحی ظاهری ان8 که خیلی جالب نیست به نظر من.
الان دیدم صفحش AMOLED یه. تاچشم خازنیه. طراحیش رو دیده بودم گفتم یه‌چیز تو کلاس ویواز باید باشه.
--------------------
کسی راهی سراغ داره؟
طراح متوسطی داره
البته با توجه به نوکیا بودنش خوبه
چون نوکیا تو طراحی یه جوریه کلا
دلیوری سیمبیان اینطوریه
و اتفاقا به نظر من خوبه
البته احتمالا برنامه هایی وجودداشته باشه که یه طور دیگه نشون بدند

سلام
با usb دیر فول شارژ میشه
منم وقتی وصل نیکنم کمتر دیدم فول شارژ بشه و قطع بشه
فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه

012332005393148 imei:
ببینم چیکار میکنم

مشكلي كه فعلا هست اينه كه وقتي ميخوام تمامي 500 تا Contact ي كه روي k750 دارم رو بصورت Send All Contact Via Bluetooth روي ويواز بريزم فقط اوليش رو انتقال ميده و بقيه رو نمياره

ممنون
سلام
مبارکه خوشتیپ

J U N I P E R
26-09-2010, 16:12

ممنون
سلام، مبارکه
چرا شما وصل نمی‌کنی به پی‌سی؟
یه بکاپ از کانتکتای K750 بگیری بریزی تو ویواز.

maziarzar
26-09-2010, 17:09
بهترین واصولی ترین راهش همینه .
کافیه که تو قسمت دفترچه اونارو کپی کنی بریزی تو ویواز.

vahid_civil
26-09-2010, 17:14
میگم برای شما هم گوشی رو وقتی باهاش یک برنامه رو برای مدت نسبتا طولانی مثلا یک ساعت باز میکنید داغ میکنه ؟
یعنی بدجوری داغ میکنه !

golmohammadi
26-09-2010, 17:59
میگم برای شما هم گوشی رو وقتی باهاش یک برنامه رو برای مدت نسبتا طولانی مثلا یک ساعت باز میکنید داغ میکنه ؟
یعنی بدجوری داغ میکنه !
بستگی داره برنامه چی باشه
در کل اگه گوشی زیادی باز باشه داغ میکنه
مخصوصا اگه کاری کنی که سی پی یو مصرفش بیشتر باشه

اون دوستمون هم فکر کنم کابلش همراهش نیست
بهترین روش همون پی سی سیویت باید باشهتا بتونه پی سی سویت را نصب کنه
اخه خیلیها نمیدونند که پی سی سویت ویواز داخل موری هست

J U N I P E R
26-09-2010, 18:30
...آخه خیلیها نمیدونند که پی سی سویت ویواز داخل موری هست

اگر نکاتی مثل این تو پست‌های اول اضافه بشه فکر کنم بد نباشه.
این‌که ویواز سی‌دی نداره یا مثلا لیست کد‌های مخفی ویواز. کلا چیزایی که هر چند وقت یک بار این‌جا پرسیده می‌شه.

golmohammadi
26-09-2010, 20:07
اگر نکاتی مثل این تو پست‌های اول اضافه بشه فکر کنم بد نباشه.
این‌که ویواز سی‌دی نداره یا مثلا لیست کد‌های مخفی ویواز. کلا چیزایی که هر چند وقت یک بار این‌جا پرسیده می‌شه.
والا چیکار کنم
صاحب پست نمیاد دانشجو هست
دست من اگه بود همه چیو قرار میدادم اونجا

7evil
26-09-2010, 21:14
سلام من يه چند روزه دوباره دارم احساس مي كنم سرعت گوشيم داره مياد پايين اما نه مثل قديما!!!!!!
اون موقع سرعت گوشيم دائما پايين بود اما حالا بعضي موقع ها مياد پايين البته به شدت بعد دوباره درست ميشه

golmohammadi
26-09-2010, 22:36
سلام من يه چند روزه دوباره دارم احساس مي كنم سرعت گوشيم داره مياد پايين اما نه مثل قديما!!!!!!
اون موقع سرعت گوشيم دائما پايين بود اما حالا بعضي موقع ها مياد پايين البته به شدت بعد دوباره درست ميشه
والا خیلی عجیبه
میشه بگی دقیقا در چه مواردی سرعت میاد پائین ؟
مثلا تو مسیجینگ یا مدیا
یا کجا ؟

Vallio
26-09-2010, 23:09
012332005393148 imei:

دیگه تاپیکش باز شده و شما میتونید فایل سر و کی رو خودتون بگیرید :

wordist
27-09-2010, 10:47
...

سلام
مبارکه خوشتیپ

سلام عزيز

تنكس

سلام، مبارکه
چرا شما وصل نمی‌کنی به پی‌سی؟
یه بکاپ از کانتکتای K750 بگیری بریزی تو ویواز.

سلام و مرسي

با چه برنامه اي بك آپ بگيرم آخه ؟

بك آپ از كانتكت هاي K750 رو توسط برنامه My Phone Explorer دارم

آيا اين برنامه برا ويواز هم كار ميده ؟

بهترین واصولی ترین راهش همینه .
کافیه که تو قسمت دفترچه اونارو کپی کنی بریزی تو ویواز.

تو قسمت دفترچه ؟

واضح بگيد لطفا

golmohammadi
27-09-2010, 10:59
فعلا من تهیه کردم
واسه دفعه بعدی بچه ها برند اوجا که سعید گفت
اسی جون بفرما
البته فایلها را گرفتم ولی این سریال مشکوکه ممکنه جواب نده
به هر حال یه تستی بکن

نوشته شده توسط essi_raj004 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
012332005393148 imei:
لطفا فایل سر وکی رو برام بگیرید .

arian_mj
27-09-2010, 12:02
سلام
کسی بازی Bounce Boing Battle رو نصب کرده؟
من نصب کردم ولی هر چی گشتم آیکونشو پیدا نکردم!!!

arta2008
27-09-2010, 13:48
سلام به همه

آقا این تاپیک تعداد صفحاتش خیلی زیاد شده و نمیشه تمام صفحات رو خوند من یه پیشنهاد دارم کاربرانی که از اول تاپیک بودن لطفا اگه زحمت نشه پست های مهم رو فهرست کنن تا ماهم بتونین استفاده کنیم

ممنون

7evil
27-09-2010, 14:12
والا خیلی عجیبه
میشه بگی دقیقا در چه مواردی سرعت میاد پائین ؟
مثلا تو مسیجینگ یا مدیا
یا کجا ؟

مشكل از يه جاي مخصوص نيست اخه قبل از اپديت مشكل اين بود كه مثلا بعضي مواقع سرعت افت پيدا نمي كرد و هميشه سرعت يكسان بود اما سرعت پايين بعد از اپديت درست شد اما بعضي مواقع ميبينم سرعت مياد پايين و ميرم روي قفلي كه برنامه slide unlock تو صفحه داره و گوشي قفل ميكنم بعد بازش مي كنم درست ميشه اما ديروز ديدم كه هر چي اين كارو مي كنم درست نميشه اما بعد از خاموش روشن درست ميشه كمبود سرعت هم برا يه جا نيست همه جا اينطوره كمه اما بعضي مواقع سرعت كاهش داره

سلام به همه

آقا این تاپیک تعداد صفحاتش خیلی زیاد شده و نمیشه تمام صفحات رو خوند من یه پیشنهاد دارم کاربرانی که از اول تاپیک بودن لطفا اگه زحمت نشه پست های مهم رو فهرست کنن تا ماهم بتونین استفاده کنیم

ممنون

اره بايد اينطور باشه اما اقاي گلمحمدي فرمودن كه كسي كه تاپيك رو باز كرده يه دانشجو هست و كم مياد

Vallio
27-09-2010, 17:00
سلام ؛
بلاخره کسی نتونست بفهمه که توی فریمور جدید چه چیزایی ( باگ ) برطرف شده :19: ؟

J U N I P E R
27-09-2010, 17:00
سلام و مرسي

با چه برنامه اي بك آپ بگيرم آخه ؟

بك آپ از كانتكت هاي K750 رو توسط برنامه My Phone Explorer دارم

آيا اين برنامه برا ويواز هم كار ميده ؟

ورژن آخر My Phone Explorerا(1.7.6) بله با ویواز سازگاره.
با همین برنامه خوبه. با Sony Ericsson Pc Suit هم می‌شه. من خودم از مای‌فون‌اکسپلورر بیش‌تر خوشم میاد :)

سلام به همه

ممنون

پستای اول تاپیک یه‌چیزایی اضافه شده، مطالب مفیدی از توش در میاد.

مشكل از يه جاي مخصوص نيست اخه قبل از اپديت مشكل اين بود كه مثلا بعضي مواقع سرعت افت پيدا نمي كرد و هميشه سرعت يكسان بود اما سرعت پايين بعد از اپديت درست شد اما بعضي مواقع ميبينم سرعت مياد پايين و ميرم روي قفلي كه برنامه slide unlock تو صفحه داره و گوشي قفل ميكنم بعد بازش مي كنم درست ميشه اما ديروز ديدم كه هر چي اين كارو مي كنم درست نميشه اما بعد از خاموش روشن درست ميشه كمبود سرعت هم برا يه جا نيست همه جا اينطوره كمه اما بعضي مواقع سرعت كاهش داره

برا منم یکی دوبار اینجوری شد بعد از آپدیت.
یه‌کم باهاش صحبت کردم توجیه شد :)
از برنامه RAM Blow استفاده می‌کنم گه‌گاه، ای بدک نیست یه گردگیری می‌کنه حافظه‌رو.

اره بايد اينطور باشه اما اقاي گلمحمدي فرمودن كه كسي كه تاپيك رو باز كرده يه دانشجو هست و كم مياد

منم دانشجو‌ام خب...
چطوره یکی دیگه یه‌جا خلاصه بزنه، حالا گه‌گاه آپدیتشم کنه. این بنده خدا، آدرس یه پست منفرد رو بذاره توپست اول، ملت بیان اون‌جا خلاصه تاپیک رو ببینن.

سلام ؛
بلاخره کسی نتونست بفهمه که توی فریمور جدید چه چیزایی ( باگ ) برطرف شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
رسمیش اینه، غیر رسمی هم خیلی چیزا برطرف شده.

Vallio
27-09-2010, 17:09
سلام
کسی بازی Bounce Boing Battle رو نصب کرده؟
من نصب کردم ولی هر چی گشتم آیکونشو پیدا نکردم!!!

من ورژن اصلی رو که توی 5800 نصبه هم پبدا کردم ، اجرا میشه ولی صفحه بحدی بهم ریختس که اصلا" چیزی نمتونید ببینید !

کلا" چیزی پیدا نکردم .

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

رسمیش اینه، غیر رسمی هم خیلی چیزا برطرف شده.

اینها که هیچیش برطرف نشده !
زحمت کشیده اریکسون ، فقط نرم افزار هاشو آپدیت کرده !
پس سرعت ؟ ارور دوربین ؟

نمیارزه اینه همه نرم افزارو پاک کنم !

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:06 PM ----------

دوستان تمامی این کارا توی پست سوم انجام و لیست شده !

منم دانشجو‌ام خب...
چطوره یکی دیگه یه‌جا خلاصه بزنه، حالا گه‌گاه آپدیتشم کنه. این بنده خدا، آدرس یه پست منفرد رو بذاره توپست اول، ملت بیان اون‌جا خلاصه تاپیک رو ببینن.[/QUOTE]

golmohammadi
27-09-2010, 17:14
من یه بار برنامه قفل گوشی را نصب کردم
یه جورایی مشکوک میزنه
احتمال داره که از این برنامه ها باشه اشکال
واسه همین پاکش کردم و دیگه نصبش نمیکنم

7evil
27-09-2010, 19:05
اره ممكنه ولي نميشه كه هر دفعه بخوام از كليد روشن خاموش برا قفل كردن استفاده كنم و حتي بخوام از بقيه ي كليد ها برا باز كردن استفاده كنم

golmohammadi
27-09-2010, 20:04
اره ممكنه ولي نميشه كه هر دفعه بخوام از كليد روشن خاموش برا قفل كردن استفاده كنم و حتي بخوام از بقيه ي كليد ها برا باز كردن استفاده كنم
مگه چه مشکلی داره ؟
من همیشه دکمه منو را میزنم بعد قسمت مورد نظر را لمس میکنم باز میشه
این خیلی مشکله ؟
باید برنامه ای نصب کنیم که باز کردن قفل را به دو کلید سبز و قرمز تغییر بده
مثل گوشیهای اسلاید
اینطوری خیلی خوب میشه

sha2ot
27-09-2010, 22:00
دوستان ویواز دار سلام
چرا تو مشخصات ویواز نوشته سرعت سی پی یو720 ولی گوشی من با نرم افزار x-ploreکه سرعت گوشی رو نگاه میکنم میزنه 206؟
آیا مشکل از گوشیه یا x-plore
میشه شما هم امتحان کنیدو به من هم بگید
ممنون:41:

7evil
27-09-2010, 22:08
دوستان ویواز دار سلام
چرا تو مشخصات ویواز نوشته سرعت سی پی یو720 ولی گوشی من با نرم افزار x-ploreکه سرعت گوشی رو نگاه میکنم میزنه 206؟

سرعت ويواز مشكلي نداره اشكال از برنامه ها هست و نميشه بهشون اعتماد كرد

مگه چه مشکلی داره ؟
من همیشه دکمه منو را میزنم بعد قسمت مورد نظر را لمس میکنم باز میشه
این خیلی مشکله ؟
باید برنامه ای نصب کنیم که باز کردن قفل را به دو کلید سبز و قرمز تغییر بده
مثل گوشیهای اسلاید
اینطوری خیلی خوب میشه

اره من دكمه هام نرم ترن و ميخوام خيلي ازشون استفاده نكنم
اگه بشه عاليه

J U N I P E R
27-09-2010, 22:09
دوستان ویواز دار سلام
برا منم می‌گه 206. اکسپلورو ول کن، این گوشی 720مگاهرتزه. اگر واقعا 206 بود جای 720، تا الان انقدر تو بوق و کرنا شه بود که نگو.
سی‌پی‌یو 206مگاهرتزی چجوری می‌تونه اینقدر سریع فیل‌ها رو پخش کنه؟
گالری واقعا سریع لود می‌شه.
دلیل واضح‌تر از اینا، بازی‌های گرافیک بالاییه که فقط گوشی‌های در سطح ویواز و ساتیو می‌کشه.
مثل:
NFS Shift
Ferrari GT
Lets Golf
و ...

همون فلش معروف Flow توی والپیپر گوشی (موج‌های آبی‌رنگ که با شتاب‌سنج تکون می‌خوره)، اگر سی‌پی‌یو 206 بود، یه‌ربع طول می‌کشید یه موج کوچیک بزنه.

نه رفیق همون 720 خودمونه...

CHEGUEVARA.
27-09-2010, 22:24
مطمئن باس که اگه 206 بود تا الان هزار تا سایت و.... منتظر نمیموندن و این مورد رو میگفتند.....:19:
آخه مگه با سرعت 206 هم میشه با اون کیفیت HD فیلم گرفت.....:13:
موفق باشی

Amir M.ohAma.D
27-09-2010, 22:25
بين كريستالو ويواز گير كردم.كدوم بهتره انصافا

golmohammadi
27-09-2010, 23:42
بچه ها هر چی پست و مطالب مفید یادتونه بگین اضافه کنم صفحه اول
خودم هم وقت کنم باقی موارد را پیدا میکنم و میذارم

roozi-666
28-09-2010, 00:36
با سلام به همگی مخصوصا آقا پیام یا همون پیمان خودمون وگل محمدی و پرفشنال های دیگه.....
یک راست برم سر اصل مطلب ...
گوشی رو 2 هفته پیش آپدیت کردم ولی هنوز ی مشکل اساسیش حل نشده هنوز از هر 10 تا عکس یا فیلمبرداری هایی که میکنم یکدفه ارورر میده که حافظه گوشی پر شده و تا میخام گوشی رو روشن خاموش کنم یا تنظیمات دوربین ریست کنم که درست بشه اون سوژه عکس از دست رفته .........
حالا بنظر شما راهی واسه درست کردنش وجود داره ؟؟؟
خب اگه این یک باگه که راهی واسه درست کردنش وجود نداره چرا به SE ایمیل نمیزنین تا واسه درست کردنش ی راهی رو بگن یا در نسخه های بعدی آپدیت درستش کنن؟؟؟
کاشکی یکی ی تحقیقات اساسی در مورد این باگ میکرد تو سایت های خارجکی ........

roozi-666
28-09-2010, 00:46

بنظر من سرپرست انجمن پست های اضافی و تکراری رو پاک کنه بهتره~

golmohammadi
28-09-2010, 01:31
با سلام به همگی مخصوصا آقا پیام یا همون پیمان خودمون وگل محمدی و پرفشنال های دیگه.....
گوشی رو 2 هفته پیش آپدیت کردم ولی هنوز ی مشکل اساسیش حل نشده هنوز از هر 10 تا عکس یا فیلمبرداری هایی که میکنم یکدفه ارورر میده که حافظه گوشی پر شده و تا میخام گوشی رو روشن خاموش کنم یا تنظیمات دوربین ریست کنم که درست بشه اون سوژه عکس از دست رفته .........
خب اگه این یک باگه که راهی واسه درست کردنش وجود نداره چرا به SE ایمیل نمیزنین تا واسه درست کردنش ی راهی رو بگن یا در نسخه های بعدی آپدیت درستش کنن؟؟؟
سلام
ای بابا عجب بد شانسی
این مشکل بعد از اپدیت فقط یکبار سر من اومده
خب اره راست میگی بهتره یکی ایمیل بزنه

بنظر من سرپرست انجمن پست های اضافی و تکراری رو پاک کنه بهتره~
خوب وقتی تمام مطالب مفید اضافه بشه به صفحه اول دیگه نیازی نیست مردم همه صفحات را بخونند
مگر کسی دنبال چیزهای دیگه ای باشه

J U N I P E R
28-09-2010, 09:55
بين كريستالو ويواز گير كردم.كدوم بهتره انصافا
خب این‌جا بیش‌تر ویواز‌دوست‌ها میان و می‌رن، اینجا بپرسی، همه می‌گن ویواز، شما بری تو تاپیک کریستال بپرسی، احتمالا همه می‌گن کریستال :)

می‌خوای اول کار بنویس ایهاالناس، ویواز سی‌دی نداره، pc suit و راهنما و ... تو مموریه :)
لیست کد‌های مخفی ویواز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصدای زنگ رو هم چندبار پرسیده بودن چجوری زیاد می‌شه.
__________________________________________________ _

راستی یه ویرایش‌گر فیلم هم بالاخره برای ویواز اومد. سادس، ای بد نیست...

Amir M.ohAma.D
28-09-2010, 11:12
[QUOTE=3DSpring;5462386]خب این‌جا بیش‌تر ویواز‌دوست‌ها میان و می‌رن، اینجا بپرسی، همه می‌گن ویواز، شما بری تو تاپیک کریستال بپرسی، احتمالا همه می‌گن کریستال :)

تايپيكه كريستال انگار خاك مرده ريختن خبري نيست بعده 200 روز من يك پست دادم توش

1-اين ويواز هنگ نميكنه؟
2-چند تا دكستاپ داره؟
3-3Dهست؟
4-عكسش چطوره؟كدوم صفحه عكسي كه باهاش گرفتن هست؟
5-ميخوام كله دياموند 2 رو بخوابونم.ميخوابونه؟

J U N I P E R
28-09-2010, 11:31

1-اين ويواز هنگ نميكنه؟
2-چند تا دكستاپ داره؟
3-3Dهست؟
یکی وبار شده روشن خاموشش کنم، اما کلا نه.
5تا دسکتاپ داره. (هوم‌اسکرین)
دسکتاپاش نه 3d نیستن می‌شه برنامه نصب کنی دسکتاپ سه‌بعدی داشته باشی. کلا ویواز به‌خاطر پردازنده‌ی قویش، افکت‌های سه‌بعدی رو (چه تو بازی چه غیر بازی) نسبتا خوب اجرا میکنه.
عکس و فیلم ویواز که معروفه، جفتشون خوبن. از بهترین‌هاست تو عکس و فیلم.
از چه لحاظ کل بخوابونه؟ نمی‌دونم والا.
یه توصیه، کل‌ملو بیخیال، ببین با چی حال می‌کنی همونو بگیر، ها؟

payam20
28-09-2010, 11:36

سلام
شما لطف دارین
ما هنوز اندر سره این کوچه ایم...
برای منم تو هر 100 بار یه بار اتفاق میافته. البته بعد از آخرین آپدیت.
قبلا فروم های خارجی رو گشته بودم. حتی تو خود فروم SE یا vodafone هم مطرح شده و جوابی نگرفتن...
ایمیل زدن فکر خوبیه
بهتره اینکار رو بکنیم.
ضرر که نداره. شاید جواب دادن یا به فکرش افتادن...

[QUOTE=3DSpring;5462386]خب این‌جا بیش‌تر ویواز‌دوست‌ها میان و می‌رن، اینجا بپرسی، همه می‌گن ویواز، شما بری تو تاپیک کریستال بپرسی، احتمالا همه می‌گن کریستال :)

1-اين ويواز هنگ نميكنه؟
2-چند تا دكستاپ داره؟
3-3Dهست؟

هنگ در حد سیمبیان های دیگه هست. البته با نعمت CPU قوی به نسبت کمتر. اون هم اکثرا به خاطر ناسازگاری برنامه ها هست نه مشکل گوشی...
تو تم خود SE 5 تا دسکتاپ داره... + هوم اسکرین های سیمبیان. میتونین با برنامه های دیگه تا 10+5 یا حتی دسکتاپهای دنباله دار هم داشته باشین. به خاطر وجود برنامه های مختلف همه چی امکانپذیره
مونیتور 3D ؟! شنیدم فقط فیلیپس یکی زده... اونم به چه درد میخوره؟ عینک باید زد هر دفعه!
منوی 3D ؟ با SPB دقیقا مثل دیاموند میشه
عکسش در حد خوب متمایل به عالی. بین گوشی هایی که شما پرسیدین و من کار کردم، خیلی بهتر از دیاموند2
تو فوتوبلاگ من تو امضام یه کلکسیون از عکسهاش هست...
یه سری جدید هم هست که وقت بشه آپدیت میکنم

از چه نظر میخواین با دیاموند 2 مقایسش کنین؟ اگه منو براتون مهمه که باید بگم اون چون خودش منوی 3D داره بهتر ازینه که رو ویواز با برنامه اینکار رو بکنین. ولی از بقیه لحاظ ویواز سرتره.

Amir M.ohAma.D
28-09-2010, 11:46
سلام
شما لطف دارین
ما هنوز اندر سره این کوچه ایم...
برای منم تو هر 100 بار یه بار اتفاق میافته. البته بعد از آخرین آپدیت.
قبلا فروم های خارجی رو گشته بودم. حتی تو خود فروم SE یا vodafone هم مطرح شده و جوابی نگرفتن...
ایمیل زدن فکر خوبیه
بهتره اینکار رو بکنیم.
ضرر که نداره. شاید جواب دادن یا به فکرش افتادن...

[QUOTE=The shining;5462591]

هنگ در حد سیمبیان های دیگه هست. البته با نعمت CPU قوی به نسبت کمتر. اون هم اکثرا به خاطر ناسازگاری برنامه ها هست نه مشکل گوشی...
تو تم خود SE 5 تا دسکتاپ داره... + هوم اسکرین های سیمبیان. میتونین با برنامه های دیگه تا 10+5 یا حتی دسکتاپهای دنباله دار هم داشته باشین. به خاطر وجود برنامه های مختلف همه چی امکانپذیره
مونیتور 3D ؟! شنیدم فقط فیلیپس یکی زده... اونم به چه درد میخوره؟ عینک باید زد هر دفعه!
منوی 3D ؟ با SPB دقیقا مثل دیاموند میشه
عکسش در حد خوب متمایل به عالی. بین گوشی هایی که شما پرسیدین و من کار کردم، خیلی بهتر از دیاموند2
تو فوتوبلاگ من تو امضام یه کلکسیون از عکسهاش هست...
یه سری جدید هم هست که وقت بشه آپدیت میکنم

از چه نظر میخواین با دیاموند 2 مقایسش کنین؟ اگه منو براتون مهمه که باید بگم اون چون خودش منوی 3D داره بهتر ازینه که رو ویواز با برنامه اینکار رو بکنین. ولی از بقیه لحاظ ویواز سرتره.

ميخوام دياموند2 رو قورت بده
3Dمنظورم مثله منو هايه كريستاله

Masoud.ebi
28-09-2010, 13:26
بجز ایرادهایی که دوستان ذکر کردند دو تا ایراد هم من باید به ایرادهای این گوشی اضافه کنم :

1. مدت زمان نصب فایل ها توی این گوشی به نسبت گوشی های سیمبین 5 نوکیا و یا حتی ساتیو بسیار بالاست میتونم بگم حداقل دو برایر زمان نصب برنامه ها طولانی تر هست
بنظرتون با این پردازنده قوی عجیب نیست ؟!
دوستان آیا راهی برای این مشکل وجود داره ؟

2. توی قسمت مسیج زمانیکه روی حالت Show in group میذاری و بعد توی اینباکس بر اساس Contact یا همون Sender میری مرتب میکنی بعد از اینکه از اینباکس خارج میشی و بر میگردی دوباره داخل اینباکس تنظیماتش برگشته به حالت پیش فرض خودش یعنی بر اساس تاریخ .

آیا راه حلی برای این دو تا ایراد وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

payam20
28-09-2010, 14:30
بجز ایرادهایی که دوستان ذکر کردند دو تا ایراد هم من باید به ایرادهای این گوشی اضافه کنم :

1. مدت زمان نصب فایل ها توی این گوشی به نسبت گوشی های سیمبین 5 نوکیا و یا حتی ساتیو بسیار بالاست میتونم بگم حداقل دو برایر زمان نصب برنامه ها طولانی تر هست
بنظرتون با این پردازنده قوی عجیب نیست ؟!
دوستان آیا راهی برای این مشکل وجود داره ؟

2. توی قسمت مسیج زمانیکه روی حالت Show in group میذاری و بعد توی اینباکس بر اساس Contact یا همون Sender میری مرتب میکنی بعد از اینکه از اینباکس خارج میشی و بر میگردی دوباره داخل اینباکس تنظیماتش برگشته به حالت پیش فرض خودش یعنی بر اساس تاریخ .

آیا راه حلی برای این دو تا ایراد وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایرادات شما قویا رد میشه.

میتونم براتون فیلم مقایسه نصب برنامه تو 5800 و ویواز رو بزارم. بعضی برنامه ها تو ویواز سریعتر نصب میشن و بعضی تو بقیه. این اصلا قابل بحث نیست.

از طرفی شما یه ورژن 5 دیگه رو هم دستتون بگیرین و مسیجینگش رو با این مقایسه کنین. عملکرد سیمبیان تو تمام گوشی ها یکسانه و اون مرتب شده بر حسب تاریخ مربوط به ویواز نیست و خاصیت سیمبیان ورژن 5 هست...

لطفا رو تصمیم بازدیدکننده های این تاپیک تاثیر نادرست نزارین.

متاسفانه گاهی بعضی ها فقط برای ایرادگیری به این تاپیک میان و همیشه هم حرفشون اینطوری شروع میشه:

بجز ایرادهایی که دوستان ذکر کردند...

Masoud.ebi
28-09-2010, 17:32
ایرادات شما قویا رد میشه.

میتونم براتون فیلم مقایسه نصب برنامه تو 5800 و ویواز رو بزارم. بعضی برنامه ها تو ویواز سریعتر نصب میشن و بعضی تو بقیه. این اصلا قابل بحث نیست.

از طرفی شما یه ورژن 5 دیگه رو هم دستتون بگیرین و مسیجینگش رو با این مقایسه کنین. عملکرد سیمبیان تو تمام گوشی ها یکسانه و اون مرتب شده بر حسب تاریخ مربوط به ویواز نیست و خاصیت سیمبیان ورژن 5 هست...

لطفا رو تصمیم بازدیدکننده های این تاپیک تاثیر نادرست نزارین.

متاسفانه گاهی بعضی ها فقط برای ایرادگیری به این تاپیک میان و همیشه هم حرفشون اینطوری شروع میشه:

من نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر جانبدارانه از یه مارک یا یه محصول بی جهت سعی میکنن دفاع کنن گویا اینکه اونجا سهام دار یا .. بگذریم ..

بنده خودم این گوشی رو دارم حدود یک ماهه خریدمش و ازش خیلی هم راضیم و بنظرم جزو شاهکارهای سونی هستش شیک سبک و خوش دست اما

اون مورد اول رو من چون خدمات کامپیوتری دارم زیاد باهاش کلنجار رفتم و روی چند تا از ویواز های دیگه هم تست کردم نتیجه همونی هست که گفتم فایل های بالای 1 مگ رو بسیار بسیار کند نصب میکنه مثال واضحش همین برنامه Ovi Maps 3.01 نوکیاست یا تم های سنگین تم ساز معروف Pizero .
دوستان میتونن اینو روی یه مدل نوکیا نصب کنن زمان رو بگیرن و مقایسه کنن با ویواز بشدت اختلاف وجود داره

اما در مورد ایراد دومی ظاهرا حق با شماست و ایراد مربوط به سیمبیانه
و اون رو روی یه 5530 هم تست کردم همین ایراد رو داشت

اما در مورد نصب برنامه (منظور من زمان آماده سازی برای نصب یا همون اکستراکت کردن جهت نصب هستش) بشــــــــــــــــدت با شما مخالفم و حیف که با این پردازنده قدرتمند با این افتضاحی برنامه نصب میشه .

کماکان منتظر ارائه راهکار از طرف دوستان هستــم .

NiKtA20
28-09-2010, 17:37
اينطور شروع ميكنم
علي رغم محسنات فراوان و غير قابل شمارش ويواز، من يه مشكله خيلي خيلي كوچولو باهاش پيدا كردم......... :46:
مشكلم با گالريه...
فيلم ها و موزيك ها رو بدون هيچ مشكلي باز ميكنه، ولي تو قسمت عكسها يه مشكلي دارم
عكسهايي كه با دوربين گرفته شده، چه اونايي كه با گوشي گرفتم چه اونايي كه با گوشي هاي ديگه يا دوربين هاي ديگه گرفتم و ريختم تو گوشي رو باز نمي كنه،‌يعني اينجوريه كه بعضي هارو كوچيكشونو نشون ميده، بعضي هارو كوچيكشم نشون نميده، بعد ميزنم باز كنه، همون دايره اي كه موقع فكر كردن ميادو نمايش ميده و هرچي صبر ميكنم عكس رو باز نميكنه، از دكمه هاي پايينم فقط سطل زباله و دكمه ي برگشت كار ميكنه،‌اون مربعه كه توش نقطه داره هم ميزنم همه ي گزينه هاش غير فعاله،‌اما زومو كه ميزنم،‌ عكسو نشون ميده و زوم ميكنه روش.......:41:
دوبار خاموش روشنش كردم، يه بارم آپديتش كردم، ولي تاثيري نداشت.........
از چيه؟؟؟
هيچ كدوم از عكسامو نميتونم ببينم.......:19:
اينم بگم بقيه ي عكسارو نشون ميده ها!!! فقط اونايي كه تو كمرا آلبومه رو نشون نميده...

essi_raj004
28-09-2010, 19:44
سلام
لینک ovi maps که درست رو گوشی نصب میشه و کار میکنه رو هم به من بدید . مرسی:11:

J U N I P E R
28-09-2010, 20:25
نقل‌قول‌ها چرا ریخته به‌هم؟! تو چنتا پست این مشکل بود.

برا منم نصب فایل‌های حجیم یه‌کم طول می‌کشه، یادمه نصب Ferrari GT تقریبا فکر کنم یه‌ربع-بیست دقیقه‌ای طول کشید که بیش‌تر زمانش صرف آماده‌سازی نصب می‌شه. (فایلش 80 مگ بود تقزیبا)

کاربرا دوست باشین با هم...

اينطور شروع ميكنم
علي رغم محسنات فراوان و غير قابل شمارش ويواز، من يه مشكله خيلي خيلي كوچولو باهاش پيدا كردم......... :46:
مشكلم با گالريه...
فيلم ها و موزيك ها رو بدون هيچ مشكلي باز ميكنه، ولي تو قسمت عكسها يه مشكلي دارم
عكسهايي كه با دوربين گرفته شده، چه اونايي كه با گوشي گرفتم چه اونايي كه با گوشي هاي ديگه يا دوربين هاي ديگه گرفتم و ريختم تو گوشي رو باز نمي كنه،‌يعني اينجوريه كه بعضي هارو كوچيكشونو نشون ميده، بعضي هارو كوچيكشم نشون نميده، بعد ميزنم باز كنه، همون دايره اي كه موقع فكر كردن ميادو نمايش ميده و هرچي صبر ميكنم عكس رو باز نميكنه، از دكمه هاي پايينم فقط سطل زباله و دكمه ي برگشت كار ميكنه،‌اون مربعه كه توش نقطه داره هم ميزنم همه ي گزينه هاش غير فعاله،‌اما زومو كه ميزنم،‌ عكسو نشون ميده و زوم ميكنه روش.......:41:
دوبار خاموش روشنش كردم، يه بارم آپديتش كردم، ولي تاثيري نداشت.........
از چيه؟؟؟
هيچ كدوم از عكسامو نميتونم ببينم.......:19:
اينم بگم بقيه ي عكسارو نشون ميده ها!!! فقط اونايي كه تو كمرا آلبومه رو نشون نميده...
عکسا تو فون‌مموری هم باشن همین مشکلو دارن؟
گالری رو آپدیت کردی ببینی حل میشه یا نه؟

سلام
لینک ovi maps که درست رو گوشی نصب میشه و کار میکنه رو هم به من بدید . مرسی:11:
سلام
این دوتا هست:

Masoud.ebi
28-09-2010, 20:26
OviMaps 3.03 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای نصب باید ساین کنید راهنمای نصب هم اینجاست :

NiKtA20
28-09-2010, 21:18
عکسا تو فون‌مموری هم باشن همین مشکلو دارن؟
گالری رو آپدیت کردی ببینی حل میشه یا نه؟

سلام
این دوتا هست:

تو فون مموري امتحان نكردم، كلا 20 مگ خالي داره،‌اونم عكس بريزم توش كه ديگه بيچاره چجوري فكر كنه؟
آره چندبار گالري رو آپديت كردم، بعضي از عكسارو نشون ميده، فكر كنم اونايي كه با دوربين موبايلاي ديگه انداختم و كيفيتشون هم زياد بالا نيست، ولي عكسايي كه با دوربين ديجيتال انداختم و تا ديروز هم نشون ميداد ، امروز از صبح اينجوري شدن... :41:

J U N I P E R
28-09-2010, 21:25
تو فون مموري امتحان نكردم، كلا 20 مگ خالي داره،‌اونم عكس بريزم توش كه ديگه بيچاره چجوري فكر كنه؟
آره چندبار گالري رو آپديت كردم، بعضي از عكسارو نشون ميده، فكر كنم اونايي كه با دوربين موبايلاي ديگه انداختم و كيفيتشون هم زياد بالا نيست، ولي عكسايي كه با دوربين ديجيتال انداختم و تا ديروز هم نشون ميداد ، امروز از صبح اينجوري شدن... :41:
هر عکس حداکثر تقریبا 1.5 مگه دیگه، چند جور از این عکس‌ها رو برا تست بریز تو فون‌مموری، ببین اونارو می‌خونه یا نه.
(مموری فول نشه‌ها، من یه‌بار فون مموری رو تا خرخره پر کردم، به قول شما نفس نمی‌تونست بکشه. برا دیلیت‌کردن هم پیغام می‌داد حافظه پره!)

7evil
28-09-2010, 22:02

احتماش هست كه ممكنه از يه برنامه باشه چون من قبلا يادمه عكسا رو دير لود ميكرد منم رفتم يه برنامه رو كه بهش شك داشتم حذف كردم درست شد

golmohammadi
28-09-2010, 22:31
در مورد مشکل NiKtA20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خیلی عجیبه تا جالا نشنیده بودم چنین مشکلی

در مورد نصب برنامه ها
تائید نمیشه
چون سرعت نصبش خوبه
بعضی برنامه ها خاص هستند و در همه گوشیهای سیمبیان کند نصب میشوند

در مورد مقایسه با دایموند 2
دایموند 2 عددی نیست در مقابل ویواز

در مورد ادیتور فیلم
ایا خودت تست کردی چطوریه ؟

NiKtA20
28-09-2010, 23:37
يه چيزي
عكسايي كه تو گالري نشون نميده رو رفتم تو پوشه pictures ، نشون ميداد!!!
برنامه ي جديدي هم نصب نكردم، از آخرين باري كه برنامه نصب كردم يا با گوشي ور رفتم بيشتر از 10روز ميگذره!!!
تو فون مموري هم كپي كردم، همونجوريه!!!
چيكار كنمش؟
انگار گالريم ايراد داره، چون تو آدرسش كه ميرم ميتونم ببينمشون...

roozi-666
29-09-2010, 00:13
آقا پیام و گل محمدی عزیز زحمت ایمیل زدن رو کسی هست بکشه و بعد نتیجه رو به ما بگه ....

اگه زحمتی نیست ایمیل SE رو بذارین واسم .... چون من خودم هم یسری سوالات وایرادات دارم که میخام باهاشون مطرح کنم
باتشکر

Masoud.ebi
29-09-2010, 11:35
اگه دوستان همکاری کنند و این فرم درخواست از سونی اریکسون جهت قرار دادن سیمبیان 3 روی ویواز رو امضا کنند شاید در آینده ای نزدیک شاهد حضور این سیمبیان دوست داشتنی بر روی گوشی هامون باشیم

پس برید به این آدرس و درخواست بدین :

اگر هم میخواین امکانات بیشمار سیمبیان 3 رو بخونید :

تبصره : هر چند که توی خبرهای جدید سونی اعلام کرد که هیچگونه برنامه ای جهت تولید گوشی های مبتنی بر پلتفرم سیمبیان ندارد و قصد سوییچ به پلتفرم آندرویید دارد اما شاید فرجی شد و لااقل برای این گوشی توی آپدیت های بعدی سیمبیان 3 رو قرار داد ..... البته امیدواریـــــــــــــم ..

J U N I P E R
29-09-2010, 11:36
در مورد مشکل NiKtA20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در مورد ادیتور فیلم
ایا خودت تست کردی چطوریه ؟
آره، تست نکرده که پست نمی‌دم، ای بدک نیست هنوز جای کار داره، سرعتش پایینه.
نقل از یه وبلاگ: مثل این‌که سونی‌اریکسون سفارش داده یه شرکت برنامه‌رو براش ساخته.
برخلاف هوم‌اسکرین‌ها، مدیا و دوربین، از شتاب‌دهنده گرافیکی استفاده نمی‌کنه. خب خیلی کند شده.
اما از هیچی بهتره. بعضی اوقات کامپیوتر دم‌دست نباشه به کار میاد. رندر نهاییش به‌نصبه سریعه.

يه چيزي
عكسايي كه تو گالري نشون نميده رو رفتم تو پوشه pictures ، نشون ميداد!!!
برنامه ي جديدي هم نصب نكردم، از آخرين باري كه برنامه نصب كردم يا با گوشي ور رفتم بيشتر از 10روز ميگذره!!!
تو فون مموري هم كپي كردم، همونجوريه!!!
چيكار كنمش؟
انگار گالريم ايراد داره، چون تو آدرسش كه ميرم ميتونم ببينمشون...
ریست معمولی و فول‌ریست کردی؟

اگه دوستان همکاری کنند و این فرم درخواست از سونی اریکسون جهت قرار دادن سیمبیان 3 روی ویواز رو امضا کنند شاید در آینده ای نزدیک شاهد حضور این سیمبیان دوست داشتنی بر روی گوشی هامون باشیم

پس برید به این آدرس و درخواست بدین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم میخواین امکانات بیشمار سیمبیان 3 رو بخونید :

راستی فرق این دو نسخه چیه؟
امکاناتشو دیدم، یعنی 5 جدیدتر از 3 نیست؟
یه توضیح می‌دین؟

7evil
29-09-2010, 13:27
اره من خيلي دوست دارم سيمبين 3 باشه خوب بگو بايد چي كار كنيم

Masoud.ebi
29-09-2010, 17:39
آره، تست نکرده که پست نمی‌دم، ای بدک نیست هنوز جای کار داره، سرعتش پایینه.
نقل از یه وبلاگ: مثل این‌که سونی‌اریکسون سفارش داده یه شرکت برنامه‌رو براش ساخته.
برخلاف هوم‌اسکرین‌ها، مدیا و دوربین، از شتاب‌دهنده گرافیکی استفاده نمی‌کنه. خب خیلی کند شده.
اما از هیچی بهتره. بعضی اوقات کامپیوتر دم‌دست نباشه به کار میاد. رندر نهاییش به‌نصبه سریعه.

راستی فرق این دو نسخه چیه؟
امکاناتشو دیدم، یعنی 5 جدیدتر از 3 نیست؟
یه توضیح می‌دین؟

خیر نسخه سیمبیان جدید که به اون سیمبیان 3 میگن یعنی Symbian^3 که به اختصار 3 گفته میشه چون سومین نسخه متن باز یا همون Open Source از بنیاد سیمبیان است به این اسم نامگذاری شده است و اینترفیس اون نسبت به نسخه های قبلی یعنی S60 9.4 V5 کاملا دگرگون شده (این نسخه یعنی 9.4 v5 اولین نسخه از نسخه متن باز سیمبیان هستش نسخه 2 و نسخه 4 در حال توسعه هستند ) .

ببینید :

اما مشخصات کلیدی این سیستم عامل عبارتند از :

هوم اسکرین پیشرفته که دارای صفحات چند جانبه هست و دارای تعداد زیادی ویجت
پشتبانی از خروجی HDMI
مالتی تسکینگ
امکانات مالتی مدیای بیشتر و راحتی دسترسی به اینترنت

اینها اعم تغییرات عمده این سیستم عامل هستند اما تغییرات همانطور که در آدرس

گفته شده بیشتر از 250 مورد هست اما بدونید که سیستم عامل کارامد و نسبتا راحتی خواهد بود .
در هر صورت امیدوارم که اینکار عملی بشه
دوستان هم میتونن به آدرس

مراجعه و امضا کنند تا شاید سونی سرعقل بیاد و سیستم عامل رو آپدیت کنه .

بقول جمع کننده امضاها این آخرین تلاش خواهد بود پس بجنبیــد تا الان 532 نفر اینو امضا کردن .

vahid_civil
29-09-2010, 18:22
بعید میدونم سونی کاری کنه . چون رسما اعلام کرده سیمبین رو ادامه نمیده . نهایتا تا یه مدتی همینا رو ساپورت کنه

J U N I P E R
29-09-2010, 18:34
بعید میدونم سونی کاری کنه . چون رسما اعلام کرده سیمبین رو ادامه نمیده . نهایتا تا یه مدتی همینا رو ساپورت کنه
نمی‌دونستم، بله حق با شماست.
گویا می‌خواد بره تو کار آندروید.

خب خیلی خوب می‌شه به نظرم. آندروید الان خیلی با استقبال مواجه شده. گویا کاربراشم خیلی راضین، کارایی خیلی بالایی هم داره.
می‌گم کی به کیه، یه پتیشن رایندازیم برا ارایه‌ی آندروید برای ویواز :دی

NiKtA20
29-09-2010, 18:56
بچه ها منو يادتون رفت؟؟؟ :19:
يكي يه راهي پيشه پام بزاره!!!
چيكار كنم نشون بده عكسامو؟؟؟

J U N I P E R
29-09-2010, 19:18

------------------

7evil
29-09-2010, 20:34
سلام منم امضاييدم تا حالا شده 539 اين سايتو ميدم به دوستام تا برن امضا كنن

NiKtA20
29-09-2010, 21:18
------------------

ريست معمولي چيه؟ همون خاموش روشنه؟
چند بار خاموش روشنش كردم، چندبار هم گالري رو آپديت كردم، همونجوريه...
فول ريست چيه؟ :13:

Legend
29-09-2010, 23:22
سلام بچه ها!
شب پاییزیتون بخیر!

یک عدد گوشی ویواز برای یکی از دوستان گرفتم.. حالا یه مشکل جالبی باهاش دارم!!
این گوشی موقع عکاسی فلاش نمیزنه؟!! :18: تا موقعی که کادربندی میکنی فلاش روشنه، ولی تا دکمه شاتر رو میزنی فلاش خاموش میشه و عکس هم خب، تار میفته!!

یه مقدار تو نت تحقیقات کردم، دیدم گویا مشکل سراسریه و چون سران SE دیدن لنز خیلی تو نور کم خوب عکس میگیره، قابلیت فلاش اتوماتیک رو برداشتن!!

منبع 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

However, the low light performance is just as well, since the Vivaz lets the user down horribly once things get even darker. Unbelievably, there's no traditional flash here at all. The LED is pitched as a 'light', the idea being that you're in a dark place so you delve into the menus to turn on the 'Light' setting, at which point the LED is lit up to dazzle everyone around you while you wave the Vivaz around in search of a good snap.

It's an insane setup - I can only think that the designers of the Vivaz reasoned that the sensor's low light performance was so good that flash wouldn't often be needed. Which in a sense is true. But it's not going to stop you cursing those same designers when you're standing outside the pub at closing time, trying to get a photo of your new found drinking friends. And have to fumble inside 'Settings|Photo' to turn 'Light' on, followed shortly by your probably inebriated friends squinting painfully into your video light and looking like they're having a very bad time indeed.

I'm sure that Sony Ericsson can fix this in firmware, but the current situation is very disappointing.

منبع 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Still there is no kinetic scrolling and automaticoto flash. Hope they include this in the next update

ضمن اینکه تو همون منوی Light دوربین:

اون قسمت Info یا همون اختصاری i که برای توضیحات هست، 3 نوع عملکرد برای فلاش تعریف شده:

Off : the flash never fires regarxxxx
Auto : activates flash when lighting conditions are poor.
Red-eye reducation : reduces the red-eye effect by xxxxx

اما هیچ کدوم قابل استفاده نیست! چون تو منو فقط On/Off داره!!

البته فریمور R2EA023 بعد از هر 2 این مقالات اومده! آیا این مشکل برطرف شده؟ فرمور گوشی دست من R2CA024 هست!

ممنون، شاد باشید:40:

golmohammadi
29-09-2010, 23:24
تو گوشی من عکسهای گرفته شده با گوشی را کلا جدا نشون میده
عکها پراکنده را هم باز جدا
و کلا گالری سونی اریکسون همشی تک هست
دیرو گالری 6 xرا دیدم حالم بهم خورد چون هنوز همون روش سنتی نوکیا هست و تغییرش نداده

سلام منم امضاييدم تا حالا شده 539 اين سايتو ميدم به دوستام تا برن امضا كنن
منم همینطور

total_overdose
29-09-2010, 23:30
سلام بچه ها!
شب پاییزیتون بخیر!

یک عدد گوشی ویواز برای یکی از دوستان گرفتم.. حالا یه مشکل جالبی باهاش دارم!!
این گوشی موقع عکاسی فلاش نمیزنه؟!! :18: تا موقعی که کادربندی میکنی فلاش روشنه، ولی تا دکمه شاتر رو میزنی فلاش خاموش میشه و عکس هم خب، تار میفته!!

یه مقدار تو نت تحقیقات کردم، دیدم گویا مشکل سراسریه و چون سران SE دیدن لنز خیلی تو نور کم خوب عکس میگیره، قابلیت فلاش اتوماتیک رو برداشتن!!

منبع 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n.com%2Freviews%2Fitem%2FSony_Ericsson_Vivaz-part_2_camera_and_camcorder.php)

منبع 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضمن اینکه تو همون منوی Light دوربین:

اون قسمت Info یا همون اختصاری i که برای توضیحات هست، 3 نوع عملکرد برای فلاش تعریف شده:

Off : the flash never fires regarxxxx
Auto : activates flash when lighting conditions are poor.
Red-eye reducation : reduces the red-eye effect by xxxxx

اما هیچ کدوم قابل استفاده نیست! چون تو منو فقط On/Off داره!!

البته فریمور R2EA023 بعد از هر 2 این مقالات اومده! آیا این مشکل برطرف شده؟ فرمور گوشی دست من R2CA024 هست!

ممنون، شاد باشید:40:
به به سلام:31:
نه یونس جان متعسفانه گوشی ویواز دوربینش در شب و مخصوصا فضاهایی که نیاز به فلش داره کم میاره:13:
تو همه فریم ورهاش همینه چون اصلا فلاشش اینجوری درست شده و مثل زنون خازن خاصی نداره برای اینکه بتونه یکدفعه نور زیادی تولید کنه و ال ای دیشم میشه گفت تغریبا ضعیفه:13: ولی عکس های روزش خیلی خوبه جدیدا از یکی از دوستان تو همینجاهم شنیدم فیلمبرداریشم بهتر شده با آپدیت جدید:46:

golmohammadi
29-09-2010, 23:33
این گوشی موقع عکاسی فلاش نمیزنه؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا موقعی که کادربندی میکنی فلاش روشنه، ولی تا دکمه شاتر رو میزنی فلاش خاموش میشه و عکس هم خب، تار میفته!!
مال همه بچه ها همینطوره
وقتی روشن میکنی چراغ را، تا لحظه گرفته شدن عکس روشنه
وقتی عکس گرفته شد فلش خاموش میشه
و خب طبیعتا عکسها هم روشن منظور با فلش

اما در مورد توضیحات عجیبه که به حذف قرمزی چشم اشاره شده درحالی که این گزینه در منو نیستش !!!

Legend
29-09-2010, 23:35
به به سلام:31:
نه یونس جان متعسفانه گوشی ویواز دوربینش در شب و مخصوصا فضاهایی که نیاز به فلش داره کم میاره:13:
تو همه فریم ورهاش همینه چون اصلا فلاشش اینجوری درست شده و مثل زنون خازن خاصی نداره برای اینکه بتونه یکدفعه نور زیادی تولید کنه و ال ای دیشم میشه گفت تغریبا ضعیفه:13: ولی عکس های روزش خیلی خوبه جدیدا از یکی از دوستان تو همینجاهم شنیدم فیلمبرداریشم بهتر شده با آپدیت جدید:46:
خب چرا اینجوری طراحی شده؟ فلاش P990 هم تکی هست ولی موقع گرفتن عکس واسه چند لحظه پرنور میشه! خیلی عکس رو بهتر میکنه... من انتظار نور زنون ازش ندارم، ولی این دیگه خیلی ضعیفه! :(

مال همه بچه ها همینطوره
وقتی روشن میکنی چراغ را، تا لحظه گرفته شدن عکس روشنه
وقتی عکس گرفته شد فلش خاموش میشه
و خب طبیعتا عکسها هم روشن منظور با فلش

آره الان تازه تست کردم تو اتاق کاملا تاریک یه نمه نور داره..! ولی خیلی ضعیفه.. من رو دوربینش خیلی حساب میکردم..

اما در مورد توضیحات عجیبه که به حذف قرمزی چشم اشاره شده درحالی که این گزینه در منو نیستش !!!

واسه همچین دوربین این قابلیت میشه گفت واجبه... :| تو فریمور جدید مشکل رفع نشده؟

شاد باشی:40:

7evil
29-09-2010, 23:39
ريست معمولي چيه؟ همون خاموش روشنه؟
چند بار خاموش روشنش كردم، چندبار هم گالري رو آپديت كردم، همونجوريه...
فول ريست چيه؟ :13:

نه براي ريست معمولي شما ميري توي
setting/phone/phone managment/default setting
بعد اونطوري ميشه ريست معمولي و با كد *#7370# از راست به چپ ميشه ريست كلي

گلمحمدي جان مشكلي كه سرعت گوشيم داره نمشيه ببرم بدم تعمير؟يا مثلا بزارم اپديت جديد بياد كه خدا كنه سيستم عاملش بشه سيمبين 3 تا ببينم درست نميشه؟اخه امشب بازم همونطور شد و خاموش روشن كردم الان درسته

راستي يه سوال ديگه من اگه بخوام با مشتي ... كل بندازم به نظرتون دوربين عكاسيش پوز n82 -n900-n 96-n86 و ... تو روز ميزنه

golmohammadi
29-09-2010, 23:40
خب چرا اینجوری طراحی شده؟ فلاش P990 هم تکی هست ولی موقع گرفتن عکس واسه چند لحظه پرنور میشه! خیلی عکس رو بهتر میکنه... من انتظار نور زنون ازش ندارم، ولی این دیگه خیلی ضعیفه! :(

آره الان تازه تست کردم تو اتاق کاملا تاریک یه نمه نور داره..! ولی خیلی ضعیفه.. من رو دوربینش خیلی حساب میکردم..

شاد باشی:40:
خب ببین کلا نورش تا چند متر بیشتر تاثیر نداره
برد مفیدش تا 1.5 متر هست
چطور حساب میکردی ؟ چرا قبل از خرید تحقیق نکردی ؟
کلا ویواز 2 ایراد داره
1-ضعف فلش
2- ضعف صدا
در بقیه موارد خوبه
البته دوربینش در نور رو خیلی عالیه
حتی از بقیه گوشیهای قوی کمی نیماره و حتی بهتره

Legend
29-09-2010, 23:46
خب ببین کلا نورش تا چند متر بیشتر تاثیر نداره
برد مفیدش تا 1.5 متر هست
چطور حساب میکردی ؟ چرا قبل از خرید تحقیق نکردی ؟
کلا ویواز 2 ایراد داره
1-ضعف فلش
2- ضعف صدا
در بقیه موارد خوبه
البته دوربینش در نور رو خیلی عالیه
حتی از بقیه گوشیهای قوی کمی نیماره و حتی بهتره
آخه خریدش یکم با عجله انجام شد! فرصت تحقیق نبود! حالا دیگه مهم نیست.. میخواستم ببینم مشکل از گوشی دست منه یا همگانی که گویا همه همین مشکل رو دارند! وگرنه تو عکاسی خوب روزش مشکلی ندیدم ..

ممنون.

شاد باشید:40:

NiKtA20
29-09-2010, 23:54
مرسي 7evil عزيز
يعني من اينو برش گردونم به تنظيمات كارخونه؟
بزار انجام ميدم خبرشو ميدم...
آقاي golmohammadi من با فرمه گالريش مشكل ندارم، اتفاقا اينكه دسته بندي ميكنه رو خيلي هم دوست دارم، مساله اينجاست كه عشقي باز ميكنه عكسامو!!! يه سري كه با دوربينه گوشي قبليم انداختم و كيفيتش پايينه رو باز ميكنه، اما اونايي كه با دوربين ديجيتال انداختم و كيفيت بالا دارن رو رو لودينگ ميمونه!!!
از سرعت گوشي هم نميتونه باشه، آخه فيلمي كه مثلا 50 دقيقه است رو بدون كوچكترين مكثي باز ميكنه!!!
حالا من ريستش ميكنم ببينم چي ميشه
مرسي از راهنماييتون:11:

golmohammadi
30-09-2010, 00:57
مرسي 7evil عزيز
يعني من اينو برش گردونم به تنظيمات كارخونه؟
بزار انجام ميدم خبرشو ميدم...
آقاي golmohammadi من با فرمه گالريش مشكل ندارم، اتفاقا اينكه دسته بندي ميكنه رو خيلي هم دوست دارم، مساله اينجاست كه عشقي باز ميكنه عكسامو!!! يه سري كه با دوربينه گوشي قبليم انداختم و كيفيتش پايينه رو باز ميكنه، اما اونايي كه با دوربين ديجيتال انداختم و كيفيت بالا دارن رو رو لودينگ ميمونه!!!
از سرعت گوشي هم نميتونه باشه، آخه فيلمي كه مثلا 50 دقيقه است رو بدون كوچكترين مكثي باز ميكنه!!!
حالا من ريستش ميكنم ببينم چي ميشه
مرسي از راهنماييتون:11:
البته خب شاید بستگی به این داره عکسها را کدوم پوشه ها ریخته باشین
شما کجا ریختین عکسها را
دقیقا مسیرشو بگو

jax2
30-09-2010, 09:35
دوستان فیلم برداری ویواز از n8 خیلی ضعیف تره یا نه خوبه؟؟؟؟
چون اون لنز بزگتری داره و بالاخره 12 مگاپیکسل هست
یه کلیپ هم ازش دیدم کفم برید؟:18::18::18::18:

اینم لینک یوتیوب انیمیشنی که با n8 گرفته شده و با استفاده از میکروسکوپ
کوچکترین انیمیشن دنیا

یکی دیگه هم بود که یه یارو با لباس آبی یه سری کارا میکرد
چنان کیفیتی فیلم گرفته بود که تو انجمن کف همه بریده بود/
کسی نظری نداره؟؟؟؟

essi_raj004
30-09-2010, 10:18
اول ازهمه بابت cer&keyممنون . من وقتی میرم تو برنامه ovi map بعد از 2و3 ثانیه میپره بیرون البته نسخه 3.03 اونی اقا پیام گذاشتن . هم تو phone memory و هم تو memory card . پوشه sities رو هم پاک میکنم همینجوری میشه... نقشه های مال 5800 دوستم رو هم ( که اور جینال ) میریزم بازم میپره بیرون . :18: چیکار دیگه باید بکنم؟ لطفا بگید.

golmohammadi
30-09-2010, 12:04
یه کلیپ هم ازش دیدم کفم برید؟:18::18::18::18:

کوچکترین انیمیشن دنیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیکی دیگه هم بود که یه یارو با لباس آبی یه سری کارا میکرد
چنان کیفیتی فیلم گرفته بود که تو انجمن کف همه بریده بود/
کسی نظری نداره؟؟؟؟
هنوز تا ان8 نیومده نمیشه به اون صورت نظر داد
البته ان8 فوکوس فیلمبرداری نداره پس حتی قوی هم باشه کاملا نمیتونه قویتر از ویواز باشه
باید صبر کرد تا اومدنش
اون فیلمو دانلود میکنم ببینم چی هست

اول ازهمه بابت cer&keyممنون . من وقتی میرم تو برنامه ovi map بعد از 2و3 ثانیه میپره بیرون البته نسخه 3.03 اونی اقا پیام گذاشتن . هم تو phone memory و هم تو memory card . پوشه sities رو هم پاک میکنم همینجوری میشه... نقشه های مال 5800 دوستم رو هم ( که اور جینال ) میریزم بازم میپره بیرون . :18: چیکار دیگه باید بکنم؟ لطفا بگید.
خواهش
جواب داد حالا درسته ؟
متاسفانه اون که پیام گذاشتند همینطوری هست و نمیشه کاری کرد میپره بیرون
تنها روشش همونیه که گفتم
اونی هم که من گذاشتم مشکلی از این بابت نداره
فقط gps وقتی وصله ود قطع میشه
نقشه ها هم یکی هستند فرق نمیکنه مال کدوم گوشی باشه

essi_raj004
30-09-2010, 12:52
هنوز تا ان8 نیومده نمیشه به اون صورت نظر داد
البته ان8 فوکوس فیلمبرداری نداره پس حتی قوی هم باشه کاملا نمیتونه قویتر از ویواز باشه
باید صبر کرد تا اومدنش
اون فیلمو دانلود میکنم ببینم چی هست

خواهش
جواب داد حالا درسته ؟
متاسفانه اون که پیام گذاشتند همینطوری هست و نمیشه کاری کرد میپره بیرون
تنها روشش همونیه که گفتم
اونی هم که من گذاشتم مشکلی از این بابت نداره
فقط gps وقتی وصله ود قطع میشه
نقشه ها هم یکی هستند فرق نمیکنه مال کدوم گوشی باشه

اره مشکل ساین کردن ندارم ممنونم فقط این gps نمیتونم استفاده کنم . اون google map خودشو باهاش وصل شدم اپدیتش کردم بعد چند ساعت تازه فهمیدم cach ش محدوده !!!...:19:

7evil
30-09-2010, 12:56
گلمحمدي جان مشكلي كه سرعت گوشيم داره نمشيه ببرم بدم تعمير؟يا مثلا بزارم اپديت جديد بياد كه خدا كنه سيستم عاملش بشه سيمبين 3 تا ببينم درست نميشه؟اخه امشب بازم همونطور شد و خاموش روشن كردم الان درسته

راستي يه سوال ديگه من اگه بخوام با مشتي ... كل بندازم به نظرتون دوربين عكاسيش پوز n82 -n900-n 96-n86 و ... تو روز ميزنه

گلمحمدي جان جواب ما رو نميدي؟

roozhayeaghazin
30-09-2010, 13:14
سلام
كسي براي گوشي vivaz ، آنتي ويروس - منشي تلفني كه شخصا اجرا و استفاده كرده باشه سراغ داره ، من تمام منش و آنتي ويروس هاي سري 60 ويرايش 5 رو نصب كردم اما كار نمي كنه ، ممنون مي شم اگر سراغ داريد ، اطلاع رساني كنيد

golmohammadi
30-09-2010, 13:24
یه کلیپ هم ازش دیدم کفم برید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کوچکترین انیمیشن دنیا
فیلم را دیدم
خودت فهمیدی چیه ؟
این انیمیشن که نمیدونم چه ربطی به گوشی داشت
اما اون میکروسکوپ
اونی که تو اخر فیلم دیده شد اون چیزی که زیرش بود کمی کوچیکتر از ناخن بود درسته ؟

در مورد سرعت والا چیزی نمیتونم بگم
در مورد عکاسی
عکاسی در روز از تمام موارد بالا بهتره
در شب اما نه نمیتونی حرفی بزنی چون فلش ضعیفی داره

اره مشکل ساین کردن ندارم ممنونم فقط این gps نمیتونم استفاده کنم . اون google map خودشو باهاش وصل شدم اپدیتش کردم بعد چند ساعت تازه فهمیدم cach ش محدوده !!!...:19:
خب چه مشکلی با gps داری

سلام
كسي براي گوشي vivaz ، آنتي ويروس - منشي تلفني كه شخصا اجرا و استفاده كرده باشه سراغ داره ، من تمام منش و آنتي ويروس هاي سري 60 ويرايش 5 رو نصب كردم اما كار نمي كنه ، ممنون مي شم اگر سراغ داريد ، اطلاع رساني كنيد
منشی تلفنی تست نکردم
اینم فکر کنم مثل کال رکوردرها ایرادداره

اما انتی ویروس مشکلی نداره
انواعش در بخش برنامه های کاربردی موجود هست
ولی به نظر من نیازی نداره

NiKtA20
30-09-2010, 17:44
البته خب شاید بستگی به این داره عکسها را کدوم پوشه ها ریخته باشین
شما کجا ریختین عکسها را
دقیقا مسیرشو بگو

مموري كارت، pictures يه پوشه درست كردم ريختم تو اون...
ريستشم كردم، بازم همونجوريه...
يه چيزي، يه بار پيش اومد نشون داد چندتاشو، بعد از دو دقيقه دوباره همونجوري شد و ديگه نشون نداد...
از چي ميتونه باشه؟
اولش فكر كردم سرعتش اومده پايين، اما ويديو ها رو خيلي سري اجرا ميكنه، همه چيزو خيلي سريع اجرا ميكنه...
حرصمو در آورد :13:

farzadart
30-09-2010, 19:31
سلام به همه
یه مشکل پیدا کردم با این دلربا !!
جدیدا بالای صفحه نمایش گوشی سمت راست دقیقا روی نماد باطری یه مستطیل بنفش رنگ میاد و یه عدد توش نوشته شده(22.21) و دائما تغییر می کنه !!
بعضی وقتام یه صدای BEEP میده که قبلا نمی داد!!
از همه مهمتر اینکه فایلهای صوتی و تصویری رو 2 ثانیه اولش رو پخش می کنه و بعد پیغام میده could not play file !!

کمک !!!

راستی یه سوالم داشتم این SPB.Mobile.Shell رو چه جووری میشه Disable کرد؟!!

farzadart
30-09-2010, 23:46
آقایون خانومای دلربا دار!!
هیچ کس با این مشکلی که گفتم روبرو نشده یعنی ؟
فکر کنم یه چیزی تو مایه های دمای CPU یا یه شاخص آماری از گوشیه !! بیشترین عددی که نشون میده 22.22 هستش که بعدش بوق میزنه و اگه تو پخش مولتی مدیا باشه stop میشه تو بازی باشه خارج میشه !!
من اینگلیسیم خوب نیست، یه نیکوکار پیدا میشه یه تحقیقی بنماید بابت این مشکل ما ؟!
تقاضا مندم . . . خیلی . . .

golmohammadi
01-10-2010, 00:16
مموري كارت، pictures يه پوشه درست كردم ريختم تو اون...
ريستشم كردم، بازم همونجوريه...
يه چيزي، يه بار پيش اومد نشون داد چندتاشو، بعد از دو دقيقه دوباره همونجوري شد و ديگه نشون نداد...
از چي ميتونه باشه؟
اولش فكر كردم سرعتش اومده پايين، اما ويديو ها رو خيلي سري اجرا ميكنه، همه چيزو خيلي سريع اجرا ميكنه...
حرصمو در آورد :13:
شما عکسها را داخل پوشه Pictures داخل مموری بریزید
بعد ریفرش کنید در مدیا سنتر
ببینید درست میشه یا نه ؟

roozi-666
01-10-2010, 01:16
دوستان تا حالا کسی برنامه ADOBE FLASH LITE V4.01.1 رو ویواز نصب کرده
من ساین هم کردم ولی ارورر عجیبی میده!!!!
-----------------------
برنامه OpenLicenser چطور ؟؟؟ این برنامه اصلا کارایش چیه و چرا موقع نصب ارورر میده!!!
؟؟؟؟

amir_olympia
01-10-2010, 15:27
با سلام خدمت اساتید
چند تا سوال داشتم
1.از طریق کامپیوتر فیلم ها و موزیکها و عکسها رو فولدر بندی و مرتب کردم ولی تو خود گوشی تمام فیلم ها تو یه قسمته یا عکس و موزیک هم همینطور.ولی تو قسمت file mgr درسته ولی هر عکسی رو میخوای ببینی باید دوباره برگردی صفحه قبل.میشه این مشکل رو حل کرد؟
2.میخوام فایلهای اضافه گوشی رو پاک کنم.مثلا تو رم گوشی تو قسمت private اینها چیه؟اگه پاک شه مشکل داره؟یا تو پوشه resource و sys و system
3.خط من ثابته 0912 - از gps میتونم استفاده کنم؟چون به اینترنت وصل نیستم؟
4.لطفا این قسمت رو کلا پاک کنید و مطالب رو به روز رسانی کنید چون این قسمت خیلی شلوغه.239 صفحه شده.لطفا پست های اضافی رو پاک کنید.

payam20
01-10-2010, 17:39
سلام به همه
یه مشکل پیدا کردم با این دلربا !!
جدیدا بالای صفحه نمایش گوشی سمت راست دقیقا روی نماد باطری یه مستطیل بنفش رنگ میاد و یه عدد توش نوشته شده(22.21) و دائما تغییر می کنه !!
بعضی وقتام یه صدای BEEP میده که قبلا نمی داد!!
از همه مهمتر اینکه فایلهای صوتی و تصویری رو 2 ثانیه اولش رو پخش می کنه و بعد پیغام میده could not play file !!

کمک !!!

راستی یه سوالم داشتم این SPB.Mobile.Shell رو چه جووری میشه Disable کرد؟!!

اون اعداد باید از برنامه ای باشه که نصب کردید... دنبال علت توی برنامه هاتون باشین
کلا چیزای عجیبی مطرح کردین. حتما فایل هاتون آسیب دیده هستن یا فرمت درستی ندارن یا...

برای غیرفعال کردن SPB برید به ستینگش و از منو exit shell رو انتخاب کنید

با سلام خدمت اساتید
چند تا سوال داشتم
1.از طریق کامپیوتر فیلم ها و موزیکها و عکسها رو فولدر بندی و مرتب کردم ولی تو خود گوشی تمام فیلم ها تو یه قسمته یا عکس و موزیک هم همینطور.ولی تو قسمت file mgr درسته ولی هر عکسی رو میخوای ببینی باید دوباره برگردی صفحه قبل.میشه این مشکل رو حل کرد؟
2.میخوام فایلهای اضافه گوشی رو پاک کنم.مثلا تو رم گوشی تو قسمت private اینها چیه؟اگه پاک شه مشکل داره؟یا تو پوشه resource و sys و system
3.خط من ثابته 0912 - از gps میتونم استفاده کنم؟چون به اینترنت وصل نیستم؟
4.لطفا این قسمت رو کلا پاک کنید و مطالب رو به روز رسانی کنید چون این قسمت خیلی شلوغه.239 صفحه شده.لطفا پست های اضافی رو پاک کنید.

1- اینکه فایلهای همنوع یکجا هستن توی سیمبیانها نمیشه کاریش کرد. ولی با برنامه های جانبی چرا...مثلا برای گالری از یه برنامه دیگه استفاده کنین یا...
تو فایل منیجر هم راهی نیست و مرور نواری، مختص گالری هست و مرورگر گالری در هوم اسکرین

2- اگه اونها رو پاک کنین یعنی گوشی رو به فنا دادین... شما مگه میتونین فولدر ویندوز یا programs رو تو کامپیوتر پاک کنین؟ اینم مثل اون... تازه خیلیاشم اصلا زورکی پاک نمیشه...

3- GPS یه تراشه مجزا داره که مستقل از اینترنت میتونه کار بکنه. گرچه کنار هم امکانات بیشتری فراهم میکنن...

4- به یک بیکار مطلق برای اینکار نیازمندیم...

من نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر جانبدارانه از یه مارک یا یه محصول بی جهت سعی میکنن دفاع کنن گویا اینکه اونجا سهام دار یا .. بگذریم ..

بنده خودم این گوشی رو دارم حدود یک ماهه خریدمش و ازش خیلی هم راضیم و بنظرم جزو شاهکارهای سونی هستش شیک سبک و خوش دست اما

اون مورد اول رو من چون خدمات کامپیوتری دارم زیاد باهاش کلنجار رفتم و روی چند تا از ویواز های دیگه هم تست کردم نتیجه همونی هست که گفتم فایل های بالای 1 مگ رو بسیار بسیار کند نصب میکنه مثال واضحش همین برنامه Ovi Maps 3.01 نوکیاست یا تم های سنگین تم ساز معروف Pizero .
دوستان میتونن اینو روی یه مدل نوکیا نصب کنن زمان رو بگیرن و مقایسه کنن با ویواز بشدت اختلاف وجود داره

اما در مورد ایراد دومی ظاهرا حق با شماست و ایراد مربوط به سیمبیانه
و اون رو روی یه 5530 هم تست کردم همین ایراد رو داشت

اما در مورد نصب برنامه (منظور من زمان آماده سازی برای نصب یا همون اکستراکت کردن جهت نصب هستش) بشــــــــــــــــدت با شما مخالفم و حیف که با این پردازنده قدرتمند با این افتضاحی برنامه نصب میشه .

کماکان منتظر ارائه راهکار از طرف دوستان هستــم .

بنده سهامدار SE نیستم، یک دهه هم نوکیا استفاده کردم، پس طرفدارش هم نیستم. فقط میگم وقتی اطلاع ندارید رو تصمیم کسایی که پست شما رو میخونن تاثیر نادرست نزارین. هر جنسی چه خوب و چه بد نیاز داره که واقعیتها در موردش گفته بشه نه احساسات و برداشت های شخصی...
شما که اینطور محکم حرف میزنین بهتر نیست اول گوشی های دیگه رو هم تست کنین و بعد نظر بدین؟
اولیش که دوستان دیگه هم نظر دادن... رجوع بشه...
دومیش هم که خودتون دیدین درست نبوده...

ترتیب نمایش sms ها اشکال کاری نیست، خاصیت اونه و هیچ راهی نداره. مگر بعد از هــک ویواز در آینده، فیرمویرهای دستکاری شده ای براش بیاد که بازم بعیده کسی به این مساله اهمیتی بده و تو دستکاریش لحاظ کنه...

اینها طرفداری یا سهامداری نبود، فقط تصحیح بود... مغالطه کاری نشه لطفا...

در مورد ارسال نامه به SE هم که یکی از دوستان تو پروفایلم فرموده بودند چشم، حتما اقدام میکنم و نتیجش رو همینجا عرض میکنم
فقط ایکاش تعداد بیشتری اقدام بکنن تا شاید تاثیر گذار باشه

farzadart
01-10-2010, 18:36
payam20 :
اون اعداد باید از برنامه ای باشه که نصب کردید... دنبال علت توی برنامه هاتون باشین
کلا چیزای عجیبی مطرح کردین. حتما فایل هاتون آسیب دیده هستن یا فرمت درستی ندارن یا...
مرسی پیام جان ، اما تازگی برنامه جدیدی نصب نکرده بودم غیر از همین SPB.Mobile.Shell
ایراد از اونجا شروع شد که یه سیم کارت پیدا کردم خواستم بزارم تو گوشیم که شماره ای ، ردی، چیزی از صاحبش پیدا کنم که اولین باری که گوشی رو با اون سیم کارت روشن کردم این حالت پیش اومد!
خود سیم کارت هم مشکل داشت و اصلا ارتباط برقرار نمی کرد.
خلاصه امروز صبح زدم به PC فریمور گوشی رو دوباره نصب کردم ( با کمال تعجب در کمتر از 10 دقیقه کامل نصب شد، مثل اینکه فایلهای دانلودی رو تو خودش نگه میداره !) بعد از اون دیگه خبری از اون مستطیل بنفش و صدای BEEP نشد خدا رو شکر!
فقط همیشه که آپدیت می کردم فایلهای نصبیم از بین نمی رفت این بار همشون به فنا رفتن حالا هم هرچی می خوام دوباره نصبشون کنم پیغام خطا میده !! ( مخصوصا لنگه این ADOBE READER هستم ) راه حلی هست که فایلهای مازاد و بلا استفاده رو پاک کنم ؟
دوربینم هم قبلا مشکلی نداشت تو SAVE کردن عکسا ولی الان به اون مشکل دوستان مبتلا شدم که پیغام میده مموری فول هست و نمی تونه فایل رو ذخیره کنه !!

نتیجه اخلاقی اینکه اگه سیم کارت پیدا کردین بیخیالش بشین ، چه اینکه بخاین صاحبش رو پیدا کنین چه خدایی نکرده استفاده نا بجا ازش بکنین !!

payam20
01-10-2010, 20:17
البته یه مورد رو هم بگم.
یه سری از SPB های مود شده هستن که با نصبشون گوشی مشکل پیدا میکنه. حتی من عدم فوکوس دوربین رو هم دیدم...
ولی شما که فلش کردین خوشبختانه حل شده... درسته فایلها میمونن تو سیستم...

احتمالا شما factory reset رو موقع فلش کردن انتخاب کردین که همه چی پاک شده.
در ضمن ادوب ریدر رو از اینجا بگیرین:

و این فایل رو برای ساین کردن:

و با روش گفته شده تو این پست:

ساین کنید و تمام...

اگر مشکلی بود بفرمائین
موفق باشید

jax2
01-10-2010, 21:30
دوستان تا حالا کسی برنامه ADOBE FLASH LITE V4.01.1 رو ویواز نصب کرده
من ساین هم کردم ولی ارورر عجیبی میده!!!!
-----------------------
برنامه OpenLicenser چطور ؟؟؟ این برنامه اصلا کارایش چیه و چرا موقع نصب ارورر میده!!!
؟؟؟؟

بله
نصب نمیشه
منم خواستم نصب کنم اروری که میده مربوط به اینه که میگه
فلش پلر یه برنامه از پیش نصب شده است و فابل تغییر نیست
من خودم یه فایل داشتم که فقط با فلش پلیر 10 اجرا میشد
متاسفانه نتونستم اجراش کنم

J U N I P E R
01-10-2010, 23:20
یه هم‌وطن تو فروم رسمی سونی‌اریکسون، می‌گه ورژن قبلی فرمویر ویواز رو با helloox2 هـک کردم، ولی بعد از آپدیت هـک نمی‌شه.
کسی بود یا هست که این کار رو کرده باشه؟ (ویواز رو هـک کرده باشه؟)

roozi-666
01-10-2010, 23:54
آقا تا حالا کسی رمه 8 گیگ عوض کرده ببینه بعد عوض کردن هم مشکل ارورری که هر از چند گاهی بعد عکس گرفتن میگه حافظه پر شده برطرف میشه؟؟؟آخه من فکر میکنم مشکل از رم باشه که زیادی چینیه...
راستی راهی وجود نداره که محل ذخیره عکسهای گرفته شده در حافظه گوشی رو تغییر داد؟؟؟

omid.unique
02-10-2010, 05:10
برنامه قوي براي تعيين چندين آلارم به صورت مجزا (Best Alarm- cracked)

Vallio
02-10-2010, 10:55
یه هم‌وطن تو فروم رسمی سونی‌اریکسون، می‌گه ورژن قبلی فرمویر ویواز رو با helloox2 هـک کردم، ولی بعد از آپدیت هـک نمی‌شه.

مال من فریمور قبلیه !
یه امتحانی میکنم همینجا خبرشو میدم ! :10:

..............................

نه -- نمیشه !
توی آنپکینگ میمونه !

arian_mj
02-10-2010, 12:13
سلام
دوستان در قسمت موزیک راهی هست که بشه مستقیم آهنگ دلخوا رو پخش کرد(سرچ نداره)؟

golmohammadi
02-10-2010, 12:42
ویواز هــک نشده
چه با فیمور جدید و چه قبلی

آقا تا حالا کسی رمه 8 گیگ عوض کرده ببینه بعد عوض کردن هم مشکل ارورری که هر از چند گاهی بعد عکس گرفتن میگه حافظه پر شده برطرف میشه؟؟؟آخه من فکر میکنم مشکل از رم باشه که زیادی چینیه...
راستی راهی وجود نداره که محل ذخیره عکسهای گرفته شده در حافظه گوشی رو تغییر داد؟؟؟
اینم حرف خوبیه
حقیقتش واسه من چند وقت یه بار میاد
بعد از اخرین اپدیت 2 بار سرم اومده
اگه بیشتر بیاد یه مموری دیگه تست میکنم
ولی به ندرت پیش میاد

سلام
دوستان در قسمت موزیک راهی هست که بشه مستقیم آهنگ دلخوا رو پخش کرد(سرچ نداره)؟
فکر نکنم
بهتره پاور ام پی تری نصب کنی

jax2
02-10-2010, 13:17
دوستی که در مورد تغییر رم سوال کردن
. گفتن دیگه خیلی چینیه
انصافا رم خوبی رو ویواز هست
من خودم یه رو سن دیسک برا خواهرم خریدم رایتش 2.5 مگ بالا نمیره
ولی اینی که رو ویواز هست تا 6مگ رایت داره
من ازش راضیم و هنوز هم اون ارور برای من نیومده

موفق باشید

Majid-6120
02-10-2010, 14:38
بازی جدید و گرافیکی برای دوستان Vivaz دار :

golmohammadi
03-10-2010, 16:07
سلام
تاپک عجب خواب مونده
کسی تا حالا گوشیو با روشی که مجید گفته تونسته فارسی کنه ؟

CHEGUEVARA.
03-10-2010, 16:54
تم های سری 60 ورژن 5 به این گوشی هم میخوره......؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
و بعد آپدیت کردن گوشی ضروریه یا میشه آپدیتش هم نکرد.....؟؟
ممنون

Vallio
03-10-2010, 18:14
تم های سری 60 ورژن 5 به این گوشی هم میخوره......؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
و بعد آپدیت کردن گوشی ضروریه یا میشه آپدیتش هم نکرد.....؟؟
ممنون

پس سیستم عامل این گوشی چیه ؟ خوب معلومه که میخوره !
فرقی نداره زیاد ؛ من که هنوز ورژن قبلیم ؛ هنوز اریکسون مشکلات واقعا" افتضاح این گوشی رو حل نکرده با آپدیت جدید ؛ به نظر من واسم ارزش نداره این همه برنامه و تنظیماتو پاک کنم برای آپدیت :19: !

J U N I P E R
03-10-2010, 18:30
پس سیستم عامل این گوشی چیه ؟ خوب معلومه که میخوره !
فرقی نداره زیاد ؛ من که هنوز ورژن قبلیم ؛ هنوز اریکسون مشکلات واقعا" افتضاح این گوشی رو حل نکرده با آپدیت جدید ؛ به نظر من واسم ارزش نداره این همه برنامه و تنظیماتو پاک کنم برای آپدیت :19: !
با تمام اوصافی که گفتید، من که از آپدیت کردن پشیمون نیستم.
اگر می‌تونید آپدیت کنید.
من گوشیم روون‌تر شده، مشکل حافظه‌ی پر هم تقریبا کامل رفع شده. کلا بهتر شده...

golmohammadi
03-10-2010, 19:47
خب طبیعتا اپدیت کردن بهتره
ضرر که به هیچ وجه نداره
2 ورژن مونده به اپدیت اخری یادتونه
همون فیرم ویر اصلی گوشی موقع خرید
در این ورژن فیلمبرداری گوشی ایرادهایی داشت
که در اولین اپدیت برطرف شد
فقط 1 نکته مثبت کافیه تا انگیزه برای اپدیت داشته باشین

payam20
03-10-2010, 19:53
همونطور که دوستان گفتند آپدیت تو روون شدن گوشی و بهتر شدن عملکردش، حتی تو سرعت رفتن از هوم اسکرین به منو هم تاثیر گذاشته...
من که روز به روز بیشتر از این گوشی خوشم میاد... مطمئننا با هر آپدیت بهتر هم میشه... در ضمن اگر کاربر واردی باشین، میتونین کاری کنین که آپدیت رو برنامه های قبلیتون یا تنظیمات گوشی تاثیری نزاره... با بک آپ گرفتن از تنظیمات توی خود گوشی و انتخاب گزینه مناسب موقع آپدیت کردن در آپدیت سرویس....

payam20
03-10-2010, 22:00
ویرایشگر فیلم سونی اریکسون برای ویواز:

jorj
04-10-2010, 00:05
سلام
یه پلیر خوب برای اجرای راحت mp3 می خوام . پلیر خودش اصلا خوب نیست .

ممنون

golmohammadi
04-10-2010, 01:46
موقع اپدیت 2 روش وجود داره
روش اول گوشی اپدیت میشه و هرچی برنامه و بازی و تنظیمات خلاصه هر چی داری باقی میمونه
در روش دوم گوشی اپدیت میشه و تنظیم کارخانه هم میشه
موقع اپدیت کردم خودش مپرسه

سلام

ممنون
power mp3 player
اینو نصب کن

پیام گوشی خودت فارسی داشت از اول یا نه ؟

Vallio
04-10-2010, 01:51
روش اول گوشی اپدیت میشه و هرچی برنامه و بازی و تنظیمات خلاصه هر چی داری باقی میمونه

power mp3 player
اینو نصب کن

اسماییل جان راست میگی ؟
مطمئنی شما ؟ میتونی یه شات واسم بذاری ؟

اگه اینطوری باشه فردا صبح آپدیت میکنم !

PLAΨMID
04-10-2010, 02:50
حیف که با این پردازنده قدرتمند با این افتضاحی برنامه نصب میشه .

من جرات نمی کنم گوشیمو مستر ریست کنم چون نصب مجدد برنامه ها روش یه نصف روز وقتمو میگیره .
ولی یه چیزی واسم عجیبه . من قبلا n82 داشتم با دوربین 5 مگا پیکسلی . تقریبا به جرات میتونم بگم که ویواز در برابرش حرفی برای گفتن نداره . خصوصا موقع فیلم برداری در نور عادی لامپ در شب . اصلا نمیشه اسم HD روش گذاشت . روز اول کلی تو ذوقم خورد. فقط سایز فیلمبرداریش میتونه HD تلقی بشه !!

ویرایش :
در مورد موزیک پلیرش چی میشه گفت ؟؟ وقتی آهنگت ته لیست باشه ، از بین 500 تا آهنگ ، انگشتت داغ میکنه واسه تاچ کردن صفحه !!

بهتره پاور ام پی تری نصب کنی

اونم قابلیت سرچ نداره ولی حداقل یه scroll داره .

golmohammadi
04-10-2010, 13:20
اسماییل جان راست میگی ؟
مطمئنی شما ؟ میتونی یه شات واسم بذاری ؟

اگه اینطوری باشه فردا صبح آپدیت میکنم !
الان نمتونم شات بذارم
چون اون انتخابها زمانی میاد که گوشیو اپدیت کنی
الان که گوشی من اپدیت شده هست فقط یک گزینه داره اونم فلش مجدد
که طبیعتا تنظیم کارخانه هم میشه
اما مطمئنم وقتی میخواهی اپدیت کنی 2 حالت داره
یکی فقط اپدیت که همه تنظیمات و برنامه ها و ... باقی میمونه
و دومی اپدیت + تنظیم کارخانه
موقع اپدیت خودت میتونی ببینی این گزینه ها رو

من جرات نمی کنم گوشیمو مستر ریست کنم چون نصب مجدد برنامه ها روش یه نصف روز وقتمو میگیره .
ولی یه چیزی واسم عجیبه . من قبلا n82 داشتم با دوربین 5 مگا پیکسلی . تقریبا به جرات میتونم بگم که ویواز در برابرش حرفی برای گفتن نداره . خصوصا موقع فیلم برداری در نور عادی لامپ در شب . اصلا نمیشه اسم HD روش گذاشت . روز اول کلی تو ذوقم خورد. فقط سایز فیلمبرداریش میتونه HD تلقی بشه !!

ویرایش :
در مورد موزیک پلیرش چی میشه گفت ؟؟ وقتی آهنگت ته لیست باشه ، از بین 500 تا آهنگ ، انگشتت داغ میکنه واسه تاچ کردن صفحه !!

اونم قابلیت سرچ نداره ولی حداقل یه scroll داره .
والا ان82 دیدیم و کار کردیم
کیفیت فیلمش اصلا چه عرض کنم خیلی ضعیفتر از ویواز هست
البته خودش vga هست و نوکیا یه زمانی با همین فیلماش سلطان بود
اما الان دگه حرفی واسه گفتن نداره مگر اینکه گوشیهای سیمبیان 3 را بده بازار
در عکاسی هم حساب کنی در روز ویواز بهتره و در شب ان82
راستی بیچاره ان82 صفحه اش از بس ضعیفه نمیتونه کفیت عکها و فیلمهاشو در خود گوشی نشون بده

اون موزیک پلیر هم خلاصه انواع برنامه وجود داره
میشه نصب کرد و مشکلو حل کرد
این مشکل سیمبیان هست

iilliya
04-10-2010, 14:21
سلام میشه لطف کنین یه سایت برای دنلود تم و برنامه که به ویواز بخوره و لینک دنلود پی سی سویت شو بدین:11:
با برنامه خودش نتونستم نصبش کنم:13: (البته مال خودم نیست مال خواهرمه دیروز خریده ! :31:)

payam20
04-10-2010, 17:35
سلام

ممنون

تا خوب رو چی تعریف کنین...
مشکل اینجاست که تو ایران آهنگ ها فله و و بدون اجازه کپی و دستکاری میشن، در نتیجه متادیتای اونها تغییر میکنه یا حذف میشه. وگرنه اگه آهنگ ها متادیتای درستی داشته باشن، با دسته بندی خود پلیر، هم دسترسی بهشون راحتتر میشه و هم دسته بندی و گشتن دنبال آهنگ مورد نظر...

TTpod,lcg,powerMp3,iMelo پلیرهای بدی نیستن...

نه نداشت و هنوز هم نداره...هیچ روشی هم جواب نداد... کیبورد dayhand موارد نادر نیازم به فارسی رو رفع میکنه...

سلام میشه لطف کنین یه سایت برای دنلود تم و برنامه که به ویواز بخوره و لینک دنلود پی سی سویت شو بدین:11:
با برنامه خودش نتونستم نصبش کنم:13: (البته مال خودم نیست مال خواهرمه دیروز خریده ! :31:)

تو همین انجمن میتونین تم و برنامه های تست شده رو پیدا کنید. فقط به سرچ امیدوار نباشین، برید داخل بخش های مربوطه... تو خود سایت gsmaria هم یه چیزایی جمع کردیم... مدل رو سرچ کنین و از منوی کناری نرم افزار ها رو انتخاب کنین...

پی سی سوییت هم توی خود مموریش هست...
اینم لینکش:

با حجم 18.2 مگابایت

iilliya
04-10-2010, 18:28
توی خودش یه برنامه بود که اون نصب می شد بعد از روی اینترنت می خواست دنلود کنه
اینه Sony Ericsson PC Companion
ممنون از لینک راستی انگار یکی گفته این گوشی سایلنس نمی شه موقع بر گردوندن مال خواهر من که میشه جریان چی بود؟:20:

armin_goooodboy
04-10-2010, 21:14
سلام به همه
دوستان یه سوال اساسی
من میخوام همه نرم افزار هایی که روی گوشی نصب کردم (مخصوصا مموری کارت) یکجا پاک بشه و حتی ریست کنم گوشی رو
یه جورایی مموری رو فورمت کنم
اما فایل هایی که روی مموری کارت از اول بود مثل پی سی سویت و بازی ها و ... پاک نشن
میشه همچین کاری؟

چون قبلا رالی مستر رو نمیدونستم تو مموری هست اما یکی دیگه دانلود و نصب کردم حالا مال خودش نصب نمیشه
از طرفی نید فور اسپید که واسه همه عالی میاد واسه من اصلا تو بازی نمیره
نصبش هم بالای نیم ساعت طول کشید
و من حس میکنم این واسه مموری باشه
راهی هست آیا؟

jorj
04-10-2010, 21:23

power mp3 player
اینو نصب کن

ممنون می شم لینکش هم بزارید.

farzadart
04-10-2010, 21:43
سلام به همه
دوستان یه سوال اساسی
من میخوام همه نرم افزار هایی که روی گوشی نصب کردم (مخصوصا مموری کارت) یکجا پاک بشه و حتی ریست کنم گوشی رو
اما فایل هایی که روی مموری کارت از اول بود مثل پی سی سویت و بازی ها و ... پاک نشن
میشه همچین کاری؟

منم دقیقا همین کارو می خوام انجام بدم ، یه جورایی می خوام تمام تنظیمات و محتویات گوشی برگرده به حالت اولیه البته با فرمویر جدید R2EA023.
راستی این GPS من که تو صفحه اصلی گوشی زیر ساعت و تاریخ ، اسم محل رو می نوشت بعد از آخرین بروزرسانی دیگه پیداش نیست !! جایی هست برای تنظیمش ؟ یا باید منتظر آپدیت بعدی باشم بلکه درست بشه ؟!

rezabargh
04-10-2010, 21:56
سلام به همگي
1.قيمت ويواز معمولي در سايت جي اس ام قبل از بالا رفتن دلار 340 تومان بود ولي الآن زده 370 !
به نظر شما بعد از هدفمند شدن يارانه ها قيمت گوشي خيلي بالا ميره يعني ممكنه ويواز بره بالاي 400
2.آيا موقع خريد ويواز روشي وجود داره كه بفهميم باتري اصله يا گوشي دست دوم نباشه يا براي تست صفحه نمايش و دوربين و ... مثل گوشي هاي سوني اريكسون غير لمسي

golmohammadi
05-10-2010, 00:52
سلام به همه
دوستان یه سوال اساسی
میشه همچین کاری؟

چون قبلا رالی مستر رو نمیدونستم تو مموری هست اما یکی دیگه دانلود و نصب کردم حالا مال خودش نصب نمیشه
از طرفی نید فور اسپید که واسه همه عالی میاد واسه من اصلا تو بازی نمیره
نصبش هم بالای نیم ساعت طول کشید
و من حس میکنم این واسه مموری باشه
راهی هست آیا؟
شما بهتر بود از کل مموری وقتی گوشی را خریدین یک بکاپ میگرفتین
بعد هر وقت خواستین مموری را فرمت کرده . از بکاپ استفاده میکردین
اما در این شرایط کار کمی سختهو باید پوشه ها و فایلهای خاصی را پاک کنین

منم دقیقا همین کارو می خوام انجام بدم ، یه جورایی می خوام تمام تنظیمات و محتویات گوشی برگرده به حالت اولیه البته با فرمویر جدید R2EA023.
راستی این GPS من که تو صفحه اصلی گوشی زیر ساعت و تاریخ ، اسم محل رو می نوشت بعد از آخرین بروزرسانی دیگه پیداش نیست !! جایی هست برای تنظیمش ؟ یا باید منتظر آپدیت بعدی باشم بلکه درست بشه ؟!
برای نمایش مشخصات سلولی به مسیر زیر برو :
menu\settings\connectivity\network\cell info display ------>on

سلام به همگي
1.قيمت ويواز معمولي در سايت جي اس ام قبل از بالا رفتن دلار 340 تومان بود ولي الآن زده 370 !
به نظر شما بعد از هدفمند شدن يارانه ها قيمت گوشي خيلي بالا ميره يعني ممكنه ويواز بره بالاي 400
2.آيا موقع خريد ويواز روشي وجود داره كه بفهميم باتري اصله يا گوشي دست دوم نباشه يا براي تست صفحه نمايش و دوربين و ... مثل گوشي هاي سوني اريكسون غير لمسي

یارانه ها فکر نکنم زیاد ربط داشته باشه
موقع خرید میتونی از منوی مخفی همه چیز را تست کنی
منوی مخفی هم با این کد میاد بالا
قرمز سبز قرمز قرمز سبز قرمز
دقیقا مثل گوشیهای جاوای سونی اریکسون
باطری هم والا من روشی برای اصلش نمیدونم
البته تا حالا هم کسی از باطری ویواز ناراضی نبوده

payam20
05-10-2010, 04:29
توی خودش یه برنامه بود که اون نصب می شد بعد از روی اینترنت می خواست دنلود کنه
اینه Sony Ericsson PC Companion
ممنون از لینک راستی انگار یکی گفته این گوشی سایلنس نمی شه موقع بر گردوندن مال خواهر من که میشه جریان چی بود؟:20:

قابلی نداشت...
مشکل از اونجا بود که دوستان تو جهات اشتباه گوشی رو می چرخوندن...

ممنون می شم لینکش هم بزارید.

اگه کسی لینک PowerMp3 که درست کار کنه دمه دستش هست بزاره... من تو راهم نمیتونم بگردم...

Vallio
05-10-2010, 07:59
اگه کسی لینک PowerMp3 که درست کار کنه دمه دستش هست بزاره... من تو راهم نمیتونم بگردم...

این هم آخرین ورژن ولی توی ویواز به صورت لنداسکیپ کار نمیده :

J U N I P E R
05-10-2010, 09:37
این مشکل فارسی نداشتن خیلی از بچه‌ها، نمی شه فرمویر یکی مثل من که فارسی داره رو بگیرن، آفلان نصب کنن؟

omid.unique
05-10-2010, 10:23
اگه بشه كه خيلي عاليه!! البته فكر ميكنم كه بشه. يكي اگه فايلهاي فريمورشو كه فارسي داره جايي آپدود كنه كه امتحان كنيم ضرر نداره!

armin_goooodboy
05-10-2010, 12:47
شما بهتر بود از کل مموری وقتی گوشی را خریدین یک بکاپ میگرفتین
بعد هر وقت خواستین مموری را فرمت کرده . از بکاپ استفاده میکردین
اما در این شرایط کار کمی سختهو باید پوشه ها و فایلهای خاصی را پاک کنین

خوب خوشبختانه این کار رو کردم همون اول
حجم فایل های اولیش هم حدود 1 گیگه
درسته؟

حالا با این توضیحات
بهترین کار چیه؟

آخرین آپدیت نصبه
مموری رو فرمت کنم بعد برگردونم به تنظیمات کارخانه ای؟

یا بزنم آپدیت و یه بار فلش کنمش؟

یه سوال مهم تر اینکه شماره تلفن ها و گروه هایی که ایجاد کردم رو چطوری بک آپ بگیرم؟

ممنون

jax2
05-10-2010, 13:17
دوستان قضیه چیه که یکی ویوازش فارسی داره یکی نداره
من دو ماه پیش گرفتم با فریم ور قبلی بود
تمام منو هاش فارسی بود
کیبوردش هم فارسی داشت خیلی عالی هم هست
مگه با آپدیت اضافه نمیشه؟

golmohammadi
05-10-2010, 14:15
این مشکل فارسی نداشتن خیلی از بچه‌ها، نمی شه فرمویر یکی مثل من که فارسی داره رو بگیرن، آفلان نصب کنن؟
چرا میشه
البته شاید
اگه گوشی فارسی دار داشتم احتمالا متونستم مشکلو حل کنم
متاسفانه ندارم

اگه بشه كه خيلي عاليه!! البته فكر ميكنم كه بشه. يكي اگه فايلهاي فريمورشو كه فارسي داره جايي آپدود كنه كه امتحان كنيم ضرر نداره!
البته اگه فارسی فقط نوشتن براتون مهمه متونن با نصب یک کیبورد مشکل را حل کنید

خوب خوشبختانه این کار رو کردم همون اول
حجم فایل های اولیش هم حدود 1 گیگه
درسته؟

حالا با این توضیحات
بهترین کار چیه؟

آخرین آپدیت نصبه
مموری رو فرمت کنم بعد برگردونم به تنظیمات کارخانه ای؟

یا بزنم آپدیت و یه بار فلش کنمش؟

یه سوال مهم تر اینکه شماره تلفن ها و گروه هایی که ایجاد کردم رو چطوری بک آپ بگیرم؟

ممنون
برای بکاپ از مسیجها و شماره ها میتونی با پی سی سویت بکاپ بگیری
شما مموری را در خود گوشی فرمت کن
بعد بزن اپدیت
وقتی اپدیت تموم شد حالا بکاپ مموری را برگردون

دوستان قضیه چیه که یکی ویوازش فارسی داره یکی نداره
من دو ماه پیش گرفتم با فریم ور قبلی بود
تمام منو هاش فارسی بود
کیبوردش هم فارسی داشت خیلی عالی هم هست
مگه با آپدیت اضافه نمیشه؟
خب اینو نمیشه گفت
گوشیها برای مناطق مختلفی تولید میشند
احتمالا اونایی که فارسی ندارند برای کشورهای اطراف تولید شده بودند
البته اینم نمیشه گفت بعضی وقتها ممکنه اصلا فارسی نذاره روش
ویواز را با یک فلش میتونی فارسی بهش اضافه کنی زیاد هخم سخت نیست
نهایتا 5 تومن خرجشه

Vallio
05-10-2010, 16:27
نرم افزار چراغ قوه ورژن | سونی اریکسون ساتیو ، ویواز | ؛ PhoneTorch v2.0.4

jorj
05-10-2010, 18:16
سلام
برای ویواز منشی تلفنی وجود داره ؟

Vallio
05-10-2010, 18:22
سلام
برای ویواز منشی تلفنی وجود داره ؟

بله :

( دوستان هر نرم افزاری که بخاین میتونید توی این بخش پیدا کنید با یه سرچ کوچولو ! )

J U N I P E R
05-10-2010, 19:31
چرا میشه
البته شاید
اگه گوشی فارسی دار داشتم احتمالا متونستم مشکلو حل کنم
متاسفانه ندارم

گوشی من فارسیه، اگر فکر می‌کنید کمکی می‌کنه، فایل رو آپلود کنم.

omid.unique
05-10-2010, 21:15
اگه لطف كني آپلود كني ممنون ميشم، گوشي من ويواز پروس، يه امتحان كنم نتيجه رو ميگم.

Vallio
05-10-2010, 21:18
اگه لطف كني آپلود كني ممنون ميشم، گوشي من ويواز پروس، يه امتحان كنم نتيجه رو ميگم.

دوست عزیز شما اگه سازنده این گوشی هم باشی نمیتونی این کارو انجام بدی !

در ضمن چیزی که زیاده فریمور فارسیه که توی نت پره ؛ کافیه که سرچ کنی !

جواب ندادم چون دقیق نمیدونستم ، اگه گوشی نوکیا بود میشد با تغییر پروداکت کد گوشی اینکارو کرد ولی سونی اریکسون رو نمیدونم !

sha2ot
05-10-2010, 22:08
دوستان سلام
میخواستم بدونم چرا بعضی نرم افزارهای جاوا که تو گوشیهای دیگه که جاوارو پشتیبانی میکنند راحت نصب و اجرا میشه ولی تو ویواز اینطور نیست آیا باید نرم افزار جاوا روش نصب کنیم .
مثلا نرم افزار ایران دارو رو من تو اکثر گوشیهای دوستام از طریق بلوتوث فرستادم و نصب و اجرا شده که یک نرم افزار جاوا است ولی تو ویواز نصب شد اما اجرا نشد میشه دوستان زحمت یکشید همین نرم افزارو نصب کنید و ببینید نتیجه چی میشه
نرم افزار دیگه که جاوا هست و اونم تو بیشتر گوشیها نصب میشه نگار 89 هستش که تو ویواز نصب نشد.

.:2M:.
05-10-2010, 22:11
بچه ها من فردا پس فردا میخوام برم این گوشی رو بگیرم ، خواستم بپرسم ببینم که این قیمت دلار رو قیمتش تاثیری نداشته ؟! قیمت Pro چقدر شده ؟!
همچیش راضی کنندست از نظرم فقط دوستانی که تجربه کردن این چند مورد رو بگن :

- نداشتن سنسور مجاورت باعث دردسر نمیشه ؟!
- کلید قفل که نداره چطوری عمل میکنه ؟!
- هنگ الکی که نداره ؟! سرعتش افت نمیکنه ؟!

مرسی از همه

golmohammadi
06-10-2010, 00:11
سلام
کارش زیاده فکر نکنم براحتی بتونی کاری کنی
بایستی گوشیو اپدیت کنی
بعد یه مسیر هست از اونجا یک فایل را بذاری اینجا
تازه اگر اینجوری جواب بده

دوستان سلام
میخواستم بدونم چرا بعضی نرم افزارهای جاوا که تو گوشیهای دیگه که جاوارو پشتیبانی میکنند راحت نصب و اجرا میشه ولی تو ویواز اینطور نیست آیا باید نرم افزار جاوا روش نصب کنیم .
مثلا نرم افزار ایران دارو رو من تو اکثر گوشیهای دوستام از طریق بلوتوث فرستادم و نصب و اجرا شده که یک نرم افزار جاوا است ولی تو ویواز نصب شد اما اجرا نشد میشه دوستان زحمت یکشید همین نرم افزارو نصب کنید و ببینید نتیجه چی میشه
نرم افزار دیگه که جاوا هست و اونم تو بیشتر گوشیها نصب میشه نگار 89 هستش که تو ویواز نصب نشد.
تست میکنم میگم

نرم افزار چراغ قوه ورژن | سونی اریکسون ساتیو ، ویواز | ؛ PhoneTorch v2.0.4

ممنون جالب بود

بچه ها من فردا پس فردا میخوام برم این گوشی رو بگیرم ، خواستم بپرسم ببینم که این قیمت دلار رو قیمتش تاثیری نداشته ؟! قیمت Pro چقدر شده ؟!
همچیش راضی کنندست از نظرم فقط دوستانی که تجربه کردن این چند مورد رو بگن :

- نداشتن سنسور مجاورت باعث دردسر نمیشه ؟!
- کلید قفل که نداره چطوری عمل میکنه ؟!
- هنگ الکی که نداره ؟! سرعتش افت نمیکنه ؟!

مرسی از همه
به سلامتی انشاالله
قیمتشو جدیدا نمیدونم

سنسور مجاورت تا حالا نداشتنش باعث دردسر برای من نشده
خب همه گوشیها که کلید قفل ندارند. با دوبار فشردن پیاپی دکمه پاور صفحه قفل میشه
گوشی من نه هنگ داره نه افت سرعت اما بقیه را نمیدونم

ali7777
06-10-2010, 00:30
من از صفحه ی لمسی ویواز راضی نیستم ! قشنگ جای انگشتا روش میمونه ! کیفیتش پایینه

PLAΨMID
06-10-2010, 00:40
راستی بیچاره ان82 صفحه اش از بس ضعیفه نمیتونه کفیت عکها و فیلمهاشو در خود گوشی نشون بده
در این مورد حق با شماست . . .
منم منظورم کل کل نبود . . .
ویواز از برخی جنبه ها چیزایی داره که محشره . مثلا سرعتش توی گالری حتی وقتی کل 8 گیگ پر بود و اجرای بازیهای خفن مثل Ferrari gt که N82 توش راحت نبود ولی ویواز عین فرفره اجرا می کنه . در ضمن من ندیدم تا حالا هنگ کنه . زیبایی و طراحیش واقعا مثال زدنیه ولی خوب معایبی داره که نمیشه ازش گذشت .
N82 با فرمور های جدید از نظر رنگ و نور . . . .واسه عکاسی عالی بودش . فیلمبرداریش هم خیلی خوب بود . ولی ویواز اونقدر که تبلیغات میکرد نبود. عکاسی باهاش راحت نیست و قلق میخواد . باید به تمام تنظیمات وارد باشی . موزیک پلیرش مثلا مشکلاتی داره حتی با وجود نرم افزار های جورواجور هم قابلیت سرچ نداره .
اینا رو که نمیشه ندیده گرفت ؟؟؟

golmohammadi
06-10-2010, 02:45
در این مورد حق با شماست . . .
منم منظورم کل کل نبود . . .
ویواز از برخی جنبه ها چیزایی داره که محشره . مثلا سرعتش توی گالری حتی وقتی کل 8 گیگ پر بود و اجرای بازیهای خفن مثل Ferrari gt که N82 توش راحت نبود ولی ویواز عین فرفره اجرا می کنه . در ضمن من ندیدم تا حالا هنگ کنه . زیبایی و طراحیش واقعا مثال زدنیه ولی خوب معایبی داره که نمیشه ازش گذشت .
N82 با فرمور های جدید از نظر رنگ و نور . . . .واسه عکاسی عالی بودش . فیلمبرداریش هم خیلی خوب بود . ولی ویواز اونقدر که تبلیغات میکرد نبود. عکاسی باهاش راحت نیست و قلق میخواد . باید به تمام تنظیمات وارد باشی . موزیک پلیرش مثلا مشکلاتی داره حتی با وجود نرم افزار های جورواجور هم قابلیت سرچ نداره .
اینا رو که نمیشه ندیده گرفت ؟؟؟
خب شاید بعضیها بلد نیستند با ویواز عکس بگیرند
من در محیط با نور کم حق را به ان82 میدم
ولی در روز جمع بندی کنیم ویواز خیلی بهتره
بعنوان مثال عکس زیر را ببین
ان 82 میتونه بگیره ؟
نظیر این عکس را ان86 و ان95 و سی905 نتونست بگیره
البته در این عکس فاصله نهایتا 4 سانتی میشه
که هر گوشی نمیتونه از این فاصله فوکوس کنه

J U N I P E R
06-10-2010, 14:15
دوست عزیز شما اگه سازنده این گوشی هم باشی نمیتونی این کارو انجام بدی !

در ضمن چیزی که زیاده فریمور فارسیه که توی نت پره ؛ کافیه که سرچ کنی !

جواب ندادم چون دقیق نمیدونستم ، اگه گوشی نوکیا بود میشد با تغییر پروداکت کد گوشی اینکارو کرد ولی سونی اریکسون رو نمیدونم !
اگر گوشی رو debrand کنی چی؟
تو نت یه‌چیزایی هست.

سلام
کارش زیاده فکر نکنم براحتی بتونی کاری کنی
بایستی گوشیو اپدیت کنی
بعد یه مسیر هست از اونجا یک فایل را بذاری اینجا
تازه اگر اینجوری جواب بده

قبلا گوشی رو آپدیت کردم، دیروز دیدم، فایل‌ها رو داشتم.

خب من مشکل فارسی ندارم، اما برام سوال شده چرا این همه مشکل هست با فارسی‌سازی! مایلم راه حلش رو بدونم.

من از صفحه ی لمسی ویواز راضی نیستم ! قشنگ جای انگشتا روش میمونه ! کیفیتش پایینه
شما با آیفونم که کار کنی، جای انگشتا روش می‌مونه. من که هر چند وقت یه‌بار گوشی می‌کشم رو شلوارم، یا بلیزم، تمیز می‌شه.

armin_goooodboy
06-10-2010, 15:06
دوستان من گوشی رو آپدیت کردم دوباره
همه چیز رو هم پاک کردم
مموری رو هم از گوشی فرمت کردم

اما بازم rally master که رو مموری بود از اول رو میزنم نصب نمیشه
need for speed رو هم که ریختم بازم نیم ساعت ول کشید نصبش بعد بازی میره توش اما همون اولش که آرم ea میاد گیر میکنه
مشکل کجاست از نظر شما؟

golmohammadi
06-10-2010, 15:40
قبلا گوشی رو آپدیت کردم، دیروز دیدم، فایل‌ها رو داشتم.

خب من مشکل فارسی ندارم، اما برام سوال شده چرا این همه مشکل هست با فارسی‌سازی! مایلم راه حلش رو بدونم.

شما که اپدیت کردین و گوشیتون هم فارسی داشت به مسیر زیر برین :
C:\Program Files\Sony Ericsson\Update Service\db\13740270\blob_fs
حالا فایلهایی هستند چند کیلوبایت
برای احتیاط همه اینا را زیپ کرده و بذار اینجا
همشون یکی دو مگ بیشتر نمیشه

دوستان من گوشی رو آپدیت کردم دوباره
همه چیز رو هم پاک کردم
مموری رو هم از گوشی فرمت کردم

اما بازم rally master که رو مموری بود از اول رو میزنم نصب نمیشه
need for speed رو هم که ریختم بازم نیم ساعت ول کشید نصبش بعد بازی میره توش اما همون اولش که آرم ea میاد گیر میکنه
مشکل کجاست از نظر شما؟
منظورت شیفت هست ؟
من اینو الان بدون مشکل نصبش کردم و اجرا
رالی را نمیدونم

J U N I P E R
06-10-2010, 17:35

sha2ot
06-10-2010, 22:29
دوستان سلام
راهنمای فارسی ویواز با فرمت PDFرو از لینک زیر میتونید بگیرید البته اینو بگم که این راهنما از سایت ویواز دات آی آر هستش.
شاد باشید.

golmohammadi
06-10-2010, 22:33
اوکی مرسی
الان تست میکنم
,ویرایش
تست کردم
ارور داد
بیفایدست

دوستان سلام
راهنمای فارسی ویواز با فرمت PDFرو از لینک زیر میتونید بگیرید البته اینو بگم که این راهنما از سایت ویواز دات آی آر هستش.
شاد باشید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fcws%2Fdownload%2F1%2F743%2F551%2F1271830849%2 FU5i__UG_FA_1232-6074_2.pdf)
ممنون
اینو دوستمون پیام نیز گذاشته بود

armin_goooodboy
06-10-2010, 23:20

منظورت شیفت هست ؟
من اینو الان بدون مشکل نصبش کردم و اجرا
رالی را نمیدونم

آره
واسه تو نصبش کلا چقدر طول کشید؟

خوب چیکار باید کرد درست شه؟
راهی داره؟
کلا نمیشه همه چیش رو ریست کرد؟

Vallio
07-10-2010, 00:05
دوستان مطمئن باشید وقتی که هکر های معروف ( کلا" او پی دی ای ها و کسانی که برنامه های -- و فریمور کوک میکنند ) نتونند کاری کنند و این گوشیو دست کاری کنند اونوقت ما می میتونیم انجام بدیم ؟ یعنی به ذهن اونا نمیرسه ؟

با این کارا بجر اینکه وقت گرانبها تونو از بین میبرید هیچ فایده ای نداره !

roozi-666
07-10-2010, 00:44
بچها تا حالا کسی Garmin v2.5.0 رو ویواز تست کرده ؟؟؟

roozi-666
07-10-2010, 00:44
بچها میدونم جاش اینجا نیست ولی ببخشید
دنبال آنتی ویروس واسه ویواز میگردم .... چیزی تو چنته دارین واسم ...

Vallio
07-10-2010, 01:07
بچها تا حالا کسی Garmin v2.5.0 رو ویواز تست کرده ؟؟؟

گارمین رو من امتحان کردم ولی با صفحه نمایش ویواز مشکل داره ؛ میل خودتونه ...

مگه این ورژن از سیمبین ویروس داره ؟ داریم ولی هنوز ویروسی برای این ورژن ساخته نشده !

golmohammadi
07-10-2010, 14:47
آره
واسه تو نصبش کلا چقدر طول کشید؟

خوب چیکار باید کرد درست شه؟
راهی داره؟
کلا نمیشه همه چیش رو ریست کرد؟
need for speed shift کند نصب میشه
ولی میشه خلاصه
واسه من نمیدونم 15 دقیقه کشید یا چقدر خلاصه طول کشید
اما براحتی باز شد
دوستم که x6 داره نصب کرد اجرا نشد روحیش گرفته شد :31:
چه ریستی؟
راحت تر از ریست مگه چیزی هست؟

دوستان مطمئن باشید وقتی که هکر های معروف ( کلا" او پی دی ای ها و کسانی که برنامه های -- و فریمور کوک میکنند ) نتونند کاری کنند و این گوشیو دست کاری کنند اونوقت ما می میتونیم انجام بدیم ؟ یعنی به ذهن اونا نمیرسه ؟

با این کارا بجر اینکه وقت گرانبها تونو از بین میبرید هیچ فایده ای نداره !
اشتباه کردی
چون ما نمخواهیم هـــک کنیم یا کلک بزنیم
بلکه با استفاه از روشهای قانونی میخواهیم فارسی اضافه کنیم

انتی ویروس نیاز نداره
اگه اسرار داری خودم یکی برات بیابم

post man
08-10-2010, 00:07
کسی خواست بفروشه می خرما:46::40:

jax2
08-10-2010, 13:05
کسی خواست بفروشه می خرما:46::40:

دوستم موبایل فروشی داره
ویواز کار کرده مشکی گزاشته 280 دیروز دیدم سالم بود
ولی یکم پشتش یکم خش داشت(چون مشکیه دیده میشه)

J U N I P E R
08-10-2010, 21:22
تاپیک خوابه...
مثل اینکه بعضیا فایل‌های فلش جدیدی که بعد از آپدیت اضافه شده رو ندارن. اون فایل‌ها، با چنتا ساعت معروف HTC:

jorj
09-10-2010, 17:53
سلام
می خواستم دوستان یه نرم افزار ظبط صدا معرفی کنن که با کیفیت خود گوشی صدا رو ظبط کنه .خیلی نرم افزار امتحان کردم ولی به درد نمی خوردن .
مشکل نرم افزار گوشی این که یک ساعت بیشتر صدا ظبط نمی کنه . اگه ترفندی دارین که بشه این محدودیت برداشت ممنون می شم بفرمایید.
ممنون

Vallio
09-10-2010, 18:48
سلام
می خواستم دوستان یه نرم افزار ظبط صدا معرفی کنن که با کیفیت خود گوشی صدا رو ظبط کنه .خیلی نرم افزار امتحان کردم ولی به درد نمی خوردن .
مشکل نرم افزار گوشی این که یک ساعت بیشتر صدا ظبط نمی کنه . اگه ترفندی دارین که بشه این محدودیت برداشت ممنون می شم بفرمایید.
ممنون

بچه ها گفتن مثل اینکه این قابلیت رو خود سونی اریکسون برداشته ؛ و هیچ نرم افزاری کار نمیکنه !
اما یه ورژن جدید اومده اینجا هست :

amirr13
09-10-2010, 23:15
مثل اینکه بعضیا فایل‌های فلش جدیدی که بعد از آپدیت اضافه شده رو ندارن. اون فایل‌ها، با چنتا ساعت معروف HTC:

گل پسر این سیستمش چه جوریه؟
من هرکدومو فرستادم گفت نمیتونه به عنوان بکگراند ازش استفاده کنه.
فوت کوزه گری داره؟

jax2
09-10-2010, 23:42
گل پسر این سیستمش چه جوریه؟
من هرکدومو فرستادم گفت نمیتونه به عنوان بکگراند ازش استفاده کنه.
فوت کوزه گری داره؟

شما تم استندبای رو به sony ericsson تغییر بده بعد تو صفحه ی اصلی روی یکی از تب های بالا کلیک کن و 3 ثانیه نگه دار
یه صفحه باز میشه گزینه ی adobe flash رو انتخاب کن
همه ی فایل های فلش رو سرچ می کنه نشون میده یکیشو انتخاب کن همین!!

گل مریم
10-10-2010, 14:51
سلام دوست عزیز اقای گل محمدی
من گوشیمو با همسرم عوض کردم و ویواز الان برا منه ولی زیاد به دوربینش وارد نیستم که عکسای خوب بگیرم اخه من دخترم کوچیکه و همش دوست دارم ازش عکس بگیرم
تنظیماتشو بلد نیستم
میتونید راهنماییم کنید
مثلا اون تصویر صفحه قبل رو با چه تنظیمی گرفتید که فقط خود سوژه واضح بود و اطراف تصویر محو بود؟

درضمن اگه زحمتی نیست چندتا بازی خوب و مرحله ای برام معرفی کنید بزن بزن و خشن نباشه دخترونه و اروم و بدون استرس
خیلی درخواست زیاد بود
شرمنده

jax2
10-10-2010, 15:09
سلام دوست عزیز اقای گل محمدی
من گوشیمو با همسرم عوض کردم و ویواز الان برا منه ولی زیاد به دوربینش وارد نیستم که عکسای خوب بگیرم اخه من دخترم کوچیکه و همش دوست دارم ازش عکس بگیرم
تنظیماتشو بلد نیستم
میتونید راهنماییم کنید
مثلا اون تصویر صفحه قبل رو با چه تنظیمی گرفتید که فقط خود سوژه واضح بود و اطراف تصویر محو بود؟

درضمن اگه زحمتی نیست چندتا بازی خوب و مرحله ای برام معرفی کنید بزن بزن و خشن نباشه دخترونه و اروم و بدون استرس
خیلی درخواست زیاد بود
شرمنده

دوست عزیز
اون قابلیتی که گفتید سوژه واضح بود و دور و برش محو اسمش هست فوکوس
شما گوشی رو نزدیک سوژه ببر بعد دکمه ی شاتر رو یه ذزه فشار بده
رو صفحه میبینی که خودش سوژه رو واضح می کنه و اطرفاشو محو
در ضمن فوکوس هم یه بوق میزنه و یه دایره سبز رنگ رو صفحه میاد
اگه شاتر رو تا آخر فشار بدی تو همون حالت عکس میگیره
اینکارو با گل تمرین کنی بهتره
برای بازی هم میتونی به تایپیک بازی های symbian v5 s60 مراجعه کنید

golenarges2003
10-10-2010, 15:16
:12::8:خیلی باحاله............

golmohammadi
10-10-2010, 16:27
البته در اون حالت بهتره تنظیماتشو بذارین ماکرو
که اشاره نکردی
توضیحات بیشتر در مورد عکاسی را پیام عزیز در این تاپیک زحمتشو کشیده
هر سوالی هم در مورد عکاسی داشتین میتونین همینجا بپرسین :
مباحث و تکنیک ها برای عکاسی ایده آل با ویواز و بیشتر محصولات سونی اریکسون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

payam20
10-10-2010, 22:33
وسط زمین و آسمون بودم که بلای باز نشدن sms های دریافتی سر منم اومد. نهایتا مجبور به فرمت کامل مموری شدم.
یه نتیجه:
باز نشدن sms ها ربطی به گوشی نداشت. خود گوشی رو به ترتیب سافت ریست و هارد ریست کردم، ولی حل نشد. مموری همراه sms ها توی گوشی های دیگه هم مشکل داشت که با فرمت مموری مشکل حل شد...

amirr13
11-10-2010, 01:17
بچه ها یه سوال آماتور کنم جیغ نکشینا !!

من هنوز نتونستم به نت وصل شم ، مشکل هم نه از گوشیه نه از خط ...
خلاصه
امروز کانکشن mci رو درخواست کردم
برام فرستاد و منم ذخیره کردم و به عنوان پیشفرض.

کار دیگه ای باید انجام بدم؟

میرم تو اینترنت فقط وایرلس رو میشناسه ، چه کنم که به اینترنت همراه اول وصل شه؟

free1986
11-10-2010, 02:09
آقا یکی این درایو گوشی vivaz pro U8i رو بذاره مردم بسه که تو اینترنت سرچیدم

هرکاری میکنم گوشی در حالت pc suite با کامپیوتر کانکت نمی شه یعنی اصلا گوشی رو نمی شناسه . تو قسمت devic manjment کامیوتر

بد بختی وقتی گوشی رو گرفتم رمم فرمت شد تو گوشیهای جدید هم درایو و برنامه پی سی سویت و همه چیزهای لازم رو تو رم گوشی می ریزن

حالا من موندم
می خوام از gprs گوشیم با کامپیوتر کانکت شم که هر کاری می کنم گوشیم رو کامپیوتر نمیشناسه .
تو win xp sp 2 و win 7 هم تست کردم که نشده
خواهش میکنم یکی کمکم کنه آقا خواهش میکنم مردم بس که این در اون در زدم

چند تا برنامه pc suite ورژن 6.00.7 و6.00.11 رو دانلود کردم ولی باز درایو گوشی رو میخواد

golmohammadi
11-10-2010, 02:21
بچه ها یه سوال آماتور کنم جیغ نکشینا !!

من هنوز نتونستم به نت وصل شم ، مشکل هم نه از گوشیه نه از خط ...
خلاصه
امروز کانکشن mci رو درخواست کردم
برام فرستاد و منم ذخیره کردم و به عنوان پیشفرض.

کار دیگه ای باید انجام بدم؟

میرم تو اینترنت فقط وایرلس رو میشناسه ، چه کنم که به اینترنت همراه اول وصل شه؟

خب اگه تنظیمات اینترنت وجود داشته باشه علاوه بر وایرلش اونم میاره واسه انتخاب
تنها راهش همینه که از سایتش تنظیمات را بگیری

amirr13
11-10-2010, 09:29
خوب خودشون فرستادن برام دوست گرام ، دوبار هم گرفتم گفتم شاید مشکل داره
یکیش رفته دیفالت تو اینترنت نشسته اما استفاده نمیکنه ازش. وقتی اینترنت رو میزنم باز میره سرچ میکنه و فقط وای فای رو واسه انتخاب پیدا میکنه.
بعدش یه چیزی اینترنت چیه؟ وپ چیه؟
من تو هردوتاش نقطه دسترسی قرار دادم

jax2
11-10-2010, 14:34
آقا یکی این درایو گوشی vivaz pro U8i رو بذاره مردم بسه که تو اینترنت سرچیدم

هرکاری میکنم گوشی در حالت pc suite با کامپیوتر کانکت نمی شه یعنی اصلا گوشی رو نمی شناسه . تو قسمت devic manjment کامیوتر

بد بختی وقتی گوشی رو گرفتم رمم فرمت شد تو گوشیهای جدید هم درایو و برنامه پی سی سویت و همه چیزهای لازم رو تو رم گوشی می ریزن

حالا من موندم
می خوام از gprs گوشیم با کامپیوتر کانکت شم که هر کاری می کنم گوشیم رو کامپیوتر نمیشناسه .
تو win xp sp 2 و win 7 هم تست کردم که نشده
خواهش میکنم یکی کمکم کنه آقا خواهش میکنم مردم بس که این در اون در زدم

چند تا برنامه pc suite ورژن 6.00.7 و6.00.11 رو دانلود کردم ولی باز درایو گوشی رو میخواد

شما باید برنامه pc-companion رو دانلود و نصب کنید
از خود سایتش بگیرید

PLAΨMID
11-10-2010, 14:35
کسی از دوستان ویدئو کلیپ های اورژینال این گوشی رو نداره ؟ همونایی که موقع خرید گوشی داخل گالری هست .
ممنون .

golmohammadi
11-10-2010, 15:51
کسی از دوستان ویدئو کلیپ های اورژینال این گوشی رو نداره ؟ همونایی که موقع خرید گوشی داخل گالری هست .
ممنون .

بفرما :

sha2ot
11-10-2010, 17:59
دوست عزیزم جناب گلمحمدی عزیز
در صفحه243پست2430یه قولی به من دادید ولی به قولتون عمل نکردید
میشه لطفا سریعتر؟
ممنونم.:13:

golmohammadi
11-10-2010, 23:45
نوشته شده توسط sha2ot [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان سلام
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عمل به وعده دوست عزیزم جناب گلمحمدی عزیز
در صفحه243پست2430یه قولی به من دادید ولی به قولتون عمل نکردید
میشه لطفا سریعتر؟
ممنونم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
شرمنده از یاد رفته بود
متاسفانه حق با شماست
منم نصب کردم ولی اجرا نشد ارور داد
باید ورژنهای جدید یا مشابه پیدا کرد
اون تقویم را ندارم (تقویم بود درسته ؟)
اما اگه خواستی یه تقویم دیگه دارم که درست کار میکنه

PLAΨMID
12-10-2010, 02:29
مباحث و تکنیک ها برای عکاسی ایده آل با ویواز و بیشتر محصولات سونی اریکسون

خب شاید بعضیها بلد نیستند با ویواز عکس بگیرند
خداییش راست می گفتی :31:، عکساش از زمین تا آسمون تغییر کرد . :10:

hatef_motahhary
12-10-2010, 10:13
دوستان
با برنامه اپرا ميني و فونت فارسي مشكل نداره؟كسيكه امتحان كرده فقط بگه

omid.unique
12-10-2010, 10:44
دوستان

من كه امتحان كردم با فارسي مشكل داشت و درست نشون نميداد

payam20
12-10-2010, 16:05
دوستان

من فقط از اپرا مینی استفاده میکنم و تا حالا هیچ سایت فارسی ای رو ندیدم که درست نشون نده... بهترینه...

J U N I P E R
12-10-2010, 19:33
شاید ویواز رو با ویواز پرو تعویض کنم. این QWERTY مجازی هم دردسریه آقـا...

Vallio
12-10-2010, 19:35
شاید ویواز رو با ویواز پرو تعویض کنم. این QWERTY مجازی هم دردسریه آقـا...

فرقی که نداره /!
اگه یکم تاچش بهتر بود این کیبورد مجازیه عالی بود !
اگه دوربین واست مهم نیست ؛ هر جور که مایلی !

J U N I P E R
12-10-2010, 20:52
فرقی که نداره /!
اگه یکم تاچش بهتر بود این کیبورد مجازیه عالی بود !
اگه دوربین واست مهم نیست ؛ هر جور که مایلی !
(حداقل برای من) سرعت تایپ رو خیلی پایین میاره، اشتباه رو هم بالا می‌بره.
خب، هر چی باشه، کی‌بورد واقعی و لمس دکمه‌ها و ... چیز دیگریست:)

jax2
12-10-2010, 23:02
دوستان

شما اینو دانلود کن

golmohammadi
12-10-2010, 23:28
در اینکه هیچ چیزی نمیتونه جای کیبورد فیزیکی را بگیره شکی نیست
ولی واسه گوشیهای لمسی هم میشه عادت کرد
اما درصد اشتباهشون قبول دارم بالاست

armin_goooodboy
13-10-2010, 07:18
آقا من خودم g900 با اون صفحه کوچیکش داشتم از کیبورد مجازیش استفاده می کردم واسه تایپ
اشتباهاتمم کم بود
ویواز که دیگه رو حالت full qwerty خیلی عالیه

البته من پرو دارم و فقط از کیبورد فیزیکیش استفاده می کنم
خیلی خیلی خیلی محشره کیبوردش
یه حال دیگه ای داره خلاصه

Behsood
13-10-2010, 14:22
سلام
این Sign دیگه چه صیغه ایه؟!
یکی لطف میکنه راهنمای این رو برام بذاره و طریقه ی کار کردن باهاش رو؟
متشکر.

PLAΨMID
13-10-2010, 14:42
سلام
این Sign دیگه چه صیغه ایه؟!
یکی لطف میکنه راهنمای این رو برام بذاره و طریقه ی کار کردن باهاش رو؟
متشکر.

golmohammadi
13-10-2010, 14:48
آقا من خودم g900 با اون صفحه کوچیکش داشتم از کیبورد مجازیش استفاده می کردم واسه تایپ
اشتباهاتمم کم بود
ویواز که دیگه رو حالت full qwerty خیلی عالیه

البته من پرو دارم و فقط از کیبورد فیزیکیش استفاده می کنم
خیلی خیلی خیلی محشره کیبوردش
یه حال دیگه ای داره خلاصه
بیا عوض کنیم باهم :31:

Behsood
13-10-2010, 15:02
یه سوال!
تشخیص لبخند فعال میشه اما با لبخند زدن شاتر باید عمل کنه و عکس بگیره نه؟
این کار انجام نمیشه!

J U N I P E R
13-10-2010, 15:09
بیا عوض کنیم باهم...
من تو فکرم تاق بزنم گوشیو، می‌ترسم طرف بپیچونه.

گوشیو عینه‌هو دسته گلمو بدم ، بعد یه‌هو ببینم گوشیه عیب و ایرادی چیزی داشته که متوجه نشدم.
این قشر فروشنده‌ی موبایل، دور از جون، توش خرده شیشه دار زیاد پیدا می‌شه (حداقل به تور من خیلی خرده)

اول که ویواز خریده بودم، طرف می‌گفت 15 تومن بده برات نرم‌افزار بریزم، گوشی شما تاچه، نریزم روشن نمی‌شه!!!

تجربه‌ی شما چی می‌گه؟

golmohammadi
13-10-2010, 17:54
یه سوال!
تشخیص لبخند فعال میشه اما با لبخند زدن شاتر باید عمل کنه و عکس بگیره نه؟
این کار انجام نمیشه!
ابتدا باد دکمه فوکوس را بزنین
بعد حاظر میشه
هروقت خندیدین عکس میگیره

من تو فکرم تاق بزنم گوشیو، می‌ترسم طرف بپیچونه.

گوشیو عینه‌هو دسته گلمو بدم ، بعد یه‌هو ببینم گوشیه عیب و ایرادی چیزی داشته که متوجه نشدم.
این قشر فروشنده‌ی موبایل، دور از جون، توش خرده شیشه دار زیاد پیدا می‌شه (حداقل به تور من خیلی خرده)

اول که ویواز خریده بودم، طرف می‌گفت 15 تومن بده برات نرم‌افزار بریزم، گوشی شما تاچه، نریزم روشن نمی‌شه!!!

تجربه‌ی شما چی می‌گه؟
منظور شما را نگرفتم
فقط در مورد

Behsood
13-10-2010, 18:02
هی سوال پیش نمیاد نمیدونم چرا!
دو تا بازی نصب کردم.
یکی Shift و یکی Assassin Creed که اولی فقط تا مرحله ی قبل از نصب میره و میپره بیرون.
دومی هم نصب میشه اما اجرا نمیشه.
مشکل چیه؟

برنامه ی DivX Player ای که دوست عزیز Legend معرفی کرد رو هم نصب کردم.
در Play کردن همون دمو های خود برنامه هم مشکل داره!! تیک میزنه.

نصب کردن برنامه و بازی روی این گوشی قلق خاصی داره؟!

J U N I P E R
13-10-2010, 19:37
منظور شما را نگرفتم
فقط در مورد
تاق زدن ویواز با ویواز پرو رو می‌گم.
الان کدوم گرون‌تره؟
می‌ارزه ویواز بدم و پرو بگیرم؟ (مابه‌التفاوتی، چیزی باید بدم یا بگیرم؟)
بعد کلا رایجه این کار؟
یعنی میری مغازه، میگی اینو می‌دم پرو بده؟
بعد امکان این‌که جنس بندازن هست؟

دو تا بازی نصب کردم.
یکی Shift و یکی Assassin Creed که اولی فقط تا مرحله ی قبل از نصب میره و میپره بیرون.
مشکل چیه؟

من Assassins Creed رو نتونستم اجرا کنم. shift اجرا می‌شه. توی منو یه‌مقدار برا من فریم‌ریتش پایینه اما تو محیط بازی روون ااجرا می‌شه. (به‌جز یه تیکه که دار و درخت زیاد بود، یه‌مقدار اونجا لگ زد)
قلق خاصی نه نداره، همین‌جوری نصب می‌شه.
Divx Player رو نمی‌دونم امتحان نکردم.

vahid_civil
13-10-2010, 20:10
الان کدوم گرون‌تره؟
بعد کلا رایجه این کار؟
تقریبا هم قیمت هستند . گوشی شما دست دوم به حساب میاد و اگه نخاین مابه تفاوت بدین باید با یک پرو دست دوم طاق بزنین ! که خب به هر حال ریسک داره . فروشنده ها همه جور خریدی دارن من تجربه یک بارش رو دارم . ولی تفاوت خاصی با فروش معمولی نداره . گوشی شما رو قیمت میذارن . که شاید الان یه چیزی حدود 270 280 باشه (چون قیمتش رفته بالا) . اون یکی هم قیمتش رو مشخص میکنن و ...
اگه بخاین پرو نو بگیرین تعویض گوشیتون به نظر من کار درستی نیست ! چون الان ویوازا قیمتشون بالا رفته و اون مقدار شاید نیارزه برای کیبرد !
(من خودم پرو دارم ولی زیاد از کیبرد استفاده نمیکنم ! فقط کلاس داره ! دی )

J U N I P E R
13-10-2010, 21:09
تقریبا هم قیمت هستند . گوشی شما دست دوم به حساب میاد و اگه نخاین مابه تفاوت بدین باید با یک پرو دست دوم طاق بزنین ! که خب به هر حال ریسک داره . فروشنده ها همه جور خریدی دارن من تجربه یک بارش رو دارم . ولی تفاوت خاصی با فروش معمولی نداره . گوشی شما رو قیمت میذارن . که شاید الان یه چیزی حدود 270 280 باشه (چون قیمتش رفته بالا) . اون یکی هم قیمتش رو مشخص میکنن و ...
اگه بخاین پرو نو بگیرین تعویض گوشیتون به نظر من کار درستی نیست ! چون الان ویوازا قیمتشون بالا رفته و اون مقدار شاید نیارزه برای کیبرد !
270-280؟
چه خوب می‌خرن! مگه چنده الان ویواز؟
من گرفتم 355، تابستون. مگه دست دوم نیم‌بها نمی‌شه؟
می‌خوام تایپ کنم، کلاس می‌خوام چیکار:)
یعنی شما با کیبورد مجازی تایپ می‌کنی؟!

vahid_civil
13-10-2010, 22:08
270-280؟

تو بازار کم شده قیمتش الان بالای 350 360 هست . من خریدم 320 . یکی 2 ماه پیش .
اگه سالم باشه همون حدودا میخرن . (260 70 )
من اسمس هام رو فارسی میزنم که با کیبرد نمیشه متاسفانه فارسی نوشت واسه مین کلا از کیببرد مجازی استفاده میکنم .

J U N I P E R
13-10-2010, 23:19
من اسمس هام رو فارسی میزنم که با کیبرد نمیشه متاسفانه فارسی نوشت واسه مین کلا از کیببرد مجازی استفاده میکنم .
روی لنز دوربین دو‌سه‌تا خط کوچولو هست.
صفحه هم تو آفتاب، اندکی خش داره. مشکل دیگه‌ای نداره.
یعنی روی کیبورد، حروف فارسی نیست؟
تمام ویواز پروهای موجود فارسی ندارن، یا بعضیا دارن، بعضیا ندارن؟

ممنون از راهنماییتون

golmohammadi
13-10-2010, 23:51
دو تا بازی نصب کردم.
مشکل چیه؟

شیفت که منم نصب کردم و اجرا شد مشکلی نداشت
فقط باید ساین کنی
دایویکس پلیر هم بهتره باهاش همون فرمت را ببینی نه فرمتهای دیگه
اونیکی گیم را تست نکردم

الان کدوم گرون‌تره؟
بعد کلا رایجه این کار؟

ببین هر دو گوشی خوبند
یکی دوربینش 8 هست و یکی کیبورد داره
کسی زیادی میتایپه باید کیبورد دار بگیره
کسی هم که تایپش کمه داشتن کیبورد زیاد براش اهمیت نداره
در عوض 8 مگا پیکسلی بودن+ باریکتر و سبکتر بودن هم کم چیزی نیست
در ویواز معمولا من واید عکس میگیرم تا فول اسکرین بشه در صفحه گوشی
عکسهای واید هم میشند 6 مگا پیکسل
اگر در پرو واید بگیرم میشه تقریبا3 و خورده ای مگا پیکسل
پس از این لحاظ طبیعتا ویواز بهتره
اما در مورد تاق زدن
خب باید از یه نفر بگیری که مطمئن باشی ازش
حتی گوشی خودت هم شاید ایرادی داشته باشه که خودت ندونی
پس این بستگی به خودت داره
ان86 من افتاد زمین لنزش و سیستم فوکوس ایراد گرفت
رفتم بفروشم گفت 24 ساعت نگه میداره بعد از تست میخره
بعد از 24 ساعت اومدم گفت همه چیزش سالمه
تازه برده بودم گارانتی ببینم چی میگند اونا هم نتونستند تشخصی بدند ایراد داره
حالا نمدونم :41: بگم یا :31:

به نظر منم بهتره با یه پرو دست 2 تاق بزنه
اگه اگر با یک شخص طرف باشه همینطوری عوض میکنند
اگه با یک فروشنده تاق بزنه باید چیزی روش بده
چون اونا باید سود کنند
جالبه پس ویواز گرونتر شده

270-280؟
خب چاره ای نداره
وقتی کیبورد فیزیکی حروف فارسی را -- شده نداره پس چیکار کنه ؟
اتفاقا برا من خوبه چون با فارسی اصلا کاری ندارم :31:

حالا میم واسه شما که فارسی میتایپین
و کیبوردش هم بدردتون نمیخوره
بیا با یکی تاق بزن :31:

روی لنز دوربین دو‌سه‌تا خط کوچولو هست.
صفحه هم تو آفتاب، اندکی خش داره. مشکل دیگه‌ای نداره.
یعنی روی کیبورد، حروف فارسی نیست؟
تمام ویواز پروهای موجود فارسی ندارن، یا بعضیا دارن، بعضیا ندارن؟

ممنون از راهنماییتون
فکر کنم تمام ویواز پروهای موجود همینطوری هستند
اگه روی لنزش خش داشته باشه بهش گیر میدند و چند تومن کمتر برمیدارند

arian_mj
13-10-2010, 23:55
سلام
چطوری از طریق pc suite به اینترنت وصل میشن؟
ویرایش می شود
حل شد:31:

golmohammadi
14-10-2010, 00:03
راستی بچه ها
بارکد خوان عجب باحاله
برنامه را بازش کنید
و ببینید با چه سرعتی عکس زیر را تشخصی میده

arian_mj
14-10-2010, 00:18
راستی بچه ها
بارکد خوان عجب باحاله
برنامه را بازش کنید

چطوری؟یاد ما هم بدین

jax2
14-10-2010, 00:34
دو تا بازی نصب کردم.
مشکل چیه؟

شیفت راحت نصب و اجرا میشه
ولی مشکل فریم ریت پایین در منو مربوط به خود بازی هست مشکل از گوشی نیست
assians creed هم منم نصب کردم اجرا نمیشه

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

راستی بچه ها
بارکد خوان عجب باحاله
برنامه را بازش کنید

منم نمیتونم باهاش کار کنم
یه توضیح کوچولو میدین:11:

Behsood
14-10-2010, 01:01
سلام
نظرتون با اندروید کردن ویواز چیه رفقا؟
یه دوستی دارم هی داره تو گوش ما میخونه که اندروید اش کنم!!

golmohammadi
14-10-2010, 04:56
سلام
چطوری از طریق pc suite به اینترنت وصل میشن؟
ویرایش می شود
حل شد:31:
چطوری حل شد؟
یعنی با پی سی سویت گوشیو انلاین میکنی؟

چطوری؟یاد ما هم بدین

-

منم نمیتونم باهاش کار کنم
یه توضیح کوچولو میدین:11:
هیچی
میری اپلیکیشن
برنامه بارکد خوان را باز میکنی
اسکش neoreader هستش
بازش میکنی
جلوی دوربین هر بار کدی باشه شناسایی میکنه
سپس میتونی بری از اینترنت و مشخصاتی در موردش پیدا کنی
بارکدها را نیز ضخیره میکنه

سلام
جالبه
اگه راهی هست بگو
لینکی چیزی هر چی هست بده

jax2
14-10-2010, 08:44
سلام

من که از خدامه
بگو چجوری؟؟

7evil
14-10-2010, 14:30
سلام واي مردم تا رسيدم به اين صفحه چون چند روزي نبودم خوب بزگريم
گوشي htc hd2 من ديدم و با دوربين 2 مگاپيكسليش عكسش خوب بود بد نبود يعني از اين 2 يا 3.2 هاي عادي بهتر بود نكته قابل توجه اينه كه مثلا دست روي هر جاي صفحه ميگذاشتي روي همونجا فوكوس ميكرد و عكسشو ميگرفت ويواز اينطور نيست؟راستي گلمحمدي جان شما كه ميگي گوشي من افت سرعت نداره من حاضرم گوشيمو باهات عوض كنم يه كم تنوع داشته باشه برات

golmohammadi
14-10-2010, 14:38
سلام واي مردم تا رسيدم به اين صفحه چون چند روزي نبودم خوب بزگريم
گوشي htc hd2 من ديدم و با دوربين 2 مگاپيكسليش عكسش خوب بود بد نبود يعني از اين 2 يا 3.2 هاي عادي بهتر بود نكته قابل توجه اينه كه مثلا دست روي هر جاي صفحه ميگذاشتي روي همونجا فوكوس ميكرد و عكسشو ميگرفت ويواز اينطور نيست؟راستي گلمحمدي جان شما كه ميگي گوشي من افت سرعت نداره من حاضرم گوشيمو باهات عوض كنم يه كم تنوع داشته باشه برات
h2 که دوربینش 5 هست
مطئنی دوربینش 2 بود ؟
شاید یهگوشی دیگه بود
بعد یه چیزی بگم
صفحه گوشی خیلی مهمه
گاهی وقتها گوشی دوربینش ضعیفه اما چون صفحه قوی هست ادم حس میکنه دوربینش بدک نیست
گاهی وقتها هم دوربینش گوشی بیچاره خیلی خوبه اما صفحه قدرتشو نداره نشون بده مثل ان82

اون فوکوس لمسی را اره ویواز هم داره
فقط کافیه بری از منوی دوربین فوکوس لمسی را انتخاب کنی

راستی گوشیتو کی گرفتی ؟

7evil
14-10-2010, 15:20
hd2 دوربينش پنج هست؟نميدونم والا ماله پسر داييم بود گفت دوربينش دو هست شايد اون اشتباه ;كرده نميدونم ولي گوشي كه اره همون بود منم گوشيمو اواسط تير گرفتم

J U N I P E R
14-10-2010, 17:40
این قضیه اندروید چیـه؟
الان گذری یه سرچ زدم، چیزی پیدا نکردم، سونی‌اریکسون هم چیزی ارایه نداده (آپدیت‌ها رو درست‌حسابی ارایه کنه، بقیه پیش‌کشش)
پورتی چیزی می‌خواد بشه؟
کلا یه توضیحی می‌دین؟ ممنون